Një vit e gjysmë luftë, intensifikohet përballja mes Rusisë dhe Ukrainës

Nga A2 CNN
31 Gusht 2023, 14:53 | Aktualitet

Producentja e lajmeve ndërkombëtare në A2 CNN, Rosalba Bejdo, ishte në “Ditar”

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni