Panairi i librit rikthehet fizikisht, detajet dhe risitë

Nga A2 CNN
16 Nëntor 2021, 16:42 | Aktualitet

Pak orë nga panairi i librit, që këtë vit rikthehet fizikisht, pas një viti të vështirë, ku u detyrua të zhvillohet online. Lexuesi do të ketë mundësi nga nesër e deri në fundjavë, të njihet me titujt më të rinj por gjithnjë nën masa të kufizimit për shkak të pandemisë. Luela Myftari zbulon detajet dhe risitë e këtij edicioni të 24 të panairit të librit.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi