Pandemia, masat në fuqi neglizhohen nga qytetarët dhe politika

Nga A2 CNN
18 Janar 2022, 12:01 | Aktualitet

Raporton gazetari i A2 CNN Armend Pire

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu