PE diskuton për Shqipërinë, kritika për Teatrin dhe çështjen e votave

Nga A2 CNN
23 Qershor 2020, 12:19 | Aktualitet

Kritika ndaj qeverisë shqiptare nga eurodeputetët gjatë seancës së posaçme në Parlamentin Europian.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli