Projektbuxheti 2022, Sulçe: Shpresoj që të ketë amendime edhe nga brenda shumicës

Nga A2 CNN
16 Nëntor 2021, 10:17 | Aktualitet

Producentja Ekzekutive e Biznesit në A2 CNN, Aurora Sulçe zbërthen efektet e paketës së re fiskale të propozuara nga shumica, ndikimin e zërave të projektbuxhetit për vitin 2022 në ekonominë shqiptare dhe atë që parashikohet të ndodhë në ditën e dytë të debatit në Parlament.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi