Prokuroria e posaçme, fluks padish, Kraja kërkon prokurorë shtesë

Nga A2 CNN
15 Janar 2020, 10:19 | Aktualitet

KLP mblidhet sot për të vlerësuar kërkesën e kreut të SPAK për plotësimin e strukturës me dy prokurorë të rinj, ndërkohë që qindra dosje dhe denoncime të qytetarëve janë drejtuar ndaj kësaj skuadre. Gazetarja Anduena Llabani ishte e ftuar në Dita Jonë, ku foli për këto zhvillime të fundit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu