Protesta e studentëve, qëllohet me gurë godina e Ministrisë së Arsimit

Nga A2 CNN
22 Maj 2019, 12:43 | Aktualitet

Studentët kanë qëlluar me gurë drejt godinës së Ministrisë së Arsimit. Disa nga xhamat e ministrisë janë thyer. Gjithashtu, është qëlluar edhe me shashka dhe tymuese.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi