"Provokimi" pozitiv i shoqërisë me antikomunizmin

Nga A2 CNN
22 Maj 2019, 10:59 | Aktualitet

E ftuar në "Ditari" në A2 CNN, Jonila Godole, drejtoreshë e Institutit për Demokraci, Media dhe Kulturë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi