Pushimet e shqiptarëve, qytetarët hezitues mes rritjes së çmimeve dhe pasigurisë ekonomike

Nga A2 CNN
8 Korrik 2022, 14:58 | Aktualitet

Gazetari Marjo Brakaj tregon detaje mbi aspektin ekonomik që do të ndikojë në pushimet e shqiptarëve.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani