Rekord pushuesish këtë verë, destinacionet turistike dhe çfarë sugjerojnë guidat

Nga A2 CNN
22 Gusht 2023, 15:09 | Aktualitet

Për këtë çështje foli në Ditarin e orës 13:00 në A2 CNN Ferlot Ozuni, operator turistik.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu