Resurset e rivierës dhe aftësitë menaxhuese për tërheqjen e turistëve

Nga A2 CNN
8 Korrik 2022, 14:13 | Aktualitet

Tesi Kerenxhi, eksperte në promovimin e turizmit, ishte e ftuar në studion e “Ditarit”, në A2 CNN.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani