Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 18%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 29%

Rritja misterioze ekonomike – A2 Business nga Aurora Sulçe – 13/10/2023

Nga A2 CNN
13 Tetor 2023, 22:38 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Dita jonë