Shpërthime pranë parlamentit dhe komisariatit, policia publikon pamjet e tmerrshme

Nga A2 CNN
16 Nëntor 2021, 17:07 | Aktualitet

Policia në Ugandë ka publikuar pamjet e tmerrshme nga dy shpërthime të fuqishme që tronditën Kampalën, kryeqytetin e shtetit afrikan këtë të martë.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani