A2 CNN
 • POLITIKË | “Bindja Demokratike”, partia e re e krjijuar nga Rudina Hajdari
 • POLITIKË | 5 parti opozitare regjistrohen për zgjedhjet e 30 qershorit
 • POLITIKË | Balla: Ka ardhur koha të çlirohen bashkitë që drejtohen nga Luli dhe Monika
 • POLITIKË | Paralajmërimi i aleatëve të PD: Trazira nëse nuk ka zgjedhje të lira
 • POLITIKË | Ambasada e SHBA: Nxisim këdo të regjistrohet në zgjedhje
 • AKTUALITET | “Skifterët e zinj”, 3 helikopterë dhuratë nga SHBA për ushtrinë shqiptare
 • KOSOVA | Familjarët e xhihadistëve kthehen nga Siria në Prishtinë
 • BOTA | Papa lutet për viktimat e trafikut dhe emigrantët
 • RAJONI | Tubimi në Serbi, mijëra vetë në mbështetje të Vucic
 • SPORT | Juventus fiton me Fiorentinën dhe shpallet kampione për herën e tetë radhazi
 • SPORT | Cristiano, deklaratë dashurie: E ardhmja? 1000% tek Juve
 • SPORT | Inter dhe Roma ndajnë pikët, Perisic i përgjigjet “perlës” së El Sharaawi-t
 • SPORT | Partizani barazon me Kastriotin dhe i bën “nder” Tiranës që humb me Kukësin
 • A2 CNN | Për lajmet e fundit vizitoni a2cnn.com