Shuhet një ikonë, homazhet në nder të legjendës Ali Mema

Nga A2 CNN
27 Mars 2019, 17:35 | Aktualitet

Ish-futbollisti dhe trajneri i madh, Ali Mema, është përcjellë në banesën e fundit. Në homazhet e mbajtura në stadiumin “Selman Stërmasi”, kolegë dhe bashkë lojtarë të legjendës bardheblu kanë rrëfyer për A2 CNN disa nga kujtimet më të paharrueshme me të madhin Ali Mema.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani