XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2018/10/31/milani-fitore-me-arome-champions-i-ndaj-genoa-s/60%Daily2018-11-01 09:35
https://a2news.com/2018/10/31/ju-kemi-vene-bombe-tirana-zyrtare-therret-ambasadoren-greke/60%Daily2018-11-01 10:50
https://a2news.com/2018/10/31/banderola-me-thirrje-raciste-fshf-denon-partizanin/60%Daily2018-11-01 10:01
https://a2news.com/2018/10/31/arme-dhe-lidhje-me-mafien-arrestohet-ish-kampioni-i-botes-italian/60%Daily2018-11-01 10:46
https://a2news.com/2018/10/31/manovra-italiane-me-tre-femije-beheni-pronar-toke/60%Daily2018-10-31 16:01
https://a2news.com/2018/10/31/me-shume-trupa-ne-kufi-se-sa-ne-irak-dhe-siri-veteranet-kunder-trump/60%Daily2018-10-31 15:26
https://a2news.com/2018/10/31/zgjidhet-avokati-i-shtetit-keshilltari-i-rames-zevendeson-alma-hicken/60%Daily2018-10-31 15:01
https://a2news.com/2018/10/31/femijet-e-lindur-ne-shba-trump-do-ndryshoj-kushtetuten/60%Daily2018-10-31 13:35
https://a2news.com/2018/10/31/kush-eshte-mbreteresha-angleze-per-nga-portofoli-adele-natyrisht-galeri/60%Daily2018-12-05 12:56
https://a2news.com/2018/10/31/smeraldi-luan-zbulohet-ne-zambia-vlen-mbi-2-milione-euro/60%Daily2018-10-31 10:20
https://a2news.com/2018/10/31/te-falesh-6-miliarde-dollare-borxhe-e-ben-arabia-saudite/60%Daily2018-10-31 09:33
https://a2news.com/2018/10/31/bateria-e-droges-kapen-4-kg-kokaine-ne-gjirokaster/60%Daily2018-11-01 11:49
https://a2news.com/2018/10/30/familjaret-e-kacifas-kerkojne-ekspertize-greke-trupi-dergohet-ne-tirane/60%Daily2018-10-31 10:44
https://a2news.com/2018/10/30/presidenca-bularati-i-izoluar-banderola-ne-stadium-e-denueshme/60%Daily2018-10-31 11:12
https://a2news.com/2018/10/30/droga-biznes-familjar-denohen-10-shqiptare/60%Daily2018-10-31 13:51
https://a2news.com/2018/10/30/klubet-angleze-te-futbollit-nen-hetim-per-pastrim-parash/60%Daily2018-10-31 11:01
https://a2news.com/2018/10/30/infermieri-gjerman-vrasesi-me-i-madh-serial-pas-luftes-ii-boterore/60%Daily2018-10-31 14:16
https://a2news.com/2018/10/30/vucic-serbet-nuk-mund-te-qellojne-mbi-serbet-larg-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2018-10-30 13:59
https://a2news.com/2018/10/30/moti-i-cmendur-nente-te-vdekur-ne-itali/60%Daily2018-10-30 13:26
https://a2news.com/2018/10/30/93-e-femijeve-ne-bote-thithin-ajer-toksik-cdo-dite/60%Daily2018-10-30 11:00
https://a2news.com/2018/10/29/interi-teper-e-forte-per-lacion-zikaltrit-fitojne-3-0-dhe-fillojne-te-enderrojne/60%Daily2018-10-30 15:05
https://a2news.com/2018/10/29/perez-nuk-duron-dot-me-shkarkon-lopetegui-e-zevendeson-me-nje-ish/60%Daily2018-10-30 13:49
https://a2news.com/2018/10/29/skenderbeu-rokade-me-partizanin-tifozet-1-grek-me-pak-1-bastard-me-pak/60%Daily2018-10-30 12:41
https://a2news.com/2018/10/29/nje-trajner-cdo-144-dite-gripi-spanjoll-kap-edhe-lopeteguin/60%Daily2018-10-30 15:21
https://a2news.com/2018/10/29/stambolli-hap-dyert-per-aeroportin-me-te-madh-ne-bote-shifrat-jane-te-frikshme-galeri/60%Daily2018-10-30 12:35
https://a2news.com/2018/10/29/merkel-nuk-rikandidon-me-si-kancelare-ne-vitin-2021/60%Daily2018-10-30 12:55
https://a2news.com/2018/10/29/brazili-shkon-djathtas-i-shume-diskutuari-bolsonero-president-i-ri/60%Daily2018-10-29 15:54
https://a2news.com/2018/10/29/kapet-mostra-pedofile-italiani-fshihej-prej-kohesh-ne-tirane/60%Daily2018-10-30 12:54
https://a2news.com/2018/10/29/shkaterrohet-rrjeti-qe-shperndante-pasaporta-bullgare-per-te-huajt/60%Daily2018-10-30 13:52
https://a2news.com/2018/10/29/tahiri-dorezon-nje-prove-te-re-ne-prokurori-eshte-vendimtare/60%Daily2018-10-30 12:12
https://a2news.com/2018/10/29/makinat-dhe-semaforet-do-te-fillojne-te-flasin-me-njeri-tjetrin-shume-shpejt/60%Daily2018-10-29 11:24
https://a2news.com/2018/10/29/veseli-kosova-eshte-e-perbashket-te-kalojme-inatet/60%Daily2018-10-30 13:38
https://a2news.com/2018/10/29/stresi-mbetet-ne-burg-nuk-ka-besim-te-drejtesia/60%Daily2018-10-30 14:42
https://a2news.com/2018/10/29/menaxheri-sekuestron-kokaine-ve-ne-pranga-dy-persona-ne-durres/60%Daily2018-10-30 14:51
https://a2news.com/2018/10/28/hamilton-mes-legjendave-fiton-titullin-e-peste/60%Daily2018-10-29 15:21
https://a2news.com/2018/10/28/helikopteri-rrezohet-prane-stadiumit-humb-jeten-presidenti-i-leicester/60%Daily2018-10-30 09:52
https://a2news.com/2018/10/28/vrasja-ne-bularat-reagojne-qeverite-greke-dhe-shqiptare/60%Daily2018-10-29 11:33
https://a2news.com/2018/10/28/manita-perseritet-serish-barcelona-shkaterron-realin/60%Daily2018-10-30 10:24
https://a2news.com/2018/10/28/sulmon-me-arme-policine-ne-bularat-vritet-pas-nje-shkembimi-zjarri-ekstremisti-grek/60%Daily2018-10-29 10:19
https://a2news.com/2018/10/28/doreheqja-e-xhafajt-jehone-deri-ne-amerike/60%Daily2018-10-29 11:24
https://a2news.com/2018/10/28/akrepat-shkojne-60-minuta-prapa-kuriozitete-dhe-shifra-per-ndryshimin-e-ores/60%Daily2018-10-29 11:11
https://a2news.com/2018/10/27/u-ngujua-ne-zyre-per-9-ore-xhafaj-asnje-fjale-per-doreheqjen/60%Daily2018-10-29 09:52
https://a2news.com/2018/10/27/juventus-i-frikshem-me-ronaldon-ne-forme-empoli-i-pafuqishem/60%Daily2018-10-30 09:11
https://a2news.com/2018/10/27/e-shtuna-e-barazimeve-ne-superiore-tirana-nuk-del-dot-nga-kriza/60%Daily2018-10-29 10:41
https://a2news.com/2018/10/27/shaqiri-le-gjurme-ne-fitoren-e-liverpool/60%Daily2018-10-30 09:30
https://a2news.com/2018/10/27/arrestohet-ne-spanje-kreu-i-grupit-kriminal-bajri/60%Daily2018-10-29 15:10
https://a2news.com/2018/10/27/pse-dha-doreheqjen-arkitekti-i-reformes-ne-drejtesi/60%Daily2018-10-29 10:50
https://a2news.com/2018/10/27/iken-xhafaj-gezon-basha-fitore-e-opozites-kunder-krimit/60%Daily2018-10-29 15:42
https://a2news.com/2018/10/27/rrufe-ne-qiell-te-hapur-ministri-xhafaj-jep-doreheqjen/60%Daily2018-10-29 09:38
https://a2news.com/2018/10/26/prokuroria-hetim-edhe-per-xhuxhin-dako-del-ne-pergjimet-e-avdylajve/60%Daily2018-10-29 08:58
https://a2news.com/2018/10/26/arratisja-spektakolare-nga-salla-e-gjyqit-gjyqtari-mberthen-nje-nga-te-rinjte/60%Daily2018-10-30 15:11
https://a2news.com/2018/10/26/karvani-me-te-varfrit-nga-hondurasi-i-drejtohen-kufirit-me-shba-galeri/60%Daily2018-12-05 12:57
https://a2news.com/2018/10/26/hajdutet-lene-orar-me-shitesit-per-ta-grabitur/60%Daily2018-10-26 12:56
https://a2news.com/2018/10/26/nje-oaz-ne-mes-te-shkretetires-vila-10-milione-e-floyd-mayweather/60%Daily2018-10-26 10:31
https://a2news.com/2018/10/26/jordani-furia-e-reshjeve-mbyt-18-adoleshente-ne-ekskursion/60%Daily2018-10-26 09:30
https://a2news.com/2018/10/26/kengetarja-e-polemikave-nga-grisja-e-fotos-se-papes-te-konvertimi-ne-fene-islame/60%Daily2018-10-26 09:03
https://a2news.com/2018/10/26/makina-te-cmendura-qe-nuk-do-te-shiten-kurre/60%Daily2019-04-06 20:46
https://a2news.com/2018/10/26/komandot-shqiptare-ne-stervitjen-me-te-madhe-qe-pas-luftes-se-ftohte/60%Daily2018-10-26 08:37
https://a2news.com/2018/10/26/termeti-qe-tronditi-6-shtete-dhe-cau-rruget/60%Daily2018-10-26 09:18
https://a2news.com/2018/10/26/humb-jeten-volejbollistja-kampione-bote-sporti-ne-zi/60%Daily2018-10-29 09:10
https://a2news.com/2018/10/26/futbollisti-mbjell-peme-sa-here-shenon-gol/60%Daily2018-10-26 08:07
https://a2news.com/2018/10/25/milani-deshton-dhe-ne-europe-lacio-befason-marsejen/60%Daily2018-10-26 09:33
https://a2news.com/2018/10/25/ultrasit-e-marsejes-sulmojne-autobusin-e-lacios/60%Daily2018-10-26 10:18
https://a2news.com/2018/10/25/lamtumire-jack-sparrow-johnny-depp-parkon-anijen/60%Daily2018-10-26 14:10
https://a2news.com/2018/10/25/fotot-e-dites-25-tetor-2018/60%Daily2018-10-26 13:43
https://a2news.com/2018/10/25/ishulli-parajse-ne-hawaii-qe-u-zhduk-nga-hartat-video/60%Daily2018-10-26 14:06
https://a2news.com/2018/10/25/ushtria-amerikane-do-te-ndertoje-nje-sistem-me-zgjuarsine-e-nje-10-vjecari/60%Daily2018-10-25 14:38
https://a2news.com/2018/10/25/pakot-me-eksplozive-presidenti-trump-akuzon-mediat/60%Daily2018-10-25 10:49
https://a2news.com/2018/10/25/reperi-dhuron-2-mln-dollare-per-nje-shkolle/60%Daily2018-10-25 10:55
https://a2news.com/2018/10/25/kuvendi-rrezon-meten-vendoset-fati-i-teatrit/60%Daily2018-10-25 10:06
https://a2news.com/2018/10/25/de-biasi-refuzova-armenine-pres-nje-projekt-serioz/60%Daily2018-10-25 09:52
https://a2news.com/2018/10/25/aeroportet-e-te-ardhmes-jane-vertet-spektakolare/60%Daily2019-01-12 13:40
https://a2news.com/2018/10/25/antarktike-shkencetari-rus-cmendet-dhe-ther-kolegun-e-tij/60%Daily2018-10-25 09:47
https://a2news.com/2018/10/25/bilanc-lufte-ne-ndeshjen-e-champions-trajneri-serb-ishte-gjithcka-por-jo-futboll/60%Daily2018-10-25 09:29
https://a2news.com/2018/10/25/cana-zbulon-te-ardhmen-po-negocioj-per-blerjen-e-nje-klubi/60%Daily2018-10-25 09:06
https://a2news.com/2018/10/25/avionet-qe-kalojne-shpejtesine-e-plumbit/60%Daily2018-10-25 08:10
https://a2news.com/2018/10/24/interi-bie-ne-barcelone-dortmund-shkaterron-atletico-n/60%Daily2018-10-25 10:53
https://a2news.com/2018/10/24/arrestohen-shqiptaret-barone-droge-ne-angli/60%Daily2018-10-25 08:46
https://a2news.com/2018/10/24/mbeten-ne-burg-dy-ish-deputetet-e-ps/60%Daily2018-10-25 08:54
https://a2news.com/2018/10/24/putin-europes-do-ju-sulmojme-nese-pranoni-arme-berthamore-amerikane/60%Daily2018-10-25 11:07
https://a2news.com/2018/10/24/fytyra-e-ketij-djali-pushtoi-internetin/60%Daily2018-10-24 12:49
https://a2news.com/2018/10/24/bleu-27-bileta-qe-miqte-ta-shihnin-duke-luajtur-por-guardiola-e-la-jashte-skuadre/60%Daily2018-10-24 12:47
https://a2news.com/2018/10/24/futbollisti-ben-tatuazh-mesazhin-prekes-te-te-birit-pas-vdekjes-se-bashkeshortes/60%Daily2018-10-24 12:29
https://a2news.com/2018/10/24/qiellin-nuk-e-keni-pare-kurre-keshtu-fotot-me-te-bukura-te-astronomise-galeri/60%Daily2018-10-24 12:25
https://a2news.com/2018/10/24/titaniku-500-milione-dollaresh-fillon-lundrimin-ne-vitin-2022-kete-here-do-te-kete-me-shume-varka-shpetimi/60%Daily2018-12-09 19:37
https://a2news.com/2018/10/24/video-e-frikshme-ne-rome-shemben-shkallet-levizese-plagosen-tifozet/60%Daily2018-10-24 09:30
https://a2news.com/2018/10/24/tragjike-ne-fieir-10-vjecari-vret-vellane-me-thike-duke-pastruar-peshk/60%Daily2018-10-25 08:34
https://a2news.com/2018/10/24/une-jam-nje-vrasese-pse-nuk-me-beson-policia/60%Daily2018-10-24 08:22
https://a2news.com/2018/10/24/nderron-jete-ne-paraburgim-nje-45-vjecar-ne-tirane/60%Daily2018-10-25 09:11
https://a2news.com/2018/10/23/arrestohen-shqiptaret-ne-itali-vidhnin-banesat-dhe-blinin-droge/60%Daily2018-10-24 09:54
https://a2news.com/2018/10/23/juventus-dominon-ne-old-trafford-mourinho-nuk-del-nga-kriza/60%Daily2018-10-24 09:07
https://a2news.com/2018/10/23/u-largua-me-leje-nga-burgu-por-nuk-u-kthye-me-ne-qeli-arrestohet-36-vjecari/60%Daily2018-10-24 11:20
https://a2news.com/2018/10/23/145-mije-paund-ne-lavatrice-shqiptari-arrestohet-ne-qafe-bote/60%Daily2018-10-24 11:39
https://a2news.com/2018/10/23/mendonte-se-ishte-3-muajshe-shtatzene-lind-ne-restorant/60%Daily2018-10-24 14:11
https://a2news.com/2018/10/23/ky-pilot-eshte-i-cmendur-fluturon-nje-meter-nga-toka/60%Daily2018-10-23 14:00
https://a2news.com/2018/10/23/shtypshkronja-me-14-milione-dollare-false/60%Daily2018-10-23 13:34
https://a2news.com/2018/10/23/okb-denon-francen-gabon-me-ndalimin-e-niqabit-te-ndryshoje-vendimi/60%Daily2018-10-23 13:18
https://a2news.com/2018/10/23/befason-mourinho-ti-japim-edhe-nje-shans-iannin-ta-leme-te-punoje/60%Daily2018-10-23 13:05
https://a2news.com/2018/10/23/te-izoluar-totalisht-helikopteri-e-vetmja-zgjidhje-video/60%Daily2018-10-23 12:35
https://a2news.com/2018/10/23/juventus-ndrangheta-bashkepunimi-vazhdon/60%Daily2018-10-23 12:35
https://a2news.com/2018/10/23/shokohet-bota-e-arkeologjise-disa-nga-doreshkrimet-e-bibles-se-detit-te-zi-jane-fallco/60%Daily2018-10-23 10:31
https://a2news.com/2018/10/23/vellai-lihet-ne-burg-drejtori-i-transportit-rrugor-jep-doreheqjen/60%Daily2018-10-23 10:16
https://a2news.com/2018/10/23/ngjarja-ne-ish-bllok-lirohet-redi-popesku/60%Daily2018-10-24 09:13
https://a2news.com/2018/10/23/anija-e-odisese-gjendet-ne-detin-e-zi/60%Daily2018-10-23 09:49
https://a2news.com/2018/10/23/realizojne-endrren-me-20-mije-paund-udhetojne-boten/60%Daily2018-10-23 09:02
https://a2news.com/2018/10/23/kalojne-3-shtete-ne-nje-jave-drejt-tokes-se-premtuar/60%Daily2018-10-23 08:46
https://a2news.com/2018/10/23/lende-shperthyese-ne-shtepine-e-george-soros/60%Daily2018-10-23 10:25
https://a2news.com/2018/10/23/zjarr-ne-servis-digjen-10-makina-luksoze-demi-rreth-350-mije-euro/60%Daily2018-10-24 09:42
https://a2news.com/2018/10/23/toyota-yaris-basha-prokuroria-ka-prova-ta-arrestoje-menjehere-ballen/60%Daily2018-10-24 12:11
https://a2news.com/2018/10/22/nje-brazilian-nderon-flamurtarin-tirana-zhytet-ne-krize/60%Daily2018-10-23 09:24
https://a2news.com/2018/10/22/akt-makaber-ne-zvicer-shqiptari-masakron-gjyshen/60%Daily2018-10-23 09:52
https://a2news.com/2018/10/22/pjese-grupit-te-shijakut-policia-arreston-dhe-mundesin-elis-guri/60%Daily2018-10-23 09:39
https://a2news.com/2018/10/22/haradinaj-shkarkon-zevendesministrin-e-akuzuar-per-korrupsion/60%Daily2018-10-29 10:41
https://a2news.com/2018/10/22/el-chapo-pret-denimin-ne-new-york-bashkeshortja-30-vjet-me-e-re-ekspozon-luksin/60%Daily2018-10-23 13:51
https://a2news.com/2018/10/22/iluzioni-i-breshkes-qe-po-cmend-rrjetin/60%Daily2018-10-22 13:49
https://a2news.com/2018/10/22/aplikacionet-qe-ju-gjurmojne-edhe-pasi-i-keni-cinstaluar/60%Daily2018-10-23 13:06
https://a2news.com/2018/10/22/salvini-i-cmendur-pas-milanit-kryqezon-donnarumman-e-gattuson-per-derbin/60%Daily2018-10-22 12:29
https://a2news.com/2018/10/22/ne-kete-hotel-luksoz-lundrues-mund-te-qendrojne-vetem-38-fatlume/60%Daily2018-12-05 12:58
https://a2news.com/2018/10/22/kina-teston-avionin-me-te-madh-amfib-ne-bote/60%Daily2018-10-22 12:24
https://a2news.com/2018/10/22/mega-operacion-ne-12-qytete-27-ne-pranga-xhafaj-premton-te-tjere-arrestime/60%Daily2018-10-23 10:35
https://a2news.com/2018/10/22/grabites-te-maskuar-shkaktojne-panik-ne-shtepine-beckham/60%Daily2018-10-22 13:09
https://a2news.com/2018/10/22/ministri-saudit-mbi-vrasjen-e-gazetarit-nje-gabim-i-tmerrshem/60%Daily2018-10-22 09:10
https://a2news.com/2018/10/22/super-operacioni-i-policise-ne-shijak-lihet-i-lire-pas-12-oresh-flamur-avdyli/60%Daily2018-10-23 09:05
https://a2news.com/2018/10/22/ura-20-miliarde-mrekulli-kineze-mbi-det/60%Daily2018-10-22 08:36
https://a2news.com/2018/10/22/me-maska-e-te-armatosur-shqiptaret-vodhen-800-mije-euro-bizhuteri/60%Daily2018-10-23 10:19
https://a2news.com/2018/10/21/ne-krye-pas-5-vjetesh-raikkonen-i-ngrin-buzeqeshjen-hamilton/60%Daily2018-10-22 13:07
https://a2news.com/2018/10/21/ish-drejtori-i-burgjeve-pas-hekurave-arrestohet-dhe-arben-ndoka/60%Daily2018-10-22 08:18
https://a2news.com/2018/10/21/superiorja-ekipet-e-medha-fitojne-me-permbysje-partizani-ruan-kreun/60%Daily2018-10-22 12:58
https://a2news.com/2018/10/21/kapiteni-hero-milano-vishet-zikalter/60%Daily2018-10-22 10:00
https://a2news.com/2018/10/21/goditen-te-fortet-e-shijakut-trafikonin-heroine-ne-shqiperi-e-gjermani/60%Daily2018-10-22 08:48
https://a2news.com/2018/10/20/ministri-i-jashtem-turk-ne-prishtine-ekstradoni-gylenistet/60%Daily2018-10-29 09:53
https://a2news.com/2018/10/20/chelsea-ruan-rekordin-7-vjecar-mourinho-e-mbyll-me-sherr-video/60%Daily2018-12-06 12:58
https://a2news.com/2018/10/20/52-e-shqiptareve-duan-te-largohen/60%Daily2018-10-20 13:28
https://a2news.com/2018/10/20/madridi-ne-rrenoja-4-humbje-ne-5-ndeshjet-e-fundit/60%Daily2018-10-20 13:28
https://a2news.com/2018/10/20/sperkati-makinen-me-benzine-digjet-39-vjecari/60%Daily2018-10-20 13:00
https://a2news.com/2018/10/20/kotzias-gati-te-zgjerohemi-12-milje-ne-jon/60%Daily2018-10-20 13:00
https://a2news.com/2018/10/20/vrasja-e-gazetarit-amerikan-ne-stanboll-vjen-konfirmimi-i-autoriteteve-saudite/60%Daily2018-11-09 19:14
https://a2news.com/2018/10/20/terroriste-ne-parajse-si-u-bene-maldivet-nje-prej-eksportuesve-me-te-medhenj-te-isis/60%Daily2018-10-20 10:51
https://a2news.com/2018/10/20/mbulohen-nga-tonelata-me-cimento-nje-i-vdekur-e-nje-i-plagosur-ne-elbasan/60%Daily2018-10-20 10:20
https://a2news.com/2018/10/20/grisi-gjoben-e-policise-thirrje-shofereve-te-ndjekin-shembullin-e-tij/60%Daily2018-10-20 09:33
https://a2news.com/2018/10/20/fluturimi-i-ferrit-britma-kudo-e-pasagjere-te-mbuluar-nga-gjaku/60%Daily2018-10-20 12:20
https://a2news.com/2018/10/19/laborator-heroine-ne-has-5-persona-ne-pranga/60%Daily2018-10-20 10:33
https://a2news.com/2018/10/19/kinezet-duan-te-ndertojne-nje-hene-artificiale/60%Daily2018-10-19 13:15
https://a2news.com/2018/10/19/136-vjet-per-te-marre-nje-leje-ndertimi/60%Daily2018-10-22 13:14
https://a2news.com/2018/10/19/shperndaresi-i-droges-befason-policet-italiane-fitoj-me-shume-ne-nje-dite-ketu-se-sa-ne-nje-muaj-ne-shqiperi/60%Daily2018-10-19 12:59
https://a2news.com/2018/10/19/liga-e-kombeve-katapulta-e-kosoves-nga-lufta-per-njohje-ne-europian/60%Daily2018-10-19 23:00
https://a2news.com/2018/10/19/klubi-i-makinave-te-shpejta-vetem-per-femra/60%Daily2019-05-22 15:59
https://a2news.com/2018/10/19/holande-leshohet-pasaporta-e-pare-pa-gjini/60%Daily2018-10-22 12:04
https://a2news.com/2018/10/19/bushati-homologut-turk-jemi-ne-nato-ekstradimet/60%Daily2018-10-19 11:31
https://a2news.com/2018/10/19/vidhnin-shtepite-e-italianeve-arrestohen-3-shqiptare-mes-tyre-dhe-nje-femer/60%Daily2018-10-19 23:04
https://a2news.com/2018/10/19/debutim-i-shkelqyer-per-lebron-jo-per-lakers-video/60%Daily2018-10-19 08:52
https://a2news.com/2018/10/18/per-me-pak-se-60-beheni-pronar-i-nje-keshtjelle-franceze/60%Daily2018-10-26 09:50
https://a2news.com/2018/10/18/pas-florenc-beqirajt-humb-jeten-nje-tjeter-azilant-shqiptar-ne-france/60%Daily2018-10-19 23:07
https://a2news.com/2018/10/18/ngjarje-e-rende-ne-fier-vritet-me-thike-nje-16-vjecar/60%Daily2018-10-19 23:09
https://a2news.com/2018/10/18/tension-midis-vendeve-nato-dhe-rusise-moska-modernizon-bazat-e-saj-berthamore-ne-kaliningrad/60%Daily2018-10-18 15:26
https://a2news.com/2018/10/18/lufta-berthamore-mes-shba-dhe-kines-eshte-teper-e-mundshme/60%Daily2018-10-18 14:06
https://a2news.com/2018/10/18/hapet-rruga-per-krijimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2018-10-29 09:37
https://a2news.com/2018/10/18/osbe-kritikon-planin-per-regjistrimin-e-mediave-online/60%Daily2018-10-20 12:23
https://a2news.com/2018/10/17/si-ra-ne-prangat-e-policise-reperi-stresi-u-kap-me-arme-e-kokaine/60%Daily2018-10-18 13:21
https://a2news.com/2018/10/17/u-shtir-si-viktime-e-nje-sulmi-terrorist-francezja-perfundon-ne-burg/60%Daily2018-10-17 14:45
https://a2news.com/2018/10/17/statuja-prej-dylli-e-nicki-minaj-cmend-fansat-shtohet-siguria-ne-muze-foto/60%Daily2018-10-17 14:45
https://a2news.com/2018/10/17/trudeau-mban-premtimin-kanadaja-legalizon-marijuanen/60%Daily2018-10-18 09:39
https://a2news.com/2018/10/17/shokohet-bota-e-teknologjise-nderron-jete-paul-allen/60%Daily2018-10-18 13:54
https://a2news.com/2018/10/17/braktisi-futbollin-28-vjec-per-te-shitur-fshesa-me-korrent/60%Daily2018-12-19 14:03
https://a2news.com/2018/10/17/mbreti-me-sy-te-nxire-ve-ne-levizje-shtetin/60%Daily2018-10-19 10:23
https://a2news.com/2018/10/17/futbolli-ne-plan-te-dyte-rotacion-ne-jeten-e-ronaldos/60%Daily2018-10-18 13:06
https://a2news.com/2018/10/17/milionat-lume-firmoset-kontrata-me-e-majme-ne-historine-e-sportit/60%Daily2018-10-18 11:16
https://a2news.com/2018/10/16/tragjedia-e-butrintit-arrestohet-pas-10-vjetesh-trafikanti/60%Daily2018-10-18 13:10
https://a2news.com/2018/10/16/arrestohet-shqiptari-ne-greqi-kapo-i-droges/60%Daily2018-10-18 13:02
https://a2news.com/2018/10/16/infermieri-sekser-u-merrte-studenteve-200-mije-leke-per-provim/60%Daily2018-10-18 13:04
https://a2news.com/2018/10/16/fundjave-pa-te-shtena-ne-new-york-e-para-pas-25-vitesh/60%Daily2018-10-22 08:58