XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2018/11/30/partizani-fiton-derbin-tension-mes-tifozeve-ne-stadium-dhe-ne-rruge/60%Daily2018-12-01 17:50
https://a2news.com/2018/11/30/arrestohet-shoqeruesi-me-origjine-shqiptare-i-tsipras/60%Daily2018-11-30 17:32
https://a2news.com/2018/11/30/koha-per-dashuri-per-riten-po-takohet-me-spiderman/60%Daily2018-11-30 15:38
https://a2news.com/2018/11/30/pika-me-e-pabesueshme-ne-ping-pong-video/60%Daily2018-11-30 15:24
https://a2news.com/2018/11/30/kapet-banda-italo-shqiptare-20-ne-pranga-per-trafik-nderkombetar-droge/60%Daily2018-11-30 15:52
https://a2news.com/2018/11/30/zjarri-shkrumbon-banesen-ne-tirane-shpetojne-tre-persona/60%Daily2018-11-30 15:16
https://a2news.com/2018/11/30/unaza-e-madhe-shkulen-pemet-dhe-hiqen-shtyllat-elektrike-nga-rruga-tek-astiri/60%Daily2018-11-30 14:09
https://a2news.com/2018/11/30/zyrtare-superclasico-midis-boka-dhe-river-luhet-ne-santiago-bernabeu/60%Daily2018-11-30 14:34
https://a2news.com/2018/11/30/pritje-traverse-akrobaci-penalltia-e-pabesueshme/60%Daily2018-11-30 13:37
https://a2news.com/2018/11/30/guximi-dhe-profesionalizmi-shpetojne-jete/60%Daily2018-11-30 13:22
https://a2news.com/2018/11/30/vinicius-tallet-me-modric-ne-stervitje/60%Daily2018-11-30 13:14
https://a2news.com/2018/11/30/turisti-qe-pa-vdekjen-me-sy/60%Daily2018-11-30 13:08
https://a2news.com/2018/11/30/me-shqiponje-ne-athine-era-istrefi-u-mbyll-gojen-grekeve/60%Daily2018-12-03 11:38
https://a2news.com/2018/11/30/tifozet-e-f1-enderrojne-po-vjen-gjenerata-e-dyte-e-familjes-schumacher/60%Daily2018-11-30 13:13
https://a2news.com/2018/11/30/keshilli-i-larte-gjyqesor-me-12-dhjetor-zgjedhja-e-kandidateve/60%Daily2018-11-30 12:59
https://a2news.com/2018/11/30/shkoder-digjen-3-makina/60%Daily2018-11-30 12:24
https://a2news.com/2018/11/30/shullazi-kerkon-pafajesine-depoziton-kerkesen-ne-apel/60%Daily2018-11-30 12:31
https://a2news.com/2018/11/30/vdes-cifti-i-te-moshuarve-u-hodhen-nga-kati-i-6/60%Daily2018-11-30 12:13
https://a2news.com/2018/11/30/avioni-i-merkel-peson-defekt-te-rende-detyrohet-te-kthehet-mbrapsht/60%Daily2018-11-30 12:15
https://a2news.com/2018/11/30/eshte-ky-viti-i-kanadezeve-ne-nba-toronto-dominon-warriors-dhe-shpreson/60%Daily2018-11-30 10:41
https://a2news.com/2018/11/29/milani-nga-gafa-te-goleada-kualifikimi-mbetet-pezull/60%Daily2018-11-30 17:09
https://a2news.com/2018/11/29/nje-mrekulli-brenda-mrekullise-se-madagaskarit-fotogaleri/60%Daily2018-12-05 12:52
https://a2news.com/2018/11/29/vajzat-punetore-te-dy-shekujve-me-pare-fotogaleri/60%Daily2018-12-05 12:54
https://a2news.com/2018/11/29/shqiptaret-blejne-pak-edhe-ne-ditet-e-festave/60%Daily2018-11-29 16:45
https://a2news.com/2018/11/29/chuck-norris-orban-takim-i-perzemert-ne-budapest-video/60%Daily2018-11-30 11:40
https://a2news.com/2018/11/29/takimi-trump-putin-do-te-realizohet/60%Daily2018-11-29 17:25
https://a2news.com/2018/11/29/skandali-i-pastrimit-te-parave-bastisen-zyrat-e-deutche-bank/60%Daily2018-11-29 16:08
https://a2news.com/2018/11/29/thaci-te-zeri-i-amerikes-ska-marreveshje-pa-percaktimin-e-kufijve/60%Daily2018-11-29 16:43
https://a2news.com/2018/11/29/gjeorgjia-zgjedh-nje-franceze-si-presidenten-e-saj-te-pare-dhe-te-fundit/60%Daily2018-11-29 14:16
https://a2news.com/2018/11/29/uiski-me-i-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2018-12-03 12:59
https://a2news.com/2018/11/29/makina-bie-ne-lume-humb-jeten-24-vjecari/60%Daily2018-11-29 15:56
https://a2news.com/2018/11/29/ky-nuk-eshte-fotomontazh-por-knickers-mbreti-i-lopeve/60%Daily2018-12-06 13:46
https://a2news.com/2018/11/29/dita-e-clirimit-rama-e-meta-shmangin-komentet/60%Daily2018-11-29 15:47
https://a2news.com/2018/11/29/me-besoni-nuk-jam-zlatan-historia-e-pabesueshme-e-basketbollistit-ne-nje-liber/60%Daily2018-11-29 10:41
https://a2news.com/2018/11/28/champions-12-skuadra-kalojne-grupin-interi-pret-dhurate-nga-barcelona/60%Daily2018-11-29 15:37
https://a2news.com/2018/11/28/bolton-apel-kosoves-koha-per-marreveshje-eshte-tani/60%Daily2018-11-29 16:28
https://a2news.com/2018/11/28/festat-dhe-ditet-kombetare-shteti-pushim-18-dite-ne-vit/60%Daily2018-11-28 18:23
https://a2news.com/2018/11/28/22-viktima-ne-kine-shperthen-kamioni-me-kimikate/60%Daily2018-11-28 18:19
https://a2news.com/2018/11/28/incidenti-moske-kiev-trump-mund-te-anuloj-takimin-me-putin/60%Daily2018-11-28 18:14
https://a2news.com/2018/11/28/vrasja-ne-ish-bllok-elvana-gjata-leter-prokurorise/60%Daily2018-11-29 16:38
https://a2news.com/2018/11/28/struga-fiton-edicionin-e-10-te-kupes-pavaresia/60%Daily2018-11-29 16:35
https://a2news.com/2018/11/28/pavaresia-rrjetet-sociale-vishen-kuqezi/60%Daily2018-11-28 15:41
https://a2news.com/2018/11/28/kufijte-mesic-kunder-thacit-e-vucic-nuk-ia-doli-as-milloshevici/60%Daily2018-11-28 15:21
https://a2news.com/2018/11/28/shokon-ma-kapitalisti-me-i-famshem-kinez-merr-teseren-e-partise-komuniste/60%Daily2018-11-29 15:10
https://a2news.com/2018/11/28/aksion-per-bllokimin-e-fishekzjarreve/60%Daily2018-11-28 14:56
https://a2news.com/2018/11/28/festat-largojne-shiun-por-sjellin-te-ftohtin/60%Daily2018-11-28 14:48
https://a2news.com/2018/11/28/i-gjithe-kampionati-mban-zi-per-futbollistin-qe-nuk-kishte-vdekur/60%Daily2018-11-30 09:55
https://a2news.com/2018/11/28/tigra-dhe-peshkaqene-fluturues-avionet-speciale-kanadeze-fotogaleri/60%Daily2018-12-05 12:54
https://a2news.com/2018/11/28/denohet-me-burg-pasi-demtoi-patatinat/60%Daily2018-11-28 12:48
https://a2news.com/2018/11/28/mjeku-operon-i-dehur-vdes-nena-dhe-bebja/60%Daily2018-11-28 12:38
https://a2news.com/2018/11/28/shitet-ne-ankand-segmenti-i-kulles-eiffel/60%Daily2018-11-28 15:02
https://a2news.com/2018/11/28/veliaj-per-banoret-e-astirit-nuk-do-ngele-asnje-pa-shtepi-e-buke/60%Daily2018-11-28 17:55
https://a2news.com/2018/11/28/fleckenstein-kosova-te-heqe-taksen-vendimtar-bashkepunimi/60%Daily2018-11-28 18:03
https://a2news.com/2018/11/28/luksi-i-shfrenuar-i-el-chapos-zbulohet-ne-gjyq/60%Daily2018-11-29 09:12
https://a2news.com/2018/11/28/37-vjecari-kapet-me-20-500-euro-te-falsifikuara/60%Daily2018-11-28 12:07
https://a2news.com/2018/11/28/festohet-106-vjetori-i-pavaresise-ne-vlore-behen-bashke-rama-dhe-meta/60%Daily2018-11-29 09:58
https://a2news.com/2018/11/28/kur-ke-nje-koleg-si-icardi-te-gjithe-mund-te-presin-nje-rolex/60%Daily2018-11-28 10:58
https://a2news.com/2018/11/27/skandali-ne-champions-huliganet-perplasen-ne-athine/60%Daily2018-11-28 12:59
https://a2news.com/2018/11/27/champions-fitojne-ekipet-big-lufte-me-bomba-molotov-ne-athine/60%Daily2018-11-28 12:41
https://a2news.com/2018/11/27/nje-hije-mbi-europen-anti-semitizmi-ne-kontinentin-e-vjeter/60%Daily2018-11-28 11:22
https://a2news.com/2018/11/26/elon-musk-per-7-vjet-shkoj-ne-mars-me-siguri-do-te-vdes-atje/60%Daily2018-11-26 17:24
https://a2news.com/2018/11/26/historiku-i-mbledhjeve-shqiperi-kosove/60%Daily2018-11-26 16:38
https://a2news.com/2018/11/26/emigrantet-ne-kufi-meksika-do-ti-deportojme/60%Daily2018-11-26 17:39
https://a2news.com/2018/11/26/ambasadori-i-be-interneti-hapesire-e-rrezikshme-per-femijet/60%Daily2018-11-26 15:12
https://a2news.com/2018/11/26/meta-nuk-hedh-shortin-per-ked-fjala-i-kalon-kuvendit/60%Daily2018-11-26 15:53
https://a2news.com/2018/11/26/unaza-e-madhe-kostot-pertej-politikes/60%Daily2018-11-26 15:19
https://a2news.com/2018/11/26/ne-belfast-edhe-qente-pine-birre/60%Daily2018-11-26 14:01
https://a2news.com/2018/11/26/ne-shkollen-e-snajpereve-te-nato-s-fotogaleri/60%Daily2018-11-26 13:44
https://a2news.com/2018/11/26/pilotin-e-ze-gjumi-aeroplani-fluturon-46-kilometra-pa-destinacion/60%Daily2018-11-26 13:31
https://a2news.com/2018/11/26/sonda-e-nasa-s-gati-te-ulet-ne-mars/60%Daily2018-11-26 15:24
https://a2news.com/2018/11/26/shuhet-bernardo-bertolucci-perandori-i-fundit-i-kinematografise-italiane/60%Daily2018-11-26 14:21
https://a2news.com/2018/11/26/arrsh-nis-heqjen-e-shtyllave-elektrike-ne-unazen-e-re/60%Daily2018-11-26 12:49
https://a2news.com/2018/11/26/rama-be-te-mos-na-tregoje-perralla-serbia-nuk-eshte-viktime/60%Daily2018-11-26 14:44
https://a2news.com/2018/11/26/dy-qeverite-ne-peje-foto-zyrtare-me-shqiponje/60%Daily2018-11-26 15:01
https://a2news.com/2018/11/26/procedurat-e-shpronesimit-te-astiri-arrsh-banoret-po-pengojne-punen/60%Daily2018-11-26 11:54
https://a2news.com/2018/11/26/policia-procedon-penalisht-bashen-dhe-deputete-te-pd/60%Daily2018-11-26 11:48
https://a2news.com/2018/11/26/nga-unifikimi-doganor-te-tarifat-roaming-vendimet-e-mbledhjes-se-pejes/60%Daily2018-11-26 14:35
https://a2news.com/2018/11/26/konfiskimi-i-anijeve-ukrainase-rriten-tensionet-kiev-moske/60%Daily2018-11-26 15:35
https://a2news.com/2018/11/26/mbledhja-e-perbashket-kosove-shqiperi-vucic-nje-hipokrizi/60%Daily2018-11-26 11:19
https://a2news.com/2018/11/26/shkencetari-trondit-boten-linden-femijet-e-pare-te-modifikuar-video/60%Daily2018-11-26 11:09
https://a2news.com/2018/11/25/milanit-i-iken-fitorja-nga-duart-ne-olimpico-chievo-ndal-napolin/60%Daily2018-11-26 09:50
https://a2news.com/2018/11/25/nuk-ka-klasike-latine-river-boca-shtyhet-pa-afat/60%Daily2018-11-26 10:59
https://a2news.com/2018/11/25/kukesi-rigjen-qetesine-ne-kamze-laci-buzeqesh-ne-fund/60%Daily2018-11-26 10:00
https://a2news.com/2018/11/25/shtepi-me-qira-online-biznesi-miliona-euro-i-familjeve/60%Daily2018-11-25 13:27
https://a2news.com/2018/11/25/kunder-dhunes-presidenca-portokalli-meta-asnje-i-amnistuar/60%Daily2018-11-25 13:58
https://a2news.com/2018/11/25/atentat-ne-lushnje-plagoset-rivali-i-aldo-bares/60%Daily2018-11-25 13:44
https://a2news.com/2018/11/25/qyteti-qe-nuk-do-te-shohe-me-diellin-per-65-ditet-e-ardhshme/60%Daily2018-11-25 12:15
https://a2news.com/2018/11/25/protestat-ne-france-macron-denon-ashper-dhunen/60%Daily2018-11-25 13:38
https://a2news.com/2018/11/25/keni-pare-9-milione-dollare-cash-mbreti-i-golfit-sapo-i-ka-fituar-galeri/60%Daily2018-12-05 12:33
https://a2news.com/2018/11/24/turperohet-reali-atletico-barca-mbyllet-ne-barazim/60%Daily2018-11-25 12:12
https://a2news.com/2018/11/24/interi-fantastik-dhe-pa-titullaret-ronaldo-vendos-rekord-te-juventus/60%Daily2018-11-26 09:33
https://a2news.com/2018/11/24/sicili-sekuestrohen-pronat-e-bosit-te-boseve-me-vlere-15-miliarde-euro/60%Daily2018-11-25 12:20
https://a2news.com/2018/11/24/chelsea-peson-humbjen-e-pare-ne-derbin-e-londres-city-e-liverpool-spektakolar/60%Daily2018-11-25 12:04
https://a2news.com/2018/11/24/tirana-ndal-skenderbeun-teutes-i-mjaftojne-3-minuta-per-3-pike/60%Daily2018-11-26 09:40
https://a2news.com/2018/11/24/vrasja-e-shqiptarit-mpj-kerkon-hetime-te-thelluara/60%Daily2018-11-24 14:07
https://a2news.com/2018/11/24/shkarkohet-tom-ndreca-anetari-i-gjykates-se-larte/60%Daily2018-11-24 13:48
https://a2news.com/2018/11/24/ministria-e-arsimit-te-sekuestrohet-celularet-ne-shkolla/60%Daily2018-11-28 12:23
https://a2news.com/2018/11/24/derbi-me-i-zjarrte-i-globit-sot-akti-i-dyte-i-finales-river-boca/60%Daily2018-11-24 13:19
https://a2news.com/2018/11/24/libra-dhurate-nga-tifozet-kuq-e-zi/60%Daily2018-11-25 10:09
https://a2news.com/2018/11/24/muka-zbulon-mbledhjet-e-qeverise-ndodhin-gjera-qe-nuk-i-sheh-gjekundi/60%Daily2018-11-24 13:55
https://a2news.com/2018/11/24/gure-dhe-gaz-lotsjelles-protesta-behet-e-dhunshme-ne-paris-foto/60%Daily2018-11-24 13:49
https://a2news.com/2018/11/24/raporti-i-ri-per-klimen-pasoja-katastrofike-ne-shba/60%Daily2018-11-24 13:30
https://a2news.com/2018/11/24/rama-ina-mund-te-ishte-deshmorja-e-pare-femer/60%Daily2018-11-25 11:07
https://a2news.com/2018/11/24/njihuni-me-gaia-gjigandin-zjarrfikes-te-qiellit-video/60%Daily2018-11-24 13:10
https://a2news.com/2018/11/24/devijimi-i-lanes-do-te-prishe-banesa-e-biznese-preken-240-familje/60%Daily2018-11-24 11:03
https://a2news.com/2018/11/24/dy-aksidente-ne-pak-minuta-per-stephen-curry-video/60%Daily2018-11-25 10:33
https://a2news.com/2018/11/24/tritol-automjetit-te-biznesmenit-ne-vlore-agron-alushaj-mbetet-i/60%Daily2018-11-25 12:26
https://a2news.com/2018/11/24/rusia-eshte-kercenim-shume-me-i-madh-se-sa-shteti-islamik/60%Daily2018-11-24 12:19
https://a2news.com/2018/11/23/e-shpetuan-deputetet-e-lsi-dobraj-ndalohet-nje-dite-me-pas/60%Daily2018-11-24 10:20
https://a2news.com/2018/11/23/betohet-sander-lleshaj/60%Daily2018-11-25 11:31
https://a2news.com/2018/11/23/skandal-dopingu-te-real-madrid-mjeku-pranoi-gabimin-me-ramos/60%Daily2018-11-24 12:56
https://a2news.com/2018/11/23/lirohet-nga-burgu-dashamir-xhika/60%Daily2018-11-24 09:41
https://a2news.com/2018/11/23/avioni-qe-fluturon-vete-video/60%Daily2018-11-23 17:29
https://a2news.com/2018/11/23/banoret-e-astirit-serish-ne-proteste-nuk-terhiqemi/60%Daily2018-11-24 10:47
https://a2news.com/2018/11/23/sulmohet-konsullata-kineze-ne-karaci-dite-terrori-ne-pakistan/60%Daily2018-11-24 10:18
https://a2news.com/2018/11/23/mazhoranca-dhe-opozita-jane-te-ndara-per-keshillin-e-emerimeve-ne-drejtesi/60%Daily2018-11-23 17:00
https://a2news.com/2018/11/23/policia-greke-vret-shqiptarin-ne-janine-shkembeu-zjarr-me-policine/60%Daily2018-11-23 16:41
https://a2news.com/2018/11/23/befasi-nga-italia-per-te-premten-e-zeze-ulje-edhe-ne-sherbimin-funeral/60%Daily2018-11-23 15:52
https://a2news.com/2018/11/23/lind-ne-metro-i-dhurojne-abone-25-vjecare/60%Daily2018-11-23 15:15
https://a2news.com/2018/11/23/taksat-e-reja-ne-kosove-shume-kamione-kthehen-mbrapsht/60%Daily2018-11-23 16:17
https://a2news.com/2018/11/23/protesta-avokati-i-popullit-nis-hetimin-per-policine/60%Daily2018-11-23 14:52
https://a2news.com/2018/11/23/kosova-sterhiqet-nga-taksat-nderkombetaret-te-shqetesuar/60%Daily2018-11-23 16:07
https://a2news.com/2018/11/23/kante-rinovon-me-chelsean-do-te-paguaje-me-shume-taksa-se-starbucks-dhe-amazon-se-bashku/60%Daily2018-11-23 14:40
https://a2news.com/2018/11/23/taksa-100-per-produktet-serbe-shans-per-biznesin-shqiptar/60%Daily2018-11-23 15:39
https://a2news.com/2018/11/23/brexit-tani-pengesa-vjen-nga-gibraltari-spanjollet-kercenojne-me-vote-kunder/60%Daily2018-11-23 14:54
https://a2news.com/2018/11/23/superiorja-rikthehet-me-flamurtari-partizani-gega-do-pike-per-titull-daja-per-europen/60%Daily2018-11-23 13:32
https://a2news.com/2018/11/23/50-mije-tifoze-ndjekin-stervitjen-e-boca-juniors/60%Daily2018-11-23 13:24
https://a2news.com/2018/11/23/24-ore-nga-sfida-me-e-cmendur-ne-bote-rregullat-unike-te-river-boca/60%Daily2018-11-23 13:25
https://a2news.com/2018/11/23/historite-ne-unaze-si-eshte-jeta-e-familjeve-te-shenuara-me-kryq/60%Daily2018-11-23 16:32
https://a2news.com/2018/11/23/rama-nuk-ka-legalizime-ne-hapesiren-e-perbashket/60%Daily2018-11-23 15:39
https://a2news.com/2018/11/23/ushtria-shqiptare-tregon-forcen/60%Daily2018-12-05 12:54
https://a2news.com/2018/11/23/prag-tragjedie-avioni-me-120-pasagjere-del-nga-pista/60%Daily2018-11-23 11:12
https://a2news.com/2018/11/23/policia-holandeze-gjen-350-mije-euro-ne-lavatrice/60%Daily2018-11-23 10:31
https://a2news.com/2018/11/23/10-foto-mahnitese-nga-national-geographic-ne-pritje-te-fituesit/60%Daily2018-12-05 12:55
https://a2news.com/2018/11/23/te-izoluar-nga-bota-prej-60-mije-vjetesh-fisi-misterioz-vret-me-shigjeta-amerikanin/60%Daily2018-11-23 13:23
https://a2news.com/2018/11/22/xhelati-i-forcave-speciale-denohet-me-5130-vjet-burg/60%Daily2018-11-23 10:24
https://a2news.com/2018/11/22/rama-te-spitali-ushtarak-prerja-e-gishtave-te-polices-vija-e-kuqe/60%Daily2018-11-23 09:27
https://a2news.com/2018/11/22/qeveri-fmn-marreveshja-jo-detyruese-thjesht-keshilluese/60%Daily2018-11-22 16:08
https://a2news.com/2018/11/22/rritja-ekonomike-ekspertet-duhen-investime-ne-arsim-e-politika-sociale/60%Daily2018-11-22 16:08
https://a2news.com/2018/11/22/opozita-ne-tryeze-paralele-kunder-buxhetit-2019-pasuron-oligarket/60%Daily2018-11-22 15:41
https://a2news.com/2018/11/22/qatar-2022-nis-numerimi-mbrapsht-infantino-inspekton-punimet-galeri/60%Daily2018-12-05 12:55
https://a2news.com/2018/11/22/gara-e-fundit-per-alonso-n-rikthim-i-bujshem-i-kubica-s/60%Daily2018-11-22 15:17
https://a2news.com/2018/11/22/euro-2020-uefa-percakton-vazot-komplikohet-rruga-per-shqiperine/60%Daily2018-11-22 15:14
https://a2news.com/2018/11/22/kopshti-magjik-i-krishtlindjeve-ndizen-mbi-1-mln-drita/60%Daily2018-11-22 15:09
https://a2news.com/2018/11/22/britani-be-arrihet-marreveshja-politike/60%Daily2018-11-22 15:08
https://a2news.com/2018/11/22/pa-opoziten-ministrat-e-rames-mbrojne-buxhetin-ne-parlament/60%Daily2018-11-22 14:48
https://a2news.com/2018/11/22/hakmerret-kosova-rrit-me-100-perqind-taksat-ndaj-serbise/60%Daily2018-11-22 14:45
https://a2news.com/2018/11/22/rritja-e-taksave-per-mallrat-serbe-reagime-te-ashpra-ne-beograd-dhe-be/60%Daily2018-11-22 15:07
https://a2news.com/2018/11/22/shkaterroi-jeten-per-26-vjecarin-nga-sri-lanka-rrefehet-britanikja/60%Daily2018-11-22 13:37
https://a2news.com/2018/11/22/edhe-studentet-ne-proteste-perballe-kryeministrise-pergjysmoni-tarifat/60%Daily2018-11-22 14:21
https://a2news.com/2018/11/22/kapet-ne-elbasan-furgoni-me-578-kg-kanabis-8-te-arrestuar/60%Daily2018-11-24 09:49
https://a2news.com/2018/11/22/engjelli-i-vdekjes-infermieri-qe-vrau-mbi-100-paciente-shfaq-pendese/60%Daily2018-11-22 13:05
https://a2news.com/2018/11/22/tension-dhe-te-plagosur-para-parlamentit-foto/60%Daily2018-11-22 13:57
https://a2news.com/2018/11/22/hidhet-me-parashute-nga-vendi-i-endrrave-gjen-vdekjen-shokuese-video/60%Daily2018-11-22 12:50
https://a2news.com/2018/11/22/shba-tregon-muskujt-per-here-te-pare-avionet-f-35-ne-parade-video/60%Daily2018-11-22 13:22
https://a2news.com/2018/11/22/40-milione-te-prekur-nga-diabeti-do-te-mbeten-pa-insuline/60%Daily2018-11-22 11:04
https://a2news.com/2018/11/22/rama-zero-tolerance-per-zaptuesit/60%Daily2018-11-22 14:37
https://a2news.com/2018/11/22/pronarja-e-kompanise-se-basteve-paguan-veten-me-279-milione-dollare-ne-vit/60%Daily2018-11-24 10:10
https://a2news.com/2018/11/22/tension-para-parlamentit-protestuesit-konfrontohen-me-policine/60%Daily2018-11-22 10:34
https://a2news.com/2018/11/22/mos-luani-shume-me-kete-macok-eshte-felini-me-vrastar-ne-planet/60%Daily2018-11-22 10:56
https://a2news.com/2018/11/22/beteja-po-demton-femijet-pitt-dhe-jolie-drejt-marreveshjes/60%Daily2018-11-22 09:52
https://a2news.com/2018/11/22/ermal-meta-shkruan-shqip-dhe-ben-lemsh-italianet/60%Daily2018-11-22 09:22
https://a2news.com/2018/11/21/ecuria-ne-ligen-e-kombeve-500-mije-euro-shperblim-per-kosoven/60%Daily2018-11-22 10:47
https://a2news.com/2018/11/21/fmn-i-mbetet-rritjes-3-7-keshillon-kujdes-me-ofertat-e-pa-kerkuara/60%Daily2018-11-21 15:37
https://a2news.com/2018/11/21/festat-mberrijne-heret-ne-berlin-ndizen-dritat-e-krishtlindjeve/60%Daily2018-11-21 14:39
https://a2news.com/2018/11/21/hungaria-pranon-azilin-per-gruevskin-ne-maqedoni-vijojne-arrestimet/60%Daily2018-11-21 13:53
https://a2news.com/2018/11/21/dita-nderkombetare-e-bullizmit-raporti-33-e-nxenesve-ne-tirane-bullizem-fizik/60%Daily2018-11-21 13:33
https://a2news.com/2018/11/21/u-kopjua-ritestim-per-graden-komisar/60%Daily2018-11-21 13:19
https://a2news.com/2018/11/21/interpol-refuzon-rusine-kreu-i-ri-nga-koreja-e-jugut/60%Daily2018-11-21 14:25
https://a2news.com/2018/11/21/trump-mbron-princin-arab-senati-i-kerkon-llogari/60%Daily2018-11-21 14:34
https://a2news.com/2018/11/21/fat-makaber-i-riu-shtypet-ne-piste-nga-avioni-ne-moske/60%Daily2018-11-21 13:31
https://a2news.com/2018/11/21/episodi-i-tmerrshem-live-moderatorit-peson-atak-ne-zemer/60%Daily2018-11-22 11:02
https://a2news.com/2018/11/21/merr-patenten-per-here-te-pare-policia-ia-heq-pas-49-minutash/60%Daily2018-11-21 10:44
https://a2news.com/2018/11/21/konkursi-i-gradave-sindikata-padit-policine/60%Daily2018-11-22 09:24
https://a2news.com/2018/11/21/forbes-katy-perry-kengetarja-me-me-shume-te-ardhura/60%Daily2018-11-21 16:05
https://a2news.com/2018/11/21/argjentina-harron-messin-icardi-dhe-dybala-dhurojne-spektakel/60%Daily2018-11-21 11:05
https://a2news.com/2018/11/21/panucci-i-lumtur-per-fitoren-dhe-sheh-larg-duka-fitore-besimi/60%Daily2018-11-21 11:10
https://a2news.com/2018/11/20/kosova-spektakolare-vetem-2-fitore-larg-europianit/60%Daily2018-11-21 10:36
https://a2news.com/2018/11/20/fitorja-me-uellsin-rikthen-besimin-lojtaret-kjo-eshte-shqiperia-qe-duam/60%Daily2018-11-21 11:27
https://a2news.com/2018/11/20/me-shume-uellsiane-se-shqiptare-ne-elbasan-arena/60%Daily2018-11-21 14:26
https://a2news.com/2018/11/20/drite-ne-fund-te-tunelit-nje-penallti-rikthen-shqiperine-te-fitorja/60%Daily2018-11-21 10:02
https://a2news.com/2018/11/20/jo-vetem-muzike-nicole-mendon-dhe-per-femijet/60%Daily2018-11-21 15:26
https://a2news.com/2018/11/20/rriten-tensionet-tek-astiri-policia-shoqeron-10-protestues/60%Daily2018-11-20 16:29
https://a2news.com/2018/11/20/treni-del-nga-shinat-ne-spanje-viktima-dhe-te-plagosur/60%Daily2018-11-20 16:10
https://a2news.com/2018/11/20/nderohet-snoop-dogg-yll-ne-bulevardin-e-fames/60%Daily2018-11-20 16:06
https://a2news.com/2018/11/20/papa-lavderon-shqiptarine-impuls-per-bashkejetesen-fetare-por-mbroni-gjeneratat-e-ardhshme/60%Daily2018-11-21 16:48
https://a2news.com/2018/11/20/panucci-trajneri-i-rekordeve-negative/60%Daily2018-11-20 15:31
https://a2news.com/2018/11/20/deputetet-vajtojne-pagat-namin-e-bejne-drejtoret/60%Daily2018-11-20 15:25
https://a2news.com/2018/11/20/ps-pd-akuza-ne-distance-per-ppp-te-dhe-rruget/60%Daily2018-11-20 15:10
https://a2news.com/2018/11/20/grupi-i-bajrajve-hollanda-dorezon-anetarin-e-bandes/60%Daily2018-11-20 15:24
https://a2news.com/2018/11/20/ore-tmerri-ne-chicago-4-te-vrare-ne-spital/60%Daily2018-11-20 15:46
https://a2news.com/2018/11/20/skandali-i-kreut-te-renault-nissan-mitsubishi-ministri-francez-ghosn-te-largohet/60%Daily2018-11-20 16:20
https://a2news.com/2018/11/20/cfare-thoshin-tahiri-dhe-rama-per-zaganin/60%Daily2018-11-20 13:21
https://a2news.com/2018/11/20/gjendet-nendetsja-e-fundosur-nxjerrja-do-te-kushtonte-4-miliarde-euro/60%Daily2018-11-20 12:58
https://a2news.com/2018/11/20/apeli-konfirmon-denimin-e-grupit-te-lazaratit-familjaret-konfliktohen-me-gjykates-dhe-gazetare/60%Daily2018-11-20 13:39
https://a2news.com/2018/11/20/burg-per-dritan-zaganin-denoncoi-saimir-tahirin/60%Daily2018-11-20 12:21
https://a2news.com/2018/11/20/panucci-ska-vepruar-pa-leje-largimi-i-tij-nuk-i-zgjidh-te-gjitha/60%Daily2018-11-20 12:14
https://a2news.com/2018/11/20/basha-i-prere-kryetaret-e-degeve-te-pd-te-zgjidhen-brenda-2-javeve/60%Daily2018-11-20 15:15
https://a2news.com/2018/11/20/lufte-ne-shkretetire-stervitja-e-marines-amerikane-video/60%Daily2018-11-20 11:50
https://a2news.com/2018/11/20/yjet-e-bashke-per-skenderbeun-pushtojne-romen-dhe-vatikanin/60%Daily2018-11-20 16:57
https://a2news.com/2018/11/20/pompei-gjendet-kryevepra-me-pulle-te-kuqe-video/60%Daily2018-11-20 11:49
https://a2news.com/2018/11/20/ato-karota-jane-propagande-ruse-masha-dhe-ariu-shnderrohet-ne-ceshtje-diplomatike/60%Daily2018-11-20 10:35
https://a2news.com/2018/11/19/holanda-finalistja-e-fundit-e-liges-se-kombeve/60%Daily2018-11-20 15:59
https://a2news.com/2018/11/19/norvegjia-i-shpeton-nderin-shqiperise-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-11-20 15:44
https://a2news.com/2018/11/19/panucci-jam-pergjegjes-por-kontrata-mbyllet-ne-2019-en/60%Daily2018-11-20 15:38
https://a2news.com/2018/11/19/giggs-pres-qe-shqiperia-te-reagoje-por-ne-fitojme/60%Daily2018-11-20 15:55
https://a2news.com/2018/11/19/te-bashkuar-ne-muzike-dhe-ne-kujtim-te-skenderbeut/60%Daily2018-11-19 15:58
https://a2news.com/2018/11/19/lirimi-i-deputeteve-ja-cilit-nen-iu-referua-gjykata/60%Daily2018-11-19 16:06
https://a2news.com/2018/11/19/guvernatori-sejko-euro-124-leke-ekuilibri-i-ri-i-kursit/60%Daily2018-11-19 15:42
https://a2news.com/2018/11/19/i-quajti-shpellare-veliaj-perfundon-ne-prokurori/60%Daily2018-11-19 15:35
https://a2news.com/2018/11/19/cfare-tha-venecia-per-vetting-un-ne-2015/60%Daily2018-11-19 15:29
https://a2news.com/2018/11/19/pd-rama-duhet-te-kishte-shkarkuar-dakon/60%Daily2018-11-19 15:16
https://a2news.com/2018/11/19/propozohen-emrat-per-anetaret-e-ked/60%Daily2018-11-19 15:33
https://a2news.com/2018/11/19/integrimi-i-ballkanit-perendimor-lideret-behen-bashke-ne-vjene/60%Daily2018-11-19 15:08
https://a2news.com/2018/11/19/fotogaleri-beteja-epike-per-territor-e-dy-hamshoreve/60%Daily2018-12-05 12:55
https://a2news.com/2018/11/19/reshjet-shpetojne-eksportet-instat-energjia-zeri-kryesor-ne-rritje/60%Daily2018-11-19 14:35
https://a2news.com/2018/11/19/njeriu-qe-i-sheh-peshkaqenet-ne-sy-foto/60%Daily2019-08-14 09:08
https://a2news.com/2018/11/19/prangoset-bektash-muka-vodhi-500-mije-euro-ne-malte/60%Daily2018-11-19 14:23
https://a2news.com/2018/11/19/karvani-i-emigranteve-drejt-shba-protesta-ne-meksike/60%Daily2018-11-19 13:58
https://a2news.com/2018/11/19/lideret-e-ballkanit-takohen-ne-vjene-ngec-procesi-i-liberalizimi-per-kosoven/60%Daily2018-11-19 15:11
https://a2news.com/2018/11/19/historiku-i-keshillimit-te-shqiperise-nga-venecia/60%Daily2018-11-19 13:24
https://a2news.com/2018/11/19/ekspozita-ne-rostok-krisja-e-dyte-per-edi-ramen/60%Daily2018-11-19 13:34
https://a2news.com/2018/11/19/bandat-e-sofistikuara-shqiptare-ne-trafikun-e-qenieve-njerezore-ne-britani/60%Daily2018-11-19 15:35
https://a2news.com/2018/11/19/apeli-ashperson-masen-per-ervis-martinaj/60%Daily2018-11-19 14:10
https://a2news.com/2018/11/19/will-smith-realizon-endrren-eshte-e-jashtezakonshme/60%Daily2018-11-19 15:50
https://a2news.com/2018/11/19/pd-amendament-per-uljen-e-borxhit/60%Daily2018-11-19 14:43
https://a2news.com/2018/11/19/cmimi-i-karburantit-ngre-temperaturat-ne-france-video/60%Daily2018-11-19 16:03
https://a2news.com/2018/11/19/panucci-mbledhje-me-lojtaret-nuk-iki/60%Daily2018-11-19 10:50
https://a2news.com/2018/11/19/macron-ne-bundestag-bota-ne-kaos-te-jemi-te-bashkuar/60%Daily2018-11-19 14:43
https://a2news.com/2018/11/19/joshese-me-klas-rita-le-ne-hije-yjet-e-teatrit-britanik/60%Daily2018-11-19 13:36
https://a2news.com/2018/11/18/anglia-dhe-kroacia-spektakolare-spanja-dhe-belgjika-mbeten-jashte-gare/60%Daily2018-11-19 11:02
https://a2news.com/2018/11/18/aksidenti-i-tmerrshem-17-vjecarja-fluturon-me-273-km-h/60%Daily2018-11-19 11:16
https://a2news.com/2018/11/18/reagon-mavraj-pas-kartonit-te-kuq-mos-vini-ne-diskutim-dashurine-per-fanellen/60%Daily2018-11-19 10:40
https://a2news.com/2018/11/18/momenti-me-i-keq-ne-histori-viti-536-kur-dielli-u-zhduk-dy-vjet/60%Daily2018-11-19 11:18
https://a2news.com/2018/11/18/skela-dhe-ronaldinho-behen-bashke-per-bamiresi/60%Daily2018-11-19 10:47
https://a2news.com/2018/11/17/skocia-na-shkermoq-ne-shkoder-kombetarja-kthehet-vite-pas/60%Daily2018-11-19 10:45
https://a2news.com/2018/11/17/kim-jong-nuk-rri-rehat-teston-armen-teknologjike-te-pakalueshme/60%Daily2018-11-19 12:55
https://a2news.com/2018/11/17/16-te-tmerrshmit-e-beratit-qe-jane-ende-ne-arrati-foto/60%Daily2018-11-17 10:55
https://a2news.com/2018/11/16/bilbilat-shqiptare-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2018-11-16 16:10
https://a2news.com/2018/11/16/taksa-e-ujit-sa-do-te-paguajme-dhe-kush-perjashtohet/60%Daily2018-11-16 16:00
https://a2news.com/2018/11/16/taksa-te-uji-qytetaret-dhe-bizneset-kerkojne-lehtesi/60%Daily2018-11-16 15:39
https://a2news.com/2018/11/16/nga-1-janari-taksa-e-prones-tek-fatura-e-ujit/60%Daily2018-11-16 15:18
https://a2news.com/2018/11/16/epidemi-demtimesh-tek-kombetarja-dorezohet-edhe-ndoj-por-grezda-permiresohet/60%Daily2018-11-16 16:17
https://a2news.com/2018/11/16/tirana-pushtohet-nga-skocezet-habiten-nga-birra-e-lire-moti-dhe-mikpritja/60%Daily2018-11-16 15:53
https://a2news.com/2018/11/16/vrasja-e-ferracakut-lirohet-i-dyshuari/60%Daily2018-11-16 14:38
https://a2news.com/2018/11/16/bushati-pd-te-vije-ne-kuvend-pollo-pas-vetting-ut-ne-politike/60%Daily2018-11-16 14:28
https://a2news.com/2018/11/16/kadare-prezanton-ne-panair-vepren-epilog-te-karrieres-se-tij/60%Daily2018-11-16 15:05
https://a2news.com/2018/11/16/koreja-e-veriut-i-kthehet-provokimeve-teston-armen-e-re/60%Daily2018-11-16 13:58
https://a2news.com/2018/11/16/meta-per-dekretimin-e-lleshajt-kemi-kohe-deri-ne-darke/60%Daily2018-11-29 14:23
https://a2news.com/2018/11/16/arratia-e-gruevskit-u-ndihmua-nga-cetniket-serbe/60%Daily2018-11-16 13:39
https://a2news.com/2018/11/16/10-vepra-penale-qe-rendojne-mbi-gruevskin/60%Daily2018-11-16 14:39
https://a2news.com/2018/11/16/ku-kaloi-gruevski-sipas-fatos-klosit-ka-kaluar-nga-bllata-i-veshur-si-fshatar/60%Daily2018-11-16 14:25
https://a2news.com/2018/11/16/shokon-zuckerberg-kam-menduar-te-mbyll-facebook/60%Daily2018-11-16 11:36
https://a2news.com/2018/11/16/shperthim-ne-nje-lokal-ne-elbasan-plagoset-rende-biznesmeni/60%Daily2018-11-16 11:29
https://a2news.com/2018/11/16/kelyshi-i-luanit-ne-lamborghini-policet-franceze-e-quajne-putin/60%Daily2018-11-16 10:15
https://a2news.com/2018/11/15/kroacia-rikthen-ne-vend-nderin-fitore-spektakolare-ndaj-spanjes/60%Daily2018-11-16 10:36
https://a2news.com/2018/11/15/gjermania-ringjallet-ndaj-rusise-anglia-shume-e-forte-per-shba-ne/60%Daily2018-11-16 10:57
https://a2news.com/2018/11/15/gruevski-ne-arrati-tranzit-nga-shqiperia/60%Daily2018-11-16 11:19
https://a2news.com/2018/11/15/binden-dhe-ne-angli-var-ne-premier-league-nga-sezoni-i-ardhshem/60%Daily2018-11-16 09:42
https://a2news.com/2018/11/15/vishte-tanga-nuk-quhet-perdhunim-verdikti-ndez-opinionin-publik-ne-irlande/60%Daily2018-11-16 10:19
https://a2news.com/2018/11/15/ku-ndryshojne-tusha-lleshaj-dhe-demiraj/60%Daily2018-11-15 15:57
https://a2news.com/2018/11/15/korrespondenca-me-cas-pritet-vendimi-per-skenderbeun/60%Daily2018-11-15 14:14
https://a2news.com/2018/11/15/ankth-per-grezden-te-shqiperia-panucci-therret-talentin-finlandez/60%Daily2018-11-15 14:11
https://a2news.com/2018/11/15/mediat-serbe-gruevski-u-largua-nga-shqiperia/60%Daily2018-11-15 13:57
https://a2news.com/2018/11/15/vrasja-ne-shkoder-hetime-intensive-nga-prokuroria/60%Daily2018-11-15 13:38
https://a2news.com/2018/11/15/serish-tensione-para-bashkise-balla-banoreve-kerkojini-llogari-bashes/60%Daily2018-11-15 13:36
https://a2news.com/2018/11/15/perlat-e-maria-antonetes-shiten-me-cmim-rekord/60%Daily2018-11-15 14:14
https://a2news.com/2018/11/15/hahn-dhe-mogherini-mesazhe-qeverise-e-opozites/60%Daily2018-11-15 13:22
https://a2news.com/2018/11/15/buxheti-per-bashkite-qeveria-jep-vetem-1-miliard-me-shume-per-vitin-2019/60%Daily2018-11-15 15:12
https://a2news.com/2018/11/15/may-bind-kabinetin-per-brexit-tani-radha-e-ligjvenesve/60%Daily2018-11-15 13:43
https://a2news.com/2018/11/15/kpk-shkarkon-ramadan-trocin-prokurorin-e-ceshtjeve-fullani-dhe-gjika/60%Daily2018-11-15 13:18
https://a2news.com/2018/11/15/per-100-euro-kjo-keshtjelle-italiane-eshte-e-juaja-per-nje-dite/60%Daily2018-11-15 11:23
https://a2news.com/2018/11/15/tom-cruise-eshte-shume-i-shkurter-per-filmat-e-mi/60%Daily2018-11-15 11:14
https://a2news.com/2018/11/15/nje-perralle-e-erret-shitet-per-11-mije-dollare/60%Daily2018-11-15 11:03
https://a2news.com/2018/11/15/shahu-rama-meta-vitore-tusha-hyn-ne-parlament/60%Daily2018-11-15 14:55
https://a2news.com/2018/11/15/behuni-gati-dimri-vjen-kete-fundjave/60%Daily2018-11-15 14:53
https://a2news.com/2018/11/15/shtetet-me-rrezikun-me-te-larte-ne-bote/60%Daily2018-11-15 10:23
https://a2news.com/2018/11/15/karvani-i-refugjateve-ka-mberritur-ne-kufirin-amerikan-i-presin-5000-ushtare-galeri/60%Daily2018-11-15 10:48
https://a2news.com/2018/11/14/lady-obama-prezanton-autobiografine-e-saj-libri-eshte-rekord-shitjesh/60%Daily2018-11-14 16:28
https://a2news.com/2018/11/14/historiku-i-borxhit-publik-shqiptar/60%Daily2018-11-14 15:28
https://a2news.com/2018/11/14/pd-buxheti-2019-es-buxheti-i-oligarkeve/60%Daily2018-11-14 15:14
https://a2news.com/2018/11/14/marreveshja-per-brexit-may-perballet-me-kabinetin/60%Daily2018-11-14 15:09
https://a2news.com/2018/11/14/dogane-e-perbashket-shqiperi-kosove-do-firmoset-ne-peje/60%Daily2018-11-14 15:01
https://a2news.com/2018/11/14/ulja-e-borxhit-qeveria-terhiqet-i-le-bankat-e-lira/60%Daily2018-11-14 15:00
https://a2news.com/2018/11/14/permbytjet-dhe-termetet-emergjencat-u-kane-qytetareve-540-mln-leke-borxh/60%Daily2018-11-14 14:57
https://a2news.com/2018/11/14/tkurret-popullsia-situate-alarmante-nga-te-dhenat-e-fundit/60%Daily2018-11-14 14:49
https://a2news.com/2018/11/14/historia-e-lashte-e-hamburgerit-modern/60%Daily2018-12-09 20:23
https://a2news.com/2018/11/14/vettingu-ekspertet-e-venecias-do-vijne-ne-tirane/60%Daily2018-11-14 14:23
https://a2news.com/2018/11/14/shtepia-e-futbollit-shqiptar-investim-8-milione-euro-per-seline-e-fshf/60%Daily2018-11-15 16:29
https://a2news.com/2018/11/14/pershkallezohet-protesta-e-banoreve-te-astiri-policia-shoqeron-21-persona/60%Daily2018-11-15 11:15
https://a2news.com/2018/11/14/mallkimi-i-burgjeve-a-trembet-cipa/60%Daily2018-11-15 10:21
https://a2news.com/2018/11/14/atentat-ne-shkoder-vritet-i-afermi-i-arjan-ferracakut-plagoset-nje-tjeter/60%Daily2018-11-14 13:52
https://a2news.com/2018/11/14/shullazi-reagon-ambasada-amerikane-kriminelet-e-kane-vendin-ne-burg-kush-e-ka-radhen/60%Daily2018-11-14 11:47
https://a2news.com/2018/11/14/zbulohet-nje-kopsht-zoologjik-mumiesh-ne-egjipt-galeri/60%Daily2018-11-14 11:46
https://a2news.com/2018/11/14/granit-xhaka-fjalet-nuk-mjaftojne-te-shpreh-ate-qe-ndjej/60%Daily2018-11-14 12:00
https://a2news.com/2018/11/14/arratisja-e-gruevskit-arrestohen-2-ish-bashkepunetore-te-tij/60%Daily2018-11-14 14:40
https://a2news.com/2018/11/14/midhat-frasheri-do-te-prehet-ne-atdhe-vleresime-nga-politikanet/60%Daily2018-11-15 10:28
https://a2news.com/2018/11/14/rusia-do-te-shkoje-ne-mars-ne-nje-te-ardhme-te-afert-fale-energjise-berthamore/60%Daily2018-11-20 10:32
https://a2news.com/2018/11/14/shullazi-historia-e-krimeve-qe-nisen-prej-vitit-99/60%Daily2018-11-14 14:27
https://a2news.com/2018/11/14/nuk-i-meriton-290-mije-paund-ne-jave-por-smund-te-bej-revolucion-i-vetem/60%Daily2018-11-14 10:06
https://a2news.com/2018/11/14/melania-trump-shkarkon-nga-detyra-keshilltaren/60%Daily2018-11-14 15:15
https://a2news.com/2018/11/13/basha-nuk-ka-kompromis-me-zgjedhjet-e-lira/60%Daily2018-11-14 14:17
https://a2news.com/2018/11/13/zhduket-gruevski-urdher-nderkombetar-arresti/60%Daily2018-11-14 11:57
https://a2news.com/2018/11/13/jepet-vendimi-per-grupin-e-emiljano-shullazit-55-vite-ne-total/60%Daily2018-11-14 13:59
https://a2news.com/2018/11/13/kushtet-e-be-se-per-shqiperine-ne-takimin-e-brukselit-do-raportohet-mbi-kapitullin-24/60%Daily2018-11-14 10:15
https://a2news.com/2018/11/13/mundi-icardin-gjimshiti-optimist-edhe-per-shqiperine-e-dime-qe-jemi-te-forte/60%Daily2018-11-13 15:00
https://a2news.com/2018/11/13/rikthehet-tensioni-midis-izraelit-dhe-palestines-dhjetera-te-vrare-ne-gaza/60%Daily2018-11-14 09:22
https://a2news.com/2018/11/13/simfonia-135-miliarde-brenda-krocieres-me-te-madhe-ne-bote-fotogaleri/60%Daily2018-11-13 14:08
https://a2news.com/2018/11/13/dridhet-toka-ne-veri-epiqendra-25-km-nga-shkodra/60%Daily2018-11-15 10:23
https://a2news.com/2018/11/13/kostot-e-koncensioneve-sa-do-te-paguhet-ne-vite/60%Daily2018-11-13 15:50
https://a2news.com/2018/11/13/ceshtja-shullazi-shtyhet-serish-verdikti-i-gjykates/60%Daily2018-11-13 14:24
https://a2news.com/2018/11/13/edvin-murati-mjeshter-i-madh-meta-e-dekoron-ne-paris/60%Daily2018-11-14 09:22
https://a2news.com/2018/11/13/unaza-banoret-protestojne-para-bashkise-veliaj-eshte-beteje-civilizimi/60%Daily2018-11-13 15:32
https://a2news.com/2018/11/13/el-chapo-presidentet-meksikane-merrnin-para-nga-kartelet/60%Daily2018-11-14 11:43
https://a2news.com/2018/11/13/reforma-zgjedhore-po-thyen-bojkotin-e-opozites/60%Daily2018-11-14 09:39
https://a2news.com/2018/11/13/ishte-simbol-i-paqes-sot-aung-san-suu-kyi-kritikohet-per-gjenocid/60%Daily2018-11-13 11:10
https://a2news.com/2018/11/13/diamanti-roze-shitet-per-nje-cmim-rekord/60%Daily2018-11-15 10:44
https://a2news.com/2018/11/13/zjarret-ne-kaliforni-mbi-40-viktima-e-qindra-te-zhdukur-galeri/60%Daily2018-11-14 09:42
https://a2news.com/2018/11/13/nuk-eshte-fantashkence-kanalet-e-tv-mund-ti-ndryshoni-me-mendje/60%Daily2018-11-13 10:32
https://a2news.com/2018/11/13/ronaldo-cfare-refleksi/60%Daily2018-11-13 10:55
https://a2news.com/2018/11/13/ka-ardhur-koha-per-nje-hillary-4-0-sipas-keshilltareve-ajo-eshte-gati/60%Daily2018-11-13 09:54
https://a2news.com/2018/11/13/dekoltete-shperthyesi-te-yjeve-nga-scarlett-te-rita-foto/60%Daily2018-11-13 09:49
https://a2news.com/2018/11/13/gruaja-e-schumacher-ai-eshte-luftetar-nuk-dorezohet/60%Daily2018-11-13 09:40
https://a2news.com/2018/11/13/13-milione-euro-per-te-bere-pushime-deri-ne-qershor/60%Daily2018-11-14 09:41
https://a2news.com/2018/11/13/porsche-perplaset-me-kamionin-drejtuesi-i-top-gear-shpeton-pa-lendime/60%Daily2018-11-13 09:14
https://a2news.com/2018/11/13/cnn-padit-trump-per-pezullimin-e-gazetarit/60%Daily2018-11-14 10:05
https://a2news.com/2018/11/12/radhe-te-gjate-ne-kapshtice-probleme-ne-sistemin-kompjuterik-ne-doganen-greke/60%Daily2018-11-13 10:48
https://a2news.com/2018/11/12/panucci-i-shurdher-ndaj-kritikave-kam-ekip-memec/60%Daily2018-11-13 13:47
https://a2news.com/2018/11/12/mikrocipe-nen-lekure-per-te-survejuar-punonjesit/60%Daily2018-11-12 16:17
https://a2news.com/2018/11/12/flete-arresti-per-gruevskin-zhduket-ish-kryeministri-ne-maqedoni/60%Daily2018-11-13 11:39
https://a2news.com/2018/11/12/protesta-e-astirit-zhvendoset-para-bashkise-banoret-kerkojne-takim-me-veliajn/60%Daily2018-11-12 15:21
https://a2news.com/2018/11/12/inaugurohet-monumenti-kushtuar-papa-gjon-palit-ii/60%Daily2018-11-12 15:26
https://a2news.com/2018/11/12/lind-femijen-e-21-te-nuk-bej-me/60%Daily2018-11-13 08:58
https://a2news.com/2018/11/12/trump-ne-paris-braktis-ceremonine-lum-kritikash-per-presidentin/60%Daily2018-11-12 15:05
https://a2news.com/2018/11/12/30-miliarde-dollare-ne-24-ore-alibaba-feston-me-se-miri-diten-e-beqareve/60%Daily2018-11-12 13:25
https://a2news.com/2018/11/12/buxheti-i-mbrojtjes-rama-rrisim-pagat-kucova-qendra-e-forcave-ajrore/60%Daily2018-11-12 16:42
https://a2news.com/2018/11/12/dita-e-armepushimit-ben-bashke-thacin-dhe-putinin/60%Daily2018-11-13 09:42
https://a2news.com/2018/11/12/akademiku-shqiptar-qe-organizonte-dergimin-e-droges-ne-itali/60%Daily2018-11-13 11:19
https://a2news.com/2018/11/12/meta-ngre-14-pyetje-per-lleshin-i-kthen-pergjigje-edhe-rama/60%Daily2018-11-12 14:43
https://a2news.com/2018/11/12/mbante-15-doza-kokaine-ne-makine-arrestohet/60%Daily2018-11-12 13:51
https://a2news.com/2018/11/12/forcimi-i-lekut-ndaj-euros-me-i-larti-ne-rajon/60%Daily2018-11-12 13:46
https://a2news.com/2018/11/12/digjet-kalifornia-mbi-30-viktima-qindra-te-zhdukur-yjet-e-hollivudit-braktisin-shtepite-foto/60%Daily2018-11-12 14:41
https://a2news.com/2018/11/11/rep-kokaine-dhe-instagram-shqiptaret-qe-komandojne-tregun-e-droges-ne-londer/60%Daily2019-08-11 10:51
https://a2news.com/2018/11/11/e-diel-kuqezi-ne-evrope-shqiptaret-shenojne-kudo-ne-evrope/60%Daily2018-11-12 10:49
https://a2news.com/2018/11/11/superioria-partizani-me-skenderbeun-bejne-kampionat-me-vete/60%Daily2018-11-12 15:55
https://a2news.com/2018/11/11/lufta-per-shqiponjen-ne-rrjetet-sociale-reagojne-lideret-shqiptare/60%Daily2018-11-12 13:24
https://a2news.com/2018/11/11/perkujtohet-fundi-i-luftes-se-madhe-ne-britani-per-here-te-pare-merr-pjese-nje-lider-gjerman/60%Daily2018-11-12 15:57
https://a2news.com/2018/11/10/meta-udheton-ne-france-shtrengon-duart-me-macron/60%Daily2018-11-12 09:41
https://a2news.com/2018/11/10/serbia-tregon-forcen-mes-tensioneve-ne-rritje-me-kosoven/60%Daily2018-11-12 09:30
https://a2news.com/2018/11/10/dortmundi-thyen-bayern-in-me-permbysje-te-cmendur/60%Daily2018-11-12 09:55
https://a2news.com/2018/11/10/reagon-eurodeputetja-non-grata-ne-shqiperi-titull-nderi-per-mua/60%Daily2018-11-14 12:08
https://a2news.com/2018/11/10/be-i-terheq-veshin-kosoves-hiq-taksen-serbe/60%Daily2018-11-12 10:33
https://a2news.com/2018/11/10/eurodeputetja-qipriote-eleni-theoharos-non-grata-ne-shqiperi/60%Daily2018-11-12 10:22
https://a2news.com/2018/11/10/rremben-ish-bashkeshorten-ne-lushnje-e-mbajti-peng-ne-durres/60%Daily2018-11-12 10:49
https://a2news.com/2018/11/09/atentat-kryeplakut-ne-fshatin-kote-po-pinte-kafe-me-vrasesin/60%Daily2018-11-09 15:48
https://a2news.com/2018/11/09/si-final-destination-i-shpetoi-masakres-ne-las-vegas-vritet-ne-ate-te-kalifornise/60%Daily2018-11-09 15:15
https://a2news.com/2018/11/09/rindertimi-i-shpresave-nis-nga-malta-publikohet-lista/60%Daily2018-11-09 14:49
https://a2news.com/2018/11/09/dy-medalje-ari-per-nje-dite-kosova-e-nis-shkelqyeshem-turneun-e-xhudos/60%Daily2018-11-12 09:45
https://a2news.com/2018/11/09/loret-sadiku-refuzon-kombetaren-ne-vend-te-tij-vjen-kace/60%Daily2018-11-09 14:39
https://a2news.com/2018/11/09/be-pro-sander-lleshajt-por-ka-dyshime-per-dakon/60%Daily2018-11-09 14:29
https://a2news.com/2018/11/09/meta-ne-be-me-reforma-jo-kercenime/60%Daily2018-11-09 14:25
https://a2news.com/2018/11/09/pd-te-arrestohet-dako-i-lidhur-me-krimin/60%Daily2018-11-09 14:09
https://a2news.com/2018/11/09/kpk-ramadan-troci-fshehu-pasurine/60%Daily2018-11-09 14:15
https://a2news.com/2018/11/09/52-greke-shpallen-non-grata-pas-bularatit-lleshaj-mos-e-merrni-urtesine-tone-per-dobesi/60%Daily2018-11-12 10:09
https://a2news.com/2018/11/09/rama-riemeron-sander-lleshin-sfidon-meten/60%Daily2018-11-09 13:53
https://a2news.com/2018/11/09/serish-proteste-tek-astiri-basha-nuk-ka-asnje-ligj-per-shembjen-e-shtepive/60%Daily2018-11-09 13:41
https://a2news.com/2018/11/09/lleshi-reagon-meta-me-lini-te-bej-detyren-time/60%Daily2018-11-09 12:34
https://a2news.com/2018/11/09/thirrjet-nacionaliste-nga-bularati-reagon-edhe-ministri-bushati/60%Daily2018-11-09 12:15
https://a2news.com/2018/11/09/endrra-europiane-shkermoqet-ne-brigjet-shkembore-te-spanjes/60%Daily2018-11-09 12:13
https://a2news.com/2018/11/09/festat-e-fundvitit-tatimoret-nisin-fushaten-e-kontrolleve/60%Daily2018-11-09 12:01
https://a2news.com/2018/11/09/sa-shume-te-demtuar-te-milani-e-arsenali-sulmuesi-thyen-kemben-video/60%Daily2018-11-09 11:32
https://a2news.com/2018/11/09/terror-ne-australi-vret-kalimtarin-dhe-shperthen-makinen-me-eksploziv-video/60%Daily2018-11-09 13:55
https://a2news.com/2018/11/09/lirohen-12-greket-e-ndaluar-ne-gjirokaster-mes-tyre-dhe-ekstremistin-grek/60%Daily2018-11-09 09:39
https://a2news.com/2018/11/08/e-league-milani-barazon-ne-spanje-kualifikohen-7-skuadra/60%Daily2018-11-09 11:02
https://a2news.com/2018/11/08/mbyllet-pa-rezultat-ne-bruksel-takimi-mogherini-thaci-vucic/60%Daily2018-11-09 09:59
https://a2news.com/2018/11/08/varrimi-i-kacifes-nje-manifestim-antishqiptar/60%Daily2018-11-09 14:54
https://a2news.com/2018/11/08/kush-ishte-marinsi-i-masakres-se-kalifornise/60%Daily2018-11-09 10:40
https://a2news.com/2018/11/08/te-ngrire-ne-kohe-familjet-britanike-qe-shohin-ende-ne-televizore-bardhe-e-zi/60%Daily2018-11-08 14:21
https://a2news.com/2018/11/08/prag-tragjedia-ne-stervitjen-e-nato-s-perplasen-anijet/60%Daily2018-11-08 14:10
https://a2news.com/2018/11/08/sulm-me-arme-ne-kaliforni-te-pakten-13-viktima/60%Daily2018-11-08 15:09
https://a2news.com/2018/11/08/ambasadorja-kroate-shkembimi-i-territoreve-nuk-eshte-zgjidhja-e-duhur/60%Daily2018-11-08 11:24
https://a2news.com/2018/11/08/meta-mikpritet-nga-arbereshet-e-kalabrise/60%Daily2018-11-08 12:08
https://a2news.com/2018/11/08/e-ardhmja-eshte-tani-policet-me-motore-fluturues/60%Daily2018-11-08 11:08
https://a2news.com/2018/11/08/ambasada-amerikane-mesazh-metes-duhet-ministri-e-brendshme-plotesisht-funksionale/60%Daily2018-11-08 14:45
https://a2news.com/2018/11/08/marreveshja-serbi-kosove-thaci-dhe-vucic-takohen-sot-ne-bruksel/60%Daily2018-11-08 11:43
https://a2news.com/2018/11/08/bluza-dhe-mbishkrime-anti-shqiptare-bllokohen-ne-kufi-6-ekstremiste-greke/60%Daily2018-11-08 14:25
https://a2news.com/2018/11/08/trump-grindet-me-gazetarin-e-cnn-e-perze-nga-shtepia-e-bardhe-video/60%Daily2018-11-09 11:57
https://a2news.com/2018/11/08/greket-pelegrinazh-ne-varrimin-e-kacifas/60%Daily2018-11-08 14:04
https://a2news.com/2018/11/07/mourinho-provokon-tifozet-bardhezi-me-ofenduan-gjithe-ndeshjen/60%Daily2018-11-08 12:01
https://a2news.com/2018/11/07/ronaldo-spektakolar-ne-fund-qesh-i-urryeri-mourinho/60%Daily2018-11-08 11:10
https://a2news.com/2018/11/07/hetimet-per-rusine-djegin-sessions-dorehiqet-prokurori/60%Daily2018-11-08 10:33
https://a2news.com/2018/11/07/atentati-ne-durres-nderron-jete-edhe-genci-caci/60%Daily2018-11-08 11:31
https://a2news.com/2018/11/07/beteja-rama-meta-per-lleshin/60%Daily2018-11-07 15:36
https://a2news.com/2018/11/07/kacifa-deputetet-greke-akuzojne-televizionin-shteteror-per-lajme-te-rreme/60%Daily2018-11-07 15:08
https://a2news.com/2018/11/07/aty-eshte-shqiperia-e-jugut-imagjinoni-nje-turk-qe-qellon-policet-tane-ne-trake/60%Daily2018-11-07 14:59
https://a2news.com/2018/11/07/varrimi-i-kacifes-thirrje-grekeve-per-tu-mbledhur-ne-bularat/60%Daily2018-11-07 14:47
https://a2news.com/2018/11/07/klsh-skema-e-ndihmes-ekonomike-e-deshtuar/60%Daily2018-11-07 14:25
https://a2news.com/2018/11/07/pronari-i-shtepise-publike-fiton-zgjedhjet-por-kishte-vdekur-prej-tri-javesh/60%Daily2018-12-08 19:48
https://a2news.com/2018/11/07/droge-arme-dhe-futboll-arrestohen-biznesmenet-shqiptare-ne-itali/60%Daily2018-11-07 13:02
https://a2news.com/2018/11/07/panucci-shpall-listen-britanike-konfirmohet-talenti-i-kosoves/60%Daily2018-11-07 12:37
https://a2news.com/2018/11/07/durres-vritet-ne-atentat-miku-i-shullazit/60%Daily2018-11-08 11:29
https://a2news.com/2018/11/07/flamuri-i-kosoves-ne-notre-dam-skandalizon-serbet/60%Daily2018-11-08 10:56
https://a2news.com/2018/11/07/zbulohet-ylli-tre-here-me-i-vjeter-se-dielli-ka-lindur-me-big-bangun/60%Daily2018-11-07 10:00
https://a2news.com/2018/11/07/zgjedhjet-shba-fitore-pergjysme-e-demokrateve-ndahet-kongresi/60%Daily2018-11-07 11:31
https://a2news.com/2018/11/06/liverpool-e-ben-drame-ne-beograd-spektakli-zhvendoset-ne-itali/60%Daily2018-11-07 08:54
https://a2news.com/2018/11/06/tirana-kukesi-gjithcka-pervec-golit-tifozet-pushtojne-fushen/60%Daily2018-11-07 11:14
https://a2news.com/2018/11/06/do-i-prishet-banesa-nexhmije-hoxha-eshte-plan-fashist/60%Daily2018-11-07 09:29
https://a2news.com/2018/11/06/gara-rekordet-dhe-sakrifica-rrefehet-briken-calja/60%Daily2018-11-06 15:09
https://a2news.com/2018/11/06/ambasadori-i-be-vlereson-policine-e-shtetit-rezultate-te-prekshme/60%Daily2018-11-06 14:16
https://a2news.com/2018/11/06/kryepeshkopi-i-greqise-duhet-te-krenohemi-me-kacifen/60%Daily2018-11-06 14:11
https://a2news.com/2018/11/06/idris-elba-mashkulli-me-seksi-ne-planet/60%Daily2018-11-06 13:51
https://a2news.com/2018/11/06/shkarkojne-kryepolicin-e-burgut-i-djegin-garazhin-dhe-makinen/60%Daily2018-11-07 09:42
https://a2news.com/2018/11/06/zgjedhjet-e-mesit-te-mandatit-test-kyc-per-trump-mbyllen-ne-fb-profilet-e-dyshuara/60%Daily2018-11-06 15:22
https://a2news.com/2018/11/06/i-zhduket-papritur-ishulli-japonia-humbet-500-metra-det/60%Daily2018-11-07 11:52
https://a2news.com/2018/11/06/tension-shba-rusi-avionet-gati-perplasen-mes-tyre-video/60%Daily2018-11-06 11:34
https://a2news.com/2018/11/06/atentat-ne-durres-vritet-miku-i-shullazit/60%Daily2018-11-07 11:02
https://a2news.com/2018/11/06/lleshi-komandohet-ne-kryer-te-ministrise-se-brendshme-rama-meta-shkeli-kushtetuten/60%Daily2018-11-07 08:41
https://a2news.com/2018/11/06/anetaresimi-ne-be-hahn-shqiperia-dhe-maqedonia-nje-hap-para-te-tjereve/60%Daily2018-11-06 10:39
https://a2news.com/2018/11/06/kancelari-austriak-mesazh-kosoves/60%Daily2018-11-06 14:24
https://a2news.com/2018/11/06/vrima-e-ozonit-po-mbyllet/60%Daily2018-11-09 10:54
https://a2news.com/2018/11/06/paketa-fiskale-ekspertet-kunder-qeverise-favorizon-oligarket/60%Daily2018-11-06 14:20
https://a2news.com/2018/11/06/shaqiri-mbetet-ne-angli-klopp-shmang-tensionet-me-serbet/60%Daily2018-11-06 14:01
https://a2news.com/2018/11/06/helidon-bendo-ne-krye-te-shish-profili-i-tij/60%Daily2018-11-06 13:49
https://a2news.com/2018/11/05/prishja-e-pazareve-pranga-vrasesit-me-pagese/60%Daily2018-11-06 14:03
https://a2news.com/2018/11/05/meta-ben-levizjen-e-tij-propozon-si-kryetare-te-klsh-gjyqtaren-qe-refuzoi-nanon/60%Daily2018-11-06 10:10
https://a2news.com/2018/11/05/doni-te-fluturoni-te-qete-perpara-duhet-te-bindni-policin-digjital/60%Daily2018-11-05 15:20
https://a2news.com/2018/11/05/babai-rrezikon-burgim-te-perjetshem-djemte-e-drejtojne-perandorine-e-droges/60%Daily2018-11-05 15:02
https://a2news.com/2018/11/05/presidenti-cakton-daten-e-zgjedhjeve-vendore-mbahen-me-30-qershor/60%Daily2018-11-06 09:28
https://a2news.com/2018/11/05/cifti-shqiptar-vihen-ne-pranga-ne-itali-u-kapen-me-kokaine/60%Daily2018-11-06 09:38
https://a2news.com/2018/11/05/lleshi-do-drejtoje-ministrine-e-brendshme-pa-dekretin-e-metes/60%Daily2018-11-06 09:09
https://a2news.com/2018/11/05/el-chapo-para-gjykates-dhjetera-te-penduar-do-te-deshmojne-kunder-tij/60%Daily2018-11-05 14:24
https://a2news.com/2018/11/04/serie-a-ekipet-e-medha-bejne-ligjin-gola-dhe-spektakel/60%Daily2018-11-05 11:57
https://a2news.com/2018/11/04/solari-rikthen-realin-te-fitorja-suarez-ben-messi-n-te-barcelona/60%Daily2018-11-05 11:19
https://a2news.com/2018/11/04/dortmund-ne-krye-pret-i-qete-bayern-in-qe-gabon-serish/60%Daily2018-11-05 11:32
https://a2news.com/2018/11/04/skenderbeun-se-ndal-askush-tirana-zhytet-ne-krize/60%Daily2018-11-05 14:43
https://a2news.com/2018/11/04/rrezikojne-mbytjen-afer-sazanit-trageti-shpeton-peshkataret-pas-6-oresh/60%Daily2018-11-05 10:21
https://a2news.com/2018/11/04/mosdekretimi-i-lleshit-rama-90-minuta-ne-zyren-e-metes/60%Daily2018-11-05 10:36
https://a2news.com/2018/11/03/rama-deputeteve-eshte-loje-shahu-mos-komentoni/60%Daily2018-11-05 14:29
https://a2news.com/2018/11/03/meta-vendos-precedent-presidenti-nuk-dekreton-sander-lleshi/60%Daily2018-11-05 09:41
https://a2news.com/2018/11/02/a-jemi-gati-per-ndalimin-e-makinave-te-vjetra/60%Daily2018-11-02 15:22
https://a2news.com/2018/11/02/krimet-ndaj-gazetareve-ne-kosove-botohet-lista/60%Daily2018-11-02 15:05
https://a2news.com/2018/11/02/te-vraret-e-21-janarit-deshmore-te-atdheut/60%Daily2018-11-02 14:58
https://a2news.com/2018/11/02/apple-apo-samsung-telefonin-e-pare-qe-paloset-e-realizon-firma-kineze/60%Daily2018-11-02 14:05
https://a2news.com/2018/11/02/pasagjerja-perleshet-me-shoferin-autobusi-bie-ne-lume-video/60%Daily2018-11-02 14:04
https://a2news.com/2018/11/02/brexit-be-ja-ben-oferten-e-fundit-per-marreveshje-me-londren/60%Daily2018-11-02 12:51
https://a2news.com/2018/11/02/ushtaret-amerikane-behen-gati-ne-kufi-trump-jep-urdher-te-qellojne/60%Daily2018-11-02 12:34
https://a2news.com/2018/11/02/messi-refuzoi-oferten-755-mln-euro/60%Daily2018-11-02 11:37
https://a2news.com/2018/11/02/zjarri-qe-nuk-shuhet-prej-4000-vjetesh/60%Daily2018-12-09 18:33
https://a2news.com/2018/11/02/dehje-rekord-me-litra-vere-dhe-birra-arrestohet-piloti-i-avionit/60%Daily2018-11-02 10:57
https://a2news.com/2018/11/02/keni-te-pakten-4-mije-dollare-jeni-me-te-pasur-se-gjysma-e-botes/60%Daily2018-11-02 10:28
https://a2news.com/2018/11/01/shperndanin-heroine-ne-lushnje-arrestohet-3-persona/60%Daily2018-11-02 11:03
https://a2news.com/2018/11/01/halloween-dhe-dita-e-te-vdekurve-ne-shba/60%Daily2018-11-01 15:12
https://a2news.com/2018/11/01/pamjet-e-frikshme-trageti-i-rrezon-vincin-gjigand-ne-barcelone-video/60%Daily2018-11-01 14:41
https://a2news.com/2018/11/01/probleme-teknike-toyota-terheq-nga-rruget-miliona-makina/60%Daily2018-11-01 12:01
https://a2news.com/2018/11/01/tahiri-fiton-ne-fushe-kundershtare-pret-ndeshjen-e-kthimit/60%Daily2018-11-02 14:11
https://a2news.com/2018/11/01/kritika-per-kostumin-e-halloween-lojtari-i-bayern-kerkon-falje/60%Daily2018-11-02 10:44
https://a2news.com/2018/11/01/ish-ministri-i-jashtem-grek-nuk-jam-me-ata-qe-sulmojne-policine/60%Daily2018-11-01 10:23
https://a2news.com/2018/11/01/apple-humbet-kuroren-1-trilion-dollareshe/60%Daily2018-11-02 10:13