XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2019/01/01/shqiperia-mirepret-vitin-e-ri-spektakel-fishekzjarresh-ne-tirane-foto-dhe-video/60%Daily2018-12-31 23:34
https://a2news.com/2018/12/31/andi-lila-viti-i-luftetarit-kuqezi/60%Daily2018-12-31 17:41
https://a2news.com/2018/12/31/policia-apel-drejtuesve-per-naten-e-nderrimit-te-viteve/60%Daily2018-12-31 17:29
https://a2news.com/2018/12/31/viti-2018-rama-jep-llogari-para-gazetareve/60%Daily2018-12-31 17:15
https://a2news.com/2018/12/31/haradinaj-serbia-nje-mini-rusi-taksa-nuk-hiqet/60%Daily2018-12-31 17:13
https://a2news.com/2018/12/31/lojerat-e-fatit-industria-qe-realizon-16-miliarde-leke-xhiro/60%Daily2018-12-31 16:59
https://a2news.com/2018/12/31/oret-e-fundit-te-lojerave-te-fatit/60%Daily2018-12-31 16:50
https://a2news.com/2018/12/31/rrefimi-i-renato-arapit-nga-turqia-te-superiorja/60%Daily2018-12-31 16:40
https://a2news.com/2018/12/31/krim-dhe-vetting-a-do-te-jete-2019-a-viti-i-ndryshimeve-te-medha-apo-zhgenjimeve-te-medha/60%Daily2018-12-31 16:17
https://a2news.com/2018/12/31/2018-e-protestave-babaleve-toyota-ve-dhe-vezeve-video/60%Daily2018-12-31 17:46
https://a2news.com/2018/12/31/vit-historik-per-arbitrimin-shqiptar-jorgji-ketu-paragjykohemi-dhe-sulmohemi/60%Daily2018-12-31 15:04
https://a2news.com/2018/12/31/showbiz-2018-skandalet-dhe-martesat-ne-plan-te-pare/60%Daily2018-12-31 14:03
https://a2news.com/2018/12/31/arrestohet-spiuni-amerikan-ne-moske/60%Daily2018-12-31 13:32
https://a2news.com/2018/12/31/roskovec-mjeti-peugeot-perplas-per-vdekje-63-vjecarin/60%Daily2018-12-31 13:24
https://a2news.com/2018/12/31/avengers-endgame-filmi-me-i-pritur-i-2019-s-por-surprizon-dokumentari-per-veteranet/60%Daily2018-12-31 13:04
https://a2news.com/2018/12/31/panucci-arena-kombetare-dhe-organizimi-i-boterorit-duka-rrefehet-ne-a2-video/60%Daily2018-12-31 15:51
https://a2news.com/2018/12/31/bota-ne-nje-vit-ngjarjet-qe-shenuan-2018-n-video/60%Daily2018-12-31 12:48
https://a2news.com/2018/12/31/viti-i-ri-mberrin-ne-zelanden-e-re-dhe-australi-foto-dhe-video/60%Daily2018-12-31 13:19
https://a2news.com/2018/12/31/rama-per-aeroportin-e-kukesit-punimet-fillojne-se-shpejti-do-te-jete-low-cost/60%Daily2018-12-31 11:54
https://a2news.com/2018/12/31/rama-ndryshimet-ne-qeveri-i-kam-menduar-qe-ne-shtator/60%Daily2018-12-31 11:37
https://a2news.com/2018/12/31/vendet-qe-festojne-te-paret-vitin-e-ri-foto/60%Daily2018-12-31 11:08
https://a2news.com/2018/12/31/vrau-ne-vitin-89-ekstradohet-shqiptari-nga-shtetet-e-bashkuara/60%Daily2018-12-31 10:51
https://a2news.com/2018/12/31/ministrat-e-rinj-kane-me-shume-eksperience-se-sa-kishin-ata-qe-iken/60%Daily2018-12-31 10:37
https://a2news.com/2018/12/31/rama-ne-konferencen-e-fundvitit-kemi-262-000-te-punesuar-me-shume/60%Daily2018-12-31 10:29
https://a2news.com/2018/12/31/arrestohet-bledar-jambelli-akuzohet-per-vrasjen-e-artan-cukut/60%Daily2018-12-31 14:59
https://a2news.com/2018/12/31/nderrimi-i-acarte-i-viteve-festoni-e-vishuni-ngrohte/60%Daily2018-12-31 09:57
https://a2news.com/2018/12/31/shba-mbreti-matthai-del-nga-gardhi-dhe-vret-22-vjecarenvideo/60%Daily2018-12-31 09:43
https://a2news.com/2018/12/31/tirane-makina-e-avokatit-perfshihet-nga-flaket/60%Daily2018-12-31 12:25
https://a2news.com/2018/12/31/gjenden-trupat-e-peshkatareve-te-mbytur-ne-pogradec/60%Daily2018-12-31 09:12
https://a2news.com/2018/12/31/grezda-ne-tribune-por-shihni-cfare-lufte-ne-derbin-e-skocise/60%Daily2018-12-31 08:18
https://a2news.com/2018/12/30/avioni-im-eshte-me-i-bukur-se-i-yti-putin-sfidon-trump-me-kremlinin-fluturues-foto/60%Daily2019-01-17 09:47
https://a2news.com/2018/12/30/messi-merr-vendimin-final-per-kombetaren/60%Daily2018-12-30 20:21
https://a2news.com/2018/12/30/ndihmoi-4-bashkekombes-te-hynin-ilegalisht-ne-britani-denohet-me-burg-shqiptari/60%Daily2018-12-30 19:27
https://a2news.com/2018/12/30/trafikanteve-do-tu-prishet-shtepia-projekt-per-rigjallerimin-e-lagjes-shqiptare-te-londres/60%Daily2018-12-30 19:13
https://a2news.com/2018/12/30/pogba-i-papermbajtshem-vetem-fitore-per-solskjaer/60%Daily2018-12-30 18:24
https://a2news.com/2018/12/30/beretat-e-kuqe-ushtria-minorene-e-putinit-foto/60%Daily2018-12-30 18:07
https://a2news.com/2018/12/30/tymi-fshin-kullen-eiffel-protestat-ne-france-nuk-ndalen-foto/60%Daily2018-12-30 17:41
https://a2news.com/2018/12/30/nato-uron-vitin-e-ri-edhe-ne-shqip-video/60%Daily2018-12-30 17:21
https://a2news.com/2018/12/30/nga-protesta-e-memeve-ne-tirane-tek-ankandi-i-gjelit-te-detit-ne-londer-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2018-12-30 17:16
https://a2news.com/2018/12/30/putin-i-dergon-leter-trumpit-gati-per-dialog/60%Daily2018-12-30 16:32
https://a2news.com/2018/12/30/city-ruan-distancen-me-liverpool-chelsea-perfiton-nga-humbja-e-arsenal/60%Daily2018-12-30 16:07
https://a2news.com/2018/12/30/protesta-e-emigranteve-sejko-nje-parti-e-diaspores-nuk-eshte-zgjidhje/60%Daily2018-12-30 16:14
https://a2news.com/2018/12/30/kina-tenton-historine-sonda-po-ulet-ne-pjesen-e-erret-te-henes/60%Daily2018-12-30 14:37
https://a2news.com/2018/12/30/kush-nuk-do-te-donte-nje-dhurate-nga-kanye-west-ai-per-kimin-kushton-14-milion-dollare-fotogaleri/60%Daily2018-12-30 16:09
https://a2news.com/2018/12/30/serie-a-tifozet-behen-nje-une-jam-koulibaly-fotogaleri/60%Daily2018-12-30 16:09
https://a2news.com/2018/12/30/kaos-ne-bangladesh-te-pakten-15-te-vrare-ne-diten-e-zgjedhjeve/60%Daily2018-12-30 13:11
https://a2news.com/2018/12/30/lleshaj-mbledh-drejtoret-e-policise-nga-1-janari-lojerat-e-fatit-si-parcelat-e-kanabisit/60%Daily2018-12-30 16:37
https://a2news.com/2018/12/30/termeti-zgjon-nga-gjumi-banoret-e-romes/60%Daily2018-12-30 09:47
https://a2news.com/2018/12/30/erdal-duranay-turku-i-masakres-se-elbasanit-fotogaleri/60%Daily2018-12-30 16:09
https://a2news.com/2018/12/29/buzeqesh-higuain-skuqet-suso-fiton-milani/60%Daily2018-12-29 21:38
https://a2news.com/2018/12/29/rikthehen-perplasjet-ne-elbasan-3-te-vdekur-ne-atentat-video/60%Daily2018-12-30 16:11
https://a2news.com/2018/12/29/sulmuan-autobusin-me-turiste-hakmerret-policia-vret-40-xhihadiste/60%Daily2018-12-29 20:25
https://a2news.com/2018/12/29/u-largua-shba-rusia-dhe-turqia-behen-bashke-per-sirine/60%Daily2018-12-29 20:01
https://a2news.com/2018/12/29/bebe-rexha-e-guximshme-zbulon-mesazhet-me-futbollistin/60%Daily2018-12-29 19:45
https://a2news.com/2018/12/29/arsenal-viktima-e-radhes-e-liverpool-edhe-shaqiri-protagonist/60%Daily2018-12-29 19:29
https://a2news.com/2018/12/29/mertens-shpeton-napolin-ndaj-bologna-s-hysaj-ngroh-stolin/60%Daily2018-12-29 19:08
https://a2news.com/2018/12/29/java-e-7-e-protestave-ne-france-perleshje-me-policine/60%Daily2018-12-29 18:38
https://a2news.com/2018/12/29/kryevepra-e-firmino-s-ndaj-arsenal-it/60%Daily2018-12-29 18:10
https://a2news.com/2018/12/29/basha-protestat-larguan-ministrat-e-korruptuar/60%Daily2018-12-29 18:00
https://a2news.com/2018/12/29/paga-minimale-eksperti-shkurton-vendet-e-punes/60%Daily2018-12-29 17:41
https://a2news.com/2018/12/29/parashikimi-i-motit-per-naten-e-nderrimit-te-viteve/60%Daily2018-12-29 17:30
https://a2news.com/2018/12/29/pika-te-perbashketa-kufitare-shqiperia-nenshkruan-marreveshjen-me-kosoven/60%Daily2018-12-29 16:51
https://a2news.com/2018/12/29/interi-nuk-ndalet-vendos-keita-ndaj-empolit/60%Daily2018-12-29 16:02
https://a2news.com/2018/12/29/boci-rama-la-pa-shperblim-34-mije-mesues/60%Daily2018-12-29 15:50
https://a2news.com/2018/12/29/ultimatum-ambasadorit-te-be-se-lini-vendin-brenda-48-oresh/60%Daily2018-12-29 17:45
https://a2news.com/2018/12/29/rama-lamtumire-baste/60%Daily2018-12-29 14:32
https://a2news.com/2018/12/29/gazetarja-26-vjecare-vdes-nga-gripi-i-derrit/60%Daily2018-12-29 14:18
https://a2news.com/2018/12/29/diaspora-serish-ne-proteste-nga-vota-ne-zgjedhje-te-astiri/60%Daily2018-12-29 14:27
https://a2news.com/2018/12/29/studiuesit-zbulojne-detaje-nga-vullkani-i-mori-jeten-mbi-400-personave/60%Daily2018-12-29 14:03
https://a2news.com/2018/12/29/cristiano-spektakolar-juve-fiton-me-samp-in-por-protagonist-eshte-var/60%Daily2018-12-29 13:47
https://a2news.com/2018/12/29/michael-schumacher-5-vite-nga-aksidenti-fatal/60%Daily2018-12-29 12:20
https://a2news.com/2018/12/29/presidenti-i-radhes-ne-shba-17-vjecari-qe-po-mbaron-shkollen-e-mesme-dhe-harvardin/60%Daily2018-12-29 11:43
https://a2news.com/2018/12/29/mesazhe-kunder-krishtlindjeve-debohet-shqiptari/60%Daily2018-12-29 10:47
https://a2news.com/2018/12/29/tirane-gjendet-trupi-i-pajete-ne-kamionin-e-parkuar/60%Daily2018-12-29 10:25
https://a2news.com/2018/12/29/hungari-orban-heq-statujen-e-heroit-imre-nagy-ishte-komunist/60%Daily2018-12-29 10:02
https://a2news.com/2018/12/29/ps-mbyll-axhenden-e-2018-me-kryesine-deri-me-21-janar-emrat-per-kryetaret-e-komisioneve/60%Daily2018-12-29 09:39
https://a2news.com/2018/12/29/calavera-vetingu-perpjekje-historike-e-meritojne-qytetaret-e-shqiperise/60%Daily2018-12-29 09:36
https://a2news.com/2018/12/28/thirrjet-raciste-futbollistet-behen-nje-me-koulibaly-n/60%Daily2018-12-28 21:18
https://a2news.com/2018/12/28/dhuratat-e-fundvitit-shqiptaret-nuk-kursehen/60%Daily2018-12-28 21:36
https://a2news.com/2018/12/28/neymar-e-vinicius-dhurojne-spektakel-ne-ndeshjen-per-bamiresi/60%Daily2018-12-28 20:10
https://a2news.com/2018/12/28/meta-dekoron-partizanin-legjendar-te-68-es-ne-basketboll/60%Daily2018-12-28 21:32
https://a2news.com/2018/12/28/diaspora-proteston-perpara-kryeministrise-ta-bejme-shqiperine-si-e-gjithe-europa/60%Daily2018-12-28 19:17
https://a2news.com/2018/12/28/ndryshimet-ne-qeveri-reagon-rama-hap-i-madh-drejt-fitores-se-qershorit/60%Daily2018-12-28 19:38
https://a2news.com/2018/12/28/kosova-ndeshkon-edhe-markat-nderkombetare-ne-serbi/60%Daily2018-12-28 18:33
https://a2news.com/2018/12/28/aksident-me-nje-te-vdekur-ne-milot/60%Daily2018-12-28 18:28
https://a2news.com/2018/12/28/shperthen-autobusi-me-turiste-prane-piramidave-ne-egjipt/60%Daily2018-12-28 18:21
https://a2news.com/2018/12/28/pse-i-ndryshoi-rama-ministrat-veterane/60%Daily2018-12-28 19:19
https://a2news.com/2018/12/28/ps-nuk-ndalet-pas-shkarkimeve-vendim-per-mbledhje-kryesie/60%Daily2018-12-28 18:42
https://a2news.com/2018/12/28/trenat-me-shpejtesi-te-larte-edhe-ne-shba/60%Daily2018-12-28 17:26
https://a2news.com/2018/12/28/shifrat-e-instat-opozita-rritje-ne-leter-nuk-ndihet/60%Daily2018-12-28 16:55
https://a2news.com/2018/12/28/instat-9-mujori-2018-ekonomia-rritet-me-43/60%Daily2018-12-28 17:05
https://a2news.com/2018/12/28/shuhet-amos-oz-shkrimtari-i-famshem-izraelit/60%Daily2018-12-28 16:10
https://a2news.com/2018/12/28/topi-i-vitit-te-ri-ne-times-suqare-behet-me-rrezellues/60%Daily2018-12-28 14:51
https://a2news.com/2018/12/28/harbin-qyteti-prej-akulli-me-pamje-spektakolare/60%Daily2018-12-28 14:50
https://a2news.com/2018/12/28/angeline-jolie-mendon-te-hyje-ne-politike/60%Daily2018-12-28 14:36
https://a2news.com/2018/12/28/gazmend-bardhi-ndryshimet-tentative-e-deshtuar-qeverise-i-ka-mbaruar-mandati/60%Daily2018-12-28 14:36
https://a2news.com/2018/12/28/frika-per-sulmet-turke-kurdet-kerkojne-ndihmen-e-asad/60%Daily2018-12-28 14:28
https://a2news.com/2018/12/28/vrasja-ne-laprake-a2-siguron-fotot-e-atentatoreve/60%Daily2018-12-28 13:57
https://a2news.com/2018/12/28/trump-nuk-terhiqet-nga-muri-vazhdon-mbyllja-e-qeverise-amerikane/60%Daily2018-12-28 13:47
https://a2news.com/2018/12/28/nje-vit-me-ducen-rriten-kerkesat-per-kalendarin-e-mussolinit/60%Daily2018-12-28 13:37
https://a2news.com/2018/12/28/analistet-emerimet-kane-funksion-simbolik-kancelarite-po-kerkojne-cv-ne-e-ministrit-te-jashtem/60%Daily2018-12-28 14:23
https://a2news.com/2018/12/28/meta-reagon-pas-ndryshimeve-ne-qeveri-e-rendesishme-te-ndryshoje-filozofia/60%Daily2018-12-28 12:36
https://a2news.com/2018/12/28/ndryshimet-ne-kabinet-basha-fasada-ne-sherbim-te-edi-rames/60%Daily2018-12-28 13:41
https://a2news.com/2018/12/28/vrasje-brenda-familjes-ne-bulqize-ekzekutohet-dhendri/60%Daily2018-12-28 12:50
https://a2news.com/2018/12/28/vrasja-ne-laprake-arrestohet-nje-person/60%Daily2018-12-28 11:32
https://a2news.com/2018/12/28/e-shiten-per-1-euro-klubi-i-vogel-holandez-do-te-pasurohet-nga-de-jong/60%Daily2018-12-28 10:30
https://a2news.com/2018/12/28/termet-ne-qeveri-ikin-tete-pjesetare-te-kabinetit-erjon-brace-zv-kryeminister/60%Daily2018-12-28 12:18
https://a2news.com/2018/12/28/rama-opozita-na-mpiu-por-nuk-mund-te-jemi-e-keqja-me-e-vogel/60%Daily2018-12-28 09:44
https://a2news.com/2018/12/28/rama-leku-nuk-ka-qene-kurre-me-i-forte-se-sa-sot/60%Daily2018-12-28 09:34
https://a2news.com/2018/12/28/ambasadori-i-kosoves-beogradi-keqperdor-dialogun-ka-komunikim-me-shume-fytyra/60%Daily2018-12-28 09:32
https://a2news.com/2018/12/28/rama-studentet-na-dhane-nje-shuplake-une-ktheva-faqen-tjeter/60%Daily2018-12-28 09:19
https://a2news.com/2018/12/28/qielli-i-nju-jorkut-ndricohet-naten-por-nuk-eshte-nje-pushtim-alienvideo/60%Daily2018-12-28 08:21
https://a2news.com/2018/12/28/sot-mblidhet-asambleja-socialistet-ne-ethe-per-qeverine/60%Daily2018-12-28 08:20
https://a2news.com/2018/12/27/i-ftuari-kreu-i-klp-zgjedhja-e-markut-e-domosdoshme-nuk-u-sfidua-ne-kushtetuese/60%Daily2018-12-27 21:07
https://a2news.com/2018/12/27/i-ftuari-kreu-i-klp-shoqeria-civile-skeptike-per-reformen-ne-drejtesi/60%Daily2018-12-27 20:18
https://a2news.com/2018/12/27/demokratet-ne-pritje-per-te-votuar-kryesine-e-re/60%Daily2018-12-27 19:38
https://a2news.com/2018/12/27/asambleja-e-ps-priten-vendime-te-rendesishme/60%Daily2018-12-27 19:36
https://a2news.com/2018/12/27/sondazhi-michelle-obama-gruaja-me-e-admiruar-ne-shba/60%Daily2018-12-27 18:14
https://a2news.com/2018/12/27/hapen-procedurat-per-perzgjedhjen-e-gjyqtareve-antikorrupsion/60%Daily2018-12-27 17:01
https://a2news.com/2018/12/27/qeveria-rriti-pagen-minimale-por-shqiperia-mbetet-e-parafundit-ne-rajon/60%Daily2018-12-27 17:12
https://a2news.com/2018/12/27/thaci-me-8-janar-jo-ne-bruksel-por-duke-bere-ski/60%Daily2018-12-27 16:20
https://a2news.com/2018/12/27/armepushimi-perkthimi-me-i-mire-i-vitit/60%Daily2018-12-27 16:10
https://a2news.com/2018/12/27/parashikimi-i-motit-rritje-e-lehte-e-temperaturave/60%Daily2018-12-27 15:55
https://a2news.com/2018/12/27/mbappe-eshte-tashme-nje-plakush-ne-skene-po-vjen-fenomeni-i-ri/60%Daily2018-12-27 15:01
https://a2news.com/2018/12/27/2-milione-dollare-ne-garazh-koleksioni-i-makinave-te-mayweather-video/60%Daily2018-12-27 16:56
https://a2news.com/2018/12/27/vrasja-ne-laprake-policia-ne-kerkim-te-nje-19-vjecari/60%Daily2018-12-27 14:28
https://a2news.com/2018/12/27/australia-mberthehet-nga-i-nxehti-ekstrem/60%Daily2018-12-27 14:18
https://a2news.com/2018/12/27/shba-rekord-blerjesh-per-fundvit/60%Daily2018-12-27 13:52
https://a2news.com/2018/12/27/energjia-oshee-me-plan-masash-per-festat/60%Daily2018-12-27 14:12
https://a2news.com/2018/12/27/meta-studentet-zgjidhje-afatgjate-jo-provokime/60%Daily2018-12-27 17:01
https://a2news.com/2018/12/27/mbreti-i-memeve-ne-a2-sejko-nga-neser-tre-dite-tubim-na-mohuan-lejen-si-te-ishim-ekstremiste/60%Daily2018-12-27 13:29
https://a2news.com/2018/12/27/serie-a-mund-te-pezullohet/60%Daily2018-12-27 12:48
https://a2news.com/2018/12/27/athine-shperthen-bombe-artizanale-afer-kishes-shkakton-dy-te-plagosur/60%Daily2018-12-27 12:16
https://a2news.com/2018/12/27/u-perplas-me-furgon-nga-tifozet-e-napolit-vdes-interisti/60%Daily2018-12-27 11:49
https://a2news.com/2018/12/27/dyndje-edhe-ne-irlande-shqiptaret-nenshtetasit-me-te-refuzuar-ne-kufi/60%Daily2018-12-27 11:35
https://a2news.com/2018/12/27/nato-2018-stervitja-ne-serbi-nje-nga-pikat-kulmore-te-vitit-video/60%Daily2018-12-27 16:08
https://a2news.com/2018/12/27/studentet-meme-refuzojne-vendimin-e-rames/60%Daily2018-12-27 11:05
https://a2news.com/2018/12/27/atentati-ne-laprake-autori-i-dyshuar-nje-19-vjecar-nga-puka/60%Daily2018-12-27 10:22
https://a2news.com/2018/12/27/miley-dhe-liam-te-martuar-pas-10-vitesh/60%Daily2018-12-27 10:11
https://a2news.com/2018/12/27/plazhet-dhe-ujevarat-e-australise-te-para-nga-droni-foto/60%Daily2018-12-27 09:37
https://a2news.com/2018/12/27/vrau-ish-bashkeshorten-prokuroria-jep-pretencen-per-fadil-kasemin/60%Daily2018-12-27 09:34
https://a2news.com/2018/12/27/ikjet-ne-mjekesi-rakacolli-levizshmeria-fenomen-normal-kemi-punesuar-765-kete-vit/60%Daily2018-12-27 09:29
https://a2news.com/2018/12/27/atentat-ne-laprake-humb-jeten-e-mitura/60%Daily2018-12-27 09:12
https://a2news.com/2018/12/27/hiqen-kontrollet-e-dyfishta-ne-kufi-me-kosoven/60%Daily2018-12-27 08:52
https://a2news.com/2018/12/27/putin-i-dhuron-ruseve-dhuraten-e-bukur-per-vitin-e-ri-arma-hipersonike-qe-mund-te-shkaterroje-boten/60%Daily2018-12-27 13:32
https://a2news.com/2018/12/27/vullkani-nuk-ndalet-rritet-niveli-i-alarmit-ne-indonezi/60%Daily2018-12-27 08:23
https://a2news.com/2018/12/27/trump-viziton-trupat-amerikane-ne-irak/60%Daily2018-12-27 08:11
https://a2news.com/2018/12/27/gol-vendimtar-emanuele-ndoj-hero-te-brescia/60%Daily2018-12-27 13:21
https://a2news.com/2018/12/26/interi-thyen-napolin-qe-e-mbyll-ndeshjen-me-9-lojtare/60%Daily2018-12-26 21:37
https://a2news.com/2018/12/26/me-biciklete-rreth-botes-jacky-chen-arrin-ne-tirane/60%Daily2018-12-26 21:45
https://a2news.com/2018/12/26/arbritrat-zgjedhin-me-te-miret-e-vitit/60%Daily2018-12-26 20:42
https://a2news.com/2018/12/26/qeveria-ben-dhurata-per-studentet/60%Daily2018-12-26 20:37
https://a2news.com/2018/12/26/deshton-seanca-ne-kosove-opozita-sulmon-qeverine/60%Daily2018-12-26 20:34
https://a2news.com/2018/12/26/kosove-serbi-me-8-janar-ne-bruksel-jo-shkembim-territoresh/60%Daily2018-12-26 20:30
https://a2news.com/2018/12/26/pse-rebelohen-studentet/60%Daily2018-12-26 20:06
https://a2news.com/2018/12/26/232-te-larguar-nga-shtepite-ne-1-vit-mes-tyre-81-femije/60%Daily2018-12-26 19:28
https://a2news.com/2018/12/26/ngjarja-e-rende-e-laprakes-policia-identifikon-nje-prej-autoreve/60%Daily2018-12-27 08:07
https://a2news.com/2018/12/26/qeveria-rrit-pagen-minimale/60%Daily2018-12-26 17:31
https://a2news.com/2018/12/26/shaqiri-nuk-ndalet-city-po/60%Daily2018-12-26 17:04
https://a2news.com/2018/12/26/solskjaer-ringjall-man-united-dhe-pogba/60%Daily2018-12-26 16:53
https://a2news.com/2018/12/26/fasonet-tani-po-hame-dhjamin-por-do-preken-punetoret/60%Daily2018-12-26 16:56
https://a2news.com/2018/12/26/bie-ne-kontakt-me-energjine-elektrike-humb-jeten-35-vjecari-ne-patos/60%Daily2018-12-26 16:43
https://a2news.com/2018/12/26/tri-shfaqje-teatrale-ne-tri-dite/60%Daily2018-12-26 16:43
https://a2news.com/2018/12/26/koreja-ndryshon-shije-per-qente-jo-me-ushqim/60%Daily2018-12-26 16:28
https://a2news.com/2018/12/26/euro-vijon-renien-bsh-zbulon-arsyet/60%Daily2018-12-26 16:12
https://a2news.com/2018/12/26/ronaldo-shpeton-juven-nga-humbja-e-pare-gjimshiti-i-shenon-berishes/60%Daily2018-12-26 16:02
https://a2news.com/2018/12/26/mos-shpresoni-kot-heidi-klum-fejohet-me-rokerin/60%Daily2018-12-26 14:51
https://a2news.com/2018/12/26/luan-kunder-juves-gjimshiti-i-shenon-berishes-video/60%Daily2018-12-26 14:25
https://a2news.com/2018/12/26/milan-ka-harruar-fitoren-barazimi-me-frosinonen-rrezikon-gattuson/60%Daily2018-12-26 14:14
https://a2news.com/2018/12/26/salah-iken-nga-liverpool-nese-klubi-blen-nje-lojtar-hebre/60%Daily2018-12-26 14:08
https://a2news.com/2018/12/26/levizja-per-universitetin-i-pergjigjet-rames-shume-pak-shume-vone-me-hile/60%Daily2018-12-26 13:51
https://a2news.com/2018/12/26/dy-arsye-qe-rikthejne-neymar-te-barcelona/60%Daily2018-12-26 13:38
https://a2news.com/2018/12/26/nje-tjeter-emigrant-i-mitur-vdes-ne-kufirin-e-shba/60%Daily2018-12-26 13:25
https://a2news.com/2018/12/26/pd-dhe-lsi-kallezim-penal-per-rrezimin-e-dekretit-te-metes/60%Daily2018-12-26 13:11
https://a2news.com/2018/12/26/pazari-i-fundvitit-tregtaret-ka-me-pak-bleres/60%Daily2018-12-26 13:15
https://a2news.com/2018/12/26/basha-rama-mashtroi-studentet-eshte-ne-panik/60%Daily2018-12-26 14:32
https://a2news.com/2018/12/26/rama-nuk-preket-buxheti-ligji-i-arsimit-te-larte-nuk-ndryshon/60%Daily2018-12-26 12:30
https://a2news.com/2018/12/26/karta-e-studentit-rama-po-punohet-per-ta-futur-ne-rrjetin-europian/60%Daily2018-12-26 11:26
https://a2news.com/2018/12/26/si-nuk-hyri-ai-top-mbrojtesit-holandez-ende-nuk-i-besohet/60%Daily2018-12-26 11:53
https://a2news.com/2018/12/26/rama-nga-janari-ulje-50-per-tarifat-e-studimit-edhe-per-ata-me-nota-4-dhe-5/60%Daily2018-12-26 11:45
https://a2news.com/2018/12/26/makina-te-vjetra-me-nje-sekret-high-tech-foto/60%Daily2018-12-26 10:34
https://a2news.com/2018/12/26/zbardhet-agjenda-e-asamblese-kombetare-te-partise-socialiste/60%Daily2018-12-26 10:09
https://a2news.com/2018/12/26/talenti-doncic-cmend-amerikanet-e-nba-trepikesh-ne-sekonden-e-funditvideo/60%Daily2018-12-26 09:58
https://a2news.com/2018/12/26/garat-ku-mund-te-fitosh-7-milione-dollare-ne-2-minuta/60%Daily2018-12-26 09:42
https://a2news.com/2018/12/26/kreu-i-infermiereve-kemi-me-shume-profesioniste-sesa-nevojiten-ne-2019-dyfishohet-numri-drejt-gjermanise/60%Daily2018-12-26 10:06
https://a2news.com/2018/12/26/japonia-rinis-gjuetine-komerciale-te-balenave/60%Daily2018-12-26 09:21
https://a2news.com/2018/12/26/kosove-kuvendi-diskuton-draft-marreveshjen-me-serbine/60%Daily2018-12-26 09:16
https://a2news.com/2018/12/26/etna-vazhdon-te-shkunde-siciline-termet-4-8-balle-shembje-dhe-frike-gjate-nates-foto/60%Daily2018-12-26 08:52
https://a2news.com/2018/12/26/isis-sulmon-ministrine-e-jashtme-te-libise-8-te-vdekur/60%Daily2018-12-26 08:23
https://a2news.com/2018/12/25/allegri-ndeshjen-me-atalanta-n-do-e-shoh-me-ronaldon/60%Daily2018-12-25 21:34
https://a2news.com/2018/12/25/nje-dite-me-babagjyshin-ne-tirane/60%Daily2018-12-25 20:51
https://a2news.com/2018/12/25/george-frendo-ne-shqiperi-nuk-ka-prifterinj-pedofile/60%Daily2018-12-25 21:54
https://a2news.com/2018/12/25/frendo-ceshtja-e-studenteve-zgjidhet-me-dialog-jo-monolog/60%Daily2018-12-25 21:59
https://a2news.com/2018/12/25/njohja-e-kosoves-nga-vatikani-frendo-hapi-i-pare-eshte-hedhur-do-ndodh-ne-nje-te-ardhme/60%Daily2018-12-25 22:00
https://a2news.com/2018/12/25/frendo-komunizmi-i-enver-hoxhes-deshi-te-vriste-zotin/60%Daily2018-12-25 22:02
https://a2news.com/2018/12/25/kur-lindi-krishti-simbolika-e-25-dhjetorit/60%Daily2018-12-25 22:03
https://a2news.com/2018/12/25/1-5-milione-shqiptare-emigrante/60%Daily2018-12-26 09:15
https://a2news.com/2018/12/25/haradinaj-denon-letren-e-brnabic-derguar-rames/60%Daily2018-12-25 18:12
https://a2news.com/2018/12/25/nuk-ndalet-renia-e-euros-niveli-me-i-ulet-qe-prej-2008-es/60%Daily2018-12-25 17:56
https://a2news.com/2018/12/25/serbia-tiranes-terhiq-njohjen-per-kosoven/60%Daily2018-12-25 19:11
https://a2news.com/2018/12/25/nje-shpjegim-me-shifra-si-po-largohen-shqiptaret/60%Daily2018-12-25 17:14
https://a2news.com/2018/12/25/kercimi-i-vellezerve-pogba-per-krishtlindje/60%Daily2018-12-25 16:34
https://a2news.com/2018/12/25/aksidenti-tragjik-me-avion-humb-jeten-guvernatorja-dy-jave-pas-betimit/60%Daily2018-12-25 16:11
https://a2news.com/2018/12/25/investimet-ne-ngerc-eksperti-qeveria-mori-parate-ska-dhene-sherbime/60%Daily2018-12-25 16:13
https://a2news.com/2018/12/25/krishtlindja-papa-mesazh-per-materializmin-e-varferine/60%Daily2018-12-25 15:59
https://a2news.com/2018/12/25/trofeu-historik-festa-e-cmendur-e-river-plate-foto/60%Daily2018-12-25 15:59
https://a2news.com/2018/12/25/samarxhiu-ne-a2-perandori-ilir-vendosi-krishtlindjet/60%Daily2018-12-25 15:18
https://a2news.com/2018/12/25/ne-shkretetire-per-krishtlindje/60%Daily2018-12-25 14:56
https://a2news.com/2018/12/25/kjo-eshte-raketa-kozmike-qe-do-te-na-coj-ne-hene/60%Daily2018-12-25 14:52
https://a2news.com/2018/12/25/studentet-dhurate-per-kryeministrin/60%Daily2018-12-25 14:32
https://a2news.com/2018/12/25/pyetja-pa-takt-e-trump-a-beson-ende-te-babagjyshi/60%Daily2018-12-25 14:28
https://a2news.com/2018/12/25/mynih-bredhi-i-krishtlindjeve-kushton-2-3-mln-euro/60%Daily2018-12-25 14:07
https://a2news.com/2018/12/25/diell-serf-dhe-bikini-krishtlindjet-australiane-jane-super-foto/60%Daily2018-12-25 13:32
https://a2news.com/2018/12/25/limaj-ne-janar-rifillon-dialogu-kosove-serbi/60%Daily2018-12-25 12:16
https://a2news.com/2018/12/25/shperthimi-i-etnes-termete-dhe-kufizime-ne-fluturime/60%Daily2018-12-25 11:39
https://a2news.com/2018/12/25/fier-pakujdesia-e-rojes-mund-te-kushtonte-rende-nje-i-plagosur/60%Daily2018-12-25 11:13
https://a2news.com/2018/12/25/festat-e-fundvitit-shqiptaret-i-kalojne-ne-shtepi/60%Daily2018-12-25 11:44
https://a2news.com/2018/12/25/bursat-dhjetori-me-i-keq-qe-prej-depresionit-te-madh/60%Daily2018-12-25 10:27
https://a2news.com/2018/12/25/pd-ahmetaj-i-perfshire-tek-afera-e-devijimit-te-lanes/60%Daily2018-12-25 10:12
https://a2news.com/2018/12/25/pedagoget-ultimatum-qeverise-anulo-ligjin/60%Daily2018-12-26 09:01
https://a2news.com/2018/12/25/mesha-e-krishtlindjeve-papa-flet-kunder-materializmit/60%Daily2018-12-25 09:21
https://a2news.com/2018/12/25/besimtaret-kremtojne-lindjen-e-krishtit/60%Daily2018-12-25 09:22
https://a2news.com/2018/12/25/sejko-ekonomia-u-ngadalesua-ne-gjysmen-e-dyte-te-2018/60%Daily2018-12-25 08:49
https://a2news.com/2018/12/25/bilanci-tragjik-i-cunamit-429-te-vdekur-por-me-dhjetera-nuk-gjenden-ende/60%Daily2018-12-25 08:14
https://a2news.com/2018/12/24/rikthehet-rihanna-album-i-ri-ne-2019-n/60%Daily2018-12-24 21:30
https://a2news.com/2018/12/24/mbappe-do-te-luaje-per-realin-dhe-do-fitoje-me-shume-se-ronaldo/60%Daily2018-12-24 21:19
https://a2news.com/2018/12/24/rita-ora-ne-lidhje-me-spiderman-me-shume-se-thashetheme/60%Daily2018-12-24 20:56
https://a2news.com/2018/12/24/nga-beckham-te-ronaldo-yjet-e-futbollit-urojne-krishtlindjet/60%Daily2018-12-24 20:38
https://a2news.com/2018/12/24/tre-te-plagosur-me-thike-ne-nje-lokal-ne-fushe-mezez/60%Daily2018-12-24 19:51
https://a2news.com/2018/12/24/largimi-i-mundshem-i-panucci-t-si-ndikon-te-kombetarja/60%Daily2018-12-25 12:27
https://a2news.com/2018/12/24/rama-ps-po-reflekton-per-te-nxjerre-mesime-nga-protesta/60%Daily2018-12-24 18:11
https://a2news.com/2018/12/24/alarm-per-fruthin-bum-rastesh-neper-bote/60%Daily2018-12-24 17:46
https://a2news.com/2018/12/24/taksa-e-rruges-se-kombit-frenon-kosovaret/60%Daily2018-12-24 17:37
https://a2news.com/2018/12/24/taksat-mblidhen-te-te-vegjlit-shpetojne-te-medhenjte/60%Daily2018-12-24 17:31
https://a2news.com/2018/12/24/largimi-i-shqiptareve-sulka-qeveria-te-ndryshoje-qasje/60%Daily2018-12-24 17:44
https://a2news.com/2018/12/24/largimet-e-shqiptareve-3-8-me-shume-se-nje-vit-me-pare/60%Daily2018-12-24 16:46
https://a2news.com/2018/12/24/penalltia-e-aduriz-qe-i-befasoi-te-gjithe-edhe-portierin/60%Daily2018-12-24 16:30
https://a2news.com/2018/12/24/me-ibrahim-kodren-nga-milano-ne-lugano/60%Daily2018-12-24 17:22
https://a2news.com/2018/12/24/rita-gjendet-kudo-kalendari-rraskapites-i-yllit-te-muzikes-foto/60%Daily2018-12-24 16:20
https://a2news.com/2018/12/24/rroca-te-kukesi-perqafimi-i-gjirokastres/60%Daily2018-12-24 21:03
https://a2news.com/2018/12/24/pompei-gjendet-i-paprekur-kali-i-gjeneralit-romak/60%Daily2018-12-24 14:50
https://a2news.com/2018/12/24/mot-i-kthjellet-pas-krishtlindjeve/60%Daily2018-12-24 14:23
https://a2news.com/2018/12/24/largimi-i-te-miturve-nga-shtepite-fenomen-shqetesues/60%Daily2018-12-24 14:20
https://a2news.com/2018/12/24/qindra-pellushe-per-femijet-ne-nevoje-ne-ndeshjen-e-la-liga/60%Daily2018-12-24 13:37
https://a2news.com/2018/12/24/rama-studentet-shkunden-politiken-ndryshime-ne-qeveri-cdo-gje-hap-pas-hapi/60%Daily2018-12-25 12:25
https://a2news.com/2018/12/24/trump-ushtaret-kthehen-ne-shtepi-turqia-lufton-isis-ne-siri/60%Daily2018-12-24 13:05
https://a2news.com/2018/12/24/al-kaeda-do-te-kryeje-sulme-ne-avione-pasagjeresh/60%Daily2018-12-24 15:30
https://a2news.com/2018/12/24/pd-lsi-leter-rucit-per-rrezimin-e-dekretit-te-metes/60%Daily2018-12-24 12:32
https://a2news.com/2018/12/24/kreret-e-fese-se-krishtere-ne-shqiperi-urojne-krishtlindjet-massafra-duhet-humanizem-i-ri/60%Daily2019-06-03 12:55
https://a2news.com/2018/12/24/ferguson-rikthehet-te-united-bashke-me-garden-e-vjeter/60%Daily2018-12-24 11:17
https://a2news.com/2018/12/24/instat-bien-aksidentet-por-problem-mbeten-shoferet/60%Daily2018-12-24 11:43
https://a2news.com/2018/12/24/ekonomia-e-varur-nga-bizneset-shqiptare-pak-ndikim-te-huajt/60%Daily2018-12-24 11:21
https://a2news.com/2018/12/24/panucci-gati-te-lere-shqiperine-per-klubin-e-madh-te-serie-a/60%Daily2018-12-24 10:54
https://a2news.com/2018/12/24/fiton-ne-lotari-sa-1-3-e-buxhetit-shqiptar-por-nuk-i-terheq/60%Daily2018-12-24 10:23
https://a2news.com/2018/12/24/kush-mban-pushke-do-te-ekzekutohet-snajperet-futen-ne-favelat-e-rios-foto/60%Daily2018-12-24 10:08
https://a2news.com/2018/12/24/dekani-i-filologjikut-po-shfrytezojme-rezervat-rrezikojme-kolapsin/60%Daily2018-12-24 09:42
https://a2news.com/2018/12/24/mbi-280-viktima-ne-indonezi-paralajmerohet-cunami-i-ri/60%Daily2018-12-24 17:31
https://a2news.com/2018/12/24/pikat-e-basteve-1-jave-perpara-mbylljes/60%Daily2018-12-24 08:50
https://a2news.com/2018/12/24/ndryshime-ne-qeveri-rama-therret-kryesine-e-ps/60%Daily2018-12-24 10:46
https://a2news.com/2018/12/24/shkrumbohet-nga-zjarri-tregu-industrial-ne-lac/60%Daily2018-12-24 08:18
https://a2news.com/2018/12/23/mourinho-rikthehet-aty-ku-e-nisi-foto/60%Daily2018-12-23 19:51
https://a2news.com/2018/12/23/mrekulli-mes-rrenojave-5-vjecari-shpeton-pas-12-oresh-i-bllokuar-video/60%Daily2018-12-23 19:22
https://a2news.com/2018/12/23/fotot-qe-do-tju-bejne-te-dashuroni-boren-dhe-skite/60%Daily2018-12-23 19:00
https://a2news.com/2018/12/23/fotot-me-te-interesante-te-javes/60%Daily2018-12-23 18:41
https://a2news.com/2018/12/23/basha-po-ndryshohet-shtrati-i-lanes-per-pastrimin-e-60-milione-eurove/60%Daily2018-12-23 18:18
https://a2news.com/2018/12/23/nis-rikonstruktimi-i-godinave-por-studentet-nuk-jane-te-bindur/60%Daily2018-12-23 17:56
https://a2news.com/2018/12/23/trump-emeron-sekretarin-e-ri-per-mbrojtjen/60%Daily2018-12-23 19:32
https://a2news.com/2018/12/23/shaqiri-lumturon-tifozet-e-vegjel-te-liverpool-video/60%Daily2018-12-23 16:48
https://a2news.com/2018/12/23/tkz-festojne-pervjetorin-nderohet-cana/60%Daily2018-12-23 17:20
https://a2news.com/2018/12/23/partizani-ndalet-ne-gjirokaster-kukesi-ben-detyren-me-kastriotin/60%Daily2018-12-23 14:53
https://a2news.com/2018/12/23/ndertesa-me-e-larte-ne-europe-thuajse-e-perfunduar-foto/60%Daily2018-12-23 14:24
https://a2news.com/2018/12/23/zbulohen-prapaskenat-e-transferimit-te-cr7-s-te-juventusi/60%Daily2018-12-23 14:07
https://a2news.com/2018/12/23/pedagoget-dialog-me-ramen-pas-anulimit-te-ligjit/60%Daily2018-12-23 20:36
https://a2news.com/2018/12/23/kanadezi-sfidon-gravitetin-ne-autobus/60%Daily2018-12-23 12:53
https://a2news.com/2018/12/23/tifozet-i-vene-flaken-stadiumit/60%Daily2018-12-23 12:23
https://a2news.com/2018/12/23/rishfaqet-irina-shayk-dhe-godet-ronaldon/60%Daily2018-12-23 12:10
https://a2news.com/2018/12/23/ked-e-nis-punen-ne-3-janar-zgjedh-gjyqtaret/60%Daily2018-12-23 11:45
https://a2news.com/2018/12/23/dueli-i-titullit-ne-200-kilometer-distance/60%Daily2018-12-23 11:41
https://a2news.com/2018/12/23/pd-kunder-ligjit-qe-censuron-portalet/60%Daily2018-12-23 11:36
https://a2news.com/2018/12/23/vucic-hajdut-mijera-persona-protestojne-ne-beograd/60%Daily2018-12-23 11:24
https://a2news.com/2018/12/23/pamje-dramatike-nga-cunami-qe-i-mori-jeten-qindra-personave-video/60%Daily2018-12-23 14:27
https://a2news.com/2018/12/23/10-familjet-me-te-pasura-ne-bote/60%Daily2018-12-23 10:14
https://a2news.com/2018/12/23/edi-rama-pret-ne-zyre-efektiven-ina-nuku/60%Daily2018-12-23 16:54
https://a2news.com/2018/12/23/rusi-9-persona-bllokohen-ne-miniere/60%Daily2018-12-23 09:15
https://a2news.com/2018/12/23/adriatik-cami-kampion-bote-ne-dy-kategori/60%Daily2018-12-23 09:02
https://a2news.com/2018/12/23/jonida-maliqi-perfaqeson-shqiperine-ne-eurovision/60%Daily2018-12-23 08:23
https://a2news.com/2018/12/23/mourinho-lidhje-sekrete-me-bjonden-14-vite-me-te-re/60%Daily2018-12-23 08:16
https://a2news.com/2018/12/23/cunami-vret-168-persona-ne-indonezi-me-qindra-te-plagosur/60%Daily2018-12-23 13:15
https://a2news.com/2018/12/22/njeriu-kryesor-i-shba-ne-luften-kunder-isis-jep-doreheqjen-pas-vendimit-te-trump-per-te-dorezuar-sirine/60%Daily2018-12-22 21:52
https://a2news.com/2018/12/22/mungon-ronaldo-por-eshte-madzukic-juve-kampione-e-dimrit/60%Daily2018-12-22 21:30
https://a2news.com/2018/12/22/parashikimi-i-motit-per-javen-e-fundit-te-vitit-2018/60%Daily2018-12-22 21:14
https://a2news.com/2018/12/22/gjen-10-000-dhe-i-dorezon-ne-polici/60%Daily2018-12-22 20:55
https://a2news.com/2018/12/22/debutim-endrrash-solskjaer-si-ferguson/60%Daily2018-12-22 20:29
https://a2news.com/2018/12/22/messi-frymezon-barcelonen-ne-nje-fitore-rutine/60%Daily2018-12-22 20:17
https://a2news.com/2018/12/22/aksident-me-nje-te-vdekur-ne-lezhe/60%Daily2018-12-23 12:42
https://a2news.com/2018/12/22/perisic-nuk-mjafton-inter-largohet-edhe-me-shume-nga-kreu/60%Daily2018-12-22 18:56
https://a2news.com/2018/12/22/legjenda-vazhdon-real-kampion-bote-per-here-te-trete-rresht/60%Daily2018-12-22 21:37
https://a2news.com/2018/12/22/teuta-nuk-njeh-humbje-por-vendi-i-dyte-eshte-ne-rrezik/60%Daily2018-12-22 18:17
https://a2news.com/2018/12/22/milani-ne-krize-te-thelle-gattuso-tani-rrezikon-shume/60%Daily2018-12-22 18:05
https://a2news.com/2018/12/22/ed-sheeran-mbreti-i-koncerteve-live/60%Daily2018-12-22 17:45
https://a2news.com/2018/12/22/konviktet-kryemadhi-projekti-duhej-te-kishte-mbaruar/60%Daily2018-12-22 17:38
https://a2news.com/2018/12/22/el-chapo-ne-lot-sheh-vajzat-per-here-te-pare-pas-kater-muajsh/60%Daily2018-12-22 17:02
https://a2news.com/2018/12/22/kosove-shqiperi-takim-i-ministrave-te-brendshem-ne-tirane/60%Daily2018-12-22 15:00
https://a2news.com/2018/12/22/irani-note-proteste-shqiperise-sjellje-e-papranueshme/60%Daily2018-12-22 14:48
https://a2news.com/2018/12/22/debimi-i-iranianeve-pompeo-telefonon-bushatin/60%Daily2018-12-22 14:10
https://a2news.com/2018/12/22/produktet-ushqimore-eksport-pa-barriera-ne-rajon/60%Daily2018-12-23 11:25
https://a2news.com/2018/12/22/shkaktuan-mbylljen-e-aeroportit-ne-londer-2-te-arrestuar/60%Daily2018-12-22 12:20
https://a2news.com/2018/12/22/shutdown-ne-shba-trump-kemi-nevoje-per-murin/60%Daily2018-12-22 11:44
https://a2news.com/2018/12/22/reali-ndaj-al-ain-per-titullin-e-trete-me-radhe/60%Daily2018-12-22 10:52
https://a2news.com/2018/12/22/david-beckam-nga-yll-i-futbollit-ne-futbollist-prane-yjeve/60%Daily2018-12-23 11:26
https://a2news.com/2018/12/22/gjermani-makina-futet-mes-turmes-1-viktime-9-te-lenduar/60%Daily2018-12-22 09:59
https://a2news.com/2018/12/22/kartolina-e-fundvitit-vjen-nga-marsi/60%Daily2018-12-22 08:57
https://a2news.com/2018/12/21/mbledhja-e-byrose-per-berishen-terheqje-vemendje/60%Daily2018-12-21 18:41
https://a2news.com/2018/12/21/hasani-ne-fund-tirana-merr-fryme-me-flamurtarin/60%Daily2018-12-21 18:22
https://a2news.com/2018/12/21/piratet-e-karaibeve-rikthehet-pa-johnny-depp/60%Daily2018-12-21 17:14
https://a2news.com/2018/12/21/ceki-shperthim-ne-miniere-te-pakten-13-viktima/60%Daily2018-12-21 16:44
https://a2news.com/2018/12/21/studentet-mbyllin-protesten-vijne-ne-janar/60%Daily2018-12-21 16:48
https://a2news.com/2018/12/21/trumpi-president-miliarder-dhe-kengetar-folk/60%Daily2018-12-21 15:53
https://a2news.com/2018/12/21/barcelona-kerkon-pavaresine-separatistet-perleshen-me-policine-fotogaleri/60%Daily2018-12-21 15:33
https://a2news.com/2018/12/21/cristiano-swarowski-nje-dhurate-speciale-per-ronaldon/60%Daily2018-12-21 15:20
https://a2news.com/2018/12/21/dronet-rrezikojne-aeroportin-gatwick-ne-londer/60%Daily2018-12-21 15:04
https://a2news.com/2018/12/21/te-shtena-me-arme-ne-vjene-1-viktime-dhe-1-i-plagosur/60%Daily2018-12-21 14:51
https://a2news.com/2018/12/21/biznesi-kunder-qeverise-per-tvsh-ne-e-produkteve-bujqesore/60%Daily2018-12-21 16:08
https://a2news.com/2018/12/21/papa-francesku-abuzuesit-te-dorezohen-para-drejtesise/60%Daily2018-12-21 14:38
https://a2news.com/2018/12/21/kriza-e-skenderbeut-nuk-ka-fund-kamza-merr-fitoren-jetike/60%Daily2018-12-21 14:36
https://a2news.com/2018/12/21/anglia-nuk-eshte-vend-per-te-pastrehet-mbi-600-te-vdekur-ne-vit/60%Daily2018-12-22 21:32
https://a2news.com/2018/12/21/nje-keshtjelle-xhami-mbi-uje-superjahti-me-vlere-85-milione-euro/60%Daily2018-12-21 13:44
https://a2news.com/2018/12/21/aksident-tragjik-ne-serbi-treni-perplas-autobusin-me-femije-foto/60%Daily2018-12-21 13:41
https://a2news.com/2018/12/21/protesta-e-studenteve-me-e-bukura-ne-27-vite/60%Daily2018-12-21 13:23
https://a2news.com/2018/12/21/berisha-vetting-ose-rrembejme-armet/60%Daily2018-12-21 14:58
https://a2news.com/2018/12/21/lleshaj-me-kryetaret-e-bashkive-ndan-detyrat-per-zgjedhjet-lokale/60%Daily2018-12-21 12:50
https://a2news.com/2018/12/21/rusi-2018-rekord-u-ndoq-nga-3-5-miliard-njerez/60%Daily2018-12-21 12:43
https://a2news.com/2018/12/21/kryemadhi-rama-i-pari-ne-gijotinen-e-spak/60%Daily2018-12-21 14:16
https://a2news.com/2018/12/21/manja-te-rrezohet-nisma-vettingun-e-bejne-zgjedhesit/60%Daily2018-12-21 12:30
https://a2news.com/2018/12/21/ndertuesit-ankohen-per-taksat-e-larta-kostot-te-qytetaret/60%Daily2018-12-21 14:52
https://a2news.com/2018/12/21/vettingu-alibeaj-e-sotmja-nje-test-moral-per-politiken/60%Daily2018-12-21 12:25
https://a2news.com/2018/12/21/ps-pd-perplasen-per-boden-ne-kuvend/60%Daily2018-12-21 12:36
https://a2news.com/2018/12/21/nje-bodybuilder-femer-sfidon-paragjykimet-ne-egjipt/60%Daily2018-12-21 12:10
https://a2news.com/2018/12/21/pas-sirise-shba-dorezon-edhe-afganistanin/60%Daily2018-12-21 12:02
https://a2news.com/2018/12/21/ska-kthim-pas-ne-shitje-vila-e-ronaldos/60%Daily2018-12-21 10:56
https://a2news.com/2018/12/21/nje-tjeter-yll-i-hollywood-gati-te-luaje-wolverine/60%Daily2018-12-21 10:45
https://a2news.com/2018/12/21/pa-nisur-merkato-barcelona-siguron-ish-lojtarin-e-interit/60%Daily2018-12-21 10:15
https://a2news.com/2018/12/21/marcelo-mjeshtri-i-zhonglereve-video/60%Daily2018-12-21 10:11
https://a2news.com/2018/12/21/llullaku-gol-spektakolar-dinamos-se-bukureshtit/60%Daily2018-12-21 10:13
https://a2news.com/2018/12/21/shkarkohen-kreret-e-gjykatave-korce-dhe-berat/60%Daily2018-12-21 09:59
https://a2news.com/2018/12/21/parisi-behet-edhe-me-elegant-me-rita-oren/60%Daily2018-12-21 09:55
https://a2news.com/2018/12/21/droge-ne-gjimnazin-e-korfuzit-shkaterrohet-banda-greko-shqiptare/60%Daily2018-12-21 09:30
https://a2news.com/2018/12/21/tritol-makines-se-shoferit-te-ambulances-ne-orikum/60%Daily2018-12-21 09:26
https://a2news.com/2018/12/21/masakra-e-charlie-hebdo-arrestohet-pas-3-vitesh-organizatori/60%Daily2018-12-21 09:16
https://a2news.com/2018/12/21/mediu-ne-a2-ne-kuvend-per-studentet-mandatet-nuk-na-digjeshin/60%Daily2018-12-21 08:58
https://a2news.com/2018/12/21/dorehiqet-sekretari-amerikan-i-mbrojtjes-james-mattis/60%Daily2018-12-21 08:06
https://a2news.com/2018/12/21/rusia-goditet-nga-nje-termet-7-5-balle/60%Daily2018-12-21 07:56
https://a2news.com/2018/12/21/sot-mbyllet-sesioni-parlamentar-diskutohet-vettingu-dhe-reforma-zgjedhore/60%Daily2018-12-21 10:42
https://a2news.com/2018/12/20/xhaferi-ne-a2-ka-ndikime-te-brendshme-dhe-te-jashtme-per-te-bllokuar-procesin/60%Daily2018-12-20 21:29
https://a2news.com/2018/12/20/talat-xhaferi-i-ftuar-ne-a2-ngerci-i-gjuhes-shqipe-presidenti-po-thyen-kushtetuten/60%Daily2018-12-20 19:36
https://a2news.com/2018/12/20/balla-opozita-ne-parlament-per-te-shpetuar-mandatet/60%Daily2018-12-21 08:57
https://a2news.com/2018/12/20/ngrihet-klgj-nis-puna-per-gjykaten-antikorrupsion/60%Daily2018-12-20 18:31
https://a2news.com/2018/12/20/rinis-parlamenti-ps-kallezim-penal-per-endri-hasen/60%Daily2018-12-20 17:43
https://a2news.com/2018/12/20/tre-grupmosha-kur-ndihemi-me-te-vetmuar-se-kurre/60%Daily2018-12-20 16:38
https://a2news.com/2018/12/20/socialistet-kerkojne-perjashtimin-e-bashes-nga-parlamenti/60%Daily2018-12-20 16:23
https://a2news.com/2018/12/20/te-ardhurat-nga-dividendi-ne-renie-vetem-24-milione-leke-me-2018/60%Daily2018-12-20 16:14
https://a2news.com/2018/12/20/ambasadori-i-be-reforma-zgjedhore-e-domosdoshme-per-integrimin-tregoni-pergjegjesi/60%Daily2018-12-20 15:47
https://a2news.com/2018/12/20/ermonela-jaho-shkelqen-ne-paris/60%Daily2018-12-20 14:12
https://a2news.com/2018/12/20/investimet-ne-futboll-uefa-ne-shqiperi/60%Daily2018-12-20 14:04
https://a2news.com/2018/12/20/lorenc-trashi-shpallet-lojtari-i-vitit/60%Daily2018-12-20 13:54
https://a2news.com/2018/12/20/euro-ne-pikiate-prek-nivelin-122-9-leke/60%Daily2018-12-20 13:46
https://a2news.com/2018/12/20/santa-obama-lumturon-femijet-ne-spital-video/60%Daily2018-12-20 13:38
https://a2news.com/2018/12/20/deklaratat-per-isis-britania-denon-trump-rusia-e-mbeshtet/60%Daily2018-12-20 13:37
https://a2news.com/2018/12/20/putin-paralajmeron-rrezikun-e-luftes-berthamore/60%Daily2018-12-20 13:31
https://a2news.com/2018/12/20/terheqja-e-trupave-nga-siria-trump-kritikohet-ashper/60%Daily2018-12-20 13:28
https://a2news.com/2018/12/20/irani-shqiperia-ndoqi-linjen-e-shteteve-te-bashkuara-dhe-izraelit/60%Daily2018-12-20 13:43
https://a2news.com/2018/12/20/e-ardhmja-eshte-tani-motori-elektrik-i-printuar-ne-3d-foto/60%Daily2018-12-23 09:03
https://a2news.com/2018/12/20/atmosfere-festive-ne-burgun-brazilian-te-femrave/60%Daily2018-12-20 11:45
https://a2news.com/2018/12/20/debimi-i-diplomateve-iraniane-reagon-pd/60%Daily2018-12-20 11:52
https://a2news.com/2018/12/20/momenti-kur-rama-qellohet-me-veze-foto/60%Daily2018-12-20 11:11
https://a2news.com/2018/12/20/tension-ne-kuvend-proteste-jashte-godines-qytetaret-deri-ne-fund-me-studentet/60%Daily2018-12-20 10:49
https://a2news.com/2018/12/20/tension-ne-kuvend-deputeti-i-pd-godet-me-veze-kryeministrin-video-2/60%Daily2018-12-20 11:33
https://a2news.com/2018/12/20/te-gjithe-e-dinin-se-ishte-16-vjec-talenti-i-futbollit-indian-mashtron-per-moshen/60%Daily2018-12-20 10:25
https://a2news.com/2018/12/20/pd-firmos-kerkesen-te-perjashtohet-rama/60%Daily2018-12-20 10:31
https://a2news.com/2018/12/20/rama-opozita-e-paska-vrare-kohen-duke-dhunuar-pula-e-vjedhur-veze/60%Daily2018-12-20 10:17
https://a2news.com/2018/12/20/presidenti-i-kthen-rames-edhe-uljen-e-dividendit/60%Daily2018-12-20 17:48
https://a2news.com/2018/12/20/tension-ne-kuvend-deputeti-i-pd-godet-me-veze-kryeministrin-video/60%Daily2018-12-20 17:05
https://a2news.com/2018/12/20/opozita-ne-kuvend-dhe-ne-proteste-grida-duma-do-jemi-aty-vetem-per-studentet/60%Daily2018-12-20 10:01
https://a2news.com/2018/12/20/bayern-afrohet-me-dortmund-por-mbetet-i-treti/60%Daily2018-12-20 08:13
https://a2news.com/2018/12/20/debimi-i-ambasadorit-te-iranit-donald-trump-leter-rames-veprimi-juaj-shembull/60%Daily2018-12-20 08:16
https://a2news.com/2018/12/20/diplomatet-iraniane-komplotuan-sulme-terroriste-ne-shqiperi/60%Daily2018-12-22 13:57
https://a2news.com/2018/12/19/qeveria-publikon-paktin-per-universitetin/60%Daily2018-12-19 22:57
https://a2news.com/2018/12/19/beqiraj-per-arsimin-deshtoi-implementimi-e-dini-qe-per-7-vite-nuk-ka-nevoje-per-mesuese-letersie/60%Daily2018-12-19 22:40
https://a2news.com/2018/12/19/bolton-ne-twitter-rama-ka-debuar-ambasadorin-iranian-mbeshtesim-qendrimin/60%Daily2018-12-20 07:43
https://a2news.com/2018/12/19/shano-ne-a2-business-weekend-cdo-lek-per-arsimin-trondit-sistemin-politikanet-i-rezistojne/60%Daily2018-12-19 21:26
https://a2news.com/2018/12/19/ekskluzive-gjici-zyrtarizon-goditjen-e-madhe-ne-merkato/60%Daily2018-12-19 20:17
https://a2news.com/2018/12/19/shba-terheq-ushtrine-nga-siria-trump-mposhtem-isis/60%Daily2018-12-19 19:30
https://a2news.com/2018/12/19/fondacioni-trump-do-te-shkrihet-akuzohej-per-mashtrim/60%Daily2018-12-19 19:16
https://a2news.com/2018/12/19/deputeti-gjerman-gezohemi-per-hapat-perpara-por-bundestagu-ka-ende-qendrim-kritik/60%Daily2018-12-19 18:56
https://a2news.com/2018/12/19/thaci-marreveshja-shume-prane-vucic-nuk-ka-dialog/60%Daily2018-12-19 19:36
https://a2news.com/2018/12/19/kredi-per-studentet-cocoli-qeveria-te-mbuloje-nje-pjese-te-interesave/60%Daily2018-12-19 16:39
https://a2news.com/2018/12/19/kryeministri-belg-kerkon-doreheqjen-humbi-mbeshtetjen-e-komunitetit-flamand/60%Daily2018-12-19 16:35
https://a2news.com/2018/12/19/ina-kryen-nderhyrjet-ne-dore-kthehet-shpejt-ne-tirane/60%Daily2018-12-19 16:32
https://a2news.com/2018/12/19/solskajer-i-ka-idete-e-qarta-ja-cfare-i-pret-djajte-e-kuq-video/60%Daily2018-12-19 16:04
https://a2news.com/2018/12/19/ideja-brilante-per-te-shmangur-trafikun/60%Daily2018-12-19 14:34
https://a2news.com/2018/12/19/shtohen-investimet-e-huaja-ne-vend/60%Daily2018-12-19 14:29
https://a2news.com/2018/12/19/samiti-be-ballkan-mungon-vetem-rama/60%Daily2018-12-19 14:33
https://a2news.com/2018/12/19/qytetaret-stepen-nga-kredite-problem-te-ardhurat/60%Daily2018-12-19 14:26
https://a2news.com/2018/12/19/hakerat-sulmojne-komunikimet-e-be/60%Daily2018-12-19 14:23
https://a2news.com/2018/12/19/pd-mbledh-grupin-percaktohet-aksioni-opozitar-ne-kuvend/60%Daily2018-12-19 14:19
https://a2news.com/2018/12/19/brexit-pa-marreveshje-ke-publikon-strategjine/60%Daily2018-12-19 14:12
https://a2news.com/2018/12/19/urdhri-per-fishekzjarret-kush-jane-kategorite-qe-ndalohen/60%Daily2018-12-19 14:07
https://a2news.com/2018/12/19/fishekzjarret-tregtaret-urdhri-i-padrejte-kemi-stok/60%Daily2018-12-19 13:54
https://a2news.com/2018/12/19/rikthehet-ne-ekran-pas-50-vitesh-meri-poppins/60%Daily2018-12-19 13:45
https://a2news.com/2018/12/19/reforma-zgjedhore-bylykbashi-paketa-kalon-ne-komision-rama-sdo-konsensus/60%Daily2018-12-19 13:29
https://a2news.com/2018/12/19/heroine-apo-e-cmendur-pilotja-deshiron-te-kthehet-ne-piste-2-muaj-pas-aksidentit-horror/60%Daily2018-12-19 13:06
https://a2news.com/2018/12/19/karton-i-kuq-arbitri-ne-spital-futbollisti-ne-burg-video/60%Daily2018-12-19 13:31
https://a2news.com/2018/12/19/kengetarja-rumune-humb-jeten-ne-aksident/60%Daily2018-12-19 12:04
https://a2news.com/2018/12/19/keshilli-i-larte-i-prokurorise-zgjedh-kryetar-gent-ibrahimin/60%Daily2018-12-19 11:48
https://a2news.com/2018/12/19/rama-po-e-coni-protesten-per-lesh/60%Daily2018-12-19 11:28
https://a2news.com/2018/12/19/rama-ne-vlore-studentet-vazhdojne-protesten-ne-tirane-fotogaleri/60%Daily2018-12-19 11:19
https://a2news.com/2018/12/19/ekspozite-ne-zvicer-ne-nderim-te-mjeshtrit-shqiptar-te-piktures/60%Daily2018-12-19 11:17
https://a2news.com/2018/12/19/studentet-largohen-nga-salla-rama-ne-vlore-qeverise-smund-ti-vendosesh-ultimatum/60%Daily2018-12-19 10:59
https://a2news.com/2018/12/19/nga-laci-ne-old-trafford-heroi-i-vitit-99-merr-drejtimin-e-united/60%Daily2018-12-19 13:37
https://a2news.com/2018/12/19/boterori-i-klubeve-reali-sfidon-sot-skuadren-japoneze/60%Daily2018-12-19 10:37
https://a2news.com/2018/12/19/bushati-prania-e-shba-eshte-e-pazevendesueshme-ne-rajon/60%Daily2018-12-19 10:26
https://a2news.com/2018/12/19/haradinaj-taksa-nuk-hiqet-te-liberalizohen-vizat/60%Daily2018-12-19 10:28
https://a2news.com/2018/12/19/engjejt-e-ferrit-ndertojne-shtepine-ne-kishe/60%Daily2018-12-19 18:56
https://a2news.com/2018/12/19/natyra-e-dhunshme-dhe-mahnitese/60%Daily2018-12-19 09:29
https://a2news.com/2018/12/19/santa-claus-vdes-duke-argetuar-femijet/60%Daily2018-12-19 09:06
https://a2news.com/2018/12/19/edhe-policet-ne-proteste-kunder-macron/60%Daily2018-12-19 08:55
https://a2news.com/2018/12/19/ish-ambasadori-i-shqiperise-ne-okb-nuk-besoj-se-ka-plan-trump-per-ballkanin/60%Daily2018-12-19 09:21
https://a2news.com/2018/12/19/peshonte-190-kg-sot-enderron-te-behet-futbollist/60%Daily2018-12-19 08:37
https://a2news.com/2018/12/19/milani-humbet-2-pike-dhe-2-lojtare-ndaj-bologna-s/60%Daily2018-12-19 08:29
https://a2news.com/2018/12/19/meta-do-ta-degjoni-zerin-e-studenteve/60%Daily2018-12-19 08:29
https://a2news.com/2018/12/19/portieri-i-kosoves-hero-te-manchester-city-e-kualifikon-ne-gjysmefinale/60%Daily2018-12-19 08:12
https://a2news.com/2018/12/18/rudina-hajdari-ne-a2-nuk-ndalem-me-pd-ja-ka-nevoje-te-qartesoje-politikat-e-saj-te-djathta/60%Daily2018-12-18 22:29
https://a2news.com/2018/12/18/trump-leter-thacit-te-arrihet-marreveshje-me-serbine/60%Daily2018-12-18 20:35
https://a2news.com/2018/12/18/surprize-e-madhe-ne-boterorin-per-klube-emiret-eliminojne-riverin/60%Daily2018-12-18 20:45
https://a2news.com/2018/12/18/vit-tragjik-per-median-80-gazetare-te-vrare-ne-2018/60%Daily2018-12-18 17:50
https://a2news.com/2018/12/18/vrasesi-i-drereve-urdherohet-te-shohe-filmin-bambi/60%Daily2018-12-18 17:33
https://a2news.com/2018/12/18/messi-ngushellohet-me-kepucen-e-arte-e-pesta/60%Daily2018-12-18 17:27
https://a2news.com/2018/12/18/cfare-rekordi-tenisti-qe-ka-luajtur-10-finale-dhe-i-ka-humbur-te-gjitha/60%Daily2018-12-18 16:22
https://a2news.com/2018/12/18/de-niro-per-cnn-trump-nje-enderr-e-keqe/60%Daily2018-12-18 16:49
https://a2news.com/2018/12/18/mafian-e-zhdukim-per-pune-muajsh-ose-vitesh/60%Daily2018-12-18 16:04
https://a2news.com/2018/12/18/moti-neser-rriten-temperaturat/60%Daily2018-12-18 16:00
https://a2news.com/2018/12/18/statistikat-kunder-jose-mourinho-s/60%Daily2018-12-18 15:40
https://a2news.com/2018/12/18/korrupsion-dhe-zhvatje-malajzia-hedh-ne-gjyq-goldman-sachs/60%Daily2018-12-18 15:29
https://a2news.com/2018/12/18/be-protesta-shprehje-e-shendetshme-e-shoqerise-duhen-pergjigje-konkrete/60%Daily2018-12-18 15:22
https://a2news.com/2018/12/18/buxheti-per-arsimin-ekspertet-te-ndare-per-5-shin/60%Daily2018-12-18 15:21
https://a2news.com/2018/12/18/magjistarit-i-zhdukin-pasurine-nga-shtepia/60%Daily2018-12-18 14:56
https://a2news.com/2018/12/18/si-u-bind-oketa-te-rikthehet-ne-pd/60%Daily2018-12-18 14:26
https://a2news.com/2018/12/18/pas-3-oreve-me-studentet-rama-relaksohet-ne-ambientet-e-ubt/60%Daily2018-12-18 14:05
https://a2news.com/2018/12/18/brenda-xhamise-qe-ka-kushtuar-545-milione-dollare-foto/60%Daily2018-12-18 14:04
https://a2news.com/2018/12/18/opozita-ne-parlament-balla-rendesi-per-reformen-ne-drejtesi-spaho-rikthehemi-per-studentet/60%Daily2018-12-18 13:44
https://a2news.com/2018/12/18/mashtroi-fbi-ne-flynn-ne-pritje-te-vendimit-te-drejtesise/60%Daily2018-12-18 12:51
https://a2news.com/2018/12/18/fjalimi-i-xi-jinping-kina-nuk-do-te-dominoje/60%Daily2018-12-18 12:39
https://a2news.com/2018/12/18/qato-ligji-i-arsimit-te-larte-model-ish-ministrja-karabina-reforma-ne-arsim-deshtoi/60%Daily2018-12-18 12:25
https://a2news.com/2018/12/18/ambasadori-i-osbe-pro-dialogut-te-studenteve-me-qeverine/60%Daily2018-12-18 12:21
https://a2news.com/2018/12/18/ushtaraket-te-vishen-police/60%Daily2018-12-19 15:46
https://a2news.com/2018/12/18/rikthim-i-bujshem-per-mourinhon-ne-horizont/60%Daily2018-12-18 11:32
https://a2news.com/2018/12/18/pulebardha-guximtare-sfidon-shqiponjen/60%Daily2018-12-18 11:30
https://a2news.com/2018/12/18/britania-pergatitet-per-brexit-pa-marreveshje/60%Daily2018-12-18 11:12
https://a2news.com/2018/12/18/studentet-takohen-me-kryeministrin-pa-u-njoftuar/60%Daily2018-12-18 10:51
https://a2news.com/2018/12/18/3-ministri-mobilizohen-per-ndalimin-e-fishekzjarreve/60%Daily2018-12-18 10:33
https://a2news.com/2018/12/18/basha-vendos-me-aleatet-rikthehemi-ne-parlament/60%Daily2018-12-18 10:34
https://a2news.com/2018/12/18/dy-emra-per-te-pasuar-mourinhon-te-united/60%Daily2018-12-18 10:09
https://a2news.com/2018/12/18/ngjela-ne-2019-en-nis-gjyqi-per-ish-zyrtaret-e-korruptuar/60%Daily2018-12-18 10:02
https://a2news.com/2018/12/18/manchester-united-shkarkon-jose-mourinhon/60%Daily2018-12-18 09:57
https://a2news.com/2018/12/18/rrezohet-dekreti-i-metes-per-buxhetin-dhe-propozimi-per-kreun-e-klsh/60%Daily2018-12-18 09:51
https://a2news.com/2018/12/18/liga-profesioniste-duka-kampionati-e-reklamat-ne-duart-e-klubeve/60%Daily2018-12-18 09:47
https://a2news.com/2018/12/18/rama-studenteve-ne-janar-do-paguani-gjysme-tarife/60%Daily2018-12-18 12:05
https://a2news.com/2018/12/18/paguan-5-mije-euro-per-te-nxjerre-te-ish-te-dashuren-nga-big-brother/60%Daily2018-12-18 09:19
https://a2news.com/2018/12/18/haradinaj-shperthen-ne-bruksel-be-ka-humbur-besueshmerine/60%Daily2018-12-18 08:16
https://a2news.com/2018/12/18/haradinaj-mogherini-perplasje-e-ashper-ne-bruksel/60%Daily2018-12-18 07:57
https://a2news.com/2018/12/17/serie-a-duelin-e-portiereve-shqiptare-e-fiton-berisha/60%Daily2018-12-17 22:16
https://a2news.com/2018/12/17/thaci-ne-okb-ushtria-legjitime-enderroj-serbe-dhe-kosovare-ne-misione-paqeruajtese/60%Daily2018-12-17 22:28
https://a2news.com/2018/12/17/aksident-vdekjeprures-prane-tunelit-te-shkopetit-benz-i-bie-ne-gremine/60%Daily2018-12-17 19:24
https://a2news.com/2018/12/17/rama-takon-studente-te-gjeologjikut-mesova-shume-por-ndoshta-e-kuptuan-ku-e-kam-hallin/60%Daily2018-12-17 20:12
https://a2news.com/2018/12/17/meta-mesazh-i-ri-per-qeverine-zeri-i-studenteve-duhet-te-degjohet-kerkesat-legjitime/60%Daily2018-12-17 18:03
https://a2news.com/2018/12/17/renia-e-eksporteve-ciko-ja-dy-rreziqet-qe-na-kercenojne/60%Daily2018-12-17 16:43
https://a2news.com/2018/12/17/shba-raporti-detajon-fushaten-e-rusise-per-dezinformim/60%Daily2018-12-17 16:36
https://a2news.com/2018/12/17/merr-jete-liga-profesioniste-e-futbollit/60%Daily2018-12-17 16:34
https://a2news.com/2018/12/17/facebook-rrezikon-gjobe-miliarda-dollaresh-nga-be/60%Daily2018-12-17 15:59
https://a2news.com/2018/12/17/europa-league-shorti-vendos-perballe-lazio-sevilla/60%Daily2018-12-17 15:31
https://a2news.com/2018/12/17/nuk-ndalet-renia-euro-zbret-ne-123-1-leke/60%Daily2018-12-17 15:30
https://a2news.com/2018/12/17/prezantohet-testamenti-i-sabri-hamitit/60%Daily2018-12-17 16:49
https://a2news.com/2018/12/17/zhvleresimi-i-euros-godet-eksportet-renie-ne-nentor/60%Daily2018-12-17 15:30
https://a2news.com/2018/12/17/ish-bashkeshorti-i-kerkon-falje-ne-skene-terbohen-fansat-e-cardi-b-video/60%Daily2018-12-17 14:51
https://a2news.com/2018/12/17/eksploziv-televizionit-ne-greqi/60%Daily2018-12-17 16:57
https://a2news.com/2018/12/17/intensifikohen-shirat-debore-ne-zonat-malore/60%Daily2018-12-17 13:25
https://a2news.com/2018/12/17/kompania-amerikane-mbron-faqet-e-internetit-te-grupeve-terroriste/60%Daily2018-12-17 13:06
https://a2news.com/2018/12/17/avokati-visha-e-drejta-po-blihej-me-para-ere-e-re-ne-drejtesi/60%Daily2018-12-17 12:51
https://a2news.com/2018/12/17/zbulohet-varri-4400-vjecar-i-priftit-ne-egjipt/60%Daily2018-12-17 12:25
https://a2news.com/2018/12/17/rikthimi-i-pd-ne-kuvend-basha-do-pyes-aleatet/60%Daily2018-12-17 12:13
https://a2news.com/2018/12/17/keshilli-i-sigurimit-diskuton-per-kosoven-vucic-do-luftoj-me-te-gjitha-forcat/60%Daily2018-12-17 12:01
https://a2news.com/2018/12/17/europa-perfshihet-nga-protestat-nuk-durojme-dot-me/60%Daily2018-12-17 11:57
https://a2news.com/2018/12/17/me-30-janar-2019-aluizni-bashkohet-me-hipotekat/60%Daily2018-12-17 15:39
https://a2news.com/2018/12/17/shorti-i-champions-shaqiri-kunder-bayern-munchen/60%Daily2018-12-17 11:37
https://a2news.com/2018/12/17/burime-per-a2-deputetet-e-ps-ankesa-per-ministrat/60%Daily2018-12-17 13:45
https://a2news.com/2018/12/17/rama-sharrat-e-doktoreshes-dhe-britmat-e-artistit-gjymtuan-protesten/60%Daily2018-12-17 10:26
https://a2news.com/2018/12/17/konferenca-per-klimen-analistet-deshtim/60%Daily2018-12-17 10:08
https://a2news.com/2018/12/17/schumacher-eshte-cuar-ne-kembe/60%Daily2018-12-17 15:33
https://a2news.com/2018/12/17/nis-sot-shperndarja-e-shperblimeve-te-pensionisteve/60%Daily2018-12-17 15:21
https://a2news.com/2018/12/17/arabia-saudite-denon-rezolutat-e-senatit-te-shba/60%Daily2018-12-17 09:29
https://a2news.com/2018/12/17/shkarkohet-bashkim-dedja-nuk-justifikon-pasurine/60%Daily2018-12-17 09:50
https://a2news.com/2018/12/17/kosova-refuzon-kompromisin-e-be-17-shkurti-nuk-preket-as-nuk-negociohet/60%Daily2018-12-17 08:32
https://a2news.com/2018/12/17/mogherini-ben-bashke-lideret-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2018-12-17 08:23
https://a2news.com/2018/12/17/pd-zyrtarisht-me-keshillin-e-ri-kombetar/60%Daily2018-12-17 08:15
https://a2news.com/2018/12/17/studentet-bllokojne-qarkullimin-te-zogu-i-zi/60%Daily2018-12-17 15:15
https://a2news.com/2018/12/16/messi-nuk-ndryshon-kurre-barcelona-i-jep-nje-shuplake-ndjekesve/60%Daily2018-12-16 21:33
https://a2news.com/2018/12/16/eshte-milioner-por-nuk-shpenzon-asnje-qindarke/60%Daily2018-12-17 08:39
https://a2news.com/2018/12/16/muzike-e-mire-dhe-forma-perfekte-bebe-rexha-mahnit-publikun-ne-florida/60%Daily2018-12-16 20:25
https://a2news.com/2018/12/16/putin-kerkon-te-kontrolloje-muziken/60%Daily2018-12-16 19:43
https://a2news.com/2018/12/16/tension-ne-bruksel-mijera-dalin-ne-rruge-kunder-emigranteve-foto/60%Daily2018-12-16 19:54
https://a2news.com/2018/12/16/humbja-e-trete-rresht-per-skenderbeun-luftetari-gezon-ne-fund/60%Daily2018-12-16 18:54
https://a2news.com/2018/12/16/shaqiri-fundos-mourinhon-liverpool-serish-ne-vend-te-pare/60%Daily2018-12-16 18:01
https://a2news.com/2018/12/16/basha-projekti-i-unazes-krim-shteteror/60%Daily2018-12-16 17:44
https://a2news.com/2018/12/16/taksa-ndaj-serbise-be-i-ofron-kompromis-kosoves/60%Daily2018-12-16 17:18
https://a2news.com/2018/12/16/me-leksione-ne-proteste-studentet-ska-dialog/60%Daily2018-12-16 17:09
https://a2news.com/2018/12/16/trump-po-punon-per-ekstradimin-e-gulen/60%Daily2018-12-16 16:07
https://a2news.com/2018/12/16/chelsa-ruan-vendin-ne-champions-arsenal-humbet-pas-22-ndeshjesh/60%Daily2018-12-16 15:35
https://a2news.com/2018/12/16/mogherini-ben-bashke-lideret-e-ballkanit-perendimor-me-19-dhjetor/60%Daily2018-12-16 15:21
https://a2news.com/2018/12/16/parashikimi-i-motit-e-hena-sjell-reshje-dhe-renie-temperaturash/60%Daily2018-12-16 15:19
https://a2news.com/2018/12/16/teuta-nuk-eshte-me-surprize-ngjitet-ne-vend-te-dyte/60%Daily2018-12-16 15:03
https://a2news.com/2018/12/16/buxheti-2019-ps-pritet-te-rrezoje-meten/60%Daily2018-12-16 14:18
https://a2news.com/2018/12/16/referendum-i-dyte-per-brexit-ministri-nuk-behet-do-te-ishte-percares/60%Daily2018-12-16 12:55
https://a2news.com/2018/12/16/legjenda-krasniqi-pashe-nje-dyluftim-si-rralle-here-uldedaj-do-te-arrije-titullin-e-madh/60%Daily2018-12-16 12:21
https://a2news.com/2018/12/16/klima-globale-marreveshja-ne-poloni-e-pamjaftueshme-ndikon-gjeopolitika/60%Daily2018-12-16 11:34
https://a2news.com/2018/12/16/studentet-ne-diten-e-12-te-protestes-mblidhen-para-kryeministrise/60%Daily2018-12-16 11:12
https://a2news.com/2018/12/16/pd-perfundon-ne-mengjes-numerimi-i-votave-pasdite-llogaritja/60%Daily2018-12-16 10:12
https://a2news.com/2018/12/16/jurgeni-pas-triumfit-tani-pushime-por-dua-te-fitoj-cdo-gjerdan/60%Daily2018-12-16 10:26
https://a2news.com/2018/12/16/i-fshehur-miliona-vjet-poshte-akujve-zbulohet-diamanti-me-i-madh-amerikan/60%Daily2018-12-16 08:38
https://a2news.com/2018/12/15/uldedaj-nuk-njeh-humbje-kampion-bote-per-versionin-wbo/60%Daily2018-12-15 22:18
https://a2news.com/2018/12/15/ronaldo-vendos-derbin-gol-historik-per-juven/60%Daily2018-12-15 23:36
https://a2news.com/2018/12/15/i-del-emri-ne-gjyq-jennifer-lawrence-mohon-lidhjen-me-harvey-weinstein/60%Daily2018-12-15 21:01
https://a2news.com/2018/12/15/ukraina-shkeputet-pas-tre-shekujsh-nga-kisha-ortodokse-ruse/60%Daily2018-12-15 20:45
https://a2news.com/2018/12/15/benzema-shenon-dhe-ben-me-zemer-realin-para-boterorit-te-klubeve/60%Daily2018-12-15 19:57
https://a2news.com/2018/12/15/aston-martin-valkyrie-nje-mrekulli-qe-kushton-3-milione-euro/60%Daily2018-12-15 19:57
https://a2news.com/2018/12/15/kampionet-e-botes-ribashkohen-per-darke-pas-20-vitesh/60%Daily2018-12-15 19:12
https://a2news.com/2018/12/15/mjafton-icardi-dhe-var-inter-buzeqesh-pas-nje-jave-te-hidhur/60%Daily2018-12-15 19:02
https://a2news.com/2018/12/15/flamurtari-fitore-shprese-kamza-mbetet-ne-balte/60%Daily2018-12-15 18:37
https://a2news.com/2018/12/15/mblidhet-kuvendi-kombetar-i-pd-basha-hap-dyert-per-mendimin-kritik/60%Daily2018-12-15 18:05
https://a2news.com/2018/12/15/bayern-likuidon-hannover-por-dortmund-mbetet-9-pike-larg/60%Daily2018-12-15 20:02
https://a2news.com/2018/12/15/arrestohet-sepse-kishte-bere-shume-mungesa-ne-shkolle/60%Daily2018-12-15 16:14
https://a2news.com/2018/12/15/city-perseri-ne-vend-te-pare-kerkon-nje-nder-nga-united/60%Daily2018-12-15 15:32
https://a2news.com/2018/12/15/prenga-rikthim-i-lumtur-te-laci-tirana-largohet-kokulur/60%Daily2018-12-15 15:10
https://a2news.com/2018/12/15/jelekverdhet-nuk-ndalen-perleshje-prane-harkut-te-triumfit/60%Daily2018-12-15 14:04
https://a2news.com/2018/12/15/aktorja-shqiptare-demshperblehet-me-9-5-mln-dollare/60%Daily2018-12-15 13:55
https://a2news.com/2018/12/15/ekstradohet-nga-greqia-43-vjecari-i-denuar-per-vrasje/60%Daily2018-12-15 13:24
https://a2news.com/2018/12/15/superjahtet-me-te-medha-ne-bote-foto/60%Daily2018-12-15 12:45
https://a2news.com/2018/12/15/ka-shprese-edhe-ne-rrenoja/60%Daily2018-12-15 12:17
https://a2news.com/2018/12/15/gjykata-e-teksasit-obamacare-jokushtetuese/60%Daily2018-12-15 11:40
https://a2news.com/2018/12/15/rama-nje-grup-njerezisht-mbajne-peng-studentet-per-dialog/60%Daily2018-12-15 11:55
https://a2news.com/2018/12/15/pd-deputetet-dhe-kryetaret-e-bashkive-me-zgjedhje/60%Daily2018-12-15 13:27
https://a2news.com/2018/12/15/pd-mban-kuvendin-kombetar-basha-nevojitet-nje-brez-i-ri-rinia-flaki-plogeshtine/60%Daily2018-12-15 10:50
https://a2news.com/2018/12/15/banoret-e-astirit-u-bashkohen-protestes-se-studenteve/60%Daily2018-12-15 10:58
https://a2news.com/2018/12/15/vucic-kerkon-mbledhje-urgjente-te-keshillit-te-sigurimit/60%Daily2018-12-15 10:56
https://a2news.com/2018/12/15/xhudistja-nga-kosova-medalje-te-arte-ne-kine/60%Daily2018-12-15 09:54
https://a2news.com/2018/12/15/arrestohet-shtetasi-kinez-ne-rinas-kapet-me-80-mije-euro-te-padeklaruara/60%Daily2018-12-15 09:45
https://a2news.com/2018/12/15/moti-i-keq-shkakton-probleme-ne-portin-e-vlores/60%Daily2018-12-15 09:39
https://a2news.com/2018/12/15/sekuestrohen-mina-me-telekomande-dhe-heroine-ne-lezhe/60%Daily2018-12-15 09:32
https://a2news.com/2018/12/15/ngjarja-ne-ish-bllok-gjykata-jep-masen-e-sigurise-per-fabjol-alushin/60%Daily2018-12-15 09:20
https://a2news.com/2018/12/15/protesta-e-studenteve-policia-u-sekuestron-ngroheset-me-gaz/60%Daily2018-12-15 09:10
https://a2news.com/2018/12/15/sot-proteste-para-kryeministrise-per-cmimin-e-naftes/60%Daily2018-12-15 08:41
https://a2news.com/2018/12/15/31-emigrante-ne-nje-shtepi-ne-londer-denohet-pronari/60%Daily2018-12-15 08:14
https://a2news.com/2018/12/15/demi-per-merkaton-vendos-stafi-gjici-ne-janar-ka-ndryshime/60%Daily2018-12-15 07:58
https://a2news.com/2018/12/15/pd-mban-sot-kuvendin-kombetar-rikthehen-oketa-e-biberaj/60%Daily2018-12-15 10:30
https://a2news.com/2018/12/14/aksidentohet-tramvaji-ne-lisbone-28-te-plagosur-foto/60%Daily2018-12-14 21:26
https://a2news.com/2018/12/14/sulmi-ne-strasburg-nderron-jete-gazetari-italian/60%Daily2018-12-14 21:02
https://a2news.com/2018/12/14/rita-vishet-me-gazeta/60%Daily2018-12-14 20:23
https://a2news.com/2018/12/14/shamia-elementi-i-tradites-shqiptare/60%Daily2018-12-14 19:38
https://a2news.com/2018/12/14/filmi-me-i-bukur-i-clint-eastwood-ne-moshen-88-vjecare/60%Daily2018-12-14 19:38
https://a2news.com/2018/12/14/partizani-kukesi-pa-tifoze-dhe-pa-gola/60%Daily2018-12-14 19:15
https://a2news.com/2018/12/14/pd-mbledh-kryesine-nje-dite-para-kuvendit-kombetar/60%Daily2018-12-15 07:32
https://a2news.com/2018/12/14/uldedaj-ne-tirane-per-kampion-bote-ngre-lart-flamurin-shqiptar/60%Daily2018-12-14 18:35
https://a2news.com/2018/12/14/a2-ne-prishtine-ne-diten-historike-te-kosoves-video/60%Daily2018-12-14 20:26
https://a2news.com/2018/12/14/debora-bllokon-aksin-e-pare-ne-vend-video/60%Daily2018-12-14 17:47
https://a2news.com/2018/12/14/marreveshja-18-mln-euro-investim-per-studentet/60%Daily2018-12-14 17:04
https://a2news.com/2018/12/14/studentet-balla-mbledhim-kuvendin-neser/60%Daily2018-12-14 16:50
https://a2news.com/2018/12/14/remitancat-eksperti-para-konsumi-per-familjet-jo-investime/60%Daily2018-12-14 16:45
https://a2news.com/2018/12/14/kosova-me-ushtri-majko-moment-i-rendesishem-e-presim-ne-nato/60%Daily2018-12-14 16:43
https://a2news.com/2018/12/14/uefa-kercenon-me-dy-vjet-pezullim-gjigantet-italiane/60%Daily2018-12-14 16:31
https://a2news.com/2018/12/14/kaloi-kufirin-shba-meksike-7-vjecarja-vdes-ne-paraburgim/60%Daily2018-12-14 16:27
https://a2news.com/2018/12/14/parashutistja-102-vjecare-hidhet-nga-4-mije-metra-lartesi/60%Daily2018-12-14 16:10
https://a2news.com/2018/12/14/moti-ne-fundjave-reshje-shiu-e-debore/60%Daily2018-12-14 15:57
https://a2news.com/2018/12/14/cmimi-i-bibliofilise-tregimet-e-mocme-te-kutelit-fitojne-serish-pas-tre-dekadash/60%Daily2018-12-14 15:07
https://a2news.com/2018/12/14/pushka-e-re-amerikane-armiqve-do-tu-duket-sikur-i-godet-tanku/60%Daily2018-12-14 14:55
https://a2news.com/2018/12/14/piktura-apo-fotografi-ekspozita-qe-po-cudit-vizitoret-ne-londer/60%Daily2018-12-14 14:20
https://a2news.com/2018/12/14/ben-andoni-ne-a2-ushtria-vendim-historik-por-eshte-ende-hapi-i-pare/60%Daily2018-12-14 14:26
https://a2news.com/2018/12/14/fati-i-mcgregor-dhe-khabib-vendoset-me-29-janar-rrezikojne-shume/60%Daily2018-12-14 13:46
https://a2news.com/2018/12/14/brenda-avionit-privat-te-messit-luks-dhe-komfort-foto/60%Daily2018-12-14 13:09
https://a2news.com/2018/12/14/ambasadori-ceku-kosova-arriti-pavaresine-ushtarake-edhe-serbet-po-e-kuptojne/60%Daily2018-12-14 14:21
https://a2news.com/2018/12/14/koni-per-a2-studentet-kane-te-drejte-por-duhet-nderhyrja-e-qeverise/60%Daily2018-12-14 12:29
https://a2news.com/2018/12/14/ushtria-e-kosoves-shefi-i-nato-s-ndjej-keqardhje-do-rishohim-angazhim-tone/60%Daily2018-12-14 11:52
https://a2news.com/2018/12/14/tirane-studentja-hidhet-nga-kati-i-trete-i-shkolles/60%Daily2018-12-14 11:40
https://a2news.com/2018/12/14/kadri-veseli-ushtria-e-kosoves-pjese-e-nato-s/60%Daily2018-12-14 11:37
https://a2news.com/2018/12/14/inter-rishpallet-kampion-i-sezonit-2005-2006/60%Daily2018-12-14 11:00
https://a2news.com/2018/12/14/verilindja-e-shqiperise-zgjohet-e-mbuluar-me-debore/60%Daily2018-12-14 10:55
https://a2news.com/2018/12/14/komisioni-i-venecias-miraton-opinionin-per-shqiperine/60%Daily2018-12-14 12:28
https://a2news.com/2018/12/14/pedagogia-e-gjermanishtes-grupet-jane-plot-bejne-tre-muaj-kurs-dhe-emigrojne/60%Daily2018-12-14 17:17
https://a2news.com/2018/12/14/be-shuan-shpresat-e-may-nuk-ka-negociata-te-reja/60%Daily2018-12-14 11:58
https://a2news.com/2018/12/14/lleshaj-ndalon-postblloqet-dhe-heq-policet-nga-semaforet/60%Daily2018-12-14 09:25
https://a2news.com/2018/12/14/historike-forca-e-sigurise-se-kosoves-shnderrohet-ne-ushtri/60%Daily2018-12-14 19:26
https://a2news.com/2018/12/14/dita-e-10-te-studentet-nuk-dorezohen-mblidhen-para-kryeministrise/60%Daily2018-12-14 09:04
https://a2news.com/2018/12/13/tragjedi-greke-per-milanin/60%Daily2018-12-13 23:52
https://a2news.com/2018/12/13/trajneri-prenga-nis-zyrtarisht-punen-te-laci/60%Daily2018-12-14 12:18
https://a2news.com/2018/12/13/terrori-ne-strasburg-policia-vret-autorin/60%Daily2018-12-13 20:58
https://a2news.com/2018/12/13/protesta-e-studenteve-edhe-neser-para-kryeministrise/60%Daily2018-12-13 20:24
https://a2news.com/2018/12/13/boci-studentet-te-bashkohen-me-opoziten-qeveria-ka-deshtuar/60%Daily2018-12-13 19:53
https://a2news.com/2018/12/13/dialogu-i-rames-loje-e-rende/60%Daily2018-12-13 20:10
https://a2news.com/2018/12/13/ne-konviktet-e-bujqesorit-si-ne-mesjete/60%Daily2018-12-13 18:49
https://a2news.com/2018/12/13/fsheh-kokainen-te-zbukurimet-e-festave-arrestohet-shqiptari-ne-itali/60%Daily2018-12-14 07:42
https://a2news.com/2018/12/13/nderhyrja-horror-e-muller-ne-champions/60%Daily2018-12-13 17:54
https://a2news.com/2018/12/13/cohen-denohet-me-burg-mbuloja-punet-e-pista-te-trump/60%Daily2018-12-13 17:44
https://a2news.com/2018/12/13/na-jepni-nga-50-000-dollare-secilit-dhe-kthehemi-ne-shtepi/60%Daily2018-12-13 17:21
https://a2news.com/2018/12/13/kukesi-partizani-dueli-i-ish-eve/60%Daily2018-12-13 17:17
https://a2news.com/2018/12/13/instat-rriten-shitjet-ne-tregtine-me-pakice/60%Daily2018-12-13 17:11
https://a2news.com/2018/12/13/familjet-shpenzojne-per-ushqim-qytetaret-ne-hall-me-parate/60%Daily2018-12-13 17:07
https://a2news.com/2018/12/13/dosja-dedja-komplekse-shtyhet-vendimi/60%Daily2018-12-17 09:29
https://a2news.com/2018/12/13/ngjarja-ne-ish-bllok-arrestohet-fabjol-alushi/60%Daily2018-12-13 16:49
https://a2news.com/2018/12/13/rama-shperthen-ndaj-rektoreve-e-dekaneve-autonomia-juaj-e-parakohshme/60%Daily2018-12-13 16:25
https://a2news.com/2018/12/13/uldedaj-nje-shqiptar-drejt-titullit-boteror/60%Daily2018-12-13 16:06
https://a2news.com/2018/12/13/shperblimi-i-qeverise-pensionistet-lemosh-po-tallen-me-ne/60%Daily2018-12-17 15:22
https://a2news.com/2018/12/13/pr-ligji-i-ri-per-rritjen-e-pensionit-te-minatoreve-e-naftetareve/60%Daily2018-12-13 15:17
https://a2news.com/2018/12/13/buxheti-civici-duhet-rritur-mbeshtetja-per-arsimin-por-veshtire-5/60%Daily2018-12-13 15:16
https://a2news.com/2018/12/13/protesta-e-jelekeve-te-verdhe-ne-france-shenohet-viktima-e-gjashte/60%Daily2018-12-13 15:06
https://a2news.com/2018/12/13/formimi-i-ushtrise-se-kosoves-kfor-mobilizohet-ne-veri/60%Daily2018-12-13 19:01
https://a2news.com/2018/12/13/agresori-i-strasburgut-kerkime-ne-kufirin-franko-gjerman/60%Daily2018-12-13 14:22
https://a2news.com/2018/12/13/alibeaj-klgj-dhe-klp-te-deshtuar-shpresa-kunder-rames-jane-studentet/60%Daily2018-12-13 14:36
https://a2news.com/2018/12/13/senati-akademik-i-arteve-mbeshtet-studentet/60%Daily2018-12-13 13:29
https://a2news.com/2018/12/13/meta-kthen-ligjin-e-buxhetit-kerkesat-e-studenteve-te-drejta/60%Daily2018-12-13 13:08
https://a2news.com/2018/12/13/a-ka-qene-putin-agjent-i-stasit-sherbimit-sekret-te-gjermanise-lindore/60%Daily2018-12-13 12:00
https://a2news.com/2018/12/13/shkoder-studentet-te-vendosur-vetem-proteste/60%Daily2018-12-13 11:49
https://a2news.com/2018/12/13/vasilika-hysi-ne-a2-spak-u-dhe-byroja-nuk-jane-shkopi-magjik-duhet-bashkepunim/60%Daily2018-12-13 13:50
https://a2news.com/2018/12/13/kryeministri-rama-kerkesat-e-studenteve-do-te-plotesohen-te-gjitha/60%Daily2018-12-13 10:23
https://a2news.com/2018/12/13/studentet-para-kryeministrise-protesta-nuk-ndalet/60%Daily2018-12-13 14:44
https://a2news.com/2018/12/13/ankara-treni-i-shpejte-perplaset-me-mbikalimin-7-te-vdekur/60%Daily2018-12-13 12:38
https://a2news.com/2018/12/12/lyon-rremben-bileten-e-fundit-ne-champions-juve-bie-ne-zvicer/60%Daily2018-12-12 22:04
https://a2news.com/2018/12/12/theresa-may-i-mbijeton-votebesimit-ne-parlament/60%Daily2018-12-12 21:31
https://a2news.com/2018/12/12/deklarata-e-athines-per-minoritetet-tirana-keqardhje-shtremberuat-faktet/60%Daily2018-12-12 20:38
https://a2news.com/2018/12/12/makinat-me-te-mira-luksoze-te-vitit-2019-foto/60%Daily2018-12-12 20:33
https://a2news.com/2018/12/12/euro-ne-pikiate-parashikim-i-zymte-i-eksperteve/60%Daily2018-12-12 20:16
https://a2news.com/2018/12/12/kampionet-turperohen-ne-bernabeu-zhgenjen-dhe-roma/60%Daily2018-12-12 19:50
https://a2news.com/2018/12/12/ambasada-e-shba-gure-te-rendesishem-ne-ndertimin-e-shtepise-se-drejtesise/60%Daily2018-12-12 20:05
https://a2news.com/2018/12/12/babagjyshi-sekret-per-femijet-shqiptare/60%Daily2018-12-12 20:00
https://a2news.com/2018/12/12/zgjidhen-anetaret-e-klgj/60%Daily2018-12-12 19:46
https://a2news.com/2018/12/12/magjia-e-futbollit-tifozi-i-verber-sheh-golin-e-salah-video/60%Daily2018-12-12 20:10
https://a2news.com/2018/12/12/jelekverdhet-ngadalesojne-ekonomine-franceze/60%Daily2018-12-12 17:25
https://a2news.com/2018/12/12/maradona-n-e-perze-e-dashura-nga-shtepia/60%Daily2018-12-12 17:14
https://a2news.com/2018/12/12/gerard-pique-blen-fc-andorra-n/60%Daily2018-12-12 16:46
https://a2news.com/2018/12/12/lufte-vetem-per-nje-bilete-ne-champions/60%Daily2018-12-12 16:13
https://a2news.com/2018/12/12/partizani-kukesi-te-kuqte-syte-nga-arratia/60%Daily2018-12-12 15:53
https://a2news.com/2018/12/12/nis-a2-business-cdo-dite-ne-ekranin-e-a2/60%Daily2018-12-12 16:11
https://a2news.com/2018/12/12/arrestimi-ne-huawei-trump-mund-te-nderhyj-per-te-shmangur-tensionet/60%Daily2018-12-12 14:46
https://a2news.com/2018/12/12/gurakuqi-ne-a2-rama-tallet-buxheti-per-arsimin-ne-2019-sa-dy-kilometra-rruge/60%Daily2018-12-12 14:05
https://a2news.com/2018/12/12/temperaturat-zbresin-nen-zero-neser-do-te-jete-edhe-me-ftohte/60%Daily2018-12-12 13:39
https://a2news.com/2018/12/12/vucic-haradinajt-mogherini-nuk-ka-faj-per-krizen/60%Daily2018-12-12 12:43
https://a2news.com/2018/12/12/rama-pensionistet-marrin-50-dollare-per-vit-te-ri/60%Daily2018-12-12 12:46
https://a2news.com/2018/12/12/britani-may-perballet-sot-me-mocionin-e-votebesimit/60%Daily2018-12-12 11:49
https://a2news.com/2018/12/12/kryeministria-po-punon-per-draft-surprizues-per-studentet/60%Daily2018-12-12 11:28
https://a2news.com/2018/12/12/klgj-zgjidhen-sot-anetaret-polemika-dhe-doreheqje/60%Daily2018-12-12 13:10
https://a2news.com/2018/12/12/prodhuesit-me-te-medhenj-te-armeve-ne-bote-rusia-kalon-mbreterine-e-bashkuar/60%Daily2018-12-12 11:07
https://a2news.com/2018/12/12/qeveria-gati-draftin-surprizues-studentet-paralajmerojne-proteste-edhe-para-kuvendit/60%Daily2018-12-12 18:46
https://a2news.com/2018/12/12/ambasada-amerikane-ceshtja-shullazi-model-i-suksesit-te-reformave-ne-drejtesi/60%Daily2018-12-12 09:58
https://a2news.com/2018/12/12/shperthim-te-kopshti-botanik-shkrumbohet-makina/60%Daily2018-12-12 09:49
https://a2news.com/2018/12/12/bohemian-rhapsody-kenga-me-e-transmetuar-e-shekullit-xx/60%Daily2018-12-12 12:24
https://a2news.com/2018/12/12/kryemadhi-ne-kuvend-amendamentet-e-lsi-per-studentet-rama-ironizon-ne-twitter/60%Daily2018-12-12 09:14
https://a2news.com/2018/12/12/terror-ne-tregun-e-krishtlindjeve-3-te-vrare-dhe-13-te-plagosur-ne-strasburg/60%Daily2018-12-12 08:31
https://a2news.com/2018/12/11/barca-nuk-tradhton-interi-po-vetevrasje-ndaj-psv/60%Daily2018-12-11 22:08
https://a2news.com/2018/12/11/te-shtena-me-arme-ne-strasburg-viktima-dhe-te-plagosur/60%Daily2018-12-11 21:30
https://a2news.com/2018/12/11/qytetaret-e-tiranes-ne-mbeshtetje-te-studenteve/60%Daily2018-12-11 20:34
https://a2news.com/2018/12/11/berisha-disa-vende-te-ballkanit-drejtohen-nga-gangstere/60%Daily2018-12-11 21:03
https://a2news.com/2018/12/11/haradinaj-ushtria-e-kosoves-i-sherben-paqes-ne-bote/60%Daily2018-12-11 20:25
https://a2news.com/2018/12/11/berisha-protestat-ne-rrethe-te-mbeshtetura-nga-opozita/60%Daily2018-12-11 20:13
https://a2news.com/2018/12/11/berisha-protesta-e-studenteve-eshte-revolucion-rama-i-ka-kercenuar/60%Daily2018-12-11 20:16
https://a2news.com/2018/12/11/si-u-themelua-pd-nga-godina-numer-6-e-qytetit-studenti/60%Daily2018-12-11 19:43
https://a2news.com/2018/12/11/studentet-ne-diten-e-7-te-protestes/60%Daily2018-12-12 08:28
https://a2news.com/2018/12/11/studentet-te-ndare-rama-po-tani-kush-ju-percau/60%Daily2018-12-11 18:17
https://a2news.com/2018/12/11/piloti-i-f1-sfidon-fajkoin-e-hirte-video/60%Daily2018-12-11 17:53
https://a2news.com/2018/12/11/osbe-per-a2-mbeshtesim-protesten-politika-dhe-biznesi-te-mos-nderhyje/60%Daily2018-12-11 20:18
https://a2news.com/2018/12/11/basha-protesta-e-studenteve-dhjetori-i-dyte/60%Daily2018-12-11 17:34
https://a2news.com/2018/12/11/boksieri-uldedaj-synon-titullin-boteror-ne-tirane/60%Daily2018-12-11 17:11
https://a2news.com/2018/12/11/i-keqi-i-vetes-nje-histori-emigracioni/60%Daily2018-12-11 16:15
https://a2news.com/2018/12/11/ne-shkoder-i-vene-flaken-gomave-te-makinave-proteste-edhe-ne-vlore-video/60%Daily2018-12-11 16:17
https://a2news.com/2018/12/11/ofendoi-klienten-sepse-ishte-shqiptare-arrestohet-ne-greqi-inspektori-i-tatimeve/60%Daily2018-12-11 15:12
https://a2news.com/2018/12/11/unioni-i-studenteve-europiane-mbeshtet-studentet-shqiptare/60%Daily2018-12-11 14:32
https://a2news.com/2018/12/11/time-khashoggi-dhe-gazetaret-e-kercenuar-ne-kopertinen-e-njeriut-te-vitit/60%Daily2018-12-11 14:18
https://a2news.com/2018/12/11/blendi-salaj-per-studentet-ne-a2-energji-e-jashtezakonshme-e-lire-dhe-e-natyrshme/60%Daily2018-12-11 13:43
https://a2news.com/2018/12/11/tifozat-kuq-e-zi-do-ti-bashkohen-protestes-se-studenteve/60%Daily2018-12-11 15:56
https://a2news.com/2018/12/11/protesta-edhe-nga-studentet-e-shkodres-kane-tri-kerkesa/60%Daily2018-12-11 13:05
https://a2news.com/2018/12/11/brace-per-a2-zgjidhja-gati-pranojeni/60%Daily2018-12-11 12:50
https://a2news.com/2018/12/11/sa-kushton-nje-ferrari-e-formula-1-nje-shifer-marramendese/60%Daily2018-12-11 12:23
https://a2news.com/2018/12/11/may-mban-shpresen-tek-be-takim-me-merkel-dhe-rutte/60%Daily2018-12-11 11:20
https://a2news.com/2018/12/11/durres-ndalohet-kamioni-me-lende-narkotike-dhe-3-klandestine/60%Daily2018-12-11 10:51
https://a2news.com/2018/12/11/shorti-per-europianin-u-21-shqiperia-kunder-kosoves/60%Daily2018-12-11 09:59
https://a2news.com/2018/12/11/gjata-ne-a2-procesi-per-klp-ne-moment-i-rende-paligjshmerie/60%Daily2018-12-11 10:26
https://a2news.com/2018/12/11/studentet-te-ndare-ne-tre-grupe-deri-ne-mesnate-para-kryeministrise/60%Daily2018-12-11 19:26
https://a2news.com/2018/12/10/pamje-mahnitese-mbi-piramidat-e-egjiptit/60%Daily2018-12-10 21:14
https://a2news.com/2018/12/10/la-liga-ne-shba-barcelona-del-kunder/60%Daily2018-12-10 21:07
https://a2news.com/2018/12/10/te-marten-ngrihet-klp-marku-te-hedhim-themelet-e-drejtesise-se-re/60%Daily2018-12-11 07:43
https://a2news.com/2018/12/10/mogherini-marreveshja-kosove-serbi-e-veshtire-jo-ndarje-ne-vija-etnike/60%Daily2018-12-10 20:34
https://a2news.com/2018/12/10/vijon-renia-e-temperaturave-reshje-te-izoluara/60%Daily2018-12-10 20:04
https://a2news.com/2018/12/10/macron-reagon-ndaj-protestave-ulje-taksash-dhe-rritje-te-pages-minimale/60%Daily2018-12-10 19:49
https://a2news.com/2018/12/10/basha-nga-protesta-e-unazes-se-re-qytetaret-te-bashkuar-kunder-qeverise/60%Daily2018-12-10 19:21
https://a2news.com/2018/12/10/kryeministri-kerkon-dialog-studentet-nuk-terhiqen/60%Daily2018-12-10 18:41
https://a2news.com/2018/12/10/shba-dhe-be-njezeri-klgj-dhe-klp-duhen-ngritur-kete-jave/60%Daily2018-12-10 18:36
https://a2news.com/2018/12/10/beyonce-kengetare-dasmash/60%Daily2018-12-10 17:57
https://a2news.com/2018/12/10/interi-pret-dhuraten-e-krishtlindjeve-nga-barca-valverde-ua-premton/60%Daily2018-12-10 17:27
https://a2news.com/2018/12/10/amnistia-politika-vendos-per-fatin-e-600-te-burgosurve/60%Daily2018-12-10 17:14
https://a2news.com/2018/12/10/protesta-edhe-ne-shkoder-e-kavaje-reagon-rama/60%Daily2018-12-10 16:55
https://a2news.com/2018/12/10/laci-rikthen-prengen-ne-stol-largohet-migen-memelli/60%Daily2018-12-10 16:49
https://a2news.com/2018/12/10/raportet-e-pd-e-ps-per-vetting-ne-politike/60%Daily2018-12-10 17:41
https://a2news.com/2018/12/10/si-i-perballojne-studentet-kostot-e-arsimit/60%Daily2018-12-10 15:55
https://a2news.com/2018/12/10/nje-37-vjecar-ne-serie-a-sfidon-messin/60%Daily2018-12-10 15:15
https://a2news.com/2018/12/10/britaniket-ne-alarm-avionet-ruse-prane-brigjeve-te-skocise/60%Daily2018-12-10 15:12
https://a2news.com/2018/12/10/e-bukur-dhe-me-zemer-te-madhe-meksikania-shpallet-miss-world/60%Daily2018-12-10 16:58
https://a2news.com/2018/12/10/bebe-rexha-une-dhe-dua-dy-shqiptaret-ne-grammy-kemi-fituar-gjithsesi/60%Daily2018-12-10 14:23
https://a2news.com/2018/12/10/protesta-nuk-ndalet-neser-bashkohen-edhe-gjimnazistet/60%Daily2018-12-10 14:16
https://a2news.com/2018/12/10/finalja-e-kupes-libertadores-mes-yjeve-ne-tribune-dhe-sherreve-te-tifozeve/60%Daily2018-12-10 13:50
https://a2news.com/2018/12/10/stuhi-bore-ne-shba-kaos-dhe-viktima/60%Daily2018-12-10 13:40
https://a2news.com/2018/12/10/fjalet-e-fundit-te-khashoggit-nuk-marr-dot-fryme/60%Daily2018-12-10 13:15
https://a2news.com/2018/12/10/prokuroria-e-katanias-kerkon-18-vite-burg-per-moisi-habilajn/60%Daily2018-12-10 12:49
https://a2news.com/2018/12/10/sa-kushton-arsimimi-ne-shqiperi/60%Daily2018-12-10 12:40
https://a2news.com/2018/12/10/nata-e-cmimit-oskar-si-nje-film-terhiqet-prezantuesi-per-shakate-homofobe/60%Daily2018-12-10 12:33
https://a2news.com/2018/12/10/fmn-apel-qeverise-rrit-investimet-ne-arsim/60%Daily2018-12-10 11:45
https://a2news.com/2018/12/10/gjykata-evropiane-ka-vendosur-britania-mund-te-votoje-per-te-mbetur-ne-be/60%Daily2018-12-16 12:50
https://a2news.com/2018/12/10/rama-vazhdojeni-protesten-por-duhet-te-dialogojme/60%Daily2018-12-10 12:59
https://a2news.com/2018/12/10/i-keni-320-mije-dollare-atehere-mos-e-humbni-kete-mc-laren/60%Daily2018-12-10 09:56
https://a2news.com/2018/12/10/shefi-i-nissan-akuzohet-per-abuzime-financiare/60%Daily2018-12-10 09:44
https://a2news.com/2018/12/10/kriza-ne-france-macron-takon-sindikatat/60%Daily2018-12-10 09:39
https://a2news.com/2018/12/10/studentet-ne-diten-e-6-te-protestes-nuk-pranojne-negociata/60%Daily2018-12-10 10:46
https://a2news.com/2018/12/10/protesta-e-studenteve-fotogaleri/60%Daily2018-12-11 19:49
https://a2news.com/2018/12/10/river-plate-triumfon-ne-superclassico-mposht-3-1-rivalet-e-boca-jr/60%Daily2018-12-10 13:36
https://a2news.com/2018/12/09/milan-shperdoron-shume-vetem-barazim-kunder-torinos/60%Daily2018-12-09 21:43
https://a2news.com/2018/12/09/nga-protesta-e-studenteve-te-qeni-besnik-i-presidentit-bush-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2018-12-09 21:25
https://a2news.com/2018/12/09/shakira-akuzohet-per-evazion-fiskal/60%Daily2018-12-09 19:46
https://a2news.com/2018/12/09/si-luftohet-korrupsioni-te-huajt-dhe-shqiptaret-kane-mendime-te-ndryshme/60%Daily2018-12-09 18:55
https://a2news.com/2018/12/09/supergol-i-alves-flamurtari-i-afrohet-lacit-ne-renditje/60%Daily2018-12-09 18:15
https://a2news.com/2018/12/09/lirohet-polici-grek-i-sherbeu-deputetit/60%Daily2018-12-09 18:13
https://a2news.com/2018/12/09/basha-do-te-ulim-me-300-leke-per-liter-cmimin-e-naftes/60%Daily2018-12-09 17:39
https://a2news.com/2018/12/09/bale-rikthen-real-madrid-ne-zonen-e-champions-league/60%Daily2018-12-09 17:14
https://a2news.com/2018/12/09/perplasje-dhe-dhune-mes-studenteve-ne-proteste/60%Daily2018-12-09 16:34
https://a2news.com/2018/12/09/kamza-mund-luftetarin-e-zhyt-ne-krize/60%Daily2018-12-09 15:15
https://a2news.com/2018/12/09/iken-ndihmesi-besnik-i-trump-ne-vend-te-tij-milley/60%Daily2018-12-09 13:51
https://a2news.com/2018/12/09/kina-kanadase-lironi-meng-ndryshe-vuani-pasojat/60%Daily2018-12-09 13:45
https://a2news.com/2018/12/09/osbe-luftoni-korrupsionin-reforma-ne-drejtesi-kyce/60%Daily2018-12-09 14:19
https://a2news.com/2018/12/09/planeti-i-akullt-qe-eshte-ne-flake/60%Daily2018-12-09 13:27
https://a2news.com/2018/12/09/tragjedi-ne-ande-17-te-vdekur-ne-aksidentin-e-tmerrshem/60%Daily2018-12-09 13:11
https://a2news.com/2018/12/09/nga-kalendar-per-mekaniket-ne-endrren-e-supermodeleve/60%Daily2018-12-09 12:52
https://a2news.com/2018/12/09/man-united-90-mln-paund-per-yllin-e-napolit/60%Daily2018-12-09 12:40
https://a2news.com/2018/12/09/dhune-e-flake-ne-france-macron-do-te-kerkoje-falje/60%Daily2018-12-09 12:22
https://a2news.com/2018/12/09/rita-perqafon-ngjyrat-kuq-e-zi-koncert-madheshtor-ne-berlin/60%Daily2018-12-09 11:50
https://a2news.com/2018/12/09/pedagogu-marka-flet-per-a2-news-u-sulmuam-nga-huligane-te-partive-politike/60%Daily2018-12-09 11:27
https://a2news.com/2018/12/09/basketbollisti-14-vjecar-2-metra-e-22-centimetra/60%Daily2018-12-09 10:09
https://a2news.com/2018/12/09/ska-integrim-per-serbine-pa-progres-me-kosoven/60%Daily2018-12-09 08:57
https://a2news.com/2018/12/09/ferit-keta-i-pathyeshem-mposht-serish-turkun/60%Daily2018-12-09 08:41
https://a2news.com/2018/12/09/serie-a-barazime-dramatike-per-romen-e-lazio-n/60%Daily2018-12-09 08:26
https://a2news.com/2018/12/09/messi-vret-dhe-derbin-e-katalunjes/60%Daily2018-12-09 07:56
https://a2news.com/2018/12/09/rama-fton-studentet-per-dialog-ne-facebook/60%Daily2018-12-09 16:13
https://a2news.com/2018/12/08/the-independent-shqiperia-publikon-online-te-dhena-per-spiunet-e-saj/60%Daily2018-12-08 22:00
https://a2news.com/2018/12/08/chelsea-i-shkakton-humbjen-e-pare-city-t-liverpool-i-vetem-ne-krye/60%Daily2018-12-08 19:41
https://a2news.com/2018/12/08/studentet-refuzojne-dialogun-me-lindita-nikollen/60%Daily2018-12-08 19:06
https://a2news.com/2018/12/08/nuk-ka-arratisje-partizani-ndalet-ne-durres/60%Daily2018-12-08 18:18
https://a2news.com/2018/12/08/kacifas-policia-shmang-incidentet-ne-bularat/60%Daily2018-12-08 17:11
https://a2news.com/2018/12/08/basha-vetting-ose-rrezohet-kuvendi-studentet-filluan-dhjetorin-e-dyte/60%Daily2018-12-08 22:07
https://a2news.com/2018/12/08/nje-faze-pa-fitore-tirana-feston-ndaj-kastriotit/60%Daily2018-12-08 15:17
https://a2news.com/2018/12/08/opec-ul-prodhimin-e-naftes-cmimet-fillojne-rritjen/60%Daily2018-12-08 15:39
https://a2news.com/2018/12/08/copa-libertadores-bernabeu-pret-finalen-historike/60%Daily2018-12-08 15:58
https://a2news.com/2018/12/08/euro-ne-renie-te-lire-rekordi-i-ri-123-8-leke/60%Daily2018-12-08 15:38
https://a2news.com/2018/12/08/trazohet-gjirokastra-arrestime-e-incidente-per-kacifas/60%Daily2018-12-08 14:48
https://a2news.com/2018/12/08/gjiknuri-pres-verifikim-per-akuzat-ndaj-arrsh/60%Daily2018-12-08 14:41
https://a2news.com/2018/12/08/nikolla-tenton-negociatat-studentet-e-perzene/60%Daily2018-12-08 14:20
https://a2news.com/2018/12/08/arrestohet-polici-grek-ne-sarande-po-shkonte-i-armatosur-ne-bularat/60%Daily2018-12-08 12:40
https://a2news.com/2018/12/08/pershkallezojne-ne-dhune-protestat-ne-paris-mbi-dyqind-te-arrestuar/60%Daily2018-12-08 13:45
https://a2news.com/2018/12/08/veze-kunder-ministrise-studentet-ja-pedagoget-e-korruptuar-foto/60%Daily2018-12-08 12:16
https://a2news.com/2018/12/08/shqiptaret-shpenzojne-gjysmen-e-buxheteve-per-ushqim/60%Daily2018-12-08 15:35
https://a2news.com/2018/12/08/banoret-e-astirit-nuk-lejohen-ti-bashkohen-protestes-se-studenteve/60%Daily2018-12-08 12:03
https://a2news.com/2018/12/08/bularat-policia-kufitare-arreston-nje-person-ne-listen-e-te-padeshiruarve/60%Daily2018-12-08 12:22
https://a2news.com/2018/12/08/tubim-para-konsullates-greke-ne-gjirokaster-foto/60%Daily2018-12-08 10:28
https://a2news.com/2018/12/08/dua-lipa-perjeton-suksesin-me-te-madh-dy-nominime-ne-grammy/60%Daily2018-12-08 17:08
https://a2news.com/2018/12/08/ceremonia-per-kacifas-masa-te-shtuara-nga-policia-ne-bularat/60%Daily2018-12-08 11:15
https://a2news.com/2018/12/08/studentet-vazhdojne-protesten-na-plotesoni-kerkesat-nikolla-ik/60%Daily2018-12-08 12:17
https://a2news.com/2018/12/08/ankona-festa-me-reperin-e-njohur-kthehet-ne-tragjedi-6-te-vdekur-qindra-te-lenduar/60%Daily2018-12-08 08:01
https://a2news.com/2018/12/08/intervista-e-dua-lipes-ne-cnn-largimi-nga-kosova-dhe-jeta-ne-londer/60%Daily2018-12-08 17:03
https://a2news.com/2018/12/07/derbi-i-italise-flet-edhe-nje-here-per-juven-vendos-mandzukic/60%Daily2018-12-07 21:55
https://a2news.com/2018/12/07/haradinaj-taksa-100-nuk-do-te-jete-e-vetmja-mase-ndaj-serbise/60%Daily2018-12-07 20:20
https://a2news.com/2018/12/07/haradinaj-ne-a2-pas-formimit-te-ushtrise-do-te-aplikojme-per-ne-nato/60%Daily2018-12-07 20:26
https://a2news.com/2018/12/07/liberalizimi-i-vizave-haradinaj-ngerci-demton-imazhin-e-be-se/60%Daily2018-12-07 20:19
https://a2news.com/2018/12/07/dueli-direkt-i-superiores-shperblen-kuksianet-shehi-dhembjen-e-kthejme-ne-force/60%Daily2018-12-07 20:10
https://a2news.com/2018/12/07/lamtumira-e-merkel-cdu-zgjedh-lideren-e-re/60%Daily2018-12-07 18:46
https://a2news.com/2018/12/07/trump-i-rikthehet-nominimeve-william-barr-te-drejtesia-surpriza-nauert-ne-okb/60%Daily2018-12-07 18:10
https://a2news.com/2018/12/07/zgjedhja-e-ked-reagojne-nderkombetaret-hap-i-rendesishem/60%Daily2018-12-07 18:45
https://a2news.com/2018/12/07/sa-veshtire-te-besh-biznes-ekspertet-listojne-problematikat-ne-shqiperi/60%Daily2018-12-07 16:30
https://a2news.com/2018/12/07/nisma-e-re-zone-e-lire-ekonomike-ne-tirane/60%Daily2018-12-07 17:35
https://a2news.com/2018/12/07/zgjidhen-8-anetaret-e-ked-pd-shorti-nuk-eshte-ligjor/60%Daily2018-12-07 16:24
https://a2news.com/2018/12/07/mbi-5000-dosje-gjyqtaresh-terhiqen-per-hetim/60%Daily2018-12-07 17:58
https://a2news.com/2018/12/07/51-vrasesit-shqiptare-qe-levizin-ende-te-lire/60%Daily2018-12-07 13:01
https://a2news.com/2018/12/07/trafikonin-mina-me-telekomande-dy-ne-pranga/60%Daily2018-12-07 14:35
https://a2news.com/2018/12/07/rriten-temperaturat-vranesira-ne-mbremje/60%Daily2018-12-07 13:56
https://a2news.com/2018/12/07/ndizet-derbi-i-italise-juventusi-perballet-me-interin/60%Daily2018-12-07 13:50
https://a2news.com/2018/12/07/34000-pellushe-ngrohin-pisten-e-hokeit-ne-akull/60%Daily2018-12-07 13:27
https://a2news.com/2018/12/07/rama-fton-studentet-per-dialog-kam-shume-per-tu-thene-dhe-per-ti-degjuar/60%Daily2018-12-07 13:20
https://a2news.com/2018/12/07/fotogaleri-dita-e-trete-e-protestes-se-studenteve/60%Daily2018-12-07 13:53
https://a2news.com/2018/12/07/basha-rama-hajdut-i-pameshirshem-arrsh-vegel-e-tij/60%Daily2018-12-07 12:38
https://a2news.com/2018/12/07/briken-calja-kalores-i-urdhrit-te-skenderbeut/60%Daily2018-12-07 11:31
https://a2news.com/2018/12/07/lady-gaga-drejt-cmimit-ne-golden-globe/60%Daily2018-12-07 11:06
https://a2news.com/2018/12/07/unaza-e-re-arrsh-pezullon-lotin-e-pare/60%Daily2018-12-07 12:39
https://a2news.com/2018/12/07/zgjidhen-anetaret-e-rinj-te-keshillit-te-emerimeve-ne-drejtesi/60%Daily2018-12-07 11:17
https://a2news.com/2018/12/07/re-te-zeza-per-zuckerberg-investitoret-terhiqen-nga-facebook/60%Daily2018-12-07 10:30
https://a2news.com/2018/12/07/kreolet-e-ballkanit-sipas-enver-petrovcit/60%Daily2018-12-07 10:10
https://a2news.com/2018/12/07/tifozet-ne-derbi-partizani-ndeshkohet-serish-nga-disiplina/60%Daily2018-12-07 10:21
https://a2news.com/2018/12/07/dueli-per-kreun-kukesi-sfidon-skenderbeun/60%Daily2018-12-07 09:27
https://a2news.com/2018/12/07/ministria-u-terhoq-studentet-jo-te-permbushen-te-gjitha-kerkesat/60%Daily2018-12-07 10:04
https://a2news.com/2018/12/07/jeleket-e-verdhe-serish-ne-proteste-89-mije-police-blindojne-francen/60%Daily2018-12-07 07:52
https://a2news.com/2018/12/06/qeni-portier-ne-argjentine-e-pabesueshme-por-e-vertete/60%Daily2018-12-06 20:59
https://a2news.com/2018/12/06/meta-flet-per-moniken-vendimet-e-mia-te-pandikuara/60%Daily2018-12-06 20:41
https://a2news.com/2018/12/06/projekti-i-unazes-se-madhe-meta-palet-te-mos-ushqejne-konfliktin/60%Daily2018-12-07 07:55
https://a2news.com/2018/12/06/meta-ne-a2-news-ligjet-e-reformes-ne-drejtesi-duhen-ndryshuar/60%Daily2018-12-06 20:33
https://a2news.com/2018/12/06/aleatet-e-pd-pa-vetting-ne-politike-digjen-mandatet/60%Daily2018-12-06 19:11
https://a2news.com/2018/12/06/tragjedia-e-leicester-helikopteri-pesoi-nje-defekt-teknik/60%Daily2018-12-06 19:58
https://a2news.com/2018/12/06/studentet-arrijne-qellimin-terhiqet-qeveria/60%Daily2018-12-07 09:28
https://a2news.com/2018/12/06/94-milione-euro-per-integrimin-e-shqiperise/60%Daily2018-12-06 17:17
https://a2news.com/2018/12/06/aksident-i-rende-rrugor-ne-vlore-humb-jeten-nje-person/60%Daily2018-12-06 18:01
https://a2news.com/2018/12/06/shqiperia-ne-euro-2020-verdikti-i-legjendave/60%Daily2018-12-06 16:33
https://a2news.com/2018/12/06/meta-nderon-bushin-e-vjeter-mbeshtetja-e-tij-vendimtare-per-ceshtjen-kombetare/60%Daily2018-12-06 16:27
https://a2news.com/2018/12/06/euro-ne-nivelin-me-nivelin-me-te-ulet-te-11-viteve-te-fundit/60%Daily2018-12-06 15:25
https://a2news.com/2018/12/06/perfaqesueset-u-17-dhe-u-19-njohin-kundershtaret-per-kualifikueset-e-europianit/60%Daily2018-12-06 15:13
https://a2news.com/2018/12/06/cmimet-e-kripura-te-apartamenteve-dhe-qirave/60%Daily2018-12-06 15:57
https://a2news.com/2018/12/06/rikthehet-pasiguria-ne-tregun-e-naftes/60%Daily2018-12-06 15:16
https://a2news.com/2018/12/06/venecia-manja-e-bylykbashi-perplasen-ne-a2-news/60%Daily2018-12-06 16:19
https://a2news.com/2018/12/06/vendimi-jo-me-darka-fundviti-me-parate-e-qytetareve/60%Daily2018-12-06 15:04
https://a2news.com/2018/12/06/fitojne-jelekverdhet-taksa-hiqet-nga-buxheti/60%Daily2018-12-06 15:51
https://a2news.com/2018/12/06/panucci-ne-lufte-te-bashkuar-arrijme-objektivat/60%Daily2018-12-06 15:37
https://a2news.com/2018/12/06/cana-e-ardhmja-dhe-kombetarja-karriere-drejtuesi-ne-france-ose-zvicer/60%Daily2018-12-06 17:33
https://a2news.com/2018/12/06/ky-eshte-bennu-asteroidi-qe-mund-te-shkaterroje-njerezimin-video/60%Daily2018-12-09 08:24
https://a2news.com/2018/12/06/arrestohet-ne-itali-shqiptari-lupen-allciu-drejtonte-grupin-e-grabitesve/60%Daily2018-12-06 12:13
https://a2news.com/2018/12/06/hysaj-mund-te-largohet-nga-napoli-qe-ne-janar/60%Daily2018-12-06 11:49
https://a2news.com/2018/12/06/presidenti-meta-reagon-per-protesten-e-studenteve-zgjidhje-sa-me-e-shpejte/60%Daily2018-12-06 12:11
https://a2news.com/2018/12/06/arrestohet-zevendes-presidentja-e-huawei/60%Daily2018-12-06 12:32
https://a2news.com/2018/12/06/a2-news-partner-ekskluziv-i-cnn-ne-shqiperi-nis-transmetimin/60%Daily2018-12-06 15:12
https://a2news.com/2018/12/06/vucic-vendos-dy-kushte-per-ushtrine-e-kosoves-shqiptaret-nuk-na-sulmojne-dot/60%Daily2018-12-06 11:41
https://a2news.com/2018/12/06/bernabeu-gati-per-superclasico-n-boca-river/60%Daily2018-12-06 11:41
https://a2news.com/2018/12/06/tragjedi-shqiptare-afer-firences-digjet-apartamenti-rende-dy-femije/60%Daily2018-12-06 12:37
https://a2news.com/2018/12/06/studentet-ne-proteste-ne-tre-qytete-levizje-si-ne-vitet-90/60%Daily2018-12-06 12:30
https://a2news.com/2018/12/06/perplasen-ne-ajer-dy-avione-ushtarake-amerikane-kerkohet-ekuipazhi/60%Daily2018-12-06 12:50
https://a2news.com/2018/12/05/nga-wimbledon-tek-shitja-e-trofeve-parabola-dramatike-e-boris-becker/60%Daily2018-12-05 18:17
https://a2news.com/2018/12/05/basha-unaza-projekti-i-hajduterise/60%Daily2018-12-05 19:54
https://a2news.com/2018/12/05/rita-heq-ngjyrat-por-serish-ka-klas/60%Daily2018-12-05 17:41
https://a2news.com/2018/12/05/wilder-poston-videon-e-mposhta-furyn-arbitri-gaboi/60%Daily2018-12-05 17:20
https://a2news.com/2018/12/05/ylli-i-futbollit-amerikan-denohet-me-8-vjet-burg-per-vrasje-ne-tentative/60%Daily2018-12-05 17:08
https://a2news.com/2018/12/05/nato-kunder-ushtrise-se-kosoves-mund-te-kete-pasoja-te-renda/60%Daily2018-12-05 15:35
https://a2news.com/2018/12/05/haradinaj-ushtria-e-kosoves-eshte-per-ne-irak-jo-per-ne-veri/60%Daily2018-12-05 14:55
https://a2news.com/2018/12/05/venecia-rrezon-pd-e-lsi-por-qellimi-i-propozimeve-legjitim/60%Daily2018-12-05 21:22
https://a2news.com/2018/12/05/serish-panik-te-boca-alarm-per-bombe-gjate-stervitjes/60%Daily2018-12-06 11:46
https://a2news.com/2018/12/05/goditet-ndragheta-90-te-arrestuar-ne-europe/60%Daily2018-12-05 21:38
https://a2news.com/2018/12/05/edhe-studentet-ne-proteste-ministrja-vendimmarrja-per-tarifat-e-universiteteve/60%Daily2018-12-05 21:10
https://a2news.com/2018/12/05/shba-i-jep-60-dite-afat-rusise-raketat-ruse-po-rrezikojne-evropen/60%Daily2018-12-05 14:10
https://a2news.com/2018/12/05/brnabic-u-tregova-naive-qe-i-besova-rames/60%Daily2018-12-05 14:42
https://a2news.com/2018/12/05/bentancur-bind-allegrin-dhe-barcelonen-oferte-60-milione/60%Daily2018-12-05 11:34
https://a2news.com/2018/12/05/kercenon-kryeministrja-serbe-gati-te-nderhyjme-ne-kosove/60%Daily2018-12-05 19:28
https://a2news.com/2018/12/05/studentet-ne-proteste-kunder-rritjes-se-tarifave/60%Daily2018-12-05 19:41
https://a2news.com/2018/12/05/cmimet-oskar-kete-vit-do-te-jene-per-te-qeshur-prezanton-kevin-hart/60%Daily2018-12-05 16:38
https://a2news.com/2018/12/05/flamuri-kombetar-ne-gjysmeshtize-ne-presidence-ne-nder-te-bush/60%Daily2018-12-05 10:55
https://a2news.com/2018/12/05/vritet-18-vjecari-shqiptar-ne-greqi-i-katerti-brenda-pak-javesh/60%Daily2018-12-05 21:39
https://a2news.com/2018/12/05/termeti-i-fuqishem-7-5-godet-ishujt-parajse-ne-paqesor/60%Daily2018-12-05 11:08
https://a2news.com/2018/12/04/askush-se-ndal-city-n-merr-tjeter-fitore/60%Daily2018-12-05 10:21
https://a2news.com/2018/12/04/homazhet-per-george-bush-politika-amerikane-nderon-presidentin-e-41-t/60%Daily2018-12-05 15:50
https://a2news.com/2018/12/04/itali-hyn-ne-fuqi-ligji-qe-mund-te-penalizojne-edhe-shqiptaret/60%Daily2018-12-05 15:03
https://a2news.com/2018/12/04/dua-lipa-realizon-endrren/60%Daily2018-12-04 16:45
https://a2news.com/2018/12/04/pasi-mesoi-gjithe-historine-e-artit-veprat-e-robotit-artist-shiten-per-mijera-dollare/60%Daily2018-12-04 16:39
https://a2news.com/2018/12/04/nje-sekonde-para-vdekjes/60%Daily2018-12-04 15:31
https://a2news.com/2018/12/04/dreri-brilopate-gjigandi-qe-ecen-qetesisht-ne-rruget-e-alaskes/60%Daily2018-12-04 15:25
https://a2news.com/2018/12/04/topi-i-arte-nata-e-yjeve/60%Daily2018-12-05 12:33
https://a2news.com/2018/12/04/goli-spektakolar-nga-mesi-i-fushes-i-cristiano-ne-japoni/60%Daily2018-12-04 14:49
https://a2news.com/2018/12/04/moskovitet-patinojne-nen-hijen-e-kremlinit-ceremoni-per-hapjen-e-pistes/60%Daily2018-12-05 14:47
https://a2news.com/2018/12/04/42-mije-spektatore-ne-stervitjen-e-galatasaray-t/60%Daily2018-12-04 14:24
https://a2news.com/2018/12/04/ringjallet-cikalleshi-gol-ne-kupe-me-goztepe/60%Daily2018-12-04 14:49
https://a2news.com/2018/12/04/gjykata-evropiane-britania-e-madhe-mund-te-terhiqet-nga-brexit/60%Daily2018-12-05 14:25
https://a2news.com/2018/12/04/rama-ne-samitin-e-zagrebit-e-ardhmja-e-ballkanit-perendimor-e-lidhur-fort-me-be/60%Daily2018-12-06 12:18
https://a2news.com/2018/12/04/ne-pervjetorin-e-krijimit-te-forcave-te-armatosura-66-ushtarake-shqiptare-nisen-per-ne-afganistan/60%Daily2018-12-04 15:49
https://a2news.com/2018/12/04/bora-e-verdhe-mbulon-qytetet-ne-kine/60%Daily2018-12-04 11:46
https://a2news.com/2018/12/04/irani-teston-raketen-e-re-mblidhet-i-alarmuar-keshilli-i-sigurise-ne-okb/60%Daily2018-12-04 11:47
https://a2news.com/2018/12/04/prishja-e-objekteve-te-unaza-e-re-lame-u-legalizuan-pas-zgjedhjeve-te-2013-s/60%Daily2018-12-04 17:24
https://a2news.com/2018/12/04/ana-dhe-zefi-nga-izolimi-ne-toke-te-dashuria-ne-parajse/60%Daily2018-12-04 10:28
https://a2news.com/2018/12/04/banoret-e-shkozes-ne-diten-e-dyte-te-protestes/60%Daily2018-12-04 13:44
https://a2news.com/2018/12/04/nisin-shembjet-ne-laprake-tashme-ka-3-protesta-ne-tirane/60%Daily2018-12-05 12:24
https://a2news.com/2018/12/04/vrasja-e-shqiptarit-ne-greqi-ministria-e-jashtme-te-hetohet-sa-me-pare-ngjarja/60%Daily2018-12-04 17:03
https://a2news.com/2018/12/04/akuza-e-jeremic-taksa-per-produktet-serbe-e-miratuar-nga-vucic/60%Daily2018-12-05 12:19
https://a2news.com/2018/12/04/foto-e-rralle-e-ushtareve-te-pare-shqiptare/60%Daily2018-12-04 15:56
https://a2news.com/2018/12/04/dorezohet-qeveria-franceze-taksa-e-karburantit-do-te-pezullohet/60%Daily2018-12-04 11:43
https://a2news.com/2018/12/03/modric-eshte-topi-i-arte-pas-10-vjetesh-mbyllet-epoka-ronaldo-messi/60%Daily2018-12-04 15:30
https://a2news.com/2018/12/03/paralajmerimi-i-natyralisteve-shkaterrimi-i-qyteterimit-eshte-tone-ne-horizont/60%Daily2018-12-04 14:51
https://a2news.com/2018/12/03/banoret-e-astirit-solidarizohen-me-francezet-kauza-jone-eshte-me-e-madhe/60%Daily2018-12-04 11:39
https://a2news.com/2018/12/03/burre-e-grua-perplasen-ne-dere-te-shtepise/60%Daily2018-12-03 16:28
https://a2news.com/2018/12/03/babagjyshat-mbushin-rruget-e-liverpulit-video/60%Daily2018-12-03 16:18
https://a2news.com/2018/12/03/superjahti-114-mln-dollare-qe-nuk-ka-nevoje-per-karburant/60%Daily2018-12-06 21:10
https://a2news.com/2018/12/03/demi-fluturon-ne-ajer-toreadorin/60%Daily2018-12-03 16:05
https://a2news.com/2018/12/03/pse-po-vrasin-veten-taksistet-ne-nju-jork/60%Daily2018-12-03 16:09
https://a2news.com/2018/12/03/shperthen-maradona-sulmon-tifozet/60%Daily2018-12-03 15:52
https://a2news.com/2018/12/03/sa-vlen-pasaporta-e-kosoves-pak-a-shume-sa-ajo-e-korese-se-veriut/60%Daily2018-12-03 16:45
https://a2news.com/2018/12/03/aitana-bonmati-messi-i-femrave-te-barcelones/60%Daily2018-12-03 15:33
https://a2news.com/2018/12/03/roveshiata-perfekte-magji-e-eugeni-valderrama/60%Daily2018-12-03 15:25
https://a2news.com/2018/12/03/shkoze-proteste-kunder-prishjes-se-banesave/60%Daily2018-12-03 15:09
https://a2news.com/2018/12/03/shqiptaret-e-zvicres-perballe-portugalise-caktohen-gjysmefinalet-e-liges-se-kombeve/60%Daily2018-12-03 14:19
https://a2news.com/2018/12/03/topi-i-arte-pas-10-vitesh-jo-me-messi-apo-ronaldo/60%Daily2018-12-03 13:48
https://a2news.com/2018/12/03/marreveshja-e-detit-rama-dialogu-me-greqine-afer/60%Daily2018-12-03 15:15
https://a2news.com/2018/12/03/miratohet-buxheti-debate-mes-braces-dhe-ahmetajt/60%Daily2018-12-03 14:24
https://a2news.com/2018/12/03/rama-mesazhi-i-buxhetit-pozitiv-ti-japim-hov-turizmit/60%Daily2018-12-03 14:09
https://a2news.com/2018/12/03/dorezohet-uefa-var-edhe-ne-champions-league/60%Daily2018-12-03 17:53
https://a2news.com/2018/12/03/u-bene-25-vjet-pa-pablon-miti-reziston-por-i-shembet-shtepia-fotogaleri/60%Daily2018-12-04 10:44
https://a2news.com/2018/12/03/humbi-jeten-per-nje-karikues-nis-gjykimi-per-vrasjen-e-marvi-mihalit/60%Daily2018-12-03 16:58
https://a2news.com/2018/12/03/trump-ngrin-krizen-me-kinen-akord-per-taksat-dhe-pronesine-intelektuale/60%Daily2018-12-03 10:51
https://a2news.com/2018/12/03/parlamenti-miraton-sot-buxhetin-e-vitit-2019/60%Daily2018-12-03 13:38
https://a2news.com/2018/12/02/spektakel-pa-fitues-inter-roma-mbyllet-ne-barazim/60%Daily2018-12-03 11:09
https://a2news.com/2018/12/02/liverpul-mban-gjalle-premier-leaguen-arsenal-permbys-tottenham/60%Daily2018-12-03 14:27
https://a2news.com/2018/12/02/shuhet-aktori-luan-qerimi/60%Daily2018-12-03 17:00
https://a2news.com/2018/12/02/kualifikueset-e-euro-2020-e-nisim-me-turqine-ne-shtepi/60%Daily2018-12-03 17:14
https://a2news.com/2018/12/02/kastrioti-fitore-shprese-ndaj-flamurtarit-laci-ngec-ndaj-kamzes/60%Daily2018-12-03 10:35
https://a2news.com/2018/12/02/deputetet-serbe-ngujohen-ne-parlamentin-e-kosoves/60%Daily2018-12-03 15:16
https://a2news.com/2018/12/02/shqiperia-kunder-kampioneve-te-botes/60%Daily2018-12-03 16:59
https://a2news.com/2018/12/01/skenderbeu-bie-ne-shtepi-ndaj-teutes-kukesi-thyen-ne-fund-luftetarin/60%Daily2018-12-03 10:39
https://a2news.com/2018/12/01/humbja-e-bush-meta-e-basha-mik-i-mire-i-shqiptareve/60%Daily2018-12-01 17:21
https://a2news.com/2018/12/01/cmimi-i-karburanteve-bie-me-5-leke/60%Daily2018-12-01 17:14
https://a2news.com/2018/12/01/homazhe-per-bush-nga-trump-te-clinton/60%Daily2018-12-01 17:05
https://a2news.com/2018/12/01/amnistia-600-te-denuar-pritet-te-fitojne-lirine/60%Daily2018-12-01 17:29
https://a2news.com/2018/12/01/kokaine-ne-tullumbace-arrestohet-shqiptari-ne-rome/60%Daily2018-12-03 10:38
https://a2news.com/2018/12/01/dita-boterore-kunder-hiv-aids-mbi-60-milione-te-prekur/60%Daily2018-12-01 15:53
https://a2news.com/2018/12/01/jeleket-e-verdhe-bejne-kerdine-ne-france/60%Daily2018-12-01 15:43
https://a2news.com/2018/12/01/akuzat-per-perdhunim-der-spiegel-zbulon-te-tjera-detaje-per-ronaldon/60%Daily2018-12-01 14:04
https://a2news.com/2018/12/01/ping-pong-politik-me-banoret-e-astirit/60%Daily2018-12-01 15:02
https://a2news.com/2018/12/01/lufta-tregtare-shba-kine-eklipson-samitin-e-g20/60%Daily2018-12-01 12:04
https://a2news.com/2018/12/01/krijesa-aliene-del-nga-deti-i-zelandes-se-re-ndizen-rrjetet-sociale/60%Daily2018-12-01 11:20
https://a2news.com/2018/12/01/vendimi-perfundimtar-vojislav-sheshel-shpallet-kriminel-lufte/60%Daily2018-12-01 11:12
https://a2news.com/2018/12/01/taksa-per-produktet-serbe-johannes-hahn-ne-kosove/60%Daily2018-12-01 10:51
https://a2news.com/2018/12/01/nis-mes-tensionesh-samiti-i-g20-trump-nuk-takon-putin/60%Daily2018-12-01 13:31
https://a2news.com/2018/12/01/termet-i-fuqishem-godet-alasken-asnje-viktime-deme-ne-infrastrukture/60%Daily2018-12-01 10:59
https://a2news.com/2018/12/01/shkundet-shqiperia-termet-me-magnitude-4-3/60%Daily2018-12-01 16:46
https://a2news.com/2018/12/01/vdes-ish-presidenti-amerikan-george-hw-bush/60%Daily2018-12-01 15:32