XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2019/01/31/dule-pbdnj-bashkepunim-me-mega-n-ne-zgjedhjet-vendore/60%Daily2019-01-31 22:12
https://a2news.com/2019/01/31/transplanti-i-veshkes-hetime-per-abidal/60%Daily2019-01-31 21:56
https://a2news.com/2019/01/31/tirana-teuta-bardheblute-kerkojne-vazhdimesine/60%Daily2019-01-31 21:52
https://a2news.com/2019/01/31/mesfushori-i-kombetares-transferohet-ne-izrael/60%Daily2019-01-31 21:46
https://a2news.com/2019/01/31/pe-guaido-president-legjitim-i-venezueles/60%Daily2019-01-31 21:40
https://a2news.com/2019/01/31/investitoret-gjermane-ja-arsyet-pse-nuk-vijme-ne-shqiperi/60%Daily2019-01-31 21:06
https://a2news.com/2019/01/31/si-lindi-regjimi-i-burgut-te-forte-ne-italine-fqinje/60%Daily2019-01-31 20:47
https://a2news.com/2019/01/31/merveil-nga-tirana-ne-camp-nou/60%Daily2019-01-31 20:32
https://a2news.com/2019/01/31/bularati-dule-pe-kerkoi-informacion-te-detajuar-te-zbardhet-ngjarja/60%Daily2019-01-31 22:14
https://a2news.com/2019/01/31/i-ftuari-vangjel-dule-si-nisi-ngjarja-e-bularatit/60%Daily2019-01-31 20:01
https://a2news.com/2019/01/31/te-denuarit-qe-do-i-nenshtrohen-sistemit-41-bis/60%Daily2019-01-31 20:56
https://a2news.com/2019/01/31/mazhoranca-rrezon-meten-ok-opozites-per-cakajn/60%Daily2019-02-01 10:16
https://a2news.com/2019/01/31/dosja-339-perplas-deputetet-e-ps-pd-ne-a2-debat/60%Daily2019-01-31 18:07
https://a2news.com/2019/01/31/debora-mbulon-qafe-thanen/60%Daily2019-01-31 17:30
https://a2news.com/2019/01/31/shba-lufta-dhe-rusia-kercenime-per-ballkanin/60%Daily2019-01-31 17:14
https://a2news.com/2019/01/31/vorteksi-polar-mbi-liqenin-micigan-pa-koment/60%Daily2019-01-31 16:59
https://a2news.com/2019/01/31/vucic-leter-trump-te-gjejme-zgjidhje-per-kosoven/60%Daily2019-01-31 16:36
https://a2news.com/2019/01/31/anetari-i-kpk-hamitaj-jep-shpjegime-ne-prokurori/60%Daily2019-01-31 16:21
https://a2news.com/2019/01/31/kampionati-dhe-kombetarja-sfidat-e-valdet-rames/60%Daily2019-01-31 16:14
https://a2news.com/2019/01/31/tregu-i-pazhvilluar-i-sigurimeve-libohova-nuk-ka-kulture/60%Daily2019-01-31 21:25
https://a2news.com/2019/01/31/taksa-haradinaj-gjithcka-mund-te-ndodhe-thaci-lidhja-me-shba-nuk-sfidohet/60%Daily2019-01-31 15:31
https://a2news.com/2019/01/31/kuvendi-rrezon-meten-per-bahri-shaqirin-2/60%Daily2019-01-31 22:19
https://a2news.com/2019/01/31/ura-me-e-gjate-ne-bote-4-2-milione-vizitore-ne-vetem-100-dite/60%Daily2019-01-31 16:50
https://a2news.com/2019/01/31/kriza-ne-venezuele-guaido-perpiqet-te-fitoje-ushtrine/60%Daily2019-01-31 15:13
https://a2news.com/2019/01/31/pedagoget-takim-me-ministren-studentet-ne-pritje/60%Daily2019-01-31 15:04
https://a2news.com/2019/01/31/ndalohet-stomatologu-futi-celular-ne-burgun-e-peqinit/60%Daily2019-01-31 14:55
https://a2news.com/2019/01/31/ceku-taksa-do-te-rrezoje-haradinajn/60%Daily2019-01-31 14:25
https://a2news.com/2019/01/31/gallup-popullariteti-i-lidereve-boterore-ne-pikiate/60%Daily2019-01-31 14:01
https://a2news.com/2019/01/31/maqedoni-seanca-plenare-zhvillohet-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2019-01-31 13:42
https://a2news.com/2019/01/31/rama-diskuton-per-kosoven-me-keshilltarin-e-trump/60%Daily2019-01-31 13:43
https://a2news.com/2019/01/31/opozita-ne-kosove-qeveria-deshtoi-te-dorehiqet/60%Daily2019-01-31 13:05
https://a2news.com/2019/01/31/akuzat-per-refuzim-te-vizes-per-berishen-reagon-ambasada-amerikane/60%Daily2019-01-31 12:45
https://a2news.com/2019/01/31/shkarkohet-nga-kpa-gjyqtari-artan-laze-avokati-shkojme-ne-strazburg/60%Daily2019-01-31 12:12
https://a2news.com/2019/01/31/a-e-kalon-dot-atlantikun-debate-rama-berisha-ne-kuvend/60%Daily2019-01-31 12:20
https://a2news.com/2019/01/31/ngrin-liqeni-i-gjancit-pamje-spektakolare/60%Daily2019-01-31 11:30
https://a2news.com/2019/01/31/kukesi-afron-ish-yllin-kuqezi-firmos-valdet-rama/60%Daily2019-01-31 11:27
https://a2news.com/2019/01/31/kina-teston-trenin-me-te-shpejte-nentokesor/60%Daily2019-01-31 11:29
https://a2news.com/2019/01/31/11-automjete-perfshihen-ne-nje-aksident-foto/60%Daily2019-01-31 11:24
https://a2news.com/2019/01/31/paradoksi-sigurojme-makinat-por-jo-jeten-dhe-shendetin/60%Daily2019-01-31 11:11
https://a2news.com/2019/01/31/thellohet-kriza-haradinaj-kunder-thacit-e-veselit/60%Daily2019-01-31 11:17
https://a2news.com/2019/01/31/drejtesia-nis-mesimin-ne-gjimnaz-fakulteti-i-bllokuar/60%Daily2019-01-31 11:00
https://a2news.com/2019/01/31/afrim-krasniqi-politikanet-me-aktive-ne-fund-te-listes-biznesmenet/60%Daily2019-01-31 10:52
https://a2news.com/2019/01/31/detaje-te-reja-mbi-vrasjen-se-ish-efektivit-te-fnsh/60%Daily2019-01-31 16:23
https://a2news.com/2019/01/31/basha-qeveri-kalimtare-ose-kete-salle-duhet-ta-pastroje-populli/60%Daily2019-01-31 10:12
https://a2news.com/2019/01/31/shba-shnderrohen-ne-siberi-temperaturat-arrijne-50-grade/60%Daily2019-01-31 11:07
https://a2news.com/2019/01/31/kapen-me-5-kg-heroine-3-te-arrestuar/60%Daily2019-01-31 09:18
https://a2news.com/2019/01/31/gogu-vettingu-44-jane-perjashtuar-nga-sistemi/60%Daily2019-01-31 08:46
https://a2news.com/2019/01/31/dosja-339-voa-dhe-birn-investigim-per-krimin-zgjedhor/60%Daily2019-01-31 08:17
https://a2news.com/2019/01/30/liverpool-humbet-mundesine-e-arratisjes-ndalet-nga-leicester/60%Daily2019-01-30 21:59
https://a2news.com/2019/01/30/zapata-dhe-shqiptaret-eliminojne-juventusin-nga-kupa/60%Daily2019-01-30 21:45
https://a2news.com/2019/01/30/maduro-akuzon-trump-urdheroi-vrasjen-time/60%Daily2019-01-30 21:21
https://a2news.com/2019/01/30/britaniket-te-percare-protesta-pro-e-kunder-brexit/60%Daily2019-01-30 21:13
https://a2news.com/2019/01/30/i-ftohti-ne-shba-u-merr-jeten-6-personave/60%Daily2019-01-30 21:04
https://a2news.com/2019/01/30/may-e-corbyn-perplasen-para-takimit-per-brexit/60%Daily2019-01-30 20:38
https://a2news.com/2019/01/30/thellohet-kriza-ne-qeveri-haradinaj-kunder-thacit-e-veselit/60%Daily2019-01-30 20:30
https://a2news.com/2019/01/30/raporti-i-fmn-beqiraj-i-balancuar-soko-shuplaka-e-dyte-ndaj-qeverise/60%Daily2019-01-30 19:42
https://a2news.com/2019/01/30/fiorentina-masakron-romen-ne-kupen-e-italise/60%Daily2019-01-30 19:14
https://a2news.com/2019/01/30/ish-ministri-bushati-pershendet-marreveshjen-e-partive-shqiptare-ne-mal-te-zi/60%Daily2019-01-30 19:03
https://a2news.com/2019/01/30/te-shtena-me-arme-ne-france-nje-i-vdekur-disa-te-plagosur/60%Daily2019-01-30 18:32
https://a2news.com/2019/01/30/a-po-rikthehet-imuniteti-per-deputetet/60%Daily2019-01-30 18:00
https://a2news.com/2019/01/30/dy-golat-e-polakut-cmenden-tifozet-e-milanit/60%Daily2019-01-30 17:38
https://a2news.com/2019/01/30/ministrja-shahini-refuzon-pjesemarrjen-ne-komision-respektoj-kuvendin/60%Daily2019-01-30 16:46
https://a2news.com/2019/01/30/goditja-e-madhe-e-kukesit-arrihet-akordi-me-valdet-ramen/60%Daily2019-01-30 16:42
https://a2news.com/2019/01/30/stadiumi-i-ri-i-kukesit-gjici-zbulon-detajet/60%Daily2019-01-30 17:27
https://a2news.com/2019/01/30/huawei-perballe-akuzave-ne-shba/60%Daily2019-01-30 15:34
https://a2news.com/2019/01/30/gjenden-sediljet-e-avionit-ku-udhetonte-futbollisti-sala/60%Daily2019-01-30 14:56
https://a2news.com/2019/01/30/venezuele-gjykata-i-heq-pasaporten-liderit-te-opozites/60%Daily2019-01-30 14:39
https://a2news.com/2019/01/30/albpetrol-5-5-mld-leke-te-ardhura-te-pritura-per-2019-en/60%Daily2019-01-30 14:23
https://a2news.com/2019/01/30/raporti-i-fmn-si-vleresohet-nga-mazhoranca/60%Daily2019-01-30 14:19
https://a2news.com/2019/01/30/anetari-i-autoritetit-te-dosjeve-jemi-te-pavarur-por-kerkojme-manualisht-miliona-dokumente/60%Daily2019-01-30 14:10
https://a2news.com/2019/01/30/tirane-vritet-me-arme-ish-mundesi-i-dinamos/60%Daily2019-01-30 21:29
https://a2news.com/2019/01/30/stadiumi-i-ri-kukesi-gati-te-kthehet-ne-shtepi/60%Daily2019-01-30 13:30
https://a2news.com/2019/01/30/tahiri-refuzohet-shtyrja-e-afatit-te-komisionit-hetimor/60%Daily2019-01-30 13:22
https://a2news.com/2019/01/30/7-ton-kokaine-nga-brazili-ne-itali-ne-pranga-shqiptari/60%Daily2019-01-30 13:14
https://a2news.com/2019/01/30/debate-per-ndryshimin-e-rregullores-se-kuvendit-balla-nuk-bejme-gabimet-e-2010-es/60%Daily2019-01-30 12:52
https://a2news.com/2019/01/30/kushtetuesja-pa-vetting-manja-ngrihet-brenda-marsit/60%Daily2019-01-30 12:42
https://a2news.com/2019/01/30/valias-basha-takon-familjet-e-permbytura/60%Daily2019-01-30 12:14
https://a2news.com/2019/01/30/sokol-dedja-emerohet-zv-minister-i-jashtem/60%Daily2019-01-30 12:06
https://a2news.com/2019/01/30/rama-ben-bilancin-e-bashkeqeverisjes/60%Daily2019-01-30 12:06
https://a2news.com/2019/01/30/kukesi-e-fal-veprimi-i-sulmuesit-qe-lekundi-presidentin-gjici/60%Daily2019-01-30 12:29
https://a2news.com/2019/01/30/ministrja-shahini-kundershton-amendamentet-e-lsi-pd-kerkon-ligj-te-ri/60%Daily2019-01-30 11:27
https://a2news.com/2019/01/30/klp-ne-dileme-per-mandatin-e-bujar-sheshit/60%Daily2019-01-30 11:08
https://a2news.com/2019/01/30/hec-et-private-rrisin-prodhimin-garantojne-20-te-energjise/60%Daily2019-01-30 10:51
https://a2news.com/2019/01/30/britania-negociata-te-reja-per-brexit-brukseli-thote-jo/60%Daily2019-01-30 10:29
https://a2news.com/2019/01/30/pse-iu-kthyen-auditoreve-studentet-e-arteve-2/60%Daily2019-01-30 10:07
https://a2news.com/2019/01/30/salianji-doreheqja-jam-perpjekur-te-vendos-nje-standard/60%Daily2019-01-30 12:55
https://a2news.com/2019/01/30/aleksander-vucic-viziton-tiranen-me-date-7-mars/60%Daily2019-01-30 09:27
https://a2news.com/2019/01/30/newcastle-trondit-city-n-dhe-i-jep-asisit-liverpool/60%Daily2019-01-30 09:05
https://a2news.com/2019/01/30/heqja-e-takses-haradinaj-rreshton-kushtet-per-be-dhe-shba/60%Daily2019-01-30 08:58
https://a2news.com/2019/01/30/haradinaj-edhe-nese-prishet-koalicioni-taksa-qendron-deri-ne-vere/60%Daily2019-01-30 08:56
https://a2news.com/2019/01/30/ishte-ne-kerkim-nderkombetar-arrestohet-41-vjecari-ne-fier/60%Daily2019-01-30 08:51
https://a2news.com/2019/01/30/pse-iu-kthyen-auditoreve-studentet-e-arteve/60%Daily2019-01-30 08:51
https://a2news.com/2019/01/30/kanada-akulli-shkrihet-dalin-ne-pah-peizazhe-te-mbuluara-qe-njerezimi-nuk-ka-pare-kurre/60%Daily2019-01-30 08:19
https://a2news.com/2019/01/29/piatek-vret-napolin-milani-ne-gjysmefinale-te-kupes/60%Daily2019-01-29 22:06
https://a2news.com/2019/01/29/may-kerkon-negociata-te-reja-me-brukselin-per-brexit/60%Daily2019-01-29 21:29
https://a2news.com/2019/01/29/gjata-marku-shkeli-ligjin-sheshi-gaboi-qe-paditi-institucionin/60%Daily2019-01-29 21:11
https://a2news.com/2019/01/29/gjata-jemi-pa-institucione-te-drejtesise-me-mire-kontribuoj-ne-politike/60%Daily2019-01-29 21:52
https://a2news.com/2019/01/29/raporti-ti-naco-mazhoranca-ngadalesoi-reformat/60%Daily2019-01-29 19:29
https://a2news.com/2019/01/29/autoriteti-i-dosjeve-verifikuam-30-sigurimsa/60%Daily2019-01-29 19:04
https://a2news.com/2019/01/29/ufc-me-grusht-te-lehte-ndaj-mcgregor-dhe-khabib/60%Daily2019-01-29 18:51
https://a2news.com/2019/01/29/skuadra-qe-ka-shenuar-257-gola-kete-sezon/60%Daily2019-01-29 18:31
https://a2news.com/2019/01/29/raporti-i-ti-bushka-nuk-bazohet-ne-fakte-boci-korrupsioni-edhe-me-i-larte/60%Daily2019-01-29 17:59
https://a2news.com/2019/01/29/opozita-kallezim-penal-ndaj-arta-markut/60%Daily2019-01-29 17:36
https://a2news.com/2019/01/29/ahmataj-shpresa-e-re-e-luftetarit/60%Daily2019-01-29 17:16
https://a2news.com/2019/01/29/mbi-40-krokodile-gllaberojne-zebren/60%Daily2019-01-29 17:01
https://a2news.com/2019/01/29/antimafia-italiane-parate-e-droges-investohen-ne-shqiperi/60%Daily2019-01-29 16:46
https://a2news.com/2019/01/29/ceko-masa-per-rritjen-e-perdorimit-te-lekut/60%Daily2019-01-29 19:19
https://a2news.com/2019/01/29/dosjet-e-sigurimit-sheshi-ja-padia-ime-per-aidssh/60%Daily2019-01-29 19:22
https://a2news.com/2019/01/29/petro-nini-kthehet-ne-fakultet-drejtesie/60%Daily2019-01-29 16:13
https://a2news.com/2019/01/29/amerika-veriore-pushtohet-nga-acari/60%Daily2019-01-30 15:57
https://a2news.com/2019/01/29/warriors-te-pandalshem-vjen-fitorja-e-11-radhazi/60%Daily2019-01-29 14:49
https://a2news.com/2019/01/29/mallkimi-i-neymar-jashte-per-te-pestin-vit-radhazi/60%Daily2019-01-29 14:46
https://a2news.com/2019/01/29/quagliarela-kthehet-ne-kombetare-pas-4-vitesh/60%Daily2019-01-29 14:42
https://a2news.com/2019/01/29/fytyra-e-vertete-e-venezueles-cnn-sjell-vuajtjet-e-popullit/60%Daily2019-01-29 14:36
https://a2news.com/2019/01/29/juridiku-pret-ambientet-te-ngujuarit-nuk-levizin/60%Daily2019-01-29 14:24
https://a2news.com/2019/01/29/shehu-represioni-ka-futur-qytetaret-ne-nje-guaske-letargjie-duhet-ti-ndihmojme/60%Daily2019-01-29 14:30
https://a2news.com/2019/01/29/lezhe-kamioni-perplas-17-vjecaren-eshte-rende/60%Daily2019-01-29 13:51
https://a2news.com/2019/01/29/zyrtare-sukaj-te-flamurtari/60%Daily2019-01-29 12:55
https://a2news.com/2019/01/29/kosove-taksa-sjell-percarje-ne-koalicionin-qeverises/60%Daily2019-01-29 12:51
https://a2news.com/2019/01/29/nje-shqiptare-qe-negocionte-per-ndranghettan/60%Daily2019-01-29 12:44
https://a2news.com/2019/01/29/prokurori-italian-parate-e-trafikut-te-droges-po-pastrohen-ne-shqiperi-e-itali/60%Daily2019-01-29 12:31
https://a2news.com/2019/01/29/huawei-pershkallezon-tensionet-shba-kine/60%Daily2019-01-29 11:45
https://a2news.com/2019/01/29/tuneli-lundrues-me-te-cilin-norvegjia-do-mahnise-boten-foto/60%Daily2019-01-29 11:40
https://a2news.com/2019/01/29/sula-verifikimi-i-sakte-jemi-te-hapur-per-hetime/60%Daily2019-01-29 11:32
https://a2news.com/2019/01/29/operohet-murray-rikthimi-ne-pikepyetje/60%Daily2019-01-29 11:03
https://a2news.com/2019/01/29/basha-ne-shkoder-nje-popull-i-emancipuar-largon-qeverine-dhe-nuk-largohet-vete/60%Daily2019-01-29 11:02
https://a2news.com/2019/01/29/buffon-i-pavdekshem-prane-rinovimit-me-psg/60%Daily2019-01-29 10:54
https://a2news.com/2019/01/29/demtimi-i-bonuccit-ne-rrezik-ndeshja-ndaj-atleticos/60%Daily2019-01-29 10:48
https://a2news.com/2019/01/29/napoli-sfidon-perseri-milanin-hysaj-serish-nuk-duket/60%Daily2019-01-29 11:18
https://a2news.com/2019/01/29/parlamenti-ne-britani-vendos-sot-per-brexit/60%Daily2019-01-29 10:42
https://a2news.com/2019/01/29/greqia-le-pas-kraheve-krizen-rritet-paga-minimale/60%Daily2019-01-29 10:40
https://a2news.com/2019/01/29/studimi-pensionistet-e-punesuar-te-mos-paguajne-sigurime/60%Daily2019-01-29 10:34
https://a2news.com/2019/01/29/luhatjet-e-euros-humbesit-dhe-fituesit/60%Daily2019-01-29 10:32
https://a2news.com/2019/01/29/julian-zyla-pd-duhet-te-fokusohet-tek-ceshtjet-konkrete/60%Daily2019-01-29 10:32
https://a2news.com/2019/01/29/kuvendi-rrezon-meten-per-bahri-shaqirin/60%Daily2019-01-29 14:54
https://a2news.com/2019/01/29/fmn-kerkon-ndalimin-e-perdorimit-te-euros-ne-ekonomi/60%Daily2019-01-29 10:11
https://a2news.com/2019/01/29/vokshi-mungesa-e-lleshajt-antikushtetuese/60%Daily2019-01-29 10:07
https://a2news.com/2019/01/29/akuzohet-si-bashkepunetor-i-sigurimit-anetari-i-klp-padit-autoritetin-e-dosjeve/60%Daily2019-01-29 13:24
https://a2news.com/2019/01/29/spiderman-ngjit-majen-me-te-larte-ne-filipine/60%Daily2019-01-29 09:44
https://a2news.com/2019/01/29/daci-zgjidhje-per-zevendesimin-e-gjyqtareve-te-shkarkuar-ose-rrezikojme-kolapsin/60%Daily2019-01-29 10:08
https://a2news.com/2019/01/29/cmimet-per-sherbimet-dentare-konkurrenca-hap-hetimin/60%Daily2019-01-29 09:29
https://a2news.com/2019/01/29/shkarkimi-i-bushatit-braho-socialistet-shkelen-ligjin/60%Daily2019-01-29 09:34
https://a2news.com/2019/01/29/raporti-shqiperia-shenon-renie-ne-luften-kunder-kurrupsionit/60%Daily2019-01-29 08:29
https://a2news.com/2019/01/28/brenda-shtepise-31-milione-paund-te-familjes-beckham/60%Daily2019-01-29 09:28
https://a2news.com/2019/01/28/parashikimi-i-motit-priten-kthjellime-reshje-ne-juglindje/60%Daily2019-01-28 21:34
https://a2news.com/2019/01/28/rama-ne-berlin-pikturoj-gjate-takimeve-zyrtare/60%Daily2019-01-28 20:35
https://a2news.com/2019/01/28/sllovenia-mbeshtet-ndryshimin-e-kufirit-kosove-serbi/60%Daily2019-01-28 19:34
https://a2news.com/2019/01/28/basha-nga-kavaja-ne-16-shkurt-largojme-te-keqen/60%Daily2019-01-28 20:00
https://a2news.com/2019/01/28/nga-skenderbeu-ne-eliten-e-futbollit-holandez/60%Daily2019-01-28 18:41
https://a2news.com/2019/01/28/anetaret-e-rinj-te-spak-ambasada-e-shba-behuni-pjese-e-te-ardhmes-se-shqiperise/60%Daily2019-01-29 08:36
https://a2news.com/2019/01/28/senida-mesi-ish-ministrat-do-angazhohen-ne-zgjedhjet-lokale/60%Daily2019-01-28 19:38
https://a2news.com/2019/01/28/rama-meta-ne-pritje-te-kushtetueses-cupi-propagande-e-qeverise/60%Daily2019-01-28 18:07
https://a2news.com/2019/01/28/sag-vlereson-black-panther-shanse-per-oscar/60%Daily2019-01-28 17:10
https://a2news.com/2019/01/28/vepra-qe-i-mbijetoi-shekujve-pas-mureve-te-parisit/60%Daily2019-01-28 16:25
https://a2news.com/2019/01/28/korrigjimi-i-buxhetit-spaho-qeveria-me-optimizem-te-tepruar/60%Daily2019-01-28 20:08
https://a2news.com/2019/01/28/havana-viktima-e-te-plagosur-nga-tornado-foto/60%Daily2019-01-28 16:01
https://a2news.com/2019/01/28/ngujimi-te-juridiku-studentet-perplasen-fizikisht-2/60%Daily2019-01-28 15:54
https://a2news.com/2019/01/28/liverpool-drejt-titullit-cmenduri-me-biletat/60%Daily2019-01-28 15:51
https://a2news.com/2019/01/28/sheshi-noka-e-braho-flasin-per-a2-video/60%Daily2019-01-28 15:18
https://a2news.com/2019/01/28/prokuroria-nis-hetimet-per-rastin-sheshi/60%Daily2019-01-28 14:55
https://a2news.com/2019/01/28/rumania-be-ftese-te-qarte-shqiperise-per-negociatat/60%Daily2019-01-28 14:59
https://a2news.com/2019/01/28/ngujimi-te-juridiku-studentet-perplasen-fizikisht/60%Daily2019-01-28 14:40
https://a2news.com/2019/01/28/qeveria-korrigjon-buxhetin-me-akt-normativ/60%Daily2019-01-28 14:22
https://a2news.com/2019/01/28/tre-kandidate-per-gjykaten-kushtetuese/60%Daily2019-01-28 14:16
https://a2news.com/2019/01/28/shkarkimet-drejtore-te-rinj-te-kesh-dhe-fondi-shqiptar-i-zhvillimit/60%Daily2019-01-28 13:53
https://a2news.com/2019/01/28/haradinaj-marreveshja-me-serbine-eshte-e-mundur-ne-vitin-2019/60%Daily2019-01-28 13:43
https://a2news.com/2019/01/28/fatos-klosi-mbron-ish-bashkepunetoret-e-sigurimit/60%Daily2019-01-28 13:04
https://a2news.com/2019/01/28/taulant-balla-ceshtja-sheshi-nuk-i-takon-politikes-te-bej-gjyqin-por-drejtesise/60%Daily2019-01-28 14:14
https://a2news.com/2019/01/28/ogier-mbret-ne-rally-n-e-montekarlos/60%Daily2019-01-28 12:34
https://a2news.com/2019/01/28/moske-kapet-hajduti-me-i-guximshem-ne-bote/60%Daily2019-01-28 12:07
https://a2news.com/2019/01/28/stuhi-dhe-reshje-gjate-gjithe-dites-ne-shqiperi/60%Daily2019-01-28 11:36
https://a2news.com/2019/01/28/larg-f1-por-alonso-njeh-vetem-fitore-ne-garat-me-makina/60%Daily2019-01-28 11:29
https://a2news.com/2019/01/28/arabia-saudite-planifikon-mbi-400-mld-dollare-investime/60%Daily2019-01-28 11:23
https://a2news.com/2019/01/28/pas-4-muajsh-mezani-largohet-nga-luftetari/60%Daily2019-01-28 11:21
https://a2news.com/2019/01/28/ish-ministrat-shperndahen-neper-komisione-parlamentare-foto/60%Daily2019-01-28 10:44
https://a2news.com/2019/01/28/papunesia-zyrtare-128-a-tregon-realitetin/60%Daily2019-01-28 10:38
https://a2news.com/2019/01/28/pas-22-vitesh-ndryshon-ligji-per-punesimin/60%Daily2019-01-28 10:34
https://a2news.com/2019/01/28/mema-halili-perplasje-per-merkaton-e-tiranes/60%Daily2019-01-28 10:47
https://a2news.com/2019/01/28/vendi-qe-te-paguan-per-te-levizur-me-biciklete/60%Daily2019-01-28 10:21
https://a2news.com/2019/01/28/may-nen-trysni-kerkohen-leshime-per-kufirin-me-irlanden/60%Daily2019-01-28 10:05
https://a2news.com/2019/01/28/ps-do-te-rrezoje-dekretin-e-metes-per-noterine/60%Daily2019-01-28 10:00
https://a2news.com/2019/01/28/shba-paralajmeron-venezuelen-do-kunderpergjigjemi/60%Daily2019-01-28 09:49
https://a2news.com/2019/01/28/pd-pjeserisht-ne-kuvend-vetem-per-ceshtjet-me-ndjeshmeri-te-larte/60%Daily2019-01-28 09:37
https://a2news.com/2019/01/28/edlira-gjoni-lista-e-bashkepunetoreve-te-sigurimit-lajmi-me-i-pakendshem-i-janarit/60%Daily2019-01-28 09:33
https://a2news.com/2019/01/28/sheshi-nuk-jam-sigurims-politika-po-sulmon-klp/60%Daily2019-01-28 12:34
https://a2news.com/2019/01/28/the-independent-shqiperia-kolumbia-e-europes/60%Daily2019-01-28 09:07
https://a2news.com/2019/01/28/ps-e-pd-mbledhin-grupet-parlamentare/60%Daily2019-01-28 09:02
https://a2news.com/2019/01/28/deshmia-me-e-hershme-e-tokes-eshte-gjetur-ne-hene/60%Daily2019-01-28 08:24
https://a2news.com/2019/01/27/juventusi-i-pathyeshem-vuan-por-triumfon-ndaj-lazio-s/60%Daily2019-01-27 21:33
https://a2news.com/2019/01/27/fier-20-vjecari-gjendet-ne-ane-te-rruges-i-pajete/60%Daily2019-01-27 21:24
https://a2news.com/2019/01/27/avioni-rus-ndahet-ne-dy-pjese-e-shperthen-ne-flake/60%Daily2019-01-27 21:15
https://a2news.com/2019/01/27/te-famshmit-ne-foto-kur-nuk-i-njihte-askush/60%Daily2019-01-27 20:57
https://a2news.com/2019/01/27/kercimi-ne-akull-i-mbyllur-ne-menyre-te-tmerrshme/60%Daily2019-01-27 20:27
https://a2news.com/2019/01/27/interi-bie-ne-torino-e-mbyll-me-10-lojtare/60%Daily2019-01-27 19:47
https://a2news.com/2019/01/27/lufte-mes-tifozeve-ne-angli/60%Daily2019-01-27 19:28
https://a2news.com/2019/01/27/perkujtohet-aushvici-po-e-harruam-te-keqen-rikthehet/60%Daily2019-01-27 19:20
https://a2news.com/2019/01/27/tornado-godet-aeroportin-e-antalias/60%Daily2019-01-27 18:40
https://a2news.com/2019/01/27/kerkimet-per-emiliano-sala-dorezohen-autoritetet-por-jo-familja/60%Daily2019-01-27 18:26
https://a2news.com/2019/01/27/tirana-fitore-bindese-ndaj-kamzes-teuta-dhe-flamurtari-ndajne-piket/60%Daily2019-01-27 17:55
https://a2news.com/2019/01/27/messi-jordi-alba-binomi-i-suksesit-te-barces/60%Daily2019-01-27 17:26
https://a2news.com/2019/01/27/shqiptari-gjendet-i-vdekur-ne-burgun-e-sigurise-se-larte-ne-athine/60%Daily2019-01-27 17:19
https://a2news.com/2019/01/27/rita-romance-me-djalin-e-familjes-beckham-cmendi-victoria-n/60%Daily2019-01-27 17:05
https://a2news.com/2019/01/27/perfundojne-punimet-ne-tirane-durres-arrsh-qarkullimi-me-dy-korsi/60%Daily2019-01-27 17:00
https://a2news.com/2019/01/27/malltezi-rama-mashtroi-per-shpimet-e-naftes-ne-zagori/60%Daily2019-01-27 19:15
https://a2news.com/2019/01/27/lume-golash-ne-serie-a-ndalet-roma/60%Daily2019-01-27 16:03
https://a2news.com/2019/01/27/kastrioti-nuk-kursehet-ne-gjirokaster-5-gola-luftetarit/60%Daily2019-01-27 15:50
https://a2news.com/2019/01/27/trump-nuk-heq-dore-nga-muri-kercenon-me-shutdown-te-ri/60%Daily2019-01-27 14:00
https://a2news.com/2019/01/27/heritage-foundation-permiresohet-liria-ekonomike-por-administrata-e-korruptuar/60%Daily2019-01-27 14:06
https://a2news.com/2019/01/27/rama-dergon-meten-ne-kushtetuese-kete-jave/60%Daily2019-01-27 13:47
https://a2news.com/2019/01/27/shqiperia-shtepia-e-jetes-per-hebrenjte/60%Daily2019-01-27 12:18
https://a2news.com/2019/01/27/shkencetaret-shpojne-akullin-e-antarktikes-dhe-arrijne-ne-liqenin-e-pazbuluar-gjejne-krijesa/60%Daily2019-01-27 11:43
https://a2news.com/2019/01/27/djokovic-mund-nadal-dhe-triumfon-ne-australian-open/60%Daily2019-01-27 11:05
https://a2news.com/2019/01/27/bulqize-vjedhin-bankomatin-vihen-ne-pranga-autoret/60%Daily2019-01-27 09:35
https://a2news.com/2019/01/27/vodhi-ne-piken-e-karburantit-arrestohet-26-vjecari/60%Daily2019-01-27 09:12
https://a2news.com/2019/01/27/bomba-ne-nje-katedrale-19-te-vdekur-ne-atentatin-ne-filipine/60%Daily2019-01-27 09:41
https://a2news.com/2019/01/27/shba-ne-kerkim-21-vjecari-qe-vrau-prinderit-te-fejuaren-dhe-familjen-e-saj-ne-dy-kisha-te-luizianes/60%Daily2019-01-27 08:22
https://a2news.com/2019/01/26/nuk-ka-gola-ne-milan-napoli-ancelotti-braktis-hysajn/60%Daily2019-01-26 21:31
https://a2news.com/2019/01/26/shtepia-me-e-shtrenjte-ne-bote-u-shit-ne-nju-jork-per-238-milione-dollare/60%Daily2019-01-27 10:52
https://a2news.com/2019/01/26/protesta-superhena-dhe-majmune-te-klonuar-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-01-26 20:27
https://a2news.com/2019/01/26/orteku-i-merr-jeten-zevendesministrit-ne-kosove/60%Daily2019-01-26 20:07
https://a2news.com/2019/01/26/nese-me-ndihmon-te-shenoj-gola-avioni-eshte-falas/60%Daily2019-01-26 19:34
https://a2news.com/2019/01/26/pas-sherrit-ne-fushe-xhaka-kapet-me-tifozet-e-arsenal-video/60%Daily2019-01-26 18:23
https://a2news.com/2019/01/26/pezullohen-punimet-per-hec-in-ne-holte/60%Daily2019-01-26 18:21
https://a2news.com/2019/01/26/luftoni-per-europen-kadare-i-bashkohet-thirrjes-se-intelektualeve/60%Daily2019-01-26 17:42
https://a2news.com/2019/01/26/punimet-ne-autostrade-rihapen-korsite/60%Daily2019-01-26 16:29
https://a2news.com/2019/01/26/europa-ultimatum-venezueles-rusia-shba-grusht-shteti/60%Daily2019-01-26 15:56
https://a2news.com/2019/01/26/maqedonia-ndryshon-emer-analisti-fitojne-te-dyja-vendet/60%Daily2019-01-26 15:51
https://a2news.com/2019/01/26/zhdukja-e-sulmuesit-homazhe-dhe-kerkime-private/60%Daily2019-01-26 15:46
https://a2news.com/2019/01/26/kukesi-ndalet-nga-laci-5-nga-kreu/60%Daily2019-01-26 15:41
https://a2news.com/2019/01/26/manastirliu-nuk-do-te-kete-rritje-te-tarifave-dentare/60%Daily2019-01-26 14:46
https://a2news.com/2019/01/26/babai-i-alibaba-ne-davos-teknologjia-do-te-shkaktoje-luften-e-trete-boterore/60%Daily2019-01-26 14:21
https://a2news.com/2019/01/26/osaka-triumfon-edhe-ne-australian-open-japonezja-tenistja-numer-1-ne-bote/60%Daily2019-01-26 12:55
https://a2news.com/2019/01/26/tirane-kanos-tre-persona-dhe-qellon-ne-ajer-arrestohet-39-vjecari/60%Daily2019-01-26 13:52
https://a2news.com/2019/01/26/strazimiri-kandidati-i-klp-bashkepunetor-i-sigurimit/60%Daily2019-01-26 15:43
https://a2news.com/2019/01/26/shembja-e-diges-permbyt-mensen-e-punetoreve-mbi-300-jane-zhdukur/60%Daily2019-01-26 10:56
https://a2news.com/2019/01/26/shba-paralajmeron-kosoven-pasoja-nese-nuk-hiqet-tarifa/60%Daily2019-01-26 10:24
https://a2news.com/2019/01/26/vijojne-punimet-ne-autostraden-tirane-durres-ne-fundjave-me-nje-korsi/60%Daily2019-01-26 11:17
https://a2news.com/2019/01/26/operacioni-perimetri-kapen-hajdutet-qe-tmerronin-kavajen/60%Daily2019-01-26 09:19
https://a2news.com/2019/01/26/kapet-ne-tirane-finlandezi-i-frikshem-ne-maje-te-listes-te-kerkuarve/60%Daily2019-01-26 09:06
https://a2news.com/2019/01/26/lutjet-nuk-mjaftojne-gjendet-i-pajete-juleni-i-vogel-i-rene-ne-pus/60%Daily2019-01-26 08:23
https://a2news.com/2019/01/25/busic-le-flamurtarin-por-mbetet-ne-superiore/60%Daily2019-01-26 09:40
https://a2news.com/2019/01/25/planet-e-hitlerit-per-nje-holokaust-amerikan/60%Daily2019-01-25 21:37
https://a2news.com/2019/01/25/vrasje-ne-zallbastar-dyshohet-per-krim-pasioni/60%Daily2019-01-25 22:05
https://a2news.com/2019/01/25/trump-rihap-qeverine-por-premton-muri-do-te-ndertohet/60%Daily2019-01-25 20:43
https://a2news.com/2019/01/25/dopingu-ne-peshengritje-14-vjet-skandale/60%Daily2019-01-25 20:09
https://a2news.com/2019/01/25/pas-fifty-shades-nje-tjeter-histori-erotike-nga-e-l-james/60%Daily2019-01-25 19:59
https://a2news.com/2019/01/25/pikturat-qe-lundrojne-mes-erresires-dhe-drites/60%Daily2019-01-25 19:54
https://a2news.com/2019/01/25/kupa-e-amerikes-short-me-fat-per-brazilin/60%Daily2019-01-25 19:44
https://a2news.com/2019/01/25/strategjia-e-telekom-albania-menaxhim-lokal-vizion-global/60%Daily2019-01-25 19:40
https://a2news.com/2019/01/25/europa-i-kunderpergjigjet-shba-ne-rast-tarifash/60%Daily2019-01-25 19:38
https://a2news.com/2019/01/25/roaming-ne-ballkan-tarifat-do-te-ulen-nga-ky-vit-zerohen-ne-2021/60%Daily2019-01-25 19:23
https://a2news.com/2019/01/25/ligji-i-ri-bizneset-e-vogla-cdo-lek-nepermjet-bankes-2/60%Daily2019-01-25 19:18
https://a2news.com/2019/01/25/ministria-e-shendetesise-vendimi-i-urdhrit-pa-u-konsultuar-me-ne/60%Daily2019-01-25 19:28
https://a2news.com/2019/01/25/stomatologet-tarifat-i-vendos-tregu-jo-urdhri/60%Daily2019-01-25 19:09
https://a2news.com/2019/01/25/presidenti-i-urdhrit-te-stomatologeve-vendimi-yne-i-bazuar-ne-ligj-qeveria-nuk-nderhyn-dot/60%Daily2019-01-25 17:28
https://a2news.com/2019/01/25/cfare-po-ndodh-me-procesin-e-integrimin/60%Daily2019-01-25 14:58
https://a2news.com/2019/01/25/kapet-shqiptari-tentoi-te-perdhunonte-te-shoqen-italiane-bashke-me-2-bashkekombes/60%Daily2019-01-25 14:42
https://a2news.com/2019/01/25/hetimet-per-russiagate-arrestohet-keshilltari-i-trump/60%Daily2019-01-25 14:33
https://a2news.com/2019/01/25/patozi-vendi-ka-nevoje-per-levizje-te-re-politike/60%Daily2019-01-25 14:23
https://a2news.com/2019/01/25/greqia-i-jep-driten-jeshile-marreveshjes-se-prespes/60%Daily2019-01-25 14:08
https://a2news.com/2019/01/25/aksident-ne-fushe-kruje-plagosen-4-anetare-te-nje-familjeje/60%Daily2019-01-25 14:07
https://a2news.com/2019/01/25/balili-mbrojtja-kerkon-gjykim-te-shkurtuar/60%Daily2019-01-25 13:23
https://a2news.com/2019/01/25/futbolli-shqiptar-ne-zi-ndahet-nga-jeta-vasillaq-zeri/60%Daily2019-01-25 12:53
https://a2news.com/2019/01/25/mbreteresha-elizabeta-nderhyn-per-brexit/60%Daily2019-01-25 12:41
https://a2news.com/2019/01/25/hahn-ofron-zgjidhje-per-konfliktin-kosove-serbi/60%Daily2019-01-25 12:30
https://a2news.com/2019/01/25/gjata-komisioni-i-vettingut-jo-me-dy-standarde/60%Daily2019-01-25 17:11
https://a2news.com/2019/01/25/pedagoget-plotesoni-kerkesat-deri-ne-1-shkurt-ose-nisim-greven/60%Daily2019-01-25 17:44
https://a2news.com/2019/01/25/rektori-mynyr-koni-takim-me-studentet-ne-fakultetin-e-drejtesise/60%Daily2019-01-25 17:38
https://a2news.com/2019/01/25/bytyci-politika-ne-kosove-unike-por-jo-presidenti/60%Daily2019-01-25 10:57
https://a2news.com/2019/01/25/reperet-kerkojne-te-reformojne-sistemin-e-burgjeve/60%Daily2019-01-25 10:14
https://a2news.com/2019/01/25/viti-2018-nder-vitet-me-te-nxehta-ne-histori/60%Daily2019-01-25 10:08
https://a2news.com/2019/01/25/ndalohen-10-emigrante-siriane-ne-shkoder/60%Daily2019-01-25 09:55
https://a2news.com/2019/01/25/studentet-vijojne-ngujimin-te-fakulteti-i-drejtesise-takim-me-rektorin/60%Daily2019-01-25 10:48
https://a2news.com/2019/01/25/ramos-shpeton-realin-ne-kupen-e-mbretit/60%Daily2019-01-25 08:24
https://a2news.com/2019/01/25/fitore-me-penallti-ndaj-tottenham-chelsea-ne-finale/60%Daily2019-01-25 08:19
https://a2news.com/2019/01/25/kriza-ne-shba-trump-po-pergatitet-te-shpalle-emergjencen/60%Daily2019-01-25 10:00
https://a2news.com/2019/01/25/koleksioni-i-catherine-deneuve-ne-ankandin-e-christies/60%Daily2019-01-25 00:21
https://a2news.com/2019/01/25/kriza-ne-venezuele-rusia-dhe-kina-kunder-shba/60%Daily2019-01-24 23:37
https://a2news.com/2019/01/25/universitetet-ne-kaos-ministria-hesht/60%Daily2019-01-24 23:41
https://a2news.com/2019/01/24/nato-investon-51-milione-euro-ne-bazen-e-kucoves/60%Daily2019-01-24 23:02
https://a2news.com/2019/01/24/lufte-serbi-kosove-veseli-nese-do-te-ishte-ngritur-baza-ruse-rreziku-real/60%Daily2019-01-25 08:41
https://a2news.com/2019/01/24/veseli-taksat-nuk-hiqen-po-nuk-ndryshoi-beogradi-shkojme-ne-reciprocitet/60%Daily2019-01-24 22:00
https://a2news.com/2019/01/24/veseli-cakaj-e-njoh-djale-i-shkelqyer-por/60%Daily2019-01-24 21:23
https://a2news.com/2019/01/24/zv-ministri-i-jashtem-cakaj-asnje-thyerje-e-prioriteteve-te-diplomacise-shqiptare/60%Daily2019-01-25 04:04
https://a2news.com/2019/01/24/ilir-bejtja-emerohet-zv-minister-i-infrastruktures-dhe-energjise/60%Daily2019-01-24 20:47
https://a2news.com/2019/01/24/veseli-shba-asnjehere-nuk-ka-folur-per-korrigjim-te-kufijve/60%Daily2019-01-24 20:30
https://a2news.com/2019/01/24/protesta-e-opozites-republikanet-organizojne-strukturat/60%Daily2019-01-24 20:07
https://a2news.com/2019/01/24/puna-e-bashkive-ne-renie-ritmi-i-te-ardhurave-dhe-investimet/60%Daily2019-01-24 18:58
https://a2news.com/2019/01/24/majlinda-kelmendi-e-arte-ne-izrael/60%Daily2019-01-24 18:46
https://a2news.com/2019/01/24/ronela-begaj-denohet-8-vjet-nga-federata-boterore-merr-sanksionin-maksimal-vendimi/60%Daily2019-01-24 18:42
https://a2news.com/2019/01/24/digitalb-njoftim-per-ndryshimet-organizative/60%Daily2019-01-24 17:22
https://a2news.com/2019/01/24/laboratori-i-droges-ne-has-nje-nga-te-kerkuarit-turq-gjendet-i-vdekur-ne-prishtine/60%Daily2019-01-24 17:14
https://a2news.com/2019/01/24/vota-pro-e-lsi-per-ligjin-e-arsimit-te-larte-rrokaj-nuk-kam-qene-dakord-duhet-rishikuar/60%Daily2019-01-24 16:12
https://a2news.com/2019/01/24/bylykbashi-5-problemet-reale-te-zgjedhjeve/60%Daily2019-01-24 16:02
https://a2news.com/2019/01/24/premtimi-i-vucic-per-merkel-gjejme-zgjidhje-per-kosoven/60%Daily2019-01-24 15:34
https://a2news.com/2019/01/24/shqiperia-hambari-i-europes/60%Daily2019-01-24 15:07
https://a2news.com/2019/01/24/ligji-i-ri-bizneset-e-vogla-cdo-lek-nepermjet-bankes/60%Daily2019-01-24 14:50
https://a2news.com/2019/01/24/bashkite-tkurrin-investimet-per-infrastrukture-e-transport/60%Daily2019-01-24 15:17
https://a2news.com/2019/01/24/qeveria-kalon-ne-site-kontratat-e-hec-eve/60%Daily2019-01-24 14:31
https://a2news.com/2019/01/24/rikthehet-abba-regjistrojne-kenget-e-reja/60%Daily2019-01-24 14:25
https://a2news.com/2019/01/24/vllaznia-per-elite-rikthim-i-trazuar-per-gjoken/60%Daily2019-01-24 14:19
https://a2news.com/2019/01/24/skenderbeu-partizani-rihap-kampionatin-gega-se-vendos-titullin/60%Daily2019-01-24 15:17
https://a2news.com/2019/01/24/jeleket-e-verdhe-ne-zgjedhjet-europiane-me-10-kandidate/60%Daily2019-01-24 14:10
https://a2news.com/2019/01/24/tirane-bind-ne-kupe-mposht-flamurtarin/60%Daily2019-01-24 13:32
https://a2news.com/2019/01/24/panariti-cakaj-sduhet-ta-pranonte-postin-e-kryediplomatit/60%Daily2019-01-24 13:09
https://a2news.com/2019/01/24/ministrja-shahini-refuzon-te-pergjigjet-per-situaten-ne-universitete/60%Daily2019-01-24 12:33
https://a2news.com/2019/01/24/stuhi-ne-mesdhe-dallge-deri-ne-10-balle/60%Daily2019-01-24 12:12
https://a2news.com/2019/01/24/ne-mbremje-reshje-shiu-e-debore-ne-jug/60%Daily2019-01-24 12:05
https://a2news.com/2019/01/24/armani-josh-parisin-me-koleksionin-elegant/60%Daily2019-01-24 11:56
https://a2news.com/2019/01/24/apple-kompania-me-e-admiruar-ne-bote/60%Daily2019-01-24 11:45
https://a2news.com/2019/01/24/euro-forcohet-por-e-ardhmja-mbetet-e-paqarte/60%Daily2019-01-24 11:41
https://a2news.com/2019/01/24/higuain-e-sarri-serish-bashke-el-pipita-vishet-blu/60%Daily2019-01-24 11:36
https://a2news.com/2019/01/24/kritikat-per-bahri-shaqirin-meta-me-udheheq-kushtetuta/60%Daily2019-01-24 11:31
https://a2news.com/2019/01/24/deklasifikimi-i-diktatorit-si-vjen-enver-hoxha-sot/60%Daily2019-01-24 11:24
https://a2news.com/2019/01/24/feraj-hierarkia-e-universiteteve-mafie-universitare/60%Daily2019-01-24 11:16
https://a2news.com/2019/01/24/shba-mbeshtet-opoziten-maduro-nderpret-marredheniet/60%Daily2019-01-24 10:57
https://a2news.com/2019/01/24/protesta-kunder-emrit-te-maqedonise-shkon-ne-akropol/60%Daily2019-01-24 10:53
https://a2news.com/2019/01/24/mbyllja-e-qeverise-trump-anulon-fjalimin-e-pervitshem/60%Daily2019-01-24 10:43
https://a2news.com/2019/01/24/a2-business-week-sfidat-e-ministrave-te-rinj-te-ekonomise/60%Daily2019-01-24 09:36
https://a2news.com/2019/01/24/forca-e-ligjit-sekuestron-5-2-mln-euro-llogari-bankare-dhe-7-apartamente/60%Daily2019-01-24 09:22
https://a2news.com/2019/01/24/davos-merkel-takon-vucic-bisede-e-veshtire-per-kosoven/60%Daily2019-01-24 09:05
https://a2news.com/2019/01/24/boateng-nuk-ben-dot-messin-barcelona-thyhet-nga-sevilla/60%Daily2019-01-24 08:03
https://a2news.com/2019/01/24/piatek-zyrtarisht-te-milani-sot-ne-stervitje/60%Daily2019-01-24 07:48
https://a2news.com/2019/01/23/australian-open-djokovic-i-mjaftojne-dy-sete-per-kualifikimin/60%Daily2019-01-23 22:34
https://a2news.com/2019/01/23/merkel-kritikon-shba-ne-davos-kerkon-unitet-ne-be/60%Daily2019-01-23 22:08
https://a2news.com/2019/01/23/venezuela-ne-kaos-lideri-i-opozites-veteshpallet-president-njihet-zyrtarisht-nga-shba/60%Daily2019-01-23 21:30
https://a2news.com/2019/01/23/behen-publike-600mije-dokumente-sekrete-te-enver-hoxhes-dhe-hysni-kapos/60%Daily2019-01-23 21:20
https://a2news.com/2019/01/23/muriqan-kishte-fshehur-drogen-poshte-makines-kapet-nga-qeni-antidroge-shtetasi-serb/60%Daily2019-01-23 20:18
https://a2news.com/2019/01/23/fruthi-dhe-vaksinat-perballin-shkencen-me-fene-pipero-vaksinat-nuk-jane-zgjedhje-jane-zgjidhje/60%Daily2019-01-23 19:55
https://a2news.com/2019/01/23/mjeket-apel-per-fruthin-vaksinohuni/60%Daily2019-01-23 18:58
https://a2news.com/2019/01/23/shba-mberthehen-nga-acari-ngrin-kaskada-e-niagares/60%Daily2019-01-23 17:59
https://a2news.com/2019/01/23/permbytet-selman-stermasi-shtyhet-neser-ndeshja-tirana-flamurtari/60%Daily2019-01-23 16:58
https://a2news.com/2019/01/23/mbreterit-e-merkatos-skenderbeu-zyrtarizon-malazezin-toksic-partizani-amerikanin-duka/60%Daily2019-01-23 17:29
https://a2news.com/2019/01/23/kupa-e-shqiperise-mes-golave-dhe-baltes/60%Daily2019-01-23 16:08
https://a2news.com/2019/01/23/shutdown-drejt-fundit-senati-voton-per-dy-propozime/60%Daily2019-01-23 15:44
https://a2news.com/2019/01/23/kongresi-sfidon-trump-konfirmon-mbeshtetjen-per-nato-n/60%Daily2019-01-23 15:15
https://a2news.com/2019/01/23/greqia-vendos-per-emrin-debate-te-nxehta-ne-parlament/60%Daily2019-01-23 14:49
https://a2news.com/2019/01/23/turiste-qe-vijne-shqiptare-qe-ikin/60%Daily2019-01-23 14:39
https://a2news.com/2019/01/23/biznesi-thirrje-doganave-mos-zbatoni-referenca/60%Daily2019-01-23 14:34
https://a2news.com/2019/01/23/takime-erotike-nga-interneti-arrestohet-shqiptarja-ne-greqi/60%Daily2019-01-23 13:54
https://a2news.com/2019/01/23/shkarkon-drejtorin-e-hipotekes-ne-durres-rama-halabak/60%Daily2019-01-23 13:04
https://a2news.com/2019/01/23/tregjet-boterore-rreziku-nuk-ka-kaluar/60%Daily2019-01-23 12:51
https://a2news.com/2019/01/23/qeveria-ndryshon-ligjin-e-ppp-ve/60%Daily2019-01-23 12:48
https://a2news.com/2019/01/23/fruthi-mjeket-apelojne-vaksinimin-e-femijeve/60%Daily2019-01-23 12:39
https://a2news.com/2019/01/23/rama-i-delegoi-kompetencat-cakajt-meta-nuk-nderhyj-ne-organizimin-e-ekzekutivit/60%Daily2019-01-23 12:15
https://a2news.com/2019/01/23/shqiperia-e-viteve-90-ne-foto-ekspozita-flashback/60%Daily2019-01-23 12:10
https://a2news.com/2019/01/23/izolimi-nga-acari-12-misione-shpetimi-me-helikopter/60%Daily2019-01-23 12:41
https://a2news.com/2019/01/23/zguri-te-papranueshme-fushatat-luksoze-elektorale/60%Daily2019-01-23 11:48
https://a2news.com/2019/01/23/balla-pd-se-votoni-reformen-zgjedhore-jo-bojkot/60%Daily2019-01-23 11:43
https://a2news.com/2019/01/23/vijojne-reshjet-me-te-dendura-ne-jug/60%Daily2019-01-23 10:54
https://a2news.com/2019/01/23/fati-i-reformes-zgjedhore-flasin-ps-pd-lsi/60%Daily2019-01-23 10:45
https://a2news.com/2019/01/23/avioni-u-zhduk-nga-radaret-publikohet-mesazhi-dramatik-i-futbollistit/60%Daily2019-01-23 10:36
https://a2news.com/2019/01/23/gomonia-me-hashash-policia-arreston-dy-persona/60%Daily2019-01-23 10:21
https://a2news.com/2019/01/23/reali-pergatit-100-milione-euro-per-dybala/60%Daily2019-01-23 09:38
https://a2news.com/2019/01/23/bushati-i-dorezon-detyrat-rames-kryeministri-ia-delegon-gent-cakajt/60%Daily2019-01-23 10:46
https://a2news.com/2019/01/23/bolt-i-jep-lamtumiren-futbollit-ishte-e-bukur-per-aq-sa-zgjati/60%Daily2019-01-23 09:02
https://a2news.com/2019/01/23/dorehiqet-diplomati-kryesor-per-europen-ne-dash/60%Daily2019-01-23 08:57
https://a2news.com/2019/01/23/siria-takon-putin-dhe-erdogan/60%Daily2019-01-23 08:52
https://a2news.com/2019/01/23/rrezimi-i-rames-pd-proteste-ne-16-shkurt/60%Daily2019-01-23 09:32
https://a2news.com/2019/01/23/takimi-me-kosnett-haradinaj-taksa-shiqet-pa-njohje/60%Daily2019-01-23 07:59
https://a2news.com/2019/01/23/the-favorite-dhe-roma-10-nominime-per-oskar/60%Daily2019-01-22 23:13
https://a2news.com/2019/01/22/kokedhima-rama-armik-i-republikes-ka-perqafuar-projektin-e-vucic/60%Daily2019-01-22 22:34
https://a2news.com/2019/01/22/nuk-mbaron-tritoli-shperthen-ne-nje-makine-prane-ministrise-se-mbrojtjes/60%Daily2019-01-22 21:55
https://a2news.com/2019/01/22/kokedhima-po-formohet-nje-pol-i-trete-per-zgjedhjet/60%Daily2019-01-22 20:37
https://a2news.com/2019/01/22/forcohet-aksi-franko-gjerman-per-be-firmoset-traktati/60%Daily2019-01-22 19:52
https://a2news.com/2019/01/22/pedagoget-dhe-protesta-mertiri-vendi-i-vetem-ku-kryeministri-i-poshteron-dhe-ata-pertypin-gjithcka/60%Daily2019-01-22 19:11
https://a2news.com/2019/01/22/perfundon-takimi-midis-edi-rames-dhe-ilir-metes-kryeministri-betohet-si-minister-i-jashtem/60%Daily2019-01-22 18:41
https://a2news.com/2019/01/22/vdekja-e-foshnjes-qsut-ne-ate-moshe-nuk-aplikohet-vaksina-e-fruthit/60%Daily2019-01-22 16:52
https://a2news.com/2019/01/22/kupa-goleade-e-partizanit-fiton-edhe-skenderbeu/60%Daily2019-01-22 16:16
https://a2news.com/2019/01/22/femijet-pushtojne-skenat-teatrale/60%Daily2019-01-22 16:13
https://a2news.com/2019/01/22/kaos-ne-universitete-shtyhet-viti-akademik/60%Daily2019-01-22 15:55
https://a2news.com/2019/01/22/kpa-shtyn-vendimin-per-edmond-islamajn-tims-ja-udhetimet-e-tij-jashte-vendit/60%Daily2019-01-22 15:46
https://a2news.com/2019/01/22/integrimi-soreca-politika-te-bashkepunoje/60%Daily2019-01-22 15:49
https://a2news.com/2019/01/22/nje-ligj-per-investimet-e-huaja-ku-calojme/60%Daily2019-01-22 15:29
https://a2news.com/2019/01/22/humb-jeten-foshnja-4-muajshe-ne-qsut/60%Daily2019-01-22 15:15
https://a2news.com/2019/01/22/porta-e-boshatisur-topin-e-ndalon-balta-video/60%Daily2019-01-22 14:55
https://a2news.com/2019/01/22/adriana-lima-ndahet-nga-shkrimtari-turk/60%Daily2019-01-22 13:59
https://a2news.com/2019/01/22/makinat-superluksoze-te-alexis-sanchez-foto/60%Daily2019-01-22 14:15
https://a2news.com/2019/01/22/bujar-nishani-ne-a2-vendi-ne-kolaps-ja-pse-vendosa-te-rikthehem/60%Daily2019-01-22 13:34
https://a2news.com/2019/01/22/bien-depozitat-ne-lek-trendi-vijon-qe-prej-2015-es/60%Daily2019-01-22 13:05
https://a2news.com/2019/01/22/amerikanet-nuk-marrin-rrogat-kengetari-ushqim-falas/60%Daily2019-01-22 13:04
https://a2news.com/2019/01/22/qeveria-kerkon-ngritjen-e-korporates-se-investimeve/60%Daily2019-01-22 13:02
https://a2news.com/2019/01/22/ekonomia-shpjeguar-me-hokej/60%Daily2019-01-22 12:56
https://a2news.com/2019/01/22/kapet-gomonia-me-kanabis-ne-grykederdhjen-e-vjoses/60%Daily2019-01-22 12:09
https://a2news.com/2019/01/22/binjaket-e-bashkuar-1-vit-nga-operacioni-qe-i-ndryshoi-jeten/60%Daily2019-01-22 11:50
https://a2news.com/2019/01/22/futbolli-ne-ankth-zhduket-avioni-i-emiliano-sala/60%Daily2019-01-22 11:51
https://a2news.com/2019/01/22/debora-pushton-parisin-mbyllet-kulla-eiffel/60%Daily2019-01-22 13:42
https://a2news.com/2019/01/22/festoni-si-nje-yll-i-muzikes-rock-ne-anijen-vetem-per-te-rritur-foto/60%Daily2019-01-22 11:14
https://a2news.com/2019/01/22/gerta-meta-kursi-i-reformes-zgjedhore-ndryshoi-papritur/60%Daily2019-01-22 10:38
https://a2news.com/2019/01/22/warriors-te-frikshem-harden-nuk-mjafton-per-huston-video/60%Daily2019-01-22 10:36
https://a2news.com/2019/01/22/kupa-rikthen-futbollin-ne-shqiperi/60%Daily2019-01-22 10:30
https://a2news.com/2019/01/22/zyrtare-gega-rinovon-me-partizanin/60%Daily2019-01-22 10:24
https://a2news.com/2019/01/22/shqiptarja-me-e-bukura-e-nju-jorkut/60%Daily2019-01-22 10:24
https://a2news.com/2019/01/22/prela-ne-vetting-ka-probleme-me-pasurine/60%Daily2019-01-22 11:13
https://a2news.com/2019/01/22/protesta-e-opozites-me-20-shkurt-ose-me-heret-sot-merret-vendimi-zyrtar/60%Daily2019-01-22 09:47
https://a2news.com/2019/01/22/ndryshimet-klimatike-rreziku-i-dyte-global/60%Daily2019-01-22 09:46
https://a2news.com/2019/01/22/mashtrimi-me-taksat-ronaldo-perfundon-ne-gjykate/60%Daily2019-01-22 09:48
https://a2news.com/2019/01/22/levizja-surprize-barcelona-transferon-boateng/60%Daily2019-01-22 09:27
https://a2news.com/2019/01/22/franca-shfrytezon-afriken-tensione-mes-romes-e-parisit/60%Daily2019-01-22 09:17
https://a2news.com/2019/01/22/braziliani-qe-riktheu-milanistet-te-futbolli/60%Daily2019-01-22 23:52
https://a2news.com/2019/01/21/oret-e-se-ardhmes-qe-rikthejne-te-shkuaren/60%Daily2019-01-21 22:52
https://a2news.com/2019/01/21/cristiano-humb-penalltine-por-juve-nuk-gabon-3-0-kunder-chievo-verona/60%Daily2019-01-21 22:26
https://a2news.com/2019/01/21/bardhi-protesta-durim-deri-neser-do-te-shpalosim-strategjine/60%Daily2019-01-21 22:10
https://a2news.com/2019/01/21/kryesia-e-re-dhe-e-vjeter-e-pd-perballet-ne-a2/60%Daily2019-01-22 10:08
https://a2news.com/2019/01/21/perse-po-fshihet-komunikata-e-policise/60%Daily2019-01-22 07:35
https://a2news.com/2019/01/21/8-vjet-nga-protesta-e-21-janarit-perkujtohen-viktimat/60%Daily2019-01-21 19:24
https://a2news.com/2019/01/21/milan-mund-genoan-fitore-me-shije-champions/60%Daily2019-01-21 18:14
https://a2news.com/2019/01/21/rama-nuk-jemi-me-te-miret-por-me-te-mire-se-ne-nuk-ka/60%Daily2019-01-21 21:03
https://a2news.com/2019/01/21/blerja-e-pare-e-tiranes-per-janarin-eshte-ne-mbrojtje/60%Daily2019-01-21 16:59
https://a2news.com/2019/01/21/djali-i-schumacher-befason-serish-mposht-vettel-video/60%Daily2019-01-21 16:44
https://a2news.com/2019/01/21/whatsapp-fushate-kunder-fake-news/60%Daily2019-01-21 16:29
https://a2news.com/2019/01/21/dekretohet-edi-rama-si-minister-i-jashtem-78-vota-pro-asnje-kunder-opozita-largohet-nga-salla/60%Daily2019-01-21 17:37
https://a2news.com/2019/01/21/a-ishte-doreheqja-nje-mesazh-per-bashen-salianji-flet-per-a2/60%Daily2019-01-21 16:22
https://a2news.com/2019/01/21/fmn-tensionet-tregtare-godasin-rritjen-ekonomike/60%Daily2019-01-21 15:59
https://a2news.com/2019/01/21/shkaterrohet-laboratori-i-kokaines-ne-spanje-edhe-shqiptare-mes-te-arrestuarve/60%Daily2019-01-21 15:51
https://a2news.com/2019/01/21/shutdown-vijon-demokratet-refuzojne-oferten-e-trump/60%Daily2019-01-21 15:46
https://a2news.com/2019/01/21/paketa-fiskale-ne-fuqi-qeveria-nuk-miraton-aktet-nenligjore/60%Daily2019-01-21 15:29
https://a2news.com/2019/01/21/may-prezanton-sot-ne-parlament-planin-b-per-brexit/60%Daily2019-01-21 15:27
https://a2news.com/2019/01/21/pune-ne-gjermani-lehtesime-e-veshtiresi-me-ligjin-e-ri/60%Daily2019-01-21 16:05
https://a2news.com/2019/01/21/alarmi-nga-bizneset-ndihen-te-pasigurt-kerkojne-me-pak-kredi/60%Daily2019-01-21 15:00
https://a2news.com/2019/01/21/thumane-kashar-anulohet-procedura-fondet-per-arsimin/60%Daily2019-01-21 14:25
https://a2news.com/2019/01/21/klp-sfidon-markun-rikthen-ne-tirane-hajdarmatajn-e-celajn/60%Daily2019-01-21 16:42
https://a2news.com/2019/01/21/ervin-salianji-dorehiqet-si-sekretar-grupi-i-pd/60%Daily2019-01-21 13:44
https://a2news.com/2019/01/21/pasdite-rikthehen-vranesirat-dhe-shiu/60%Daily2019-01-21 13:36
https://a2news.com/2019/01/21/spaho-qeveria-tranzitore-zgjidhje-nuk-pretendojme-pushtetin-me-dhune/60%Daily2019-01-21 13:28
https://a2news.com/2019/01/21/larg-napolit-por-serish-ne-itali-nje-klub-i-madh-mendon-per-hysajn/60%Daily2019-01-21 13:10
https://a2news.com/2019/01/21/zgjidhja-gjeniale-e-luksemburgut-per-trafikun/60%Daily2019-01-21 12:57
https://a2news.com/2019/01/21/gjyqi-me-ballen-denohet-me-gjobe-lulzim-basha/60%Daily2019-01-21 13:47
https://a2news.com/2019/01/21/bashkite-ulin-shpenzimet-per-investime-i-rrisin-per-pagat/60%Daily2019-01-21 11:23
https://a2news.com/2019/01/21/pas-telekom-shqiperi-bullgaret-synojne-ballkanin/60%Daily2019-01-21 11:16
https://a2news.com/2019/01/21/kina-ngadaleson-rritja-me-e-dobet-qe-nga-viti-1990/60%Daily2019-01-21 11:13
https://a2news.com/2019/01/21/bashkite-me-pak-te-ardhura-nga-taksat-e-ndertimeve/60%Daily2019-01-21 11:09
https://a2news.com/2019/01/21/emerohet-drejtuesi-i-ri-i-shcba-se/60%Daily2019-01-21 11:10
https://a2news.com/2019/01/21/viruset-e-gripit-pipero-vaksina-e-keshillueshme-per-te-gjithe/60%Daily2019-01-21 10:52
https://a2news.com/2019/01/21/strukturat-e-reja-ne-pd-dhe-aksioni-per-frymezim/60%Daily2019-01-21 10:41
https://a2news.com/2019/01/21/21-janari-si-e-kujtojne-deshmitaret/60%Daily2019-01-21 10:40
https://a2news.com/2019/01/21/8-vite-nga-21-janari-homazhe-ne-bulevard/60%Daily2019-01-21 10:30
https://a2news.com/2019/01/21/pedagoget-ne-greve-studentet-krijojne-nje-parti-te-re/60%Daily2019-01-21 10:21
https://a2news.com/2019/01/21/presidenti-propozon-ish-kreun-e-shish-per-te-drejtuar-klsh-ne/60%Daily2019-01-21 10:19
https://a2news.com/2019/01/21/milani-pa-higuain-ndaj-genoa-s-juve-me-formacion-te-plote-ndaj-chievo-s/60%Daily2019-01-21 10:04
https://a2news.com/2019/01/21/2-8-miliarde-njerez-shijojne-eklipsin-e-henes/60%Daily2019-01-21 09:52
https://a2news.com/2019/01/21/izraeli-sulmon-pozicione-iraniane-ne-siri/60%Daily2019-01-21 08:56
https://a2news.com/2019/01/21/ps-mbledh-kryesine-rokade-ne-komisionet-parlamentare/60%Daily2019-01-21 09:59
https://a2news.com/2019/01/21/hena-e-pergjakur-fenomeni-i-rralle-i-pare-nga-tirana/60%Daily2019-01-21 07:57
https://a2news.com/2019/01/21/edi-rama-votohet-sot-edhe-si-minister-i-jashtem/60%Daily2019-01-21 07:43
https://a2news.com/2019/01/20/messi-e-nisi-nga-stoli-por-ishte-vendimtar-ndaj-leganes/60%Daily2019-01-20 21:53
https://a2news.com/2019/01/20/napoli-mposht-lazio-n-javier-zanetti-shpeton-nga-acerbi/60%Daily2019-01-20 21:40
https://a2news.com/2019/01/20/protesta-e-dhunshme-ne-athine-25-police-perfundojne-ne-spital/60%Daily2019-01-20 20:39
https://a2news.com/2019/01/20/rita-e-lodhur-nga-ish-te-dashurit-ndryshon-numrin-e-telefonit/60%Daily2019-01-20 20:18
https://a2news.com/2019/01/20/goditja-e-roberto-carlos-ne-hendboll/60%Daily2019-01-20 20:25
https://a2news.com/2019/01/20/yllit-te-manchester-city-t-i-grabisin-shtepine-merr-masa/60%Daily2019-01-20 19:25
https://a2news.com/2019/01/20/i-arrestuan-prinderit-vajza-2-vjec-i-dorezohet-policise-me-duart-e-ngritura/60%Daily2019-01-20 18:39
https://a2news.com/2019/01/20/kryesia-e-pd-emrat-e-rinj-te-kupoles/60%Daily2019-01-20 18:12
https://a2news.com/2019/01/20/droga-e-hasit-roli-i-ronit-te-shijakut-ne-trafik/60%Daily2019-01-20 18:06
https://a2news.com/2019/01/20/thaci-sdo-te-kete-as-shqiperi-te-madhe-dhe-as-kosove-te-madhe/60%Daily2019-01-20 17:57
https://a2news.com/2019/01/20/terroristet-vrasin-8-paqeruajtes-te-okb/60%Daily2019-01-20 17:39
https://a2news.com/2019/01/20/rikthehen-shirat-rriten-temperaturat/60%Daily2019-01-20 17:30
https://a2news.com/2019/01/20/moti-ekstrem-100-grade-celsius-diference-nga-siberia-ne-australi/60%Daily2019-01-20 16:29
https://a2news.com/2019/01/20/nga-peshkaqeni-i-bardhe-te-peshku-i-madh-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-01-20 16:29
https://a2news.com/2019/01/20/princi-serish-ne-rruge-nuk-vendos-as-rripin-e-sigurimit/60%Daily2019-01-20 15:47
https://a2news.com/2019/01/20/skenderbeu-merr-masa-pas-demtimit-te-bregut-vjen-mesfushori-21-vjecar/60%Daily2019-01-20 14:22
https://a2news.com/2019/01/20/greket-nxjerrin-aleksandrin-e-madh-ne-proteste-kunder-maqedonise/60%Daily2019-01-20 14:03
https://a2news.com/2019/01/20/humbje-shok-per-federer-nadal-per-rekord/60%Daily2019-01-20 13:14
https://a2news.com/2019/01/20/guardiola-anglezeve-te-gjithe-spiunojne-njeri-tjetrin-jo-vetem-ne-futboll/60%Daily2019-01-20 12:29
https://a2news.com/2019/01/20/rama-takon-thacin-para-votimit-si-minister-i-jashtem/60%Daily2019-01-20 13:11
https://a2news.com/2019/01/20/salvini-portet-tona-mbeten-te-mbyllur/60%Daily2019-01-20 11:58
https://a2news.com/2019/01/20/me-te-kerkuarit-ne-tirane-publikohen-fotot/60%Daily2019-01-20 11:37
https://a2news.com/2019/01/20/tragjedi-ne-alpe-flaket-perpijne-godinen-ne-fshatin-turistik-video/60%Daily2019-01-20 11:29
https://a2news.com/2019/01/20/1000-vete-jetojne-ne-dy-fusha-futbolli-ishulli-ku-nuk-ka-kriminalitet-dhe-as-polici/60%Daily2019-01-20 11:14
https://a2news.com/2019/01/20/trump-ofron-kompromis-per-murin-me-meksiken/60%Daily2019-01-20 10:45
https://a2news.com/2019/01/20/vidhet-argjendaria-ne-qender-te-lushnjes/60%Daily2019-01-20 10:22
https://a2news.com/2019/01/20/tragjedia-ne-meksike-rritet-numri-i-viktimave/60%Daily2019-01-20 10:17
https://a2news.com/2019/01/20/keshilli-kombetar-i-pd-qeveri-kalimtare/60%Daily2019-01-20 10:00
https://a2news.com/2019/01/19/terroriste-te-veshur-si-police-vrasin-2-murgj/60%Daily2019-01-19 19:45
https://a2news.com/2019/01/19/ruset-zhyten-ne-liqenin-e-ngrire/60%Daily2019-01-19 19:37
https://a2news.com/2019/01/19/eshte-shume-i-gjate-femrat-refuzojne-23-vjecarin/60%Daily2019-01-19 19:07
https://a2news.com/2019/01/19/ish-piloti-i-f1-se-shpejti-baba/60%Daily2019-01-19 18:44
https://a2news.com/2019/01/19/acari-dhe-bora-mberthejne-britanine/60%Daily2019-01-19 18:17
https://a2news.com/2019/01/19/psg-i-pameshirshem-ndaj-guingamp-i-shenon-9-gola/60%Daily2019-01-19 18:01
https://a2news.com/2019/01/19/rivenia-me-dore-70-metra-portieri-i-iranit-per-rekord/60%Daily2019-01-19 17:51
https://a2news.com/2019/01/19/nje-brazilian-dhe-topi-i-arte-i-japin-fitoren-realit-ndaj-sevilla-s/60%Daily2019-01-19 17:38
https://a2news.com/2019/01/19/plagoset-me-arme-zjarri-nje-20-vjecar-ne-tirane/60%Daily2019-01-19 17:07
https://a2news.com/2019/01/19/magjistari-shaqiri-con-liverpool-in-te-fitorja-shkelqen-salah/60%Daily2019-01-19 17:03
https://a2news.com/2019/01/19/not-me-peshkaqenin/60%Daily2019-01-19 17:28
https://a2news.com/2019/01/19/majmuni-pijanec/60%Daily2019-01-19 16:42
https://a2news.com/2019/01/19/aeronautike-xhonatan-islami-sportisti-i-vitit/60%Daily2019-01-19 16:25
https://a2news.com/2019/01/19/nje-thirrje-teatrale-per-te-edukuar-publikun/60%Daily2019-01-19 16:18
https://a2news.com/2019/01/19/letersia-europiane-qe-do-te-vije-ne-shqip/60%Daily2019-01-19 16:14
https://a2news.com/2019/01/19/dorezohen-partizani-dhe-kukesi-ibrahimi-rikthehet-ne-shtepi/60%Daily2019-01-19 16:04
https://a2news.com/2019/01/19/roma-fitore-me-arome-championsi-ndaj-torinos/60%Daily2019-01-19 15:56
https://a2news.com/2019/01/19/keshilli-kombetar-i-pd-shpallen-rezultatet-e-sekretariatit/60%Daily2019-01-19 15:57
https://a2news.com/2019/01/19/akademiket-e-drejtesise-mbeshtesin-protesten-ska-pasur-konsultim/60%Daily2019-01-19 15:33
https://a2news.com/2019/01/19/trump-do-te-takohet-serish-me-kim-jong-un/60%Daily2019-01-19 15:28
https://a2news.com/2019/01/19/jeleket-e-verdhe-serish-ne-rruget-e-frances-5-mije-police-per-sigurine/60%Daily2019-01-19 15:18
https://a2news.com/2019/01/19/mueller-raportimi-i-buzzfeed-per-trump-jo-i-sakte/60%Daily2019-01-19 14:55
https://a2news.com/2019/01/19/australia-open-kualifikohen-novak-xhokovic-dhe-serena-williams/60%Daily2019-01-19 14:39
https://a2news.com/2019/01/19/idrizi-kritik-ndaj-vendimit-te-pd-duhet-alternative-qeverisese/60%Daily2019-01-19 14:46
https://a2news.com/2019/01/19/paloka-nisim-protestat-per-te-rrezuar-qeverine/60%Daily2019-01-19 14:13
https://a2news.com/2019/01/19/nishani-padit-ramen-vellai-im-nuk-eshte-pronar-i-menses-ne-qytetin-studenti/60%Daily2019-01-19 13:52
https://a2news.com/2019/01/19/bastet-lulezojne-online-ja-si-luhet-nga-shqiperia/60%Daily2019-01-19 13:20
https://a2news.com/2019/01/19/rama-prezanton-kampusin-e-ri-ligji-i-arsimit-te-larte-duhet-zbatuar/60%Daily2019-01-19 13:58
https://a2news.com/2019/01/19/cikalleshi-debutim-me-gol-ne-humbjen-ndaj-besiktas/60%Daily2019-01-19 12:04
https://a2news.com/2019/01/19/ndahet-nga-jeta-kompozitori-kozma-lara/60%Daily2019-01-19 11:52
https://a2news.com/2019/01/19/votohet-kryesia-e-pd-del-data-e-mundshme-per-protesten-e-opozites/60%Daily2019-01-19 15:39
https://a2news.com/2019/01/19/basha-hap-keshillin-kombetar-rama-po-shkaterron-vendin-duhet-ndryshim-transformues/60%Daily2019-01-19 10:47
https://a2news.com/2019/01/19/nderohet-jorgjia-truja-muza-e-muzikes-lirike/60%Daily2019-01-19 10:03
https://a2news.com/2019/01/19/meksike-cahet-tubacioni-i-karburantit-mblidhen-per-te-mbushur-bidonet-21-te-vdekur/60%Daily2019-01-19 08:27
https://a2news.com/2019/01/18/bayern-mposht-hoffenheim-presion-dortmund-it/60%Daily2019-01-19 15:13
https://a2news.com/2019/01/18/makina-garash-autobuse-e-tanke-princi-qe-nuk-i-ndahet-timonit-foto/60%Daily2019-01-19 10:57
https://a2news.com/2019/01/18/bosi-i-droges-gruaja-dhe-e-dashura-perballen-ne-gjykate/60%Daily2019-01-18 21:25
https://a2news.com/2019/01/18/edhe-kafshet-kane-probleme-me-floket/60%Daily2019-01-18 21:00
https://a2news.com/2019/01/18/berber-lind-nuk-behesh-mjeshtri-6-vjecar-qe-mahnit-klientet/60%Daily2019-01-18 20:49
https://a2news.com/2019/01/18/digjet-australia-vale-ekstreme-e-te-nxehtit/60%Daily2019-01-18 20:34
https://a2news.com/2019/01/18/qyteti-i-vogel-bullgar-shpallet-kryeqyteti-europian-i-kultures/60%Daily2019-01-18 20:53
https://a2news.com/2019/01/18/vijon-operacioni-vol-vo-4-nje-tjeter-i-arrestuar-ne-shijak/60%Daily2019-01-18 20:28
https://a2news.com/2019/01/18/rama-fajeson-pedagoget-shkoni-ne-mesim/60%Daily2019-01-18 19:34
https://a2news.com/2019/01/18/ne-burgun-e-balilit-eskobari-i-ballkanit-ndan-qeline-me-te-tjeret/60%Daily2019-01-18 19:06
https://a2news.com/2019/01/18/rikthehet-santana-me-supernatural-now/60%Daily2019-01-18 18:09
https://a2news.com/2019/01/18/vucic-i-kunderpergjigjet-veselit-pas-vizites-se-putinit-ne-serbi/60%Daily2019-01-18 18:03
https://a2news.com/2019/01/18/mosrimbursimi-i-tvsh-se-penalizon-sipermarresit-shqiptare/60%Daily2019-01-18 16:44
https://a2news.com/2019/01/18/veseli-rusia-drejt-njohjes-se-kosoves/60%Daily2019-01-18 16:40
https://a2news.com/2019/01/18/jane-dallge-apo-malet-e-shqiperise/60%Daily2019-01-18 16:21
https://a2news.com/2019/01/18/balili-me-25-janar-vendoset-fati-i-dosjes/60%Daily2019-01-18 16:13
https://a2news.com/2019/01/18/rally-dakar-triumf-per-al-attiyah-dhe-toby-price-foto/60%Daily2019-01-18 15:36
https://a2news.com/2019/01/18/pd-publikon-emrat-per-garen-e-brendshme-rikthehet-nishani/60%Daily2019-01-18 19:42
https://a2news.com/2019/01/18/netflix-dhe-amazon-zgjerojne-bazen-e-klienteve/60%Daily2019-01-18 15:21
https://a2news.com/2019/01/18/malko-basha-nuk-krijoi-fryme-bashkimi/60%Daily2019-01-18 14:23
https://a2news.com/2019/01/18/vijon-kumari-i-paligjshem-arrestohen-ne-tirane-elbasan-dhe-vlore/60%Daily2019-01-18 13:51
https://a2news.com/2019/01/18/beogradi-ne-kembe-per-putin-125-mije-vete-ne-shesh/60%Daily2019-01-18 13:32
https://a2news.com/2019/01/18/ruci-nuk-jam-penduar-per-zgjedhjen-e-metes-si-president/60%Daily2019-01-18 13:16
https://a2news.com/2019/01/18/cas-zbarkon-ne-tirane-per-klubet-shqiptare/60%Daily2019-01-18 15:01
https://a2news.com/2019/01/18/pa-para-qytetaret-marrin-kredi-per-shtepi-dhe-konsum/60%Daily2019-01-18 12:50
https://a2news.com/2019/01/18/merkato-e-bomberave-morata-higuain-piatek/60%Daily2019-01-18 11:48
https://a2news.com/2019/01/18/grabiten-3-milion-euro-ne-rinas-prokuroria-shpall-pretencen/60%Daily2019-01-18 11:26
https://a2news.com/2019/01/18/trump-pengon-udhetimin-e-pelosit-kerkon-negociata/60%Daily2019-01-18 10:48
https://a2news.com/2019/01/18/meta-dekreton-ramen-kryeministri-behet-edhe-minister-i-jashtem/60%Daily2019-01-18 19:14
https://a2news.com/2019/01/18/pd-mbledh-te-shtunen-keshillin-kombetar/60%Daily2019-01-18 09:57
https://a2news.com/2019/01/18/turneu-ne-turqi-shqiperia-u17-e-mbyll-me-fitore/60%Daily2019-01-18 09:38
https://a2news.com/2019/01/18/dekani-i-drejtesise-ti-kthehemi-mesimit/60%Daily2019-01-18 09:22
https://a2news.com/2019/01/18/korce-vritet-30-vjecari-me-plumb-ne-koke-pas-sherrit-ne-lokal/60%Daily2019-01-18 09:12
https://a2news.com/2019/01/17/romeo-bretku-me-i-vetmuar-ne-bote-ka-nje-takim-me-zhuljeten-me-14-shkurt/60%Daily2019-01-17 21:47
https://a2news.com/2019/01/17/cuci-presidenti-te-mos-beje-politike/60%Daily2019-01-17 21:05
https://a2news.com/2019/01/17/hahn-i-shqetesuar-per-numrin-e-larte-te-azilanteve-shqiptare-ne-be/60%Daily2019-01-17 20:40
https://a2news.com/2019/01/17/hahn-ne-tirane-te-gjitha-palet-te-behen-bashke-per-integrimin/60%Daily2019-01-17 20:43
https://a2news.com/2019/01/17/boden-e-quanin-kryetar-kooperative-sot-e-emerojne-si-perfaqesuesin-e-tyre/60%Daily2019-01-17 20:19
https://a2news.com/2019/01/17/nese-dekreton-ramen-minister-te-jashtem-meta-shkel-kushtetuten/60%Daily2019-01-17 19:57
https://a2news.com/2019/01/17/grima-del-nga-burgu-lihet-ne-arrest-shtepie/60%Daily2019-01-17 19:28
https://a2news.com/2019/01/17/princi-philipp-perplaset-me-range-rover-foto/60%Daily2019-01-17 18:28
https://a2news.com/2019/01/17/vajza-qe-fitoi-sfiden-me-te-re-ne-internet/60%Daily2019-01-17 18:15
https://a2news.com/2019/01/17/salianji-balili-ka-marreveshje-me-ramen-rast-i-ngjashem-me-habilajt/60%Daily2019-01-17 17:31
https://a2news.com/2019/01/17/peza-presidenti-sillet-si-lider-i-opozites/60%Daily2019-01-17 17:17
https://a2news.com/2019/01/17/haradinaj-per-viziten-e-putin-serbia-ne-bashkimin-sovjetik/60%Daily2019-01-17 17:00
https://a2news.com/2019/01/17/hrw-per-kosoven-gazetaret-perballen-me-kercenime/60%Daily2019-01-17 16:47
https://a2news.com/2019/01/17/putin-be-eshte-ndermjetesues-per-dialogun-kosove-serbi-por-nuk-ka-bere-asgje/60%Daily2019-01-17 16:20
https://a2news.com/2019/01/17/fasonet-85-milione-euro-me-pak-jo-me-vende-te-reja-pune/60%Daily2019-01-17 16:00
https://a2news.com/2019/01/17/cfare-turpi-penallti-nga-hici/60%Daily2019-01-19 15:08
https://a2news.com/2019/01/17/euro-godet-eksportet-situata-ekonomike-e-perkeqesuar/60%Daily2019-01-17 15:41
https://a2news.com/2019/01/17/prag-epidemie-mjekja-duhet-bere-kujdes-me-femijet/60%Daily2019-01-17 15:40
https://a2news.com/2019/01/17/gjendet-trupi-i-murosur-i-nje-personi-ne-milano-dyshohet-shqiptar/60%Daily2019-01-17 15:08
https://a2news.com/2019/01/17/rritet-ndjeshem-importi-i-automjeteve-32-milione-euro-me-shume/60%Daily2019-01-17 14:41
https://a2news.com/2019/01/17/shitja-e-telekom-albania-punonjesit-kerkojne-garanci/60%Daily2019-01-17 14:22
https://a2news.com/2019/01/17/gjykata-jep-masen-e-sigurise-per-kelmend-balilin/60%Daily2019-01-17 13:57
https://a2news.com/2019/01/17/pas-luanit-me-sy-te-nxire-arinjte-ne-shkoder-ne-kushte-te-mjerueshme/60%Daily2019-01-17 14:03
https://a2news.com/2019/01/17/ministrat-e-rinj-betohen-ne-presidence/60%Daily2019-01-17 13:36
https://a2news.com/2019/01/17/baci-vepra-e-fundit-e-kadarese-laborator-i-marredhenieve-midis-intelektualit-dhe-sunduesit/60%Daily2019-01-17 13:37
https://a2news.com/2019/01/17/sokol-cikalleshi-transferohet-te-akhisar/60%Daily2019-01-17 13:15
https://a2news.com/2019/01/17/planifikoi-te-sulmonte-shtepine-e-bardhe-me-rakete-anti-tank-arrestohet-terroristi/60%Daily2019-01-17 13:12
https://a2news.com/2019/01/17/dashamir-shehi-opozita-duhet-te-luftoje-ne-rruge-dhe-ne-parlament/60%Daily2019-01-17 14:09
https://a2news.com/2019/01/17/732-keshtjella-ne-turqi-ne-meshire-te-fatit/60%Daily2019-01-17 12:06
https://a2news.com/2019/01/17/putin-arrin-ne-serbi-perendimi-po-destabilizon-ballkanin/60%Daily2019-01-17 11:44
https://a2news.com/2019/01/17/vrau-gjyqtaren-hafizi-burgim-te-perjetshem-per-fadil-kasemin/60%Daily2019-01-17 13:03
https://a2news.com/2019/01/17/debora-dhe-akulli-mbulojne-britanine/60%Daily2019-01-17 11:44
https://a2news.com/2019/01/17/aluizni-kthimi-i-ligjit-te-kadastres-penalizon-cdo-shqiptar/60%Daily2019-01-17 11:15
https://a2news.com/2019/01/17/pjerin-ndreu-polemikat-per-balilin-nje-fortune-ne-nje-gote/60%Daily2019-01-17 11:45
https://a2news.com/2019/01/17/negociatat-blok-holanda-ne-pritje-te-raportit-te-ke/60%Daily2019-01-17 10:36
https://a2news.com/2019/01/17/shperthim-i-fuqishem-ne-universitetin-e-lionit-ne-france/60%Daily2019-01-17 10:29
https://a2news.com/2019/01/17/tsipras-fiton-votebesimin-drite-jeshile-per-emrin/60%Daily2019-01-17 09:35
https://a2news.com/2019/01/17/mashtruan-me-taksat-arrestohen-13-persona/60%Daily2019-01-17 09:27
https://a2news.com/2019/01/17/ministrat-e-rinj-betohen-sot-ne-presidence/60%Daily2019-01-17 09:19
https://a2news.com/2019/01/17/me-1-euro-pronar-shtepie-oferta-vjen-nga-italia/60%Daily2019-01-17 08:58
https://a2news.com/2019/01/17/ajo-veze-eshte-raciste-ferrero-kerkon-ndjese-per-surprizen-qe-i-ngjason-trump/60%Daily2019-01-17 08:57
https://a2news.com/2019/01/17/shperthehet-bankomati-ne-vore-50-metra-nga-komisariati/60%Daily2019-01-17 09:08
https://a2news.com/2019/01/16/zhgenjen-reali-atletico-jashte-kupes/60%Daily2019-01-17 10:59
https://a2news.com/2019/01/16/rritja-ekonomike-4-a-jane-te-lumtur-shqiptaret/60%Daily2019-01-16 21:48
https://a2news.com/2019/01/16/australian-open-te-medhenjte-bejne-detyren/60%Daily2019-01-16 20:32
https://a2news.com/2019/01/16/isis-atentat-ne-siri-vriten-pjesetare-te-sherbimit-amerikan/60%Daily2019-01-16 20:19
https://a2news.com/2019/01/16/shqiperia-ne-prag-te-epidemise-se-gripit/60%Daily2019-01-16 20:16
https://a2news.com/2019/01/16/nata-e-pare-ne-qeli-balilin-e-vizitojne-familjaret/60%Daily2019-01-16 19:50
https://a2news.com/2019/01/16/trofeu-i-pare-per-ronaldon-te-juve-dorezohet-milan/60%Daily2019-01-16 19:38
https://a2news.com/2019/01/16/theresa-may-i-mbijeton-votimit-ne-parlament/60%Daily2019-01-16 19:29
https://a2news.com/2019/01/16/basha-opozita-do-te-udheheqe-revolten-kunder-edi-rames/60%Daily2019-01-16 18:44
https://a2news.com/2019/01/16/demtohet-mavraj-nuk-dihet-sa-do-te-mungoje/60%Daily2019-01-16 18:36
https://a2news.com/2019/01/16/balili-pikepyetjet-e-dorezimit-ne-polici/60%Daily2019-01-16 21:34
https://a2news.com/2019/01/16/gega-partizani-ne-dy-fronte-prioritet-edhe-kupes/60%Daily2019-01-16 20:27
https://a2news.com/2019/01/16/seanca-e-jashtezakonshme-ne-foto/60%Daily2019-01-16 16:53
https://a2news.com/2019/01/16/video-te-politikaneve-ne-santa-quaranta-hoxha-balilet-nuk-i-publikojne/60%Daily2019-01-16 16:57
https://a2news.com/2019/01/16/balla-cakaj-minister-sapo-te-zgjidhet-ngerci-nga-kushtetuesja/60%Daily2019-01-16 16:41
https://a2news.com/2019/01/16/votohen-ministrat-e-rinj-opozita-nis-protestat/60%Daily2019-01-16 21:57
https://a2news.com/2019/01/16/artan-hoxha-balili-u-fsheh-mes-tiranes-ne-nje-banese-me-qira/60%Daily2019-01-16 15:59
https://a2news.com/2019/01/16/artan-hoxha-rrefen-si-arriti-te-intervistoje-balilin/60%Daily2019-01-16 16:56
https://a2news.com/2019/01/16/sejko-politika-monetare-e-bqe-nuk-ka-efekte-negative-ne-vend/60%Daily2019-01-16 15:52
https://a2news.com/2019/01/16/higuain-nxjerrin-inatin-ndaj-gatusso-s/60%Daily2019-01-19 12:13
https://a2news.com/2019/01/16/korruptoi-ish-presidentin-el-chapo-bleu-lirine/60%Daily2019-01-16 14:35
https://a2news.com/2019/01/16/dorezimi-i-eskobarit-shqiptar-domethenia-e-nje-negociate/60%Daily2019-01-16 13:52
https://a2news.com/2019/01/16/gjata-meta-nuk-mund-ta-dekretoje-ramen-minister-antikushtetuese/60%Daily2019-01-16 13:34
https://a2news.com/2019/01/16/nebo-ekspozita-qe-shetit-artin-pertej-galerive/60%Daily2019-01-16 13:26
https://a2news.com/2019/01/16/telekom-albania-blihet-per-50-milione-dollare-nga-bullgaret/60%Daily2019-01-16 12:25
https://a2news.com/2019/01/16/si-u-komentua-dorezimi-i-balilit-nga-mediat-greke/60%Daily2019-01-16 12:27
https://a2news.com/2019/01/16/sulmi-terrorist-ne-hotel-publikohen-pamjet/60%Daily2019-01-16 12:01
https://a2news.com/2019/01/16/kristo-protesta-ishte-aq-e-bukur-sa-te-gjithe-u-turren-ta-kapnin/60%Daily2019-01-16 11:56
https://a2news.com/2019/01/16/rita-ora-ne-shtrat-me-kate-moss-foto/60%Daily2019-01-16 12:07
https://a2news.com/2019/01/16/shtyhen-me-3-muaj-hetimet-per-ish-ministrin-tahiri/60%Daily2019-01-16 11:24
https://a2news.com/2019/01/16/bujqesia-sektori-qe-jep-shume-e-merr-pak/60%Daily2019-01-16 14:41
https://a2news.com/2019/01/16/barcelona-dhe-milani-pas-messit-te-kosoves/60%Daily2019-01-16 11:12
https://a2news.com/2019/01/16/gjuha-shqipe-ende-jo-e-barabarte-me-maqedonishten/60%Daily2019-01-16 11:51
https://a2news.com/2019/01/16/rrezimi-i-ujdise-per-brexit-may-perballet-me-votebesim/60%Daily2019-01-16 10:38
https://a2news.com/2019/01/16/superkupa-juventus-dhe-milan-kerkojne-te-teten/60%Daily2019-01-16 10:07
https://a2news.com/2019/01/16/parlamenti-mblidhet-sot-ne-seance-te-jashtezakonshme/60%Daily2019-01-16 09:21
https://a2news.com/2019/01/16/noka-vetedorezim-qesharak-balili-u-sigurua-qe-pronat-e-tij-nuk-do-te-preken/60%Daily2019-01-16 10:46
https://a2news.com/2019/01/16/cfare-ndodh-me-pronat-e-balilit/60%Daily2019-01-16 09:25
https://a2news.com/2019/01/16/ceshtja-balili-shorti-cakton-gjyqtaren-paraprake/60%Daily2019-01-16 08:53
https://a2news.com/2019/01/15/ne-gjurmet-e-te-atit-djali-i-schumacher-shume-prane-ferrarit/60%Daily2019-01-15 21:56
https://a2news.com/2019/01/15/moti-i-keq-ne-angli-ngrin-edhe-futbolli/60%Daily2019-01-15 21:39
https://a2news.com/2019/01/15/mediu-cfare-fshihet-pas-dorezimit-te-balilit/60%Daily2019-01-16 00:18
https://a2news.com/2019/01/15/mediu-rama-kumbar-i-idese-se-ndryshimit-te-territoreve-ne-kosove/60%Daily2019-01-15 21:06
https://a2news.com/2019/01/15/mediu-kjo-eshte-qeveri-drejtoresh/60%Daily2019-01-15 21:06
https://a2news.com/2019/01/15/deputetet-britanike-refuzojne-marreveshjen-e-brexit/60%Daily2019-01-15 20:13
https://a2news.com/2019/01/15/ngujim-dhe-mesim-ne-universitete/60%Daily2019-01-15 20:14
https://a2news.com/2019/01/15/balili-basha-e-kemi-pare-kete-film-me-tahirin/60%Daily2019-01-15 19:06
https://a2news.com/2019/01/15/balili-reagojne-soreca-dhe-osbe/60%Daily2019-01-15 19:00
https://a2news.com/2019/01/15/nga-afrika-ne-kolumbi-laci-ne-kerkim-te-bomberit/60%Daily2019-01-15 18:27
https://a2news.com/2019/01/15/temperatura-45c-ankohen-siberianet-eshte-shume-ngrohte/60%Daily2019-01-15 17:59
https://a2news.com/2019/01/15/collaku-balili-ka-bere-marreveshje-jo-me-qeverine-shqiptare/60%Daily2019-01-15 17:40
https://a2news.com/2019/01/15/collaku-dea-ne-operacion-presioni-dorezoi-balilin/60%Daily2019-01-15 17:35
https://a2news.com/2019/01/15/premci-balilit-iu-plotesuan-te-gjitha-kerkesat-shteti-kapitulloi/60%Daily2019-01-15 17:35
https://a2news.com/2019/01/15/rama-reagon-serish-per-balilin-avazi-opozitar-vazhdon-prej-5-vitesh/60%Daily2019-01-15 16:13
https://a2news.com/2019/01/15/balili-ne-pranga-ambasada-e-shba-kush-e-ka-radhen/60%Daily2019-01-15 16:03
https://a2news.com/2019/01/15/barriera-e-kosoves-me-serbine-a-po-perfitojme/60%Daily2019-01-15 15:52
https://a2news.com/2019/01/15/ndarja-e-kosoves-haradinaj-kercenon-me-burg/60%Daily2019-01-15 15:48
https://a2news.com/2019/01/15/meta-kthen-tjeter-ligj-ne-kuvend/60%Daily2019-01-15 14:59
https://a2news.com/2019/01/15/shtepia-e-bardhe-kthehet-ne-fast-food-punonjesit-pa-paga/60%Daily2019-01-15 14:49
https://a2news.com/2019/01/15/arta-dade-ne-ps-nuk-ka-gare-reale-ka-grupin-parlamentar-me-te-dobet-nder-vite/60%Daily2019-01-15 14:49
https://a2news.com/2019/01/15/oshee-redukton-humbjet-fitimi-rritet-ne-4-mld-leke/60%Daily2019-01-15 14:40
https://a2news.com/2019/01/15/zyrtare-sadiku-largohet-nga-la-liga/60%Daily2019-01-15 14:36
https://a2news.com/2019/01/15/zyrtare-cikalleshi-kthehet-ne-klubin-qe-i-zoteron-kartonin/60%Daily2019-01-15 14:38
https://a2news.com/2019/01/15/kosova-me-zyre-doganore-ne-portin-e-durresit/60%Daily2019-01-15 14:30
https://a2news.com/2019/01/15/u17-shqiperia-mundet-edhe-nga-turqia/60%Daily2019-01-15 14:03
https://a2news.com/2019/01/15/bushati-e-drejte-e-rames-per-ndryshimin-e-drejtimit-te-mepj/60%Daily2019-01-15 13:48
https://a2news.com/2019/01/15/si-perfundoi-ne-pranga-klement-balili/60%Daily2019-01-15 14:14
https://a2news.com/2019/01/15/dietat-e-janarit-sa-funksionojne-ato/60%Daily2019-01-15 13:01
https://a2news.com/2019/01/15/kociu-ne-administrate-ka-vende-te-lira-aplikoni/60%Daily2019-01-15 14:16
https://a2news.com/2019/01/15/paloka-rama-bllokon-hetimet-per-tahirin-parlamenti-ka-dale-jashte-funksionit/60%Daily2019-01-15 12:34
https://a2news.com/2019/01/15/vrasja-e-3-fishte-ne-tirane-flasin-fqinjet-ishin-familje-e-mire/60%Daily2019-01-15 12:27
https://a2news.com/2019/01/15/paralizohet-trafiku-ajror-ne-gjermani-greva-ne-aeroporte/60%Daily2019-01-15 12:10
https://a2news.com/2019/01/15/lekundet-ekonomia-gjermane-frike-per-recesion/60%Daily2019-01-15 11:49
https://a2news.com/2019/01/15/arrestimi-i-balilit-komentohet-nga-presidenti-meta/60%Daily2019-01-15 14:13
https://a2news.com/2019/01/15/partizani-perforcohet-me-mbrojtesin-e-kosoves/60%Daily2019-01-15 11:33
https://a2news.com/2019/01/15/makinat-elektrike-300-miliarde-dollare-investim-nga-prodhuesit/60%Daily2019-01-16 11:12
https://a2news.com/2019/01/15/arrestimi-i-balilit-reagon-rama/60%Daily2019-01-15 14:13
https://a2news.com/2019/01/15/i-shumekerkuari-klement-balili-prapa-hekurave/60%Daily2019-01-15 14:12
https://a2news.com/2019/01/15/ministrat-e-rinj-mbledhin-ne-seance-te-jashtezakonshme-parlamentin/60%Daily2019-01-15 10:34
https://a2news.com/2019/01/15/shqiperi-kosove-tregtia-ne-nivele-anemike/60%Daily2019-01-15 10:28
https://a2news.com/2019/01/15/hapet-sot-zyra-e-deges-se-kosoves-ne-portin-e-durresit/60%Daily2019-01-15 10:26
https://a2news.com/2019/01/15/blerja-e-trete-kukesi-afron-lojtarin-e-shpresave/60%Daily2019-01-15 10:24
https://a2news.com/2019/01/15/britania-vendos-sot-per-marreveshjen-e-brexit/60%Daily2019-01-15 10:21
https://a2news.com/2019/01/15/moti-i-ftohte-dhe-debora-pushtojne-europen-ne-fundjave/60%Daily2019-01-15 10:11
https://a2news.com/2019/01/15/ngricat-ne-rruge-situata-problematike-ne-disa-akse/60%Daily2019-01-15 10:02
https://a2news.com/2019/01/15/trump-nuk-kam-punuar-kurre-per-rusine/60%Daily2019-01-15 09:56
https://a2news.com/2019/01/15/qori-bojkoti-vazhdon-studentet-nuk-kane-asgje-per-te-humbur/60%Daily2019-01-15 10:10
https://a2news.com/2019/01/15/rrahmani-e-thote-hapur-u-largova-nga-shqiperia-se-nuk-me-moren-ne-europian/60%Daily2019-01-15 09:31
https://a2news.com/2019/01/15/shkundet-ne-mesnate-italia-e-veriut-deme-te-lehta/60%Daily2019-01-15 08:37
https://a2news.com/2019/01/15/polonia-e-shokuar-kryebashkiaku-i-dancigut-vritet-perballe-mijera-personave-ne-shesh/60%Daily2019-01-15 08:11
https://a2news.com/2019/01/14/manchester-city-ruan-hapin-e-liverpool/60%Daily2019-01-14 21:57
https://a2news.com/2019/01/14/gjuha-shqipe-behet-zyrtare-ne-maqedoni/60%Daily2019-01-14 20:51
https://a2news.com/2019/01/14/majmuni-akrobat-dhuron-shfaqje-per-vizitoret/60%Daily2019-01-14 20:22
https://a2news.com/2019/01/14/ne-pritje-per-foton-perfekte/60%Daily2019-01-14 20:13
https://a2news.com/2019/01/14/atentat-ne-vlore-ne-gjendje-te-rende-nje-person/60%Daily2019-01-14 19:40
https://a2news.com/2019/01/14/prokurori-i-gjirokastres-shoqerohet-ne-polici-paditet-per-mitmarrje/60%Daily2019-01-14 18:51
https://a2news.com/2019/01/14/studentet-perplasin-deputetin-e-ps-me-analistin-ne-debat/60%Daily2019-01-14 18:22
https://a2news.com/2019/01/14/dhjetera-studente-smund-te-bllokojne-mesimin-mes-tyre-edhe-militante/60%Daily2019-01-14 18:44
https://a2news.com/2019/01/14/kombetarja-u17-humbet-2-0-me-angline/60%Daily2019-01-14 21:37
https://a2news.com/2019/01/14/bukuri-dhe-veshtiresi-mes-debores-ne-pogradec/60%Daily2019-01-14 17:01
https://a2news.com/2019/01/14/be-ofron-siguri-te-reja-per-kufirin-irlandez/60%Daily2019-01-14 17:00
https://a2news.com/2019/01/14/traversa-i-mohon-golin-e-karrieres-ergys-kaces/60%Daily2019-01-14 16:44
https://a2news.com/2019/01/14/spektakolar-por-pak-i-dhimbshem-numri-i-akrobacise-qe-i-la-te-gjithe-gojehapur/60%Daily2019-01-14 16:46
https://a2news.com/2019/01/14/lushnje-55-vjecari-dhunon-babane-policia-shmang-pershkallezimin/60%Daily2019-01-14 16:06
https://a2news.com/2019/01/14/rritja-ekonomike-eksperti-shpjegon-pesimizmin-e-bb-dhe-fmn/60%Daily2019-01-14 16:00
https://a2news.com/2019/01/14/shkoder-bora-shemb-palestren-e-shkolles/60%Daily2019-01-14 15:59
https://a2news.com/2019/01/14/be-e-osbe-opozita-ne-kuvend/60%Daily2019-01-14 15:57
https://a2news.com/2019/01/14/balla-me-leket-e-bashes-do-te-ndertojme-cerdhe/60%Daily2019-01-14 15:34
https://a2news.com/2019/01/14/momentet-me-te-bukura-nga-dakar-2019/60%Daily2019-01-14 15:08
https://a2news.com/2019/01/14/may-brexit-mund-te-mos-ndodhe-me-refuzimin-e-ujdise/60%Daily2019-01-14 14:40
https://a2news.com/2019/01/14/te-braktisura-nga-prinderit-2-vogelushe-ne-meshire-te-fatit/60%Daily2019-01-14 14:26
https://a2news.com/2019/01/14/nis-marrja-ne-pyetje-e-ish-anetareve-te-uck/60%Daily2019-01-14 14:14
https://a2news.com/2019/01/14/studentet-ne-ngujim-te-tjeret-duan-mesim/60%Daily2019-01-14 14:09
https://a2news.com/2019/01/14/milo-rama-minister-zgjedhja-e-duhur-perditshmerine-mund-ta-mbuloje-cakaj/60%Daily2019-01-15 11:56
https://a2news.com/2019/01/14/basha-takon-ambasadoret-soreca-opozita-i-perket-parlamentit/60%Daily2019-01-14 12:46
https://a2news.com/2019/01/14/nuk-eshte-e-lehte-te-punosh-per-meghan-markle-dorezohet-edhe-truproja/60%Daily2019-01-14 12:02
https://a2news.com/2019/01/14/i-ftohti-i-merr-jeten-3-personave/60%Daily2019-01-14 11:43
https://a2news.com/2019/01/14/rama-edhe-minister-i-jashtem-sulm-metes-per-bushatin/60%Daily2019-01-14 14:48
https://a2news.com/2019/01/14/avioni-ushtarak-gabon-aeroport-dhe-perplaset-me-pallatet-15-te-vdekur/60%Daily2019-01-14 11:02
https://a2news.com/2019/01/14/biznesi-i-shqetesuar-per-situaten-politike/60%Daily2019-01-14 11:02
https://a2news.com/2019/01/14/rriten-kerkesat-e-shqiptareve-per-mallra-nga-kina-dhe-turqia/60%Daily2019-01-14 10:49
https://a2news.com/2019/01/14/ahmetaj-kosto-e-studenteve-te-ekselences-201-milione-leke-ata-qe-kane-paguar-do-te-rimbursohen/60%Daily2019-01-14 10:41
https://a2news.com/2019/01/14/dalin-dy-mundesite-per-ministrin-e-jashtem/60%Daily2019-01-14 11:39
https://a2news.com/2019/01/14/trump-do-ta-shkretoj-turqine-ekonomikisht-nese-sulmon-kurdet/60%Daily2019-01-14 14:35
https://a2news.com/2019/01/14/eksportet-kineze-ne-renie-e-ardhmja-e-zymte/60%Daily2019-01-14 10:01
https://a2news.com/2019/01/14/may-perpjekjet-e-fundit-per-te-miratuar-brexit/60%Daily2019-01-14 09:54
https://a2news.com/2019/01/14/shiu-dhe-bora-vazhdojne-deri-ne-mbremje-neser-temperaturat-ulen-me-4-5c/60%Daily2019-01-14 09:41
https://a2news.com/2019/01/14/tsipras-pa-shumice-parlamentare-kerkon-votebesim/60%Daily2019-01-14 09:42
https://a2news.com/2019/01/14/rama-meta-vijon-perplasja-per-ministrin-e-jashtem/60%Daily2019-01-14 09:31
https://a2news.com/2019/01/14/shkoder-humb-jeten-roja-i-drejtorise-rajonale-te-punesimit/60%Daily2019-01-14 09:34
https://a2news.com/2019/01/14/greqi-jep-doreheqjet-ministri-i-mbrojtjes-ishte-kunder-marreveshjes-me-shkupin/60%Daily2019-01-14 09:02
https://a2news.com/2019/01/14/tronditet-tirana-3-te-vdekur-dhendri-vret-vjehrrin-dhe-vjehrren-me-pas-veten/60%Daily2019-01-14 14:44
https://a2news.com/2019/01/13/napoli-fitore-me-polemika-ne-cerekfinale-kunder-milanit/60%Daily2019-01-13 21:54
https://a2news.com/2019/01/13/real-rikthehet-ne-champions-por-barcelona-mbetet-10-pike-larg/60%Daily2019-01-13 21:47
https://a2news.com/2019/01/13/nje-rekord-fantastik-per-messin-por-mbetet-pas-ronaldos/60%Daily2019-01-13 20:55
https://a2news.com/2019/01/13/nuk-ka-pune-mbyllet-restoranti-per-nudistet-ne-paris/60%Daily2019-01-13 20:41
https://a2news.com/2019/01/13/nje-gote-nga-fundi-i-detit-vera-qe-ruhet-ne-thellesite-e-mesdheut/60%Daily2019-01-13 20:27
https://a2news.com/2019/01/13/nga-shkodra-ne-shtepine-e-bardhe-bora-dominon-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-01-13 19:45
https://a2news.com/2019/01/13/dopio-suarez-dhe-messi-barcelona-ruan-distancat-me-atleticon/60%Daily2019-01-13 19:23
https://a2news.com/2019/01/13/interi-nuk-lodhet-me-beneventon-gjen-strakoshen-ne-cerekfinale/60%Daily2019-01-13 19:13
https://a2news.com/2019/01/13/soslkjaer-kalon-testin-e-pare-te-vertete/60%Daily2019-01-13 18:53
https://a2news.com/2019/01/13/mbreterit-e-kokaines-nje-model-shqiptar-biznesi-per-tu-pasur-zili/60%Daily2019-01-13 18:24
https://a2news.com/2019/01/13/dy-futbolliste-te-partizanit-kerkohen-ne-serie-a/60%Daily2019-01-13 17:49
https://a2news.com/2019/01/13/pd-shteti-nuk-po-ndihmon-banoret-e-dibres/60%Daily2019-01-13 17:44
https://a2news.com/2019/01/13/studentet-ne-ngujim-nuk-terhiqemi-nga-kerkesat/60%Daily2019-01-13 17:32
https://a2news.com/2019/01/13/forca-e-ligjit-lleshaj-puna-vijon-se-shpejti-rezultatet/60%Daily2019-01-13 22:18
https://a2news.com/2019/01/13/organizonin-lojera-fati-dhe-turne-pokeri-dy-ne-pranga/60%Daily2019-01-13 16:05
https://a2news.com/2019/01/13/juve-nuk-ndalet-as-pas-13-vjet-beteja-duam-kampionatin-e-2006-es/60%Daily2019-01-13 14:56
https://a2news.com/2019/01/13/rama-nga-neser-dy-perfaqesues-te-ministrive-ne-universitetet-per-te-ndihmuar-studentet/60%Daily2019-01-13 14:49
https://a2news.com/2019/01/13/nga-futbolli-te-hokej-transformimi-i-stadiumit-te-kelnit-galeri/60%Daily2019-01-13 14:22
https://a2news.com/2019/01/13/shenon-griezmann-me-penallti-oblak-bllokon-bardhin-atletico-i-dyti-ne-la-liga/60%Daily2019-01-13 13:44
https://a2news.com/2019/01/13/greqi-te-burgosur-shqiptare-rrahin-nje-bashkekombes-homoseksual-e-dergojne-ne-spital/60%Daily2019-01-13 12:34
https://a2news.com/2019/01/13/bindi-ne-miqesore-asani-firmos-me-skenderbeun/60%Daily2019-01-13 11:50
https://a2news.com/2019/01/13/helikopteri-couguar-evakuon-8-mesues-dhe-banore-te-tjere-ne-theth/60%Daily2019-01-13 17:39
https://a2news.com/2019/01/13/ferr-per-pasagjeret-e-gjigandit-te-detit-500-te-infektuar-nga-virusi/60%Daily2019-01-13 10:58
https://a2news.com/2019/01/13/pas-100-vjetesh-del-nga-rera-u-boot-nderi-i-ushtrise-gjermane/60%Daily2019-01-13 09:35
https://a2news.com/2019/01/13/nata-e-maskave-lidhin-dhe-grabisin-biznesmenin-ne-durres-marrin-me-force-automjetin-ne-fushe-kruje/60%Daily2019-01-13 08:49
https://a2news.com/2019/01/13/patrullonte-kufirin-detar-nderron-jete-punonjesi-i-policise-kufitare/60%Daily2019-01-13 07:50
https://a2news.com/2019/01/12/ronaldo-e-dybala-e-nisin-nga-stoli-por-bologna-nuk-eshte-problem-per-juven/60%Daily2019-01-12 21:40
https://a2news.com/2019/01/12/nje-sfidant-meksikan-per-trump/60%Daily2019-01-12 21:25
https://a2news.com/2019/01/12/javen-e-ardhshme-rikthehet-shiu-dhe-bora/60%Daily2019-01-12 20:25
https://a2news.com/2019/01/12/mrekulli-nga-willian-chelsea-shkeputet-para-sfides-vendimtare-me-arsenal/60%Daily2019-01-12 20:08
https://a2news.com/2019/01/12/hyn-cutrone-dhe-milani-prek-cerekfinalet-e-kupes/60%Daily2019-01-12 19:56
https://a2news.com/2019/01/12/ylli-shqiptar-i-muzikes-boterore-tregon-sakrificat-e-prinderve-emigrante/60%Daily2019-01-12 19:04
https://a2news.com/2019/01/12/grezda-duhet-te-vertetoje-se-mund-te-luaje-per-rangers/60%Daily2019-01-12 18:06
https://a2news.com/2019/01/12/shkoi-per-master-ne-britani-shqiptari-perfundon-ne-burg-per-kultivim-kanabisi/60%Daily2019-01-13 12:23
https://a2news.com/2019/01/12/salah-snajperi-mengjarash-liverpool-rikthehet-te-fitorja/60%Daily2019-01-12 17:05
https://a2news.com/2019/01/12/miqesorja-e-trete-kukesi-gjen-rivalin-kazak/60%Daily2019-01-13 13:58
https://a2news.com/2019/01/12/tirana-ne-alarm-mposhtet-edhe-nga-laci/60%Daily2019-01-12 20:32
https://a2news.com/2019/01/12/uefa-prezanton-skuadren-e-vitit-dominon-reali/60%Daily2019-01-12 14:01
https://a2news.com/2019/01/12/fabregas-firmos-me-skuadren-e-re/60%Daily2019-01-12 13:55
https://a2news.com/2019/01/12/konventa-e-lsi-kryemadhi-se-tradhtojme-shqiperine/60%Daily2019-01-12 15:16
https://a2news.com/2019/01/12/meta-firmos-dekretin-i-jep-graden-gjeneral-brigade-kolonelit/60%Daily2019-01-12 13:23
https://a2news.com/2019/01/12/trump-punoi-fshehura-per-rusine-shtepia-e-bardhe-pretendime-absurde/60%Daily2019-01-12 15:07
https://a2news.com/2019/01/12/xhacka-kontroll-kompanive-te-pastrimit-te-rrugeve-nga-bora/60%Daily2019-01-12 12:57
https://a2news.com/2019/01/12/lufta-meta-rama-ne-diten-e-trete-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2019-01-12 12:53
https://a2news.com/2019/01/12/basha-ta-ndalet-dhuna-ndaj-studenteve-ta-hetoje-prokuroria/60%Daily2019-01-12 13:24
https://a2news.com/2019/01/12/bolt-le-pas-dore-futbollin-pushime-ne-meksike/60%Daily2019-01-12 11:54
https://a2news.com/2019/01/12/britani-lideri-i-opozites-zgjedhje-te-parakohshme-sa-me-pare/60%Daily2019-01-12 11:43
https://a2news.com/2019/01/12/partizani-antalyaspor-te-kuqte-barazojne-serish/60%Daily2019-01-12 11:36
https://a2news.com/2019/01/12/kombetarja-shqiptare-ne-alarm-grezda-me-paterica/60%Daily2019-01-12 11:29
https://a2news.com/2019/01/12/meta-ministria-e-jashtme-nuk-eshte-autoshkolle/60%Daily2019-01-12 11:05
https://a2news.com/2019/01/12/mbyllja-e-qeverise-ne-shba-me-e-gjata-ne-histori/60%Daily2019-01-12 10:57
https://a2news.com/2019/01/12/ndryshimet-kushtetuese-per-emrin-nderkombetaret-pergezojne-maqedonine/60%Daily2019-01-12 10:52
https://a2news.com/2019/01/12/kembimi-valutor-leku-dobesohet-ndaj-valutave/60%Daily2019-01-12 10:45
https://a2news.com/2019/01/12/nuk-mbyllen-pikat-e-basteve-procedohen-dy-persona/60%Daily2019-01-12 10:36
https://a2news.com/2019/01/12/reshjet-e-debores-disa-akse-te-bllokuara-ne-veri-te-vendit/60%Daily2019-01-12 10:31
https://a2news.com/2019/01/12/ushtare-apo-robote/60%Daily2019-01-12 09:52
https://a2news.com/2019/01/12/ekonomikut-i-vendoset-dryni-studentet-po-na-mbajne-peng/60%Daily2019-01-12 09:39
https://a2news.com/2019/01/12/shperthim-i-fuqishem-ne-paris-ne-prag-te-rinisjes-se-protestave/60%Daily2019-01-12 11:01
https://a2news.com/2019/01/12/ministri-britanik-brexit-paralizohet-nese-rrezohet-ujdia-e-may/60%Daily2019-01-12 08:47
https://a2news.com/2019/01/12/juncker-kritikon-rumanine-pas-marrjes-se-kryesimit-te-be/60%Daily2019-01-11 23:49
https://a2news.com/2019/01/12/trump-ne-kufi-do-shpall-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2019-01-11 23:35
https://a2news.com/2019/01/11/shkup-dite-historike-votohen-amendamentet-lind-maqedonia-e-veriut/60%Daily2019-01-11 22:57
https://a2news.com/2019/01/11/enver-hyseni-per-here-te-fundit-ne-skene/60%Daily2019-01-11 23:09
https://a2news.com/2019/01/11/mediu-caka-gaboi-per-qendrimin-e-evropes-ndryshimi-i-kufijve-vetem-agjende-ruse/60%Daily2019-01-11 21:39
https://a2news.com/2019/01/11/drejtesia-politika-larg-duart-nga-75-magjistratet-e-rinj-video/60%Daily2019-01-11 20:03
https://a2news.com/2019/01/11/ahmet-premci-forca-e-ligjit-nje-operacion-fasade-video/60%Daily2019-01-11 19:42
https://a2news.com/2019/01/11/cfare-po-ndodh-me-operacionin-forca-e-ligjit/60%Daily2019-01-11 20:05
https://a2news.com/2019/01/11/vetevendosja-cakaj-anetar-i-joni-vetem-ne-rini-emerimi-i-tij-synonte-ndryshimin-e-politikave-per-kufijte/60%Daily2019-01-11 18:45
https://a2news.com/2019/01/11/vodhen-ne-bazen-e-pashalimanit-ndiqen-penalisht-5-efektive-te-fa/60%Daily2019-01-11 22:36
https://a2news.com/2019/01/11/eksportuesit-ne-krize-duam-masa-urgjente-nga-qeveria/60%Daily2019-01-11 21:53
https://a2news.com/2019/01/11/cakaj-kush-gaboi-rama-apo-meta/60%Daily2019-01-11 18:48
https://a2news.com/2019/01/11/ish-ambasadoret-i-terheqin-veshin-rames-cakaj-profil-i-papershtatshem-per-sfidat-ne-vijim/60%Daily2019-01-11 17:03
https://a2news.com/2019/01/11/studentet-perplasen-me-policine-mesazh-rames-e-pd/60%Daily2019-01-11 16:57
https://a2news.com/2019/01/11/rama-prezanton-portalin-e-ri-per-studentet-ekselente/60%Daily2019-01-11 15:55
https://a2news.com/2019/01/11/leaving-neverland-dokumentari-per-michael-jackson/60%Daily2019-01-11 15:49
https://a2news.com/2019/01/11/dsik-i-pergjigjet-metes-cakaj-i-parrezikshem/60%Daily2019-01-11 15:42
https://a2news.com/2019/01/11/spikasin-legjionaret-guri-e-cikalleshi-gjejne-rrjeten/60%Daily2019-01-11 15:16
https://a2news.com/2019/01/11/edhe-polonia-godet-huawei/60%Daily2019-01-11 15:11
https://a2news.com/2019/01/11/akuzat-per-perdhunim-policia-amerikane-i-kerkon-adn-ne/60%Daily2019-01-11 15:07
https://a2news.com/2019/01/11/andy-murray-ne-lot-kam-vendosur-te-terhiqem/60%Daily2019-01-11 14:54
https://a2news.com/2019/01/11/tap-siguron-financimin-e-plote-3-9-mld-euro/60%Daily2019-01-11 14:44
https://a2news.com/2019/01/11/shtyhet-per-ne-shtator-mbyllja-e-transmetimeve-analoge/60%Daily2019-01-11 14:39
https://a2news.com/2019/01/11/cfare-do-te-thote-divorci-bezos-per-amazon/60%Daily2019-01-11 14:35
https://a2news.com/2019/01/11/parlamenti-nuk-mund-te-rrezoje-refuzimin-e-dekretit-nga-presidenti/60%Daily2019-01-11 14:16
https://a2news.com/2019/01/11/refuzim-i-cakajt-apo-krize-rama-meta/60%Daily2019-01-11 18:07
https://a2news.com/2019/01/11/vizita-e-kim-jong-un-ne-kine-peniani-shfaq-videon/60%Daily2019-01-11 13:31
https://a2news.com/2019/01/11/aeroporti-i-kukesit-shpallet-fituesi-i-koncesionit/60%Daily2019-01-11 12:57
https://a2news.com/2019/01/11/ut-studenteve-kthehuni-ne-auditore-do-te-zevendesojme-oret-e-mesimit/60%Daily2019-01-11 12:48
https://a2news.com/2019/01/11/cakaj-islami-maske-e-rames-problemi-me-i-madh-manja-vendimi-i-metes-politik/60%Daily2019-01-11 14:20
https://a2news.com/2019/01/11/merkel-tsipras-greqia-ka-rol-te-rendesishem-ne-ballkan/60%Daily2019-01-11 12:13
https://a2news.com/2019/01/11/temperaturat-ekstreme-ngrin-liqeni-i-komanit/60%Daily2019-01-11 11:58
https://a2news.com/2019/01/11/meta-parlamenti-te-hetoje-veprimtarine-dsik/60%Daily2019-01-11 11:48
https://a2news.com/2019/01/11/certifikata-e-sigurise-cakaj-shkeli-ligjin-per-dsik/60%Daily2019-01-11 11:40
https://a2news.com/2019/01/11/moti-ne-fundjave-me-kthjellime-por-temperatura-deri-ne-10-grade/60%Daily2019-01-11 11:24
https://a2news.com/2019/01/11/qytetaret-ankohen-per-karburantet-cmimi-i-paperballueshem/60%Daily2019-01-11 11:17
https://a2news.com/2019/01/11/zjarr-ne-nje-banese-ne-shkoder-nje-e-vdekur/60%Daily2019-01-11 11:08
https://a2news.com/2019/01/11/mosdekretimi-i-cakajt-nga-meta-komentohet-edhe-nga-haradinaj/60%Daily2019-01-11 10:59
https://a2news.com/2019/01/11/kercenimi-balla-meta-ngriti-flamurin-e-kryetarit-imagjinar-te-opozites/60%Daily2019-01-11 09:58
https://a2news.com/2019/01/11/largohu-largohu-studentet-nuk-pranojne-deputetin-demokrat/60%Daily2019-01-11 10:30
https://a2news.com/2019/01/11/studentet-ngujohen-te-drejtesia-dhe-ekonomiku-tensione-me-policine/60%Daily2019-01-11 09:44
https://a2news.com/2019/01/11/rama-presidentit-i-dergova-prova-qe-rrezojne-argumentet-per-cakajn/60%Daily2019-01-11 09:06
https://a2news.com/2019/01/11/meta-presidenti-eshte-kercenuar-rama-mos-e-merrni-seriozisht/60%Daily2019-01-11 09:09
https://a2news.com/2019/01/11/barcelona-bie-ne-kupe-e-mund-skuadra-e-sadikut/60%Daily2019-01-11 14:49
https://a2news.com/2019/01/11/patozi-i-kam-mbyllur-hesapet-me-partine-e-lulit/60%Daily2019-01-10 23:41
https://a2news.com/2019/01/11/moti-neser-fillon-permiresimi-shiu-prezent-ne-zonat-perendimore/60%Daily2019-01-10 23:23
https://a2news.com/2019/01/10/shale-8-mesues-peng-ne-shkolle-ndihme-urgjente-nje-meter-bore-po-na-bie-ne-koke/60%Daily2019-01-13 11:30
https://a2news.com/2019/01/10/patozi-kunder-te-gjitheve-dekretimet-perleshje-politike-rama-meta-qe-po-fyen-publikun/60%Daily2019-01-10 22:21
https://a2news.com/2019/01/10/shefi-kabinetit-te-metes-cakaj-i-ditur-pse-nuk-u-emerua-ne-ministrine-e-kultures-jo-eksperimenteve/60%Daily2019-01-10 21:14
https://a2news.com/2019/01/10/brenda-fakulteteve-ku-po-ngujohen-studentet/60%Daily2019-01-10 20:23
https://a2news.com/2019/01/10/aldo-bumci-qeveria-ka-rene-cakaj-mbeshtetej-ne-teza-sllavo-ruse/60%Daily2019-01-10 19:59
https://a2news.com/2019/01/10/nexhmedin-spahiu-teorite-e-cakajt-per-kufijte-do-te-ishin-thike-pas-shpine-per-kosoven/60%Daily2019-01-10 22:36
https://a2news.com/2019/01/10/gjermania-ne-prag-recesioni-frikesohen-ekonomite-e-brishta-te-eurozones/60%Daily2019-01-10 17:57
https://a2news.com/2019/01/10/merr-flake-karburanti-humb-jeten-punonjesi/60%Daily2019-01-10 18:43
https://a2news.com/2019/01/10/klp-ne-qershor-kemi-emrat-per-prokuror-te-pergjithshem/60%Daily2019-01-10 20:51
https://a2news.com/2019/01/10/jo-vetem-futboll-trukimet-edhe-ne-tenis-83-te-arrestuar-ne-spanje/60%Daily2019-01-10 16:52
https://a2news.com/2019/01/10/inflacioni-i-ulet-arbi-agalliu-shqiptaret-te-prirur-drejt-kursimit-pasiguri-per-shpenzimet/60%Daily2019-01-10 16:52
https://a2news.com/2019/01/10/shba-kine-prane-marreveshjes-qe-shmang-luften-tregtare/60%Daily2019-01-10 16:58
https://a2news.com/2019/01/10/luljeta-minxhozi-zgjidhet-zv-guvernatore-e-pare-e-bsh/60%Daily2019-01-10 16:43
https://a2news.com/2019/01/10/inflacioni-i-ulet-shqiptaret-shpenzuan-pak-per-festa/60%Daily2019-01-10 16:32
https://a2news.com/2019/01/10/euro-ne-vrull-rikuperon-2-4-leke-ne-2-jave/60%Daily2019-01-10 16:30
https://a2news.com/2019/01/10/greva-ne-aeroportet-gjermane-anulohen-qindra-fluturime/60%Daily2019-01-10 16:16
https://a2news.com/2019/01/10/aksident-i-rende-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2019-01-10 16:26
https://a2news.com/2019/01/10/kreu-i-klp-spak-nis-punen-edhe-me-mungesa/60%Daily2019-01-10 22:28
https://a2news.com/2019/01/10/lufte-ne-twitter-mes-rames-e-metes-kryeministri-reagon-serish/60%Daily2019-01-10 15:31
https://a2news.com/2019/01/10/venecia-10-euro-per-te-hyre-ne-qytet-taksa-percan-opinionin/60%Daily2019-01-10 15:20
https://a2news.com/2019/01/10/meta-i-kunderpergjigjet-rames-integriteti-i-kosoves-i-padiskutueshem-sa-te-jem-une-president/60%Daily2019-01-10 14:55
https://a2news.com/2019/01/10/merkel-ne-athine-per-emrin-dhe-mbeshtetjen-ekonomike/60%Daily2019-01-10 14:02
https://a2news.com/2019/01/10/bora-sjell-kaos-ne-kosove-dhjetera-aksidente-rrugore/60%Daily2019-01-10 13:54
https://a2news.com/2019/01/10/prekja-magjike-e-pol-pogba/60%Daily2019-01-10 13:40
https://a2news.com/2019/01/10/si-po-ecen-reforma-ne-drejtesi/60%Daily2019-01-10 13:38
https://a2news.com/2019/01/10/bora-mbulon-shkodren-probleme-ne-dukagjin-e-puke-video/60%Daily2019-01-10 13:36
https://a2news.com/2019/01/10/aksident-ne-aksin-shkoder-hani-i-hotit-trajleri-del-nga-rruga/60%Daily2019-01-10 13:04
https://a2news.com/2019/01/10/antishpifja-shumefishim-i-gjobave-cipa-refuzojme-plotfuqine-e-ama-s/60%Daily2019-01-10 16:35
https://a2news.com/2019/01/10/presidenti-refuzoi-dekretimin-e-cakajt-reagon-rama-i-kunderpergjigjet-meta/60%Daily2019-01-10 15:35
https://a2news.com/2019/01/10/protesta-rama-maskarada-sdo-ta-devijoje-dot-rrugen-e-nisur-me-studentet/60%Daily2019-01-10 11:38
https://a2news.com/2019/01/10/kembezbathur-ne-park-rikthehet-ne-teater/60%Daily2019-01-10 11:28
https://a2news.com/2019/01/10/paraqitja-ndaj-basaksehir-optimizem-te-kukesi/60%Daily2019-01-10 14:22
https://a2news.com/2019/01/10/pergjysmo-tarifat-studentet-ngujohen-te-fakulteti-i-drejtesise/60%Daily2019-01-10 10:46
https://a2news.com/2019/01/10/bregu-demtim-horror-jashte-3-4-jave/60%Daily2019-01-10 10:42
https://a2news.com/2019/01/10/zvarritjet-ne-hipoteka-fast-track-per-9-sherbime/60%Daily2019-01-10 10:41
https://a2news.com/2019/01/10/moti-i-keq-nderpritet-mesimi-ne-pjesen-me-te-madhe-te-vendit/60%Daily2019-01-10 10:29
https://a2news.com/2019/01/10/studentet-ngujohen-brenda-fakultetit-dekani-i-drejtesise-mbledhje-urgjente/60%Daily2019-01-10 12:56
https://a2news.com/2019/01/10/bore-dhe-ngrica-autobusi-perfundon-jashte-rruge-foto/60%Daily2019-01-10 10:15
https://a2news.com/2019/01/10/vasili-rama-bllokoi-forcen-e-ligjit-me-lleshajn/60%Daily2019-01-10 10:08
https://a2news.com/2019/01/10/arrestohet-ne-itali-shqiptari-i-denuar-per-vrasje/60%Daily2019-01-10 09:59
https://a2news.com/2019/01/10/skenderbeu-tirana-test-dhe-syte-nga-merkato/60%Daily2019-01-10 09:44
https://a2news.com/2019/01/10/orteket-rrezikojne-banoret-ne-alpe/60%Daily2019-01-10 10:34
https://a2news.com/2019/01/10/futbolli-shqiptar-ne-zi-ndahet-nga-jeta-mikel-janku/60%Daily2019-01-10 09:21
https://a2news.com/2019/01/10/trump-jr-krahason-murin-me-kafazin-e-kopshtit-zoologjik/60%Daily2019-01-10 08:28
https://a2news.com/2019/01/10/thellohet-ngerci-ne-shba-trump-braktis-negociatat/60%Daily2019-01-10 08:23
https://a2news.com/2019/01/10/djali-i-lilian-thuram-eliminon-psg-nga-kupa-e-liges/60%Daily2019-01-10 08:03
https://a2news.com/2019/01/10/kupa-e-liges-man-city-i-pameshirshem-shenon-9-gola/60%Daily2019-01-10 07:53
https://a2news.com/2019/01/10/divorci-me-i-shtrenjte-ne-bote-ndahet-cifti-bezos/60%Daily2019-01-10 08:08
https://a2news.com/2019/01/10/moti-per-neser-vijojne-shirat-debore-deri-ne-50-centimetra-ne-zonat-malore/60%Daily2019-01-10 10:46
https://a2news.com/2019/01/10/shqiptaret-po-ikin-sulka-sot-po-iken-pjesa-me-e-shkolluar-bajraba-nuk-ka-perkeqesim-jane-rritur-aspiratat/60%Daily2019-01-09 23:14
https://a2news.com/2019/01/09/si-ngrohen-shkollat-e-tiranes-bashkia-kemi-ngrohje-kudo-kraja-gjendje-mesjetare-ku-shkojne-22-milione-euro/60%Daily2019-01-09 22:06
https://a2news.com/2019/01/09/policia-e-shtetit-per-studentet-mos-pengoni-leksionet-shkeljet-mund-tiu-kushtojne-ne-te-ardhmen/60%Daily2019-01-10 08:15
https://a2news.com/2019/01/09/administrata-nuk-merr-pagat-e-dhjetorit-mf-ngerci-jo-tek-ne/60%Daily2019-01-09 20:54
https://a2news.com/2019/01/09/kush-jane-grabitesit-e-qendres-tregtare-ne-tirane-video/60%Daily2019-01-09 20:31
https://a2news.com/2019/01/09/presidenti-meta-dekreton-kater-ministre-mungojne-vetem-dekretet-per-bushatin-dhe-gent-cakajn-ne-mpj/60%Daily2019-01-09 20:06
https://a2news.com/2019/01/09/ambasadori-i-be-soreca-cfare-presim-nga-spak/60%Daily2019-01-09 19:16
https://a2news.com/2019/01/09/ekipet-e-superiores-ndeshen-me-turqit-bind-partizani-kukesi-kufizon-humbjen-me-bashakshehir/60%Daily2019-01-09 19:05
https://a2news.com/2019/01/09/arrestohet-gjyqtari-i-perfshire-ne-skandalet-seksuale-dhe-psikologja-seksere/60%Daily2019-01-09 18:20
https://a2news.com/2019/01/09/shqiptari-i-galerive-evropiane-qe-rikthehet-te-marubi/60%Daily2019-01-09 17:55
https://a2news.com/2019/01/09/euro-futet-ne-trend-rrites-nuk-dihet-sa-do-zgjase/60%Daily2019-01-09 15:52
https://a2news.com/2019/01/09/ces-las-vegas-risite-teknologjike-te-ketij-viti/60%Daily2019-01-09 16:44
https://a2news.com/2019/01/09/kredia-bankat-me-miqesore-me-individet-ulen-interesat/60%Daily2019-01-09 15:47
https://a2news.com/2019/01/09/bb-pesimiste-per-shqiperine-rritja-zbret-ne-3-6/60%Daily2019-01-09 16:40
https://a2news.com/2019/01/09/bb-pesimiste-per-ecurine-ekonomike-boterore/60%Daily2019-01-09 15:32
https://a2news.com/2019/01/09/mbledhja-me-ministra-pa-dekret-vasili-percartje/60%Daily2019-01-09 14:40
https://a2news.com/2019/01/09/bora-dhe-i-ftohti-pushtojne-europen/60%Daily2019-01-09 14:15
https://a2news.com/2019/01/09/britania-vuan-brexit-in-miliarda-euro-asete-te-humbura/60%Daily2019-01-09 14:10
https://a2news.com/2019/01/09/demokratet-akuzojne-trump-po-mban-peng-amerikanet/60%Daily2019-01-09 14:07
https://a2news.com/2019/01/09/acari-dhe-reshjet-e-debores-mbulojne-europen-13-viktima/60%Daily2019-01-09 14:00
https://a2news.com/2019/01/09/tarifat-masr-apel-universiteteve-njoftoni-studentet/60%Daily2019-01-09 13:41
https://a2news.com/2019/01/09/qeveria-e-dubluar-ne-horizont-ndryshime-te-reja-edhe-ne-administrate/60%Daily2019-01-09 13:31
https://a2news.com/2019/01/09/kercimi-erotik-perfundon-keq/60%Daily2019-01-09 13:10
https://a2news.com/2019/01/09/pavard-zgjedh-bayern-firmos-per-5-vite/60%Daily2019-01-09 12:34
https://a2news.com/2019/01/09/ngurrimi-per-dekretin-e-shkarkimit-te-bushatit-meta-e-komenton-nga-kavaja/60%Daily2019-01-09 12:27
https://a2news.com/2019/01/09/klauzolat-e-cmendura-te-futbollit-eshte-edhe-blerja-e-re-e-realit/60%Daily2019-01-09 12:26
https://a2news.com/2019/01/09/pako-te-dyshimta-evakuohen-konsullatat-ne-australi/60%Daily2019-01-09 12:17
https://a2news.com/2019/01/09/shperthen-pas-nje-dekade-ish-e-dashura-ronaldo-psikopat/60%Daily2019-01-09 12:14
https://a2news.com/2019/01/09/deshton-takimi-mogherini-bushati/60%Daily2019-01-09 12:13
https://a2news.com/2019/01/09/ambasadori-i-be-per-a2-cnn-ja-cfare-presim-nga-spak/60%Daily2019-01-09 12:06
https://a2news.com/2019/01/09/vleresohen-yjet-e-liverpool-me-pas-dhurojne-spektakel/60%Daily2019-01-09 11:58
https://a2news.com/2019/01/09/moti-i-keq-pezullohet-mesimi-ne-disa-shkolla-ne-mirdite/60%Daily2019-01-09 11:44
https://a2news.com/2019/01/09/e-kerkon-real-madrid-tottenham-vendos-cmimin-250-milione-euro/60%Daily2019-01-09 11:30
https://a2news.com/2019/01/09/the-favorite-12-kandidatura-per-cmime-bafta/60%Daily2019-01-09 11:18
https://a2news.com/2019/01/09/boci-rama-perpjekje-te-shumefishta-per-te-shkermoqur-protesten/60%Daily2019-01-09 10:36
https://a2news.com/2019/01/09/burg-trafikantit-te-heroines-kerkohen-bashkepunetoret/60%Daily2019-01-09 10:28
https://a2news.com/2019/01/09/fillimi-i-mesimit-percan-studentet/60%Daily2019-01-09 16:17
https://a2news.com/2019/01/09/sot-mbledhja-e-pare-zyrtare-e-qeverise-se-re-priten-vendime-te-rendesishme/60%Daily2019-01-09 10:21
https://a2news.com/2019/01/09/trump-ne-kufirin-me-meksiken-krize-humanitare/60%Daily2019-01-09 09:57
https://a2news.com/2019/01/09/rikthimi-dhe-rivalet-analiza-e-rrumbullakut-gare-dyshe-per-titullin-kampion/60%Daily2019-01-09 09:49
https://a2news.com/2019/01/09/rama-publikon-vendimin-per-studentet-brenda-janarit-publikohet-pakti-per-universitetin/60%Daily2019-01-09 09:44
https://a2news.com/2019/01/09/kupa-e-liges-tottenham-mposht-chelsea-n-ne-ndeshjen-e-pare/60%Daily2019-01-09 09:40
https://a2news.com/2019/01/09/debora-mbulon-vendin-probleme-ne-disa-akse-rrugore/60%Daily2019-01-09 09:27
https://a2news.com/2019/01/09/edhe-femrat-luanin-sistematikisht-baste-sportive/60%Daily2019-01-09 08:51
https://a2news.com/2019/01/09/bora-zbardh-pogradecin/60%Daily2019-01-09 08:39
https://a2news.com/2019/01/09/delegacioni-kosovar-pritet-nga-mogherini-taksa-shiqet/60%Daily2019-01-09 07:49
https://a2news.com/2019/01/09/shkruan-uck-ne-debore-3-shqiptare-ne-burg-ne-serbi/60%Daily2019-01-09 07:38
https://a2news.com/2019/01/09/ne-kamez-ku-perjetohet-dimri-i-te-varferve-video/60%Daily2019-01-09 08:44
https://a2news.com/2019/01/08/avokati-i-popullit-qeveria-ka-qasje-te-patolerueshme-me-demshperblimet-por-uji-i-ftohte-ndryshon-nga-astiri/60%Daily2019-01-09 19:33
https://a2news.com/2019/01/08/ballanca-nuk-ka-kufizim-te-shprehjes-por-qeveria-pengon-protestat-e-vazhdueshme-me-veprime-te-gabuara/60%Daily2019-01-09 19:31
https://a2news.com/2019/01/08/banoret-e-astirit-marshuan-drejt-shtepise-se-rames/60%Daily2019-01-09 10:22
https://a2news.com/2019/01/08/arrsh-te-gjitha-akset-kombetare-te-kalueshme/60%Daily2019-01-09 10:50
https://a2news.com/2019/01/08/studentet-ne-proteste-nuk-terhiqemi-protestojne-edhe-perballe-ambasades-amerikane/60%Daily2019-01-08 19:04
https://a2news.com/2019/01/08/lezhe-po-shkonte-ne-pune-me-biciklete-roja-e-nates-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2019-01-08 17:53
https://a2news.com/2019/01/08/taksa-e-re-e-prones-tek-fatura-e-ujit/60%Daily2019-01-09 09:25
https://a2news.com/2019/01/08/thaci-shpall-2019-in-si-vitin-e-nato-s-rama-e-goditur-e-festojme-me-kufijte-schengen/60%Daily2019-01-08 16:46
https://a2news.com/2019/01/08/rikthehet-jeta-ne-bagdad/60%Daily2019-01-08 16:35
https://a2news.com/2019/01/08/i-ftohti-i-acarte-ne-evrope-viktima-dhe-kaos/60%Daily2019-01-08 15:54
https://a2news.com/2019/01/08/partizani-ne-antalya-gati-3-teste-miqesore/60%Daily2019-01-08 15:36
https://a2news.com/2019/01/08/opozita-ne-kuvend-spaho-e-vendosim-me-aleatet/60%Daily2019-01-08 16:16
https://a2news.com/2019/01/08/delegacioni-kosovar-pritet-nga-mogherini-taksa-nuk-hiqet/60%Daily2019-01-08 19:25
https://a2news.com/2019/01/08/kredia-si-e-marrim-dhe-per-cfare/60%Daily2019-01-08 15:08
https://a2news.com/2019/01/08/temperaturat-e-uleta-shkurtohen-oret-e-mesimit-ne-shkolla/60%Daily2019-01-08 15:12
https://a2news.com/2019/01/08/brenda-shtepise-13-milione-paund-qe-rita-ora-iu-ka-blere-prinderve-foto/60%Daily2019-01-08 14:23
https://a2news.com/2019/01/08/bushati-opozita-paguhet-kot/60%Daily2019-01-08 19:41
https://a2news.com/2019/01/08/zgjidhja-per-kosoven-do-te-jete-e-dhimbshme/60%Daily2019-01-08 13:12
https://a2news.com/2019/01/08/skadimi-i-kartave-dhe-pasaportave-per-14-milione-shqiptare-reagon-ministri-i-brendshem/60%Daily2019-01-08 12:51
https://a2news.com/2019/01/08/kevin-spacey-rrezikon-5-vjet-burgim-por-thote-se-eshte-i-pafajshem/60%Daily2019-01-08 12:17
https://a2news.com/2019/01/08/perfshihet-nga-flaket-nje-hotel-ne-rrugen-e-kavajes/60%Daily2019-01-08 11:59
https://a2news.com/2019/01/08/luanin-poker-procedohen-3-pronare-dhe-4-lojtare/60%Daily2019-01-08 11:49
https://a2news.com/2019/01/08/protesta-e-studenteve-para-ambasades-amerikane-foto/60%Daily2019-01-08 11:47
https://a2news.com/2019/01/08/sot-dita-me-e-ftohte-e-ketij-fillimviti/60%Daily2019-01-08 11:39
https://a2news.com/2019/01/08/shtyhet-seanca-e-mbrojtjes-per-fadil-kasemin/60%Daily2019-01-08 11:33
https://a2news.com/2019/01/08/rama-askush-te-mos-paguaje-me-shume-se-50/60%Daily2019-01-08 11:18
https://a2news.com/2019/01/08/dhunohet-rende-deputeti-gjerman/60%Daily2019-01-08 11:12
https://a2news.com/2019/01/08/problemi-kryesor-i-qeverise-eshte-edi-rama-jo-kabineti-i-tij/60%Daily2019-01-09 10:32
https://a2news.com/2019/01/08/microsoft-gjen-aleate-per-te-luftuar-amazon/60%Daily2019-01-08 10:43
https://a2news.com/2019/01/08/taksa-e-prones-sa-do-te-paguajme-dhe-si-do-te-mblidhet/60%Daily2019-01-08 10:39
https://a2news.com/2019/01/08/banka-e-shqiperise-bie-besimi-ne-ekonomi-bizneset-pesimiste/60%Daily2019-01-08 10:38
https://a2news.com/2019/01/08/europa-ne-protesta-cfare-po-i-shkakton/60%Daily2019-01-08 10:16
https://a2news.com/2019/01/08/kim-jong-un-vizite-surprize-ne-pekin/60%Daily2019-01-08 09:44
https://a2news.com/2019/01/08/thyhet-bojkoti-rinis-mesimi-te-fakulteti-i-gjuheve-te-huaja/60%Daily2019-01-08 11:11
https://a2news.com/2019/01/08/wolves-eliminon-liverpool-in-nga-fa-cup/60%Daily2019-01-08 07:33
https://a2news.com/2019/01/08/thesaret-e-trashegimise-boterore-ne-rrezik/60%Daily2019-01-07 23:07
https://a2news.com/2019/01/07/reshjet-e-debores-shkaktojne-7-viktima-ne-alpet-evropiane/60%Daily2019-01-07 22:55
https://a2news.com/2019/01/07/jeleket-e-verdhe-shnderrohen-ne-parti-politike/60%Daily2019-01-07 22:45
https://a2news.com/2019/01/07/strasburgu-2-deri-ne-5-vjet-per-te-marre-drejtesi/60%Daily2019-01-07 22:06
https://a2news.com/2019/01/07/strasburgu-ndryshon-menyra-e-demshperblimit/60%Daily2019-01-07 22:04
https://a2news.com/2019/01/07/skenderbeu-heroi-i-muzeut-historik-kombetar/60%Daily2019-01-07 20:18
https://a2news.com/2019/01/07/tapeti-i-kuq-ne-golden-globes-spikasin-kidman-e-gaga/60%Daily2019-01-07 19:52
https://a2news.com/2019/01/07/uefa-trukimi-me-ventspils-luftetari-rrezikon-perjashtimin/60%Daily2019-01-07 19:44
https://a2news.com/2019/01/07/rd-feston-28-vjetorin-basha-pd-me-gazetaret/60%Daily2019-01-08 10:29
https://a2news.com/2019/01/07/rinis-protesta-edhe-pedagoget-ne-bojkot/60%Daily2019-01-08 10:20
https://a2news.com/2019/01/07/besnik-bare-rezerva-per-ministrin-e-jashtem-por-te-rinjte-jane-te-gjithe-eksperte/60%Daily2019-01-07 21:31
https://a2news.com/2019/01/07/avioni-spiun-kinez-kap-targen-e-makines-nga-3000-metra-lartesi-video/60%Daily2019-01-07 17:31
https://a2news.com/2019/01/07/u-perpoq-ta-grabiste-e-kuptoi-me-vonese-qe-ajo-ishte-luftetare-mma/60%Daily2019-01-07 16:46
https://a2news.com/2019/01/07/me-studentet-rikthehen-memet-dialogu-demton-veten-dhe-njerezit-rreth-teje/60%Daily2019-01-07 16:25
https://a2news.com/2019/01/07/paketa-fiskale-2019-eksperti-nuk-u-degjua-biznesi/60%Daily2019-01-07 16:17
https://a2news.com/2019/01/07/brexit-londra-voton-me-15-janar-marreveshjen-be-britani/60%Daily2019-01-07 15:44
https://a2news.com/2019/01/07/dekretet-presidenca-jemi-brenda-afateve/60%Daily2019-01-07 15:30
https://a2news.com/2019/01/07/revolucion-tek-ferrari-largohet-drejtori-i-pergjithshem/60%Daily2019-01-07 15:17
https://a2news.com/2019/01/07/tirane-durres-punime-per-shmangien-e-permbytjeve/60%Daily2019-01-07 15:48
https://a2news.com/2019/01/07/euro-e-nis-2019-me-rritje-kembehet-me-123-5-leke/60%Daily2019-01-07 14:40
https://a2news.com/2019/01/07/vetem-49-minuta-ne-premier-league-real-madrid-e-blen-per-245-milione-euro/60%Daily2019-01-07 14:20
https://a2news.com/2019/01/07/kruje-eksploziv-shtylles-se-tensionit-te-larte/60%Daily2019-01-07 14:11
https://a2news.com/2019/01/07/mbreti-heq-dore-nga-froni-per-dashurine/60%Daily2019-01-07 13:58
https://a2news.com/2019/01/07/tabaku-ndryshime-ne-qeveri-por-jo-ndryshim-qeverisjeje/60%Daily2019-01-07 17:21
https://a2news.com/2019/01/07/bayern-gjobit-ribery-per-biftekun-e-arte/60%Daily2019-01-07 13:46
https://a2news.com/2019/01/07/kercim-ne-ujera-te-akullt-per-epifanine/60%Daily2019-01-07 13:28
https://a2news.com/2019/01/07/shqiperia-merr-6-talente-nga-shkendija/60%Daily2019-01-07 15:14
https://a2news.com/2019/01/07/a-do-kandidoje-jorida-tabaku-per-kryetare-bashkie-ne-tirane/60%Daily2019-01-07 17:22
https://a2news.com/2019/01/07/muri-pengon-buxhetin-ne-shba-qeveria-e-mbyllur/60%Daily2019-01-07 12:21
https://a2news.com/2019/01/07/ndryshimet-te-tvsh-ja-perfituesit-dhe-humbesit/60%Daily2019-01-07 12:14
https://a2news.com/2019/01/07/hyn-ne-fuqi-paketa-fiskale-2019/60%Daily2019-01-07 11:59
https://a2news.com/2019/01/07/prokuroret-e-krimeve-te-renda-rikthehen-ne-detyre/60%Daily2019-01-07 13:42
https://a2news.com/2019/01/07/ndryshimi-i-kufijve-ne-ballkan-nuk-behet-pa-lufte/60%Daily2019-01-08 13:07
https://a2news.com/2019/01/07/mbyllen-hetimet-per-habilajt-perjashtohet-tahiri/60%Daily2019-01-07 11:35
https://a2news.com/2019/01/07/rama-mbyllja-me-dhune-e-fakulteteve-fytyra-kuptimplote-e-pengmarrjes-se-protestes/60%Daily2019-01-07 11:23
https://a2news.com/2019/01/07/rrofte-rinia-e-lire-fundi-i-katovices-sot-vendosim-ne/60%Daily2019-01-07 11:25
https://a2news.com/2019/01/07/nis-gara-per-spak-kushtet-per-tu-bere-pjese/60%Daily2019-01-07 10:43
https://a2news.com/2019/01/07/zogaj-zgjedhjet-e-parakohshme-nese-opozita-eshte-gati/60%Daily2019-01-07 10:08
https://a2news.com/2019/01/07/dita-jone-mertiri-i-pergjigjet-kryeministrit/60%Daily2019-01-07 09:40
https://a2news.com/2019/01/07/unike-ne-futboll-mbrojtesi-shenon-ne-te-95-n-pret-penallti-ne-te-99-n/60%Daily2019-01-07 08:57
https://a2news.com/2019/01/07/triumf-i-bohemian-rhapsody-ne-golden-globes/60%Daily2019-01-07 08:37
https://a2news.com/2019/01/07/epifania-papa-apel-krereve-europian-per-emigrantet/60%Daily2019-01-07 08:32
https://a2news.com/2019/01/07/dimer-i-acarte-ne-belgjike-3-mije-vete-zhyten-ne-det/60%Daily2019-01-07 07:43
https://a2news.com/2019/01/07/klp-cel-sot-garen-per-ngritjen-e-spak-ut/60%Daily2019-01-07 07:24
https://a2news.com/2019/01/07/studentet-rinisin-protestat-do-te-kete-surpriza/60%Daily2019-01-07 09:08
https://a2news.com/2019/01/06/barca-e-nis-vitin-si-kampione-messi-shenon-golin-e-pare-per-2019-n/60%Daily2019-01-06 21:40
https://a2news.com/2019/01/06/termeti-godet-serish-indonezine/60%Daily2019-01-06 21:15
https://a2news.com/2019/01/06/suarez-e-nis-vitin-me-nje-perle/60%Daily2019-01-06 20:45
https://a2news.com/2019/01/06/gabimi-qe-ndryshoi-futbollin-anglez/60%Daily2019-01-06 20:24
https://a2news.com/2019/01/06/sociedad-i-januzajt-shperfytyron-realin/60%Daily2019-01-06 19:31
https://a2news.com/2019/01/06/arrestohet-wayne-rooney/60%Daily2019-01-06 18:47
https://a2news.com/2019/01/06/aksident-tragjik-ne-aksin-levan-tepelene-2-te-vdekur-5-te-plagosur/60%Daily2019-01-06 19:32
https://a2news.com/2019/01/06/solskjaer-ringjalli-man-united-por-sanchez-i-ze-vendin/60%Daily2019-01-06 17:39
https://a2news.com/2019/01/06/paketa-anti-shpifje-vokshi-u-dergon-leter-nderkombetareve/60%Daily2019-01-06 17:25
https://a2news.com/2019/01/06/dubai-bashkon-kampionet/60%Daily2019-01-06 16:50
https://a2news.com/2019/01/06/sekuestrohet-heroine-ne-portin-e-durresit-do-nisej-drejt-italise/60%Daily2019-01-07 07:32
https://a2news.com/2019/01/06/prezantimi-te-kukesi-rroca-bera-zgjedhjen-e-duhur/60%Daily2019-01-06 16:41
https://a2news.com/2019/01/06/kaka-serish-dhender-jam-njeriu-me-i-lumtur-ne-bote/60%Daily2019-01-06 15:24
https://a2news.com/2019/01/06/ylli-i-nba-erdogan-mund-te-me-vrase-nuk-shkoj-ne-londer/60%Daily2019-01-06 15:11
https://a2news.com/2019/01/06/miniera-e-arit-u-merr-jeten-30-personave/60%Daily2019-01-06 17:03
https://a2news.com/2019/01/06/kritiket-zgjedhin-pese-librat-me-te-mire-te-vitit-2018/60%Daily2019-01-06 14:32
https://a2news.com/2019/01/06/divorcet-grate-arabe-do-njoftohen-me-sms-burrat-ndaheshin-pa-u-thene-gje/60%Daily2019-01-06 13:48
https://a2news.com/2019/01/06/reshjet-arrsh-akset-kryesore-te-hapura-perdorni-zinxhire/60%Daily2019-01-06 13:32
https://a2news.com/2019/01/06/tetovari-i-lacios-viti-i-kaluar-ka-qene-katastrofe-jam-mbushur-me-qetesues/60%Daily2019-01-06 12:47
https://a2news.com/2019/01/06/kotzias-per-largimin-e-bushatit-iku-se-ishte-kunder-ndryshimit-te-kufijve-kosove-serbi/60%Daily2019-01-06 11:47
https://a2news.com/2019/01/06/huawei-uron-klientet-ne-twitter-fatkeqesisht-me-nje-iphone/60%Daily2019-01-06 11:20
https://a2news.com/2019/01/06/memaliaj-kapen-ne-flagrance-me-102-kilograme-droge/60%Daily2019-01-06 10:21
https://a2news.com/2019/01/06/policia-private-ndalon-studentet-ne-hyrjen-e-fakultetit-te-ekonomise/60%Daily2019-01-06 10:00
https://a2news.com/2019/01/06/qeveria-mblidhet-ne-elbasan-ministrat-e-shkarkuar-i-dorezojne-stafeten-te-rinjve/60%Daily2019-01-06 17:09
https://a2news.com/2019/01/06/biznesmeni-e-refuzon-vajza-arrestohet-sepse-i-dergon-160-mije-mesazhe/60%Daily2019-01-06 16:37
https://a2news.com/2019/01/05/40-grade-celsius-por-jeta-nuk-ka-ngrire-foto/60%Daily2019-01-05 21:14
https://a2news.com/2019/01/05/te-punosh-ne-380-metra-lartesi-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-01-05 21:12
https://a2news.com/2019/01/05/punetoret-e-rafinerise-ne-ballsh-ne-proteste/60%Daily2019-01-05 20:35
https://a2news.com/2019/01/05/ikin-7-ministra-nuk-dekretohet-shkarkimi-i-bushatit/60%Daily2019-01-05 20:25
https://a2news.com/2019/01/05/moti-i-keq-pjesa-me-e-madhe-e-rrugeve-kalohet-pa-zinxhire/60%Daily2019-01-05 20:13
https://a2news.com/2019/01/05/lotet-e-lamtumires-fabregas-nuk-permbahet-ne-ndeshjen-e-fundit-per-chelsean-video/60%Daily2019-01-05 19:45
https://a2news.com/2019/01/05/mbledhja-e-pare-e-qeverise-per-2019-n-te-dielen-ne-elbasan/60%Daily2019-01-05 19:27
https://a2news.com/2019/01/05/14-muajshe-por-profesioniste-mbi-hoverboard-video/60%Daily2019-01-05 19:08
https://a2news.com/2019/01/05/peshku-qe-kushton-3-milione-dollare/60%Daily2019-01-05 18:54
https://a2news.com/2019/01/05/femijet-e-pasur-te-komunizmit-nipi-i-fidel-castros-tregon-luksin-foto/60%Daily2019-01-05 18:08
https://a2news.com/2019/01/05/ulje-rekord-e-numrit-te-emigranteve-te-paligjshem/60%Daily2019-01-05 17:07
https://a2news.com/2019/01/05/mot-ekstrem-ne-greqi-temperaturat-zbresin-ne-15c/60%Daily2019-01-05 16:57
https://a2news.com/2019/01/05/sherr-me-arme-ne-los-anxhelos-3-viktima-dhe-4-te-plagosur/60%Daily2019-01-05 16:49
https://a2news.com/2019/01/05/macron-dorehiqu-jeleket-e-verdhe-perseri-ne-proteste/60%Daily2019-01-05 16:51
https://a2news.com/2019/01/05/shqiperia-pjese-e-pushtimit-te-te-ftohtit-arktik/60%Daily2019-01-05 16:21
https://a2news.com/2019/01/05/trump-kercenon-emergjence-kombetare-per-murin/60%Daily2019-01-05 15:54
https://a2news.com/2019/01/05/vonesat-e-linjave-ajrore-1200-pasagjere-do-te-kompensohen/60%Daily2019-01-05 15:42
https://a2news.com/2019/01/05/ed-sheeran-ne-gjyq-per-thinking-out-loud/60%Daily2019-01-05 15:23
https://a2news.com/2019/01/05/euro-ne-rritje-por-kriza-nuk-ka-perfunduar/60%Daily2019-01-05 15:30
https://a2news.com/2019/01/05/grezda-ne-a2-glasgow-po-humbe-me-mire-mos-dil-fatmiresisht-luhet-cdo-tre-dite/60%Daily2019-01-05 16:24
https://a2news.com/2019/01/05/i-ftohte-i-acarte-ne-evrope-mot-ekstrem-ne-greqi-mbyllen-zonat-turistike/60%Daily2019-01-05 13:31
https://a2news.com/2019/01/05/presidenti-shkarkon-ministrat-mungon-emri-i-bushatit/60%Daily2019-01-05 13:24
https://a2news.com/2019/01/05/mallakaster-plagosi-ne-mars-gruan-me-thike-kapet-56-vjecari/60%Daily2019-01-05 11:26
https://a2news.com/2019/01/05/ministrat-e-rinj-rama-dergon-propozimet-ne-presidence/60%Daily2019-01-05 11:08
https://a2news.com/2019/01/05/luftetari-humb-edhe-lejdi-licaj-kthehet-tek-flamurtari/60%Daily2019-01-05 10:16
https://a2news.com/2019/01/05/poloni-5-adoleshente-humben-jeten-gjate-lojes-ne-dhomen-sekrete/60%Daily2019-01-05 09:51
https://a2news.com/2019/01/05/vijne-fotot-e-shumepritura-ndricohet-faqja-e-erret-e-henes-galeri/60%Daily2019-01-05 09:44
https://a2news.com/2019/01/05/nderhyrje-horror-ndaj-rei-manajt-kuqeziu-ne-spital-video/60%Daily2019-01-05 09:42
https://a2news.com/2019/01/04/hysaj-mesazh-ancelottit-ne-formacion-ose-me-shit-ne-janar/60%Daily2019-01-04 21:26
https://a2news.com/2019/01/04/maradona-shtrohet-me-urgjence-ne-spital/60%Daily2019-01-04 20:34
https://a2news.com/2019/01/04/lekundje-te-forta-termeti-ne-himare/60%Daily2019-01-04 20:54
https://a2news.com/2019/01/04/si-dukeshin-kryeqytetet-e-europes-100-vjet-me-pare/60%Daily2019-01-04 19:18
https://a2news.com/2019/01/04/librat-e-shenjte-ku-jane-betuar-anetaret-e-rinj-te-kongresit-amerikan/60%Daily2019-01-04 18:29
https://a2news.com/2019/01/04/mafia-shqiptare-nuk-eshte-mafia/60%Daily2019-01-04 18:14
https://a2news.com/2019/01/04/trashegimtari-i-fronit-tradhton-te-atin-dhe-kartelin-ne-gjyqin-e-el-chapos/60%Daily2019-01-04 17:31
https://a2news.com/2019/01/04/ambasadori-i-shba-ne-pritje-te-riemerimit-nga-trump/60%Daily2019-01-04 17:11
https://a2news.com/2019/01/04/ahmetaj-ben-bilancin-reforma-per-te-mbajtur-rritjen/60%Daily2019-01-04 16:38
https://a2news.com/2019/01/04/rikthehen-olio-dhe-stelio/60%Daily2019-01-04 16:24
https://a2news.com/2019/01/04/mbyllja-e-trete-e-qeverise-per-trump-por-rekordin-e-mban-bill-clinton/60%Daily2019-01-04 16:16
https://a2news.com/2019/01/04/teuta-i-rremben-mbrojtesin-kamzes/60%Daily2019-01-04 15:16
https://a2news.com/2019/01/04/forcat-e-sigurise-ndjekin-lojtarin-e-city-t-ne-fushen-e-lojes/60%Daily2019-01-04 15:06
https://a2news.com/2019/01/04/reshje-bore-edhe-ne-jug-gjate-fundjaves/60%Daily2019-01-04 14:21
https://a2news.com/2019/01/04/pezullohet-konkursi-i-policise-per-graden-komisar/60%Daily2019-01-04 20:51
https://a2news.com/2019/01/04/pamje-apokaliptike-ne-tasmani/60%Daily2019-01-04 13:56
https://a2news.com/2019/01/04/surpriza-e-fundvitit-apple-humb-terren-ne-tregun-kinez/60%Daily2019-01-04 13:40
https://a2news.com/2019/01/04/stuhia-pabuk-godet-tajlanden-me-e-forte-ne-30-vjet/60%Daily2019-01-04 13:28
https://a2news.com/2019/01/04/debore-intensive-llogaraja-kalohet-vetem-me-zinxhire/60%Daily2019-01-04 12:35
https://a2news.com/2019/01/04/dhoma-e-perfaqesuesve-sfidon-trump-per-shutdown/60%Daily2019-01-04 12:28
https://a2news.com/2019/01/04/majlinda-bregu-merr-detyren-ne-krye-te-keshillit-rajonal/60%Daily2019-01-04 12:20
https://a2news.com/2019/01/04/mbyllja-e-basteve-ahmetaj-po-vezhgohen-te-gjithe-do-ngrihet-task-force-dixhitale/60%Daily2019-01-04 12:05
https://a2news.com/2019/01/04/ekonomia-2018-ahmetaj-ben-bilancin-e-fundit/60%Daily2019-01-04 12:09
https://a2news.com/2019/01/04/pd-taksat-mbyllen-15-mije-biznese-ne-nje-vit/60%Daily2019-01-04 11:35
https://a2news.com/2019/01/04/ministri-lleshaj-e-nis-vitin-me-ndryshime-ne-policine-e-shtetit/60%Daily2019-01-04 11:21
https://a2news.com/2019/01/04/hakerat-publikojne-te-dhenat-personale-te-qindra-politikaneve-gjermane/60%Daily2019-01-04 11:10
https://a2news.com/2019/01/04/organizonte-lojera-fati-procedohet-nje-person-ne-fier/60%Daily2019-01-04 11:01
https://a2news.com/2019/01/04/makina-perplas-3-kembesore-ne-sarande-nje-e-vdekur/60%Daily2019-01-04 09:51
https://a2news.com/2019/01/04/tritol-bankomatit-ne-uren-vajgurore-grabisin-parate/60%Daily2019-01-04 09:30
https://a2news.com/2019/01/04/pogradec-gjendet-trupi-i-pajete-i-peshkatarit-te-mbytur-ne-liqen/60%Daily2019-01-04 09:24
https://a2news.com/2019/01/04/moti-me-bore-dhe-ngrica-arrsh-beni-kujdes/60%Daily2019-01-04 09:08
https://a2news.com/2019/01/04/ngjyrat-magjike-mavraj-vishet-kuqezi/60%Daily2019-01-04 08:54
https://a2news.com/2019/01/04/aksident-horror-ne-florida-7-te-vdekur-dhe-8-te-plagosur/60%Daily2019-01-04 08:18
https://a2news.com/2019/01/04/messi-apo-ronaldo-jo-golashenuesi-i-2018-s-eshte-nje-algjerian/60%Daily2019-01-04 08:02
https://a2news.com/2019/01/04/reali-e-nis-2019-en-me-barazim-ndalet-nga-villarreal/60%Daily2019-01-04 07:42
https://a2news.com/2019/01/04/mbyllet-autostrada-tirane-durres-punimet-zgjasin-2-jave/60%Daily2019-01-04 09:53
https://a2news.com/2019/01/03/kampionet-i-shkaktojne-humbjen-e-pare-liverpool-it/60%Daily2019-01-03 21:53
https://a2news.com/2019/01/03/ronaldo-shpallet-lojtari-i-vitit-fiton-dhe-cmimin-per-golin-me-te-bukur/60%Daily2019-01-03 21:28
https://a2news.com/2019/01/03/mbreti-i-instagram-ronaldo-vendos-rekord/60%Daily2019-01-03 21:11
https://a2news.com/2019/01/03/mcgregor-dhe-khabib-serish-bashke-ne-ring-e-thote-dana-white/60%Daily2019-01-03 20:27
https://a2news.com/2019/01/03/portreti-106-vjecar-me-ngjyra-i-nje-emigranti-shqiptar-ne-nju-jork/60%Daily2019-01-03 19:53
https://a2news.com/2019/01/03/prag-tragjedie-avioni-me-139-pasagjere-del-nga-pista/60%Daily2019-01-03 18:53
https://a2news.com/2019/01/03/ronaldo-nuk-ndalet-vrapon-edhe-ne-shkretetire/60%Daily2019-01-03 18:34
https://a2news.com/2019/01/03/gjendet-i-vdekur-konsulli-grek-ne-venezuele/60%Daily2019-01-03 17:48
https://a2news.com/2019/01/03/chelsea-bleu-lojtarin-58-mln-paund-sarri-une-nuk-dija-asgje/60%Daily2019-01-03 17:38
https://a2news.com/2019/01/03/itali-diplomati-i-korese-se-veriut-spranon-te-kthehet-ne-atdhe/60%Daily2019-01-03 16:56
https://a2news.com/2019/01/03/betohet-kongresi-i-ri-ne-shba-rekord-per-diversitet/60%Daily2019-01-03 16:43
https://a2news.com/2019/01/03/shqiptari-hero-ne-greqi-nderohet-nga-presidenti/60%Daily2019-01-03 16:33
https://a2news.com/2019/01/03/zv-presidenti-i-pe-kunder-korrigjimit-te-kufijve/60%Daily2019-01-03 16:07
https://a2news.com/2019/01/03/tabaku-qeveria-rrit-taksen-e-prones-mbron-ppp/60%Daily2019-01-03 16:00
https://a2news.com/2019/01/03/nuk-mbyllen-pikat-e-basteve-procedohen-dy-persona-ne-tirane/60%Daily2019-01-03 15:18
https://a2news.com/2019/01/03/sapo-filloi-dimri-parashikohet-i-ashper/60%Daily2019-01-03 15:03
https://a2news.com/2019/01/03/kukesi-i-merr-dy-lojtare-luftetarit/60%Daily2019-01-03 14:43
https://a2news.com/2019/01/03/punohet-me-8-sportele-por-serish-ka-radhe-ne-morine/60%Daily2019-01-03 14:21
https://a2news.com/2019/01/03/ekzekutohet-xhek-kasapi-i-kines/60%Daily2019-01-03 13:57
https://a2news.com/2019/01/03/mbi-20-cm-bore-ne-verilindje-probleme-ne-rruget-rurale/60%Daily2019-01-03 13:55
https://a2news.com/2019/01/03/viti-i-ri-500-urgjenca-mjekesore-ne-2-dite/60%Daily2019-01-03 13:22
https://a2news.com/2019/01/03/vetevritet-ne-paraburgim-49-vjecari/60%Daily2019-01-03 16:26
https://a2news.com/2019/01/03/shutdown-vijon-trump-dhe-demokratet-nuk-bien-dakord/60%Daily2019-01-03 12:20
https://a2news.com/2019/01/03/ps-ne-zgjedhje-me-aleatet-pritet-marreveshja/60%Daily2019-01-03 12:06
https://a2news.com/2019/01/03/kryetari-i-bashkise-vritet-2-ore-pasi-ben-betimin/60%Daily2019-01-03 11:29
https://a2news.com/2019/01/03/mavraj-largohet-nga-aris-rikthehet-ne-gjermani/60%Daily2019-01-03 11:11
https://a2news.com/2019/01/03/parlamenti-europian-eshte-kunder-korrigjimit-te-kufijve-ne-kosove/60%Daily2019-01-03 10:55
https://a2news.com/2019/01/03/mbyllen-kazinote-qytetaret-te-ishte-bere-me-pare/60%Daily2019-01-03 09:55
https://a2news.com/2019/01/03/perplaset-nga-nje-range-rover-humb-jeten-57-vjecari/60%Daily2019-01-03 09:46
https://a2news.com/2019/01/03/merkato-dhe-kombetarja-cikalleshi-hidhet-ne-sulm/60%Daily2019-01-03 09:32
https://a2news.com/2019/01/03/kina-zbret-ne-anen-e-erret-te-henes/60%Daily2019-01-03 10:56
https://a2news.com/2019/01/03/shqiperia-e-mbuluar-nga-bora-akset-ku-duhet-te-kaloni-me-zinxhir/60%Daily2019-01-03 08:40
https://a2news.com/2019/01/02/man-united-i-solskjaer-di-vetem-te-fitoje-ndalet-chelsea/60%Daily2019-01-02 22:08
https://a2news.com/2019/01/02/ushtria-amerikane-ne-aksion-foto/60%Daily2019-01-02 21:30
https://a2news.com/2019/01/02/nga-lufta-e-pare-boterore-te-game-of-thrones-art-mbi-trupin-e-kalit/60%Daily2019-01-02 18:54
https://a2news.com/2019/01/02/kina-kerkoi-ribashkimin-presidentja-e-tajvanit-kerkon-ndihme-nga-shba/60%Daily2019-01-02 17:50
https://a2news.com/2019/01/02/krim-ne-familje-burri-vret-gruan-dhe-kunaten/60%Daily2019-01-03 09:35
https://a2news.com/2019/01/02/30-vite-nga-tragjedia-ish-boksieri-hedh-hapat-e-pare/60%Daily2019-01-02 17:10
https://a2news.com/2019/01/02/gjilpera-ne-fruta-prek-dhe-familjen-e-shqiptarit-ne-australi/60%Daily2019-01-02 16:22
https://a2news.com/2019/01/02/policia-serbe-arreston-zv-ministrin-ne-qeverine-e-kosoves/60%Daily2019-01-02 15:54
https://a2news.com/2019/01/02/fiorentina-e-mposht-edhe-jashte-fushe-milanin-rremben-muriel/60%Daily2019-01-02 15:33
https://a2news.com/2019/01/02/koshi-qe-ngjalli-polemika/60%Daily2019-01-02 15:20
https://a2news.com/2019/01/02/janari-sjell-debore-dhe-temperatura-nen-zero/60%Daily2019-01-02 15:08
https://a2news.com/2019/01/02/shqiptari-i-skenave-nderkombetare/60%Daily2019-01-02 14:57
https://a2news.com/2019/01/02/arratiset-serbi-ne-kukes-6-te-arrestuar/60%Daily2019-01-02 14:22
https://a2news.com/2019/01/02/shteti-ku-duhet-te-lindin-vetem-meshkuj/60%Daily2019-01-02 13:51
https://a2news.com/2019/01/02/vallezimi-i-messit-cmend-internetin/60%Daily2019-01-02 13:24
https://a2news.com/2019/01/02/neser-mbush-50-vjec-familja-schumacher-thyen-heshtjen/60%Daily2019-01-02 13:37
https://a2news.com/2019/01/02/trump-diskuton-me-lideret-e-kongresit-per-shutdown/60%Daily2019-01-02 13:07
https://a2news.com/2019/01/02/viti-nis-me-tragjedi-ne-danimarke-perplasen-trenat/60%Daily2019-01-02 12:59
https://a2news.com/2019/01/02/pulisic-le-dortmundin-per-te-luajtur-ne-premier-league/60%Daily2019-01-02 11:24
https://a2news.com/2019/01/02/te-fshehur-ne-dyshek-per-te-kaluar-kufirin-video/60%Daily2019-01-02 10:54
https://a2news.com/2019/01/02/doli-per-te-peshkuar-per-vit-te-ri-dyshohet-se-eshte-mbytur/60%Daily2019-01-02 11:19
https://a2news.com/2019/01/02/kina-tajvanin-e-marrim-me-paqe-ose-me-force/60%Daily2019-01-02 10:28
https://a2news.com/2019/01/02/2019-ndryshime-te-rendesishme-taksash/60%Daily2019-01-02 09:49
https://a2news.com/2019/01/02/greqi-arratisen-2-shqiptare-nga-burgu-i-koridhalosit/60%Daily2019-01-02 15:56
https://a2news.com/2019/01/02/rama-vit-i-ri-si-ky-nuk-eshte-pare/60%Daily2019-01-02 14:31
https://a2news.com/2019/01/01/tranzicioni-2018-2019-si-kuptohen-rama-dhe-veliaj/60%Daily2019-01-01 18:20
https://a2news.com/2019/01/01/spartak-ngjela-tregon-kush-i-prishi-punet-e-brendshme-te-rames/60%Daily2019-01-02 10:26
https://a2news.com/2019/01/01/aplikoni-per-karta-identiteti-u-skadojne-14-milione-shqiptareve/60%Daily2019-01-01 17:19
https://a2news.com/2019/01/01/rumania-merr-presidencen-e-bashkimit-europian-unioni-ka-dyshime/60%Daily2019-01-01 16:09
https://a2news.com/2019/01/01/numri-i-lindjeve-ne-krize-5-000-me-pak-ne-2018/60%Daily2019-01-01 15:18
https://a2news.com/2019/01/01/bebja-e-pare-e-vitit-2019-gezim-dhe-me-shume-para/60%Daily2019-01-01 15:17
https://a2news.com/2019/01/01/masakra-e-vitit-te-ri-burri-vret-6-pjesetare-te-familjes-dhe-veten/60%Daily2019-01-01 14:09
https://a2news.com/2019/01/01/tec-i-i-vlores-me-ppp-58-milione-euro-per-rivenien-ne-pune/60%Daily2019-01-01 13:50
https://a2news.com/2019/01/01/shqiptaret-larg-vendit-edhe-ne-2019-n/60%Daily2019-01-01 13:23
https://a2news.com/2019/01/01/urimi-i-kim-jong-un-shba-te-heqe-sanksionet/60%Daily2019-01-01 12:30
https://a2news.com/2019/01/01/e-ardhmja-e-salihit-drejtues-apo-trajner/60%Daily2019-01-01 11:48
https://a2news.com/2019/01/01/fishekzjarre-e-festa-madheshtore-viti-i-ri-ne-bote-foto-dhe-video/60%Daily2019-01-01 11:15
https://a2news.com/2019/01/01/tirane-nderrimi-i-viteve-pritet-me-feste-ne-sheshin-skenderbej/60%Daily2019-01-01 11:45