XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2019/02/28/njohja-e-kosoves-nga-serbia-milo-varet-nga-cmimi-qe-do-paguaje/60%Daily2019-02-28 22:49
https://a2news.com/2019/02/28/aksioni-i-opozites-milo-basha-i-sponsorizuar-nga-berisha/60%Daily2019-02-28 21:53
https://a2news.com/2019/02/28/milo-nderkombetaret-sndryshojne-qendrim-mund-te-ndermjetesojne/60%Daily2019-02-28 21:31
https://a2news.com/2019/02/28/historike-nje-arbitre-ne-derbi/60%Daily2019-02-28 21:07
https://a2news.com/2019/02/28/samiti-i-diaspores-basha-fasade-e-njeriut-qe-i-nxiu-faqen-shqiperise/60%Daily2019-02-28 21:04
https://a2news.com/2019/02/28/i-ftuari-milo-opozita-do-te-tentoje-destabilizimin-e-vendit-ska-zgjidhje-tjeter/60%Daily2019-02-28 20:55
https://a2news.com/2019/02/28/tirane-shperthim-i-fuqishem-perballe-gjykates/60%Daily2019-02-28 20:58
https://a2news.com/2019/02/28/kriza-politike-hera-e-fundit-e-nje-parlamenti-njepartiak-ne-vitin-1996/60%Daily2019-02-28 19:36
https://a2news.com/2019/02/28/hap-kutite-ose-largohu-shitblerja-e-votes-fenomeni-i-cdo-procesi-zgjedhor/60%Daily2019-02-28 21:14
https://a2news.com/2019/02/28/delegacioni-i-pe-spiropali-opozita-kamikaze-per-negociatat/60%Daily2019-02-28 18:46
https://a2news.com/2019/02/28/eliminohet-nadal-kyrgios-triumfon-mes-vershellimave/60%Daily2019-02-28 17:34
https://a2news.com/2019/02/28/rama-asnje-gezim-per-qendrimin-e-eurodeputeteve/60%Daily2019-02-28 17:31
https://a2news.com/2019/02/28/durmishaj-i-shenon-serish-paokut-sinjal-panucci-t/60%Daily2019-02-28 17:29
https://a2news.com/2019/02/28/reagimet-per-samitin-pekini-dialogu-te-vazhdoje-seuli-ka-progres/60%Daily2019-02-28 17:26
https://a2news.com/2019/02/28/ekspertet-kerkojne-nje-ent-rregullator-per-cmimet-e-telekomunikacioneve/60%Daily2019-02-28 17:43
https://a2news.com/2019/02/28/debati-per-kufijte-vucic-medvegja-mbetet-pjese-e-serbise/60%Daily2019-02-28 17:19
https://a2news.com/2019/02/28/zyrtaret-e-shba-ne-kosove-haradinaj-taksa-ndihmon-ne-arritjen-e-ujdise-me-serbine/60%Daily2019-02-28 17:15
https://a2news.com/2019/02/28/euro-afer-kuotes-se-126-lekeve-niveli-me-i-larte-ne-5-muaj/60%Daily2019-02-28 17:13
https://a2news.com/2019/02/28/viktima-e-peste-nga-gripi-humb-jeten-nena-dhe-foshnja-e-saj/60%Daily2019-02-28 17:10
https://a2news.com/2019/02/28/historia-e-tregut-te-komunikimeve-me-konkurrencen/60%Daily2019-02-28 17:08
https://a2news.com/2019/02/28/ps-e-vendosur-balla-do-ta-cojme-deri-ne-fund-mandatin/60%Daily2019-02-28 17:02
https://a2news.com/2019/02/28/deklaratat-e-eurodeputeteve-reagojne-pd-dhe-lsi-nuk-e-shohin-te-verteten/60%Daily2019-02-28 16:57
https://a2news.com/2019/02/28/operatoret-celulare-shtrenjtojne-paketat/60%Daily2019-02-28 17:11
https://a2news.com/2019/02/28/aksident-tragjik-ne-durres-nje-e-vdekur-dhe-3-te-plagosur/60%Daily2019-02-28 16:37
https://a2news.com/2019/02/28/shkodra-mes-gezimeve-dhe-hidherimit-flasin-legjendat/60%Daily2019-02-28 15:56
https://a2news.com/2019/02/28/derbi-mema-fitojme-ndaj-te-medhave-gega-tani-derbi-me-pas-kampionati/60%Daily2019-02-28 15:39
https://a2news.com/2019/02/28/taken-filmi-qe-i-dha-jete-fushates-per-turizmin/60%Daily2019-02-28 18:38
https://a2news.com/2019/02/28/kauza-per-largimin-e-rames-bashkon-dulen-me-idrizin/60%Daily2019-02-28 15:41
https://a2news.com/2019/02/28/trump-ben-per-cigare-diktatorin-kim-jong-un/60%Daily2019-02-28 13:54
https://a2news.com/2019/02/28/basha-nderkombetareve-nuk-do-ta-pranonit-per-vendin-tuaj/60%Daily2019-02-28 17:41
https://a2news.com/2019/02/28/tahiri-proces-i-turpshem-i-komanduar-politikisht/60%Daily2019-02-28 12:55
https://a2news.com/2019/02/28/balla-veprimet-e-opozites-me-metodat-e-berishes-pd-po-vetevritet/60%Daily2019-02-28 12:34
https://a2news.com/2019/02/28/macron-merkel-pro-shtyrjes-ujdia-nuk-rinegociohet/60%Daily2019-02-28 12:00
https://a2news.com/2019/02/28/67-milione-leke-per-te-bere-bashke-shqiptaret/60%Daily2019-02-28 12:16
https://a2news.com/2019/02/28/kpa-shkarkon-anetaren-e-klp-se-antoneta-sevdari/60%Daily2019-02-28 11:34
https://a2news.com/2019/02/28/amerika-shpejton-automatizimin-28-mije-robote-ne-2018-en/60%Daily2019-02-28 11:13
https://a2news.com/2019/02/28/te-dy-me-te-njejtin-emer-nipi-vret-gjyshin-ne-vlore-me-nxiu-jeten/60%Daily2019-02-28 11:02
https://a2news.com/2019/02/28/gripi-i-merr-jeten-gruas-shtatzene-me-binjake/60%Daily2019-02-28 10:59
https://a2news.com/2019/02/28/bogdani-hajdari-standardet-duhet-te-jene-te-njejtat-e-murrizit/60%Daily2019-02-28 10:38
https://a2news.com/2019/02/28/eurodeputeti-i-ppe-nuk-mund-te-themi-tani-qe-zgjedhjet-e-vitit-2017-ishin-te-keqija/60%Daily2019-02-28 10:06
https://a2news.com/2019/02/28/pe-per-bojkotin-sinjal-negativ-per-bashkimin-europian/60%Daily2019-02-28 11:15
https://a2news.com/2019/02/28/zhgenjim-ne-hanoi-mbyllet-pa-marreveshje-takimi-mes-trump-dhe-kim/60%Daily2019-02-28 08:54
https://a2news.com/2019/02/28/delegacioni-i-pe-takon-rucin-fleckenstein-po-humbas-durimin-me-qendrimin-e-opozites/60%Daily2019-02-28 08:35
https://a2news.com/2019/02/27/liverpool-e-arsenal-me-5-yje-londra-i-takon-chelsea-t-feste-ne-manchester/60%Daily2019-02-27 22:02
https://a2news.com/2019/02/27/barcelona-shkaterron-realin-ne-bernabeu-shkelqen-suarez/60%Daily2019-02-27 21:53
https://a2news.com/2019/02/27/haxhimali-ska-nevoje-per-apartamente-te-reja-mbi-100-mije-jane-bosh/60%Daily2019-02-27 21:42
https://a2news.com/2019/02/27/a-paguajne-me-shume-taksa-qytetaret-e-tiranes/60%Daily2019-02-27 21:44
https://a2news.com/2019/02/27/aksident-ne-aksin-shkoder-hani-hotit-makina-permbyset-ne-rruge/60%Daily2019-02-27 21:04
https://a2news.com/2019/02/27/ne-pritje-te-drejtesise-se-re-prej-3-vitesh/60%Daily2019-02-27 20:47
https://a2news.com/2019/02/27/protestat-policia-perdori-dy-lloje-gazi-lotsjelles-ndaj-turmes/60%Daily2019-02-27 19:02
https://a2news.com/2019/02/27/cohen-deshmon-ne-kongres-trump-e-dinte-per-e-mailet-e-hakuara/60%Daily2019-02-27 18:35
https://a2news.com/2019/02/27/siguria-e-ashensoreve-jeta-e-banoreve-ne-doren-e-teknikut-dhe-administratorit/60%Daily2019-02-27 17:41
https://a2news.com/2019/02/27/klosi-ajo-qe-me-ndodhi-mua-si-skene-nga-filmi-taken/60%Daily2019-02-27 17:01
https://a2news.com/2019/02/27/delegacioni-i-pe-ne-tirane-basha-shqiperia-ska-demokraci-jo-dialog-me-ramen/60%Daily2019-02-27 22:11
https://a2news.com/2019/02/27/kriza-politike-idrizi-zgjidhja-e-vetme-zgjedhjet-e-parakohshme/60%Daily2019-02-27 17:02
https://a2news.com/2019/02/27/hapen-dosjet-e-komunizmit-kampionet-e-perndjekur-te-sportit/60%Daily2019-02-27 16:14
https://a2news.com/2019/02/27/opozita-ne-tubime-vetem-per-seancat-parlamentare/60%Daily2019-02-27 16:06
https://a2news.com/2019/02/27/delegacioni-i-pe-ne-tirane-nis-takimi-me-bashen-dhe-kryemadhin/60%Daily2019-02-27 16:04
https://a2news.com/2019/02/27/tregu-i-sigurimeve-me-shume-kontrata-me-pak-para/60%Daily2019-02-27 15:10
https://a2news.com/2019/02/27/projeksioni-i-instat-popullsia-drejt-tkurrjes-dhe-plakjes/60%Daily2019-02-27 15:10
https://a2news.com/2019/02/27/ndalimi-i-makinave-te-vjetra-qeveria-shtyn-afatin/60%Daily2019-02-27 14:56
https://a2news.com/2019/02/27/turbullohen-bursat-161-miliardere-me-pak-ne-kine/60%Daily2019-02-27 14:53
https://a2news.com/2019/02/27/kandidatet-pas-vijes-se-kuqe-marrin-njoftimin-nga-kqz/60%Daily2019-02-27 14:51
https://a2news.com/2019/02/27/takimi-i-dyte-i-lidereve-trump-e-cileson-nje-sukses-kim-i-kaluam-problemet/60%Daily2019-02-27 14:39
https://a2news.com/2019/02/27/ditet-e-kujteses-e-shkuara-komuniste-permes-dokumentareve/60%Daily2019-02-27 14:34
https://a2news.com/2019/02/27/kupa-e-mbretit-real-e-barca-kerkojne-finalen/60%Daily2019-02-27 13:59
https://a2news.com/2019/02/27/zyla-nga-pikepamja-e-komunikimit-opozita-ka-kaluar-ne-nje-avantazh-viziv/60%Daily2019-02-27 13:07
https://a2news.com/2019/02/27/fiton-tirana-apo-partizani-ish-lojtaret-ndezin-derbin/60%Daily2019-02-27 12:55
https://a2news.com/2019/02/27/flet-eksperti-perdorimi-i-gazit-i-justifikuar-policia-te-tregoj-paraprakisht-mjetet-qe-perdor/60%Daily2019-02-27 12:39
https://a2news.com/2019/02/27/demokratet-rezolute-kunder-trump/60%Daily2019-02-27 12:32
https://a2news.com/2019/02/27/ngel-ne-vetting-kpk-shkarkon-gjykatesin-e-durresit/60%Daily2019-02-27 11:29
https://a2news.com/2019/02/27/pilotet-e-zene-rob-dhe-avione-te-rrezuar-rritet-frika-per-lufte-mes-dy-fuqive-berthamore/60%Daily2019-02-27 10:58
https://a2news.com/2019/02/27/ngjarjet-ne-parlament-identifikohen-dhe-procedohen-penalisht-8-protestues/60%Daily2019-02-27 10:41
https://a2news.com/2019/02/27/henen-nuk-e-keni-pare-kurre-keshtu/60%Daily2019-02-27 10:23
https://a2news.com/2019/02/27/gol-spektakolar-ndoj-nderon-brescian-i-jep-barazimin-ndaj-padovas/60%Daily2019-02-27 14:26
https://a2news.com/2019/02/27/paralajmerimi-i-nasa-s-po-krijohet-ajsbergu-dy-here-me-i-madh-se-new-york-u/60%Daily2019-02-27 10:19
https://a2news.com/2019/02/27/prokuroria-mbyll-hetimet-per-tahirin-ish-ministri-njihet-neser-me-akuzat/60%Daily2019-02-27 09:56
https://a2news.com/2019/02/27/eurodeputetet-ne-tirane-takimi-i-pare-me-bashen-dhe-kryemadhin/60%Daily2019-02-27 09:40
https://a2news.com/2019/02/27/tregtonin-heroine-ne-afersi-te-shkollave-operacioni-rrjeta-kap-peshkun/60%Daily2019-02-27 08:26
https://a2news.com/2019/02/27/lufte-ne-qiell-midis-indise-dhe-pakistanit-rrezohen-3-avione-ushtarake/60%Daily2019-02-27 11:00
https://a2news.com/2019/02/26/benzema-si-sherbej-me-ronaldos-jam-lider/60%Daily2019-02-26 22:14
https://a2news.com/2019/02/26/tensionet-me-rusine-ukraina-i-ndalon-maruv-perfaqesimin-ne-eurovizion/60%Daily2019-02-26 22:09
https://a2news.com/2019/02/26/strakosha-ndal-piatek-dhe-milanin-por-lazio-nuk-fiton/60%Daily2019-02-26 22:01
https://a2news.com/2019/02/26/kriza-e-brexit-may-mund-te-votohet-per-shtyrje-te-afatit/60%Daily2019-02-26 21:50
https://a2news.com/2019/02/26/dialogu-me-serbine-kritikohet-ashper-platforma-e-prishtines/60%Daily2019-02-26 21:39
https://a2news.com/2019/02/26/eksperti-i-cdu-opozita-dhe-qeveria-te-perballen-ne-parlament/60%Daily2019-02-26 21:30
https://a2news.com/2019/02/26/jashte-protestohej-ne-kuvend-u-moren-vendime-te-rendesishme/60%Daily2019-02-26 21:18
https://a2news.com/2019/02/26/deklarata-per-kosoven-rusia-kritikon-ramen-retorike-e-papranueshme/60%Daily2019-02-26 21:07
https://a2news.com/2019/02/26/duka-po-paguajme-haracin-e-marredhenies-se-politikes-me-krimin-ka-nisur-heret/60%Daily2019-02-26 20:30
https://a2news.com/2019/02/26/i-ftuari-agron-duka-revolta-nuk-do-te-ndalet-lehte/60%Daily2019-02-26 20:35
https://a2news.com/2019/02/26/basha-nuk-e-njohim-as-policine-mosbindje-civile-nga-jugu-ne-veri/60%Daily2019-02-26 19:08
https://a2news.com/2019/02/26/reagon-osbe-dhuna-seshte-pergjigjja-per-problemet-e-shqiperise/60%Daily2019-02-26 19:01
https://a2news.com/2019/02/26/basha-rames-me-keto-akte-i-shpalle-lufte-qytetareve/60%Daily2019-02-26 18:27
https://a2news.com/2019/02/26/balla-protestuesit-dhune-ndaj-policise-shishe-me-benzine-nga-selia-e-pd/60%Daily2019-02-26 17:34
https://a2news.com/2019/02/26/ppp-te-tek-ekonomia-mazhoranca-miraton-e-vetme-ndryshimet/60%Daily2019-02-26 17:08
https://a2news.com/2019/02/26/tensione-flake-dhe-i-zakonshmi-maduro-fotot-e-protestes-se-opozites/60%Daily2019-02-26 18:35
https://a2news.com/2019/02/26/basha-thirrje-policise-hiqni-kapelet-arrestoni-hajdutet/60%Daily2019-02-26 16:12
https://a2news.com/2019/02/26/basha-mosbindje-civile-nga-jugu-ne-veri/60%Daily2019-02-26 21:44
https://a2news.com/2019/02/26/rama-opozita-nuk-demton-qeverine-por-popullin-mos-i-shkoni-mbrapa/60%Daily2019-02-26 15:42
https://a2news.com/2019/02/26/rama-myslym-murrizi-i-vetmi-me-dy-pare-mend-askush-si-shpeton-drejtesise/60%Daily2019-02-26 15:45
https://a2news.com/2019/02/26/mos-posto-me-pornografi-bebe-rexha-publikon-mesazhin-e-babait-por-me-pas-pendohet/60%Daily2019-02-26 16:04
https://a2news.com/2019/02/26/goditen-me-tyten-e-pistoletes-punonjesin-e-portit-te-durresit-arrestohen/60%Daily2019-02-26 15:13
https://a2news.com/2019/02/26/tarifa-jemi-ne-krize-te-shpallen-zgjedhjet-e-jashtezakonshme/60%Daily2019-02-26 13:58
https://a2news.com/2019/02/26/rrezohet-propozimi-i-ps-ne-kqz-kryebashkiaket-me-3-mandate-mund-te-rikandidojne/60%Daily2019-02-26 13:39
https://a2news.com/2019/02/26/djegia-e-mandateve-reagon-me-shqetesim-edhe-keshilli-i-evropes/60%Daily2019-02-26 13:50
https://a2news.com/2019/02/26/shokohet-kisha-katolike-financieri-i-vatikanit-fajtor-per-abuzime/60%Daily2019-02-26 13:13
https://a2news.com/2019/02/26/dergonin-droge-nga-holanda-ne-itali-arrestohen-5-shqiptare/60%Daily2019-02-26 13:12
https://a2news.com/2019/02/26/ndahet-nga-jeta-sadije-agolli/60%Daily2019-02-26 12:59
https://a2news.com/2019/02/26/europianet-nxjerrin-rrobat-e-pranveres-rriten-temperaturat-edhe-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-26 18:57
https://a2news.com/2019/02/26/paloka-i-pergjigjet-balles-ne-dorezuam-imunitetin-nuk-kemi-frike-nga-drejtesia/60%Daily2019-02-26 12:24
https://a2news.com/2019/02/26/ndeshkoi-interin-me-penallti-te-paqene-arbitri-pezullohet/60%Daily2019-02-26 12:19
https://a2news.com/2019/02/26/komisioni-i-disiplines-partizani-dy-ndeshje-pa-tifoze/60%Daily2019-02-26 11:58
https://a2news.com/2019/02/26/a-do-te-arrestohet-dako-lleshaj-policia-nuk-merr-udhezime-nga-kryeministri/60%Daily2019-02-26 11:45
https://a2news.com/2019/02/26/balla-seanca-e-sotme-me-vendime-te-rendesishme-per-klp-dhe-klgj/60%Daily2019-02-26 11:32
https://a2news.com/2019/02/26/vrau-kunaten-qe-te-mos-krijonte-lidhje-tjeter-arrestohet/60%Daily2019-02-26 10:56
https://a2news.com/2019/02/26/samiti-i-diaspores-zv-ministri-xhafaj-shqiptaret-jashte-vendit-te-kene-nje-rol-proaktiv/60%Daily2019-02-27 09:36
https://a2news.com/2019/02/26/soreca-ka-nje-perpjekje-nga-te-dy-palet-qe-te-nisin-diskutimet/60%Daily2019-02-26 10:42
https://a2news.com/2019/02/26/mallakaster-i-del-jashte-kontrollit-zjarri-djeg-13-hektare-pyje/60%Daily2019-02-26 10:06
https://a2news.com/2019/02/26/shkrumbohen-5-makina-ne-vlore-dyshohet-per-zjarrvenie-te-qellimshme/60%Daily2019-02-26 09:59
https://a2news.com/2019/02/26/ps-seance-surprize-opozita-organizohet-per-proteste/60%Daily2019-02-26 09:37
https://a2news.com/2019/02/26/parlamenti-mblidhet-sot-reagon-pd-nga-gjembat-ne-ilegalitet/60%Daily2019-02-26 09:08
https://a2news.com/2019/02/26/parlamenti-seanca-zhvillohet-sot-ne-oren-1700/60%Daily2019-02-26 09:15
https://a2news.com/2019/02/26/leterkembimi-kqz-kuvend-kuvendi-i-jep-fund-57-mandateve-te-opozites/60%Daily2019-02-26 08:11
https://a2news.com/2019/02/25/festoi-si-simeone-por-e-pesoi/60%Daily2019-02-25 21:29
https://a2news.com/2019/02/25/milani-fitoi-piatek-por-humbi-cutrone-n-mund-te-largohet/60%Daily2019-02-25 21:19
https://a2news.com/2019/02/25/lg-ben-revolucion-telefon-per-perdorim-5g-me-dy-ekrane/60%Daily2019-02-25 21:11
https://a2news.com/2019/02/25/perplasjet-per-brexit-tusk-te-shtyhet-data-e-largimit-ose-do-te-kete-kaos/60%Daily2019-02-25 21:06
https://a2news.com/2019/02/25/kriza-ne-venezuele-pence-takon-guaido-n-keni-100-mbeshtetje-nga-shba/60%Daily2019-02-25 20:35
https://a2news.com/2019/02/25/samiti-ne-hanoi-trump-dhe-kim-nisen-drejt-vietnamit/60%Daily2019-02-25 20:31
https://a2news.com/2019/02/25/opozita-jashte-kuvendit-meta-politika-pergjegjesi-per-vendimet/60%Daily2019-02-25 20:37
https://a2news.com/2019/02/25/opozita-paralajmeron-sulm-360-grade-ndaj-qeverise/60%Daily2019-02-25 19:43
https://a2news.com/2019/02/25/rama-mesazh-deputeteve-socialiste-jo-debate-e-replika-me-koleget-e-arratisur/60%Daily2019-02-25 19:13
https://a2news.com/2019/02/25/dorezimi-i-mandateve-a-mund-te-radikalizohet-me-tej-aksioni-i-opozites/60%Daily2019-02-25 19:17
https://a2news.com/2019/02/25/aksident-i-rende-ne-kamez-humb-jeten-28-vjecari/60%Daily2019-02-25 18:23
https://a2news.com/2019/02/25/basha-po-pergatitet-arrestimi-i-vangjush-dakos/60%Daily2019-02-25 18:10
https://a2news.com/2019/02/25/djegia-e-debateve-nga-qeveria-boci-vendim-ekstrem-abilekaj-jo-komode-per-ramen/60%Daily2019-02-25 19:41
https://a2news.com/2019/02/25/pranohet-kerkesa-e-balilit-per-gjykim-te-shkurtuar-ulet-1-3-e-denimit/60%Daily2019-02-25 17:09
https://a2news.com/2019/02/25/spaho-nuk-i-druhemi-precedentit-po-ndergjegjesojme-edhe-nderkombetaret/60%Daily2019-02-25 16:39
https://a2news.com/2019/02/25/dorezimi-i-mandateve-kocijancic-palet-te-ulen-ne-negociata/60%Daily2019-02-25 16:17
https://a2news.com/2019/02/25/surpriza-ne-nba-knicks-japin-shenja-jete-fitojne-pas-3-muajsh/60%Daily2019-02-25 16:05
https://a2news.com/2019/02/25/kombetarja-u17-turne-ne-malte-beqiri-teston-kuqezinjte-e-vegjel/60%Daily2019-02-25 15:53
https://a2news.com/2019/02/25/reagon-flamurtari-partizani-te-mbaje-pergjegjesi/60%Daily2019-02-25 15:44
https://a2news.com/2019/02/25/publikohet-harta-boterore-e-rrjeteve-sociale-facebook-ne-krye/60%Daily2019-02-25 15:27
https://a2news.com/2019/02/25/fqinjet-braktisin-shqiperine-bien-ndjeshem-hyrjet/60%Daily2019-02-25 15:21
https://a2news.com/2019/02/25/ppp-te-ne-kuvend-ambientalistet-cojne-propozimet-e-tyre/60%Daily2019-02-25 15:17
https://a2news.com/2019/02/25/pe-viti-2019-vendimtar-per-te-ardhmen-e-shqiperise/60%Daily2019-02-25 14:27
https://a2news.com/2019/02/25/kqz-ngrin-per-pak-ore-doreheqjet-e-opozites/60%Daily2019-02-25 18:11
https://a2news.com/2019/02/25/veshjet-ne-tapetin-e-kuq-dhe-after-party-shkelqejne-lady-gaga-dhe-rita-ora/60%Daily2019-02-25 13:36
https://a2news.com/2019/02/25/queen-ndezin-cmimet-oscar-video/60%Daily2019-02-25 13:02
https://a2news.com/2019/02/25/duhet-te-jene-patjeter-cift-interneti-bashkon-lady-gagan-dhe-bradley-cooper-foto/60%Daily2019-02-25 14:05
https://a2news.com/2019/02/25/samiti-be-liga-arabe-lideret-e-dy-rajoneve-diskutojne-tregtine-dhe-konfliktet/60%Daily2019-02-25 12:48
https://a2news.com/2019/02/25/opozita-djeg-mandatet-qeveria-djeg-debatet/60%Daily2019-02-25 12:38
https://a2news.com/2019/02/25/brexit-nje-makth-may-it-nuk-i-ngelet-vecse-te-luaj-bilardo/60%Daily2019-02-25 12:24
https://a2news.com/2019/02/25/shkarkimi-i-arta-markut-kerkesa-e-opozites-i-kalon-kolegjit-te-apelimit/60%Daily2019-02-25 11:11
https://a2news.com/2019/02/25/ndalohen-adoleshentet-ishin-kthyer-ne-tmerrin-e-fierit/60%Daily2019-02-25 10:47
https://a2news.com/2019/02/25/mblidhet-kryesia-e-ps-se-balla-puna-vazhdon-votojme-per-klp-dhe-klgj/60%Daily2019-02-25 10:33
https://a2news.com/2019/02/25/ppp-te-ne-kuvend-degjohen-ambientalistet/60%Daily2019-02-25 10:03
https://a2news.com/2019/02/25/nis-gjyqi-ndaj-balilit-avokatet-kerkojne-gjykim-te-shkurtuar/60%Daily2019-02-25 10:37
https://a2news.com/2019/02/25/rudina-hajdari-ende-pa-vendim-per-mandatin/60%Daily2019-02-25 09:14
https://a2news.com/2019/02/25/oscari-i-surprizave-fiton-green-book-malek-dhe-colman-aktoret-me-te-mire/60%Daily2019-02-25 09:40
https://a2news.com/2019/02/24/real-kursehet-per-barcelonen-por-merr-3-piket-kunder-levantes/60%Daily2019-02-24 21:55
https://a2news.com/2019/02/24/penallti-ne-minuten-e-11-shtese-inter-ndalet-ne-firence/60%Daily2019-02-24 21:45
https://a2news.com/2019/02/24/40-vjet-gabimisht-ne-burg-demshperblet-me-21-milione/60%Daily2019-02-24 21:10
https://a2news.com/2019/02/24/godet-me-berryl-te-dashuren-dhuraten-ia-jep-nenes/60%Daily2019-02-24 20:54
https://a2news.com/2019/02/24/dorezimi-i-mandateve-superhena-dhe-floket-si-kim-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-02-24 20:34
https://a2news.com/2019/02/24/city-fiton-kupen-e-liges-sarri-humbet-edhe-autoritetin/60%Daily2019-02-24 19:32
https://a2news.com/2019/02/24/rrahmani-fiton-derbin-me-abazjan/60%Daily2019-03-01 00:15
https://a2news.com/2019/02/24/nje-shetitje-ne-sinaloa-vendlindjen-e-el-chapos/60%Daily2019-02-24 18:26
https://a2news.com/2019/02/24/mjeku-tregon-plaget-te-rriten-masat-e-sigurise-ne-spitale/60%Daily2019-02-24 18:04
https://a2news.com/2019/02/24/lenia-e-mandateve-shpjegimi-i-rames-jo-si-i-nderkombetareve/60%Daily2019-02-24 17:45
https://a2news.com/2019/02/24/goli-i-ajetit-i-jep-nje-pike-grasshoppersit-por-mbijetesa-ende-larg/60%Daily2019-02-24 17:07
https://a2news.com/2019/02/24/kylian-mbappe-thyen-rekordin-37-vjecar/60%Daily2019-02-24 16:52
https://a2news.com/2019/02/24/personi-me-aparat-provokoi-partizani-ne-kundersulm/60%Daily2019-02-24 16:49
https://a2news.com/2019/02/24/kukesi-kthehet-te-fitorja-laci-ne-krize/60%Daily2019-02-24 16:46
https://a2news.com/2019/02/24/rama-shqiperia-nuk-eshte-ne-kaos/60%Daily2019-02-24 16:19
https://a2news.com/2019/02/24/barazim-historik-me-united-liverpool-rikthehet-ne-krye/60%Daily2019-02-24 16:13
https://a2news.com/2019/02/24/basket-ne-kushte-ekstreme-sportistet-me-xhupa-gjate-ndeshjes-derbi/60%Daily2019-02-24 14:54
https://a2news.com/2019/02/24/cmimet-razzie-para-oskarit-shpallen-filmat-me-te-keqij/60%Daily2019-02-24 14:09
https://a2news.com/2019/02/24/avioni-i-linjes-tirane-ankona-peson-defekt-ne-fluturim-rikthehet-ne-rinas/60%Daily2019-02-24 19:51
https://a2news.com/2019/02/24/gol-pas-gjashte-muajsh-guri-kthehet-si-hero/60%Daily2019-02-24 12:07
https://a2news.com/2019/02/24/fshf-per-ngjarjet-ne-selman-stermasi-klubet-te-punojne-me-tifozet-te-kapen-agresoret/60%Daily2019-02-24 11:43
https://a2news.com/2019/02/24/nderrimi-i-pronesise-jo-me-tek-noteri-per-blerjen-e-automjeteve/60%Daily2019-02-24 10:54
https://a2news.com/2019/02/24/aksident-tragjik-mjeti-perplaset-me-borepastruesen-tre-te-vdekur/60%Daily2019-02-24 10:02
https://a2news.com/2019/02/24/historike-ne-arabi-saudite-emerohet-ambasadorja-e-pare-ne-shba/60%Daily2019-02-24 09:14
https://a2news.com/2019/02/24/durres-vritet-45-vjecari-ne-zonen-e-ish-kenetes/60%Daily2019-02-24 19:48
https://a2news.com/2019/02/24/tragjedi-ne-malet-e-pukes-gjenden-ne-gremine-trupat-e-dy-te-rinjve/60%Daily2019-02-24 08:41
https://a2news.com/2019/02/23/si-duken-vip-at-kur-i-fotografon-policia/60%Daily2019-02-23 21:33
https://a2news.com/2019/02/23/akuzohet-per-abuzime-seksuale-me-te-mitura-r-kelly-mbetet-ne-burg/60%Daily2019-02-23 20:37
https://a2news.com/2019/02/23/vetmia-kushton-plot-125-milione-foto/60%Daily2019-02-23 20:21
https://a2news.com/2019/02/23/te-dehur-ne-urgjence-godasin-mjekun/60%Daily2019-02-23 20:09
https://a2news.com/2019/02/23/para-derbit-te-futbollit-tirana-fiton-ate-te-basketbollit/60%Daily2019-02-23 20:01
https://a2news.com/2019/02/23/prej-dy-ditesh-ne-mal-gjenden-te-pajete-dy-te-rinjte/60%Daily2019-02-23 19:37
https://a2news.com/2019/02/23/fundi-i-kalifatit-militantet-e-isis-lene-te-mundur-fushen-e-betejes-foto/60%Daily2019-02-23 22:53
https://a2news.com/2019/02/23/partizani-nis-arratisjen-fitore-perfekte-para-derbit/60%Daily2019-02-23 17:58
https://a2news.com/2019/02/23/100-vjetori-i-vllaznise-dekorohet-me-titullin-nderi-i-kombit-nga-meta/60%Daily2019-02-23 17:54
https://a2news.com/2019/02/23/triplete-nga-messi-barcelona-mer-arratine/60%Daily2019-02-23 17:22
https://a2news.com/2019/02/23/bayern-kap-dortmundin-shpreson-te-leverkusen/60%Daily2019-02-23 17:03
https://a2news.com/2019/02/23/cdo-te-enjte-para-parlamentit-strategjia-e-pd-per-largimin-e-rames/60%Daily2019-02-23 17:31
https://a2news.com/2019/02/23/rama-e-marrte-lumi-kete-vend-nese-opozita-mbetet-ne-dore-te-saliut-lulit-dhe-monikes/60%Daily2019-02-23 16:53
https://a2news.com/2019/02/23/viktima-ne-venezuele-ushtaret-dorezojne-kufirin/60%Daily2019-02-23 16:32
https://a2news.com/2019/02/23/rama-asnje-nuk-pranon-fantazmat-e-1997-s/60%Daily2019-02-23 16:30
https://a2news.com/2019/02/23/teuta-peson-humbjen-e-pare-pas-4-muajsh-e-mund-luftetari/60%Daily2019-02-23 15:00
https://a2news.com/2019/02/23/elefanti-arratiset-nga-cirku-ne-milano-zbret-ne-rruge/60%Daily2019-02-23 14:38
https://a2news.com/2019/02/23/era-ben-namin-ne-vaun-e-dejes-prishen-cati-shtepish-shkolla-e-ura/60%Daily2019-02-23 14:12
https://a2news.com/2019/02/23/salloni-i-cokollates-shija-dhe-moda-nderthuren-ne-bruksel/60%Daily2019-02-23 13:33
https://a2news.com/2019/02/23/atletico-klauzole-200-milione-euro-per-portierin/60%Daily2019-02-23 12:46
https://a2news.com/2019/02/23/kolumbia-fshin-gjurmet-e-escobar-hidhet-ne-ere-pallati-video/60%Daily2019-02-23 12:39
https://a2news.com/2019/02/23/inter-icardi-oferte-e-papershtatshme-rinovimi/60%Daily2019-02-23 12:32
https://a2news.com/2019/02/23/mbi-80-te-vdekur-nga-pijet-toksike-ne-indi/60%Daily2019-02-23 12:21
https://a2news.com/2019/02/23/zjarr-te-kodra-e-diellit-2-nuk-rrezikohen-shtepite/60%Daily2019-02-23 12:17
https://a2news.com/2019/02/23/mbreti-luan-ne-habitatin-e-tij-natyral/60%Daily2019-02-23 11:38
https://a2news.com/2019/02/23/afp-per-shqiperine-te-rinjte-e-shohin-te-ardhmen-jashte-vendit/60%Daily2019-02-23 11:14
https://a2news.com/2019/02/23/rama-per-rai-news-dialogojme-por-duhet-te-qeverisim/60%Daily2019-02-23 14:29
https://a2news.com/2019/02/23/investigimi-i-rai-2-me-parate-e-droges-blihen-zgjedhjet/60%Daily2019-02-23 10:31
https://a2news.com/2019/02/23/mosekstradimi-i-arben-frrokut-deputetet-ne-holande-kunder-vendimit-te-hages/60%Daily2019-02-23 14:23
https://a2news.com/2019/02/23/piatek-ne-ndjekje-te-messi-t-thyen-rekordin-20-vjecar/60%Daily2019-02-23 10:13
https://a2news.com/2019/02/23/inspektori-i-zjarrfikeses-arrestohet-per-dhune-ne-familje/60%Daily2019-02-23 09:23
https://a2news.com/2019/02/23/debora-mbulon-durresin-ere-e-forte-ne-disa-qytete/60%Daily2019-02-23 09:50
https://a2news.com/2019/02/23/refuzoi-djegien-e-mandatit-pd-perjashton-myslym-murrizin/60%Daily2019-02-23 08:36
https://a2news.com/2019/02/22/milani-dhe-piatek-nuk-ndalojne-me-1-pike-nga-interi/60%Daily2019-02-22 21:45
https://a2news.com/2019/02/22/bernd-fischer-kujdes-me-dokumentet-qe-publikojme/60%Daily2019-02-22 22:05
https://a2news.com/2019/02/22/hera-e-fundit-e-djegies-se-mandateve-ne-kohen-e-mussolinit-dhe-ne-cekine-komuniste/60%Daily2019-02-22 20:45
https://a2news.com/2019/02/22/opozite-e-re-ne-kuvend-salianji-i-kqz-se-partite-nen-pragun-e-3-nuk-gezojne-mandatet-e-djegura/60%Daily2019-02-22 20:59
https://a2news.com/2019/02/22/mblidhet-kryesia-e-pd-se-basha-zgjedhjet-mbrapa-dere/60%Daily2019-02-22 20:16
https://a2news.com/2019/02/22/kelmendi-gjithmone-e-me-shume-atlete-e-arte-triumfon-ne-gjermanii/60%Daily2019-02-22 18:09
https://a2news.com/2019/02/22/pas-protestes-studentet-presin-provimet-dhe-plotesimin-e-kerkesave/60%Daily2019-02-22 16:52
https://a2news.com/2019/02/22/partizani-flamurtari-vlonjatet-te-gjymtuar-te-kuqte-kerkojne-shkeputjen/60%Daily2019-02-22 16:11
https://a2news.com/2019/02/22/kufiri-kosove-serbi-dacic-putin-eshte-pajtuar-per-kete-5-vite-me-pare/60%Daily2019-02-22 15:47
https://a2news.com/2019/02/22/kredi-pa-interes-ne-kine-per-te-blere-iphone/60%Daily2019-02-22 14:35
https://a2news.com/2019/02/22/doreheqjet-e-opozites-kuvendi-i-dergon-menjehere-ne-kqz/60%Daily2019-02-22 14:30
https://a2news.com/2019/02/22/prishen-konkurrencen-bizneset-gjobiten-me-2-1-mln-euro/60%Daily2019-02-22 14:20
https://a2news.com/2019/02/22/te-rinjte-shkaktaret-kryesore-te-aksidenteve/60%Daily2019-02-22 14:15
https://a2news.com/2019/02/22/kriza-politike-guvernatori-dhe-ish-ministri-apel-per-qetesi/60%Daily2019-02-22 14:18
https://a2news.com/2019/02/22/termet-ne-londer-chelsea-ngrin-ne-dy-merkatot-e-ardhshme/60%Daily2019-02-22 14:06
https://a2news.com/2019/02/22/skenderbeu-tirana-nxeh-derbin-ne-korce-ska-favorite/60%Daily2019-02-22 14:03
https://a2news.com/2019/02/22/hapeni-rrugen-sozite-e-trump-dhe-kim-jong-un-ne-hanoi/60%Daily2019-02-22 13:56
https://a2news.com/2019/02/22/pamje-te-rralla-nga-qyteti-i-kazinove/60%Daily2019-02-22 13:41
https://a2news.com/2019/02/22/brexit-pa-ujdi-dhjetera-konservatore-mund-te-rebelohen/60%Daily2019-02-22 13:33
https://a2news.com/2019/02/22/samiti-ne-vatikan-kardinalet-kisha-te-bashkepunoje-me-drejtesine/60%Daily2019-02-22 13:24
https://a2news.com/2019/02/22/basha-ne-vjene-takime-me-ppe-dhe-osbe/60%Daily2019-02-22 13:18
https://a2news.com/2019/02/22/aksident-i-rende-ne-fushe-kruje-humb-jeten-35-vjecarja/60%Daily2019-02-22 13:08
https://a2news.com/2019/02/22/paktit-per-universitetin-rama-mesohuni-shteti-nuk-paguan-gjithcka/60%Daily2019-02-22 13:00
https://a2news.com/2019/02/22/presioni-dhe-rezistenca-e-pd-tabaku-nderkombetaret-te-informohen/60%Daily2019-02-22 13:15
https://a2news.com/2019/02/22/hidhet-shorti-i-europa-league-inter-dhe-chelsea-mesojne-kundershtaret/60%Daily2019-02-22 12:47
https://a2news.com/2019/02/22/formacionin-ma-ben-gruaja-gattuso-ka-luksin-e-batutave/60%Daily2019-02-22 11:49
https://a2news.com/2019/02/22/miratohet-komandimi-i-6-keshilltareve-prane-klp/60%Daily2019-02-22 11:39
https://a2news.com/2019/02/22/delegacioni-i-be-zbarkon-javen-e-ardhshme-ne-tirane/60%Daily2019-02-22 11:34
https://a2news.com/2019/02/22/nese-rreshqet-vdes-si-eshte-te-ngjisesh-shkembin-pa-litare/60%Daily2019-02-22 19:46
https://a2news.com/2019/02/22/dukagjin-lipa-babai-qe-rrembeu-vemendjen-e-britanikeve/60%Daily2019-02-22 11:18
https://a2news.com/2019/02/22/opozita-kerkoi-shkarkimin-e-markut-klp-nuk-eshte-ne-kompetencen-tone/60%Daily2019-02-22 10:55
https://a2news.com/2019/02/22/2500-dollare-qe-vlejne-8-milione/60%Daily2019-02-22 10:41
https://a2news.com/2019/02/22/berisha-thirrje-socialisteve-te-largojne-ramen-jemi-ne-kushtet-e-grushtit-te-shtetit/60%Daily2019-02-22 10:44
https://a2news.com/2019/02/22/el-chapo-pas-hekurave-perjete-nis-gjuetia-per-djemte-e-tij/60%Daily2019-02-22 10:15
https://a2news.com/2019/02/22/deshton-nike-demtohet-basketbollisti-amerikan-shkak-atletet/60%Daily2019-02-22 10:10
https://a2news.com/2019/02/22/gjendet-nje-predhe-nga-punonjesit-e-bashkise-ne-puke/60%Daily2019-02-22 10:06
https://a2news.com/2019/02/22/bebe-publikon-kengen-e-re-babai-nuk-i-flet-me/60%Daily2019-02-22 09:47
https://a2news.com/2019/02/22/lojerat-olimpike-paris-2024-gati-te-debutojne-sportet-e-reja/60%Daily2019-02-22 09:37
https://a2news.com/2019/02/22/gjesti-fisnik-i-skenderbeut-bamiresi-me-te-ardhurat-e-ndeshjes-me-tiranen/60%Daily2019-02-22 09:33
https://a2news.com/2019/02/22/maduro-mbyll-kufijte-kunder-ndihmave/60%Daily2019-02-22 09:24
https://a2news.com/2019/02/22/djegia-e-mandateve-nga-opozita-reagon-berlini-zyrtar/60%Daily2019-02-22 11:07
https://a2news.com/2019/02/22/tifozet-e-zenit-i-vene-flaken-rruges/60%Daily2019-02-22 08:41
https://a2news.com/2019/02/22/europa-league-fitojne-ekipet-favorite/60%Daily2019-02-21 23:15
https://a2news.com/2019/02/21/katalonja-manifestuesit-pro-pavaresise-perleshen-me-policine/60%Daily2019-02-21 22:58
https://a2news.com/2019/02/21/spiropali-per-kavajen-e-pamundur-qe-prinderit-mos-te-jepnin-nje-mesazh-publik/60%Daily2019-02-21 22:19
https://a2news.com/2019/02/21/spiropali-opozita-ne-krize-te-thelle-dhuna-vendim-i-lidershipit-te-vjeter/60%Daily2019-02-21 21:26
https://a2news.com/2019/02/21/arsyet-e-djegies-se-mandateve-vendim-demokratik-apo-nje-udhe-pa-kthim/60%Daily2019-02-21 21:40
https://a2news.com/2019/02/21/rama-kane-lene-mandatet-sepse-nuk-kane-mbrapa-popullin/60%Daily2019-02-21 18:36
https://a2news.com/2019/02/21/balla-aksioni-i-opozites-jo-rastesisht-ne-perfundimin-e-aplikimeve-per-spak/60%Daily2019-02-21 18:53
https://a2news.com/2019/02/21/spak-skadon-afati-ibrahimi-numri-i-kenaqshem-duke-pare-skepticizmin/60%Daily2019-02-21 16:46
https://a2news.com/2019/02/21/departamenti-i-shtetit-per-opoziten-doreheqjet-bllokojne-perpjekjet-per-reforma/60%Daily2019-02-21 17:08
https://a2news.com/2019/02/21/mediu-ne-asamblene-e-osbe-si-do-te-perfshiheni-per-te-siguruar-zgjedhje-te-lira-dhe-te-ndershme/60%Daily2019-02-21 15:34
https://a2news.com/2019/02/21/fleckenstein-protesta-po-por-jo-dhune/60%Daily2019-02-21 15:32
https://a2news.com/2019/02/21/brace-parlamenti-funksional-nuk-ka-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2019-02-21 14:45
https://a2news.com/2019/02/21/zjarri-u-merr-jeten-78-personave-ne-bangladesh/60%Daily2019-02-21 14:21
https://a2news.com/2019/02/21/marquez-nga-motoret-te-makinat-per-tu-sheruar/60%Daily2019-02-21 15:36
https://a2news.com/2019/02/21/tifozet-nderojne-sala-disiplina-ndeshkon-nanten/60%Daily2019-02-21 14:11
https://a2news.com/2019/02/21/samiti-kunder-dhunes-papa-francesku-duhen-masa-konkrete-dhe-efikase/60%Daily2019-02-21 15:47
https://a2news.com/2019/02/21/simeone-e-ben-serish-veprova-sic-e-ndjeva-kerkoj-falje/60%Daily2019-02-21 14:05
https://a2news.com/2019/02/21/eksodi-te-flamurtari-torassa-mbetet-peng-klubi-syte-nga-te-rinjte/60%Daily2019-02-21 14:00
https://a2news.com/2019/02/21/protesta-e-opozites-mediat-nderkombetare-kriza-sjell-pasiguri-politike/60%Daily2019-02-21 13:44
https://a2news.com/2019/02/21/shkup-ndalohet-ish-kryeparlamentari-veljanovski/60%Daily2019-02-21 13:35
https://a2news.com/2019/02/21/kryemadhi-kercenon-deputetet-e-lsi/60%Daily2019-02-21 13:13
https://a2news.com/2019/02/21/basha-mbyll-protesten-me-himnin-kombetar/60%Daily2019-02-21 12:32
https://a2news.com/2019/02/21/basha-mesazh-nderkombetareve-nga-protesta-e-opozites/60%Daily2019-02-21 11:12
https://a2news.com/2019/02/21/firmosen-doreheqjet-por-jane-ende-deputete/60%Daily2019-02-21 10:28
https://a2news.com/2019/02/21/mogherini-hahn-inkurajojme-protesten-por-denojme-retoriken-per-dhune/60%Daily2019-02-21 09:50
https://a2news.com/2019/02/21/dua-lipa-nuk-ndalet-one-kiss-kenga-me-e-mire-britanike/60%Daily2019-02-21 09:41
https://a2news.com/2019/02/21/lule-qirinj-dhe-maduro-protesta-ne-foto/60%Daily2019-02-21 10:11
https://a2news.com/2019/02/21/opozita-dorezon-mandatet-basha-mbyll-protesten-duke-kenduar-himnin-kombetar/60%Daily2019-02-21 13:07
https://a2news.com/2019/02/21/ambasada-amerikane-qytetaret-te-refuzojne-dhunen-ne-proteste/60%Daily2019-02-21 08:06
https://a2news.com/2019/02/21/opozita-ne-proteste-telat-me-gjemba-rrethojne-parlamentin/60%Daily2019-02-21 07:51
https://a2news.com/2019/02/21/si-ndikon-konfliktualiteti-politik-tek-biznesi/60%Daily2019-02-20 23:45
https://a2news.com/2019/02/20/city-me-10-lojtare-permbys-ndeshjen-ne-sekondat-e-fundit/60%Daily2019-02-20 22:27
https://a2news.com/2019/02/20/atletiko-dominon-juventusin-var-protagonist/60%Daily2019-02-20 22:10
https://a2news.com/2019/02/20/sevilla-nuk-gabon-me-lazion-italianet-akuzojne-arbitrin/60%Daily2019-02-20 21:40
https://a2news.com/2019/02/20/lideret-e-opozites-tregojne-mandatet-e-djegura/60%Daily2019-02-20 21:08
https://a2news.com/2019/02/20/djegia-e-mandateve-gazetaret-e-gjykojne-si-akt-i-papritur-dhe-energjik-shkund-elektoratin/60%Daily2019-02-20 22:34
https://a2news.com/2019/02/20/enver-hoxhaj-taksa-pezullim-i-perkohshem-per-ti-dhene-nje-mundesi-dialogut/60%Daily2019-02-20 20:13
https://a2news.com/2019/02/20/osbe-doreheqja-nga-kuvendi-minon-procesin-demokratik/60%Daily2019-02-20 18:13
https://a2news.com/2019/02/20/ndryshon-matura-kater-provime-dhe-me-shume-pyetje-ne-teste/60%Daily2019-02-20 17:04
https://a2news.com/2019/02/20/pd-miratohet-me-unanimitet-dorezimi-i-mandateve/60%Daily2019-02-20 17:25
https://a2news.com/2019/02/20/ruci-anulon-seances-e-te-enjtes-vetevrasja-e-opozites-i-ben-dem-vendit/60%Daily2019-02-20 16:19
https://a2news.com/2019/02/20/policia-e-shtetit-synohet-hyrja-me-force-ne-parlament/60%Daily2019-02-20 16:11
https://a2news.com/2019/02/20/sherbimi-spitalor-nen-hetim-ne-lupe-dhe-koncesionet/60%Daily2019-02-20 15:45
https://a2news.com/2019/02/20/nuk-merr-parate-per-aksidentin-ankohu-online/60%Daily2019-02-20 15:42
https://a2news.com/2019/02/20/biznesi-i-vogel-ne-krize-shitjet-bien-me-40-miliarde-leke/60%Daily2019-02-20 15:41
https://a2news.com/2019/02/20/sarri-e-chelsea-te-ardhmen-e-vendos-guardiola/60%Daily2019-02-20 15:40
https://a2news.com/2019/02/20/interi-mesazh-icardit-asnje-problem-ne-gju/60%Daily2019-02-20 15:37
https://a2news.com/2019/02/20/modric-nuk-u-ble-interi-ofron-35-milione-euro-per-nje-tjeter-kroat/60%Daily2019-02-20 15:31
https://a2news.com/2019/02/20/marreveshja-kosove-serbi-thaci-nese-nuk-ndodh-kete-vit-destabilizohet-rajoni/60%Daily2019-02-20 15:21
https://a2news.com/2019/02/20/donika-prela-aplikon-per-spak-diten-e-fundit-te-afatit/60%Daily2019-02-20 14:51
https://a2news.com/2019/02/20/superhena-bota-magjepset-nga-pamjet-spektakolare/60%Daily2019-02-20 14:22
https://a2news.com/2019/02/20/sporti-i-hokeit-i-rrezikshem-edhe-per-spektatoret/60%Daily2019-02-20 14:01
https://a2news.com/2019/02/20/protesta-policia-blindon-kuvendin/60%Daily2019-02-20 15:01
https://a2news.com/2019/02/20/nisje-perfekte-te-osijek-abazaj-me-uruan-edhe-nga-anderlecht/60%Daily2019-02-20 13:42
https://a2news.com/2019/02/20/putin-kercenon-nese-shba-dergon-raketa-ne-europe-ne-sulmojme/60%Daily2019-02-20 17:51
https://a2news.com/2019/02/20/brexit-britania-rrezikon-marreveshjet-tregtare-me-70-vende/60%Daily2019-02-20 12:18
https://a2news.com/2019/02/20/kardinalet-kritikojne-papen-ne-nje-leter-te-hapur/60%Daily2019-02-20 12:14
https://a2news.com/2019/02/20/sulmet-anti-semitiste-parisi-ne-kembe-mijera-vete-thone-mjaft-me/60%Daily2019-02-20 11:41
https://a2news.com/2019/02/20/basha-kujton-20-shkurtin-1991-sot-jemi-perballe-nje-sfide-te-ngjashme/60%Daily2019-02-20 11:13
https://a2news.com/2019/02/20/si-mbajne-radhen-njerezit-neper-bote-dhe-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-20 20:06
https://a2news.com/2019/02/20/pasaporta-per-shqiptaret-e-kosoves-meta-nuk-eshte-zgjidhje/60%Daily2019-02-20 10:39
https://a2news.com/2019/02/20/fotot-me-te-bukura-nga-sezoni-i-skive-2019/60%Daily2019-02-20 10:41
https://a2news.com/2019/02/20/mbi-24-mije-biznese-me-borxhe-te-tatimet-sekuestro-pasurive/60%Daily2019-02-20 10:19
https://a2news.com/2019/02/20/forumet-para-protestes-po-mblidhen-dhe-firmat-e-kandidateve-per-refuzim-mandati/60%Daily2019-02-20 12:08
https://a2news.com/2019/02/20/soreca-te-basha-presim-qe-neser-te-mos-kete-dhune/60%Daily2019-02-20 10:02
https://a2news.com/2019/02/20/protesta-te-parlamenti-plani-b-i-mazhorances-per-opoziten/60%Daily2019-02-20 09:28
https://a2news.com/2019/02/20/ushtron-dhune-fizike-ndaj-bashkeshortes-iu-gjet-edhe-nje-pistolete/60%Daily2019-02-20 09:06
https://a2news.com/2019/02/20/pensionet-e-minatoreve-dhe-naftetareve-do-rriten-me-10/60%Daily2019-02-20 08:21
https://a2news.com/2019/02/20/djegia-e-mandate-meta-koha-te-kemi-nje-hap-prapa-nga-opozita/60%Daily2019-02-20 08:16
https://a2news.com/2019/02/20/protesta-e-16-shkurtit-oficeri-i-sherbimit-ne-polici-kallezon-deputetet-e-pd/60%Daily2019-02-20 07:54
https://a2news.com/2019/02/19/barcelona-shtyn-festen-per-ne-camp-nou-buzeqesh-vetem-messi/60%Daily2019-02-19 22:09
https://a2news.com/2019/02/19/liverpool-shperdoron-bayern-mbijeton-ne-anfield/60%Daily2019-02-19 22:09
https://a2news.com/2019/02/19/shehi-21-janari-gabim-i-madh-anti-mitingu-ne-vlore-rama-si-maduro/60%Daily2019-02-19 21:33
https://a2news.com/2019/02/19/lojtari-ndeshkohet-dy-here-me-te-kuq-nga-sistemi-var/60%Daily2019-02-19 20:52
https://a2news.com/2019/02/19/sanders-rikandidon-perseri-per-shtepine-e-bardhe/60%Daily2019-02-19 20:36
https://a2news.com/2019/02/19/haradinaj-sulmon-mogherinin-ka-mbajtur-dialog-te-fshehte/60%Daily2019-02-19 20:22
https://a2news.com/2019/02/19/gripi-ne-qsut-mjeket-raste-te-renda-ne-pavijone-vaksinohuni/60%Daily2019-02-19 20:33
https://a2news.com/2019/02/19/shehi-qeveria-tranzitore-sjell-edhe-integrimin-ne-be/60%Daily2019-02-19 19:44
https://a2news.com/2019/02/19/pse-emigrojne-shqiptaret-histori-azilantesh/60%Daily2019-02-19 19:14
https://a2news.com/2019/02/19/basha-i-pergjigjet-ambasades-amerikane-nuk-ka-frymezim-me-te-madh-per-mua-se-shba/60%Daily2019-02-19 18:55
https://a2news.com/2019/02/19/topollaj-per-djegien-e-mandateve-pd-ose-bie-ne-humnere-ose-fuqizohet/60%Daily2019-02-19 17:53
https://a2news.com/2019/02/19/ulqini-basha-akuzon-ramen-se-nuk-pyet-institucionet-por-e-ben-vete-kete/60%Daily2019-02-19 17:23
https://a2news.com/2019/02/19/djegiet-e-mandateve-ambasada-amerikane-ngrihuni-mbi-sherret-politike/60%Daily2019-02-19 19:34
https://a2news.com/2019/02/19/qyteti-ku-bora-eshte-e-zeze-foto/60%Daily2019-02-19 17:08
https://a2news.com/2019/02/19/lefter-koka-nuk-e-djeg-mandatin-ky-eshte-vendim-i-saliut-jo-i-lsi/60%Daily2019-02-19 16:06
https://a2news.com/2019/02/19/oskar-performojne-queen-dhe-adam-lambert/60%Daily2019-02-19 16:05
https://a2news.com/2019/02/19/telefonat-e-fshehur-ne-shtyllat-e-portes-do-te-futeshin-ne-burgun-e-fierit-foto/60%Daily2019-02-19 15:49
https://a2news.com/2019/02/19/engel-kosova-te-fitoje-liberalizimin-e-premtuar-te-vizave/60%Daily2019-02-19 15:36
https://a2news.com/2019/02/19/10-vepra-europiane-nga-fan-noli/60%Daily2019-02-19 14:42
https://a2news.com/2019/02/19/brexit-trondit-prodhuesit-e-makinave-ne-mbreterine-e-bashkuar/60%Daily2019-02-19 13:53
https://a2news.com/2019/02/19/rama-nga-puka-opozita-pengese-per-shqiperine-pa-vizion/60%Daily2019-02-19 14:36
https://a2news.com/2019/02/19/nderron-jete-karl-lagerfeld-mjeshtri-gjerman-i-modes/60%Daily2019-02-19 13:43
https://a2news.com/2019/02/19/arrest-me-burg-per-14-protestues-5-lirohen/60%Daily2019-02-19 14:45
https://a2news.com/2019/02/19/ceremonia-e-cmimeve-oskar-kushton-44-milione-dollare/60%Daily2019-02-19 11:52
https://a2news.com/2019/02/19/puthja-ikonike-ne-times-square-shuhet-marinari/60%Daily2019-02-19 11:41
https://a2news.com/2019/02/19/lufta-teknologjike-themeluesi-i-huawei-shba-nuk-na-shkaterron-dot/60%Daily2019-02-19 11:38
https://a2news.com/2019/02/19/champions-liverpool-sfidon-bayern-barca-perballe-lyon/60%Daily2019-02-19 11:31
https://a2news.com/2019/02/19/kriza-ne-itali-ndihen-efektet-e-para-ne-tregtine-me-shqiperine/60%Daily2019-02-19 10:50
https://a2news.com/2019/02/19/reforme-e-re-per-inspektoratet-drafti-ne-konsultim-publik/60%Daily2019-02-19 10:47
https://a2news.com/2019/02/19/mediat-italiane-shqetesim-per-krizen-politike-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-19 10:47
https://a2news.com/2019/02/19/luanin-lojera-fati-procedohet-nje-person-ne-tirane/60%Daily2019-02-19 10:34
https://a2news.com/2019/02/19/cfare-kerkon-pd-nga-qeveria-tranzitore-basha-largim-te-rames-ne-burg-kush-vodhi-vota/60%Daily2019-02-19 10:26
https://a2news.com/2019/02/19/nje-grup-qytetaresh-i-bllokojne-rrugen-rames-ne-lezhe/60%Daily2019-02-19 14:29
https://a2news.com/2019/02/19/diplomatet-e-be-dhe-shba-ne-zyren-e-rames/60%Daily2019-02-19 09:23
https://a2news.com/2019/02/19/firo-nga-flamurtari-dy-yje-te-ekipit-drejt-kines/60%Daily2019-02-19 10:17
https://a2news.com/2019/02/19/semundja-e-rakitizmit-mungesa-e-vitamines-d-shkakton-deformime-te-femijet/60%Daily2019-02-19 09:00
https://a2news.com/2019/02/19/16-shtete-ne-amerike-padi-ndaj-administrates-se-trump/60%Daily2019-02-19 08:19
https://a2news.com/2019/02/19/dialogu-kosove-serbi-mogherini-nuk-rifillon-pa-hequr-taksen/60%Daily2019-02-19 08:11
https://a2news.com/2019/02/18/united-vazhdon-fluturimin-sarri-drejt-largimit/60%Daily2019-02-19 11:30
https://a2news.com/2019/02/18/mungesa-e-vitamines-d-mjeket-protokoll-te-ri-mjekimi-kryeni-analizen/60%Daily2019-02-19 09:00
https://a2news.com/2019/02/18/ish-kryeministri-renzi-kunder-mogherinit-deshtoi-me-diplomacine-e-be/60%Daily2019-02-18 21:22
https://a2news.com/2019/02/18/mandatet-per-alibeajn-sintetizimi-i-6-viteve-per-hysenin-opozita-hedh-vickla/60%Daily2019-02-18 20:35
https://a2news.com/2019/02/18/postimi-i-rames-ndez-derbin-vasili-juventusin-e-zune-qe-vidhte-ne-kampionat/60%Daily2019-02-18 19:32
https://a2news.com/2019/02/18/rama-ben-ironi-me-juventusin/60%Daily2019-02-18 18:33
https://a2news.com/2019/02/18/superiorja-gentian-stojku-trajneri-i-ri-i-kamzes/60%Daily2019-02-18 17:41
https://a2news.com/2019/02/18/kryemadhi-lsi-djeg-mandatet-rruga-e-vetme-per-te-rikthyer-shtetin-e-se-drejtes/60%Daily2019-02-18 17:47
https://a2news.com/2019/02/18/thaci-ujdia-te-arrihet-kete-vit-vucic-me-keq-se-ferri/60%Daily2019-02-18 16:57
https://a2news.com/2019/02/18/ppp-te-ekonomia-debate-mes-opozites-dhe-mazhorances/60%Daily2019-02-18 17:48
https://a2news.com/2019/02/18/instat-39-000-shqiptare-lane-vendin-vitin-e-kaluar/60%Daily2019-02-18 16:28
https://a2news.com/2019/02/18/bien-eksportet-kriza-vjen-nga-tre-grupet-me-te-medha/60%Daily2019-02-18 16:27
https://a2news.com/2019/02/18/protesta-shkon-ne-19-numri-i-te-arrestuarve-nga-policia/60%Daily2019-02-18 16:09
https://a2news.com/2019/02/18/nga-cernobili-te-lugina-e-vdekjes-vendet-me-ekstreme-ne-bote/60%Daily2019-02-18 16:01
https://a2news.com/2019/02/18/aleatet-djegin-mandatet-basha-vendimi-i-paprecedent-ne-historine-e-pluralizmit/60%Daily2019-02-18 16:00
https://a2news.com/2019/02/18/opozita-djeg-mandatet-be-dhe-shba-takim-me-ramen/60%Daily2019-02-19 16:09
https://a2news.com/2019/02/18/gangsteret-dixhitale-britania-kunder-facebook-shkeli-privatesine/60%Daily2019-02-18 15:19
https://a2news.com/2019/02/18/gjermanet-i-besojne-me-shume-rusise-se-amerikes/60%Daily2019-02-18 15:19
https://a2news.com/2019/02/18/djegia-e-mandateve-kume-formula-e-perllogaritjes-con-mandatet-te-ps/60%Daily2019-02-18 15:02
https://a2news.com/2019/02/18/pas-vendimit-drastik-basha-pret-kryemadhin-ne-pd/60%Daily2019-02-18 13:51
https://a2news.com/2019/02/18/sadiku-rikthehet-te-shkelqeje-menjehere-ne-formacionin-e-javes-ne-zvicer/60%Daily2019-02-18 13:28
https://a2news.com/2019/02/18/djegia-e-mandateve-cfare-parashikon-kushtetuta/60%Daily2019-02-18 12:43
https://a2news.com/2019/02/18/lsi-mbeshtet-pd-por-nuk-ka-ende-vendim-zyrtar/60%Daily2019-02-18 13:04
https://a2news.com/2019/02/18/pd-djeg-mandatet-votohet-unanimisht/60%Daily2019-02-18 12:34
https://a2news.com/2019/02/18/rriten-temperaturat-pranvere-ne-europe/60%Daily2019-02-18 11:33
https://a2news.com/2019/02/18/rama-protesta-u-gatua-per-dhune-basha-po-luan-blofin/60%Daily2019-02-18 11:07
https://a2news.com/2019/02/18/trump-mund-te-rrise-edhe-me-shume-tarifat-per-automjetet/60%Daily2019-02-18 10:48
https://a2news.com/2019/02/18/guvernatori-i-bankes-se-shqiperise-po-ulim-kredite-me-probleme/60%Daily2019-02-18 10:44
https://a2news.com/2019/02/18/ndryshimet-ne-ligjin-e-ppp-ve-nga-1-korriku-nuk-ka-me-oferta-te-pakerkuara/60%Daily2019-02-18 10:42
https://a2news.com/2019/02/18/ish-ministri-ahmetaj-propozon-takse-per-portalet/60%Daily2019-02-18 10:39
https://a2news.com/2019/02/18/a-do-ti-djege-pd-mandatet-deputetet-flasin-per-a2-cnn/60%Daily2019-02-18 10:24
https://a2news.com/2019/02/18/reagimet-e-aleateve-pas-propozimit-te-bashes-per-djegie-mandatesh/60%Daily2019-02-18 10:03
https://a2news.com/2019/02/18/protestuesit-mbeten-ne-burg-neser-masa-e-sigurise/60%Daily2019-02-18 09:56
https://a2news.com/2019/02/18/ps-mbledh-grupin-rama-nuk-besoj-se-pd-do-djege-mandatet/60%Daily2019-02-18 09:58
https://a2news.com/2019/02/18/psg-pa-rivale-marshon-i-qete-drejt-titullit/60%Daily2019-02-18 09:30
https://a2news.com/2019/02/18/basha-propozoi-djegien-e-mandateve-rama-i-pergjigjet-ne-gazeten-italiane/60%Daily2019-02-18 09:45
https://a2news.com/2019/02/18/karnavalet-e-nice-s-spikasin-karikaturat-e-trump-e-putin/60%Daily2019-02-18 08:14
https://a2news.com/2019/02/18/kriza-ne-venezuele-maduro-u-ndalon-hyrjen-disa-deputeteve-europiane/60%Daily2019-02-18 08:06
https://a2news.com/2019/02/18/pd-vendos-sot-do-djege-apo-jo-mandatet/60%Daily2019-02-18 07:59
https://a2news.com/2019/02/17/torino-vret-kampionatin-italian-barazon-napoli-13-nga-juve/60%Daily2019-02-17 22:51
https://a2news.com/2019/02/17/portieri-me-krahun-magjik-godet-perseri-70-metra-hedhje/60%Daily2019-02-17 22:36
https://a2news.com/2019/02/17/thirrja-e-shba-per-aleatet-evropiane-terhiqni-luftetaret-e-isis-nisni-gjyqin/60%Daily2019-02-17 21:49
https://a2news.com/2019/02/17/e-turpshme-ne-itali-ekipi-paraqitet-me-shtate-lojtare-te-rinj-dhe-masakrohet/60%Daily2019-02-17 21:00
https://a2news.com/2019/02/17/interi-me-ne-fund-ninja-nainggolan-gol-dhe-fitore/60%Daily2019-02-17 20:48
https://a2news.com/2019/02/17/kosova-11-vite-pavaresi-festime-dhe-homazhe-ne-te-gjithe-vendin/60%Daily2019-02-17 20:08
https://a2news.com/2019/02/17/emocionet-ne-fund-fiton-flamurtari-tirana-shpeton-me-kobinah/60%Daily2019-02-17 19:31
https://a2news.com/2019/02/17/ernest-gjoka-jep-doreheqjen-fatale-humbja-me-kastriotin/60%Daily2019-02-17 18:55
https://a2news.com/2019/02/17/protesta-policia-arreston-10-persona-7-ne-kerkim/60%Daily2019-02-17 19:54
https://a2news.com/2019/02/17/zgjimi-premiera-boterore-ne-tirane/60%Daily2019-02-19 11:23
https://a2news.com/2019/02/17/spahiu-jemi-me-te-pjekur-te-kemi-dy-shtete-eshte-pasuri-shume-e-madhe/60%Daily2019-02-17 17:59
https://a2news.com/2019/02/17/luiza-gega-ar-ne-3000m-medalje-per-smajlaj-dhe-burraj/60%Daily2019-02-17 17:04
https://a2news.com/2019/02/17/taksa-100-ndaj-mallrave-serbe-kush-perfitoi/60%Daily2019-02-17 16:50
https://a2news.com/2019/02/17/turperohet-real-girona-e-mund-ne-bernabeu/60%Daily2019-02-17 16:19
https://a2news.com/2019/02/17/laci-thyen-partizanin-surprize-edhe-kastrioti/60%Daily2019-02-17 16:07
https://a2news.com/2019/02/17/edhe-arbereshet-gezojne-per-kosoven-te-bashkuar-jemi-me-te-forte/60%Daily2019-02-17 16:01
https://a2news.com/2019/02/17/abazaj-debutim-endrrash-ne-kroaci/60%Daily2019-02-17 15:50
https://a2news.com/2019/02/17/edita-tahiri-per-a2-cnn-nuk-do-lejojme-prekje-territoresh/60%Daily2019-02-17 15:42
https://a2news.com/2019/02/17/rexhep-qosja-per-a2-cnn-11-vjet-kosove-e-pavarur-por-me-probleme-per-demokracine/60%Daily2019-02-17 15:36
https://a2news.com/2019/02/17/kufiri-thaci-per-a2-cnn-askush-ska-harta-mbi-tavoline/60%Daily2019-02-17 14:34
https://a2news.com/2019/02/17/speciale-endrra-e-kosoves-per-integrim-sfidat-qe-frenuan-progresin/60%Daily2019-02-17 14:12
https://a2news.com/2019/02/17/basha-te-djegim-mandatet/60%Daily2019-02-17 15:24
https://a2news.com/2019/02/17/ngjarje-e-rende-ne-vlore-dy-te-vrare-nje-i-plagosur/60%Daily2019-02-17 22:05
https://a2news.com/2019/02/17/kosova-11-vite-pavaresi-homazhe-nga-rugova-tek-jashari/60%Daily2019-02-17 12:31
https://a2news.com/2019/02/17/kukesi-largon-cungun-ndreu-drejton-ekipin/60%Daily2019-02-17 11:59
https://a2news.com/2019/02/17/incidentet-ne-protesten-e-pd-shoqerohet-ish-kreu-i-policise-bashkiake/60%Daily2019-02-17 11:41
https://a2news.com/2019/02/17/shba-uron-kosoven-pompeo-pajtim-me-serbine-me-njohje-reciproke/60%Daily2019-02-17 11:12
https://a2news.com/2019/02/17/speciale-dialogu-kosove-serbi-8-vite-negociata-marreveshja-finale-ende-larg/60%Daily2019-02-18 13:43
https://a2news.com/2019/02/17/11-vite-pavaresi-haradinaj-njohje-reciproke-me-serbine-me-kufijte-ekzistues/60%Daily2019-02-17 09:26
https://a2news.com/2019/02/17/pavaresia-e-kosoves-festime-dhe-homazhe-ne-te-gjithe-vendin/60%Daily2019-02-17 09:35
https://a2news.com/2019/02/17/nate-me-ndalime-shoqerohen-rreth-40-protestues-reagon-pd/60%Daily2019-02-17 09:40
https://a2news.com/2019/02/17/rita-e-shkelqyer-dhe-ne-basketboll/60%Daily2019-02-17 08:17
https://a2news.com/2019/02/17/greqi-gjendet-i-pajete-shqiptari-dyshohet-se-eshte-vrare-nga-djali/60%Daily2019-02-17 08:13
https://a2news.com/2019/02/17/11-vite-shtet-kosova-feston-pavaresine/60%Daily2019-02-17 07:18
https://a2news.com/2019/02/16/barca-gjithmone-e-me-ne-krye-mjafton-messi/60%Daily2019-02-16 22:14
https://a2news.com/2019/02/16/piatek-nuk-ndalet-me-milani-bind-kunder-atalantes/60%Daily2019-02-16 21:43
https://a2news.com/2019/02/16/rikthehet-sadiku-dhe-nuk-zhgenjen-shenon-golin-e-fitores/60%Daily2019-02-16 21:02
https://a2news.com/2019/02/16/tre-kategori-diference-me-newport-por-manchester-dominon-vetem-ne-fund/60%Daily2019-02-16 20:18
https://a2news.com/2019/02/16/edhe-100-diktator-koreano-verioret-perkujtojne-ditelindjen-e-liderit-suprem/60%Daily2019-02-16 20:16
https://a2news.com/2019/02/16/skuadra-e-vdekjes-ne-venezuele-akuzohet-per-mbi-200-vrasje/60%Daily2019-02-16 19:47
https://a2news.com/2019/02/16/doli-nga-gara-per-titullin-kukesi-largon-cungun/60%Daily2019-02-16 19:15
https://a2news.com/2019/02/16/strategjia-e-policise-per-mbrojtjen-e-kryeministrise/60%Daily2019-02-16 19:00
https://a2news.com/2019/02/16/rikthehet-misugi-dhe-tri-grate/60%Daily2019-02-19 11:01
https://a2news.com/2019/02/16/mbyllet-16-shkurti-opozita-serish-proteste-te-enjten/60%Daily2019-02-16 18:25
https://a2news.com/2019/02/16/prokuroret-ne-shesh-nis-hetimi-per-organizatoret-dhe-protestuesit/60%Daily2019-02-16 17:33
https://a2news.com/2019/02/16/nen-tingujt-e-pianos-se-mario-marianit/60%Daily2019-02-19 11:15
https://a2news.com/2019/02/16/rama-protestuesve-akoma-i-ndiqni-pas-ata-udhe-humbur/60%Daily2019-02-16 16:54
https://a2news.com/2019/02/16/nishani-qeveria-tregoi-edhe-sot-urrejtjen-ndaj-popullit/60%Daily2019-02-16 15:28
https://a2news.com/2019/02/16/bilanci-i-protestes-19-te-lenduar-edhe-perfaqesues-te-medias/60%Daily2019-02-16 17:13
https://a2news.com/2019/02/16/skandali-seksual-papa-debon-nga-kisha-ish-kardinalin/60%Daily2019-02-16 14:01
https://a2news.com/2019/02/16/basha-qytetaret-kane-marre-ne-dore-fatin-e-tyre/60%Daily2019-02-16 13:09
https://a2news.com/2019/02/16/rama-kerkon-ndjese-per-kerpudhen-e-prishur/60%Daily2019-02-16 13:01
https://a2news.com/2019/02/16/tensioni-ne-kryeministri-ne-mediat-nderkombetare/60%Daily2019-02-16 13:02
https://a2news.com/2019/02/16/be-palet-te-vetepermbahen-menjehere/60%Daily2019-02-16 12:45
https://a2news.com/2019/02/16/maqedonia-e-veriut-parandalohen-sulme-te-mundshme-terroriste/60%Daily2019-02-16 12:33
https://a2news.com/2019/02/16/protesta-e-opozites-ne-foto/60%Daily2019-02-16 16:33
https://a2news.com/2019/02/16/leter-e-trump-kerkon-njohje-reciproke-mes-kosoves-e-serbise/60%Daily2019-02-16 12:23
https://a2news.com/2019/02/16/protesta-reagon-ambasada-amerikane/60%Daily2019-02-16 12:17
https://a2news.com/2019/02/16/berisha-rama-frikacak-duhet-te-ishte-ne-zyre-tashme-nje-kufome-politike/60%Daily2019-02-16 12:09
https://a2news.com/2019/02/16/basha-hapja-e-kordonit-policor-plan-i-rames-per-te-nxitur-dhunen/60%Daily2019-02-16 11:13
https://a2news.com/2019/02/16/presidenti-meta-evitoni-konfrontimet/60%Daily2019-02-16 11:02
https://a2news.com/2019/02/16/mbyllet-protesta-basha-rikthehemi-te-enjten/60%Daily2019-02-16 15:21
https://a2news.com/2019/02/16/zekthi-protesta-me-shume-se-politike-mjerimi-e-ka-tejkaluar-motivin-politik/60%Daily2019-02-16 10:30
https://a2news.com/2019/02/16/rama-si-maduro-pankartat-protagoniste/60%Daily2019-02-16 10:17
https://a2news.com/2019/02/16/plani-i-protestes-flasin-vetem-qytetaret/60%Daily2019-02-16 10:24
https://a2news.com/2019/02/16/policia-ne-gatishmeri-snajpere-dhe-maska-kundergaz/60%Daily2019-02-16 09:37
https://a2news.com/2019/02/16/flamur-noka-nga-shkodra-sot-flasin-qytetaret-jo-politika/60%Daily2019-02-16 09:25
https://a2news.com/2019/02/16/basha-mberrin-ne-seline-e-pd-asgje-nuk-i-ndal-protestuesit/60%Daily2019-02-16 09:03
https://a2news.com/2019/02/16/qytetaret-drejt-tiranes-kerkohet-largimi-i-kryeministrit-rama-dhe-qeveri-transitore/60%Daily2019-02-17 10:55
https://a2news.com/2019/02/15/martohen-nen-uje-ne-diten-e-shen-valentinit/60%Daily2019-02-15 21:59
https://a2news.com/2019/02/15/bayern-fiton-ne-transferte-2-nga-dortmund/60%Daily2019-02-15 21:24
https://a2news.com/2019/02/15/juve-marshon-drejt-titullit-ronaldo-drejt-rekordeve/60%Daily2019-02-15 21:24
https://a2news.com/2019/02/15/opozita-ne-proteste-basha-mesazh-rames-kryeministri-ne-vlore/60%Daily2019-02-15 21:41
https://a2news.com/2019/02/15/dosja-dajti-ne-ngerc-mbetet-vendimi-i-pazbardhur/60%Daily2019-02-15 20:51
https://a2news.com/2019/02/15/teuta-permbys-kukesin-dhe-i-merr-vendin-e-dyte/60%Daily2019-02-15 20:08
https://a2news.com/2019/02/15/lumi-i-shpreses-me-not-per-endrren-amerikane-foto/60%Daily2019-02-15 19:52
https://a2news.com/2019/02/15/pse-shkoi-ne-polici-gjyqtari-skender-damini-flet-avokati-i-tij/60%Daily2019-02-15 19:53
https://a2news.com/2019/02/15/basha-rama-neser-ne-vlore-pasneser-ne-azil/60%Daily2019-02-15 17:43
https://a2news.com/2019/02/15/protesta-e-se-shtunes-kadilli-do-shihni-surpriza/60%Daily2019-02-15 20:18
https://a2news.com/2019/02/15/a2-debat-kadilli-protesta-ne-dore-te-qytetareve-peza-prove-per-opoziten-jo-qeverine/60%Daily2019-02-15 20:18
https://a2news.com/2019/02/15/sekuestrohen-mbi-100-mln-leke-ne-llogari-bankare-te-dyshuara-kriminale/60%Daily2019-02-15 18:28
https://a2news.com/2019/02/15/dhurata-muzike-alkool-dhe-lot-shen-valentini-ne-britani/60%Daily2019-02-15 16:23
https://a2news.com/2019/02/15/bizneset-me-turqit-eurodeputeti-shqiperia-shkeli-rregullat/60%Daily2019-02-15 15:54
https://a2news.com/2019/02/15/prezantohet-ferrari-kokekuqja-e-90-vjetorit/60%Daily2019-02-15 15:54
https://a2news.com/2019/02/15/kursi-i-ri-euro-stabilizohet-ne-1243-lek/60%Daily2019-02-15 15:51
https://a2news.com/2019/02/15/shqiperia-me-pak-fonde-direkte-per-fermeret-ne-rajon/60%Daily2019-02-15 15:48
https://a2news.com/2019/02/15/kriza-per-murin-presidenti-trump-do-shpalle-gjendjen-e-emergjences/60%Daily2019-02-15 15:42
https://a2news.com/2019/02/15/bie-qeveria-ne-spanje-kryeministri-shpall-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2019-02-15 15:35
https://a2news.com/2019/02/15/papa-drejton-takimin-per-abuzimet-seksuale-ne-kishe/60%Daily2019-02-15 15:29
https://a2news.com/2019/02/15/presidentja-kroate-pret-shqiptaret-qe-luftuan-per-vendin-e-saj/60%Daily2019-02-15 15:23
https://a2news.com/2019/02/15/konferenca-e-mynihut-perplasja-mes-fuqive-boterore/60%Daily2019-02-15 15:22
https://a2news.com/2019/02/15/mesazhi-i-bashes-pergjegjesi-e-qeverise-cdo-pengese-ndaj-protestes-se-qytetareve/60%Daily2019-02-15 15:04
https://a2news.com/2019/02/15/putin-tregon-aftesite-ne-xhudo/60%Daily2019-02-15 14:40
https://a2news.com/2019/02/15/protesta-sposton-superioren/60%Daily2019-02-15 13:57
https://a2news.com/2019/02/15/damini-merret-ne-pyetje-per-3-ore-kontrollohet-edhe-apartamenti-ne-vlore/60%Daily2019-02-15 14:10
https://a2news.com/2019/02/15/basha-proteste-ne-tirane-rama-ne-vlore/60%Daily2019-02-15 13:04
https://a2news.com/2019/02/15/duka-pavaresisht-se-cfare-ben-pd-futemi-ne-zgjedhje/60%Daily2019-03-06 15:35
https://a2news.com/2019/02/15/5-vitet-e-fundit-me-te-nxehtet-e-regjistruar-ndonjehere/60%Daily2019-02-15 10:48
https://a2news.com/2019/02/15/messi-e-pique-pronare-te-kupes-davis/60%Daily2019-02-15 10:40
https://a2news.com/2019/02/15/viktimat-e-zjarrit-flamengo-nderon-futbolliste/60%Daily2019-02-15 10:39
https://a2news.com/2019/02/15/municione-ne-banesen-e-gjyqtarit-shoqerohet-skender-damini/60%Daily2019-02-15 12:47
https://a2news.com/2019/02/15/policia-persona-me-rekorde-kriminale-te-pergatitur-per-dhune-gjate-protestes/60%Daily2019-02-15 10:32
https://a2news.com/2019/02/15/perleshje-e-perpara-ndeshjes-zurich-napoli/60%Daily2019-02-15 10:12
https://a2news.com/2019/02/15/ish-zyrtari-i-fbi-menduam-shkarkimin-e-presidentit-trump/60%Daily2019-02-15 10:09
https://a2news.com/2019/02/15/e-ve-prej-10-vitesh-kunati-e-vrau-per-te-mos-krijuar-lidhje-tjeter/60%Daily2019-02-15 09:51
https://a2news.com/2019/02/15/dajti-kontrolle-ne-banesat-e-gjyqtareve-njerit-i-gjenden-20-000-euro-ne-shtepi/60%Daily2019-02-15 09:06
https://a2news.com/2019/02/14/strakosha-ndeshkohet-ne-shtepi-nga-sevilla-lautaro-mjafton-per-interin/60%Daily2019-02-14 21:52
https://a2news.com/2019/02/14/gjak-kobre-helm-akrepi-dhe-ushqim-me-krimba-stervitja-e-marinsave-amerikane-ne-xhunglen-e-tajlandes/60%Daily2019-02-14 21:44
https://a2news.com/2019/02/14/perplasja-per-taksen-delegacioni-i-kosoves-dergon-platformen-ne-kuvend/60%Daily2019-02-14 21:35
https://a2news.com/2019/02/14/lleshaj-jemi-ne-borxh-me-policet-oret-shtese-do-te-paguhen/60%Daily2019-02-15 08:56
https://a2news.com/2019/02/14/lleshaj-konfirmon-ardi-veliun-nuk-dua-besnike-personale/60%Daily2019-02-15 08:56
https://a2news.com/2019/02/14/lleshaj-per-dajtin-sdi-te-jene-shantazhuar-gjyqtaret-ndoshta-kane-marre-para/60%Daily2019-02-15 08:56
https://a2news.com/2019/02/14/i-ftuari-lleshaj-problemi-me-kanabisin-deri-ne-2017-en/60%Daily2019-02-15 08:56
https://a2news.com/2019/02/14/boja-ndaj-rames-lleshaj-sulm-i-pabese-ne-nje-dite-solemne/60%Daily2019-02-15 08:57
https://a2news.com/2019/02/14/protesta-e-opozites-lleshaj-ka-nje-prirje-per-te-pasur-dhune/60%Daily2019-02-15 08:57
https://a2news.com/2019/02/14/shen-valentini-festa-qe-pushtoi-tiranen-me-zemra/60%Daily2019-02-14 18:57
https://a2news.com/2019/02/14/parlamentit-i-del-boja-meme-cizme-miell-veze-dhe-boje/60%Daily2019-02-14 18:28
https://a2news.com/2019/02/14/tragjedia-ne-maqedoni-deshmitaret-flasin-per-a2cnn/60%Daily2019-02-14 18:47
https://a2news.com/2019/02/14/boja-ndaj-rames-ferhati-e-turpshme-cupi-kryeministri-e-ka-provokuar-vazhdimisht-paloken/60%Daily2019-02-14 21:55
https://a2news.com/2019/02/14/protesta-e-16-shkurtit-soreca-manifestim-paqesor-jo-dhune/60%Daily2019-02-14 16:43
https://a2news.com/2019/02/14/tragjike-ne-shkoder-21-vjecarja-i-jep-fund-jetes-hidhet-nga-ura/60%Daily2019-02-14 16:35
https://a2news.com/2019/02/14/rezervat-e-naftes-te-shteti-reagon-mie-ul-kostot-per-bizneset/60%Daily2019-02-14 16:00
https://a2news.com/2019/02/14/shen-valentini-ne-tirane/60%Daily2019-02-14 16:01
https://a2news.com/2019/02/14/f1-ndryshim-total-per-mclaren/60%Daily2019-02-14 15:51
https://a2news.com/2019/02/14/hotelet-me-romantike-ne-bote/60%Daily2019-02-14 19:14
https://a2news.com/2019/02/14/klonohet-mbappe-nje-yll-11-vjecar-po-rritet-ne-france/60%Daily2019-02-14 15:41
https://a2news.com/2019/02/14/mourinho-perfiton-60-mln-euro-nga-shkarkimet/60%Daily2019-02-14 15:32
https://a2news.com/2019/02/14/aksident-i-rende-ne-aksin-shkoder-lezhe/60%Daily2019-02-14 15:10
https://a2news.com/2019/02/14/strazimiri-dosja-339-nuk-mund-ta-drejtoje-me-kete-vend/60%Daily2019-02-14 16:07
https://a2news.com/2019/02/14/akuzohet-per-ngacmim-seksual-ndaj-te-mitures-lihet-ne-burg-polici/60%Daily2019-02-14 14:45
https://a2news.com/2019/02/14/protesta-e-opozites-reagon-ambasada-amerikane/60%Daily2019-02-14 14:31
https://a2news.com/2019/02/14/veshtire-te-kursesh-bb-grate-shqiptare-te-parat-per-te-marre-borxh/60%Daily2019-02-14 15:07
https://a2news.com/2019/02/14/nato-e-shqetesuar-per-largimin-e-shba-dhe-rusise-nga-pakti-berthamor/60%Daily2019-02-14 14:11
https://a2news.com/2019/02/14/icardi-i-izoluar-ne-rrezik-edhe-ndaj-sampdorias/60%Daily2019-02-14 13:50
https://a2news.com/2019/02/14/ambasadori-i-be-manifestim-paqesor-jo-dhune/60%Daily2019-02-14 13:42
https://a2news.com/2019/02/14/dorezohet-trump-drejt-pranimit-te-ujdise-me-demokratet/60%Daily2019-02-14 13:35
https://a2news.com/2019/02/14/ngjela-niveli-i-parlamentit-jo-intelektual-por-reforma-ne-drejtesi-do-ta-pastroje/60%Daily2019-02-14 14:04
https://a2news.com/2019/02/14/perleshje-perpara-lazio-sevilla-4-tifoze-ne-spital/60%Daily2019-02-14 12:13
https://a2news.com/2019/02/14/merr-fund-epoka-e-superavioneve/60%Daily2019-02-14 13:19
https://a2news.com/2019/02/14/malaj-ministrja-e-re-te-tregoje-nivelin-e-borxhit/60%Daily2019-02-14 11:52
https://a2news.com/2019/02/14/rashica-ne-radaret-e-klubit-anglez/60%Daily2019-02-14 11:35
https://a2news.com/2019/02/14/manastirliu-nga-marsi-permiresohet-situata-e-mjekeve-ne-rrethe/60%Daily2019-02-14 11:40
https://a2news.com/2019/02/14/kapshtice-bllokohet-1-ton-kanabis-2-ne-pranga/60%Daily2019-02-14 11:23
https://a2news.com/2019/02/14/ratifikohet-unanimisht-anetaresimi-i-shkupit-ne-nato-xhaferi-nuk-do-ta-harrojme-kurre/60%Daily2019-02-14 11:04
https://a2news.com/2019/02/14/basha-ketu-ka-rene-shteti-dhe-ky-eshte-morti-i-dyte/60%Daily2019-02-14 11:07
https://a2news.com/2019/02/14/njolloset-kuvendi-paloka-hedh-boje-mbi-ramen-foto/60%Daily2019-02-14 11:58
https://a2news.com/2019/02/14/rama-pa-shqiptaret-nuk-do-te-kishte-maqedoni-te-veriut/60%Daily2019-02-14 10:10
https://a2news.com/2019/02/14/filmohet-per-here-te-pare-leopardi-i-zi/60%Daily2019-02-14 09:13
https://a2news.com/2019/02/14/rritet-bilanci-i-viktimave-shpallen-2-dite-zie-kombetare/60%Daily2019-02-14 08:56
https://a2news.com/2019/02/14/tirane-nje-grua-pajete-gjendet-prane-liqenit-te-sharres/60%Daily2019-02-14 11:37
https://a2news.com/2019/02/13/hoteli-i-akullit-i-game-of-thrones/60%Daily2019-02-13 22:04
https://a2news.com/2019/02/13/asensio-lumturon-realin-tottenham-mbyll-llogarite-me-dortmund/60%Daily2019-02-13 21:57
https://a2news.com/2019/02/13/malaj-ekonomia-kali-i-betejes-i-opozites-shano-secili-te-protestoje-per-hallin-e-vet/60%Daily2019-02-13 21:33
https://a2news.com/2019/02/13/familjaret-e-4-policeve-shteti-te-vendose-per-fatin-e-dritan-dajtit/60%Daily2019-02-13 21:07
https://a2news.com/2019/02/13/permbyset-autobusi-ne-maqedoni-13-te-vdekur/60%Daily2019-02-14 07:18
https://a2news.com/2019/02/13/si-shpetoi-dajti-nga-burgimi-i-perjetshem/60%Daily2019-02-13 18:51
https://a2news.com/2019/02/13/oficerja-amerikane-spiune-e-iranit/60%Daily2019-02-13 17:57
https://a2news.com/2019/02/13/avokati-i-arben-frrokut-haga-nuk-i-beson-vendimit-te-gjykates-shqiptare/60%Daily2019-02-13 17:29
https://a2news.com/2019/02/13/agjenci-shteterore-per-karburantet-shtohet-dhe-nje-tarife/60%Daily2019-02-13 16:56
https://a2news.com/2019/02/13/institucionet-nderhyrje-estetike-shqiponjes-se-flamurit/60%Daily2019-02-13 16:29
https://a2news.com/2019/02/13/16-shkurti-pd-rama-po-tenton-te-bllokoje-protesten/60%Daily2019-02-13 15:17
https://a2news.com/2019/02/13/raporti-antikanabis-reagon-edhe-ish-ministri-xhafaj/60%Daily2019-02-13 15:09
https://a2news.com/2019/02/13/erkand-qerimaj-i-treti-ne-bote-mes-ngercit-ligjor/60%Daily2019-02-13 15:02
https://a2news.com/2019/02/13/duka-te-i-ftuari-zbulon-letren-anonime/60%Daily2019-02-13 14:38
https://a2news.com/2019/02/13/tatimet-6-muaj-vonesa-borxhi-shlyhet-ne-korrik/60%Daily2019-02-13 14:32
https://a2news.com/2019/02/13/virozat-dhe-fruthi-mjekja-me-pak-raste-se-vjet/60%Daily2019-02-13 14:24
https://a2news.com/2019/02/13/hasimja-vendi-meriton-politikanet-qe-ka-shqiptaret-kane-qasje-klienteliste/60%Daily2019-02-13 14:14
https://a2news.com/2019/02/13/lufta-ndaj-kanabisit-ambasadori-i-be-ndiqni-parane/60%Daily2019-02-13 14:45
https://a2news.com/2019/02/13/inaugurohet-urgjenca-e-re-te-infektivi-dyfishohen-shtreterit/60%Daily2019-02-13 13:42
https://a2news.com/2019/02/13/gjonaj-abuzime-me-pronat-masa-per-16-specialiste-te-zrpp-se-durres/60%Daily2019-02-13 14:38
https://a2news.com/2019/02/13/16-shkurti-basha-pas-gardhit-te-policeve-jane-hajdutet/60%Daily2019-02-13 12:51
https://a2news.com/2019/02/13/rreth-1-3-e-himalajeve-do-te-zhduket-deri-ne-2100/60%Daily2019-02-13 12:23
https://a2news.com/2019/02/13/temperatura-te-uleta-dhe-ere-e-forte/60%Daily2019-02-13 12:22
https://a2news.com/2019/02/13/historia-e-maskes-qe-lakmojne-aktoret/60%Daily2019-02-13 12:16
https://a2news.com/2019/02/13/trump-perandori-me-i-mire-me-parzmore-e-shpate/60%Daily2019-02-13 12:12
https://a2news.com/2019/02/13/renault-prezantohet-per-2019-synohet-podiumi/60%Daily2019-02-13 12:01
https://a2news.com/2019/02/13/shqiptaret-te-lidhur-me-trafikun-e-mbi-2-tone-kokaine/60%Daily2019-02-13 11:43
https://a2news.com/2019/02/13/basha-te-shtunen-nis-shembja-e-sistemit-pd-rindez-motoret-e-ekonomise/60%Daily2019-02-13 12:51
https://a2news.com/2019/02/13/zaev-dhe-tsipras-kandidohen-zyrtarisht-per-cmimin-nobel/60%Daily2019-02-13 11:16
https://a2news.com/2019/02/13/proteste-ne-shkoder-kunder-skandaleve-seksuale/60%Daily2019-02-13 11:34
https://a2news.com/2019/02/13/si-do-ti-prodhojme-vete-ilacet-ne-3d/60%Daily2019-02-13 10:28
https://a2news.com/2019/02/13/haradinaj-shperfill-paralajmerimin-taksat-nuk-do-te-hiqen/60%Daily2019-02-13 11:49
https://a2news.com/2019/02/13/protesta-e-opozites-sulaj-goditja-e-fundit-per-ramen/60%Daily2019-02-13 09:53
https://a2news.com/2019/02/13/ndoka-opozita-eshte-gati-te-marre-pergjegjesi/60%Daily2019-02-13 09:36
https://a2news.com/2019/02/13/cakaj-do-te-takoj-federica-mogherinin-me-21-shkurt/60%Daily2019-02-13 09:37
https://a2news.com/2019/02/13/protesta-e-opozites-rama-basha-pretekste-per-tu-takuar-me-mua/60%Daily2019-02-13 09:43
https://a2news.com/2019/02/13/e-para-ne-bote-sekretet-e-futbollistes-megi-doci/60%Daily2019-02-13 09:12
https://a2news.com/2019/02/13/blerta-zhegu-nje-shqiptare-tjeter-me-ze-brilant/60%Daily2019-02-13 07:53
https://a2news.com/2019/02/12/aleatet-e-pd-lista-te-hapura-zgjedhore/60%Daily2019-02-12 22:39
https://a2news.com/2019/02/12/mbappe-zbret-ne-toke-solskjaer-pogba-braktis-united-foto/60%Daily2019-02-12 23:12
https://a2news.com/2019/02/12/a-do-te-kandidoje-duka-perseri-per-drejtimin-e-fshf/60%Daily2019-02-12 21:52
https://a2news.com/2019/02/12/nje-shetitje-ne-20-metra-thellesi/60%Daily2019-02-13 10:07
https://a2news.com/2019/02/12/krimi-ne-familje-kush-po-i-vret-grate/60%Daily2019-02-12 23:10
https://a2news.com/2019/02/12/haradinaj-i-pergjigjet-shefit-te-nato-s-nuk-ka-veri-jug-kosova-eshte-nje/60%Daily2019-02-12 21:20
https://a2news.com/2019/02/12/euro-2020-i-thashe-panuccit-kush-llogarit-6-pike-me-andorren-i-ka-te-humbura/60%Daily2019-02-12 19:54
https://a2news.com/2019/02/12/duka-me-votuan-vendet-nordike-dhe-britania-e-madhe/60%Daily2019-02-12 19:40
https://a2news.com/2019/02/12/arben-frroku-nuk-do-te-ekstradohet-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-12 18:54
https://a2news.com/2019/02/12/largimi-pa-ujdi-rrezikon-600-mije-vende-pune/60%Daily2019-02-12 18:35
https://a2news.com/2019/02/12/stoltenberg-fsk-nuk-shkon-ne-veri-pa-miratimin-e-kfor/60%Daily2019-02-12 18:26
https://a2news.com/2019/02/12/juria-merr-vendimin-final-per-el-chapon/60%Daily2019-02-12 18:15
https://a2news.com/2019/02/12/dekanet-te-ndare-per-ligjin-dhe-konfliktin-ne-universitet/60%Daily2019-02-12 17:14
https://a2news.com/2019/02/12/shella-paguhen-3-paga-per-nje-vend-pune/60%Daily2019-02-12 17:16
https://a2news.com/2019/02/12/protesta-e-opozites-reagon-policia-do-kete-persona-te-rrezikshem/60%Daily2019-02-12 15:31
https://a2news.com/2019/02/12/debat-te-siguria-per-policin-ne-shkoder/60%Daily2019-02-12 14:54
https://a2news.com/2019/02/12/diell-dhe-ngrica-temperaturat-bien-me-3-grade/60%Daily2019-02-12 13:48
https://a2news.com/2019/02/12/nga-anderlecht-te-osijek-abazaj-nis-nje-aventure-te-re/60%Daily2019-02-12 13:21
https://a2news.com/2019/02/12/gardisti-dyshoja-per-tradhti-me-vjen-keq-per-vajzen/60%Daily2019-02-12 13:15
https://a2news.com/2019/02/12/krimi-ne-familje-duma-skemi-ndertuar-mekanizem-efikas-mbrojtes/60%Daily2019-02-12 17:27
https://a2news.com/2019/02/12/duma-pd-ka-pergjegjesi-te-coje-deri-ne-fund-sakrificen-e-demokrateve/60%Daily2019-02-12 13:53
https://a2news.com/2019/02/12/studentet-e-fakultetit-te-drejtesise-i-kthehen-mesimit/60%Daily2019-02-12 12:51
https://a2news.com/2019/02/12/vrasja-nga-gardisti-politika-nuk-i-parashikojme-keto-raste/60%Daily2019-02-12 12:10
https://a2news.com/2019/02/12/istria-dhe-dalmacia-jane-italiane-kerkon-falje-kreu-i-pe/60%Daily2019-02-12 12:04
https://a2news.com/2019/02/12/gabimet-dietike-te-shqiptareve-dhe-siguria-ushqimore/60%Daily2019-02-12 11:51
https://a2news.com/2019/02/12/vidhet-dyqani-i-celulareve-ne-tirane-autoret-shkaterruan-qepenin/60%Daily2019-02-12 11:38
https://a2news.com/2019/02/12/lleshaj-per-skandalin-e-videos-ne-malesi-te-madhe-kush-eshte-denoncuesi/60%Daily2019-02-12 11:50
https://a2news.com/2019/02/12/goditen-4-banda-droge-ne-itali-27-te-arrestuar-mes-tyre-21-shqiptare/60%Daily2019-02-12 11:19
https://a2news.com/2019/02/12/marcelo-zbulon-prapaskenat-e-largimit-te-ronaldos-nga-reali/60%Daily2019-02-12 11:01
https://a2news.com/2019/02/12/ramsey-firmos-me-juventusin-i-dyti-me-i-paguar/60%Daily2019-02-12 10:58
https://a2news.com/2019/02/12/malaj-ligji-per-arsimin-e-larte-eshte-nje-pamflet-i-pazbatueshem/60%Daily2019-02-12 10:55
https://a2news.com/2019/02/12/pompeo-nuk-lejojme-rusine-te-percaje-naton/60%Daily2019-02-12 10:50
https://a2news.com/2019/02/12/industria-ushqimore-ne-alarm-po-goditemi-nga-ndryshimi-i-tvsh-se/60%Daily2019-02-12 10:44
https://a2news.com/2019/02/12/pushimet-e-padrejta-nga-puna-do-te-paguajme-11-6-mld-leke/60%Daily2019-02-12 22:18
https://a2news.com/2019/02/12/mjedisi-te-paret-per-taksa-te-fundit-per-shpenzime/60%Daily2019-02-12 10:38
https://a2news.com/2019/02/12/polici-ngacmoi-15-vjecaren-nena-e-vajzes-fillimisht-nuk-me-pranuan-denoncimin/60%Daily2019-02-12 09:56
https://a2news.com/2019/02/12/shba-palet-drejt-nje-marreveshje-per-financimin-e-qeverise/60%Daily2019-02-12 09:46
https://a2news.com/2019/02/12/rikthehet-champions-me-perballje-titanesh/60%Daily2019-02-12 09:10
https://a2news.com/2019/02/12/kemi-ngel-pa-mend-flasin-fqinjet-e-gardistit-ne-allias/60%Daily2019-02-12 09:53
https://a2news.com/2019/02/12/mengjes-i-pergjakur-ne-tirane-efektivi-i-gardes-vret-bashkeshorten/60%Daily2019-02-12 13:01
https://a2news.com/2019/02/11/liqeni-i-vdekur-ne-4000-metra-lartesi-u-formua-nga-nje-meteor-foto/60%Daily2019-02-11 21:17
https://a2news.com/2019/02/11/pedagoget-qeveria-do-te-privatizoje-universitetet/60%Daily2019-02-11 19:32
https://a2news.com/2019/02/11/opozita-me-koalicion-te-bashkuar-ne-zgjedhje-kerkon-qeveri-tranzitore/60%Daily2019-02-11 19:31
https://a2news.com/2019/02/11/skenderbeu-kapercen-lacin-i-afrohet-podiumit/60%Daily2019-02-11 20:52
https://a2news.com/2019/02/11/perfundon-bojkoti-ne-fakultetin-e-drejtesise-foto/60%Daily2019-02-11 19:40
https://a2news.com/2019/02/11/takohen-lideret-e-kosoves-haradinaj-kerkon-unitet/60%Daily2019-02-11 17:48
https://a2news.com/2019/02/11/vendimi-per-dajtin-precedent-i-rrezikshem-ka-pasur-shantazhe/60%Daily2019-02-11 20:56
https://a2news.com/2019/02/11/avokati-vishaj-dajti-perfitoi-nga-ligji-jo-nga-gjyqtaret/60%Daily2019-02-11 17:24
https://a2news.com/2019/02/11/dyshohet-se-ngacmoi-seksualisht-te-mituren-arrestohet-polici/60%Daily2019-02-11 16:49
https://a2news.com/2019/02/11/protestat-basha-zhvillon-takime-me-aleatet-ne-seli/60%Daily2019-02-11 16:45
https://a2news.com/2019/02/11/vendimi-per-dajtin-kercenim-per-organizaten-e-policise/60%Daily2019-02-11 16:40
https://a2news.com/2019/02/11/ppp-e-politikaneve-a-i-kuptojne-shqiptaret/60%Daily2019-02-11 14:50
https://a2news.com/2019/02/11/hetimet-deri-me-10-mars-tahiri-filloi-numerimi-mbrapsht/60%Daily2019-02-11 14:18
https://a2news.com/2019/02/11/dajti-gjonaj-kerkova-shkarkimin-e-gjyqtareve-dhe-hetim-te-thelluar/60%Daily2019-02-11 13:53
https://a2news.com/2019/02/11/may-dhe-corby-n-bisedime-per-kufirin-irlandez/60%Daily2019-02-11 13:44
https://a2news.com/2019/02/11/heqje-taksash-e-falje-kredish-per-nenat-me-mbi-3-femije-politika-e-re-ne-hungari/60%Daily2019-02-11 13:38
https://a2news.com/2019/02/11/ngerc-per-murin-shba-drejt-nje-mbyllje-te-re-te-qeverise/60%Daily2019-02-11 13:42
https://a2news.com/2019/02/11/kodheli-ngerci-i-maqedonise-se-veriut-ngadalesoi-procesin-e-anetaresimit-ne-rajon/60%Daily2019-02-11 13:56
https://a2news.com/2019/02/11/shkelzen-berisha-balles-ne-shba-udhetoj-i-lire-jo-i-shoqeruar-nga-trafikante/60%Daily2019-02-11 13:25
https://a2news.com/2019/02/11/balla-shkelzen-berishes-pse-nuk-te-japin-me-bilete-per-amerike/60%Daily2019-02-11 12:34
https://a2news.com/2019/02/11/mjeket-stop-dhunes-ndaj-nesh-kerkojme-nje-ambient-pune-te-sigurt/60%Daily2019-02-11 12:24
https://a2news.com/2019/02/11/industria-kerkon-uljen-e-cmimit-te-energjise-dhe-karburanteve/60%Daily2019-02-11 12:22
https://a2news.com/2019/02/11/ligji-per-arsimin-marku-ndarja-e-pushteteve-krijon-nje-pushtet-te-ri/60%Daily2019-02-11 12:18
https://a2news.com/2019/02/11/taksa-kunder-serbise-shba-anulon-viziten-e-gjeneralit-ne-kosove/60%Daily2019-02-11 12:09
https://a2news.com/2019/02/11/jo-unanim-per-dajtin-dy-gjyqtare-kunder-uljes-se-denimit/60%Daily2019-02-11 12:03
https://a2news.com/2019/02/11/vendimi-per-dajtin-reagon-edhe-presidenti-meta/60%Daily2019-02-11 11:19
https://a2news.com/2019/02/11/alicia-vjedh-vemendjen-luajti-ne-dy-piano-njekohesisht/60%Daily2019-02-11 11:15
https://a2news.com/2019/02/11/fmn-per-ppp-te-a-reflektoi-qeveria/60%Daily2019-02-11 11:20
https://a2news.com/2019/02/11/nje-uragan-49-vjecar-ne-grammy/60%Daily2019-02-11 10:50
https://a2news.com/2019/02/11/basha-takon-aleatet-rakordohet-strategjia-per-16-shkurtin/60%Daily2019-02-11 10:49
https://a2news.com/2019/02/11/tifozi-surprizon-ronaldon-ne-ndeshjen-ndaj-sassuolos/60%Daily2019-02-11 15:23
https://a2news.com/2019/02/11/bafta-7-cmime-per-the-favourite/60%Daily2019-02-11 10:07
https://a2news.com/2019/02/11/manastriliu-denoj-dhunen-ne-qsut-kanosja-ndaj-mjekeve-do-te-jete-veper-penale/60%Daily2019-02-11 10:22
https://a2news.com/2019/02/11/triumf-historik-i-dua-lipes-ne-grammy-rremben-dy-cmime/60%Daily2019-02-11 09:27
https://a2news.com/2019/02/11/tahiri-te-krimet-e-renda-ankimon-shtyrjen-e-hetimeve/60%Daily2019-02-11 09:15
https://a2news.com/2019/02/11/ps-mbledh-grupin-parlamentar-zbulohet-axhenda/60%Daily2019-02-11 09:10
https://a2news.com/2019/02/11/gjata-qeveria-lot-krokodili-dritan-dajtin-po-e-liron-rama/60%Daily2019-02-11 09:13
https://a2news.com/2019/02/11/metamorfoza-e-bunkereve-ne-syte-e-fotografit-australian-fotogaleri/60%Daily2019-02-11 10:02
https://a2news.com/2019/02/10/ter-stegen-shpeton-barcelonen-por-reali-afrohet/60%Daily2019-02-10 21:45
https://a2news.com/2019/02/10/milani-rimerr-vendin-ne-champions-paqueta-shenon-edhe-per-flamengon/60%Daily2019-02-10 21:30
https://a2news.com/2019/02/10/pas-6-golave-te-pesuar-sarri-refuzon-ti-jape-doren-guardiolas/60%Daily2019-02-10 20:24
https://a2news.com/2019/02/10/puthje-duartrokitje-dhe-rreshqitje-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-02-10 19:37
https://a2news.com/2019/02/10/pas-dy-ndalesave-juventus-rikthehet-me-marsh-te-trete/60%Daily2019-02-10 20:14
https://a2news.com/2019/02/10/ulja-e-denimit-per-dritan-dajtit-soreca-kerkon-vleresim-urgjent/60%Daily2019-02-10 18:56
https://a2news.com/2019/02/10/city-poshteron-chelsean-aguero-futet-ne-historine-e-futbollit-anglez/60%Daily2019-02-10 18:03
https://a2news.com/2019/02/10/tirana-dhurate-speciale-partizanit-mposht-kukesin/60%Daily2019-02-10 15:01
https://a2news.com/2019/02/10/rikthehet-akulli-dhe-debora-ngrijne-te-dashuruarit/60%Daily2019-02-10 14:46
https://a2news.com/2019/02/10/qeveria-reagoi-per-dajtin-pd-kukullat-e-rames-u-bene-pjese-e-teatrit-kriminal/60%Daily2019-02-10 14:28
https://a2news.com/2019/02/10/47-dite-nga-brexit-may-kerkon-me-shume-kohe-nga-deputetet/60%Daily2019-02-10 17:11
https://a2news.com/2019/02/10/koalicioni-me-jelekverdhet-thellohet-debati-mes-italise-dhe-frances/60%Daily2019-02-10 14:07
https://a2news.com/2019/02/10/dajti-lleshaj-gjyqtaret-e-kane-vendin-prapa-hekurave-gjonaj-afere-korruptive/60%Daily2019-02-10 13:50
https://a2news.com/2019/02/10/vendimi-per-dajtin-lleshaj-gjyqtaret-meritojne-te-shkojne-pas-hekurave/60%Daily2019-02-10 13:57
https://a2news.com/2019/02/10/vendimi-per-dritan-dajtin-gjonaj-afere-korruptive-skandal-i-patolerueshem/60%Daily2019-02-10 13:57
https://a2news.com/2019/02/10/lufta-ndaj-isis-kurdet-bashkohen-me-koalicionin-e-drejtuar-nga-shba/60%Daily2019-02-10 12:19
https://a2news.com/2019/02/10/pas-aksidentit-dorezohet-princi-filip/60%Daily2019-02-10 12:07
https://a2news.com/2019/02/10/basha-nga-vlora-me-16-shkurt-shembim-sistemin-e-kalbur/60%Daily2019-02-10 12:03
https://a2news.com/2019/02/10/rama-ne-korce-asgje-nuk-na-ndal-dot/60%Daily2019-02-10 11:58
https://a2news.com/2019/02/10/abuzimet-me-tenderet-lihet-ne-arrest-shtepie-ish-sekretarja-e-ministrise-se-drejtesise/60%Daily2019-02-10 11:27
https://a2news.com/2019/02/10/abuzimi-ne-kavaje-marshim-i-heshtur-nga-qytetaret/60%Daily2019-02-10 11:27
https://a2news.com/2019/02/10/1-miliarde-dollare-metamfetamine-kapet-sasia-rekord-ne-shba/60%Daily2019-02-10 11:01
https://a2news.com/2019/02/10/shqiptaret-shkelqejne-ne-festen-para-grammy-awards/60%Daily2019-02-10 10:22
https://a2news.com/2019/02/10/presidenti-i-barces-po-pergatitemi-per-largimin-e-messit/60%Daily2019-02-10 09:59
https://a2news.com/2019/02/10/vrasja-ne-puke-policia-arreston-autorin-e-dyshuar/60%Daily2019-02-10 09:42
https://a2news.com/2019/02/10/protesta-degjeneron-ne-dhune-ne-torino/60%Daily2019-02-10 09:12
https://a2news.com/2019/02/10/logot-me-kompani-bastesh-procedohet-administratori-i-kastriotit/60%Daily2019-02-10 09:04
https://a2news.com/2019/02/10/mahmood-fiton-sanremon-plas-debati/60%Daily2019-02-10 08:58
https://a2news.com/2019/02/09/inter-kthehet-te-fitorja-napoli-ndalet-nga-fiorentina/60%Daily2019-02-09 21:29
https://a2news.com/2019/02/09/u-diagnostikua-me-kancer-me-pas-ndryshoi-gjithcka/60%Daily2019-02-09 21:20
https://a2news.com/2019/02/09/futbollisti-me-emrin-me-te-cuditshem-ne-bote/60%Daily2019-02-09 20:48
https://a2news.com/2019/02/09/basha-rrisim-me-25-numrin-e-mesuesve-ne-sistemin-parauniversitar/60%Daily2019-02-09 20:23
https://a2news.com/2019/02/09/politikanet-kloune-do-te-pushtojne-rruget-ne-france/60%Daily2019-02-09 20:12
https://a2news.com/2019/02/09/10-futbollistet-me-te-paguar-ne-bote/60%Daily2019-02-09 19:31
https://a2news.com/2019/02/09/emanuele-ndoji-dhe-donnarumma-shkelqejne-me-brescia-n/60%Daily2019-02-09 19:15
https://a2news.com/2019/02/09/ekspozita-ne-londer-jeta-dhe-karriera-e-nelson-mandeles/60%Daily2019-02-09 18:43
https://a2news.com/2019/02/09/partizani-marshon-drejt-titullit-kastrioti-reziston-vetem-nje-pjese/60%Daily2019-02-09 17:58
https://a2news.com/2019/02/09/negociatat-me-greqine-meta-i-vendosur-autorizoj-vetem-edi-ramen/60%Daily2019-02-09 18:10
https://a2news.com/2019/02/09/reali-fiton-derbin-e-madridit-5-nga-barca/60%Daily2019-02-09 17:32
https://a2news.com/2019/02/09/liverpool-rimerr-kryesimin-fiton-dhe-arsenali/60%Daily2019-02-09 16:52
https://a2news.com/2019/02/09/dortmundi-ben-harakiri-nga-3-0-ne-3-3/60%Daily2019-02-09 16:40
https://a2news.com/2019/02/09/berlinalja-duartrokitet-filmi-per-abuzimet-seksuale-ne-kishe/60%Daily2019-02-09 16:06
https://a2news.com/2019/02/09/nisin-pergatitjet-trump-kim-udheheqes-i-afte/60%Daily2019-02-09 16:01
https://a2news.com/2019/02/09/kukesi-e-tirana-ne-fushe-me-mendjen-te-partizani/60%Daily2019-02-09 15:53
https://a2news.com/2019/02/09/policia-ben-analizen-2018-ta-viti-me-i-mire-per-sigurine/60%Daily2019-02-09 15:35
https://a2news.com/2019/02/09/mediu-numeron-pengesat-e-integrimit-per-ballkanin/60%Daily2019-02-09 15:31
https://a2news.com/2019/02/09/100-fshatrat-rama-prezanton-projektin-ne-tushemisht/60%Daily2019-02-09 15:25
https://a2news.com/2019/02/09/basha-ne-gjirokaster-beteje-pa-kthim-deri-ne-shembjen-e-sistemit/60%Daily2019-02-09 15:18
https://a2news.com/2019/02/09/perplasen-trenat-ne-barcelone-viktima-e-te-plagosur/60%Daily2019-02-09 15:00
https://a2news.com/2019/02/09/spiropali-shfaqi-prinderit-e-vajzes-se-perdhunuar-vlojne-rrjetet-sociale/60%Daily2019-02-09 14:49
https://a2news.com/2019/02/09/fidan-aliti-debuton-me-gol-per-kalmar/60%Daily2019-02-09 14:08
https://a2news.com/2019/02/09/vendimi-per-dajtin-ish-policet-u-godit-policia/60%Daily2019-02-09 13:31
https://a2news.com/2019/02/09/komisioni-evropian-ul-parashikimin-e-rritjes-per-ekonomine-shqiptare/60%Daily2019-02-09 12:30
https://a2news.com/2019/02/09/festa-alkoolike-shnderrohet-ne-tragjedi-te-pakten-39-viktima/60%Daily2019-02-09 12:12
https://a2news.com/2019/02/09/basha-ne-mirdite-rruget-politike-po-shterohen-me-16-shkurt-i-japim-fund-grushtit-te-shtetit/60%Daily2019-02-09 11:39
https://a2news.com/2019/02/09/dymbedhjete-dhoma-per-nje-jete/60%Daily2019-02-09 11:05
https://a2news.com/2019/02/09/e-bujshme-interi-nis-kontaktet-per-elseid-hysaj/60%Daily2019-02-09 10:37
https://a2news.com/2019/02/09/maqedonia-ne-nato-greqia-ratifikon-protokollin-e-anetaresimit/60%Daily2019-02-09 10:23
https://a2news.com/2019/02/09/identifikohet-vrasesi-i-pukes-pritet-arrestimi/60%Daily2019-02-09 10:13
https://a2news.com/2019/02/09/medaljet-e-tokio-2020-nga-materialet-e-riciklueshme/60%Daily2019-02-09 08:34
https://a2news.com/2019/02/09/parisi-i-percollem-nje-mesazh-romes-boll-me-provokime/60%Daily2019-02-09 07:47
https://a2news.com/2019/02/09/nuk-ka-vendim-per-lirimin-e-auditoreve-fakulteti-i-bllokuar/60%Daily2019-02-08 23:02
https://a2news.com/2019/02/08/thaci-kerkova-vazhdimin-e-dialogut-shba-tha-jo/60%Daily2019-02-08 22:50
https://a2news.com/2019/02/08/trefishohen-rastet-e-fruthit-ne-evrope-shqiperia-1466-raste/60%Daily2019-02-08 21:44
https://a2news.com/2019/02/08/ndahet-nga-jeta-kineasti-dhe-shkrimtari-kico-blushi/60%Daily2019-02-08 21:20
https://a2news.com/2019/02/08/pergjegjesite-e-shtetit-dhe-modelet-e-gabuara-te-shoqerise/60%Daily2019-02-08 20:39
https://a2news.com/2019/02/08/puke-qellohet-me-arme-zjarri-nderron-jete-i-riu/60%Daily2019-02-09 10:01
https://a2news.com/2019/02/08/kartat-e-identitetit-zyrat-e-hapura-edhe-te-shtunen/60%Daily2019-02-08 20:17
https://a2news.com/2019/02/08/gjykata-le-te-lire-dy-zyrtaret-e-ministrise-se-drejtesise/60%Daily2019-02-08 18:28
https://a2news.com/2019/02/08/siguria-ne-plazhe-ministrat-kerkojne-marrjen-e-masave-nga-operatoret/60%Daily2019-02-08 17:45
https://a2news.com/2019/02/08/deshton-eksperimenti-ne-finlande-te-ardhurat-baze-nuk-siguruan-pune/60%Daily2019-02-08 17:00
https://a2news.com/2019/02/08/dritan-dajti-i-shpeton-burgimit-te-perjetshem/60%Daily2019-02-08 21:53
https://a2news.com/2019/02/08/kosnett-dhe-scott-taksa-te-hiqet-bisedimet-te-rifillojne-2019-viti-i-marreveshjes/60%Daily2019-02-08 16:51
https://a2news.com/2019/02/08/shtrenjtohen-ushqimet-instat-4-3-me-shume-ne-nje-vit/60%Daily2019-02-08 16:16
https://a2news.com/2019/02/08/konfirmohet-viktima-e-katert-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-08 16:02
https://a2news.com/2019/02/08/shembje-dheu-ne-nje-miniere-ne-bulqize-humb-jeten-58-vjecari/60%Daily2019-02-08 14:42
https://a2news.com/2019/02/08/mesazhet-balluku-vorpsi-si-do-e-largojme-fiqon/60%Daily2019-02-08 15:07
https://a2news.com/2019/02/08/bonot-alternativa-ende-e-leverdishme-e-investimit/60%Daily2019-02-08 17:05
https://a2news.com/2019/02/08/150-dite-nga-zgjedhjet-lokale-kush-iken-e-kush-vjen/60%Daily2019-02-08 13:30
https://a2news.com/2019/02/08/erkand-qerimaj-zyrtarisht-i-treti-ne-boterorin-e-shba/60%Daily2019-02-08 13:00
https://a2news.com/2019/02/08/gjonaj-i-pergjigjet-kryemadhit-une-u-sulmova-per-tu-sulmuar-drejtesia/60%Daily2019-02-08 11:53
https://a2news.com/2019/02/08/kryemadhi-ministrja-gjonaj-perdor-dy-standarde/60%Daily2019-02-08 11:33
https://a2news.com/2019/02/08/basha-kuksianeve-zerim-takses-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2019-02-08 11:04
https://a2news.com/2019/02/08/zjarr-ne-konviktet-e-klubit-brazilian-te-futbollit-10-te-vdekur/60%Daily2019-02-08 10:46
https://a2news.com/2019/02/08/salah-dhuron-spektakel-klas-me-shenjestren/60%Daily2019-02-08 10:37
https://a2news.com/2019/02/08/motra-e-mbretit-kerkon-te-behet-kryeministre/60%Daily2019-02-08 10:28
https://a2news.com/2019/02/08/femrat-iraniane-para-dhe-pas-revolucionit/60%Daily2019-02-08 10:16
https://a2news.com/2019/02/08/njeriu-me-i-pasur-ne-bote-media-me-shantazhoi-me-foto-intime/60%Daily2019-02-08 09:59
https://a2news.com/2019/02/08/tragjedia-e-emiliano-sala-trupi-i-gjetur-ne-avion-eshte-i-futbollistit/60%Daily2019-02-08 08:43
https://a2news.com/2019/02/08/shba-thirrje-per-taksen-marreveshje-brenda-ketij-viti/60%Daily2019-02-08 08:35
https://a2news.com/2019/02/08/kosnett-kriminelet-e-luftes-nuk-kane-vend-ne-qeveri/60%Daily2019-02-08 00:01
https://a2news.com/2019/02/08/macron-therret-ambasadorin-nga-roma/60%Daily2019-02-07 23:45
https://a2news.com/2019/02/08/metro-sound-nje-perralle-mesdhetare-permes-muzikes/60%Daily2019-02-07 23:14
https://a2news.com/2019/02/07/zguri-jam-skeptik-ndaj-votimit-elektronik-ne-2013-ka-deshtuar/60%Daily2019-02-08 09:11
https://a2news.com/2019/02/07/cikalleshi-rikthehet-bomber-dy-gola-ne-kupe-per/60%Daily2019-02-07 22:07
https://a2news.com/2019/02/07/kqz-zguri-nuk-jap-doreheqjen-le-te-me-shkarkoje-parlamenti/60%Daily2019-02-08 09:10
https://a2news.com/2019/02/07/skenaret-e-ndryshimeve-te-ballkanit-konspiracion-apo-e-ardhmja-e-afert/60%Daily2019-02-08 09:11
https://a2news.com/2019/02/07/auditi-i-financave-manjani-dhe-vasili-shkelje-ligjore/60%Daily2019-02-07 18:47
https://a2news.com/2019/02/07/presidenti-takon-kongresmenin-engel/60%Daily2019-02-07 23:29
https://a2news.com/2019/02/07/fifa-shqiperia-bie-nje-pozicion-ne-renditje/60%Daily2019-02-07 17:56
https://a2news.com/2019/02/07/uefa-konfirmon-nderhyrjet-politike-qeveria-zgjidhi-ceshtjen/60%Daily2019-02-07 18:38
https://a2news.com/2019/02/07/tom-ford-prezanton-koleksionin-per-gra-e-burra/60%Daily2019-02-07 16:40
https://a2news.com/2019/02/07/kriza-ne-itali-ekspertet-apel-qeverise-merr-masa-qe-te-mos-ndihet-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-08 00:06
https://a2news.com/2019/02/07/berlini-urdheron-facebook-te-mbledhe-me-pak-te-dhena/60%Daily2019-02-07 16:00
https://a2news.com/2019/02/07/zjarr-prane-kulles-se-sahatit-foto-dhe-video/60%Daily2019-02-07 16:22
https://a2news.com/2019/02/07/merkel-gjejme-zgjidhje-per-brexit-pa-rihapur-ujdine/60%Daily2019-02-07 15:38
https://a2news.com/2019/02/07/negociatat-me-be-pd-nuk-hapen-ps-berlini-i-mbeshtet/60%Daily2019-02-07 15:37
https://a2news.com/2019/02/07/shba-170-zyrtareve-i-eshte-refuzuar-viza/60%Daily2019-02-07 15:09
https://a2news.com/2019/02/07/kryemadhi-gjonaj-presion-gjyqtareve/60%Daily2019-02-07 15:19
https://a2news.com/2019/02/07/biznesi-italian-ne-shqiperi-mungon-infrastruktura/60%Daily2019-02-07 14:33
https://a2news.com/2019/02/07/meta-ne-mengjesin-e-lutjeve-foto-me-sekretarin-e-shtetit-pompeo/60%Daily2019-02-07 14:27
https://a2news.com/2019/02/07/ngadalesohet-rritja-ne-itali-rrezik-per-ekonomine-shqiptare/60%Daily2019-02-07 14:18
https://a2news.com/2019/02/07/may-perpiqet-te-binde-brukselin-tusk-eklipson-viziten/60%Daily2019-02-07 13:48
https://a2news.com/2019/02/07/na-ishte-nje-here-amerika-150-vjet-nga-ndertimi-i-hekurudhes-qe-pushtoi-perendimin-e-eger/60%Daily2019-02-07 13:41
https://a2news.com/2019/02/07/ish-futbollisti-i-fiorentines-perfundon-pas-hekurave/60%Daily2019-02-07 13:37
https://a2news.com/2019/02/07/union-studentor-te-shkencat-asambleja-vendos-mesim-dhe-bojkot/60%Daily2019-02-08 00:14
https://a2news.com/2019/02/07/okb-diskuton-per-kosoven-taksa-ndaj-serbise-problem-i-madh/60%Daily2019-02-07 13:16
https://a2news.com/2019/02/07/vokshi-mazhorances-afat-deri-ne-15-shkurt-ne-16-eshte-sovrani-qe-vendos/60%Daily2019-02-07 13:26
https://a2news.com/2019/02/07/duka-zgjidhet-anetar-i-komitetit-ekzekutiv-te-uefa-s/60%Daily2019-02-07 13:07
https://a2news.com/2019/02/07/ngjarja-e-rende-e-kavajes-publikohet-dosja-e-plote/60%Daily2019-02-07 12:13
https://a2news.com/2019/02/07/sjelljet-politike-antiamerikane-qe-vuan-biznesi-amerikan-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-07 12:05
https://a2news.com/2019/02/07/nga-hollivudi-ne-kampin-e-refugjateve/60%Daily2019-02-07 11:47
https://a2news.com/2019/02/07/15-milione-euro-per-shtepine-e-hitlerit/60%Daily2019-02-07 11:46
https://a2news.com/2019/02/07/durmishaj-gol-panionios-mund-paok-un-ne-kupe/60%Daily2019-02-07 11:30
https://a2news.com/2019/02/07/premier-si-la-liga-ndeshjet-me-kamera-360-grade/60%Daily2019-02-07 11:24
https://a2news.com/2019/02/07/be-5-milione-euro-per-sigurine-ushqimore-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-07 11:18
https://a2news.com/2019/02/07/zemerim-ne-britani-per-vendin-e-vecante-ne-ferr/60%Daily2019-02-07 11:14
https://a2news.com/2019/02/07/tsipras-ne-turqi-per-te-permiresuar-marredheniet/60%Daily2019-02-07 11:12
https://a2news.com/2019/02/07/europa-braktis-diesel-in-mirepret-makinat-elektrike/60%Daily2019-02-07 11:08
https://a2news.com/2019/02/07/euro-ekuiliber-i-ri-i-kursit-ne-124-leke/60%Daily2019-02-07 10:50
https://a2news.com/2019/02/07/berisha-maxhorance-e-perdhunuesve-lleshaj-une-nuk-i-kam-duart-me-gjak/60%Daily2019-02-07 10:07
https://a2news.com/2019/02/07/lleshaj-replikon-me-bashen-sdo-jem-kurre-si-ty-me-21-janar-si-kam-duart-me-gjak/60%Daily2019-02-07 10:38
https://a2news.com/2019/02/07/basha-e-moret-mesazhin-negociatat-nuk-hapen-ne-qershor/60%Daily2019-02-07 09:35
https://a2news.com/2019/02/07/ministri-gjerman-shqiperia-te-vazhdoje-reformat-te-miratohet-kodi-zgjedhor/60%Daily2019-02-07 09:27
https://a2news.com/2019/02/07/tenderi-i-byzylykeve-manjani-nuk-di-asgje/60%Daily2019-02-07 09:07
https://a2news.com/2019/02/07/shembet-pallati-ne-stamboll-viktima-e-te-humbur/60%Daily2019-02-07 08:37
https://a2news.com/2019/02/07/fitore-dhe-kryesim-per-manchester-city-n/60%Daily2019-02-07 08:55
https://a2news.com/2019/02/07/bayern-peson-dy-gola-ne-kupe-por-kualifikohet/60%Daily2019-02-07 08:51
https://a2news.com/2019/02/07/psg-vuan-ndaj-skuadres-se-kategorise-se-trete/60%Daily2019-02-07 08:47
https://a2news.com/2019/02/07/neser-ulen-temperaturat-ne-mengjes/60%Daily2019-02-06 23:51
https://a2news.com/2019/02/07/dialogu-serbi-kosove-be-nuk-e-percaktojme-ne-agjenden-2/60%Daily2019-02-06 23:30
https://a2news.com/2019/02/07/ceremonia-e-oskar-nuk-do-te-kete-nje-prezantues/60%Daily2019-02-06 23:09
https://a2news.com/2019/02/06/programi-ekonomik-i-pd-tabaku-70-e-koncesioneve-jane-abuzive-do-te-nderhyme/60%Daily2019-02-06 22:53
https://a2news.com/2019/02/06/mbaron-barazim-sfida-barca-real-vazquez-dhe-malcom-i-rrembejne-skenen-yjeve/60%Daily2019-02-06 22:13
https://a2news.com/2019/02/06/mogherini-fola-me-vucic-taksa-duhet-te-hiqet-dialogu-duhet-te-rifilloje/60%Daily2019-02-06 22:56
https://a2news.com/2019/02/06/drejtesia-pikepyetjet-e-nje-reforme-pa-mbarim/60%Daily2019-02-06 21:06
https://a2news.com/2019/02/06/trajneri-i-flamurtarit-daja-kritika-per-arbritrat/60%Daily2019-02-06 19:10
https://a2news.com/2019/02/06/sejko-energjia-ngadalesoi-ritmin-faktor-momental/60%Daily2019-02-06 18:57
https://a2news.com/2019/02/06/tenderat-ne-ministrine-e-drejtesise-verifikime-edhe-per-dy-ish-ministra-te-lsi/60%Daily2019-02-06 18:48
https://a2news.com/2019/02/06/barcelona-si-interi-emra-kineze-ne-el-clasico/60%Daily2019-02-06 17:04
https://a2news.com/2019/02/06/tragjedia-i-ka-prekur-te-gjithe-por-nantes-kerkon-parate-per-emiliano-salan/60%Daily2019-02-06 17:11
https://a2news.com/2019/02/06/vendimi-i-klp-afati-i-fundit-per-spak/60%Daily2019-02-06 17:10
https://a2news.com/2019/02/06/rikthimi-ne-polici-cili-ligj-do-zbatohet/60%Daily2019-02-06 16:39
https://a2news.com/2019/02/06/spektakel-fishekzjarresh-ne-hong-kong/60%Daily2019-02-06 16:29
https://a2news.com/2019/02/06/asnje-surprize-te-medhenjte-ne-cerekfinalet-e-kupes/60%Daily2019-02-06 15:50
https://a2news.com/2019/02/06/ps-le-ne-pritje-komisionin-hetimor-per-ish-ministrin-dokumenti/60%Daily2019-02-06 15:58
https://a2news.com/2019/02/06/njerezit-e-akullt-serf-ne-30-grade-foto/60%Daily2019-02-06 15:41
https://a2news.com/2019/02/06/tusk-vend-i-vecante-ne-ferr-per-promovuesit-e-brexit/60%Daily2019-02-06 14:46
https://a2news.com/2019/02/06/dialogu-serbi-kosove-be-nuk-e-percaktojme-ne-agjenden/60%Daily2019-02-06 14:38
https://a2news.com/2019/02/06/ambasada-amerikane-reagon-per-operacionin-rruga-e-gabuar/60%Daily2019-02-06 14:37
https://a2news.com/2019/02/06/meta-marreveshja-kosove-serbi-pa-ndryshim-kufijsh/60%Daily2019-02-06 14:29
https://a2news.com/2019/02/06/nje-dite-te-cdo-jave-filologjiku-braktis-auditoret/60%Daily2019-02-06 16:39
https://a2news.com/2019/02/06/feste-dhe-parade-boston-pret-kampionet/60%Daily2019-02-06 14:19
https://a2news.com/2019/02/06/isco-mendon-largimin-barca-i-shkel-syrin/60%Daily2019-02-06 14:07
https://a2news.com/2019/02/06/shano-ne-parlament-jo-ligjvenes-por-notere-vendi-ne-kolaps/60%Daily2019-02-06 13:58
https://a2news.com/2019/02/06/revolucion-uefa-gati-te-heq-golin-ne-transferte/60%Daily2019-02-06 13:28
https://a2news.com/2019/02/06/barca-real-sot-akti-i-pare-sfides-qe-zgjat-1-muaj/60%Daily2019-02-06 12:45
https://a2news.com/2019/02/06/studimi-perdorimi-i-facebook-rrit-depresionin/60%Daily2019-02-06 12:38
https://a2news.com/2019/02/06/kolumbia-rrit-prodhimin-e-kafese-ndihmuar-nga-el-nino/60%Daily2019-02-06 12:25
https://a2news.com/2019/02/06/bsh-analizon-sot-ekonomine-evidenton-rreziqet/60%Daily2019-02-06 12:21
https://a2news.com/2019/02/06/tkurren-depozitat-dhe-kredite-kush-e-rriti-ekonomine/60%Daily2019-02-06 12:02
https://a2news.com/2019/02/06/ngjarje-tragjike-ne-vlore-burri-vret-gruan-dhe-tenton-vetevrasjen/60%Daily2019-02-06 12:00
https://a2news.com/2019/02/06/lleshaj-policia-nuk-ka-ushtruar-dhune-ndaj-studenteve/60%Daily2019-02-06 11:47
https://a2news.com/2019/02/06/nato-firmos-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-meta-deshmi-e-triumfit/60%Daily2019-02-06 11:41
https://a2news.com/2019/02/06/hetimet-tahiri-po-kalohet-cdo-limit/60%Daily2019-02-06 11:33
https://a2news.com/2019/02/06/murati-qeveria-e-rames-me-fytyre-teknike-levizje-taktike/60%Daily2019-02-06 11:16
https://a2news.com/2019/02/06/shantazh-dhe-shfrytezim-rasti-i-minorenes-ne-kavaje/60%Daily2019-02-06 11:01
https://a2news.com/2019/02/06/e-perjetshmja-ne-tablote-per-femrat-shqiptare/60%Daily2019-02-06 10:58
https://a2news.com/2019/02/06/papa-prifterinjte-i-kane-mbajtur-murgeshat-si-skllave-seksi/60%Daily2019-02-06 10:52
https://a2news.com/2019/02/06/asambleja-e-historise-dhe-filologjise-ne-seance-te-jashtezakonshme/60%Daily2019-02-06 10:20
https://a2news.com/2019/02/06/i-vuri-flaken-vetes-nderron-jete-i-moshuari-ne-shijak/60%Daily2019-02-06 10:05
https://a2news.com/2019/02/06/trump-ne-fund-te-muajit-takohem-me-kim-jong-un/60%Daily2019-02-06 10:37
https://a2news.com/2019/02/06/diskutohet-rregullorja-e-kuvendit-pika-me-e-nxehte-imuniteti/60%Daily2019-02-06 12:15
https://a2news.com/2019/02/06/nisin-hetimet-per-tenderin-e-byzylykeve-dy-ish-ministra-do-merren-ne-pyetje/60%Daily2019-02-06 12:53
https://a2news.com/2019/02/06/marinsat-amerikane-provojne-dimrin-norvegjez/60%Daily2019-02-06 09:34
https://a2news.com/2019/02/06/tahiri-ankimon-zgjatjen-e-afatit-te-hetimeve-dhe-kerkon-mediat-ne-salle/60%Daily2019-02-06 09:32
https://a2news.com/2019/02/06/besa-shahini-thirrje-pedagogeve-ti-kthehen-mesimit/60%Daily2019-02-06 09:00
https://a2news.com/2019/02/06/werder-fluturon-me-rashicen-eliminon-dortmundin/60%Daily2019-02-06 08:06
https://a2news.com/2019/02/06/shkarkohet-drejtori-i-burgjeve-vetem-5-muaj-ne-detyre/60%Daily2019-02-06 07:53
https://a2news.com/2019/02/06/topi-para-zgjedhjeve-del-libri-ku-zbuloj-te-vertetat-e-mia/60%Daily2019-02-05 23:23
https://a2news.com/2019/02/05/rusia-kercenon-shba-raketa-e-re-perpara-vitit-2021/60%Daily2019-02-05 22:45
https://a2news.com/2019/02/05/topi-politika-globale-nuk-behet-ne-shqiperi-dhe-ne-kosove-shba-i-vetmi-garant/60%Daily2019-02-05 22:39
https://a2news.com/2019/02/05/topi-rama-arrogant-jemi-ne-nje-republike-kryeministrore/60%Daily2019-02-05 21:01
https://a2news.com/2019/02/05/parkingjet-ne-tirane-perse-te-paguajme/60%Daily2019-02-05 20:33
https://a2news.com/2019/02/05/kadastra-mazhoranca-pranon-dekretin-dhe-ndryshon-datat/60%Daily2019-02-05 23:05
https://a2news.com/2019/02/05/ruci-dhe-balla-ne-gjermani-mazhoranca-ne-bundestag-pro-negociatave/60%Daily2019-02-05 21:58
https://a2news.com/2019/02/05/rruga-e-gabuar-zhvillohet-seanca-per-masen-e-35-te-arrestuarve/60%Daily2019-02-05 18:46
https://a2news.com/2019/02/05/besim-hajdarmataj-i-13-ti-ne-liste-kandidon-per-spak/60%Daily2019-02-06 10:23
https://a2news.com/2019/02/05/haradinaj-kritikon-be-trepca-jo-pjese-e-dialogut/60%Daily2019-02-05 18:52
https://a2news.com/2019/02/05/ylli-ukrainas-firmos-me-gjigandin-rus-perjashtohet-nga-kombetarja/60%Daily2019-02-05 17:52
https://a2news.com/2019/02/05/dhuna-ne-fushe-kruje-kastrioti-denohet-me-dy-turne/60%Daily2019-02-05 17:04
https://a2news.com/2019/02/05/betohet-basha-nuk-ka-pakt-me-ramen/60%Daily2019-02-05 16:28
https://a2news.com/2019/02/05/lule-per-shen-valentin-me-mire-nje-buqete-me-akullore/60%Daily2019-02-05 16:03
https://a2news.com/2019/02/05/qeni-besnik-ne-pritje-te-emilianos/60%Daily2019-02-05 15:50
https://a2news.com/2019/02/05/ishp-qytetareve-vaksinohuni-ska-vend-per-panik/60%Daily2019-02-05 15:49
https://a2news.com/2019/02/05/harden-i-pandalshem-40-pike-per-here-te-20/60%Daily2019-02-05 15:22
https://a2news.com/2019/02/05/gjendja-e-sme-ve-eksperti-evidenton-problemet/60%Daily2019-02-05 15:14
https://a2news.com/2019/02/05/policia-prane-zbardhjes-se-vrasesve-te-arben-bilalit/60%Daily2019-02-05 14:50
https://a2news.com/2019/02/05/mourinho-shmang-burgun-paguan-2-mln-euro/60%Daily2019-02-05 14:43
https://a2news.com/2019/02/05/macron-nuk-besoj-te-njerezit-qe-ndertojne-mure/60%Daily2019-02-05 14:40
https://a2news.com/2019/02/05/trump-mban-fjalimin-per-gjendjen-e-kombit/60%Daily2019-02-05 14:39
https://a2news.com/2019/02/05/fmn-rishikon-ballkanin-ne-rritje-por-serbia-merr-kuroren/60%Daily2019-02-05 14:31
https://a2news.com/2019/02/05/pavlopoulos-pro-integrimit-te-shqiperise-por-me-kushte/60%Daily2019-02-05 14:29
https://a2news.com/2019/02/05/populli-ne-mjerim-ata-ne-luks-jeta-e-elites-socialiste-te-venezueles/60%Daily2019-02-05 18:45
https://a2news.com/2019/02/05/misioni-ne-kupe-kukesi-e-laci-synojne-permbysje/60%Daily2019-02-05 13:37
https://a2news.com/2019/02/05/basha-kurti-kunder-ndryshimit-te-kufijve/60%Daily2019-02-05 13:30
https://a2news.com/2019/02/05/dikur-ylli-i-vogue-sot-e-pastrehe-ne-barcelone/60%Daily2019-02-05 13:10
https://a2news.com/2019/02/05/permbytjet-ne-australi-shenohen-2-viktima/60%Daily2019-02-05 12:54
https://a2news.com/2019/02/05/999-e-bizneseve-te-vogla-me-probleme-per-gjetje-tregu/60%Daily2019-02-05 12:44
https://a2news.com/2019/02/05/papa-ben-historine-dhe-bashkon-myslimanet-dhe-katoliket/60%Daily2019-02-05 12:43
https://a2news.com/2019/02/05/andoni-uji-i-pijshem-dhe-energjia-synohen-nga-serbet/60%Daily2019-02-05 12:32
https://a2news.com/2019/02/05/vendimi-per-donika-prelen-pd-reforma-ne-drejtesi-ka-deshtuar/60%Daily2019-02-05 11:55
https://a2news.com/2019/02/05/mot-i-ngrohte-ne-te-gjithe-vendin/60%Daily2019-02-05 11:45
https://a2news.com/2019/02/05/miratohet-dekreti-i-metes-per-ligjin-e-kadastres-por-ka-serish-perplasje/60%Daily2019-02-05 12:25
https://a2news.com/2019/02/05/tre-kreret-e-shtetit-braktisin-vendin-shkelin-kushtetuten/60%Daily2019-02-05 16:47
https://a2news.com/2019/02/05/beteja-e-krokodilit-me-peshkaqenin/60%Daily2019-02-05 10:58
https://a2news.com/2019/02/05/festivali-i-dritave-ndricon-kryeqytetin-danez/60%Daily2019-02-05 10:57
https://a2news.com/2019/02/05/ylli-shqiptar-i-muzikes-boterore-tregon-sekretin/60%Daily2019-02-05 10:47
https://a2news.com/2019/02/05/plas-tek-interi-icardi-shfryn-ndaj-tifozeve/60%Daily2019-02-05 10:22
https://a2news.com/2019/02/05/messi-nuk-stervitet-el-classico-gati-e-pamundur/60%Daily2019-02-05 10:16
https://a2news.com/2019/02/05/operacioni-kartmonedha-arrestohen-4-persona/60%Daily2019-02-05 10:13
https://a2news.com/2019/02/05/muri-i-atalantes-gjimshiti-rinovon-deri-ne-vitin-2022/60%Daily2019-02-05 10:10
https://a2news.com/2019/02/05/aktori-hollivudian-me-perdhunoi-shoqen-doja-te-vrisja/60%Daily2019-02-05 10:01
https://a2news.com/2019/02/05/tmerret-e-zbarkimit-te-amerikaneve-ne-normandi/60%Daily2019-02-05 09:50
https://a2news.com/2019/02/05/freedom-house-shqiperia-vend-pjeserisht-i-lire/60%Daily2019-02-05 09:36
https://a2news.com/2019/02/05/hokej-nuk-eshte-sport-per-mourinho-n/60%Daily2019-02-05 09:31
https://a2news.com/2019/02/05/greva-e-pedagogeve-dy-skenaret-e-mundshem/60%Daily2019-02-05 09:08
https://a2news.com/2019/02/05/kpk-konfirmon-ne-detyre-donika-prelen/60%Daily2019-02-05 13:40
https://a2news.com/2019/02/05/kim-jong-un-dhe-duterte-habisin-qytetaret-ne-rruget-e-hong-kongut/60%Daily2019-02-05 08:03
https://a2news.com/2019/02/05/tragjedi-ne-paris-zjarri-u-merr-jeten-9-personave-mbi-30-te-lenduar/60%Daily2019-02-05 13:38
https://a2news.com/2019/02/04/atalanta-me-ritme-per-champions-lazio-nuk-ngelet-mbrapa/60%Daily2019-02-04 22:35
https://a2news.com/2019/02/04/ministri-mos-shkoni-te-studioni-ne-mbreterine-e-bashkuar/60%Daily2019-02-04 22:15
https://a2news.com/2019/02/04/maduro-rishikon-marredheniet-me-be-kukulla-te-trump/60%Daily2019-02-04 21:20
https://a2news.com/2019/02/04/gripi-mjeket-sqarojne-mos-e-nenvleresoni-drejtohuni-pa-alarmizem-drejt-qendrave-shendetesore/60%Daily2019-02-04 21:51
https://a2news.com/2019/02/04/papa-ne-lindjen-e-mesme-feja-nuk-justifikon-dhunen/60%Daily2019-02-04 19:25
https://a2news.com/2019/02/04/be-e-shqetesuar-per-spak-takim-me-prokuroret/60%Daily2019-02-04 18:18
https://a2news.com/2019/02/04/nga-special-one-ne-special-40-mourinho-shkon-ne-siberi/60%Daily2019-02-04 17:17
https://a2news.com/2019/02/04/ermonela-jaho-si-asnjehere-me-pare-traviata-eshte-nje-triumf/60%Daily2019-02-04 16:37
https://a2news.com/2019/02/04/aliti-mbush-arkat-e-skenderbeut-firmos-tek-kalmar/60%Daily2019-02-04 15:42
https://a2news.com/2019/02/04/dhurata-me-e-bukur-per-shen-valentin/60%Daily2019-02-04 15:39
https://a2news.com/2019/02/04/pedagoget-nuk-arrijne-nje-qendrim-te-perbashket-deshton-mbledhja/60%Daily2019-02-04 15:48
https://a2news.com/2019/02/04/eksperti-sulka-ja-pse-deshtoi-reforma-e-arsimit-profesional/60%Daily2019-02-04 15:34
https://a2news.com/2019/02/04/vucic-ve-kusht-edhe-trepcen-per-dialogun/60%Daily2019-02-04 15:02
https://a2news.com/2019/02/04/arsimi-profesional-prioritet-shifrat-nuk-e-tregojne/60%Daily2019-02-04 14:50
https://a2news.com/2019/02/04/brexit-nissan-braktis-planet-per-prodhimin-ne-angli/60%Daily2019-02-04 14:44
https://a2news.com/2019/02/04/turqia-i-kerkon-shqiperise-bashkepunim-te-thelluar-ndaj-terrorizmit/60%Daily2019-02-04 14:27
https://a2news.com/2019/02/04/besoj-te-zoti/60%Daily2019-02-04 14:08
https://a2news.com/2019/02/04/perdhunimi-i-13-vjecares-burg-7-adoleshenteve-2/60%Daily2019-02-04 14:05
https://a2news.com/2019/02/04/laboratori-i-droges-ne-has-sekuestro-pasurive-te-admir-hoxhes/60%Daily2019-02-04 14:09
https://a2news.com/2019/02/04/ishp-3-persona-humbin-jeten-nga-gripi/60%Daily2019-02-04 14:01
https://a2news.com/2019/02/04/jahti-me-i-madh-ne-bote-do-te-kushtoje-684-milione-euro-foto/60%Daily2019-02-04 13:43
https://a2news.com/2019/02/04/nderhyrja-vrastare-edhe-proteston/60%Daily2019-02-04 13:21
https://a2news.com/2019/02/04/zaimi-po-synohet-copetimi-i-kosoves-autoret-kane-arsye-personale/60%Daily2019-02-04 13:07
https://a2news.com/2019/02/04/albin-kurti-me-studentet-cfare-u-diskutua/60%Daily2019-02-04 13:24
https://a2news.com/2019/02/04/gjendet-nje-trup-ne-mbetjet-e-avionit-te-emiliano-salas/60%Daily2019-02-04 12:36
https://a2news.com/2019/02/04/paloka-nuk-nxisim-21-janar-pushtetin-e-marrim-me-vote/60%Daily2019-02-04 13:10
https://a2news.com/2019/02/04/volejboll-shqiptarja-fiton-kupen-e-italise/60%Daily2019-02-04 12:07
https://a2news.com/2019/02/04/albin-kurti-mbeshtet-protesten-e-studenteve-arsimi-nuk-eshte-luks/60%Daily2019-02-04 12:06
https://a2news.com/2019/02/04/be-njeh-guaidon-president-te-perkohshem-te-venezueles/60%Daily2019-02-04 12:01
https://a2news.com/2019/02/04/tragjedia-ne-liqenin-e-shkodres-arrestohet-murgu-i-manastirit/60%Daily2019-02-04 11:58
https://a2news.com/2019/02/04/permbytjet-ne-australi-krokodilet-dhe-gjarperinjte-dalin-ne-rruge/60%Daily2019-02-04 10:47
https://a2news.com/2019/02/04/basha-nga-lezha-merrni-ne-dore-fatin-tuaj/60%Daily2019-02-04 10:40
https://a2news.com/2019/02/04/shkurti-sjell-rritje-temperaturash-ne-shqiperi-dhe-europe/60%Daily2019-02-04 10:21
https://a2news.com/2019/02/04/trofe-dhe-puthje-mbremja-e-nje-legjende/60%Daily2019-02-04 10:12
https://a2news.com/2019/02/04/zjarr-ne-nje-banese-ne-durres-asfiksohen-10-persona/60%Daily2019-02-04 09:57
https://a2news.com/2019/02/04/beteja-e-pedagogeve-per-arsimin-e-larte-sot-nis-greva/60%Daily2019-02-04 09:55
https://a2news.com/2019/02/04/kriza-ne-venezuele-maduro-nuk-perjashton-luften-civile/60%Daily2019-02-04 08:32
https://a2news.com/2019/02/04/shahini-tarifat-pas-takimeve-me-studente-e-pedagoge/60%Daily2019-02-04 08:22
https://a2news.com/2019/02/04/new-england-patriots-kampione-fitojne-super-bowl/60%Daily2019-02-04 10:15
https://a2news.com/2019/02/04/pas-telefonates-nga-shba-rama-ne-kosove-me-te-gjithe/60%Daily2019-02-04 08:07
https://a2news.com/2019/02/03/ngrica-parada-ushtarake-dhe-nje-leopard-qe-endet-ne-fshat-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-02-03 21:53
https://a2news.com/2019/02/03/real-ngroh-motoret-para-sfides-me-barcelonen/60%Daily2019-02-03 21:37
https://a2news.com/2019/02/03/milani-shpeton-nje-pike-roma-perplaset-me-shtyllen/60%Daily2019-02-03 21:24
https://a2news.com/2019/02/03/deshmia-tronditese-el-chapo-drogonte-dhe-kryente-marredhenie-me-vajza-13-vjecare/60%Daily2019-02-03 21:02
https://a2news.com/2019/02/03/papa-francesku-nis-viziten-historike-ne-emiratet-e-bashkuara-arabe/60%Daily2019-02-03 20:43
https://a2news.com/2019/02/03/ishulli-banane-parajse-luksoze-ne-brigjet-e-katarit-foto/60%Daily2019-02-03 20:05
https://a2news.com/2019/02/03/bolt-i-pandalshem-barazon-rekordin-e-futbollit-amerikan-video/60%Daily2019-02-03 19:48
https://a2news.com/2019/02/03/basket-teuta-dhe-shb-tirana-fituese-te-kupes/60%Daily2019-02-03 19:37
https://a2news.com/2019/02/03/nba-warriors-shume-te-forte-per-lakers/60%Daily2019-02-03 19:33
https://a2news.com/2019/02/03/mbanin-stema-me-kafka-pas-vrasjes-se-pare-trupat-britanike-krahasohen-me-nazistet/60%Daily2019-02-03 19:23
https://a2news.com/2019/02/03/pas-kupes-interi-mundet-edhe-ne-kampionat/60%Daily2019-02-03 19:07
https://a2news.com/2019/02/03/kater-te-mbytur-ne-liqenin-e-shkodres/60%Daily2019-02-03 19:10
https://a2news.com/2019/02/03/city-i-pameshirshem-me-arsenal-aguero-heroi-i-dites/60%Daily2019-02-03 18:23
https://a2news.com/2019/02/03/mision-i-pamundur-dhe-i-pafund-zbulohen-datat-per-dy-filmat-e-rinj/60%Daily2019-02-03 17:34
https://a2news.com/2019/02/03/humb-jeten-pacienti-ne-sanatorium-mjeket-nuk-ishte-gripi-i-derrit/60%Daily2019-02-03 17:57
https://a2news.com/2019/02/03/debutim-per-tu-harruar-gjakos-kundershtarin-dhe-e-ben-per-spital/60%Daily2019-02-03 19:38
https://a2news.com/2019/02/03/united-rikthehet-te-fitorja-rashford-si-giggs/60%Daily2019-02-03 16:40
https://a2news.com/2019/02/03/partizani-mjaftohet-me-nje-gol-kunder-kamzes/60%Daily2019-02-03 16:26
https://a2news.com/2019/02/03/parkimi-biznesi-miliona-euro-i-bashkise/60%Daily2019-02-03 16:30
https://a2news.com/2019/02/03/makineta-per-parkim-opozita-sulmon-veliajn/60%Daily2019-02-03 17:59
https://a2news.com/2019/02/03/reagon-rama-meta-kerkon-rremuje-eshte-drejtuesi-i-opozites/60%Daily2019-02-03 15:08
https://a2news.com/2019/02/03/skandal-per-guvernatorin-demokrat-ne-virginia-zbulohet-fotografia-raciste/60%Daily2019-02-03 14:43
https://a2news.com/2019/02/03/perdhunimi-i-13-vjecares-burg-7-adoleshenteve/60%Daily2019-02-03 14:09
https://a2news.com/2019/02/03/viza-amerikane-e-berishes-rama-nuk-e-harron-te-enjten/60%Daily2019-02-03 14:01
https://a2news.com/2019/02/03/meta-te-anulohet-projekti-i-unazes-ne-astir-te-hapen-procedurat-per-nje-projekt-te-ri/60%Daily2019-02-03 14:48
https://a2news.com/2019/02/03/meta-me-banoret-e-astirit-se-shpejti-qendrim-zyrtar-mbi-ceshtjen/60%Daily2019-02-03 13:00
https://a2news.com/2019/02/03/be-pergezon-policine-per-aksionin-e-falsifikatoreve/60%Daily2019-02-03 12:17
https://a2news.com/2019/02/03/dirigjenti-rafet-rudi-cel-sezonin-ne-tkob/60%Daily2019-02-03 11:55
https://a2news.com/2019/02/03/miratohet-projektligji-per-delegacionin-kosove-serbi/60%Daily2019-02-03 11:19
https://a2news.com/2019/02/03/kercenon-skenderbeu-drejtesi-ose-terhiqemi-nga-gara/60%Daily2019-02-03 10:59
https://a2news.com/2019/02/03/rishfaqet-gruevski-kalova-lehtesisht-kufirin-shqiptar-kerkova-azil-ne-ambasaden-hungareze-ne-tirane/60%Daily2019-02-03 13:44
https://a2news.com/2019/02/03/sigurimet-ne-alarm-aksidentet-pa-autore-ne-duhet-te-paguajme/60%Daily2019-02-03 10:18
https://a2news.com/2019/02/03/basha-per-studentet-nuk-ka-shans-te-digjet-viti-akademik-do-te-njihet-i-plote/60%Daily2019-02-03 09:58
https://a2news.com/2019/02/03/lajm-i-hidhur-per-napolin-e-braktis-kapiteni/60%Daily2019-02-03 09:33
https://a2news.com/2019/02/03/ushtria-fillon-te-braktise-maduron-gjenerali-venezuelan-publikon-videon/60%Daily2019-02-03 09:08
https://a2news.com/2019/02/02/gervinho-i-pergjigjet-2-golave-te-ronaldos-parma-befason-juventusin/60%Daily2019-02-02 21:30
https://a2news.com/2019/02/02/dua-lipa-magjike-ne-premieren-e-alita-battle-angel/60%Daily2019-02-02 20:57
https://a2news.com/2019/02/02/hysaj-e-uli-ne-stol-malcuit-i-ben-like/60%Daily2019-02-02 20:18
https://a2news.com/2019/02/02/bankat-jane-pasaporta-me-krenare-e-shqiperise-abi-bank-investimi-me-i-madh-amerikan-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-02 20:15
https://a2news.com/2019/02/02/messi-shenon-dy-here-por-barca-ndalet-ne-camp-nou/60%Daily2019-02-02 19:40
https://a2news.com/2019/02/02/u-munden-ne-finale-por-japonezet-tregojne-qytetarine/60%Daily2019-02-02 19:32
https://a2news.com/2019/02/02/kukesi-fiton-ne-vlore-flamurtari-gjyqtari-njeriu-i-ndeshjes/60%Daily2019-02-02 19:06
https://a2news.com/2019/02/02/hysaj-ne-formacion-napoli-gezon-batistuten/60%Daily2019-02-02 18:54
https://a2news.com/2019/02/02/i-ftohti-ne-shba-uji-kthehet-menjehere-ne-debore/60%Daily2019-02-02 18:40
https://a2news.com/2019/02/02/aksident-me-pasoje-nje-te-plagosur-rende-ne-shkoder/60%Daily2019-02-02 18:44
https://a2news.com/2019/02/02/finalizimi-i-operacionit-rruga-e-gabuar-reagon-lleshaj/60%Daily2019-02-02 18:21
https://a2news.com/2019/02/02/dhuna-ndaj-lojtareve-skenderbeu-te-zbardhet-ngjarja-ose-braktisim-garen/60%Daily2019-02-02 18:15
https://a2news.com/2019/02/02/rruga-e-gabuar-godet-grupin-kriminal-me-36-anetare/60%Daily2019-02-02 18:41
https://a2news.com/2019/02/02/dhuna-ndaj-lojtareve-te-skenderbeut-partizani-nuk-kemi-lidhje/60%Daily2019-02-02 17:12
https://a2news.com/2019/02/02/trafik-droge-shqiptare-te-perfshire-ne-itali-dhe-britani/60%Daily2019-02-02 17:09
https://a2news.com/2019/02/02/studentet-vijojne-ngujimin-te-drejtesia-dhe-shkencat-sociale/60%Daily2019-02-02 17:03
https://a2news.com/2019/02/02/higuain-ringjallet-te-chelsea-shenon-gol-spektakolar/60%Daily2019-02-02 16:57
https://a2news.com/2019/02/02/bayerni-bie-pas-7-fitoreve-radhazi-e-mposht-leverkusen/60%Daily2019-02-02 16:30
https://a2news.com/2019/02/02/demonstratat-mberthejne-venezuelen-koha-per-dialog-perfundoi/60%Daily2019-02-02 16:13
https://a2news.com/2019/02/02/zyrtare-armando-vajushi-te-teuta/60%Daily2019-02-02 19:15
https://a2news.com/2019/02/02/nga-bali-ne-los-anxhelos-cifti-qe-ka-pushtuar-instagramin/60%Daily2019-02-02 15:41
https://a2news.com/2019/02/02/katari-triumfon-ne-kupen-e-azise/60%Daily2019-02-02 17:23
https://a2news.com/2019/02/02/perplasja-me-studentet-shahini-si-nikolla/60%Daily2019-02-02 15:22
https://a2news.com/2019/02/02/kastrioti-fitore-dramatike-ndaj-skenderbeut-qe-zhytet-ne-krize/60%Daily2019-02-02 15:05
https://a2news.com/2019/02/02/pika-spektakolare-ne-perballjen-e-tenisteve-ruse/60%Daily2019-02-02 14:52
https://a2news.com/2019/02/02/kerkohej-per-vrasje-shqiptari-kryen-grabitje-ne-athine/60%Daily2019-02-02 14:47
https://a2news.com/2019/02/02/shkoder-sekuestrohen-pasurite-e-bardhok-pllanajt/60%Daily2019-02-02 14:43
https://a2news.com/2019/02/02/mot-i-cmendur-ne-australi-zjarr-dhe-permbytje/60%Daily2019-02-02 13:36
https://a2news.com/2019/02/02/nga-e-dhunuar-ne-familje-ne-kampione/60%Daily2019-02-02 19:19
https://a2news.com/2019/02/02/maqedonia-ne-nato-protokolli-nenshkruhet-me-6-shkurt/60%Daily2019-02-02 12:50
https://a2news.com/2019/02/02/denoncimi-i-skenderbeut-lojtaret-tane-u-dhunuan-brenda-stadiumit/60%Daily2019-02-02 12:43
https://a2news.com/2019/02/02/rama-studenteve-kthehuni-ne-mesim-do-humbisni-vitin/60%Daily2019-02-02 11:58
https://a2news.com/2019/02/02/shkojne-ne-shba-si-studente-arrestohen-si-spiune/60%Daily2019-02-02 11:47
https://a2news.com/2019/02/02/mundi-greqine-shqiperia-e-futbollit-te-salles-kualifikohet/60%Daily2019-02-02 11:14
https://a2news.com/2019/02/02/pas-shba-edhe-rusia-terhiqet-nga-traktati-berthamor/60%Daily2019-02-02 11:10
https://a2news.com/2019/02/02/haradinaj-shkarkon-ministrin-e-bujqesise-per-buxhetin/60%Daily2019-02-02 11:08
https://a2news.com/2019/02/02/pd-proteste-ne-mat-basha-vijon-takimet-ne-mallakaster/60%Daily2019-02-02 10:37
https://a2news.com/2019/02/02/cakaj-takon-mogherinin-shqiperia-ka-marre-vleresime/60%Daily2019-02-02 10:23
https://a2news.com/2019/02/02/kulla-550-metra-e-larte-ne-dubai-foto/60%Daily2019-02-02 10:04
https://a2news.com/2019/02/02/deshton-takimi-i-shahinit-me-studentet-e-shkodres/60%Daily2019-02-02 12:54
https://a2news.com/2019/02/02/studimi-kolonizatoret-vrane-aq-shume-vendas-ne-amerike-sa-ndryshuan-edhe-klimen/60%Daily2019-02-02 08:52
https://a2news.com/2019/02/02/perendimi-paralajmeron-turqine-per-floririn-e-venezueles/60%Daily2019-02-02 08:12
https://a2news.com/2019/02/02/pd-nis-sot-protestat-ndalesa-e-pare-mati/60%Daily2019-02-02 07:53
https://a2news.com/2019/02/01/vulgariteti-politik-pse-degradoi-fjalori-ne-kuvend/60%Daily2019-02-01 21:40
https://a2news.com/2019/02/01/el-clasico-ndez-kupen-e-mbretit/60%Daily2019-02-01 21:21
https://a2news.com/2019/02/01/shembet-tuneli-bllokohet-rruga-puke-gjegjan/60%Daily2019-02-01 21:19
https://a2news.com/2019/02/01/meteori-shperthen-mbi-kube-panik-te-banoret/60%Daily2019-02-01 20:26
https://a2news.com/2019/02/01/tirana-dhe-teuta-ndalen-ne-barazim-ne-selman-stermasi/60%Daily2019-02-01 22:07
https://a2news.com/2019/02/01/taksa-ndaj-serbise-mogherini-fola-me-thacin-ska-kohe-per-te-humbur/60%Daily2019-02-01 19:32
https://a2news.com/2019/02/01/cakaj-nis-punen-si-kryediplomat-takohet-me-homologun-grek/60%Daily2019-02-01 19:07
https://a2news.com/2019/02/01/incident-ne-tirana-teuta-tifozet-shembin-rrethimin/60%Daily2019-02-01 18:41
https://a2news.com/2019/02/01/kpk-me-19-mars-nis-gara-per-prokurorin-e-pergjithshem/60%Daily2019-02-01 18:27
https://a2news.com/2019/02/01/merkel-i-thote-lamtumire-facebook-ut/60%Daily2019-02-01 19:16
https://a2news.com/2019/02/01/transferimet-me-te-shtrenjta-te-janarit/60%Daily2019-02-01 18:02
https://a2news.com/2019/02/01/gjigandi-amerikan-i-makinave-tesla-synon-tregun-kinez/60%Daily2019-02-01 17:53
https://a2news.com/2019/02/01/shba-ngrin-australia-digjet-europa-rrezikohet-nga-permbytjet/60%Daily2019-02-01 17:50
https://a2news.com/2019/02/01/skandali-i-mishit-europa-ne-alarm/60%Daily2019-02-01 17:31
https://a2news.com/2019/02/01/kompanite-e-huaja-pa-besim-per-te-investuar-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-01 17:25
https://a2news.com/2019/02/01/haradinaj-taksa-nuk-eshte-kunder-shba-por-rusise/60%Daily2019-02-01 17:12
https://a2news.com/2019/02/01/shba-pezullon-traktatin-berthamor-me-rusine/60%Daily2019-02-01 17:03
https://a2news.com/2019/02/01/skadon-afati-pedagoget-e-shkencave-sociale-nisin-greven/60%Daily2019-02-01 16:55
https://a2news.com/2019/02/01/fyerjet-ne-kuvend-shqiptaret-leksion-qytetarie-politikaneve/60%Daily2019-02-01 16:24
https://a2news.com/2019/02/01/merkato-e-dimrit-riformatohen-ekipet-shqiptare-282-levizje/60%Daily2019-02-01 16:15
https://a2news.com/2019/02/01/pd-nis-protestat-ne-rrethe-basha-nuk-ndal-turin/60%Daily2019-02-01 21:33
https://a2news.com/2019/02/01/vrasja-e-bilalit-xhabafti-nuk-kam-lidhje-me-ngjarjen/60%Daily2019-02-01 15:26
https://a2news.com/2019/02/01/luan-rama-ps-per-te-ardhur-keq-nuk-dihet-ku-fillon-partia-dhe-ku-strukturat-kriminale/60%Daily2019-02-01 15:23
https://a2news.com/2019/02/01/pd-prezanton-programin-ekonomik-te-kthehet-taksa-e-sheshte/60%Daily2019-02-01 14:43
https://a2news.com/2019/02/01/irani-synonte-shqiperine-facebook-fshin-800-llogari/60%Daily2019-02-01 14:35
https://a2news.com/2019/02/01/trump-gati-ujdia-me-korene-e-veriut-per-denuklearizim/60%Daily2019-02-01 13:05
https://a2news.com/2019/02/01/hapet-me-19-mars-gara-per-prokuror-te-pergjithshem/60%Daily2019-02-01 13:31
https://a2news.com/2019/02/01/banka-boterore-shqiperia-e-dyta-ne-rajon-per-investimet-e-huaja/60%Daily2019-02-01 11:40
https://a2news.com/2019/02/01/pedagoget-te-zhgenjyer-nga-takimi-me-ministren-na-trajtoi-si-adoleshente/60%Daily2019-02-01 14:50
https://a2news.com/2019/02/01/kriza-per-taksen-kosnett-duhet-udheheqje-e-guximshme/60%Daily2019-02-01 11:09
https://a2news.com/2019/02/01/trump-muri-do-te-ngrihet-negociatat-jane-te-kota/60%Daily2019-02-01 09:46
https://a2news.com/2019/02/01/peza-bolton-konfirmoi-qe-rama-eshte-i-rendesishem-per-faktorin-shqiptar-ne-rajon/60%Daily2019-02-01 10:36
https://a2news.com/2019/02/01/veliaj-parkingjet-me-koncesion-shtohen-lehtesirat-basha-projekte-korruptive/60%Daily2019-02-01 08:56
https://a2news.com/2019/02/01/partizani-dy-goditje-te-minutes-se-fundit/60%Daily2019-02-01 08:04
https://a2news.com/2019/02/01/lacio-ne-gjysmefinale-strakosha-eliminon-interin/60%Daily2019-02-01 07:52
https://a2news.com/2019/02/01/negociatat-me-greqine-dule-rama-i-perkeqesoi-qellimisht/60%Daily2019-02-01 11:31