XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2019/03/31/humbi-ne-ankara-erdogan-eshte-vullneti-i-popullit/60%Daily2019-03-31 20:48
https://a2news.com/2019/03/31/interi-bie-ne-san-siro-lazio-rihap-garen-per-champions/60%Daily2019-03-31 20:40
https://a2news.com/2019/03/31/skandali-ne-burgun-grek-reagon-ministria-e-drejtesise/60%Daily2019-03-31 20:33
https://a2news.com/2019/03/31/prilli-nis-me-temperatura-te-larta/60%Daily2019-04-01 06:47
https://a2news.com/2019/03/31/zgjedhjet-ne-turqi-kandidati-i-opozites-fiton-ne-ankara/60%Daily2019-03-31 20:50
https://a2news.com/2019/03/31/te-porosisesh-pica-nga-nigeria-ne-londer-shkojne-me-avion/60%Daily2019-03-31 19:50
https://a2news.com/2019/03/31/rrezohet-avioni-ne-gjermani-3-te-vdekur/60%Daily2019-03-31 18:27
https://a2news.com/2019/03/31/u-akuzua-se-kopjoi-dua-lipen-reagon-aktorja/60%Daily2019-04-02 14:48
https://a2news.com/2019/03/31/incidenti-me-lacin-tirana-ngjarjet-do-te-relatohen-ne-uefa-dhe-ne-fifa/60%Daily2019-03-31 17:59
https://a2news.com/2019/03/31/triumfon-liverpool-fund-i-hidhur-per-tottenham/60%Daily2019-03-31 17:32
https://a2news.com/2019/03/31/ferrari-tradhton-leclerc-hamilton-fiton-ne-bahrein/60%Daily2019-03-31 17:04
https://a2news.com/2019/03/31/rikthehet-kafshimi-ne-ring-nje-tyson-i-ri/60%Daily2019-03-31 16:45
https://a2news.com/2019/03/31/vrasjet-ne-shkoder-asmir-bilali-nga-burgu-ne-varrimin-e-te-afermve/60%Daily2019-03-31 19:08
https://a2news.com/2019/03/31/shtepi-deri-ne-500-mije-paund-jashte-standardeve-prona-ka-140-probleme/60%Daily2019-03-31 16:33
https://a2news.com/2019/03/31/fiken-dritat-ne-te-gjithe-boten-per-nje-ore/60%Daily2019-03-31 15:45
https://a2news.com/2019/03/31/cudira-me-var-asistentet-perdorin-fleten-si-vizore/60%Daily2019-03-31 15:32
https://a2news.com/2019/03/31/trump-kercenim-te-ri-ndaj-emigranteve/60%Daily2019-03-31 15:23
https://a2news.com/2019/03/31/ukraina-ne-zgjedhje-nje-komedian-rrezikon-poroshenkon/60%Daily2019-03-31 15:12
https://a2news.com/2019/03/31/publikohen-pamjet-e-vrasjes-se-shqiptarit-ne-burgun-e-koridhalos/60%Daily2019-03-31 15:04
https://a2news.com/2019/03/31/napoli-godet-shpresen-e-romes-per-champions/60%Daily2019-03-31 14:55
https://a2news.com/2019/03/31/apeli-i-familjareve-shteti-ti-jape-leje-nga-burgu-djalit-te-viktimes/60%Daily2019-03-31 14:45
https://a2news.com/2019/03/31/po-zhduken-bretkosat-fajin-e-ka-semundja-me-agresive-e-regjistruar-ne-natyre/60%Daily2019-03-31 13:53
https://a2news.com/2019/03/31/ekzekutimet-ne-shkoder-bilanc-i-frikshem-9-te-vrare-ne-9-muaj/60%Daily2019-03-31 13:02
https://a2news.com/2019/03/31/heshtje-diplomatike-ditmir-bushati-nuk-komenton-shkarkimet-e-cakajt/60%Daily2019-03-31 12:42
https://a2news.com/2019/03/31/pole-position-per-leclerc-piloti-i-ferrarit-thyen-rekordin/60%Daily2019-03-31 12:04
https://a2news.com/2019/03/31/bienalja-e-artit-ne-venezia-shkojne-femijet-e-bulqizes/60%Daily2019-03-31 11:42
https://a2news.com/2019/03/31/rolling-stones-anulojne-turin-mick-jagger-ka-nevoje-per-kurime/60%Daily2019-03-31 11:19
https://a2news.com/2019/03/31/parandalohet-vrasja-ne-lezhe-arrestohen-dy-persona/60%Daily2019-03-31 10:42
https://a2news.com/2019/03/31/zgjedhjet-lokale-ne-turqi-erdogan-rrezikon-qytetet-e-medha/60%Daily2019-03-31 09:54
https://a2news.com/2019/03/31/do-te-grabisnin-nje-karburant-ne-durres-kapen-tre-persona/60%Daily2019-03-31 08:57
https://a2news.com/2019/03/31/vrasjet-ne-shkoder-policia-shoqeron-gjate-nates-30-persona/60%Daily2019-03-31 08:07
https://a2news.com/2019/03/31/zgjedhjet-presidenciale-ne-sllovaki-aktivistja-pa-eksperience-mund-zv-presidentin-e-ke/60%Daily2019-03-31 08:10
https://a2news.com/2019/03/30/gafe-e-tmerrshme-nga-donnarumma-tani-milani-ben-tifo-per-napolin/60%Daily2019-03-30 21:33
https://a2news.com/2019/03/30/ben-testin-e-adn-se-zbulon-se-ka-29-motra-dhe-vellezer/60%Daily2019-03-30 21:22
https://a2news.com/2019/03/30/kete-here-kane-kaluar-cdo-kufi-rammstein-nen-akuze-per-promovimin-e-kampeve-naziste/60%Daily2019-03-30 21:07
https://a2news.com/2019/03/30/liqeni-roze-loja-arabe-e-hebrenj-dhe-kadetja-ruse-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-03-30 20:45
https://a2news.com/2019/03/30/pamjet-tregojne-si-nisi-sherri-mes-ngoo-dhe-stafit-te-lacit/60%Daily2019-03-30 20:44
https://a2news.com/2019/03/30/momenti-kur-ngoo-goditet-nga-lojtaret-dhe-stafi-i-lacit/60%Daily2019-03-30 19:33
https://a2news.com/2019/03/30/ronaldo-pushim-per-juven-mendon-kean-ne-3-minuta/60%Daily2019-03-30 19:00
https://a2news.com/2019/03/30/lleshaj-prezanton-drejtorin-e-ri-te-policise-se-shkodres/60%Daily2019-03-30 19:03
https://a2news.com/2019/03/30/nis-me-incidente-vizita-e-papes-ne-marok/60%Daily2019-03-30 18:40
https://a2news.com/2019/03/30/balaj-i-shenon-spartakut-te-moskes-por-nuk-shmang-dot-humbjen/60%Daily2019-03-30 18:32
https://a2news.com/2019/03/30/10-minuta-shtese-karton-i-kuq-dhe-shishe-ndaj-arbitrit-laci-merr-nje-pike-ne-tirane/60%Daily2019-03-30 18:20
https://a2news.com/2019/03/30/messi-gol-rekord-por-xavi-mbetet-larg/60%Daily2019-03-30 17:52
https://a2news.com/2019/03/30/united-feston-me-stil-emerimin-e-solskjaer-city-kerkon-nje-nder-nga-tottenham/60%Daily2019-03-30 17:39
https://a2news.com/2019/03/30/basha-e-futem-shqiperine-ne-nato-sot-eshte-strehe-e-krimineleve/60%Daily2019-03-30 17:19
https://a2news.com/2019/03/30/basha-ne-durres-nje-dite-pas-rames-sa-here-i-vjen-fundi-autokratet-bejne-shfaqje-te-shemtuara/60%Daily2019-03-30 17:01
https://a2news.com/2019/03/30/bayern-ben-eksperimente-dortmund-i-rimerr-kreun/60%Daily2019-03-30 16:32
https://a2news.com/2019/03/30/ne-angli-deri-ne-5000-paund-gjobe-nese-i-jepni-makines-pa-syze/60%Daily2019-03-30 16:15
https://a2news.com/2019/03/30/nje-minute-heshtje-per-ali-memen-mesazhi-i-tirona-fanatics-per-legjenden-bardheblu/60%Daily2019-03-30 16:22
https://a2news.com/2019/03/30/erdogan-ndryshon-mendje-hagia-sophia-do-te-kthehet-ne-xhami/60%Daily2019-03-30 15:44
https://a2news.com/2019/03/30/tsipras-paralajmeron-shqiperine-per-anetaresimin-ne-be/60%Daily2019-03-30 15:29
https://a2news.com/2019/03/30/skenderbeu-bie-ne-gjirokaster-luftetari-merr-fryme-lirisht/60%Daily2019-03-30 15:11
https://a2news.com/2019/03/30/zgjidhja-e-krizes-politike-moisiu-dhe-mejdani-te-nderhyje-ilir-meta/60%Daily2019-03-30 15:10
https://a2news.com/2019/03/30/perdornin-te-njejten-patente-binjaket-zbulohen-pas-20-vitesh/60%Daily2019-03-30 14:50
https://a2news.com/2019/03/30/cakaj-per-raportin-e-dash-realist-por-inkurajues/60%Daily2019-03-30 17:17
https://a2news.com/2019/03/30/grabitja-ne-rrugen-e-barrikadave-kapen-bashkepunetoret/60%Daily2019-03-30 14:12
https://a2news.com/2019/03/30/vrasjet-ne-shkoder-ademi-shkodra-po-lihet-ne-doren-e-larjeve-te-hesapeve/60%Daily2019-03-30 12:29
https://a2news.com/2019/03/30/fjalimi-ne-okb-jolie-mjaft-dhunes-ndaj-femrave/60%Daily2019-03-30 11:19
https://a2news.com/2019/03/30/vijojne-shkarkimet-e-diplomateve-ikin-gjashte-te-tjere/60%Daily2019-03-30 10:12
https://a2news.com/2019/03/30/vlore-shperthim-tritoli-ne-banese-vetem-deme-materiale/60%Daily2019-03-30 09:54
https://a2news.com/2019/03/30/tronditet-shkodra-vriten-vellezerit-bilali/60%Daily2019-03-30 14:42
https://a2news.com/2019/03/30/zbulojne-vendi-ku-eshte-fotografuar-momenti-qe-ndryshoi-pergjithmone-token/60%Daily2019-03-30 09:00
https://a2news.com/2019/03/29/rihanna-totalisht-e-perqendruar-te-biznesi/60%Daily2019-03-29 21:32
https://a2news.com/2019/03/29/sinkronizim-perfekt-mbi-biciklete/60%Daily2019-03-29 21:19
https://a2news.com/2019/03/29/ai-na-vrau-panenka-e-tmerrshme/60%Daily2019-03-30 13:36
https://a2news.com/2019/03/29/messi-pranon-mungesen-e-ronaldos-se-di-nese-do-takohemi-ne-finale/60%Daily2019-03-29 20:33
https://a2news.com/2019/03/29/brexit-pa-ujdi-be-me-samit-te-jashtezakonshem/60%Daily2019-03-29 20:23
https://a2news.com/2019/03/29/protestuesit-fajesojne-may-n-per-largimin-pa-ujdi-zemerim-jashte-parlamentit/60%Daily2019-03-29 20:16
https://a2news.com/2019/03/29/te-dielen-ndryshon-ora-shkon-60-minuta-perpara/60%Daily2019-03-29 19:58
https://a2news.com/2019/03/29/beteja-e-titullit-mbyllet-ne-barazim-partizani-i-reziston-kukesit/60%Daily2019-03-29 19:05
https://a2news.com/2019/03/29/kryeprokurori-i-apelit-durres-ne-vetting-probleme-me-pasurite/60%Daily2019-03-29 18:56
https://a2news.com/2019/03/29/mick-schumacher-ne-hapat-e-babait-i-mbeshtetur-nga-mamaja/60%Daily2019-03-29 18:21
https://a2news.com/2019/03/29/i-maskuar-mes-debores-ne-ndjekje-te-vajzes-bond-25-nis-xhirimet/60%Daily2019-03-29 17:46
https://a2news.com/2019/03/29/majmunet-terrorizojne-pacientet-ne-spital/60%Daily2019-03-29 17:23
https://a2news.com/2019/03/29/dako-ne-pikepyetje-rama-u-be-nicja-si-aleksander-moisiu/60%Daily2019-03-29 20:40
https://a2news.com/2019/03/29/vendoret-filo-dhe-subashi-te-pashqetesuar-per-mandatin-e-dyte/60%Daily2019-03-29 16:10
https://a2news.com/2019/03/29/emigrantet-pirate-grabisin-anijen-nderhyjne-forcat-speciale-malteze/60%Daily2019-03-29 15:25
https://a2news.com/2019/03/29/tirana-pret-lacin-xhafaj-ta-harrojme-kupen-fitojme-per-memen/60%Daily2019-03-29 15:20
https://a2news.com/2019/03/29/ligjvenesit-britanike-rrezojne-serish-ujdine-per-brexit-opozita-kerkon-zgjedhje-te-reja/60%Daily2019-03-29 20:11
https://a2news.com/2019/03/29/sekretet-e-pompeit-zbulime-te-reja-ne-qytetin-antik/60%Daily2019-03-29 15:05
https://a2news.com/2019/03/29/higuain-merr-vendimin-njerezit-kujtojne-vetem-rastet-e-humbura/60%Daily2019-03-29 14:38
https://a2news.com/2019/03/29/fotot-me-interesante-te-dites-5/60%Daily2019-03-29 14:33
https://a2news.com/2019/03/29/trump-akuzon-mbeshtetesit-e-hetimit-per-rusine-tentuan-pushtetin-ilegalisht/60%Daily2019-03-29 14:27
https://a2news.com/2019/03/29/ekspertja-per-ballkanin-ngre-alarmin-blerja-e-votes-njihej-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-29 14:18
https://a2news.com/2019/03/29/zbulohet-foto-e-vrasesit-te-jurgen-kurtit/60%Daily2019-03-29 14:13
https://a2news.com/2019/03/29/i-maskuar-e-me-thike-grabit-zyren-e-kembimit-valutor/60%Daily2019-03-29 13:58
https://a2news.com/2019/03/29/ngadalesohet-ekonomia-instat-rritja-ne-2018-en-arriti-ne-4-06/60%Daily2019-03-29 13:27
https://a2news.com/2019/03/29/refuzuan-te-luanin-bushi-paralajmeron-perjashtime-nga-kombetarja-u-21/60%Daily2019-03-29 12:14
https://a2news.com/2019/03/29/zv-ambasadori-i-shba-korrupsioni-largon-investitoret/60%Daily2019-03-29 11:37
https://a2news.com/2019/03/29/shqiperia-10-vjet-ne-nato-rama-besoni-te-ne-edhe-per-ne-be/60%Daily2019-03-29 11:05
https://a2news.com/2019/03/29/shqiperia-10-vjet-ne-nato-parada-ne-sheshin-nene-tereza/60%Daily2019-03-29 10:49
https://a2news.com/2019/03/29/raporti-i-departamentit-amerikan-te-shtetit-basha-rama-do-te-thote-jane-kadrinjte-e-dash/60%Daily2019-03-29 10:52
https://a2news.com/2019/03/29/dash-per-shqiperine-korrupsioni-ne-qeveri-pengon-luften-ndaj-droges/60%Daily2019-03-29 10:33
https://a2news.com/2019/03/29/partite-holandeze-te-rikthehen-vizat-per-shqiptaret/60%Daily2019-03-29 10:15
https://a2news.com/2019/03/29/mbytet-punetori-ne-portin-e-durresit/60%Daily2019-03-29 09:50
https://a2news.com/2019/03/29/7-te-arrestuar-pas-protestes-se-opozites-6-te-shpallur-ne-kerkim/60%Daily2019-03-29 09:42
https://a2news.com/2019/03/29/duhet-te-ishte-dita-e-divorcit-may-ben-perpjekjen-e-fundit/60%Daily2019-03-29 14:52
https://a2news.com/2019/03/29/dhunojne-pronarin-e-nje-pike-kembimi-valutor-arrestohet-nje-prej-grabitesve/60%Daily2019-03-29 09:39
https://a2news.com/2019/03/28/gjuha-shqipe-rama-lende-me-detyrim-studiuesit-rishikim-te-gjithe-programeve/60%Daily2019-03-28 22:26
https://a2news.com/2019/03/28/ekspertet-per-gjuhen-shqipe-jemi-ne-emergjence-kombetare/60%Daily2019-03-28 21:23
https://a2news.com/2019/03/28/goleadori-salihi-terhiqet-nga-futbolli-lajmi-ben-buje-ne-mediat-austriake/60%Daily2019-03-28 20:47
https://a2news.com/2019/03/28/ndikimi-rus-takimi-rama-putin-dhe-kosova-intervista-e-plote-me-ambasadorin-rus/60%Daily2019-03-28 19:49
https://a2news.com/2019/03/28/karpushin-baze-ushtarake-ruse-ne-nish-ata-jane-punonjes-humanitare/60%Daily2019-03-28 20:37
https://a2news.com/2019/03/28/korrigjimi-i-kufijve-kosove-serbi-ambasadori-rus-e-promovojne-amerikanet/60%Daily2019-03-28 20:24
https://a2news.com/2019/03/28/njohja-e-kosoves-ambasadori-rus-rezoluta-e-okb-se-garanton-sovranitetin-e-jugosllavise/60%Daily2019-03-28 20:18
https://a2news.com/2019/03/28/takimi-rama-putin-karpushin-i-domosdoshem-por-ja-pse-eshte-i-pamundur-tani/60%Daily2019-03-28 20:16
https://a2news.com/2019/03/28/ambasadori-rus-faktori-shqiptar-nuk-merr-vendime-te-pavarura/60%Daily2019-03-28 20:13
https://a2news.com/2019/03/28/deklaratat-e-metes-per-rusine-karpushin-ka-harruar-ate-qe-beme-pas-luftes-ii-boterore/60%Daily2019-03-28 20:08
https://a2news.com/2019/03/28/shqiptaret-kane-interes-per-kulturen-tone-lidershipi-demonizon-rusine/60%Daily2019-03-28 20:05
https://a2news.com/2019/03/28/financimet-ruse-ambasadori-karpushin-tregon-perfituesit/60%Daily2019-03-28 20:01
https://a2news.com/2019/03/28/karpushin-eshte-me-lehte-te-akuzosh-ruset-sesa-te-zgjidhesh-hallet-e-vendit/60%Daily2019-03-28 19:57
https://a2news.com/2019/03/28/bsh-apel-per-kujdes-sejko-jane-shtuar-rreziqet-per-ekonomine/60%Daily2019-03-28 22:35
https://a2news.com/2019/03/28/ngjarja-e-elbasanit-boci-ekzekutimi-i-ravik-gurres-vrasje-shteterore/60%Daily2019-03-28 21:27
https://a2news.com/2019/03/28/zbardhet-lista-e-diplomateve-te-rinj-te-shkarkuar/60%Daily2019-03-28 18:14
https://a2news.com/2019/03/28/protesta-boci-sjellje-brutale-e-policise-ndaj-grave-trupe-jeniceresh/60%Daily2019-03-28 21:27
https://a2news.com/2019/03/28/sjellja-e-mire-zbut-ankthin-dhe-lumturon-eksperimenti-ne-shba/60%Daily2019-03-28 16:50
https://a2news.com/2019/03/28/vrasja-ne-bllok-apeli-betonon-lirine-e-ervin-mates/60%Daily2019-03-28 16:37
https://a2news.com/2019/03/28/perleshje-me-thika-nje-21-vjecar-mbetet-i-plagosur/60%Daily2019-03-28 16:32
https://a2news.com/2019/03/28/superiorja-rikthehet-me-duelin-per-titull-kukesi-partizani/60%Daily2019-03-28 16:15
https://a2news.com/2019/03/28/strategu-i-ri-fshf-i-jep-kohe-deri-te-premten-edy-rejas/60%Daily2019-03-28 16:03
https://a2news.com/2019/03/28/reshat-arbana-shtrohet-me-urgjence-ne-spital/60%Daily2019-03-28 16:19
https://a2news.com/2019/03/28/zbulohet-ne-izrael-shpella-prej-kripe-me-e-madhja-ne-bote/60%Daily2019-03-29 12:38
https://a2news.com/2019/03/28/fotot-me-interesante-te-dites-4/60%Daily2019-03-28 15:40
https://a2news.com/2019/03/28/era-ngre-njerezit-ne-ajer-ne-turqi/60%Daily2019-03-28 15:31
https://a2news.com/2019/03/28/brexit-pa-zgjidhje-may-dorehiqem-nese-aprovoni-ujdine/60%Daily2019-03-28 15:22
https://a2news.com/2019/03/28/bostinaru-zgjerim-urgjent-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2019-03-28 15:08
https://a2news.com/2019/03/28/xhafaj-kunder-ndryshimeve-per-vettingun-ne-polici-shcba-nuk-ka-kapacitetet-e-duhura/60%Daily2019-03-28 15:08
https://a2news.com/2019/03/28/marku-hajdarmataj-dosjet-e-nxehta-qe-cuan-ne-perplasje/60%Daily2019-03-28 15:00
https://a2news.com/2019/03/28/aleatet-e-bashes-gati-per-bojkot-nuk-ka-zgjedhje-me-ramen/60%Daily2019-03-28 14:51
https://a2news.com/2019/03/28/rama-basha-eshte-fshehur-mes-popullit/60%Daily2019-03-28 13:51
https://a2news.com/2019/03/28/aligatori-gjigand-kerkon-te-luaje-golf/60%Daily2019-03-28 13:31
https://a2news.com/2019/03/28/leksion-fair-play-nga-futbollisti-13-vjecar/60%Daily2019-03-28 13:26
https://a2news.com/2019/03/28/tension-e-perleshje-ne-proteste-basha-ska-zgjedhje-me-ramen/60%Daily2019-03-28 13:14
https://a2news.com/2019/03/28/alimadhi-dhe-elezi-zyrtarisht-deputete-borova-seancen-e-ardhshme/60%Daily2019-03-28 12:38
https://a2news.com/2019/03/28/facebok-dhe-instagram-bllokon-racistet/60%Daily2019-03-28 12:14
https://a2news.com/2019/03/28/emerimi-zyrtar-manchester-united-konfirmon-trajnerin-solskjaer/60%Daily2019-03-28 13:28
https://a2news.com/2019/03/28/balla-basha-nje-huligan-nuk-eshte-rastesi-qe-ka-protesta-ne-tirane-podgorice-dhe-beograd/60%Daily2019-03-28 11:49
https://a2news.com/2019/03/28/liberalizimi-ne-kosove-fajon-be-deshtoi-ne-mbajtjen-e-premtimeve/60%Daily2019-03-28 11:39
https://a2news.com/2019/03/28/tottenham-kerkon-strakoshen-do-te-ishte-blerja-e-dyte-me-e-shtrenjte-e-klubit/60%Daily2019-03-28 10:38
https://a2news.com/2019/03/28/shehu-largimet-ne-diplomaci-vala-e-spastrimeve-eshte-koncept-marksist-dhe-autokratik/60%Daily2019-03-28 10:47
https://a2news.com/2019/03/28/perleshje-dhe-tym-protesta-ne-foto/60%Daily2019-03-28 13:06
https://a2news.com/2019/03/28/interi-synon-elseid-hysaj-napoli-reziston-dhe-i-rrit-kontraten/60%Daily2019-03-28 08:41
https://a2news.com/2019/03/28/basha-zgjedhje-me-edi-ramen-nuk-ka/60%Daily2019-03-28 12:40
https://a2news.com/2019/03/28/po-patet-te-aferm-ne-wisconsin-shpresoni-dikush-sapo-ka-fituar-768-milione-dollare/60%Daily2019-03-28 10:02
https://a2news.com/2019/03/27/gafa-me-moraes-ukraina-rrezikon-dy-humbje-ne-tavoline/60%Daily2019-03-27 21:47
https://a2news.com/2019/03/27/dy-kilograme-heroine-rreth-trupit-arrestohet-nje-person-ne-portin-e-durresit/60%Daily2019-03-27 21:41
https://a2news.com/2019/03/27/as-te-paret-as-te-fundit-per-tradhtine/60%Daily2019-03-27 21:43
https://a2news.com/2019/03/27/ekonomia-e-qeverise-dhe-ekonomia-e-shqiptareve/60%Daily2019-03-27 21:24
https://a2news.com/2019/03/27/spastrim-total-ne-ambasaden-tone-ne-athine-shkarkohen-edhe-dy-diplomate/60%Daily2019-03-27 21:02
https://a2news.com/2019/03/27/pse-eshte-kaq-i-zgjeruar-krimi-te-te-rinjte/60%Daily2019-03-27 20:48
https://a2news.com/2019/03/27/parlamenti-me-99-deputete-te-enjten-betohen-3-te-rinj/60%Daily2019-03-27 19:23
https://a2news.com/2019/03/27/u-perfol-rikthimi-te-kombetarja-de-biasi-hap-shkolle-futbolli-ne-itali/60%Daily2019-03-27 19:05
https://a2news.com/2019/03/27/mbappe-neymar-dhe-3-yje-te-tjere-formacioni-i-psg-per-te-fituar-champions-league/60%Daily2019-03-27 19:18
https://a2news.com/2019/03/27/e-ardhmja-e-stolit-te-kombetares-duka-konfirmon-kandidatet/60%Daily2019-03-27 18:50
https://a2news.com/2019/03/27/salianji-lufte-qeverise-me-armet-e-prokurorise/60%Daily2019-03-27 22:04
https://a2news.com/2019/03/27/biseda-konfidenciale-basha-dhe-meta-takohen-ne-fshehtesi/60%Daily2019-03-27 18:10
https://a2news.com/2019/03/27/kryemadhi-ka-ardhur-koha-qe-politikanet-te-japin-llogari-para-popullit/60%Daily2019-03-27 17:54
https://a2news.com/2019/03/27/epidemia-e-fruthit-ne-nju-jork-shpallet-gjendja-e-jashtezakonshme/60%Daily2019-03-27 17:45
https://a2news.com/2019/03/27/kukesi-partizani-beteja-e-titullit-spostohet-ne-tribuna/60%Daily2019-03-27 17:32
https://a2news.com/2019/03/27/reforma-zgjedhore-gjermania-vijon-takimet-per-kodin-zgjedhor/60%Daily2019-03-27 17:25
https://a2news.com/2019/03/27/ndryshimet-te-doganat-dhe-tatimet-behen-zyrtare/60%Daily2019-03-27 17:11
https://a2news.com/2019/03/27/rriten-pensionet-ne-masen-2-8-perqind/60%Daily2019-03-27 17:13
https://a2news.com/2019/03/27/80-milione-euro-per-kampionin-e-botes-bayern-ben-shpenzimin-e-cmendur/60%Daily2019-03-27 17:12
https://a2news.com/2019/03/27/plackitja-e-ambasades-se-korese-se-veriut-ne-madrid-autoret-kontaktuan-fbi/60%Daily2019-03-27 16:36
https://a2news.com/2019/03/27/avokatet-braktisin-gjyqet-te-shokuar-nga-vrasja-e-kolegut-larg-duart-nga-drejtesia/60%Daily2019-03-27 16:20
https://a2news.com/2019/03/27/kqz-shpall-vakancat-e-reja-12-kandidate-te-tjere-per-tu-bere-deputete/60%Daily2019-03-27 15:17
https://a2news.com/2019/03/27/klodjan-bane-ne-kerkim-per-vrasjen-e-jurgen-kurtit-pistat-ku-po-heton-policia/60%Daily2019-03-27 15:02
https://a2news.com/2019/03/27/vucic-rama-flet-per-krijimin-e-shqiperise-se-madhe/60%Daily2019-03-27 14:39
https://a2news.com/2019/03/27/piramida-e-luvrit-projekt-artistik-per-30-vjetorin-e-ndertimit/60%Daily2019-03-27 14:34
https://a2news.com/2019/03/27/nga-parlamenti-ne-auditor-duka-dhe-rrokaj-i-rikthehen-jetes-akademike/60%Daily2019-03-27 14:50
https://a2news.com/2019/03/27/islami-opsioni-me-i-mundshem-skenari-maqedonas/60%Daily2019-03-27 15:39
https://a2news.com/2019/03/27/tre-deputete-te-rinj-nga-opozita-ne-kuvend/60%Daily2019-03-27 13:36
https://a2news.com/2019/03/27/supervila-56-milione-e-duhet-te-prishet-eshte-ndertuar-ilegalisht-14-vjet-me-pare/60%Daily2019-03-27 12:41
https://a2news.com/2019/03/27/kete-vere-telefonit-do-ti-pergjigjemi-me-syze/60%Daily2019-03-27 12:26
https://a2news.com/2019/03/27/duhet-te-mbijetoja-cardi-b-pranon-se-drogonte-klientet-kur-punonte-si-striptiste/60%Daily2019-03-27 11:49
https://a2news.com/2019/03/27/marku-disa-prej-jush-na-kane-bere-qe-te-na-vije-turp-qe-jemi-prokurore/60%Daily2019-03-27 12:04
https://a2news.com/2019/03/27/fotot-me-interesante-te-dites-3/60%Daily2019-03-27 11:58
https://a2news.com/2019/03/27/vrasja-e-ferdinand-polise-autori-i-dyshuar-eshte-larguar-nga-shqiperia/60%Daily2019-03-27 10:55
https://a2news.com/2019/03/27/shba-rikthehet-ne-hene-pence-mision-i-ri-brenda-5-viteve/60%Daily2019-03-27 10:47
https://a2news.com/2019/03/27/vrasja-e-jurgen-kurtit-shpallet-ne-kerkim-klodjan-bane/60%Daily2019-03-27 10:43
https://a2news.com/2019/03/27/rritet-numri-i-aksidenteve-fajtore-drejtuesit/60%Daily2019-03-27 10:27
https://a2news.com/2019/03/27/rruget-e-vdekjes-qeveria-me-strategji-per-sigurine/60%Daily2019-03-27 10:25
https://a2news.com/2019/03/27/trump-sulmon-mediat-armiq-te-shba-nxiten-genjeshtrat-per-rusine/60%Daily2019-03-27 10:16
https://a2news.com/2019/03/27/marku-prokuroreve-mos-zvarrisni-ceshtjet-secili-do-te-mbaje-pergjegjesi/60%Daily2019-03-27 10:06
https://a2news.com/2019/03/27/zgjatet-me-3-muaj-afati-i-hetimit-llalla-ankohet-ne-gjykate/60%Daily2019-03-27 10:01
https://a2news.com/2019/03/27/kapet-1-ton-kokaine-ne-rumani-arrestohen-dy-serbe/60%Daily2019-03-27 09:48
https://a2news.com/2019/03/27/andoni-prishtina-dhe-beogradi-te-zhgenjyera-nga-be-ja-pershkallezohet-aksioni-amerikan/60%Daily2019-03-27 09:43
https://a2news.com/2019/03/27/djali-i-karatese-por-po-luhet-futboll/60%Daily2019-03-27 15:57
https://a2news.com/2019/03/27/gati-per-nje-omelete-2500-vjecare-vezet-sapo-jane-zbuluar-ne-kine/60%Daily2019-03-27 08:34
https://a2news.com/2019/03/27/brenda-piramides-qytetit-te-braktisur-sovjetik/60%Daily2019-03-27 08:24
https://a2news.com/2019/03/26/albumi-i-shqiptares-elina-duni-me-i-miri-nderkombetar/60%Daily2019-03-26 22:21
https://a2news.com/2019/03/26/facebook-fshin-mijera-llogari-nga-kosova-rusia-e-irani/60%Daily2019-03-26 22:17
https://a2news.com/2019/03/26/alarm-per-sulme-ne-gjermani-policia-kryen-evakuime-ne-disa-bashki/60%Daily2019-03-26 22:14
https://a2news.com/2019/03/26/e-mail-misterioz-ne-fshb-dyshime-per-trukime-ne-basketbollin-shqiptar/60%Daily2019-03-26 22:09
https://a2news.com/2019/03/26/italia-shkaterron-lihtenshtejnin-nje-36-vjecar-realizon-2-gola/60%Daily2019-03-26 21:46
https://a2news.com/2019/03/26/fuga-rames-administrata-po-saboton-reformimin-e-akademise-se-shkencave/60%Daily2019-03-26 21:37
https://a2news.com/2019/03/26/aksident-i-rende-ne-lezhe-humb-jeten-nje-person/60%Daily2019-03-26 20:57
https://a2news.com/2019/03/26/artan-fuga-nuk-e-di-cfare-pune-ben-endri-fuga/60%Daily2019-03-26 20:36
https://a2news.com/2019/03/26/artan-fuga-ligji-elektoral-antikushtetues-qeveria-teknike-jo-zgjidhje/60%Daily2019-03-26 21:01
https://a2news.com/2019/03/26/artan-fuga-kuvendi-nga-spektakel-ne-tragjedi-jeta-politike-e-ndare/60%Daily2019-03-27 07:31
https://a2news.com/2019/03/26/e-drejta-e-autorit-pe-mbeshtet-rregulloren-e-re-per-rrjetin/60%Daily2019-03-26 19:07
https://a2news.com/2019/03/26/pe-mbeshtet-propozimin-nga-viti-2021-ndryshimi-i-ores-me-zgjedhje/60%Daily2019-03-26 19:04
https://a2news.com/2019/03/26/liberalizimi-i-vizave-haradinaj-e-kemi-te-veshtire-tiu-besojme-europianeve/60%Daily2019-03-26 18:43
https://a2news.com/2019/03/26/gara-per-drejtimin-e-tiranes-veliaj-shpalos-projektet-e-rendesishme/60%Daily2019-03-26 18:39
https://a2news.com/2019/03/26/kongresi-i-ps-sulo-armiqesi-me-opoziten-ekonomi-mesazhi-bashkeqeverisja/60%Daily2019-03-26 21:32
https://a2news.com/2019/03/26/taksa-te-uleta-per-biznesin-e-vogel-perfitojne-te-medhenjte/60%Daily2019-03-26 17:21
https://a2news.com/2019/03/26/prezantimi-i-trajnerit-canaj-vllaznine-e-pranova-pa-kushte/60%Daily2019-03-26 22:07
https://a2news.com/2019/03/26/tahiri-shkon-ne-gjykim-ish-ministri-skam-piken-e-lidhjes-me-kete-ceshtje/60%Daily2019-03-26 18:32
https://a2news.com/2019/03/26/luftetaret-e-humbur-foto-fantastike-nga-papua-guineja-e-re/60%Daily2019-03-26 16:48
https://a2news.com/2019/03/26/brexit-ne-kaos-parlamenti-merr-kontrollin/60%Daily2019-03-26 16:41
https://a2news.com/2019/03/26/apple-me-strategji-te-re-debuton-ne-industrine-e-argetimit/60%Daily2019-03-26 16:30
https://a2news.com/2019/03/26/shkarkohen-20-diplomate-cakaj-nuk-permbushnin-kushtet-ligjore/60%Daily2019-03-26 15:58
https://a2news.com/2019/03/26/investimet-e-huaja-kalojne-1-miliarde-euro-zvicra-e-para/60%Daily2019-03-26 15:53
https://a2news.com/2019/03/26/levizjet-drejt-shqiperise-tkurren-shqiptaret-e-kosoves/60%Daily2019-03-26 15:49
https://a2news.com/2019/03/26/vrasja-e-kurtit-te-arrestuarit-perdornin-celulare-me-vlere-2-mije-euro/60%Daily2019-03-26 16:02
https://a2news.com/2019/03/26/ndahet-nga-jeta-ikona-e-klubit-te-tiranes/60%Daily2019-03-26 15:37
https://a2news.com/2019/03/26/ronaldo-u-demtua-ndaj-serbise-vemendjen-e-rremben-georgina/60%Daily2019-03-26 14:30
https://a2news.com/2019/03/26/ekzekutimi-i-avokatit-ceshtja-do-hetohet-nga-krimet-e-renda/60%Daily2019-03-26 17:21
https://a2news.com/2019/03/26/shkoder-gjykata-cakton-detyrim-paraqitje-per-ish-prefektin/60%Daily2019-03-26 14:28
https://a2news.com/2019/03/26/bylykbashi-rama-e-ka-fundin-e-keq-jo-vetem-politikisht/60%Daily2019-03-26 14:10
https://a2news.com/2019/03/26/dosja-tahiri-gjykata-vendos-sot-per-ish-ministrin/60%Daily2019-03-26 13:11
https://a2news.com/2019/03/26/100-vite-burg-per-grabitesit-e-3-milione-eurove-ne-rinas/60%Daily2019-03-26 13:03
https://a2news.com/2019/03/26/hysi-shqiperia-per-here-te-pare-ne-olimpiaden-speciale-pergatitemi-per-2023-in/60%Daily2019-03-26 12:09
https://a2news.com/2019/03/26/shkarkimi-i-zevendesministres-serbe-beogradi-reagon-ndaj-haradinajt/60%Daily2019-03-26 11:46
https://a2news.com/2019/03/26/mire-se-vini-ne-aeroportin-e-edinburgut-por-pasagjeret-ishin-drejtuar-per-ne-gjermani/60%Daily2019-03-26 11:30
https://a2news.com/2019/03/26/rama-ashpersim-kodit-penal-denim-kush-godet-mjeket/60%Daily2019-03-26 11:29
https://a2news.com/2019/03/26/policia-nis-trajnimet-per-zgjedhjet-lokale-e-pranishme-edhe-osbe/60%Daily2019-03-26 11:10
https://a2news.com/2019/03/26/tre-te-arrestuar-per-vrasjen-e-jurgen-kurtit/60%Daily2019-03-26 12:23
https://a2news.com/2019/03/26/pellumbi-jemi-e-vetmja-parti-qe-pranojme-gabimet/60%Daily2019-03-26 10:44
https://a2news.com/2019/03/26/fotot-me-interesante-te-dites-2/60%Daily2019-03-26 10:24
https://a2news.com/2019/03/26/skandal-ne-yale-paguheshin-miliona-dollare-per-tu-pranuar-si-talente-te-sportit/60%Daily2019-03-26 09:55
https://a2news.com/2019/03/26/mcgregor-terhiqet-karriera-ne-foto/60%Daily2019-03-26 09:45
https://a2news.com/2019/03/26/mcgregor-terhiqet-nga-mma-fansat-nuk-e-besojne/60%Daily2019-03-26 09:57
https://a2news.com/2019/03/26/shtyhet-per-here-te-dyte-pretenca-per-balilin/60%Daily2019-03-26 09:30
https://a2news.com/2019/03/26/venezuela-serish-ne-terr-frike-ne-spitalet-dhe-nga-grabitjet/60%Daily2019-03-26 07:57
https://a2news.com/2019/03/25/kombetare-me-bulkun-ne-stol-trajneri-bera-detyren/60%Daily2019-03-25 22:16
https://a2news.com/2019/03/25/kapiteni-hysaj-rikthehemi-ne-shtepi-me-buzeqeshje/60%Daily2019-03-25 22:02
https://a2news.com/2019/03/25/sadiku-kundershtaret-na-provokonin-fitorja-e-rendesishme-per-moralin/60%Daily2019-03-26 02:45
https://a2news.com/2019/03/25/bullgaria-vjedh-nje-pike-ne-kosove-zeneli-realizon-nje-perle/60%Daily2019-03-25 21:44
https://a2news.com/2019/03/25/kombetare-me-deshire-e-ritem-shqiperia-mposht-andorren-0-3/60%Daily2019-03-25 22:18
https://a2news.com/2019/03/25/lika-iken-ne-shba-vllaznia-ne-duart-e-nje-tjeter-eksperti/60%Daily2019-03-25 20:46
https://a2news.com/2019/03/25/ish-burgu-ne-shkoder-shnderrohet-ne-muze-te-kujteses-historike/60%Daily2019-03-25 20:11
https://a2news.com/2019/03/25/britania-drejt-brexit-pa-ujdi-may-nuk-kam-mbeshtetje-per-votimin-e-trete/60%Daily2019-03-25 19:57
https://a2news.com/2019/03/25/pakti-per-universitetin-studentet-sjane-plotesuar-kushtet-protesta-te-vazhdonte/60%Daily2019-03-25 19:36
https://a2news.com/2019/03/25/u-arrestua-per-pastrim-parash-mepj-i-heq-mandatin-si-konsull-nderi-indianit/60%Daily2019-03-25 18:56
https://a2news.com/2019/03/25/turqia-shkaterron-moldavine-dhe-merr-kreun-e-grupit/60%Daily2019-03-25 18:51
https://a2news.com/2019/03/25/andorra-shqiperi-publikohet-formacionet-zyrtare-sa-shume-ndryshime/60%Daily2019-03-25 18:28
https://a2news.com/2019/03/25/basha-kritika-kryesise-lini-kafenete-zbrisni-ne-terren/60%Daily2019-03-25 18:22
https://a2news.com/2019/03/25/reagimi-i-bashes-per-prokurorine-spiropali-koha-qe-basha-te-pergjigjet/60%Daily2019-03-25 18:10
https://a2news.com/2019/03/25/vrasjet-mafioze-qe-tronditen-vendin-qefalia-ka-ndikuar-edhe-situata-politike/60%Daily2019-03-25 19:35
https://a2news.com/2019/03/25/kombetarja-ne-moment-te-veshtire-tifozet-nuk-e-braktisin/60%Daily2019-03-25 17:21
https://a2news.com/2019/03/25/reja-pranon-oferten-e-fshf-vendos-pas-andorres/60%Daily2019-03-25 17:05
https://a2news.com/2019/03/25/agolli-zbarkon-ne-shba-ny-cosmos-bleme-kapitenin-e-shqiperise/60%Daily2019-03-25 16:33
https://a2news.com/2019/03/25/quajti-gjenocid-bombardimet-e-nato-s-ne-serbi-haradinaj-shkarkon-mikic/60%Daily2019-03-25 16:13
https://a2news.com/2019/03/25/sa-kushton-nje-ish-deputet/60%Daily2019-03-25 20:50
https://a2news.com/2019/03/25/lufta-e-kosoves-gazetaret-rikujtojne-tmerret-e-ngjarjeve-qe-deshmuan/60%Daily2019-03-25 15:46
https://a2news.com/2019/03/25/permbysja-e-madhe-ne-boks-triumf-ne-sekondat-e-fundit/60%Daily2019-03-25 15:26
https://a2news.com/2019/03/25/lleshaj-ne-komisionin-e-sigurise-vetingu-i-policise-do-te-kryhet-nga-shcba/60%Daily2019-03-25 15:18
https://a2news.com/2019/03/25/statistikat-e-krimit-4-ekzekutime-javen-e-shkuar/60%Daily2019-03-25 15:08
https://a2news.com/2019/03/25/lira-turke-rimekembet-erdogan-ndeshkim-per-spekulatoret/60%Daily2019-03-25 15:31
https://a2news.com/2019/03/25/vucic-nuk-i-bashkohemi-nato-s-zgjedhje-e-natyrshme/60%Daily2019-03-25 15:03
https://a2news.com/2019/03/25/pista-e-motoreve-kthehet-ne-arene-boksi/60%Daily2019-03-25 14:22
https://a2news.com/2019/03/25/nick-kyrgios-pike-e-pabesueshme-ne-miami-open/60%Daily2019-03-25 14:58
https://a2news.com/2019/03/25/prokuroria-pd-nuk-deklaroi-shpenzimet-reale/60%Daily2019-03-25 14:11
https://a2news.com/2019/03/25/vrasja-ne-shkoder-3-te-arrestuar-shpallet-ne-kerkim-autori/60%Daily2019-03-25 13:06
https://a2news.com/2019/03/25/dy-avione-ushtarake-dhe-100-trupa-ruse-zbarkojne-ne-venezuele/60%Daily2019-03-25 12:51
https://a2news.com/2019/03/25/fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-03-25 12:04
https://a2news.com/2019/03/25/raporti-per-trump-demokratet-te-pakenaqur-akuza-per-njeanshmeri/60%Daily2019-03-25 11:27
https://a2news.com/2019/03/25/vrasja-e-avokatit-koleget-bojkotojne-gjyqet-ne-elbasan/60%Daily2019-03-25 11:29
https://a2news.com/2019/03/25/biznesi-pesimist-viti-2019-i-veshtire-per-ekonomine/60%Daily2019-03-25 10:59
https://a2news.com/2019/03/25/a-eshte-ky-koshi-me-i-bukur-i-sekondes-se-fundit/60%Daily2019-03-25 10:57
https://a2news.com/2019/03/25/ps-mbledh-grupin-parlamentar-zgjedhjet-e-30-qershorit-ne-fokus/60%Daily2019-03-25 10:43
https://a2news.com/2019/03/25/ndryshon-ligji-per-procedurat-tatimore-apelohet-per-kujdes/60%Daily2019-03-25 11:02
https://a2news.com/2019/03/25/pd-mbledh-ish-grupin-parlamentar-basha-mos-rrini-ne-kafe/60%Daily2019-03-25 10:47
https://a2news.com/2019/03/25/java-e-parase-te-rinjte-mesojne-per-perdorimin-e-lekut/60%Daily2019-03-25 10:18
https://a2news.com/2019/03/25/basha-ne-prokurori-pd-nuk-ka-shkelur-asnje-ligj/60%Daily2019-03-25 10:49
https://a2news.com/2019/03/25/shqiperia-stervitet-ne-andorra/60%Daily2019-03-25 09:28
https://a2news.com/2019/03/25/sot-shqiperia-kunder-andorres-pa-panuccin-dhe-me-rikthime-ne-formacion/60%Daily2019-03-25 09:56
https://a2news.com/2019/03/25/perfundon-hetimi-trump-nuk-komplotoi-me-rusine-per-zgjedhjet/60%Daily2019-03-25 08:44
https://a2news.com/2019/03/25/trump-shpresa-e-netanjahut-lideri-izraelit-ne-uashington-tek-presidenti-amerikan/60%Daily2019-03-25 08:24
https://a2news.com/2019/03/25/perdorimi-i-administrates-partite-shkelin-rekomandimin-e-trete-te-odihr/60%Daily2019-03-25 07:58
https://a2news.com/2019/03/24/spektakel-dhe-gola-ne-fund-fiton-gjermania/60%Daily2019-03-24 21:43
https://a2news.com/2019/03/24/gjendet-trupi-i-pajete-i-nje-personi-ne-puke/60%Daily2019-03-24 20:53
https://a2news.com/2019/03/24/u-shkaterrua-gjithcka-por-ata-mbijetuan/60%Daily2019-03-24 20:45
https://a2news.com/2019/03/24/cigarja-e-fundit-ne-angli-ne-2050-en-e-thote-studimi/60%Daily2019-03-24 20:17
https://a2news.com/2019/03/24/keniani-mesuesi-me-i-mire-ne-bote-ne-liste-ishte-dhe-nje-shqiptare/60%Daily2019-03-24 19:38
https://a2news.com/2019/03/24/vranesira-shi-dhe-serish-diell-parashikimi-i-motit-per-javen-ne-vijim/60%Daily2019-03-24 19:09
https://a2news.com/2019/03/24/disa-lojtare-qane-per-largimin-e-panucci-t-reagon-hysaj/60%Daily2019-03-24 18:57
https://a2news.com/2019/03/24/hysaj-ta-harrojme-panucci-n-vetem-per-fitore-ndaj-andorres/60%Daily2019-03-24 18:57
https://a2news.com/2019/03/24/shqiperia-rajoni-21-te-i-italise-dosieri-nga-rai-2/60%Daily2019-03-24 19:39
https://a2news.com/2019/03/24/macja-ne-stamboll-tmerri-i-burrave-dhe-qenve/60%Daily2019-03-24 17:57
https://a2news.com/2019/03/24/cmenden-tifozet-ne-angli-futen-ne-fushe-dhe-tentojne-te-godasin-lojtaret/60%Daily2019-03-24 17:35
https://a2news.com/2019/03/24/20-vjet-nga-nderhyrja-e-nato-s-ne-serbi-meta-perhere-mirenjohes/60%Daily2019-03-24 16:41
https://a2news.com/2019/03/24/fustani-7-mije-dollare-i-rihanna-s/60%Daily2019-03-24 16:20
https://a2news.com/2019/03/24/rama-e-sponsorizoi-per-stolin-reja-ne-shkoder-per-dy-kuqezinj/60%Daily2019-03-24 15:55
https://a2news.com/2019/03/24/gjykata-la-ne-burg-3-protestues-spaho-vendimi-per-te-trembur-qytetaret/60%Daily2019-03-24 15:11
https://a2news.com/2019/03/24/ishulli-i-femrave-i-juaji-per-11-milione-dollare/60%Daily2019-03-24 15:09
https://a2news.com/2019/03/24/gjashte-ministra-kunder-may-telashet-nuk-kane-te-sosur/60%Daily2019-03-24 15:01
https://a2news.com/2019/03/24/kualifikohet-kameruni-seedorf-feste-e-kercime/60%Daily2019-03-24 14:16
https://a2news.com/2019/03/24/florian-marku-fiton-duelin-e-dyte-ne-boks/60%Daily2019-03-24 13:59
https://a2news.com/2019/03/24/riluhet-finalja-e-champions-league-2007/60%Daily2019-03-25 13:49
https://a2news.com/2019/03/24/arrest-me-burg-per-3-protestues-te-21-marsit/60%Daily2019-03-24 13:30
https://a2news.com/2019/03/24/dosja-babale-gjata-prokuroria-u-vendos-ne-sherbim-te-trafikantit/60%Daily2019-03-24 12:47
https://a2news.com/2019/03/24/pd-veliaj-plan-per-betonizimin-e-liqenit/60%Daily2019-03-24 12:36
https://a2news.com/2019/03/24/20-vjet-nga-nderhyrja-e-nato-s-ne-serbi-haradinaj-mirenjohes-perjete/60%Daily2019-03-24 12:23
https://a2news.com/2019/03/24/gazeta-e-vatikanit-kriza-ne-shqiperi-e-ngjashme-me-vitin-97/60%Daily2019-03-24 13:03
https://a2news.com/2019/03/24/ishte-i-pafajshem-kaloi-36-vjet-ne-burg-per-nje-kaprico-te-prokurorit/60%Daily2019-03-24 10:01
https://a2news.com/2019/03/24/bushi-andorra-nuk-eshte-kundershtar-i-lehte/60%Daily2019-03-24 09:44
https://a2news.com/2019/03/24/ekzekutimi-i-avokatit-te-shullazit-pistat-e-hetimit/60%Daily2019-03-24 09:13
https://a2news.com/2019/03/24/fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-03-24 09:05
https://a2news.com/2019/03/24/aksioni-i-opozites-tjeter-proteste-kombetare-ne-13-prill/60%Daily2019-03-24 08:57
https://a2news.com/2019/03/24/kombetarja-niset-drejt-andorres-fitorja-detyrim/60%Daily2019-03-24 08:19
https://a2news.com/2019/03/23/nuk-ka-surpriza-per-euro-2020-sot-fitojne-peshat-e-renda/60%Daily2019-03-23 21:53
https://a2news.com/2019/03/23/mal-i-zi-gjeloshaj-zyrtarizohet-si-kryetar-i-tuzit/60%Daily2019-03-23 21:31
https://a2news.com/2019/03/23/shpetojne-pasagjeret-e-krocieres-frika-ne-pamjet-live/60%Daily2019-03-23 20:55
https://a2news.com/2019/03/23/humbasim-edhe-me-shpresat-por-jo-shpresen-per-te-rinjte-e-shqiperise/60%Daily2019-03-23 20:23
https://a2news.com/2019/03/23/manja-ligjet-me-84-vota-do-ti-veme-serish-ne-tryeze-nano-nuk-ka-nevoje-per-ftese-pjese-e-ps-se/60%Daily2019-03-24 07:59
https://a2news.com/2019/03/23/defekt-i-krocieres-ne-piken-e-rrezikshme-1200-persona-ne-meshire-te-dallgeve/60%Daily2019-03-23 17:39
https://a2news.com/2019/03/23/bashkepunimi-trump-rusi-prokurori-mueller-mbyll-hetimin-priten-rezultatet/60%Daily2019-03-23 16:46
https://a2news.com/2019/03/23/llatja-bandat-ne-elbasan-secili-do-te-bej-punen-e-vet/60%Daily2019-03-23 16:09
https://a2news.com/2019/03/23/300-ankesa-kunder-prokuroreve-e-gjyqtareve-por-nuk-ka-kush-i-heton/60%Daily2019-03-23 15:54
https://a2news.com/2019/03/23/alkool-e-droge-ne-plazhet-e-florides-policia-u-prish-festen-studenteve/60%Daily2019-03-23 15:21
https://a2news.com/2019/03/23/zidane-dhe-165-mln-e-e-kane-bindur-por-chelsea-nuk-e-leshon-hazard/60%Daily2019-03-23 14:50
https://a2news.com/2019/03/23/balaj-dhe-uzuni-falenderojme-tifozet-perse-te-mos-fitojme-ne-turqi/60%Daily2019-03-23 14:33
https://a2news.com/2019/03/23/basha-per-gazeten-italiane-nuk-e-duam-shqiperine-e-droges-dhe-pastrimit-te-parave/60%Daily2019-03-23 14:23
https://a2news.com/2019/03/23/nga-gaz-paja-te-redi-jupi-lista-e-ekipit-te-veliajt-per-tiranen/60%Daily2019-03-23 14:08
https://a2news.com/2019/03/23/veliaj-kerkon-mandatin-e-dyte-bashke-me-ramen-kryeminister-me-te-forte-se-kurre/60%Daily2019-03-23 13:32
https://a2news.com/2019/03/23/rama-fitoni-nje-bashki-me-shume-se-ne-dhe-bejme-zgjedhje-te-parakohshme-ne-shtator/60%Daily2019-03-23 13:32
https://a2news.com/2019/03/23/pd-publikon-audiopergjime-alizoti-sajoi-deshmine-video/60%Daily2019-03-23 11:16
https://a2news.com/2019/03/23/bie-bastioni-i-fundit-mposhtet-isis/60%Daily2019-03-23 10:49
https://a2news.com/2019/03/23/ftesa-e-ps-nisim-negociatat-me-reformen-zgjedhore/60%Daily2019-03-23 10:33
https://a2news.com/2019/03/23/ketu-nuk-ka-jelekverdhe-madje-edhe-jeleku-antiplumb-i-berishes-eshte-vjetruar/60%Daily2019-03-23 10:16
https://a2news.com/2019/03/23/deputeti-laburist-bojkoti-i-gabuar-opozita-te-marre-pjese-ne-zgjedhjet-vendore/60%Daily2019-03-23 09:33
https://a2news.com/2019/03/23/shkarkohet-panucci-me-dy-trajnere-kunder-andorres/60%Daily2019-03-23 08:47
https://a2news.com/2019/03/23/edy-reja-ne-shkoder-alternative-per-zevendesuesin-e-panucit/60%Daily2019-03-23 00:42
https://a2news.com/2019/03/23/lufta-e-kosoves-permes-imazheve-te-sokol-beqirit/60%Daily2019-03-22 23:48
https://a2news.com/2019/03/23/celibashi-dhe-kume-te-kthehemi-te-mazhoritari/60%Daily2019-03-22 23:37
https://a2news.com/2019/03/22/greqia-vendos-kushte-integrimi-i-shqiperise-ceshtja-came-eshte-pengese/60%Daily2019-03-22 22:55
https://a2news.com/2019/03/22/panucci-keto-jane-lojtaret-po-nuk-gjuajte-ne-porte-nuk-fiton/60%Daily2019-03-22 22:43
https://a2news.com/2019/03/22/turqia-pushton-kalane-kuqezi-humbje-e-merituar-e-kombetares/60%Daily2019-03-22 22:14
https://a2news.com/2019/03/22/shqiperia-po-fundoset-stadiumi-fyen-ne-kor-panuccin/60%Daily2019-03-22 21:39
https://a2news.com/2019/03/22/kombetarja-konfuze-pjesa-e-pare-favorizon-turqit/60%Daily2019-03-22 21:07
https://a2news.com/2019/03/22/ketu-fitojme-ne-kunder-turqve-tifozet-ndertojne-njekala/60%Daily2019-03-22 20:01
https://a2news.com/2019/03/22/tifozet-kuqezi-pergatiten-perkoreografine/60%Daily2019-03-22 19:28
https://a2news.com/2019/03/22/atentat-ne-elbasan-vritet-avokati-i-emiliano-shullazit/60%Daily2019-03-22 19:52
https://a2news.com/2019/03/22/shqiperia-me-3-5-2-balaj-titullar-ndaj-turqise/60%Daily2019-03-22 20:23
https://a2news.com/2019/03/22/sulmohet-me-granate-konsullata-ruse-ne-athine/60%Daily2019-03-22 17:54
https://a2news.com/2019/03/22/diplomatet-gjermane-merrni-pjese-ne-zgjedhjet-vendore-opozita-gabim-me-mandatet/60%Daily2019-03-22 23:25
https://a2news.com/2019/03/22/shqetesimet-e-specialisteve-laboratori-kriminalistik-ne-udhekryq/60%Daily2019-03-22 19:22
https://a2news.com/2019/03/22/vetingu-ne-klp-vate-stakaj-i-vetem-ne-garen-per-anetar-te-keshillit/60%Daily2019-03-22 20:24
https://a2news.com/2019/03/22/shtetrrethim-ne-hotelin-e-kombetares-policia-largon-plisat/60%Daily2019-03-22 16:01
https://a2news.com/2019/03/22/rama-isha-ne-paris-per-hall-per-protestat-e-opozites/60%Daily2019-03-22 16:06
https://a2news.com/2019/03/22/platforma-per-dialogun-rusia-shba-nxiti-ultimatumin-e-kosoves-ndaj-serbise/60%Daily2019-03-22 14:15
https://a2news.com/2019/03/22/pergatitjet-drejt-fundit-te-shtunen-socialistet-ne-kongres/60%Daily2019-03-22 13:44
https://a2news.com/2019/03/22/rikthehet-amnistia-per-te-denuarit-mazhoranca-do-te-risjelle-draftin/60%Daily2019-03-22 13:35
https://a2news.com/2019/03/22/sulltan-nevruzi-festime-dhe-urime-ne-seline-e-shenjte/60%Daily2019-03-22 16:17
https://a2news.com/2019/03/22/ambasadori-britanik-te-pd-basha-te-ndertojme-shqiperi-te-vlerave/60%Daily2019-03-22 12:43
https://a2news.com/2019/03/22/__trashed/60%Daily2019-03-22 11:36
https://a2news.com/2019/03/22/vucic-deshtimi-i-bisedimeve-po-destabilizon-ballkanin/60%Daily2019-03-22 11:19
https://a2news.com/2019/03/22/aksident-me-mbi-70-te-vdekur-perplasen-dy-autobuse-ne-gana/60%Daily2019-03-22 11:11
https://a2news.com/2019/03/22/27-vjet-pluralizem-basha-shqiperia-ne-udhekryq/60%Daily2019-03-22 11:01
https://a2news.com/2019/03/22/bimet-mjekesore-industria-miliona-euro-ne-veshtiresi/60%Daily2019-03-22 10:12
https://a2news.com/2019/03/22/gafa-e-pafalshme-e-courtois-ndaj-rusise/60%Daily2019-03-22 09:51
https://a2news.com/2019/03/22/shtyrja-e-brexit-brukseli-pranon-por-sipas-planit-te-tij/60%Daily2019-03-22 09:11
https://a2news.com/2019/03/22/blindohet-loro-borici-masa-te-larta-sigurie-per-shqiperi-turqi/60%Daily2019-03-22 08:26
https://a2news.com/2019/03/22/shqiperia-perballet-me-turqine-ne-mbremje-interes-i-ulet-per-bileta/60%Daily2019-03-22 08:21
https://a2news.com/2019/03/22/eliminatoret-e-euro-2020-shqiperia-zbret-sot-ne-fushe-perballe-turqise/60%Daily2019-03-22 09:40
https://a2news.com/2019/03/22/kontestimi-ndaj-deputeteve-te-rinj-opozita-ka-plotesuar-listat-sa-per-numer-por-mandati-eshte-i-popullit/60%Daily2019-03-21 23:29
https://a2news.com/2019/03/21/ferhati-per-tiranen-i-besojme-veliajt-sfida-eshte-ajo-e-perfaqesimit/60%Daily2019-03-21 23:11
https://a2news.com/2019/03/21/te-gjithe-se-bashku-mundemi-shoqatat-e-aftesive-te-kufizuara-mblidhen-ne-fushe-kruje/60%Daily2019-03-23 22:13
https://a2news.com/2019/03/21/kriza-vazhdon-palet-nuk-do-te-terhiqen/60%Daily2019-03-21 20:56
https://a2news.com/2019/03/21/kosova-bind-me-danimarken-por-fitorja-i-shpeton-ne-fund/60%Daily2019-03-21 20:32
https://a2news.com/2019/03/21/protesta-para-parlamentit-strategjia-e-policise-pa-gaz-lotsjelles/60%Daily2019-03-21 19:01
https://a2news.com/2019/03/21/shperndante-heroine-ne-afersi-te-shkollave-te-mesme-arrestohet/60%Daily2019-03-21 17:34
https://a2news.com/2019/03/21/vrasja-ne-shkoder-shoku-i-viktimes-tregon-dinamiken-e-krimit/60%Daily2019-03-21 19:09
https://a2news.com/2019/03/21/turqit-mberrijne-ne-shkoder-por-me-mungesa/60%Daily2019-03-21 16:41
https://a2news.com/2019/03/21/organizoi-funeralin-e-mccain-trump-nxit-polemika-nuk-me-falenderuan-kurre/60%Daily2019-03-21 16:15
https://a2news.com/2019/03/21/lufte-protesta-festa-dhe-nje-puthje-nga-juncker-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-03-21 15:44
https://a2news.com/2019/03/21/sulmi-ne-zelanden-e-re-ndalohen-te-gjitha-armet-gjysme-automatike/60%Daily2019-03-21 15:40
https://a2news.com/2019/03/21/protesta-e-opozites-mediat-e-huaja-kerkohet-doreheqja-e-qeverise/60%Daily2019-03-21 15:26
https://a2news.com/2019/03/21/opozites-parlamentare-i-shtohen-edhe-3-deputete-betohen-ne-kuvend/60%Daily2019-03-21 16:45
https://a2news.com/2019/03/21/mali-i-zi-korrigjimi-i-kufijve-nuk-eshte-ideja-me-e-mire/60%Daily2019-03-21 15:52
https://a2news.com/2019/03/21/rama-te-katandisur-ne-nje-tufe-qorre-sajojne-kriza/60%Daily2019-03-21 15:06
https://a2news.com/2019/03/21/basha-nga-brukseli-kemi-mbeshtetjen-e-ppe/60%Daily2019-03-21 14:27
https://a2news.com/2019/03/21/ngjela-qeveri-teknike-me-drejtim-nderkombetar/60%Daily2019-03-21 14:16
https://a2news.com/2019/03/21/takimi-surprize-me-babane-pas-10-muajsh/60%Daily2019-03-21 14:13
https://a2news.com/2019/03/21/toni-montana-shqiptar-denohet-ne-britani-per-vrasjen-e-peste/60%Daily2019-03-21 13:59
https://a2news.com/2019/03/21/festa-e-mbappe-ne-stervitje-apo-ne-finale-te-boterorit/60%Daily2019-03-21 13:50
https://a2news.com/2019/03/21/ish-presidenti-moisiu-perseritja-e-97-s-do-te-ishte-krim/60%Daily2019-03-21 13:44
https://a2news.com/2019/03/21/ministri-lleshaj-protestat-e-verbra-pengojne-luften-kunder-krimit/60%Daily2019-03-21 13:25
https://a2news.com/2019/03/21/ndryshimi-i-kufirit-kosove-serbi-rama-jemi-te-hapur-por-per-kete-vendosin-dy-vendet/60%Daily2019-03-21 12:32
https://a2news.com/2019/03/21/shtyhet-seanca-per-tahirin-avokati-kembengul-ne-pafajesi/60%Daily2019-03-21 12:30
https://a2news.com/2019/03/21/kembekryq-para-parlamentit-vasili-ky-eshte-sheshi-i-popullit/60%Daily2019-03-21 11:58
https://a2news.com/2019/03/21/bardhi-thirrjet-me-megafon-nxisin-dhunen/60%Daily2019-03-21 12:10
https://a2news.com/2019/03/21/aksidenti-tragjik-ne-tepelene-humb-jeten-18-vjecarja-8-te-plagosur/60%Daily2019-03-21 15:40
https://a2news.com/2019/03/21/refuzoi-djegien-e-mandatit-murrizi-kunder-cdo-qeverie-qe-tallet-me-qytetaret/60%Daily2019-03-21 10:47
https://a2news.com/2019/03/21/perleshje-me-policine-dhe-parulla-rama-ik-protesta-ne-foto/60%Daily2019-03-21 13:18
https://a2news.com/2019/03/21/kryemadhi-populli-nuk-eshte-ngritur-as-per-hallet-e-lulit-as-per-hallet-e-mones/60%Daily2019-03-21 10:28
https://a2news.com/2019/03/21/kryemadhi-distancohet-nga-sulmi-me-boje-ndaj-gjonit-rama-eshte-regjisori/60%Daily2019-03-21 10:27
https://a2news.com/2019/03/21/noka-rama-nuk-mbijeton-dot-me-dhune-e-tela-me-gjemba/60%Daily2019-03-21 09:40
https://a2news.com/2019/03/21/u-sulmua-me-boje-reagon-ralf-gjoni-sjellje-rrugacerie-sme-frikesojne/60%Daily2019-03-21 09:08
https://a2news.com/2019/03/21/sulm-me-boje-deputetit-te-ri-ralf-gjoni/60%Daily2019-03-21 08:57
https://a2news.com/2019/03/21/opozita-mbyll-protesten-tubime-te-parlamenti-dhe-drejtoria-e-policise/60%Daily2019-03-21 14:07
https://a2news.com/2019/03/21/telenovela-icardi-ne-serite-e-fundit/60%Daily2019-03-21 08:05
https://a2news.com/2019/03/21/pogba-reali-endrra-e-cdo-futbollisti/60%Daily2019-03-21 08:02
https://a2news.com/2019/03/21/vranesira-kalimtare-ulje-e-lehte-e-temperaturave-ne-mbremje/60%Daily2019-03-21 07:47
https://a2news.com/2019/03/21/mesuesit-nuk-njohin-gjuhen-shqipe-testin-e-zgjidhin-nxenesit/60%Daily2019-03-20 23:23
https://a2news.com/2019/03/21/problemet-e-biznesit-dhe-marredhenia-me-qeverine-nuk-ka-dialog-qeveria-ka-force-reflektuese/60%Daily2019-03-20 23:26
https://a2news.com/2019/03/20/doreheqja-e-presidentit-rastet-qe-parashikon-kushtetuta/60%Daily2019-03-20 22:15
https://a2news.com/2019/03/20/reforme-ne-drejtesi-apo-kapje-politike-e-sistemit/60%Daily2019-03-20 21:29
https://a2news.com/2019/03/20/veliaj-protesta-e-opozites-nje-lemze-pa-sens-por-vendi-ka-pare-cudira-me-te-medha/60%Daily2019-03-20 20:36
https://a2news.com/2019/03/20/vrasja-te-liqeni-artificial-vetedorezohet-i-dyshuari-islam-myrkaj/60%Daily2019-03-20 19:49
https://a2news.com/2019/03/20/i-pari-restorant-nenujor-ne-europe-ne-ujerat-e-detit-te-veriut/60%Daily2019-03-21 11:14
https://a2news.com/2019/03/20/varri-45-000-i-bosit-te-familjes-gambino/60%Daily2019-03-20 17:25
https://a2news.com/2019/03/20/po-nisnin-300-kg-hashash-drejt-italise-dy-ne-pranga-ne-karaburun/60%Daily2019-03-20 17:45
https://a2news.com/2019/03/20/rusia-paralajmeron-shba-terheqja-nga-traktati-rrezik-per-gare-armesh/60%Daily2019-03-20 16:34
https://a2news.com/2019/03/20/ekzekutohet-nje-35-vjecar-ne-shkoder/60%Daily2019-03-20 17:02
https://a2news.com/2019/03/20/largimi-nga-be-may-kerkon-shtyrjen-e-brexit-deri-me-30-qershor/60%Daily2019-03-20 16:20
https://a2news.com/2019/03/20/basha-as-ne-proteste-as-ne-prokurori/60%Daily2019-03-20 15:48
https://a2news.com/2019/03/20/qeveria-miraton-koncesionin-e-aeroportit-te-kukesit/60%Daily2019-03-20 15:37
https://a2news.com/2019/03/20/google-prezanton-platformen-e-re-per-lojera/60%Daily2019-03-20 15:08
https://a2news.com/2019/03/20/viti-2019-nis-keq-kredia-tkurret-me-tej/60%Daily2019-03-20 14:41
https://a2news.com/2019/03/20/nje-e-treta-e-shqiptareve-punojne-ne-te-zeze/60%Daily2019-03-20 14:42
https://a2news.com/2019/03/20/karaxhic-denohet-me-burgim-te-perjetshem-i-refuzohet-apeli/60%Daily2019-03-20 15:00
https://a2news.com/2019/03/20/fair-play-financiar-psg-fiton-betejen-me-uefa-n/60%Daily2019-03-20 14:21
https://a2news.com/2019/03/20/sadiku-braktis-stervitjen-ne-prag-te-sfides-ndaj-turqise/60%Daily2019-03-20 14:18
https://a2news.com/2019/03/20/raporti-per-lumturine-shqiperia-e-fundit-ne-rajon/60%Daily2019-03-20 13:40
https://a2news.com/2019/03/20/shkeli-rregullat-e-konkurrences-15-miliarde-euro-gjobe-per-google/60%Daily2019-03-20 13:36
https://a2news.com/2019/03/20/kqz-i-jep-mandatin-3-deputeteve-te-rinj-nga-lsi-njoftohen-18-te-tjere/60%Daily2019-03-20 13:30
https://a2news.com/2019/03/20/zbardhet-agjenda-e-kongresit-te-socialisteve-me-23-mars/60%Daily2019-03-20 13:24
https://a2news.com/2019/03/20/pd-padit-ministrin-lleshaj-shperdoroi-detyren-gjate-protestes/60%Daily2019-03-20 13:19
https://a2news.com/2019/03/20/te-enjten-opozita-ne-proteste-por-mungon-basha/60%Daily2019-03-20 13:14
https://a2news.com/2019/03/20/katastrofe-natyrore-mbi-1-mije-te-vdekur-nga-cikloni/60%Daily2019-03-20 12:20
https://a2news.com/2019/03/20/marredheniet-me-kinen-ne-fokus-te-axhendes-se-jashtme-te-be/60%Daily2019-03-20 11:56
https://a2news.com/2019/03/20/vrasja-e-jurgen-kurtit-shpallet-ne-kerkim-dervis-arapi/60%Daily2019-03-20 11:48
https://a2news.com/2019/03/20/meta-i-pergatitur-te-le-mandatin-nuk-lejoj-instalimin-e-nje-junte/60%Daily2019-03-20 12:24
https://a2news.com/2019/03/20/2-mije-makina-ne-fund-te-oqeanit-mbytet-anija/60%Daily2019-03-20 11:11
https://a2news.com/2019/03/20/helmohen-15-nxenes-ne-ambientet-e-shkolles-ne-bulqize/60%Daily2019-03-20 10:22
https://a2news.com/2019/03/20/skandali-i-pasaportave-ne-greqi-ndeshkohen-ambasadorja-dhe-konsulli/60%Daily2019-03-20 11:45
https://a2news.com/2019/03/20/lushnje-fermeret-pershkallezojne-protesten/60%Daily2019-04-03 16:35
https://a2news.com/2019/03/20/osbe-odihr-vijojne-takimet-nga-selia-roze-te-selia-blu/60%Daily2019-03-20 09:57
https://a2news.com/2019/03/20/kriza-politike-ne-serbi-haradinaj-perdorin-kosoven-per-ceshtje-te-brendshme/60%Daily2019-03-20 09:36
https://a2news.com/2019/03/20/trump-behet-numri-10-i-brazilit-protesta-dhe-festa-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-03-20 09:32
https://a2news.com/2019/03/20/basha-bisha-e-plagosur-e-rrezikshme-ne-momentet-e-fundit/60%Daily2019-03-20 09:28
https://a2news.com/2019/03/20/streha-mes-reve-vleresohet-me-cmim-ne-shba/60%Daily2019-03-20 09:15
https://a2news.com/2019/03/20/protestat-ne-ballkan-hahn-denojme-dhunen-ndryshimet-permes-zgjedhjeve/60%Daily2019-03-20 08:55
https://a2news.com/2019/03/20/plotesohet-grupi-kuqezi-festa-e-hidhur-e-strakoshes/60%Daily2019-03-19 23:32
https://a2news.com/2019/03/19/ministri-italian-mund-te-gjykohet-per-rrembim-emigrantesh/60%Daily2019-03-19 22:45
https://a2news.com/2019/03/19/ka-pd-ja-nje-plan-b-bardhi-aksioni-politik-dhe-organizimi-per-zgjedhjet-jane-procese-paralele/60%Daily2019-03-19 22:17
https://a2news.com/2019/03/19/ujdia-per-brexit-perplasje-mes-qeverise-britanike-dhe-kryetarit-te-kuvendit/60%Daily2019-03-19 23:02
https://a2news.com/2019/03/19/bardhi-ka-nje-procedim-penal-ndaj-meje-kemi-nje-polici-politike/60%Daily2019-03-19 21:21
https://a2news.com/2019/03/19/nis-gara-per-prokurorin-e-pergjithshem-arta-marku-e-vetmja-e-zyrtarizuar-per-postin/60%Daily2019-03-19 21:06
https://a2news.com/2019/03/19/bardhi-marku-sherbetore-e-qeverise-por-ne-kontestojme-procesin/60%Daily2019-03-19 21:22
https://a2news.com/2019/03/19/cpo-ndodh-me-gjirokastren-cipapamjet-tronditese-kumbaroqyteti-po-kthehet-ne-identitet/60%Daily2019-03-19 22:38
https://a2news.com/2019/03/19/lleshaj-pritet-me-protesta-ne-durres/60%Daily2019-03-19 16:55
https://a2news.com/2019/03/19/vrasja-e-marvi-mihalit-tension-mes-familjareve-ne-sallen-e-gjyqit/60%Daily2019-03-19 16:47
https://a2news.com/2019/03/19/borchardt-kunder-bojkotit-te-vendoreve-te-30-qershorit/60%Daily2019-03-19 16:13
https://a2news.com/2019/03/19/cakmaku-i-zgjuar-te-ndihmon-te-lesh-duhanin/60%Daily2019-03-19 16:00
https://a2news.com/2019/03/19/hasan-lika-le-vllaznine-per-arsye-emigrimi/60%Daily2019-03-19 15:51
https://a2news.com/2019/03/19/hetimet-per-vrasjen-e-jurgen-kurtit-familjaret-e-agim-arapajt-mohojne-perfshirjen/60%Daily2019-03-19 16:57
https://a2news.com/2019/03/19/leo-messi-rikthehet-ne-kombetare-qe-pas-rusi-2018/60%Daily2019-03-19 15:48
https://a2news.com/2019/03/19/lirohen-10-nga-14-protestuesit-e-arrestuar-pas-protestes-te-parlamenti/60%Daily2019-03-19 15:41
https://a2news.com/2019/03/19/frike-per-dhune-isis-kerkon-hakmarrje-ne-zelande/60%Daily2019-03-19 15:17
https://a2news.com/2019/03/19/ndeshja-ndaj-kastriotit-reagon-tirana-gjykim-skandaloz-shprehje-raciste-nga-arbitri/60%Daily2019-03-19 15:11
https://a2news.com/2019/03/19/ruani-femijet-nga-fruthi-mjeket-evitoni-vendet-e-populluara/60%Daily2019-03-19 14:53
https://a2news.com/2019/03/19/kryetarja-e-lri-ne-vlore-kerkon-mandatin/60%Daily2019-03-19 14:38
https://a2news.com/2019/03/19/ne-legjislativ-apo-ne-pushtet-lokal-deputetet-e-ps-drejt-bashkive/60%Daily2019-03-19 15:26
https://a2news.com/2019/03/19/100-dite-para-zgjedhjeve-ps-ne-kerkim-te-61-kandidateve/60%Daily2019-03-19 14:07
https://a2news.com/2019/03/19/nje-kishe-nen-uje-dhe-demonstrate-per-bashkimin-sovjetik-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-03-19 12:24
https://a2news.com/2019/03/19/pe-flet-per-anetaresimin-danielson-shume-vende-kane-bere-hapa-prapa/60%Daily2019-03-19 12:48
https://a2news.com/2019/03/19/projekti-veliera-nisin-punimet-nen-monitorimin-e-arkeologeve/60%Daily2019-03-19 18:28
https://a2news.com/2019/03/19/heqja-e-roaming-me-kosoven-kush-perfiton-me-shume/60%Daily2019-03-19 11:35
https://a2news.com/2019/03/19/juventusi-i-droguar-ne-1996-do-te-hakmerremi/60%Daily2019-03-19 11:22
https://a2news.com/2019/03/19/nuk-bej-pazar-me-gjakun-e-djalit-perplasje-ne-sallen-e-gjyqit/60%Daily2019-03-19 11:25
https://a2news.com/2019/03/19/kukesi-largon-cungun-emeron-menjehere-zevendesuesin/60%Daily2019-03-19 10:34
https://a2news.com/2019/03/19/reali-riktheu-zidane-por-do-te-largoje-9-lojtare/60%Daily2019-03-19 10:27
https://a2news.com/2019/03/19/qytetet-me-te-shtrenjte-ne-bote-parisi-ndan-kreun-me-lindjen-e-larget/60%Daily2019-03-19 10:23
https://a2news.com/2019/03/19/sulm-me-thike-ne-nje-shkolle-ne-oslo-raportohet-per-te-plagosur/60%Daily2019-03-19 10:16
https://a2news.com/2019/03/19/surpriza-e-madhe-18-vjecarja-kampione-ne-tenis/60%Daily2019-03-19 10:07
https://a2news.com/2019/03/19/vrasja-e-jurgen-kurtit-identifikimi-i-autoreve-i-veshtire-ska-kamera-ne-zone/60%Daily2019-03-19 09:57
https://a2news.com/2019/03/19/kapen-droge-arme-dhe-municione-ne-dy-operacione/60%Daily2019-03-19 09:53
https://a2news.com/2019/03/19/kongresi-i-ps-peza-fatos-nano-ka-pranuar-ftesen/60%Daily2019-03-19 09:43
https://a2news.com/2019/03/19/opozita-perseri-ne-proteste-te-enjten-para-parlamentit/60%Daily2019-03-19 09:18
https://a2news.com/2019/03/19/kunderpergjigja-ndaj-simeones-ronaldo-zyrtarisht-nen-hetim-nga-uefa/60%Daily2019-03-19 09:16
https://a2news.com/2019/03/19/ligji-i-ri-ne-rusi-bllokon-portalet-qe-shajne-qeverine/60%Daily2019-03-19 09:10
https://a2news.com/2019/03/19/gara-per-kryeprokuror-arta-marku-kerkon-nje-mandat-te-dyte/60%Daily2019-03-19 09:04
https://a2news.com/2019/03/19/tritol-shtylles-se-tensionit-ministria-e-brendshme-akt-terrorist/60%Daily2019-03-19 08:57
https://a2news.com/2019/03/18/terror-prane-teatrit-arturbina-ne-tirane-vritet-jurgen-kurtii/60%Daily2019-03-19 09:23
https://a2news.com/2019/03/18/nje-muaj-protesta-po-vazhduan-protestat-masive-skema-e-nderkombetareve-mund-te-ndryshoje/60%Daily2019-03-18 22:09
https://a2news.com/2019/03/18/lenjani-del-hapur-kunder-panucit-me-lot-ne-sy-nuk-vi-sa-te-jesh-ti-aty/60%Daily2019-03-18 21:10
https://a2news.com/2019/03/18/ceshtja-dajti-vendimi-qe-vuri-ne-dyshim-korrupsionin-e-gjyqtareve/60%Daily2019-03-18 20:45
https://a2news.com/2019/03/18/ramadani-dhe-trashi-zevendesojne-te-demtuarit-bares-nuk-i-jep-vizen-malaga/60%Daily2019-03-18 20:14
https://a2news.com/2019/03/18/duka-strakosha-humbje-teknike-por-fitoi-disiplina/60%Daily2019-03-18 19:25
https://a2news.com/2019/03/18/meta-per-krizen-politike-mos-u-fshihni-pas-nderkombetareve/60%Daily2019-03-18 19:12
https://a2news.com/2019/03/18/sulmi-me-arme-ne-holande-arrestohet-autori-shenjestra-e-tij-ishte-nje-grua/60%Daily2019-03-18 18:24
https://a2news.com/2019/03/18/dyshimet-per-abuzim-muzeu-i-femijeve-heq-objektet-e-michael-jackson/60%Daily2019-03-18 16:01
https://a2news.com/2019/03/18/cikloni-shkaterrues-dhjetera-viktima-ne-mozambik-dhe-zimbabve/60%Daily2019-03-18 15:54
https://a2news.com/2019/03/18/policia-deshtoi-me-jeleket-e-verdhe-macron-po-mendon/60%Daily2019-03-18 15:37
https://a2news.com/2019/03/18/shkoder-arrestimi-i-fajdexhinjve-avokati-aksionet-flluska-sapuni/60%Daily2019-03-18 15:47
https://a2news.com/2019/03/18/deputetet-kerkojne-verifikime-per-lirimet-ne-polici/60%Daily2019-03-18 15:40
https://a2news.com/2019/03/18/presidenti-i-kines-tur-ne-europe-nxitjen-e-tregtise/60%Daily2019-03-18 15:02
https://a2news.com/2019/03/18/eksportet-ne-krize-ne-renie-per-te-tretin-muaj-radhazi/60%Daily2019-03-18 15:01
https://a2news.com/2019/03/18/dosja-hajdari-rikthehet-per-gjykim-ceshtja-pranohet-kerkesa-e-haxhise/60%Daily2019-03-18 14:52
https://a2news.com/2019/03/18/eliminatoret-e-euro-2020-nisin-me-probleme-per-kombetaren/60%Daily2019-03-18 14:46
https://a2news.com/2019/03/18/kuvendi-ne-normalitet-konferenca-e-kryetareve-seance-te-enjten-ne-1000/60%Daily2019-03-18 14:29
https://a2news.com/2019/03/18/3-te-vdekur-e-9-te-plagosur-ne-utreht-policia-ne-ndjekje-te-turkut/60%Daily2019-03-18 14:27
https://a2news.com/2019/03/18/balla-ps-gati-per-zgjedhjet-lokale/60%Daily2019-03-18 14:17
https://a2news.com/2019/03/18/kriza-politike-meta-per-te-ardhur-keq-thirrje-per-reflektim/60%Daily2019-03-18 13:06
https://a2news.com/2019/03/18/ishulli-me-365-plazhe-nga-nje-per-cdo-dite-te-vitit/60%Daily2019-03-18 12:55
https://a2news.com/2019/03/18/kriza-politike-reagon-kqz-po-rrezikoni-cilesine-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-03-18 12:20
https://a2news.com/2019/03/18/nderprerje-energjie-ne-kryeqytet-zonat-pa-drita/60%Daily2019-03-18 12:08
https://a2news.com/2019/03/18/projektligji-qeveria-merr-nen-administrim-pasurite-e-sekuestruara/60%Daily2019-03-18 11:55
https://a2news.com/2019/03/18/ruset-sfidojne-te-ftohtin-ski-me-bikini/60%Daily2019-03-18 13:00
https://a2news.com/2019/03/18/1-vjetori-i-debimit-te-gylenisteve-nga-kosova-risjell-perplasjen-turqi-shba/60%Daily2019-03-18 11:38
https://a2news.com/2019/03/18/magjite-e-messit-cmendin-dhe-kundershtaret/60%Daily2019-03-18 12:01
https://a2news.com/2019/03/18/te-shtena-me-arme-ne-holande-dyshohet-per-disa-autore/60%Daily2019-03-18 11:03
https://a2news.com/2019/03/18/iu-sekuestruan-17-mije-euro-te-gjetura-ne-banese-refuzohet-kerkesa-e-gjyqtarit-per-tia-kthyer/60%Daily2019-03-18 19:40
https://a2news.com/2019/03/18/protestat-ne-ballkan-terheqin-vemendjen-e-mediave-nderkombetare/60%Daily2019-03-18 09:52
https://a2news.com/2019/03/18/protestat-ne-serbi-vucic-autoret-e-dhunes-do-te-ndeshkohen/60%Daily2019-03-18 09:49
https://a2news.com/2019/03/18/kongresi-i-ps-me-23-mars-ftese-edhe-per-fatos-nanon/60%Daily2019-03-18 09:56
https://a2news.com/2019/03/18/panucci-e-nis-me-perplasje-strakosha-humb-avionin-trajneri-e-kercenon/60%Daily2019-03-18 09:12
https://a2news.com/2019/03/18/kush-shpenzon-me-shume-para-ne-futboll/60%Daily2019-03-18 07:53
https://a2news.com/2019/03/17/derbi-spektakolar-por-milano-sot-eshte-zikalter/60%Daily2019-03-17 21:59
https://a2news.com/2019/03/17/nju-jorku-peruron-mrekulline-e-saj-25-miliarde-dollare-investim/60%Daily2019-03-17 21:21
https://a2news.com/2019/03/17/tentoi-te-vriste-ne-rrugen-prokop-mima-shpallet-ne-kerkim-30-vjecari/60%Daily2019-03-17 20:05
https://a2news.com/2019/03/17/61-mije-ne-madrid-per-atletico-barca-cudia-luajne-vajzat-dhe-eshte-rekord/60%Daily2019-03-17 19:41
https://a2news.com/2019/03/17/bayern-fiton-nje-set-me-mainzin-rikthehet-i-magjishem-james-rodriguez/60%Daily2019-03-17 19:18
https://a2news.com/2019/03/17/godet-te-birin-me-shpulle-mamaja-denohet-me-2-muaj-burg/60%Daily2019-03-17 18:34
https://a2news.com/2019/03/17/liverpool-fiton-me-dritherima-perkohesisht-ne-krye/60%Daily2019-03-17 16:32
https://a2news.com/2019/03/17/kastrioti-fitore-shprese-ndaj-tiranes/60%Daily2019-03-17 15:31
https://a2news.com/2019/03/17/vrasja-te-liqeni-policia-arreston-nje-person-nuk-kallezoi-krimin/60%Daily2019-03-17 15:41
https://a2news.com/2019/03/17/tirana-feston-diten-e-veres-veliaj-falenderon-qytetaret-denoncon-dhunen-e-opozites/60%Daily2019-03-17 14:12
https://a2news.com/2019/03/17/spektakel-me-motore-ne-sheshin-nene-tereza/60%Daily2019-03-17 14:05
https://a2news.com/2019/03/17/vrasja-te-liqeni-zbardhet-dinamika-e-ngjarjes/60%Daily2019-03-17 14:25
https://a2news.com/2019/03/17/juventusi-peson-humbjen-e-pare-pa-ronaldon-tjeter-skuader/60%Daily2019-03-17 13:24
https://a2news.com/2019/03/17/basha-rama-me-bandat-kunder-popullit/60%Daily2019-03-17 12:51
https://a2news.com/2019/03/17/masakra-ne-zelanden-e-re-policia-autori-ka-vepruar-i-vetem/60%Daily2019-03-17 12:26
https://a2news.com/2019/03/17/f1-cmimi-i-madh-i-australise-ne-foto/60%Daily2019-03-17 12:12
https://a2news.com/2019/03/17/nato-pergatitet-te-tregoje-forcen-ndaj-rusise/60%Daily2019-03-17 11:44
https://a2news.com/2019/03/17/bieber-ne-depresion-drejt-ndarjes-me-baldwin/60%Daily2019-03-17 11:13
https://a2news.com/2019/03/17/bushati-takohet-me-kotzias-negociatat-te-veshtira-me-greqine/60%Daily2019-03-17 10:56
https://a2news.com/2019/03/17/panucci-provojme-te-fitojme-ndaj-turqise-edhe-pse-jane-me-te-mire/60%Daily2019-03-17 10:28
https://a2news.com/2019/03/17/panucci-euro-2020-ose-dicka-speciale-ose-une-iki/60%Daily2019-03-17 13:49
https://a2news.com/2019/03/17/nis-formula-1-bottas-triumfon-ne-cmimin-e-madh-te-australise/60%Daily2019-03-17 12:13
https://a2news.com/2019/03/17/icardi-thyen-heshtjen-para-derbit-kaka-parashikon-rezultatin/60%Daily2019-03-17 09:44
https://a2news.com/2019/03/17/procedohen-33-persona-pas-protestes-se-opozites-mes-tyre-edhe-gazmend-bardhi/60%Daily2019-03-17 09:24
https://a2news.com/2019/03/17/tirana-feston-sot-diten-e-veres-koncerte-dhe-aktivitete/60%Daily2019-03-17 09:18
https://a2news.com/2019/03/17/vetoja-e-pare-e-trump-mbron-shpalljen-e-gjendjes-se-emergjences-ne-kufi/60%Daily2019-03-17 09:12
https://a2news.com/2019/03/17/protestuesit-ne-beograd-hyne-ne-ndertesen-e-televizionit-shteteror-nderhyn-policia/60%Daily2019-03-17 08:23
https://a2news.com/2019/03/16/vdes-ne-moshen-26-vjecare-ish-futbollisti-anglez/60%Daily2019-03-16 20:48
https://a2news.com/2019/03/16/shkaktoi-masakren-ne-zelande-zbulohet-e-shkuara-ne-turqi-e-autorit/60%Daily2019-03-16 20:16
https://a2news.com/2019/03/16/protesta-te-dhunshme-ne-france-rindizen-jeleket-e-verdhe/60%Daily2019-03-16 19:51
https://a2news.com/2019/03/16/rikthehet-zidane-rikthehet-buzeqeshja-te-reali/60%Daily2019-03-16 19:31
https://a2news.com/2019/03/16/nuk-jam-hero-flet-njeriu-qe-i-hoqi-pushken-nga-dora-terroristit/60%Daily2019-03-16 19:33
https://a2news.com/2019/03/16/gjykata-la-ne-burg-te-arrestuarit-per-fajde-reagojne-familjaret/60%Daily2019-03-16 19:16
https://a2news.com/2019/03/16/protestuesit-me-gure-policia-i-shperndan-me-gaz-dhe-uje/60%Daily2019-03-16 19:18
https://a2news.com/2019/03/16/protesta-e-opozites-marshim-dhe-rrethim-institucionesh-e-gaz-lotsjelles/60%Daily2019-03-16 19:02
https://a2news.com/2019/03/16/pese-te-lenduar-ne-protesten-e-opozites-mes-tyre-3-police/60%Daily2019-03-16 18:57
https://a2news.com/2019/03/16/po-bente-vrap-nga-liqeni-me-te-birin-vritet-62-vjecari/60%Daily2019-03-16 18:28
https://a2news.com/2019/03/16/tragjedia-bashkon-bandat-rivale-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-03-16 17:12
https://a2news.com/2019/03/16/lleshaj-dhune-e-verber-keqardhje-per-degradimin-e-opozites/60%Daily2019-03-16 19:30
https://a2news.com/2019/03/16/salianji-nuk-eshte-proteste-per-pushtet-por-ndryshim-te-sistemit/60%Daily2019-03-16 16:57
https://a2news.com/2019/03/16/serish-proteste-te-dielen-pritet-vendimi/60%Daily2019-03-16 15:22
https://a2news.com/2019/03/16/refuzimi-zyrtar-tradhtia-e-trete-edhe-rossi-zgjedh-greqine/60%Daily2019-03-16 15:24
https://a2news.com/2019/03/16/basha-nderkombetareve-ska-stabilitet-pa-barazi-para-ligjit/60%Daily2019-03-16 14:03
https://a2news.com/2019/03/16/protesta-e-opozites-reagon-presidenca/60%Daily2019-03-16 13:00
https://a2news.com/2019/03/16/protesta-e-opozites-vemendje-te-vecante-nga-mediat-nderkombetare/60%Daily2019-03-16 12:28
https://a2news.com/2019/03/16/femija-qe-u-shnderrua-ne-idhull-boteror/60%Daily2019-03-16 11:41
https://a2news.com/2019/03/16/rama-per-protestuesit-rrogetare-te-ndermarrjes-parti/60%Daily2019-03-16 11:35
https://a2news.com/2019/03/16/flamur-noka-ata-jane-te-rrethuar-do-vazhdojme-protesten/60%Daily2019-03-16 11:06
https://a2news.com/2019/03/16/berisha-rama-fshihet-ne-tunelet-e-skraparit-smund-ti-fshihet-cunamit-popullor/60%Daily2019-03-16 10:45
https://a2news.com/2019/03/16/protesta-e-opozites-ne-foto-2/60%Daily2019-03-16 13:34
https://a2news.com/2019/03/16/dashamir-shehi-presim-masivitet-nga-protesta-qendrojme-me-ore-te-zgjatura/60%Daily2019-03-16 09:56
https://a2news.com/2019/03/16/opozita-ne-proteste-salianji-e-vendos-populli-sa-do-te-qendrojme/60%Daily2019-03-16 09:01
https://a2news.com/2019/03/16/mbyllet-protesta-e-opozites-mes-gureve-gazit-dhe-ujit/60%Daily2019-03-16 14:09
https://a2news.com/2019/03/15/skuadra-e-vetme-te-cilen-messi-nuk-e-ka-mundur-dot/60%Daily2019-03-15 21:36
https://a2news.com/2019/03/15/boterori-i-klubeve-me-24-skuadra-europianet-kercenojne-me-bojkot/60%Daily2019-03-15 21:22
https://a2news.com/2019/03/15/boterori-2022-me-48-skuadra-fifa-ka-nje-kusht-per-katarin/60%Daily2019-03-15 21:08
https://a2news.com/2019/03/15/4-protestat-e-bashes-opozita-rikthehet-para-kryeministrise/60%Daily2019-03-15 20:53
https://a2news.com/2019/03/15/retorika-e-lulzim-bashes-si-u-zbut-qendrimi-i-tij-ne-1-muaj/60%Daily2019-03-15 20:54
https://a2news.com/2019/03/15/10-dite-10-dalje-publike-rama-indiferent-per-opoziten/60%Daily2019-03-15 20:21
https://a2news.com/2019/03/15/veliaj-nuk-dal-mbi-kohen-festojme-ne-17-mars/60%Daily2019-03-15 20:15
https://a2news.com/2019/03/15/sulmi-terrorist-ne-zelanden-e-re-emri-i-skenderbeut-ne-armen-e-autorit/60%Daily2019-03-15 19:06
https://a2news.com/2019/03/15/kukesi-me-2-deputete-kandidati-i-fundit-i-pd-refuzon-mandatin/60%Daily2019-03-15 18:44
https://a2news.com/2019/03/15/ka-vetem-pak-dite-deputet-denimi-i-rrezikon-mandatin-ylli-shehut/60%Daily2019-03-15 18:34
https://a2news.com/2019/03/15/shba-parlamenti-legjitim-opozita-ta-lere-te-punoje/60%Daily2019-03-15 18:32
https://a2news.com/2019/03/15/vetem-645-kursim-nga-tenderet-abuzimi-11-miliarde-leke/60%Daily2019-03-15 18:23
https://a2news.com/2019/03/15/koreja-e-veriut-mund-te-rinise-testet-berthamore/60%Daily2019-03-15 17:53
https://a2news.com/2019/03/15/mediu-djegia-e-mandateve-per-kthimin-e-parlamentarizmit/60%Daily2019-03-15 17:11
https://a2news.com/2019/03/15/kriza-politike-raportuesi-ne-bundestag-edhe-qeveria-ka-pergjegjesi/60%Daily2019-03-15 16:32
https://a2news.com/2019/03/15/deputetet-franceze-palet-te-gjejne-zgjidhje/60%Daily2019-03-15 17:36
https://a2news.com/2019/03/15/basha-deputetet-e-rinj-u-shiten-si-bageti/60%Daily2019-03-15 17:35
https://a2news.com/2019/03/15/zelande-e-re-shfaqen-live-pamjet-e-sulmit-terrorist-kendonte-kenge-per-karaxhicin/60%Daily2019-03-15 15:35
https://a2news.com/2019/03/15/veliaj-ironizon-protesta-e-opozites-mundesi-e-mire-per-turizmin/60%Daily2019-03-15 14:57
https://a2news.com/2019/03/15/brexit-ne-kaos-ligjvenesit-britanike-pro-shtyrjes-se-divorcit-me-be/60%Daily2019-03-15 14:16
https://a2news.com/2019/03/15/qyteti-i-gurte-hiqet-kalldremi-ne-gjirokaster-bizneset-ankohen/60%Daily2019-03-15 12:26
https://a2news.com/2019/03/15/ambasada-amerikane-kush-dogji-mandatet-ka-hequr-dore-nga-detyrimet-ndaj-qytetareve/60%Daily2019-03-15 11:46
https://a2news.com/2019/03/15/shorti-i-champions-me-fat-juve-dhe-liverpool-shmanget-derbi-i-manchester/60%Daily2019-03-15 11:22
https://a2news.com/2019/03/15/koplik-nje-i-vdekur-dhe-nje-i-plagosur-ne-aksidentin-rrugor/60%Daily2019-03-15 11:54
https://a2news.com/2019/03/15/alban-bushi-per-u-21-mund-te-jemi-surprize-durmishaj-dyert-jane-ende-te-hapura/60%Daily2019-03-15 10:59
https://a2news.com/2019/03/15/gjermeni-perfaqesimi-i-grave-ne-politike-trendi-pozitiv-por-shifrat-nuk-mjaftojne/60%Daily2019-03-15 10:32
https://a2news.com/2019/03/15/deshton-serish-seanca-ndaj-shullazit-mase-administrative-per-avokaten/60%Daily2019-03-15 09:56
https://a2news.com/2019/03/15/kriza-politike-roth-situata-ne-shqiperi-e-helmuar-2/60%Daily2019-03-15 09:21
https://a2news.com/2019/03/15/qellon-pronarin-e-furres-se-bukes-arrestohet-26-vjecari-ne-kavaje/60%Daily2019-03-15 07:58
https://a2news.com/2019/03/15/horror-ne-zelanden-e-re-dhjetera-te-vdekur-ne-atentatin-kunder-xhamive/60%Daily2019-03-15 10:28
https://a2news.com/2019/03/14/djali-tradhtar-i-memes-promovon-politikat-e-reja-familjare-ne-hungari/60%Daily2019-03-14 22:08
https://a2news.com/2019/03/14/raporti-i-eurostat-mbi-19-mije-shqiptare-kerkuan-azil-ne-shtetet-e-be/60%Daily2019-03-14 22:02
https://a2news.com/2019/03/14/interi-jashte-europa-league-kualifikohet-napoli-chelsea-e-arsenali/60%Daily2019-03-14 21:56
https://a2news.com/2019/03/14/tirane-plagoset-me-arme-nje-26-vjecar-ne-komunen-e-parisit/60%Daily2019-03-14 21:47
https://a2news.com/2019/03/14/3-ditet-e-veres-rama-lala-me-14-luli-me-16-lali-me-17-mars/60%Daily2019-03-14 21:42
https://a2news.com/2019/03/14/nje-pallat-i-ri-molla-e-sherrit-ne-konfliktin-te-petro-nini/60%Daily2019-03-14 21:35
https://a2news.com/2019/03/14/fatura-e-kripur-shteti-humb-gjyqet-3-1-mld-leke-kosto-ne-3-vjet/60%Daily2019-03-14 21:28
https://a2news.com/2019/03/14/skandal-i-kampeve-toksike-ne-kosove-eksperti-i-okb-ngre-alarmin/60%Daily2019-03-14 20:47
https://a2news.com/2019/03/14/maliqi-pd-nevoje-per-lidership-te-ri-pse-jo-argita-berisha/60%Daily2019-03-14 20:34
https://a2news.com/2019/03/14/maliqi-basha-me-premtoi-vendin-e-bodes-ne-berat-me-tha-mos-e-fol-me-njeri/60%Daily2019-03-14 19:52
https://a2news.com/2019/03/14/maliqi-lidershipi-i-pd-fat-per-ramen-me-kete-fryme-nuk-fiton/60%Daily2019-03-14 19:34
https://a2news.com/2019/03/14/lefter-maliqi-parlamenti-do-te-mbushet-sjam-ndikuar-nga-askush/60%Daily2019-03-14 19:43
https://a2news.com/2019/03/14/britania-kerkon-kohe-deputetet-votojne-shtyrjen-e-dates-se-largimit-nga-be/60%Daily2019-03-14 18:32
https://a2news.com/2019/03/14/konflikti-te-petro-nini-perballja-e-gjate-ligjore-mes-paleve/60%Daily2019-03-14 18:26
https://a2news.com/2019/03/14/zyrtare-po-hetohet-mbi-veprimtarine-e-politikaneve-per-blerje-votash/60%Daily2019-03-14 21:18
https://a2news.com/2019/03/14/amendamenti-surprizues-referendum-i-dyte-per-brexit-deputetet-votojne-sot/60%Daily2019-03-14 16:55
https://a2news.com/2019/03/14/zdf-zbulon-me-dron-plantacionin-me-marijuane-shqiperia-nen-kontrollin-e-mafias/60%Daily2019-03-14 16:47
https://a2news.com/2019/03/14/testimi-i-policeve-merren-ne-pyetje-anetaret-e-komisionit/60%Daily2019-03-14 16:34
https://a2news.com/2019/03/14/pasuria-e-deputeteve-ildkpki-shkel-afatet-per-verifikimin/60%Daily2019-03-14 21:09
https://a2news.com/2019/03/14/autostrada-tirane-elbasan-rama-projekti-i-rruges-mizerabel/60%Daily2019-03-14 16:01
https://a2news.com/2019/03/14/qose-afrimi-me-i-ri-panucci-le-jashte-lenjanin-manajn-e-ndojin/60%Daily2019-03-14 16:29
https://a2news.com/2019/03/14/europa-league-inter-kerkon-kualifikimin-arsenal-me-syte-nga-permbysja/60%Daily2019-03-14 15:47
https://a2news.com/2019/03/14/kriza-politike-roth-situata-ne-shqiperi-e-helmuar/60%Daily2019-03-14 15:35
https://a2news.com/2019/03/14/kryeprokurori-i-ri-arta-marku-do-garoje-per-nje-mandat-te-plote-7-vjecar/60%Daily2019-03-14 14:34
https://a2news.com/2019/03/14/bashkurti-moska-po-tenton-zgjerimin-ne-ballkan-por-kriza-jone-eshte-e-brendshme/60%Daily2019-03-14 14:33
https://a2news.com/2019/03/14/kryeministria-nis-mbrojtjen-nga-opozita/60%Daily2019-03-14 14:06
https://a2news.com/2019/03/14/lleshaj-rikthen-te-liruarit-e-saimir-tahirit/60%Daily2019-03-14 13:46
https://a2news.com/2019/03/14/basha-me-artistet-pushteti-duhet-te-jete-produkt-i-votes-se-lire/60%Daily2019-03-14 13:04
https://a2news.com/2019/03/14/policet-lene-luften-me-kartelin-per-tu-marre-me-studentet/60%Daily2019-03-14 12:40
https://a2news.com/2019/03/14/presidenti-i-pe-mussolini-ka-bere-gjera-te-mira/60%Daily2019-03-14 12:15
https://a2news.com/2019/03/14/ekzekutohet-ne-dere-te-shtepise-bosi-i-familjes-gambino/60%Daily2019-03-14 11:34
https://a2news.com/2019/03/14/duma-per-hajdarin-vendosin-forumet-politika-ka-ulje-dhe-ngritje-por-njeh-edhe-rikthimet/60%Daily2019-03-14 11:04
https://a2news.com/2019/03/14/11-te-arrestuar-per-fajde-ne-shkoder-sekuestrohen-500-000-euro/60%Daily2019-03-14 11:17
https://a2news.com/2019/03/14/duma-pd-ne-krize-nuk-ka-patur-nje-moment-me-te-larte-ne-frymezim-per-strukturat-e-partise/60%Daily2019-03-14 10:58
https://a2news.com/2019/03/14/bsh-miraton-shitjen-e-dy-bankave-emra-te-rinj-ne-treg/60%Daily2019-03-14 10:07
https://a2news.com/2019/03/14/dy-operacione-anti-droge-7-ne-pranga/60%Daily2019-03-14 09:39
https://a2news.com/2019/03/14/aksident-ne-aksin-fushe-kruje-tirane-nderron-jete-60-vjecari/60%Daily2019-03-14 08:36
https://a2news.com/2019/03/14/te-drejtat-e-njeriut-ne-bote-dash-ne-shqiperi-korrupsion-dhe-blerje-votash/60%Daily2019-03-14 08:15
https://a2news.com/2019/03/13/ktheju-tokes-regjisori-flet-per-dyshimet-per-plagjiature/60%Daily2019-03-13 22:06
https://a2news.com/2019/03/13/bayern-jashte-champions-liverpool-e-mposht-ne-gjermani/60%Daily2019-03-13 21:54
https://a2news.com/2019/03/13/rimbursimi-i-tvsh-se-malaj-jane-manipuluar-shifrat-e-buxhetit-biznesi-po-mbytet/60%Daily2019-03-13 21:34
https://a2news.com/2019/03/13/burg-perjete-per-anetarin-e-camorra-s-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-13 20:17
https://a2news.com/2019/03/13/analiza-e-kryeprokurores-politika-ka-tentuar-te-nderhyje/60%Daily2019-03-13 20:11
https://a2news.com/2019/03/13/blofi-i-lleshajt-me-lirimin-e-drejtorit-te-policise-se-tiranes/60%Daily2019-03-13 20:01
https://a2news.com/2019/03/13/opozita-e-re-voton-pro-ligjeve-te-qeverise-rama/60%Daily2019-03-13 18:40
https://a2news.com/2019/03/13/vendimi-per-protestuesin-pellumb-isufi-reagon-policia-na-ka-tronditur-te-gjithe/60%Daily2019-03-13 18:32
https://a2news.com/2019/03/13/facebook-dhe-instagram-probleme-per-me-shume-se-nje-ore-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2019-03-13 21:55
https://a2news.com/2019/03/13/tirana-me-nje-kembe-ne-gjysmefinale-ndaj-lacit-shkelqen-ngoo/60%Daily2019-03-13 18:01
https://a2news.com/2019/03/13/ndikimi-rus-alibi-apo-pengese-reale-per-integrimin-ne-be/60%Daily2019-03-14 05:57
https://a2news.com/2019/03/13/nje-dite-ne-parlament-me-qeverine-dhe-opoziten-e-re/60%Daily2019-03-13 17:05
https://a2news.com/2019/03/13/historia-e-plote-e-zidane-me-realin-ne-10-foto/60%Daily2019-03-13 16:46
https://a2news.com/2019/03/13/strategji-e-re-volkswagen-drejt-makinave-elektrike/60%Daily2019-03-13 16:45
https://a2news.com/2019/03/13/tirane-elbasan-nga-14-marsi-me-dy-korsi/60%Daily2019-03-13 16:35
https://a2news.com/2019/03/13/instat-rriten-shitjet-me-pakice-pesha-te-karburantet/60%Daily2019-03-13 16:25
https://a2news.com/2019/03/13/flet-efektivja-e-policise-do-flijohem-ne-shtepi-ndjese-kolegeve-kam-te-drejte/60%Daily2019-03-13 16:27
https://a2news.com/2019/03/13/hapet-tenderi-per-bulevardin-zogu-i-pare-projekti-7-milione/60%Daily2019-03-13 16:16
https://a2news.com/2019/03/13/53-e-ankesave-prane-klsh-per-abuzimet-me-pronat/60%Daily2019-03-13 16:30
https://a2news.com/2019/03/13/opozita-e-re-16-deputete-marrin-mandatet-e-djegura/60%Daily2019-03-13 16:00
https://a2news.com/2019/03/13/aksident-ne-shkoder-humbet-jeten-nje-grua/60%Daily2019-03-13 14:04
https://a2news.com/2019/03/13/serf-mbi-kurrizin-e-shokut/60%Daily2019-03-13 13:55
https://a2news.com/2019/03/13/fillon-beteja-gjyqesore-midis-rames-dhe-berishes/60%Daily2019-03-13 13:53
https://a2news.com/2019/03/13/shehu-i-mirekuptoj-nderkombetaret-nuk-prisnim-duartrokitje-por-njerezit-do-ti-bindin/60%Daily2019-03-13 17:29
https://a2news.com/2019/03/13/reliket-e-harruara-te-luftes-se-ftohte-ne-shba/60%Daily2019-03-13 12:42
https://a2news.com/2019/03/13/partneret-e-ferrarit-zbulojne-supermakinen-elektrike/60%Daily2019-03-13 12:29
https://a2news.com/2019/03/13/haradinaj-per-mogherinin-dialogu-nuk-duhet-te-lidhet-me-taksen/60%Daily2019-03-13 15:41
https://a2news.com/2019/03/13/greqia-le-pas-krizen-kryeson-per-rritjen-ekonomike-ne-eurozone/60%Daily2019-03-13 11:41
https://a2news.com/2019/03/13/basha-ne-peshkopi-zgjidhjen-tani-ne-dore-e-ka-populli/60%Daily2019-03-13 11:34
https://a2news.com/2019/03/13/kadia-opozita-po-hyn-ne-nje-territor-te-cuditshem-huazon-termat-e-se-majtes/60%Daily2019-03-13 11:11
https://a2news.com/2019/03/13/ndikimi-rus-rama-sa-here-qe-cenohet-agjenda-europiane-ata-shohin-nje-oportunitet/60%Daily2019-03-13 10:59
https://a2news.com/2019/03/13/rama-modeli-schengen-ne-te-gjithe-rajonin-jo-vetem-me-kosoven/60%Daily2019-03-13 13:00
https://a2news.com/2019/03/13/hidhen-kapsolla-dhe-gure-ne-oborrin-e-parlamentit/60%Daily2019-03-13 10:42
https://a2news.com/2019/03/13/godina-te-petro-nini-permbaruesit-do-te-shkojne-serish-me-25-mars/60%Daily2019-03-13 09:50
https://a2news.com/2019/03/13/deputeti-i-ri-maliqi-basha-kerkon-te-behet-kryeminister-me-dhurate/60%Daily2019-03-13 09:32
https://a2news.com/2019/03/13/denohet-me-6-vjet-burg-kardinali-australian-i-akuzuar-per-abuzime/60%Daily2019-03-13 08:06
https://a2news.com/2019/03/12/shkelqen-ronaldo-georgina-shperthen-ne-lot/60%Daily2019-03-12 22:13
https://a2news.com/2019/03/12/ronaldo-i-magjishem-juventus-realizon-permbysjen-e-madhe/60%Daily2019-03-12 22:14
https://a2news.com/2019/03/12/klp-ne-ngerc-me-19-mars-celet-gara-per-vendet-vakante/60%Daily2019-03-12 20:51
https://a2news.com/2019/03/12/perplasja-te-petro-nini-rama-policia-si-trup-pa-koke-qendrimi-i-lleshajt-dinjitoz/60%Daily2019-03-12 20:42
https://a2news.com/2019/03/12/perplasja-te-petro-nini-ne-site-veprimet-e-policise/60%Daily2019-03-12 21:03
https://a2news.com/2019/03/12/tradhtaret-e-lsi-dhe-pd-basha-nga-berati-dolen-ne-krah-te-krimit/60%Daily2019-03-12 20:20
https://a2news.com/2019/03/12/parlamenti-britanik-rrezon-per-here-te-dyte-marreveshjen-e-brexit-it/60%Daily2019-03-12 21:38
https://a2news.com/2019/03/12/shqiperia-pa-statistika-zyrtare-per-pasurite-e-sekuestruara-ndryshon-ligji/60%Daily2019-03-12 19:59
https://a2news.com/2019/03/12/ralf-gjoni-deputeti-i-ndryshimeve-kushtetuese/60%Daily2019-03-12 19:47
https://a2news.com/2019/03/12/vasili-virusi-i-parave-te-pista-ka-infektuar-edhe-njerez-qe-nuk-flasin-shqip/60%Daily2019-03-12 20:13
https://a2news.com/2019/03/12/dueli-ne-durres-teuta-nuk-dorezohet-kualifikimi-vendoset-ne-kthim/60%Daily2019-03-12 19:09
https://a2news.com/2019/03/12/mjeket-ne-proteste-duam-siguri-ne-pune-stop-dhunes/60%Daily2019-03-12 18:54
https://a2news.com/2019/03/12/ilir-yzeiri-basha-thote-se-dua-nuse-dhe-e-dua-sot/60%Daily2019-03-12 23:37
https://a2news.com/2019/03/12/pas-akordit-policia-ne-stadium-per-here-te-pare-ne-kete-sezon/60%Daily2019-03-12 18:12
https://a2news.com/2019/03/12/opozita-ne-proteste-ps-dhe-aleatet-pergatiten-per-30-qershorin/60%Daily2019-03-12 23:38
https://a2news.com/2019/03/12/aksident-i-rende-ne-aksin-lushnje-fier-nje-i-vdekur-dhe-nje-i-plagosur/60%Daily2019-03-12 17:36
https://a2news.com/2019/03/12/brenda-territ-ne-venezuele-fotogaleri/60%Daily2019-03-12 17:00
https://a2news.com/2019/03/12/po-luanin-pistoleta-me-e-shpejte-polici-vret-kolegen/60%Daily2019-03-12 16:42
https://a2news.com/2019/03/12/vasili-ambasadoret-e-be-u-informuan-nuk-nderhyne/60%Daily2019-03-12 16:07
https://a2news.com/2019/03/12/pune-te-mbare-373-studente-ekselente-gati-per-ne-administrate/60%Daily2019-03-12 16:00
https://a2news.com/2019/03/12/partizani-hap-te-gabuar-ne-kupe-mposhtet-nga-luftetari/60%Daily2019-03-12 15:54
https://a2news.com/2019/03/12/ivanov-refuzon-te-dekretoje-ligjet/60%Daily2019-03-12 15:53
https://a2news.com/2019/03/12/vucic-gjermanet-kerkuan-heqjen-e-takses/60%Daily2019-03-12 16:34
https://a2news.com/2019/03/12/gjokuta-kush-i-pastron-parate-kryesojne-kompanite-e-ndertimit-dhe-noteret/60%Daily2019-03-12 15:05
https://a2news.com/2019/03/12/videoklipi-shqiptar-ne-eurosong-plagjiature-apo-jo/60%Daily2019-03-12 14:48
https://a2news.com/2019/03/12/nena-harron-femijen-ne-terminal-avioni-kthehet-ne-aeroport/60%Daily2019-03-12 14:40
https://a2news.com/2019/03/12/kredia-e-berzh-9-milione-euro-per-energjine-ne-banesa/60%Daily2019-03-12 14:33
https://a2news.com/2019/03/12/biznesi-i-vogel-ne-veshtiresi-me-pak-investime/60%Daily2019-03-12 14:34
https://a2news.com/2019/03/12/konfiskohen-1-4-ton-kokaine-ne-new-york-sasia-me-e-madhe-ne-25-vjet/60%Daily2019-03-12 14:10
https://a2news.com/2019/03/12/opozita-e-re-me-11-deputete-14-te-tjere-heqin-dore-nga-mandati/60%Daily2019-03-12 13:44
https://a2news.com/2019/03/12/darke-pune-ne-elbasan-rama-mbledh-ministrat-dhe-deputetet/60%Daily2019-03-12 12:44
https://a2news.com/2019/03/12/toka-eshte-e-sheshte-e-besojne-rreth-6-milione-amerikane/60%Daily2019-03-12 12:16
https://a2news.com/2019/03/12/aeroporti-me-ujevare-brenda-foto/60%Daily2019-03-12 12:02
https://a2news.com/2019/03/12/apple-si-netflix-dhe-amazon-vjen-me-sherbim-video/60%Daily2019-03-12 11:35
https://a2news.com/2019/03/12/kembimi-valutor-euro-stabilizohet-ne-treg/60%Daily2019-03-12 11:30
https://a2news.com/2019/03/12/konkursi-nje-ide-per-logo-ne-kembim-te-nje-laptopi/60%Daily2019-03-12 11:28
https://a2news.com/2019/03/12/ndryshojne-kartemonedhat-ne-treg-prerja-e-re-10-mije-leke/60%Daily2019-03-12 11:32
https://a2news.com/2019/03/12/mbrojti-shtepine-pezullohet-efektivja-blerta-dervishi/60%Daily2019-03-12 11:11
https://a2news.com/2019/03/12/gjokuta-nuk-kemi-indicie-qe-ne-banka-shqiptare-pastrohen-para/60%Daily2019-03-12 21:01
https://a2news.com/2019/03/12/lufta-me-miell-tradita-qe-mbyll-karnavalet-ne-greqi/60%Daily2019-03-12 11:00
https://a2news.com/2019/03/12/prokuroria-do-te-jepte-konkluzionet-shtyhet-seanca-per-balilin/60%Daily2019-03-12 10:40
https://a2news.com/2019/03/12/progres-per-brexit-brukseli-i-jep-garanci-londres-sot-votimi-ne-parlament/60%Daily2019-03-12 10:35
https://a2news.com/2019/03/12/vasilika-hysi-nuk-ka-opozite-te-re-ka-opozite-me-deputete-te-rinj/60%Daily2019-03-12 10:08
https://a2news.com/2019/03/12/osbe-opozita-te-marre-pjese-ne-zgjedhjet-vendore/60%Daily2019-03-12 09:36
https://a2news.com/2019/03/12/sherr-me-aligatorin-dhe-pastaj-ne-pranga-pushimet-e-trazuara-te-mcgregor/60%Daily2019-03-12 09:15
https://a2news.com/2019/03/12/humb-aeroplanin-per-2-minuta-por-greku-eshte-sot-njeriu-me-fatlum-ne-bote/60%Daily2019-03-12 08:21
https://a2news.com/2019/03/11/el-shaarawy-schick-dhe-var-roma-buzeqesh-me-ranierin-ne-stol/60%Daily2019-03-11 21:33
https://a2news.com/2019/03/11/u-rikthye-te-reali-zidane-zbulon-si-e-mori-vendimin/60%Daily2019-03-11 21:14
https://a2news.com/2019/03/11/edhe-ne-azi-te-cmendur-pas-rita-ores/60%Daily2019-03-11 21:05
https://a2news.com/2019/03/11/vendimi-i-rudina-hajdarit-bardhi-nga-sot-nuk-perfaqeson-me-pd-ne/60%Daily2019-03-11 20:50
https://a2news.com/2019/03/11/shqiponja-qe-mund-te-shnderrohet-ne-papagall/60%Daily2019-03-11 20:40
https://a2news.com/2019/03/11/protesta-e-familjareve-mbetemi-ne-rruge-pronari-te-zbatoje-kontraten/60%Daily2019-03-11 20:03
https://a2news.com/2019/03/11/raporti-i-shish-bendo-rusia-po-tenton-te-rrise-influencen/60%Daily2019-03-11 19:34
https://a2news.com/2019/03/11/debat-peka-ska-zgjedhje-lokale-para-te-pergjithshmeve-shameti-kjo-qeveri-deri-ne-2021-shin/60%Daily2019-03-11 19:43
https://a2news.com/2019/03/11/porta-bosh-golin-ia-mohon-bora-video/60%Daily2019-03-11 18:37
https://a2news.com/2019/03/11/rikthehet-futbolli-policia-siguron-mbarevajtjen-e-ndeshjeve/60%Daily2019-03-11 18:15
https://a2news.com/2019/03/11/lirimi-nga-detyra-i-kreut-te-policise-se-tiranes-reagon-ministri-lleshaj/60%Daily2019-03-11 18:05
https://a2news.com/2019/03/11/rudina-hajdari-se-dorezon-mandatin-parlamenti-i-jep-oksigjen-demokracise/60%Daily2019-03-11 20:51
https://a2news.com/2019/03/11/zyrtare-zidane-rikthehet-te-reali-i-madridit/60%Daily2019-03-11 17:49
https://a2news.com/2019/03/11/trump-publikon-buxhetin-8-mld-dollare-per-murin/60%Daily2019-03-11 17:04
https://a2news.com/2019/03/11/avioni-i-rrezuar-ne-etiopi-gjendet-kutia-e-zeze-me-regjistrimet-audio/60%Daily2019-03-11 16:30
https://a2news.com/2019/03/11/nona-spektakolare/60%Daily2019-03-11 16:24
https://a2news.com/2019/03/11/shtyhen-festimet-e-dites-se-veres-veliaj-votuan-10-mije-qytetare/60%Daily2019-03-11 16:13
https://a2news.com/2019/03/11/dosja-hajdari-izet-haxhia-sjam-degjuar-nga-asnje-gjykate-kam-prova/60%Daily2019-03-11 16:00
https://a2news.com/2019/03/11/banoret-u-perplasen-me-policine-ikmt-terhiqet-nga-aksioni/60%Daily2019-03-11 15:38
https://a2news.com/2019/03/11/turqia-hyn-ne-recesion-per-here-te-pare-ne-1-dekade/60%Daily2019-03-11 15:33
https://a2news.com/2019/03/11/vrasja-e-vellait-te-kim-jong-un-lirohet-27-vjecarja-ne-malajzi-jam-e-surprizuar/60%Daily2019-03-11 14:36
https://a2news.com/2019/03/11/rritet-papunesia-por-edhe-paga-mesatare/60%Daily2019-03-11 14:21
https://a2news.com/2019/03/11/eurostat-1-3-e-ekonomise-shqiptare-shkon-per-buke/60%Daily2019-03-11 18:25
https://a2news.com/2019/03/11/gjosha-negociatat-me-be-deri-ne-dhjetor-te-2016-es-te-merituara-me-pas-pyesni-cakajn/60%Daily2019-03-11 14:19
https://a2news.com/2019/03/11/rama-qeveria-nuk-ka-fuqi-mbi-vendimet-e-gjykatave/60%Daily2019-03-11 13:39
https://a2news.com/2019/03/11/perplasja-e-banoreve-me-policine-reagon-ministri-lleshaj/60%Daily2019-03-11 13:18
https://a2news.com/2019/03/11/ligji-per-sportin-perjashtimi-nga-tvsh-dhe-privatizim-propozimet-e-fshf-per-qeverine/60%Daily2019-03-11 13:28
https://a2news.com/2019/03/11/ducati-fiton-garen-e-pare-te-boterorit-2019-por-nje-detaj-mund-te-prishe-festen/60%Daily2019-03-11 12:48
https://a2news.com/2019/03/11/punimet-ne-nenstacion-nje-pjese-e-tiranes-pa-energji/60%Daily2019-03-11 12:41
https://a2news.com/2019/03/11/basha-heqja-e-takses-rama-mbi-naften-shton-energjite-ne-ekonomi/60%Daily2019-03-11 12:39
https://a2news.com/2019/03/11/cakaj-jemi-plot-shprese-per-nje-rekomandim-pozitiv/60%Daily2019-03-11 12:07
https://a2news.com/2019/03/11/kpk-shkarkon-kandidaten-per-inspektoratin-e-larte-te-drejtesise/60%Daily2019-03-11 12:00
https://a2news.com/2019/03/11/ishte-ne-protesten-e-5-marsit-tani-kerkon-mandatin-e-flamur-nokes/60%Daily2019-03-11 11:35
https://a2news.com/2019/03/11/venezuele-80-foshnje-vdiqen-nga-mungesa-e-energjise-elektrike/60%Daily2019-03-11 11:26
https://a2news.com/2019/03/11/gjykata-e-larte-dorezon-dosjet-me-karroce/60%Daily2019-03-11 11:09
https://a2news.com/2019/03/11/propozimi-i-rames-3-vjet-burg-per-ata-qe-shkelin-ne-fushe/60%Daily2019-03-11 10:40
https://a2news.com/2019/03/11/mblidhet-grupi-parlamentar-i-ps-deputetet-udhezohen-te-mos-flasin-per-opoziten/60%Daily2019-03-11 10:31
https://a2news.com/2019/03/11/kellici-evropianet-te-habitur-por-djegia-e-mandateve-eshte-hap-ndergjegjesues/60%Daily2019-03-11 10:46
https://a2news.com/2019/03/11/banoret-perleshen-me-policine-nuk-lejojne-shembjen-e-godines/60%Daily2019-03-11 20:06
https://a2news.com/2019/03/11/rikthimi-i-policise-ne-stadiume-drejtuesit-e-fshf-dhe-klubeve-takim-me-ramen/60%Daily2019-03-11 09:29
https://a2news.com/2019/03/11/spiropali-deputetet-e-opozites-po-pendohen-per-mandatet-protestat-po-zvogelohen/60%Daily2019-03-11 10:27
https://a2news.com/2019/03/11/hand-kritikon-opoziten-po-heq-mendjen-nga-qeveria/60%Daily2019-03-11 08:47
https://a2news.com/2019/03/11/kina-bllokon-modelin-e-avionit-te-tragjedise-ne-etiopi/60%Daily2019-03-11 08:34
https://a2news.com/2019/03/10/reali-fiton-mes-polemikave/60%Daily2019-03-10 21:45
https://a2news.com/2019/03/10/valladolid-real-madrid-var-anulon-dy-gola-por-salla-eshte-bosh/60%Daily2019-03-10 21:16
https://a2news.com/2019/03/10/dhuna-ndaj-policise-ne-fier-ndalohen-edhe-dy-persona-te-tjere/60%Daily2019-03-10 20:47
https://a2news.com/2019/03/10/j-lo-ben-zyrtare-lidhjen-me-alex-rodriguez/60%Daily2019-03-10 20:30
https://a2news.com/2019/03/10/napoli-i-pafuqishem-e-ndal-edhe-sassuolo/60%Daily2019-03-10 19:16
https://a2news.com/2019/03/10/xhaka-i-shkakton-solskjaer-it-humbjen-e-pare-ne-premier-league/60%Daily2019-03-10 18:30
https://a2news.com/2019/03/10/basha-me-ramen-ne-qeveri-negociatat-nuk-hapen/60%Daily2019-03-10 18:18
https://a2news.com/2019/03/10/tirana-i-kthen-reston-partizanit-ne-volejboll-derbi-bardheblu/60%Daily2019-03-10 18:10
https://a2news.com/2019/03/10/propozimi-arena-kombetare-te-quhet-panajot-pano/60%Daily2019-03-10 17:37
https://a2news.com/2019/03/10/rikthehet-shiu-dhe-debora-temperaturat-zbresin-deri-ne-5c/60%Daily2019-03-10 17:12
https://a2news.com/2019/03/10/fluturimi-i-tmerrit-per-326-pasagjere-nga-stambolli-ne-nju-jork/60%Daily2019-03-10 17:01
https://a2news.com/2019/03/10/tec-i-ne-korce-reagon-klosi-nuk-ka-autorizim-dhe-as-leje/60%Daily2019-03-10 16:49
https://a2news.com/2019/03/10/nuk-ftohet-me-kombetaren-reagon-ermir-lenjani/60%Daily2019-03-10 16:34
https://a2news.com/2019/03/10/16-marsi-basha-jep-porosite-largimi-i-rames-emergjence-kombetare/60%Daily2019-03-10 19:05
https://a2news.com/2019/03/10/interi-nuk-gabon-ndaj-spal-si-ndahet-milanit/60%Daily2019-03-10 16:15
https://a2news.com/2019/03/10/turiste-ne-europe-nga-viti-2021-amerikanet-duhet-te-pajisen-me-vize/60%Daily2019-03-10 15:00
https://a2news.com/2019/03/10/kryemadhi-drejtesia-e-rames-me-dy-standarde-nuk-ka-hapa-pas/60%Daily2019-03-10 14:41
https://a2news.com/2019/03/10/liverpool-i-pergjigjet-manchester-city-t-4-gola-burnley-t/60%Daily2019-03-10 14:31
https://a2news.com/2019/03/10/goditi-me-gur-policin-ne-proteste-arrestohet-punonjesi-i-bashkise/60%Daily2019-03-10 14:24
https://a2news.com/2019/03/10/tragjedia-ajrore-ne-etiopi-pasagjeret-do-merrnin-pjese-ne-konferencen-e-okb-se/60%Daily2019-03-10 14:02
https://a2news.com/2019/03/10/sotiraq-filo-kunder-qeverise-kerkon-anulimin-e-ndertimit-te-tec-it-ne-korce/60%Daily2019-03-10 13:37
https://a2news.com/2019/03/10/fundjava-e-tifozeve-te-cmendur-gjuan-me-grusht-lojtarin-e-aston-villa-gjate-derbit/60%Daily2019-03-10 13:03
https://a2news.com/2019/03/10/dita-e-veres-festimet-mund-te-shtyhen-per-shkak-te-shiut/60%Daily2019-03-10 11:55
https://a2news.com/2019/03/10/rokada-ne-polici-firmoset-largimi-i-3-drejtoreve-te-policise/60%Daily2019-03-10 12:27
https://a2news.com/2019/03/10/fier-10-protestues-shoqerohen-ne-polici/60%Daily2019-03-10 11:06
https://a2news.com/2019/03/10/tifozi-zbret-ne-fushe-dhe-godet-topin-por-kapiteni-i-rangers-nuk-ka-frike/60%Daily2019-03-10 10:40
https://a2news.com/2019/03/10/rrezohet-boeing-737-me-157-persona-shkaqet-e-paqarta/60%Daily2019-03-10 10:04
https://a2news.com/2019/03/10/hapet-per-publikun-gobekli-tepe-vendi-ku-ndoshta-ka-nisur-kulti-fetar/60%Daily2019-03-10 09:25
https://a2news.com/2019/03/10/venezuela-ne-terr-maduro-akuzon-shba-per-sulm-kibernetik/60%Daily2019-03-10 07:52
https://a2news.com/2019/03/09/shqiptari-tenton-ti-bej-gjemen-milanit-por-roboti-piatek-zgjidh-gjithcka/60%Daily2019-03-09 21:43
https://a2news.com/2019/03/09/eshte-116-vjece-gjyshja-e-tokes-perseri-nje-japoneze/60%Daily2019-03-09 21:25
https://a2news.com/2019/03/09/atletico-mban-gjalle-kampionatin-por-barca-vazhdon-marshimin/60%Daily2019-03-09 20:40
https://a2news.com/2019/03/09/ju-kujtohet-sowe-ish-korcari-sot-po-cmend-bullgarine/60%Daily2019-03-09 18:52
https://a2news.com/2019/03/09/bundesliga-borussia-i-reziston-uraganit-bavarez/60%Daily2019-03-09 17:51
https://a2news.com/2019/03/09/fund-tragjik-per-alpinistet-qe-guxuan-kunder-malit-killer-do-mbeten-aty-pergjithmone/60%Daily2019-03-09 17:07
https://a2news.com/2019/03/09/trageti-turistik-perplaset-me-krijesen-e-panjohur-dhjetera-te-plagosur/60%Daily2019-03-09 16:11
https://a2news.com/2019/03/09/i-fundit-i-bajrave-arrestohet-ne-tirane-boksieri-i-shkodres/60%Daily2019-03-09 15:33
https://a2news.com/2019/03/09/basha-takime-ne-paskuqan-konfirmon-dhe-xhelal-mziun/60%Daily2019-03-09 14:50
https://a2news.com/2019/03/09/haradinaj-dialog-me-serbine-por-pa-kufijte-ne-tryeze/60%Daily2019-03-09 14:02
https://a2news.com/2019/03/09/risite-per-pronat-verifikim-i-80-te-titujve-dhe-falje-kamatevonesash/60%Daily2019-03-09 13:57
https://a2news.com/2019/03/09/rama-ne-fier-pd-e-lsi-serish-protesta-ne-qytet/60%Daily2019-03-09 13:46
https://a2news.com/2019/03/09/projekti-qe-gllaberon-para-326-milione-euro-per-10-vjet/60%Daily2019-03-09 13:28
https://a2news.com/2019/03/09/shenon-bie-ne-grope-dhe-me-pas-ben-dopiete/60%Daily2019-03-09 12:28
https://a2news.com/2019/03/09/arrestohet-nje-tjeter-pjesetar-i-grupit-bajri/60%Daily2019-03-09 12:12
https://a2news.com/2019/03/09/te-henen-opozita-behet-me-10-deputete-ne-kuvend/60%Daily2019-03-09 12:05
https://a2news.com/2019/03/09/basha-ne-paskuqan-heqim-taksen-e-rruges-se-kombit-dhe-zgjidhim-ceshtjen-e-pronave/60%Daily2019-03-09 11:57
https://a2news.com/2019/03/09/plagoset-punonjesi-i-fnsh-gjate-protestes-se-opozites-ne-fier/60%Daily2019-03-09 11:44
https://a2news.com/2019/03/09/rama-opozita-ka-mbetur-rrugeve/60%Daily2019-03-09 11:38
https://a2news.com/2019/03/09/rama-ne-fier-proteste-ne-qender-te-qytetit/60%Daily2019-03-09 10:30
https://a2news.com/2019/03/09/cas-nuk-publikon-date-per-skenderbeun-e-zbulon-vete-klubi/60%Daily2019-03-09 08:20
https://a2news.com/2019/03/09/donald-trump-i-brazilit-do-te-takoje-te-vertetin/60%Daily2019-03-09 08:09
https://a2news.com/2019/03/09/eksportuesi-me-i-madh-amerikan-i-makinave-eshte-gjerman/60%Daily2019-03-09 07:59
https://a2news.com/2019/03/09/maradona-perseri-baba-i-dalin-3-femije-ne-kube/60%Daily2019-03-09 11:27
https://a2news.com/2019/03/09/prej-17-muajsh-ne-burg-shkreli-serish-ne-telashe-me-drejtesine/60%Daily2019-03-09 07:25
https://a2news.com/2019/03/08/horror-ne-bruksel-frankenstein-ngjitet-ne-skene/60%Daily2019-03-08 22:08
https://a2news.com/2019/03/08/bie-qeveria-ne-finlande-nje-muaj-para-zgjedhjeve/60%Daily2019-03-08 22:00
https://a2news.com/2019/03/08/perjashtimi-i-kamzes-mema-kjo-e-prish-garen/60%Daily2019-03-08 21:56
https://a2news.com/2019/03/08/cuci-zero-tolerance-ndaj-abuzuesve/60%Daily2019-03-08 21:21
https://a2news.com/2019/03/08/sekretet-per-ushqime-te-sigurta/60%Daily2019-03-08 21:11
https://a2news.com/2019/03/08/shqiptaret-nuk-besojne-te-produktet-qe-blejne-tregtaret-malli-i-paster/60%Daily2019-03-08 21:42
https://a2news.com/2019/03/08/mijera-ton-ushqime-asgjesohen-ne-vit-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-08 21:41
https://a2news.com/2019/03/08/manja-basha-i-pabesueshem-me-deklaratat-e-tij/60%Daily2019-03-08 20:24
https://a2news.com/2019/03/08/panoramat-mahnitese-te-skocise/60%Daily2019-03-08 19:20
https://a2news.com/2019/03/08/ceshtja-tahiri-prokuroria-do-te-kapet-te-shperdorimi-i-detyres/60%Daily2019-03-08 18:54
https://a2news.com/2019/03/08/eksportet-kineze-bien-shqetesim-per-ekonomine/60%Daily2019-03-08 18:20
https://a2news.com/2019/03/08/menduh-thaci-denohet-me-3-vite-burg/60%Daily2019-03-08 17:25
https://a2news.com/2019/03/08/nene-me-shume-femije-kosto-per-karrieren-e-biznesin/60%Daily2019-03-08 17:19
https://a2news.com/2019/03/08/tkurrja-e-konsumit-rrezon-inflacionin/60%Daily2019-03-08 16:34
https://a2news.com/2019/03/08/plas-te-reali-kapiteni-ramos-me-paguani-dhe-largohem/60%Daily2019-03-08 15:17
https://a2news.com/2019/03/08/messi-rikthehet-ne-kombetare-icardi-mbetet-jashte/60%Daily2019-03-08 15:13
https://a2news.com/2019/03/08/kufiri-i-irlandes-may-i-kerkon-be-se-qe-te-pranoje-ndryshimet-ne-ujdi/60%Daily2019-03-08 15:04
https://a2news.com/2019/03/08/korrigjimi-i-kufirit-kosove-serbi-palmer-sangazhohemi-por-nuk-e-perjashtojme/60%Daily2019-03-08 14:59
https://a2news.com/2019/03/08/dokumenti-ja-asi-nen-menge-qe-kane-prokuroret-per-ceshtjen-tahiri/60%Daily2019-03-08 14:53
https://a2news.com/2019/03/08/dhuna-te-parlamenti-gjykata-liron-8-te-arrestuarit-ska-prova/60%Daily2019-03-08 14:30
https://a2news.com/2019/03/08/gjashte-produksione-kinematografike-per-gruan/60%Daily2019-03-08 14:23
https://a2news.com/2019/03/08/ndryshime-te-roma-ranieri-merr-drejtimin-largohet-edhe-monchi/60%Daily2019-03-08 13:41
https://a2news.com/2019/03/08/hendeku-gjinor-grate-me-pak-te-paguara/60%Daily2019-03-08 16:55
https://a2news.com/2019/03/08/8-marsi-shoqeria-civile-proteston-per-mbrojtjen-e-grave/60%Daily2019-03-08 17:11
https://a2news.com/2019/03/08/rama-i-pashqetesuar-nen-ritmet-e-tallavase-ne-fier/60%Daily2019-03-08 13:13
https://a2news.com/2019/03/08/mbi-1-mije-police-ne-operacionin-kunder-kanabisit-nuk-zbulohet-asnje-rast-kultivimi/60%Daily2019-03-08 12:51
https://a2news.com/2019/03/08/protesta-ne-spanje-homazhe-ne-portugali-e-lule-ne-krime-8-marsi-ne-bote/60%Daily2019-03-08 12:03
https://a2news.com/2019/03/08/8-marsi-protesta-te-astiri-mbeshtet-edhe-nga-pd-e-lsi/60%Daily2019-03-08 13:20
https://a2news.com/2019/03/08/ceshtja-babale-ervin-salianji-pyetet-si-i-pandehur/60%Daily2019-03-08 11:31
https://a2news.com/2019/03/08/hakmarrja-per-grabitjen-drogen-dhe-nje-femer-murosen-shqiptarin/60%Daily2019-03-08 11:18
https://a2news.com/2019/03/08/vrasja-ne-ish-bllok-prokuroria-apelon-vendimin-per-ervin-maten-kerkon-burg/60%Daily2019-03-08 10:54
https://a2news.com/2019/03/08/rama-pritet-me-protesta-ne-fier-perplasje-me-policine-e-djegie-gomash/60%Daily2019-03-08 10:56
https://a2news.com/2019/03/08/i-shenoi-realit-per-10-sekonda-por-slidh-dot-atletet/60%Daily2019-03-08 10:17
https://a2news.com/2019/03/08/digjet-makina-e-gruas-se-zyrtarit-te-aluiznit-ne-vlore-e-6-ta-ne-nje-jave/60%Daily2019-03-08 10:11
https://a2news.com/2019/03/08/rama-opozita-ka-shtuar-edhe-kercenimet-qeveria-behet-me-e-forte/60%Daily2019-03-08 10:04
https://a2news.com/2019/03/08/shenon-pa-e-kuptuar-goli-me-i-cuditshem-ne-europe/60%Daily2019-03-08 09:45
https://a2news.com/2019/03/08/nga-neymar-te-ronaldinho-yjet-ne-karnavalet-e-rios/60%Daily2019-03-08 08:57
https://a2news.com/2019/03/08/ligjvenesit-ne-indi-sherr-me-kepuce/60%Daily2019-03-08 08:49
https://a2news.com/2019/03/08/shefi-i-fushates-se-trump-47-muaj-burg-per-mashtrim-fiskal/60%Daily2019-03-08 08:41
https://a2news.com/2019/03/08/nderprerja-e-kampionatit-duka-ne-zyren-e-rames/60%Daily2019-03-08 08:35
https://a2news.com/2019/03/08/interi-frenohet-ne-europa-league-napoli-e-chelsea-hipotekojne-kualifikimin/60%Daily2019-03-08 09:08
https://a2news.com/2019/03/08/kur-sigurimi-i-shtetit-merrej-me-shkence/60%Daily2019-03-07 23:47
https://a2news.com/2019/03/07/idrizi-rama-e-shiti-camerine-basha-i-vetmi-me-marreveshje-te-shkruar/60%Daily2019-03-07 22:49
https://a2news.com/2019/03/07/protesta-e-16-marsit-dalin-udhezimet-e-pd-se/60%Daily2019-03-07 22:43
https://a2news.com/2019/03/07/te-drejtat-ne-pune-grate-nuk-respektohen-dhe-ka-dhune/60%Daily2019-03-07 20:57
https://a2news.com/2019/03/07/dhuna-ne-stadiume-ligji-i-ngarkon-rendin-policia-jashte-stadiumeve/60%Daily2019-03-07 21:02
https://a2news.com/2019/03/07/opozita-kerkon-shembje-te-sistemit-be-dhe-shba-reforma-po-ps/60%Daily2019-03-07 21:59
https://a2news.com/2019/03/07/aksident-ne-autostraden-tirane-durres-nderron-jete-kembesorja/60%Daily2019-03-07 19:35
https://a2news.com/2019/03/07/dialogu-me-serbine-kuvendi-i-kosoves-miraton-platformen-ne-kuvend/60%Daily2019-03-07 19:08
https://a2news.com/2019/03/07/po-u-kalben-mollet-e-pashitura-fermeret-i-hedhin-ne-rruge-per-proteste/60%Daily2019-03-07 17:57
https://a2news.com/2019/03/07/nje-dekade-dhune-rastet-me-flagrante-te-futbollit-shqiptar/60%Daily2019-03-07 17:30
https://a2news.com/2019/03/07/piket-ne-nba-lebron-james-kalon-rekordin-e-michael-jordan/60%Daily2019-03-07 16:58
https://a2news.com/2019/03/07/termet-ne-kishen-franceze-denohet-kardinali-me-i-larte/60%Daily2019-03-07 16:23
https://a2news.com/2019/03/07/fshf-perkrah-arbitrave-stop-futbollit/60%Daily2019-03-07 16:15
https://a2news.com/2019/03/07/sigurimet-tregu-anemik-me-vetem-35-euro-per-fryme/60%Daily2019-03-07 15:28
https://a2news.com/2019/03/07/reshjet-shpetojne-energjine-prodhimi-rritet-89/60%Daily2019-03-07 15:23
https://a2news.com/2019/03/07/prodhuesit-tvsh-per-ushqimet-te-ulet-ne-6/60%Daily2019-03-07 15:23
https://a2news.com/2019/03/07/ish-gjyqtari-jareci-jeta-e-arbitrave-ne-rrezik/60%Daily2019-03-07 15:16
https://a2news.com/2019/03/07/karnavalet-e-brazilit-fitorja-i-dedikohet-aktivistes-se-vrare/60%Daily2019-03-07 15:13
https://a2news.com/2019/03/07/nurishmi-kampionati-do-te-zgjatet-pas-muajit-maj/60%Daily2019-03-07 15:08
https://a2news.com/2019/03/07/sulmet-me-dron-numri-i-viktimave-do-mbahet-sekret-nga-shba/60%Daily2019-03-07 15:01
https://a2news.com/2019/03/07/ngerci-i-brexit-brukseli-i-ben-thirrje-londres-per-zgjidhje/60%Daily2019-03-07 14:56
https://a2news.com/2019/03/07/dita-e-mesuesit-festohet-ndryshe/60%Daily2019-03-07 14:58
https://a2news.com/2019/03/07/protestat-ne-mal-te-zi-tusk-pjese-e-funksionimit-normal-te-shoqerise-demokratike/60%Daily2019-03-07 14:47
https://a2news.com/2019/03/07/dialogu-me-serbine-hale-marreveshja-eshte-e-mundur-qe-kete-vit/60%Daily2019-03-07 14:42
https://a2news.com/2019/03/07/perplasje-ne-seancen-e-jashtezakonshme-ne-kosove/60%Daily2019-03-07 14:34
https://a2news.com/2019/03/07/dhunimi-i-dy-mjekeve-reagon-ministria-e-shendetesise-e-patolerueshme/60%Daily2019-03-07 14:05
https://a2news.com/2019/03/07/gjergj-kastriot-skenderbeu-dekorata-e-larte-e-metes-per-lordin-robertson/60%Daily2019-03-07 14:15
https://a2news.com/2019/03/07/bashkeqeverisja-rama-na-vini-ne-prove-do-te-ashpersojme-ndeshkimet/60%Daily2019-03-07 13:29
https://a2news.com/2019/03/07/cfare-kartash-te-tjera-mund-te-luhen-pas-djegies-se-mandateve/60%Daily2019-03-07 13:40
https://a2news.com/2019/03/07/sekuestrohen-pronat-e-dy-vellezerve-mbi-2-milione-euro-pasuri/60%Daily2019-03-07 12:48
https://a2news.com/2019/03/07/ngerci-politik-cejku-fuqite-per-zgjidhjen-jane-ne-shqiperi-jo-nderkombetaret/60%Daily2019-03-07 12:42
https://a2news.com/2019/03/07/pylli-vertikal-i-tiranes-vleresohet-nga-revista-londineze-e-arkitektures/60%Daily2019-03-07 12:34
https://a2news.com/2019/03/07/ekskluzive-durmishaj-refuzon-shqiperine-zgjedh-greqine/60%Daily2019-03-07 14:17
https://a2news.com/2019/03/07/danielsson-shpresoj-qe-ftesa-ime-te-degjohet/60%Daily2019-03-07 11:29
https://a2news.com/2019/03/07/takimi-me-danielsson-basha-te-vendosur-ta-shembim-kete-sistem/60%Daily2019-03-07 13:15
https://a2news.com/2019/03/07/vazhdon-lufta-shba-huawei-gjigandi-kinez-padit-qeverine-amerikane/60%Daily2019-03-07 11:42
https://a2news.com/2019/03/07/linjat-low-cost-kapin-tregun-shqiptar-te-fluturimeve/60%Daily2019-03-07 11:00
https://a2news.com/2019/03/07/tahiri-ne-apelin-e-krimeve-te-renda-prokuroret-kerkojne-zgjatjen-e-hetimeve/60%Daily2019-03-08 00:06
https://a2news.com/2019/03/07/dezertoret-e-isis-mbi-3500-te-arratisur-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2019-03-07 10:28
https://a2news.com/2019/03/07/7-marsi-dhurata-dhe-aktivitete-per-diten-e-mesuesit/60%Daily2019-03-07 09:55
https://a2news.com/2019/03/07/trump-nderhyri-per-ivanka-n-kerkoi-qasje-ne-informacionet-sekrete/60%Daily2019-03-07 09:46
https://a2news.com/2019/03/07/ngerci-politik-danielsson-ne-tirane-vazhdoni-reformat-te-bindni-ne-qershor/60%Daily2019-03-07 10:43
https://a2news.com/2019/03/07/osbe-dhuna-ndaj-grave-dominon-ne-shqiperi-e-kosove/60%Daily2019-03-07 09:21
https://a2news.com/2019/03/07/vucic-kosova-nje-adoleshent-i-perendimit/60%Daily2019-03-07 08:16
https://a2news.com/2019/03/07/heshtja-diplomatike-kriza-politike-aktivizon-nderkombetaret/60%Daily2019-03-07 08:07
https://a2news.com/2019/03/07/mediat-amerikane-interesohen-per-fatin-e-kamzes/60%Daily2019-03-06 23:49
https://a2news.com/2019/03/07/var-dhe-porto-protagoniste-roma-eliminohet-nga-dora-e-florencit/60%Daily2019-03-06 23:19
https://a2news.com/2019/03/06/biznesi-ne-alarm-por-kaosi-nuk-zgjidh-problemet/60%Daily2019-03-07 09:43
https://a2news.com/2019/03/06/psg-e-mallkuar-ne-champions-penalltia-ne-fund-e-eliminon/60%Daily2019-03-06 22:21
https://a2news.com/2019/03/06/rama-ne-mediaset-kompromis-kemi-detyrime-kundrejt-njerezve/60%Daily2019-03-06 20:39
https://a2news.com/2019/03/06/basha-dhe-rama-me-deklarata-larg-zgjidhjes-se-krizes-cfare-vjen/60%Daily2019-03-06 20:41
https://a2news.com/2019/03/06/arbitrat-bojkotojne-futbollin-nuk-gjykojme-deri-sa-te-kthehet-policia/60%Daily2019-03-06 19:55
https://a2news.com/2019/03/06/kamza-lojtaret-viktima-te-denimit-mbeten-ne-udhekryq/60%Daily2019-03-06 18:48
https://a2news.com/2019/03/06/antigona-tragjedia-antike-ne-realitetin-politik-shqiptar/60%Daily2019-03-06 16:59
https://a2news.com/2019/03/06/vetetimat-ndricojne-qiellin-e-kalifornise/60%Daily2019-03-06 16:52
https://a2news.com/2019/03/06/pd-reagon-pas-marrjes-se-salianjit-te-pandehur/60%Daily2019-03-06 16:48
https://a2news.com/2019/03/06/reforma-zgjedhore-te-rinjte-gati-ta-votojne/60%Daily2019-03-06 19:39
https://a2news.com/2019/03/06/basha-nuk-ka-dialog-rezultoi-i-demshem-per-vendin/60%Daily2019-03-06 19:03
https://a2news.com/2019/03/06/ndryshimet-ne-ligjin-e-duhanit-masa-te-ashpra-per-lokalet-cigaret-jo-me-ne-markete/60%Daily2019-03-06 15:50
https://a2news.com/2019/03/06/kine-provinca-vendos-heqjen-e-makinave-me-karburant/60%Daily2019-03-06 15:38
https://a2news.com/2019/03/06/mungon-prodhimi-vendas-ne-tregje-mall-importi/60%Daily2019-03-06 15:29
https://a2news.com/2019/03/06/bien-importet-me-pak-kerkese-e-mallra-per-ekonomine/60%Daily2019-03-06 15:25
https://a2news.com/2019/03/06/prokuroria-e-krimeve-te-renda-merr-te-pandehur-salianjin/60%Daily2019-03-06 16:01
https://a2news.com/2019/03/06/provokon-peniani-rimekemb-zonen-e-hedhjes-se-raketave-2/60%Daily2019-03-06 14:44
https://a2news.com/2019/03/06/ndotja-atmosferike-okb-1-viktime-cdo-5-sekonda-700-te-vdekur-ne-1-ore/60%Daily2019-03-06 14:38
https://a2news.com/2019/03/06/ceshtja-e-pronave-pd-qeveria-sdha-zgjidhje-por-kaos-me-ligjin-e-ri/60%Daily2019-03-06 14:25
https://a2news.com/2019/03/06/rama-sqaron-italianet-politika-e-humbjes-ne-revolte-jo-populli/60%Daily2019-03-06 14:14
https://a2news.com/2019/03/06/pagoi-9-milione-dollare-liri-me-kusht-shefit-te-nissan/60%Daily2019-03-06 14:03
https://a2news.com/2019/03/06/dhuna-ndaj-arbitrit-perjashtohet-kamza/60%Daily2019-03-06 15:13
https://a2news.com/2019/03/06/provokon-peniani-rimekemb-zonen-e-hedhjes-se-raketave/60%Daily2019-03-06 14:30
https://a2news.com/2019/03/06/drejtori-ekzekutiv-i-kamzes-largohet-pas-dhunes/60%Daily2019-03-06 13:10
https://a2news.com/2019/03/06/manchester-united-i-sakatuar-kerkon-mrekulline/60%Daily2019-03-06 13:05
https://a2news.com/2019/03/06/bezos-me-i-pasuri-ne-bote-jenner-rrezon-nga-froni-zukerberg/60%Daily2019-03-06 12:58
https://a2news.com/2019/03/06/boshatiset-shqiperia-tirana-i-vetmi-qark-me-rritje/60%Daily2019-03-06 12:45
https://a2news.com/2019/03/06/fitore-historike-ne-balkan-league-teuta-ne-krye/60%Daily2019-03-06 12:30
https://a2news.com/2019/03/06/basha-te-shembim-sistemin-jo-vetem-edi-ramen/60%Daily2019-03-06 13:19
https://a2news.com/2019/03/06/mbijetesa-e-veshtire-ne-boten-e-eger/60%Daily2019-03-06 11:37
https://a2news.com/2019/03/06/kamikazi-ramos-qe-vrau-kampionet/60%Daily2019-03-06 10:16
https://a2news.com/2019/03/06/be-tjeter-perpjekje-per-zgjidhjen-e-krizes-nderhyn-edhe-shba/60%Daily2019-03-06 10:47
https://a2news.com/2019/03/06/petro-koci-pd-ne-proteste-nga-viti-1998-zgjedhje-ekstremiste/60%Daily2019-03-06 09:44
https://a2news.com/2019/03/06/nga-tripleta-te-ronaldo-interneti-i-pameshirshem-me-realin-fotogaleri/60%Daily2019-03-06 09:41
https://a2news.com/2019/03/06/kampionati-ne-rrezik-pezullimi-nurishmi-presim-edhe-nje-jave/60%Daily2019-03-06 10:23
https://a2news.com/2019/03/06/kriza-politike-rama-dhe-basha-nuk-leshojne-pe/60%Daily2019-03-06 09:08
https://a2news.com/2019/03/06/5-muaj-e-gjysme-shtatzene-futbollistja-rifillon-stervitjen/60%Daily2019-03-06 08:31
https://a2news.com/2019/03/06/dhuna-ne-stadiume-duka-drejton-gishtin-edhe-nga-policia-e-drejtesia/60%Daily2019-03-06 08:18
https://a2news.com/2019/03/06/55-shades-of-gay-ne-off-broadway-te-nju-jork-ut/60%Daily2019-03-06 00:47
https://a2news.com/2019/03/06/masat-e-policise-graso-ne-shtylla-dhe-kangjella-ndarese/60%Daily2019-03-06 00:07
https://a2news.com/2019/03/06/majko-diaspora-projekti-me-i-rendesishem-shqiptar-nga-pavaresia-e-kosoves/60%Daily2019-03-06 00:00
https://a2news.com/2019/03/05/rama-shpall-opoziten-e-re-me-mbetjet-e-pd-dhe-lsi/60%Daily2019-03-05 23:01
https://a2news.com/2019/03/05/rikthehet-ajaksi-legjendar-shpartallon-realin-ne-santiago-bernabeu/60%Daily2019-03-05 22:30
https://a2news.com/2019/03/05/majko-situata-e-paparashikueshme-per-reformat-nuk-negociojme-me-deputetet-e-rinj-por-me-lideret-e-partive/60%Daily2019-03-05 22:01
https://a2news.com/2019/03/05/ajaksi-po-i-ben-gjemen-realit-0-2-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2019-03-05 21:07
https://a2news.com/2019/03/05/mediu-deputetet-e-rinj-opozite-fasade-disa-duan-te-hyjne-ne-histori-pavaresisht-sesi/60%Daily2019-03-05 20:54
https://a2news.com/2019/03/05/protesta-e-sotme-arrestohen-8-persona-9-ndiqen-ne-gjendje-te-lire/60%Daily2019-03-05 20:02
https://a2news.com/2019/03/05/ku-po-shkon-opozita-po-krijohet-nje-parlament-qesharak-por-fajin-e-ka-sistemi-zgjedhor/60%Daily2019-03-05 22:04
https://a2news.com/2019/03/05/presidencialet-ne-shba-clinton-nuk-do-te-rikandidoj-ne-vitin-2020/60%Daily2019-03-05 16:53
https://a2news.com/2019/03/05/ne-prapaskenat-e-metropolit-teatri-i-nje-kryeqyteti-qe-rritet-cdo-dite/60%Daily2019-03-05 16:42
https://a2news.com/2019/03/05/shefja-e-delegacionit-te-pe-per-stabilizim-asocim-qeveria-legjitime-opozita-po-jep-mesazhin-e-gabuar/60%Daily2019-03-05 16:42
https://a2news.com/2019/03/05/ne-kerkim-nderkombetar-arrestohet-ne-tirane-i-akuzuari-per-prostitucion/60%Daily2019-03-05 16:08
https://a2news.com/2019/03/05/zgjedhjet-per-pe-macron-zbulon-planin-per-rilindjen-evropiane/60%Daily2019-03-05 22:40
https://a2news.com/2019/03/05/shenon-edhe-llullaku-vendimtar-ne-fitoren-e-astra/60%Daily2019-03-05 15:33
https://a2news.com/2019/03/05/protesta-e-opozites-pasqyrohet-ne-mediat-nderkombetare/60%Daily2019-03-05 15:24
https://a2news.com/2019/03/05/bugatti-sjell-panteren-e-zeze-kushton-11-milione-euro/60%Daily2019-03-05 15:12
https://a2news.com/2019/03/05/sekuestrohet-heroine-dhe-kokaine-dy-ne-pranga/60%Daily2019-03-05 15:02
https://a2news.com/2019/03/05/pranvera-frankofone-vemendja-te-klasiket-e-kinemase-franceze/60%Daily2019-03-05 16:36
https://a2news.com/2019/03/05/makinat-elektrike-mungesa-e-zhurmes-problem-per-kembesoret/60%Daily2019-03-05 14:11
https://a2news.com/2019/03/05/rriten-kostot-ne-prodhim-pesha-te-nafta/60%Daily2019-03-05 14:09
https://a2news.com/2019/03/05/aksioni-anti-informalitet-a-dha-rezultat/60%Daily2019-03-05 16:24
https://a2news.com/2019/03/05/fmn-26-eshte-ekonomia-informale-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-05 16:24
https://a2news.com/2019/03/05/rikthehet-champions-dortmund-shpreson-ne-mrekulli-real-pret-ajax-in/60%Daily2019-03-05 13:45
https://a2news.com/2019/03/05/vendim-ekstrem-ne-greqi-perjashtohet-ofi/60%Daily2019-03-05 14:43
https://a2news.com/2019/03/05/hetimi-i-demokrateve-shtepia-e-bardhe-presidenti-po-shantazhohet/60%Daily2019-03-05 12:53
https://a2news.com/2019/03/05/ndryshimi-i-ores-disa-shtete-te-be-nuk-i-prekin-akrepat/60%Daily2019-03-05 12:45
https://a2news.com/2019/03/05/kurohet-personi-i-dyte-me-hiv/60%Daily2019-03-05 12:45
https://a2news.com/2019/03/05/himni-mbyll-serish-protesten-basha-gati-per-uraganin-e-pamposhtur-me-16-mars/60%Daily2019-03-05 12:27
https://a2news.com/2019/03/05/u-nda-nga-jeta-nje-dite-me-pare-homazhe-per-luke-perry/60%Daily2019-03-07 11:58
https://a2news.com/2019/03/05/basha-per-deputetet-e-rinj-shiten-shpirtin/60%Daily2019-03-05 11:47
https://a2news.com/2019/03/05/noka-deputetet-jane-futur-me-ambulanca-ne-kuvend/60%Daily2019-03-05 11:04
https://a2news.com/2019/03/05/opozites-se-re-i-shtohen-edhe-5-kandidate/60%Daily2019-03-05 10:53
https://a2news.com/2019/03/05/shba-zbret-ne-ballkan-per-te-zgjidhur-krizen-kosove-serbi/60%Daily2019-03-05 10:04
https://a2news.com/2019/03/05/rama-nga-kuvendi-ne-itali-24-ore-per-te-mbrojtur-shqiperine/60%Daily2019-03-05 10:08
https://a2news.com/2019/03/05/rama-me-opoziten-e-re-cojme-perpara-reformen-zgjedhore-2/60%Daily2019-03-05 09:50
https://a2news.com/2019/03/05/rama-me-opoziten-e-re-cojme-perpara-reformen-zgjedhore/60%Daily2019-03-05 11:46
https://a2news.com/2019/03/05/petrit-vasili-jemi-ne-neokomunizem-rruga-jone-pa-kthim/60%Daily2019-03-05 08:23
https://a2news.com/2019/03/05/masat-e-policise-per-protesten-e-katert-te-opozites/60%Daily2019-03-05 08:12
https://a2news.com/2019/03/05/mbyllet-protesta-e-opozites-basha-nuk-ka-europe-me-shqiperine-si-kolumbia/60%Daily2019-03-05 12:30
https://a2news.com/2019/03/04/situata-eshte-aq-e-keqe-ka-nje-sektor-qe-po-lulezon-reforma-behen-por-nuk-eshte-krijuar-qetesi-tek-njerezit/60%Daily2019-03-04 21:27
https://a2news.com/2019/03/04/milva-ekonomi-opozita-njeh-vetem-kaos-kristo-pergjegjshmeri-nga-te-dyja-palet-nuk-vlen-nje-opozite-fiktive/60%Daily2019-03-05 08:48
https://a2news.com/2019/03/04/fshf-i-shpall-lufte-policise/60%Daily2019-03-05 14:44
https://a2news.com/2019/03/04/durres-dhunohen-barbarisht-dy-te-moshuar-ne-gjendje-kritike/60%Daily2019-03-04 20:16
https://a2news.com/2019/03/04/vendimi-i-kater-ministrive-skenderbeu-cliron-krujen-nga-guroret/60%Daily2019-03-04 18:40
https://a2news.com/2019/03/04/policia-i-pergjigjet-fshf-se-keqardhje-per-akuzat-vetem-2-impiante-ne-61-permbushin-kriteret/60%Daily2019-03-04 17:38
https://a2news.com/2019/03/04/meta-palet-te-bejne-hapa-pas-dhe-te-reflektojne-me-pergjegjshmeri/60%Daily2019-03-04 16:59
https://a2news.com/2019/03/04/karnavalet-e-brazilit-gjithmone-spektakel/60%Daily2019-03-04 16:19
https://a2news.com/2019/03/04/cnn-trump-drejt-procedurave-per-shkarkim/60%Daily2019-03-04 16:11
https://a2news.com/2019/03/04/pagat-e-prapambetura-minatoret-e-fushe-arrezit-ngrihen-ne-proteste/60%Daily2019-03-04 15:53
https://a2news.com/2019/03/04/futboll-ne-27-grade-celsius-ndeshja-me-e-ftohte-ne-histori/60%Daily2019-03-04 16:58
https://a2news.com/2019/03/04/reeker-taksa-rrezikon-marredheniet-shba-kosove/60%Daily2019-03-04 15:32
https://a2news.com/2019/03/04/zgjedhjet-ne-estoni-per-here-te-pare-nje-grua-kryeministre/60%Daily2019-03-04 15:27
https://a2news.com/2019/03/04/kritikat-e-uashingtonit-veseli-qeveria-mund-te-largohet-por-jo-baza-e-shba/60%Daily2019-03-04 18:45
https://a2news.com/2019/03/04/protesta-e-5-marsit-te-rinjte-e-lsi-krijojne-maska-kundergaz/60%Daily2019-03-04 15:16
https://a2news.com/2019/03/04/futbollisti-ne-fushe-me-brisk-lendon-kundershtaret-video/60%Daily2019-03-04 14:18
https://a2news.com/2019/03/04/beteja-e-portokajve-origjina-nuk-dihet-por-te-gjithe-luftojne-foto/60%Daily2019-03-04 14:01
https://a2news.com/2019/03/04/besnik-baraj-tre-faktoret-qe-cuan-pd-ne-kete-pike/60%Daily2019-03-04 13:57
https://a2news.com/2019/03/04/vrasje-ne-korce-djali-i-alkoolizuar-mbyt-nenen/60%Daily2019-03-04 13:38
https://a2news.com/2019/03/04/basha-tjeter-dosje-per-vjedhjen-e-votave-opozite-fasade-nuk-do-te-kete/60%Daily2019-03-04 15:19
https://a2news.com/2019/03/04/eduard-halimi-gjykatesit-po-punojne-si-per-diten-e-fundit/60%Daily2019-03-04 13:06
https://a2news.com/2019/03/04/pamje-apokaliptike-nga-shba-tornadot-godasin-alabamen/60%Daily2019-03-04 13:41
https://a2news.com/2019/03/04/mbi-20-mije-familje-largohen-nga-ndihma-ekonomike/60%Daily2019-03-04 14:10
https://a2news.com/2019/03/04/rama-pagat-e-policeve-do-te-rriten-edhe-ne-vijim/60%Daily2019-03-04 11:53
https://a2news.com/2019/03/04/volej-partizani-dhe-erzeni-fitues-te-kupes/60%Daily2019-03-04 11:42
https://a2news.com/2019/03/04/vdes-vokalisti-i-grupit-prodigy/60%Daily2019-03-04 11:31
https://a2news.com/2019/03/04/aksident-me-pasoje-nje-te-vdekur-ne-sukth/60%Daily2019-03-04 11:30
https://a2news.com/2019/03/04/leja-per-protesta-collaku-situate-e-njejte-me-rrezimin-e-komunizmit-smund-te-presim/60%Daily2019-03-04 11:07
https://a2news.com/2019/03/04/gol-me-roveshiate-dhe-festim-live-ne-instagram-vetem-balotelli-mund-ta-beje-kete/60%Daily2019-03-04 10:45
https://a2news.com/2019/03/04/greqia-ne-sulm-per-sulmuesin-shqiptar-deshiron-te-luaje-per-ne/60%Daily2019-03-04 10:30
https://a2news.com/2019/03/04/shulku-policia-nuk-ka-marre-pergjegjesite-qe-i-takojne/60%Daily2019-03-04 10:50
https://a2news.com/2019/03/04/tuzi-na-dha-mesim-te-bashkuar-u-sherbejme-shqiptareve/60%Daily2019-03-04 10:09
https://a2news.com/2019/03/04/parlamenti-mblidhet-neser-ne-oren-1000/60%Daily2019-03-04 10:03
https://a2news.com/2019/03/04/gjykata-liron-maten-cakton-masen-detyrim-paraqitje/60%Daily2019-03-04 09:48
https://a2news.com/2019/03/04/zgjedhjet-ne-tuz-kosova-pershendet-fitoren-e-shqiptareve/60%Daily2019-03-04 10:36
https://a2news.com/2019/03/04/fitorja-ne-zgjedhje-apo-titulli-kampion-per-partizanin/60%Daily2019-03-04 09:25
https://a2news.com/2019/03/04/tuzi-ne-feste-fiton-koalicioni-shqiptar-ne-zgjedhjet-historike/60%Daily2019-03-04 08:09
https://a2news.com/2019/03/04/brace-se-negociojme-demokracine-zgjedhjet-e-ardhshme-ne-2021-shin/60%Daily2019-03-04 09:26
https://a2news.com/2019/03/03/dhuna-ne-kamze-shkelma-grushte-dhe-gur-ne-koke-ndaj-arbitrit/60%Daily2019-03-03 22:38
https://a2news.com/2019/03/03/juventusi-fitore-dramatike-ndaj-napolit-kartone-te-kuq-e-penallti-e-humbur/60%Daily2019-03-03 21:39
https://a2news.com/2019/03/03/sezoni-ne-rrezik-lakers-larg-fazes-play-off/60%Daily2019-03-03 21:09
https://a2news.com/2019/03/03/fitorja-numer-100-federer-legjende/60%Daily2019-03-03 21:01
https://a2news.com/2019/03/03/dialogu-me-korene-e-veriut-uashingtoni-dhe-seuli-braktisin-stervitjet-ushtarake/60%Daily2019-03-03 20:56
https://a2news.com/2019/03/03/shqiptaret-e-bashkuar-nisin-festen-ne-tuz/60%Daily2019-03-03 20:38
https://a2news.com/2019/03/03/dialog-me-ramen-basha-nen-kompleksin-e-marreveshjes-se-majit/60%Daily2019-03-03 20:24
https://a2news.com/2019/03/03/dhuna-policia-arrestohet-presidenti-i-kamzes-drejtori-sportiv-dhe-shefi-i-klubit/60%Daily2019-03-03 20:01
https://a2news.com/2019/03/03/erdha-nga-amerika-per-te-votuar-tuzi-bashkon-diasporen/60%Daily2019-03-03 19:12
https://a2news.com/2019/03/03/liverpool-gabon-ndaj-everton-kryesimi-i-mbetet-city-t/60%Daily2019-03-03 18:25
https://a2news.com/2019/03/03/dhuna-ne-stadiume-rrezikohet-pezullimi-i-kampionatit/60%Daily2019-03-03 18:19
https://a2news.com/2019/03/03/dhuna-ndaj-arbitrit-ne-kamze-reagon-fshf-u-godit-siguria-e-gares/60%Daily2019-03-03 18:33
https://a2news.com/2019/03/03/sukaj-gol-me-vleren-e-nje-pike-kastrioti-ndal-flamurtarin/60%Daily2019-03-03 18:10
https://a2news.com/2019/03/03/polici-spraj-piperi-protestuesit-ne-karrige-me-rrota/60%Daily2019-03-03 17:45
https://a2news.com/2019/03/03/12-vjecarja-gjeni-me-koeficientin-e-inteligjences-me-te-larte-se-einstein/60%Daily2019-03-03 17:10
https://a2news.com/2019/03/03/beniaminet-e-sarrit-nderojne-chelsea-n/60%Daily2019-03-03 16:46
https://a2news.com/2019/03/03/zgjedhjet-ne-tuz-komuniteti-shqiptar-publikon-pamjet-e-blerjes-se-votave/60%Daily2019-03-03 16:21
https://a2news.com/2019/03/03/rrezikon-perjashtimin-por-city-ben-gati-400-mln-euro-per-merkaton/60%Daily2019-03-03 16:14
https://a2news.com/2019/03/03/gashi-i-padeshiruar-te-colorado-por-do-te-paguhet-17-milione-dollare/60%Daily2019-03-03 18:56
https://a2news.com/2019/03/03/uzuni-e-ajeti-gjejne-golin-asist-i-gurit-video/60%Daily2019-03-03 16:06
https://a2news.com/2019/03/03/britania-akuzon-facebook-presion-politikaneve/60%Daily2019-03-03 15:55
https://a2news.com/2019/03/03/pas-koncertit-rita-relaksohet-ne-australi/60%Daily2019-03-03 16:00
https://a2news.com/2019/03/03/vulin-kercenon-kosoven-perpjekja-per-te-hyre-ne-veri-perfundon-me-shperberje/60%Daily2019-03-03 15:52
https://a2news.com/2019/03/03/ftesa-per-dialog-rama-rrezon-akuzat-ndaj-protestes-se-opozites/60%Daily2019-03-03 15:49
https://a2news.com/2019/03/03/penallti-ne-minuten-e-6-shtese-goditet-arbitri-ne-kamze/60%Daily2019-03-03 15:45
https://a2news.com/2019/03/03/gjykata-njeh-9-vite-burg-per-safet-bajrin/60%Daily2019-03-03 14:07
https://a2news.com/2019/03/03/detaje-nga-vrasja-ne-ish-bllok-ervin-mata-tregon-perplasjen-me-arme/60%Daily2019-03-03 14:00
https://a2news.com/2019/03/03/protesta-ne-tirane-takimi-trump-kim-dhe-shikimi-qe-theu-internetin/60%Daily2019-03-03 12:47
https://a2news.com/2019/03/03/gazeta-gjermane-rama-cel-ekspozita-ndersa-vendi-eshte-ne-krize/60%Daily2019-03-03 12:25
https://a2news.com/2019/03/03/kuvendi-mblidhet-me-5-mars-mazhoranca-serish-diskrete-me-oren/60%Daily2019-03-03 12:17
https://a2news.com/2019/03/03/policia-ndalon-protesten-e-5-marsit-opozita-nuk-zmbrapset/60%Daily2019-03-03 12:03
https://a2news.com/2019/03/03/gjeloshaj-asgje-nuk-e-ndal-fitimin-e-malesise/60%Daily2019-03-03 11:35
https://a2news.com/2019/03/03/marinsi-amerikan-i-cili-u-be-kreu-i-kartelit-los-zetas/60%Daily2019-03-03 10:42
https://a2news.com/2019/03/03/karnavalet-e-rios-shume-ngjyra-shume-feste-dhe-pak-politike-foto/60%Daily2019-03-03 10:24
https://a2news.com/2019/03/03/qiellgervishtesi-horizontal-nje-mrekulli-e-arkitektures/60%Daily2019-05-26 06:50
https://a2news.com/2019/03/03/milano-200-000-vete-ne-shesh-kunder-racizmit-foto/60%Daily2019-03-03 09:03
https://a2news.com/2019/03/03/arrestohen-6-police-te-portit-te-durresit/60%Daily2019-03-03 08:46
https://a2news.com/2019/03/03/nis-votimi-ne-tuz-mundesi-historike-per-shqiptaret/60%Daily2019-03-03 10:00
https://a2news.com/2019/03/02/barca-tashme-nuk-i-druhet-bernabeut-rakitic-denon-edhe-nje-here-realin/60%Daily2019-03-02 21:59
https://a2news.com/2019/03/02/lazio-shkaterron-romen-strakosha-protagonist/60%Daily2019-03-02 21:38
https://a2news.com/2019/03/02/safet-bajri-gjykata-e-shkodres-njeh-denimin-belg/60%Daily2019-03-02 21:17
https://a2news.com/2019/03/02/nje-autogol-i-mjafton-milanit-kalon-interin-dhe-eshte-e-treta/60%Daily2019-03-02 20:26
https://a2news.com/2019/03/02/cmendet-serish-moti-ne-shba-edhe-gjate-marsit-debore-dhe-ngrica/60%Daily2019-03-02 20:14
https://a2news.com/2019/03/02/luiza-gega-skualifikohet-nga-europiani-i-atletikes/60%Daily2019-03-02 20:08
https://a2news.com/2019/03/02/spektakli-ne-kryeqytet-barazim-ne-fushe-derbi-u-fitua-nga-tifozet/60%Daily2019-03-02 20:01
https://a2news.com/2019/03/02/diaspora-kenge-dhe-valle-per-samitin-qe-zhvendoset-ne-lezhe/60%Daily2019-03-02 19:30
https://a2news.com/2019/03/02/teuta-shperdoron-mundesi-vetem-kukesi-ne-lufte-me-partizanin/60%Daily2019-03-02 18:16
https://a2news.com/2019/03/02/manchester-city-ne-krye-united-perfiton-nga-paqja-mes-tottenham-dhe-arsenal/60%Daily2019-03-02 17:23
https://a2news.com/2019/03/02/a2cnn-zbardh-padite-per-shpifje-te-edi-rames-kerkon-17-milione-leke/60%Daily2019-03-02 16:38
https://a2news.com/2019/03/02/ngjarja-ne-ish-bllok-arrestohet-ervin-mata/60%Daily2019-03-02 15:06
https://a2news.com/2019/03/02/kanadaja-lejon-ekstradimin-e-shefes-se-huawei/60%Daily2019-03-02 14:32
https://a2news.com/2019/03/02/magjia-e-kafsheve-dhe-iluzionet-optike/60%Daily2019-03-02 14:14
https://a2news.com/2019/03/02/deklaratat-pas-derbit-partizani-i-gezohet-pikes-zhgenjim-te-tirana/60%Daily2019-03-02 13:58
https://a2news.com/2019/03/02/aksident-i-rende-ne-fier-humb-jeten-68-vjecari/60%Daily2019-03-02 13:51
https://a2news.com/2019/03/02/humbi-garen-per-kreun-e-kmsh-gurra-reagon-ashper-te-kapur-nga-gylenistet/60%Daily2019-03-02 19:07
https://a2news.com/2019/03/02/zgjidhet-kreu-i-ri-i-komunitetit-mysliman-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-02 13:47
https://a2news.com/2019/03/02/shtetet-me-te-fuqishme-ne-bote-ka-surpriza/60%Daily2019-03-02 12:43
https://a2news.com/2019/03/02/kur-do-flasim-basha-i-pergjigjet-rames-takimi-i-vetem-eshte-me-16-mars/60%Daily2019-03-02 11:41
https://a2news.com/2019/03/02/samiti-i-diaspores-meta-ngrihuni-mbi-interesat-e-ngushta/60%Daily2019-03-02 19:17
https://a2news.com/2019/03/02/tmerri-i-169-pasagjereve-avioni-deshton-ne-ngritje-ne-londer/60%Daily2019-03-02 10:47
https://a2news.com/2019/03/02/spacex-nis-testimi-pa-astronaut-nga-toka-drejt-orbites/60%Daily2019-03-02 10:10
https://a2news.com/2019/03/02/sherr-mbreteror-dukeshat-kapen-prej-flokesh/60%Daily2019-03-02 09:49
https://a2news.com/2019/03/02/shba-kosova-te-heqe-taksen-serbia-te-njohe-pavaresine/60%Daily2019-03-02 09:35
https://a2news.com/2019/03/02/presidenti-i-pe-se-kujdes-me-ballkanin-ne-shqiperi-lufte-civile-mes-qeverise-e-opozites/60%Daily2019-03-02 09:23
https://a2news.com/2019/03/02/golat-koreanojugor-mposhtin-dortmundin/60%Daily2019-03-02 10:31
https://a2news.com/2019/03/02/cagliari-mposht-interin-vendi-i-trete-ne-rrezik/60%Daily2019-03-02 08:18
https://a2news.com/2019/03/02/kallaba-bashkimi-i-shqiptareve-ne-tuz-ka-ndikuar-diaspora-kosova-dhe-shqiperia/60%Daily2019-03-02 01:07
https://a2news.com/2019/03/02/akademia-e-shkencave-mirepret-akademiket-e-rinj-gjinushi-15-vende-te-lira/60%Daily2019-03-02 00:31
https://a2news.com/2019/03/02/australia-perjetoi-veren-me-te-nxehte-ne-histor/60%Daily2019-03-02 00:03
https://a2news.com/2019/03/02/me-dimrin-iken-gripi-ulet-numri-i-te-prekurve-nga-ah1n1/60%Daily2019-03-01 23:30
https://a2news.com/2019/03/02/konfliktet-e-pronesise-shkaku-i-200-gr-tritol-pronarit-te-pasticerive/60%Daily2019-03-01 23:13
https://a2news.com/2019/03/01/vettingu-ne-polici-lleshaj-ndryshon-ligjin-mijera-police-ne-dore-te-shcba/60%Daily2019-03-01 22:57
https://a2news.com/2019/03/01/klp-pa-anetare-drejtesia-ne-ngerc-institucional-ikin-te-tjere/60%Daily2019-03-01 22:37
https://a2news.com/2019/03/01/tym-ne-ministrine-e-brendshme-sherbimet-e-sigurise-shkepusin-energjine-elektrike/60%Daily2019-03-01 21:01
https://a2news.com/2019/03/01/shqiptaret-bashke-per-te-fituar-tuzin-andoni-akt-pragmatist-heroizem-po-u-perserit/60%Daily2019-03-01 20:25
https://a2news.com/2019/03/01/derbi-i-kryeqytetit-pa-fitues-koreografite-protagoniste/60%Daily2019-03-01 19:34
https://a2news.com/2019/03/01/tesla-prezanton-modelin-low-cost-35-mije-dollare/60%Daily2019-03-01 19:34
https://a2news.com/2019/03/01/fishekzjarre-dhe-albert-einstein-derbi-ne-foto/60%Daily2019-03-01 19:11
https://a2news.com/2019/03/01/shperthen-haradinaj-presidenti-i-ka-bere-deme-te-medha-kosoves/60%Daily2019-03-01 18:04
https://a2news.com/2019/03/01/djegia-e-mandateve-balla-shqiperia-nuk-e-ka-luksin-qe-te-dale-kunder-shba-dhe-be/60%Daily2019-03-02 01:19
https://a2news.com/2019/03/01/zbresin-ne-11-kredite-e-keqija-ende-problem/60%Daily2019-03-01 16:43
https://a2news.com/2019/03/01/kaso-asnje-kandidat-i-listes-se-pd-se-nuk-ka-refuzuar-dorezimin-e-mandateve-hajdari-jemi-ne-pritje/60%Daily2019-03-01 16:04
https://a2news.com/2019/03/01/euro-e-nis-fuqishem-humbet-pike-ne-fund-te-javes/60%Daily2019-03-01 18:01
https://a2news.com/2019/03/01/4-kandidate-tradhtojne-lsi-pranojne-mandatin-e-deputetit/60%Daily2019-03-01 15:25
https://a2news.com/2019/03/01/cikalleshi-gezon-panucci-n-sadiku-eliminohet-ne-kupe/60%Daily2019-03-01 14:59
https://a2news.com/2019/03/01/pd-prela-ne-sherbim-te-avdylajve-qe-kur-drejtonte-prokurorine-e-durresit/60%Daily2019-03-01 14:48
https://a2news.com/2019/03/01/biletat-e-shtrenjta-shqiptaret-serish-zgjedhin-avionet/60%Daily2019-03-01 14:20
https://a2news.com/2019/03/01/europiani-i-atletikes-izmir-smajlaj-terhiqet-per-shkak-demtimi/60%Daily2019-03-01 14:11
https://a2news.com/2019/03/01/boom-lejesh-ndertimi-per-pallate-dhe-hotele/60%Daily2019-03-01 14:17
https://a2news.com/2019/03/01/derbi-ne-1800-policia-tregon-rruget-qe-do-te-bllokohen/60%Daily2019-03-01 13:18
https://a2news.com/2019/03/01/samiti-i-diaspores-majko-rezultate-konkrete-shpenzimet-jo-te-fryra/60%Daily2019-03-01 12:51
https://a2news.com/2019/03/01/rama-ftese-bashes-kur-do-flasim/60%Daily2019-03-01 17:33
https://a2news.com/2019/03/01/thaci-duhet-te-shkelni-mbi-trupin-tim-per-te-ndare-kosoven/60%Daily2019-03-01 10:54
https://a2news.com/2019/03/01/rikthehet-diaspora-me-2-mars-ne-lezhen-e-beselidhjes/60%Daily2019-03-01 10:31
https://a2news.com/2019/03/01/shperthimi-perballe-gjykates-identifikohet-autori/60%Daily2019-03-01 09:19
https://a2news.com/2019/03/01/1-miliarde-dollare-per-djalin-e-bin-ladenit/60%Daily2019-03-01 22:45
https://a2news.com/2019/03/01/ka-kryer-vrasje-ne-angli-arrestohet-ne-shijak/60%Daily2019-03-01 07:43
https://a2news.com/2019/03/01/rudina-hajdari-reagon-ndaj-perjashtimit-mire-qe-e-mora-vesh/60%Daily2019-03-01 07:35