XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2019/05/01/granoff-per-sigurine-ne-rinas-eshte-shume-e-qarte-se-ku-ndodhen-pergjegjesite/60%Daily2019-04-30 23:33
https://a2news.com/2019/05/01/venezuela-drejt-luftes-civile-perplasje-me-arme-zjarri-mes-opozites-dhe-qeverise/60%Daily2019-04-30 22:46
https://a2news.com/2019/05/01/ajaksi-nuk-ndalet-me-fiton-edhe-ne-londer-vendos-goli-i-van-de-beek/60%Daily2019-04-30 22:34
https://a2news.com/2019/04/30/granoff-ppp-te-nese-perdoren-ne-menyre-pozitive-si-atehere-kur-krijuam-konsorciumin-e-tia/60%Daily2019-04-30 21:52
https://a2news.com/2019/04/30/cfare-mendon-granoff-per-oligarket-dhe-a-eshte-ai-nje-i-tille-i-them-shpesh-njerezve/60%Daily2019-04-30 21:02
https://a2news.com/2019/04/30/rezultatet-shqiptare-te-samitit-bumci-rama-deshtoi-nga-shkembimi-i-territoreve-tek-negociatat-me-be-ne/60%Daily2019-04-30 19:49
https://a2news.com/2019/04/30/granoff-nese-kriza-politike-zgjatet-do-te-ulet-rritja-ekonomike/60%Daily2019-05-01 05:34
https://a2news.com/2019/04/30/digitalb-operatore-te-ndryshem-abuzojne-me-logon-dhe-kanalet-tona-lista-e-partnereve-zyrtare/60%Daily2019-05-01 18:26
https://a2news.com/2019/04/30/cernobili-ne-loje-rikrijohet-qyteti-fantazem-i-pripyat/60%Daily2019-04-30 15:52
https://a2news.com/2019/04/30/grabitja-ne-rinas-pameca-e-lajmeroi-para-3-vitesh-pasigurine-e-portes/60%Daily2019-04-30 16:24
https://a2news.com/2019/04/30/samiti-i-berlinit-milo-dhe-islami-flasin-per-rezultatin/60%Daily2019-04-30 16:07
https://a2news.com/2019/04/30/grusht-shteti-ne-venezuele-guaido-ka-ardhur-momenti-qe-maduro-te-largohet/60%Daily2019-04-30 16:53
https://a2news.com/2019/04/30/cr7-ta-i-rekordeve-bleresi-misterioz-i-panteres-se-zeze/60%Daily2019-04-30 13:27
https://a2news.com/2019/04/30/dior-kryqezon-kulturat-me-koleksionin-e-ri/60%Daily2019-04-30 13:13
https://a2news.com/2019/04/30/shpeton-cmimi-i-madh-ne-monza-rinovim-deri-me-2024/60%Daily2019-04-30 13:08
https://a2news.com/2019/04/30/hetimet-ne-kongres-trump-padit-bankat-per-te-bllokuar-raportimet-financiare/60%Daily2019-04-30 13:00
https://a2news.com/2019/04/30/ngjarja-historike-ne-japoni-abdikon-perandori/60%Daily2019-04-30 12:45
https://a2news.com/2019/04/30/ndizet-gjysmefinalja-e-champions-replika-mes-trajnereve/60%Daily2019-04-30 12:45
https://a2news.com/2019/04/30/talenti-argjentinas-ne-radaret-e-juventus/60%Daily2019-04-30 12:38
https://a2news.com/2019/04/30/festa-e-kritikueshme-e-ciklistit-danez/60%Daily2019-04-30 12:28
https://a2news.com/2019/04/30/e-shpallin-qytetar-nderi-rama-refuzon-titullin/60%Daily2019-04-30 12:23
https://a2news.com/2019/04/30/vasili-shqiperia-humbi-trenin-e-europes-ne-proteste-kunder-pengeses-rama/60%Daily2019-04-30 12:10
https://a2news.com/2019/04/30/balla-nuk-ka-negociata-ne-kurrizi-te-kushtetutes-zgjedhjet-me-30-qershor/60%Daily2019-04-30 11:55
https://a2news.com/2019/04/30/pejic-skanon-talentet-shqiptare-dhe-kampionatin/60%Daily2019-04-30 11:41
https://a2news.com/2019/04/30/raporti-i-komisionit-europian-ngadalesimi-i-ekonomise-frenon-punesimin/60%Daily2019-04-30 11:25
https://a2news.com/2019/04/30/daja-nga-kosova-meson-masen-e-sigurise-nga-krimet-e-renda/60%Daily2019-04-30 12:35
https://a2news.com/2019/04/30/ps-firmos-koalicionin-aleanca-per-shqiperine-europiane/60%Daily2019-04-30 11:18
https://a2news.com/2019/04/30/rama-shqiperia-nuk-do-te-deshtoje-dialogu-kosove-serbi-vazhdon/60%Daily2019-04-30 11:08
https://a2news.com/2019/04/30/meta-pas-takimit-me-aleatet-e-pd-rrezikohet-pluralizmi/60%Daily2019-04-30 10:32
https://a2news.com/2019/04/30/ndryshimi-i-kufijve-te-ballkanit-u-varros-ne-berlin/60%Daily2019-04-30 10:26
https://a2news.com/2019/04/30/vrane-dy-kusherinjte-ne-lac-autoret-vetedorezohen-ne-polici/60%Daily2019-04-30 14:12
https://a2news.com/2019/04/30/aleatet-e-pd-takohen-me-presidentin-mediu-meta-vleresoi-propozimin-tone/60%Daily2019-04-30 10:33
https://a2news.com/2019/04/30/aplikimi-me-poste-nga-prokuroria-te-prokuroria/60%Daily2019-04-30 09:49
https://a2news.com/2019/04/30/aksidenti-me-dy-te-vdekur-cndodhi-te-rrethrrotullimi-i-vdekjes-ne-tapize-flasin-ekspertet/60%Daily2019-04-30 09:32
https://a2news.com/2019/04/30/ndahet-nga-shoket-bale-tashme-larg-madridit/60%Daily2019-04-30 09:15
https://a2news.com/2019/04/30/amerikanet-duan-makina-te-medha-daimler-terheq-smart-nga-tregu/60%Daily2019-04-30 09:09
https://a2news.com/2019/04/30/sot-afati-i-fundit-per-deklarimin-e-te-ardhurave/60%Daily2019-04-30 09:05
https://a2news.com/2019/04/30/champions-futet-ne-fazen-me-te-nxehte-tottenham-perballet-me-ajax-in/60%Daily2019-04-30 09:03
https://a2news.com/2019/04/30/autobusi-perplaset-me-kamionin-ne-serbi-viktima-dhe-te-plagosur/60%Daily2019-04-30 08:33
https://a2news.com/2019/04/30/kapet-spiuni-rus-eshte-nje-balene/60%Daily2019-04-30 08:29
https://a2news.com/2019/04/30/ibrahimovic-i-tregon-dhembet-kundershtarit-pasi-i-shenon/60%Daily2019-04-30 08:15
https://a2news.com/2019/04/30/vendoset-e-ardhmja-gattuso-qendron-te-milani/60%Daily2019-04-30 06:54
https://a2news.com/2019/04/30/takimi-ne-berlin-merkel-macron-nuk-ka-bisedime-per-zgjerimin-e-be/60%Daily2019-04-30 06:45
https://a2news.com/2019/04/30/takimi-rama-merkel-kerkohet-mbeshtetja-e-gjermanise-per-negociatat/60%Daily2019-04-30 06:38
https://a2news.com/2019/04/30/atalanta-merr-vendin-e-katert-ne-serie-a-fiorentina-mundet-nga-sassuolo/60%Daily2019-04-30 07:15
https://a2news.com/2019/04/30/thaci-paqartesi-edhe-sonte-mbi-liberalizimin-e-vizave-kosova-po-ndeshkohet/60%Daily2019-04-29 22:02
https://a2news.com/2019/04/29/mbyllet-samiti-ne-berlin-zbulohet-dokumenti-i-perbashket/60%Daily2019-04-29 22:10
https://a2news.com/2019/04/29/rikthehet-ne-video-lideri-i-isis-kerkon-qe-te-shtohen-sulmet-ndaj-frances-dhe-aleateve/60%Daily2019-04-29 20:14
https://a2news.com/2019/04/29/mbyllet-takimi-me-aleatet-dule-neser-takojme-presidentin-platforma-baze-e-mire-per-konsensus/60%Daily2019-04-29 19:16
https://a2news.com/2019/04/29/pakoja-ne-unazen-e-re-nuk-ka-eksploziv-por-autori-kerkonte-te-perhapte-panik/60%Daily2019-04-29 18:50
https://a2news.com/2019/04/29/1-2-miliarde-dollare-ne-pak-dite-avengers-endgame-thyen-cdo-rekord/60%Daily2019-04-29 16:08
https://a2news.com/2019/04/29/merkel-zhvillimi-i-ballkanit-ne-interes-te-bashkimit-europian/60%Daily2019-04-29 20:24
https://a2news.com/2019/04/29/500-vjet-nga-vdekja-da-vinci-bashkon-italine-e-francen/60%Daily2019-05-09 12:12
https://a2news.com/2019/04/29/macron-nuk-do-te-imponojme-marreveshje-mes-kosoves-dhe-serbise-por-duam-stabilitet/60%Daily2019-04-29 15:34
https://a2news.com/2019/04/29/kategoria-e-dyte-agresion-ndaj-arbitrave-lojtaret-e-shkumbinit-rikthejne-dhunen/60%Daily2019-04-29 15:20
https://a2news.com/2019/04/29/grabitja-ne-rinas-provat-qe-mberthyen-te-arrestuarit/60%Daily2019-04-29 15:02
https://a2news.com/2019/04/29/ndalohet-burka-myslimanet-ne-sri-lanka-mbeshtesin-vendimin-e-qeverise/60%Daily2019-04-29 14:45
https://a2news.com/2019/04/29/la-dolce-vita-italia-e-viteve-50-60/60%Daily2019-04-29 14:09
https://a2news.com/2019/04/29/kryeprokurori-i-ri-arta-marku-zyrtarizon-kandidaturen/60%Daily2019-04-29 13:58
https://a2news.com/2019/04/29/vrasja-e-vellezerve-bilali-te-arrestuarit-nuk-pranojne-akuzen-provat-qe-i-implikojne/60%Daily2019-04-29 13:52
https://a2news.com/2019/04/29/thaci-nuk-pranojme-sovranitet-te-dyfishte/60%Daily2019-04-29 12:58
https://a2news.com/2019/04/29/mogherini-ne-tirane-takime-me-ramen-dhe-opoziten/60%Daily2019-04-29 12:43
https://a2news.com/2019/04/29/konferenca-per-ballkanin-analistet-qellimi-te-shmanget-ndryshimi-i-kufijve/60%Daily2019-04-29 12:30
https://a2news.com/2019/04/29/te-eger-dhe-te-lire-kuajt-e-vertete-te-vikingeve/60%Daily2019-04-29 12:26
https://a2news.com/2019/04/29/deputetet-gjermane-refuzojme-propozimin-per-shkembim-territoresh/60%Daily2019-04-29 12:20
https://a2news.com/2019/04/29/platforma-e-aleateve-te-pd-mediu-zgjidhje-me-interes-afatgjate-per-vendin/60%Daily2019-04-29 12:11
https://a2news.com/2019/04/29/basha-beteje-per-jete-a-vdekje-per-demokracine-nuk-ka-carje-me-aleatet/60%Daily2019-04-29 13:54
https://a2news.com/2019/04/29/shperndanin-droge-prane-shkollave-4-ne-pranga/60%Daily2019-04-29 11:18
https://a2news.com/2019/04/29/amfibet-dhe-zvarraniket-me-te-bukur-te-planetit/60%Daily2019-04-29 14:11
https://a2news.com/2019/04/29/takimi-i-berlinit-vucic-do-te-flas-kunder-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-04-29 10:29
https://a2news.com/2019/04/29/makina-shkaterrohet-shoferi-shpeton-per-mrekulli/60%Daily2019-04-29 13:30
https://a2news.com/2019/04/29/vrasja-e-vellezerve-bilali-mbeten-ne-burg-dy-autoret-e-dyshuar/60%Daily2019-04-29 10:18
https://a2news.com/2019/04/29/bsh-analizon-rrezik-nga-kriza-politike-e-klima-e-biznesit/60%Daily2019-04-29 10:01
https://a2news.com/2019/04/29/ke-per-ekonomine-po-tkurren-burimet-e-rritjes/60%Daily2019-04-29 09:56
https://a2news.com/2019/04/29/po-ktheheshin-nga-ndeshja-ne-transferte-futbollisti-cek-vdes-ne-aksident-ne-turqi/60%Daily2019-04-29 09:36
https://a2news.com/2019/04/29/aleatet-e-bashes-publikojne-platformen-me-12-pika-per-zgjidhjen-e-krizes/60%Daily2019-04-29 12:10
https://a2news.com/2019/04/29/humbja-e-real-zidane-i-zhgenjyer-shfaqje-te-tilla-jane-te-turpshme/60%Daily2019-04-29 09:12
https://a2news.com/2019/04/29/parashikimi-i-motit-rriten-temperaturat-por-rikthehen-vranesirat/60%Daily2019-04-29 08:55
https://a2news.com/2019/04/29/fotot-me-interesante-te-dites-29-prill-2019/60%Daily2019-04-29 08:42
https://a2news.com/2019/04/29/te-gjithe-ne-berlin-merkel-e-macron-therrasin-lideret-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2019-04-29 08:40
https://a2news.com/2019/04/29/vera-po-vjen-festivali-i-aventurave-celi-sezonin-turistik/60%Daily2019-05-09 12:09
https://a2news.com/2019/04/29/vrasja-e-kusherinjve-ne-lac-policia-identifikon-dy-autoret-e-dyshuar/60%Daily2019-04-29 09:07
https://a2news.com/2019/04/29/aleatet-e-bashes-ne-deklarate-per-krizen-politike-neser-takojne-meten/60%Daily2019-04-29 07:39
https://a2news.com/2019/04/29/goga-kalon-tiranen-ne-basketboll-duel-derbi-per-titullin/60%Daily2019-04-29 07:27
https://a2news.com/2019/04/29/volejboll-partizani-drejt-titullit-mposht-vllaznine/60%Daily2019-04-29 07:01
https://a2news.com/2019/04/29/papa-francesku-500-mije-dollare-ne-ndihme-te-emigranteve/60%Daily2019-04-29 06:43
https://a2news.com/2019/04/29/adoleshenti-sfidon-pritshmerite-dhe-ecen-serish-pas-paralizes/60%Daily2019-04-29 06:32
https://a2news.com/2019/04/28/spanje-fitojne-socialistet-por-mungojne-numrat-per-qeverisje-e-djathta-ekstreme-ne-parlament/60%Daily2019-04-28 21:53
https://a2news.com/2019/04/28/aksi-tirane-elbasan-perfundon-ndertimi-i-tunelit-panoramik/60%Daily2019-04-28 21:24
https://a2news.com/2019/04/28/milan-mundet-dhe-rrezikon-evropen-torino-enderron-champions/60%Daily2019-04-28 21:02
https://a2news.com/2019/04/28/bielsa-el-loco-godet-serish-urdheron-ekipin-ti-fale-golin-kundershtarit/60%Daily2019-04-28 20:29
https://a2news.com/2019/04/28/vriten-me-arme-dy-kusherinj-ne-qender-te-lacit/60%Daily2019-04-29 06:09
https://a2news.com/2019/04/28/bajerni-rrezikon-humbjen-nga-nurenbergu-kampionati-ende-i-hapur/60%Daily2019-04-28 18:51
https://a2news.com/2019/04/28/samiti-i-berlinit-rama-takim-koke-me-koke-neser-me-angela-merkel/60%Daily2019-04-28 18:15
https://a2news.com/2019/04/28/tirana-dhe-luftetari-ndajne-piket-kukesi-shperdoron-te-pamunduren-me-teuten/60%Daily2019-04-28 17:36
https://a2news.com/2019/04/28/cia-poston-foton-e-pare-zyrtare-ne-instagram-dhe-eshte-nje-rebus/60%Daily2019-04-28 16:43
https://a2news.com/2019/04/28/baku-serish-dominim-i-mercedes-ne-forumula-1-bottas-ne-krye-te-boterorit/60%Daily2019-04-28 15:40
https://a2news.com/2019/04/28/volejboll-per-femra-partizani-fiton-finalen-e-dyte-nje-hap-larg-kurores/60%Daily2019-04-28 21:20
https://a2news.com/2019/04/28/zgjedhjet-te-vrasin-vdekje-rekord-nga-mbingarkesa-ne-indonezi/60%Daily2019-04-28 14:12
https://a2news.com/2019/04/28/do-te-ekstradohej-ne-shqiperi-arratiset-pasi-u-lirua-me-kusht-nga-drejtesia-britanike/60%Daily2019-04-28 14:02
https://a2news.com/2019/04/28/nga-jerusalemi-ne-rusi-pashket-ortodokse-ne-bote/60%Daily2019-04-28 12:16
https://a2news.com/2019/04/28/6-muaj-nga-vrasja-e-kacifas-familjaret-nuk-e-dime-ende-pse-e-vrane/60%Daily2019-04-28 18:28
https://a2news.com/2019/04/28/samiti-i-berlinit-thaci-paraqet-kerkesat-per-merkel-dhe-macron/60%Daily2019-04-28 10:50
https://a2news.com/2019/04/28/gjysherit-e-keqij-grabiten-bizhuteri-me-vlere-20-milione-dollare/60%Daily2019-04-28 10:31
https://a2news.com/2019/04/28/vidhte-banesa-ne-belgjike-skifteri-kapet-ne-kurbin/60%Daily2019-04-28 10:18
https://a2news.com/2019/04/28/duket-qe-i-ka-ngare-babait-djali-i-suarez-tregon-dhembet/60%Daily2019-04-28 08:44
https://a2news.com/2019/04/28/19-vjecari-sulmon-sinagogen-1-viktime-dhe-3-te-plagosur/60%Daily2019-04-28 08:37
https://a2news.com/2019/04/28/nuk-ka-favorite-ne-zgjedhjet-ne-spanje-e-djathta-ekstreme-mund-te-perfitoje/60%Daily2019-04-28 08:33
https://a2news.com/2019/04/28/paris-sg-humbet-finalen-e-kupes-neymar-godet-me-grusht-tifozin/60%Daily2019-04-28 08:20
https://a2news.com/2019/04/28/hoteli-ne-fund-te-botes/60%Daily2019-04-28 07:58
https://a2news.com/2019/04/28/krishti-u-ngjall-ortodokset-festojne-pashken/60%Daily2019-04-28 07:13
https://a2news.com/2019/04/27/audi-del-nga-rruga-ne-tapize-dy-te-vdekur-dhe-dy-te-plagosur/60%Daily2019-04-27 21:19
https://a2news.com/2019/04/27/messi-i-pergjigjet-ronaldo-s-barcelona-kampione/60%Daily2019-04-27 20:44
https://a2news.com/2019/04/27/derbi-i-italise-nuk-ka-fitues-ronaldo-gol-jubilar/60%Daily2019-04-27 20:29
https://a2news.com/2019/04/27/droni-punetor-shkon-aty-ku-nuk-shkel-dot-njeriu/60%Daily2019-04-27 19:33
https://a2news.com/2019/04/27/ekspozita-firmato-e-donald-trump/60%Daily2019-04-27 19:22
https://a2news.com/2019/04/27/starova-i-merr-nje-pike-partizanit-penalltite-vendosin-fatin-e-takimit/60%Daily2019-04-27 19:11
https://a2news.com/2019/04/27/mis-ushtria-oficeret-modele-ne-garden-kombetare-te-putinit/60%Daily2019-04-27 18:49
https://a2news.com/2019/04/27/cmimi-i-madh-i-azerbajxhanit-bottas-kap-pole-ferrari-kap-murin/60%Daily2019-04-27 18:17
https://a2news.com/2019/04/27/tre-gola-per-vendin-e-katert-roma-futet-ne-champions-per-sot/60%Daily2019-04-27 18:01
https://a2news.com/2019/04/27/edhe-rambo-ben-sherr-per-nje-vend-parkimi/60%Daily2019-04-27 17:35
https://a2news.com/2019/04/27/stili-gotik-jashte-mode-propozimi-ekologjik-per-notre-dame/60%Daily2019-05-16 09:01
https://a2news.com/2019/04/27/qelluan-me-arme-ne-ajer-policia-u-gjen-granat-hedhes-ne-shtepi/60%Daily2019-04-27 16:51
https://a2news.com/2019/04/27/ushtaraku-grek-vrasesi-i-pare-serial-ne-qipro/60%Daily2019-04-27 16:36
https://a2news.com/2019/04/27/shtepia-buze-gremines-e-frikshme-por-e-mrekullueshme/60%Daily2019-04-27 15:47
https://a2news.com/2019/04/27/skuqet-dortmund-schalke-asist-per-bayern/60%Daily2019-04-27 15:26
https://a2news.com/2019/04/27/vrasja-e-vellezerve-bilali-lici-dyshohet-se-eshte-larguar-jashte-vendit/60%Daily2019-04-27 13:57
https://a2news.com/2019/04/27/zgjedhjet-vendore-ps-percakton-nje-pjese-te-kandidateve/60%Daily2019-04-27 13:51
https://a2news.com/2019/04/27/nga-rita-ora-te-ish-e-dashura-e-bieber-hamilton-jo-vetem-ne-f1/60%Daily2019-04-27 16:57
https://a2news.com/2019/04/27/idris-elba-martohet-ne-marok-me-modelen-29-vjecare/60%Daily2019-04-27 14:54
https://a2news.com/2019/04/27/kapricot-e-motit-ne-bote-stuhi-e-permbytje-ne-kanada-debore-ne-shba/60%Daily2019-04-27 12:29
https://a2news.com/2019/04/27/pranvera-vijon-e-fresket-java-e-pare-e-majit-me-vranesira-dhe-shira-te-paket/60%Daily2019-04-27 11:56
https://a2news.com/2019/04/27/treni-i-emigranteve-qindra-persona-rrezikuan-jeten-drejt-endrres-amerikane/60%Daily2019-04-27 11:43
https://a2news.com/2019/04/27/pogba-drejt-madridit-akord-me-realin-per-12-mln-euro-ne-sezon/60%Daily2019-04-27 10:52
https://a2news.com/2019/04/27/bindja-e-patozit-regjistrohet-edhe-ne-kqz/60%Daily2019-04-27 10:42
https://a2news.com/2019/04/27/mbrojtesi-kuqezi-feston-ngjitjen-ne-eliten-e-futbollit-francez/60%Daily2019-04-27 10:28
https://a2news.com/2019/04/27/futbollisti-fik-dritat-e-stadiumit-u-ndeshkua-me-karton-te-kuq/60%Daily2019-04-27 10:12
https://a2news.com/2019/04/27/rama-me-30-qershor-feste-ne-elbasan-pd-e-lsi-duhet-te-japin-llogari/60%Daily2019-04-27 11:17
https://a2news.com/2019/04/27/paralajmeron-trump-shba-jashte-marreveshjes-tregtare-te-armeve/60%Daily2019-04-27 09:09
https://a2news.com/2019/04/27/shqiptaret-u-treguan-zoterinj-rrefehet-guidolin/60%Daily2019-04-27 08:56
https://a2news.com/2019/04/27/shkelzen-gashi-perfundon-te-barcelona-shkemben-bluzen-me-rakitic/60%Daily2019-04-27 08:22
https://a2news.com/2019/04/27/rama-ne-elbasan-opozita-i-bllokon-rrugen/60%Daily2019-04-27 09:00
https://a2news.com/2019/04/27/kapen-me-kokaine-dhe-arme-dy-te-arrestuar-ne-corovode/60%Daily2019-04-27 07:46
https://a2news.com/2019/04/27/tirane-plagoset-me-arme-nje-17-vjecar/60%Daily2019-04-27 07:27
https://a2news.com/2019/04/26/liverpool-i-frikshem-ngjitet-perkohesisht-ne-krye/60%Daily2019-04-26 20:52
https://a2news.com/2019/04/26/rruga-e-mendafshit-spektakel-dritash-ne-pekin/60%Daily2019-04-26 20:16
https://a2news.com/2019/04/26/londra-ringjall-kubrick-ekspozite-dedikuar-regjisorit-20-vjet-pas-vdekjes/60%Daily2019-04-26 20:04
https://a2news.com/2019/04/26/dhurata-e-fundit-e-trajnerit-vilanova-bindi-messi-n-te-qendronte-te-barca/60%Daily2019-04-26 19:52
https://a2news.com/2019/04/26/paralajmerimi-i-macron-zona-shengen-nuk-funksionon-mund-te-tkurret/60%Daily2019-04-26 19:45
https://a2news.com/2019/04/26/prag-titullit-starova-perballe-geges-laci-sfidon-partizanin/60%Daily2019-04-26 19:09
https://a2news.com/2019/04/26/biden-vijon-sulmet-ndaj-trump-amerika-do-te-kthehet-e-forte-si-me-pare/60%Daily2019-04-26 18:54
https://a2news.com/2019/04/26/vucic-diskuton-per-kosoven-me-putin-ne-kine/60%Daily2019-04-26 18:49
https://a2news.com/2019/04/26/degjesa-per-karten-e-studentit-shperndarja-nis-ne-maj-40-sherbime-me-tarifa-te-reduktuara/60%Daily2019-04-26 18:37
https://a2news.com/2019/04/26/grabitja-ne-rinas-vihet-ne-pranga-daja-nga-kosova/60%Daily2019-04-26 18:41
https://a2news.com/2019/04/26/zgjidhja-e-krizes-politike-meta-takon-aleatet-e-bashes/60%Daily2019-04-27 09:53
https://a2news.com/2019/04/26/grabitja-ne-rinas-kush-eshte-i-madhi-ne-pergjim-detajet-e-reja-nga-i-penduari/60%Daily2019-04-26 18:23
https://a2news.com/2019/04/26/rama-shkodren-do-e-fitojme-ne-me-30-qershor/60%Daily2019-04-26 17:18
https://a2news.com/2019/04/26/mbyllet-mbledhja-e-pd-bllokim-rrugesh-cdo-te-enjte/60%Daily2019-04-26 16:50
https://a2news.com/2019/04/26/kryemadhi-mesazh-rames-koha-kur-lsi-drejtohej-me-qetesi-e-dashuri-ka-mbaruar/60%Daily2019-04-26 16:22
https://a2news.com/2019/04/26/tragjedi-ne-familjen-sala-vdes-edhe-babai-i-futbollistit/60%Daily2019-04-26 16:10
https://a2news.com/2019/04/26/vrasja-e-vellezerve-bilali-policia-arreston-2-persona-ne-kerkim-nje-tjeter/60%Daily2019-04-26 15:51
https://a2news.com/2019/04/26/gara-per-kryeprokurorin-mecaj-dhe-alushaj-dy-kandidatet-qe-aplikuan-prane-klp/60%Daily2019-04-26 15:21
https://a2news.com/2019/04/26/kerkesat-per-azil-shqiptaret-te-paret-ne-bote-per-tu-larguar/60%Daily2019-04-26 15:16
https://a2news.com/2019/04/26/zbardhja-e-vrasjes-se-vellezerve-ne-shkoder-reagon-ministri-lleshaj/60%Daily2019-04-26 15:01
https://a2news.com/2019/04/26/kriza-politike-deputeti-gjerman-opozita-te-hyje-ne-zgjedhje/60%Daily2019-04-26 16:25
https://a2news.com/2019/04/26/seksuestrohet-1-5-ton-marijuane-ne-brigjet-italiane-arrestohen-dy-shqiptare/60%Daily2019-04-26 14:46
https://a2news.com/2019/04/26/lleshaj-per-bllokimet-as-kanuni-se-lejonte-bllokimin-e-udhes-se-madhe/60%Daily2019-04-26 13:48
https://a2news.com/2019/04/26/lajm-i-mire-per-kukesin-valdet-rama-gati-te-kthehet/60%Daily2019-04-26 13:32
https://a2news.com/2019/04/26/takimi-i-berlinit-haradinaj-shpreson-per-qendrim-te-njejte-me-thacin/60%Daily2019-04-26 13:52
https://a2news.com/2019/04/26/grabitja-e-rinasit-gjykata-la-ne-burg-te-arrestuarin-e-peste-elton-pikli/60%Daily2019-04-26 12:41
https://a2news.com/2019/04/26/e-pabesueshme-kapaku-i-pusetes-nderpret-provat-e-formula-1/60%Daily2019-04-26 12:17
https://a2news.com/2019/04/26/grabitja-ne-rinas-oltion-veseli-kerkon-lirimin-nuk-ka-fakte/60%Daily2019-04-26 11:20
https://a2news.com/2019/04/26/basha-mafia-e-farmaceutikes-konkurron-kokainen-me-ne-paga-minimale-e-mjekut-1200-euro/60%Daily2019-04-26 13:51
https://a2news.com/2019/04/26/aksident-i-frikshem-ne-denver-3-kamione-e-12-automjete-ne-flake-disa-viktima/60%Daily2019-04-26 10:24
https://a2news.com/2019/04/26/30-prilli-afati-i-fundit-per-deklarimin-e-te-ardhurave/60%Daily2019-04-26 09:20
https://a2news.com/2019/04/26/rama-ne-shkoder-opozita-bllokon-uren-e-bahcallekut/60%Daily2019-04-26 11:05
https://a2news.com/2019/04/26/kishin-grabitur-66-shtepi-dhe-vila-ne-veri-te-italise-arrestohet-banda-shqiptare/60%Daily2019-04-26 08:40
https://a2news.com/2019/04/26/kim-jong-akuzon-shba-veproi-me-dashakeqesi-po-rrezikon-paqen/60%Daily2019-04-26 08:24
https://a2news.com/2019/04/26/vrasja-e-vellezerve-bilali-arrestohen-dy-te-dyshuar-ne-kerkim-autori-kryesor/60%Daily2019-04-26 10:15
https://a2news.com/2019/04/25/atalanta-i-bashkohet-lazios-ne-finalen-e-kupes-mposht-fiorentinen/60%Daily2019-04-25 20:43
https://a2news.com/2019/04/25/zgjedhjet-lokale-murrizi-mbeshtes-cdo-kandidat-demokrat/60%Daily2019-04-25 20:30
https://a2news.com/2019/04/25/sistemi-zgjedhor-murrizi-japim-votat-per-ta-ndryshuar/60%Daily2019-04-25 21:12
https://a2news.com/2019/04/25/murrizi-kush-jane-3-bajraktaret-qe-kane-marre-peng-kuvendin/60%Daily2019-04-25 21:18
https://a2news.com/2019/04/25/murrizi-protesta-politike-nuk-mund-te-shitet-si-revolte-e-popullit/60%Daily2019-04-25 18:16
https://a2news.com/2019/04/25/ballkani-ne-be-ish-zyrtari-i-shba-2025-nuk-eshte-date-reale/60%Daily2019-04-25 17:43
https://a2news.com/2019/04/25/alfred-peza-5-ceta-militantesh-bllokuan-rruget-e-vendit/60%Daily2019-04-25 17:30
https://a2news.com/2019/04/25/kryemadhi-zgjedhje-bente-edhe-hoxha-le-te-guxoje-rama/60%Daily2019-04-25 17:38
https://a2news.com/2019/04/25/bllokim-rrugesh-e-djegie-gomash-protesta-e-opozites-ne-foto/60%Daily2019-04-25 17:00
https://a2news.com/2019/04/25/basha-nga-miloti-nisi-mosbindja-civile-zgjedhje-me-ramen-nuk-lejojme/60%Daily2019-05-02 13:09
https://a2news.com/2019/04/25/vendet-me-te-bukura-ne-bote-edhe-nje-parajse-ballkanike/60%Daily2019-04-25 16:57
https://a2news.com/2019/04/25/arion-sulo-bllokimi-i-rrugeve-jo-zgjidhje-mund-te-rrisin-pakenaqesine/60%Daily2019-04-25 16:27
https://a2news.com/2019/04/25/city-dhe-liverpool-dominojne-skuadren-e-vitit-ne-angli/60%Daily2019-04-25 15:40
https://a2news.com/2019/04/25/derbi-ne-volejboll-per-femra-partizani-dominon-finalen-e-pare-ndaj-tiranes/60%Daily2019-04-25 15:37
https://a2news.com/2019/04/25/ajax-ndeshkon-blerjen-e-re-si-bart-simpson/60%Daily2019-04-25 17:43
https://a2news.com/2019/04/25/4-vite-pas-reformes-bashkite-larg-autonomise/60%Daily2019-04-25 15:34
https://a2news.com/2019/04/25/e-treta-e-verteta-biden-shpall-kandidaturen-per-zgjedhjet-presidenciale-ne-shba/60%Daily2019-04-25 15:30
https://a2news.com/2019/04/25/frike-nga-vetetimat-pezullohet-ndeshja-ne-holande/60%Daily2019-04-25 14:24
https://a2news.com/2019/04/25/opozita-paralizon-trafikun-per-1-ore-basha-nisi-mosbindja-civile/60%Daily2019-05-02 13:12
https://a2news.com/2019/04/25/i-shpetoi-burgut-perjete-dajti-ben-levizjen-e-radhes/60%Daily2019-04-25 14:18
https://a2news.com/2019/04/25/dvorani-ne-maj-parlamenti-te-votoje-per-gjykaten-kushtetuese/60%Daily2019-04-25 14:15
https://a2news.com/2019/04/25/lufta-ndaj-terrorizmit-shba-pergezon-policine/60%Daily2019-04-25 14:04
https://a2news.com/2019/04/25/paloka-nuk-po-bojkotojme-zgjedhjet-i-duam-te-ndershme-ne-parlament-kthehemi-si-shumice/60%Daily2019-04-25 15:40
https://a2news.com/2019/04/25/fotot-me-interesante-te-dites-25-prill-2019/60%Daily2019-04-25 13:06
https://a2news.com/2019/04/25/skifteri-shqiptar-i-wimbledon-shpallet-fajtor-hajduti-qe-terrorizoi-te-pasurit/60%Daily2019-04-25 17:52
https://a2news.com/2019/04/25/miliona-euro-kokaine-heroine-dhe-kanabis-kapen-tre-grupe-shqiptare-ne-greqi/60%Daily2019-04-25 17:51
https://a2news.com/2019/04/25/greqi-identifikohet-banda-e-8-shqiptareve-kryen-124-grabitje/60%Daily2019-04-25 12:44
https://a2news.com/2019/04/25/rama-nuk-devijojme-nga-rruga-zgjedhjet-me-30-qershor/60%Daily2019-04-25 12:27
https://a2news.com/2019/04/25/papa-ne-qytetin-e-nene-terezes/60%Daily2019-04-25 11:22
https://a2news.com/2019/04/25/dimer-ne-spanje-bore-e-permbytje-ne-shume-zona/60%Daily2019-04-25 11:00
https://a2news.com/2019/04/25/adoleshentja-gjeni-pranohet-ne-115-universitete-i-ofrohen-37-mln-ne-bursa/60%Daily2019-04-25 10:46
https://a2news.com/2019/04/25/bindja-e-ollit-pd-ta-kaloje-fazen-e-te-divorcuarve-perballe-kemi-nje-regjim-autokratik/60%Daily2019-04-25 10:51
https://a2news.com/2019/04/25/merzitet-ne-plazh-i-arratisuri-nga-burgu-dorezohet-ne-polici/60%Daily2019-04-25 09:55
https://a2news.com/2019/04/25/paralajmerimi-i-obsh-mungesa-e-aktivitetit-rrit-vdekshmerine-dhe-obezitetin/60%Daily2019-04-25 09:21
https://a2news.com/2019/04/25/transformimi-i-piramides-prezantohet-projekti/60%Daily2019-04-25 09:15
https://a2news.com/2019/04/25/ti-shqiperi-sme-jep-nder-me-jep-emrin-mergimtar-proteste-e-frpd-dhe-lri-ne-kuvend/60%Daily2019-04-25 09:09
https://a2news.com/2019/04/25/balla-zgjedhjet-do-te-behen-kush-i-bllokon-perfundon-ne-burg/60%Daily2019-04-25 08:48
https://a2news.com/2019/04/25/fuoristrada-bie-ne-humnere-dy-te-plagosur-te-rende-me-helikopter-drejt-tiranes/60%Daily2019-04-25 08:49
https://a2news.com/2019/04/25/kim-jong-un-takon-putin-premtojne-te-forcojne-lidhjet/60%Daily2019-04-25 07:45
https://a2news.com/2019/04/24/protesta-e-opozites-bllokohen-akset-kombetare-ne-5-qytete-2/60%Daily2019-04-25 08:35
https://a2news.com/2019/04/24/city-fiton-derbin-e-manchester-it-dhe-merr-kryesimin/60%Daily2019-04-24 20:57
https://a2news.com/2019/04/24/lazio-ne-finale-te-kupes-hakmerret-ndaj-milanit-e-eliminon-ne-san-siro/60%Daily2019-04-24 20:42
https://a2news.com/2019/04/24/burime-per-a2cnn-nga-kryesia-e-ps-vazhdojme-perpara-zgjedhje-me-standarde-dhe-te-qeta/60%Daily2019-04-24 21:10
https://a2news.com/2019/04/24/parate-e-bankave-bode-bsh-ka-gati-nje-zgjidhje/60%Daily2019-04-26 11:07
https://a2news.com/2019/04/24/britney-ne-spital-kengetarja-qeteson-fansat-gjithcka-shkon-mire/60%Daily2019-04-24 19:03
https://a2news.com/2019/04/24/goli-i-cikalleshit-dergon-ne-finale-te-kupes-akhisarspor/60%Daily2019-04-24 18:58
https://a2news.com/2019/04/24/bode-zbulon-ne-business-week-pse-pranoi-oferten-e-rames/60%Daily2019-04-24 18:40
https://a2news.com/2019/04/24/siguria-ushqimore-kikia-sdime-se-cfare-hame-kote-ka-raste-qe-i-kemi-evidentuar/60%Daily2019-04-24 17:56
https://a2news.com/2019/04/24/trump-humbet-ndjekes-presidenti-pret-ne-zyren-ovale-drejtuesit-e-twitter/60%Daily2019-04-24 17:20
https://a2news.com/2019/04/24/grabitja-ne-rinas-ne-burg-3-te-tjere-nje-pergjim-nxori-zbuluar-calen/60%Daily2019-04-24 21:20
https://a2news.com/2019/04/24/kim-jong-un-me-tren-ne-rusi-peniani-kerkon-mbeshtetjen-e-putin-ndaj-shba/60%Daily2019-04-24 17:16
https://a2news.com/2019/04/24/zgjedhjet-ne-veri-te-kosoves-kqz-nuk-certifikon-kandidatet-e-listes-serbe/60%Daily2019-04-24 17:12
https://a2news.com/2019/04/24/zgjedhjet-e-30-qershorit-rama-mbledh-kryesine-e-ps-pergatitjet-per-procesin/60%Daily2019-04-24 17:06
https://a2news.com/2019/04/24/debati-per-dosjet-e-komunizmit-agron-tufa-padit-5-persona-per-fyerje-dhe-shpifje/60%Daily2019-04-24 16:51
https://a2news.com/2019/04/24/opozita-e-re-rudina-hajdari-brenda-dhe-jashte-parlamentit/60%Daily2019-04-24 16:35
https://a2news.com/2019/04/24/gjysmefinalet-e-kupes-kukesi-mposht-skenderbeun-luftetari-tirana-pa-gola/60%Daily2019-04-24 16:45
https://a2news.com/2019/04/24/japonezet-mbeshtesin-fermeret-shqiptare-projekt-i-ri-4-vjecar/60%Daily2019-04-25 06:56
https://a2news.com/2019/04/24/grabitja-ne-rinas-bankat-pezullojne-transferimin-e-cash-it/60%Daily2019-04-24 15:50
https://a2news.com/2019/04/24/pd-kunder-patozit-e-perdor-edi-rama-qe-prej-vitit-2013/60%Daily2019-04-24 16:04
https://a2news.com/2019/04/24/shpallet-ne-kerkim-ish-efektivja-per-grabitjen-ne-rinas-prokuroria-zbulon-rolin/60%Daily2019-04-24 19:15
https://a2news.com/2019/04/24/blindohet-gjykata-e-shkodres-kerkohet-ekstradimi-drejt-italise-i-ilir-bajrit/60%Daily2019-04-24 13:25
https://a2news.com/2019/04/24/ne-azerbajxhan-ku-per-tu-sheruar-behen-banjo-ne-nafte/60%Daily2019-04-24 13:08
https://a2news.com/2019/04/24/grabitja-ne-rinas-rolet-e-secilit-prej-personave-te-identifikuar/60%Daily2019-04-26 11:38
https://a2news.com/2019/04/24/grabitja-ne-rinas-shpallet-ne-kerkim-nje-ish-efektive-e-policise/60%Daily2019-04-24 15:01
https://a2news.com/2019/04/24/mbytet-e-moshuara-ne-durres/60%Daily2019-04-24 12:48
https://a2news.com/2019/04/24/shprehen-besnikeri-ndaj-isis-kamikazet-e-sri-lankes-te-mire-edukuar/60%Daily2019-04-24 12:13
https://a2news.com/2019/04/24/city-liverpool-diskutojne-titullin-ne-dore-e-ka-united/60%Daily2019-04-24 11:19
https://a2news.com/2019/04/24/riktheu-lavdine-ne-basketboll-teuta-largon-trajnerin-bilali/60%Daily2019-04-24 15:29
https://a2news.com/2019/04/24/makina-epoke-te-parkuara-te-kryeministria/60%Daily2019-04-24 10:24
https://a2news.com/2019/04/24/fotot-me-interesante-te-dites-24-prill-2019/60%Daily2019-04-24 10:10
https://a2news.com/2019/04/24/juventus-dhe-champions-league-ronaldo-ka-6-deshira/60%Daily2019-04-24 09:46
https://a2news.com/2019/04/24/10-000-roje-per-te-ruajtur-be-lideri-i-partive-popullore-turqia-nuk-mund-te-behet-pjese-e-jona/60%Daily2019-04-24 09:26
https://a2news.com/2019/04/24/protesta-e-opozites-bllokohen-akset-kombetare-ne-5-qytete/60%Daily2019-04-24 09:05
https://a2news.com/2019/04/24/daja-nga-kosova-dhe-tani-ishin-me-admir-muratajn-bengasi-jep-detaje-te-reja-nga-grabitja-ne-rinas/60%Daily2019-04-24 11:04
https://a2news.com/2019/04/24/kim-jong-un-mberrin-ne-rusi-te-enjten-takimi-i-pare-me-presidentin-putin/60%Daily2019-04-24 08:55
https://a2news.com/2019/04/24/kishin-mbushur-makinen-me-kokaine-arrestohet-ne-kufi-cifti-shqiptar/60%Daily2019-04-24 08:39
https://a2news.com/2019/04/24/termet-ne-planetin-mars/60%Daily2019-04-24 08:35
https://a2news.com/2019/04/24/panairi-me-i-lire-i-vitit-ne-oborrin-e-fakultetit/60%Daily2019-04-24 09:08
https://a2news.com/2019/04/24/rritet-parlamenti-betohen-7-deputete-te-rinj-te-enjten-110-ne-total/60%Daily2019-04-24 08:03
https://a2news.com/2019/04/24/referendum-me-88-presidenti-egjiptian-el-sisi-drejt-pushtetit-deri-ne-2030/60%Daily2019-04-24 07:26
https://a2news.com/2019/04/24/patrullim-ne-egje-butrinti-shpeton-gomonen-me-50-persona/60%Daily2019-04-24 07:17
https://a2news.com/2019/04/23/aleatet-e-bashes-nuk-harrojne-patozin/60%Daily2019-04-23 21:03
https://a2news.com/2019/04/23/terapia-e-vecante-e-kundershtareve-te-shqiperise/60%Daily2019-04-23 20:51
https://a2news.com/2019/04/23/malko-basha-eshte-mat-ti-kthehet-jetes-parlamentare/60%Daily2019-04-23 21:10
https://a2news.com/2019/04/23/malko-basha-prishi-marredheniet-e-pd-me-shba-ky-eshte-bixhoz/60%Daily2019-04-23 20:00
https://a2news.com/2019/04/23/theu-heshtjen-ne-keshillin-kombetar-te-pd-malko-kerkova-sqarime-nga-basha/60%Daily2019-04-23 20:03
https://a2news.com/2019/04/23/hyka-cmend-izraelitet-shenon-dy-gola-dhe-feston-me-flamurin-shqiptar/60%Daily2019-04-23 19:20
https://a2news.com/2019/04/23/ekspertet-kritika-per-ecurine-e-reformes-ne-drejtesi/60%Daily2019-04-23 18:53
https://a2news.com/2019/04/23/thyhet-i-arrestuari-bengasi-tregon-shoket-per-rinasin/60%Daily2019-04-23 18:05
https://a2news.com/2019/04/23/lleshaj-i-pesti-prapa-hekurave-per-rinasin-dara-po-shtrengohet/60%Daily2019-04-23 17:58
https://a2news.com/2019/04/23/ekstradohet-ne-itali-ekstremisti-nga-elbasani-inkurajonte-luftimet-e-isis/60%Daily2019-04-23 17:54
https://a2news.com/2019/04/23/hajdari-jep-sqarime-para-deputeteve-per-partine-e-patozit/60%Daily2019-04-23 17:50
https://a2news.com/2019/04/23/spaho-nga-e-enjtja-bllokojme-akset-kombetare-opozita-si-bojkoton-zgjedhjet-kerkon-kushte/60%Daily2019-04-24 09:15
https://a2news.com/2019/04/23/kerkojne-miratimin-e-statusit-minatoret-protestojne-para-kryeministrise/60%Daily2019-04-23 20:42
https://a2news.com/2019/04/23/fat-i-keq-per-valdet-ramen-demtimi-i-mbyll-sezonin/60%Daily2019-04-23 16:19
https://a2news.com/2019/04/23/nga-kupa-te-mbijetesa-tirana-luan-sezonin-perballe-luftetarit/60%Daily2019-04-23 16:13
https://a2news.com/2019/04/23/arrestimi-i-te-dyshuarit-si-autor-i-grabitjes-ne-rinas-reagon-edi-rama/60%Daily2019-04-23 15:40
https://a2news.com/2019/04/23/grabitja-ne-rinas-policia-arreston-autorin-e-peste-te-dyshuar/60%Daily2019-04-23 21:11
https://a2news.com/2019/04/23/me-syte-nga-kupa-kukesi-sfidon-skenderbeun/60%Daily2019-04-23 15:21
https://a2news.com/2019/04/23/rrezik-i-ri-per-notre-dame-shiu-kercenon-katedralen-e-demtuar-nga-zjarri/60%Daily2019-04-23 15:14
https://a2news.com/2019/04/23/kosova-liron-te-kthyerit-nga-siria-32-gra-nen-hetim/60%Daily2019-04-23 15:05
https://a2news.com/2019/04/23/basha-dhe-aleatet-nje-zeri-ska-zgjedhje-me-ramen/60%Daily2019-04-23 14:44
https://a2news.com/2019/04/23/qirko-per-a2-cnn-shkrimtarja-e-50-hijet-e-greit-krijon-perceptim-negativ-per-shqiptaret/60%Daily2019-04-23 14:27
https://a2news.com/2019/04/23/viti-2019-nisi-keq-marsi-i-jep-nje-dore-turizmit/60%Daily2019-04-23 13:49
https://a2news.com/2019/04/23/ndoka-ne-opozite-ka-marre-maksimumin-e-mundshem-sot-rama-rrezikon-perballjen-popullore/60%Daily2019-04-23 13:51
https://a2news.com/2019/04/23/bsh-pesimiste-rritja-ekonomike-nuk-kalon-38/60%Daily2019-04-23 13:43
https://a2news.com/2019/04/23/polanski-padit-akademine-e-cmimeve-oscar/60%Daily2019-04-23 13:29
https://a2news.com/2019/04/23/akuzohet-per-terrorizem-do-te-ekstradohet-drejt-italise/60%Daily2019-04-23 13:12
https://a2news.com/2019/04/23/zbulimi-ne-australi-anije-e-mbytur-ne-luften-e-dyte-boterore/60%Daily2019-04-23 12:41
https://a2news.com/2019/04/23/sulmi-ne-sri-lanka-hakmarrje-per-atentatet-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-04-23 13:22
https://a2news.com/2019/04/23/zbulohet-nga-nasa-supertoka-jashte-sistemit-diellor/60%Daily2019-04-23 13:38
https://a2news.com/2019/04/23/grabitja-ne-rinas-bengasi-lihet-ne-burg-bashkepunon-me-prokurorine/60%Daily2019-04-24 11:07
https://a2news.com/2019/04/23/babai-rrezikon-jeten-e-te-birit-per-te-pare-poshte-shkembit/60%Daily2019-04-23 11:30
https://a2news.com/2019/04/23/raporti-i-mueller-trump-askush-nuk-shkel-urdhrat-e-mi/60%Daily2019-04-23 11:12
https://a2news.com/2019/04/23/perse-vjen-bindja-demokratike-patozi-alternative-kunder-regjimit/60%Daily2019-04-23 11:07
https://a2news.com/2019/04/23/balili-shtyhet-seanca-ne-7-maj-mungojne-aktet-per-te-pergatitur-mbrojtjen/60%Daily2019-04-23 10:54
https://a2news.com/2019/04/23/fotot-me-interesante-te-dites-23-prill-2019/60%Daily2019-04-23 10:38
https://a2news.com/2019/04/23/rama-komenton-koalicionin-ne-30-qershor-flasin-qytetaret/60%Daily2019-04-23 10:30
https://a2news.com/2019/04/23/abilekaj-bindja-nje-hakmarrje-personale-ndaj-bashes/60%Daily2019-04-23 10:27
https://a2news.com/2019/04/23/firmoset-marreveshja-me-aleatet-basha-jemi-mazhoranca-e-re/60%Daily2019-04-23 11:56
https://a2news.com/2019/04/23/regjistrohet-bindja-demokratike/60%Daily2019-04-23 11:20
https://a2news.com/2019/04/23/telefoni-nuk-paloset-si-duhet-samsung-terheq-modelin-nga-tregu/60%Daily2019-04-23 09:50
https://a2news.com/2019/04/23/tkurret-kredia-zbret-ne-nivelin-me-te-ulet-te-5-viteve/60%Daily2019-04-23 09:51
https://a2news.com/2019/04/23/mes-merkatos-dhe-golave-kastriot-dermaku-vendimtar/60%Daily2019-04-23 09:18
https://a2news.com/2019/04/23/po-planifikonin-sulme-4-te-vrare-dhe-13-te-arrestuar-ne-arabine-saudite/60%Daily2019-04-23 09:09
https://a2news.com/2019/04/23/pak-centimetra-larg-vdekjes/60%Daily2019-04-23 09:00
https://a2news.com/2019/04/23/koalicioni-opozitar-pd-firmos-nje-nga-nje-marreveshjen-me-aleatet/60%Daily2019-04-23 10:14
https://a2news.com/2019/04/23/dalin-10-pikat-e-marreveshjes-opozita-regjistrohet-ne-zgjedhje-vetem-pas-krijimit-te-kushteve/60%Daily2019-04-23 08:20
https://a2news.com/2019/04/22/edhe-interi-ne-gare-per-talentin-e-ajax-it/60%Daily2019-04-22 20:49
https://a2news.com/2019/04/22/bindja-demokratike-regjistrohet-te-marten-patozi-skemi-asgje-per-te-fshehur/60%Daily2019-04-22 22:47
https://a2news.com/2019/04/22/pd-krijon-te-marten-koalicionin-opozitar/60%Daily2019-04-22 19:57
https://a2news.com/2019/04/22/vritet-ne-brazil-luftetari-i-ufc/60%Daily2019-04-22 19:28
https://a2news.com/2019/04/22/atalanta-fiton-ne-napoli-dhe-tremb-milanin-e-romen/60%Daily2019-04-22 18:57
https://a2news.com/2019/04/22/termeti-i-fuqishem-derdh-ujin-e-pishines-nga-qiellgervishtesi-video/60%Daily2019-04-22 19:52
https://a2news.com/2019/04/22/nje-vit-vetting-cfare-ndodhi-ne-sistemin-e-drejtesise/60%Daily2019-04-22 18:09
https://a2news.com/2019/04/22/bllokim-te-zgjedhjeve-voltana-ademi-nuk-duam-perplasje-civile/60%Daily2019-04-22 18:17
https://a2news.com/2019/04/22/hajdari-mohon-bindjen-patozi-takohet-me-deputetet-e-pd/60%Daily2019-04-23 07:42
https://a2news.com/2019/04/22/festa-e-greqise-ne-shba-shfaqet-posteri-i-kacifas-ne-parade/60%Daily2019-04-22 16:40
https://a2news.com/2019/04/22/tritol-makines-se-efektivit-te-rrugores-automjeti-i-shkaterruar-teresisht/60%Daily2019-04-22 15:40
https://a2news.com/2019/04/22/ndricohet-arena-kombetare/60%Daily2019-04-22 15:30
https://a2news.com/2019/04/22/notre-dame-1-jave-pas-zjarrit-dyndje-turistesh-ne-katedralen-ikone-te-parisit/60%Daily2019-04-22 14:48
https://a2news.com/2019/04/22/gjuetia-nenujore-e-vezeve-gara-e-vecante-e-pashkeve-ne-florida/60%Daily2019-04-22 14:40
https://a2news.com/2019/04/22/hazard-ne-madrid-chelsea-do-ta-zevendesoje-me-nje-yll-te-barcelones/60%Daily2019-04-22 14:39
https://a2news.com/2019/04/22/libri-abone-per-nje-dite-udhetoni-falas/60%Daily2019-04-22 14:37
https://a2news.com/2019/04/22/dani-alves-lojtari-me-i-suksesshem-ne-histori/60%Daily2019-04-22 14:36
https://a2news.com/2019/04/22/violina-e-cesari-do-te-jehoje-serish-ne-tirane/60%Daily2019-04-22 14:26
https://a2news.com/2019/04/22/skandal-ne-brazil-var-i-mohon-titullin-chapecoenses/60%Daily2019-04-22 14:20
https://a2news.com/2019/04/22/u-harrua-nga-panucci-besiktas-kerkon-lojtarin-e-kombetares/60%Daily2019-04-22 14:17
https://a2news.com/2019/04/22/semundjet-tumorale-si-epidemi-5500-raste-ne-vit-mushkeria-dhe-gjiri-me-te-prekurit/60%Daily2019-04-22 14:38
https://a2news.com/2019/04/22/industrialistet-kunder-ndryshimeve-te-kodit-rrugor/60%Daily2019-04-22 13:41
https://a2news.com/2019/04/22/burri-vret-gruan-nusen-e-djalit-dhe-pastaj-veten/60%Daily2019-04-22 13:34
https://a2news.com/2019/04/22/aksident-ne-shkoder-plagoset-femija-dhe-drejtuesi-i-mjetit/60%Daily2019-04-22 13:12
https://a2news.com/2019/04/22/grabitja-ne-rinas-klement-cala-i-denuar-me-5-vite-i-shpetoi-drejtesise/60%Daily2019-04-22 13:19
https://a2news.com/2019/04/22/130-milione-te-fshehur-ne-shtepine-e-presidentit/60%Daily2019-04-22 12:37
https://a2news.com/2019/04/22/kampion-pas-35-viteve-festa-e-cmendur-e-paok/60%Daily2019-04-22 12:25
https://a2news.com/2019/04/22/fotot-me-interesante-te-dites-22-prill-2019/60%Daily2019-04-22 12:20
https://a2news.com/2019/04/22/driloni-nga-lart-duket-edhe-me-i-bukur/60%Daily2019-04-22 12:12
https://a2news.com/2019/04/22/kush-eshte-volodymyr-zelenskiy-presidenti-qe-zbaton-ne-realitet-skenarin-e-nje-seriali/60%Daily2019-04-22 12:08
https://a2news.com/2019/04/22/basha-nuk-do-te-lejojme-qe-zgjedhjet-ti-organizoje-krimi/60%Daily2019-04-22 12:04
https://a2news.com/2019/04/22/juventus-kunder-federates-feston-titullin-e-37/60%Daily2019-04-22 11:47
https://a2news.com/2019/04/22/grabitja-ne-rinas-rama-pergezon-policine-per-arrestimet/60%Daily2019-04-22 11:39
https://a2news.com/2019/04/22/rriten-temperaturat-por-rikthehen-shirat/60%Daily2019-04-22 11:21
https://a2news.com/2019/04/22/mbetjet-plastike-pushtojne-bregun-e-liqenit-te-fierzes/60%Daily2019-04-22 11:03
https://a2news.com/2019/04/22/kreu-i-vmro-ne-fituam-siljanovska-presidente-zaev-do-votat-e-shqiptareve/60%Daily2019-04-22 11:02
https://a2news.com/2019/04/22/grabitja-ne-rinas-cala-dhe-bengasi-lidhje-te-vjetra-mes-tyre/60%Daily2019-04-22 10:45
https://a2news.com/2019/04/22/shqiptareve-u-duhet-nje-elite-e-re-politike-por-hajdari-mohon-bindjen/60%Daily2019-04-22 10:11
https://a2news.com/2019/04/22/biberaj-bindja-demokratike-pa-rol-eshte-fraksion-i-deformuar-ne-sherbim-te-mazhorances/60%Daily2019-04-22 10:14
https://a2news.com/2019/04/22/caktohet-data-per-protesten-e-ardhshme-te-opozites/60%Daily2019-04-22 09:54
https://a2news.com/2019/04/22/2019-ta-nis-keq-me-pak-te-huaj-vijne-ne-shqiperi/60%Daily2019-04-22 09:43
https://a2news.com/2019/04/22/shba-sanksione-vendeve-qe-importojne-nafte-nga-irani/60%Daily2019-04-22 09:12
https://a2news.com/2019/04/22/kur-feston-per-kater-net-rresht/60%Daily2019-04-22 09:14
https://a2news.com/2019/04/22/apeli-i-presidentit-ne-diten-e-tokes-ndertimet-pa-kriter-nje-regres-qe-duhet-te-marre-fund/60%Daily2019-04-22 08:40
https://a2news.com/2019/04/22/ukraine-komediani-zelenski-behet-president-gjithcka-eshte-e-mundur/60%Daily2019-04-22 08:43
https://a2news.com/2019/04/22/zgjedhjet-presidenciale-ne-maqedonine-e-veriut-balotazhi-nuk-jep-verdikt-te-qarte/60%Daily2019-04-22 07:26
https://a2news.com/2019/04/21/bie-poroshenko-nje-komedian-ne-krye-te-ukraines-sipas-exit-poll-eve/60%Daily2019-04-21 20:43
https://a2news.com/2019/04/21/kufiri-i-ballkanit-filmi-qe-tensionon-marredheniet-kosove-serbi/60%Daily2019-04-21 19:33
https://a2news.com/2019/04/21/perplasen-dy-automjete-ne-lushnje-7-te-plagosur-mes-tyre-3-femije/60%Daily2019-04-21 19:40
https://a2news.com/2019/04/21/rekordi-i-borxhit-tatimor-fmn-864-mln-euro-detyrimi-i-bizneseve-te-tatimet/60%Daily2019-04-21 18:54
https://a2news.com/2019/04/21/grabitja-ne-rinas-ndalohen-4-persona-ne-elbasan/60%Daily2019-04-21 19:12
https://a2news.com/2019/04/21/basha-mbledh-te-henen-kolegjin-e-kryetareve-percaktohet-axhenda-e-protestave/60%Daily2019-04-21 18:31
https://a2news.com/2019/04/21/grabitja-ne-rinas-dyshime-per-vrasjen-e-kryegrabitesit-antimafia-ngrin-pasurite/60%Daily2019-04-21 18:45
https://a2news.com/2019/04/21/mbeten-te-bllokuar-5-persona-kishin-shkuar-per-ngjitje-te-shpella-e-pellumbasit/60%Daily2019-04-21 17:21
https://a2news.com/2019/04/21/masakra-ne-sri-lanka-arrestohen-7-persona-pamjet-qe-la-pas-tmerri/60%Daily2019-04-21 17:05
https://a2news.com/2019/04/21/plagosje-me-arme-zjarri-ne-tirane/60%Daily2019-04-21 17:23
https://a2news.com/2019/04/21/emigranti-nga-siria-tregon-tmerret-e-luftes-erdhi-me-3-shoke-ne-tirane/60%Daily2019-04-21 15:54
https://a2news.com/2019/04/21/lila-reja-zgjedhje-e-duhur-shqiperia-ska-messin-por-dhe-ajo-e-ka-yllin-e-saj/60%Daily2019-04-21 15:40
https://a2news.com/2019/04/21/ku-eshte-reforma-ne-drejtesi-vettingu-vazhdon-organet-e-reja-priten-ne-qershor/60%Daily2019-04-21 15:28
https://a2news.com/2019/04/21/manchester-united-turperohet-ne-kampionat-nga-evertoni/60%Daily2019-04-21 14:37
https://a2news.com/2019/04/21/kafja-e-hidhur-e-avokates-se-te-drejtave-te-njeriut/60%Daily2019-04-21 13:57
https://a2news.com/2019/04/21/sri-lanka-ne-kaos-pas-8-atentateve-mbyllen-rrjetet-sociale-kryen-arrestime/60%Daily2019-04-21 13:32
https://a2news.com/2019/04/21/mesazh-rudina-hajdarit-basha-nga-kisha-e-lacit-zoti-te-na-ndricoje-rrugen-e-bashkimit/60%Daily2019-04-21 12:22
https://a2news.com/2019/04/21/ligjet-e-drejtesise-mazhoranca-pritet-ti-permbylle-para-9-majit/60%Daily2019-04-22 08:35
https://a2news.com/2019/04/21/papa-karriera-dhe-parate-nuk-perbejne-kuptimin-e-jetes/60%Daily2019-04-21 11:26
https://a2news.com/2019/04/21/katoliket-festojne-pashken-shpresa-na-jep-kurajo-per-te-perballuar-problemet/60%Daily2019-04-21 10:23
https://a2news.com/2019/04/21/traditat-e-panjohura-te-pashkeve-nga-zjarret-kunder-shpirtrave-tek-pikniku-ne-varreza/60%Daily2019-04-21 10:21
https://a2news.com/2019/04/21/ishin-ne-veshtiresi-forcat-detare-shpetojne-peshkataret-ne-karaburun/60%Daily2019-04-21 08:29
https://a2news.com/2019/04/21/sri-lanka-goditen-kisha-dhe-hotele-ne-kryeqytet-te-pakten-75-te-vdekur/60%Daily2019-04-21 15:34
https://a2news.com/2019/04/20/cristiano-deklarate-dashurie-e-ardhmja-1000-tek-juve/60%Daily2019-04-20 21:14
https://a2news.com/2019/04/20/inter-dhe-roma-ndajne-piket-perisic-i-pergjigjet-perles-se-el-sharaawi-t/60%Daily2019-04-20 20:56
https://a2news.com/2019/04/20/luftetari-merr-piken-e-arte-tirana-humb-dhe-falenderon-partizanin/60%Daily2019-04-20 19:48
https://a2news.com/2019/04/20/e-jashtezakonshme-juventusi-fiton-dy-tituj-kampione-brenda-dites/60%Daily2019-04-20 18:22
https://a2news.com/2019/04/20/fut-kekun-ne-furre-digjen-40-mije-eurot-qe-fshiheshin-brenda/60%Daily2019-04-20 17:08
https://a2news.com/2019/04/20/partizani-i-ben-nder-tiranes-skenderbeu-me-mendjen-te-kas-fiton-laci/60%Daily2019-04-20 16:42
https://a2news.com/2019/04/20/delegime-ne-75-procese-klgj-urdheron-shetitjen-e-106-gjyqtareve/60%Daily2019-04-20 15:32
https://a2news.com/2019/04/20/kievo-i-hetemaj-ne-vend-te-fundit-mund-lacion-championsi-nje-rebus/60%Daily2019-04-20 15:21
https://a2news.com/2019/04/20/tubimi-ne-serbi-mijera-vete-ne-mbeshtetje-te-vucic/60%Daily2019-04-20 14:47
https://a2news.com/2019/04/20/kater-dite-pushim-per-pashke-britaniket-terbohen-qe-diten-e-pare/60%Daily2019-04-20 14:26
https://a2news.com/2019/04/20/nuk-duam-vetevrasjen-e-kombit-politika-te-reflektoje/60%Daily2019-04-20 18:40
https://a2news.com/2019/04/20/testohet-siguria-valixhe-e-dyshimte-ne-portin-e-durresit/60%Daily2019-04-20 13:59
https://a2news.com/2019/04/20/spektakli-i-motoreve-pushton-sheshin-nene-tereza/60%Daily2019-04-20 18:29
https://a2news.com/2019/04/20/hakmarrja-e-shpejte-ndaj-tottenham-city-kryeson-premier-league/60%Daily2019-04-20 13:37
https://a2news.com/2019/04/20/bindja-demokratike-e-rudines-krijohet-partia-e-re/60%Daily2019-04-20 14:29
https://a2news.com/2019/04/20/milani-ngec-ne-parma-shpresat-i-ka-tek-interi/60%Daily2019-04-20 12:29
https://a2news.com/2019/04/20/5-parti-opozitare-regjistrohen-per-zgjedhjet-e-30-qershorit/60%Daily2019-04-20 12:13
https://a2news.com/2019/04/20/prinderit-horror-abuzuan-me-femijet-per-9-vjet-ata-i-falin/60%Daily2019-04-20 11:30
https://a2news.com/2019/04/20/papa-lutet-per-viktimat-e-trafikut-dhe-emigrantet/60%Daily2019-04-20 11:17
https://a2news.com/2019/04/20/balla-zgjedhjet-lokale-do-mbahen-me-30-qershor-ka-ardhur-koha-te-clirohen-bashkite-qe-drejtohen-nga-luli-dhe-monika/60%Daily2019-04-20 11:09
https://a2news.com/2019/04/20/ronaldo-juventus-video-qe-konfirmon-krisjen/60%Daily2019-04-20 09:14
https://a2news.com/2019/04/20/ajax-ne-gjysmefinalet-e-champions-shtyhet-kampionati/60%Daily2019-04-20 09:06
https://a2news.com/2019/04/20/skifteret-e-zinj-dhurate-nga-shba-per-ushtrine-shqiptare/60%Daily2019-04-20 09:25
https://a2news.com/2019/04/20/kosove-familjaret-e-xhihadisteve-kthehen-nga-siria/60%Daily2019-04-20 13:28
https://a2news.com/2019/04/19/murgeshat-gazmore-dhe-te-pasura-fitojne-1-milione-ne-vit-nga-shitja-e-kanabisit/60%Daily2019-04-20 17:16
https://a2news.com/2019/04/19/elektrike-me-robot-dhe-me-bime-brenda-keto-jane-makinat-e-te-ardhmes/60%Daily2019-04-19 18:27
https://a2news.com/2019/04/19/i-vune-flaken-pyllit-duke-gatuar-ne-skare-gjobiten-me-135-milione-euro/60%Daily2019-04-19 17:56
https://a2news.com/2019/04/19/fotot-me-interesante-te-dites-19-prill-2019/60%Daily2019-04-19 17:40
https://a2news.com/2019/04/19/nje-shfaqje-teatrale-per-komunikimin/60%Daily2019-04-19 17:42
https://a2news.com/2019/04/19/voton-per-partine-e-gabuar-pret-gishtin-si-ndeshkim/60%Daily2019-04-19 17:23
https://a2news.com/2019/04/19/tirana-e-partizani-duan-vetem-fitore-edhe-pse-i-bejne-nder-njera-tjetres/60%Daily2019-04-19 17:05
https://a2news.com/2019/04/19/zemra-vret-shqiptaret-ndikon-stili-i-keq-i-jetes/60%Daily2019-04-19 16:52
https://a2news.com/2019/04/19/ambasada-e-shba-nxisim-kedo-te-regjistrohet-ne-zgjedhje/60%Daily2019-04-19 16:28
https://a2news.com/2019/04/19/paralajmerimi-i-aleateve-te-pd-trazira-nese-nuk-ka-zgjedhje-te-lira/60%Daily2019-04-19 16:18
https://a2news.com/2019/04/19/bashkeshorti-i-deputetes-socialiste-prokuror-alibeaj-u-shkel-kushtetuta/60%Daily2019-04-19 15:37
https://a2news.com/2019/04/19/perplasen-2-fuoristrada-ne-milot-rreshen-5-te-plagosur/60%Daily2019-04-19 14:29
https://a2news.com/2019/04/19/grabitja-ne-rinas-mesohen-emrat-e-dy-te-dyshuarve-si-autore/60%Daily2019-04-19 14:18
https://a2news.com/2019/04/19/kim-hedh-syte-nga-putin-samiti-rusi-kore-e-veriut-ne-vladivostok/60%Daily2019-04-19 14:02
https://a2news.com/2019/04/19/macron-fiton-pike-ne-sondazhe-e-ndihmon-zjarri-ne-notre-dame/60%Daily2019-04-19 13:56
https://a2news.com/2019/04/19/dosja-184-gjiknuri-nuk-kam-asnje-lidhje-te-hetohet/60%Daily2019-04-19 18:36
https://a2news.com/2019/04/19/e-drejta-e-prones-hahn-vijon-ti-hape-dyert-korrupsionit-be-po-e-monitoron/60%Daily2019-04-19 13:01
https://a2news.com/2019/04/19/vettingu-ne-polici-meta-kthen-ligjin-qeveria-po-tenton-te-kape-procesin/60%Daily2019-04-19 13:34
https://a2news.com/2019/04/19/ne-vlore-besojne-te-europa-luftetari-finalja-e-pare/60%Daily2019-04-19 12:33
https://a2news.com/2019/04/19/sondazhi-rama-investimet-me-te-medha-ne-30-vjet-per-studentet/60%Daily2019-04-19 12:23
https://a2news.com/2019/04/19/ikmt-30-kg-eksplozive-pallatit-ne-corovode-shkak-amortizimi/60%Daily2019-04-19 12:01
https://a2news.com/2019/04/19/1-mije-banore-jetojne-mes-pellgut-te-zi-ne-valias/60%Daily2019-04-19 11:48
https://a2news.com/2019/04/19/grabitja-ne-rinas-a2cnn-meson-emrin-e-nje-prej-te-dyshuarve-si-autor/60%Daily2019-04-19 14:14
https://a2news.com/2019/04/19/borxhet-ndaj-biznesit-qeveria-premton-shlyerje-deri-ne-qershor/60%Daily2019-04-19 09:50
https://a2news.com/2019/04/19/lleshaj-ne-vlore-takim-me-prefektin-per-rendin-dhe-sezonin-turistik/60%Daily2019-04-19 09:48
https://a2news.com/2019/04/19/raporti-rritet-barra-fiskale-po-paguajne-me-shume-taksa/60%Daily2019-04-19 09:48
https://a2news.com/2019/04/19/prokurori-i-pergjithshem-regjistrohet-kandidatura-e-pare/60%Daily2019-04-19 09:58
https://a2news.com/2019/04/19/nga-ndikimi-rus-te-baza-e-nato-s-ne-kucove-xhacka-ne-pentagon/60%Daily2019-04-19 09:21
https://a2news.com/2019/04/19/regjistrimi-i-partive-shtyhet-afati-deri-me-23-prill/60%Daily2019-04-19 08:35
https://a2news.com/2019/04/19/sulmi-ndaj-policise-ne-elbasan-oficeret-japin-deshmi-lehtesuese-per-te-pandehurit/60%Daily2019-04-19 08:29
https://a2news.com/2019/04/19/kamioni-perplas-motocikleten-ne-shkoder-ne-gjendje-te-rende-60-vjecari/60%Daily2019-04-19 08:19
https://a2news.com/2019/04/19/raporti-i-mueller-demokratet-kerkojne-deshmine-e-tij-ne-kongres/60%Daily2019-04-19 07:25
https://a2news.com/2019/04/19/vritet-gazetarja-29-vjecare-ne-irlanden-e-veriut/60%Daily2019-04-19 06:58
https://a2news.com/2019/04/19/publikohet-raporti-i-mueller-barr-trump-nuk-bashkepunoi-me-rusine-per-zgjedhje/60%Daily2019-04-19 06:42
https://a2news.com/2019/04/18/berisha-ne-kundersulm-kerkon-leke-nga-rama/60%Daily2019-04-18 21:36
https://a2news.com/2019/04/18/rama-ftese-pd-se-rrugore-keni-vendin-tuaj-vezhgues-ne-reformen-zgjedhore/60%Daily2019-04-18 21:22
https://a2news.com/2019/04/18/venezuele-shba-superstrada-e-kokaines/60%Daily2019-04-18 20:38
https://a2news.com/2019/04/18/gudar-beqiraj-calja-nuk-po-merr-shperblimin-qe-i-takon/60%Daily2019-04-18 20:10
https://a2news.com/2019/04/18/calja-synimi-im-medalje-ne-lojerat-olimpike/60%Daily2019-04-18 19:46
https://a2news.com/2019/04/18/dopingu-calja-na-duhet-te-behemi-edhe-kimiste/60%Daily2019-04-18 19:35
https://a2news.com/2019/04/18/hoxha-nuk-jane-vrare-gazetare-por-jemi-shume-prane/60%Daily2019-04-18 18:51
https://a2news.com/2019/04/18/materazzi-thumbon-juven-nga-tirana-edhe-ata-mund-te-fitojne-nje-dite-champions/60%Daily2019-04-18 18:30
https://a2news.com/2019/04/18/materazzi-ne-tirane-keni-kombetare-cilesore-reja-pjese-e-gardes-se-vjeter/60%Daily2019-04-18 18:17
https://a2news.com/2019/04/18/fotot-me-interesante-te-dites-18-prill-2019/60%Daily2019-04-18 17:56
https://a2news.com/2019/04/18/liria-e-medias-cipa-kryeministri-pjese-e-atyre-qe-e-intimidojne/60%Daily2019-04-18 17:30
https://a2news.com/2019/04/18/basha-largimi-i-rames-kusht-i-panegociueshem-do-te-pamundesojme-zhvillimin-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-04-18 16:58
https://a2news.com/2019/04/18/milionat-kunder-pasionit-ajax-dhe-tottenham-shembull-i-suksesit-pa-shpenzime/60%Daily2019-04-18 16:32
https://a2news.com/2019/04/18/futbollisti-demtohet-duke-zevendesuar-shokun-e-skuadres/60%Daily2019-04-18 16:09
https://a2news.com/2019/04/18/deshmi-te-gjalla-kujtimet-e-nje-jete-ne-nje-ekspozite-si-e-leke-tasit/60%Daily2019-04-18 15:49
https://a2news.com/2019/04/18/humbja-me-ajax-cristiano-ronaldo-mendon-largimin/60%Daily2019-04-18 15:46
https://a2news.com/2019/04/18/surroi-duhet-nje-marreveshje-paqeje-e-perhershme-me-serbine/60%Daily2019-04-18 16:59
https://a2news.com/2019/04/18/keshilli-i-ambasadoreve-vendimi-i-holandes-per-vizat-demton-interesat-shqiptare/60%Daily2019-04-18 15:37
https://a2news.com/2019/04/18/nuk-ka-luajtur-ende-asnje-ndeshje-tifozet-e-quajne-legjende-te-barcelones/60%Daily2019-04-18 15:29
https://a2news.com/2019/04/18/arrestohet-37-vjecari-brenda-katedrales-ikone-te-nju-jork-me-bidone-benzine/60%Daily2019-04-18 15:18
https://a2news.com/2019/04/18/grabitja-ne-rinas-autoret-harruan-celularin-ne-makine/60%Daily2019-04-18 14:58
https://a2news.com/2019/04/18/raporti-per-lirine-mediave-reagon-meta-kambane-alarmi-boll-intimidimit/60%Daily2019-04-18 14:29
https://a2news.com/2019/04/18/reportere-pa-kufij-sulme-te-pashembullta-ndaj-medias-ne-shqiperi/60%Daily2019-04-18 15:00
https://a2news.com/2019/04/18/dita-e-monumenteve-sot-ne-muze-dhe-parqe-arkeologjike-hyrja-falas/60%Daily2019-04-18 14:05
https://a2news.com/2019/04/18/disiplina-kryqezon-besen-i-dhuron-bylisit-superioren/60%Daily2019-04-18 12:50
https://a2news.com/2019/04/18/vleresimi-i-ambasadorit-te-be-per-hapin-e-opozites-se-re/60%Daily2019-04-18 12:30
https://a2news.com/2019/04/18/vera-me-e-kushtueshme-ne-bote-kushton-sa-nje-apartament-dhe-eshte-hungareze/60%Daily2019-04-18 16:14
https://a2news.com/2019/04/18/hajdari-rames-opozita-jashte-parlamentit-smund-te-binde-102-deputete-holandeze/60%Daily2019-04-18 11:30
https://a2news.com/2019/04/18/vendimi-holandez-feste-absurde-nga-opozita/60%Daily2019-04-18 11:30
https://a2news.com/2019/04/18/raporti-i-pare-i-odihr-nuk-u-adresua-shit-blerja-e-votave/60%Daily2019-04-18 11:15
https://a2news.com/2019/04/18/zgjedhjet-e-30-qershorit-basha-pd-jo-pjese-e-gares-pa-standarde/60%Daily2019-04-18 11:37
https://a2news.com/2019/04/18/bashkepunim-i-ekipit-te-trump-me-rusine-sot-publikohet-raporti/60%Daily2019-04-18 10:03
https://a2news.com/2019/04/18/gare-solidariteti-per-notre-dame-mblidhen-mbi-700-milione-euro/60%Daily2019-04-18 09:51
https://a2news.com/2019/04/18/hajdari-kryetare-e-grupit-demokrat-se-shpejti-platforma/60%Daily2019-04-18 09:47
https://a2news.com/2019/04/18/tritol-mobilerise-ne-fushe-kruje-shkak-dyshohet-konkurrenca/60%Daily2019-04-18 09:38
https://a2news.com/2019/04/18/pellumbi-reforma-zgjedhore-mundesi-per-pd-per-te-treguar-vullnetin-e-mire/60%Daily2019-04-18 09:13
https://a2news.com/2019/04/18/shperthen-murrizi-ndaj-lleshajt-dyshoj-se-bashkepunetoret-i-keni-ne-aeroport/60%Daily2019-04-18 09:01
https://a2news.com/2019/04/18/interpelanca-per-grabitjen-e-rinasit-lleshaj-siguria-kombetare-nuk-cenohet-nga-5-grabites/60%Daily2019-04-18 13:57
https://a2news.com/2019/04/18/kolegji-i-apelimit-shkarkon-nga-detyra-gjyqtarin-astrit-faqolli/60%Daily2019-04-18 08:15
https://a2news.com/2019/04/18/mogherini-ribashkim-i-ballkanit-me-europen-pres-hapjen-e-negociatave-ne-qershor/60%Daily2019-04-18 08:08
https://a2news.com/2019/04/18/kim-jong-un-rikthen-presionin-teston-nje-arme-te-re/60%Daily2019-04-18 07:50
https://a2news.com/2019/04/18/napoli-italiani-i-fundit-ne-europe-synon-permbysjen/60%Daily2019-04-18 06:47
https://a2news.com/2019/04/18/zbulimi-i-rralle-ne-shpellen-e-shpirtrave-te-humbur/60%Daily2019-04-18 06:30
https://a2news.com/2019/04/17/strakosha-pret-penallti-lazio-fiton-enderrojme-nje-vend-ne-champions/60%Daily2019-04-17 21:34
https://a2news.com/2019/04/17/drame-ne-sekonden-e-fundit-tottenham-ne-gjysmefinale-liverpool-sfidon-barcelonen/60%Daily2019-04-17 21:07
https://a2news.com/2019/04/17/ndryshimet-ne-sistemin-bankar-ekspertet-mirepriten-investimet-ne-bujqesi/60%Daily2019-04-17 20:50
https://a2news.com/2019/04/17/grabitja-ne-rinas-ekspertet-nuk-do-te-ndikoje-te-kostot-e-sherbimeve-bankare/60%Daily2019-04-17 20:30
https://a2news.com/2019/04/17/nuk-ka-nje-date-te-sakte-per-vendimin-e-cas-per-skenderbeun/60%Daily2019-04-17 21:24
https://a2news.com/2019/04/17/fotot-me-interesante-te-dites-17-prill-2019/60%Daily2019-04-17 20:06
https://a2news.com/2019/04/17/permbyset-autobusi-me-turiste-28-te-vdekur-ne-madeira/60%Daily2019-04-17 19:52
https://a2news.com/2019/04/17/puthja-qe-perplasi-demokratet-dhe-republikanet/60%Daily2019-04-17 18:20
https://a2news.com/2019/04/17/bllokimi-i-kushtetueses-juristet-per-a2-cnn-demokracia-ne-rrezik/60%Daily2019-04-17 18:23
https://a2news.com/2019/04/17/mazhoranca-holanda-nuk-na-rikthen-dot-vizat/60%Daily2019-04-17 17:57
https://a2news.com/2019/04/17/vrasesi-grabitesi-dhe-trafikanti-3-te-ekstraduar-nga-vendet-e-be-ne-shqiperi/60%Daily2019-04-17 17:41
https://a2news.com/2019/04/17/gjipali-procesi-i-integrimit-ka-ndryshuar-nuk-mund-ta-neglizhojme/60%Daily2019-04-17 17:07
https://a2news.com/2019/04/17/vende-te-be-kane-me-shume-kriminele-se-sa-ne-ne-holande/60%Daily2019-04-17 16:27
https://a2news.com/2019/04/17/shembjet-ne-bregun-e-lumit-banoret-perplasen-me-policine-kerkojne-kompensim/60%Daily2019-04-17 16:21
https://a2news.com/2019/04/17/policet-i-shkuan-ne-shtepi-per-ta-arrestuar-vetevritet-ish-presidenti-i-peruse/60%Daily2019-04-17 16:02
https://a2news.com/2019/04/17/prefekti-i-shkodres-merren-masa-per-parandalimin-e-zjarreve/60%Daily2019-04-17 16:13
https://a2news.com/2019/04/17/reja-me-taren-dhe-de-biasin-jemi-miq-strakoshen-e-kam-zbuluar-une-kemi-potencial-per-kualifikim/60%Daily2019-04-17 15:55
https://a2news.com/2019/04/17/komuniteti-i-energjise-oshee-te-paguaje-ne-kohe/60%Daily2019-04-17 15:51
https://a2news.com/2019/04/17/prezantohet-edy-reja-trajneri-i-ri-i-kombetares-lojtaret-duhet-ta-ndjejne-fanellen/60%Daily2019-04-17 15:18
https://a2news.com/2019/04/17/netflix-cmend-boten-e-ndjekin-rreth-150-milione-abonente/60%Daily2019-04-17 14:02
https://a2news.com/2019/04/17/filmi-qe-parashikoi-demtimin-e-katedrales/60%Daily2019-04-17 13:58
https://a2news.com/2019/04/17/tabaku-bizneset-e-vogla-drejt-falimentimit-tirana-po-deformohet-nga-parate-e-krimit/60%Daily2019-04-17 13:41
https://a2news.com/2019/04/17/perplasja-tek-bregu-i-lumit-basha-rama-nuk-mund-te-mbaje-pushtetin-me-dhune/60%Daily2019-04-17 18:14
https://a2news.com/2019/04/17/reja-mberrin-ne-rinas-shqiperia-nuk-ishte-ajo-ndaj-turqise/60%Daily2019-04-17 14:09
https://a2news.com/2019/04/17/me-thike-ne-dore-kanadezi-tenton-te-perdhunoje-te-mituren-ne-durres/60%Daily2019-04-17 12:16
https://a2news.com/2019/04/17/vendimi-i-holandes-soreca-asgje-nuk-ka-ndryshuar-vazhdon-levizja-e-lire/60%Daily2019-04-17 11:31
https://a2news.com/2019/04/17/kush-pyet-per-lotet-e-cr7-es-kemi-georgina-n/60%Daily2019-04-17 11:10
https://a2news.com/2019/04/17/festivali-marie-kraja-zerat-e-rinj-me-te-mire-lirike-ne-tirane/60%Daily2019-04-17 10:52
https://a2news.com/2019/04/17/foto-nga-ajri-tregojne-cfare-ka-mbetur-nga-notre-dame/60%Daily2019-04-17 10:52
https://a2news.com/2019/04/17/rindertimi-i-notre-dame-macron-do-ta-bejme-me-te-bukur-per-5-vite/60%Daily2019-04-17 10:33
https://a2news.com/2019/04/17/neser-seance-parlamentare-jashte-parlamentit-protesta-e-dhjete-e-opozites/60%Daily2019-04-17 09:31
https://a2news.com/2019/04/17/kryqezohet-paul-scholes-ka-trukuar-140-ndeshje/60%Daily2019-04-17 09:28
https://a2news.com/2019/04/17/bushati-nuk-ka-zgjedhje-ne-30-qershor-basha-po-prezanton-kandidatet/60%Daily2019-04-17 10:54
https://a2news.com/2019/04/17/perleshje-mes-policise-dhe-ish-deputeteve-te-opozites-te-bregu-i-lumit/60%Daily2019-04-17 08:50
https://a2news.com/2019/04/17/tifozet-e-ajax-djegin-rruget-e-amsterdamit/60%Daily2019-04-17 08:40
https://a2news.com/2019/04/17/mocioni-per-vizat-gjoni-lajm-i-keq-per-holanden-pastaj-per-shqiptaret/60%Daily2019-04-17 10:23
https://a2news.com/2019/04/17/rikthehen-fadromat-perplasje-mes-banoreve-dhe-policise-te-bregu-i-lumit/60%Daily2019-04-17 08:54
https://a2news.com/2019/04/17/bylykbashi-kunder-lleshajt-ka-lene-nje-rol-fisnik-per-tu-bere-nje-marionete-politike/60%Daily2019-04-16 22:50
https://a2news.com/2019/04/17/historia-ne-skene-ditari-i-ana-frank-serish-ne-teatrin-e-metropolit/60%Daily2019-04-17 07:14
https://a2news.com/2019/04/17/a2-cnn-ne-paris-ku-syte-e-gjithe-botes-drejtohen-nga-notre-dame/60%Daily2019-04-16 22:09
https://a2news.com/2019/04/16/bylykbashi-pse-nuk-terhiqen-kryebashkiaket-demokrate-nga-nje-angazhim-i-4-viteve-me-pare/60%Daily2019-04-16 21:59
https://a2news.com/2019/04/16/champions-nje-ajaks-perrallor-zhyt-juventusin-barca-pa-probleme-me-messi-n/60%Daily2019-04-16 21:24
https://a2news.com/2019/04/16/mocioni-i-holandes-per-vizat-ministria-jone-e-jashtme-nuk-do-miratohet-nga-ke/60%Daily2019-04-16 19:17
https://a2news.com/2019/04/16/i-arrestuari-per-ekstremizem-kercenon-gjyqtarin-e-prokurorin-ne-seance/60%Daily2019-04-16 18:03
https://a2news.com/2019/04/16/cokollata-e-hidhur-per-tre-persona-ne-tirane-arrestohen-me-nje-kuintal-droge-te-presuar/60%Daily2019-04-16 17:10
https://a2news.com/2019/04/16/prezantohet-karta-e-studentit-dokumenti-ofron-40-sherbime-publike-dhe-private-ne-tirane/60%Daily2019-04-16 16:44
https://a2news.com/2019/04/16/haradinaj-i-pergjigjet-kurtit-cakorri-dhe-kulla-jane-pjese-e-kosoves-disa-duhet-te-skuqen-nga-gjerat-qe-thone/60%Daily2019-04-16 16:21
https://a2news.com/2019/04/16/pas-mallkimit-drake-roma-merr-masa-drastike/60%Daily2019-04-16 16:08
https://a2news.com/2019/04/16/fotot-me-interesante-te-dites-14/60%Daily2019-04-16 16:03
https://a2news.com/2019/04/16/tre-muaj-pas-vdekjes-se-sala-s-cardiff-dhe-nantes-perfundojne-ne-fifa/60%Daily2019-04-16 15:57
https://a2news.com/2019/04/16/kurrizoja-ne-lot-per-katedralen-e-notre-dame/60%Daily2019-04-16 15:44
https://a2news.com/2019/04/16/procesi-i-zgjerimit-me-be-ballkani-perendimor-ne-moment-pasigurie-shtohen-skeptiket/60%Daily2019-04-16 17:21
https://a2news.com/2019/04/16/arme-dhe-sende-te-forta-arrestohen-54-ultras-holandeze/60%Daily2019-04-16 15:13
https://a2news.com/2019/04/16/james-bond-me-makine-elektrike-aston-martin-prezanton-modelin-e-pare/60%Daily2019-04-16 15:08
https://a2news.com/2019/04/16/eksodi-i-shqiptareve-te-kosoves-kukesi-e-perkujton-20-vjetorin-me-aktivitete/60%Daily2019-04-16 14:56
https://a2news.com/2019/04/16/miratohet-mocioni-kunder-shqiperise-holanda-nis-procedurat-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2019-04-16 22:03
https://a2news.com/2019/04/16/masat-e-sigurise-ne-rinas-policia-ushtarake-24-ore-patrullime-dhe-kontrolle/60%Daily2019-04-16 14:27
https://a2news.com/2019/04/16/boshard-ne-shkoder-po-inkurajojme-palet-te-marrin-pjese-ne-zgjedhje/60%Daily2019-04-16 16:16
https://a2news.com/2019/04/16/vellai-i-admir-muratajt-nuk-behem-bashkepunetor-i-prokurorise/60%Daily2019-04-16 14:40
https://a2news.com/2019/04/16/zgjedhje-ne-vjeshte-biba-e-veshtire-nese-fleta-printohet/60%Daily2019-04-16 14:25
https://a2news.com/2019/04/16/trajneri-i-ri-i-kombetares-prezantohet-neser/60%Daily2019-04-16 14:02
https://a2news.com/2019/04/16/shqiptaret-mbizoterojne-trafikun-e-kokaines-dhe-heroines/60%Daily2019-04-16 12:53
https://a2news.com/2019/04/16/skenderbeu-ne-cas-seance-degjimore-maratone/60%Daily2019-04-16 12:43
https://a2news.com/2019/04/16/rama-ne-katar-angazhim-per-te-thelluar-bashkepunimin-prioritet-turizmi/60%Daily2019-04-16 12:32
https://a2news.com/2019/04/16/thesaret-qe-e-bejne-notre-dame-kaq-speciale/60%Daily2019-04-16 12:19
https://a2news.com/2019/04/16/sekretari-i-pd-zgjidhja-e-krizes-eshte-duke-ardhur-opozita-sben-kthim-mbrapa/60%Daily2019-04-16 14:45
https://a2news.com/2019/04/16/bardhi-40-qytetare-u-moren-peng-nga-banda-qeverisese-burgosje-politike/60%Daily2019-04-16 14:45
https://a2news.com/2019/04/16/caktohet-data-e-seances-se-pare-gjyqesore-per-saimir-tahirin/60%Daily2019-04-16 10:32
https://a2news.com/2019/04/16/kombetarja-duhen-zgjidhur-dy-probleme-para-prezantimit-te-trajnerit-te-ri/60%Daily2019-04-16 10:38
https://a2news.com/2019/04/16/perkeqesohet-situata-me-pak-uje-ne-cezmat-e-shqiptareve/60%Daily2019-04-16 10:20
https://a2news.com/2019/04/16/cfare-ka-mbetur-nga-notre-dame-de-paris/60%Daily2019-04-16 09:34
https://a2news.com/2019/04/16/beteja-e-titullit-partizani-praktikisht-kampion-rama-shmang-euforine/60%Daily2019-04-16 09:22
https://a2news.com/2019/04/16/hidhet-shorti-i-gjysmefinaleve-te-kupes-se-shqiperise/60%Daily2019-04-16 09:06
https://a2news.com/2019/04/16/vonesat-ne-pagesa-vjen-rregulli-qe-mbron-sportistet/60%Daily2019-04-16 08:44
https://a2news.com/2019/04/16/protesta-e-13-prillit-gjykata-jep-sot-masat-e-sigurise-per-37-te-arrestuarit/60%Daily2019-04-16 11:28
https://a2news.com/2019/04/16/bogdani-regjistrohemi-ne-vendore-kusht-largimi-i-rames/60%Daily2019-04-16 08:30
https://a2news.com/2019/04/16/seria-e-re-e-2-gisht-mjalte-ermal-mamaqi-e-zbulon-ne-dita-jone/60%Daily2019-04-16 07:59
https://a2news.com/2019/04/16/macron-struktura-e-notre-dame-ka-shpetuar-do-ta-rindertojme/60%Daily2019-04-15 23:25
https://a2news.com/2019/04/16/pezullimi-i-rektorit-te-ut-vendimi-i-paralajmeruar-per-mynyr-konin/60%Daily2019-04-15 22:46
https://a2news.com/2019/04/16/dekanet-per-pezullimin-e-konit-i-vonuar/60%Daily2019-04-15 22:09
https://a2news.com/2019/04/15/pezullimi-i-rektorit-koni-arsye-politike-universiteti-nuk-ka-autonomi-jo-vendimin-e-ka-meta/60%Daily2019-04-15 21:54
https://a2news.com/2019/04/15/notre-drame-tragjedia-e-notre-dame-ne-faqet-e-para-te-shtypit-boteror/60%Daily2019-04-15 20:55
https://a2news.com/2019/04/15/beteja-me-flaket-dhe-deshperimi-i-qytetareve-te-parisit/60%Daily2019-04-15 20:30
https://a2news.com/2019/04/15/momenti-kur-peizazhi-i-parisit-ndryshoi-pergjithmone/60%Daily2019-04-15 20:41
https://a2news.com/2019/04/15/basha-ke-mision-monitorues-per-drejtesine-dhe-zgjedhjet/60%Daily2019-04-15 19:52
https://a2news.com/2019/04/15/atlantik-batalioni-i-krijuar-ne-shba-rimblidhet-ne-tirane-20-vite-nga-lufta/60%Daily2019-04-16 15:50
https://a2news.com/2019/04/15/meta-solidaritet-me-popullin-francez-notre-dame-simbol-i-trashegimise-boterore/60%Daily2019-04-15 19:34
https://a2news.com/2019/04/15/macron-nje-pjese-e-jona-u-dogj-sot-shkaterrimi-i-notre-dame-po-trondit-boten/60%Daily2019-04-16 08:43
https://a2news.com/2019/04/15/zjarr-ne-katedralen-e-notre-dame-ne-paris/60%Daily2019-04-15 22:39
https://a2news.com/2019/04/15/grabitja-ne-rinas-nuk-ka-gjurme-biologjike-ne-makinen-e-grabitesve/60%Daily2019-04-15 16:38
https://a2news.com/2019/04/15/opozita-intensifikon-protestat-nenkryetari-i-pd-spaho-nuk-perjashtohet-greva/60%Daily2019-04-15 15:13
https://a2news.com/2019/04/15/postonte-propagande-terroriste-ne-facebook-arrestohet-29-vjecari/60%Daily2019-04-15 15:55
https://a2news.com/2019/04/15/trajneri-i-ri-duka-prezanton-edy-rejan-zyrtarizohet-te-marten/60%Daily2019-04-15 14:32
https://a2news.com/2019/04/15/madonna-si-agjentja-sekrete-e-vitit/60%Daily2019-04-15 14:01
https://a2news.com/2019/04/15/haradinaj-hahn-e-mogherini-demtuan-kosoven-dhe-rajonin/60%Daily2019-04-15 13:57
https://a2news.com/2019/04/15/korrigjimi-i-kufijve-hahn-mund-te-diskutohet-nese-palet-duan/60%Daily2019-04-15 13:48
https://a2news.com/2019/04/15/marreveshja-me-serbine-thaci-per-the-guardian-eshte-e-mundur-kete-vit/60%Daily2019-04-15 13:41
https://a2news.com/2019/04/15/shperdorim-detyre-kryebashkiaku-i-kavajes-paditet-nga-ikmt/60%Daily2019-04-15 13:36
https://a2news.com/2019/04/15/volvo-4-gjykata-sndryshon-masen-per-ish-deputetet-e-ps/60%Daily2019-04-15 12:47
https://a2news.com/2019/04/15/fotot-me-interesante-te-dites-13/60%Daily2019-04-15 12:54
https://a2news.com/2019/04/15/rikthimi-i-9-here-kampioneve-vllaznia-feston-ngjitjen-ne-kategorine-superiore/60%Daily2019-04-15 16:58
https://a2news.com/2019/04/15/grabitja-ne-rinas-perfundon-ekspertiza-e-mjetit-te-djegur/60%Daily2019-04-15 11:50
https://a2news.com/2019/04/15/pd-paditi-lleshin-bardhi-ministri-i-brendshem-mbetje-e-komunizmit/60%Daily2019-04-15 12:11
https://a2news.com/2019/04/15/zogu-me-i-rrezikshem-ne-bote-vret-pronarin/60%Daily2019-04-15 11:10
https://a2news.com/2019/04/15/eshte-e-shkruar-ne-yje-astrologet-lexojne-fatin-e-bebes-mbreterore/60%Daily2019-04-15 11:10
https://a2news.com/2019/04/15/fa-zhvendosin-predha-kunder-tank-ne-dobrac-te-shkodres/60%Daily2019-04-15 10:41
https://a2news.com/2019/04/15/vdes-zonja-makbeth-e-ballkanit-jetonte-ne-rusi/60%Daily2019-04-15 10:47
https://a2news.com/2019/04/15/vendi-ne-duart-e-braces-dhe-te-hysit-kreret-e-shtetit-te-gjithe-jashte-vendit/60%Daily2019-04-15 11:34
https://a2news.com/2019/04/15/kapet-kokaine-me-vlere-10-mln-e-ne-malte-nje-pjese-do-te-vinte-ne-durres/60%Daily2019-04-15 10:16
https://a2news.com/2019/04/15/pendohet-ekuadori-assange-perdori-ambasaden-si-qender-spiunazhi/60%Daily2019-04-15 09:51
https://a2news.com/2019/04/15/perpjekjet-e-deshtuara-te-qeverise-per-te-ulur-borxhet/60%Daily2019-04-15 09:53
https://a2news.com/2019/04/15/zgjedhjet-ne-finlande-populistet-humbasin-per-vetem-0-2-perqind/60%Daily2019-04-15 09:35
https://a2news.com/2019/04/15/kushtoi-20-mld-dollare-ura-me-e-gjate-ne-det-ka-probleme/60%Daily2019-04-15 09:19
https://a2news.com/2019/04/15/pas-pezullimit-te-konit-shahini-cakton-rektorin-e-perkohshem/60%Daily2019-04-15 08:58
https://a2news.com/2019/04/15/mallkimi-i-fotografive-me-drake/60%Daily2019-04-15 12:20
https://a2news.com/2019/04/15/nis-sot-gjyqi-ndaj-habilajve/60%Daily2019-04-15 08:45
https://a2news.com/2019/04/15/nuk-ndodhte-prej-19-vjetesh-humbje-e-rende-per-psg/60%Daily2019-04-15 07:12
https://a2news.com/2019/04/15/pastrohet-kryeministria-dhe-parlamenti-pas-protestes/60%Daily2019-04-15 06:59
https://a2news.com/2019/04/15/vasili-voten-dhe-jeten-sna-e-merr-dot-njeri/60%Daily2019-04-15 06:54
https://a2news.com/2019/04/14/nis-sonte-sezoni-i-fundit-i-game-of-thrones/60%Daily2019-04-14 20:20
https://a2news.com/2019/04/14/ne-kufi-aty-ku-endrra-amerikane-kthehet-ne-makth/60%Daily2019-04-14 19:30
https://a2news.com/2019/04/14/pas-protestes-ps-e-pd-vijojne-betejen-per-dhunen/60%Daily2019-04-14 20:50
https://a2news.com/2019/04/14/vrima-e-zeze-pianisti-mbi-laps-dhe-vorteksi-i-shiut-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-04-15 16:07
https://a2news.com/2019/04/14/kukesi-dorezohet-per-titullin-merr-fryme-tirana/60%Daily2019-04-15 10:43
https://a2news.com/2019/04/14/liverpool-rimerr-kreun-ne-dy-minuta-kalendari-e-favorizon-ndaj-city-t/60%Daily2019-04-14 17:30
https://a2news.com/2019/04/14/teksas-propozohet-denimi-me-vdekje-per-femrat-qe-kryejne-abort/60%Daily2019-04-14 16:59
https://a2news.com/2019/04/14/te-gjithe-ne-shesh-per-fitoren-e-kim-tani-me-nje-titull-te-ri/60%Daily2019-04-14 16:35
https://a2news.com/2019/04/14/avioni-me-i-madh-ne-bote-kryen-fluturimin-e-pare/60%Daily2019-04-14 16:07
https://a2news.com/2019/04/14/te-marten-prezantohet-trajneri-i-ri-i-kombetares/60%Daily2019-04-14 13:53
https://a2news.com/2019/04/14/creative-business-cup-sipermarresit-e-rinj-konkurrojne-me-ide/60%Daily2019-04-19 11:46
https://a2news.com/2019/04/14/dicaprio-i-lodhur-nga-fama-fshihet-me-te-dashuren-21-vjecare/60%Daily2019-04-14 12:55
https://a2news.com/2019/04/14/protesta-e-opozites-gjonaj-dhuna-e-bashes-nga-frika-e-reformes-ne-drejtesi/60%Daily2019-04-14 12:10
https://a2news.com/2019/04/14/puthja-e-ndeshkueshme-qetesoi-gjakrat-por-jo-arbitrin/60%Daily2019-04-14 12:03
https://a2news.com/2019/04/14/protestat-antiqeveritare-tubime-edhe-ne-beograd-dhe-podgorice/60%Daily2019-04-14 11:41
https://a2news.com/2019/04/14/bien-aplikacionet-e-mark-zuckerberg-bota-ne-panik/60%Daily2019-04-14 13:02
https://a2news.com/2019/04/14/protesta-lleshaj-devijim-i-rende-nga-ligji-me-pak-qytetare-por-me-shume-maska/60%Daily2019-04-14 13:05
https://a2news.com/2019/04/14/te-rrezikosh-jeten-per-nje-video-17-sekonda/60%Daily2019-04-14 10:26
https://a2news.com/2019/04/14/ndertesat-e-cuditshme-pushtojne-instagramin/60%Daily2019-04-14 10:10
https://a2news.com/2019/04/14/kaos-e-ironi-ne-fundin-e-ndeshjes-milan-lazio/60%Daily2019-04-14 09:39
https://a2news.com/2019/04/14/protesta-e-13-prillit-55-persona-te-shoqeruar/60%Daily2019-04-14 09:13
https://a2news.com/2019/04/14/avioni-perplaset-me-helikopterin-ne-everest-viktima-e-te-plagosur/60%Daily2019-04-14 09:04
https://a2news.com/2019/04/14/organizim-i-urinimit-publik-veliaj-gjobit-pd-ne/60%Daily2019-04-14 08:31
https://a2news.com/2019/04/14/triumf-i-dyfishte-i-mercedes-ne-kine-hamilton-ne-krye/60%Daily2019-04-14 08:20
https://a2news.com/2019/04/14/skandal-ne-kavaje-dhe-ne-koplik-goditet-arbitri-e-shkaterrohen-dhomat-e-zhveshjes/60%Daily2019-04-14 08:09
https://a2news.com/2019/04/14/ministri-lleshaj-viziton-ne-spital-policet-e-plagosur-gjate-protestes/60%Daily2019-04-14 07:35
https://a2news.com/2019/04/13/milani-fiton-betejen-me-te-rendesishme-ende-jo-luften-per-champions/60%Daily2019-04-13 20:35
https://a2news.com/2019/04/13/basha-u-vulos-largimi-i-rames-protesta-me-e-madhe-e-kombit-shqiptar/60%Daily2019-04-13 20:22
https://a2news.com/2019/04/13/rama-reagon-ndaj-bashes-protesta-nuk-ishte-as-e-madhe-as-e-denje-thjesht-e-turpshme/60%Daily2019-04-13 20:18
https://a2news.com/2019/04/13/tension-kapsolla-gaz-lotsjelles-konfirmohen-13-persona-te-shoqeruar/60%Daily2019-04-13 20:00
https://a2news.com/2019/04/13/protestuesit-i-vene-flaken-makines-se-polices/60%Daily2019-04-13 19:58
https://a2news.com/2019/04/13/lleshaj-5-police-ne-spitalin-e-traumes-pd-15-protestues-te-plagosur/60%Daily2019-04-13 19:07
https://a2news.com/2019/04/13/berisha-rama-u-struk-pushteti-eshte-i-qytetareve/60%Daily2019-04-13 18:59
https://a2news.com/2019/04/13/reagon-rama-keqardhje-per-policet-nga-goditjet-qorre-te-dy-partive-te-verbuara/60%Daily2019-04-13 18:28
https://a2news.com/2019/04/13/efektive-ne-spital-lleshaj-dhuna-po-godet-policine-autoret-do-te-mbajne-pergjegjesi/60%Daily2019-04-13 18:16
https://a2news.com/2019/04/13/klevis-balliu-revolta-kombetare-nuk-ndalet/60%Daily2019-04-13 17:53
https://a2news.com/2019/04/13/thirrja-e-policise-mos-hidhni-fishekzjarre-largoni-personat-me-maska/60%Daily2019-04-13 19:48
https://a2news.com/2019/04/13/tensioni-te-kryeministria-reagon-presidenti-ilir-meta/60%Daily2019-04-13 17:22
https://a2news.com/2019/04/13/basha-lumi-i-sovranit-ka-rrethuar-ishullin-e-padrejtesise-po-bie-muzgu-i-zi/60%Daily2019-04-13 17:25
https://a2news.com/2019/04/13/befason-spal-i-shtyn-festen-juventusit/60%Daily2019-04-13 16:38
https://a2news.com/2019/04/13/nga-kryeministria-te-parlamenti-protesta-e-opozites-ne-foto/60%Daily2019-04-13 18:23
https://a2news.com/2019/04/13/teknologjia-ne-policine-amerikane-50-arrestime-me-dron/60%Daily2019-04-13 15:27
https://a2news.com/2019/04/13/protestuesi-nga-lushnja-me-qumesht-ne-proteste-eshte-ulur-cmimi/60%Daily2019-04-13 15:21
https://a2news.com/2019/04/13/integrimi-i-ballkanit-ne-be-hahn-shqiperia-dhe-maqedonia-e-veriut-shembuj-pozitive/60%Daily2019-04-13 15:04
https://a2news.com/2019/04/13/policia-blindon-kryeministrine-video/60%Daily2019-04-13 14:52
https://a2news.com/2019/04/13/rama-ik-mbeshtetes-te-opozites-nga-rrethet-drejt-tiranes/60%Daily2019-04-13 14:44
https://a2news.com/2019/04/13/mas-pezullon-rektorin-koni-kerkon-shkarkimin-e-tij-nga-meta/60%Daily2019-04-13 14:26
https://a2news.com/2019/04/13/mosha-nuk-eshte-nje-faktor-100-vjecarja-kandidon-per-zgjedhjet-lokale-ne-gjermani/60%Daily2019-04-13 13:52
https://a2news.com/2019/04/13/nga-demtimi-tek-asist-musolli-rrefen-kukesin-objektivi-eshte-kupa/60%Daily2019-04-13 13:36
https://a2news.com/2019/04/13/saga-opozita-nderkombetaret-be-e-shba-kunder-bojkotit-opozitar/60%Daily2019-04-13 13:15
https://a2news.com/2019/04/13/zevendesuesit-si-ka-qene-opozitarizmi-i-opozites-se-re/60%Daily2019-04-13 12:58
https://a2news.com/2019/04/13/bilanci-i-aksionit-opozitar-djegie-te-mandateve-vale-protestash-rama-ik/60%Daily2019-04-13 12:25
https://a2news.com/2019/04/13/ishte-ne-kerkim-nderkombetar-ekstradohet-nga-athina-i-denuari-per-prostitucion/60%Daily2019-04-13 11:52
https://a2news.com/2019/04/13/mbyllet-protesta-basha-me-e-madhja-qe-ka-njohur-kombi-shqiptar/60%Daily2019-04-13 20:50
https://a2news.com/2019/04/13/thaci-akuzon-serbine-po-mundohet-te-mohoje-gjenocidin-ne-kosove/60%Daily2019-04-13 10:29
https://a2news.com/2019/04/13/lezhe-godet-mjeken-e-urgjences-arrestohet-ne-flagrance/60%Daily2019-04-13 10:12
https://a2news.com/2019/04/13/f1-ne-kine-bottas-ne-pole-e-ndjek-lewis-hamilton/60%Daily2019-04-13 09:15
https://a2news.com/2019/04/13/vetevendosja-ne-shqiperi-feraj-ndryshon-situaten-antishqiptare-kosova-dhe-shqiperia-po-spastrohen/60%Daily2019-04-13 08:52
https://a2news.com/2019/04/13/papa-ratzinger-sulmon-kishen-dhe-evropen-po-humb-rrenjet-e-krishtera/60%Daily2019-04-13 07:47
https://a2news.com/2019/04/12/goli-fantastik-i-memushajt-kunder-perugia-s/60%Daily2019-04-12 20:25
https://a2news.com/2019/04/12/qyteti-i-binjakeve-vendasit-tregojne-sekretin-e-tyre/60%Daily2019-07-28 07:11
https://a2news.com/2019/04/12/nje-i-vdekur-dhe-tre-te-plagosur-ne-ceremonine-mortore-te-nipsey-hussle/60%Daily2019-04-12 18:56
https://a2news.com/2019/04/12/fotot-me-interesante-te-dites-4-prill-2019/60%Daily2019-04-12 17:54
https://a2news.com/2019/04/12/cakaj-perplaset-me-dacic-per-shkakun-e-tij-kam-28-vite-refugjat/60%Daily2019-04-13 07:53
https://a2news.com/2019/04/12/masat-e-sigurise-para-protestes-se-opozites/60%Daily2019-04-12 16:53
https://a2news.com/2019/04/12/protesta-e-opozites-rama-e-shmang-me-nje-bilete-avioni/60%Daily2019-04-13 11:11
https://a2news.com/2019/04/12/varrimi-i-admir-muratajt-refuzohet-leja-per-vellain-e-burgosur/60%Daily2019-04-12 16:26
https://a2news.com/2019/04/12/hetimi-ndaj-muratajt-prokuroria-sekuestron-llogari-prona-dhe-mjete/60%Daily2019-04-12 16:16
https://a2news.com/2019/04/12/grabitja-ne-rinas-marku-hetimi-nuk-eshte-pjese-e-prokurorise-se-pergjithshme/60%Daily2019-04-12 15:56
https://a2news.com/2019/04/12/shina-treni-ne-shasine-e-furgonit-detaje-nga-organizimi-i-grabitjes-ne-rinas/60%Daily2019-04-12 15:41
https://a2news.com/2019/04/12/deklarata-e-armand-dukes-trajneri-i-kombetares-javen-e-ardhshme/60%Daily2019-04-12 14:23
https://a2news.com/2019/04/12/gjykata-e-tiranes-kalon-ne-gjykim-babalen-te-pandehur-salianji-alizoti-dhe-veliu-reagon-basha/60%Daily2019-04-12 14:55
https://a2news.com/2019/04/12/i-burgosuri-shqiptar-vret-grekun-te-2-liroheshin-per-pak-dite/60%Daily2019-04-12 14:13
https://a2news.com/2019/04/12/mbante-160-kile-droge-ne-garazh-arrestohet-shqiptari-ne-rome/60%Daily2019-04-12 11:15
https://a2news.com/2019/04/12/kerkohet-rivendosja-e-vizave-parlamenti-holandez-krimi-nga-shqiptaret-eshte-rritur/60%Daily2019-04-12 10:52
https://a2news.com/2019/04/12/ppp-te-i-kalojne-parlamentit-hyn-ne-fuqi-vendimi/60%Daily2019-04-12 10:21
https://a2news.com/2019/04/12/gjykata-shfuqizon-vendimin-kunder-bujar-sheshit-akuzohej-si-bashkepunetor-i-sigurimit/60%Daily2019-04-12 11:55
https://a2news.com/2019/04/12/prokuroria-kerkon-sekuestrimin-e-pronave-te-muratajt/60%Daily2019-04-12 09:03
https://a2news.com/2019/04/12/samiti-ne-kroaci-rama-takim-koke-me-koke-me-tsipras/60%Daily2019-04-12 08:52
https://a2news.com/2019/04/12/peshengritje-krenar-shoraj-i-jep-shqiperise-nje-tjeter-bronz/60%Daily2019-04-12 08:37
https://a2news.com/2019/04/12/mbante-peng-prej-disa-ditesh-nje-person-arrestohet-ne-fushe-kruje/60%Daily2019-04-12 08:28
https://a2news.com/2019/04/12/reagon-komandanti-meta-kerkon-bazen-ligjore-per-ushtrine-ne-aeroport/60%Daily2019-04-12 08:05
https://a2news.com/2019/04/12/deshton-misioni-izraelit-ne-hene-vetem-per-150-metra/60%Daily2019-04-12 07:12
https://a2news.com/2019/04/11/arsenal-thyen-napolin-ne-25-chelsea-e-valencia-drejt-kualifikimit/60%Daily2019-04-12 20:27
https://a2news.com/2019/04/11/grabitja-ne-rinas-ish-shefi-i-sigurise-se-aviacionit-pergjegjesia-e-autoritetit-civil-dhe-policise/60%Daily2019-04-11 21:06
https://a2news.com/2019/04/11/kampionet-rikthehen-ne-atdhe-rinasi-vishet-kuqezi-per-peshengritesit/60%Daily2019-04-11 20:31
https://a2news.com/2019/04/11/kryemadhi-i-shmang-debatet-politike-me-ilirin-ja-ku-ndahemi/60%Daily2019-04-11 20:16
https://a2news.com/2019/04/11/cfare-do-te-ndodhe-ne-protesten-e-13-prillit-kryemadhi-me-e-madhja/60%Daily2019-04-11 19:56
https://a2news.com/2019/04/11/kryemadhi-nuk-jam-ne-politike-per-ti-sherbyer-ilir-metes/60%Daily2019-04-11 19:24
https://a2news.com/2019/04/11/kryemadhi-shqiperia-problem-te-madh-me-nato-n-anetaresimi-ishte-politik/60%Daily2019-04-11 19:27
https://a2news.com/2019/04/11/rinasi-kryemadhi-parate-i-kane-marre-bandat-e-rames-do-te-perdoren-per-zgjedhje/60%Daily2019-04-11 20:19
https://a2news.com/2019/04/11/grabitja-ne-rinas-ushtria-rrethon-aeroportin-nene-tereza/60%Daily2019-04-11 18:37
https://a2news.com/2019/04/11/pamjet-e-grabitjes-momenti-kur-shperthehet-dera-e-aeroportit/60%Daily2019-04-11 17:08
https://a2news.com/2019/04/11/ushtria-ne-rinas-kroi-ska-shkelje-te-kushtetutes-daci-ti-japim-rendesi-fa/60%Daily2019-04-11 18:01
https://a2news.com/2019/04/11/vllaznia-gjen-paqe-rikthehet-canaj/60%Daily2019-04-11 16:09
https://a2news.com/2019/04/11/kupa-e-afrikes-burundi-apel-per-ndihme-290-mije-euro-larg-endrres/60%Daily2019-04-11 16:08
https://a2news.com/2019/04/11/shtyhet-brexit-be-dhe-londra-dakordesohen-per-daten-31-tetor/60%Daily2019-04-11 16:01
https://a2news.com/2019/04/11/cmendurite-e-motit-shi-diell-dhe-bresher-ne-kryeqytet/60%Daily2019-04-11 16:01
https://a2news.com/2019/04/11/procesi-i-berlinit-haradinaj-ska-takim-koke-me-koke-me-delegacionin-serb/60%Daily2019-04-11 15:53
https://a2news.com/2019/04/11/zyrihu-shkarkon-ish-lojtarin-e-frances-permes-postimit-ne-twitter/60%Daily2019-04-11 15:30
https://a2news.com/2019/04/11/dimer-ne-mes-te-pranveres-ne-shba-12-shtete-ne-alarm-nga-bora/60%Daily2019-04-11 15:27
https://a2news.com/2019/04/11/cerekfinalet-e-e-league-arsenal-dhe-napoli-prove-force-per-trofeun/60%Daily2019-04-11 15:03
https://a2news.com/2019/04/11/ironia-e-kryemadhit-qeveria-feston-cdo-vit-pergjigjen-pozitive-te-be/60%Daily2019-04-11 15:19
https://a2news.com/2019/04/11/teatri-eksperimental-salome-provokon-publikun-dhe-herodin/60%Daily2019-04-11 15:09
https://a2news.com/2019/04/11/uefa-serish-kunder-milanit-hetim-per-bilancet/60%Daily2019-04-11 14:57
https://a2news.com/2019/04/11/dua-te-behem-si-rita-intervista-ne-shqip-e-dua-lipes/60%Daily2019-04-11 14:08
https://a2news.com/2019/04/11/volejboll-triumf-historik-i-bicit-arrin-finalen-e-champions/60%Daily2019-04-11 14:55
https://a2news.com/2019/04/11/arusha-vuan-denimin-me-burgim-te-perjetshem/60%Daily2019-04-11 13:35
https://a2news.com/2019/04/11/grusht-shteti-ne-sudan-dorehiqet-presidenti-pas-30-vitesh-ne-pushtet/60%Daily2019-04-11 13:26
https://a2news.com/2019/04/11/grabitja-ne-rinas-basha-shteti-i-perfshire-ne-kete-vjedhje/60%Daily2019-04-11 13:20
https://a2news.com/2019/04/11/duma-cdo-opozite-matet-me-nivelin-e-saj-te-sakrifices/60%Daily2019-04-11 13:23
https://a2news.com/2019/04/11/policia-ushtarake-ne-dyert-e-aeroportit/60%Daily2019-04-11 13:47
https://a2news.com/2019/04/11/protesta-e-te-rinjve-te-frpd-para-parlamentit/60%Daily2019-04-11 11:34
https://a2news.com/2019/04/11/sherr-para-ajax-juve-gola-dhe-messi-ne-gjak-mesjava-e-champions-ne-foto/60%Daily2019-04-11 11:28
https://a2news.com/2019/04/11/ofendoi-gjyqtarin-diego-costa-behet-shembull/60%Daily2019-04-11 11:16
https://a2news.com/2019/04/11/policia-britanike-arreston-themeluesin-e-wikileaks-julian-assange/60%Daily2019-04-11 12:04
https://a2news.com/2019/04/11/familjaret-terheqin-trupin-e-pajete-te-admir-muratajt/60%Daily2019-04-11 11:02
https://a2news.com/2019/04/11/rama-e-veliaj-studentet-ne-maj-marrin-karten-konviktet-rinovohen-ne-vere/60%Daily2019-04-11 15:43
https://a2news.com/2019/04/11/vrasja-e-marvi-mihalit-jepet-denimi-per-tre-te-rinjte/60%Daily2019-04-11 10:24
https://a2news.com/2019/04/11/grabitja-ne-rinas-eksperti-po-te-ishte-rrethuar-banda-mund-te-kishte-marr-peng-avionin/60%Daily2019-04-11 10:13
https://a2news.com/2019/04/11/grabitja-ne-rinas-lleshaj-nuk-ka-asgje-per-tu-alarmuar/60%Daily2019-04-11 10:05
https://a2news.com/2019/04/11/rama-mbajeni-mend-jemi-ne-qe-do-anetaresojme-vendin-ne-be-kurdo-qe-te-jete/60%Daily2019-04-11 17:12
https://a2news.com/2019/04/11/fotot-me-interesante-te-dites-12/60%Daily2019-04-11 09:34
https://a2news.com/2019/04/11/ushtria-ne-aeroport-meta-kerkon-bazen-ligjore/60%Daily2019-04-11 09:16
https://a2news.com/2019/04/11/rama-shqiperia-progres-i-dukshem-marrim-rekomandim-pa-kushte-ne-maj/60%Daily2019-04-11 09:11
https://a2news.com/2019/04/11/balluku-keni-shperdoruar-kete-koncesion-tani-boll-me/60%Daily2019-04-11 09:04
https://a2news.com/2019/04/11/betohet-tre-deputete-te-tjere-frpd-proteston-para-parlamentit/60%Daily2019-04-11 08:53
https://a2news.com/2019/04/11/protesta-e-13-prillit-opozita-proteston-rama-udheton/60%Daily2019-04-11 07:53
https://a2news.com/2019/04/11/grabitja-ne-shqiperi-austrian-airlines-jo-me-transport-parash-nga-shqiperia/60%Daily2019-04-11 07:44
https://a2news.com/2019/04/11/ushtria-rrethon-pallatin-presidencial-mendohet-per-grusht-shteti-ne-sudan/60%Daily2019-04-11 06:53
https://a2news.com/2019/04/10/prishjet-per-bulevardin-e-ri-banoret-pa-shtepi-ne-breg-te-lumit/60%Daily2019-04-10 21:36
https://a2news.com/2019/04/10/ajax-ndal-juven-por-jo-ronaldon-barca-mposht-manchester-united/60%Daily2019-04-10 21:00
https://a2news.com/2019/04/10/ministrja-balluku-reagon-ashper-ndaj-koncesionarit-te-rinasit/60%Daily2019-04-10 20:29
https://a2news.com/2019/04/10/makinat-e-policise-ushtarake-ne-aeroportin-e-rinasit/60%Daily2019-04-10 19:55
https://a2news.com/2019/04/10/a-ishin-te-siguruara-parate-e-grabitura-ne-rinas-ponari-problemi-eshte-shume-me-i-madh/60%Daily2019-04-10 20:04
https://a2news.com/2019/04/10/ushtria-ne-aeroport-basha-e-jashteligjshme-grusht-shteti/60%Daily2019-04-10 19:03
https://a2news.com/2019/04/10/partizani-mposht-skenderbeun-flamurtari-parakalon-teuten/60%Daily2019-04-10 18:38
https://a2news.com/2019/04/10/dosjet-e-sigurimit-sula-mund-te-kemi-korrigjime-vendimesh/60%Daily2019-04-10 21:36
https://a2news.com/2019/04/10/ne-tunelet-ku-fshiheshin-grabitesit-e-miliona-eurove/60%Daily2019-04-10 21:11
https://a2news.com/2019/04/10/bumci-zbulon-takimin-me-palmer-ishte-ne-dijeni-te-situates-se-rende-te-vendit/60%Daily2019-04-10 20:04
https://a2news.com/2019/04/10/nje-dite-pas-grabitjes-ne-rinas-asnje-mase-sigurie-shtese-ne-aeroport/60%Daily2019-04-10 20:51
https://a2news.com/2019/04/10/grabitesi-i-vrare-vellai-i-muratajt-admiri-ishte-vegel/60%Daily2019-04-10 20:51
https://a2news.com/2019/04/10/kukesi-rikthehet-te-fitorja-kastrioti-fiton-betejen-per-mbijetese-ndaj-luftetarit/60%Daily2019-04-10 16:52
https://a2news.com/2019/04/10/grabitja-reagon-tia-ishin-marre-masa-shtese-policia-u-njoftua-ne-kohe/60%Daily2019-04-10 16:35
https://a2news.com/2019/04/10/grabitja-ne-aeroport-ben-jehone-ne-mediat-nderkombetare/60%Daily2019-04-10 16:22
https://a2news.com/2019/04/10/presidenti-meta-grabitja-ne-aeroport-cenoi-sigurine-kombetare/60%Daily2019-04-10 15:57
https://a2news.com/2019/04/10/vrima-e-zeze-ekziston-tani-kemi-edhe-foto/60%Daily2019-04-10 15:51
https://a2news.com/2019/04/10/ajeti-panucci-nuk-i-kuptoi-dot-shqiptaret/60%Daily2019-04-10 15:31
https://a2news.com/2019/04/10/forcat-speciale-te-ushtrise-ne-aeroport-xhacka-koncesionari-ka-deshtuar/60%Daily2019-04-10 15:25
https://a2news.com/2019/04/10/protesta-e-13-prillit-basha-grabitje-me-arme-ne-mes-te-dites-protesto/60%Daily2019-04-10 15:10
https://a2news.com/2019/04/10/europiani-i-peshengritjes-qerimaj-medalje-bronzi-dhe-rekord-kombetar/60%Daily2019-04-10 17:41
https://a2news.com/2019/04/10/grabitja-ne-rinas-bankat-ne-alarm-do-te-reflektohet-ne-cmime/60%Daily2019-04-10 14:35
https://a2news.com/2019/04/10/aksident-i-rende-ne-shkoder-2-viktime-dhe-5-te-plagosur/60%Daily2019-04-10 17:54
https://a2news.com/2019/04/10/promovimi-ne-nju-jork-pasioni-per-skenen-perkthehet-anglisht/60%Daily2019-04-10 14:06
https://a2news.com/2019/04/10/kush-ishte-admir-murataj-grabitesi-qe-sfidoi-policine-greke-e-shqiptare/60%Daily2019-04-10 13:36
https://a2news.com/2019/04/10/rikthehet-kompensimi-i-naftes-ne-bujqesi-ministria-shqyrton-skemen/60%Daily2019-04-10 13:20
https://a2news.com/2019/04/10/grabitja-ne-rinas-lleshaj-banda-kriminale-ka-marre-nje-goditje-shkaterruese/60%Daily2019-04-10 13:21
https://a2news.com/2019/04/10/zgjedhjet-ne-veri-te-kosoves-serbet-takohen-me-vucic/60%Daily2019-04-10 13:23
https://a2news.com/2019/04/10/zgjedhjet-ne-izrael-netanjahu-pritet-te-siguroje-mandatin-e-peste/60%Daily2019-04-10 12:31
https://a2news.com/2019/04/10/moodys-analize-per-tarifat-amerikane-te-automjeteve/60%Daily2019-04-10 13:29
https://a2news.com/2019/04/10/matura-po-afron-me-risi-nje-provim-me-pak-modaliteti-i-pyetjeve-do-te-ndryshoje/60%Daily2019-04-10 11:39
https://a2news.com/2019/04/10/akuzohen-per-ngacmim-seksual-te-rinjte-jane-gati-ti-kerkojne-ndjese-amerikanes/60%Daily2019-04-10 13:34
https://a2news.com/2019/04/10/vrasja-e-dyfishte-zbardhet-pas-46-vitesh-arrestohet-80-vjecari/60%Daily2019-04-10 11:27
https://a2news.com/2019/04/10/fotot-me-interesante-te-dites-11/60%Daily2019-04-10 10:04
https://a2news.com/2019/04/10/deputeti-me-i-ri-duhet-kufizuar-plotfuqia-e-perandoreve-partiake/60%Daily2019-04-10 13:23
https://a2news.com/2019/04/10/brecani-ngjarja-e-rinasit-deshtimi-i-radhes-u-vu-ne-rrezik-siguria-kombetare/60%Daily2019-04-10 09:18
https://a2news.com/2019/04/10/grabitja-ne-rinas-familjaret-e-muratajt-shoqerohen-per-te-identifikuar-viktimen/60%Daily2019-04-10 10:36
https://a2news.com/2019/04/10/grabitja-me-arme-ne-rinas-a2-cnn-zbardh-dinamiken-e-ngjarjes/60%Daily2019-04-10 08:30
https://a2news.com/2019/04/10/grabitja-ne-rinas-personi-i-vrare-dyshohet-te-jete-admir-murataj/60%Daily2019-04-10 08:33
https://a2news.com/2019/04/10/jetoi-nje-shekull-e-qete-me-gjithe-organet-e-vendosura-ne-vend-te-kundert/60%Daily2019-04-10 07:17
https://a2news.com/2019/04/09/kufiri-kosove-serbi-dade-rusia-e-interesuar-per-ndryshim-do-te-kishte-efekt-domino/60%Daily2019-04-09 21:31
https://a2news.com/2019/04/09/spektakel-anglez-ne-champions-tottenham-thyen-city-n-liverpool-ben-detyren-ndaj-portos/60%Daily2019-04-09 20:57
https://a2news.com/2019/04/09/arta-dade-faji-i-rames-qe-ska-te-denuar-per-21-janarin-veproi-si-basha/60%Daily2019-04-09 20:38
https://a2news.com/2019/04/09/kriza-politike-arta-dade-te-largohet-rama-pse-jo-brace-kryeminister/60%Daily2019-04-09 21:29
https://a2news.com/2019/04/09/quajti-trillim-masakren-e-recakut-haradinaj-shkarkon-ministrin-teodosijevic/60%Daily2019-04-09 21:53
https://a2news.com/2019/04/09/spak-ne-site-kandidatet-dorezojne-dokumentet/60%Daily2019-04-09 21:47
https://a2news.com/2019/04/09/situata-politike-arta-dade-aktualja-ska-lidhje-me-ate-qe-ndodhi-ne-1996-en/60%Daily2019-04-09 21:08
https://a2news.com/2019/04/09/briken-calja-kampion-i-europes-ne-shkeputje-i-dyti-ne-dygaresh/60%Daily2019-04-09 18:04
https://a2news.com/2019/04/09/levizja-vetevendosje-tani-edhe-ne-shqiperi-zaimi-projekti-afatgjate-kishim-shume-kerkesa/60%Daily2019-04-09 19:18
https://a2news.com/2019/04/09/fotot-me-interesante-te-dites-10/60%Daily2019-04-09 17:13
https://a2news.com/2019/04/09/me-uniforme-speciale-dhe-antiplumb-zbulohet-foto-e-grabitesit-te-vrare/60%Daily2019-04-09 17:05
https://a2news.com/2019/04/09/grabitja-e-rinasit-perplas-sekretarin-e-pd-me-ministrin-lleshaj/60%Daily2019-04-09 16:13
https://a2news.com/2019/04/09/kryemadhi-pas-takimit-me-palmer-hallet-tona-i-zgjidhim-me-njeri-tjetrin/60%Daily2019-04-09 14:27
https://a2news.com/2019/04/09/grabiten-miliona-euro-ne-pisten-e-aeroportit-te-rinasit-vritet-nje-nga-autoret/60%Daily2019-04-09 21:40
https://a2news.com/2019/04/09/brace-ne-shkoder-ps-me-projekt-real-per-te-shnderruar-qytetin/60%Daily2019-04-09 13:42
https://a2news.com/2019/04/09/operacioni-i-europol-lirohen-40-nga-55-te-arrestuarit/60%Daily2019-04-09 13:46
https://a2news.com/2019/04/09/kompensimi-i-qumeshtit-ministria-e-bujqesise-zbardh-skemen/60%Daily2019-04-09 13:28
https://a2news.com/2019/04/09/zgjedhjet-ne-izrael-netanjahu-perballet-me-nje-sfide-te-veshtire/60%Daily2019-04-09 13:05
https://a2news.com/2019/04/09/ky-eshte-demtimi-me-i-keq-i-te-gjitha-koherave-ne-sport/60%Daily2019-04-09 13:01
https://a2news.com/2019/04/09/pasaportat-diplomatike-ministri-cakaj-i-dorezoni-sepse-do-te-bllokohen/60%Daily2019-04-10 07:27
https://a2news.com/2019/04/09/gattuso-nuk-bind-pochettino-mund-te-jete-trajneri-i-ri-i-milanit/60%Daily2019-04-09 12:18
https://a2news.com/2019/04/09/dyshohet-per-trafikimin-e-613-kg-kokaine-arber-cekaj-kerkon-azil-ne-gjermani/60%Daily2019-04-09 11:46
https://a2news.com/2019/04/09/rusia-ndryshimi-i-kufijve-ide-amerikane-palmer-kjo-ceshtje-nuk-eshte-ne-qender-te-marreveshjes/60%Daily2019-04-09 11:10
https://a2news.com/2019/04/09/palmer-dhe-ballkani-zyrtari-i-larte-amerikan-rol-kyc-ne-rajon/60%Daily2019-04-09 12:22
https://a2news.com/2019/04/09/lobimi-i-pd-ne-shba-palmer-ceshtje-ne-hetim/60%Daily2019-04-09 10:49
https://a2news.com/2019/04/09/ndikimi-rus-palmer-shqiperia-target-i-veshtire/60%Daily2019-04-09 11:19
https://a2news.com/2019/04/09/palmer-shqiperia-ka-qeveri-legjitime-opozita-te-marre-pjese-ne-zgjedhje/60%Daily2019-04-09 11:13
https://a2news.com/2019/04/09/ambasadori-italian-shumica-te-beje-nje-hap-pas/60%Daily2019-04-09 11:01
https://a2news.com/2019/04/09/rikthehet-champions-sot-derbi-anlgez/60%Daily2019-04-09 09:56
https://a2news.com/2019/04/09/demi-rama-po-shkaterron-ps-ne-filozofia-e-tij-politike-eshte-anarkia/60%Daily2019-04-09 09:51
https://a2news.com/2019/04/09/gaz-lotsjelles-ndaj-banoreve-te-bregu-i-lumit-7-perfundojne-ne-spital/60%Daily2019-04-09 09:34
https://a2news.com/2019/04/09/londer-nju-jork-per-me-pak-se-nje-ore-avioni-po-behet-gati/60%Daily2019-04-09 10:06
https://a2news.com/2019/04/09/bylykbashi-kemi-rritje-vertikale-ne-sondazhe-zgjedhjet-e-parakohshme-mundesia-e-vetme/60%Daily2019-04-09 09:08
https://a2news.com/2019/04/09/nje-tjeter-shqiptar-ne-skenen-nderkombetare-pjese-e-familjes-se-jay-z/60%Daily2019-04-09 08:54
https://a2news.com/2019/04/09/putin-dhe-erdogan-takohen-ne-rusi/60%Daily2019-04-09 08:51
https://a2news.com/2019/04/09/rikthehen-fadromat-te-bregu-i-lumit-policia-pengon-ish-deputetet-e-pd-te-afrohen/60%Daily2019-04-09 09:06
https://a2news.com/2019/04/08/600-milione-zogj-vriten-cdo-vit-ne-qiellgervishtesit-amerikane/60%Daily2019-04-08 20:35
https://a2news.com/2019/04/08/ishte-ne-borxhe-prej-droges-shet-djalin-per-2500/60%Daily2019-04-08 20:18
https://a2news.com/2019/04/08/kuajt-e-eger-deti-dhe-perendimi-foto-magjike-nga-jugu-i-frances/60%Daily2019-04-08 19:57
https://a2news.com/2019/04/08/publiku-mosbesues-ndaj-vetting-ut-vasili-reforma-drejt-standardeve-me-te-uleta/60%Daily2019-04-08 19:08
https://a2news.com/2019/04/08/parashikimi-i-motit-vranesira-dhe-shi-thuajse-gjate-gjithe-dites-dhe-javes/60%Daily2019-04-08 18:33
https://a2news.com/2019/04/08/fotot-me-interesante-te-dites-9/60%Daily2019-04-08 18:07
https://a2news.com/2019/04/08/kriza-politike-meta-duhet-kthese-180-grade/60%Daily2019-04-08 17:36
https://a2news.com/2019/04/08/ministri-serb-shqiperia-e-madhe-eshte-krijuar-tashme/60%Daily2019-04-08 17:26
https://a2news.com/2019/04/08/maratona-surreale-1000-te-huaj-mes-garuesve-ne-korene-e-veriut/60%Daily2019-04-08 17:03
https://a2news.com/2019/04/08/mourinho-deshiron-kthim-ne-serie-a-por-eshte-conte-i-preferuari-i-interit/60%Daily2019-04-08 17:15
https://a2news.com/2019/04/08/sekuestrohen-droge-arme-municione-dhe-nje-mjet-i-blinduar-4-ne-pranga/60%Daily2019-04-08 20:26
https://a2news.com/2019/04/08/gafa-dhe-mosperputhje-me-sistemin-var-arbitrat-italiane-ne-krize/60%Daily2019-04-08 16:44
https://a2news.com/2019/04/08/rama-pas-takimit-me-palmer-bashkebisedimi-na-gjeti-ne-dakordesi-te-plote/60%Daily2019-04-08 16:40
https://a2news.com/2019/04/08/londra-lufton-ndotjen-tarifa-per-te-hyre-ne-qender-te-qytetit/60%Daily2019-04-08 16:28
https://a2news.com/2019/04/08/kriminaliteti-ne-vend-lleshaj-ndikim-ne-perceptimin-e-publikut-per-sigurine/60%Daily2019-04-08 16:08
https://a2news.com/2019/04/08/strategjia-e-qerimajt-garon-ne-baterine-b-dhe-synon-medalje/60%Daily2019-04-08 15:57
https://a2news.com/2019/04/08/berisha-bashes-fitorja-te-ben-lider-duhet-te-kalosh-detin-ne-kembe/60%Daily2019-04-08 14:51
https://a2news.com/2019/04/08/ekskluzive-kreu-i-ildkpi-ganaj-mbi-20-deputete-fshehen-pasurite/60%Daily2019-04-08 14:35
https://a2news.com/2019/04/08/palmer-nis-takimin-me-ramen-neser-me-meten-e-bashen/60%Daily2019-04-08 14:10
https://a2news.com/2019/04/08/pako-e-dyshimte-ne-nje-zyre-ligjore-ne-vlore-dyshohet-lende-plasese/60%Daily2019-04-08 13:41
https://a2news.com/2019/04/08/trajneri-i-kombetares-mediat-italiane-duka-dhe-reja-arrijne-akordin/60%Daily2019-04-08 13:34
https://a2news.com/2019/04/08/zgjedhjet-europiane-partite-nacionaliste-te-be-bashkojne-forcat/60%Daily2019-04-08 13:23
https://a2news.com/2019/04/08/penalltia-e-cuditshme-ne-meksike-portieri-befasohet/60%Daily2019-04-08 12:18
https://a2news.com/2019/04/08/prokuroria-kerkon-18-vite-burg-per-balilin/60%Daily2019-04-08 12:10
https://a2news.com/2019/04/08/te-shkelqyerit-ne-pune-hapet-programi-i-katert-kombetar-i-praktikave-te-punes/60%Daily2019-04-08 11:54
https://a2news.com/2019/04/08/may-nen-trysni-kabineti-jo-shtyrje-te-gjate-te-brexit/60%Daily2019-04-08 11:45
https://a2news.com/2019/04/08/ps-kerkese-ne-kqz-per-regjistrim-ne-zgjedhjet-e-30-qershorit/60%Daily2019-04-08 11:57
https://a2news.com/2019/04/08/riatdhesohen-dhjetera-shqiptare-nga-franca-ministria-e-brendshme-e-kote-te-kerkosh-azil/60%Daily2019-04-08 11:36
https://a2news.com/2019/04/08/perpunimi-i-qumeshtit-vuan-kufizimin-e-tregut/60%Daily2019-04-08 10:34
https://a2news.com/2019/04/08/tension-te-bregu-i-lumit-banoret-kundershtojne-prishjen-e-banesave/60%Daily2019-04-08 11:16
https://a2news.com/2019/04/08/protesta-e-13-prillit-basha-mbledh-demokratet-organizim-kapilar-jemi-shumice/60%Daily2019-04-08 10:08
https://a2news.com/2019/04/08/mariuane-dhe-dokumente-false-italianet-dhe-scottland-yard-shkaterrojne-banden-shqiptare/60%Daily2019-04-08 10:41
https://a2news.com/2019/04/08/sistemi-elektronik-i-deklarimit-te-pasurive-soreca-te-bashkuar-kunder-korrupsionit/60%Daily2019-04-08 09:40
https://a2news.com/2019/04/08/udhetimi-rekord-pershkon-95-mije-kilometra-me-makine-elektrike/60%Daily2019-04-08 09:12
https://a2news.com/2019/04/08/avokati-paraqet-raport-mjekesor-shtyhet-per-te-6-n-here-seanca-ndaj-shullazit/60%Daily2019-04-08 16:04
https://a2news.com/2019/04/08/anija-shemb-uren-ne-brazil/60%Daily2019-04-08 09:21
https://a2news.com/2019/04/08/dorehiqet-nielsen-sekretarja-per-sigurine-kombetare-e-shba/60%Daily2019-04-08 08:20
https://a2news.com/2019/04/08/luftimet-ne-libi-rritet-bilanci-i-viktimave-nderkombetaret-ne-alarm/60%Daily2019-04-08 08:14
https://a2news.com/2019/04/08/sot-dhe-neser-ne-tirane-palmer-takime-me-lideret-politike-dhe-gazetaret/60%Daily2019-04-08 08:08
https://a2news.com/2019/04/08/po-gjuante-specien-e-mbrojtur-natyra-u-rebelua-vritet-nga-elefanti-hahet-nga-luanet/60%Daily2019-04-08 07:29
https://a2news.com/2019/04/08/tragjedi-ne-puke-cifti-humb-jeten-nga-zjarri-ne-banese/60%Daily2019-04-08 12:17
https://a2news.com/2019/04/07/nga-irani-ne-majorka-keshtjellat-me-te-vjetra-dhe-te-bukura-ne-bote/60%Daily2019-04-07 20:17
https://a2news.com/2019/04/07/cristiano-dhe-georgina-tregojne-talentin-ne-muzike/60%Daily2019-04-07 19:51
https://a2news.com/2019/04/07/qytetet-lundrues-do-te-na-shpetojne-nga-ndryshimet-klimatike/60%Daily2019-04-07 19:24
https://a2news.com/2019/04/07/teuta-humbet-finalen-historike-vetem-nenkampione-e-ballkanit/60%Daily2019-04-07 19:06
https://a2news.com/2019/04/07/fotot-me-interesante-te-javes-2/60%Daily2019-04-07 18:57
https://a2news.com/2019/04/07/21-te-vdekur-ne-libi-terhiqen-amerikanet/60%Daily2019-04-07 18:00
https://a2news.com/2019/04/07/burgu-prej-xhami/60%Daily2019-04-07 17:29
https://a2news.com/2019/04/07/karteli-i-modes-gruaja-dhe-vajza-e-el-chapo-s-ne-lufte/60%Daily2019-04-07 16:56
https://a2news.com/2019/04/07/jeta-ne-kryeqytetin-boteror-te-rrufeve/60%Daily2019-04-07 16:23
https://a2news.com/2019/04/07/sadiku-mahnit-zvicren-lenjani-gol-rekord-per-11-sekonda/60%Daily2019-04-07 16:06
https://a2news.com/2019/04/07/73-vjec-mes-shtyllave-ky-eshte-portieri-me-i-vjeter-ne-bote/60%Daily2019-04-07 15:48
https://a2news.com/2019/04/07/artistet-11-vjecare-kompozojne-per-filarmonine-e-nju-jorkut/60%Daily2019-04-07 15:24
https://a2news.com/2019/04/07/balla-opozita-e-frikesuar-nga-zgjedhjet-ndaj-bojkoton-e-dhunon/60%Daily2019-04-07 15:08
https://a2news.com/2019/04/07/jonida-maliqi-zbulon-pergatitjet-per-festivalin-europian-dhe-kengetarin-e-saj-te-preferuar/60%Daily2019-04-07 14:56
https://a2news.com/2019/04/07/alan-kurdi-endet-ne-det-64-emigrantet-ne-bordin-e-anijes-ne-meshire-te-fatit/60%Daily2019-04-07 14:37
https://a2news.com/2019/04/07/ndryshimi-ligjor-mos-leshimi-i-fatures-gjobe-100-te-tatimit-te-padeklaruar/60%Daily2019-04-07 13:54
https://a2news.com/2019/04/07/faturat-e-21-janarit-garda-llupos-na-kthe-60-milione-leke/60%Daily2019-04-07 18:08
https://a2news.com/2019/04/07/tre-muaj-heshtje-per-teatrin-kombetar-bie-vrulli-i-protestes/60%Daily2019-04-07 13:00
https://a2news.com/2019/04/07/dita-e-shendetit-mamografi-dhe-check-up-falas-ne-kodrat-e-liqenit/60%Daily2019-04-07 12:37
https://a2news.com/2019/04/07/basketboll-teuta-prek-historine-arrin-finalen-e-liges-ballkanike/60%Daily2019-04-07 11:19
https://a2news.com/2019/04/07/rritet-tensioni-ne-kufirin-greko-maqedonas-emigrantet-perballen-me-policine/60%Daily2019-04-07 10:51
https://a2news.com/2019/04/07/basha-ne-rrogozhine-deputetet-e-ardhshem-do-zgjidhen-nga-populli/60%Daily2019-04-07 10:25
https://a2news.com/2019/04/07/meta-ne-durres-i-kujton-politikes-dialog-jo-kokefortesi-dhe-mitingje-te-panevojshme/60%Daily2019-04-07 14:32
https://a2news.com/2019/04/07/na-duhet-marreveshje-ose-brexit-na-iken-nga-duart-apeli-i-kryeministres-may/60%Daily2019-04-07 08:39
https://a2news.com/2019/04/07/princi-william-behet-agjent-sekret-eksperience-qe-te-ben-me-te-perulur/60%Daily2019-04-07 07:38
https://a2news.com/2019/04/06/oblak-nje-mur-suarez-e-messi-e-kalojne-vetem-ne-fund/60%Daily2019-04-06 20:41
https://a2news.com/2019/04/06/me-afer-se-kurre-me-diellin-sonda-e-nasa-s-mbijeton-ne-1300c/60%Daily2019-04-06 20:19
https://a2news.com/2019/04/06/mamaja-e-qorton-sepse-po-luante-pubg-vret-veten-16-vjecari/60%Daily2019-04-06 20:05
https://a2news.com/2019/04/06/kukesi-emeron-trajnerin-e-ri-nuk-heqim-dore-nga-titulli/60%Daily2019-04-06 19:52
https://a2news.com/2019/04/06/nuk-i-shkonte-askush-per-ta-vizituar-ne-spital-infermierja-bireson-vogelushen/60%Daily2019-04-06 19:46
https://a2news.com/2019/04/06/single-prej-10-vitesh-charlize-theron-duhet-nje-burre-guximtar-jam-e-gatshme/60%Daily2019-04-06 19:22
https://a2news.com/2019/04/06/luftetari-ben-bis-ndaj-partizanit-tirana-zhytet-ne-renditje/60%Daily2019-04-06 18:48
https://a2news.com/2019/04/06/city-ne-finalen-e-kupes-mbetet-ne-gare-per-pokerin-e-trofeve/60%Daily2019-04-06 18:36
https://a2news.com/2019/04/06/bayern-fiton-finalen-me-dortmund-lewandowski-gol-rekord/60%Daily2019-04-06 18:24
https://a2news.com/2019/04/06/perseri-kean-per-juven-inter-ka-ne-dore-fatin-e-milanit/60%Daily2019-04-06 18:00
https://a2news.com/2019/04/06/do-te-hakmerrej-per-sulmet-ne-zelanden-e-re-arrestohet-shqiptari-ne-shba/60%Daily2019-04-06 17:38
https://a2news.com/2019/04/06/tentuan-bllokimin-e-hyrjes-se-kryeministrit-ne-kukes-procedohen-13-protestues/60%Daily2019-04-06 17:06
https://a2news.com/2019/04/06/pishina-me-e-thelle-ne-bote/60%Daily2019-04-06 16:48
https://a2news.com/2019/04/06/kukesi-shkarkon-ndreun-pergjegjes-per-humbjen/60%Daily2019-04-06 16:49
https://a2news.com/2019/04/06/benzema-shpeton-realin-vershellima-per-bale/60%Daily2019-04-06 16:07
https://a2news.com/2019/04/06/kukesi-hap-krahun-mundesi-e-arte-per-partizanin/60%Daily2019-04-06 15:51
https://a2news.com/2019/04/06/galeria-70-arti-realist-i-hajdinajt-rikthen-imazhet-historike/60%Daily2019-04-06 15:18
https://a2news.com/2019/04/06/zyrtari-i-larte-gjerman-interesi-strategjik-per-ballkanin-ka-rene/60%Daily2019-04-08 09:30
https://a2news.com/2019/04/06/pergjimet-e-alizotit-spaho-heshtja-njejavore-konfirmon-perfshirjen-e-rames/60%Daily2019-04-06 14:43
https://a2news.com/2019/04/06/kocijancic-djegia-e-mandateve-pengon-funksionimin-e-demokracise/60%Daily2019-04-06 14:34
https://a2news.com/2019/04/06/rrezik-rus-ne-shqiperi-ministri-ne-detyre-gent-cakaj-i-shmanget-pergjigjes/60%Daily2019-04-06 13:44
https://a2news.com/2019/04/06/vizita-e-palmer-brace-nderkombetaret-na-kane-dhene-te-drejte/60%Daily2019-04-06 13:50
https://a2news.com/2019/04/06/trajneri-i-ri-zaccheroni-per-kombetaren-pritet-firma/60%Daily2019-04-06 12:23
https://a2news.com/2019/04/06/surpriza-e-werder-bremen-nxenesit-shqiptare-vizite-speciale-rashices/60%Daily2019-04-06 12:05
https://a2news.com/2019/04/06/makina-permbyset-ne-qender-te-shkodres/60%Daily2019-04-06 11:34
https://a2news.com/2019/04/06/panucci-per-gazzetta-te-shqiperia-nuk-na-pershtateshin-idete-e-profesionalizmi/60%Daily2019-04-06 11:06
https://a2news.com/2019/04/06/kursi-i-ri-i-euros-stabilizohet-ne-kuoten-e-125-lekeve/60%Daily2019-04-06 14:59
https://a2news.com/2019/04/06/rusi-perurohet-fusha-e-krijuar-nga-gotat-plastike-te-birres/60%Daily2019-04-06 10:42
https://a2news.com/2019/04/06/bayern-borussia-sot-dueli-vendimtar-ne-bundesliga/60%Daily2019-04-06 10:36
https://a2news.com/2019/04/06/djali-2-vjecar-i-ronaldos-goditje-prej-kampioni/60%Daily2019-04-06 10:28
https://a2news.com/2019/04/06/dita-e-zonjave-cmend-edhe-meshkujt-ne-angli/60%Daily2019-04-06 10:22
https://a2news.com/2019/04/06/libia-alarmon-boten-te-ndalen-luftimet/60%Daily2019-04-06 09:59
https://a2news.com/2019/04/06/perleshje-ne-kufirin-grek-gaz-lotsjelles-ndaj-grave-e-femijeve/60%Daily2019-04-06 09:36
https://a2news.com/2019/04/06/agjencia-e-kadastres-brace-prezanton-drejtor-artan-lamen/60%Daily2019-04-06 09:42
https://a2news.com/2019/04/06/bashkimi-europian-hiqet-nga-pasaportat-britanike-ne-pritje-te-brexit/60%Daily2019-04-06 09:03
https://a2news.com/2019/04/06/georgina-zbulon-si-u-njoh-me-ronaldon-isha-shitese/60%Daily2019-04-06 07:52
https://a2news.com/2019/04/06/salah-dhe-liverpool-te-pandalshem-ne-premier-league/60%Daily2019-04-06 07:16
https://a2news.com/2019/04/06/koreja-e-jugut-vendi-i-pare-ne-bote-me-sherbimin-5g/60%Daily2019-04-06 07:05
https://a2news.com/2019/04/05/tensionet-per-emigracionin-italia-zbut-marredheniet-me-francen/60%Daily2019-04-05 20:43
https://a2news.com/2019/04/05/telushi-po-rekuperon-nga-nderhyrja-kirurgjikale-takon-shoket-e-partizanit/60%Daily2019-04-05 20:19
https://a2news.com/2019/04/05/grupi-anti-rama-a-po-krijohet-nje-fraksion-kunder-kryetarit-ne-ps/60%Daily2019-04-05 17:55
https://a2news.com/2019/04/05/policite-evropiane-bashkohen-kunder-krimit-te-organizuar-shqiptar-65-te-arrestuar-ne-4-vende/60%Daily2019-04-05 17:03
https://a2news.com/2019/04/05/kategoria-superiore-partizani-nente-finale-per-endrren-kukesi-shpreson/60%Daily2019-04-05 16:16
https://a2news.com/2019/04/05/incidenti-ne-beograd-kosova-kerkon-qe-be-te-disiplinoje-serbine/60%Daily2019-04-05 15:58
https://a2news.com/2019/04/05/semundjet-gjenetike-pese-me-te-perhapurat-ne-vend-mes-tyre-talasemia-e-shurdhesia/60%Daily2019-04-05 15:39
https://a2news.com/2019/04/05/ushtare-balerine-postieri-mbi-varke-dhe-inspektimet-e-kim-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-04-05 15:10
https://a2news.com/2019/04/05/rama-ne-kukes-midis-protestave-dhe-inaugurimit-te-punimeve-te-aeroportit/60%Daily2019-04-05 14:46
https://a2news.com/2019/04/05/lufta-per-skajin-verior-te-tokes-cnn-viziton-bazen-ushtarake-ruse-ne-arktik/60%Daily2019-04-05 19:57
https://a2news.com/2019/04/05/bulqize-shperthen-granata-nje-femije-humb-jeten-dhe-nje-tjeter-plagoset/60%Daily2019-04-05 18:35
https://a2news.com/2019/04/05/palmer-vjen-ne-shqiperi-me-9-prill-panoramen-e-pare-e-merr-nga-cakaj/60%Daily2019-04-05 13:16
https://a2news.com/2019/04/05/incident-mes-kosoves-e-serbise-ne-tirane/60%Daily2019-04-05 13:14
https://a2news.com/2019/04/05/tap-shtrin-tubat-e-pare-ne-ujerat-shqiptare/60%Daily2019-04-05 12:59
https://a2news.com/2019/04/05/calavera-koha-qe-palet-te-behen-bashke-reagon-edi-rama/60%Daily2019-04-05 12:44
https://a2news.com/2019/04/05/vleresimi-per-spak-klp-skualifikon-nga-gara-3-nga-28-kandidate/60%Daily2019-04-05 19:21
https://a2news.com/2019/04/05/rrembim-me-helikopter-lamtumire-si-ne-filma-per-futbollistin/60%Daily2019-04-05 11:56
https://a2news.com/2019/04/05/rritet-serish-parlamenti-kreu-i-frpd-erseke-pranon-mandatin-e-deputetit/60%Daily2019-04-05 11:48
https://a2news.com/2019/04/05/korrupsioni-tabaku-17-mld-euro-demi-ekonomik-nga-keqperdorimi/60%Daily2019-04-05 11:43
https://a2news.com/2019/04/05/ademi-ne-vetting-ildkpi-kreu-i-prokurorise-se-sarandes-fshehu-pasurine/60%Daily2019-04-05 11:36
https://a2news.com/2019/04/05/alibeaj-vendimi-i-opozites-zgjoi-nga-letargjia-dhe-faktorin-nderkombetar/60%Daily2019-04-05 11:31
https://a2news.com/2019/04/05/divorci-me-i-shtrenjte-themeluesi-i-amazon-humb-36-mld-dollare/60%Daily2019-04-05 11:10
https://a2news.com/2019/04/05/sport-muzike-dhe-aventura-ne-borsh-festivali-i-jugut/60%Daily2019-04-05 11:03
https://a2news.com/2019/04/05/situata-politike-kushi-smund-ta-leme-vendin-peng-te-problemeve-te-opozites/60%Daily2019-04-05 10:40
https://a2news.com/2019/04/05/kerkesa-e-re-e-may-t-per-be-ne-brexit-te-shtyhet-deri-me-30-qershor/60%Daily2019-04-05 10:28
https://a2news.com/2019/04/05/reforma-ne-drejtesi-shefja-e-onm-pa-shoqerine-civile-vetting-u-i-pamundur/60%Daily2019-04-05 10:23
https://a2news.com/2019/04/05/4-gola-ne-15-minuta-nuk-ndodhte-prej-vitit-1932/60%Daily2019-04-05 10:13
https://a2news.com/2019/04/05/ankimi-ndaj-tatimeve-ndryshojne-procedurat/60%Daily2019-04-05 10:09
https://a2news.com/2019/04/05/emigrantet-ne-greqi-tentojne-te-rinisin-eksodin-drejt-vendeve-te-be/60%Daily2019-04-05 09:58
https://a2news.com/2019/04/05/turqia-percan-nato-n-nuk-heq-dore-nga-blerja-e-sistemit-raketor-rus/60%Daily2019-04-05 09:50
https://a2news.com/2019/04/05/shperthen-lenjani-dy-gola-spektakolare-ne-zvicer/60%Daily2019-04-05 09:44
https://a2news.com/2019/04/05/riatdhesohen-50-shqiptare-nga-franca-voda-mos-tentoni-azil-hap-i-gabuar/60%Daily2019-04-05 09:37
https://a2news.com/2019/04/05/mbyllet-samiti-i-nato-s-konfirmohet-roli-historik-rusia-sfide-kryesore/60%Daily2019-04-05 09:33
https://a2news.com/2019/04/05/serish-kultivim-droge-ne-nikel-4-te-arrestuar/60%Daily2019-04-05 09:25
https://a2news.com/2019/04/05/telefonate-rama-tsipras-kathimerini-diskutuan-per-krizen-bilaterale/60%Daily2019-04-05 09:18
https://a2news.com/2019/04/05/hetimi-ndaj-balilit-krimet-e-renda-kerkojne-konfiskim-te-pasurise/60%Daily2019-04-05 09:54
https://a2news.com/2019/04/05/protesta-e-fermereve-qeveria-miraton-skemen-per-kompensimin-e-prodhuesve/60%Daily2019-04-05 08:33
https://a2news.com/2019/04/05/gjoni-duhet-riformatim-i-republikes-dhe-ndryshim-i-sistemit-zgjedhor/60%Daily2019-04-05 15:28
https://a2news.com/2019/04/05/sulmi-te-pragu-i-shtepise-ralf-gjoni-kishte-edhe-dy-prita-te-tjera-nuk-i-fal/60%Daily2019-04-05 08:58
https://a2news.com/2019/04/05/ralf-gjoni-ne-lsi-eshte-krijuar-klime-intimiduese/60%Daily2019-04-05 08:58
https://a2news.com/2019/04/04/fotot-me-interesante-te-dites-8/60%Daily2019-04-04 21:20
https://a2news.com/2019/04/04/dietat-e-keqija-demtojne-ato-qe-nuk-hame-po-na-vrasin/60%Daily2019-04-04 21:13
https://a2news.com/2019/04/04/veshjet-e-perdorura-nje-industri-24-miliarde-dollareshe-ne-shba/60%Daily2019-04-04 21:01
https://a2news.com/2019/04/04/a-do-te-rikandidoje-ademi-e-vetme-ne-zgjedhje-une-bej-ate-qe-vendos-pd/60%Daily2019-04-04 20:31
https://a2news.com/2019/04/04/veshtiresite-e-vllaznise-ademi-ka-presion-politik-dhe-kriminal/60%Daily2019-04-04 20:32
https://a2news.com/2019/04/04/ademi-zero-fonde-nga-qeveria-sepse-nuk-paguajme-perqindje/60%Daily2019-04-04 19:31
https://a2news.com/2019/04/04/ngjarjet-kriminale-ne-shkoder-ademi-me-ka-vrare-shume-deklarata-e-ministrit/60%Daily2019-04-04 19:12
https://a2news.com/2019/04/04/dashurite-e-virgjereshes-madalene-vetem-kete-fundjave-ne-tirane/60%Daily2019-04-04 19:47
https://a2news.com/2019/04/04/studentet-protestojne-per-punimet-te-ubt-bashkia-do-te-ndertojme-2-shkolla/60%Daily2019-04-04 17:59
https://a2news.com/2019/04/04/rritja-e-pagave-ne-administrate-qeveria-kujtohet-per-premtimin/60%Daily2019-04-04 17:33
https://a2news.com/2019/04/04/perdorimi-i-shqipes-edhe-te-faqja-e-keshillit-te-ministrave-ka-gabime/60%Daily2019-04-04 16:58
https://a2news.com/2019/04/04/perdorimi-i-gabuar-i-shqipes-pedagogia-i-eshte-dhene-perparesi-anglishtes/60%Daily2019-04-04 16:36
https://a2news.com/2019/04/04/icardi-kunder-tifozeve-nuk-festojne-golin-e-tij/60%Daily2019-04-04 16:19
https://a2news.com/2019/04/04/juventus-gati-te-festoje-titullin-pas-milanit/60%Daily2019-04-04 16:17
https://a2news.com/2019/04/04/vllaznia-konfirmon-stafin-ekipi-serish-pa-stervitje/60%Daily2019-04-04 16:07
https://a2news.com/2019/04/04/skandali-i-universiteteve-ne-shba-15000-per-te-futur-femijet-ne-shkolle/60%Daily2019-04-04 16:00
https://a2news.com/2019/04/04/basha-nga-krimi-perfitoi-rilindja-gati-te-bashkepunojme-me-socialistet/60%Daily2019-04-04 15:48
https://a2news.com/2019/04/04/opozita-organizon-protesta-kurti-mobilizim-popullor-per-zgjedhje-te-reja-ne-kosove/60%Daily2019-04-04 15:07
https://a2news.com/2019/04/04/zgjedhjet-e-be-salvini-kerkon-koalicion-te-populisteve/60%Daily2019-04-04 15:04
https://a2news.com/2019/04/04/bashkeqeverisja-rama-nis-sondazhet-per-platformen/60%Daily2019-04-04 17:37
https://a2news.com/2019/04/04/sulmi-ndaj-gjokes-asmer-bilali-ne-gjykate-si-deshmitar/60%Daily2019-04-04 14:43
https://a2news.com/2019/04/04/furtune-ne-policine-e-shtetit-vijojne-shkarkimet-ne-rang-vendi/60%Daily2019-04-05 08:08
https://a2news.com/2019/04/04/opozita-serbe-tenton-te-hyje-me-force-ne-bashki-vucic-denon-trazirat/60%Daily2019-04-04 13:25
https://a2news.com/2019/04/04/kosova-17-mije-vende-pune-te-mbyllura-ne-2018/60%Daily2019-04-04 13:11
https://a2news.com/2019/04/04/largimet-nga-administrata-vasili-102-milione-euro-dem-shtetit-ne-5-vite/60%Daily2019-04-04 13:06
https://a2news.com/2019/04/04/tottenham-hyn-ne-shtepine-e-re-inaugurim-spektakolar/60%Daily2019-04-04 12:58
https://a2news.com/2019/04/04/perplasja-ne-elbasan-hapet-shqyrtimi-gjyqesor-i-ceshtjes/60%Daily2019-04-04 12:51
https://a2news.com/2019/04/04/shqiperia-zbret-ne-renditjen-e-fifa-s-kosova-vazhdon-ngjitjen/60%Daily2019-04-04 11:39
https://a2news.com/2019/04/04/xhafaj-oficeret-gjyqesore-seksere-te-prokuroreve/60%Daily2019-04-04 13:50
https://a2news.com/2019/04/04/zevendeskryetari-i-bashkise-se-kamzes-merr-mandatin-e-deputetit-nga-kqz/60%Daily2019-04-04 11:06
https://a2news.com/2019/04/04/kriza-e-brexit-parlamenti-detyron-may-n-te-kerkoje-shtyrje/60%Daily2019-04-04 10:19
https://a2news.com/2019/04/04/kpa-nuk-pranon-konsulenten-ligjore-per-rovena-gashin-seanca-ne-23-prill/60%Daily2019-04-04 10:57
https://a2news.com/2019/04/04/ankth-per-pele-legjenda-perfundon-ne-spital/60%Daily2019-04-04 09:57
https://a2news.com/2019/04/04/universiteti-bujqesor-del-ne-proteste-po-ndertohet-te-fidanishtja-jone/60%Daily2019-04-05 10:05
https://a2news.com/2019/04/04/paralajmerimi-per-turqine-hiq-dore-nga-blerja-e-sistemit-raketor-rus/60%Daily2019-04-04 09:38
https://a2news.com/2019/04/04/parlamenti-1001-kqz-i-jep-mandatin-nje-tjeter-deputeti/60%Daily2019-04-04 09:24
https://a2news.com/2019/04/04/kriza-e-bujqesise-po-na-detyrojne-ta-braktisim-skemat-jane-qesharake/60%Daily2019-04-04 09:35
https://a2news.com/2019/04/04/rashica-e-memushaj-shenojne-gola-spektakolare/60%Daily2019-04-04 12:52
https://a2news.com/2019/04/04/stoltenberg-ne-kongres-paralajmeron-aleatet-ndaj-kercenimit-rus/60%Daily2019-04-04 08:28
https://a2news.com/2019/04/04/shba-i-dhuron-fa-37-mjete-te-blinduara-po-rriteni-si-lider-ne-ballkan/60%Daily2019-04-04 14:04
https://a2news.com/2019/04/03/magjia-zidane-zgjat-vetem-dy-ndeshje-reali-bie-ne-valencia/60%Daily2019-04-03 21:30
https://a2news.com/2019/04/03/rikthehet-icardi-interi-merr-perpara-genoa-n/60%Daily2019-04-03 20:56
https://a2news.com/2019/04/03/city-perseri-ne-vend-te-pare-nuk-gabojne-tottenham-e-chelsea/60%Daily2019-04-03 20:42
https://a2news.com/2019/04/03/may-takohet-me-corbyn-bisedime-pozitive/60%Daily2019-04-03 20:30
https://a2news.com/2019/04/03/fotot-me-interesante-te-dites-7/60%Daily2019-04-03 20:11
https://a2news.com/2019/04/03/skuadra-e-zemres-shpallet-kampion-merr-kafken-e-gjyshit-ne-feste/60%Daily2019-04-03 19:54
https://a2news.com/2019/04/03/laci-tirana-sherr-mes-presidenteve-procedohen-ne-gjendje-te-lire/60%Daily2019-04-03 20:26
https://a2news.com/2019/04/03/beqiraj-protesta-eshte-politike-ekonomia-jone-varet-nga-te-tjerat-rreth-nesh/60%Daily2019-04-03 19:00
https://a2news.com/2019/04/03/projekti-horizontal-facility-vendet-e-ballkanit-perfitojne-nga-5-milione-euro/60%Daily2019-04-03 18:46
https://a2news.com/2019/04/03/guxholli-raporti-i-bankes-boterore-per-shqiperine-kambane-alarmi/60%Daily2019-04-03 18:32
https://a2news.com/2019/04/03/serbia-blen-arme-ne-rusi-por-uashingtoni-mbetet-klient-besnik/60%Daily2019-04-03 18:01
https://a2news.com/2019/04/03/rama-flet-per-opsionin-e-zgjedhjeve-te-parakohshme/60%Daily2019-04-03 17:33
https://a2news.com/2019/04/03/zgjedhjet-ne-indi-faktet-i-verifikon-whatsapp/60%Daily2019-04-03 16:53
https://a2news.com/2019/04/03/shqiptari-zbulon-artisten-2-vjecare-qe-po-mahnit-nju-jorkun/60%Daily2019-04-03 16:27
https://a2news.com/2019/04/03/hyseni-kjo-eshte-krize-e-opozites-reforma-zgjedhore-duhet-te-ece-perpara/60%Daily2019-04-03 16:15
https://a2news.com/2019/04/03/nje-nate-me-mona-lizen-endrra-behet-realitet/60%Daily2019-04-03 16:04
https://a2news.com/2019/04/03/homoseksual-ne-brunei-denim-me-vdekje/60%Daily2019-04-03 15:50
https://a2news.com/2019/04/03/partizani-eliminohet-nga-kupa-tirana-del-e-fituar-nga-humbja-ne-lac/60%Daily2019-04-03 17:09
https://a2news.com/2019/04/03/mosrimbursimi-i-tvsh-fmn-per-te-realizuar-buxhetin/60%Daily2019-04-03 15:01
https://a2news.com/2019/04/03/hajdari-mazhoranca-i-shtrin-doren-opozites-per-reformen-e-i-shkel-syrin-nderkombetareve/60%Daily2019-04-03 21:01
https://a2news.com/2019/04/03/70-vjet-nato-cakaj-ne-ministerialin-e-zhvilluar-ne-uashington/60%Daily2019-04-03 13:54
https://a2news.com/2019/04/03/ndryshime-ne-serie-a-jo-me-futboll-gjate-festave/60%Daily2019-04-03 13:41
https://a2news.com/2019/04/03/serish-racizem-ne-itali-e-peson-talenti-moise-kean/60%Daily2019-04-03 13:28
https://a2news.com/2019/04/03/skandal-te-vllaznia-kercenohet-trajneri-canaj-ekipi-nderpret-stervitjen/60%Daily2019-04-03 12:28
https://a2news.com/2019/04/03/patozi-protesta-nga-kombetare-po-shnderrohet-ne-nje-astir-te-dyte/60%Daily2019-04-03 14:37
https://a2news.com/2019/04/03/brexit-te-shtyhet-serish-may-takim-me-corbyn-per-te-zgjidhur-ngercin/60%Daily2019-04-03 12:24
https://a2news.com/2019/04/03/rama-e-veliaj-inaugurojne-liceun-batuta-mes-tyre/60%Daily2019-04-03 12:20
https://a2news.com/2019/04/03/fino-thirrje-per-kqz-e-ps-pjese-e-procesit-individe-te-lire-te-terheqim-komisioneret/60%Daily2019-04-03 12:12
https://a2news.com/2019/04/03/akuzat-nda-tahirit-percaktohet-trupi-gjykues-te-krimet-e-renda/60%Daily2019-04-03 12:04
https://a2news.com/2019/04/03/basha-ne-berlin-do-te-takohet-me-perfaqesues-te-cdu/60%Daily2019-04-03 11:45
https://a2news.com/2019/04/03/zgjedhjet-ne-turqi-erdogan-refuzon-disfaten-rinumerim-ne-stamboll/60%Daily2019-04-03 11:33
https://a2news.com/2019/04/03/mbyllet-protesta-e-opozites-paloka-trimi-e-ciniku-do-marre-fund-shpejt/60%Daily2019-04-03 11:18
https://a2news.com/2019/04/03/kryemadhi-rama-te-marre-shembull-nga-dashuria-e-jetes-se-tij-vucic/60%Daily2019-04-03 10:55
https://a2news.com/2019/04/03/rama-ironi-me-meten-junta-i-uron-shendet-te-plote/60%Daily2019-04-03 10:06
https://a2news.com/2019/04/03/disa-studente-ne-shkoder-ne-proteste-thyejne-deren-e-fakultetit-juridik/60%Daily2019-04-03 09:57
https://a2news.com/2019/04/03/rama-ne-2017-i-dhame-nje-mundesi-sot-nuk-ka-per-te-ndodhur/60%Daily2019-04-03 09:54
https://a2news.com/2019/04/03/hajdari-reformen-zgjedhore-duhet-ta-beje-opozita-e-re-ftesa-e-gjiknurit-antikushtetuese/60%Daily2019-04-03 09:48
https://a2news.com/2019/04/03/policia-thirrje-me-megafon-merrni-masa-kush-mbulon-fytyren-denohet-me-burg/60%Daily2019-04-03 09:35
https://a2news.com/2019/04/03/tensionohet-situata-te-parlamenti-protestuesit-tentojne-te-cajne-kordonin-e-policise/60%Daily2019-04-03 09:28
https://a2news.com/2019/04/03/skema-e-tvsh-fermeret-protestojne-serish-kunder-qeverise/60%Daily2019-04-03 16:36
https://a2news.com/2019/04/03/zguri-administrata-zgjedhore-duhet-te-kete-misionare-te-demokracise-dhe-jo-skllever-te-procesit/60%Daily2019-04-03 09:00
https://a2news.com/2019/04/03/nga-prangat-te-perplasja-me-policine-protesta-e-opozites-ne-foto/60%Daily2019-04-03 08:48
https://a2news.com/2019/04/03/bozdo-ena-eshte-thyer-braimllari-rama-te-mos-beje-show-te-shohe-realitetin/60%Daily2019-04-03 08:21
https://a2news.com/2019/04/03/protestuesit-perplasen-me-policine-ne-bulevard/60%Daily2019-04-03 12:01
https://a2news.com/2019/04/03/policet-e-rrugores-arrestuan-grabitesin-lleshaj-akti-juaj-model-suksesi-qe-duhet-nxitur/60%Daily2019-04-03 07:35
https://a2news.com/2019/04/03/vizita-historike-ne-shkup-tsipras-e-zaev-epoke-e-re-per-ballkanin/60%Daily2019-04-03 07:26
https://a2news.com/2019/04/03/mbyllet-protesta-mazhoranca-dhe-opozita-theksojne-te-njejtat-pozicione/60%Daily2019-04-03 11:19
https://a2news.com/2019/04/03/oketa-ja-ku-edi-rama-i-ngjan-diktatorit-hoxha/60%Daily2019-04-02 23:12
https://a2news.com/2019/04/02/lobim-ne-shba-serbia-paguan-nje-kompani-private/60%Daily2019-04-02 22:40
https://a2news.com/2019/04/02/haradinaj-kritikon-be-serbia-blen-arme-per-lufte-brukseli-hesht/60%Daily2019-04-02 22:23
https://a2news.com/2019/04/02/oketa-rikthimi-ne-pd-hyj-ne-dere-kur-jam-i-mirepritur-ka-patur-reflektime/60%Daily2019-04-02 23:11
https://a2news.com/2019/04/02/milani-nuk-di-me-te-fitoje-e-ndal-udinese-juve-marshimi-vazhdon/60%Daily2019-04-02 21:23
https://a2news.com/2019/04/02/kerkohet-zgjidhja-e-krizes-diplomati-i-larte-amerikan-vizite-ne-tirane-me-9-prill/60%Daily2019-04-02 20:58
https://a2news.com/2019/04/02/sfidat-e-nje-femije-autik-ne-shqiperi-prinderit-po-ndergjegjesohen/60%Daily2019-04-02 20:42
https://a2news.com/2019/04/02/ke-rekomandim-pozitiv-per-shqiperine-hahn-duhet-pelqimi-i-te-gjitha-vendeve-be/60%Daily2019-04-02 20:42
https://a2news.com/2019/04/02/reforma-ne-drejtesi-ambasada-amerikane-presim-me-shume-ndjekje-penale/60%Daily2019-04-02 17:11
https://a2news.com/2019/04/02/shtyhet-pretenca-per-balilin-seanca-e-radhes-me-8-prill/60%Daily2019-04-02 16:40
https://a2news.com/2019/04/02/raporti-i-bb-ekonomia-do-ngadalesohet-kriza-politike-rrezik/60%Daily2019-04-02 15:58
https://a2news.com/2019/04/02/schumacher-ferrari-perseri-bashke-djai-i-legjendes-provon-kokekuqen/60%Daily2019-04-02 16:13
https://a2news.com/2019/04/02/betejat-e-prinderve-me-spektrin-e-autizimit-1-ne-60-femije-me-crregullime/60%Daily2019-04-02 15:46
https://a2news.com/2019/04/02/pese-te-arrestuar-per-kultivim-kanabisi-iu-sekuestrohen-edhe-arme-e-municione/60%Daily2019-04-02 14:30
https://a2news.com/2019/04/02/zjarrfikesit-shpetojne-lopen-duke-e-ngritur-ne-ajer/60%Daily2019-04-02 13:08
https://a2news.com/2019/04/02/nga-biberoni-me-diamant-te-krevati-prej-floriri-bebja-me-e-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2019-04-02 13:09
https://a2news.com/2019/04/02/ecja-qesharake-zhvillohet-parada-ne-budapest/60%Daily2019-04-02 12:57
https://a2news.com/2019/04/02/tramezzani-mesazh-shqiperise-zemra-ime-eshte-aty/60%Daily2019-04-02 13:09
https://a2news.com/2019/04/02/vizita-historike-tsipras-mberrin-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2019-04-02 12:49
https://a2news.com/2019/04/02/serbia-kompani-private-per-lobim-ne-uashington/60%Daily2019-04-02 12:46
https://a2news.com/2019/04/02/ndryshimi-i-kufijve-kosove-serbi-ish-zyrtari-amerikan-seshte-zgjidhje-e-ketij-shekulli/60%Daily2019-04-02 12:44
https://a2news.com/2019/04/02/sulmoi-me-thike-familjaret-e-ish-bashkeshortes-menderisht-i-papergjegjshem/60%Daily2019-04-02 12:38
https://a2news.com/2019/04/02/rritja-e-pensioneve-te-moshuarit-ne-kukes-eshte-e-paperfillshme/60%Daily2019-04-02 12:34
https://a2news.com/2019/04/02/nuk-ka-negociate-rama-thote-se-nuk-do-perserise-historine-e-2017-es/60%Daily2019-04-02 15:35
https://a2news.com/2019/04/02/petku-fshehu-pasurine-kreu-i-apelit-te-krimeve-te-renda-seance-degjimore-ne-kpk/60%Daily2019-04-02 12:20
https://a2news.com/2019/04/02/miami-beach-ne-vitet-80-90/60%Daily2019-04-02 11:27
https://a2news.com/2019/04/02/shtepia-e-50-cent-shitet-me-ulje-15-milione-dollare/60%Daily2019-04-02 11:15
https://a2news.com/2019/04/02/publikohen-pamjet-e-vrasjes-se-reperit-amerikan/60%Daily2019-04-02 10:56
https://a2news.com/2019/04/02/akuza-e-dyte-per-joe-biden-10-vjet-me-pas-grate-nuk-jane-objekte/60%Daily2019-04-02 10:50
https://a2news.com/2019/04/02/portieri-i-anglise-sherr-ne-pub-pickford-e-largojne-me-force/60%Daily2019-04-02 10:24
https://a2news.com/2019/04/02/shkoder-lezhe-kapet-droge-e-mina-me-telekomande/60%Daily2019-04-02 10:23
https://a2news.com/2019/04/02/28-vite-nga-2-prilli-91-basha-do-ta-fitojme-kete-beteje/60%Daily2019-04-02 17:35
https://a2news.com/2019/04/02/gara-me-drere-nje-mur-prej-djathi-dhe-veze-te-arta-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-04-02 11:55
https://a2news.com/2019/04/02/bebe-rexha-meshkujt-dhe-femrat-tremben-nga-mua/60%Daily2019-04-02 09:46
https://a2news.com/2019/04/02/sekuestrohet-heroina-escobar-ne-treg-vlente-10-milione/60%Daily2019-04-02 15:00
https://a2news.com/2019/04/02/protestuesit-gjysme-te-zhveshur-nderpresin-debatin-e-brexit/60%Daily2019-04-02 09:49
https://a2news.com/2019/04/02/kuko-kriminelet-kane-hyre-nga-dera-e-komisariatit-dhe-kane-dale-nga-dera-e-gjykates/60%Daily2019-04-02 09:28
https://a2news.com/2019/04/02/brexit-kriza-nuk-ka-fund-parlamenti-refuzon-cdo-alternative-serish/60%Daily2019-04-02 08:50
https://a2news.com/2019/04/02/levizjet-ne-diplomaci-ish-ambasadori-tarifa-komenton-politikat-e-cakajt/60%Daily2019-04-02 08:49
https://a2news.com/2019/04/02/papa-francesku-sakrilegj-ta-krahasosh-messin-me-zotin/60%Daily2019-04-02 08:41
https://a2news.com/2019/04/02/basha-e-akuzoi-per-blerje-votash-ne-diber-sterkaj-gjysmen-e-mbeshtetesve-ne-takim-ia-cova-une/60%Daily2019-04-02 08:33
https://a2news.com/2019/04/01/i-dha-asist-iscos-por-dikur-e-shihte-duke-mbledhur-topat/60%Daily2019-04-01 22:02
https://a2news.com/2019/04/01/vatrat-e-zjarrit-xhacka-i-krahason-me-tritolin-ne-shtyllat-e-tensionit-te-larte/60%Daily2019-04-01 21:47
https://a2news.com/2019/04/01/xhafaj-hapja-e-negociatave-nuk-do-te-ishte-dhurate-i-kemi-bere-detyrat-si-te-tjeret/60%Daily2019-04-01 21:18
https://a2news.com/2019/04/01/skepticizmi-holandez-na-rrezikon-vizat-deklarate-per-konsum-te-brendshem-jo-problemet-jane-reale/60%Daily2019-04-01 21:34
https://a2news.com/2019/04/01/sherri-ne-selman-stermasi-tirana-denohet-rende/60%Daily2019-04-01 18:24
https://a2news.com/2019/04/01/raporti-per-korrupsionin-gjonaj-do-zhdukim-shitblerjen-e-votes/60%Daily2019-04-01 17:58
https://a2news.com/2019/04/01/vrasjet-mafioze-shkarkohet-shefi-i-komisariatit-ne-shkoder/60%Daily2019-04-01 17:13
https://a2news.com/2019/04/01/seance-te-merkuren-agjenda-rama-dikton-kuvendin-opozita-ne-proteste/60%Daily2019-04-01 15:35
https://a2news.com/2019/04/01/presidencialet-ne-maqedonine-veriore-mes-kandidateve-shqiptari-blerim-reka/60%Daily2019-04-01 14:51
https://a2news.com/2019/04/01/nuk-eshte-proteste-rumunet-djegin-gomat-per-te-nisur-kreshmen/60%Daily2019-04-01 14:48
https://a2news.com/2019/04/01/me-i-miri-per-trepikesha-eshte-roboti-i-toyota-s/60%Daily2019-04-01 14:40
https://a2news.com/2019/04/01/nis-gara-per-kryeprokuror-klp-short-per-vleresuesit-e-kandidateve-per-spak/60%Daily2019-04-01 14:48
https://a2news.com/2019/04/01/zuckerberg-me-shume-rregulla-per-internetin/60%Daily2019-04-01 14:26
https://a2news.com/2019/04/01/informaliteti-tatimet-me-plan-per-baret-dhe-restorantet/60%Daily2019-04-01 14:11
https://a2news.com/2019/04/01/pas-aksidentit-tragjik-rinis-puna-per-ndertimin-e-arenes-kombetare/60%Daily2019-04-01 13:52
https://a2news.com/2019/04/01/vendimi-per-vrasesin-e-marvi-mihalit-me-11-prill-avokatet-kerkojne-pafajesine/60%Daily2019-04-01 13:43
https://a2news.com/2019/04/01/nuk-iu-binda-dhe-me-qelloi-me-leve-i-arrestuari-tregon-si-u-planifikua-grabitja-e-kambistit/60%Daily2019-04-01 13:54
https://a2news.com/2019/04/01/fotot-me-interesante-te-dites-6/60%Daily2019-04-01 12:43
https://a2news.com/2019/04/01/presioni-i-kryeministrit-nese-nuk-reagon-universiteti-nderhyjme-me-ligj/60%Daily2019-04-01 12:34
https://a2news.com/2019/04/01/deputetet-gjermane-kunder-shkembimit-te-territoreve/60%Daily2019-04-01 11:55
https://a2news.com/2019/04/01/rikthehen-fantastiket-tom-jerry/60%Daily2019-04-01 11:49
https://a2news.com/2019/04/01/shkaterrohet-banda-italo-shqiptare-9-ne-pranga/60%Daily2019-04-01 11:48
https://a2news.com/2019/04/01/vrasja-e-vellait-te-kim-jong-un-e-dyshuara-denohet-me-pak-vite-burg/60%Daily2019-04-01 11:42
https://a2news.com/2019/04/01/haradinaj-sulmon-mogherinin-na-shkaktoi-traume-ne-rajon-devijoi-dialogun/60%Daily2019-04-01 11:41
https://a2news.com/2019/04/01/zgjedhjet-ne-ukraine-triumfon-komediani-pa-eksperience-politike/60%Daily2019-04-01 10:48
https://a2news.com/2019/04/01/zgjedhjet-ne-turqi-erdogan-fiton-por-humbet-ankarane/60%Daily2019-04-01 10:39
https://a2news.com/2019/04/01/rikthehet-projekti-1-miliard-bashkia-tirane-rihap-ppp-per-shkollat/60%Daily2019-04-01 10:33
https://a2news.com/2019/04/01/ndryshon-skema-e-ndihmes-ekonomike/60%Daily2019-04-01 14:27
https://a2news.com/2019/04/01/historia-prekese-con-shokun-ne-shkolle-per-6-vjet-duke-e-mbajtur-ne-shpine/60%Daily2019-04-01 10:29
https://a2news.com/2019/04/01/te-denuar-padrejtesisht-daje-e-nip-lirohen-pas-43-vitesh/60%Daily2019-04-01 10:08
https://a2news.com/2019/04/01/goditje-denimi-apo-kendi-goli-mahnites-nga-rooney/60%Daily2019-04-01 09:49
https://a2news.com/2019/04/01/rendi-ne-shkoder-lleshaj-produkt-i-nje-krimi-te-organizuar-te-pjekur-nder-vite/60%Daily2019-04-01 09:38
https://a2news.com/2019/04/01/parlamenti-mblidhet-te-merkuren-pershpejtohet-edhe-protesta-e-opozites/60%Daily2019-04-01 09:21
https://a2news.com/2019/04/01/kapet-vrasesi-ne-shkoder-do-ekstradohet-ne-greqi/60%Daily2019-04-01 09:05
https://a2news.com/2019/04/01/ademi-veliu-debat-per-krimin-ne-shkoder-njerez-te-pafajshem-kane-ngrene-plumbin/60%Daily2019-04-01 09:03
https://a2news.com/2019/04/01/refuzohet-kerkesa-e-llalles-zgjaten-hetimet-per-ish-prokurorin-e-pergjithshem/60%Daily2019-04-01 09:47
https://a2news.com/2019/04/01/pasaportat-diplomatike-cakaj-jemi-ne-proces-reformimi-te-forcojme-dinjitetin/60%Daily2019-04-01 08:46
https://a2news.com/2019/04/01/gent-cakaj-u-heq-targat-diplomatike-38-konsujve/60%Daily2019-04-01 08:56
https://a2news.com/2019/04/01/rrezimi-i-avionit-ne-gjermani-humb-jeten-nje-nga-grate-me-te-pasura-ne-rusi/60%Daily2019-04-01 07:23
https://a2news.com/2019/04/01/vritet-reperi-i-famshem-amerikan/60%Daily2019-04-01 18:15
https://a2news.com/2019/04/01/benzema-shenon-serish-reali-fiton-ne-fund/60%Daily2019-04-01 06:19