XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2019/05/31/fotot-me-interesante-te-dites-16/60%Daily2019-05-31 20:14
https://a2news.com/2019/05/31/pushtimi-i-madridit-100-000-tifoze-angleze-arrijne-ne-spanje-per-finalen-e-champions/60%Daily2019-05-31 19:55
https://a2news.com/2019/05/31/a2-cnn-zbardh-vendimet-drejtesia-bujare-me-gjergj-cukalin/60%Daily2019-05-31 20:58
https://a2news.com/2019/05/31/kandidatura-e-fredi-bejlerit-ne-himare-ministria-e-jashtme-i-pergjigjet-greqise/60%Daily2019-05-31 18:04
https://a2news.com/2019/05/31/zgjedhjet-pa-opoziten-si-duhet-te-sillet-media-ne-fushate/60%Daily2019-05-31 17:45
https://a2news.com/2019/05/31/mungesa-e-pd-lsi-ne-veshtiresi-edhe-bordi-i-monitorimit-te-medias/60%Daily2019-05-31 17:29
https://a2news.com/2019/05/31/raporti-i-holandes-ne-ke-basha-lajm-i-hidhur-turp-i-rames/60%Daily2019-05-31 17:25
https://a2news.com/2019/05/31/futbollistet-e-argjentines-ne-radhe-per-nje-foto-me-messin/60%Daily2019-05-31 16:50
https://a2news.com/2019/05/31/zyrtare-robert-pattinson-do-te-jete-batmani-i-ri/60%Daily2019-05-31 16:34
https://a2news.com/2019/05/31/elton-john-nuk-jam-anglez-idiot-qe-dua-brexit-in-jam-evropian/60%Daily2019-05-31 16:13
https://a2news.com/2019/05/31/kurseu-10-000-sterlina-per-finalen-tifozi-i-liverpulit-i-shpenzon-per-funeralin-e-tij/60%Daily2019-05-31 14:55
https://a2news.com/2019/05/31/rruga-milot-balldren-tabaku-projekt-mafioz-295-milione-euro/60%Daily2019-05-31 14:13
https://a2news.com/2019/05/31/ndarja-nga-jeta-e-muhamet-likos-parodistet-e-vlores-nuk-i-thone-dot-lamtumire/60%Daily2019-05-31 13:47
https://a2news.com/2019/05/31/okb-assange-ka-simptoma-torture-psikologjike/60%Daily2019-05-31 13:26
https://a2news.com/2019/05/31/ndryshime-ne-listen-e-kombetares-ikin-3-lojtare/60%Daily2019-05-31 12:59
https://a2news.com/2019/05/31/zvicer-nje-person-merr-peng-dy-gra-me-pas-i-ekzekuton/60%Daily2019-05-31 12:54
https://a2news.com/2019/05/31/buzeqeshja-e-rikthyer-kombetarja-surprize-ne-shtepine-e-femijes/60%Daily2019-05-31 12:44
https://a2news.com/2019/05/31/frika-nga-terrorizmi-blindon-madridin-siguri-ekstreme-per-finalen-e-champions/60%Daily2019-05-31 12:35
https://a2news.com/2019/05/31/deshtimi-i-samitit-te-hanoit-kim-jong-un-ekzekuton-negociatoret/60%Daily2019-05-31 12:28
https://a2news.com/2019/05/31/rikthimi-i-vizave-per-shqiperine-holanda-zyrtarizon-ne-ke-kerkesen/60%Daily2019-05-31 15:31
https://a2news.com/2019/05/31/deklaratat-e-thacit-vucic-be-nuk-reagoi-e-dime-cfare-duhet-te-bejme/60%Daily2019-05-31 11:28
https://a2news.com/2019/05/31/denohet-ish-gjyqtari-admir-thanza/60%Daily2019-05-31 11:19
https://a2news.com/2019/05/31/zgjedhjet-e-30-qershorit-pd-lsi-nxitojne-te-dorezojne-listat-e-komisionereve/60%Daily2019-05-31 11:03
https://a2news.com/2019/05/31/balliu-zbulon-detaje-nga-protesta-revolte-masive/60%Daily2019-05-31 10:37
https://a2news.com/2019/05/31/cdu-gutting-zgjidhja-e-krizes-politike-permes-dialogut-jo-molotovit/60%Daily2019-05-31 16:03
https://a2news.com/2019/05/31/dhuna-te-bregu-i-lumit-balliu-dorezon-provat-ne-prokurori/60%Daily2019-05-31 10:24
https://a2news.com/2019/05/31/kancelarja-e-pare-grua-ne-austri/60%Daily2019-05-31 10:18
https://a2news.com/2019/05/31/ngadalesimi-i-ekonomise-tkurret-kredia/60%Daily2019-05-31 10:09
https://a2news.com/2019/05/31/veliaj-nis-fushaten-me-femijet-opozita-e-dhunshme-me-femijeri-te-deshperuar/60%Daily2019-05-31 10:06
https://a2news.com/2019/05/31/trump-kercenon-serish-meksiken-me-sanksione-per-emigracionin-e-paligjshem/60%Daily2019-05-31 09:46
https://a2news.com/2019/05/31/cmimet-e-kripura-te-finales-se-champions-nje-bilete-6900-euro/60%Daily2019-05-31 09:31
https://a2news.com/2019/05/31/tradhtia-e-contes-tifozet-e-juves-kerkojne-heqjen-e-yllit-nga-stadiumi/60%Daily2019-05-31 09:31
https://a2news.com/2019/05/31/frika-e-brexit-industria-e-automjeteve-ne-kolaps/60%Daily2019-05-31 09:25
https://a2news.com/2019/05/31/sekuestrohen-rreth-500-kg-marijuane-ne-itali-arrestohen-4-shqiptare/60%Daily2019-05-31 09:16
https://a2news.com/2019/05/31/shperthen-etna-pamje-spektakolare-ne-sicili/60%Daily2019-05-31 08:40
https://a2news.com/2019/05/31/aksident-tragjik-ne-meksike-autobusi-perplaset-me-kamionin/60%Daily2019-05-31 08:34
https://a2news.com/2019/05/31/arrestohet-i-riu-nga-fieri-rrezikon-20-vjet-burg-ne-itali/60%Daily2019-05-31 08:20
https://a2news.com/2019/05/31/tragjedia-ne-danub-arrestohet-kapiteni-i-anijes/60%Daily2019-05-31 07:56
https://a2news.com/2019/05/31/bumci-shtyrja-e-zgjedhjeve-nuk-eshte-zgjidhje-te-largohet-rama/60%Daily2019-05-31 09:44
https://a2news.com/2019/05/31/u-konfliktua-me-mjeket-pranga-28-vjecarit/60%Daily2019-05-31 07:30
https://a2news.com/2019/05/31/zbardhjet-vrasja-e-ish-policit-ne-pranga-gjergj-cukali/60%Daily2019-05-31 10:44
https://a2news.com/2019/05/31/zyrtarizohet-antonio-conte-inter-me-timon-te-ri/60%Daily2019-05-31 06:59
https://a2news.com/2019/05/30/boterori-u-20-shperthen-ylli-norvegjez-shenon-9-gola-ne-nje-ndeshje/60%Daily2019-05-30 21:10
https://a2news.com/2019/05/30/rikthehet-rambo-kesaj-radhe-e-peson-karteli-meksikan/60%Daily2019-05-30 19:43
https://a2news.com/2019/05/30/ceo-i-mercedesit-del-ne-pension-rivalet-e-bmw-kane-nje-dedikim-special/60%Daily2019-05-30 20:31
https://a2news.com/2019/05/30/i-ftuari-adi-krasta-nuk-kam-punuar-kurre-per-militantet/60%Daily2019-05-30 19:23
https://a2news.com/2019/05/30/i-ftuari-adi-krasta-nese-do-te-isha-kryeminister-do-ta-kisha-dhene-doreheqjen/60%Daily2019-05-30 21:47
https://a2news.com/2019/05/30/sekretari-i-nato-s-stoltenberg-te-dielen-ne-tirane-takim-me-ramen/60%Daily2019-05-30 20:32
https://a2news.com/2019/05/30/trump-sulmon-muellerin-sduhej-te-hetonte-kishim-konflikt-interesi/60%Daily2019-05-30 17:49
https://a2news.com/2019/05/30/soreca-ne-kuvend-dhe-pd-pozite-opozite-te-tejkalojne-ndasite/60%Daily2019-05-30 17:43
https://a2news.com/2019/05/30/bizneset-problemet-me-regjistrimin-e-pronave-po-frenojne-investimet-e-huaja/60%Daily2019-05-30 17:35
https://a2news.com/2019/05/30/gjykimi-i-babales-telefonata-e-policise-deshton-seancen/60%Daily2019-05-30 17:52
https://a2news.com/2019/05/30/basha-anulojme-tenderin-milot-balldren/60%Daily2019-05-30 17:22
https://a2news.com/2019/05/30/kategoria-superiore-ul-siparin-tirana-mbijeton-teuta-ne-evrope/60%Daily2019-05-30 16:17
https://a2news.com/2019/05/30/parlamenti-evropian-farage-i-reziston-koalicionit-me-salvinin-dhe-le-pen/60%Daily2019-05-30 16:10
https://a2news.com/2019/05/30/deklaratat-e-mueller-reagon-edhe-hillary-clinton/60%Daily2019-05-30 16:06
https://a2news.com/2019/05/30/ambasada-amerikane-mirepresim-rekomandimin-e-ke-se-per-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine/60%Daily2019-05-30 16:05
https://a2news.com/2019/05/30/vettingu-ne-polici-procesi-do-zgjase-me-shume-se-2-vite-fillohet-nga-drejtori-i-pergjithshem/60%Daily2019-05-30 16:18
https://a2news.com/2019/05/30/kultura-shqiptare-ne-beograd-ultranacionalistet-serbe-protestojne-kunder-festivalit/60%Daily2019-05-30 15:45
https://a2news.com/2019/05/30/thaci-te-realizohet-bashkimi-kombetar/60%Daily2019-05-30 15:30
https://a2news.com/2019/05/30/arti-shqiptar-ne-zi-ndahet-nga-jeta-nje-nga-parodistet-e-vlores/60%Daily2019-05-30 15:15
https://a2news.com/2019/05/30/peticion-kunder-gjinushit-pedagoget-kerkese-presidentit-mos-e-dekreto/60%Daily2019-05-30 15:05
https://a2news.com/2019/05/30/hajdari-jeni-njesoj-rama-opozita-destruktive/60%Daily2019-05-30 14:53
https://a2news.com/2019/05/30/fotot-me-interesante-te-dites-15/60%Daily2019-05-30 14:41
https://a2news.com/2019/05/30/pedro-dhe-palmaresi-i-tij-historik/60%Daily2019-05-30 14:14
https://a2news.com/2019/05/30/te-reali-apo-ne-kine-sergio-ramos-vendos-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2019-05-30 13:56
https://a2news.com/2019/05/30/ndryshimet-fiskale-shalsi-veshtiresi-ne-matjen-e-impaktit/60%Daily2019-05-30 13:30
https://a2news.com/2019/05/30/ndihma-ekonomike-ballanca-e-pamjaftueshme-thjeshtim-kritereve/60%Daily2019-05-30 13:23
https://a2news.com/2019/05/30/elbasani-dibra-dhe-kukesi-qarqet-me-te-varfra/60%Daily2019-05-30 13:17
https://a2news.com/2019/05/30/zbritje-me-90-km-h-nga-kulla-eiffel/60%Daily2019-05-30 12:46
https://a2news.com/2019/05/30/1-miliard-dollare-per-parkun-star-wars/60%Daily2019-05-30 12:31
https://a2news.com/2019/05/30/deshton-mbledhja-e-fundit-e-keshillit-bashkiak-te-durresit-bojkot-nga-opozita-dhe-firo-nga-ps/60%Daily2019-05-30 12:04
https://a2news.com/2019/05/30/lenjani-flet-per-panuccin-ai-nuk-mund-te-behet-me-shqiptar-se-une/60%Daily2019-05-30 12:03
https://a2news.com/2019/05/30/shpend-apo-avion-poza-e-perkryer-e-skifterit/60%Daily2019-05-30 11:45
https://a2news.com/2019/05/30/mavraj-rikthehet-ne-kombetare-dhe-flet-per-reja-n-duket-si-babai-yne/60%Daily2019-05-30 18:41
https://a2news.com/2019/05/30/fajdet-ne-korce-per-borxhin-25-milione-leke-i-marrin-4-fishin-e-vleres/60%Daily2019-05-30 11:23
https://a2news.com/2019/05/30/wadephul-shqiperia-ska-permbushur-asnje-nga-kushtet-per-hapjen-e-negociatave/60%Daily2019-05-30 15:22
https://a2news.com/2019/05/30/rrezohet-helikopteri-mes-pyjeve/60%Daily2019-05-30 12:17
https://a2news.com/2019/05/30/rama-opozita-ska-vullnet-per-negociata-data-e-zgjedhjeve-nuk-ndryshon/60%Daily2019-05-30 10:31
https://a2news.com/2019/05/30/rama-raporti-pasqyre-e-sinqerte-anetaresimi-ende-larg/60%Daily2019-05-30 10:25
https://a2news.com/2019/05/30/ndotja-e-detit-breshka-e-rralle-50-kilograme-del-e-ngordhur-ne-vlore/60%Daily2019-05-30 10:19
https://a2news.com/2019/05/30/soreca-i-dorezon-progres-raportin-hajdarit-tejkaloni-ndasite-politike/60%Daily2019-05-30 10:12
https://a2news.com/2019/05/30/deklarata-e-mueller-demokratet-kerkojne-shkarkim-per-trump/60%Daily2019-05-30 09:33
https://a2news.com/2019/05/30/inter-zyrtarizon-shkarkimin-e-spaletit-nis-epoka-conte/60%Daily2019-05-30 09:18
https://a2news.com/2019/05/30/progres-raporti-bushati-koha-per-mirekuptim-politik/60%Daily2019-05-30 09:18
https://a2news.com/2019/05/30/ish-deputetet-e-pd-ne-prokurori-akti-i-thirrjes-i-pavlefshem/60%Daily2019-05-30 09:05
https://a2news.com/2019/05/30/bayern-oferte-per-sulmuesin-paolo-dybala/60%Daily2019-05-30 09:06
https://a2news.com/2019/05/30/cakaj-raporti-me-mesazh-te-qarte-per-opoziten/60%Daily2019-05-30 08:39
https://a2news.com/2019/05/30/aksioni-ne-veri-te-kosoves-ukshini-asgje-ne-adrese-te-komunitetit-serb/60%Daily2019-05-30 08:24
https://a2news.com/2019/05/30/ministri-cakaj-progres-raporti-vleresoi-arritjet-e-shqiperise-dhe-reformen-ne-drejtesi/60%Daily2019-05-30 15:19
https://a2news.com/2019/05/30/ambasadori-i-kosoves-ne-tirane-iku-koha-per-serbine-e-madhe-po-kthehet-ne-pengese/60%Daily2019-05-30 08:24
https://a2news.com/2019/05/30/digjet-nje-automjet-ne-fushe-kruje/60%Daily2019-05-30 07:38
https://a2news.com/2019/05/30/tragjedi-ne-hungari-permbyset-varka-me-turiste/60%Daily2019-05-30 07:32
https://a2news.com/2019/05/30/nis-vettingu-ne-polici-45-dosjet-e-para/60%Daily2019-05-30 07:22
https://a2news.com/2019/05/30/java-e-fundit-e-kategorise-superiore-llogari-te-hapura-per-mbijetesen-dhe-evropen/60%Daily2019-05-30 07:10
https://a2news.com/2019/05/30/lamtumire-hazard-me-dy-gola-dhe-nje-trofe/60%Daily2019-05-30 06:59
https://a2news.com/2019/05/30/nga-vrasja-e-zhan-dark-te-traktati-qe-copetoi-shqiperine-kjo-date-histori-30-maj/60%Daily2019-05-29 15:49
https://a2news.com/2019/05/29/europa-league-ne-baku-chelsea-dominon-4-1-derbin-me-arsenalin/60%Daily2019-05-30 06:59
https://a2news.com/2019/05/29/shkoder-nderron-jete-femija-pasi-bie-nga-ballkoni-i-pallatit/60%Daily2019-05-29 20:41
https://a2news.com/2019/05/29/ferrari-prezanton-xhevahirin-e-ri/60%Daily2019-05-29 20:00
https://a2news.com/2019/05/29/a2-business-week-shalsi-informaliteti-eshte-ende-problem-ne-ekonomi/60%Daily2019-05-29 21:36
https://a2news.com/2019/05/29/hetimet-per-russiagate-mueller-akuzimi-i-trump-nuk-ishte-nje-mundesi/60%Daily2019-05-29 19:30
https://a2news.com/2019/05/29/shtyrja-e-zgjedhjeve-rama-asgje-personale-me-meten-por-sjapim-pelqimin/60%Daily2019-05-29 18:00
https://a2news.com/2019/05/29/mcallister-zgjedhjet-jane-te-mira-kur-partite-marrin-pjese/60%Daily2019-05-29 17:29
https://a2news.com/2019/05/29/ne-rruge-me-cunat-e-cmendur-te-venezueles/60%Daily2019-05-29 16:38
https://a2news.com/2019/05/29/sot-34-vjet-me-pare-finalja-evropiane-qe-u-shnderrua-ne-tragjedi/60%Daily2019-05-29 16:33
https://a2news.com/2019/05/29/presidenti-meta-pret-ambasadorin-e-delegacionit-te-be-se-ne-tirane/60%Daily2019-05-29 16:13
https://a2news.com/2019/05/29/basha-ramen-e-kane-njoftuar-se-keshilli-evropian-ne-qershor-do-te-votoje-per-te-mos-hapur-negociatat/60%Daily2019-05-29 15:48
https://a2news.com/2019/05/29/kadaifi-special-tornado-ne-oklahoma-dhe-magjia-e-kapadokias-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-05-29 15:31
https://a2news.com/2019/05/29/5-nderhyrje-vrastare-per-20-sekonda/60%Daily2019-05-29 15:08
https://a2news.com/2019/05/29/raporti-i-ke-politika-e-polarizuar-opozita-la-kuvendin/60%Daily2019-05-29 14:58
https://a2news.com/2019/05/29/raporti-per-kosoven-ska-heqje-vizash-por-porosi-per-heqjen-e-takses/60%Daily2019-05-29 16:23
https://a2news.com/2019/05/29/19-vjecaret-e-shqiperise-test-force-me-kosoven/60%Daily2019-05-29 14:46
https://a2news.com/2019/05/29/finalja-e-europa-league-policia-ndalon-fansat-me-fanelen-e-mkhitaryan/60%Daily2019-05-29 14:27
https://a2news.com/2019/05/29/cakaj-shqiperia-progres-ne-hapjen-e-negociatave-me-be-ne/60%Daily2019-05-29 14:23
https://a2news.com/2019/05/29/burri-brazilian-rrezikon-jeten-per-te-pasur-muskuj-jashte-normales/60%Daily2019-05-29 14:12
https://a2news.com/2019/05/29/rama-mesazh-bashes-mendo-per-shqiperine-jo-per-partine/60%Daily2019-05-29 13:50
https://a2news.com/2019/05/29/soreca-tri-javet-e-ardhshme-vendimtare-opozita-te-kontribuoje-per-celjen-e-negociatave/60%Daily2019-05-29 13:39
https://a2news.com/2019/05/29/bsh-apel-bankave-kreditoni-ekonomine/60%Daily2019-05-29 13:21
https://a2news.com/2019/05/29/milano-dashurohet-me-shqiptaret-oferte-e-interit-per-hysajn-tare-drejt-milanit/60%Daily2019-05-29 13:21
https://a2news.com/2019/05/29/shitjet-online-vetem-57-e-bizneseve-i-perdorin/60%Daily2019-05-29 13:26
https://a2news.com/2019/05/29/pabarazia-ekonomia-ne-duar-te-tiranes-durresit-dhe-fierit/60%Daily2019-05-29 13:28
https://a2news.com/2019/05/29/jon-snow-nuk-perballoi-fundin-e-game-of-thrones/60%Daily2019-05-29 13:00
https://a2news.com/2019/05/29/sadiku-dhe-ismajli-zbulojne-problemet-e-panuccit-dhe-objektivat/60%Daily2019-05-29 12:37
https://a2news.com/2019/05/29/6-ish-deputetet-e-pd-nen-akuze-u-manipuluan-pamjet-2-qershori-fundi-i-ketyre-skenave/60%Daily2019-05-29 18:00
https://a2news.com/2019/05/29/kpa-le-ne-fuqi-vendimin-per-shkarkimin-e-rovena-gashit/60%Daily2019-05-29 18:17
https://a2news.com/2019/05/29/mogherini-sa-here-qe-kemi-qene-ne-shqiperi-gjithmone-ka-pasur-trazira-politike/60%Daily2019-05-29 12:12
https://a2news.com/2019/05/29/aksioni-i-policise-se-kosoves-ne-veri-mogherini-rrezik-per-rikthimin-e-konfliktit/60%Daily2019-05-29 11:40
https://a2news.com/2019/05/29/rekomandimi-per-hapjen-e-negociatave-tabaku-nuk-eshte-lajm-i-ri/60%Daily2019-05-29 11:51
https://a2news.com/2019/05/29/neymar-ne-stervitjen-e-brazilit-me-helikopter-privat/60%Daily2019-05-29 12:23
https://a2news.com/2019/05/29/hahn-nisja-e-negociatave-nuk-do-te-thote-anetaresim/60%Daily2019-05-29 11:33
https://a2news.com/2019/05/29/stuhi-e-tornado-ne-shba-39-milione-njerez-kercenohen-nga-kushtet-ekstreme/60%Daily2019-05-29 11:11
https://a2news.com/2019/05/29/koreja-e-veriut-shkel-tabute-fillon-prodhimin-e-uiskit/60%Daily2019-05-29 10:59
https://a2news.com/2019/05/29/rekomandimi-per-celjen-e-negociatave-reagon-edi-rama/60%Daily2019-05-29 10:38
https://a2news.com/2019/05/29/hahn-kosova-te-heqe-tarifen-ndaj-serbise/60%Daily2019-05-29 10:37
https://a2news.com/2019/05/29/huawei-padi-qeverise-trump-sanksionet-demtojne-miliona-perdorues/60%Daily2019-05-29 10:32
https://a2news.com/2019/05/29/roth-kritikon-opoziten-ne-shqiperi-dhe-mesazh-be-te-mbaje-premtimet-ndaj-ballkanit/60%Daily2019-05-29 10:24
https://a2news.com/2019/05/29/presidenti-agnelli-ne-kerkim-te-trajnerit-ne-baku/60%Daily2019-05-29 10:19
https://a2news.com/2019/05/29/ke-rekomandon-celjen-e-negociatave-me-shqiperine/60%Daily2019-05-29 11:33
https://a2news.com/2019/05/29/kukan-zgjedhjet-duhet-te-mbahen-me-30-qershor/60%Daily2019-05-29 09:50
https://a2news.com/2019/05/29/malajzia-kthen-ne-shba-dhe-britani-mbetjet-e-futura-ilegalisht/60%Daily2019-05-29 09:36
https://a2news.com/2019/05/29/miratohet-raporti-per-kosoven-vucic-pranon-se-serbia-ka-humbur-kontrollin/60%Daily2019-05-29 09:26
https://a2news.com/2019/05/29/anija-kozmike-goditet-nga-rrufeja/60%Daily2019-05-29 09:22
https://a2news.com/2019/05/29/ke-publikon-sot-progres-raportin-per-shqiperine/60%Daily2019-05-29 09:19
https://a2news.com/2019/05/29/ish-gruaja-e-pronarit-te-amazon-dhuron-gjysmen-e-pasurise-per-bamiresi/60%Daily2019-05-29 09:08
https://a2news.com/2019/05/29/renia-e-kostandinopojes-vrasja-e-mbretit-serb-dhe-parashikimi-i-einstein-kjo-date-ne-histori-29-maj/60%Daily2019-05-29 08:51
https://a2news.com/2019/05/29/progres-raporti-i-ke-vasili-askush-sot-nuk-pret-surpriza/60%Daily2019-05-29 08:43
https://a2news.com/2019/05/29/i-denuar-me-23-vite-per-vrasje-arrestohet-i-shumekerkuari-ne-dukagjin/60%Daily2019-05-29 08:40
https://a2news.com/2019/05/29/analisti-ben-andoni-aksioni-ne-veri-te-kosoves-i-vonuar/60%Daily2019-05-29 08:22
https://a2news.com/2019/05/29/10-klubet-me-te-pasura-ne-evrope/60%Daily2019-05-29 07:50
https://a2news.com/2019/05/29/presidenti-i-ri-i-ke-gjermania-dhe-franca-nuk-bien-dakord/60%Daily2019-05-29 07:37
https://a2news.com/2019/05/29/cmendet-sarri-para-finales-david-luiz-konflikt-me-higuain/60%Daily2019-05-29 08:46
https://a2news.com/2019/05/29/derbi-anglez-arsenal-dhe-chelsea-kerkojne-trofeun-e-europa-league/60%Daily2019-05-29 07:16
https://a2news.com/2019/05/28/meta-djegia-e-mandateve-dhe-zevendesimi-i-tyre-dy-veprime-te-nxituara/60%Daily2019-05-28 21:39
https://a2news.com/2019/05/28/holandezet-zbardhin-raportin-shkeputja-e-marredhenieve-qeveri-opozite-pengon-demokracine/60%Daily2019-05-28 20:28
https://a2news.com/2019/05/28/246-qese-kokaine-ne-stomak-vdes-ne-avion-pasagjeri/60%Daily2019-05-28 19:49
https://a2news.com/2019/05/28/i-ftuari-kastriot-islami-rama-po-negocion-jeten-e-tij-te-trete/60%Daily2019-05-28 21:55
https://a2news.com/2019/05/28/kombetarja-dhe-reja-ndezin-motoret-ne-prag-te-islandes/60%Daily2019-05-28 19:45
https://a2news.com/2019/05/28/i-ftuari-islami-neser-film-i-pare-nuk-do-te-ndodhe-asgje/60%Daily2019-05-28 21:47
https://a2news.com/2019/05/28/shkembimi-i-territoreve-kosove-serbi-islami-vendet-e-be-se-e-kane-pare-si-thike-pas-shpine-nga-shqiperia/60%Daily2019-05-28 21:47
https://a2news.com/2019/05/28/neser-zbardhet-progres-raporti-i-ke-shqiperia-braktis-brukselin/60%Daily2019-05-28 18:38
https://a2news.com/2019/05/28/marreveshja-basha-hedh-poshte-aludimet-per-dakordesi-me-ramen/60%Daily2019-05-28 18:21
https://a2news.com/2019/05/28/ndihma-ekonomike-ekspertet-propozojne-rishikim-te-skemes/60%Daily2019-05-28 17:47
https://a2news.com/2019/05/28/rama-mbledh-deputetet-ne-zonen-e-ish-bllokut/60%Daily2019-05-28 20:50
https://a2news.com/2019/05/28/te-flesh-me-luanin/60%Daily2019-05-28 17:47
https://a2news.com/2019/05/28/kriza-politike-ne-shqiperi-deputeti-gjerman-qeveria-dhe-opozita-te-dialogojne/60%Daily2019-05-28 17:04
https://a2news.com/2019/05/28/opozita-denoncon-fshehjen-e-tenderave-duma-e-vasili-qeveria-vjedh-shqiptaret/60%Daily2019-05-28 16:32
https://a2news.com/2019/05/28/dite-lamtumirash-te-milani-gattuso-dhe-leonardo-japin-doreheqjen/60%Daily2019-05-28 16:06
https://a2news.com/2019/05/28/shqiperia-ne-immediate-response-19-a2-cnn-ndjek-stervitjen-e-nato-s-ne-kroaci/60%Daily2019-05-28 16:03
https://a2news.com/2019/05/28/kqz-nuk-i-regjistroi-komisioneret-per-kzaz-te-pd-dhe-lsi-ankimojne-vendimin/60%Daily2019-05-28 15:40
https://a2news.com/2019/05/28/emigrantet-tani-fshihen-edhe-te-kruskoti-i-makines/60%Daily2019-05-28 15:18
https://a2news.com/2019/05/28/zgjedhjet-per-be-shtetet-ne-kerkim-te-liderit-te-ri-te-unionit/60%Daily2019-05-28 15:14
https://a2news.com/2019/05/28/nga-gara-e-djathit-te-emigranti-brenda-kroskotit-te-makines-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-05-28 14:47
https://a2news.com/2019/05/28/marilyn-monroe-u-vra-nga-cia-qe-te-mos-nxirrte-te-verteten-mbi-ufo-t/60%Daily2019-05-28 20:13
https://a2news.com/2019/05/28/basha-porosi-deputeteve-bizneset-te-njihen-me-programin-e-pd-2/60%Daily2019-05-28 14:35
https://a2news.com/2019/05/28/ushtria-e-kosoves-ne-stervitjen-e-nato-s-ne-kroaci/60%Daily2019-05-28 14:24
https://a2news.com/2019/05/28/komuniteti-rom-dhe-egjiptian-rrefimi-i-deputetit-meco-nga-azili-ne-parlament/60%Daily2019-05-28 14:07
https://a2news.com/2019/05/28/klopp-per-guardiolen-ka-me-shume-rendesi-kampionati-sepse-ka-vite-pa-luajtur-finalen-e-champions/60%Daily2019-05-28 13:24
https://a2news.com/2019/05/28/ministri-britanik-paralajmeron-brexit-pa-ujdi-eshte-vetevrasje-politike/60%Daily2019-05-28 12:40
https://a2news.com/2019/05/28/portali-mjeke-per-shqiperine-rama-shmang-nderhyrjet-ne-gare-edhe-diaspora/60%Daily2019-05-28 12:24
https://a2news.com/2019/05/28/basha-porosi-deputeteve-bizneset-te-njihen-me-programin-e-pd/60%Daily2019-05-28 12:24
https://a2news.com/2019/05/28/operacioni-ne-veri-te-kosoves-rusia-reagon-ashper-be-ishte-i-ligjshem/60%Daily2019-05-28 12:18
https://a2news.com/2019/05/28/barcelona-4-emra-per-te-zevendesuar-trajnerin-valverde/60%Daily2019-05-28 12:16
https://a2news.com/2019/05/28/kriza-politike-delegacioni-amerikan-takon-meten-rucin-ramen-e-bashen/60%Daily2019-05-28 11:52
https://a2news.com/2019/05/28/gattuso-konfirmon-largimin-nga-milan/60%Daily2019-05-28 11:34
https://a2news.com/2019/05/28/u-futen-me-force-ne-polici-akuze-per-ish-deputetet-e-pd/60%Daily2019-05-28 12:16
https://a2news.com/2019/05/28/itali-19-vjecari-fiton-ne-zgjedhjet-lokale/60%Daily2019-05-28 11:09
https://a2news.com/2019/05/28/dyshohej-per-vrasjen-e-mario-majollarit-pushohen-hetimet-per-gjuzin/60%Daily2019-05-28 10:50
https://a2news.com/2019/05/28/rrezohet-reja-skeme-per-te-marre-penallti-ndaj-islandes/60%Daily2019-05-28 10:05
https://a2news.com/2019/05/28/shperthen-skandali-i-trukimeve-ne-spanje-arrestohet-ish-lojtari-i-real-madrid/60%Daily2019-05-28 12:44
https://a2news.com/2019/05/28/renault-dhe-fiat-chrysler-kerkojne-shkrirjen/60%Daily2019-05-28 09:43
https://a2news.com/2019/05/28/raporti-i-avokatit-te-popullit-qeveria-deshtoi-me-ndihmen-ekonomike/60%Daily2019-05-28 09:43
https://a2news.com/2019/05/28/3-mije-vjet-me-pare-perdorej-per-kanabis-e-morfine-kushton-50-mije-euro/60%Daily2019-05-28 09:37
https://a2news.com/2019/05/28/burg-per-sigurine-ushqimore-kodi-penal-mberrin-ne-kuvend/60%Daily2019-05-28 09:32
https://a2news.com/2019/05/28/operacioni-policor-ne-kosove-kreret-e-shtetit-apel-serbeve/60%Daily2019-05-28 09:27
https://a2news.com/2019/05/28/shkoder-kapen-990-doza-ekstazi-nje-24-vjecar-ne-pranga/60%Daily2019-05-28 09:26
https://a2news.com/2019/05/28/reja-prezanton-listen-e-lojtareve-objektivi-te-shkojme-ne-europian/60%Daily2019-05-28 09:26
https://a2news.com/2019/05/28/sulmohet-autobusi-i-shkolles-ne-japoni-viktima-dhe-te-plagosur/60%Daily2019-05-28 09:00
https://a2news.com/2019/05/28/rekordmeni-37-vjecar-qe-mposhti-ronaldon/60%Daily2019-05-28 08:48
https://a2news.com/2019/05/28/traktati-i-paqes-se-perhershme-qe-zgjati-vetem-10-vjet-volkswagen-dhe-darka-e-fundit-kjo-date-ne-histori-28-maj/60%Daily2019-05-28 08:21
https://a2news.com/2019/05/28/letrat-per-dialog-ndoka-thirrjet-e-rames-antikushtetuese-kryeministri-per-guinness/60%Daily2019-05-28 08:19
https://a2news.com/2019/05/28/kater-police-te-plagosur-gjate-operacionit-ne-kosove-arrestohen-serbe-shqiptare-e-boshnjake/60%Daily2019-05-28 17:54
https://a2news.com/2019/05/28/parlamenti-serb-diskuton-per-kosoven-vucic-duhet-kompromis/60%Daily2019-05-28 07:42
https://a2news.com/2019/05/28/sa-shume-yje-bashke-ne-allianz-stadium-spektakel-ne-torino/60%Daily2019-05-28 07:40
https://a2news.com/2019/05/28/plagosje-me-arme-zjarri-prane-nje-hoteli-ne-tirane/60%Daily2019-05-28 07:19
https://a2news.com/2019/05/28/ndryshimet-tek-inter-conte-ne-stolin-zikalter-firma-ceshtje-ditesh/60%Daily2019-05-28 07:11
https://a2news.com/2019/05/28/juventusi-shume-prane-zyrtarizimit-te-trajnerit/60%Daily2019-05-28 07:05
https://a2news.com/2019/05/28/lamtumire-champions-lamtumire-gattuso/60%Daily2019-05-28 06:57
https://a2news.com/2019/05/28/endrra-qe-vrau-11-persona-ne-9-dite/60%Daily2019-05-28 06:44
https://a2news.com/2019/05/27/nuk-ishte-finalja-e-champions-it-por-ndeshja-me-85-mije-spektatore-coi-princin-william-ne-ekstaze/60%Daily2019-05-27 20:43
https://a2news.com/2019/05/27/obsh-perfshin-te-semundjet-varesine-nga-video-lojerat/60%Daily2019-05-27 19:42
https://a2news.com/2019/05/27/ish-kryeministri-italian-triumfon-si-kryebashkiak-eshte-91-vjecar-prioriteti-im-te-rinjte/60%Daily2019-05-28 07:06
https://a2news.com/2019/05/27/u21-lleshi-dhe-kolaj-ne-turqi-per-fitore/60%Daily2019-05-27 18:54
https://a2news.com/2019/05/27/12-vjecari-bente-detyrat-ne-rruge-milioneri-e-ben-me-shtepi/60%Daily2019-05-27 18:31
https://a2news.com/2019/05/27/mbyllet-zevendesimi-i-pd-lsi-18-karrige-bosh-kuvendi-me-122-deputete/60%Daily2019-05-27 18:16
https://a2news.com/2019/05/27/video-skandali-i-korrupsionit-qeveria-austriake-nuk-i-mbijeton-votebesimit/60%Daily2019-05-27 18:35
https://a2news.com/2019/05/27/kqz-miraton-fletet-e-votimit-ne-tirane-arben-skenderi-i-bindjes-me-nr-1-veliaj-me-nr-2/60%Daily2019-05-27 18:23
https://a2news.com/2019/05/27/zbardhet-dosja-339-1-12-persona-nen-akuze-ska-hetime-per-zgjedhjet/60%Daily2019-05-27 17:19
https://a2news.com/2019/05/27/ngjarja-filmohet-me-kamera-meteori-ndricon-qiellin-ne-jug-te-australise/60%Daily2019-05-27 16:27
https://a2news.com/2019/05/27/formacioni-i-vitit-ne-serine-a/60%Daily2019-05-27 16:10
https://a2news.com/2019/05/27/fluks-pacientesh-ne-urgjenca-ndryshimet-e-motit-sjellin-virozat-e-dimrit-ne-pranvere/60%Daily2019-05-27 16:06
https://a2news.com/2019/05/27/la-sulphide-balerinet-e-tkob-sjellin-perrallen-romantike-ne-arturbina/60%Daily2019-05-27 15:54
https://a2news.com/2019/05/27/suksesi-i-aladin-arketime-rekord-per-filmin-e-will-smith/60%Daily2019-05-27 15:42
https://a2news.com/2019/05/27/gjetjet-e-vezhguesve-zgjedhore-shkd-presion-ndaj-administrates-se-bashkive-2/60%Daily2019-05-27 15:22
https://a2news.com/2019/05/27/pyetet-mbi-akuzat-per-korrupsion-zyrtari-plas-ne-toke-gazetarin/60%Daily2019-05-27 14:52
https://a2news.com/2019/05/27/parate-e-shqiptareve-ne-gjume-apeli-i-amf/60%Daily2019-05-27 13:48
https://a2news.com/2019/05/27/atentati-ne-vlore-detaje-mbi-te-shkuaren-e-matajt-dhe-pistat-e-hetimit/60%Daily2019-05-27 13:52
https://a2news.com/2019/05/27/real-madrid-sergio-ramos-i-ka-kerkuar-perezit-qe-te-ike-falas-ne-kine/60%Daily2019-05-27 13:38
https://a2news.com/2019/05/27/letra-e-gjashte-e-rames-per-bashen-java-e-fundit-per-dialog/60%Daily2019-05-27 13:30
https://a2news.com/2019/05/27/gjetjet-e-vezhguesve-zgjedhore-shkd-presion-ndaj-administrates-se-bashkive/60%Daily2019-05-27 13:17
https://a2news.com/2019/05/27/nis-vetting-u-per-gjyqtarin-qe-denoi-te-dyshuarit-e-hakmarrjes-per-drejtesi/60%Daily2019-05-27 13:17
https://a2news.com/2019/05/27/vidhnin-bankomatet-ne-spitale-pranga-5-shqiptareve-ne-spanje/60%Daily2019-05-27 13:00
https://a2news.com/2019/05/27/rimbursimi-i-tvsh-denaj-borxhet-brenda-korrikut/60%Daily2019-05-27 12:52
https://a2news.com/2019/05/27/burg-per-korrupsion-politikanit-me-te-fuqishem-ne-rumani/60%Daily2019-05-27 12:22
https://a2news.com/2019/05/27/ministrja-balluku-konfirmon-gjetjen-e-naftes-ne-shpirag/60%Daily2019-05-27 12:15
https://a2news.com/2019/05/27/mozaiku-gjigant-ne-kosove-protesta-kunder-abortit-dhe-miss-zimbabve-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-05-27 11:55
https://a2news.com/2019/05/27/bogdani-letrat-e-rames-monolog-bajat-te-reflektoje/60%Daily2019-05-27 12:11
https://a2news.com/2019/05/27/shperthehet-bomba-e-luftes-se-dyte-boterore-ne-londer/60%Daily2019-05-27 11:28
https://a2news.com/2019/05/27/triumfi-i-partise-brexit-farage-kerkon-largim-pa-ujdi-nga-be/60%Daily2019-05-27 11:19
https://a2news.com/2019/05/27/pd-shtyn-protesten-respektojme-naten-e-kadrit/60%Daily2019-05-27 11:23
https://a2news.com/2019/05/27/dosjet-339-dhe-184-marku-shume-shpejt-do-te-kemi-vendimmarrje/60%Daily2019-05-27 10:35
https://a2news.com/2019/05/27/e-kerkojne-te-gjithe-de-light-mund-te-befasoje-me-zgjedhjen/60%Daily2019-05-27 10:38
https://a2news.com/2019/05/27/uefa-denon-flamurtarin-feston-tirana/60%Daily2019-05-27 10:06
https://a2news.com/2019/05/27/nga-vdekja-e-pushtuesit-bullgar-te-shqiperise-te-golden-gate-kjo-date-ne-histori-27-maj/60%Daily2019-05-27 10:05
https://a2news.com/2019/05/27/napoli-vendos-cmimin-per-hysajn-ne-gare-edhe-nenkampionet-e-spanjes/60%Daily2019-05-27 10:01
https://a2news.com/2019/05/27/marku-vetting-u-i-beri-prokuroret-apatike-problem-referimet-nga-policia/60%Daily2019-05-27 09:42
https://a2news.com/2019/05/27/zgjedhjet-evropiane-per-here-te-pare-nje-eurodeputete-shqiptare/60%Daily2019-05-27 09:41
https://a2news.com/2019/05/27/demet-kolosale-te-termetit-8-balle-tronditi-ameriken-latine/60%Daily2019-05-27 09:28
https://a2news.com/2019/05/27/arrestohet-autori-i-sulmit-me-bombe-ne-lion/60%Daily2019-05-27 08:51
https://a2news.com/2019/05/27/zgjedhjet-ne-pe-raporteri-per-shqiperine-fleckenstein-nuk-ia-del/60%Daily2019-05-27 08:37
https://a2news.com/2019/05/27/lamtumire-de-rossi-olimpico-ne-lot/60%Daily2019-05-27 07:53
https://a2news.com/2019/05/27/rikthimi-i-david-beckham-ne-mitikun-old-trafford/60%Daily2019-05-27 07:58
https://a2news.com/2019/05/27/elis-bakaj-fiton-kupen-e-bjellorusise/60%Daily2019-05-27 07:36
https://a2news.com/2019/05/27/dashamir-shehi-te-kufizohet-mandati-i-kryeministrit-duhet-kod-i-ri-zgjedhor/60%Daily2019-05-27 07:25
https://a2news.com/2019/05/27/qellohet-me-arme-nje-person-ne-nje-lokal-ne-lezhe/60%Daily2019-05-27 09:16
https://a2news.com/2019/05/27/atentat-ne-vlore-vritet-22-vjecari-plagoset-shoku-i-tij/60%Daily2019-05-27 07:24
https://a2news.com/2019/05/26/partite-popullore-mbeten-shumice-por-fitojne-salvini-e-le-pen-tsipras-shpall-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2019-05-26 21:33
https://a2news.com/2019/05/26/gjimshiti-e-berisha-ne-champions-ferr-e-parajse-ne-milano/60%Daily2019-05-26 20:40
https://a2news.com/2019/05/26/el-chapo-kerkon-pak-ajer-autoritetet-plan-per-tu-arratisur/60%Daily2019-05-26 20:12
https://a2news.com/2019/05/26/varreza-e-makinave-me-e-shtrenjte-ne-bote-ka-vetem-ferrari/60%Daily2019-05-26 19:40
https://a2news.com/2019/05/26/hamilton-triumfon-ne-monako-fitorja-per-ty-niki/60%Daily2019-05-26 19:19
https://a2news.com/2019/05/26/festa-e-partizanit-ne-sheshin-nene-tereza/60%Daily2019-05-26 19:43
https://a2news.com/2019/05/26/detajet-e-festes-se-partizanit-trofeu-humbet-per-pak-minuta-tifozet-nuk-ikin-pa-prere-rrjeten/60%Daily2019-05-26 18:20
https://a2news.com/2019/05/26/basha-europa-e-degjoi-zerin-e-shqiptareve-koha-per-zgjidhje-politike/60%Daily2019-05-26 17:43
https://a2news.com/2019/05/26/partizani-ngre-trofeun-feste-ne-selman-stermasi/60%Daily2019-05-26 17:18
https://a2news.com/2019/05/26/kategoria-superiore-europa-dhe-mbijetesa-vendosen-ne-javen-e-fundit/60%Daily2019-05-26 16:29
https://a2news.com/2019/05/26/hebrenjte-ne-gjermani-paralajmerohen-qe-te-shmangin-kapelen-tradicionale/60%Daily2019-05-26 16:15
https://a2news.com/2019/05/26/lotet-e-may-radha-ne-everest-dhe-nje-kuran-500-vjecar-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-05-26 15:49
https://a2news.com/2019/05/26/java-e-modes-ne-burgun-brazilian/60%Daily2019-05-26 15:14
https://a2news.com/2019/05/26/eksod-te-vllaznia-shkodranet-nisin-spastrimet/60%Daily2019-05-26 13:31
https://a2news.com/2019/05/26/kreu-i-ri-i-akademise-reagon-shehri-gjinushi-asnje-botim-per-27-vite/60%Daily2019-05-26 13:29
https://a2news.com/2019/05/26/gardisti-i-21-janarit-malaj-bashes-me-sulmon-se-nuk-qellova-mbi-qytetaret/60%Daily2019-05-26 13:19
https://a2news.com/2019/05/26/bime-kanabisi-ne-librazhd-arrestohet-18-vjecari-nje-ne-kerkim/60%Daily2019-05-26 13:01
https://a2news.com/2019/05/26/denohen-me-vdekje-3-franceze-te-isis/60%Daily2019-05-26 12:49
https://a2news.com/2019/05/26/tragjedi-ne-motokros-vdes-piloti-plagoset-babai-i-dovizioso-s/60%Daily2019-05-26 12:37
https://a2news.com/2019/05/26/trump-nga-golfi-te-sumo/60%Daily2019-05-26 13:03
https://a2news.com/2019/05/26/zhvillohen-sot-zgjedhjet-evropiane-21-vende-anetare-ne-votime/60%Daily2019-05-26 11:52
https://a2news.com/2019/05/26/dy-shqiptare-arratisje-spektakolare-nga-burgu-italian/60%Daily2019-05-26 11:15
https://a2news.com/2019/05/26/fundjava-e-policise-ne-tirane-kapet-droge-e-arme-disa-te-arrestuar/60%Daily2019-05-26 11:00
https://a2news.com/2019/05/26/arbitri-shenon-gol-dhe-shkurton-rezultatin/60%Daily2019-05-26 10:47
https://a2news.com/2019/05/26/prane-fitores-se-gares-se-100-metershit-nje-qen/60%Daily2019-05-26 10:41
https://a2news.com/2019/05/26/xherdan-shaqiri-drejt-champions-por-larg-liverpool/60%Daily2019-05-26 10:28
https://a2news.com/2019/05/26/tare-drejt-nje-goditje-te-bujshme-ne-angli-falas/60%Daily2019-05-26 10:25
https://a2news.com/2019/05/26/basha-demokracine-nuk-e-japim-asnje-hap-pas/60%Daily2019-05-26 10:08
https://a2news.com/2019/05/26/roshi-mbetet-ne-rusi-rinovon-edhe-per-3-vite/60%Daily2019-05-26 10:02
https://a2news.com/2019/05/26/tensionet-me-shba-presidenti-i-irani-referendum-per-programin-berthamor/60%Daily2019-05-26 09:57
https://a2news.com/2019/05/26/letra-e-peste-rama-bashes-dialogo-zgjedhjet-me-30-qershor-fushata-me-1-qershor/60%Daily2019-05-26 13:01
https://a2news.com/2019/05/26/kontrollet-e-frontex-ne-kufi-a2-cnn-pjese-e-operacionit-gjate-oreve-te-nates/60%Daily2019-05-26 09:02
https://a2news.com/2019/05/26/termet-i-fuqishem-lekundet-amerika-latine/60%Daily2019-05-26 08:51
https://a2news.com/2019/05/26/i-denuar-me-7-vite-burg-arrestohet-46-vjecari-ne-mallakaster/60%Daily2019-05-26 10:08
https://a2news.com/2019/05/26/qafe-thane-arrestohet-maqedonasi-i-kerkuar-nderkombetarisht/60%Daily2019-05-26 08:28
https://a2news.com/2019/05/26/protesta-e-6-e-opozites-nga-celja-e-iftarit-te-mesazhi-i-bashes/60%Daily2019-05-26 08:21
https://a2news.com/2019/05/26/mbyllet-festivali-i-kanes-triumfon-regjisori-koreano-jugor/60%Daily2019-05-26 08:11
https://a2news.com/2019/05/26/yjet-e-modes-nga-festivali-i-filmit-formula-1-te-shampanja/60%Daily2019-05-26 08:00
https://a2news.com/2019/05/26/milano-ne-ankth-champions-apo-europa-league/60%Daily2019-05-26 07:40
https://a2news.com/2019/05/26/dorehiqet-ministrja-vonoi-nisjen-e-avionit/60%Daily2019-05-26 07:37
https://a2news.com/2019/05/26/e-humbur-mes-pyjeve-prej-8-majit-gjendet-instruktorja-e-joga-s/60%Daily2019-05-26 07:25
https://a2news.com/2019/05/26/trump-dhe-abe-diplomacia-kalon-nga-fusha-e-golfit/60%Daily2019-05-26 07:17
https://a2news.com/2019/05/26/rrezohet-helikopteri-ushtarak-ne-meksike-6-te-vdekur/60%Daily2019-05-26 06:57
https://a2news.com/2019/05/25/valencia-fiton-kupen-e-mbretit-messi-si-mjafton-barces/60%Daily2019-05-25 21:10
https://a2news.com/2019/05/25/pd-vendos-protesta-e-radhes-me-31-maj/60%Daily2019-05-25 20:23
https://a2news.com/2019/05/25/robben-e-ribery-e-mbyllin-me-dy-trofe-me-bayern/60%Daily2019-05-25 20:02
https://a2news.com/2019/05/25/protestuesit-brenda-territorit-te-parlamentit-policia-hedh-uje-2/60%Daily2019-05-25 19:17
https://a2news.com/2019/05/25/basha-rruga-e-shqiperise-kalon-permes-zgjidhjes-europiane/60%Daily2019-05-25 18:55
https://a2news.com/2019/05/25/basha-rama-me-kandidate-te-krimit-ne-listat-e-30-qershorit/60%Daily2019-05-25 18:23
https://a2news.com/2019/05/25/sadiku-shenon-para-grumbullimit-me-kombetaren/60%Daily2019-05-25 17:57
https://a2news.com/2019/05/25/protesta-e-opozites-ne-foto-3/60%Daily2019-05-25 18:30
https://a2news.com/2019/05/25/tepsi-te-mbushura-me-euro-kellici-zbulon-detaje-nga-protesta/60%Daily2019-05-25 17:18
https://a2news.com/2019/05/25/te-bashkejetosh-me-protestat-gazi-e-kapsollat-shqetesime-normale-per-banoret-e-bizneset/60%Daily2019-05-25 16:58
https://a2news.com/2019/05/25/festojne-pervjetorin-e-79-te-marteses-dhe-zbulojne-sekretin/60%Daily2019-05-25 17:30
https://a2news.com/2019/05/25/rita-ora-pushton-londren-dhe-kujton-kosoven/60%Daily2019-05-25 15:18
https://a2news.com/2019/05/25/ambasada-e-shba-thirrje-per-policine-dhe-protestuesit-larg-dhunes/60%Daily2019-05-25 15:12
https://a2news.com/2019/05/25/f1-nen-diktatin-e-mercedes-edhe-ne-monako/60%Daily2019-05-25 20:41
https://a2news.com/2019/05/25/mbyllet-protesta-e-opozites-basha-koha-per-zgjidhje-politike/60%Daily2019-05-25 19:35
https://a2news.com/2019/05/25/ishte-denuar-me-burg-arrestohet-ish-kreu-i-komunes-shale/60%Daily2019-05-25 14:40
https://a2news.com/2019/05/25/20-vjet-nga-shigjeta-do-2-thaci-thirrje-per-bashkim-te-shqiptareve/60%Daily2019-05-25 14:33
https://a2news.com/2019/05/25/protesta-be-larg-dhunes-dialogoni/60%Daily2019-05-25 14:24
https://a2news.com/2019/05/25/protesta-e-gjashte-e-opozites-qetesia-dhe-masat-para-zyres-se-rames/60%Daily2019-05-25 13:39
https://a2news.com/2019/05/25/harroni-frutat-e-mykura-kompania-amerikane-premton-te-cmendi-tregun-ushqimor/60%Daily2019-05-25 13:23
https://a2news.com/2019/05/25/ndertimi-i-murit-me-meksiken-gjykata-bllokon-perdorimin-e-fondeve-te-mbrojtjes/60%Daily2019-05-25 12:24
https://a2news.com/2019/05/25/sane-te-bayern-rummenigge-konfirmon-interesin-per-sulmuesin-e-city/60%Daily2019-05-25 12:11
https://a2news.com/2019/05/25/aeroportet-me-te-rrezikshem-ne-bote/60%Daily2019-05-25 11:54
https://a2news.com/2019/05/25/greqia-veto-anetaresimit-te-shqiperise-ne-be/60%Daily2019-05-25 11:09
https://a2news.com/2019/05/25/fiorentina-rrezikon-renien-nga-kategoria-por-nderkohe-nderron-pronar/60%Daily2019-05-25 11:07
https://a2news.com/2019/05/25/osbe-per-protesten-koktejet-e-molotovit-hedhja-e-gureve-dhe-e-shashkave-jane-te-paligjshme/60%Daily2019-05-25 11:02
https://a2news.com/2019/05/25/fillon-gara-per-zevendesimin-e-kryeministres-britanike-shfaqen-4-kandidate/60%Daily2019-05-25 10:35
https://a2news.com/2019/05/25/protesta-e-opozites-presidenti-duhet-te-jete-teresisht-paqesore/60%Daily2019-05-25 10:25
https://a2news.com/2019/05/25/fitoi-titullin-pas-26-vitesh-partizani-e-feston-ne-shesh/60%Daily2019-05-25 10:20
https://a2news.com/2019/05/25/rama-i-dergon-letren-e-katert-publike-bashes-kthejuni-arsyes-ose-e-tatepjeta-per-ju-do-te-jete-pa-ndalim/60%Daily2019-05-25 10:02
https://a2news.com/2019/05/25/shperthimi-ne-lion-policia-franceze-ne-kerkim-te-autorit/60%Daily2019-05-25 09:51
https://a2news.com/2019/05/25/publikohet-lista-e-zgjedhesve-per-vendoret-e-30-qershorit/60%Daily2019-05-25 09:25
https://a2news.com/2019/05/25/energjia-elektrike-prodhimi-3-here-me-i-ulet-importuam-gjysmen-e-nevojave/60%Daily2019-05-25 09:31
https://a2news.com/2019/05/25/rishikimi-i-dates-se-zgjedhjeve-keshilltari-i-cdu-se-vlereson-meten/60%Daily2019-05-25 09:13
https://a2news.com/2019/05/25/cr7-mburret-me-makinen-e-tij-te-re-prej-1-milion-eurosh/60%Daily2019-05-25 08:58
https://a2news.com/2019/05/25/grekut-i-behet-gati-kontrata-me-e-majme-e-historise-se-nba/60%Daily2019-05-25 08:47
https://a2news.com/2019/05/25/do-te-kete-nje-kryebashkiak-te-ri-qyteza-ku-banoret-kane-harruar-te-votojne/60%Daily2019-05-25 08:46
https://a2news.com/2019/05/25/messi-vazhdon-te-shkruaje-historine-fiton-per-te-gjashten-here-kepucen-e-arte/60%Daily2019-05-25 07:48
https://a2news.com/2019/05/25/9-ore-gjume-ne-nate-bejne-dem-njesoj-sikur-te-flini-5/60%Daily2019-05-25 07:29
https://a2news.com/2019/05/25/zjarr-ne-shkolle-19-studente-indiane-humbin-jeten/60%Daily2019-05-25 06:28
https://a2news.com/2019/05/24/19-vendeve-per-tu-vizituar-kete-vere/60%Daily2019-05-25 07:20
https://a2news.com/2019/05/24/akuzohen-per-krime-lufte-por-trump-mund-ti-fale-disa-ushtare-amerikane/60%Daily2019-05-24 19:59
https://a2news.com/2019/05/24/parashikimi-motit-per-fundjaven/60%Daily2019-05-24 19:57
https://a2news.com/2019/05/24/kercenimi-nga-irani-shba-dislokon-1500-trupa-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2019-05-24 19:36
https://a2news.com/2019/05/24/gjykata-e-larte-ne-kolaps-mban-peng-31-mije-ceshtje/60%Daily2019-05-24 19:25
https://a2news.com/2019/05/24/brace-politika-po-lufton-per-te-marre-drejtesine/60%Daily2019-05-24 19:06
https://a2news.com/2019/05/24/shehu-reforma-ne-drejtesi-preu-gjymtyret-e-sistemit/60%Daily2019-05-24 18:07
https://a2news.com/2019/05/24/data-e-zgjedhjeve-opsionet-e-presidentit-dhe-nevoja-per-konsensus/60%Daily2019-05-24 17:31
https://a2news.com/2019/05/24/basha-nuk-do-lejojme-nje-tjeter-krim-me-30-qershor/60%Daily2019-05-24 17:15
https://a2news.com/2019/05/24/treni-qe-ecen-me-600km-h-prezantohet-ne-kine/60%Daily2019-05-24 17:14
https://a2news.com/2019/05/24/sergio-ramos-mendon-largimin-nga-madridi/60%Daily2019-05-24 16:56
https://a2news.com/2019/05/24/shperthim-bombe-ne-lion-8-te-plagosur/60%Daily2019-05-24 17:26
https://a2news.com/2019/05/24/shullazi-padi-gjyqtares-pjese-e-dosjes-vollga/60%Daily2019-05-24 16:27
https://a2news.com/2019/05/24/alarm-per-bombe-ne-prishtine/60%Daily2019-05-24 16:26
https://a2news.com/2019/05/24/protesta-e-opozites-shba-apel-shtetasve-te-saj-qendroni-larg-mund-te-kete-dhune/60%Daily2019-05-24 16:12
https://a2news.com/2019/05/24/zgjedhje-protesta-dhe-nje-dhurate-e-vecante-per-merkel-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-05-24 16:11
https://a2news.com/2019/05/24/da-vinci-ne-buckingham-palace/60%Daily2019-06-12 17:05
https://a2news.com/2019/05/24/basha-e-demarku-me-rejan-me-te-lirshem/60%Daily2019-05-24 15:41
https://a2news.com/2019/05/24/lufta-tregtare-shba-kine-ekonomia-boterore-mund-te-kaloje-ne-recesion/60%Daily2019-05-24 15:24
https://a2news.com/2019/05/24/ministrja-spiropali-kohes-per-dialog-me-opoziten-po-i-vjen-fundi/60%Daily2019-05-24 15:11
https://a2news.com/2019/05/24/ndertimet-e-para-91-lame-13-mije-objekte-te-paregjistruara/60%Daily2019-05-24 14:27
https://a2news.com/2019/05/24/sipermarrjet-e-huaja-partite-te-zgjidhin-krizen/60%Daily2019-05-24 14:02
https://a2news.com/2019/05/24/spacex-raketa-falcon-9-leshon-drejt-hapesires-60-satelite/60%Daily2019-05-24 12:58
https://a2news.com/2019/05/24/rihanna-dhe-louis-vuitton-prezantojne-linjen-e-re-te-veshjeve/60%Daily2019-05-24 12:53
https://a2news.com/2019/05/24/doreheqja-e-may-komisioni-evropian-ujdia-per-brexit-in-nuk-ndryshon/60%Daily2019-05-24 12:46
https://a2news.com/2019/05/24/kumbaro-deklarata-e-metes-antikushtetuese-afati-i-mandateve-lokale-eshte-i-percaktuar/60%Daily2019-05-24 12:41
https://a2news.com/2019/05/24/britania-ndjen-keqardhje-per-may/60%Daily2019-05-24 12:32
https://a2news.com/2019/05/24/robben-ribery-dhe-rafinha-i-japin-lamtumiren-bayernit/60%Daily2019-05-24 12:04
https://a2news.com/2019/05/24/bushi-pa-kompromis-rezultat-ose-dalim-nga-objektivat/60%Daily2019-05-24 12:00
https://a2news.com/2019/05/24/halimi-presidenti-duhet-te-zgjedhe-3-anetaret-e-gjykates-kushtetuese/60%Daily2019-05-24 11:42
https://a2news.com/2019/05/24/onm-mbron-vetting-un-dhe-reformen-calavera-disa-kane-frike-sulmet-te-papranueshme/60%Daily2019-05-24 11:04
https://a2news.com/2019/05/24/njihen-zgjedhjet-pa-opoziten-glover-driblon/60%Daily2019-05-24 13:40
https://a2news.com/2019/05/24/skender-gjinushi-zgjidhet-si-kryetar-i-akademise-se-shkencave/60%Daily2019-05-24 13:42
https://a2news.com/2019/05/24/shba-ngre-17-akuza-te-reja-ndaj-julian-assange/60%Daily2019-05-24 09:58
https://a2news.com/2019/05/24/detyrimet-e-papaguara-tatimet-mbledhin-2-6-miliarde-leke-ne-prill/60%Daily2019-05-24 09:50
https://a2news.com/2019/05/24/raporti-bashkite-jo-autonome-pak-sherbime-per-qytetaret/60%Daily2019-05-24 09:32
https://a2news.com/2019/05/24/deshtimi-i-brexit-theresa-may-jep-doreheqjen/60%Daily2019-05-24 13:15
https://a2news.com/2019/05/24/ufo-t-pentagoni-pohon-zyrtarisht-se-ende-i-kerkon/60%Daily2019-05-24 09:21
https://a2news.com/2019/05/24/meta-jam-gati-te-rishikoj-daten-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-05-24 09:13
https://a2news.com/2019/05/24/fotoja-qe-shokoi-alpinizmin-trafik-ne-maje-te-everestit/60%Daily2019-05-24 08:44
https://a2news.com/2019/05/24/zgjedhjet-per-be-ne-holande-fitojne-laburistet-euroskeptiket-force-e-trete/60%Daily2019-05-24 08:22
https://a2news.com/2019/05/24/ngacmimet-e-harvey-wenstein-palet-arrijne-marreveshjen-44-milione/60%Daily2019-05-24 08:19
https://a2news.com/2019/05/24/trump-huawei-i-rrezikshem-por-mund-te-jete-pjese-e-marreveshjes-me-kinen/60%Daily2019-05-24 07:44
https://a2news.com/2019/05/24/rama-leter-te-trete-publike-bashes/60%Daily2019-05-24 08:23
https://a2news.com/2019/05/24/alfred-peza-krimet-elektorale-me-te-rendat-qe-mund-te-behen/60%Daily2019-05-24 08:59
https://a2news.com/2019/05/23/ish-ministrja-e-macron-negociatat-nuk-hapen-franca-nuk-ka-ndryshuar-qendrim/60%Daily2019-05-23 20:52
https://a2news.com/2019/05/23/ronaldo-le-futbollin-per-formula-1-per-nje-dite/60%Daily2019-05-23 20:46
https://a2news.com/2019/05/23/nesho-protestat-sjane-per-mua-por-ne-30-qershor-nuk-do-te-votoj/60%Daily2019-05-23 20:23
https://a2news.com/2019/05/23/kunder-rrymes-pub-i-qe-theu-traditen-ne-dublin/60%Daily2019-05-23 20:12
https://a2news.com/2019/05/23/deklarata-e-metes-ndaj-euralius-nesho-dinjitoze-per-nje-shtet/60%Daily2019-05-23 19:31
https://a2news.com/2019/05/23/reforma-ne-drejtesi-nesho-retorika-politike-e-demton/60%Daily2019-05-23 19:00
https://a2news.com/2019/05/23/deklarata-e-cdu-csu-diplomati-nesho-u-evidentua-kriza-e-thelle-ne-shqiperi/60%Daily2019-05-23 18:58
https://a2news.com/2019/05/23/deklarata-e-cdu-csu-basha-mirepres-angazhimin-e-gjermanise-per-zgjidhjen-e-krizes/60%Daily2019-05-23 18:32
https://a2news.com/2019/05/23/frika-nga-deshtimi-may-shtyn-votimin-e-legjislacionit-per-brexit/60%Daily2019-05-23 17:54
https://a2news.com/2019/05/23/maqedonia-e-veriut-shenohen-105-raste-te-reja-me-fruth/60%Daily2019-05-23 17:40
https://a2news.com/2019/05/23/parlamenti-miraton-trajtim-me-te-mire-financiar-per-minatoret-naftetaret-e-metalurget/60%Daily2019-05-23 17:20
https://a2news.com/2019/05/23/rama-reagon-ndaj-cdu-csu-dakord-per-dialog-por-30-qershori-jo-ne-doren-time/60%Daily2019-05-23 17:31
https://a2news.com/2019/05/23/ceshtja-shullazi-te-pandehurit-rebelohen-ne-salle-kerkojne-vetting-per-gjyqtaren/60%Daily2019-05-23 17:12
https://a2news.com/2019/05/23/plagosen-3-te-mitur-ne-aksident-drejtues-i-makines-nje-15-vjecar/60%Daily2019-05-23 17:00
https://a2news.com/2019/05/23/zjarr-ne-nje-garazh-ne-tirane-digjet-automjeti/60%Daily2019-05-23 16:58
https://a2news.com/2019/05/23/deme-katastrofike-nga-tornadoja-ne-shba/60%Daily2019-05-23 16:45
https://a2news.com/2019/05/23/krimi-nuk-njeh-moshe-102-vjecarja-vret-shoqen-e-azilit/60%Daily2019-05-23 16:42
https://a2news.com/2019/05/23/ne-kane-nuk-mungon-as-dua-lipa/60%Daily2019-05-23 16:08
https://a2news.com/2019/05/23/bylisi-kampion-i-kategorise-se-pare-mposht-vllaznine-ne-finale/60%Daily2019-05-23 18:03
https://a2news.com/2019/05/23/cdu-csu-deklarate-per-krizen-politike-ne-shqiperi-sugjeron-shtyrjen-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-05-23 15:45
https://a2news.com/2019/05/23/turistet-te-padeshiruar-amsterdami-do-te-reduktoje-numrin-e-vizitoreve/60%Daily2019-05-23 15:43
https://a2news.com/2019/05/23/ndryshimet-ne-mature-me-pak-provime-me-shume-pyetje-dhe-penalitete/60%Daily2019-05-23 14:52
https://a2news.com/2019/05/23/zgjedhjet-e-30-qershorit-mberrin-ekipi-i-osbe-odihr-i-drejtuar-nga-glover/60%Daily2019-05-23 14:29
https://a2news.com/2019/05/23/nje-loje-vdekjeprurese/60%Daily2019-05-23 14:11
https://a2news.com/2019/05/23/ndikimi-i-krizes-ne-ekonomi-ekspertet-duhet-zgjidhje-afatgjate/60%Daily2019-05-23 13:47
https://a2news.com/2019/05/23/taksa-e-prones-ne-tirane-veliaj-me-propozim-te-ri/60%Daily2019-05-23 13:42
https://a2news.com/2019/05/23/tunele-nentokesore-ne-las-vegas/60%Daily2019-05-23 13:24
https://a2news.com/2019/05/23/turizmi-kthese-pozitive-gjate-muajit-prill/60%Daily2019-05-23 13:22
https://a2news.com/2019/05/23/indi-fiton-bindshem-partia-nacionaliste-e-kryeministrit-modi/60%Daily2019-05-23 13:00
https://a2news.com/2019/05/23/letra-publike-e-bashes-e-kemi-nisur-dialogun-bashkohuni-ne-protesta/60%Daily2019-05-23 12:59
https://a2news.com/2019/05/23/nga-conte-te-guardiola-emrat-per-stolin-e-juventusit/60%Daily2019-05-23 12:35
https://a2news.com/2019/05/23/klubi-anglez-favorit-per-te-firmosur-me-robben/60%Daily2019-05-23 12:37
https://a2news.com/2019/05/23/humori-anglez-manchester-city-shkaterron-trofeun-e-premier-league/60%Daily2019-05-23 11:33
https://a2news.com/2019/05/23/33-vjet-ne-burg-per-vrasje-prokuroret-thone-se-eshte-i-pafajshem/60%Daily2019-05-23 11:27
https://a2news.com/2019/05/23/ethem-qerimaj-feston-me-familjen-85-vjetorin-ne-skene/60%Daily2019-05-23 11:19
https://a2news.com/2019/05/23/shba-3-viktima-nga-tornadoja/60%Daily2019-05-23 11:14
https://a2news.com/2019/05/23/rama-leter-te-dyte-publike-bashes/60%Daily2019-05-23 11:09
https://a2news.com/2019/05/23/abramovich-ngrenesi-i-trajnereve-100-milione-euro-per-shkarkime/60%Daily2019-05-23 10:24
https://a2news.com/2019/05/23/portieri-i-pizhamave-terhiqet-nga-futbolli/60%Daily2019-05-23 12:49
https://a2news.com/2019/05/23/anetaret-e-pd-se-ne-kzaz-perplasje-kaso-biba/60%Daily2019-05-23 10:49
https://a2news.com/2019/05/23/apeli-le-ne-fuqi-vendimin-personi-kyc-i-vol-vo-4-do-te-ekstradohet/60%Daily2019-05-23 09:38
https://a2news.com/2019/05/23/zgjedhjet-ne-indi-fillon-numerimi-modi-drejt-mandatit-te-dyte/60%Daily2019-05-23 09:22
https://a2news.com/2019/05/23/mbahej-ne-qender-ndalimi-vdes-nje-tjeter-femije-emigrant-ne-shba/60%Daily2019-05-23 09:18
https://a2news.com/2019/05/23/kerkesa-per-statusin-minatoret-e-korces-protestojne-para-prefektures/60%Daily2019-05-23 09:18
https://a2news.com/2019/05/23/gjelberimi-mbyt-kullen-eiffel-zbulohet-projekti-80-milione/60%Daily2019-05-23 09:11
https://a2news.com/2019/05/23/shqiponja-ujku-kryevepra-false-dhe-nje-rekord-mbi-motor-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-05-23 09:09
https://a2news.com/2019/05/23/ne-akujt-e-kanadase-zbulohet-krijesa-nje-miliard-vjecare-me-e-lashta-e-te-gjitha-koherave/60%Daily2019-05-23 09:05
https://a2news.com/2019/05/23/jam-kthyer-nga-ferri-me-mision-ushtari-brazilian-vret-3-persona-ne-kishe/60%Daily2019-05-23 08:44
https://a2news.com/2019/05/23/pavaresia-e-holandes-nje-varje-ne-londer-dhe-kurorezimi-i-napoleonit-kjo-date-ne-histori-23-maj/60%Daily2019-05-23 08:33
https://a2news.com/2019/05/23/zgjedhjet-evropiane-britaniket-dhe-holandezet-votojne-te-paret/60%Daily2019-05-23 08:21
https://a2news.com/2019/05/23/basha-mbyll-takimin-me-aleatet-i-pergjigjet-sot-me-leter-rames/60%Daily2019-05-23 14:17
https://a2news.com/2019/05/23/terheqja-e-kandidateve-te-bindjes-permeti-arsyet-e-tyre-te-turpshme/60%Daily2019-05-23 07:44
https://a2news.com/2019/05/23/sa-me-shume-fatura-te-vijne-aq-me-shume-trembesh-dhe-neser-je-me-i-kujdesshem/60%Daily2019-05-23 08:34
https://a2news.com/2019/05/23/fier-sekuestrohet-heroine-dhe-kokaine-3-te-arrestuar/60%Daily2019-05-23 06:53
https://a2news.com/2019/05/23/roger-federer-magjik-ne-rikthimin-ne-roland-garros/60%Daily2019-05-23 06:38
https://a2news.com/2019/05/23/dorezohet-fifa-boterori-i-katarit-do-te-jete-me-32-perfaqesuese/60%Daily2019-05-23 06:17
https://a2news.com/2019/05/22/pasojat-e-krizes-politike-gerxhani-turistet-te-trembur-jane-anuluar-ture/60%Daily2019-05-23 08:08
https://a2news.com/2019/05/22/be-pas-kritikave-te-metes-euralius-rol-te-rendesishem-nevojitet-unitet/60%Daily2019-05-22 20:53
https://a2news.com/2019/05/22/georgina-le-ronaldon-ne-shtepi-dhe-shkon-ne-kane/60%Daily2019-05-23 10:27
https://a2news.com/2019/05/22/julian-brandt-i-perket-borussia-dortmund/60%Daily2019-05-22 19:56
https://a2news.com/2019/05/22/lirohet-33-vjecari-italian-peng-ne-siri-nga-viti-2016/60%Daily2019-05-22 18:54
https://a2news.com/2019/05/22/oficeri-shqiptar-humb-jeten-ne-rumani/60%Daily2019-05-22 19:55
https://a2news.com/2019/05/22/studentet-serish-ne-proteste-gure-ministrise-se-arsimit/60%Daily2019-05-22 18:03
https://a2news.com/2019/05/22/basha-largimi-i-edi-rames-i-panegociueshem-asnje-hap-pas/60%Daily2019-05-22 19:45
https://a2news.com/2019/05/22/shirave-iu-vjen-fundi-fundjava-me-mot-te-ngrohte/60%Daily2019-05-22 16:57
https://a2news.com/2019/05/22/rekord-negativ-per-euron-niveli-me-i-ulet-nga-2008/60%Daily2019-05-22 16:36
https://a2news.com/2019/05/22/sekuestrohen-1-mln-euro-pasuri-te-paluajtshme-dhe-para-cash-ne-durres/60%Daily2019-05-22 17:44
https://a2news.com/2019/05/22/meteori-zbardh-naten-ne-australi/60%Daily2019-05-22 16:07
https://a2news.com/2019/05/22/parajsa-e-supermakinave-te-perdorura/60%Daily2019-05-22 15:59
https://a2news.com/2019/05/22/edi-rama-leter-publike-bashes-thirri-arsyes-kthehu-te-dialogu/60%Daily2019-05-22 17:43
https://a2news.com/2019/05/22/17-milione-euro-ne-sezon-dhe-i-pakenaqur-bale-jemi-kthyer-ne-robote/60%Daily2019-05-22 15:19
https://a2news.com/2019/05/22/kriza-politike-meta-pse-sul-dot-bashen-dhe-ramen-ne-dialog/60%Daily2019-05-22 15:19
https://a2news.com/2019/05/22/platforme-e-re-ne-shendetesi-rama-merr-fund-koha-e-krediteve-false/60%Daily2019-05-22 14:55
https://a2news.com/2019/05/22/ministrja-shahini-pas-incidenteve-para-masr-protesta-u-mor-peng-nga-individe-partiake/60%Daily2019-05-22 14:34
https://a2news.com/2019/05/22/tjeter-goditje-per-gjigandin-kinez-huawei-mbetet-pa-procesor/60%Daily2019-05-22 14:56
https://a2news.com/2019/05/22/gjykata-e-larte-humbet-nje-tjeter-anetar/60%Daily2019-05-23 09:13
https://a2news.com/2019/05/22/progres-raporti-per-shqiperine-prezantohet-me-29-maj/60%Daily2019-05-22 12:56
https://a2news.com/2019/05/22/kombetarja-strakosha-i-demtuar-klubet-pengojne-manajn-dhe-baren/60%Daily2019-05-22 12:50
https://a2news.com/2019/05/22/ballsh-48-vjecari-perplaset-nga-benzi-nderron-jete-ne-spital/60%Daily2019-05-22 12:40
https://a2news.com/2019/05/22/proteste-per-rezultatin-e-zgjedhjeve-6-viktima-dhe-200-te-plagosur-ne-indonezi/60%Daily2019-05-22 12:33
https://a2news.com/2019/05/22/lufta-per-rrezimin-e-trump-demokratet-kerkojne-nisjen-e-procedurave-per-shkarkim/60%Daily2019-05-22 12:16
https://a2news.com/2019/05/22/rama-i-pergjigjet-metes-presim-apelin-e-tij-ne-mbrojtje-te-30-qershorit/60%Daily2019-05-22 12:10
https://a2news.com/2019/05/22/voda-marreveshja-me-frontex-in-sugjerim-i-be-se-per-vendet-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2019-05-22 12:04
https://a2news.com/2019/05/22/borchardt-qeveria-ka-nevoje-te-sfidohet-por-duhet-opozite-me-serioze/60%Daily2019-05-22 12:42
https://a2news.com/2019/05/22/ambasadorja-gjermane-bojkoti-ka-ngadalesuar-reformat/60%Daily2019-05-22 11:21
https://a2news.com/2019/05/22/parashikimi-i-motit-rriten-temperaturat/60%Daily2019-05-22 11:15
https://a2news.com/2019/05/22/gure-ndaj-ministrise-dhe-zjarr-ne-rruge-protesta-e-studenteve-ne-foto/60%Daily2019-05-22 10:56
https://a2news.com/2019/05/22/plani-i-ri-per-brexit-in-kritika-te-forta-per-kryeministren-may/60%Daily2019-05-22 10:53
https://a2news.com/2019/05/22/marku-i-transferoi-vettingu-i-shkarkoi-klp-u-zgjat-mandatet/60%Daily2019-05-22 11:01
https://a2news.com/2019/05/22/qellohet-me-gure-godina-e-ministrise-se-arsimit/60%Daily2019-05-22 11:05
https://a2news.com/2019/05/22/rama-liston-premtimet-e-mbajtura-per-studentet/60%Daily2019-05-22 10:22
https://a2news.com/2019/05/22/conte-fiton-gjyqin-me-celsin-perfiton-10-milione-euro/60%Daily2019-05-22 10:01
https://a2news.com/2019/05/22/finalja-e-europa-league-mkhitaryan-nuk-udheton-me-arsenalin-ne-baku-per-arsye-politike/60%Daily2019-05-22 09:54
https://a2news.com/2019/05/22/meta-po-te-kishte-funksionuar-reforma-nuk-do-te-ishim-pa-gjykate-kushtetuese/60%Daily2019-05-22 10:58
https://a2news.com/2019/05/22/kupa-e-amerikes-argjentina-nuk-grumbullon-mauro-icardin/60%Daily2019-05-22 09:33
https://a2news.com/2019/05/22/nga-makina-20-milioneshe-te-yjet-e-hollywood-ne-kane-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-05-22 09:30
https://a2news.com/2019/05/22/meta-per-kosoven-shqiperia-faktor-stabiliteti-deliret-nacionaliste-shmangin-pergjegjesite/60%Daily2019-05-22 09:26
https://a2news.com/2019/05/22/nga-aleksandri-i-madh-te-naomi-campbell-kjo-date-ne-histori-22-maj/60%Daily2019-05-22 10:31
https://a2news.com/2019/05/22/femijet-e-varfer-te-instagramit/60%Daily2019-05-22 09:07
https://a2news.com/2019/05/22/gazeta-kineze-shba-me-huawei-po-braktis-parimet-tregtare-si-nje-deklarate-lufte/60%Daily2019-05-22 10:20
https://a2news.com/2019/05/22/kuzhina-e-kodit-penal-socialistet-prezantojne-menune-e-burgut-per-ke-prish-zgjedhjet/60%Daily2019-05-22 08:52
https://a2news.com/2019/05/22/ruci-per-europianet-braktisja-e-zgjedhjeve-eshte-e-pakonceptueshme/60%Daily2019-05-22 08:28
https://a2news.com/2019/05/22/premier-league-golin-me-te-bukur-te-sezonit-e-shenoi-nje-mbrojtes/60%Daily2019-05-22 08:10
https://a2news.com/2019/05/22/studentet-sot-ne-proteste-14-kerkesa-per-ministren-e-arsimit/60%Daily2019-05-22 07:57
https://a2news.com/2019/05/22/bujar-leskaj-rikthehet-ne-krye-te-klsh-se/60%Daily2019-05-22 07:53
https://a2news.com/2019/05/22/dosja-339-dako-rrefehet-per-njohjen-me-avdylajt-dhe-mohon-pazaret/60%Daily2019-05-22 08:46
https://a2news.com/2019/05/22/zyrtarja-e-okb-se-jemi-shume-prane-luftes-berthamore/60%Daily2019-05-22 07:39
https://a2news.com/2019/05/22/e-perplas-trajleri-nderron-jete-55-vjecari/60%Daily2019-05-22 07:08
https://a2news.com/2019/05/21/tornadot-godasin-shba-te/60%Daily2019-05-21 20:58
https://a2news.com/2019/05/21/tirane-autobusi-perplaset-me-borduren-5-te-lenduar/60%Daily2019-05-21 20:57
https://a2news.com/2019/05/21/irani-refuzon-kerkesen-e-trump-per-negociata/60%Daily2019-05-21 20:37
https://a2news.com/2019/05/21/ronaldo-arratiset-ne-ishull-me-modelen-bionde/60%Daily2019-05-21 20:25
https://a2news.com/2019/05/21/ndreu-do-cliroj-bashkine-e-lezhes-nga-nepotizmi/60%Daily2019-05-21 20:07
https://a2news.com/2019/05/21/pjerin-ndreu-tregon-arsyet-e-kandidimit-ne-lezhe/60%Daily2019-05-21 19:54
https://a2news.com/2019/05/21/shitblerja-e-votes-ndocaj-shqiperia-mbahet-peng-hajduti-bertet-kapni-hajdutin/60%Daily2019-05-22 13:02
https://a2news.com/2019/05/21/reja-zbulon-shqiperine/60%Daily2019-05-21 18:45
https://a2news.com/2019/05/21/pjerin-ndreu-e-dine-te-gjithe-lsi-bleu-pd-ne-ne-lezhe/60%Daily2019-05-21 18:51
https://a2news.com/2019/05/21/juventus-arrin-marreveshjen-me-milinkovic-savic/60%Daily2019-05-21 18:25
https://a2news.com/2019/05/21/akademiket-ne-prag-te-zgjedhjeve-pavaresi-dhe-fonde/60%Daily2019-05-21 18:08
https://a2news.com/2019/05/21/balla-nga-haga-per-a2-cnn-qeveria-holandeze-e-bindur-per-shqiperine/60%Daily2019-05-21 17:49
https://a2news.com/2019/05/21/basha-ne-berat-30-qershori-grusht-shteti-do-ndalet-me-cdo-cmim/60%Daily2019-05-21 17:24
https://a2news.com/2019/05/21/guardiola-zbarkon-ne-itali/60%Daily2019-05-21 17:05
https://a2news.com/2019/05/21/evropa-ndalon-perdorimin-e-plastikes-njeperdorimshme/60%Daily2019-05-21 15:48
https://a2news.com/2019/05/21/balla-keni-me-shume-kriminele-belge-deputeti-holandez-na-shqeteson-cilesia-jo-sasia/60%Daily2019-05-21 16:03
https://a2news.com/2019/05/21/rudina-hajdari-nese-nuk-hapen-negociatat-nuk-e-dime-cfare-do-te-ndodhe/60%Daily2019-05-21 15:31
https://a2news.com/2019/05/21/kercenohet-ministri-i-brendshem-salvini-nuk-kam-frike/60%Daily2019-05-21 15:19
https://a2news.com/2019/05/21/ruci-per-kerkesen-e-opozites-kundershtari-largohet-me-vote/60%Daily2019-05-21 15:30
https://a2news.com/2019/05/21/te-milani-rikthehet-numri-9/60%Daily2019-05-21 15:02
https://a2news.com/2019/05/21/frontex-ne-kufirin-shqiptar-avramopoulos-ulni-kerkesat-per-azil/60%Daily2019-05-21 14:54
https://a2news.com/2019/05/21/mbreteresha-pozon-me-fustan-dhe-veshje-ushtarake/60%Daily2019-05-21 14:44
https://a2news.com/2019/05/21/shqiperia-ne-kongresin-e-konfederates-europiane-te-sindikatave/60%Daily2019-05-21 14:42
https://a2news.com/2019/05/21/operacioni-ne-holande-policia-arreston-4-shqiptare-per-trafikim-droge/60%Daily2019-05-21 14:32
https://a2news.com/2019/05/21/ndryshimet-ne-kodin-penal-denim-me-te-ashper-per-dhunuesit-e-mjekeve-dhe-policeve/60%Daily2019-05-21 14:25
https://a2news.com/2019/05/21/sulmohet-parlamenti-grek-vandalet-hedhin-boje-te-kuqe/60%Daily2019-05-21 14:15
https://a2news.com/2019/05/21/negociatat-schefer-shqiperia-ka-para-rruge-me-gropa/60%Daily2019-05-21 15:18
https://a2news.com/2019/05/21/protesta-e-studenteve-ne-rrethe-jane-te-pavendosur-dhe-te-paqarte/60%Daily2019-05-21 13:45
https://a2news.com/2019/05/21/emigracioni-rrit-mbeshtetjen-per-qeverine-ne-hungari/60%Daily2019-05-21 13:43
https://a2news.com/2019/05/21/kthehen-nga-materniteti-prinderit-harrojne-foshnjen-ne-taksi/60%Daily2019-05-21 13:38
https://a2news.com/2019/05/21/procesi-i-integrimit-screening-mbyllet-ne-dhjetor/60%Daily2019-05-21 13:20
https://a2news.com/2019/05/21/nis-rrethi-ciklistik-i-shqiperise-ylber-sefa-fiton-etapen-e-pare/60%Daily2019-05-21 13:04
https://a2news.com/2019/05/21/tarifa-e-rruges-se-kombit-bizneset-na-penalizon/60%Daily2019-05-21 12:51
https://a2news.com/2019/05/21/dhendri-injoron-nusen-per-te-luajtur-pubg/60%Daily2019-05-21 13:32
https://a2news.com/2019/05/21/kritikat-pushtuan-rrjetin-madonna-ndryshon-ne-web-performancen-ne-eurovision/60%Daily2019-05-21 12:33
https://a2news.com/2019/05/21/goli-me-i-trishte-shenon-dhe-le-babain-pa-playoff/60%Daily2019-05-21 12:14
https://a2news.com/2019/05/21/thaci-ne-zyren-e-rames-para-samitit-te-parisit/60%Daily2019-05-21 12:12
https://a2news.com/2019/05/21/ervin-bushati-agjenda-e-opozites-ndoshta-e-financuar-nga-forca-qe-nuk-e-duan-be-ne/60%Daily2019-05-21 11:30
https://a2news.com/2019/05/21/dy-te-vdekur-nga-zjarrvenia-e-qellimshme-e-emigrantit-salvini-te-kthehen-te-gjithe-ne-shtepi/60%Daily2019-05-21 10:54
https://a2news.com/2019/05/21/parashikimi-i-motit-vijon-ulja-e-temperaturave/60%Daily2019-05-21 10:47
https://a2news.com/2019/05/21/vllaznia-flet-kapiteni-lika-festojme-vetem-ne-superiore/60%Daily2019-05-21 10:43
https://a2news.com/2019/05/21/shkencetaret-amerikane-rritja-e-nivelit-te-detit-rrezikon-metropolet-boterore/60%Daily2019-05-21 10:35
https://a2news.com/2019/05/21/ligji-kunder-abortit-protesta-masive-ne-50-shtete-amerikane/60%Daily2019-05-21 10:30
https://a2news.com/2019/05/21/djegia-e-tempullit-nje-cmim-per-naomi-campbell-dhe-zhgenjimi-nga-game-of-thrones-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-05-21 10:25
https://a2news.com/2019/05/21/selenice-sulmohet-me-bresheri-plumbash-banesa-e-punonjesit-te-bashkise/60%Daily2019-05-21 10:19
https://a2news.com/2019/05/21/avramopoulos-prej-qershorit-2018-shqiperia-ka-bere-progres-thelbesor/60%Daily2019-05-21 10:16
https://a2news.com/2019/05/21/terhiqet-kandidati-i-bindjes-demokratike-ne-kavaje-nuk-kishte-dakordesine-time-perfundimtare/60%Daily2019-05-21 10:15
https://a2news.com/2019/05/21/frontex-nis-punen-ne-shqiperi-avramopoulos-moment-historik/60%Daily2019-05-21 10:01
https://a2news.com/2019/05/21/kombetarja-grumbullimi-i-pare-nen-urdhrat-e-edi-rejes/60%Daily2019-05-21 10:00
https://a2news.com/2019/05/21/dy-aspektet-e-maradones-ne-festivalin-e-kanes/60%Daily2019-05-21 09:44
https://a2news.com/2019/05/21/protesta-shtyn-kategorine-superiore-te-dielen-ne-fushe/60%Daily2019-05-21 09:35
https://a2news.com/2019/05/21/kompanite-me-te-medha-europiane-kryeson-nafta/60%Daily2019-05-21 09:30
https://a2news.com/2019/05/21/shumica-e-pronave-te-paregjistruara-ose-me-probleme/60%Daily2019-05-21 09:25
https://a2news.com/2019/05/21/autori-i-sulmit-ne-zelanden-e-re-akuzohet-per-terrorizem-shperthejne-debatet/60%Daily2019-05-21 09:24
https://a2news.com/2019/05/21/taksat-ndaj-mallrave-serbe-perfiton-shqiperia/60%Daily2019-05-21 09:13
https://a2news.com/2019/05/21/nis-punen-ne-shqiperi-misioni-i-frontex-rama-duhet-te-tregohemi-partner-i-besueshem/60%Daily2019-05-21 09:13
https://a2news.com/2019/05/21/ndertimet-pa-leje-ne-velipoje-ne-pranga-5-persona-2-prej-tyre-police/60%Daily2019-05-21 09:07
https://a2news.com/2019/05/21/jurisprudenca-e-strasburgut-autoritetet-tolerance-ne-protesta/60%Daily2019-05-21 13:54
https://a2news.com/2019/05/21/aksidenti-i-tmerrshem-qe-ndryshoi-jeten-e-niki-laudes/60%Daily2019-05-21 08:51
https://a2news.com/2019/05/21/artan-fuga-per-gjinushin-po-luan-ngriva-shkriva-ndersa-ka-vite-qe-shkel-ligjin/60%Daily2019-05-21 08:50
https://a2news.com/2019/05/21/nju-jork-denohen-te-hutuarit-qe-perdorin-rrjetet-sociale-duke-kaluar-rrugen/60%Daily2019-05-21 08:36
https://a2news.com/2019/05/21/njihuni-me-messin-e-qenve/60%Daily2019-05-21 08:17
https://a2news.com/2019/05/21/kjo-date-ne-histori-e-marte-21-maj/60%Daily2019-05-21 08:32
https://a2news.com/2019/05/21/romeo-gurakuqi-partia-socialiste-operon-me-metoda-tipike-fashiste/60%Daily2019-05-21 07:16
https://a2news.com/2019/05/21/vol-vo-4-nje-tjeter-person-ne-pranga/60%Daily2019-05-21 07:11
https://a2news.com/2019/05/21/nderron-jete-niki-lauda-3-here-kampion-i-f1/60%Daily2019-05-21 07:16
https://a2news.com/2019/05/20/merzitet-me-gruan-ne-shtepi-kthehet-ne-burg/60%Daily2019-05-20 20:32
https://a2news.com/2019/05/20/tufa-e-elefanteve-shpeton-te-voglin-nga-luanet/60%Daily2019-05-20 20:30
https://a2news.com/2019/05/20/videopergjimi-ne-austri-dorehiqen-ministrat/60%Daily2019-05-20 19:33
https://a2news.com/2019/05/20/ndertesa-21-kateshe-shkerrmoqet-ne-disa-sekonda/60%Daily2019-05-20 19:12
https://a2news.com/2019/05/20/e-dashura-23-vite-me-e-re-e-kthen-dicaprio-n-ne-fotograf/60%Daily2019-05-20 19:06
https://a2news.com/2019/05/20/e-bujshme-al-khelaifi-kerkon-te-bleje-skuadren-italiane/60%Daily2019-05-20 19:00
https://a2news.com/2019/05/20/irani-i-pergjigjet-shba-se-nuk-kemi-frike-nga-kercenimi-i-trump/60%Daily2019-05-20 18:35
https://a2news.com/2019/05/20/kufiri-kosove-serbi-shefi-i-kabinetit-te-thacit-rama-nuk-nderhyri-ne-berlin/60%Daily2019-05-20 18:23
https://a2news.com/2019/05/20/raporti-kunder-krimit-te-organizuar-shqiperia-pika-hyrese-e-drogave-nga-amerika-latine/60%Daily2019-05-20 18:03
https://a2news.com/2019/05/20/zgjedhjet-e-30-qershorit-terhiqet-nje-tjeter-kandidat-i-bindjes-demokratike/60%Daily2019-05-20 17:27
https://a2news.com/2019/05/20/aksident-ne-fier-patos-perplasen-2-automjete/60%Daily2019-05-20 17:14
https://a2news.com/2019/05/20/te-humbur-ne-theth-banoret-dhe-policia-ndihmojne-turistet-angleze/60%Daily2019-05-20 17:42
https://a2news.com/2019/05/20/regjisori-loach-shfaq-filmin-im-sorry-we-missed-you-ne-kane/60%Daily2019-05-20 16:26
https://a2news.com/2019/05/20/skandal-ne-ligen-inferiore-serbe-dhunohet-skuadra-e-lugines-se-presheves/60%Daily2019-05-20 16:02
https://a2news.com/2019/05/20/preferencat-e-ronaldos-dy-emra-per-stolin-e-juventusit/60%Daily2019-05-20 15:57
https://a2news.com/2019/05/20/gjinushi-kreu-de-facto-i-akademise-se-shkencave-ngrin-funksionet-politike/60%Daily2019-05-20 15:35
https://a2news.com/2019/05/20/po-ku-ka-si-ti-moj-shqiperia-ime-presidenti-meta-ia-merr-kenges/60%Daily2019-05-20 15:23
https://a2news.com/2019/05/20/kqz-regjistron-bindjen-demokratike-kundershton-kryetari-zguri-dhe-demokratet/60%Daily2019-05-20 14:57
https://a2news.com/2019/05/20/prokuroria-nis-hetimet-per-fnsh-rrahen-sahit-dollapin/60%Daily2019-05-20 17:55
https://a2news.com/2019/05/20/mazhoranca-procedure-te-pershpejtuar-per-trajtimin-suplementar-te-minatoreve/60%Daily2019-05-20 14:40
https://a2news.com/2019/05/20/dragoi-mahnit-spektatoret-ne-ndeshjen-e-bejsbollit/60%Daily2019-05-20 14:19
https://a2news.com/2019/05/20/publikohen-fotot-e-personit-qe-u-ngjit-ne-kullen-eiffel/60%Daily2019-05-20 16:22
https://a2news.com/2019/05/20/fotot-e-dites-20-maj-2019/60%Daily2019-05-20 14:00
https://a2news.com/2019/05/20/ronaldo-godet-djalin-kupen-nuk-e-leshon/60%Daily2019-05-20 13:33
https://a2news.com/2019/05/20/kjo-date-ne-histori-e-hene-20-maj/60%Daily2019-05-20 13:10
https://a2news.com/2019/05/20/game-of-thrones-ul-siparin/60%Daily2019-05-20 12:25
https://a2news.com/2019/05/20/si-ra-policia-ne-gjurmet-e-klement-cales/60%Daily2019-05-20 12:16
https://a2news.com/2019/05/20/google-kufizon-huawei-bllokohen-perditesimet-e-fundit-ne-smartfonin-kinez/60%Daily2019-05-20 12:53
https://a2news.com/2019/05/20/musa-ulqini-opozita-pa-kauze-kerkon-pushtet-ne-tavoline/60%Daily2019-05-20 11:55
https://a2news.com/2019/05/20/betohet-presidenti-i-ri-i-ukraines-ish-komediani-shpall-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2019-05-20 11:43
https://a2news.com/2019/05/20/mclaren-prezanton-makinen-e-pare-gt-te-markes/60%Daily2019-05-20 10:47
https://a2news.com/2019/05/20/parashikimi-i-motit-pasdite-rikthehen-shirat/60%Daily2019-05-20 10:46
https://a2news.com/2019/05/20/ky-quhet-fat-miliarderi-amerikan-i-paguan-universitetin-te-gjitheve/60%Daily2019-05-20 10:38
https://a2news.com/2019/05/20/tsipras-per-shqiperine-te-beje-me-shume-per-minoritetin-grek/60%Daily2019-05-20 10:08
https://a2news.com/2019/05/20/transportuesi-krimet-mbyllin-hetimin-per-suedezin/60%Daily2019-05-20 10:04
https://a2news.com/2019/05/20/paralajmerimi-i-trump-lufta-do-te-ishte-fundi-i-iranit/60%Daily2019-05-20 09:42
https://a2news.com/2019/05/20/rama-ne-mbledhjen-e-grupit-te-ps-30-qershori-nuk-ndryshon-punoni-me-njerezit/60%Daily2019-05-20 09:44
https://a2news.com/2019/05/20/kriza-politike-biznesi-i-bashkuar-kerkon-zgjidhje/60%Daily2019-05-20 09:33
https://a2news.com/2019/05/20/psg-mbappe-jep-shenja-largimi-dua-me-shume-pergjegjesi/60%Daily2019-05-20 09:32
https://a2news.com/2019/05/20/zgjedhjet-ne-veri-lista-serbe-fiton-ne-te-katerta-komunat/60%Daily2019-05-20 09:28
https://a2news.com/2019/05/20/klsh-demi-ekonomik-ne-2018-arriti-ne-193-milione-euro/60%Daily2019-05-20 11:21
https://a2news.com/2019/05/20/gjata-e-pate-austrine-ta-zgjidhim-edhe-ne-politikisht-qe-te-mos-perserisim-te-kaluaren/60%Daily2019-05-20 10:00
https://a2news.com/2019/05/20/videopergjimet-dhe-nje-ironi-austriake-me-shqiperine/60%Daily2019-05-20 08:58
https://a2news.com/2019/05/20/i-bie-te-fiket-ne-mes-te-ndeshjes-nderron-jete-arbitri-video/60%Daily2019-05-20 09:09
https://a2news.com/2019/05/20/opozita-proteste-te-shtunen-rama-nuk-leviz-30-qershorin/60%Daily2019-05-20 08:51
https://a2news.com/2019/05/20/toni-kroos-rinovon-kontraten-me-realin/60%Daily2019-05-20 08:45
https://a2news.com/2019/05/20/juani-kinez-ne-krize-thellohet-lufta-tregtare/60%Daily2019-05-20 10:02
https://a2news.com/2019/05/20/e-fiksuar-pas-sirenes-se-vogel-pasanikja-kineze-realizon-dasmen-spektakolare-foto/60%Daily2019-05-20 09:21
https://a2news.com/2019/05/20/basha-per-bbc-kriza-ne-shqiperi-kambane-alarmi-edhe-per-vete-be/60%Daily2019-05-20 08:21
https://a2news.com/2019/05/20/arben-skenderi-garoj-per-kryebashkiak-sepse-njerezit-duan-alternative/60%Daily2019-05-20 09:15
https://a2news.com/2019/05/20/vidhnin-bagazhet-e-pasagjereve-arrestohen-dy-punonjes-te-aeroportit/60%Daily2019-05-20 07:22
https://a2news.com/2019/05/20/kosove-feronikeli-mund-prishtinen-dhe-shpallet-kampion/60%Daily2019-05-20 06:45
https://a2news.com/2019/05/20/juventus-cristiano-ronaldo-jep-spektakel-ne-festen-e-titullit/60%Daily2019-05-20 06:23
https://a2news.com/2019/05/19/atalanta-thuajse-ne-champions-shperfytyrohet-inter/60%Daily2019-05-19 20:27
https://a2news.com/2019/05/19/iftar-mes-rrenojave-not-per-mbijetese-dhe-pervjetori-i-beethoven-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-05-19 20:02
https://a2news.com/2019/05/19/kampionati-boteror-i-mustaqeve-dhe-mjekrave/60%Daily2019-05-19 19:39
https://a2news.com/2019/05/19/goga-basket-shpallet-kampione-ne-basketboll-per-meshkuj/60%Daily2019-05-19 18:53
https://a2news.com/2019/05/19/shtepi-duke-filluar-nga-1000-euro-oferta-nga-pertej-adriatikut/60%Daily2019-05-19 18:16
https://a2news.com/2019/05/19/milan-ben-detyren-dhe-shpreson-te-nje-nder-nga-juve/60%Daily2019-05-19 17:50
https://a2news.com/2019/05/19/ushtria-e-kosoves-i-bashkohet-stervitjes-se-nato-s-ne-kroaci/60%Daily2019-05-19 16:54
https://a2news.com/2019/05/19/lilaj-fiton-kupen-nga-tribuna/60%Daily2019-05-19 16:10
https://a2news.com/2019/05/19/ajeti-shenon-xhaka-ngre-kupen-me-basel/60%Daily2019-05-19 15:54
https://a2news.com/2019/05/19/bardhylka-kospiri-per-aftesine-e-kufizuar-ndertimet-te-respektojne-standardet-per-levizjen-tone/60%Daily2019-05-19 15:30
https://a2news.com/2019/05/19/hapja-e-negociatave-ruci-dhe-balla-drejt-holandes-skeptike/60%Daily2019-05-19 13:35
https://a2news.com/2019/05/19/basha-nga-londra-pa-vote-te-lire-nuk-ka-stabilitet-dhe-zhvillim/60%Daily2019-05-19 13:17
https://a2news.com/2019/05/19/speciale-pergjate-rivieres-shqiptare-kerkoni-aventurat-ne-brigjet-e-detit-jon/60%Daily2019-05-19 12:58
https://a2news.com/2019/05/19/anglezet-e-revoltuar-per-eurovision-jemi-gjithmone-te-fundit-evropa-nuk-na-do/60%Daily2019-05-19 12:40
https://a2news.com/2019/05/19/papa-francesku-gazetareve-shmangni-perhapjen-e-lajmeve-te-rreme/60%Daily2019-05-19 11:06
https://a2news.com/2019/05/19/erblira-bici-shqiptarja-e-pare-qe-shpallet-kampione-e-evropes-ne-volejboll/60%Daily2019-05-19 10:30
https://a2news.com/2019/05/19/ishte-i-kerkuar-per-vrasje-nga-gjermania-kapet-23-vjecari-i-rrezikshem-ne-tirane/60%Daily2019-05-19 08:58
https://a2news.com/2019/05/19/kriza-ne-austri-presidenti-dekreton-zgjedhje-te-parakohshme-pas-video-skandalit/60%Daily2019-05-19 07:49
https://a2news.com/2019/05/18/roma-ndalet-nga-sassuolo-thuajse-jashte-champions/60%Daily2019-05-18 20:34
https://a2news.com/2019/05/18/vllaznia-fituese-e-grupit-a-ne-kategorine-e-pare/60%Daily2019-05-18 20:18
https://a2news.com/2019/05/18/holanda-triumfon-ne-eurovision-italia-renditet-e-dyta/60%Daily2019-05-18 23:35
https://a2news.com/2019/05/18/trajneri-kthehet-ne-hero-ndaloi-masakren-ne-shkolle/60%Daily2019-05-18 18:57
https://a2news.com/2019/05/18/terminatori-schwarzenegger-sulmohet-ne-afriken-e-jugut/60%Daily2019-05-18 18:24
https://a2news.com/2019/05/18/dosja-339-vangjush-dako-merret-ne-pyetje-nga-krimet-e-renda/60%Daily2019-05-18 18:20
https://a2news.com/2019/05/18/manchester-city-rremben-dhe-trofeun-e-fa-cup-me-6-gola/60%Daily2019-05-18 17:53
https://a2news.com/2019/05/18/bindja-demokratike-kercenohet-kandidati-yne-ne-skrapar-terhiqet-nga-gara/60%Daily2019-05-18 17:39
https://a2news.com/2019/05/18/bebe-godet-yjet-e-instagram-it-keshtu-duket-nje-grua-e-vertete/60%Daily2019-05-18 17:38
https://a2news.com/2019/05/18/vrasesi-serial-ne-shba-pranon-me-gjakftohtesi-32-ekzekutime/60%Daily2019-05-18 16:52
https://a2news.com/2019/05/18/sfida-e-mbijeteses-pa-fitues-tirana-e-kastrioti-shpetojne-luftetarin/60%Daily2019-05-18 17:30
https://a2news.com/2019/05/18/14-futbollistet-qe-do-levizin-mbi-1-miliarde-euro/60%Daily2019-05-18 16:12
https://a2news.com/2019/05/18/bayern-fiton-titullin-e-7-e-radhazi-shenojne-ribery-dhe-robben/60%Daily2019-05-18 15:30
https://a2news.com/2019/05/18/titulli-ne-basketboll-polemike-per-biletat-goga-perjashton-tifozet-e-teutes/60%Daily2019-05-18 15:20
https://a2news.com/2019/05/18/princi-william-rrefen-dhimbjen-per-vdekjen-e-nenes/60%Daily2019-05-18 15:15
https://a2news.com/2019/05/18/vendoret-rama-me-kandidatet-ska-shtyrje-nuk-do-cenohet-asnje-votues/60%Daily2019-05-18 15:13
https://a2news.com/2019/05/18/shtepia-e-gomorrah-do-te-prishet/60%Daily2019-05-18 15:11
https://a2news.com/2019/05/18/le-pen-sulmon-be-nje-burg-qe-po-shkaterron-evropen/60%Daily2019-05-18 15:01
https://a2news.com/2019/05/18/video-qe-tregon-forcen-ajrore-te-shba/60%Daily2019-05-18 16:47
https://a2news.com/2019/05/18/papa-apel-gazetareve-shmangni-perhapjen-e-lajmeve-te-rreme/60%Daily2019-05-18 14:40
https://a2news.com/2019/05/18/festa-e-ngjyrave-mberrin-ne-tirane/60%Daily2019-05-18 17:30
https://a2news.com/2019/05/18/tirana-kastrioti-finalja-e-mbijeteses-ne-syte-e-reja-s/60%Daily2019-05-18 14:35
https://a2news.com/2019/05/18/cadra-pistolete-maska-dhe-kode-sekrete-brenda-muzeut-te-spiunazhit/60%Daily2019-05-18 12:41
https://a2news.com/2019/05/18/finalja-e-eurovision-jonida-maliqi-kendon-e-dyta-holanda-favorite/60%Daily2019-05-18 12:22
https://a2news.com/2019/05/18/patozi-zbulon-deputetin-surprize-qe-mbeshtet-bindjen-demokratike/60%Daily2019-05-18 12:07
https://a2news.com/2019/05/18/publikohet-video-e-fshehte-jep-doreheqjen-zv-kancelari-austriak/60%Daily2019-05-18 11:35
https://a2news.com/2019/05/18/vlora-hap-sezonin-turistik-me-panair-koncert-dhe-spektakel-fishekzjarresh/60%Daily2019-05-18 10:54
https://a2news.com/2019/05/18/denoncimi-i-pd-rama-po-regjistron-kandidate-me-dokumente-false/60%Daily2019-05-18 10:52
https://a2news.com/2019/05/18/2-vjetori-rama-basha-a-do-te-rinovohet-kontrata/60%Daily2019-05-18 10:33
https://a2news.com/2019/05/18/rama-i-gatshem-per-dialog-pa-kushte-kush-cenon-zgjedhjet-nuk-shkel-me-ne-shba-dhe-be/60%Daily2019-05-18 10:12
https://a2news.com/2019/05/18/rama-per-pergjimet-nuk-eshte-gjuha-ime-me-fyen/60%Daily2019-05-18 09:52
https://a2news.com/2019/05/18/nices-i-refuzohet-kerkesa-per-lirim-per-here-te-peste/60%Daily2019-05-18 09:48
https://a2news.com/2019/05/18/rama-me-30-qershor-ngordh-politika-e-pengmarrjes-se-procesit-demokratik/60%Daily2019-05-18 10:32
https://a2news.com/2019/05/18/arta-marku-zhgenjen-qeverine/60%Daily2019-05-18 08:41
https://a2news.com/2019/05/18/ambasada-e-shba-thirrje-per-kujdes-qytetareve-amerikane-protestat-nuk-dihet-sa-do-te-zgjasin/60%Daily2019-05-18 08:31
https://a2news.com/2019/05/18/nuk-pranon-te-beje-testin-e-atesise-5000-euro-ne-dite-gjobe-per-ish-mbretin-e-belgjikes/60%Daily2019-05-18 08:10
https://a2news.com/2019/05/18/basha-edhe-mua-ma-propozuan-serbet-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2019-05-18 07:40
https://a2news.com/2019/05/18/ndalimi-i-kandidimit-te-fredi-belerit-reagon-ministria-e-jashtme-greke/60%Daily2019-05-18 07:28
https://a2news.com/2019/05/17/yjet-zbresin-ne-kane-bella-dhe-amber-rrembejne-vemendjen/60%Daily2019-05-17 20:39
https://a2news.com/2019/05/17/eksportuesit-e-bimeve-mjekesore-liste-kerkesash-qeverise/60%Daily2019-05-17 19:44
https://a2news.com/2019/05/17/rikthehen-rolling-stones-gati-per-turin-veror/60%Daily2019-05-17 18:32
https://a2news.com/2019/05/17/filmi-kushtuar-elton-john-ngre-kanen-ne-kembe/60%Daily2019-05-17 18:16
https://a2news.com/2019/05/17/deshtojne-bisedimet-per-brexit-may-nuk-arrin-marreveshje-me-opoziten-laburiste/60%Daily2019-05-17 18:13
https://a2news.com/2019/05/17/lotaria-amerikane-drejt-mbylljes-trump-shpalos-planin-per-emigracionin/60%Daily2019-05-17 17:57
https://a2news.com/2019/05/17/studimi-20-29-vjecaret-me-te-rrezikuarit-nga-tumori/60%Daily2019-05-17 17:52
https://a2news.com/2019/05/17/i-denuar-per-thirrje-urrejtjeje-nacionaliste-kqz-i-ndalon-kandidimin-fredi-belerit/60%Daily2019-05-17 17:38
https://a2news.com/2019/05/17/pesoi-atak-kardiak-casillas-lamtumire-futboll/60%Daily2019-05-17 17:34
https://a2news.com/2019/05/17/1-ne-7-persona-me-hipertension-mjeket-kufizoni-kripen-alkoolin-dhe-fast-food-et/60%Daily2019-05-17 17:18
https://a2news.com/2019/05/17/kukesi-skenderbeu-gjoka-skemi-siguruar-asgje-luajme-per-fitore/60%Daily2019-05-17 17:20
https://a2news.com/2019/05/17/rotacion-te-partizani-ndaj-teutes-gega-i-jep-hapesire-te-rinjve/60%Daily2019-05-17 17:12
https://a2news.com/2019/05/17/hetimet-per-pastrimin-e-parave-qeveria-e-pakenaqur-me-punen-e-arta-markut/60%Daily2019-05-17 17:03
https://a2news.com/2019/05/17/bindja-demokratike-i-trembet-marreveshjes-rama-basha-nderkombetaret-te-nderhyjne/60%Daily2019-05-17 16:17
https://a2news.com/2019/05/17/basha-ne-parlamentin-britanik-shqiperia-ndodhet-ne-krize-te-rrezikshme/60%Daily2019-05-19 12:35
https://a2news.com/2019/05/17/kreu-i-republikaneve-ne-france-sduam-nje-shtet-te-korruptuar-si-shqiperia/60%Daily2019-05-17 15:23
https://a2news.com/2019/05/17/pd-anetare-ne-kzaz-kosovrasti-perplaset-me-biben/60%Daily2019-05-17 15:13
https://a2news.com/2019/05/17/mesazhi-ne-murin-e-baneses-borchardt-sulmohet-kush-vendos-faktet-para-mitit/60%Daily2019-05-17 15:03
https://a2news.com/2019/05/17/vendoret-krasniqi-mund-te-shtyhen-ne-vjeshte-celibashi-vetem-me-ndryshim-ne-kushtetute/60%Daily2019-05-17 14:32
https://a2news.com/2019/05/17/zgjedhjet-vendore-veliaj-gara-me-30-qershor-pemethyerit-se-pengojne/60%Daily2019-05-17 19:49
https://a2news.com/2019/05/17/patozi-abedin-oruci-me-probleme-kush-e-thote-nicja-apo-babalja/60%Daily2019-05-17 13:44
https://a2news.com/2019/05/17/po-riparonte-defektin-ne-nje-shtylle-elektrike-humb-jeten-35-vjecari/60%Daily2019-05-17 12:17
https://a2news.com/2019/05/17/juventusi-shkarkon-zyrtarisht-trajnerin-massimiliano-allegri/60%Daily2019-05-17 11:20
https://a2news.com/2019/05/17/historike-ne-azi-tajvani-legalizon-martesat-mes-te-njejtes-gjini/60%Daily2019-05-17 10:39
https://a2news.com/2019/05/17/lleshaj-zgjedhjet-do-te-zhvillohen-askush-nuk-mund-ti-ndaloje/60%Daily2019-05-17 10:11
https://a2news.com/2019/05/17/prokuroria-kerkon-1-vit-e-gjysme-burg-per-ish-anetarin-e-gjykates-se-larte/60%Daily2019-05-17 09:58
https://a2news.com/2019/05/17/fondet-e-investimit-tregu-ne-rritje-asetet-arrijne-ne-554-milione-euro/60%Daily2019-05-17 10:14
https://a2news.com/2019/05/17/euro-i-rikthehet-renies-bie-ne-12309-leke-2/60%Daily2019-05-17 09:40
https://a2news.com/2019/05/17/gjuzi-rama-te-ule-partite-ne-tryeze-nuk-behen-zgjedhje-vetem/60%Daily2019-05-17 09:21
https://a2news.com/2019/05/17/ftesa-e-gjiknurit-pd-ka-ende-kohe-te-regjistrohet-per-30-qershorin/60%Daily2019-05-17 09:16
https://a2news.com/2019/05/17/fotot-e-dites-17-maj-2019/60%Daily2019-05-18 07:32
https://a2news.com/2019/05/17/nderron-jete-ne-moshen-39-vjecare-kecistja-e-famshme/60%Daily2019-05-17 08:23
https://a2news.com/2019/05/17/meta-shqiperia-mos-te-shkoje-ne-konfrontim-per-interesa-egoiste-dhe-okulte/60%Daily2019-05-17 08:58
https://a2news.com/2019/05/17/festivali-evropian-jonida-maliqi-kthen-shqiperine-ne-finale/60%Daily2019-05-17 07:20
https://a2news.com/2019/05/17/frika-nga-marreveshja-alarmohen-rudina-hajdari-dhe-ralf-gjoni-qeteson-balla/60%Daily2019-05-16 22:17
https://a2news.com/2019/05/16/akuzat-e-arben-malajt-veliaj-tregon-cfare-i-kerkoi-ish-ministri-qe-ai-nuk-ia-plotesoi-dot/60%Daily2019-05-16 23:50
https://a2news.com/2019/05/16/veliaj-sdi-pse-u-terhoq-kokedhima-arben-skenderin-e-pres-ne-debat/60%Daily2019-05-16 20:38
https://a2news.com/2019/05/16/veliaj-ne-a2-cnn-kullat-lejet-e-ndertimit-premtimet-e-mbajtura-dhe-ato-te-mbetura/60%Daily2019-05-17 11:44
https://a2news.com/2019/05/16/skandal-ne-futbollin-britanik-familja-bin-laden-financoi-sheffield-united/60%Daily2019-05-17 00:40
https://a2news.com/2019/05/16/sulmoi-policine-me-molotov-arrestohet-nje-nga-te-dyshuarit-kryesore/60%Daily2019-05-16 18:29
https://a2news.com/2019/05/16/hahn-mjafton-drejtimi-i-be-se-per-negociatat-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2019-05-16 18:11
https://a2news.com/2019/05/16/iu-refuzua-viza-amerikane-vasilit-kryemadhi-nuk-besoj-por-nuk-ve-duart-ne-zjarr-vasili-nuk-kam-aplikuar/60%Daily2019-05-16 18:02
https://a2news.com/2019/05/16/bardhi-pd-dhe-lsi-mund-te-dergojne-anetaret-ne-kzaz-per-te-deshmuar-paligjshmerite/60%Daily2019-05-16 16:19
https://a2news.com/2019/05/16/aksident-i-frikshem-i-fernando-alonso-s-ne-indianapolis/60%Daily2019-05-16 16:18
https://a2news.com/2019/05/16/hera-e-pare-vatikani-me-ekip-futbolli-per-femra/60%Daily2019-05-16 16:04
https://a2news.com/2019/05/16/mihajlovic-sherr-me-tifozet-e-lazio-s-para-finales-se-kupes/60%Daily2019-05-16 15:47
https://a2news.com/2019/05/16/sergio-conceicao-perleshet-me-tifozet-beri-tifo-per-ekipin-kundershtar/60%Daily2019-05-16 15:49
https://a2news.com/2019/05/16/diabeti-semundja-qe-po-prek-te-rinjte-fishat-e-matjes-se-sheqerit-falas-deri-ne-moshen-25-vjec/60%Daily2019-05-16 15:26
https://a2news.com/2019/05/16/di-si-mposhtet-trump-kryebashkiaku-i-nju-jorkut-i-bashkohet-gares-presidenciale/60%Daily2019-05-16 15:17
https://a2news.com/2019/05/16/celja-e-negociatave-hahn-nje-pamje-flet-me-shume-se-njemije-fjale/60%Daily2019-05-16 15:07
https://a2news.com/2019/05/16/uefa-nis-hetimin-city-rrezikon-pjesemarrjen-ne-champions-league/60%Daily2019-05-16 15:04
https://a2news.com/2019/05/16/lepuri-me-i-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2019-05-16 14:33
https://a2news.com/2019/05/16/be-fushate-e-koordinuar-kunder-fake-news/60%Daily2019-05-16 13:31
https://a2news.com/2019/05/16/kuvendi-rrezon-dekretin-e-presidentit-meta-per-vettingun-ne-polici/60%Daily2019-05-16 13:23
https://a2news.com/2019/05/16/sindrit-guri-kthehet-te-goli-ne-belgjike/60%Daily2019-05-16 13:04
https://a2news.com/2019/05/16/gjykata-le-ne-burg-dajen-nga-kosova/60%Daily2019-05-16 12:40
https://a2news.com/2019/05/16/gara-per-presidentin-e-ke-kandidatet-perplasen-ne-debatin-televiziv/60%Daily2019-05-16 12:14
https://a2news.com/2019/05/16/gjenocidi-serb-kuvendi-i-kosoves-voton-per-gjykaten-nderkombetare/60%Daily2019-05-16 11:52
https://a2news.com/2019/05/16/spaho-edhe-sikur-te-arrihet-marreveshja-zgjedhje-me-30-qershor-nuk-ka/60%Daily2019-05-16 12:32
https://a2news.com/2019/05/16/balla-berisha-dhe-basha-urdheruan-dhunen-ne-proteste-zgjedhjet-me-30-qershor/60%Daily2019-05-16 11:36
https://a2news.com/2019/05/16/lamtumira-e-fundit-per-major-klodian-tanushin-shpallet-deshmor-i-atdheut/60%Daily2019-05-16 12:29
https://a2news.com/2019/05/16/arrestohet-lideri-i-grupit-separatist-bask-eta/60%Daily2019-05-16 11:22
https://a2news.com/2019/05/16/gjendja-e-burgjeve-gjonaj-drejtuesit-dalin-nga-konkurset-jo-emerime-politike/60%Daily2019-05-16 10:25
https://a2news.com/2019/05/16/fanella-speciale-per-femijet-ne-ndeshjen-me-te-veshtire-te-jetes/60%Daily2019-05-16 09:50
https://a2news.com/2019/05/16/grabitja-e-rinasit-zbulohet-distanca-nga-u-qellua-admir-murataj/60%Daily2019-05-16 09:27
https://a2news.com/2019/05/16/gjimnazistet-te-orientuar-te-deget-qe-ofrojne-mundesi-punesimi/60%Daily2019-05-16 10:15
https://a2news.com/2019/05/16/gjithcka-kunder-dybala-argjentinasi-larg-juventusit/60%Daily2019-05-16 09:14
https://a2news.com/2019/05/16/spektakel-dritash-per-130-vjetorin-e-kulles-eiffel/60%Daily2019-05-16 10:29
https://a2news.com/2019/05/16/betohen-12-deputete-te-rinj-mes-tyre-4-nga-ps/60%Daily2019-05-16 08:56
https://a2news.com/2019/05/16/trump-firmos-urdher-kunder-huawei/60%Daily2019-05-16 08:26
https://a2news.com/2019/05/16/fotot-e-dites-16-maj-2019/60%Daily2019-05-16 08:16
https://a2news.com/2019/05/16/notre-dame-te-kthehet-ne-pishine/60%Daily2019-05-16 09:00
https://a2news.com/2019/05/16/dosjet-e-politikaneve-peng-dhe-krimet-mafioze-pa-autor-prioritetet-per-2019/60%Daily2019-05-16 08:05
https://a2news.com/2019/05/16/fishat-e-diabetit-falas-deri-ne-25-vjec/60%Daily2019-05-16 07:47
https://a2news.com/2019/05/15/lacio-fiton-kupen-e-italise-qeshin-strakosha-dhe-tare/60%Daily2019-05-15 20:58
https://a2news.com/2019/05/15/ishp-nxjerr-analizat-uji-nuk-eshte-shkaktar-i-helmimit-ne-bulqize/60%Daily2019-05-15 19:49
https://a2news.com/2019/05/15/i-siguruan-luftetarit-mbijetesen-largohen-pa-mirenjohje-trajneri-ahmataj-stafi-dhe-lojtaret/60%Daily2019-05-15 19:27
https://a2news.com/2019/05/15/tedi-papavrami-sjell-sonatat-e-bethoven-si-pasqyre-te-jetes-se-tij/60%Daily2019-05-15 18:58
https://a2news.com/2019/05/15/rreziku-nga-terroristet-shba-keshillon-qytetaret-mos-shkoni-ne-irak/60%Daily2019-05-15 17:30
https://a2news.com/2019/05/15/presidenti-ilir-meta-reagon-per-krizen-politike-po-godet-ekonomine-dhe-turizmin/60%Daily2019-05-15 17:18
https://a2news.com/2019/05/15/opozita-ne-proteste-kombetare-me-25-maj-basha-qe-sot-perdite-bashke-me-qytetaret/60%Daily2019-05-16 11:50
https://a2news.com/2019/05/15/prioritet-per-2019-dosjet-e-politikaneve-peng-dhe-krimet-mafioze-pa-autor/60%Daily2019-05-15 16:26
https://a2news.com/2019/05/15/shkrimi-i-gjermanes-bild-ps-opozita-pagoi-para-per-te-nxire-shqiperine/60%Daily2019-05-15 15:35
https://a2news.com/2019/05/15/luan-rama-i-pergjigjet-kryeministrit-protestat-nuk-demtojne-imazhin-e-vendit/60%Daily2019-05-15 15:07
https://a2news.com/2019/05/15/rregullorja-e-kuvendit-rikthehet-imuniteti-i-deputeteve/60%Daily2019-05-15 16:05
https://a2news.com/2019/05/15/aksident-ne-aksin-levan-tepelene-nje-i-vdekur/60%Daily2019-05-15 18:22
https://a2news.com/2019/05/15/dy-skuadra-franceze-tifo-per-chelsea-n-ne-finalen-e-europa-league/60%Daily2019-05-15 14:16
https://a2news.com/2019/05/15/gjenocidi-serb-ne-kosove-veseli-kemi-kapacitet-ti-arrestojme-kriminelet-serbe/60%Daily2019-05-15 13:27
https://a2news.com/2019/05/15/fotot-e-dites-15-maj-2019/60%Daily2019-05-15 13:13
https://a2news.com/2019/05/15/festivali-i-kanes-hap-siparin-me-mesazhe-te-forta-politike/60%Daily2019-05-15 13:08
https://a2news.com/2019/05/15/brexit-serish-ne-parlament-por-gjasat-jane-qe-te-deshtoje/60%Daily2019-05-15 13:04
https://a2news.com/2019/05/15/piktura-e-monet-vendos-rekord-shitet-per-110-milione-dollare/60%Daily2019-05-15 12:52
https://a2news.com/2019/05/15/lista-e-personave-ne-kerkim-vijon-te-rritet-sektoret-e-policive-raportim-per-punen/60%Daily2019-05-15 12:44
https://a2news.com/2019/05/15/mercedes-troket-ne-shtepine-e-vogelushit-me-kancer/60%Daily2019-05-15 12:36
https://a2news.com/2019/05/15/anarkistet-greke-vandalizojne-rezidencen-e-ambasadorit-te-shba/60%Daily2019-05-15 12:26
https://a2news.com/2019/05/15/7-kg-kokaine-mes-20-ton-patatesh-arrestohen-2-shqiptare/60%Daily2019-05-15 14:17
https://a2news.com/2019/05/15/vijon-mbushja-e-parlamentit-jepen-3-mandate-te-reja/60%Daily2019-05-15 12:00
https://a2news.com/2019/05/15/mesazhi-i-presidentit-kriza-politike-po-godet-ekonomine-dhe-turizmin/60%Daily2019-05-15 11:50
https://a2news.com/2019/05/15/kishin-ngritur-kamp-ne-park-autoritetet-franceze-largojne-shqiptaret/60%Daily2019-05-15 11:36
https://a2news.com/2019/05/15/mberrin-ne-atdhe-trupi-i-pajete-i-major-klodian-tanushit-homazhet-te-enjten-ne-muzeun-historik-kombetar/60%Daily2019-05-15 13:23
https://a2news.com/2019/05/15/protesta-e-radhes-basha-diskuton-daten-me-kreret-e-pd-ne-rrethe/60%Daily2019-05-15 10:56
https://a2news.com/2019/05/15/u-mbyt-ne-bistrice-gjendet-trupi-i-pajete-i-55-vjecarit/60%Daily2019-05-15 10:48
https://a2news.com/2019/05/15/ne-itali-taren-e-cojne-te-milani/60%Daily2019-05-15 10:30
https://a2news.com/2019/05/15/shehi-manipulimi-i-zgjedhjeve-ka-nisur-qe-tani/60%Daily2019-05-15 10:11
https://a2news.com/2019/05/15/fadil-kasemi-perjete-ne-burg-apeli-le-ne-fuqi-vendimin/60%Daily2019-05-15 17:36
https://a2news.com/2019/05/15/aborti-ndeshkohet-me-burg-alabama-miraton-ligjin-me-te-ashper-ne-shba/60%Daily2019-05-15 14:19
https://a2news.com/2019/05/15/finalja-e-kupes-se-italise-festa-kuqezi-e-garantuar/60%Daily2019-05-15 09:44
https://a2news.com/2019/05/15/tre-jave-grumbullim-per-kombetaren-mes-shqiperise-gjermanise-dhe-islandes/60%Daily2019-05-15 09:41
https://a2news.com/2019/05/15/gjermania-i-rikthehet-rritjes-nxitet-nga-ndertimi-e-konsumi/60%Daily2019-05-15 09:39
https://a2news.com/2019/05/15/furnizimi-i-ujit-me-orare-qytetaret-nuk-pihet/60%Daily2019-05-15 09:46
https://a2news.com/2019/05/15/jo-vetem-barcelona-per-yllin-e-ajax/60%Daily2019-05-15 09:32
https://a2news.com/2019/05/15/negociatat-me-be-hahn-reforma-ne-drejtesi-duhet-te-shperblehet/60%Daily2019-05-15 09:10
https://a2news.com/2019/05/15/griezmann-vendos-largohet-nga-atletico-madrid/60%Daily2019-05-15 08:30
https://a2news.com/2019/05/15/35-vite-harrese-rikthehet-cmimi-i-madh-i-holandes/60%Daily2019-05-15 08:20
https://a2news.com/2019/05/15/deshton-seanca-e-radhes-per-shullazin/60%Daily2019-05-15 08:14
https://a2news.com/2019/05/15/skenderi-rivali-i-veliajt-per-tiranen-sfide-e-madhe/60%Daily2019-05-15 08:12
https://a2news.com/2019/05/15/eurovision-perzgjidhen-10-finalistet-e-pare/60%Daily2019-05-15 08:05
https://a2news.com/2019/05/15/festivali-i-filmit-ne-kane-yjet-e-kinemase-gati-per-11-dite-gare-e-feste/60%Daily2019-05-15 07:50
https://a2news.com/2019/05/15/26-vite-pritje-partizani-rigjen-rrugen-e-lavdise/60%Daily2019-05-15 07:39
https://a2news.com/2019/05/15/vasili-shame-on-you-nje-vajze-e-thirrur-ne-mes-te-nates-per-shkrimet-kunder-borchardt/60%Daily2019-05-14 22:54
https://a2news.com/2019/05/15/malaj-veliaj-ky-arrogant-qe-beri-tre-dasma-me-parate-e-fiqve/60%Daily2019-05-15 08:01
https://a2news.com/2019/05/14/aksident-tragjik-ne-kavaje-humbin-jeten-3-persona/60%Daily2019-05-15 07:46
https://a2news.com/2019/05/14/revolucion-tek-reali-asnje-lojtar-i-sigurt-hazard-dhe-jovic-shume-prane/60%Daily2019-05-14 21:44
https://a2news.com/2019/05/14/takimi-lavrov-pompeo-eshte-koha-per-te-punuar-se-bashku/60%Daily2019-05-14 21:35
https://a2news.com/2019/05/14/malaj-nuk-do-te-kandidoj-me-ne-vlore-por-ne-tirane-modeli-im-si-syriza/60%Daily2019-05-14 21:13
https://a2news.com/2019/05/14/malaj-palet-kane-rene-dakord-per-zgjedhje-te-parakohshme-po-negociojne-detajet/60%Daily2019-05-15 07:59
https://a2news.com/2019/05/14/kryengritje-ne-shqiperi-gazeta-gjermane-bild-shteti-ne-duar-te-gangstereve/60%Daily2019-05-14 17:30
https://a2news.com/2019/05/14/protestat-e-opozites-presidenti-i-ppe-denoj-dhunen-palet-ti-kthehen-dialogut/60%Daily2019-05-14 17:04
https://a2news.com/2019/05/14/basha-te-gatshem-te-perfshihemi-ne-nje-proces-politik-me-ndihmen-e-nderkombetareve/60%Daily2019-05-14 16:39
https://a2news.com/2019/05/14/vendimi-i-gjykates-se-be-jo-riatdhesime-nese-emigrantet-rrezikojne-jeten/60%Daily2019-05-14 15:29
https://a2news.com/2019/05/14/ambasadori-zviceran-zgjedhjet-e-30-qershorit-vendosin-shqiptaret-dhe-autoritetet/60%Daily2019-05-14 15:05
https://a2news.com/2019/05/14/studimi-i-nasa-s-hena-po-zvogelohet/60%Daily2019-05-14 15:05
https://a2news.com/2019/05/14/trump-mbeshtet-orban-mbron-politikat-e-tij-kunder-emigracionit/60%Daily2019-05-14 14:48
https://a2news.com/2019/05/14/trupi-i-major-tanushit-mberrin-te-merkuren-ne-rinas/60%Daily2019-05-14 14:47
https://a2news.com/2019/05/14/fundi-i-nje-legjende-nje-jete-verdhekuq-de-rossi-le-romen-pas-18-vitesh/60%Daily2019-05-14 14:43
https://a2news.com/2019/05/14/finalja-e-eurovision-ne-pikepyetje-performanca-e-madonna-s/60%Daily2019-05-14 14:39
https://a2news.com/2019/05/14/haradinaj-sulmon-mogherinin-dialogu-ne-duar-te-sigurta/60%Daily2019-05-14 14:34
https://a2news.com/2019/05/14/bindja-demokratike-partia-e-patozit-me-25-kandidate-per-kryebashkiake/60%Daily2019-05-14 14:33
https://a2news.com/2019/05/14/eurovision-jonida-maliqi-vleresohet-per-paraqitjen-mbi-tapetin-portokalli/60%Daily2019-05-14 14:27
https://a2news.com/2019/05/14/bie-me-03-prodhimi-industrial-i-eurozones/60%Daily2019-05-14 14:26
https://a2news.com/2019/05/14/shkelesit-e-tendereve-ahmetaj-te-ndeshkohen/60%Daily2019-05-14 14:22
https://a2news.com/2019/05/14/termet-te-luftetari-klubi-pezullon-ahmatajn-dhe-jo-vetem/60%Daily2019-05-14 14:19
https://a2news.com/2019/05/14/bashkite-62-miliarde-leke-me-shume-per-tendere-para-zgjedhjeve/60%Daily2019-05-14 14:12
https://a2news.com/2019/05/14/u-vdes-pronari-grek-shqiptaret-marrin-150-mije-euro-pasuri-ne-vile/60%Daily2019-05-14 14:09
https://a2news.com/2019/05/14/protesta-e-opozites-gjykata-la-ne-burg-20-protestues-11-arrest-shtepie/60%Daily2019-05-14 14:06
https://a2news.com/2019/05/14/vidhnin-banesa-ne-france-arrestohen-skifteret-shqiptare/60%Daily2019-05-14 13:46
https://a2news.com/2019/05/14/protestat-e-opozites-ambasadori-britanik-mbi-nje-ore-ne-zyren-e-bashes/60%Daily2019-05-14 13:41
https://a2news.com/2019/05/14/gardisti-i-21-janarit-kandidat-ne-mat-rama-nuk-ka-shkelur-ligjin/60%Daily2019-05-14 12:08
https://a2news.com/2019/05/14/rama-dako-dhe-sejdini-e-kerkuan-vete-te-mos-kandidohen/60%Daily2019-05-14 12:05
https://a2news.com/2019/05/14/dialog-me-bashen-rama-skam-nevoje-as-per-gjermane-apo-amerikane/60%Daily2019-05-14 12:37
https://a2news.com/2019/05/14/nuk-kandidoi-dakon-rama-ne-durres-i-besuam-fuqise-se-gruas/60%Daily2019-05-14 11:22
https://a2news.com/2019/05/14/rama-qeveria-nuk-rrezohet-me-marshime-bombat-molotov-nuk-jane-alternative/60%Daily2019-05-14 11:21
https://a2news.com/2019/05/14/nga-tropoja-ne-konispol-rama-vlereson-kandidatet-per-zgjedhjet-e-30-qershorit/60%Daily2019-05-14 11:24
https://a2news.com/2019/05/14/mister-ne-gjermani-5-persona-vriten-me-shigjeta/60%Daily2019-05-14 11:02
https://a2news.com/2019/05/14/kokaine-nga-amerika-latine-arrestohet-25-vjecari-shqiptar-ne-greqi/60%Daily2019-05-14 10:50
https://a2news.com/2019/05/14/konferenca-ipeshkvore-rama-e-basha-te-ulin-armet-e-konfliktit/60%Daily2019-05-14 10:28
https://a2news.com/2019/05/14/michael-roth-mesazh-opozites-dhuna-aspak-e-pranueshme/60%Daily2019-05-14 13:35
https://a2news.com/2019/05/14/sulmohet-whatsapp-kompania-izraelite-kryeson-listen-e-te-dyshuarve/60%Daily2019-05-14 09:56
https://a2news.com/2019/05/14/pushohet-gjykimi-per-admir-muratajn-prokurori-paraqiti-certifikaten-e-vdekjes/60%Daily2019-05-14 09:50
https://a2news.com/2019/05/14/mos-luani-me-zjarrin-mos-krijoni-nje-shqiperi-te-madhe-ne-token-serbe/60%Daily2019-05-14 09:37
https://a2news.com/2019/05/14/kellici-protesta-e-13-majit-risi-ne-5-pika-kyce-te-se-keqes/60%Daily2019-05-14 10:22
https://a2news.com/2019/05/14/femijet-e-minierave-ne-ameriken-e-para-100-viteve/60%Daily2019-05-14 09:21
https://a2news.com/2019/05/14/fotot-e-dites-14-maj-2019/60%Daily2019-05-14 08:57
https://a2news.com/2019/05/14/protesta-e-13-majit-7-persona-te-arrestuar/60%Daily2019-05-14 08:44
https://a2news.com/2019/05/14/ministria-e-brendshme-lamallari-protesta-synon-destabilizim-ajo-klase-ka-arsye-te-forte/60%Daily2019-05-14 08:46
https://a2news.com/2019/05/13/peqin-lorenc-tosku-kandidat-i-ps-ne-30-qershor/60%Daily2019-05-13 21:25
https://a2news.com/2019/05/13/inter-vuan-por-fiton-hap-para-per-champions/60%Daily2019-05-13 21:16
https://a2news.com/2019/05/13/pd-nuk-ka-nje-draft-marreveshje-propagande-e-edi-rames/60%Daily2019-05-13 21:16
https://a2news.com/2019/05/13/zv-ministri-munguan-sulmet-masive-kur-drejtuesit-angazhohen-jane-te-afte-te-kontrollojne-dhunen/60%Daily2019-05-13 21:00
https://a2news.com/2019/05/13/rama-fton-bashen-kur-do-flasim-humbe-autobusin-e-qershorit-mos-e-humb-ne-2021/60%Daily2019-05-13 20:15
https://a2news.com/2019/05/13/luan-rama-protesta-deri-sa-rama-te-kuptoje-qe-vetem-doreheqja-i-hap-rrugen-dialogut/60%Daily2019-05-13 19:14
https://a2news.com/2019/05/13/kreret-e-osbe-vetepermbajtje-dhe-dialog/60%Daily2019-05-13 17:40
https://a2news.com/2019/05/13/bienalja-e-venecias-shqiperia-perfaqesohet-me-driant-zenelin/60%Daily2019-05-13 18:04
https://a2news.com/2019/05/13/zgjedhjet-ne-veri-te-kosoves-fushata-nis-ne-nje-klime-te-tensionuar/60%Daily2019-05-13 17:32
https://a2news.com/2019/05/13/basha-shqiperia-do-te-clirohet-nga-zgjedhjet-false/60%Daily2019-05-13 17:14
https://a2news.com/2019/05/13/gjenocidi-serb-ne-kosove-diskutohet-nisma-per-gjykaten-nderkombetare/60%Daily2019-05-13 17:13
https://a2news.com/2019/05/13/bardhi-deklarata-e-ministrise-se-brendshme-synon-konflikt-dhe-frike-te-qytetaret/60%Daily2019-05-13 17:09
https://a2news.com/2019/05/13/kellici-protestues-me-maska-pasi-jane-kercenuar-me-telefonata/60%Daily2019-05-13 16:53
https://a2news.com/2019/05/13/protesta-ministria-e-brendshme-distancohuni-nga-dhuna/60%Daily2019-05-13 16:32
https://a2news.com/2019/05/13/salvini-kunder-emigranteve-ne-itali-mund-te-hyni-vetem-me-lejen-time/60%Daily2019-05-13 17:54
https://a2news.com/2019/05/13/ambasadat-evropiane-sulmi-ndaj-kreut-te-osbe-se-i-papranueshem-opozita-te-denoje-dhunen/60%Daily2019-05-13 16:24
https://a2news.com/2019/05/13/mbyllet-marshimi-proteste-basha-te-vendosur-per-vazhdimin-e-betejes/60%Daily2019-05-13 19:42
https://a2news.com/2019/05/13/gjonaj-prokuroreve-coni-ne-gjyq-zyrtaret-e-korruptuar/60%Daily2019-05-13 15:57
https://a2news.com/2019/05/13/ambasada-e-shba-basha-dhe-kryemadhi-te-denojne-dhunen-demtohet-perpjekja-e-shqiperise-drejt-be-se/60%Daily2019-05-13 15:14
https://a2news.com/2019/05/13/aksident-ne-rrugen-transballkanike-ne-vlore-makina-perplaset-me-motorin/60%Daily2019-05-13 14:54
https://a2news.com/2019/05/13/burime-per-a2-cnn-ambasadorja-e-osbe-do-te-drejtoje-misionin-vezhgues-per-zgjedhjet/60%Daily2019-05-13 15:01
https://a2news.com/2019/05/13/protesta-rudina-hajdari-te-shmangen-perplasjet-vellazerore/60%Daily2019-05-13 14:00
https://a2news.com/2019/05/13/protesta-e-opozites-alibeaj-lleshaj-shkeli-ligjin-kemi-prova/60%Daily2019-05-13 13:55
https://a2news.com/2019/05/13/raporti-i-erru-perkeqesohet-furnizimi-me-uje/60%Daily2019-05-13 13:36
https://a2news.com/2019/05/13/brenda-zyrave-te-kuvendit-pas-flakeve-te-11-majit/60%Daily2019-05-13 13:15
https://a2news.com/2019/05/13/mediu-emrat-qe-mund-te-jene-pjese-e-qeverise-tranzitore/60%Daily2019-05-13 12:37
https://a2news.com/2019/05/13/aksidenti-i-frikshem-i-dy-furgoneve-video/60%Daily2019-05-13 11:44
https://a2news.com/2019/05/13/hyn-ne-fuqi-ligji-per-abortin-aktorja-ben-thirrje-per-greve-seksi/60%Daily2019-05-13 11:00
https://a2news.com/2019/05/13/shkoi-per-peshkim-mbytet-ne-valbone-12-vjecari/60%Daily2019-05-13 10:56
https://a2news.com/2019/05/13/pendarovski-zyrtarisht-president-analistet-presin-zhbllokimin-e-reformave/60%Daily2019-05-13 10:34
https://a2news.com/2019/05/13/akuzohet-per-perdhunim-suedia-rihap-hetimet-kunder-assange/60%Daily2019-05-13 13:45
https://a2news.com/2019/05/13/gjirokastra-e-kukesi-po-boshatisen-instat-jep-alarmin/60%Daily2019-05-13 10:16
https://a2news.com/2019/05/13/fotot-e-dites-13-maj-2019/60%Daily2019-05-13 09:43
https://a2news.com/2019/05/13/pjerin-ndreu-braktis-parlamentin-per-lezhen/60%Daily2019-05-13 09:26
https://a2news.com/2019/05/13/opozita-ne-marshim-proteste-policia-te-mos-behet-pjese-e-provokimeve/60%Daily2019-05-13 09:35
https://a2news.com/2019/05/13/moti-i-keq-probleme-ne-portin-e-vlores/60%Daily2019-05-13 08:51
https://a2news.com/2019/05/13/deklarata-e-rudina-hajdarit-salianji-jam-i-keqardhur/60%Daily2019-05-13 09:28
https://a2news.com/2019/05/13/salianji-sdo-nxjerrim-armet-ka-forma-te-shumta-per-te-ndalur-zgjedhjet/60%Daily2019-05-13 09:28
https://a2news.com/2019/05/13/piloti-hero-ul-avionin-pa-rrotat-e-para/60%Daily2019-05-13 06:27
https://a2news.com/2019/05/12/roma-mposht-kampionet-mban-gjalle-shpresat-per-champions/60%Daily2019-05-12 20:27
https://a2news.com/2019/05/12/ne-azerbajxhan-se-ngrene-kupen-pa-agollin-udhetim-special-nga-shba/60%Daily2019-05-12 20:14
https://a2news.com/2019/05/12/lufta-tregtare-shba-kine-dakordesi-per-vazhdimin-e-bisedimeve/60%Daily2019-05-12 19:50
https://a2news.com/2019/05/12/aksident-me-nje-te-vdekur-ne-fier/60%Daily2019-05-12 19:51
https://a2news.com/2019/05/12/nga-e-enjtja-seancat-ne-parlament-edhe-me-gjuhen-e-shenjave/60%Daily2019-05-15 10:18
https://a2news.com/2019/05/12/gazmend-demi-kampionati-dhe-derbi-jane-dy-tituj-tirana-fiton-kur-te-iki-une/60%Daily2019-05-12 18:49
https://a2news.com/2019/05/12/partizani-kampion-kapiteni-hoxha-triumfi-ne-derbi-e-ben-me-te-bukur/60%Daily2019-05-12 18:05
https://a2news.com/2019/05/12/olsi-rama-kampionati-me-i-rendesishmi-garen-e-kemi-me-veten/60%Daily2019-05-12 18:49
https://a2news.com/2019/05/12/cmimi-i-madh-i-spanjes-triumfon-hamilton-mercedes-dominim-total/60%Daily2019-05-13 10:45
https://a2news.com/2019/05/12/qellohet-me-arme-ne-drejtim-te-nje-automjeti-ne-vlore/60%Daily2019-05-12 19:10
https://a2news.com/2019/05/12/kampion-ne-derbi-tifozet-pushtojne-fushen-e-selman-stermasit/60%Daily2019-05-12 18:12
https://a2news.com/2019/05/12/merr-fund-pritja-partizani-kampion-pas-26-vitesh/60%Daily2019-05-12 20:45
https://a2news.com/2019/05/12/manchester-city-kampion-i-anglise/60%Daily2019-05-12 16:01
https://a2news.com/2019/05/12/basha-rames-ne-rastin-me-te-mire-do-te-kesh-fatin-e-gruevskit/60%Daily2019-05-12 16:22
https://a2news.com/2019/05/12/basha-paralajmeroj-ramen-mos-i-kalo-caqet/60%Daily2019-05-12 16:26
https://a2news.com/2019/05/12/partizani-gati-per-feste-luhet-derbi-i-kryeqytetit/60%Daily2019-05-12 15:18
https://a2news.com/2019/05/12/protesta-50-te-arrestuar-procedim-ndaj-84-personave-mes-tyre-3-zyrtare-te-pd/60%Daily2019-05-12 14:02
https://a2news.com/2019/05/12/rama-po-te-kishte-zjarr-te-kryeministria-me-21-janar-selia-e-ps-do-te-ishte-djegur/60%Daily2019-05-12 13:48
https://a2news.com/2019/05/12/rama-mesazh-lulzim-bashes-nuk-je-vone-akoma-te-kthehesh-nga-kjo-rruge/60%Daily2019-05-12 13:38
https://a2news.com/2019/05/12/rama-komenton-shoqerimin-e-sahit-dollapit-dhe-i-pergjigjet-nishanit/60%Daily2019-05-12 13:29
https://a2news.com/2019/05/12/rama-opozita-nuk-kontrollon-veten-populli-nuk-i-beson-asnje-shans-te-rrezohet-nje-qeveri-legjitime/60%Daily2019-05-12 13:40
https://a2news.com/2019/05/12/lleshaj-duruan-me-ore-punonjesit-e-policise-te-kishin-vepruar-ndryshe-me-dollapin/60%Daily2019-05-12 11:46
https://a2news.com/2019/05/12/rama-takon-lleshajn-dhe-kryeprokuroren-marku-ne-fokus-protesta/60%Daily2019-05-12 14:53
https://a2news.com/2019/05/12/basha-perballe-drejtorise-se-policise-maduro-i-ballkanit-i-ka-oret-e-numeruara/60%Daily2019-05-12 10:41
https://a2news.com/2019/05/12/zgjedhjet-e-30-qershorit-socialistet-bejne-gati-formacionin-roze/60%Daily2019-05-12 13:54
https://a2news.com/2019/05/12/basha-viziton-dollapin-ne-pritje-te-protestes-perballe-drejtorise-se-policise/60%Daily2019-05-12 08:50
https://a2news.com/2019/05/12/mediat-nderkombetare-pasqyrojne-protesten-e-djeshme/60%Daily2019-05-12 08:11
https://a2news.com/2019/05/12/devoll-te-rinjte-grabisin-refugjatet-siriane-arrestohen/60%Daily2019-05-12 07:22
https://a2news.com/2019/05/12/ballanca-gjendja-e-dollapit-shembje-ne-shpatull-por-nuk-ka-komplikacione/60%Daily2019-05-11 23:48
https://a2news.com/2019/05/12/perleshje-molotov-fishekzjarre-dhe-gaz-lotsjelles-protesta-e-11-majit/60%Daily2019-05-11 23:43
https://a2news.com/2019/05/12/avokati-i-popullit-dhuna-as-mjet-as-kunderpergjigje/60%Daily2019-05-11 23:07
https://a2news.com/2019/05/12/osbe-reagon-ashper-organizatoret-e-protestes-mbajne-pergjegjesi-politike/60%Daily2019-05-11 22:23
https://a2news.com/2019/05/11/rudina-hajdari-bashes-mos-besoni-qe-im-ate-do-te-kishte-mbeshtetur-veprimet-tuaja/60%Daily2019-05-13 08:07
https://a2news.com/2019/05/11/shoqerohet-sahit-dollapi-policia-konfrontohet-edhe-me-albana-vokshin/60%Daily2019-05-11 20:27
https://a2news.com/2019/05/11/rama-zjarri-nuk-ka-ci-ben-qeverise-por-shqiperise-i-ben-dem/60%Daily2019-05-11 20:41
https://a2news.com/2019/05/11/perleshje-flake-dhe-gaz-lotsjelles-protesta-e-opozites-ne-foto/60%Daily2019-05-11 18:25
https://a2news.com/2019/05/11/presidenti-te-gjithe-te-ruajne-qetesine/60%Daily2019-05-11 17:47
https://a2news.com/2019/05/11/ministri-i-brendshem-lleshaj-askush-nuk-mund-ta-djege-shqiperine-perseri/60%Daily2019-05-11 17:43
https://a2news.com/2019/05/11/basha-kasapi-i-zgjedhjeve-nuk-do-te-mundet-me-te-diktoje/60%Daily2019-05-11 17:34
https://a2news.com/2019/05/11/derbi-partizani-gati-per-feste-tirana-kerkon-piket/60%Daily2019-05-11 16:48
https://a2news.com/2019/05/11/te-henen-tjeter-proteste-kombetare-basha-kjo-dhune-barbare-meriton-pergjigje-te-fuqishme/60%Daily2019-05-12 00:15
https://a2news.com/2019/05/11/var-i-shtyn-festen-bayern-it-dortmund-mban-gjalle-shpresat/60%Daily2019-05-11 16:01
https://a2news.com/2019/05/11/may-te-jape-nje-date-te-sakte-per-doreheqjen/60%Daily2019-05-11 15:34
https://a2news.com/2019/05/11/soreca-shqiperia-shume-shpejt-do-jete-ne-be/60%Daily2019-05-11 15:31
https://a2news.com/2019/05/11/vorbull-uji-ne-singapor-fenomeni-i-jashtezakonshem-regjistrohet-me-kamera/60%Daily2019-05-11 15:28
https://a2news.com/2019/05/11/opozita-mban-sot-ne-18-30-protesten-e-katert-kombetare/60%Daily2019-05-11 15:20
https://a2news.com/2019/05/11/snajpera-mbi-kutite-e-votimit-meta-denon-retoriken-e-kryemadhit/60%Daily2019-05-11 14:24
https://a2news.com/2019/05/11/libri-i-bamir-topit-ish-presidenti-rrefen-prapaskenat-e-politikes/60%Daily2019-05-11 14:03
https://a2news.com/2019/05/11/volejboll-kapiteni-i-kombetares-husaj-kampion-ne-france/60%Daily2019-05-11 13:26
https://a2news.com/2019/05/11/dhune-ne-tribune-ekipi-qe-synon-europa-league-i-mbyll-tifozet-miq-ne-kafaz/60%Daily2019-05-11 12:30
https://a2news.com/2019/05/11/rrezohet-putin-jo-nga-pushteti-por-ne-hokej-ne-akull/60%Daily2019-05-11 12:03
https://a2news.com/2019/05/11/zbulohet-task-force-e-ps-per-zgjedhjet-i-pranishem-edhe-fatmir-xhafaj/60%Daily2019-05-11 11:29
https://a2news.com/2019/05/11/tensionet-me-iranin-shba-shton-presionin-sistem-raketor-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2019-05-11 10:46
https://a2news.com/2019/05/11/zgjedhjet-vendore-rama-kemi-vendosur-per-te-gjithe-bashkite-mungojne-detaje/60%Daily2019-05-11 10:26
https://a2news.com/2019/05/11/mblidhet-kryesia-e-ps-se-dalin-emrat-e-rinj-per-kryebashkiake/60%Daily2019-05-11 09:35
https://a2news.com/2019/05/11/nga-grotesku-ne-gjenialitet-miresevini-ne-boten-e-cmendur-te-produkteve-false/60%Daily2019-05-13 12:48
https://a2news.com/2019/05/11/ruci-tanushi-engjell-mbrojtes-i-paqes-ra-deshmor-per-shqiperine-dhe-evropen/60%Daily2019-05-11 07:37
https://a2news.com/2019/05/10/dita-kombetare-e-drejtesise-nderkombetaret-vendi-ka-nevoje-per-brezin-e-ri-te-magjistrateve/60%Daily2019-05-10 20:59
https://a2news.com/2019/05/10/letoni-nderron-jete-major-klodian-tanushi/60%Daily2019-05-11 07:18
https://a2news.com/2019/05/10/energjia-rritet-pesha-e-hec-eve-private/60%Daily2019-05-10 20:05
https://a2news.com/2019/05/10/energjia-fmn-paralajmeron-rrezik-pohon-enti-rregullator-40-me-pak-prodhim/60%Daily2019-05-10 20:06
https://a2news.com/2019/05/10/gjyqe-si-nurembergu-basha-paralajmeron-nepunesit-civil-hapni-syte/60%Daily2019-05-10 19:50
https://a2news.com/2019/05/10/arrestohet-ne-tirane-italiani-mashtrues-do-ekstradohet/60%Daily2019-05-10 18:37
https://a2news.com/2019/05/10/ndryshimet-ne-kodin-penal-komiteti-i-helsinkit-denoni-dhe-dhunen-ndaj-gazetareve/60%Daily2019-05-10 17:58
https://a2news.com/2019/05/10/parajsa-ne-toke-plazh-i-ndaluar/60%Daily2019-05-10 17:40
https://a2news.com/2019/05/10/protesta-rudina-hajdari-te-shmanget-dhuna-skemi-kohe-per-te-humbur/60%Daily2019-05-10 16:36
https://a2news.com/2019/05/10/fotot-e-dites-10-maj-2019/60%Daily2019-05-10 16:10
https://a2news.com/2019/05/10/inter-ne-kontakte-zyrtare-me-elseid-hysaj/60%Daily2019-05-10 16:12
https://a2news.com/2019/05/10/tkurret-me-tej-popullsia-shqiperia-me-2-86-mln-banore/60%Daily2019-05-10 16:54
https://a2news.com/2019/05/10/sekuestrohen-mbi-1-mije-arme-prane-viles-se-jay-z/60%Daily2019-05-10 15:40
https://a2news.com/2019/05/10/te-partizani-avullojne-biletat-fanatics-bojkotojne-derbin/60%Daily2019-05-10 15:31
https://a2news.com/2019/05/10/debati-per-shkencat-ps-prezanton-reformen-reagojne-akademiket/60%Daily2019-05-10 15:19
https://a2news.com/2019/05/10/jane-vetem-12-km-larg-njera-tjetres-do-te-udhetojne-4000-km-per-finalen/60%Daily2019-05-10 15:18
https://a2news.com/2019/05/10/bene-histori-miliarda-euro-ne-arkat-e-klubeve-angleze/60%Daily2019-05-10 14:02
https://a2news.com/2019/05/10/njerezit-ne-hene-ne-vitin-2024-e-premton-miliarderi/60%Daily2019-05-10 13:49
https://a2news.com/2019/05/10/milionerja-e-rreme-denohet-per-mashtrim-28-vjecarja-gjermane/60%Daily2019-05-10 13:27
https://a2news.com/2019/05/10/lamtumira-e-fundit-per-deshmoren-e-atdheut-zarife-hasanaj/60%Daily2019-05-10 13:02
https://a2news.com/2019/05/10/trafikonin-emigrante-kurde-dhe-siriane-5-ne-pranga-mes-tyre-edhe-nje-polic/60%Daily2019-05-10 12:46
https://a2news.com/2019/05/10/protesta-e-opozites-basha-te-vijne-te-majte-e-te-djathte/60%Daily2019-05-10 12:02
https://a2news.com/2019/05/10/librazhd-grabitesit-i-marrin-me-dhune-mbi-1-milion-leke/60%Daily2019-05-10 11:02
https://a2news.com/2019/05/10/trafikonin-droge-drejt-greqise-11-te-arrestuar-dhe-te-ndaluar/60%Daily2019-05-10 10:34
https://a2news.com/2019/05/10/protesta-e-te-shtunes-ambasada-e-shba-edhe-nje-individ-i-dhunshem-komprometon-qellimin/60%Daily2019-05-10 10:10
https://a2news.com/2019/05/10/kandidatet-e-ps-ne-zgjedhje-rama-takime-me-secilin-nga-drejtuesit-e-qarqeve/60%Daily2019-05-10 10:03
https://a2news.com/2019/05/10/te-shtena-me-arme-ne-vlore-nje-person-i-plagosur/60%Daily2019-05-10 09:42
https://a2news.com/2019/05/10/lojtari-i-huddersfield-le-zvicren-per-kosoven/60%Daily2019-05-10 09:03
https://a2news.com/2019/05/10/lamtumira-e-fundit-per-nentetaren-zarife-hasanaj/60%Daily2019-05-10 08:51
https://a2news.com/2019/05/10/arrestohen-dy-trafikante-do-te-ekstradohen-ne-itali/60%Daily2019-05-10 08:26
https://a2news.com/2019/05/10/shba-rrit-ne-25-tarifen-ndaj-mallrave-kineze/60%Daily2019-05-10 07:09
https://a2news.com/2019/05/09/derbi-londinez-ne-finale-te-europa-league-skuadrat-angleze-pa-rivale/60%Daily2019-05-09 21:50
https://a2news.com/2019/05/09/allegri-prane-largimit-psg-ben-gati-oferten-interesohet-edhe-barcelona/60%Daily2019-05-09 21:20
https://a2news.com/2019/05/09/vv-ne-shqiperi-shkullaku-do-te-kete-sukses-sjane-per-te-mbushur-boshlleqe/60%Daily2019-05-10 16:04
https://a2news.com/2019/05/09/samiti-i-berlinit-shkullaku-iniciative-e-paster-e-merkel-zyrtarizoi-idene/60%Daily2019-05-09 20:46
https://a2news.com/2019/05/09/shkullaku-shqiperia-vend-i-falimentuar-ramen-e-shkaterron-nje-pyetje/60%Daily2019-05-09 19:52
https://a2news.com/2019/05/09/10-maji-dite-zie-kombetare-ne-nderim-te-nentetares/60%Daily2019-05-09 19:07
https://a2news.com/2019/05/09/shkullaku-nese-rama-shkon-vetem-ne-zgjedhje-rrezikohet-konfrontimi-civil/60%Daily2019-05-09 18:46
https://a2news.com/2019/05/09/avullojne-biletat-partizani-pergatit-festen-ne-derbi/60%Daily2019-05-09 17:52
https://a2news.com/2019/05/09/rusia-tregon-muskujt-parade-madheshtore-per-diten-e-fitores/60%Daily2019-05-09 17:30
https://a2news.com/2019/05/09/papa-francesku-ligj-kunder-abuzimeve-seksuale/60%Daily2019-05-09 17:13
https://a2news.com/2019/05/09/operacioni-brezi-i-gjelber-lihen-ne-burg-20-te-arrestuarit/60%Daily2019-05-09 17:06
https://a2news.com/2019/05/09/kodi-penal-per-mjeket-hiqet-denimi-per-mjekim-te-gabuar-5-vjet-burg-dhunuesve/60%Daily2019-05-09 16:17
https://a2news.com/2019/05/09/mediat-serbe-vucic-ne-tirane-mes-tensioneve-politike-2/60%Daily2019-05-09 16:03
https://a2news.com/2019/05/09/lotaria-amerikane-a-duhet-te-mbaje-pergjegjesi-politika-per-largimin-e-shqiptareve/60%Daily2019-05-09 15:31
https://a2news.com/2019/05/09/lleshaj-policise-te-kapen-personat-e-shpallur-ne-kerkim/60%Daily2019-05-09 13:42
https://a2news.com/2019/05/09/lirohet-klevis-balliu-mbeshtes-banoret-respekt-per-policine-por-eshte-bere-pis-me-kanabis/60%Daily2019-05-09 14:36
https://a2news.com/2019/05/09/zbardhet-vendimi-pse-u-lirua-ervis-martinaj/60%Daily2019-05-09 13:28
https://a2news.com/2019/05/09/kush-i-zevendeson-deputetet-qe-lene-ps-per-bashkite/60%Daily2019-05-09 13:45
https://a2news.com/2019/05/09/seuli-akuzon-korene-e-veriut-leshoi-raketa-te-paidentifikuara/60%Daily2019-05-09 13:00
https://a2news.com/2019/05/09/shoferet-e-uber-dhe-lyft-nisin-greven/60%Daily2019-05-09 12:41
https://a2news.com/2019/05/09/destinacionet-low-cost-rrisin-ndjeshem-numrin-e-pasagjereve/60%Daily2019-05-09 12:39
https://a2news.com/2019/05/09/mal-i-zi-denime-shumevjecare-per-pucistet-e-2016-es/60%Daily2019-05-09 12:36
https://a2news.com/2019/05/09/pesticidet-denoncimi-futen-nga-kina-te-demshme-per-shendetin/60%Daily2019-05-09 12:17
https://a2news.com/2019/05/09/haradinaj-kunder-mogherinit-nuk-drejton-me-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2019-05-09 12:17
https://a2news.com/2019/05/09/mberrin-ne-atdhe-trupi-i-pajete-nentetares-zarife-hasanaj/60%Daily2019-05-09 11:40
https://a2news.com/2019/05/09/basha-shembulli-i-rames-per-rinine-je-trafikant-behesh-deputet/60%Daily2019-05-09 11:24
https://a2news.com/2019/05/09/ngerci-kosove-serbi-meta-po-ta-kishim-zgjidhur-dje-do-dukeshim-si-beneluks/60%Daily2019-05-09 11:04
https://a2news.com/2019/05/09/thaci-me-ramen-diskutuam-heqjen-e-kufijve-mos-frikesohuni-nga-vucic-ose-nga-ndonje-injorant/60%Daily2019-05-09 10:54
https://a2news.com/2019/05/09/presidentja-kroate-shoh-se-ka-mungese-interesi-por-be-eshte-e-paplote-pa-ballkanin-perendimor/60%Daily2019-05-09 10:51
https://a2news.com/2019/05/09/pas-zgjedhjeve-europiane-procesi-i-zgjerimit-nuk-do-te-jete-me-i-njejte/60%Daily2019-05-09 10:51
https://a2news.com/2019/05/09/lufta-tregtare-shba-kine-trump-pekini-shkeli-marreveshjen-e-do-te-paguaje/60%Daily2019-05-09 09:51
https://a2news.com/2019/05/09/rivendosen-shkronjat-ne-fasaden-e-godines-se-teatrit-kombetar/60%Daily2019-05-09 09:47
https://a2news.com/2019/05/09/mediat-serbe-vucic-ne-tirane-mes-tensioneve-politike/60%Daily2019-05-09 09:45
https://a2news.com/2019/05/09/thaci-shtrengon-duart-me-vucic/60%Daily2019-05-09 08:36
https://a2news.com/2019/05/09/venezuele-arrestohet-zevendesi-i-guaido-i-terhiqet-makina-me-vinc/60%Daily2019-05-09 09:10
https://a2news.com/2019/05/09/samiti-i-brdo-brijunit-nuk-ka-debate-midis-thacit-dhe-vucicit-pritet-konferenca-per-shtyp/60%Daily2019-05-09 09:57
https://a2news.com/2019/05/08/champions-i-cmendur-nje-enderr-e-prishur-ne-fund/60%Daily2019-05-08 21:14
https://a2news.com/2019/05/08/dramatike-tottenham-ne-finale-te-champions-ajax-largohet-mes-lotesh/60%Daily2019-05-08 21:19
https://a2news.com/2019/05/08/siguria-ushqimore-kush-rrezikon-15-vite-burg/60%Daily2019-05-08 20:18
https://a2news.com/2019/05/08/dialogu-kosove-serbi-rama-mogherini-nuk-ka-asnje-plan-apo-komplot/60%Daily2019-05-08 19:14
https://a2news.com/2019/05/08/vetevendosje-kunder-ardhjes-se-vucic-protestuesit-perleshen-me-policine-ne-tirane/60%Daily2019-05-09 09:45
https://a2news.com/2019/05/08/rama-te-shtunen-emer-per-emer-per-kandidatet-e-bashkive/60%Daily2019-05-08 17:38
https://a2news.com/2019/05/08/tirana-kukesi-finalja-e-kupes-se-shqiperise-lume-golash-ne-gjysmefinale/60%Daily2019-05-08 17:26
https://a2news.com/2019/05/08/pasurimi-i-uraniumit-do-te-rritet-irani-terhiqet-pjeserisht-nga-marreveshja-berthamore/60%Daily2019-05-08 16:59
https://a2news.com/2019/05/08/papa-ne-ballkan-vizita-ne-memorialin-e-nene-terezes-me-e-vecanta/60%Daily2019-05-08 16:55
https://a2news.com/2019/05/08/rama-i-pergjigjet-haradinajt-sa-pa-dale-facebook-budallain-e-njihte-vetem-shtepia-e-vet/60%Daily2019-05-08 19:17
https://a2news.com/2019/05/08/kriza-politike-rama-zgjedhjet-me-30-qershor-krizat-nuk-na-rriten/60%Daily2019-05-08 18:02
https://a2news.com/2019/05/08/negociatat-mogherini-i-pergjigjet-a2cnn-zhgenjim-i-madh-nese-vendimi-do-shtyhej/60%Daily2019-05-08 16:14
https://a2news.com/2019/05/08/mogherini-nga-tirana-negociatat-te-arritshme-por-sduhet-te-merren-si-te-mireqena/60%Daily2019-05-08 16:05
https://a2news.com/2019/05/08/rama-me-mogherinin-i-kemi-kryer-detyrat-presim-vetem-celjen-e-negociatave/60%Daily2019-05-08 16:07
https://a2news.com/2019/05/08/macron-drejton-perkujtimoren-per-luften-ii-boterore/60%Daily2019-05-08 15:29
https://a2news.com/2019/05/08/hapja-e-plote-e-kufirit-kosove-shqiperi-thaci-e-diskuton-me-ramen/60%Daily2019-05-08 15:27
https://a2news.com/2019/05/08/kremi-kunder-diellit-i-rrezikshem-shkencetaret-kimikatet-shkojne-ne-gjak/60%Daily2019-05-08 15:22
https://a2news.com/2019/05/08/mbyllet-reforma-ne-drejtesi-ps-e-vonoi-opozita/60%Daily2019-05-08 15:20
https://a2news.com/2019/05/08/imitoi-avionin-e-rrezuar-behet-shembull-tifozi-i-juventusit/60%Daily2019-05-08 14:54
https://a2news.com/2019/05/08/gara-per-kreun-e-akuzes-nga-sot-klp-mbledh-informacione-per-secilin-kandidat/60%Daily2019-05-08 16:46
https://a2news.com/2019/05/08/qeveria-kerkese-bankave-te-japin-kredi-per-biznesin/60%Daily2019-05-08 14:03
https://a2news.com/2019/05/08/basha-balliu-ne-arrest-politik-por-ne-nuk-trembemi/60%Daily2019-05-09 23:07
https://a2news.com/2019/05/08/konsumi-i-dobet-godet-inflacionin-zbret-ne-14/60%Daily2019-05-08 13:45
https://a2news.com/2019/05/08/367-mije-shqiptare-me-syte-nga-amerika/60%Daily2019-05-08 13:36
https://a2news.com/2019/05/08/xhafaj-te-mbajme-larg-ata-brenda-nesh-qe-kane-interesa-klienteliste/60%Daily2019-05-08 13:18
https://a2news.com/2019/05/08/zogaj-pd-te-shkoje-ne-zgjedhje-pa-marreveshje-sondazhet-i-ka-ne-favor/60%Daily2019-05-08 13:11
https://a2news.com/2019/05/08/jeta-ne-bulqizen-e-helmuar/60%Daily2019-05-08 12:36
https://a2news.com/2019/05/08/zgjedhjet-e-30-qershorit-kryesia-e-ps-zyrtarizon-kandidatet-e-gares-elektorale/60%Daily2019-05-08 12:24
https://a2news.com/2019/05/08/fotot-e-para-te-pjesetarit-me-te-ri-te-familjes-mbreterore/60%Daily2019-05-08 12:10
https://a2news.com/2019/05/08/cfare-po-hame-zv-ministri-kote-ka-abuzues-por-produktet-e-rajonit-nuk-jane-me-te-garantuara/60%Daily2019-05-08 11:51
https://a2news.com/2019/05/08/haradinaj-akuza-te-forta-thaci-rama-dhe-vucic-diskutuan-per-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2019-05-08 11:17
https://a2news.com/2019/05/08/zbulohet-predha-e-rrezikshme-nga-lufta-ii-boterore/60%Daily2019-05-08 10:04
https://a2news.com/2019/05/08/mogherini-ne-tirane-takim-me-ramen-por-jo-me-opoziten/60%Daily2019-05-08 09:57
https://a2news.com/2019/05/08/fotot-e-dites-8-maj-2019/60%Daily2019-05-08 09:51
https://a2news.com/2019/05/08/kapen-ne-gjermani-me-22-milione-euro-kanabis-arrestohen-3-shqiptare/60%Daily2019-05-08 09:39
https://a2news.com/2019/05/08/ku-ruhen-dosjet-e-drejtesise/60%Daily2019-05-08 09:09
https://a2news.com/2019/05/08/vucic-mund-te-me-vrisni-por-kosoven-nuk-e-njoh/60%Daily2019-05-08 09:06
https://a2news.com/2019/05/08/u-perballen-me-policine-tek-unaza-e-re-pertej-balliut-jane-3-te-arrestuarit-30-te-proceduar/60%Daily2019-05-08 08:51
https://a2news.com/2019/05/08/maratonomaku-kenian-gati-te-shkruaj-historine-e-maratones/60%Daily2019-05-08 08:44
https://a2news.com/2019/05/08/te-rinjte-e-opozites-perballe-parlamentit-nje-nga-kandidatet-refuzon-mandatin/60%Daily2019-05-08 13:42
https://a2news.com/2019/05/08/new-york-times-trump-humbi-1-17-miliarde-dollare-ne-nje-dekade/60%Daily2019-05-08 07:43
https://a2news.com/2019/05/07/il-trovatore-vepra-qe-ben-bashke-artiste-nderkombetare-ne-pallatin-e-kongreseve/60%Daily2019-05-07 21:28
https://a2news.com/2019/05/07/gezim-dhe-trishtim-liverpool-barca-ne-foto/60%Daily2019-05-07 21:12
https://a2news.com/2019/05/07/liverpooli-ne-finale-te-champions-barca-e-messi-ne-shtepi/60%Daily2019-05-07 21:14
https://a2news.com/2019/05/07/pergjimet-e-krimeve-te-renda-zbulohet-emri-i-prokurorit-te-gjirokastres-sekser-per-mjetin/60%Daily2019-05-07 21:16
https://a2news.com/2019/05/07/a2cnn-vezhgim-ne-bulqize-frika-nga-helmimi-banoret-nuk-konsumojne-ujin-e-pijshem/60%Daily2019-05-07 20:26
https://a2news.com/2019/05/07/pse-sulmohet-agron-tufa/60%Daily2019-05-07 19:09
https://a2news.com/2019/05/07/lanc-tufa-krimet-e-komunizmit-se-hedhin-poshte-luften/60%Daily2019-05-07 18:38
https://a2news.com/2019/05/07/nje-e-pavertete-nga-nje-segment-enverist-tufa-i-pergjigjet-kryeministrit/60%Daily2019-05-07 18:16
https://a2news.com/2019/05/07/reforma-zgjedhore-opozita-refuzon-ftesen-e-socialisteve-ne-komision/60%Daily2019-05-07 20:10
https://a2news.com/2019/05/07/perplasja-me-policine-arrestohet-klevis-balliu/60%Daily2019-05-07 17:45
https://a2news.com/2019/05/07/280-mln-e-per-mbappe-oferta-marramendese-mberrin-ne-paris/60%Daily2019-05-07 16:51
https://a2news.com/2019/05/07/ndryshimet-ne-kodin-penal-per-sigurine-ushqimore-bregasi-mund-te-rrisin-korrupsionin/60%Daily2019-05-07 16:35
https://a2news.com/2019/05/07/lsi-mbron-partizanet-luan-rama-agron-tufa-njesoj-si-kryeministri-per-luften/60%Daily2019-05-07 15:23
https://a2news.com/2019/05/07/zgjedhjet-vendore-koalicioni-aleanca-per-shqiperine-europiane-regjistrohet-ne-kqz/60%Daily2019-05-07 15:06
https://a2news.com/2019/05/07/meta-ktheu-ne-detyre-konin-ministrja-shahini-u-mbeshtet-shkelesi-i-ligjit/60%Daily2019-05-07 14:57
https://a2news.com/2019/05/07/hetimet-per-vdekjen-e-shqiptares-ekspertet-letoneze-rindertojne-skenen-e-shperthimit/60%Daily2019-05-07 14:43
https://a2news.com/2019/05/07/holandezet-mbyllin-viziten-deshmuam-vullnet-per-kryerjen-e-reformave/60%Daily2019-05-07 14:18
https://a2news.com/2019/05/07/haradinaj-ata-qe-mbeshtesin-ndryshimin-e-kufirit-do-te-varrosen-politikisht/60%Daily2019-05-07 14:00
https://a2news.com/2019/05/07/punime-ne-autostrade-nje-segment-i-tirane-durres-me-nje-korsi-per-dy-muaj/60%Daily2019-05-07 14:01
https://a2news.com/2019/05/07/met-gala-2019-yjet-e-showbiz-it-boteror-shkelqejne-mbi-tapetin-e-kuq/60%Daily2019-05-07 13:50
https://a2news.com/2019/05/07/aksident-me-biciklete-ne-vlore-nderron-jete-66-vjecari/60%Daily2019-05-07 14:01
https://a2news.com/2019/05/07/10-vite-burg-per-escobar-in-e-ballkanit/60%Daily2019-05-07 13:53
https://a2news.com/2019/05/07/sulstarova-vucic-eshte-persona-non-grata-ne-shqiperi-neser-proteste-e-vetevendosjes/60%Daily2019-05-07 12:21
https://a2news.com/2019/05/07/pd-nuk-e-njohim-drejtorin-e-policise-se-tiranes-do-te-marre-pergjigjen-e-merituar/60%Daily2019-05-07 12:01
https://a2news.com/2019/05/07/banoret-e-unazes-se-re-tentojne-te-futen-ne-komisariat-konfrontohen-me-policine/60%Daily2019-05-07 12:02
https://a2news.com/2019/05/07/fotot-me-interesante-te-dites-7-maj-2019/60%Daily2019-05-07 11:27
https://a2news.com/2019/05/07/lamtumire-shqiperi-luanet-nisen-per-ne-holande/60%Daily2019-05-07 12:09
https://a2news.com/2019/05/07/mungojne-salah-dhe-firminho-liverpool-ne-kerkim-te-mrekullise/60%Daily2019-05-07 10:50
https://a2news.com/2019/05/07/banesat-me-qira-online-nen-shenjestren-e-tatimeve/60%Daily2019-05-07 10:30
https://a2news.com/2019/05/07/fmn-e-prere-me-qeverine-shlyeni-borxhet-ndaj-biznesit/60%Daily2019-05-07 10:27
https://a2news.com/2019/05/07/foto-perleshje-mes-banoreve-te-unazes-se-re-dhe-policise-shoqerohet-klevis-balliu/60%Daily2019-05-07 11:47
https://a2news.com/2019/05/07/banoret-e-unazes-se-re-perleshen-me-policine-shoqerohet-ish-deputeti-i-pd/60%Daily2019-05-07 09:48
https://a2news.com/2019/05/07/rivotimi-ne-stamboll-denohet-ashper-nga-opozita-e-mbeshtetesit-e-saj/60%Daily2019-05-07 09:09
https://a2news.com/2019/05/07/raporti-94-e-totalit-te-depozitave-te-siguruara/60%Daily2019-05-07 09:04
https://a2news.com/2019/05/07/fmn-e-shqetesuar-kritika-e-rekomandime-per-qeverine/60%Daily2019-05-07 10:26
https://a2news.com/2019/05/07/sarande-fnsh-ndalon-dhjetera-persona-sekuestrohet-mbi-1-ton-kanabis/60%Daily2019-05-07 09:35
https://a2news.com/2019/05/07/papa-mberrin-ne-shkup-vizitoi-memorialin-e-shenjtores-nene-tereza/60%Daily2019-05-07 08:40
https://a2news.com/2019/05/07/ministrja-xhacka-nderpret-viziten-ne-itali-ne-mesdite-me-ushtaraket-ne-letoni/60%Daily2019-05-07 07:17
https://a2news.com/2019/05/06/me-arme-e-te-maskuar-grabisin-banesen-ne-korce/60%Daily2019-05-06 21:15
https://a2news.com/2019/05/06/tre-kartone-te-kuq-e-tension-milani-fiton-ndaj-bologna-s-mes-ankthit/60%Daily2019-05-06 20:50
https://a2news.com/2019/05/06/cupi-qeveria-tranzitore-do-ti-beje-presion-prokurorit-te-hape-dosjet/60%Daily2019-05-06 20:10
https://a2news.com/2019/05/06/precedentet-e-bojkotit-vendimi-i-gjykates-kur-pd-u-priste-rrogat-socialisteve/60%Daily2019-05-06 18:09
https://a2news.com/2019/05/06/bojkoti-parlamentar-topalli-e-ristani-fitojne-me-gjyq-leket-e-rrogave-dhe-dietave/60%Daily2019-05-06 18:10
https://a2news.com/2019/05/06/ne-diten-e-drinit-art-kunder-ndotjes-plastike-te-lumit/60%Daily2019-05-06 21:22
https://a2news.com/2019/05/06/zgjedhjet-lokale-cupi-qytetaret-pa-karta-identiteti-eshte-rritur-tarifa/60%Daily2019-05-06 16:46
https://a2news.com/2019/05/06/abilekaj-ikja-e-rames-seshte-zgjidhja-magjike-te-rregullohet-sistemi/60%Daily2019-05-06 16:44
https://a2news.com/2019/05/06/semenya-fiton-garen-e-fundit-si-femer/60%Daily2019-05-06 15:57
https://a2news.com/2019/05/06/teuta-mund-gogen-ne-basketboll-per-meshkuj-finalja-e-pare-flet-per-durrsaket/60%Daily2019-05-06 15:53
https://a2news.com/2019/05/06/fitorja-e-pendarovskit-qytetaret-ne-maqedonine-e-veriut-te-kenaqur/60%Daily2019-05-06 15:44
https://a2news.com/2019/05/06/bundesliga-champions-dhe-europa-league-5-klube-ne-gare/60%Daily2019-05-06 15:41
https://a2news.com/2019/05/06/situata-ne-ligat-europiane-partizani-prane-titullit-tramezzani-feston-ne-qipro/60%Daily2019-05-06 15:38
https://a2news.com/2019/05/06/pezullohet-stervitja-ne-bazen-e-nato-s-ne-letoni-koloneli-nuk-ishte-sulm/60%Daily2019-05-06 15:38
https://a2news.com/2019/05/06/papa-mesazh-shkupit-vij-per-te-promovuar-bashkepunim-e-solidaritet/60%Daily2019-05-06 15:30
https://a2news.com/2019/05/06/ambasada-e-shba-nderojme-sakrificen-e-hasanajt/60%Daily2019-05-06 15:26
https://a2news.com/2019/05/06/15-vjet-burg-per-cenimin-e-sigurise-ushqimore/60%Daily2019-05-06 15:18
https://a2news.com/2019/05/06/haradinaj-me-aleatet-e-bashes-bashkerenduam-qendrimet/60%Daily2019-05-06 15:01
https://a2news.com/2019/05/06/kreu-i-apelit-shkoder-ne-kpk-i-paster-ne-tre-kriteret-e-vleresimit/60%Daily2019-05-06 14:58
https://a2news.com/2019/05/06/aksident-me-5-te-plagosur-ne-autostraden-lezhe-tirane/60%Daily2019-05-06 15:07
https://a2news.com/2019/05/06/strukture-e-re-policore-per-personat-ne-kerkim/60%Daily2019-05-06 14:48
https://a2news.com/2019/05/06/meta-kthen-ne-detyre-mynyr-konin/60%Daily2019-05-06 14:50
https://a2news.com/2019/05/06/mbreteria-e-bashkuar-ne-feste-lindi-djali-i-harry-dhe-meghan/60%Daily2019-05-06 14:21
https://a2news.com/2019/05/06/nentetarja-humbi-jeten-ne-misionin-e-pare-te-saj-ne-nato/60%Daily2019-05-06 14:00
https://a2news.com/2019/05/06/studio-boeri-vjen-ne-kryeqytet-tirana-eldorado-per-arkitektet/60%Daily2019-05-06 13:40
https://a2news.com/2019/05/06/vucic-kosova-e-pavarur-ne-te-gjithe-territorin-por-serbia-nuk-do-e-njohe/60%Daily2019-05-06 12:23
https://a2news.com/2019/05/06/1-milione-specie-rrezikojne-zhdukjen-per-shkak-te-njerezve/60%Daily2019-05-06 11:27
https://a2news.com/2019/05/06/ktheu-ligjin-per-vetting-un-ne-polici-rrezohet-dekreti-i-presidentit/60%Daily2019-05-06 11:07
https://a2news.com/2019/05/06/kpk-kreu-i-apelit-ne-shkoder-i-paster-ne-tre-kriteret-e-vleresimit/60%Daily2019-05-06 10:58
https://a2news.com/2019/05/06/perplasja-izrael-gaza-hyn-ne-fuqi-armepushimi/60%Daily2019-05-06 10:34
https://a2news.com/2019/05/06/humb-jeten-efektivja-shqiptare-ne-bazen-e-nato-s-reagojne-rama-dhe-meta/60%Daily2019-05-06 10:12
https://a2news.com/2019/05/06/pd-refuzon-pjesemarrjen-ne-reformen-zgjedhore-bardhi-ne-tryeze-persona-qe-kane-blere-vota/60%Daily2019-05-06 09:40
https://a2news.com/2019/05/06/helmimet-bulqize-shkon-ne-100-numri-i-personave-te-prekur/60%Daily2019-05-06 09:44
https://a2news.com/2019/05/06/shperthejne-municionet-ne-bazen-e-nato-s-ne-letoni-humb-jeten-xhenierja-shqiptare/60%Daily2019-05-06 14:01
https://a2news.com/2019/05/06/raport-progresi-per-shqiperine-deputetet-holandeze-vizitojne-sot-tiranen/60%Daily2019-05-06 08:35
https://a2news.com/2019/05/06/shtirej-si-agjent-i-policise-arrestohet-42-vjecari-ne-tirane/60%Daily2019-05-06 08:00
https://a2news.com/2019/05/06/vendimi-surprize-aeroplanmbajtesja-amerikane-urgjentisht-drejt-iranit/60%Daily2019-05-06 07:04
https://a2news.com/2019/05/05/meta-uron-pendarovskin-besimplote-per-bashkepunimin-e-shkelqyer-ne-te-ardhmen/60%Daily2019-05-05 21:18
https://a2news.com/2019/05/05/pendarovski-presidenti-i-ri-i-maqedonise-se-veriut-fitore-e-te-gjitheve-pa-dallim-etnie/60%Daily2019-05-05 21:31
https://a2news.com/2019/05/05/ali-ahmeti-shqiptareve-faleminderit-per-mbi-100-000-vota/60%Daily2019-05-05 20:52
https://a2news.com/2019/05/05/dita-e-deshmoreve-ne-kosove-thaci-e-haradinaj-mesazh-serbise-dhe-nderkombetareve/60%Daily2019-05-05 18:52
https://a2news.com/2019/05/05/mbyllet-votimi-per-presidentin-e-maqedonise-se-veriut-dalin-rezultatet-e-para/60%Daily2019-05-05 18:52
https://a2news.com/2019/05/05/avioni-merr-flake-ne-rusi-41-te-vdekur-mes-tyre-edhe-2-femije/60%Daily2019-05-05 22:34
https://a2news.com/2019/05/05/partizani-tirana-nje-derbi-i-zjarrte-luhen-titulli-dhe-mbijetesa/60%Daily2019-05-05 18:54
https://a2news.com/2019/05/05/beteje-me-raketa-mes-palestines-dhe-izraelit-viktima-nga-te-dy-palet/60%Daily2019-05-05 16:04
https://a2news.com/2019/05/05/gjimshiti-i-shenon-strakoshes-atalanta-me-nje-kembe-ne-champions/60%Daily2019-05-05 14:50
https://a2news.com/2019/05/05/besimtaret-myslimane-nisin-agjerimin-ne-muajin-e-shenjte-te-ramazanit/60%Daily2019-05-06 08:57
https://a2news.com/2019/05/05/deshmoret-e-policise-lleshaj-224-te-rene-zhvillim-politiko-shoqeror-jo-normal/60%Daily2019-05-05 13:19
https://a2news.com/2019/05/05/fillimi-i-javes-do-te-ofroje-mot-te-kthjellet-por-me-te-fresket/60%Daily2019-05-05 13:26
https://a2news.com/2019/05/05/gjueti-ne-kushte-ekstreme/60%Daily2019-05-05 12:56
https://a2news.com/2019/05/05/rikthehen-kercenimet-kim-jong-un-vezhgon-testet-e-pajisjeve-raketore/60%Daily2019-05-05 12:11
https://a2news.com/2019/05/05/papa-ne-bullgari-mos-u-mbyllni-dyert-emigranteve-ne-kufijte-tane/60%Daily2019-05-05 11:47
https://a2news.com/2019/05/05/mbrojtja-e-mjedisit-vullnetaret-pastrojne-plazhin-e-darezezes/60%Daily2019-05-05 11:39
https://a2news.com/2019/05/05/rama-me-veteranet-nje-force-e-brendshme-perpiqet-te-pengoje-negociatat/60%Daily2019-05-05 12:08
https://a2news.com/2019/05/05/te-gjithe-pershendesin-mbretin-e-ri/60%Daily2019-05-05 11:04
https://a2news.com/2019/05/05/homazhet-ne-5-maj-basha-secili-te-ndjeje-mbi-supe-peshen-e-sakrifices/60%Daily2019-05-05 10:57
https://a2news.com/2019/05/05/saint-maximin-te-milani-francezi-jam-gati/60%Daily2019-05-05 09:33
https://a2news.com/2019/05/05/politika-nderon-e-ndare-deshmoret-meta-reflektim-permes-dialogut-politik/60%Daily2019-05-05 12:10
https://a2news.com/2019/05/05/qytetaret-ne-maqedonine-e-veriut-zgjedhin-presidentin-rrezikohet-procesi/60%Daily2019-05-05 08:56
https://a2news.com/2019/05/05/nje-statuje-e-messit-ne-camp-nou-do-te-luaje-deri-ne-moshen-45-vjecare/60%Daily2019-05-05 08:47
https://a2news.com/2019/05/05/sot-dita-pa-makina-ja-rruget-e-bllokuara/60%Daily2019-05-05 08:20
https://a2news.com/2019/05/05/maduro-tregon-forcen-mes-ushtareve/60%Daily2019-05-05 08:11
https://a2news.com/2019/05/05/rikthehen-permbytjet-ne-vlore-probleme-dhe-me-energjine-elektrike/60%Daily2019-05-05 07:32
https://a2news.com/2019/05/04/inter-barazon-pa-gola-ne-udine-per-champions-do-te-jete-lufte/60%Daily2019-05-04 20:46
https://a2news.com/2019/05/04/pas-131-vitesh-zhduket-nga-profesionistet-ekipi-me-i-vjeter-ne-bote/60%Daily2019-05-04 22:08
https://a2news.com/2019/05/04/nje-gol-mjafton-per-shkendijen-tetovaret-serish-kampione-te-maqedonise-se-veriut/60%Daily2019-05-04 20:04
https://a2news.com/2019/05/04/partizani-nderkohe-fiton-kampionatin-ne-volejboll-pas-38-vjetesh/60%Daily2019-05-05 09:15
https://a2news.com/2019/05/04/dhune-ne-kategorine-e-dyte-tepelena-akuzon-na-masakruan-ne-sarande/60%Daily2019-05-04 18:35
https://a2news.com/2019/05/04/pershkallezohet-konflikti-izrael-palestine-dhjetera-sulme-ajrore/60%Daily2019-05-04 16:54
https://a2news.com/2019/05/04/partizani-me-nje-dore-te-titulli-tirana-fitore-mbijetese/60%Daily2019-05-04 17:18
https://a2news.com/2019/05/04/u-bllokua-dy-ore-komuna-e-parisit-arrestohet-33-vjecari-i-kerkuar-per-droge/60%Daily2019-05-04 16:27
https://a2news.com/2019/05/04/tirana-shenon-plas-sherri-mes-tifozeve-vip-dhe-drejtuesve-te-skenderbeut/60%Daily2019-05-04 19:42
https://a2news.com/2019/05/04/kur-plaga-shnderrohet-ne-art/60%Daily2019-05-04 15:07
https://a2news.com/2019/05/04/me-dyer-te-mbyllura-per-shqiptaret-tifoze-speciale-ne-tirana-skenderbeu/60%Daily2019-05-04 16:10
https://a2news.com/2019/05/04/flet-ish-kryeprokurori-arben-rakipi-drejtesia-e-ndikuar-nga-krimi-dhe-politika/60%Daily2019-05-04 16:03
https://a2news.com/2019/05/04/aksion-policor-me-snajper-te-komuna-e-parisit-mbahet-sekret-identiteti-i-te-kerkuarit/60%Daily2019-05-04 13:26
https://a2news.com/2019/05/04/vizioni-i-bashes-levizje-kombetare-per-te-dale-nga-tranzicioni/60%Daily2019-05-04 12:52
https://a2news.com/2019/05/04/amsterdami-pa-makina-nga-viti-2030-do-te-lejohen-vetem-ato-elektrike/60%Daily2019-05-04 12:28
https://a2news.com/2019/05/04/rritet-punesimi-ne-amerike-papunesia-zbret-ne-3-6-gjate-prillit/60%Daily2019-05-04 12:23
https://a2news.com/2019/05/04/eklent-kaci-shpallet-kampion-i-europes-ne-bilardo/60%Daily2019-05-04 12:12
https://a2news.com/2019/05/04/partizani-ne-vlore-kukesi-shpreson-te-flamurtari/60%Daily2019-05-04 11:28
https://a2news.com/2019/05/04/cmendet-reali-540-milione-euro-per-pese-blerje-ne-merkato/60%Daily2019-05-04 12:02
https://a2news.com/2019/05/04/70-vjetori-i-tragjedise-italia-kujton-torinon-e-madhe/60%Daily2019-05-04 11:18
https://a2news.com/2019/05/04/basha-nga-lezha-basti-i-rames-humbi-me-16-shkurt/60%Daily2019-05-04 11:11
https://a2news.com/2019/05/04/vrasja-e-dy-kusherinjve-ne-lac-gjykata-le-ne-qeli-autoret-e-dyshuar/60%Daily2019-05-04 11:13
https://a2news.com/2019/05/04/mbahet-konventa-e-lsi-kryemadhi-te-shembet-sa-me-pare-ky-regjim/60%Daily2019-05-04 21:03
https://a2news.com/2019/05/04/zhvillimi-i-turizmit-berzh-100-milione-euro-per-shqiperine/60%Daily2019-05-04 10:47
https://a2news.com/2019/05/04/ftesa-e-hapur-kuvendi-i-shkruan-pd-perfaqesohuni-per-reformen-zgjedhore/60%Daily2019-05-04 10:11
https://a2news.com/2019/05/04/koreja-e-veriut-nuk-ndalet-teston-nje-sere-raketash-me-rreze-te-shkurter/60%Daily2019-05-04 10:06
https://a2news.com/2019/05/04/meta-erdogan-presidentet-te-rritet-bashkepunimi-shqiperi-turqi/60%Daily2019-05-04 10:35
https://a2news.com/2019/05/04/sa-prane-vdekjes-video/60%Daily2019-05-04 12:06
https://a2news.com/2019/05/04/papa-ne-ballkan-maqedonia-e-veriut-gati-per-viziten/60%Daily2019-05-04 09:19
https://a2news.com/2019/05/04/lsi-mban-sot-konventen-kombetare-prezantohet-programi/60%Daily2019-05-04 09:26
https://a2news.com/2019/05/04/gjendet-e-vdekur-ne-hotel-ish-miss-uruguai/60%Daily2019-05-04 08:50
https://a2news.com/2019/05/04/avioni-me-143-persona-ne-bord-del-nga-pista-perfundon-ne-lum/60%Daily2019-05-04 08:31
https://a2news.com/2019/05/04/ai-eshte-zoti-i-futbollit-mourinho-nuk-kursehet-per-yllin-argjentinas/60%Daily2019-05-04 12:05
https://a2news.com/2019/05/04/tenton-te-grabise-banesen-policia-e-arreston-brenda-ne-dhome/60%Daily2019-05-04 07:29
https://a2news.com/2019/05/03/ronaldo-i-uritur-per-gola-zbeh-endrren-e-torinos/60%Daily2019-05-03 21:02
https://a2news.com/2019/05/03/forcohet-e-djathta-ekstreme-orban-i-premton-bashkepunim-salvinit/60%Daily2019-05-03 20:36
https://a2news.com/2019/05/03/boks-wladimir-klitschko-po-mendon-rikthimin-ne-ring/60%Daily2019-05-03 19:50
https://a2news.com/2019/05/03/xhakarta-po-fundoset-duke-u-bere-e-pabanueshme-indonezia-kerkon-kryeqytet-te-ri/60%Daily2019-05-03 19:07
https://a2news.com/2019/05/03/raporti-i-ambasades-se-shba-per-lirine-e-medias-gazetaret-nen-presion-dhe-kercenim/60%Daily2019-05-03 18:24
https://a2news.com/2019/05/03/vrasja-ne-bllok-gjykata-e-tiranes-liron-nga-qelia-ervis-martinajn/60%Daily2019-05-03 16:50
https://a2news.com/2019/05/03/raundi-i-dyte-i-presidencialeve-ne-maqedonine-e-veriut-qytetaret-jane-skeptike/60%Daily2019-05-03 16:37
https://a2news.com/2019/05/03/fotot-me-interesante-te-dites-3-maj-2019/60%Daily2019-05-03 15:47
https://a2news.com/2019/05/03/jane-1-milion-te-evakuuarit-per-fanin-ciklonin-e-shekullit/60%Daily2019-05-03 15:49
https://a2news.com/2019/05/03/vrau-bashkeshorten-autori-alibi-ne-gjykate-me-tradhtonte/60%Daily2019-05-03 15:34
https://a2news.com/2019/05/03/ndryshimet-ne-kodin-penal-5-vite-burg-per-dhunen-ne-stadiume/60%Daily2019-05-03 15:24
https://a2news.com/2019/05/03/drejtesia-e-re-usaid-shba-mbeshtet-reformen-lufte-ndaj-korrupsionit/60%Daily2019-05-03 14:58
https://a2news.com/2019/05/03/haradinaj-per-die-welt-nga-kosova-nuk-do-te-vijne-kriminele/60%Daily2019-05-03 14:57
https://a2news.com/2019/05/03/sulmi-ndaj-medias-pika-ku-rama-dhe-basha-gjejne-kompromis/60%Daily2019-05-03 13:57
https://a2news.com/2019/05/03/nje-berlin-i-ndermjetem-ne-shqiperi-vucic-vjen-ne-tirane/60%Daily2019-05-03 12:44
https://a2news.com/2019/05/03/nishani-ka-nje-beteje-mes-socialisteve-dhe-rilindesve-rama-te-terhiqet/60%Daily2019-05-03 12:37
https://a2news.com/2019/05/03/anija-luftarake-me-e-fuqishme-ne-bote-prane-brigjeve-shqiptare/60%Daily2019-05-03 11:23
https://a2news.com/2019/05/03/miliarderi-buffet-blen-aksione-te-amazon/60%Daily2019-05-03 11:16
https://a2news.com/2019/05/03/maska-e-muratajt-mban-peng-ekzekutorin-e-tij/60%Daily2019-05-03 11:03
https://a2news.com/2019/05/03/fundi-i-botes-me-3-tetor-shkencetaret-denoncojne-tv-rus/60%Daily2019-05-03 10:56
https://a2news.com/2019/05/03/meta-media-kercenohet-goditet-dhe-blihet-te-marre-fund/60%Daily2019-05-03 10:52
https://a2news.com/2019/05/03/avokatja-qe-nuk-merr-para-shpallet-miss-shba/60%Daily2019-05-03 10:21
https://a2news.com/2019/05/03/perplasjet-pas-berlinit-rama-ramushi-genjeu-haradinaj-thashe-te-verteten/60%Daily2019-05-03 10:11
https://a2news.com/2019/05/03/misioni-i-fmn-ne-tirane-takime-me-zyrtare-te-larte/60%Daily2019-05-03 09:48
https://a2news.com/2019/05/03/buxheti-arkes-se-shtetit-i-mungojne-13-milione-euro/60%Daily2019-05-03 09:48
https://a2news.com/2019/05/03/i-frikshem-por-askush-nuk-mungon-te-festivali-i-gjarperinjve/60%Daily2019-05-03 09:02
https://a2news.com/2019/05/03/dergon-me-poste-20-kilograme-amfetamine-arrestohet/60%Daily2019-05-03 08:51
https://a2news.com/2019/05/03/europa-league-nje-derbi-londinez-ne-finale/60%Daily2019-05-02 22:55
https://a2news.com/2019/05/03/patozi-marredhenia-me-topallin-ka-disa-legjenda-urbane/60%Daily2019-05-02 22:20
https://a2news.com/2019/05/02/a-u-prish-me-rudina-hajdarin-per-emrin-e-partise-si-pergjigjet-patozi/60%Daily2019-05-02 21:47
https://a2news.com/2019/05/02/patozi-per-vendoret-vejme-piketat-po-kandiduan-kryebashkiaket-e-djathte-i-mbeshtesim/60%Daily2019-05-02 21:49
https://a2news.com/2019/05/02/patozi-falsifikimi-i-firmave-gjueti-shtrigash-pd-te-kujtoje-kapercimin-e-afateve-ne-2017/60%Daily2019-05-02 20:15
https://a2news.com/2019/05/02/600-golat-e-messi-t-krah-gjiganteve-te-futbollit-boteror/60%Daily2019-05-02 18:15
https://a2news.com/2019/05/02/basha-mos-na-hiqni-vizat-ne-do-ti-heqim-vizen-rames/60%Daily2019-05-02 17:47
https://a2news.com/2019/05/02/balliu-revolte-mbarekombetare-rama-te-hape-veshet-qe-neser-mos-ti-gjej-ne-surrel/60%Daily2019-05-02 17:29
https://a2news.com/2019/05/02/radhe-makinash-rruge-bosh-tymuese-dhe-perleshje-protesta-e-opozites-ne-foto/60%Daily2019-05-02 17:57
https://a2news.com/2019/05/02/haradinaj-i-sigurt-kosove-urime-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-05-02 17:04
https://a2news.com/2019/05/02/noka-burg-per-protestuesit-rama-do-te-perfundoje-vete-aty/60%Daily2019-05-02 17:01
https://a2news.com/2019/05/02/paloka-shqiptaret-mos-te-ulin-koken-sakrifice-e-vogel-per-te-shmangur-te-keqen-e-madhe/60%Daily2019-05-02 16:49
https://a2news.com/2019/05/02/disiplina-godet-partizanin-shkumbini-lehtesohet-pas-dhunes/60%Daily2019-05-02 16:41
https://a2news.com/2019/05/02/protesta-e-opozites-basha-jemi-shumica-e-re-krimi-nuk-do-ti-diktoje-zgjedhjet/60%Daily2019-05-02 18:08
https://a2news.com/2019/05/02/siguria-ushqimore-prodhuesit-ndeshkim-abuzuesve/60%Daily2019-05-02 15:50
https://a2news.com/2019/05/02/cikloni-fani-kercenon-indine-mbi-200-mije-persona-te-evakuuar-ne-verilindje/60%Daily2019-05-02 15:46
https://a2news.com/2019/05/02/tregu-i-sigurimeve-rriten-primet-kontrata-dhe-demet-e-paguara/60%Daily2019-05-02 15:44
https://a2news.com/2019/05/02/rama-i-tregon-burgun-opozites-mos-bllokoni-rruget/60%Daily2019-05-02 15:31
https://a2news.com/2019/05/02/kriza-ne-venezuele-tensionohen-marredheniet-mes-moskes-e-uashingtonit/60%Daily2019-05-02 15:19
https://a2news.com/2019/05/02/kapen-56-shqiptare-me-130-kilograme-kokaine/60%Daily2019-05-02 15:06
https://a2news.com/2019/05/02/hetimet-e-mueller-barr-sfidon-kongresin-nuk-deshmon-para-demokrateve/60%Daily2019-05-02 13:15
https://a2news.com/2019/05/02/basha-ne-elbasan-kryemadhi-ne-durres-opozita-bllokon-serish-rruget/60%Daily2019-05-02 12:50
https://a2news.com/2019/05/02/fotot-me-interesante-te-dites-2-maj-2019/60%Daily2019-05-02 12:46
https://a2news.com/2019/05/02/peza-opozita-perfundoi-si-ojq-patozi-si-berisha/60%Daily2019-05-02 12:42
https://a2news.com/2019/05/02/fasonet-10-ne-kushte-te-renda-gjika-demtojne-imazhin/60%Daily2019-05-02 12:05
https://a2news.com/2019/05/02/grabitja-ne-rinas-familjaret-e-dajes-nuk-ka-lidhje-me-ngjarjen/60%Daily2019-05-02 12:01
https://a2news.com/2019/05/02/10-detyra-per-zgjedhje-te-lira-prezantohet-plani-per-qeverine-tranzitore/60%Daily2019-05-02 11:56
https://a2news.com/2019/05/02/vajza-e-admir-muratajt-kerkese-ne-prokurori-te-hetohet-fnsh/60%Daily2019-05-02 10:50
https://a2news.com/2019/05/02/truproja-qe-u-be-mbretereshe/60%Daily2019-05-02 15:23
https://a2news.com/2019/05/02/vrasja-e-admir-muratajt-familjaret-kerkojne-ne-prokurori-autoret/60%Daily2019-05-02 10:25
https://a2news.com/2019/05/02/prezantohet-platforma-e-opozites-basha-1-10-shqiptare-ushqehen-nje-here-ne-dite/60%Daily2019-05-02 10:08
https://a2news.com/2019/05/02/a-iu-kerkua-rames-ne-berlin-shtyrja-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-05-02 10:30
https://a2news.com/2019/05/02/zgjedhjet-e-30-qershorit-ps-ka-nje-kusht-per-kandidatet/60%Daily2019-05-02 10:33
https://a2news.com/2019/05/02/rama-lajmi-per-mos-hapjen-e-negociatave-dashakeqes/60%Daily2019-05-02 10:35
https://a2news.com/2019/05/02/shtyrja-e-negociatave-ne-shtator-rama-problemi-i-gjermanise-koha-fizike/60%Daily2019-05-02 10:48
https://a2news.com/2019/05/02/shtyhet-gjyqi-te-krimet-e-renda-nuk-ka-certifikate-vdekje-per-muratajn/60%Daily2019-05-02 07:50
https://a2news.com/2019/05/02/cfare-do-te-korresh-do-te-mbjellesh-zv-ministrja-sqaron-gafen/60%Daily2019-05-02 10:38
https://a2news.com/2019/05/02/protesta-e-opozites-sot-bllokohen-rruget-ne-12-qarqe/60%Daily2019-05-02 06:46
https://a2news.com/2019/05/02/semundja-e-hipertensionit-nga-kequshqyerja-dhe-duhanpirja-preken-dhe-te-rinjte/60%Daily2019-05-01 23:16
https://a2news.com/2019/05/02/gjika-produktiviteti-i-grave-shqiptare-ne-fason-jo-i-duhur-nga-8-ore-punojne-4/60%Daily2019-05-01 22:49
https://a2news.com/2019/05/02/aty-ku-shuplaka-shnderrohet-ne-gjest-familjar-denoncimet-asgje-nuk-behet-nga-institucionet/60%Daily2019-05-02 06:57
https://a2news.com/2019/05/01/liverpul-i-pafat-gjunjezohet-perballe-messit/60%Daily2019-05-01 21:57
https://a2news.com/2019/05/01/fasonet-gjika-une-i-mbroj-nuk-behen-para-dhe-te-del-qumeshti-i-nenes-prandaj-politikanet-nuk-e-duan/60%Daily2019-05-01 21:24
https://a2news.com/2019/05/01/rama-thumbon-haradinajn-nuk-komentohen-bisedat-informale-i-pakonceptueshem-refuzimi-per-pezullimin-e-takses/60%Daily2019-05-01 19:15
https://a2news.com/2019/05/01/pse-hesht-zeri-i-punetoreve-shqiptare-sindikatat-ne-regres-minimumi-jetik-ka-mungese-produktiviteti/60%Daily2019-05-01 21:13
https://a2news.com/2019/05/01/bukuri-shqiptare-porto-palermo-nga-lart/60%Daily2019-05-01 17:06
https://a2news.com/2019/05/01/nis-sezoni-turistik-fillojne-investimet-edhe-ne-jug-te-vendit/60%Daily2019-05-01 16:14
https://a2news.com/2019/05/01/19-studente-vrasin-veten-ngelen-ne-provim/60%Daily2019-05-01 15:15
https://a2news.com/2019/05/01/casillas-peson-atak-kardiak-shtrohet-ne-spital/60%Daily2019-05-01 15:27
https://a2news.com/2019/05/01/1-maj-i-dhunshem-ne-paris-protesta-ne-greqi-japoni-kine-e-filipine/60%Daily2019-05-01 14:53
https://a2news.com/2019/05/01/ikona-e-peshengritjes-shqiperia-kujton-aleksander-kondon/60%Daily2019-05-01 14:35
https://a2news.com/2019/05/01/25-vjet-pa-legjenden-ayrton-senna/60%Daily2019-05-01 14:32
https://a2news.com/2019/05/01/grabitja-ne-rinas-gjykata-ve-ne-pikepyetje-deshmine-e-te-penduarit/60%Daily2019-05-01 15:52
https://a2news.com/2019/05/01/grabitja-ne-rinas-kush-qelloi-mbi-admir-muratajn/60%Daily2019-05-01 14:57
https://a2news.com/2019/05/01/akset-qe-do-te-bllokohen-neser-nga-opozita/60%Daily2019-05-01 18:05
https://a2news.com/2019/05/01/deshmi-per-viktimat-e-luftes-se-kosoves-ne-kongresin-amerikan/60%Daily2019-05-01 13:26
https://a2news.com/2019/05/01/negociatat-shqiperi-be-nenkryetari-i-cdu-csu-vendimi-ne-shtator/60%Daily2019-05-01 14:59
https://a2news.com/2019/05/01/meta-shteti-te-nderhyje-per-te-ulur-papunesine-rama-papunesia-ra-ne-6/60%Daily2019-05-01 13:12
https://a2news.com/2019/05/01/thaci-pas-berlinit-dialogu-me-serbine-i-pakushtezuar/60%Daily2019-05-01 12:52
https://a2news.com/2019/05/01/rritja-e-pagave-dhe-statusi-minatore-dhe-mesues-protestojne/60%Daily2019-05-01 12:44
https://a2news.com/2019/05/01/shqiptaret-me-pagat-me-te-uleta-ne-europe/60%Daily2019-05-01 12:01
https://a2news.com/2019/05/01/28-vrasje-ne-4-muaj-13-krime-mafioze/60%Daily2019-05-01 12:38
https://a2news.com/2019/05/01/bd-kandidate-ne-cdo-bashki-patozi-nuk-rivalizojme-kandidatet-e-djathte/60%Daily2019-05-01 11:26
https://a2news.com/2019/05/01/tjeter-ngjarje-e-rende-ne-greqi-vritet-ne-burg-nje-29-vjecar-shqiptar/60%Daily2019-05-01 10:15
https://a2news.com/2019/05/01/zbulohet-shuma-e-sakte-e-parave-te-grabitura-ne-rinas/60%Daily2019-05-01 10:11
https://a2news.com/2019/05/01/fotot-me-interesante-te-dites-1-maj-2019/60%Daily2019-05-01 09:59
https://a2news.com/2019/05/01/vrasja-e-ish-policit-bilali-arrestohet-nje-person/60%Daily2019-05-01 11:15
https://a2news.com/2019/05/01/basha-takon-kryemadhin-te-enjten-bllokohen-rruget-ne-12-qarqe/60%Daily2019-05-01 23:25
https://a2news.com/2019/05/01/volejboll-femra-partizani-kampion-per-te-dytin-vit-radhazi/60%Daily2019-05-01 09:19
https://a2news.com/2019/05/01/tentativa-per-grusht-shteti-ne-venezuele-reagon-maduro-do-ndeshkohen/60%Daily2019-05-01 09:12
https://a2news.com/2019/05/01/deputetet-holandeze-ne-tirane-raport-para-vendimit-per-celjen-e-negociatave/60%Daily2019-05-01 08:59
https://a2news.com/2019/05/01/jehona-e-nje-samiti-bashkurti-dy-momentet-pozitive-te-berlinit/60%Daily2019-05-01 08:59
https://a2news.com/2019/05/01/120-minuta-bllokim-te-akseve-rrugore-basha-me-11-maj-do-te-tundet-vendi/60%Daily2019-05-01 09:00
https://a2news.com/2019/05/01/me-frakture-ne-hunde-kerkoi-te-luante-demtimi-i-rende-i-vertonghen/60%Daily2019-05-01 07:02
https://a2news.com/2019/05/01/daniel-craig-150-mln-per-te-luajtur-james-bond/60%Daily2019-05-01 06:50
https://a2news.com/2019/05/01/grusht-shteti-ne-venezuele-shba-ne-mbeshtetje-te-operacion-libertad/60%Daily2019-05-01 06:39