XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2019/07/01/rama-gati-per-paqe-politike-por-jo-pazare/60%Daily2019-06-30 23:16
https://a2news.com/2019/07/01/mbyllet-numerimi-ne-bashkine-e-pare/60%Daily2019-06-30 22:43
https://a2news.com/2019/06/30/topalli-fajeson-bashen-nga-sot-pd-nuk-ka-me-asnje-pushtet/60%Daily2019-06-30 21:22
https://a2news.com/2019/06/30/spanja-kampione-e-europes-per-21-vjecare/60%Daily2019-06-30 20:50
https://a2news.com/2019/06/30/bardhi-pd-ka-shifrat-reale-te-pjesemarrjes-te-ndara-per-bashki/60%Daily2019-06-30 20:37
https://a2news.com/2019/06/30/kqz-jep-shifren-zyrtare-te-pjesemarrjes-ne-votime/60%Daily2019-06-30 20:06
https://a2news.com/2019/06/30/a-do-ta-leshoje-kamzen-neser-xhelal-mziu-sfidon/60%Daily2019-06-30 19:48
https://a2news.com/2019/06/30/rama-fitorja-me-e-veshtire-ndonjehere-tani-barra-e-rende-e-kurimit-te-plages-qe-la-pas-percarja/60%Daily2019-06-30 19:25
https://a2news.com/2019/06/30/basha-ramen-e-refuzuan-edhe-socialistet-perseri-pati-manipulime/60%Daily2019-06-30 18:58
https://a2news.com/2019/06/30/aksident-i-rende-ne-kapshtice-dy-te-vdekura-rende-nje-femi/60%Daily2019-06-30 19:56
https://a2news.com/2019/06/30/voltana-ademi-i-dhame-pergjigjen-e-merituar-regjimit-permes-braktisjes-totale/60%Daily2019-06-30 22:14
https://a2news.com/2019/06/30/jelekverdhet-protestojne-serish-policia-ne-paris-perdor-gaz-lotsjelles/60%Daily2019-06-30 18:45
https://a2news.com/2019/06/30/kafka-e-printuar-3d-ecje-mbi-times-square-dhe-nje-liqen-spektakolar-ne-turqi-fotot-e-javes/60%Daily2019-06-30 18:39
https://a2news.com/2019/06/30/kryemadhi-pjesemarrja-ekstremisht-e-ulet-fitore-e-popullit-shqiptar-bye-bye-edi/60%Daily2019-06-30 18:19
https://a2news.com/2019/06/30/ivi-kaso-rama-mashtron-me-pjesemarrjen-eshte-15/60%Daily2019-06-30 18:16
https://a2news.com/2019/06/30/f1-konfirmohet-fitorja-e-verstappen-parakalimi-ndaj-leclerc-i-rregullt/60%Daily2019-06-30 18:15
https://a2news.com/2019/06/30/zguri-orari-i-votimit-nuk-shtyhet-e-kundershton-kodi-zgjedhor/60%Daily2019-06-30 17:20
https://a2news.com/2019/06/30/nga-ora-1300-nuk-kishte-me-votues-kreu-i-kzaz-se-mbyll-qendren-e-votimit-perpara-kohe/60%Daily2019-06-30 17:07
https://a2news.com/2019/06/30/juventus-vjen-edhe-talenti-francez-i-psg/60%Daily2019-06-30 17:08
https://a2news.com/2019/06/30/basha-per-al-jazeera-shqiptaret-te-tronditur-nga-mosreagimi-nderkombetar/60%Daily2019-06-30 16:42
https://a2news.com/2019/06/30/winston-churchill-mund-te-kete-qene-homoseksual/60%Daily2019-06-30 16:32
https://a2news.com/2019/06/30/ne-finiq-votim-kolektiv-delvine-sekretarja-e-kzaz-kandidate-per-keshillin-bashkiak/60%Daily2019-06-30 16:22
https://a2news.com/2019/06/30/qyteti-i-shkembinjve-sekreti-me-i-bukur-i-frances/60%Daily2019-06-30 15:52
https://a2news.com/2019/06/30/mbetet-27-ore-e-bllokuar-ne-ashensor-shpeton-nga-vapa-fale-veres/60%Daily2019-06-30 15:47
https://a2news.com/2019/06/30/f1-verstappen-i-rremben-fitoren-leclerc-ut-ne-xhirot-e-fundit-por-holandezi-nen-hetim/60%Daily2019-06-30 16:01
https://a2news.com/2019/06/30/rekord-ne-mallakaster-voton-vetem-nje-person/60%Daily2019-06-30 14:49
https://a2news.com/2019/06/30/partia-demokratike-pergenjeshtron-shifrat-e-kqz-se/60%Daily2019-06-30 14:47
https://a2news.com/2019/06/30/30-qershori-ne-tirane-votime-dhe-protesta-glover-dhe-osbe-ndryshojne-axhenden/60%Daily2019-06-30 14:23
https://a2news.com/2019/06/30/deshton-votimi-ne-njesine-administrative-te-postribes/60%Daily2019-06-30 14:22
https://a2news.com/2019/06/30/shkoder-pjetri-zgjedhjet-me-te-qeta-ne-28-vite/60%Daily2019-06-30 14:08
https://a2news.com/2019/06/30/patozi-1-korriku-ere-e-re-e-stabilitetit-politik/60%Daily2019-06-30 14:13
https://a2news.com/2019/06/30/zyrtaret-e-qeverise-pas-votimit-te-reflektojme-pas-1-korrikut/60%Daily2019-06-30 13:37
https://a2news.com/2019/06/30/kreu-i-pd-ne-vaun-e-dejes-pjesemarrje-shume-me-e-ulet-sesa-shifrat-zyrtare/60%Daily2019-06-30 13:04
https://a2news.com/2019/06/30/30-qershori-ne-kavaje-qytetaret-me-te-shumte-ne-plazh-se-sa-ne-votime/60%Daily2019-06-30 12:54
https://a2news.com/2019/06/30/balla-basha-eshte-ne-plazh-prandaj-nuk-i-donte-zgjedhjet-pergenjeshtron-partia-demokratike/60%Daily2019-06-30 12:50
https://a2news.com/2019/06/30/voton-dako-shpresoj-qe-kjo-dite-te-shkoje-me-sa-me-shume-qetesi/60%Daily2019-06-30 12:31
https://a2news.com/2019/06/30/kreu-i-kqz-pergenjeshtron-zedhenesen-nuk-jane-shifra-zyrtare/60%Daily2019-06-30 12:10
https://a2news.com/2019/06/30/grisi-fleten-e-votimit-dhe-tentoi-te-thyeje-kutine-arrestohet/60%Daily2019-06-30 11:51
https://a2news.com/2019/06/30/trump-i-pari-president-i-shba-ne-korene-e-veriut/60%Daily2019-06-30 11:41
https://a2news.com/2019/06/30/petrit-vasili-votime-moniste-dite-te-zeza-per-shqiptaret/60%Daily2019-06-30 11:15
https://a2news.com/2019/06/30/votime-dhe-protesta-dita-e-zgjedhjeve-ne-foto/60%Daily2019-06-30 11:03
https://a2news.com/2019/06/30/zhduket-futbollistja-shqiptare-ne-itali/60%Daily2019-06-30 10:56
https://a2news.com/2019/06/30/anetari-i-kqz-sqaron-proceduren-per-qendrat-ku-nuk-ka-nisur-votimi-ne-postribe/60%Daily2019-06-30 10:51
https://a2news.com/2019/06/30/procedimi-penal-ademi-kam-zbatuar-vetem-kushtetuten-dhe-dekretin-e-presidentit/60%Daily2019-06-30 10:28
https://a2news.com/2019/06/30/votime-brenda-dhe-jashte-qv-se-ne-tirane/60%Daily2019-06-30 10:06
https://a2news.com/2019/06/30/voton-edhe-ish-ministri-i-brendshem-saimir-tahiri/60%Daily2019-06-30 09:40
https://a2news.com/2019/06/30/kqz-pjesemarrja-ne-votime-deri-ne-oren-1100-eshte-rreth-12/60%Daily2019-06-30 09:33
https://a2news.com/2019/06/30/corriere-della-sera-ezio-greggio-e-al-bano-thirren-te-votojne-ne-shqiperi/60%Daily2019-06-30 09:21
https://a2news.com/2019/06/30/ne-shkoder-transmetohet-live-ne-tv-lokal-votimi-i-qytetareve/60%Daily2019-06-30 09:11
https://a2news.com/2019/06/30/procedohet-voltana-ademi/60%Daily2019-06-30 08:52
https://a2news.com/2019/06/30/hyn-me-kallashnikov-ne-qendren-e-votimit-arrestohet/60%Daily2019-06-30 08:38
https://a2news.com/2019/06/30/humb-kontrollin-e-motorit-perfundon-ne-liqen-vdes-i-riu-ne-shijak/60%Daily2019-06-30 09:48
https://a2news.com/2019/06/30/me-shami-te-kuqe-e-kenge-per-enverin-proteste-e-vecante-ne-korce/60%Daily2019-06-30 08:08
https://a2news.com/2019/06/30/shtyhet-sfida-per-bastionet-politike-ps-ja-i-merr-te-gjitha-pa-gare/60%Daily2019-06-30 23:15
https://a2news.com/2019/06/30/nje-mandat-me-reformen-administrative-cfare-solli-per-qytetaret-dhe-politiken-harta-e-re/60%Daily2019-06-30 10:01
https://a2news.com/2019/06/30/cilat-jane-profilet-e-kandidateve-socialiste/60%Daily2019-06-30 07:58
https://a2news.com/2019/06/30/paloka-publikon-videon-rama-vijon-te-bleje-vota/60%Daily2019-06-30 07:46
https://a2news.com/2019/06/30/26-maj-1996-zgjedhjet-qe-duhen-harruar/60%Daily2019-06-30 07:58
https://a2news.com/2019/06/30/historia-e-perballjeve-lokale-nga-viti-1992/60%Daily2019-06-30 23:05
https://a2news.com/2019/06/30/cfare-vezhgoi-odihr-deri-sot-diferenca-e-ketij-viti-me-zgjedhjet-vendore-te-2015-s/60%Daily2019-06-30 07:58
https://a2news.com/2019/06/30/profesioni-kryebashkiak-vendoret-qe-mbreterojne-ne-pushtetin-lokal/60%Daily2019-06-30 07:59
https://a2news.com/2019/06/30/kqz-e-cunguar-precedenti-i-vitit-2013-si-u-gjet-zgjidhja/60%Daily2019-06-30 07:59
https://a2news.com/2019/06/30/zgjedhjet-per-tiranen-voton-veliaj-vendosim-te-ardhmen-e-qytetit/60%Daily2019-06-30 06:58
https://a2news.com/2019/06/30/proteste-kunder-rames-ne-nje-qender-votimi-ne-tirane/60%Daily2019-06-30 06:25
https://a2news.com/2019/06/30/shkoder-disa-qendra-votimi-nuk-jane-hapur/60%Daily2019-06-30 06:01
https://a2news.com/2019/06/30/monitorimi-i-zgjedhjeve-ambasadoret-vezhgim-ne-disa-qendra-votimi/60%Daily2019-06-30 06:00
https://a2news.com/2019/06/30/voton-erion-brace-komisioneret-te-zbatojne-vetem-ligjin/60%Daily2019-06-30 05:32
https://a2news.com/2019/06/30/ambasada-e-shba-polarizimi-politik-ndikoi-per-zgjedhje-jo-kuptimplota-kush-deshiron-te-sfidoje-rezultatin-te-prese-nga-gjykata-kushtetuese/60%Daily2019-07-01 20:06
https://a2news.com/2019/06/29/shkoder-qendrat-e-votimit-zhvendosen-ne-zyra-pune-dhe-ambiente-private/60%Daily2019-06-29 21:24
https://a2news.com/2019/06/29/tension-ne-diber-gazetari-akuzon-dhunen-nga-renea-policia-incident-shprehim-keqardhje/60%Daily2019-06-29 22:12
https://a2news.com/2019/06/29/basha-nga-dhuna-nuk-perfiton-askush-pervec-edi-rames/60%Daily2019-06-29 19:49
https://a2news.com/2019/06/29/aksident-tragjik-ne-kruje-makina-del-nga-rruga-nderron-jete-18-vjecari/60%Daily2019-06-29 19:01
https://a2news.com/2019/06/29/kryebashkiaku-i-kukesit-tregoni-kulturen-nuk-ka-arsye-konflikti-per-zgjedhje-pa-peshe/60%Daily2019-06-29 18:55
https://a2news.com/2019/06/29/maqedonia-e-veriut-mban-paraden-e-saj-te-pare-te-komunitetit-lgbt/60%Daily2019-06-29 18:19
https://a2news.com/2019/06/29/fernandinho-le-kinezet-me-goje-hapur/60%Daily2019-06-29 17:45
https://a2news.com/2019/06/29/shkoder-vetem-dy-shkolla-te-kycura-materialet-zgjedhore-shperndahen-pa-problem/60%Daily2019-06-29 18:06
https://a2news.com/2019/06/29/denoncimet-e-opozites-po-ushtrohet-dhune-e-presion-ndaj-qytetareve/60%Daily2019-06-29 17:36
https://a2news.com/2019/06/29/cmendet-wesley-snejder-krejtesisht-i-dehur-demton-nje-makine-dhe-arrestohet/60%Daily2019-06-29 17:14
https://a2news.com/2019/06/29/19-liqenet-me-te-bukur-te-evropes/60%Daily2019-06-29 17:01
https://a2news.com/2019/06/29/zbulohet-se-me-cfare-u-sulmua-policia-ne-vaun-e-dejes/60%Daily2019-06-29 15:47
https://a2news.com/2019/06/29/feronikeli-kualifikim-historik-ne-turin-e-pare-te-champions-league/60%Daily2019-06-29 15:22
https://a2news.com/2019/06/29/samiti-i-g20-shba-dhe-kina-do-te-rinisin-bisedimet-tregtare/60%Daily2019-06-29 15:19
https://a2news.com/2019/06/29/i-nxehti-ne-evrope-zjarre-e-viktima-nga-temperaturat-ekstreme/60%Daily2019-06-29 15:01
https://a2news.com/2019/06/29/bllokohen-qendrat-e-votimit-bashkia-e-shkodres-kyc-100-shkolla/60%Daily2019-06-29 14:53
https://a2news.com/2019/06/29/me-ne-fund-leclerc-i-jep-nje-gezim-tifozeve-te-ferrarit/60%Daily2019-06-29 14:23
https://a2news.com/2019/06/29/jam-deshmitar-i-jehovait-31-vjecari-terhiqet-nga-basketbolli-dhe-heq-dore-nga-kontrata-prej-12-milione/60%Daily2019-06-29 14:05
https://a2news.com/2019/06/29/meta-thirrje-qytetareve-neser-respektoni-vendimin-e-gjithesecilit/60%Daily2019-06-29 13:37
https://a2news.com/2019/06/29/serish-lekundje-te-forta-termeti-ne-korce/60%Daily2019-06-29 13:12
https://a2news.com/2019/06/29/paloka-policia-po-terrorizon-qytetaret-e-dibres-per-te-votuar/60%Daily2019-06-29 12:22
https://a2news.com/2019/06/29/mjegulla-ne-sidney-zhduken-monumentet-ikone/60%Daily2019-06-29 12:12
https://a2news.com/2019/06/29/rama-hesht-me-not/60%Daily2019-06-29 11:55
https://a2news.com/2019/06/29/mbappe-sdeshiron-te-rinovoje-me-psg-reali-ne-pritje/60%Daily2019-06-29 10:57
https://a2news.com/2019/06/29/me-shume-se-10-lekundje-sizmike-ne-24-ore-ne-korce/60%Daily2019-06-29 11:18
https://a2news.com/2019/06/29/rifiton-pike-euro-ngjitet-ne-122-6-leke/60%Daily2019-06-29 10:30
https://a2news.com/2019/06/29/trump-takon-erdogan-i-kerkon-te-heqe-dore-nga-sistemi-rus-s-400/60%Daily2019-06-29 10:22
https://a2news.com/2019/06/29/plazhet-pa-roje-bregdetare-klosi-penalitete-bashkive-dhe-operatoreve-private/60%Daily2019-07-02 11:45
https://a2news.com/2019/06/29/hamilton-shet-avionin-privat-qe-perdorte-per-qenin/60%Daily2019-06-29 10:10
https://a2news.com/2019/06/29/ushtria-merr-ne-mbrojtjen-ambasadat/60%Daily2019-06-29 10:26
https://a2news.com/2019/06/29/leje-per-te-votuar-kerkesa-ne-gjykaten-e-tiranes-vetem-13-ne-rrethe/60%Daily2019-06-29 09:41
https://a2news.com/2019/06/29/pas-ndarjes-nga-i-dashuri-dua-lipa-e-vetme-ne-glastonbury/60%Daily2019-06-29 09:25
https://a2news.com/2019/06/29/arrestohet-kapitenia-e-anijes-qe-shpeton-emigrante-rrezikon-10-vite-burg/60%Daily2019-06-29 09:15
https://a2news.com/2019/06/29/te-baltosur-me-stil/60%Daily2019-06-29 08:50
https://a2news.com/2019/06/29/sulmuan-kzaz-ne-peshkopi-12-te-arrestuar/60%Daily2019-06-29 09:08
https://a2news.com/2019/06/29/luftimet-ne-afganistan-vriten-26-trupa-proqeveritare/60%Daily2019-06-29 08:43
https://a2news.com/2019/06/29/u-gjet-e-braktisur-ne-rruge-1000-vete-ne-radhe-per-te-biresuar-te-porsalinduren/60%Daily2019-06-29 08:38
https://a2news.com/2019/06/29/trump-fton-kim-ne-takim-permes-nje-statusi-ne-twitter/60%Daily2019-06-29 08:28
https://a2news.com/2019/06/29/avionet-luftarake-amerikane-mberrijne-ne-katar/60%Daily2019-06-29 08:20
https://a2news.com/2019/06/29/argjentina-ne-gjysmefinale-gjen-rivalin-e-perjetshem/60%Daily2019-06-29 08:28
https://a2news.com/2019/06/29/meta-tjeter-mesazh-para-zgjedhjeve/60%Daily2019-06-29 08:15
https://a2news.com/2019/06/29/perjashtimi-i-milanit-rivali-i-kukesit-torino-merr-vendin-e-romes/60%Daily2019-06-29 08:00
https://a2news.com/2019/06/29/mbyllen-23-qv-ne-mallakaster-3-ne-pranga-ne-kerkim-nenkryetari-i-bashkise/60%Daily2019-06-29 09:10
https://a2news.com/2019/06/29/i-vune-kycin-qendrave-te-votimit-arrestohen-dy-punonjes-te-bashkise/60%Daily2019-06-29 09:11
https://a2news.com/2019/06/29/sot-heshtje-zgjedhore-e-diela-e-pazakonte-nuk-ka-gare-mes-pd-dhe-ps/60%Daily2019-06-29 09:13
https://a2news.com/2019/06/28/ademi-kemi-videon-e-sulmit-ndaj-kzaz-se-ne-shkoder/60%Daily2019-06-28 21:32
https://a2news.com/2019/06/28/basha-30-qershori-akti-i-fundit-politik-i-rames/60%Daily2019-06-28 20:55
https://a2news.com/2019/06/28/lleshaj-po-ushtrohet-dhune-ne-kzaz-ne-diber-ligji-do-te-veproje-pa-medyshje/60%Daily2019-06-28 20:01
https://a2news.com/2019/06/28/rama-paralajmeron-lufte-me-xhezve-pas-zgjedhjeve/60%Daily2019-06-28 19:26
https://a2news.com/2019/06/28/trump-propozon-ambasadoren-e-re-amerikane-ne-shqiperi/60%Daily2019-06-28 19:47
https://a2news.com/2019/06/28/rama-perdor-rimen-kunder-opozites-saliu-me-automatik-luli-me-matrapik/60%Daily2019-06-28 18:09
https://a2news.com/2019/06/28/kthen-makinen-ne-sauna-shpikja-fantastike-e-djalit-nga-estonia/60%Daily2019-06-28 17:52
https://a2news.com/2019/06/28/samiti-g20-ne-japoni-trump-i-drejtohet-putin-mos-nderhyni-ne-zgjedhjet-tona-2/60%Daily2019-06-28 17:52
https://a2news.com/2019/06/28/rama-akuzon-bashen-po-edhe-per-ate-kryekeshilltarin-e-merkelit-paske-genjyer-mor-burre/60%Daily2019-06-28 17:40
https://a2news.com/2019/06/28/palmer-nuk-duam-dhune-ne-30-qershor-pergjimet-akuza-serioze/60%Daily2019-06-28 17:37
https://a2news.com/2019/06/28/sulmohet-ish-kzaz-nr-2-ne-shkoder-policia-brenda-nuk-kishte-materiale-zgjedhore/60%Daily2019-06-28 18:43
https://a2news.com/2019/06/28/ballkaniada-e-volejbollit-shqiperia-ndalet-ne-gjysmefinale-shanse-per-medalje/60%Daily2019-06-28 15:42
https://a2news.com/2019/06/28/policia-masa-shtese-per-30-qershorin/60%Daily2019-06-28 15:34
https://a2news.com/2019/06/28/debati-televiziv-i-demokrateve-biden-dhe-sanders-humbesit-e-medhenj-te-nates-se-dyte/60%Daily2019-06-28 15:30
https://a2news.com/2019/06/28/si-veshka-mes-dhjamit-bashkeshorti-i-theresa-may-shoqerohet-me-zonjat-e-para/60%Daily2019-06-29 08:05
https://a2news.com/2019/06/28/ambasada-amerikane-thirrje-udheheqesve-politike-qe-te-refuzojne-dhunen/60%Daily2019-06-28 15:40
https://a2news.com/2019/06/28/ambasada-britanike-30-qershori-te-jete-paqesor-por-palet-duhet-te-diskutojne-dhe-akuzat-te-hetohen/60%Daily2019-06-28 15:19
https://a2news.com/2019/06/28/nje-dite-me-lideret-e-g20/60%Daily2019-06-28 14:39
https://a2news.com/2019/06/28/griezmann-te-barcelona-lequipe-zbulon-detajet-e-kontrates/60%Daily2019-06-28 14:15
https://a2news.com/2019/06/28/rama-publikon-urdhrin-e-voltana-ademit-ceshte-ky-pasion-per-pune-ne-dite-pushimi/60%Daily2019-06-28 14:11
https://a2news.com/2019/06/28/vijon-ferri-ne-europe-alarm-i-kuq-ne-france-pas-temperaturave-rekord/60%Daily2019-06-28 13:52
https://a2news.com/2019/06/28/shkarkimi-i-kryebashkiakut-te-vaut-te-dejes-rama-i-pergjigjet-bashes/60%Daily2019-06-28 13:50
https://a2news.com/2019/06/28/80-milione-euro-nga-city-isco-ne-listen-e-guardiola-s/60%Daily2019-06-28 13:34
https://a2news.com/2019/06/28/fotot-me-interesante-te-dites-27/60%Daily2019-06-28 13:33
https://a2news.com/2019/06/28/lufta-shba-huawei-fuqizohet-kompania-nokia/60%Daily2019-06-28 13:31
https://a2news.com/2019/06/28/hapet-me-nje-korsi-bypass-i-i-fierit/60%Daily2019-06-28 13:28
https://a2news.com/2019/06/28/nga-1-korriku-ne-ballkan-pa-roaming/60%Daily2019-06-28 13:23
https://a2news.com/2019/06/28/ambasadorja-gjermane-te-sqarohen-akuzat-per-vjedhje-votash/60%Daily2019-06-28 15:19
https://a2news.com/2019/06/28/u-shkarkua-nga-detyra-hila-per-a2-cnn-pres-organet-e-drejtesise-te-shprehen/60%Daily2019-06-28 13:12
https://a2news.com/2019/06/28/basha-shkarkimi-i-hiles-hakmarrje-personale-e-rames/60%Daily2019-06-28 13:05
https://a2news.com/2019/06/28/aksident-i-frikshem-ne-motogp-jorge-lorenzo-me-fraktura/60%Daily2019-06-28 12:58
https://a2news.com/2019/06/28/zgjatet-perseri-me-tre-muaj-afati-i-hetimit-per-adriatik-llallen/60%Daily2019-06-28 12:51
https://a2news.com/2019/06/28/gjykata-kushtetuese-ked-edhe-dy-kandidate-per-te-kaluar-vetting-un/60%Daily2019-06-28 12:42
https://a2news.com/2019/06/28/bushati-basha-hedh-zjarrin-dhe-fsheh-doren/60%Daily2019-06-28 12:32
https://a2news.com/2019/06/28/keshilli-i-ministrave-shkarkon-kryetarin-e-bashkise-se-vaut-te-dejes/60%Daily2019-06-28 12:31
https://a2news.com/2019/06/28/bardhi-hila-ne-krye-te-detyres/60%Daily2019-06-28 12:38
https://a2news.com/2019/06/28/sadiku-prane-transferimit-ne-turqi/60%Daily2019-06-28 11:26
https://a2news.com/2019/06/28/arrestohen-dy-persona-ne-kamez-policia-parandaluam-vrasje-te-dyfishte/60%Daily2019-06-28 11:24
https://a2news.com/2019/06/28/adoleshenti-hero-shpeton-vogelushen/60%Daily2019-06-28 11:15
https://a2news.com/2019/06/28/zyrtare-milan-mbetet-jashte-europes/60%Daily2019-06-28 11:08
https://a2news.com/2019/06/28/rama-kryebashkiatet-te-mos-kthehen-ne-te-pandehur-per-dyert-e-qendrave-te-votimit/60%Daily2019-06-28 11:05
https://a2news.com/2019/06/28/djegia-e-kzaz-se-ne-bushat-lleshaj-kryebashkiaku-do-te-shkarkohet/60%Daily2019-06-28 10:52
https://a2news.com/2019/06/28/nga-pirandello-te-milloshevic-kjo-date-ne-histori-28-qershor/60%Daily2019-06-28 10:46
https://a2news.com/2019/06/28/reali-50-milione-euro-per-van-de-beek/60%Daily2019-06-28 10:25
https://a2news.com/2019/06/28/be-te-gjithe-pergjegjes-qe-votimet-te-mos-pengohen/60%Daily2019-06-28 10:12
https://a2news.com/2019/06/28/rama-meta-leter-dashurie-pas-djegies-se-kzaz-se/60%Daily2019-06-28 10:10
https://a2news.com/2019/06/28/osbe-denojme-dhunen-palet-te-tregojne-vetepermbajtje/60%Daily2019-06-28 10:03
https://a2news.com/2019/06/28/meta-mos-bini-pre-e-provokimeve-respektoni-votimet-socialiste/60%Daily2019-06-28 10:12
https://a2news.com/2019/06/28/samiti-g20-ne-japoni-trump-i-drejtohet-putin-mos-nderhyni-ne-zgjedhjet-tona/60%Daily2019-06-28 09:06
https://a2news.com/2019/06/28/shoqeruesi-i-presidentit-brazilian-arrestohet-me-39-kg-kokaine/60%Daily2019-06-28 08:11
https://a2news.com/2019/06/28/sulmi-ndaj-kzaz-ne-vaun-e-dejes-arrestohet-vellai-i-kryebashkiakut/60%Daily2019-06-28 10:29
https://a2news.com/2019/06/28/merkato-e-bllokuar-chelsea-ngushellohet-me-kovacic-50-mln-euro-per-real/60%Daily2019-06-28 07:49
https://a2news.com/2019/06/28/kualifikim-dritherues-per-brazilin-hero-behet-portieri/60%Daily2019-06-28 07:32
https://a2news.com/2019/06/27/kushtetuesja-rrezon-delegacionin-kosova-mbetet-pa-ekip-negociues-me-serbine/60%Daily2019-06-27 21:13
https://a2news.com/2019/06/27/kryemadhi-denojme-me-force-djegien-e-kzaz-se-ne-bushat-skenar-i-parapergatitur-nga-qeveria/60%Daily2019-06-27 20:30
https://a2news.com/2019/06/27/veliaj-mbyll-fushaten-kryebashkiaku-me-30-qershor-votojme-per-tiranen/60%Daily2019-06-27 20:04
https://a2news.com/2019/06/27/meta-leter-rames-pritjes-sime-nga-ora-5-e-mengjesit-iu-pergjigje-me-nje-te-lare-ne-pishine/60%Daily2019-06-27 19:58
https://a2news.com/2019/06/27/rama-per-vaun-e-dejes-shfaqje-e-eger-e-deshperimit-te-opozites-do-perballet-me-pasojat/60%Daily2019-06-27 20:15
https://a2news.com/2019/06/27/policia-250-simpatizante-te-pd-se-protestuan-te-kzaz-ja-9-te-shoqeruar/60%Daily2019-06-27 19:48
https://a2news.com/2019/06/27/bardhi-asnje-militant-i-pd-se-nuk-ka-djegur-asnje-kzaz-ne-bushat/60%Daily2019-06-27 19:39
https://a2news.com/2019/06/27/zjarr-ne-nje-kzaz-ne-bushat-reagon-lleshaj-perseri-molotov-shkolles-shenje-skizofrenie-e-pd-se/60%Daily2019-06-27 19:52
https://a2news.com/2019/06/27/kryeministrin-nuk-e-kisha-takuar-kurre-vetem-per-vetem-pjetri-tregon-se-si-iu-ofrua-kandidatura-per-shkodren/60%Daily2019-06-27 18:50
https://a2news.com/2019/06/27/pjetri-jemi-ne-vitin-2019-ka-ikur-koha-e-martireve/60%Daily2019-06-27 22:07
https://a2news.com/2019/06/27/basha-nuk-ka-marreveshje-me-ramen-ne-asnje-rrethane/60%Daily2019-06-27 18:01
https://a2news.com/2019/06/27/pamjet-e-projektit-prezantohet-stadiumi-i-ri-ne-fier/60%Daily2019-06-27 17:53
https://a2news.com/2019/06/27/faza-pergatitore-teuta-bind-edhe-ne-miqesoren-e-dyte/60%Daily2019-06-27 17:36
https://a2news.com/2019/06/27/sulme-me-kamikaze-ne-tunizi-objektivi-ishte-policia/60%Daily2019-06-27 17:16
https://a2news.com/2019/06/27/rama-ne-30-qershor-votimet-do-te-kalojne-ne-qetesi-tani-ndonje-budalla-mund-te-dale/60%Daily2019-06-27 16:43
https://a2news.com/2019/06/27/palmer-presim-zgjedhjet-e-30-qershorit-te-qeta-e-te-rregullta/60%Daily2019-06-27 16:55
https://a2news.com/2019/06/27/rama-presidenti-ne-shkarkim-e-siper-sdi-hic-cfare-ben-me-dekretet-arsye-me-shume-per-te-votuar-te-dielen/60%Daily2019-06-27 15:22
https://a2news.com/2019/06/27/pastrim-parash-ne-vlore-sekuestrohen-15-milione-euro-pasuri/60%Daily2019-06-27 15:29
https://a2news.com/2019/06/27/alienet-e-thellesise-peshkatari-rus-tregon-koleksionin-e-tij-me-peshq-te-cuditshem/60%Daily2019-06-27 15:00
https://a2news.com/2019/06/27/nendetesja-e-shkencetareve-perballet-me-perbindeshin-e-thellesive-oqeanike/60%Daily2019-06-27 16:13
https://a2news.com/2019/06/27/dalai-lama-nese-refugjatet-nuk-kthehen-ne-shtepi-evropa-do-te-myslimanizohet-ose-afrikanizohet/60%Daily2019-06-27 14:40
https://a2news.com/2019/06/27/gjyshet-valltare-shperthimi-i-vullkanit-dhe-europa-ne-sundimin-e-vapes-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-06-27 14:07
https://a2news.com/2019/06/27/facebook-permireson-shendetin-mendor-te-nje-grupmoshe-te-caktuar/60%Daily2019-06-28 06:23
https://a2news.com/2019/06/27/kolegji-zgjedhor-dekreti-i-metes-akt-absolutisht-i-pavlefshem/60%Daily2019-06-27 16:42
https://a2news.com/2019/06/27/kim-zemeron-japonine-quan-linjen-e-veshjeve-intime-kimono/60%Daily2019-06-27 13:34
https://a2news.com/2019/06/27/kriza-politike-malaj-rrezikojme-skenarin-grek/60%Daily2019-06-27 13:31
https://a2news.com/2019/06/27/bashkite-rrisin-te-ardhurat-fale-ndertimit-rriten-pagat-e-personelit-ne-renie-investimet/60%Daily2019-06-27 13:21
https://a2news.com/2019/06/27/meta-per-mua-eshte-tjeter-gje-monika-dhe-tjeter-gje-republika-edi-reflekto/60%Daily2019-06-27 13:14
https://a2news.com/2019/06/27/meta-dekretoi-daten-e-re-te-zgjedhjeve-rama-e-quan-cmenduria-e-dyte/60%Daily2019-06-28 09:29
https://a2news.com/2019/06/27/meta-zgjedhjet-me-13-tetor-rama-te-mos-krijoje-shtet-paralel/60%Daily2019-06-27 15:00
https://a2news.com/2019/06/27/bashkia-shkoder-kallezim-penal-ndaj-ministrit-lleshaj-kerkohet-pezullimi-nga-detyra/60%Daily2019-06-27 12:07
https://a2news.com/2019/06/27/meta-takoi-kreret-e-opozites-reagon-serish-kryeministri-rama/60%Daily2019-06-27 12:05
https://a2news.com/2019/06/27/kie-mbeshtetemi-te-osbe-odihr-per-monitorimin-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-06-27 12:05
https://a2news.com/2019/06/27/ballkaniada-e-volejbollit-shqiperia-per-bileten-e-finales-perballe-malit-te-zi/60%Daily2019-06-27 11:56
https://a2news.com/2019/06/27/bindja-fushate-ne-vlore-patozi-30-qershori-dite-normale-zgjedhjesh/60%Daily2019-06-27 11:53
https://a2news.com/2019/06/27/aleatet-e-bashes-te-meta-shehi-ne-30-qershor-ska-zgjedhje-presim-daten-e-re/60%Daily2019-06-27 11:39
https://a2news.com/2019/06/27/thirrja-e-pd-shkoder-proteste-para-kzaz-nr-2-ne-mbrojtje-te-kushtetutes/60%Daily2019-06-27 11:37
https://a2news.com/2019/06/27/30-qershori-vasili-zgjedhjet-pa-opoziten-nuk-ekzistojne/60%Daily2019-06-27 11:27
https://a2news.com/2019/06/27/hungaria-vendos-gruevski-nuk-ekstradohet-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2019-06-27 10:42
https://a2news.com/2019/06/27/borxhet-11-bashki-nuk-paguajne-kontributet/60%Daily2019-06-27 10:39
https://a2news.com/2019/06/27/i-nxehti-ekstrem-viktima-dhe-zjarre-ne-gjithe-evropen/60%Daily2019-06-27 10:37
https://a2news.com/2019/06/27/ambasada-thirrje-shtetasve-italiane-shmangni-pikat-e-nxehta-me-30-qershor/60%Daily2019-06-27 10:25
https://a2news.com/2019/06/27/e-largoi-nga-shqiperia-de-biasi-e-ngre-ne-qiell-rrahmanin/60%Daily2019-06-27 10:29
https://a2news.com/2019/06/27/maduro-shmangem-nje-grusht-shteti-te-organizuar-nga-opozita-dhe-shba/60%Daily2019-06-27 10:09
https://a2news.com/2019/06/27/10-kandidate-demokrate-ne-debat-televiziv-per-presidencialet-2020/60%Daily2019-06-27 09:47
https://a2news.com/2019/06/27/nga-republika-e-dubrovnikut-te-tony-blair-kjo-date-ne-histori-27-qershor/60%Daily2019-06-27 09:42
https://a2news.com/2019/06/27/takimi-i-metes-me-bashen-rama-cdo-vendim-tjeter-per-daten-nul/60%Daily2019-06-27 09:33
https://a2news.com/2019/06/27/shba-be-e-osbe-kerkojne-vezhgues-per-te-dielen/60%Daily2019-06-27 09:25
https://a2news.com/2019/06/27/biberaj-vendimi-i-kie-politik-ka-monitoruar-zgjedhje-ne-ukraine-e-gjeorgji/60%Daily2019-06-27 09:26
https://a2news.com/2019/06/27/avioni-i-pasagjereve-del-nga-pista-perplaset-me-ndertesen/60%Daily2019-06-27 09:16
https://a2news.com/2019/06/27/ambasada-keshillon-shtetasit-amerikane-mundesi-per-trazira-diten-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-06-27 09:16
https://a2news.com/2019/06/27/situata-ne-vend-lazaj-semundja-shpertheu-mund-te-kthehemi-20-vite-pas/60%Daily2019-06-27 09:04
https://a2news.com/2019/06/27/serish-frike-per-shendetin-e-merkel/60%Daily2019-06-27 10:37
https://a2news.com/2019/06/27/tirane-7-zjarre-ne-dite-nga-bombolat-e-gazit/60%Daily2019-06-27 08:49
https://a2news.com/2019/06/27/rivali-i-veliajt-per-tiranen-skenderi-tirana-do-te-ndahet-ne-4-zona/60%Daily2019-06-27 11:44
https://a2news.com/2019/06/27/atletico-nuk-kursehet-126-milione-euro-per-joao-felix/60%Daily2019-06-27 08:27
https://a2news.com/2019/06/27/tjeter-zhgenjim-partizani-jashte-forme-humb-edhe-miqesoren-e-dyte/60%Daily2019-06-27 08:20
https://a2news.com/2019/06/27/i-denuari-me-8-vjet-burg-ne-itali-kapet-ne-shkoder/60%Daily2019-06-27 08:08
https://a2news.com/2019/06/27/gol-nga-gjysmefusha-e-vet-rooney-perserit-perlen-e-5-viteve-me-pare/60%Daily2019-06-27 08:04
https://a2news.com/2019/06/27/vetting-u-shkarkoi-gjykatesin-shtyhet-seanca-per-autoret-e-sulmit-ndaj-policise-ne-elbasan/60%Daily2019-06-27 07:52
https://a2news.com/2019/06/27/kultivonte-bime-narkotike-ne-pranga-i-moshuari/60%Daily2019-06-27 07:19
https://a2news.com/2019/06/27/ftesa-e-ilir-metes-lulzim-basha-ne-presidence/60%Daily2019-06-27 08:00
https://a2news.com/2019/06/26/kriza-ne-kufirin-amerikan-demokratet-miratojne-4-5-miliarde-dollare-ndihma/60%Daily2019-06-26 21:40
https://a2news.com/2019/06/26/ministri-i-brendshem-italian-ne-shqiperi-rrezikohet-perballja-civile-ne-kontakt-me-palet-per-ta-shmangur/60%Daily2019-06-26 21:54
https://a2news.com/2019/06/26/xhacka-per-akuzat-e-bashes-ai-nuk-i-kupton-pasojat-e-veprimeve-te-sqaroje-shpifjet-ne-gjykate/60%Daily2019-06-26 20:50
https://a2news.com/2019/06/26/meta-i-kerkon-takim-duke-nisur-nga-ora-5-e-mengjesit-pergjigjet-rama/60%Daily2019-06-26 19:53
https://a2news.com/2019/06/26/akuza-e-bashes-ministrja-e-mbrojtjes-shperndau-sot-para-ne-peshkopi-me-makina-ushtrie/60%Daily2019-06-26 20:52
https://a2news.com/2019/06/26/rama-ne-elbasan-pd-ja-kujtim-i-bukur-i-te-shkuares-pa-asnje-shenje-te-se-nesermes/60%Daily2019-06-26 19:33
https://a2news.com/2019/06/26/vezhguesit-e-kie-veliaj-i-binda-te-rikthehen-ne-30-qershor/60%Daily2019-06-26 19:22
https://a2news.com/2019/06/26/keshilli-i-europes-anuloi-misionin-vezhgues-malaj-tregohet-i-ashper-me-politikanet-shqiptare/60%Daily2019-06-26 21:55
https://a2news.com/2019/06/26/zjarri-ne-notre-dame-prokuroret-asnje-shenje-per-shkaqe-kriminale/60%Daily2019-06-26 18:02
https://a2news.com/2019/06/26/tenistja-kanadeze-mahnit-uimbelldonin-me-kostumin-e-saj-si-catwoman/60%Daily2019-06-26 17:45
https://a2news.com/2019/06/26/kie-del-deklarata-e-plote-rrezik-logjistik-per-misionin-por-nuk-merremi-me-ligjshmerine-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-06-26 17:47
https://a2news.com/2019/06/26/procedimi-ndaj-bashkiakeve-te-opozites-bardhi-qeveria-ben-presion-ne-nuk-sprapsemi/60%Daily2019-06-26 17:34
https://a2news.com/2019/06/26/tension-ne-elbasan-protestuesit-perplasje-me-policine/60%Daily2019-06-26 19:08
https://a2news.com/2019/06/26/volejboll-shorti-i-kupave-te-evropes-sjell-derbin-shqiptar/60%Daily2019-06-26 17:04
https://a2news.com/2019/06/26/meta-mesazh-nderkombetareve-nese-ka-konflikt-pergjegjesi-para-shqiptareve/60%Daily2019-06-26 17:01
https://a2news.com/2019/06/26/sherr-i-eger-per-nje-femer/60%Daily2019-06-27 08:08
https://a2news.com/2019/06/26/shkarkimi-i-metes-ligjet-miratojne-ngritjen-e-komisionit-hetimor/60%Daily2019-06-26 15:59
https://a2news.com/2019/06/26/kur-amerikanet-dhe-ruset-ishin-miq/60%Daily2019-06-26 15:16
https://a2news.com/2019/06/26/42-te-arrestuar-per-trafikimin-e-mbi-15-ton-droge-ne-be-kreu-i-grupit-kapet-ne-shqiperi/60%Daily2019-06-26 15:09
https://a2news.com/2019/06/26/vendimi-i-kie-cakaj-nuk-merremi-me-logjistike-organizatash/60%Daily2019-06-26 15:35
https://a2news.com/2019/06/26/eksportet-shqiptare-te-varura-nga-fasonet/60%Daily2019-06-26 14:25
https://a2news.com/2019/06/26/14-mije-ndermarrje-biznes-me-jashte/60%Daily2019-06-26 14:12
https://a2news.com/2019/06/26/i-nxehti-afrikan-pushton-europen/60%Daily2019-06-26 14:12
https://a2news.com/2019/06/26/fotot-me-interesante-te-dites-26/60%Daily2019-06-26 14:22
https://a2news.com/2019/06/26/kosova-kerkon-reciprocitet-ministri-shala-paralajmeron-takse-ndaj-shqiperise/60%Daily2019-06-26 13:35
https://a2news.com/2019/06/26/volejboll-shqiperia-u20-fantastike-mund-edhe-greqine-3-0/60%Daily2019-06-26 13:23
https://a2news.com/2019/06/26/rama-reagon-ndaj-bashes-sajo-artist-sajo-rrena-tjeter-gati/60%Daily2019-06-26 13:11
https://a2news.com/2019/06/26/155-mln-zbritje-por-mbetet-shtepia-me-e-shtrenjte-ne-shba/60%Daily2019-06-26 13:04
https://a2news.com/2019/06/26/nxehet-seria-a-juve-de-ligt-ka-akord-inter-nuk-heq-dore-nga-lukaku/60%Daily2019-06-26 12:48
https://a2news.com/2019/06/26/keshilli-i-europes-anuloi-misionin-basha-sndodhte-nga-komunizmi/60%Daily2019-06-26 13:13
https://a2news.com/2019/06/26/2-5-tone-metamfetamine-konfiskohet-ne-holande-sasia-rekord-per-europen/60%Daily2019-06-26 12:23
https://a2news.com/2019/06/26/kriza-politike-mund-te-kete-ndikim-ne-ekonomi-nese-zgjat-pas-30-qershorit/60%Daily2019-06-26 12:13
https://a2news.com/2019/06/26/aksident-i-rende-ne-fushe-kruje-lac-nderron-jete-26-vjecarja/60%Daily2019-06-26 13:19
https://a2news.com/2019/06/26/prite-dhe-bresheri-plumbash-video-e-atentatit-ne-durres/60%Daily2019-06-26 11:47
https://a2news.com/2019/06/26/rama-meta-po-ben-cdo-shkelje-te-mundshme-per-ta-shkarkuar/60%Daily2019-06-26 11:41
https://a2news.com/2019/06/26/gjyqi-per-habilajt-deshton-seanca-te-krimet-e-renda/60%Daily2019-06-26 11:30
https://a2news.com/2019/06/26/i-nxehti-perfshin-evropen-mbyllen-shkollat-ne-france/60%Daily2019-06-26 11:11
https://a2news.com/2019/06/26/strategjia-e-pd-protesta-ne-te-gjithe-vendin-edhe-pas-30-qershorit/60%Daily2019-06-26 10:59
https://a2news.com/2019/06/26/buffon-kthehet-te-juventus-si-zevendesues-i-szczesny/60%Daily2019-06-26 10:54
https://a2news.com/2019/06/26/lokalet-e-30-qershorit-kryeveshguesja-e-odihr-takon-lulzim-bashen/60%Daily2019-06-26 10:48
https://a2news.com/2019/06/26/shtirej-si-messi-mashtroi-23-femra/60%Daily2019-06-26 10:46
https://a2news.com/2019/06/26/shqiponja-frymezim-per-ringritjen-e-mustafit/60%Daily2019-06-26 10:32
https://a2news.com/2019/06/26/keshilli-i-europes-anulon-misionin-vezhgues-ne-zgjedhjet-e-30-qershorit/60%Daily2019-06-26 12:37
https://a2news.com/2019/06/26/shpallet-restoranti-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2019-06-26 09:59
https://a2news.com/2019/06/26/mavraj-vendos-te-ardhmen-rikthehet-ne-shtepi/60%Daily2019-06-26 09:35
https://a2news.com/2019/06/26/kriza-politike-moisiu-e-patolerushme-nxitja-e-urrejtjes-mes-shqiptareve/60%Daily2019-06-26 09:22
https://a2news.com/2019/06/26/apple-blen-kompanine-e-makinave-autonome/60%Daily2019-06-26 09:13
https://a2news.com/2019/06/26/10-vjet-pa-michael-jackson-fansat-ne-proteste-eshte-i-pafajshem/60%Daily2019-06-26 09:00
https://a2news.com/2019/06/26/tragjedi-ne-kufirin-meksike-shba-mbytet-babai-dhe-vajza-23-muajshe/60%Daily2019-06-26 09:00
https://a2news.com/2019/06/26/procesi-i-vetting-ut-shkarkohet-prokurori-beci-dhe-gjyqtari-hasneziri/60%Daily2019-06-26 11:04
https://a2news.com/2019/06/26/procedohet-penalisht-ish-deputeti-i-pd-bylykbashi/60%Daily2019-06-26 08:37
https://a2news.com/2019/06/26/miratohet-komisioni-hetimor-per-presidentin-meta/60%Daily2019-06-26 09:05
https://a2news.com/2019/06/26/mustafaj-me-shqeteson-1-korriku-jo-30-qershori/60%Daily2019-06-26 08:28
https://a2news.com/2019/06/26/matura-shteterore-dalin-rezultatet-e-gjuhes-shqipe-dhe-letersise/60%Daily2019-06-26 08:33
https://a2news.com/2019/06/26/vokshi-rama-manja-e-ahmetaj-te-futen-ne-listen-e-zeze-nga-ambasadat/60%Daily2019-06-26 08:06
https://a2news.com/2019/06/26/aksident-ne-fier-lushnje-humb-jeten-i-riu-dy-te-plagosur/60%Daily2019-06-26 07:53
https://a2news.com/2019/06/26/nga-krishtlindjet-ne-shba-te-dita-boterore-e-luftes-kunder-droges-kjo-date-ne-histori-26-qershor/60%Daily2019-06-26 07:53
https://a2news.com/2019/06/26/kalimi-tek-hellas-verona-rrahmani-zbarkon-ne-itali-gati-vizitat-mjekesore/60%Daily2019-06-26 07:45
https://a2news.com/2019/06/26/futboll-mbi-motore-rusia-nuk-njeh-rivale/60%Daily2019-06-26 08:08
https://a2news.com/2019/06/26/brahimllari-rama-nxit-dhune-te-zgjase-agonine-e-tij/60%Daily2019-06-26 07:34
https://a2news.com/2019/06/26/champions-league-feronikeli-e-nis-mbare-nje-ndeshje-larg-turit-te-pare/60%Daily2019-06-26 07:29
https://a2news.com/2019/06/26/zjarri-perfshin-nje-plazh-te-sicilise-41-automjete-ne-flake/60%Daily2019-06-26 07:22
https://a2news.com/2019/06/25/harry-meghan-ne-qender-te-polemikave-3-milione-dollare-te-britanikeve-per-rinovimin-e-shtepise/60%Daily2019-06-25 21:23
https://a2news.com/2019/06/25/trump-kercenon-iranin-e-zhdukim-me-force-derrmuese/60%Daily2019-06-25 21:09
https://a2news.com/2019/06/25/rama-i-pergjigjet-bashes-o-njish-je-i-pandehur-per-qindra-mijera-euro-ruse/60%Daily2019-06-25 20:17
https://a2news.com/2019/06/25/biba-dekreti-i-presidentit-nuk-shkon-dot-ne-gjykate-kushtetuese/60%Daily2019-06-25 19:59
https://a2news.com/2019/06/25/basha-thirrje-qytetareve-braktisni-kutite-e-votimit-30-qershori-jo-dite-zgjedhjesh/60%Daily2019-06-26 07:17
https://a2news.com/2019/06/25/30-qershori-nuk-eshte-ushtrim-demokracie-denar-biba-shpjegon-arsyen-pse-duhen-bere-zgjedhjet-patjeter/60%Daily2019-06-25 20:50
https://a2news.com/2019/06/25/katastrofe-humanitare-ne-veri-haradinaj-akuzon-serbet-skenar-i-planifikuar-kemi-deshmi/60%Daily2019-06-25 18:59
https://a2news.com/2019/06/25/zgjedhjet-e-30-qershorit-kqz-i-beson-numerimin-ps-se-dhe-shoqerise-civile/60%Daily2019-06-25 18:37
https://a2news.com/2019/06/25/biba-presidenti-e-ka-detyrim-caktimin-e-dates-se-zgjedhjeve/60%Daily2019-06-25 19:45
https://a2news.com/2019/06/25/rama-asnje-grua-e-opozites-nuk-do-te-humbe-vendin-e-punes-ne-bashki/60%Daily2019-06-25 18:17
https://a2news.com/2019/06/25/bylykbashi-socialistet-vetem-mund-te-propozojne-shkarkimin-e-metes/60%Daily2019-06-25 17:44
https://a2news.com/2019/06/25/pragmitingu-i-rames-perleshje-mes-policise-dhe-mbeshtetesve-te-pd-se-ne-kukes/60%Daily2019-06-25 18:18
https://a2news.com/2019/06/25/rama-ironi-me-presidentin-dhe-opoziten-ilir-meta-i-ka-zene-vendin-nard-ndokes/60%Daily2019-06-25 15:52
https://a2news.com/2019/06/25/sanksionet-e-shba-irani-jane-te-pavlefshme-trump-do-lufte/60%Daily2019-06-25 15:39
https://a2news.com/2019/06/25/okb-te-pasurit-mbrohen-nga-uria-dhe-i-nxehti-te-varferit-jo/60%Daily2019-06-25 15:20
https://a2news.com/2019/06/25/mjeshterit-e-reres-skulptura-gjigante-ne-bregdetin-belg/60%Daily2019-06-26 06:19
https://a2news.com/2019/06/25/africa-i-jahti-ku-po-kalon-pushimet-cristiano-ronaldo/60%Daily2019-06-25 14:48
https://a2news.com/2019/06/25/fotot-me-interesante-te-dites-25/60%Daily2019-06-25 14:40
https://a2news.com/2019/06/25/buxheti-i-familjeve-shqiptare-shkon-per-ushqim/60%Daily2019-06-25 14:24
https://a2news.com/2019/06/25/maji-zbeh-pritshmerite-e-turizmit/60%Daily2019-06-25 14:14
https://a2news.com/2019/06/25/kampionati-spanjoll-mbreti-i-merkatos-rekord-shpenzimesh-per-la-liga/60%Daily2019-06-25 14:03
https://a2news.com/2019/06/25/rama-konfirmon-nisjen-e-procesit-gjyqesor-ndaj-bild-reagon-gazetari-gjerman/60%Daily2019-06-25 15:05
https://a2news.com/2019/06/25/iluzionet-optike-qe-nuk-kane-dale-asnjehere-nga-moda/60%Daily2019-06-25 13:50
https://a2news.com/2019/06/25/e-ardhmja-eshte-ketu-paok-prezanton-enea-mihajn/60%Daily2019-06-25 13:41
https://a2news.com/2019/06/25/reforma-ne-drejtesi-soreca-takon-kreun-e-klp-spak-sa-me-shpejt-funksional/60%Daily2019-06-25 13:34
https://a2news.com/2019/06/25/a-mund-te-realizohen-zgjedhjet-e-30-qershorit-flasin-ekspertet/60%Daily2019-06-25 13:42
https://a2news.com/2019/06/25/ndryshimi-i-kodit-penal-opozita-ne-parlament-ende-asnje-negociate-me-ne/60%Daily2019-06-25 13:29
https://a2news.com/2019/06/25/130-mjeke-e-infermiere-ne-gatishmeri-te-pushuesve/60%Daily2019-06-25 13:15
https://a2news.com/2019/06/25/qendrat-e-votimit-beteja-e-radhes-mes-mazhorances-dhe-opozites/60%Daily2019-06-25 13:09
https://a2news.com/2019/06/25/peza-shba-paralajmeroi-opoziten-te-nderprese-dhunen/60%Daily2019-06-25 12:54
https://a2news.com/2019/06/25/italiani-qe-vrau-shqiptarin-nuk-i-paguan-125-mije-euro-familjes/60%Daily2019-06-25 12:32
https://a2news.com/2019/06/25/30-qershori-paloka-pervec-administrates-se-kercenuar-askush-nuk-voton/60%Daily2019-06-25 12:54
https://a2news.com/2019/06/25/reja-rrefen-shqiperine-shanset-drejt-euro-2020-dhe-gabimi-i-panuccit/60%Daily2019-06-25 11:55
https://a2news.com/2019/06/25/fitorja-e-opozites-ne-stamboll-forcohet-lira-turke/60%Daily2019-06-25 11:31
https://a2news.com/2019/06/25/ngjarje-e-rende-ne-vlore-burri-vret-bashkeshorten/60%Daily2019-06-25 12:53
https://a2news.com/2019/06/25/zgjedhjet-e-30-qershorit-arta-marku-prokuroret-te-hetojne-krimin-elektoral/60%Daily2019-06-25 11:21
https://a2news.com/2019/06/25/kreu-i-gjykates-se-larte-ne-kpa-komisioneri-publik-te-shkarkohet/60%Daily2019-06-25 12:17
https://a2news.com/2019/06/25/akuzoi-trump-per-ngacmim-seksual-pergjigjet-presidenti-nuk-eshte-tipi-im/60%Daily2019-06-25 10:51
https://a2news.com/2019/06/25/mbreti-i-kokaines-arratiset-nga-burgu-ne-uruguai/60%Daily2019-06-25 10:46
https://a2news.com/2019/06/25/cmendet-suarez-kerkon-penallti-pasi-portieri-priti-me-dore-topin/60%Daily2019-06-25 10:47
https://a2news.com/2019/06/25/rusia-ne-krah-te-venezueles-dergon-nje-tjeter-avion-ushtarak/60%Daily2019-06-25 10:26
https://a2news.com/2019/06/25/gara-per-lidershipin-britanik-johnson-perpiqet-te-rifitoje-mbeshtetjet-e-humbura/60%Daily2019-06-25 10:22
https://a2news.com/2019/06/25/space-x-kompania-realizon-misionin-me-te-veshtire/60%Daily2019-06-25 10:14
https://a2news.com/2019/06/25/kampionati-ballkanik-u20-shqiperia-mund-3-0-kosoven/60%Daily2019-06-25 10:08
https://a2news.com/2019/06/25/foto-te-pabotuara-me-pare-te-11-shtatorit/60%Daily2019-06-25 09:57
https://a2news.com/2019/06/25/tubim-urgjent-pd-kerkon-leje-per-8-ore-proteste/60%Daily2019-06-25 09:34
https://a2news.com/2019/06/25/fondet-e-fushates-partia-socialiste-arketon-40-milione-leke/60%Daily2019-06-25 09:32
https://a2news.com/2019/06/25/rama-ti-shkohet-deri-ne-fund-shkarkimit-te-metes-hata-kushtetuese/60%Daily2019-06-25 09:10
https://a2news.com/2019/06/25/dua-lipa-sjell-ne-prishtine-emrin-e-madh-te-muzikes-boterore/60%Daily2019-06-25 08:50
https://a2news.com/2019/06/25/kupa-e-amerikes-uruguai-gjunjezon-kampionet-e-kilit-merr-vendin-e-pare/60%Daily2019-06-25 08:31
https://a2news.com/2019/06/25/basha-pas-takimit-me-moses-ones-30-qershori-dita-kur-nis-fundi-i-regjimit-te-rames/60%Daily2019-06-25 09:39
https://a2news.com/2019/06/25/feronikeli-gati-per-debutim-ne-champions-league/60%Daily2019-06-25 08:25
https://a2news.com/2019/06/25/faza-pergatitore-teuta-mundet-ne-testin-e-dyte-nga-vendasit-e-botev/60%Daily2019-06-25 08:20
https://a2news.com/2019/06/25/ministrja-shahini-ne-dita-jone-nga-pergjimet-te-matura-shteterore/60%Daily2019-06-25 08:19
https://a2news.com/2019/06/25/spiropali-meta-kerkon-ti-thote-botes-se-ne-shqiperi-vendos-ai/60%Daily2019-06-25 08:12
https://a2news.com/2019/06/25/mjeti-del-nga-rruga-ne-levan-tepelene-plagosen-3-te-rinj/60%Daily2019-06-25 07:56
https://a2news.com/2019/06/25/aksidentohet-me-zetor-humb-jeten-42-vjecari/60%Daily2019-06-25 07:47
https://a2news.com/2019/06/25/meta-ne-presidence-deri-ne-vitin-2022-nga-ketu-ringrihet-republika/60%Daily2019-06-25 06:42
https://a2news.com/2019/06/25/meta-vendimi-i-kolegjit-truk-procedurial-ligjerisht-zgjedhje-nuk-ka/60%Daily2019-06-25 07:40
https://a2news.com/2019/06/25/nga-gruaja-e-pare-me-doktorature-te-pervjetori-i-masakrave-ne-cameri-kjo-date-ne-histori-25-qershor/60%Daily2019-06-24 15:06
https://a2news.com/2019/06/24/korce-plagoset-me-thike-dergohet-ne-spital-person/60%Daily2019-06-24 21:11
https://a2news.com/2019/06/24/raporti-i-be-se-per-azilin-bie-numri-i-kerkesave-por-shqiptaret-vijojne-te-largohen/60%Daily2019-06-24 20:25
https://a2news.com/2019/06/24/basha-per-30-qershorin-plani-i-rames-per-lufte-mes-shqiptareve-do-te-deshtoje/60%Daily2019-06-24 19:28
https://a2news.com/2019/06/24/kume-kolegji-zgjedhor-nuk-merr-vendime-mbi-kushtetutshmerine-e-nje-akti/60%Daily2019-06-24 18:58
https://a2news.com/2019/06/24/trump-shenjestron-liderin-suprem-ali-khamenei/60%Daily2019-06-24 18:21
https://a2news.com/2019/06/24/mbron-dakon-ne-durres-rama-mundi-saliun-u-dashka-te-bleje-vota-kunder-lulit/60%Daily2019-06-24 20:45
https://a2news.com/2019/06/24/olimpiadat-dimerore-milano-ia-del-ndaj-stokholmit/60%Daily2019-06-24 16:39
https://a2news.com/2019/06/24/qendra-e-solidaritetit-ndertesat-e-braktisura-prej-vitesh-qe-do-te-rijetezohen/60%Daily2019-06-24 16:24
https://a2news.com/2019/06/24/nderroi-jete-ne-aksident-reali-firmos-me-djalin-e-futbollistit-te-ndjere/60%Daily2019-06-24 15:41
https://a2news.com/2019/06/24/kaos-ne-etiopi-deshton-nje-grusht-shteti-vritet-gjenerali-rebel/60%Daily2019-06-24 15:29
https://a2news.com/2019/06/24/kafeja-arma-sekrete-ne-luften-kunder-obezitetit/60%Daily2019-06-24 15:09
https://a2news.com/2019/06/24/pa-marreveshje-kosova-e-serbia-ne-faze-te-rrezikshme/60%Daily2019-06-24 14:09
https://a2news.com/2019/06/24/lufta-tregtare-me-shba-ne-kina-jep-sinjal-pozitiv-bisedimet-po-perparojne/60%Daily2019-06-24 13:57
https://a2news.com/2019/06/24/bypass-i-i-tepelenes-punime-dhe-trafik-gjate-veres/60%Daily2019-06-24 13:51
https://a2news.com/2019/06/24/vrasja-e-shqiptarit-per-kokaine-drejtesi-pas-16-vitesh-ne-france/60%Daily2019-06-24 13:47
https://a2news.com/2019/06/24/liridon-latifi-te-kampionet-e-moldavise/60%Daily2019-06-24 13:45
https://a2news.com/2019/06/24/zgjedhjet-vendore-ne-prag-bashkite-zhyten-ne-borxhe/60%Daily2019-06-24 13:45
https://a2news.com/2019/06/24/veliaj-tregon-se-ku-do-te-ndertohen-kopshtet-dhe-cerdhet-e-reja-ne-tirane/60%Daily2019-06-24 13:37
https://a2news.com/2019/06/24/rojet-bregdetare-mungojne-ne-90-te-plazheve-te-vlores/60%Daily2019-06-24 13:33
https://a2news.com/2019/06/24/soreca-takon-dvoranin-ambasadori-kushtetuesja-funksionale-sa-me-shpejt/60%Daily2019-06-24 13:23
https://a2news.com/2019/06/24/zgjedhjet-e-30-qershorit-policia-angazhon-7-mije-efektive-per-procesin/60%Daily2019-06-24 14:53
https://a2news.com/2019/06/24/ps-drejt-30-qershorit-basha-mbledh-aleatet-per-qendrimin-e-kampit-opozitar/60%Daily2019-06-24 17:23
https://a2news.com/2019/06/24/sherr-masiv-ne-lituani-arrestohen-8-ushtare-britanike/60%Daily2019-06-24 13:01
https://a2news.com/2019/06/24/bylykbashi-kolegj-vjedhjesh-apo-zgjedhjesh/60%Daily2019-06-24 12:39
https://a2news.com/2019/06/24/ministri-i-jashtem-italian-telefonate-rames-dhe-bashes/60%Daily2019-06-24 12:37
https://a2news.com/2019/06/24/e-pazakonte-kthehet-ne-shtepi-dhe-gjen-ariun-ne-dollap/60%Daily2019-06-24 12:24
https://a2news.com/2019/06/24/vendimi-i-kolegjit-zgjedhor-ermonela-felaj-vula-e-fundit-qe-rrezon-zhdekretimin-e-metes/60%Daily2019-06-24 13:08
https://a2news.com/2019/06/24/qytetaret-lene-neonazistet-pa-birra/60%Daily2019-06-24 12:01
https://a2news.com/2019/06/24/vendimi-i-kolegjit-zgjedhor-meta-ne-konference-per-shtyp/60%Daily2019-06-24 12:05
https://a2news.com/2019/06/24/valle-para-mitingut-parada-e-sirenave-dhe-mbremje-mature-ne-sheshin-e-kuq-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-06-24 11:46
https://a2news.com/2019/06/24/selia-qendrore-e-komitetit-olimpik-nje-kryeveper-e-arkitektures/60%Daily2019-06-24 11:16
https://a2news.com/2019/06/24/nje-cope-leter-me-titullin-dekret-shumica-drejt-komisionit-hetimor-per-shkarkimin-e-metes/60%Daily2019-06-24 13:04
https://a2news.com/2019/06/24/var-i-anulon-golin-kameruni-refuzon-te-luaje/60%Daily2019-06-24 10:21
https://a2news.com/2019/06/24/vale-e-te-nxehtit-ne-europe-temperatura-mbi-40-grade-ne-france/60%Daily2019-06-24 10:05
https://a2news.com/2019/06/24/kolegji-zgjedhor-le-ne-fuqi-30-qershorin/60%Daily2019-06-24 18:47
https://a2news.com/2019/06/24/stambolli-shuplaka-e-rende-ndaj-erdogan/60%Daily2019-06-24 09:29
https://a2news.com/2019/06/24/testet-miqesore-zhgenjen-partizani-mposhtet-5-1-nga-sarajevo/60%Daily2019-06-24 09:24
https://a2news.com/2019/06/24/pronat-e-sekuestruara-te-narkotrafikanteve-shiten-ne-ankand-per-bamiresi/60%Daily2019-06-24 08:54
https://a2news.com/2019/06/24/viktima-e-katert-ne-plazhin-e-durresit-humb-jeten-75-vjecari/60%Daily2019-06-24 08:50
https://a2news.com/2019/06/24/35-minuta-ne-lavatrice-macoku-mbijeton/60%Daily2019-06-24 08:16
https://a2news.com/2019/06/24/shperndante-droge-ne-drimadhas-arrestohet-i-riu-nga-tirana/60%Daily2019-06-24 08:00
https://a2news.com/2019/06/24/jaht-200-mije-dollare-ne-jave-ronaldo-nuk-kursehet-per-pushime/60%Daily2019-06-24 07:47
https://a2news.com/2019/06/24/permbysje-e-cmendur-mallorca-rikthehet-ne-la-liga-pas-6-vitesh/60%Daily2019-06-24 07:46
https://a2news.com/2019/06/24/i-papranueshem-perdorimi-i-ambienteve-tona-reagon-kisha-ortodokse/60%Daily2019-06-24 07:40
https://a2news.com/2019/06/24/rama-mbledh-kryesine-kush-prek-voten-do-te-pergjigjet-para-ligjit/60%Daily2019-06-24 18:16
https://a2news.com/2019/06/24/nga-shpikja-e-saksofonit-te-leo-messi-kjo-date-ne-histori-24-qershor/60%Daily2019-06-24 07:23
https://a2news.com/2019/06/24/u-zhduk-nje-dite-me-pare-gjendet-trupi-i-pajete-i-31-vjecarit/60%Daily2019-06-24 07:08
https://a2news.com/2019/06/24/argjentina-ben-detyren-ndaj-katarit-kalon-ne-raundin-tjeter-te-kupes-se-amerikes/60%Daily2019-06-24 06:26
https://a2news.com/2019/06/24/termeti-i-fuqishem-godet-australine/60%Daily2019-06-24 06:20
https://a2news.com/2019/06/23/elseid-hysaj-ne-orbiten-e-nje-tjeter-ekipi-italian/60%Daily2019-06-24 07:27
https://a2news.com/2019/06/23/rama-sulmon-opoziten-duan-te-pengojne-integrimin-nga-frika-e-drejtesise/60%Daily2019-06-23 20:13
https://a2news.com/2019/06/23/protesta-ne-ceki-kerkohet-doreheqja-e-kryeministrit/60%Daily2019-06-23 19:55
https://a2news.com/2019/06/23/rama-per-letren-e-metes-per-kreun-e-osbe-inshallah-ka-humbur-rruges/60%Daily2019-06-23 19:20
https://a2news.com/2019/06/23/zgjedhjet-per-bashkine-e-stambollit-rifiton-kandidati-i-opozites/60%Daily2019-06-23 19:08
https://a2news.com/2019/06/23/vedat-murriqi-drejt-firmes-me-gjigantet-e-futbollit-turk/60%Daily2019-06-23 18:51
https://a2news.com/2019/06/23/rama-nga-gjirokastra-ps-nuk-do-iu-hap-rruge-cetave-qe-duan-te-marrin-peng-vendin/60%Daily2019-06-23 18:39
https://a2news.com/2019/06/23/taksat-ndaj-produkteve-serbe-vucic-paralajmeron-reagim/60%Daily2019-06-23 17:32
https://a2news.com/2019/06/23/pergjimet-e-bild-basha-vetem-nje-pjese-e-vogel-jane-bere-publike/60%Daily2019-06-23 17:20
https://a2news.com/2019/06/23/riformatohet-qeveria-e-shkupit-zaev-do-te-drejtoje-dhe-financat/60%Daily2019-06-23 17:02
https://a2news.com/2019/06/23/formula-1-ne-france-hamilton-vijon-serine-e-fitoreve/60%Daily2019-06-23 16:23
https://a2news.com/2019/06/23/trump-shtyn-deportimin-e-klandestineve-kerkon-marreveshje-me-demokratet/60%Daily2019-06-23 16:02
https://a2news.com/2019/06/23/deputetet-iraniane-thirrje-kunder-shba-shperndan-kaos-ne-bote/60%Daily2019-06-23 15:46
https://a2news.com/2019/06/23/zhduket-31-vjecari-ne-zonen-e-currilave-dyshohet-te-jete-mbytur/60%Daily2019-06-23 15:34
https://a2news.com/2019/06/23/kosova-triumfon-ne-xhudo-majlinda-kelmendi-fiton-medalje-te-arte-ne-minsk/60%Daily2019-06-23 15:13
https://a2news.com/2019/06/23/atmosfere-pozitive-mes-lidereve-kim-jong-un-pranon-leter-te-shkelqyer-nga-trump/60%Daily2019-06-23 15:07
https://a2news.com/2019/06/23/takim-me-familjet-e-reja-veliaj-puna-triumfon-perballe-cdo-akti-dhune/60%Daily2019-06-23 15:02
https://a2news.com/2019/06/23/mes-autorit-dhe-perkthyesit-nje-histori-dashurie-dhe-hakmarrjeje-nga-kleo-lati/60%Daily2019-06-23 13:59
https://a2news.com/2019/06/23/pergjimet-e-bild-bardhi-drejtori-i-policise-u-promovua-pasi-bleu-votat/60%Daily2019-06-23 13:22
https://a2news.com/2019/06/23/30-qershori-i-shfuqizuar-kaso-kolegji-zgjedhor-ska-tager-per-gjykim/60%Daily2019-06-23 12:53
https://a2news.com/2019/06/23/ps-fushate-ne-kishe-peci-e-bufi-kerkojne-bekimin-e-zotit-per-30-qershorin/60%Daily2019-06-23 12:55
https://a2news.com/2019/06/23/zgjedhjet-ne-tetor-rama-ironizon-kryemadhin-e-pa-daten-ne-filxhan/60%Daily2019-06-23 11:27
https://a2news.com/2019/06/23/perseriten-zgjedhjet-lokale-qytetaret-votojne-per-kryebashkiakun-e-ri-ne-stamboll/60%Daily2019-06-23 12:17
https://a2news.com/2019/06/23/tensionet-ne-kzaz-arrest-shtepie-per-4-protestues-ne-kukes/60%Daily2019-06-23 10:44
https://a2news.com/2019/06/23/java-drejt-30-qershorit-kolegji-zgjedhor-vendos-per-dekretin-e-metes/60%Daily2019-06-23 10:35
https://a2news.com/2019/06/23/izmir-smajlaj-serish-rekord-ne-kercim-se-gjati/60%Daily2019-06-23 09:48
https://a2news.com/2019/06/23/sulm-kibernetik-shba-shenjestren-sistemin-raketor-iranian/60%Daily2019-06-23 11:01
https://a2news.com/2019/06/23/dasma-e-elsaid-hysajt-ndricon-keshtjellen-e-rozafes/60%Daily2019-06-24 07:48
https://a2news.com/2019/06/23/kryeministri-i-mundshem-britanik-sherr-me-te-fejuaren-komshinjte-therrasin-policine/60%Daily2019-06-23 07:16
https://a2news.com/2019/06/22/kupa-e-amerikes-brazili-shkaterron-perune-dhe-kalon-grupin/60%Daily2019-06-22 20:57
https://a2news.com/2019/06/22/i-shqetesoi-fansat-me-pamjen-e-jashtme-reagon-protagonisti-i-friends/60%Daily2019-06-22 20:25
https://a2news.com/2019/06/22/rama-ironi-me-protestuesit-ne-sarande/60%Daily2019-06-22 19:53
https://a2news.com/2019/06/22/basha-rama-po-perdor-propagande-naziste-per-te-hequr-vemendjen-nga-skandalet/60%Daily2019-06-22 19:41
https://a2news.com/2019/06/22/konkursi-per-qenin-me-te-shemtuar-ne-bote/60%Daily2019-06-22 18:25
https://a2news.com/2019/06/22/protesta-e-opozites-patozi-ishte-epilogu-i-nje-marrezie-politike/60%Daily2019-06-22 17:37
https://a2news.com/2019/06/22/30-qershorin-e-thote-greqisht-rama-me-eshte-bere-fiksim-do-ta-mesoj-ne-te-gjitha-gjuhet-e-botes/60%Daily2019-06-22 17:15
https://a2news.com/2019/06/22/edhe-ketu-mund-te-gjesh-buzeqeshje-foto-te-mrekullueshme-nga-perditshmeria-e-afganistanit/60%Daily2019-06-22 16:28
https://a2news.com/2019/06/22/f1-hamilton-niset-nga-vendi-i-pare-edhe-ne-france/60%Daily2019-06-22 15:59
https://a2news.com/2019/06/22/vip-at-qe-jane-shume-me-te-shkurter-se-sa-mendoni/60%Daily2019-06-22 15:41
https://a2news.com/2019/06/22/skulptura-prej-rere-paraushtaraket-meksikane-dhe-nje-puthje-nga-trump-fotot-me-te-mira-te-javes/60%Daily2019-06-22 14:50
https://a2news.com/2019/06/22/zhdekretimi-i-zgjedhjeve-meta-i-pergjigjet-kuvendit/60%Daily2019-06-22 15:08
https://a2news.com/2019/06/22/kqz-shtyn-vendimin-per-grupet-e-numerimit-te-votave/60%Daily2019-06-22 14:04
https://a2news.com/2019/06/22/macron-nderon-me-titullin-legjioni-i-nderit-elton-john/60%Daily2019-06-22 13:40
https://a2news.com/2019/06/22/selecao-ne-kerkim-te-hakmarrjes-ose-deshtimit/60%Daily2019-06-22 13:24
https://a2news.com/2019/06/22/coutinho-prane-rikthimit-te-liverpool/60%Daily2019-06-22 13:26
https://a2news.com/2019/06/22/perplasja-me-iranin-trump-tregon-cfare-e-frenoi-vendimin-per-lufte/60%Daily2019-06-22 13:18
https://a2news.com/2019/06/22/tre-te-burgosurit-shqiptare-qe-prodhojne-vere-75-euro-shishja/60%Daily2019-06-22 13:14
https://a2news.com/2019/06/22/veliaj-per-protesten-e-opozites-nderhyrja-e-shba-dhe-be-shmangu-incidentet-ne-21-qershor/60%Daily2019-06-22 12:47
https://a2news.com/2019/06/22/himare-sekuestrohet-hoteli-dhe-trualli-me-vlere-500-000-euro/60%Daily2019-06-22 12:46
https://a2news.com/2019/06/22/ekspozita-me-1-miliarde-kokaine/60%Daily2019-06-22 11:25
https://a2news.com/2019/06/22/per-dreke-te-bono-per-darke-te-george-clooney-pushimet-verore-te-familjes-obama/60%Daily2019-06-22 10:54
https://a2news.com/2019/06/22/martohet-kapiteni-i-3-luaneve/60%Daily2019-06-22 10:51
https://a2news.com/2019/06/22/i-nxehti-ekstrem-kerkese-per-4-pushime-gjate-lojes-ne-kupen-e-afrikes/60%Daily2019-06-22 10:20
https://a2news.com/2019/06/22/tjeter-akuze-per-trump-shkrimtarja-me-ka-perdhunuar/60%Daily2019-06-22 09:30
https://a2news.com/2019/06/22/aksidenti-i-frikshem-vdesin-7-motocikliste-perplasen-me-kamioncinen/60%Daily2019-06-22 09:18
https://a2news.com/2019/06/22/arrestohen-9-shqiptare-ne-france-akuzohen-per-te-pakten-70-vjedhje/60%Daily2019-06-22 09:15
https://a2news.com/2019/06/22/protesta-me-e-qete-e-opozites-basha-shton-kushtet-30-qershori-varri-politik-i-rames/60%Daily2019-06-22 08:54
https://a2news.com/2019/06/22/zjarr-ne-nje-ndertese-ne-paris-3-te-vdekur-me-dhjetera-te-plagosur/60%Daily2019-06-22 08:42
https://a2news.com/2019/06/22/perplaset-nga-makina-53-vjecarja-ne-kamez-nderron-jete-ne-spital/60%Daily2019-06-22 08:23
https://a2news.com/2019/06/22/ish-deputeti-i-pd-bardh-spahia-lihet-ne-arrest-shtepie/60%Daily2019-06-22 10:58
https://a2news.com/2019/06/22/kosova-i-rremben-gjermanise-talentin-e-hannover-96/60%Daily2019-06-22 07:21
https://a2news.com/2019/06/22/ne-fillim-e-ftoi-ronaldo-tani-juventus-paguan-70-mln-euro-per-de-ligt/60%Daily2019-06-22 07:11
https://a2news.com/2019/06/22/nis-kupa-e-afrikes-egjipti-triumfon-ndaj-zimbabve-dhe-merr-3-piket-e-para/60%Daily2019-06-22 10:03
https://a2news.com/2019/06/22/kili-mund-ekuadorin-kampionet-ne-raundin-tjeter-te-kupes-se-amerikes/60%Daily2019-06-22 09:58
https://a2news.com/2019/06/21/basha-ka-ndryshim-te-qendrimit-nderkombetar-jane-ndergjegjesuar-per-blerjen-e-votave/60%Daily2019-06-21 21:15
https://a2news.com/2019/06/21/mbyllet-mbledhja-e-pd-me-aleatet-kryemadhi-shqiptaret-te-jene-te-qete-rama-ka-ikur/60%Daily2019-06-21 20:57
https://a2news.com/2019/06/21/kryebashkiaku-veliaj-urime-pd-se-dhe-bashes-per-protesten-paqesore/60%Daily2019-06-21 20:42
https://a2news.com/2019/06/21/dorezoni-armet-do-ndahen-137-mln-euro-plani-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-06-22 07:00
https://a2news.com/2019/06/21/basha-te-bashkuar-ne-mbrojtje-te-votes-se-lire/60%Daily2019-06-21 20:24
https://a2news.com/2019/06/21/basha-nderkombetareve-zgjidhja-kalon-permes-dy-hapave/60%Daily2019-06-21 19:17
https://a2news.com/2019/06/21/rikthimi-i-metes-ne-lsi-kryemadhi-te-futet-ne-gare/60%Daily2019-06-21 18:56
https://a2news.com/2019/06/21/aksident-ne-lezhe-shkoder-1-i-vdekur-dhe-1-i-plagosur/60%Daily2019-06-21 18:32
https://a2news.com/2019/06/21/rama-ne-statujen-e-diktatorit-dhe-ne-shtrat-me-krimin-simbolet-e-protestes-se-opozites/60%Daily2019-06-21 19:09
https://a2news.com/2019/06/21/presidenti-meta-thirrje-per-proteste-paqesore/60%Daily2019-06-21 18:17
https://a2news.com/2019/06/21/pas-takimit-me-ramen-sarkozy-pritet-ne-presidence-nga-meta/60%Daily2019-06-21 18:07
https://a2news.com/2019/06/21/rama-per-associated-press-opozita-po-shperdoron-shanset-tona-per-ne-be/60%Daily2019-06-21 17:11
https://a2news.com/2019/06/21/shperthim-i-fuqishem-ne-rafinerine-e-naftes-ne-filadelfia/60%Daily2019-06-21 17:00
https://a2news.com/2019/06/21/protesta-e-9-e-opozites-basha-te-bashkuar-deri-ne-30-qershor/60%Daily2019-06-21 21:20
https://a2news.com/2019/06/21/foka-qe-i-pelqen-te-kendoje/60%Daily2019-06-21 16:49
https://a2news.com/2019/06/21/sarkozy-e-carla-bruni-ne-shqiperi-ish-presidenti-i-frances-pritet-nga-rama/60%Daily2019-06-21 16:45
https://a2news.com/2019/06/21/25-vjet-nga-vrasja-e-escobar-it-te-pafajshem/60%Daily2019-06-21 16:33
https://a2news.com/2019/06/21/zyrtari-i-larte-britanik-dhunon-protestuesen/60%Daily2019-06-21 16:26
https://a2news.com/2019/06/21/rita-ora-publikon-videoklipin-e-kenges-se-re/60%Daily2019-06-21 16:18
https://a2news.com/2019/06/21/driblimi-i-jashtezakonshem-i-yllit-portugez/60%Daily2019-06-21 15:23
https://a2news.com/2019/06/21/diell-lule-dhe-tela-me-gjemba-parlamenti-pret-protesten/60%Daily2019-06-21 15:23
https://a2news.com/2019/06/21/kukesi-vijon-perforcimet-firmos-mbrojtesi-kitanovski/60%Daily2019-06-21 15:15
https://a2news.com/2019/06/21/qeveria-gjermane-konfirmon-shtyhet-takimi-prishtine-beograd-qe-do-mbahej-ne-paris/60%Daily2019-06-21 15:09
https://a2news.com/2019/06/21/putin-pret-telefonata-loja-e-rinoceronteve-dhe-refugjatet-ne-meksike-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-06-21 15:03
https://a2news.com/2019/06/21/solstici-veror-mijera-vete-grumbullohen-ne-stonehenge/60%Daily2019-06-21 14:58
https://a2news.com/2019/06/21/legjitimiteti-i-parlamentit-meta-tjeter-leter-ne-kqz-per-proceduren-e-vakancave/60%Daily2019-06-21 14:58
https://a2news.com/2019/06/21/kusherinjte-bien-dakord-per-shtepine-e-re/60%Daily2019-06-21 14:35
https://a2news.com/2019/06/21/gurakuqi-rama-dje-provokues-ka-persekutuar-shkodren-6-vjet/60%Daily2019-06-21 14:33
https://a2news.com/2019/06/21/protesta-e-opozites-be-shmangni-dhunen-dialogoni/60%Daily2019-06-21 14:24
https://a2news.com/2019/06/21/u-perdhos-flamuri-kombetar-reagon-presidenca-distancohuni-nga-aktet-provokuese/60%Daily2019-06-21 14:17
https://a2news.com/2019/06/21/mbrojtesi-kuqezi-enea-mihaj-firmos-me-kampionet-e-greqise/60%Daily2019-06-21 13:30
https://a2news.com/2019/06/21/u-arrestua-ne-protesten-e-pare-te-opozites-arrest-shtepie-per-florenc-hoxhen/60%Daily2019-06-21 13:12
https://a2news.com/2019/06/21/instat-cdo-dy-dite-nje-shqiptar-vdes-ne-aksident-rrugor/60%Daily2019-06-21 12:49
https://a2news.com/2019/06/21/nje-vizitor-simpatik-ne-bregdetin-e-gjirit-te-lalezit/60%Daily2019-06-21 12:35
https://a2news.com/2019/06/21/be-ja-e-percare-per-ekonomine/60%Daily2019-06-21 12:24
https://a2news.com/2019/06/21/presidenti-i-ri-i-ke-se-lideret-nuk-bien-dakord-macron-kunder-weberit/60%Daily2019-06-21 12:20
https://a2news.com/2019/06/21/shkoder-ademi-perplaset-me-policine-jane-nen-presion-por-familjet-e-tyre-mund-te-flene-te-qeta/60%Daily2019-06-21 12:35
https://a2news.com/2019/06/21/delegacioni-nderkombetar-i-gazetareve-liria-e-medias-ne-shqiperi-eshte-perkeqesuar/60%Daily2019-06-21 12:00
https://a2news.com/2019/06/21/shalsi-i-ashper-me-opoziten-ka-mbetur-ne-dore-te-kalamajve/60%Daily2019-06-21 11:47
https://a2news.com/2019/06/21/ambasadorja-gjermane-dhuna-e-papranueshme-organizatoret-te-angazhohen-per-proteste-paqesore/60%Daily2019-06-21 11:07
https://a2news.com/2019/06/21/avionet-elektrike-e-ardhmja-e-transportit-ajror/60%Daily2019-06-21 10:58
https://a2news.com/2019/06/21/kqz-miraton-kerkesen-e-osbe-odihr-per-150-vezhgues/60%Daily2019-06-21 10:19
https://a2news.com/2019/06/21/shfuqizimi-i-dates-se-zgjedhjeve-rama-meta-beri-gabim-fatal-eshte-njeri-me-hene/60%Daily2019-06-22 15:08
https://a2news.com/2019/06/21/prodhim-energjie-nga-fotovoltaiket-gati-lidhja-me-rrjetin/60%Daily2019-06-21 09:52
https://a2news.com/2019/06/21/pergjimet-deputetet-e-ps-askush-mos-te-mbrohet-nga-hetimi/60%Daily2019-06-21 10:03
https://a2news.com/2019/06/21/del-ne-ankand-ferrari-me-te-cilin-schumi-dominoi-kampionatin/60%Daily2019-06-21 09:47
https://a2news.com/2019/06/21/brenda-gojes-se-peshkaqenit-publikohen-foto-nga-sheshxhirimi-i-filmit-me-te-famshem-horror-ne-histori/60%Daily2019-06-21 09:28
https://a2news.com/2019/06/21/nisin-pergatitjet-ne-bulevard-per-protesten-e-opozites/60%Daily2019-06-21 09:17
https://a2news.com/2019/06/21/kontrate-2-vjecare-sabien-lilaj-transferohet-ne-izrael/60%Daily2019-06-21 08:53
https://a2news.com/2019/06/21/gara-per-drejtimin-e-ke-se-partite-popullore-evropiane-mbeshtesin-weberin/60%Daily2019-06-21 08:34
https://a2news.com/2019/06/21/opozita-sot-ne-proteste-1300-forca-policore-ne-terren/60%Daily2019-06-21 09:20
https://a2news.com/2019/06/21/trump-urdheroi-sulme-ushtarake-ndaj-iranit-por-me-pas-u-terhoq/60%Daily2019-06-21 08:04
https://a2news.com/2019/06/21/milani-viziton-kosoven-miqesore-me-feronikelin/60%Daily2019-06-21 07:51
https://a2news.com/2019/06/21/tension-ne-gjeorgji-protestuesit-tentojne-te-hyjne-ne-parlament/60%Daily2019-06-21 07:53
https://a2news.com/2019/06/21/me-floke-te-pakrehur-dhe-thonj-te-paprere-ylli-i-friends-nuk-njihet/60%Daily2019-06-22 20:19
https://a2news.com/2019/06/21/kupa-e-amerikes-japonia-frenon-uruguajin/60%Daily2019-06-21 07:21
https://a2news.com/2019/06/21/fernando-torres-terhiqet-nga-futbolli/60%Daily2019-06-21 06:26
https://a2news.com/2019/06/21/nga-kushtetua-e-shba-te-harry-potter-kjo-date-ne-histori-21-qershor/60%Daily2019-06-21 06:08
https://a2news.com/2019/06/20/me-155-kilometra-ne-ore-dhe-pa-rrip-sigurimi-buffon-thyen-rregullat/60%Daily2019-06-20 20:39
https://a2news.com/2019/06/20/ministrja-xhacka-vijojne-hetimet-per-vdekjen-e-dy-efektiveve-te-fa-ne-letoni/60%Daily2019-06-20 20:11
https://a2news.com/2019/06/20/artan-gaci-ne-pergjimet-e-bild-cfare-thote-ministrja-xhacka-per-bashkeshortin/60%Daily2019-06-20 20:11
https://a2news.com/2019/06/20/protesta-e-opozites-ambasada-e-shba-nxisim-qytetaret-dhe-institucionet-te-refuzojne-dhunen/60%Daily2019-06-20 20:03
https://a2news.com/2019/06/20/xhacka-procedurat-per-shkarkimin-e-presidentit-mund-te-mbyllen-javen-tjeter/60%Daily2019-06-20 19:38
https://a2news.com/2019/06/20/a-mund-te-urdheroje-presidenti-ushtrine-te-dale-ne-rruge-xhacka-e-sqaron/60%Daily2019-06-20 19:45
https://a2news.com/2019/06/20/pd-per-tensionet-ne-shkoder-rama-hyri-si-pushtues/60%Daily2019-06-20 20:25
https://a2news.com/2019/06/20/aksident-ne-rrugen-e-kombit-shkaterrohet-kamioni/60%Daily2019-06-20 18:13
https://a2news.com/2019/06/20/ademi-me-1-korrik-ose-te-gjithe-ne-burg-ose-nje-eksod-i-dyte/60%Daily2019-06-20 17:38
https://a2news.com/2019/06/20/trump-kercenon-iranin-pas-rrezimit-te-dronit/60%Daily2019-06-20 17:31
https://a2news.com/2019/06/20/tension-ne-shkoder-voltana-ademi-nuk-do-te-lejojme-uzurpimin-e-qytetit/60%Daily2019-06-20 17:15
https://a2news.com/2019/06/20/rama-ne-shkoder-mitingu-brenda-rrethimit-te-forcave-speciale/60%Daily2019-06-20 20:19
https://a2news.com/2019/06/20/shembulli-i-keq-i-prinderve-sherr-ne-ndeshjen-e-femijeve/60%Daily2019-06-20 16:45
https://a2news.com/2019/06/20/raporti-i-dash-per-trafikun-e-qenieve-njerezore-shqiperia-vend-i-nivelit-te-dyte/60%Daily2019-06-20 16:27
https://a2news.com/2019/06/20/rikthehet-freddie-mercury-kenga-e-humbur-publikohet-per-here-te-pare/60%Daily2019-06-20 16:14
https://a2news.com/2019/06/20/blindohet-shkodra-ps-dhe-pd-miting-ne-te-njejten-kohe/60%Daily2019-06-20 16:09
https://a2news.com/2019/06/20/gjendet-nje-makine-e-djegur-ne-durres-dyshohet-se-u-perdoren-ne-atentat/60%Daily2019-06-20 16:06
https://a2news.com/2019/06/20/konferenca-ipeshkvore-apel-politikaneve-terhiquni-pergjegjesia-do-te-bjere-mbi-ju/60%Daily2019-06-20 15:36
https://a2news.com/2019/06/20/luanet-e-pamposhtur-bojkotojne-kupen-e-afrikes-per-30-mije-euro/60%Daily2019-06-20 15:32
https://a2news.com/2019/06/20/shperthen-gazi-shembet-ndertesa-ne-itali-3-te-vdekur/60%Daily2019-06-20 15:22
https://a2news.com/2019/06/20/nis-epoka-sarri-objektiv-champions-me-ronaldon-per-rekorde/60%Daily2019-06-20 15:15
https://a2news.com/2019/06/20/u-kallezua-nga-kandidati-i-pavarur-arrestohet-punonjesi-i-bashkise-devoll/60%Daily2019-06-20 15:14
https://a2news.com/2019/06/20/amir-rrahmani-do-te-jete-pjese-e-skuadres-se-ngjitur-ne-serie-a/60%Daily2019-06-20 15:06
https://a2news.com/2019/06/20/ps-miting-ne-shkoder-ademi-per-a2-cnn-aktiviteti-eshte-i-paligjshem/60%Daily2019-06-20 14:58
https://a2news.com/2019/06/20/tensioni-ne-kzaz-nr-42-ne-kavaje-6-persona-te-arrestuar/60%Daily2019-06-20 14:40
https://a2news.com/2019/06/20/krimi-zgjedhor-penalizohet-me-10-vite-izolim-shtyhet-votimi-per-kodin-penal/60%Daily2019-06-20 14:34
https://a2news.com/2019/06/20/fotot-me-interesante-te-dites-24/60%Daily2019-06-20 14:22
https://a2news.com/2019/06/20/lleshaj-keqardhje-per-bashen-naten-guerrillas-diten-prokuror/60%Daily2019-06-20 14:16
https://a2news.com/2019/06/20/nga-oksfordi-te-dita-e-refugjateve-kjo-date-ne-histori-20-qershor/60%Daily2019-06-20 14:05
https://a2news.com/2019/06/20/veshtiresite-e-teslas-rrit-cmimet-e-makinave-te-zeza/60%Daily2019-06-20 14:36
https://a2news.com/2019/06/20/basha-nuk-ka-marreveshje-pa-u-ndeshkuar-vjedhesit-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-06-20 13:31
https://a2news.com/2019/06/20/pushimet-verore-shqiptaret-zgjedhin-atdheun/60%Daily2019-06-20 13:35
https://a2news.com/2019/06/20/neymar-mendon-barcelonen-psg-kerkon-300-milione-euro/60%Daily2019-06-20 12:51
https://a2news.com/2019/06/20/gara-per-liderin-e-ri-britanik-konservatoret-zgjedhin-sot-dy-kandidatet/60%Daily2019-06-20 12:47
https://a2news.com/2019/06/20/pink-floyd-nxjerr-ne-ankand-kitarat/60%Daily2019-06-20 12:38
https://a2news.com/2019/06/20/meta-nuk-eshte-momenti-per-prova-force-te-nise-dialogu/60%Daily2019-06-20 12:39
https://a2news.com/2019/06/20/protestat-ne-kzaz-te-ne-vore-dhe-kamez-procedohen-34-persona/60%Daily2019-06-20 12:28
https://a2news.com/2019/06/20/india-do-te-kaloje-kinen-si-vendi-me-i-populluar-ne-glob/60%Daily2019-06-20 12:21
https://a2news.com/2019/06/20/takimi-i-parisit-vucic-me-99-nuk-do-te-marr-pjese-shqiptaret-nuk-duan-ujdi/60%Daily2019-06-20 12:14
https://a2news.com/2019/06/20/bresheri-plumbash-ndaj-range-rover-it-3-te-plagosur/60%Daily2019-06-20 13:38
https://a2news.com/2019/06/20/vasili-per-pergjimet-vulgaritet-qe-ka-tronditur-edhe-shqiptarin-me-indiferent/60%Daily2019-06-20 11:51
https://a2news.com/2019/06/20/diplomati-austriak-sistemi-nuk-po-funksionon-eshte-edhe-faji-juaj/60%Daily2019-06-20 11:31
https://a2news.com/2019/06/20/marku-ka-ardhur-momenti-qe-dosjet-339-dhe-184-te-zgjidhen/60%Daily2019-06-20 11:00
https://a2news.com/2019/06/20/rama-per-pergjimet-skenar-i-opozites-shteti-nuk-gjunjezohet-dot/60%Daily2019-06-20 11:02
https://a2news.com/2019/06/20/banka-boterore-mision-ne-shqiperi-per-politikat-fiskale/60%Daily2019-06-20 10:54
https://a2news.com/2019/06/20/rama-orvatje-e-haxhi-qamileve-te-sotem-mbase-duan-te-bejne-2-prill-tjeter/60%Daily2019-06-20 10:47
https://a2news.com/2019/06/20/103-vjecarja-qe-fiton-gara-vrapimi-tregon-sekretin-e-jetegjatesise/60%Daily2019-06-20 10:37
https://a2news.com/2019/06/20/tahiri-konfirmon-biseden-e-tij-ne-pergjimet-e-bild-ndjese-per-fjalorin/60%Daily2019-06-20 09:56
https://a2news.com/2019/06/20/rama-miting-madheshtor-ne-shkoder-bashkia-nuk-jep-leje-policia-pushton-pedonalen-e-qytetit/60%Daily2019-06-20 15:00
https://a2news.com/2019/06/20/lideri-kinez-viziton-korene-e-veriut-por-mesazhi-i-drejtohet-shba-se/60%Daily2019-06-20 09:27
https://a2news.com/2019/06/20/pergjimet-e-bild-perfshijne-edhe-messin-e-partise-socialiste/60%Daily2019-06-20 09:00
https://a2news.com/2019/06/20/vdekja-e-emiliano-sala-nje-i-akuzuar-per-vrasje/60%Daily2019-06-20 08:56
https://a2news.com/2019/06/20/marcelo-shtatzene-luan-edhe-30-vite-te-tjera-kritike-e-ashper-per-blerjen-e-re-te-realit/60%Daily2019-06-20 12:01
https://a2news.com/2019/06/20/dolen-ne-pergjimet-e-publikuara-nga-bild-reagojne-gjiknuri-e-qefalia/60%Daily2019-06-20 08:33
https://a2news.com/2019/06/20/shba-rritet-numri-i-grave-qe-perdorin-marijuane-gjate-shtatzenise/60%Daily2019-06-20 08:19
https://a2news.com/2019/06/20/politikani-shqiptar-i-londres-te-gjithe-anetaret-e-ps-se-qe-permenden-ne-pergjime-duhen-pezulluar/60%Daily2019-06-20 08:00
https://a2news.com/2019/06/20/sulmet-ndaj-kzaz-ve-ne-burrel-e-klos-9-te-arrestuar-12-ne-kerkim/60%Daily2019-06-20 09:06
https://a2news.com/2019/06/20/irani-rrezon-dronin-amerikan/60%Daily2019-06-20 07:39
https://a2news.com/2019/06/20/aksident-ne-aksin-korce-maliq-humb-jeten-21-vjecarja/60%Daily2019-06-20 13:49
https://a2news.com/2019/06/20/a-do-te-kete-nje-97-tjeter-ne-shqiperi-salianji-paralajmeron-shqiperia-fuci-baruti/60%Daily2019-06-20 07:20
https://a2news.com/2019/06/20/kupa-e-amerikes-messi-dhe-portieri-i-japin-piken-e-pare-argjentines/60%Daily2019-06-20 06:14
https://a2news.com/2019/06/19/basha-rama-padrino-i-krimit-shporrja-e-tij-mision-kombetar/60%Daily2019-06-19 21:00
https://a2news.com/2019/06/19/ndalohet-ish-deputeti-i-partise-demokratike-bardh-spahia/60%Daily2019-06-19 20:52
https://a2news.com/2019/06/19/milan-zyrtarizon-trajnerin-e-ri-largohet-gattuso/60%Daily2019-06-19 20:19
https://a2news.com/2019/06/19/tensioni-ne-kavaje-ne-foto/60%Daily2019-06-20 06:57
https://a2news.com/2019/06/19/tensioni-ne-kavaje-bardhi-rames-ndalo-menjehere-sulmin-ndaj-qytetareve/60%Daily2019-06-19 19:30
https://a2news.com/2019/06/19/audio-pergjimi-i-bild-ymer-lala-flet-me-nipin-per-videot-me-blerje-votash-ne-media/60%Daily2019-06-19 19:15
https://a2news.com/2019/06/19/publikime-te-reja-nga-bild-dalin-pergjimet-e-gjiknurit-per-fitoren-ne-diber/60%Daily2019-06-19 20:38
https://a2news.com/2019/06/19/gure-dhe-gaz-lotsjelles-perplasje-te-ashpra-ne-kavaje/60%Daily2019-06-19 20:13
https://a2news.com/2019/06/19/revolveri-i-vetevrasjes-arma-e-van-gogh-shitet-ne-ankand-per-182-mije-dollare/60%Daily2019-06-19 17:39
https://a2news.com/2019/06/19/gjykata-rrezon-padine-per-shpifje-te-shkelzen-berishes-ndaj-taulant-balles/60%Daily2019-06-19 17:32
https://a2news.com/2019/06/19/futbollistet-braktisin-fushen-e-blerte-dynden-ne-plazhe-e-jo-vetem/60%Daily2019-06-19 17:32
https://a2news.com/2019/06/19/na-vodhet-te-ardhmen-nxenesit-e-klases-se-tete-ne-beograd-ne-proteste/60%Daily2019-06-19 17:10
https://a2news.com/2019/06/19/rita-anulon-koncertin-pas-problemit-shendetesor-mjeket-i-keshillojne-pushime/60%Daily2019-06-19 16:41
https://a2news.com/2019/06/19/moisi-habilaj-denohet-me-15-vjet-burg/60%Daily2019-06-19 16:06
https://a2news.com/2019/06/19/not-me-kalin-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-06-19 15:49
https://a2news.com/2019/06/19/kreret-e-bashkive-opozitare-padi-ndaj-anetareve-te-kzaz-dhe-policise/60%Daily2019-06-19 15:33
https://a2news.com/2019/06/19/meta-kerkon-informacione-per-sigurine-ne-burgje/60%Daily2019-06-19 15:29
https://a2news.com/2019/06/19/zgjedhjet-ne-greqi-tsipras-na-mbeshtesni-eshte-lufte-per-jeten/60%Daily2019-06-19 15:17
https://a2news.com/2019/06/19/enrique-largohet-nga-spanja-emerohet-menjehere-trajneri-i-ri/60%Daily2019-06-19 15:11
https://a2news.com/2019/06/19/rrezimi-i-avionit-mh17-3-ruse-dhe-1-ukrainas-akuzohen-per-ngjarjen/60%Daily2019-06-19 15:15
https://a2news.com/2019/06/19/vrasja-e-khashoggit-ekspertja-e-okb-kemi-prova-princi-saudit-duhet-te-hetohet/60%Daily2019-06-19 15:18
https://a2news.com/2019/06/19/zgjedhja-e-pasuesit-te-may-5-kandidatet-ne-debat-te-ri-johnson-favorit/60%Daily2019-06-19 14:51
https://a2news.com/2019/06/19/lleshaj-do-te-shkrijme-disa-struktura-te-policive-bashkiake-u-kthyen-ne-rrezik-publik/60%Daily2019-06-19 14:39
https://a2news.com/2019/06/19/paloka-per-pushtetin-personal-rama-po-nxit-vellavrasje/60%Daily2019-06-19 14:38
https://a2news.com/2019/06/19/osbe-nxitesit-e-dhunes-te-mbajne-pergjegjesi-ligjore/60%Daily2019-06-19 14:35
https://a2news.com/2019/06/19/fmn-taksa-100-rriti-cmimet-ne-kosove/60%Daily2019-06-19 14:02
https://a2news.com/2019/06/19/meta-leter-nderkombetareve-zgjedhjet-pa-dekret-jane-nul/60%Daily2019-06-19 14:10
https://a2news.com/2019/06/19/euro-ne-pikiate-ne-nivelin-me-te-ulet-te-11-viteve/60%Daily2019-06-19 14:09
https://a2news.com/2019/06/19/shqiptaret-i-vaksinojne-femijet-por-jane-mosbesues/60%Daily2019-06-19 13:25
https://a2news.com/2019/06/19/trump-nis-fushaten-endrra-amerikane-eshte-rikthyer/60%Daily2019-06-19 13:28
https://a2news.com/2019/06/19/sekuestrohet-mbi-1-miliarde-dollare-kokaine-ne-shba-do-te-mberrinte-ne-europe/60%Daily2019-06-19 13:18
https://a2news.com/2019/06/19/perplasjet-ne-kzaz-rama-vijon-revolucioni-imagjinar-me-punonjesit-e-bashkive-blu/60%Daily2019-06-19 12:57
https://a2news.com/2019/06/19/gjykata-e-arbitrazhit-sportiv-shtyn-daten-e-vendimit-per-skenderbeun/60%Daily2019-06-19 12:53
https://a2news.com/2019/06/19/pagesat-e-bizneseve-ne-2021-te-gjitha-ne-rruge-elektronike/60%Daily2019-06-19 12:44
https://a2news.com/2019/06/19/europa-league-kalimi-i-turit-con-kukesin-drejt-perballjes-me-gjigantet-italiane/60%Daily2019-06-19 12:42
https://a2news.com/2019/06/19/perplasjet-neper-kzaz-manastirliu-ata-protestues-nuk-perfaqesojne-popullin/60%Daily2019-06-19 12:33
https://a2news.com/2019/06/19/rama-e-zaev-ballkani-rrezikohet-nga-kercenimi-nacionalist/60%Daily2019-06-19 12:25
https://a2news.com/2019/06/19/pd-bardhi-sulm-kriminal-ndaj-qytetareve-urdheruar-nga-rama/60%Daily2019-06-19 11:45
https://a2news.com/2019/06/19/kush-cenon-zgjedhjet-nuk-del-jashte-vendit-reagon-partia-demokratike/60%Daily2019-06-19 11:28
https://a2news.com/2019/06/19/perplasjet-ne-kzaz-rama-perpjekje-te-deshperuara/60%Daily2019-06-19 11:33
https://a2news.com/2019/06/19/bllokohen-kzaz-te-perplasje-e-demokrateve-me-policine-ne-bashkite-e-opozites/60%Daily2019-06-19 11:55
https://a2news.com/2019/06/19/champions-partizani-meson-rivalet-e-radhes-nese-thyejne-qarabagun/60%Daily2019-06-19 12:22
https://a2news.com/2019/06/19/burrel-protestuesit-hyne-ne-kzaz-dhe-djegin-materialet-zgjedhore/60%Daily2019-06-19 10:49
https://a2news.com/2019/06/19/raporti-i-unhcr-70-milione-te-shperngulur-nga-lufterat-ne-bote/60%Daily2019-06-19 10:37
https://a2news.com/2019/06/19/krimi-zgjedhor-penalizohet-me-10-vite-izolim/60%Daily2019-06-19 12:27
https://a2news.com/2019/06/19/ndeshja-e-tenisit-kthehet-ne-ndeshje-futbolli/60%Daily2019-06-19 10:27
https://a2news.com/2019/06/19/manchester-united-interesohet-per-hysajn-por-ka-konkurrence-te-forte/60%Daily2019-06-19 10:11
https://a2news.com/2019/06/19/i-shtyhet-seanca-gjyqesore-tahiri-te-behen-cdo-dite-kam-dy-vite-qe-pres/60%Daily2019-06-19 10:13
https://a2news.com/2019/06/19/marta-thyen-rekordin-e-kloses-dhe-shkruan-historine/60%Daily2019-06-19 09:58
https://a2news.com/2019/06/19/var-i-dhe-venezuela-frenojne-brazilin/60%Daily2019-06-19 09:56
https://a2news.com/2019/06/19/lufta-per-kzaz-te-tension-edhe-ne-skrapar/60%Daily2019-06-19 10:18
https://a2news.com/2019/06/19/sulmohet-kzaz-ne-kamez-pd-do-te-zbatojme-dekretin-e-presidentit/60%Daily2019-06-19 11:51
https://a2news.com/2019/06/19/kercenon-princin-harry-dhe-e-quan-tradhtar-ne-facebook-4-vjet-burg-neonazistit/60%Daily2019-06-19 09:16
https://a2news.com/2019/06/19/sulmet-ndaj-kzaz-ve-17-persona-te-arrestuar-ne-shkoder-dhe-tropoje/60%Daily2019-06-19 08:51
https://a2news.com/2019/06/19/basha-ne-prokurori-jam-ketu-per-skandalet-e-publikuara-nga-bild-asnje-prove-kunder-meje/60%Daily2019-06-19 09:10
https://a2news.com/2019/06/19/bumci-cfare-zgjedhjesh-mund-te-kete-pas-pergjimeve-te-publikuara/60%Daily2019-06-19 08:41
https://a2news.com/2019/06/19/shkarkimi-i-presidentit-balla-ka-marre-atributet-e-kuvendit-gjoni-shtyjeni-per-pas-zgjedhjeve/60%Daily2019-06-19 08:50
https://a2news.com/2019/06/19/rudina-hajdari-dhuron-pagen-mujore-per-rikonstruksionin-e-shkolles-se-demtuar-ne-shkoder/60%Daily2019-06-19 08:18
https://a2news.com/2019/06/19/nga-ndeshja-e-pare-e-bejsbollit-te-mbreti-i-spanjes-kjo-date-ne-histori-19-qershor/60%Daily2019-06-19 08:14
https://a2news.com/2019/06/19/kavaje-proteste-kunder-kzaz-se-policia-ne-mbrojtje-te-shkolles/60%Daily2019-06-19 07:49
https://a2news.com/2019/06/19/gjykata-e-shkodres-nuk-lejon-ekstradimin-e-ilir-bajrit-ne-itali/60%Daily2019-06-19 07:42
https://a2news.com/2019/06/19/gogu-basha-nuk-eshte-martin-luther-king-qytetaret-ta-ndeshkojne-ps-ne-duke-mos-e-votuar/60%Daily2019-06-19 16:35
https://a2news.com/2019/06/19/demtuan-materialet-zgjedhore-7-te-arrestuar-ne-tropoje/60%Daily2019-06-19 06:55
https://a2news.com/2019/06/19/plagosi-te-miturin-arrestohet-27-vjecari/60%Daily2019-06-19 06:49
https://a2news.com/2019/06/19/i-shkon-per-vizite-ne-shtepi-e-vret/60%Daily2019-06-19 11:30
https://a2news.com/2019/06/19/djegia-e-kzaz-se-ne-shkoder-10-persona-te-arrestuar/60%Daily2019-06-19 06:35
https://a2news.com/2019/06/18/dhunohen-se-shkuan-te-mblidhnin-bime-medicinale-nje-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2019-06-18 21:43
https://a2news.com/2019/06/18/zjarri-ne-kzaz-topalli-kush-pengon-te-drejten-e-votes-nuk-eshte-demokrat/60%Daily2019-06-18 20:48
https://a2news.com/2019/06/18/negociatat-basha-fajtor-vetem-rama-kemi-prekur-fundin-zgjidhja-e-krizes-kalon-vetem-nga-burgu/60%Daily2019-06-18 19:47
https://a2news.com/2019/06/18/lleshaj-per-djegien-e-kzaz-ne-shkoder-dhunuesit-do-te-ndeshkohen/60%Daily2019-06-18 19:17
https://a2news.com/2019/06/18/mazhoranca-vijon-hapat-per-shkarkimin-e-presidentit-neser-komisioni-i-ligjeve/60%Daily2019-06-18 19:09
https://a2news.com/2019/06/18/rakipi-dallimi-mes-edi-rames-dhe-sali-berishes-2/60%Daily2019-06-19 07:52
https://a2news.com/2019/06/18/serish-perplasje-ne-shkoder-i-vihet-zjarri-kzaz-nr-3/60%Daily2019-06-18 18:50
https://a2news.com/2019/06/18/ylli-rakipi-rusia-per-te-larguar-vemendjen-nga-problemet/60%Daily2019-06-19 07:03
https://a2news.com/2019/06/18/rakipi-shqiperia-nuk-e-meriton-celjen-e-negociatave/60%Daily2019-06-19 07:03
https://a2news.com/2019/06/18/konflikti-per-kzaz-ne-ne-tropoje-kryetari-i-bashkise-forcat-speciale-po-ushtrojne-terror/60%Daily2019-06-18 17:44
https://a2news.com/2019/06/18/shtyrja-e-negociatave-bardhi-rama-lajmin-e-keq-e-quan-pozitiv-ne-tetor-nuk-do-jete-kryeminister/60%Daily2019-06-18 17:38
https://a2news.com/2019/06/18/probleme-shendetesore-per-merkel-dridhet-ne-takimin-zyrtar/60%Daily2019-06-18 17:14
https://a2news.com/2019/06/18/milani-jashte-europa-league/60%Daily2019-06-18 17:09
https://a2news.com/2019/06/18/soreca-keshilli-i-be-iu-permbajt-angazhimit-shqiperia-te-vijoje-me-reformat/60%Daily2019-06-18 16:59
https://a2news.com/2019/06/18/vendimi-per-negociatat-ne-tetor-reagon-rama-shqiperia-po-reziston/60%Daily2019-06-18 16:26
https://a2news.com/2019/06/18/kandidatet-e-spak-prokurorja-kajana-drejt-konfirmimit-ne-detyre/60%Daily2019-06-18 16:01
https://a2news.com/2019/06/18/vdekja-e-ish-presidentit-morsi-okb-kerkon-hetim-te-pavarur/60%Daily2019-06-18 15:46
https://a2news.com/2019/06/18/aksident-i-rende-ne-kukes-morine-nje-i-vdekur-dy-te-plagosur/60%Daily2019-06-18 15:26
https://a2news.com/2019/06/18/shtyhet-per-ne-tetor-vendimi-per-hapjen-e-negociatave/60%Daily2019-06-18 16:57
https://a2news.com/2019/06/18/rabiot-ka-firmosur-me-juventusin/60%Daily2019-06-18 15:13
https://a2news.com/2019/06/18/merkel-rusise-nuk-i-hiqen-sanksionet-deri-sa-krimea-ti-kthehet-ukraines/60%Daily2019-06-18 15:13
https://a2news.com/2019/06/18/vettingu-konfirmohet-ne-detyre-kreu-i-apelit-administrativ/60%Daily2019-06-18 14:58
https://a2news.com/2019/06/18/mtv-movie-tv-award-triumfojne-avengers-endgame-dhe-game-of-thrones/60%Daily2019-06-18 14:52
https://a2news.com/2019/06/18/dorezohet-qeveria-e-hong-kongut-por-lam-nuk-dorehiqet-liderja-kerkon-falje/60%Daily2019-06-18 14:44
https://a2news.com/2019/06/18/100-milione-euro-dhe-tre-yje-per-neymar-barca-pergatit-rikthimin/60%Daily2019-06-18 14:36
https://a2news.com/2019/06/18/japonia-goditet-nga-nje-termet-i-fuqishem-paralajmerim-per-cunam/60%Daily2019-06-18 14:29
https://a2news.com/2019/06/18/kerkimet-per-gaz-ne-qipro-turqia-shperfill-paralajmerimet-dergon-anije-te-dyte/60%Daily2019-06-18 14:25
https://a2news.com/2019/06/18/ristani-ne-prokurori-asnje-prove-kunder-meje/60%Daily2019-06-18 14:23
https://a2news.com/2019/06/18/forbes-zgjedh-destinacionet-turistike-me-te-mira-te-vitit/60%Daily2019-06-18 14:10
https://a2news.com/2019/06/18/fundi-i-nje-epoke-londra-ndalon-alkoolin-ne-orarin-e-punes/60%Daily2019-06-18 13:56
https://a2news.com/2019/06/18/shorti-i-europa-league-ekipet-shqiptare-mesojne-kundershtaret/60%Daily2019-06-18 14:02
https://a2news.com/2019/06/18/ndryshimet-klimaterike-pakesim-te-reshjeve-dhe-rritje-te-temperaturave-edhe-ne-shqiperi/60%Daily2019-06-18 13:18
https://a2news.com/2019/06/18/milot-balldren-kuvendi-miraton-kontraten-ppp/60%Daily2019-06-18 13:17
https://a2news.com/2019/06/18/bashkite-dhe-qeveria-keq-me-mbledhjen-e-taksave/60%Daily2019-06-18 13:09
https://a2news.com/2019/06/18/rreziku-i-rikthimit-te-vizave-rama-i-pergjigjet-metes-te-shqetesohet-per-vizen-qe-i-ka-vene-figures-se-kreut-te-shtetit/60%Daily2019-06-18 13:04
https://a2news.com/2019/06/18/ne-metrone-e-korese-se-veriut-dhe-arma-e-vetevrasjes-se-van-gogh-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-06-18 13:01
https://a2news.com/2019/06/18/vdekja-e-morsit-vellazeria-myslimane-ishte-vrasje/60%Daily2019-06-18 15:25
https://a2news.com/2019/06/18/facebook-prezanton-monedhen-e-tij-virtuale/60%Daily2019-06-18 12:51
https://a2news.com/2019/06/18/rama-ne-londer-protestat-mund-te-jene-pjese-e-paketave-turistike/60%Daily2019-06-18 12:58
https://a2news.com/2019/06/18/partizani-shmang-celtic-por-gjen-qarabag/60%Daily2019-06-18 13:42
https://a2news.com/2019/06/18/pergjimet-e-bild-pd-qeveria-veproi-si-grup-kriminal-rama-duhet-te-denohet-1-3-vite-burg/60%Daily2019-06-18 12:39
https://a2news.com/2019/06/18/kqz-dekreti-i-presidentit-per-shfuqizimin-e-30-qershorit-inekzistent/60%Daily2019-06-18 12:33
https://a2news.com/2019/06/18/tension-ne-tropoje-thyhet-me-force-dera-e-kzaz-se/60%Daily2019-06-18 11:57
https://a2news.com/2019/06/18/mediu-edi-rama-orkestrues-i-manipulimit-te-zgjedhjeve/60%Daily2019-06-18 11:53
https://a2news.com/2019/06/18/grabitja-ne-rinas-jepet-masa-e-sigurise-per-kanacin/60%Daily2019-06-18 11:29
https://a2news.com/2019/06/18/celja-e-negociatave-takohen-sot-ministrat-e-28-vendeve-anetare/60%Daily2019-06-18 13:32
https://a2news.com/2019/06/18/zyrtare-pas-torases-tirana-firmos-me-nje-tjeter-ish-te-partizanit/60%Daily2019-06-18 11:17
https://a2news.com/2019/06/18/gjyqi-ndaj-shullazit-shtyhet-serish-seanca/60%Daily2019-06-18 11:10
https://a2news.com/2019/06/18/mundesia-e-rikthimit-te-vizave-meta-kambane-alarmi-per-te-gjithe/60%Daily2019-06-18 11:12
https://a2news.com/2019/06/18/rama-ik-edhe-ne-londer-dega-e-pd-se-pret-me-proteste-kryeministrin/60%Daily2019-06-18 11:01
https://a2news.com/2019/06/18/qielli-i-pare-nga-cdo-cep-i-globit/60%Daily2019-06-18 11:01
https://a2news.com/2019/06/18/rruget-me-te-frikshme-qe-te-gjithe-duan-ti-pershkojne/60%Daily2019-06-18 10:41
https://a2news.com/2019/06/18/zjarr-ne-nje-pallat-ne-elbasan-rrezikohen-edhe-femije/60%Daily2019-06-18 12:19
https://a2news.com/2019/06/18/30-miliarde-paunde-per-zgjerimin-e-aeroportit-heathrow/60%Daily2019-06-18 10:07
https://a2news.com/2019/06/18/ppp-te-ne-kuvend-diskutohen-2-kontrata-rrugesh/60%Daily2019-06-18 10:02
https://a2news.com/2019/06/18/titull-historik-ne-shba-2-milione-tifoze-ne-festen-e-toronto-raptors/60%Daily2019-06-18 10:09
https://a2news.com/2019/06/18/26-e-familjeve-shqiptare-te-varura-nga-remitancat/60%Daily2019-06-18 10:03
https://a2news.com/2019/06/18/aurel-bylykbashi-rama-do-te-kete-fund-te-dhimbshem/60%Daily2019-06-18 09:48
https://a2news.com/2019/06/18/atletico-madrid-tregon-dhembet-blen-talentin-portugez/60%Daily2019-06-18 09:36
https://a2news.com/2019/06/18/tensionet-shba-iran-pentagoni-1000-trupa-shtese-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2019-06-18 09:25
https://a2news.com/2019/06/18/perplasjet-ne-shkoder-per-kzaz-kryebashkiakja-ademi-policia-po-i-sherben-qellimit-kriminal-te-rames/60%Daily2019-06-18 09:28
https://a2news.com/2019/06/18/lleshaj-nuk-kam-informacion-qe-basha-eshte-kercenuar/60%Daily2019-06-18 09:05
https://a2news.com/2019/06/18/arrestohet-miti-i-juventusit/60%Daily2019-06-18 10:10
https://a2news.com/2019/06/18/i-fsheh-topin-portierit-magjia-e-salah-me-egjiptin/60%Daily2019-06-18 08:17
https://a2news.com/2019/06/18/balle-per-balle-me-gjarperinjte-helmues-te-kongos/60%Daily2019-06-18 08:12
https://a2news.com/2019/06/18/do-e-blinit-kurre-kete-bluze-nuk-e-perballoni-dot-kushton-miliona-dollare/60%Daily2019-06-18 09:04
https://a2news.com/2019/06/18/ish-anetari-i-kqz-zgjedhjet-e-vitit-2017-kane-qene-me-te-keqijat/60%Daily2019-06-18 08:02
https://a2news.com/2019/06/18/trump-jam-trajtuar-me-keq-se-abe-lincoln/60%Daily2019-06-18 07:51
https://a2news.com/2019/06/18/slita-me-qen-ecen-mbi-akullin-e-shkrire/60%Daily2019-06-18 06:31
https://a2news.com/2019/06/18/del-ne-shitje-ishulli-me-far-dhe-dy-shtepi/60%Daily2019-06-18 06:29
https://a2news.com/2019/06/18/nga-vaterloja-te-sundimtari-shqiptar-i-egjiptit-kjo-date-ne-histori-18-qershor/60%Daily2019-06-18 06:14
https://a2news.com/2019/06/17/basha-tragjike-kur-mesuesit-kthehen-nga-edukatore-ne-hajdute-votash/60%Daily2019-06-17 19:42
https://a2news.com/2019/06/17/gjiknuri-reagon-per-pergjimet-nuk-kam-shkelur-ligjin-prokuroria-te-hetoje/60%Daily2019-06-17 19:36
https://a2news.com/2019/06/17/3-vjecari-shkaterron-vepren-e-artit-50-mije-euro/60%Daily2019-06-17 19:12
https://a2news.com/2019/06/17/si-moisiu-qe-ndau-detin-2-milione-protestues-i-hapin-rruge-ambulances-brenda-pak-sekondave/60%Daily2019-06-17 20:33
https://a2news.com/2019/06/17/al-khelaifi-zbulon-te-ardhmen-e-mbappe/60%Daily2019-06-17 18:43
https://a2news.com/2019/06/17/audiopergjimet-kryemadhi-sot-u-provua-100-vjedhja-dhe-manipulimi-i-zgjedhjeve/60%Daily2019-06-17 18:42
https://a2news.com/2019/06/17/serish-probleme-per-neymar-i-sekuestrohen-pasurite/60%Daily2019-06-17 18:28
https://a2news.com/2019/06/17/shorti-i-europa-league-uefa-fut-lacin-ne-vend-te-skenderbeut/60%Daily2019-06-17 18:27
https://a2news.com/2019/06/17/partizani-njeh-te-marten-rivalin-ne-champions-kombinimet-e-mundshme/60%Daily2019-06-18 12:24
https://a2news.com/2019/06/17/stadiumi-i-ri-presidenti-i-futbollit-cek-viziton-arenen-kombetare/60%Daily2019-06-17 17:47
https://a2news.com/2019/06/17/audiopergjimet-shitblerja-e-votes-dhe-kercenimet-me-vendin-e-punes/60%Daily2019-06-17 17:43
https://a2news.com/2019/06/17/dosja-184-bild-publikon-telefonaten-e-pergjuar-te-edi-rames/60%Daily2019-06-17 17:30
https://a2news.com/2019/06/17/aksident-i-rende-ne-aksin-shkoder-velipoje-dy-te-plagosur/60%Daily2019-06-17 17:15
https://a2news.com/2019/06/17/ish-presidenti-i-egjiptit-morsi-nderron-jete-ne-gjykate/60%Daily2019-06-17 17:09
https://a2news.com/2019/06/17/izraeli-nis-punimet-per-ndertimin-e-lartesive-trump-ne-golan/60%Daily2019-06-17 16:53
https://a2news.com/2019/06/17/bild-ne-pergjime-gjiknuri-ndreu-e-gaci/60%Daily2019-06-17 16:49
https://a2news.com/2019/06/17/rritet-pesha-e-grave-ne-ekonomi/60%Daily2019-06-17 16:26
https://a2news.com/2019/06/17/jo-vetem-energjia-edhe-eksportet-ne-krize/60%Daily2019-06-17 16:18
https://a2news.com/2019/06/17/qeveria-miraton-ligjet-per-parandalimin-e-pastrimit-te-parave/60%Daily2019-06-17 16:13
https://a2news.com/2019/06/17/bild-shqiperia-drejt-kaosit-total/60%Daily2019-06-17 16:09
https://a2news.com/2019/06/17/fundi-i-nje-epoke-francesco-totti-i-jep-lamtumiren-romes/60%Daily2019-06-17 16:01
https://a2news.com/2019/06/17/rama-gazetarin-do-ta-coj-ne-gjykatat-gjermane/60%Daily2019-06-18 06:09
https://a2news.com/2019/06/17/te-deklaroje-voten-hapur-ose-te-gjeje-vend-e-te-futet-pjerin-ndreu-reagon-per-pergjimet/60%Daily2019-06-17 15:47
https://a2news.com/2019/06/17/azilkerkuesit-nga-shqiperia-avramoupulos-nese-rritet-numri-rikthehen-vizat/60%Daily2019-06-17 15:45
https://a2news.com/2019/06/17/zyrtare-dhe-diplomate-te-be-shkupi-afer-hapjes-se-negociatave-tirana-mbetet-pas/60%Daily2019-06-17 15:37
https://a2news.com/2019/06/17/vlore-ne-proteste-dhjetera-banore-te-cerkovines-kerkojne-rruge-dhe-uje/60%Daily2019-06-17 15:31
https://a2news.com/2019/06/17/pergjimet-e-reja-te-bild-reagon-prokuroria-e-krimeve-te-renda/60%Daily2019-06-17 15:11
https://a2news.com/2019/06/17/rama-reagon-perseri-per-pergjimet-konfirmoj-biseden-do-e-beja-prape-njesoj/60%Daily2019-06-17 15:14
https://a2news.com/2019/06/17/skeme-mashtrimi-me-vizat-kanadeze-ne-tirane-denohet-me-4-vjet-burg-maqedonasi/60%Daily2019-06-17 14:46
https://a2news.com/2019/06/17/protesta-ne-bosnje-qytetaret-ndihen-te-kercenuar-nga-fluksi-i-emigranteve/60%Daily2019-06-17 14:16
https://a2news.com/2019/06/17/prokuroria-kerkon-shoqerimin-e-detyrueshem-te-bashes/60%Daily2019-06-17 13:58
https://a2news.com/2019/06/17/pergjimet-e-bild-pjerin-ndreu-te-deklaroje-voten-hapur-ose-te-gjeje-vend-e-te-futet/60%Daily2019-06-17 14:04
https://a2news.com/2019/06/17/mesuesi-me-drejtorin-e-ministrise-se-brendshme-ai-personi-do-200-mije-leke-ka-kater-vota/60%Daily2019-06-17 13:54
https://a2news.com/2019/06/17/pergjimet-e-bild-gjiknuri-do-te-nis-ca-tipa-te-jene-aty-per-cdo-rast/60%Daily2019-06-17 14:07
https://a2news.com/2019/06/17/pergjimet-e-bild-reagon-kryeministri-rama/60%Daily2019-06-17 14:32
https://a2news.com/2019/06/17/pergjimet-e-reja-te-bild-publikohet-telefonata-e-kryeministrit-rama/60%Daily2019-06-17 15:14
https://a2news.com/2019/06/17/gazetari-i-bild-arrestimi-i-bashes-per-te-devijuar-vemendjen-nga-pergjimet/60%Daily2019-06-17 14:33
https://a2news.com/2019/06/17/tragjedi-ne-det-mbytet-gomonia-me-emigrante/60%Daily2019-06-17 12:50
https://a2news.com/2019/06/17/belgjike-dhe-itali-kapen-dy-bandat-e-shqiptareve-per-klandestine-dhe-droge/60%Daily2019-06-17 12:33
https://a2news.com/2019/06/17/kandidati-i-bindjes-demokratike-per-tiranen-askush-smund-te-ndaloje-popullin-te-votoje/60%Daily2019-06-17 12:25
https://a2news.com/2019/06/17/basha-ne-rrezik-lleshaj-i-pergjigjet-partise-demokratike/60%Daily2019-06-17 12:30
https://a2news.com/2019/06/17/riktheu-vllaznine-ne-superiore-portieri-drejt-qipros/60%Daily2019-06-17 12:10
https://a2news.com/2019/06/17/irani-sfidon-boten-shkel-ujdine-berthamore-dhe-rrit-pasurimin-e-uraniumit/60%Daily2019-06-17 12:09
https://a2news.com/2019/06/17/nje-brazilian-afrimi-i-pare-per-kampionet-e-partizanit/60%Daily2019-06-17 11:58
https://a2news.com/2019/06/17/minsk-2019-presidenti-i-dorezon-flamurin-kombetar-ekipit-perfaqesues/60%Daily2019-06-17 12:01
https://a2news.com/2019/06/17/perplasje-fizike-ne-shkoder-pd-nuk-lejon-futjen-e-anetareve-te-kzaz/60%Daily2019-06-17 11:45
https://a2news.com/2019/06/17/kerkoi-numrin-e-deputeteve-kqz-i-kthen-pergjigje-presidentit/60%Daily2019-06-17 11:06
https://a2news.com/2019/06/17/meta-takim-me-ambasadoret-i-sqaron-se-dekreti-i-tij-duhet-zbatuar/60%Daily2019-06-17 10:51
https://a2news.com/2019/06/17/politikani-shnderrohet-ne-mace-gjate-fjalimit-live/60%Daily2019-06-17 10:53
https://a2news.com/2019/06/17/dritan-shano-qeveria-transitore-pa-ramen-eshte-zgjidhje-shqiperia-ka-nevoje-per-qetesi/60%Daily2019-06-17 10:27
https://a2news.com/2019/06/17/zgjedhja-e-pasuesit-te-may-kandidatet-ne-debat-televiziv-johnson-smerr-pjese/60%Daily2019-06-17 10:06
https://a2news.com/2019/06/17/rezerva-federale-perballe-presionit-te-trump/60%Daily2019-06-17 10:02
https://a2news.com/2019/06/17/japonezi-dhuron-spektakel-ne-qiellin-rus-titulli-me-prane/60%Daily2019-06-17 09:51
https://a2news.com/2019/06/17/kerkimet-per-gaz-ne-qipro-tsipras-do-kerkojme-sanksione-kunder-turqise/60%Daily2019-06-17 09:47
https://a2news.com/2019/06/17/futbolli-shqiptar-emigron-jashte-vendit/60%Daily2019-06-17 09:43
https://a2news.com/2019/06/17/mogherini-shpresoj-per-vendim-pozitiv-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/60%Daily2019-06-17 09:37
https://a2news.com/2019/06/17/basha-ne-rrezik-pd-shantazh-i-lleshajt-meta-therret-kreun-e-shish/60%Daily2019-06-17 10:15
https://a2news.com/2019/06/17/rally-i-italise-makina-tradhton-tanak-sordo-fiton-titullin/60%Daily2019-06-17 09:27
https://a2news.com/2019/06/17/gara-24-oreshe-e-le-mans-alonso-triumfon-per-te-dytin-vit-me-radhe/60%Daily2019-06-17 09:18
https://a2news.com/2019/06/17/partizani-prezanton-trajnerin-italian/60%Daily2019-06-17 09:08
https://a2news.com/2019/06/17/vrau-22-vite-me-pare-ekstradohet-nga-greqia-43-vjecari/60%Daily2019-06-17 08:57
https://a2news.com/2019/06/17/nga-statuja-e-lirise-te-venus-williams-kjo-date-ne-histori-17-qershor/60%Daily2019-06-17 08:54
https://a2news.com/2019/06/17/ralf-gjoni-shtyrja-e-zgjedhjeve-ka-perkeqesuar-krizen-do-perbente-precedent-ne-rajon/60%Daily2019-06-17 15:02
https://a2news.com/2019/06/17/lobimi-ne-shba-basha-nuk-paraqitet-ne-prokurori/60%Daily2019-06-17 14:59
https://a2news.com/2019/06/17/panik-ne-avionin-e-linjes-prishtine-bazel/60%Daily2019-06-17 14:56
https://a2news.com/2019/06/17/anulimi-i-30-qershorit-balla-meta-i-hoqi-te-drejten-sovranit-per-te-zgjedhur/60%Daily2019-06-17 14:54
https://a2news.com/2019/06/17/kryeministri-kembengul-ndryshimi-i-dates-se-zgjedhjeve-minim-per-demokracine/60%Daily2019-06-17 14:51
https://a2news.com/2019/06/17/thirrja-ne-prokurori-basha-eshte-ne-shkelje-te-ligjit/60%Daily2019-06-17 14:33
https://a2news.com/2019/06/17/sekuestrohen-rreth-1-5-mln-euro-pasuri-ne-pronesi-te-admir-muratajt-dhe-familjareve-te-tij/60%Daily2019-06-17 14:31
https://a2news.com/2019/06/17/kupa-e-amerikes-uruguaji-debuton-me-goleade-ndaj-ekuadorit/60%Daily2019-06-17 09:37
https://a2news.com/2019/06/16/balla-neser-miratohet-paketa-kunder-pastrimit-te-parave-pd-pastroi-35-milione-euro-me-toyota-yaris/60%Daily2019-06-16 21:01
https://a2news.com/2019/06/16/pse-katari-dhe-japonia-po-luajne-ne-kupen-e-amerikes/60%Daily2019-06-16 20:33
https://a2news.com/2019/06/16/psg-paralajmeron-al-khelaifi-nuk-dua-me-sjellje-vip-ash/60%Daily2019-06-16 19:50
https://a2news.com/2019/06/16/meta-shfuqizimi-i-30-qershorit-vendim-kushtetues-shume-solid-nuk-do-te-kete-zgjedhje/60%Daily2019-06-16 18:55
https://a2news.com/2019/06/16/moti-nga-neser-ulen-temperaturat/60%Daily2019-06-16 18:22
https://a2news.com/2019/06/16/sherr-ne-mes-te-korces-67-vjecari-plagoset-ne-koke-me-sende-te-forta/60%Daily2019-06-21 08:19
https://a2news.com/2019/06/16/burg-per-kreret-e-pd-se-ne-librazhd-dhe-prrenjas-basha-vendim-burracak/60%Daily2019-06-16 17:31
https://a2news.com/2019/06/16/protestuesit-qe-shoqerojne-ramen-nga-bllokimi-i-rruges-ne-korce-tek-vendimi-i-gjykates-se-elbasanit/60%Daily2019-06-16 17:19
https://a2news.com/2019/06/16/u-arrestua-kur-ishte-13-vjec-adoleshenti-i-shpeton-ekzekutimit/60%Daily2019-06-16 16:48
https://a2news.com/2019/06/16/po-luante-me-lodra-femijesh-34-vjecarja-ngec-brenda-makines-plastike/60%Daily2019-06-16 16:04
https://a2news.com/2019/06/16/proteste-ne-rruge-kunder-rames-debatet-e-ish-deputeteve-opozitare-me-policine/60%Daily2019-06-16 15:45
https://a2news.com/2019/06/16/rama-u-sqarova-me-presidentin-e-maqedonise-se-veriut-ai-perpiqet-per-vendin-e-tij-meta-jo/60%Daily2019-06-16 15:16
https://a2news.com/2019/06/16/transformimi-i-bunkereve-te-komunizmit/60%Daily2019-06-16 14:48
https://a2news.com/2019/06/16/fotot-me-interesante-te-javes-3/60%Daily2019-06-16 14:43
https://a2news.com/2019/06/16/marquez-fiton-garen-lorenzo-rrezon-3-pilote/60%Daily2019-06-16 14:20
https://a2news.com/2019/06/16/ktheheshin-nga-festa-e-ditelindjes-shpejtesia-u-merr-jeten-3-anetareve-te-nje-familjeje/60%Daily2019-06-16 14:18
https://a2news.com/2019/06/16/korrupsion-me-kablloret-lirohet-anetarja-e-bordit-te-ama-s/60%Daily2019-06-16 13:59
https://a2news.com/2019/06/16/gazetari-i-bild-pergjime-te-reja-per-mashtrimet-zgjedhore-ne-shqiperi/60%Daily2019-06-16 13:46
https://a2news.com/2019/06/16/sarri-zyrtarisht-te-juve-firmos-per-3-vite/60%Daily2019-06-16 13:18
https://a2news.com/2019/06/16/ft-artikull-per-shqiperine-politika-e-brendshme-pamje-jo-terheqese-per-be/60%Daily2019-06-16 13:10
https://a2news.com/2019/06/16/tjeter-sukses-per-eklent-kacin-fiton-austrian-open/60%Daily2019-06-16 13:38
https://a2news.com/2019/06/16/veliaj-30-qershori-referendum-opozita-ben-protesta-me-iphone-8/60%Daily2019-06-16 14:53
https://a2news.com/2019/06/16/e-perplas-ambulanca-nderron-jete-e-moshuara/60%Daily2019-06-16 11:07
https://a2news.com/2019/06/16/sauditet-akuzojne-iranin-per-sulmin-me-mina-kongresi-kerkon-te-bllokoje-trump/60%Daily2019-06-16 10:50
https://a2news.com/2019/06/16/burgim-i-perjetshem-per-vrasesin-e-te-riut-shqiptar-ne-angli/60%Daily2019-06-16 09:56
https://a2news.com/2019/06/16/fury-si-apollo-creed-pushton-ameriken/60%Daily2019-06-16 09:27
https://a2news.com/2019/06/16/goditje-e-rende-per-argjentinen-debuton-me-humbje-ne-copa-america/60%Daily2019-06-16 07:52
https://a2news.com/2019/06/16/aksidenti-tragjik-humbin-jeten-3-pjesetare-te-nje-familjeje/60%Daily2019-06-16 11:15
https://a2news.com/2019/06/15/iniesta-magjeps-japonezet-me-nje-gol-spektakolar/60%Daily2019-06-15 20:52
https://a2news.com/2019/06/15/disa-ore-te-bllokuar-ne-morine-kosova-lejon-qarkullimin-e-autobuseve-tropoje-tirane/60%Daily2019-06-15 21:29
https://a2news.com/2019/06/15/makina-shkrumbohet-nga-flaket-ne-vlore-levan/60%Daily2019-06-15 19:27
https://a2news.com/2019/06/15/aktorja-italiane-rrezikon-burgun-pasi-mashtroi-per-te-takuar-putin/60%Daily2019-06-15 21:31
https://a2news.com/2019/06/15/sot-merr-miliona-jorginho-kam-jetuar-me-20-euro-ne-jave-me-vidhte-agjenti/60%Daily2019-06-15 18:21
https://a2news.com/2019/06/15/sfilata-e-kampioneve-ne-dasmen-e-sergio-ramos/60%Daily2019-06-15 19:15
https://a2news.com/2019/06/15/kryeministri-ne-fushate-elektorale-keqardhje-qe-pd-lsi-nuk-hyri-ne-zgjedhje/60%Daily2019-06-15 21:35
https://a2news.com/2019/06/15/zbatimi-i-dekretit-te-presidentit-ademi-asnje-kercenim-nuk-na-ndal/60%Daily2019-06-15 16:25
https://a2news.com/2019/06/15/serish-bllokim-rruge-mbeshtetes-te-opozites-ne-korce-stop-kalimit-te-rames/60%Daily2019-06-15 16:15
https://a2news.com/2019/06/15/gjyshi-japonez-qe-sfidon-te-rinjte/60%Daily2019-06-15 21:37
https://a2news.com/2019/06/15/fatkeqesite-natyrore-qeveria-me-projektligj-te-ri-per-reduktimin-e-rreziqeve/60%Daily2019-06-15 15:11
https://a2news.com/2019/06/15/rashica-vs-xhaka-prishtina-behet-gati-per-spektaklin/60%Daily2019-06-15 15:07
https://a2news.com/2019/06/15/zedhenesi-i-presidentit-mocioni-i-cunave-te-shijakut-do-te-marre-pergjigje-nga-qytetaret/60%Daily2019-06-15 14:58
https://a2news.com/2019/06/15/bardhi-qytetareve-bashke-para-kryeministrise-ne-21-qershor/60%Daily2019-06-15 14:47
https://a2news.com/2019/06/15/kriza-politike-palet-ne-matje-force-thellojne-me-tej-ndasite-ne-qendrime/60%Daily2019-06-15 14:36
https://a2news.com/2019/06/15/kush-firmosi-shkarkimin-e-metes-zbardhen-emrat-e-deputeteve-te-ps/60%Daily2019-06-15 13:55
https://a2news.com/2019/06/15/kinematografia-dhe-teatri-ne-zi-nderron-jete-mjeshtri-franco-zeffirelli/60%Daily2019-06-15 12:55
https://a2news.com/2019/06/15/mbanin-arme-zjarri-pa-leje-dy-te-arrestuar-ne-tirane/60%Daily2019-06-15 12:09
https://a2news.com/2019/06/15/afrimi-zyrtar-kukesi-firmos-me-marko-van-basten/60%Daily2019-06-15 12:16
https://a2news.com/2019/06/15/reuters-hapen-negociatat-per-maqedonine-e-veriut-shqiperia-progres-te-kufizuar/60%Daily2019-06-15 11:32
https://a2news.com/2019/06/15/aksidentoi-kembesorin-shpallet-ne-kerkim-drejtuesi-i-mjetit/60%Daily2019-06-15 11:06
https://a2news.com/2019/06/15/kriza-ne-venezuele-mijera-qytetare-nxitojne-drejt-kufijve/60%Daily2019-06-15 11:04
https://a2news.com/2019/06/15/merkato-kuqezi-mavraj-mbetet-ne-bundesliga-2-balaj-drejt-korese/60%Daily2019-06-16 09:38
https://a2news.com/2019/06/15/pasiguria-brexit-zhvleresohet-ndjeshem-monedha-britanike/60%Daily2019-06-15 10:50
https://a2news.com/2019/06/15/kosova-bllokon-kalimin-tranzit-te-autobuseve-te-linjes-tropoje-tirane/60%Daily2019-06-15 20:34
https://a2news.com/2019/06/15/del-ne-ankand-arma-e-vetevrasjes-se-van-gogh/60%Daily2019-06-15 09:52
https://a2news.com/2019/06/15/peshat-e-renda-ne-boks-fury-schwarz-gati-per-duelin-ne-las-vegas/60%Daily2019-06-15 09:41
https://a2news.com/2019/06/15/grabitja-e-rinasit-ne-pranga-nje-tjeter-i-dyshuar/60%Daily2019-06-15 11:01
https://a2news.com/2019/06/15/vrasja-e-kreut-te-njesise-kote-arrest-me-burg-per-3-te-arrestuarit/60%Daily2019-06-15 08:59
https://a2news.com/2019/06/15/hong-kong-dorezohet-qeveria-pezullon-p-ligjin-per-ekstradimin/60%Daily2019-06-15 08:40
https://a2news.com/2019/06/15/kqz-per-bashkite-e-djathta-pergjegjesi-penale-kush-cenon-procesin-zgjedhor/60%Daily2019-06-15 08:16
https://a2news.com/2019/06/15/mesha-e-pare-ne-notre-dame-mungoje-parate-e-premtuara-per-rikonstruksionin/60%Daily2019-06-15 08:00
https://a2news.com/2019/06/15/makina-perfundon-ne-kanal-nje-i-vdekur-ne-aksin-shkoder-velipoje/60%Daily2019-06-15 07:30
https://a2news.com/2019/06/15/sulmoi-me-thike-presidentin-e-vendit-gjykata-e-le-te-lire/60%Daily2019-06-15 08:23
https://a2news.com/2019/06/15/misteri-i-policeve-te-vetevrare-tre-ne-10-dite-ne-nju-jork/60%Daily2019-06-15 07:13
https://a2news.com/2019/06/15/brazili-e-nis-me-fitore-edicionin-e-46-te-te-copa-america/60%Daily2019-06-16 09:39
https://a2news.com/2019/06/14/elbasan-mbeshtetes-te-pd-se-protestojne-perballe-policise-per-te-arrestuarit-e-librazhdit/60%Daily2019-06-14 21:08
https://a2news.com/2019/06/14/serverat-jashte-funksionit-per-5-ore-kolaps-ne-dogana/60%Daily2019-06-14 18:58
https://a2news.com/2019/06/14/luan-kalceto-me-koleget-ose-klientet-quhet-sikur-je-ne-orar-pune/60%Daily2019-06-14 18:31
https://a2news.com/2019/06/14/suarez-i-kthehet-kafshimit-te-chiellinit-edhe-gruas-ia-mohoja-i-thashe-u-perplasa/60%Daily2019-06-14 18:31
https://a2news.com/2019/06/14/kur-do-behen-zgjedhjet-meta-kerkon-date-opozita-shmanget/60%Daily2019-06-14 17:51
https://a2news.com/2019/06/14/opozita-rikthehet-ne-proteste-caktohet-data/60%Daily2019-06-14 16:55
https://a2news.com/2019/06/14/rama-ne-mallakaster-dhjetera-protestues-e-kundershtojne/60%Daily2019-06-14 16:35
https://a2news.com/2019/06/14/elbasan-zbardhen-3-ngjarje-te-vjetra-kriminale/60%Daily2019-06-14 16:28
https://a2news.com/2019/06/14/osbe-odihr-klima-e-polarizuar-debat-per-30-qershorin/60%Daily2019-06-14 16:22
https://a2news.com/2019/06/14/koenigsegg-prezanton-qershine-prej-25-milione-eurosh/60%Daily2019-06-14 16:15
https://a2news.com/2019/06/14/sozia-brazilian-i-messit-shet-motorin-per-te-takuar-idhullin-e-tij/60%Daily2019-06-14 15:55
https://a2news.com/2019/06/14/bie-nga-kamioni-por-ky-derr-tregon-nje-talent-alla-adriana-lima/60%Daily2019-06-14 16:00
https://a2news.com/2019/06/14/rama-u-beri-apel-qe-te-mos-pengojne-zgjedhjet-reagojne-kryebashkiaket-e-opozites/60%Daily2019-06-14 15:46
https://a2news.com/2019/06/14/dy-afrime-big-tirana-24-ore-per-tu-bere-e-frikshme/60%Daily2019-06-14 15:38
https://a2news.com/2019/06/14/rama-apel-kryebashkiakeve-demokrate-mos-nxirrni-pengesa-per-zgjedhjet/60%Daily2019-06-14 14:48
https://a2news.com/2019/06/14/sondazhi-i-te-rinjve-per-politiken-71-duan-te-ikin-nga-shqiperia-nuk-kane-besim-te-politika/60%Daily2019-06-14 15:07
https://a2news.com/2019/06/14/kqz-con-kutite-e-votimit-ne-kukes-bashkia-lironi-ambientet-e-kzaz/60%Daily2019-06-14 14:21
https://a2news.com/2019/06/14/fotot-me-interesante-te-dites-23/60%Daily2019-06-14 14:12
https://a2news.com/2019/06/14/ish-futbollisti-i-tiranes-nuk-bind-barcelonen-kthehet-te-getafe/60%Daily2019-06-14 13:58
https://a2news.com/2019/06/14/vrasja-ne-shba-policia-ne-gatishmeri-te-plote-protestuesit-kerkojne-hetim/60%Daily2019-06-14 13:48
https://a2news.com/2019/06/14/ndalohen-dy-anetare-te-bordit-te-ama-s/60%Daily2019-06-14 13:45
https://a2news.com/2019/06/14/tirana-i-merr-brazilianin-flamurtarit/60%Daily2019-06-14 13:39
https://a2news.com/2019/06/14/telefoni-i-palosshem-me-probleme-samsung-rimburson-klientet/60%Daily2019-06-14 13:23
https://a2news.com/2019/06/14/basha-i-pandehur-rama-eshte-pastrim-parash-nese-pd-e-mban-ne-ok-jemi/60%Daily2019-06-14 13:17
https://a2news.com/2019/06/14/stadiumi-i-ri-i-kosoves-me-30-mije-vende-prezantohet-projekti/60%Daily2019-06-14 12:42
https://a2news.com/2019/06/14/reali-madrid-zyrtarizon-blerjen-e-gjashte/60%Daily2019-06-14 12:30
https://a2news.com/2019/06/14/presidenti-thaci-dekoron-personalitete-ne-tirane-ne-20-vjetorit-e-clirimit/60%Daily2019-06-14 12:15
https://a2news.com/2019/06/14/shperndarja-e-parlamentit-presidenti-pyet-ne-kqz-per-numrin-e-deputeteve/60%Daily2019-06-14 14:34
https://a2news.com/2019/06/14/renditja-e-fifa-shqiperia-ne-renie-te-lire-kosova-vijon-rekordet/60%Daily2019-06-14 12:01
https://a2news.com/2019/06/14/madame-x-rrefehet-madonna-jam-e-lodhur-nga-ky-realitet/60%Daily2019-06-14 11:57
https://a2news.com/2019/06/14/grate-zvicerane-ne-proteste-kerkojne-me-shume-para-kohe-dhe-respekt/60%Daily2019-06-14 11:28
https://a2news.com/2019/06/14/plumba-gome-e-gaz-lotsjelles-akuza-ndaj-policise-ne-hong-kong/60%Daily2019-06-14 11:22
https://a2news.com/2019/06/14/thaci-komenton-zhvillimet-ne-tirane-gjithe-kombi-e-do-shqiperine-te-qendrueshme/60%Daily2019-06-14 11:16
https://a2news.com/2019/06/14/sarri-iku-chelsea-mund-te-drejtohet-nga-legjenda-e-klubit/60%Daily2019-06-14 11:14
https://a2news.com/2019/06/14/lirohet-me-kusht-stresi-qendroi-mbi-8-muaj-ne-burg-per-armembajtje/60%Daily2019-06-14 11:00
https://a2news.com/2019/06/14/maradona-serish-ne-spital-do-tiu-nenshtrohet-dy-nderhyrjeve-kirurgjikale/60%Daily2019-06-14 10:49
https://a2news.com/2019/06/14/kalimet-nga-greqia-mbi-500-emigrante-te-ndaluar-qe-nga-janari/60%Daily2019-06-14 10:47
https://a2news.com/2019/06/14/lleshaj-basha-pergjegjes-per-cdo-individ-qe-aktivizon-kunder-ligjit/60%Daily2019-06-14 10:45
https://a2news.com/2019/06/14/trump-njofton-largimin-e-zedheneses-sarah-sanders/60%Daily2019-06-14 09:53
https://a2news.com/2019/06/14/prodhimi-bujqesor-me-shume-perime-me-pak-drithera/60%Daily2019-06-14 09:46
https://a2news.com/2019/06/14/grate-dhe-burrat-jo-njelloj-ne-tregun-e-punes/60%Daily2019-06-14 09:42
https://a2news.com/2019/06/14/aksioni-i-opozites-dhe-data-e-protestes-se-radhes-basha-takon-aleatet/60%Daily2019-06-14 10:39
https://a2news.com/2019/06/14/basha-thirrje-policeve-dhe-prokuroreve-mos-iu-bindni-urdhrave-te-rames/60%Daily2019-06-14 10:37
https://a2news.com/2019/06/14/rreshqet-kodra-merr-perpara-dhjetera-automjete/60%Daily2019-06-14 10:34
https://a2news.com/2019/06/14/spiropali-presidenti-nuk-i-takon-lulit-dhe-monikes-por-republikes/60%Daily2019-06-14 09:24
https://a2news.com/2019/06/14/mori-100-vota-kunder-meta-presidenti-i-zgjedhur-nga-nje-parlament-legjitim-jo-nga-ky/60%Daily2019-06-14 10:33
https://a2news.com/2019/06/14/kardashian-ne-shtepine-e-bardhe-nisme-per-te-ndihmuar-ish-te-burgosurit/60%Daily2019-06-14 08:44
https://a2news.com/2019/06/14/neymar-nga-kombetarja-ne-polici-mohon-akuzen-e-perdhunimit/60%Daily2019-06-14 10:31
https://a2news.com/2019/06/14/lojtaret-me-te-shtrenjte-kryeson-mbappe-ronaldo-ne-vend-te-20/60%Daily2019-06-14 10:30
https://a2news.com/2019/06/14/zyrtare-tirana-konfirmon-ardian-memen-ne-stol/60%Daily2019-06-14 08:29
https://a2news.com/2019/06/14/klosi-30-qershori-mund-ta-shkrije-perfundimisht-partine-demokratike/60%Daily2019-06-14 10:28
https://a2news.com/2019/06/14/totti-pergatit-lamtumiren-nga-roma/60%Daily2019-06-14 10:25
https://a2news.com/2019/06/14/kpk-merr-vendimin-per-prokurorin-e-dosjes-339/60%Daily2019-06-14 10:24
https://a2news.com/2019/06/14/kanadezet-fitojne-per-here-te-pare-titullin-kampion-ne-nba/60%Daily2019-06-14 10:23
https://a2news.com/2019/06/14/protestuan-kunder-rames-ne-librazhd-7-te-arrestuar/60%Daily2019-06-14 10:20
https://a2news.com/2019/06/14/tension-ne-lindjen-e-mesme-shperthejne-dy-cisterna-nafte-ne-gjirin-e-omanit/60%Daily2019-06-14 09:40
https://a2news.com/2019/06/14/vijon-operacioni-kunder-trafikimit-te-klandestineve-10-te-arrestuar/60%Daily2019-06-14 10:03
https://a2news.com/2019/06/14/nga-mynihu-ne-gjakove-kjo-date-ne-histori-14-qershor/60%Daily2019-06-14 09:04
https://a2news.com/2019/06/14/sarri-rikthehet-ne-itali-chelsea-e-shet-per-5-mln-paund/60%Daily2019-06-13 23:10
https://a2news.com/2019/06/13/tensioni-ne-maksimum-midis-shba-dhe-iran-goditen-dy-naftembajtese/60%Daily2019-06-13 21:01
https://a2news.com/2019/06/13/reali-prezanton-hazard-in-tifozet-ne-delir-duam-edhe-mbappe/60%Daily2019-06-13 20:42
https://a2news.com/2019/06/13/presidenti-i-asamblese-se-osbe-se-shqiperia-ne-krye-te-osbe-se-ne-2020-palet-te-ulen-ne-tavoline/60%Daily2019-06-13 20:00
https://a2news.com/2019/06/13/a-mund-ta-shperndaje-presidenti-kuvendin-gjata-parlamenti-tashme-ka-rene/60%Daily2019-06-13 21:39
https://a2news.com/2019/06/13/arrestohet-autori-i-dyshuar-i-vrasjes-se-24-vjecarit-ne-lac/60%Daily2019-06-13 19:33
https://a2news.com/2019/06/13/meta-u-rrezua-me-100-vota-clirim-gjata-nuk-ndodhte-nga-koha-e-enver-hoxhes/60%Daily2019-06-13 19:15
https://a2news.com/2019/06/13/rama-mesazh-deputeteve-forca-me-fushaten-4-aventuriere-duan-te-marrin-peng-vendin/60%Daily2019-06-13 20:54
https://a2news.com/2019/06/13/basha-i-pandehur-gjata-prokurori-politike-ne-ndihme-te-rames/60%Daily2019-06-13 18:43
https://a2news.com/2019/06/13/forumi-i-kartes-nderkombetare-te-energjise-balluku-prioritet-diversifikimi/60%Daily2019-06-13 17:42
https://a2news.com/2019/06/13/kreu-i-apelit-administrativ-denoncohet-nga-koleget/60%Daily2019-06-13 21:18
https://a2news.com/2019/06/13/hetimi-per-lobimin-ne-shba-reagon-basha-rama-me-metoda-putiniane/60%Daily2019-06-13 16:53
https://a2news.com/2019/06/13/lulzim-basha-nen-hetim-per-lobimin-ne-shba/60%Daily2019-06-13 17:39
https://a2news.com/2019/06/13/sezoni-i-arte-me-dhurata-floriri-per-kampionet/60%Daily2019-06-13 16:19
https://a2news.com/2019/06/13/fotot-me-interesante-te-dites-22/60%Daily2019-06-13 15:22
https://a2news.com/2019/06/13/sigal-uniqa-group-austria-kompania-me-e-madhe-e-sigurimeve-feston-20-vjetorin/60%Daily2019-06-13 15:22
https://a2news.com/2019/06/13/reagimi-i-presidences-dervishi-zhdekretimi-akt-i-mbeshtetur-ne-kushtetute/60%Daily2019-06-13 15:13
https://a2news.com/2019/06/13/beteja-per-territor-mes-dy-shqiponjave/60%Daily2019-06-13 15:03
https://a2news.com/2019/06/13/bentley-luksoz-fluturon-me-322-km-h/60%Daily2019-06-13 14:58
https://a2news.com/2019/06/13/gara-per-lidershipin-konservator-johnson-konfirmohet-favorit-fiton-raundin-e-pare/60%Daily2019-06-13 14:53
https://a2news.com/2019/06/13/ekonomia-turke-del-nga-recesioni/60%Daily2019-06-13 14:45
https://a2news.com/2019/06/13/shkaterrohet-grupi-kriminal-i-trafikimit-te-klandestineve-kreu-shtetas-turk/60%Daily2019-06-13 14:40
https://a2news.com/2019/06/13/bursa-alse-2-5-miliarde-leke-transaksione-ne-2018-n/60%Daily2019-06-13 14:22
https://a2news.com/2019/06/13/miratohet-me-100-vota-pro-rezoluta-kunder-metes/60%Daily2019-06-13 15:39
https://a2news.com/2019/06/13/the-economist-disa-deputete-gjermane-kerkojne-ndarjen-e-tiranes-dhe-shkupit/60%Daily2019-06-13 13:39
https://a2news.com/2019/06/13/cdo-efektiv-policie-do-ti-nenshtrohet-testit-psikologjik/60%Daily2019-06-13 13:37
https://a2news.com/2019/06/13/nga-italia-demi-dhe-rama-kerkojne-te-blejne-klubin-e-kategorise-se-dyte/60%Daily2019-06-13 13:32
https://a2news.com/2019/06/13/seanca-per-meten-tela-me-gjemba-dhe-ndalim-qarkullimi-per-qytetaret/60%Daily2019-06-13 13:30
https://a2news.com/2019/06/13/mediat-portugeze-casillas-nuk-do-te-kthehet-me-ne-fushe-portieri-pergenjeshtron/60%Daily2019-06-13 13:17
https://a2news.com/2019/06/13/zaev-takon-merkel-ne-shtator-gjermania-merr-vendimin-pozitiv/60%Daily2019-06-13 13:11
https://a2news.com/2019/06/13/meta-shqiperia-ka-nevoje-per-reflektim-nga-te-gjithe-aktoret-politike/60%Daily2019-06-13 12:39
https://a2news.com/2019/06/13/basha-rama-po-kerkon-te-negocioje-per-koken-e-tij/60%Daily2019-06-13 12:26
https://a2news.com/2019/06/13/nga-kinemate-ne-video-loje-marvel-kerkon-te-riperserise-suksesin-e-avengers/60%Daily2019-06-13 12:24
https://a2news.com/2019/06/13/oketa-krahason-zgjedhjet-me-ndeshjen-serbi-shqiperi-nuk-luhet-me-keto-kushte/60%Daily2019-06-13 12:19
https://a2news.com/2019/06/13/premier-league-sezoni-2019-2020-nis-me-supersfiden-man-united-chelsea/60%Daily2019-06-13 16:53
https://a2news.com/2019/06/13/partizani-mbetet-ne-itali-franco-lerda-prane-stolit-te-kampioneve/60%Daily2019-06-13 12:02
https://a2news.com/2019/06/13/lufta-kunder-emigracionit-meksika-shet-avionin-presidencial-per-ujdine-me-shba/60%Daily2019-06-13 11:58
https://a2news.com/2019/06/13/basha-shqiperia-drejt-grushtit-te-shtetit/60%Daily2019-06-13 12:03
https://a2news.com/2019/06/13/idajet-beqiri-hyn-ne-loje-kerkon-cregjistrim-nga-gara-pas-dekretit-te-presidentit/60%Daily2019-06-13 11:54
https://a2news.com/2019/06/13/nuk-kaloi-vetting-un-vjerdha-shkarkimi-im-pasi-nuk-lirova-nga-burgu-avdylin/60%Daily2019-06-13 11:45
https://a2news.com/2019/06/13/gjoni-meta-bishe-politike-nuk-mund-te-ishte-mbi-palet/60%Daily2019-06-13 11:33
https://a2news.com/2019/06/13/parakalim-ushtarak-ne-prishtine-thaci-po-punojme-per-marreveshjen-me-serbine/60%Daily2019-06-13 11:04
https://a2news.com/2019/06/13/rama-nuk-jam-penduar-qe-e-votova-meten-president/60%Daily2019-06-13 10:55
https://a2news.com/2019/06/13/rama-meta-plumb-qorr-per-te-vrare-zgjedhjet/60%Daily2019-06-13 10:43
https://a2news.com/2019/06/13/kryemadhi-holanda-tregoi-arsyet-e-moshapjes-se-negociatave-nuk-ka-euroskeptike/60%Daily2019-06-13 10:34
https://a2news.com/2019/06/13/rama-iliri-eshte-mesuar-keq-e-shqelmon-te-miren/60%Daily2019-06-13 11:00
https://a2news.com/2019/06/13/6-mln-per-makinen-speciale-te-james-bond/60%Daily2019-06-13 10:14
https://a2news.com/2019/06/13/celet-fushata-ne-vlore-gjiknuri-koha-e-veprave/60%Daily2019-06-13 10:07
https://a2news.com/2019/06/13/kultura-e-dobet-financiare-e-shqiptareve/60%Daily2019-06-13 09:48
https://a2news.com/2019/06/13/brace-vendimi-i-metes-risi-dhe-krim-kushtetues-30-qershori-nuk-ndalet/60%Daily2019-06-13 09:44
https://a2news.com/2019/06/13/trump-do-pranoja-informacione-te-huaja-per-rivalet/60%Daily2019-06-13 10:11
https://a2news.com/2019/06/13/kundershtohet-vendimi-kqz-mbledhje-pas-mesdite/60%Daily2019-06-13 09:35
https://a2news.com/2019/06/13/oficeret-ne-shkolla-mehmeti-per-sigurine-nderhyrja-duhet-te-jete-shumeplaneshe/60%Daily2019-06-13 09:25
https://a2news.com/2019/06/13/hajdari-rezoluta-nuk-ka-vlere-presidenti-ne-konflikt-interesi/60%Daily2019-06-13 09:15
https://a2news.com/2019/06/13/oficeret-ne-shkolla-garantojne-siguri-per-nxenesit/60%Daily2019-06-13 09:11
https://a2news.com/2019/06/13/beckham-si-buda-statuje-ne-tempull/60%Daily2019-06-13 09:10
https://a2news.com/2019/06/13/kryeprokurorja-e-elbasanit-kandidate-per-spak-prane-kalimit-te-vetting-ut/60%Daily2019-06-13 08:56
https://a2news.com/2019/06/13/vasili-ps-ja-rrezikon-shperberjen-per-shkak-te-edi-rames/60%Daily2019-06-13 08:51
https://a2news.com/2019/06/13/putin-marredheniet-me-shba-po-shkojne-keq-e-me-keq/60%Daily2019-06-13 08:33
https://a2news.com/2019/06/13/balla-dekreti-i-dates-10-qershor-antikushtetues-te-miratojme-pa-perjashtim-rezoluten-per-meten/60%Daily2019-06-13 09:20
https://a2news.com/2019/06/13/hong-kongu-ne-kaos-pas-protestave-mbyllen-zyrat-e-qeverise/60%Daily2019-06-13 08:14
https://a2news.com/2019/06/13/e-ngarkuara-me-pune-e-shba-moses-ones-takim-me-meten/60%Daily2019-06-13 08:22
https://a2news.com/2019/06/13/reali-prezanton-luka-jovic-talentin-qe-vlen-60-milione-euro/60%Daily2019-06-13 07:56
https://a2news.com/2019/06/13/97-vjecari-takohet-me-te-dashuren-e-tij-franceze-75-vite-pas-takimit-te-pare/60%Daily2019-06-13 07:55
https://a2news.com/2019/06/13/britani-e-madhe-nis-procesi-per-zgjedhjen-e-pasuesit-te-may/60%Daily2019-06-13 07:49
https://a2news.com/2019/06/13/anuloi-zgjedhjet-sot-ne-kuvend-rezoluta-kunder-presidentit/60%Daily2019-06-13 08:02
https://a2news.com/2019/06/13/lac-vritet-me-bresheri-automatiku-i-riu-ne-kerkim-autori/60%Daily2019-06-13 06:58
https://a2news.com/2019/06/13/nga-vatra-te-lirimi-i-michael-jackson-kjo-date-ne-histori-13-qershor/60%Daily2019-06-12 15:17
https://a2news.com/2019/06/12/ambasada-holandeze-nxjerr-deklaraten-zyrtare-kemi-rregulla-rigoroze-ka-ende-pune-per-tu-bere/60%Daily2019-06-13 06:35
https://a2news.com/2019/06/12/elbasani-sipas-kandidatit-te-vetem-llatja-eshte-bere-pune-e-mire-por-kemi-probleme-ne-infrastrukture/60%Daily2019-06-12 20:26
https://a2news.com/2019/06/12/aleanca-qytetare-nis-aksionin-me-proteste-ne-rrogozhine/60%Daily2019-06-12 20:13
https://a2news.com/2019/06/12/bylykbashi-dekreti-ankohet-vetem-ne-gjykate-kushtetuese-kryeministri-ka-detyrimin-ti-bindet/60%Daily2019-06-12 19:20
https://a2news.com/2019/06/12/rama-ilir-meta-e-ka-humbur-te-drejten-per-te-qene-president/60%Daily2019-06-12 18:59
https://a2news.com/2019/06/12/real-madrid-ben-zyrtare-blerjen-e-dyte/60%Daily2019-06-12 19:40
https://a2news.com/2019/06/12/bardhi-kryeministri-i-avdylajve-te-jape-shpjegime-se-perse-holanda-ka-vendosur-ti-thote-jo-negociatave/60%Daily2019-06-12 18:27
https://a2news.com/2019/06/12/zhbalancimi-i-tregut-con-euron-ne-pikiate/60%Daily2019-06-13 09:37
https://a2news.com/2019/06/12/kpk-seance-degjimore-per-prokurorin-e-dosjes-339-1/60%Daily2019-06-12 17:58
https://a2news.com/2019/06/12/deputetet-gjermane-ne-tirane-per-zgjedhjet-te-respektohet-kushtetuta/60%Daily2019-06-12 17:46
https://a2news.com/2019/06/12/nisin-konsultimet-per-daten-e-re-te-zgjedhjeve-meta-takon-aleatet-e-bashes/60%Daily2019-06-12 18:07
https://a2news.com/2019/06/12/holanda-pa-u-plotesuar-kushtet-negociatat-me-shqiperine-nuk-mund-te-nisin/60%Daily2019-06-12 21:08
https://a2news.com/2019/06/12/ku-eshte-zhdukur-kryevepra-e-da-vincit-nuk-eshte-ne-nje-muze-por-ne-det/60%Daily2019-06-12 17:07
https://a2news.com/2019/06/12/mike-tyson-nderton-resortin-kanabis/60%Daily2019-06-12 16:27
https://a2news.com/2019/06/12/riatdhesohen-50-shqiptare-nga-franca-zv-ministrja-perpjekjet-per-azil-te-kota/60%Daily2019-06-12 15:31
https://a2news.com/2019/06/12/lufta-njerezore-e-demave/60%Daily2019-06-12 15:22
https://a2news.com/2019/06/12/fotot-me-interesante-te-dites-21/60%Daily2019-06-12 15:09
https://a2news.com/2019/06/12/njihuni-me-apollon-felinin-me-te-madh-ne-bote/60%Daily2019-06-12 15:18
https://a2news.com/2019/06/12/pasaniket-e-sportit-futbollistet-kryesojne-renditjen-e-forbes/60%Daily2019-06-12 14:56
https://a2news.com/2019/06/12/matura-shteterore-nxenesit-testi-i-veshtire-opozita-teza-doli/60%Daily2019-06-12 14:26
https://a2news.com/2019/06/12/shullazi-ankese-ndaj-gjyqtares-dollani-liston-5-shkelje/60%Daily2019-06-12 14:12
https://a2news.com/2019/06/12/protesta-ne-rusi-ndalohet-lideri-i-opozites/60%Daily2019-06-12 13:50
https://a2news.com/2019/06/12/bankomati-leshon-pa-pushim-kartemonedha-punonjesit-e-sigurise-e-rrethojne/60%Daily2019-06-12 13:46
https://a2news.com/2019/06/12/28-vjetori-nga-partia-komuniste-drejt-ps-se-se-rilindur/60%Daily2019-06-12 13:42
https://a2news.com/2019/06/12/patozi-shqiperia-nuk-mund-te-rrije-peng-i-tekave-te-politikaneve/60%Daily2019-06-12 13:39
https://a2news.com/2019/06/12/gjyqtari-i-apelit-te-krimeve-te-renda-300-euro-nga-qiraja-e-baneses-ne-tropoje/60%Daily2019-06-12 13:25
https://a2news.com/2019/06/12/negociate-amerikane-ne-prishtine-rama-dhe-meta-shtrengojne-duart-para-palmer/60%Daily2019-06-12 16:02
https://a2news.com/2019/06/12/shfuqizimi-i-dates-se-zgjedhjeve-hazizaj-jo-ne-kushtetute-por-i-moralshem/60%Daily2019-06-12 12:51
https://a2news.com/2019/06/12/20-vjetori-i-clirimit-haradinaj-serbia-ta-njohe-kosoven-ne-keta-kufij/60%Daily2019-06-12 13:12
https://a2news.com/2019/06/12/jo-te-gjithe-ne-be-dhe-shqiperi-jane-entuziaste-per-integrimin/60%Daily2019-06-12 12:30
https://a2news.com/2019/06/12/trump-i-pakujdesshem-zbulon-ujdine-me-meksiken-per-emigracionin/60%Daily2019-06-12 13:43
https://a2news.com/2019/06/12/fitore-13-0-ne-kupen-e-botes-feste-e-cmendur-ne-cdo-gol/60%Daily2019-06-12 11:16
https://a2news.com/2019/06/12/prokurori-i-dosjes-339-2-vite-me-makine-te-paregjistruar-kisha-marre-prokure-nga-kusheriri/60%Daily2019-06-12 11:07
https://a2news.com/2019/06/12/sirena-angleze-per-strakoshen-lazio-cakton-cmimin/60%Daily2019-06-12 10:45
https://a2news.com/2019/06/12/i-nxehti-sapo-ka-filluar-cfare-sjell-vera-per-shqiptaret/60%Daily2019-06-12 11:01
https://a2news.com/2019/06/12/clinton-ne-kosove-nderi-me-i-madh-qe-qendrova-krah-jush/60%Daily2019-06-12 10:34
https://a2news.com/2019/06/12/protestuesit-mesyjne-parlamentin-ne-hong-kong-pershkallezohet-dhuna/60%Daily2019-06-12 10:31
https://a2news.com/2019/06/12/prokurori-i-dosjes-339-ne-kpk-ildkpi-deklarim-i-sakte-burime-te-ligjshme/60%Daily2019-06-12 11:06
https://a2news.com/2019/06/12/viktima-dhe-te-humbur-nga-permbytjet-ne-jug-te-kines/60%Daily2019-06-12 10:19
https://a2news.com/2019/06/12/gara-per-spak-klp-miraton-terheqjen-e-kandidatit-shkelzen-cena/60%Daily2019-06-12 10:01
https://a2news.com/2019/06/12/ivi-kaso-rama-po-e-con-vendin-drejt-nje-puci-institucional/60%Daily2019-06-12 09:45
https://a2news.com/2019/06/12/kukes-3-te-arrestuar-per-kontrabande-2-prej-tyre-doganiere/60%Daily2019-06-12 09:40
https://a2news.com/2019/06/12/akuzohet-per-pengmarrje-dhe-gjobevenie-mafiozi-kinezi-arrestohet-ne-shqiperi/60%Daily2019-06-12 11:10
https://a2news.com/2019/06/12/hajdari-jam-sulmuar-me-shume-nga-pd-sesa-nga-ps/60%Daily2019-06-12 09:49
https://a2news.com/2019/06/12/italia-duhet-ndeshkuar-roma-shpreh-gatishmerine-per-kompromis/60%Daily2019-06-12 09:13
https://a2news.com/2019/06/12/rudina-hajdari-meta-e-di-mire-qe-ka-shkelur-kushtetuten-ka-kaluar-kompetencat/60%Daily2019-06-12 09:49
https://a2news.com/2019/06/12/gjumi-me-televizorin-ndezur-mund-tiu-shendoshe-drita-demton-metabolizmin/60%Daily2019-06-12 08:54
https://a2news.com/2019/06/12/paralajmeron-macron-kapitalizmi-aktual-cenon-demokracine-dhe-con-ne-lufte/60%Daily2019-06-12 08:43
https://a2news.com/2019/06/12/bill-clinton-dekorohet-nga-thaci-jeni-shembull-per-boten/60%Daily2019-06-12 08:38
https://a2news.com/2019/06/12/anulimi-i-zgjedhjeve-hajdari-meta-duhet-te-kishte-dialoguar-para-vendimit/60%Daily2019-06-12 09:48
https://a2news.com/2019/06/12/zbardhet-vrasja-e-kreut-te-njesise-kote-nderhyri-per-te-shmangur-konfliktin/60%Daily2019-06-12 09:01
https://a2news.com/2019/06/12/meta-nis-konsultimet-per-daten-e-re-te-zgjedhjeve/60%Daily2019-06-12 08:01
https://a2news.com/2019/06/12/operacioni-palestra-4-te-arrestuar-per-droge-3-te-tjere-ne-kerkim/60%Daily2019-06-12 07:58
https://a2news.com/2019/06/12/kuvendi-i-maqedonise-se-veriut-i-heq-mandatin-e-deputetit-gruevskit/60%Daily2019-06-12 06:42
https://a2news.com/2019/06/12/rusi-lirohet-gazetari-investigativ-u-akuzua-per-droge/60%Daily2019-06-12 06:25
https://a2news.com/2019/06/12/nga-austro-hungaria-te-boris-jeltsin-kjo-date-ne-histori-12-qershor/60%Daily2019-06-11 16:30
https://a2news.com/2019/06/11/reja-me-pelqeu-me-shume-shqiperia-ne-islande/60%Daily2019-06-11 21:21
https://a2news.com/2019/06/11/rikthehet-cikalleshi-ramadani-ne-finish-shqiperia-mund-me-dritherima-moldavine/60%Daily2019-06-11 21:21
https://a2news.com/2019/06/11/pro-apo-kunder-ilir-metes-interpretimet-e-juristeve-per-shfuqizimin-e-dates-se-zgjedhjeve/60%Daily2019-06-11 20:13
https://a2news.com/2019/06/11/granit-xhaka-ne-elbasan-per-te-pare-vellane-taulanti-ne-stol/60%Daily2019-06-11 20:14
https://a2news.com/2019/06/11/i-ftuari-bregu-i-japim-rendesi-zgjidhjes-politike-ne-dem-te-institucioneve/60%Daily2019-06-11 19:16
https://a2news.com/2019/06/11/juncker-per-dialogun-kosove-serbi-po-nuk-u-zgjidh-asnje-mundesi-per-ne-be-nuk-duam-destabilitet/60%Daily2019-06-11 19:13
https://a2news.com/2019/06/11/hapja-e-negociatave-me-be-ne-bregu-kriza-politike-e-ka-renduar-ne-menyre-katastrofike-situaten/60%Daily2019-06-11 19:17
https://a2news.com/2019/06/11/i-ftuari-majlinda-bregu-ulja-e-tarifave-roaming-se-shpejti-edhe-me-vendet-e-be-se/60%Daily2019-06-11 18:31
https://a2news.com/2019/06/11/juncker-takon-ramen-zgjedhjet-duhet-te-ndodhin-demtohet-shqiperia/60%Daily2019-06-11 19:06
https://a2news.com/2019/06/11/dorezohen-librat-ne-perdorim-dhjetera-ore-e-goma-per-te-fshire-detyrat-e-femijeve/60%Daily2019-06-11 17:34
https://a2news.com/2019/06/11/toyota-yaris-prokuroria-belge-kerkoi-qe-me-date-5-qershor-deshmine-e-bashes/60%Daily2019-06-11 17:36
https://a2news.com/2019/06/11/nisma-per-shkarkimin-e-presidentit-meta-presion-dhe-shantazh-ndaj-kreut-te-shtetit/60%Daily2019-06-11 17:25
https://a2news.com/2019/06/11/anulimi-i-zgjedhjeve-dash-vleresojme-pasojat-e-njoftimit-te-presidentit/60%Daily2019-06-11 17:12
https://a2news.com/2019/06/11/basha-asnje-negociate-me-ramen-largimi-i-tij-i-panegociueshem/60%Daily2019-06-11 17:02
https://a2news.com/2019/06/11/basha-ia-dolem-qe-te-ndalojme-procesin-fals-dhe-kriminal-te-30-qershorit/60%Daily2019-06-11 19:33
https://a2news.com/2019/06/11/debati-per-kosoven-ne-okb-aksioni-ne-veri-ishte-legjitim-situata-e-brishte/60%Daily2019-06-11 16:46
https://a2news.com/2019/06/11/balla-mesazh-metes-nuk-keni-asgje-ne-dore-lidhur-me-daten-e-zgjedhjeve-te-dekretuar-prej-jush/60%Daily2019-06-11 16:32
https://a2news.com/2019/06/11/haradinaj-dialogu-nuk-ka-logjike-pa-ujdi-kornize/60%Daily2019-06-11 16:18
https://a2news.com/2019/06/11/konflikti-politik-deputetet-komentojne-luften-presidence-ps-pd/60%Daily2019-06-11 16:17
https://a2news.com/2019/06/11/zgjedhjet-rama-i-pergjigjet-metes/60%Daily2019-06-12 06:59
https://a2news.com/2019/06/11/anulimi-i-dates-se-zgjedhjeve-dash-po-vlereson-situaten-ne-zhvillim-e-siper/60%Daily2019-06-11 15:48
https://a2news.com/2019/06/11/kriza-politike-nxit-largimin-rritet-numri-i-shqiptareve-qe-kerkojne-azil/60%Daily2019-06-11 15:44
https://a2news.com/2019/06/11/emigrantet-150-milione-euro-ne-atdhe-per-tre-muaj/60%Daily2019-06-11 15:41
https://a2news.com/2019/06/11/aleanca-e-pd-se-me-qytetaret-bardhi-pakt-per-mbrojtjen-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-06-11 15:36
https://a2news.com/2019/06/11/taksa-e-plastikes-beqaj-te-ulet-ne-10-leke-kg/60%Daily2019-06-11 15:37
https://a2news.com/2019/06/11/shqiperi-moldavi-4-ndryshime-ne-formacion-por-serish-skema-3-5-2/60%Daily2019-06-11 15:26
https://a2news.com/2019/06/11/siguria-rrugore-shkreli-nisme-ne-edukimin-e-brezit-te-ri-per-sinjalistiken/60%Daily2019-06-11 15:19
https://a2news.com/2019/06/11/meta-nuk-kam-frike-nga-asgje-e-di-rama-dhe-ambasada-amerikane/60%Daily2019-06-11 15:22
https://a2news.com/2019/06/11/nisma-e-13-vendeve-te-be-te-celen-negociatat-me-tiranen-e-shkupin/60%Daily2019-06-11 15:03
https://a2news.com/2019/06/11/spiropali-kemi-president-per-te-qare-hallin/60%Daily2019-06-11 14:55
https://a2news.com/2019/06/11/nese-ka-ndonje-europian-apo-amerikan-qe-do-te-monitoroje-votime-le-te-shkoje-ne-korene-e-veriut/60%Daily2019-06-11 16:00
https://a2news.com/2019/06/11/meta-dreke-sekrete-me-ramen-i-habitur-nga-reagimi-i-tij/60%Daily2019-06-11 14:59
https://a2news.com/2019/06/11/meta-zgjidhim-krizen-iken-presidenti/60%Daily2019-06-11 14:53
https://a2news.com/2019/06/11/cmendet-tenisti-e-peson-raketa/60%Daily2019-06-11 13:50
https://a2news.com/2019/06/11/kodheli-nuk-mund-tia-ndalim-qytetareve-te-drejten-per-te-votuar/60%Daily2019-06-11 13:38
https://a2news.com/2019/06/11/ps-dhe-pd-te-ndare-por-cfare-kane-ne-dore-institucionet/60%Daily2019-06-11 13:50
https://a2news.com/2019/06/11/tufa-dhe-braho-nuk-pajtohen-do-te-perballen-ne-gjyq/60%Daily2019-06-11 13:13
https://a2news.com/2019/06/11/plagosje-me-arme-zjarri-ne-vlore/60%Daily2019-06-11 13:43
https://a2news.com/2019/06/11/20-vjetori-i-nderhyrjes-se-nato-bill-clinton-dhe-madeleine-albright-ne-kosove/60%Daily2019-06-11 12:30
https://a2news.com/2019/06/11/te-gjithe-po-flasin-per-ata-kosova-drejt-nje-suksesi-historik/60%Daily2019-06-11 12:18
https://a2news.com/2019/06/11/tragjedia-ne-danub-nxirren-anija-e-mbytur-dhe-4-trupa-te-tjere/60%Daily2019-06-11 11:21
https://a2news.com/2019/06/11/fotot-me-interesante-te-dites-20/60%Daily2019-06-11 11:09
https://a2news.com/2019/06/11/investimet-e-huaja-ne-nivele-te-larta-por-jo-nga-projektet-e-reja/60%Daily2019-06-11 10:50
https://a2news.com/2019/06/11/frike-ne-indycar-makina-perplas-mekanikun/60%Daily2019-06-11 10:38
https://a2news.com/2019/06/11/banoret-e-fshatit-trevllazer-ne-vlore-ne-proteste-per-rruge-dhe-uje/60%Daily2019-06-11 10:37
https://a2news.com/2019/06/11/pd-mbledh-keshillin-diskutohet-krijimi-i-aleances-per-mbrojtjen-e-demokracise/60%Daily2019-06-11 10:28
https://a2news.com/2019/06/11/mbytet-nje-tjeter-person-ne-plazhin-e-durresit/60%Daily2019-06-11 10:24
https://a2news.com/2019/06/11/terhiqet-tony-parker-4-here-kampion-i-nba/60%Daily2019-06-11 10:04
https://a2news.com/2019/06/11/fitoi-champions-league-me-novaren-volejbollistja-shqiptare-kalon-te-rivalet/60%Daily2019-06-11 09:51
https://a2news.com/2019/06/11/roma-zyrtarizon-trajnerin-e-ri-largohet-ranieri/60%Daily2019-06-11 09:28
https://a2news.com/2019/06/11/pasagjeri-hap-deren-e-emergjences-e-ngaterroi-me-ate-te-tualetit/60%Daily2019-06-11 09:24
https://a2news.com/2019/06/11/dy-kusherinj-ne-gjendje-te-rende-ne-spital-u-dhunuan-nga-babe-e-bir/60%Daily2019-06-11 09:58
https://a2news.com/2019/06/11/anulimi-i-30-qershorit-alibeaj-te-pritet-kushtetuesja-ose-dialog-politik/60%Daily2019-06-11 08:44
https://a2news.com/2019/06/11/shqiperia-perballe-moldavise-objektiv-i-vetem-fitorja/60%Daily2019-06-11 08:42
https://a2news.com/2019/06/11/nga-shkaterrimi-i-trojes-te-himni-i-kosoves-kjo-date-ne-histori-11-qershor/60%Daily2019-06-11 08:37
https://a2news.com/2019/06/11/shtepia-e-bardhe-thirrje-kosoves-dhe-serbise-per-njohje-reciproke/60%Daily2019-06-11 08:25
https://a2news.com/2019/06/11/anulimi-i-zgjedhjeve-hysi-argumentet-jo-kushtetues-precedent-i-rrezikshem/60%Daily2019-06-11 08:16
https://a2news.com/2019/06/11/i-ve-zjarrin-67-vjecarit-pas-sherrit-per-lojen-e-dominos-arrestohet-autori/60%Daily2019-06-11 08:52
https://a2news.com/2019/06/11/projekt-rezoluta-e-ps-presidenti-ka-shkelur-paanesine-politike-dekreti-te-konsiderohet-inekzistent/60%Daily2019-06-11 11:44
https://a2news.com/2019/06/11/helikopteri-perplaset-me-ndertesen-54-kateshe-ne-nju-jork/60%Daily2019-06-11 07:52
https://a2news.com/2019/06/11/u-gjet-i-pajete-ne-durres-zbulohen-shkaqet-e-vdekjes-se-86-vjecarit/60%Daily2019-06-11 07:35
https://a2news.com/2019/06/11/vellai-i-kim-jong-un-informator-i-cia/60%Daily2019-06-11 07:33
https://a2news.com/2019/06/11/tjeter-tragjedi-me-emigrantet-ne-egje/60%Daily2019-06-11 06:27
https://a2news.com/2019/06/10/kosova-fitore-historike-mund-bullgarine-ne-sofje/60%Daily2019-06-10 21:09
https://a2news.com/2019/06/10/kocijancic-per-a2-cnn-thelbesore-qe-te-ruhet-e-drejta-kushtetuese-e-qytetareve-per-te-votuar/60%Daily2019-06-10 20:42
https://a2news.com/2019/06/10/kreu-i-osbe-se-lajcak-politika-te-respektoje-ligjet-ne-fuqi-i-bindur-qe-do-ta-gjeni-vete-zgjidhjen/60%Daily2019-06-10 20:11
https://a2news.com/2019/06/10/the-guardian-shkrim-per-edi-ramen-kryeministri-qe-kerkon-ti-shpetoje-mallkimit-te-historise/60%Daily2019-06-10 19:34
https://a2news.com/2019/06/10/reja-nese-i-fitojme-te-gjitha-ndeshjet-kemi-shanse/60%Daily2019-06-10 18:48
https://a2news.com/2019/06/10/unaza-e-re-e-tiranes-arrsh-miraton-ndryshimet-ne-projekt/60%Daily2019-06-10 18:40
https://a2news.com/2019/06/10/kombetarja-gati-per-sfiden-ndaj-moldavise/60%Daily2019-06-10 18:39
https://a2news.com/2019/06/10/aeroporti-i-vlores-dhe-pretendimet-e-turqve/60%Daily2019-06-10 18:16
https://a2news.com/2019/06/10/tregu-i-punes-rriten-pagat-dhe-punesimi/60%Daily2019-06-10 18:12
https://a2news.com/2019/06/10/procedura-e-shkarkimit-te-presidentit-nga-kerkesa-te-komisioni-hetimor-deri-ne-votim/60%Daily2019-06-10 18:33
https://a2news.com/2019/06/10/kushtet-e-opozites-parlamentare-shkarkojme-meten-ne-kembim-te-reformes-zgjedhore/60%Daily2019-06-10 17:54
https://a2news.com/2019/06/10/mediu-opozita-e-angazhuar-per-zgjedhje-te-lira-pa-edi-ramen-kryeminister/60%Daily2019-06-10 17:41
https://a2news.com/2019/06/10/hyseni-presidenti-ka-shkelur-ne-menyre-flagrante-kushtetuten/60%Daily2019-06-10 17:36
https://a2news.com/2019/06/10/keshilli-i-sigurimit-te-okb-se-sot-takimi-i-dyte-informues-per-kosoven/60%Daily2019-06-10 16:09
https://a2news.com/2019/06/10/protestat-ne-hong-kong-udheheqesja-lam-refuzon-thirrjet-e-qytetareve/60%Daily2019-06-10 16:11
https://a2news.com/2019/06/10/mishi-artificial-japonia-behet-gati-te-zevendesoje-kafshet/60%Daily2019-06-10 15:51
https://a2news.com/2019/06/10/basha-zgjedhjet-dhe-shkarkimi-i-presidentit-dy-blofe-te-rames/60%Daily2019-06-10 15:37
https://a2news.com/2019/06/10/reportazhi-i-cnn-dezertueset-koreanoveriore-skllave-seksi-ne-kine/60%Daily2019-06-10 15:11
https://a2news.com/2019/06/10/dosja-339-2-ne-gjyq-ish-drejtori-i-burgjeve-dhe-12-te-tjere/60%Daily2019-06-10 15:03
https://a2news.com/2019/06/10/trafiku-drejt-bregdetit-mitat-tola-zgjidhni-rruge-alternative/60%Daily2019-06-10 16:00
https://a2news.com/2019/06/10/obeziteti-te-femijet-ministria-e-shendetesise-ndryshim-menuve-ne-kopshte/60%Daily2019-06-10 14:50
https://a2news.com/2019/06/10/brenda-kishes-se-kafkave-nje-vend-adhurimi-i-frikshem/60%Daily2019-06-10 14:50
https://a2news.com/2019/06/10/futbollisti-i-kombetares-me-ore-190-mije-dollareshe/60%Daily2019-06-10 16:03
https://a2news.com/2019/06/10/palmer-ne-beograd-zyrtari-i-shba-mbeshtesim-dialogun-taksa-te-hiqet/60%Daily2019-06-10 14:38
https://a2news.com/2019/06/10/ps-depoziton-kerkesen-per-mocionin-kunder-metes/60%Daily2019-06-10 14:30
https://a2news.com/2019/06/10/te-humbasesh-babain-dhemb-me-shume-sesa-te-humbasesh-ndeshjen-shpjegohet-ftohtesia-e-kawhi-leonard/60%Daily2019-06-10 14:14
https://a2news.com/2019/06/10/kryesia-e-pd-se-te-krijohet-aleanca-qytetare-me-qellim-ndalimin-e-zgjedhjeve-ne-30-qershor/60%Daily2019-06-10 19:34
https://a2news.com/2019/06/10/pd-reagon-pas-mbledhjes-se-kqz-militantet-e-ps-shperdorim-i-turpshem-detyre/60%Daily2019-06-10 13:16
https://a2news.com/2019/06/10/gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-durres-dyshohet-te-jete-mbytur-ne-det/60%Daily2019-06-10 13:12
https://a2news.com/2019/06/10/vendimi-i-presidentit-ambasadori-i-osbe-ceshtje-e-brendshme-e-shqiperise/60%Daily2019-06-10 12:47
https://a2news.com/2019/06/10/kqz-e-ndare-zguri-braktis-mbledhjen-biba-dekreti-i-metes-i-pavlefshem/60%Daily2019-06-10 18:03
https://a2news.com/2019/06/10/ylli-i-ajax-zbulon-ronaldo-me-kerkoi-ti-bashkohem-juventusit/60%Daily2019-06-10 12:34
https://a2news.com/2019/06/10/aktivizohet-vullkani-ne-indonezi-reja-e-hirit-7-km/60%Daily2019-06-10 12:08
https://a2news.com/2019/06/10/tare-refuzon-milanin-lazio-e-bind-te-qendroje/60%Daily2019-06-10 11:47
https://a2news.com/2019/06/10/fotot-me-interesante-te-dites-19/60%Daily2019-06-10 11:43
https://a2news.com/2019/06/10/papa-kritika-evropes-portet-e-mbyllura-per-njerezit-duart-e-hapura-per-armet/60%Daily2019-06-10 11:40
https://a2news.com/2019/06/10/nga-vdekja-e-aleksandrit-te-madh-te-vizita-e-bush-ne-shqiperi-kjo-date-ne-histori-10-qershor/60%Daily2019-06-10 11:29
https://a2news.com/2019/06/10/nuk-ka-date-per-zgjedhje-vendimi-i-presidentit-meta-ve-ne-levizje-ambasadoret/60%Daily2019-06-10 15:01
https://a2news.com/2019/06/10/mesazhi-i-metes-pasi-anuloi-daten-e-zgjedhjeve-me-qetesi-dhe-shqiptari/60%Daily2019-06-10 11:29
https://a2news.com/2019/06/10/ps-nis-mbledhjen-e-firmave-per-shkarkimin-e-metes/60%Daily2019-06-10 11:34
https://a2news.com/2019/06/10/9-shqiptare-ne-pranga-kokaine-per-te-pasurit-ne-londer/60%Daily2019-06-10 10:27
https://a2news.com/2019/06/10/dekreti-i-metes-mberrin-ne-kqz-shtyhet-mbledhja-e-mesdites/60%Daily2019-06-10 10:13
https://a2news.com/2019/06/10/10-lekeshi-i-ri-ne-qarkullim-bsh-do-te-hedhe-ne-treg-dhe-kartemonedhat-e-reja-200-dhe-5-mije-lekeshe/60%Daily2019-06-10 10:12
https://a2news.com/2019/06/10/bylykbashi-precedenti-i-harruar-qe-i-jep-te-drejte-presidentit-meta/60%Daily2019-06-10 10:01
https://a2news.com/2019/06/10/frika-e-brexit-ekonomia-britanike-nen-presion/60%Daily2019-06-10 09:37
https://a2news.com/2019/06/10/djali-i-marcelo-s-dhuron-spektakel-ne-syte-e-babait/60%Daily2019-06-10 09:35
https://a2news.com/2019/06/10/oshee-30-milione-euro-kredi-per-investime-ne-rrjet/60%Daily2019-06-10 09:35
https://a2news.com/2019/06/10/8000-vete-ne-garen-e-varkave-ne-venecia/60%Daily2019-06-10 09:29
https://a2news.com/2019/06/10/telefonate-nga-cr7-sergio-ramos-sqaron-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2019-06-10 09:23
https://a2news.com/2019/06/10/islanda-bllokon-ne-aeroport-ekipin-turk-ofendohet-kapiteni-belozoglu/60%Daily2019-06-10 09:11
https://a2news.com/2019/06/10/gati-per-plazh-victorias-secret-sjell-trendet-e-veres-2019/60%Daily2019-06-10 08:52
https://a2news.com/2019/06/10/kombetarja-gati-per-moldavine-rikthehet-mbrojtesi-mavraj/60%Daily2019-06-10 09:00
https://a2news.com/2019/06/10/dardanet-ne-nje-sfide-vendimtare-ne-sofje/60%Daily2019-06-10 08:28
https://a2news.com/2019/06/10/krasniqi-mund-te-kemi-avancim-te-krizes-presidenti-mund-te-ndermarre-akte-ndaj-parlamentit/60%Daily2019-06-10 08:22
https://a2news.com/2019/06/10/rama-ne-kryesi-asgje-nuk-na-ndal-rezolute-per-shkarkimin-e-presidentit/60%Daily2019-06-10 08:07
https://a2news.com/2019/06/10/20-vjet-nga-bombardimet-ne-ish-jugosllavi-bill-clinton-viziton-kosoven/60%Daily2019-06-10 08:07
https://a2news.com/2019/06/10/ps-te-enjten-nisim-procedurat-per-shkarkimin-e-presidentit/60%Daily2019-06-10 08:19
https://a2news.com/2019/06/10/kpk-djeg-gjyqtarin-qe-votoi-kunder-dritan-dajtit/60%Daily2019-06-10 08:28
https://a2news.com/2019/06/10/meta-firmosi-anulimin-e-zgjedhjeve-kryesia-e-ps-diskuton-hapat/60%Daily2019-06-10 06:45
https://a2news.com/2019/06/10/grabiten-leke-e-bizhuteri-ne-nje-banese-ne-kruje/60%Daily2019-06-10 06:40
https://a2news.com/2019/06/10/anuloi-zgjedhjet-meta-rrezik-real-per-tension/60%Daily2019-06-10 09:27
https://a2news.com/2019/06/10/anuloi-zgjedhjet-presidenti-meta-pritet-te-shpjegoje-arsyet-ne-oren-0800/60%Daily2019-06-10 04:50
https://a2news.com/2019/06/09/cr7-rremben-dhe-ligen-e-kombeve-tulipanet-duhet-ende-te-celin/60%Daily2019-06-09 20:57
https://a2news.com/2019/06/09/moti-per-javen-e-ardhshme-temperatura-te-larta-por-edhe-rrebeshe-afatshkurtra/60%Daily2019-06-09 19:44
https://a2news.com/2019/06/09/lulzim-basha-shpjegon-vendimin-e-presidentit-u-shty-nga-shqiptaret/60%Daily2019-06-09 19:17
https://a2news.com/2019/06/09/pretendenti-per-kryeminister-ne-britani-pranon-se-ka-marre-kokaine/60%Daily2019-06-09 18:56
https://a2news.com/2019/06/09/e-zgjonin-ne-tren-per-bileten-biznesmeni-italian-gjen-zgjidhjen-per-gjume-te-qete/60%Daily2019-06-09 18:14
https://a2news.com/2019/06/09/shpetoi-gruan-nga-mbytja-vdes-nga-ifarkti-i-moshuari/60%Daily2019-06-09 17:59
https://a2news.com/2019/06/09/nadal-mbret-i-parisit-vendos-rekord-ne-roland-garros/60%Daily2019-06-09 17:06
https://a2news.com/2019/06/09/karnavalet-e-korces-ndezin-qytetin/60%Daily2019-06-09 16:40
https://a2news.com/2019/06/09/panik-ne-londer-digjet-ndertesa-6-kateshe/60%Daily2019-06-09 16:25
https://a2news.com/2019/06/09/luanet-e-britanise-medalje-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2019-06-09 16:08
https://a2news.com/2019/06/09/raketa-nga-rusia-shba-ultimatum-turqise-mendohuni-deri-ne-fund-te-korrikut/60%Daily2019-06-09 15:53
https://a2news.com/2019/06/09/proteste-ne-hong-kong-kunder-ligjit-te-ekstradimit/60%Daily2019-06-09 15:45
https://a2news.com/2019/06/09/thirrje-rama-ik-ne-takimin-elektoral-te-dibres-rama-i-kthen-pergjigje/60%Daily2019-06-09 15:33
https://a2news.com/2019/06/09/kryeministri-rama-ne-diber-nuk-pranojme-politiken-e-kercenimit-zgjedhjet-nuk-shtyhen/60%Daily2019-06-09 15:12
https://a2news.com/2019/06/09/nenkryetari-i-cdu-csu-gjermane-shtyrja-e-zgjedhjeve-te-pranohet-vendimi-i-presidentit/60%Daily2019-06-09 14:14
https://a2news.com/2019/06/09/janine-kapet-dragoi-shqiptar-ngacmonte-femrat/60%Daily2019-06-09 13:22
https://a2news.com/2019/06/09/nderronin-makinat-luksoze-si-te-ishin-kemisha-ciftit-italo-shqiptar-i-bllokohen-1-6-milione-euro/60%Daily2019-06-09 13:08
https://a2news.com/2019/06/09/mungesa-e-dhunes-policia-fal-protestuesit-asnje-i-arrestuar/60%Daily2019-06-09 11:36
https://a2news.com/2019/06/09/aksident-ne-vore-nje-i-vdekur-ne-ngjarjen-me-rrethana-te-pabesueshme/60%Daily2019-06-09 11:38
https://a2news.com/2019/06/09/shfuqizimi-i-30-qershorit-rama-meta-humbi-te-drejten-te-qendroje-ne-ate-zyre/60%Daily2019-06-09 12:24
https://a2news.com/2019/06/09/veliaj-vijon-fushaten-zgjedhjet-me-30-qershor-e-kemi-detyrim-kushtetues/60%Daily2019-06-09 12:29
https://a2news.com/2019/06/09/hysaj-shume-prane-transferimit-ne-madrid-oferte-25-milione-euro/60%Daily2019-06-09 08:52
https://a2news.com/2019/06/09/shkoder-makina-perfundon-ne-kanal-shkaku-pagjumesia/60%Daily2019-06-09 08:12
https://a2news.com/2019/06/09/durres-vidhet-ne-mengjes-bankomati-i-bankes/60%Daily2019-06-09 08:28
https://a2news.com/2019/06/08/ylli-i-ri-i-italise-godet-vogelushin-grek-dhe-e-perqafon/60%Daily2019-06-08 21:03
https://a2news.com/2019/06/08/lamtumira-e-shehit-nga-skenderbeu-nuk-kam-oferta-deri-tani/60%Daily2019-06-08 20:57
https://a2news.com/2019/06/08/tre-gola-per-dhjete-minuta-italia-pushton-athinen/60%Daily2019-06-08 20:47
https://a2news.com/2019/06/08/kampionet-e-botes-bien-ne-turqi/60%Daily2019-06-08 20:38
https://a2news.com/2019/06/08/fitore-rutine-ne-bjellorusi-por-gjermania-mbetet-ne-vend-te-dyte/60%Daily2019-06-08 20:35
https://a2news.com/2019/06/08/nje-model-i-vecante-flokesh-rituali-i-dervishit-dhe-takimi-i-trump-me-mbretereshen-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-06-08 20:25
https://a2news.com/2019/06/08/basha-thirrje-kupoles-socialiste-largoni-ramen-merrni-kontrollin-e-partise/60%Daily2019-06-08 19:41
https://a2news.com/2019/06/08/basha-perpjekje-per-dhune-ndaj-protestuesve-deshtuan/60%Daily2019-06-08 19:28
https://a2news.com/2019/06/08/opozita-te-parlamenti-meta-ben-thirrje-ndalni-protesten/60%Daily2019-06-08 19:00
https://a2news.com/2019/06/08/balla-dekreti-i-metes-i-pavlefshem-dhe-i-pazbatueshem/60%Daily2019-06-08 18:53
https://a2news.com/2019/06/08/feste-ne-proteste-pas-vendimit-te-metes/60%Daily2019-06-08 18:28
https://a2news.com/2019/06/08/basha-anulimi-i-dates-se-zgjedhjeve-nuk-eshte-fundi-i-betejes-sone/60%Daily2019-06-08 18:17
https://a2news.com/2019/06/08/shfuqizimi-i-dates-se-zgjedhjeve-kryemadhi-kam-dy-jave-qe-nuk-e-kam-takuar-meten/60%Daily2019-06-08 17:41
https://a2news.com/2019/06/08/meta-shfuqizoi-daten-e-zgjedhjeve-reagon-rama-e-prisja-plan-i-bere-me-kohe/60%Daily2019-06-08 17:38
https://a2news.com/2019/06/08/zgjedhjet-e-30-qershorit-rama-jo-pa-kundershtar-por-me-me-te-rrezikshmin/60%Daily2019-06-08 17:25
https://a2news.com/2019/06/08/presidenti-meta-anulon-30-qershorin/60%Daily2019-06-08 17:46
https://a2news.com/2019/06/08/improvizimi-i-protestuesve-rama-dhe-dako-ne-qeline-339-video/60%Daily2019-06-08 16:47
https://a2news.com/2019/06/08/meta-anulon-30-qershorin-ne-protesten-e-8-te-opozites-rama-plan-i-bere-me-kohe/60%Daily2019-06-08 20:21
https://a2news.com/2019/06/08/74-mije-euro-per-nje-varese-me-kupen-e-botes/60%Daily2019-06-08 16:30
https://a2news.com/2019/06/08/protesta-e-tete-pd-70-mije-qytetare-drejt-tiranes/60%Daily2019-06-08 16:14
https://a2news.com/2019/06/08/tela-me-gjemba-dhe-makina-e-ujit-parlamenti-behet-gati-per-protesten/60%Daily2019-06-08 15:55
https://a2news.com/2019/06/08/reja-nuk-e-meritonim-humbjen-mund-te-kishte-edhe-dy-penallti/60%Daily2019-06-08 15:19
https://a2news.com/2019/06/08/portieri-i-mohoi-golin-hysaj-kam-vite-qe-provoj-skam-fat/60%Daily2019-06-08 16:17
https://a2news.com/2019/06/08/protesta-be-perdorimi-i-eksploziveve-i-papranueshem-policia-te-veproje-me-permbajtje/60%Daily2019-06-08 14:30
https://a2news.com/2019/06/08/reja-e-nis-me-humbje-shqiperia-ben-lojen-por-fiton-islanda/60%Daily2019-06-08 15:25
https://a2news.com/2019/06/08/ne-flake-qiellgervishtesi-129-metra-i-larte-angazhohen-60-zjarrfikes/60%Daily2019-06-08 16:06
https://a2news.com/2019/06/08/rama-amerika-nuk-e-toleron-dhunen-ndaj-institucioneve/60%Daily2019-06-08 12:51
https://a2news.com/2019/06/08/islande-shqiperi-publikohen-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-06-08 12:32
https://a2news.com/2019/06/08/rama-nostalgjik-kreu-i-ps-se-kujton-kohen-e-rafting-me-ilir-meten/60%Daily2019-06-08 12:25
https://a2news.com/2019/06/08/pd-bardhi-policia-nxit-dhune-me-deklaratat-e-saj/60%Daily2019-06-08 11:54
https://a2news.com/2019/06/08/palmer-kush-prek-zgjedhjet-nuk-futet-ne-shba/60%Daily2019-06-08 11:16
https://a2news.com/2019/06/08/protesta-e-opozites-policia-disponojme-informacione-shqetesuese/60%Daily2019-06-08 11:02
https://a2news.com/2019/06/08/mundi-serbine-5-0-futbollisti-puth-gazetaren-ne-lidhje-direkte/60%Daily2019-06-08 13:11
https://a2news.com/2019/06/08/pretendenti-per-kryeminister-i-britanise-pranon-kam-marre-kokaine/60%Daily2019-06-08 10:29
https://a2news.com/2019/06/08/rama-opozita-nuk-po-lufton-krimin-zgjedhor-por-po-i-ben-shantazh-reformes-ne-drejtesi/60%Daily2019-06-08 09:45
https://a2news.com/2019/06/08/veliaj-nuk-mund-te-sulmohen-institucionet-shteterore/60%Daily2019-06-08 09:28
https://a2news.com/2019/06/08/ozil-martohet-erdogan-deshmitar-i-dhendrrit/60%Daily2019-06-08 08:55
https://a2news.com/2019/06/08/meksika-shmang-tarifat-trump-arritem-ujdi-masa-te-forta-ndaj-emigracionit/60%Daily2019-06-08 08:42
https://a2news.com/2019/06/08/brenda-apokalipsit-nje-panorame-e-zymte-e-cernobilit/60%Daily2019-06-08 08:36
https://a2news.com/2019/06/08/punishte-fishekzjarresh-ne-mes-te-shkodres-procedohen-dy-persona/60%Daily2019-06-08 08:05
https://a2news.com/2019/06/08/protesta-e-radhes-e-opozites-pd-qendrojme-deri-ne-mesnate/60%Daily2019-06-08 07:35
https://a2news.com/2019/06/08/cristiano-zbulon-sekretin-e-rinise-se-tij/60%Daily2019-06-08 07:24
https://a2news.com/2019/06/08/pse-messi-nuk-e-kendon-himnin/60%Daily2019-06-08 06:55
https://a2news.com/2019/06/08/gafa-e-radhes-e-trump-hena-eshte-pjese-e-marsit/60%Daily2019-06-08 06:38
https://a2news.com/2019/06/07/kosova-shperdoron-shume-vetem-nje-pike-ndaj-malit-te-zi/60%Daily2019-06-07 20:48
https://a2news.com/2019/06/07/zyrtare-eden-hazard-te-reali-i-madridit/60%Daily2019-06-07 20:21
https://a2news.com/2019/06/07/meta-i-angazhuar-maksimalisht-nuk-do-te-lejoj-destabilizim/60%Daily2019-06-07 20:07
https://a2news.com/2019/06/07/shpresat-rrembejne-nje-pike-ne-turqi-gol-ne-limite/60%Daily2019-06-07 19:37
https://a2news.com/2019/06/07/demet-nga-termeti-rama-cdo-bashki-nga-2-5-mln-leke-per-rindertimin-e-banesave/60%Daily2019-06-07 18:23
https://a2news.com/2019/06/07/dasma-me-daulle-e-ozil-martohet-ylli-i-arsenal-ne-stamboll/60%Daily2019-06-07 18:33
https://a2news.com/2019/06/07/dosja-339-rama-zbulimet-i-cuan-te-partia-shantazh-ndaj-qeverise/60%Daily2019-06-07 17:53
https://a2news.com/2019/06/07/stuhia-e-pazakonte-prek-brigjet-spanjolle-dhe-franceze/60%Daily2019-06-07 17:44
https://a2news.com/2019/06/07/kpk-konfirmon-ne-detyre-kandidatet-e-spak-kondili-nakuci/60%Daily2019-06-07 17:29
https://a2news.com/2019/06/07/protesta-e-opozites-ambasada-amerikane-thirrje-shtetasve-te-saj-per-kujdes-2/60%Daily2019-06-08 15:19
https://a2news.com/2019/06/07/basha-rama-manipulues-gjakftohte-te-bashkohemi-ne-proteste/60%Daily2019-06-07 17:10
https://a2news.com/2019/06/07/kaos-te-mali-i-zi-para-kosoves-iken-trajneri-dhe-2-lojtare-serbe/60%Daily2019-06-07 16:51
https://a2news.com/2019/06/07/ekspozita-ne-galery-70-nje-mesazh-artistik-per-ujin-ne-driten-e-fundit-te-perendimit/60%Daily2019-06-07 17:10
https://a2news.com/2019/06/07/meta-nga-berlini-bundestagu-rol-kyc-per-integrimin-e-shqiperise/60%Daily2019-06-07 15:54
https://a2news.com/2019/06/07/bradley-cooper-dhe-irina-shayk-i-japin-fund-lidhjes/60%Daily2019-06-07 15:48
https://a2news.com/2019/06/07/beverli-hills-kunder-duhanit-ndalon-shitjen-e-cigareve-ne-vitin-2021/60%Daily2019-06-07 15:47
https://a2news.com/2019/06/07/spektakli-i-liges-se-kombeve-vijon-te-dielen-jo-vetem-finalja/60%Daily2019-06-07 15:42
https://a2news.com/2019/06/07/may-largohet-nga-skena-politike-11-pretendente-per-ta-pasuar-johnson-favorit/60%Daily2019-06-07 15:27
https://a2news.com/2019/06/07/zgjedhjet-e-30-qershorit-meta-mesazh-nga-berlini-cdo-gje-mund-te-ndryshoje/60%Daily2019-06-07 15:17
https://a2news.com/2019/06/07/gjermani-bien-ndjeshem-prodhimi-dhe-eksportet-2/60%Daily2019-06-07 15:07
https://a2news.com/2019/06/07/lufta-antikanabis-ago-ka-efektive-te-perfshire-ne-kultivim/60%Daily2019-06-07 15:05
https://a2news.com/2019/06/07/diskriminimi-ne-pune-grate-nuk-denoncojne-nga-frika/60%Daily2019-06-07 15:00
https://a2news.com/2019/06/07/fotot-me-interesante-te-dites-18/60%Daily2019-06-07 14:55
https://a2news.com/2019/06/07/investitoret-e-huaj-klima-per-biznesin-e-renduar/60%Daily2019-06-07 14:39
https://a2news.com/2019/06/07/protesta-dhe-zgjedhjet-rama-mbledh-ne-zyre-rucin-lleshajn-dhe-ballen/60%Daily2019-06-07 14:59
https://a2news.com/2019/06/07/pergjime-ne-kohe-krize-rama-e-dako-sfidojne-me-deklarata/60%Daily2019-06-07 14:24
https://a2news.com/2019/06/07/reja-luajme-per-te-fituar-grezda-nuk-eshte-ceshtje/60%Daily2019-06-07 14:21
https://a2news.com/2019/06/07/i-pezulluar-ndaj-islandes-mavraj-rrezikon-edhe-moldavine/60%Daily2019-06-07 13:49
https://a2news.com/2019/06/07/rinovimi-i-impianteve-selman-stermasi-dhe-asllan-rusi-drejt-rindertimit/60%Daily2019-06-07 13:30
https://a2news.com/2019/06/07/prela-hetimi-i-vecante-i-zgjedhjeve-i-pamundur/60%Daily2019-06-07 13:34
https://a2news.com/2019/06/07/lindon-selahi-zyrtarizohet-te-holandezet-e-twente/60%Daily2019-06-07 12:51
https://a2news.com/2019/06/07/tarifat-tregtare-shba-kerkon-me-shume-meksika-dergon-ushtrine/60%Daily2019-06-07 12:48
https://a2news.com/2019/06/07/kpk-merr-vendimin-per-prokurorin-e-shullazit/60%Daily2019-06-07 12:45
https://a2news.com/2019/06/07/23-dite-para-zgjedhjeve-veliaj-demshperblen-155-familje-te-permbytura-ne-kohen-e-bashes/60%Daily2019-06-07 15:30
https://a2news.com/2019/06/07/protesta-e-opozites-deri-ne-mesnate-angazhohen-1300-police/60%Daily2019-06-07 12:35
https://a2news.com/2019/06/07/projekti-i-bashkise-tirane-ne-3-vjet-30-km-korsi-per-50-mije-perdorues-te-bicikletave/60%Daily2019-06-07 12:06
https://a2news.com/2019/06/07/gjinushi-dorehiqet-nga-psd-ja-zevendesohet-ne-krye-te-partise-nga-engjell-bejtaj/60%Daily2019-06-07 11:49
https://a2news.com/2019/06/07/sulmi-ndaj-cisternave-emiratet-e-bashkuara-arabe-fajesojne-nje-aktor-shteteror/60%Daily2019-06-07 11:40
https://a2news.com/2019/06/07/te-gjithe-xhevahiret-e-ferrarit-ne-nje-muze/60%Daily2019-06-07 11:00
https://a2news.com/2019/06/07/fusnin-makina-kontrabande-nga-franca-arrestohen-4-police/60%Daily2019-06-07 10:44
https://a2news.com/2019/06/07/serish-tension-shba-rusi-dy-anijet-ushtarake-rrezikojne-perballjen/60%Daily2019-06-07 10:25
https://a2news.com/2019/06/07/spaho-me-ramen-nuk-ka-dialog-ne-proteste-flasin-qytetaret/60%Daily2019-06-07 10:16
https://a2news.com/2019/06/07/qiellgervishtesi-426-metra-i-larte-ne-nju-jork-mund-te-jete-selia-e-re-e-facebook-foto/60%Daily2019-06-07 10:50
https://a2news.com/2019/06/07/i-ofron-nje-pije-reperit-jay-z-terbohet-beyonce/60%Daily2019-06-07 10:05
https://a2news.com/2019/06/07/ne-siberine-e-larget-zbulohet-popullsia-e-panjohur-qe-mund-te-ndryshoje-parahistorine/60%Daily2019-06-13 13:19
https://a2news.com/2019/06/07/gjermani-bien-ndjeshem-prodhimi-dhe-eksportet/60%Daily2019-06-07 09:36
https://a2news.com/2019/06/07/ceremonite-per-d-day-putin-nuk-e-kam-problem-qe-nuk-me-ftuan/60%Daily2019-06-07 09:31
https://a2news.com/2019/06/07/oferta-per-buffon-nga-brazili-e-kina-ne-gare-edhe-klubi-spanjoll/60%Daily2019-06-07 09:11
https://a2news.com/2019/06/07/pergjimet-e-publikuara-nga-bild-rama-ajo-gazete-me-te-tilla-gjera-merret/60%Daily2019-06-07 09:15
https://a2news.com/2019/06/07/tronditet-fifa-arrestohet-zv-presidenti/60%Daily2019-06-07 09:06
https://a2news.com/2019/06/07/16-ton-metamfetamine-kapet-ne-australi-ne-treg-do-te-shitej-mbi-800-mln/60%Daily2019-06-07 08:50
https://a2news.com/2019/06/07/meta-ne-berlin-shqiptaret-presin-qe-negociatat-te-hapen-sa-me-shpejt/60%Daily2019-06-07 08:49
https://a2news.com/2019/06/07/euro-2020-kosova-kerkon-fitoren-e-pare-ndaj-malit-te-zi/60%Daily2019-06-07 08:39
https://a2news.com/2019/06/07/kriptomonedhat-propozimi-i-ahmetaj-te-behet-deklarimi-i-tyre/60%Daily2019-06-07 08:41
https://a2news.com/2019/06/07/14-luane-dalin-xhiro-ne-qytet-banoret-ne-panik/60%Daily2019-06-07 08:12
https://a2news.com/2019/06/07/nga-kryqezata-e-pare-te-fitorja-e-tony-blair-kjo-date-ne-histori-7-qershor/60%Daily2019-06-07 07:58
https://a2news.com/2019/06/07/hapja-e-negociatave-me-shqiperine-angela-merkel-del-kunder/60%Daily2019-06-07 08:20
https://a2news.com/2019/06/07/mos-e-ngacmo-bishen-sterling-e-kalon-ne-fizike-me-van-dijk-dhe-e-peson-keq/60%Daily2019-06-07 06:30
https://a2news.com/2019/06/06/tre-luanet-bien-ne-fushen-me-tulipane/60%Daily2019-06-06 21:54
https://a2news.com/2019/06/06/ndoka-ka-pergjime-edhe-per-ramen-te-gradohet-kush-nxori-dosjen/60%Daily2019-06-06 21:56
https://a2news.com/2019/06/06/negociatat-ndoka-ja-deri-ku-shkon-lidhja-e-rames-me-sorosin/60%Daily2019-06-06 21:57
https://a2news.com/2019/06/06/ndoka-rama-e-di-negociatat-nuk-hapen-i-ka-kerkuar-merkelit-mos-ta-beje-publike/60%Daily2019-06-06 19:32
https://a2news.com/2019/06/06/nard-ndokes-si-mungon-batuta-molotovi-te-jep-adrenaline/60%Daily2019-06-06 21:58
https://a2news.com/2019/06/06/shtyrje-te-zgjedhjeve-per-6-muaj-ndoka-meta-personazh-qe-merr-vendime-te-guximshme/60%Daily2019-06-06 22:01
https://a2news.com/2019/06/06/vettingu-nis-verifikimi-i-prokuroreve-te-spak/60%Daily2019-06-06 18:42
https://a2news.com/2019/06/06/aksident-ne-tirane-elbasan-humb-jeten-kalimtarja/60%Daily2019-06-06 18:27
https://a2news.com/2019/06/06/prokurori-i-shullazit-dhe-ai-i-613-kg-kokaine-dalin-para-kpk/60%Daily2019-06-06 18:21
https://a2news.com/2019/06/06/kryeministri-rama-ne-cerrik-ps-me-gabime-por-prape-me-e-mira/60%Daily2019-06-06 17:18
https://a2news.com/2019/06/06/publikimi-i-pergjimeve-nen-hetim-prokurore-dhe-opgj/60%Daily2019-06-06 17:14
https://a2news.com/2019/06/06/vrau-85-paciente-denohet-me-burg-perjete/60%Daily2019-06-06 16:54
https://a2news.com/2019/06/06/tango-dhe-folku-argjentinas-mberrijne-ne-shqiperi/60%Daily2019-06-06 16:45
https://a2news.com/2019/06/06/pergjimet-e-publikuara-nga-bild-meta-urdhri-i-prokurorise-intimidon-median-e-lire/60%Daily2019-06-06 17:03
https://a2news.com/2019/06/06/nga-picasso-ne-barcelone-te-propaganda-e-kim-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-06-06 16:15
https://a2news.com/2019/06/06/pergjimet-sqarimi-i-prokuroreve-skishim-qellim-kufizimin-e-lirise-se-medias/60%Daily2019-06-06 17:01
https://a2news.com/2019/06/06/veteranet-rikrijojne-diten-e-zbarkimit-ne-normandi/60%Daily2019-06-06 15:56
https://a2news.com/2019/06/06/letersia-shqipe-pertej-kufirit-autoret-shqiptare-te-malit-te-zi-perkthehen-shume-pak/60%Daily2019-06-06 15:52
https://a2news.com/2019/06/06/incidente-ne-porto-tifozet-angleze-lufte-me-policine/60%Daily2019-06-06 15:45
https://a2news.com/2019/06/06/edhe-madonna-akuzon-weinstein-e-kaloi-cakun/60%Daily2019-06-06 15:39
https://a2news.com/2019/06/06/cameria-nis-perfaqesimin-nderkombetar-nga-futbolli/60%Daily2019-06-06 15:36
https://a2news.com/2019/06/06/75-vjetori-i-d-day-ceremoni-perkujtimore-ne-normandi/60%Daily2019-06-06 15:34
https://a2news.com/2019/06/06/apeli-i-ambasadorit-italian-20-mln-euro-presin-projektet-per-tu-financuar/60%Daily2019-06-06 15:29
https://a2news.com/2019/06/06/mjeket-braktisin-shqiperine-150-largime-cdo-vit-gjermania-shteti-me-i-pelqyer/60%Daily2019-06-06 15:18
https://a2news.com/2019/06/06/holanda-i-mbyll-deren-shqiperise-blok-ka-ende-rruge-te-gjate/60%Daily2019-06-06 14:42
https://a2news.com/2019/06/06/kur-mund-ta-shoh-veten-ne-televizor-shtyhet-seanca-per-autorin-e-masakres-se-selenices/60%Daily2019-06-06 13:23
https://a2news.com/2019/06/06/apeli-shtyn-shullazin-avokatet-gjobiten-me-5-mije-leke-per-mos-pranine/60%Daily2019-06-06 13:01
https://a2news.com/2019/06/06/kolegji-zgjedhor-merr-vendimin-per-komisioneret-e-opozites-ne-zgjedhje/60%Daily2019-06-06 14:25
https://a2news.com/2019/06/06/lleshaj-per-deutsche-welle-pergjimet-nuk-i-prishin-imazhin-shqiperise/60%Daily2019-06-06 12:52
https://a2news.com/2019/06/06/kukesi-gati-te-kthehet-ne-shtepi/60%Daily2019-06-06 12:28
https://a2news.com/2019/06/06/finalja-e-liges-se-kampioneve-ne-afrike-do-te-perseritet/60%Daily2019-06-06 12:25
https://a2news.com/2019/06/06/presidenti-kinez-takohet-me-putin-miku-im-me-i-mire/60%Daily2019-06-06 12:23
https://a2news.com/2019/06/06/kina-paralajmeron-qytetaret-shba-eshte-djall-mos-shkoni-atje/60%Daily2019-06-06 12:20
https://a2news.com/2019/06/06/takim-haradinaj-merkel-diskutim-per-kufijte-dialogun-dhe-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-06-06 12:18
https://a2news.com/2019/06/06/pergjimet-e-bild-bindja-demokratike-ps-te-terheqe-kandidatin-e-shijakut/60%Daily2019-06-06 12:10
https://a2news.com/2019/06/06/ilir-ndraxhi-per-a2-cnn-mandati-eshte-i-imi-nuk-i-kam-takuar-kurre-avdylajt/60%Daily2019-06-06 12:33
https://a2news.com/2019/06/06/bylykbashi-bild-i-ka-marre-pergjimet-nga-burime-shqiptare-por-jo-nga-opozita/60%Daily2019-06-06 11:42
https://a2news.com/2019/06/06/kandidati-i-bindjes-nis-fushaten-tek-ali-demi-tirana-ka-nevoje-per-nje-administrim-te-ndershem/60%Daily2019-06-06 11:18
https://a2news.com/2019/06/06/kpk-vlereson-prokurorin-e-shullazit-ka-braktisur-dosjen-nuk-justifikon-5600-euro/60%Daily2019-06-06 10:50
https://a2news.com/2019/06/06/euro-zbret-ne-122-leke-niveli-me-i-ulet-ne-12-vite/60%Daily2019-06-06 10:41
https://a2news.com/2019/06/06/prishet-marreveshja-fiat-nuk-shkrihet-me-renault/60%Daily2019-06-06 10:32
https://a2news.com/2019/06/06/zaev-ne-bruksel-gjermania-ka-frike-nga-deklaratat-e-rames/60%Daily2019-06-06 10:29
https://a2news.com/2019/06/06/partite-e-vogla-te-shtyhen-zgjedhjet-per-6-muaj-dhe-te-formohet-qeveria-tranzitore/60%Daily2019-06-06 10:17
https://a2news.com/2019/06/06/burg-per-viktimen-e-atentatit-te-sajuar-kercenon-gazetaret/60%Daily2019-06-06 10:41
https://a2news.com/2019/06/06/tare-te-milan-e-ka-zgjedhur-maldini/60%Daily2019-06-06 10:01
https://a2news.com/2019/06/06/zgjedhjet-ne-danimarke-fitojne-socialdemokratet-kunder-emigracionit/60%Daily2019-06-06 09:49
https://a2news.com/2019/06/06/video-loja-me-e-famshme-mbush-35-vjec/60%Daily2019-06-06 12:22
https://a2news.com/2019/06/06/holanda-dhe-anglia-supersfide-per-lavdine/60%Daily2019-06-06 09:28
https://a2news.com/2019/06/06/momenti-shokues-kur-djali-i-sulet-vrasesit-te-nenes-se-tij-ne-sallen-e-gjyqit/60%Daily2019-06-06 09:20
https://a2news.com/2019/06/06/neymar-mbetet-pa-kupe-amerike-braziliani-shperthen-ne-lot/60%Daily2019-06-06 08:27
https://a2news.com/2019/06/06/peza-per-pergjimet-e-bild-lalla-dhe-prokuroret-e-ceshtjes-cuan-dosje-te-opozita/60%Daily2019-06-06 09:15
https://a2news.com/2019/06/06/zjarr-ne-banese-zjarrfikesit-futen-nga-ballkoni-per-te-shuar-flaket/60%Daily2019-06-06 06:40
https://a2news.com/2019/06/06/nga-oksfordi-te-nba-kjo-date-ne-histori-6-qershor/60%Daily2019-06-05 15:23
https://a2news.com/2019/06/05/shperthen-ronaldo-ndaj-zvicres-portugalia-ne-finale-te-liges-se-kombeve/60%Daily2019-06-05 20:47
https://a2news.com/2019/06/05/penallti-per-portugaline-apo-per-zvicren-var-e-vendos/60%Daily2019-06-05 20:58
https://a2news.com/2019/06/05/gara-per-durresin-pikat-kryesore-te-programit-te-dy-kandidateve/60%Daily2019-06-05 21:45
https://a2news.com/2019/06/05/75-vjetori-i-d-day-lideret-perkujtojne-te-renet-e-luftes-se-dyte-boterore/60%Daily2019-06-05 19:45
https://a2news.com/2019/06/05/pergjimet-pd-heshtja-dhe-perdorimi-politik-i-prokurorise-se-shpetojne-ramen/60%Daily2019-06-05 20:58
https://a2news.com/2019/06/05/pergjimet-krasniqi-ne-durres-grupe-te-tjera-me-te-fuqishme-kane-emeruar-dhe-deputete/60%Daily2019-06-05 18:08
https://a2news.com/2019/06/05/veliaj-nis-takimet-elektorale-shqiptaret-do-refuzojne-dhunen-e-pd/60%Daily2019-06-06 11:19
https://a2news.com/2019/06/05/fansi-tmerron-miley-cyrus/60%Daily2019-06-05 17:43
https://a2news.com/2019/06/05/zbulohen-3-laboratore-droge-17-milione-doza-operacioni-i-vitit-ne-meksike/60%Daily2019-06-05 17:19
https://a2news.com/2019/06/05/uefa-pezullon-hetimet-ndaj-milanit/60%Daily2019-06-05 17:25
https://a2news.com/2019/06/05/nje-pishine-transparente-ne-lartesi-200-metra/60%Daily2019-06-05 17:00
https://a2news.com/2019/06/05/fenomeni-i-cuditshem-i-reve-mbi-londer/60%Daily2019-06-05 16:33
https://a2news.com/2019/06/05/buffon-largohet-nga-psg-por-jo-nga-futbolli/60%Daily2019-06-05 16:23
https://a2news.com/2019/06/05/helikopteri-i-emergjences-rrotullon-te-moshuaren-ne-ajer/60%Daily2019-06-05 16:46
https://a2news.com/2019/06/05/rusia-me-rakete-te-re-qe-pershkon-3-km-ne-1-sekonde/60%Daily2019-06-05 15:56
https://a2news.com/2019/06/05/infantino-konfirmohet-presidenti-i-fifa-s-fiton-zgjedhjet-pa-rivale/60%Daily2019-06-05 15:35
https://a2news.com/2019/06/05/cakaj-largon-20-konsuj-nderi-njofton-se-50-e-pasaportave-diplomatike-do-hiqen/60%Daily2019-06-05 15:26
https://a2news.com/2019/06/05/presidenti-vlereson-moikom-zeqon-me-dekoraten-kalores-i-urdhrit-te-skenderbeut/60%Daily2019-06-05 15:17
https://a2news.com/2019/06/05/maradona-ka-ambicie-duhet-te-jem-trajneri-i-ardhshem-i-manchester-united/60%Daily2019-06-05 15:11
https://a2news.com/2019/06/05/pergjimet-arta-marku-prokuroret-pazare-me-dosjet/60%Daily2019-06-05 15:19
https://a2news.com/2019/06/05/zbarkimi-ne-normandi-nje-xhiro-ne-stamboll-dhe-protesta-e-indigjeneve-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-06-06 07:19
https://a2news.com/2019/06/05/cfare-ndodhi-ne-d-day-operacioni-me-i-madh-ushtarak-ne-histori/60%Daily2019-06-05 14:55
https://a2news.com/2019/06/05/raporti-i-freedom-house-perkeqesim-i-lirise-se-medias-ne-bote/60%Daily2019-06-05 14:40
https://a2news.com/2019/06/05/tension-ne-qiellin-e-mesdheut-avioni-luftarak-rus-intercepton-ate-amerikan/60%Daily2019-06-05 13:46
https://a2news.com/2019/06/05/publikimi-i-pergjimeve-te-bild-prokuroria-nis-hetimet/60%Daily2019-06-05 13:41
https://a2news.com/2019/06/05/pergjimet-e-bild-rama-i-shmanget-pyetjes-se-a2-cnn-per-dakon/60%Daily2019-06-05 13:29
https://a2news.com/2019/06/05/studimi-ekonomia-ne-funksion-te-votes-jo-te-besimit/60%Daily2019-06-05 12:59
https://a2news.com/2019/06/05/alarmi-i-klosit-anulim-rezervimesh-nga-kriza-politike/60%Daily2019-06-05 12:54
https://a2news.com/2019/06/05/superman-me-duart-akullore-si-u-mbrojt-dako-dhe-si-reagoi-rama-per-pergjimet/60%Daily2019-06-05 13:02
https://a2news.com/2019/06/05/fitoi-344-6-milion-dollare-numrat-magjike-te-lotarise-i-gjeti-ne-biskoten-e-fatit/60%Daily2019-06-05 12:47
https://a2news.com/2019/06/05/protesta-e-opozites-lihen-ne-burg-dy-persona/60%Daily2019-06-05 12:45
https://a2news.com/2019/06/05/pergjimet-e-publikuara-nga-bild-manja-te-hetohen-ata-qe-cojne-dosjet-ne-zyrat-e-pd-se/60%Daily2019-06-05 12:18
https://a2news.com/2019/06/05/pergjimet-e-avdylajve-ne-bild-basha-radiografia-e-pushtetit-mafioz-te-rames/60%Daily2019-06-05 12:08
https://a2news.com/2019/06/05/emri-i-tij-doli-ne-pergjimet-e-avdylajve-reagon-kandidati-socialist-per-shijakun/60%Daily2019-06-05 14:15
https://a2news.com/2019/06/05/ushtria-vret-protestuesit-60-viktima-ne-sudan/60%Daily2019-06-05 11:58
https://a2news.com/2019/06/05/rihanna-muzikantja-femer-me-e-pasur-ne-bote/60%Daily2019-06-05 11:33
https://a2news.com/2019/06/05/levizjet-ne-merkato-city-ne-sulm-per-felix-gati-106-mln-euro-per-klauzolen/60%Daily2019-06-05 11:25
https://a2news.com/2019/06/05/pergjimet-e-avdylajve-gazetari-i-bild-tregon-kush-e-ndihmoi-ne-shqiperi/60%Daily2019-06-05 12:02
https://a2news.com/2019/06/05/pergjimet-ne-bild-bashkepunimi-i-kryebashkiakut-dako-me-avdylajt-per-blerje-votash/60%Daily2019-06-05 11:19
https://a2news.com/2019/06/05/balla-kerkesat-e-pd-nuk-mund-te-merren-ne-konsiderate/60%Daily2019-06-05 10:58
https://a2news.com/2019/06/05/te-denohen-prokuroret-qe-nxjerrin-sekretet-hetimore-ne-media/60%Daily2019-06-05 10:47
https://a2news.com/2019/06/05/digjet-makina-ne-aksin-vlore-levan-shpeton-drejtuesi-i-mjetit/60%Daily2019-06-05 10:31
https://a2news.com/2019/06/05/neymar-duhet-te-largohet-nga-grumbullimi-i-brazilit/60%Daily2019-06-05 10:20
https://a2news.com/2019/06/05/pergjimet-e-bild-vasili-shteti-u-eshte-shitur-krimineleve/60%Daily2019-06-05 10:12
https://a2news.com/2019/06/05/dako-nuk-shkon-ne-bashki-nuk-komenton-pergjimet-e-reja/60%Daily2019-06-05 17:06
https://a2news.com/2019/06/05/vrasja-ne-bllok-gjykata-refuzon-masen-arrest-ne-burg-per-martinajn/60%Daily2019-06-05 10:28
https://a2news.com/2019/06/05/nderron-jete-babai-i-champions-league/60%Daily2019-06-05 09:51
https://a2news.com/2019/06/05/dialogu-kosove-serbi-palmer-nuk-vendosim-afate-apo-vija-te-kuqe/60%Daily2019-06-05 12:13
https://a2news.com/2019/06/05/avdylaj-per-zgjedhjet-duhet-ti-japim-nje-10-0-qe-edhe-ai-vete-te-habitet/60%Daily2019-06-05 09:29
https://a2news.com/2019/06/05/kur-merresh-me-arbitrin-e-gabuar/60%Daily2019-06-05 09:17
https://a2news.com/2019/06/05/harrojini-kafshet-e-verteta-vjen-cirku-me-holograme/60%Daily2019-06-05 09:00
https://a2news.com/2019/06/05/ose-te-na-japin-votat-ose-ke-shpia-biseda-e-avdylajt-me-pergjegjesin-e-ujesjellesit/60%Daily2019-06-05 10:02
https://a2news.com/2019/06/05/analiza-e-die-press-tirana-e-shkupi-te-presin-4-vende-kunder-anetaresimit/60%Daily2019-06-05 08:13
https://a2news.com/2019/06/05/bild-publikon-pergjimet-e-reja-avdylaj-dako/60%Daily2019-06-05 08:39
https://a2news.com/2019/06/05/portugali-zvicer-lufte-per-finalen-e-nations-league/60%Daily2019-06-05 07:55
https://a2news.com/2019/06/05/avioni-qe-krijoi-efektin-ylber/60%Daily2019-06-05 07:41
https://a2news.com/2019/06/05/brace-nuk-jam-dakord-me-letrat-e-rames-per-bashen/60%Daily2019-06-05 07:01
https://a2news.com/2019/06/05/brace-opozita-nuk-po-proteston-po-ben-fushate/60%Daily2019-06-05 06:29
https://a2news.com/2019/06/05/nga-ditelindja-e-ferragamos-te-vdekja-e-reagan-kjo-date-ne-histori-5-qershor/60%Daily2019-06-04 13:19
https://a2news.com/2019/06/04/zbulohen-detaje-dhe-rregullat-specifike-nga-dasma-e-sergio-ramos/60%Daily2019-06-04 21:05
https://a2news.com/2019/06/04/roma-gjen-trajner-ne-ukraine/60%Daily2019-06-04 22:13
https://a2news.com/2019/06/04/lufta-e-shpendeve/60%Daily2019-06-04 20:40
https://a2news.com/2019/06/04/nje-thesar-del-ne-shitje/60%Daily2019-06-04 22:15
https://a2news.com/2019/06/04/mcgregor-jashte-ufc-khabib-meson-kundershtarin-dhe-daten/60%Daily2019-06-04 22:17
https://a2news.com/2019/06/04/hoxholli-ne-shqiperi-ka-racizem-islamofob/60%Daily2019-06-04 22:19
https://a2news.com/2019/06/04/mohammed-salah-i-trembet-puthjes/60%Daily2019-06-04 19:14
https://a2news.com/2019/06/04/ilir-hoxholli-islami-ne-shqiperi-po-krijon-nje-identitet/60%Daily2019-06-04 22:24
https://a2news.com/2019/06/04/cfare-simbolizon-agjerimi/60%Daily2019-06-04 22:29
https://a2news.com/2019/06/04/perballja-e-gjiganteve-joshua-kerkon-hakmarrje-ndaj-ruiz/60%Daily2019-06-04 18:23
https://a2news.com/2019/06/04/trump-takon-may-lideret-vleresojne-aleancen-mes-dy-vendeve/60%Daily2019-06-04 17:49
https://a2news.com/2019/06/04/mbappe-kerkon-largimin-nga-psg-real-eshte-pas-dere/60%Daily2019-06-04 22:30
https://a2news.com/2019/06/04/basha-berlini-nuk-cel-negociatat-pa-u-zgjidhur-kriza/60%Daily2019-06-04 17:04
https://a2news.com/2019/06/04/i-nxehte-ekstrem-ne-indi-temperatura-deri-ne-50-c/60%Daily2019-06-04 16:21
https://a2news.com/2019/06/04/sulm-me-arme-ne-australi-viktima-e-te-plagosur/60%Daily2019-06-04 15:54
https://a2news.com/2019/06/04/homazhe-per-parodistin-e-vlores-muhamet-liko-percillet-ne-banesen-e-fundit/60%Daily2019-06-04 15:00
https://a2news.com/2019/06/04/ne-kampin-e-termetit/60%Daily2019-06-04 22:31
https://a2news.com/2019/06/04/xhacka-ne-korce-do-te-rindertohet-cdo-shtepi-e-demtuar-nga-termeti/60%Daily2019-06-04 14:43
https://a2news.com/2019/06/04/masakra-ne-tianamen-kina-reagon-pas-deklaratave-te-pompeo/60%Daily2019-06-04 14:29
https://a2news.com/2019/06/04/reagon-kryebashkiaku-i-londres-trump-imazh-i-ekstremit-te-djathe-neper-bote/60%Daily2019-06-04 14:16
https://a2news.com/2019/06/04/flasin-cikalleshi-e-ajeti-na-ka-munguar-atmosfera-e-mire-tani-shenojme-me-shume/60%Daily2019-06-04 22:33
https://a2news.com/2019/06/04/date-e-re-per-zgjedhjet-ekspertet-komentojne-mundesite-e-presidentit/60%Daily2019-06-04 15:37
https://a2news.com/2019/06/04/britaniket-tallen-me-trump-presidenti-si-nje-bebe-ne-pelena-dhe-i-ulur-ne-tualet/60%Daily2019-06-04 12:54
https://a2news.com/2019/06/04/ndoqi-skuadren-i-verber-valencia-i-kushton-statuje/60%Daily2019-06-04 12:41
https://a2news.com/2019/06/04/trump-premton-marreveshje-te-mire-tregtare-me-britanine-pas-brexit-it/60%Daily2019-06-04 12:33
https://a2news.com/2019/06/04/kemi-blere-7-lojtare-detaje-te-reja-nga-skandali-i-trukimeve-ne-spanje/60%Daily2019-06-04 12:28
https://a2news.com/2019/06/04/maliqi-zgjedhjet-te-shtyhen-mund-te-kete-viktima/60%Daily2019-06-04 13:34
https://a2news.com/2019/06/04/raporti-i-okb-nivele-alarmante-te-ndotjes-ne-ballkan/60%Daily2019-06-04 12:23
https://a2news.com/2019/06/04/rruga-tirane-elbasan-arrsh-plotesisht-funksionale-per-perdoruesit/60%Daily2019-06-04 12:19
https://a2news.com/2019/06/04/fiter-bajrami-ne-kosove-kreret-fetare-dhe-politikanet-urojne-myslimanet/60%Daily2019-06-04 12:16
https://a2news.com/2019/06/04/ryshfete-dhe-favore-seksuale-gjyqtari-i-fierit-kerkon-liri-krimet-e-renda-refuzojne/60%Daily2019-06-04 12:11
https://a2news.com/2019/06/04/zyrtare-real-madrid-blen-sulmuesin-luka-jovic/60%Daily2019-06-04 12:02
https://a2news.com/2019/06/04/demtimet-shqetesojne-shqiperine-ankth-per-abrashin/60%Daily2019-06-04 11:56
https://a2news.com/2019/06/04/9-ushqime-qe-nuk-duhen-ngrene-kurre-perpara-se-te-flini/60%Daily2019-06-04 11:49
https://a2news.com/2019/06/04/kultivimi-i-narkotikeve-riaktivizohet-ne-6-qarqe/60%Daily2019-06-04 11:34
https://a2news.com/2019/06/04/rritet-tregu-i-sigurimeve-shume-pak-vullnetare/60%Daily2019-06-04 11:25
https://a2news.com/2019/06/04/protesta-vizita-e-trump-ne-britani-dhe-nje-poze-e-kim-jong-un-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-06-04 11:10
https://a2news.com/2019/06/04/mungesa-e-marketingut-bien-shitjet-e-tesla-s/60%Daily2019-06-04 10:59
https://a2news.com/2019/06/04/30-vjetori-i-masakres-ne-sheshin-tiananmen-kina-censuron-cnn/60%Daily2019-06-04 10:55
https://a2news.com/2019/06/04/veliaj-dergon-ndihma-ne-korce-premton-ndertimin-e-disa-shtepive/60%Daily2019-06-04 10:51
https://a2news.com/2019/06/04/indi-mali-me-mbeturina-po-arrin-lartesine-e-taj-mahalit/60%Daily2019-06-04 10:41
https://a2news.com/2019/06/04/atentati-ne-vlore-i-sajuar-arrestohet-viktima-dhe-bashkepunetori/60%Daily2019-06-04 10:27
https://a2news.com/2019/06/04/mberrin-ne-vlore-trupi-i-muhamet-likos/60%Daily2019-06-04 10:16
https://a2news.com/2019/06/04/cmimet-amerikane-te-modes-nderohen-jennifer-lopez-dhe-kukulla-barbie/60%Daily2019-06-04 10:11
https://a2news.com/2019/06/04/rimbursimi-i-tvsh-bizneset-shlyhen-brenda-qershorit/60%Daily2019-06-04 13:03
https://a2news.com/2019/06/04/vol-vo-4-gjykata-liron-nga-burgu-policin-e-arrestuar/60%Daily2019-06-04 09:49
https://a2news.com/2019/06/04/sherri-ne-protesten-e-opozites-ndalohet-nje-prej-autoreve/60%Daily2019-06-04 09:44
https://a2news.com/2019/06/04/vlore-aksident-ne-lungomare-permbyset-makina-plagoset-drejtuesi-i-mjetit/60%Daily2019-06-04 09:43
https://a2news.com/2019/06/04/ish-shefi-i-f1-schumacher-nuk-eshte-me-ne-per-momentin/60%Daily2019-06-04 10:12
https://a2news.com/2019/06/04/u-ble-per-6-guri-i-shahut-tani-vlen-1-milion/60%Daily2019-06-04 09:32
https://a2news.com/2019/06/04/bullgaria-kryen-blerjen-ushtarake-me-te-shtrenjte-ne-ballkan/60%Daily2019-06-04 09:37
https://a2news.com/2019/06/04/reshje-bore-dhe-ngrice-ne-shtetin-e-diellit/60%Daily2019-06-04 09:01
https://a2news.com/2019/06/04/shokon-presidenti-filipinas-kam-qene-gay-por-me-sheruan-femrat-e-bukura/60%Daily2019-06-04 08:48
https://a2news.com/2019/06/04/ambasadori-italian-do-te-ishte-gabim-shtyrja-e-zgjedhjeve-pa-marreveshje/60%Daily2019-06-04 11:31
https://a2news.com/2019/06/04/ka-lindur-mashkull-i-tregon-targen-femrave-ne-garat-e-shpejtesise/60%Daily2019-06-04 08:27
https://a2news.com/2019/06/04/hazard-gati-te-largohet-nga-chelsea-do-te-shitet-120-mln-euro/60%Daily2019-06-04 08:16
https://a2news.com/2019/06/04/akuzat-per-perdhunim-ndaj-neymar-policia-ne-grumbullimin-e-brazilit/60%Daily2019-06-04 08:02
https://a2news.com/2019/06/04/trump-ne-britani-sot-vizita-me-kryeministren-ne-largim/60%Daily2019-06-04 07:50
https://a2news.com/2019/06/04/dritan-shano-pd-ja-duhet-te-ndahet-nga-e-shkuara/60%Daily2019-06-04 10:20
https://a2news.com/2019/06/04/shperthim-me-tritol-ne-vlore-demtohet-fasoni/60%Daily2019-06-04 08:11
https://a2news.com/2019/06/04/besimtaret-kremtojne-fiter-bajramin-sheshi-skenderbejmbushet-plot/60%Daily2019-06-04 09:46
https://a2news.com/2019/06/04/nga-kushtetuta-amerikane-te-fillimi-i-fundit-te-diktatures-kjo-date-ne-histori-4-qershor/60%Daily2019-06-03 16:05
https://a2news.com/2019/06/04/mengjesi-ne-vendet-e-ndryshme-te-botes/60%Daily2019-06-03 15:51
https://a2news.com/2019/06/03/breshka-me-rrota-gati-per-gare/60%Daily2019-06-03 20:27
https://a2news.com/2019/06/03/qytetaret-indiferente-per-zgjedhjet-e-30-qershorit-nuk-dine-daten-e-as-kandidatet/60%Daily2019-06-03 20:18
https://a2news.com/2019/06/03/shqiperi-me-dy-sulmues-ndaj-islandes-e-zbulon-balaj/60%Daily2019-06-03 20:05
https://a2news.com/2019/06/03/avioni-tirane-rome-ben-ulje-te-detyruar-pasi-shqiptari-dhunoi-te-atin/60%Daily2019-06-03 19:46
https://a2news.com/2019/06/03/shtepia-ne-udhekryq-vjen-ne-shqip-vepra-e-shkrimtarit-grek-vasilikos/60%Daily2019-06-03 19:10
https://a2news.com/2019/06/03/mbi-3-5-milione-votues-publikohen-listat-perfundimtare-zgjedhore/60%Daily2019-06-03 19:10
https://a2news.com/2019/06/03/stoltenberg-nga-anetaresimi-i-maqedonise-se-veriut-ne-nato-perfiton-dhe-rajoni/60%Daily2019-06-03 18:28
https://a2news.com/2019/06/03/deklaratat-e-stoltenberg-demokratet-kreu-i-nato-s-nuk-ishte-pro-rames/60%Daily2019-06-03 18:28
https://a2news.com/2019/06/03/partizani-provon-goditjen-e-madhe-takim-me-zdenek-zeman/60%Daily2019-06-03 18:15
https://a2news.com/2019/06/03/sizmologet-per-lekundjet-ne-korce-zona-ende-aktive/60%Daily2019-06-03 17:59
https://a2news.com/2019/06/03/mungoi-ne-proteste-kryemadhi-zbulon-arsyen-kam-kryer-nje-operacion-te-veshtire-rreziku-kaloi/60%Daily2019-06-03 17:45
https://a2news.com/2019/06/03/nis-printimi-i-fleteve-te-votimit-ne-31-bashki-vetem-nje-kandidat/60%Daily2019-06-03 17:35
https://a2news.com/2019/06/03/neser-fiter-bajrami-falja-ne-sheshin-skenderbej/60%Daily2019-06-03 17:22
https://a2news.com/2019/06/03/projektohet-avioni-i-se-ardhmes/60%Daily2019-06-03 17:14
https://a2news.com/2019/06/03/plagosje-me-arme-zjarri-ne-kruje-identifikohet-autori/60%Daily2019-06-03 17:03
https://a2news.com/2019/06/03/termeti-ne-korce-rama-do-rindertohen-te-gjitha-banesat/60%Daily2019-06-03 17:02
https://a2news.com/2019/06/03/teuta-konfirmon-shkembin-ne-stol-largohet-sulmuesi/60%Daily2019-06-03 16:52
https://a2news.com/2019/06/03/zhduket-avioni-ushtarak-indian-prane-kufirit-me-kinen/60%Daily2019-06-03 16:00
https://a2news.com/2019/06/03/me-apo-pa-marreveshje-britania-largohet-nga-be-ne-tetor/60%Daily2019-06-03 15:45
https://a2news.com/2019/06/03/fotot-me-interesante-te-dites-17/60%Daily2019-06-03 15:09
https://a2news.com/2019/06/03/trump-takon-mbretereshen-kritika-per-khan-eshte-nje-super-humbes/60%Daily2019-06-03 15:09
https://a2news.com/2019/06/03/po-vidhnin-ne-banese-arrestohen-ne-flagrance-dy-persona/60%Daily2019-06-03 15:05
https://a2news.com/2019/06/03/floqi-ne-cader-banoret-po-ndjejne-veshtiresite-e-mbijeteses/60%Daily2019-06-03 14:44
https://a2news.com/2019/06/03/shkrumbohet-makina-ne-tirane/60%Daily2019-06-03 16:56
https://a2news.com/2019/06/03/delegacioni-franko-gjerman-nuk-zevendesojme-be-ne-dialogun-prishtine-beograd/60%Daily2019-06-03 14:39
https://a2news.com/2019/06/03/nuk-ka-gare-per-tu-futur-ne-europe-vetem-5-klube-plotesojne-kriteret/60%Daily2019-06-03 13:51
https://a2news.com/2019/06/03/i-denuar-per-vrasje-te-trefishte-ne-vitin-93-arrestohet-ne-itali/60%Daily2019-06-03 13:46
https://a2news.com/2019/06/03/akuzat-per-dhune-ndaj-policise-lleshaj-publikon-videon-e-protestuesve-qe-konfliktohen/60%Daily2019-06-03 13:20
https://a2news.com/2019/06/03/arrestimi-i-protestuesve-pd-u-be-me-urdher-te-rames-asnje-prove-ndaj-tyre/60%Daily2019-06-03 12:16
https://a2news.com/2019/06/03/trump-kritikon-kryebashkiakun-e-londres-eshte-superhumbes/60%Daily2019-06-03 11:56
https://a2news.com/2019/06/03/termetet-ne-korce-mblidhet-shtabi-i-emergjences/60%Daily2019-06-03 11:42
https://a2news.com/2019/06/03/ngjela-opoziten-nuk-e-pranon-perendimi-duhet-te-ike/60%Daily2019-06-03 13:51
https://a2news.com/2019/06/03/rikthimi-i-vizave-per-shqiperine-opozita-e-re-i-kerkon-shpjegime-ambasadores-holandeze/60%Daily2019-06-03 11:13
https://a2news.com/2019/06/03/motogp-petrucci-triumfon-ne-itali/60%Daily2019-06-03 11:00
https://a2news.com/2019/06/03/u-mburr-se-do-te-thyente-mallkimin-e-drake-por-edhe-joshua-deshtoi/60%Daily2019-06-03 10:55
https://a2news.com/2019/06/03/duka-fitore-ne-islande-skenderbeu-ne-gare-per-evropen/60%Daily2019-06-03 11:03
https://a2news.com/2019/06/03/serish-permbytje-ne-disa-lagje-te-durresit/60%Daily2019-06-03 10:32
https://a2news.com/2019/06/03/tomatina-nje-cmenduri-ne-salce-kolumbiane/60%Daily2019-06-03 10:55
https://a2news.com/2019/06/03/protesta-e-opozites-policia-arreston-42-persona/60%Daily2019-06-03 13:13
https://a2news.com/2019/06/03/dorezohet-ne-gjykate-dosja-339-12-te-pandehur/60%Daily2019-06-03 10:58
https://a2news.com/2019/06/03/maldini-drejtori-i-ri-sportiv-i-milanit-giampaolo-per-stolin/60%Daily2019-06-03 09:55
https://a2news.com/2019/06/03/lejet-e-ndertimit-per-kulla-e-jo-per-turizem/60%Daily2019-06-03 09:35
https://a2news.com/2019/06/03/nga-e-enjtja-zyrtarisht-ne-stinen-e-veres/60%Daily2019-06-03 09:35
https://a2news.com/2019/06/03/kompania-gjermane-teston-taksite-fluturuese/60%Daily2019-06-03 09:39
https://a2news.com/2019/06/03/lajcak-protestat-nuk-zevendesojne-angazhimin-politik-dhuna-i-mbyll-rrugen-dialogut/60%Daily2019-06-03 09:14
https://a2news.com/2019/06/03/tronditi-boten-e-boksit-ruiz-rrezikon-ti-hiqet-njeri-prej-titujve/60%Daily2019-06-03 09:06
https://a2news.com/2019/06/03/ibrahimovic-gol-legjendar-ne-moshen-37-vjecare/60%Daily2019-06-03 09:04
https://a2news.com/2019/06/03/nuk-u-njoftuan-palet-apeli-shtyn-shqyrtimin-e-ankimimit-per-lirimin-e-klevis-balliut/60%Daily2019-06-03 08:53
https://a2news.com/2019/06/03/nga-sherbimi-sekret-amerikan-tek-anthony-quinn-kjo-date-ne-histori-3-qershor/60%Daily2019-06-03 08:49
https://a2news.com/2019/06/03/roboti-piktor-hap-ekspozite/60%Daily2019-06-03 09:28
https://a2news.com/2019/06/03/replika-ne-spital-ish-deputeti-demokrat-akuzon-lleshajn-per-dhune/60%Daily2019-06-03 08:27
https://a2news.com/2019/06/03/kombetarja-ne-frankfurt-mes-mungesave-dhe-demtimeve/60%Daily2019-06-03 08:00
https://a2news.com/2019/06/03/donald-trump-ne-britani-sot-takohet-me-familjen-mbreterore/60%Daily2019-06-03 07:56
https://a2news.com/2019/06/03/basha-koha-per-fjalet-dhe-arsyen-po-mbaron/60%Daily2019-06-03 07:31
https://a2news.com/2019/06/03/reyes-po-udhetonte-me-237-km-h-kur-u-perplas-per-vdekje/60%Daily2019-06-03 06:43
https://a2news.com/2019/06/02/opozita-vendos-daten-e-protestes-se-radhes/60%Daily2019-06-02 21:03
https://a2news.com/2019/06/02/ministria-e-shendetesise-13-te-lenduar-ne-proteste/60%Daily2019-06-02 20:51
https://a2news.com/2019/06/02/protesta-e-shtate-e-opozites-reagon-ambasada-amerikane/60%Daily2019-06-02 20:32
https://a2news.com/2019/06/02/mbyllet-protesta-basha-koha-per-fjalet-po-mbaron-ne-protesten-e-ardhshme-fjalen-e-ka-sovrani/60%Daily2019-06-07 15:21
https://a2news.com/2019/06/02/ambasada-britanike-ne-tirane-thirrje-per-drejtuesit-e-protestes-dhe-policine/60%Daily2019-06-02 19:59
https://a2news.com/2019/06/02/protesta-e-tensionuar-te-parlamenti-ne-foto/60%Daily2019-06-02 20:27
https://a2news.com/2019/06/02/lleshaj-7-police-te-plagosur-per-kete-do-te-kete-pergjegjesi-perpara-ligjit/60%Daily2019-06-02 19:46
https://a2news.com/2019/06/02/i-shperthen-kapsolla-plagoset-28-vjecari/60%Daily2019-06-02 19:37
https://a2news.com/2019/06/02/kukesi-fiton-kupen-tirana-mbyll-sezonin-duarbosh/60%Daily2019-06-02 19:35
https://a2news.com/2019/06/02/policia-thirrje-ne-megafon-ruani-qetesine-po-rrezikoni-jeten-e-efektiveve/60%Daily2019-06-02 19:27
https://a2news.com/2019/06/02/sali-berisha-rama-politikisht-i-ngordhur/60%Daily2019-06-02 19:23
https://a2news.com/2019/06/02/lleshaj-drejtuesit-e-protestave-vullnet-te-plote-per-te-goditur-forcat-e-rendit/60%Daily2019-06-02 18:54
https://a2news.com/2019/06/02/protesta-e-opozites-basha-qeveria-drejtohet-nga-nje-kryebandit/60%Daily2019-06-02 17:56
https://a2news.com/2019/06/02/vasili-fuqia-e-qytetareve-rrezon-dhe-20-si-edi-rama/60%Daily2019-06-02 17:33
https://a2news.com/2019/06/02/protesta-e-shtate-e-opozites-ne-foto/60%Daily2019-06-02 19:27
https://a2news.com/2019/06/02/pd-jep-shifrat-65-mije-protestues-ne-tirane/60%Daily2019-06-02 16:38
https://a2news.com/2019/06/02/opozita-serish-ne-proteste-te-shtunen-basha-koha-e-fjaleve-po-mbaron/60%Daily2019-06-02 21:06
https://a2news.com/2019/06/02/rama-nga-lezha-pjerini-zgjedhja-e-duhur-milot-balldren-e-para-autostrade-e-standardit-a/60%Daily2019-06-02 16:31
https://a2news.com/2019/06/02/liverpuli-pershendet-heronjte-parada-e-champions-it-ne-rruget-e-qytetit/60%Daily2019-06-02 16:26
https://a2news.com/2019/06/02/neymar-akuzohet-per-perdhunim-braziliani-publikon-fotot-dhe-videot-e-nxehta/60%Daily2019-06-02 16:05
https://a2news.com/2019/06/02/reagimi-epik-klopp-i-pergjigjet-kritikeve-me-kenge/60%Daily2019-06-02 16:01
https://a2news.com/2019/06/02/pushtoi-finalen-e-champions-hakojne-instagramin/60%Daily2019-06-02 17:04
https://a2news.com/2019/06/02/basha-rendit-arsyet-pse-qytetaret-duhet-ti-bashkohen-protestes/60%Daily2019-06-02 15:19
https://a2news.com/2019/06/02/meta-pret-ne-takim-sekretarin-e-pergjithshem-te-nato-s/60%Daily2019-06-02 14:54
https://a2news.com/2019/06/02/rumani-papa-francesku-bekon-7-peshkopet-martire/60%Daily2019-06-02 14:29
https://a2news.com/2019/06/02/doreheqja-e-nahles-neser-zyrtarizon-vendimin-per-largimin-nga-kreu-i-spd-se/60%Daily2019-06-02 14:25
https://a2news.com/2019/06/02/stoltenberg-rusia-po-perpiqet-te-perfshihet-ne-proceset-e-brendshme-politike/60%Daily2019-06-02 16:48
https://a2news.com/2019/06/02/stoltenberg-mosmarreveshjet-jane-pjese-e-demokracise-por-dhuna-eshte-e-papranueshme/60%Daily2019-06-03 09:21
https://a2news.com/2019/06/02/shkelqimi-magjik-i-nje-futbollisti-autobiografia-e-legjendes-shkodrane-sabah-bizi/60%Daily2019-06-02 13:25
https://a2news.com/2019/06/02/tragjedia-ne-danub-vijojne-kerkimet-per-trupat-e-pajete/60%Daily2019-06-02 13:01
https://a2news.com/2019/06/02/protesta-e-shtate-kombetare-opozita-njofton-marshim-deri-ne-mesnate/60%Daily2019-06-02 12:00
https://a2news.com/2019/06/02/futbolli-per-femra-vazhdon-dominimi-i-vllaznise-kampione-me-golavarazh-rekord/60%Daily2019-06-02 11:08
https://a2news.com/2019/06/02/venecia-krociera-perplaset-me-tragetin-e-turisteve/60%Daily2019-06-02 10:42
https://a2news.com/2019/06/02/golan-humbin-jete-tre-ushtarake-ne-sulmin-ajror/60%Daily2019-06-02 10:01
https://a2news.com/2019/06/02/kreu-i-nato-s-stoltenberg-mberrin-ne-rinas-priten-takime-me-meten-dhe-ramen/60%Daily2019-06-02 13:11
https://a2news.com/2019/06/02/termetet-ne-korce-nje-pjese-e-banoreve-e-kalojne-naten-ne-makina/60%Daily2019-06-02 12:35
https://a2news.com/2019/06/02/ishte-ndeshja-e-radhes-por-kampioni-joshua-peson-humbjen-me-te-bujshme-ne-historine-e-boksit/60%Daily2019-06-02 09:31
https://a2news.com/2019/06/01/lotet-e-klopp-festa-e-liverpool-dhe-deshperimi-i-tottenham-finalja-e-champions-ne-foto/60%Daily2019-06-01 21:41
https://a2news.com/2019/06/01/nga-goli-i-dyte-me-i-shpejte-te-shmangia-e-mallkimit-lippi-numrat-e-finales/60%Daily2019-06-01 21:09
https://a2news.com/2019/06/01/froni-i-gjashte-per-liverpool-triumf-ne-champions-league-pas-14-vitesh/60%Daily2019-06-01 21:43
https://a2news.com/2019/06/01/autografi-i-papes-mbi-nje-harley-shperthimi-i-etnes-dhe-trump-ne-turneun-e-sumos-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-06-01 19:56
https://a2news.com/2019/06/01/perseri-lekundje-ne-korce-epiqendra-ne-greqi/60%Daily2019-06-01 19:13
https://a2news.com/2019/06/01/shqiptaret-kontingjent-krimi-si-jetohet-ne-holanden-skeptike/60%Daily2019-06-01 18:24
https://a2news.com/2019/06/01/basha-per-protesten-koha-e-banditeve-ne-pushtet-ka-mbaruar/60%Daily2019-06-01 17:55
https://a2news.com/2019/06/01/fitoi-titullin-pas-26-vitesh-gega-largohet-nga-partizani/60%Daily2019-06-01 20:31
https://a2news.com/2019/06/01/mercedes-brabus-i-reyes-i-shkrumbuar-plotesisht-pas-aksidentit/60%Daily2019-06-01 16:52
https://a2news.com/2019/06/01/formacioni-me-i-mire-me-lojtare-nga-dy-finalistet-e-champions/60%Daily2019-06-01 16:35
https://a2news.com/2019/06/01/rama-cel-fushaten-zgjedhore-ata-jane-pak-e-te-paafte-ne-punetore-e-te-perkushtuar/60%Daily2019-06-01 16:10
https://a2news.com/2019/06/01/shperthim-ne-fabrike-te-plagosur-e-te-humbur-ne-rusi/60%Daily2019-06-01 14:12
https://a2news.com/2019/06/01/kombetarja-humbet-serish-grezden-e-zevendeson-ylli-i-partizanit/60%Daily2019-06-01 13:59
https://a2news.com/2019/06/01/peze-efektivi-i-fnsh-se-qellon-kusheririn-pas-konfliktit/60%Daily2019-06-01 13:12
https://a2news.com/2019/06/01/papa-ne-rumani-80-mije-vete-presin-ne-shi-kreun-e-vatikanit/60%Daily2019-06-01 12:56
https://a2news.com/2019/06/01/nga-sot-futbolli-me-rregulla-te-reja/60%Daily2019-06-01 12:43
https://a2news.com/2019/06/01/dhjete-vite-me-pare-fitonte-san-remon-dje-kapet-duke-vjedhur-bluza-te-shtrenjta/60%Daily2019-06-01 12:32
https://a2news.com/2019/06/01/tronditet-futbolli-nderron-jete-ne-aksident-ish-ylli-i-real-madrid-atletikos-dhe-arsenalit/60%Daily2019-06-01 11:58
https://a2news.com/2019/06/01/bilanci-i-termetit-70-shtepi-te-demtuara-emergjencat-civile-pergatisin-cadrat/60%Daily2019-06-01 14:38
https://a2news.com/2019/06/01/pekini-do-te-limitoje-numrin-e-turisteve-ne-murin-e-madh/60%Daily2019-06-01 10:54
https://a2news.com/2019/06/01/vrasja-e-ish-policit-gjykata-vendos-burg-pa-afat-per-gjergj-cukalin/60%Daily2019-06-01 10:53
https://a2news.com/2019/06/01/vizitori-i-pazakonte-aligatori-hyn-ne-nje-banese-ne-florida/60%Daily2019-06-01 10:30
https://a2news.com/2019/06/01/partizani-i-vitit-1993-heronjte-e-cerek-shekulli/60%Daily2019-06-03 06:39
https://a2news.com/2019/06/01/hashim-thaci-be-po-vepron-me-standarde-te-dyfishta/60%Daily2019-06-01 10:14
https://a2news.com/2019/06/01/filmi-per-elton-john-censurohet-ne-rusi/60%Daily2019-06-01 09:55
https://a2news.com/2019/06/01/basha-i-pergjigjet-rames-me-video-asnje-hap-pas/60%Daily2019-06-01 09:44
https://a2news.com/2019/06/01/okb-kosova-nuk-mund-te-shpalle-non-grata-anetarin-e-unmik/60%Daily2019-06-01 08:23
https://a2news.com/2019/06/01/masaker-ne-virxhinia-inxhinieri-vret-te-pakten-12-persona/60%Daily2019-06-01 08:05
https://a2news.com/2019/06/01/kryeministri-rama-leter-te-shtate-publike-por-nuk-i-drejtohet-bashes/60%Daily2019-06-01 08:01
https://a2news.com/2019/06/01/donald-trump-ben-fushate-per-boris-johnson/60%Daily2019-06-01 07:33
https://a2news.com/2019/06/01/tjeter-lekundje-e-forte-ne-oren-09-00-epiqendra-afer-bilishtit/60%Daily2019-06-01 09:21
https://a2news.com/2019/06/01/honduras-sulmohet-ambasada-e-shba/60%Daily2019-06-01 07:05
https://a2news.com/2019/06/01/korca-zgjohet-nga-lekundjet-e-tokes-intensiteti-5-3/60%Daily2019-06-01 06:59