XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2019/07/31/audi-cup-shkon-per-tottenham-bayern-nuk-e-fiton-dot-finalen-e-shtepise/60%Daily2019-07-31 20:52
https://a2news.com/2019/07/31/princi-harry-do-te-kemi-vetem-2-femije-duam-te-respektojme-ambientin/60%Daily2019-07-31 20:42
https://a2news.com/2019/07/31/inteligjenca-amerikane-konfirmon-vdekjen-e-djalit-te-osama-bin-laden/60%Daily2019-07-31 20:40
https://a2news.com/2019/07/31/lady-gaga-ne-romance-te-re-nuk-eshte-bradley-cooper/60%Daily2019-08-01 06:54
https://a2news.com/2019/07/31/shperthen-bomba-e-vendosur-ne-rruge-ne-afganistan-34-viktima/60%Daily2019-07-31 19:42
https://a2news.com/2019/07/31/femija-bie-nga-kati-i-6-i-pallatit-dhe-shpetohet-nga-kalimtaret/60%Daily2019-07-31 19:34
https://a2news.com/2019/07/31/basha-poston-videon-per-teatrin-rama-nuk-ka-thene-asnje-fjale-per-dakon/60%Daily2019-07-31 18:57
https://a2news.com/2019/07/31/fatura-elektronike-taushani-direktive-e-be-per-perafrimin-e-legjislacionit/60%Daily2019-07-31 18:40
https://a2news.com/2019/07/31/sekuestrohen-72-kg-kanabis-sativa-ne-piken-kufitare-te-qafe-botes/60%Daily2019-07-31 17:45
https://a2news.com/2019/07/31/13-tetori-bylykbashi-te-gjitha-partite-ne-zgjedhje-e-mundim-ramen/60%Daily2019-07-31 17:12
https://a2news.com/2019/07/31/zjarret-djegin-siberine-3-milione-hektare-nen-flake/60%Daily2019-07-31 16:46
https://a2news.com/2019/07/31/penguan-ndertimin-e-ujesjellesit-policia-shoqeron-17-banore-te-fshatit-zerqan/60%Daily2019-07-31 16:17
https://a2news.com/2019/07/31/stervitja-ekstreme-e-ushtareve-kineze-e-parada-ne-el-salvador-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-07-31 15:46
https://a2news.com/2019/07/31/10-sponsore-ne-fanelle-ekipi-francez-i-chambly-eshte-per-rekord/60%Daily2019-07-31 15:44
https://a2news.com/2019/07/31/revolucioni-kuqezi-kontrolle-dhe-firme-milani-prezanton-rafael-leao/60%Daily2019-07-31 15:38
https://a2news.com/2019/07/31/shkembimi-i-bujshem-lukaku-te-juve-dybala-bisedon-me-manchester-united/60%Daily2019-07-31 15:29
https://a2news.com/2019/07/31/pensionet-e-policeve-perfitojne-ata-qe-kane-mbushur-55-vjec-por-me-65-te-pages/60%Daily2019-07-31 15:33
https://a2news.com/2019/07/31/nga-fidel-castro-tek-apollo-kjo-date-ne-histori-31-korrik/60%Daily2019-07-31 15:21
https://a2news.com/2019/07/31/fifa-nxjerr-emrat-e-te-nominuarve-per-cmimin-e-lojtarit-me-te-mire-te-vitit/60%Daily2019-07-31 15:05
https://a2news.com/2019/07/31/basha-ne-korce-largimi-i-rames-i-panegociueshem/60%Daily2019-07-31 14:47
https://a2news.com/2019/07/31/termet-me-magnitude-4-4-ne-juglindje-te-vendit/60%Daily2019-07-31 14:45
https://a2news.com/2019/07/31/brexit-rrezon-paundin-britanik/60%Daily2019-07-31 14:06
https://a2news.com/2019/07/31/tatimet-apel-profesionisteve-regjistrohuni-ne-tvsh/60%Daily2019-07-31 14:01
https://a2news.com/2019/07/31/vijon-renia-e-forte-e-euros/60%Daily2019-07-31 13:32
https://a2news.com/2019/07/31/kredia-mbahet-te-individet-biznesi-terheq-kursimet/60%Daily2019-07-31 13:30
https://a2news.com/2019/07/31/dorezimi-i-pasqyrave-financiare-afati-deri-me-30-shtator/60%Daily2019-07-31 13:28
https://a2news.com/2019/07/31/fatura-online-fiskalizimi-i-biznesit-nis-nga-tetori/60%Daily2019-07-31 13:21
https://a2news.com/2019/07/31/konstituohet-keshilli-bashkiak-i-krujes-betohet-per-here-te-dyte-bushi/60%Daily2019-07-31 13:13
https://a2news.com/2019/07/31/nje-ne-20-meshkuj-ne-britani-perdorin-make-up/60%Daily2019-07-31 13:05
https://a2news.com/2019/07/31/kur-bien-termetet-sizmologet-ende-nuk-ka-aparatura-qe-mund-ti-parashikojne/60%Daily2019-07-31 12:19
https://a2news.com/2019/07/31/princesha-kerkon-ndihme-me-shpetoni-nga-emiri-i-dubait/60%Daily2019-07-31 12:07
https://a2news.com/2019/07/31/samsung-shenon-renie-te-ndjeshme-apple-vazhdon-rritjen/60%Daily2019-07-31 12:06
https://a2news.com/2019/07/31/raundi-i-dyte-i-debatit-ne-shba-demokratet-perplasen-per-emigracionin-dhe-shendetesine/60%Daily2019-07-31 11:58
https://a2news.com/2019/07/31/zgjedhjet-e-parakohshme-thaci-vetem-pas-shterimit-te-mundesive-kushtetuese/60%Daily2019-07-31 12:10
https://a2news.com/2019/07/31/kandidat-per-spak-kpk-rikonfirmon-ne-detyre-prokurorin-altin-dumani/60%Daily2019-07-31 11:51
https://a2news.com/2019/07/31/gara-ne-kushtetuese-ked-publikon-listen-me-kandidatet-e-perjashtuar/60%Daily2019-07-31 14:41
https://a2news.com/2019/07/31/paralajmerimi-i-presidences-nuk-dekretohen-ligje-antikushtetuese/60%Daily2019-07-31 11:46
https://a2news.com/2019/07/31/vete-e-kane-fajin-se-vete-i-votojne-milo-apel-shqiptareve-qe-te-heqin-dore-nga-partite-qe-shkaktojne-konflikte/60%Daily2019-07-31 11:43
https://a2news.com/2019/07/31/13-tetori-i-metes-vasili-partite-e-institucionet-qe-i-shmangen-do-jene-pergjegjese/60%Daily2019-07-31 11:32
https://a2news.com/2019/07/31/dyshime-mbi-ndeshjen-ndaj-kastriotit-reagon-kukesi/60%Daily2019-07-31 10:59
https://a2news.com/2019/07/31/siguracione-false-nga-bari-policia-po-verifikojme-dhe-po-hetojme-rastet/60%Daily2019-07-31 10:22
https://a2news.com/2019/07/31/kim-jong-un-kercenon-koreja-e-veriut-teston-dy-raketa-te-tjera-balistike/60%Daily2019-07-31 10:12
https://a2news.com/2019/07/31/rimac-c_two-supersportivja-elektrike-qe-kalon-400-km-h/60%Daily2019-07-31 10:08
https://a2news.com/2019/07/31/zgjedhjet-e-parakohshme-ne-kosove-thaci-nis-konsultimet-me-partite-politike/60%Daily2019-07-31 10:03
https://a2news.com/2019/07/31/hapja-e-negociatave-hahn-pa-dorashka-shkupi-me-prane-se-tirana/60%Daily2019-07-31 09:58
https://a2news.com/2019/07/31/keshillat-bashkiake-si-do-votojne-pds-dhe-bindja-demokratike/60%Daily2019-07-31 12:00
https://a2news.com/2019/07/31/shqetesimi-per-termetin-ministria-e-mbrojtjes-i-kthen-pergjigjje-presidentit/60%Daily2019-07-31 09:48
https://a2news.com/2019/07/31/nese-bebet-do-te-kishin-dhembe/60%Daily2019-07-31 09:33
https://a2news.com/2019/07/31/kpa-shkarkon-ish-prokurorin-e-ceshtjes-tahiri/60%Daily2019-07-31 08:48
https://a2news.com/2019/07/31/i-moren-me-ane-te-kanosjes-50-000-euro-biznesmenit-arrestohen-3-persona/60%Daily2019-07-31 08:41
https://a2news.com/2019/07/31/kavaje-krali-nis-punen-i-shoqeruar-nga-policia/60%Daily2019-07-31 08:08
https://a2news.com/2019/07/31/xhelal-mziu-kerkese-ne-gjykate-per-mosnjohjen-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-07-31 07:56
https://a2news.com/2019/07/31/basha-shqiptaret-te-papune-dhe-ne-varferi-te-thelle-rama-dako-gjiknuri-dhe-balla-ne-luks/60%Daily2019-07-31 07:43
https://a2news.com/2019/07/31/meta-populli-yne-nuk-e-meriton-te-mbetet-i-fundit-ne-rajon-per-shkak-te-lidereve-te-tij-te-llastuar/60%Daily2019-07-31 07:28
https://a2news.com/2019/07/31/xhaka-shkelqen-si-mbrojtes-baseli-eliminon-psv-ne/60%Daily2019-07-31 07:18
https://a2news.com/2019/07/31/greqia-zgjohet-me-termet-tronditet-kreta/60%Daily2019-07-31 06:48
https://a2news.com/2019/07/31/muriqi-titullar-ne-humbjen-e-thelle-te-fenerbahces-ndaj-bayern-munchen/60%Daily2019-07-31 06:27
https://a2news.com/2019/07/30/ngjela-ndryshimi-i-lidershipit-e-vetmja-rrugedalje-per-pd/60%Daily2019-07-30 20:44
https://a2news.com/2019/07/30/ngjela-pas-opionionit-te-venecias-meta-i-denuar-te-jape-doreheqjen/60%Daily2019-07-31 08:21
https://a2news.com/2019/07/30/ngjela-perendimoret-jane-statiste-mes-tiranise-dhe-anarkise-zgjedhin-te-paren/60%Daily2019-07-30 19:47
https://a2news.com/2019/07/30/rasti-dako-ngjela-amerikanet-kane-prova/60%Daily2019-07-30 18:58
https://a2news.com/2019/07/30/mbyllet-endrra-evropiane-per-feronikel/60%Daily2019-07-30 18:04
https://a2news.com/2019/07/30/basha-lajm-i-mire-nga-dash-per-vangjush-dakon-eshte-pjese-e-krimit-te-organizuar/60%Daily2019-07-30 17:52
https://a2news.com/2019/07/30/takimi-i-koalicionit-pdk-refuzon-ftesen-e-haradinajt-per-bisedime/60%Daily2019-07-30 17:18
https://a2news.com/2019/07/30/nderron-jete-ne-spital-e-plagosura-nga-shperthimi-i-bomboles-ne-selenice/60%Daily2019-07-30 17:08
https://a2news.com/2019/07/30/erion-veliaj-merr-mandatin-e-dyte-ne-krye-te-tiranes/60%Daily2019-07-30 17:00
https://a2news.com/2019/07/30/tesla-pervec-lojerave-dhe-informacioneve-do-te-ofroje-dhe-argetime/60%Daily2019-07-30 16:21
https://a2news.com/2019/07/30/konstituohet-keshilli-bashkiak-i-tiranes-rama-mungesa-e-opozites-rrit-pergjegjesine/60%Daily2019-07-30 16:24
https://a2news.com/2019/07/30/bilanci-i-rrugeve-me-pak-aksidente-me-shume-viktima/60%Daily2019-07-30 16:16
https://a2news.com/2019/07/30/frekuencat-e-lira-akep-jo-oferta-nen-7-44-milione-euro/60%Daily2019-07-30 16:13
https://a2news.com/2019/07/30/zgjedhjet-e-parakohshme-thaci-nis-konsultimet-me-partite-politike/60%Daily2019-07-30 15:48
https://a2news.com/2019/07/30/30-korriku-ne-kalendar-nga-triumfi-i-uruguait-ne-kupen-e-botes-te-ardhja-ne-jete-e-terminator-it/60%Daily2019-07-30 15:37
https://a2news.com/2019/07/30/vendimi-i-gjykates-katy-perry-kopjoi-kengen-dark-horse/60%Daily2019-07-30 15:16
https://a2news.com/2019/07/30/nga-rruget-e-pashtruara-te-liberise-te-festivali-ne-spanje-fotot-e-dites/60%Daily2019-07-30 15:08
https://a2news.com/2019/07/30/presidencialet-ne-shba-cfare-pritet-nga-debati-i-demokrateve/60%Daily2019-07-30 15:03
https://a2news.com/2019/07/30/leao-ne-milano-shtyhet-me-pak-ore-zbarkimi-i-duarte/60%Daily2019-07-30 14:56
https://a2news.com/2019/07/30/ekskluzive-dash-per-a2-cnn-perse-u-perfshi-vangjush-dako-ne-listen-e-zeze/60%Daily2019-07-30 16:02
https://a2news.com/2019/07/30/todt-detaje-te-reja-nga-schumacher-ndoqem-bashke-garen-e-f1/60%Daily2019-07-30 13:46
https://a2news.com/2019/07/30/treni-perplas-nje-person-ne-durres/60%Daily2019-07-30 13:40
https://a2news.com/2019/07/30/iu-ndalua-hyrja-ne-shba-dako-per-a2-cnn-nuk-kam-njoftim-per-kete/60%Daily2019-07-30 12:56
https://a2news.com/2019/07/30/presidenti-ne-gjendje-te-veshtire-meta-e-ftoj-ramen-ne-majen-e-korabit/60%Daily2019-07-30 12:37
https://a2news.com/2019/07/30/zgjedhjet-e-13-tetorit-duka-e-pamundur-te-zhvillohen-duhet-dialog/60%Daily2019-07-30 12:54
https://a2news.com/2019/07/30/meta-i-pergjigjet-rames-pa-zgjidhje-te-krizes-ska-integrim-ne-be/60%Daily2019-07-30 12:29
https://a2news.com/2019/07/30/vangjush-dakos-dhe-familjes-se-tij-i-ndalohet-hyrja-ne-shba/60%Daily2019-07-30 12:38
https://a2news.com/2019/07/30/termeti-apokaliptik-presidenca-institucionet-kane-per-detyre-te-vleresojne-dhe-te-marrin-masa/60%Daily2019-07-30 11:53
https://a2news.com/2019/07/30/akuzat-per-perdhunim-nga-modelja-neymar-ia-hedh-paq/60%Daily2019-07-30 11:39
https://a2news.com/2019/07/30/vodhi-te-dhenat-e-100-milione-klienteve-te-nje-banke-ndalohet-e-dyshuara/60%Daily2019-07-30 11:36
https://a2news.com/2019/07/30/ronaldo-legjende-paqe-me-perez-dhe-ambiciet-me-juventusin/60%Daily2019-07-30 11:33
https://a2news.com/2019/07/30/apeli-zyrtarizon-fitoren-e-kandidates-socialiste-ne-durres/60%Daily2019-07-30 11:23
https://a2news.com/2019/07/30/basha-nga-librazhdi-me-zgjedhje-te-lira-neser-pd-shumice-qeverisese/60%Daily2019-07-30 11:20
https://a2news.com/2019/07/30/rama-dakord-per-dialog-por-vullneti-i-popullit-nuk-negociohet/60%Daily2019-07-30 11:11
https://a2news.com/2019/07/30/situata-e-presidentit-eshte-e-rende-i-gatshem-ta-ndihmoj-rama-shqetesohet-per-meten/60%Daily2019-07-30 11:19
https://a2news.com/2019/07/30/negociatat-rama-ne-tetor-mund-te-ndodhe-gjithcka/60%Daily2019-07-30 10:39
https://a2news.com/2019/07/30/nese-venecia-i-jep-te-drejte-presidentit-a-shkarkohet-meta-rama-zbulon-se-cfare-do-te-ndodhe/60%Daily2019-07-30 10:27
https://a2news.com/2019/07/30/teatri-rama-ceshtje-politike-trualli-mbrapa-teatrit-ferra-mbeturina-dhe-teneqe/60%Daily2019-07-30 10:16
https://a2news.com/2019/07/30/dorezimi-i-bashkise-se-kavajes-tensionohet-situata/60%Daily2019-07-31 08:29
https://a2news.com/2019/07/30/rama-do-te-paguhen-oret-shtese-te-policeve-jo-me-efektive-mbi-55-vjec/60%Daily2019-07-30 09:39
https://a2news.com/2019/07/30/rama-ekonomia-u-rrit-fokusi-i-perditshem-lufta-kunder-informalitetit/60%Daily2019-07-30 09:42
https://a2news.com/2019/07/30/kapet-me-20-doza-heroine-ne-kryeqytet-arrestohet-27-vjecari/60%Daily2019-07-30 09:17
https://a2news.com/2019/07/30/perleshje-ne-burg-57-viktima-ne-brazil/60%Daily2019-07-30 08:50
https://a2news.com/2019/07/30/sakja-koha-ti-rikthehemi-punes-nuk-e-leshoj-zyren/60%Daily2019-07-30 08:43
https://a2news.com/2019/07/30/e-marte-e-ngjeshur-me-zhvillime-politike-rama-dhe-meta-dalje-para-mediave/60%Daily2019-07-30 08:35
https://a2news.com/2019/07/30/liroi-lulzim-caken-arrestohet-drejtori-i-burgut-te-lushnjes/60%Daily2019-07-30 08:20
https://a2news.com/2019/07/30/rotacioni-ne-bashki-proteste-ne-kavaje/60%Daily2019-07-30 10:04
https://a2news.com/2019/07/30/collaku-ka-interes-ndertimi-nuk-eshte-ceshtja-te-teatri/60%Daily2019-07-30 07:54
https://a2news.com/2019/07/30/avioni-ushtarak-perplaset-me-banesat-17-viktima/60%Daily2019-07-30 07:12
https://a2news.com/2019/07/30/europa-league-shkendija-me-mision-permbysjen-e-rezultatit-ne-luksemburg/60%Daily2019-07-30 06:22
https://a2news.com/2019/07/29/pamjet-spektakolare-te-ndjekjes-se-skafit-me-kokaine-nga-autoritetet-amerikane/60%Daily2019-07-30 06:45
https://a2news.com/2019/07/29/uji-zapton-rrugen-organizatoret-nuk-ndalojne-garen-e-ciklizmit/60%Daily2019-07-29 20:26
https://a2news.com/2019/07/29/zjarr-ne-nje-spital-ne-gjermani-te-paqarta-shkaqet/60%Daily2019-07-29 20:12
https://a2news.com/2019/07/29/betimi-i-kryetarit-te-ri-te-bashkise-ne-kavaje-dega-e-pd-therret-proteste/60%Daily2019-07-29 19:49
https://a2news.com/2019/07/29/teatri-ambasadori-soreca-te-ndiqen-parimet-e-prokurimit-publik-te-be/60%Daily2019-07-29 19:09
https://a2news.com/2019/07/29/presidenti-ilir-meta-citon-sizmiologun-grek-termet-apokaliptik-ne-ballkan/60%Daily2019-07-29 18:58
https://a2news.com/2019/07/29/skenderbeu-nis-pergatitjet-per-sezonin-e-ri-takaj-ndjek-stervitjen-e-pare/60%Daily2019-07-29 18:36
https://a2news.com/2019/07/29/perleshen-bandat-rivale-ne-burgun-brazilian-mbi-50-viktima/60%Daily2019-07-29 18:12
https://a2news.com/2019/07/29/caktohet-kalendari-i-serie-a-juve-shkon-ne-parma-javen-e-pare-milan-ne-udine/60%Daily2019-07-29 17:50
https://a2news.com/2019/07/29/irani-parashikon-denim-deri-ne-10-vjet-burg-per-grate-qe-postojne-foto-pa-velin-islamik/60%Daily2019-07-29 17:13
https://a2news.com/2019/07/29/shkrumbohet-furgoni-i-pasagjereve-ne-kavaje-nuk-ka-te-lenduar/60%Daily2019-07-29 16:56
https://a2news.com/2019/07/29/ronaldo-prezanton-vilen-me-te-re-1-4-milione-euro-behet-fqinj-me-mcgregor/60%Daily2019-07-29 16:08
https://a2news.com/2019/07/29/nga-parada-e-marines-ne-rusi-te-karkalecat-ne-jemen-fotot-e-dites/60%Daily2019-07-29 15:42
https://a2news.com/2019/07/29/grabitja-e-arit-ne-aeroportin-e-sao-paolos-arrestohet-nje-nga-te-dyshuarit/60%Daily2019-07-29 15:35
https://a2news.com/2019/07/29/klevis-dalipi-per-ringjalljen-luftetari-prezanton-trajnerin-e-ri/60%Daily2019-07-29 15:18
https://a2news.com/2019/07/29/kpk-e-konfirmoi-ne-detyre-onm-rekomandon-ankimimin-e-vendimit-per-prokurorin-e-kavajes/60%Daily2019-07-29 15:17
https://a2news.com/2019/07/29/aksident-ne-sukth-perplasen-disa-automjete/60%Daily2019-07-29 15:09
https://a2news.com/2019/07/29/teatri-kombetar-vasili-nderkombetaret-avokate-te-qeverise/60%Daily2019-07-29 14:57
https://a2news.com/2019/07/29/kuponi-tatimor-ndjekje-penale-pas-3-shkeljesh/60%Daily2019-07-29 14:07
https://a2news.com/2019/07/29/sfidat-ekonomike-te-kryetareve-te-rinj-te-bashkive/60%Daily2019-07-29 14:01
https://a2news.com/2019/07/29/takim-me-veselin-dhe-limajn-haradinaj-ben-ironi-do-te-flasim-per-ngrohjen-globale/60%Daily2019-07-29 13:54
https://a2news.com/2019/07/29/13-tetori-mediu-pr-regjistrohet-ne-zgjedhje-te-gatshem-te-negociojme-edhe-me-ramen/60%Daily2019-07-29 13:50
https://a2news.com/2019/07/29/icardi-kthehet-ne-ekip-interi-kerkon-bleres/60%Daily2019-07-29 12:46
https://a2news.com/2019/07/29/manchester-united-ne-norvegji-lukaku-drejt-serise-a/60%Daily2019-07-29 12:44
https://a2news.com/2019/07/29/triumf-historik-egan-bernal-shpallet-kampion-i-turit-te-frances/60%Daily2019-07-29 12:15
https://a2news.com/2019/07/29/protestat-ne-hong-kong-kina-te-ndeshkohen-manifestuesit-kryen-akte-djallezore/60%Daily2019-07-29 12:14
https://a2news.com/2019/07/29/mosnjoftimi-i-cekajt-deshton-seanca-tek-krimet-e-renda/60%Daily2019-07-29 12:04
https://a2news.com/2019/07/29/konfindustria-pro-aksionit-kunder-informalitetit/60%Daily2019-07-29 11:59
https://a2news.com/2019/07/29/boks-senad-gashi-fiton-titullin-europian-ubf/60%Daily2019-07-29 11:54
https://a2news.com/2019/07/29/futbolli-i-femrave-vllaznia-fiton-testin-e-kampioneve-me-mitrovicen/60%Daily2019-07-29 11:52
https://a2news.com/2019/07/29/gurakuqi-pd-gati-per-13-tetorin-por-me-nje-kusht/60%Daily2019-07-29 11:48
https://a2news.com/2019/07/29/basha-afera-rama-veliaj-mafia-nuk-ka-teater-pa-kulla/60%Daily2019-07-29 11:32
https://a2news.com/2019/07/29/shembja-e-teatrit-veliaj-per-a2-cnn-nuk-terhiqemi-teater-dergimi-ne-kushtetuese/60%Daily2019-07-29 16:12
https://a2news.com/2019/07/29/dyshime-per-sulm-kimik-ndaj-liderit-te-opozites-ne-rusi/60%Daily2019-07-29 11:14
https://a2news.com/2019/07/29/aksioni-kunder-informalitetit-30-zyrtare-te-arrestuar/60%Daily2019-07-29 11:08
https://a2news.com/2019/07/29/nuk-u-paraqit-se-bashku-me-avokatin-mbrojtes-shtyhet-seanca-per-kelmend-balilin/60%Daily2019-07-29 10:32
https://a2news.com/2019/07/29/messi-perfshihet-ne-nje-incident-ne-ibiza-nderhyn-siguria/60%Daily2019-07-29 14:19
https://a2news.com/2019/07/29/kryebashkiaku-socialist-nis-punen-policia-blindon-bashkine-e-devollit/60%Daily2019-07-29 10:26
https://a2news.com/2019/07/29/shperthim-ne-nje-lokal-ne-diber-lendohen-dy-kalimtare/60%Daily2019-07-29 10:16
https://a2news.com/2019/07/29/teatri-soreca-ceshtje-delikate-te-ndiqet-tenderimi/60%Daily2019-07-29 12:29
https://a2news.com/2019/07/29/renie-masive-guresh-bllokohet-ne-njerin-krah-rruga-ne-kruje/60%Daily2019-07-29 10:08
https://a2news.com/2019/07/29/shba-kine-rinisin-bisedimet-ne-shanghai/60%Daily2019-07-29 10:07
https://a2news.com/2019/07/29/dorehiqet-kreu-i-inteligjences-kombetare-amerikane-trump-gjen-zevendesuesin/60%Daily2019-07-29 09:48
https://a2news.com/2019/07/29/sulm-me-arme-ne-kaliforni-viktima-dhe-te-plagosur/60%Daily2019-07-29 09:28
https://a2news.com/2019/07/29/plazhi-i-kallmit-turizmi-elitar-i-lene-ne-harrese-nga-pushteti-lokal/60%Daily2019-07-29 09:19
https://a2news.com/2019/07/29/teatri-rama-publikon-mendimin-e-regjisorit-altin-basha/60%Daily2019-07-29 08:58
https://a2news.com/2019/07/29/basha-per-situaten-ne-devoll-uzurpim-me-dhune-i-qeverisjes-lokale/60%Daily2019-07-29 08:53
https://a2news.com/2019/07/29/kerkon-te-coje-partneren-drejt-vetevrasjes-dhe-ti-perdhunoje-vajzen-arrestohet-33-vjecari-ne-fier/60%Daily2019-07-29 08:47
https://a2news.com/2019/07/29/ferit-keta-shkaterron-serbin-mitic/60%Daily2019-07-29 08:24
https://a2news.com/2019/07/29/robert-budina-po-pergatitet-vale-e-gjere-protestash-per-teatrin/60%Daily2019-07-29 08:11
https://a2news.com/2019/07/29/shkrumbohet-anija-turistike-ne-karaburun-policia-shpetuam-5-persona/60%Daily2019-07-29 07:39
https://a2news.com/2019/07/29/tmerr-ne-anijen-turistike-ne-karaburun-merr-flake-ne-oret-e-para-te-mengjesit/60%Daily2019-07-29 07:12
https://a2news.com/2019/07/29/karamoh-shperthen-ne-krah-e-ndjek-tifozi/60%Daily2019-07-29 06:28
https://a2news.com/2019/07/28/milani-humb-ne-syte-e-tifozeve-shqiptare/60%Daily2019-07-28 21:05
https://a2news.com/2019/07/28/sabien-lilaj-e-nis-me-gol-aventuren-ne-izrael/60%Daily2019-07-28 20:22
https://a2news.com/2019/07/28/shperthen-transformatori-himara-ne-terr/60%Daily2019-07-28 19:50
https://a2news.com/2019/07/28/me-fiku-cigaren-ne-fytyre-johnny-depp-akuzon-ish-bashkeshorten/60%Daily2019-07-28 19:38
https://a2news.com/2019/07/28/roma-trajneri-fonseca-i-telefonon-hysajt/60%Daily2019-07-28 18:58
https://a2news.com/2019/07/28/napoli-i-jep-leksion-kampioneve-te-evropes/60%Daily2019-07-28 18:49
https://a2news.com/2019/07/28/brexit-britania-merr-masat-per-largimin-pa-marreveshje/60%Daily2019-07-28 18:30
https://a2news.com/2019/07/28/basha-qellimi-yne-largimi-i-rames-dhe-zgjedhje-te-lira/60%Daily2019-07-28 18:03
https://a2news.com/2019/07/28/dallget-nuk-kursejne-as-velipojen/60%Daily2019-07-28 17:52
https://a2news.com/2019/07/28/dosjet-emergjente-pd-klgj-shkeli-ligjin-me-gjykaten-e-larte/60%Daily2019-07-28 17:29
https://a2news.com/2019/07/28/dy-vite-per-shkrepjen-perfekte/60%Daily2019-07-28 17:25
https://a2news.com/2019/07/28/shkoder-motori-perplaset-nga-dy-makina-nderron-jete-37-vjecari/60%Daily2019-07-28 17:02
https://a2news.com/2019/07/28/qyteza-italiane-ku-gjobitesh-me-400-euro-nese-shan-fete/60%Daily2019-07-28 16:35
https://a2news.com/2019/07/28/ligji-i-ekstradimeve-qytetaret-perballen-me-forcat-e-rendit-ne-hong-kong/60%Daily2019-07-28 15:58
https://a2news.com/2019/07/28/edhe-ne-jale-dallget-trembin-pushuesit/60%Daily2019-07-28 15:50
https://a2news.com/2019/07/28/f1-verstappen-fiton-garen-me-te-cmendur-te-sezonit/60%Daily2019-07-28 15:24
https://a2news.com/2019/07/28/perjashtimi-i-opozites-nga-zgjedhjet-lokale-ne-rusi-mbeshtetesit-ne-proteste-antiqeveritare/60%Daily2019-07-28 15:00
https://a2news.com/2019/07/28/rama-nga-salzburgu-kemi-jete-shume-te-veshtire-politike/60%Daily2019-07-28 14:40
https://a2news.com/2019/07/28/basha-nese-shembet-teatri-i-veme-minat-kullave/60%Daily2019-07-28 14:29
https://a2news.com/2019/07/28/69474/60%Daily2019-07-28 14:06
https://a2news.com/2019/07/28/50-mije-e-kishes-se-lacit-gjykata-i-pushon-ceshtjen-tom-doshit-pas-akuzave-per-fshehje-pasurie/60%Daily2019-07-28 13:59
https://a2news.com/2019/07/28/shpetohen-14-persona-ne-velipoje-ishin-bllokuar-ne-grykederdhjen-e-vilunit/60%Daily2019-07-28 13:55
https://a2news.com/2019/07/28/bizneset-ankohen-siguria-ushqimore-dhe-procedurat-ne-tendere/60%Daily2019-07-28 13:22
https://a2news.com/2019/07/28/moti-i-keq-perfshin-bregdetin-humbin-jeten-dy-persona-ne-durres/60%Daily2019-07-28 14:02
https://a2news.com/2019/07/28/panik-te-pushuesit-dallga-pushton-bregun/60%Daily2019-07-28 14:44
https://a2news.com/2019/07/28/rreziku-nga-dielli-mjeket-mbrohuni-nga-rrezatimi-i-forte-mos-dilni-ne-oret-e-drekes/60%Daily2019-07-28 11:46
https://a2news.com/2019/07/28/shembja-e-teatrit-kombetar-aktoret-guxojne-me-shfaqjen-proteste/60%Daily2019-07-28 10:54
https://a2news.com/2019/07/28/deshtoi-te-rangers-i-gerrard-grezda-drejt-frances-per-1-75-mln-paund/60%Daily2019-07-28 10:42
https://a2news.com/2019/07/28/ferit-ketes-i-mjaftojne-3-raunde-per-te-mposhtur-serbin/60%Daily2019-07-28 10:30
https://a2news.com/2019/07/28/dy-muaj-pas-termetit-banoret-e-floqit-ne-ankth-per-shendetin-dhe-banesat/60%Daily2019-07-28 10:49
https://a2news.com/2019/07/28/operacion-antidroge-ne-kruje-arrestohen-11-persona/60%Daily2019-07-28 10:00
https://a2news.com/2019/07/28/te-shtena-me-arme-gjate-nates-ne-jale-lendohet-nje-vajze/60%Daily2019-07-28 09:52
https://a2news.com/2019/07/28/vdesin-binjaket-1-vjec-u-harruan-nga-babai-per-8-ore-ne-makine/60%Daily2019-07-28 09:21
https://a2news.com/2019/07/28/denoncohet-per-perdhunim-nga-adoleshentja-arrestohet-45-vjecari/60%Daily2019-07-28 08:46
https://a2news.com/2019/07/28/ajax-fiton-superkupen-e-holandes-mposht-psv/60%Daily2019-07-28 08:38
https://a2news.com/2019/07/28/rama-shperndan-amanetin-e-regjisorit-per-teatrin/60%Daily2019-07-28 08:31
https://a2news.com/2019/07/27/japonia-goditet-nga-nje-termet-i-fuqishem/60%Daily2019-07-27 20:08
https://a2news.com/2019/07/27/permbytjet-nuk-kursejne-as-trenin-me-700-persona-ne-indi/60%Daily2019-07-27 19:56
https://a2news.com/2019/07/27/maqedonasi-i-napolit-i-leshon-sfiden-juves-ronaldo-nuk-me-tremb-aspak/60%Daily2019-07-27 19:43
https://a2news.com/2019/07/27/protesta-ne-moske-me-qindra-te-arrestuar/60%Daily2019-07-27 19:29
https://a2news.com/2019/07/27/helikopteri-rimorkion-avionin/60%Daily2019-07-27 19:04
https://a2news.com/2019/07/27/makina-aksidentohet-ne-rrugen-e-elbasanit-4-te-plagosur/60%Daily2019-07-27 18:33
https://a2news.com/2019/07/27/rafinha-drejt-rikthimit-ne-itali/60%Daily2019-07-27 18:10
https://a2news.com/2019/07/27/reyes-humbi-jeten-ne-aksidentin-horror-familjes-se-tij-nuk-i-ndahen-telashet/60%Daily2019-07-28 10:47
https://a2news.com/2019/07/27/perplaset-makina-e-policise-ne-fier-plagoset-efektivi/60%Daily2019-07-27 18:15
https://a2news.com/2019/07/27/osbe-vendos-konferenca-e-mesdheut-mbahet-ne-tirane/60%Daily2019-07-27 16:22
https://a2news.com/2019/07/27/shoket-vuajne-perballe-iniesta-s-messi-n-vazhdon-ta-djege-dielli-ne-karaibe/60%Daily2019-07-27 18:16
https://a2news.com/2019/07/27/e-braktisi-njeriu-natyra-pushton-fshatin/60%Daily2019-07-27 15:48
https://a2news.com/2019/07/27/seks-droge-dhe-rock-n-roll-fotografi-te-rralla-te-yjeve-te-muzikes/60%Daily2019-07-27 15:12
https://a2news.com/2019/07/27/vllaznia-transferon-lojtarin-nga-elita-e-futbollit-rumun/60%Daily2019-07-27 14:30
https://a2news.com/2019/07/27/shisnin-makina-te-marre-me-qira-arrestohen-ne-shkoder-dy-shtetas-te-huaj/60%Daily2019-07-27 14:22
https://a2news.com/2019/07/27/joga-dhe-palester-nicole-scherzinger-nuk-ndryshon-kurre/60%Daily2019-07-27 14:02
https://a2news.com/2019/07/27/fiton-miliona-dollare-nga-youtube-6-vjecarja-blen-shtepi-8-mln-dollare/60%Daily2019-07-27 13:46
https://a2news.com/2019/07/27/interi-luan-mire-por-vetem-barazim-ndaj-psg/60%Daily2019-07-27 14:08
https://a2news.com/2019/07/27/basha-shqiperia-si-koreja-e-veriut-asnje-investim-i-huaj-ne-6-vite/60%Daily2019-07-27 13:44
https://a2news.com/2019/07/27/vera-e-politikaneve-deputetet-nuk-levizin-nga-shqiperia/60%Daily2019-07-27 11:58
https://a2news.com/2019/07/27/jo-emerime-te-perkohshme-klp-ndalon-levizjen-ne-rrethe-te-prokuroreve-te-spak/60%Daily2019-07-27 11:45
https://a2news.com/2019/07/27/ekstradimi-i-bajrit-gjykata-le-ne-qeli-autorin-e-dy-vrasjeve-ne-shkoder/60%Daily2019-07-27 11:30
https://a2news.com/2019/07/27/manovrat-kuqezi-cutrone-drejt-wolves-milan-35-milione-euro-per-leao/60%Daily2019-07-27 10:53
https://a2news.com/2019/07/27/perleshje-ne-hong-kong-protestuesit-sfidojne-autoritetet-policia-pergjigjet/60%Daily2019-07-27 10:45
https://a2news.com/2019/07/27/fushata-kunder-kosoves-dacic-republika-e-afrikes-qendrore-terhoqi-njohjen/60%Daily2019-07-27 10:41
https://a2news.com/2019/07/27/kembimi-valutor-euro-i-rikthehet-renies-zbret-ne-121-7-leke/60%Daily2019-07-27 10:36
https://a2news.com/2019/07/27/funerali-shkon-keq-prifti-i-dehur-ofendohet-dhe-rreh-familjaret/60%Daily2019-07-27 10:32
https://a2news.com/2019/07/27/refuzohet-nga-meta-presidenti-kthen-ligjin-per-planifikimin-dhe-zhvillimin-e-territorit/60%Daily2019-07-27 12:16
https://a2news.com/2019/07/27/kryeministri-rama-nxjerr-deklaraten-e-ndricim-xhepes-per-teatrin-kombetar/60%Daily2019-07-27 10:04
https://a2news.com/2019/07/27/transferimi-i-bujshem-prezantim-emocionues-per-de-rossi-te-boca-juniors/60%Daily2019-07-27 09:45
https://a2news.com/2019/07/27/ndryshime-ne-durres-teuta-largon-tre-titullare-busic-e-progni-te-gjilani/60%Daily2019-07-27 09:37
https://a2news.com/2019/07/27/taksa-dixhitale-trump-paralajmeron-francen-tarife-ndaj-veres/60%Daily2019-07-27 09:32
https://a2news.com/2019/07/27/muri-me-meksiken-gjykata-e-larte-trump-te-perdore-fondet-e-pentagonit/60%Daily2019-07-27 09:29
https://a2news.com/2019/07/27/ekstradohet-nga-holanda-anetari-i-grupit-kriminal-bajri/60%Daily2019-07-27 09:22
https://a2news.com/2019/07/27/policia-nderhyn-per-te-shmangur-krimin-ne-familje-zbulon-27-granata/60%Daily2019-07-27 09:11
https://a2news.com/2019/07/27/kamioni-peson-defekt-trafik-i-renduar-ne-llogara-himare/60%Daily2019-07-27 08:45
https://a2news.com/2019/07/27/kqz-shpall-rezultatin-e-zgjedhjeve-zguri-voton-kunder/60%Daily2019-07-27 11:37
https://a2news.com/2019/07/27/lulzim-basha-takon-strukturat-ne-delvine-shqiptaret-po-grabiten-nga-qeveria/60%Daily2019-07-27 07:46
https://a2news.com/2019/07/27/situata-kaotike-agim-canaj-jep-alarmin-futbolli-ne-rrezik-ekzistence/60%Daily2019-07-27 07:29
https://a2news.com/2019/07/27/futbolli-per-femra-vllaznia-kater-afrime-dhe-me-objektiva-ne-champions/60%Daily2019-07-27 07:20
https://a2news.com/2019/07/27/nuk-ka-miqesore-ne-shba-atletico-shkaterron-reali-madrid/60%Daily2019-07-27 07:11
https://a2news.com/2019/07/26/e-rende-qe-populli-opozitar-eshte-i-paperfaqesuar-ristani-fton-bashen-qe-te-reflektoje/60%Daily2019-07-26 20:28
https://a2news.com/2019/07/26/meteori-sa-nje-top-futbolli-bie-ne-fushen-e-orizit/60%Daily2019-07-26 19:56
https://a2news.com/2019/07/26/sony-po-mendon-per-nje-kondicioner-personal/60%Daily2019-07-26 19:27
https://a2news.com/2019/07/26/nuk-po-gjen-burre-modelja-kerkon-te-martohet-me-qenin-e-saj/60%Daily2019-07-26 18:51
https://a2news.com/2019/07/26/parashikimi-i-motit-ne-fundjave-pritet-ulje-e-temperaturave/60%Daily2019-07-26 18:31
https://a2news.com/2019/07/26/bebe-rexha-njofton-ne-instagram-se-eshte-martuar/60%Daily2019-07-26 18:13
https://a2news.com/2019/07/26/ronaldo-spektator-juventusi-vetem-barazim-me-yjet-koreane/60%Daily2019-07-26 17:02
https://a2news.com/2019/07/26/zgjedhjet-e-lira-e-te-ndershme-zgjidhja-e-vetme-e-krizes-meta-publikon-letren-derguar-osbe-se/60%Daily2019-07-26 16:53
https://a2news.com/2019/07/26/djeg-kiosken-e-xhaxhait-digjet-edhe-vete/60%Daily2019-07-26 16:29
https://a2news.com/2019/07/26/devoll-kryebashkiaku-i-ri-hap-deren-me-force-pas-largimit-te-ish-kryetarit/60%Daily2019-07-26 17:30
https://a2news.com/2019/07/26/bulqize-27-vjecari-plagoset-me-arme-zjarri-nderron-jete-ne-spital/60%Daily2019-07-26 16:17
https://a2news.com/2019/07/26/apple-blen-per-1-miliard-dollare-intel-in/60%Daily2019-07-26 15:57
https://a2news.com/2019/07/26/fotovoltaiket-eksperti-gjerman-industrite-ku-perdoren/60%Daily2019-07-26 15:50
https://a2news.com/2019/07/26/energji-nga-era-miratohet-ndertimi-i-parkut-te-pare-eolik-ne-vend/60%Daily2019-07-26 15:37
https://a2news.com/2019/07/26/nuk-ka-harmoni-ish-sulmuesi-dosti-ngre-alarmin-per-partizanin/60%Daily2019-07-26 15:27
https://a2news.com/2019/07/26/hahn-flet-per-shqiperine-ne-serbi-negociatat-hapen-ne-tetor/60%Daily2019-07-26 15:07
https://a2news.com/2019/07/26/antiinformalitet-2-aksioni-nga-mungesa-e-te-ardhurave-ne-buxhet/60%Daily2019-07-26 21:11
https://a2news.com/2019/07/26/burgjet-8-objektivat-per-nje-sistem-pa-probleme/60%Daily2019-07-26 14:44
https://a2news.com/2019/07/26/rama-rremon-deklaratat-e-artisteve-duhet-nje-teater-i-ri/60%Daily2019-07-26 14:28
https://a2news.com/2019/07/26/meta-tre-artistet-te-njohin-13-tetorin/60%Daily2019-07-26 14:15
https://a2news.com/2019/07/26/klgj-cakton-gjyqtaret-per-ceshtjet-emergjente/60%Daily2019-07-26 16:46
https://a2news.com/2019/07/26/porosite-per-veriun-rama-spastrime-per-drejtoret-qe-nuk-kapin-ritmin/60%Daily2019-07-26 13:56
https://a2news.com/2019/07/26/devoll-betohet-kryetari-i-bashkise-ish-kryetari-nallbati-nuk-liron-zyren/60%Daily2019-07-26 16:26
https://a2news.com/2019/07/26/a-do-te-ulet-opozita-me-ramen-ne-tryeze-vasili-zbulon-gjithcka-ne-a2-cnn/60%Daily2019-07-26 13:42
https://a2news.com/2019/07/26/denimi-me-vdekje-rikthehen-ekzekutimet-pas-16-vjetesh-polemika-ne-shba/60%Daily2019-07-26 12:51
https://a2news.com/2019/07/26/portieri-i-kombetares-selmani-le-lacin-firmos-ne-ligen-e-dyte-turke/60%Daily2019-07-26 12:39
https://a2news.com/2019/07/26/tkurrja-e-fuqise-punetore-fmn-reforma-urgjente/60%Daily2019-07-26 12:23
https://a2news.com/2019/07/26/thirrja-e-ilir-metes-te-zbatohet-dekreti-per-13-tetorin-mos-humbim-trenin-e-integrimit/60%Daily2019-07-26 11:42
https://a2news.com/2019/07/26/liga-profesioniste-kriza-e-futbollit-rrezikohet-shtyrja-e-kampionatit/60%Daily2019-07-26 11:35
https://a2news.com/2019/07/26/veliaj-publikon-serish-fotot-basha-nga-halli-eshte-futur-brenda-teatrit/60%Daily2019-07-26 11:09
https://a2news.com/2019/07/26/veriu-teston-raketa-kim-jong-un-paralajmerim-per-seulin-luftenxites/60%Daily2019-07-26 10:49
https://a2news.com/2019/07/26/kpk-konfirmon-prokurorin-klodian-braho-ne-detyre/60%Daily2019-07-26 10:26
https://a2news.com/2019/07/26/shkarkohet-zaganjori-bie-ne-veting-edhe-koka-e-gjykates-se-larte/60%Daily2019-07-26 17:08
https://a2news.com/2019/07/26/europa-league-supergol-dhe-asist-i-elis-bakaj-ne-fitoren-e-shakhtyor/60%Daily2019-07-26 08:48
https://a2news.com/2019/07/26/sulmuesi-kuqezi-balaj-transferohet-tek-sturm-graz-ne-austri/60%Daily2019-07-26 08:43
https://a2news.com/2019/07/26/gjykata-e-shkodres-konfirmon-valdrin-pjetrin-si-kryebashkiak/60%Daily2019-07-26 08:38
https://a2news.com/2019/07/26/be-refuzon-planin-barnier-politikat-e-johnson-per-brexit-te-papranueshme/60%Daily2019-07-26 08:33
https://a2news.com/2019/07/26/rikthehet-ne-kosove-haradinaj-pafajesine-time-nuk-e-ve-ne-dyshim-askush/60%Daily2019-07-26 08:27
https://a2news.com/2019/07/26/basha-ne-himare-pd-force-fituese-rama-i-paafte-te-organizoje-zgjedhje-te-lira/60%Daily2019-07-26 08:17
https://a2news.com/2019/07/26/organizimi-i-ri-i-socialisteve-kryeministri-mbledh-rajonin-e-veriut/60%Daily2019-07-26 07:58
https://a2news.com/2019/07/26/arrestohen-rumunet-vidhnin-me-karta-false-bankomatet-ne-shqiperi/60%Daily2019-07-26 07:30
https://a2news.com/2019/07/26/nga-sandra-bullock-te-mbreti-farouk-i-i-egjiptit-kjo-date-ne-histori-26-korrik/60%Daily2019-07-25 16:47
https://a2news.com/2019/07/26/skaneri-zbulon-makinen-e-mbushur-me-droge-ne-morine/60%Daily2019-07-26 06:55
https://a2news.com/2019/07/26/eksploziv-lokalit-te-komuna-e-parisit/60%Daily2019-07-26 07:37
https://a2news.com/2019/07/25/ozil-kercenohet-me-thike-shoku-i-skuadres-u-sulet-keqberesve/60%Daily2019-07-25 20:33
https://a2news.com/2019/07/25/trafik-qeniesh-njerezore-dhe-droge-arrestohen-16-marinse-amerikane/60%Daily2019-07-25 20:19
https://a2news.com/2019/07/25/boris-johnson-premton-epoken-e-arte-kryeministri-britania-vendi-me-i-mire-ne-bote-fale-brexit-it/60%Daily2019-07-25 20:00
https://a2news.com/2019/07/25/bursat-dhe-tarifat-paketa-lehtesuese-ne-fuqi-edhe-vitin-e-ri-akademik/60%Daily2019-07-25 19:39
https://a2news.com/2019/07/25/prec-zogaj-presidenti-nuk-eshte-me-mbi-palet-ka-dale-hapur-kunder-mazhorances/60%Daily2019-07-25 19:29
https://a2news.com/2019/07/25/kapiteni-i-lacit-shtegton-ne-turqi/60%Daily2019-07-25 19:11
https://a2news.com/2019/07/25/vlore-makina-perplas-nenen-dhe-femijen/60%Daily2019-07-25 18:23
https://a2news.com/2019/07/25/shembja-e-teatrit-sekretari-i-osbe-palet-te-presin-gjykaten-kushtetuese/60%Daily2019-07-25 17:50
https://a2news.com/2019/07/25/pakti-per-teatrin-vokshi-marreveshja-mbron-gjithe-qendren-e-artit-jo-vetem-nje-godine/60%Daily2019-07-25 17:34
https://a2news.com/2019/07/25/partizani-mundet-ne-tirane-nga-sheriffi-zhgenjim-ne-evrope-tre-ndeshje-asnje-gol/60%Daily2019-07-25 17:30
https://a2news.com/2019/07/25/videot-me-femije-me-te-suksesshmet-ne-youtube/60%Daily2019-07-25 17:00
https://a2news.com/2019/07/25/aksident-me-3-te-plagosur-ne-elbasan-kamioni-perplaset-me-nje-autoveture/60%Daily2019-07-25 16:53
https://a2news.com/2019/07/25/tjeter-tragjedi-ne-boks-pas-rusit-nderron-jete-nje-boksier-argjentinas/60%Daily2019-07-25 16:35
https://a2news.com/2019/07/25/nga-bomba-atomike-ne-paqesor-te-gruaja-e-pare-ne-hapesire-kjo-date-ne-histori-25-korrik/60%Daily2019-07-25 16:17
https://a2news.com/2019/07/25/nga-protesta-per-teatrin-te-skulptura-e-sean-henry-t-foto-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-07-25 15:52
https://a2news.com/2019/07/25/fejohet-scarlett-johansson-unaza-eshte-nga-me-spektakolaret-qe-kemi-pare-ndonjehere/60%Daily2019-07-25 15:41
https://a2news.com/2019/07/25/mercedesi-nderron-look-per-125-vjetorin-e-pjesemarrjes-ne-garat-sportive/60%Daily2019-07-25 15:03
https://a2news.com/2019/07/25/legjendat-e-futbollit-mbarekombetar-ne-prishtine-ne-nder-te-fadil-vokrrit/60%Daily2019-07-25 14:53
https://a2news.com/2019/07/25/opinioni-i-venecias-halimi-dhe-krasniqi-analizojne-kerkesen-e-kuvendit-per-meten/60%Daily2019-07-25 18:38
https://a2news.com/2019/07/25/meta-takon-gremingerin-i-kerkon-ndermjetesim-per-zgjidhjen-e-krizes/60%Daily2019-07-25 14:37
https://a2news.com/2019/07/25/shembja-e-teatrit-veliaj-nuk-mbetemi-peng-i-pakices-projekti-do-te-zbatohet/60%Daily2019-07-25 14:13
https://a2news.com/2019/07/25/ringritja-e-kushtetueses-ked-perzgjedh-4-kandidate-potenciale/60%Daily2019-07-25 13:57
https://a2news.com/2019/07/25/zhvleresimi-i-euros-ul-me-2-borxhin/60%Daily2019-07-25 13:44
https://a2news.com/2019/07/25/mashtruesja-vijojne-denoncimet-per-64-vjecaren-petro/60%Daily2019-07-25 13:40
https://a2news.com/2019/07/25/pas-problemeve-telefoni-i-palosshem-i-samsung-gati-te-dale-ne-treg/60%Daily2019-07-25 13:27
https://a2news.com/2019/07/25/ne-site-edhe-qiradhenesit-aksioni-anti-informalitet/60%Daily2019-07-25 13:20
https://a2news.com/2019/07/25/paralajmerimi-per-biznesin-mos-hiqni-shiritat-e-bllokimit/60%Daily2019-07-25 13:12
https://a2news.com/2019/07/25/problematika-e-thethit-banore-autoktone-pa-tapi-po-demtohet-turizmi/60%Daily2019-07-25 12:59
https://a2news.com/2019/07/25/renditja-e-fifa-shqiperia-progres-pa-luajtur-ngjitet-edhe-kosova/60%Daily2019-07-25 12:29
https://a2news.com/2019/07/25/hahn-ne-shkup-eurokomisioneri-i-bindur-per-celjen-e-negociatave-ne-tetor/60%Daily2019-07-25 12:10
https://a2news.com/2019/07/25/paralajmeron-kosoven-dacic-vazhdojme-punen-per-terheqjen-e-njohjeve/60%Daily2019-07-25 11:56
https://a2news.com/2019/07/25/kreu-i-osbe-ne-tirane-greminger-zgjidheni-vete-ngercin-me-dialog/60%Daily2019-07-25 11:53
https://a2news.com/2019/07/25/shperthen-transformatori-elektrik-prane-autostrades-tirane-durres-1-i-vdekur-2-te-plagosur/60%Daily2019-07-25 11:24
https://a2news.com/2019/07/25/kabineti-i-johnson-kryeministri-britanik-mban-mbledhjen-e-pare-te-qeverise/60%Daily2019-07-25 10:42
https://a2news.com/2019/07/25/produktet-ushqimore-qytetaret-jane-te-pasigurta/60%Daily2019-07-25 10:35
https://a2news.com/2019/07/25/te-kapet-ritmi-i-30-qershorit-a2-cnn-zbardh-5-fazat-pergatitore-te-zgjedhjeve-ne-ps/60%Daily2019-07-25 10:23
https://a2news.com/2019/07/25/firmosi-paktin-per-teatrin-basha-akti-i-pare-ne-mbrojtje-te-interesit-publik/60%Daily2019-07-25 10:23
https://a2news.com/2019/07/25/basha-deshmon-per-eurot-ne-toyota-yaris-informacione-te-plota-prokuroreve-belge/60%Daily2019-07-25 10:30
https://a2news.com/2019/07/25/presidenti-meta-dhurimi-i-gjakut-akt-humanizmi-shpeton-jete/60%Daily2019-07-25 09:00
https://a2news.com/2019/07/25/kukesi-prezanton-shpetim-duron-do-luftojme-per-titull/60%Daily2019-07-25 08:44
https://a2news.com/2019/07/25/klodian-braho-para-vettingut-kpk-deklarim-te-sakte-te-pasurise-i-pershtatshem-per-te-vijuar/60%Daily2019-07-25 08:30
https://a2news.com/2019/07/25/deshmia-e-mueller-ne-kongres-demokratet-diskutojne-shkarkimin-e-presidentit-trump/60%Daily2019-07-25 08:15
https://a2news.com/2019/07/25/teatri-i-ri-rama-zoti-u-shtofte-inatin-qe-te-na-shtojne-takatin/60%Daily2019-07-25 09:33
https://a2news.com/2019/07/25/lulzim-basha-ne-prokurori-per-toyota-yaris-pyetet-nga-prokuroret-belge/60%Daily2019-07-25 07:32
https://a2news.com/2019/07/25/arrestohet-20-vjecari-ne-ardenice-kishte-kultivuar-kanabis/60%Daily2019-07-25 07:12
https://a2news.com/2019/07/24/magjik-apo-i-frikshem-prezantohet-hoteli-i-varur-ne-shkemb/60%Daily2019-07-24 20:33
https://a2news.com/2019/07/24/jemi-nga-me-te-miret-ne-rajon-per-sigurine-ushqimore-reagon-eksperti-i-ekonomise-zv-ministri-qenka-nga-jupiteri/60%Daily2019-07-24 19:45
https://a2news.com/2019/07/24/zbulohen-medaljet-e-tokio-2020-flori-argjend-bronz-dhe-celulare/60%Daily2019-07-24 19:27
https://a2news.com/2019/07/24/siguria-ushqimore-zv-ministri-i-bujqesise-jemi-nga-me-te-miret-ne-rajon/60%Daily2019-07-24 19:36
https://a2news.com/2019/07/24/ndahet-nga-jeta-aktori-i-famshem-holandez/60%Daily2019-07-24 18:47
https://a2news.com/2019/07/24/shtrenjtimi-i-cmimeve-ne-turizem-vathi-rritje-atje-ku-nuk-ka-mjaftueshem-akomodime/60%Daily2019-07-24 18:43
https://a2news.com/2019/07/24/deklaratat-para-duelit-partizani-beson-sheriffi-dhe-latifi-jane-te-matur/60%Daily2019-07-24 18:22
https://a2news.com/2019/07/24/basha-me-kryebashkiaket-e-djathte-mziu-qeverisim-deri-ne-vendimin-e-kushtetueses/60%Daily2019-07-24 18:13
https://a2news.com/2019/07/24/policia-terhiqet-nga-teatri-kombetar-basha-protestuesve-jeni-etaloni-i-ri-i-qendreses/60%Daily2019-07-24 20:50
https://a2news.com/2019/07/24/europa-league-partizani-sfidon-moldavet-e-sheriff-tiraspol/60%Daily2019-07-24 17:45
https://a2news.com/2019/07/24/njihuni-me-atletet-me-te-shtrenjta-ne-bote/60%Daily2019-07-24 17:07
https://a2news.com/2019/07/24/elbasan-sekuestrohen-prona-me-vlere-700-mije-euro/60%Daily2019-07-24 16:25
https://a2news.com/2019/07/24/boris-johnson-nis-zyrtarisht-detyren-si-kryeminister-i-britanise-se-madhe/60%Daily2019-07-24 16:21
https://a2news.com/2019/07/24/njeriu-qe-futi-ne-burg-el-chapo-n-tani-ka-nje-objektiv-te-ri/60%Daily2019-07-24 17:40
https://a2news.com/2019/07/24/desh-me-ra-telefoni-nga-dora-rihanna-gjen-ne-internet-sozine-e-saj/60%Daily2019-07-24 15:43
https://a2news.com/2019/07/24/fotot-me-interesante-te-dites-36/60%Daily2019-07-24 15:29
https://a2news.com/2019/07/24/tensionet-moske-seul-rusia-shkelja-e-hapesires-ajrore-e-paqellimshme/60%Daily2019-07-24 15:20
https://a2news.com/2019/07/24/juventus-thyen-interin-pas-penalltive-cristiano-dhe-buffon-heronjte-e-bardhezinjve/60%Daily2019-07-24 14:17
https://a2news.com/2019/07/24/i-paafte-pas-18-vitesh-pune-si-prokuror-dhe-drejtues-i-apelit/60%Daily2019-07-24 14:51
https://a2news.com/2019/07/24/prova-te-reja-per-haradinaj-reagon-serbia-ditari-i-tij-ne-dore-te-gjykates-speciale/60%Daily2019-07-24 13:41
https://a2news.com/2019/07/24/turistet-qendrojne-43-dite-shpenzojne-52-euro-per-person/60%Daily2019-07-24 13:38
https://a2news.com/2019/07/24/bum-cmimesh-ne-bregdet-qytetaret-jane-te-paperballueshme/60%Daily2019-07-24 13:28
https://a2news.com/2019/07/24/ekskluzive-meta-ne-komisionin-e-venecias-8-pyetjet-e-hetimorit/60%Daily2019-07-24 14:51
https://a2news.com/2019/07/24/perplasen-dy-avione-te-vegjel-ne-kufirin-mes-italise-e-frances-ka-viktima/60%Daily2019-07-24 12:12
https://a2news.com/2019/07/24/meta-do-veme-para-drejtesise-rilindesit-vendas-e-te-huaj-qe-bllokuan-reformen/60%Daily2019-07-24 12:02
https://a2news.com/2019/07/24/de-ligt-shenon-golin-e-pare-ne-porten-e-juventusit/60%Daily2019-07-24 11:51
https://a2news.com/2019/07/24/huazohet-nga-osijeku-nje-talent-nga-kosova-per-sulmin-e-kukesit/60%Daily2019-07-24 11:38
https://a2news.com/2019/07/24/teatri-ne-kushtetuese-meta-krim-kushtetues-kombetar-e-kulturor/60%Daily2019-07-24 11:39
https://a2news.com/2019/07/24/serish-pazar-te-hellas-verona-partizani-gjen-mbrojtes/60%Daily2019-07-24 11:22
https://a2news.com/2019/07/24/ceshtja-babalja-enkelejd-alibeaj-deshmon-ne-gjykate/60%Daily2019-07-24 14:58
https://a2news.com/2019/07/24/rama-per-teatrin-nuk-mund-ta-marre-peng-asnje-minorance/60%Daily2019-07-24 10:41
https://a2news.com/2019/07/24/kriza-vazhdon-krasniqi-ps-dhe-pd-iu-referohen-britanikeve-por-nuk-bejne-si-ata/60%Daily2019-07-24 14:41
https://a2news.com/2019/07/24/tensionet-te-teatrit-reagon-veliaj-lajm-i-mire-qe-basha-e-viziton/60%Daily2019-07-24 10:23
https://a2news.com/2019/07/24/mbrohet-ne-heshtje-haradinaj-pas-marrjes-ne-pyetje-nuk-pres-aktakuze/60%Daily2019-07-24 10:14
https://a2news.com/2019/07/24/meta-dergon-ne-kushtetuese-ligjin-per-shembjen-e-teatrit/60%Daily2019-07-24 11:13
https://a2news.com/2019/07/24/aksidentet-mithat-tola-shkak-kryesor-tejkalimi-i-shpejtesise/60%Daily2019-07-24 09:29
https://a2news.com/2019/07/24/tensioni-te-teatri-kombetar-ne-foto/60%Daily2019-07-24 09:19
https://a2news.com/2019/07/24/ekskluzive-bilanci-qeveritar-rama-kalon-ne-site-ministrat/60%Daily2019-07-24 09:05
https://a2news.com/2019/07/24/rikthehet-ferri-ne-europe-temperatura-rekord-ne-france-alarm-i-kuq-ne-disa-shtete/60%Daily2019-07-24 08:54
https://a2news.com/2019/07/24/procesi-ne-hage-gjykata-speciale-nis-marrjen-ne-pyetje-te-haradinajt/60%Daily2019-07-24 08:47
https://a2news.com/2019/07/24/presidenti-meta-rrethimi-i-teatrit-nje-turp-policia-te-mos-dhunoje-artistet/60%Daily2019-07-24 08:44
https://a2news.com/2019/07/24/arben-malaj-ne-mbrojtje-te-teatrit-ruci-te-mbledhe-menjehere-deputetet/60%Daily2019-07-24 08:34
https://a2news.com/2019/07/24/tensionet-te-teatri-basha-skeme-e-paster-mafioze/60%Daily2019-07-24 08:39
https://a2news.com/2019/07/24/ibrahimovic-ne-telashe-i-shkaktoi-frakture-ne-kafke-kundershtarit/60%Daily2019-07-24 08:04
https://a2news.com/2019/07/24/teatri-aktori-licaj-do-vazhdojme-rezistencen-vokshi-do-ta-mbrojme-me-cdo-kosto/60%Daily2019-07-24 08:10
https://a2news.com/2019/07/24/plani-i-masave-per-sezonin-turistik-ardi-veliu-inspektim-ne-morine/60%Daily2019-07-24 07:37
https://a2news.com/2019/07/24/keshillat-bashkiake-kolegji-miratoi-kerkesat-e-ps-per-shperndarjen-e-mandateve/60%Daily2019-07-24 07:34
https://a2news.com/2019/07/24/basha-nga-dibra-ky-regjim-ka-marre-fund-koha-per-ndryshim/60%Daily2019-07-24 08:26
https://a2news.com/2019/07/24/bayern-i-forte-per-milanin-reali-mposht-me-penallti-arsenalin/60%Daily2019-07-24 07:07
https://a2news.com/2019/07/24/proteste-kunder-shembjes-se-teatrit-meta-dergon-ne-kushtetuese-ligjin-rama-smund-ta-marre-peng-asnje-minorance/60%Daily2019-07-24 15:14
https://a2news.com/2019/07/24/nga-alexandre-dumas-te-alfred-moisiu-kjo-date-ne-histori-24-korrik/60%Daily2019-07-23 20:42
https://a2news.com/2019/07/23/luajne-kunder-ferronikelit-serbet-braktisin-klubin-e-tyre/60%Daily2019-07-23 21:01
https://a2news.com/2019/07/23/publikohen-shifrat-marramendese-qe-fitojne-sportistet-per-nje-postim-ne-instagram/60%Daily2019-07-23 20:22
https://a2news.com/2019/07/23/pdk-nuk-e-donte-doreheqjen-e-haradinajt-cndodh-me-taksen-ndaj-serbise-pas-zgjedhjeve/60%Daily2019-07-23 20:00
https://a2news.com/2019/07/23/tenton-te-zhytet-ne-pishine-nga-ballkoni-gjerat-nuk-shkojne-sipas-planit/60%Daily2019-07-23 19:33
https://a2news.com/2019/07/23/pesoi-goditje-te-renda-gjate-ndeshjes-nderron-jete-boksieri-rus/60%Daily2019-07-23 20:01
https://a2news.com/2019/07/23/lufte-mes-te-pasurve-psg-i-rremben-barces-talentin-16-vjecar/60%Daily2019-07-23 18:45
https://a2news.com/2019/07/23/perplaset-me-makinen-e-policise-arrestohet-me-140-mln-metamfetamine/60%Daily2019-07-23 17:50
https://a2news.com/2019/07/23/vllaznia-nis-stervitjen-trajneri-i-ri-prezantohet-me-futbollistet/60%Daily2019-07-23 17:41
https://a2news.com/2019/07/23/rama-e-shkarkoi-ne-mbledhjen-e-asamblese-reagon-ditmir-bushati/60%Daily2019-07-23 17:24
https://a2news.com/2019/07/23/sekuestrohen-prona-dhe-aksione-me-vlere-500-000-euro-te-klement-cales/60%Daily2019-07-23 18:36
https://a2news.com/2019/07/23/dolce-gabbana-nxjerrin-ne-shitje-vilen-madheshtore-per-65-milione-euro/60%Daily2019-07-23 16:44
https://a2news.com/2019/07/23/statujat-e-gjalla-pushtojne-qytezen-belge/60%Daily2019-07-23 16:39
https://a2news.com/2019/07/23/kongresi-i-babagjyshave-dhe-gara-e-deles-me-te-mire-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-07-23 17:10
https://a2news.com/2019/07/23/rama-nuk-ka-marreveshje-qe-pengon-drejtesine-te-merret-me-politikanet/60%Daily2019-07-23 15:49
https://a2news.com/2019/07/23/beme-baba-te-te-ngjaj/60%Daily2019-07-23 15:22
https://a2news.com/2019/07/23/plazhi-i-velipojes-sa-i-pelqyer-aq-edhe-me-probleme/60%Daily2019-07-23 15:16
https://a2news.com/2019/07/23/rama-kush-nuk-ndjek-ritmin-del-jashte-familjes-socialiste/60%Daily2019-07-23 16:08
https://a2news.com/2019/07/23/socialistet-mblidhen-per-asamblene-kombetare/60%Daily2019-07-23 16:43
https://a2news.com/2019/07/23/bum-turistesh-ne-qershor-134-mije-vizita-me-shume/60%Daily2019-07-23 14:34
https://a2news.com/2019/07/23/lufta-kunder-emigracionit-trump-prezanton-rregullat-per-deportim-te-shpejte/60%Daily2019-07-23 14:25
https://a2news.com/2019/07/23/basha-premton-trau-i-rruges-se-kombit-hiqet-ne-javen-e-pare-te-qeverise-sone/60%Daily2019-07-23 14:25
https://a2news.com/2019/07/23/dosjet-ne-kolaps-zaganjori-5-dosje-ekstradimesh-drejt-deshtimit-duhet-zgjidhje/60%Daily2019-07-23 14:17
https://a2news.com/2019/07/23/griezmann-debuton-me-barcen-chelsea-i-prish-festen/60%Daily2019-07-23 13:51
https://a2news.com/2019/07/23/35-vjecari-bie-ne-kontakt-me-rrymen-elektrike-humb-jeten/60%Daily2019-07-23 13:32
https://a2news.com/2019/07/23/klgj-vendos-se-si-do-ta-nxjerre-nga-ngerci-gjykaten-e-larte/60%Daily2019-07-23 18:21
https://a2news.com/2019/07/23/prokurore-belge-ne-tirane-te-enjten-marrin-ne-pyetje-bashen-per-toyota-yaris/60%Daily2019-07-23 14:29
https://a2news.com/2019/07/23/kush-eshte-boris-johnson-karriera-politike-me-gafa-dhe-skandale/60%Daily2019-07-23 12:34
https://a2news.com/2019/07/23/fillorja-me-libra-te-perdorur-edhe-klasa-e-5-te-tekste-falas-prinderit-mund-ti-blejne-vete/60%Daily2019-07-23 12:26
https://a2news.com/2019/07/23/keshillat-bashkiake-kolegji-shqyrton-kerkesat-e-ps-per-shperndarjen-e-mandateve/60%Daily2019-07-23 12:15
https://a2news.com/2019/07/23/basha-nga-tropoja-do-clirojme-ekonomine-nga-oligarket-do-ulet-nafta-dhe-energjia/60%Daily2019-07-23 12:13
https://a2news.com/2019/07/23/paloka-njohim-13-tetorin-por-nuk-hyme-ne-zgjedhje-pa-kushte-protestat-nuk-ndalen/60%Daily2019-07-23 12:08
https://a2news.com/2019/07/23/kongresi-i-babagjysheve-krishtlindje-te-parakohshme-ne-kopenhagen/60%Daily2019-07-23 12:01
https://a2news.com/2019/07/23/sot-asambleja-e-ps-analize-per-30-qershorin-dhe-zgjedhjet-ne-parti/60%Daily2019-07-23 11:54
https://a2news.com/2019/07/23/bardhezinjte-te-frikshem-juventus-pa-frena-tenton-blerjen-e-neymar/60%Daily2019-07-23 11:42
https://a2news.com/2019/07/23/kpk-konfirmon-ne-detyre-olsian-celen/60%Daily2019-07-23 12:18
https://a2news.com/2019/07/23/boris-johnson-kryeministri-i-ri-britanise-se-madhe/60%Daily2019-07-23 12:40
https://a2news.com/2019/07/23/operacioni-distributori-arrestohet-shperndaresi-i-kanabisit-te-myslym-shyri/60%Daily2019-07-23 11:06
https://a2news.com/2019/07/23/aksident-gjate-xhirimeve-te-fast-and-furious-plagoset-rende-dublanti-i-vin-diesel/60%Daily2019-07-23 11:10
https://a2news.com/2019/07/23/ligji-i-medias-osbe-leter-rames-reflektoni-ndryshimet-ama-jo-gjykate/60%Daily2019-07-23 10:45
https://a2news.com/2019/07/23/klubet-me-te-pasura-sportive-per-vitin-2019/60%Daily2019-07-23 10:31
https://a2news.com/2019/07/23/haradinaj-ballelarte-ne-hage-luftetaret-e-lirise-te-rreshtuar-me-te-drejten/60%Daily2019-07-23 10:13
https://a2news.com/2019/07/23/europa-league-shkendija-e-tetoves-sfidon-sot-dudelange/60%Daily2019-07-23 09:43
https://a2news.com/2019/07/23/raporti-i-fmn-note-pozitive-per-serbine/60%Daily2019-07-23 09:34
https://a2news.com/2019/07/23/te-dhenat-e-instat-me-pak-aksidente-me-shume-viktima/60%Daily2019-07-23 09:31
https://a2news.com/2019/07/23/shkaterrohet-rrjeti-i-droges-ne-itali-mes-te-arrestuarve-dhe-shqiptare/60%Daily2019-07-23 09:12
https://a2news.com/2019/07/23/shperthimi-shkaterron-ndertesen-ne-itali/60%Daily2019-07-23 09:10
https://a2news.com/2019/07/23/haradinaj-niset-ne-hage-vetem-rama-nuk-me-kontaktoi-pas-doreheqjes/60%Daily2019-07-23 08:53
https://a2news.com/2019/07/23/pezullimi-nga-qeveria-bashkite-rinisin-tenderimet/60%Daily2019-07-23 08:46
https://a2news.com/2019/07/23/korrupsion-pasiv-arrestohet-nje-efektiv-i-rrugores-procedohen-penalisht-4-te-tjere/60%Daily2019-07-23 08:40
https://a2news.com/2019/07/23/arrestohet-mashtruesja-64-vjecare-prezantohej-si-perfaqesuese-e-unicef/60%Daily2019-07-23 12:30
https://a2news.com/2019/07/23/enton-abilekaj-reforma-ne-drejtesi-shpresa-e-fundit/60%Daily2019-07-23 07:50
https://a2news.com/2019/07/23/271-milione-dollare-false-ne-stamboll-zbulohet-shtypshkronja-qe-i-printonte/60%Daily2019-07-23 07:47
https://a2news.com/2019/07/23/shba-rregulla-te-reja-per-deportim-te-shpejte/60%Daily2019-07-23 07:35
https://a2news.com/2019/07/23/aldo-bumci-jemi-ne-momentin-me-frymezues-te-pd/60%Daily2019-07-23 07:32
https://a2news.com/2019/07/23/tension-ne-ajer-avionet-koreane-qellojne-360-here-avionin-rus/60%Daily2019-07-23 07:22
https://a2news.com/2019/07/23/luftetari-mbetet-pa-president-iken-grigor-tavo/60%Daily2019-07-23 07:07
https://a2news.com/2019/07/23/dha-alarmin-ne-det-roja-bregdetare-i-vjen-ne-ndihme-gomones-me-2-persona/60%Daily2019-07-23 06:41
https://a2news.com/2019/07/23/nga-papa-me-origjine-shqiptare-te-harry-potter-kjo-date-ne-histori-23-korrik/60%Daily2019-07-22 15:49
https://a2news.com/2019/07/22/cristiano-ronaldo-i-shpeton-padise-per-perdhunim/60%Daily2019-07-22 19:46
https://a2news.com/2019/07/22/kukesi-firmos-me-sulmuesin-e-kombetares/60%Daily2019-07-22 19:33
https://a2news.com/2019/07/22/poli-drejtesia-shtepia-e-re-e-tre-institucioneve-te-rendesishme/60%Daily2019-07-22 19:27
https://a2news.com/2019/07/22/vlore-ndalojne-makinen-dhe-bejne-per-spital-drejtuesin-e-mjetit/60%Daily2019-07-22 18:58
https://a2news.com/2019/07/22/moses-ones-vetting-u-po-funksionon/60%Daily2019-07-22 19:10
https://a2news.com/2019/07/22/milan-arrin-marreveshjen-me-sulmuesin-e-atletico-madrid/60%Daily2019-07-22 18:07
https://a2news.com/2019/07/22/kryemadhi-3-vite-me-pas-nevoje-imediate-per-reforme-te-vertete-ne-drejtesi/60%Daily2019-07-22 17:34
https://a2news.com/2019/07/22/rrezohen-padite-per-30-qershorin-kolegji-zgjedhor-mandaton-keshilltaret-ne-7-bashki/60%Daily2019-07-22 17:39
https://a2news.com/2019/07/22/3-vjet-drejtesia-e-re-shba-te-keqinjte-ne-burg-ligji-njesoj-per-te-gjithe/60%Daily2019-07-22 17:18
https://a2news.com/2019/07/22/juventusi-rrethohet-ne-kine-edhe-policet-i-kerkojne-foto-cristianos/60%Daily2019-07-22 16:45
https://a2news.com/2019/07/22/refuzohen-ankimimet-e-bindjes-patozi-rama-mbylli-nje-kapitull-te-erret-duhet-reforme-zgjedhore/60%Daily2019-07-22 16:41
https://a2news.com/2019/07/22/porti-i-vlores-perfundon-terminali-i-pasagjereve-dyfishohen-kapacitetet/60%Daily2019-07-22 17:46
https://a2news.com/2019/07/22/foto-me-gamile-dhe-gara-e-notit-mbi-bosfor-fotot-me-te-mira-te-dites/60%Daily2019-07-22 15:36
https://a2news.com/2019/07/22/elbasan-apeli-i-policise-zbatoni-rregullat-e-qarkullimit/60%Daily2019-07-22 15:58
https://a2news.com/2019/07/22/ndiq-parane-plani-i-pd-se-kunder-korrupsionit-dhe-pasurive-te-vjedhura/60%Daily2019-07-22 15:20
https://a2news.com/2019/07/22/djali-qe-vishet-vetem-me-rroba-te-epokave-te-kaluara/60%Daily2019-07-22 15:07
https://a2news.com/2019/07/22/qendrat-e-internetit-ndalohet-hyrja-e-femijeve-te-pashoqeruar/60%Daily2019-07-22 14:54
https://a2news.com/2019/07/22/drejtesia-e-re-pas-tre-vitesh-sipas-atyre-qe-e-votuan/60%Daily2019-07-22 15:22
https://a2news.com/2019/07/22/europa-league-partizani-njeh-kundershtarin-e-turit-te-trete/60%Daily2019-07-22 16:55
https://a2news.com/2019/07/22/fshf-fillon-procesin-e-shitjes-se-emrit-te-stadiumit-te-ri-kombetar/60%Daily2019-07-22 14:17
https://a2news.com/2019/07/22/avatar-rrezohet-nga-froni-nuk-eshte-me-filmi-me-fitimprures-ne-histori/60%Daily2019-07-22 14:09
https://a2news.com/2019/07/22/gjendet-pas-me-shume-se-50-vitesh-nendetesja-e-zhdukur/60%Daily2019-07-22 13:32
https://a2news.com/2019/07/22/kolegji-zgjedhor-pranon-kerkesen-e-ps-per-shperndarjen-e-keshillit-bashkiak-ne-uren-vajgurore/60%Daily2019-07-22 13:26
https://a2news.com/2019/07/22/informacion-per-klement-calen-askush-nuk-i-do-10-mije-eurot-e-policise/60%Daily2019-07-22 13:20
https://a2news.com/2019/07/22/familja-shet-gjithe-pasurine-per-bitcoin/60%Daily2019-07-22 14:19
https://a2news.com/2019/07/22/kreditimi-anemik-114-e-huave-ende-te-pakthyera/60%Daily2019-07-22 13:03
https://a2news.com/2019/07/22/tatimet-bejne-bilancin-e-anti-informalitetit/60%Daily2019-07-22 15:18
https://a2news.com/2019/07/22/meta-kujton-3-vjetorin-e-ndryshimeve-kushtetuese-pa-zgjedhje-te-lira-e-te-ndershme-nuk-celen-negociatat/60%Daily2019-07-22 12:55
https://a2news.com/2019/07/22/kumbaro-marreveshja-e-2017-es-krijoi-nje-precedent-jo-te-mire/60%Daily2019-07-22 12:41
https://a2news.com/2019/07/22/india-ne-hene-nis-me-sukses-misioni-chandrayaan-2/60%Daily2019-07-22 12:37
https://a2news.com/2019/07/22/nuk-ka-vend-per-gabime-ekuilibristi-feston-40-vjetorin-buze-shkembit/60%Daily2019-07-22 12:31
https://a2news.com/2019/07/22/gjykata-kushtetuese-dvorani-ne-shtator-priten-emerimet-e-reja/60%Daily2019-07-22 12:30
https://a2news.com/2019/07/22/teatri-kombetar-basha-gropa-ne-truallin-e-teatrit-do-te-jete-gropa-e-tyre/60%Daily2019-07-22 12:25
https://a2news.com/2019/07/22/doreheqja-e-haradinajt-porosia-e-fundit-taksen-per-njohje-jo-shkembim-territori/60%Daily2019-07-22 12:00
https://a2news.com/2019/07/22/bylykbashi-nuk-kemi-frike-i-dalim-perballe-rames/60%Daily2019-07-22 14:08
https://a2news.com/2019/07/22/tjeter-perle-nga-agolli-ne-shba-kete-here-me-te-majten/60%Daily2019-07-22 11:57
https://a2news.com/2019/07/22/3-vjet-nga-ndryshimet-kushtetuese-gjata-rama-armiku-me-i-madh-i-drejtesise/60%Daily2019-07-22 11:48
https://a2news.com/2019/07/22/700-euro-per-te-hyre-ne-britani-me-kuti-kartoni-denohet-shqiptari/60%Daily2019-07-22 11:26
https://a2news.com/2019/07/22/zgjedhjet-ne-ukraine-presidenti-komedian-konsolidon-pushtetin/60%Daily2019-07-22 10:57
https://a2news.com/2019/07/22/frike-se-mos-arratiset-el-chapo-niset-menjehere-te-vuaje-denimin-mes-maleve/60%Daily2019-07-22 10:38
https://a2news.com/2019/07/22/islanda-shteti-me-i-shtrenjte-ne-europe-shqiperia-e-32-ta/60%Daily2019-07-22 10:33
https://a2news.com/2019/07/22/mediat-kosovare-publikojne-daten-e-zgjedhjeve-te-parakohshme/60%Daily2019-07-22 10:23
https://a2news.com/2019/07/22/koncesionet-per-naften-pd-takse-e-re-qe-do-te-rendoje-qytetaret/60%Daily2019-07-22 13:18
https://a2news.com/2019/07/22/pranohet-gjykimi-i-shkurtuar-per-ish-ministrin-tahiri/60%Daily2019-07-22 15:13
https://a2news.com/2019/07/22/9-vjetori-i-vendimit-te-gjnd-thaci-e-haradinaj-date-e-rendesishme-e-shtetesise-se-kosoves/60%Daily2019-07-22 10:02
https://a2news.com/2019/07/22/3-vjet-nga-votimi-i-reformes-ne-drejtesi-rama-krenar-per-ps/60%Daily2019-07-22 09:55
https://a2news.com/2019/07/22/bizneset-frike-per-te-investuar-qytetaret-nuk-shpenzojne/60%Daily2019-07-22 09:47
https://a2news.com/2019/07/22/xhafaj-prokuroria-deri-dje-e-mbushur-me-militante-ska-lidhje-me-spak-dhe-bkh/60%Daily2019-07-22 10:23
https://a2news.com/2019/07/22/disa-te-denuar-me-vdekje-per-spiunazh-irani-shkaterruam-rrjetin-e-cia-s/60%Daily2019-07-22 09:01
https://a2news.com/2019/07/22/nato-tregon-forcen-ajrore-mbi-britani/60%Daily2019-07-22 09:00
https://a2news.com/2019/07/22/tronditet-hong-kongu-bandat-sulmojne-qytetaret-gjate-nates/60%Daily2019-07-22 08:43
https://a2news.com/2019/07/22/kolegji-zgjedhor-rrezon-padite-e-bindjes-demokratike-per-30-qershorin/60%Daily2019-07-22 11:04
https://a2news.com/2019/07/22/ruci-sfida-e-vertete-e-reformes-ne-drejtesi-eshte-barazia-para-ligjit/60%Daily2019-07-22 08:25
https://a2news.com/2019/07/22/i-nxehti-ne-shba-6-viktima-mijera-vete-pa-energji-elektrike/60%Daily2019-07-22 08:10
https://a2news.com/2019/07/22/15500-euro-nata-pushimet-luksoze-te-messi-t/60%Daily2019-07-22 08:09
https://a2news.com/2019/07/22/nga-skenderbeu-te-anders-breivik-kjo-date-ne-histori-22-korrik/60%Daily2019-07-22 07:59
https://a2news.com/2019/07/22/3-vjet-nga-reforma-kushtetuese-organet-e-reja-dhe-te-vjetra-te-drejtesise-ende-jo-funksionale/60%Daily2019-07-22 09:56
https://a2news.com/2019/07/22/boci-te-mos-kete-iluzione-opozita-nuk-i-ka-dorezuar-armet/60%Daily2019-07-22 07:50
https://a2news.com/2019/07/22/opozita-leter-kolegjit-zgjedhor-pezulloni-dhenien-e-mandateve-derisa-kushtetuesja-te-vendose/60%Daily2019-07-22 07:43
https://a2news.com/2019/07/22/panik-ne-bukuresht-trajneri-peson-infarkt-gjate-ndeshjes/60%Daily2019-07-22 06:43
https://a2news.com/2019/07/22/bindet-bale-do-te-largohet-nga-reali/60%Daily2019-07-22 06:38
https://a2news.com/2019/07/22/kane-i-shenon-juves-nga-mesi-i-fushes-bayern-mposht-realin/60%Daily2019-07-22 06:34
https://a2news.com/2019/07/21/vlore-nderhyne-per-te-shuar-sherrin-lendohen-policet/60%Daily2019-07-21 20:49
https://a2news.com/2019/07/21/frike-me-avionin-e-ekipit-te-palmeiras-shmanget-aksidenti-ajror/60%Daily2019-07-21 20:36
https://a2news.com/2019/07/21/milan-nis-te-mbledhe-parate-per-blerjen-e-correa-shet-nje-sulmues/60%Daily2019-07-21 20:18
https://a2news.com/2019/07/21/flaket-e-ferrit-serish-drejt-evropes-kete-here-me-gjate-se-nje-jave/60%Daily2019-07-21 19:59
https://a2news.com/2019/07/21/lista-e-monarkeve-me-te-pasur-elisabeta-e-britanise-jashte-10-shes/60%Daily2019-07-21 19:50
https://a2news.com/2019/07/21/presidenti-ilir-meta-viziton-kryeministrin-ne-largim-haradinaj-ne-prishtine/60%Daily2019-07-21 18:52
https://a2news.com/2019/07/21/zyrtaret-e-pd-do-ti-nenshtrohen-vettingut-publikohet-formulari/60%Daily2019-07-21 18:28
https://a2news.com/2019/07/21/zgjedhjet-ne-ukraine-partia-e-zelenskiy-do-te-kontrolloje-dhe-qeverine/60%Daily2019-07-21 17:47
https://a2news.com/2019/07/21/i-ra-faturinoja-nga-autobusi-pranga-shoferit-te-dehur/60%Daily2019-07-21 16:47
https://a2news.com/2019/07/21/bllokohen-disa-biznese-rama-leshoni-kuponin-tatimor-zero-tolerance/60%Daily2019-07-21 16:38
https://a2news.com/2019/07/21/plagosje-me-thike-ne-fier-arrestohet-autori/60%Daily2019-07-21 16:30
https://a2news.com/2019/07/21/vasili-reagon-per-3-vjetorin-e-reformes-ne-drejtesi-humbem-dhe-ate-pak-drejtesi-qe-kishim/60%Daily2019-07-21 16:17
https://a2news.com/2019/07/21/kreu-i-klp-ibrahimi-spak-nis-punen-ne-shtator-rihapen-ceshtjet-e-nxehta/60%Daily2019-07-21 15:49
https://a2news.com/2019/07/21/perplasen-2-mjete-ne-tropoje-humb-jeten-i-mituri/60%Daily2019-07-21 15:28
https://a2news.com/2019/07/21/zjarret-pushtojne-portugaline-zjarrfikesit-beteje-me-flaket-dhjetera-te-plagosur/60%Daily2019-07-21 15:11
https://a2news.com/2019/07/21/gara-per-lidershipin-konservator-hammond-dorehiqem-nese-johnson-behet-kryeminister/60%Daily2019-07-21 15:06
https://a2news.com/2019/07/21/operacioni-rruga-e-detit-17-ne-pranga-ne-itali-e-shqiperi-per-trafik-droge/60%Daily2019-07-21 14:59
https://a2news.com/2019/07/21/3-vite-nga-miratimi-i-reformes-ne-drejtesi-bylykbashi-drejtesia-e-re-nuk-eshte-ngritur/60%Daily2019-07-21 14:51
https://a2news.com/2019/07/21/siguria-ushqimore-cuci-per-a2-cnn-intensifikim-kontrollesh-zbatoni-ligjin/60%Daily2019-07-21 14:43
https://a2news.com/2019/07/21/international-cup-perla-e-kane-i-shkakton-juves-humbjen-e-pare/60%Daily2019-07-21 14:13
https://a2news.com/2019/07/21/zgjedhjet-e-parakohshme-partite-ne-kosove-nisin-pergatitjet-ne-pritje-te-dates/60%Daily2019-07-21 13:42
https://a2news.com/2019/07/21/anti-informaliteti-ne-bregdet-pushuesit-i-mirepritur-por-mungojne-sherbimet/60%Daily2019-07-22 09:26
https://a2news.com/2019/07/21/ikona-bardheblu-bota-e-sportit-ne-vend-nderon-fatmir-frasherin/60%Daily2019-07-21 13:38
https://a2news.com/2019/07/21/doreheqja-e-haradinajt-veseli-nuk-isha-njoftuar-zgjedhjet-jane-te-pashmangshme/60%Daily2019-07-21 11:31
https://a2news.com/2019/07/21/parti-e-re-politike-hajdari-ja-kushtet-qe-duhet-te-plotesohen/60%Daily2019-07-21 11:11
https://a2news.com/2019/07/21/investimet-e-huaja-projektet-drejt-perfundimit-civici-duhen-zevendesuar/60%Daily2019-07-21 10:52
https://a2news.com/2019/07/21/arrestohet-nje-serb-per-krime-lufte-ne-kosove-reagon-beogradi/60%Daily2019-07-21 10:12
https://a2news.com/2019/07/21/sekuestrimi-i-cisternes-komunikimet-ne-radio-konfirmojne-perplasjen-iran-britani/60%Daily2019-07-21 09:56
https://a2news.com/2019/07/21/tirana-nuk-ndalet-tefik-osmani-serish-bardheblu/60%Daily2019-07-21 09:43
https://a2news.com/2019/07/21/elbasan-arrestohet-39-vjecari-qe-tregtonte-kokaine/60%Daily2019-07-21 09:32
https://a2news.com/2019/07/21/basha-rama-artist-i-mashtrimit/60%Daily2019-07-21 08:47
https://a2news.com/2019/07/20/temperaturat-deri-ne-46c-policia-kushdo-qe-po-mendon-te-kryeje-ndonje-krim-te-rrije-ne-shtepi/60%Daily2019-07-20 21:22
https://a2news.com/2019/07/20/tigri-futet-ne-shtepi-e-ze-gjumi-mbi-krevat/60%Daily2019-07-20 20:37
https://a2news.com/2019/07/20/lojerat-e-malesise-tregu-i-permbytur-dhe-puthja-e-krokodilit-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-07-20 20:22
https://a2news.com/2019/07/20/paris-je-taime-sidomos-kur-e-sheh-nga-lart/60%Daily2019-07-20 19:31
https://a2news.com/2019/07/20/corvette-ndryshon-plotesisht-por-mbetet-nje-klasike/60%Daily2019-07-20 19:15
https://a2news.com/2019/07/20/frike-per-sulme-terroriste-britania-pezullon-fluturimet-per-ne-egjipt/60%Daily2019-07-20 18:15
https://a2news.com/2019/07/20/brace-te-hapen-kutite-13-tetori-dite-vrapi/60%Daily2019-07-20 17:51
https://a2news.com/2019/07/20/basha-refuzimi-i-30-qershorit-thirrje-qe-i-drejtohet-partise-demokratike/60%Daily2019-07-20 16:59
https://a2news.com/2019/07/20/75-vjetori-i-operacionit-valkyrie-merkel-ka-nje-apel-per-gjermanet/60%Daily2019-07-20 15:48
https://a2news.com/2019/07/20/babai-pas-hekurave-perjete-e-bija-hap-dyqanin-e-veshjeve-el-chapo/60%Daily2019-07-20 15:23
https://a2news.com/2019/07/20/lleshaj-nga-vlora-te-mos-kete-zaptues-dhe-grabites-ne-bregdet/60%Daily2019-07-20 14:50
https://a2news.com/2019/07/20/kurti-per-haradinajn-e-paralajmeruam-sa-me-afer-gjarprit-aq-me-i-rrezikuar/60%Daily2019-07-20 13:51
https://a2news.com/2019/07/20/30-qershori-pd-kallezon-anetaret-e-kqz-dhe-komisioneret-e-ps/60%Daily2019-07-20 20:02
https://a2news.com/2019/07/20/denimi-i-skenderbeut-takaj-ka-shume-pikepyetje-na-propozuan-pergjysmim-te-denimit/60%Daily2019-07-20 13:40
https://a2news.com/2019/07/20/samiti-i-ballkanit-perendimor-pd-rama-smori-asnje-lek-nga-be-per-te-vjedhur-me-ppp/60%Daily2019-07-20 12:52
https://a2news.com/2019/07/20/qelluan-me-arme-ne-durres-arrestohen-dy-adoleshente/60%Daily2019-07-20 12:24
https://a2news.com/2019/07/20/rreziku-nga-bombolat-e-gazit-inspektorati-mos-i-mbushni-ne-karburante/60%Daily2019-07-20 12:10
https://a2news.com/2019/07/20/thirrjet-e-hages-rama-sfide-kombetare-ne-anen-e-duhur-te-historise/60%Daily2019-07-20 12:30
https://a2news.com/2019/07/20/gjykata-speciale-thirret-edhe-ish-kreu-i-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2019-07-20 11:24
https://a2news.com/2019/07/20/alarm-per-terrorizem-ne-rome-neser-do-te-shkoj-ne-parajse/60%Daily2019-07-20 10:54
https://a2news.com/2019/07/20/riaktivizohet-etna-mbyllen-perkohesisht-dy-aeroporte/60%Daily2019-07-20 10:03
https://a2news.com/2019/07/20/vucic-doreheqja-e-haradinajt-mashtrim-politik-do-te-dale-edhe-me-i-forte/60%Daily2019-07-20 09:33
https://a2news.com/2019/07/20/basha-i-rikthehet-dakos-ne-vend-te-ishte-ne-burg-eshte-padron-i-drejtesise/60%Daily2019-07-20 09:25
https://a2news.com/2019/07/20/ibra-i-magjishem-shenon-3-gola-spektakolare/60%Daily2019-07-20 14:36
https://a2news.com/2019/07/20/triumfi-ne-kupen-e-afrikes-algjerianet-ndezin-francen/60%Daily2019-07-20 08:29
https://a2news.com/2019/07/20/shkrumbohet-nje-automjet-ne-elbasan-dyshohet-zjarr-i-qellimshem/60%Daily2019-07-20 08:53
https://a2news.com/2019/07/20/kampionati-i-peshengritjes-qerimaj-shpallet-kampion-ne-peshen-81-kilograme/60%Daily2019-07-20 08:11
https://a2news.com/2019/07/20/masakroi-me-thike-bashkeshorten-ne-durres-gjendet-i-mbytur-autori/60%Daily2019-07-20 07:39
https://a2news.com/2019/07/20/shba-pergezon-haradinajn-per-doreheqjen/60%Daily2019-07-20 08:02
https://a2news.com/2019/07/20/supermodelet-hadid-dua-lipes-qendro-larg-vellait-tone/60%Daily2019-07-20 07:14
https://a2news.com/2019/07/20/aksident-i-rende-ne-aksin-elbasan-tirane-humb-jeten-31-vjecari/60%Daily2019-07-20 06:55
https://a2news.com/2019/07/19/algjeria-kampione-e-afrikes/60%Daily2019-07-19 20:54
https://a2news.com/2019/07/19/lady-gaga-po-jeton-ne-shtepine-e-bradley-cooper/60%Daily2019-07-19 20:36
https://a2news.com/2019/07/19/superheronjte-pushtojne-rruget-e-san-diegos/60%Daily2019-07-19 19:38
https://a2news.com/2019/07/19/meta-pas-doreheqjes-se-haradinajt-te-bashkohemi-qe-kosova-e-rajoni-te-jene-te-pacenuar/60%Daily2019-07-19 19:26
https://a2news.com/2019/07/19/brenda-jahtit-58-milione-paund/60%Daily2019-07-19 19:20
https://a2news.com/2019/07/19/nga-semaforet-e-frankfurtit-te-krokodilet-ne-kosta-rika-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-07-19 18:36
https://a2news.com/2019/07/19/irani-kunderpergjigjet-sekuestron-2-cisterna-britanike/60%Daily2019-07-19 20:26
https://a2news.com/2019/07/19/zaptimi-i-plazheve-ministrat-paralajmerojne-nderhyrje-me-dore-te-hekurt/60%Daily2019-07-19 18:13
https://a2news.com/2019/07/19/gjyqet-ndaj-haradinajt-rambo-i-pafajshem-ne-hage-france-dhe-slloveni/60%Daily2019-07-19 17:18
https://a2news.com/2019/07/19/pas-shqiperise-panucci-n-e-braktis-edhe-partnerja/60%Daily2019-07-19 17:19
https://a2news.com/2019/07/19/kreu-veprime-te-turpshme-me-te-mitura-arrestohet-73-vjecari/60%Daily2019-07-19 17:08
https://a2news.com/2019/07/19/ndeshkimi-2-godet-ne-kruje-7-te-arrestuar-per-kultivim-narkotikesh/60%Daily2019-07-19 16:52
https://a2news.com/2019/07/19/fluks-qytetaresh-per-te-aplikuar-per-dokumente-biometrike-zyrat-te-hapura-dhe-te-shtunen/60%Daily2019-07-19 16:39
https://a2news.com/2019/07/19/doreheqja-e-kryeministrit-reagon-hashim-thaci-besoj-ne-pastertine-e-luftes-se-uck/60%Daily2019-07-19 16:29
https://a2news.com/2019/07/19/gara-e-forces-silk-way-rally-njeh-kampionet/60%Daily2019-07-19 16:23
https://a2news.com/2019/07/19/mberrin-maqedonasi-vllaznia-prezanton-trajnerin-e-ri/60%Daily2019-07-19 16:11
https://a2news.com/2019/07/19/presidenti-meta-dekoron-ish-kapitenin-mujo-targaj/60%Daily2019-07-19 15:51
https://a2news.com/2019/07/19/presidentja-e-zgjedhur-e-ke-leyen-mbeshtes-celjen-e-negociatave-me-shqiperine/60%Daily2019-07-19 15:46
https://a2news.com/2019/07/19/30-qershori-rezervon-surpriza-dhe-cudira-4-standardet-e-gjykatave/60%Daily2019-07-19 15:42
https://a2news.com/2019/07/19/lulzim-basha-haradinaj-njeriu-qe-ve-atdheun-mbi-gjithcka/60%Daily2019-07-19 15:37
https://a2news.com/2019/07/19/reagimi-i-pare-nga-tirana-pandeli-majko-haradinaj-veproi-si-burre-shteti/60%Daily2019-07-19 15:27
https://a2news.com/2019/07/19/ndahet-nga-jeta-ish-futbollisti-i-tiranes-dhe-kombetares-fatmir-frasheri/60%Daily2019-07-19 16:43
https://a2news.com/2019/07/19/e-rende-ne-durres-burri-vret-gruan-me-thike/60%Daily2019-07-19 15:39
https://a2news.com/2019/07/19/dorehiqet-kryeministri-i-kosoves-ramush-haradinaj/60%Daily2019-07-19 18:10
https://a2news.com/2019/07/19/akademia-i-kthen-vendimin-metes-gjinushi-nuk-ka-shkelur-ligjin-kerkohet-rishqyrtim/60%Daily2019-07-19 14:02
https://a2news.com/2019/07/19/ps-kerkese-gjykates-se-tiranes-te-njihet-si-kryebashkiak-i-vores-agim-kajmaku/60%Daily2019-07-19 13:59
https://a2news.com/2019/07/19/skllavi-modern-shqiptar-interviste-per-cnn/60%Daily2019-07-20 13:35
https://a2news.com/2019/07/19/zjarrvenia-ne-japoni-autori-u-hakmor-per-plagjiature/60%Daily2019-07-19 13:28
https://a2news.com/2019/07/19/shkaterrohet-banda-italo-shqiptare/60%Daily2019-07-19 13:12
https://a2news.com/2019/07/19/ndryshimet-te-ppp-te-banka-boterore-apel-qeverise-per-kujdes/60%Daily2019-07-19 12:58
https://a2news.com/2019/07/19/forcohet-euro-ngjitet-ne-122-3-leke/60%Daily2019-07-19 12:55
https://a2news.com/2019/07/19/vendimi-i-ri-i-gjykates-durres-per-sakon-basha-drejtesia-private-qe-ka-vendosur-rama/60%Daily2019-07-19 12:53
https://a2news.com/2019/07/19/aplikacion-kunder-informalitetit-qeveria-fton-qytetaret/60%Daily2019-07-19 12:49
https://a2news.com/2019/07/19/termet-i-magnitudes-51-ne-athine/60%Daily2019-07-19 12:55
https://a2news.com/2019/07/19/presidenti-i-meksikes-per-burgun-e-el-chapo-s-ne-ato-kushte-cnjerezore-nuk-ja-vlen-te-jetosh/60%Daily2019-07-19 12:44
https://a2news.com/2019/07/19/rikthehet-top-gun-publikohet-trajleri-i-filmit-te-ri-te-tom-cruise/60%Daily2019-07-19 12:03
https://a2news.com/2019/07/19/ringjallet-heminguej-dhjetera-sozi-mblidhen-ne-key-west/60%Daily2019-07-19 11:49
https://a2news.com/2019/07/19/gjykata-e-durresit-verteton-mandatin-e-valbona-sakos/60%Daily2019-07-19 12:52
https://a2news.com/2019/07/19/nje-karrige-me-rrota-per-peshkun-e-kuq/60%Daily2019-07-19 11:07
https://a2news.com/2019/07/19/turi-i-pare-i-frances-bombardimi-i-romes-dhe-mberritja-ne-hene-kjo-date-ne-histori-19-korrik/60%Daily2019-07-19 11:07
https://a2news.com/2019/07/19/gjykata-e-larte-holanda-bashkepergjegjese-per-krimet-ne-srebrenice/60%Daily2019-07-19 10:46
https://a2news.com/2019/07/19/tensionet-shba-iran-trump-njofton-rrezimin-e-nje-droni/60%Daily2019-07-19 10:23
https://a2news.com/2019/07/19/zgjerohet-frontex-ne-ballkan-gjermania-vlereson-misionin-ne-kufirin-greko-shqiptar/60%Daily2019-07-19 10:19
https://a2news.com/2019/07/19/tkurren-me-37-eksportet-ekonomia-ne-rrezik/60%Daily2019-07-19 10:09
https://a2news.com/2019/07/19/brexit-pa-marreveshje-frike-per-recesion/60%Daily2019-07-19 10:03
https://a2news.com/2019/07/19/basha-rama-hajduti-me-i-madh-i-historise-operacion-te-papare-per-ndeshkimin-e-grabitjeve-qe-i-jane-bere-shqiperise/60%Daily2019-07-19 12:20
https://a2news.com/2019/07/19/del-lista-me-personalitetet-me-te-admiruar-ne-bote-nga-teknologjia-tek-lideret-autoritare/60%Daily2019-07-19 09:16
https://a2news.com/2019/07/19/kandidati-per-prokuror-i-pergjithshem-drejt-konfirmimit/60%Daily2019-07-19 10:42
https://a2news.com/2019/07/19/u-perdor-si-imazh-antiduhan-shqiptari-kemben-e-kam-humbur-ne-vitin-97/60%Daily2019-07-19 11:47
https://a2news.com/2019/07/19/refuzimi-i-mandateve-te-kryebashkiakeve-daci-ne-durres-dhe-vore-gjyqtare-te-guximshem/60%Daily2019-07-19 09:03
https://a2news.com/2019/07/19/meta-te-rikthehemi-ne-shinat-e-demokracise/60%Daily2019-07-19 08:28
https://a2news.com/2019/07/19/gara-ne-rruge-makinat-plagosin-17-persona-pas-aksidentit-mes-tyre/60%Daily2019-07-19 08:13
https://a2news.com/2019/07/19/pas-eliminimit-ne-europa-league-kukesi-shkarkon-gjoken/60%Daily2019-07-19 08:23
https://a2news.com/2019/07/19/si-eshte-e-mundur-fizika-nuk-e-lejon-misteri-i-goditjes-nga-kendi-ne-brazil/60%Daily2019-07-19 08:14
https://a2news.com/2019/07/19/galaktikja-e-pare-e-real-madrid-eshte-shqiptare/60%Daily2019-07-19 07:39
https://a2news.com/2019/07/19/impianti-i-ri-prej-15-miliarde-i-golden-state-warriors/60%Daily2019-07-19 06:30
https://a2news.com/2019/07/18/brenda-notre-dame-3-muaj-nga-zjarri/60%Daily2019-07-18 20:46
https://a2news.com/2019/07/18/the-sun-shkruan-per-tifozin-presidencial-te-celtic/60%Daily2019-07-18 20:32
https://a2news.com/2019/07/18/inva-mula-flet-per-momentin-e-veshtire-shendetesor-dhe-mjekun-qe-e-kuroi/60%Daily2019-07-18 20:20
https://a2news.com/2019/07/18/deshton-edhe-kukesi-ne-europe-barazimi-nuk-vlen-ndaj-hungarezeve/60%Daily2019-07-18 20:08
https://a2news.com/2019/07/18/nje-gol-eliminon-lacin-ne-izrael/60%Daily2019-07-18 20:08
https://a2news.com/2019/07/18/hedhje-nga-10-metra-lartesi-dhe-nje-gorille-prej-legosh-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-07-18 19:54
https://a2news.com/2019/07/18/arratisen-nga-burgu-dy-shqiptare-ne-greqi/60%Daily2019-07-18 19:54
https://a2news.com/2019/07/18/inva-mula-thote-cmendon-per-ermonela-jahon/60%Daily2019-07-18 19:15
https://a2news.com/2019/07/18/inva-mula-lajmi-per-ndarjen-me-hetemin-i-pavertete-e-perhapen-per-te-sfumuar-mik-festival/60%Daily2019-07-18 19:11
https://a2news.com/2019/07/18/inva-mula-slejojme-te-na-ndikoje-situata-politike-kemi-1-vit-qe-punojme-per-mik-festival/60%Daily2019-07-18 18:28
https://a2news.com/2019/07/18/kellici-rama-po-kerkon-ta-prishe-ne-fshehtesi-teatrin-do-ta-mbrojme-me-cdo-kusht/60%Daily2019-07-18 17:58
https://a2news.com/2019/07/18/kontratat-koncesionare-debate-ne-parlament-per-ndryshimet-e-ppp/60%Daily2019-07-18 17:57
https://a2news.com/2019/07/18/ishp-paralajmeron-qytetaret-per-virusin-e-gripit-te-syrit/60%Daily2019-07-18 17:41
https://a2news.com/2019/07/18/mazhoranca-voton-rendin-e-dites-disa-ligje-mbarten-ne-shtator/60%Daily2019-07-18 17:33
https://a2news.com/2019/07/18/teuta-nuk-ia-del-eliminohet-nga-europa-league/60%Daily2019-07-18 16:55
https://a2news.com/2019/07/18/terroriste-agjente-te-dyfishte-e-vrases-seriale-shoket-e-burgut-te-el-chapo-s/60%Daily2019-07-18 16:13
https://a2news.com/2019/07/18/rrezikojne-jeten-per-te-shkuar-ne-shkolle/60%Daily2019-07-18 15:47
https://a2news.com/2019/07/18/kryeministri-rama-takohet-me-erdogan-ne-rezidencen-e-tij-ne-marmara/60%Daily2019-07-18 15:30
https://a2news.com/2019/07/18/terhiqet-nga-futbolli-i-luajtur-armend-dallku/60%Daily2019-07-18 15:27
https://a2news.com/2019/07/18/irani-sekuestron-nje-cisternen-me-1-milion-litra-nafte/60%Daily2019-07-21 09:54
https://a2news.com/2019/07/18/dosja-shullazi-ne-ngerc-levizja-e-radhes-nga-te-pandehurit-te-perjashtohet-gjyqtari/60%Daily2019-07-18 15:03
https://a2news.com/2019/07/18/milani-kerkon-sulmues-mund-ta-marre-nga-atletico/60%Daily2019-07-18 15:02
https://a2news.com/2019/07/18/basha-ne-vjene-me-perfaqesuesit-e-osbe-zgjidhja-e-krizes-kalon-nga-zgjedhjet-e-lira/60%Daily2019-07-18 20:42
https://a2news.com/2019/07/18/cfare-lexojme-ne-levizjet-e-metes-rames-dhe-bashes/60%Daily2019-07-18 14:49
https://a2news.com/2019/07/18/brexit-pa-ujdi-brukseli-dhe-londra-paralajmerojne-pasojat/60%Daily2019-07-18 14:35
https://a2news.com/2019/07/18/kongresi-amerikan-rrezon-rezoluten-kunder-presidentit-trump/60%Daily2019-07-18 14:11
https://a2news.com/2019/07/18/alarm-boteror-per-virusin-ebola-i-eshte-afruar-qytetit-2-milion-banoresh/60%Daily2019-07-18 14:11
https://a2news.com/2019/07/18/ujdia-me-serbine-haradinaj-taksa-eshte-shteti-pa-te-nuk-ka-njohje-reciproke/60%Daily2019-07-18 14:04
https://a2news.com/2019/07/18/76-te-vdekur-ne-7-muaj-nga-aksidentet-rrugore/60%Daily2019-07-18 14:00
https://a2news.com/2019/07/18/pd-parlamenti-noterizon-grabitjen-prej-328-mln-euro/60%Daily2019-07-18 13:53
https://a2news.com/2019/07/18/ne-parlament-ndryshimet-ne-ligjin-e-ppp/60%Daily2019-07-18 12:47
https://a2news.com/2019/07/18/formula-1-ne-ajer-sporti-i-se-ardhmes/60%Daily2019-07-18 12:19
https://a2news.com/2019/07/18/ferri-i-teknologjise-se-larte-burgu-ku-el-chapo-do-te-mbylle-ditet/60%Daily2019-07-22 09:27
https://a2news.com/2019/07/18/kur-ambalazhi-kthehet-ne-art/60%Daily2019-07-18 11:41
https://a2news.com/2019/07/18/voltana-ademi-rama-te-mos-fuse-duart-te-emerimet-e-gjykates-kushtetuese/60%Daily2019-07-18 13:40
https://a2news.com/2019/07/18/40-vjecari-me-dy-emra-arrestohet-ne-rinas-i-denuar-ne-itali-per-trafik-droge/60%Daily2019-07-18 11:31
https://a2news.com/2019/07/18/demokratet-ne-shba-faceapp-kercenon-sigurine-fbi-te-kryeje-hetime/60%Daily2019-07-18 10:43
https://a2news.com/2019/07/18/infrastruktura-rrugore-akset-ku-do-te-nisin-punimet/60%Daily2019-07-18 10:31
https://a2news.com/2019/07/18/pendohet-ps-terheq-amendimin-per-krimin-zgjedhor/60%Daily2019-07-19 07:40
https://a2news.com/2019/07/18/shefi-i-nato-s-te-pergatitemi-per-nje-bote-me-me-shume-raketa-ruse/60%Daily2019-07-18 11:13
https://a2news.com/2019/07/18/bypass-i-i-fierit-dhe-vlores-lehtesohet-qarkullimi-drejt-jugut/60%Daily2019-07-18 10:40
https://a2news.com/2019/07/18/alarm-per-bombe-evakuohen-130-pasagjere-te-nje-avioni-ne-beograd/60%Daily2019-07-18 10:03
https://a2news.com/2019/07/18/bayern-mposhtet-nga-arsenali-alarmohet-lewandowski/60%Daily2019-07-18 09:47
https://a2news.com/2019/07/18/lekundet-netflix-bien-ndjeshem-fitimet/60%Daily2019-07-18 10:00
https://a2news.com/2019/07/18/shba-nuk-do-te-furnizojne-turqine-me-avionet-f-35-shkak-raketat-ruse/60%Daily2019-07-18 09:41
https://a2news.com/2019/07/18/oferta-e-metes-nese-rama-e-ka-ters-13-tetorin-gati-ta-rishikoj/60%Daily2019-07-18 10:16
https://a2news.com/2019/07/18/instagram-fsheh-pelqimet/60%Daily2019-07-18 08:59
https://a2news.com/2019/07/18/seanca-e-fundit-parlamentare-votohen-projektligje-te-rendesishme/60%Daily2019-07-18 08:36
https://a2news.com/2019/07/18/a-ju-besohet-qe-keta-jane-cift-mbreteror/60%Daily2019-07-18 08:20
https://a2news.com/2019/07/18/zjarr-ne-studiot-te-animimit-viktima-e-te-plagosur-ne-japoni/60%Daily2019-07-18 08:34
https://a2news.com/2019/07/18/aksioni-antiinformalitet-dilaveri-fokusi-i-qeverise-i-gabuar/60%Daily2019-07-18 07:50
https://a2news.com/2019/07/18/kpk-shkarkon-gjyqtarin-mustafaj-mban-ne-detyre-prokuroren-kackini/60%Daily2019-07-18 11:46
https://a2news.com/2019/07/18/akuzohen-per-ngjarje-te-renda-kriminale-policia-arreston-dy-persona/60%Daily2019-07-18 07:25
https://a2news.com/2019/07/18/aksidenton-14-vjecarin-policia-arreston-18-vjecarin/60%Daily2019-07-18 06:38
https://a2news.com/2019/07/18/europa-league-3-ekipe-shqiptare-zbresin-ne-fushe/60%Daily2019-07-18 06:33
https://a2news.com/2019/07/18/nga-nelson-mandela-te-harry-fultz-kjo-date-ne-histori-18-korrik/60%Daily2019-07-17 15:37
https://a2news.com/2019/07/17/simeone-e-nderron-hysajn-me-finalistin-e-champions-e-ben-zyrtare/60%Daily2019-07-18 14:19
https://a2news.com/2019/07/17/bombola-e-gazit-shkrumbon-banesen-ne-vlore/60%Daily2019-07-17 20:35
https://a2news.com/2019/07/17/shtepi-piktoreske-me-vetem-1-euro-ne-zvicer/60%Daily2019-07-17 19:49
https://a2news.com/2019/07/17/zyrtari-i-dash-reeker-situata-ne-shqiperi-te-zgjidhet-brenda-institucioneve/60%Daily2019-07-17 19:30
https://a2news.com/2019/07/17/1-muaj-pas-ndarjes-irina-ne-krahet-e-nje-mashkulli-misterioz/60%Daily2019-07-17 19:15
https://a2news.com/2019/07/17/u-eliminuan-nga-champions-trajneri-i-partizanit-diferencat-te-medha-ne-cilesi/60%Daily2019-07-17 19:12
https://a2news.com/2019/07/17/partizani-jashte-champions-qarabag-triumfon-ne-ndeshjen-e-kthimit/60%Daily2019-07-17 19:11
https://a2news.com/2019/07/17/vendimi-i-gjykates-se-durresit-reagon-balla-eshte-nul-mandatet-i-jep-vetem-kqz-dhe-kolegji/60%Daily2019-07-17 18:20
https://a2news.com/2019/07/17/me-26-korrik-vendimi-zaganjori-kp-refuzoi-provat-qe-kerkoi/60%Daily2019-07-17 17:46
https://a2news.com/2019/07/17/eklipsi-i-henes-i-pare-ne-pjesen-me-te-madhe-te-botes/60%Daily2019-07-17 17:45
https://a2news.com/2019/07/17/gjykata-refuzoi-ti-jepte-mandatin-sakos-kryemadhi-konfirmoi-se-zgjedhjet-jane-nul/60%Daily2019-07-17 17:30
https://a2news.com/2019/07/17/skadimi-i-dokumenteve-biometrike-reagon-lleshaj-nxitoni-sot-te-mos-befasoheni-neser/60%Daily2019-07-17 17:27
https://a2news.com/2019/07/17/fituan-3-0-ndeshjen-e-pare-trajneri-i-debrecenit-i-trembet-kukesit/60%Daily2019-07-17 17:31
https://a2news.com/2019/07/17/xhudisti-braktis-italine-dhe-perfaqeson-shqiperine-ne-budapest/60%Daily2019-07-17 16:43
https://a2news.com/2019/07/17/aplikacioni-rus-i-kthyer-ne-trend-edhe-ne-shqiperi-nga-politikanet-te-futbollistet/60%Daily2019-07-17 16:04
https://a2news.com/2019/07/17/firmosin-kontraten-dhe-e-prezantojne-kuptojne-me-pas-qe-ishte-njeriu-i-gabuar/60%Daily2019-07-17 15:31
https://a2news.com/2019/07/17/patozi-ironizon-bashen-vendimet-e-institucioneve-duhen-njohur-te-gjitha-jo-ato-qe-te-interesojne/60%Daily2019-07-17 14:56
https://a2news.com/2019/07/17/shkollat-e-larta-apel-maturanteve-orientohuni-nga-tregu-i-punes-dhe-jo-nga-deshirat/60%Daily2019-07-17 14:48
https://a2news.com/2019/07/17/burgim-i-perjetshem-per-el-chapo-n/60%Daily2019-07-17 15:09
https://a2news.com/2019/07/17/fluturim-prane-henes-dhe-lufte-me-mushkonjat-fotot-me-te-mira-te-dites/60%Daily2019-07-17 14:37
https://a2news.com/2019/07/17/vllaznia-ia-beson-stolin-nje-maqedonasi/60%Daily2019-07-17 14:35
https://a2news.com/2019/07/17/musk-krijon-cipin-qe-lejon-komunikimin-tru-kompjuter/60%Daily2019-07-17 14:31
https://a2news.com/2019/07/17/bastiset-fabrika-qe-prodhonte-lamborghini-dhe-ferrari-false/60%Daily2019-07-17 14:19
https://a2news.com/2019/07/17/pervjetori-i-zbritjes-ne-hene-projeksion-i-apollo-11-ne-monumentin-e-uashingtonit/60%Daily2019-07-17 14:13
https://a2news.com/2019/07/17/operacioni-kunder-mafies-lidhje-te-forta-mes-klaneve-ne-itali-e-shba/60%Daily2019-07-17 14:05
https://a2news.com/2019/07/17/origjinalin-ua-ka-marre-britania-banoret-e-ishullit-te-pashkeve-realizojne-kopjen-identike/60%Daily2019-07-17 14:12
https://a2news.com/2019/07/17/akuzohen-per-grup-te-strukturuar-kriminal-u-sekuestrohen-para-dhe-prona-ne-plazh-e-tirane/60%Daily2019-07-17 13:43
https://a2news.com/2019/07/17/deklarata-per-taksen-haradinaj-kritikon-veselin-dobeson-kosoven/60%Daily2019-07-17 13:34
https://a2news.com/2019/07/17/refuzimi-i-mandatit-per-valbona-sakon-reagon-basha/60%Daily2019-07-17 12:49
https://a2news.com/2019/07/17/eksportet-ne-krize-ne-qershor-u-tkurren-me-4-4/60%Daily2019-07-17 12:48
https://a2news.com/2019/07/17/nis-ne-terren-aksioni-antiinformalitet/60%Daily2019-07-17 12:45
https://a2news.com/2019/07/17/mandati-i-kryebashkiakut-te-vores-gjykata-e-tiranes-shpall-moskompetencen/60%Daily2019-07-17 13:25
https://a2news.com/2019/07/17/de-ligt-te-juventusi-kenge-dhe-foto-me-tifozet/60%Daily2019-07-17 12:40
https://a2news.com/2019/07/17/durres-gjykata-nuk-konfirmon-mandatin-e-valbona-sakos/60%Daily2019-07-17 13:34
https://a2news.com/2019/07/17/punimet-ne-fushe-kruje-policia-rrugore-devijon-trafikun-e-mjeteve-te-renda/60%Daily2019-07-17 12:16
https://a2news.com/2019/07/17/nje-lotus-elektrik-qe-ecen-me-321-km-h/60%Daily2019-07-17 12:06
https://a2news.com/2019/07/17/talenti-shqiptar-debuton-me-fiorentinen/60%Daily2019-07-17 12:06
https://a2news.com/2019/07/17/ademi-depoziton-kallezimin-penal-per-krimet-zgjedhore/60%Daily2019-07-17 12:06
https://a2news.com/2019/07/17/ps-strategji-per-qershorin-2021-rama-13-tetori-nje-e-diel-si-gjithe-te-tjerat/60%Daily2019-07-17 12:58
https://a2news.com/2019/07/17/komentet-raciste-dhoma-e-perfaqesueseve-rezolute-kunder-trump/60%Daily2019-07-17 11:45
https://a2news.com/2019/07/17/gjyqi-per-babalen-deshmon-ish-drejtori-i-policise-fier/60%Daily2019-07-17 11:37
https://a2news.com/2019/07/17/kur-do-te-jete-funksional-spak-u-ibrahimi-e-zbulon-per-a2-cnn/60%Daily2019-07-17 13:29
https://a2news.com/2019/07/17/shtyhet-per-here-te-trete-saimir-tahiri-plaket-duke-pritur-gjyqin/60%Daily2019-07-17 11:05
https://a2news.com/2019/07/17/femijet-jane-te-pabindur-mamaja-shnderron-pjatat-e-tyre-ne-nje-veper-arti/60%Daily2019-07-17 11:11
https://a2news.com/2019/07/17/futbollistet-tane-duken-si-miss-e-fansat-kritikojne-uniformen-e-re-te-ekipit-te-zemres/60%Daily2019-07-17 10:50
https://a2news.com/2019/07/17/meta-i-propozon-kuvendit-kandidatin-per-klsh/60%Daily2019-07-17 10:48
https://a2news.com/2019/07/17/roma-rikthen-fokusin-te-hysaj/60%Daily2019-07-17 10:23
https://a2news.com/2019/07/17/kishin-humbur-ne-kanionet-e-gjipese-shpetohen-3-turistet-gjermane/60%Daily2019-07-17 11:14
https://a2news.com/2019/07/17/basketboll-shqiperia-u20-mbyll-turneun-me-fitore/60%Daily2019-07-17 09:49
https://a2news.com/2019/07/17/brexit-frenon-shitjet-e-makinave-ne-evrope/60%Daily2019-07-17 09:43
https://a2news.com/2019/07/17/karrenbauer-pason-leyen-aleatja-e-ngushte-e-merkel-ministre-e-mbrojtjes/60%Daily2019-07-17 09:43
https://a2news.com/2019/07/17/si-do-te-dukeshin-futbollistet-me-filtrin-e-plakut/60%Daily2019-07-17 09:06
https://a2news.com/2019/07/17/meta-palet-te-krijojne-mundesine-qe-shqiptaret-te-shprehin-sovranitetin-e-tyre-ne-13-tetor/60%Daily2019-07-17 08:49
https://a2news.com/2019/07/17/tragjedi-ne-golf-babai-gabon-goditjen-dhe-vret-vajzen-e-tij/60%Daily2019-07-17 08:35
https://a2news.com/2019/07/17/shtyhet-per-here-te-trete-gjyqi-ndaj-tij-tahiri-prokuroria-ka-humbur-deshmite-edhe-cerdhet-jane-me-te-organizuara/60%Daily2019-07-17 08:51
https://a2news.com/2019/07/17/gjebrea-opozita-i-eshte-futur-nje-rruge-qe-veshtireson-kompromisin/60%Daily2019-07-17 08:12
https://a2news.com/2019/07/17/lushnje-30-vjecari-godet-me-sepate-babain/60%Daily2019-07-17 07:41
https://a2news.com/2019/07/17/shtyhet-asambleja-e-partise-socialiste/60%Daily2019-07-17 08:19
https://a2news.com/2019/07/17/partizani-kerkon-mrekulline-ne-azerbajxhan/60%Daily2019-07-17 06:58
https://a2news.com/2019/07/17/https-www-youtube-com-watchvaril8i7iiek/60%Daily2019-07-17 09:44
https://a2news.com/2019/07/17/vogelushja-me-trime-ne-bote-sfidon-ne-karate-ibren/60%Daily2019-07-17 06:34
https://a2news.com/2019/07/17/interi-niset-per-turin-aziatik-icardi-paraqitet-me-lamborghini-ne-qendren-stervitore/60%Daily2019-07-17 06:17
https://a2news.com/2019/07/17/nga-vdekja-e-babait-te-ekonomise-te-martesa-e-liderit-palestinez-kjo-date-ne-histori-17-korrik/60%Daily2019-07-16 16:07
https://a2news.com/2019/07/16/feronikeli-nuk-kalon-ne-fazen-tjeter-eliminohet-nga-tns/60%Daily2019-07-16 20:48
https://a2news.com/2019/07/16/publikohen-porosite-e-kryeministrit-rama-pas-mbledhjes-se-keshillit-te-rajoneve/60%Daily2019-07-16 20:27
https://a2news.com/2019/07/16/cakaj-takon-reeker-shba-mbeshtet-hapjen-e-negociatave-ne-tetor/60%Daily2019-07-16 20:13
https://a2news.com/2019/07/16/mziu-minister-i-qeverise-basha-dhe-e-verteta-e-afrimit-me-lsi/60%Daily2019-07-16 19:47
https://a2news.com/2019/07/16/i-doli-emri-ne-pergjimet-e-bild-mziu-ja-e-verteta/60%Daily2019-07-16 19:28
https://a2news.com/2019/07/16/kryemadhi-takim-me-anetaresine-ne-durres-te-pergatitemi-per-zgjedhje-te-reja/60%Daily2019-07-16 18:54
https://a2news.com/2019/07/16/mziu-mandati-im-nuk-eshte-per-lufte-se-mbaj-zyren-peng/60%Daily2019-07-16 20:11
https://a2news.com/2019/07/16/psg-refuzon-oferten-e-fundit-te-barcelones-per-neymar/60%Daily2019-07-16 18:39
https://a2news.com/2019/07/16/kush-eshte-ursula-von-der-leyen-presidentja-e-pare-grua-e-komisionit-evropian/60%Daily2019-07-16 17:49
https://a2news.com/2019/07/16/ursula-von-der-leyen-zgjidhet-presidente-e-komisionit-evropian/60%Daily2019-07-16 18:12
https://a2news.com/2019/07/16/studimi-i-krimeve-te-komunizmit-ps-e-ndan-me-ligj-periudha-e-luftes-nuk-preket/60%Daily2019-07-16 17:28
https://a2news.com/2019/07/16/shkendija-fiket-ne-tetove-eliminim-i-papritur/60%Daily2019-07-16 17:51
https://a2news.com/2019/07/16/dhune-policore-gjunkshi-ap-faktoi-denoncimet-e-pd-ne-zgjedhje/60%Daily2019-07-16 16:50
https://a2news.com/2019/07/16/sonte-eklipsi-i-henes-do-te-mbulohet-60-e-siperfaqes/60%Daily2019-07-16 16:42
https://a2news.com/2019/07/16/makina-del-nga-rruga-ne-aksin-elbasan-peqin-dy-te-plagosur/60%Daily2019-07-16 15:58
https://a2news.com/2019/07/16/policia-apel-trafikanteve-po-na-drogoni-aligatoret/60%Daily2019-07-16 15:53
https://a2news.com/2019/07/16/juventus-ndryshon-emrin-ne-fifa/60%Daily2019-07-16 15:44
https://a2news.com/2019/07/16/fshehu-500-grame-kokaine-nen-paruke-zbulohet-nga-policia/60%Daily2019-07-16 15:33
https://a2news.com/2019/07/16/fotot-me-interesante-te-dites-35/60%Daily2019-07-16 15:32
https://a2news.com/2019/07/16/superstruktura-e-re-e-ps-rama-socialisteve-nuk-preken-grate-ne-bashki/60%Daily2019-07-16 15:35
https://a2news.com/2019/07/16/rita-ora-rebele-ne-dubai/60%Daily2019-07-16 15:03
https://a2news.com/2019/07/16/barcelona-ofron-dy-lojtare-dhe-40-milione-euro-per-neymar/60%Daily2019-07-16 14:52
https://a2news.com/2019/07/16/rritet-mesatarja-ne-universitete-mbi-noten-6-5-hyn-ne-shkolle-te-larte-mbi-7-5-ne-mesuesi/60%Daily2019-07-16 14:12
https://a2news.com/2019/07/16/meta-ja-si-ramaforma-la-vendin-pa-gjykate-kushtetuese/60%Daily2019-07-16 13:52
https://a2news.com/2019/07/16/ministrja-e-arsimit-dhe-e-financave-nxjerrin-udhezimin-shkolla-nis-ne-16-shtator/60%Daily2019-07-16 13:36
https://a2news.com/2019/07/16/shperthimi-ne-ish-bllok-ekspertiza-tejngopja-e-ambientit-me-gaz/60%Daily2019-07-16 13:25
https://a2news.com/2019/07/16/zjarr-ne-festivalin-kroat-largohen-te-frikesuar-pjesemarresit/60%Daily2019-07-16 12:49
https://a2news.com/2019/07/16/koncesioni-i-pompave-te-naftes-mfe-zbulon-kontraten/60%Daily2019-07-16 13:09
https://a2news.com/2019/07/16/kapiteni-i-brazilit-kampion-bote-i-zhytur-ne-borxhe/60%Daily2019-07-16 12:28
https://a2news.com/2019/07/16/vucic-zbutet-nga-macron-dialogu-me-kosoven-rinis-ne-shtator/60%Daily2019-07-16 12:27
https://a2news.com/2019/07/16/trajneri-i-anglise-nje-dite-si-mekanik/60%Daily2019-07-16 12:23
https://a2news.com/2019/07/16/haradinaj-i-pergjigjet-macronit-heqja-e-takses-i-vetmi-kompromis-per-njohjen/60%Daily2019-07-16 12:23
https://a2news.com/2019/07/16/ekskavatori-zhongler-ben-edhe-gola-me-koke/60%Daily2019-07-16 12:17
https://a2news.com/2019/07/16/korporata-e-investimeve-u-kritikua-nga-fmn-ja-shqyrtimi-i-nismes-shtyhet-per-ne-shtator/60%Daily2019-07-16 12:16
https://a2news.com/2019/07/16/si-e-largon-pd-ja-ramen-arben-ristani-i-thekson-publikisht-dilemat/60%Daily2019-07-16 12:12
https://a2news.com/2019/07/16/ngritja-e-spak-perjashtohen-prela-e-hajdarmataj/60%Daily2019-07-17 10:37
https://a2news.com/2019/07/16/shehi-13-tetori-shume-prane-kohe-e-pamjaftueshme-per-zgjedhje/60%Daily2019-07-16 11:36
https://a2news.com/2019/07/16/cmimet-e-shtrenjta-shqiptaret-pushojne-ne-atdhe/60%Daily2019-07-16 10:44
https://a2news.com/2019/07/16/parashikimi-i-motit-vazhdojne-shirat-dhe-ulja-e-temperaturave/60%Daily2019-07-16 10:29
https://a2news.com/2019/07/16/pe-voton-per-presidentin-e-komisionit-leyen-do-jem-armike-e-atyre-qe-kerkojne-te-dobesojne-be-ne/60%Daily2019-07-16 10:26
https://a2news.com/2019/07/16/aktori-i-game-of-thrones-pakenaqesia-e-fansave-per-sezonin-e-fundit-na-ka-merzitur-te-gjitheve/60%Daily2019-07-16 10:09
https://a2news.com/2019/07/16/kandidatja-per-spak-ne-kpk-drejt-konfirmimit/60%Daily2019-07-16 11:47
https://a2news.com/2019/07/16/komentet-raciste-ligjveneset-demokrate-i-pergjigjen-trump/60%Daily2019-07-16 10:07
https://a2news.com/2019/07/16/nisme-per-shkarkimin-e-tij-nga-bsh-reagon-arben-malaj/60%Daily2019-07-16 09:06
https://a2news.com/2019/07/16/vret-te-dashuren-dhe-poston-foton-e-kufomes-ne-instagram-rrjeti-social-nuk-e-fshin/60%Daily2019-07-16 08:39
https://a2news.com/2019/07/16/euro-2020-uefa-permbytet-nga-rreth-20-milione-kerkesa-per-bileta/60%Daily2019-07-16 08:07
https://a2news.com/2019/07/16/basha-takon-meten-ne-presidence/60%Daily2019-07-16 09:47
https://a2news.com/2019/07/16/meta-kthen-tre-ligje-per-rishqyrtim-ne-kuvend/60%Daily2019-07-16 09:34
https://a2news.com/2019/07/16/champions-league-shkendija-e-feronikeli-nje-hap-larg-kualifikimit/60%Daily2019-07-16 07:26
https://a2news.com/2019/07/16/25-vjecari-aksidenton-per-vdekje-kembesoren/60%Daily2019-07-16 07:21
https://a2news.com/2019/07/16/pse-kaq-shume-kryebashkiake-meshkuj-nikolla-sqaron-zgjedhjen-e-partise-socialiste/60%Daily2019-07-16 07:11
https://a2news.com/2019/07/16/de-ligt-eshte-i-juventusit-neser-holandezi-ne-torino-per-vizitat-mjekesore/60%Daily2019-07-16 06:43
https://a2news.com/2019/07/16/nga-ndalimi-i-puthjes-te-parlamenti-i-kosoves-kjo-date-ne-histori-16-korrik/60%Daily2019-07-16 15:47
https://a2news.com/2019/07/16/del-nga-rruga-makina-vdes-drejtuesi-i-saj-plagoset-djali-i-tij/60%Daily2019-07-16 06:17
https://a2news.com/2019/07/15/ps-mbledh-28-firma-per-shkarkimin-e-arben-malajt-nga-bsh/60%Daily2019-07-15 20:43
https://a2news.com/2019/07/15/avionet-fluturojne-mbi-kokat-e-turisteve-ne-aeroportin-grek/60%Daily2019-07-15 20:33
https://a2news.com/2019/07/15/meta-ktheu-nje-tjeter-ligj-ne-kuvend-reagon-kryeministri-rama/60%Daily2019-07-15 19:35
https://a2news.com/2019/07/15/macron-duam-nje-marreveshje-te-qendrueshme-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2019-07-16 08:03
https://a2news.com/2019/07/15/presidenti-meta-kthen-ne-kuvend-ligjin-per-rezervat-materiale-te-shtetit/60%Daily2019-07-15 19:49
https://a2news.com/2019/07/15/ps-revolucionon-strukturen-e-saj-per-here-te-pare-e-ndan-shqiperine-ne-3-pjese/60%Daily2019-07-15 18:59
https://a2news.com/2019/07/15/griezmann-e-turperojne-qe-ne-stervitjen-e-pare-te-barcelona/60%Daily2019-07-15 18:41
https://a2news.com/2019/07/15/basha-refuzimin-ndaj-rames-ta-kthejme-ne-vote-shprese/60%Daily2019-07-15 18:36
https://a2news.com/2019/07/15/1-milione-persona-ne-kerkim-te-alieneve-ne-zonen-51-forcat-ajrore-mos-guxoni/60%Daily2019-07-15 17:49
https://a2news.com/2019/07/15/perplasje-pd-kqz-per-fletet-e-votimit-ne-vaun-e-dejes/60%Daily2019-07-15 17:04
https://a2news.com/2019/07/15/haradinaj-nuk-terhiqet-nga-taksa-duhet-te-tregojme-qe-jemi-shtet/60%Daily2019-07-15 16:35
https://a2news.com/2019/07/15/shperndanin-droge-ne-londer-denohen-12-shqiptare/60%Daily2019-07-15 16:13
https://a2news.com/2019/07/15/e-presin-ne-torino-e-kerkojne-ne-milano-pushon-ne-karaibe/60%Daily2019-07-15 15:43
https://a2news.com/2019/07/15/fotot-me-interesante-te-dites-34/60%Daily2019-07-15 15:33
https://a2news.com/2019/07/15/zhytje-per-rekord-10-absolute-nga-gjyqtaret/60%Daily2019-07-15 15:13
https://a2news.com/2019/07/15/macron-mberrin-ne-beograd-kosova-pritet-te-dominoje-viziten-dy-ditore/60%Daily2019-07-15 14:56
https://a2news.com/2019/07/15/shkeljet-e-presidentit-komisioni-hetimor-do-kerkoje-opinionin-e-venecias/60%Daily2019-07-15 15:09
https://a2news.com/2019/07/15/air-race-rihapet-gara-per-titullin-boteror/60%Daily2019-07-15 14:32
https://a2news.com/2019/07/15/ishin-mercenare-ne-ukraine-nazisteve-italiane-i-gjendet-raketa-ushtarake/60%Daily2019-07-16 08:54
https://a2news.com/2019/07/15/gabimi-administrativ-manchester-city-rrezikon-turneun-ne-azi/60%Daily2019-07-15 14:14
https://a2news.com/2019/07/15/vijon-krisja-neymar-takohet-me-leonardon-dhe-braktis-stervitjen/60%Daily2019-07-15 14:05
https://a2news.com/2019/07/15/levizjet-e-medha-te-bomberave-ne-serie-a/60%Daily2019-07-15 14:00
https://a2news.com/2019/07/15/human-right-watch-kroacia-te-ndale-dhunen-e-emigranteve-ne-kufi/60%Daily2019-07-15 13:37
https://a2news.com/2019/07/15/kosova-merr-kryesimin-ne-seecp-pacolli-forcimi-i-marredhenieve-fqinjesore-prioritet/60%Daily2019-07-15 13:31
https://a2news.com/2019/07/15/guerilje-ne-rome-emigrantet-refuzojne-te-braktisin-shkollen-e-zene/60%Daily2019-07-15 13:23
https://a2news.com/2019/07/15/operacion-anti-kanabis-ne-kruje-9-te-arrestuar-mes-tyre-nje-polic/60%Daily2019-07-15 13:10
https://a2news.com/2019/07/15/deshton-protesta-per-naften-qytetaret-nuk-fikin-makinat/60%Daily2019-07-15 12:52
https://a2news.com/2019/07/15/rama-lancon-aksionin-e-dyte-antiinformalitet-paralajmeron-bizneset/60%Daily2019-07-15 12:43
https://a2news.com/2019/07/15/kampionati-evropian-i-basketbollit-u16-shqiperia-mirepret-eventin/60%Daily2019-07-15 12:36
https://a2news.com/2019/07/15/aktorja-britanike-luan-agjenten-007-ne-filmin-e-ri/60%Daily2019-07-15 12:38
https://a2news.com/2019/07/15/lleshaj-porosi-prefekteve-per-konstituimin-e-organeve-te-reja/60%Daily2019-07-15 12:10
https://a2news.com/2019/07/15/perplasjet-ne-kzaz-e-dibres-avokati-i-popullit-policia-shkeli-ligjin-te-hetohet/60%Daily2019-07-15 12:03
https://a2news.com/2019/07/15/rritja-e-cmimit-te-naftes-pd-qeveria-genjen-qytetaret-do-te-paguajne-dy-here/60%Daily2019-07-15 11:52
https://a2news.com/2019/07/15/shperthen-bombola-ne-argjendari-4-te-plagosur-mes-tyre-2-rende/60%Daily2019-07-15 14:41
https://a2news.com/2019/07/15/ndryshimet-ne-tatime-keq-me-te-ardhurat-zerat-ku-mungojne-parate/60%Daily2019-07-15 11:43
https://a2news.com/2019/07/15/pjesemarrja-e-ulet-ne-zgjedhje-kushi-shpjegon-arsyet/60%Daily2019-07-15 11:37
https://a2news.com/2019/07/15/portretet-njerezore-te-kafsheve-te-egra/60%Daily2019-07-15 11:08
https://a2news.com/2019/07/15/studimi-ulni-rrezikun-e-kancerit-duke-ngrene-insekte/60%Daily2019-07-15 10:55
https://a2news.com/2019/07/15/i-tredhur-sepse-ishte-gay-fytyra-e-tij-vendoset-ne-kartemonedhen-50-paundeshe/60%Daily2019-07-15 10:51
https://a2news.com/2019/07/15/miratohen-ne-komision-dy-ligjet-e-kthyer-nga-kushtetuesja-te-enjten-votohen-ne-seance/60%Daily2019-07-15 10:28
https://a2news.com/2019/07/15/inter-ben-oferten-per-lukakun-united-e-konsideron-te-pamjaftueshme/60%Daily2019-07-15 10:21
https://a2news.com/2019/07/15/tatimet-qeveria-emeron-kreun-e-ri/60%Daily2019-07-15 10:01
https://a2news.com/2019/07/15/shtyhet-edhe-nje-here-gjyqi-ndaj-shullazit/60%Daily2019-07-15 14:41
https://a2news.com/2019/07/15/ligjvenesit-kunder-facebook-dhe-kriptovalutes-libra/60%Daily2019-07-15 09:45
https://a2news.com/2019/07/15/mblidhet-kryesia-e-ps-rama-i-qendrojme-besnike-te-gjitheve-opozita-po-veteshkaterrohet/60%Daily2019-07-15 15:05
https://a2news.com/2019/07/15/vasili-edi-rama-po-rremben-edhe-floririn-e-shqiptareve/60%Daily2019-07-15 09:31
https://a2news.com/2019/07/15/puthja-e-vdekjes-mbi-mbretin-e-xhungles/60%Daily2019-07-15 09:11
https://a2news.com/2019/07/15/sulmoi-ligjveneset-demokrate-presidenti-amerikan-akuzohet-per-racizem/60%Daily2019-07-15 09:30
https://a2news.com/2019/07/15/dush-para-pishines-per-te-shmangur-infeksionet-e-lekures/60%Daily2019-07-15 08:07
https://a2news.com/2019/07/15/kunati-i-biznesmeneve-indiane-arsyet-pse-gjykata-refuzoi-ekstradimin-e-tij/60%Daily2019-07-15 07:49
https://a2news.com/2019/07/15/bozdo-pd-po-riorganizohet-per-zgjedhjet-e-parakohshme/60%Daily2019-07-15 07:40
https://a2news.com/2019/07/15/aksidenti-vettel-verstappen-gjermani-i-ferrarit-pranon-gabimi-im/60%Daily2019-07-15 10:12
https://a2news.com/2019/07/15/griezmann-prezantohet-larg-syve-te-tifozeve/60%Daily2019-07-15 06:48
https://a2news.com/2019/07/15/nga-rembrandt-te-versace-kjo-date-ne-histori-15-korrik/60%Daily2019-07-15 15:42
https://a2news.com/2019/07/15/senegal-algjeri-finalja-e-kupes-se-afrikes/60%Daily2019-07-15 06:20
https://a2news.com/2019/07/14/manchester-united-thyen-rekordin-per-mbrojtesin-me-te-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2019-07-14 20:02
https://a2news.com/2019/07/14/ushtare-fluturues-dhe-flake-ne-rruget-e-parisit-per-diten-e-bastijes/60%Daily2019-07-14 19:23
https://a2news.com/2019/07/14/bien-ne-kontakt-me-rrymen-elektrike-humbin-jeten-dy-persona-ne-vlore/60%Daily2019-07-14 20:16
https://a2news.com/2019/07/14/djokovic-triumfon-ne-wimbledon-fiton-betejen-epike-me-federer/60%Daily2019-07-14 18:57
https://a2news.com/2019/07/14/muri-tjeter-i-shba-do-te-perfundoje-brenda-vitit-2025/60%Daily2019-07-14 17:27
https://a2news.com/2019/07/14/e-merr-rryma-e-forte-25-vjecarja-mbytet-ne-kanionin-e-holtes/60%Daily2019-07-14 18:35
https://a2news.com/2019/07/14/peson-defekt-anija-e-linjes-sarande-korfuz-pasagjeret-presin-me-ore-ne-det-te-hapur/60%Daily2019-07-14 16:58
https://a2news.com/2019/07/14/serf-me-delfinet-dhe-vrap-me-demat-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-07-14 15:53
https://a2news.com/2019/07/14/pa-drita-ne-qytetin-qe-nuk-fle-kurre/60%Daily2019-07-14 15:18
https://a2news.com/2019/07/14/rekord-ne-shtepi-per-hamilton-kryeson-bindshem-ne-f1/60%Daily2019-07-14 15:32
https://a2news.com/2019/07/14/ps-voton-te-enjten-ndryshimin-e-dy-ligjeve-nga-reforma-ne-drejtesi/60%Daily2019-07-14 14:54
https://a2news.com/2019/07/14/riatdhesimi-i-emigranteve-molla-e-sherrit-mes-koalicionit-qeverises-ne-itali/60%Daily2019-07-14 14:27
https://a2news.com/2019/07/14/spak-ne-shtator-sa-i-tremb-politikanet-drejtesia-e-re/60%Daily2019-07-14 14:14
https://a2news.com/2019/07/14/aksident-ne-transballkaniken-perplaset-i-moshuari/60%Daily2019-07-14 13:39
https://a2news.com/2019/07/14/beteja-e-lulzim-bashes-zgjedhje-te-lira-barazi-para-ligjit-ndarje-dhe-kontroll-i-pushteteve/60%Daily2019-07-14 13:14
https://a2news.com/2019/07/14/arena-kombetare-magjia-e-impiantit-polifunksional-ne-zemer-te-kryeqytetit/60%Daily2019-07-14 12:52
https://a2news.com/2019/07/14/spaho-rama-genjeu-ne-leter-zyrtare-qeveria-pranon-rritjen-te-cmimit-te-naftes/60%Daily2019-07-14 12:34
https://a2news.com/2019/07/14/gjykata-antikorrupsion-simoni-30-dosje-me-200-te-pandehur-ne-duart-tona/60%Daily2019-07-14 14:13
https://a2news.com/2019/07/14/nje-vrasje-ne-teater-jul-cezari-sic-nuk-e-keni-pare-me-pare/60%Daily2019-07-14 13:04
https://a2news.com/2019/07/14/femija-qe-lindi-ne-diten-oren-dhe-me-peshen-e-njejte/60%Daily2019-07-14 12:19
https://a2news.com/2019/07/14/gjykata-e-durresit-merr-masen-arrest-me-burg-per-cecenin-e-lidhur-me-isis/60%Daily2019-07-14 09:49
https://a2news.com/2019/07/14/jahti-italian-mbetet-pa-karburant-shpetohet-nga-forcat-shqiptare/60%Daily2019-07-14 10:36
https://a2news.com/2019/07/14/aksident-ne-aksin-vore-tirane-nderron-jete-pasagjerja-e-furgonit/60%Daily2019-07-14 10:10
https://a2news.com/2019/07/14/koleksiononte-makina-luksoze-sekuestro-ndaj-te-ekstraduarit-ne-itali/60%Daily2019-07-14 10:48
https://a2news.com/2019/07/14/dokumentet-e-anetarit-te-kqz-skenderi-vertetojne-se-gjithcka-eshte-ligjore/60%Daily2019-07-14 08:21
https://a2news.com/2019/07/14/karaburuni-dhuron-surpriza-zbulohen-amforat-2500-vjecare-ne-ujerat-e-tij/60%Daily2019-07-14 07:32
https://a2news.com/2019/07/13/piramida-bent-ne-egjipt-hap-dyert-per-vizitoret/60%Daily2019-07-13 20:13
https://a2news.com/2019/07/13/nje-amerikan-behet-pjese-e-vllaznise-ne-basketboll/60%Daily2019-07-13 19:50
https://a2news.com/2019/07/13/formula-1-ne-britanine-e-madhe-pole-position-per-bottas/60%Daily2019-07-13 19:30
https://a2news.com/2019/07/13/ndalohet-shoferi-i-dehur-ne-autostrade-eci-2-km-ne-kah-te-kundert/60%Daily2019-07-13 19:13
https://a2news.com/2019/07/13/reali-i-madridit-ne-zi-nderron-jete-vellai-i-trajnerit-zidane/60%Daily2019-07-13 18:58
https://a2news.com/2019/07/13/inter-icardi-drejt-divorcit-argjentinasi-largohet-nga-grumbullimi-ne-lugano/60%Daily2019-07-13 18:47
https://a2news.com/2019/07/13/xhudistet-nga-kosova-vazhdojne-te-jene-te-arte/60%Daily2019-07-13 18:29
https://a2news.com/2019/07/13/tentoi-te-vidhte-makinen-ne-filadelfia-rrihet-per-vdekje-nga-turma/60%Daily2019-07-13 17:24
https://a2news.com/2019/07/13/refuzimi-i-gjinushit-nga-meta-akademia-e-shkencave-mbledhje-urgjente-per-emerimin-e-kreut/60%Daily2019-07-13 16:56
https://a2news.com/2019/07/13/vendimi-i-cas-takaj-konfirmon-dashurine-per-skenderbeun/60%Daily2019-07-13 16:46
https://a2news.com/2019/07/13/godet-komshiun-me-sepate-pas-nje-konflikti-per-motive-pronesie-arrestohet/60%Daily2019-07-13 16:24
https://a2news.com/2019/07/13/makina-perplas-kalimtaren-ne-qender-te-elbasanit-arrestohet-drejtuesi/60%Daily2019-07-13 16:08
https://a2news.com/2019/07/13/rama-viziton-nje-bujtine-ne-lin-fton-banoret-te-investojne-ne-agroturizem/60%Daily2019-07-13 15:50
https://a2news.com/2019/07/13/rumunia-halep-shkaterron-williams-ne-finalen-e-wimbledon/60%Daily2019-07-13 15:14
https://a2news.com/2019/07/13/5-te-plagosur-ne-diten-e-7-te-vrapimit-me-demat-ne-pamplona/60%Daily2019-07-13 14:43
https://a2news.com/2019/07/13/dhjetera-viktima-nga-permbytjet-ne-nepal/60%Daily2019-07-13 14:30
https://a2news.com/2019/07/13/muzeu-i-lumturise-arti-i-embel-josh-brazilin/60%Daily2019-07-13 14:20
https://a2news.com/2019/07/13/cas-e-la-10-vite-jashte-evropes-reagon-ashper-skenderbeu/60%Daily2019-07-13 13:44
https://a2news.com/2019/07/13/procesi-zgjedhor-bardhi-flete-votimi-false-ne-vaun-e-dejes/60%Daily2019-07-13 12:51
https://a2news.com/2019/07/13/gara-per-spak-klp-shpall-te-merkuren-emrat-e-prokuroreve-te-perzgjedhur/60%Daily2019-07-13 12:28
https://a2news.com/2019/07/13/pd-me-ramen-te-paret-per-korrupsion-jo-mireqenie/60%Daily2019-07-13 12:02
https://a2news.com/2019/07/13/i-kerkuan-leke-dhe-favore-seksuale-qe-te-mos-i-publikonin-fotot-intime-dy-te-arrestuar-ne-cakran/60%Daily2019-07-13 11:51
https://a2news.com/2019/07/13/stuhia-barry-shpallet-gjendja-e-emergjences-ne-luiziana/60%Daily2019-07-13 11:45
https://a2news.com/2019/07/13/basha-me-ish-kryeministrin-kanadez-kriza-zgjidhet-permes-standardeve-ligjore-dhe-te-demokracise/60%Daily2019-07-13 11:41
https://a2news.com/2019/07/13/hapja-e-kutive-mediu-opozita-e-unifikuar-duhet-transparence/60%Daily2019-07-13 11:34
https://a2news.com/2019/07/13/euro-i-rikthehet-renies-shkak-faktoret-sezonale/60%Daily2019-07-13 11:37
https://a2news.com/2019/07/13/shefi-krijon-vaktin-qe-te-jep-atak-kardiak/60%Daily2019-07-13 11:01
https://a2news.com/2019/07/13/paris-emigrantet-pa-dokumenta-mesyjne-panteonin/60%Daily2019-07-13 10:28
https://a2news.com/2019/07/13/denimi-i-skenderbeut-qytetaret-korcare-vendim-sa-fatal-aq-edhe-skandaloz/60%Daily2019-07-13 10:21
https://a2news.com/2019/07/13/ia-kalon-fenomenit-dhe-vierit-barella-hyn-ne-histori-si-lojtari-me-i-shtrenjte-qe-ka-blere-interi/60%Daily2019-07-13 10:06
https://a2news.com/2019/07/13/termeti-i-nba-te-gjitha-lekundjet-e-shkaktuara-ne-merkato-nga-yjet-e-basketbollit-boteror/60%Daily2019-07-13 09:52
https://a2news.com/2019/07/13/diplomati-polak-ne-tetor-vendim-pozitiv-per-shqiperine/60%Daily2019-07-13 09:07
https://a2news.com/2019/07/13/u-gjen-familje-kafsheve-te-braktisura-njihuni-me-batmanin-e-vertete/60%Daily2019-07-13 08:53
https://a2news.com/2019/07/13/meta-vleresohet-ne-venecia-per-promovim-demokracie-dhe-pluralizmi-politik/60%Daily2019-07-13 07:55
https://a2news.com/2019/07/13/bota-e-futbollit-ne-ankth-probleme-shendetesore-per-sinisa-mihajlovic/60%Daily2019-07-13 07:42
https://a2news.com/2019/07/13/aksident-i-frikshem-ne-kufi/60%Daily2019-07-13 07:33
https://a2news.com/2019/07/13/nderron-jete-ne-moshen-52-vjecare-aktorja-stephanie-niznik/60%Daily2019-07-13 07:19
https://a2news.com/2019/07/13/gjobe-rekord-per-facebook-un/60%Daily2019-07-13 06:48
https://a2news.com/2019/07/12/ekstradohet-si-kreu-i-nje-rrjeti-qe-trafikonte-klandestine-lirohet-pasi-i-kishin-ngaterruar-identitetin/60%Daily2019-07-12 20:33
https://a2news.com/2019/07/12/nga-holanda-e-quajne-te-perfunduar-transferimin-e-de-ligt/60%Daily2019-07-12 19:56
https://a2news.com/2019/07/12/interi-konfirmon-transferimin-e-yllit-te-ri-te-kombetares-italiane/60%Daily2019-07-12 19:37
https://a2news.com/2019/07/12/donnarumma-mezi-pres-te-vij-te-luaj-ne-prishtine/60%Daily2019-07-12 19:17
https://a2news.com/2019/07/12/ne-mbremje-mature-me-rolls-royce-te-mbuluar-me-4-milione-gure-swarovski/60%Daily2019-07-12 19:12
https://a2news.com/2019/07/12/federer-dhe-nadal-japin-spektakel-ne-uimbelldon-zvicerani-kalon-ne-finale/60%Daily2019-07-12 18:55
https://a2news.com/2019/07/12/jeni-per-burg-do-ju-kallezojme-penalisht-debat-i-ashper-gjata-skenderi/60%Daily2019-07-12 18:24
https://a2news.com/2019/07/12/briken-calja-nderohet-nga-keshilli-i-qarkut-ne-elbasan/60%Daily2019-07-12 18:08
https://a2news.com/2019/07/12/uefa-pershendet-vendimin-e-cas-per-skenderbeun/60%Daily2019-07-12 17:21
https://a2news.com/2019/07/12/arrestohet-ne-itali-shqiptari-me-3-milione-euro-droge-ne-banese/60%Daily2019-07-12 16:59
https://a2news.com/2019/07/12/skandali-seksual-i-miliarderit-epstein-largon-nga-detyra-sekretarin-e-punes-acosta/60%Daily2019-07-12 16:44
https://a2news.com/2019/07/12/i-denuar-me-35-vite-burg-per-vrasje-arrestohet-pas-4-vitesh/60%Daily2019-07-12 16:41
https://a2news.com/2019/07/12/muzikanti-i-verber-luan-ne-pianon-qe-po-digjet/60%Daily2019-07-12 16:24
https://a2news.com/2019/07/12/zidane-braktis-grumbullimin-e-realit-ne-kanada/60%Daily2019-07-12 15:53
https://a2news.com/2019/07/12/kufizimet-e-shba-bie-ndjeshem-turizmi-ne-kube-vendasit-ne-krize/60%Daily2019-07-12 15:18
https://a2news.com/2019/07/12/seti-per-harpers-bazaar-kryqezohet-rihanna-per-papershtatshmeri-kulturore/60%Daily2019-07-12 15:15
https://a2news.com/2019/07/12/fotot-me-interesante-te-dites-33/60%Daily2019-07-12 15:07
https://a2news.com/2019/07/12/raporti-i-dash-opozita-ekonomia-ne-rrezik-nga-ppp-e-korrupsioni/60%Daily2019-07-12 14:59
https://a2news.com/2019/07/12/vendimi-ndaj-skenderbeut-ne-vemendjen-e-mediave-nderkombetare/60%Daily2019-07-12 14:58
https://a2news.com/2019/07/12/kryeministri-rama-e-pranon-na-duhen-shume-me-teper-investime-te-huaja/60%Daily2019-07-12 14:50
https://a2news.com/2019/07/12/nuk-shperndahen-mandatet-per-keshillat-bashkiake-ps-ankimon-vendimin-ne-kolegj-zgjedhor/60%Daily2019-07-12 14:46
https://a2news.com/2019/07/12/heroine-drejt-italise-e-holandes-gjykata-e-tiranes-lejon-ekstradimin-e-58-vjecarit/60%Daily2019-07-12 14:43
https://a2news.com/2019/07/12/hapen-varret-ne-vatikan-shtohet-misteri-i-adoleshentes-se-zhdukur/60%Daily2019-07-12 14:19
https://a2news.com/2019/07/12/del-ne-shitje-jahti-qe-kontrollohet-me-ipad/60%Daily2019-07-12 14:04
https://a2news.com/2019/07/12/peter-crouch-njofton-terheqjen-nga-futbolli/60%Daily2019-07-12 14:17
https://a2news.com/2019/07/12/ne-arrati-prej-dy-vitesh-kapet-shkodrani-i-akuzuar-per-vrasje/60%Daily2019-07-12 13:51
https://a2news.com/2019/07/12/mbyllen-intervistat-per-22-kandidatet-e-spak-prokuroret-tregojne-per-dosjet-dhe-presionet/60%Daily2019-07-12 15:23
https://a2news.com/2019/07/12/zyrtare-griezmann-eshte-i-barcelones/60%Daily2019-07-12 13:35
https://a2news.com/2019/07/12/kultivimi-i-kanabisit-urdhri-i-ministrit-lleshaj-nuk-zbatohet-ne-terren/60%Daily2019-07-12 13:26
https://a2news.com/2019/07/12/mbrojtesi-vete-goditet-me-doren-e-kundershtarit/60%Daily2019-07-12 12:48
https://a2news.com/2019/07/12/feste-dhe-kaos-ne-paris-pas-triumfit-te-algjerise/60%Daily2019-07-12 12:49
https://a2news.com/2019/07/12/basha-protestat-vazhdojne-nuk-ka-pazar-ps-pd/60%Daily2019-07-12 11:45
https://a2news.com/2019/07/12/skenderbeu-10-vjet-jashte-europes-cas-merr-vendimin-final/60%Daily2019-07-12 11:13
https://a2news.com/2019/07/12/barcelona-rremben-16-vjecarin-anglez/60%Daily2019-07-12 10:45
https://a2news.com/2019/07/12/kina-me-shume-mbeshtetje-per-makinat-hibride/60%Daily2019-07-12 10:41
https://a2news.com/2019/07/12/salvini-mori-para-nga-rusia-prokuroria-e-milanos-nis-hetimet/60%Daily2019-07-12 10:33
https://a2news.com/2019/07/12/arrestohet-kengetari-r-kelly-perballet-me-13-akuza-per-abuzim-seksual/60%Daily2019-07-12 10:33
https://a2news.com/2019/07/12/kqz-rrezon-kerkesen-e-pd-kutite-nuk-hapen/60%Daily2019-07-12 10:26
https://a2news.com/2019/07/12/rinumerohen-votat-ne-lezhe-ndocaj-rritet-vetem-me-3-vota/60%Daily2019-07-12 13:59
https://a2news.com/2019/07/12/meta-rrezon-emerimin-e-gjinushit-ne-krye-te-akademise-se-shkencave/60%Daily2019-07-12 10:17
https://a2news.com/2019/07/12/kaos-ne-gjykate-vellezerit-rrahin-vrasesin-e-nenes-se-tyre/60%Daily2019-07-12 09:19
https://a2news.com/2019/07/12/armatimet-ruse-mberrijne-ne-turqi/60%Daily2019-07-12 09:16
https://a2news.com/2019/07/12/zjarre-e-stuhi-greqia-pushtohet-nga-moti-i-keq/60%Daily2019-07-12 09:10
https://a2news.com/2019/07/12/zyra-e-europol-ne-tirane-cfare-perfiton-shqiperia/60%Daily2019-07-12 08:51
https://a2news.com/2019/07/12/momente-tmerri-ne-avion-37-te-lenduar-pas-turbulencave/60%Daily2019-07-12 08:37
https://a2news.com/2019/07/12/paketa-antishpifje-osbe-kritikon-disa-prej-ndryshimeve-ne-ligj/60%Daily2019-07-12 08:27
https://a2news.com/2019/07/12/skenderbeu-me-syte-nga-cas-sot-pritet-vendimi/60%Daily2019-07-12 07:13
https://a2news.com/2019/07/12/nga-jul-cezari-te-alberto-i-monakos-kjo-date-ne-histori-12-korrik/60%Daily2019-07-12 15:18
https://a2news.com/2019/07/12/nje-rus-ish-anetar-i-isis-arrestohet-ne-tirane-per-terrorizem/60%Daily2019-07-12 13:14
https://a2news.com/2019/07/11/kur-miku-me-i-mire-i-njeriut-ne-australi-eshte-krokodili/60%Daily2019-07-11 20:39
https://a2news.com/2019/07/11/barcelona-i-jep-fund-telenoveles-griezmann/60%Daily2019-07-11 20:24
https://a2news.com/2019/07/11/kryeministri-haradinaj-ne-listen-e-lidereve-qe-ka-folur-me-komiket-ruse/60%Daily2019-07-11 20:07
https://a2news.com/2019/07/11/alibeaj-bar-do-te-hame-dhe-diktaturen-nuk-e-pranojme/60%Daily2019-07-17 08:13
https://a2news.com/2019/07/11/kukesi-mundet-thelle-ne-transferten-ndaj-debrecenit/60%Daily2019-07-11 19:11
https://a2news.com/2019/07/11/raporti-i-dash-per-klimen-e-investimeve-shqiperia-ende-vend-i-veshtire-per-te-bere-biznes/60%Daily2019-07-11 18:54
https://a2news.com/2019/07/11/festimet-per-pavaresine-e-shba-moses-ones-reforma-ne-drejtesi-po-ecen/60%Daily2019-07-11 18:25
https://a2news.com/2019/07/11/eliminatoret-e-europa-league-laci-nuk-ruan-dot-avantazhin-ndaj-beer-sheva-s/60%Daily2019-07-11 17:39
https://a2news.com/2019/07/11/basha-takim-me-kolegjin-e-kryetareve-dhe-kryebashkiaket-demokrate-jep-dy-porosi/60%Daily2019-07-11 17:22
https://a2news.com/2019/07/11/pranohet-kerkesa-e-ndocajt-kqz-do-te-hape-11-kuti-ne-bashkine-e-lezhes/60%Daily2019-07-11 17:12
https://a2news.com/2019/07/11/paguhet-75-milione-dhe-rrezikon-jeten-duke-vrapuar-para-demave/60%Daily2019-07-11 16:53
https://a2news.com/2019/07/11/teuta-nuk-ia-del-ne-letoni-i-duhet-nje-mrekulli-per-kualifikimin/60%Daily2019-07-11 16:43
https://a2news.com/2019/07/11/osbe-publikon-raportin-per-lirine-e-medias-ne-shqiperi/60%Daily2019-07-11 16:26
https://a2news.com/2019/07/11/deklaratat-per-ndryshime-kufijsh-thaci-zaev-kerkoi-falje-u-bazua-ne-thashetheme/60%Daily2019-07-11 15:52
https://a2news.com/2019/07/11/bardhi-shkarkimi-i-presidentit-telenovela-verore-e-rames/60%Daily2019-07-11 15:50
https://a2news.com/2019/07/11/kriza-politike-meta-respektimi-i-votes-se-lire-i-vetmi-ilac-qe-sheron-vendin/60%Daily2019-07-11 15:29
https://a2news.com/2019/07/11/maturantet-drejt-europes-ne-10-dite-2600-aplikime-per-studime-jashte-vendit/60%Daily2019-07-11 15:16
https://a2news.com/2019/07/11/e-erret-dhe-aspak-komike-introja-e-the-simpsons-ne-versionin-rus/60%Daily2019-07-11 15:09
https://a2news.com/2019/07/11/kishte-te-shkuar-kriminale-presidenti-ukrainas-perze-zyrtarin-nga-takimi/60%Daily2019-07-11 15:06
https://a2news.com/2019/07/11/klasifikimi-i-forbes-per-personazhet-me-te-paguar-ne-bote/60%Daily2019-07-11 14:58
https://a2news.com/2019/07/11/autobusi-pishine-taksia-dyqan-dhe-balenat-ne-budapest-fotot-me-te-mira-te-dites/60%Daily2019-07-11 14:09
https://a2news.com/2019/07/11/fondet-e-be-se-ekspertet-qeveria-nuk-di-si-ti-marre/60%Daily2019-07-11 14:06
https://a2news.com/2019/07/11/u-fundos-ne-norvegji-ne-1989-nendetesja-berthamore-ruse-leshon-rrezatim-radioaktiv/60%Daily2019-07-11 13:58
https://a2news.com/2019/07/11/gjykata-e-apelit-cakton-masen-e-re-per-ish-deputetin-bardh-spahia/60%Daily2019-07-11 13:53
https://a2news.com/2019/07/11/celibashi-kerkesa-per-materialet-zgjedhore-legjitime-kqz-duhet-ta-pranoje/60%Daily2019-07-11 13:29
https://a2news.com/2019/07/11/shkarkimi-i-presidentit-meta-do-te-thirret-ne-shtator-ne-komision/60%Daily2019-07-11 13:33
https://a2news.com/2019/07/11/basha-ne-vlore-falenderoj-socialistet-refuzuan-kliken-qe-ka-marr-peng-partine-e-tyre/60%Daily2019-07-11 13:23
https://a2news.com/2019/07/11/bashkepunimi-policor-hapet-ne-tirane-zyra-e-oficerit-te-nderlidhjes-se-europol/60%Daily2019-07-11 13:02
https://a2news.com/2019/07/11/mini-cooper-prezanton-modelin-elektrik/60%Daily2019-07-11 12:56
https://a2news.com/2019/07/11/shba-do-te-hetoje-francen-taksa-kunder-gjigandeve-te-teknologjise-globale/60%Daily2019-07-11 12:55
https://a2news.com/2019/07/11/tarife-e-re-per-karburantet-cmimi-rritet-me-20-leke/60%Daily2019-07-11 12:53
https://a2news.com/2019/07/11/studimi-francez-pijet-me-sheqer-mund-te-shkaktojne-kancer/60%Daily2019-07-11 12:49
https://a2news.com/2019/07/11/duket-si-maldive-por-jane-toksike/60%Daily2019-07-27 14:25
https://a2news.com/2019/07/11/sicilia-mes-flakeve-stuhi-ne-adriatik/60%Daily2019-07-11 12:26
https://a2news.com/2019/07/11/shoqata-e-gjyqtareve-padi-ne-apel-ndaj-keshillit-te-ministrave/60%Daily2019-07-11 11:48
https://a2news.com/2019/07/11/bentley-mbush-100-vjec-e-feston-me-nje-model-futurist-nga-e-kaluara/60%Daily2019-07-11 11:34
https://a2news.com/2019/07/11/poshterimi-i-boksierit-mayweather-provon-per-here-te-pare-knock-out-in/60%Daily2019-07-12 08:07
https://a2news.com/2019/07/11/wimbledon-2019-federer-dhe-nadal-perballe-ne-gjysmefinalen-klasike/60%Daily2019-07-11 11:22
https://a2news.com/2019/07/11/europa-league-tre-ekipe-shqiptare-gati-te-zbresin-ne-fushe/60%Daily2019-07-11 10:48
https://a2news.com/2019/07/11/agolli-shenon-gol-spektakolar-fiton-titullin-e-pare-ne-shba/60%Daily2019-07-11 10:40
https://a2news.com/2019/07/11/terhiqet-ps-per-arrestimin-e-deputeteve-nuk-kerkohen-prova-ne-kuvend/60%Daily2019-07-11 13:16
https://a2news.com/2019/07/11/artim-shaqiri-50-shanse-partizani-u-la-pershtypje-azereve/60%Daily2019-07-11 10:32
https://a2news.com/2019/07/11/lamtumire-beetle-breshka-gjermane-nuk-do-te-prodhohet-me/60%Daily2019-07-11 10:19
https://a2news.com/2019/07/11/gafa-per-pak-sa-nuk-i-kushtoi-gjysmefinalen/60%Daily2019-07-11 10:05
https://a2news.com/2019/07/11/moti-i-keq-ne-jug-alarm-sos-per-anijet-plagoset-vrojtuesi-i-plazhit/60%Daily2019-07-11 09:50
https://a2news.com/2019/07/11/tension-ne-gjirin-persik-anijet-iraniane-penguan-cisternen-britanike/60%Daily2019-07-11 09:17
https://a2news.com/2019/07/11/liverpool-blindon-nje-nga-heronjte-e-champions/60%Daily2019-07-11 08:58
https://a2news.com/2019/07/11/kerkohet-shkarkimi-i-anetarit-te-klp-nuk-justifikon-te-ardhurat/60%Daily2019-07-11 08:58
https://a2news.com/2019/07/11/tarifa-deklaratat-e-metes-ndaj-ambasadoreve-ne-momente-deshperimi/60%Daily2019-07-11 08:56
https://a2news.com/2019/07/11/reja-ndjek-partizanin-nese-luan-perseri-keshtu-mund-te-kualifikohet/60%Daily2019-07-11 08:24
https://a2news.com/2019/07/11/akuzohet-per-vrasje-ne-tropoje-arrestohet-ne-dukagjin/60%Daily2019-07-11 08:23
https://a2news.com/2019/07/11/30-qershori-permeti-votuan-njerez-qe-nuk-kane-qene-fare-ne-shqiperi/60%Daily2019-07-11 08:11
https://a2news.com/2019/07/11/nga-cajupi-te-armani-kjo-date-ne-histori-11-korrik/60%Daily2019-07-11 07:54
https://a2news.com/2019/07/11/pasojat-e-stuhise-ne-jug-te-shqiperise/60%Daily2019-07-11 07:49
https://a2news.com/2019/07/11/moti-i-keq-vret-6-turiste-ne-greqi-mbi-100-persona-te-tjere-te-plagosur/60%Daily2019-07-11 06:47
https://a2news.com/2019/07/10/endrra-kthehet-ne-realitet-taksisti-qe-u-be-kengetar-opere-fale-nje-videoje/60%Daily2019-07-10 20:43
https://a2news.com/2019/07/10/a2-business-week-xhepa-nese-vazhdon-kriza-politike-ekonomia-do-te-shkoje-keq-e-me-keq/60%Daily2019-07-11 14:35
https://a2news.com/2019/07/10/lulzim-basha-ne-jemi-opozita-proeuropiane-qe-garanton-ndryshim/60%Daily2019-07-10 19:14
https://a2news.com/2019/07/10/teuta-vijon-pergatitjet-para-perballjes-ne-europa-league/60%Daily2019-07-10 19:04
https://a2news.com/2019/07/10/lerda-qarabag-me-i-shtrenjte-se-partizani-por-ne-fushe-nuk-pati-diferenca/60%Daily2019-07-10 18:52
https://a2news.com/2019/07/10/drejtuesit-e-partizanit-demi-dhe-rama-besojme-te-kualifikimi/60%Daily2019-07-10 18:42
https://a2news.com/2019/07/10/uimbelldoni-percakton-gjysmefinalistet-duel-spektakolar-te-premten/60%Daily2019-07-10 18:03
https://a2news.com/2019/07/10/tirana-me-marsh-te-katert-ne-merkato-4-nenshkrime-dhe-nje-rinovim/60%Daily2019-07-10 17:39
https://a2news.com/2019/07/10/partizani-debuton-ne-champions-me-barazim-pa-gola/60%Daily2019-07-10 18:15
https://a2news.com/2019/07/10/gjyqi-i-babales-deshmojne-4-ermalet-e-policise-se-njohim-veliun/60%Daily2019-07-10 17:13
https://a2news.com/2019/07/10/makina-e-ambasades-ruse-aksidentohet-ne-librazhd/60%Daily2019-07-11 05:56
https://a2news.com/2019/07/10/barbie-shkon-ne-hapesire-astronautja-cristofereti-frymezon-kukullen-e-re/60%Daily2019-07-10 16:05
https://a2news.com/2019/07/10/fotot-me-interesante-te-dites-32/60%Daily2019-07-14 18:49
https://a2news.com/2019/07/10/librat-e-gureve-te-cmuar-ne-shqip-bluja-e-triologjise-se-kerstin-gier/60%Daily2019-07-10 15:47
https://a2news.com/2019/07/10/pogba-dhe-lukaku-manchester-united-bllokon-juven-dhe-interin/60%Daily2019-07-10 15:39
https://a2news.com/2019/07/10/shkarkimi-i-presidentit-sot-nis-puna-e-komisionit-hetimor/60%Daily2019-07-11 08:02
https://a2news.com/2019/07/10/zaev-konfirmoi-tezen-e-kufijve-haradinaj-sovranitetin-e-kosoves-e-mbrojme-me-cdo-cmim/60%Daily2019-07-10 15:29
https://a2news.com/2019/07/10/fuga-per-reformen-ne-akademi-synoj-rinovimin-varianti-i-gjinushit-i-deshtuar/60%Daily2019-07-10 15:20
https://a2news.com/2019/07/10/kandidimi-per-spak-prokuroret-e-dosjeve-te-nxehta-raportojne-para-obdat-e-osbe/60%Daily2019-07-10 17:27
https://a2news.com/2019/07/10/kryemadhi-takon-ambasadoren-e-osbe-odhir-it-i-dorezova-dosjen-me-shkeljet-e-kushtetutes-per-votimet-moniste/60%Daily2019-07-10 15:11
https://a2news.com/2019/07/10/kerkesa-e-pd-per-hapjen-e-kutive-kaso-ska-analogji-me-vitin-2009-kerkesa-jone-legjitime/60%Daily2019-07-10 14:57
https://a2news.com/2019/07/10/biblioteka-kombetare-lirohet-nga-detyra-persida-asllani/60%Daily2019-07-10 14:47
https://a2news.com/2019/07/10/juventus-nis-pergatitjet-fillon-epoka-sarri/60%Daily2019-07-10 14:11
https://a2news.com/2019/07/10/rinisja-e-bisedimeve-shba-kine-perfiton-huawei/60%Daily2019-07-10 14:01
https://a2news.com/2019/07/10/shkembi-adhurohet-prej-10-mije-vitesh-vershojne-turistet-para-se-te-mbyllet-pergjithmone/60%Daily2019-07-10 13:49
https://a2news.com/2019/07/10/bardhi-gjyqtaret-mos-te-vertetojne-mandatet-e-kryebashkiakeve/60%Daily2019-07-10 13:41
https://a2news.com/2019/07/10/blerja-e-re-e-realit-ndihet-keq-nderpret-konferencen-per-shtyp/60%Daily2019-07-10 13:23
https://a2news.com/2019/07/10/vrasja-e-ibrahim-bashes-ne-lazarat-ekstradohet-nga-shba-pjesetari-i-grupit-qe-qelloi-mbi-policine/60%Daily2019-07-10 13:13
https://a2news.com/2019/07/10/tensionet-me-iranin-shba-do-te-listoje-aleatet-ushtarake-ne-gjirin-persik/60%Daily2019-07-10 13:06
https://a2news.com/2019/07/10/deklarata-e-metes-ne-bosnje-drecun-prove-qe-shqiperia-dhe-kosova-po-bashkohen/60%Daily2019-07-10 12:44
https://a2news.com/2019/07/10/deklarata-e-zaev-pd-lsi-qendrimi-i-rames-jo-ne-interes-te-kosoves/60%Daily2019-07-10 12:38
https://a2news.com/2019/07/10/opozita-kerkon-kutite-krasniqi-te-hapen-te-gjitha-materialet-edhe-te-zgjedhjeve-te-shkuara/60%Daily2019-07-10 12:29
https://a2news.com/2019/07/10/sfida-e-hapjes-se-shishes-hysaj-e-kalon-ne-ekstrem/60%Daily2019-07-10 12:50
https://a2news.com/2019/07/10/moti-i-keq-ne-itali-pushuesit-vrapojne-per-ti-shpetuar-stuhise/60%Daily2019-07-10 11:52
https://a2news.com/2019/07/10/merkel-dridhet-perseri-hera-e-trete-ne-pak-jave/60%Daily2019-07-10 11:49
https://a2news.com/2019/07/10/jep-doreheqjen-ambasadori-britanik-ne-shba/60%Daily2019-07-10 11:28
https://a2news.com/2019/07/10/era-e-forte-rrezon-peme-dhe-shkeput-energjine-elektrike/60%Daily2019-07-10 11:12
https://a2news.com/2019/07/10/nuk-jetuan-ne-vilen-20-milione-gjobiten-me-200-000/60%Daily2019-07-10 11:04
https://a2news.com/2019/07/10/vrasesi-i-denuar-me-burgim-te-perjetshem-arrestohet-ne-durres/60%Daily2019-07-10 10:58
https://a2news.com/2019/07/10/e-presin-ne-paris-e-barcelone-neymar-zbarkon-ne-torino/60%Daily2019-07-10 10:26
https://a2news.com/2019/07/10/me-pistolete-ne-makine-arrestohet-polaku-ne-durres/60%Daily2019-07-10 10:00
https://a2news.com/2019/07/10/tatimet-shkarkohet-drejtori-i-pergjithshem-vetem-tre-muaj-ne-detyre/60%Daily2019-07-10 09:53
https://a2news.com/2019/07/10/pr-ligji-per-mbrojtjen-civile-rama-smund-ti-hapim-gropen-vetes-dhe-te-justifikohemi/60%Daily2019-07-10 09:29
https://a2news.com/2019/07/10/kryetarja-e-klgj-ne-shtator-do-te-kemi-gjykaten-e-larte/60%Daily2019-07-10 10:27
https://a2news.com/2019/07/10/pengmarrjet-ishin-ne-mode-ish-futbollisti-kujton-si-donte-te-grabiste-zola-n/60%Daily2019-07-10 09:14
https://a2news.com/2019/07/10/ngjela-kam-te-dhena-edhe-ne-kosove-punohej-per-destabilizim/60%Daily2019-07-10 09:05
https://a2news.com/2019/07/10/zaganjori-per-deklarimet-e-pasurise-kam-paraqitur-10-dokumente-te-reja-ndonjehere-kalohen-caqet-e-mundshme/60%Daily2019-07-10 15:28
https://a2news.com/2019/07/10/bayern-synon-rikthimin-e-mario-mandzukic/60%Daily2019-07-10 08:34
https://a2news.com/2019/07/10/basha-qeveria-e-dale-nga-zgjedhjet-e-lira-do-te-hape-menjehere-negociatat-me-be/60%Daily2019-07-10 08:12
https://a2news.com/2019/07/10/ngjela-shqiperia-me-e-forte-pas-30-qershorit-merite-e-amerikes/60%Daily2019-07-10 08:00
https://a2news.com/2019/07/10/nje-muaj-i-shperdoruar-meta-takon-pendarovskin-shpreh-keqardhje-per-30-qershorin/60%Daily2019-07-10 07:49
https://a2news.com/2019/07/10/nga-zjarri-qe-dogji-londren-te-humbja-e-omar-sharif-kjo-date-ne-histori-10-korrik/60%Daily2019-07-10 16:13
https://a2news.com/2019/07/10/ishte-denuar-ne-itali-me-13-vjet-burg-arrestohet-ne-durres/60%Daily2019-07-10 06:44
https://a2news.com/2019/07/10/mitiku-camp-nou-kthehet-ne-kantier-ndertimi/60%Daily2019-07-10 06:33
https://a2news.com/2019/07/09/feronikeli-shperthen-dy-gola-ne-fund-te-ndeshjes-se-champions-league/60%Daily2019-07-09 20:22
https://a2news.com/2019/07/09/hapet-gara-per-vendet-vakante-ne-gjykaten-e-larte/60%Daily2019-07-09 19:52
https://a2news.com/2019/07/09/shkendija-fiton-ne-estoni-drejt-kalimit-te-raundit-te-pare/60%Daily2019-07-09 19:29
https://a2news.com/2019/07/09/artisti-francez-shnderron-plazhet-ne-galeri/60%Daily2019-07-09 19:16
https://a2news.com/2019/07/09/zaev-bie-ne-kurthin-e-dy-komedianeve-ruse-bisedon-me-ta-ceshtje-te-rendesishme/60%Daily2019-07-09 18:45
https://a2news.com/2019/07/09/a-jane-vjedhur-votat-e-bindjes-ne-tirane-skenderi-si-kudo-edhe-ne-kryeqytet-eshte-futur-dora-ne-kuti/60%Daily2019-07-09 19:46
https://a2news.com/2019/07/09/opozita-kerkese-kqz-duam-materialet-zgjedhore/60%Daily2019-07-09 17:46
https://a2news.com/2019/07/09/ilir-meta-rrembehet-nga-tifozet-e-celtic/60%Daily2019-07-09 17:23
https://a2news.com/2019/07/09/te-djegurit-e-vetting-ut-mbi-10-ankesa-ne-strasburg-nga-ish-gjyqtare-e-prokurore/60%Daily2019-07-09 17:16
https://a2news.com/2019/07/09/veriu-i-spanjes-perfshihet-nga-permbytjet-raportohet-viktima-e-pare/60%Daily2019-07-09 17:06
https://a2news.com/2019/07/09/partizani-luan-neser-ndaj-qarabag-lerda-sulmuesit-e-rinj-nuk-jane-ne-formen-e-duhur/60%Daily2019-07-09 16:40
https://a2news.com/2019/07/09/trajneri-i-qarabag-per-fitore-ndaj-partizanit-por-edhe-barazimi-nuk-eshte-keq/60%Daily2019-07-09 16:07
https://a2news.com/2019/07/09/permbytet-uashingtoni-reshje-rekord-nuk-shpeton-as-shtepia-e-bardhe/60%Daily2019-07-09 15:56
https://a2news.com/2019/07/09/basha-poston-videon-e-protestes-shqiptaret-jane-te-etur-per-ndryshim/60%Daily2019-07-09 15:46
https://a2news.com/2019/07/09/mbante-arme-pa-leje-arrestohet-45-vjecari-ne-bathore/60%Daily2019-07-09 15:36
https://a2news.com/2019/07/09/presidenti-meta-integrimi-i-ballkanit-perendimor-ne-be-ne-interes-te-bllokut/60%Daily2019-07-09 15:28
https://a2news.com/2019/07/09/asgjesohet-parcela-me-bime-narkotike-2-persona-te-arrestuar/60%Daily2019-07-09 15:16
https://a2news.com/2019/07/09/corbyn-pro-qendrimit-ne-be-laburistet-kerkojne-referendum-te-ri-per-brexit/60%Daily2019-07-09 15:08
https://a2news.com/2019/07/09/qeveria-e-re-greke-nis-punen-veto-maqedonise-veriore-ne-be/60%Daily2019-07-09 14:57
https://a2news.com/2019/07/09/fotot-me-interesante-te-dites-31/60%Daily2019-07-09 14:52
https://a2news.com/2019/07/09/ngritja-e-spak-kandidatet-prela-dhe-hajdarmataj-pyeten-per-dosjet-e-nxehta/60%Daily2019-07-09 14:51
https://a2news.com/2019/07/09/feston-fitoren-ne-garen-e-5000-metrave-por-harron-qe-kishte-edhe-nje-xhiro/60%Daily2019-07-09 14:45
https://a2news.com/2019/07/09/zogu-i-zi-pertej-dashurise-se-ndaluar-nga-shoqeria/60%Daily2019-07-09 14:42
https://a2news.com/2019/07/09/oferta-faraonike-per-bale-134-mln-e-ne-jave/60%Daily2019-07-09 14:22
https://a2news.com/2019/07/09/gripi-i-syve-situate-epidemike-nga-plazhi-e-pishinat-keshillohet-higjiene/60%Daily2019-07-09 14:29
https://a2news.com/2019/07/09/fitoi-titullin-e-40-ne-karriere-por-nuk-eshte-dani-alves-futbollisti-qe-ka-me-shume-trofe/60%Daily2019-07-09 14:06
https://a2news.com/2019/07/09/franca-mbron-ambientin-eko-takse-ndaj-fluturimeve-nga-viti-2020/60%Daily2019-07-09 13:40
https://a2news.com/2019/07/09/bojkotoi-grumbullimin-psg-ne-lufte-me-neymar/60%Daily2019-07-09 13:38
https://a2news.com/2019/07/09/pas-30-qershorit-bashke-me-kryetaret-iken-dhe-administrata/60%Daily2019-07-09 13:28
https://a2news.com/2019/07/09/alarm-per-bombe-evakuohet-xhamia-me-e-madhe-ne-gjermani/60%Daily2019-07-09 13:25
https://a2news.com/2019/07/09/mund-te-ishte-afrikani-i-pare-i-zi-ne-kozmos-nderron-jete-papritur/60%Daily2019-07-09 13:09
https://a2news.com/2019/07/09/nadal-djokovic-e-federer-ne-cerekfinale-te-wimbledon/60%Daily2019-07-09 12:53
https://a2news.com/2019/07/09/meta-takohet-me-erdogan-ne-bosnje/60%Daily2019-07-09 12:53
https://a2news.com/2019/07/09/deshton-parada-e-forcave-ajrore-te-zvicres-shfaqen-ne-zonen-e-gabuar/60%Daily2019-07-09 12:27
https://a2news.com/2019/07/09/britaniket-clirojne-ishullin-nga-pushtimi-rus/60%Daily2019-07-09 12:18
https://a2news.com/2019/07/09/meta-kritikon-bosnjen-te-njohe-kosoven-reagon-brnabic-nuk-jemi-ketu-per-provokime/60%Daily2019-07-09 12:49
https://a2news.com/2019/07/09/tensione-shba-britani-trump-sulmon-ambasadorin-londra-e-mbeshtet/60%Daily2019-07-09 11:49
https://a2news.com/2019/07/09/epoka-e-akullnajave-nuk-ka-mbaruar-ende/60%Daily2019-07-09 11:35
https://a2news.com/2019/07/09/pushtoi-finalen-e-champions-deshton-ne-kupen-e-amerikes/60%Daily2019-07-09 11:25
https://a2news.com/2019/07/09/mitsotakis-fillon-mandatin-puna-e-veshtire-nis-sot/60%Daily2019-07-09 10:53
https://a2news.com/2019/07/09/megaoperacion-i-europol-sekuestrohen-38-mln-e-ilace-false/60%Daily2019-07-09 12:59
https://a2news.com/2019/07/09/kerkoi-administrim-nderkombetar-per-shkodren-ambasadori-austriak-i-pergjigjet-ademit/60%Daily2019-07-09 10:39
https://a2news.com/2019/07/09/misteret-e-nendeteses-ruse-viktimat-shmangen-nje-katastrofe-planetare/60%Daily2019-07-09 10:12
https://a2news.com/2019/07/09/samiti-ne-bosnje-meta-merr-pjese-cakaj-refuzon-solidarizohet-me-kosoven/60%Daily2019-07-09 10:08
https://a2news.com/2019/07/09/kokaine-mes-kukullave-biznesi-familjar-i-ciftit-shqiptaro-grek/60%Daily2019-07-09 09:42
https://a2news.com/2019/07/09/financat-strategji-per-buxhetin-dhe-uljen-e-borxhit/60%Daily2019-07-09 09:13
https://a2news.com/2019/07/09/bie-besimi-ne-ekonomi-bizneset-dhe-qytetaret-pesimiste/60%Daily2019-07-09 09:12
https://a2news.com/2019/07/09/nga-turneu-i-pare-i-tenisit-te-dita-e-shkaterrimit-te-armeve-kjo-date-ne-histori-9-korrik/60%Daily2019-07-09 09:03
https://a2news.com/2019/07/09/rita-rikthehet-plot-energji-pas-problemeve-shendetesore/60%Daily2019-07-10 05:21
https://a2news.com/2019/07/09/basha-takohet-me-shefen-e-misionit-osbe-odihr-audrey-glover/60%Daily2019-07-09 11:49
https://a2news.com/2019/07/09/tritan-shehu-shqiperia-rrezikon-te-perfundoje-ne-despotizem-lindor/60%Daily2019-07-09 08:33
https://a2news.com/2019/07/09/meta-per-gazeten-greke-ne-shqiperi-sot-ka-vetem-nje-konflikt-madhor/60%Daily2019-07-09 08:16
https://a2news.com/2019/07/09/kumbaro-marreveshja-e-majit-2017-nuk-duhej-bere/60%Daily2019-07-09 08:14
https://a2news.com/2019/07/09/vrasja-e-gramoz-nakos-gjendet-i-vetevrare-edhe-kunati-i-viktimes/60%Daily2019-07-09 14:31
https://a2news.com/2019/07/09/nga-shkrimtari-te-biznesmeni-adriana-lima-nuk-i-ndahet-turqve/60%Daily2019-07-09 06:56
https://a2news.com/2019/07/09/shkendija-nis-sot-aventuren-ne-champions-feronikeli-per-historine/60%Daily2019-07-09 06:21
https://a2news.com/2019/07/08/protesta-e-opozites-rama-reagon-duke-cituar-gjeneralin-kinez/60%Daily2019-07-08 20:54
https://a2news.com/2019/07/08/bashkimi-i-misioneve-diplomatike-shqiperi-kosove-rusia-levizje-provokuese/60%Daily2019-07-08 20:43
https://a2news.com/2019/07/08/fondacioni-soros-reagon-ndaj-akuzave-te-presidentit-ilir-meta/60%Daily2019-07-08 20:08
https://a2news.com/2019/07/08/mbahet-kampionati-boteror-i-qethjes-se-deleve-ne-france/60%Daily2019-07-08 19:58
https://a2news.com/2019/07/08/berisha-13-tetori-date-ligjore-per-zgjedhjet-protesta-deri-ne-fitore/60%Daily2019-07-08 21:15
https://a2news.com/2019/07/08/basha-me-30-qershor-refuzuam-te-keqen-kriza-zgjidhet-me-parime-jo-me-pazare/60%Daily2019-07-08 19:32
https://a2news.com/2019/07/08/monika-kryemadhi-edhe-13-tetori-eshte-problematik/60%Daily2019-07-08 19:05
https://a2news.com/2019/07/08/sherr-i-eger-ne-vendin-me-argetues-ne-bote/60%Daily2019-07-08 18:58
https://a2news.com/2019/07/08/vritet-nje-57-vjecar-ne-korce/60%Daily2019-07-09 11:44
https://a2news.com/2019/07/08/shqiponja-gomere-dhe-kuti-votimi-protesta-e-opozites-ne-foto/60%Daily2019-07-08 20:07
https://a2news.com/2019/07/08/protesta-e-opozites-meta-apel-per-shmangie-te-dhunes/60%Daily2019-07-09 06:39
https://a2news.com/2019/07/08/spikeri-vedat-muriqi-prezantohet-tek-ekipi-i-madh-turk/60%Daily2019-07-08 17:56
https://a2news.com/2019/07/08/bogdani-opozita-ne-parlament-e-blere-nga-kryeministri/60%Daily2019-07-08 17:26
https://a2news.com/2019/07/08/protesta-e-dhjete-e-opozites-basha-rama-nuk-e-theu-dot-vullnetin-e-shqiptareve/60%Daily2019-07-09 07:56
https://a2news.com/2019/07/08/ambasada-amerikane-apel-shtetasve-te-saj-qendroni-larg-protestes/60%Daily2019-07-08 16:56
https://a2news.com/2019/07/08/kuvend-miratohet-ngritja-e-komisionit-hetimor-per-shkarkimin-e-presidentit/60%Daily2019-07-08 17:08
https://a2news.com/2019/07/08/tornadoja-ngre-makinen-ne-ajer-sikur-te-ishte-loder/60%Daily2019-07-08 16:40
https://a2news.com/2019/07/08/pd-zbulon-se-sa-njerez-po-vijne-ne-tirane-per-protesten-e-opozites/60%Daily2019-07-08 16:28
https://a2news.com/2019/07/08/lefter-maliqi-presidentit-po-i-behet-gjyq-politik/60%Daily2019-07-08 16:21
https://a2news.com/2019/07/08/autobusi-del-nga-rruga-29-persona-humben-jeten/60%Daily2019-07-08 15:56
https://a2news.com/2019/07/08/rama-meta-ka-luajtur-deri-ne-fund-me-zjarrin-duhet-hetuar-dhe-ndeshkuar-nga-ky-kuvend/60%Daily2019-07-08 15:48
https://a2news.com/2019/07/08/ngjitja-e-guximshme-ne-qiellgervishtesen-shard-ne-londer/60%Daily2019-07-08 15:40
https://a2news.com/2019/07/08/30-qershori-rama-pjesemarrja-ka-tejkaluar-cdo-pritshmeri-tonen/60%Daily2019-07-08 15:35
https://a2news.com/2019/07/08/vendosi-bast-me-mikun-e-tij-denoncohet-mario-balotelli/60%Daily2019-07-08 15:21
https://a2news.com/2019/07/08/azdren-llullaku-i-bashkohet-elis-bakajt-te-shakhtyor-soligorsk/60%Daily2019-07-08 15:02
https://a2news.com/2019/07/08/rrjedhja-e-email-eve-trump-kritikon-ambasadorin-britanik/60%Daily2019-07-08 14:04
https://a2news.com/2019/07/08/presidenca-e-radhes-e-be-finlanda-mendon-per-klimen-por-edhe-ballkanin/60%Daily2019-07-08 13:53
https://a2news.com/2019/07/08/shkeli-te-drejten-e-privatesise-british-airways-gjobitet-me-204-milione-euro/60%Daily2019-07-08 13:49
https://a2news.com/2019/07/08/kryeministri-i-ri-i-greqise-nis-zyrtarisht-mandatin/60%Daily2019-07-08 13:40
https://a2news.com/2019/07/08/pd-rritja-e-varferise-simbol-i-qeverise-rama/60%Daily2019-07-08 13:27
https://a2news.com/2019/07/08/i-sekuestrohen-apartamentet-ne-pogradec-dhe-tirane-ciftit-mashtrues-italo-shqiptar/60%Daily2019-07-08 13:34
https://a2news.com/2019/07/08/vota-kunder-presidentit-gjoni-se-kemi-vendosur-surprize-deri-ne-fund/60%Daily2019-07-08 13:07
https://a2news.com/2019/07/08/ngjarja-e-kavajes-gjykata-le-ne-burg-4-nga-5-te-arrestuarit/60%Daily2019-07-08 13:10
https://a2news.com/2019/07/08/klosi-ndjehem-mire-qe-opozita-ka-ikur-nga-parlamenti-vendosen-kapitullimin/60%Daily2019-07-08 12:56
https://a2news.com/2019/07/08/protagonistet-e-american-pie-20-vite-me-pas/60%Daily2019-07-08 12:33
https://a2news.com/2019/07/08/tite-i-pergjigjet-messi-t-te-pranoje-humbjen-dhe-te-kete-me-shume-respekt/60%Daily2019-07-08 12:08
https://a2news.com/2019/07/08/kroacia-ngre-gardh-kufitar-bllokon-emigrantet-drejt-italise/60%Daily2019-07-08 11:34
https://a2news.com/2019/07/08/nis-filtrimi-i-kandidateve-te-spak-ibrahimi-besimi-te-procesi-i-ka-shtyre-prokuroret-te-konkurrojne/60%Daily2019-07-08 11:44
https://a2news.com/2019/07/08/klsh-institucionet-24-miliarde-leke-dem-buxhetit/60%Daily2019-07-08 11:06
https://a2news.com/2019/07/08/video-dramatike-varka-goditet-nga-rrufeja/60%Daily2019-07-08 11:03
https://a2news.com/2019/07/08/biznesi-korrupsioni-lulezon-problem-tatimet-e-doganat/60%Daily2019-07-08 10:59
https://a2news.com/2019/07/08/fotot-me-interesante-te-dites-30/60%Daily2019-07-09 08:33
https://a2news.com/2019/07/08/voltana-ademi-ambasadoreve-shkodra-e-gatshme-te-administrohet-nga-nderkombetaret/60%Daily2019-07-09 10:33
https://a2news.com/2019/07/08/the-sun-grupet-shqiptare-qe-dominojne-boten-e-krimit-ne-britani/60%Daily2019-07-08 10:27
https://a2news.com/2019/07/08/vdes-pushuesi-nga-bosnja-ne-plazhin-e-durresit/60%Daily2019-07-08 10:32
https://a2news.com/2019/07/08/kukesi-ne-europa-league-gjoka-mund-te-bejme-mrekulline-me-debrecenin/60%Daily2019-07-08 09:46
https://a2news.com/2019/07/08/profil-kyriakos-mitsotakis-rikthimi-ne-pushtet-i-dinastise-greke/60%Daily2019-07-08 09:31
https://a2news.com/2019/07/08/akuzat-pas-ndeshjes-me-brazilin-argjentina-merr-propozimin-te-luaje-ne-europe/60%Daily2019-07-08 09:09
https://a2news.com/2019/07/08/arrestohen-3-persona-per-vjedhje-gjendet-nje-kasaforte-ne-lumin-erzen/60%Daily2019-07-08 08:39
https://a2news.com/2019/07/08/shkarkimi-i-presidentit-ps-cakton-emrat-per-komisionit-hetimor/60%Daily2019-07-08 08:40
https://a2news.com/2019/07/08/paloka-ish-funksionare-te-pd-se-kane-bashkepunuar-me-ramen-nga-viti-2013/60%Daily2019-07-08 08:45
https://a2news.com/2019/07/08/paloka-30-qershori-deshiroja-te-bllokoheshin-fizikisht-zgjedhjet-por-sot-kam-mendim-ndryshe/60%Daily2019-07-08 08:39
https://a2news.com/2019/07/08/greqia-jo-lypese-apo-nje-fqinj-i-varfer-demokracia-e-re-fiton-zgjedhjet/60%Daily2019-07-08 09:33
https://a2news.com/2019/07/08/studentet-e-mjekesise-marrin-diplomen-me-150-vite-vonese/60%Daily2019-07-08 08:10
https://a2news.com/2019/07/08/nga-vasco-de-gama-te-pjeter-arbnori-kjo-date-ne-histori-8-korrik/60%Daily2019-07-08 07:57
https://a2news.com/2019/07/08/meta-perserit-propozimin-me-13-tetor-zgjedhje-te-pergjithshme-dhe-per-presidentin/60%Daily2019-07-08 11:14
https://a2news.com/2019/07/08/stuhi-ne-venecia-krociera-rrezikon-perplasjen/60%Daily2019-07-08 06:53
https://a2news.com/2019/07/08/kanionet-sekuestrojne-droge-ne-pranga-nje-person/60%Daily2019-07-08 06:35
https://a2news.com/2019/07/08/jesus-protagonisti-i-finales-asist-gol-tension-dhe-lot/60%Daily2019-07-08 06:22
https://a2news.com/2019/07/08/brazili-mposht-perune-dhe-fiton-kupen-e-amerikes/60%Daily2019-07-08 06:29
https://a2news.com/2019/07/07/anarkistet-rrembejne-kutite-e-votimit-ne-athine-dhe-djegin-votat/60%Daily2019-07-07 20:33
https://a2news.com/2019/07/07/tsipras-uron-rivalin-per-fitoren-ne-zgjedhje/60%Daily2019-07-07 20:16
https://a2news.com/2019/07/07/freskohet-moti-mesjava-sjell-renie-me-te-pakten-6c-te-temperaturave-ne-te-gjithe-vendin/60%Daily2019-07-07 19:34
https://a2news.com/2019/07/07/radhe-kilometrike-ne-jug-qindra-makina-te-bllokuara/60%Daily2019-07-07 19:46
https://a2news.com/2019/07/07/lulzim-basha-ne-kamez-fton-qytetaret-ne-protesten-e-se-henes/60%Daily2019-07-07 19:12
https://a2news.com/2019/07/07/kaluan-fundjaven-ne-bregdet-fluks-makinash-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2019-07-07 19:00
https://a2news.com/2019/07/07/marquez-fiton-ne-gjermani-dhe-shkeputet-ne-renditje/60%Daily2019-07-07 18:42
https://a2news.com/2019/07/07/kengetari-italian-e-ben-rruge-divorcohet-per-here-te-dyte/60%Daily2019-07-07 18:09
https://a2news.com/2019/07/07/pergjaket-qe-diten-e-pare-festivali-me-dema-ne-pamplona/60%Daily2019-07-07 17:52
https://a2news.com/2019/07/07/zgjedhjet-vendore-pd-padi-ndaj-taulant-balles-dhe-denar-bibes/60%Daily2019-07-07 17:54
https://a2news.com/2019/07/07/shba-serish-kampione-bote-holanda-nuk-di-te-sillet-ne-nje-finale/60%Daily2019-07-07 17:00
https://a2news.com/2019/07/07/mbyllet-votimi-ne-greqi-demokracia-e-re-drejt-mazhorances-absolute/60%Daily2019-07-07 16:29
https://a2news.com/2019/07/07/termet-me-magnitude-7-1-i-shkalles-rihter-ne-indonezi/60%Daily2019-07-07 16:06
https://a2news.com/2019/07/07/apeli-i-papa-franceskut-te-krijohen-korridore-humanitare-per-emigrantet/60%Daily2019-07-07 15:53
https://a2news.com/2019/07/07/me-mire-ne-det-sesa-ne-pishina-meta-shfaqet-duke-bere-not/60%Daily2019-07-07 15:21
https://a2news.com/2019/07/07/shkurtime-masive-nga-deutsche-bank-plani-per-largim-nga-puna-te-20-mije-punonjesve/60%Daily2019-07-07 15:06
https://a2news.com/2019/07/07/sulmohet-fatos-lubonja-qellohet-me-gure-mjeti-i-tij-reagon-meta-e-basha/60%Daily2019-07-07 14:59
https://a2news.com/2019/07/07/policia-angazhon-1200-efektive-per-protesten-e-opozites/60%Daily2019-07-07 14:46
https://a2news.com/2019/07/07/rikthehen-protestat-pas-pushimit-ne-30-qershor-opozita-serish-ne-rruge/60%Daily2019-07-08 09:22
https://a2news.com/2019/07/07/aksident-me-6-te-plagosur-ne-aksin-lezhe-shengjin/60%Daily2019-07-07 14:22
https://a2news.com/2019/07/07/brazili-synon-trofeun-peruja-ne-finale-pas-44-vjetesh/60%Daily2019-07-07 14:10
https://a2news.com/2019/07/07/gangsteret-e-el-salvadorit-luten-per-heqjen-e-tatuazheve/60%Daily2019-07-07 13:17
https://a2news.com/2019/07/07/aksident-tragjik-ne-itali-humb-jeten-19-vjecari-shqiptar/60%Daily2019-07-07 12:54
https://a2news.com/2019/07/07/stevie-wonder-po-terhiqem-ne-shtator-gati-per-transplant/60%Daily2019-07-07 12:47
https://a2news.com/2019/07/07/shqiperia-solidarizohet-me-kosoven-anulon-pjesemarrjen-ne-samitin-ne-bosnje/60%Daily2019-07-07 12:15
https://a2news.com/2019/07/07/zgjedhjet-ne-greqi-pese-shqiptare-mes-kandidateve-per-deputete/60%Daily2019-07-07 12:01
https://a2news.com/2019/07/07/irani-sfidon-shba-te-dhe-shkel-marreveshjen-nukleare/60%Daily2019-07-07 11:53
https://a2news.com/2019/07/07/shqiptaret-zot-te-vetes-kryemadhi-shihemi-ne-bulevard/60%Daily2019-07-07 11:49
https://a2news.com/2019/07/07/frike-pas-termeteve-ne-kaliforni-pasojat-te-renda/60%Daily2019-07-07 11:46
https://a2news.com/2019/07/07/shkarkohet-myftiu-i-tiranes-ylli-gurra/60%Daily2019-07-07 11:19
https://a2news.com/2019/07/07/rama-meta-foto-nga-fundjava-ne-bregdet/60%Daily2019-07-07 11:11
https://a2news.com/2019/07/07/nuk-i-shoh-femijet-nga-janari-lopez-sulmon-icardi-n-dhe-wanda-n/60%Daily2019-07-07 15:57
https://a2news.com/2019/07/07/tentohet-te-futet-droge-me-dron-ne-burgun-e-shenkollit/60%Daily2019-07-07 10:35
https://a2news.com/2019/07/07/zjarri-ne-bashkine-e-durresit-reagon-vangjush-dako/60%Daily2019-07-07 10:05
https://a2news.com/2019/07/07/temperaturat-e-larta-shqiptaret-dynden-ne-plazhe/60%Daily2019-07-07 09:53
https://a2news.com/2019/07/07/dukej-si-apokalips-shperthim-i-fuqishem-ne-nje-restorant-ne-florida/60%Daily2019-07-07 09:45
https://a2news.com/2019/07/07/protesta-e-opozites-basha-asnje-hap-pas-te-largojme-ramen/60%Daily2019-07-07 09:20
https://a2news.com/2019/07/07/greqia-ne-zgjedhje-te-parakohshme-policia-sulmohet-me-molotov/60%Daily2019-07-07 09:17
https://a2news.com/2019/07/07/me-shume-vota-se-votues-meta-ju-ftoj-te-gjeni-nje-shpjegim-shkencor/60%Daily2019-07-07 08:52
https://a2news.com/2019/07/07/messi-shperthen-me-akuza-te-renda-pasi-refuzoi-medaljen/60%Daily2019-07-07 08:18
https://a2news.com/2019/07/07/miliarderja-me-e-re-nuk-kursehet-blen-supermakinen-e-radhes/60%Daily2019-07-07 07:53
https://a2news.com/2019/07/07/nuk-jane-me-zera-dua-lipa-shfaqet-ne-publik-me-te-dashurin-e-ri/60%Daily2019-07-07 07:24
https://a2news.com/2019/07/07/edhe-el-shaarawy-si-reziston-parave-kineze-roma-humbet-nje-tjeter-lojtar/60%Daily2019-07-07 07:08
https://a2news.com/2019/07/06/kupa-e-amerikes-aguero-dhe-dybala-i-japin-argjentines-vendin-e-trete/60%Daily2019-07-06 21:04
https://a2news.com/2019/07/06/sherr-si-gjelat-me-medelin-messi-e-mbyll-me-karton-te-kuq-kupen-e-amerikes/60%Daily2019-07-06 20:41
https://a2news.com/2019/07/06/elis-bakaj-shenon-dy-here-i-jep-3-pike-shaktyorit/60%Daily2019-07-06 19:53
https://a2news.com/2019/07/06/zjarr-ne-bashkine-e-durresit/60%Daily2019-07-06 19:01
https://a2news.com/2019/07/06/kuvendi-mblidhet-te-henen-per-shkarkimin-e-tij-meta-poston-foto-nga-bregdeti/60%Daily2019-07-06 18:41
https://a2news.com/2019/07/06/samiti-i-ballkanit-perendimor-bregu-shpresa-per-hapjen-e-negociatave-ne-tetor/60%Daily2019-07-06 17:50
https://a2news.com/2019/07/06/pd-ne-elbasan-2861-vota-fiktive/60%Daily2019-07-06 17:39
https://a2news.com/2019/07/06/shkarkimi-i-presidentit-mazhoranca-liston-9-shkeljet-e-metes/60%Daily2019-07-06 17:23
https://a2news.com/2019/07/06/theo-hernandez-zyrtarisht-i-milanit/60%Daily2019-07-06 17:15
https://a2news.com/2019/07/06/basha-izolimi-nderkombetar-qe-i-behet-qeverise-rama-pasoja-direkte-per-shqiptaret/60%Daily2019-07-06 16:40
https://a2news.com/2019/07/06/shperthen-tenisti-italian-angleze-te-mallkuar-ju-rente-bomba/60%Daily2019-07-06 16:08
https://a2news.com/2019/07/06/cristiano-dhe-neymar-perballen-ne-ring/60%Daily2019-07-06 15:49
https://a2news.com/2019/07/06/kryemadhi-entuziazem-per-ndryshimin-e-ketij-sistemi-te-kalbur/60%Daily2019-07-06 15:16
https://a2news.com/2019/07/06/grushti-i-hekurt-i-maduros-udheheqesi-i-venezueles-shpalos-ushtrine-ne-nje-parade-madheshtore/60%Daily2019-07-06 14:40
https://a2news.com/2019/07/06/magjistari-villa-mahnit-japonine-me-golin-e-radhes/60%Daily2019-07-06 14:09
https://a2news.com/2019/07/06/berisha-zyrtarisht-portier-i-spal/60%Daily2019-07-06 13:44
https://a2news.com/2019/07/06/trump-hyn-ne-histori-berlusconi-dremit-ne-parlament-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-07-06 13:36
https://a2news.com/2019/07/06/per-pushime-ne-irak/60%Daily2019-07-06 12:45
https://a2news.com/2019/07/06/be-makinat-elektrike-si-ato-me-karburant-duhet-te-bejne-zhurme/60%Daily2019-07-06 12:27
https://a2news.com/2019/07/06/zgjedhjet-greke-demokracia-e-re-favorite-lajm-i-keq-per-shqiperine/60%Daily2019-07-06 12:10
https://a2news.com/2019/07/06/krimi-zgjedhor-hajdari-u-fut-ne-menyre-tinezare-ruci-na-quajne-si-delja-e-zeze-ne-bote/60%Daily2019-07-06 12:01
https://a2news.com/2019/07/06/qeveria-krijon-700-milione-leke-borxhe-ne-3-muaj/60%Daily2019-07-06 11:20
https://a2news.com/2019/07/06/sezoni-turistik-lamallari-gjoba-per-bizneset-qe-nuk-respektojne-detyrimet/60%Daily2019-07-06 10:46
https://a2news.com/2019/07/06/opozita-sulm-ndaj-votimeve-te-30-qershorit/60%Daily2019-07-06 10:37
https://a2news.com/2019/07/06/1500-ne-muaj-per-vetem-nje-krevat/60%Daily2019-07-06 10:19
https://a2news.com/2019/07/06/merr-forme-vllaznia-e-re-firmosin-trajneri-dhe-dy-lojtare/60%Daily2019-07-06 10:09
https://a2news.com/2019/07/06/pas-shteteve-te-bashkuara-irani-tensionon-marredheniet-edhe-me-britanine-e-madhe/60%Daily2019-07-06 10:07
https://a2news.com/2019/07/06/serfisti-fiton-sfiden-e-hapjes-se-shishes-deri-tani/60%Daily2019-07-10 12:50
https://a2news.com/2019/07/06/bashkekombesit-nderojne-zonjen-e-pare-te-amerikes/60%Daily2019-07-06 09:32
https://a2news.com/2019/07/06/a2-cnn-sjell-pamjet-e-djegies-se-kzaz-ne-vaun-e-dejes/60%Daily2019-07-06 09:35
https://a2news.com/2019/07/06/nje-zonje-futet-mes-inter-it-dhe-sulmuesit-te-saj-te-preferuar/60%Daily2019-07-06 08:53
https://a2news.com/2019/07/06/serish-termet-ne-kaliforni-ka-te-lenduar-dhe-vatra-zjarri/60%Daily2019-07-06 08:35
https://a2news.com/2019/07/06/2015-2019-socialistet-tejkalojne-veten-73-mije-vota-me-shume/60%Daily2019-07-06 08:15
https://a2news.com/2019/07/05/asnje-fitore-ne-13-ndeshje-por-jane-ne-cerekfinale/60%Daily2019-07-05 20:53
https://a2news.com/2019/07/05/brenda-kampit-ushtarak-ku-sterviten-te-rinjte-ne-gaza/60%Daily2019-07-05 20:39
https://a2news.com/2019/07/05/vjedhje-spektakolare-e-nje-dyqani-veshjesh-zgjati-vetem-30-sekonda/60%Daily2019-07-05 19:53
https://a2news.com/2019/07/05/kryemadhi-me-meten-me-ka-ngelur-hatri-sme-tregoi-mesazhin-e-rames/60%Daily2019-07-05 19:27
https://a2news.com/2019/07/05/vllaznia-e-re-merr-forme-firmosin-trajneri-dhe-dy-lojtaret-e-pare/60%Daily2019-07-05 20:48
https://a2news.com/2019/07/05/gjendet-e-pajete-mbi-shinat-e-trenit-nje-50-vjecare-ne-peqin/60%Daily2019-07-05 18:37
https://a2news.com/2019/07/05/presidenti-pretendoi-vonese-klgj-gjykata-e-larte-prioritet-kombetar/60%Daily2019-07-05 18:20
https://a2news.com/2019/07/05/celja-e-negociatave-me-be-rama-duhet-te-rrisim-komunikimin-me-francen/60%Daily2019-07-05 18:19
https://a2news.com/2019/07/05/shqiperia-duarbosh-nga-samiti-i-ballkanit-perendimor/60%Daily2019-07-05 18:22
https://a2news.com/2019/07/05/nje-greke-votuesja-me-e-vjeter-ne-bote/60%Daily2019-07-05 18:03
https://a2news.com/2019/07/05/pjesa-shqiptare-e-liqenit-te-ohrit-behet-pjese-e-unesco/60%Daily2019-07-05 17:48
https://a2news.com/2019/07/05/njeriu-me-i-pasur-i-kines-kerkon-te-riktheje-mourinho-n-te-futbolli/60%Daily2019-07-05 17:26
https://a2news.com/2019/07/05/e-rende-ne-itali-tigrat-e-cirkut-kafshojne-per-vdekje-trajnerin/60%Daily2019-07-05 16:59
https://a2news.com/2019/07/05/pushime-abuzim-me-alkoolin-dhe-dashuri-per-dele-alli-ne-greqi/60%Daily2019-07-05 16:38
https://a2news.com/2019/07/05/zjarre-e-rruge-te-shkaterruara-pasojat-e-termetit-qe-goditi-kalifornine/60%Daily2019-07-05 16:25
https://a2news.com/2019/07/05/partizani-publikon-listen-per-champions-8-sulmues-dhe-vetem-5-mbrojtes/60%Daily2019-07-05 15:45
https://a2news.com/2019/07/05/ai-eshte-100-vjec-ajo-103-sapo-jane-martuar/60%Daily2019-07-05 15:22
https://a2news.com/2019/07/05/java-e-modes-ne-paris-ngjyrat-qe-propozon-valentino-ne-koleksionin-e-ri/60%Daily2019-07-05 15:02
https://a2news.com/2019/07/05/kater-klube-te-superiores-rrezikojne-perjashtimin-nga-kampionati/60%Daily2019-07-05 15:45
https://a2news.com/2019/07/05/ngritja-e-spak-pyetjet-e-22-prokuroreve-per-ceshtje-konkrete/60%Daily2019-07-05 14:49
https://a2news.com/2019/07/05/fotot-me-interesante-te-dites-29/60%Daily2019-07-05 14:45
https://a2news.com/2019/07/05/paloka-banditi-qe-kercenoi-zgurin-eshte-i-njejti-qe-ka-kercenuar-edhe-plasarin/60%Daily2019-07-05 14:55
https://a2news.com/2019/07/05/e-quajne-mburravec-mayweather-kunderpergjigjet-me-2-milione-dollare/60%Daily2019-07-05 14:02
https://a2news.com/2019/07/05/brexit-shperblen-politikani-fiton-33-mije-euro-ne-muaj-vetem-per-te-sulmuar-be-ne/60%Daily2019-07-05 13:34
https://a2news.com/2019/07/05/aleanca-kunder-anglise-bikinit-dhe-ndertesa-me-e-larte-ne-europe-kjo-date-ne-histori-5-korrik/60%Daily2019-07-05 13:20
https://a2news.com/2019/07/05/polonia-kritikon-be-tirana-dhe-shkupi-plotesuan-kushtet-per-celjen-e-negociatave/60%Daily2019-07-05 13:15
https://a2news.com/2019/07/05/levizja-e-lire-e-mallrave-denaj-asnje-hap-konkret/60%Daily2019-07-05 12:50
https://a2news.com/2019/07/05/kongresmeni-engel-kunder-shkembimit-te-territoreve/60%Daily2019-07-05 12:41
https://a2news.com/2019/07/05/ndotja-akustike-ne-bregdet-policia-do-te-ndeshkohet-cdo-biznes-qe-nuk-respekton-ligjin/60%Daily2019-07-05 12:40
https://a2news.com/2019/07/05/temperaturat-e-larta-ne-elbasan-ne-urgjence-80-femije-ne-24-ore/60%Daily2019-07-05 12:43
https://a2news.com/2019/07/05/rama-ne-poloni-do-te-diskutoje-per-aspiraten-europiane/60%Daily2019-07-05 12:31
https://a2news.com/2019/07/05/projektligji-per-rinine-rrjeti-rinor-nuk-zgjidhet-punesimi-dhe-karta-e-studentit/60%Daily2019-07-05 12:29
https://a2news.com/2019/07/05/bd-ankimim-ne-kqz-topollaj-ankimimi-per-procesin-zgjedhor-te-30-qershorit/60%Daily2019-07-05 12:23
https://a2news.com/2019/07/05/votat-e-pavlefshme-beqaj-provokim-nga-simpatizantet-e-opozites/60%Daily2019-07-05 11:47
https://a2news.com/2019/07/05/kercenohet-me-jete-klement-zguri-garda-e-merr-ne-mbrojtje/60%Daily2019-07-05 16:19
https://a2news.com/2019/07/05/keshilli-i-larte-gjyqesor-hapet-gara-per-anetaret-jo-gjyqtare-per-gjykaten-e-larte/60%Daily2019-07-05 12:46
https://a2news.com/2019/07/05/grupi-i-lypsareve-te-rreme-dergon-mijera-dollare-cdo-dite-ne-kine/60%Daily2019-07-05 11:15
https://a2news.com/2019/07/05/pd-kemi-prova-komisioneret-mbushin-kutite/60%Daily2019-07-05 11:12
https://a2news.com/2019/07/05/u-detyrua-te-lindte-e-prangosur-demshperblehet-me-610-000/60%Daily2019-07-05 10:36
https://a2news.com/2019/07/05/brazili-pagoi-2-milione-dollare-per-te-zhvilluar-rio-2016/60%Daily2019-07-05 10:32
https://a2news.com/2019/07/05/sanksionet-e-be-se-putin-i-kerkon-italise-qe-te-ndermjetesoje/60%Daily2019-07-05 10:27
https://a2news.com/2019/07/05/statuja-e-tutankamunit-shitet-per-6-milione-egjipti-proteston/60%Daily2019-07-05 10:11
https://a2news.com/2019/07/05/kendonte-heret-ne-mengjes-paditet-gjeli/60%Daily2019-07-05 09:57
https://a2news.com/2019/07/05/ekonomia-e-eurozones-bqe-duhet-te-rishikoje-politikat/60%Daily2019-07-05 09:51
https://a2news.com/2019/07/05/fmn-qeveria-te-rrise-taksat-per-te-perballuar-borxhin/60%Daily2019-07-05 09:47
https://a2news.com/2019/07/05/nje-ford-12-milione-qe-nuk-mund-ta-perdorni-ne-rruge/60%Daily2019-07-05 09:18
https://a2news.com/2019/07/05/basha-85-e-shqiptareve-refuzuan-farsen-e-votimeve-moniste/60%Daily2019-07-05 08:42
https://a2news.com/2019/07/05/amerikanet-sfidojne-shiun-per-te-festuar-diten-e-pavaresise/60%Daily2019-07-05 08:29
https://a2news.com/2019/07/05/trafik-droge-dhe-te-miturish-arrestohen-7-persona/60%Daily2019-07-05 08:10
https://a2news.com/2019/07/05/permbysin-hidrocentralin-arrestohen-dy-persona/60%Daily2019-07-05 08:22
https://a2news.com/2019/07/05/gjoni-dashuri-perverse-mes-ps-dhe-pd/60%Daily2019-07-05 10:09
https://a2news.com/2019/07/05/gafa-e-trump-ne-fjalimin-e-4-korrikut-ushtria-revolucionare-kapi-aeroportet/60%Daily2019-07-05 07:55
https://a2news.com/2019/07/05/konflikti-me-arme-ne-kavaje-policia-arreston-5-persona/60%Daily2019-07-05 12:19
https://a2news.com/2019/07/05/partizani-prezanton-5-lojtare-dy-largime-nga-ekipi/60%Daily2019-07-05 06:55
https://a2news.com/2019/07/05/katari-nderton-stadiume-ekologjike-per-boterorin/60%Daily2019-07-05 06:47
https://a2news.com/2019/07/05/ndryshime-ne-champions-per-te-ndihmuar-skuadra-si-ajax/60%Daily2019-07-05 06:28
https://a2news.com/2019/07/04/perurohet-ambasada-e-re-amerikane-ne-prishtine/60%Daily2019-07-04 20:52
https://a2news.com/2019/07/04/milani-realizon-goditjen-e-trete-ne-merkato/60%Daily2019-07-04 20:47
https://a2news.com/2019/07/04/liverpool-ankohet-ne-fifa-per-taren/60%Daily2019-07-04 19:58
https://a2news.com/2019/07/04/zeneli-presidenti-ka-shkarkuar-veten-qendrimin-per-te-nuk-e-kemi-pjekur-ende/60%Daily2019-07-04 20:19
https://a2news.com/2019/07/04/skam-me-kontakte-me-flamur-noken-zeneli-zbulon-pse-pranoi-mandatin-e-deputetit/60%Daily2019-07-04 19:19
https://a2news.com/2019/07/04/unifikimi-i-misioneve-diplomatike-shqiperi-kosove-serbia-reagon-ashper/60%Daily2019-07-04 18:56
https://a2news.com/2019/07/04/vettingu-ne-polici-hodaj-nuk-ka-parashikime-ligjore-per-policet-qe-shkarkohen/60%Daily2019-07-04 18:50
https://a2news.com/2019/07/04/procedurat-per-shkarkimin-e-metes-hyseni-ky-individ-sduhet-te-jete-me-president/60%Daily2019-07-04 18:25
https://a2news.com/2019/07/04/reforma-nuk-negociohet-shefja-e-onm-duam-te-shohim-njerez-ne-burg/60%Daily2019-07-05 08:38
https://a2news.com/2019/07/04/mosperputhja-e-shifrave-kqz-kunder-hapjes-se-kutive-biba-kerkese-e-bardhit/60%Daily2019-07-04 18:17
https://a2news.com/2019/07/04/kalifornia-goditet-nga-nje-termet-i-fuqishem/60%Daily2019-07-04 18:14
https://a2news.com/2019/07/04/publikohen-pamjet-e-shperthimit-te-vullkanit-ne-itali/60%Daily2019-07-04 17:27
https://a2news.com/2019/07/04/befason-robben-lajmeron-terheqjen-nga-futbolli/60%Daily2019-07-04 17:25
https://a2news.com/2019/07/04/dua-lipa-ne-skene-me-legjenden-e-muzikes-italiane/60%Daily2019-07-04 17:03
https://a2news.com/2019/07/04/12-femije-dhe-nje-grua-shtatzene-mes-35-emigranteve-ne-nje-kamion/60%Daily2019-07-04 16:34
https://a2news.com/2019/07/04/tragjedi-prane-tunizise-mbytet-nje-tjeter-varke-me-emigrante/60%Daily2019-07-04 16:32
https://a2news.com/2019/07/04/goditje-surprize-partizani-e-gjen-sulmuesin-ne-shba/60%Daily2019-07-04 16:16
https://a2news.com/2019/07/04/barella-e-ka-vendosur-te-ardhmen-e-tij-kapitull-i-mbyllur/60%Daily2019-07-04 16:08
https://a2news.com/2019/07/04/java-e-modes-haute-couture-ne-paris/60%Daily2019-07-04 16:19
https://a2news.com/2019/07/04/skuadrat-me-uniformat-me-te-shemtuara-qe-keni-pare/60%Daily2019-07-04 15:28
https://a2news.com/2019/07/04/kushte-opozitare-murrizi-vota-jone-vetem-pas-ndryshimit-te-sistemit/60%Daily2019-07-04 15:28
https://a2news.com/2019/07/04/alarm-fals-per-zjarr-ne-restorant-klientet-ia-mbathin-pa-paguar/60%Daily2019-07-04 15:17
https://a2news.com/2019/07/04/ne-kerkim-ne-itali-arrestohet-ne-vlore/60%Daily2019-07-04 15:06
https://a2news.com/2019/07/04/kalendari-i-la-liga-derbi-i-madridit-ne-shtator-el-clasico-me-27-tetor/60%Daily2019-07-04 14:53
https://a2news.com/2019/07/04/skifteri-anti-pellumb-eklipsi-diellor-dhe-funerali-i-princit-fotot-me-interesante-te-dites/60%Daily2019-07-04 14:39
https://a2news.com/2019/07/04/bindja-demokratike-ankimon-30-qershorin-patozi-ps-na-mori-rezultatin-ne-tavoline/60%Daily2019-07-04 14:37
https://a2news.com/2019/07/04/largohet-nga-juventusi-pas-8-vitesh-nuk-luajti-asnje-ndeshje/60%Daily2019-07-04 14:41
https://a2news.com/2019/07/04/maturantet-me-dobet-ne-gjuhe-shqipe-asnje-10-absolute/60%Daily2019-07-04 14:03
https://a2news.com/2019/07/04/fronti-che-guevara-rebelet-e-fundit-te-kolumbise/60%Daily2019-07-04 13:44
https://a2news.com/2019/07/04/alaska-nga-akujt-te-klima-tropikale-thyhet-rekordi-i-temperatures/60%Daily2019-07-04 13:28
https://a2news.com/2019/07/04/putin-ne-itali-e-presin-papa-salvini-dhe-berlusconi/60%Daily2019-07-04 13:29
https://a2news.com/2019/07/04/skaneri-i-fmn-se-ja-rreziqet-e-ekonomise/60%Daily2019-07-04 12:51
https://a2news.com/2019/07/04/calavera-reforma-gjyqesore-ka-filluar-do-jete-ndryshim-dramatik/60%Daily2019-07-04 12:50
https://a2news.com/2019/07/04/kumbari-i-krimit-holandez-denohet-me-burgim-te-perjetshem/60%Daily2019-07-04 12:33
https://a2news.com/2019/07/04/porosia-e-komisionerit-hahn-rrisni-ritmin-e-reformave/60%Daily2019-07-04 12:33
https://a2news.com/2019/07/04/barometri-i-ballkanit-shqiperia-me-perceptimin-me-te-larte-te-korrupsionit/60%Daily2019-07-04 12:18
https://a2news.com/2019/07/04/teuta-ne-forme-maksimale-mbyll-pergatitjet-me-fitore/60%Daily2019-07-04 11:54
https://a2news.com/2019/07/04/gianluigi-buffon-kthehet-ne-shtepi/60%Daily2019-07-04 11:53
https://a2news.com/2019/07/04/vrasje-ne-kavaje-reagon-presidenti/60%Daily2019-07-04 11:37
https://a2news.com/2019/07/04/misteri-i-minorenit-kenian-vertet-eshte-17-vjec/60%Daily2019-07-04 11:30
https://a2news.com/2019/07/04/perplasje-me-arme-ne-kavaje-mbetet-i-vrare-kalimtari/60%Daily2019-07-04 14:48
https://a2news.com/2019/07/04/gjykata-e-krimeve-te-renda-mban-ne-burg-gjyqtarin-e-fierit-te-akuzuar-per-korrupsion/60%Daily2019-07-04 10:34
https://a2news.com/2019/07/04/temperaturat-e-larta-ne-kukes-fluks-femijesh-ne-urgjencen-e-pediatrise/60%Daily2019-07-04 10:30
https://a2news.com/2019/07/04/serish-tensione-shba-kore-peniani-trump-sheq-dore-nga-aktet-armiqesore/60%Daily2019-07-04 10:25
https://a2news.com/2019/07/04/berisha-mbeshtetet-te-deklarata-e-odihr-dekreti-i-presidentit-sfidohet-vetem-ne-kushtetuese/60%Daily2019-07-04 10:22
https://a2news.com/2019/07/04/nga-seria-c-ne-serine-a-katriot-dermaku-firmos-me-ekipin-e-famshem-italian/60%Daily2019-07-04 10:41
https://a2news.com/2019/07/04/facebook-dhe-instagram-i-treguan-njerezve-pershkrimet-e-fotove-te-tyre/60%Daily2019-07-04 10:04
https://a2news.com/2019/07/04/zjarri-djeg-45-000-fuci-me-uiski/60%Daily2019-07-04 10:01
https://a2news.com/2019/07/04/mazhoranca-kete-vit-jo-shkarkime-ne-administrate/60%Daily2019-07-04 10:19
https://a2news.com/2019/07/04/merr-ne-dorezim-nje-chevrolet-te-1970-s-te-restauruar-e-ben-te-re-brenda-pak-sekondave/60%Daily2019-07-04 09:37
https://a2news.com/2019/07/04/basha-nuk-ka-pushim-per-ne-por-as-per-kundershtaret/60%Daily2019-07-04 10:42
https://a2news.com/2019/07/04/nga-pavaresia-e-shba-te-ditelindja-e-kryeministrit-kjo-date-ne-histori-4-korrik/60%Daily2019-07-04 09:16
https://a2news.com/2019/07/04/rama-feston-ditelindjen-skane-rendesi-vitet-e-jetes-tende-ka-rendesi-jeta-ne-vitet-e-tua/60%Daily2019-07-04 09:15
https://a2news.com/2019/07/04/zv-ministri-i-jashtem-deklarata-e-macron-kunder-zgjerimit-nuk-ka-te-bej-me-shqiperine/60%Daily2019-07-04 09:24
https://a2news.com/2019/07/04/kur-qeverisja-kthehet-shkaterruese-e-drejta-e-njerezve-ta-rrezojne-basha-citon-deklaraten-e-pavaresise-se-shba-se/60%Daily2019-07-04 08:34
https://a2news.com/2019/07/04/frank-lampard-eshte-trajneri-i-ri-i-chelsea-t/60%Daily2019-07-04 08:31
https://a2news.com/2019/07/04/dominim-edhe-jashte-piste-hamilton-me-i-paguari-ne-f1/60%Daily2019-07-04 08:06
https://a2news.com/2019/07/04/i-dehur-ne-timon-marcelos-i-pezullohet-nje-vit-patenta/60%Daily2019-07-04 07:57
https://a2news.com/2019/07/04/noka-shmangem-gjakderdhjen-ne-30-qershor/60%Daily2019-07-04 07:37
https://a2news.com/2019/07/04/brace-votat-e-pavlefshme-jane-vota-kunder-duhen-lexuar-shume-mire/60%Daily2019-07-04 07:07
https://a2news.com/2019/07/04/percaktohet-finalja-e-boterorit-te-femrave-ne-futboll/60%Daily2019-07-04 06:33
https://a2news.com/2019/07/04/pas-44-vitesh-peruja-ne-finalen-e-kupes-se-amerikes/60%Daily2019-07-04 06:14
https://a2news.com/2019/07/03/mandzukic-drejt-rikthimit-ne-gjermani/60%Daily2019-07-03 20:43
https://a2news.com/2019/07/03/kushi-ekonomia-u-lekund-nga-protestat-por-ska-krize-dilaveri-ne-renie/60%Daily2019-07-03 20:35
https://a2news.com/2019/07/03/atletico-madrid-zyrtarizon-blerjen-me-te-shtrenjte-ne-histori/60%Daily2019-07-03 20:26
https://a2news.com/2019/07/03/shperthen-vullkani-stromboli-ne-itali-vdes-ekskursionisti/60%Daily2019-07-03 19:22
https://a2news.com/2019/07/03/meta-momenti-kyc-kur-reforma-ne-drejtesi-u-shnderrua-ne-ramaforme/60%Daily2019-07-03 19:24
https://a2news.com/2019/07/03/kryeministri-rama-i-pergjigjet-metes-me-nje-thenie-te-aristotelit/60%Daily2019-07-03 19:33
https://a2news.com/2019/07/03/kina-tregon-forcen-perballe-protestave/60%Daily2019-07-03 18:55
https://a2news.com/2019/07/03/4-korriku-i-trump-tanke-dhe-avione-luftarake-ne-uashington/60%Daily2019-07-03 18:54
https://a2news.com/2019/07/03/pse-u-largua-alessandra-ambrosio-nga-victorias-secret/60%Daily2019-07-03 18:58
https://a2news.com/2019/07/03/prodhimi-i-energjise-sejko-ngadalesim-i-ekonomise-gjate-gjithe-2019-es/60%Daily2019-07-03 18:41
https://a2news.com/2019/07/03/shtyhet-babalja-nuk-ishin-njoftuar-4-ermal-et-deshmitare/60%Daily2019-07-03 18:29
https://a2news.com/2019/07/03/aksidenti-i-frikshem-ne-trafikndares/60%Daily2019-07-03 18:04
https://a2news.com/2019/07/03/refuzimi-i-kthimit-te-vizave-per-shqiptaret-reagon-ministri-holandez-stef-blok/60%Daily2019-07-03 17:34
https://a2news.com/2019/07/03/opozita-serish-ne-proteste-me-8-korrik-basha-te-cmontojme-diktaturen/60%Daily2019-07-03 17:26
https://a2news.com/2019/07/03/sezoni-turistik-policia-shqiptare-protokoll-bashkepunimi-me-ate-malazeze/60%Daily2019-07-03 16:58
https://a2news.com/2019/07/03/ronaldo-blen-edhe-mclaren-in-me-te-shpejte-ne-rruge/60%Daily2019-07-03 16:53
https://a2news.com/2019/07/03/kryebashkiaket-e-djathte-nuk-lirojme-zyrat/60%Daily2019-07-03 17:26
https://a2news.com/2019/07/03/oficeri-i-navy-seal-lirohet-nga-akuza-per-krime-lufte/60%Daily2019-07-05 09:26
https://a2news.com/2019/07/03/qershori-ishte-muaji-me-i-nxehte-i-regjistruar-ndonjehere-ne-toke/60%Daily2019-07-03 16:18
https://a2news.com/2019/07/03/shkoder-sekuestrohen-300-kg-kanabis-5-te-arrestuar/60%Daily2019-07-03 16:07
https://a2news.com/2019/07/03/bien-serish-aplikacionet-e-mark-zuckerberg/60%Daily2019-07-03 16:04
https://a2news.com/2019/07/03/pd-nenshkruan-nje-kontrate-te-re-lobimi-ne-shba/60%Daily2019-07-03 15:18
https://a2news.com/2019/07/03/kujdes-nga-vapa-mjeket-evitoni-daljet-ne-diell-dhe-alkoolin/60%Daily2019-07-03 15:07
https://a2news.com/2019/07/03/fotot-me-interesante-te-dites-28/60%Daily2019-07-03 14:56
https://a2news.com/2019/07/03/meta-kritika-euralius-mangesite-e-reformes-edhe-pergjegjesi-e-misionit/60%Daily2019-07-03 14:55
https://a2news.com/2019/07/03/coutinho-turperohet-nga-nje-mbrojtes/60%Daily2019-07-03 14:39
https://a2news.com/2019/07/03/shirat-pushtojne-japonine-rreth-1-milion-persona-te-evakuuar/60%Daily2019-07-03 14:31
https://a2news.com/2019/07/03/shkarkimi-i-presidentit-balla-vijon-procedura-meta-duhet-te-largohet/60%Daily2019-07-03 14:11
https://a2news.com/2019/07/03/dita-kthehet-ne-nate-eklipsi-i-rralle-diellor/60%Daily2019-07-03 14:03
https://a2news.com/2019/07/03/grabitja-ne-rinas-tre-persona-ne-kerkim-policia-ofron-10-000-euro-shperblim/60%Daily2019-07-03 13:36
https://a2news.com/2019/07/03/mbyllet-marreveshja-partizani-afron-nje-tjeter-ekuban-nga-hellas-verona/60%Daily2019-07-03 13:26
https://a2news.com/2019/07/03/bundesliga-nje-opsion-schalke-kerkon-hysajn/60%Daily2019-07-03 14:59
https://a2news.com/2019/07/03/refuzimi-i-kthimit-te-vizave-per-shqiptaret-reagon-ambasada-holandeze/60%Daily2019-07-03 13:13
https://a2news.com/2019/07/03/reuters-shqiperia-nje-nder-vendet-me-te-korruptuar-ne-europe/60%Daily2019-07-03 13:05
https://a2news.com/2019/07/03/lagarde-kush-eshte-gruaja-e-pare-ne-krye-te-bqe/60%Daily2019-07-03 12:52
https://a2news.com/2019/07/03/perkeqesohet-klima-e-biznesit-shqiperi-kosove/60%Daily2019-07-03 12:46
https://a2news.com/2019/07/03/tregjet-cmimet-te-paperballueshme-per-qytetaret/60%Daily2019-07-03 12:41
https://a2news.com/2019/07/03/presidenti-perballe-ambasadorit-soreca-apel-per-dialog-meta-ngacmon-me-pyetje/60%Daily2019-07-03 12:12
https://a2news.com/2019/07/03/basha-gjykimi-me-prapaveprim-i-votimeve-bie-ndesh-me-parimet-baze-te-demokracise/60%Daily2019-07-03 12:08
https://a2news.com/2019/07/03/nisin-hetimet-per-zgjedhjet-e-30-qershorit/60%Daily2019-07-03 14:02
https://a2news.com/2019/07/03/parlamenti-europian-president-shpallet-gazetari-sassoli/60%Daily2019-07-03 11:58
https://a2news.com/2019/07/03/tabaku-kqz-ka-kryer-nje-krim-zgjedhor/60%Daily2019-07-03 11:46
https://a2news.com/2019/07/03/sulm-ajror-ndaj-emigranteve-tragjedi-ne-libi-40-te-vdekur-dhe-80-te-plagosur/60%Daily2019-07-03 11:06
https://a2news.com/2019/07/03/ankimoi-shtyrjen-e-hetimeve-gjykata-rrezon-kerkesen-e-adriatik-lalles/60%Daily2019-07-03 11:05
https://a2news.com/2019/07/03/feste-e-shfrenuar-ne-mansion-sheiku-nderron-jete-nga-mbidoza/60%Daily2019-07-03 10:45
https://a2news.com/2019/07/03/ruajtja-e-rendit-dhe-sigurise-publike-fa-pergatisin-njesine-operacionale-ne-kuader-te-kfor/60%Daily2019-07-03 10:17
https://a2news.com/2019/07/03/refuzohet-kthimi-i-vizave-per-shqiptaret-rama-shqiperia-ska-shkelur-asnje-kriter/60%Daily2019-07-03 10:09
https://a2news.com/2019/07/03/komisioni-europian-nuk-ka-rikthim-vizash-per-shqiptaret/60%Daily2019-07-03 10:10
https://a2news.com/2019/07/03/meta-pyetje-publike-per-ambasadorin-soreca/60%Daily2019-07-03 09:52
https://a2news.com/2019/07/03/bashkimi-europian-kush-jane-lideret-e-rinj/60%Daily2019-07-03 09:53
https://a2news.com/2019/07/03/bleu-pamjet-origjinale-te-zbritjes-ne-hene-per-200-pret-te-behet-milioner/60%Daily2019-07-03 09:28
https://a2news.com/2019/07/03/kreret-e-rinj-te-unionit-ursula-von-der-leyen-pasuese-e-juncker/60%Daily2019-07-03 09:45
https://a2news.com/2019/07/03/kqz-pjesemarrja-ne-zgjedhje-229/60%Daily2019-07-03 10:22
https://a2news.com/2019/07/03/messi-kapet-me-arbitrin-ishin-dy-penallti-per-ne-por-as-nuk-shkoi-te-var-i/60%Daily2019-07-03 08:27
https://a2news.com/2019/07/03/nisin-refleksionet-e-metes-mbi-ramaformat-do-te-jete-cikel-i-gjate-shpjegues-dhe-ctensionues/60%Daily2019-07-03 08:18
https://a2news.com/2019/07/03/shtyhet-gjyqi-per-saimir-tahirin/60%Daily2019-07-03 08:02
https://a2news.com/2019/07/03/rama-mbledh-kryesine-e-partise-socialiste/60%Daily2019-07-03 07:51
https://a2news.com/2019/07/03/thirrja-e-soreca-qeveria-dhe-opozita-te-nisin-urgjentisht-dialogun/60%Daily2019-07-03 07:59
https://a2news.com/2019/07/03/enno-bozdo-nese-pd-ja-do-te-futej-ne-zgjedhje-do-te-kishte-rast-spektakolar/60%Daily2019-07-03 08:45
https://a2news.com/2019/07/03/akuzohet-per-vrasjen-e-dy-shqiptareve-ne-itali-kapet-ne-elbasan/60%Daily2019-07-03 08:12
https://a2news.com/2019/07/03/meta-mesazh-rames-per-ramaformen-ne-drejtesi/60%Daily2019-07-03 07:01
https://a2news.com/2019/07/03/si-nxirret-xhelal-mziu-nga-zyra-deputetja-socialiste-tregon-menyren-ne-dita-jone/60%Daily2019-07-03 07:21
https://a2news.com/2019/07/03/argjentina-e-indinjuar-me-arbitrin-keto-jane-aksionet-ku-u-kerkua-penallti/60%Daily2019-07-03 06:18
https://a2news.com/2019/07/03/brazili-mposht-argjentinen-messi-nuk-ngre-koke-me-kombetaren/60%Daily2019-07-03 06:10
https://a2news.com/2019/07/02/aksident-ne-shengjin-nje-i-vdekur-dhe-nje-i-plagosur/60%Daily2019-07-02 21:17
https://a2news.com/2019/07/02/a-eshte-soros-rrezik-per-shqiperine-mediu-ka-prishur-balancat/60%Daily2019-07-02 19:51
https://a2news.com/2019/07/02/fatmir-mediu-kunder-djegies-se-mandateve/60%Daily2019-07-02 19:50
https://a2news.com/2019/07/02/mediu-tregon-arsyen-pse-opozita-nuk-bllokoi-votimet/60%Daily2019-07-02 19:17
https://a2news.com/2019/07/02/gjendet-pas-3-ditesh-trupi-i-pajete-i-futbollistes-shqiptare-ne-itali/60%Daily2019-07-02 19:19
https://a2news.com/2019/07/02/dosja-339-nicja-i-shijakut-kerkon-te-lirohet-nga-qelia/60%Daily2019-07-02 17:54
https://a2news.com/2019/07/02/lufta-tregtare-shba-kine-tkurr-fabrikat/60%Daily2019-07-02 17:38
https://a2news.com/2019/07/02/24-ore-ne-kanalet-e-kullimit-shperndaresi-i-droges-iu-fsheh-policise/60%Daily2019-07-02 17:36
https://a2news.com/2019/07/02/rezultati-i-30-qershorit-ps-merr-60-bashki-fenomen-votat-e-pavlefshme/60%Daily2019-07-02 19:14
https://a2news.com/2019/07/02/vandalizuan-parlamentin-denohet-dhuna-ne-hong-kong/60%Daily2019-07-02 16:17
https://a2news.com/2019/07/02/leopardi-i-uritur-ben-kercimin-e-jetes-per-te-kapur-prene/60%Daily2019-07-02 16:10
https://a2news.com/2019/07/02/rooney-shenon-ne-fund-te-ndeshjes-fluturon-birra-ne-stadium/60%Daily2019-07-02 16:08
https://a2news.com/2019/07/02/berlusconi-deputeti-me-i-moshuar-ne-pe-autografe-ne-bluzen-e-milanit/60%Daily2019-07-02 15:53
https://a2news.com/2019/07/02/basha-ndryshimi-i-thelle-i-struktures-politike-na-shpeton-nga-autokracia/60%Daily2019-07-02 15:44
https://a2news.com/2019/07/02/selena-gomez-le-pas-stresin-dhe-bieber/60%Daily2019-07-02 15:39
https://a2news.com/2019/07/02/1000-cikliste-ne-pisten-e-skive-gara-e-vecante-ne-alpe/60%Daily2019-07-02 15:20
https://a2news.com/2019/07/02/procedurat-per-shkarkimin-e-metes-seance-e-posacme-ne-parlament/60%Daily2019-07-03 08:04
https://a2news.com/2019/07/02/zjarr-ne-nendetesen-ruse-14-viktima/60%Daily2019-07-02 15:28
https://a2news.com/2019/07/02/iu-refuzua-azili-ne-france-riatdhesohen-29-persona/60%Daily2019-07-02 14:55
https://a2news.com/2019/07/02/apeli-le-ne-burg-florenc-capjan/60%Daily2019-07-02 14:44
https://a2news.com/2019/07/02/parlamenti-europian-punimet-rinisin-mes-protestave/60%Daily2019-07-02 14:33
https://a2news.com/2019/07/02/basha-mbledh-kryebashkiaket-e-djathte/60%Daily2019-07-02 14:24
https://a2news.com/2019/07/02/christian-dior-kthehet-tek-e-zeza-prezantohet-koleksioni-i-ri-haute-couture/60%Daily2019-07-02 14:13
https://a2news.com/2019/07/02/mbyllja-e-dyqaneve-nderhyn-qeveria-e-kosoves-dergon-ushqime-ne-mitrovice/60%Daily2019-07-02 14:04
https://a2news.com/2019/07/02/te-gjitha-rruget-e-cojne-te-milani-mesfushorin-e-realit-2/60%Daily2019-07-02 13:57
https://a2news.com/2019/07/02/cudia-ne-greqi-politikani-premton-sherim-dhe-nje-mur-me-mina-me-turqine/60%Daily2019-07-02 13:32
https://a2news.com/2019/07/02/evropa-dhe-e-ardhmja-valdet-rama-motivon-kukesin/60%Daily2019-07-02 12:59
https://a2news.com/2019/07/02/pergjysmohet-rritja-ekonomike-ministrja-e-kenaqur/60%Daily2019-07-02 12:51
https://a2news.com/2019/07/02/strazimiri-rama-dhe-drejtuesit-e-policise-presion-votuesve/60%Daily2019-07-02 12:39
https://a2news.com/2019/07/02/balla-per-meten-meriton-vetem-perqeshje-popullore/60%Daily2019-07-02 12:27
https://a2news.com/2019/07/02/shba-paralajmeron-tarifa-ndaj-produkteve-europiane/60%Daily2019-07-02 12:12
https://a2news.com/2019/07/02/musa-ulqini-presidenti-sulmoi-aleatet-tane-shbe-dhe-be/60%Daily2019-07-02 12:04
https://a2news.com/2019/07/02/11-futbolliste-fantastike-qe-jane-pa-kontrate/60%Daily2019-07-02 11:24
https://a2news.com/2019/07/02/cfare-eshte-deep-state/60%Daily2019-07-02 11:46
https://a2news.com/2019/07/02/iu-demtuan-gishtat-gjate-protestes-rama-i-puth-doren-polices/60%Daily2019-07-02 10:46
https://a2news.com/2019/07/02/zgjedhjet-vendore-ne-tirane-mbi-13-mije-vota-te-pavlefshme/60%Daily2019-07-02 11:57
https://a2news.com/2019/07/02/komiteti-i-helsinkit-situata-e-tensionuar-ndikoi-ne-humbjen-e-besimit-per-te-ushtruar-te-drejten-e-votes/60%Daily2019-07-02 10:00
https://a2news.com/2019/07/02/meta-paralajmeron-ramen-nese-me-thote-me-burri-i-monikes-do-ti-them-gruaja-e-bilalit/60%Daily2019-07-02 09:58
https://a2news.com/2019/07/02/meta-tregon-mesazhin-e-rames-me-shkroi-se-pas-nuk-do-te-gjeja-me-gjurme-lsi-je/60%Daily2019-07-02 10:32
https://a2news.com/2019/07/02/tare-i-nderuar-nga-oferta-qendrimi-akt-dashurie/60%Daily2019-07-02 09:27
https://a2news.com/2019/07/02/meta-me-13-tetor-zgjedhje-te-pergjithshme-dhe-zgjedhje-per-president/60%Daily2019-07-02 16:13
https://a2news.com/2019/07/02/dekreti-i-presidentit-kume-osbe-ja-u-shpreh-jo-ne-dakordesi-me-sjelljen-e-kqz-se-dhe-kolegjit-zgjedhor/60%Daily2019-07-02 08:59
https://a2news.com/2019/07/02/humori-i-gjyqtares-braziliane-simulon-kartonin/60%Daily2019-07-02 14:36
https://a2news.com/2019/07/02/veliaj-gara-mbaroi-te-perveshim-menget-per-me-shume-pune/60%Daily2019-07-02 07:49
https://a2news.com/2019/07/02/kupa-e-afrikes-perfundon-faza-e-grupeve-kualifikohen-te-medhate/60%Daily2019-07-02 07:20
https://a2news.com/2019/07/02/europa-league-prishtina-kerkon-ne-gjibraltar-kualifikimin/60%Daily2019-07-02 07:11
https://a2news.com/2019/07/02/partizani-sot-miqesorja-e-fundit-ne-slloveni/60%Daily2019-07-02 07:06
https://a2news.com/2019/07/02/etrit-berisha-braktis-atalanten-dhe-champions-in-arrin-marreveshjen-me-spalin/60%Daily2019-07-02 07:03
https://a2news.com/2019/07/02/presidenti-jep-sot-propozimin-per-zgjidhjen-e-krizes/60%Daily2019-07-02 06:55
https://a2news.com/2019/07/02/nje-blerje-nje-femije-i-humbur-iniciative-per-tu-duartrokitur-e-romes/60%Daily2019-07-02 06:38
https://a2news.com/2019/07/02/forca-numeruesve-si-nje-trup-i-bashkuar-drejt-tejkalimeve-te-reja-meta-nis-diten-me-enver-hoxhen-dhe-kim-jong-un/60%Daily2019-07-02 06:22
https://a2news.com/2019/07/01/irani-sfidon-perendimin-shkel-marreveshjen-berthamore/60%Daily2019-07-01 21:05
https://a2news.com/2019/07/01/piramida-4-mije-vjecare-hap-dyert-per-publikun-ne-egjipt/60%Daily2019-07-01 21:00
https://a2news.com/2019/07/01/rama-per-al-jazeera-tangoja-vallezohet-dyshe-opozita-te-reflektoje/60%Daily2019-07-01 20:56
https://a2news.com/2019/07/01/be-zgjedhjet-me-ndarje-politike-por-te-qeta-te-nise-dialogu/60%Daily2019-07-01 20:00
https://a2news.com/2019/07/01/25-vjet-nga-vrasja-e-escobar-it-kercenohet-me-vdekje-futbollisti-pasi-humbi-penalltine/60%Daily2019-07-01 19:49
https://a2news.com/2019/07/01/mziu-e-sfidoi-se-nuk-do-te-leshonte-karrigen-i-pergjigjet-rakip-suli/60%Daily2019-07-01 19:27
https://a2news.com/2019/07/01/ambasada-e-shba-polarizimi-politik-ndikoi-per-zgjedhje-jo-kuptimplota/60%Daily2019-07-01 19:26
https://a2news.com/2019/07/01/sotiraq-filo-aritmetika-e-bashes-per-konsum-politik/60%Daily2019-07-01 19:10
https://a2news.com/2019/07/01/basha-shqiptaret-izoluan-ramen-e-bene-ti-binin-djerse-te-ftohta/60%Daily2019-07-01 18:34
https://a2news.com/2019/07/01/pamjet-e-papublikuara-nga-shembja-e-ures-morandi/60%Daily2019-07-01 18:30
https://a2news.com/2019/07/01/koleksioni-i-makinave-te-politikanit-ekstravagant-do-te-nxirret-ne-shitje/60%Daily2019-07-01 18:13
https://a2news.com/2019/07/01/city-arsenal-dhe-psg-prezantojne-uniformat-e-reja/60%Daily2019-07-01 17:59
https://a2news.com/2019/07/01/deshton-samiti-i-be-nxehet-macron-refuzoj-ne-menyre-strikte-zgjerimin/60%Daily2019-07-01 17:53
https://a2news.com/2019/07/01/mbyllen-dyqanet-ne-veri-proteste-kunder-tarifave-100/60%Daily2019-07-02 08:38
https://a2news.com/2019/07/01/rudina-hajdari-kritika-bashes-ringritja-e-te-djathtes-domosdoshmeri/60%Daily2019-07-01 17:29
https://a2news.com/2019/07/01/rama-ironizon-opoziten-nuk-e-kupton-pse-ka-humbur/60%Daily2019-07-01 17:06
https://a2news.com/2019/07/01/mbreti-ia-merr-nje-sy-gjume-mbi-peme/60%Daily2019-07-01 17:01
https://a2news.com/2019/07/01/rrezohet-nje-helikopter-i-ushtrise-gjermane/60%Daily2019-07-01 16:56
https://a2news.com/2019/07/01/pas-probleme-ne-zemer-casillas-rikthehet-ne-stervitje/60%Daily2019-07-01 16:47
https://a2news.com/2019/07/01/zjarr-ne-nje-godine-brenda-kalase-ne-elbasan/60%Daily2019-07-01 16:32
https://a2news.com/2019/07/01/basha-90-minuta-me-aleatet-nuk-perjashtohet-rikthimi-te-protestat/60%Daily2019-07-01 16:25
https://a2news.com/2019/07/01/problemet-e-30-qershorit-kandidatet-me-shume-vota-se-pjesemarresit-ne-votime/60%Daily2019-07-01 16:38
https://a2news.com/2019/07/01/muskujt-nuk-sherbejne-per-asgje-ne-kete-rast/60%Daily2019-07-01 16:01
https://a2news.com/2019/07/01/me-shume-vota-se-votues-kandidatja-ne-uren-vajgurore-gabimin-e-ka-kqz/60%Daily2019-07-01 15:59
https://a2news.com/2019/07/01/raporti-paraprak-i-osbe-odihr-bylykbashi-me-i-ashpri-ne-20-vite/60%Daily2019-07-01 15:39
https://a2news.com/2019/07/01/fatmir-mediu-qytetaret-refuzuan-kete-qeverisje-te-korruptuar/60%Daily2019-07-01 15:28
https://a2news.com/2019/07/01/kthesa-e-gabuar-per-qindra-cikliste/60%Daily2019-07-01 15:21
https://a2news.com/2019/07/01/rinia-ne-gjermanine-lindore-para-shembjes-se-murit-te-berlinit/60%Daily2019-07-01 15:13
https://a2news.com/2019/07/01/vijon-operacioni-krasta-arrestohet-ne-rimini-i-kerkuari/60%Daily2019-07-01 18:09
https://a2news.com/2019/07/01/stuhi-bresheri-qyteti-meksikan-mbulohet-nga-tapeti-prej-akulli/60%Daily2019-07-01 13:56
https://a2news.com/2019/07/01/aeroplani-perplaset-ne-aeroport-10-te-vdekur/60%Daily2019-07-01 13:45
https://a2news.com/2019/07/01/me-shume-vota-se-sa-votues-glover-shpresoj-qe-autoritetet-te-merren-me-kete/60%Daily2019-07-01 13:41
https://a2news.com/2019/07/01/osbe-odihr-perplasja-politike-la-votuesit-pa-mundesi-zgjedhjeje/60%Daily2019-07-01 13:23
https://a2news.com/2019/07/01/tragjike-nderron-jete-femija-e-perfshire-ne-aksidentin-e-kapshtices/60%Daily2019-07-01 12:57
https://a2news.com/2019/07/01/ishte-drejtuar-drejt-avioneve-izraelite-raketa-ruse-godet-qipron/60%Daily2019-07-01 12:45
https://a2news.com/2019/07/01/perfundon-numerimi-ne-lezhe-ndreu-mund-bindshem-kaubojsin/60%Daily2019-07-01 12:41
https://a2news.com/2019/07/01/strazimiri-rama-u-refuzua-ne-menyre-plebishitare/60%Daily2019-07-01 12:24
https://a2news.com/2019/07/01/zyrtare-godin-transferohet-te-interi/60%Daily2019-07-01 11:58
https://a2news.com/2019/07/01/nuk-perkojne-shifrat-zguri-paaftesi-ose-tregues-parregullsie-do-te-kete-hetim/60%Daily2019-07-01 14:46
https://a2news.com/2019/07/01/kryemadhi-shqiptaret-refuzuan-monizmin-tani-opozita-te-marre-persiper-zgjidhjen-e-krizes/60%Daily2019-07-01 10:49
https://a2news.com/2019/07/01/meta-tjeter-foto-nga-plazhi-kam-humbur-shume-dite-pushimi-duke-pritur-dialogun-dhe-reflektimin/60%Daily2019-07-01 10:44
https://a2news.com/2019/07/01/me-teper-vota-sesa-votues-reagon-kqz/60%Daily2019-07-01 10:18
https://a2news.com/2019/07/01/deputetja-socialiste-ishte-sukses-zhvilluam-zgjedhje-me-standarde/60%Daily2019-07-01 10:03
https://a2news.com/2019/07/01/ironia-e-metes-u-tejkalua-plani-ne-votimet-socialiste-do-te-shpik-dekoraten-e-heroit-te-votave-socialiste/60%Daily2019-07-01 09:38
https://a2news.com/2019/07/01/vasili-baterdi-e-pashembullt-ne-pluralizem-ne-uren-vajgurore-kandidati-fitoi-me-140/60%Daily2019-07-01 09:46
https://a2news.com/2019/07/01/ku-e-keni-letren-e-prokurorise-momenti-i-arrestimit-te-28-vjecarit-ne-postribe-familjaret-perplasen-me-policine/60%Daily2019-07-01 09:20
https://a2news.com/2019/07/01/hong-kong-protestuesit-pushtojne-parlamentin-dhe-vendosin-flamurin-e-vjeter-anglez/60%Daily2019-07-01 14:13
https://a2news.com/2019/07/01/fier-numerohen-118-kuti-subashi-merr-100-te-votave/60%Daily2019-07-01 08:45
https://a2news.com/2019/07/01/mediat-nderkombetare-zgjedhjet-ne-shqiperi-zhvillohen-paqesisht/60%Daily2019-07-01 07:47
https://a2news.com/2019/07/01/juventus-20-vite-duke-blere-yje-falas/60%Daily2019-07-01 07:24
https://a2news.com/2019/07/01/perfundon-numerimi-ne-kavaje-krali-fiton-bindshem/60%Daily2019-07-01 08:09
https://a2news.com/2019/07/01/kqz-publikon-bashkite-ku-eshte-mbyllur-numerimi/60%Daily2019-07-01 07:11
https://a2news.com/2019/07/01/qarku-fier-mbyllet-numerimi-ne-mallakaster-divjake-lushnje-dhe-roskovec/60%Daily2019-07-01 06:42
https://a2news.com/2019/07/01/termet-ne-nba-kevin-durant-dhe-kyrie-irving-bashkohen-ne-nje-ekip/60%Daily2019-07-01 06:35
https://a2news.com/2019/07/01/perfundon-numerimi-ne-tropoje-publikohen-rezultatet/60%Daily2019-07-01 06:15
https://a2news.com/2019/07/01/elbasan-vritet-nje-22-vjecar-plagoset-vellai-i-tij/60%Daily2019-07-01 05:50