XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2019/08/31/fier-sherri-mes-familjeve-vazhdon-ne-spital-i-marrin-pistoleten-policit-dhe-qellojne-me-arme-zjarri-ne-urgjence/60%Daily2019-08-31 21:04
https://a2news.com/2019/08/31/spektakel-dhe-7-gola-ne-juve-napoli-koulibaly-i-jep-fitoren-bardhezinjve/60%Daily2019-08-31 20:50
https://a2news.com/2019/08/31/nderkohe-pas-ndeshjes-autobusi-i-skuadres-se-tiranes-eshte-goditur-me-gure/60%Daily2019-08-31 20:13
https://a2news.com/2019/08/31/det-me-shishe-dhe-nje-maratonomak-ne-fushe-spektakli-i-shemtuar-i-tifozeve-te-vllaznise/60%Daily2019-08-31 20:13
https://a2news.com/2019/08/31/tirana-pushton-shkodren-tifozet-kuqeblu-behen-protagoniste-per-keq/60%Daily2019-08-31 19:10
https://a2news.com/2019/08/31/liverpool-perfekt-ne-premier-league-4-ndeshje-4-fitore/60%Daily2019-08-31 18:50
https://a2news.com/2019/08/31/bebe-rexha-feste-me-muzike-shqiptare-ne-rruget-e-nju-jorkut/60%Daily2019-08-31 18:39
https://a2news.com/2019/08/31/calhanoglu-i-jep-3-piket-e-para-milanit/60%Daily2019-08-31 18:07
https://a2news.com/2019/08/31/tragjedi-ne-formula-2-nderron-jete-piloti-22-vjecar-francez/60%Daily2019-08-31 19:25
https://a2news.com/2019/08/31/barcelona-vetem-barazim-me-osasunen-ansu-fati-shkruan-historine/60%Daily2019-08-31 17:03
https://a2news.com/2019/08/31/vuan-nga-skleroza-i-propozon-gruas-me-te-cilen-ka-12-vite-i-martuar/60%Daily2019-08-31 16:48
https://a2news.com/2019/08/31/bayern-e-kthen-ne-tenis-pavard-dhe-perisic-shenojne-per-here-te-pare/60%Daily2019-08-31 15:43
https://a2news.com/2019/08/31/duke-lare-enet-dhe-duke-fshire-shtepine-fotot-seksi-te-nje-burri-per-partneren-e-tij/60%Daily2019-08-31 15:37
https://a2news.com/2019/08/31/puthja-trudeau-melania-pelikanet-ne-karavasta-dhe-zjarret-ne-amazone-fotot-me-te-mira-te-javes/60%Daily2019-08-31 14:24
https://a2news.com/2019/08/31/f1-ferrari-dominon-provat-zyrtare-ne-belgjike/60%Daily2019-08-31 14:19
https://a2news.com/2019/08/31/kriza-politike-ne-itali-ultimatumi-i-di-maios-rrezikon-koalicionin-me-pd/60%Daily2019-08-31 13:54
https://a2news.com/2019/08/31/trazira-ne-hong-kong-protestuesit-sfidojne-policine-perleshje-e-gaz-lotsjelles/60%Daily2019-08-31 13:48
https://a2news.com/2019/08/31/manchester-united-3-ndeshje-radhazi-pa-fitore/60%Daily2019-08-31 13:37
https://a2news.com/2019/08/31/bombarduesit-amerikane-ne-brigjet-britanike-stervitje-ne-te-gjithe-europen/60%Daily2019-08-31 13:19
https://a2news.com/2019/08/31/shqiptaret-sigurojne-makinat-por-jo-jeten/60%Daily2019-08-31 14:10
https://a2news.com/2019/08/31/vere-pa-libra-femijet-dikur-miq-me-leximin-sot-te-varur-nga-telefoni/60%Daily2019-08-31 12:34
https://a2news.com/2019/08/31/not-apo-fluturim-pishina-qiellore-hapet-veren-tjeter/60%Daily2019-08-31 11:36
https://a2news.com/2019/08/31/125-milione-paund-per-shtepine-e-pitkinit/60%Daily2019-08-31 11:07
https://a2news.com/2019/08/31/zgjedhjet-ne-kosove-ldk-e-vetevendosje-garojne-vetem/60%Daily2019-08-31 10:13
https://a2news.com/2019/08/31/i-denuar-me-burgim-te-perjetshem-sepse-vodhi-50-lirohet-pas-36-vitesh/60%Daily2019-08-31 10:07
https://a2news.com/2019/08/31/arena-kombetare-eshte-fantastike-reja-shpresoj-te-drejtoj-skuadren-aty/60%Daily2019-08-31 09:58
https://a2news.com/2019/08/31/manaj-rikthehet-ne-kombetare-reja-rezultate-dhe-rinovim/60%Daily2019-08-31 15:10
https://a2news.com/2019/08/31/uefa-frenon-abuzimet-vendos-cmim-tavan-per-biletat-e-tifozeve-udhetues/60%Daily2019-08-31 08:42
https://a2news.com/2019/08/31/kapet-ne-shkoder-i-denuari-per-shfrytezim-prostitucioni-ne-itali/60%Daily2019-08-31 08:30
https://a2news.com/2019/08/31/kamerat-tradhtojne-hajdutin-e-telefonit-arrestohet/60%Daily2019-08-31 08:14
https://a2news.com/2019/08/31/me-plasi-celulari-ne-dore-thartori-shfaq-nderlikime-pas-nderhyrjes-dergohet-ne-tirane/60%Daily2019-08-31 08:03
https://a2news.com/2019/08/31/i-denuar-per-perdhunim-ne-itali-arrestohet-ne-tirane/60%Daily2019-08-31 07:52
https://a2news.com/2019/08/30/matthew-palmer-emerohet-i-derguar-special-i-shba-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2019-08-30 20:57
https://a2news.com/2019/08/30/500-refugjate-pushtojne-ishullin-lesbos-100-te-tjere-ne-kapercejne-ne-enklaven-spanjolle-ne-afrike/60%Daily2019-08-30 20:34
https://a2news.com/2019/08/30/kirtsen-dunst-nderohet-me-yllin-e-fames/60%Daily2019-08-30 19:59
https://a2news.com/2019/08/30/mallkimi-i-numrit-7-sanchez-viktima-e-radhes-te-manchester-united/60%Daily2019-08-30 19:41
https://a2news.com/2019/08/30/rikthehet-bridget-jones-18-vite-nga-filmi-i-pare/60%Daily2019-08-30 19:39
https://a2news.com/2019/08/30/melania-nuk-mund-te-rrinte-vetem-edhe-trump-me-statuje-druri-ne-slloveni/60%Daily2019-08-30 18:25
https://a2news.com/2019/08/30/shperthim-ne-nje-banese-ne-vlore-nje-i-plagosur/60%Daily2019-08-30 19:00
https://a2news.com/2019/08/30/kurti-e-fton-ne-koalicion-mustafa-vetem-me-vjosa-osmanin-si-kandidate-per-kryeministre/60%Daily2019-08-30 17:47
https://a2news.com/2019/08/30/mesdheu-ka-mungese-uji-te-pijshem-shpetimi-vjen-nga-uji-i-detit/60%Daily2019-08-30 16:41
https://a2news.com/2019/08/30/cnn-brenda-ferrit-qe-kercenon-boten/60%Daily2019-08-30 16:36
https://a2news.com/2019/08/30/uragani-dorian-kercenon-floriden-trump-beni-kujdes-eshte-nje-perbindesh/60%Daily2019-08-30 17:51
https://a2news.com/2019/08/30/ish-njeriu-me-i-forte-ne-britani-pranon-se-trafikoi-17-shqiptare-me-katamaran-ne-angli/60%Daily2019-08-30 16:18
https://a2news.com/2019/08/30/kapet-20-kg-kanabis-ne-portin-e-vlores-arratiset-drejtuesi-i-mjetit-me-targa-gjermane/60%Daily2019-08-30 19:09
https://a2news.com/2019/08/30/fiskalizimi-ish-drejtuesi-i-tatimeve-koncesioni-i-radhes/60%Daily2019-08-30 15:38
https://a2news.com/2019/08/30/ministri-i-jashtem-finlandez-koleget-me-pozitive-per-celjen-e-negociatave-me-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/60%Daily2019-08-30 15:36
https://a2news.com/2019/08/30/apeli-administrativ-pranon-vetem-1-nga-7-padi-te-kandidateve-per-ne-kushtetuese/60%Daily2019-08-30 15:26
https://a2news.com/2019/08/30/vonesat-e-vetting-ut-raporti-i-isp-komisioneret-deri-ne-20-muaj-per-nje-vendim/60%Daily2019-08-30 16:35
https://a2news.com/2019/08/30/drejtori-i-burgjeve-prokuroreve-mos-i-lironi-te-burgosurit-para-kohe/60%Daily2019-08-30 15:00
https://a2news.com/2019/08/30/integrimi-i-shqiperise-mogherni-be-te-kete-qasje-te-qendrueshme/60%Daily2019-08-30 14:55
https://a2news.com/2019/08/30/vrases-me-pagese-per-malkon-furgoni-i-vjedhur-ne-lezhe-targat-ne-kruje/60%Daily2019-08-30 14:43
https://a2news.com/2019/08/30/agim-kajmaku-dorezon-gjurmet-e-gishterinjve/60%Daily2019-08-30 17:42
https://a2news.com/2019/08/30/vokshi-13-tetori-e-vetmja-date-e-ligjshme-per-zgjedhjet/60%Daily2019-08-30 14:18
https://a2news.com/2019/08/30/zjarr-ne-ishullin-e-sazanit-forcat-e-armatosura-punojne-per-shuarjen/60%Daily2019-08-30 13:19
https://a2news.com/2019/08/30/karavasta-nje-oaz-gjithmone-e-me-shume-i-pelqyer/60%Daily2019-09-02 17:03
https://a2news.com/2019/08/30/zgjedhjet-vendore-bashkite-leshojne-doren-me-lejet-e-ndertimit/60%Daily2019-08-30 12:16
https://a2news.com/2019/08/30/negociatat-per-anetaresim-dimitrov-shkupi-te-trajtohet-vecmas-nje-me-mire-se-zero/60%Daily2019-08-30 11:28
https://a2news.com/2019/08/30/studimi-ne-shba-ushqimet-jo-te-shendetshme-sjellin-depresion/60%Daily2019-08-30 10:20
https://a2news.com/2019/08/30/aksident-i-frikshem-ne-pirg-rende-nje-nga-drejtuesit/60%Daily2019-08-30 10:06
https://a2news.com/2019/08/30/dosjet-ne-pritje-shella-ne-gjykaten-e-larte-efikasiteti-nga-viti-2015-ka-rene-me-99/60%Daily2019-08-30 09:44
https://a2news.com/2019/08/30/ekonomia-e-shqiptareve-basha-rama-vjedh-qytetaret-per-te-pasuruar-te-pushtetshmit/60%Daily2019-08-30 09:14
https://a2news.com/2019/08/30/meta-per-italianen-il-giornale-nese-nuk-shtyja-zgjedhjet-do-kishte-konflikte/60%Daily2019-08-30 12:19
https://a2news.com/2019/08/30/ukshini-nje-marreveshje-eshte-e-domosdoshme-por-beogradi-po-perdor-metoda-mercenare/60%Daily2019-08-30 08:43
https://a2news.com/2019/08/30/flet-pa-leje-me-gazetaret-trump-debon-nga-shtepia-e-bardhe-asistenten-personale/60%Daily2019-08-30 07:10
https://a2news.com/2019/08/29/naser-aliji-transferohet-ne-hungari/60%Daily2019-08-29 20:24
https://a2news.com/2019/08/29/tragjedi-ne-familjen-e-luis-enrique-nderron-jete-e-bija-9-vjecare/60%Daily2019-08-29 20:09
https://a2news.com/2019/08/29/nje-gje-se-pranoj-dot-rama-u-pergjigjet-kritikeve/60%Daily2019-08-29 19:58
https://a2news.com/2019/08/29/cristiano-ende-nuk-kam-darkuar-me-messin-ndoshta-ne-te-ardhmen/60%Daily2019-08-29 19:10
https://a2news.com/2019/08/29/mendonte-se-burri-e-tradhtonte-sepse-i-gjeti-buzekuq-gruaja-shokohet-nga-rrefimi-i-bashkeshortit/60%Daily2019-08-29 18:53
https://a2news.com/2019/08/29/rrezohet-dhe-thyen-te-dyja-kembet-kerkohet-ndihme-per-turistin-polak-ne-theth/60%Daily2019-08-30 06:36
https://a2news.com/2019/08/29/turistet-e-huaj-franca-gati-per-rekord-te-ri/60%Daily2019-08-29 18:25
https://a2news.com/2019/08/29/conte-pranon-mandatin-salvini-do-te-protestojme/60%Daily2019-08-29 18:18
https://a2news.com/2019/08/29/shkoder-nisin-doreheqjet-e-para-te-drejtoreve/60%Daily2019-08-29 18:04
https://a2news.com/2019/08/29/uefa-shpall-van-dijk-futbollistin-me-te-mire-perpara-messit-dhe-cristianos/60%Daily2019-08-29 17:50
https://a2news.com/2019/08/29/messi-mposht-cristianon-shpallet-sulmuesi-me-i-mire-i-champions-it/60%Daily2019-08-29 17:08
https://a2news.com/2019/08/29/hidhet-shorti-i-champions-league-interi-ne-grupin-e-ferrit/60%Daily2019-08-29 17:12
https://a2news.com/2019/08/29/de-jong-mesfushori-me-i-mire-i-champions-league/60%Daily2019-08-29 16:49
https://a2news.com/2019/08/29/van-dijk-mbrojtesi-me-i-mire-i-champions-2018-2019/60%Daily2019-08-29 16:40
https://a2news.com/2019/08/29/uefa-shpall-alisson-becker-si-portierin-me-te-mire-te-champions-league/60%Daily2019-08-29 16:35
https://a2news.com/2019/08/29/zjarr-i-madh-ne-finiq-digjen-dy-banesa/60%Daily2019-08-29 15:57
https://a2news.com/2019/08/29/e-ardhmja-perball-njerezimin-me-krizen-ushqimore/60%Daily2019-08-29 15:04
https://a2news.com/2019/08/29/rizgjimi-i-vullkanit-pamje-spektakolare-nga-stromboli/60%Daily2019-08-29 14:43
https://a2news.com/2019/08/29/fakulteti-i-drejtesise-i-thote-lamtumire-bolonjes/60%Daily2019-08-29 14:43
https://a2news.com/2019/08/29/efekti-domino-i-shkodres-ps-nuk-mbaron-ketu/60%Daily2019-08-29 14:38
https://a2news.com/2019/08/29/brazili-merr-masat-per-zjarret-ne-amazone-jo-me-pastrim-pyjesh/60%Daily2019-08-29 14:32
https://a2news.com/2019/08/29/doreheqja-e-drejtoreve-ne-shkoder-reagon-pd/60%Daily2019-08-29 14:21
https://a2news.com/2019/08/29/shtyhet-me-nje-muaj-afati-i-transmetimeve-analoge/60%Daily2019-08-29 14:17
https://a2news.com/2019/08/29/aksident-ne-autostraden-tirane-elbasan-plagoset-motociklisti/60%Daily2019-08-29 13:50
https://a2news.com/2019/08/29/etiopi-zbulohet-kafka-e-paraardhesit-me-te-vjeter-te-njerezimit/60%Daily2019-08-29 13:37
https://a2news.com/2019/08/29/turistet-e-huaj-operatoret-te-shqetesuar-per-kapacitetet-akomoduese/60%Daily2019-08-29 12:52
https://a2news.com/2019/08/29/rama-u-kerkoi-doreheqjen-mes-te-larguarve-edhe-kreu-i-ps-ne-shkoder/60%Daily2019-08-29 13:04
https://a2news.com/2019/08/29/gjata-koalicioni-opozitar-i-njejti-qendrim-si-me-16-shkurt-asnjeri-nuk-e-do-ramen/60%Daily2019-08-29 13:34
https://a2news.com/2019/08/29/fruthi-rikthehet-ne-shqiperi-obsh-4-shtete-europiane-jo-me-te-pastra/60%Daily2019-08-29 14:04
https://a2news.com/2019/08/29/deklarimet-online-biznesi-ka-2-jave-kohe-per-verejtjet/60%Daily2019-08-29 12:21
https://a2news.com/2019/08/29/mberrijne-ne-tirane-350-mije-urdheresa-e-fermane-te-perandorise-osmane-per-shqiptaret/60%Daily2019-08-29 12:05
https://a2news.com/2019/08/29/sot-shorti-i-champions-real-dhe-inter-skuadrat-per-tu-shmangur/60%Daily2019-08-29 11:47
https://a2news.com/2019/08/29/hysaj-kerkohet-ne-spanje-menaxheri-duhet-te-veprojme-shpejt/60%Daily2019-08-29 11:42
https://a2news.com/2019/08/29/kruje-19-te-arrestuar-per-kultivim-kanabisi-7-te-tjere-shpallen-ne-kerkim/60%Daily2019-08-29 10:55
https://a2news.com/2019/08/29/aku-mbyll-magazinen-per-kushtet-skandaloze-sekuestrohen-141-ton-miell/60%Daily2019-08-29 10:15
https://a2news.com/2019/08/29/fotot-me-te-mira-nga-tapeti-i-kuq-ne-festivalin-e-venecias/60%Daily2019-08-29 10:11
https://a2news.com/2019/08/29/ylli-i-kinemase-behet-profesor-ne-universitetin-e-teksasit/60%Daily2019-08-29 09:47
https://a2news.com/2019/08/29/pd-publikon-fotot-kajmaku-dhe-toto-i-arrestuari-ne-greqi-jane-i-njejti-person/60%Daily2019-08-29 09:40
https://a2news.com/2019/08/29/mos-me-dergoni-ne-rusi-do-te-me-vrasin-shtyhet-seanca-per-ekstradimin-e-anetarit-te-isis/60%Daily2019-08-29 09:29
https://a2news.com/2019/08/29/pezullimi-i-parlamentit-britaniket-reagojne-me-zemerim/60%Daily2019-08-29 09:24
https://a2news.com/2019/08/29/debate-ne-kryesine-e-ps-shkarkohen-drejtoret-rajonale/60%Daily2019-08-29 09:17
https://a2news.com/2019/08/29/qeveri-e-re-ne-itali-pd-dhe-levizja-e-5-yjeve-nxjerrin-nga-loja-salvinin/60%Daily2019-08-29 08:58
https://a2news.com/2019/08/29/itali-29-vjecari-shqiptar-kapet-me-2-kuintal-droge-ne-bologna/60%Daily2019-08-29 08:54
https://a2news.com/2019/08/29/drenove-po-konfliktohej-me-djalin-policia-i-gjen-ne-shtepi-arsenalin-luftarak/60%Daily2019-08-29 08:14
https://a2news.com/2019/08/29/nje-anije-kozmike-rrotullohet-prej-721-ditesh-rreth-tokes-arsyet-nuk-dihen/60%Daily2019-08-29 07:50
https://a2news.com/2019/08/29/largohet-nje-prej-heronjve-te-euro-2016-basha-njofton-terheqjen/60%Daily2019-08-29 06:42
https://a2news.com/2019/08/28/ushtaret-gjermane-kane-mbetur-pa-kepuce-luftarake/60%Daily2019-08-29 12:38
https://a2news.com/2019/08/28/trajleri-final-i-joker-shfaqet-edhe-robert-de-niro/60%Daily2019-08-28 20:41
https://a2news.com/2019/08/28/aksident-me-shqiponjen-supersonike-humb-jeten-pilotja-amerikane/60%Daily2019-09-05 12:15
https://a2news.com/2019/08/28/balla-per-shkodren-kemi-kerkuar-falje-nuk-behemi-mburoje-per-askend/60%Daily2019-08-28 18:42
https://a2news.com/2019/08/28/bushati-rasti-i-fundit-ne-shkoder-pika-e-derdhjes-na-takon-te-themi-na-falni/60%Daily2019-08-29 07:27
https://a2news.com/2019/08/28/basha-sa-te-jete-rama-kryeminister-nuk-ka-as-drejtesi-dhe-as-demokraci/60%Daily2019-08-28 17:44
https://a2news.com/2019/08/28/kategoria-superiore-fiton-partizani-kukesi-e-skenderbeu-ne-krye/60%Daily2019-08-28 19:22
https://a2news.com/2019/08/28/gara-e-cmendur-pjesemarresit-sfidojne-gravitetin/60%Daily2019-08-28 17:00
https://a2news.com/2019/08/28/300-kg-kanabis-ne-arkivol-por-nuk-i-shpeton-policise/60%Daily2019-08-28 15:56
https://a2news.com/2019/08/28/ekspozita-e-shqiptarise-histori-suksesi-rrefehen-permes-portreteve/60%Daily2019-08-28 15:54
https://a2news.com/2019/08/28/mbreteresha-i-thote-po-johnsonit-parlamenti-britanik-do-te-pezullohet-ne-shtator/60%Daily2019-08-28 15:42
https://a2news.com/2019/08/28/bmw-x6-vantablack-makina-me-ngjyren-e-zeze-me-te-zeze-ne-bote/60%Daily2019-08-28 15:29
https://a2news.com/2019/08/28/aksident-ne-aksin-rrogozhine-peqin-plagoset-babai-dhe-vajza-7-vjecare/60%Daily2019-08-28 15:13
https://a2news.com/2019/08/28/rizgjohet-vullkani-i-fuqishem-ne-itali/60%Daily2019-08-28 19:07
https://a2news.com/2019/08/28/oferta-e-re-e-barcelones-130-milione-euro-rakitic-dhe-dembele-per-neymar/60%Daily2019-08-28 14:38
https://a2news.com/2019/08/28/prioritet-grave-rama-u-kerkon-doreheqjen-drejtuesve-te-shkodres/60%Daily2019-08-28 17:50
https://a2news.com/2019/08/28/gara-per-anetarin-e-klp-arta-marku-mban-peng-vakancen-vartesi-i-saj-pretendent/60%Daily2019-08-28 14:10
https://a2news.com/2019/08/28/serish-mesim-me-turne-per-nxenesit-e-tiranes/60%Daily2019-08-28 13:39
https://a2news.com/2019/08/28/stuhi-politike-ne-britani-johnson-kerkon-pezullimin-e-parlamentit/60%Daily2019-08-28 13:25
https://a2news.com/2019/08/28/verifikimi-i-kandidateve-analistet-zgjatja-e-afateve-nuk-zgjidh-problemin/60%Daily2019-08-28 13:20
https://a2news.com/2019/08/28/euro-ne-revansh-kapercen-122-leke-ne-rritje-edhe-valutat-e-tjera/60%Daily2019-08-29 07:56
https://a2news.com/2019/08/28/alexis-sanchez-i-interit-2-vite-huazim-tek-zikalterit/60%Daily2019-08-28 12:54
https://a2news.com/2019/08/28/kukan-maqedonia-e-veriut-mund-te-marre-date-per-negociatat-ne-vjeshte-pak-gjasa-per-shqiperine/60%Daily2019-08-28 12:41
https://a2news.com/2019/08/28/genjyen-se-ishin-veterane-denohen-te-shkruajne-emrat-e-6756-amerikaneve-ne-irak-dhe-afganistan/60%Daily2019-08-28 12:40
https://a2news.com/2019/08/28/teoria-konspirative-steve-jobs-eshte-gjalle-dhe-jeton-ne-egjipt/60%Daily2019-08-28 12:16
https://a2news.com/2019/08/28/vater-e-madhe-zjarri-ne-has/60%Daily2019-08-28 11:54
https://a2news.com/2019/08/28/pd-kajmaku-perfitoi-2-6-milione-euro-nga-pushteti-i-rames/60%Daily2019-08-28 11:17
https://a2news.com/2019/08/28/skandali-epstein-princi-andrew-nen-akuze-per-abuzime-seksuale/60%Daily2019-08-28 11:08
https://a2news.com/2019/08/28/koleksioni-me-i-madh-i-avioneve-luftarake/60%Daily2019-08-28 11:04
https://a2news.com/2019/08/28/fiskalizimi-i-qeverise-biznesi-i-trembur-jemi-mesuar-me-kase/60%Daily2019-08-28 10:38
https://a2news.com/2019/08/28/brazilianet-kerkojne-ndjese-per-bolsonaron-na-fal-brigitte/60%Daily2019-08-28 10:27
https://a2news.com/2019/08/28/zgjedhjet-e-parakohshme-me-13-tetor-meta-politikanet-tane-te-mesojne-nga-kosova/60%Daily2019-08-28 10:22
https://a2news.com/2019/08/28/trump-sulmon-mediat-g7-nje-sukses-raportuan-fake-news/60%Daily2019-08-28 10:11
https://a2news.com/2019/08/28/dem-i-madh-ekonomik-shtetit-policia-arreston-8-persona-per-falsifikim-biletash-urbani/60%Daily2019-08-28 10:05
https://a2news.com/2019/08/28/terrorizoi-turistet-spanjolle-apeli-le-ne-burg-mihal-kokedhimen/60%Daily2019-08-28 10:00
https://a2news.com/2019/08/28/bytyci-zgjedhjet-ne-kosove-sukses-i-klases-politike-me-e-perparuar-se-ajo-e-shqiperise/60%Daily2019-08-28 09:52
https://a2news.com/2019/08/28/edlira-gjoni-partia-demokratike-ka-gjetur-nje-menyre-te-thjeshte-per-rrezimin-e-rames/60%Daily2019-08-28 09:41
https://a2news.com/2019/08/28/kukesi-zyrtarizon-abazajn-sulmuesi-vjen-ne-huazim/60%Daily2019-08-28 08:44
https://a2news.com/2019/08/28/aksident-ne-levan-fier-nderron-jete-14-vjecari-autori-largohet-nga-ngjarja/60%Daily2019-08-28 08:51
https://a2news.com/2019/08/28/atentati-ne-tirane-zbardhet-dinamika-dhe-historia-e-ish-efektivit-te-vrare/60%Daily2019-08-28 10:56
https://a2news.com/2019/08/28/sulme-kamikaze-te-isis-ne-gaza-3-police-te-vdekur/60%Daily2019-08-28 06:51
https://a2news.com/2019/08/28/atentat-ne-tirane-vritet-26-vjecari-brenda-makines/60%Daily2019-08-28 06:48
https://a2news.com/2019/08/27/higuita-rrefen-miqesine-e-tij-me-escobarin/60%Daily2019-08-27 20:11
https://a2news.com/2019/08/27/toka-drejt-krizes-per-ushqim-dhe-uje/60%Daily2019-08-27 19:50
https://a2news.com/2019/08/27/tirana-teuta-pa-gola-dhe-pa-drita/60%Daily2019-08-27 19:33
https://a2news.com/2019/08/27/lerda-e-kemi-harruar-kukesin/60%Daily2019-08-27 18:35
https://a2news.com/2019/08/27/kriza-e-opioideve-ne-shba-kompania-farmaceutike-gjobe-572-milione/60%Daily2019-08-27 18:27
https://a2news.com/2019/08/27/nderpritet-ndeshja-tirana-teuta-sepse-ikin-dritat/60%Daily2019-08-27 18:02
https://a2news.com/2019/08/27/si-ndryshon-jeta-pasi-behesh-me-femije/60%Daily2019-08-27 17:29
https://a2news.com/2019/08/27/renea-ne-vlore-patrullime-ne-rruge-dhe-ne-det/60%Daily2019-08-27 16:40
https://a2news.com/2019/08/27/sezoni-veror-dhermiu-vizitohet-me-shume-nga-te-huajt/60%Daily2019-08-27 16:20
https://a2news.com/2019/08/27/cmenduria-e-serbeve-vendosin-tankun-para-stadiumit/60%Daily2019-08-27 16:10
https://a2news.com/2019/08/27/shperthimi-ne-lezhe-rriten-kontrollet-per-parandalimin-e-zjarreve-ne-karburante/60%Daily2019-08-27 16:14
https://a2news.com/2019/08/27/4-fakultete-shpallin-listat-ne-2-shtator-nis-regjistrimi/60%Daily2019-08-27 15:55
https://a2news.com/2019/08/27/kajmaku-tregoi-pasaporten-bardhi-do-te-shkosh-ne-burg-mos-e-dysho/60%Daily2019-08-27 15:45
https://a2news.com/2019/08/27/hetimet-per-kajmakun-prokuroria-kerkon-bashkepunim-me-pd/60%Daily2019-08-27 15:39
https://a2news.com/2019/08/27/akuzat-e-pd-kajmaku-tregon-pasaporten-kam-hyre-e-kam-dale-disa-here-nga-greqia/60%Daily2019-08-27 15:24
https://a2news.com/2019/08/27/keshilli-i-pergjithshem-i-ldk-mbeshtetje-unanime-osmanit-si-kryeministre/60%Daily2019-08-27 13:27
https://a2news.com/2019/08/27/djali-i-messit-feston-golin-ja-pse-acarohet-suarez/60%Daily2019-08-27 13:10
https://a2news.com/2019/08/27/mbytet-6-vjecari-ne-durres/60%Daily2019-08-27 13:22
https://a2news.com/2019/08/27/akuzat-per-kajmakun-pd-identiteti-i-sakte-vertetohet-nga-numri-i-pasaportes/60%Daily2019-08-27 12:21
https://a2news.com/2019/08/27/nje-lady-gaga-e-re-kengetarja-shqiptare-terheq-vemendjen-ne-mtv-awards/60%Daily2019-08-27 10:52
https://a2news.com/2019/08/27/rama-takim-me-drejtuesit-e-veriut-kujdes-me-postet-te-mos-preken-nga-dekriminalizimi/60%Daily2019-08-28 09:52
https://a2news.com/2019/08/27/the-telegraph-skifteret-shqiptare-tallen-me-drejtesine-ne-angli/60%Daily2019-08-27 10:25
https://a2news.com/2019/08/27/zjarret-ne-amazone-brazili-refuzon-parate-e-ofruara-nga-g7/60%Daily2019-08-27 10:26
https://a2news.com/2019/08/27/basha-ne-shtator-protestat-edhe-me-te-medha/60%Daily2019-08-27 10:02
https://a2news.com/2019/08/27/nora-malaj-po-pergatitemi-per-zgjedhjet-e-13-tetorit-bashke-me-opoziten/60%Daily2019-08-27 09:46
https://a2news.com/2019/08/27/stervitje-nen-uje-per-te-udhetuar-ne-hapesire-nje-dite-me-astronautet-e-nasa-s/60%Daily2019-08-27 09:17
https://a2news.com/2019/08/27/3-ndeshje-ne-7-dite-shtrydhet-kampionati-shqiptar/60%Daily2019-08-27 08:54
https://a2news.com/2019/08/27/inter-askush-nuk-i-ka-thene-icardi-t-te-qendroje/60%Daily2019-08-27 08:46
https://a2news.com/2019/08/27/mbyllet-samiti-i-g7-trump-zbutet-per-iranin-por-ska-arritje-konkrete/60%Daily2019-08-27 08:30
https://a2news.com/2019/08/27/byroja-kombetare-e-hetimit-ambasada-shba-e-ngjashme-me-fbi-ne-amerikane/60%Daily2019-08-27 08:12
https://a2news.com/2019/08/27/filmohet-nga-plazhi-rrezimi-i-avionit-ushtarak-nderron-jete-piloti/60%Daily2019-08-27 07:38
https://a2news.com/2019/08/27/transportonin-kanabis-drejt-greqise-arrestohen-3-shqiptare-dhe-nje-grek/60%Daily2019-08-27 06:45
https://a2news.com/2019/08/26/interi-fiton-bindshem-ndaj-lecces-lukaku-nis-me-gol-aventuren-zikalter/60%Daily2019-08-26 20:50
https://a2news.com/2019/08/26/johnson-puna-e-parlamentit-eshte-qe-te-realizoje-brexit-in/60%Daily2019-08-26 20:28
https://a2news.com/2019/08/26/interi-e-nis-kampionatin-me-supergol/60%Daily2019-08-26 19:39
https://a2news.com/2019/08/26/tirana-mema-ndaj-teutes-testi-i-vertete/60%Daily2019-08-26 19:16
https://a2news.com/2019/08/26/shenon-dhe-shkon-te-puthe-te-fejuaren-goli-anulohet-dhe-loja-vijon-pa-futbollistin-e-dashuruar/60%Daily2019-08-26 18:42
https://a2news.com/2019/08/26/lufta-tregtare-shba-kine-trump-se-shpejti-rinisim-bisedimet/60%Daily2019-08-26 18:14
https://a2news.com/2019/08/26/veliaj-brenda-mandatit-merr-fund-mesimi-me-dy-turne/60%Daily2019-08-26 17:53
https://a2news.com/2019/08/26/cifti-qe-kerkon-metale-gjen-monedha-me-vlere-mbi-5-milione-euro/60%Daily2019-08-26 17:07
https://a2news.com/2019/08/26/akuzat-per-kajmakun-basha-rama-te-pergjigjet/60%Daily2019-08-26 16:15
https://a2news.com/2019/08/26/shtepite-e-modes-sugjerojne-ngjyra-edhe-kete-sezon/60%Daily2019-08-26 16:08
https://a2news.com/2019/08/26/maqedoni-e-veriut-serbi-pike-te-perbashket-kufitare-ne-presheve/60%Daily2019-08-26 15:51
https://a2news.com/2019/08/26/bolsonaro-i-ofendon-gruan-shperthen-macron-eshte-i-pasjellshem-turperoi-brazilianet/60%Daily2019-08-26 15:48
https://a2news.com/2019/08/26/avokati-visha-ata-qe-nuk-kalojne-vetting-un-te-ndiqen-nga-prokuroria/60%Daily2019-08-26 15:45
https://a2news.com/2019/08/26/akuzat-e-pd-kajmaku-jam-punetor-e-familjar-emrin-e-kam-ndryshuar-qe-te-qendroja-ne-emigracion/60%Daily2019-08-26 15:01
https://a2news.com/2019/08/26/kosove-presidenti-thaci-shpall-daten-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-08-26 14:54
https://a2news.com/2019/08/26/tirana-ben-goditjen-e-radhes-ne-merkato-andi-lila-vishet-bardheblu/60%Daily2019-08-26 14:46
https://a2news.com/2019/08/26/samiti-i-g7-melania-trump-spikat-nder-zonjat-e-para/60%Daily2019-08-26 14:20
https://a2news.com/2019/08/26/rrezohet-pema-ne-shkoder-fatmiresisht-demtohen-vetem-2-autovetura/60%Daily2019-08-26 14:11
https://a2news.com/2019/08/26/kriza-energjetike-eksperti-duhej-nje-menaxhim-me-i-mire/60%Daily2019-08-26 13:58
https://a2news.com/2019/08/26/garancia-e-pediatres-mjeket-e-familjes-arrijne-ti-menaxhojne-virozat/60%Daily2019-08-26 13:02
https://a2news.com/2019/08/26/vendimi-i-ishp-femijet-e-pa-vaksinuar-nuk-do-pranohen-ne-shkolla/60%Daily2019-08-26 13:17
https://a2news.com/2019/08/26/demtohet-mbappe-nuk-luan-kunder-shqiperise/60%Daily2019-08-26 12:23
https://a2news.com/2019/08/26/shkoze-zjarr-ne-nje-pulari-5-zjarrfikese-ne-vendngjarje/60%Daily2019-08-26 12:08
https://a2news.com/2019/08/26/adoleshenti-futet-ne-histori-merr-perqafime-nga-messi/60%Daily2019-08-26 11:15
https://a2news.com/2019/08/26/samiti-i-g7-vizite-e-palajmeruar-e-ministrit-iranian/60%Daily2019-08-26 11:08
https://a2news.com/2019/08/26/parku-rinia-ne-elbasan-betonizimi-e-zgjatja-e-punimeve-shqetesojne-banoret/60%Daily2019-08-26 10:59
https://a2news.com/2019/08/26/bie-prodhimi-i-energjise-elektrike-21-here-me-i-ulet-se-vjet/60%Daily2019-08-26 12:43
https://a2news.com/2019/08/26/ceshtja-kajmaku-prokuroria-e-pergjithshme-kerkon-shenjat-e-gishterinjve/60%Daily2019-08-27 11:59
https://a2news.com/2019/08/26/pd-kajmaku-i-arrestuar-ne-janine-per-falsifikim-kartemonedhash/60%Daily2019-08-26 10:28
https://a2news.com/2019/08/26/andoni-albin-kurti-kryeminister-zgjidhje-e-mire-por-duhet-te-njohe-simbolet-e-shtetit-te-tij/60%Daily2019-08-26 10:10
https://a2news.com/2019/08/26/herkulet-braziliane-qe-po-luftojne-me-flaket-ne-amazone/60%Daily2019-08-26 10:22
https://a2news.com/2019/08/26/zjarret-ne-amazone-lideret-e-g7-prane-nje-marreveshjeje/60%Daily2019-08-26 09:47
https://a2news.com/2019/08/26/bastiset-argjendaria-ne-nju-jork-grabitesit-shohin-kamerat-ne-sy/60%Daily2019-08-26 09:40
https://a2news.com/2019/08/26/shano-lidhjet-me-krimin-rilindja-nuk-i-sheh-si-problem-por-si-i-vetmi-sistem-per-te-ushtruar-pushtet/60%Daily2019-08-26 09:27
https://a2news.com/2019/08/26/te-ardhmen-e-icardi-t-e-zbulon-wanda/60%Daily2019-08-26 09:07
https://a2news.com/2019/08/26/parisi-ne-feste-shenohet-75-vjetori-i-clirimit-nga-nazistet/60%Daily2019-08-26 11:25
https://a2news.com/2019/08/26/hoteli-luksoz-reagon-gjonaj-fatura-eshte-per-dy-nete-jo-per-nje/60%Daily2019-08-26 08:14
https://a2news.com/2019/08/26/operacioni-nderkombetar-liron-shqiptarin-e-mbajtur-peng-ne-greqi-5-te-arrestuar/60%Daily2019-08-26 07:47
https://a2news.com/2019/08/26/gjenden-turistet-hungareze-te-humbur-ne-karaburun-jane-ne-gjendje-te-mire/60%Daily2019-08-26 10:58
https://a2news.com/2019/08/26/karaburun-kerkohet-cifti-hungarez-leshuan-sinjalin-sos/60%Daily2019-08-26 06:45
https://a2news.com/2019/08/26/kavaje-vidhet-bankomati-zhduken-autoret/60%Daily2019-08-26 06:27
https://a2news.com/2019/08/25/dopiete-e-griezmann-barcelona-merr-fitoren-e-pare-ne-kampionat/60%Daily2019-08-25 21:02
https://a2news.com/2019/08/25/lamtumire-gjyqtarit-anesor-fifa-po-mendon-te-vendose-robote/60%Daily2019-08-25 20:40
https://a2news.com/2019/08/25/muzike-alkool-dhe-feste-e-cmendur-ne-karnavalet-e-notting-hill/60%Daily2019-08-25 19:09
https://a2news.com/2019/08/25/milan-i-shemtuar-ne-debutim-mposhtet-ne-udine/60%Daily2019-08-25 18:11
https://a2news.com/2019/08/25/u-diagnostikua-me-leucemi-mihajlovic-rikthehet-ne-stol-pas-40-ditesh-ne-spital/60%Daily2019-08-25 17:11
https://a2news.com/2019/08/25/perplasen-ne-ajer-helikopteri-dhe-avioni-7-viktima/60%Daily2019-08-25 16:25
https://a2news.com/2019/08/25/makina-del-nga-rruga-humb-jeten-pasagjeri/60%Daily2019-08-25 15:45
https://a2news.com/2019/08/25/vija-imagjinare-amerikani-dhe-meksikani-kalojne-kufirin-ne-fije-te-perit/60%Daily2019-08-25 15:17
https://a2news.com/2019/08/25/fitore-e-lehte-dhe-e-diel-rekordesh-per-lojtaret-e-manchester-city-t/60%Daily2019-08-25 14:56
https://a2news.com/2019/08/25/rusia-teston-dy-predha-nga-nendeteset-berthamore-ne-arktik/60%Daily2019-08-25 14:35
https://a2news.com/2019/08/25/gusht-pervelues-temperatura-te-larta-deri-ne-fund-te-muajit/60%Daily2019-08-25 13:36
https://a2news.com/2019/08/25/izraeli-sulme-ajrore-ne-siri-parandaluam-sulmin-e-droneve-iraniane/60%Daily2019-08-25 13:25
https://a2news.com/2019/08/25/g7-ne-sfondin-e-percarjeve-trump-pergenjeshtron-mediat-jemi-te-bashkuar/60%Daily2019-08-25 13:16
https://a2news.com/2019/08/25/ishulli-i-sazanit-1-000-turiste-vizitojne-cdo-dite-zonen-bunker/60%Daily2019-08-25 13:05
https://a2news.com/2019/08/25/3-koncesione-ppp-ne-gusht-projektet-per-shkolla-e-porte-jahtesh/60%Daily2019-08-25 12:22
https://a2news.com/2019/08/25/qeveria-mbyll-pushimet-te-merkuren-mbledhja-e-kabinetit/60%Daily2019-08-25 12:17
https://a2news.com/2019/08/25/panda-me-e-vjeter-ne-bote-feston-ditelindjen/60%Daily2019-08-25 11:34
https://a2news.com/2019/08/25/71-qese-kokaine-ne-stomak-gruaja-arrestohet-ne-aeroport/60%Daily2019-08-25 11:16
https://a2news.com/2019/08/25/meghan-markle-nuk-do-tia-dije-per-shpenzime-6-dite-feste-ditelindjeje-ne-vilen-luksoze-ne-ibiza/60%Daily2019-08-25 11:09
https://a2news.com/2019/08/25/panik-ne-theth-24-vjecari-qellon-ne-ajer-me-kallashnikov/60%Daily2019-08-25 10:27
https://a2news.com/2019/08/25/samiti-i-g7-s-gaz-lotsjelles-e-arrestime-gjate-protestave-ne-france/60%Daily2019-08-25 09:48
https://a2news.com/2019/08/25/takimi-trump-johnson-pas-brexit-marreveshje-e-madhe-tregtare/60%Daily2019-08-25 09:25
https://a2news.com/2019/08/25/e-tmerrshme-ne-atlanta-6-te-plagosur-pasi-rrufeja-bie-ne-fushen-e-golfit/60%Daily2019-08-25 08:57
https://a2news.com/2019/08/25/basha-edhe-pse-e-di-qe-ka-probleme-me-drejtesine-greke-rama-zgjodhi-kajmakun-per-voren/60%Daily2019-08-25 08:37
https://a2news.com/2019/08/25/forbes-scarlett-johansson-aktorja-me-e-paguar-ne-bote/60%Daily2019-08-25 08:31
https://a2news.com/2019/08/25/regjia-lidhet-me-sallen-e-var-it-shfaqet-shperndaresi-i-ushqimit-duke-lene-porosine/60%Daily2019-08-25 08:24
https://a2news.com/2019/08/25/shperthimi-ne-karburant-dy-femije-te-vegjel-mes-te-plagosurve/60%Daily2019-08-25 08:27
https://a2news.com/2019/08/25/pamje-apokaliptike-nga-amazona-e-djegur/60%Daily2019-08-25 07:28
https://a2news.com/2019/08/25/disa-minuta-pas-martese-cifti-i-ri-perplaset-per-vdekje-nga-kamioni/60%Daily2019-08-25 07:33
https://a2news.com/2019/08/25/muskuj-barku-sulmuesi-shenon-dhe-tregon-dhjamin/60%Daily2019-08-25 06:57
https://a2news.com/2019/08/25/te-djegura-ose-me-semundje-lekure-femrave-ua-ndryshon-jeten-kjo-grimiere/60%Daily2019-08-25 06:50
https://a2news.com/2019/08/25/spektakel-ne-firence-insigne-udheheq-napolin-ne-fitoren-4-3-ndaj-fiorentines/60%Daily2019-08-25 06:20
https://a2news.com/2019/08/24/shperthen-karburanti-ne-autostraden-tirane-lezhe-ka-te-lenduar/60%Daily2019-08-25 06:49
https://a2news.com/2019/08/24/nderron-jete-perdoruesi-i-cigares-elektronike-evidentohen-200-te-semure/60%Daily2019-08-24 20:18
https://a2news.com/2019/08/24/zhgenjen-real-bllokohet-ne-shtepi-nga-guardiola/60%Daily2019-08-24 20:45
https://a2news.com/2019/08/24/motociklisti-cek-rrezohet-ne-nje-perrua-te-librazhdit-shpetohet-me-helikopter/60%Daily2019-08-24 19:30
https://a2news.com/2019/08/24/tirana-nuk-gabon-shkaterron-luftetarin-qysh-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2019-08-24 20:44
https://a2news.com/2019/08/24/ky-liverpool-eshte-teper-i-forte-per-arsenalin-3-0/60%Daily2019-08-24 18:51
https://a2news.com/2019/08/24/zgjedhjet-ne-kosove-kqz-pret-daten-qeveria-vendimet-e-gjykates-kushtetuese/60%Daily2019-08-24 18:26
https://a2news.com/2019/08/24/nuk-ka-surpriza-per-juventusin-e-zgjidh-kapiteni/60%Daily2019-08-24 18:18
https://a2news.com/2019/08/24/surprize-ne-premier-djajte-e-kuq-fundosen-ne-shtepi/60%Daily2019-08-24 17:09
https://a2news.com/2019/08/24/laci-shperdoron-super-gol-i-brazilianit-hygor-vllaznia-e-nis-me-kembe-te-mbare/60%Daily2019-08-24 16:48
https://a2news.com/2019/08/24/british-airways-punonjesit-ne-greve-5-dite-pa-fluturime-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2019-08-24 15:50
https://a2news.com/2019/08/24/tjeter-aksident-ne-mamurras-makina-perfundon-ne-nje-parcele/60%Daily2019-08-24 15:30
https://a2news.com/2019/08/24/aksident-ne-daljen-e-milotit-2-persona-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2019-08-24 14:57
https://a2news.com/2019/08/24/nis-samiti-i-g7-macron-ti-japim-fund-luftes-tregtare-do-na-ktheje-ne-recension/60%Daily2019-08-24 15:27
https://a2news.com/2019/08/24/600-gr-buke-dhe-uje-me-vajguri-si-mbijetonin-10-vjecaret-e-internuar-ne-tepelenen-e-vitit-1949/60%Daily2019-08-24 14:14
https://a2news.com/2019/08/24/vetetimat-ofrojne-spektakel-ne-mes-te-detit-ne-durres/60%Daily2019-08-24 13:43
https://a2news.com/2019/08/24/lampard-arrin-fitoren-e-pare-ne-premier-league/60%Daily2019-08-24 13:33
https://a2news.com/2019/08/24/nga-shengjini-ne-amazone-fotot-e-zjarrta-te-javes/60%Daily2019-08-24 13:23
https://a2news.com/2019/08/24/krenaria-e-myslimaneve-perurohet-ne-ceceni-xhamia-me-e-madhe-ne-europe/60%Daily2019-08-24 13:00
https://a2news.com/2019/08/24/spektatori-i-vecante-ne-ndeshjen-e-golfit/60%Daily2019-08-24 11:55
https://a2news.com/2019/08/24/amazona-ne-flake-2500-vatra-zjarri-mbeten-ende-aktive/60%Daily2019-08-24 11:31
https://a2news.com/2019/08/24/brazili-dergon-ushtrine-per-te-luftuar-me-flaket-ne-amazone/60%Daily2019-08-24 11:24
https://a2news.com/2019/08/24/mijera-pushues-nga-kosova-drejt-bregdetit-trafik-dhe-radhe-te-gjata-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2019-08-24 11:16
https://a2news.com/2019/08/24/vrasja-e-indrit-celes-gjykata-le-ne-burg-mikun-e-vellezerve-kusi/60%Daily2019-08-24 11:13
https://a2news.com/2019/08/24/makina-me-120-km-h-shoferi-ne-gjume/60%Daily2019-08-24 09:58
https://a2news.com/2019/08/24/java-e-kultures-baske-por-demi-i-prish-festen-toreadorit/60%Daily2019-08-24 09:41
https://a2news.com/2019/08/24/peshkaqeni-33-metra-i-gjate-kapet-ne-sazan/60%Daily2019-08-24 09:30
https://a2news.com/2019/08/24/aksident-ne-levan-tepelene-humb-jeten-drejtuesi-i-motorit/60%Daily2019-08-24 11:12
https://a2news.com/2019/08/24/serf-me-te-dashurin-dhe-darke-me-shoqet-dua-lipa-feston-24-vjetorin/60%Daily2019-08-24 08:44
https://a2news.com/2019/08/24/i-vune-zjarrin-malit-te-shengjinit-per-te-hapur-kullota-dy-te-arrestuar/60%Daily2019-08-24 08:28
https://a2news.com/2019/08/23/lideret-boterore-si-heronjte-e-the-avengers-parodia-mbi-pabarazine-gjinore-pushton-rrjetin/60%Daily2019-08-23 21:05
https://a2news.com/2019/08/23/kine-mbi-1-mije-garues-per-nje-jave-kompeticion-ne-sportet-ekstreme/60%Daily2019-08-23 20:31
https://a2news.com/2019/08/23/aksident-ne-astir-nderron-jete-kembesori-55-vjecar/60%Daily2019-08-23 20:01
https://a2news.com/2019/08/23/zjarri-ne-shengjin-flaket-gjithmone-me-afer-banesave/60%Daily2019-08-23 20:19
https://a2news.com/2019/08/23/kukesi-harron-superkupen-penalltia-e-shkurtajt-mjafton-kunder-partizanit/60%Daily2019-08-23 20:06
https://a2news.com/2019/08/23/hec-i-prane-monumentit-te-natyres-nis-shembja-e-diges-ne-kanionin-e-holtes/60%Daily2019-08-23 17:14
https://a2news.com/2019/08/23/rikthehet-beverly-hills-gati-serite-e-reja-me-homazhe-per-luke-perry/60%Daily2019-08-23 16:38
https://a2news.com/2019/08/23/ne-kerkim-te-alieneve-2-mln-vete-do-te-mesyjne-bazen-ushtarake-ne-nevada/60%Daily2019-08-23 17:57
https://a2news.com/2019/08/23/kapet-veliera-me-1-ton-droge-ne-greqi-reagon-policia-e-shtetit-mjeti-nuk-vjen-nga-shqiperia/60%Daily2019-08-23 15:52
https://a2news.com/2019/08/23/akuzat-e-pd-dekriminalizimi-nis-verifikimin-per-kajmakun/60%Daily2019-08-23 14:46
https://a2news.com/2019/08/23/karburantet-qytetaret-ankohen-inspektorati-tregu-i-kontrolluar/60%Daily2019-08-24 12:00
https://a2news.com/2019/08/23/goditjet-ne-tru-2500-raste-cdo-vit-preken-edhe-te-rinjte/60%Daily2019-08-23 13:13
https://a2news.com/2019/08/23/torres-i-jep-lamtumiren-futbollit/60%Daily2019-08-23 12:41
https://a2news.com/2019/08/23/zjarre-ne-amazone-dhe-siberi-ndikim-i-rende-per-klimen/60%Daily2019-08-23 12:17
https://a2news.com/2019/08/23/zgjedhjet-ne-kosove-si-do-te-pozicionohet-vetevendosja/60%Daily2019-08-23 12:09
https://a2news.com/2019/08/23/skandalet-ne-shkup-zaev-nuk-jam-i-perfshire-kush-shkel-ligjin-mban-pergjegjesi/60%Daily2019-08-23 11:38
https://a2news.com/2019/08/23/zjarret-ne-vend-presidenti-meta-u-ben-thirrje-institucioneve-merrni-masa-efektive-te-emergjences/60%Daily2019-08-23 11:29
https://a2news.com/2019/08/23/zjarr-masiv-ne-malin-me-pisha-te-shengjinit/60%Daily2019-08-23 11:25
https://a2news.com/2019/08/23/viktimat-e-stalinizmit-meta-kujtesa-largon-friken-nga-cdo-forme-diktature/60%Daily2019-08-23 11:07
https://a2news.com/2019/08/23/5-viktima-ne-koncertin-e-soolking-ku-performoi-edhe-kengetarja-shqiptare/60%Daily2019-08-23 10:52
https://a2news.com/2019/08/23/zgjedhjet-e-parakohshme-ne-kosove-zyrtarizohet-koalicioni-mes-akr-dhe-nismes/60%Daily2019-08-23 10:29
https://a2news.com/2019/08/23/zbutet-harley-davidson-prezanton-biciklete-elektrike-qe-punon-me-bateri/60%Daily2019-08-23 10:20
https://a2news.com/2019/08/23/gjata-kajmaku-te-dorehiqet-menjehere/60%Daily2019-08-23 13:30
https://a2news.com/2019/08/23/rrufe-vdekjeprurese-ne-poloni-viktima-e-te-plagosur-ne-malet-tatra/60%Daily2019-08-23 09:25
https://a2news.com/2019/08/23/sarri-me-pneumoni-juventus-pa-trajner-perballe-parmes-dhe-napolit/60%Daily2019-08-23 09:05
https://a2news.com/2019/08/23/mish-me-salmonele-nga-qipro-kanadaja-dhe-brazili-aku-bllokon-387-tone/60%Daily2019-08-23 08:54
https://a2news.com/2019/08/23/cudira-shqiptare-trajneri-dalipi-le-luftetarin-ne-prag-te-nisjes-se-kampionatit/60%Daily2019-08-23 08:45
https://a2news.com/2019/08/23/zjarret-ne-amazone-macron-krize-nderkombetare-shtepia-jone-po-digjet/60%Daily2019-08-23 08:34
https://a2news.com/2019/08/23/zjarret-ne-amazone-vip-at-po-perdorin-foto-fake/60%Daily2019-08-23 08:08
https://a2news.com/2019/08/23/u-qellua-me-plumb-ne-koke-te-myslym-shyri-i-riu-nderron-jete-ne-spital-4-te-arrestuar-dhe-dy-vellezer-te-shpallur-ne-kerkim/60%Daily2019-08-23 07:54
https://a2news.com/2019/08/23/zhvendosja-e-dosjes-184-collaku-formule-mafioze-mafia-ka-kapur-prokurorine/60%Daily2019-08-23 07:47
https://a2news.com/2019/08/23/burri-nuk-zihet-me-mua-tregon-dashuri-te-tepruar-dhe-me-ndihmon-me-punet-e-shtepise-prandaj-dua-divorcin/60%Daily2019-08-23 07:02
https://a2news.com/2019/08/23/shba-ekzekutohet-vrasesi-serial-i-homoseksualeve/60%Daily2019-08-23 06:46
https://a2news.com/2019/08/23/quentin-tarantino-do-te-behet-prind-per-here-te-pare/60%Daily2019-08-23 06:35
https://a2news.com/2019/08/23/zeri-i-amerikes-polemika-mbi-hetimin-e-zgjedhjeve-te-dibres/60%Daily2019-08-23 07:06
https://a2news.com/2019/08/22/shpertheu-me-partizanin-sot-per-sulmuesin-ganez-po-flet-e-gjithe-europa/60%Daily2019-08-22 20:39
https://a2news.com/2019/08/22/u-betua-per-vit-te-ri-se-do-te-dobesohej-video-qe-e-deshmon-eshte-mbreselenese/60%Daily2019-08-22 18:50
https://a2news.com/2019/08/22/macron-kunder-rinegocimit-ujdia-per-brexit-perplas-francen-dhe-gjermanine/60%Daily2019-08-22 17:23
https://a2news.com/2019/08/22/duket-nje-mission-impossible-por-djaloshi-arrin-te-mrekulloje-te-gjithe-ne-bazel/60%Daily2019-08-22 16:50
https://a2news.com/2019/08/22/ish-ylli-i-klubit-ofron-100-milione-euro-per-te-blere-sampdoria-n/60%Daily2019-08-22 16:14
https://a2news.com/2019/08/22/shtepia-e-re-e-familjes-obama/60%Daily2019-08-22 15:22
https://a2news.com/2019/08/22/dosja-184-vasili-prokuroria-shperdoroi-detyren-bllokoi-hetimin/60%Daily2019-08-22 15:20
https://a2news.com/2019/08/22/studimi-i-obsh-mikroplastika-ne-shishet-e-ujit-jo-rrezik-per-shendetin/60%Daily2019-08-22 15:05
https://a2news.com/2019/08/22/divat-italiane-ne-tirane-14-filma-ne-nje-kinema-verore/60%Daily2019-08-22 14:48
https://a2news.com/2019/08/22/une-jam-kadri-veseli-do-te-jem-kandidat-per-kryeminister/60%Daily2019-08-22 14:15
https://a2news.com/2019/08/22/presidenti-thaci-se-shpejti-caktoj-daten-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-08-22 13:56
https://a2news.com/2019/08/22/70-vjecari-fiton-maratonen-e-genghis-khan/60%Daily2019-08-22 13:28
https://a2news.com/2019/08/22/provimet-e-vjeshtes-4-mije-maturante-mbetes-serish-ne-testim/60%Daily2019-08-22 12:51
https://a2news.com/2019/08/22/meksikani-qe-turperoi-amerikanet/60%Daily2019-08-22 12:48
https://a2news.com/2019/08/22/plagosje-me-arme-ne-tirane-shpallet-ne-kerkim-autori/60%Daily2019-08-22 16:02
https://a2news.com/2019/08/22/aksioni-nuk-shpeton-buxhetin-16-mld-leke-me-pak-ne-korrik-nga-tatimet-dhe-doganat/60%Daily2019-08-22 12:57
https://a2news.com/2019/08/22/dosja-184-ironia-e-cejkut-tani-prokuroria-e-dibres-ta-coje-te-pleqesia/60%Daily2019-08-22 12:17
https://a2news.com/2019/08/22/basha-marku-dhe-prela-katica-janevat-e-shqiperise/60%Daily2019-08-22 12:07
https://a2news.com/2019/08/22/te-huajt-ne-shqiperi-rritet-ndjeshem-numri-i-klandestineve/60%Daily2019-08-22 11:43
https://a2news.com/2019/08/22/30-dite-paraburgim-per-janeven-merr-pjese-ne-varrimin-e-se-emes/60%Daily2019-08-22 12:13
https://a2news.com/2019/08/22/viti-2016-me-i-nxehti-ne-histori/60%Daily2019-08-22 10:34
https://a2news.com/2019/08/22/icardi-i-thote-jo-napolit/60%Daily2019-08-22 10:29
https://a2news.com/2019/08/22/rama-javen-e-ardhshme-nis-rindertimi-i-rruges-se-thethit/60%Daily2019-08-22 10:25
https://a2news.com/2019/08/22/shperndahet-kuvendi-kosova-drejt-zgjedhjeve-te-parakohshme/60%Daily2019-08-22 12:29
https://a2news.com/2019/08/22/evropiani-i-basketbollit-shqiperia-regjistron-humbjen-e-katert-ne-grup/60%Daily2019-08-22 10:14
https://a2news.com/2019/08/22/i-denuar-dhe-i-debuar-nga-greqia-kajmaku-ne-a2-ata-qe-shpifin-do-te-vihen-para-drejtesise/60%Daily2019-08-22 15:01
https://a2news.com/2019/08/22/i-arrestuar-ne-greqi-kryebashkiaku-i-vores-nxjerr-dokumentet/60%Daily2019-08-22 10:02
https://a2news.com/2019/08/22/kategoria-superiore-nis-me-duel-titulli-kukesi-partizani/60%Daily2019-08-22 09:49
https://a2news.com/2019/08/22/dosja-184-ne-diber-prokuroria-e-pergjithshme-tregon-pse-hoqen-dore-krimet-e-renda-nga-ceshtja/60%Daily2019-08-22 09:27
https://a2news.com/2019/08/22/vucic-per-zerin-e-amerikes-s-ka-marreveshje-nese-kosova-fiton-gjithcka-e-ne-asgje/60%Daily2019-08-22 08:48
https://a2news.com/2019/08/22/dita-e-pelegrineve-ne-tomor-rama-mali-i-mrekullueshem-do-ti-zmbrapse-barbaret-e-pangopur/60%Daily2019-08-22 08:31
https://a2news.com/2019/08/22/anuloi-viziten-danimarka-irritohet-nga-veprimi-i-presidentit-trump/60%Daily2019-08-22 08:25
https://a2news.com/2019/08/22/franca-kunder-gjermanise-macron-marreveshja-e-brexit-nuk-rinegociohet/60%Daily2019-08-22 08:18
https://a2news.com/2019/08/22/zjarri-ne-ishujt-kanarie-mund-te-shihet-nga-hapesira/60%Daily2019-08-22 08:15
https://a2news.com/2019/08/22/titaniku-vizitohet-pas-15-vitesh-shokohen-ekspertet-po-konsumohet-nga-oqeani/60%Daily2019-08-22 16:39
https://a2news.com/2019/08/22/dekriminalizimi-pd-ja-i-kerkon-prokurorise-verifikimin-e-kryebashkiakut-te-vores/60%Daily2019-08-22 08:04
https://a2news.com/2019/08/22/kush-vendos-per-shkodren-voltana-ademi-tregon-gjithcka-per-a2/60%Daily2019-08-22 07:42
https://a2news.com/2019/08/22/arnold-schwarzenegger-tani-edhe-ne-video-loje/60%Daily2019-08-22 06:52
https://a2news.com/2019/08/22/perplasen-3-makina-ne-lezhe-4-te-plagosur/60%Daily2019-08-22 07:44
https://a2news.com/2019/08/22/vazhdon-mbreterimi-i-dwayne-johnson-serish-aktori-me-i-paguar-ne-bote/60%Daily2019-08-22 06:38
https://a2news.com/2019/08/22/reali-ofron-100-milione-euro-plus-3-yje-te-skuadres-per-neymar-psg-refuzon/60%Daily2019-08-22 06:23
https://a2news.com/2019/08/21/si-ishte-futbolli-dhe-bota-kur-liverpool-fitoi-titullin-per-here-te-fundit/60%Daily2019-08-21 20:42
https://a2news.com/2019/08/21/mes-akullit-dhe-zjarrit-jeta-ne-arktikun-rus/60%Daily2019-08-21 20:10
https://a2news.com/2019/08/21/trump-paralajmeron-shfuqizimin-e-nenshtetesise-per-femijet-qe-lindin-ne-shba/60%Daily2019-08-21 19:22
https://a2news.com/2019/08/21/luajne-charlize-theron-nicole-kidman-dhe-margot-robbie-filmi-eshte-nje-bombe/60%Daily2019-08-28 20:32
https://a2news.com/2019/08/21/kuvendi-rihap-garen-per-nje-vend-ne-gjykaten-kushtetuese/60%Daily2019-08-21 17:48
https://a2news.com/2019/08/21/varrimi-i-kryetifozit-te-lazios-mik-i-bandave-shqiptare-flamuj-dhe-luks-ne-ceremonine-mortore/60%Daily2019-08-21 17:18
https://a2news.com/2019/08/21/bllokohen-550-tone-karburant-ne-rafinerine-e-ballshit/60%Daily2019-08-21 17:11
https://a2news.com/2019/08/21/krimi-elektoral-ne-vitin-2016-dosja-184-kompetence-e-prokurorise-diber/60%Daily2019-08-21 17:22
https://a2news.com/2019/08/21/brenda-viles-tre-shekullore-te-valentino-s-ne-shitje-per-13-milione/60%Daily2019-08-21 16:07
https://a2news.com/2019/08/21/ura-nuk-perballon-dot-turistet-autoritetet-e-venecias-gjobisin-arkitektin-e-famshem/60%Daily2019-08-21 16:04
https://a2news.com/2019/08/21/finiq-zjarri-shkrumbon-mijera-rrenje-ullinj-shekullore-dyshohet-si-i-qellimshem/60%Daily2019-08-21 15:45
https://a2news.com/2019/08/21/8-vjecari-gjerman-merr-golfin-e-prinderve-me-140-km-h-ne-autostrade/60%Daily2019-08-21 15:41
https://a2news.com/2019/08/21/vdekshmeria-ne-rruget-e-be-me-te-rrezikshmet-ato-te-europes-lindore/60%Daily2019-08-21 15:16
https://a2news.com/2019/08/21/numri-i-larte-i-aksidenteve-ne-shqiperi-eksperti-rrugor-faji-i-menaxhimit-te-keq-te-trafikut/60%Daily2019-08-21 15:02
https://a2news.com/2019/08/21/shtyhet-debutimi-real-madrid-perseri-pa-hazard/60%Daily2019-08-21 15:01
https://a2news.com/2019/08/21/forcohet-vllaznia-ne-shkoder-dy-lojtare-te-huaj/60%Daily2019-08-21 14:53
https://a2news.com/2019/08/21/vjeshte-e-ngrohte-ne-shqiperi-reshjet-vijne-ne-gjysmen-e-dyte-te-stines/60%Daily2019-08-21 14:49
https://a2news.com/2019/08/21/ngerci-me-bashkine-shkoder-ska-bllokim-thesari-nuk-njeh-firmen-e-ademit/60%Daily2019-08-21 14:50
https://a2news.com/2019/08/21/trump-me-deklaraten-shokuese-hebrenjte-qe-votojne-demokratet-jane-te-pabese/60%Daily2019-08-21 13:50
https://a2news.com/2019/08/21/deklarata-e-vucic-dialogu-me-prishtinen-mund-te-nise-ne-dhjetor/60%Daily2019-08-21 13:21
https://a2news.com/2019/08/21/ne-futboll-mos-merrni-asgjesi-te-mireqene-holandezi-i-vogel-gjuan-penalltine-e-cmendur/60%Daily2019-08-21 13:06
https://a2news.com/2019/08/21/gjasula-te-gjithe-futbollistet-duhet-te-mbajne-kaske-mbrojtese/60%Daily2019-08-21 12:49
https://a2news.com/2019/08/21/messi-apo-cristiano-kush-eshte-me-i-miri-pergjigjjen-e-jep-shkenca/60%Daily2019-08-21 12:34
https://a2news.com/2019/08/21/bardhi-kalimi-i-dosjes-184-ne-diber-varrosje-e-hetimeve/60%Daily2019-08-21 12:25
https://a2news.com/2019/08/21/rasti-zhvatja-arrestohet-prokurorja-speciale-ne-shkup/60%Daily2019-08-22 12:13
https://a2news.com/2019/08/21/analizat-per-hyrjen-ne-cerdhe-kryhen-ne-poliklinika-per-te-shmangur-fluksin-e-madh/60%Daily2019-08-21 12:09
https://a2news.com/2019/08/21/bllokimi-i-fondeve-per-shkodren-ademi-akt-politik-i-pamoralshem/60%Daily2019-08-21 11:53
https://a2news.com/2019/08/21/bylykbashi-shpresoj-qe-qeveria-te-mos-e-kape-edhe-spak-un/60%Daily2019-08-21 11:47
https://a2news.com/2019/08/21/alarmi-i-shkencetareve-niveli-i-mesdheut-do-te-rritet-me-20-cm-deri-ne-2050/60%Daily2019-08-21 11:08
https://a2news.com/2019/08/21/denoncimi-i-forte-i-bashes-rama-i-ka-siguruar-votat-ne-velipoje-fale-nje-trafikanti-te-fuqishem-droge/60%Daily2019-08-21 15:19
https://a2news.com/2019/08/21/kriza-politike-ne-itali-cfare-ndodh-pas-doreheqjes-se-kryeministrit-conte/60%Daily2019-08-21 10:54
https://a2news.com/2019/08/21/ministria-e-financave-nuk-ka-bllokim-per-shkodren-jane-ekzekutuar-te-gjitha-pagesat/60%Daily2019-08-21 10:03
https://a2news.com/2019/08/21/franck-ribery-nenshkruan-per-dy-vite-me-fiorentinen/60%Daily2019-08-21 09:59
https://a2news.com/2019/08/21/vershojne-firmat-ne-vlore-por-ende-asnje-trajner-per-flamurtarin/60%Daily2019-08-21 09:36
https://a2news.com/2019/08/21/cristiano-ronaldo-futbolliste-qe-nuk-kane-treguar-gje-blihen-100-milione-euro-une-vlej-400/60%Daily2019-08-21 09:23
https://a2news.com/2019/08/21/refuzoi-te-shiste-groenlanden-trump-anulon-viziten-ne-danimarke/60%Daily2019-08-21 09:13
https://a2news.com/2019/08/21/sporti-i-preferuar-ne-indonezi-pit-bulli-kunder-derrit-te-eger/60%Daily2019-08-21 10:08
https://a2news.com/2019/08/21/rikthehet-matrix-keanu-reeves-serish-ne-rolin-e-neos/60%Daily2019-08-21 08:26
https://a2news.com/2019/08/21/united-gati-te-jape-ok-sanchez-thuajse-i-interit/60%Daily2019-08-21 08:10
https://a2news.com/2019/08/21/valdet-rama-largohet-nga-kukesi-nis-aventure-te-re-ne-gjermani/60%Daily2019-08-21 08:06
https://a2news.com/2019/08/21/perfituan-37-milione-euro-nga-kredite-fiktive-7-te-arrestuar-ne-tirane/60%Daily2019-08-21 07:51
https://a2news.com/2019/08/21/thyen-xhamin-e-deres-se-bankes-policia-ndalon-nje-36-vjecar-me-probleme-mendore/60%Daily2019-08-21 07:38
https://a2news.com/2019/08/21/pompeo-takon-vucicin-njohja-reciproke-ne-baze-te-marreveshjes-me-kosoven/60%Daily2019-08-21 07:31
https://a2news.com/2019/08/21/kine-ekspozite-robotesh-qe-fluturojne-notojne-dhe-bejne-operacion-truri/60%Daily2019-08-21 06:54
https://a2news.com/2019/08/21/pronari-dhunoi-turistet-spanjolle-ikmt-prish-panormen/60%Daily2019-08-21 06:24
https://a2news.com/2019/08/21/aksident-i-rende-ne-lushnje-dy-te-vdekur/60%Daily2019-08-21 06:17
https://a2news.com/2019/08/20/dubai-aty-ku-ne-varrezat-e-makinave-mund-te-gjesh-thesare-te-braktisura-ne-diell/60%Daily2019-08-20 20:57
https://a2news.com/2019/08/20/akuzon-se-po-bllokohen-fondet-e-bashkise-shkoder-spahia-provokim-rama-nuk-priti-as-24-ore/60%Daily2019-08-20 20:07
https://a2news.com/2019/08/20/roma-ka-nje-problem-te-madh-derrat-e-eger/60%Daily2019-08-20 19:23
https://a2news.com/2019/08/20/nasa-jep-alarmin-akujt-ne-groenlande-po-shkrijne-me-shpejtesi/60%Daily2019-08-20 17:43
https://a2news.com/2019/08/20/peter-zingraf-ambasadori-i-ri-gjerman-meta-pranon-letrat-kredenciale/60%Daily2019-08-20 17:13
https://a2news.com/2019/08/20/zbulohet-titulli-i-filmit-te-ri-me-james-bond-i-fundit-per-daniel-craig/60%Daily2019-08-20 16:54
https://a2news.com/2019/08/20/koreani-ben-historine-eshte-tenisti-i-pare-shurdh-qe-fiton-ne-nje-trofe-atp/60%Daily2019-08-20 16:48
https://a2news.com/2019/08/20/stop-informalitetit-rama-entuziast-per-funksionimin-e-aplikacionit/60%Daily2019-08-20 15:50
https://a2news.com/2019/08/20/punimet-ne-rruge-rendojne-trafikun-policia-shmangim-bllokimet-ne-shi-gjate-shtatorit/60%Daily2019-08-20 16:10
https://a2news.com/2019/08/20/sazani-ne-fokusin-e-fotografeve-nderkombetare-hapet-galeria-e-re-ne-bregdet/60%Daily2019-08-20 15:45
https://a2news.com/2019/08/20/doreheqja-e-pjetrit-kqz-ne-pritje-te-njoftimit-nga-keshilli-bashkiak-i-shkodres/60%Daily2019-08-20 15:26
https://a2news.com/2019/08/20/merr-peng-autobusin-me-37-udhetare-vritet-nga-policia-me-snajper/60%Daily2019-08-20 14:54
https://a2news.com/2019/08/20/dorehiqet-conte-italia-ne-zgjedhje-te-parakoheshme/60%Daily2019-08-20 17:12
https://a2news.com/2019/08/20/tensione-shba-rusi-pentagoni-teston-rakete-me-rreze-te-mesme/60%Daily2019-08-20 14:06
https://a2news.com/2019/08/20/trump-siguron-banoret-nuk-do-ndertoj-kulle-ne-groenlande/60%Daily2019-08-20 14:01
https://a2news.com/2019/08/20/korrjet-e-kanabisit-ne-gusht-1600-forca-policie-kontrolle-ne-terren/60%Daily2019-08-20 13:56
https://a2news.com/2019/08/20/spak-po-vjen-por-kur-pas-filtrimit-te-pare-15-prokuroret-i-pret-edhe-vetting-u/60%Daily2019-08-20 13:21
https://a2news.com/2019/08/20/percillet-per-ne-banesen-e-fundit-gjergj-xhuvani/60%Daily2019-08-20 12:56
https://a2news.com/2019/08/20/palushi-spak-u-duhet-te-ndeshkoje-se-pari-ata-qe-jane-ne-pushtet/60%Daily2019-08-20 12:43
https://a2news.com/2019/08/20/kushtet-per-brexit-johnson-i-dergon-leter-bashkimit-europian-mekanizmi-kufitar-anti-demokratik/60%Daily2019-08-20 15:16
https://a2news.com/2019/08/20/cilesia-e-karburanteve-konfindustria-kunder-shtyrjes-se-kontrolleve-per-ne-shtator/60%Daily2019-08-20 12:08
https://a2news.com/2019/08/20/rikthehet-i-nxehti-afrikan-nje-tjeter-vale-godet-vendin-ne-22-dhe-23-gusht/60%Daily2019-08-20 11:56
https://a2news.com/2019/08/20/rruga-e-kombit-rama-7-ura-spektakolare-hapen-se-shpejti/60%Daily2019-08-20 11:18
https://a2news.com/2019/08/20/gjermania-fillon-te-riatdhesoje-per-here-te-pare-femijet-e-luftetareve-te-isis-it/60%Daily2019-08-20 10:43
https://a2news.com/2019/08/20/perpiqet-qe-ti-vjedhe-celularin-kampioni-i-botes-ne-muay-thai-ben-per-spital-xhepistin/60%Daily2019-08-20 10:37
https://a2news.com/2019/08/20/autobusi-perplas-motocikleten-nderron-jete-55-vjecari/60%Daily2019-08-20 10:27
https://a2news.com/2019/08/20/studimi-i-ri-lidh-gjumin-e-drekes-me-alzajmerin/60%Daily2019-08-20 10:18
https://a2news.com/2019/08/20/shperthen-aspiratori-merr-flake-shtepia-ne-durres/60%Daily2019-08-20 10:14
https://a2news.com/2019/08/20/u-kap-me-kanabis-ne-kamion-burg-per-35-vjecarin/60%Daily2019-08-20 10:07
https://a2news.com/2019/08/20/artisti-i-vetem-vjen-nga-kosova-ne-mbeshtetje-te-teatrit-kombetar/60%Daily2019-08-20 09:58
https://a2news.com/2019/08/20/zjarr-i-paprecedente-mbi-9-mije-te-evakuuar-ne-ishujt-kanarie/60%Daily2019-08-20 09:38
https://a2news.com/2019/08/20/cmendet-juventusi-gati-100-milione-euro-dhe-dybala-per-neymar/60%Daily2019-08-20 09:02
https://a2news.com/2019/08/20/takimi-putin-macron-lideret-perplasen-per-sirine-e-protestat/60%Daily2019-08-20 08:44
https://a2news.com/2019/08/20/basha-17-miliarde-euro-demi-ekonomik-qe-qeveria-i-ka-shkaktuar-vendit/60%Daily2019-08-20 07:52
https://a2news.com/2019/08/20/dua-lipa-me-shqiponje-ne-reklamen-e-parfumit-te-yves-saint-laurent/60%Daily2019-08-20 13:28
https://a2news.com/2019/08/20/organ-i-pavarur-jo-i-politizuar-qe-do-te-hetoje-te-paprekshmit-ambasada-amerikane-shpjegon-spak-un/60%Daily2019-08-20 09:17
https://a2news.com/2019/08/20/skulptura-qe-po-tmerron-zelanden-e-re/60%Daily2019-08-20 07:15
https://a2news.com/2019/08/20/shperthim-tritoli-ne-nje-banese-ne-kamez/60%Daily2019-08-20 06:58
https://a2news.com/2019/08/20/3-jave-per-te-xhiruar-skenen-ku-vras-daenerys/60%Daily2019-08-20 06:45
https://a2news.com/2019/08/20/mallakaster-46-vjecari-i-ve-zjarrin-baneses-dhe-mbyllet-brenda-saj/60%Daily2019-08-20 06:29
https://a2news.com/2019/08/20/hap-fals-i-manchester-united-pogba-i-mohon-3-piket-djajve-te-kuq/60%Daily2019-08-20 06:19
https://a2news.com/2019/08/19/merkel-jep-shprese-nuk-ka-europe-te-bashkuar-pa-ballkanin-perendimor/60%Daily2019-08-19 21:21
https://a2news.com/2019/08/19/elbasan-policia-shmang-tragjedine-ne-konfliktin-midis-bashkeshorteve/60%Daily2019-08-19 20:50
https://a2news.com/2019/08/19/sarri-eshte-semure-juve-pa-trajner-ne-fillim-te-kampionatit/60%Daily2019-08-19 20:07
https://a2news.com/2019/08/19/dergoni-mesazhe-me-ane-te-frigoriferit-smart-me-shume-mundesi-jeni-nomofobe/60%Daily2019-08-19 19:45
https://a2news.com/2019/08/19/tensionet-ne-shkoder-lirohet-kreu-i-frbd-se-arvit-bushati/60%Daily2019-08-19 20:28
https://a2news.com/2019/08/19/gramsh-godet-policin-ne-rruge-se-e-kishte-shoqeruar-ne-komisariat-nje-nate-me-pare/60%Daily2019-08-19 18:42
https://a2news.com/2019/08/19/shkodra-pas-30-qershorit-keshilli-socialist-kryebashkiakja-demokrate/60%Daily2019-08-19 18:06
https://a2news.com/2019/08/19/me-280-km-h-mbi-biciklete-britaniku-thyen-rekordin-boteror/60%Daily2019-08-19 17:01
https://a2news.com/2019/08/19/fituesi-i-palmes-se-arte-ne-tirane-nje-film-per-homoseksualitetin-ne-vilen-e-ish-diktatorit/60%Daily2019-08-19 16:38
https://a2news.com/2019/08/19/zgjedhjet-ne-kosove-haradinaj-dhe-shpend-ahmeti-ne-koalicion/60%Daily2019-08-19 16:27
https://a2news.com/2019/08/19/te-vishesh-si-kate-middleton-adhuruesja-e-flakte-kopjon-garderoben-e-dukeshes/60%Daily2019-08-19 20:15
https://a2news.com/2019/08/19/nje-mclaren-me-motor-te-lare-me-flori-shitet-ne-ankand-per-198-mln/60%Daily2019-08-19 14:47
https://a2news.com/2019/08/19/kryenin-vjedhje-ne-itali-arrestohen-tre-shqiptare/60%Daily2019-08-19 13:41
https://a2news.com/2019/08/19/shtyhet-inaugurimi-kombetarja-larg-arenes-kombetare-edhe-ne-shtator/60%Daily2019-08-19 13:24
https://a2news.com/2019/08/19/peticioni-per-malin-e-tomorit-klosi-se-shpejti-park-kombetar/60%Daily2019-08-19 13:04
https://a2news.com/2019/08/19/zgjohet-flamurtari-5-afrime-ne-24-ore/60%Daily2019-08-19 12:50
https://a2news.com/2019/08/19/ademi-do-te-jem-ne-detyre-deri-ne-nje-gare-te-ndershme/60%Daily2019-08-19 12:32
https://a2news.com/2019/08/19/renia-e-perdes-se-hekurt-merkel-dhe-orban-kujtojne-eksodin/60%Daily2019-08-19 12:16
https://a2news.com/2019/08/19/apeli-i-tatimeve-neser-afati-i-fundit-per-dividendin-8/60%Daily2019-08-19 12:09
https://a2news.com/2019/08/19/tkurren-eksportet-renia-vjetore-26-ndikojne-euro-dhe-energjia/60%Daily2019-08-19 12:08
https://a2news.com/2019/08/19/zjarr-ne-ishujt-kanarie-evakuohen-8-mije-persona-shkrumbohen-mijera-hektare/60%Daily2019-08-19 12:13
https://a2news.com/2019/08/19/vodhen-rere-ne-sardenje-turistet-franceze-rrezikojne-burgun/60%Daily2019-08-19 11:36
https://a2news.com/2019/08/19/florida-aligatori-kapercen-gardhin-dhe-futet-ne-bazen-detare/60%Daily2019-08-19 11:08
https://a2news.com/2019/08/19/goditet-me-shishe-plastike-nga-protestuesit-reagimi-i-tom-doshit/60%Daily2019-08-19 11:01
https://a2news.com/2019/08/19/basha-beteja-e-shkodres-beteja-e-cdo-shqiptari-qe-nuk-pranon-kriminelet-e-rames/60%Daily2019-08-19 10:48
https://a2news.com/2019/08/19/aeroporti-i-tiranes-prezanton-drejtorin-e-ri-ekzekutiv/60%Daily2019-08-19 10:30
https://a2news.com/2019/08/19/blerja-e-groenlandes-trump-nuk-dorezohet-pike-strategjike-per-ameriken/60%Daily2019-08-19 10:10
https://a2news.com/2019/08/19/dokumentet-sekrete-deme-katastrofike-ne-rastin-e-brexit-it-pa-ujdi/60%Daily2019-08-19 09:29
https://a2news.com/2019/08/19/serf-mbi-kurrizin-e-peshkaqenit-me-te-madh-ne-bote/60%Daily2019-08-19 09:21
https://a2news.com/2019/08/19/valdrin-pjetri-depoziton-gjurmet-e-gishterinjve/60%Daily2019-08-19 09:19
https://a2news.com/2019/08/19/zyrtare-coutinho-te-bayern-munchen/60%Daily2019-08-19 08:49
https://a2news.com/2019/08/19/konstituimi-i-keshillit-bashkiak-opozita-zhvillon-proteste-ne-shkoder/60%Daily2019-08-19 11:52
https://a2news.com/2019/08/19/brexit-merkel-do-te-bejme-cmos-per-nje-marreveshje/60%Daily2019-08-19 08:03
https://a2news.com/2019/08/19/sot-mblidhet-keshilli-ne-shkoder-por-pa-kryetar-per-betim/60%Daily2019-08-19 11:42
https://a2news.com/2019/08/19/ju-prezantojme-kafenene-me-te-instagramueshme-ne-bote/60%Daily2019-08-19 07:15
https://a2news.com/2019/08/19/rusia-imiton-spanjen-plas-lufta-me-domate/60%Daily2019-08-19 06:58
https://a2news.com/2019/08/19/nje-penallti-te-tille-nuk-e-kishim-pare-kurre/60%Daily2019-08-19 06:42
https://a2news.com/2019/08/19/atletico-lekuren-e-nderron-por-vuajtjen-se-harron/60%Daily2019-08-19 06:33
https://a2news.com/2019/08/18/tuneli-tirane-elbasan-merr-flake-autobuzi-i-tifozeve-te-partizanit/60%Daily2019-08-18 22:09
https://a2news.com/2019/08/18/raketa-berthamore-drejt-marsit-formula-e-cmendur-e-elon-musk-per-kolonizimin-e-tij/60%Daily2019-08-18 21:05
https://a2news.com/2019/08/18/partizani-triumfon-ne-superkupe-sulmuesi-xhamajkan-gjunjezon-kukesin/60%Daily2019-08-18 20:56
https://a2news.com/2019/08/18/chelsea-fillimi-i-krizes-barazon-me-leicester-dhe-shkeputet/60%Daily2019-08-18 18:28
https://a2news.com/2019/08/18/zjarr-te-liqeni-i-thate-tymi-mbulon-nje-pjese-te-kryeqytetit/60%Daily2019-08-18 17:48
https://a2news.com/2019/08/18/brnabic-per-kosoven-nuk-shoh-zgjidhje-njohja-nuk-eshte-ne-listen-tone/60%Daily2019-08-18 17:11
https://a2news.com/2019/08/18/salvini-nuk-dorezohet-i-bindur-per-mos-te-lejuar-zbarkimin-e-emigranteve-ne-vend/60%Daily2019-08-18 16:24
https://a2news.com/2019/08/18/kukullat-ne-rrethe-teatri-i-kukullave-nis-shfaqjet-ne-100-fshatrat/60%Daily2019-08-18 15:53
https://a2news.com/2019/08/18/aksident-afer-vlores-nderron-jete-60-vjecari/60%Daily2019-08-18 15:29
https://a2news.com/2019/08/18/protestat-ne-hong-kong-turma-shtohet-perdite-pasojat-kryesisht-ekonomike/60%Daily2019-08-18 14:38
https://a2news.com/2019/08/18/ciao-united-alexis-sanchez-drejt-italise/60%Daily2019-08-18 13:43
https://a2news.com/2019/08/18/aksidenti-i-frikshem-i-pilotit-te-superbike-shpeton-per-mrekulli/60%Daily2019-08-18 12:34
https://a2news.com/2019/08/18/ekstremistet-e-djathte-e-te-majte-perleshen-ne-portland/60%Daily2019-08-18 12:24
https://a2news.com/2019/08/18/sulm-kamikaz-ne-nje-dasme-ne-kabul-63-te-vdekur-dhe-182-te-plagosur/60%Daily2019-08-18 12:05
https://a2news.com/2019/08/18/vonoi-porosine-kamerieri-qellohet-per-vdekje-ne-paris/60%Daily2019-08-18 11:52
https://a2news.com/2019/08/18/nga-pianisti-mbi-vinc-te-nasa-ne-groenlande-fotot-me-interesante-te-javes/60%Daily2019-08-18 11:51
https://a2news.com/2019/08/18/honduras-tre-te-vdekur-e-dhjetera-te-plagosur-ne-derbi/60%Daily2019-08-18 11:14
https://a2news.com/2019/08/18/debati-i-nxehte-guardiola-aguero-sulmuesi-nuk-pranon-zevendesimin/60%Daily2019-08-18 10:30
https://a2news.com/2019/08/18/basha-rama-kryeministri-me-i-korruptuar-i-ballkanit/60%Daily2019-08-18 10:21
https://a2news.com/2019/08/18/princi-dhe-pedofili-mediat-britanike-publikojne-videon-e-princit-andrew-ne-shtepine-e-epstein/60%Daily2019-08-18 10:16
https://a2news.com/2019/08/18/burg-brenda-burgut-ku-do-te-izolohen-kokat-e-krimit/60%Daily2019-08-18 08:56
https://a2news.com/2019/08/18/bugatti-110-vetem-10-fatlume-dhe-pasanike-mund-ta-kene/60%Daily2019-08-18 08:48
https://a2news.com/2019/08/18/durres-gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-det-policia-nuk-ka-shenja-dhune/60%Daily2019-08-18 13:22
https://a2news.com/2019/08/18/me-lamborghini-te-vjedhur-ne-gjermani-arrestohet-38-vjecari/60%Daily2019-08-18 08:17
https://a2news.com/2019/08/18/kokedhima-lihet-ne-burg-xhamin-e-theva-per-tu-mbajtur-jo-per-ti-demtuar/60%Daily2019-08-18 14:35
https://a2news.com/2019/08/17/aksident-ne-hyrje-te-lushnjes-plagoset-i-moshuari/60%Daily2019-08-17 19:31
https://a2news.com/2019/08/17/bayern-munchen-realizon-transferten-e-dyte-brenda-24-oreve/60%Daily2019-08-17 19:27
https://a2news.com/2019/08/17/reali-nuk-zhgenjen-ne-ndeshjen-e-pare-te-la-liga-fiton-jashte-ndaj-celta/60%Daily2019-08-17 19:20
https://a2news.com/2019/08/17/nuk-ka-fitues-ne-ndeshjen-manchester-city-tottenham-var-iu-mohon-golin-qytetareve/60%Daily2019-08-17 18:54
https://a2news.com/2019/08/17/aksident-ne-kosove-treni-perplas-makinen-ne-han-te-elezit/60%Daily2019-08-17 18:44
https://a2news.com/2019/08/17/8-viktima-nga-zjarri-ne-nje-hotel-ne-ukraine/60%Daily2019-08-17 18:08
https://a2news.com/2019/08/17/digjen-15-mije-banesa-nga-nje-zjarr-ne-kryeqytetin-e-bangladeshit/60%Daily2019-08-17 17:44
https://a2news.com/2019/08/17/akuzat-ndaj-placido-domingo-sopranoja-ermonela-jaho-i-del-ne-krah/60%Daily2019-08-17 17:35
https://a2news.com/2019/08/17/aksioni-kunder-informalitetit-kryeministri-rama-tolerance-zero-ndaj-abuzuesve/60%Daily2019-08-17 17:05
https://a2news.com/2019/08/17/lamtumire-profesor-percillet-ne-banesen-e-fundit-fatos-baxhaku/60%Daily2019-08-17 16:41
https://a2news.com/2019/08/17/fitore-e-mundimshme-e-liverpool-ndaj-southampton-arsenal-merr-fitoren-e-dyte/60%Daily2019-08-17 16:24
https://a2news.com/2019/08/17/dortmund-e-nis-me-marsh-te-5-te-bundesliga-n/60%Daily2019-08-17 16:06
https://a2news.com/2019/08/17/edi-rama-nis-puna-ne-ish-bashkite-e-djathta-askush-nuk-eshte-larguar-nga-detyra/60%Daily2019-08-17 15:24
https://a2news.com/2019/08/17/incidenti-berthamor-mjeket-ruse-te-plagosurit-kishin-rrezatim-radioaktiv/60%Daily2019-08-17 14:42
https://a2news.com/2019/08/17/gafat-dhe-mosha-obama-keshilloi-biden-mos-kandido-je-jashte-realitetit/60%Daily2019-08-17 14:36
https://a2news.com/2019/08/17/taksa-e-prones-haxhimali-mbi-50-e-bashkive-nuk-kane-nisur-ende-zbatimin/60%Daily2019-08-17 14:26
https://a2news.com/2019/08/17/basha-permend-emrat-27-politikanet-qe-lidhin-ramen-me-krimin/60%Daily2019-08-17 14:17
https://a2news.com/2019/08/17/kompetencat-e-spak-i-pandryshuar-hetimi-i-zyrtareve-te-larte-shteterore/60%Daily2019-08-17 14:10
https://a2news.com/2019/08/17/video-sulmi-ndaj-turisteve-spanjolle-pronari-i-lokalit-mbi-furgon/60%Daily2019-08-17 12:55
https://a2news.com/2019/08/17/zbuten-tensionet-shba-huawei-lejohet-blerja-e-pajisjeve-amerikane/60%Daily2019-08-17 11:27
https://a2news.com/2019/08/17/prezantuesja-ruse-akuzon-katy-perry-n-per-ngacmim-seksual/60%Daily2019-08-17 10:32
https://a2news.com/2019/08/17/aksident-tragjik-ne-itali-vdesin-dy-shqiptare/60%Daily2019-08-17 10:26
https://a2news.com/2019/08/17/zjarr-ne-nje-pallat-ne-qender-te-durresit/60%Daily2019-08-17 10:17
https://a2news.com/2019/08/17/publikohen-imazhe-te-kim-jong-un-gjate-testeve-raketore/60%Daily2019-08-17 09:50
https://a2news.com/2019/08/17/unaza-e-re-basha-firmos-marreveshjen-me-banoret-qe-protestojne-prej-muajsh/60%Daily2019-08-17 09:35
https://a2news.com/2019/08/17/ne-bilbao-barca-humbi-ndeshjen-por-edhe-suarez-rrezikon-te-mungoje-nje-muaj/60%Daily2019-08-17 09:31
https://a2news.com/2019/08/17/bayern-e-konfirmon-merr-coutinho-n-nga-barcelona/60%Daily2019-08-17 13:36
https://a2news.com/2019/08/17/shaqiri-i-pakenaqur-me-klopp-dhe-nuk-e-fsheh-me/60%Daily2019-08-17 13:31
https://a2news.com/2019/08/17/arrestohet-nje-27-vjecar-ne-tirane-dyshohet-si-autor-i-disa-grabitjeve/60%Daily2019-08-17 08:26
https://a2news.com/2019/08/17/shuhet-peter-fonda-ylli-i-easy-rider/60%Daily2019-08-17 07:50
https://a2news.com/2019/08/17/humben-jeten-dy-punetore-nga-shembja-e-skelave-arrestohen-dy-persona-nje-ne-kerkim/60%Daily2019-08-17 07:43
https://a2news.com/2019/08/17/i-vendosi-tritol-nje-biznesi-ne-kruje-arrestohet-23-vjecari/60%Daily2019-08-17 07:15
https://a2news.com/2019/08/16/aduriz-i-ben-magji-barces-roveshate-spektakolare-pas-60-sekondash/60%Daily2019-08-17 09:45
https://a2news.com/2019/08/16/nis-bundesliga-kampionet-e-bayern-it-lene-dy-pike-ne-allianz-arena/60%Daily2019-08-16 20:44
https://a2news.com/2019/08/16/arma-e-rrezikshme-forcat-kineze-sterviten-me-pirune-gjigante-elektrike/60%Daily2019-08-16 20:41
https://a2news.com/2019/08/16/prefekti-i-shkodres-therret-mbledhjen-e-keshillit-bashkiak/60%Daily2019-08-17 07:22
https://a2news.com/2019/08/16/sulmi-ndaj-turisteve-spanjolle-rama-barbari-shkeli-mbi-kodin-e-mikpritjes-na-turperoi/60%Daily2019-08-16 19:23
https://a2news.com/2019/08/16/i-zhdukur-prej-8-ditesh-gjendet-i-pajete-31-vjecari-ne-tirane/60%Daily2019-08-16 20:07
https://a2news.com/2019/08/16/je-nen-16-vjec-nuk-do-ta-perdoresh-me-whatsapp/60%Daily2019-08-16 19:04
https://a2news.com/2019/08/16/haradinaj-dialogun-e-kane-bllokuar-pretendimet-territoriale-nga-serbia-jo-taksa/60%Daily2019-08-16 18:41
https://a2news.com/2019/08/16/lamtumire-baxhak-rama-gazetari-i-sojit-me-te-mire-humbi-betejen-me-semundjen/60%Daily2019-08-16 17:13
https://a2news.com/2019/08/16/i-vjedhin-bicikleten-me-te-cilen-po-udhetonte-europen-japonezi-kerkon-ndihme/60%Daily2019-08-16 17:02
https://a2news.com/2019/08/16/madonna-mbush-61-vjec-dhe-i-cmend-te-gjithe-ende-ne-forme-perfekte/60%Daily2019-08-16 16:30
https://a2news.com/2019/08/16/mbretit-luan-thyen-rekordet-behet-filmi-i-animuar-qe-ka-mbledhur-me-shume-te-ardhura/60%Daily2019-08-16 16:13
https://a2news.com/2019/08/16/manchester-united-ndalon-dhenien-e-autografeve-per-tifozet-per-motive-sigurie/60%Daily2019-08-16 16:02
https://a2news.com/2019/08/16/larg-futbollit-e-atletikes-por-prane-detit/60%Daily2019-08-16 15:57
https://a2news.com/2019/08/16/kosova-vendos-takse-100-ndaj-disa-produkteve-nga-maqedonia-e-veriut/60%Daily2019-08-16 15:39
https://a2news.com/2019/08/16/meta-nje-pjese-e-nderkombetareve-jane-sjelle-ne-menyre-teper-helmuese/60%Daily2019-08-16 17:44
https://a2news.com/2019/08/16/terheqja-e-valdrin-pjetrit-meta-nuk-ka-nevoje-per-zgjedhje-detyren-e-mban-ademi/60%Daily2019-08-16 15:13
https://a2news.com/2019/08/16/shkeputet-skela-ne-tirane-dy-te-vdekur-dhe-3-te-plagosur/60%Daily2019-08-17 07:38
https://a2news.com/2019/08/16/nderron-jete-publicisti-dhe-gazetari-fatos-baxhaku/60%Daily2019-08-16 14:38
https://a2news.com/2019/08/16/cincinnati-masters-federer-dorezohet-perballe-nje-adoleshenti/60%Daily2019-08-16 14:13
https://a2news.com/2019/08/16/ushtria-gjermane-e-percjell-me-wind-of-change-lamtumira-per-von-der-leyen/60%Daily2019-08-16 14:01
https://a2news.com/2019/08/16/izraeli-ndryshon-mendje-lejon-tlaib-te-vizitoje-familjen-ne-bregun-perendimor/60%Daily2019-08-16 13:50
https://a2news.com/2019/08/16/trump-kerkon-ta-bleje-reagon-groenlanda-ishulli-nuk-eshte-ne-shitje/60%Daily2019-08-16 13:40
https://a2news.com/2019/08/16/brenda-stadiumit-te-ri-kombetar-kryeministri-rama-publikon-fotot/60%Daily2019-08-16 17:46
https://a2news.com/2019/08/16/ecuria-e-ekonomise-bsh-skanon-rreziqet/60%Daily2019-08-16 13:35
https://a2news.com/2019/08/16/takim-basha-kryemadhi-asnje-koment-per-krizen/60%Daily2019-08-16 13:26
https://a2news.com/2019/08/16/gara-e-teknologjise-ekipi-shqiptar-d3c0ders-fiton-me-aplikacionin-gjejza/60%Daily2019-08-16 13:05
https://a2news.com/2019/08/16/njeriu-me-bisht-shpikje-e-re-japoneze/60%Daily2019-08-16 13:29
https://a2news.com/2019/08/16/vllaznia-e-femrave-gjen-kundershtaret-daneze-ne-champions-league/60%Daily2019-08-16 12:02
https://a2news.com/2019/08/16/liverpool-humbet-heroin-adrian-e-demtoi-tifozi-gjate-festes-per-superkupen/60%Daily2019-08-16 13:26
https://a2news.com/2019/08/16/vllaznia-perforcon-sulmin-me-nje-brazilian-nga-omani/60%Daily2019-08-16 13:26
https://a2news.com/2019/08/16/keshtjella-kopshte-me-kondicioner-porte-private-ja-shtepite-e-yjeve-te-futbollit/60%Daily2019-08-16 11:17
https://a2news.com/2019/08/16/spiderman-ngjitet-ne-283-metra-lartesi-mesazh-paqeje-mes-kines-dhe-hong-kongut/60%Daily2019-08-16 13:28
https://a2news.com/2019/08/16/seks-droge-dhe-rock-roll-50-vjet-nga-woodstock/60%Daily2019-08-16 13:29
https://a2news.com/2019/08/16/sulmoi-turistet-spanjolle-arrestohet-51-vjecari/60%Daily2019-08-16 13:31
https://a2news.com/2019/08/16/barcelona-e-nis-sezonin-pa-kapitenin-el-classico-ne-tetor/60%Daily2019-08-16 13:32
https://a2news.com/2019/08/16/kthehet-bundesliga-bayern-nis-kampionatin-me-syte-ende-te-merkato/60%Daily2019-08-16 13:33
https://a2news.com/2019/08/16/prokuroria-leter-per-pd-nisem-verifikimin-e-figures-se-valdrin-pjetrit/60%Daily2019-08-16 13:33
https://a2news.com/2019/08/16/basha-kriminelet-ne-zyre-i-futi-rama-qe-te-largojme-krimin-duhet-te-largojme-ate/60%Daily2019-08-16 13:35
https://a2news.com/2019/08/16/bogdani-rasti-i-pjetrit-nuk-thellon-krizen-hap-nje-hendek-per-ta-zgjidhur/60%Daily2019-08-16 13:37
https://a2news.com/2019/08/16/bogdani-per-memorialin-turk-prania-e-collakut-gabim-shume-i-rende-por-nuk-perfaqesonte-pd-ne/60%Daily2019-08-16 13:38
https://a2news.com/2019/08/16/rama-pjetri-nuk-eshte-kriminel-fshehja-e-ngjarjes-e-patolerueshme/60%Daily2019-08-16 13:39
https://a2news.com/2019/08/16/para-festes-se-birres-bavarezet-bejne-mundje-gishti/60%Daily2019-08-16 08:33
https://a2news.com/2019/08/16/gjysherit-sulmues-te-dy-bashke-jane-93-vjec/60%Daily2019-08-16 08:20
https://a2news.com/2019/08/16/pershkallezohen-tensionet-ne-kore-veriu-refuzon-bisedimet-dhe-teston-dy-raketa-te-reja/60%Daily2019-08-16 13:42
https://a2news.com/2019/08/16/u-perpoq-te-vriste-dy-vellezer-me-granate-arrestohet-72-vjecari/60%Daily2019-08-16 13:42
https://a2news.com/2019/08/16/trump-e-ka-obsesion-deshiron-te-bleje-ishullin-me-te-madh-ne-bote/60%Daily2019-08-16 07:52
https://a2news.com/2019/08/16/aksident-ne-patok-nderron-jete-kembesorja-54-vjecare/60%Daily2019-08-16 06:48
https://a2news.com/2019/08/15/stuhia-tropikale-godet-japonine-mbi-400-mije-te-evakuuar/60%Daily2019-08-15 20:53
https://a2news.com/2019/08/15/sherr-masiv-ne-peshkopi-perplasen-anetaret-e-dy-fiseve-6-te-plagosur/60%Daily2019-08-15 20:27
https://a2news.com/2019/08/15/rebelit-balotelli-i-hapen-dyert-per-tu-kthyer-ne-shtepi-terhiqet-flamengo/60%Daily2019-08-15 19:38
https://a2news.com/2019/08/15/brenda-nendeteses-berthamore-me-te-madhe-ne-bote/60%Daily2019-08-15 19:07
https://a2news.com/2019/08/15/rama-publikon-investimet-ne-bulevardin-e-ri-te-vlores-se-shpejti-sheshi-i-flamurit/60%Daily2019-08-15 19:19
https://a2news.com/2019/08/15/metallica-dhuron-250-mije-euro-per-spitalin-e-femijeve-ne-rumani/60%Daily2019-08-15 18:34
https://a2news.com/2019/08/15/italia-njeh-patentat-shqiptare-cakaj-eliminohen-testet-teorike-e-praktike/60%Daily2019-08-15 18:30
https://a2news.com/2019/08/15/cmimi-i-uefa-lojtari-i-vitit-van-dijk-sfidon-messin-e-ronaldon/60%Daily2019-08-15 17:26
https://a2news.com/2019/08/15/izraeli-mbeshtet-trump-iu-ndaloi-hyrjen-ne-vend-ligjvenesve-demokrate/60%Daily2019-08-15 17:17
https://a2news.com/2019/08/15/lufta-e-sekuestrimeve-gjibraltari-liron-naftembajtesen-e-iranit/60%Daily2019-08-15 17:10
https://a2news.com/2019/08/15/forca-e-natyres-fotot-e-jashtezakonshme-te-motit/60%Daily2019-08-15 17:08
https://a2news.com/2019/08/15/tentoi-te-vrase-nje-person-me-arme-arrestohet-autori-ne-shkoder/60%Daily2019-08-15 16:35
https://a2news.com/2019/08/15/shqiptaret-drejt-britanise-corriere-vjedhin-identitetin-e-te-huajve-per-droge/60%Daily2019-08-15 15:44
https://a2news.com/2019/08/15/te-rinj-e-te-armatosur-perplasje-mes-adoleshenteve-ne-lushnje/60%Daily2019-08-15 15:42
https://a2news.com/2019/08/15/paralajmerimi-i-ekspertit-perdorimi-i-rrjeteve-sociale-demton-adoleshentet/60%Daily2019-08-15 15:33
https://a2news.com/2019/08/15/rivalet-e-perjetshem-plani-i-interit-klauzole-anti-juventus-per-icardi/60%Daily2019-08-15 15:22
https://a2news.com/2019/08/15/miliarderja-me-e-re-pushime-ne-itali-ne-jahtin-250-mln-dollare/60%Daily2019-08-15 16:38
https://a2news.com/2019/08/15/endrra-e-francezit-pogba-nuk-dorezohet-pret-kalimin-tek-real/60%Daily2019-08-15 15:15
https://a2news.com/2019/08/15/terheqja-e-pjetrit-basha-nuk-ndryshon-asgje-deri-ne-largimin-e-rames/60%Daily2019-08-15 15:14
https://a2news.com/2019/08/15/levizje-ne-mbrojtje-kukesi-largon-cuculin-vjen-kotobelli/60%Daily2019-08-15 15:02
https://a2news.com/2019/08/15/kampionati-2019-2020-ndryshim-prej-startit-kukesi-partizani-spostohet-ne-elbasan/60%Daily2019-08-15 14:58
https://a2news.com/2019/08/15/fjetja-e-hyjlindeses-qindra-besimtare-ortodokse-ne-manastirin-e-zvernecit/60%Daily2019-08-15 14:53
https://a2news.com/2019/08/15/erdhen-me-jaht-ne-borsh-turistet-spanjolle-sulmohen-nga-pronaret-e-lokalit/60%Daily2019-08-15 15:14
https://a2news.com/2019/08/15/kriza-e-brexit-corbyn-kerkon-te-behet-kryeminister-i-perkohshem/60%Daily2019-08-15 14:42
https://a2news.com/2019/08/15/bankat-leshojne-pe-biznesi-dhe-individet-rrisin-kerkesen-per-kredi/60%Daily2019-08-15 14:28
https://a2news.com/2019/08/15/dorehiqet-valdrin-pjetri-fatet-e-qytetit-nuk-mund-te-jene-te-lidhura-me-ato-te-nje-individi/60%Daily2019-08-15 18:29
https://a2news.com/2019/08/15/skenaret-per-valdrinin-ps-kerkon-ta-largoje-pa-mbajtur-voltanen-ne-zyre/60%Daily2019-08-15 13:50
https://a2news.com/2019/08/15/nuk-pranoi-qe-ta-qeraste-mcgregor-godet-me-grusht-te-moshuarin/60%Daily2019-08-15 13:16
https://a2news.com/2019/08/15/mali-everest-rregulla-te-reja-per-ngjitjen-pas-sezonit-vdekjeprures/60%Daily2019-08-15 13:13
https://a2news.com/2019/08/15/kerkesa-e-zjarrfikesve-ekipe-vullnetare-per-zjarret-ne-pyje-e-kullota/60%Daily2019-08-15 12:50
https://a2news.com/2019/08/15/filmi-i-fundit-i-xhuvanit-nje-thirrje-per-tu-larguar-nga-droga-dhe-krimi/60%Daily2019-08-15 12:50
https://a2news.com/2019/08/15/apeli-i-mjekeve-kujdes-me-ushqimet-ne-plazh-dhe-ekspozimin-ne-diell/60%Daily2019-08-15 12:10
https://a2news.com/2019/08/15/jo-vetem-det-pushuesit-shijojne-qetesine-dhe-rregullin-ne-liqenin-e-pogradecit/60%Daily2019-08-15 11:49
https://a2news.com/2019/08/15/bilanci-i-vetting-ut-ne-drejtesi-sa-koka-preu-e-sa-kurseu/60%Daily2019-08-15 12:18
https://a2news.com/2019/08/15/gjata-rama-po-pengon-prokurorine-te-nise-hetimet-per-valdrin-pjetrin/60%Daily2019-08-15 11:20
https://a2news.com/2019/08/15/meta-kerkon-rishikimin-e-ligjit-anti-shpifje-liria-e-te-shprehurit-jetike/60%Daily2019-08-15 11:12
https://a2news.com/2019/08/15/tkurret-popullsia-instat-numri-i-lindjeve-ne-renie-ne-9-qarqe-te-vendit/60%Daily2019-08-15 11:00
https://a2news.com/2019/08/15/muzike-nga-hapesira-astronauti-defren-pushuesit-ne-ibiza/60%Daily2019-08-15 10:32
https://a2news.com/2019/08/15/kinezet-pushtojne-edhe-nba-gati-blerja-me-e-shtrenjte-e-historise-te-nje-ekipi/60%Daily2019-08-15 10:29
https://a2news.com/2019/08/15/vijon-beteja-me-flaket-ne-greqi-mitsotakis-koordinim-me-i-madh-europian/60%Daily2019-08-15 09:55
https://a2news.com/2019/08/15/piktura-e-bill-clinton-me-fustan-gjendet-ne-shtepine-e-epstein/60%Daily2019-08-15 09:26
https://a2news.com/2019/08/15/po-endej-i-merzitur-ne-nje-perrua-adoleshenti-gjen-dhembin-e-gjigantit-parahistorik/60%Daily2019-08-15 09:18
https://a2news.com/2019/08/15/avioni-rus-me-226-pasagjere-perplaset-me-pulebardhat-perfundon-ne-fushen-me-misra/60%Daily2019-08-15 09:05
https://a2news.com/2019/08/15/25-000-per-te-trafikuar-njerez-ne-shba-ekstradohet-nga-italia-27-vjecari/60%Daily2019-08-15 08:49
https://a2news.com/2019/08/15/shkencetaret-zbulojne-plastike-ne-pikat-e-shiut/60%Daily2019-08-15 08:29
https://a2news.com/2019/08/15/pakistani-india-do-te-na-sulmoje-por-do-ti-japim-leksionin-qe-meritojne/60%Daily2019-08-15 08:17
https://a2news.com/2019/08/15/notre-dame-rrezikon-te-shembet-plotesisht/60%Daily2019-08-15 09:28
https://a2news.com/2019/08/15/skena-lufte-ne-filadelfia-nje-person-gjuan-mbi-100-here-mbi-policine/60%Daily2019-08-15 07:20
https://a2news.com/2019/08/14/liverpool-fiton-superkupen-e-europes-chelsea-dorezohet-te-penalltite/60%Daily2019-08-14 21:49
https://a2news.com/2019/08/14/ferrari-qe-lundroi-me-shpejtesi-242-kilometra-ne-ore-del-ne-shitje/60%Daily2019-08-14 21:12
https://a2news.com/2019/08/14/chiellini-me-kete-merkato-interi-nuk-mund-te-justifikohet-me/60%Daily2019-08-14 20:31
https://a2news.com/2019/08/14/amerika-e-vitet-1900-te-miturit-shfrytezoheshin-ne-pune-e-tymosnin-masivisht-duhan/60%Daily2019-08-14 20:09
https://a2news.com/2019/08/14/ministri-pacolli-huliganet-serbe-sulmojne-konsullaten-e-kosoves-ne-danimarke/60%Daily2019-08-14 19:31
https://a2news.com/2019/08/14/shpetohet-jahti-me-7-turiste-italiane-ne-durres/60%Daily2019-08-14 19:26
https://a2news.com/2019/08/14/shkup-lirohet-nga-burgu-ish-luftetari-i-uck-reagon-serbia/60%Daily2019-08-14 19:17
https://a2news.com/2019/08/14/zaniolo-edhe-5-vite-te-roma-rinovon-kontraten/60%Daily2019-08-14 19:10
https://a2news.com/2019/08/14/nderpritet-ndeshja-e-juventusit-tifozet-pushtojne-fushen/60%Daily2019-08-14 19:02
https://a2news.com/2019/08/14/tanket-kineze-mbushin-stadiumin-pamjet-kapen-nga-sateliti/60%Daily2019-08-15 07:03
https://a2news.com/2019/08/14/akuzat-ndaj-kryebashkiakut-te-sapozgjedhur-valdrin-pjetri-opozita-proteste-ne-shkoder/60%Daily2019-08-14 17:44
https://a2news.com/2019/08/14/ndarja-nga-jeta-e-regjisorit-gjergj-xhuvani-reagon-kryeministri-rama/60%Daily2019-08-14 17:20
https://a2news.com/2019/08/14/ngerci-i-shkodres-zgjidhja-kalon-nga-tejkalimi-i-krizes-politike/60%Daily2019-08-14 18:53
https://a2news.com/2019/08/14/rrufe-dhe-dallge-stuhi-ne-bregdet/60%Daily2019-08-14 16:44
https://a2news.com/2019/08/14/pd-i-jep-prokurorise-te-dhenat-per-valdrin-pjetrin-pse-po-vonohet-verifikimi/60%Daily2019-08-14 16:41
https://a2news.com/2019/08/14/shitet-pantera-e-zeze-makina-me-e-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2019-08-14 16:06
https://a2news.com/2019/08/14/pjetri-ne-shkoder-topalli-bashes-mandatin-ia-fale-ti-lul/60%Daily2019-08-14 15:40
https://a2news.com/2019/08/14/studimi-i-adn-se-ozzy-osbourne-eshte-nje-mutant/60%Daily2019-08-14 15:16
https://a2news.com/2019/08/14/gara-e-teknologjise-per-here-te-pare-shqiperia-ne-finale-kunder-dhunes-ndaj-grave/60%Daily2019-08-14 15:07
https://a2news.com/2019/08/14/sistemi-online-i-thesarit-tabaku-jashte-funksionit-mfe-perditesimi-vijon-normalisht/60%Daily2019-08-14 14:57
https://a2news.com/2019/08/14/thirrjet-per-doreheqje-zaev-nje-homoseksual-nuk-e-rrezon-dot-qeverine/60%Daily2019-08-14 14:50
https://a2news.com/2019/08/14/cigaret-elektronike-jane-te-demshme-4-te-rinj-ne-spital/60%Daily2019-08-14 14:40
https://a2news.com/2019/08/14/aksioni-antiinformalitet-paketa-me-ndryshimet-ligjore-gati-ne-shtator/60%Daily2019-08-14 14:35
https://a2news.com/2019/08/14/dekriminalizimi-per-shkodren-prokuroria-kerkon-shenjat-e-gishterinjve-te-kryebashkiakut/60%Daily2019-08-14 14:42
https://a2news.com/2019/08/14/bllokohen-turistet-rreth-1-mije-vete-mbeten-ne-ishullin-grek/60%Daily2019-08-14 14:04
https://a2news.com/2019/08/14/5-vrasje-ne-12-dite-lleshaj-kritikon-drejtuesit-e-policise/60%Daily2019-08-14 13:43
https://a2news.com/2019/08/14/shembja-e-ures-morandi-italia-kujton-tragjedine-nje-vit-me-vone/60%Daily2019-08-14 13:40
https://a2news.com/2019/08/14/votebesimi-i-qeverise-senati-refuzon-propozimin-e-salvini-t/60%Daily2019-08-14 13:21
https://a2news.com/2019/08/14/konstituimi-i-keshillit-bashkiak-shkoder-prefekti-ne-rend-dite-edhe-betimi-i-kryebashkiakut/60%Daily2019-08-14 14:06
https://a2news.com/2019/08/14/zi-ne-boten-e-kinematografise-nderron-jete-gjergj-xhuvani/60%Daily2019-08-14 14:06
https://a2news.com/2019/08/14/tronditet-flamurtari-trajneri-gerd-haxhiu-largohet-para-stervitjes-se-pare/60%Daily2019-08-14 13:47
https://a2news.com/2019/08/14/shenon-nje-gol-tejet-te-rrezikshem-me-makinen-e-tij/60%Daily2019-08-14 12:32
https://a2news.com/2019/08/14/mike-tyson-shpenzon-40-000-dollare-ne-muaj-per-marijuane/60%Daily2019-08-14 12:16
https://a2news.com/2019/08/14/bizneset-ne-krize-nga-tkurrja-e-fuqise-punetore-ekspertet-rrezik-per-ekonomine-e-vendit/60%Daily2019-08-14 11:57
https://a2news.com/2019/08/14/rama-provokoi-shkodren-basha-kryeministri-po-perpiqet-te-laje-duart/60%Daily2019-08-14 11:49
https://a2news.com/2019/08/14/facebook-pranon-praktiken-pagoi-kompani-per-te-transkriptuar-mesazhet-audio/60%Daily2019-08-14 11:04
https://a2news.com/2019/08/14/vllaznia-perforcohet-per-ballkan-league-nenshkruan-amerikani/60%Daily2019-08-14 10:32
https://a2news.com/2019/08/14/tkurret-ekonomia-gjermane-rikthehet-frika-per-recesion/60%Daily2019-08-14 10:17
https://a2news.com/2019/08/14/liverpool-dhuron-emocione-para-superkupes-stervitje-me-femijet-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2019-08-14 10:05
https://a2news.com/2019/08/14/shperthimi-ne-bazen-ushtarake-rusia-e-pranon-radioaktiviteti-16-here-mbi-norme/60%Daily2019-08-14 10:00
https://a2news.com/2019/08/14/tjeter-incident-ne-baltik-moska-akuzon-avionet-e-nato-s/60%Daily2019-08-14 09:44
https://a2news.com/2019/08/14/fatos-tarifa-kryesimi-i-osbe-se-nga-shqiperia-me-cakajn-shkon-drejt-deshtimit/60%Daily2019-08-14 09:27
https://a2news.com/2019/08/14/pamje-spektakolare-deri-sa-vjen-dallga-gjigante/60%Daily2019-08-14 09:19
https://a2news.com/2019/08/14/njeriu-qe-flet-me-peshkaqenin-tiger/60%Daily2019-08-14 09:08
https://a2news.com/2019/08/14/tirane-parandalohet-vrasja-kapet-23-vjecari-i-denuar-me-20-vjet-burg/60%Daily2019-08-14 11:57
https://a2news.com/2019/08/14/de-rossi-shkelqen-dhe-shenon-me-boca-juniors-por-ekipi-i-tij-turperohet/60%Daily2019-08-14 07:54
https://a2news.com/2019/08/14/trump-alarmon-per-hong-kongun-trupa-kineze-po-grumbullohen-prane-kufirit/60%Daily2019-08-14 07:26
https://a2news.com/2019/08/13/surpriza-ne-champions-eliminohen-porto-e-celtic/60%Daily2019-08-13 20:56
https://a2news.com/2019/08/13/shtepia-barriere-per-automjetet-17-aksidente-ne-3-vjet/60%Daily2019-08-13 20:37
https://a2news.com/2019/08/13/rekord-ne-itali-fitohet-lotaria-prej-209-milione-eurosh/60%Daily2019-08-13 19:16
https://a2news.com/2019/08/13/icardi-ultimatum-juventusit-ju-pres-deri-javen-e-ardhshme/60%Daily2019-08-13 19:02
https://a2news.com/2019/08/13/flamurtari-blindon-sulmin-2-goditje-ne-60-minuta/60%Daily2019-08-13 18:51
https://a2news.com/2019/08/13/duhet-te-dorehiqet-gazetari-qe-publikoi-pergjimet-zaevi-po-merr-fund/60%Daily2019-08-13 17:47
https://a2news.com/2019/08/13/vajzat-shkodrane-bejne-historine-ne-champions-league-me-vllaznine/60%Daily2019-08-13 17:48
https://a2news.com/2019/08/13/ekzekutimi-i-kryekomisarit-cuku-arrestohet-ne-greqi-bashkepunetori-i-trete-i-vrasjes/60%Daily2019-08-13 17:37
https://a2news.com/2019/08/13/martesat-me-te-shkurtra-te-yjeve-te-showbiz-it/60%Daily2019-08-13 17:13
https://a2news.com/2019/08/13/lufte-me-te-nxehtin-ne-kryeqytet/60%Daily2019-08-13 17:11
https://a2news.com/2019/08/13/shperthimi-i-raketes-ne-bazen-ushtarake-ruse-evakuohet-fshati/60%Daily2019-08-13 16:58
https://a2news.com/2019/08/13/akuzohet-per-korrupsion-kontrollohet-banesa-e-ish-zv-kancelarit-austriak/60%Daily2019-08-13 16:24
https://a2news.com/2019/08/13/correa-te-milani-me-prane-se-kurre/60%Daily2019-08-13 16:22
https://a2news.com/2019/08/13/zjarr-ne-ishullin-grek-te-evia-evakuohet-nje-manastir/60%Daily2019-08-13 16:02
https://a2news.com/2019/08/13/kercimi-i-pamundur-qe-hyn-ne-histori/60%Daily2019-08-13 16:00
https://a2news.com/2019/08/13/messi-apo-ronaldo-flet-portugezi-kam-fituar-me-klube-te-ndryshme/60%Daily2019-08-13 15:55
https://a2news.com/2019/08/13/trafik-armesh-nga-serbia-ne-shqiperi-arrestohet-kosovari-me-19-pistoleta-e-tritol/60%Daily2019-08-13 15:43
https://a2news.com/2019/08/13/nxisnin-urrejtje-online-ndaj-myslimaneve-nga-kosova-dhe-maqedonia-shpallen-ne-kerkim-dy-te-rinj/60%Daily2019-08-13 14:58
https://a2news.com/2019/08/13/rrezohet-euro-valuta-zbret-serish-nen-kuoten-e-121-lekeve/60%Daily2019-08-13 14:57
https://a2news.com/2019/08/13/stuhi-ne-itali-e-spanje-deme-te-renda-ne-lombardi/60%Daily2019-08-13 14:57
https://a2news.com/2019/08/13/vendet-e-quint-it-kosova-e-serbia-te-rinisin-dialogun/60%Daily2019-08-14 07:37
https://a2news.com/2019/08/13/rrefimi-ekskluziv-per-cnn-i-mercenarit-rus-njesia-luftarake-ben-cdo-gje-qe-thote-putin/60%Daily2019-08-13 14:45
https://a2news.com/2019/08/13/vetedorezohet-ne-polici-nendrejtori-i-kadastres-se-durresit-arben-isaku/60%Daily2019-08-13 14:39
https://a2news.com/2019/08/13/paralizohet-hong-kongu-protesta-ne-aeroport-bllokohen-serish-fluturimet/60%Daily2019-08-13 14:30
https://a2news.com/2019/08/13/akuzat-ndaj-valdrin-pjetrit-rama-deri-kur-e-verteta-ligjore-te-dale-i-kemi-rruget-e-ndara/60%Daily2019-08-13 13:51
https://a2news.com/2019/08/13/gjykata-kushtetuese-nuk-behet-funksionale-as-ne-shtator/60%Daily2019-08-13 14:08
https://a2news.com/2019/08/13/konstituimi-i-keshillit-ne-lezhe-ish-kryetari-frrokaj-nuk-perplas-qytetaret-ne-protesta/60%Daily2019-08-13 13:51
https://a2news.com/2019/08/13/abuzime-seksuale-edhe-ne-opera-tete-femra-akuzojne-tenorin-placido-domingo/60%Daily2019-08-13 13:20
https://a2news.com/2019/08/13/u-kap-me-tre-pistoleta-dhe-nje-automatik-denohet-me-tre-vite-burg-ish-basketbollisti-i-nba/60%Daily2019-08-13 13:00
https://a2news.com/2019/08/13/shano-memoriali-turk-ne-tirane-si-nje-piramide-kufitare-shenje-vasaliteti/60%Daily2019-08-13 13:02
https://a2news.com/2019/08/13/koncesionet-dhe-ppp-ekspertet-rrezikojne-anetaresimin-e-shqiperise-ne-be/60%Daily2019-08-13 12:46
https://a2news.com/2019/08/13/veseli-zgjedhjet-jane-te-pashmangshme-me-22-gusht-shperndahet-kuvendi/60%Daily2019-08-13 12:42
https://a2news.com/2019/08/13/akuzat-e-pd-valdrin-pjetri-pres-me-padurim-procesin-e-verifikimit/60%Daily2019-08-13 12:13
https://a2news.com/2019/08/13/shkrin-ballkani-temperatura-mbi-40-grade-ne-kroaci-bosnje-e-rumani/60%Daily2019-08-13 12:25
https://a2news.com/2019/08/13/akuzat-per-pjetrin-balla-ps-ka-vene-vija-te-kuqe-drejtesia-te-zbatoje-ligjin/60%Daily2019-08-13 11:20
https://a2news.com/2019/08/13/denimi-i-valdrin-pjetrit-pd-nxjerr-shkresat-pranoi-fajesine-per-trafik-droge/60%Daily2019-08-13 11:13
https://a2news.com/2019/08/13/rugani-dhe-mandzukic-gati-te-lene-juventus/60%Daily2019-08-13 10:49
https://a2news.com/2019/08/13/ne-qytetin-e-mbuluar-nga-lava-gjendet-koleksioni-i-hajmalive-2000-vjecare/60%Daily2019-08-13 11:03
https://a2news.com/2019/08/13/e-ardhmja-e-neymar-barca-e-real-shpalosin-ofertat/60%Daily2019-08-13 10:42
https://a2news.com/2019/08/13/merr-flake-skafi-ne-borsh/60%Daily2019-08-13 11:13
https://a2news.com/2019/08/13/nga-kolumbia-ne-meksike-ne-ndjekje-te-48-mln-kokaine/60%Daily2019-08-13 10:04
https://a2news.com/2019/08/13/vdes-nadia-toffa-gazetarja-e-le-iene-vuante-nga-kanceri/60%Daily2019-08-13 09:43
https://a2news.com/2019/08/13/ushtria-private-e-putin-po-perpiqet-te-pushtoje-afriken/60%Daily2019-08-13 09:37
https://a2news.com/2019/08/13/sulm-me-thike-ne-sidney-arrestohet-autori-therriti-zoti-eshte-i-madh/60%Daily2019-08-13 08:51
https://a2news.com/2019/08/13/tango-maestro-shperthen-pasioni-ne-buenos-aires/60%Daily2019-08-13 08:32
https://a2news.com/2019/08/13/shba-e-shpjegon-me-nje-video-gjykata-kushtetuese-e-pavarur-dhe-e-paanshme/60%Daily2019-08-13 08:13
https://a2news.com/2019/08/13/arrest-me-burg-per-gentian-doden-pas-dy-vrasjeve-jetoi-ilegalisht-ne-britanine-e-madhe/60%Daily2019-08-13 08:11
https://a2news.com/2019/08/13/shkrumbohet-autobusi-durres-mitrovice-ne-rrugen-e-kombit-nuk-ka-te-lenduar/60%Daily2019-08-13 07:31
https://a2news.com/2019/08/13/vrasja-ne-fier-arrestohen-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-23-vjecarit/60%Daily2019-08-13 08:08
https://a2news.com/2019/08/12/kupa-e-gjermanise-bayern-kalon-pa-probleme-energie-cottbus/60%Daily2019-08-12 20:41
https://a2news.com/2019/08/12/pelegrinazhi-i-pervitshem-ne-malin-e-tomorit-miratohet-plani-i-masave/60%Daily2019-08-26 14:36
https://a2news.com/2019/08/12/nje-kishez-ne-kraterin-e-vullkanit/60%Daily2019-08-12 19:34
https://a2news.com/2019/08/12/nje-vile-mbi-uje-superjahti-i-nadal/60%Daily2019-08-12 19:18
https://a2news.com/2019/08/12/aksident-i-rende-ne-lushnje-nje-i-vdekur-e-nje-i-plagosur/60%Daily2019-08-12 18:40
https://a2news.com/2019/08/12/tentoi-te-vidhte-kasaforten-arrestohet-ne-flagrance-i-dyshuari/60%Daily2019-08-12 18:32
https://a2news.com/2019/08/12/rama-dhermiu-po-rinis-te-shkelqeje-pune-prej-milingonash/60%Daily2019-08-12 18:36
https://a2news.com/2019/08/12/anulohen-fluturimet-ne-aeroportin-e-hong-kongut/60%Daily2019-08-12 17:34
https://a2news.com/2019/08/12/rasti-zhvatja-pendarovski-ka-tronditur-themelet-e-shtetit-mund-te-pengoje-integrimin/60%Daily2019-08-12 17:18
https://a2news.com/2019/08/12/coutinho-drejt-transferimit-te-kampionet-e-gjermanise/60%Daily2019-08-12 17:07
https://a2news.com/2019/08/12/edhe-wesley-sneijder-i-jep-lamtumiren-futbollit/60%Daily2019-08-12 16:56
https://a2news.com/2019/08/12/tajfuni-lekima-shkaterron-ndertesat-shumekateshe-ne-kine/60%Daily2019-08-12 16:41
https://a2news.com/2019/08/12/real-me-oferte-te-re-per-neymar-120-milione-euro-dhe-kartonin-e-nje-lojtari/60%Daily2019-08-12 16:23
https://a2news.com/2019/08/12/lekundje-te-forta-termeti-ne-kukes/60%Daily2019-08-12 16:21
https://a2news.com/2019/08/12/koha-kalon-por-felipe-melo-nuk-ndryshon-le-kundershtarin-pa-ndjenja/60%Daily2019-08-12 16:01
https://a2news.com/2019/08/12/keputet-litari-ushtaret-humbin-jeten-te-mbeshtjelle-me-flamurin-e-kolumbise/60%Daily2019-08-12 15:51
https://a2news.com/2019/08/12/cmendet-moti-ne-australi-regjistrohen-reshje-te-dendura-bore/60%Daily2019-08-12 15:47
https://a2news.com/2019/08/12/miley-e-braktisi-per-nje-femer-reagon-per-here-te-pare-liam-hemsworth/60%Daily2019-08-12 15:25
https://a2news.com/2019/08/12/fabregas-harron-kartonin-e-kuq-pushime-ne-itali-me-familjen/60%Daily2019-08-12 14:35
https://a2news.com/2019/08/12/shi-meteoresh-tregu-i-bagetive-dhe-radha-ne-rrugen-e-kombit-fotot-me-te-mira-te-dites/60%Daily2019-08-12 14:32
https://a2news.com/2019/08/12/cilesia-e-karburanteve-balluku-masa-ekstreme-deri-ne-mbyllje-per-rafinerite-e-naftes/60%Daily2019-08-12 19:44
https://a2news.com/2019/08/12/e-para-galeri-e-bregdetit-pergjate-jonit-hap-dyert-nje-shtepi-e-vecante-e-artit-vizual/60%Daily2019-08-12 19:28
https://a2news.com/2019/08/12/dy-ishujt-me-te-shtrenjte-ne-bote-vetem-deti-eshte-falas/60%Daily2019-08-12 13:47
https://a2news.com/2019/08/12/rekord-boteror-atleti-austriak-qendron-per-mbi-2-ore-ne-kuti-akulli/60%Daily2019-08-12 13:38
https://a2news.com/2019/08/12/psg-tundon-juven-gati-oferta-per-argjentinasin/60%Daily2019-08-12 13:21
https://a2news.com/2019/08/12/vdekja-e-epstein-rrjeti-mbushet-me-teori-konspirative/60%Daily2019-08-12 13:19
https://a2news.com/2019/08/12/perisic-kalon-vizitat-mjekesore-te-bayern/60%Daily2019-08-12 13:19
https://a2news.com/2019/08/12/triumfi-i-luiza-geges-dy-fitore-bilete-olimpike-dhe-rekord-ne-europianin-ekipor/60%Daily2019-08-12 13:41
https://a2news.com/2019/08/12/zjarret-ne-greqi-flaket-perfshijne-periferine-e-athines/60%Daily2019-08-12 13:13
https://a2news.com/2019/08/12/mbreti-luan-rekord-arketimesh-1-3-mld-ne-24-dite/60%Daily2019-08-12 13:00
https://a2news.com/2019/08/12/basha-video-kunder-luksit-te-rames-5-5-milione-euro-vetem-per-zyren/60%Daily2019-08-12 12:40
https://a2news.com/2019/08/12/gushti-i-vrasjeve-5-te-vrare-dhe-5-te-plagosur-ne-12-dite/60%Daily2019-08-12 12:47
https://a2news.com/2019/08/12/talenti-14-vjecar-i-dortmundit-nuk-permbahet-6-gola-ne-nje-ndeshje/60%Daily2019-08-12 12:25
https://a2news.com/2019/08/12/memoriali-turk-collaku-per-a2-cnn-ftesa-erdhi-nga-ambasada-turke/60%Daily2019-08-12 11:44
https://a2news.com/2019/08/12/rama-per-bashkine-kukes-me-ikjen-e-kryetarit-iken-edhe-kodrat-me-plehra/60%Daily2019-08-12 10:58
https://a2news.com/2019/08/12/inter-qershia-mbi-torte-kushton-50-milione-e/60%Daily2019-08-12 10:32
https://a2news.com/2019/08/12/ne-irak-ende-luftohet-ne-aksion-kunder-isis-vritet-marinsi-me-i-mire-i-vitit/60%Daily2019-08-12 10:22
https://a2news.com/2019/08/12/zjarr-ne-ishullin-turistik-spanjoll-1000-te-evakuuar/60%Daily2019-08-12 10:18
https://a2news.com/2019/08/12/skandali-i-prokurores-speciale-zaev-nuk-kam-lidhje-fajtoret-te-dalin-para-ligjit/60%Daily2019-08-12 10:13
https://a2news.com/2019/08/12/i-nxehti-ekstrem-e-diela-me-temperatura-rekord/60%Daily2019-08-12 10:04
https://a2news.com/2019/08/12/13-vjec-kampion-talenti-qe-po-mahnit-europen/60%Daily2019-08-12 09:49
https://a2news.com/2019/08/12/ekzekutim-ne-rreshen-armando-gjini-vritet-ne-sy-te-femijeve/60%Daily2019-08-12 13:35
https://a2news.com/2019/08/12/triumf-ne-canadian-open-nadal-feston-fitoren-nr-1000/60%Daily2019-08-12 09:28
https://a2news.com/2019/08/12/fluks-makinash-dhe-punime-te-ura-e-drinit-trafik-i-renduar-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2019-08-12 09:21
https://a2news.com/2019/08/12/salvini-pushton-plazhet-ben-fushate-mes-pushuesve-ne-bregdet/60%Daily2019-08-12 10:51
https://a2news.com/2019/08/12/protesta-ne-moske-putin-ben-xhiro-me-motor-me-ujqerit-e-nates/60%Daily2019-08-12 08:50
https://a2news.com/2019/08/12/meta-mjaft-justifikime-zgjedhjet-ne-13-tetor-perndryshe-shanset-zero-per-negociatat-me-be/60%Daily2019-08-12 07:37
https://a2news.com/2019/08/12/fier-gjendet-trupi-i-nje-23-vjecari-dyshohet-se-eshte-vrare-nga-nje-thike/60%Daily2019-08-12 09:47
https://a2news.com/2019/08/12/bajrami-hesht-politikanet-ndersa-veliaj-sqaron-memorialin-turk-ne-tirane/60%Daily2019-08-12 06:51
https://a2news.com/2019/08/11/salvini-i-pergjigjet-richard-gere-emigrantet-merri-ne-hollivud-me-avionin-tend-privat/60%Daily2019-08-11 20:38
https://a2news.com/2019/08/11/spektakel-ne-olimpico-roma-mposht-realin-me-penallti/60%Daily2019-08-11 20:14
https://a2news.com/2019/08/11/sean-penn-fluturon-me-te-dashuren-32-vite-me-te-re/60%Daily2019-08-11 19:55
https://a2news.com/2019/08/11/uji-i-lumit-shnderrohet-ne-blu-gati-fosforeshente-ekspertet-te-befasuar/60%Daily2019-08-11 21:22
https://a2news.com/2019/08/11/manchester-united-10-milione-euro-per-nje-16-vjecar/60%Daily2019-08-11 18:49
https://a2news.com/2019/08/11/rama-mesazh-drejtuesve-te-ps-administratoret-sherbetore-te-komunitetit-jo-te-forte-e-injorante/60%Daily2019-08-11 18:33
https://a2news.com/2019/08/11/manchester-united-goditje-te-rende-chelsea-t-qe-ne-nisje-te-premier-league/60%Daily2019-08-11 17:33
https://a2news.com/2019/08/11/njeriu-i-shpelles-ofron-kurse-mbijetese/60%Daily2019-08-11 17:11
https://a2news.com/2019/08/11/aksident-me-nje-te-vdekur-ne-aksin-levan-tepelene/60%Daily2019-08-11 16:12
https://a2news.com/2019/08/11/mustang-lamborghini-dhe-mclaren-makinat-e-sheikeve-pushtojne-rruget-e-londres/60%Daily2019-08-11 15:55
https://a2news.com/2019/08/11/salah-nje-futbollist-por-edhe-nje-njeri-i-madh/60%Daily2019-08-11 15:11
https://a2news.com/2019/08/11/lukaku-prezantohet-me-4-gola-te-interi/60%Daily2019-08-11 16:12
https://a2news.com/2019/08/11/kurban-bajrami-engjelli-i-thikave-dhe-plazhi-ne-jon-fotot-me-te-mira-te-javes/60%Daily2019-08-11 15:08
https://a2news.com/2019/08/11/tajfuni-lekima-28-te-vdekur-e-mbi-1-milione-te-evakuuar-ne-kine/60%Daily2019-08-11 13:25
https://a2news.com/2019/08/11/sulm-ne-xhami-ne-oslo-autoritet-akt-terrorist/60%Daily2019-08-11 13:02
https://a2news.com/2019/08/11/punimet-ne-kukes-cmontohet-stadiumi-i-vjeter/60%Daily2019-08-11 12:58
https://a2news.com/2019/08/11/skandali-ne-maqedonine-e-veriut-la-verita-pse-hesht-mogherini/60%Daily2019-08-11 12:54
https://a2news.com/2019/08/11/polemika-ne-shba-dyshime-per-vetevrasjen-e-mikut-te-trump-dhe-clinton/60%Daily2019-08-11 12:47
https://a2news.com/2019/08/11/aksioni-ne-plazhe-haxhimali-strategji-e-gabuar-jo-gjate-sezonit-turistik/60%Daily2019-08-11 12:36
https://a2news.com/2019/08/11/kurban-bajrami-ne-bote-trazira-ne-jeruzalem-feston-edhe-asad/60%Daily2019-08-11 12:31
https://a2news.com/2019/08/11/frontex-ndalon-mbi-1-mije-emigrante-ne-kufi-me-greqine/60%Daily2019-08-11 12:16
https://a2news.com/2019/08/11/gjermania-ul-pranimet-e-kerkesave-per-azil-shqiptaret-perqendrohen-te-franca/60%Daily2019-08-11 12:07
https://a2news.com/2019/08/11/nje-dite-ne-kryeqytetin-me-te-shkuar-joshese/60%Daily2019-08-11 11:45
https://a2news.com/2019/08/11/digjet-makina-nje-i-vdekur-dhe-nje-e-plagosur-ne-delvine/60%Daily2019-08-11 11:01
https://a2news.com/2019/08/11/gansters-paradise-bandat-shqiptare-kane-kthyer-angline-juglindore-ne-epiqender-te-krimit/60%Daily2019-08-11 11:05
https://a2news.com/2019/08/11/plagosja-e-kusheririt-te-ervis-martinajt-dy-te-rinj-shpallen-ne-kerkim/60%Daily2019-08-11 10:21
https://a2news.com/2019/08/11/ne-krahet-e-nje-vajze-miley-cyrus-ndahet-nga-bashkeshorti/60%Daily2019-08-11 10:03
https://a2news.com/2019/08/11/ozil-dhe-kolasinac-merren-ne-mbrojte-24-ore-arsenal-i-le-jashte-skuadre/60%Daily2019-08-11 10:06
https://a2news.com/2019/08/11/trafik-municionesh-drejt-italise-dy-ne-pranga/60%Daily2019-08-11 09:39
https://a2news.com/2019/08/11/trafikanti-shqiptar-u-thote-policeve-anglezet-vdesin-per-kokaine/60%Daily2019-08-11 08:25
https://a2news.com/2019/08/11/superjahte-shampanje-e-shtrenjte-dhe-supermodele-nje-dite-plazhi-ne-mikonos/60%Daily2019-08-11 08:14
https://a2news.com/2019/08/11/14-trilione-dollare-pasuri-ne-duar-te-25-dinastive/60%Daily2019-08-11 07:54
https://a2news.com/2019/08/11/meta-uron-kurban-bajramin-te-ngrihemi-mbi-interesat-personale/60%Daily2019-08-11 07:08
https://a2news.com/2019/08/11/festohet-kurban-bajrami-besimtaret-falen-ne-sheshin-skenderbej/60%Daily2019-08-11 07:08
https://a2news.com/2019/08/10/miqesorja-historike-milani-2-0-ndaj-nje-feronikeli-dinjitoz-ne-nje-stadium-te-zbrazet/60%Daily2019-08-10 21:04
https://a2news.com/2019/08/10/politikat-kunder-emigranteve-te-italise-ylli-richard-gere-mes-refugjateve-ne-lampedusa/60%Daily2019-08-10 20:04
https://a2news.com/2019/08/10/shembet-catia-e-stadiumit-te-ekipit-te-njohur-shmanget-tragjedia/60%Daily2019-08-10 19:30
https://a2news.com/2019/08/10/vetevritet-ne-qeli-miliarderi-i-akuzuar-per-skandale-seksuale/60%Daily2019-08-10 18:50
https://a2news.com/2019/08/10/lac-plagoset-me-arme-zjarri-19-vjecari/60%Daily2019-08-10 19:47
https://a2news.com/2019/08/10/city-i-pergjigjet-liverpulit-i-shenon-5-gola-west-ham/60%Daily2019-08-10 17:38
https://a2news.com/2019/08/10/iken-siguria-e-larte-ne-burgun-e-fushe-krujes-te-denuarit-peticion-mos-na-transferoni/60%Daily2019-08-10 16:55
https://a2news.com/2019/08/10/serish-protesta-ne-rusi-policia-arreston-rreth-100-mbeshtetes-te-opozites/60%Daily2019-08-10 16:09
https://a2news.com/2019/08/10/siguronin-dokumente-italiane-per-te-emigruar-ne-angli-arrestohen-4-persona/60%Daily2019-08-10 15:17
https://a2news.com/2019/08/10/dokumentari-i-rai3-rama-ska-pike-lidhje-me-gazetarine-pd-rai-3-ne-listen-e-armiqve-si-bild-dhe-voa/60%Daily2019-08-10 14:54
https://a2news.com/2019/08/10/linja-brindisi-vlore-ankesa-per-vonesat-ne-itali-dhe-kushte-jo-te-mira-ne-traget/60%Daily2019-08-10 15:24
https://a2news.com/2019/08/10/merrnin-naften-e-nje-autoboti-te-aksidentuar-57-viktima/60%Daily2019-08-10 12:30
https://a2news.com/2019/08/10/lideri-i-ruseve-vladimir-putin-shenon-20-vite-ne-pushtet/60%Daily2019-08-10 12:21
https://a2news.com/2019/08/10/lleshaj-pas-emisionit-te-rai-3-per-kanabisin-sallate-televizive-e-verteta-eshte-ndryshe/60%Daily2019-08-10 12:05
https://a2news.com/2019/08/10/efekti-brexit-tkurret-ekonomia-britanike-me-0-2/60%Daily2019-08-10 11:52
https://a2news.com/2019/08/10/a-do-kete-vendim-nga-ps-per-vangjush-dakon-brace-do-perballet-vete-me-ligjin/60%Daily2019-08-10 11:02
https://a2news.com/2019/08/10/informaliteti-ne-tregun-e-karburanteve-brace-ka-arritur-ne-kufijte-e-krimit/60%Daily2019-08-10 10:51
https://a2news.com/2019/08/10/gati-per-zgjedhje-salvini-dorezon-ne-kuvend-mocionin-e-mosbesimit-ndaj-qeverise/60%Daily2019-08-10 10:36
https://a2news.com/2019/08/10/jepnin-leje-legalizimi-false-ndalohet-zyrtari-i-kadastres-ne-kerkim-zv-drejtori-dhe-3-te-tjere/60%Daily2019-08-10 11:34
https://a2news.com/2019/08/10/lirimi-i-plazheve-publike-kryeministri-rama-fund-lukunise-se-zaptuesve/60%Daily2019-08-10 10:15
https://a2news.com/2019/08/10/lulzim-basha-kujton-poetin-havzi-nela-zgjatimet-e-diktatures-ende-te-perhapura/60%Daily2019-08-10 09:43
https://a2news.com/2019/08/10/korruptoi-gjyqtarin-ekstradohet-nga-britania-gentian-doda/60%Daily2019-08-10 10:11
https://a2news.com/2019/08/10/hidhet-shorti-kategoria-superiore-nis-me-kukesi-partizani/60%Daily2019-08-10 09:11
https://a2news.com/2019/08/10/tajfuni-lekima-viktima-dhjetera-te-zhdukur-dhe-1-milion-te-evakuuar-ne-kine/60%Daily2019-08-10 08:51
https://a2news.com/2019/08/10/tregu-i-fluturimeve-rritet-me-12-fluksi-i-pasagjereve-ne-qershor/60%Daily2019-08-10 08:43
https://a2news.com/2019/08/10/fundjava-dhe-kurban-bajrami-sjellin-mijera-qytetare-nga-kosova-ne-shqiperi/60%Daily2019-08-10 15:32
https://a2news.com/2019/08/10/aksioni-anti-informalitet-abuzim-me-karburantin-shpallet-ne-kerkim-administratori/60%Daily2019-08-10 08:16
https://a2news.com/2019/08/10/lyon-e-nis-me-fitore-ne-transferte-sezonin-e-ri-ne-ligue-1/60%Daily2019-08-10 08:11
https://a2news.com/2019/08/10/lirohen-8000-m2-plazh-ne-shengjin-dhe-velipoje/60%Daily2019-08-10 08:00
https://a2news.com/2019/08/10/gjendet-nje-person-i-mbytur-ne-lumin-mat/60%Daily2019-08-10 07:38
https://a2news.com/2019/08/10/opozita-ne-rusi-ne-proteste-per-zgjedhje-te-lira-e-te-ndershme/60%Daily2019-08-10 06:46
https://a2news.com/2019/08/10/koreja-e-veriut-vijon-provokimet-me-testet-raketore/60%Daily2019-08-10 06:27
https://a2news.com/2019/08/09/fillon-premier-liverpool-shkaterron-norwich/60%Daily2019-08-09 21:14
https://a2news.com/2019/08/09/i-denuar-me-15-vjet-burg-arrestohet-pjesetari-i-grupit-kriminal-italo-shqiptar/60%Daily2019-08-09 19:33
https://a2news.com/2019/08/09/andy-murray-do-te-rikthehet-te-luaje-tenis/60%Daily2019-08-09 18:55
https://a2news.com/2019/08/09/gentian-selmani-e-fillon-me-trofe-aventuren-turke/60%Daily2019-08-09 19:29
https://a2news.com/2019/08/09/britanise-i-ikin-dritat-kaos-ne-rruge-aeroporte-dhe-trena/60%Daily2019-08-09 18:19
https://a2news.com/2019/08/09/porto-nuk-e-humb-besimin-te-casillas-e-regjistron-per-sezonin-e-ri/60%Daily2019-08-09 17:43
https://a2news.com/2019/08/09/skandali-ne-shkup-prokurorja-speciale-zeri-im-ne-pergjime-ishte-per-hetime/60%Daily2019-08-09 17:36
https://a2news.com/2019/08/09/presidenti-kthen-ne-kuvend-edhe-ligjin-per-akademine-e-shkencave/60%Daily2019-08-09 17:34
https://a2news.com/2019/08/09/a-po-fsheh-putini-nje-katastrofe-berthamore-pamje-te-frikshme-nga-rusia/60%Daily2019-08-09 17:31
https://a2news.com/2019/08/09/ne-rusi-edhe-tanket-kane-nje-olimpiade-te-tyren/60%Daily2019-08-09 16:43
https://a2news.com/2019/08/09/gjykata-kushtetuese-ked-kerkese-presidentit-dhe-kuvendit-te-shqiperise-per-shpalljen-e-vakancave/60%Daily2019-08-09 16:34
https://a2news.com/2019/08/09/para-dhe-pas-makijazhit-te-nuses/60%Daily2019-08-09 16:00
https://a2news.com/2019/08/09/richard-gere-ne-ndihme-te-emigranteve-te-bllokuar-ne-detin-mesdhe/60%Daily2019-08-09 15:39
https://a2news.com/2019/08/09/real-madrid-vendos-numrat-shtata-i-shkon-belgut-hazard/60%Daily2019-08-09 15:18
https://a2news.com/2019/08/09/20-vite-ne-pushtet-fotot-me-te-mira-te-vladimir-putin/60%Daily2019-08-09 14:57
https://a2news.com/2019/08/09/nuk-u-lejua-te-stervitej-fshb-reagon-kombetarja-nuk-mund-te-konsiderohet-qiraxheshe-ne-vendin-e-vet/60%Daily2019-08-09 14:28
https://a2news.com/2019/08/09/me-laborator-nendetese-dhe-helikopter-prezantohet-superjahti-prej-10-milione-eurosh/60%Daily2019-08-09 14:08
https://a2news.com/2019/08/09/shpallet-goli-me-i-bukur-i-sezonit-te-champions-league/60%Daily2019-08-09 13:22
https://a2news.com/2019/08/09/vjen-perforcimi-i-radhes-per-tiranen-kristi-vangjeli-vishet-bardheblu/60%Daily2019-08-09 13:14
https://a2news.com/2019/08/09/rama-per-euronews-e-demshme-ndarja-e-shqiperise-nga-maqedonia-e-veriut/60%Daily2019-08-09 13:21
https://a2news.com/2019/08/09/alarm-i-kuq-ne-kine-tajfuni-lekima-drejt-bregdetit-lindor-2/60%Daily2019-08-09 13:02
https://a2news.com/2019/08/09/bilanc-tragjik-ne-holande-i-nxehti-shkaktoi-rreth-400-viktima/60%Daily2019-08-09 12:59
https://a2news.com/2019/08/09/zhvleresimi-i-euros-bsh-nderhyrja-e-panevojshme/60%Daily2019-08-09 12:54
https://a2news.com/2019/08/09/milani-te-shtunen-ne-kosove-edhe-me-blerjet-e-reja/60%Daily2019-08-09 12:50
https://a2news.com/2019/08/09/alibeaj-shqiperia-parajse-per-krimin-be-nuk-hap-negociatat/60%Daily2019-08-09 12:53
https://a2news.com/2019/08/09/kriza-politike-nazarko-presidenti-ka-hyre-si-nje-lloj-aktori-partiak-pd-rrezikon-zhdukjen/60%Daily2019-08-09 12:41
https://a2news.com/2019/08/09/shallow-e-kopjuar-kerkohen-miliona-dollare-demshperblim-nga-lady-gaga/60%Daily2019-08-09 12:20
https://a2news.com/2019/08/09/dorezohet-edhe-vau-i-dejes-bashkia-rebele-hap-deren-per-kryetarin-e-ri-mark-babani/60%Daily2019-08-09 12:12
https://a2news.com/2019/08/09/roberto-carlos-perserit-magjine-e-22-viteve-me-pare/60%Daily2019-08-09 11:58
https://a2news.com/2019/08/09/alarm-i-kuq-ne-kine-tajfuni-lekima-drejt-bregdetit-lindor/60%Daily2019-08-09 11:49
https://a2news.com/2019/08/09/reagon-valdrin-pjetri-kreu-i-bashkise-shkoder-nuk-jam-debuar-asnjehere-nga-italia/60%Daily2019-08-09 17:22
https://a2news.com/2019/08/09/vodka-atomik-vjen-direkt-nga-cernobili/60%Daily2019-08-09 11:41
https://a2news.com/2019/08/09/sot-ne-oren-2100-premier-league-nis-me-duelin-liverpool-norwich/60%Daily2019-08-09 10:50
https://a2news.com/2019/08/09/hetimet-per-meten-policia-dhe-prokuroria-u-shtuan-krimet-zgjedhore/60%Daily2019-08-09 12:00
https://a2news.com/2019/08/09/premier-league-merkato-ne-angli-miliona-euro-dhe-dy-shqiptare/60%Daily2019-08-09 10:45
https://a2news.com/2019/08/09/festivali-i-nderkombetar-i-balonave-ne-angli/60%Daily2019-08-09 10:43
https://a2news.com/2019/08/09/operacionet-anti-emigracion-zyrtaret-amerikane-lirojne-300-persona-ne-mississippi/60%Daily2019-08-09 10:38
https://a2news.com/2019/08/09/shkallet-spanjolle-autoritetet-e-romes-ndalojne-uljen/60%Daily2019-08-09 10:34
https://a2news.com/2019/08/09/basha-ska-percarje-mes-opozites-kush-ska-zbatuar-dekretet-e-presidentit-do-te-mbaje-pergjegjesi/60%Daily2019-08-09 10:01
https://a2news.com/2019/08/09/faturimi-elektronik-basha-kasat-e-reja-do-ti-kushtojne-cdo-biznesi-250-euro/60%Daily2019-08-09 10:00
https://a2news.com/2019/08/09/kontratat-koncesionere-presidenti-meta-nuk-aprovon-ndryshimet-e-qeverise/60%Daily2019-08-09 09:57
https://a2news.com/2019/08/09/basha-kallezim-penal-per-arkitektin-e-teatrit-kombetar/60%Daily2019-08-09 10:03
https://a2news.com/2019/08/09/akuzat-e-prokuroreve-italiane-reagon-zevendesministrja-e-brendshme/60%Daily2019-08-09 10:17
https://a2news.com/2019/08/09/basha-hajduti-nuk-ka-shkuar-me-pushime/60%Daily2019-08-09 15:04
https://a2news.com/2019/08/09/dicaprio-zbarkon-ne-itali-me-te-dashuren-22-vite-me-te-re/60%Daily2019-08-09 09:35
https://a2news.com/2019/08/09/2-milione-pelegrine-ne-meke/60%Daily2019-08-09 09:33
https://a2news.com/2019/08/09/nje-prekje-larg-lavdise-gafa-e-sulmuesit-ndaj-torinos/60%Daily2019-08-09 09:16
https://a2news.com/2019/08/09/kriza-politike-ne-itali-salvini-kerkon-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2019-08-09 08:47
https://a2news.com/2019/08/09/sulaj-ne-vjeshte-do-te-kemi-zhvillime-te-jashtezakonshme-politike/60%Daily2019-08-09 08:47
https://a2news.com/2019/08/09/bombarduesi-berthamor-rus-prane-alaskes-shoqerohet-nga-avionet-amerikane/60%Daily2019-08-09 09:05
https://a2news.com/2019/08/09/lufte-e-ftohte-dekretesh-presidenti-meta-kthen-rreth-20-ligje-brenda-legjislatures/60%Daily2019-08-09 08:50
https://a2news.com/2019/08/09/presidenti-meta-kthen-ne-kuvend-nje-tjeter-koncesion/60%Daily2019-08-09 08:50
https://a2news.com/2019/08/09/debohet-per-ekstremizem-nga-italia-shtetasi-nga-kosova/60%Daily2019-08-09 06:40
https://a2news.com/2019/08/09/shabani-largohet-nga-bayern-nenshkruan-ne-premier-league/60%Daily2019-08-09 06:37
https://a2news.com/2019/08/09/shmanget-nje-tjeter-sulm-me-arme-ne-nje-supermarket-ne-missuri/60%Daily2019-08-09 06:30
https://a2news.com/2019/08/08/italia-zyrtarisht-ne-krize-politike-zgjedhje-te-parakohshme-ne-13-tetor/60%Daily2019-08-08 20:30
https://a2news.com/2019/08/08/ujqerit-e-debores-nuk-dorezohen-firmosin-me-dy-lojtare/60%Daily2019-08-08 20:12
https://a2news.com/2019/08/08/nga-londra-ne-londer-david-luiz-braktis-chelsea-n/60%Daily2019-08-08 19:57
https://a2news.com/2019/08/08/si-elefante-robote-ose-shporta-qiellgervishtesit-me-te-shemtuar-ne-bote/60%Daily2019-08-08 19:16
https://a2news.com/2019/08/08/oqeani-nxjerr-ne-breg-19-pako-me-kokaine-me-vlere-mbi-3-mln-dollare/60%Daily2019-08-08 18:51
https://a2news.com/2019/08/08/tornadoja-e-fuqishme-godet-qytetin-meksikan-panik-te-banoret/60%Daily2019-08-08 18:53
https://a2news.com/2019/08/08/ish-sulmuesi-i-partizanit-realizon-supergol-ne-e-league-jep-edhe-nje-asist/60%Daily2019-08-08 18:15
https://a2news.com/2019/08/08/krimet-ne-vlore-seria-e-atentateve-dhe-shperthimeve-ne-qytetin-bregdetar/60%Daily2019-08-08 18:33
https://a2news.com/2019/08/08/narcotica-ne-rai-tre-bandat-shqiptare-qarkullojne-3-miliarde-euro-ne-vit-para-droge/60%Daily2019-08-08 17:54
https://a2news.com/2019/08/08/nuk-arriti-te-transferoje-dybala-n-tottenhami-zyrtarizon-nje-tjeter-argjentinas/60%Daily2019-08-08 16:53
https://a2news.com/2019/08/08/tifozet-harrojne-icardin-lukaku-zyrtarizon-me-nje-video-kalimin-te-interi/60%Daily2019-08-08 16:51
https://a2news.com/2019/08/08/ylli-i-hollivudit-shnderrohet-ne-hero-i-shpeton-jeten-vogelushit/60%Daily2019-08-08 17:37
https://a2news.com/2019/08/08/cmenduria-e-fundit-i-kushton-jeten-spanjollit/60%Daily2019-08-08 15:30
https://a2news.com/2019/08/08/temperatura-perveluese-gushti-shkakton-39-viktima-ne-tokio/60%Daily2019-08-08 15:21
https://a2news.com/2019/08/08/incident-ne-rusi-shperthim-ne-nje-baze-berthamore-2-te-vdekur/60%Daily2019-08-08 14:46
https://a2news.com/2019/08/08/jeta-sekrete-e-peshkaqeneve-nje-robot-i-pergjon-ne-thellesine-e-deteve/60%Daily2019-08-08 14:45
https://a2news.com/2019/08/08/pelegrinazhi-ne-meke-resorti-mbi-mbetje-plastike-dhe-lojerat-ushtarake-fotot-me-te-mira-te-dites/60%Daily2019-08-08 14:14
https://a2news.com/2019/08/08/vrasja-e-47-vjecarit-ne-selenice-autori-dyshohet-se-e-ka-telefonuar-vete-viktimen/60%Daily2019-08-08 13:55
https://a2news.com/2019/08/08/basha-plan-kombetar-kunder-pastrimit-te-parave/60%Daily2019-08-08 13:49
https://a2news.com/2019/08/08/meta-kthen-ne-kuvend-koncesionin-per-rrugen-milot-balldren/60%Daily2019-08-08 13:39
https://a2news.com/2019/08/08/tjeter-i-mbytur-ne-zvernec-pavaresisht-pranise-se-rojes-bregdetare/60%Daily2019-08-08 13:30
https://a2news.com/2019/08/08/barca-nuk-e-do-me-coutihno-ka-dy-alternativa/60%Daily2019-08-08 12:47
https://a2news.com/2019/08/08/shtrenjtohen-ushqimet-instat-rriten-me-2-8-me-shume-ne-korrik/60%Daily2019-08-08 13:44
https://a2news.com/2019/08/08/vijon-anti-informaliteti-denaj-bizneset-te-deklarojne-cmimet-reale/60%Daily2019-08-08 12:38
https://a2news.com/2019/08/08/operacion-ne-shba-autoritetet-arrestojne-rreth-700-emigrante-pa-dokumenta/60%Daily2019-08-08 12:25
https://a2news.com/2019/08/08/aktori-i-famshem-zbulon-isha-vene-ne-kerkim-te-gralit-te-shenjte/60%Daily2019-08-08 12:18
https://a2news.com/2019/08/08/bukurite-e-jonit-nje-dite-gushti-ne-llaman/60%Daily2019-08-08 12:03
https://a2news.com/2019/08/08/nard-ndoka-30-qershori-ishte-grusht-shteti-presidenti-ti-drejtohej-nderkombetareve-ose-ushtrise/60%Daily2019-08-08 11:48
https://a2news.com/2019/08/08/pastrimi-i-elbasanit-puna-e-pare-e-kryetarit-te-ri-te-bashkise/60%Daily2019-08-08 11:45
https://a2news.com/2019/08/08/celulari-me-i-fuqishem-ne-bote-samsung-prezanton-galaxy-note-10/60%Daily2019-08-08 11:19
https://a2news.com/2019/08/08/shokon-mike-tyson-perdorja-urinen-e-femijeve-per-te-kaluar-testet-antidoping/60%Daily2019-08-08 11:02
https://a2news.com/2019/08/08/pas-shume-ankesave-nga-banoret-venecia-ndalon-krocerat/60%Daily2019-08-08 10:56
https://a2news.com/2019/08/08/protesta-kunder-trump-presidenti-viziton-qytetet-e-prekura-ngasulmet/60%Daily2019-08-08 11:11
https://a2news.com/2019/08/08/shqetesimi-per-ppp-institucionet-nderkombetare-apel-qeverise-per-kujdes/60%Daily2019-08-08 10:17
https://a2news.com/2019/08/08/okb-paralajmeron-ndryshimet-klimatike-rrisin-emigracionin-dhe-urine/60%Daily2019-08-08 10:15
https://a2news.com/2019/08/08/pranimi-ne-universitet-rritja-e-mesatares-maturantet-ankohen-tek-avokati-i-popullit/60%Daily2019-08-08 10:05
https://a2news.com/2019/08/08/the-telegraph-shqiptaret-trafikohen-ne-angli-permes-facebook/60%Daily2019-08-08 10:17
https://a2news.com/2019/08/08/shperthen-takaj-nuk-ka-politika-per-futbollin-presidentet-shqiptare-jane-te-cmendur-qe-i-futen-aventurave/60%Daily2019-08-08 09:59
https://a2news.com/2019/08/08/daja-prezantohet-te-skenderbeu-kam-marre-garancine-se-ekipit-nuk-do-ti-mungoje-asgje/60%Daily2019-08-08 09:40
https://a2news.com/2019/08/08/balotelli-shume-prane-marreveshjes-me-klubin-brazilian-do-te-fitoje-15-mln-e/60%Daily2019-08-08 09:34
https://a2news.com/2019/08/08/albian-ajeti-nenshkruan-kontraten-me-ekipin-anglez/60%Daily2019-08-08 09:19
https://a2news.com/2019/08/08/haradinaj-kam-degjuar-zera-se-thaci-eshte-ftuar-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-08-08 08:59
https://a2news.com/2019/08/08/gjuetari-rus-droni-i-ri-luftarak-qe-kap-cdo-cep-te-europes-nga-moska/60%Daily2019-08-08 08:42
https://a2news.com/2019/08/08/presidenti-vucic-mohon-viziten-e-bolton-ne-serbi-dhe-kosove/60%Daily2019-08-08 08:40
https://a2news.com/2019/08/08/ngeci-mes-shkembinjve-shpetohet-pas-4-ditesh/60%Daily2019-08-08 08:35
https://a2news.com/2019/08/08/lufta-kunder-informalitetit-ekspertet-jo-aksion-por-nisme-e-vazhdueshme/60%Daily2019-08-08 08:24
https://a2news.com/2019/08/08/klopp-zbulon-se-anglishten-e-ka-mesuar-nga-seriali-friends/60%Daily2019-08-08 08:19
https://a2news.com/2019/08/08/videoja-qe-tregon-se-kafshet-e-ndjejne-te-parat-termetin/60%Daily2019-08-08 07:55
https://a2news.com/2019/08/08/maqedonia-e-veriut-refuzon-kerkesen-e-serbise-per-ekstradimin-e-ish-luftetarit-te-uck/60%Daily2019-08-08 07:48
https://a2news.com/2019/08/08/barcelona-mund-napolin-rakitic-jep-mesazhe/60%Daily2019-08-08 07:40
https://a2news.com/2019/08/08/i-denuar-per-dy-vrasje-te-bera-ne-vitin-1998-ekstradohet-nga-gjermania-56-vjecari/60%Daily2019-08-08 07:29
https://a2news.com/2019/08/08/thirrja-presidenciale-e-mengjesit-meta-zgjedhjet-jane-e-vetmja-zgjidhje/60%Daily2019-08-08 07:21
https://a2news.com/2019/08/07/ngre-temperaturat-ne-komisariat-arrestohet-e-dashura-e-bosit-te-droges/60%Daily2019-08-07 19:58
https://a2news.com/2019/08/07/atentat-ne-selenice-vritet-45-vjecari/60%Daily2019-08-08 09:23
https://a2news.com/2019/08/07/tinguj-buze-detit-netet-e-muzikes-klasike-qe-pushtuan-serish-durresin/60%Daily2019-08-07 18:47
https://a2news.com/2019/08/07/serial-televiziv-per-skandalin-lewinsky-ne-shba/60%Daily2019-08-07 18:17
https://a2news.com/2019/08/07/grabitje-si-ne-filma-vidhet-shtepia-e-thesarit-ne-meksike-demi-2-5-milione-dollare/60%Daily2019-08-07 18:11
https://a2news.com/2019/08/07/lukaku-te-interi-me-ne-fund-arrihet-marreveshja-me-manchester-united/60%Daily2019-08-07 18:01
https://a2news.com/2019/08/07/44-mije-tifoze-dhe-shume-legjenda-dani-alves-prezantohet-te-sao-paulo/60%Daily2019-08-07 17:48
https://a2news.com/2019/08/07/futbolli-i-femrave-vllaznia-fitore-me-permbysje-ne-debutimin-ne-champions/60%Daily2019-08-07 17:43
https://a2news.com/2019/08/07/eshte-perfekt-ashtu-sic-eshte-fansat-kundershtojne-riberjen-e-filmit-i-vetem-ne-shtepi/60%Daily2019-08-07 17:24
https://a2news.com/2019/08/07/energjia-frenon-ekonomine-sejko-prodhimi-i-ulet-ngadalesoi-ritmin-e-rritjes/60%Daily2019-08-07 17:34
https://a2news.com/2019/08/07/tragjedi-ne-det-mbytet-ne-zvernec-29-vjecari/60%Daily2019-08-07 16:58
https://a2news.com/2019/08/07/zyrtari-amerikan-shqiperia-ka-nevoje-per-udheheqje-te-pergjegjshme-politike/60%Daily2019-08-07 16:51
https://a2news.com/2019/08/07/ilir-daja-nis-punen-te-skenderbeu/60%Daily2019-08-07 16:47
https://a2news.com/2019/08/07/barcelona-do-te-lejoje-femrat-topless-ne-pishina/60%Daily2019-08-07 15:41
https://a2news.com/2019/08/07/ndizet-gara-per-naften-ne-mesdhe-turqia-zgjeron-operacionin-e-kerkimit-ne-qipro/60%Daily2019-08-07 15:43
https://a2news.com/2019/08/07/ekspertet-thone-se-eshte-gati-qe-te-shembet-cmontohet-arkivoli-i-cernobilit/60%Daily2019-08-07 14:40
https://a2news.com/2019/08/07/hapet-me-force-dera-e-bashkise-se-kamzes-keshilltaret-futen-ne-godine/60%Daily2019-08-07 17:38
https://a2news.com/2019/08/07/shtyrje-kercenime-dhe-nje-pistolete-ambienti-para-nje-penalltie-ne-favela/60%Daily2019-08-07 15:06
https://a2news.com/2019/08/07/pique-thumbon-realin-ne-nuk-hedhim-kampionatin-dhe-kupen-per-champions-in/60%Daily2019-08-07 13:51
https://a2news.com/2019/08/07/hajduti-bojaxhi-a2-cnn-siguron-videon-grabitjes-se-parave/60%Daily2019-08-07 13:26
https://a2news.com/2019/08/07/xavi-humb-kontrollin-ne-debutimin-e-tij-si-trajner/60%Daily2019-08-07 13:26
https://a2news.com/2019/08/07/10-vite-nga-masakra-perkujtohen-4-efektivet-e-vrare-nga-dritan-dajti/60%Daily2019-08-07 13:10
https://a2news.com/2019/08/07/jahti-5-milione-dollare-perfshihet-nga-zjarri/60%Daily2019-08-07 13:12
https://a2news.com/2019/08/07/topollaj-partite-opozitare-e-kuptuan-gabimin-e-30-qershorit-po-kerkojne-zgjedhje/60%Daily2019-08-07 12:06
https://a2news.com/2019/08/07/te-huajt-ne-burgje-shqiptaret-rekord-ne-britanine-e-madhe/60%Daily2019-08-07 11:39
https://a2news.com/2019/08/07/bashkia-peqin-konstituohet-keshilli-dhe-betohet-kryetari-i-ri-lorenc-tosku/60%Daily2019-08-07 11:30
https://a2news.com/2019/08/07/au-revoir-rangers-grezda-drejt-frances/60%Daily2019-08-07 14:25
https://a2news.com/2019/08/07/polici-merr-ne-shenjester-qenin-vret-gabimisht-pronaren-e-tij/60%Daily2019-08-07 11:20
https://a2news.com/2019/08/07/pushimet-italiane-per-familjen-beckham/60%Daily2019-08-07 11:06
https://a2news.com/2019/08/07/zidane-le-jashte-ekipit-modric-e-james-rodriguez-ne-itali-ringjallen-shpresat/60%Daily2019-08-07 10:58
https://a2news.com/2019/08/07/frike-per-sulm-ne-times-square-por-eshte-vetem-zhurme-motociklete/60%Daily2019-08-07 10:55
https://a2news.com/2019/08/07/ked-nis-intervistat-per-gjykaten-kushtetuese/60%Daily2019-08-07 10:53
https://a2news.com/2019/08/07/vizita-e-trump-teksasi-dhe-ohio-nuk-mirepresin-presidentin-amerikan/60%Daily2019-08-07 10:29
https://a2news.com/2019/08/07/iken-nje-tjeter-legjende-diego-forlan-njofton-terheqjen/60%Daily2019-08-07 10:27
https://a2news.com/2019/08/07/ademi-shkodren-nuk-do-ta-leme-ne-dore-te-6-perbindeshave/60%Daily2019-08-07 10:21
https://a2news.com/2019/08/07/ne-mbrojtje-te-teatrit-nobelistja-austriake-jelinek-i-bashkohet-artisteve-shqiptare/60%Daily2019-08-07 09:46
https://a2news.com/2019/08/07/pishinat-me-te-bukura-buze-oqeanit/60%Daily2019-08-07 09:45
https://a2news.com/2019/08/07/rotacioni-ne-bashkine-e-kamzes-mziu-jam-ne-detyre-30-qershori-i-paligjshem/60%Daily2019-08-07 11:08
https://a2news.com/2019/08/07/akuzat-per-abuzime-chelsea-kerkon-ndjese-per-ngjarjet-e-viteve-70/60%Daily2019-08-07 09:14
https://a2news.com/2019/08/07/me-te-pasurit-e-botes-117-miliarde-dollare-humbje-ne-vetem-nje-dite/60%Daily2019-08-07 09:09
https://a2news.com/2019/08/07/internet-i-shpejte-mie-hap-garen-per-operatoret-celulare/60%Daily2019-08-07 08:53
https://a2news.com/2019/08/07/koncensionet-dhe-ppp-meta-kthen-ne-kuvend-nje-tjeter-ligj/60%Daily2019-08-07 09:02
https://a2news.com/2019/08/07/te-burgu-i-stalinit-aty-ku-uji-merr-flake/60%Daily2019-08-07 08:42
https://a2news.com/2019/08/07/del-toro-nderohet-me-yll-regjisori-meksikan-denon-sulmet-ndaj-emigranteve/60%Daily2019-08-07 08:41
https://a2news.com/2019/08/07/rita-ne-ibiza-nen-shoqerine-e-miqve/60%Daily2019-08-07 08:39
https://a2news.com/2019/08/07/zaptimi-i-plazheve-rama-paralajmeron-denim-me-burg/60%Daily2019-08-07 08:15
https://a2news.com/2019/08/07/70-milione-euro-per-dybala-juventusi-merr-oferte-zyrtare-per-argjentinasin/60%Daily2019-08-07 08:01
https://a2news.com/2019/08/07/krim-ne-familje-ne-prizren-burri-vret-gruan/60%Daily2019-08-07 06:45
https://a2news.com/2019/08/07/rooney-lojtar-dhe-trajner-zyrtarizohet-rikthimi-ne-angli/60%Daily2019-08-07 06:36
https://a2news.com/2019/08/06/vince-carter-hyn-ne-historine-e-nba-rekord-sezonesh-te-luajtura/60%Daily2019-08-06 19:38
https://a2news.com/2019/08/06/me-detyruan-shqiptaret-por-gjyqtaret-nuk-i-besojne-dhe-denojne-me-burg-trafikantin-anglez/60%Daily2019-08-06 19:37
https://a2news.com/2019/08/06/teksasi-ne-vitin-2019-polici-i-bardhe-mbi-kale-i-ndaluari-me-ngjyre-terhiqet-me-litar/60%Daily2019-08-06 19:12
https://a2news.com/2019/08/06/vlore-gruaja-tenton-tehidhet-nga-kati-i-shtate-e-shpeton-bashkeshorti/60%Daily2019-08-06 17:50
https://a2news.com/2019/08/06/3-vjet-nga-votimi-i-reformes-vendi-pa-ild-mbi-600-ankesa-ne-pritje/60%Daily2019-08-06 17:47
https://a2news.com/2019/08/06/traileri-perplas-bicikleten-nderron-jete-60-vjecari/60%Daily2019-08-06 17:33
https://a2news.com/2019/08/06/deshtoi-pak-dite-me-pare-ne-arratisjen-spektakolare-fund-tragjik-per-bosin-e-droges/60%Daily2019-08-06 16:21
https://a2news.com/2019/08/06/merr-me-qira-nje-lamborghini-e-perplas-pas-pak-metrave/60%Daily2019-08-06 16:15
https://a2news.com/2019/08/06/arsenal-dhe-koscielny-ndahen-pas-9-vitesh/60%Daily2019-08-06 16:00
https://a2news.com/2019/08/06/meta-ktheu-ligjin-per-ndryshimet-ne-kodin-penal-reagon-balla/60%Daily2019-08-06 15:49
https://a2news.com/2019/08/06/publikohen-pamjet-e-aksidentit-tragjik-te-ciklistit-22-vjecar/60%Daily2019-08-06 15:37
https://a2news.com/2019/08/06/india-ne-prag-te-konfliktit-me-pakistanin-i-heq-autonomine-kashmirit/60%Daily2019-08-06 15:33
https://a2news.com/2019/08/06/mclaren-i-i-rralle-me-motor-floriri-pritet-te-shitet-per-nje-shifer-rekord/60%Daily2019-08-06 15:29
https://a2news.com/2019/08/06/grabitje-ne-mes-te-dites-ne-tirane/60%Daily2019-08-06 15:12
https://a2news.com/2019/08/06/meta-i-kthen-kuvendit-ndryshimet-ne-kodin-penal/60%Daily2019-08-06 16:09
https://a2news.com/2019/08/06/skena-eksperimentale-ne-vend-te-pare-galeria-e-fundit/60%Daily2019-08-06 15:09
https://a2news.com/2019/08/06/tifozet-e-sao-paolos-pritje-madheshtore-per-dani-alves/60%Daily2019-08-06 13:30
https://a2news.com/2019/08/06/radhe-kilometrike-ne-vlore-orikum-pas-nje-aksidenti/60%Daily2019-08-06 13:19
https://a2news.com/2019/08/06/protestat-ne-hong-kong-kina-paralajmeron-mos-luani-me-zjarrin/60%Daily2019-08-06 13:18
https://a2news.com/2019/08/06/rouhani-lufta-me-iranin-nena-e-te-gjitha-luftrave/60%Daily2019-08-06 13:13
https://a2news.com/2019/08/06/roshi-lojtari-i-ndeshjes-dhe-ne-formacionin-e-javes/60%Daily2019-08-06 13:03
https://a2news.com/2019/08/06/55-vjecari-perdhunon-te-mituren-17-vjecarja-vuan-nga-shendeti-mendor/60%Daily2019-08-06 12:44
https://a2news.com/2019/08/06/13-tetori-dhe-kerkesa-per-regjistrim-duka-kqz-e-kapur-kemi-dy-shtete-paralele/60%Daily2019-08-06 12:38
https://a2news.com/2019/08/06/euro-ne-pikiate-zbret-ne-120-leke-i-afrohet-nivelit-me-te-ulet-historik/60%Daily2019-08-06 12:23
https://a2news.com/2019/08/06/konflikt-me-arme-mes-dy-te-rinjve-ne-bilisht/60%Daily2019-08-06 12:20
https://a2news.com/2019/08/06/krasta-mushkeria-e-qytetit-te-elbasanit-e-lene-ne-harrese-nga-bashkia/60%Daily2019-08-06 12:11
https://a2news.com/2019/08/06/pushimet-familjare-te-politikaneve-mes-krizes/60%Daily2019-08-06 12:04
https://a2news.com/2019/08/06/saktesohen-ndryshimet-ministria-sqaron-procedurat-per-shtetesine-shqiptare/60%Daily2019-08-06 11:47
https://a2news.com/2019/08/06/hysaj-ne-londer-torino-apo-serish-nen-urdhrat-e-ancelotti/60%Daily2019-08-06 10:30
https://a2news.com/2019/08/06/ngerci-i-brexit-britania-brukseli-te-ndryshoje-qendrim/60%Daily2019-08-06 10:28
https://a2news.com/2019/08/06/pasuesi-i-mogherinit-keshilli-i-europes-zgjedh-zyrtarisht-spanjollin-borrell/60%Daily2019-08-06 10:21
https://a2news.com/2019/08/06/raportimi-nga-mediat-serbe-bolton-ne-prishtine-dhe-beograd-vizita-ne-fund-te-gushtit/60%Daily2019-08-06 10:16
https://a2news.com/2019/08/06/shqiptari-rremben-dhe-abuzon-seksualisht-me-ish-partneren-italiane-arrestohet/60%Daily2019-08-06 10:12
https://a2news.com/2019/08/06/dy-vajzat-qe-lene-pas-ronaldon-ne-instagram/60%Daily2019-08-06 09:59
https://a2news.com/2019/08/06/presidentja-kroate-shkakton-debate-me-vjen-keq-qe-nuk-kam-qelluar-serbet-gjate-luftes/60%Daily2019-08-06 09:42
https://a2news.com/2019/08/06/basha-socialistet-refuzuan-ramen-me-30-qershor-babezia-e-tij-sjell-varferim/60%Daily2019-08-06 09:26
https://a2news.com/2019/08/06/juventusi-prezanton-fanellen-e-trete-perfshin-edhe-dybala/60%Daily2019-08-06 09:13
https://a2news.com/2019/08/06/inspektori-i-larte-i-drejtesise-mblidhet-keshilli-i-emerimeve-ne-drejtesi/60%Daily2019-08-06 17:23
https://a2news.com/2019/08/06/panik-ne-avionin-e-british-airways-tymi-perfshin-kabinen/60%Daily2019-08-06 08:40
https://a2news.com/2019/08/06/plazhi-me-i-rrezikshem-ne-bote-nga-peshkaqenet-por-serfistet-nuk-tremben/60%Daily2019-08-06 08:18
https://a2news.com/2019/08/06/vetting-u-kunder-korrupsionit-shba-sistem-drejtesie-i-barabarte-per-te-gjithe/60%Daily2019-08-06 08:19
https://a2news.com/2019/08/06/obama-reagon-per-sulmet-refuzoni-lideret-qe-nxisin-urrejtje/60%Daily2019-08-06 07:56
https://a2news.com/2019/08/06/fast-and-the-furious-ne-rruget-e-londres-aksident-1-milione-dollaresh/60%Daily2019-08-06 07:49
https://a2news.com/2019/08/06/arrestohen-3-vellezerit-gjobevenes-ne-tirane/60%Daily2019-08-06 07:23
https://a2news.com/2019/08/06/avione-dhe-trupa-amerikane-ne-aeroportin-nene-tereza-foto/60%Daily2019-08-06 08:53
https://a2news.com/2019/08/06/merkato-ne-shkoder-vllaznia-tre-afrime-dhe-endrra-vajushi/60%Daily2019-08-06 07:11
https://a2news.com/2019/08/06/meta-e-vetmja-zgjidhje-jane-zgjedhjet-pa-to-nuk-ka-demokraci/60%Daily2019-08-06 06:52
https://a2news.com/2019/08/06/perplasen-motoret-ne-divjake-humb-jeten-i-riu/60%Daily2019-08-06 06:38
https://a2news.com/2019/08/05/psg-ofron-60-milione-euro-per-yllin-e-juventusit/60%Daily2019-08-05 20:52
https://a2news.com/2019/08/05/tragjedi-ne-ciklizem-nderron-jete-22-vjecari-belg/60%Daily2019-08-05 20:49
https://a2news.com/2019/08/05/ne-slloveni-japin-200-euro-ne-shqiperi-900-euro-rama-publikon-mesazhin-e-qytetarit/60%Daily2019-08-05 20:08
https://a2news.com/2019/08/05/gjueti-balenash-ne-ishujt-faroe-skuqet-deti-afrohen-turistet/60%Daily2019-08-05 19:41
https://a2news.com/2019/08/05/tentoi-te-trafikonte-kanabis-ne-mal-te-zi-arrestohet-27-vjecari/60%Daily2019-08-05 19:06
https://a2news.com/2019/08/05/vllaznia-mendon-rikthimin-e-vajushit/60%Daily2019-08-05 19:01
https://a2news.com/2019/08/05/roshi-heroi-i-akhmat-groznit-hyn-si-zevendesues-dhe-shenon-golin-e-fitores/60%Daily2019-08-05 18:51
https://a2news.com/2019/08/05/skenderbeu-vendimi-i-gjykates-federale-jepet-ne-qershor-2020/60%Daily2019-08-05 17:40
https://a2news.com/2019/08/05/kerkohet-denim-me-vdekje-per-autorin-e-masakres-ne-el-paso/60%Daily2019-08-05 18:21
https://a2news.com/2019/08/05/aksioni-kunder-informalitetit-tabaku-propaganda-e-radhes/60%Daily2019-08-05 17:13
https://a2news.com/2019/08/05/patozi-sulmon-bashen-cfare-pune-ke-ti-me-zgjedhjet-kur-nuk-ke-ndermend-te-marresh-pjese/60%Daily2019-08-05 16:40
https://a2news.com/2019/08/05/kryen-testin-antidoping-basketbollisti-del-se-eshte-shtatzene/60%Daily2019-08-05 16:17
https://a2news.com/2019/08/05/bakaj-synon-te-befasoje-torinon-dhe-te-sfidoje-wolves/60%Daily2019-08-05 15:06
https://a2news.com/2019/08/05/play-off-i-i-champions-ergys-kace-perballe-ajax-it/60%Daily2019-08-05 15:01
https://a2news.com/2019/08/05/aksioni-kunder-informalitetit-procedohet-penalisht-drejtori-i-aluizni-t-ne-elbasan/60%Daily2019-08-05 14:55
https://a2news.com/2019/08/05/korriku-muaji-me-i-nxehte-ne-histori/60%Daily2019-08-05 14:49
https://a2news.com/2019/08/05/aksioni-tek-turizmi-ekspertet-skeptike-per-zbatimin-ne-kulmin-e-sezonit-turistik/60%Daily2019-08-05 20:24
https://a2news.com/2019/08/05/pastertia-e-figures-nis-hetimi-per-kryebashkiakun-e-shkodres/60%Daily2019-08-05 14:33
https://a2news.com/2019/08/05/paloka-regjistrimi-i-aleateve-jo-percarje-e-opozites/60%Daily2019-08-05 14:29
https://a2news.com/2019/08/05/meta-dekreton-shpalljen-e-dy-ligjeve-te-miratuara-nga-kuvendi/60%Daily2019-08-05 14:24
https://a2news.com/2019/08/05/shperthim-i-fuqishem-ne-nje-baze-ushtarake-ruse-ne-siberi/60%Daily2019-08-05 13:59
https://a2news.com/2019/08/05/70-milione-dollare-per-dy-vite-42-vjecari-rinovon-kontraten/60%Daily2019-08-05 13:49
https://a2news.com/2019/08/05/vrasja-e-bashkeshortes-apeli-i-krimeve-mbyll-perjete-ne-qeli-sadetin-sulen/60%Daily2019-08-05 13:31
https://a2news.com/2019/08/05/behet-zyrtare-nainggolan-largohet-nga-interi-dhe-rikthehet-ne-shtepi/60%Daily2019-08-05 13:15
https://a2news.com/2019/08/05/dekreti-i-13-tetorit-pd-kqz-te-zbatoje-ligjin-mos-ti-sherbeje-rames/60%Daily2019-08-05 12:36
https://a2news.com/2019/08/05/flamurtari-behet-me-trajner-te-ri/60%Daily2019-08-05 12:28
https://a2news.com/2019/08/05/impianti-ne-kukes-nis-zyrtarisht-rikonstruksioni-i-stadiumit-zeqir-ymeri/60%Daily2019-08-05 12:24
https://a2news.com/2019/08/05/pushime-nen-ethet-e-gares-muaji-gusht-i-ngjeshur-me-afate-per-zgjedhjet-e-13-tetorit/60%Daily2019-08-05 12:17
https://a2news.com/2019/08/05/pensionet-e-arta-te-be-juncker-e-mogherini-mbi-20-mije-euro-ne-muaj/60%Daily2019-08-05 12:14
https://a2news.com/2019/08/05/bilanci-kunder-informalitetit-qeveria-do-te-ndryshoje-kodin-e-procedures-tatimore/60%Daily2019-08-05 12:11
https://a2news.com/2019/08/05/gripi-i-derrit-europa-lindore-ne-alarm-vriten-mijera-derra/60%Daily2019-08-05 12:06
https://a2news.com/2019/08/05/raporti-nje-ne-4-europiane-nuk-i-perballojne-dot-pushimet/60%Daily2019-08-05 11:49
https://a2news.com/2019/08/05/qengjat-per-kokaine-e-birrat-per-hashash-kodet-e-shqiptareve-per-trafikun-e-droges-ne-greqi/60%Daily2019-08-05 10:55
https://a2news.com/2019/08/05/rreziqet-per-planetin-paralajmerimi-i-shkencetareve-mos-abuzoni-me-token/60%Daily2019-08-05 10:56
https://a2news.com/2019/08/05/tronditet-egjipti-19-viktima-pas-nje-shperthimi-te-shkaktuar-nga-nje-aksident-i-qellimshem/60%Daily2019-08-05 10:43
https://a2news.com/2019/08/05/zbardhet-dinamika-e-ngjarjes-se-vlores-dy-nga-autoret-e-dyshuar-jane-vellezer/60%Daily2019-08-05 10:26
https://a2news.com/2019/08/05/rrefehet-deshmitarja-e-masakres-se-teksasit-agresori-ishte-i-qete-dhe-gjakftohte/60%Daily2019-08-05 10:19
https://a2news.com/2019/08/05/caktohet-data-per-shperndarjen-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2019-08-05 10:33
https://a2news.com/2019/08/05/trafikanti-i-droges-shnderrohet-ne-femer-por-deshton-arratisja-nga-burgu/60%Daily2019-08-05 10:02
https://a2news.com/2019/08/05/fatura-online-konfindustria-afati-i-zbatimit-i-pamjaftueshem-per-bizneset/60%Daily2019-08-05 09:27
https://a2news.com/2019/08/05/nis-restaurim-zbulohet-sarkofagu-i-mbretit-tutankhamun/60%Daily2019-08-05 09:14
https://a2news.com/2019/08/05/zgjedhje-ne-13-tetor-lsi-e-pr-dorezojne-kerkesen-per-regjistrim-ne-kqz/60%Daily2019-08-05 09:49
https://a2news.com/2019/08/05/nis-rehabilitimi-i-bulevardit-zogu-i-bashkia-me-plan-masash-per-qarkullimin/60%Daily2019-08-05 09:21
https://a2news.com/2019/08/05/sulmet-ne-shba-trump-i-denon-mes-akuzave-per-pergjegjesi/60%Daily2019-08-05 08:20
https://a2news.com/2019/08/05/vijon-operacioni-per-lirimin-e-plazheve-publike-procedohet-n-kryetari-i-bashkise-ne-sarande/60%Daily2019-08-05 08:04
https://a2news.com/2019/08/05/presidenti-meta-komenton-fitoret-e-mazhorances-dhe-opozites-pas-30-qershorit/60%Daily2019-08-05 06:56
https://a2news.com/2019/08/05/atentati-ne-vlore-nderron-jete-nje-nga-te-plagosurit/60%Daily2019-08-05 06:45
https://a2news.com/2019/08/04/presidenti-meta-poston-poezine-e-hamit-aliajt-krimbat-u-bene-flutura/60%Daily2019-08-04 19:36
https://a2news.com/2019/08/04/aksident-me-6-te-plagosur-prane-qytetit-te-lushnjes/60%Daily2019-08-04 19:26
https://a2news.com/2019/08/04/dua-lipa-me-mesazh-patriotik-ndonjehere-duhet-te-tregosh-sa-shqiptar-je/60%Daily2019-08-04 18:00
https://a2news.com/2019/08/04/policia-kufitare-e-vlores-i-shpeton-jeten-turistit-italian/60%Daily2019-08-04 17:35
https://a2news.com/2019/08/04/zaptimi-i-plazheve-rama-paralajmeron-ligj-te-ri-per-vijen-bregdetare/60%Daily2019-08-04 17:24
https://a2news.com/2019/08/04/basha-akuzon-kryeministrin-rama-se-po-godet-bizneset-e-vogla/60%Daily2019-08-04 17:14
https://a2news.com/2019/08/04/perleshje-mes-tifozeve-te-city-dhe-liverpool-para-finales-ne-londer/60%Daily2019-08-04 17:03
https://a2news.com/2019/08/04/shpikesi-i-flyboard-22-minuta-fluturim-per-te-kaluar-ngushticen-e-doverit/60%Daily2019-08-04 16:50
https://a2news.com/2019/08/04/inter-mund-tottenham-ne-miqesore-pas-gjuajtjes-se-penalltive/60%Daily2019-08-04 16:40
https://a2news.com/2019/08/04/city-ul-me-kembe-ne-toke-kampionet-e-evropes/60%Daily2019-08-04 16:30
https://a2news.com/2019/08/04/mirdite-ra-ne-kontakt-me-rrymen-elektrike-humb-jeten-e-moshuara/60%Daily2019-08-04 16:17
https://a2news.com/2019/08/04/balaj-e-nis-me-kembe-te-mbare-aventuren-ne-austri/60%Daily2019-08-04 15:55
https://a2news.com/2019/08/04/kombetarja-u-18-e-basketbollit-medalje-bronzi-ne-europianin-e-andorres/60%Daily2019-08-04 15:45
https://a2news.com/2019/08/04/strategji-ne-box-e-hamilton-fiton-garen-3-xhiro-para-fundit/60%Daily2019-08-04 15:09
https://a2news.com/2019/08/04/fabrika-nuk-pagoi-akcizen-bllokohen-500-mije-litra-birre-ne-kashar/60%Daily2019-08-04 14:46
https://a2news.com/2019/08/04/ndeshjet-e-kontrollit-vllaznia-mund-1-0-beselidhjen/60%Daily2019-08-04 14:24
https://a2news.com/2019/08/04/foto-zjarri-djeg-kabinen-e-pushuesve-ne-gjirin-e-lalzit/60%Daily2019-08-04 14:16
https://a2news.com/2019/08/04/alarmi-ne-groenlande-10-miliarde-tone-akull-shkrijne-per-24-ore/60%Daily2019-08-04 14:02
https://a2news.com/2019/08/04/marc-marquez-nuk-ndalet-fiton-garen-e-6-te-per-kete-sezon/60%Daily2019-08-04 13:48
https://a2news.com/2019/08/04/moti-ne-evrope-i-nxehte-pervelues-ne-jug-me-stuhi-pjesa-tjeter/60%Daily2019-08-04 13:04
https://a2news.com/2019/08/04/panairi-i-19-i-librit-letrat-shqipe-pushtojne-shetitoren-e-plazhit-ne-ulqin/60%Daily2019-08-04 13:08
https://a2news.com/2019/08/04/sport-psg-dhe-barcelona-shume-prane-marreveshjes-per-neymar/60%Daily2019-08-04 12:38
https://a2news.com/2019/08/04/aksident-i-rende-ne-lezhe-humb-jeten-nje-person-2/60%Daily2019-08-04 12:18
https://a2news.com/2019/08/04/durres-zjarr-ne-plepa-dhe-te-gjiri-i-lalezit/60%Daily2019-08-04 14:04
https://a2news.com/2019/08/04/rusi-opozita-serish-ne-shesh-policia-arreston-700-persona/60%Daily2019-08-04 12:08
https://a2news.com/2019/08/04/rishfaqet-zonja-e-pare-e-sirise-fitova-betejen-me-kancerin/60%Daily2019-08-04 11:58
https://a2news.com/2019/08/04/rikthehet-i-nxehti-temperatura-deri-ne-40-grade-ne-disa-zona-te-vendit/60%Daily2019-08-04 11:48
https://a2news.com/2019/08/04/kushte-me-te-mira-ne-vlore-por-me-pak-turiste/60%Daily2019-08-04 11:43
https://a2news.com/2019/08/04/aksident-me-makina-luksoze-ne-autostrade/60%Daily2019-08-04 11:30
https://a2news.com/2019/08/04/vjen-fitorja-e-pare-per-mick-schumacher/60%Daily2019-08-04 11:18
https://a2news.com/2019/08/04/zgjedhja-e-kreut-te-prokurorise-ne-gare-jane-tre-prokurore-dhe-nje-avokat/60%Daily2019-08-04 10:39
https://a2news.com/2019/08/04/vasili-zgjedhje-te-tjera-per-shqiptaret-qe-bojkotuan-30-qershorin/60%Daily2019-08-04 10:26
https://a2news.com/2019/08/04/asnje-vendim-per-padite-e-rames-shtyhen-per-ne-vjeshte/60%Daily2019-08-04 10:14
https://a2news.com/2019/08/04/shmang-sulmin-e-pumes-me-muziken-e-metallica/60%Daily2019-08-04 12:14
https://a2news.com/2019/08/04/basha-pd-ja-i-fiton-zgjedhjet-e-lira-kurdo-qe-te-mbahen/60%Daily2019-08-04 09:25
https://a2news.com/2019/08/04/masakra-ne-el-paso-videoja-tregon-se-si-burri-fshihet-poshte-tavolines/60%Daily2019-08-04 08:58
https://a2news.com/2019/08/04/fshehje-te-ardhurash-e-zenie-e-hapesirave-ne-plazh-procedohen-12-pronare/60%Daily2019-08-04 08:07
https://a2news.com/2019/08/04/serish-masaker-ne-shba-9-viktima-dhe-16-te-plagosur-ne-ohajo/60%Daily2019-08-04 10:04
https://a2news.com/2019/08/04/sulmi-vjen-si-pergjigje-ndaj-pushtimit-hispanik-te-teksasit-deklarata-e-semure-e-21-vjecarit-kunder-meksikaneve/60%Daily2019-08-04 07:42
https://a2news.com/2019/08/04/modelja-e-famshme-martohet-per-here-te-dyte-me-bashkeshortin-e-saj/60%Daily2019-08-04 07:25
https://a2news.com/2019/08/04/arbitri-ben-shenjen-e-var-it-dhe-jep-11-metersh-ne-nje-turne-ku-nuk-ka-var/60%Daily2019-08-04 07:06
https://a2news.com/2019/08/04/shperthen-guri-dy-gola-ne-fitoren-e-ostendes/60%Daily2019-08-04 06:54
https://a2news.com/2019/08/04/vasili-13-tetori-zgjidhja-e-vetme/60%Daily2019-08-04 06:47
https://a2news.com/2019/08/04/20-viktima-nga-masakra-e-teksasit-identifikohet-autori-21-vjecar/60%Daily2019-08-04 07:43
https://a2news.com/2019/08/04/makina-perplas-kembesorin-humb-jeten-56-vjecari/60%Daily2019-08-04 06:19
https://a2news.com/2019/08/03/borussia-fiton-superkupen-bayern-nis-keq-sezonin/60%Daily2019-08-03 20:31
https://a2news.com/2019/08/03/zjarr-masiv-ne-shijak-si-pasoje-e-djegies-se-plehrave/60%Daily2019-08-03 19:55
https://a2news.com/2019/08/03/masaker-ne-qendren-tregtare-mbi-20-viktima-ne-teksas/60%Daily2019-08-03 20:13
https://a2news.com/2019/08/03/gjirokaster-gjendet-trup-i-pajete-ne-perroin-e-dunavatit/60%Daily2019-08-03 19:16
https://a2news.com/2019/08/03/milani-shkelqen-me-suson-por-united-fiton-me-penallti-pas-gabimit-te-maldinit/60%Daily2019-08-03 19:03
https://a2news.com/2019/08/03/lenjani-dhe-kasami-i-japin-fitoren-e-pare-sionit/60%Daily2019-08-04 06:55
https://a2news.com/2019/08/03/perendimi-i-diellit-ne-qerret/60%Daily2019-08-03 18:39
https://a2news.com/2019/08/03/rama-publikon-fotot-teatri-i-operes-dhe-baletit-ne-fazen-e-fundit-te-punimeve/60%Daily2019-08-05 09:35
https://a2news.com/2019/08/03/kina-tregon-muskujt-video-me-raketat-e-saj-dhe-dhomen-e-kontrollit-te-tyre/60%Daily2019-08-03 18:20
https://a2news.com/2019/08/03/pas-pushimeve-ruset-perleshen-me-njeri-tjetrin-ne-avion/60%Daily2019-08-03 17:50
https://a2news.com/2019/08/03/perdhunoi-4-vjecaren-rrihet-barbarisht-nga-shoku-i-qelise/60%Daily2019-08-03 17:18
https://a2news.com/2019/08/03/vrau-ne-fier-nje-person-ne-vitin-1997-ekstradohet-nga-greqia-53-vjecari/60%Daily2019-08-03 16:57
https://a2news.com/2019/08/03/basha-rama-ktheu-vendin-ne-mocal-varferie/60%Daily2019-08-03 16:46
https://a2news.com/2019/08/03/inter-apo-juve-lukaku-zgjedh-gjigantet-e-basketbollit/60%Daily2019-08-03 16:17
https://a2news.com/2019/08/03/ristani-kunder-bashes-rruga-e-bojkotit-e-perjashtuar-si-zgjidhje/60%Daily2019-08-03 15:57
https://a2news.com/2019/08/03/pika-kufitare-e-morinit-radhe-kilometrike-me-kamione-te-tonazhit-te-rende/60%Daily2019-08-03 15:36
https://a2news.com/2019/08/03/basha-publikon-videon-e-pergjimeve-dhe-i-shtron-disa-pyetje-rames/60%Daily2019-08-03 15:16
https://a2news.com/2019/08/03/zgjerimi-i-tomorrit-pd-lejet-e-guroreve-jane-miratuar-nga-qeveria/60%Daily2019-08-03 15:04
https://a2news.com/2019/08/03/f1-verstappen-fiton-pole-position-in-e-pare-ne-karriere/60%Daily2019-08-03 14:07
https://a2news.com/2019/08/03/isa-mustafa-edhe-4-vite-ne-drejtim-te-lidhjes-demokratike-te-kosoves/60%Daily2019-08-03 13:59
https://a2news.com/2019/08/03/moodys-dhe-sp-japin-noten-b-per-shqiperine-risqe-te-shumta-ne-horizont/60%Daily2019-08-03 13:50
https://a2news.com/2019/08/03/psg-nis-sezonin-pa-neymar-por-me-kembe-te-mbare/60%Daily2019-08-03 13:43
https://a2news.com/2019/08/03/aksioni-kunder-informalitetit-brace-asnje-prej-bizneseve-nuk-do-te-tolerohet/60%Daily2019-08-03 13:33
https://a2news.com/2019/08/03/gjykata-shfuqizon-qeverine-jo-zgjerim-te-siperfaqes-se-parkut-guroret-vijojne-punen/60%Daily2019-08-03 15:05
https://a2news.com/2019/08/03/kerkesat-per-azil-shqiperia-serish-problematike-vetem-ne-maj-1917-aplikime/60%Daily2019-08-03 12:28
https://a2news.com/2019/08/03/levizja-e-lire-ne-be-shehu-penalitete-per-40-mije-shqiptare-shkelen-afatet/60%Daily2019-08-03 12:31
https://a2news.com/2019/08/03/lutje-apo-loje-fushe-mini-golfi-ne-katedrale/60%Daily2019-08-03 11:54
https://a2news.com/2019/08/03/makina-del-nga-rruga-ne-vlore-nje-person-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2019-08-03 11:51
https://a2news.com/2019/08/03/rita-ora-muzike-modeling-dhe-pushime/60%Daily2019-08-03 11:34
https://a2news.com/2019/08/03/vera-ndikon-ne-valute-euro-bie-ne-kuoten-e-121-3-lekeve/60%Daily2019-08-03 11:16
https://a2news.com/2019/08/03/denoncimi-i-pd-ne-durres-pushteti-lokal-nuk-u-sherben-qytetareve-por-vetem-abuzon/60%Daily2019-08-03 11:05
https://a2news.com/2019/08/03/artur-metani-per-ild-gjata-eshte-antikushtetuese-kandidatura-e-tij/60%Daily2019-08-03 10:59
https://a2news.com/2019/08/03/interi-sdo-vetem-sulmues-mes-rakitic-e-strootman-per-mesfushen/60%Daily2019-08-03 10:35
https://a2news.com/2019/08/03/okb-ngre-alarmin-sulme-te-mundshme-nga-isis-brenda-ketij-viti/60%Daily2019-08-03 10:11
https://a2news.com/2019/08/03/pakti-i-ri-me-rusine-trump-te-perfshihet-dhe-kina-ne-traktatin-berthamor/60%Daily2019-08-03 09:39
https://a2news.com/2019/08/03/kim-jong-un-inspekton-sistemin-e-ri-leshon-disa-raketa-njeherazi/60%Daily2019-08-03 09:14
https://a2news.com/2019/08/03/zgjedhjet-ne-kosove-veseli-cakton-te-henen-seance-per-shperndarjen-e-parlamentit/60%Daily2019-08-03 09:06
https://a2news.com/2019/08/03/yjet-e-muzikes-pushtojne-prishtinen-mes-tyre-dhe-miley-cyrus/60%Daily2019-08-03 09:24
https://a2news.com/2019/08/03/plazhi-i-lire-lirohen-rreth-3500-m2-plazh-10-te-proceduar-ne-durres-e-lezhe/60%Daily2019-08-03 08:51
https://a2news.com/2019/08/03/rama-pas-lasgushit-migjeni-nis-fluturimet-drejt-italise-ne-fillim-te-vjeshtes/60%Daily2019-08-03 08:42
https://a2news.com/2019/08/03/13-tetori-deshton-mbledhja-e-kqz-se/60%Daily2019-08-03 08:24
https://a2news.com/2019/08/03/basha-dako-pjese-e-krimit-te-organizuar-mbrohet-nga-rama/60%Daily2019-08-03 07:58
https://a2news.com/2019/08/03/akuzat-per-korrupsion-messi-n-e-bejne-shembull/60%Daily2019-08-03 07:30
https://a2news.com/2019/08/03/meta-mesazh-te-paanshmeve-pse-doni-te-deshtoni-celjen-e-negociatave/60%Daily2019-08-03 09:02
https://a2news.com/2019/08/02/u-eliminua-nga-europa-league-klubi-nga-kosova-shkarkon-trajnerin/60%Daily2019-08-02 20:31
https://a2news.com/2019/08/02/kryetarja-e-bashkise-te-durresit-nxjerr-urdhrin-e-pare-te-shtunen-ne-pune-te-pastrojme-qytetin/60%Daily2019-08-02 20:00
https://a2news.com/2019/08/02/manchester-united-i-shton-organikes-mbrojtesin-me-te-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2019-08-02 19:20
https://a2news.com/2019/08/02/heidi-klum-pergatitet-per-dasmen-perrallore-ne-capri/60%Daily2019-08-02 19:05
https://a2news.com/2019/08/02/cojne-vajzen-10-vjecare-ne-spital-zbulojne-se-eshte-e-varur-nga-kokaina/60%Daily2019-08-02 18:43
https://a2news.com/2019/08/02/vendosnin-gjoba-ne-kryeqytet-pranga-perseritesve/60%Daily2019-08-02 18:26
https://a2news.com/2019/08/02/kapet-kokaine-me-vlere-1-miliard-euro-ne-gjermani/60%Daily2019-08-02 18:03
https://a2news.com/2019/08/02/palmer-sfida-e-tanishme-e-kosoves-krijimi-i-qeverise-se-re/60%Daily2019-08-02 17:33
https://a2news.com/2019/08/02/basha-uzurpimi-i-dhunshem-i-pushtetit-vendor-eshte-kriminal-do-ta-shporrim-kete-pakice/60%Daily2019-08-02 17:09
https://a2news.com/2019/08/02/fundi-i-paktit-me-rusine-shba-do-te-testoje-nje-leshues-raketor-te-ri/60%Daily2019-08-02 16:36
https://a2news.com/2019/08/02/prokuroria-kerkon-konfiskimin-e-llogarive-te-ish-gjyqtarit-shkelqim-miri/60%Daily2019-08-02 16:25
https://a2news.com/2019/08/02/zgjedhjet-ne-kosove-veseli-cakton-te-henen-seancen-per-shperberjen-e-kuvendit/60%Daily2019-08-02 15:53
https://a2news.com/2019/08/02/perplasje-me-arme-ne-elbasan-plagosen-3-persona/60%Daily2019-08-02 16:33
https://a2news.com/2019/08/02/kpa-e-shkarkoi-nga-detyra-klp-hap-garen-per-zevendesimin-e-gentian-osmanit/60%Daily2019-08-02 15:41
https://a2news.com/2019/08/02/iu-refuzua-viza-nga-shba-dako-refuzon-ti-pergjigjet-zv-ndihmes-sekretarit-palmer/60%Daily2019-08-02 15:10
https://a2news.com/2019/08/02/talenti-i-shpresave-ne-segunda-division-legjenda-roberto-carlos-i-uron-fat/60%Daily2019-08-02 15:30
https://a2news.com/2019/08/02/2-gusht-kalendari/60%Daily2019-08-02 14:24
https://a2news.com/2019/08/02/70888/60%Daily2019-08-02 14:14
https://a2news.com/2019/08/02/indonezia-tronditet-nga-nje-termet-i-fuqishem-alarm-per-cunam/60%Daily2019-08-02 13:53
https://a2news.com/2019/08/02/leao-milani-skuader-e-forte-e-zgjidhja-gjithmone-ne-play-station/60%Daily2019-08-02 13:37
https://a2news.com/2019/08/02/sporti-1000-vjecar-sistem-var-edhe-ne-duelet-me-kuaj/60%Daily2019-08-02 13:23
https://a2news.com/2019/08/02/per-here-te-pare-nje-femer-arbitron-superkupen-e-europes/60%Daily2019-08-02 13:19
https://a2news.com/2019/08/02/vendimi-i-dash-basha-rama-hesht-per-dakon-eshte-bankomati-i-tij-personal/60%Daily2019-08-02 13:14
https://a2news.com/2019/08/02/cmenduri-ne-amerike-grushte-ndermjet-sportisteve/60%Daily2019-08-02 13:10
https://a2news.com/2019/08/02/huawei-mate-x-kompania-do-te-vonoje-hedhjen-ne-treg/60%Daily2019-08-02 12:45
https://a2news.com/2019/08/02/interi-ne-sulm-rikthehet-shkembimi-dybala-icardi/60%Daily2019-08-02 12:38
https://a2news.com/2019/08/02/inovacioni-shqiperia-e-fundit-ne-europe/60%Daily2019-08-02 12:34
https://a2news.com/2019/08/02/rreshqitje-ne-tunelin-e-rruges-se-arbrit-ministrja-kerkon-zbatim-te-afateve/60%Daily2019-08-02 12:31
https://a2news.com/2019/08/02/denoncimi-i-bocit-hapesira-rrezikon-te-shnderrohet-ne-lavatrice-gjigante/60%Daily2019-08-02 12:15
https://a2news.com/2019/08/02/dekreti-mbreteror-ne-arabine-saudite-femrat-mund-te-udhetojne-vetem/60%Daily2019-08-02 12:03
https://a2news.com/2019/08/02/karburantet-ne-lupe-brace-kontrolle-pompave-ne-te-gjithe-vendin/60%Daily2019-08-02 12:02
https://a2news.com/2019/08/02/nga-hollywood-ne-tk-arben-bajraktaraj-i-bashkohet-betejes-se-artisteve/60%Daily2019-08-02 11:27
https://a2news.com/2019/08/02/aleatet-e-pd-kerkese-per-nisjen-e-procedurave-per-13-tetorin-kqz-e-shqyrton-te-shtunen/60%Daily2019-08-02 11:36
https://a2news.com/2019/08/02/tmerrohen-shoferet-avioni-ben-ulje-te-detyruar-ne-rruge/60%Daily2019-08-02 10:39
https://a2news.com/2019/08/02/perplasja-tregtare-japonia-heq-korene-e-jugut-nga-lista-e-vendeve-te-besuara/60%Daily2019-08-02 10:29
https://a2news.com/2019/08/02/lufta-tregtare-trump-njofton-tarifa-shtese-ndaj-kines-goditet-apple/60%Daily2019-08-02 10:26
https://a2news.com/2019/08/02/konstituimi-i-keshillave-betohen-kryetaret-e-bashkive-ne-kukes-mat-durres-e-prrenjas/60%Daily2019-08-02 17:17
https://a2news.com/2019/08/02/katy-perry-gjobitet-me-2-7-mln-dollare/60%Daily2019-08-02 09:49
https://a2news.com/2019/08/02/rama-fjalen-time-se-merr-kurre-era-air-albania-drejt-qiejve-te-europes/60%Daily2019-08-02 09:27
https://a2news.com/2019/08/02/shpenzimet-e-deputeteve-sa-kane-harxhuar-ligjvenesit-4-muajt-e-fundit/60%Daily2019-08-03 07:40
https://a2news.com/2019/08/02/perplas-3-automjete-arrestohet-25-vjecari-ne-gjendje-te-dehur/60%Daily2019-08-02 08:24
https://a2news.com/2019/08/02/dekretet-per-zgjedhjet-vendore-presidenti-meta-i-kthen-pergjigje-kuvendit/60%Daily2019-08-02 08:19
https://a2news.com/2019/08/02/masaker-ne-kroaci-vriten-6-persona-ne-banese/60%Daily2019-08-02 07:40
https://a2news.com/2019/08/02/kamer-qaka-feston-mes-tensionit-dhunes-dhe-penalltive/60%Daily2019-08-02 07:06
https://a2news.com/2019/08/01/matthew-palmer-nuk-mbajme-ane-ne-shqiperi-mosmarreveshjet-zgjidhen-brenda-institucioneve/60%Daily2019-08-01 20:42
https://a2news.com/2019/08/01/siguria-ushqimore-dritan-laci-ende-problem-matrikulimi-i-kafsheve/60%Daily2019-08-01 17:30
https://a2news.com/2019/08/01/partizani-nuk-ja-del-eliminohet-nga-europa-league/60%Daily2019-08-01 18:57
https://a2news.com/2019/08/01/pjeper-dhe-shalqi-me-tepri-nitrati-profesor-kristaq-sini-zbulon-se-ku-qendron-me-te-vertete-problemi/60%Daily2019-08-01 16:45
https://a2news.com/2019/08/01/partizani-kalon-ne-avantazh-ndaj-sheriff-tiraspol-superaksion-i-te-kuqve/60%Daily2019-08-01 18:16
https://a2news.com/2019/08/01/evakuohet-qyteti-britanik-frike-nga-shembja-e-diges-se-rezervuarit/60%Daily2019-08-01 18:06
https://a2news.com/2019/08/01/perplasja-per-bashkite-xhelal-mziu-nuk-le-zyren-deri-ne-zgjedhjet-legjitime/60%Daily2019-08-01 19:52
https://a2news.com/2019/08/01/akuzohet-per-korrupsion-ish-kreu-i-burgjeve-arben-cuko-i-shpeton-izolimit-ne-shtepi/60%Daily2019-08-01 17:39
https://a2news.com/2019/08/01/emiljano-vila-rikthehet-ne-kampionatin-shqiptar/60%Daily2019-08-01 16:00
https://a2news.com/2019/08/01/kriza-e-eboles-ruanda-mbyll-kufirin-me-kongon/60%Daily2019-08-01 15:47
https://a2news.com/2019/08/01/renditja-e-forbes-2019-the-rock-aktori-me-i-paguar-ne-historine-e-hollivudit/60%Daily2019-08-01 15:20
https://a2news.com/2019/08/01/kina-tregon-forcen-stimulohet-nderhyrja-e-ushtrise-ne-hong-kong/60%Daily2019-08-01 14:58
https://a2news.com/2019/08/01/shba-sanksionon-zarifin-ministri-i-jashtem-iranian-gjithe-pasurine-e-kam-ne-teheran/60%Daily2019-08-01 14:49
https://a2news.com/2019/08/01/aksioni-antiinformalitet-karburantet-ne-site-kontrolle-per-pompat-dhe-kuponat-tatimore/60%Daily2019-08-01 14:49
https://a2news.com/2019/08/01/ndermjetesim-nderkombetar-pd-optimiste-per-shtatorin-kryeministria-mohon/60%Daily2019-08-01 14:39
https://a2news.com/2019/08/01/italia-rezolute-per-celjen-e-negociatave-be-shqiperi/60%Daily2019-08-01 14:35
https://a2news.com/2019/08/01/piro-misha-drejtori-i-ri-i-bibliotekes-kombetare/60%Daily2019-08-02 10:46
https://a2news.com/2019/08/01/fotot-me-interesante-te-dites-37/60%Daily2019-08-07 09:47
https://a2news.com/2019/08/01/pedro-imiton-ibren-gol-spektakolar-me-thember/60%Daily2019-08-01 13:18
https://a2news.com/2019/08/01/atletico-madrid-leksion-yjeve-si-ibra-nani-e-rooney/60%Daily2019-08-01 13:23
https://a2news.com/2019/08/01/vllaznia-gjen-kapitenin-behar-ramadani-kthehet-ne-shtepi/60%Daily2019-08-01 13:11
https://a2news.com/2019/08/01/nga-kanali-i-panamase-te-anne-frank-1-gushti-ne-kalendar/60%Daily2019-08-01 13:08
https://a2news.com/2019/08/01/sa-perdoret-teknologjia-ne-sipermarrjet-shqiptare/60%Daily2019-08-01 13:04
https://a2news.com/2019/08/01/inovacioni-shqiperia-e-fundit-ne-evrope/60%Daily2019-08-01 13:01
https://a2news.com/2019/08/01/mbetjet-urbane-ne-bize-banoret-po-na-helmojne-ujerat-dhe-bimet/60%Daily2019-08-01 12:50
https://a2news.com/2019/08/01/aplikimet-ne-universitet-kandidatet-zgjedhin-deget-sipas-notes-mesatare/60%Daily2019-08-01 12:46
https://a2news.com/2019/08/01/pezmatimi-i-bushatit-pellumbi-pakenaqesite-normale-nuk-ka-ndryshim-kursi/60%Daily2019-08-01 12:36
https://a2news.com/2019/08/01/bushati-flet-permes-vlashentit-thekson-kengen-qe-flet-per-vendin-kunder-paktit-me-djallin/60%Daily2019-08-01 12:21
https://a2news.com/2019/08/01/kryeministri-vijon-mbrojtjen-me-artistet-pro-shembjes-me-imamin-sjell-dhe-kadarene/60%Daily2019-08-01 12:20
https://a2news.com/2019/08/01/meta-sqaron-paralajmerimin-e-termetit-e-kam-per-detyre/60%Daily2019-08-01 15:53
https://a2news.com/2019/08/01/meta-i-gatshem-tia-le-postin-mejdanit-skam-frike-nga-vota-e-shqiptareve/60%Daily2019-08-01 11:59
https://a2news.com/2019/08/01/meta-kushtetuesja-nuk-i-jep-dot-legjitimitet-30-qershorit-kqz-ja-te-kishte-nisur-punen-per-13-tetorin/60%Daily2019-08-01 12:15
https://a2news.com/2019/08/01/vritet-me-arme-zjarri-nje-i-ri-ne-durres/60%Daily2019-08-01 13:01
https://a2news.com/2019/08/01/ndermjetesim-nderkombetar-per-krizen-pd-optimiste-per-shtatorin-kryeministria-mohon/60%Daily2019-08-01 10:48
https://a2news.com/2019/08/01/vdiq-futbolli-replika-te-forta-mes-braces-dhe-liles-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2019-08-01 10:15
https://a2news.com/2019/08/01/mos-u-vish-me-te-kuqe-kur-ke-demin-verdalle/60%Daily2019-08-01 10:05
https://a2news.com/2019/08/01/vllaznia-blen-nje-tjeter-mbrojtes-maqedonas/60%Daily2019-08-01 09:50
https://a2news.com/2019/08/01/presidencialet-ne-shba-fituesit-dhe-humbesit-e-debatit-te-demokrateve/60%Daily2019-08-01 09:47
https://a2news.com/2019/08/01/teatri-gogu-asnje-meter-katror-nuk-shkon-te-privati/60%Daily2019-08-01 09:44
https://a2news.com/2019/08/01/26-mije-biznese-debitore-ndaj-tatimeve/60%Daily2019-08-01 09:38
https://a2news.com/2019/08/01/ndryshimet-klimatike-adoleshentja-qe-frymezon-protestat-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2019-08-01 09:32
https://a2news.com/2019/08/01/rekord-guinness-ne-etiopi-mbillen-350-milione-peme-ne-12-ore/60%Daily2019-08-01 09:24
https://a2news.com/2019/08/01/kriza-klimatike-po-shkakton-viktima-probleme-per-femijet/60%Daily2019-08-01 09:07
https://a2news.com/2019/08/01/sekuestrohen-15-milione-euro-te-ish-zyrtarit-te-aluizni-t/60%Daily2019-08-01 17:34
https://a2news.com/2019/08/01/krasniqi-e-zbulon-ne-a2-cnn-nderkombetaret-zbarkojne-ne-shtator-palet-do-te-ndryshojne/60%Daily2019-08-01 08:55
https://a2news.com/2019/08/01/teatri-kombetar-mazniku-ndertesa-aktuale-ka-degraduar/60%Daily2019-08-01 07:40
https://a2news.com/2019/08/01/shqiponja-e-zeze-ne-rome-arreston-17-shqiptare-trafik-droge-nga-holanda/60%Daily2019-08-01 07:13
https://a2news.com/2019/08/01/meta-publikon-videon-e-rames-ne-vitin-2000-sherbente-me-devotshmeri/60%Daily2019-08-01 06:52