XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2019/09/30/united-nuk-ia-del-topcinjte-dalin-me-nje-pike-nga-old-trafford/100%Always2019-09-30 20:53
https://a2news.com/2019/09/30/zhvillohet-ceremonia-mortore-per-ish-presidentin-chirac/100%Always2019-09-30 20:37
https://a2news.com/2019/09/30/ancelotti-le-jashte-champions-it-elseid-hysajn/100%Always2019-09-30 19:37
https://a2news.com/2019/09/30/luiza-gega-del-pa-medalje-ne-boterorin-e-atletikes-por-vendos-rekord-kombetar/100%Always2019-09-30 19:35
https://a2news.com/2019/09/30/eshte-61-vjec-dhe-ndjehet-me-ne-forme-se-kur-ishte-30/100%Always2019-09-30 19:12
https://a2news.com/2019/09/30/xhihadistet-sulmojne-bazen-amerikane-ne-somali/100%Always2019-09-30 18:47
https://a2news.com/2019/09/30/sot-mbyllen-transmetimet-analoge-ama-merr-vendimin/100%Always2019-09-30 22:16
https://a2news.com/2019/09/30/komisioneri-per-zgjerimin-kandidati-trocsanyi-rrezohet-hungaria-gati-emrin-e-ri/100%Always2019-09-30 17:53
https://a2news.com/2019/09/30/opozita-ne-parlament-ndryshimi-i-sistemit-beteja-me-e-drejte-e-dekadave-te-fundit/100%Always2019-09-30 17:31
https://a2news.com/2019/09/30/kongresi-i-lushnjes-opozita-parlamentare-propozon-21-janarin-feste-kombetare/100%Always2019-09-30 17:17
https://a2news.com/2019/09/30/seanca-parlamentare-deputetet-diskutojne-per-masat-pas-termetit/100%Always2019-09-30 17:40
https://a2news.com/2019/09/30/zbulohet-fabrika-e-femijeve-shpetohen-19-gra-shtatzena/100%Always2019-09-30 16:56
https://a2news.com/2019/09/30/shtepia-e-endrrave-del-ne-shitje/100%Always2019-09-30 16:55
https://a2news.com/2019/09/30/ciklisti-braktis-detyren-dhe-i-bashkohet-policise/100%Always2019-09-30 16:30
https://a2news.com/2019/09/30/4000-persona-sjellin-apokalipsin-ne-shkretetire/100%Always2019-09-30 16:15
https://a2news.com/2019/09/30/fifa-merr-vendimin-per-emiliano-sala-cardiff-do-te-paguaje-6-mln-euro/100%Always2019-09-30 16:08
https://a2news.com/2019/09/30/ne-lokal-me-arme-te-renda-nis-hetimi-per-ushtaret-spanjolle/100%Always2019-09-30 15:52
https://a2news.com/2019/09/30/rritja-e-ekonomise-nuk-kapercen-2-3-ne-3-mujorin-e-dyte/100%Always2019-09-30 15:42
https://a2news.com/2019/09/30/e-flasin-vetem-30-vete-por-gjuha-e-humbur-europiane-po-rikthehet-ne-mode/100%Always2019-09-30 15:19
https://a2news.com/2019/09/30/telefoni-armiku-i-syve-ne-shqiperi-3-ne-10-femije-me-ulje-te-shikimit/100%Always2019-09-30 14:54
https://a2news.com/2019/09/30/te-rrezikosh-jeten-per-disa-foto/100%Always2019-09-30 14:51
https://a2news.com/2019/09/30/dhuna-ne-derbi-tirana-kemi-zbatuar-planin-e-masave-partizani-te-mos-beje-prokurorin/100%Always2019-09-30 14:42
https://a2news.com/2019/09/30/hetimi-per-137-kg-kokaine-nje-person-i-katert-ne-dijeni/100%Always2019-09-30 14:46
https://a2news.com/2019/09/30/zgjedhjet-ne-austri-per-analistet-kurz-i-favorizuar-nga-mosha-politikat-sndryshojne/100%Always2019-09-30 14:07
https://a2news.com/2019/09/30/motoristet-dhe-delet-ne-londer-bella-hadid-ne-paris-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-09-30 19:56
https://a2news.com/2019/09/30/kina-gati-te-ekspozoje-raketen-qe-arrin-ne-shba-per-30-minuta/100%Always2019-09-30 15:32
https://a2news.com/2019/09/30/acari-mberthen-shba-mbi-120-cm-bore-ne-zonat-perendimore/100%Always2019-09-30 13:30
https://a2news.com/2019/09/30/ne-pashaliman-nuk-mund-futesh-orar-pa-orar-reagon-ministria-e-mbrojtjes/100%Always2019-09-30 13:16
https://a2news.com/2019/09/30/reforma-zgjedhore-be-refuzon-strukturen-e-posacme-propozuar-nga-pd/100%Always2019-09-30 13:11
https://a2news.com/2019/09/30/pd-udhetimi-ne-barcelone-i-maznikut-eshte-paguar-nga-buxheti/100%Always2019-09-30 12:52
https://a2news.com/2019/09/30/mbipopullimi-nga-turistet-amsterdami-rrit-taksen-me-e-shtrenjta-ne-europe/100%Always2019-09-30 12:54
https://a2news.com/2019/09/30/partizani-akt-terrorist-ndaj-tifozeve-tane-pati-bashkepunim-nga-administratoret-e-stadiumit/100%Always2019-09-30 12:49
https://a2news.com/2019/09/30/vrasja-e-santiago-malkos-apeli-le-ne-burg-personin-e-vetem-te-arrestuar/100%Always2019-09-30 12:37
https://a2news.com/2019/09/30/volejboll-serbia-mund-sllovenine-dhe-shpallet-kampion-evrope/100%Always2019-09-30 12:32
https://a2news.com/2019/09/30/bombardim-me-fishekzjarre-u-rrezikuan-1-500-tifoze/100%Always2019-09-30 12:35
https://a2news.com/2019/09/30/bilanc-tragjik-nga-permbytjet-ne-indi-mbi-100-viktima/100%Always2019-09-30 12:26
https://a2news.com/2019/09/30/qeveria-greke-jemi-ne-krize-zhvendosja-e-emigranteve-vazhdon/100%Always2019-09-30 12:20
https://a2news.com/2019/09/30/kampi-i-emigranteve-perfshihet-nga-zjarri-viktima-ne-ishullin-lesbos/100%Always2019-09-30 12:11
https://a2news.com/2019/09/30/makina-perfundon-ne-kanal-dy-persona-te-plagosur-lehte/100%Always2019-09-30 12:00
https://a2news.com/2019/09/30/spaho-kriza-zgjidhet-vetem-me-zgjedhje-te-parakohshme-dhe-te-ndershme/100%Always2019-09-30 13:00
https://a2news.com/2019/09/30/skandali-ukrainas-trump-meritoj-te-takohem-me-akuzuesin-tim/100%Always2019-09-30 11:59
https://a2news.com/2019/09/30/a2-zbardh-rezoluten-e-kuvendit-per-negociatat/100%Always2019-10-01 07:59
https://a2news.com/2019/09/30/shkarkimi-i-presidentit-perplasja-politike-zhvendoset-ne-venecia/100%Always2019-09-30 10:47
https://a2news.com/2019/09/30/bloomberg-be-do-te-autorizoje-hapjen-e-negociatave-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/100%Always2019-09-30 10:25
https://a2news.com/2019/09/30/dyshimet-per-shperdorim-detyre-peleshi-ne-prokurori/100%Always2019-09-30 10:18
https://a2news.com/2019/09/30/akuzat-per-shperdorim-detyre-mazniku-vetem-e-verteta-i-mund-lajmet-fake/100%Always2019-09-30 10:19
https://a2news.com/2019/09/30/shiten-per-25-milione-euro-makinat-e-djalit-te-diktatorit-afrikan-parate-per-te-varfrit/100%Always2019-09-30 10:05
https://a2news.com/2019/09/30/luhet-river-boca-blindohet-buenos-airesi/100%Always2019-09-30 09:55
https://a2news.com/2019/09/30/haradinaj-nga-thaci-vucic-dhe-mogherini-dialogu-per-kosoven-kaloi-te-merkel-dhe-macron/100%Always2019-09-30 09:53
https://a2news.com/2019/09/30/613-kg-kokaine-cekaj-del-per-here-te-pare-perpara-gjykates/100%Always2019-09-30 10:54
https://a2news.com/2019/09/30/nga-mbreti-i-anglise-te-monica-bellucci-kjo-date-ne-histori-30-shtator/100%Always2019-09-30 09:29
https://a2news.com/2019/09/30/gola-nga-brazili-dhe-nigeria-partizani-fotokopjon-fitoren-ne-derbi-te-vitit-2002/100%Always2019-09-30 09:13
https://a2news.com/2019/09/30/aksioni-i-ikmt-ne-radhime-tensionohet-situata-me-banoret/100%Always2019-09-30 12:30
https://a2news.com/2019/09/30/princi-i-arabise-suadite-ndaloni-iranin-per-te-shpetuar-naften/100%Always2019-09-30 08:45
https://a2news.com/2019/09/30/shkarkimi-i-metes-zeneli-komisioni-mund-te-dale-me-dy-raporte/100%Always2019-09-30 08:20
https://a2news.com/2019/09/30/proteste-ne-orikum-banoreve-nuk-i-lejohet-kalimi-nga-baza-e-pashalimanit-gjate-nates/100%Always2019-09-30 11:36
https://a2news.com/2019/09/30/dhuna-mes-tifozeve-para-derbit-nje-i-arrestuar/100%Always2019-09-30 07:50
https://a2news.com/2019/09/30/kapet-peshkaqeni-dem-ne-himare/100%Always2019-09-30 07:41
https://a2news.com/2019/09/30/ngjela-shkelja-eshte-e-rende-presidenti-nuk-ka-me-shprese/100%Always2019-09-30 07:35
https://a2news.com/2019/09/30/ambulancat-ne-trafik-te-semuret-ne-dore-te-shofereve/100%Always2019-09-30 06:47
https://a2news.com/2019/09/30/do-te-marrim-masa-refik-halili-gjen-fajtoret-e-humbjes-ne-derbi/100%Always2019-09-30 06:34
https://a2news.com/2019/09/30/mafia-me-largoi-nga-milani/100%Always2019-09-30 06:23
https://a2news.com/2019/09/29/milan-tatepjeta-nuk-ka-fund-mundet-ne-shtepi-nga-fiorentina/100%Always2019-09-29 20:49
https://a2news.com/2019/09/29/afrohet-dita-e-dasmes-per-jlo-zbulon-kush-do-ta-shoqeroje-ne-altar/100%Always2019-09-29 20:23
https://a2news.com/2019/09/29/nga-ditelindja-e-batman-te-harta-djegese-e-kines-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2019-09-29 20:03
https://a2news.com/2019/09/29/skuqet-derbi-partizani-zbret-ne-toke-tiranen/100%Always2019-09-29 19:45
https://a2news.com/2019/09/29/syte-kater-forcat-speciale-ukrainase-me-pajisje-moderne-per-te-luajtur-counter-strike/100%Always2019-09-29 18:46
https://a2news.com/2019/09/29/kurz-drejt-fitores-ne-austri-por-do-ti-duhet-koalicion/100%Always2019-09-29 18:38
https://a2news.com/2019/09/29/unaza-2000-vjecare-mund-te-shitet-per-500-mije-paund/100%Always2019-09-29 18:11
https://a2news.com/2019/09/29/radhe-te-gjata-per-ti-dhene-lamtumiren-presidentit-chirac-te-henen-ceremonia-funerale/100%Always2019-09-29 17:10
https://a2news.com/2019/09/29/dhune-fishekzjarre-dhe-pankartat-e-zakonshme-derbi-ne-foto/100%Always2019-09-29 17:26
https://a2news.com/2019/09/29/gjakoset-derbi-tifozet-e-tiranes-dhe-partizanit-perleshen-para-ndeshjes/100%Always2019-09-29 21:04
https://a2news.com/2019/09/29/gare-rraskapitese-dhe-12-minuta-ferri-per-tu-bere-roje-burgu-ne-rusi/100%Always2019-09-29 15:47
https://a2news.com/2019/09/29/2-gola-ne-7-minuta-cikalleshi-shenon-sa-here-qe-luan/100%Always2019-09-29 15:18
https://a2news.com/2019/09/29/napoli-ben-detyren-ndaj-brescia-ka-minuta-dhe-per-hysaj/100%Always2019-09-29 12:34
https://a2news.com/2019/09/29/procesi-i-30-qershorit-prokuroria-rrezon-mbi-400-kallezime-te-votimeve-ne-kamez/100%Always2019-09-29 12:24
https://a2news.com/2019/09/29/kryeministri-rama-nxjerr-foto-nga-punimet-ne-gjirokaster-vijon-puna-per-rilindjen-e-qytetit/100%Always2019-09-29 12:07
https://a2news.com/2019/09/29/bullgaria-kercenon-maqedonine-per-hapjen-e-negociatave/100%Always2019-09-29 11:38
https://a2news.com/2019/09/29/derbi-i-kryeqytetit-tirana-partizani-humbja-jashte-fjalorit/100%Always2019-09-29 11:20
https://a2news.com/2019/09/29/ekstradohet-nga-amsterdami-nje-nga-babagjyshet-grabites/100%Always2019-09-29 10:44
https://a2news.com/2019/09/29/basha-pret-kryesine-jemi-futur-ne-fazen-finale-te-zgjidhjes-se-krizes/100%Always2019-09-29 10:29
https://a2news.com/2019/09/29/universitetet-ne-rrethe-infermieria-me-e-kerkuara-pak-interes-mesuesia/100%Always2019-09-29 10:14
https://a2news.com/2019/09/29/regjistrimet-ne-universitete-gjysma-e-kuotave-te-paplotesuara-mbyllen-dege-ne-rrethe/100%Always2019-09-29 10:07
https://a2news.com/2019/09/29/pershkallezohen-protestat-ne-hong-kong-policia-perdor-plumba-gome/100%Always2019-09-29 09:41
https://a2news.com/2019/09/29/hapja-e-negociatave-ministri-blok-holanda-nuk-ka-ndryshuar-qendrim/100%Always2019-09-29 09:34
https://a2news.com/2019/09/29/kultivonin-kanabis-prane-syrit-te-kalter-4-te-arrestuar/100%Always2019-09-29 08:29
https://a2news.com/2019/09/29/6-fitore-ne-6-ndeshje-per-interin-per-here-te-fundit-ne-1967-por-cfare-ndodhi-atehere/100%Always2019-09-29 08:12
https://a2news.com/2019/09/29/termeti-trondit-indonezine-panik-tek-banoret/100%Always2019-09-29 07:55
https://a2news.com/2019/09/29/trump-mesazh-per-amerikanet-demokratet-duan-te-me-ndalojne/100%Always2019-09-29 07:49
https://a2news.com/2019/09/29/aksident-me-vdekje-ne-levan-makina-del-nga-rruga/100%Always2019-09-29 07:25
https://a2news.com/2019/09/29/arrestohet-shefi-i-njohur-ne-itali-pergatiste-receta-me-kanabis/100%Always2019-09-29 06:34
https://a2news.com/2019/09/29/autobusi-kalon-ne-krahun-tjeter-te-autostrades-36-viktima/100%Always2019-09-29 06:11
https://a2news.com/2019/09/28/nuk-ka-fitues-ne-derbin-e-madridit-afrohet-barca/100%Always2019-09-28 21:11
https://a2news.com/2019/09/28/varrimi-i-diktatorit-mugabe-forca-rendi-te-shtuara-nga-frika-se-i-rrembenin-kufomen/100%Always2019-09-28 21:07
https://a2news.com/2019/09/28/kosova-si-pjese-e-serbise-ne-spotin-elektoral-gjobitet-lista-serbe/100%Always2019-09-28 20:22
https://a2news.com/2019/09/28/finalja-e-100-metrave-mbreti-i-shpejtesise-eshte-nje-amerikan/100%Always2019-09-28 19:49
https://a2news.com/2019/09/28/gruaja-le-punen-per-te-llastuar-burrin/100%Always2019-09-29 05:55
https://a2news.com/2019/09/28/city-fiton-dhe-qendron-5-pike-pas-liverpool/100%Always2019-09-28 18:40
https://a2news.com/2019/09/28/interi-nuk-gabon-sanchez-gol-dhe-karton-i-kuq/100%Always2019-09-28 18:23
https://a2news.com/2019/09/28/studimi-gjysma-e-pemeve-te-europes-po-zhduket-pema-simbol-jeton-ende-per-pak-ne-shqiperi/100%Always2019-09-28 18:28
https://a2news.com/2019/09/28/basha-kolegjit-te-kryetareve-partia-te-punoje-si-te-kete-zgjedhje-neser/100%Always2019-09-28 18:13
https://a2news.com/2019/09/28/rashica-supergol-ndaj-borussia-dortmund/100%Always2019-09-28 16:56
https://a2news.com/2019/09/28/ter-stegen-njeriu-asist-i-barcelones/100%Always2019-09-28 16:50
https://a2news.com/2019/09/28/bylisi-shkaterron-flamurtarin-dhe-merr-kryesimin-e-renditjes/100%Always2019-09-28 16:27
https://a2news.com/2019/09/28/ju-ka-frikesuar-fjalimi-i-greta-thunberg-ne-okb-prisni-te-degjoni-versionin-metal/100%Always2019-09-28 16:14
https://a2news.com/2019/09/28/e-quajten-kolegun-mysliman-terrorist-mercedesi-heq-nga-puna-4-anetare-te-stafit/100%Always2019-09-28 16:06
https://a2news.com/2019/09/28/ne-bundeslige-fitojne-vetem-udhetuesit-bayern-fiton-ndaj-ekipit-te-gjasules-dhe-merr-kryesimin/100%Always2019-09-28 15:54
https://a2news.com/2019/09/28/juve-dominon-spal-2-0-por-eshte-etrit-berisha-me-i-miri-i-ndeshjes/100%Always2019-09-28 15:13
https://a2news.com/2019/09/28/nje-shqiptar-emerohet-drejtor-baleti-ne-teatrin-kombetar-te-splitit/100%Always2019-09-28 14:59
https://a2news.com/2019/09/28/doni-te-flini-me-fantazmat-ne-shba-hap-dyert-hoteli-i-mallkuar/100%Always2019-09-28 14:49
https://a2news.com/2019/09/28/sot-derbi-i-madridit-atletico-dhe-real-sfidohen-per-kreun-ne-la-liga/100%Always2019-09-28 14:38
https://a2news.com/2019/09/28/vokalisti-james-hetfield-ne-rehabilitim-metallica-anulon-koncertet/100%Always2019-09-28 16:40
https://a2news.com/2019/09/28/kriza-e-brexit-johnson-mund-te-detyrohet-te-largohet-javen-qe-vjen/100%Always2019-09-28 13:58
https://a2news.com/2019/09/28/fati-eshte-me-liverpool-vjen-fitorja-e-7-ne-7-ndeshje/100%Always2019-09-28 13:38
https://a2news.com/2019/09/28/leclerc-nuk-ndalet-4-pole-position-radhazi/100%Always2019-09-28 13:19
https://a2news.com/2019/09/28/fatkeqesite-natyrore-shqiptaret-ulin-sigurimet-per-pronat-e-shendetin/100%Always2019-09-28 12:50
https://a2news.com/2019/09/28/mini-shengeni-i-ballkanit-vucic-kam-marreveshje-me-kryeministrat-rama-zaev/100%Always2019-09-28 12:18
https://a2news.com/2019/09/28/opinioni-i-venecias-meta-drafti-i-parendesishem-nuk-trembet-luani-i-arte/100%Always2019-09-28 14:23
https://a2news.com/2019/09/28/komisioni-per-shkarkimin-e-metes-zeneli-te-ndalen-retorikat-politike-askush-te-mos-nderhyje/100%Always2019-09-28 11:51
https://a2news.com/2019/09/28/liverpool-rrezikon-perjashtimin-nga-carabao-cup-pas-gabimit-te-klopp/100%Always2019-09-28 11:42
https://a2news.com/2019/09/28/telefonata-trump-zelenski-dorehiqet-i-derguari-special-amerikan-ne-kiev/100%Always2019-09-28 11:20
https://a2news.com/2019/09/28/baristja-me-e-mire-e-botes-nje-koreanojugore/100%Always2019-09-28 11:08
https://a2news.com/2019/09/28/30-shtatori-afati-i-fundit-per-dorezimin-bilanceve-financiare/100%Always2019-09-28 10:57
https://a2news.com/2019/09/28/alibeaj-rama-rikthen-ne-poste-drejtuese-policet-qe-mbollen-shqiperine-me-droge/100%Always2019-09-28 10:44
https://a2news.com/2019/09/28/qellohet-me-arme-nje-27-vjecar-ne-lezhe-transportohet-ne-spitalin-e-traumes/100%Always2019-09-28 10:12
https://a2news.com/2019/09/28/vota-e-bundestagut-per-negociatat-soreca-sdo-te-flas-per-kushte-te-reja/100%Always2019-09-28 09:49
https://a2news.com/2019/09/28/termeti-mekanizmi-i-mbrojtjes-civile-europiane-do-nise-nderhyrjen-ne-shqiperi/100%Always2019-09-28 09:47
https://a2news.com/2019/09/28/krijohet-njesia-speciale-per-kapjen-e-personave-ne-kerkim/100%Always2019-09-28 08:59
https://a2news.com/2019/09/28/idhull-ne-itali-orial-kolaj-zhvillon-duelin-e-pare-ne-shqiperi/100%Always2019-09-28 08:48
https://a2news.com/2019/09/28/perndiqte-27-vjecaren-ne-tirane-arrestohet/100%Always2019-09-28 08:42
https://a2news.com/2019/09/28/zbardhet-vrasja-e-santiago-malkos-8-persona-ne-kerkim/100%Always2019-09-28 11:56
https://a2news.com/2019/09/28/artistet-e-tatuazheve-nga-e-gjithe-bota-mblidhen-ne-londer/100%Always2019-09-28 07:52
https://a2news.com/2019/09/28/bulevardi-ve-ne-pranga-4-persona-ne-tirane-shperndanin-droge/100%Always2019-09-28 07:33
https://a2news.com/2019/09/28/hoteli-luksoz-turk-ku-do-te-martohet-ish-futbollisti-i-manchester-united/100%Always2019-09-28 06:59
https://a2news.com/2019/09/28/mourinho-deshiron-rikthimin-te-reali-refuzoi-edhe-milanin/100%Always2019-09-28 06:32
https://a2news.com/2019/09/27/luiza-gega-ne-histori-ne-finale-te-3000-metrave-me-pengese-ne-boterorin-e-dohes/100%Always2019-09-27 20:15
https://a2news.com/2019/09/27/boterori-i-atletikes-busby-i-rraskapitur-kundershtari-e-terheq-deri-ne-vijen-e-finishit/100%Always2019-09-28 09:57
https://a2news.com/2019/09/27/malesi-e-madhe-zbulohen-ne-hot-gjurmet-e-nje-prej-kishave-me-te-vjetra-ne-ballkan/100%Always2019-09-27 19:32
https://a2news.com/2019/09/27/3-humbje-ne-5-ndeshje-por-milan-konfirmon-trajnerin-giampaolo/100%Always2019-09-27 18:56
https://a2news.com/2019/09/27/drita-jeshile-per-shqiperine-si-votoi-bundestagu-gjerman-per-negociatat/100%Always2019-09-27 18:36
https://a2news.com/2019/09/27/zedhenesi-i-presidentit-nuk-komentojme-dokumentet-e-klasifikuara-aq-me-teper-me-date-te-pasakte/100%Always2019-09-27 18:33
https://a2news.com/2019/09/27/balla-meta-e-shkeli-kushtetuten-komisioni-i-venecias-e-thote-e-zeza-ne-te-bardhe/100%Always2019-09-27 19:46
https://a2news.com/2019/09/27/xhaka-kapiten-shperthejne-tifozet-e-arsenalit-sa-poshte-kemi-rene/100%Always2019-09-27 18:22
https://a2news.com/2019/09/27/shtepia-e-tortures-policia-ne-nigeri-liron-rreth-500-meshkuj-nga-zinxhiret/100%Always2019-09-27 18:57
https://a2news.com/2019/09/27/rama-thirrje-serbise-nga-okb-ja-njihni-kosoven/100%Always2019-09-27 18:01
https://a2news.com/2019/09/27/spiropali-30-qershori-u-pagezua-edhe-me-ujin-e-bekuar-te-venecias/100%Always2019-09-27 18:28
https://a2news.com/2019/09/27/nuk-doni-afer-femije-qe-qajne-kompania-ajrore-sinjalizon-vendet-ku-jane-ulur-bebet/100%Always2019-09-27 17:49
https://a2news.com/2019/09/27/u-desh-te-anuloja-viziten-ne-nju-jork-rama-flet-per-termetin-ne-fjalimin-e-tij-ne-okb/100%Always2019-09-27 17:41
https://a2news.com/2019/09/27/harrojini-traktet-e-porositura-zedhenesi-i-presidentit-zero-shkelje-e-kushtetutes/100%Always2019-09-27 17:14
https://a2news.com/2019/09/27/reforma-zgjedhore-asambleja-e-osbe-angazhim-kontruktiv-nga-te-gjithe/100%Always2019-09-27 16:59
https://a2news.com/2019/09/27/raporti-paraprak-i-venecias-anulimi-i-zgjedhjeve-meta-tejkaloi-kompetencat/100%Always2019-09-28 11:14
https://a2news.com/2019/09/27/tension-mes-rusise-dhe-korese-se-veriut-shkembime-zjarri-arrestime-dhe-sekuestro-anijesh/100%Always2019-09-27 16:29
https://a2news.com/2019/09/27/xhaka-perzgjidhet-si-kapiten-i-perhershem-i-arsenalit/100%Always2019-09-27 19:08
https://a2news.com/2019/09/27/anketa-43-e-te-rinjve-duan-te-emigrojne-te-dytet-ne-rajon/100%Always2019-09-27 14:50
https://a2news.com/2019/09/27/zbulohet-gjallesa-me-tri-gjini-mund-te-ndihmoje-njerezimin/100%Always2019-09-27 14:33
https://a2news.com/2019/09/27/ranitidina-hiqet-nga-tregu-agjensia-e-barnave-mjeket-mos-e-leshojne-ne-recete/100%Always2019-09-27 14:26
https://a2news.com/2019/09/27/ne-kerkim-per-137-kg-kokaine-malindi-i-arrestuar-me-pare-per-droge/100%Always2019-09-27 14:23
https://a2news.com/2019/09/27/hetim-nga-aktori-clooney-zbulon-rastin-e-korrupsionit/100%Always2019-09-27 14:08
https://a2news.com/2019/09/27/bentley-tank-projekti-i-cmendur-i-ruseve/100%Always2019-09-27 13:50
https://a2news.com/2019/09/27/dhunohet-futbollisti-shqiptar-ne-kroaci/100%Always2019-09-27 13:35
https://a2news.com/2019/09/27/si-ne-video-loje-topi-nuk-deshiron-te-hyje/100%Always2019-09-27 13:22
https://a2news.com/2019/09/27/kellici-jetojme-ne-depresion-emigracioni-si-ne-gjendje-lufte/100%Always2019-09-27 12:54
https://a2news.com/2019/09/27/shkelen-rregullat-e-levizjes-se-lire-riatdhesohen-34-shqiptare/100%Always2019-09-27 12:27
https://a2news.com/2019/09/27/emigrantet-ne-libi-vdekja-eshte-me-e-mire-se-kthimi-mbrapsht/100%Always2019-09-27 12:19
https://a2news.com/2019/09/27/nga-mistika-japoneze-te-kaosi-i-organizuar-i-hong-kongut-arkitektura-magjepsese-e-azise/100%Always2019-09-27 12:13
https://a2news.com/2019/09/27/kushtet-e-bundestagut-kodheli-i-kemi-nisur-jane-thellim-i-reformave/100%Always2019-09-27 12:10
https://a2news.com/2019/09/27/ne-kerkim-per-kultivim-bimesh-narkotike-policia-ndalon-3-persona/100%Always2019-09-27 12:00
https://a2news.com/2019/09/27/eurodeputeti-grek-do-drejtoje-komitetin-parlamentar-te-stabilizim-asociimit/100%Always2019-09-27 11:53
https://a2news.com/2019/09/27/15-mije-euro-per-nje-vend-ne-kamion-arrestohen-dy-shqiptare-ne-angli/100%Always2019-09-27 11:31
https://a2news.com/2019/09/27/dy-projekte-ne-gare-inter-e-milan-650-milione-euro-per-rindertimin-e-san-siro/100%Always2019-09-27 11:24
https://a2news.com/2019/09/27/dhune-zhvatje-e-lidhje-me-mafien-dhjetera-te-arrestuar-nga-ultrasit-e-juves/100%Always2019-09-27 11:15
https://a2news.com/2019/09/27/miley-cyrus-pas-ndarjes-nga-e-dashura-gjen-paqen-ne-shkretetire/100%Always2019-09-27 10:56
https://a2news.com/2019/09/27/pd-mbledh-te-shtunen-kolegjin-e-kryetareve/100%Always2019-09-27 10:48
https://a2news.com/2019/09/27/rasti-ukraina-informatori-eshte-zyrtar-i-cia-s/100%Always2019-09-27 10:44
https://a2news.com/2019/09/27/vakanca-ne-gjykaten-kushtetuese-meta-rishpall-thirrjen-per-kandidatet/100%Always2019-09-27 10:26
https://a2news.com/2019/09/27/hillary-clinton-sulmon-trump-eshte-nje-kercenim-per-shba/100%Always2019-09-27 09:56
https://a2news.com/2019/09/27/shifra-rekord-interi-shkelqen-edhe-jashte-fushe/100%Always2019-09-27 09:45
https://a2news.com/2019/09/27/papa-me-jeteshkurter-tommy-jerry-dhe-totti-kjo-date-ne-histori-27-shtator/100%Always2019-09-27 09:41
https://a2news.com/2019/09/27/kapen-137-kg-kokaine-ne-durres-dy-te-arrestuar-dhe-nje-i-shpallur-ne-kerkim/100%Always2019-09-27 13:24
https://a2news.com/2019/09/27/sfida-matrix-zlatan-nismetar/100%Always2019-09-27 09:30
https://a2news.com/2019/09/27/protesta-kunder-merkel-serf-ne-norvegji-dhe-lufte-me-flaket-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-09-27 09:44
https://a2news.com/2019/09/27/pengohet-puna-e-ikmt-per-lungomare-2-pronaret-duan-te-njihen-me-projektin/100%Always2019-09-27 09:29
https://a2news.com/2019/09/27/klosi-i-pergjigjet-veliajt-ushtari-i-mire-shvejk-ndodhet-kudo-ne-shqiperi/100%Always2019-09-27 15:21
https://a2news.com/2019/09/27/430-euro-per-dy-pjata-makarona-terbohen-japonezet/100%Always2019-09-27 09:18
https://a2news.com/2019/09/27/vendi-vakant-ne-klp-arta-marku-therret-keshillin-ne-date-1-tetor/100%Always2019-09-27 08:20
https://a2news.com/2019/09/27/do-shfrytezonin-20-vjecaren-per-prostitucion-1-i-arrestuar-2-ne-kerkim/100%Always2019-09-27 08:18
https://a2news.com/2019/09/27/basha-takon-kryemadhin-te-dielen-mbledh-kryesine-e-pd/100%Always2019-09-27 08:15
https://a2news.com/2019/09/27/kpk-shkarkon-gjyqtaren-e-apelit-per-krimet-e-renda-dhurata-haveri/100%Always2019-09-27 08:08
https://a2news.com/2019/09/27/kur-blen-shtepi-te-re-dhe-nuk-te-pelqen-vendi/100%Always2019-09-27 06:51
https://a2news.com/2019/09/27/gati-tiu-drejtohet-lidereve-boterore-ne-okb-nje-sekonde-te-bej-nje-selfie/100%Always2019-09-27 06:39
https://a2news.com/2019/09/26/frike-ne-metron-e-romes-i-riu-plagos-rende-rojen-dhe-vetevritet/100%Always2019-09-26 21:10
https://a2news.com/2019/09/26/torino-e-permbys-ne-4-minuta-milan-zhytet-ne-vend-te-13/100%Always2019-09-26 21:05
https://a2news.com/2019/09/26/votimi-pro-per-negociatat-meta-falenderon-gjermanine-tani-urgjent-te-plotesojme-9-kushtet/100%Always2019-09-26 20:32
https://a2news.com/2019/09/26/lindi-femije-gjykata-nuk-e-lejon-transgjinorin-te-regjistrohet-si-baba/100%Always2019-09-26 20:22
https://a2news.com/2019/09/26/bullgarja-georgieva-drejtoresha-e-re-e-fondit-monetar-nderkombetar/100%Always2019-09-26 20:13
https://a2news.com/2019/09/26/parlamenti-gjerman-voton-pro-celjes-se-negociatave-me-shqiperine/100%Always2019-09-27 08:33
https://a2news.com/2019/09/26/shba-konfirmon-siria-ka-perdorur-arme-kimike-majin-e-kaluar/100%Always2019-09-26 19:06
https://a2news.com/2019/09/26/te-ndertuar-nga-themelet-per-te-qene-kryeqytete/100%Always2019-09-26 18:58
https://a2news.com/2019/09/26/kompleksi-i-ri-parlamentar-projekti-i-ri-mbi-11-miliarde-leke/100%Always2019-09-26 17:28
https://a2news.com/2019/09/26/bilanci-i-turizmit-instat-ne-gusht-numri-i-turisteve-te-huaj-u-rrit-me-6-4/100%Always2019-09-26 19:22
https://a2news.com/2019/09/26/rama-takon-reeker-dhe-palmer-mbeshtetes-te-palekundur-te-reformave-ne-shqiperi/100%Always2019-09-26 16:43
https://a2news.com/2019/09/26/nga-zelanda-e-re-deri-ne-fund-te-botes-faret-me-te-bukur-ne-planet/100%Always2019-09-26 16:38
https://a2news.com/2019/09/26/fituan-209-milione-euro-ne-itali-por-shuma-ende-nuk-terhiqet/100%Always2019-09-26 16:36
https://a2news.com/2019/09/26/de-niro-pacino-dhe-scorsese-bashke-ne-nje-film-te-ri-ne-netflix/100%Always2019-09-26 16:03
https://a2news.com/2019/09/26/kulla-njerezore-festa-zulu-dhe-kina-djegese-fotot-me-interesante-te-dites/100%Always2019-09-27 09:43
https://a2news.com/2019/09/26/zgjidhet-misteri-oren-e-cmuar-e-ish-ajaksit-dolberg-e-kishte-vjedhur-shpresa-e-ekipit/100%Always2019-09-26 15:56
https://a2news.com/2019/09/26/skandali-me-trump-reagon-zelensky-disa-biseda-me-mire-te-mos-publikohen/100%Always2019-09-26 15:08
https://a2news.com/2019/09/26/plotesimi-i-gjykates-se-larte-kryetarja-e-klgj-kerkon-kandidate-per-vendin-bosh-te-zaganjorit/100%Always2019-09-27 18:43
https://a2news.com/2019/09/26/cfare-duhet-per-tu-bere-pjese-e-byrose-kombetare-te-hetimit/100%Always2019-09-26 14:12
https://a2news.com/2019/09/26/derbi-nis-nga-presidentet-demi-e-halili-hedhin-sfiden/100%Always2019-09-26 13:54
https://a2news.com/2019/09/26/licencimet-dhe-ligji-i-sportit-fshf-mbledh-presidentet-e-klubeve/100%Always2019-09-26 13:49
https://a2news.com/2019/09/26/u-propozua-si-komisioner-per-zgjerimin-pe-bllokon-troshanjin/100%Always2019-09-26 13:33
https://a2news.com/2019/09/26/rudina-hajdari-ne-shkoder-i-riu-i-nderpret-fjalen-dhe-e-cileson-turp-te-shqiptareve/100%Always2019-09-26 13:17
https://a2news.com/2019/09/26/aksioni-i-opozites-pd-mbledh-kryesine-dhe-ish-grupin-kuvendor/100%Always2019-09-26 13:40
https://a2news.com/2019/09/26/kerkoi-favore-seksuale-jepet-pretenca-per-gjyqtarin-e-fierit/100%Always2019-09-26 17:28
https://a2news.com/2019/09/26/rikthehet-judy-garland-zellweger-portretizon-ikonen-e-kinemase/100%Always2019-09-26 12:35
https://a2news.com/2019/09/26/katastrofe-ne-bolivi-zjarri-ne-pyje-vrau-2-3-milione-kafshe-te-egra/100%Always2019-09-26 12:26
https://a2news.com/2019/09/26/veliaj-per-mungesen-e-ujit-avari-ne-rrjet/100%Always2019-09-26 13:00
https://a2news.com/2019/09/26/rama-kunder-reformes-me-te-huaj-pd-nuk-ka-kuptuar-gje/100%Always2019-09-26 12:06
https://a2news.com/2019/09/26/nje-termet-i-fuqishem-trondit-turqine/100%Always2019-09-26 12:19
https://a2news.com/2019/09/26/greta-ka-nje-mesazh-per-kritiket/100%Always2019-09-26 11:57
https://a2news.com/2019/09/26/vasili-pa-dialog-funksional-ne-shqiperi-negociatat-nuk-hapen-kurre/100%Always2019-09-26 12:40
https://a2news.com/2019/09/26/veliaj-sulmon-opoziten-shoqeria-ka-nevoje-per-termet-ne-mentalitet/100%Always2019-09-26 11:35
https://a2news.com/2019/09/26/150-mije-euro-per-studentet-e-ekselences-qe-do-te-vijojne-studimet-ne-shba/100%Always2019-09-26 10:57
https://a2news.com/2019/09/26/zjarr-ne-nje-fabrike-kimike-ne-france-rrezikohet-ndotja-e-senes/100%Always2019-09-26 10:54
https://a2news.com/2019/09/26/psikologu-ne-vend-qe-te-mbaje-fjalime-greta-duhet-te-trajtohet/100%Always2019-09-26 11:58
https://a2news.com/2019/09/26/grida-duma-nderkombetaret-legjitimuan-kauzen-e-pd-jemi-prane-gares-elektorale/100%Always2019-09-26 11:39
https://a2news.com/2019/09/26/nga-britania-deri-ne-australi-nga-22-ore-per-4-ore/100%Always2019-09-26 10:26
https://a2news.com/2019/09/26/babica-e-vlores-pa-uje-banoret-uji-vjen-nje-here-ne-jave-dhe-nuk-eshte-i-pijshem/100%Always2019-09-26 10:24
https://a2news.com/2019/09/26/ndahet-nga-jeta-jacques-chirac-ish-presidenti-i-frances/100%Always2019-09-26 13:10
https://a2news.com/2019/09/26/parandaluan-vrasjen-ne-kavaje-presidenti-meta-i-pret-si-heronj/100%Always2019-09-26 10:03
https://a2news.com/2019/09/26/the-best-perfaqesueset-akuzojne-fifa-n-per-manipulim/100%Always2019-09-26 10:03
https://a2news.com/2019/09/26/vakanca-ne-gjykaten-e-larte-llagami-aplikoni-ky-eshte-nje-moment-historik/100%Always2019-09-26 09:55
https://a2news.com/2019/09/26/shcba-arreston-dy-efektive-policie-per-kultivim-narkotikesh/100%Always2019-09-26 09:44
https://a2news.com/2019/09/26/allegri-drejt-londres-finalisti-i-champions-e-ka-ne-krye-te-listes/100%Always2019-09-26 09:33
https://a2news.com/2019/09/26/ultimatumi-i-demit-per-lerden-nese-nuk-fiton-derbin-do-ta-shkarkoj/100%Always2019-09-26 12:32
https://a2news.com/2019/09/26/derbi-i-kryeqytetit-tirana-partizani-luhet-me-drita/100%Always2019-09-26 09:19
https://a2news.com/2019/09/26/merr-fund-endrra-vllaznia-e-femrave-eliminohet-nga-champions/100%Always2019-09-26 09:17
https://a2news.com/2019/09/26/transportonte-24-shtetas-te-huaj-arrestohet-26-vjecari/100%Always2019-09-26 08:55
https://a2news.com/2019/09/26/zhegrova-imiton-messin-mahnit-zvicren-me-golin-spektakolar/100%Always2019-09-26 08:45
https://a2news.com/2019/09/26/nga-maratona-e-bostonit-tek-liqeni-artificial-i-tiranes/100%Always2019-09-26 08:37
https://a2news.com/2019/09/26/biseda-trump-zelensky-kongresi-shqyrton-ankesen-teper-shqetesuese/100%Always2019-09-26 08:37
https://a2news.com/2019/09/26/grida-duma-luajaliteti-eshte-vlere-por-pd-nuk-duhet-te-perjashtoje-asnje-kontribues/100%Always2019-09-26 10:59
https://a2news.com/2019/09/26/ambasada-njofton-aplikimi-per-lotarine-amerikane-2-tetor-5-nentor/100%Always2019-09-26 08:22
https://a2news.com/2019/09/26/kameramani-braktis-ndeshjen-dhe-i-ofron-publikut-nje-pamje-krejt-tjeter/100%Always2019-09-26 08:17
https://a2news.com/2019/09/26/arrestohet-shperndaresi-i-kokaines-qe-iu-merrte-peng-celularet-perdoruesve/100%Always2019-09-26 08:10
https://a2news.com/2019/09/26/kaso-nuk-eshte-sistemi-problemi-me-i-madh-i-zgjedhjeve/100%Always2019-09-26 11:23
https://a2news.com/2019/09/26/ne-kerkim-nderkombetar-per-trafik-droge-fshihej-ne-fier/100%Always2019-09-26 07:45
https://a2news.com/2019/09/26/nje-i-arrestuar-per-plagosjen-ne-yzberisht-nje-tjeter-ne-kerkim/100%Always2019-09-26 07:34
https://a2news.com/2019/09/26/kishte-dale-per-peshk-mbytet-60-vjecari-ne-vlore/100%Always2019-09-26 07:25
https://a2news.com/2019/09/26/nga-bob-dylan-te-vasillaq-vangjeli-kjo-date-ne-histori-26-shtator/100%Always2019-09-25 21:42
https://a2news.com/2019/09/25/aqua-jahti-me-hidrogjen-qe-vjen-nga-e-ardhmja-prezantohet-ne-monako/100%Always2019-09-25 21:47
https://a2news.com/2019/09/25/inter-fitorja-e-peste-radhazi-strakosha-fantastik-por-nuk-mjafton-per-lazion/100%Always2019-09-25 21:06
https://a2news.com/2019/09/25/para-derbit-me-atletico-n-real-ruan-kreun-me-rezervat/100%Always2019-09-25 20:59
https://a2news.com/2019/09/25/si-jane-transformuar-yjet-e-baywatch-30-vite-me-pas/100%Always2019-09-25 20:51
https://a2news.com/2019/09/25/arktik-nje-lope-deti-per-te-mbrojtur-kelyshet-godet-dhe-fundos-anijen-ruse/100%Always2019-09-25 20:33
https://a2news.com/2019/09/25/xhamia-kisha-dhe-sinagoga-pak-metra-nga-njera-tjetra/100%Always2019-09-25 20:27
https://a2news.com/2019/09/25/higuita-sulmues-shenon-golin-akrep/100%Always2019-09-25 19:12
https://a2news.com/2019/09/25/konsumi-per-ushqim-eurostat-shpenzojme-me-shume-se-vendet-e-tjera/100%Always2019-09-25 18:58
https://a2news.com/2019/09/25/propozimi-i-opozites-cfare-mendojne-ekspertet-e-zgjedhjeve/100%Always2019-09-25 20:00
https://a2news.com/2019/09/25/reforma-zgjedhore-pd-propozon-strukture-te-re-tensionohet-opozita-parlamentare/100%Always2019-09-25 18:01
https://a2news.com/2019/09/25/rama-trump-me-tha-albania-is-doing-pretty-good/100%Always2019-09-25 19:58
https://a2news.com/2019/09/25/prokurori-i-ardhshem-do-te-jete-100-njeriu-im-avioni-yt-eshte-me-i-mire-se-i-imi-zelensky-i-zellshem-per-te-kenaqur-trump/100%Always2019-09-25 16:54
https://a2news.com/2019/09/25/menyra-me-e-mire-per-te-pastruar-pyllin-nje-sharre-dhe-nje-helikopter/100%Always2019-09-25 16:50
https://a2news.com/2019/09/25/do-te-doja-nje-nder-nga-ty-trump-publikon-telefonaten-me-presidentin-ukrainas/100%Always2019-09-25 21:34
https://a2news.com/2019/09/25/pas-termetit-regjistrohen-460-lekundje-ne-5-dite-sizmologu-drejt-qetesimit-te-plote/100%Always2019-09-25 15:40
https://a2news.com/2019/09/25/gomone-me-droge-nga-shqiperia-ne-greqi-policia-shqiptare-lajmi-pavertete-operacioni-ne-kufi-me-turqine/100%Always2019-09-25 15:21
https://a2news.com/2019/09/25/ambasadori-gjerman-tryeza-per-reformen-zgjedhore-hap-i-pare-i-rendesishem/100%Always2019-09-25 14:49
https://a2news.com/2019/09/25/rama-takon-vucicin-presidenti-serb-e-ftova-me-9-10-tetor-per-vizite/100%Always2019-09-25 15:32
https://a2news.com/2019/09/25/rita-ora-kerkon-ndihme-per-familjet-shqiptare-te-prekura-nga-termeti/100%Always2019-09-25 13:57
https://a2news.com/2019/09/25/giampaolo-dua-nje-reagim-nga-skuadra/100%Always2019-09-25 13:48
https://a2news.com/2019/09/25/tragjedia-e-boksierit-bullgar-familjes-iu-dorezuan-400-euro-dhe-dy-karta-identiteti/100%Always2019-09-25 13:46
https://a2news.com/2019/09/25/permbytjet-ne-fushe-kruje-banoret-nisin-pastrimin-e-llumit-dhe-inerteve/100%Always2019-09-25 13:22
https://a2news.com/2019/09/25/java-e-modes-ne-paris-saint-laurent-me-koleksion-rrezellites/100%Always2019-09-25 13:07
https://a2news.com/2019/09/25/celja-e-negociatave-kryemadhi-rama-le-shqiperine-ne-liste-pritjeje/100%Always2019-09-25 13:02
https://a2news.com/2019/09/25/reforma-nga-nderkombetaret-borschard-nuk-jemi-ne-te-zgjedhurit-e-popullit/100%Always2019-09-25 12:51
https://a2news.com/2019/09/25/po-e-kushtezuar-zeneli-nuk-duhet-lexuar-si-fitore-e-madhe-por-duhet-pritur-si-lajm-i-mire/100%Always2019-09-25 12:43
https://a2news.com/2019/09/25/po-me-kushte-hyseni-opozita-e-lexoi-dokumentin-si-lajmin-e-termetit-te-parashikuar/100%Always2019-09-25 12:01
https://a2news.com/2019/09/25/paralajmerimi-i-eksperteve-akullnaja-ne-mont-blanc-po-shembet-evakuohen-turistet/100%Always2019-09-25 11:48
https://a2news.com/2019/09/25/ndryshimet-klimatike-okb-niveli-i-detrave-rritet-me-shpejt-nga-se-parashikohej/100%Always2019-09-25 11:28
https://a2news.com/2019/09/25/foto-e-dites-kryeministri-rama-takohet-me-donald-trump/100%Always2019-09-25 11:29
https://a2news.com/2019/09/25/gjiknuri-rendesi-ka-qe-pd-po-interesohet-per-procesin-e-reformes-zgjedhore/100%Always2019-09-25 11:25
https://a2news.com/2019/09/25/kapen-184-celulare-kontrabande-ne-rinas-vinin-nga-stambolli/100%Always2019-09-25 11:11
https://a2news.com/2019/09/25/kryeministri-rama-takohet-me-hashim-thacin-ne-nju-jork/100%Always2019-09-25 11:04
https://a2news.com/2019/09/25/mitsotakis-takon-zaev-kurre-nuk-do-ta-firmosja-marreveshjen-e-prespes/100%Always2019-09-25 10:46
https://a2news.com/2019/09/25/gjykata-refuzon-kerkesen-per-liri-per-arben-ndoken/100%Always2019-09-25 10:51
https://a2news.com/2019/09/25/zgjedhjet-ne-kosove-hapet-zyrtarisht-fushata-elektorale/100%Always2019-09-25 15:34
https://a2news.com/2019/09/25/masakron-motren-nga-xhelozia-fajeson-te-dashurin-e-saj/100%Always2019-09-25 10:33
https://a2news.com/2019/09/25/topalli-mesazh-bashes-nese-kritikon-shefin-shpallesh-armike/100%Always2019-09-25 10:27
https://a2news.com/2019/09/25/propozimi-i-pd-opozita-parlamentare-braktis-mbledhjen-jemi-te-paperfaqesuar/100%Always2019-09-25 10:24
https://a2news.com/2019/09/25/gara-per-kryeprokuror-klp-3-nga-4-kandidatet-permbushin-kushtet/100%Always2019-09-25 10:18
https://a2news.com/2019/09/25/del-nga-shinat-treni-i-linjes-shkoder-durres/100%Always2019-09-25 10:10
https://a2news.com/2019/09/25/soreca-mirepresim-perfshirjen-e-udheheqesve-te-opozites-ne-tryezen-per-reformen-zgjedhore/100%Always2019-09-25 10:00
https://a2news.com/2019/09/25/meta-citon-trump-nuk-ka-demokraci-pa-sovranitet/100%Always2019-09-25 13:18
https://a2news.com/2019/09/25/aeroporti-mbreselenes-ne-forme-ylli-deti-hap-dyert-ne-pekin/100%Always2019-09-25 09:49
https://a2news.com/2019/09/25/panenka-me-e-shemtuar-ne-histori-portieri-ka-kohe-te-hidhet-te-ngrihet-dhe-te-godase-me-grusht-topin/100%Always2019-09-25 09:30
https://a2news.com/2019/09/25/dj-tiesto-martohet-ne-nje-resort-futuristik-ne-mes-te-shkretetires/100%Always2019-09-25 09:14
https://a2news.com/2019/09/25/emigracioni-ne-france-macron-problem-azilantet-nga-shqiperia/100%Always2019-09-25 09:08
https://a2news.com/2019/09/25/mesazhi-i-bashes-per-ramen-ktheju-mandatin-qytetareve-te-vendosin-ata-kush-do-ti-qeverise/100%Always2019-09-25 09:05
https://a2news.com/2019/09/25/skandali-me-ukrainen-demokratet-nisin-procedurat-e-shkarkimit-te-trump/100%Always2019-09-25 09:00
https://a2news.com/2019/09/25/dialogu-politik-basha-rama-refuzoi-propozimin-e-nderkombetareve-me-9-qershor/100%Always2019-09-25 08:36
https://a2news.com/2019/09/25/keshtu-do-te-jete-liga-e-re-e-kombeve-16-ekipe-ne-kategorine-e-pare/100%Always2019-09-25 08:32
https://a2news.com/2019/09/25/shella-nuk-zgjidhet-ceshtja-e-gjykates-kushtetuese-pa-u-zgjidhur-me-pare-ajo-e-gjykates-se-larte/100%Always2019-09-25 08:18
https://a2news.com/2019/09/25/vota-pro-e-cdu-csu-basha-i-lehtesuar-qe-ska-nje-jo-te-prere-kushtet-pergjegjesi-e-rames/100%Always2019-09-25 08:38
https://a2news.com/2019/09/25/pd-ne-tryezen-e-reformes-zgjedhore-propozon-strukture-te-posacme/100%Always2019-09-25 14:10
https://a2news.com/2019/09/25/konferenca-per-reformen-zgjedhore-ambasada-e-shba-pershendesim-opoziten-per-pjesemarrjen/100%Always2019-09-25 07:55
https://a2news.com/2019/09/25/po-me-kushte-ceku-eshte-nje-po-per-shqiperine-dhe-jo-per-qeverine/100%Always2019-09-25 07:50
https://a2news.com/2019/09/25/franca-dhe-britania-kerkojne-qe-rouhani-te-takohet-me-trump/100%Always2019-09-25 07:48
https://a2news.com/2019/09/25/rritet-bilanci-i-viktimave-nga-termeti-ne-pakistan/100%Always2019-09-25 07:32
https://a2news.com/2019/09/25/pavaresia-e-algjerise-u2-dhe-ditelindje-ne-familje-kjo-date-ne-histori-25-shtator/100%Always2019-09-25 21:26
https://a2news.com/2019/09/24/balotelli-nuk-ben-mrekulline-juve-fiton-edhe-pa-ronaldon/100%Always2019-09-24 21:36
https://a2news.com/2019/09/24/afrohet-procedura-per-shkarkimin-e-trump-presidenti-do-te-shperndaj-biseden-e-plote-me-zelenskyn/100%Always2019-09-24 21:15
https://a2news.com/2019/09/24/shoku-i-boksierit-te-vdekur-ne-shkoder-trajneri-i-dha-nje-ampule-para-ndeshjes/100%Always2019-09-25 11:07
https://a2news.com/2019/09/24/negociatat-bardhi-rama-genjen-shqiptaret-per-te-treten-here-radhazi/100%Always2019-09-24 19:55
https://a2news.com/2019/09/24/asambleja-e-okb-se-ironia-e-trump-per-16-vjecaren-thunberg-duket-e-lumtur/100%Always2019-09-24 19:12
https://a2news.com/2019/09/24/uefa-vendos-se-ku-do-te-luhen-finalet-e-champions-per-3-sezonet-e-ardhshme/100%Always2019-09-24 19:03
https://a2news.com/2019/09/24/fjalimi-ne-okb-trump-sulmon-kinen-per-tregtine-dhe-hong-kongun/100%Always2019-09-24 18:12
https://a2news.com/2019/09/24/te-vdesesh-per-800-euro-mashtrimi-i-boksierit-bullgar/100%Always2019-09-24 18:13
https://a2news.com/2019/09/24/basha-shtimi-i-kushteve-reflekton-deshtimin-e-qeverise/100%Always2019-09-24 17:52
https://a2news.com/2019/09/24/sigurimi-i-prodhimit-fermeret-me-propozim-per-qeverine/100%Always2019-09-24 17:38
https://a2news.com/2019/09/24/plotesimi-i-kushtetueses-4-emrat-e-rinj-peng-te-mirekoordinimit-parlament-presidence/100%Always2019-09-24 17:59
https://a2news.com/2019/09/24/po-ja-me-kushte-e-cdu-csu-reagon-rama/100%Always2019-09-24 17:07
https://a2news.com/2019/09/24/cdu-csu-pro-negociatave-zbardhen-kushtet-per-shqiperine/100%Always2019-09-24 19:27
https://a2news.com/2019/09/24/nuk-i-reziston-motit-te-keq-bie-pema-tek-arena-kombetare/100%Always2019-09-24 16:44
https://a2news.com/2019/09/24/san-marino-qyteti-shtet-i-kanabisit-parlamenti-miraton-perdorimin-rekreativ/100%Always2019-09-24 16:32
https://a2news.com/2019/09/24/liverpool-vret-tifozet-e-tij-nderhyrja-e-papershtatshme-ne-transmetim-te-drejtperdrejte/100%Always2019-09-24 15:25
https://a2news.com/2019/09/24/tanket-ruse-bien-nga-mbi-1500-metra-shkaterrohen-plotesisht/100%Always2019-09-24 17:07
https://a2news.com/2019/09/24/reforma-ne-drejtesi-ibrahimi-spak-do-te-ngrihet-edhe-me-me-pak-se-10-anetare/100%Always2019-09-24 18:02
https://a2news.com/2019/09/24/gjykata-vendos-per-zhvarrosjen-e-eshtrave-te-ish-diktatorit-spanjoll-franco/100%Always2019-09-24 14:38
https://a2news.com/2019/09/24/aksioni-ne-torino-kapen-2-shqiptare-mbollen-hashash-ne-fermen-e-italianit/100%Always2019-09-24 14:32
https://a2news.com/2019/09/24/trump-ne-okb-e-ardhmja-nuk-iu-perket-globalisteve-por-atdhetareve/100%Always2019-09-24 15:22
https://a2news.com/2019/09/24/e-moshuara-fatlume-zbulon-se-piktura-e-varur-mbi-soben-e-saj-kushton-mbi-5-milione-euro/100%Always2019-09-24 14:16
https://a2news.com/2019/09/24/do-te-ulen-me-socialistet-kryemadhi-duam-nisjen-e-negociatave-po-pergatisim-paketen-anti-krize/100%Always2019-09-24 13:48
https://a2news.com/2019/09/24/knock-out-i-tmerrshem-ngrihet-ne-kembe-dhe-kujton-se-ka-fituar/100%Always2019-09-24 13:46
https://a2news.com/2019/09/24/vendimi-i-gjykates-kryetari-bercow-parlamenti-britanik-mblidhet-neser/100%Always2019-09-24 13:43
https://a2news.com/2019/09/24/virgil-van-dijk-isha-prane-vdekjes-shkrova-edhe-testamentin/100%Always2019-09-24 13:31
https://a2news.com/2019/09/24/opozita-pranon-ftesen-e-osbe-ulet-me-shumicen-per-reformen-zgjedhore/100%Always2019-09-24 17:51
https://a2news.com/2019/09/24/messi-ne-histori-tre-tituj-individual-brenda-vitit/100%Always2019-09-24 13:21
https://a2news.com/2019/09/24/zbulohet-nje-nga-dy-projektet-per-stadiumin-e-ri-te-milanos/100%Always2019-09-24 13:06
https://a2news.com/2019/09/24/negociatat-krasniqi-vendimmarrje-e-nivelit-te-larte-po-por/100%Always2019-09-24 12:41
https://a2news.com/2019/09/24/vjen-shpikja-e-re-airbag-dhe-per-ciklistet/100%Always2019-09-24 12:36
https://a2news.com/2019/09/24/e-drejta-e-harreses-google-fiton-betejen-me-francen/100%Always2019-09-24 12:12
https://a2news.com/2019/09/24/kontrolli-i-pajisjeve-elektronike-me-mendje-facebook-blen-kompanine/100%Always2019-09-24 12:06
https://a2news.com/2019/09/24/themelimi-i-honda-s-ultimatumi-i-nato-s-dhe-permendorja-e-skenderbeut-kjo-date-ne-histori-24-shtator/100%Always2019-09-24 12:00
https://a2news.com/2019/09/24/ambasada-e-shba-ndryshimi-qe-ne-po-sjellim-lajm-i-keq-per-zyrtaret-e-korruptuar/100%Always2019-09-24 12:18
https://a2news.com/2019/09/24/cmimi-i-fifa-the-best-zbulohen-votat-e-shqiperise-dhe-kosoves/100%Always2019-09-24 11:35
https://a2news.com/2019/09/24/demi-moore-publikon-autobiografine-nga-perdhunimi-tek-martesa-me-kutcher/100%Always2019-09-24 11:21
https://a2news.com/2019/09/24/pas-termetit-gjeologjiku-nen-uje-demtohen-pajisje-te-vlefshme/100%Always2019-09-24 11:17
https://a2news.com/2019/09/24/eleganca-e-ivanka-trump-terheq-te-gjithe-vemendjen-ne-asamblene-e-okb/100%Always2019-09-24 10:52
https://a2news.com/2019/09/24/braktisja-e-fshatrave-shkollat-pa-nxenes-ne-bestrove-e-kerkove/100%Always2019-09-24 10:42
https://a2news.com/2019/09/24/financat-e-partive-per-zgjedhjet-kqz-deklaroni-shpenzimet-deri-me-26-shtator/100%Always2019-09-24 10:30
https://a2news.com/2019/09/24/pezullimi-i-parlamentit-britanik-i-paligjshem-vendos-gjykata-supreme/100%Always2019-09-24 13:43
https://a2news.com/2019/09/24/lekundje-sizmike-ne-greqi-dhe-turqi/100%Always2019-09-24 10:08
https://a2news.com/2019/09/24/balta-pushton-banesat-ne-shkoze-niveli-i-ujit-arrin-deri-ne-40-cm/100%Always2019-09-24 10:04
https://a2news.com/2019/09/24/banesat-e-demtuara-lleshaj-apel-banoreve-zhvendosuni-perkohesisht-ne-qendrat-e-pritjes/100%Always2019-09-24 09:57
https://a2news.com/2019/09/24/vucic-takon-mitsotakis-i-kerkon-qe-greqia-te-mos-e-njohe-kosoven/100%Always2019-09-24 09:49
https://a2news.com/2019/09/24/plagosje-me-arme-zjarri-ne-kavaje/100%Always2019-09-24 13:56
https://a2news.com/2019/09/24/trump-ne-okb-e-padrejte-qe-nuk-kam-marre-nje-nobel/100%Always2019-09-24 09:36
https://a2news.com/2019/09/24/europa-mbeshtet-shba-sulmi-ndaj-rafinerive-saudite-u-krye-nga-irani/100%Always2019-09-24 09:14
https://a2news.com/2019/09/24/zbulohet-adria-e-madhe-kontinenti-i-fshehur-poshte-kembeve-tona/100%Always2019-09-24 09:02
https://a2news.com/2019/09/24/pd-mbledh-aleatet-pritet-vendimi-per-pjesemarrje-ne-tryezen-e-reformes-zgjedhore/100%Always2019-09-24 12:49
https://a2news.com/2019/09/24/sekuestrohet-heroine-ne-portin-e-durresit/100%Always2019-09-24 08:19
https://a2news.com/2019/09/24/reshjet-kthejne-ne-liqen-rruget-e-valiasit/100%Always2019-09-24 08:08
https://a2news.com/2019/09/24/pas-termetit-vershon-shiu-permbyten-rruget-reshjet-largohen-sot/100%Always2019-09-24 08:00
https://a2news.com/2019/09/24/e-rralle-senatori-qellon-me-pistolete-drejt-protestuesve/100%Always2019-09-24 07:48
https://a2news.com/2019/09/24/dashamir-shehi-opozita-paqe-te-perkohshme-presim-18-tetorin/100%Always2019-09-24 08:52
https://a2news.com/2019/09/24/serish-lekundje-sizmike-ne-tirane/100%Always2019-09-24 10:05
https://a2news.com/2019/09/23/arena-kombetare-teston-ndricimin-fshf-jemi-ne-fazen-perfundimtare/100%Always2019-09-23 21:36
https://a2news.com/2019/09/23/vdiq-me-atak-kardiak-ne-shkoder-mediat-bullgare-ai-boksier-nuk-eshte-isus-velichkov/100%Always2019-09-23 21:13
https://a2news.com/2019/09/23/akuzohet-se-i-beri-presion-ukraines-per-te-hetuar-biden-demokratet-kerkojne-shkarkimin-e-trump/100%Always2019-09-23 20:36
https://a2news.com/2019/09/23/fifa-kurorezon-messin-me-titullin-the-best/100%Always2019-09-23 20:09
https://a2news.com/2019/09/23/moti-i-keq-ne-vend-290-rrufe-ne-vetem-10-minuta/100%Always2019-09-23 19:54
https://a2news.com/2019/09/23/ceremonia-e-fifa-klopp-fiton-cmimin-the-best/100%Always2019-09-23 19:25
https://a2news.com/2019/09/23/okb-hap-punimet-thunberg-me-keni-grabitur-endrrat/100%Always2019-09-23 19:02
https://a2news.com/2019/09/23/siguria-e-banesave-ndertuesit-kerkojne-pakete-ligjore/100%Always2019-09-23 18:48
https://a2news.com/2019/09/23/veto-anetaresimit-te-shqiperise-ne-be-rama-takon-ne-nju-jork-kryeministrin-grek/100%Always2019-09-23 18:35
https://a2news.com/2019/09/23/sigurimi-i-banesave-zbardhet-skema-trekendesh-e-qeverise/100%Always2019-09-23 18:20
https://a2news.com/2019/09/23/dy-dite-para-termetit-nxenesit-u-sterviten-per-rastet-e-emergjencave/100%Always2019-09-23 18:10
https://a2news.com/2019/09/23/nisin-konstatimet-e-demeve-pas-termetit-kriteret-per-banese-te-re/100%Always2019-09-23 17:50
https://a2news.com/2019/09/23/demet-nga-termeti-353-banesa-te-demtuara-nga-lekundjet-sizmike-ne-durres/100%Always2019-09-23 17:47
https://a2news.com/2019/09/23/ndertime-te-vjetra-apo-te-reja-cilat-jane-me-te-sigurta/100%Always2019-09-23 17:28
https://a2news.com/2019/09/23/perhapja-e-panikut-marku-i-kerkon-prokurorise-se-tiranes-qe-te-veproje/100%Always2019-09-23 17:06
https://a2news.com/2019/09/23/perballja-me-pasojat-e-termetit-bashkia-durres-levron-10-milione-leke/100%Always2019-09-23 17:05
https://a2news.com/2019/09/23/qielli-i-kuq-indonezia-i-ngjan-planetit-mars/100%Always2019-09-23 16:14
https://a2news.com/2019/09/23/e-ngaterron-me-derr-qellon-per-vdekje-babain-e-tij/100%Always2019-09-23 16:00
https://a2news.com/2019/09/23/presidenti-iranian-uashingtoni-i-deshperuar-presionet-deshtuan/100%Always2019-09-23 15:51
https://a2news.com/2019/09/23/kampionati-i-zogjve-kengetare-ditelindja-e-batman-dhe-dasmat-masive-ne-kine-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-09-23 15:28
https://a2news.com/2019/09/23/ylli-i-filmave-horror-nderron-jete-ne-moshen-80-vjecare/100%Always2019-09-23 15:20
https://a2news.com/2019/09/23/reshjet-e-shumta-uji-bllokon-hyrjet-e-pallateve-ne-lezhe/100%Always2019-09-23 15:23
https://a2news.com/2019/09/23/aleatet-7-kerkesa-per-pd-senat-i-opozites-me-figura-politike/100%Always2019-09-23 14:51
https://a2news.com/2019/09/23/mbipopullimi-turistik-roma-amsterdami-e-barcelona-ne-rrezik/100%Always2019-09-23 14:33
https://a2news.com/2019/09/23/termetet-meta-kerkon-bashkepunim-dhe-solidaritet-njerezor/100%Always2019-09-23 15:06
https://a2news.com/2019/09/23/banoret-e-kombinatit-duam-siguri-te-mos-flejme-me-vdekjen/100%Always2019-09-23 17:30
https://a2news.com/2019/09/23/aksident-tragjik-ne-elbasan-4-te-vdekur/100%Always2019-09-23 14:01
https://a2news.com/2019/09/23/banesat-e-demtuara-nga-termeti-brace-heqim-tarifat-per-lejet-e-ndertimit/100%Always2019-09-23 13:30
https://a2news.com/2019/09/23/qyteti-i-lashte-turk-qe-po-zhduket-nen-uje/100%Always2019-09-23 12:59
https://a2news.com/2019/09/23/te-marten-zhvillohet-normalisht-procesi-mesimor-shahini-nuk-do-te-hapen-vetem-dy-shkolla/100%Always2019-09-23 13:01
https://a2news.com/2019/09/23/me-lexo-mendjen-skaneri-me-i-fuqishem-ne-bote-nga-shkencetaret-franceze/100%Always2019-09-23 12:38
https://a2news.com/2019/09/23/e-shiti-500-mije-paund-arsenal-kerkon-te-rimarre-sulmuesin-qe-sot-vlen-50-milione/100%Always2019-09-23 12:38
https://a2news.com/2019/09/23/lojtari-me-i-mire-van-dijk-sfidon-sot-ronaldon-e-messin/100%Always2019-09-23 12:37
https://a2news.com/2019/09/23/haradinaj-veseli-e-thaci-e-kane-demtuar-pavaresine-e-kosoves/100%Always2019-09-23 12:27
https://a2news.com/2019/09/23/icardi-luajta-7-vjet-me-interin-dhe-nuk-fitova-asgje/100%Always2019-09-23 12:25
https://a2news.com/2019/09/23/refugjatet-kishin-bere-ekip-volejbolli-por-kapen-ne-aeroport/100%Always2019-09-23 12:40
https://a2news.com/2019/09/23/pse-nuk-u-shpall-gjendja-e-emergjences-klosi-se-vendos-politika-por-ekspertet/100%Always2019-09-23 12:39
https://a2news.com/2019/09/23/nisin-verifikimet-pas-termetit-balluku-shteti-do-marre-persiper-rikuperimin-e-demeve/100%Always2019-09-23 12:11
https://a2news.com/2019/09/23/nga-themelimi-i-nintendo-ne-shekullin-xix-te-koncerti-i-fundit-i-bob-marley-kjo-date-ne-histori-23-shtator/100%Always2019-09-23 11:48
https://a2news.com/2019/09/23/personat-ne-kerkim-gati-lista-me-50-emra-me-rrezikshmeri-te-larte/100%Always2019-09-23 11:36
https://a2news.com/2019/09/23/falimenton-thomas-cook-600-mije-turiste-te-bllokuar-jashte-britanise/100%Always2019-09-23 11:13
https://a2news.com/2019/09/23/eurovision-denon-islanden-shfaqen-simbolet-palestineze/100%Always2019-09-23 10:59
https://a2news.com/2019/09/23/takimi-me-lideret-e-ballkanit-mogherini-negociatat-me-shqiperine-ceshtje-kyce-per-be/100%Always2019-09-23 10:55
https://a2news.com/2019/09/23/ceshtja-babale-alizoti-i-thosha-sali-lushes-te-merrnim-leket-e-ti-ndanim-bashke/100%Always2019-09-23 11:51
https://a2news.com/2019/09/23/ushtria-kthen-dasmen-ne-mort-te-pakten-35-viktima/100%Always2019-09-23 10:41
https://a2news.com/2019/09/23/termetet-ne-shqiperi-presidenti-i-pe-europa-gati-te-ndihmoje/100%Always2019-09-23 10:30
https://a2news.com/2019/09/23/alarm-per-bombe-ne-aeroportin-e-manchester/100%Always2019-09-23 10:22
https://a2news.com/2019/09/23/portieri-akrobat-dy-pritje-spektakolare-ne-nje-aksion/100%Always2019-09-23 10:14
https://a2news.com/2019/09/23/lampard-kerkon-hysajn-por-napoli-mund-te-behet-pengese/100%Always2019-09-23 09:57
https://a2news.com/2019/09/23/gjyqi-ndaj-shullazit-nuk-ka-fund-shtyhet-serish-seanca/100%Always2019-09-23 09:48
https://a2news.com/2019/09/23/harry-potter-fluturon-mbi-alpet-franceze/100%Always2019-09-23 09:36
https://a2news.com/2019/09/23/klasiku-amerikan-ne-shqip-te-bukur-dhe-te-mallkuar-si-portreti-i-shoqerive-te-kamura/100%Always2019-09-23 09:19
https://a2news.com/2019/09/23/klima-dhe-irani-ceshtjet-kryesore-ne-asamblene-e-okb/100%Always2019-09-23 10:17
https://a2news.com/2019/09/23/nis-sezoni-i-ri-i-volejbollit-partizani-dhe-vllaznia-fitojne-kupen-e-federates/100%Always2019-09-23 09:09
https://a2news.com/2019/09/23/cmimet-emmy-fotot-me-te-bukura-nga-tapeti-i-kuq/100%Always2019-09-23 09:06
https://a2news.com/2019/09/23/kryeministri-niset-per-ne-okb-rama-zhgenjehet-nga-media-dhe-qytetaret-per-panikun/100%Always2019-09-23 08:56
https://a2news.com/2019/09/23/cmimet-emmy-triumf-per-game-of-thrones/100%Always2019-09-23 08:56
https://a2news.com/2019/09/23/a-duhej-shpallur-emergjenca-pas-termeteve-dyrmishi-ka-nje-plan-te-qarte-veprimi/100%Always2019-09-23 08:47
https://a2news.com/2019/09/23/arrestohet-ne-rome-doktor-wagner-ortaku-i-el-chapo-s/100%Always2019-09-23 08:42
https://a2news.com/2019/09/23/stina-e-re-politike-hajdari-marreveshja-me-ramen-fundi-politik-i-bashes/100%Always2019-09-23 09:21
https://a2news.com/2019/09/23/humb-jeten-kembesori-u-perplas-nga-makina/100%Always2019-09-23 08:25
https://a2news.com/2019/09/23/paniku-perfshiu-shqiptaret-sizmologu-termetet-nuk-parashikohen-ruani-qetesine/100%Always2019-09-23 07:47
https://a2news.com/2019/09/23/termetet-reagon-meta-ti-kthehemi-jetes-se-perditshme-dhe-qetesise/100%Always2019-09-23 07:19
https://a2news.com/2019/09/23/publikuan-lajmin-per-termet-shoqerohen-dy-gazetare/100%Always2019-09-23 06:12
https://a2news.com/2019/09/23/qendra-sizmologjike-europiane-mesdhetare-reagon-per-shqiptaret-termetet-nuk-parashikohen/100%Always2019-09-22 22:42
https://a2news.com/2019/09/23/lajmi-i-rreme-per-termet-te-fuqishem-xhacka-shpifje-perverse-do-te-mbajne-pergjegjesi/100%Always2019-09-22 22:36
https://a2news.com/2019/09/22/serish-lekundje-termeti-sizmologu-rreziku-kryesor-ka-kaluar/100%Always2019-09-22 21:21
https://a2news.com/2019/09/22/irani-tregon-forcen-mes-tensioneve-ne-rritje/100%Always2019-09-23 09:14
https://a2news.com/2019/09/22/taksa-ndaj-serbise-thaci-te-zhvillohet-nje-debat-i-gjere-i-brendshem/100%Always2019-09-22 19:43
https://a2news.com/2019/09/22/termeti-shkundi-shqiperine-mogherini-be-e-gatshme-te-ofroje-ndihme/100%Always2019-09-22 19:31
https://a2news.com/2019/09/22/cekici-shemb-porten-kundershtare/100%Always2019-09-22 19:07
https://a2news.com/2019/09/22/liverpool-i-pathyeshem-mposht-edhe-chelsea-n/100%Always2019-09-22 19:00
https://a2news.com/2019/09/22/ribery-shenon-supergol-por-fiorentines-i-iken-fitorja-nga-duart-ndaj-atalantes/100%Always2019-09-22 18:54
https://a2news.com/2019/09/22/cikalleshi-nuk-ndalet-me-shenon-serish-ne-turqi/100%Always2019-09-22 18:26
https://a2news.com/2019/09/22/termeti-i-fuqishem-mbyllen-per-nje-dite-shkollat-ne-tirane-durres-dhe-elbasan/100%Always2019-09-22 18:13
https://a2news.com/2019/09/22/raportojne-kryebashkiaket-sako-dhe-veliaj-para-rames-dhe-grupit-te-ps/100%Always2019-09-22 17:51
https://a2news.com/2019/09/22/koder-vila-ne-durres-nga-kurore-e-gjelber-tani-rrezikon-katastrofen/100%Always2019-09-22 17:40
https://a2news.com/2019/09/22/flamurtari-dhe-laci-shenojne-6-gola-ne-nje-stadium-te-boshatisur/100%Always2019-09-22 17:12
https://a2news.com/2019/09/22/te-prekurit-nga-termeti-fond-1-milion-dollare-nga-bashkia-e-tiranes/100%Always2019-09-22 16:50
https://a2news.com/2019/09/22/rama-ne-banesen-e-demtuar-nga-termeti-duhet-te-largoheni-perkohesisht/100%Always2019-09-22 16:20
https://a2news.com/2019/09/22/boci-bashkia-tirane-rrembyesja-qe-ben-si-bamirese/100%Always2019-09-22 15:59
https://a2news.com/2019/09/22/java-e-modes-ne-milano-armani-i-ben-homazh-natyres/100%Always2019-09-22 15:53
https://a2news.com/2019/09/22/tragjedi-ne-uje-mbytet-gjate-propozimit-per-martese/100%Always2019-09-22 15:39
https://a2news.com/2019/09/22/roma-fitore-ne-frymen-e-fundit-napoli-bind-ne-transferte/100%Always2019-09-22 15:09
https://a2news.com/2019/09/22/mblidhet-shtabi-i-emergjencave-civile-te-tiranes/100%Always2019-09-22 17:03
https://a2news.com/2019/09/22/24-ore-pas-termetit-familjet-ne-ndroq-apel-shtetit-per-ndihme/100%Always2019-09-22 14:39
https://a2news.com/2019/09/22/triumf-i-dyfishte-per-ferrarin-ne-singapor-mercedes-mbetet-mbrapa/100%Always2019-09-22 16:39
https://a2news.com/2019/09/22/me-shume-se-300-lekundje-sizmologu-koci-rreziku-kryesor-ka-kaluar/100%Always2019-09-22 21:24
https://a2news.com/2019/09/22/skandali-i-ukraines-biden-sulmon-rivalin-trump/100%Always2019-09-22 13:55
https://a2news.com/2019/09/22/familja-caushi-ne-qafezeze-ne-cader-dhe-me-kushte-te-veshtira-ekonomike/100%Always2019-09-22 13:41
https://a2news.com/2019/09/22/termeti-demtoi-73-banesa-edhe-ne-belsh-balla-te-gjithe-ne-terren/100%Always2019-09-22 13:26
https://a2news.com/2019/09/22/paralajmerimi-i-iranit-fuqite-e-huaja-te-qendrojne-larg-rajonit/100%Always2019-09-22 12:45
https://a2news.com/2019/09/22/rama-ne-durres-termeti-i-djeshem-nuk-eshte-efektiv-nuk-ka-vend-per-panik/100%Always2019-09-22 12:29
https://a2news.com/2019/09/22/rrezikon-shembjen-kati-i-fundit-i-nje-pallati-ne-tirane-policia-rrethon-zonen/100%Always2019-09-22 12:00
https://a2news.com/2019/09/22/spanjollet-nuk-kapin-vetem-demin-nga-briret/100%Always2019-09-22 11:31
https://a2news.com/2019/09/22/si-eshte-durresi-pas-termetit-te-fuqishem/100%Always2019-09-22 11:15
https://a2news.com/2019/09/22/termeti-hahn-i-shqetesuar-per-lendimet-e-njerezve-dhe-shkaterrimet/100%Always2019-09-22 10:54
https://a2news.com/2019/09/22/vasili-qeveria-4-ore-show-ne-media-shqiptaret-kane-nevoje-per-njerez-ne-terren/100%Always2019-09-22 10:34
https://a2news.com/2019/09/22/sterkaj-duhet-fond-special-per-termetet-rama-edhe-shtetet-e-medha-i-drejtohen-solidaritetit-nderkombetar/100%Always2019-09-22 10:14
https://a2news.com/2019/09/22/rama-mbledh-grupin-socialist-te-gjithe-te-kontribuojme-per-te-prekurit-nga-termeti/100%Always2019-09-22 10:45
https://a2news.com/2019/09/22/termeti-shkund-vendin-oret-e-ankthit-ne-tirane/100%Always2019-09-22 09:35
https://a2news.com/2019/09/22/termeti-me-i-forte-ne-30-vitet-e-fundit-fatmiresisht-pa-viktima/100%Always2019-09-22 09:18
https://a2news.com/2019/09/22/rama-shpjegon-plasaritjet-nuk-jane-probleme-strukturore-te-nderteses-mos-u-shqetesoni/100%Always2019-09-22 09:02
https://a2news.com/2019/09/22/rama-te-gjithe-ne-durres-kontaktoni-sy-me-sy-me-familjet-nen-stres/100%Always2019-09-22 09:39
https://a2news.com/2019/09/22/lekundje-gjate-gjithe-nates-durrsaket-e-kalojne-naten-jashte/100%Always2019-09-22 08:24
https://a2news.com/2019/09/22/na-bej-6-milione-kriko-te-medha-ne-mynih-nis-oktoberfest/100%Always2019-09-22 07:59
https://a2news.com/2019/09/22/po-perpiqem-te-mos-me-lekundet-zeri-se-godina-po-lekundet-ministri-lleshaj-ne-panik-ne-mbledhjen-e-qeverise/100%Always2019-09-22 07:15
https://a2news.com/2019/09/22/ministria-e-shendetesise-ben-bilancin-e-ri-vetem-10-qytetare-ne-vezhgim-mjekesor/100%Always2019-09-22 06:53
https://a2news.com/2019/09/22/mbledhje-qeverie-ne-mesnate-per-termetet-rama-te-inspektohet-me-detaje-cdo-pallat/100%Always2019-09-22 06:30
https://a2news.com/2019/09/22/shqiperia-nuk-gjen-qetesi-lekundje-te-tjera-termeti-gjate-nates/100%Always2019-09-22 06:18
https://a2news.com/2019/09/22/qellohen-me-arme-nje-e-vdekur-dhe-nje-i-plagosur-ne-nje-fshat-te-krujes/100%Always2019-09-22 04:50
https://a2news.com/2019/09/22/tjeter-lekundje-e-forte-ne-durres-4-9-richter/100%Always2019-09-22 15:42
https://a2news.com/2019/09/21/barca-zhgenjen-granada-e-mund-dhe-eshte-e-para-ne-la-liga/100%Always2019-09-21 21:10
https://a2news.com/2019/09/21/interi-fiton-bindshem-ndaj-milanit-ne-derbi-kryeson-serie-a/100%Always2019-09-21 20:51
https://a2news.com/2019/09/21/manaj-pa-frena-gol-ne-derbin-me-baren/100%Always2019-09-21 20:37
https://a2news.com/2019/09/21/bilanci-nga-termeti-105-qytetare-te-lenduar-15-me-rende/100%Always2019-09-21 20:17
https://a2news.com/2019/09/21/ishull-lezhe-32-vjecari-shtyp-me-dashje-ish-kunatin/100%Always2019-09-21 20:15
https://a2news.com/2019/09/21/mie-per-termetin-u-stakua-perkohesisht-energjia-u-demtua-nje-magazine-ne-port/100%Always2019-09-21 19:50
https://a2news.com/2019/09/21/shtabi-i-emergjencave-ngre-6-pika-ne-tirane/100%Always2019-09-21 19:42
https://a2news.com/2019/09/21/basha-mesazh-per-te-prekurit-nga-termeti-ben-thirrje-per-solidaritet/100%Always2019-09-21 19:47
https://a2news.com/2019/09/21/peshengritje-briken-calja-medalje-bronzi-ne-boteror/100%Always2019-09-21 19:27
https://a2news.com/2019/09/21/tirana-deshton-ne-proven-e-pare-per-titullin-sherr-masiv-ne-dhomat-e-zhveshjes/100%Always2019-09-21 19:23
https://a2news.com/2019/09/21/termeti-ministria-e-mbrojtjes-ben-bilancin-provizor-sipas-qarqeve/100%Always2019-09-21 19:50
https://a2news.com/2019/09/21/termeti-ne-durres-me-i-forti-ne-30-vitet-e-fundit-fatmiresisht-pa-viktima/100%Always2019-09-21 18:41
https://a2news.com/2019/09/21/juventus-ben-detyren-cristiano-ronaldo-deciziv/100%Always2019-09-21 18:29
https://a2news.com/2019/09/21/situata-nga-termeti-rama-mbledh-qeverine/100%Always2019-09-21 18:59
https://a2news.com/2019/09/21/partizani-harron-te-fitoje-skenderbeu-merr-3-pike-ndaj-durresit/100%Always2019-09-21 17:59
https://a2news.com/2019/09/21/meta-jemi-ne-kushtet-e-nje-vigjilence-te-vazhdueshme-ky-eshte-rajon-problematik/100%Always2019-09-21 17:59
https://a2news.com/2019/09/21/bayern-munich-poker-ndaj-koln-coutinho-gjen-golin-e-pare-si-bavarez/100%Always2019-09-21 17:46
https://a2news.com/2019/09/21/termeti-rreshqitje-masive-ne-shkembin-e-kavajes-pas-lekundjeve/100%Always2019-09-21 17:40
https://a2news.com/2019/09/21/manchester-city-le-pas-humbjen-tregohet-i-pameshirshem-ndaj-watford/100%Always2019-09-21 17:36
https://a2news.com/2019/09/21/turneu-i-boksit-ne-shkoder-humb-jeten-boksieri-bullgar/100%Always2019-09-21 17:21
https://a2news.com/2019/09/21/aeroporti-nene-tereza-vijon-puna-normalisht/100%Always2019-09-21 17:10
https://a2news.com/2019/09/21/manastirliu-viziton-te-lenduarit-te-trauma-situata-ne-kontroll/100%Always2019-09-21 16:58
https://a2news.com/2019/09/21/termeti-pasoja-edhe-ne-elbasan-deme-te-shumta-ne-librazhd/100%Always2019-09-21 16:44
https://a2news.com/2019/09/21/gjeologjiku-ne-tirane-nje-nga-godinat-me-te-demtuara/100%Always2019-09-21 16:41
https://a2news.com/2019/09/21/lsi-qeveria-nuk-ka-marre-asnje-mase-ne-terren-nuk-ka-informacione-per-qytetaret/100%Always2019-09-21 16:51
https://a2news.com/2019/09/21/zevendesministrja-e-brendshme-nuk-ka-viktima-policia-ne-gatishmeri/100%Always2019-09-21 16:25
https://a2news.com/2019/09/21/sizmiologu-ormeni-termeti-me-i-forte-ne-40-vite-60-lekundje-te-lehta-pas-te-pares/100%Always2019-09-21 16:16
https://a2news.com/2019/09/21/ministria-e-shendetesise-kushdo-te-qe-ka-nevoje-per-ndihme-te-telefonoje/100%Always2019-09-21 15:57
https://a2news.com/2019/09/21/termeti-rama-anulon-viziten-ne-shtetet-e-bashkuara/100%Always2019-09-21 15:41
https://a2news.com/2019/09/21/30-persona-ne-spitalin-e-traumes-pas-termetit/100%Always2019-09-21 15:56
https://a2news.com/2019/09/21/demet-nga-termeti-ne-foto/100%Always2019-09-21 15:27
https://a2news.com/2019/09/21/termeti-ministria-e-brendshme-nuk-ka-te-lenduar-dhe-as-deme/100%Always2019-09-21 15:16
https://a2news.com/2019/09/21/meta-paralajmeroi-per-termetet-reagon-presidenca/100%Always2019-09-21 15:32
https://a2news.com/2019/09/21/pak-ore-nga-derbi-interi-i-pamposhtur-milani-synon-te-thyeje-mallkimin-kinez/100%Always2019-09-21 14:12
https://a2news.com/2019/09/21/termeti-me-i-forte-i-20-30-viteve-te-fundit-godet-shqiperine/100%Always2019-09-22 02:59
https://a2news.com/2019/09/21/jelekverdhet-serish-ne-rruge-parisi-ne-shtetrrethim/100%Always2019-09-21 13:59
https://a2news.com/2019/09/21/rikthehen-protestat-ne-egjipt-mijera-vete-kerkojne-largimin-e-presidentit-al-sisi/100%Always2019-09-21 13:54
https://a2news.com/2019/09/21/u-akuzua-per-spiunazh-liverpool-i-jep-1-milione-paund-klubit-kundershtar/100%Always2019-09-21 13:46
https://a2news.com/2019/09/21/alibeaj-drejtesia-me-dy-standarde-tahiri-nuk-do-te-beje-asnje-dite-burg/100%Always2019-09-21 13:26
https://a2news.com/2019/09/21/investimet-publike-ne-8-muaj-u-realizuan-vetem-42-e-planit-vjetor/100%Always2019-09-21 13:04
https://a2news.com/2019/09/21/ndryshon-ligji-per-diplomacine-zevendesministri-xhafaj-kufizojme-nderhyrjet-nga-jashte/100%Always2019-09-21 13:52
https://a2news.com/2019/09/21/oriku-shpeton-111-emigrante-qe-po-shkonin-ne-greqi-i-kthen-ne-turqi/100%Always2019-09-21 12:20
https://a2news.com/2019/09/21/nen-cader-dhe-me-kushte-te-veshtira-ekonomike-familja-ne-qafezeze-apelon-per-ndihme/100%Always2019-09-21 11:51
https://a2news.com/2019/09/21/ish-lojtari-i-manchester-united-le-futbollin-vetem-31-vjec/100%Always2019-09-21 11:40
https://a2news.com/2019/09/21/nje-duel-qe-ne-8-te-mengjesit-qellojne-njeri-tjetrin-me-arme-prane-shkolles-fillore/100%Always2019-09-21 11:09
https://a2news.com/2019/09/21/nje-molle-ne-dite-joaquin-phoenix-tregon-mbi-dieten-ekstreme-per-tu-shnderruar-ne-joker/100%Always2019-09-21 10:50
https://a2news.com/2019/09/21/rikthim-ne-politike-tahiri-nuk-e-ka-ne-dore-as-partia-dhe-askush-brenda-saj/100%Always2019-09-21 10:15
https://a2news.com/2019/09/21/xhafaj-pelqeu-reagimin-e-ambasadorit-britanik-tahiri-une-e-di-se-ke-kam-rrotull/100%Always2019-09-21 10:07
https://a2news.com/2019/09/21/drejtesia-jo-e-plote-reagimi-dekurajues-i-shba-dhe-rikthimi-ne-politike-te-vertetat-e-tahirit/100%Always2019-09-21 10:35
https://a2news.com/2019/09/21/u-shpall-fajtor-per-shperdorim-detyre-tahiri-tregon-sot-te-verteten-e-tij/100%Always2019-09-21 10:25
https://a2news.com/2019/09/21/pd-uji-ne-tirane-i-ndotur-rrezik-per-shendetin-e-qytetareve/100%Always2019-09-21 09:15
https://a2news.com/2019/09/21/klubi-i-panjohur-qe-po-cudit-te-gjithe-ne-portugali/100%Always2019-09-21 08:44
https://a2news.com/2019/09/21/florian-marku-pas-fitores-vazhdojme-fuqishem/100%Always2019-09-21 08:20
https://a2news.com/2019/09/21/koha-ndalet-per-jennifer-lopez-shkelqen-me-fustanin-e-20-viteve-me-pare/100%Always2019-09-21 07:40
https://a2news.com/2019/09/21/irani-kercenoi-me-lufte-shba-dergon-trupa-ne-arabine-saudite/100%Always2019-09-21 07:24
https://a2news.com/2019/09/21/florian-marku-i-pathyeshem-mposhti-miroslav-serban-ne-londer/100%Always2019-09-21 08:10
https://a2news.com/2019/09/20/aksidentohet-motori-ne-tirane-nje-i-vdekur-dhe-nje-i-plagosur/100%Always2019-09-20 20:54
https://a2news.com/2019/09/20/pas-deshtimit-me-shqiperine-panucci-drejt-greqise/100%Always2019-09-20 20:49
https://a2news.com/2019/09/20/francesco-totti-rikthehet-ne-fushe-kesaj-radhe-ne-nje-kampionat-ndryshe/100%Always2019-09-20 20:31
https://a2news.com/2019/09/20/riparohet-defekti-i-rende-ne-boville/100%Always2019-09-20 20:28
https://a2news.com/2019/09/20/te-luash-me-mbretin-e-rralle/100%Always2019-09-20 20:00
https://a2news.com/2019/09/20/plani-sekret-per-djegien-e-amazones/100%Always2019-09-20 20:00
https://a2news.com/2019/09/20/zjarrfikesja-permbyset-ne-rruge-gjate-stervitjes/100%Always2019-09-20 19:31
https://a2news.com/2019/09/20/arena-kombetare-ndez-dritat/100%Always2019-09-20 19:02
https://a2news.com/2019/09/20/ndryshimet-klimatike-berlini-aprovon-planin-e-gjelber-100-miliarde-euro/100%Always2019-09-20 17:50
https://a2news.com/2019/09/20/vitin-e-ardhshem-do-te-zhvillohet-censusi-i-popullsise/100%Always2019-09-20 17:45
https://a2news.com/2019/09/20/popullsia-ne-krize-tkurrja-per-shkak-te-emigracionit-dhe-uljes-se-lindshmerise/100%Always2019-09-20 19:20
https://a2news.com/2019/09/20/a-e-ekzagjeroi-jlo-ne-hustler-ne-malajzi-mendojne-keshtu/100%Always2019-09-20 17:22
https://a2news.com/2019/09/20/lufta-ndaj-mushkonjave-qe-helmoi-diplomatet-amerikane/100%Always2019-09-20 16:58
https://a2news.com/2019/09/20/portieri-me-i-paguar-ne-bote-dhuron-200-mije-euro-per-te-prekurit-nga-stuhia/100%Always2019-09-20 16:57
https://a2news.com/2019/09/20/brenda-rafinerive-qe-u-sulmuan-me-drone-ne-arabine-saudite/100%Always2019-09-20 16:32
https://a2news.com/2019/09/20/mbremja-e-florian-markut-londra-vishet-kuqezi/100%Always2019-09-20 17:14
https://a2news.com/2019/09/20/gjendet-kokaine-ne-portin-ku-leshohen-anijet-hapesinore/100%Always2019-09-20 17:15
https://a2news.com/2019/09/20/vendimi-per-saimir-tahirin-be-reagon-per-a2/100%Always2019-09-20 16:20
https://a2news.com/2019/09/20/sulmet-ndaj-rafinerive-te-naftes-shba-sanksione-ndaj-bankes-qendore-te-iranit/100%Always2019-09-20 15:44
https://a2news.com/2019/09/20/5000-dollare-per-te-brendshmet-e-gruas-se-adolf-hitler/100%Always2019-09-20 15:18
https://a2news.com/2019/09/20/sfida-e-titullit-tirana-mat-forcat-perballe-kukesit/100%Always2019-09-20 15:01
https://a2news.com/2019/09/20/prova-e-adrian-pacit-rrefimi-i-artistit-dhe-njeriut-ne-tranzicion-te-vazhdueshem/100%Always2019-09-20 14:48
https://a2news.com/2019/09/20/i-vjedhin-oren-ne-dhomen-e-zhveshjes-ish-ylli-i-ajaksit-gjejeni-o-nuk-luaj/100%Always2019-09-20 14:27
https://a2news.com/2019/09/20/rasti-tahiri-bardhi-rama-punoi-dy-vite-per-ti-shmangur-burgun/100%Always2019-09-20 14:08
https://a2news.com/2019/09/20/tahiri-shtyn-reagimin-shihemi-neser-ne-facebook/100%Always2019-09-20 14:01
https://a2news.com/2019/09/20/ambasadori-britanik-reagon-pas-vendimit-per-saimir-tahirin/100%Always2019-09-20 13:53
https://a2news.com/2019/09/20/vendimi-per-tahirin-mediat-nderkombetare-shuplake-prokurorise/100%Always2019-09-20 13:51
https://a2news.com/2019/09/20/fotot-raciste-e-kaluara-vazhdon-te-perndjeke-trudeau/100%Always2019-09-20 13:46
https://a2news.com/2019/09/20/pasi-u-pezullua-nga-kampionati-kamza-perjashtohet-edhe-nga-kupa/100%Always2019-09-20 13:00
https://a2news.com/2019/09/20/vendimi-per-tahirin-ambasada-e-shba-denim-shkurajues-duke-pasur-parasysh-akuzat/100%Always2019-09-20 13:55
https://a2news.com/2019/09/20/doshi-e-sterkaj-i-ankohen-per-deputetet-e-shkodres-rama-kur-ulem-une-me-berishen-e-meten-pse-nuk-uleni-ju/100%Always2019-09-20 12:49
https://a2news.com/2019/09/20/pse-ra-akuza-per-tahirin-gjykata-marredhenia-me-ish-ministrin-u-krijoi-lehtesi-habilajve/100%Always2019-09-20 12:59
https://a2news.com/2019/09/20/telashet-nuk-mbarojne-per-grezden-po-hetohet-se-peshtyu-kundershtarin/100%Always2019-09-20 12:33
https://a2news.com/2019/09/20/midhja-dater-gjuetia-pa-kriter-po-rrezikon-zhdukjen-e-saj/100%Always2019-09-20 12:18
https://a2news.com/2019/09/20/spanja-blen-ansu-fatin/100%Always2019-09-20 12:14
https://a2news.com/2019/09/20/mbyllet-keshilli-koordinues-ne-veri-mesi-nuk-do-te-kete-shkarkime-politike/100%Always2019-09-20 11:59
https://a2news.com/2019/09/20/zidane-drejt-largimit-reali-ka-3-kandidate-per-stolin/100%Always2019-09-20 11:57
https://a2news.com/2019/09/20/del-ne-treg-celulari-i-pare-i-huawei-pa-google/100%Always2019-09-20 11:55
https://a2news.com/2019/09/20/tabaku-rasti-tahiri-dite-e-zeze-per-drejtesine/100%Always2019-09-20 12:01
https://a2news.com/2019/09/20/irani-kercenon-shtetet-e-bashkuara-me-lufte/100%Always2019-09-20 11:42
https://a2news.com/2019/09/20/haradinaj-ne-fillim-beogradi-pastaj-miqte-tani-tirana-kosova-duhet-ti-marre-vendimet-vet/100%Always2019-09-20 11:27
https://a2news.com/2019/09/20/historiku-i-karrieres-politike-te-saimir-tahirit/100%Always2019-09-20 11:19
https://a2news.com/2019/09/20/iphone-i-ri-del-ne-shitje-radhe-te-gjata-ne-te-gjithe-boten/100%Always2019-09-20 11:04
https://a2news.com/2019/09/20/nxenesja-e-kthyer-ne-ikone-kush-eshte-16-vjecarja-qe-frymezoi-miliona/100%Always2019-09-20 10:57
https://a2news.com/2019/09/20/renditja-e-shkollave-me-te-mira-ekspertet-kritika-vleresimit/100%Always2019-09-20 10:44
https://a2news.com/2019/09/20/tahiri-soreca-duhet-te-shoh-te-plote-vendimin/100%Always2019-09-20 11:29
https://a2news.com/2019/09/20/giampaolo-apo-conte-ne-milano-mendohet-vetem-fitorja-ne-derbin-e-madonines/100%Always2019-09-20 10:30
https://a2news.com/2019/09/20/dilema-e-prinderve-ne-shkolle-me-turne-apo-me-leke/100%Always2019-09-20 10:42
https://a2news.com/2019/09/20/tabaku-doreheqja-e-qatos-lufte-e-brendshme-mes-anetareve-te-bandes-se-edi-rames/100%Always2019-09-20 10:12
https://a2news.com/2019/09/20/flake-ne-fabriken-kimike-fucia-fluturon-ne-ajer-si-nje-rakete-shkaterron-makinat/100%Always2019-09-20 10:07
https://a2news.com/2019/09/20/tifozet-e-armatosur-arrestohen-jashte-stadiumit-do-perlesheshin-me-grupin-kundershtar/100%Always2019-09-20 10:05
https://a2news.com/2019/09/20/vajza-qe-nderron-lekuren-cdo-dy-jave-realizon-endrren-behet-modele/100%Always2019-09-20 10:09
https://a2news.com/2019/09/20/prane-nje-vici-ne-gondola-dhe-normalisht-ne-zyre-gjumi-kur-vjen-nuk-pyet/100%Always2019-09-20 13:45
https://a2news.com/2019/09/20/aty-ku-deti-takohet-me-token-vijat-bregdetare-me-spektakolare-ne-bote/100%Always2019-09-20 09:19
https://a2news.com/2019/09/20/defekt-i-rende-ne-linjen-e-bovilles-tirana-pa-uje/100%Always2019-09-20 08:57
https://a2news.com/2019/09/20/nuk-blejme-dot-qumesht-bebit-i-japim-kafe/100%Always2019-09-20 08:51
https://a2news.com/2019/09/20/ndryshimet-klimatike-bota-ngrihet-ne-kembe-protesta-ne-150-vende/100%Always2019-09-20 08:31
https://a2news.com/2019/09/20/problem-me-audion-e-stadiumit-banoret-prane-tij-degjojne-rammstein-gjithe-naten/100%Always2019-09-20 08:16
https://a2news.com/2019/09/20/vendimi-per-tahirin-gjoni-u-rrezua-miti-i-peshqve-te-medhenj/100%Always2019-09-20 08:05
https://a2news.com/2019/09/20/rama-nuk-reagon-per-tahirin-vijon-axhenden-qeveritare-ne-veri/100%Always2019-09-20 10:29
https://a2news.com/2019/09/20/reperi-me-koken-e-boris-johnson-ne-duar-shperthejne-polemikat-ne-britani/100%Always2019-09-20 07:17
https://a2news.com/2019/09/20/karius-nuk-heq-dore-nga-gafat/100%Always2019-09-20 06:28
https://a2news.com/2019/09/20/lsi-u-tregua-qarte-se-rama-eshte-peng-i-tahirit/100%Always2019-09-20 06:18
https://a2news.com/2019/09/19/tahiri-reagon-ne-rrjetet-sociale-beteja-ime-sapo-ka-filluar/100%Always2019-09-19 20:52
https://a2news.com/2019/09/19/denimi-per-saimir-tahirin-basha-i-turpshem-mbushi-vendin-me-droge/100%Always2019-09-19 20:40
https://a2news.com/2019/09/19/reagon-tahiri-pas-vendimit-as-qesh-dot-dhe-as-qaj-dot/100%Always2019-09-19 20:12
https://a2news.com/2019/09/19/gjykata-vendos-5-vite-burg-tahiri-do-te-beje-vetem-3-vite-sherbim-prove/100%Always2019-09-19 21:17
https://a2news.com/2019/09/19/plagoset-me-thike-nje-person-ne-qender-te-shkodres/100%Always2019-09-19 21:52
https://a2news.com/2019/09/19/ish-ministri-tahiri-futet-ne-sallen-e-gjyqit-per-te-mesuar-vendimin/100%Always2019-09-19 21:40
https://a2news.com/2019/09/19/terhiqet-nga-futbolli-i-luajtur-dimitar-berbatov/100%Always2019-09-19 19:14
https://a2news.com/2019/09/19/mbledhja-e-keshillit-bashkiak-ne-shkoder-reagon-pd-shfaqje-teatrale/100%Always2019-09-19 20:25
https://a2news.com/2019/09/19/arsenali-e-nis-mbare-europa-league-lazio-ngel-ne-rumani/100%Always2019-09-19 18:56
https://a2news.com/2019/09/19/bizneset-online-historia-e-sipermarreses-se-suksesshme-25-vjecare/100%Always2019-09-25 09:51
https://a2news.com/2019/09/19/shitjet-ne-rrjetet-sociale-eksperti-pa-taksa-konkurrence-e-padrejte/100%Always2019-09-19 17:56
https://a2news.com/2019/09/19/i-ulur-ne-shkallet-e-gjykates-tahiri-pret-vendimin/100%Always2019-09-19 19:20
https://a2news.com/2019/09/19/terroriste-ne-mesdhe-interpoli-zbulon-itinerarin-e-luftetareve-te-huaj/100%Always2019-09-19 17:26
https://a2news.com/2019/09/19/apeli-i-shkodres-nuk-ekstradon-ilir-bajrin-drejt-italise/100%Always2019-09-19 19:23
https://a2news.com/2019/09/19/dosja-tahiri-shkelqimi-dhe-renia-e-kampionit-te-rames/100%Always2019-09-19 17:56
https://a2news.com/2019/09/19/shifrat-zbulojne-evazionin-me-shume-shitje-me-pak-te-ardhura-ne-buxhet/100%Always2019-09-19 17:04
https://a2news.com/2019/09/19/shnderrimi-drastik-i-shoferit-te-autobusit/100%Always2019-09-19 16:41
https://a2news.com/2019/09/19/revolucion-ne-iran-grate-mund-te-hyjne-ne-stadiumet-e-futbollit/100%Always2019-09-19 16:36
https://a2news.com/2019/09/19/ambasadori-amerikan-ne-beograd-bllokimi-i-dialogut-kosove-serbi-nuk-i-sherben-asnjerit/100%Always2019-09-19 16:04
https://a2news.com/2019/09/19/pse-de-ligt-shkoi-te-juventusi-e-zbulon-drejtori-i-pergjithshem-i-barcelones/100%Always2019-09-19 15:59
https://a2news.com/2019/09/19/ekzekutoi-10-femra-vrasesin-serial-e-gjejne-ne-burg/100%Always2019-09-19 15:36
https://a2news.com/2019/09/19/tirana-international-film-festival-premiere-ne-tirane-edhe-filmat-me-te-mire-te-kanes-e-sarajeves/100%Always2019-09-19 15:06
https://a2news.com/2019/09/19/ekzekutohet-ish-futbollisti-ne-amsterdam/100%Always2019-09-19 15:05
https://a2news.com/2019/09/19/tension-tek-inter-lukaku-konflikt-me-brozovic-skuadra-shmang-sherrin/100%Always2019-09-19 14:47
https://a2news.com/2019/09/19/zbuloi-biseden-sekrete-mbreteresha-elizabeth-shfaq-pakenaqesi-ndaj-cameron/100%Always2019-09-19 14:39
https://a2news.com/2019/09/19/macron-ne-itali-nje-politike-e-re-migracioni-per-europen/100%Always2019-09-19 14:17
https://a2news.com/2019/09/19/teknologjia-e-re-i-rikthen-pjese-te-shikimin-30-vjecarit-shpresa-per-te-ardhmen/100%Always2019-09-19 14:13
https://a2news.com/2019/09/19/zjarr-ne-nje-ndertese-prane-qytetit-studenti/100%Always2019-09-19 14:05
https://a2news.com/2019/09/19/doreheqja-e-qatos-tabaku-pjese-e-luftes-per-vjedhjen-e-milionave-eurove/100%Always2019-09-19 13:42
https://a2news.com/2019/09/19/rrezohen-dy-dekretet-e-metes-deputetet-serish-kunder-presidentit-me-vote/100%Always2019-09-19 14:19
https://a2news.com/2019/09/19/jep-doreheqjen-drejtoresha-e-arrsh-e-pamundur-te-vazhdoj-detyren/100%Always2019-09-19 13:43
https://a2news.com/2019/09/19/bie-avioni-f-16-piloti-hidhet-me-parashute-por-ngec-tek-tensioni-i-larte/100%Always2019-09-19 13:05
https://a2news.com/2019/09/19/zevendesimi-i-perkohshem-mund-te-futet-ne-futboll/100%Always2019-09-19 13:04
https://a2news.com/2019/09/19/top-i-arte-edhe-per-portieret/100%Always2019-09-19 13:02
https://a2news.com/2019/09/19/spanja-vjedh-per-nje-muaj-talentin-e-barces/100%Always2019-09-19 13:04
https://a2news.com/2019/09/19/zgjedhjet-ne-izrael-befason-netanyahu-dua-qeveri-uniteti-me-rivalin-gantz/100%Always2019-09-19 12:32
https://a2news.com/2019/09/19/rocky-mbetet-rocky-stallone-duket-qe-nuk-e-ka-lene-palestren/100%Always2019-09-19 12:27
https://a2news.com/2019/09/19/paralajmerimi-i-murrizit-tahiri-mund-te-nxjerre-regjistrime-pas-vendimit/100%Always2019-09-19 12:17
https://a2news.com/2019/09/19/ne-stervitje-me-garden-revolucionare-iraniane/100%Always2019-09-19 11:51
https://a2news.com/2019/09/19/lojtari-i-bundesliges-denoncon-nenen-e-tij-se-i-vodhi-fanelat/100%Always2019-09-19 11:48
https://a2news.com/2019/09/19/fotoja-turperuese-trudeau-akuzohet-per-racizem-kerkon-ndjese/100%Always2019-09-19 12:14
https://a2news.com/2019/09/19/rregullat-e-reja-te-instagram-per-te-ndihmuar-te-rinjte/100%Always2019-09-19 10:52
https://a2news.com/2019/09/19/djokovic-fshatar-per-nje-dite-poston-video-duke-mbledhur-patate/100%Always2019-09-19 10:52
https://a2news.com/2019/09/19/ultimatumi-i-be-britania-12-dite-kohe-per-nje-plan-te-qarte-per-brexit/100%Always2019-09-19 10:37
https://a2news.com/2019/09/19/europa-league-nis-edicioni-i-ri-ne-fushe-zbresin-emrat-e-medhenj/100%Always2019-09-19 10:30
https://a2news.com/2019/09/19/balla-gjiknuri-eksperti-me-i-mire-per-reformen-zgjedhore-pd-nuk-mund-te-zgjedhe-palen-tjeter/100%Always2019-09-19 10:18
https://a2news.com/2019/09/19/marina-amerikane-videot-misterioze-me-ufo-jane-reale/100%Always2019-09-19 10:15
https://a2news.com/2019/09/19/renditja-fifa-shqiperia-ne-vendnumero-kosova-ngrihet-vetem-me-nje-vend/100%Always2019-09-19 10:17
https://a2news.com/2019/09/19/plagoset-vellai-i-kryebashkiakut-te-bulqizes-dy-ne-pranga/100%Always2019-09-19 10:09
https://a2news.com/2019/09/19/kokaina-te-bananet-ekstradohet-nga-gjermania-arber-cekaj/100%Always2019-09-19 14:05
https://a2news.com/2019/09/19/tahiri-une-jam-ketu-per-nje-makine-te-tjere-nuk-mbajne-pergjegjesi-per-vellezerit-trafikante/100%Always2019-09-19 09:49
https://a2news.com/2019/09/19/i-gatshem-te-diskutojme-pozicionin-tim-bardhi-gjiknuri-duhet-te-ishte-ne-burg/100%Always2019-09-19 09:35
https://a2news.com/2019/09/19/caktohet-kreu-i-ri-i-kadastres-se-vlores/100%Always2019-09-19 09:25
https://a2news.com/2019/09/19/uragani-humberto-fal-bahamasin-e-shkaterruar-por-i-drejtohet-frikshem-britanise-se-madhe/100%Always2019-09-19 09:30
https://a2news.com/2019/09/19/thatesira-vrasese-fotografi-dramatike-nga-afrika/100%Always2019-09-19 09:15
https://a2news.com/2019/09/19/java-e-modes-ne-milano-prada-prezanton-nje-koleksion-per-gra-te-forta/100%Always2019-09-19 09:00
https://a2news.com/2019/09/19/ekonomia-blu-edi-rama-mban-fjalim-ne-bari/100%Always2019-09-19 08:51
https://a2news.com/2019/09/19/reforma-zgjedhore-gjiknuri-i-gatshem-te-diskutojme-pozicionin-tim-por-nuk-mund-te-vene-kushte/100%Always2019-09-19 08:29
https://a2news.com/2019/09/19/argjentina-ne-krize-shpall-gjendjen-e-emergjences-ushqimore-deri-ne-2022/100%Always2019-09-19 08:43
https://a2news.com/2019/09/19/goli-i-cuditshem-i-vllaznise-ne-kupen-e-shqiperise/100%Always2019-09-19 08:16
https://a2news.com/2019/09/19/migjen-basha-firmos-me-klubin-australian/100%Always2019-09-19 08:15
https://a2news.com/2019/09/19/negociatat-palushi-nje-po-me-kushte-eshte-si-nje-dasme-pa-nuse/100%Always2019-09-19 08:16
https://a2news.com/2019/09/19/fotografi-na-zhduk-celularin-nga-dora-dhe-tregon-se-jetojme-ne-nje-bote-te-vetmuar/100%Always2019-09-19 07:30
https://a2news.com/2019/09/19/pronat-pd-takon-ekspertet-e-komisionit-te-venecias/100%Always2019-09-19 08:23
https://a2news.com/2019/09/19/prokuroria-kerkoi-12-vite-burg-sot-jepet-vendimi-per-tahirin/100%Always2019-09-19 09:52
https://a2news.com/2019/09/19/zbuloni-se-cfare-do-te-ishin-duke-bere-sot-personazhet-e-friends/100%Always2019-09-19 07:33
https://a2news.com/2019/09/19/kishte-10-vite-qe-nuk-ndodhte-statistika-qe-tregon-qarte-gjendjen-e-realit/100%Always2019-09-19 06:29
https://a2news.com/2019/09/18/aksidentohet-per-vdekje-nje-16-vjecar-ne-kamez/100%Always2019-09-18 21:38
https://a2news.com/2019/09/18/palmer-per-shqiperine-shba-nuk-zgjedhin-fitues-dhe-humbes-ne-lojen-politike/100%Always2019-09-18 21:31
https://a2news.com/2019/09/18/te-psg-nuk-mungojne-yjet-te-reali-po-fiken-zidane-dorezohet-ne-france/100%Always2019-09-18 21:07
https://a2news.com/2019/09/18/atletico-madrid-nuk-pranon-disfaten-barazon-ne-fund-ndaj-juventusit/100%Always2019-09-18 20:58
https://a2news.com/2019/09/18/atalanta-shpartallohet-ne-kroaci-debutim-zhgenjyes-ne-champions/100%Always2019-09-18 20:52
https://a2news.com/2019/09/18/champions-bayern-kursehet-ndaj-serbeve-te-crvena-zvezda-s/100%Always2019-09-18 20:51
https://a2news.com/2019/09/18/zinxhir-njerezor-per-te-shpetuar-delfinet/100%Always2019-09-18 20:25
https://a2news.com/2019/09/18/gafa-e-pafalshme-e-portierit-te-leverkusen-ne-champions/100%Always2019-09-18 20:11
https://a2news.com/2019/09/18/bota-e-fshehur-e-londres/100%Always2019-09-18 19:37
https://a2news.com/2019/09/18/ministri-cakaj-ne-vatikan-takon-papa-franceskun/100%Always2019-09-18 19:27
https://a2news.com/2019/09/18/korporatat-e-investimeve-guxholli-nje-nga-shkaqet-e-krizes-financiare-globale-mungojne-ekspertet/100%Always2019-09-18 19:02
https://a2news.com/2019/09/18/finalistet-e-champions-ngecin-ne-greqi/100%Always2019-09-18 18:55
https://a2news.com/2019/09/18/modeli-i-ri-ekspertet-rekomandojne-energjite-e-rinovueshme/100%Always2019-09-18 18:31
https://a2news.com/2019/09/18/sulmi-me-drone-arabia-saudite-tregon-prova-konkrete-fajeson-iranin/100%Always2019-09-18 17:42
https://a2news.com/2019/09/18/fasonet-japin-alarmin-gjika-krize-nga-euro-dhe-mungesa-e-punetoreve/100%Always2019-09-18 17:32
https://a2news.com/2019/09/18/basha-mbledh-serish-aleatet-kryemadhi-slevizim-asnje-presje-nga-qendrimet-tona/100%Always2019-09-18 17:29
https://a2news.com/2019/09/18/eksportet-ne-renie-te-lire-ekonomia-ne-pikepyetje-tkurret-energjia-dhe-fasonet/100%Always2019-09-18 17:23
https://a2news.com/2019/09/18/vetedeklarimi-i-rreme-asnje-dite-burg-per-te-zgjedhurit-qe-fshehen-denimet/100%Always2019-09-18 17:19
https://a2news.com/2019/09/18/nderron-jete-legjenda-e-rangers-ricksen-humb-betejen-me-semundjen-e-rende/100%Always2019-09-18 16:59
https://a2news.com/2019/09/18/ismail-kadare-fiton-cmimin-pak-kyongni-2019-ne-korene-e-jugut/100%Always2019-09-18 16:41
https://a2news.com/2019/09/18/trump-emeron-sekretarin-e-ri-per-sigurine-kombetare/100%Always2019-09-18 16:26
https://a2news.com/2019/09/18/cudira-ne-kupen-e-shqiperise-fshf-rikthen-kamzen-teuta-paguan-fushen-per-terbunin/100%Always2019-09-18 17:59
https://a2news.com/2019/09/18/zjarri-ne-shkolle-iu-merr-jeten-27-personave-ne-liberi/100%Always2019-09-18 16:14
https://a2news.com/2019/09/18/raporti-sekret-i-shish-grupi-paraushtarak-nga-kosova-do-te-digjte-parlamentin/100%Always2019-09-18 16:06
https://a2news.com/2019/09/18/meta-po-instalohet-nje-ekonomi-larg-interesave-te-qytetareve-duhet-nje-model-i-ri-politik/100%Always2019-09-18 15:45
https://a2news.com/2019/09/18/rrufeja-godet-fushen-dy-futbolliste-perfundojne-ne-spital/100%Always2019-09-18 15:31
https://a2news.com/2019/09/18/ceshtja-e-brexit-pe-voton-pro-shtyrjes-pertej-31-tetorit/100%Always2019-09-18 15:29
https://a2news.com/2019/09/18/euro-nis-tatepjeten-zbret-1211-leke/100%Always2019-09-18 14:41
https://a2news.com/2019/09/18/zjarr-ne-vlore-digjen-10-hektare-kullota/100%Always2019-09-18 14:40
https://a2news.com/2019/09/18/rikthehet-reforma-zgjedhore-osbe-dhe-rama-ftojne-pd-ne-tryezen-e-dialogut/100%Always2019-09-18 14:34
https://a2news.com/2019/09/18/negociatat-cdu-csu-nente-kushte-per-shqiperine/100%Always2019-09-18 14:42
https://a2news.com/2019/09/18/keshilli-i-integrimit-balla-kuvendi-rezolute-per-procesin-e-negociatave/100%Always2019-09-18 14:14
https://a2news.com/2019/09/18/trump-vendos-sanksione-te-reja-dhe-domethenese-ndaj-iranit/100%Always2019-09-18 14:00
https://a2news.com/2019/09/18/ylli-i-gjermanise-po-mendon-terheqjen-pas-euro-2020/100%Always2019-09-18 13:53
https://a2news.com/2019/09/18/basha-i-pergjigjet-rames-letrat-e-hapura-provokim/100%Always2019-09-18 13:41
https://a2news.com/2019/09/18/paralajmerimi-i-obsh-bota-rrezikohet-nga-pandemi-vdekjeprurese/100%Always2019-09-18 13:23
https://a2news.com/2019/09/18/reforma-zgjedhore-rama-opozites-perfaqesoni-nje-pjese-te-shqiptareve-kthehuni-ne-komision/100%Always2019-09-18 13:05
https://a2news.com/2019/09/18/kriza-dhe-samsung-cnn-brenda-laboratorit-sekret-te-gjigantit-teknologjik/100%Always2019-09-18 12:58
https://a2news.com/2019/09/18/pd-publikon-tjeter-dokument-babani-i-arrestuar-ne-itali-me-emer-tjeter-ne-vitin-1996/100%Always2019-09-18 12:58
https://a2news.com/2019/09/18/perplasja-shba-iran-rouhani-pa-vize-per-asamblene-e-kombeve-te-bashkuara/100%Always2019-09-18 12:53
https://a2news.com/2019/09/18/nga-fushat-me-dhe-te-shqiperise-te-goli-ne-san-siro-historia-e-peter-olayinka/100%Always2019-09-18 12:51
https://a2news.com/2019/09/18/manja-e-kemi-informacionin-sekret-per-djegien-e-kuvendit/100%Always2019-09-18 12:27
https://a2news.com/2019/09/18/lagjja-skenderbej-ne-elbasan-si-nje-geto-buze-qyteterimit/100%Always2019-09-18 12:22
https://a2news.com/2019/09/18/deklaratat-e-metes-felaj-do-ta-therrasim-me-vone-kreun-e-shish/100%Always2019-09-18 12:21
https://a2news.com/2019/09/18/meta-i-dorezon-raportin-presidentit-te-komisionit-te-venecias/100%Always2019-09-18 12:11
https://a2news.com/2019/09/18/patozi-gati-te-bashkepunoj-me-bashen-edhe-me-rilindjen-por-me-nje-kusht/100%Always2019-09-18 11:59
https://a2news.com/2019/09/18/atletico-juventus-pretendenti-sfidon-mbretin/100%Always2019-09-18 11:53
https://a2news.com/2019/09/18/psg-duket-i-carmatosur-para-realit-por-zidane-pret-ndeshje-te-veshtire/100%Always2019-09-18 11:44
https://a2news.com/2019/09/18/korce-shkolla-ne-floq-nuk-pret-nxenesit-e-saj-e-zene-nga-te-demtuarit-e-termetit/100%Always2019-09-18 11:40
https://a2news.com/2019/09/18/alarm-ne-gjermani-po-lindin-femije-me-nje-dore-te-deformuar/100%Always2019-09-18 11:04
https://a2news.com/2019/09/18/socialistet-pa-aleate-spanja-shkon-serish-ne-zgjedhje/100%Always2019-09-18 11:00
https://a2news.com/2019/09/18/babani-dorezon-gjurmet-do-te-verifikohen-ne-itali-tani-ia-leme-gjyqit/100%Always2019-09-18 12:14
https://a2news.com/2019/09/18/takimi-me-johnson-juncker-informon-pe-rreziku-i-brexit-pa-ujdi-eshte-real/100%Always2019-09-18 10:29
https://a2news.com/2019/09/18/studimi-nje-material-i-ri-do-te-mundesoje-ndertimin-e-nje-ashensori-drejt-henes/100%Always2019-09-18 10:04
https://a2news.com/2019/09/18/vjet-shqiperia-pengoi-maqedonine-kete-here-do-te-kete-ndarje-te-pjesshme/100%Always2019-09-18 10:10
https://a2news.com/2019/09/18/premtimi-i-bashes-do-ta-bejme-pagen-minimale-400-euro/100%Always2019-09-18 10:03
https://a2news.com/2019/09/18/osbe-therret-tryeze-per-reformen-zgjedhore-ftohet-edhe-opozita-jashteparlamentare/100%Always2019-09-18 10:06
https://a2news.com/2019/09/18/qyteti-ku-nuk-ka-me-vend-as-per-te-vdekur/100%Always2019-09-18 09:35
https://a2news.com/2019/09/18/dhoma-me-pamje-nga-ndeshja/100%Always2019-09-18 09:12
https://a2news.com/2019/09/18/napoli-fitoi-por-mrekulline-beri-portieri-i-liverpulit/100%Always2019-09-18 10:06
https://a2news.com/2019/09/18/gjendet-e-vdekur-modelja-vrasese-e-el-chapo-s/100%Always2019-09-18 09:07
https://a2news.com/2019/09/18/lord-of-the-rings-rikthehet-ne-zelanden-e-re/100%Always2019-09-18 08:52
https://a2news.com/2019/09/18/komisioni-per-shkarkimin-e-metes-propozohet-shtyrja-me-dy-muaj/100%Always2019-09-18 09:22
https://a2news.com/2019/09/18/presidenti-mbron-dekretet-shpall-nismen-ne-mbrojtje-te-kushtetutes/100%Always2019-09-18 09:56
https://a2news.com/2019/09/18/zgjedhjet-ne-izrael-rezultate-teper-te-ngushta-netanjahu-pa-shumice/100%Always2019-09-18 08:14
https://a2news.com/2019/09/18/fati-nuk-eshte-gjithmone-i-verber-i-shpeton-kancerit-dy-here-fiton-4-5-milione-dollare/100%Always2019-09-18 08:13
https://a2news.com/2019/09/18/shehu-pd-i-qendron-platformes-politike-te-muajit-shkurt/100%Always2019-09-18 07:51
https://a2news.com/2019/09/18/i-kerkoi-favore-seksuale-studentes-arrestohet-pedagogu-i-universitetit-te-elbasanit/100%Always2019-09-18 07:19
https://a2news.com/2019/09/18/simulimi-i-tmerrshem-i-nje-lufte-shba-rusi-34-milione-viktima-brenda-disa-oresh-nga-bombat-atomike/100%Always2019-09-18 07:12
https://a2news.com/2019/09/18/jam-me-gomari-nga-te-gjithe-conte-merr-persiper-pergjegjesine-e-barazimit-ndaj-slavia/100%Always2019-09-18 06:25
https://a2news.com/2019/09/17/nje-gjerman-ruan-nderin-e-barcelones-ne-dortmund/100%Always2019-09-17 21:01
https://a2news.com/2019/09/17/napoli-thyen-kampionet-e-liverpool-klopp-e-nis-keq-champions-in/100%Always2019-09-17 20:54
https://a2news.com/2019/09/17/ivanka-trump-elegance-dhe-stil/100%Always2019-09-17 20:25
https://a2news.com/2019/09/17/ku-ruhen-dhe-kur-perdoren-rezervat-strategjike-amerikane-te-naftes/100%Always2019-09-17 19:58
https://a2news.com/2019/09/17/tifozet-e-liverpool-sulmohen-ne-napoli-dy-ne-spital/100%Always2019-09-17 19:40
https://a2news.com/2019/09/17/epoka-e-netanyahu-drejt-fundit-exit-polls-nxjerrin-ne-avantazh-gantz/100%Always2019-09-17 19:29
https://a2news.com/2019/09/17/ronaldo-gati-per-hapin-e-madh-eshte-edhe-endrra-e-nenes-time/100%Always2019-09-17 19:17
https://a2news.com/2019/09/17/arrestimi-i-ultrasve-te-juventusit-nje-pjese-e-tifozeve-bojkotojne-ndeshjen-e-champions/100%Always2019-09-17 19:10
https://a2news.com/2019/09/17/ish-sulmuesi-i-skenderbeut-shenon-ne-san-siro-barrella-shmang-turpin-ne-shtese/100%Always2019-09-17 18:55
https://a2news.com/2019/09/17/ish-lojtari-i-skenderbeut-shtang-san-siron-i-shenon-interit/100%Always2019-09-17 18:26
https://a2news.com/2019/09/17/darka-e-bashes-me-aleatet-opozita-ne-kerkim-te-unifikimit-te-qendrimeve/100%Always2019-09-17 18:23
https://a2news.com/2019/09/17/energjia-godet-eksportet-tkurren-per-te-tetin-muaj-radhazi/100%Always2019-09-17 17:40
https://a2news.com/2019/09/17/gropa-ne-buxhet-ekspertet-rendisin-arsyet-teliti-sinjal-per-ekonomine/100%Always2019-09-17 17:36
https://a2news.com/2019/09/17/pd-publikon-vendimin-e-gjykates-greke-per-kajmakun-u-konfirmuan-denoncimet/100%Always2019-09-17 17:27
https://a2news.com/2019/09/17/arka-e-shtetit-te-ardhurat-larg-planit-edhe-ne-gusht/100%Always2019-09-17 17:16
https://a2news.com/2019/09/17/pe-votoi-pro-kandidatures-se-lagarde-ne-krye-te-bankes-qendrore-evropiane/100%Always2019-09-17 17:00
https://a2news.com/2019/09/17/rrufeja-i-ve-zjarrin-makines/100%Always2019-09-17 16:42
https://a2news.com/2019/09/17/u-shmang-masakra-autobusi-perplaset-me-pemen-ne-itali-30-te-plagosur/100%Always2019-09-17 16:37
https://a2news.com/2019/09/17/sulmet-kamikaze-shkaktojne-mbi-40-viktima-ne-afganistan/100%Always2019-09-17 16:19
https://a2news.com/2019/09/17/dua-lipa-ndjek-sfilaten-e-kunatave-me-te-dashurin/100%Always2019-09-17 16:37
https://a2news.com/2019/09/17/incident-ne-det-varkat-koreanoveriore-hapin-zjarr-ndaj-marines-ruse/100%Always2019-09-17 16:02
https://a2news.com/2019/09/17/kerkuan-azil-ne-france-dhe-belgjike-riatdhesohen-31-shqiptare/100%Always2019-09-17 15:44
https://a2news.com/2019/09/17/ylli-i-shpresave-shenon-dhe-ne-uefa-youth-league-me-chelsea-n/100%Always2019-09-17 15:49
https://a2news.com/2019/09/17/nga-weah-tek-ibrahimovic-murali-i-legjendave-ne-parc-des-princes/100%Always2019-09-17 15:17
https://a2news.com/2019/09/17/meta-kokefortesia-e-rames-pamundesoi-rishikimin-e-dates-se-zgjedhjeve/100%Always2019-09-17 15:01
https://a2news.com/2019/09/17/makina-bie-nga-nje-lartesi-e-madhe-ne-kruje-1-i-vdekur-e-2-te-plagosur/100%Always2019-09-17 14:52
https://a2news.com/2019/09/17/moratti-sensi-ka-ndryshuar-interin-me-ngjan-me-sneijder-in/100%Always2019-09-17 14:40
https://a2news.com/2019/09/17/alizoti-pranon-inskenimin-ish-deputeti-na-premtoi-200-mije-euro/100%Always2019-09-17 14:35
https://a2news.com/2019/09/17/astronomi-amator-ukrainas-zbulon-nje-cudi-ne-sistemin-diellor/100%Always2019-09-17 16:18
https://a2news.com/2019/09/17/tusk-ne-tirane-te-hapen-negociatat-merita-juaj-nuk-po-ju-bejne-nder/100%Always2019-09-17 17:00
https://a2news.com/2019/09/17/ngrohja-globale-okb-shtresa-e-ozonit-eshte-rimekembur-me-1-3-ne-vit/100%Always2019-09-17 13:59
https://a2news.com/2019/09/17/masazhi-i-zjarrit-teknika-e-lashte-qe-realizohet-ne-egjipt/100%Always2019-09-17 13:59
https://a2news.com/2019/09/17/pezullimi-i-parlamentit-gjykata-e-larte-britanike-shqyrton-vendimin-e-johnson/100%Always2019-09-17 13:38
https://a2news.com/2019/09/17/java-e-modes-ne-londer-burberry-rikthehet-tek-rrenjet-viktoriane/100%Always2019-09-17 13:29
https://a2news.com/2019/09/17/champions-league-dortmund-sfidon-barca-n-liverpool-nis-mbrojtjen-nga-napoli/100%Always2019-09-17 13:24
https://a2news.com/2019/09/17/cakaj-reforma-ne-diplomaci-do-te-vazhdoje-disa-konsuj-nderi-te-dyshimte/100%Always2019-09-17 13:15
https://a2news.com/2019/09/17/barcelona-gati-rinovimi-me-ansu-fati/100%Always2019-09-17 13:04
https://a2news.com/2019/09/17/reali-gati-te-beje-cmenduri-per-mbappe/100%Always2019-09-17 13:00
https://a2news.com/2019/09/17/iriqi-me-i-lumtur-ne-bote-15-milione-ndjekes-ne-instagram/100%Always2019-09-17 12:55
https://a2news.com/2019/09/17/panik-ne-burse-pas-sulmit-ne-rafinerite-saudite-vazhdon-rritja-e-cmimit-te-naftes/100%Always2019-09-17 14:11
https://a2news.com/2019/09/17/propozimi-i-rames-per-studentet-kush-sjell-prova-per-korrupsion-zeron-tarifen/100%Always2019-09-17 12:50
https://a2news.com/2019/09/17/champions-league-edicioni-i-ri-nis-me-dy-supersfida/100%Always2019-09-17 12:45
https://a2news.com/2019/09/17/kurti-sot-jemi-te-paafte-per-tu-bashkuar-me-shqiperine/100%Always2019-09-17 13:09
https://a2news.com/2019/09/17/matteo-renzi-iken-nga-pd-ish-kryeministri-italian-do-krijoje-parti-te-re/100%Always2019-09-17 13:42
https://a2news.com/2019/09/17/sa-nxenes-nisen-mesimin-shifrat-perplasin-ramen-me-shahinin-fajesohet-media/100%Always2019-09-17 12:40
https://a2news.com/2019/09/17/tusk-ne-shkup-keni-plotesuar-kushtet-te-celen-negociatat/100%Always2019-09-17 14:16
https://a2news.com/2019/09/17/zgjedhje-me-ramen-kryeminister-kryemadhi-femrat-jane-me-sfiduese-absolutisht-nuk-do-te-kete-negociata-te-fshehta/100%Always2019-09-17 12:15
https://a2news.com/2019/09/17/basha-ne-shkoder-kriza-nuk-zgjidhet-duke-pare-nga-qielli-por-nga-brenda/100%Always2019-09-17 11:38
https://a2news.com/2019/09/17/te-besh-endrren-realitet-vajza-gjen-unazen-e-fejeses-ne-stomak/100%Always2019-09-17 11:28
https://a2news.com/2019/09/17/hapen-apo-jo-negociatat-cakaj-perballe-hajdarit-ne-komisionin-e-integrimit/100%Always2019-09-17 11:15
https://a2news.com/2019/09/17/roshi-konfirmon-formen-shenon-ne-humbjen-e-akhmat/100%Always2019-09-17 10:48
https://a2news.com/2019/09/17/negociatat-me-kushte-vasili-shqiptaret-nuk-pranojne-me-filmin-e-radhes/100%Always2019-09-17 10:29
https://a2news.com/2019/09/17/ne-pritje-te-venecias-komisioni-per-shkarkimin-e-metes-drejt-shtyrjes-se-afateve/100%Always2019-09-17 10:27
https://a2news.com/2019/09/17/cigaret-elektronike-te-semuret-nga-vaping-shkaktojne-emergjence-ne-shba/100%Always2019-09-17 10:27
https://a2news.com/2019/09/17/vetting-ne-polici-hodaj-drejt-perfundimit-45-dosjet-e-para/100%Always2019-09-17 12:32
https://a2news.com/2019/09/17/u-shpall-kampion-bote-duke-ngrene-snickers-boksieri-mbipeshe-ndryshon-diete-per-ndeshjen-e-revanshit/100%Always2019-09-17 10:11
https://a2news.com/2019/09/17/riparime-te-vonuara-ne-durres-kater-shkolla-nuk-hapin-dyert/100%Always2019-09-17 09:58
https://a2news.com/2019/09/17/komisioni-i-venecias-rikthehet-ne-tirane-kete-here-per-ligjin-e-pronave/100%Always2019-09-17 09:21
https://a2news.com/2019/09/17/izraeli-voton-gare-e-ngushte-mes-netanjahut-dhe-gantz/100%Always2019-09-17 09:12
https://a2news.com/2019/09/17/nje-birre-ne-dite-mban-larg-diabetin/100%Always2019-09-17 09:02
https://a2news.com/2019/09/17/pas-topit-apo-pas-vajzave-djali-detyrohet-te-zgjedhe-qe-ne-moshen-1-vjecare/100%Always2019-09-17 08:54
https://a2news.com/2019/09/17/diber-vrane-bashkefshatarin-me-sende-te-forta-arrestohen-autoret/100%Always2019-09-17 08:54
https://a2news.com/2019/09/17/kreu-i-klp-ne-tetor-ngrihet-spak-zgjidhet-prokurori-i-pergjithshem/100%Always2019-09-17 08:46
https://a2news.com/2019/09/17/mbreteresha-lilipute-mes-gjiganteve/100%Always2019-09-17 08:37
https://a2news.com/2019/09/17/komiteti-i-helsinkit-bilanc-per-vettingun-skendaj-i-rendesishem-roli-i-komisionerit-publik/100%Always2019-09-17 09:17
https://a2news.com/2019/09/17/me-pak-nxenes-ne-shkolla-ekspertet-tkurrja-per-shkak-te-emigracionit/100%Always2019-09-17 08:21
https://a2news.com/2019/09/17/meta-antagonizmi-politik-ka-sjelle-erozion-te-tmerrshem-social/100%Always2019-09-17 08:11
https://a2news.com/2019/09/17/paralajmerimi-kinez-apple-monitoron-perdoruesit-e-tij/100%Always2019-09-17 08:01
https://a2news.com/2019/09/17/durres-kapen-11-kg-heroine-arrestohet-shqiptari-me-banim-ne-zvicer/100%Always2019-09-17 07:49
https://a2news.com/2019/09/17/rastet-babani-kajmaku-dhe-pjetri-felaj-nuk-ka-gje-per-tu-shqetesuar-apo-per-ta-fryre-situaten/100%Always2019-09-17 07:45
https://a2news.com/2019/09/17/presidenti-i-ke-viziton-sot-tiranen-takon-vetem-ramen/100%Always2019-09-17 07:10
https://a2news.com/2019/09/17/probleme-me-sherbimet-konsullore-cakaj-aplikacion-per-denoncimet-e-abuzimeve-ne-ambasada/100%Always2019-09-17 06:49
https://a2news.com/2019/09/17/de-gea-portieri-me-i-paguar-ne-bote/100%Always2019-09-17 06:32
https://a2news.com/2019/09/16/arrestohet-vrasesi-serial-ne-florida-u-gjet-nga-krahasimi-i-adn/100%Always2019-09-16 20:51
https://a2news.com/2019/09/16/artisti-qe-realizon-vepra-arti-ne-lendine/100%Always2019-09-16 20:29
https://a2news.com/2019/09/16/sulmi-ndaj-rafinerive-saudite-cmimi-i-naftes-kap-qiellin/100%Always2019-09-16 20:14
https://a2news.com/2019/09/16/netanyahu-vijon-me-deklaratat-nacionaliste-do-shtrij-sovranitetin-ne-te-gjitha-vendbanimet-hebraike/100%Always2019-09-16 19:41
https://a2news.com/2019/09/16/psg-ndaj-realit-ne-champions-konfirmohen-mungesat-e-3-yjeve/100%Always2019-09-16 19:18
https://a2news.com/2019/09/16/makina-perplaset-me-kamionin-ne-korce-nje-i-plagosur-rende/100%Always2019-09-16 19:04
https://a2news.com/2019/09/16/meta-takon-zyrtarin-gjerman-shpresojme-ne-nje-vendim-pozitiv-per-negociatat/100%Always2019-09-16 18:12
https://a2news.com/2019/09/16/projekti-i-aeroportit-te-vlores-pd-afere-korruptive-do-ti-nenshtrohet-ligjit-antimafia/100%Always2019-09-16 18:04
https://a2news.com/2019/09/16/aksioni-i-opozites-basha-mbledh-aleatet-per-darke-ne-ishem/100%Always2019-09-16 19:49
https://a2news.com/2019/09/16/korporata-e-investimeve-shqiptare-qeveria-reflekton-por-harron-kuvendin/100%Always2019-09-16 17:45
https://a2news.com/2019/09/16/aeroporti-i-vlores-4-vite-nga-premtimi-i-kryeministrit/100%Always2019-09-16 17:58
https://a2news.com/2019/09/16/projekti-i-aeroportit-te-vlores-ne-foto/100%Always2019-09-16 17:29
https://a2news.com/2019/09/16/vettingu-komiteti-i-helsinkit-60-te-shkarkuar-37-u-larguan-nga-sistemi/100%Always2019-09-16 17:17
https://a2news.com/2019/09/16/stadiumi-i-ri-kombetar-vasili-kulle-si-paterice-nje-tribune-manget/100%Always2019-09-16 17:15
https://a2news.com/2019/09/16/shkarkimet-me-vetting-avokati-i-shtetit-dergon-dosjen-nikehasani-ne-strasburg/100%Always2019-09-18 10:38
https://a2news.com/2019/09/16/mbledhja-e-klp-genti-ibrahimi-nuk-ka-spak-pa-vetting/100%Always2019-09-16 16:48
https://a2news.com/2019/09/16/basha-rama-rriti-cmimin-e-energjise-coi-njerezit-drejt-vetevrasjes/100%Always2019-09-16 16:47
https://a2news.com/2019/09/16/aeroporti-i-vlores-rama-mund-te-ndertohet-dhe-me-parate-e-buxhetit-do-te-kete-3-funksione/100%Always2019-09-16 16:40
https://a2news.com/2019/09/16/presidenti-meta-publikon-shpjegimet-qe-i-ka-dorezuar-venecias/100%Always2019-09-16 17:02
https://a2news.com/2019/09/16/rama-nga-vlora-gati-5-mln-turiste-ne-8-muajt-e-pare-te-vitit/100%Always2019-09-16 16:02
https://a2news.com/2019/09/16/prezantohet-projekti-i-aeroportit-nderkombetar-te-vlores/100%Always2019-09-16 16:02
https://a2news.com/2019/09/16/ka-vjedhur-makina-ne-sicili-reagon-babani-te-shkojne-ne-prokurori/100%Always2019-09-16 15:39
https://a2news.com/2019/09/16/shkolla-nisi-sa-jane-kostot-per-nje-familje/100%Always2019-09-16 16:34
https://a2news.com/2019/09/16/perplasje-makinash-ne-seri-te-mbikalimi-i-kamzes/100%Always2019-09-16 15:13
https://a2news.com/2019/09/16/cfare-ka-humbur-shkolla-mesuesja-e-pare-e-petro-ninit-flet-per-arsimin/100%Always2019-09-16 14:48
https://a2news.com/2019/09/16/rikonstruksioni-i-teatrit-ambientet-e-provave-mirepresin-artistet-e-operes-dhe-baletit/100%Always2019-09-16 14:46
https://a2news.com/2019/09/16/te-rejat-nga-hollywood-filmi-jojo-rabbit-drejt-oscar-it-cmim-ne-kanada/100%Always2019-09-16 14:45
https://a2news.com/2019/09/16/gjermania-e-shqetesuar-vale-e-re-emigracioni-turqia-te-respektoje-detyrimet/100%Always2019-09-16 14:53
https://a2news.com/2019/09/16/putin-erdogan-dhe-ruhani-takohen-ne-ankara/100%Always2019-09-16 14:24
https://a2news.com/2019/09/16/77-vjetori-i-konferences-se-pezes-meta-dhe-socialistet-mesazhe-per-integrimin/100%Always2019-09-16 14:18
https://a2news.com/2019/09/16/buzeqesh-barca-messi-i-gatshem-ndaj-dortmundit-ne-champions/100%Always2019-09-16 14:14
https://a2news.com/2019/09/16/stuhia-perbindesh-godet-spanjen-viktima-e-shkaterrime-kolosale/100%Always2019-09-16 13:37
https://a2news.com/2019/09/16/i-shemtuar-por-i-shijshem-adoleshenti-kap-peshkun-dinozaur/100%Always2019-09-16 13:32
https://a2news.com/2019/09/16/integrimi-i-shqiperise-soreca-shume-shpejt-hapen-negociatat-me-be/100%Always2019-09-16 13:31
https://a2news.com/2019/09/16/shkolla-ne-mengel-te-elbasanit-automjetet-rrezik-per-nxenesit/100%Always2019-09-16 13:22
https://a2news.com/2019/09/16/grupi-parlamentar-demokrat-padi-ne-prokurori-per-ppp-te/100%Always2019-09-16 13:09
https://a2news.com/2019/09/16/brexit-nuk-shtyhet-johnson-takon-juncker-optimist-per-progres/100%Always2019-09-16 13:00
https://a2news.com/2019/09/16/si-do-te-ishin-vip-at-nese-do-te-plakeshin-normalisht/100%Always2019-09-16 12:57
https://a2news.com/2019/09/16/boci-arsimi-ne-rrenim-ne-kohen-e-pd-se-ana-profesionale-prevalonte-nga-bindjet-politike/100%Always2019-09-16 12:53
https://a2news.com/2019/09/16/autobotet-shesin-uje-te-pasigurt-dhe-pa-kupon-tatimor/100%Always2019-09-16 12:25
https://a2news.com/2019/09/16/rreziku-nga-uji-i-boteve-asnje-institucion-nuk-kontrollon-sigurine-e-tij/100%Always2019-09-16 12:12
https://a2news.com/2019/09/16/pd-nxjerr-dokumentin-mark-babani-ka-vjedhur-makina-ne-sicili/100%Always2019-09-16 12:04
https://a2news.com/2019/09/16/ibrahimovic-3-gola-dhe-rekord-ne-amerike/100%Always2019-09-16 11:39
https://a2news.com/2019/09/16/united-dhe-tottenham-lufte-per-muriqin/100%Always2019-09-16 11:36
https://a2news.com/2019/09/16/sulmi-ne-arabine-saudite-cmimi-i-karburantit-prek-majat/100%Always2019-09-16 11:32
https://a2news.com/2019/09/16/vrasja-e-santiago-malkos-lihet-ne-burg-i-arrestuari-qe-pengoi-zbulimin-e-te-vertetes/100%Always2019-09-16 11:31
https://a2news.com/2019/09/16/infarkti-dhe-moti-jane-te-nderlidhur-zbulon-studimi-5-vjecar/100%Always2019-09-16 11:30
https://a2news.com/2019/09/16/lange-ne-tirane-drejtesia-me-teper-vrull-per-reformen/100%Always2019-09-16 11:15
https://a2news.com/2019/09/16/arrestohen-12-ultras-juventine/100%Always2019-09-16 11:05
https://a2news.com/2019/09/16/negociatat-balla-i-kemi-permbushur-detyrat-per-te-marre-po/100%Always2019-09-16 10:45
https://a2news.com/2019/09/16/irani-akuzon-shba-takimi-mes-trump-dhe-ruhanit-nuk-do-te-ndodhe/100%Always2019-09-16 10:34
https://a2news.com/2019/09/16/supergol-nga-kategoria-e-4-t-italiane/100%Always2019-09-16 10:19
https://a2news.com/2019/09/16/cakton-vendin-dhe-daten-por-me-ke-do-te-ndeshet-mcgregor/100%Always2019-09-16 10:19
https://a2news.com/2019/09/16/komenti-racist-i-analistit-lukaku-ndalet-vetem-po-i-hodhe-10-banane/100%Always2019-09-16 10:02
https://a2news.com/2019/09/16/sulmi-ndaj-rafinerive-te-naftes-shba-publikon-provat-qe-fajesojne-iranin/100%Always2019-09-16 09:57
https://a2news.com/2019/09/16/meta-te-mos-vonojme-integrimin-per-shkak-te-antagonizmit-politik/100%Always2019-09-16 09:23
https://a2news.com/2019/09/16/e-padegjuar-ne-kosove-vidhet-stadiumi-i-trepca-89/100%Always2019-09-16 09:11
https://a2news.com/2019/09/16/10-sekonda-vrap-dhe-darka-eshte-gati/100%Always2019-09-16 09:05
https://a2news.com/2019/09/16/jam-shume-krenar-per-tim-bir-ronaldo-mbushet-me-lot-kur-sheh-videon-e-babait-te-ndjere/100%Always2019-09-16 09:00
https://a2news.com/2019/09/16/aksident-i-tmerrshem-treni-perplas-autobusin/100%Always2019-09-16 08:47
https://a2news.com/2019/09/16/java-e-modes-ne-londer-beckham-koleksion-per-gruan-ne-levizje/100%Always2019-09-16 09:04
https://a2news.com/2019/09/16/613-kg-kokaine-shtyhet-serish-seanca-per-cekajn/100%Always2019-09-16 08:21
https://a2news.com/2019/09/16/rama-200-shkolla-te-rindertuara-mesues-jopartiake/100%Always2019-09-16 08:11
https://a2news.com/2019/09/16/aksidentet-rrugore-fundjave-e-pergjakshme-2-te-vdekur-dhe-9-te-plagosur/100%Always2019-09-16 07:54
https://a2news.com/2019/09/16/dervishaj-policia-plan-masash-per-te-parandaluar-cdo-veprimtari-kriminale-ne-shkolla/100%Always2019-09-16 08:12
https://a2news.com/2019/09/16/daci-reforma-ne-drejtesi-ka-ngecje-pasi-mungon-vullneti-politik-per-ngritjen-e-institucioneve/100%Always2019-09-16 07:48
https://a2news.com/2019/09/16/basha-uron-nxenesit-jeni-simboli-i-shpreses-nje-e-ardhme-me-emire-nuk-do-te-vonoje/100%Always2019-09-16 07:43
https://a2news.com/2019/09/16/nisja-e-shkolles-rama-uron-me-10-nxenesit-me-te-mire/100%Always2019-09-16 06:59
https://a2news.com/2019/09/16/mesazhi-i-metes-per-diten-e-pare-te-shkolles-femijet-qe-e-kane-braktisur-ti-rikthehen-sa-me-pare-shkolles/100%Always2019-09-16 06:24
https://a2news.com/2019/09/16/sot-nis-viti-i-ri-shkollor-vijon-mesimi-me-turne-dhe-tekste-te-vjetra/100%Always2019-09-16 11:27
https://a2news.com/2019/09/15/milanit-i-mjafton-piatek-pergjigje-e-djajve-per-interin/100%Always2019-09-15 20:48
https://a2news.com/2019/09/15/aksident-tek-shkembi-i-kavajes-furgoni-perplaset-me-autobusin/100%Always2019-09-15 20:23
https://a2news.com/2019/09/15/nje-ish-e-madhe-e-serise-a-tenton-rimekembjen-dy-te-rinj-shqiptare-jane-protagoniste/100%Always2019-09-15 20:08
https://a2news.com/2019/09/15/basha-video-ku-akuzon-ramen-per-shendetesine-bashke-me-oligarket-vodhi-385-milione-euro/100%Always2019-09-15 19:10
https://a2news.com/2019/09/15/cikalleshi-nuk-ndalet-e-peson-edhe-kuqeziu-selmani/100%Always2019-09-15 18:42
https://a2news.com/2019/09/15/ballshi-ne-feste-bylisi-pas-skenderbeut-gjunjezon-kukesin/100%Always2019-09-15 18:31
https://a2news.com/2019/09/15/starova-buzeqesh-laci-shokon-kampionet/100%Always2019-09-15 18:07
https://a2news.com/2019/09/15/aksident-tragjik-afer-pogradecit-1-i-vdekur-4-ne-gjendje-te-rende/100%Always2019-09-15 18:55
https://a2news.com/2019/09/15/elbasan-sherri-perfundon-ne-plagosjen-me-thike-te-nje-62-vjecari/100%Always2019-09-15 17:20
https://a2news.com/2019/09/15/elbasan-prekin-tensionin-e-larte-dy-punonjes-ne-spital/100%Always2019-09-15 16:43
https://a2news.com/2019/09/15/etrit-berisha-hakmerret-ndaj-strakoshes-spal-fundos-lazion/100%Always2019-09-15 16:38
https://a2news.com/2019/09/15/aeroporti-i-ri-i-vlores-rama-negociata-te-sterzgjatura-te-henen-projekti/100%Always2019-09-15 15:56
https://a2news.com/2019/09/15/moto-gp-marquez-fiton-ne-san-marino-me-njeren-dore-tek-titulli/100%Always2019-09-15 15:26
https://a2news.com/2019/09/15/tetori-i-negociatave-shqiperia-mban-motoret-ndezur-per-levizjet-diplomatike/100%Always2019-09-15 15:29
https://a2news.com/2019/09/15/brexit-me-31-tetor-ministrja-e-brendshme-po-bejme-gjithcka-per-marreveshje/100%Always2019-09-15 14:56
https://a2news.com/2019/09/15/basketboll-spanja-dominon-argjentinen-kupa-e-botes-eshte-e-saj/100%Always2019-09-15 14:48
https://a2news.com/2019/09/15/debutim-dhe-gol-shperthen-sadiku-nisje-e-perkryer-me-malagan/100%Always2019-09-15 12:31
https://a2news.com/2019/09/15/viti-i-ri-shkollor-vijon-mesimi-me-turne-dhe-tekstet-e-vjetra/100%Always2019-09-15 12:23
https://a2news.com/2019/09/15/elbasan-5-miliarde-leke-per-te-shmangur-permbytjet-nga-perroi-i-zaranikes/100%Always2019-09-15 12:13
https://a2news.com/2019/09/15/kur-lugina-e-presheves-kerkon-te-mireprese-shqiptarine/100%Always2019-09-15 11:41
https://a2news.com/2019/09/15/punesimet-politike-pampuri-lame-duhet-te-ishte-ne-burg/100%Always2019-09-15 11:26
https://a2news.com/2019/09/15/shkaterrohet-rrjeti-i-trafikut-te-armeve-ne-greqi-mes-te-arrestuarve-dhe-shqiptare/100%Always2019-09-15 10:53
https://a2news.com/2019/09/15/tregu-i-telekomunikacionit-akep-hapesire-per-nje-operator-te-katert/100%Always2019-09-15 10:44
https://a2news.com/2019/09/15/nisja-e-vitit-te-ri-shkollor-ushtaraket-dhurojne-mjete-per-femijet-ne-nevoje/100%Always2019-09-15 10:26
https://a2news.com/2019/09/15/viti-i-ri-shkollor-policia-rrugore-e-tiranes-publikon-planin-e-masave/100%Always2019-09-15 10:04
https://a2news.com/2019/09/15/mesazhi-i-rucit-ne-diten-e-demokracise-kuvendi-i-vendosur-te-mbroje-kushtetuten/100%Always2019-09-15 09:44
https://a2news.com/2019/09/15/aksident-ne-rrugen-e-kombit-humb-jeten-e-mitura/100%Always2019-09-15 10:09
https://a2news.com/2019/09/15/rasti-zhvatja-shkarkohet-kryeprokurorja-katica-janeva/100%Always2019-09-15 09:06
https://a2news.com/2019/09/15/transportonin-klandestine-drejt-malit-te-zi-dy-ne-pranga/100%Always2019-09-15 08:51
https://a2news.com/2019/09/15/arrestohet-i-dehuri-perplasi-makinen-e-policise/100%Always2019-09-15 08:34
https://a2news.com/2019/09/15/aksident-ne-burrel-trajleri-del-nga-rruga/100%Always2019-09-15 08:13
https://a2news.com/2019/09/15/dita-e-nderkombetare-e-demokracise-meta-ta-shpetojme-nga-pengmarrja/100%Always2019-09-15 09:45
https://a2news.com/2019/09/15/ishp-per-virozen-pak-raste-me-salmonele-te-tjeret-nga-vapa/100%Always2019-09-15 07:42
https://a2news.com/2019/09/15/italia-lejon-zbarkimin-e-82-emigranteve-di-maio-do-shperndahen-ne-vende-te-tjera/100%Always2019-09-15 07:25
https://a2news.com/2019/09/15/sulmi-ndaj-rafinerive-te-naftes-sekretari-pompeo-ben-iranin-fajtor/100%Always2019-09-15 07:12
https://a2news.com/2019/09/15/jelekeverdhet-shkaterrojne-nantes-dhjetera-te-arrestuar/100%Always2019-09-15 06:55
https://a2news.com/2019/09/14/barcelona-zoteron-nje-thesar/100%Always2019-09-14 21:04
https://a2news.com/2019/09/14/interit-i-mjafton-nje-gol-ndaj-udineses-parakalon-juven-ne-krye-te-serise-a/100%Always2019-09-14 20:54
https://a2news.com/2019/09/14/shoku-i-skuadres-humbet-kohe-dzyuba-e-merr-ne-krahe-dhe-e-nxjerr-jashte-fushe/100%Always2019-09-14 19:58
https://a2news.com/2019/09/14/shtrohet-ne-spital-cifti-me-i-moshuar-qe-ka-lindur-ndonjehere-femije/100%Always2019-09-14 19:38
https://a2news.com/2019/09/14/hap-fals-i-papritur-i-manchester-city-liverpool-nis-arratine/100%Always2019-09-14 18:34
https://a2news.com/2019/09/14/mertens-nuk-permbahet-napoli-vetem-1-pike-larg-juves/100%Always2019-09-14 18:13
https://a2news.com/2019/09/14/nis-festivali-me-i-madh-i-balonave-ne-evrope/100%Always2019-09-14 18:07
https://a2news.com/2019/09/14/i-jep-fitoren-skuadres-me-nje-gol-spektakolar-ne-sekondat-e-fundit-neymar-nis-rehabilitimin/100%Always2019-09-14 17:43
https://a2news.com/2019/09/14/goditini-qellojini-por-mos-i-vrisni-presidenti-filipinas-fton-njerezit-te-sulmojne-zyrtaret-e-korruptuar/100%Always2019-09-14 17:30
https://a2news.com/2019/09/14/lufta-e-droneve-rebelet-huthi-marrin-persiper-sulmin-ne-rafinerine-arabe/100%Always2019-09-14 17:08
https://a2news.com/2019/09/14/trump-konfirmon-djali-i-osama-bin-laden-eshte-vrare/100%Always2019-09-14 17:01
https://a2news.com/2019/09/14/tirana-mund-skenderbeun-dhe-ruan-kryesimin/100%Always2019-09-14 16:06
https://a2news.com/2019/09/14/sadiku-shenon-ne-debutimin-e-tij-me-malagen/100%Always2019-09-14 16:21
https://a2news.com/2019/09/14/fiorentina-dhe-juve-e-mbyllin-0-0-debutim-i-hidhur-i-sarrit/100%Always2019-09-14 15:12
https://a2news.com/2019/09/14/hajdutet-ne-angli-vjedhin-tualetin-e-floririt/100%Always2019-09-14 15:01
https://a2news.com/2019/09/14/skuadra-e-re-e-komisionit-evropian-telashe-per-leyen-disa-te-nominuar-jane-ne-hetim/100%Always2019-09-14 14:19
https://a2news.com/2019/09/14/protesta-ne-shtepine-e-bardhe-aktivistja-suedeze-perballe-trump-per-ndryshimet-klimatike/100%Always2019-09-14 13:58
https://a2news.com/2019/09/14/operacioni-kunder-informalitetit-rama-kontroll-ne-130-pika-karburanti-nuk-ndalemi/100%Always2019-09-14 13:54
https://a2news.com/2019/09/14/deklarimet-online-te-biznesit-eksperti-kasat-do-te-perdoren-si-printera-fiskale/100%Always2019-09-14 13:49
https://a2news.com/2019/09/14/5-nga-5-liverpool-nuk-ndalet-ne-premier-league/100%Always2019-09-14 13:37
https://a2news.com/2019/09/14/thirrja-e-veliajt-ne-prag-te-nisjes-se-shkolles-shmangni-trafikun-ecni-ne-kembe/100%Always2019-09-14 13:26
https://a2news.com/2019/09/14/reali-fiton-me-vuajtje-ndaj-levantes/100%Always2019-09-14 13:09
https://a2news.com/2019/09/14/cia-zbulon-sekretet-pellumba-per-te-pergjuar-sovjetiket-gjate-luftes-se-ftohte/100%Always2019-09-14 12:48
https://a2news.com/2019/09/14/mes-politikes-dhe-artit-rama-ne-panairin-e-berlinit-shet-punimet-per-3500-euro/100%Always2019-09-14 12:35
https://a2news.com/2019/09/14/speciale-pamje-dhe-detaje-nga-shtepia-e-re-e-kombetares/100%Always2019-09-14 11:49
https://a2news.com/2019/09/14/cfare-po-hame-aku-bllokon-mish-pule-me-salmonele-dhe-ushqime-me-myk/100%Always2019-09-14 11:57
https://a2news.com/2019/09/14/dambe-versioni-brutal-i-boksit-praktikohet-ne-nigeri/100%Always2019-09-14 11:19
https://a2news.com/2019/09/14/ekskavatori-shkeputet-nga-rimorkio-bie-mbi-nje-makine-i-merr-jeten-55-vjecarit/100%Always2019-09-14 11:03
https://a2news.com/2019/09/14/bashkejetesa-e-detyruar-e-banoreve-me-mbetjet-ne-porto-romano/100%Always2019-09-14 10:56
https://a2news.com/2019/09/14/shqiptari-arrestohet-ne-janine-drejtonte-kamionin-me-1-ton-kanabis/100%Always2019-09-14 10:30
https://a2news.com/2019/09/14/burg-per-yllin-e-shtepiake-te-deshperuara-pas-skandalit-me-pranimet-ne-universitete/100%Always2019-09-14 10:13
https://a2news.com/2019/09/14/sarri-te-juventusi-e-ema-nuk-do-ti-flase-me/100%Always2019-09-14 10:01
https://a2news.com/2019/09/14/rinovim-rekord-per-de-gea-n-me-i-paguri-te-manchester-united/100%Always2019-09-14 09:43
https://a2news.com/2019/09/14/merkato-galaktikesh-real-madrid-gati-te-shkembeje-kroos-me-pogba/100%Always2019-09-14 09:38
https://a2news.com/2019/09/14/hidhet-nga-ura-nje-i-moshuar-ne-librazhd-nderron-jete/100%Always2019-09-14 09:32
https://a2news.com/2019/09/14/po-kryente-punime-ne-banese-i-zoti-i-shtepise-e-qellon-me-thike/100%Always2019-09-14 09:26
https://a2news.com/2019/09/14/zjarr-ne-nje-ndertese-ne-fushe-kruje-asfiksohen-4-femije/100%Always2019-09-14 08:59
https://a2news.com/2019/09/14/dronet-i-vene-zjarrin-dy-rafinerive-te-naftes-ne-arabine-saudite/100%Always2019-09-14 07:52
https://a2news.com/2019/09/14/fotot-me-te-bukura-te-natyres-ndahen-cmimet/100%Always2019-09-14 07:38
https://a2news.com/2019/09/14/turqia-goditet-nga-dy-termete-te-fuqishem/100%Always2019-09-14 07:04
https://a2news.com/2019/09/14/aksident-me-pasoje-nje-te-vdekur-ne-durres/100%Always2019-09-14 06:57
https://a2news.com/2019/09/14/nuk-donte-te-zevendesohej-shoku-i-skuadres-e-ngre-ne-krah/100%Always2019-09-14 06:45
https://a2news.com/2019/09/13/basketbolli-boteror-flet-spanjisht-argjentina-mund-francen-finale-me-spanjen/100%Always2019-09-13 21:17
https://a2news.com/2019/09/13/nuk-i-mjaftojne-garat-ne-televizion-ceku-drejton-ferrarin-e-formula-1-ne-autostrade/100%Always2019-09-13 20:54
https://a2news.com/2019/09/13/sekreti-per-foto-instagrami-te-mahnitshme/100%Always2019-09-13 19:49
https://a2news.com/2019/09/13/tension-midis-italise-dhe-kroacise-per-perurimin-e-statujes-te-poetit-nacionalist/100%Always2019-09-13 19:22
https://a2news.com/2019/09/13/mercedes-benz-prezanton-makinen-e-se-ardhmes/100%Always2019-09-13 19:00
https://a2news.com/2019/09/13/nje-metafore-per-elegancen-jon-kraja-mes-tablove-plot-ngjyra-dhe-skulptures-plastike/100%Always2019-09-13 18:41
https://a2news.com/2019/09/13/rikthehet-kategoria-superiore-vemendja-te-tirana-skenderbeu/100%Always2019-09-13 18:20
https://a2news.com/2019/09/13/lane-femijet-jashte-kufirit-zbulohen-deshmite-e-prinderve-ne-gjyq/100%Always2019-09-13 17:39
https://a2news.com/2019/09/13/alternativa-e-re-per-azil-shqiptaret-dhe-kosovaret-po-perdorin-te-miturit/100%Always2019-09-13 21:01
https://a2news.com/2019/09/13/burri-rrihet-nga-dy-grate-e-tij-pasi-kerkonte-te-martohej-me-nje-te-trete/100%Always2019-09-13 16:56
https://a2news.com/2019/09/13/ishte-miti-i-sportit-austriak-dy-here-kampioni-olimpik-arrestohet-per-pedofili/100%Always2019-09-13 16:17
https://a2news.com/2019/09/13/france-football-publikon-formacionin-me-te-mire-te-javes-se-kombetareve-ka-vend-edhe-per-nje-shqiptar/100%Always2019-09-13 16:05
https://a2news.com/2019/09/13/autorja-e-librave-harry-potter-dhuron-188-mln-per-nje-ceshtje-te-rendesishme/100%Always2019-09-13 15:47
https://a2news.com/2019/09/13/takimi-rama-merkel-reagon-bardhi-me-kriminelet-ne-qeverisje-nuk-ka-integrim/100%Always2019-09-13 15:18
https://a2news.com/2019/09/13/arti-per-te-drejtat-e-njeriut-44-produksione-filmike-per-nje-jave-ne-kryeqytet/100%Always2019-09-13 15:18
https://a2news.com/2019/09/13/simeone-kerkon-te-marre-djalin-tek-atletico-madrid/100%Always2019-09-13 15:15
https://a2news.com/2019/09/13/rama-jep-detaje-per-takimin-me-merkelin-hapja-e-negociatave-jo-dhurate/100%Always2019-09-13 19:32
https://a2news.com/2019/09/13/reformat-ne-pensione-qytetaret-kunder-macron-greva-paralizon-parisin/100%Always2019-09-13 14:46
https://a2news.com/2019/09/13/pakt-rama-basha-aleatet-e-pd-po-marreveshjes-por-te-jete-transparente/100%Always2019-09-14 08:55
https://a2news.com/2019/09/13/viroza-per-shkak-te-salmoneles-mungesa-e-ujit-dhe-furnizimi-me-bote-infektoi-pacientet/100%Always2019-09-13 14:15
https://a2news.com/2019/09/13/babai-sapo-la-futbollin-i-biri-therritet-ne-kombetare/100%Always2019-09-13 13:38
https://a2news.com/2019/09/13/nuk-ka-per-ta-vene-re-se-mungon-nje-patate/100%Always2019-09-13 13:37
https://a2news.com/2019/09/13/presidenti-i-fenerbahces-muriqi-vlen-me-shume-se-30-mln-euro/100%Always2019-09-13 13:36
https://a2news.com/2019/09/13/merkel-pas-takimit-me-ramen-mbeshtesim-anetaresimin-e-shqiperise-ne-be/100%Always2019-09-13 13:15
https://a2news.com/2019/09/13/luftetari-flamurtari-kerkohet-dalja-nga-kriza-sadedini-jemi-te-barabarte/100%Always2019-09-13 13:09
https://a2news.com/2019/09/13/spanja-ne-finale-te-boterorit-te-basketbollit-mposht-australine/100%Always2019-09-13 13:00
https://a2news.com/2019/09/13/pak-metra-larg-bombarduesit-2-1-miliarde-dollare/100%Always2019-09-13 12:49
https://a2news.com/2019/09/13/marreveshje-per-hir-te-integrimit-nishani-duhet-nje-platforme-per-rindertimin-e-shtetit/100%Always2019-09-13 12:11
https://a2news.com/2019/09/13/pergjuesit-ne-shtepine-e-bardhe-izraeli-mohon-me-force-akuzat-jane-plotesisht-false/100%Always2019-09-13 11:30
https://a2news.com/2019/09/13/kadastra-e-vlores-klsh-gjen-me-shkelje-te-gjithe-juristet-e-zyres-rajonale/100%Always2019-09-13 11:19
https://a2news.com/2019/09/13/nishani-meta-nuk-shkarkohet-venecia-perpjekje-e-shumices-per-justifikim/100%Always2019-09-13 11:23
https://a2news.com/2019/09/13/integrimi-ne-be-soreca-palet-te-ulen-ne-tryezen-e-dialogut/100%Always2019-09-13 11:12
https://a2news.com/2019/09/13/celja-e-negociatave-gazetari-gjerman-do-te-shtyhen-pengesa-per-shqiperine/100%Always2019-09-13 11:12
https://a2news.com/2019/09/13/vizita-ne-gjermani-kryeministri-rama-i-shkon-me-dhurate-merkelit/100%Always2019-09-13 10:37
https://a2news.com/2019/09/13/aksidentohet-turisti-zviceran-ne-burrel-ne-gjendje-te-rende/100%Always2019-09-13 10:24
https://a2news.com/2019/09/13/shpallet-lojtari-i-ndeshjes-i-dhurojne-nje-kallashnikov/100%Always2019-09-13 10:21
https://a2news.com/2019/09/13/realizoi-foton-ikone-te-protestave-pro-demokracise-nderron-jete-charlie-cole/100%Always2019-09-13 10:12
https://a2news.com/2019/09/13/ne-kerkim-te-alieneve-arrestohen-2-te-rinj-brenda-zones-51/100%Always2019-09-13 10:06
https://a2news.com/2019/09/13/pd-koncesionet-do-te-ndikojne-ne-rritjen-e-borxhit-publik-me-28/100%Always2019-09-13 09:32
https://a2news.com/2019/09/13/atentati-i-deshtuar-ndaj-lulezim-berishes-ajeti-me-sollen-nje-arme-plagosa-veten/100%Always2019-09-13 09:27
https://a2news.com/2019/09/13/moti-i-keq-godet-spanjen-viktima-dhe-deme-materiale/100%Always2019-09-13 09:13
https://a2news.com/2019/09/13/20-futbollistet-me-te-forte-fizikisht-ne-fifa-20/100%Always2019-09-13 09:21
https://a2news.com/2019/09/13/suita-horror-e-hapur-vetem-per-halloween/100%Always2019-09-13 09:01
https://a2news.com/2019/09/13/debati-i-demokrateve-biden-fitues-kandidatet-grinden-per-shendetesine/100%Always2019-09-13 08:56
https://a2news.com/2019/09/13/shkarkohet-gjyqtari-i-apelit-te-krimeve-te-renda/100%Always2019-09-13 10:32
https://a2news.com/2019/09/13/posedonte-euro-false-arrestohet-30-vjecari-ne-vlore/100%Always2019-09-13 08:39
https://a2news.com/2019/09/13/eglantina-gjermeni-dialogu-menyra-me-e-mire-per-zgjidhjen-e-krizes/100%Always2019-09-13 08:56
https://a2news.com/2019/09/13/rama-takon-merkel-kerkon-mbeshtetje-per-hapjen-e-negociatave/100%Always2019-09-13 11:24
https://a2news.com/2019/09/13/te-pandashem-presidenti-trump-deshiron-serish-te-takoje-kim-jong-un/100%Always2019-09-13 07:54
https://a2news.com/2019/09/13/ava-max-shpreh-krenarine-per-rrenjet-e-saj-shqiptare/100%Always2019-09-13 07:53
https://a2news.com/2019/09/13/sulm-me-bombe-ne-turqi-viktima-dhe-te-plagosur/100%Always2019-09-13 07:37
https://a2news.com/2019/09/13/kpa-jep-vendimin-per-gentian-medjan-komisioneri-publik-ndryshoi-qendrim-pasi-e-apeloi/100%Always2019-09-13 07:26
https://a2news.com/2019/09/13/ekzekutimi-i-nandit-te-bujtinave-ekstradohet-nga-danimarka-ekzekutori-i-biznesmenit/100%Always2019-09-13 08:49
https://a2news.com/2019/09/13/pasioni-i-panjohur-i-presidentit-peshkimi/100%Always2019-09-13 07:30
https://a2news.com/2019/09/12/denohet-ne-paris-princesha-saudite-urdheroi-torturen-e-hidraulikut-per-nje-fotografi/100%Always2019-09-13 07:29
https://a2news.com/2019/09/12/i-rrezohet-kafja-ne-kabine-piloti-i-avionit-me-337-pasagjere-detyrohet-me-ulje-emergjence/100%Always2019-09-12 20:40
https://a2news.com/2019/09/12/ne-australi-duan-te-ndalojne-vajzat-e-oktagonit-ne-ufc/100%Always2019-09-12 19:53
https://a2news.com/2019/09/12/nje-17-maj-i-dyte-opozita-i-paraprin-sdo-e-lejojme-majko-duhet-vota-juaj/100%Always2019-09-12 19:11
https://a2news.com/2019/09/12/banka-e-shqiperise-prezanton-kartemonedhat/100%Always2019-09-13 07:13
https://a2news.com/2019/09/12/dikur-idhull-i-adoleshenteve-por-sot-eshte-veshtire-ta-njohesh-dhe-kerkon-ndihme/100%Always2019-09-13 07:57
https://a2news.com/2019/09/12/shkarkimi-i-presidentit-a2-meson-si-do-te-orientohet-opinioni-i-venecias/100%Always2019-09-12 17:23
https://a2news.com/2019/09/12/vijon-furtuna-ne-kadastren-e-vlores-shkarkohen-4-juriste-verejtje-per-19-te-tjere/100%Always2019-09-12 16:59
https://a2news.com/2019/09/12/o-zot-cme-ka-gjetur-me-kete-njeri-meta-ironizon-ramen/100%Always2019-09-12 16:50
https://a2news.com/2019/09/12/mbi-600-mije-katalanas-protestojne-serish-kunder-spanjes-partite-te-na-cojne-drejt-pavaresise/100%Always2019-10-14 08:05
https://a2news.com/2019/09/12/brenda-dhomave-sekrete-te-shtepise-se-bardhe/100%Always2019-09-12 16:22
https://a2news.com/2019/09/12/grate-qe-sfidojne-paragjykimet-ne-arabine-saudite/100%Always2019-09-12 15:53
https://a2news.com/2019/09/12/harrojeni-gjermanine-qyteza-e-mahnitshme-italiane-ofron-25-000-euro-per-te-jetuar-atje/100%Always2019-09-12 15:51
https://a2news.com/2019/09/12/djegia-e-kuvendit-deputetet-kerkojne-seance-degjimore-me-kreun-e-shish/100%Always2019-09-12 15:37
https://a2news.com/2019/09/12/burri-me-3-gra-braktisa-monogamine-sepse-i-dua-te-gjithe-njerezit/100%Always2019-09-12 15:24
https://a2news.com/2019/09/12/keni-probleme-me-gjuhet-e-huaja-po-vjen-teknologjia-qe-do-e-zgjidh-problemin/100%Always2019-09-12 16:34
https://a2news.com/2019/09/12/operacion-policor-ne-6-qytete-57-te-arrestuar-per-trafik-droge/100%Always2019-09-12 14:41
https://a2news.com/2019/09/12/arena-kombetare-thuajse-gati-caktohen-ndeshjet-e-para-te-shqiperise/100%Always2019-09-12 14:29
https://a2news.com/2019/09/12/procesi-i-vetting-ut-calavera-shpejt-kalojme-kandidatet-per-gjykaten-e-larte-dhe-kushtetuese/100%Always2019-09-12 14:11
https://a2news.com/2019/09/12/negociatat-per-anetaresim-ministri-gjerman-maqedonia-e-veriut-ska-asnje-pengese/100%Always2019-09-12 13:57
https://a2news.com/2019/09/12/taksa-e-prones-te-fatura-e-ujit-shtyhet-afati-i-vetedeklarimit-te-baneses/100%Always2019-09-12 13:58
https://a2news.com/2019/09/12/audi-aitrail-makina-qe-vjen-nga-e-ardhmja/100%Always2019-09-12 13:41
https://a2news.com/2019/09/12/samiti-i-vishegradit-ne-ceki-kosova-nuk-merr-pjese-por-jo-per-shkak-te-zeman/100%Always2019-09-12 13:40
https://a2news.com/2019/09/12/cmenduria-e-3-te-rinjve-nga-treni-hidhen-ne-danub/100%Always2019-09-12 13:26
https://a2news.com/2019/09/12/rrezohen-dekretet-e-metes-per-koncesionet-dhe-kandidatura-per-kreun-e-klsh/100%Always2019-09-12 13:40
https://a2news.com/2019/09/12/futbollistet-e-levantes-sterviten-per-zhytje/100%Always2019-09-12 13:17
https://a2news.com/2019/09/12/pezullimi-i-parlamentit-johnson-nuk-genjeva-mbretereshen-per-arsyet/100%Always2019-09-12 13:09
https://a2news.com/2019/09/12/operacioni-yellowhammer-britania-seshte-gati-per-brexit-pa-ujdi-parashikohet-kaos/100%Always2019-09-12 13:03
https://a2news.com/2019/09/12/bizneset-ankohen-se-nuk-gjejne-punetore-ekspertet-arsyeja-e-pare-emigracioni/100%Always2019-09-12 13:38
https://a2news.com/2019/09/12/legjenda-e-machester-united-pasim-magjik-ne-moshen-44-vjecare/100%Always2019-09-12 12:30
https://a2news.com/2019/09/12/konfliktet-bashki-prefekture-shkoder-punonjesit-e-stadiumit-5-muaj-pa-paga/100%Always2019-09-12 12:28
https://a2news.com/2019/09/12/kryeministri-rama-ne-ceki-morem-mbeshtetje-totale-per-hapjen-e-negociatave/100%Always2019-09-12 12:21
https://a2news.com/2019/09/12/koncensionet-e-kthyera-nga-presidenti-hajdari-kane-probleme-te-hapura-me-ligjin/100%Always2019-09-12 12:09
https://a2news.com/2019/09/12/ronaldinho-anulon-terheqjen-rikthehet-ne-fushe-ne-moshen-39-vjecare/100%Always2019-09-12 12:06
https://a2news.com/2019/09/12/15-foto-qesharake-nga-bota-e-eger/100%Always2019-09-12 11:49
https://a2news.com/2019/09/12/java-e-modes-ne-new-york-michael-kors-prezanton-koleksionin-e-ri-2019-2020/100%Always2019-09-12 11:43
https://a2news.com/2019/09/12/jeta-e-dhunshme-e-tifozeve-ultras/100%Always2019-09-12 11:42
https://a2news.com/2019/09/12/falimenton-kisha-ortodokse-ne-ilinois-ikona-e-shen-marise-nxjerr-lot/100%Always2019-09-12 11:30
https://a2news.com/2019/09/12/ps-pret-pd-dhe-lsi-opozita-ne-parlament-kerkon-ndryshimin-e-sistemit/100%Always2019-09-12 11:29
https://a2news.com/2019/09/12/shkarkimi-i-bolton-trump-beri-gabime-ofendoi-kim-jong-un/100%Always2019-09-12 11:20
https://a2news.com/2019/09/12/kur-ta-parkojne-kamionin-ne-cati-te-shtepise/100%Always2019-09-12 11:12
https://a2news.com/2019/09/12/koncesionet-basha-deputeteve-votoni-sot-neser-do-tju-ndjekim-kemba-kembes/100%Always2019-09-12 11:11
https://a2news.com/2019/09/12/mahnit-muriqi-dy-klube-te-medha-ne-ndjekje-te-tij/100%Always2019-09-12 10:34
https://a2news.com/2019/09/12/avioni-ne-fund-te-detit-kthehet-ne-atraksion-per-zhytesit/100%Always2019-09-12 10:30
https://a2news.com/2019/09/12/aksidenti-i-mjetit-te-blinduar-te-shqiponja-zbardhet-deshmia-e-shoferit/100%Always2019-09-12 10:25
https://a2news.com/2019/09/12/ne-8-qershor-do-te-digjej-parlamenti-presidenca-kerkon-qe-raporti-ti-shkoje-edhe-kuvendit/100%Always2019-09-12 09:56
https://a2news.com/2019/09/12/i-mbytur-prej-22-vitesh-gjendet-nga-google-earth/100%Always2019-09-12 10:22
https://a2news.com/2019/09/12/njeriu-qe-do-te-fotografoje-nju-jorkun-per-30-vite-rresht/100%Always2019-09-12 10:12
https://a2news.com/2019/09/12/ninulla-e-tifozeve-kroate-pushton-rrjetin/100%Always2019-09-12 09:39
https://a2news.com/2019/09/12/prokuroria-humb-pamjet-e-perplasjes-se-makines-se-policise-i-gjen-gjykata/100%Always2019-09-12 09:13
https://a2news.com/2019/09/12/messi-qendroj-te-barca-fitojme-edhe-pa-neymar/100%Always2019-09-12 09:03
https://a2news.com/2019/09/12/pasimi-i-manajt-per-hysajn-100-mije-klikime-ne-pak-ore/100%Always2019-09-12 08:50
https://a2news.com/2019/09/12/fitore-per-trump-gjykata-e-larte-mbeshtet-kufizimet-per-azilin/100%Always2019-09-12 08:44
https://a2news.com/2019/09/12/marreveshje-politike-shano-do-te-humbte-pd-basha-dhe-shqiptaret/100%Always2019-09-12 08:36
https://a2news.com/2019/09/12/operacioni-qarku-arreston-te-denuarin-me-20-vjet-burg-ne-itali/100%Always2019-09-12 08:07
https://a2news.com/2019/09/12/politika-kujton-azem-hajdarin-basha-krimi-vazhdon-te-kete-mbrojtje-shteterore/100%Always2019-09-12 08:54
https://a2news.com/2019/09/12/djegia-e-kabines-le-pa-energji-nje-zone-ne-fushe-kruje/100%Always2019-09-12 07:04
https://a2news.com/2019/09/11/e-sheh-dot-nuk-mundesh-eshte-raketa-e-padukshme-arma-e-fundit-amerikane/100%Always2019-09-11 21:23
https://a2news.com/2019/09/11/zbulohet-planeti-me-uje-dhe-i-pershtatshem-per-jeten/100%Always2019-09-13 14:01
https://a2news.com/2019/09/11/a2-business-week-bashkon-per-here-te-pare-ne-nje-studio-tatimet-dhe-doganat/100%Always2019-09-11 22:11
https://a2news.com/2019/09/11/tirane-aksident-te-sheshi-shqiponja-permbuset-automjeti/100%Always2019-09-11 21:33
https://a2news.com/2019/09/11/women-champions-league-vllaznia-humbet-minimalisht-ndaj-danezeve/100%Always2019-09-11 19:19
https://a2news.com/2019/09/11/rrefehet-rey-manaj-endrra-me-kombetaren-la-liga-dhe-rikthimi-te-interi/100%Always2019-09-11 18:19
https://a2news.com/2019/09/11/pd-raport-osbe-odihr-it-per-30-qershorin-shqiperia-po-kthehet-ne-nje-regjim-kriminal/100%Always2019-09-11 18:05
https://a2news.com/2019/09/11/arena-kombetare-nis-shtrimi-i-fushes-me-tapetin-e-gjelber/100%Always2019-09-11 17:46
https://a2news.com/2019/09/11/e-rende-ne-vlore-babai-godet-me-sepate-vajzen-dhe-bashkeshorten/100%Always2019-09-11 18:16
https://a2news.com/2019/09/11/presidenti-cek-ne-beograd-kosova-udhehiqet-nga-kriminele-te-terheqim-njohjen/100%Always2019-09-11 17:16
https://a2news.com/2019/09/11/i-denuar-me-burg-ne-britani-pastori-pedofil-jeton-mes-femijeve-ne-bullgari/100%Always2019-09-11 17:13
https://a2news.com/2019/09/11/komisioni-i-venecias-markert-me-13-tetor-nuk-ka-zgjedhje/100%Always2019-09-13 11:32
https://a2news.com/2019/09/11/akuzohej-padrejtesisht-per-bashkepunim-me-isis-lirohet-pas-3-vitesh-shqiptaro-maqedonasi/100%Always2019-09-11 16:46
https://a2news.com/2019/09/11/do-ta-dekoroj-ramen-premtimi-i-metes-nese-hapen-negociatat-ne-18-tetor/100%Always2019-09-11 18:37
https://a2news.com/2019/09/11/plasi-skandali-per-adoleshentin-qe-pi-cigare-ne-stadium-por-gabohen-te-tere/100%Always2019-09-11 16:16
https://a2news.com/2019/09/11/nga-kamerat-per-qente-te-avionet-2-miliarde-paundesh-ne-panairin-e-armatimeve-ne-londer/100%Always2019-09-11 16:01
https://a2news.com/2019/09/11/meta-sqaron-zhdekretimin-e-30-qershorit-nuk-ka-shkelje-kushtetuese/100%Always2019-09-11 18:38
https://a2news.com/2019/09/11/arrestohet-se-ndoqi-ekipin-e-zemres-protesta-ne-teheran-pas-vetevrasjes-se-30-vjecares/100%Always2019-09-11 15:37
https://a2news.com/2019/09/11/ne-11-tetor-vendimi-i-venecias-meta-me-i-rendesishem-18-tetori/100%Always2019-09-11 16:35
https://a2news.com/2019/09/11/kritika-per-von-der-leyen-portofoli-per-emigracionin-mesazh-ksenofob/100%Always2019-09-11 14:55
https://a2news.com/2019/09/11/vizat-per-studentet-e-huaj-britania-ndryshon-rregullat-dy-vite-per-te-gjetur-pune/100%Always2019-09-11 14:19
https://a2news.com/2019/09/11/azilkerkuesit-shqiptare-dhe-serbe-kryesojne-listen-e-debimeve-nga-gjermania/100%Always2019-09-11 14:08
https://a2news.com/2019/09/11/instat-bie-papunesia-rriten-pagat/100%Always2019-09-11 14:01
https://a2news.com/2019/09/11/truku-i-ri-per-te-pasur-buze-me-te-trasha/100%Always2019-09-11 13:57
https://a2news.com/2019/09/11/18-vite-nga-11-shtatori-2001-tragjedia-qe-ndryshoi-ameriken/100%Always2019-09-11 13:33
https://a2news.com/2019/09/11/kapen-me-arme-e-kanabis-arrestohen-dy-persona-ne-tirane/100%Always2019-09-11 13:49
https://a2news.com/2019/09/11/surpriza-e-madhe-shba-eliminohet-nga-boterori-i-basketbollit/100%Always2019-09-11 17:34
https://a2news.com/2019/09/11/ekskluzive-a2-siguron-email-et-e-paraqitura-nga-tahiri-ne-gjykate/100%Always2019-09-11 15:31
https://a2news.com/2019/09/11/injoruan-vendimin-e-gjykates-policia-zbarkon-ne-zyren-e-kadastres-se-vlores/100%Always2019-09-11 15:52
https://a2news.com/2019/09/11/njesia-speciale-ne-aksion-lleshaj-ndjek-stervitjen/100%Always2019-09-11 12:20
https://a2news.com/2019/09/11/udhetuan-ne-spanje-per-te-pare-el-classico-n-kerkohen-3-vite-burg-per-ish-gjyqtaret/100%Always2019-09-11 12:49
https://a2news.com/2019/09/11/akuzat-ndaj-kryetareve-te-bashkive-pellumbi-ligji-i-dekriminalizimit-nevoje-per-disa-ndryshime/100%Always2019-09-11 12:02
https://a2news.com/2019/09/11/pd-kemi-prova-per-manipulimin-e-socialisteve-me-30-qershor/100%Always2019-09-11 12:53
https://a2news.com/2019/09/11/denohet-me-2-vjet-e-8-muaj-burg-ish-futbollisti-i-barcelones/100%Always2019-09-11 11:54
https://a2news.com/2019/09/11/madonna-ndalon-telefonat-celulare-ne-koncertet-e-saj/100%Always2019-09-11 11:47
https://a2news.com/2019/09/11/apple-prezanton-iphone-11-sfidon-netflix/100%Always2019-09-11 11:39
https://a2news.com/2019/09/11/lojtari-i-kosoves-le-ne-hije-yjet-e-anglise-notat-e-lojtareve/100%Always2019-09-11 11:26
https://a2news.com/2019/09/11/pezullimi-i-parlamentit-britanik-gjykata-skoceze-kunder-johnson-vendim-i-paligjshem/100%Always2019-09-11 11:24
https://a2news.com/2019/09/11/klgj-nis-verifikimet-per-anetaret-jo-gjyqtare-te-gjykates-se-larte/100%Always2019-09-11 18:01
https://a2news.com/2019/09/11/integrimi-kryeministri-rama-ne-gjermani-pritet-takimi-me-merkel/100%Always2019-09-11 11:15
https://a2news.com/2019/09/11/lajm-i-mire-nga-parisi-schumacher-eshte-i-vetedijshem/100%Always2019-09-11 10:46
https://a2news.com/2019/09/11/prokuroret-e-gjyqtaret-i-kapi-vetting-u-40-te-burgosur-kerkese-publike-ministrise-se-drejtesise/100%Always2019-09-11 11:19
https://a2news.com/2019/09/11/agjencia-e-kadastres-hapet-gara-per-punesimin-e-specialisteve/100%Always2019-09-11 10:28
https://a2news.com/2019/09/11/champions-femra-perballja-historike-vllaznia-sfidon-skuadren-daneze/100%Always2019-09-11 18:52
https://a2news.com/2019/09/11/shkarkimi-i-bolton-administrata-trump-nuk-u-surprizua/100%Always2019-09-11 10:12
https://a2news.com/2019/09/11/ne-alpe-nisin-skite-debora-mbuloi-malet-me-heret-kete-vit/100%Always2019-09-11 10:01
https://a2news.com/2019/09/11/venezuela-tregon-forcen-150-mije-trupa-dhe-armatime-te-renda-ne-kufi/100%Always2019-09-11 10:01
https://a2news.com/2019/09/11/vete-kriza-eshte-ne-krize-kikia-te-reformohet-sistemi-zgjedhor-te-zhduken-listat-e-mbyllura/100%Always2019-09-11 09:34
https://a2news.com/2019/09/11/meta-takim-me-bashen-pasdite-ne-konference-per-mediat-per-venecian/100%Always2019-09-11 09:54
https://a2news.com/2019/09/11/euro-2020-duka-nuk-dorezohemi-per-surprize-ne-turqi/100%Always2019-09-11 09:26
https://a2news.com/2019/09/11/pd-rama-e-veliaj-propagande-bosh-per-libra-falas/100%Always2019-09-11 09:20
https://a2news.com/2019/09/11/delegacioni-i-venecias-mbyll-takimet-opinioni-mbi-meten-me-11-tetor/100%Always2019-09-11 09:32
https://a2news.com/2019/09/11/protagonistet-e-suksesit-ndaj-islandes-gjysma-e-punes-me-turqine-eshte-si-nje-finale/100%Always2019-09-11 09:06
https://a2news.com/2019/09/11/36-tone-bomba-mbi-ishullin-e-pushtuar-nga-isis/100%Always2019-09-11 08:44
https://a2news.com/2019/09/11/fitore-shqiponjash-presidenti-meta-nje-ultras-i-kombetares/100%Always2019-09-11 08:37
https://a2news.com/2019/09/11/ronaldo-nga-njeri-rekord-ne-tjetrin-nje-makineri-golash/100%Always2019-09-11 08:32
https://a2news.com/2019/09/11/prokuroria-e-pergjithshme-nis-verifikimet-per-mark-babanin/100%Always2019-09-11 08:21
https://a2news.com/2019/09/11/sherr-mes-te-rinjve-ne-vlore-plagoset-nje-person/100%Always2019-09-11 08:17
https://a2news.com/2019/09/11/minutat-e-para-pas-tragjedise-foto-te-pabotuara-te-11-shtatorit/100%Always2019-09-11 08:00
https://a2news.com/2019/09/11/i-perfundon-kontrata-ne-nentor-reja-rinovimi-nuk-varet-nga-rezultatet/100%Always2019-09-11 07:27
https://a2news.com/2019/09/11/ne-kerkim-per-tentative-vrasje-vetedorezohet-ne-polici-28-vjecari/100%Always2019-09-11 07:24
https://a2news.com/2019/09/11/presidenti-cek-zeman-nuk-me-pelqen-kosova/100%Always2019-09-11 07:48
https://a2news.com/2019/09/11/deklaratat-e-netanyahu-per-aneksim-ne-bregun-perendimor-reagon-liga-arabe/100%Always2019-09-11 06:58
https://a2news.com/2019/09/10/tifozet-bejne-paqe-me-kombetaren-festojne-se-bashku/100%Always2019-09-10 21:37
https://a2news.com/2019/09/10/fitore-deshire-dhe-grinte-ne-nje-ndeshje-pa-shume-ngjyra-notat-e-kombetares/100%Always2019-09-10 21:15
https://a2news.com/2019/09/10/festival-golash-kosova-ndalet-pas-15-ndeshjeve-del-me-koken-lart-ndaj-anglise/100%Always2019-09-11 14:23
https://a2news.com/2019/09/10/nga-ferri-ne-parajse-roshi-kthehet-ne-heroin-e-kombetares/100%Always2019-09-11 08:12
https://a2news.com/2019/09/10/dy-gola-ne-5-minuta-kosova-tenton-te-pamunduren/100%Always2019-09-10 20:07
https://a2news.com/2019/09/10/shqiperi-islande-mbyllet-pjesa-e-pare-dermaku-i-hap-rrugen-e-fitores-kuqezinjve/100%Always2019-09-10 19:45
https://a2news.com/2019/09/10/5-1-shthuret-kosova-vojvoda-shenon-autogol-qesharak/100%Always2019-09-10 19:36
https://a2news.com/2019/09/10/vlore-nderhyri-per-te-penguar-dhunimin-e-nje-qeni-rrihet-turisti-rus/100%Always2019-09-10 19:31
https://a2news.com/2019/09/10/lezhe-plagoset-37-vjecari-prane-katedrales-katolike/100%Always2019-09-10 19:34
https://a2news.com/2019/09/10/kosova-befason-angline-qe-ne-minuten-e-pare-por-gezimi-nuk-zgjat-shume/100%Always2019-09-10 19:07
https://a2news.com/2019/09/10/tkurrja-e-konsumit-ekspertet-shpjegojne-se-cfare-po-ndodh-me-ekonomine/100%Always2019-09-10 18:08
https://a2news.com/2019/09/10/vonesat-ne-punimet-e-rrugeve-qeveria-krijon-agjencine-per-shpronesimet/100%Always2019-09-10 18:03
https://a2news.com/2019/09/10/shqiperi-islande-publikohen-formacionet-zyrtare-6-zevendesime-te-kuqezinjte/100%Always2019-09-10 18:05
https://a2news.com/2019/09/10/ujesjellesi-elbasan-kryebashkiaku-nuk-pranon-rritjen-e-cmimit-te-ujit/100%Always2019-09-10 17:42
https://a2news.com/2019/09/10/300-mije-klikime-per-4-ore-behet-virale-videoja-e-bares-duke-turperuar-yllin-e-frances/100%Always2019-09-10 17:26
https://a2news.com/2019/09/10/gafa-me-himnin-shqiptar-uefa-hap-procedim-per-francen/100%Always2019-09-10 17:03
https://a2news.com/2019/09/10/gjykata-kushtetuese-ked-publikon-rezultatet-paraprake-te-kandidateve/100%Always2019-09-10 16:31
https://a2news.com/2019/09/10/trump-pushon-nga-puna-keshilltarin-kombetar-te-sigurise/100%Always2019-09-10 19:21
https://a2news.com/2019/09/10/i-ndryshon-te-kuqen-klasikes-laferrari-kritika-te-ashpra-per-yllin-e-arsenalit/100%Always2019-09-10 16:02
https://a2news.com/2019/09/10/makinat-me-te-bukura-nga-frankfurt-auto-show/100%Always2019-09-10 15:50
https://a2news.com/2019/09/10/prezantohet-modeli-i-ri-i-land-rover-defender-zhgenjehen-fansat/100%Always2019-09-10 16:13
https://a2news.com/2019/09/10/ngadale-por-po-zgjohen-aktivizohen-vullkanet-ne-ishullin-verior-disa-jane-gati-te-shperthejne/100%Always2019-09-11 14:35
https://a2news.com/2019/09/10/18-vite-lufte-konflikti-me-i-gjate-e-shteteve-te-bashkuara-ne-foto/100%Always2019-09-10 15:41
https://a2news.com/2019/09/10/pasioni-per-regbi-tirana-klubi-qe-e-mban-gjalle-sportin-e-vecante/100%Always2019-09-10 15:00
https://a2news.com/2019/09/10/po-me-kushte-per-hapjen-e-negociatave-basha-pergjigjet-nga-brukseli/100%Always2019-09-10 14:48
https://a2news.com/2019/09/10/gjykata-vendos-per-ekstradimin-e-rusit-te-akuzuar-per-terrorizem/100%Always2019-09-10 14:44
https://a2news.com/2019/09/10/tahiri-proces-i-montuar-provat-e-drejtesise-italiane-nuk-i-kundershton-dot-njeri/100%Always2019-09-10 14:22
https://a2news.com/2019/09/10/kosova-kunder-anglise-per-endrren-europiane/100%Always2019-09-10 13:42
https://a2news.com/2019/09/10/korca-turistike-cmime-te-lira-per-te-huajt-te-shtrenjta-per-shqiptaret/100%Always2019-09-10 13:39
https://a2news.com/2019/09/10/tirana-mesim-me-turne-ne-rrethina-mbyllen-24-shkolla/100%Always2019-09-10 14:25
https://a2news.com/2019/09/10/kryeministri-rama-vizite-surprize-kombetares/100%Always2019-09-10 13:46
https://a2news.com/2019/09/10/nje-euroskeptik-per-zgjerimin-trocsanyi-kandidati-qe-percan-parlamentin-europian/100%Always2019-09-10 12:31
https://a2news.com/2019/09/10/leyen-prezanton-ekipin-presidentja-e-ke-nominon-nje-euroskeptik-per-zgjerimin/100%Always2019-09-10 12:10
https://a2news.com/2019/09/10/flet-njeriu-qe-coi-coutinho-n-te-bayern-lajm-i-mire-per-kampionatin-gjerman/100%Always2019-09-10 12:05
https://a2news.com/2019/09/10/temperatura-rekord-ne-alaske-shkrijne-akullnajat/100%Always2019-09-10 11:50
https://a2news.com/2019/09/10/lungomare-2-ikmt-prish-55-objekte-te-tjera-tek-uji-i-ftohte/100%Always2019-09-10 11:37
https://a2news.com/2019/09/10/bardhi-i-dime-veprat-qe-ka-kryer-babani-po-verifikojme-edhe-socialiste-te-tjere/100%Always2019-09-10 13:43
https://a2news.com/2019/09/10/banka-iu-hedh-gabimisht-120-mije-dollare-cifti-akuzohet-per-vjedhje/100%Always2019-09-10 11:26
https://a2news.com/2019/09/10/babani-hedh-poshte-akuzat-e-pd-shpifje-skane-lidhje-me-jeten-time/100%Always2019-09-10 11:41
https://a2news.com/2019/09/10/ankandi-ne-los-angeles-ne-shitje-copeza-nga-hollywood/100%Always2019-09-10 10:58
https://a2news.com/2019/09/10/tmerr-ne-avion-turbulencat-plagosin-13-pasagjere/100%Always2019-09-10 10:57
https://a2news.com/2019/09/10/u-dogj-ne-vere-dy-klube-ne-sulm-per-dybala-ne-janar/100%Always2019-09-10 10:57
https://a2news.com/2019/09/10/pleqte-e-regbise-askush-nuk-deshiron-te-terhiqet/100%Always2019-09-10 10:32
https://a2news.com/2019/09/10/venecia-dhe-opozita-parlamentare-hajdari-e-gjoni-na-bene-pyetje-politike-per-krizen/100%Always2019-09-10 10:20
https://a2news.com/2019/09/10/beteja-e-deshperuar-per-drejtesi-gjoba-100-paund-i-shkon-30-mije/100%Always2019-09-10 10:01
https://a2news.com/2019/09/10/prokuroria-kerkon-12-vite-burg-per-ish-ministrin-tahiri/100%Always2019-09-10 14:06
https://a2news.com/2019/09/10/qeveria-conte-2-fiton-votebesimin-ne-parlament/100%Always2019-09-10 09:27
https://a2news.com/2019/09/10/shqiperia-pret-islanden-ne-elbasan-arena-mbi-200-police-per-mbarevajtjen-e-ndeshjes/100%Always2019-09-10 09:22
https://a2news.com/2019/09/10/akuzat-e-pd-babani-per-a2-cnn-nuk-kam-marre-as-edhe-nje-gjobe/100%Always2019-09-13 11:34
https://a2news.com/2019/09/10/pd-kryebashkiaku-i-vaut-te-dejes-me-tre-identitete-i-denuar-ne-itali-dhe-maqedoni/100%Always2019-09-10 09:31
https://a2news.com/2019/09/10/perqafimi-i-ngrohte-i-shokeve-vetem-2-vjec/100%Always2019-09-10 09:13
https://a2news.com/2019/09/10/flaket-pushtojne-spitalin-1-i-vdekur-dhe-72-te-plagosur/100%Always2019-09-10 08:37
https://a2news.com/2019/09/10/igli-tare-milani-zgjodha-me-zemer-dhe-jo-per-parate/100%Always2019-09-10 08:20
https://a2news.com/2019/09/10/operacioni-cakrani-sekuestrohen-droge-dhe-arme/100%Always2019-09-10 08:13
https://a2news.com/2019/09/10/pasion-per-futbollin-dhe-cigaren-vogelushi-behet-protagonist-ne-rrjet/100%Always2019-09-10 08:31
https://a2news.com/2019/09/10/pezullohet-parlamenti-britanik-ligjvenesit-refuzojne-serish-zgjedhjet-e-parakohshme/100%Always2019-09-10 07:58
https://a2news.com/2019/09/10/meta-ben-thirrje-te-mbeshtesim-kombetaren-dhe-kujton-brazil-gjermani-1-7/100%Always2019-09-10 07:45
https://a2news.com/2019/09/10/gjyqi-i-ish-ministrit-sot-jepet-pretenca-per-saimir-tahirin/100%Always2019-09-10 08:11
https://a2news.com/2019/09/10/opinioni-per-presidentin-delegacioni-i-komisionit-te-venecias-takime-ne-tirane/100%Always2019-09-11 09:27
https://a2news.com/2019/09/10/aksident-ne-tirane-makina-perplas-kalimtaren/100%Always2019-09-10 07:16
https://a2news.com/2019/09/10/meta-ne-demokraci-cilesia-eshte-me-e-rendesishme-se-sasia/100%Always2019-09-10 06:29
https://a2news.com/2019/09/09/revolucion-para-islandes-reja-ndryshon-pese-titullare/100%Always2019-09-09 21:40
https://a2news.com/2019/09/09/euro-2020-zhgenjen-kroacia-por-te-medhate-e-tjera-nuk-gabojne/100%Always2019-09-09 21:29
https://a2news.com/2019/09/09/kosova-u-21-e-pafat-godet-traversen-dhe-ndeshkohet-nga-talenti-i-manchester-city/100%Always2019-09-09 21:03
https://a2news.com/2019/09/09/java-e-modes-ne-nju-jork-tronditet-nga-modelja-obeze/100%Always2019-09-09 19:31
https://a2news.com/2019/09/09/jo-vetem-vrapim-me-dema-dhe-lufte-me-domate-spanjollet-kane-edhe-nxirjen-me-boje/100%Always2019-09-09 19:15
https://a2news.com/2019/09/09/schumacher-transportohet-ne-paris-per-kurime-sekrete/100%Always2019-09-09 19:00
https://a2news.com/2019/09/09/deputetet-kunder-zgjedhjeve-kryeministri-johnson-pezullon-parlamentin-per-5-jave/100%Always2019-09-09 18:11
https://a2news.com/2019/09/09/cnn-shba-terhoqi-agjentin-sekret-nga-rusia-ne-2017-trump-mund-ta-zbulonte/100%Always2019-09-09 17:42
https://a2news.com/2019/09/09/rruge-te-shkretuara-dhe-ndertesa-te-braktisura-8-vite-pas-katastrofes-nukleare-ne-fukushima/100%Always2019-09-09 17:33
https://a2news.com/2019/09/09/basha-ne-ppe-lobon-per-hapjen-e-negociatave/100%Always2019-09-09 17:26
https://a2news.com/2019/09/09/vatikan-plas-sherri-midis-lypeseve-humbin-gungen-dhe-shnderrohen-ne-boksiere/100%Always2019-09-09 17:20
https://a2news.com/2019/09/09/ked-ndalon-kandidimin-e-zhaklina-petos-per-ne-gjykaten-kushtetuese/100%Always2019-09-09 16:47
https://a2news.com/2019/09/09/i-shoqeronte-ne-ekskursion-nxenesit-shpetojne-priftin-nga-mbidoza-e-kokaines/100%Always2019-09-09 16:40
https://a2news.com/2019/09/09/kombetarja-u21-shkaterrohet-nga-austria/100%Always2019-09-09 16:13
https://a2news.com/2019/09/09/djali-qe-rrezikon-jeten-e-te-dashures-per-foto-instagrami/100%Always2019-09-09 15:52
https://a2news.com/2019/09/09/messi-nje-e-ardhme-ne-amerike/100%Always2019-09-09 15:40
https://a2news.com/2019/09/09/granit-xhaka-do-te-behet-prind-ne-jete-ka-gjera-me-te-rendesishme-se-futbolli/100%Always2019-09-09 15:11
https://a2news.com/2019/09/09/mancini-prane-rekordit-qe-zgjat-prej-80-vitesh/100%Always2019-09-09 15:06
https://a2news.com/2019/09/09/nena-e-dy-femijeve-martohet-me-nje-peme/100%Always2019-09-09 14:47
https://a2news.com/2019/09/09/shtrenjtohen-cmimet-qytetaret-paguajne-me-shume-per-frutat-dhe-perimet/100%Always2019-09-09 17:57
https://a2news.com/2019/09/09/autobusi-i-tiranes-se-re-perplas-dy-kembesore-shoferi-shoqerohet-ne-komisariat/100%Always2019-09-09 14:22
https://a2news.com/2019/09/09/kompania-saudite-pergatit-listimin-ne-burse-synon-te-jete-me-e-shtrenjte-se-apple/100%Always2019-09-09 14:20
https://a2news.com/2019/09/09/zgjedhjet-ne-moske-disfate-per-vladimir-putin/100%Always2019-09-09 14:07
https://a2news.com/2019/09/09/bettel-ujdia-kosove-serbi-e-rendesishme-per-rrugen-ne-be/100%Always2019-09-09 13:46
https://a2news.com/2019/09/09/analistet-sfide-politike-meta-fitoi-ne-komision/100%Always2019-09-09 13:39
https://a2news.com/2019/09/09/basketbollistja-perjashtohet-per-agresion-ndaj-arbitrit-delikat/100%Always2019-09-09 13:37
https://a2news.com/2019/09/09/barbie-meksikane-perkujton-diten-e-te-vdekurve/100%Always2019-09-09 13:34
https://a2news.com/2019/09/09/vrasja-e-indrit-celajt-shpallen-ne-kerkim-nderkombetar-vellezerit-kusi/100%Always2019-09-09 13:13
https://a2news.com/2019/09/09/beteja-per-jete-a-vdekje-e-anakondes-dhe-krokodilit/100%Always2019-09-09 12:57
https://a2news.com/2019/09/09/stervitja-ekstreme-per-tu-bere-njeriu-me-i-forte-ne-bote/100%Always2019-09-09 12:43
https://a2news.com/2019/09/09/flaket-qe-perfshijne-pyjet-kreu-i-emergjencave-cako-zjarret-dhe-per-motive-politike/100%Always2019-09-09 12:35
https://a2news.com/2019/09/09/mavrajt-i-hiqen-gradat-berisha-largohet-nga-grumbullimi-sinjale-lamtumire/100%Always2019-09-09 12:28
https://a2news.com/2019/09/09/rruga-e-elbasanit-punimet-shkaktojne-trafik-te-renduar-ne-hyrje-te-tiranes/100%Always2019-09-09 12:23
https://a2news.com/2019/09/09/meta-te-hetimori-mediu-shfaqja-me-e-turpshme-e-kuvendit-te-shqiperise/100%Always2019-09-09 12:25
https://a2news.com/2019/09/09/nje-neonazist-fiton-zgjedhjet-lokale-ne-gjermani/100%Always2019-09-09 12:04
https://a2news.com/2019/09/09/takimi-me-kryeministrin-irlandez-johnson-brexit-pa-ujdi-do-te-ishte-nje-deshtim/100%Always2019-09-09 11:47
https://a2news.com/2019/09/09/tajfuni-faxai-godet-rende-japonine-900-mije-banesa-pa-energji/100%Always2019-09-09 11:30
https://a2news.com/2019/09/09/lufta-per-armen-e-fshehte-te-el-chapo-s/100%Always2019-09-09 11:28
https://a2news.com/2019/09/09/ministri-i-jashtem-gjerman-tirana-dhe-shkupi-progres-te-celen-negociatat/100%Always2019-09-09 11:23
https://a2news.com/2019/09/09/basha-kujton-kryengritjen-e-postribes-pasardhesit-e-xhelateve-perkujtojne-masakrat-shteterore/100%Always2019-09-09 11:10
https://a2news.com/2019/09/09/mbytet-nje-person-ne-nje-hidrocentral-ne-librazhd/100%Always2019-09-09 11:01
https://a2news.com/2019/09/09/kosova-i-magjeps-te-gjithe-artikulli-i-vecante-qe-kujton-edhe-vokrrin/100%Always2019-09-09 10:29
https://a2news.com/2019/09/09/reja-per-gazetaret-kane-pushken-gati/100%Always2019-09-09 10:24
https://a2news.com/2019/09/09/mblidhet-sindikata-e-futbollisteve-problematikat-e-sportit-tashme-kane-nje-ze-te-forte/100%Always2019-09-09 10:07
https://a2news.com/2019/09/09/kriza-humanitare-ne-bahamas-banoret-akuzojne-qeverine-nuk-na-mbeshteti/100%Always2019-09-09 09:49
https://a2news.com/2019/09/09/james-bond-vazhdon-xhirimet-dublanti-i-daniel-craig-mahnit-me-skenat-aksion-ne-itali/100%Always2019-09-09 09:46
https://a2news.com/2019/09/09/i-nxehti-rekord-1435-viktima-u-shenuan-ne-france/100%Always2019-09-09 09:40
https://a2news.com/2019/09/09/deshton-serish-seanca-gjyqesore-e-emiliano-shullazit/100%Always2019-09-09 08:57
https://a2news.com/2019/09/09/socialistet-mbledhin-grupin-rama-e-ndjek-meten-nga-zyra-e-kryeparlamentarit-ruci/100%Always2019-09-09 12:16
https://a2news.com/2019/09/09/meta-kisha-informacione-me-8-qershor-do-te-digjej-kuvendi/100%Always2019-09-09 14:15
https://a2news.com/2019/09/09/java-e-modes-ne-new-york-koleksioni-i-ri-i-hilfiger-rikthim-ne-vitet-70/100%Always2019-09-09 07:49
https://a2news.com/2019/09/09/hetim-e-dekriminalizim-ps-ne-sulm-ndaj-metes-pd-ndaj-te-zgjedhurve-socialiste/100%Always2019-09-09 07:45
https://a2news.com/2019/09/09/fa-largojne-predhat-e-luftes-se-dyte-boterore-ne-lezhe/100%Always2019-09-09 07:29
https://a2news.com/2019/09/09/rafael-nadal-fiton-grand-slam-in-e-19/100%Always2019-09-09 06:39
https://a2news.com/2019/09/08/spanja-dhe-italia-nje-hap-larg-euro-2020-greqine-e-ndal-lihtenshtejni/100%Always2019-09-08 20:49
https://a2news.com/2019/09/08/armand-duka-thumbon-tifozet-vip-te-kombetares/100%Always2019-09-08 20:08
https://a2news.com/2019/09/08/humbi-11-metershin-ndaj-shqiperise-griezmann-faji-i-gruas-time/100%Always2019-09-08 19:56
https://a2news.com/2019/09/08/khabib-mcgregor-ne-moske-reagon-edhe-dana-white/100%Always2019-09-08 19:09
https://a2news.com/2019/09/08/permbyset-ne-det-anija-gjigante/100%Always2019-09-08 18:31
https://a2news.com/2019/09/08/francezi-qe-gezoi-italianet-leclerc-ishte-nje-enderr/100%Always2019-09-08 18:01
https://a2news.com/2019/09/08/tajfuni-godet-korene-e-veriut-viktima-e-deme-kolosale/100%Always2019-09-08 17:10
https://a2news.com/2019/09/08/fundjava-ne-berlin-i-takon-rita-ores/100%Always2019-09-08 17:19
https://a2news.com/2019/09/08/hollivudi-zbret-ne-pasarele-java-e-modes-ne-nju-jork/100%Always2019-09-08 16:37
https://a2news.com/2019/09/08/moti-qe-na-pret-javen-qe-vjen/100%Always2019-09-08 15:38
https://a2news.com/2019/09/08/meta-te-hetimori-ekspertet-e-venecias-3-dite-takime-per-presidentin/100%Always2019-09-09 15:13
https://a2news.com/2019/09/08/mesazhi-indirekt-i-peleshit-e-mira-e-keqja-dhe-hierarkia-e-korrupsionit/100%Always2019-09-08 15:54
https://a2news.com/2019/09/08/gert-bogdani-dorehiqet-nga-detyra-e-sekretarit-per-marredheniet-nderkombetare-ne-pd/100%Always2019-09-08 14:52
https://a2news.com/2019/09/08/ferrari-triumfon-ne-shtepi-pas-9-vitesh-leclerc-spektakolar/100%Always2019-09-08 18:01
https://a2news.com/2019/09/08/negociatat-e-anetaresimit-kryeministri-grek-kercenon-nje-muaj-para-vendimit/100%Always2019-09-08 15:27
https://a2news.com/2019/09/08/jennifer-lopez-nje-striptiste-50-vjecare-ne-hustler/100%Always2019-09-08 14:05
https://a2news.com/2019/09/08/tjeter-braktisje-per-johnson-ministrja-amber-rudd-jep-doreheqjen/100%Always2019-09-08 12:48
https://a2news.com/2019/09/08/dobesohet-uragani-dorian-i-drejtohet-kanadase-si-nje-ciklon-post-tropikal/100%Always2019-09-08 12:44
https://a2news.com/2019/09/08/vrojtuesit-e-plazheve-qindra-nderhyrje-dhe-shpetime-jetesh/100%Always2019-09-08 12:12
https://a2news.com/2019/09/08/ngacmon-te-fejuaren-e-tjetrit-futbollisti-i-chelsea-rrihet-keq-nga-lojtari-i-kategorise-se-trete/100%Always2019-09-08 11:56
https://a2news.com/2019/09/08/pas-10-djemve-cifti-britanik-behet-me-ne-fund-me-vajze/100%Always2019-09-08 11:08
https://a2news.com/2019/09/08/jo-me-negociata-paqeje-trump-anulon-bisedimet-sekrete-me-talebanet/100%Always2019-09-08 10:28
https://a2news.com/2019/09/08/dekriminalizimi-halimi-ligji-shume-i-mire-balla-duhen-ndryshuar-afatet-kohore-per-verifikim/100%Always2019-09-08 10:20
https://a2news.com/2019/09/08/pula-shkakton-kancer-perfundimi-i-habitshem-i-studimit-te-universitetit-te-oksfordit/100%Always2019-09-08 09:56
https://a2news.com/2019/09/08/javae-modes-ne-nju-jork-ngjyra-dhe-ekstravagance-ne-pasarele/100%Always2019-09-08 09:29
https://a2news.com/2019/09/08/goli-i-vitit-shenohet-ne-brazil/100%Always2019-09-08 08:50
https://a2news.com/2019/09/08/produktet-e-para-te-markave-me-te-famshme-boterore/100%Always2019-09-08 08:04
https://a2news.com/2019/09/08/kevin-hart-ka-rinisur-te-ece/100%Always2019-09-08 07:09
https://a2news.com/2019/09/08/serena-williams-nuk-ben-dot-24-us-open-shkon-per-19-vjecaren-kanadeze/100%Always2019-09-08 06:50
https://a2news.com/2019/09/08/khabib-vazhdon-te-jete-mbreti-i-ufc/100%Always2019-09-08 06:39
https://a2news.com/2019/09/08/na-ka-marre-malli-per-shprehjen-humbje-dinjitoze-notat-e-kombetares/100%Always2019-09-08 06:17
https://a2news.com/2019/09/07/kuqezinjte-te-pafuqishem-perballe-kampioneve-te-botes/100%Always2019-09-07 20:52
https://a2news.com/2019/09/07/u-perplas-nga-makina-motori-shperthen-ne-flake-ne-vlore/100%Always2019-09-07 20:32
https://a2news.com/2019/09/07/joker-fiton-luanin-e-arte-te-venecias/100%Always2019-09-07 20:07
https://a2news.com/2019/09/07/sondazhi-rreth-70-e-amerikaneve-besojne-ne-ekzistencen-e-jashtetokesoreve/100%Always2019-09-07 19:36
https://a2news.com/2019/09/07/incident-para-ndeshjes-francezet-ngaterrojne-himnin-e-shqiperise/100%Always2019-09-07 18:57
https://a2news.com/2019/09/07/aksident-ne-lac-makina-perplas-per-vdekje-kembesoren/100%Always2019-09-07 18:38
https://a2news.com/2019/09/07/tre-luanet-shkaterrojne-bullgarine/100%Always2019-09-07 18:32
https://a2news.com/2019/09/07/aktivistet-per-mbrojtjen-e-ambientit-proteste-ne-festivalin-e-venecias/100%Always2019-09-07 18:13
https://a2news.com/2019/09/07/talebanet-rrembejne-6-gazetare-ne-afganistan/100%Always2019-09-07 17:59
https://a2news.com/2019/09/07/publikohen-formacionet-e-ekipeve-per-ndeshjen-france-shqiperi/100%Always2019-09-07 17:46
https://a2news.com/2019/09/07/papa-francesku-shpyllezimi-te-trajtohet-si-kercenim-global/100%Always2019-09-07 17:27
https://a2news.com/2019/09/07/mashtruan-me-tvsh-ne-gjykata-jep-masen-e-sigurise-per-15-biznesmenet/100%Always2019-09-07 17:15
https://a2news.com/2019/09/07/po-kalonte-rrugen-motori-perplas-te-moshuaren/100%Always2019-09-07 15:58
https://a2news.com/2019/09/07/mrekullia-kosove-si-askush-tjeter-ne-europe/100%Always2019-09-07 15:50
https://a2news.com/2019/09/07/presidenti-meta-ndjek-kombetaren-e-kosoves-uron-dardanet-per-fitoren-ndaj-cekise/100%Always2019-09-07 15:25
https://a2news.com/2019/09/07/akuzohet-si-kreu-i-skemes-mashtruese-me-tvsh-bareti-jam-bojaxhi-nuk-kam-lidhje/100%Always2019-09-07 21:22
https://a2news.com/2019/09/07/kryeministri-dylufton-me-demin-plazh-para-uraganit-dhe-parukeria-e-kafsheve-shtepiake-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2019-09-07 15:05
https://a2news.com/2019/09/07/dy-vjet-pa-humbje-kosova-fiton-dhe-ndaj-cekise/100%Always2019-09-07 14:59
https://a2news.com/2019/09/07/ligji-per-qeverisjen-vendore-cupi-qeveria-heq-pengesen-prona-publike-po-vidhet/100%Always2019-09-07 14:35
https://a2news.com/2019/09/07/vendosi-kamera-ne-tualetet-e-studiove-te-james-bond-perfundon-ne-burg/100%Always2019-09-07 14:33
https://a2news.com/2019/09/07/konflikti-ukraine-rusi-shkembehen-me-sukses-70-te-burgosur/100%Always2019-09-07 13:55
https://a2news.com/2019/09/07/trinjaket-trafikante-armesh-perfundojne-pas-hekurave-per-46-vite/100%Always2019-09-07 13:42
https://a2news.com/2019/09/07/arrestohet-koka-e-skemes-bie-ne-pranga-biznesmeni-i-16-i-mashtrimit-me-tvsh/100%Always2019-09-07 13:01
https://a2news.com/2019/09/07/plani-i-rejas-kunder-frances-ekip-mbrojtes-dhe-risi-ne-mesfushe/100%Always2019-09-07 12:57
https://a2news.com/2019/09/07/johnny-depp-magjeps-venecian-ne-prezantimin-e-filmit-te-ri/100%Always2019-09-07 12:46
https://a2news.com/2019/09/07/kartemonedhat-e-reja-banka-e-shqiperise-zbulon-serine-qe-do-te-hidhet-ne-treg/100%Always2019-09-07 12:12
https://a2news.com/2019/09/07/kriza-zgjedhjet-dhe-te-ardhurat-mbajne-peng-investimet/100%Always2019-09-07 12:32
https://a2news.com/2019/09/07/kaos-ne-bahamas-mijera-vete-presin-evakuimet/100%Always2019-09-07 12:01
https://a2news.com/2019/09/07/pas-22-vitesh-dhe-18-trofesh-etoo-le-futbollin/100%Always2019-09-07 11:42
https://a2news.com/2019/09/07/e-pabesueshme-uragani-dorian-po-i-drejtohet-europes/100%Always2019-09-07 12:01
https://a2news.com/2019/09/07/nje-pyll-ne-mes-te-stadiumit/100%Always2019-09-07 11:14
https://a2news.com/2019/09/07/ne-gjendje-te-rende-ne-krocieren-perballe-shqiperise-transportohet-ne-durres/100%Always2019-09-07 11:09
https://a2news.com/2019/09/07/gjendet-ne-durres-nje-jaht-i-braktisur/100%Always2019-09-07 11:07
https://a2news.com/2019/09/07/protesta-ne-gaza-ushtria-izraelite-vret-dy-adoleshente-palestineze/100%Always2019-09-07 10:24
https://a2news.com/2019/09/07/pd-tjeter-kryebashkiak-i-denuar-per-vjedhje-gati-dosja-e-radhes/100%Always2019-09-07 10:34
https://a2news.com/2019/09/07/kanye-wild-west-reperi-blen-fermen-14-milione-ne-perendimin-e-eger/100%Always2019-09-07 10:46
https://a2news.com/2019/09/07/venecia-ne-tirane-publikohet-agjenda-e-takimeve/100%Always2019-09-07 14:45
https://a2news.com/2019/09/07/pd-leter-prokurorise-per-kajmakun-ti-nderpritet-mandati/100%Always2019-09-07 12:27
https://a2news.com/2019/09/07/kriza-ne-britanine-e-madhe-miratohet-projektligji-per-shtyrjen-e-brexit/100%Always2019-09-07 09:00
https://a2news.com/2019/09/07/plazhi-eshte-fantastik-edhe-ne-shtator/100%Always2019-09-07 08:44
https://a2news.com/2019/09/07/lsi-feston-15-vjetorin-kryemadhi-sot-nje-njeri-ka-ne-dore-te-gjitha-pushtetet/100%Always2019-09-07 08:41
https://a2news.com/2019/09/07/po-planifikonin-dronin-me-mbishkrimin-kosova-eshte-serbi-arrestohen-8-ceke/100%Always2019-09-07 08:10
https://a2news.com/2019/09/07/rekord-ne-indi-lind-dy-binjake-ne-moshen-73-vjecare/100%Always2019-09-07 07:21
https://a2news.com/2019/09/07/tragjedi-bashkeshortore-ne-librazhd-burri-vret-gruan-dhe-veten/100%Always2019-09-07 09:30
https://a2news.com/2019/09/06/cfare-holande-tulipanet-hakmerren-ndaj-gjermanise/100%Always2019-09-06 20:53
https://a2news.com/2019/09/06/ronaldo-nje-makineri-parash-kontrate-marramendese-me-nike/100%Always2019-09-06 21:03
https://a2news.com/2019/09/06/senatoret-amerikane-kosova-dhe-serbia-duhet-te-sakrifikojne/100%Always2019-09-06 20:09
https://a2news.com/2019/09/06/perplasen-dy-avione-luftarake-ne-rusi/100%Always2019-09-06 19:54
https://a2news.com/2019/09/06/makina-perplas-per-vdekje-4-persona-ne-berlin-po-hetohet-dhe-pista-e-terrorizmit/100%Always2019-09-06 19:42
https://a2news.com/2019/09/06/bie-ne-kontakt-me-rrymen-humb-jeten-55-vjecari/100%Always2019-09-06 19:03
https://a2news.com/2019/09/06/nga-zyra-e-hitlerit-te-bunkeret-ne-poloni-vendet-e-braktisura-te-luftes-se-dyte-boterore/100%Always2019-09-06 18:12
https://a2news.com/2019/09/06/gara-per-prokuror-te-pergjithshem-klp-3-nga-4-kandidatet-do-i-nenshtrohen-intervistave/100%Always2019-09-06 17:23
https://a2news.com/2019/09/06/reja-deschamps-e-njoh-mire-dua-11-luane-ne-fushe/100%Always2019-09-06 18:13
https://a2news.com/2019/09/06/shqiperia-kunder-kampioneve-te-botes-mavraj-e-dime-formulen-per-te-ndalur-francen/100%Always2019-09-06 17:24
https://a2news.com/2019/09/06/hapja-e-negociatave-me-27-shtator-bundestagu-vendos-per-shqiperine/100%Always2019-09-06 18:15
https://a2news.com/2019/09/06/postime-kunder-qeverise-10-vjet-burg-per-drejtuesen-e-opozites-ne-stamboll/100%Always2019-09-06 16:50
https://a2news.com/2019/09/06/alarmi-i-canes-shqiperise-po-i-mbyllet-burimi/100%Always2019-09-06 16:45
https://a2news.com/2019/09/06/falenderimi-mbreselenes-i-delfinit-ndaj-peshkatareve-ne-itali/100%Always2019-09-06 16:18
https://a2news.com/2019/09/06/trajneri-i-ri-nga-kategoria-e-katert-greke-ne-stolin-e-luftetarit/100%Always2019-09-06 16:09
https://a2news.com/2019/09/06/bilanc-trondites-ne-bahamas-paralajmerohen-qindra-ose-mijera-viktima-nga-uragani/100%Always2019-09-06 16:00
https://a2news.com/2019/09/06/a-vuajme-nga-depresioni-1-ne-4-persona-te-rrezikuar-paciente-dhe-adoleshentet/100%Always2019-09-06 15:43
https://a2news.com/2019/09/06/shiriti-i-kapitenit-perplas-shqiptaret-e-zvicres-xhaka-i-pergjigjet-shaqirit/100%Always2019-09-06 15:32
https://a2news.com/2019/09/06/merr-fund-legjenda-ne-lock-ness-per-shkencetaret-nessie-mund-te-kete-qene-nje-ngjale/100%Always2019-09-06 14:29
https://a2news.com/2019/09/06/perballja-ne-kpa-kandidati-per-ild-paraqet-prova-te-reja/100%Always2019-09-06 14:22
https://a2news.com/2019/09/06/homazhet-institucionet-braktisin-legjenden-e-mundjes-mirash-vuksanin/100%Always2019-09-06 14:15
https://a2news.com/2019/09/06/21-gola-me-spanjen-ramos-shkruan-historine/100%Always2019-09-06 13:57
https://a2news.com/2019/09/06/gjermania-synon-kreun-holanda-per-jete-a-vdekje/100%Always2019-09-06 13:49
https://a2news.com/2019/09/06/kombetarja-stervitje-ne-france-4-lojtare-ne-dyshim/100%Always2019-09-06 13:45
https://a2news.com/2019/09/06/vellezerit-kusi-nuk-gjenden-apeli-le-ne-burg-babain/100%Always2019-09-06 13:34
https://a2news.com/2019/09/06/plani-b-i-metes-ne-shahun-me-socialistet/100%Always2019-09-06 13:33
https://a2news.com/2019/09/06/samara-challenge-sfida-e-re-qe-po-terrorizon-italine/100%Always2019-09-06 13:33
https://a2news.com/2019/09/06/skandal-ne-itali-djali-i-liderit-te-partise-ne-qeveri-akuzohet-per-perdhunim-ne-grup/100%Always2019-09-06 13:15
https://a2news.com/2019/09/06/pd-replike-cakes-sjellje-feminore-fajesimi-i-opozites-per-zgjedhjet/100%Always2019-09-06 12:57
https://a2news.com/2019/09/06/skema-e-rimbursimit-te-tvsh-shteti-shleu-10-miliarde-leke/100%Always2019-09-06 12:39
https://a2news.com/2019/09/06/e-perjashtuan-nga-atletika-kalon-te-futbolli/100%Always2019-09-06 12:36
https://a2news.com/2019/09/06/mashtrimi-me-tvsh-ekspertet-shpjegojne-se-si-funksionon-skema/100%Always2019-09-06 12:39
https://a2news.com/2019/09/06/senatoret-amerikane-ne-serbi-vucic-nuk-e-njohim-kosoven-pa-kompromis/100%Always2019-09-06 15:16
https://a2news.com/2019/09/06/pezullimi-i-parlamentit-gjykata-e-larte-rrezon-padine-kunder-johnson/100%Always2019-09-06 12:04
https://a2news.com/2019/09/06/zogaj-reforma-ne-drejtesi-e-ka-vendosur-politiken-ne-karantine/100%Always2019-09-06 11:56
https://a2news.com/2019/09/06/urgjencat-kombetare-kerkojne-shtim-te-mjekeve/100%Always2019-09-06 11:52
https://a2news.com/2019/09/06/ndertimet-pa-leje-nis-aksioni-i-prishjes-ne-bregdetin-e-jugut-te-vendit/100%Always2019-09-06 11:49
https://a2news.com/2019/09/06/ky-eshte-refleks-djali-kap-ne-ajer-celularin-si-te-jete-buffon/100%Always2019-09-06 11:26
https://a2news.com/2019/09/06/rajoni-i-veriut-ps-cakton-4-koordinatoret-e-rinj/100%Always2019-09-06 11:23
https://a2news.com/2019/09/06/nje-gote-birre-qe-kushtoi-thuajse-100-mije-dollare/100%Always2019-09-06 11:09
https://a2news.com/2019/09/06/e-pabesueshme-mbrojtesi-rumun-permireson-golin-e-van-bastenit/100%Always2019-09-06 11:54
https://a2news.com/2019/09/06/aurora-polare-spektakel-ne-qiellin-e-antarktides/100%Always2019-09-06 10:35
https://a2news.com/2019/09/06/ligjet-rrezojne-meten-fino-presidenti-e-ka-personale-me-mua/100%Always2019-09-06 10:41
https://a2news.com/2019/09/06/shqiperi-islande-i-besohet-nje-arbitri-sllovak/100%Always2019-09-06 10:08
https://a2news.com/2019/09/06/i-armatosur-ne-autobusin-tirane-vore-arrestohet-i-riu/100%Always2019-09-06 09:45
https://a2news.com/2019/09/06/ronaldinho-caktohet-ambasador-turizmi-ne-brazil-por-nuk-del-dot-jashte-shtetit/100%Always2019-09-06 09:36
https://a2news.com/2019/09/06/kengetarja-amerikane-humb-jeten-ne-aksident-me-makine/100%Always2019-09-06 09:30
https://a2news.com/2019/09/06/renia-e-popullsise-ne-europe-orban-zgjidhja-nuk-eshte-emigracioni/100%Always2019-09-06 09:21
https://a2news.com/2019/09/06/erdhi-samsung-galaxy-fold-bast-mbi-celularin-e-palosshem/100%Always2019-09-06 09:21
https://a2news.com/2019/09/06/kryebashkiakja-turperohet-nga-maskota-e-pacipe/100%Always2019-09-06 09:03
https://a2news.com/2019/09/06/ne-pishine-me-peshqir-leopard-dhe-papuce-ronaldo-promovon-parfumin-e-ri/100%Always2019-09-06 09:15
https://a2news.com/2019/09/06/frida-kahlo-dhe-diego-rivera-gati-ekspozita-me-pikturat-e-ciftit-meksikan/100%Always2019-09-06 09:28
https://a2news.com/2019/09/06/cakaj-zberthen-raportin-e-osbe-odihr-ishte-me-shume-kritik-per-opoziten/100%Always2019-09-06 09:06
https://a2news.com/2019/09/06/vdes-robert-mugabe-nga-hero-kunder-kolonializmit-ne-diktator-te-paskrupullt/100%Always2019-09-06 08:22
https://a2news.com/2019/09/06/gjoni-sistemi-zgjedhor-do-te-ndryshoje-do-apo-nuk-do-mazhoranca/100%Always2019-09-06 07:58
https://a2news.com/2019/09/06/basha-rama-premtoi-300-mije-vende-pune-por-perzuri-nga-shqiperia-me-shume-se-300-mije-shqiptare/100%Always2019-09-06 07:33
https://a2news.com/2019/09/06/nicki-minaj-terhiqet-nga-muzika/100%Always2019-09-06 06:49
https://a2news.com/2019/09/06/3-fraktura-ne-shtyllen-kurrizore-zbulohet-gjendja-e-kevin-hart-pas-aksidentit-te-frikshem/100%Always2019-09-06 06:41
https://a2news.com/2019/09/06/nga-sezoni-i-ardhshem-barca-e-jep-messin-falas/100%Always2019-09-06 06:15
https://a2news.com/2019/09/05/lojtare-te-rinj-probleme-te-vjetra-shpresat-shkaterrohen-nga-franca/100%Always2019-09-05 21:03
https://a2news.com/2019/09/05/dorian-nuk-ndalet-shkakton-shkaterrime-masive-ne-karolina/100%Always2019-09-05 20:50
https://a2news.com/2019/09/05/spanja-skuqet-ne-rumani-por-nuk-ndalet/100%Always2019-09-05 20:46
https://a2news.com/2019/09/05/tjeter-skandal-me-facebook-publikohen-gabimisht-400-milione-numra-telefoni/100%Always2019-09-05 20:19
https://a2news.com/2019/09/05/zjarr-ne-nje-siperfaqe-me-kullota-ne-kanine/100%Always2019-09-05 19:41
https://a2news.com/2019/09/05/basha-platforme-per-nxjerrjen-e-vendit-nga-kriza-nuk-ka-date-per-protesta/100%Always2019-09-05 18:58
https://a2news.com/2019/09/05/vizita-e-netanyahu-ne-londer-nxjerr-ne-rruge-njesine-e-re-antiterror/100%Always2019-09-05 19:01
https://a2news.com/2019/09/05/termeti-godet-himaren/100%Always2019-09-05 18:16
https://a2news.com/2019/09/05/hysaj-mund-te-fitojme-ne-france/100%Always2019-09-05 17:56
https://a2news.com/2019/09/05/eliminatoret-e-europianit-2020-italia-vijon-serine-e-fitoreve/100%Always2019-09-05 17:56
https://a2news.com/2019/09/05/ylli-i-frances-matuidi-i-druhet-shqiperise-asnjehere-rivale-te-lehte/100%Always2019-09-05 17:40
https://a2news.com/2019/09/05/aksident-me-vdekje-ne-aksin-rrugor-fushe-kruje-lac/100%Always2019-09-05 17:38
https://a2news.com/2019/09/05/guinness-njeh-rekordmenet-e-rinj-boterore/100%Always2019-09-06 10:46
https://a2news.com/2019/09/05/nderlikohet-brexit-cfare-nenkupton-projektligji-i-miratuar-ne-parlament/100%Always2019-09-05 16:48
https://a2news.com/2019/09/05/dorehiqet-vellai-i-johnson-i-ndare-mes-familjes-dhe-interesave-kombetare/100%Always2019-09-05 16:43
https://a2news.com/2019/09/05/konflikti-per-pronen-vret-dy-persona-ne-prishtine-dy-te-tjere-te-plagosur/100%Always2019-09-05 19:47
https://a2news.com/2019/09/05/gjeli-fiton-ne-gjykate-mund-te-kendoje-sa-te-doje/100%Always2019-09-05 16:32
https://a2news.com/2019/09/05/fiskalizimi-ekspertet-japin-alarmin-nuk-ulet-informaliteti/100%Always2019-09-06 11:28
https://a2news.com/2019/09/05/analistet-per-odihr-konstatime-qe-nuk-ishin-thene-per-procese-te-meparshme/100%Always2019-09-05 17:01
https://a2news.com/2019/09/05/virozat-ne-vjeshte-fluks-i-pazakonte-pacientesh-hapen-3-urgjenca-te-tjera/100%Always2019-09-05 15:57
https://a2news.com/2019/09/05/edi-rama-aktor-ne-filmin-e-ri-te-ermal-mamaqit/100%Always2019-09-05 15:50
https://a2news.com/2019/09/05/raporti-i-osbe-odihr-kryemadhi-ka-rene-sistemi-politik-zgjedhjet-mbyllin-krizen/100%Always2019-09-05 15:35
https://a2news.com/2019/09/05/shenjtorja-shqiptare-misionarja-qe-i-fali-gjithe-botes-dashurine-e-nje-nene/100%Always2019-09-05 15:22
https://a2news.com/2019/09/05/kombetarja-u21-sfidon-francen-ne-prag-te-austrise/100%Always2019-09-05 15:21
https://a2news.com/2019/09/05/denoncoi-shullazin-humb-gjurmet-ylvi-beqja-gjykata-nuk-i-gjen-adresen/100%Always2019-09-05 14:06
https://a2news.com/2019/09/05/loja-500-vjecare-me-top-qe-po-rikthehet-ne-mode/100%Always2019-09-05 14:05
https://a2news.com/2019/09/05/itali-betohet-qeveria-conte-2-di-maio-minister-i-jashtem/100%Always2019-09-05 13:57
https://a2news.com/2019/09/05/dy-aksidente-brenda-pak-minutave-ne-vlore/100%Always2019-09-05 13:44
https://a2news.com/2019/09/05/makinat-e-atentateve-denoncohen-ne-fushe-kruje-perdoren-dhe-te-trafikuara/100%Always2019-09-05 13:36
https://a2news.com/2019/09/05/dorian-priten-vershime-vdekjeprurese-ne-bregdetin-lindor-te-shba-20-viktima-ne-bahamas/100%Always2019-09-05 13:10
https://a2news.com/2019/09/05/banka-e-shqiperise-monedhe-perkujtimore-per-nene-terezen/100%Always2019-09-05 13:13
https://a2news.com/2019/09/05/raporti-i-osbe-odihr-patozi-duhet-sistem-i-ri-politik-zgjedhje-te-parakohshme/100%Always2019-09-05 12:40
https://a2news.com/2019/09/05/vasili-raporti-i-odihr-i-vuri-damken-nje-procesi-te-turpshem-antiligjor/100%Always2019-09-05 12:22
https://a2news.com/2019/09/05/me-640-km-h-ne-shkretetire-del-video-i-tentatives-qe-i-kushtoi-jeten-prezantueses-amerikane/100%Always2019-09-06 13:59
https://a2news.com/2019/09/05/raporti-i-osbe-odihr-krasniqi-asnje-nga-palet-nuk-e-lexoi-sic-duhet/100%Always2019-09-05 11:44
https://a2news.com/2019/09/05/juventus-kerkon-te-marre-3-lojtare-te-manchester-united-pa-paguar-asgje/100%Always2019-09-05 11:24
https://a2news.com/2019/09/05/pija-vetem-alkool-dhe-marijuane-brad-pitt-rrefen-luften-me-veset/100%Always2019-09-05 11:09
https://a2news.com/2019/09/05/akuza-ndaj-victoria-beckham-fansat-shembull-i-keq-po-zgjedh-modele-anoreksike/100%Always2019-09-05 11:00
https://a2news.com/2019/09/05/raporti-i-odihr-basha-30-qershori-grusht-institucional-nuk-mbeti-ligj-pa-u-shkelur/100%Always2019-09-05 10:39
https://a2news.com/2019/09/05/kercenon-irani-rifillojme-pasurimin-e-uraniumit/100%Always2019-09-05 10:09
https://a2news.com/2019/09/05/us-open-nadal-kalon-ne-gjysmefinale-do-te-perballet-me-surprizen-berrettini/100%Always2019-09-05 10:01
https://a2news.com/2019/09/05/rikthehen-kualifikueset-e-euro-2020-ne-fushe-italia-dhe-spanja/100%Always2019-09-05 09:56
https://a2news.com/2019/09/05/krize-ne-britanine-e-madhe-parlamenti-i-thote-jo-zgjedhjeve-te-parakohshme/100%Always2019-09-05 09:51
https://a2news.com/2019/09/05/100-milione-leke-shtese-per-zyrat-e-reja-te-spak-e-bkh/100%Always2019-09-05 09:36
https://a2news.com/2019/09/05/rama-per-raportin-e-osbe-odhir-certifikoi-zgjedhjet-si-legjitime-furtune-ne-nje-gote-e-opozites/100%Always2019-09-05 09:40
https://a2news.com/2019/09/05/mushkonja-tiger-problem-ne-europe-por-pushtimi-i-saj-filloi-nga-shqiperia/100%Always2019-09-05 09:17
https://a2news.com/2019/09/05/tragjedi-ne-familjen-e-cafu-i-biri-nderron-jete-duke-luajtur-futboll/100%Always2019-09-05 09:01
https://a2news.com/2019/09/05/arrestohen-15-persona-i-shkaktuan-4-milione-euro-dem-shtetit/100%Always2019-09-05 08:57
https://a2news.com/2019/09/05/rikthehen-bad-boys-kete-here-kunder-mercenarit-shqiptar/100%Always2019-09-05 08:29
https://a2news.com/2019/09/05/studimi-i-oksfordit-vegjetarianet-kane-20-me-shume-risk-per-iktus/100%Always2019-09-05 08:16
https://a2news.com/2019/09/05/3-vjet-nga-shenjterimi-politika-reflektim-nga-nene-tereza/100%Always2019-09-05 08:11
https://a2news.com/2019/09/05/licaj-kemi-fituar-teatri-nuk-preket-pakti-me-pd-ne-domosdoshmeri-per-te-ardhmen/100%Always2019-09-05 08:08
https://a2news.com/2019/09/05/soreca-takon-eurokomisionerin-hahn-shqiperia-te-perqendrohet-te-reformat/100%Always2019-09-05 07:01
https://a2news.com/2019/09/05/meta-mesazh-me-fjalet-e-nene-terezes-kemi-vetem-te-tashmen-le-te-fillojme/100%Always2019-09-05 06:37
https://a2news.com/2019/09/05/raporti-i-osbe-odihr-mediu-u-konfirmua-se-ne-30-qershor-nuk-pati-zgjedhje-pushteti-lokal-i-paligjshem/100%Always2019-09-05 06:17
https://a2news.com/2019/09/04/te-flesh-me-peshqit-hapet-hoteli-me-i-ri-ne-australi/100%Always2019-09-04 20:52
https://a2news.com/2019/09/04/raporti-i-osbe-odihr-bardhi-i-vuri-vulen-paligjshmerise-se-30-qershorit/100%Always2019-09-04 20:39
https://a2news.com/2019/09/04/demi-futet-mes-spektatoreve-e-kapin-ne-nje-kanal/100%Always2019-09-04 20:38
https://a2news.com/2019/09/04/probleme-ne-anije-roja-bregdetare-shpeton-45-turiste-ne-gadishullin-e-karaburunit/100%Always2019-09-04 20:20
https://a2news.com/2019/09/04/raporti-i-osbe-odihr-per-30-qershorin-qytetaret-nuk-paten-mundesi-zgjedhje-per-dekretin-e-metes-vendos-kushtetuesja/100%Always2019-09-05 09:32
https://a2news.com/2019/09/04/digjet-maja-e-zeze-ne-velipoje-kerkohet-nderhyrje-nga-ajri/100%Always2019-09-04 17:39
https://a2news.com/2019/09/04/shperdorim-detyre-prokuroria-verifikon-3-eksponente-te-mazhorances/100%Always2019-09-04 17:46
https://a2news.com/2019/09/04/conte-2-prezantohen-emrat-e-rinj-te-kabinetit-qeveritar-ne-itali/100%Always2019-09-04 17:08
https://a2news.com/2019/09/04/dua-lipa-realizon-endrren-dhe-ne-fushen-e-modes/100%Always2019-09-04 16:53
https://a2news.com/2019/09/04/parlamenti-britanik-miraton-aktin-e-pare-te-ligjit-qe-ndalon-nje-brexit-pa-marreveshje/100%Always2019-09-04 16:50
https://a2news.com/2019/09/04/lista-me-qytetet-me-te-mira-per-te-jetuar/100%Always2019-09-04 16:55
https://a2news.com/2019/09/04/basha-takon-zyrtarin-e-dash-fund-pandeshkueshmerise-se-politikaneve/100%Always2019-09-04 15:41
https://a2news.com/2019/09/04/mjekesia-ne-krye-te-listes-3-mije-kandidate-ne-gare-per-260-vende/100%Always2019-09-04 15:32
https://a2news.com/2019/09/04/fiskalizimi-qeveria-pranon-se-biznesi-do-kete-kosto/100%Always2019-09-04 15:12
https://a2news.com/2019/09/04/akte-dhune-ne-ndeshjen-kunder-tiranes-vjen-denimi-i-fshf-per-vllaznine/100%Always2019-09-04 15:00
https://a2news.com/2019/09/04/zyrtari-i-dash-ne-tirane-kostelancik-qeveria-doren-e-shtrire-per-opoziten/100%Always2019-09-04 17:57
https://a2news.com/2019/09/04/15-vjet-nga-triumfi-me-kampionet-e-europes/100%Always2019-09-04 14:37
https://a2news.com/2019/09/04/komisioni-hetimor-meta-rikthehet-ne-parlament-te-henen/100%Always2019-09-04 14:41
https://a2news.com/2019/09/04/italia-njeh-patentat-shqiptare-te-marra-pas-2017-s-kushtet-dhe-dokumentet/100%Always2019-09-04 14:25
https://a2news.com/2019/09/04/te-rinj-dhe-ambicioze-shqiperia-e-motivuar-para-frances/100%Always2019-09-04 18:16
https://a2news.com/2019/09/04/johnson-sfidon-opoziten-zgjedhje-ne-15-tetor-po-votuat-per-shtyrje-te-brexit/100%Always2019-09-04 14:12
https://a2news.com/2019/09/04/pesticidet-manastirliu-ndryshim-ligjit-te-barnave-se-bashku-me-ministrine-e-bujqesise/100%Always2019-09-04 13:59
https://a2news.com/2019/09/04/lirohet-gjergj-cukali-i-dyshuar-per-vrasjen-e-arben-bilalit/100%Always2019-09-04 15:23
https://a2news.com/2019/09/04/aksioni-opozitar-basha-pret-kryemadhin-pd-lsi-hezitojne-per-protestat/100%Always2019-09-04 14:05
https://a2news.com/2019/09/04/lleshaj-takon-kolegun-gjerman-seehofer-nga-berlini-nje-angazhim-i-forte-per-integrimin/100%Always2019-09-04 13:19
https://a2news.com/2019/09/04/ishujt-bahamas-te-rrenuar-nga-stuhia-imazhet-ajrore-tregojne-demet-e-dorian/100%Always2019-09-04 13:29
https://a2news.com/2019/09/04/kapet-148-mln-heroine-ne-britani-sasia-rekord-do-te-shkonte-ne-roterdam/100%Always2019-09-04 13:09
https://a2news.com/2019/09/04/faturat-e-shtrenjta-te-hoteleve-nisin-verifikimet-per-ministren-dhe-nenkryetarin-e-bashkise/100%Always2019-09-04 12:50
https://a2news.com/2019/09/04/roma-po-fillon-te-enderroje-ambasadori-i-katarit-vendi-im-mund-te-bej-nje-oferte/100%Always2019-09-04 14:40
https://a2news.com/2019/09/04/lexohet-ne-sallen-e-gjyqit-deklarata-e-agron-xhafajt-ne-prokurori/100%Always2019-09-04 12:33
https://a2news.com/2019/09/04/largimi-i-gjiknurit-nga-komisioni-i-reformes-zgjedhore-hyseni-kerkese-nonsens/100%Always2019-09-04 12:07
https://a2news.com/2019/09/04/dje-yll-i-futbollit-sot-nje-i-papune-por-refuzon-gjithcka-ofertat-jane-si-grate/100%Always2019-09-04 11:56
https://a2news.com/2019/09/04/ceshtja-babale-deshmon-ish-kryeprokurori-i-krimeve-te-renda-hajdarmataj/100%Always2019-09-04 11:50
https://a2news.com/2019/09/04/u-kap-me-10-kg-kokaine-shqiptari-duhet-te-ktheje-mbrapsht-me-pak-se-15000-paund/100%Always2019-09-04 11:22
https://a2news.com/2019/09/04/deputeti-i-bundestagut-kufijte-nuk-ndryshojne-liberalizimi-ndoshta-ne-dhjetor/100%Always2019-09-04 11:10
https://a2news.com/2019/09/04/kreu-i-klsh-se-ekonomia-rrezon-kandidatin-e-metes/100%Always2019-09-06 13:32
https://a2news.com/2019/09/04/fenomeni-i-rralle-ne-brazil-duket-si-nje-tornado-horizontale/100%Always2019-09-04 10:59
https://a2news.com/2019/09/04/do-te-shoqerohej-me-force-bardhi-paraqitet-vete-ne-gjykate-per-dosjen-babale/100%Always2019-09-04 11:02
https://a2news.com/2019/09/04/diamante-planete-rrotullues-dhe-cmime-ne-stratosfere-oret-qe-mbajne-te-famshmit-ne-puls/100%Always2019-09-04 10:27
https://a2news.com/2019/09/04/a-do-te-shkoni-te-parlamenti-meta-cmendet-nga-pyetja-e-gazetareve-dhe-kthen-pergjigje-publikisht/100%Always2019-09-04 11:24
https://a2news.com/2019/09/04/fifa-zbulon-logon-e-katar-2022-spikasin-simbolet-arabe/100%Always2019-09-04 09:43
https://a2news.com/2019/09/04/basha-anulojme-koncesionet-dhe-ppp-te-parate-ia-kthejme-qytetareve/100%Always2019-09-04 09:39
https://a2news.com/2019/09/04/ciklizem-helikopteri-zbulon-plantacion-kanabisi-duke-xhiruar-etapen-e-la-vuelta/100%Always2019-09-04 09:34
https://a2news.com/2019/09/04/magjite-jane-te-verteta-hiqen-librat-e-harry-potter-nga-biblioteka-e-shkolles/100%Always2019-09-04 09:27
https://a2news.com/2019/09/04/rastet-pjetri-dhe-kajmaku-prokuroria-po-presim-pergjigjje-nga-autoritetet-italiane-dhe-ato-greke/100%Always2019-09-04 09:07
https://a2news.com/2019/09/04/basha-takim-me-kryemadhin-ne-seline-e-partise-demokratike/100%Always2019-09-04 09:10
https://a2news.com/2019/09/04/lamborghini-sian-nje-vetetime-hibride/100%Always2019-09-04 08:41
https://a2news.com/2019/09/04/basha-mbledh-te-deleguarit-ne-qarqe-kreu-i-pd-kerkon-rritje-te-anetaresimeve/100%Always2019-09-04 08:08
https://a2news.com/2019/09/04/votoi-kunder-brexit-johnson-debon-nga-partia-sternipin-e-winston-churchill/100%Always2019-09-04 07:56
https://a2news.com/2019/09/04/nesho-amerika-e-harroi-shqiperine-ndryshimi-i-elitave-i-jep-frymemarrje-demokracise/100%Always2019-09-04 07:54
https://a2news.com/2019/09/04/zhbllokoi-pesticidin-e-demshem-kryeprokurorja-kerkon-hetimin-e-niko-peleshit/100%Always2019-09-04 07:24
https://a2news.com/2019/09/04/samiti-i-bled-palmer-mbeshtesim-hapjen-e-negociatave-per-shqiperine/100%Always2019-09-04 07:20
https://a2news.com/2019/09/04/ish-lojtari-i-gjermanise-dhe-realit-i-akuzuar-per-trafik-pornografie-me-te-mitur/100%Always2019-09-04 06:43
https://a2news.com/2019/09/04/us-open-edhe-federer-jashte-nadal-ferkon-duart/100%Always2019-09-04 06:23
https://a2news.com/2019/09/03/vidhte-makina-vodhi-dhe-ate-te-policise-pasi-e-arrestuan/100%Always2019-09-03 20:49
https://a2news.com/2019/09/03/televizori-8k-ne-treg-ne-te-gjithe-boten-por-cmimi-42-mije-dollare/100%Always2019-09-03 21:39
https://a2news.com/2019/09/03/para-cekise-dhe-anglise-ujkani-kosova-lufton-per-vendin-e-dyte/100%Always2019-09-03 20:01
https://a2news.com/2019/09/03/mengjesi-pas-uraganit-dorian/100%Always2019-09-03 19:35
https://a2news.com/2019/09/03/shperthimi-i-fuqishem-shkaterron-3-banesa-ne-belgjike/100%Always2019-09-03 19:27
https://a2news.com/2019/09/03/hajdutet-zgjedhin-shtepine-e-gabuar-perballen-me-mjeshtrin-e-arteve-marciale/100%Always2019-09-03 19:04
https://a2news.com/2019/09/03/anetaresia-e-5-yjeve-i-hap-rruge-krijimit-te-qeverise-se-re-italiane/100%Always2019-09-03 19:00
https://a2news.com/2019/09/03/snajperi-kinez-ekzekuton-pengmarresin-brenda-metrose/100%Always2019-09-03 18:00
https://a2news.com/2019/09/03/a-deshtoi-koncerti-i-rita-ores-ne-kroaci-reagon-kengetarja/100%Always2019-09-03 17:50
https://a2news.com/2019/09/03/zyrtari-i-dash-ne-tirane-kostelancik-takime-me-kreret-e-institucioneve-dhe-bashen/100%Always2019-09-03 17:03
https://a2news.com/2019/09/03/po-shkelqen-te-interi-sensi-zbulon-sekretin-e-suksesit/100%Always2019-09-03 16:46
https://a2news.com/2019/09/03/studimi-i-ri-kanceri-po-behet-vrasesi-me-i-madh-ne-bote/100%Always2019-09-03 16:44
https://a2news.com/2019/09/03/emigrantet-e-bllokuar-ne-greqi-mbi-1400-persona-zhvendosen-nga-lesbos/100%Always2019-09-03 16:36
https://a2news.com/2019/09/03/shperndarja-e-teksteve-nxenesit-e-fillores-me-libra-te-rinj-e-te-perdorur/100%Always2019-09-03 16:24
https://a2news.com/2019/09/03/qeveria-britanike-humb-shumicen/100%Always2019-09-03 16:53
https://a2news.com/2019/09/03/ligji-per-ppp-eksperti-nuk-reflekton-shqetesimet-e-fmn/100%Always2019-09-03 15:12
https://a2news.com/2019/09/03/publikohen-fotot-nga-dasma-madheshtore-e-kengetares-ellie-goulding/100%Always2019-09-03 14:59
https://a2news.com/2019/09/03/publikimi-i-fotos-se-santjago-malkos-verejtje-per-dhjetera-efektive-qe-e-kerkuan-ne-tims/100%Always2019-09-03 14:39
https://a2news.com/2019/09/03/kinezet-zbulojne-dicka-sekrete-ne-hene/100%Always2019-09-03 14:36
https://a2news.com/2019/09/03/pergatitjet-anti-france-shqetesojne-memushaj-e-veseli/100%Always2019-09-03 14:38
https://a2news.com/2019/09/03/jlo-nje-50-vjecare-elegante-dhe-me-stil/100%Always2019-09-03 13:52
https://a2news.com/2019/09/03/propozimi-i-veselit-pakt-10-pikesh-kunder-korrupsionit/100%Always2019-09-03 14:40
https://a2news.com/2019/09/03/kryebashkiaket-me-probleme-pd-do-te-denoncojme-raste-te-tjera/100%Always2019-09-03 14:41
https://a2news.com/2019/09/03/reforma-zgjedhore-ruci-anashkalon-kerkesen-per-largimin-e-gjiknurit/100%Always2019-09-03 13:06
https://a2news.com/2019/09/03/rekordi-i-serise-a-12-miliarde-euro-merkato/100%Always2019-09-03 13:08
https://a2news.com/2019/09/03/pd-rama-po-i-ofron-kajmakut-mbrojtje-si-organizatat-mafioze/100%Always2019-09-03 12:39
https://a2news.com/2019/09/03/noka-rama-perfaqeson-vullnetin-e-krimit-opozita-po-pergatit-protestat/100%Always2019-09-03 14:43
https://a2news.com/2019/09/03/josa-divorcohet-nga-prishtina-me-konsensus/100%Always2019-09-03 12:18
https://a2news.com/2019/09/03/ngjela-shba-kunder-ndarjes-se-kosoves-ardhja-e-palmer-shans-per-ne/100%Always2019-09-03 14:46
https://a2news.com/2019/09/03/kaos-ne-britanine-e-madhe-johnson-kercenon-parlamentin-me-zgjedhje/100%Always2019-09-03 14:47
https://a2news.com/2019/09/03/shkarkimi-i-presidentit-opozita-kerkon-shtyrjen-e-afateve-te-komisionit-hetimor/100%Always2019-09-03 11:56
https://a2news.com/2019/09/03/ngjela-po-u-shkarkua-presidenti-hapen-negociatat-per-anetaresim-ne-be/100%Always2019-09-03 11:49
https://a2news.com/2019/09/03/komisioni-hetimor-per-shkarkimin-e-presidentit-nis-punen-reagon-meta/100%Always2019-09-03 11:08
https://a2news.com/2019/09/03/ruci-mbledh-ne-vlore-strukturat-e-ps-per-jugun/100%Always2019-09-03 10:53
https://a2news.com/2019/09/03/mazhoranca-rrezon-dekretet-e-metes-per-privatizimet-dhe-koncensionet/100%Always2019-09-03 10:49
https://a2news.com/2019/09/03/pronesia-e-ish-hotel-vollga-pushohet-hetimi-per-shullazin-dhe-3-gjyqtaret/100%Always2019-09-03 13:57
https://a2news.com/2019/09/03/fluks-femijesh-ne-pediatri-manastirliu-qe-sot-hapen-3-qendra-shendetesore-24-oreshe/100%Always2019-09-03 10:51
https://a2news.com/2019/09/03/hysaj-shume-prane-kalimit-te-juve-por-napoli-u-be-pengese/100%Always2019-09-03 10:24
https://a2news.com/2019/09/03/euro-2021-shqiperia-e-femrave-nis-kualifikueset-me-humbje/100%Always2019-09-03 09:49
https://a2news.com/2019/09/03/ambasadori-brazilian-kercenon-se-do-te-mbyse-macronin-dhe-i-ofendon-gruan/100%Always2019-09-03 09:43
https://a2news.com/2019/09/03/shtyhet-vendimi-per-kandidatin-e-spak-dhe-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-09-03 09:40
https://a2news.com/2019/09/03/permbys-makinen-nje-dite-para-provimit-te-nesermen-merr-patenten/100%Always2019-09-03 09:19
https://a2news.com/2019/09/03/nxirren-25-trupa-te-pajete-nga-varka-qe-mori-flake-ne-kaliforni/100%Always2019-09-03 09:08
https://a2news.com/2019/09/03/feraj-ldk-donte-postin-e-kryeministrit-me-votat-e-vetevendosjes-e-papranueshme/100%Always2019-09-03 09:05
https://a2news.com/2019/09/03/rasti-pjetri-mazhoranca-korrigjim-nepermjet-reformes-zgjedhore/100%Always2019-09-03 08:52
https://a2news.com/2019/09/03/basha-edi-rama-artist-i-mashtrimit/100%Always2019-09-03 08:25
https://a2news.com/2019/09/03/dorian-gjunjezon-bahamas-shkakton-viktima-e-deme-katastrofikebanesa-te-shkaterruara/100%Always2019-09-03 09:40
https://a2news.com/2019/09/03/nuk-e-paguan-per-krishtlindje-hyn-ne-hotel-me-ekskavator/100%Always2019-09-03 08:01
https://a2news.com/2019/09/03/dekriminalizimi-gjebra-do-te-ashpersojme-masat/100%Always2019-09-03 11:29
https://a2news.com/2019/09/03/kriza-politike-ne-itali-fati-i-koalicionit-vendoset-online/100%Always2019-09-03 07:51
https://a2news.com/2019/09/03/procesi-i-vetingut-shba-pasuria-e-lidhjet-me-krimin-mbi-50-zyrtare-u-shkarkuan/100%Always2019-09-03 07:37
https://a2news.com/2019/09/03/30-vjecari-kreativ-prej-nje-muaji-i-propozon-ne-menyre-te-fshehte-te-dashures/100%Always2019-09-03 07:05
https://a2news.com/2019/09/03/armando-sadiku-nis-aventure-te-re-ne-spanje/100%Always2019-09-03 08:57
https://a2news.com/2019/09/03/autori-i-masakres-ne-teksas-sapo-ishte-pushuar-nga-puna/100%Always2019-09-03 06:22
https://a2news.com/2019/09/02/bugatti-vendos-rekord-shpejtesie-per-makina-serie/100%Always2019-09-02 20:54
https://a2news.com/2019/09/02/hoteli-i-hapesires-me-pamje-nga-toka/100%Always2019-09-02 20:21
https://a2news.com/2019/09/02/levizje-te-bujshme-ne-serie-a-roma-milan-e-inter-transferime-ne-momentet-e-fundit/100%Always2019-09-02 19:33
https://a2news.com/2019/09/02/femije-te-pavaksinuar-gjobe-200-mije-leke/100%Always2019-09-02 19:25
https://a2news.com/2019/09/02/komisioni-per-shkarkimin-e-presidentit-vendoset-data-kur-meta-do-te-therritet-te-deshmoje/100%Always2019-09-02 17:47
https://a2news.com/2019/09/02/kafshet-po-pershtaten-me-jeten-ne-qytet/100%Always2019-09-02 17:32
https://a2news.com/2019/09/02/nje-tjeter-gjel-mungon-kunder-shqiperise/100%Always2019-09-02 17:15
https://a2news.com/2019/09/02/cmimet-e-ushqimeve-rritje-te-reja-te-frutat-e-perimet/100%Always2019-09-02 17:13
https://a2news.com/2019/09/02/nis-sesioni-i-ri-parlamentar-hajdari-rama-eshte-i-mbrojtur-nga-basha-dhe-kryemadhi/100%Always2019-09-02 17:05
https://a2news.com/2019/09/02/aksident-me-nje-te-vdekur-ne-durres/100%Always2019-09-02 16:37
https://a2news.com/2019/09/02/miley-cyrus-e-lumtur-me-te-dashuren-e-re-harron-liam/100%Always2019-09-02 15:23
https://a2news.com/2019/09/02/flaket-perpijne-varken-ne-kaliforni-frike-per-34-viktima/100%Always2019-09-02 15:55
https://a2news.com/2019/09/02/kampi-i-tejmbushur-greqia-largon-qindra-emigrante-nga-lesbos/100%Always2019-09-02 15:16
https://a2news.com/2019/09/02/stuhi-ne-elbasan-veshtiresi-ne-qarkullim/100%Always2019-09-02 14:50
https://a2news.com/2019/09/02/gjendet-i-vdekur-ne-banese-uliks-gjinarari-vellai-i-vrasesit-te-naim-zyberit/100%Always2019-09-02 16:39
https://a2news.com/2019/09/02/humb-jeten-nje-pushuese-nga-cekia-ne-plazhin-e-golemit/100%Always2019-09-02 14:27
https://a2news.com/2019/09/02/bumi-i-lejeve-ndertuesit-apelojne-bashkite-per-kujdes/100%Always2019-09-02 14:20
https://a2news.com/2019/09/02/penelope-cruz-mahnit-venecian-prezantohet-wasp-network/100%Always2019-09-02 14:11
https://a2news.com/2019/09/02/dita-e-pare-e-punes-piro-misha-hyn-ne-biblioteken-kombetare-si-drejtor/100%Always2019-09-02 13:56
https://a2news.com/2019/09/02/klp-nis-punen-sfide-ngritja-e-spak-dhe-zgjedhja-e-kryeprokurorit/100%Always2019-09-02 13:48
https://a2news.com/2019/09/02/tregtaret-ne-korce-protestojne-kunder-vendimeve-e-tarifave-te-bashkise/100%Always2019-09-02 13:36
https://a2news.com/2019/09/02/dosja-184-caktohen-prokuroret-e-ceshtjes/100%Always2019-09-02 20:36
https://a2news.com/2019/09/02/france-shqiperi-balaj-dhe-strakosha-e-kaluara-na-sjell-optimizem/100%Always2019-09-02 12:36
https://a2news.com/2019/09/02/femrat-beqare-kontribuojne-me-7-trilione-ne-ekonomi/100%Always2019-09-02 12:29
https://a2news.com/2019/09/02/behuni-gati-per-brexit-qeveria-britanike-nis-fushaten-informuese/100%Always2019-09-02 12:21
https://a2news.com/2019/09/02/filmat-e-vjeshtes-gati-kandidatet-per-cmimet-oscar-2020/100%Always2019-09-02 12:17
https://a2news.com/2019/09/02/cr7-messi-dhe-van-dijk-kandidatet-per-cmimin-the-best/100%Always2019-09-02 12:12
https://a2news.com/2019/09/02/pjetri-dhe-kajmaku-bushati-shpjegon-pse-nuk-ka-filtra-per-keto-raste/100%Always2019-09-02 11:47
https://a2news.com/2019/09/02/vakanca-ne-klp-kryeprokuroja-hap-garen-pas-shkarkimit-te-osmanit-nga-kpa/100%Always2019-09-02 11:55
https://a2news.com/2019/09/02/zgjedhjet-ne-gjermani-ekstremi-i-djathte-fuqizohet-ne-dy-shtete/100%Always2019-09-02 10:50
https://a2news.com/2019/09/02/salianji-rama-mbron-kajmakun-me-kodin-mafioz-te-heshtjes/100%Always2019-09-02 10:41
https://a2news.com/2019/09/02/nuk-do-te-jesh-me-kurre-i-uritur-fjalet-e-fundit-qe-28-vjecarja-i-tha-djalit-te-saj-para-se-ta-vriste/100%Always2019-09-02 10:25
https://a2news.com/2019/09/02/oret-e-fundit-te-merkatos-ne-serie-a-ylli-i-arsenalit-kalon-tek-roma/100%Always2019-09-02 10:12
https://a2news.com/2019/09/02/icardi-vendos-largohet-nga-interi-per-te-luajtur-me-psg/100%Always2019-09-03 06:37
https://a2news.com/2019/09/02/shkelqejne-shqiptaret-bakaj-lenjani-dhe-balaj-protagoniste/100%Always2019-09-02 09:56
https://a2news.com/2019/09/02/dorian-godet-bahamas-deme-katastrofike-dallge-deri-ne-7-metra-lartesi/100%Always2019-09-02 09:46
https://a2news.com/2019/09/02/fillon-shperndarja-e-librave-falas-ministrja-shahini-video-mesazh-ne-rrjetet-sociale/100%Always2019-09-02 09:05
https://a2news.com/2019/09/02/speciale-si-mbijetonin-femijet-e-familjeve-te-internuara-ne-tepelene/100%Always2019-09-02 08:48
https://a2news.com/2019/09/02/fernando-llorente-lojtari-i-ri-i-napolit/100%Always2019-09-02 08:44
https://a2news.com/2019/09/02/gati-ne-rumani-jahti-me-i-madh-ne-bote-por-nuk-eshte-nje-objekt-luksi/100%Always2019-09-02 08:40
https://a2news.com/2019/09/02/klp-nis-punen-ibrahimi-se-shpejti-do-te-kemi-nje-prokuror-te-pergjithshem/100%Always2019-09-02 08:38
https://a2news.com/2019/09/02/shkarkimet-ne-shkoder-gurakuqi-qeveria-po-tenton-te-zhvendose-vemendjen/100%Always2019-09-02 08:00
https://a2news.com/2019/09/02/aksident-i-rende-per-aktorin-e-famshem-peson-demtime-ne-kurriz/100%Always2019-09-02 07:12
https://a2news.com/2019/09/02/bale-shkelqen-mbrojtja-ngel-ne-klase/100%Always2019-09-02 06:38
https://a2news.com/2019/09/02/tenis-surprize-ne-us-open-terhiqet-mes-vershellimash-novak-djokovic/100%Always2019-09-02 06:13
https://a2news.com/2019/09/01/fitore-e-veshtire-interi-i-falet-lukakut-dhesensit/100%Always2019-09-01 21:32
https://a2news.com/2019/09/01/berlin-luiza-gega-madheshtore-thyen-rekordin-kombetar/100%Always2019-09-01 21:14
https://a2news.com/2019/09/01/fundoset-varka-ne-shpellen-e-haxhi-alise-ne-karaburun-shpetohen-4-persona/100%Always2019-09-01 20:57
https://a2news.com/2019/09/01/suedia-ka-vendosur-te-rrise-taksat-shkaku-eshte-rusia/100%Always2019-09-01 20:21
https://a2news.com/2019/09/01/tek-partizani-solomon-ben-gjithcka-skenderbeu-turperohet-nga-bylisi/100%Always2019-09-01 20:02
https://a2news.com/2019/09/01/nuk-zhgenjen-derbi-i-londres-arsenali-permbys-tottenham/100%Always2019-09-01 18:44
https://a2news.com/2019/09/01/derbi-i-cmendur-gjashte-shtylla-por-lazio-dhe-roma-barazojne/100%Always2019-09-01 18:20
https://a2news.com/2019/09/01/vuante-denim-te-perjetshem-pasi-kishte-vjedhur-50-dollare-lirohet-pas-35-vitesh/100%Always2019-09-01 18:03
https://a2news.com/2019/09/01/kukesi-dhe-laci-barazim-qe-kenaq-te-dy-ekipet/100%Always2019-09-01 16:43
https://a2news.com/2019/09/01/meta-ne-perkujtimoren-e-luftes-se-dyte-boterore-te-mbrojme-cdo-dite-lirine-dhe-demokracine/100%Always2019-09-01 16:07
https://a2news.com/2019/09/01/uragani-dorian-arrin-kategorine-5-largohen-turistet-mbyllen-aeroportet/100%Always2019-09-01 15:23
https://a2news.com/2019/09/01/hera-e-pare-e-leclerc-ne-pisten-legjendare-por-hamilton-dominon-klasifikimin/100%Always2019-09-01 14:57
https://a2news.com/2019/09/01/shtatori-muaj-shume-i-ngrohte-temperatura-mbi-30-grade/100%Always2019-09-01 13:32
https://a2news.com/2019/09/01/ashensori-me-probleme-papa-francesku-bllokohet-brenda-per-25-minuta/100%Always2019-09-01 13:26
https://a2news.com/2019/09/01/zbarkimi-i-emigranteve-italia-ndalon-futjen-ne-ujrat-kombetare-per-alan-kurdi/100%Always2019-09-01 13:11
https://a2news.com/2019/09/01/perkujtohet-ne-poloni-nisja-e-luftes-se-dyte-boterore/100%Always2019-09-01 13:03
https://a2news.com/2019/09/01/vlore-sherr-per-pasagjerin-taksisti-plagos-me-kacavide-kolegun/100%Always2019-09-01 12:45
https://a2news.com/2019/09/01/taksa-100-rritet-sasia-e-mallrave-te-importit-ne-kosove/100%Always2019-09-01 12:35
https://a2news.com/2019/09/01/kokaine-ne-tirane-kapet-pronari-i-lokalit-ne-ish-bllok-dhe-shperndaresi/100%Always2019-09-01 12:32
https://a2news.com/2019/09/01/nena-tmerron-djemte-e-saj-me-rrengun-me-fantastik-qe-eshte-pare-ndonjehere/100%Always2019-09-01 12:12
https://a2news.com/2019/09/01/hodhen-shishe-ne-fushe-vllaznia-justifikon-tifozet-fajin-e-kishte-arbitri/100%Always2019-09-01 11:27
https://a2news.com/2019/09/01/monitorimi-largimi-i-opozites-dobesoi-rolin-e-parlamentit/100%Always2019-09-01 10:52
https://a2news.com/2019/09/01/sesion-i-ri-me-ligje-te-vjetra-parlamenti-nis-punimet-te-henen-me-dekretet-e-metes/100%Always2019-09-01 10:58
https://a2news.com/2019/09/01/denoncimi-i-pd-tirana-pa-uje-te-pijshem/100%Always2019-09-01 09:54
https://a2news.com/2019/09/01/ujkani-drejt-serise-a-prane-marreveshjes-me-skuadren-italiane/100%Always2019-09-01 09:43
https://a2news.com/2019/09/01/80-vjet-nga-krimi-i-pare-i-luftes-se-dyte-boterore/100%Always2019-09-01 09:20
https://a2news.com/2019/09/01/pas-dhjetra-arrestimeve-ne-belgjike-per-kanabis-operacioni-kunder-grupit-shqiptar-shtrihet-ne-suedi/100%Always2019-09-01 09:11
https://a2news.com/2019/09/01/te-shtena-me-arme-ne-spitalin-e-fierit-policia-arreston-5-persona/100%Always2019-09-01 08:48
https://a2news.com/2019/09/01/ne-vendin-e-fundit-te-klasifikimit-shkendija-shkarkon-trajnerin/100%Always2019-09-01 08:36
https://a2news.com/2019/09/01/neymar-mbyll-telenovelen-vendos-se-ku-do-te-luaje-kete-sezon/100%Always2019-09-01 08:06
https://a2news.com/2019/09/01/fanatiket-e-tatuazheve-mblidhen-ne-moske/100%Always2019-09-01 07:20
https://a2news.com/2019/09/01/tjeter-masaker-ne-teksas-5-viktima-dhe-21-te-plagosur/100%Always2019-09-01 07:14
https://a2news.com/2019/09/01/plagosjet-me-arme-zjarri-ne-spital-detajet-e-ngjarjes-se-rende-ne-fier/100%Always2019-09-01 06:26