XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2019/10/31/milani-merr-fitoren-e-paren-nen-drejtimin-e-piolit/100%Always2019-10-31 21:53
https://a2news.com/2019/10/31/shlyen-denimin-messi-grumbullohet-nga-argjentina/100%Always2019-10-31 21:35
https://a2news.com/2019/10/31/dacic-prishtines-zyrtare-hiqni-taksen-dhe-nisim-dialogun/100%Always2019-10-31 21:25
https://a2news.com/2019/10/31/syri-i-stuhise-fotografi-qe-kaloi-40-vjet-duke-kapur-egersine-e-motit/100%Always2019-10-31 21:02
https://a2news.com/2019/10/31/italia-dhe-miss-italia-moment-magjik-per-yllin-e-fiorentines/100%Always2019-10-31 21:07
https://a2news.com/2019/10/31/doli-pa-shami-ne-publik-oficeri-dhunon-adoleshenten/100%Always2019-10-31 20:30
https://a2news.com/2019/10/31/fjalori-i-gjuhes-shqipe-gjuhetaret-i-vendosin-note-politikes-dhe-shoqerise/100%Always2019-10-31 20:26
https://a2news.com/2019/10/31/bisede-me-depardieu-shqiperine-e-njoh-nga-koha-e-monstres-milosevic-europa-po-merr-tatepjeten/100%Always2019-10-31 19:35
https://a2news.com/2019/10/31/depardieu-putin-me-mirepriti-erdogan-po-behet-nje-kalif-tjeter/100%Always2019-10-31 19:19
https://a2news.com/2019/10/31/depardieu-ne-a2-shqiperine-e-njoh-nga-koha-e-monstres-milosevic/100%Always2019-10-31 19:33
https://a2news.com/2019/10/31/volejboll-shuhet-endrra-e-partizanit-per-kualifikim-ne-grupet-e-champions/100%Always2019-10-31 18:42
https://a2news.com/2019/10/31/qytetaret-me-muaj-ne-dyert-e-kuvendit-per-te-takuar-deputetet/100%Always2019-10-31 18:42
https://a2news.com/2019/10/31/keshilla-per-shendetin-kujdes-nga-tatuazhet-me-ngjyre-jane-te-rrezikshem/100%Always2019-10-31 18:21
https://a2news.com/2019/10/31/raporti-i-bsh-tkurret-kredia-per-investime-nga-biznesi/100%Always2019-10-31 18:44
https://a2news.com/2019/10/31/publikohen-dokumentet-e-kgb-per-putin/100%Always2019-10-31 17:57
https://a2news.com/2019/10/31/basha-me-te-rinjte-zotimi-yne-kryesor-ta-kthejme-shpresen-ne-shqiperi/100%Always2019-10-31 18:01
https://a2news.com/2019/10/31/isis-zyrtarizon-liderin-e-ri-pas-vrasjes-se-al-bagdadit/100%Always2019-10-31 16:43
https://a2news.com/2019/10/31/surpriza-e-ronaldos-per-halloween/100%Always2019-10-31 16:40
https://a2news.com/2019/10/31/kongresi-zyrtarizon-rregullat-per-procedurat-e-shkarkimit-te-trump/100%Always2019-10-31 16:27
https://a2news.com/2019/10/31/protesta-nga-kili-ne-pakistan-rekordmeni-i-ngjitjeve-ne-mal-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-10-31 16:05
https://a2news.com/2019/10/31/21-janari-feste-kombetare-deputetet-administrata-ben-shume-pushime/100%Always2019-10-31 15:56
https://a2news.com/2019/10/31/propozimet-e-aleateve-te-pd-kqz-me-gjyqtare-numerim-ne-qendrat-e-votimit/100%Always2019-10-31 17:55
https://a2news.com/2019/10/31/policia-rrugore-vendos-2078-gjoba-ne-48-oret-e-fundit/100%Always2019-10-31 15:48
https://a2news.com/2019/10/31/londra-e-charles-dickens-nje-epoke-e-harruar-e-anglise/100%Always2019-10-31 16:00
https://a2news.com/2019/10/31/prokuroria-pritet-te-kerkoje-mase-sigurimi-kajmaku-prej-dy-ditesh-nuk-shfaqet-ne-zyre/100%Always2019-10-31 15:03
https://a2news.com/2019/10/31/bulevardi-i-vlores-kater-rikonstruksione-dhe-miliarda-leke-ne-8-vite/100%Always2019-10-31 15:05
https://a2news.com/2019/10/31/mos-hapja-e-negociatave-philip-reeker-kritikon-be-pikepamje-te-shekullit-xix-per-ballkanin/100%Always2019-10-31 14:42
https://a2news.com/2019/10/31/conte-per-shqiperine-te-hapen-negociatat-pa-kushte-te-zgjidhet-kriza-politika-opozita-te-bashkepunoje/100%Always2019-10-31 15:16
https://a2news.com/2019/10/31/rama-vendimi-i-be-mesazh-dobesie-por-ne-nuk-kemi-rruge-tjeter/100%Always2019-10-31 14:42
https://a2news.com/2019/10/31/hetimet-kunder-trump-dhoma-e-perfaqesuesve-voton-rezoluten/100%Always2019-10-31 13:56
https://a2news.com/2019/10/31/rama-pritet-me-ceremoni-zyrtare-nga-kryeministri-italian/100%Always2019-10-31 13:47
https://a2news.com/2019/10/31/bejsboll-washington-fiton-titullin-e-pare-prej-vitit-1924/100%Always2019-10-31 13:36
https://a2news.com/2019/10/31/michael-jackson-kryeson-listen-e-vip-ave-te-vdekur-dhe-te-pasur-per-te-shtatin-vit-radhazi/100%Always2019-10-31 13:23
https://a2news.com/2019/10/31/24-vjecarja-rekord-boteror-ne-champions/100%Always2019-10-31 13:16
https://a2news.com/2019/10/31/transportuesi-2018-shkaterrohet-linja-e-droges-shqiperi-itali/100%Always2019-10-31 13:15
https://a2news.com/2019/10/31/dhunuesi-i-futbollisteve-te-mitur-ishte-pa-licence-trajneri/100%Always2019-10-31 13:10
https://a2news.com/2019/10/31/halimi-vetting-u-duhet-te-mbaroje-shpejt-qeveria-te-shtoje-anetaret-e-komisionit/100%Always2019-10-31 12:52
https://a2news.com/2019/10/31/mosrealizimi-i-planit-shkarkohet-drejtori-i-doganave-arlind-gjokutaj/100%Always2019-10-31 12:53
https://a2news.com/2019/10/31/hungaria-flirton-me-rusine-orban-nuk-heqim-dore-nga-bashkepunimi-me-putin/100%Always2019-10-31 12:48
https://a2news.com/2019/10/31/heroine-kokaine-dhe-kanabis-ne-korce-2-te-arrestuar/100%Always2019-10-31 12:33
https://a2news.com/2019/10/31/zjarr-ne-tren-te-pakten-73-viktima-ne-pakistan/100%Always2019-10-31 11:57
https://a2news.com/2019/10/31/debate-ne-ps-shkoder-dega-kunder-katapultimit-te-drejtoreve-nga-tirana/100%Always2019-10-31 11:56
https://a2news.com/2019/10/31/policit-i-mohojne-23-here-ngritjen-ne-detyre-arsyeja-e-ben-te-demshperblehet-me-20-milione-dollare/100%Always2019-10-31 12:00
https://a2news.com/2019/10/31/vrasja-e-kryekomisarit-rinis-gjyqi-tek-krimet-greqia-liron-dy-te-dyshuarit/100%Always2019-10-31 17:21
https://a2news.com/2019/10/31/dekriminalizimi-cupi-rama-ishte-ne-dijeni-per-agim-kajmakun/100%Always2019-10-31 13:08
https://a2news.com/2019/10/31/ambasadori-francez-ska-plan-alternativ-per-ballkanin-por-modernizim-procesi/100%Always2019-10-31 11:40
https://a2news.com/2019/10/31/tabaku-ligji-i-shpronesimeve-akti-i-10-kunder-prones/100%Always2019-10-31 11:34
https://a2news.com/2019/10/31/krimet-e-renda-japin-masen-per-te-denuarin-me-burgim-te-perjetshem-ne-itali/100%Always2019-10-31 11:29
https://a2news.com/2019/10/31/filmat-me-te-bukur-horror-qe-mund-te-shikoni-per-halloween/100%Always2019-10-31 11:14
https://a2news.com/2019/10/31/jam-rritur-mes-luaneve-por-sonte-me-terhoqi-nje-mace-sherr-me-grushte-ne-nba/100%Always2019-10-31 11:12
https://a2news.com/2019/10/31/athine-arrestohen-dy-shqiptare-dhe-nje-kroat-me-105-kile-kokaine-ne-nje-furre/100%Always2019-11-01 11:55
https://a2news.com/2019/10/31/globe-soccer-awards-igli-tare-kandidat-per-drejtorin-sportiv-me-te-mire-te-vitit/100%Always2019-10-31 10:37
https://a2news.com/2019/10/31/21-janari-feste-kombetare-propozimi-i-murrizit-ndez-debatin-ne-komisionin-e-ligjeve/100%Always2019-10-31 11:30
https://a2news.com/2019/10/31/e-kercenuan-ne-zyre-rudina-hajdari-do-te-mbrohet-nga-nje-gardist-ne-ambientet-e-kryesise-se-kuvendit/100%Always2019-10-31 10:28
https://a2news.com/2019/10/31/aplikacioni-i-ri-facebook-do-tju-ndihmoje-te-jeni-me-te-shendetshem/100%Always2019-10-31 10:04
https://a2news.com/2019/10/31/rashford-shenon-nje-nga-golat-me-te-bukur-me-goditje-denimi-ne-10-vitet-e-fundit/100%Always2019-10-31 09:51
https://a2news.com/2019/10/31/paralajmerimi-i-eksperteve-bota-e-papergatitur-per-ndryshimet-klimatike/100%Always2019-10-31 09:38
https://a2news.com/2019/10/31/rasti-kajmaku-ulqini-partite-nuk-zevendesojne-dot-prokurorine/100%Always2019-10-31 09:28
https://a2news.com/2019/10/31/pentagoni-publikon-videon-e-sulmit-ku-mbeti-i-vrare-al-baghdadi/100%Always2019-10-31 08:54
https://a2news.com/2019/10/31/halloween-i-i-pare-fellini-dhe-lundrimi-rreth-botes-kjo-date-ne-histori-31-tetor/100%Always2019-10-31 08:26
https://a2news.com/2019/10/31/basha-takon-drejtorin-e-ndi-per-europen-juglindore-zgjidhja-e-krizes-kalon-permes-zgjedhjeve-te-lira-e-te-ndershme/100%Always2019-10-31 08:09
https://a2news.com/2019/10/31/real-madrid-iu-pergjigj-ne-te-njejten-menyre-barcelones-ne-javen-e-11-te-la-liga/100%Always2019-10-31 08:57
https://a2news.com/2019/10/31/celet-sot-panairi-per-shendetesine-ne-tirane/100%Always2019-10-31 07:54
https://a2news.com/2019/10/31/rama-ne-rome-sot-takon-kryeministrin-e-italise/100%Always2019-10-31 07:49
https://a2news.com/2019/10/31/lezhe-makina-perplas-motorin-nderron-jete-55-vjecari/100%Always2019-10-31 07:38
https://a2news.com/2019/10/30/juve-fitore-ne-frymen-e-fundit-roma-shkaterron-udinezen/100%Always2019-10-30 21:59
https://a2news.com/2019/10/30/aksioni-qe-turperoi-policine-meksikane-del-video-e-arrestimit-te-djalit-te-el-chapo/100%Always2019-10-30 21:34
https://a2news.com/2019/10/30/liverpool-arsenal-nje-ndeshje-e-cmendur-shenohen-10-gola-por-vendosin-penalltite/100%Always2019-10-30 21:43
https://a2news.com/2019/10/30/shkrumbohet-keshtjella-historike-ne-japoni/100%Always2019-10-30 21:08
https://a2news.com/2019/10/30/lufte-mes-policise-dhe-trafikanteve-ne-brazil-17-viktima/100%Always2019-10-30 20:50
https://a2news.com/2019/10/30/aksident-i-rende-ne-durres-nje-i-vdekur/100%Always2019-10-30 20:42
https://a2news.com/2019/10/30/taksat-dhe-tatimet-e-reja-ke-do-te-favorizoje-buxheti-2020/100%Always2019-10-30 21:46
https://a2news.com/2019/10/30/valdete-daka-certifikimi-i-zgjedhjeve-mund-te-zgjase-deri-ne-dhjetor/100%Always2019-11-01 13:22
https://a2news.com/2019/10/30/napoli-atalanta-barazim-mes-polemikash/100%Always2019-10-30 20:03
https://a2news.com/2019/10/30/kpa-le-ne-fuqi-vendimin-e-kpk-per-gjyqtarin-e-apelit-metalla/100%Always2019-10-30 19:59
https://a2news.com/2019/10/30/reshjet-e-shiut-permbytin-ne-pak-minuta-vloren/100%Always2019-10-30 19:13
https://a2news.com/2019/10/30/zona-e-sigurt-ne-siri-rusia-kurdet-u-terhoqen-erdogan-rreziku-vazhdon/100%Always2019-10-30 18:55
https://a2news.com/2019/10/30/alarmi-i-ri-i-shkencetareve-niveli-i-detit-rritet-deri-ne-2-metra-per-3-dekada/100%Always2019-10-30 18:43
https://a2news.com/2019/10/30/alarm-fals-per-bombe-ne-ambasaden-ceke-ne-tirane/100%Always2019-10-30 19:23
https://a2news.com/2019/10/30/aksident-ajror-ne-atlanta-avioni-perplaset-me-bllokun-e-apartamenteve/100%Always2019-10-30 18:31
https://a2news.com/2019/10/30/rashica-nuk-di-te-ndalet-shenon-tjeter-gol-spektakolar/100%Always2019-10-30 18:13
https://a2news.com/2019/10/30/nderron-jete-gruaja-qe-pa-te-kalonin-tre-shekuj/100%Always2019-10-30 18:08
https://a2news.com/2019/10/30/tjeter-rast-transporti-emigrantesh-me-kamion-frigoriferik-kesaj-radhe-ne-belgjike/100%Always2019-10-30 17:41
https://a2news.com/2019/10/30/deti-behet-i-kuq-ne-britani/100%Always2019-10-30 17:35
https://a2news.com/2019/10/30/eksperti-mjekoligjor-leshon-bomben-miliarderi-epstein-nuk-u-vetevra/100%Always2019-10-30 16:36
https://a2news.com/2019/10/30/te-rejat-nga-hollywood-i-cmim-per-charlize-theron-watts-jashte-game-of-thrones/100%Always2019-10-30 16:17
https://a2news.com/2019/10/30/frike-per-nje-gare-armatimi-rusia-teston-raketen-interkontinentale/100%Always2019-10-30 16:00
https://a2news.com/2019/10/30/ujevara-e-ngrire-shpikesi-fluturues-dhe-nderimi-i-leninit-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-10-30 15:50
https://a2news.com/2019/10/30/kurti-dhe-osmani-ne-nje-tavoline-bashkepunimi-eshte-perkushtimi-yne/100%Always2019-10-30 15:16
https://a2news.com/2019/10/30/tangoja-perfekte-e-gjyshit-99-vjecar/100%Always2019-10-30 15:11
https://a2news.com/2019/10/30/dhuna-ndaj-lojtareve-te-rinj-duka-e-papranueshme/100%Always2019-10-30 15:01
https://a2news.com/2019/10/30/koski-te-vendosur-te-godasim-trafikantet-e-qenieve-njerezore/100%Always2019-10-30 14:45
https://a2news.com/2019/10/30/akti-normativ-si-u-riorganizuan-fondet-per-investime/100%Always2019-10-31 11:41
https://a2news.com/2019/10/30/shqiperia-do-te-hape-mision-te-posacem-diplomatik-ne-ukraine/100%Always2019-10-30 14:38
https://a2news.com/2019/10/30/investimet-publike-11-2-mld-leke-larg-planit/100%Always2019-10-30 14:24
https://a2news.com/2019/10/30/prokuroria-kerkon-15-vite-burg-per-nje-nga-anetaret-e-grupit-te-habilajve/100%Always2019-10-30 20:28
https://a2news.com/2019/10/30/perkeqesohet-situata-ne-kaliforni-aktivizohet-alarmi-maksimal-per-zjarret/100%Always2019-10-30 14:05
https://a2news.com/2019/10/30/liverpool-dominon-kandidaturat-e-globe-soccer/100%Always2019-10-30 14:01
https://a2news.com/2019/10/30/shba-pranon-gjenocidin-armen-erdogan-kaq-poshte-ka-rene-amerika-qe-te-jete-ne-meshire-te-gulen/100%Always2019-10-30 14:00
https://a2news.com/2019/10/30/refuzon-cmimin-nordik-thunberg-levizja-per-klimen-ska-nevoje-per-vleresime/100%Always2019-10-30 14:07
https://a2news.com/2019/10/30/plani-per-ringritjen-louis-vuitton-gati-te-marre-pronesine-e-milanit/100%Always2019-10-30 13:41
https://a2news.com/2019/10/30/duma-listat-e-hapura-e-bashkojne-partine-ne-fitore/100%Always2019-10-30 14:22
https://a2news.com/2019/10/30/nate-terrori-per-ish-yllin-e-juventusit-kercenohet-me-arme/100%Always2019-10-30 13:25
https://a2news.com/2019/10/30/vidhte-shtepite-per-operacionin-e-vajzes-denohet-me-2-vjet-burg/100%Always2019-10-30 13:14
https://a2news.com/2019/10/30/golf-me-luanet-hienat-dhe-elefantet/100%Always2019-10-30 13:07
https://a2news.com/2019/10/30/detyrimet-e-prapambetura-ministria-e-financave-nuk-cenojne-ecurine-e-buxhetit-te-shtetit-dhe-qendrueshmerine-e-ekonomise/100%Always2019-10-30 12:30
https://a2news.com/2019/10/30/vetem-8-bileta-te-shitura-per-ndeshjen-shqiperi-andorre/100%Always2019-10-30 12:20
https://a2news.com/2019/10/30/presidenti-i-pe-sassoli-vjen-ne-tirane-ne-dhjetor/100%Always2019-10-30 12:19
https://a2news.com/2019/10/30/i-refuzoi-brukseli-rusia-fton-shkupin-dhe-tiranen-ne-unionin-euroaziatik/100%Always2019-10-30 14:11
https://a2news.com/2019/10/30/100-mije-dollare-per-nje-teke-uiski/100%Always2019-10-30 12:01
https://a2news.com/2019/10/30/shperndante-kokaine-bashke-me-djalin-e-vogel-arrestohet-shqiptari/100%Always2019-10-30 11:59
https://a2news.com/2019/10/30/premier-league-po-mendon-te-ndihmoje-var-in-me-teknologji-shtese/100%Always2019-10-30 11:41
https://a2news.com/2019/10/30/game-of-thrones-hbo-rikthehet-300-vjet-pas-me-house-of-the-dragon/100%Always2019-10-30 11:41
https://a2news.com/2019/10/30/dosja-kajmaku-mberrin-ne-prokurorine-e-tiranes-te-premten-kqz-shqyrton-verifikimet-e-organit-te-akuzes/100%Always2019-10-30 11:34
https://a2news.com/2019/10/30/gati-per-halloween-nis-festa-ne-shba-mijera-kostume-e-kunguj-gati/100%Always2019-10-30 11:30
https://a2news.com/2019/10/30/panairi-me-i-embel-ne-paris-modelet-ngjiten-mbi-pasarele-me-fustane-cokollate/100%Always2019-10-30 10:52
https://a2news.com/2019/10/30/spiropali-i-pergjigjet-bashes-shumica-e-tij-imagjinare-duhet-te-prese-zgjedhjet-e-radhes/100%Always2019-10-30 10:29
https://a2news.com/2019/10/30/trajneri-shpulla-dhe-ofendime-futbollisteve-te-rinj/100%Always2019-10-30 11:45
https://a2news.com/2019/10/30/krasniqi-dekriminalizimi-jane-larguar-rreth-500-persona-duhet-penalizim-per-partite/100%Always2019-10-30 10:07
https://a2news.com/2019/10/30/basha-zgjedhjet-e-parakohshme-rruga-e-vetme-qe-shqiperia-te-ece-perpara/100%Always2019-10-30 10:08
https://a2news.com/2019/10/30/ndalon-aksionin-ndeshkon-me-karton-kaka-dhe-me-pas-ndodh-dicka-qe-nuk-e-kishim-pare-kurre/100%Always2019-10-30 09:27
https://a2news.com/2019/10/30/nga-kampioni-i-pare-i-f1-te-ura-e-bosforit-kjo-date-ne-histori-30-tetor/100%Always2019-10-30 09:15
https://a2news.com/2019/10/30/te-shtena-me-arme-per-halloween-3-viktima-dhe-9-te-plagosur/100%Always2019-10-30 09:12
https://a2news.com/2019/10/30/vrasja-e-34-vjecarit-ne-mirdite-per-gjakmarrje-policia-identifikon-autorin/100%Always2019-10-30 09:08
https://a2news.com/2019/10/30/shkarkoni-pa-vonese-agim-kajmakun-pd-kerkese-kqz-se-zbatoni-ligjin-jo-urdhrat-politike-te-edi-rames/100%Always2019-10-30 09:01
https://a2news.com/2019/10/30/rekord-i-ri-boteror-ish-ushtari-ngjit-14-majat-me-te-larta-ne-bote-per-6-muaj/100%Always2019-10-30 08:58
https://a2news.com/2019/10/30/durres-arrestohet-34-vjecari-i-kerkuar-per-vrasje-ne-vlore/100%Always2019-10-30 08:58
https://a2news.com/2019/10/30/peshkaqeni-argeton-turistet-duke-notuar-me-shpine/100%Always2019-10-30 09:26
https://a2news.com/2019/10/30/shiste-ne-shqiperi-sende-te-vjedhura-nga-i-vellai-ne-gjermani-ndalohet-polici-nga-laci/100%Always2019-10-30 08:24
https://a2news.com/2019/10/30/e-rralle-ne-japoni-dy-gola-nga-mesfusha-per-90-sekonda/100%Always2019-10-30 08:18
https://a2news.com/2019/10/30/gjuha-ruse-u-mbyll-ne-fakultet-por-mesohet-ne-kurse/100%Always2019-10-30 08:09
https://a2news.com/2019/10/30/projektrezoluta-per-ndikimin-e-rusise-atasheu-rus-qesharak-dhe-jomiqesor/100%Always2019-10-30 08:01
https://a2news.com/2019/10/30/premtimi-u-mbajt-kurdet-zhvendosen-nga-kufiri-siriano-turk/100%Always2019-10-30 07:50
https://a2news.com/2019/10/30/barcelona-shkaterron-valladolid-messi-mahnit-me-goditjen-e-denimit/100%Always2019-10-30 07:13
https://a2news.com/2019/10/29/interi-harron-parmen-merr-3-pike-ne-transferten-e-radhes/100%Always2019-10-29 21:54
https://a2news.com/2019/10/29/tigri-me-ne-mode-me-dhembe-floriri/100%Always2019-10-29 21:46
https://a2news.com/2019/10/29/bayern-kalon-me-veshtiresi-ne-raundin-e-tjeter-te-kupes-se-gjermanise/100%Always2019-10-29 21:02
https://a2news.com/2019/10/29/mogherini-takon-lideret-e-ballkanit-perendimor-mungon-rama/100%Always2019-10-29 20:54
https://a2news.com/2019/10/29/palmer-nis-viziten-ne-shkup-konfirmon-mbeshtetjen-e-shba-per-maqedonine-e-veriut/100%Always2019-10-29 20:37
https://a2news.com/2019/10/29/zgjedhjet-e-pergjithshme-ne-britani-do-te-mbahen-ne-12-dhjetor/100%Always2019-10-30 11:00
https://a2news.com/2019/10/29/youri-kim-mbeshtesim-ngritjen-e-spak-dhe-bkh/100%Always2019-10-30 11:06
https://a2news.com/2019/10/29/lekundje-termeti-ja-ku-ishte-epiqendra/100%Always2019-10-29 21:01
https://a2news.com/2019/10/29/bulqize-rriten-permasat-e-zjarrit-vatra-arrin-deri-ne-balgjaj/100%Always2019-10-29 19:05
https://a2news.com/2019/10/29/detyrimet-e-prapambetura-fmn-dhe-bb-apel-qeverise-per-shlyerjen-e-tyre/100%Always2019-10-29 18:57
https://a2news.com/2019/10/29/operacion-tjeter-ne-siri-trump-vrame-pasuesin-e-al-baghdadit-ne-drejtim-te-isis/100%Always2019-10-29 18:49
https://a2news.com/2019/10/29/rama-ne-greqi-dule-tsipras-u-dorehoq-kur-syriza-humbi-zgjedhjet-ne-pe/100%Always2019-10-29 18:43
https://a2news.com/2019/10/29/veliaj-sulmon-rektorin-mynyr-mavria-fosile/100%Always2019-10-29 18:46
https://a2news.com/2019/10/29/perplasja-per-kopshtin-botanik-15-hektare-per-bashkine-apo-universitetin/100%Always2019-10-29 18:35
https://a2news.com/2019/10/29/drejtori-i-vllaznise-emerohet-trajner-i-kundershtareve-te-shqiperise/100%Always2019-10-29 18:06
https://a2news.com/2019/10/29/koret-raciste-ndaj-kombetares-angleze-denohet-ashper-bullgaria/100%Always2019-10-29 18:02
https://a2news.com/2019/10/29/do-organizonin-sulm-ne-festen-kombetare-te-turqise-arrestohen-43-terroriste/100%Always2019-10-29 17:40
https://a2news.com/2019/10/29/operacioni-i-policise-pranga-bardhok-planajt-theu-masen-e-arrestit/100%Always2019-10-29 20:40
https://a2news.com/2019/10/29/zbardhet-takimi-rama-mitsotakis-se-shpejti-njohja-e-ndersjelle-e-patentave/100%Always2019-10-29 17:25
https://a2news.com/2019/10/29/reshje-te-pazakonta-shiu-ne-kamerun-dhjetera-viktima-nga-rreshqitjet-e-dheut/100%Always2019-10-29 17:23
https://a2news.com/2019/10/29/protestat-e-dhunshme-ne-liban-dorehiqet-kryeministri/100%Always2019-10-29 17:06
https://a2news.com/2019/10/29/aksident-ne-aksin-elbasan-librazhd-perplasen-dy-automjete/100%Always2019-10-29 17:04
https://a2news.com/2019/10/29/caj-dhe-permbytje-per-mengjes-parada-e-modes-per-qente-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-10-29 16:14
https://a2news.com/2019/10/29/studimi-ne-shba-cigaret-elektronike-me-shije-frutash-joshje-per-te-rinjte/100%Always2019-10-29 16:08
https://a2news.com/2019/10/29/weinstein-perballet-live-me-akuzat-per-ngacmime-seksuale/100%Always2019-10-29 16:02
https://a2news.com/2019/10/29/stadiumi-i-ri-i-milanos-san-siro-nuk-preket-gati-nisja-e-punimeve/100%Always2019-10-29 15:55
https://a2news.com/2019/10/29/trajneri-legjendar-i-boksit-zef-gjoni-mendon-largimin-vllaznia-rrezikon-shkrirjen/100%Always2019-10-29 15:49
https://a2news.com/2019/10/29/bale-drejt-kines-reali-kursen-34-milione-euro/100%Always2019-10-29 15:48
https://a2news.com/2019/10/29/ibrahimovic-zbulon-te-ardhmen-spanje-po-kthehem/100%Always2019-10-29 15:45
https://a2news.com/2019/10/29/buxheti-ne-kolaps-teliti-keqmenaxhim-dhe-rritje-e-informalitetit/100%Always2019-10-29 15:23
https://a2news.com/2019/10/29/rekord-boteror-zhytet-100-metra-nen-uje-vetem-me-not/100%Always2019-10-29 15:14
https://a2news.com/2019/10/29/tek-arsenali-nuk-e-duan-zvicra-nuk-e-leshon/100%Always2019-10-29 15:12
https://a2news.com/2019/10/29/te-ardhurat-ne-buxhet-mungojne-74-miliarde-leke-nga-tatimet-e-doganat/100%Always2019-10-29 15:01
https://a2news.com/2019/10/29/kriza-politike-ne-britani-opozita-pranon-zgjedhjet-kushtet-tona-u-permbushen/100%Always2019-10-29 14:57
https://a2news.com/2019/10/29/aksidenti-i-frikshem-ne-durres-gjykata-jep-20-dite-burg-per-shoferin-e-furgonit/100%Always2019-10-29 14:55
https://a2news.com/2019/10/29/reforma-zgjedhore-duka-palet-te-ulen-ne-tryeze-duhet-ndryshuar-sistemi/100%Always2019-10-29 14:47
https://a2news.com/2019/10/29/bare-kajmaku-pergjegjesia-eshte-personale-pd-pa-interes-ne-reformen-zgjedhore-por-jemi-te-hapur/100%Always2019-10-29 14:47
https://a2news.com/2019/10/29/deti-rama-shpresojme-per-zgjidhje-konsensuale-me-greqine/100%Always2019-10-29 14:44
https://a2news.com/2019/10/29/rasti-kajmaku-kqz-nis-procedurat-ps-te-perballet-i-vetem/100%Always2019-10-29 16:01
https://a2news.com/2019/10/29/qendrimet-e-kajmakut-nga-jorgo-toto-te-mohimi-i-arrestimit-ne-greqi/100%Always2019-10-29 14:28
https://a2news.com/2019/10/29/cfare-ndodh-pas-vdekjes-se-al-baghdadit/100%Always2019-10-29 14:13
https://a2news.com/2019/10/29/kajmaku-nen-hetim-dosja-ende-ne-duart-e-kryeprokurores/100%Always2019-10-29 15:07
https://a2news.com/2019/10/29/meta-pritet-nga-presidentja-kroate-shqiperia-e-lumtur-qe-kroacia-do-te-marre-presidencen-e-be/100%Always2019-10-29 13:58
https://a2news.com/2019/10/29/ndalohet-nga-policia-pa-pire-nje-gote-te-vetme-por-alkoolin-e-prodhonte-vete-ne-bark/100%Always2019-10-29 13:32
https://a2news.com/2019/10/29/paralajmerimi-i-zaev-komisioni-europian-marreveshja-e-prespes-do-te-respektohet/100%Always2019-10-29 13:29
https://a2news.com/2019/10/29/zaev-marreveshja-e-prespes-ne-rrezik/100%Always2019-10-29 13:29
https://a2news.com/2019/10/29/kercenimet-ndaj-hajdarit-korab-lita-skam-asnje-lidhje-as-nuk-duhet-ta-mendoni/100%Always2019-10-29 13:28
https://a2news.com/2019/10/29/klp-miraton-listen-me-kandidatet-per-prokuror-te-pergjithshem/100%Always2019-10-29 12:51
https://a2news.com/2019/10/29/vdekja-e-al-baghdadit-cnn-rinderton-operacionin-e-ushtrise-amerikane-ne-3d/100%Always2019-10-29 12:49
https://a2news.com/2019/10/29/thirret-ne-prokurori-marsida-qatja-deklaroi-se-mori-20-mln-leke-te-fshihte-tregtine-e-droges/100%Always2019-10-29 12:20
https://a2news.com/2019/10/29/kopshti-botanik-gjykata-rrezon-pretendimet-e-bashkise-se-tiranes/100%Always2019-10-29 14:20
https://a2news.com/2019/10/29/aksion-i-policise-te-dogana-e-tiranes-shoqerohen-7-persona-sekuestrohet-1-pistolete/100%Always2019-10-29 13:49
https://a2news.com/2019/10/29/krimet-e-renda-kthejne-dosjen-toyota-yaris/100%Always2019-10-29 12:29
https://a2news.com/2019/10/29/nje-tjeter-peshkaqen-bie-ne-rrjetat-e-peshkatareve-ne-adriatik/100%Always2019-10-29 15:28
https://a2news.com/2019/10/29/demtimi-i-francezit-united-humbet-pogba-feston-shqiperia/100%Always2019-10-29 11:50
https://a2news.com/2019/10/29/juventusi-hedh-grepat-per-yjet-e-tottenham/100%Always2019-10-29 11:01
https://a2news.com/2019/10/29/trafikimi-i-613-kg-kokaine-shtyhet-serish-pretenca-per-arber-cekaj/100%Always2019-10-29 10:56
https://a2news.com/2019/10/29/kriza-ne-britani-deputetet-refuzojne-zgjedhjet-johnson-sheq-dore/100%Always2019-10-29 11:13
https://a2news.com/2019/10/29/rusia-dhe-aktore-te-tjere-kane-nderhyre-ne-vendin-tone-ps-dergon-rezoluten-kunder-dezinformomit-ne-kuvend/100%Always2019-10-29 10:15
https://a2news.com/2019/10/29/sekustrohen-3-milione-euro-pasuri-i-perkasin-4-te-arrestuarve-ne-danimarke/100%Always2019-10-29 14:51
https://a2news.com/2019/10/29/kikia-rekomandimet-e-osbe-odihr-operacione-plastike-qe-nuk-zgjidhin-gje-ne-thelb/100%Always2019-10-29 10:24
https://a2news.com/2019/10/29/varka-rezerve-ku-pasaniket-parkojne-nendetesen-dhe-helikopterin/100%Always2019-10-29 09:32
https://a2news.com/2019/10/29/lufta-kunder-korrupsionit-ambasada-e-shba-prioriteti-yne-cdo-jave-nje-nisme/100%Always2019-10-29 09:33
https://a2news.com/2019/10/29/nga-gjykimi-i-pare-per-shtrigeri-te-termeti-me-1300-viktima-ne-turqi-kjo-date-ne-histori-29-tetor/100%Always2019-10-30 09:23
https://a2news.com/2019/10/29/zjarret-ne-kaliforni-anulojne-premieren-e-terminator-dark-fate/100%Always2019-10-29 10:14
https://a2news.com/2019/10/29/meta-vizite-shteterore-ne-kroaci-ne-prag-te-marrjes-se-presidences-se-be/100%Always2019-10-29 08:43
https://a2news.com/2019/10/29/kuvendi-voton-me-13-nentor-per-dy-anetaret-e-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-10-29 11:00
https://a2news.com/2019/10/29/aksidenti-ne-lushnje-shkon-ne-dy-numri-i-viktimave-nderron-jeten-edhe-nje-i-ri/100%Always2019-10-29 07:59
https://a2news.com/2019/10/29/termeti-i-fuqishem-godet-filipinet-raportohen-edhe-viktima/100%Always2019-10-29 07:49
https://a2news.com/2019/10/29/aksidentet-me-boeing-737-max-kompania-kemi-bere-gabime/100%Always2019-10-29 07:37
https://a2news.com/2019/10/29/samiti-ne-athine-rama-takohet-sot-me-mitsotakis/100%Always2019-10-29 13:07
https://a2news.com/2019/10/29/taksa-e-prones-numer-i-ulet-deklarimesh-pas-30-tetorit-nis-verifikimi/100%Always2019-10-29 07:14
https://a2news.com/2019/10/28/njesia-amerikane-qe-vrau-al-baghdadin-as-pentagoni-nuk-e-pranon-qe-ekziston/100%Always2019-10-28 21:50
https://a2news.com/2019/10/28/aksident-i-rende-ne-lushnje-1-i-vdekur-2-te-plagosur/100%Always2019-10-28 22:11
https://a2news.com/2019/10/28/provokuan-lojtarin-perjashtohen-perjete-nga-stadiumet-dy-modelet/100%Always2019-10-28 21:07
https://a2news.com/2019/10/28/basketboll-vllaznia-transferon-kanadezin-force-e-shtuar-per-ligen-ballkanike/100%Always2019-10-28 20:54
https://a2news.com/2019/10/28/nga-ibra-te-ozil-milani-ne-kerkim-te-nje-lideri/100%Always2019-10-28 20:41
https://a2news.com/2019/10/28/kostumet-me-qesharake-te-halloween/100%Always2019-10-28 20:36
https://a2news.com/2019/10/28/trageti-qe-lidh-francen-me-britanine-shpeton-gomonen-me-klandestine/100%Always2019-10-28 20:24
https://a2news.com/2019/10/28/reforma-zgjedhore-alibeaj-ironizon-draftin-e-mazhorances-nuk-adreson-problemet-eshte-tallje/100%Always2019-10-28 19:22
https://a2news.com/2019/10/28/partizani-me-kukesin-ndajne-nga-nje-pike-fitorja-shfaqje-e-huaj-per-vlonjatet/100%Always2019-10-28 19:01
https://a2news.com/2019/10/28/shfajesimi-i-ish-ministrit-pikat-e-erreta-te-marredhenies-tahiri-habilaj/100%Always2019-10-28 18:56
https://a2news.com/2019/10/28/veprimi-i-pamenduar-ndaj-arbitrit-denohet-rende-ribery/100%Always2019-10-28 18:32
https://a2news.com/2019/10/28/kryemadhi-qeveria-nuk-i-ploteson-as-kerkesat-minimale-fermereve/100%Always2019-10-28 18:01
https://a2news.com/2019/10/28/ndikimi-rus-ne-ballkan-serbia-ujdi-ekonomike-dhe-stervitje-ushtarake-me-rusine/100%Always2019-10-28 18:00
https://a2news.com/2019/10/28/prokuroria-konfirmon-pd-ne-kryebashkiaku-i-vores-i-arrestuar-ne-greqi/100%Always2019-10-28 18:30
https://a2news.com/2019/10/28/nje-asteroid-do-te-kaloje-prane-tokes-mengjesin-e-se-martes-astrofizikantet-nuk-ka-vend-per-panik/100%Always2019-10-28 17:35
https://a2news.com/2019/10/28/konferenca-me-stoltenbeg-shqiperia-kerkoi-baze-te-nato-s-ne-pashaliman/100%Always2019-10-28 23:03
https://a2news.com/2019/10/28/sulmohet-me-arme-xhamia-ne-france-raportohet-per-te-lenduar/100%Always2019-10-28 17:04
https://a2news.com/2019/10/28/denoncimi-i-deputetes-hajdari-jam-kercenuar-ne-kuvend-merrni-masa/100%Always2019-10-28 16:23
https://a2news.com/2019/10/28/pd-denoncon-shembje-te-tavanit-ne-nje-godine-te-qytetin-studenti-reagon-bashkia/100%Always2019-10-28 16:21
https://a2news.com/2019/10/28/fotot-me-interesante-te-dites-40/100%Always2019-10-28 15:48
https://a2news.com/2019/10/28/vazhdojne-protestat-ne-kili-edhe-pas-shkarkimit-te-qeverise-presidenti-bie-ne-sondazhe/100%Always2019-10-28 15:38
https://a2news.com/2019/10/28/flake-dhe-tym-i-dendur-vazhdon-lufta-me-zjarrin-ne-kaliforni/100%Always2019-10-28 16:07
https://a2news.com/2019/10/28/pd-konfirmohet-zyrtarisht-se-agim-kajmaku-i-bashkise-se-vores-eshte-jorgo-toto/100%Always2019-10-28 15:41
https://a2news.com/2019/10/28/vdekja-e-al-baghdadi-moment-vendimtar-ne-luften-kunder-terrorizmit/100%Always2019-10-28 15:20
https://a2news.com/2019/10/28/moti-i-keq-ne-britani-e-peson-qyteza-e-permbytur-4-here-ne-12-vjet/100%Always2019-10-28 15:06
https://a2news.com/2019/10/28/dita-e-te-vdekurve-vjen-me-heret-kete-vit/100%Always2019-10-28 15:05
https://a2news.com/2019/10/28/shifrat-e-turizmit-vathi-jo-reale/100%Always2019-10-28 14:49
https://a2news.com/2019/10/28/nga-favoritet-ne-boteror-italia-i-beson-porten-gjigantit-shqiptar/100%Always2019-10-28 14:16
https://a2news.com/2019/10/28/qente-akrobate-me-te-lumturit-ne-bote/100%Always2019-10-28 14:10
https://a2news.com/2019/10/28/mos-hapja-e-negociatave-profesori-amerikan-frances-dhe-bashkimit-europian-ti-vije-turp/100%Always2019-10-28 13:31
https://a2news.com/2019/10/28/ristani-tregon-elementet-brenda-vetes-qe-duhet-te-rregulloje-partia-demokratike/100%Always2019-10-28 13:31
https://a2news.com/2019/10/28/federer-triumfon-ne-shtepi-fiton-titullin-e-dhjete-ne-bazel/100%Always2019-10-28 13:10
https://a2news.com/2019/10/28/tiger-woods-rekord-nje-fitore-larg-historise/100%Always2019-10-28 13:07
https://a2news.com/2019/10/28/festa-kombetare-e-greqise-ceremoni-ne-kelcyre-ne-varrezat-e-ushtareve-greke/100%Always2019-10-28 12:50
https://a2news.com/2019/10/28/rruga-shijak-durres-e-braktisur-edhe-pas-ceremonise-per-rindertim/100%Always2019-10-28 12:38
https://a2news.com/2019/10/28/itali-skifteri-shqiptar-bie-nga-dritarja-e-magazines-qe-po-vidhte/100%Always2019-10-28 12:32
https://a2news.com/2019/10/28/carl-bildt-vendimi-francez-per-negociatat-veto-vlen-edhe-per-serbine-dhe-malin-e-zi/100%Always2019-10-28 12:41
https://a2news.com/2019/10/28/influenca-ruse-moses-ones-disa-gjera-ne-shqiperi-nuk-shiten/100%Always2019-10-28 13:39
https://a2news.com/2019/10/28/40-kafka-dhe-nje-fetus-altari-satanik-i-trafikanteve-te-droges-qe-mban-larg-policine/100%Always2019-10-28 12:13
https://a2news.com/2019/10/28/dosja-tahiri-zbardhet-vendimi-i-gjykates-per-ish-ministrin-e-brendshem/100%Always2019-10-28 13:56
https://a2news.com/2019/10/28/itali-nena-dhe-vellai-i-sjellin-hashash-ne-burg-shqiptarit-arrestohen/100%Always2019-10-28 11:55
https://a2news.com/2019/10/28/korab-lita-nuk-e-kam-kercenuar-une-zonjen-hajdari/100%Always2019-10-28 11:51
https://a2news.com/2019/10/28/cr6-ne-france-thone-se-ronaldo-eshte-fitues-i-topit-te-arte/100%Always2019-10-28 11:34
https://a2news.com/2019/10/28/pershendetje-plehre-beji-te-fala-bin-ladenit-nga-ana-ime/100%Always2019-10-28 11:23
https://a2news.com/2019/10/28/i-shkruan-cdo-dite-nje-sms-babait-te-vdekur-vajza-merr-pergjigjen-e-papritur-pas-4-vitesh/100%Always2019-10-28 11:25
https://a2news.com/2019/10/28/mos-hapja-e-negociatave-rama-be-goditi-besueshmerine-e-vet/100%Always2019-10-28 11:57
https://a2news.com/2019/10/28/pesuan-9-gola-ndaj-leicester-futbollistet-e-southampton-japin-pagen-e-nje-dite-per-bamiresi/100%Always2019-10-28 11:04
https://a2news.com/2019/10/28/icardi-ul-interin-psg-skuadra-me-e-mire-ku-kam-luajtur/100%Always2019-10-28 10:51
https://a2news.com/2019/10/28/edhe-dielli-pergatitet-per-halloween/100%Always2019-10-28 10:36
https://a2news.com/2019/10/28/ere-me-170-km-h-pastruesit-e-qiellgervishtesve-rrezikojne-jeten/100%Always2019-10-28 10:35
https://a2news.com/2019/10/28/nje-ukrainase-kendon-ne-shqip-ne-the-voice-of-greece/100%Always2019-10-28 10:11
https://a2news.com/2019/10/28/be-bie-dakord-per-shtyrjen-e-brexit-deri-me-31-janar/100%Always2019-10-28 10:04
https://a2news.com/2019/10/28/shtyu-dy-here-anesorin-ribery-rrezikon-denim-te-rende/100%Always2019-10-28 09:51
https://a2news.com/2019/10/28/me-kane-kercenuar-ne-zyre-rudina-hajdari-denoncon-nga-foltorja-e-parlamentit/100%Always2019-10-28 10:31
https://a2news.com/2019/10/28/fillon-puna-per-reformen-zgjedhore-cupi-cdo-propozim-i-osbe-do-te-kete-kendveshtrimin-tone/100%Always2019-10-28 09:59
https://a2news.com/2019/10/28/zgjedhjet-ne-argjentine-opozitari-alberto-fernandez-presidenti-i-ri/100%Always2019-10-28 09:08
https://a2news.com/2019/10/28/profesori-ish-oficeri-i-saddam-husein-shpallet-lideri-i-ri-i-isis/100%Always2019-10-28 09:10
https://a2news.com/2019/10/28/e-nevojshme-nje-levizje-e-re-politike-ralf-gjoni-zbulon-ne-dita-jone-planet-e-opozites-parlamentare/100%Always2019-10-28 08:39
https://a2news.com/2019/10/28/panik-ne-qytetin-e-varfer-gati-900-femije-te-infektuar-me-hiv/100%Always2019-10-28 08:37
https://a2news.com/2019/10/28/reforma-zgjedhore-pd-do-te-kete-alternativen-e-saj-ne-dhjetor/100%Always2019-10-28 08:10
https://a2news.com/2019/10/28/njeriu-me-i-pasur-i-kines-sfidon-mayweather/100%Always2019-10-28 07:53
https://a2news.com/2019/10/28/donte-te-grushtonte-topin-portieri-i-hannover-i-jep-goditje-poshte-brezit-kundershtarit/100%Always2019-10-28 07:41
https://a2news.com/2019/10/28/kuvendi-mblidhet-sot-ne-seance-plenare-priten-4-ore-diskutime-per-mosnisjen-e-bisedimeve-te-anetaresimit/100%Always2019-10-28 07:33
https://a2news.com/2019/10/28/psg-shkaterron-marsejen-ne-derbin-e-frances-dhe-nis-shkeputjen/100%Always2019-10-28 07:13
https://a2news.com/2019/10/27/gol-fantazme-ne-kroaci-lojtaret-festoje-me-pas-e-pesojne/100%Always2019-10-27 21:39
https://a2news.com/2019/10/27/hamilton-triumfon-edhe-ne-meksike-por-festa-e-titullit-shtyhet/100%Always2019-10-27 21:13
https://a2news.com/2019/10/27/zbulohen-8-emigrante-ne-kamionin-frigoriferik-ne-france-ne-pranga-2-rumune/100%Always2019-10-27 21:02
https://a2news.com/2019/10/27/momente-te-erreta-per-xhaken-perplaset-me-tifozet/100%Always2019-10-27 20:30
https://a2news.com/2019/10/27/survivor-games-crossfit-shpall-kampionet-per-te-katertin-vit/100%Always2019-10-27 19:34
https://a2news.com/2019/10/27/e-hena-sjell-ulje-te-temperaturave-ne-mesjave-0-grade/100%Always2019-10-27 19:15
https://a2news.com/2019/10/27/as-pioli-ska-cfare-ti-beje-ketij-milani-kuqezinjte-dalin-pa-pike-nga-roma/100%Always2019-10-27 19:02
https://a2news.com/2019/10/27/liverpool-i-permbys-tottenham-in-manchester-united-rikthehet-te-fitorja/100%Always2019-10-27 18:43
https://a2news.com/2019/10/27/meta-pret-albin-kurtin-uroj-qe-kosova-te-behet-shembull-per-rajonin/100%Always2019-10-27 18:30
https://a2news.com/2019/10/27/koleksionisti-harxhon-5-ore-per-te-kthyer-akrepat-60-minuta-prapa/100%Always2019-10-27 18:02
https://a2news.com/2019/10/27/lekundje-termeti-ne-korce/100%Always2019-10-27 17:49
https://a2news.com/2019/10/27/vdekja-e-liderit-te-isis-dyshimet-e-rusise-nuk-ka-asnje-prove/100%Always2019-10-27 17:17
https://a2news.com/2019/10/27/magjia-e-aurores-polare-shihet-edhe-ne-skoci/100%Always2019-10-27 16:41
https://a2news.com/2019/10/27/deti-nxjerr-ne-breg-nje-delfin-te-ngrodhur-te-rana-e-hedhun-ne-shengjin/100%Always2019-10-27 16:21
https://a2news.com/2019/10/27/pas-juves-e-interit-ngec-edhe-napoli-atalanta-termet-7-balle-udineses/100%Always2019-10-27 16:08
https://a2news.com/2019/10/27/ne-prag-te-panairit-te-librit-ja-titujt-e-rinj-qe-pritet-te-dalin/100%Always2019-10-27 15:42
https://a2news.com/2019/10/27/aksion-per-parandalimin-e-aksidenteve-rrugore-marrin-pjese-edhe-civile-qindra-gjoba/100%Always2019-10-27 15:27
https://a2news.com/2019/10/27/joker-thyen-rekordin-filmi-per-te-rritur-me-me-shume-arketime/100%Always2019-10-27 15:04
https://a2news.com/2019/10/27/ngjarje-e-rende-ne-itali-shqiptari-vret-kunatin-me-arme/100%Always2019-10-27 14:21
https://a2news.com/2019/10/27/ahmataj-vjen-me-fitore-te-tirana-vllaznia-shperbehet-nga-laci/100%Always2019-10-27 14:07
https://a2news.com/2019/10/27/trump-konfirmon-vdekjen-e-al-baghdadit-vdiq-si-nje-frikacak/100%Always2019-10-27 14:22
https://a2news.com/2019/10/27/taksa-e-prones-3-dite-afat-per-vetedeklarimin-pagesa-ne-faturen-e-ujit/100%Always2019-10-27 14:52
https://a2news.com/2019/10/27/skandali-me-tokat-ne-lalez-lihen-ne-burg-9-nga-te-arrestuarit-detyrim-paraqitje-per-11-te-tjere/100%Always2019-10-27 13:03
https://a2news.com/2019/10/27/festa-pa-limit-e-te-rinjve-te-leeds-per-halloween/100%Always2019-10-27 12:44
https://a2news.com/2019/10/27/protestuesit-pro-pavaresise-i-vene-zjarrin-barcelones/100%Always2019-10-27 12:25
https://a2news.com/2019/10/27/detaje-nga-operacioni-per-vrasjen-e-kreut-te-shtetit-islamik/100%Always2019-10-27 12:00
https://a2news.com/2019/10/27/mos-hapja-e-negociatave-paloka-rama-deshtoi-europa-kerkon-kryeminister-serioz/100%Always2019-10-27 11:30
https://a2news.com/2019/10/27/makina-perplaset-me-motorin-ne-elbasan-2-te-plagosur/100%Always2019-10-27 11:20
https://a2news.com/2019/10/27/barazoi-ndaj-parmes-shfryn-conte-po-japim-maksimumin-mungesa-ne-stol/100%Always2019-10-27 11:14
https://a2news.com/2019/10/27/trafiku-i-emigranteve-te-paligjshem-bandat-shqiptare-problem-serioz-ne-britani/100%Always2019-10-27 10:37
https://a2news.com/2019/10/27/dy-te-arrestuar-per-aksidentin-e-mbremjes-se-kaluar-ne-durres/100%Always2019-10-27 10:24
https://a2news.com/2019/10/27/moto-gp-ne-australi-vjen-suksesi-i-peste-radhazi-per-marquez/100%Always2019-10-27 10:06
https://a2news.com/2019/10/27/protestat-ne-kili-reflekton-presidenti-shperndan-kabinetin-qeveritar/100%Always2019-10-27 09:57
https://a2news.com/2019/10/27/pershkallezohen-protestat-ne-irak-dhjetera-viktima/100%Always2019-10-27 09:38
https://a2news.com/2019/10/27/tjetersuan-tokat-ne-lalez-seance-per-rivleresimin-e-mases-se-sigurise-ndaj-ish-punonjesve-te-hipotekes/100%Always2019-10-27 08:50
https://a2news.com/2019/10/27/vritet-ne-burg-i-denuari-qe-denoncoi-lidhjet-e-vellait-te-presidentit-me-trafikun-e-droges/100%Always2019-10-27 08:33
https://a2news.com/2019/10/27/vdes-ne-burg-vrasesi-me-i-madh-serial-ne-australi/100%Always2019-10-27 08:15
https://a2news.com/2019/10/27/shperndante-kokaine-ne-fier-pranga-55-vjecarit/100%Always2019-10-27 07:56
https://a2news.com/2019/10/27/rilindja-urbane-ne-gjirokaster-rama-permend-efektet-ekonomike-qe-ka-sjelle/100%Always2019-10-27 07:48
https://a2news.com/2019/10/27/vritet-lideri-i-isis-abu-bakr-al-baghdadi/100%Always2019-10-27 07:34
https://a2news.com/2019/10/27/rikthehet-ora-dimerore-akrepat-shkuan-60-minuta-prapa/100%Always2019-10-27 09:19
https://a2news.com/2019/10/26/nuk-mungojne-golat-shqiptare-ne-europe-rashica-super-balaj-i-ftohte-me-11-metersh/100%Always2019-10-26 20:14
https://a2news.com/2019/10/26/perplasen-mjetet-ne-autostraden-tirane-durres-shtylla-e-tensionit-godet-makinen/100%Always2019-10-26 19:29
https://a2news.com/2019/10/26/durres-nje-person-i-vdekur-prane-portit-policia-aksident-eshte-terhequr-zvarre-nga-furgoni/100%Always2019-10-26 20:39
https://a2news.com/2019/10/26/ish-lojtari-i-saj-e-ndeshkon-interi-nuk-kap-kreun-e-serie-a/100%Always2019-10-26 18:13
https://a2news.com/2019/10/26/masakra-e-emigranteve-ne-britani-zyrtarizohen-akuzat-per-shoferin-e-kamionit/100%Always2019-10-26 17:18
https://a2news.com/2019/10/26/negociatat-meta-kohe-reflektimi-pendarovski-u-ndeshkuam/100%Always2019-10-26 16:06
https://a2news.com/2019/10/26/dy-penallti-kunder-por-bayern-nuk-e-leshon-fitoren-dhe-kap-kreun/100%Always2019-10-26 16:00
https://a2news.com/2019/10/26/mungon-cr7-ngec-juventusi-shans-i-arte-per-interin/100%Always2019-10-26 15:14
https://a2news.com/2019/10/26/diktatori-ne-llixha-flaket-ne-kaliforni-terheqja-nga-siria-fotot-me-interesante-te-javes/100%Always2019-10-26 14:58
https://a2news.com/2019/10/26/kategoria-superiore-ahmataj-debuton-kunder-luftetarit-vllaznia-kerkon-kreun-ne-lac/100%Always2019-10-27 07:21
https://a2news.com/2019/10/26/plazh-ne-vjeshte-pushuesit-ne-vlore-ambienti-i-paster-dhe-i-qete/100%Always2019-10-26 14:37
https://a2news.com/2019/10/26/fiskalizimi-ekspertet-biznesi-do-te-hase-probleme-rrezikon-gjoba/100%Always2019-10-26 14:23
https://a2news.com/2019/10/26/bosi-i-ndrangheta-s-lirohet-dy-here-brenda-dy-muajsh/100%Always2019-10-26 14:00
https://a2news.com/2019/10/26/city-ben-detyren-dhe-pret-nje-nder-nga-tottenham/100%Always2019-10-26 13:27
https://a2news.com/2019/10/26/114-shqiptare-riatdhesohen-nga-vendet-e-be/100%Always2019-10-26 13:18
https://a2news.com/2019/10/26/qeveria-harton-draftin-per-legalizimin-e-kriptovalutave/100%Always2019-10-26 12:48
https://a2news.com/2019/10/26/4-te-arrestuar-per-kamionin-e-vdekjes-vijojne-perpjekjet-per-identifikimin-e-39-viktimave/100%Always2019-10-26 14:18
https://a2news.com/2019/10/26/kurti-nuk-rrezikohet-bashkepunimi-me-ramen-thaci-kritika-brukselit/100%Always2019-10-26 13:30
https://a2news.com/2019/10/26/ceremonia-per-kacifas-proteste-para-konsullates-greke-ne-gjirokaster/100%Always2019-10-26 12:34
https://a2news.com/2019/10/26/perkujtimorja-e-kacifas-gazetaret-shqiptare-nuk-lejohen-te-marrin-pjese/100%Always2019-10-26 12:29
https://a2news.com/2019/10/26/liqeni-artificial-qe-prodhon-100-dallge-ne-ore/100%Always2019-10-26 12:25
https://a2news.com/2019/10/26/nobeli-per-handke-qosja-ta-leme-rehat-suedine-dhe-te-mendojme-per-parandalimin-e-varferise-dhe-korrupsionit/100%Always2019-10-26 12:15
https://a2news.com/2019/10/26/trungjet-pershkojne-te-gjithe-makinen-shoferi-mbijeton/100%Always2019-10-26 11:52
https://a2news.com/2019/10/26/negociatat-pendarovski-ndarja-nga-shqiperia-nuk-ka-qene-kurre-pjese-e-fjalorit-tim/100%Always2019-10-26 11:28
https://a2news.com/2019/10/26/meta-nuk-mjafton-te-themi-qe-franca-dhe-holanda-kane-probleme-te-brendshme-duhet-te-reagojme/100%Always2019-10-26 11:37
https://a2news.com/2019/10/26/kryqezimi-i-cerrikut-nyja-me-problematike-ne-elbasan/100%Always2019-10-26 17:45
https://a2news.com/2019/10/26/28-vjecari-ekstradohet-milano-akuzohet-per-vrasje-ne-sarande/100%Always2019-10-26 10:49
https://a2news.com/2019/10/26/studimi-per-hipertensionin-ilacet-me-te-efektshme-nese-pihen-para-gjumit/100%Always2019-10-26 10:48
https://a2news.com/2019/10/26/metoda-e-trajnerit-turk-shpulla-futbollisteve-ne-pushim-te-ndeshjes/100%Always2019-10-26 11:06
https://a2news.com/2019/10/26/kali-tregon-talentin-ne-kercim/100%Always2019-10-26 10:29
https://a2news.com/2019/10/26/kur-te-qepet-fati-i-keq-3-shtylla-per-3-sekonda/100%Always2019-10-26 10:22
https://a2news.com/2019/10/26/zjarret-ne-kaliforni-faj-i-kompanise-energjitike-guvernatori-do-te-mbajne-pergjegjesi/100%Always2019-10-26 10:04
https://a2news.com/2019/10/26/bizneset-me-llogari-bankare-tatimet-shtyjne-deri-ne-28-tetor-afatin-per-deklarimin-e-tyre/100%Always2019-10-26 09:52
https://a2news.com/2019/10/26/ka-12-dhoma-21-tualete-dhe-nje-salle-embelsirash-supervila-ne-bel-air-shitet-per-94-mln/100%Always2019-10-26 09:51
https://a2news.com/2019/10/26/kontrollet-e-tatimeve-ibrahimaj-tani-tek-punonjesit-dhe-pagat/100%Always2019-10-26 09:39
https://a2news.com/2019/10/26/koalicioni-me-vetevendosjen-vjosa-osmani-te-jete-partneritet-mes-te-barabarteve/100%Always2019-10-26 09:28
https://a2news.com/2019/10/26/volkswagen-golf-8-njihuni-me-brezin-e-tete-te-makines-se-famshme-gjermane/100%Always2019-10-26 09:15
https://a2news.com/2019/10/26/california-dreaming-udhetim-ne-kalifornine-e-vitit-1968/100%Always2019-10-26 09:13
https://a2news.com/2019/10/26/shengeni-ballkanik-kurti-me-shume-ide-sesa-projekt/100%Always2019-10-26 08:44
https://a2news.com/2019/10/26/lirohet-nga-burgu-aktorja-e-famshme/100%Always2019-10-26 07:53
https://a2news.com/2019/10/26/pervjetori-i-ekstremistit-kacifas-qindra-greke-ne-bularat/100%Always2019-10-26 07:18
https://a2news.com/2019/10/26/durres-mjegulla-vendos-ne-veshtiresi-kroceren-me-670-turiste/100%Always2019-10-26 06:44
https://a2news.com/2019/10/26/messi-nuk-do-ta-nderroja-karrieren-time-per-nje-boteror/100%Always2019-10-26 06:32
https://a2news.com/2019/10/26/maldini-une-dhe-boban-ikim-nese-objektivi-eshte-qe-milani-te-fitoje-pas-15-vitesh/100%Always2019-10-26 06:17
https://a2news.com/2019/10/25/me-shume-gola-se-pika-shiu-per-southampton-leicester-thyen-rekordin/100%Always2019-10-25 22:03
https://a2news.com/2019/10/25/kombetarja-i-sjell-fat-mesfushori-kuqezi-shenon-ne-holande-golin-e-pare-si-profesionist/100%Always2019-10-25 21:34
https://a2news.com/2019/10/25/ben-sikur-ka-ngordhur-dreri-hakmerret-ndaj-gjahtarit-dhe-e-vret/100%Always2019-10-25 21:27
https://a2news.com/2019/10/25/arbitri-sapo-ka-fishkellyer-fillimin-e-ndeshjes-portieri-del-me-te-kuqe/100%Always2019-10-25 20:34
https://a2news.com/2019/10/25/shkencetaret-i-vene-nje-insekti-emrin-greta-thunberg/100%Always2019-10-25 19:26
https://a2news.com/2019/10/25/mister-ne-hene-zhduket-moduli-hapesinor-indian-qe-do-te-kerkonte-ujin-ne-krateret/100%Always2019-10-25 18:55
https://a2news.com/2019/10/25/4-muaj-antiinformalitet-27-milione-leke-me-shume-nga-ndertimi-dhe-karburantet/100%Always2019-10-25 18:25
https://a2news.com/2019/10/25/masaker-ne-siberi-ushtari-rus-vret-8-kolege/100%Always2019-10-25 17:27
https://a2news.com/2019/10/25/foto-me-depardieu-rama-me-albinin-hapem-shume-tema-bashkepunimi/100%Always2019-10-25 22:20
https://a2news.com/2019/10/25/albin-kurti-ne-tirane-vetevendosje-kritikon-moszbatimin-e-marreveshjeve-shqiperi-kosove/100%Always2019-10-25 17:14
https://a2news.com/2019/10/25/mediu-ne-berlin-kushtet-e-bundestagut-udherrefyes-per-te-ardhmen-dhe-zgjidhjen-e-ngercit-politik/100%Always2019-10-25 16:36
https://a2news.com/2019/10/25/mami-po-vdes-nuk-marr-dot-fryme-mesazhi-i-fundit-i-26-vjecares-nga-brenda-kamionit-ku-u-gjeten-39-kufoma/100%Always2019-10-25 16:21
https://a2news.com/2019/10/25/fotot-mahnitese-qe-tregojne-sa-pak-e-njohim-planetin-tone/100%Always2020-06-09 16:08
https://a2news.com/2019/10/25/ahmataj-del-hapur-do-bej-me-te-miren-qe-tirana-te-shpallet-kampion/100%Always2019-10-25 17:59
https://a2news.com/2019/10/25/fshati-qe-fik-dritat-per-te-pare-yjet-16-denime-me-vdekje-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-10-25 15:26
https://a2news.com/2019/10/25/halilit-i-cajne-telefonin-shume-trajnere-donin-te-vinin-te-tirana/100%Always2019-10-25 17:59
https://a2news.com/2019/10/25/nga-nje-fushe-me-fasule-ne-nje-prej-hoteleve-me-luksoze-ne-bote/100%Always2019-10-25 15:16
https://a2news.com/2019/10/25/reforma-zgjedhore-pd-e-ps-dakord-ne-distance-per-nderkombetaret/100%Always2019-10-25 15:10
https://a2news.com/2019/10/25/urdhri-i-manastirliut-te-ulet-numri-i-operacioneve-tejkalohen-kostot-e-sterilizimit/100%Always2019-10-25 14:39
https://a2news.com/2019/10/25/reforma-zgjedhore-basha-takon-gremingerin-osbe-jo-thjesht-korriere/100%Always2019-10-25 14:21
https://a2news.com/2019/10/25/reforma-zgjedhore-greminger-ndihmojme-ne-dialog-por-smarrim-vendime/100%Always2019-10-25 13:57
https://a2news.com/2019/10/25/basha-kembengul-reforme-per-zgjedhje-te-lira-zgjedhje-te-parakohshme/100%Always2019-10-25 13:47
https://a2news.com/2019/10/25/veliaj-te-mos-kete-asnje-njeri-iluzione-teatri-i-ri-do-te-behet/100%Always2019-10-25 13:57
https://a2news.com/2019/10/25/kanguri-i-pret-rrugen-pilotit/100%Always2019-10-25 13:27
https://a2news.com/2019/10/25/kampione-ne-fushe-por-dhomat-e-zhveshjes-mbushur-me-plehra/100%Always2019-10-25 13:25
https://a2news.com/2019/10/25/refuzimi-i-negociatave-hill-mos-u-merzisni-pervishjuni-punes/100%Always2019-10-25 13:24
https://a2news.com/2019/10/25/kryeministri-italian-tregon-klasin-edhe-ne-futboll/100%Always2019-10-25 13:08
https://a2news.com/2019/10/25/arrihet-marreveshja-ahmataj-trajneri-i-ri-i-tiranes/100%Always2019-10-25 14:47
https://a2news.com/2019/10/25/kompleksi-i-te-kuqve-ja-kur-luan-partizani-ne-stadiumin-e-ri/100%Always2019-10-25 12:36
https://a2news.com/2019/10/25/ne-cerrik-luhej-ende-kumar-sekuestrohen-7-kompjutere-procedohen-3-persona/100%Always2019-10-25 12:34
https://a2news.com/2019/10/25/largimi-nga-reforma-gjiknuri-oreksi-vjen-duke-ngrene-nuk-sakrifikohem/100%Always2019-10-25 12:34
https://a2news.com/2019/10/25/testi-ne-shba-krijohet-drageri-qe-mat-nivelin-e-droges-ne-gjak/100%Always2019-10-25 12:30
https://a2news.com/2019/10/25/be-pro-shtyrjes-se-brexit-ska-date-per-shkeputjen/100%Always2019-10-25 12:24
https://a2news.com/2019/10/25/te-rejat-nga-hollywood-rikthehet-star-wars-tarantino-risjell-once-upon-a-time/100%Always2019-10-25 12:17
https://a2news.com/2019/10/25/trump-anulon-abonimin-per-n-y-times-dhe-washington-post-shperndajne-fake-news/100%Always2019-10-25 12:03
https://a2news.com/2019/10/25/klandestinet-arrestohen-5-persona-kapen-edhe-19-emigrante/100%Always2019-10-25 12:02
https://a2news.com/2019/10/25/rusia-do-te-shkeputet-nga-interneti/100%Always2019-10-25 12:01
https://a2news.com/2019/10/25/festivali-i-skulpturave-robote-prej-rere-pushtojne-bregdetin-danez/100%Always2019-10-25 10:54
https://a2news.com/2019/10/25/ikmt-ne-orikum-banoret-perplasen-me-policine-dhe-inspektoret/100%Always2019-10-25 10:39
https://a2news.com/2019/10/25/policia-aksion-ne-portin-e-durresit-kontrolle-edhe-ne-zyrat-e-administrates/100%Always2019-10-25 12:08
https://a2news.com/2019/10/25/oret-luksoze-te-yjeve-te-sportit/100%Always2019-10-25 10:28
https://a2news.com/2019/10/25/perpjekjet-per-shkarkimin-e-metes-moisiu-nuk-ka-asgje-te-jashtezakonshme/100%Always2019-10-25 10:14
https://a2news.com/2019/10/25/zyrtare-tirana-shkarkon-trajnerin-mema/100%Always2019-10-25 10:33
https://a2news.com/2019/10/25/basha-takohet-me-greminger-te-kemi-edhe-ne-zgjedhje-te-pakten-me-standardet-e-kosoves/100%Always2019-10-25 10:06
https://a2news.com/2019/10/25/kaso-as-me-naivi-sbeson-se-rama-nuk-blen-me-vota-zgjidhja-jone-serioze/100%Always2019-10-25 10:49
https://a2news.com/2019/10/25/nato-diskuton-per-sirine-berlini-te-krijohet-zone-e-sigurt-nga-nderkombetaret/100%Always2019-10-25 09:48
https://a2news.com/2019/10/25/tanku-futbollisti-me-i-vjeter-ne-britani/100%Always2019-10-25 09:38
https://a2news.com/2019/10/25/digjet-fabrika-e-grana-padano-demi-9-milione-euro/100%Always2019-10-25 09:26
https://a2news.com/2019/10/25/spak-ngrihet-me-8-anetare-kreu-i-klp-nuk-kemi-shkelur-kushtetuten-ta-plotesoje-parlamenti/100%Always2019-10-25 14:53
https://a2news.com/2019/10/25/instalacioni-i-vecante-kunder-dhunes-ndaj-grave-ne-turqi/100%Always2019-10-25 08:59
https://a2news.com/2019/10/25/lamtumira-e-shemtuar-e-ibrahimovic/100%Always2019-10-25 08:40
https://a2news.com/2019/10/25/gara-per-kryeprokurorin-e-pergjithshem-apeli-administrativ-rrezon-padine-e-alushajt/100%Always2019-10-25 18:51
https://a2news.com/2019/10/25/flaket-e-ferrit-rikthehen-ne-kaliforni-mijera-te-evakuuar/100%Always2019-10-25 08:21
https://a2news.com/2019/10/25/durres-27-te-proceduar-zbulohet-grupi-kriminal-i-tjetersimit-te-tokave/100%Always2019-10-25 11:42
https://a2news.com/2019/10/25/edward-snowden-u-fut-ne-rrjetet-e-cia-per-te-kerkuar-prova-per-ufo-t-ja-cfare-zbuloi/100%Always2019-10-25 08:04
https://a2news.com/2019/10/25/forumi-171-rama-urat-e-bashkepunimit-me-kinen-sjellin-dije/100%Always2019-10-25 08:03
https://a2news.com/2019/10/25/nje-panair-per-reformen-ne-drejtesi/100%Always2019-10-25 07:17
https://a2news.com/2019/10/25/koreja-e-jugut-zyrtarizon-ndalimin-e-cigareve-elektronike/100%Always2019-10-25 06:54
https://a2news.com/2019/10/25/renditja-e-fifa-s-shqiperia-ne-renie-te-lire-kosova-per-rekord/100%Always2019-10-25 06:32
https://a2news.com/2019/10/25/kandidati-per-presidenti-i-shba-premton-legalizimin-e-marijuanes/100%Always2019-10-25 06:40
https://a2news.com/2019/10/24/lazio-permbyset-nga-celtic-dhe-nderlikon-pozitat-ne-grup/100%Always2019-10-24 20:58
https://a2news.com/2019/10/24/po-vjen-gjenerata-e-telefonave-te-palosshem-dalin-pamjet-e-prototipit-revolucionar/100%Always2019-10-24 20:34
https://a2news.com/2019/10/24/johnson-zgjedhje-ne-12-dhjetor-parlamenti-po-mban-peng-vendin/100%Always2019-10-24 19:43
https://a2news.com/2019/10/24/pershendetje-fashiste-per-ish-diktatorin/100%Always2019-10-24 19:37
https://a2news.com/2019/10/24/romes-i-mohohet-fitorja-me-nje-penallti-qe-nuk-ishte-united-triumfon-ne-beograd/100%Always2019-10-24 19:05
https://a2news.com/2019/10/24/osbe-si-ndermjetes-per-kodin-gjiknuri-do-te-perfshijme-dhe-amendamentet-e-pd-se/100%Always2019-10-24 18:50
https://a2news.com/2019/10/24/muzeu-i-luvrit-celet-ekspozita-ne-nder-te-da-vincit-shiten-online-260-mije-bileta/100%Always2019-10-24 18:37
https://a2news.com/2019/10/24/kapiten-per-here-te-pare-maguire-harron-qe-para-nisjes-se-ndeshjes-hidhet-monedha/100%Always2019-10-24 18:21
https://a2news.com/2019/10/24/12-dosjet-e-terrorrit-krimet-e-renda-kerkuan-strukture-ne-spak-per-terrorrizmin/100%Always2019-10-24 20:02
https://a2news.com/2019/10/24/doing-business-shqiperia-humbet-19-vende-ekspertet-mungojne-reformat/100%Always2019-10-24 17:48
https://a2news.com/2019/10/24/video-makabre-ne-tiktok-isis-poston-klipe-ekzekutimesh-te-shoqeruara-me-zemra-roze/100%Always2019-10-24 17:36
https://a2news.com/2019/10/24/ariu-i-cirkut-sulmon-trajnerin-tmerrohen-femijet/100%Always2019-10-24 17:09
https://a2news.com/2019/10/24/dogjen-te-gjalle-studenten-gjykata-vendos-16-denime-me-vdekje/100%Always2019-10-24 16:29
https://a2news.com/2019/10/24/shoferit-te-kamionit-te-vdekjes-i-ra-te-fiket-kur-pa-kufomat-e-39-emigranteve/100%Always2019-10-24 16:01
https://a2news.com/2019/10/24/tirana-del-ne-stervitje-pa-memen-trajneri-drejt-largimit/100%Always2019-10-24 16:17
https://a2news.com/2019/10/24/lerda-ne-tension-gris-kemishen/100%Always2019-10-24 17:01
https://a2news.com/2019/10/24/moti-i-keq-prek-europen-permbytje-ne-france-viktima-dhe-deme-materiale/100%Always2019-10-24 15:31
https://a2news.com/2019/10/24/hedhin-spraj-ne-ambientet-e-shkolles-helmohen-8-nxenes-ne-bulqize/100%Always2019-10-24 15:18
https://a2news.com/2019/10/24/protesta-nga-kili-ne-liban-dhe-dita-e-te-vdekurve-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-10-24 15:10
https://a2news.com/2019/10/24/partizani-mund-skenderbeun-dhe-merr-kryesimin/100%Always2019-10-24 15:06
https://a2news.com/2019/10/24/e-merkura-e-rekordeve-per-messi-dhe-haland/100%Always2019-10-24 14:41
https://a2news.com/2019/10/24/kokaina-nga-ekuadori-porositesi-ja-kur-do-te-dorezohem/100%Always2019-10-24 14:40
https://a2news.com/2019/10/24/reforma-zgjedhore-shoqeria-civile-skeptike-ndaj-propozimeve-te-ps/100%Always2019-10-24 14:51
https://a2news.com/2019/10/24/protesta-e-pak-kundershtojne-ndryshimin-e-ligjit-per-pagesat/100%Always2019-10-24 14:26
https://a2news.com/2019/10/24/reforma-zgjedhore-pd-mbyllem-financimin-e-partive-dhe-administrimin/100%Always2019-10-24 13:53
https://a2news.com/2019/10/24/nje-vend-parkimi-qe-kushton-thuajse-1-milione-dollare/100%Always2019-10-24 13:21
https://a2news.com/2019/10/24/reforma-zgjedhore-shameti-te-gatshem-te-adresojme-sugjerimet-e-opozites-jashte-parlamentit/100%Always2019-10-24 12:45
https://a2news.com/2019/10/24/noka-ti-besosh-rames-reformen-zgjedhore-eshte-njesoj-si-ti-besosh-ujkut-te-ruaje-delet/100%Always2019-10-24 12:35
https://a2news.com/2019/10/24/feston-me-rihanna-n-dhe-bella-hadid-24-vjecari-behet-miliarder-brenda-nates/100%Always2019-10-24 12:26
https://a2news.com/2019/10/24/spanja-zhvendos-eshtrat-e-ish-diktatorit-franko/100%Always2019-10-24 11:45
https://a2news.com/2019/10/24/kishte-17-gjoba-dhe-tentoi-te-korruptonte-policin-arrestohet/100%Always2019-10-24 11:38
https://a2news.com/2019/10/24/gafa-e-trump-mur-ne-kolorado-por-nuk-kufizohet-me-meksiken/100%Always2019-10-24 11:30
https://a2news.com/2019/10/24/parlamenti-europian-miraton-rezoluten-mos-hapja-e-negociatave-me-shqiperine-ishte-gabim-strategjik/100%Always2019-10-24 11:42
https://a2news.com/2019/10/24/vetoja-e-frances-ambasadorja-nuk-ka-sinjale-te-reja-vendimi-u-mor/100%Always2019-10-24 11:25
https://a2news.com/2019/10/24/reforma-zgjedhore-soreca-borchardt-palet-duhet-te-gjejne-dakordesi/100%Always2019-10-24 12:08
https://a2news.com/2019/10/24/boterori-i-klubeve-kina-organizon-turneun-me-24-skuadra/100%Always2019-10-24 11:01
https://a2news.com/2019/10/24/revolucioni-rus-okb-dhe-ditelindja-e-abramovich-kjo-date-ne-histori-24-tetor/100%Always2019-10-24 10:45
https://a2news.com/2019/10/24/votat-e-serbeve-ne-kosove-elezi-kqz-ndoqi-procedurat-patem-kontakte-me-policine-dhe-prokurorine/100%Always2019-10-24 11:31
https://a2news.com/2019/10/24/reforma-zgjedhore-gjiknuri-propozimet-e-kthejne-qeverine-ne-gjysme-teknike/100%Always2019-10-24 10:31
https://a2news.com/2019/10/24/shqiptaret-plagosin-pronarin-e-lokalit-ne-greqi-djali-i-tij-u-shqetesua-nga-biseda/100%Always2019-10-24 10:10
https://a2news.com/2019/10/24/jepet-masa-e-sigurise-per-marash-arrajn-akuzohet-per-vrasjen-e-kusheririt/100%Always2019-10-24 09:59
https://a2news.com/2019/10/24/zbulohet-kombesia-e-viktimave-ne-kamionin-qe-u-kap-ne-britani/100%Always2019-10-24 10:07
https://a2news.com/2019/10/24/reforma-zgjedhore-perfundon-mbledhja-e-pd-bardhi-socialistet-te-pranojne-propozimin-tone/100%Always2019-10-24 10:31
https://a2news.com/2019/10/24/volejboll-zhgenjen-partizani-zbehet-kualifikimi-ne-champions/100%Always2019-10-24 09:43
https://a2news.com/2019/10/24/kategoria-superiore-partizani-skenderbeu-mbyll-fazen-e-pare/100%Always2019-10-24 09:38
https://a2news.com/2019/10/24/pranga-shqiptarit-ne-itali-vodhi-400-kg-rrush-te-sapombledhur/100%Always2019-10-24 09:35
https://a2news.com/2019/10/24/aksion-tjeter-ne-veri-policia-e-kosoves-arreston-3-zyrtare-ne-mitrovice/100%Always2019-10-24 09:33
https://a2news.com/2019/10/24/jep-doreheqjen-kryetarja-e-gjykates-se-durresit/100%Always2019-10-24 11:46
https://a2news.com/2019/10/24/gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-shkoder/100%Always2019-10-24 10:02
https://a2news.com/2019/10/24/pe-denon-veton-franceze-sot-votimi-i-rezolutes-per-tiranen-dhe-shkupin/100%Always2019-10-24 09:16
https://a2news.com/2019/10/24/amendamentet-e-kodit-zgjedhor-anetari-i-kqz-ka-vend-per-ndryshime/100%Always2019-10-24 09:01
https://a2news.com/2019/10/24/raporti-i-doing-business-shqiperia-humbet-19-pozicione-nga-viti-i-kaluar/100%Always2019-10-24 09:27
https://a2news.com/2019/10/24/flamurtari-ne-krize-totale-shkarkon-trajnerin/100%Always2019-10-24 08:42
https://a2news.com/2019/10/24/palmer-njohim-realitetin-e-ri-qe-fituesit-e-zgjedhjeve-ne-kosove-nuk-duan-ndryshim-kufijsh/100%Always2019-10-24 08:24
https://a2news.com/2019/10/24/arrestohet-per-gjobevenie-anetari-i-nje-grupi-te-strukturuar-kriminal/100%Always2019-10-24 08:16
https://a2news.com/2019/10/24/dorehiqet-drejtori-i-pergjithshem-i-portit-te-durresit/100%Always2019-10-24 08:16
https://a2news.com/2019/10/24/i-denuar-ne-mungese-per-skllaveri-arrestohet-ne-fier/100%Always2019-10-24 08:06
https://a2news.com/2019/10/24/danke-merkel-kryeministri-rama-telefonate-45-minuta-me-kancelaren-gjermane/100%Always2019-10-24 08:25
https://a2news.com/2019/10/24/pas-deshtimit-te-netanyhut-rivali-gantz-mandatohet-te-formoje-qeverine/100%Always2019-10-24 07:52
https://a2news.com/2019/10/24/reforma-zgjedhore-mblidhet-sot-komisioni-i-posacem/100%Always2019-10-24 08:58
https://a2news.com/2019/10/24/meta-pritet-nga-kryeministri-i-japonise-abe-te-hiqen-vizat-me-shqiperine/100%Always2019-10-24 07:11
https://a2news.com/2019/10/24/champions-i-le-vendin-europa-league-zbresin-ne-fushe-united-arsenal-e-lazio/100%Always2019-10-24 06:57
https://a2news.com/2019/10/24/palmer-i-zhgenjyer-per-mos-hapjen-e-negociatave-boshllekun-mund-ta-mbushin-rusia-e-kina/100%Always2019-10-24 06:44
https://a2news.com/2019/10/23/hero-ne-san-siro-por-ne-prage-olayinka-i-ben-te-qaj-tifozet/100%Always2019-10-23 21:30
https://a2news.com/2019/10/23/tre-golat-me-te-bukur-te-mbremjes-ne-champions-league-2/100%Always2019-10-23 21:17
https://a2news.com/2019/10/23/na-e-ngaterruan-himnin-me-ate-te-andorres-uefa-jep-denimin-per-francen/100%Always2019-10-23 21:01
https://a2news.com/2019/10/23/lautaro-dhe-candreva-ringjallin-interin/100%Always2019-10-23 21:02
https://a2news.com/2019/10/23/ju-kane-pushtuar-buburrecat-mos-tentoni-ti-zhdukni-ne-kete-menyre/100%Always2019-10-23 20:32
https://a2news.com/2019/10/23/i-emeruar-pak-dite-me-pare-drejtori-i-burgut-te-vlores-denohet-me-6-muaj/100%Always2019-10-23 20:10
https://a2news.com/2019/10/23/messi-me-nje-gol-vret-dy-zogj/100%Always2019-10-23 20:01
https://a2news.com/2019/10/23/klopp-hedh-ne-fushe-skuadren-me-te-shtrenjte-ne-historine-e-liverpool/100%Always2019-10-23 19:37
https://a2news.com/2019/10/23/beqaj-e-pranon-premtimi-per-300-mije-vende-pune-nuk-u-mbajt/100%Always2019-10-24 08:24
https://a2news.com/2019/10/23/chelsea-befason-ajaksin-lajpcigu-shtang-ruset-me-nje-supergol/100%Always2019-10-23 19:03
https://a2news.com/2019/10/23/armepushimi-ne-siri-shba-heq-sanksionet-ekonomike-ndaj-turqise/100%Always2019-10-23 17:57
https://a2news.com/2019/10/23/kamioni-me-39-viktima-policia-britanike-erdhi-nga-belgjika-me-traget-mallrash/100%Always2019-10-23 17:57
https://a2news.com/2019/10/23/nuk-e-moren-ne-ekskursion-shqiptari-i-kerkon-shkolles-400-mije-euro-demshperblim/100%Always2019-10-23 17:51
https://a2news.com/2019/10/23/eurodeputeti-kunder-macronit-pergjegjes-qe-nuk-u-hapen-negociatat/100%Always2019-10-23 19:25
https://a2news.com/2019/10/23/i-vdes-e-fejuara-35-vjecari-martohet-me-kufomen-gjate-funeralit/100%Always2019-10-23 16:53
https://a2news.com/2019/10/23/e-kercenojne-ne-rruge-i-panjohuri-shnderrohet-ne-van-damm/100%Always2019-10-24 07:44
https://a2news.com/2019/10/23/volokopteri-monedha-e-lashte-traktoret-ne-mes-te-qytetit-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-10-23 16:16
https://a2news.com/2019/10/23/makinat-e-reja-te-prezantuara-ne-sallonin-e-tokios/100%Always2019-10-23 16:05
https://a2news.com/2019/10/23/borxhi-tek-tatimet-7-bashki-nuk-paguajne-sigurimet-shoqerore/100%Always2019-10-23 20:01
https://a2news.com/2019/10/23/borxhet-e-bashkive-tirana-me-stokun-me-te-madh-30-te-totalit/100%Always2019-10-23 15:52
https://a2news.com/2019/10/23/detyrimet-e-prapambetura-klsh-arrijne-ne-mbi-489-milione-euro/100%Always2019-10-23 17:31
https://a2news.com/2019/10/23/mourinho-e-ka-vendosur-te-ardhmen-ka-nisur-te-mesoje-gjermanisht/100%Always2019-10-23 15:24
https://a2news.com/2019/10/23/prezantohet-ne-mumbai-cokollata-me-e-shtrenjte-kushton-6200-dollare-kilogrami/100%Always2019-10-23 15:09
https://a2news.com/2019/10/23/mesatarja-7-5-ne-rrezik-jo-vetem-mesuesia/100%Always2019-10-24 09:19
https://a2news.com/2019/10/23/armepushimi-ne-siri-nato-mundesi-reale-per-paqe/100%Always2019-10-23 13:53
https://a2news.com/2019/10/23/negociatat-e-anetaresimit-pe-debaton-rezoluten-per-tiranen-dhe-shkupin/100%Always2019-10-23 13:47
https://a2news.com/2019/10/23/jennifer-lopez-vezullon-ne-premieren-e-filmit-te-fundit/100%Always2019-10-23 21:12
https://a2news.com/2019/10/23/bylis-mund-bindshem-tiranen-dhe-merr-kreun-e-superiores/100%Always2019-10-23 16:14
https://a2news.com/2019/10/23/reforma-zgjedhore-mediu-urgjentisht-opozita-shqiptare-duhet-te-dale-me-nje-produkt/100%Always2019-10-23 14:21
https://a2news.com/2019/10/23/aksidentet-ne-korce-rrugoret-apel-institucioneve-per-sinjalistike/100%Always2019-10-23 12:36
https://a2news.com/2019/10/23/negociatat-mediu-do-te-sjelle-efekte-problematike-ne-ballkan-sidomos-per-shqiptaret/100%Always2019-10-23 12:47
https://a2news.com/2019/10/23/miliona-euro-droge-shqiptaret-ne-spanje-mbjellin-3-plantacione-kanabis-mes-pishave/100%Always2019-10-23 12:31
https://a2news.com/2019/10/23/mungese-fitimesh-netflix-do-te-bllokoje-shperndarjen-e-fjalekalimit/100%Always2019-10-23 12:22
https://a2news.com/2019/10/23/vaksinimi-ndaj-gripit-kete-vit-shtrihet-edhe-ne-kopshte-e-cerdhe/100%Always2019-10-23 11:56
https://a2news.com/2019/10/23/dekriminalizimi-pd-prokuroria-po-mbron-3-kriminelet-e-rames-ne-bashki/100%Always2019-10-23 11:41
https://a2news.com/2019/10/23/pd-nuk-shkon-te-reforma-bardhi-komisioni-i-zgjedhores-nuk-ekziston/100%Always2019-10-23 11:33
https://a2news.com/2019/10/23/reforma-zgjedhore-gati-drafti-i-eksperteve-mungon-depolitizimi/100%Always2019-10-23 15:37
https://a2news.com/2019/10/23/kishin-celule-ne-shqiperi-historia-e-forcave-quds-qe-raportojne-vetem-te-lideri-suprem-i-iranit/100%Always2019-10-23 11:07
https://a2news.com/2019/10/23/kapet-shqiptarja-ne-itali-fshehu-rreth-7-kg-heroine-ne-dollap/100%Always2019-10-23 10:46
https://a2news.com/2019/10/23/caktohet-data-zyrtare-per-el-classico-n-barcelona-me-kalendar-ferri/100%Always2019-10-23 10:50
https://a2news.com/2019/10/23/drejtori-i-pergjithshem-i-policise-veliu-kemi-zbuluar-nje-celule-terroriste/100%Always2019-10-23 11:41
https://a2news.com/2019/10/23/spektakel-ne-bombonera-fundi-i-hidhur-per-mijera-tifoze/100%Always2019-10-23 10:04
https://a2news.com/2019/10/23/i-derguari-i-austrise-be-e-paplote-pa-perfshirjen-e-ballkanit-perendimor/100%Always2019-10-23 09:56
https://a2news.com/2019/10/23/mbrojtja-e-te-dhenave-dhe-privatesia-rama-ne-shqiperi-asnje-i-huaj-nuk-preket/100%Always2019-10-23 09:46
https://a2news.com/2019/10/23/te-rejat-nga-hollywood-joker-gati-per-rekord-rikthehet-terminator/100%Always2019-10-23 09:33
https://a2news.com/2019/10/23/zgjedhjet-ne-kosove-andoni-u-vleresuan-por-jo-shume-ndryshe-nga-shqiperia/100%Always2019-10-23 09:27
https://a2news.com/2019/10/23/kandidatja-e-trump-per-ambasadore-ne-tirane-seance-degjimore-para-senatit-amerikan/100%Always2019-10-23 09:20
https://a2news.com/2019/10/23/arti-gjerman-ne-galeri-70-martin-stommel-artisti-qe-pikturon-levizjen-ne-tablo/100%Always2019-10-23 12:34
https://a2news.com/2019/10/23/gjenden-39-trupa-te-pajete-ne-nje-kamion-bullgar-ne-angli/100%Always2019-10-23 11:15
https://a2news.com/2019/10/23/nderlikohet-brexit-johnson-mendon-zgjedhjet-e-parakohshme/100%Always2019-10-23 09:01
https://a2news.com/2019/10/23/klgj-skualifikon-sollakun-nga-gara-per-gjykaten-e-larte/100%Always2019-10-23 11:43
https://a2news.com/2019/10/23/vdesin-2-shqiptare-ne-aksidente-rrugore-ne-itali-dhe-greqi-shpetojne-2-pasagjeret/100%Always2019-10-23 10:05
https://a2news.com/2019/10/23/kategoria-superiore-faza-e-pare-drejt-fundit-kreu-mbetet-i-ngjeshur/100%Always2019-10-23 08:45
https://a2news.com/2019/10/23/negociatat-kumbaro-macron-i-luajti-kartat-jo-ne-interes-te-be-azilkerkuesit-pretekst/100%Always2019-10-23 08:44
https://a2news.com/2019/10/23/putin-erdogan-marreveshje-per-largimin-e-kurdeve/100%Always2019-10-23 08:40
https://a2news.com/2019/10/23/gjykata-kushtetuese-loje-shahu-presidence-kuvend-me-kandidaturat/100%Always2019-10-23 08:34
https://a2news.com/2019/10/23/vogelushja-qe-udheheq-grupin-e-kercimit/100%Always2019-10-23 11:18
https://a2news.com/2019/10/23/te-shtena-me-arme-ne-nje-shkolle-te-mesme-ne-kaliforni/100%Always2019-10-23 07:52
https://a2news.com/2019/10/23/i-dyshuari-per-vrasje-ia-mbath-pas-arrestimit/100%Always2019-10-23 07:07
https://a2news.com/2019/10/23/volejboll-partizani-vijon-endrren-europiane-ne-champions/100%Always2019-10-23 07:06
https://a2news.com/2019/10/23/ofensiva-ne-siri-assad-erdogan-eshte-hajdut/100%Always2019-10-23 07:50
https://a2news.com/2019/10/23/protestat-ne-hong-kong-pekini-po-mendon-te-zevendesoje-carrie-lam/100%Always2019-10-23 06:43
https://a2news.com/2019/10/23/nga-perandori-6-vjecar-te-pele-kjo-date-ne-histori-23-tetor/100%Always2019-10-22 15:16
https://a2news.com/2019/10/22/basketboll-vllaznia-e-pafat-mundet-me-1-pike-ne-debutimin-e-liges-ballkanike/100%Always2019-10-22 21:27
https://a2news.com/2019/10/22/tre-golat-me-te-bukur-te-mbremjes-ne-champions-league/100%Always2019-10-22 21:23
https://a2news.com/2019/10/22/tusk-do-ti-rekomandoje-be-se-pranimin-e-kerkeses-per-shtyrje-te-brexit/100%Always2019-10-22 21:01
https://a2news.com/2019/10/22/reali-rigjen-fitoren-ne-evrope-dybala-shpeton-juventusin/100%Always2019-10-22 21:28
https://a2news.com/2019/10/22/vakti-i-ndermjetem-mjaft-me-embelsira-dhe-ushqime-te-paketuara/100%Always2019-10-22 20:14
https://a2news.com/2019/10/22/terheqja-nga-siria-shba-po-konsideron-mbajtjen-e-disa-ushtareve/100%Always2019-10-22 19:58
https://a2news.com/2019/10/22/panik-ne-norvegji-32-vjecari-rremben-ambulancen-dhe-shtyp-kalimtaret/100%Always2019-10-22 19:29
https://a2news.com/2019/10/22/senati-amerikan-miraton-protokollin-per-anetaresimin-ne-nato-te-maqedonise-se-veriut-pendarovski-falenderon-shqip/100%Always2019-10-22 19:18
https://a2news.com/2019/10/22/morata-gol-atletiko-nje-hap-te-rendesishem-per-kualifikim/100%Always2019-10-22 19:01
https://a2news.com/2019/10/22/3-dite-nuk-mjaftojne-per-te-lexuar-marreveshjen-parlamenti-shtyn-votimin-e-brexit/100%Always2019-10-22 18:49
https://a2news.com/2019/10/22/nisma-e-ps-rama-grate-ne-bashkedrejtimin-e-bazes-socialiste/100%Always2019-10-22 18:08
https://a2news.com/2019/10/22/non-grata-ne-shba-por-doshi-llalla-dhe-dako-te-paprekshem-nga-drejtesia-shqiptare/100%Always2019-10-22 18:03
https://a2news.com/2019/10/22/hengri-pice-me-proshute-vegani-peson-traume-psikologjike/100%Always2019-10-22 17:41
https://a2news.com/2019/10/22/zyrtari-amerikan-mbeshtetje-te-palekundur-per-spak-dhe-byrone-hetimore/100%Always2019-10-22 17:50
https://a2news.com/2019/10/22/kush-eshte-zyrtari-i-shba-qe-kerkoi-ngritjen-e-prokurorise-speciale/100%Always2019-10-22 18:06
https://a2news.com/2019/10/22/serish-nje-aksident-per-ish-presidentin-amerikan-i-dyti-ne-nje-muaj/100%Always2019-10-22 17:07
https://a2news.com/2019/10/22/digjet-nje-banese-ne-vaun-e-dejes/100%Always2019-10-22 16:54
https://a2news.com/2019/10/22/bezos-i-shpall-lufte-ne-hapesire-elon-musk-ut-brenda-2024-serish-ne-hene/100%Always2019-10-22 16:36
https://a2news.com/2019/10/22/conte-me-dortmund-nuk-eshte-nje-finale/100%Always2019-10-22 15:54
https://a2news.com/2019/10/22/masakroi-motren-e-vogel-nga-zilia-22-vjecarja-denohet-me-13-vite-burg/100%Always2019-10-22 15:44
https://a2news.com/2019/10/22/videomesazhi-i-bashes-europa-e-refuzoi-ramen-se-eshte-nje-autokrat-ne-pushtet-me-krimin/100%Always2019-10-22 15:17
https://a2news.com/2019/10/22/modric-i-pari-fitues-ne-fuqi-qe-nuk-kandidohet-per-topin-e-arte/100%Always2019-10-22 15:09
https://a2news.com/2019/10/22/ermonela-jaho-ne-tirane-sopranoja-performon-me-fjongon-roze-kunder-kancerit/100%Always2019-10-22 15:24
https://a2news.com/2019/10/22/bashkite-te-zhytura-ne-borxhe-detyrimet-arrijne-62-miliarde-leke/100%Always2019-10-22 16:43
https://a2news.com/2019/10/22/buxheti-i-bashkive-apel-qeverise-per-ndarjen-e-fondeve-nga-buxheti/100%Always2019-10-22 14:45
https://a2news.com/2019/10/22/50-vjet-nga-ndeshja-me-e-dhunshme-ne-histori/100%Always2019-10-22 14:49
https://a2news.com/2019/10/22/vishet-arena-kombetare-impianti-ne-punimet-e-fundit/100%Always2019-10-22 14:18
https://a2news.com/2019/10/22/duka-konfirmon-rejan-mbetet-trajneri-kuqezi/100%Always2019-10-22 14:18
https://a2news.com/2019/10/22/pe-diskuton-zgjerimin-tusk-vendimi-per-tiranen-dhe-shkupin-ishte-i-gabuar/100%Always2019-10-22 14:04
https://a2news.com/2019/10/22/deputetet-e-opozites-therrasin-ne-interpelance-ramen-per-11-vjecarin-ne-siri/100%Always2019-10-22 13:56
https://a2news.com/2019/10/22/vrasja-e-lazer-arrajt-policia-si-autor-dyshohet-kusheriri-i-viktimes/100%Always2019-10-22 14:00
https://a2news.com/2019/10/22/rikthehet-jeta-ne-alepo-rituali-fetar-ne-panama-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-10-22 13:29
https://a2news.com/2019/10/22/10-godinat-me-te-larta-ne-bote-vetem-njera-nuk-ndodhet-ne-azi/100%Always2019-10-22 13:13
https://a2news.com/2019/10/22/bien-akuzat-per-trukime-armir-grima-shpallet-i-pafajshem/100%Always2019-10-22 13:11
https://a2news.com/2019/10/22/paralajmeron-erdogan-rinisim-ofensiven-ne-siri-nese-kurdet-nuk-terhiqen/100%Always2019-10-22 13:09
https://a2news.com/2019/10/22/grabitja-perfekte-deri-sa-del-nga-dera-e-dyqanit/100%Always2019-10-22 12:50
https://a2news.com/2019/10/22/koncensionet-e-dy-porteve-teliti-tendere-fals-rama-favorizoi-oligarket/100%Always2019-10-22 12:39
https://a2news.com/2019/10/22/tabaku-shqiperia-penalizoi-maqedonine-e-veriut-rama-pergjegjes/100%Always2019-10-22 12:58
https://a2news.com/2019/10/22/me-not-kunder-manchester-city-t-tifozet-besojne-tek-atalanta/100%Always2019-10-22 12:02
https://a2news.com/2019/10/22/vucic-per-der-standard-nuk-e-njohim-kosoven-ne-kufijte-aktuale/100%Always2019-10-22 13:58
https://a2news.com/2019/10/22/mblidhet-serish-komisioni-i-reformes-zgjedhore-anetaret-ndahen-ne-tre-grupe-pune/100%Always2019-10-22 11:48
https://a2news.com/2019/10/22/fshati-shqiptar-qe-ndihmon-emigrantet-nga-lindja-e-mesme/100%Always2019-10-22 12:14
https://a2news.com/2019/10/22/zyrtari-amerikan-e-dime-qe-ka-presione-jemi-te-vendosur-te-mbrojme-prokuroret-e-spak/100%Always2019-10-22 17:20
https://a2news.com/2019/10/22/lufta-e-citimeve-basha-publikon-deklaratat-e-plota-te-lidereve-europiane/100%Always2019-10-22 10:56
https://a2news.com/2019/10/22/bolivia-ne-kaos-kundershtohet-fitorja-e-presidentit-morales/100%Always2019-10-22 10:32
https://a2news.com/2019/10/22/kush-eshte-fajtori-per-negociatat-nard-ndoka-ta-vendose-populli-me-vote/100%Always2019-10-22 10:20
https://a2news.com/2019/10/22/ana-e-erret-e-jetes-se-nates-ne-londer/100%Always2019-10-22 10:08
https://a2news.com/2019/10/22/vellai-i-pablo-escobar-kercenon-elon-musk/100%Always2019-10-22 10:45
https://a2news.com/2019/10/22/permbytje-ne-itali-raportohet-per-viktima-mbyllen-shkollat/100%Always2019-10-22 10:06
https://a2news.com/2019/10/22/zjarr-ne-nje-banese-ne-vlore/100%Always2019-10-22 09:45
https://a2news.com/2019/10/22/zv-ambasadori-koski-forcimi-i-demokracise-se-shqiperise-eshte-perparesi-e-qeverise-amerikane/100%Always2019-10-22 09:45
https://a2news.com/2019/10/22/zgjedhje-te-parakohshme-hysi-ne-kete-moment-goditje-ndaj-reformes-ne-drejtesi/100%Always2019-10-22 09:48
https://a2news.com/2019/10/22/der-spiegel-rama-mban-pushtetin-permes-krimit-te-organizuar/100%Always2019-10-22 09:26
https://a2news.com/2019/10/22/lene-protesten-per-ti-kenduar-vogelushit-kengen-e-preferuar/100%Always2019-10-22 09:11
https://a2news.com/2019/10/22/irlanda-pergatitet-per-festen-e-frikshme-te-halloween/100%Always2019-10-22 09:02
https://a2news.com/2019/10/22/topi-i-arte-france-football-publikon-listen-me-30-futbolliste/100%Always2019-10-22 09:01
https://a2news.com/2019/10/22/flamurtarja-e-shqiperise-gega-merr-medalje-ne-lojerat-olimpike-ushtarake-ne-kine/100%Always2019-10-22 08:51
https://a2news.com/2019/10/22/nga-opera-scanderbeg-te-michael-schumacher-kjo-date-ne-histori-22-tetor/100%Always2019-10-22 08:46
https://a2news.com/2019/10/22/nuk-respektoi-mbretin-67-vjecar-i-hiqen-titujt-34-vjecares/100%Always2019-10-22 15:42
https://a2news.com/2019/10/22/presidenti-shpall-listen-e-aplikanteve-per-vakancen-ne-kushtetuese/100%Always2019-10-22 08:24
https://a2news.com/2019/10/22/mihal-kokedhima-mbetet-ne-burg-apeli-nuk-e-ndryshon-vendimin/100%Always2019-10-22 08:18
https://a2news.com/2019/10/22/lista-e-zeze-e-amerikaneve-shba-paralajmeron-zyrtare-te-tjere-do-shpallen-non-grata/100%Always2019-10-22 12:19
https://a2news.com/2019/10/22/netanyahu-nuk-ia-del-te-formoje-qeverine-vendi-serish-ne-zgjedhje/100%Always2019-10-22 07:04
https://a2news.com/2019/10/22/japonia-me-perandor-te-ri/100%Always2019-10-22 06:50
https://a2news.com/2019/10/22/arsenali-vazhdon-te-zhgenjeje-mposhtet-nga-skuadra-surprize/100%Always2019-10-22 06:42
https://a2news.com/2019/10/22/trudeau-mban-pushtetin-por-kesaj-radhe-pa-mazhorance-absolute/100%Always2019-10-22 06:27
https://a2news.com/2019/10/22/rikthehet-champions-juventusi-pret-skuadren-ruse/100%Always2019-10-22 06:32
https://a2news.com/2019/10/21/ne-kulmin-e-koncertit-dirigjentin-fitues-te-grammy-e-gjen-gjema/100%Always2019-10-21 21:17
https://a2news.com/2019/10/21/financial-times-sulmon-macron-refuzimi-i-celjes-se-negociatave-gabim-historik-qe-demton-europen/100%Always2019-10-21 20:15
https://a2news.com/2019/10/21/kpa-le-ne-fuqi-vendimin-per-shkarkimin-e-prokurorit-ramadan-troci/100%Always2019-10-21 19:45
https://a2news.com/2019/10/21/protagonisti-i-tripletes-interiste-trajneri-me-i-ri-i-serie-a/100%Always2019-10-21 20:12
https://a2news.com/2019/10/21/parlamenti-evropian-te-enjten-rezolute-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/100%Always2019-10-21 19:32
https://a2news.com/2019/10/21/kryemadhi-9-kushtet-e-bundestagut-jane-agjenda-me-e-qarte-per-klasen-politike/100%Always2019-10-21 17:57
https://a2news.com/2019/10/21/vazhdon-debati-rama-basha-ne-rrjetet-sociale-kryeministri-publikon-deklaraten-e-merkelit-reagon-kreu-i-pd/100%Always2019-10-22 08:07
https://a2news.com/2019/10/21/edhe-azia-ka-chapon-e-saj-historia-e-kinezit-qe-nga-xhungla-furnizon-gjithe-kontinentin/100%Always2019-10-21 17:08
https://a2news.com/2019/10/21/shkencetaret-krijojne-lekure-si-te-njeriut-per-celularin/100%Always2019-10-21 19:15
https://a2news.com/2019/10/21/terheqja-e-trupave-kurdet-percjellin-me-zemerim-amerikanet/100%Always2019-10-21 16:00
https://a2news.com/2019/10/21/rreh-gruan-ne-mes-te-restorantit-japonez-arrestohet-shqiptari/100%Always2019-10-22 06:31
https://a2news.com/2019/10/21/muri-i-trump-austronautet-ne-hapesire-dhe-shitesit-e-misrave-fotot-me-interesante-te-dites/100%Always2019-10-21 15:59
https://a2news.com/2019/10/21/bin-salman-pergatit-nje-oferte-te-parefuzueshme-per-klubin-anglez/100%Always2019-10-21 15:28
https://a2news.com/2019/10/21/kam-mbushur-i-vetem-nje-varreze-diabolik-njeriu-qe-trashegoi-fronin-e-mafias/100%Always2020-12-15 17:42
https://a2news.com/2019/10/21/rama-citon-kryeministrin-italian-basha-nuk-ka-citat-qe-mbulon-deshtimet-e-tua/100%Always2019-10-21 15:13
https://a2news.com/2019/10/21/ish-futbollistet-3-here-me-te-rrezikuar-nga-skleroza/100%Always2019-10-21 16:41
https://a2news.com/2019/10/21/mbyllet-gjuha-ruse-fakulteti-apel-ministrise-per-uljen-e-mesatares/100%Always2019-10-21 18:10
https://a2news.com/2019/10/21/forcimi-i-euros-ekspertet-tregojne-shkaqet-humbesit-dhe-fituesit/100%Always2019-10-21 14:41
https://a2news.com/2019/10/21/ngerci-i-brexit-johnson-kerkon-mbeshtetjen-per-ujdine-e-re/100%Always2019-10-21 14:01
https://a2news.com/2019/10/21/smartfonet-demtojne-trurin-ne-korene-e-jugut-ngrene-kampe-kunder-varesise/100%Always2019-10-21 13:59
https://a2news.com/2019/10/21/euro-ne-1235-leke-qytetaret-me-mire-leku-i-forte/100%Always2019-10-21 13:51
https://a2news.com/2019/10/21/mini-shengeni-ballkanik-kosova-kunder-pa-kontroll-nga-be-sjell-vetem-deme/100%Always2019-10-21 13:58
https://a2news.com/2019/10/21/500-vjetori-i-vdekjes-muzeu-i-luvrit-ekspozite-per-da-vincin/100%Always2019-10-21 13:39
https://a2news.com/2019/10/21/basketboll-vllaznia-gati-per-debutimin-ne-ligen-ballkanike/100%Always2019-10-21 13:34
https://a2news.com/2019/10/21/vere-e-dyte-ne-adriatik-temperaturat-e-larta-rikthejne-pushuesit-ne-plazh/100%Always2019-10-21 13:26
https://a2news.com/2019/10/21/rama-krahason-deklaratat-e-bashes-dhe-tusk-kreu-i-pd-europa-te-ka-refuzuar/100%Always2019-10-21 13:27
https://a2news.com/2019/10/21/peniani-qyteti-i-ndaluar-dhe-varesia-e-kim-jong-un-ndaj-sigurise/100%Always2019-10-21 13:14
https://a2news.com/2019/10/21/mbrojtesi-i-bayern-mbyll-sezonin-dhe-humbet-europianin/100%Always2019-10-21 12:44
https://a2news.com/2019/10/21/pas-8-muajsh-lidhje-martohet-aktorja-jennifer-lawrence/100%Always2019-10-21 15:05
https://a2news.com/2019/10/21/interi-dy-transferime-te-bujshme-ne-janar/100%Always2019-10-21 12:32
https://a2news.com/2019/10/21/perla-8000-vjecare-ekspozohet-per-here-te-pare-per-publikun/100%Always2019-10-21 12:32
https://a2news.com/2019/10/21/video-ekskluzive-nga-siria-zhvendosja-me-e-madhe-e-trupave-ushtarake-amerikane/100%Always2019-10-21 12:05
https://a2news.com/2019/10/21/termet-i-fuqishem-ne-iran-panik-te-banoret/100%Always2019-10-21 11:44
https://a2news.com/2019/10/21/nje-zhytje-ne-qytet-pishina-me-pamje-nga-qendra/100%Always2019-10-21 11:41
https://a2news.com/2019/10/21/censura-ndaj-mediave-gazetat-bojkotojne-faqet-e-para-ne-australi/100%Always2019-10-21 11:24
https://a2news.com/2019/10/21/vritet-me-arme-zjarri-nje-person-ne-shosh/100%Always2019-10-21 17:46
https://a2news.com/2019/10/21/agjenda-e-klp-anetaret-perplasen-per-mosnjohjen-me-rendin-e-dites/100%Always2019-10-21 17:51
https://a2news.com/2019/10/21/negociatat-rama-asgje-nuk-ka-ndryshuar-se-shpejti-takohem-me-macron/100%Always2019-10-21 10:13
https://a2news.com/2019/10/21/golf-ne-catine-e-botes/100%Always2019-10-21 09:57
https://a2news.com/2019/10/21/forca-e-natyres-ne-shfaqjen-e-saj-me-te-plote/100%Always2019-10-21 09:40
https://a2news.com/2019/10/21/negociatat-cipa-zaev-shembull-per-reagimin-shqiperia-pjesa-e-prapambetur-e-medaljes/100%Always2019-10-21 09:29
https://a2news.com/2019/10/21/basha-rama-po-mban-peng-shqiperine-te-ndjeke-shembullin-e-zaev/100%Always2019-10-21 09:19
https://a2news.com/2019/10/21/tornadoja-sjell-shkaterrim-ne-dallas/100%Always2019-10-21 09:11
https://a2news.com/2019/10/21/european-open-nga-demtimi-i-rende-tek-titulli-murray-ben-mrekulline/100%Always2019-10-21 08:57
https://a2news.com/2019/10/21/njihuni-me-blob-nuk-eshte-as-kafshe-as-bime-por-ka-720-gjini/100%Always2019-10-21 10:16
https://a2news.com/2019/10/21/hajdari-zgjedhje-te-parakohshme-pas-reformes-zgjedhore-boll-me-kryetare-perandorake/100%Always2019-10-21 08:44
https://a2news.com/2019/10/21/44-vjecarja-ne-pritje-te-femijes-se-22-te/100%Always2019-10-21 13:24
https://a2news.com/2019/10/21/delet-pushtojne-rruget-e-madridit-rituali-vazhdon-prej-vitit-1273/100%Always2019-10-21 10:16
https://a2news.com/2019/10/21/mblidhet-kryesia-e-ps-me-16-nentor-zgjidhen-kreret-e-rinj-ne-rrethe/100%Always2019-10-21 08:15
https://a2news.com/2019/10/21/vrasja-e-santiago-malkos-arrest-me-burg-ne-mungese-per-8-persona/100%Always2019-10-21 08:10
https://a2news.com/2019/10/21/caktohet-data-e-mbajtjes-se-zgjedhjeve-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2019-10-21 17:24
https://a2news.com/2019/10/21/protestat-e-dhunshme-ne-kili-zgjatet-gjendja-e-emergjences/100%Always2019-10-21 06:24
https://a2news.com/2019/10/21/nga-ngushtica-e-magelanit-te-kushtetuta-e-shqiperise-kjo-date-ne-histori-21-tetor/100%Always2019-10-22 08:22
https://a2news.com/2019/10/20/kremtohet-festa-e-zojes-se-shkodres-mesha-dhe-fishekzjarre-ne-qytet/100%Always2019-10-20 21:17
https://a2news.com/2019/10/20/ndryshon-trajneri-por-jo-milan-barazim-ne-sekondat-e-fundit-me-lecce/100%Always2019-10-21 06:10
https://a2news.com/2019/10/20/ballkaniket-ne-shqip-veshtiresi-ne-perkthimin-e-letersise-fqinje/100%Always2019-10-20 20:58
https://a2news.com/2019/10/20/penallti-per-interin-por-te-gjithe-syte-jane-lart-drejt-parashutistit-te-maskuar/100%Always2019-10-20 20:06
https://a2news.com/2019/10/20/farke-perplaset-me-automjetin-nderron-jete-motociklisti/100%Always2019-10-20 19:32
https://a2news.com/2019/10/20/albin-kurti-ne-tirane-padrejtesi-ndaj-shqiperise-dhe-maqedonise-kujdes-marredhenien-me-serbine/100%Always2019-10-20 19:16
https://a2news.com/2019/10/20/shqiptari-i-dhuron-titullin-e-18-juventusit-te-moldavise/100%Always2019-10-21 09:32
https://a2news.com/2019/10/20/reagimi-i-pd-bardhi-pershendet-mbeshtetjen-gjermane-te-cdu-csu/100%Always2019-10-20 18:20
https://a2news.com/2019/10/20/djajte-e-kuq-po-fundosnin-liverpulin-lallana-i-shpeton-ne-fund/100%Always2019-10-20 17:41
https://a2news.com/2019/10/20/aksident-tek-shkembi-i-kavajes-humb-jeten-80-vjecari/100%Always2019-10-20 17:23
https://a2news.com/2019/10/20/sadiku-vendos-ndeshjen-per-mbijetese-gol-ne-minutat-e-fundit/100%Always2019-10-20 16:59
https://a2news.com/2019/10/20/brexit-ne-udhekryq-parlamenti-britanik-bllokon-marreveshjen-me-be/100%Always2019-10-20 16:26
https://a2news.com/2019/10/20/mediat-italiane-hysaj-ka-gjetur-marreveshjen-me-romen-dalin-detajet/100%Always2019-10-20 16:08
https://a2news.com/2019/10/20/bundestagu-ndiqni-rrugen-e-reformave-dera-per-ne-be-nuk-eshte-mbyllur/100%Always2019-10-20 17:50
https://a2news.com/2019/10/20/rama-dhe-basha-do-te-punojne-per-plotesimin-e-9-kushteve-te-bundestagut/100%Always2019-10-20 14:37
https://a2news.com/2019/10/20/shpetimi-i-dinamos-vjen-nga-italia/100%Always2019-10-20 14:27
https://a2news.com/2019/10/20/aksident-ne-lushnje-makina-perplas-per-vdekje-64-vjecarin/100%Always2019-10-20 16:16
https://a2news.com/2019/10/20/interi-shenon-4-gola-por-vuan-per-fitoren-ndaj-sasuolos/100%Always2019-10-20 12:40
https://a2news.com/2019/10/20/shpopullimi-i-novoseles-banoret-ikin-per-te-siguruar-nje-jete-me-te-mire/100%Always2019-10-20 12:15
https://a2news.com/2019/10/20/elbasan-te-diplomuarit-kerkojne-profesion-tjeter/100%Always2019-10-20 11:58
https://a2news.com/2019/10/20/joker-ben-te-famshme-shkallet-banoret-paralajmerojne-turistet-qe-te-mos-afrohen/100%Always2019-10-20 11:39
https://a2news.com/2019/10/20/temperatura-deri-ne-45-grade-asnje-problem-ne-katar-kane-ajer-te-kondicionuar-ne-rruge/100%Always2019-10-20 11:16
https://a2news.com/2019/10/20/zgjedhjet-ne-kanada-askush-nuk-ka-shumicen-sipas-sondazheve/100%Always2019-10-20 10:47
https://a2news.com/2019/10/20/tetori-i-librit-muaji-ku-lexohet-me-shume-ne-vendin-tone/100%Always2019-10-20 10:49
https://a2news.com/2019/10/20/peshkatare-ne-shengjin-ne-oret-e-para-te-mengjesit/100%Always2019-10-20 10:06
https://a2news.com/2019/10/20/kur-tirana-ndez-dritat/100%Always2019-10-20 10:07
https://a2news.com/2019/10/20/sherr-per-motive-te-dobeta-plagoset-rende-28-vjecari-3-persona-te-arrestuar/100%Always2019-10-20 09:25
https://a2news.com/2019/10/20/milan-tifoze-te-heshtur-ne-debutimin-e-piolit/100%Always2019-10-20 09:17
https://a2news.com/2019/10/20/serish-protesta-ne-hong-kong/100%Always2019-10-20 08:43
https://a2news.com/2019/10/20/shkembimi-i-bujshem-rossi-te-mercedes-dhe-hamilton-te-yamaha/100%Always2019-10-20 08:36
https://a2news.com/2019/10/20/vellai-i-madh-u-shpetoi-autoriteteve-dhe-liroi-te-voglin-zbulohet-se-si-nisi-lufta-nga-dy-djemte-e-el-chapo-s/100%Always2019-10-20 08:25
https://a2news.com/2019/10/20/perpara-se-te-aplikoni-per-lotarine-amerikane-shihni-kete-video-keshillat-e-ambasades-amerikane/100%Always2019-10-20 08:04
https://a2news.com/2019/10/20/aksidenti-ne-tunelin-e-krrabes-viktima-vellai-i-deputetes-socialiste/100%Always2019-10-20 07:53
https://a2news.com/2019/10/20/brooklyn-beckham-lidhet-me-sozine-e-nenes-se-tij/100%Always2019-10-20 07:18
https://a2news.com/2019/10/20/motogp-marquez-nuk-ndalet-fiton-edhe-ne-japoni/100%Always2019-10-20 06:50
https://a2news.com/2019/10/20/brexit-kryeministri-britanik-i-kerkon-be-se-nje-tjeter-shtyrje/100%Always2019-10-20 07:13
https://a2news.com/2019/10/19/reali-e-ben-balte-humbet-vendin-e-pare-ndaj-mallorca/100%Always2019-10-19 20:52
https://a2news.com/2019/10/19/juventus-vijon-revanshin-torino-ne-kembe-per-mihajlovic/100%Always2019-10-19 20:43
https://a2news.com/2019/10/19/mesuesi-hero-qe-shmangu-tragjedine-ne-shkolle-me-nje-perqafim/100%Always2019-10-19 20:33
https://a2news.com/2019/10/19/shtepia-me-e-shtrenjte-ne-shba-del-ne-shitje-per-nje-cmim-marramendes/100%Always2019-10-19 20:09
https://a2news.com/2019/10/19/sulmet-ne-siri-presidenti-erdogan-do-te-vijojne-nese-nuk-zbatohet-marreveshja/100%Always2019-10-19 19:51
https://a2news.com/2019/10/19/taksa-e-re-per-whatsapp-shkakton-protesta-kunder-qeverise-ne-liban/100%Always2019-10-19 19:40
https://a2news.com/2019/10/19/aksident-me-nje-te-vdekur-ne-aksin-tirane-elbasan/100%Always2019-10-20 07:29
https://a2news.com/2019/10/19/vater-zjarri-prane-uzines-se-mjekesit-ne-elbasan/100%Always2019-10-19 21:38
https://a2news.com/2019/10/19/votimi-i-parlamentit-britanik-macron-i-kerkon-johnson-sqarime/100%Always2019-10-19 18:42
https://a2news.com/2019/10/19/city-kthehet-ne-gare-fiton-dhe-merr-vendin-e-dyte/100%Always2019-10-19 18:32
https://a2news.com/2019/10/19/mrekullite-e-7-kontinenteve-fotot-magjepse-nga-bota-e-eger/100%Always2019-10-19 18:00
https://a2news.com/2019/10/19/volejboll-tirana-merr-fitoren-e-trete-erzeni-vijon-kryesimin/100%Always2019-10-19 17:38
https://a2news.com/2019/10/19/tiranes-i-rikthehet-buzeqeshja-partizani-fitore-ne-fryme-te-fundit/100%Always2019-10-19 17:05
https://a2news.com/2019/10/19/protestoi-per-klimen-arrestohet-per-here-te-dyte-aktorja-amerikane/100%Always2019-10-19 16:37
https://a2news.com/2019/10/19/zaev-propozoi-zgjedhje-te-parakohshme-opozita-preferon-qeveri-teknike/100%Always2019-10-19 18:47
https://a2news.com/2019/10/19/mbreti-dhe-diktatori-indigjenet-ne-venezuele-turqit-ne-siri-fotot-me-interesante-te-javes/100%Always2019-10-19 15:48
https://a2news.com/2019/10/19/dy-goditje-ne-skaje-bayern-shokohet-ne-augsburg/100%Always2019-10-19 15:34
https://a2news.com/2019/10/19/6-gola-ne-olympico-lazio-nuk-dorezohet-ndaj-atalantes/100%Always2019-10-19 15:12
https://a2news.com/2019/10/19/guardiola-ne-endrrat-e-klubit-italian/100%Always2019-10-19 15:09
https://a2news.com/2019/10/19/ushtria-ne-mali-ofensive-per-lirimin-e-ushtareve-te-rrembyer-nga-militantet-50-viktima/100%Always2019-10-19 15:58
https://a2news.com/2019/10/19/ronaldinho-feston-rikthimin-ne-fushe-me-nje-pasim-magjik/100%Always2019-10-19 14:48
https://a2news.com/2019/10/19/deshtimi-i-negociatave-palet-politike-ndahen-per-pergjegjesite/100%Always2019-10-19 14:37
https://a2news.com/2019/10/19/shperthen-vullkani-ne-meksike-panik-tek-banoret/100%Always2019-10-19 14:19
https://a2news.com/2019/10/19/deputetet-kerkojne-tjeter-shtyrje-per-brexit-johnson-votoni-marreveshjen-time/100%Always2019-10-19 14:32
https://a2news.com/2019/10/19/shtohen-divorcet-ne-durres-probleme-serioze-edhe-pas-ndarjes-se-ciftit/100%Always2019-10-19 13:09
https://a2news.com/2019/10/19/me-messi-n-ne-fushe-barca-rikthehet-e-frikshme/100%Always2019-10-19 12:56
https://a2news.com/2019/10/19/gjykata-kushtetuese-mazhoranca-po-presim-te-mbaroje-presidenti/100%Always2019-10-19 12:39
https://a2news.com/2019/10/19/makinat-e-vjetra-vetem-euro-4-pas-1-janarit-klosi-shtojme-masat/100%Always2019-10-19 12:36
https://a2news.com/2019/10/19/riatdhesohen-vullnetarisht-120-shtetas-shqiptare-nga-franca/100%Always2019-10-19 12:22
https://a2news.com/2019/10/19/syri-i-dubait-muzeu-i-sfidave-te-medha-te-se-ardhmes/100%Always2019-10-19 12:07
https://a2news.com/2019/10/19/marquez-nuk-ndalet-pole-edhe-ne-japoni/100%Always2019-10-19 11:39
https://a2news.com/2019/10/19/bunkeri-nazist-shnderrohet-ne-nje-hotel-luksoz/100%Always2019-10-19 11:08
https://a2news.com/2019/10/19/kryeministri-i-maqedonise-se-veriut-zaev-propozon-zgjedhje-te-parakohshme/100%Always2019-10-19 10:56
https://a2news.com/2019/10/19/jo-ja-per-negociatat-cakaj-nuk-eshte-faji-yne-be-kerkon-reformim/100%Always2019-10-19 10:26
https://a2news.com/2019/10/19/emigrante-nga-siria-iraku-dhe-palestina-kapen-ne-kapshtice/100%Always2019-10-19 09:56
https://a2news.com/2019/10/19/shqiperia-ekstradon-ukrainasin-vrau-me-shufer-hekuri-nje-person-ne-athine/100%Always2019-10-19 09:49
https://a2news.com/2019/10/19/shperthen-diga-ne-rusi-11-te-vdekur-e-shume-te-humbur/100%Always2019-10-19 15:10
https://a2news.com/2019/10/19/lojtaret-brenda-ne-frigorifer-guardiola-ne-panik-per-kalendarin-e-renduar/100%Always2019-10-19 09:27
https://a2news.com/2019/10/19/kryemadhi-me-ramen-kryeminister-integrimi-i-pamundur/100%Always2019-10-19 09:30
https://a2news.com/2019/10/19/lleshaj-takohet-me-forcat-e-frontex-perfitim-i-shumefishte/100%Always2019-10-19 10:09
https://a2news.com/2019/10/19/gjykata-e-vlores-rrethohet-nga-renea-dhe-fnsh-do-te-jepet-masa-per-tesilvan-bashon/100%Always2019-10-19 15:50
https://a2news.com/2019/10/19/ujdia-per-brexit-parlamenti-britanik-mblidhet-ne-fundjave-per-here-te-pare-pas-37-vitesh/100%Always2019-10-19 08:58
https://a2news.com/2019/10/19/brenda-fabrikes-ruse-te-tankeve/100%Always2019-10-19 08:11
https://a2news.com/2019/10/19/larg-ronaldo-e-cooper-irina-mbetet-e-njejta/100%Always2019-10-19 08:06
https://a2news.com/2019/10/19/punonjes-te-padeklaruar-dhe-paga-jo-reale-drejtoresha-e-tatimeve-keto-biznese-ne-site/100%Always2019-10-19 07:42
https://a2news.com/2019/10/19/inter-130-milione-euro-fitim-nga-kater-shitje/100%Always2019-10-19 07:30
https://a2news.com/2019/10/19/uefa-vendos-rusia-dhe-kosova-nuk-do-te-luajne-kunder-njera-tjetres/100%Always2019-10-19 07:15
https://a2news.com/2019/10/18/departamenti-amerikan-i-shtetit-reagon-per-negociatat-jemi-te-zhgenjyer-me-keshillin-europian/100%Always2019-10-18 21:02
https://a2news.com/2019/10/18/bylykbashi-prej-nje-dekade-rama-bllokon-integrimin/100%Always2019-10-18 20:27
https://a2news.com/2019/10/18/ne-kalane-ku-do-te-martohet-rafa-nadal/100%Always2019-10-18 20:17
https://a2news.com/2019/10/18/basketboll-vllaznia-mund-tiranen-ne-frymen-e-fundit/100%Always2019-10-18 19:30
https://a2news.com/2019/10/18/te-psg-argetohen-me-kundershtaret-di-maria-realizon-gol-spektakolar/100%Always2019-10-18 19:18
https://a2news.com/2019/10/18/vijojne-protestat-ne-barcelone-500-mije-njerez-ne-shesh/100%Always2019-10-18 19:08
https://a2news.com/2019/10/18/historia-e-zonjes-me-te-kuqe-nga-bosnja/100%Always2019-10-18 18:54
https://a2news.com/2019/10/18/kepucet-pashion-dalin-ne-shitje-takat-e-konvertueshme/100%Always2019-10-18 18:41
https://a2news.com/2019/10/18/keshilla-shendetesore-si-te-mos-semureni-kur-udhetoni-me-avion-apo-autobus/100%Always2019-10-18 18:33
https://a2news.com/2019/10/18/nxehet-kampionati-sfide-totale-per-kreun-ne-kategorine-superiore/100%Always2019-10-18 18:31
https://a2news.com/2019/10/18/largimi-i-shqiptareve-40-mije-cdo-vit-ekspertet-reforma-urgjente/100%Always2019-10-18 18:30
https://a2news.com/2019/10/18/rinia-syte-nga-europa-gjermania-vendi-me-i-kerkuar-zero-shanse-per-azil/100%Always2019-10-18 18:27
https://a2news.com/2019/10/18/rikthehet-superiorja-teuta-fiton-derbin-bregdetar-vendos-kapiteni-i-shpresave/100%Always2019-10-18 17:57
https://a2news.com/2019/10/18/besnik-muci-gjyqtar-i-gjykates-kushtetuese-betohet-para-metes/100%Always2019-10-18 17:29
https://a2news.com/2019/10/18/negociatat-e-anetaresimit-keshilli-europian-pa-vendim-i-rikthehemi-ne-2020/100%Always2019-10-18 17:29
https://a2news.com/2019/10/18/ish-nazisti-ne-gjykate-zjarret-ne-barcelone-festivali-i-dritave-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-10-18 16:45
https://a2news.com/2019/10/18/basha-nuk-shkohet-ne-europe-me-toyota-yaris-rama-duhet-te-kishte-dhene-doreheqjen/100%Always2019-10-18 17:57
https://a2news.com/2019/10/18/spak-dhe-prokurori-i-pergjithshem-manja-brenda-vitit-ibrahimi-faji-i-vetting-ut/100%Always2019-10-18 16:29
https://a2news.com/2019/10/18/rama-edhe-zvicra-po-te-kishte-aplikuar-nuk-jam-i-sigurt-nese-do-ti-hapeshin-negociatat-mbreme/100%Always2019-10-18 18:27
https://a2news.com/2019/10/18/djali-shqiptar-ne-kampin-e-isis-rama-situata-shume-e-komplikuar-kam-komunikuar-edhe-me-babane-e-tij/100%Always2019-10-18 15:15
https://a2news.com/2019/10/18/turqia-nuk-zbaton-armepushimin-bombardon-veriun-e-sirise/100%Always2019-10-18 14:56
https://a2news.com/2019/10/18/sulmohet-me-bomba-xhamia-ne-afganistan-raportohen-dhjetera-viktima/100%Always2019-10-18 14:47
https://a2news.com/2019/10/18/jo-ja-per-negociatat-bregu-ky-vendim-ne-kurriz-te-qytetareve-te-thjeshte/100%Always2019-10-18 14:43
https://a2news.com/2019/10/18/emigrantet-e-paligjshem-frontex-dyfishohet-numri-hyjne-ne-shqiperi-nga-greqia/100%Always2019-10-18 13:31
https://a2news.com/2019/10/18/tusk-per-a2-jeni-gati-sot-duhet-ndryshim-ne-disa-kryeqytete-europiane/100%Always2019-10-18 13:53
https://a2news.com/2019/10/18/macron-para-se-te-vendosim-per-zgjerim-duhet-te-reformojme-veten/100%Always2019-10-18 15:30
https://a2news.com/2019/10/18/negociatat-juncker-gabim-historik-tusk-mos-u-dorezoni/100%Always2019-10-18 14:01
https://a2news.com/2019/10/18/rama-dhe-cakaj-konference-per-shtyp-ne-oren-1700/100%Always2019-10-18 12:55
https://a2news.com/2019/10/18/bumci-deshtimi-per-negociatat-ka-nje-fajtor-te-qarte-kushtet-kane-emrin-edi-rama/100%Always2019-10-18 13:39
https://a2news.com/2019/10/18/nuk-do-te-hapen-negociatat-merkel-me-vjen-shume-keq-do-ti-rikthehemi-ceshtjes/100%Always2019-10-18 14:47
https://a2news.com/2019/10/18/ministri-i-jashtem-maqedonas-kritikon-be-ne/100%Always2019-10-18 12:26
https://a2news.com/2019/10/18/celja-e-negociatave-raundi-i-dyte-ne-dhjetor/100%Always2019-10-18 13:34
https://a2news.com/2019/10/18/nuk-ka-po-per-negociatat-por-von-der-leyen-uron-te-mos-mungojne-sinjale-pozitive/100%Always2019-10-18 13:35
https://a2news.com/2019/10/18/ansa-dorehiqet-kryeministri-i-maqedonise-se-veriut/100%Always2019-10-18 13:37
https://a2news.com/2019/10/18/veto-kunder-nesh-eshte-e-lehte-kemi-shume-probleme-krasniqi-politikanet-tane-te-gezuar-qe-nuk-hapen-negociatat/100%Always2019-10-18 11:53
https://a2news.com/2019/10/18/shokon-lideri-i-partise-ne-qeveri-pse-mos-ti-heqim-te-drejten-e-votes-te-moshuarve/100%Always2019-10-18 13:38
https://a2news.com/2019/10/18/hahn-lideret-e-be-deshtuan-vendimi-negativ-mund-te-destabilizoje-ballkanin-perendimor/100%Always2019-10-18 13:58
https://a2news.com/2019/10/18/lihet-i-lire-nga-apeli-ish-drejtori-i-kadastres-se-durresit/100%Always2019-10-18 12:37
https://a2news.com/2019/10/18/lufte-ne-mes-te-qytetit-qeveria-vendos-te-liroje-djalin-e-el-chapo-s-per-te-shpetuar-jeten-e-ushtareve/100%Always2019-10-18 10:50
https://a2news.com/2019/10/18/pd-mungojne-100-milione-qeveria-shkurton-shperblimet-e-pensionisteve/100%Always2019-10-18 10:41
https://a2news.com/2019/10/18/ujdia-e-re-per-brexit-johnson-behet-gati-per-betejen-ne-parlament/100%Always2019-10-18 12:38
https://a2news.com/2019/10/18/shperthimi-i-telekomanduar-paralajmerim-per-bylykun/100%Always2019-10-18 13:43
https://a2news.com/2019/10/18/do-te-vija-bast-gjithcka-qe-strakosha-nuk-do-te-behej-titullar/100%Always2019-10-18 13:43
https://a2news.com/2019/10/18/protestat-ne-barcelone-shtyhet-klasikja-barca-real/100%Always2019-10-18 09:43
https://a2news.com/2019/10/18/gajo-ishte-jo-e-pritshme-ne-be-nuk-hyhet-me-lutje/100%Always2019-10-18 13:46
https://a2news.com/2019/10/18/ibrahimi-nuk-po-arrijme-te-ecim-me-detyrat-tone-per-shkak-te-vetting-ut/100%Always2019-10-18 10:34
https://a2news.com/2019/10/18/vrau-fqinjin-per-drute-e-zjarrit-31-vjecari-tenton-te-arratiset-nga-burgu-i-peqinit/100%Always2019-10-18 13:48
https://a2news.com/2019/10/18/risia-ne-itali-var-edhe-kunder-racizmit/100%Always2019-10-18 08:45
https://a2news.com/2019/10/18/nuk-celen-negociatat-kryeministri-italian-do-te-kujtohet-si-gabim-historik-i-be-se/100%Always2019-10-18 13:50
https://a2news.com/2019/10/18/kush-eshte-ky-tipi-ribery-thumbon-fifa-20-dhe-nuk-ka-faj/100%Always2019-10-18 08:27
https://a2news.com/2019/10/18/kryeministri-letones-nuk-do-te-kete-vendim-pozitiv-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/100%Always2019-10-18 13:50
https://a2news.com/2019/10/18/conte-nxjerr-lojtaret-ne-stervitje-pavaresisht-kushteve-ekstreme-te-motit/100%Always2019-10-18 08:12
https://a2news.com/2019/10/18/korporata-e-investimeve-gjoni-skeme-grabitjeje-e-prones-se-shqiptareve/100%Always2019-10-18 08:04
https://a2news.com/2019/10/18/nga-lufta-i-ballkanike-te-ditelindja-e-van-damme-kjo-date-ne-histori-18-tetor/100%Always2019-10-18 07:50
https://a2news.com/2019/10/18/basha-per-euroactiv-tani-duhet-te-kryejme-detyrat-e-shtepise/100%Always2019-10-18 13:51
https://a2news.com/2019/10/18/jo-shqiperise-dhe-maqedonise-se-veriut-franca-nuk-u-dorezua-perballe-lidereve-te-be/100%Always2019-10-18 07:18
https://a2news.com/2019/10/18/tritol-makines-tirana-zgjohet-me-shperthim/100%Always2019-10-18 06:54
https://a2news.com/2019/10/18/pochettino-nuk-e-ka-vendin-e-sigurte-tottenham-ka-gati-dy-zevendesues-te-mundshem/100%Always2019-10-18 06:30
https://a2news.com/2019/10/18/jam-duke-folur-une-juncker-humb-kontrollin-kur-gazetari-e-nderpret/100%Always2019-10-18 06:20
https://a2news.com/2019/10/17/kryeministri-i-holandes-per-shqiperine-eshte-nje-jo-e-qarte/100%Always2019-10-17 21:31
https://a2news.com/2019/10/17/barcelona-ne-flake-modelja-ruse-i-ve-zjarrin-instagram-it/100%Always2019-10-17 20:49
https://a2news.com/2019/10/17/e-drogojne-teksa-luante-ne-kazino-me-pas-i-marrin-rolex-in-15-mije-dollare/100%Always2019-10-17 21:13
https://a2news.com/2019/10/17/gabimi-i-trump-qe-habiti-perkthyesen/100%Always2019-10-17 22:53
https://a2news.com/2019/10/17/incidentet-ne-fadil-vokrri-uefa-nis-hetim-per-kosoven-dhe-malin-e-zi/100%Always2019-10-17 19:30
https://a2news.com/2019/10/17/presidentja-e-ke-sinjalet-per-ceshtjen-e-zgjerimit-nuk-jane-pozitive/100%Always2019-10-17 18:12
https://a2news.com/2019/10/17/endrra-europiane-kalvari-i-gjate-e-i-mundimshem-i-ballkanit/100%Always2019-10-17 18:08
https://a2news.com/2019/10/17/dorezohet-erdogan-pezullohet-ofensiva-ne-siri/100%Always2019-10-17 19:19
https://a2news.com/2019/10/17/refuzimi-i-macron-azilkerkuesit-shqiptare-ne-france-arsye-apo-pretekst/100%Always2019-10-17 19:05
https://a2news.com/2019/10/17/lleshaj-shqetesime-totalisht-te-pabaza-nga-franca-dhe-holanda-per-azilin-e-krimin/100%Always2019-10-17 17:34
https://a2news.com/2019/10/17/shkodra-pa-energji-elektrike-qendra-e-qytetit-ne-terr/100%Always2019-10-17 17:35
https://a2news.com/2019/10/17/perfshihet-nga-stuhia-avioni-ku-udhetonte-princi-william-dhe-kate/100%Always2019-10-17 17:22
https://a2news.com/2019/10/17/mike-tyson-i-ka-ende-instinktet-vrasese/100%Always2019-10-17 17:10
https://a2news.com/2019/10/17/lufta-ndaj-racizmit-ne-futboll-infantino-propozon-masa-drastike/100%Always2019-10-17 16:34
https://a2news.com/2019/10/17/celja-e-negociatave-te-gjithe-syte-nga-brukseli-presidenti-i-pe-te-mbajme-premtimet/100%Always2019-10-17 16:35
https://a2news.com/2019/10/17/aksidentohet-per-vdekje-nje-60-vjecar-me-mjet-bujqesor/100%Always2019-10-17 15:46
https://a2news.com/2019/10/17/brenda-pallatit-fluturues-avioni-gjigant-privat-qe-kushton-200-milione/100%Always2019-10-17 15:23
https://a2news.com/2019/10/17/bushi-shuan-polemikat-pas-kosoves-gezohem-edhe-ne-kaceto-edhe-pse-kam-vellane-kundershtar/100%Always2019-10-17 15:21
https://a2news.com/2019/10/17/kategoria-superiore-teuta-ndaj-flamurtarit-per-te-provuar-arratisjen/100%Always2019-10-17 14:59
https://a2news.com/2019/10/17/protestat-ne-katalonje-rrezikohet-el-clasico-kerkohet-shtyrja/100%Always2019-10-17 14:48
https://a2news.com/2019/10/17/ska-vendim-per-te-shkarkuar-hajdarin-ruci-opozites-riformatoni-grupin/100%Always2019-10-17 14:42
https://a2news.com/2019/10/17/briken-calja-i-drejtohet-kryeministrit-kerkon-shperblimin-per-medaljet/100%Always2019-10-17 14:23
https://a2news.com/2019/10/17/nuk-i-dua-parate-e-tua-grabitesi-i-armatosur-kursen-dhe-puth-te-moshuaren/100%Always2019-10-17 14:22
https://a2news.com/2019/10/17/fondet-per-bujqesine-fermeret-shqiptare-kane-perfituar-shume-pak-nga-71-milione-eurot-e-be/100%Always2019-10-17 14:14
https://a2news.com/2019/10/17/rama-takohet-me-kryeministrat-e-pse-ne-bruksel/100%Always2019-10-17 13:51
https://a2news.com/2019/10/17/pence-ne-turqi-kerkon-fundin-e-ofensives-ne-sirine-veriore/100%Always2019-10-17 13:46
https://a2news.com/2019/10/17/aksioni-ne-shkoze-prishen-banesa-te-tjera-shtohen-te-pastrehet/100%Always2019-10-17 13:11
https://a2news.com/2019/10/17/leter-per-erdoganin-trump-mos-bej-te-fortin-mos-u-bej-budalla/100%Always2019-10-17 18:40
https://a2news.com/2019/10/17/vjeshte-ne-vlore-kapet-grupi-qe-kultivonte-kanabis/100%Always2019-10-17 12:48
https://a2news.com/2019/10/17/salvini-dhe-renzi-bashke-putin-ne-abu-dabi-fotot-me-interesante-te-dites/100%Always2019-10-16 17:50
https://a2news.com/2019/10/17/ujdia-e-re-per-brexit-partite-opozitare-te-britanise-refuzojne-marreveshjen/100%Always2019-10-17 12:30
https://a2news.com/2019/10/17/jo-ja-nuk-eshte-deshtim-i-qeverise-cejku-i-pergjigjet-ashper-hahnit-nuk-ka-dobi-ti-besh-reklame-nje-zyrtari-kur-produkti-eshte-zero/100%Always2019-10-17 12:25
https://a2news.com/2019/10/17/debat-mes-socialisteve-dhe-ralf-gjonit-nderpritet-seanca-e-kuvendit/100%Always2019-10-17 12:56
https://a2news.com/2019/10/17/lihet-ne-fuqi-denimi-per-balilin/100%Always2019-10-18 10:13
https://a2news.com/2019/10/17/kultivonin-cannabis-ne-fshatin-e-shkodres-i-shmangen-nderhyrjes-se-fnsh-se/100%Always2019-10-17 11:57
https://a2news.com/2019/10/17/edy-reja-thirrje-uefa-s-denoni-turqine-na-ktheni-ne-gare/100%Always2019-10-17 11:51
https://a2news.com/2019/10/17/rrokade-ne-burgje-ndryshohen-70-e-drejtuesve/100%Always2019-10-17 11:29
https://a2news.com/2019/10/17/vrasja-e-teknikut-te-kondicionereve-arrestohet-xhaxhai-i-vellezerve-kusi/100%Always2019-10-17 12:18
https://a2news.com/2019/10/17/shkon-te-marre-borxhin-i-versulin-nje-luan/100%Always2019-10-17 11:02
https://a2news.com/2019/10/17/dora-robotike-qe-zgjidh-kubin-e-rubikut-per-4-minuta/100%Always2019-10-17 10:59
https://a2news.com/2019/10/17/cmimi-neustadt-ismail-kadare-nderohet-me-nobelin-amerikan/100%Always2019-10-17 10:55
https://a2news.com/2019/10/17/negociatat-hahn-jo-ja-nuk-eshte-deshtim-i-qeverise-shqiptare/100%Always2019-10-17 11:36
https://a2news.com/2019/10/17/balla-per-negociatat-26-vende-te-be-mendojne-se-shqiperia-i-ka-tejkaluar-detyrat-e-shtepise/100%Always2019-10-17 10:38
https://a2news.com/2019/10/17/zbulohet-kostoja-e-vertete-e-iphone-11-pro-max/100%Always2019-10-17 10:48
https://a2news.com/2019/10/17/protestojne-duke-bllokuar-trenin-udhetaret-humbin-durimin-dhe-dhunojne-ambientalistet/100%Always2019-10-17 10:04
https://a2news.com/2019/10/17/vodhen-shtepite-e-lojtareve-te-real-dhe-atletico-madrid-kapen-3-shqiptare/100%Always2019-10-17 10:02
https://a2news.com/2019/10/17/arrihet-marreveshja-e-re-per-brexit/100%Always2019-10-17 12:39
https://a2news.com/2019/10/17/4-dite-ne-koma-nderron-jete-boksieri-amerikan/100%Always2019-10-17 09:35
https://a2news.com/2019/10/17/bushati-shqiperia-nuk-do-te-ndahet-nga-maqedonia-e-veriut-zvogelimi-i-deres-se-be-duhet-te-na-beje-dyfish-te-pergjegjshem/100%Always2019-10-17 09:32
https://a2news.com/2019/10/17/kokaine-heroine-dhe-hashash-nga-shqiperia-drejt-selanikut-arrestohen-5-persona/100%Always2019-10-17 09:28
https://a2news.com/2019/10/17/hapja-e-negociatave-merkel-shanset-nuk-jane-te-mira/100%Always2019-10-17 10:44
https://a2news.com/2019/10/17/perulesia-e-mane-per-cfare-i-dua-10-ferrari-me-mire-ndertoj-shkolla-dhe-ushqej-te-varferit/100%Always2019-10-17 09:11
https://a2news.com/2019/10/17/kerkoi-favore-seksuale-gjykatesi-denohet-me-3-vite-burgim/100%Always2019-10-17 09:03
https://a2news.com/2019/10/17/ethet-e-negociatave-kryeministri-rama-takon-komisionerin-johanes-hahn/100%Always2019-10-17 08:45
https://a2news.com/2019/10/17/erion-kristo-ne-rast-se-ne-integrohemi-partite-politike-disintegrohen/100%Always2019-10-17 08:30
https://a2news.com/2019/10/17/trazirat-ne-barcelone-presidenti-katalanas-te-ndalet-dhuna/100%Always2019-10-17 08:49
https://a2news.com/2019/10/17/pollo-te-dy-socialiste-jane-por-te-pakten-rama-te-kishte-standardin-e-zaevit/100%Always2019-10-17 07:53
https://a2news.com/2019/10/17/98081/100%Always2019-10-17 07:39
https://a2news.com/2019/10/17/bomba-e-merkatos-atletico-madrid-arrin-marreveshjen-me-yllin-e-psg/100%Always2019-10-17 07:27
https://a2news.com/2019/10/17/probleme-per-interin-sanchez-operohet/100%Always2019-10-17 06:51
https://a2news.com/2019/10/17/volejboll-per-femra-partizani-shkruan-historine/100%Always2019-10-17 06:46
https://a2news.com/2019/10/17/aksioni-per-prishjen-e-ndertesave-policia-blindon-shkozen/100%Always2019-10-17 06:25
https://a2news.com/2019/10/16/e-frikshme-dhe-spektakolare-rrufeja-pershkon-tornadon/100%Always2019-10-16 20:56
https://a2news.com/2019/10/16/jo-vetem-turqia-pershendetje-ushtarake-edhe-skuadra-e-9-vjecareve-ne-belgjike/100%Always2019-10-16 20:37
https://a2news.com/2019/10/16/fotot-me-interesante-te-dites-39/100%Always2019-10-16 20:29
https://a2news.com/2019/10/16/i-mori-bashkeshorten-maxi-lopez-fal-icardin-skam-probleme-me-askend/100%Always2019-10-16 20:01
https://a2news.com/2019/10/16/bode-ekonomia-shqiptare-ka-nje-sfide-shume-te-madhe-civici-produktiviteti-pika-me-e-dobet/100%Always2019-10-16 20:03
https://a2news.com/2019/10/16/sperkat-me-benzine-komshien-dhe-me-pas-i-ve-flaken-vetes/100%Always2019-10-16 19:07
https://a2news.com/2019/10/16/aksident-rrugor-me-nje-te-vdekur-ne-lac/100%Always2019-10-16 18:56
https://a2news.com/2019/10/16/zbulohen-20-sarkofage-druri-ne-luginen-e-mbreterve/100%Always2019-10-16 18:50
https://a2news.com/2019/10/16/ofensiva-e-turqise-trump-braktis-kurdet-nuk-jane-engjej/100%Always2019-10-16 18:39
https://a2news.com/2019/10/16/gjykata-kushtetuese-cfare-ndodh-nese-vettingu-rrezon-mucin/100%Always2019-10-16 18:30
https://a2news.com/2019/10/16/franca-shuan-optimizmin-macron-negociatat-pas-reformimit-te-be/100%Always2019-10-16 20:09
https://a2news.com/2019/10/16/negociatat-rama-nga-brukseli-per-a2-ndarje-nga-maqedonia-sjemi-ne-keto-kushte/100%Always2019-10-16 19:07
https://a2news.com/2019/10/16/debutuesi-kuqezi-lorenc-trashi-nga-endrra-me-kombetaren-tek-e-ardhmja/100%Always2019-10-16 16:42
https://a2news.com/2019/10/16/rita-ora-nostalgjike-zbulon-fotot-e-papublikuara-te-pushimeve-ne-greqi/100%Always2019-10-16 16:32
https://a2news.com/2019/10/16/autobusi-perplaset-me-pemen-ne-itali-40-te-plagosur-9-prej-tyre-rende/100%Always2019-10-16 16:19
https://a2news.com/2019/10/16/princi-i-monakos-i-akordon-medaljen-e-kryqit-te-madh-presidentit-meta/100%Always2019-10-16 16:15
https://a2news.com/2019/10/16/zaev-ne-bruksel-bllokimi-i-negociatave-do-te-kishte-efekte-negative-per-te-gjithe-rajonin/100%Always2019-10-16 16:31
https://a2news.com/2019/10/16/sergio-aguero-aksidentohet-me-makine-para-stervitjes/100%Always2019-10-16 15:29
https://a2news.com/2019/10/16/ansambli-shkon-ne-itali-kenget-e-vallet-e-jugut-rrugetojne-drejt-otrantos/100%Always2019-10-16 14:56
https://a2news.com/2019/10/16/kosova-surpriza-e-euro-2020-nje-tjeter-kombetare-eshte-vetem-nje-hap-larg/100%Always2019-10-16 14:55
https://a2news.com/2019/10/16/renia-e-ekonomise-ahmetaj-kunder-denaj-per-faktoret-e-ngadalesimit/100%Always2019-10-16 14:44
https://a2news.com/2019/10/16/duket-si-ufo-nga-filmat-e-viteve-1950-prezantohet-helikopteri-i-ri-kinez-i-teknologjise-se-fundit/100%Always2019-10-16 14:35
https://a2news.com/2019/10/16/wikkelhouse-shtepia-prej-kartoni-qe-premton-te-jetoje-100-vjet/100%Always2019-10-16 14:19
https://a2news.com/2019/10/16/te-lutem-mos-me-ha-fotot-me-te-bukura-te-botes-se-kafsheve/100%Always2019-10-16 14:20
https://a2news.com/2019/10/16/sfidon-erdogan-nuk-i-trembemi-sanksioneve-nuk-ka-armepushim/100%Always2019-10-16 13:41
https://a2news.com/2019/10/16/thatesira-oshee-bleu-127-milione-euro-energji-ne-9-muaj/100%Always2019-10-16 14:24
https://a2news.com/2019/10/16/15-vite-me-pare-barcelona-i-prezantoi-botes-leo-messi-n/100%Always2019-10-16 13:29
https://a2news.com/2019/10/16/takimi-kurti-abbott-presidenti-i-serbise-terbohet-nga-flamuri-shqiptar/100%Always2019-10-16 13:28
https://a2news.com/2019/10/16/prisnin-fundin-e-botes-historia-e-familjes-holandeze-te-izoluar-per-9-vite/100%Always2019-10-16 13:35
https://a2news.com/2019/10/16/negociatat-mediat-nderkombetare-merkel-takon-macron-shprese-per-kompromis/100%Always2019-10-16 14:48
https://a2news.com/2019/10/16/negociatat-eurosocialistet-leter-be-se-aktore-te-tjere-te-gatshem-te-mbushin-boshllekun-qe-leme-pas/100%Always2019-10-16 12:54
https://a2news.com/2019/10/16/forca-te-shumta-policie-zbarkojne-ne-vlore-aksione-per-arrestimin-e-personave-te-rrezikshem/100%Always2019-10-17 08:48
https://a2news.com/2019/10/16/paralajmerimi-i-eurokomisionerit-te-celen-negociatat-kujdes-nga-riballkanizimi-i-rajonit/100%Always2019-10-16 12:35
https://a2news.com/2019/10/16/cfare-kerkojne-nderkombetaret-nga-opozita-kellici-zbulon-detyrat/100%Always2019-10-16 12:44
https://a2news.com/2019/10/16/ademi-talentet-shqiptare-nje-dite-me-nje-ngjyre/100%Always2019-10-16 11:57
https://a2news.com/2019/10/16/ne-be-nuk-eshte-e-veshtire-vetem-te-hysh-por-edhe-te-dalesh-felaj-krahason-hapjen-e-negociatave-me-brexit/100%Always2019-10-16 11:48
https://a2news.com/2019/10/16/kapet-ne-vlore-i-denuari-me-burgim-te-perjetshem-ne-itali-ishte-arratisur-nga-burgu/100%Always2019-10-16 11:54
https://a2news.com/2019/10/16/allegri-me-prane-manchester-united-kerkon-edhe-dy-lojtare-nga-juventus/100%Always2019-10-16 11:35
https://a2news.com/2019/10/16/nate-dhune-ne-katalonje-qindra-te-lenduar-rrethohen-prefekturat/100%Always2019-10-17 08:02
https://a2news.com/2019/10/16/rama-niset-per-bruksel-takim-me-lideret-socialiste-te-be/100%Always2019-10-16 11:31
https://a2news.com/2019/10/16/balla-presidenti-nuk-ka-te-drejte-te-anuloje-zgjedhjet-e-thote-raporti-i-komisionit-te-venecias/100%Always2019-10-16 11:11
https://a2news.com/2019/10/16/shkenca-zbulon-se-kush-eshte-femra-me-e-bukur-ne-bote/100%Always2019-10-16 10:44
https://a2news.com/2019/10/16/kaloresi-kim-shetitje-simbolike-mbi-malin-e-shenjte/100%Always2019-10-16 10:13
https://a2news.com/2019/10/16/zbulohet-se-kur-do-te-nise-testimi-i-makinave-fluturuese/100%Always2019-10-16 10:10
https://a2news.com/2019/10/16/vrasja-e-ivanovic-forcat-speciale-te-kosoves-arrestojne-2-persona-ne-veri/100%Always2019-10-16 10:03
https://a2news.com/2019/10/16/gara-presidenciale-ne-shba-debat-i-ashper-mes-kandidateve-demokrate/100%Always2019-10-16 10:06
https://a2news.com/2019/10/16/denoncimi-i-xhaferrajt-atentat-ne-qender-te-durresit-ndaj-drejtorit-te-hekurudhave/100%Always2019-10-16 10:19
https://a2news.com/2019/10/16/tabaku-qeveria-ka-fshehur-610-milione-euro-borxh/100%Always2019-10-16 09:18
https://a2news.com/2019/10/16/ronaldo-eshte-numri-1-per-fitime-nga-instagram/100%Always2019-10-16 09:11
https://a2news.com/2019/10/16/shembja-e-banesave-tension-ne-shkoze-policia-perplaset-me-banoret/100%Always2019-10-16 10:34
https://a2news.com/2019/10/16/mesazhi-shqetesues-i-hamiltonit-me-vjen-qe-te-heq-dore-nga-gjithcka-ti-jap-fund/100%Always2019-10-16 08:54
https://a2news.com/2019/10/16/meta-emeron-besnik-mucin-gjyqtar-te-gjykates-kushtetuese-komisioneri-publik-nuk-justifikon-pasurine/100%Always2019-10-16 12:58
https://a2news.com/2019/10/16/incidenti-ne-grupin-demokrat-rudina-hajdari-duan-te-sabotojne-reformen-zgjedhore/100%Always2019-10-16 12:54
https://a2news.com/2019/10/16/futbolli-ne-zi-ndahet-nga-jeta-mico-papadhopulli/100%Always2019-10-16 08:27
https://a2news.com/2019/10/16/anetaresimi-ne-interpol-kosova-kerkon-shtyrje-te-votimit/100%Always2019-10-16 08:13
https://a2news.com/2019/10/16/kpk-konfirmon-ne-detyre-prokurorin-besim-hajdarmataj/100%Always2019-10-16 08:11
https://a2news.com/2019/10/16/para-dhe-tetraplegjiket-ne-kerkim-te-tokes-se-premtuar/100%Always2019-10-16 07:47
https://a2news.com/2019/10/16/keshilltarja-e-presidentit-presidenti-nuk-mund-te-shkarkohet/100%Always2019-10-16 07:43
https://a2news.com/2019/10/16/friends-ribashkohen-ne-instagram/100%Always2019-10-16 06:35
https://a2news.com/2019/10/16/volejboll-per-femra-partizani-drejt-nje-suksesi-historik/100%Always2019-10-16 06:11
https://a2news.com/2019/10/15/ne-fshatin-qe-duket-sikur-vjen-nga-e-ardhmja-qiraja-vetem-150-dollare/100%Always2019-10-15 20:52
https://a2news.com/2019/10/15/zvicra-zgjon-shpresat-per-kualifikim-italia-nuk-fal-dhe-me-te-rinjte/100%Always2019-10-15 21:25
https://a2news.com/2019/10/15/mposhten-kosoven-21-vjecaret-shqiptare-feste-te-cmendur-ne-dhomat-e-zhveshjes/100%Always2019-10-15 20:17
https://a2news.com/2019/10/15/hena-e-pergjakur-magjepsese-ne-qiellin-e-tiranes/100%Always2019-10-15 20:29
https://a2news.com/2019/10/15/alvin-alimema-8-vjecari-qe-po-surprizon-ne-cdo-gare-ne-shah/100%Always2019-10-15 20:02
https://a2news.com/2019/10/15/sekuestrohet-nje-sasi-e-madhe-kanabisi-ne-peqin/100%Always2019-10-15 19:53
https://a2news.com/2019/10/15/10-vjetori-i-fondacionit-adenauer-basha-avokat-i-madh-i-integrimit/100%Always2019-10-15 19:44
https://a2news.com/2019/10/15/ramush-haradinaj-dorezon-edhe-mandatin-e-deputetit/100%Always2019-10-15 19:43
https://a2news.com/2019/10/15/negociatat-krasniqi-shqiperia-studente-vjeshte-e-papergatitur-qe-kerkon-favore/100%Always2019-10-15 18:53
https://a2news.com/2019/10/15/eliminatoret-e-europianit-u21-shqiperia-merr-fitoren-e-pare-ne-grup-ndaj-kosoves/100%Always2019-10-15 19:09
https://a2news.com/2019/10/15/akti-normativ-rialokohen-3-miliarde-leke-drejt-disa-projekteve/100%Always2019-10-15 18:28
https://a2news.com/2019/10/15/kryeministri-ka-ende-shprese-rama-kompromisi-me-francen-jo-i-pamundur/100%Always2019-10-15 18:48
https://a2news.com/2019/10/15/buxheti-vendor-bashkite-e-vogla-kunder-formules-se-qeverise/100%Always2019-10-15 17:59
https://a2news.com/2019/10/15/dy-perfaqesuese-nje-himn-shqiperi-kosove-duet-ne-elbasan-arena/100%Always2019-10-15 17:51
https://a2news.com/2019/10/15/dialog-pa-kushte-conte-qeveria-platforme-dialogu-konstruktiv-me-opoziten/100%Always2019-10-15 17:36
https://a2news.com/2019/10/15/perplasja-france-gjermani-per-bashkimin-europian-shqiperia-ne-mes/100%Always2019-10-15 17:21
https://a2news.com/2019/10/15/grabitet-nje-banese-ne-elbasan-autoret-marrin-20-mln-leke/100%Always2019-10-15 17:17
https://a2news.com/2019/10/15/te-dhunshem-dhe-raciste-tifogrupi-neonazist-qe-tronditi-futbollin-bullgar/100%Always2019-10-15 17:10
https://a2news.com/2019/10/15/europiani-u21-formacionet-zyrtare-te-shqiperia-kosove/100%Always2019-10-15 16:56
https://a2news.com/2019/10/15/babe-e-bir-dhunojne-24-vjecarin-ne-tirane-dergohet-ne-spital-ne-gjendje-te-rende/100%Always2019-10-15 16:43
https://a2news.com/2019/10/15/a2-pyet-hahn-per-pergjegjesine-nese-vendoset-per-nje-jo-per-shqiperine/100%Always2019-10-15 16:37
https://a2news.com/2019/10/15/hapja-e-negociatave-ministrat-e-be-pa-marreveshje-per-shqiperine/100%Always2019-10-15 17:12
https://a2news.com/2019/10/15/mbyllet-takimi-i-keshillit-te-ministrave-te-jashtem-te-be-ministri-i-austrise-per-a2-ska-vendim-per-shqiperine/100%Always2019-10-15 15:30
https://a2news.com/2019/10/15/seks-droge-dhe-rockroll-publikohet-autobiografia-e-elton-john/100%Always2019-10-16 01:17
https://a2news.com/2019/10/15/kryeministri-i-italise-keshillon-ramen-propozoni-nje-platforme-per-dialog-me-opoziten/100%Always2019-10-15 15:11
https://a2news.com/2019/10/15/negociatat-ministri-italian-per-a2-shqiperia-dhe-maqedonia-e-veriut-nuk-mund-te-ndahen/100%Always2019-10-15 15:28
https://a2news.com/2019/10/15/hetimet-per-trump-deshmia-kompromentuese-e-ish-keshilltares-per-rusine/100%Always2019-10-15 14:31
https://a2news.com/2019/10/15/studimi-amerikan-te-mbash-nje-qen-zgjat-jeten/100%Always2019-10-15 14:19
https://a2news.com/2019/10/15/kryeministri-i-italise-ne-tirane-rama-e-pret-me-nje-ceremoni-zyrtare-ne-pallatin-e-brigadave/100%Always2019-10-15 14:18
https://a2news.com/2019/10/15/ne-diten-nderkombetare-te-shkopit-te-bardhe-10-mije-te-verber-ne-shqiperi-kerkojne-anulimin-e-ligjit/100%Always2019-10-15 14:13
https://a2news.com/2019/10/15/bombe-ne-makinen-e-gjyqtarit-njoftimi-i-rreme-dyshohet-se-erdhi-nga-burgu-i-drenoves/100%Always2019-10-15 13:58
https://a2news.com/2019/10/15/hapja-e-negociatave-burime-per-a2-propozohet-ndarja-mes-shqiperise-dhe-maqedonise-se-veriut/100%Always2019-10-15 13:31
https://a2news.com/2019/10/15/korete-bejne-paqe-ne-futboll/100%Always2019-10-15 12:44
https://a2news.com/2019/10/15/samiti-ne-luksemburg-britania-dhe-be-optimizem-per-nje-ujdi-per-brexit/100%Always2019-10-15 12:32
https://a2news.com/2019/10/15/paloka-gjermania-dha-nje-jo-me-kushte-zgjedhje-te-parakohshme-ne-pranvere/100%Always2019-10-15 12:29
https://a2news.com/2019/10/15/llogarite-e-kualifikimit-finale-ne-grupin-e-italise-spanjes-dhe-zvicres/100%Always2019-10-15 12:22
https://a2news.com/2019/10/15/sulmet-kunder-kurdeve-italia-vendos-embargo-armesh-ndaj-turqise/100%Always2019-10-15 12:05
https://a2news.com/2019/10/15/fjalimi-emocionues-i-reja-s-para-kuqezinjve-treguam-cilet-jemi-asnjehere-poshte-te-medhave/100%Always2019-10-15 14:51
https://a2news.com/2019/10/15/vendimmarrja-nuk-ka-lidhje-me-ate-cfare-kemi-bere-ne-negociatat-rama-u-drejtohet-shqiptareve-me-videomesazh/100%Always2019-10-15 12:37
https://a2news.com/2019/10/15/nobeli-per-handke-rama-shije-e-perbuzshme-ne-letersi/100%Always2019-10-15 11:27
https://a2news.com/2019/10/15/meta-75-trendafila-te-bardhe-per-75-vjetorin-e-sali-berishes/100%Always2019-10-15 11:04
https://a2news.com/2019/10/15/europiani-u21-shqiperia-dhe-kosova-perballe-per-here-te-pare/100%Always2019-10-15 11:18
https://a2news.com/2019/10/15/nga-droga-te-shkolla-zbulohen-planet-per-universitetin-el-chapo/100%Always2019-10-15 10:47
https://a2news.com/2019/10/15/qendrimi-pro-i-gjemanise-per-negociatat-balla-shqiperia-ka-treguar-perkushtim-te-forte-per-reforma-te-forta/100%Always2019-10-15 10:40
https://a2news.com/2019/10/15/glover-ne-tirane-takime-me-kreret-politike/100%Always2019-10-15 13:35
https://a2news.com/2019/10/15/pendarkovski-apel-be-se-ndryshuam-emrin-presim-vendimin-pozitiv/100%Always2019-10-15 10:31
https://a2news.com/2019/10/15/asambleja-e-pergjithshme-e-interpol-skepticizem-per-pranimin-e-kosoves-kina-sndryshon-qasje/100%Always2019-10-15 10:30
https://a2news.com/2019/10/15/parisi-i-thote-jo-zgjerimit-mediat-e-huaja-per-shqiperine-jane-kunder-4-vende/100%Always2019-10-15 10:16
https://a2news.com/2019/10/15/tension-i-larte-ne-barcelone-protestuesit-pushtojne-aeroportin-perplasen-me-policine/100%Always2019-10-15 10:13
https://a2news.com/2019/10/15/me-united-dobet-me-angline-shenon-gol-si-te-ishte-maradona/100%Always2019-10-15 10:10
https://a2news.com/2019/10/15/dyshime-per-kokaine-nga-amerika-e-jugut-kontrollohen-arkat-me-banane-ne-portin-e-durresit/100%Always2019-10-15 14:33
https://a2news.com/2019/10/15/6-vjecarja-ruse-qe-konsiderohet-vajza-me-e-bukur-ne-bote/100%Always2019-10-15 09:35
https://a2news.com/2019/10/15/korab-lita-rudina-hajdari-shperdoroi-besimin-politik-e-pranoi-doreheqjen/100%Always2019-10-15 09:22
https://a2news.com/2019/10/15/himni-shqiptar-kendohet-nga-femijet-moldave-interpretim-fantastik/100%Always2019-10-15 09:19
https://a2news.com/2019/10/15/kamera-e-fshehte-tregon-kushtet-e-tmerrshme-te-majmuneve-ne-laborator/100%Always2019-10-15 09:21
https://a2news.com/2019/10/15/cakaj-bashkimi-evropian-sot-perballet-me-nje-zgjedhje-historike/100%Always2019-10-15 09:13
https://a2news.com/2019/10/15/keshilltari-i-presidentit-presidenti-nuk-anuloi-zgjedhje-por-caktoi-date-te-re/100%Always2019-10-15 08:47
https://a2news.com/2019/10/15/mungon-avokati-shtyhet-seanca-ndaj-tre-te-akuzuarve-per-trafikimin-e-613-kg-kokaine/100%Always2019-10-15 08:26
https://a2news.com/2019/10/15/ministrja-franceze-nuk-jam-per-veto-sot-por-negociatat-duhen-riorganizuar/100%Always2019-10-15 08:20
https://a2news.com/2019/10/15/ofensiva-ne-siri-shba-vendos-sanksione-kunder-turqise/100%Always2019-10-15 07:50
https://a2news.com/2019/10/15/ministri-i-jashtem-gjerman-mbeshtesim-hapjen-e-negociatave-be-te-mbaje-premtimet/100%Always2019-10-15 12:10
https://a2news.com/2019/10/15/ambasadoret-deshtojne-franca-kunder-hapjes-se-negociatave/100%Always2019-10-15 07:33
https://a2news.com/2019/10/15/dha-leje-legalizimi-ne-kundershtim-me-ligjin-procedohet-ish-drejtori-i-aluizni-t/100%Always2019-10-15 07:00
https://a2news.com/2019/10/15/vrau-bashkeshortet-ne-vitin-1999-ekstradohet-nga-austria-i-denuari-me-burgim-te-perjetshem/100%Always2019-10-15 06:46
https://a2news.com/2019/10/15/cristiano-ronaldo-nuk-ndalet-700-gola-ne-karriere/100%Always2019-10-15 06:35
https://a2news.com/2019/10/14/te-maskuar-dhe-me-arme-grabisin-te-moshuarit-ne-korce/100%Always2019-10-15 08:54
https://a2news.com/2019/10/14/rinovimi-me-reja-n-duka-skam-cfare-te-diskutoj/100%Always2019-10-14 21:19
https://a2news.com/2019/10/14/goleade-debutime-dhe-rekord-magjeps-shqiperia-e-rejas/100%Always2019-10-14 21:12
https://a2news.com/2019/10/14/reja-jam-shume-i-kenaqur-me-te-rinjte-grupi-eshte-i-bashkuar/100%Always2019-10-14 21:08
https://a2news.com/2019/10/14/nga-moldavia-ne-moldavi-histori-fitoresh-notat-e-kombetares/100%Always2019-10-14 21:24
https://a2news.com/2019/10/14/nderpritet-perkohesisht-ndeshja-bullgari-angli-shkak-koret-raciste-vdes-dhe-nje-tifoz/100%Always2019-10-14 20:19
https://a2news.com/2019/10/14/avioni-me-i-ri-luftarak-vetetima-f-35-kryen-fluturimin-e-pare/100%Always2019-10-14 19:55
https://a2news.com/2019/10/14/kur-dasma-shnderrohet-ne-arene-boksi/100%Always2019-10-14 19:14
https://a2news.com/2019/10/14/feste-ne-prishtine-kosova-fiton-ndaj-malit-te-zi-dhe-shpreson-per-kualifikim/100%Always2019-10-14 20:44
https://a2news.com/2019/10/14/basha-shqiperia-ne-udhekryq-duhet-te-zgjedhim-mes-dy-rrugeve/100%Always2019-10-14 19:40
https://a2news.com/2019/10/14/shqiperi-spektakolare-ne-moldavi-loje-e-bukur-dhe-4-gola/100%Always2019-10-14 22:32
https://a2news.com/2019/10/14/programet-universitare-nuk-perputhen-me-kerkesat-e-tregut-te-punes/100%Always2019-10-14 18:12
https://a2news.com/2019/10/14/percahet-grupi-demokrat-valteri-terhiqet-nga-kerkesa-per-shkarkimin-e-rudina-hajdarit/100%Always2019-10-14 18:39
https://a2news.com/2019/10/14/pastrimi-i-policise-vettingu-u-ndryshua-pas-largimit-te-fatmir-xhafajt/100%Always2019-10-14 17:49
https://a2news.com/2019/10/14/mens-physique-nje-kosovar-shpallet-kampion-ne-hungari/100%Always2019-10-14 17:40
https://a2news.com/2019/10/14/vettingu-ne-polici-urdhri-i-psikologut-nis-testin-te-gradat-e-larta/100%Always2019-10-14 22:34
https://a2news.com/2019/10/14/verdikti-i-negociatave-java-finale-shqiperia-shpreson-per-nje-po/100%Always2019-10-14 17:24
https://a2news.com/2019/10/14/deputetet-e-tjere-opozitare-lajmeruan-shkarkimin-rudina-hajdari-e-mohon/100%Always2019-10-14 17:26
https://a2news.com/2019/10/14/shitblerja-e-votes-borchardt-prokuroria-te-punoje-intensivisht-per-te-gjitha-shkeljet/100%Always2019-10-14 17:05
https://a2news.com/2019/10/14/masaker-ne-meksike-karteli-i-droges-vret-14-police/100%Always2019-10-14 16:39
https://a2news.com/2019/10/14/spanja-nxjerr-nje-tjeter-urdher-arresti-per-ish-presidentin-e-katalonjes/100%Always2019-10-14 16:34
https://a2news.com/2019/10/14/rezultatet-jo-te-mira-laci-largon-staroven-gati-emri-i-ri-per-stolin/100%Always2019-10-14 16:34
https://a2news.com/2019/10/14/aksident-me-nje-te-plagosur-rende-ne-vlore/100%Always2019-10-14 16:14
https://a2news.com/2019/10/14/shqiperi-kosove-u21-bushi-jane-18-pike-ne-loje-mund-te-dalim-te-paret/100%Always2019-10-14 15:31
https://a2news.com/2019/10/14/protesta-ne-bogota-prage-e-hong-kong-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-10-14 15:28
https://a2news.com/2019/10/14/keshilli-kombetar-i-integrimit-lleshaj-e-marku-perparim-ne-luften-kunder-krimit/100%Always2019-10-14 15:29
https://a2news.com/2019/10/14/tkurrje-te-regjistrimeve-ne-universitetet-e-rretheve-disa-dege-drejt-mbylljes/100%Always2019-10-14 15:03
https://a2news.com/2019/10/14/meta-takohet-me-haradinajn-i-uron-fitore-kosoves/100%Always2019-10-14 14:47
https://a2news.com/2019/10/14/19-vjecaret-e-shqiperise-mundin-3-1-polonine/100%Always2019-10-14 14:11
https://a2news.com/2019/10/14/assad-mbeshtet-kurdet-800-te-arratisur-nga-isis/100%Always2019-10-14 14:02
https://a2news.com/2019/10/14/grupi-demokrat-largon-rudina-hajdarin-si-kryetare/100%Always2019-10-14 17:25
https://a2news.com/2019/10/14/kontroll-per-bomba-dhe-deputeti-i-mbajtur-peng-ritualet-e-pazakonta-ne-fjalimin-e-mbretereshes/100%Always2019-10-14 13:51
https://a2news.com/2019/10/14/bushati-opinioni-i-venecias-duhet-aktualizuar-ne-kontekstin-shqiptar/100%Always2019-10-14 15:41
https://a2news.com/2019/10/14/opozita-reagon-pas-raportit-te-venecias-u-konfirmua-qe-meta-nuk-kreu-asnje-shkelje/100%Always2019-10-14 14:31
https://a2news.com/2019/10/14/fjalimi-ne-parlament-mbreteresha-vendos-prioritetet-per-qeverine/100%Always2019-10-14 13:10
https://a2news.com/2019/10/14/lufta-turqi-siri-stambolli-rrezikon-heqjen-e-finales-se-champions-it/100%Always2019-10-14 12:51
https://a2news.com/2019/10/14/vucic-helmimi-i-anetareve-te-kqz-stisje-e-prishtines/100%Always2019-10-14 12:47
https://a2news.com/2019/10/14/4-shtetet-anetare-te-be-te-hapen-negociatat-e-anetaresimit/100%Always2019-10-14 12:45
https://a2news.com/2019/10/14/hena-e-plote-ndricon-mbremjen-ne-tirane/100%Always2019-10-14 12:43
https://a2news.com/2019/10/14/bie-knockout-boksieri-amerikan-ne-koma/100%Always2019-10-14 12:40
https://a2news.com/2019/10/14/tafaj-protestat-e-studenteve-do-ti-bejne-mire-sistemit-arsimor/100%Always2019-10-14 11:58
https://a2news.com/2019/10/14/u-drejtoi-gishtin-e-mesit-protestuesve-ambasadori-i-osbe-kerkon-falje/100%Always2019-10-14 11:47
https://a2news.com/2019/10/14/konfliktuan-per-pronen-i-pengon-vellait-pamjen-nga-deti-me-shtepine-e-holle-si-nje-mur/100%Always2019-10-14 11:43
https://a2news.com/2019/10/14/publikohet-opinioni-i-venecias-meta-konfirmoi-qendrimet-e-presidentit/100%Always2019-10-14 11:28
https://a2news.com/2019/10/14/venecia-publikon-raportin-final-per-presidentin-tejkalim-i-mundshem-kompetencash-por-jo-per-shkarkim/100%Always2019-10-14 15:09
https://a2news.com/2019/10/14/autochthonous-mbush-5-vjec/100%Always2019-10-14 11:20
https://a2news.com/2019/10/14/hapja-e-negociatave-ambasadorja-e-frances-konsultimet-ende-vazhdojne/100%Always2019-10-14 11:04
https://a2news.com/2019/10/14/masakron-gra-dhe-femije-pasardhesi-i-el-chapo-s-nis-luften-me-te-pergjakshme-mes-karteleve/100%Always2019-10-14 10:56
https://a2news.com/2019/10/14/vakancat-ne-gjykaten-kushtetuese-ked-i-dergon-listat-kuvendit/100%Always2019-10-14 10:43
https://a2news.com/2019/10/14/frike-per-tensione-siguri-e-larte-ne-stadium-per-france-turqi/100%Always2019-10-14 10:32
https://a2news.com/2019/10/14/helmimi-i-numeruesve-ne-kosove-thaci-takon-kryetaren-e-kqz-kryeprokurorin-dhe-kreun-e-aki/100%Always2019-10-14 10:28
https://a2news.com/2019/10/14/shkarkimi-i-presidentit-balla-komisioni-hetimor-do-te-vazhdoje-punen/100%Always2019-10-14 10:24
https://a2news.com/2019/10/14/nobeli-per-ekonomine-i-shkon-studiuesve-te-varferise-globale/100%Always2019-10-14 10:29
https://a2news.com/2019/10/14/gordon-ramsay-i-meson-makinen-te-birit-gjashte-muajsh-me-nje-ferrari/100%Always2019-10-14 10:11
https://a2news.com/2019/10/14/perballe-moldavise-reja-ben-ndryshime-ne-formacion/100%Always2019-10-14 09:59
https://a2news.com/2019/10/14/ofensiva-turke-ushtria-siriane-mbron-kurdet-ne-veri/100%Always2019-10-14 09:33
https://a2news.com/2019/10/14/viti-i-ri-akademik-studentet-ne-proteste-para-ministrise-se-arsimit/100%Always2019-10-14 09:40
https://a2news.com/2019/10/14/perplasen-dy-suv-ne-aksin-korce-dishnice-ka-te-lenduar/100%Always2019-10-14 09:17
https://a2news.com/2019/10/14/kume-venecia-gracke-ne-funksion-te-interesit-politik-te-dites/100%Always2019-10-14 09:01
https://a2news.com/2019/10/14/me-nxirrni-eshte-erresire-ketu-brenda-mesazhi-i-regjistruar-i-te-ndjerit-luhet-gjate-varrimit/100%Always2019-10-14 08:33
https://a2news.com/2019/10/14/ish-drejtuesi-i-prokurorise-per-krimet-e-renda-perballet-me-vetting-un/100%Always2019-10-14 08:38
https://a2news.com/2019/10/14/kerkuan-pavaresine-9-lidere-katalanas-denohen-me-burg/100%Always2019-10-14 08:26
https://a2news.com/2019/10/14/rama-se-shpejti-hapet-spitali-i-ri-dhe-modern-i-kirurgjise/100%Always2019-10-14 07:58
https://a2news.com/2019/10/14/takime-pas-raportit-odihr-rikthehet-ne-tirane/100%Always2019-10-14 07:50
https://a2news.com/2019/10/14/a-do-te-ngrihet-qender-tregtare-te-kopshti-botanik-mazniku-sqaron-ne-a2-projektin-e-bashkise/100%Always2019-10-14 07:33
https://a2news.com/2019/10/14/vdekje-homoseksualeve-shteti-qe-po-ben-gati-projektligjin-polemik/100%Always2019-10-14 06:51
https://a2news.com/2019/10/14/euro-2020-4-skuadra-presin-bileten-per-fazen-finale/100%Always2019-10-14 06:21
https://a2news.com/2019/10/14/nga-james-bond-te-tuneli-me-i-gjate-ne-bote-kjo-date-ne-histori-14-tetor/100%Always2019-10-17 09:16
https://a2news.com/2019/10/13/emre-can-e-ben-drame-ne-estoni-gundogan-hero-i-gjermaneve/100%Always2019-10-13 20:49
https://a2news.com/2019/10/13/terror-mbi-inspektoret-e-mjedisit-ne-bulqize-kercenohen-me-arme/100%Always2019-10-13 20:29
https://a2news.com/2019/10/13/merkel-macron-thirrje-erdogan-ndal-sulmet-ndaj-kurdeve-ne-siri/100%Always2019-10-13 20:23
https://a2news.com/2019/10/13/anijet-me-vela-pushtojne-gjirin-ne-adriatik/100%Always2019-10-13 19:25
https://a2news.com/2019/10/13/del-ne-shitje-monedha-qe-kushton-1-6-milion-paund/100%Always2019-10-13 19:05
https://a2news.com/2019/10/13/holanda-hap-te-sigurt-drejt-kualifikimit-ne-europian/100%Always2019-10-13 18:14
https://a2news.com/2019/10/13/policia-shoqeron-klevis-balliun-pas-protestes-tek-unaza-reagon-ministri-lleshaj/100%Always2019-10-13 18:26
https://a2news.com/2019/10/13/japonia-nen-uje-rritet-bilanci-i-viktimave-nga-tajfuni/100%Always2019-10-13 17:48
https://a2news.com/2019/10/13/kosoves-i-rikthehet-ylli-i-skuadres-rashica-humbja-e-anglise-nuk-i-zbeh-shanset-tona/100%Always2019-10-13 17:12
https://a2news.com/2019/10/13/kjo-kombetare-bindi-edhe-reja-n-dua-te-qendroj/100%Always2019-10-13 16:43
https://a2news.com/2019/10/13/sulmet-ne-siri-qindra-familjare-te-militanteve-te-isis-largohen-nga-kampi/100%Always2019-10-13 16:17
https://a2news.com/2019/10/13/la-grumbullimin-i-semure-futbollisti-i-anglise-shfaqet-ne-kazino/100%Always2019-10-13 15:58
https://a2news.com/2019/10/13/shkaterrohen-kullat-e-termocentralit-historik-ne-angli/100%Always2019-10-13 15:46
https://a2news.com/2019/10/13/antidroga-ne-britani-2-mije-mesazhe-sensibilizimi-perdoruesve-te-nje-bande-shqiptare/100%Always2019-10-13 15:14
https://a2news.com/2019/10/13/simone-biles-ne-histori-gjimnastja-me-me-shume-medalje-ne-boteror/100%Always2019-10-13 14:59
https://a2news.com/2019/10/13/maratona-e-tiranes-fituesit-flasin-per-a2/100%Always2019-10-13 14:20
https://a2news.com/2019/10/13/brazili-harron-te-fitoje-e-ndal-edhe-nigeria/100%Always2019-10-13 14:08
https://a2news.com/2019/10/13/parashikimi-i-motit-per-javen-ne-vijim-temperatura-deri-ne-28c/100%Always2019-10-13 13:43
https://a2news.com/2019/10/13/drafti-paraprak-i-keshillit-europian-po-me-kushte-shqiperise-vendimtar-qendrimi-i-frances-merkel-takon-macron/100%Always2019-10-13 15:12
https://a2news.com/2019/10/13/detaje-te-reja-per-helmimin-e-numeruesve-te-votave-ne-kosove/100%Always2019-10-13 12:29
https://a2news.com/2019/10/13/eliminatoret-e-euro-2020-shqiperia-zbret-ne-moldavi-reja-kerkon-reagim/100%Always2019-10-13 12:16
https://a2news.com/2019/10/13/maratona-e-tiranes-pd-deshtim-u-be-per-te-terhequr-vemendjen-nga-skandalet/100%Always2019-10-13 12:00
https://a2news.com/2019/10/13/trafikoi-droge-me-kamion-ekstradohet-i-riu-nga-vlora/100%Always2019-10-13 11:49
https://a2news.com/2019/10/13/shengeni-ballkanik-bocka-per-a2-po-prekim-rezultatet-e-para/100%Always2019-10-13 11:24
https://a2news.com/2019/10/13/maratona-e-tiranes-dominojne-kenianet-luiza-gega-fiton-garen-10-km/100%Always2019-10-13 12:02
https://a2news.com/2019/10/13/do-kalonin-ilegalisht-ne-kufi-12-afgane-3-te-arrestuar/100%Always2019-10-13 10:59
https://a2news.com/2019/10/13/mediat-kosovare-helmohen-26-numerues-votash-pasi-hapen-zarfat-nga-serbia/100%Always2019-10-13 10:25
https://a2news.com/2019/10/13/vrasja-ne-kavaje-jepet-masa-per-oficerin-e-burgjeve-bledar-toci/100%Always2019-10-13 10:14
https://a2news.com/2019/10/13/brenda-maleve-me-raketa-te-iranit/100%Always2019-10-13 10:00
https://a2news.com/2019/10/13/detaje-nga-ditet-ne-burg-te-boksierit-mayweather/100%Always2019-10-13 09:27
https://a2news.com/2019/10/13/shembet-hoteli-hard-rock-raportohen-viktima/100%Always2019-10-13 09:06
https://a2news.com/2019/10/13/rilind-bottas-ne-japoni-mercedez-kampion-per-konstruktore/100%Always2019-10-13 08:47
https://a2news.com/2019/10/13/mbahen-zgjedhjet-lokale-ne-hungari-orban-rrezikon-te-humbase-budapestin/100%Always2019-10-13 08:30
https://a2news.com/2019/10/13/dolen-nga-diskoteka-4-te-rinj-humben-jeten-ne-aksident/100%Always2019-10-13 08:21
https://a2news.com/2019/10/13/rindertimi-i-piramides-kryeministri-publikon-projektin-ne-3d/100%Always2019-10-13 07:52
https://a2news.com/2019/10/13/13-tetori-i-harruar-meta-relaks-ne-plazh-e-diela-nis-bukur-me-sport/100%Always2019-10-13 09:34
https://a2news.com/2019/10/13/bomba-e-vendosur-ne-ane-te-rruges-iu-merr-jeten-10-policeve/100%Always2019-10-13 07:26
https://a2news.com/2019/10/13/mbahet-maratona-e-tiranes-veliaj-qyteti-ka-nevoje-per-dite-te-tilla/100%Always2019-10-13 07:55
https://a2news.com/2019/10/13/skena-apokaliptike-nga-tajfuni-hagibis-ne-japoni/100%Always2019-10-13 15:21
https://a2news.com/2019/10/12/euro-2020-kualifikohet-italia-spanja-nuk-feston-ende-bosnja-shpreson/100%Always2019-10-12 21:12
https://a2news.com/2019/10/12/pergjaket-nju-jorku-4-te-vdekur-ne-klubin-e-shnderruar-ne-kazino/100%Always2019-10-13 13:50
https://a2news.com/2019/10/12/festuan-me-gjestin-ushtarak-pas-golit-qe-na-erresoi-syte-per-turqit-reagon-uefa/100%Always2019-10-12 19:33
https://a2news.com/2019/10/12/anglezet-nuk-i-besojne-syve-kane-me-shume-se-nje-shekull-qe-nuk-mundin-cekine/100%Always2019-10-12 19:11
https://a2news.com/2019/10/12/korporata-e-investimeve-bb-dhe-ekspertet-vendas-kritika-draftit/100%Always2019-10-12 21:06
https://a2news.com/2019/10/12/telefoni-i-pare-afrikan-sfida-e-vendit-qe-pothuajse-u-zhduk/100%Always2019-10-12 17:48
https://a2news.com/2019/10/12/brexit-rriten-shpresat-per-nje-marreveshje-te-ores-se-fundit/100%Always2019-10-12 16:55
https://a2news.com/2019/10/12/flamuri-shqiptar-dhe-kore-pro-kosoves-tifozet-serbe-mesyjne-fushen-ne-miqesore/100%Always2019-10-12 16:16
https://a2news.com/2019/10/12/ne-xhunglen-e-skrapit-varreza-e-mistershme-e-avioneve/100%Always2019-10-12 17:03
https://a2news.com/2019/10/12/seanema-film-festival-produksionet-ballkanike-ne-ulqin/100%Always2019-10-12 15:42
https://a2news.com/2019/10/12/femrat-ne-stadium-turqit-ne-siri-dhe-syri-i-shqiponjes-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2019-10-12 15:26
https://a2news.com/2019/10/12/maratona-e-tiranes-sot-vrapuan-nxenesit-neser-gara-e-madhe-bllokohet-qarkullimi/100%Always2019-10-12 14:53
https://a2news.com/2019/10/12/boeing-dhe-porsche-bashkohen-per-dicka-speciale/100%Always2019-10-12 14:32
https://a2news.com/2019/10/12/reforma-per-personat-me-aftesi-te-kufizuar-okb-ligji-ka-probleme-shkelen-te-drejtat/100%Always2019-10-12 14:20
https://a2news.com/2019/10/12/kosova-fitoi-zgjedhjet-model-dhe-kthesa-drejt-ndryshimit/100%Always2019-10-12 13:33
https://a2news.com/2019/10/12/tajfuni-hagibis-deme-materiale-dhe-viktima-ne-japoni/100%Always2019-10-12 12:38
https://a2news.com/2019/10/12/festa-kombetare-e-spanjes-parashutisti-ngec-ne-shtyllen-e-ndricimit-gjate-parades/100%Always2019-10-12 12:26
https://a2news.com/2019/10/12/ofensiva-ne-siri-shba-rrit-presionin-ndaj-turqise-erdogan-nuk-ndalojme/100%Always2019-10-12 11:48
https://a2news.com/2019/10/12/skafi-me-1-ton-hashash-gjykata-greke-liron-3-shqiptaret/100%Always2019-10-12 11:42
https://a2news.com/2019/10/12/nuk-e-gjej-dot-cgrerez-e-ka-pickuar-cfare-shkruante-kadare-per-peter-handke-20-vite-me-pare/100%Always2019-10-12 11:11
https://a2news.com/2019/10/12/el-pais-per-ermonela-jahon-artiste-e-kompletuar/100%Always2019-10-12 11:04
https://a2news.com/2019/10/12/nobel-per-peter-handke-bbc-i-ben-jehone-kritikave-ne-shqiperi-dhe-kosove/100%Always2019-10-12 10:48
https://a2news.com/2019/10/12/ministria-e-jashtme-e-kosoves-ti-hiqet-cmimi-nobel-peter-handke-s/100%Always2019-10-12 10:39
https://a2news.com/2019/10/12/pasojat-e-termetit-manze-familja-kurti-nen-cader-per-te-shkolluar-femijet/100%Always2019-10-12 10:34
https://a2news.com/2019/10/12/titujt-e-tokave-bujqesore-lame-per-a2-rishikojme-projektligjin-me-verejtjet-e-venecias/100%Always2019-10-12 10:23
https://a2news.com/2019/10/12/krocera-gjigante-kalon-ne-kanalin-e-gjere-vetem-24-metra/100%Always2019-10-12 10:17
https://a2news.com/2019/10/12/hapja-e-negociatave-rama-nuk-jam-optimist-per-javen-e-ardhshme/100%Always2019-10-12 18:11
https://a2news.com/2019/10/12/vrasja-e-santiago-malkos-gjykata-le-ne-burg-elvis-gacajn/100%Always2019-10-12 09:03
https://a2news.com/2019/10/12/5-arsye-pse-koha-e-kipchoge-nuk-eshte-zyrtare-dhe-as-rekord-boteror/100%Always2019-10-12 10:22
https://a2news.com/2019/10/12/sherr-ne-stervitje-te-perfaqesuesja-e-kosoves/100%Always2019-10-12 09:52
https://a2news.com/2019/10/12/kipchoge-hyn-ne-histori-njeriu-i-pare-qe-perfundon-maratonen-nen-2-ore/100%Always2019-10-12 10:23
https://a2news.com/2019/10/12/kufiri-qe-ndan-kishen-e-fshatit-nga-varrezat-rendesia-jetike-e-brexit-per-irlandezet/100%Always2019-10-12 08:46
https://a2news.com/2019/10/12/prisnin-pyjet-ne-prespe-arrestohen-5-persona/100%Always2019-10-12 08:20
https://a2news.com/2019/10/12/duket-si-kamion-por-eshte-nje-shtepi-luksoze-me-rrota/100%Always2019-10-12 08:09
https://a2news.com/2019/10/12/jo-vetem-turqia-humbjet-zhgenjyese-te-shqiperise/100%Always2019-10-12 07:06
https://a2news.com/2019/10/12/politikanet-tane-flasin-gjate-presidenti-ukrainas-thyen-rekord/100%Always2019-10-12 06:36
https://a2news.com/2019/10/12/sa-me-i-vjeter-aq-me-i-mire-prova-qe-cr7-eshte-si-vera/100%Always2019-10-12 06:51
https://a2news.com/2019/10/11/reja-ndeshja-me-rezultatin-me-zhgenjyes-ne-karriere-por-jam-i-kenaqur-me-djemte/100%Always2019-10-11 21:43
https://a2news.com/2019/10/11/endrra-e-nje-nate-ne-stamboll-notat-e-kombetares/100%Always2019-10-11 21:28
https://a2news.com/2019/10/11/lajme-te-keqija-per-kosoven-cekia-mund-angline-franca-nuk-toleron-nje-tjeter-perle-e-ronaldos/100%Always2019-10-11 21:04
https://a2news.com/2019/10/11/manaj-fal-strakosha-dhuron-shqiperia-humb-shpresen-e-fundit-per-kualifikim/100%Always2019-10-12 06:06
https://a2news.com/2019/10/11/as-cristiano-as-messi-mou-zbulon-lojtarin-me-te-mire-dhe-me-te-pabesueshem-qe-ka-pare/100%Always2019-10-11 20:32
https://a2news.com/2019/10/11/ja-si-ma-beri-djalin-droga/100%Always2019-10-11 19:54
https://a2news.com/2019/10/11/turqi-shqiperi-pjesa-e-pare-perfundon-pa-gola/100%Always2019-10-11 19:42
https://a2news.com/2019/10/11/ppe-pro-celjes-se-negociatave-daul-rruga-do-te-jete-e-gjate-por-duhet-ta-ndertojme-se-bashku/100%Always2019-10-11 19:05
https://a2news.com/2019/10/11/konferenca-e-bankes-se-shqiperise-diskutohet-ngadalesimi-i-ekonomise-se-vendit/100%Always2019-10-11 18:34
https://a2news.com/2019/10/11/sulm-me-thike-ne-britani-5-te-plagosur-arrestohet-autori/100%Always2019-10-11 18:06
https://a2news.com/2019/10/11/djegia-e-makines-se-lelit-dyshime-per-konfliktet-ne-zonen-e-radhimes/100%Always2019-10-11 17:56
https://a2news.com/2019/10/11/los-angeles-gabimi-i-nje-kamioni-plehrash-shkakton-zjarrin-kolosal/100%Always2019-10-11 17:33
https://a2news.com/2019/10/11/turqi-shqiperi-publikohen-formacionet-reja-le-roshin-ne-stol/100%Always2019-10-11 17:29
https://a2news.com/2019/10/11/ambasadori-gjerman-ka-shpresa-se-gjermania-do-te-binde-vendet-skeptike-te-be-per-nje-vendim-pozitiv-per-shqiperine/100%Always2019-10-11 17:17
https://a2news.com/2019/10/11/te-fitosh-51-miliarde-per-dy-dite/100%Always2019-10-11 18:57
https://a2news.com/2019/10/11/fushata-turke-ne-siri-polemika-per-mbeshtetjen-e-dy-lojtareve-te-serie-a/100%Always2019-10-11 16:57
https://a2news.com/2019/10/11/debate-ne-keshillin-bashkiak-te-durresit-keshilltaret-bojkotojne-kryetaren-e-bashkise/100%Always2019-10-11 18:06
https://a2news.com/2019/10/11/ofensiva-ne-siri-kongresi-amerikan-plan-per-sanksione-perkeqesohet-bilanci-i-viktimave/100%Always2019-10-11 16:21
https://a2news.com/2019/10/11/tifozet-shqiptare-ne-turqi-me-perkrenare-dhe-qeleshe/100%Always2019-10-11 16:07
https://a2news.com/2019/10/11/kumbulla-ne-formacionin-me-te-mire-te-serise-a-pas-7-javesh-kampionat/100%Always2019-10-11 15:57
https://a2news.com/2019/10/11/rama-komisioni-i-venecias-konfirmoi-drejtesine-e-qendrimit-tone/100%Always2019-10-11 19:25
https://a2news.com/2019/10/11/shtetrrethimi-ne-bagdad-zi-per-20-vjecarin-ikone-e-protestave-anti-qeveritare/100%Always2019-10-11 15:39
https://a2news.com/2019/10/11/pergatitje-per-halloween-dhe-lufte-me-zjarret-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-10-11 15:28
https://a2news.com/2019/10/11/opinioni-i-venecias-presidenca-balla-i-shperndau-mediave-raport-te-rreme/100%Always2019-10-11 15:26
https://a2news.com/2019/10/11/ndotja-e-lumit-buna-klosi-kush-ndot-mjedisin-rrezikon-heqjen-e-lirise/100%Always2019-10-11 15:12
https://a2news.com/2019/10/11/dritare-panoramike-dhe-king-kong-165-mln-rinovime-te-empire-state-building/100%Always2019-10-11 15:10
https://a2news.com/2019/10/11/protestuesit-e-proceduar-gjykata-rrezon-akuzat-per-kulicajn-dhe-27-te-tjere/100%Always2019-10-11 14:38
https://a2news.com/2019/10/11/kujdes-nga-mikrobet-ka-me-shume-ne-kuzhine-sesa-ne-tualet/100%Always2019-10-11 14:27
https://a2news.com/2019/10/11/guvernatori-sjeko-flet-per-a2-business-nga-konferenca-e-bsh-kreditimi-rritja-e-ekonomise-te-mini-shengeni/100%Always2019-10-11 14:35
https://a2news.com/2019/10/11/eliminatoret-e-euro-2020-islanda-dhe-franca-per-kreun-kosova-tifo-per-angline/100%Always2019-10-11 14:07
https://a2news.com/2019/10/11/simeone-nuk-ishte-griezmann-humbja-me-e-madhe-per-ne/100%Always2019-10-11 13:17
https://a2news.com/2019/10/11/fatmir-limaj-leter-kqz-kerkon-rinumerimin-e-te-gjitha-votave/100%Always2019-10-11 12:25
https://a2news.com/2019/10/11/turqia-ndalon-simbolin-autochthonous-ne-ndeshjen-kunder-shqiperise/100%Always2019-10-11 14:05
https://a2news.com/2019/10/11/cmimi-i-madh-i-japonise-tajfuni-shtyn-provat-zyrtare-ne-formula-1/100%Always2019-10-11 11:45
https://a2news.com/2019/10/11/policia-kontrolle-blic-ne-disa-akse-rrugore-ne-vend/100%Always2019-10-11 11:20
https://a2news.com/2019/10/11/aksidenti-i-tmerrshem-i-kampionit-te-botes-ne-boks/100%Always2019-10-11 11:19
https://a2news.com/2019/10/11/perzgjedhja-e-kryeprokurorit-ibrahimi-procesi-peng-i-ankimimit-te-vendimit-te-keshillit/100%Always2019-10-11 13:56
https://a2news.com/2019/10/11/foto-perfekte-iluzione-optike-te-jashtezakonshme/100%Always2019-10-11 12:23
https://a2news.com/2019/10/11/fotot-e-pabesueshme-te-armeve-berthamore-amerikane-te-luftes-se-ftohte/100%Always2019-10-11 10:52
https://a2news.com/2019/10/11/presidenca-kreu-i-shtetit-respektoi-kushtetuten/100%Always2019-10-11 10:42
https://a2news.com/2019/10/11/shkarkimi-i-metes-balla-venecia-rikonfirmoi-se-meta-shkeli-kushtetuten/100%Always2019-10-11 10:26
https://a2news.com/2019/10/11/rikthehet-tensioni-ne-gjirin-persik-sulmohet-anija-cisterne-iraniane/100%Always2019-10-11 10:27
https://a2news.com/2019/10/11/kreu-i-komisionit-te-venecias-keni-shume-konflikte-politike-zgjidhini-me-dialog/100%Always2019-10-11 14:02
https://a2news.com/2019/10/11/akademia-e-shkencave-reagon-per-nobelin-ne-letersi/100%Always2019-10-11 10:03
https://a2news.com/2019/10/11/presidenti-trump-ofendon-biden-dhe-te-birin-hunter-je-deshtak/100%Always2019-10-11 10:01
https://a2news.com/2019/10/11/opinioni-final-per-meten-venecia-zbut-gjuhen-per-veprimet-e-presidentit/100%Always2019-10-11 18:25
https://a2news.com/2019/10/11/shendeti-mendor-psikologia-shtohen-rastet-e-personave-te-prekur/100%Always2019-10-11 09:37
https://a2news.com/2019/10/11/lejohen-femrat-ne-stadium-irani-shenon-14-gola/100%Always2019-10-11 09:26
https://a2news.com/2019/10/11/aksidentet-rrugore-largohen-tregjet-ambulante-prane-aksit-korce-pogradec/100%Always2019-10-11 09:17
https://a2news.com/2019/10/11/arriti-paqen-pas-20-vitesh-lufte-kryeministri-i-etiopise-fiton-cmimin-nobel/100%Always2019-10-11 09:29
https://a2news.com/2019/10/11/nga-fluturimi-i-pare-presidencial-te-astronautja-e-pare-ne-hapesire-kjo-date-ne-histori-11-tetor/100%Always2019-10-11 09:00
https://a2news.com/2019/10/11/zevendesministri-i-jashtem-e-rendesishme-hapja-e-negociatave-pavaresisht-kushteve/100%Always2019-10-11 09:01
https://a2news.com/2019/10/11/32-te-arrestuar-ne-itali-per-droge-pjesa-me-e-madhe-shqiptare/100%Always2019-10-11 08:46
https://a2news.com/2019/10/11/kpk-shkarkon-prokurorin-e-tiranes-ishte-kandidat-per-spak/100%Always2019-10-11 08:27
https://a2news.com/2019/10/11/shkarkimi-i-metes-dhe-pronat-opinionet-finale-ne-komisionin-e-venecias/100%Always2019-10-11 08:14
https://a2news.com/2019/10/11/maratona-e-tiranes-2019-cfare-duhet-te-dini-per-nje-gare-te-suksesshme/100%Always2019-10-11 10:15
https://a2news.com/2019/10/11/viktima-dhe-mijera-te-larguar-nga-banesat-nga-ofensiva-turke-ne-siri/100%Always2019-10-11 07:53
https://a2news.com/2019/10/11/nobeli-per-letersine-stuhi-kritikash-per-mohuesin-e-gjenocidit/100%Always2019-10-12 07:02
https://a2news.com/2019/10/10/holanda-e-permbys-ne-fund-basti-i-napolit-nderon-maqedonine-e-veriut/100%Always2019-10-11 06:31
https://a2news.com/2019/10/10/fshf-zgjedh-ndeshjen-testuese-te-arenes-kombetare/100%Always2019-10-10 19:51
https://a2news.com/2019/10/10/do-te-habiteni-kur-te-mesoni-qe-keta-7-trajnere-jane-te-papune/100%Always2019-10-10 19:37
https://a2news.com/2019/10/10/tenton-te-vjedhe-automjetin-por-hajduti-pengohet-nga-vetja/100%Always2019-10-10 19:14
https://a2news.com/2019/10/10/kurti-dialogun-me-serbine-do-ta-udheheq-une-jo-presidenti/100%Always2019-10-10 18:40
https://a2news.com/2019/10/10/reagon-akademia-e-shkencave-ne-kosove-nobeli-per-fashistin-handke-zhgenjim-i-thelle-te-anulohet/100%Always2019-10-10 18:30
https://a2news.com/2019/10/10/kosova-dominon-ndaj-gjibraltarit-por-shenon-vetem-nje-gol/100%Always2019-10-10 18:12
https://a2news.com/2019/10/10/fitoi-cmim-nobel-shkrimtari-qe-mbrojti-milloshevicin-reagon-ashper-rama/100%Always2019-10-10 18:31
https://a2news.com/2019/10/10/rrezohet-kandidatja-e-macron-goulard-nuk-bind-parlamentin-europian/100%Always2019-10-10 17:48
https://a2news.com/2019/10/10/etiketimi-kck-i-rames-reagojne-gjyqtaret-kercenim-ndaj-pavaresise-se-gjyqesorit/100%Always2019-10-10 17:26
https://a2news.com/2019/10/10/japonia-nen-kaosin-e-tajfunit-pezullohen-ndeshjet-e-boterorit-te-regbise-frike-per-formula-1/100%Always2019-10-10 17:22
https://a2news.com/2019/10/10/kumbulla-titullar-reja-ndaj-turqise-asnje-debutues-nga-minuta-e-pare/100%Always2019-10-10 16:45
https://a2news.com/2019/10/10/shijak-aksident-i-rende-mes-dy-automjetesh-nderron-jete-nje-person/100%Always2019-10-10 16:09
https://a2news.com/2019/10/10/reja-feston-ditelindjen-e-dua-neser-dhuraten/100%Always2019-10-10 15:25
https://a2news.com/2019/10/10/nobeli-per-paqen-2019-301-kandidate-favorite-greta-thunberg-dhe-amal-clooney/100%Always2019-10-10 17:52
https://a2news.com/2019/10/10/aldo-teqja-drejt-sherimit-te-plote/100%Always2019-10-10 15:10
https://a2news.com/2019/10/10/brazili-luan-keq-dhe-ndalet-ne-barazim-nga-senegali/100%Always2019-10-10 15:06
https://a2news.com/2019/10/10/kemisha-e-tingujve-personat-qe-nuk-degjojne-mund-ta-ndjejne-muziken/100%Always2019-10-10 15:01
https://a2news.com/2019/10/10/depresioni-tek-shqiptaret-1-ne-4-persona-i-semure-te-rrezikuar-dhe-femijet/100%Always2019-10-10 14:55
https://a2news.com/2019/10/10/marreveshja-vv-ldk-mustafa-pas-rezultatit-final-ndajme-postet-ne-qeveri/100%Always2019-10-10 14:38
https://a2news.com/2019/10/10/qeveria-e-re-vv-ldk-kryeministri-del-nga-partia-fituese/100%Always2019-10-10 14:36
https://a2news.com/2019/10/10/reforma-zgjedhore-mazhoranca-ne-ngerc-edhe-me-opoziten-parlamentare/100%Always2019-10-10 14:26
https://a2news.com/2019/10/10/as-meshkuj-as-femra-fotot-nga-komuniteti-i-lashte-ne-tahiti/100%Always2019-10-10 14:21
https://a2news.com/2019/10/10/nisma-per-shengenin-ballkanik-nuk-presim-europen-i-ftuar-i-gjithe-ballkani-perendimor/100%Always2019-10-10 14:13
https://a2news.com/2019/10/10/disiplina-nuk-fal-tiranen-zyrtari-i-kastriotit-denohet-me-8-ndeshje/100%Always2019-10-10 14:25
https://a2news.com/2019/10/10/deshmia-e-gacajt-ne-polici-dyshimet-per-thyerjen-e-arrestit-shtepiak/100%Always2019-10-10 13:44
https://a2news.com/2019/10/10/leclerc-me-vettel-u-keqkuptuam-gjithcka-eshte-zgjidhur/100%Always2019-10-10 13:43
https://a2news.com/2019/10/10/rama-premtoi-mbi-5-rritje-ekonomike-sot-e-pergjysmuar/100%Always2019-10-10 13:29
https://a2news.com/2019/10/10/festivali-nderkombetar-i-teatrit-bashkekohor-ne-elbasan-nis-edicioni-i-21-te/100%Always2019-10-10 13:29
https://a2news.com/2019/10/10/trajneri-i-vllaznise-fton-etoo-dhe-solarin-ne-shkoder/100%Always2019-10-10 13:10
https://a2news.com/2019/10/10/celja-e-negociatave-reuters-franca-holanda-dhe-danimarka-jane-kunder/100%Always2019-10-10 19:29
https://a2news.com/2019/10/10/objektivi-700-gola-ronaldo-prane-rekordit-tjeter-historik/100%Always2019-10-10 12:57
https://a2news.com/2019/10/10/dita-boterore-e-shikimit-obsh-2-2-miliarde-njerez-me-problem/100%Always2019-10-10 12:54
https://a2news.com/2019/10/10/roma-ne-sulm-per-hysajn-dy-kushte-per-transferimin/100%Always2019-10-10 12:52
https://a2news.com/2019/10/10/sulmi-ne-gjermani-u-ndoq-live-nga-2200-persona-komuniteti-hebre-akuzon-policine/100%Always2019-10-10 12:54
https://a2news.com/2019/10/10/erdogan-kercenon-be-ne-nese-na-pengoni-iu-sjellim-miliona-refugjate/100%Always2019-10-10 12:30
https://a2news.com/2019/10/10/takim-ldk-vetevendosje-per-qeverine-e-re-ne-kosove-kurti-dhe-osmani-optimiste/100%Always2019-10-10 12:21
https://a2news.com/2019/10/10/chech-nuk-e-heq-kokoren-le-futbollin-dhe-fillon-hokejin/100%Always2019-10-10 11:48
https://a2news.com/2019/10/10/mini-shengeni-rama-per-a2-nese-serbia-do-te-vendoste-veto-per-kosoven-sdo-te-isha-ketu/100%Always2019-10-21 13:55
https://a2news.com/2019/10/10/djegia-e-makines-se-kryebashkiakut-leli-noka-lufte-mes-bandave-per-bregdetin-e-jales/100%Always2019-10-10 11:29
https://a2news.com/2019/10/10/shpallen-fituesit-e-cmimit-nobel-per-letersine/100%Always2019-10-10 11:17
https://a2news.com/2019/10/10/babai-i-kryeministrit-ne-proteste-alpet-nga-syri-i-shqiponjes-fotot-me-interesante-te-dites/100%Always2019-10-09 15:48
https://a2news.com/2019/10/10/bloomberg-franca-ka-rezerva-per-shqiperine-kerkon-shtyrje/100%Always2019-10-10 10:46
https://a2news.com/2019/10/10/studimi-ne-shba-nje-aspirine-ne-dite-mbron-mushkerite-nga-ndotja-e-ajrit/100%Always2019-10-10 10:39
https://a2news.com/2019/10/10/deputetet-gjermane-holanda-nuk-tha-jo-te-qarte-per-shqiperine-eshte-e-percare/100%Always2019-10-10 10:33
https://a2news.com/2019/10/10/volej-partizani-drejt-kualifikimit-historik-ne-champions/100%Always2019-10-10 10:26
https://a2news.com/2019/10/10/turqia-sulmon-kurdet-viktima-mes-civileve-pompeo-nuk-dhame-driten-jeshile/100%Always2019-10-10 10:20
https://a2news.com/2019/10/10/kampioni-i-motogp-ne-timonin-e-ferrarit-488-gt3/100%Always2019-10-10 12:31
https://a2news.com/2019/10/10/reforma-nga-ekspertet-dyrmishi-propozimet-tona-rrisin-demokracine-e-partive-2/100%Always2019-10-10 10:06
https://a2news.com/2019/10/10/kosova-me-te-ardhme-te-sigurt-17-vjecaret-barazojne-ne-holande/100%Always2019-10-10 09:56
https://a2news.com/2019/10/10/ofensiva-ne-siri-be-dhe-kina-denojne-nderhyrjen-ushtarake-te-turqise/100%Always2019-10-10 12:43
https://a2news.com/2019/10/10/zaev-ballkani-jo-me-fuci-baruti-kosova-mungon-sepse-po-formon-qeverine/100%Always2019-10-10 09:40
https://a2news.com/2019/10/10/rama-ballkani-perendimor-si-shengeni-brenda-vitit-2021-ska-veto-per-asnje/100%Always2019-10-10 10:05
https://a2news.com/2019/10/10/vucic-nese-nuk-celen-negociatat-nuk-eshte-faji-juaj/100%Always2019-10-10 09:32
https://a2news.com/2019/10/10/kapet-kokaine-me-vlere-3-milione-euro-ne-itali-arrestohen-3-shqiptare/100%Always2019-10-10 08:57
https://a2news.com/2019/10/10/heret-apo-vone-qytetaret-e-kosoves-do-te-vetevendosin-edhe-per-simbolet/100%Always2019-10-10 08:56
https://a2news.com/2019/10/10/letra-e-ministreve-per-holanden-imzot-frendo-kush-ju-jep-te-drejte-te-flisni-ne-emer-te-shqiptareve/100%Always2019-10-10 08:50
https://a2news.com/2019/10/10/messi-mendova-largimin-nga-spanja-ronaldo-me-mungon/100%Always2019-10-10 08:35
https://a2news.com/2019/10/10/nga-verdi-te-superman-kjo-date-ne-histori-10-tetor/100%Always2019-10-10 08:24
https://a2news.com/2019/10/10/operacioni-i-policise-rrethi-sekuestrohen-46-kg-kanabis/100%Always2019-10-10 08:11
https://a2news.com/2019/10/10/mini-shengeni-ballkanik-nis-takimi-rama-vucic-zaev/100%Always2019-10-10 08:14
https://a2news.com/2019/10/10/reforma-zgjedhore-gjiknuri-opozita-jashte-kuvendit-do-te-ftohet-sa-here-te-kemi-mbledhje/100%Always2019-10-10 10:05
https://a2news.com/2019/10/10/sherri-per-xhelozi-ne-kavaje-nje-i-vdekur-plagoset-polici-i-burgjeve/100%Always2019-10-10 12:44
https://a2news.com/2019/10/10/digjet-makina-e-kryetarit-te-bashkise-se-vlores/100%Always2019-10-10 08:28
https://a2news.com/2019/10/09/lajm-i-mire-per-vllaznine-keshilli-bashkiak-miraton-fondin/100%Always2019-10-09 21:32
https://a2news.com/2019/10/09/i-konsumoni-vetem-ne-pice-kerpudhat-mund-te-ulin-mundesine-e-kancerit-ne-prostate-me-17/100%Always2019-10-09 21:02
https://a2news.com/2019/10/09/shkoder-banoret-shpetojne-turistin-zviceran-qe-kishte-rene-ne-humnere/100%Always2019-10-09 20:36
https://a2news.com/2019/10/09/formacioni-me-11-legjendat-qe-futbolli-humbi-kete-vit/100%Always2019-10-09 20:14
https://a2news.com/2019/10/09/i-uroj-sukses-heronjve-tane-dhe-i-puth-ne-balle-erdogan-urdheron-bombardimet-kunder-kurdeve/100%Always2019-10-09 19:31
https://a2news.com/2019/10/09/banka-boterore-uli-parashikimin-e-rritjes-ekonomike-malaj-kemi-hyre-ne-ciklin-e-mbijeteses/100%Always2019-10-09 21:30
https://a2news.com/2019/10/09/debati-per-kopshtin-botanik-koni-per-anulimin-e-vendimit-veliaj-akuza-per-vjedhje/100%Always2019-10-09 19:17
https://a2news.com/2019/10/09/reforma-nga-ekspertet-dyrmishi-propozimet-tona-rrisin-demokracine-e-partive/100%Always2019-10-09 18:17
https://a2news.com/2019/10/09/dosja-babalja-salianji-prokuroria-manipuloi-zerin-e-xhafajt/100%Always2019-10-09 18:01
https://a2news.com/2019/10/09/sander-lleshaj-krimi-shqiptar-ne-holande-vetem-0-02/100%Always2019-10-09 17:47
https://a2news.com/2019/10/09/hapja-e-negociatave-panariti-problemin-e-shikoj-me-shume-te-franca-sesa-holanda/100%Always2019-10-09 17:46
https://a2news.com/2019/10/09/shkoder-mjeti-perplas-femijen-10-vjecare-ndodhet-ne-salle-te-operacionit/100%Always2019-10-09 16:53
https://a2news.com/2019/10/09/bishop-avenue-rruga-luksoze-ne-londer-ku-vilat-jane-te-braktisura/100%Always2019-10-09 16:31
https://a2news.com/2019/10/09/mini-shengeni-ballkanik-rama-nis-takimet-ne-serbi/100%Always2019-10-09 21:17
https://a2news.com/2019/10/09/ecje-mbi-flake-ditelindja-e-moulin-rouge-fotot-me-interesante-te-dites/100%Always2019-10-09 15:58
https://a2news.com/2019/10/09/i-akuzuar-per-vrasje-dhe-objektiv-i-disa-atentateve-kush-eshte-elvis-gacaj/100%Always2019-10-09 15:39
https://a2news.com/2019/10/09/kthehet-reforma-zgjedhore-ps-fton-opoziten-ne-komision-pd-refuzon/100%Always2019-10-09 15:22
https://a2news.com/2019/10/09/shpresoj-qe-opozita-jashteparlamentare-te-marre-pjese-ne-tryezen-e-reformes-zgjedhore/100%Always2019-10-09 16:01
https://a2news.com/2019/10/09/deveja-dhe-elefantet-shperthen-e-qeshura-ne-sallen-e-parlamentit-danez/100%Always2019-10-09 15:05
https://a2news.com/2019/10/09/100-milione-shkarkime-qe-ne-javen-e-pare-loja-per-celulare-shkruan-historine/100%Always2019-10-09 14:44
https://a2news.com/2019/10/09/nga-holanda-vjen-nje-gol-qe-te-le-me-goje-hapur/100%Always2019-10-09 14:26
https://a2news.com/2019/10/09/ekonomia-reale-ne-ngerc-bie-besimi-te-konsumatoret/100%Always2019-10-09 13:54
https://a2news.com/2019/10/09/ekspertet-kriza-politike-po-penalizon-ekonomine/100%Always2019-10-09 13:49
https://a2news.com/2019/10/09/hapja-e-negociatave-greqia-shqiperia-te-mos-vecohet/100%Always2019-10-09 13:56
https://a2news.com/2019/10/09/negociatat-bullgaria-i-vendos-kushte-maqedonise-se-veriut-ka-dy-kerkesa-per-shqiperine/100%Always2019-10-09 13:25
https://a2news.com/2019/10/09/kuqezinjte-optimiste-te-perserisim-suksesin-e-antalias/100%Always2019-10-09 13:06
https://a2news.com/2019/10/09/zbulohet-shkaku-i-helmimit-te-61-nxenesve-ne-postribe/100%Always2019-10-09 12:28
https://a2news.com/2019/10/09/dialogu-me-serbine-presidenti-thaci-takon-te-derguarin-special-te-shba/100%Always2019-10-09 12:28
https://a2news.com/2019/10/09/pd-akuzon-prokurorine-nuk-vepron-per-hetimin-e-krimeve-zgjedhore/100%Always2019-10-09 12:28
https://a2news.com/2019/10/09/bylykbashi-qeveritaret-e-korruptuar-jane-gati-te-bejne-pakt-me-djallin/100%Always2019-10-09 14:05
https://a2news.com/2019/10/09/ne-kerkim-nderkombetar-per-trafik-heroine-arrestohet-ne-fier/100%Always2019-10-09 12:14
https://a2news.com/2019/10/09/gjendet-i-vdekur-kreu-i-minieres-se-diamanteve-ne-rusi/100%Always2019-10-09 12:05
https://a2news.com/2019/10/09/ngjarja-e-pazakonte-zbulojne-20-kg-kokaine-ndersa-pushonin/100%Always2019-10-09 11:55
https://a2news.com/2019/10/09/te-shtena-ne-gjermani-prane-nje-sinagoge-raportohen-viktima/100%Always2019-10-09 12:39
https://a2news.com/2019/10/09/97-vjecari-pjese-e-grupit-qe-fiton-cmimin-nobel-ne-kimi/100%Always2019-10-09 11:32
https://a2news.com/2019/10/09/protesta-per-kopshtin-botanik-veliaj-koni-merr-5-mije-lekeshat-e-nuseve-dhe-tenderet-e-rojeve/100%Always2019-10-09 11:03
https://a2news.com/2019/10/09/pioli-zyrtarisht-trajneri-i-ri-i-milanit/100%Always2019-10-09 13:27
https://a2news.com/2019/10/09/vrasja-e-santiago-malkos-arrestohet-elvis-gacaj/100%Always2019-10-09 15:48
https://a2news.com/2019/10/09/vjosa-osmani-konfirmon-koalicionin-me-vetevendosje/100%Always2019-10-09 10:54
https://a2news.com/2019/10/09/perballje-me-kurdet-turqia-dhe-opozita-siriane-gati-per-ofensive/100%Always2019-10-09 12:03
https://a2news.com/2019/10/09/inspektimet-ne-biznese-murrizi-denajt-qeveri-e-blere-kontrolle-preferenciale/100%Always2019-10-09 10:37
https://a2news.com/2019/10/09/rama-kck-grupi-me-i-madh-kriminal-ne-shqiperi-ta-shpallim-ne-kerkim/100%Always2019-10-09 11:59
https://a2news.com/2019/10/09/gjermani-argjentine-rikthehet-finalja-e-boterorit-2014/100%Always2019-10-09 10:24
https://a2news.com/2019/10/09/rama-opozita-dogji-mandatet-per-te-minuar-negociatat/100%Always2019-10-09 10:45
https://a2news.com/2019/10/09/edlira-gjoni-ka-nje-frenim-nga-nderkombetaret-dhe-shqiptaret-per-te-uruar-albin-kurtin/100%Always2019-10-09 10:18
https://a2news.com/2019/10/09/policia-e-kosoves-nuk-lejon-hyrjen-e-crvena-zvezda-s-ne-mitrovice/100%Always2019-10-09 15:17
https://a2news.com/2019/10/09/i-lindur-per-fotograf/100%Always2019-10-09 10:07
https://a2news.com/2019/10/09/fitorja-e-vetevendosje-zaimi-kane-nisur-kontaktet-e-nivelit-te-larte-me-ldk-per-koalicionin/100%Always2019-10-09 10:05
https://a2news.com/2019/10/09/erdogan-ne-beograd-nisin-punimet-per-autostraden-250-mln-euro/100%Always2019-10-09 09:46
https://a2news.com/2019/10/09/iu-tha-te-ulnin-zerin-shqiptari-dhe-serbi-rrahin-italianin/100%Always2019-10-09 09:17
https://a2news.com/2019/10/09/tomori-u-bera-i-famshem-kur-i-theva-hunden-diego-costa-s/100%Always2019-10-09 09:10
https://a2news.com/2019/10/09/reforma-zgjedhore-socialistet-ne-bisedime-me-opoziten-jashte-parlamentare-per-te-marre-pjese/100%Always2019-10-09 09:25
https://a2news.com/2019/10/09/kpa-konfirmon-shkarkimin-nga-detyra-te-gjyqtarit-sotiraq-lubonja/100%Always2019-10-09 08:54
https://a2news.com/2019/10/09/pd-veliaj-po-vjedh-universitetin-per-te-ndertuar-kulla/100%Always2019-10-09 12:31
https://a2news.com/2019/10/09/mbreti-ul-shpenzimet-largon-nga-oborri-mbreteror-5-niper/100%Always2019-10-09 08:46
https://a2news.com/2019/10/09/pantani-nuk-vdiq-nga-kokaina-e-vrane/100%Always2019-10-09 08:32
https://a2news.com/2019/10/09/denoncoi-bashkejetuesin-per-dhune-arrestohet-vete-per-armembajtje/100%Always2019-10-09 08:28
https://a2news.com/2019/10/09/mini-shengeni-ballkanik-rama-ne-serbi-per-firmosjen-e-marreveshjes/100%Always2019-10-09 08:20
https://a2news.com/2019/10/09/hetimet-per-trump-shtepia-e-bardhe-refuzon-bashkepunimin/100%Always2019-10-09 08:10
https://a2news.com/2019/10/09/negociatat-ministrja-margariti-me-18-tetor-shqiperia-do-te-shperblehet-per-punen-e-bere/100%Always2019-10-09 08:08
https://a2news.com/2019/10/09/parashikimi-i-motit-diell-dhe-temperatura-te-larta-gjate-dites-por-nuk-do-te-zgjase-shume/100%Always2019-10-09 07:52
https://a2news.com/2019/10/09/ne-pritje-te-frances-holanda-pa-qendrim-deri-ne-keshillin-europian/100%Always2019-10-09 06:48
https://a2news.com/2019/10/09/britaniku-fatlum-fiton-170-milione-paund-ne-lotari/100%Always2019-10-09 06:29
https://a2news.com/2019/10/09/nga-george-washington-te-barack-obama-kjo-date-ne-histori-9-tetor/100%Always2019-10-08 16:13
https://a2news.com/2019/10/08/filloi-bojkoti-per-deklaraten-pro-honk-kongut-nba-ne-hall-me-kinen/100%Always2019-10-08 21:28
https://a2news.com/2019/10/08/duket-si-nje-kompleks-olimpik-por-ky-eshte-inceneratori-i-ri-ne-kopenhagen/100%Always2020-01-07 10:56
https://a2news.com/2019/10/08/mustafi-kundersulmon-nuk-jam-nje-nga-mbrojtesi-me-te-keqinj-ne-bote/100%Always2019-10-08 20:00
https://a2news.com/2019/10/08/kombetarja-e-femrave-turperohet-nga-finlanda/100%Always2019-10-08 18:28
https://a2news.com/2019/10/08/zyrtare-milani-shkarkon-trajnerin-giampaolo/100%Always2019-10-08 18:36
https://a2news.com/2019/10/08/londer-500-arrestime-ne-protestat-kunder-ndryshimeve-klimaterike/100%Always2019-10-08 17:41
https://a2news.com/2019/10/08/sensibilizim-per-kancerin-e-gjirit-grate-dhe-vajzat-marshim-simbolik-ne-qender-te-tiranes/100%Always2019-10-08 19:09
https://a2news.com/2019/10/08/reforma-zgjedhore-shoqeria-civile-leter-partive-dy-propozime-per-sistemin/100%Always2019-10-08 17:50
https://a2news.com/2019/10/08/perfundon-numerimi-kqz-vetevendosje-fituese-e-zgjedhjeve-ldk-e-dyta/100%Always2019-10-08 17:24
https://a2news.com/2019/10/08/negociatat-e-anetaresimit-parlamenti-holandez-debaton-per-shqiperine/100%Always2019-10-08 21:52
https://a2news.com/2019/10/08/hapja-e-negociatave-meta-nuk-jemi-ne-rregull-me-detyrat-e-shtepise/100%Always2019-10-08 17:01
https://a2news.com/2019/10/08/aston-martin-zbulon-supermakinat-me-flori/100%Always2019-10-08 16:20
https://a2news.com/2019/10/08/lajmi-qe-prisnin-te-gjithe-fansat-playstation-5-po-vjen-nuk-mungojne-risite/100%Always2019-10-08 16:15
https://a2news.com/2019/10/08/fotot-me-interesante-te-dites-38/100%Always2019-10-08 16:13
https://a2news.com/2019/10/08/mjafton-ti-tregosh-respekt-eksperti-tregon-si-te-besh-not-me-peshkaqenin/100%Always2019-10-08 15:37
https://a2news.com/2019/10/08/priti-gjate-ish-trajneri-i-kombetares-drejt-stolit-te-serie-a/100%Always2019-10-08 15:30
https://a2news.com/2019/10/08/kokaina-nga-ekuadori-mediat-greke-e-porositi-nje-biznesmen-grek/100%Always2019-10-08 15:16
https://a2news.com/2019/10/08/me-pak-aplikues-ne-universitetin-e-durresit-studentet-nga-rrethet-pa-konvikt/100%Always2019-10-08 15:26
https://a2news.com/2019/10/08/celja-e-negociatave-ministret-femra-te-edi-rames-i-shkruajne-parlamentit-holandez/100%Always2019-10-08 15:00
https://a2news.com/2019/10/08/rikthehen-55-azilkerkues-nga-franca/100%Always2019-10-08 14:58
https://a2news.com/2019/10/08/shansi-i-fundit-per-ardian-memen-qendron-si-trajner-i-tiranes-me-nje-kusht/100%Always2019-10-08 18:03
https://a2news.com/2019/10/08/plotesimi-i-dy-vendeve-ne-kushtetuese-ked-i-nis-emrat-presidentit-30-dite-kohe-per-zgjedhjen/100%Always2019-10-08 16:03
https://a2news.com/2019/10/08/schweinsteiger-terhiqet-nga-futbolli/100%Always2019-10-08 14:29
https://a2news.com/2019/10/08/johnson-flet-me-merkel-e-pamundur-nje-ujdi-e-re-per-brexit/100%Always2019-10-08 14:12
https://a2news.com/2019/10/08/kurti-takon-ambasadorin-amerikan-dash-qeveria-e-re-te-rifilloje-bisedimet-me-serbine/100%Always2019-10-08 14:07
https://a2news.com/2019/10/08/interi-eshte-feja-ime-interisti-pioli-trajneri-i-ri-i-milanit/100%Always2019-10-08 14:04
https://a2news.com/2019/10/08/dhuna-ndaj-grave-raporti-22-nuk-tregojne-nga-turpi-dhe-frika/100%Always2019-10-08 13:53
https://a2news.com/2019/10/08/nuk-ka-me-ilace-njerezit-drejtohen-te-sheruesit-shpirterore/100%Always2019-10-08 13:44
https://a2news.com/2019/10/08/zgjedhjet-ne-kosove-hahn-dhe-mogherini-qeveria-e-re-te-formohet-sa-me-shpejt/100%Always2019-10-08 13:43
https://a2news.com/2019/10/08/ministrja-denaj-fshehja-e-bilanceve-ngerc-per-kreditimin/100%Always2019-10-08 15:05
https://a2news.com/2019/10/08/haradinaj-pa-dorashka-kurti-eshte-mashtrues-pdk-kerkoi-ndarje-te-kosoves/100%Always2019-10-08 13:24
https://a2news.com/2019/10/08/kadia-kosova-e-deshtuar-nese-kurti-ve-ne-zbatim-idete-e-tij/100%Always2019-10-08 13:12
https://a2news.com/2019/10/08/baza-sovjetike-ne-zemer-te-europes-statuja-e-leninit-eshte-ende-aty/100%Always2019-10-08 12:33
https://a2news.com/2019/10/08/per-here-te-pare-ne-kombetare-seferi-jam-befasuar-nga-pritja-gjithmone-gati/100%Always2019-10-08 12:11
https://a2news.com/2019/10/08/gjimshiti-i-gatshem-te-marr-me-shume-pergjegjesi-luajme-edhe-per-elsin/100%Always2019-10-08 12:04
https://a2news.com/2019/10/08/shkendija-e-tetoves-nenshkruan-me-trajnerin-shqiptar/100%Always2019-10-08 11:56
https://a2news.com/2019/10/08/zhvillime-te-bardheblute-tirana-ben-prapaktheu-konfirmohet-trajneri-mema/100%Always2019-10-08 11:56
https://a2news.com/2019/10/08/formacioni-kuqezi-reja-ka-gati-skemen-anti-turqi-roshi-zevendeson-hysajn/100%Always2019-10-08 11:51
https://a2news.com/2019/10/08/brenda-shtepise-2-milione-dollare-te-bebe-rexhes/100%Always2019-10-08 11:49
https://a2news.com/2019/10/08/shkrese-per-klp-donika-prela-kerkon-te-caktohet-ne-prokurorine-e-pergjithshme/100%Always2019-10-08 11:38
https://a2news.com/2019/10/08/zgjedhjet-ne-kosove-vezhguesit-e-be-vleresojne-procesin-por-jo-ne-veri/100%Always2019-10-08 11:23
https://a2news.com/2019/10/08/debati-per-azilin-ne-france-kerkesat-nga-vende-kandidate-si-shqiperia-te-papranueshme/100%Always2019-10-08 11:16
https://a2news.com/2019/10/08/ish-presidenti-amerikan-i-rikthehet-punes-ne-ndertim-nje-dite-pas-aksidentit/100%Always2019-10-08 16:40
https://a2news.com/2019/10/08/makina-perplas-dy-te-mitur-ne-kamez-dergohen-ne-spital/100%Always2019-10-08 10:52
https://a2news.com/2019/10/08/vlore-brindizi-mungon-prej-nje-jave-linja-e-tragetit-mes-dy-vendeve/100%Always2019-10-08 10:58
https://a2news.com/2019/10/08/vendimi-per-negociatat-basha-rama-sulmon-be-ne-per-te-hequr-pergjegjesine/100%Always2019-10-08 10:33
https://a2news.com/2019/10/08/festimi-i-maradones-pas-fitores-se-pare-te-ekipit/100%Always2019-10-08 10:23
https://a2news.com/2019/10/08/kosova-seshte-shtet-haradinaj-denon-deklaraten-e-pasuesit-te-mogherinit/100%Always2019-10-08 10:17
https://a2news.com/2019/10/08/jepet-cmimi-nobel-per-fiziken-konceptimi-yne-per-boten-ndryshoi-pergjithmone/100%Always2019-10-08 10:50
https://a2news.com/2019/10/08/nje-klient-special-dreri-hyn-ne-sallonin-e-bukurise/100%Always2019-10-08 10:12
https://a2news.com/2019/10/08/pergatitjet-shqiperia-ende-pa-zevendesues-per-hysajn/100%Always2019-10-08 10:05
https://a2news.com/2019/10/08/ambasadori-shanset-per-azil-ne-gjermani-jane-zero/100%Always2019-10-08 09:55
https://a2news.com/2019/10/08/hapja-e-negociatave-jo-nga-holanda-cakaj-nuk-kam-frike-nga-votat-kunder/100%Always2019-10-08 09:27
https://a2news.com/2019/10/08/panucci-turperohet-nga-jurgen-klinsmann/100%Always2019-10-08 09:21
https://a2news.com/2019/10/08/kokaina-ne-portin-e-durresit-apeli-le-ne-burg-ardian-begen/100%Always2019-10-08 09:11
https://a2news.com/2019/10/08/pasuesi-i-mogherini-t-kosova-seshte-shtet-nuk-e-njohin-kina-rusia-dhe-india/100%Always2019-10-08 13:36
https://a2news.com/2019/10/08/giampaolo-larg-milanit-pasdite-firmos-ish-trajneri-i-interit/100%Always2019-10-08 10:01
https://a2news.com/2019/10/08/rritja-ekonomike-banka-boterore-ul-parashikimin-ne-29-per-kete-vit/100%Always2019-10-08 13:40
https://a2news.com/2019/10/08/perballja-e-legjendave-spektakel-ne-gjermani-itali/100%Always2019-10-08 08:55
https://a2news.com/2019/10/08/zhdukja-e-koranit-hidhen-1-5-milione-rasate-peshku-ne-liqenin-e-ohrit/100%Always2019-10-08 08:47
https://a2news.com/2019/10/08/tyson-fury-ne-ringun-e-wwe-dhuron-spektakel/100%Always2019-10-08 08:37
https://a2news.com/2019/10/08/ibrahimi-magjistratet-te-pamjaftueshem-pas-shkarkimeve/100%Always2019-10-08 08:32
https://a2news.com/2019/10/08/hipoteka-e-vlores-serish-ne-kolaps-dorehiqet-drejtoresha/100%Always2019-10-08 08:59
https://a2news.com/2019/10/08/bombardimet-ne-siri-trump-do-shkaterroj-ekonomine-turke-po-e-tepruan/100%Always2019-10-08 08:02
https://a2news.com/2019/10/08/nje-shqiptar-ne-formacionin-e-javes-se-serie-a/100%Always2019-10-08 06:49
https://a2news.com/2019/10/08/lufta-i-ballkanike-aneksimi-i-polonise-dhe-terminatori-guvernator-kjo-date-ne-histori-8-tetor/100%Always2019-10-08 08:00
https://a2news.com/2019/10/07/turqia-fillon-fushaten-ne-sirine-e-veriut-bombardon-kurdet/100%Always2019-10-07 21:00
https://a2news.com/2019/10/07/hyne-ne-gardh-per-te-pare-kelyshet-reagimi-i-doses-eshte-i-tmerrshem/100%Always2019-10-07 19:40
https://a2news.com/2019/10/07/cristiano-nuk-permbahet-puth-shokun-e-skuadres-para-telekamerave/100%Always2019-10-07 19:36
https://a2news.com/2019/10/07/tirana-shkarkon-ardian-memen-dy-emra-ne-gare-per-stolin-bardheblu/100%Always2019-10-07 18:49
https://a2news.com/2019/10/07/andoni-kurti-nuk-mund-te-veproje-sic-ka-vepruar-me-pare/100%Always2019-10-07 18:16
https://a2news.com/2019/10/07/korce-pogradec-perplasen-dy-automjete-nje-person-ne-gjendje-te-rende/100%Always2019-10-07 18:10
https://a2news.com/2019/10/07/rivalet-e-kuqezinjve-gynesh-me-shqiperine-ndeshja-me-e-rendesishme/100%Always2019-10-07 17:45
https://a2news.com/2019/10/07/skandali-u-dyshua-per-vrasje-apeli-policia-manipuloi-provat-per-gjergj-cukalin/100%Always2019-10-07 21:21
https://a2news.com/2019/10/07/jazz-festival-edicioni-i-8-te-vetem-ne-tirane-ska-para-per-rrethet/100%Always2019-10-07 17:12
https://a2news.com/2019/10/07/ambasadori-gjerman-per-zgjedhje-te-mira-dialog-dhe-depolitizim/100%Always2019-10-07 17:04
https://a2news.com/2019/10/07/punimet-ne-autostrade-zbulojne-nju-jorkun-e-epokes-se-bronzit/100%Always2019-10-07 16:16
https://a2news.com/2019/10/07/gjici-ultimatum-kukesit-tre-humbje-te-teperta/100%Always2019-10-07 19:25
https://a2news.com/2019/10/07/gjermania-lindore-putin-dhe-ramiz-alia-kjo-date-ne-histori-7-tetor/100%Always2019-10-07 15:23
https://a2news.com/2019/10/07/nga-ftesa-tek-kualifikimi-flasin-cikalleshi-e-selahi/100%Always2019-10-07 15:55
https://a2news.com/2019/10/07/komedia-revizori-nje-thirrje-artistike-kunder-korrupsionit/100%Always2019-10-07 16:41
https://a2news.com/2019/10/07/akuzat-ndaj-prokurorit-te-durresit-klp-paragjykojne-ecurine-dhe-perfundimin-e-procesit/100%Always2019-10-07 14:41
https://a2news.com/2019/10/07/rektoret-ankesa-rucit-po-mbyllet-mesuesia-shkenca-pa-fonde-grada-pa-kriter/100%Always2019-10-07 14:40
https://a2news.com/2019/10/07/rikthehet-familja-adams-me-charlize-theron-dhe-snoop-dog/100%Always2019-10-08 07:54
https://a2news.com/2019/10/07/korporata-e-investimeve-shqiptare-ministria-e-financave-pa-liste-pronash-e-projektesh/100%Always2019-10-07 14:18
https://a2news.com/2019/10/07/vdes-futbollisti-argjentinas-bie-nga-kati-i-gjashte-ndersa-po-festonte-me-miqte/100%Always2019-10-07 14:05
https://a2news.com/2019/10/07/murgjit-budiste-ecje-mbi-flake-dhe-qeni-i-obames-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-10-07 13:47
https://a2news.com/2019/10/07/24-pasime-per-golin-e-higuain-rekord-per-sezonin-aktual/100%Always2019-10-07 13:32
https://a2news.com/2019/10/07/kosova-zgjodhi-bakija-vendimtare-vota-e-diaspores/100%Always2019-10-07 13:33
https://a2news.com/2019/10/07/kosova-tregoi-maturi-demokratike-kryemadhi-organizmi-i-zgjedhjeve-te-lira-sfide-per-shqiperine/100%Always2019-10-07 12:51
https://a2news.com/2019/10/07/kurti-kryeminister-i-kosoves-milo-tregon-si-ndryshon-raporti-me-tiranen-nderkombetaret-dhe-beogradin/100%Always2019-10-07 12:42
https://a2news.com/2019/10/07/amerikanet-i-lene-vendin-turqve-ne-siri-rritet-frika-per-konflikt-me-kurdet/100%Always2019-10-07 12:27
https://a2news.com/2019/10/07/zgjedhjet-ne-kosove-bylykbashi-leksion-demokracie-tek-ne-i-pengon-rama/100%Always2019-10-07 12:23
https://a2news.com/2019/10/07/rrefehet-elton-john-stallone-dhe-gere-ne-lufte-per-princeshe-dianen/100%Always2019-10-07 13:35
https://a2news.com/2019/10/07/vetevendosje-fituese-e-zgjedhjeve-ndjek-ldk-dhe-pdk/100%Always2019-10-07 12:01
https://a2news.com/2019/10/07/3-gola-shqiptaresh-ne-europe/100%Always2019-10-07 11:44
https://a2news.com/2019/10/07/vladimir-putin-feston-ditelindjen-ne-malet-siberiane/100%Always2019-10-07 11:42
https://a2news.com/2019/10/07/digjet-makina-e-avokatit-policia-nis-hetimet/100%Always2019-10-07 13:10
https://a2news.com/2019/10/07/rezultatet-ne-kosove-presidenti-thaci-te-formohet-qeveria-e-re-sa-me-shpejt/100%Always2019-10-07 11:19
https://a2news.com/2019/10/07/kosova-parakalon-shqiperine-zguri-procesi-ka-deshtuar-biba-politika-monopolizoi-numerimin/100%Always2019-10-07 11:14
https://a2news.com/2019/10/07/flasin-trajneret-juve-bind-sarrin-conte-pa-doreza-per-interin/100%Always2019-10-07 11:11
https://a2news.com/2019/10/07/shqiptari-ne-gjyq-rrahu-te-dashurin-e-ish-gruas/100%Always2019-10-07 10:50
https://a2news.com/2019/10/07/kastriot-islami-kosova-na-dha-dy-leksione-te-rendesishme-per-demokracine/100%Always2019-10-07 10:40
https://a2news.com/2019/10/07/itali-kapen-dy-shqiptare-me-70-kg-kanabis/100%Always2019-10-07 10:35
https://a2news.com/2019/10/07/messi-perjashtohet-nga-anglia-ne-rast-se-ndodh-brexit/100%Always2019-10-07 11:03
https://a2news.com/2019/10/07/redi-shehu-duhet-kujdes-jemi-ne-nje-kohe-kur-nuk-vetevendoset/100%Always2019-10-07 10:28
https://a2news.com/2019/10/07/rezultati-i-zgjedhjeve-ne-kosove-vucic-lista-serbe-me-10-deputete-ne-parlament/100%Always2019-10-07 09:55
https://a2news.com/2019/10/07/futet-vaksina-e-re-e-rotavirusit-manastirliu-perfitojne-30-mije-femije/100%Always2019-10-07 15:29
https://a2news.com/2019/10/07/kush-eshte-opozitari-i-perjetshem-qe-pritet-te-drejtoje-kosoven/100%Always2019-10-07 11:17
https://a2news.com/2019/10/07/ne-futboll-muzike-dhe-zgjedhje-kosova-eshte-para-shqiperise/100%Always2019-10-07 08:46
https://a2news.com/2019/10/07/votat-me-kusht-dhe-te-diaspores-shtyjne-shpalljen-e-rezultatit-perfundimtar-ne-kosove/100%Always2019-10-07 08:34
https://a2news.com/2019/10/07/tritan-shehu-zgjedhjet-ne-kosove-goditen-teorine-e-rrezikshme-serbe/100%Always2019-10-07 10:28
https://a2news.com/2019/10/07/basha-populli-i-kosoves-shembull-frymezues/100%Always2019-10-07 07:49
https://a2news.com/2019/10/07/rama-uron-kurtin-dhe-osmanin-per-fitoren-dhe-pdk-qe-pranoi-rezultatin/100%Always2019-10-07 06:44
https://a2news.com/2019/10/07/meta-kosova-shembull-demokracie-ne-rajonin-qe-vuan-nga-autoritarizmi/100%Always2019-10-07 06:37
https://a2news.com/2019/10/07/haradinaj-zgjedhjet-shembull-per-rajonin-vendimi-per-doreheqjen-u-tregua-i-drejte/100%Always2019-10-06 22:15
https://a2news.com/2019/10/06/ka-zgjedhje-edhe-ne-portugali-triumf-per-partite-e-majta/100%Always2019-10-06 21:52
https://a2news.com/2019/10/06/tango-bardhezi-ne-milano-juve-i-merr-kreun-interit/100%Always2019-10-06 20:54
https://a2news.com/2019/10/06/del-diagnoza-e-elseid-hysajt-shkodrani-humb-kombetaren/100%Always2019-10-06 20:26
https://a2news.com/2019/10/06/aksident-me-dy-viktima-ne-cerrik/100%Always2019-10-06 22:48
https://a2news.com/2019/10/06/krasniqi-ka-rotacion-politik-tregoi-se-shqiptaret-edhe-mund-te-bejne-zgjedhje-me-standarde/100%Always2019-10-06 20:45
https://a2news.com/2019/10/06/demtim-horror-per-hysajn-largohet-me-barele-nga-fusha/100%Always2019-10-06 17:02
https://a2news.com/2019/10/06/pogradec-nena-dhe-e-bija-10-vjecare-mbyten-ne-rezervuar/100%Always2019-10-06 19:08
https://a2news.com/2019/10/06/bashkurti-mazhoranca-e-ardhshme-me-ekuiliber-ne-adresimin-e-ceshtjeve-jo-e-fokusuar-vetem-ne-dialogun-me-serbine/100%Always2019-10-06 16:52
https://a2news.com/2019/10/06/serie-a-roma-e-lazio-harrojne-si-fitohet/100%Always2019-10-06 16:12
https://a2news.com/2019/10/06/start-endrrash-per-gladbach-goleade-dhe-kryesim/100%Always2019-10-06 16:10
https://a2news.com/2019/10/06/arti-i-qeramikes-vasillaq-kolevica-i-fundit-i-ketij-zanati-ne-zhdukje/100%Always2019-10-06 17:41
https://a2news.com/2019/10/06/kurora-e-gjelber-ne-sarande-mbi-16-milione-leke-te-shkuara-dem/100%Always2019-10-06 16:34
https://a2news.com/2019/10/06/klp-raport-kuvendit-mungese-stafi-e-vakum-ligjor-ne-kryerjen-e-detyrave/100%Always2019-10-06 16:34
https://a2news.com/2019/10/06/city-mundet-ne-shtepi-lejon-liverpool-te-shkeputet/100%Always2019-10-06 15:12
https://a2news.com/2019/10/06/vdes-56-vjecari-ne-vlore-nderhyri-per-te-terhequr-vellain-nga-nje-konflikt-i-castit/100%Always2019-10-06 15:39
https://a2news.com/2019/10/06/haskuka-blerje-votash-nga-vetevendosja-shpifje-pdk-ka-eksperience-manipulimesh/100%Always2019-10-06 15:14
https://a2news.com/2019/10/06/a-ka-nevoje-kosova-per-figure-femerore-collaku-tregon-ne-a2-se-cfare-nevojitet-vertete/100%Always2019-10-06 13:33
https://a2news.com/2019/10/06/shba-dhe-be-monitorojne-zgjedhjet-ne-kosove/100%Always2019-10-06 12:46
https://a2news.com/2019/10/06/perfundojne-ne-det-duke-ndjekur-drogen-trafikantet-shpetojne-policet/100%Always2019-10-06 12:01
https://a2news.com/2019/10/06/interi-sherben-aperitivin-5-gola-juventusit/100%Always2019-10-06 11:44
https://a2news.com/2019/10/06/arabia-saudite-lejon-ciftet-e-huaj-te-pamartuar-te-flene-bashke-ne-hotel/100%Always2019-10-06 11:34
https://a2news.com/2019/10/06/donte-qe-ta-shoqeronte-ne-altar-nusja-vendos-te-thonjte-hirin-e-babait-te-ndjere/100%Always2019-10-06 11:29
https://a2news.com/2019/10/06/dita-boterore-e-zombie-londra-pushtohet-nga-tmerri/100%Always2019-10-06 10:47
https://a2news.com/2019/10/06/reja-ndaj-turqise-shansi-i-fundit/100%Always2019-10-06 10:30
https://a2news.com/2019/10/06/shba-kater-te-vrare-dhe-pese-te-plagosur-ne-nje-lokal-ne-kansas/100%Always2019-10-06 13:02
https://a2news.com/2019/10/06/dyshja-serioze-qe-duhet-te-udheheqe-dialogun-me-serbine-bytyci-jep-parashikimin-e-tij-per-koalicionin-paszgjedhor-ne-kosove/100%Always2019-10-06 12:51
https://a2news.com/2019/10/06/lista-serbe-nuk-i-besojme-vezhgimit-te-osbe/100%Always2019-10-06 09:49
https://a2news.com/2019/10/06/malltezi-rama-dhe-balla-pjese-e-masakres-se-pyjeve/100%Always2019-10-06 09:46
https://a2news.com/2019/10/06/nesho-kosova-ka-kulture-institucionale-duket-qe-nuk-kane-kaluar-30-vitet-e-tranzicionit-tone/100%Always2019-10-06 09:36
https://a2news.com/2019/10/06/osmani-kemi-informacione-per-disa-parregullsi-te-mos-kete-presion-ndaj-qytetareve/100%Always2019-10-06 08:45
https://a2news.com/2019/10/06/publikohet-lista-e-te-grumbulluarve-reja-le-jashte-kombetares-kapitenin/100%Always2019-10-06 08:34
https://a2news.com/2019/10/06/kosova-zgjedh-qytetaret-nga-keto-votime-presim-ndryshim/100%Always2019-10-06 08:26
https://a2news.com/2019/10/06/motogp-kanibali-marquez-fiton-titullin-e-8-kampion/100%Always2019-10-06 09:18
https://a2news.com/2019/10/06/voton-thaci-dita-e-sotme-per-te-ardhmen-euroatlantike-te-kosoves/100%Always2019-10-06 08:18
https://a2news.com/2019/10/06/haradinaj-nese-nuk-votoni-te-tjeret-vendosin-per-ju/100%Always2019-10-06 08:09
https://a2news.com/2019/10/06/perplasjet-per-taksen-sollen-zgjedhjet-e-parakohshme/100%Always2019-10-06 08:10
https://a2news.com/2019/10/06/voton-albin-kurti-shans-historik-ta-kthejme-ne-feste-masive/100%Always2019-10-06 07:56
https://a2news.com/2019/10/06/zgjedhjet-ne-kosove-voton-ministri-i-jashtem-i-shqiperise/100%Always2019-10-06 07:45
https://a2news.com/2019/10/06/ldk-thirrje-qytetareve-per-te-votuar/100%Always2019-10-06 07:44
https://a2news.com/2019/10/06/voton-kryetarja-e-kqz-te-tregojme-kulture-demokratike/100%Always2019-10-06 07:29
https://a2news.com/2019/10/06/kadri-veseli-uroj-qe-qytetaret-ti-japin-perspektive-te-ardhmes-se-tyre/100%Always2019-10-06 07:23
https://a2news.com/2019/10/06/thaci-pjesemarrje-sa-me-e-madhe-ne-votime-sot-le-te-fitoje-kosova/100%Always2019-10-06 07:03
https://a2news.com/2019/10/06/thirrja-e-ambasadorit-amerikan-ne-kosove-votoni-per-te-ardhmen-tuaj/100%Always2019-10-06 06:40
https://a2news.com/2019/10/06/zedhenesi-i-kqz-vonesa-ne-hapjen-e-disa-vendvotimeve/100%Always2019-10-06 06:28
https://a2news.com/2019/10/06/zgjedhjet-ne-kosove-mesazhet-e-para-nga-politika-shqiptare/100%Always2019-10-07 10:53
https://a2news.com/2019/10/05/shkrin-milan-reina-i-jep-3-pike/100%Always2019-10-05 20:47
https://a2news.com/2019/10/05/momenti-kur-autokolona-me-ushtare-italiane-i-shpeton-sulmit-kamikaz/100%Always2019-10-05 20:18
https://a2news.com/2019/10/05/vetehidhet-nga-ballkoni-futbollisti-i-partizanit-shpeton-mrekullisht/100%Always2019-10-05 20:01
https://a2news.com/2019/10/05/100-mije-skoceze-ne-rruge-per-pavaresine/100%Always2019-10-05 19:48
https://a2news.com/2019/10/05/tym-ne-kabine-ulje-emergjente-per-avionin-e-linjes-bari-londer/100%Always2019-10-05 19:20
https://a2news.com/2019/10/05/ibrahimovic-i-lejon-vetes-nje-makine-1-5-milione-euro-per-ditelindje/100%Always2019-10-05 19:09
https://a2news.com/2019/10/05/zgjedhjet-ne-kosove-kryetarja-e-kqz-thirrje-qytetareve-te-dalin-ne-votime/100%Always2019-10-05 18:52
https://a2news.com/2019/10/05/e-frikshme-ne-nju-jork-vriten-4-te-pastrehe-arrestohet-nje-i-dyshuar/100%Always2019-10-05 18:22
https://a2news.com/2019/10/05/historiku-i-zgjedhjeve-paqendrueshmeria-dhe-koalicionet-e-brishta-te-kosoves/100%Always2019-10-05 17:53
https://a2news.com/2019/10/05/zedhenesi-i-metes-sulmon-opoziten-parlamentare-zgjatim-i-rilindjes/100%Always2019-10-05 18:36
https://a2news.com/2019/10/05/partizani-dhe-tirana-marrin-nga-nje-pike-skenderbeu-rikthehet-tek-fitorja/100%Always2019-10-05 17:30
https://a2news.com/2019/10/05/zhvarrosen-eshtrat-e-gangsterit-te-njohur-dyshohet-se-fbi-ka-vrare-dike-tjeter/100%Always2019-10-05 16:46
https://a2news.com/2019/10/05/talenti-i-kombetares-i-shenon-sampdorias/100%Always2019-10-05 16:25
https://a2news.com/2019/10/05/reali-rikthehet-te-fitorja-nuk-gabon-perballe-vendit-te-dyte/100%Always2019-10-05 16:15
https://a2news.com/2019/10/05/liverpool-8-fitore-ne-8-ndeshje-vendos-penalltia-ne-fund-te-takimit/100%Always2019-10-05 16:01
https://a2news.com/2019/10/05/autogoli-i-merr-kreun-dortmundit-bayern-humbet-ne-shtepi/100%Always2019-10-05 15:40
https://a2news.com/2019/10/05/demet-e-termetit-ne-shijak-pritet-rindertimi-i-banesave/100%Always2019-10-05 15:12
https://a2news.com/2019/10/05/gjiro-air-show-spektakel-ne-gjirokaster/100%Always2019-10-05 14:11
https://a2news.com/2019/10/05/i-lidhur-me-bandat-pd-rama-sulmon-prokurorin-por-ka-frike-te-permende-banden/100%Always2019-10-05 14:53
https://a2news.com/2019/10/05/i-mori-13-mije-euro-nje-shtetasi-per-ta-cuar-ne-australi-arrestohet-ne-spanje-shqiptari/100%Always2019-10-05 13:42
https://a2news.com/2019/10/05/investimi-financiar-gjergji-kujdes-nga-produktet-me-risk-te-larte/100%Always2019-10-05 13:35
https://a2news.com/2019/10/05/speciale-fuqia-e-peizazhit-ne-tablote-e-kolonive-artistike/100%Always2019-10-05 13:14
https://a2news.com/2019/10/05/lekundje-te-lehta-termeti-ne-kryeqytet/100%Always2019-10-05 12:48
https://a2news.com/2019/10/05/aksident-ne-kosove-2-te-vdekur-dhe-3-te-plagosur-viktimat-dhe-te-plagosurit-jane-nga-shqiperia/100%Always2019-10-05 12:35
https://a2news.com/2019/10/05/jo-apo-po-me-kushte-per-holanden-vendos-parlamenti-franca-ende-pa-qendrim/100%Always2019-10-05 12:17
https://a2news.com/2019/10/05/barcelona-dhe-psg-po-mendojne-nje-shkembim-neymar-griezmann/100%Always2019-10-05 10:29
https://a2news.com/2019/10/05/ndalimi-i-ish-drejtorit-te-kadastres-ne-durres-reagon-brace-prokurori-mashtroi-gjykaten/100%Always2019-10-05 11:59
https://a2news.com/2019/10/05/nuk-ka-me-salmone-ne-lumenj-arinjte-po-ngordhin-nga-uria/100%Always2019-10-05 10:12
https://a2news.com/2019/10/05/vazhdojne-perleshjet-e-dhunshme-ne-hong-kong-ndalohet-perdorimi-i-maskave/100%Always2019-10-05 09:14
https://a2news.com/2019/10/05/kosova-voton-te-dielen-5-kandidate-ne-gare-per-kryeminister-sot-heshtje-zgjedhore/100%Always2019-10-05 08:51
https://a2news.com/2019/10/05/be-ndihma-per-termetin-xhacka-godinat-e-shembura-do-te-rindertohen/100%Always2019-10-05 08:08
https://a2news.com/2019/10/05/nderron-jeten-ne-moshen-31-vjecare-ish-futbollisti-i-kombetares-se-nigerise/100%Always2019-10-05 08:00
https://a2news.com/2019/10/05/manaj-shenon-serish-ne-spanje-gol-me-vleren-e-3-pikeve/100%Always2019-10-05 07:49
https://a2news.com/2019/10/05/policia-sekuestron-droge-arme-e-municione-ne-milot-nje-ne-pranga/100%Always2019-10-05 07:37
https://a2news.com/2019/10/05/breshka-e-rralle-del-e-ngordhur-nga-deti-ne-vlore/100%Always2019-10-05 07:33
https://a2news.com/2019/10/05/mbi-60-te-vdekur-ne-irak-pas-protestave-ushtria-kane-qelluar-snajpere/100%Always2019-10-05 08:42
https://a2news.com/2019/10/04/kur-kafshet-futen-ne-telashe/100%Always2019-10-04 20:43
https://a2news.com/2019/10/04/qeveria-holandeze-me-qendrim-zyrtar-hapja-e-negociatave-per-shqiperine-e-parakohshme/100%Always2019-10-04 20:19
https://a2news.com/2019/10/04/rendohet-situata-nxenes-te-helmuar-nga-ushqimi-ne-postribe-rikthehen-ne-spital/100%Always2019-10-04 19:56
https://a2news.com/2019/10/04/inter-juventus-rekord-te-ardhurash-nga-shitja-e-biletave/100%Always2019-10-04 19:42
https://a2news.com/2019/10/04/bllokohen-ne-theth-dy-turiste-nga-izraeli/100%Always2019-10-04 19:32
https://a2news.com/2019/10/04/shembet-tavani-i-bazilikes-se-shen-pjetrit-gjate-meshes/100%Always2019-10-04 19:13
https://a2news.com/2019/10/04/e-rende-ne-itali-dy-vellezer-vrasin-dy-police-ne-kuesture/100%Always2019-10-04 19:01
https://a2news.com/2019/10/04/kombetarja-e-femrave-mundet-serish-sinani-luajten-shume-mire-rezultatet-do-te-vijne/100%Always2019-10-04 18:54
https://a2news.com/2019/10/04/zgjedhjet-ne-kosove-ambasadori-i-shba-dilni-masivisht-ne-votime/100%Always2019-10-04 18:43
https://a2news.com/2019/10/04/korrupsioni-dhe-droga-holanda-shqiperia-nuk-eshte-gati-per-be/100%Always2019-10-04 19:35
https://a2news.com/2019/10/04/shtangistet-shqiptare-shkelqejne-ne-kupen-mesdhetare-rrembejne-7-medalje-3-te-arta/100%Always2019-10-04 17:07
https://a2news.com/2019/10/04/sherri-per-porten-trajneri-low-gjen-zgjidhjen/100%Always2019-10-04 16:32
https://a2news.com/2019/10/04/loja-e-13-vjecares-policia-e-mitura-kishte-inskenuar-rrembimin/100%Always2019-10-04 18:00
https://a2news.com/2019/10/04/miley-cyrus-lidhet-me-shokun-e-ngushte/100%Always2019-10-04 16:20
https://a2news.com/2019/10/04/rrezohet-avioni-ne-ukraine-i-mbaroi-karburanti/100%Always2019-10-04 15:49
https://a2news.com/2019/10/04/aksident-ne-aksin-shkoder-han-i-hotit-nje-i-plagosur-rende/100%Always2019-10-04 15:40
https://a2news.com/2019/10/04/pompeo-paralajmeron-zaev-kujdes-nga-investimet-kineze/100%Always2019-10-04 15:33
https://a2news.com/2019/10/04/shigjetat-a-kuqe-papiruset-2000-vjecare-dhe-perendimi-ne-kaukaz-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-10-04 15:09
https://a2news.com/2019/10/04/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-durres-arrestohen-dy-persona/100%Always2019-10-04 14:53
https://a2news.com/2019/10/04/valverde-ne-rrezik-barcelona-ka-gati-zevendesuesin-surprize/100%Always2019-10-04 15:17
https://a2news.com/2019/10/04/esmeralda-keshi-ne-klp-prokuroret-zevendesojne-anetarin-qe-ngeci-ne-vetting/100%Always2019-10-04 14:49
https://a2news.com/2019/10/04/alibeaj-drejtori-i-kadastres-durres-kusheri-i-braces-nderhyrja-e-tij-kriminale/100%Always2019-10-04 14:19
https://a2news.com/2019/10/04/shengeni-ballkanik-nako-propagande-duhet-shume-kohe-per-implementimin/100%Always2019-10-04 14:15
https://a2news.com/2019/10/04/tregti-e-lire-me-maqedonine-dhe-serbine-biznesi-kunder-ekspertet-nisma-pozitive/100%Always2019-10-04 14:08
https://a2news.com/2019/10/04/me-9-10-tetor-firmoset-marreveshja-trepaleshe-ukshini-nuk-ka-shengen-pa-kosoven/100%Always2019-10-04 14:17
https://a2news.com/2019/10/04/zona-e-lire-ekonomike-ne-ballkan-shume-premtime-dhe-pengesa-per-konkretizimin/100%Always2019-10-04 13:40
https://a2news.com/2019/10/04/euro-ndryshon-kurs-ekspertet-forcimi-i-valutes-nga-faktoret-e-brendshem/100%Always2019-10-10 10:20
https://a2news.com/2019/10/04/33-vjecarja-hyn-ne-histori-thyen-rekordin-e-usain-bolt/100%Always2019-10-04 13:10
https://a2news.com/2019/10/04/burgu-ku-cdo-vit-vdesin-me-shume-se-5000-persona/100%Always2019-10-04 13:07
https://a2news.com/2019/10/04/rama-tregon-se-si-merkeli-bindi-bundestagun-per-po/100%Always2019-10-04 12:55
https://a2news.com/2019/10/04/gjendet-nje-tjeter-gioconda-ishte-harruar-ne-nje-dhome-te-parlamentit-italian/100%Always2019-10-04 12:40
https://a2news.com/2019/10/04/tetraplegjiku-ecen-fale-robotit-qe-kontrollon-mendjen/100%Always2019-10-04 12:31
https://a2news.com/2019/10/04/haradinaj-nuk-ndryshon-qendrimet-e-tij-taksa-ndaj-serbise-deri-ne-njohje/100%Always2019-10-04 12:11
https://a2news.com/2019/10/04/inter-juventus-gati-sfida-direkte-per-titullin/100%Always2019-10-04 12:03
https://a2news.com/2019/10/04/pritja-e-berishes-ndaj-ramsey-vleresohet-si-nje-nga-me-te-bukurat-e-muajit/100%Always2019-10-04 11:06
https://a2news.com/2019/10/04/flake-per-flake-me-venecian-meta-kritikon-opinionin-per-tejkalim-te-kompetencave/100%Always2019-10-04 13:53
https://a2news.com/2019/10/04/sulmi-ne-paris-agresori-shfaqi-probleme-psiqike/100%Always2019-10-04 10:55
https://a2news.com/2019/10/04/vlore-prezantohet-projekti-lungomare-2-leli-objektet-e-prishura-te-gjitha-pa-leje/100%Always2019-10-04 11:16
https://a2news.com/2019/10/04/amerikanet-i-pergjigjen-parades-kineze-testojne-predhen-moderne-ne-paqesor/100%Always2019-10-04 10:32
https://a2news.com/2019/10/04/tabaku-komisioni-i-venecias-e-mendon-njesoj-si-opozita-ceshtjen-e-pronave/100%Always2019-10-04 10:18
https://a2news.com/2019/10/04/nga-rembrandt-te-kate-winslet-kjo-date-ne-histori-4-tetor/100%Always2019-10-04 10:05
https://a2news.com/2019/10/04/shkoder-20-nxenes-shtrohen-ne-spital-me-shenja-helmimi/100%Always2019-10-04 09:59
https://a2news.com/2019/10/04/brenda-kafenese-se-pare-kanabis-ne-shba/100%Always2019-10-04 10:07
https://a2news.com/2019/10/04/kercenonte-prej-vitesh-ish-ambasadorin-e-be-ne-tirane-arrestohet-41-vjecarja/100%Always2019-10-04 13:18
https://a2news.com/2019/10/04/lihet-ne-burg-drejtori-i-kadastres-se-durresit-brace-akuzon-prokurorin-e-ceshtjes/100%Always2019-10-04 13:59
https://a2news.com/2019/10/04/play-station-i-i-pare-kthehet-ne-kuti-ushqimi/100%Always2019-10-04 09:12
https://a2news.com/2019/10/04/infermierja-shqiptare-heroina-qe-shpetoi-dy-jete-ne-avion-dhe-tramvaj/100%Always2019-10-04 08:57
https://a2news.com/2019/10/04/rama-e-dime-qe-kemi-probleme-por-ballkani-perendimor-eshte-i-domosdoshem-per-be/100%Always2019-10-04 08:48
https://a2news.com/2019/10/04/ribashkimi-i-gjermanise-ribashkon-meten-ramen-dhe-bashen/100%Always2019-10-04 08:32
https://a2news.com/2019/10/04/akuzat-per-biden-trump-i-kerkon-edhe-kines-te-hetoje/100%Always2019-10-04 09:58
https://a2news.com/2019/10/04/korce-aksidentohet-motocikleta-rende-drejtuesi/100%Always2019-10-04 08:29
https://a2news.com/2019/10/04/pd-padit-arkitektin-bjarke-ingels-me-porosi-te-rames-dhe-veliajt-mori-pjese-me-vetedije-ne-projektin-e-paligjshem-per-teatrin/100%Always2019-10-04 08:03
https://a2news.com/2019/10/04/ambasadori-amerikan-ne-gjermani-emerohet-i-derguar-special-per-bisedimet-kosove-serbi/100%Always2019-10-04 08:04
https://a2news.com/2019/10/04/denimi-i-tahirit-edhe-prokuroria-ankimon-vendimin/100%Always2019-10-04 07:46
https://a2news.com/2019/10/04/aksident-i-rende-ne-aksin-vore-tirane-nderron-jete-nje-19-vjecar/100%Always2019-10-04 06:40
https://a2news.com/2019/10/04/terhiqet-nga-futbolli-claudio-marchisio/100%Always2019-10-04 06:27
https://a2news.com/2019/10/03/tre-golat-me-te-bukur-te-mbremjes-ne-europa-league/100%Always2019-10-03 21:04
https://a2news.com/2019/10/03/arsenali-bind-ne-europa-league-lazio-fiton-me-veshtiresi/100%Always2019-10-03 21:08
https://a2news.com/2019/10/03/ne-vendin-ku-argetohen-miliarderet/100%Always2019-10-03 20:26
https://a2news.com/2019/10/03/rikthehet-ne-kujtese-serbi-shqiperi-droni-nderpret-ndeshjen-e-europa-league/100%Always2019-10-03 20:09
https://a2news.com/2019/10/03/ish-punonjesja-con-ne-gjyq-de-niron-i-kerkon-12-milione-dollare/100%Always2019-10-03 19:31
https://a2news.com/2019/10/03/nje-objekt-misterioz-gjate-parades-ushtarake-te-kines/100%Always2019-10-03 19:24
https://a2news.com/2019/10/03/lufte-tregtare-shba-be-trump-tarifon-veren-djathin-e-whisky-n/100%Always2019-10-03 19:16
https://a2news.com/2019/10/03/roma-ngadaleson-ne-austri-united-del-me-nje-pike-nga-holanda/100%Always2019-10-03 18:59
https://a2news.com/2019/10/03/perkujtohet-29-vjetori-i-bashkimit-tw-gjermanise-merkel-nje-proces-qe-ende-vijon/100%Always2019-10-03 19:33
https://a2news.com/2019/10/03/bella-publikon-foto-nga-prapaskena-e-sfilates/100%Always2019-10-03 18:52
https://a2news.com/2019/10/03/e-presin-te-milani-wenger-gati-te-rikthehem/100%Always2019-10-03 18:36
https://a2news.com/2019/10/03/venecia-rrezon-pr-ligjin-e-qeverise-vorpsi-sben-asgje-per-te-kompensuar-ish-pronaret/100%Always2019-10-03 17:54
https://a2news.com/2019/10/03/perplasen-kamionet-njeri-hyn-ne-oborr/100%Always2019-10-03 20:01
https://a2news.com/2019/10/03/sadiku-shenon-serish-ne-spanje-i-mjaftojne-vetem-3-minuta/100%Always2019-10-03 17:29
https://a2news.com/2019/10/03/masakra-ne-paris-detaje-nga-autori-qe-vrau-4-police/100%Always2019-10-03 17:06
https://a2news.com/2019/10/03/dorehiqet-drejtoresha-e-arrsh-mori-detyren-vetem-dy-jave-me-pare/100%Always2019-10-03 16:50
https://a2news.com/2019/10/03/nga-ajsbergu-ne-antarktide-te-breshka-mes-koraleve-ndahen-cmimet-per-foton-me-te-mire/100%Always2019-10-03 17:04
https://a2news.com/2019/10/03/lideret-e-be-leter-vendeve-anetare-te-hapen-negociatat-per-shqiperine/100%Always2019-10-03 16:59
https://a2news.com/2019/10/03/bandat-e-los-anxhelos-ne-vitet-80/100%Always2019-10-03 15:48
https://a2news.com/2019/10/03/ylli-i-tottenham-qe-ne-janar-ne-madrid/100%Always2019-10-03 15:46
https://a2news.com/2019/10/03/ka-100-makina-por-koleksioni-i-zi-i-mayweather-eshte-me-i-vecanti/100%Always2019-10-03 15:26
https://a2news.com/2019/10/03/dhunohet-varri-i-gandit-vidhet-hiri-i-tij/100%Always2019-10-03 15:24
https://a2news.com/2019/10/03/brenda-burgut-ku-mbahen-mijera-xhihadiste-te-isis/100%Always2019-10-03 15:12
https://a2news.com/2019/10/03/sulmi-me-thike-ndaj-ozil-e-kolasinac-30-vjecari-pranon-autoresine/100%Always2019-10-03 14:59
https://a2news.com/2019/10/03/ambasada-amerikane-920-mije-usd-per-sistemin-e-burgjeve/100%Always2019-10-03 14:56
https://a2news.com/2019/10/03/pranvere-vere-2020-toka-dhe-mjedisi-mbizoterojne-koleksionet-e-reja/100%Always2019-10-03 14:49
https://a2news.com/2019/10/03/sondazhi-i-studenteve-52-te-pakenaqur-kritika-universiteteve-ne-tirane/100%Always2019-10-03 14:29
https://a2news.com/2019/10/03/tregu-pa-orientim-investimi-drejt-bizneseve-te-ngjashme/100%Always2019-10-03 14:28
https://a2news.com/2019/10/03/fatmir-limaj-marredheniet-me-shqiperine-nuk-jemi-aty-ku-duhet-te-ishim/100%Always2019-10-05 10:39
https://a2news.com/2019/10/03/limaj-dialogu-me-serbine-kosova-nuk-mund-te-refuzoje-tryezen-sa-here-eshte-ulur-ka-dale-e-fituar/100%Always2019-10-03 13:56
https://a2news.com/2019/10/03/sulm-me-thike-ne-nje-stacion-policie-te-parisit-raportohet-per-kater-viktima/100%Always2019-10-03 13:08
https://a2news.com/2019/10/03/kendoi-ne-metro-52-vjecarja-e-pastrehe-mbledh-40-mije/100%Always2019-10-03 12:36
https://a2news.com/2019/10/03/komisioni-i-venecias-rrezon-projektligjin-e-qeverise-per-tokat-bujqesore/100%Always2019-10-03 13:31
https://a2news.com/2019/10/03/vidhet-ministria-e-brendshme-policia-ne-ndjekje-te-grabitesve/100%Always2019-10-03 14:33
https://a2news.com/2019/10/03/u-denua-per-korrupsion-prokuroria-kerkon-qe-ish-gjyqtarit-ti-konfiskohen-30-milione-leke/100%Always2019-10-03 14:32
https://a2news.com/2019/10/03/aksident-ne-aksin-korce-pogradec-nje-i-vdekur/100%Always2019-10-03 12:08
https://a2news.com/2019/10/03/gabojne-objektivin-dhe-perfundojne-ne-pyll-22-parashutiste-te-plagosur/100%Always2019-10-03 14:35
https://a2news.com/2019/10/03/roth-per-shqiperine-nuk-do-te-kete-negociata-te-klasit-te-dyte/100%Always2019-10-03 11:30
https://a2news.com/2019/10/03/basha-rama-kerkon-ti-ike-pergjegjesise-kushtet-nuk-reflektojne-problemet-e-brendshme-te-gjermaneve/100%Always2019-10-03 11:16
https://a2news.com/2019/10/03/nga-pellg-i-ndotur-ne-pike-turistike-qe-sjell-para/100%Always2019-10-03 11:10
https://a2news.com/2019/10/03/u-shpall-fajtor-per-shperdorim-detyre-tahiri-ankimon-vendimin/100%Always2019-10-03 14:43
https://a2news.com/2019/10/03/rama-batuta-me-kujtim-gjuzin-ti-ke-hallin-e-monarkise/100%Always2019-10-03 10:38
https://a2news.com/2019/10/03/per-peshk-me-ariun/100%Always2019-10-03 10:35
https://a2news.com/2019/10/03/pamja-eshte-qesharake-por-peshku-007-i-mesdheut-eshte-vdekjeprures/100%Always2019-10-03 10:29
https://a2news.com/2019/10/03/propozimi-i-bashes-rama-kembesori-ne-hije-te-fikut-i-thote-makines-hap-krahun/100%Always2019-10-03 11:15
https://a2news.com/2019/10/03/rama-sot-nuk-do-te-futeshin-dot-ne-be-vende-tashme-anetare-qe-kane-dale-nga-perandoria-komuniste/100%Always2019-10-03 10:43
https://a2news.com/2019/10/03/impeachment-trump-sulmon-ashper-demokratet-biden-dhe-djali-i-tij-jane-super-te-korruptuar/100%Always2019-10-03 09:36
https://a2news.com/2019/10/03/sekuestrohen-mbi-12-milione-kuaj-deti-ne-treg-vlenin-6-milione/100%Always2019-10-03 09:21
https://a2news.com/2019/10/03/integrimi-bushati-nese-duam-te-perparojme-nevojitet-konsensus-kombetar/100%Always2019-10-03 09:17
https://a2news.com/2019/10/03/opinioni-paraprak-i-venecias-meta-ka-pyetje/100%Always2019-10-03 10:31
https://a2news.com/2019/10/03/conte-shperthen-ndaj-arbitrit-mori-vendime-te-diskutueshme-kerkojme-qe-te-respektohemi/100%Always2019-10-03 08:51
https://a2news.com/2019/10/03/kurti-pas-fitores-se-vetevendosjes-do-ndryshojne-koordinatat-e-politikes-ne-kosove/100%Always2019-10-03 08:47
https://a2news.com/2019/10/03/paradat-ne-pekin-udhetim-ne-shkretetire-dhe-shkolla-ne-irak-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-10-03 08:40
https://a2news.com/2019/10/03/korce-banoret-e-porodines-nuk-mbajme-mend-te-kemi-patur-uje-ne-cezma/100%Always2019-10-03 08:54
https://a2news.com/2019/10/03/bumci-berlini-i-ka-hapur-dyert-shqiptareve-ndersa-qeverise-i-ka-vene-kushte/100%Always2019-10-03 08:01
https://a2news.com/2019/10/03/peniani-teston-raketen-analistet-te-alarmuar-por-per-trump-eshte-praktike-standarde/100%Always2019-10-03 09:44
https://a2news.com/2019/10/03/trajleri-perplaset-me-autobusin-nderron-jete-pasagjerja-82-vjecare/100%Always2019-10-03 07:05
https://a2news.com/2019/10/03/a-po-e-heqin-nga-puna-neritan-licajn-aktori-zbulon-gjithcka-ne-dita-jone/100%Always2019-10-03 08:13
https://a2news.com/2019/10/03/sot-luhet-europa-league-united-arsenal-dhe-roma-zbresin-ne-fushe/100%Always2019-10-03 06:19
https://a2news.com/2019/10/03/dita-e-falenderimeve-pavaresia-e-irakut-dhe-ditelindja-e-ibrahimovic-kjo-date-ne-histori-3-tetor/100%Always2019-10-01 16:13
https://a2news.com/2019/10/02/tre-golat-me-te-bukur-te-mbremjes-ne-champions/100%Always2019-10-02 21:51
https://a2news.com/2019/10/02/suarez-nxjerr-interin-pa-pike-nga-camp-nou/100%Always2019-10-02 21:01
https://a2news.com/2019/10/02/liverpool-e-ben-drame-me-salzburgun-nga-3-0-ne-3-3-por-salah-i-jep-fitoren-anglezeve/100%Always2019-10-02 20:55
https://a2news.com/2019/10/02/hoteli-vetem-per-femra-hapet-ne-spanje/100%Always2019-10-02 20:44
https://a2news.com/2019/10/02/dy-vatra-zjarri-perfshijne-vloren-rrezikohen-banesat-ne-orikum/100%Always2019-10-03 06:23
https://a2news.com/2019/10/02/rritja-ekonomike-vetem-23-shalsi-shkaktaret-jane-dy-faktore/100%Always2019-10-02 19:39
https://a2news.com/2019/10/02/plantacioni-me-kanabis-zbulohet-pas-deres-sekrete-ne-kabinen-e-dushit/100%Always2019-10-02 19:28
https://a2news.com/2019/10/02/100-hiena-nderojne-te-ndjeren-nadia-toffa/100%Always2019-10-02 19:13
https://a2news.com/2019/10/02/dua-lipa-ndryshon-look-nis-nje-ere-e-re/100%Always2019-10-02 19:06
https://a2news.com/2019/10/02/dortmund-merr-tri-piket-e-para-ne-champions-napoli-vijon-serine-pozitive/100%Always2019-10-02 18:49
https://a2news.com/2019/10/02/4-ndeshje-pa-tifoze-halili-denimet-jane-te-drejta/100%Always2019-10-02 18:31
https://a2news.com/2019/10/02/ne-paris-me-cardi-b-dhe-ne-koncertin-e-cher-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-10-02 17:51
https://a2news.com/2019/10/02/bankat-per-ppp-sejko-i-pergjigjet-bashes-varet-nga-projektet/100%Always2019-10-02 17:49
https://a2news.com/2019/10/02/135-ton-flori-ne-shtepine-e-zyrtarit-te-korruptuar-kinez/100%Always2019-10-02 17:44
https://a2news.com/2019/10/02/kupa-e-shqiperise-surpriza-ne-korce-dhe-ballsh-te-medhenjte-kualifikohen/100%Always2019-10-02 17:36
https://a2news.com/2019/10/02/zgjedhjet-ne-shba-shakaja-pa-kripe-e-putin-rusia-do-te-nderhyje/100%Always2019-10-02 17:27
https://a2news.com/2019/10/02/diber-xhaxhai-plagos-nipin/100%Always2019-10-02 18:37
https://a2news.com/2019/10/02/qendrimi-i-holandes-rutte-per-shqiperine-mungesa-e-perparimit-na-shqeteson/100%Always2019-10-02 17:05
https://a2news.com/2019/10/02/gruaja-e-eriksen-ne-lidhje-te-fshehte-me-vertonghen-reagon-mesfushori/100%Always2019-10-02 16:22
https://a2news.com/2019/10/02/bernie-sanders-nderpret-fushaten-per-shkak-te-problemeve-me-zemren/100%Always2019-10-02 16:41
https://a2news.com/2019/10/02/markle-padit-median-princi-harry-historia-perseritet-njesoj-si-me-mamane-time/100%Always2019-10-02 15:34
https://a2news.com/2019/10/02/dhuna-ndaj-arbitrit-disiplina-denon-edhe-zyrtarin-e-kastriotit/100%Always2019-10-02 15:21
https://a2news.com/2019/10/02/shqiperia-pa-plastike-klosi-nga-1-qershori-2020-denohet-edhe-kush-i-perdor/100%Always2019-10-02 15:15
https://a2news.com/2019/10/02/ndahet-nga-jeta-kengetari-i-madh-lirik-gjoni-athanas/100%Always2019-10-02 14:44
https://a2news.com/2019/10/02/avioni-i-mallrave-driblon-ndertesat-e-larta/100%Always2019-10-02 14:29
https://a2news.com/2019/10/02/protesta-kunder-reformave-te-qeverise-greke-punonjesit-ne-greve/100%Always2019-10-02 14:57
https://a2news.com/2019/10/02/vritet-34-vjecari-ne-mirdite-policia-ne-ndjekje-te-autorit/100%Always2019-10-02 15:49
https://a2news.com/2019/10/02/propozimet-e-londres-johnson-be-te-pranoje-planin-e-ri-ose-brexit-pa-ujdi/100%Always2019-10-02 14:11
https://a2news.com/2019/10/02/suita-lundruese-e-james-bond-luksoze-ekologjike-dhe-e-shtrenjte/100%Always2019-10-02 13:59
https://a2news.com/2019/10/02/zgjedhjet-ne-kosove-osmani-tregon-avantazhet-e-saj-ja-cfare-duhet-te-ndryshoje/100%Always2019-10-02 14:36
https://a2news.com/2019/10/02/aku-shkarkohet-drejtori-agron-hetoja-emerohet-robert-lili/100%Always2019-10-02 13:13
https://a2news.com/2019/10/02/rama-e-rendesishme-qe-kapercyem-bundestagun-hapja-e-negociatave-nuk-varet-nga-ne/100%Always2019-10-02 12:25
https://a2news.com/2019/10/02/vendi-ne-emergjence-ekonomike-kryeministri-i-dhuroi-te-dashures-modele-16-milion-dollare/100%Always2019-10-02 12:51
https://a2news.com/2019/10/02/sekuestrohen-70-mije-euro-cash-dhe-nje-automjet-me-vlere-100-mije-euro-ne-lushnje/100%Always2019-10-02 12:01
https://a2news.com/2019/10/02/termeti-rama-nuk-do-te-jepen-me-leje-ndertimi-pa-policen-e-sigurimit/100%Always2019-10-02 12:24
https://a2news.com/2019/10/02/fotoja-me-obama-n-pd-prokurorise-te-nisin-hetimet-per-pagesen-e-80-mije-dollareve-nga-rama/100%Always2019-10-02 11:15
https://a2news.com/2019/10/02/rezoluta-e-kuvendit-per-integrimin-rrezohet-vetem-nje-propozim-i-bushatit/100%Always2019-10-02 12:59
https://a2news.com/2019/10/02/u-perjashtua-nga-gara-per-kryeprokuror-alushaj-ankimon-vendimin-e-klp/100%Always2019-10-03 14:15
https://a2news.com/2019/10/02/vandalizohet-statuja-e-mbretit-zog-ne-tirane-spiun-i-serbit/100%Always2019-10-02 10:47
https://a2news.com/2019/10/02/salianji-kishim-informacione-geron-xhafaj-i-perfshire-ne-trafiqe-ndihmohej-nga-vellai-minister/100%Always2019-10-02 10:44
https://a2news.com/2019/10/02/zevendesimi-i-zaganjorit-klgj-prezanton-kandidatet-per-gjykaten-e-larte/100%Always2019-10-02 11:28
https://a2news.com/2019/10/02/seuli-akuzon-penianin-koreja-e-veriut-leshoi-raketa-nga-nje-nendetese/100%Always2019-10-02 10:32
https://a2news.com/2019/10/02/pompeo-ne-itali-gazetarja-i-ofron-djathe-parmigiano-coja-trump-it/100%Always2019-10-02 10:26
https://a2news.com/2019/10/02/dy-ore-diskutime-per-shqiperine-ne-komisionin-e-venecias/100%Always2019-10-02 11:28
https://a2news.com/2019/10/02/buzhala-6-tetori-do-te-jete-dita-e-ndryshimit-ne-kosove-mbaroi-epoka-e-krahut-te-luftes/100%Always2019-10-02 09:55
https://a2news.com/2019/10/02/e-kaluara-problematike-e-malkos-publikohet-video-e-plagosjes-ku-dyshohet-si-autor/100%Always2019-10-02 09:42
https://a2news.com/2019/10/02/e-paprecedente-8-te-perjashtuar-perjete-nga-stadiumet-pas-dhunes-ne-derbi/100%Always2019-10-02 09:51
https://a2news.com/2019/10/02/kosova-drejt-zgjedhjeve-kush-jane-favoritet-per-fitore-te-dielen/100%Always2019-10-02 09:20
https://a2news.com/2019/10/02/reforma-zgjedhore-basha-nese-rama-nuk-zbaton-planin-tone-te-hape-krahun-se-e-bejme-ne/100%Always2019-10-02 11:19
https://a2news.com/2019/10/02/21-janari-feste-kombetare-ps-paralajmeron-refuzimin-e-propozimit-te-opozites/100%Always2019-10-02 10:00
https://a2news.com/2019/10/02/zbulimi-i-montrealit-ditelindja-e-gandhit-dhe-arrestimi-i-pare-per-marjiuane-kjo-date-ne-histori-2-tetor/100%Always2019-10-02 08:27
https://a2news.com/2019/10/02/qelloni-emigrantet-trump-sugjeroi-masa-ekstreme-per-ndalimin-e-tyre/100%Always2019-10-02 08:27
https://a2news.com/2019/10/02/kupa-libertadores-river-plate-mposht-rivalet-e-perjetshem-te-boca-s/100%Always2019-10-02 08:24
https://a2news.com/2019/10/02/inter-me-nje-mungese-te-rendesishme-ne-camp-nou/100%Always2019-10-02 08:22
https://a2news.com/2019/10/02/tre-golat-me-te-bukur-te-se-martes-ne-champions-league/100%Always2019-10-02 17:53
https://a2news.com/2019/10/02/shoferet-bllokojne-kembesoret-ne-vijat-e-bardha-flet-eksperti/100%Always2019-10-02 06:50
https://a2news.com/2019/10/02/dita-nderkombetare-kunder-dhunes/100%Always2019-10-02 06:29
https://a2news.com/2019/10/02/negociatat-schulz-europa-te-mbaje-premtimin/100%Always2019-10-02 06:24
https://a2news.com/2019/10/01/finalistet-e-champions-te-vegjel-para-bayern-gjermanet-shenojne-7-gola-ne-londer/100%Always2019-10-01 21:19
https://a2news.com/2019/10/01/juventusi-mposht-paster-leverkusenin-shenon-edhe-ronaldo/100%Always2019-10-01 20:52
https://a2news.com/2019/10/01/ne-amazone-fisi-qe-jeton-mes-tradites-dhe-modernes/100%Always2019-10-02 06:11
https://a2news.com/2019/10/01/mazhoranca-te-mos-beje-lojera-me-ceshtjen-e-shkarkimit-te-presidentit/100%Always2019-10-01 19:54
https://a2news.com/2019/10/01/sekuestrohen-13-mln-euro-cash-ne-amsterdam-arrestohen-edhe-2-shqiptare/100%Always2019-10-01 19:40
https://a2news.com/2019/10/01/droge-elbasani-ne-brazil-sekuestrohen-617-kg-kokaine/100%Always2019-10-01 19:37
https://a2news.com/2019/10/01/rikthehen-hijet-e-ajax-ne-bernabeu-brugge-befason-realin/100%Always2019-10-01 19:32
https://a2news.com/2019/10/01/ditmir-bushati-i-vendos-kushte-qeverise-cakton-detyra-dhe-afate-per-negociatat/100%Always2019-10-01 18:17
https://a2news.com/2019/10/01/kuintalet-e-kokaines-agjencite-partnere-nuk-ia-besojne-policise-shqiptare/100%Always2019-10-01 18:27
https://a2news.com/2019/10/01/ekuador-durres-linja-e-konsoliduar-e-trafikut-te-kokaines/100%Always2019-10-01 17:44
https://a2news.com/2019/10/01/trafiku-i-137-kg-kokaine-hetimet-2-muaj-per-transportin-e-droges-nga-ekuadori/100%Always2019-10-01 17:50
https://a2news.com/2019/10/01/i-vodhi-oren-shokut-te-skuadres-klubi-merr-vendimin-drastik/100%Always2019-10-01 17:11
https://a2news.com/2019/10/01/cuditen-punonjesit-e-aeroportit-mjeti-qe-transportonte-ushqimet-cmendet-ne-piste/100%Always2019-10-01 16:52
https://a2news.com/2019/10/01/nga-muzika-te-moda-rita-ora-nuk-di-te-pushoje/100%Always2019-10-01 16:49
https://a2news.com/2019/10/01/ushtronte-dhune-ndaj-bashkeshortes-djalit-dhe-vajzes-arrestohet-42-vjecari-ne-tirane/100%Always2019-10-01 16:43
https://a2news.com/2019/10/01/ruset-largohen-nga-vesi-nuk-pijne-me-alkool/100%Always2019-10-01 16:41
https://a2news.com/2019/10/01/ndali-goleaden-perballe-juventusit-berisha-ne-formacionin-e-javes-ne-serie-a/100%Always2019-10-01 16:32
https://a2news.com/2019/10/01/varrimi-i-presidentit-shetitje-me-balona-dhe-serf-ne-gjermani-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-10-01 16:03
https://a2news.com/2019/10/01/mjeku-qe-kuroi-schumacher-in-nuk-bej-mrekulli-as-eksperimente/100%Always2019-10-01 15:46
https://a2news.com/2019/10/01/mbledhja-e-klp-balla-keshilli-vendos-per-numrin-e-anetareve-te-spak/100%Always2019-10-01 18:18
https://a2news.com/2019/10/01/50-ishujt-me-te-mire-ne-bote-i-pesti-ndodhet-ne-adriatik/100%Always2019-10-01 18:07
https://a2news.com/2019/10/01/van-basten-shenon-tre-gola-ne-kupen-e-shqiperise/100%Always2019-10-01 15:34
https://a2news.com/2019/10/01/mbytet-varka-trafikantet-i-shpeton-kokaina/100%Always2019-10-01 15:19
https://a2news.com/2019/10/01/panik-ne-finlande-sulm-me-shpate-ne-kolegj-viktima-e-te-plagosur/100%Always2019-10-01 14:59
https://a2news.com/2019/10/01/arrestohet-drejtori-i-kadastres-ne-durres/100%Always2019-10-01 15:05
https://a2news.com/2019/10/01/muaji-i-kancerit-te-gjirit-650-raste-te-reja-ne-vit-te-prekur-dhe-3-meshkuj/100%Always2019-10-01 14:44
https://a2news.com/2019/10/01/forcohet-euro-valuta-ngjitet-ne-kuoten-e-122-1-lekeve/100%Always2019-10-01 14:22
https://a2news.com/2019/10/01/ligji-i-ri-biznesi-me-llogari-bankare-cdo-lek-kalon-ne-site/100%Always2019-10-01 15:45
https://a2news.com/2019/10/01/fotoja-obama-rama-4-muaj-burg-per-shtetasin-amerikan/100%Always2019-10-01 14:19
https://a2news.com/2019/10/01/u-grabisin-shtepite-lojtareve-real-madrid-puneson-firme-private-per-sigurine/100%Always2019-10-01 13:58
https://a2news.com/2019/10/01/ngjarje-tragjike-ne-klos-vellai-vret-vellane-te-nipin-dhe-me-pas-edhe-veten/100%Always2019-10-01 17:12
https://a2news.com/2019/10/01/parada-kineze-pekini-tregon-muskujt-me-armet-e-reja/100%Always2019-10-01 13:19
https://a2news.com/2019/10/01/givenchy-rikthen-nju-jorkun-dhe-parisin-e-viteve-90/100%Always2019-10-01 12:51
https://a2news.com/2019/10/01/shevchenko-ne-san-siro-per-shakhtarin-dhe-milanin/100%Always2019-10-01 12:42
https://a2news.com/2019/10/01/nje-ylber-ne-shiun-e-londres/100%Always2019-10-01 12:41
https://a2news.com/2019/10/01/evropiani-i-femrave-shqiperia-gati-per-sfidat-ndaj-portugalise-dhe-finlandes/100%Always2019-10-01 12:34
https://a2news.com/2019/10/01/vokshi-rama-dhe-veliaj-shkelin-edhe-ligjin-e-tyre-korruptiv-per-grabitjen-e-tokes-publike-dhe-teatrit-kombetar/100%Always2019-10-01 12:07
https://a2news.com/2019/10/01/kur-do-te-hapen-realisht-negociatat-shameti-jep-parashikimin-e-tij-ne-a2/100%Always2019-10-01 12:03
https://a2news.com/2019/10/01/rezoluta-per-integrimin-burime-per-a2-do-te-miratohen-thuajse-te-gjitha-amendamentet-e-bushatit/100%Always2019-10-01 12:12
https://a2news.com/2019/10/01/kriza-e-emigranteve-greqia-me-nje-sistem-te-ri-azili/100%Always2019-10-01 11:54
https://a2news.com/2019/10/01/policia-greke-si-u-shkaterrua-rrjeti-i-trafikut-te-droges-shqiperi-turqi/100%Always2019-10-01 11:33
https://a2news.com/2019/10/01/keshillat-e-eksperteve-konsumoni-mish-te-kuq-nuk-ka-rrezik-per-shendetin/100%Always2019-10-01 11:15
https://a2news.com/2019/10/01/kerkon-te-perqendrohet-te-titulli-kampion-leclerc-ndahet-nga-e-dashura-modele/100%Always2019-10-01 11:14
https://a2news.com/2019/10/01/djokovic-provon-te-luaje-sumo-me-duhen-edhe-ca-kile-per-te-fituar/100%Always2019-10-01 10:34
https://a2news.com/2019/10/01/tjeter-telefonate-e-trump-i-kerkoi-ndihme-australise-per-hetimet-mbi-rusine/100%Always2019-10-01 10:19
https://a2news.com/2019/10/01/deri-sa-vdekja-te-na-ndaje-fotot-e-dasmes-buze-gremines/100%Always2019-10-01 10:38
https://a2news.com/2019/10/01/hong-kong-protesta-te-dhunshme-edhe-ne-festen-kombetare/100%Always2019-10-01 10:15
https://a2news.com/2019/10/01/kupa-e-shqiperise-tre-skuadra-elitare-ne-fushe-kualifikimi-formalitet/100%Always2019-10-01 10:00
https://a2news.com/2019/10/01/shembet-ura-ne-tajvan-kamioni-bie-mbi-varka/100%Always2019-10-01 09:57
https://a2news.com/2019/10/01/basha-leter-bankave-mos-rrezikoni-me-financimin-e-ppp-ve-qe-pastrojne-para-te-droges-dhe-korrupsionit-do-ti-anulojme/100%Always2019-10-01 09:51
https://a2news.com/2019/10/01/champions-league-fokusi-te-bayern-tottenham/100%Always2019-10-01 09:47
https://a2news.com/2019/10/01/nga-luis-suarez-te-ronaldo-futbollistet-qe-kane-luajtur-per-barcelonen-dhe-interin/100%Always2019-10-01 09:42
https://a2news.com/2019/10/01/belsh-fermeret-te-detyruar-te-shesin-ne-trotuare/100%Always2019-10-01 09:44
https://a2news.com/2019/10/01/kriza-politike-gjermania-ne-nuk-negociojme-zgjidheni-vete/100%Always2019-10-01 19:49
https://a2news.com/2019/10/01/ambasadori-gjerman-debati-ne-bundestag-shenje-qe-shqiperia-do-te-pranohet-ne-familjen-evropiane/100%Always2019-10-01 09:27
https://a2news.com/2019/10/01/do-kalonte-kufirin-me-kokainen-ne-makine-gjermanet-arrestojne-shqiptarin/100%Always2019-10-01 08:56
https://a2news.com/2019/10/01/70-vjet-kine-komuniste-presidentin-jinping-askush-nuk-mund-te-na-ndale/100%Always2019-10-01 10:08
https://a2news.com/2019/10/01/kartolinat-e-para-pele-dhe-rikthimi-i-amerikaneve-ne-tirane-kjo-date-ne-histori-1-tetor/100%Always2019-10-01 08:52
https://a2news.com/2019/10/01/java-e-modes-ne-paris-hermes-propozon-stil-tradicional-edhe-ne-veren-e-vitit-2020/100%Always2019-10-01 08:27
https://a2news.com/2019/10/01/prezantohet-migjeni-nis-fluturimet-me-italine/100%Always2019-10-01 08:37
https://a2news.com/2019/10/01/rifillon-aksioni-ne-radhime-kreu-i-ikmt-nuk-ka-tolerime-nderhyhet-ne-51-objekte/100%Always2019-10-01 08:36
https://a2news.com/2019/10/01/debati-me-veliajn-klosi-leja-mjedisore-per-bizneset-e-vogla-te-hiqet-fare/100%Always2019-10-01 07:41
https://a2news.com/2019/10/01/lushnja-zgjohet-me-atentat-vdes-35-vjecari/100%Always2019-10-01 07:01
https://a2news.com/2019/10/01/integrimi-ne-be-tarifa-ne-nuk-jemi-gati/100%Always2019-10-01 06:55