XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2019/12/01/nuk-ka-vend-per-panik-carjet-e-bulevardit-ne-durres-jane-te-vjetra/100%Always2019-11-30 23:07
https://a2news.com/2019/11/30/te-ulesh-mbi-nje-milion-dollare/100%Always2019-11-30 21:50
https://a2news.com/2019/11/30/basha-mbledh-neser-ekspertet-e-emergjencave-civile/100%Always2019-11-30 21:12
https://a2news.com/2019/11/30/nuk-kane-te-ndalur-termetet-regjistrohet-nje-tjeter-lekundje/100%Always2019-11-30 21:14
https://a2news.com/2019/11/30/basha-ne-lagjen-4-ne-durres-gjendja-eshte-e-rende-koha-nuk-pret/100%Always2019-11-30 19:44
https://a2news.com/2019/11/30/arber-hajdari-nga-fundjave-ndryshe-neser-tryeze-me-qeverine-kemi-mbledhur-1-6-mln-usd/100%Always2019-11-30 19:38
https://a2news.com/2019/11/30/bayern-ka-frike-nga-kreu-dortmund-kthehet-ne-rruge-te-mbare/100%Always2019-11-30 19:30
https://a2news.com/2019/11/30/meta-falenderon-gazetaret-nxitimi-per-dhenien-e-lajmit-mos-perdoret-per-te-mbyllur-media-kritike/100%Always2019-11-30 18:51
https://a2news.com/2019/11/30/panik-ne-laknas-familjet-perjetojne-ne-cader-termetin-e-26-nentorit/100%Always2019-11-30 18:30
https://a2news.com/2019/11/30/hidhet-shorti-euro-2020-perballje-titanesh-ne-grupin-f/100%Always2019-11-30 18:03
https://a2news.com/2019/11/30/pushuesit-ndihmojne-emigrantet-te-dalin-ne-breg/100%Always2019-11-30 17:09
https://a2news.com/2019/11/30/liverpool-me-marsh-te-katert-tottenham-gjen-ilacin-te-mourinho/100%Always2019-11-30 16:57
https://a2news.com/2019/11/30/ekzekutimi-ne-ndertime-rama-kerkon-burg-7-15-vjet-per-abuzuesit/100%Always2019-11-30 16:44
https://a2news.com/2019/11/30/duam-nje-shtepi-te-ngrohte-ne-kamez-me-te-pastrehet-nga-termeti-i-21-shtatorit/100%Always2019-11-30 16:25
https://a2news.com/2019/11/30/basha-rikthehet-ne-lac-banoret-ndihen-te-pasigurt-dhe-te-braktisur/100%Always2019-11-30 16:07
https://a2news.com/2019/11/30/pensionistja-ne-qender-te-tiranes-edhe-ne-njerez-jemi-askush-nuk-e-ka-pare-shtepine/100%Always2019-11-30 15:55
https://a2news.com/2019/11/30/psikologet-vlore-vemendje-te-vecante-per-femijet-e-traumatizuar/100%Always2019-11-30 15:38
https://a2news.com/2019/11/30/pasojat-e-termetit-24-shkolla-te-demtuara-rende-ne-tirane-durres-kruje-dhe-lac/100%Always2019-11-30 15:25
https://a2news.com/2019/11/30/manchester-city-t-i-rreshqet-fitorja-nga-duart/100%Always2019-11-30 14:37
https://a2news.com/2019/11/30/reali-vijon-serine-e-fitoreve-dhe-merr-kreun-e-la-liga-s/100%Always2019-11-30 14:22
https://a2news.com/2019/11/30/percillen-per-ne-banesen-e-fundit-8-anetaret-e-familjes-lala/100%Always2019-11-30 13:58
https://a2news.com/2019/11/30/komisionieri-europian-per-menaxhimin-e-krizave-te-merkuren-ne-shqiperi-von-der-leyen-jemi-prane-popullit-shqiptar/100%Always2019-11-30 15:33
https://a2news.com/2019/11/30/pasojat-e-termetit-caritas-situata-ne-shqiperi-me-keq-nga-sa-mendohej/100%Always2019-11-30 13:11
https://a2news.com/2019/11/30/rama-apel-forcave-opozitare-te-ulemi-ne-tryeze-koha-e-bashkimit-konkret/100%Always2019-11-30 13:11
https://a2news.com/2019/11/30/tragjedia-e-26-nentorit-prokuroria-hetime-te-vonuara-per-fajtoret/100%Always2019-11-30 13:06
https://a2news.com/2019/11/30/sizmologu-tregon-historikun-e-termeteve-ne-durres/100%Always2019-11-30 14:03
https://a2news.com/2019/11/30/dashuri-ne-kohen-e-protestave/100%Always2019-11-30 10:58
https://a2news.com/2019/11/30/tunelet-e-nendheshme-ne-kufi-emigrantet-kalojne-nen-hunden-e-ushtareve/100%Always2019-11-30 11:18
https://a2news.com/2019/11/30/sekuestrohen-5-kg-heroine-ne-sarande/100%Always2019-11-30 10:38
https://a2news.com/2019/11/30/basha-ne-kavaje-e-vore-demtime-serioze-nevoje-urgjente-per-vemendje/100%Always2019-11-30 10:09
https://a2news.com/2019/11/30/8-anetare-te-familjes-humben-jeten-i-vetmi-i-mbijetuar-niset-per-mjekim-jashte-vendit/100%Always2019-11-30 09:27
https://a2news.com/2019/11/30/ministria-e-shendetesise-tre-paciente-jane-transferuar-ne-itali/100%Always2019-11-30 15:36
https://a2news.com/2019/11/30/homazhe-per-viktimat-e-termetit-ne-tirane-vlore-e-milano/100%Always2019-11-30 08:34
https://a2news.com/2019/11/30/termeti-i-26-nentorit-shtepi-dhe-ndihme-financiare-per-ata-qe-humben-te-afermit/100%Always2019-11-30 12:21
https://a2news.com/2019/11/30/eksperte-nga-shba-per-vleresimin-e-demeve-nga-termeti/100%Always2019-11-30 08:19
https://a2news.com/2019/11/30/identifikohet-autori-i-sulmit-me-thike-ne-londer-nje-ish-i-denuar-per-terrorizem/100%Always2019-11-30 08:24
https://a2news.com/2019/11/30/universiteti-i-tiranes-pezullon-mesimin-deri-me-6-dhjetor/100%Always2019-11-30 07:37
https://a2news.com/2019/11/30/shkon-ne-51-numri-i-viktimave-nga-termeti-nderron-jete-ne-spital-20-vjecarja-nga-tirana/100%Always2019-11-30 14:12
https://a2news.com/2019/11/29/ministri-cuci-per-a2-ka-nisur-verifikimi-i-demeve-kemi-ekspertizen-me-te-mire/100%Always2019-11-29 21:44
https://a2news.com/2019/11/29/emergjencat-civile-a2-brenda-ne-kampin-e-italianeve/100%Always2019-11-29 21:07
https://a2news.com/2019/11/29/dogana-heq-tarifen-e-skanimit-per-mjetet-qe-sjellin-ndihma/100%Always2019-11-29 20:55
https://a2news.com/2019/11/29/thirrja-e-rames-neser-gjendja-e-jashtezakonshme-edhe-ne-lezhe/100%Always2019-11-29 20:37
https://a2news.com/2019/11/29/kf-shkendija-kontribut-per-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi/100%Always2019-11-29 19:57
https://a2news.com/2019/11/29/pas-londres-tjeter-sulm-me-thike-kete-here-ne-hage/100%Always2019-11-30 08:24
https://a2news.com/2019/11/29/arrihet-marreveshja-vetevendosje-dhe-ldk-tregojne-kur-formohet-qeveria-e-re/100%Always2019-11-29 19:37
https://a2news.com/2019/11/29/durresi-mes-rrenojash-shtepite-e-rrezikuara-qindra-familje-pa-strehe/100%Always2019-11-29 19:10
https://a2news.com/2019/11/29/familja-ulaj-1-mln-euro-per-te-prekurit-nga-termeti-pervec-20-apartamenteve-nga-gener-2/100%Always2019-11-29 20:35
https://a2news.com/2019/11/29/situata-pas-termetit-ministrja-shahini-informon-se-kur-fillon-mesimi/100%Always2019-11-29 18:31
https://a2news.com/2019/11/29/instruktorja-e-qenve-tregon-kerkimet-nen-rrenoja/100%Always2019-11-29 18:28
https://a2news.com/2019/11/29/basha-ne-shijak-qindra-banesa-te-pabanueshme-qytetaret-kerkojne-vemendje/100%Always2019-11-29 18:21
https://a2news.com/2019/11/29/siguria-e-ndertesave-ekspertet-institucion-shteteror-per-certifikimin-e-tyre/100%Always2019-11-29 18:14
https://a2news.com/2019/11/29/shba-pergatit-ushtarin-e-se-ardhmes/100%Always2019-11-29 18:04
https://a2news.com/2019/11/29/gatuante-per-policet-arrestohet-ne-hage-trafikanti-i-camorra-s/100%Always2019-11-29 17:13
https://a2news.com/2019/11/29/pasojat-e-termetit-shume-banore-te-tiranes-dhe-durresit-ikin-jashte-vendit/100%Always2019-11-29 16:50
https://a2news.com/2019/11/29/emsc-qeteson-shqiptaret-publikon-grafikun-me-intensitetin-e-termeteve/100%Always2019-11-29 16:52
https://a2news.com/2019/11/29/e-premtja-e-zeze-mes-dhunes-dhe-te-lenduarve-ne-qendrat-tregtare/100%Always2019-11-29 16:25
https://a2news.com/2019/11/29/deshmia-ime-raportoni-ne-a2-demet-qe-ka-pesuar-banesa-juaj/100%Always2019-11-29 18:22
https://a2news.com/2019/11/29/hyrja-ne-kala-rreptesishte-e-ndaluar-termeti-ka-shkaktuar-deme-te-renda-ne-monumentet-e-kultures/100%Always2019-11-29 16:13
https://a2news.com/2019/11/29/shqiperia-vazhdon-te-pushtoje-titujt-ne-mediat-nderkombetare/100%Always2019-11-29 15:34
https://a2news.com/2019/11/29/korea-e-veriut-rifillon-riarmatimin-gati-arma-e-saj-e-fundit/100%Always2020-10-23 15:04
https://a2news.com/2019/11/29/kater-dite-pas-termetit-durresi-i-derrmuar-dhe-i-shkretuar/100%Always2019-11-29 15:08
https://a2news.com/2019/11/29/ushtria-e-kosoves-nisi-kontingjentin-me-pajisje-per-strehim-ne-shqiperi/100%Always2019-11-29 14:56
https://a2news.com/2019/11/29/sulm-terrorist-me-thike-ne-londer-3-te-vdekur/100%Always2019-11-29 21:08
https://a2news.com/2019/11/29/erdogan-500-banesa-per-shqiptaret-e-prekur-nga-termeti/100%Always2019-11-29 15:52
https://a2news.com/2019/11/29/banesat-e-demtuara-si-do-te-veprohet-per-ato-me-kredi/100%Always2019-11-29 14:14
https://a2news.com/2019/11/29/sizmologu-gjerman-skenari-i-nje-termeti-me-te-forte-i-pagjase/100%Always2019-11-29 14:14
https://a2news.com/2019/11/29/durres-banesat-e-boshatisura-pre-e-vjedhjeve-ne-qytet/100%Always2019-11-29 13:44
https://a2news.com/2019/11/29/75-vjetori-i-clirimit-kreret-e-shtetit-homazhe-te-varrezat-e-deshmoreve/100%Always2019-11-29 13:23
https://a2news.com/2019/11/29/kosova-ne-ndihme-te-shqiperise-meta-haradinajt-lehtesuan-dhimbjen/100%Always2019-11-29 13:11
https://a2news.com/2019/11/29/cako-7000-eshte-numri-i-personave-te-strehuar/100%Always2019-11-29 13:09
https://a2news.com/2019/11/29/lufta-brutale-e-mafias-e-dokumentuar-nga-fotoreporterja-e-pare-italiane/100%Always2019-12-16 09:59
https://a2news.com/2019/11/29/ka-nje-problem-ne-stacionin-hapesinor-tualetet-jane-prishur-astronautet-me-pelena/100%Always2019-11-29 12:43
https://a2news.com/2019/11/29/aplikacioni-i-termeteve-punon-ngadale-shpjegohet-arsyeja-e-kane-instaluar-qindra-mijera-shqiptare/100%Always2019-11-29 13:14
https://a2news.com/2019/11/29/tifozet-kerkonin-largimin-e-xhakes-drejtuesit-e-arsenal-shkarkojne-trajnerin/100%Always2019-11-29 11:24
https://a2news.com/2019/11/29/bilanci-i-te-lenduarve-62-jane-ende-shtruar-ne-spital-900-numri-i-pergjithshem/100%Always2019-11-29 10:45
https://a2news.com/2019/11/29/nis-riparimi-i-demeve-te-spitali-i-durresit/100%Always2019-11-29 10:37
https://a2news.com/2019/11/29/studimi-toka-po-i-drejtohet-pikes-se-moskthimit-disa-zona-mund-te-behen-te-pajetueshme/100%Always2019-11-29 10:24
https://a2news.com/2019/11/29/xhacka-dhjetera-pallate-dhe-banesa-presin-ekspertizen-po-marrim-masa-ne-cdo-zone-te-prekur/100%Always2019-11-29 10:06
https://a2news.com/2019/11/29/ikmt-nis-shembjen-e-4-pallateve-te-shkaterruara-ne-thumane/100%Always2019-11-29 09:55
https://a2news.com/2019/11/29/pervetesuan-pakot-ushqimore-te-ndihmave-arrestohen-dy-police-dhe-nje-zjarrfikes/100%Always2019-11-29 09:07
https://a2news.com/2019/11/29/psikiatrja-ankthi-eshte-normal-duhet-ti-rikthehemi-gjerave-te-perditshme/100%Always2019-11-29 08:09
https://a2news.com/2019/11/29/shpallet-gjendja-e-jashtezakonshme-edhe-ne-lac/100%Always2019-11-29 10:55
https://a2news.com/2019/11/29/rama-skuadrat-tona-te-shpetimit-dhe-urgjenca-kane-qene-mbreselenese/100%Always2019-11-29 11:00
https://a2news.com/2019/11/29/49-viktima-nga-termeti-nderpritet-operacioni-i-kerkimit-te-mira-mare-rinis-neser/100%Always2019-11-29 20:47
https://a2news.com/2019/11/29/nuk-ndalen-lekundjet-e-fundit-me-magnitude-48/100%Always2019-11-29 10:29
https://a2news.com/2019/11/28/inxhinieri-shkaterrimi-i-objekteve-ne-thumane-e-durres-per-arsye-te-ndryshme/100%Always2019-11-28 22:45
https://a2news.com/2019/11/28/termeti-shkaterron-shijakun-dhe-shkozetin/100%Always2019-11-28 22:34
https://a2news.com/2019/11/28/inxhinieri-ben-thirrje-per-qetesi-jo-cdo-plasaritje-perben-rrezik/100%Always2019-11-28 22:12
https://a2news.com/2019/11/28/emergjencat-civile-blind-ne-stervitje-show-duarbosh-ne-operacion/100%Always2019-11-28 21:38
https://a2news.com/2019/11/28/ndihmat-per-te-prekurit-nga-termeti-plisat-jemi-nje/100%Always2019-11-28 21:26
https://a2news.com/2019/11/28/emergjencat-civile-pa-kapacitete-e-fonde-per-te-perballuar-katastrofat/100%Always2019-11-28 21:41
https://a2news.com/2019/11/28/eksod-ne-durres-banoret-ne-panik/100%Always2019-11-28 21:33
https://a2news.com/2019/11/28/hetim-ndaj-pronarit-te-nje-lokali-nderhyri-ne-kolonat-e-pallatit-te-shembur/100%Always2019-11-28 20:48
https://a2news.com/2019/11/28/policia-procedon-penalisht-administratoret-e-nje-portali-publikuan-lajme-te-paverteta/100%Always2019-11-28 20:12
https://a2news.com/2019/11/28/bashkia-4-pallate-te-pabanueshem-qytetaret-te-lirojne-banesat/100%Always2019-11-28 19:23
https://a2news.com/2019/11/28/basha-kerkon-te-shpallet-gjendja-e-fatkeqesise-natyrore-dhe-ne-lac/100%Always2019-11-28 18:51
https://a2news.com/2019/11/28/violinisti-ngroh-zemrat-ne-kampin-e-te-prekurve-nga-termeti/100%Always2019-11-28 18:39
https://a2news.com/2019/11/28/gener-2-responds-to-earthquake-aid-and-relief-efforts/100%Always2019-11-28 18:56
https://a2news.com/2019/11/28/pallatet-e-demtuara-banoret-rrezikojne-per-te-shpetuar-plackat/100%Always2019-11-28 18:10
https://a2news.com/2019/11/28/ilir-meta-dhe-ali-ahmeti-takojne-trupat-speciale-maqedonase-nuk-do-iu-harrojme-kurre/100%Always2019-11-28 17:56
https://a2news.com/2019/11/28/aksident-i-rende-ne-fier-nje-i-vdekur-dhe-7-te-plagosur/100%Always2019-11-28 18:20
https://a2news.com/2019/11/28/kerkonte-kontribute-per-te-prekurit-nga-termeti-arrestohet-mashtruesi-nga-lezha/100%Always2019-11-28 17:34
https://a2news.com/2019/11/28/ministria-e-shendetesise-mbi-2-mije-te-lenduar-kane-marre-sherbim-ne-spitale/100%Always2019-11-28 16:48
https://a2news.com/2019/11/28/basha-ne-spitalin-e-durresit-si-nje-familje-e-madhe-qendrojme-prane-njeri-tjetrit/100%Always2019-11-28 15:53
https://a2news.com/2019/11/28/sekretari-amerikan-i-shtetit-lutjet-tona-per-ju-shba-do-ti-qendroje-ne-krah-shqiperise/100%Always2019-11-28 15:27
https://a2news.com/2019/11/28/kompania-gener-2-do-te-ndertoje-20-apartamente-ne-thumane/100%Always2019-11-28 15:20
https://a2news.com/2019/11/28/bashke-ne-dhimbje-sipermarresi-shqiptar-ne-boston-jane-mbledhur-mbi-1-mln-dollare/100%Always2019-11-28 15:13
https://a2news.com/2019/11/28/pasojat-e-termetit-okb-dergon-dy-eksperte-ne-shqiperi/100%Always2019-11-28 14:53
https://a2news.com/2019/11/28/durres-specialistet-franceze-punojne-ne-rrenoja/100%Always2019-11-28 14:50
https://a2news.com/2019/11/28/solidaritet-per-termetin-dhurohen-mbi-26-mln-dollare-nga-fushatat-online/100%Always2019-11-28 14:24
https://a2news.com/2019/11/28/termeti-i-mori-nipin-moisi-preci-refuzon-kampin-nuk-po-me-ndihmon-askush/100%Always2019-11-28 13:54
https://a2news.com/2019/11/28/familja-shkodra-ne-durres-marlindi-kerkoi-fonde-per-shtepine-e-krisur-me-21-shtator/100%Always2019-11-28 13:46
https://a2news.com/2019/11/28/termeti-shtepi-te-demtuara-dhe-te-pabanueshme-ne-bubq/100%Always2019-11-28 13:26
https://a2news.com/2019/11/28/frika-nga-termetet-kombinati-kerkon-garanci-per-jeten/100%Always2019-11-28 13:21
https://a2news.com/2019/11/28/pacolli-per-termetin-u-trondita-nga-demet-do-te-dhuroj-1-milion-euro/100%Always2019-11-28 13:17
https://a2news.com/2019/11/28/termeti-te-pabanueshem-28-pallate-dhe-qindra-banesa-ne-qarkun-lezhe/100%Always2019-11-28 13:01
https://a2news.com/2019/11/28/thumane-300-personat-e-pare-do-te-transferohen-ne-hotelet-e-shengjinit/100%Always2019-11-28 12:57
https://a2news.com/2019/11/28/rama-mbledh-qeverine-strehimi-te-spostohet-ne-hotele-jo-palestra/100%Always2019-11-28 12:54
https://a2news.com/2019/11/28/rama-stop-ndihmave-me-ushqime-dhe-rroba/100%Always2019-11-28 12:38
https://a2news.com/2019/11/28/sizmologu-britanik-termetet-ne-shqiperi-krete-dhe-bosnje-te-te-njejtit-varg/100%Always2019-11-28 12:21
https://a2news.com/2019/11/28/termeti-i-jashtezakonshem-vlora-hap-dyert-pret-mbi-300-persona/100%Always2019-11-28 11:29
https://a2news.com/2019/11/28/bashkohet-me-rivalet-vandalizohet-statuja-e-ibrahimovic-ne-malmo/100%Always2019-11-28 11:22
https://a2news.com/2019/11/28/bebe-rexha-ndihmoni-shqiperine-do-te-vij-personalisht-per-te-shperndare-ndihma/100%Always2019-11-28 11:17
https://a2news.com/2019/11/28/durres-godinat-e-demtuara-shtojne-friken-mes-banoreve/100%Always2019-11-28 11:02
https://a2news.com/2019/11/28/lekundjet-e-fundit-ne-durres-ministrja-manastirliu-spitali-nuk-ka-deme-strukturore/100%Always2019-11-28 14:16
https://a2news.com/2019/11/28/momenti-kur-nxirret-i-gjalle-nga-rrenojat-e-hotelit-adriatik-bode/100%Always2019-11-28 19:43
https://a2news.com/2019/11/28/presidenti-meta-dhe-kryeministri-rama-se-bashku-ne-vlore/100%Always2019-11-28 10:41
https://a2news.com/2019/11/28/termeti-shkakton-probleme-edhe-ne-vore/100%Always2019-11-28 10:35
https://a2news.com/2019/11/28/ministria-e-shendetesise-perditeson-bilancin-e-te-lenduarve/100%Always2019-11-28 10:25
https://a2news.com/2019/11/28/sizmologu-pasgoditjet-jane-normale-dhe-te-parrezikshme-pas-termetit-kryesor/100%Always2019-11-28 10:14
https://a2news.com/2019/11/28/rama-paralajmeron-portalet-mos-vazhdoni-me-lajme-te-rreme-qe-hapin-panik/100%Always2019-11-28 10:03
https://a2news.com/2019/11/28/gazeta-italiane-shqiptare-kosovare-dhe-serbe-te-bashkuar-ne-rrenojat-e-thumanes/100%Always2019-11-28 10:02
https://a2news.com/2019/11/28/perfundon-operacioni-i-kerkim-shpetimit-ne-thumane/100%Always2019-11-28 09:44
https://a2news.com/2019/11/28/presidenti-meta-ne-vlore-te-angazhohemi-per-te-sheruar-sa-me-pare-te-jete-e-mundur-plaget-e-shkaktuara-nga-termeti/100%Always2019-11-28 09:31
https://a2news.com/2019/11/28/be-ne-diten-e-pavaresise-mendimet-tona-jane-me-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi/100%Always2019-11-28 08:41
https://a2news.com/2019/11/28/basha-pavaresisht-ndasive-ne-ore-nevoje-ne-jemi-nje-komb-i-bashkuar/100%Always2019-11-28 08:21
https://a2news.com/2019/11/28/ngrihet-ne-fushe-kruje-kampingu-i-ri-nga-forcat-e-armatosura/100%Always2019-11-28 08:13
https://a2news.com/2019/11/28/rama-pasi-te-percjellim-viktimat-te-mendojme-per-strehimin-e-banoreve-te-prekur-nga-termeti/100%Always2019-11-28 07:41
https://a2news.com/2019/11/28/publikohen-emrat-e-39-personave-qe-humben-jeten-nga-termeti/100%Always2019-11-28 08:32
https://a2news.com/2019/11/28/thumane-banoret-kthehen-ne-banesa/100%Always2019-11-28 10:23
https://a2news.com/2019/11/28/bilanc-tragjik-nga-termeti-shkon-ne-48-numri-i-viktimave/100%Always2019-11-28 23:17
https://a2news.com/2019/11/28/rama-erresira-na-rrethon-perkohesisht/100%Always2019-11-28 06:24
https://a2news.com/2019/11/27/basha-ne-durres-jeta-e-cdo-qytetari-perparesi-kryesore/100%Always2019-11-27 21:21
https://a2news.com/2019/11/27/ndihmat-per-te-demtuarit-xhacka-te-kanalizohen-permes-shtabeve-te-emergjences/100%Always2019-11-27 21:19
https://a2news.com/2019/11/27/gjendja-e-jashtezakonshme-barre-e-rende-per-qeverine/100%Always2019-11-27 20:57
https://a2news.com/2019/11/27/ne-mjerim-dhe-te-pastrehe-brenda-cadrave-te-te-prekurve-nga-termeti/100%Always2019-11-27 21:12
https://a2news.com/2019/11/27/punonjesit-e-portit-te-vlores-dhurojne-gjak-per-te-lenduarit-nga-termeti/100%Always2019-11-27 20:29
https://a2news.com/2019/11/27/ambasada-e-shba-ne-krah-te-popullit-shqiptar-ne-kete-moment-te-veshtire/100%Always2019-11-27 19:48
https://a2news.com/2019/11/27/termetet-ne-shqiperi-emsc-intensiteti-me-i-larte-i-regjistruar-nga-2014/100%Always2019-11-27 19:38
https://a2news.com/2019/11/27/meta-nga-durresi-situata-mbetet-e-veshtire/100%Always2019-11-27 19:54
https://a2news.com/2019/11/27/kombetarja-shqiptare-nis-mbledhjen-e-fondeve-per-te-prekurit-nga-termeti/100%Always2019-11-27 18:56
https://a2news.com/2019/11/27/kampioni-i-botes-lutet-per-shqiperine/100%Always2019-11-27 18:38
https://a2news.com/2019/11/27/termeti-i-nderpret-fjalen-presidentit-thaci-ne-thumane/100%Always2019-11-27 18:31
https://a2news.com/2019/11/27/sizmologet-per-tragjedine-ndertimet-pa-cilesi-shteti-te-nxjerre-mesime/100%Always2019-11-27 18:24
https://a2news.com/2019/11/27/demet-ne-burgun-e-shenkollit-te-denuarit-transferohen-ne-rec/100%Always2019-11-27 17:50
https://a2news.com/2019/11/27/publikohen-emrat-e-personave-qe-humben-jeten-nga-termeti/100%Always2019-11-27 17:22
https://a2news.com/2019/11/27/inshallah-jane-gjalle-thirrja-deshperuese-e-djalit-te-familjes-lala/100%Always2019-11-27 16:49
https://a2news.com/2019/11/27/alarmi-i-inxhinieres-godinat-me-probleme-strukturore-mungon-kodi-i-ndertimit/100%Always2019-11-27 16:30
https://a2news.com/2019/11/27/zjarrfikesi-i-vlores-shpetuam-dy-jete-nen-rrenoja-na-kerkonin-ajer/100%Always2019-11-27 16:20
https://a2news.com/2019/11/27/termeti-i-fundit-shemb-pjeserisht-kompleksin-12-katesh-ne-durres/100%Always2019-11-30 09:46
https://a2news.com/2019/11/27/gjendje-e-jashtezakonshme-cila-eshte-historia-dhe-cfare-ndodh-me-shpalljen-e-saj/100%Always2019-11-27 15:36
https://a2news.com/2019/11/27/gjendja-e-jashtezakonshme-menyrat-e-sigurimit-te-fondeve-per-kompensimin-e-demeve/100%Always2019-11-27 14:57
https://a2news.com/2019/11/27/serish-lekundje-te-forta-termeti/100%Always2019-11-27 16:22
https://a2news.com/2019/11/27/tragjedia-nga-termeti-haradinaj-qytetareve-te-kosoves-faleminderit-qe-hapet-zemrat-dhe-dyert/100%Always2019-11-27 14:44
https://a2news.com/2019/11/27/kosova-eshte-shqiperi-vazhdon-mbledhja-e-ndihmave-ne-prishtine-per-te-prekurit-nga-fatkeqesia/100%Always2019-11-27 14:11
https://a2news.com/2019/11/27/7-pallateve-ne-lac-u-vendoset-shirit-si-te-pabanueshem/100%Always2019-11-27 14:02
https://a2news.com/2019/11/27/meta-ka-konfuzion-ne-organizim-u-premtova-banoreve-plotesimin-e-kerkesave/100%Always2019-11-27 13:26
https://a2news.com/2019/11/27/termeti-dhe-femijet-psikologet-ne-kampin-e-thumanes/100%Always2019-11-27 13:20
https://a2news.com/2019/11/27/ne-pallatin-6-katesh-ne-durres-atje-ku-dyshohet-se-2-persona-jane-ende-nen-rrenoja/100%Always2019-11-27 13:05
https://a2news.com/2019/11/27/shqiperia-ne-zi-kombetare-flamuri-ulet-ne-gjysmeshtize-ne-cdo-institucion/100%Always2019-11-27 18:53
https://a2news.com/2019/11/27/pas-zjarrfikesve-italia-dergon-ne-shqiperi-edhe-nje-ekip-mjekesh/100%Always2019-11-27 12:39
https://a2news.com/2019/11/27/kapet-narko-nendetesja-e-pare-qe-kalon-atlantikun-me-121-mln-kokaine-brenda/100%Always2019-11-27 12:37
https://a2news.com/2019/11/27/vijojne-operacionet-e-shpetimit-ne-zonen-e-ish-kenetes/100%Always2019-11-27 12:30
https://a2news.com/2019/11/27/fleti-i-mbijetuari-nga-termeti-zjarrfikesi-hero-kur-pashe-projektoret-sikur-me-erdhi-serish-jeta/100%Always2019-11-27 13:49
https://a2news.com/2019/11/27/basha-nuk-kemi-institucione-te-pergatitura-per-keto-ngjarje/100%Always2019-11-27 12:08
https://a2news.com/2019/11/27/sizmologu-nje-termet-i-kesaj-madhesie-nje-here-ne-100-vjet-u-regjistruan-520-pasgoditje/100%Always2019-11-27 11:54
https://a2news.com/2019/11/27/shoqata-e-transmetueseve-radiotelevizive-kabllore-shpreh-ngushellimet-per-te-prekurit-nga-termeti/100%Always2019-11-27 11:46
https://a2news.com/2019/11/27/zjarrfikesi-italian-ka-ende-shprese-ne-akuila-kemi-shpetuar-njerez-pas-72-oresh-nen-rrenoja/100%Always2019-11-27 12:29
https://a2news.com/2019/11/27/papa-lutet-per-shqiperine-zoti-i-bekofte-eshte-nje-popull-qe-dua-shume/100%Always2019-11-27 11:13
https://a2news.com/2019/11/27/durres-mijera-banore-kalojne-jashte-naten-e-pare-probleme-me-ndihmat/100%Always2019-11-27 10:24
https://a2news.com/2019/11/27/nje-dite-pas-termetit-vijojne-operacionet-e-shpetimit-personat-e-evakuuar-kalojne-naten-ne-cadra/100%Always2019-11-27 10:21
https://a2news.com/2019/11/27/manastirliu-nga-spitali-i-traumes-8-persona-ne-gjendje-te-rende/100%Always2019-11-27 09:48
https://a2news.com/2019/11/27/thumane-nxirren-i-pajete-cifti-nen-rrenojat-e-pallatit/100%Always2019-11-27 09:30
https://a2news.com/2019/11/27/ne-rrenojat-ne-zonen-e-ish-kenetes-po-kerkohen-4-femije-dhe-2-te-rritur/100%Always2019-11-27 09:10
https://a2news.com/2019/11/27/termet-i-forte-ne-greqi-lekundjet-ndjehen-dhe-ne-vendin-tone/100%Always2019-11-27 08:34
https://a2news.com/2019/11/27/eksperti-opinioni-publik-te-kete-vetedijen-qe-jemi-zone-kritike-te-ndertohet-sipas-rregullave/100%Always2019-11-27 08:34
https://a2news.com/2019/11/27/kurbin-18-pallate-te-demtuara-evakuohen-banoret/100%Always2019-11-27 07:59
https://a2news.com/2019/11/27/babe-e-bir-nxirren-pa-jete-nga-rrenojat-ne-thumane/100%Always2019-11-27 07:19
https://a2news.com/2019/11/27/shpallet-gjendja-e-jashtezakonshme-ne-tirane-dhe-durres/100%Always2019-11-27 07:42
https://a2news.com/2019/11/27/nderron-jete-ne-spital-31-vjecari-sajmir-gregu/100%Always2019-11-27 06:45
https://a2news.com/2019/11/27/bilanc-tragjik-nga-termeti-shkon-ne-30-numri-i-viktimave-operacionet-e-kerkim-shpetimit-vijojne-ende/100%Always2019-11-27 21:49
https://a2news.com/2019/11/27/pas-19-oresh-klajdi-qato-nxirret-nga-rrenojat-e-hotelit/100%Always2019-11-26 23:54
https://a2news.com/2019/11/26/te-varfer-dhe-qe-nga-e-marta-edhe-te-pastrehe/100%Always2019-11-27 09:40
https://a2news.com/2019/11/26/psg-barazon-realin-dhe-siguron-vendin-e-pare-te-grupit/100%Always2019-11-26 21:55
https://a2news.com/2019/11/26/kryeministria-fton-bizneset-te-ndihmojne-familjet-e-prekura-nga-termeti/100%Always2019-11-26 20:33
https://a2news.com/2019/11/26/te-prekurit-nga-termeti-qendrat-komunitare-hapur-edhe-gjate-nates/100%Always2019-11-26 20:15
https://a2news.com/2019/11/26/meta-kerkimet-per-te-mbijetuar-do-te-vazhdojne/100%Always2019-11-26 20:14
https://a2news.com/2019/11/26/presidenti-macron-jemi-prane-shqiperise/100%Always2019-11-26 19:26
https://a2news.com/2019/11/26/a-duhej-shpallur-emergjenca-rama-neser-do-te-mendojme-per-te-gjitha/100%Always2019-11-26 19:24
https://a2news.com/2019/11/26/kryeministri-edi-rama-per-fat-te-keq-bilanci-i-viktimave-nuk-ka-perfunduar/100%Always2019-11-26 19:07
https://a2news.com/2019/11/26/ministria-e-mbrojtjes-ben-bilancin-e-pare-te-termetit/100%Always2019-11-26 18:54
https://a2news.com/2019/11/26/rama-mirenjohje-per-heronjte-e-kesaj-dite/100%Always2019-11-26 18:49
https://a2news.com/2019/11/26/sizmiologu-dushi-rreth-260-termete-gjate-dites/100%Always2019-11-26 18:12
https://a2news.com/2019/11/26/presidenti-anulon-pritjen-per-diten-e-flamurit-dhe-pavaresise/100%Always2019-11-26 18:12
https://a2news.com/2019/11/26/rama-familjet-e-mbetura-pa-cati-do-te-strehohen-ne-hotele/100%Always2019-11-26 17:58
https://a2news.com/2019/11/26/termeti-ndalon-edhe-futbollin/100%Always2019-11-26 17:46
https://a2news.com/2019/11/26/lekundje-te-forta-termeti/100%Always2019-11-26 19:42
https://a2news.com/2019/11/26/ministri-pacolli-konfirmon-2-shtetas-kosovare-mes-viktimave-nga-termeti/100%Always2019-11-27 09:02
https://a2news.com/2019/11/26/nuk-ka-qetesi-tjeter-lekundje-termeti/100%Always2019-11-26 17:16
https://a2news.com/2019/11/26/bashkia-e-tiranes-100-milione-leke-per-thumanen/100%Always2019-11-26 17:12
https://a2news.com/2019/11/26/ish-trajneri-de-biasi-solidarizohet-me-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi/100%Always2019-11-26 16:54
https://a2news.com/2019/11/26/presidenti-thaci-shpall-te-merkuren-dite-zie/100%Always2019-11-26 16:18
https://a2news.com/2019/11/26/psikologia-si-te-mbrojme-femijet-nga-goditja-psikologjike/100%Always2019-11-27 09:14
https://a2news.com/2019/11/26/lekundjet-sizmike-mbyllet-per-trafikun-mbikalimi-i-shkozetit/100%Always2019-11-26 15:50
https://a2news.com/2019/11/26/milani-solidarizohet-mesazh-per-shqiperine/100%Always2019-11-26 15:41
https://a2news.com/2019/11/26/nis-zbarkimi-i-misioneve-te-huaja-te-emergjencave-civile-ne-rinas/100%Always2019-11-26 15:16
https://a2news.com/2019/11/26/drejtoresha-e-spitalit-te-durresit-32-persona-te-shtruar-jashte-rrezikut-per-jeten/100%Always2019-11-26 15:05
https://a2news.com/2019/11/26/bota-me-syte-tek-shqiperia-gazetaret-e-a2-percjellin-momentet-e-tmerrit/100%Always2019-11-26 15:00
https://a2news.com/2019/11/26/dite-e-zeze-edhe-per-trashegimine-kulturore-deme-te-renda-te-kalaja-e-krujes-dhe-ne-durres/100%Always2019-11-26 14:31
https://a2news.com/2019/11/26/situata-me-termetet-kf-tirana-ofron-fushen-prane-stadiumit-selman-stermasi-per-personat-ne-nevoje/100%Always2019-11-26 14:13
https://a2news.com/2019/11/26/te-gjithe-bashke-ne-solidaritet-yjet-e-sportit-luten-per-shqiperine/100%Always2019-11-26 13:46
https://a2news.com/2019/11/26/kosova-jep-500-mije-euro-ndihme-per-te-prekurit-nga-termeti/100%Always2019-11-26 13:23
https://a2news.com/2019/11/26/tjeter-termet-i-forte-ndihet-ne-durres-dhe-tirane/100%Always2019-11-26 13:27
https://a2news.com/2019/11/26/rama-plaga-e-madhe-e-sotme-do-te-na-beje-me-te-forte-neser/100%Always2019-11-26 12:58
https://a2news.com/2019/11/26/vijimesia-e-jetes-dy-binjake-vijne-ne-jete-pak-minuta-pas-termetit/100%Always2019-11-26 12:30
https://a2news.com/2019/11/26/termeti-i-fuqishem-maqedonia-e-veriut-gati-tju-ndihmojme/100%Always2019-11-26 12:23
https://a2news.com/2019/11/26/kamerat-e-sigurise-fiksojne-momentin-kur-pallati-shkundet-nga-termeti/100%Always2019-11-26 12:22
https://a2news.com/2019/11/26/dua-lipa-e-shkaterruar-nga-lajmi-i-tmerrshem-lutjet-e-mia-shkojne-per-shqiptaret/100%Always2019-11-26 12:07
https://a2news.com/2019/11/26/tare-jam-shokuar-gati-qe-te-ndihmoj-vendin-tim/100%Always2019-11-26 12:03
https://a2news.com/2019/11/26/foto-nga-termeti-me-i-fuqishem-qe-prej-vitit-1926-qe-tronditi-shqiperine/100%Always2019-11-26 13:30
https://a2news.com/2019/11/26/termeti-tronditi-shqiperine-mbyllen-per-dy-dite-shkollat/100%Always2019-11-26 10:22
https://a2news.com/2019/11/26/manastirliu-ne-durres-po-trajtohen-600-te-lenduar-ne-spitale-jemi-ne-gatishmeri/100%Always2019-11-26 09:48
https://a2news.com/2019/11/26/bashkimi-europian-reagon-per-termetin-gati-te-ofrojme-asistence/100%Always2019-11-26 11:37
https://a2news.com/2019/11/26/termeti-goditi-shqiperine-italia-dhe-greqia-nisin-skuadrat-speciale/100%Always2019-11-26 09:01
https://a2news.com/2019/11/26/policia-qytetareve-te-durresit-kufizoni-levizjet-me-mjete-telefononi-ne-numrin-112-per-ndihme/100%Always2019-11-26 07:53
https://a2news.com/2019/11/26/termeti-i-fuqishem-edi-rama-reagon-ne-twitter/100%Always2019-11-26 07:13
https://a2news.com/2019/11/26/serish-termet-i-fuqishem-magnituda-6-i-shkalles-rihter/100%Always2019-11-26 06:31
https://a2news.com/2019/11/26/meta-e-kam-paralajmeruar-rrezikun-e-termeteve-shqiperia-e-tronditur/100%Always2019-11-26 05:56
https://a2news.com/2019/11/26/termeti-i-fuqishem-ministrja-e-arsimit-pezullohet-mesimi-ne-tirane-dhe-durres/100%Always2019-11-26 05:37
https://a2news.com/2019/11/26/situate-e-rende-ne-thumane-shemben-dy-pallate-banore-nen-rrenoja/100%Always2019-11-26 05:30
https://a2news.com/2019/11/26/sizmologu-goditja-me-e-madhe-6-3-rihter-pasgoditjet-jane-normale/100%Always2019-11-26 05:09
https://a2news.com/2019/11/26/konfirmohen-23-persona-te-vdekur-nga-termeti-mbi-650-te-lenduar-kerkimet-per-te-bllokuar-nen-rrenoja-do-te-vijojne-edhe-gjate-nates/100%Always2019-11-27 06:00
https://a2news.com/2019/11/25/tango-mes-protestave/100%Always2019-11-25 21:29
https://a2news.com/2019/11/25/trump-pret-ne-shtepine-e-bardhe-qenin-hero/100%Always2019-11-25 21:14
https://a2news.com/2019/11/25/termet-ne-durres-lekundjet-u-ndjene-edhe-ne-tirane/100%Always2019-11-25 21:34
https://a2news.com/2019/11/25/turqia-shperndan-me-gaz-lotsjelles-protesten-e-grave-ne-diten-kunder-dhunes-ndaj-tyre/100%Always2019-11-25 20:59
https://a2news.com/2019/11/25/skifteret-shqiptare-ne-france-vodhen-bizhuteri-me-vlere-330-mije-euro/100%Always2019-11-25 20:47
https://a2news.com/2019/11/25/thaci-dhe-haradinaj-emerojne-kreun-e-agjencise-se-zbulimit-vv-do-e-cojme-ne-kushtetuese/100%Always2019-11-25 20:35
https://a2news.com/2019/11/25/protestuesit-djegin-bazen-e-kombeve-te-bashkuara-i-akuzojne-per-mosreagim-ndaj-terroristeve/100%Always2019-11-25 20:07
https://a2news.com/2019/11/25/u-ble-per-100-mln-euro-hazard-askush-se-meriton-nje-cmim-te-tille/100%Always2019-11-25 20:04
https://a2news.com/2019/11/25/partizanit-i-mjafton-nje-gol-var-i-testohet-ne-elbasan-arena/100%Always2019-11-25 19:06
https://a2news.com/2019/11/25/aksident-me-nje-te-vdekur-ne-durres-3/100%Always2019-11-25 19:17
https://a2news.com/2019/11/25/paketa-anti-kck-ekstra-kompetenca-policia-do-pergjoje-dhe-sekuestroje/100%Always2019-11-25 19:07
https://a2news.com/2019/11/25/meta-referendumi-shpeton-shqiperine-kam-vendosur-te-zbres-ne-shesh/100%Always2019-11-25 18:20
https://a2news.com/2019/11/25/edhe-interi-ne-gare-per-kumbullen/100%Always2019-11-25 17:56
https://a2news.com/2019/11/25/kritikat-per-paketen-anti-kck-reagon-rama-nuk-anashkalon-institucionet-e-reja-te-drejtesise/100%Always2019-11-25 17:41
https://a2news.com/2019/11/25/ps-zyrtarizon-kerkesen-per-zgjerimin-e-hetimit-ne-komisionin-per-shkarkimin-e-metes/100%Always2019-11-25 17:46
https://a2news.com/2019/11/25/fillon-me-vonese-ndeshja-mes-partizanit-dhe-lacit-arsyeja-e-cuditshme/100%Always2019-11-25 17:23
https://a2news.com/2019/11/25/problemet-me-ekonomine-basha-arsye-e-krizes-eshte-rama-jo-opozita/100%Always2019-11-25 17:16
https://a2news.com/2019/11/25/behen-provat-e-para-per-var-in-ne-kategorine-superiore/100%Always2019-11-25 17:13
https://a2news.com/2019/11/25/dhunoi-arbitrin-perjashtohet-perjete-basketbollisti-rrezikon-edhe-burgun/100%Always2019-11-25 16:26
https://a2news.com/2019/11/25/shengeni-ballkanik-shqiptaret-ne-rajon-te-ndare-ne-qendrime/100%Always2019-11-25 16:14
https://a2news.com/2019/11/25/taksa-e-prones-ne-dhjetor-nis-faturimi-per-banoret-e-tiranes/100%Always2019-11-25 15:57
https://a2news.com/2019/11/25/tenis-ne-arenen-e-demave-bretkosa-simbol-i-protestave-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-11-25 15:46
https://a2news.com/2019/11/25/beteje-per-jete-a-vdekje-shqiponja-gllaberon-kobren/100%Always2019-11-25 15:37
https://a2news.com/2019/11/25/rama-publikon-foto-nga-tkob-nje-xhevahir-i-ri-i-nxjerre-ne-drite/100%Always2019-11-25 15:31
https://a2news.com/2019/11/25/serf-mbi-dallget-me-te-larta-ne-bote/100%Always2019-11-25 15:21
https://a2news.com/2019/11/25/kallezimet-e-klsh-ekspertet-vetem-1-marrin-zgjidhje-nga-prokuroria/100%Always2019-11-25 15:19
https://a2news.com/2019/11/25/taylor-swift-triumfon-ne-american-music-awards-shkelqen-dua-lipa/100%Always2019-11-25 14:55
https://a2news.com/2019/11/25/demi-ekonomik-klsh-arrin-deri-ne-196-milione-euro/100%Always2019-11-25 15:21
https://a2news.com/2019/11/25/dita-e-falenderimeve-dy-gjela-deti-fatlume-siguruan-amnistine/100%Always2019-11-25 14:25
https://a2news.com/2019/11/25/legjenda-roger-federer-promovon-tenisin-ne-shqiperi/100%Always2019-11-25 15:05
https://a2news.com/2019/11/25/nuk-pranuan-grumbullimin-napoli-gjobit-25-milione-euro-futbollistet/100%Always2019-11-25 14:04
https://a2news.com/2019/11/25/grabitja-me-e-madhe-ne-histori-hajdutet-marrin-bizhuteri-me-vlere-1-miliarde-euro/100%Always2019-11-25 13:58
https://a2news.com/2019/11/25/zbulimi-i-cnn-elefantet-e-eger-shiten-dhe-mbahen-ne-kafaze/100%Always2019-11-25 13:35
https://a2news.com/2019/11/25/pd-pershendesim-spak-por-edi-rama-armiku-i-saj-i-merr-kompetencat/100%Always2019-11-25 13:28
https://a2news.com/2019/11/25/kryemadhi-kck-polici-politike-strukture-paralele-ndaj-spak-dhe-bkh-per-te-prishur-hetimet/100%Always2019-11-25 13:07
https://a2news.com/2019/11/25/nisma-kunder-kck-vasili-rama-po-i-kundervihet-spak-ut/100%Always2019-11-25 13:00
https://a2news.com/2019/11/25/2-tituj-per-24-ore-feste-dhe-sherr-nga-tifozet-e-flamengo-s/100%Always2019-11-25 15:12
https://a2news.com/2019/11/25/parisi-gati-per-feste-ndizen-dritat-ne-champs-elysee/100%Always2019-11-25 12:51
https://a2news.com/2019/11/25/aksidentet-me-pasoja-e-kane-kthyer-ne-ferr-aksin-elbasan-peqin/100%Always2019-11-25 12:58
https://a2news.com/2019/11/25/meta-serish-thirrje-per-tubim-partite-te-jene-nen-presionin-e-popullit/100%Always2019-11-25 12:42
https://a2news.com/2019/11/25/itali-perplasen-dy-kamione-ne-autostrade-vdes-shoferi-shqiptar/100%Always2019-11-25 12:38
https://a2news.com/2019/11/25/nadal-ne-qiellin-e-shtate-spanja-fiton-davis-cup/100%Always2019-11-25 12:34
https://a2news.com/2019/11/25/jo-vetem-racizem-ne-serie-a-tifozet-miq-strehohen-ne-shtepite-e-vendasve/100%Always2019-11-25 12:31
https://a2news.com/2019/11/25/ahmataj-ben-prapaktheu-mbetet-ne-stolin-e-tiranes/100%Always2019-11-25 12:27
https://a2news.com/2019/11/25/alarmi-i-eksperteve-rekord-i-ri-i-gazrave-me-efekt-serre-ne-atmosfere/100%Always2019-11-25 12:25
https://a2news.com/2019/11/25/gjermani-shqiptari-kapet-ne-kufi-me-1300-fara-kanabisi-ne-pantallona/100%Always2019-11-25 12:11
https://a2news.com/2019/11/25/mbledhja-e-klp-emerohen-8-prokuroret-e-spak-hapet-gara-per-drejtuesin/100%Always2019-11-25 20:22
https://a2news.com/2019/11/25/paloka-rama-i-shpjegon-rrajes-se-si-do-te-luftoje-krimin/100%Always2019-11-25 12:01
https://a2news.com/2019/11/25/keshilltari-dhe-zedhenesi-i-presidentit-thirren-ne-prokurori/100%Always2019-11-25 12:46
https://a2news.com/2019/11/25/rama-kck-organizate-kriminale-gjykatesish-dhe-prokuroresh-qe-jane-sherbetore-tutore-te-krimit-te-organizuar/100%Always2019-11-25 13:19
https://a2news.com/2019/11/25/permbytet-europa-viktima-ne-greqi-itali-dhe-france/100%Always2019-11-25 13:02
https://a2news.com/2019/11/25/a-po-shpopullohet-shqiperia-nje-te-riu-ne-fshat-qe-ka-nje-klikim-afer-cristianon-nuk-i-thua-dot-rri-ketu/100%Always2019-11-25 11:35
https://a2news.com/2019/11/25/prokuroria-dergon-ne-gjykate-dosjen-339-ngre-tre-akuza-per-arben-ndoken-dhe-te-tjeret/100%Always2019-11-25 11:48
https://a2news.com/2019/11/25/shuhet-iman-femra-e-fundit-e-rinoceronteve-te-sumatres/100%Always2019-11-25 10:53
https://a2news.com/2019/11/25/rama-kemi-rritur-pagat-ne-sektorin-publik/100%Always2019-11-25 11:34
https://a2news.com/2019/11/25/vila-ne-surrel-rama-ne-raport-me-teresine-e-banesave-te-shqiptareve-eshte-nje-me-shume/100%Always2019-11-25 11:34
https://a2news.com/2019/11/25/deshton-serish-seanca-ne-gjyqin-ndaj-shullazit-shkak-vetting-u/100%Always2019-11-25 10:18
https://a2news.com/2019/11/25/rama-trend-pozitiv-i-ekonomise-nuk-ka-te-krahasuar-me-6-vite-me-pare/100%Always2019-11-25 11:34
https://a2news.com/2019/11/25/nje-vend-ne-toke-ku-jeta-nuk-mund-te-ekzistoje/100%Always2019-11-25 09:54
https://a2news.com/2019/11/25/klopp-argumenton-pse-topi-i-arte-duhet-ti-jepet-holandezit-van-dijk/100%Always2019-11-25 09:42
https://a2news.com/2019/11/25/nga-petro-marko-te-freddie-mercury-kjo-date-ne-histori-25-nentor/100%Always2019-11-25 09:20
https://a2news.com/2019/11/25/referendumi-i-presidentit-cfare-roli-ka-kqz-ja-anetari-i-saj-jep-pergjigjen-per-a2/100%Always2019-11-25 08:49
https://a2news.com/2019/11/25/zgjedhjet-ne-hong-kong-levizja-pro-demokracise-merr-90-te-votave/100%Always2019-11-25 08:45
https://a2news.com/2019/11/25/ngritja-e-spak-klp-voton-sot-strukturen-me-8-prokurore/100%Always2019-11-25 07:38
https://a2news.com/2019/11/25/digjet-makina-e-gjyqtarit-ne-shkoder-ta-harrojne-se-me-bejne-presion/100%Always2019-11-25 11:27
https://a2news.com/2019/11/25/sevilla-fiton-dhe-mban-hapin-e-dyshes-real-barca/100%Always2019-11-25 07:29
https://a2news.com/2019/11/25/meta-propozon-sot-ide-konkrete-per-referendumin/100%Always2019-11-25 07:22
https://a2news.com/2019/11/24/mbytet-anija-me-14-mije-dele/100%Always2019-11-24 20:59
https://a2news.com/2019/11/24/reshjet-permbytin-fushen-shtyhet-ndeshja-e-serie-a/100%Always2019-11-24 20:40
https://a2news.com/2019/11/24/makines-iu-thyen-xhamat-qe-ne-prezantim-elon-musk-humbet-768-milione-dollare/100%Always2019-11-24 20:28
https://a2news.com/2019/11/24/sekuestrohet-kokaine-e-fresket-ne-angli-me-vlere-rreth-10-milione-dollare/100%Always2019-11-24 19:28
https://a2news.com/2019/11/24/djajte-shenojne-3-gola-ne-7-minuta-por-nuk-fitojne/100%Always2019-11-24 18:39
https://a2news.com/2019/11/24/rikthehen-shirat-ulen-temperaturat/100%Always2019-11-24 18:44
https://a2news.com/2019/11/24/nga-protestat-ne-radhe-pjesemarrje-rekord-ne-zgjedhjet-e-hong-kongut/100%Always2019-11-24 18:46
https://a2news.com/2019/11/24/loro-borici-ne-terr-pa-gola-dhe-pa-drita/100%Always2019-11-24 17:55
https://a2news.com/2019/11/24/sadiku-rikthehet-te-goli-ne-spanje/100%Always2019-11-24 16:59
https://a2news.com/2019/11/24/presidencialet-ne-shba-michael-bloomberg-garon-me-demokratet/100%Always2019-11-24 16:51
https://a2news.com/2019/11/24/basha-kck-ja-e-rames-njesi-paralele-me-spak-dhe-bkh/100%Always2019-11-24 18:59
https://a2news.com/2019/11/24/basha-mbeshtesim-idene-e-referendumit-pergjigje-mbare-popullore-ndaj-qeverise/100%Always2019-11-24 16:53
https://a2news.com/2019/11/24/roma-mposht-lehtesisht-brescia-n-ndoji-ne-formacion/100%Always2019-11-24 16:05
https://a2news.com/2019/11/24/ikin-dritat-ne-loro-borici-nderpritet-perkohesisht-vllaznia-teuta/100%Always2019-11-24 15:56
https://a2news.com/2019/11/24/avioni-rrezohet-ne-nje-zone-te-banuar-24-te-vdekur/100%Always2019-11-24 15:20
https://a2news.com/2019/11/24/rama-reagon-per-paketen-kunder-kck-do-te-shkaterroje-themelin-e-foleve-te-krimit/100%Always2019-11-24 15:22
https://a2news.com/2019/11/24/ngritja-e-spak-klp-do-te-votoje-strukturen-me-8-prokurore/100%Always2019-11-24 21:10
https://a2news.com/2019/11/24/presidenca-tubim-mbarepopullor-diten-e-rinise/100%Always2019-11-25 17:47
https://a2news.com/2019/11/24/luhatjet-e-temperaturave-shtojne-virozat-mjeket-mos-perdorni-antibiotike/100%Always2019-11-24 13:29
https://a2news.com/2019/11/24/policia-arreston-4-persona-per-prostitucion-mes-tyre-dhe-zogun-e-tiranes/100%Always2019-11-24 12:58
https://a2news.com/2019/11/24/rama-mbledh-socialistet-pritet-prezantimi-i-nismes-kunder-grupit-kck/100%Always2019-11-24 12:45
https://a2news.com/2019/11/24/paloka-poston-videon-e-ndeshjes-skenderbeu-tirana-shqiptaret-kerkojne-largimin-e-rames/100%Always2019-11-24 12:25
https://a2news.com/2019/11/24/dhuna-ndaj-arbitrit-reagon-federata-shqiptare-e-basketbollit/100%Always2019-11-24 12:15
https://a2news.com/2019/11/24/prag-dimri-ne-korce-banoret-cmimi-i-druve-i-paperballueshem/100%Always2019-11-24 11:46
https://a2news.com/2019/11/24/papa-francesku-nga-nagasaki-hiqni-dore-nga-armet-berthamore-lufta-e-trete-ka-nisur/100%Always2019-11-24 11:31
https://a2news.com/2019/11/24/furnizonin-me-droge-tregun-francez-kapen-dy-shqiptaret-ne-tunelin-e-malit-te-bardhe/100%Always2019-11-24 11:10
https://a2news.com/2019/11/24/alarm-per-mbytjen-e-nje-varke-me-emigrante-autoritetet-italiane-nisin-hetimet/100%Always2019-11-24 10:51
https://a2news.com/2019/11/24/kengetares-se-njohur-i-vjedhin-bizhuteri-me-vlere-360-mije-dollare/100%Always2019-11-24 10:18
https://a2news.com/2019/11/24/policia-gjermane-tenton-te-zbardhe-vrasjen-pas-23-vitesh-iu-merr-adn-ne-900-personave/100%Always2019-11-24 11:01
https://a2news.com/2019/11/24/ndryshimet-klimatike-bejne-bashke-studentet-nderpresin-ndeshjen-mes-universiteteve/100%Always2019-11-24 09:35
https://a2news.com/2019/11/24/krimet-transnacionale-policia-e-shtetit-organizon-tryezen-me-partneret/100%Always2019-11-24 09:11
https://a2news.com/2019/11/24/copa-libertadores-gabigol-hero-flamengo-zbret-river-plate-nga-froni/100%Always2019-11-24 13:07
https://a2news.com/2019/11/24/sherr-me-vellain-per-pronen-policia-parandalon-konfliktin-me-arme/100%Always2019-11-24 09:01
https://a2news.com/2019/11/24/aksident-ne-elbasan-22-vjecari-perplas-makinen-e-policise/100%Always2019-11-24 08:47
https://a2news.com/2019/11/24/ndryshim-te-kompetencave-kushtetuese-presidenca-meta-shkon-me-popullin-ne-parlament/100%Always2019-11-24 10:29
https://a2news.com/2019/11/24/hong-kongu-ne-zgjedhje-radhe-te-gjata-ne-testin-per-shefen-ekzekutive-carrie-lam/100%Always2019-11-24 08:16
https://a2news.com/2019/11/24/dhunoi-arbitrin-arrestohet-ne-flagrance-basketbollisti-bruno-daliu/100%Always2019-11-24 08:12
https://a2news.com/2019/11/24/presidenti-dekoron-mujo-ulqinakun-simbol-i-rezistences-kunder-fashizmit/100%Always2019-11-24 07:53
https://a2news.com/2019/11/24/rumania-voton-per-presidentin-e-ri-iohannis-favorit/100%Always2019-11-24 07:39
https://a2news.com/2019/11/23/ishulli-miniere-mund-te-shnderrohet-ne-shtetin-me-te-ri-ne-bote/100%Always2019-11-24 07:22
https://a2news.com/2019/11/23/cmenduri-ne-basketbollin-shqiptar-lojtari-i-tiranes-dhunon-brutalisht-arbitrin/100%Always2019-11-24 07:20
https://a2news.com/2019/11/23/inter-dominon-ne-keneten-e-torinos-dhe-ndjek-juventusin/100%Always2019-11-23 21:54
https://a2news.com/2019/11/23/dueli-i-pabarabarte-mjellma-e-zeze-turperon-qenin/100%Always2019-11-23 20:47
https://a2news.com/2019/11/23/city-triumfon-dhe-merr-vendin-e-trete-nga-chelsea-e-mundur-2-1/100%Always2019-11-23 19:31
https://a2news.com/2019/11/23/milan-dhe-napoli-shmangin-krizen-duke-ndare-nje-pike/100%Always2019-11-23 19:05
https://a2news.com/2019/11/23/fitore-e-merituar-per-skenderbeun-tirana-largohet-nga-kreu/100%Always2019-11-23 18:32
https://a2news.com/2019/11/23/zedhenesi-i-metes-presidenti-nuk-ndalon-dot-asnje-ambasador-te-behet-karagjoz/100%Always2019-11-23 17:23
https://a2news.com/2019/11/23/liverpuli-nuk-ndal-marshimin-zhgenjen-serish-arsenali/100%Always2019-11-23 17:10
https://a2news.com/2019/11/23/basha-takon-lideren-e-cdu-kramp-karrenbauer-te-angazhuar-per-te-permbushur-hapat-e-bundestagut/100%Always2019-11-23 16:39
https://a2news.com/2019/11/23/tension-shtyrje-penallti-te-kontestuara-luftetari-dhe-flamurtari-ndajne-nga-nje-pike/100%Always2019-11-23 16:50
https://a2news.com/2019/11/23/higuain-i-pandalshem-juventus-permbys-atalanten/100%Always2019-11-23 16:02
https://a2news.com/2019/11/23/ngritja-e-spak-me-8-prokurore-klp-voton-te-henen/100%Always2019-11-23 15:35
https://a2news.com/2019/11/23/qyteti-i-embelsirave-robin-hood-ne-proteste-kim-me-shoket-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2019-11-23 15:30
https://a2news.com/2019/11/23/zgjedhjet-ne-britani-corbyn-qendroj-neutral-ne-nje-referendum-te-ri-per-brexit/100%Always2019-11-23 15:06
https://a2news.com/2019/11/23/pasdite-magjike-per-debutuesin-mourinho-harry-kane-ne-podium/100%Always2019-11-23 14:51
https://a2news.com/2019/11/23/kukesi-tregon-forcen-bylis-peson-humbjen-e-dyte-rresht/100%Always2019-11-23 14:32
https://a2news.com/2019/11/23/deshmi-shkelqimi-dhe-renia-e-bashkimit-sovjetik-2/100%Always2019-11-23 14:15
https://a2news.com/2019/11/23/vucic-flas-me-macron-ne-emer-te-rames-dhe-zaevit/100%Always2019-11-23 15:06
https://a2news.com/2019/11/23/barca-fiton-me-veshtiresi-kunder-te-fundit-te-renditjes/100%Always2019-11-23 13:57
https://a2news.com/2019/11/23/misteri-i-zjarrit-qe-bie-nga-qielli/100%Always2019-11-23 13:30
https://a2news.com/2019/11/23/rriten-kerkesat-per-impiantet-diellore-ekspertet-duhen-stimulime-per-investitoret/100%Always2019-11-23 13:25
https://a2news.com/2019/11/23/llixhat-e-elbasanit-vendi-kurativ-i-rrethuar-me-balte-dhe-plehra/100%Always2019-11-23 13:20
https://a2news.com/2019/11/23/kongresi-i-cdu-liderja-karrenbauer-kritikeve-me-mbeshtesni-ose-me-shkarkoni/100%Always2019-11-23 13:10
https://a2news.com/2019/11/23/policet-perfshihen-nga-flaket-vijojne-protestat-e-dhunshme-ne-kili/100%Always2019-11-23 12:55
https://a2news.com/2019/11/23/hamburgeri-me-mish-gomari-ushqimi-i-ri-i-kinez-qe-kerkon-te-pushtoje-perendimin/100%Always2019-11-23 12:48
https://a2news.com/2019/11/23/akuzohej-per-vrasjen-e-kusheririt-marash-arra-lihet-ne-arrest-shtepie/100%Always2019-11-23 13:34
https://a2news.com/2019/11/23/vrau-djalin-e-xhaxhait-me-thike-ekstradohet-nga-londra/100%Always2019-11-23 14:57
https://a2news.com/2019/11/23/pamjet-qe-ngrine-basketbollin-amerikan-perplaset-me-shokun-dhe-bie-ko/100%Always2019-11-23 11:57
https://a2news.com/2019/11/23/gjahtaret-skuadra-speciale-qe-kap-boset-e-ndrangheta-s/100%Always2019-11-23 11:47
https://a2news.com/2019/11/23/neymar-si-ronaldo-direkt-ne-dhomat-e-zhveshjes-pas-zevendesimit/100%Always2019-11-23 11:25
https://a2news.com/2019/11/23/roshi-shenon-dhe-i-jep-3-pike-skuadres-se-tij-ne-rusi/100%Always2019-11-23 10:57
https://a2news.com/2019/11/23/kolumbia-ne-kaos-3-police-te-vrare-dhe-shtetrrethim-ne-bogota/100%Always2019-11-23 10:39
https://a2news.com/2019/11/23/basha-lajm-te-mire-nga-gjermania-mijera-vende-pune-nga-plani-yne-ekonomik/100%Always2019-11-23 10:26
https://a2news.com/2019/11/23/meta-te-henen-propozoj-ide-konkrete-per-referendumin/100%Always2019-11-23 09:58
https://a2news.com/2019/11/23/espn-rendit-30-sulmuesit-me-te-mire-ne-bote/100%Always2019-11-23 09:30
https://a2news.com/2019/11/23/meta-dekoron-organizaten-e-veteraneve-te-luftes-antifashiste-nacional-clirimtare/100%Always2019-11-23 09:18
https://a2news.com/2019/11/23/aktori-i-kumbarit-ben-rrefimin-e-bujshem-ju-tregoj-kush-ishte-vrasesi-i-vertete-i-presidentit-kennedy/100%Always2019-11-23 08:16
https://a2news.com/2019/11/23/e-lepiu-qeni-i-tij-vdes-pronari/100%Always2019-11-23 07:41
https://a2news.com/2019/11/22/gjasules-i-ngec-gezimi-ne-gryke-dortmundi-rekuperon-tre-gola/100%Always2019-11-22 22:20
https://a2news.com/2019/11/22/zaev-jam-maqedonasi-i-pare-qe-lufton-per-shqiptaret-tani-te-gjithe-trajtohen-si-te-barabarte/100%Always2019-11-23 10:09
https://a2news.com/2019/11/22/intervista-e-plote-e-zaev-per-a2-asnjehere-nuk-kam-mbeshtetur-ndarjen-e-tiranes-nga-shkupi/100%Always2019-11-23 10:11
https://a2news.com/2019/11/22/djali-i-maldinit-grumbullohet-per-here-te-pare-me-milanin-ne-serine-a/100%Always2019-11-23 07:22
https://a2news.com/2019/11/22/revolucion-ne-kirurgji-per-here-te-pare-trajtohen-paciente-ne-gjendje-vdekjeje-artificiale/100%Always2019-11-22 20:42
https://a2news.com/2019/11/22/hoteli-ne-angli-qe-te-lejon-te-flesh-prane-luaneve/100%Always2019-11-22 20:20
https://a2news.com/2019/11/22/papunesia-zbret-ne-11-5-problem-tek-te-rinjte/100%Always2019-11-22 19:12
https://a2news.com/2019/11/22/meta-i-pergjigjet-departamentit-amerikan-te-shtetit/100%Always2019-11-22 18:54
https://a2news.com/2019/11/22/zaev-be-pezulloi-modelin-shqiptar-te-vetting-ut-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2019-11-23 10:10
https://a2news.com/2019/11/22/korce-rrihet-barbarisht-nje-person-shkaterrojne-automjetin/100%Always2019-11-22 18:54
https://a2news.com/2019/11/22/meta-shqiptaret-te-marrin-ne-dore-fatin-e-tyre-te-mbrojne-republiken-permes-referendumit/100%Always2019-11-22 18:06
https://a2news.com/2019/11/22/aksident-me-vdekje-ne-autostraden-tirane-durres/100%Always2019-11-22 17:32
https://a2news.com/2019/11/22/zedhenesja-deklaratat-qe-vene-ne-dyshim-integritetin-e-bashkesise-diplomatike-te-papranueshme/100%Always2019-11-22 17:26
https://a2news.com/2019/11/22/juventus-pa-cr7-ndaj-atalantes/100%Always2019-11-22 16:55
https://a2news.com/2019/11/22/zagreb-silvio-berlusconi-lendohet-gjate-punimeve-te-ppe/100%Always2019-11-22 16:40
https://a2news.com/2019/11/22/ish-futbollisti-i-verones-trajneri-i-ri-i-dinamos/100%Always2019-11-22 16:01
https://a2news.com/2019/11/22/departamenti-amerikan-i-shtetit-po-ndjekim-situaten-pas-komenteve-te-presidentit-meta/100%Always2019-11-22 15:53
https://a2news.com/2019/11/22/fotot-me-interesante-te-dites-44/100%Always2019-11-22 15:49
https://a2news.com/2019/11/22/ligji-i-sportit-kontradiktat-me-qeverine-futbolli-rrezikon-bojkotin/100%Always2019-11-22 15:45
https://a2news.com/2019/11/22/rama-publikon-kosoven-si-pjese-te-serbise-harta-edhe-ne-tekstet-shkollore/100%Always2019-11-22 15:31
https://a2news.com/2019/11/22/manja-per-mucin-mbajtja-pa-te-drejte-e-nje-titulli-shkon-edhe-ne-suazat-e-nje-vepre-penale/100%Always2019-11-22 15:31
https://a2news.com/2019/11/22/vala-e-emigrimit-biznesi-ne-krize-per-fuqi-punetore/100%Always2019-11-22 15:28
https://a2news.com/2019/11/22/listat-emerore-ne-al-hawl-a2-publikon-emrat-e-shqiptareve-brenda-kampit/100%Always2019-11-22 15:18
https://a2news.com/2019/11/22/rikthehet-kampionati-8-skuadra-i-ndajne-6-pike/100%Always2019-11-22 15:01
https://a2news.com/2019/11/22/gabim-i-pafalshem-i-messit-shikoni-deri-ne-fund/100%Always2019-11-22 14:47
https://a2news.com/2019/11/22/gjykata-kushtetuese-nuk-njeh-besnik-mucin-meta-shpall-vakancen/100%Always2019-11-22 14:55
https://a2news.com/2019/11/22/parma-pa-sulmues-trajneri-po-mendon-te-nxjerre-dermakun-perpara/100%Always2019-11-22 14:21
https://a2news.com/2019/11/22/habit-conte-u-them-futbollisteve-te-mi-se-si-te-kryejne-marredhenie-seksuale/100%Always2019-11-22 14:19
https://a2news.com/2019/11/22/makines-se-pashkaterrueshme-i-thyhet-xhami-qe-ne-prezantim/100%Always2019-11-22 14:05
https://a2news.com/2019/11/22/adoleshentet-shqiptare-mes-atyre-qe-kryejne-me-shume-aktivitet-fizik-ne-bote/100%Always2019-11-22 14:02
https://a2news.com/2019/11/22/rama-ne-arabine-saudite-takon-princin-bin-salman/100%Always2019-11-22 13:40
https://a2news.com/2019/11/22/zjarri-shkaterron-nje-hotel-buzedetit-ne-angli/100%Always2019-11-22 13:32
https://a2news.com/2019/11/22/meta-njofton-konference-te-jashtezakonshme-per-shtyp/100%Always2019-11-22 13:50
https://a2news.com/2019/11/22/presidenti-cakton-daten-e-shortit-per-zgjedhjen-e-anetareve-te-rinj-te-ked/100%Always2019-11-22 13:04
https://a2news.com/2019/11/22/putin-do-te-perfeksionoje-raketen-misterioze-eshte-garanci-per-paqen/100%Always2019-11-22 12:48
https://a2news.com/2019/11/22/rezoluta-e-ppe-per-shqiperine-shehu-te-plotesohen-pikat-ndryshe-vendi-ne-katastrofe/100%Always2019-11-22 13:48
https://a2news.com/2019/11/22/nje-dite-pas-shkarkimit-meta-fton-ne-takim-besnik-mucin/100%Always2019-11-22 18:59
https://a2news.com/2019/11/22/vrasja-e-gazetares-policia-ne-malte-liron-me-kusht-biznesmenin/100%Always2019-11-22 12:20
https://a2news.com/2019/11/22/tajlanda-qe-iu-fshihet-turisteve-lagjet-e-rrenuara-nga-droga/100%Always2019-11-22 12:10
https://a2news.com/2019/11/22/roboti-antibombe-ne-mes-te-tiranes-canta-qe-alarmoi-policine/100%Always2019-11-22 12:45
https://a2news.com/2019/11/22/gjermania-ben-gati-100-kamione-me-ndihma-perfiton-edhe-shqiperia/100%Always2019-11-22 11:58
https://a2news.com/2019/11/22/tentohet-grabitja-e-nje-autoblindi-policia-qellohet-me-arme-te-renda/100%Always2019-11-22 11:51
https://a2news.com/2019/11/22/operacion-spiunazhi-rus-ne-serbi-vucic-putin-nuk-ka-qene-i-informuar/100%Always2019-11-22 11:36
https://a2news.com/2019/11/22/pas-kombetares-edhe-derbi-ne-stadiumin-e-ri/100%Always2019-11-22 11:23
https://a2news.com/2019/11/22/kallezimi-i-metes-ndaj-dvoranit-krimet-e-renda-shpallin-moskompetencen/100%Always2019-11-22 11:33
https://a2news.com/2019/11/22/greqi-kamioni-perplas-benzin-vdes-pasagjeri-shqiptar/100%Always2019-11-22 11:03
https://a2news.com/2019/11/22/itali-16-vjecarit-shqiptar-i-pushon-zemra-ne-gjume/100%Always2019-11-22 10:58
https://a2news.com/2019/11/22/maradona-nderron-mendje-mbetet-ne-krye-te-stolit-te-gimnasia/100%Always2019-11-22 12:56
https://a2news.com/2019/11/22/gjobe-te-rende-te-moshuares-drejtonte-makinen-prej-50-vitesh-pa-patente/100%Always2019-11-22 10:33
https://a2news.com/2019/11/22/komisioni-hetimor-manja-nje-material-sekret-ka-ardhur-nga-presidenti/100%Always2019-11-22 19:05
https://a2news.com/2019/11/22/dje-kpa-e-shkarkoi-nga-detyra-muci-shkon-ne-gjykaten-kushtetuese/100%Always2019-11-22 18:38
https://a2news.com/2019/11/22/engjejt-nuk-do-te-ngjiten-ne-pasarele-anulohet-shfaqja/100%Always2019-11-22 10:32
https://a2news.com/2019/11/22/rruget-me-te-rrezikshme-ne-bote/100%Always2019-11-22 12:10
https://a2news.com/2019/11/22/shifrat-e-frikshme-100-persona-vriten-mesatarisht-cdo-dite-ne-meksike/100%Always2019-11-22 10:10
https://a2news.com/2019/11/22/sulmi-i-metes-ndaj-nderkombetareve-lami-lufte-e-veshtire-per-presidentin/100%Always2019-11-22 09:51
https://a2news.com/2019/11/22/telenovela-ibrahimovic-klubi-anglez-i-bashkohet-gares/100%Always2019-11-22 09:34
https://a2news.com/2019/11/22/akuzat-per-korrupsion-netanjahu-perpjekje-per-grusht-shteti-nuk-dorehiqem/100%Always2019-11-22 09:26
https://a2news.com/2019/11/22/ish-keshilltarja-hill-trump-promovoi-teori-diskretituese-per-ukrainen/100%Always2019-11-22 09:18
https://a2news.com/2019/11/22/i-kerkuar-ne-itali-per-disa-krime-ne-lidhje-me-drogen-arrestohet-ne-durres/100%Always2019-11-22 08:13
https://a2news.com/2019/11/22/shperndanin-kokaine-ne-lezhe-pranga-3-te-rinjve/100%Always2019-11-22 08:06
https://a2news.com/2019/11/22/hong-kong-spitalet-kthehen-ne-frontin-e-protestave/100%Always2019-11-22 07:52
https://a2news.com/2019/11/22/zjarr-ne-motor-ulje-e-detyruar-e-avionit-me-347-pasagjere/100%Always2019-11-22 07:49
https://a2news.com/2019/11/22/rikthehet-superiorja-kukesi-perballet-me-bylisin-tirana-udheton-ne-korce/100%Always2019-11-22 07:34
https://a2news.com/2019/11/21/urdher-arresti-nderkombetar-per-arqipeshkvin-e-afert-me-papen-akuzohet-per-abuzime-seksuale/100%Always2019-11-21 22:56
https://a2news.com/2019/11/21/tre-motra-pogradecare-ne-al-hawl-familja-na-thone-se-po-hapin-portat-e-kampit-cdo-te-behet-me-fatin-e-tyre/100%Always2019-11-22 14:54
https://a2news.com/2019/11/21/udhetimi-i-a2-ne-siri-ne-kerkim-te-femijeve-dhe-grave-shqiptare-te-isis/100%Always2019-12-02 14:01
https://a2news.com/2019/11/21/rikthimi-i-kosovareve-nga-al-hawl-makolli-jane-rikthyer-4-luftetare-32-gra-dhe-74-femije/100%Always2019-11-21 21:31
https://a2news.com/2019/11/21/i-lutem-shtetit-qe-te-na-ktheje-femijet-po-qajne-perdite-thirrja-prekese-e-gjyshes-se-3-vajzave-qe-ndodhen-ne-kamp/100%Always2019-11-21 21:25
https://a2news.com/2019/11/21/kasapi-kurdet-kane-bere-thirrje-qe-shtetet-te-marrin-qytetaret-e-tyre-shqiperia-nuk-eshte-pergjigjur/100%Always2019-11-21 21:18
https://a2news.com/2019/11/21/kasapi-asnje-grua-shqiptare-ne-kamp-nuk-ishte-e-radikalizuar/100%Always2019-11-21 20:55
https://a2news.com/2019/11/21/a2-publikon-listen-me-emrat-e-shtetasve-shqiptare-ne-kampin-al-hawl/100%Always2019-11-21 20:51
https://a2news.com/2019/11/21/shqiptaret-ne-siri-vurmo-shteti-duhet-te-komunikoje-me-familjaret-dhe-mediat/100%Always2019-11-21 20:23
https://a2news.com/2019/11/21/a2-publikon-listen-e-shqiptareve-ne-kampin-al-hawl/100%Always2019-11-21 19:48
https://a2news.com/2019/11/21/vlore-per-festat-e-nentorit-operatoret-turistike-unifikojne-cmimet-per-vizitoret/100%Always2019-11-21 19:38
https://a2news.com/2019/11/21/ironia-e-putin-fale-zotit-rusia-nuk-po-akuzohet-per-nderhyrje-ne-shba/100%Always2019-11-21 19:16
https://a2news.com/2019/11/21/rendohet-buxheti-12-miliarde-leke-per-sherbimin-laboratorik/100%Always2019-11-21 18:54
https://a2news.com/2019/11/21/rezoluta-e-ppe-per-shqiperine-dialog-per-krizen-sa-me-shpejt-institucionet-e-drejtesise/100%Always2019-11-21 18:38
https://a2news.com/2019/11/21/basha-lideret-evropiane-me-konfirmuan-se-shqiperia-dhe-shqiptaret-kane-mbeshtetjen-e-tyre-te-pakursyer/100%Always2019-11-21 18:25
https://a2news.com/2019/11/21/tronditet-izraeli-prokuroria-akuzon-kryeministrin-per-korrupsion-dhe-shperdorim-detyre/100%Always2019-11-21 17:51
https://a2news.com/2019/11/21/pesoi-dy-gola-por-uefa-vlereson-pritjen-e-berishes-ndaj-frances/100%Always2019-11-21 17:30
https://a2news.com/2019/11/21/nuk-do-qe-meshkujt-ta-ngacmojne-ne-plazh-djali-i-blen-te-fejuares-kostum-me-fytyren-e-tij/100%Always2019-11-21 17:16
https://a2news.com/2019/11/21/profesori-amerikan-kam-kaluar-vite-duke-analizuar-fotografite-ne-mars-ka-insekte/100%Always2019-11-21 17:11
https://a2news.com/2019/11/21/fotot-me-te-mira-te-dites-2/100%Always2019-11-21 16:50
https://a2news.com/2019/11/21/misioni-amerikan-ne-osbe-vlereson-raportin-e-borchardt-ju-pergezojne-per-mbeshtetjen-ndaj-reformave-ne-shqiperi/100%Always2019-11-21 16:48
https://a2news.com/2019/11/21/futbollistet-e-barcelones-ne-fillimet-e-karrieres-se-tyre/100%Always2019-11-21 16:34
https://a2news.com/2019/11/21/bukurite-e-vjeshtes/100%Always2019-11-21 16:06
https://a2news.com/2019/11/21/misteri-ne-fshatin-anglez-prej-5-vitesh-gjenden-para-ne-rruge/100%Always2019-11-21 16:06
https://a2news.com/2019/11/21/gjeografia-e-tregtise-po-ndryshon-kina-nder-partneret-kryesore-te-shqiperise/100%Always2019-11-21 15:57
https://a2news.com/2019/11/21/molla-e-kalbur-nju-jorku-i-viteve-1980/100%Always2020-07-01 10:39
https://a2news.com/2019/11/21/tregtia-e-jashtme-tkurren-eksportet-3-6-me-pak-per-10-mujorin/100%Always2019-11-21 15:52
https://a2news.com/2019/11/21/kushtetuesja-pd-venecia-vonon-procesin-rama-kerkon-te-kape-gjykaten-kushtetuese/100%Always2019-11-21 18:44
https://a2news.com/2019/11/21/para-takimit-me-ldk-kurti-kryeministri-nuk-diskutohet-flasim-per-ministrite/100%Always2019-11-21 15:37
https://a2news.com/2019/11/21/meta-zedhenesi-im-eshte-shantazhuar-ne-emer-te-nje-ambasade-te-huaj/100%Always2019-11-21 15:11
https://a2news.com/2019/11/21/komisioni-i-jashtem-i-senatit-miraton-emerimin-e-yuri-kim-per-postin-e-ambasadores-ne-shqiperi/100%Always2019-11-21 15:01
https://a2news.com/2019/11/21/lirimi-i-capjas-prokuroria-nuk-terhiqet-kemi-prova-per-fajesine/100%Always2019-11-21 14:58
https://a2news.com/2019/11/21/u-ngjit-ne-podium-per-here-te-pare-mclaren-i-dhuron-pilotit-te-saj-makinen-supersportive-per-pune/100%Always2019-11-21 14:43
https://a2news.com/2019/11/21/holyfield-mund-te-kthehet-ne-ring-ne-moshen-57-vjecare/100%Always2019-11-21 22:34
https://a2news.com/2019/11/21/balle-per-balle-me-grabitqarin-e-oqeaneve/100%Always2019-11-21 14:25
https://a2news.com/2019/11/21/sapo-kishte-marre-patenten-policia-ndjek-per-nje-ore-18-vjecarin-ne-tirane-video/100%Always2019-11-21 14:32
https://a2news.com/2019/11/21/makinat-me-te-vecanta-ne-los-angeles-auto-show/100%Always2019-11-21 14:01
https://a2news.com/2019/11/21/rrezikojne-te-drejtat-e-njeriut-amnesty-international-sulmon-google-dhe-facebook/100%Always2019-11-21 13:49
https://a2news.com/2019/11/21/vendimi-per-mucin-klp-pas-vettingut-humbet-edhe-statusin-e-prokurorit/100%Always2019-11-21 13:42
https://a2news.com/2019/11/21/sheqer-jashtetokesor-nasa-substanca-erdhi-ne-toke-nga-meteoret/100%Always2019-11-21 13:36
https://a2news.com/2019/11/21/gjarperinjte-kane-pasur-kembe-per-70-milione-vite/100%Always2019-11-21 13:37
https://a2news.com/2019/11/21/cmenduria-e-red-bull-pit-stop-spektakolar-ne-mungese-te-gravitetit/100%Always2019-11-21 13:29
https://a2news.com/2019/11/21/kercenohet-serish-conte-tjeter-zarf-dhe-fisheke/100%Always2019-11-21 13:23
https://a2news.com/2019/11/21/prapaskenat-te-spanja-enrique-kerkoi-shkarkimin-e-mikut-te-tij/100%Always2019-11-21 13:12
https://a2news.com/2019/11/21/grupi-kriminal-bajri-policia-ka-vene-ne-pranga-5-te-tjere/100%Always2019-11-21 12:55
https://a2news.com/2019/11/21/nje-automjet-tenton-te-caje-rrethimin-e-shtepise-se-bardhe/100%Always2019-11-21 12:55
https://a2news.com/2019/11/21/kriza-e-nato-s-gjermania-dhe-franca-duan-lidershipin-europian/100%Always2019-11-21 12:45
https://a2news.com/2019/11/21/ngerci-per-gjk-nishani-venecia-i-ka-dhene-rekomandimet-e-saj/100%Always2019-11-21 18:32
https://a2news.com/2019/11/21/34-penallti-ne-nje-ndeshje-futbolli/100%Always2019-11-21 12:58
https://a2news.com/2019/11/21/ajax-i-vrasesi-i-trajnereve/100%Always2019-11-21 12:30
https://a2news.com/2019/11/21/meta-kerkon-referendum-amerika-si-shpirt-disa-nderkombetare-palaco/100%Always2019-11-21 13:11
https://a2news.com/2019/11/21/ngerci-ne-kushtetuese-balla-konfirmon-se-do-ti-drejtohen-venecias/100%Always2019-11-21 11:17
https://a2news.com/2019/11/21/i-kerkoi-para-per-buke-ekzekutohet-me-gjakftohtesi-e-pastreha/100%Always2019-11-21 16:19
https://a2news.com/2019/11/21/balla-reagon-pas-deklarates-se-besnik-mucit-qesharake/100%Always2019-11-21 10:50
https://a2news.com/2019/11/21/muci-kpa-nuk-ka-kompetence-mbi-anetarin-e-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-11-21 18:34
https://a2news.com/2019/11/21/shkarkimi-i-anetarit-te-gjykates-kushtetuese-reagon-zedhenesi-i-presidentit/100%Always2019-11-21 15:11
https://a2news.com/2019/11/21/kpa-e-shkarkon-besnik-muci-vendimi-nuk-prek-funksion-tim-te-anetarit-te-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-11-21 11:17
https://a2news.com/2019/11/21/liga-ballkanike-basketboll-vllaznia-gjen-fitoren-e-pare/100%Always2019-11-21 10:15
https://a2news.com/2019/11/21/reja-rinovoi-per-4-vite-me-shqiperine-tregon-objektivat-ne-mediat-italiane/100%Always2019-11-21 09:59
https://a2news.com/2019/11/21/davis-cup-nadal-udheheq-spanjen-drejt-cerekfinaleve/100%Always2019-11-21 09:56
https://a2news.com/2019/11/21/milan-nis-operacionin-ibra/100%Always2019-11-21 09:52
https://a2news.com/2019/11/21/ambasada-e-shba-telefonate-palmer-meta/100%Always2019-11-21 18:53
https://a2news.com/2019/11/21/vetevendosje-ne-tirane-marshim-me-28-nentor/100%Always2019-11-21 09:30
https://a2news.com/2019/11/21/merkel-ne-kongresin-e-ppe-nuk-mund-te-vazhdojme-te-thyejme-premtimet-me-ballkanin-perendimor/100%Always2019-11-21 09:26
https://a2news.com/2019/11/21/shtyhet-seanca-per-dritan-zaganin-me-kerkese-te-ministrise-se-drejtesise/100%Always2019-11-21 09:14
https://a2news.com/2019/11/21/zedhenesi-i-presidentit-sulmon-serish-diplomatet-ka-mbaruar-koha-e-sundimit-te-ambasadave/100%Always2019-11-21 08:46
https://a2news.com/2019/11/21/operacion-antidroge-ne-tirane-sekuestrohen-heroine-dhe-arme/100%Always2019-11-21 13:39
https://a2news.com/2019/11/21/ambasada-e-shba-per-kushtetuesen-te-merret-mendimi-i-venecias/100%Always2019-11-21 08:34
https://a2news.com/2019/11/21/policia-e-shtetit-e-zhgenjyer-nga-gjykata-per-lirimin-e-dy-te-forteve-te-elbasanit/100%Always2019-11-21 08:08
https://a2news.com/2019/11/21/besnik-muci-dhe-vettingu-kpa-jep-sot-vendimin-per-anetarin-e-kushtetueses/100%Always2019-11-21 07:50
https://a2news.com/2019/11/21/izraeli-ne-udhekryq-vendi-drejt-zgjedhjeve-te-treta-brenda-vitit/100%Always2019-11-21 07:42
https://a2news.com/2019/11/21/nga-voltaire-te-marie-kraja-kjo-date-ne-histori-21-nentor/100%Always2019-11-20 16:41
https://a2news.com/2019/11/20/shperthen-fabrika-e-fishekzjarreve-5-te-vdekur-dhe-dy-te-plagosur/100%Always2019-11-20 22:25
https://a2news.com/2019/11/20/tifozet-e-romes-ne-ankth-ekipi-mund-te-kaloje-nga-nje-amerikan-ne-nje-tjeter/100%Always2019-11-20 21:49
https://a2news.com/2019/11/20/scarlett-johansson-me-bikini-dhe-pa-photoshop-shperthejne-polemikat-ne-twitter/100%Always2019-11-20 21:10
https://a2news.com/2019/11/20/kush-e-ka-fajin-per-kreditimin-anemik-ekspertet-pergjigjen-ne-a2-business-week/100%Always2019-11-20 21:41
https://a2news.com/2019/11/20/hetimi-per-shkarkim-ambasadori-i-shba-ne-be-implikon-presidentin-trump/100%Always2019-11-20 19:57
https://a2news.com/2019/11/20/basha-ne-samitin-e-ppe-shqiperia-sot-ne-udhekryq-ja-vizioni-im-europian/100%Always2019-11-20 18:47
https://a2news.com/2019/11/20/ppe-aprovon-rezoluten-sa-me-shpejt-vendim-pozitiv-per-negociatat-me-shqiperine/100%Always2019-11-20 18:34
https://a2news.com/2019/11/20/milot-balldren-nga-buxheti-500-milione-leke-fonde-per-3-vitet-e-para/100%Always2019-11-20 18:59
https://a2news.com/2019/11/20/festat-me-vajza-minorene-duka-i-jorkut-heq-dore-nga-detyrat-mbreterore/100%Always2019-11-20 18:16
https://a2news.com/2019/11/20/njihuni-me-mini-cooper-in-me-te-shpejte-ne-histori/100%Always2019-11-20 18:03
https://a2news.com/2019/11/20/shiten-shtepi-dhe-biznes-cifti-jeton-ne-nje-suite-brenda-autobusit/100%Always2019-11-20 18:03
https://a2news.com/2019/11/20/po-vuante-denimin-ne-burgun-e-sigurise-se-larte-nigeriani-fiton-1-milion-nga-qelia/100%Always2019-11-20 17:17
https://a2news.com/2019/11/20/10-perplasjet-me-te-bujshme-mes-shokeve-te-skuadres/100%Always2019-11-20 16:54
https://a2news.com/2019/11/20/berlin-vritet-me-thike-djali-i-ish-presidentit-gjerman/100%Always2019-11-20 16:42
https://a2news.com/2019/11/20/kim-inspekton-peshkun-breshka-ndricuese-festivali-i-dritave-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-11-20 16:30
https://a2news.com/2019/11/20/organet-e-drejtesise-penale-te-jene-sa-me-shpejt-funksionale-meta-pret-ne-takim-kryetarin-e-klp/100%Always2019-11-20 16:25
https://a2news.com/2019/11/20/skema-e-re-e-tatimeve-ekspertet-takse-te-varferve-per-te-mbushur-buxhetin/100%Always2019-11-20 16:08
https://a2news.com/2019/11/20/vrasja-e-gazetares-ne-malte-autoritetet-arrestojne-nje-biznesmen-ne-jahtin-e-tij/100%Always2019-11-20 16:05
https://a2news.com/2019/11/20/shpallja-i-pafajshem-i-suel-celes-pd-me-edi-ramen-ne-qeveri-drejtesia-nuk-eshte-e-lire-te-ndeshkoje-krimin/100%Always2019-11-20 15:39
https://a2news.com/2019/11/20/paralajmerimi-i-be-franca-dhe-italia-rrezikojne-te-shkelin-rregullat-fiskale/100%Always2019-11-20 15:38
https://a2news.com/2019/11/20/skema-e-re-e-tatimeve-do-ti-taksoje-me-shume-te-dypunesuarit/100%Always2019-11-20 15:34
https://a2news.com/2019/11/20/lirohet-florenc-capja-i-shpeton-serish-akuzave-per-atentatin-ndaj-ish-oficerit/100%Always2019-11-20 15:15
https://a2news.com/2019/11/20/cavani-e-sfidon-per-sherr-dhe-messi-nuk-trembet-kur-te-duash/100%Always2019-11-20 14:36
https://a2news.com/2019/11/20/nena-me-2-femijet-coi-560-kg-hashash-me-varke-ne-greqi/100%Always2019-11-20 14:32
https://a2news.com/2019/11/20/manja-therret-mbledhjen-e-komisionit-hetimor-per-shkarkimin-e-metes/100%Always2019-11-20 14:27
https://a2news.com/2019/11/20/salvini-i-uron-shpejtesi-grinte-dhe-deshire-per-te-luajtur-suso-nuk-ia-perton-me-pergjigjen/100%Always2019-11-20 14:15
https://a2news.com/2019/11/20/reagimi-i-ashper-izraelit-goditen-forcat-iraniane-ne-siri/100%Always2019-11-20 13:54
https://a2news.com/2019/11/20/gruaja-zhvishet-per-te-shpetuar-koalen-nga-flaket/100%Always2019-11-20 14:01
https://a2news.com/2019/11/20/6-vite-nga-vdekja-e-sokol-olldashit-basha-mesazh-ne-krah-te-te-birit-glauk/100%Always2019-11-20 13:32
https://a2news.com/2019/11/20/bale-thumbon-realin-uells-golf-madrid/100%Always2019-11-20 13:48
https://a2news.com/2019/11/20/perplasja-e-efektivit-ne-elbasan-i-pafajshem-suel-cela-denohen-bekteshi-dhe-xhaferri/100%Always2019-11-20 15:45
https://a2news.com/2019/11/20/vlore-brindizi-tashme-ne-linje-nje-traget-i-ri-me-cmim-me-te-lire/100%Always2019-11-20 13:17
https://a2news.com/2019/11/20/spaho-presidenti-ne-te-drejten-e-tij-kreu-i-ked-te-behet-shembull/100%Always2019-11-20 12:47
https://a2news.com/2019/11/20/dekretimi-i-xhaferllarit-balla-te-behet-pjese-e-komisionit-hetimor-per-shkarkimin-e-metes/100%Always2019-11-20 12:45
https://a2news.com/2019/11/20/nje-suv-nga-aston-martin-542-kuaj-fuqi-dhe-nje-prekje-femerore/100%Always2019-11-20 12:35
https://a2news.com/2019/11/20/ronaldo-do-te-rikthehet-te-united/100%Always2019-11-20 12:28
https://a2news.com/2019/11/20/rusia-garanton-turqia-nuk-planifikon-nje-ofensive-te-re-ne-siri/100%Always2019-11-20 12:13
https://a2news.com/2019/11/20/aksident-me-nje-te-vdekur-ne-durres-2/100%Always2019-11-20 12:11
https://a2news.com/2019/11/20/berisha-pas-takimit-me-meten-dvorani-mafioz-ked-i-i-shnderruar-ne-shpelle-te-mafies/100%Always2019-11-20 12:16
https://a2news.com/2019/11/20/shperthim-ne-nje-dyqan-ne-reggio-calabria-4-zjarrfikes-dhe-6-police-te-plagosur/100%Always2019-11-20 11:49
https://a2news.com/2019/11/20/veliaj-aeroporti-ti-kaloje-tiranes-ligj-i-vecante-per-kryeqytetin/100%Always2019-11-20 16:19
https://a2news.com/2019/11/20/nga-berisha-te-soros-meta-vazhdon-takimet-per-gjykaten-kushtetuese/100%Always2019-11-20 11:50
https://a2news.com/2019/11/20/kontrollohet-kompjuteri-i-arbi-garden-zbulohet-biseda-e-cekajt-me-nje-spanjoll/100%Always2019-11-20 10:44
https://a2news.com/2019/11/20/hetimet-kunder-trump-4-deshmi-dramatike-ne-kongresin-amerikan/100%Always2019-11-20 10:30
https://a2news.com/2019/11/20/atentati-ndaj-prokurorit-ndoja-apeli-le-ne-burg-redian-rrajen/100%Always2019-11-20 10:31
https://a2news.com/2019/11/20/atmosfere-festash-ndricohen-kryeqytetet-boterore/100%Always2019-11-20 10:07
https://a2news.com/2019/11/20/kokaina-te-bananet-prokuroria-kerkon-21-vite-burg-per-arber-cekajn/100%Always2019-11-20 10:47
https://a2news.com/2019/11/20/nje-loje-femijesh-adoleshenti-kalon-drogen-ne-kufi-me-makine-me-telekomande/100%Always2019-11-21 08:17
https://a2news.com/2019/11/20/daci-paralajmeron-zhvillime-te-reja-kushtetuesja-nuk-do-te-ngrihet-tani/100%Always2019-11-20 09:51
https://a2news.com/2019/11/20/shtepia-ku-lindi-hitleri-do-te-kthehet-ne-stacion-policie/100%Always2019-11-20 09:38
https://a2news.com/2019/11/20/rrezohet-helikopteri-ne-afganistan-2-ushtare-humbin-jeten/100%Always2019-11-20 09:12
https://a2news.com/2019/11/20/prokuroria-dhomes-se-notereve-mos-kryeni-asnje-akt-ligjor-qe-lidhet-me-agim-kajmakun/100%Always2019-11-20 09:12
https://a2news.com/2019/11/20/mberrin-ne-prokurori-kallezimi-i-metes-per-kreun-e-ked/100%Always2019-11-20 08:59
https://a2news.com/2019/11/20/izraeli-bombardon-baza-ushtarake-ne-siri-raportohen-viktima/100%Always2019-11-20 08:57
https://a2news.com/2019/11/20/ekstradohen-ne-itali-3-shqiptare-te-kerkuar-per-vepra-te-renda-penale/100%Always2019-11-20 08:44
https://a2news.com/2019/11/20/tottenham-nuk-humb-kohe-gjen-pasuesin-e-pochettino/100%Always2019-11-20 07:52
https://a2news.com/2019/11/20/papa-nis-turin-ne-azi-ndalesa-e-pare-ne-tajlande/100%Always2019-11-20 07:39
https://a2news.com/2019/11/20/nga-tolstoy-te-sokol-olldashi-kjo-date-ne-histori-20-nentor/100%Always2019-11-19 16:28
https://a2news.com/2019/11/19/rinovon-reja-edhe-4-vjet-me-shqiperine/100%Always2019-11-20 11:03
https://a2news.com/2019/11/19/euro-2020-gjermania-belgjika-dhe-holanda-me-bresheri-golash-kualifikohet-uellsi/100%Always2019-11-19 22:12
https://a2news.com/2019/11/19/fati-i-ukraines-mund-te-vendoset-ne-dhjetor-ulet-ne-tavoline-me-rusine-francen-dhe-gjermanine/100%Always2019-11-19 21:04
https://a2news.com/2019/11/19/zhduket-sidnej-tymi-i-zjarreve-mbulon-qytetin-australian/100%Always2019-11-19 20:26
https://a2news.com/2019/11/19/nazizem-ne-bullgari-dhe-racizem-ne-malin-e-zi-ndersa-ne-kosove-na-qerasen-me-birra/100%Always2019-11-20 14:03
https://a2news.com/2019/11/19/mini-shengeni-ballkanik-haradinaj-zgjerim-i-ndikimit-rus-dhe-kinez-ne-rajon/100%Always2019-11-19 19:56
https://a2news.com/2019/11/19/rezultate-shume-zhgenjyese-tottenham-shkarkon-trajnerin-mauricio-pochettino/100%Always2019-11-19 19:49
https://a2news.com/2019/11/19/zyrtare-carmelo-anthony-kthehet-ne-nba/100%Always2019-11-19 19:03
https://a2news.com/2019/11/19/buxheti-i-infrastruktures-balluku-i-reduktuar-rrezikon-edhe-projektet-ekzistuese/100%Always2019-11-19 18:56
https://a2news.com/2019/11/19/bonucci-zgjat-kontraten-me-juven-dua-te-fitoj-champions-in/100%Always2019-11-19 18:27
https://a2news.com/2019/11/19/propozimi-i-frances-per-zgjerimin-mbeshtetje-dhe-skepticizem-ne-keshillin-e-ministrave-te-be/100%Always2019-11-19 18:49
https://a2news.com/2019/11/19/borchardt-u-shpall-non-grata-ne-presidence-osbe-reagon-per-a2/100%Always2019-11-19 19:25
https://a2news.com/2019/11/19/grusht-i-hekurt-i-iranit-ndaj-protestuesve-rrezikojne-denimin-me-vdekje-qeveria-bllokon-rrjetet-sociale/100%Always2019-11-19 17:43
https://a2news.com/2019/11/19/ambasada-amerikane-media-mund-te-kontribuoje-per-te-luftuar-korrupsionin-dhe-krimin-e-organizuar/100%Always2019-11-19 17:38
https://a2news.com/2019/11/19/aksident-me-vdekje-ne-kruje-21-vjecari-perplas-me-furgon-65-vjecaren/100%Always2019-11-19 17:20
https://a2news.com/2019/11/19/akuzat-per-perdhunim-suedia-pezullon-hetimet-kunder-julian-assange/100%Always2019-11-19 16:56
https://a2news.com/2019/11/19/rrjedh-ne-kenge-e-ligjerime-koncerti-qe-do-te-jehoje-me-muziken-e-feim-ibrahimit/100%Always2019-11-19 16:52
https://a2news.com/2019/11/19/publikohet-fotoja-e-nje-vajze-nga-viti-1898-nuk-mbahen-konspiracionistet-greta-thunberg-ka-ardhur-nga-e-shkuara-per-te-na-shpetuar/100%Always2019-11-19 16:43
https://a2news.com/2019/11/19/nisma-anti-informalitet-preci-po-zbatohet-vetem-per-te-mbushur-buxhetin/100%Always2019-11-19 16:34
https://a2news.com/2019/11/19/vaksina-e-gripit-aplikohet-ne-grupet-e-riskut-refuzojne-skeptiket/100%Always2019-11-19 16:04
https://a2news.com/2019/11/19/informaliteti-ne-ekonomi-qeveria-nuk-ka-shifra-sesa-eshte-kjo-dukuri/100%Always2019-11-19 16:34
https://a2news.com/2019/11/19/fotot-me-interesante-te-dites-43/100%Always2019-11-19 16:02
https://a2news.com/2019/11/19/skuadra-speciale-amerikane-vendoset-ne-malin-e-zi-per-te-ndaluar-sulmet-kibernetike-ruse/100%Always2019-11-19 16:12
https://a2news.com/2019/11/19/durres-artur-cobani-emerohet-drejtori-i-ri-i-kadastres/100%Always2019-11-19 15:46
https://a2news.com/2019/11/19/profili-i-ardian-dvoranit-karriera-dhe-perplasjet-me-politiken/100%Always2019-11-19 15:54
https://a2news.com/2019/11/19/renditja-per-prokuror-te-pergjithshem-marku-i-kerkon-klp-se-detajet-e-pikezimit/100%Always2019-11-19 15:35
https://a2news.com/2019/11/19/kallezimi-i-metes-per-dvoranin-bardhi-gur-themeli-per-rikthimin-e-besimit-te-drejtesia/100%Always2019-11-19 15:12
https://a2news.com/2019/11/19/financat-e-partive-dhe-fushata-pd-propozon-financim-nga-qeveria-gjoni-refuzon/100%Always2019-11-19 14:57
https://a2news.com/2019/11/19/inter-juve-edhe-gjate-pushimit-te-kombetareve-godin-nderhyn-ashper-ndaj-dybala/100%Always2019-11-19 14:47
https://a2news.com/2019/11/19/red-bull-vendos-rekord-pit-stop-sa-hap-e-mbyll-syte/100%Always2019-11-19 14:34
https://a2news.com/2019/11/19/formule-e-re-per-integrimin-ministrja-e-jashtme-e-suedise-po-shqyrtojme-propozimin-e-frances/100%Always2019-11-19 14:23
https://a2news.com/2019/11/19/fotoja-virale-e-nje-ndeshjeje-u15-ne-holande/100%Always2019-11-19 14:20
https://a2news.com/2019/11/19/meta-nenshkroi-padine-ndaj-tij-reagon-kreu-i-ked/100%Always2019-11-19 14:19
https://a2news.com/2019/11/19/zbulohet-fabrika-qe-falsifikonte-markat-e-njohura-ne-napoli/100%Always2019-11-19 13:57
https://a2news.com/2019/11/19/xhelati-i-el-chapo-s-ekstradohet-ne-shba/100%Always2019-11-19 13:36
https://a2news.com/2019/11/19/propozimi-francez-per-zgjerimin-gjermania-te-mos-vonohet-celja-e-negociatave/100%Always2019-11-19 13:20
https://a2news.com/2019/11/19/nje-tjeter-shqiptar-drejt-serie-a-bologna-dhe-atalanta-te-interesuara/100%Always2019-11-19 13:13
https://a2news.com/2019/11/19/kualifikueset-euro-2020-gjermania-kerkon-vendin-e-pare-kercenon-holanda/100%Always2019-11-19 13:07
https://a2news.com/2019/11/19/nga-beteja-e-stalingradit-te-goli-i-1000-te-i-pele-kjo-date-ne-histori-19-nentor/100%Always2019-11-19 12:57
https://a2news.com/2019/11/19/gazzetta-dello-sport-divorci-i-reja-s-me-shqiperine-i-pashmangshem/100%Always2019-11-19 12:46
https://a2news.com/2019/11/19/dhuna-ne-futboll-peru-fusha-kthehet-ne-arene-lufte/100%Always2019-11-19 12:38
https://a2news.com/2019/11/19/vendbanimet-izraelite-be-kritikon-shba-pushtimi-i-palestines-eshte-i-paligjshem/100%Always2019-11-19 12:33
https://a2news.com/2019/11/19/isis-po-ringrihet-inteligjenca-irakiane-arratisje-masive-nga-burgjet/100%Always2019-11-19 12:26
https://a2news.com/2019/11/19/meta-dekreton-ambasadorin-e-ri-shqiptar-ne-turqi/100%Always2019-11-19 12:22
https://a2news.com/2019/11/19/ngordh-qeni-qe-gjente-drogen-vajtojne-edhe-trafikantet/100%Always2019-11-19 12:08
https://a2news.com/2019/11/19/vijon-kriza-te-dinamo-italiani-manzoni-largohet-pas-nje-muaji-ne-krye-te-stolit/100%Always2019-11-19 11:29
https://a2news.com/2019/11/19/meta-nenshkruan-padine-per-kreun-e-ked-dvorani-ka-rrezik-te-kryeje-perseri-veprime-mafioze/100%Always2019-11-19 19:17
https://a2news.com/2019/11/19/aksidenti-dramatik-i-autobotit-me-karburant-ne-brazil/100%Always2019-11-19 11:20
https://a2news.com/2019/11/19/maradona-trajner-per-vetem-3-muaj/100%Always2019-11-19 11:02
https://a2news.com/2019/11/19/basha-rama-po-ben-grusht-kushtetues-javen-e-ardhshme-konkretizojme-propozimet-per-reformen-zgjedhore/100%Always2019-11-19 11:13
https://a2news.com/2019/11/19/policia-gjen-objekte-te-vjedhura-nga-shqiptari-thirrje-qytetareve-terhiqni-sendet-tuaja/100%Always2019-11-19 12:51
https://a2news.com/2019/11/19/denohet-me-45-vjet-burg-banda-qe-shperthente-bankomatet-per-ti-grabitur/100%Always2019-11-19 10:51
https://a2news.com/2019/11/19/te-henen-opozita-draft-per-reformen-zgjedhore-gjiknuri-propozimet-ti-paraqese-ne-komision/100%Always2019-11-19 10:32
https://a2news.com/2019/11/19/rusia-shpeton-32-femije-nga-kampi-i-isis-ne-irak/100%Always2019-11-19 10:30
https://a2news.com/2019/11/19/shperthen-gazi-ne-minieren-e-qymyrit-15-viktima/100%Always2019-11-19 10:14
https://a2news.com/2019/11/19/hoteli-me-i-embel-ne-bote-pritet-te-hape-dyert/100%Always2019-11-19 09:48
https://a2news.com/2019/11/19/duka-hysaj-qendron-te-napoli-do-te-ike-ancelotti/100%Always2019-11-19 09:37
https://a2news.com/2019/11/19/italia-e-mancini-t-9-rekorde-historike/100%Always2019-11-19 09:35
https://a2news.com/2019/11/19/messi-perballe-suarez-por-nuk-ka-fitues/100%Always2019-11-19 09:26
https://a2news.com/2019/11/19/zbulohet-laboratori-gjigant-per-prodhimin-e-droges-sintetike-ne-rusi/100%Always2019-11-19 09:25
https://a2news.com/2019/11/19/stoli-i-spanjes-moreno-largohet-mes-lotesh-gati-rikthimi-i-enrique/100%Always2019-11-19 09:21
https://a2news.com/2019/11/19/i-biri-do-te-luaje-me-irlanden-rudi-vata-besoj-qe-ne-shqiperi-po-me-shajne/100%Always2019-11-19 09:11
https://a2news.com/2019/11/19/kushtetuesja-edhe-avokati-i-popullit-raport-kritik-ndaj-kreut-te-ked/100%Always2019-11-19 09:15
https://a2news.com/2019/11/19/meta-takon-opoziten-jashteparlamentare-burimet-diskutohet-dhe-shperndarja-e-parlamentit/100%Always2019-11-19 10:47
https://a2news.com/2019/11/19/tryeza-per-reformen-zgjedhore-diskutohet-financimi-i-partive/100%Always2019-11-19 07:52
https://a2news.com/2019/11/19/malte-arrestohet-ndermjetesi-ne-vrasjen-e-gazetares-daphne-caruana-galizia/100%Always2019-11-19 07:44
https://a2news.com/2019/11/18/italia-luan-basketboll-me-armenine-danimarka-kualifikohet-mes-dritherimave/100%Always2019-11-18 21:55
https://a2news.com/2019/11/18/shba-ndryshon-mendim-mbi-vendbanimet-izraelite-pas-40-vitesh-nuk-i-cileson-me-si-te-paligjshme/100%Always2019-11-18 21:10
https://a2news.com/2019/11/18/veshtiresi-per-te-hyre-ne-stadiumin-e-ri-per-personat-para-dhe-tetraplegjik-fshf-sqaron-problematiken/100%Always2019-11-18 20:40
https://a2news.com/2019/11/18/te-shtena-ne-qendren-tregtare-3-viktima-ne-shba/100%Always2019-11-18 20:32
https://a2news.com/2019/11/18/gjyshja-qe-fitoi-vetebesim-pasi-u-be-muskuloze/100%Always2019-11-18 20:03
https://a2news.com/2019/11/18/non-grata-ne-presidence-vjen-reagimi-i-borchardt/100%Always2019-11-18 19:50
https://a2news.com/2019/11/18/20-talentet-qe-duhen-ndjekur-me-vemendje-vitin-e-ardhshem/100%Always2019-11-18 19:29
https://a2news.com/2019/11/18/maguire-falenderon-kosoven-vend-i-bukur-njerez-te-kendshem/100%Always2019-11-18 18:53
https://a2news.com/2019/11/18/eurokomisioneri-per-zgjerimin-varhelyi-bind-komisionin-e-pe-javes-tjeter-votimi-i-fundit/100%Always2019-11-18 18:50
https://a2news.com/2019/11/18/si-shume-te-tjere-piqte-mish-ne-skare-por-tani-ai-djalosh-vlen-1-miliard-dollare/100%Always2019-11-18 18:26
https://a2news.com/2019/11/18/kushtetuesja-be-zgjidheni-ne-venecia/100%Always2019-11-18 18:21
https://a2news.com/2019/11/18/kreu-i-bandes-qe-bastiste-vilat-zgjohem-ne-mengjes-dhe-mendoj-vetem-te-vjedh/100%Always2019-11-18 17:28
https://a2news.com/2019/11/18/aksident-me-vdekje-ne-elbasan/100%Always2019-11-18 17:22
https://a2news.com/2019/11/18/grabitja-ne-rinas-zgjaten-me-3-muaj-hetimet-veselit-i-kerkohet-and-ja/100%Always2019-11-18 15:58
https://a2news.com/2019/11/18/bonusi-per-pensionistet-qeveria-ne-dileme-denaj-vendimi-ne-dhjetor/100%Always2019-11-18 19:29
https://a2news.com/2019/11/18/nje-kafe-nen-uje-500-vjetori-i-havanes-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-11-18 15:46
https://a2news.com/2019/11/18/50-familje-nen-pushtetin-e-ujit-sa-here-bie-shi/100%Always2019-11-18 15:28
https://a2news.com/2019/11/18/fiskalizimi-gjoba-progresive-per-bizneset-me-shkelje/100%Always2019-11-18 15:41
https://a2news.com/2019/11/18/ford-mustang-shnderrohet-ne-nje-suv-elektrik/100%Always2019-11-18 15:22
https://a2news.com/2019/11/18/cfare-dreqin-po-ben-ai-cmenduria-e-ferrarit-ne-radio/100%Always2019-11-18 14:49
https://a2news.com/2019/11/18/meta-leter-osbe-ambasadori-borchardt-eshte-i-padeshirueshem-ne-presidence/100%Always2019-11-18 18:15
https://a2news.com/2019/11/18/kapet-narko-nendetesja-me-2000-kg-kokaine/100%Always2019-11-18 14:34
https://a2news.com/2019/11/18/qytetaret-ne-radhe-per-te-blere-ajer-te-paster/100%Always2019-11-18 14:24
https://a2news.com/2019/11/18/u-konfliktuan-pasi-perplasen-makinat-qellon-aksidentalisht-me-pistolete-kunatin/100%Always2019-11-18 14:19
https://a2news.com/2019/11/18/aksidenti-i-tmerrshem-ne-motogp-rrezohet-vete-dhe-me-pas-motori-i-kundershtarit-e-hedh-ne-ajer/100%Always2019-11-18 14:16
https://a2news.com/2019/11/18/gjithmone-gati-kim-jong-un-kerkon-te-ndertoje-ushtrine-e-pathyeshme/100%Always2019-11-18 13:53
https://a2news.com/2019/11/18/liber-ne-miniature-i-shkruar-ne-moshen-14-vjecare-bronte-del-ne-ankand/100%Always2019-11-18 13:53
https://a2news.com/2019/11/18/bresher-i-cmendur-australia-goditet-rende-nga-stuhia-e-ashper/100%Always2019-11-18 13:37
https://a2news.com/2019/11/18/krasniqi-loje-politike-per-kontrollin-e-kushtetueses-do-te-marre-2-vendime-te-rendesishme/100%Always2019-11-18 15:42
https://a2news.com/2019/11/18/ai-nuk-eshte-president-eshte-mbret-batuta-nga-vizita-e-ceferin-ne-shtepine-e-futbollit/100%Always2019-11-18 13:28
https://a2news.com/2019/11/18/rrjeti-5g-shba-politikes-shqiptare-kujdes-nga-teknologjia-e-kines/100%Always2019-11-18 15:57
https://a2news.com/2019/11/18/basha-nga-lezha-jeta-e-fermereve-e-veshtire-do-te-ofrojme-zgjidhje/100%Always2019-11-18 13:02
https://a2news.com/2019/11/18/arsenal-do-te-ktheje-mbrapsht-xhaken-kerkon-nje-tjeter-lojtar-te-zvicres/100%Always2019-11-18 14:56
https://a2news.com/2019/11/18/moti-i-keq-ne-europe-austria-shpall-emergjencen-probleme-ne-itali-dhe-spanje/100%Always2019-11-18 12:07
https://a2news.com/2019/11/18/buxheti-2020-institucionet-e-drejtesise-te-pakenaqura/100%Always2019-11-18 12:04
https://a2news.com/2019/11/18/zevendesimet-te-juve-ronaldo-vendos-te-flase-sakrifikohem-me-krenari-per-klubin/100%Always2019-11-18 11:54
https://a2news.com/2019/11/18/mister-ne-australi-mijera-zogj-te-ngordhur-ne-plazhet-e-sidnej/100%Always2019-11-18 11:44
https://a2news.com/2019/11/18/soreca-te-lene-menjane-debatet-per-kushtetuesen-te-ngrihet-nje-institucion-i-besueshem/100%Always2019-11-18 11:35
https://a2news.com/2019/11/18/traktori-me-i-shpejte-ne-bote-arrin-shpejtesine-217-km-h/100%Always2019-11-18 11:28
https://a2news.com/2019/11/18/vendi-ku-njerezit-luajne-bixhoz-me-jeten-prej-40-vitesh/100%Always2019-11-18 10:47
https://a2news.com/2019/11/18/situata-politike-gjoni-ndoshta-me-dashuri-por-pa-qetesi/100%Always2019-11-18 10:42
https://a2news.com/2019/11/18/kaos-ne-hong-kong-perleshje-te-dhunshme-ne-kampus-dhjetera-ne-pranga/100%Always2019-11-18 10:40
https://a2news.com/2019/11/18/shqiptaret-e-kthyer-nga-siria-meta-te-ngrihen-qendra-per-rehabilitimin-e-tyre/100%Always2019-11-18 10:55
https://a2news.com/2019/11/18/hulku-iranian-behet-pjese-e-kampionatit-te-boksit-pa-doreza/100%Always2019-11-18 10:20
https://a2news.com/2019/11/18/autobusi-perplas-kembesorin-ne-rrugen-e-durresit/100%Always2019-11-18 10:18
https://a2news.com/2019/11/18/danimarka-nuk-pranon-te-riatdhesoje-luftetaret-e-isis/100%Always2019-11-18 10:05
https://a2news.com/2019/11/18/konflikti-president-mazhorance-deputeti-i-bindjes-demokratike-te-dy-palet-jane-ne-shkelje-ligjore/100%Always2019-11-18 10:14
https://a2news.com/2019/11/18/shembet-ura-ne-tuluze-raportohet-per-viktima/100%Always2019-11-18 09:57
https://a2news.com/2019/11/18/filmi-i-ri-i-cage-do-te-jete-ne-rolin-e-vetes-se-tij/100%Always2019-11-18 09:48
https://a2news.com/2019/11/18/nga-vilhem-teli-tek-altin-lala-kjo-date-ne-histori-18-nentor/100%Always2019-11-18 09:42
https://a2news.com/2019/11/18/meta-ne-veprim-padi-ndaj-kreut-te-ked-dhe-takim-me-bashen/100%Always2019-11-19 11:31
https://a2news.com/2019/11/18/triumf-mes-lotesh-brazili-kampion-bote-per-17-vjecare/100%Always2019-11-18 09:00
https://a2news.com/2019/11/18/rikthehet-dhuna-ndaj-bluzave-te-bardha-ne-peqin-arrestohet-32-vjecari/100%Always2019-11-18 08:54
https://a2news.com/2019/11/18/mijera-vete-ne-shesh-greqia-perkujton-revolten-studentore-te-vitit-1973/100%Always2019-11-18 08:43
https://a2news.com/2019/11/18/te-shtena-me-arme-ne-nje-banese-ne-kaliforni-te-pakten-4-viktima/100%Always2019-11-18 08:31
https://a2news.com/2019/11/18/moti-i-keq-gjunjezon-italine/100%Always2019-11-18 08:24
https://a2news.com/2019/11/18/opozita-nuk-fiton-asnje-mandat-ne-zgjedhjet-parlamentare-ne-bjellorusi/100%Always2019-11-18 07:49
https://a2news.com/2019/11/18/franca-superiore-kush-shpeton-nga-kombetarja-notat-e-kuqezinjve/100%Always2019-11-17 23:27
https://a2news.com/2019/11/18/f1-plot-emocione-ne-brazil-triumfon-verstappen-por-syte-ishin-nga-vetevrasja-e-ferrarit/100%Always2019-11-17 23:13
https://a2news.com/2019/11/17/meta-sqaron-arsyen-e-mungeses-ne-perurimin-e-arenes-kombetarejam-i-palumtur/100%Always2019-11-18 07:32
https://a2news.com/2019/11/17/speciale-panairi-i-librit-2019-me-pak-vizitore-kete-vit/100%Always2019-11-17 21:10
https://a2news.com/2019/11/17/momenti-dritherues-himni-shqiptar-ne-arenen-kombetare/100%Always2019-11-17 20:21
https://a2news.com/2019/11/17/spektakel-ne-arenen-kombetare-por-franca-eshte-superiore-fiton-lehte-0-2/100%Always2019-11-17 21:59
https://a2news.com/2019/11/17/mireseardhje-e-lagur-per-tifozet-defekti-ne-sistemin-e-vaditjes-i-ben-qull/100%Always2019-11-17 19:27
https://a2news.com/2019/11/17/publik-fantastik-por-kosova-mposhtet-rende-nga-anglia/100%Always2019-11-17 19:15
https://a2news.com/2019/11/17/cefenin-per-arenen-kombetare-nuk-do-ta-quaja-wembley-i-ballkanit-eshte-ndryshe-por-e-bukur/100%Always2019-11-17 18:41
https://a2news.com/2019/11/17/meta-dekoron-presidentin-e-uefa-ceferin-me-urdhrin-e-skenderbeut/100%Always2019-11-17 18:20
https://a2news.com/2019/11/17/ndryshime-te-minutes-se-fundit-ne-kombetare-qose-titullar/100%Always2019-11-17 18:56
https://a2news.com/2019/11/17/skuadra-e-tyre-i-shenoi-4-gola-kosoves-por-mediat-angleze-habiten-ne-asnje-vend-tjeter-nuk-na-kane-pritur-keshtu/100%Always2019-11-18 11:37
https://a2news.com/2019/11/17/meta-per-dvoranin-eshte-katica-e-reformes-per-drejtesi-provat-po-shtohen-video-po-pergatitet/100%Always2019-11-18 09:16
https://a2news.com/2019/11/17/event-festiv-apo-shtetrrethim-ne-arenen-kombetare-policia-pengon-hyrjen-e-gazetareve/100%Always2019-11-17 16:23
https://a2news.com/2019/11/17/75-vjetori-i-clirimit-te-tiranes-politika-perkujton-e-ndare-deshmoret/100%Always2019-11-17 16:06
https://a2news.com/2019/11/17/kush-e-do-me-shume-kushtetuten-paralajmerimet-e-metes-dhe-te-rames-per-22-dhe-25-nentorin/100%Always2019-11-17 15:14
https://a2news.com/2019/11/17/kosova-sfidon-angline-per-fitore-historike/100%Always2019-11-17 14:42
https://a2news.com/2019/11/17/ngerci-me-gjykaten-kushtetuese-meta-takon-neser-opoziten/100%Always2019-11-17 14:39
https://a2news.com/2019/11/17/reforma-zgjedhore-pd-ok-parimisht-per-te-qene-ne-tryezen-e-osbe/100%Always2019-11-17 14:16
https://a2news.com/2019/11/17/motogp-marquez-fiton-ne-garen-e-fundit-te-lorenzos/100%Always2019-11-17 14:09
https://a2news.com/2019/11/17/pragndeshja-shqiperi-france-kontrolle-tifozeve-qe-ne-kufi/100%Always2019-11-17 13:57
https://a2news.com/2019/11/17/bardhi-vorpsi-me-sjelljen-prej-sherbetoreje-politike-humbi-cdo-mundesi-per-te-qene-gjyqtare-e-gjykates-kushtetutese/100%Always2019-11-17 13:40
https://a2news.com/2019/11/17/dita-boterore-e-te-varferve-papa-lakmia-e-disave-varferon-shume-te-tjere/100%Always2019-11-17 13:28
https://a2news.com/2019/11/17/stuhi-e-forte-ne-kroaci-rrezohen-pemet-e-demtohen-catite-e-banesave/100%Always2019-11-17 13:19
https://a2news.com/2019/11/17/formacioni-kunder-frances-kthehen-titullaret-lenjani-ne-avantazh-ndaj-roshit/100%Always2019-11-17 13:17
https://a2news.com/2019/11/17/xhafaj-xhaferllari-nuk-mund-te-jete-anetare-e-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-11-17 16:54
https://a2news.com/2019/11/17/ne-prag-te-shqiperi-france-presidenti-i-uefa-s-inspekton-shtepine-e-futbollit/100%Always2019-11-17 12:41
https://a2news.com/2019/11/17/atentati-ndaj-prokurorit-kejvina-kthella-troket-te-krimet-e-renda/100%Always2019-11-17 12:42
https://a2news.com/2019/11/17/basha-nuk-merrem-me-krizen-politike-por-degjoj-hallet-e-shqiptareve/100%Always2019-11-17 16:56
https://a2news.com/2019/11/17/permbytjet-ne-venecia-qytetaret-kerkojne-veprim-kunder-ndryshimeve-klimatike/100%Always2019-11-17 11:39
https://a2news.com/2019/11/17/trump-humb-ne-luiziana-kandidati-demokrat-fiton-garen-per-guvernator/100%Always2019-11-17 11:26
https://a2news.com/2019/11/17/fitoi-mbi-10-milione-euro-ne-lotari-tani-eshte-punetor-qymyri/100%Always2019-11-17 10:36
https://a2news.com/2019/11/17/vetem-7-tifoze-franceze-ne-arenen-kombetare/100%Always2019-11-17 09:48
https://a2news.com/2019/11/17/lekundje-termeti-ne-tirane/100%Always2019-11-17 12:55
https://a2news.com/2019/11/17/dakordesia-thaci-vucic-hooper-ekziston-marreveshja-per-shkembim-territoresh/100%Always2019-11-17 09:08
https://a2news.com/2019/11/17/portieri-merr-persiper-penalltine-dhe-thyen-dritat-e-stadiumit/100%Always2019-11-17 08:49
https://a2news.com/2019/11/17/skuadra-fiton-27-0-shkarkohet-trajneri-klubi-kundershtari-duhet-respektuar/100%Always2019-11-17 08:29
https://a2news.com/2019/11/17/nuk-duronte-dot-vemendjen-e-dashura-24-vjecare-braktis-aktorin-johnny-depp/100%Always2019-11-17 07:55
https://a2news.com/2019/11/17/yll-futbolli-dhe-shembull-perulesie-gjesti-i-mane-qe-po-ben-xhiron-e-botes/100%Always2019-11-17 07:26
https://a2news.com/2019/11/16/zbardhen-detaje-nga-perurimi-i-stadiumit-kengetare-te-njohur-e-balerina-prova-deri-ne-mesnate/100%Always2019-11-17 08:31
https://a2news.com/2019/11/16/gjermania-merr-kreun-e-grupit-holanda-tremb-ne-irlanden-e-veriut/100%Always2019-11-16 21:42
https://a2news.com/2019/11/16/liqeni-britani-situate-e-renduar-nga-permbytjet-ne-ishull/100%Always2019-11-16 21:09
https://a2news.com/2019/11/16/spitali-italian-i-heq-tumorin-ne-koke-muzikantit-ndersa-luante-ne-piano/100%Always2019-11-16 20:44
https://a2news.com/2019/11/16/anglia-mberrin-ne-kosove-southgate-te-befasuar-nga-pritja/100%Always2019-11-16 20:20
https://a2news.com/2019/11/16/verstappen-rremben-pole-position-e-fundit-te-sezonit/100%Always2019-11-16 19:47
https://a2news.com/2019/11/16/balla-partia-socialiste-shkolle-e-funksionimit-demokratik/100%Always2019-11-16 19:28
https://a2news.com/2019/11/16/erdogan-ne-shba-etna-e-mbuluar-nga-bora-venecia-e-permbytur-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2019-11-16 18:23
https://a2news.com/2019/11/16/revista-time-zbulon-100-yjet-e-se-ardhmes/100%Always2019-11-16 18:18
https://a2news.com/2019/11/16/kampionet-e-botes-sterviten-ne-arena-kombetare/100%Always2019-11-16 18:17
https://a2news.com/2019/11/16/burime-nga-presidenca-meta-fton-fondacionin-soros-ne-takim-per-gjykaten-kushtetuese/100%Always2019-11-16 17:52
https://a2news.com/2019/11/16/racionimi-i-karburantit-iranianet-dalin-ne-rruge-regjistrohen-viktima/100%Always2019-11-16 17:41
https://a2news.com/2019/11/16/kombetarja-stervitje-dhe-humor-para-frances/100%Always2019-11-17 07:12
https://a2news.com/2019/11/16/neser-te-jepni-shpirtin-ketu-batutat-e-rames-me-futbollistet-e-kombetares/100%Always2019-11-16 17:36
https://a2news.com/2019/11/16/aksident-me-vdekje-ne-kamez-shoqerohet-ne-komisariat-drejtuesja-e-mjetit/100%Always2019-11-16 17:02
https://a2news.com/2019/11/16/probleme-me-zemren-shtrohet-ne-spital-presidenti-serb/100%Always2019-11-16 16:33
https://a2news.com/2019/11/16/varane-kemi-ardhur-per-fitore-do-e-mbyllim-grupin-ne-vendin-e-pare/100%Always2019-11-16 16:21
https://a2news.com/2019/11/16/mbeshtetesit-e-morales-dalin-ne-rruget-e-bolivise-raportohen-viktima/100%Always2019-11-16 16:11
https://a2news.com/2019/11/16/deshmi-shkelqimi-dhe-renia-e-bashkimit-sovjetik/100%Always2019-11-16 16:03
https://a2news.com/2019/11/16/30-vjet-pas-revolucionit-te-purpurt-ceket-rikthehen-ne-rruge/100%Always2019-11-16 16:00
https://a2news.com/2019/11/16/shqiperia-punon-token-fshati-vjen-ne-sheshin-skenderbej/100%Always2019-11-16 15:42
https://a2news.com/2019/11/16/reja-i-kemi-cilesite-per-te-vene-ne-veshtiresi-edhe-francen/100%Always2019-11-16 16:45
https://a2news.com/2019/11/16/studimi-per-femrat-darka-e-vone-rrit-rrezikun-per-semundjet-e-zemres/100%Always2019-11-16 14:19
https://a2news.com/2019/11/16/te-shtena-me-arme-ne-mes-te-ndeshjes-zbrazet-stadiumi/100%Always2019-11-16 14:18
https://a2news.com/2019/11/16/keanu-reeves-pjese-e-spongebob/100%Always2019-11-16 14:08
https://a2news.com/2019/11/16/pas-ores-dhe-telefonit-gati-tualeti-i-mencur/100%Always2019-11-16 13:58
https://a2news.com/2019/11/16/premiera-e-triumph-kombetarja-nga-fusha-ne-kinema/100%Always2019-11-16 13:44
https://a2news.com/2019/11/16/1-vit-nga-nisja-e-protestave-te-jelekeve-te-verdhe-ne-paris/100%Always2019-11-16 14:03
https://a2news.com/2019/11/16/delegatet-e-kongresit-ps-aplikon-votimin-elektronik-per-zgjedhjet-ne-kete-forum/100%Always2019-11-16 13:19
https://a2news.com/2019/11/16/monedha-gjysme-dollareshe-shitet-per-gjysme-milione/100%Always2019-11-16 12:12
https://a2news.com/2019/11/16/bufi-me-motor-elektrik-qe-ecen-me-400-km-h/100%Always2019-11-16 13:51
https://a2news.com/2019/11/16/basha-ne-devoll-bujqesia-sektori-me-i-braktisur/100%Always2019-11-16 11:38
https://a2news.com/2019/11/16/plumb-ne-zarf-per-conte-n-patrulla-ne-shtepine-dhe-zyren-e-trajnerit/100%Always2019-11-16 11:29
https://a2news.com/2019/11/16/rrezohet-avioni-luftarak-shpetojne-dy-pilotet/100%Always2019-11-16 11:16
https://a2news.com/2019/11/16/eshte-9-vjec-per-nje-muaj-diplomohet-ne-universitet/100%Always2019-11-16 11:22
https://a2news.com/2019/11/16/protestat-ne-hong-kong-mijera-studente-ngujohen-ne-universitet/100%Always2019-11-16 10:54
https://a2news.com/2019/11/16/ngerci-ne-kushtetuese-rama-konflikt-qe-vjen-nga-i-njejti-burim-me-25-nentor-gati-ligji-per-kck/100%Always2019-11-16 09:38
https://a2news.com/2019/11/16/bayern-ska-nevoje-per-trajner-tjeter-rummenigge-ne-i-besojme-hansi-flick/100%Always2019-11-16 09:08
https://a2news.com/2019/11/16/ulet-avioni-i-pare-pas-20-vitesh-ne-kucove/100%Always2019-11-16 11:24
https://a2news.com/2019/11/16/presidenca-situata-dramatike-meta-do-te-takohet-me-kryetaret-e-partive-qe-braktisen-kuvendin/100%Always2019-11-16 16:53
https://a2news.com/2019/11/16/shqiperia-kunder-kampioneve-te-botes-policia-publikon-planin-e-masave/100%Always2019-11-16 08:27
https://a2news.com/2019/11/16/tjeter-ngjarje-e-rende-ne-shba-9-vjecari-qellon-me-arme-dy-bashkemoshatare/100%Always2019-11-16 08:03
https://a2news.com/2019/11/15/fitore-e-mundimshme-per-zvicren-me-nje-kembe-ne-europian/100%Always2019-11-15 21:46
https://a2news.com/2019/11/15/serfistja-franceze-thyen-rekordin-boteror-mbi-dallgen-me-te-madhe/100%Always2019-11-15 21:31
https://a2news.com/2019/11/15/franca-paraqet-ne-bruksel-draftin-per-zgjerimin-e-be/100%Always2019-11-15 21:24
https://a2news.com/2019/11/15/motrat-e-cr7-kercenojne-sarrin-nuk-behet-shaka-me-te/100%Always2019-11-15 20:25
https://a2news.com/2019/11/15/zhgenjim-per-shpresat-anglia-mposht-shqiperine-ne-loro-borici-kosova-bie-ne-austri/100%Always2019-11-15 20:12
https://a2news.com/2019/11/15/stadiumi-i-ri-merr-emrat-e-panajot-panos-fatmir-frasherit-e-vasillaq-zerit/100%Always2019-11-16 10:59
https://a2news.com/2019/11/15/messi-rikthehet-ne-kombetare-dhe-mposht-brazilin/100%Always2019-11-15 19:02
https://a2news.com/2019/11/15/behet-zyrtare-finlanda-per-here-te-pare-ne-kampionatin-europian/100%Always2019-11-15 20:17
https://a2news.com/2019/11/15/pasurite-e-krimit-kryeprokurori-i-antimafias-sfide-mafiozet-me-kravate/100%Always2019-11-15 18:50
https://a2news.com/2019/11/15/aksident-me-vdekje-ne-rrugen-e-kombit/100%Always2019-11-15 18:19
https://a2news.com/2019/11/15/basha-teater-3-ditor-me-kushtetuesen-tregoi-kush-se-do-reformen-ne-drejtesi/100%Always2019-11-15 18:30
https://a2news.com/2019/11/15/papa-francesku-politikanet-qe-sulmojne-homoseksualet-me-kujtojne-hitlerin/100%Always2019-11-15 18:02
https://a2news.com/2019/11/15/si-ne-luften-e-ftohte-rusia-shkemben-spiunet-me-lituanine-e-norvegjine/100%Always2019-11-15 17:43
https://a2news.com/2019/11/15/shembet-kubeja-e-nje-xhamie-ne-turqi/100%Always2019-11-15 17:34
https://a2news.com/2019/11/15/shi-meteoresh-ne-fundjave/100%Always2019-11-15 17:23
https://a2news.com/2019/11/15/rama-publikon-foto-nga-stadiumi-i-ri-u-kry/100%Always2019-11-15 21:07
https://a2news.com/2019/11/15/kamberi-largohet-nga-grumbullimi-i-kombetares/100%Always2019-11-15 18:34
https://a2news.com/2019/11/15/europiani-i-femrave-ne-basket-shqiperia-debuton-me-humbje-ndaj-lituanise/100%Always2019-11-15 16:50
https://a2news.com/2019/11/15/meta-tha-se-do-ta-kallezoje-penalisht-reagon-kreu-i-ked/100%Always2019-11-15 16:05
https://a2news.com/2019/11/15/fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-11-15 15:54
https://a2news.com/2019/11/15/klp-publikon-listen-e-kandidateve-per-ked/100%Always2019-11-15 15:45
https://a2news.com/2019/11/15/euro-2020-zvicra-kerkon-kualifikimin-finlanda-bileten-historike/100%Always2019-11-15 15:31
https://a2news.com/2019/11/15/eshte-qen-i-terbuar-te-rrihet-per-vdekje-me-shkop-peniani-ofendon-zevendespresidentin-amerikan/100%Always2019-11-15 15:20
https://a2news.com/2019/11/15/mbrojtja-ushtarake-shba-i-kerkon-korese-se-jugut-te-paguaje-500-me-shume/100%Always2019-11-15 15:11
https://a2news.com/2019/11/15/trump-nuk-lejon-riatdhesimin-nga-siria-sepse-gruaja-ishte-pjese-e-isis-gjykata-i-jep-te-drejte/100%Always2019-11-15 15:00
https://a2news.com/2019/11/15/meta-do-te-beje-kallezim-penal-kunder-kreut-te-ked-ka-marre-persiper-te-realizoje-nje-akt-mafioz/100%Always2019-11-15 20:55
https://a2news.com/2019/11/15/gjykata-kushtetuese-njeh-marsida-xhaferllarin-si-anetare-te-saj/100%Always2019-11-15 14:53
https://a2news.com/2019/11/15/thirrja-e-gjyshes-se-oljades-mbesa-e-plagosur-ka-nevoje-te-kurohet-ne-spitalet-tona/100%Always2019-11-15 14:04
https://a2news.com/2019/11/15/cakaj-refuzimi-i-kosoves-ne-unesco-gabim-historik/100%Always2019-11-15 14:04
https://a2news.com/2019/11/15/i-pergjonte-nga-lart-protestuesit-hedhin-poshte-dronin-ne-menyren-e-pabesueshme/100%Always2019-11-15 14:03
https://a2news.com/2019/11/15/avioni-spiun-zbukurohet-per-tu-ekspozuar-ne-muze/100%Always2019-11-15 13:44
https://a2news.com/2019/11/15/a-e-shperndan-dot-meta-parlamentin-ngjela-mund-ta-nxjerre-dekretin-por-e-pret-burgimi-i-perjetshem/100%Always2019-11-15 13:07
https://a2news.com/2019/11/15/mori-50-000-euro-per-te-nxjerre-nga-burgu-te-denuarin-per-vrasje-arrestohet-36-vjecarja/100%Always2019-11-15 12:59
https://a2news.com/2019/11/15/rivleresimi-i-banesave-qeveria-gati-draftin-perfitojne-40-mije-qytetare/100%Always2019-11-15 13:09
https://a2news.com/2019/11/15/sektet-me-vdekjeprurese-dhe-te-rrezikshme-ne-bote/100%Always2019-11-15 13:20
https://a2news.com/2019/11/15/atentati-te-uji-i-ftohte-policia-arreston-4-persona/100%Always2019-11-15 12:05
https://a2news.com/2019/11/15/basha-po-te-beheni-bashke-te-gjithe-kjo-qeverie-bie-per-24-ore/100%Always2019-11-15 11:46
https://a2news.com/2019/11/15/kercenimi-i-presidentit-per-shperndarje-te-parlamentit-socialistet-nuk-ka-shans/100%Always2019-11-15 11:26
https://a2news.com/2019/11/15/prokurori-i-antimafias-41-bis-i-nevojshem-pengohet-drejtimi-nga-qelia-i-grupeve-te-strukturuara/100%Always2019-11-15 11:02
https://a2news.com/2019/11/15/kuvendi-miraton-me-97-vota-pro-rezoluten-kunder-metes/100%Always2019-11-15 11:38
https://a2news.com/2019/11/15/mediat-franceze-prostitutat-e-komunitetit-rom-nga-shqiperia-pushtojne-parisin/100%Always2019-11-15 10:47
https://a2news.com/2019/11/15/mitsotakis-kritikon-prespen-por-shton-se-duhet-respektuar/100%Always2019-11-15 11:06
https://a2news.com/2019/11/15/yjet-e-anglise-zbresin-sot-ne-loro-borici-bushi-e-kallaku-optimist/100%Always2019-11-15 15:50
https://a2news.com/2019/11/15/rama-meta-ka-humbur-busullen-ne-nuk-e-kemi-betejen-me-te-por-me-kck/100%Always2019-11-15 10:34
https://a2news.com/2019/11/15/balena-vallezon-ne-mes-te-serfisteve-ata-nuk-kuptojne-gje/100%Always2019-11-15 13:49
https://a2news.com/2019/11/15/i-heq-helmeten-kundershtarit-dhe-e-godet-me-te-sherr-brutal-ne-futbollin-amerikan/100%Always2019-11-15 10:06
https://a2news.com/2019/11/15/ngerci-ne-kushtetuese-meta-kercenon-me-shperndarje-te-kuvendit/100%Always2019-11-15 10:29
https://a2news.com/2019/11/15/nuk-kishte-shenuar-asnje-gol-ne-transferte-qe-nga-2010-andorra-tund-rrjeten-dy-here-ndaj-shqiperise/100%Always2019-11-15 09:58
https://a2news.com/2019/11/15/balla-presidenti-do-te-mbahet-mend-gjate-si-kundershtar-i-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-11-15 09:45
https://a2news.com/2019/11/15/permbytjet-ne-venecia-autoritetet-shpallin-gjendjen-e-emergjences/100%Always2019-11-15 09:26
https://a2news.com/2019/11/15/sulm-me-arme-para-se-te-fillonte-mesimi-16-vjecari-ekzekuton-dy-te-rinj-ne-kaliforni/100%Always2019-11-15 15:26
https://a2news.com/2019/11/15/blerjet-e-shumta-ne-internet-duhen-konsideruar-semundje-mendore/100%Always2019-11-15 09:07
https://a2news.com/2019/11/15/e-mposht-siria-lippi-jep-doreheqjen-si-trajner-i-kines/100%Always2019-11-15 08:27
https://a2news.com/2019/11/15/rrokade-ne-dogana-zbulohen-emrat-e-rinj-ne-drejtim/100%Always2019-11-15 08:43
https://a2news.com/2019/11/15/e-rralle-ne-sportin-profesionist-djali-kerkon-me-ngulm-perjashtimin-e-babait-nga-ndeshja/100%Always2019-11-15 07:52
https://a2news.com/2019/11/15/arta-vorpsi-dhe-marsida-xhaferllari-te-dyja-mberrijne-ne-gjykaten-kushtetuese/100%Always2019-11-15 08:04
https://a2news.com/2019/11/14/me-mendjen-te-franca-kombetarja-tregon-papjekuri-notat/100%Always2019-11-14 22:36
https://a2news.com/2019/11/14/andorra-na-shenoi-2-gola-hysaj-u-treguam-shume-te-bute/100%Always2019-11-14 21:53
https://a2news.com/2019/11/14/anglia-dhe-portugalia-fitore-me-goleade-franca-vuan-ndaj-moldavise/100%Always2019-11-14 21:45
https://a2news.com/2019/11/14/zaev-ne-athine-merr-mbeshtetjen-e-mitsotaqis-per-ceshtjen-e-integrimit/100%Always2019-11-14 21:24
https://a2news.com/2019/11/14/kosova-djeg-mundesine-e-pare-per-euro-2020-mposhtet-ne-ceki/100%Always2019-11-14 21:44
https://a2news.com/2019/11/14/levizja-per-universitetin-me-4-dhjetor-studentet-serish-ne-proteste/100%Always2019-11-14 20:50
https://a2news.com/2019/11/14/nga-revolta-e-te-burgosurve-te-debora-e-pare-ne-kine-fotot-me-interesante-te-dites/100%Always2019-11-14 20:26
https://a2news.com/2019/11/14/zhgenjim-para-frances-andorra-na-ndal-ne-elbasan/100%Always2019-11-14 21:53
https://a2news.com/2019/11/14/panairi-i-librit-pushtohet-nga-librat-per-femije-dhe-ftesat-per-lexime-ne-stenda/100%Always2019-11-14 19:33
https://a2news.com/2019/11/14/buxheti-per-arsimin-denaj-me-shume-fonde-prioritet-arsimi-profesional/100%Always2019-11-14 19:33
https://a2news.com/2019/11/14/te-harruar-ne-siri-thirrjet-per-ndihme-dhe-indiferenca-e-shtetit/100%Always2019-11-14 19:19
https://a2news.com/2019/11/14/ishte-projektuar-per-te-udhehequr-sulmin-e-shqiperise-procedurat-djegin-lojtarin/100%Always2019-11-14 18:45
https://a2news.com/2019/11/14/anetaret-e-rinj-te-kushtetueses-betohen-ne-presidence-3-anetaret-e-reja/100%Always2019-11-14 19:09
https://a2news.com/2019/11/14/publikohet-formacioni-zyrtar-i-ndeshjes-shqiperi-andorra-sa-shume-ndryshime/100%Always2019-11-14 18:31
https://a2news.com/2019/11/14/buxheti-5-per-arsimin-shahini-nuk-eshte-objektiv-i-qeverise/100%Always2019-11-16 11:42
https://a2news.com/2019/11/14/napoli-50-milione-euro-te-shkuara-dem-per-hysajn/100%Always2019-11-14 18:00
https://a2news.com/2019/11/14/deputeti-gjerman-emerohet-raportues-i-asamblese-se-kie-per-kosoven/100%Always2019-11-14 17:45
https://a2news.com/2019/11/14/bilanc-tragjik-nga-luftimet-e-fundit-mes-ushtrise-izraelite-dhe-palestinezeve/100%Always2019-11-14 17:34
https://a2news.com/2019/11/14/ngerci-ne-kushtetuese-be-reagon-per-a2-te-zgjidhet-sa-me-shpejt-konflikti-i-interpretimit/100%Always2019-11-14 17:37
https://a2news.com/2019/11/14/kriza-ne-kili-ekipi-kombetar-braktis-ndeshjen-me-perune/100%Always2019-11-14 17:13
https://a2news.com/2019/11/14/te-shtena-me-arme-ne-nje-shkolle-ne-kaliforni/100%Always2019-11-14 17:06
https://a2news.com/2019/11/14/erdogan-ne-uashington-takohet-me-trump-sistemi-raketor-rus-problem-serioz/100%Always2019-11-14 17:00
https://a2news.com/2019/11/14/termeti-me-magnitude-7-1-trondit-indonezine/100%Always2019-11-14 16:54
https://a2news.com/2019/11/14/presidenti-meta-vlereson-me-titullin-mjeshter-i-madh-atleten-luiza-gega/100%Always2019-11-14 16:03
https://a2news.com/2019/11/14/abuzoi-me-minorenin-prifti-sulmohet-nga-te-afermit-ne-gjykaten-e-korfuzit/100%Always2019-11-14 15:41
https://a2news.com/2019/11/14/policia-njoftohet-nga-qytetaret-ndalon-7-siriane-ne-diber/100%Always2019-11-14 15:39
https://a2news.com/2019/11/14/apeli-liron-ish-drejtorin-e-hipotekes-ne-durres/100%Always2019-11-14 17:40
https://a2news.com/2019/11/14/alarm-ne-kine-rikthehet-semundja-qe-dikur-shfarosi-50-milione-persona/100%Always2019-11-14 15:16
https://a2news.com/2019/11/14/gjykata-kushtetuese-a2-siguron-rezoluten-e-kuvendit-kunder-metes-emerimi-i-xhaferllarit-akt-absolutisht-i-pavlefshem/100%Always2019-11-14 15:39
https://a2news.com/2019/11/14/duhet-te-paraqese-komisioner-britania-mban-peng-komisionin-e-ursula-von-der-leyen/100%Always2019-11-14 14:26
https://a2news.com/2019/11/14/kandidati-per-eurokomisioner-negociatat-te-hapen-para-samitit-te-kroacise/100%Always2019-11-14 14:12
https://a2news.com/2019/11/14/shkoder-shtohen-rastet-me-diabet-ekzaminohen-3-4-persona-cdo-dite/100%Always2019-11-14 14:07
https://a2news.com/2019/11/14/presidenca-njofton-organizimin-e-ceremonise-se-betimit-te-gjyqtareve-te-kushtetueses/100%Always2019-11-14 13:46
https://a2news.com/2019/11/14/vrasja-e-38-vjecarit-ne-vlore-ende-mister-motivet-banoret-te-shokuar/100%Always2019-11-14 13:39
https://a2news.com/2019/11/14/bylykbashi-betimi-nuk-eshte-ceremonial-kryhet-vetem-para-presidentit-te-republikes/100%Always2019-11-14 13:12
https://a2news.com/2019/11/14/legjenda-e-golfit-tiger-woods-do-te-terhiqet-ne-moshen-50-vjecare/100%Always2019-11-14 12:36
https://a2news.com/2019/11/14/permbytjet-apokaliptike-nuk-pengojne-turistet-qe-te-vitizojne-venecian/100%Always2019-11-14 13:54
https://a2news.com/2019/11/14/nasa-i-ndryshon-emrin-asteroidit-me-te-larget-kishte-nje-emer-nazist/100%Always2019-11-14 12:22
https://a2news.com/2019/11/14/shqiptaret-fshehin-kokainen-ne-pyll-iu-a-ha-derri-i-eger/100%Always2019-11-14 12:07
https://a2news.com/2019/11/14/apple-prezanton-laptopin-me-tastiere-magjike/100%Always2019-11-14 11:56
https://a2news.com/2019/11/14/gara-per-kryeprokuror-marku-dorezoi-ne-klp-nje-sondazh-qe-e-nxirrte-fituese/100%Always2019-11-14 11:44
https://a2news.com/2019/11/14/betimi-para-noterit-balla-nuk-pranon-ta-komentoje-para-mediave/100%Always2019-11-14 11:44
https://a2news.com/2019/11/14/lirohet-nje-nga-te-arrestuarit-e-protestes-tek-unaza-e-re/100%Always2019-11-14 11:35
https://a2news.com/2019/11/14/seancat-publike-ne-kongres-diplomatet-e-larte-trump-abuzoi-me-pushtetin/100%Always2019-11-14 11:12
https://a2news.com/2019/11/14/itali-habilaj-denoncohet-ne-burg-nga-shoqja-e-ish-gruas-i-perplasi-me-makine/100%Always2019-11-14 11:10
https://a2news.com/2019/11/14/bardhi-betimi-te-noteri-e-kthen-shqiperine-ne-kohet-me-te-erreta-te-komunizmit/100%Always2019-11-14 11:03
https://a2news.com/2019/11/14/raportimi-i-a2-nga-siria-majko-bravo-qe-sfiduat-administraten-por-mos-prisni-qe-ministri-te-shkoje-ne-kamp/100%Always2019-11-14 11:29
https://a2news.com/2019/11/14/supermakina-prej-17-milione-qe-nuk-ka-cati-dhe-xham-te-perparme/100%Always2019-11-14 10:36
https://a2news.com/2019/11/14/vlore-rikthehet-ne-burg-biznesmeni-i-perfshire-ne-tjetersimin-e-pronave-ne-bregdet/100%Always2019-11-14 11:23
https://a2news.com/2019/11/14/prokurori-i-pergjithshem-olsian-cela-renditet-i-pari-arta-marku-e-dyta/100%Always2019-11-14 11:22
https://a2news.com/2019/11/14/gjykata-kushtetuese-basha-kjo-qe-po-ndodh-eshte-grusht-institucional/100%Always2019-11-14 10:26
https://a2news.com/2019/11/14/zedhenesi-i-presidentit-meta-nuk-ndalon-askend-te-betohet-as-tek-noterja-as-tek-parukierja/100%Always2019-11-14 10:18
https://a2news.com/2019/11/14/tusk-kritikon-macron-ska-sovranitet-ne-europe-pa-ballkanin/100%Always2019-11-14 10:12
https://a2news.com/2019/11/14/celja-e-negociatave-ministrat-e-jashtem-te-be-mblidhen-me-11-dhjetor/100%Always2019-11-14 10:04
https://a2news.com/2019/11/14/ferrari-prezanton-romen-perlen-e-peste-per-kete-vit/100%Always2019-11-14 10:02
https://a2news.com/2019/11/14/gjykata-kushtetuese-pas-betimit-te-vorpsit-xhaferllari-reagon-per-a2/100%Always2019-11-14 09:59
https://a2news.com/2019/11/14/e-papritur-ne-motogp-terhiqet-jorge-lorenzo/100%Always2019-11-14 09:47
https://a2news.com/2019/11/14/arta-vorpsi-ben-betimin-si-anetare-e-gjykates-kushtetuese-te-noterja/100%Always2019-11-14 13:10
https://a2news.com/2019/11/14/ngerci-per-kushtetuesen-peza-presidenti-po-tenton-te-mbijetoje/100%Always2019-11-14 10:00
https://a2news.com/2019/11/14/fmn-ne-tirane-misioni-nderkombetar-takim-me-banken-e-shqiperise-dhe-ministrine-e-financave/100%Always2019-11-14 09:31
https://a2news.com/2019/11/14/tani-kthehuni-prape-te-bejsbolli-ibra-i-thote-lamtumire-amerikes/100%Always2019-11-14 09:15
https://a2news.com/2019/11/14/neziri-shteti-te-riadhesoje-femijet-dhe-grate/100%Always2019-11-14 09:09
https://a2news.com/2019/11/14/meta-dekreton-xhaferllarin-si-gjyqtare-ne-kushtetuese-reagon-ked/100%Always2019-11-14 09:17
https://a2news.com/2019/11/14/meta-publikon-arsyet-e-dekretimit-te-marsida-xhaferllarit-si-gjyqtare-ne-gjykaten-kushtetuese/100%Always2019-11-14 08:20
https://a2news.com/2019/11/14/vrasja-ne-vlore-i-kalon-krimeve-te-renda-10-persona-te-shoqeruar-per-vdekjen-e-34-vjecarit/100%Always2019-11-14 08:11
https://a2news.com/2019/11/14/kontroll-i-sheqerit-ne-gjak-falas-ne-diten-boterore-te-diabetit/100%Always2019-11-14 07:47
https://a2news.com/2019/11/14/buxheti-ne-fokus-te-komisioneve-parlamentare/100%Always2019-11-14 07:42
https://a2news.com/2019/11/13/apeli-i-vellait-te-ali-balliut-shteti-ti-ktheje-iku-me-te-shoqen-ne-siri-per-te-takuar-djalin/100%Always2019-11-13 22:03
https://a2news.com/2019/11/13/shqiptaret-e-bllokuar-ne-siri-krasniqi-shteti-shqiptar-i-papergatitur/100%Always2019-11-13 21:30
https://a2news.com/2019/11/13/daja-shquan-mbesen-ne-kamp-shteti-te-shkoje-tu-bleje-pafajesine-femijeve/100%Always2019-11-14 11:38
https://a2news.com/2019/11/13/6-familjare-ne-siri-pergjerimi-i-elvires-me-ktheni-motrat-e-vogla/100%Always2019-11-13 21:07
https://a2news.com/2019/11/13/ne-shtepine-e-vogelushit-te-cilin-a2-e-gjeti-ne-kampin-e-isis/100%Always2019-11-13 22:10
https://a2news.com/2019/11/13/riatdhesimi-i-familjareve-te-isis-qeverite-perendimore-te-ndara-frike-nga-radikalizimi/100%Always2019-11-13 21:54
https://a2news.com/2019/11/13/ngritja-e-kushtetueses-meta-proces-i-paracaktuar-duheshin-emra-te-ndryshem-per-cdo-vakance/100%Always2019-11-13 19:57
https://a2news.com/2019/11/13/buxheti-i-qeverise-apo-i-shqiptareve/100%Always2019-11-13 19:54
https://a2news.com/2019/11/13/procesi-i-perzgjedhjes-se-anetareve-te-kushtetuese-meta-presidenti-nuk-ka-afate/100%Always2019-11-13 19:44
https://a2news.com/2019/11/13/koski-juristeve-te-rinj-korrupsioni-eshte-gjithandej-ju-sfidoj-te-beheni-te-guximshem/100%Always2019-11-13 18:40
https://a2news.com/2019/11/13/posti-per-kryeprokurorin-mbyllet-gara-per-markun-memcajn-dhe-celen/100%Always2019-11-13 18:39
https://a2news.com/2019/11/13/te-harruar-ne-siri-deshmite-e-familjareve-te-grave-dhe-femijeve-ne-al-hawl/100%Always2019-11-13 20:28
https://a2news.com/2019/11/13/proces-historik-nisin-degjesat-publike-ne-hetimin-per-shkarkimin-e-trump/100%Always2019-11-13 18:10
https://a2news.com/2019/11/13/qeni-njebriresh-u-braktis-nga-pronari-sepse-kishte-nje-bisht-te-vogel-ne-koke/100%Always2019-11-13 17:50
https://a2news.com/2019/11/13/kamioni-perplaset-me-autobusin-12-viktima-ne-sllovaki/100%Always2019-11-13 17:35
https://a2news.com/2019/11/13/era-dhe-dallget-pushtojne-himaren/100%Always2019-11-13 16:42
https://a2news.com/2019/11/13/dekreti-i-metes-per-gjykaten-kushtetuese-spiropali-iu-kundervu-shteteve-te-bashkuara/100%Always2019-11-13 16:39
https://a2news.com/2019/11/13/basha-investimet-e-vetme-te-qeverise-avione-per-shfaqje-bajate-qe-duken-e-zhduken/100%Always2019-11-13 16:37
https://a2news.com/2019/11/13/do-organizonin-sulme-kunder-myslimaneve-dy-te-arrestuar-ne-poloni/100%Always2019-11-13 16:30
https://a2news.com/2019/11/13/skadimi-i-kartave-te-identitetit-lleshaj-nxitoni-te-aplikoni-shmangni-stresin-e-dhjetorit/100%Always2019-11-13 16:13
https://a2news.com/2019/11/13/thiem-ne-gjysmefinale-te-atp-djokovic-federer-per-bileten-tjeter/100%Always2019-11-13 15:57
https://a2news.com/2019/11/13/protestuesit-pro-pavaresise-se-katalonjes-pershkallezojne-protestat/100%Always2019-11-13 15:57
https://a2news.com/2019/11/13/stervitje-e-fshehte-dhe-skeme-me-dy-sulmues-formacioni-i-mundshem-i-shqiperise/100%Always2019-11-13 15:42
https://a2news.com/2019/11/13/mini-shengeni-ballkanik-kurti-veprim-i-nxituar-rama-te-priste-krijimin-e-qeverise/100%Always2019-11-13 15:13
https://a2news.com/2019/11/13/meta-dekreton-xhaferllarin-ne-gjykaten-kushtetuese-arta-vorpsi-reagon-per-a2/100%Always2019-11-13 15:41
https://a2news.com/2019/11/13/meta-dekreton-marsida-xhaferllarin-gjyqtare-te-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-11-13 16:02
https://a2news.com/2019/11/13/perplasja-te-unaza-e-re-paloka-kallezim-policeve-qe-dhunuan-banoret/100%Always2019-11-13 14:57
https://a2news.com/2019/11/13/aksidentet-rrugore-ekspertet-shkak-sjellja-e-shofereve-dhe-mungesa-e-sinjalistikes/100%Always2019-11-13 15:08
https://a2news.com/2019/11/13/sherri-qe-mund-ti-kushtonte-jeten-portierit-golashenues/100%Always2019-11-13 14:25
https://a2news.com/2019/11/13/gjobe-896-mije-euro-kreut-te-bandes-qe-fitoi-1-5-milione-euro-nga-trafiku-i-qenieve-njerezore/100%Always2019-11-13 13:56
https://a2news.com/2019/11/13/34-vjecari-gjendet-i-pajete-ne-vlore-policia-eshte-qelluar-me-arme-zjarri/100%Always2019-11-13 13:46
https://a2news.com/2019/11/13/kosova-ne-finalen-me-cekine-rashica-te-kthehemi-me-rezultat-pozitiv/100%Always2019-11-13 13:44
https://a2news.com/2019/11/13/bota-proteston-pamje-kaotike-vijne-nga-anekend-globit/100%Always2019-11-13 15:24
https://a2news.com/2019/11/13/shqiptaret-ne-siri-felaj-mohon-indiferencen-e-shtetit-shish-po-punon/100%Always2019-11-13 13:31
https://a2news.com/2019/11/13/kokaina-debore-heroina-geshtenje-kodet-e-trafikanteve-per-shitjen-e-droges/100%Always2019-11-13 13:33
https://a2news.com/2019/11/13/nga-gladiator-ne-tifoz-i-romes-transformimi-i-russell-crowe/100%Always2019-11-13 12:41
https://a2news.com/2019/11/13/meta-per-radio-france-intenational-parisi-na-mbeshtet-ne-realizimin-e-perpjekjeve-tona-per-tu-integruar-me-be/100%Always2019-11-13 12:38
https://a2news.com/2019/11/13/hysaj-andorra-eshte-me-e-rendesishme-se-sa-franca/100%Always2019-11-13 12:34
https://a2news.com/2019/11/13/xhaka-refuzon-grumbullimin-reja-askush-nuk-eshte-messi/100%Always2019-11-13 12:27
https://a2news.com/2019/11/13/ndotja-mbyt-indine-banoret-edhe-ecja-eshte-e-veshtire-ne-keto-kushte/100%Always2019-11-13 12:13
https://a2news.com/2019/11/13/shkaterrimet-e-luftes-permbytja-e-venecias-pavaresia-e-polonise-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-11-13 10:23
https://a2news.com/2019/11/13/kam-etje-shqiptari-i-merr-bizhute-86-vjecares-ne-greqi-kapen-5-skifteret-e-roleksave-ne-itali/100%Always2019-11-13 12:09
https://a2news.com/2019/11/13/kush-merr-fryme-ne-mars-te-dhenat-e-sondave-per-oksigjenin-po-tronditin-shkencetaret/100%Always2019-11-13 12:00
https://a2news.com/2019/11/13/volejboll-partizani-dhe-erzeni-debutim-historik-ne-europe/100%Always2019-11-13 11:36
https://a2news.com/2019/11/13/i-mohohet-vizita-e-specializuar-dhe-trajtohet-me-qetesues-nderron-jete-58-vjecari/100%Always2019-11-13 11:18
https://a2news.com/2019/11/13/emerimi-juaj-ka-detyruar-presidentin-te-shkele-ligjin-memcaj-para-klp-ceshtje-interpretimi-jo-shkelje/100%Always2019-11-13 11:06
https://a2news.com/2019/11/13/panik-ne-aeroport-gatishmeria-e-personelit-shmang-tragjedine/100%Always2019-11-13 10:46
https://a2news.com/2019/11/13/situate-katastrofike-nga-zjarret-ne-australi-ekspertet-ndikon-ngrohja-globale/100%Always2019-11-13 10:43
https://a2news.com/2019/11/13/delvine-nis-rehabilitimi-i-ures-se-vanes/100%Always2019-11-13 10:30
https://a2news.com/2019/11/13/situata-tek-unaza-e-re-reagon-avokati-i-popullit/100%Always2019-11-13 10:27
https://a2news.com/2019/11/13/diten-punonin-ne-banke-naten-adhuronin-hitlerin-dhe-pergatisnin-nje-atentat-ndaj-xhamise/100%Always2019-11-13 10:13
https://a2news.com/2019/11/13/tuneli-i-pare-nenujor-lindja-e-internetit-dhe-dita-boterore-e-miresise-kjo-date-ne-histori-13-nentor/100%Always2019-11-13 09:58
https://a2news.com/2019/11/13/aktoret-e-friends-ne-bisedime-per-ribashkimin-e-madh/100%Always2019-11-13 09:47
https://a2news.com/2019/11/13/marku-kam-deshmuar-mjaftueshem-se-nuk-kam-varesi-nga-politika/100%Always2019-11-13 09:26
https://a2news.com/2019/11/13/permbytet-venecia-uji-arrin-nivelin-me-te-larte-ne-50-vjet/100%Always2019-11-13 10:57
https://a2news.com/2019/11/13/moti-i-keq-le-pa-energji-vloren/100%Always2019-11-13 08:45
https://a2news.com/2019/11/13/ministri-gjerman-per-te-bindur-skeptiket-shqiperia-duhet-te-vazhdoje-pa-ndalur-reformat/100%Always2019-11-13 08:38
https://a2news.com/2019/11/13/shqiptaret-ne-siri-ministria-e-jashtme-jemi-angazhuar-me-partneret-qe-ne-pranvere-per-riatdhesimin/100%Always2019-11-13 08:24
https://a2news.com/2019/11/13/david-villa-terhiqet-nga-futbolli/100%Always2019-11-13 07:52
https://a2news.com/2019/11/13/nuk-pranon-te-qendroje-ne-stol-xhaka-vendos-te-mos-prezantohet-ne-grumbullimin-e-kombetares/100%Always2019-11-13 07:26
https://a2news.com/2019/11/13/celet-sot-panairi-i-librit/100%Always2019-11-13 07:14
https://a2news.com/2019/11/12/shqiptaret-ne-siri-eksperti-i-ceshtjeve-te-terrorizmit-autoritetet-te-perballen-me-problemin/100%Always2019-11-12 21:52
https://a2news.com/2019/11/12/gjinishi-shqiptaret-e-al-hawl-te-frikesuar-ndjejne-harresen-e-shtetit/100%Always2019-11-12 21:37
https://a2news.com/2019/11/12/foto-ekskluzive-dhimbja-brenda-kampit-te-isis/100%Always2019-11-12 22:34
https://a2news.com/2019/11/12/gazetari-i-a2-nga-siria-shqiptaret-ne-seksionin-me-te-radikalizuar-te-kampit/100%Always2019-11-12 20:50
https://a2news.com/2019/11/12/a2-sjell-deshmite-e-shqiptareve-nga-kampi-al-hawl-na-ktheni-ne-vendin-tone/100%Always2019-11-12 22:05
https://a2news.com/2019/11/12/propozime-dashurie-dhe-udhezime-per-te-rritur-pellumba-zbulohen-sekretet-e-pablo-escobar/100%Always2019-11-12 19:37
https://a2news.com/2019/11/12/shengeni-ballkanik-veteperjashtimi-i-kosoves-opozitaret-kunder-rames/100%Always2019-11-12 19:31
https://a2news.com/2019/11/12/kushtetuesja-cfare-ndodh-me-betimin-e-anetareve-te-reja/100%Always2019-11-12 19:29
https://a2news.com/2019/11/12/zona-e-sigurise-ne-siri-qytetaret-i-presin-me-gure-forcat-turke-i-qellojne-me-arme/100%Always2019-11-12 18:46
https://a2news.com/2019/11/12/senati-holandez-ratifikon-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-se-veriut/100%Always2019-11-12 18:29
https://a2news.com/2019/11/12/si-lirohet-nje-i-burgosur-nga-al-hawl-autoritetet-e-kampit-mjafton-qe-mpj-te-na-kontaktoje/100%Always2019-11-12 18:37
https://a2news.com/2019/11/12/presidenti-bolivian-morales-flet-per-here-te-pare-nga-ekzili/100%Always2019-11-12 18:04
https://a2news.com/2019/11/12/perplasje-e-dhunshme-ne-kufirin-e-gazes-izraeli-vret-komandantin-xhihadist/100%Always2019-11-12 18:20
https://a2news.com/2019/11/12/nuk-e-di-ku-eshte-babi-historia-e-vogelushit-shqiptar-qe-nuk-pati-fatin-e-alvinit/100%Always2019-11-12 18:55
https://a2news.com/2019/11/12/sulm-kibernetik-ndaj-laburisteve-i-dyti-brenda-javes/100%Always2019-11-12 17:27
https://a2news.com/2019/11/12/mbreti-qe-sfidon-popullin-bleu-dhjetera-makina-luksoze-per-14-grate/100%Always2019-11-12 17:13
https://a2news.com/2019/11/12/moti-i-keq-normalizohet-situata-ne-llogora/100%Always2019-11-12 16:55
https://a2news.com/2019/11/12/grupi-a2-del-nga-kampi-al-hawl-deshmite-e-grave-dhe-femijeve-shqiptare/100%Always2019-11-12 18:07
https://a2news.com/2019/11/12/arrihet-marreveshja-per-krijimin-e-koalicionit-qeveritar-ne-spanje/100%Always2019-11-12 16:46
https://a2news.com/2019/11/12/ambasada-e-shba-1-3-e-gjyqtareve-ne-shqiperi-deklarojne-pasuri-mbi-250-mije-euro-ne-vit/100%Always2019-11-12 16:31
https://a2news.com/2019/11/12/shkrumbohet-makina-ne-zonen-e-ish-bllokut/100%Always2019-11-12 16:28
https://a2news.com/2019/11/12/cnn-ne-siri-brenda-zones-se-sigurt-te-krijuar-nga-turqia/100%Always2019-11-12 16:17
https://a2news.com/2019/11/12/ambasadoret-ne-zyren-e-bashes-leyla-moses-ones-ishte-takim-privat/100%Always2019-11-12 16:16
https://a2news.com/2019/11/12/vedat-murriqi-i-mungon-kosoves-ndaj-cekise-dhe-anglise/100%Always2019-11-12 15:46
https://a2news.com/2019/11/12/superkupa-e-spanjes-ne-arabine-saudite-arrihet-marreveshja-lejohen-femrat-ne-stadium/100%Always2019-11-12 15:33
https://a2news.com/2019/11/12/bb-dhe-fmn-apel-qeverise-per-kujdes/100%Always2019-11-12 15:39
https://a2news.com/2019/11/12/macron-ben-bashke-thacin-dhe-vucic-te-vazhdoje-dialogu/100%Always2019-11-12 15:13
https://a2news.com/2019/11/12/e-mbetur-vetem-me-nje-gjyqtar-gjykata-e-larte-vendos-ekstradimin-e-3-personave/100%Always2019-11-12 14:50
https://a2news.com/2019/11/12/vendimi-per-anetarin-e-gjykates-kushtetuese-me-21-nentor/100%Always2019-11-12 14:17
https://a2news.com/2019/11/12/grupi-i-a2-hyn-ne-kampin-al-hawl-humbin-kontaktet/100%Always2019-11-12 16:53
https://a2news.com/2019/11/12/perballja-me-andorren-memushaj-ne-dyshim/100%Always2019-11-12 14:02
https://a2news.com/2019/11/12/sulmon-aktoret-ne-skene-arrestohet-ekstremisti/100%Always2019-11-12 14:04
https://a2news.com/2019/11/12/ademi-keshilli-bashkiak-nuk-perfaqeson-shkodranet/100%Always2019-11-12 13:44
https://a2news.com/2019/11/12/ambasadori-i-ri-ne-turqi-diplomati-kastriot-robo-ne-seance-degjimore-ne-kuvend/100%Always2019-11-12 13:34
https://a2news.com/2019/11/12/barcelona-prezanton-fanelen-e-katert-me-flamurin-katalanas/100%Always2019-11-12 13:19
https://a2news.com/2019/11/12/kritika-ndaj-qeverise-per-indiference-ndaj-shqiptareve-ne-siri-mesi-reagon-per-a2/100%Always2019-11-12 13:08
https://a2news.com/2019/11/12/foto-ekskluzive-ne-dyert-e-kampit-te-isis/100%Always2019-11-12 14:27
https://a2news.com/2019/11/12/ushtria-merr-pushtetin-presidenti-i-bolivise-arratiset-meksika-i-garanton-mbrojtje/100%Always2019-11-12 12:34
https://a2news.com/2019/11/12/perseritet-sherri-mes-sterling-dhe-gomez-sulmuesi-perjashtohet-nga-ndeshja-me-malin-e-zi/100%Always2019-11-12 12:27
https://a2news.com/2019/11/12/grupi-i-a2-ne-siri-ne-dyert-e-kampit-al-hawl/100%Always2019-11-12 12:16
https://a2news.com/2019/11/12/basha-dhune-barbare-ndaj-banoreve-pergjegjesit-do-te-pergjigjen-para-ligjit/100%Always2019-11-12 12:02
https://a2news.com/2019/11/12/a2-ne-siri-statuja-e-papes-ne-bangkok-protesta-mbi-varka-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-11-13 10:09
https://a2news.com/2019/11/12/finalet-atp-zhgenjen-edhe-nadal-spanjolli-mundet-ne-kohe-rekord/100%Always2019-11-12 12:01
https://a2news.com/2019/11/12/ndikimi-rus-ne-britani-clinton-e-turpshme-qe-qeveria-nuk-publikon-raportin/100%Always2019-11-12 11:47
https://a2news.com/2019/11/12/risia-kamberi-ne-kombetare-shqiperia-tregoi-interesin-me-te-madh-mezi-pres-ate-fanelle/100%Always2019-11-12 11:40
https://a2news.com/2019/11/12/moti-i-keq-rrezon-shtylla-dhe-peme-bllokohet-rruga-e-llogorase/100%Always2019-11-12 12:06
https://a2news.com/2019/11/12/mbi-90-e-sherbimeve-online-rama-ne-2020-heqim-letrat-per-aplikimet-ne-sportele/100%Always2019-11-12 11:31
https://a2news.com/2019/11/12/rekord-i-ri-per-oren-me-te-shtrenjte-ne-bote-shitet-per-nje-cmim-marramendes/100%Always2019-11-12 11:16
https://a2news.com/2019/11/12/irani-zbulon-nje-rezerve-gjigante-nafte-53-miliarde-fuci/100%Always2019-11-12 10:58
https://a2news.com/2019/11/12/gazetari-e-pyet-per-gruan-nadal-acarohet-ne-maksimum/100%Always2019-11-12 10:41
https://a2news.com/2019/11/12/kreu-i-klp-brenda-14-dhjetorit-shqiperia-behet-me-prokuror-te-pergjithshem-te-ri/100%Always2019-11-12 10:47
https://a2news.com/2019/11/12/shqiptaret-ne-siri-mejdini-kane-kerkuar-te-kthehen-por-nuk-jane-degjuar/100%Always2019-11-12 11:39
https://a2news.com/2019/11/12/forumi-i-paqes-ne-paris-te-pranishem-presidentet-meta-e-thaci/100%Always2019-11-12 10:10
https://a2news.com/2019/11/12/meta-e-papranueshme-dhuna-e-perseritur-sot-ndaj-banoreve-te-unazes-se-re/100%Always2019-11-12 09:56
https://a2news.com/2019/11/12/e-mbetur-vetem-me-nje-gjyqtar-gjykata-e-larte-mblidhet-per-te-shqyrtuar-4-kerkesa-ekstradimi/100%Always2019-11-12 10:06
https://a2news.com/2019/11/12/perandoresha-bizantine-trotsky-dhe-lasgushi-kjo-date-ne-histori-12-nentor/100%Always2019-11-13 09:53
https://a2news.com/2019/11/12/uefa-jep-ok-per-stadiumin-shqiperi-france-do-te-luhet-ne-arena-kombetare/100%Always2019-11-12 09:42
https://a2news.com/2019/11/12/paloka-ne-astir-me-pd-banoret-kompensohen-me-vleren-e-tregut-qeveria-vepron-si-milloshevici/100%Always2019-11-12 09:44
https://a2news.com/2019/11/12/policia-thirrje-banoreve-distancohuni-nga-dhuna-do-te-perballeni-me-pasoja-ligjore/100%Always2019-11-12 09:33
https://a2news.com/2019/11/12/kthimi-i-shqiptareve-nga-siria-gati-plani-i-masave-cfare-i-pret-kur-te-kthehen-ne-vend/100%Always2019-11-12 11:40
https://a2news.com/2019/11/12/perplasja-tek-astiri-te-plagosur-jane-7-protestues-dhe-5-police/100%Always2019-11-12 08:45
https://a2news.com/2019/11/12/hysa-shteti-duhet-te-pergjigjet-per-shqiptaret-ne-siri/100%Always2019-11-12 11:41
https://a2news.com/2019/11/12/a2-ne-siri-mbi-80-shqiptare-te-bllokuar-ne-kampin-al-hawl/100%Always2019-11-12 11:40
https://a2news.com/2019/11/12/mot-i-keq-ne-vlore-lundrimi-pezullohet-deri-te-enjten/100%Always2019-11-12 07:41
https://a2news.com/2019/11/12/ikmt-nis-shembjen-e-banesave-te-unaza-e-re-banoret-perplasen-me-policine/100%Always2019-11-12 09:34
https://a2news.com/2019/11/11/al-hawl-atje-ku-isis-po-merr-shpagimin-e-tij/100%Always2019-11-11 21:55
https://a2news.com/2019/11/11/hoxhe-justinian-topulli-shqiptaret-qe-iu-bashkuan-isis-u-genjyen-ishin-me-formim-te-manget-fetar/100%Always2019-11-12 11:45
https://a2news.com/2019/11/11/kampi-burg-i-al-hawl-mbi-80-shqiptare-te-bllokuar-gazetari-i-a2-zbulon-vendndodhjen/100%Always2019-11-11 21:37
https://a2news.com/2019/11/11/droge-me-vlere-60-milione-euro-gjendet-ne-brigjet-franceze/100%Always2019-11-11 20:49
https://a2news.com/2019/11/11/shperthim-prane-hotelit-ku-ndodhej-grupi-i-a2-ne-siri/100%Always2019-11-12 11:41
https://a2news.com/2019/11/11/panairi-i-varfer-i-librit-me-pak-bleres-e-mbeshtetje-financiare-me-shume-tituj/100%Always2019-11-11 19:10
https://a2news.com/2019/11/11/kercenimi-ne-kufi-paramilitaret-sllovene-stervitje-kunder-emigranteve/100%Always2019-11-11 19:03
https://a2news.com/2019/11/11/fotot-me-interesante-te-dites-42/100%Always2019-11-11 22:56
https://a2news.com/2019/11/11/balaj-e-strakosha-te-demtuar-portieri-rrezikon-andorren/100%Always2019-11-11 18:44
https://a2news.com/2019/11/11/institucionet-e-drejtesise-brace-jemi-te-vonuar-mazhoranca-ka-pergjegjesine-e-saj/100%Always2019-11-11 18:50
https://a2news.com/2019/11/11/dikush-ti-ka-ngulur-syte-iluzionet-e-cuditshme-optike/100%Always2019-11-11 18:26
https://a2news.com/2019/11/11/shnderrim-total-parukieri-qe-iu-ndryshon-jeten-vajzave/100%Always2019-11-11 18:11
https://a2news.com/2019/11/11/akulli-nxjerr-nga-pista-avionin-me-pasagjere-ne-cikago/100%Always2019-11-11 17:46
https://a2news.com/2019/11/11/uzuni-rikthehet-ne-kombetare-kam-punuar-shume-jam-gati-per-te-dyja-ndeshjet/100%Always2019-11-11 17:33
https://a2news.com/2019/11/11/isis-merr-pergjegjesine-e-sulmit-ndaj-ushtareve-italiane/100%Always2019-11-11 17:23
https://a2news.com/2019/11/11/grabiten-ne-itali-sillen-ne-shqiperi-grupeve-kriminale-iu-sekuestrohen-196-karta-identiteti-italiane/100%Always2019-11-11 17:05
https://a2news.com/2019/11/11/a2-ne-siri-80-shqiptare-te-bllokuar-ne-kampin-e-isis/100%Always2019-11-12 11:41
https://a2news.com/2019/11/11/fshehja-e-bilanceve-ekspertet-evazionin-e-bejne-kompanite-e-medha/100%Always2019-11-11 16:00
https://a2news.com/2019/11/11/arena-kombetare-projekti-thuajse-identik-me-nje-stadium-ne-meksike/100%Always2019-11-11 16:00
https://a2news.com/2019/11/11/kontabilistet-ne-site-nga-2400-auditues-ne-treg-vetem-600-brenda-ligjit/100%Always2019-11-11 15:44
https://a2news.com/2019/11/11/ronaldo-qeteson-tifozet-e-juventusit/100%Always2019-11-11 15:32
https://a2news.com/2019/11/11/shefi-i-shtabit-te-pergjithshem-te-greqise-viziton-ushtaret-ne-kufi-me-shqiperine/100%Always2019-11-11 15:31
https://a2news.com/2019/11/11/stamboll-gjendet-i-vdekur-ish-agjenti-sekret-britanik-themelues-i-helmetave-te-bardha/100%Always2019-11-11 15:29
https://a2news.com/2019/11/11/le-iene-rikthehet-tek-alvin-tashme-i-sigurt-mes-familjareve-te-tij/100%Always2019-11-11 15:08
https://a2news.com/2019/11/11/protesta-ne-katalonje-bllokohet-autostrada-qe-lidh-spanjen-me-francen/100%Always2019-11-11 14:55
https://a2news.com/2019/11/11/jugu-i-frances-tronditet-nga-termeti-4-te-plagosur/100%Always2019-11-11 15:00
https://a2news.com/2019/11/11/ambasada-e-shba-votimi-i-sotem-i-parlamentit-con-shqiperine-perpara-ne-ringritjen-e-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-11-11 15:48
https://a2news.com/2019/11/11/urdherarresti-per-kajmakun-socialistet-lajne-duart-me-ish-kryebashkiakun-e-vores/100%Always2019-11-11 14:39
https://a2news.com/2019/11/11/xhafaj-per-kushtetuesen-urime-anetareve-te-reja-procesi-i-pa-ndikuar-reforma-ecen-edhe-pse-me-pengesa/100%Always2019-11-11 14:33
https://a2news.com/2019/11/11/napoli-shet-gjysmen-e-ekipit-mes-tyre-edhe-hysajn/100%Always2019-11-11 14:31
https://a2news.com/2019/11/11/kuvendi-votoi-dy-kandidate-te-kushtetueses-pd-pjese-e-pucit-te-rames-kunder-drejtesise/100%Always2019-11-11 14:30
https://a2news.com/2019/11/11/kuvendi-zgjedh-anetaret-e-gjykates-kushtetuese-be-mirepresim-vendimin/100%Always2019-11-11 14:52
https://a2news.com/2019/11/11/kuvendi-zgjodhi-dy-anetaret-e-gjykates-kushtetuese-reagon-zedhenesi-i-presidentit/100%Always2019-11-11 13:17
https://a2news.com/2019/11/11/samiti-i-ohrit-cejku-goditje-pas-shpine-per-kosoven/100%Always2019-11-11 13:38
https://a2news.com/2019/11/11/kuvendi-zgjedh-dy-anetare-te-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-11-11 13:27
https://a2news.com/2019/11/11/nje-tjeter-shumacher-mbi-ferrarin-por-eshte-kale/100%Always2019-11-11 12:46
https://a2news.com/2019/11/11/a2-ne-kufirin-e-gjelber-korce-hemorragji-e-klandestineve-nga-lindja-e-mesme/100%Always2019-11-11 12:16
https://a2news.com/2019/11/11/prokuroria-e-tiranes-firmos-urdherarrestin-per-agim-kajmakun/100%Always2019-11-11 15:17
https://a2news.com/2019/11/11/debate-ne-sallen-e-gjyqit-deshton-seanca-e-radhes-per-emiljano-shullazin/100%Always2019-11-11 12:15
https://a2news.com/2019/11/11/vasili-eshte-shkelur-ligji-per-botimet-ne-fletoren-zyrtare/100%Always2019-11-11 12:11
https://a2news.com/2019/11/11/merr-jete-arena-kombetare-sulmuesja-tregon-si-eshte-te-shenosh-golin-e-pare-aty/100%Always2019-11-11 13:55
https://a2news.com/2019/11/11/cmenduri-ne-hong-kong-policia-qellon-protestuesit-ne-gjoks-nje-kritikut-te-tyre-i-vihet-flaka/100%Always2019-11-11 11:54
https://a2news.com/2019/11/11/31-miliarde-dollare-te-ardhura-ne-me-pak-se-nje-dite/100%Always2019-11-11 11:41
https://a2news.com/2019/11/11/a-do-te-ndryshoje-qendrim-franca-ambasadorja-franceze-ndryshe-nga-sa-mendohet-shume-gjera-varen-nga-shqiperia/100%Always2019-11-11 13:27
https://a2news.com/2019/11/11/futbollisti-u-tregon-tifozeve-raciste-gishtin-e-mesit-ndeshkohet-me-karton-te-kuq/100%Always2019-11-11 11:07
https://a2news.com/2019/11/11/balla-presidenti-kerkon-te-coje-ne-gjykaten-kushtetuese-bashkejetuesen-e-alibeajt/100%Always2019-11-11 11:02
https://a2news.com/2019/11/11/basha-biznesi-ne-lufte-per-mbijetese/100%Always2019-11-11 10:31
https://a2news.com/2019/11/11/transportonin-emigrante-ilegale-arrestohen-dy-persona-ne-aksin-pogradec-bilisht/100%Always2019-11-11 10:31
https://a2news.com/2019/11/11/vakancat-ne-kushtetuese-manja-presidenti-kerkon-te-bllokoje-procesin/100%Always2019-11-11 10:34
https://a2news.com/2019/11/11/nga-mbret-i-instagramit-ne-president-te-shba-dan-bilzerian-mund-te-kandidoj-ne-vitin-2024/100%Always2019-11-11 10:10
https://a2news.com/2019/11/11/hedh-pertoke-trajnerin-kundershtar-shperthen-kaosi-ne-ndeshjen-e-bundesliges/100%Always2019-11-11 10:00
https://a2news.com/2019/11/11/vakancat-ne-kushtetuese-opozita-kerkon-sqarim-mbi-procedurat-dhe-kandidatet/100%Always2019-11-11 10:16
https://a2news.com/2019/11/11/bumci-rama-eshte-i-gatshem-qe-vucicin-ta-beje-liderin-e-madh-dhe-ta-hedhe-kosoven-tutje/100%Always2019-11-11 09:34
https://a2news.com/2019/11/11/keshilltari-i-presidentit-brenda-te-merkures-mund-te-kemi-4-anetare-te-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-11-11 09:46
https://a2news.com/2019/11/11/nga-dostojevski-te-demi-moore-kjo-date-ne-histori-11-nentor/100%Always2019-11-11 09:01
https://a2news.com/2019/11/11/krijimi-i-gjykates-kushtetuese-meta-do-te-zbardhimi-marifetet-e-individeve-te-verber-partiake-dhe-mbledhjet-e-pazbardhura-te-ked/100%Always2019-11-11 08:20
https://a2news.com/2019/11/11/ulerima-dhe-shenja-me-duar-guardiola-cmendet-nga-var-i/100%Always2019-11-11 08:13
https://a2news.com/2019/11/11/capello-sulmon-cristianon-ka-3-vite-qe-nuk-driblon-nje-kundershtar/100%Always2019-11-11 07:46
https://a2news.com/2019/11/11/sarri-cristiano-nuk-eshte-mire-fizikisht-do-te-shqetesohesha-nese-nuk-do-te-inatosej-nga-zevendesimi/100%Always2019-11-11 07:46
https://a2news.com/2019/11/11/kuvend-sot-votohen-kandidaturat-per-dy-vendet-bosh-ne-gjykaten-kushtetuese/100%Always2019-11-11 07:20
https://a2news.com/2019/11/10/juventusi-mposht-milanin-ronaldo-kthehet-ne-problem-kuqezinjte-zhyten-ne-krize/100%Always2019-11-10 21:51
https://a2news.com/2019/11/10/u-akuzua-se-manipuloi-zgjedhjet-jep-doreheqjen-presidenti-i-bolivise/100%Always2019-11-10 21:09
https://a2news.com/2019/11/10/sekreti-per-jetegjatesi-dhe-martese-te-lumtur-sipas-ciftit-me-te-vjeter-ne-bote/100%Always2019-11-10 20:29
https://a2news.com/2019/11/10/foto-nga-arena-kombetare-zhvillohet-ndeshja-testuese/100%Always2019-11-11 09:01
https://a2news.com/2019/11/10/liverpool-blindon-kreun-mposht-kampionet-e-manchester-city-t/100%Always2019-11-10 19:23
https://a2news.com/2019/11/10/sulmohen-ushtaret-italiane-ne-irak-5-te-plagosur/100%Always2019-11-10 19:05
https://a2news.com/2019/11/10/maratona-e-athines-17-pjesemarres-perfundojne-ne-spital/100%Always2019-11-10 18:16
https://a2news.com/2019/11/10/arena-kombetare-hap-dyert-per-tifozet-shperndahen-10-mije-bileta/100%Always2019-11-10 19:41
https://a2news.com/2019/11/10/partizani-ngec-ne-vlore-flamurtari-ben-surprizen/100%Always2019-11-10 17:41
https://a2news.com/2019/11/10/cekici-realizon-dy-gola-per-njerin-do-ta-kishte-zili-dhe-ronaldo/100%Always2019-11-10 17:16
https://a2news.com/2019/11/10/aksidenti-tragjik-ne-tirane-arrestohet-drejtuesi-18-vjecar-i-automjetit/100%Always2019-11-10 16:31
https://a2news.com/2019/11/10/djajte-e-kuq-rikthehen-te-fitorja-ne-premier-league/100%Always2019-11-10 16:06
https://a2news.com/2019/11/10/mini-shengeni-basha-propaganda-anti-europiane-smund-te-zevendesoje-deshtimin-me-integrimin/100%Always2019-11-10 15:51
https://a2news.com/2019/11/10/autoambulanca-perplas-77-vjecaren-ne-pogradec-ndalohet-drejtuesi/100%Always2019-11-10 15:06
https://a2news.com/2019/11/10/fitorja-e-katert-radhazi-laci-thyen-edhe-kukesin/100%Always2019-11-10 14:50
https://a2news.com/2019/11/10/ngerci-ne-kushtetuese-pd-rama-po-tenton-te-bllokoje-ngritjen-e-gjykates/100%Always2019-11-10 14:40
https://a2news.com/2019/11/10/vakancat-ne-kushtetuese-te-henen-kuvendi-hedh-ne-vote-kandidaturat/100%Always2019-11-10 19:08
https://a2news.com/2019/11/10/cikloni-ne-bangladesh-raportohen-viktima-dhe-dhjetera-te-humbur/100%Always2019-11-10 13:50
https://a2news.com/2019/11/10/protestat-ne-bolivi-morales-paralajmeron-zgjedhje-te-reja/100%Always2019-11-10 15:14
https://a2news.com/2019/11/10/hetimi-i-trump-republikanet-kerkojne-te-deshmoje-hunter-biden/100%Always2019-11-10 13:34
https://a2news.com/2019/11/10/shperndante-droge-ne-zonen-e-ish-parkut-i-kapen-doza-dhe-para/100%Always2019-11-10 13:25
https://a2news.com/2019/11/10/spanja-voton-per-here-te-katert-ne-4-vjet-kryeministri-sanchez-i-pari-ne-sondazhe/100%Always2019-11-10 13:19
https://a2news.com/2019/11/10/e-godet-rrufeja-ndersa-peshkonte-humb-jeten-nje-person-ne-divjake/100%Always2019-11-10 12:56
https://a2news.com/2019/11/10/rama-do-realizoj-ate-qe-kam-enderruar-heqjen-e-kufirit-torturues-kosove-shqiperi/100%Always2019-11-10 12:49
https://a2news.com/2019/11/10/do-pranoni-ndonje-alternative-tjeter-pas-refuzimit-te-macron-ja-si-pergjigjen-rama-zaev-e-vucic/100%Always2019-11-10 12:37
https://a2news.com/2019/11/10/mospjesemarrja-e-kosoves-ne-samitin-e-ohrit-rama-u-veteperjashtua/100%Always2019-11-10 16:09
https://a2news.com/2019/11/10/mini-shengeni-vucic-nuk-ka-jugosllavi-vetem-te-mira-rama-kosova-u-veteperjashtu/100%Always2019-11-10 12:18
https://a2news.com/2019/11/10/qelloi-me-arme-ndaj-nje-mjeti-ne-qender-te-peshkopise-ekstradohet-nga-franca-autori/100%Always2019-11-10 10:44
https://a2news.com/2019/11/10/eliminatoret-euro-2020-reja-grumbullon-kamberin-te-mos-nenvleresojme-andorren/100%Always2019-11-10 10:51
https://a2news.com/2019/11/10/ngritja-e-kushtetueses-meta-leter-rucit-te-ndiqet-procedura-per-emerimet/100%Always2019-11-10 09:55
https://a2news.com/2019/11/10/trazirat-ne-hong-kong-rikthehet-dhuna-ne-javen-e-24-te-protestave/100%Always2019-11-10 09:44
https://a2news.com/2019/11/10/mos-hapja-e-negociatave-ruci-leter-kryeparlamentareve-te-be-ejani-verifikoni-reformat/100%Always2019-11-10 09:55
https://a2news.com/2019/11/10/ja-disa-nga-pikat-e-samitit-te-ohrit-per-mini-shengenin/100%Always2019-11-10 08:54
https://a2news.com/2019/11/10/studenti-i-ve-flaken-vetes-ne-universitet-akuzon-macron/100%Always2019-11-10 08:10
https://a2news.com/2019/11/10/nuk-kane-te-ndalur-zjarret-ne-australi-mbi-100-vatra-aktive/100%Always2019-11-10 07:44
https://a2news.com/2019/11/10/aksident-i-rende-ne-tirane-humbin-jeten-dy-17-vjecare/100%Always2019-11-10 07:51
https://a2news.com/2019/11/10/rumania-voton-per-presidentin-iohannis-drejt-mandatit-te-dyte/100%Always2019-11-10 07:23
https://a2news.com/2019/11/09/kater-gola-secili-real-dhe-barca-fillojne-serish-dyluftimin/100%Always2019-11-09 22:36
https://a2news.com/2019/11/09/rikthehet-hysaj-por-napoli-nuk-gjen-dot-veten/100%Always2019-11-09 22:10
https://a2news.com/2019/11/09/mini-shengeni-thaci-refuzuam-ftesen-e-pakuptimte-kur-serbia-dhe-bosnja-nuk-njohin-pavaresine/100%Always2019-11-09 21:39
https://a2news.com/2019/11/09/ikardi-tani-eshte-i-pandalshem-luan-11-minuta-dhe-i-jep-fitoren-psg/100%Always2019-11-09 21:09
https://a2news.com/2019/11/09/reshjet-e-furishme-rikthehen-permbytjet-ne-vlore/100%Always2019-11-09 20:54
https://a2news.com/2019/11/09/iken-kovac-rikthehet-bayern-bavarezet-shkaterrojne-dortmundin/100%Always2019-11-09 20:21
https://a2news.com/2019/11/09/presidenca-per-kushtetuesen-kuvendi-te-votoje-te-henen-anetarin-e-dyte-menjehere-dekretojme-tjetrin/100%Always2019-11-09 20:06
https://a2news.com/2019/11/09/interi-del-nga-makthi-thyen-keshtjellen-e-verones-fale-nje-magjie-te-barella/100%Always2019-11-09 19:18
https://a2news.com/2019/11/09/zverneci-turistik-ka-10-ore-pa-drita-oshee-defekt-i-rende-nuk-dihet-kur-riparohet/100%Always2019-11-09 18:58
https://a2news.com/2019/11/09/kandidatet-per-kushtetuesen-ked-refuzon-kerkesen-e-metes-per-ngrirjen-e-procesit/100%Always2019-11-09 18:13
https://a2news.com/2019/11/09/minishengeni-i-ballkanit-rama-ne-oher-per-takimin-e-dyte-me-vucic-dhe-zaev/100%Always2019-11-10 10:06
https://a2news.com/2019/11/09/ketij-i-thone-fat-blen-nje-vazo-kineze-me-monedhat-ne-xhep-e-shet-per-gati-500-mije-euro/100%Always2019-11-09 17:25
https://a2news.com/2019/11/09/emigrantet-ne-mes-te-pyllit-parada-ruse-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2019-11-09 16:14
https://a2news.com/2019/11/09/zjarret-ne-australi-vijon-ferri-viktima-dhe-qindra-shtepi-te-shkaterruara/100%Always2019-11-09 16:23
https://a2news.com/2019/11/09/chelsea-nuk-gabon-me-crystal-palace-ngjitet-ne-vendin-e-dyte/100%Always2019-11-09 15:36
https://a2news.com/2019/11/09/bylis-bie-ndaj-skenderbeut-partizani-mund-te-shkeputet/100%Always2019-11-09 16:05
https://a2news.com/2019/11/09/aksident-me-nje-viktime-ne-aksin-lezhe-shkoder/100%Always2019-11-09 14:43
https://a2news.com/2019/11/09/ngritja-dhe-renia-e-murit-te-berlinit/100%Always2019-11-09 14:21
https://a2news.com/2019/11/09/diabeti-te-femijet-matje-falas-ne-qendren-toptani-pacientet-ankesa-ndaj-mjekeve/100%Always2019-11-09 13:48
https://a2news.com/2019/11/09/i-denuar-me-burgim-te-perjetshem-pretendon-se-ka-kryer-denimin-sepse-vdiq/100%Always2019-11-09 13:47
https://a2news.com/2019/11/09/projekti-lungomare-2-prishjet-ne-bregdet-banoret-e-radhimes-vijojne-qendresen/100%Always2019-11-09 13:35
https://a2news.com/2019/11/09/30-vite-nga-shembja-e-murit-te-berlinit-merkel-ben-thirrje-per-te-mbrojtur-demokracine/100%Always2019-11-09 13:33
https://a2news.com/2019/11/09/buxheti-2020-prioritet-arsimi-vijon-zbatimin-pakti-per-universitetin/100%Always2019-11-09 13:17
https://a2news.com/2019/11/09/operacion-i-madh-antidroge-ne-gjirokaster-11-te-arrestuar/100%Always2019-11-09 13:05
https://a2news.com/2019/11/09/deshmi-30-vite-nga-shembja-e-murit-qe-ndante-nje-qytet-nje-shtet-dhe-nje-kontinent/100%Always2019-11-09 14:22
https://a2news.com/2019/11/09/meta-kthen-ne-kuvend-ligjin-per-korporaten-e-investimeve-shqiptare/100%Always2019-11-09 15:40
https://a2news.com/2019/11/09/familja-rome-qe-siguron-jetesen-me-thupren/100%Always2019-11-09 12:23
https://a2news.com/2019/11/09/video-emocionuese-alvini-takohet-me-gjyshin-lot-dhe-perqafime-pas-kthimit-nga-siria/100%Always2019-11-09 12:03
https://a2news.com/2019/11/09/protesta-ne-sarande-banoret-kunder-inerteve-ne-plazhin-publik/100%Always2019-11-09 12:01
https://a2news.com/2019/11/09/destinacionet-low-cost-rrisin-ndjeshem-fluturimet/100%Always2019-11-09 11:59
https://a2news.com/2019/11/09/si-te-hiqni-fotot-nga-profili-juaj-ne-instagram-pa-i-fshire-ato/100%Always2019-11-09 11:49
https://a2news.com/2019/11/09/negociatat-e-anetaresimit-rama-kerkon-qartesi-nga-be-jemi-pa-busull-ne-mes-te-detit/100%Always2019-11-09 11:35
https://a2news.com/2019/11/09/ish-ministrat-e-jashtem-apel-vendeve-te-be-hapni-negociatat-me-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/100%Always2019-11-09 11:32
https://a2news.com/2019/11/09/veliaj-jemi-ne-nje-situate-kritike-me-e-veshtire-te-qeverisesh-pa-kundershtare/100%Always2019-11-09 11:25
https://a2news.com/2019/11/09/fotoja-e-fundit-e-freddie-mercury-tregon-gjendjen-e-mjerueshme-te-kengetarit-para-vdekjes-nga-sida/100%Always2019-11-09 11:23
https://a2news.com/2019/11/09/perplasje-mes-prokuroreve-te-dosjes-se-bashes-mungon-firma-e-kole-hysenajt/100%Always2019-11-09 15:34
https://a2news.com/2019/11/09/rama-brenda-nentorit-fillon-furtuna-mbi-folete-e-krimit-dhe-korbat-e-kck/100%Always2019-11-09 11:00
https://a2news.com/2019/11/09/trafikoi-1-ton-kokaine-ne-holande-ne-kontejnerin-me-peshk-denohet-shqiptari/100%Always2019-11-09 10:35
https://a2news.com/2019/11/09/futbollistet-me-te-shtrenjte-qe-ngrohin-stolin/100%Always2019-11-09 13:35
https://a2news.com/2019/11/09/dy-shqiptare-kapen-ne-fermen-e-kanabisit-ne-uells/100%Always2019-11-09 10:24
https://a2news.com/2019/11/09/derbi-i-italise-per-rakitic/100%Always2019-11-09 10:12
https://a2news.com/2019/11/09/ngordh-cjapi-qe-kishte-shok-te-ngushte-tigrin-siberian/100%Always2019-11-09 09:58
https://a2news.com/2019/11/09/ndihmoi-8-shqiptare-te-futen-ilegalisht-ne-britani-arrestohet-kapiteni-i-jahtit/100%Always2019-11-09 09:56
https://a2news.com/2019/11/09/kili-protestuesit-bastisin-kishat-dhe-djegin-statujat-e-jezusit/100%Always2019-11-09 09:14
https://a2news.com/2019/11/09/nderron-jete-burri-marlboro-personi-qe-nuk-tymosi-kurre/100%Always2019-11-09 09:17
https://a2news.com/2019/11/09/capello-klopp-ka-krijuar-dicka-magjike-guardiola-e-shikon-futbollin-si-teater/100%Always2019-11-09 08:13
https://a2news.com/2019/11/09/rita-ora-i-kthehet-aktrimit-poston-foto-me-aktorin-e-famshem-britanik/100%Always2019-11-09 07:45
https://a2news.com/2019/11/09/durres-peshkataret-gjejne-nje-trup-te-pajete/100%Always2019-11-09 07:27
https://a2news.com/2019/11/08/rikthehet-ne-liri-lula-presidenti-punetor-i-brazilit/100%Always2019-11-08 22:38
https://a2news.com/2019/11/08/nuk-me-mjaftojne-per-te-jetuar-ish-gruas-se-oligarkut-i-mbaruan-90-milione-dollare-gjykatesi-i-refuzon-kerkesen-5-miliardeshe/100%Always2019-11-09 09:01
https://a2news.com/2019/11/08/ne-shtepine-e-cristianos-rrinin-10-persona-te-tjere/100%Always2019-11-08 20:37
https://a2news.com/2019/11/08/njihuni-me-peshkun-me-fytyre-njeriu/100%Always2019-11-08 19:55
https://a2news.com/2019/11/08/kombetarja-e-femrave-mundet-thelle-nga-skocia/100%Always2019-11-08 19:21
https://a2news.com/2019/11/08/paqe-ne-derbin-e-shqiperise/100%Always2019-11-08 19:00
https://a2news.com/2019/11/08/me-ka-ftuar-putin-trump-mendon-te-shkoje-ne-paraden-ku-rusia-tregon-muskujt/100%Always2019-11-08 18:42
https://a2news.com/2019/11/08/ndikimi-rus-shtrihet-edhe-ne-britanine-e-madhe-qeverite-kane-mbyllur-njerin-sy/100%Always2019-11-11 13:49
https://a2news.com/2019/11/08/basha-u-terhoqen-nga-akuzat-e-turpshme-per-parate-ruse/100%Always2019-11-08 18:12
https://a2news.com/2019/11/08/portier-nga-halli-8-futbolliste-si-kyle-walker/100%Always2019-11-09 13:35
https://a2news.com/2019/11/08/vetting-u-ne-polici-pasuria-djeg-zyrtarin-e-larte-te-shcba/100%Always2019-11-09 09:34
https://a2news.com/2019/11/08/habitet-ekuipazhi-krijesa-e-arktikut-luan-me-topin-si-te-ishte-nje-qen-besnik/100%Always2019-11-08 17:04
https://a2news.com/2019/11/08/paralajmerimi-i-von-der-leyen-te-mbajme-afer-ballkanin-ose-do-ta-bejne-te-tjeret/100%Always2019-11-08 16:33
https://a2news.com/2019/11/08/pd-prokuroria-pushoi-akuzen-qesharake-qe-u-stis-nga-zyra-e-rames/100%Always2019-11-08 16:23
https://a2news.com/2019/11/08/drafti-zgjedhor-revolucionar-ekspertet-zgjedhore-flasin-per-depolitizim-te-administrates/100%Always2019-11-08 16:17
https://a2news.com/2019/11/08/fotot-me-interesante-te-dites-41/100%Always2019-11-08 16:14
https://a2news.com/2019/11/08/vlore-pylli-i-sodes-tani-eshte-kthyer-edhe-ne-nje-varreze-makinash/100%Always2019-11-08 16:04
https://a2news.com/2019/11/08/prokuroria-dergon-ne-gjykate-dosjen-e-bashes-reagon-taulant-balla/100%Always2019-11-08 15:49
https://a2news.com/2019/11/08/prokuroria-dergon-ne-gjykate-dosjen-e-bashes-akuzohet-per-falsifikim-te-formulareve/100%Always2019-11-08 19:35
https://a2news.com/2019/11/08/conte-sqaron-deklaratat-e-forta-interit-i-dua-te-miren-kam-ardhur-per-te-ndryshuar-historine/100%Always2019-11-08 15:39
https://a2news.com/2019/11/08/sharon-stone-perserit-skenen-e-famshme-te-basic-instinct/100%Always2019-11-08 14:53
https://a2news.com/2019/11/08/as-messi-dhe-as-cristiano-henry-zgjedh-5-futbollistet-me-te-mire-te-historise/100%Always2019-11-08 14:35
https://a2news.com/2019/11/08/super-nentori-i-kinemase-rikthehet-kumbari/100%Always2019-11-08 14:18
https://a2news.com/2019/11/08/tritol-baneses-ne-diber-te-zotit-te-shtepise-i-vrane-djalin-nje-vit-me-pare/100%Always2019-11-08 14:10
https://a2news.com/2019/11/08/sos-per-mjeke-boshatisen-spitalet-ne-shqiperi-per-pavionet-ne-gjermani/100%Always2019-11-08 14:09
https://a2news.com/2019/11/08/femijet-e-vetem-jane-me-te-rrezikuar-nga-obeziteti/100%Always2019-11-08 14:00
https://a2news.com/2019/11/08/kunder-cekise-dhe-anglise-challandes-publikon-listen-e-kosoves/100%Always2019-11-08 13:51
https://a2news.com/2019/11/08/pd-ky-eshte-buxheti-kck-propaganda-nuk-mund-ta-fshehe-kolapsin-ekonomik/100%Always2019-11-08 13:30
https://a2news.com/2019/11/08/palmer-mini-shengeni-ballkanik-ka-mbeshtetjen-tone/100%Always2019-11-08 13:19
https://a2news.com/2019/11/08/luanesha-vuan-pasojat-e-luftes-me-derrin-e-eger/100%Always2019-11-08 13:11
https://a2news.com/2019/11/08/kryetari-i-frpd-thirrje-te-rinjve-mbani-shenim-premtimet-tona/100%Always2019-11-08 13:07
https://a2news.com/2019/11/08/banda-e-shqiptareve-ne-spanje-nje-vajze-ne-grupin-qe-vodhi-30-shtepi/100%Always2019-11-08 12:37
https://a2news.com/2019/11/08/shpetimi-i-alvinit-autoritetet-italiane-dhe-ministri-lleshaj-japin-detaje/100%Always2019-11-08 12:32
https://a2news.com/2019/11/08/palmer-palet-ne-shqiperi-te-dialogojne-per-reformen-zgjedhore/100%Always2019-11-08 12:24
https://a2news.com/2019/11/08/pranga-2-skiftereve-shqiptare-gjate-ndjekjes-qelluan-me-grusht-karabinieret/100%Always2019-11-08 11:56
https://a2news.com/2019/11/08/marredhenia-e-nderlikuar-mes-njerezve-dhe-kafsheve/100%Always2019-11-08 13:43
https://a2news.com/2019/11/08/shkaterrohet-grupi-qe-falsifikonte-dokumente-3-ne-pranga/100%Always2019-11-08 11:48
https://a2news.com/2019/11/08/prostitutat-shqiptare-600-euro-ne-nate-arrestohet-tutori-i-gjenerates-se-re/100%Always2019-11-08 11:52
https://a2news.com/2019/11/08/kercenon-punonjesit-e-bashkise-kamez-i-gjenden-arme-e-municione-ne-banese/100%Always2019-11-08 11:34
https://a2news.com/2019/11/08/atentati-ne-durres-avokati-i-rrajes-ankimon-masen-e-sigurise/100%Always2019-11-08 11:30
https://a2news.com/2019/11/08/qielli-behet-portokalli-krijohen-re-e-vetetima-alarm-per-zjarret-ne-australi/100%Always2019-11-08 15:20
https://a2news.com/2019/11/08/pr-buxheti-2020-denaj-rritje-4-1-por-ulen-investimet-publike/100%Always2019-11-08 11:16
https://a2news.com/2019/11/08/rrezet-x-themelimi-i-partise-dhe-heqja-e-vizave-kjo-date-ne-histori-8-nentor/100%Always2019-11-08 11:10
https://a2news.com/2019/11/08/merkel-dhe-pompeo-reagojne-pas-kritikave-te-macron-ndaj-nato-s-rusia-i-quan-fjale-te-arta/100%Always2019-11-08 10:56
https://a2news.com/2019/11/08/i-akuzuari-per-drogen-kolumbiane-shtyhet-serish-pretenca-per-cekajn/100%Always2019-11-08 10:52
https://a2news.com/2019/11/08/e-ardhmja-e-ibrahimovic-tifozet-e-milan-enderrojne/100%Always2019-11-08 12:43
https://a2news.com/2019/11/08/vdes-i-moshuari-ra-ne-tunelet-e-llaves-vullkanike-qe-ndodheshin-ne-kopshtin-e-tij/100%Always2019-11-08 10:17
https://a2news.com/2019/11/08/ekzekutohet-me-150-plumba-polici-qe-arrestoi-djalin-e-el-chapo-s/100%Always2019-11-08 10:28
https://a2news.com/2019/11/08/shperthim-ne-nje-miniere-ne-gjermani/100%Always2019-11-08 10:12
https://a2news.com/2019/11/08/termeti-shkund-serish-iranin-ka-viktima/100%Always2019-11-08 09:54
https://a2news.com/2019/11/08/studentet-nje-hap-para-universitetit-per-tregun-e-punes/100%Always2019-11-08 09:48
https://a2news.com/2019/11/08/mustang-lithium-bisha-me-motor-elektrik-900-kuaj-fuqi/100%Always2019-11-08 09:46
https://a2news.com/2019/11/08/merkato-e-pashmangshme-sulmuesi-francez-drejt-interit/100%Always2019-11-08 09:39
https://a2news.com/2019/11/08/gara-presidenciale-ne-shba-bloomberg-gati-te-shpalle-kandidaturen/100%Always2019-11-08 09:34
https://a2news.com/2019/11/08/gaforrja-e-bores-shitet-per-nje-shifer-rekord/100%Always2019-11-08 09:22
https://a2news.com/2019/11/08/pakti-per-universitetin-vetem-8-3-mendojne-se-cilesia-eshte-rritur/100%Always2019-11-08 09:14
https://a2news.com/2019/11/08/atentati-ndaj-prokurorit-fnsh-kontrolle-ne-lushnje-e-vlore/100%Always2019-11-08 09:10
https://a2news.com/2019/11/08/meta-ne-kalabri-trashegimia-arbereshe-te-mbrohet-nga-unesco/100%Always2019-11-08 08:51
https://a2news.com/2019/11/08/operacion-kunder-narkotikeve-ne-vlore-arrestohet-56-vjecari/100%Always2019-11-08 08:41
https://a2news.com/2019/11/08/ne-kerkim-per-vrasje-te-mbetur-ne-tentative-arrestohen-dy-te-rinjte/100%Always2019-11-08 08:34
https://a2news.com/2019/11/08/merr-fund-qendrimi-ne-kampin-e-isis-alvin-zbret-ne-rome/100%Always2019-11-08 09:23
https://a2news.com/2019/11/08/derbi-i-shqiperise-hap-javen-e-12-superiore-luhet-pa-tifoze/100%Always2019-11-08 07:25
https://a2news.com/2019/11/07/roma-ngrin-ne-sekondat-e-fundit-mancesteri-kualifikohet/100%Always2019-11-07 22:21
https://a2news.com/2019/11/07/qeveria-kineze-vendos-femijet-nuk-mund-te-luajne-online-me-shume-se-1-ore-e-gjysme/100%Always2019-11-07 21:57
https://a2news.com/2019/11/07/basha-nuk-perdhoset-dot-lufta-clirimtare-e-kosoves-veseli-do-ti-tregoje-botes-drejtesine-e-kauzes/100%Always2019-11-07 21:35
https://a2news.com/2019/11/07/keshilli-i-europes-forcat-politike-te-zgjidhin-ngercin-dhe-te-angazhohen-per-reformen-elektorale/100%Always2019-11-07 20:35
https://a2news.com/2019/11/07/skenderbeu-sulmon-federbet-dhe-sport-radar/100%Always2019-11-07 21:01
https://a2news.com/2019/11/07/gabimi-i-berishes-ndeshkon-lazion-italianet-pothuajse-jashte-europa-league/100%Always2019-11-07 20:16
https://a2news.com/2019/11/07/atentati-i-shkozetit-prokuroria-plumbat-jane-te-armeve-te-gjetura-ne-mjetin-ne-ishem/100%Always2019-11-07 20:11
https://a2news.com/2019/11/07/breaking-bad-peaky-blinders-dhe-vikings-ylli-i-manchester-city-tregon-tatuazhet-me-serialet-e-preferuara/100%Always2019-11-07 19:27
https://a2news.com/2019/11/07/masaker-ne-ujerat-midis-koreve-seuli-merr-vendimin-e-paprecedente/100%Always2019-11-07 18:48
https://a2news.com/2019/11/07/kryeministri-italian-per-rikthimin-e-alvinit-nga-siria-falenderoj-autoritetet-italiane-dhe-shqiptare/100%Always2019-11-07 19:30
https://a2news.com/2019/11/07/nderron-jete-ne-spital-shoferi-i-prokurorit-ndoja/100%Always2019-11-07 20:05
https://a2news.com/2019/11/07/tjeter-demtim-te-interi-sulmuesit-me-pikatore/100%Always2019-11-07 17:44
https://a2news.com/2019/11/07/kadri-veseli-thirret-nga-gjykata-e-hages/100%Always2019-11-07 17:16
https://a2news.com/2019/11/07/u-grabiten-110-milione-leke-zbardhet-vjedhja-e-postes-ne-kruje/100%Always2019-11-07 17:01
https://a2news.com/2019/11/07/nuk-paguhen-taksat-ne-itali-tani-u-dergojne-njoftimin-banoreve-te-varrezave/100%Always2019-11-07 16:56
https://a2news.com/2019/11/07/basha-per-alvin-berishen-falenderoj-autoritetet-italiane/100%Always2019-11-07 16:40
https://a2news.com/2019/11/07/projekti-surprize-i-aston-martin-prezanton-nje-motor/100%Always2019-11-07 16:35
https://a2news.com/2019/11/07/macron-per-the-economist-gjysma-e-vendeve-ishin-kunder-hapjes-se-negociatave-me-shqiperine/100%Always2019-11-07 16:27
https://a2news.com/2019/11/07/dimri-i-bukur-krijesa-e-rrezikuar-premiera-e-scarlett-johansson-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-11-07 16:20
https://a2news.com/2019/11/07/nisma-spranon-rezultatin-votat-nga-serbia-u-perdoren-per-manipulim/100%Always2019-11-07 15:52
https://a2news.com/2019/11/07/17-mesues-me-te-cilet-eshte-e-pamundur-te-kopjosh/100%Always2019-11-07 15:43
https://a2news.com/2019/11/07/pas-letres-se-metes-ked-i-percjell-presidences-raportin-e-arsyetuar-te-kandidateve/100%Always2019-11-07 15:35
https://a2news.com/2019/11/07/derbi-i-shqiperise-vllaznia-kerkon-daljen-nga-kriza-perballe-tiranes/100%Always2019-11-07 15:18
https://a2news.com/2019/11/07/je-shume-i-gjate-nuk-te-pranojme-ne-hotel-problemet-e-njeriut-me-te-gjate-ne-bote/100%Always2019-11-07 15:10
https://a2news.com/2019/11/07/sarande-gjenden-20-predha-nen-uje/100%Always2019-11-07 14:51
https://a2news.com/2019/11/07/kushtetuesja-manja-afatet-jane-kushtetuese-nuk-i-ndryshon-dot-presidenti/100%Always2019-11-07 16:07
https://a2news.com/2019/11/07/shira-te-dendur-ne-fund-te-vjeshtes-rrezik-per-permbytje/100%Always2019-11-07 19:47
https://a2news.com/2019/11/07/shqetesimet-e-biznesit-plage-taksat-e-larta-korrupsioni-dhe-gjykatat/100%Always2019-11-07 15:02
https://a2news.com/2019/11/07/punonjesit-ne-greve-lufthansa-anulon-1300-fluturime/100%Always2019-11-07 14:14
https://a2news.com/2019/11/07/zedhenesi-i-kqz-se-ne-kosove-procesi-seshte-mbyllur-presim-ankesat-e-subjekteve/100%Always2019-11-07 14:50
https://a2news.com/2019/11/07/irlanda-ashperson-masat-dhe-kontrollet-ndaj-shqiptareve/100%Always2019-11-07 14:07
https://a2news.com/2019/11/07/kerkon-per-unazen-e-shokut-zbulon-nje-thesar-te-vertete/100%Always2019-11-07 13:30
https://a2news.com/2019/11/07/ushtria-ruse-zbret-ne-shesh-rikrijohet-parada-ushtarake-e-luftes-se-dyte-boterore/100%Always2019-11-07 13:22
https://a2news.com/2019/11/07/depolitizimi-i-administrates-zgjedhore-gjiknuri-partite-heqin-duart-nga-zgjedhjet/100%Always2019-11-07 13:09
https://a2news.com/2019/11/07/cakaj-shqiperia-dhe-kosova-ne-nje-ze-per-adresimin-e-gjenocidit-serb/100%Always2019-11-07 12:42
https://a2news.com/2019/11/07/punuan-per-arabine-saudite-shba-akuzon-per-spiunazh-dy-ish-punonjes-te-twitter/100%Always2019-11-07 12:17
https://a2news.com/2019/11/07/me-ne-fund-lady-gaga-rrefehet-per-marredhenien-me-bradley-cooper/100%Always2019-11-07 12:10
https://a2news.com/2019/11/07/rezoluta-per-nderhyrjet-e-huaja-bushati-propozon-amendime-te-reja/100%Always2019-11-07 12:01
https://a2news.com/2019/11/07/vakancat-te-kushtetuesja-meta-pezullon-procesin-e-ka-radhen-kuvendi/100%Always2019-11-07 16:00
https://a2news.com/2019/11/07/shokon-aktorja-e-njohur-kam-pire-kokaine-me-babane-tim/100%Always2019-11-07 11:51
https://a2news.com/2019/11/07/huliganet-e-europa-league-plagosje-ne-ukraine-dhe-itali/100%Always2019-11-07 11:31
https://a2news.com/2019/11/07/nga-marie-curie-te-hillary-clinton-kjo-date-ne-histori/100%Always2019-11-07 11:17
https://a2news.com/2019/11/07/piloti-shtypi-gabimisht-alarmin-per-pengmarrje-momente-frike-ne-amsterdam/100%Always2019-11-07 10:47
https://a2news.com/2019/11/07/tabaku-qeveria-ne-banken-e-te-akuzuarve-te-biznesit-si-me-e-korruptuara/100%Always2019-11-07 10:30
https://a2news.com/2019/11/07/serbia-do-bleje-raketa-nga-rusia-pavaresisht-paralajmerimeve-amerikane-per-sanksione/100%Always2019-11-07 10:29
https://a2news.com/2019/11/07/alvini-nxirret-nga-kampi-ministri-i-brendshem-e-percjell-per-ne-bejrut/100%Always2019-11-07 11:41
https://a2news.com/2019/11/07/topollaj-zgjidhja-nje-sistem-zgjedhor-proporcional-kombetar-me-lista-te-hapura/100%Always2019-11-07 10:23
https://a2news.com/2019/11/07/shpallen-rezultatet-perfundimtare-nisma-nuk-do-te-jete-pjese-e-parlamentit/100%Always2019-11-07 10:13
https://a2news.com/2019/11/07/mbyllet-hetimi-per-mucin-vendimi-per-anetarin-e-gjykates-kushtetuese-me-12-nentor/100%Always2019-11-07 12:19
https://a2news.com/2019/11/07/copa-libertadores-protestat-ne-santiago-finalja-zhvendoset-ne-lima/100%Always2019-11-07 09:47
https://a2news.com/2019/11/07/zbardhen-vjedhjet-e-4-banesave-ne-tirane-arrestohet-nje-i-dyshuar-si-autor/100%Always2019-11-07 09:46
https://a2news.com/2019/11/07/fakte-te-reja-kunder-trump-presidenti-sulmon-demokratet-hetim-i-paligjshem/100%Always2019-11-07 09:39
https://a2news.com/2019/11/07/moti-i-keq-deti-nxjerr-peme-dhe-mbetje-ne-breg/100%Always2019-11-07 09:55
https://a2news.com/2019/11/07/schauble-kunder-macron-kreu-i-bundestagut-europa-te-marre-me-shume-pergjegjesi/100%Always2019-11-07 09:28
https://a2news.com/2019/11/07/alvin-berisha-i-lire-11-vjecari-ndodhet-ne-damask/100%Always2019-11-07 11:00
https://a2news.com/2019/11/07/termeti-lekundi-serish-korcen/100%Always2019-11-07 08:50
https://a2news.com/2019/11/07/binjaket-po-pushtojne-boten-e-modes/100%Always2019-11-07 08:41
https://a2news.com/2019/11/07/xhihadistet-vrasin-37-minatore-te-nje-kompanie-kanadeze/100%Always2019-11-07 08:18
https://a2news.com/2019/11/07/policia-franceze-largon-kampin-e-emigranteve-nga-parisi/100%Always2019-11-07 07:44
https://a2news.com/2019/11/07/permbytjet-perfshijne-durresin-kaos-ne-trafik-dhe-uje-ne-banesa/100%Always2019-11-07 07:29
https://a2news.com/2019/11/06/rusi-poshte-pistes-se-vallezimit-zbulohet-varri-i-gjeneralit-te-preferuar-te-napoleonit/100%Always2019-11-06 22:53
https://a2news.com/2019/11/06/atalanta-merr-piken-e-pare-ne-champions-reali-shkaterron-gallatasarajin/100%Always2019-11-06 22:01
https://a2news.com/2019/11/06/prezantohet-telefoni-me-kameren-me-te-fuqishme-ne-bote/100%Always2019-11-06 21:51
https://a2news.com/2019/11/06/a-ka-vale-te-re-emigrimi-gjebrea-situata-nuk-eshte-alarmante/100%Always2019-11-06 21:05
https://a2news.com/2019/11/06/bushati-per-a2-modeli-yne-deshtoi-krimi-me-influence-politike-ne-shkoder/100%Always2019-11-06 20:42
https://a2news.com/2019/11/06/lehtesite-fiskale-eksperti-shpjegon-sa-kursejne-sportistet-dhe-sponsoret/100%Always2019-11-06 19:57
https://a2news.com/2019/11/06/bayern-dhe-juve-kualifikohen-per-ne-fazen-tjeter-te-champions/100%Always2019-11-06 19:50
https://a2news.com/2019/11/06/ngadalesimi-i-ekonomise-sejko-efekti-negativ-deri-ne-fund-te-vitit/100%Always2019-11-06 18:57
https://a2news.com/2019/11/06/shperndahet-parlamenti-britanik-johnson-perfundojme-brexit-ose-ju-pret-horrori-corbyn/100%Always2019-11-06 18:44
https://a2news.com/2019/11/06/mustafi-shenon-por-arsenali-vijon-serine-e-ndeshjeve-pa-fitore/100%Always2019-11-06 18:35
https://a2news.com/2019/11/06/atentati-ndaj-prokurorit-redian-rraja-mohon-akuzen-gjykata-e-le-ne-burg/100%Always2019-11-06 18:14
https://a2news.com/2019/11/06/nuk-duam-te-quhet-martin-luther-king-i-hiqet-bulevardit-emri-i-liderit-afro-amerikan/100%Always2019-11-06 18:12
https://a2news.com/2019/11/06/restoranti-anglez-sherben-hamburger-me-krimba-shefja-me-i-shijshem-se-hamburgeri-normal/100%Always2019-11-06 17:27
https://a2news.com/2019/11/06/protestoi-ashper-ndaj-arbitrit-disiplina-denon-trajnerin-e-vllaznise/100%Always2019-11-06 17:05
https://a2news.com/2019/11/06/kthese-ne-yemen-palet-ne-lufte-shpallin-paqen-se-bashku-do-te-luftojne-rebelet/100%Always2019-11-06 17:00
https://a2news.com/2019/11/06/basha-po-punojme-me-eksperte-gjermane-per-arsim-dhe-punesim-per-rinine/100%Always2019-11-06 16:52
https://a2news.com/2019/11/06/videoja-e-re-tregon-se-si-futbollisti-i-arsenalit-nuk-u-tremb-nga-kercenimet-me-thike/100%Always2019-11-06 16:39
https://a2news.com/2019/11/06/brazilianet-ne-bruksel-gara-e-kapjes-se-peshqve-me-duar-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-11-06 16:22
https://a2news.com/2019/11/06/pamjet-fantastike-arena-kombetare-duket-gati-per-testin-gjeneral/100%Always2019-11-06 16:15
https://a2news.com/2019/11/06/prokuroria-e-pergjithshme-kemi-nisur-verifikimet-per-arjan-ndojen-qe-ne-daten-5-nentor/100%Always2019-11-06 18:47
https://a2news.com/2019/11/06/lehtesirat-fiskale-per-sportistet-dhe-sponsoret-gati-miratimi-nga-keshilli-i-ministrave/100%Always2019-11-06 19:57
https://a2news.com/2019/11/06/poza-thuajse-perfekte-prane-statujave/100%Always2019-11-06 15:59
https://a2news.com/2019/11/06/bojkotuan-grumbullimin-napoli-paralajmeron-padi-ndaj-lojtareve/100%Always2019-11-06 15:47
https://a2news.com/2019/11/06/mazhoranca-rrezon-pr-ligjin-e-beqajt-per-faljen-e-gjobave-te-aku/100%Always2019-11-06 15:28
https://a2news.com/2019/11/06/fermeret-prej-javesh-ne-protesta/100%Always2019-11-06 15:39
https://a2news.com/2019/11/06/prezantohet-plani-i-ri-franca-vendos-kuota-per-emigrante-te-kualifikuar/100%Always2019-11-06 15:09
https://a2news.com/2019/11/06/proteste-ne-universitete-studentet-te-pakenaqur-nga-pakti-nuk-solli-ndryshime/100%Always2019-11-06 15:09
https://a2news.com/2019/11/06/islami-rama-e-perdor-reformen-zgjedhore-per-diversion-ndaj-opozites/100%Always2019-11-06 14:15
https://a2news.com/2019/11/06/digjet-britania-mijera-vete-ne-paraden-e-zjarrit/100%Always2019-11-06 13:40
https://a2news.com/2019/11/06/atentati-ne-durres-gjykata-jep-masen-e-sigurise-per-rrajen-drejtesia-te-beje-punen-e-saj/100%Always2019-11-06 14:42
https://a2news.com/2019/11/06/porosite-e-haradinaj-kurti-te-kete-kujdes-me-taksen-lista-serbe-te-jete-ne-qeveri/100%Always2019-11-06 13:29
https://a2news.com/2019/11/06/isis-nderron-strategji-ben-thirrje-per-xhihad-ekologjik-ne-perendim/100%Always2019-11-06 12:57
https://a2news.com/2019/11/06/vrasje-me-arme-zjarri-ne-shkoder/100%Always2019-11-06 14:27
https://a2news.com/2019/11/06/prononcimi-i-prokurorit-ndoja-per-a2-klp-nisni-hetimin-disiplinor/100%Always2019-11-06 15:58
https://a2news.com/2019/11/06/sulmohen-me-thike-turistet-ne-jordani/100%Always2019-11-06 12:36
https://a2news.com/2019/11/06/reforma-zgjedhore-drafti-shkrin-kqz-krijon-komisionerin-shteteror-te-zgjedhjeve/100%Always2019-11-06 15:02
https://a2news.com/2019/11/06/kualifikimi-ne-champions-interi-shpreson-te-barcelona/100%Always2019-11-06 12:13
https://a2news.com/2019/11/06/zgjedhjet-ne-kosove-kqz-nese-nuk-ka-ankesa-rezultati-shpallet-neser/100%Always2019-11-06 12:06
https://a2news.com/2019/11/06/rrebeshe-shiu-dhe-stuhi-detare-ne-48-oret-ne-vijim/100%Always2019-11-06 11:51
https://a2news.com/2019/11/06/tension-te-napoli-ancelotti-dhe-lojtaret-rebelohen-kunder-presidentit/100%Always2019-11-06 11:49
https://a2news.com/2019/11/06/zgjedhjet-ne-3-shtete-amerikane-shuplake-per-trump-humb-ne-kentucky-dhe-virginia/100%Always2019-11-06 11:47
https://a2news.com/2019/11/06/protestuesit-bllokojne-televizionin-shteteror-vucic-largohet-nga-dera-e-pasme/100%Always2019-11-06 11:40
https://a2news.com/2019/11/06/marreveshja-per-klimen-macron-dhe-jinping-eshte-e-pakthyeshme/100%Always2019-11-06 11:40
https://a2news.com/2019/11/06/shperndanin-kokaine-ne-tirane-arrestohet-3-persona-ne-dy-operacione-te-ndryshme/100%Always2019-11-06 11:34
https://a2news.com/2019/11/06/ambasadorja-franceze-shqiperise-nuk-i-jane-mbyllur-dyert-drejt-be-se/100%Always2019-11-06 11:23
https://a2news.com/2019/11/06/administrata-pa-paga-financat-ska-probleme-me-thesarin/100%Always2019-11-06 11:05
https://a2news.com/2019/11/06/rama-krimi-nuk-do-ti-gezoje-parate-e-pista/100%Always2019-11-06 10:58
https://a2news.com/2019/11/06/belgu-ne-gjykate-mafia-shqiptare-me-detyronte-te-shisja-kokaine/100%Always2019-11-06 10:50
https://a2news.com/2019/11/06/arsenal-i-heq-gradat-xhaka-mendon-largimin-ne-janar/100%Always2019-11-06 10:46
https://a2news.com/2019/11/06/rrezikon-champions-conte-shfryn-ndaj-drejtuesve/100%Always2019-11-06 10:33
https://a2news.com/2019/11/06/dosja-toyota-yaris-gjykata-liron-nga-paraburgimi-te-pandehurit/100%Always2019-11-06 10:40
https://a2news.com/2019/11/06/xhafaj-pershendet-nisjen-e-vettingut-ne-polici-te-jete-jashte-cdo-ndikimi-politik/100%Always2019-11-06 10:15
https://a2news.com/2019/11/06/mbrojtesi-goleador-i-dortmundit-reali-ferkon-duart/100%Always2019-11-06 10:06
https://a2news.com/2019/11/06/shkarkimi-i-prokurorit-te-krimeve-te-renda-salianji-u-keqperdor-per-te-shpetuar-vellain-e-ministrit/100%Always2019-11-06 09:41
https://a2news.com/2019/11/06/ndikimi-rus-balla-rezoluta-e-vonuar-bushati-kunder-po-futemi-ne-ujera-te-turbullta/100%Always2019-11-06 15:25
https://a2news.com/2019/11/06/rrezik-rus-nesho-ndikimi-i-kines-dhe-i-turqise-ndoshta-me-i-madh/100%Always2019-11-06 10:40
https://a2news.com/2019/11/06/kapet-kokaine-me-vlere-31-mln-ne-shba-destinacioni-perfundimtar-ishte-europa/100%Always2019-11-06 09:26
https://a2news.com/2019/11/06/trump-ofron-ushtrine-per-te-fshire-kartelet-e-droges-presidenti-meksikan-nuk-pranon/100%Always2019-11-06 09:08
https://a2news.com/2019/11/06/nga-sulltani-te-emma-stone-kjo-date-ne-histori-6-nentor/100%Always2019-11-06 08:39
https://a2news.com/2019/11/06/kpk-shkarkon-nga-detyra-prokurorin-e-krimeve-te-renda-perparim-kulluri/100%Always2019-11-06 10:38
https://a2news.com/2019/11/06/moti-i-keq-ne-vlore-pezullohet-lundrimi-detar/100%Always2019-11-06 07:51
https://a2news.com/2019/11/06/ekstradohet-28-vjecari-nga-elbasani-kerkohej-per-vrasjen-e-babe-e-bir/100%Always2019-11-06 10:30
https://a2news.com/2019/11/06/permbysja-e-madhe-e-dortmund-ndaj-interit-ne-foto/100%Always2019-11-06 14:56
https://a2news.com/2019/11/05/tre-golat-me-te-bukur-te-mbremjes-ne-champions-league-3/100%Always2019-11-05 22:10
https://a2news.com/2019/11/05/lautaro-dhe-vecino-nuk-mjaftojne-dortmundi-permbys-interin/100%Always2019-11-05 21:58
https://a2news.com/2019/11/05/vlore-aksident-te-plazhi-i-vjeter-rende-drejtuesi-qe-u-perplas-me-murin-e-nje-banese/100%Always2019-11-05 21:50
https://a2news.com/2019/11/05/studimi-ne-shba-shtohen-rastet-e-vdekjeve-nga-zemra/100%Always2019-11-05 20:59
https://a2news.com/2019/11/05/qellon-per-qejf-te-riun-pas-shpine-policia-kufitare-trondit-opinionin-publik/100%Always2019-11-05 21:43
https://a2news.com/2019/11/05/pasi-beri-te-heshte-san-siron-slavia-perserit-veten-ne-camp-nou/100%Always2019-11-05 19:54
https://a2news.com/2019/11/05/basha-ne-korce-ne-vitin-e-pare-te-qeverisjes-paga-minimale-300-euro/100%Always2019-11-05 19:19
https://a2news.com/2019/11/05/vila-ne-dardhe-basha-genjeshtrat-perpjekje-e-rames-per-te-hequr-vemendjen-nga-skandalet-e-tij/100%Always2019-11-05 21:48
https://a2news.com/2019/11/05/reforma-zgjedhore-shoqeria-civile-ndryshoni-sistemin/100%Always2019-11-05 18:44
https://a2news.com/2019/11/05/prokurori-ndoja-une-nuk-i-trembem-askujt/100%Always2019-11-05 18:53
https://a2news.com/2019/11/05/edhe-frutat-kane-nje-michelangelo-italiani-mahnit-me-veprat-e-tij-te-ngrenshme/100%Always2019-11-05 18:24
https://a2news.com/2019/11/05/arrestime-nga-specialja-haradinaj-nuk-kam-dijeni-te-pyeten-ata-qe-e-votuan/100%Always2019-11-05 18:09
https://a2news.com/2019/11/05/dy-murgesha-shtatzene-kisha-katolike-nis-hetimet/100%Always2019-11-05 17:38
https://a2news.com/2019/11/05/e-pabesueshme-liverpool-do-te-luaje-njekohesisht-ne-katar-dhe-angli/100%Always2019-11-05 17:03
https://a2news.com/2019/11/05/basha-deshtimi-me-negociatat-deshtim-personal-i-rames/100%Always2019-11-05 16:40
https://a2news.com/2019/11/05/hetimet-kunder-trump-publikohen-deshmite-vendimtare/100%Always2019-11-05 17:03
https://a2news.com/2019/11/05/hamshori-makina-me-e-re-e-kompanise-letoneze/100%Always2019-11-05 18:05
https://a2news.com/2019/11/05/cuna-kam-nje-lajm-te-mire-per-ju-zbulohet-cfare-u-tha-klopp-futbollisteve-pas-humbjes-3-0-ndaj-barces/100%Always2019-11-05 16:21
https://a2news.com/2019/11/05/gjuha-shqipe-ne-shkolla-mesuesit-tekst-dhe-provim-me-vete-i-ndare-nga-leximi/100%Always2019-11-05 16:41
https://a2news.com/2019/11/05/protestat-ne-kili-molotov-ndaj-policise-dy-efektive-ne-flake/100%Always2019-11-05 16:02
https://a2news.com/2019/11/05/kur-bashkohen-nicole-kidman-dhe-charlize-theron-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-11-05 15:51
https://a2news.com/2019/11/05/sigurimi-i-banesave-kompanite-e-sigurimit-te-sigurohet-cdo-projekt-ndertimi/100%Always2019-11-05 15:25
https://a2news.com/2019/11/05/masat-pas-termetit-kontrolle-ne-ndertesat-para-vitit-1970/100%Always2019-11-05 15:13
https://a2news.com/2019/11/05/kampioni-i-botes-me-italine-trajneri-i-ri-i-brescia/100%Always2019-11-05 14:59
https://a2news.com/2019/11/05/shqiperi-france-ka-radhe-per-bileta-por-uefa-ngurron-te-konfirmoje-stadiumin/100%Always2019-11-05 14:51
https://a2news.com/2019/11/05/reforma-zgjedhore-cuci-po-diskutojme-qe-6-muaj-para-zgjedhjeve-qeveria-te-jete-ne-heshtje/100%Always2019-11-05 13:50
https://a2news.com/2019/11/05/pasurimi-i-uraniumit-gjermania-thirrje-iranit-rikthejuni-paktit-berthamor/100%Always2019-11-05 13:49
https://a2news.com/2019/11/05/tmerr-ne-meksike-vriten-nga-karteli-9-pjesetare-te-nje-familjeje/100%Always2019-11-05 13:52
https://a2news.com/2019/11/05/be-lufta-kunder-ndryshimeve-klimatike-vijon-edhe-pa-ameriken/100%Always2019-11-05 13:41
https://a2news.com/2019/11/05/paralajmerimi-i-dacic-deri-ne-fundvit-4-5-shtete-terheqin-njohjen-per-kosoven/100%Always2019-11-05 13:32
https://a2news.com/2019/11/05/alibeaj-zgjidhja-e-krizes-politike-kalon-nga-reforma-zgjedhore/100%Always2019-11-05 13:18
https://a2news.com/2019/11/05/nje-anije-kozmike-mbi-uje-del-ne-shitje-jahti-i-projektuar-nga-porsche/100%Always2019-11-05 13:06
https://a2news.com/2019/11/05/peshkonte-eurot-ne-arken-e-kishes-me-shirit-ngjites-kapet-shqiptari-ne-itali/100%Always2019-11-05 12:54
https://a2news.com/2019/11/05/pakti-berthamor-ne-rrezik-presidenti-iranian-rinisim-pasurimin-e-uraniumit/100%Always2019-11-05 12:40
https://a2news.com/2019/11/05/modeli-norvegjez-per-ballkanin-mediat-parisi-dhe-berlini-po-pergatisin-oferten/100%Always2019-11-05 12:28
https://a2news.com/2019/11/05/propozimi-i-opozites-partite-te-financohet-100-nga-buxheti-i-shtetit/100%Always2019-11-05 12:28
https://a2news.com/2019/11/05/keanu-reeves-prezanton-te-dashuren-9-vite-me-te-re/100%Always2019-11-05 12:39
https://a2news.com/2019/11/05/atentati-ne-durres-basha-lufte-e-paster-e-bandave-ne-pushtet/100%Always2019-11-05 12:12
https://a2news.com/2019/11/05/atentati-ne-durres-rama-reagon-pas-arrestimit-te-nje-te-dyshuari/100%Always2019-11-05 12:22
https://a2news.com/2019/11/05/meta-iu-jep-titullin-mjeshter-i-madh-4-ish-futbollisteve/100%Always2019-11-05 13:27
https://a2news.com/2019/11/05/marreveshja-e-klimes-shba-nis-zyrtarisht-procesin-e-shkeputjes/100%Always2019-11-05 11:57
https://a2news.com/2019/11/05/shperthen-depozita-e-gazit-ne-patos/100%Always2019-11-05 11:31
https://a2news.com/2019/11/05/orikum-aksioni-i-ikmt-banoret-rezistence-njerezore-nese-na-injorojne/100%Always2019-11-05 16:05
https://a2news.com/2019/11/05/siguria-e-rajonit-ruci-europa-stereotipe-te-rrezikshme-ndaj-ballkanit/100%Always2019-11-05 11:17
https://a2news.com/2019/11/05/gjykata-kushtetuese-ligjet-miratojne-raportin-per-kandidaturat/100%Always2019-11-05 11:08
https://a2news.com/2019/11/05/sekuestrohet-nje-sasi-e-madhe-kokaine-ne-portin-italian/100%Always2019-11-05 10:52
https://a2news.com/2019/11/05/humbin-jeten-3-zjarrfikes-ne-itali-po-hetohet-per-shperthim-te-qellimshem/100%Always2019-11-05 10:47
https://a2news.com/2019/11/05/atentati-ne-durres-arrestohet-si-i-dyshuar-redjan-rraja/100%Always2019-11-05 18:13
https://a2news.com/2019/11/05/automjetet-e-transportit-publik-eksperti-ne-gjendje-te-keqe-kamionet-u-bene-autobuse/100%Always2019-11-05 10:24
https://a2news.com/2019/11/05/bashkia-transporti-publik-problematik-por-modernizimi-kushton/100%Always2019-11-05 10:41
https://a2news.com/2019/11/05/transporti-publik-ne-tirane-vonesat-dhe-ajrimi-gangrenat-e-autobuseve/100%Always2019-11-05 10:23
https://a2news.com/2019/11/05/basha-vijon-turin-rrugetimi-per-shqiperine-ndalesa-e-radhes-ne-korce/100%Always2019-11-05 09:37
https://a2news.com/2019/11/05/reforma-zgjedhore-mblidhen-sot-grupet-e-punes-ne-kuvend-dhe-pd/100%Always2019-11-05 09:33
https://a2news.com/2019/11/05/nga-presidenti-wilson-te-bryan-adams-kjo-date-ne-histori-5-nentor/100%Always2019-11-05 09:29
https://a2news.com/2019/11/05/sassoli-ne-maqedonine-e-veriut-vendimi-per-negociatat-mund-te-ndryshoje-shpejt/100%Always2019-11-05 09:26
https://a2news.com/2019/11/05/antikomunizmi-kujtesa-dhe-ballafaqimi-me-te-shkuaren-tone/100%Always2019-11-05 09:18
https://a2news.com/2019/11/05/atentati-ne-durres-kontrolle-ne-banesa-gjenden-arme-e-municione/100%Always2019-11-05 08:48
https://a2news.com/2019/11/05/falsifikimi-i-dokumenteve-ambasada-e-shba-ne-disa-raste-kemi-ekspozuar-korrupsionin-brenda-policise/100%Always2019-11-05 08:48
https://a2news.com/2019/11/05/rikthehet-champions-league-sfide-vendimtare-ajo-mes-dortmund-dhe-inter/100%Always2019-11-05 10:24
https://a2news.com/2019/11/05/dekonspiroi-aksionin-antidroge-arrestohet-ish-shoferi-i-fnsh/100%Always2019-11-05 07:52
https://a2news.com/2019/11/05/pritet-me-protesta-te-dhunshme-vizita-e-mbretit-felipe-iv-ne-barcelone/100%Always2019-11-05 07:43
https://a2news.com/2019/11/05/vijojne-operacionet-kunder-isis-turqia-arreston-motren-e-al-baghdadit/100%Always2019-11-05 07:33
https://a2news.com/2019/11/04/cfare-po-ndodh-me-princeshen-e-trishtuar-te-monakos-ka-muaj-qe-nuk-e-sheh-njeri/100%Always2019-11-04 21:01
https://a2news.com/2019/11/04/kombinim-i-dyshes-shqiptare-ne-kroaci-uzuni-tuci-festojne-golin-me-shqiponje/100%Always2019-11-04 20:24
https://a2news.com/2019/11/04/bylis-fiton-ne-shkoder-dhe-ngjitet-ne-vendin-e-dyte/100%Always2019-11-04 20:16
https://a2news.com/2019/11/04/kerkon-te-modernizoje-zonen-qyteti-ruman-hap-rrugen-per-askund/100%Always2019-11-04 20:26
https://a2news.com/2019/11/04/kombetarja-e-femrave-grima-kthehet-ne-detyre-drejton-vajzat-kuqezi-ndaj-skocise/100%Always2019-11-04 21:44
https://a2news.com/2019/11/04/paralajmerimi-i-roth-per-be-lenia-e-ballkanit-ne-duart-e-rusise-dhe-kines-eshte-fatale/100%Always2019-11-04 19:35
https://a2news.com/2019/11/04/atentati-ne-shkozet-prokuroria-sekuestron-dosjet-e-ndojes/100%Always2019-11-04 18:13
https://a2news.com/2019/11/04/real-pergatit-sulmin-per-sterling-gati-oferten-per-cityn/100%Always2019-11-04 18:02
https://a2news.com/2019/11/04/ukraina-preokupon-nga-aty-epidemia-e-re-e-fruthit-po-shperndahet-ne-europe/100%Always2019-11-04 17:59
https://a2news.com/2019/11/04/basha-zotimi-im-numer-1-rikthimi-i-shpreses-te-rinia/100%Always2019-11-04 17:45
https://a2news.com/2019/11/04/java-e-modes-ne-pekin-polici-ne-ndjekje-te-protestuesve-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-11-04 16:42
https://a2news.com/2019/11/04/gruaja-me-kembet-me-te-gjata-tregon-veshtiresite-ne-jeten-e-perditshme/100%Always2019-11-04 16:42
https://a2news.com/2019/11/04/pa-shofer-dhe-punon-me-hidrogjen-kamioni-futurist-i-frymezuar-nga-treni-i-viteve-1930/100%Always2019-11-04 16:35
https://a2news.com/2019/11/04/rama-telefonate-me-vucic-dhe-zaev-para-samitit-te-ohrit-me-9-nentor/100%Always2019-11-04 16:19
https://a2news.com/2019/11/04/notre-drame-de-tiran-imazhet-e-avni-delvines-qe-dalin-ne-mbrojtje-te-teatrit-kombetar/100%Always2019-11-05 08:56
https://a2news.com/2019/11/04/fotot-mahnitese-te-metrove-te-ish-bashkimit-sovjetik/100%Always2019-11-04 16:03
https://a2news.com/2019/11/04/shqipja-urgjence-kombetare-gjuhetaret-qeveria-te-marre-masa-gjuha-po-deformohet/100%Always2019-11-04 15:58
https://a2news.com/2019/11/04/shmanget-tragjedia-ne-greqi-policia-shpeton-41-emigrante-ne-kamionin-frigoriferik/100%Always2019-11-04 15:29
https://a2news.com/2019/11/04/termeti-i-21-shtatorit-qeveria-gati-projektligjin-verifikim-ndertimeve-50-vjecare/100%Always2019-11-04 15:26
https://a2news.com/2019/11/04/nga-te-rinjte-ne-kategorite-e-uleta-dhuna-pushton-fushat/100%Always2019-11-04 15:22
https://a2news.com/2019/11/04/zogu-i-zi-avioni-spiun-i-luftes-se-ftohte-mbetet-me-i-shpejti-ne-bote/100%Always2019-11-04 15:13
https://a2news.com/2019/11/04/prokurori-i-krimeve-te-renda-ka-perdorur-makinen-e-trafikantit-kulluri-nuk-e-dija-se-ishte-hetuar/100%Always2019-11-04 15:47
https://a2news.com/2019/11/04/situata-energjetike-reshjet-permiresojne-prurjet-ne-kaskaden-e-drinit/100%Always2019-11-04 15:06
https://a2news.com/2019/11/04/reflekton-qeveria-tkurr-me-3-4-rritjen-ekonomike-per-kete-vit/100%Always2019-11-04 14:59
https://a2news.com/2019/11/04/vdekje-amerikes-irani-kujton-40-vjetorin-e-pushtimit-te-ambasades/100%Always2019-11-04 14:45
https://a2news.com/2019/11/04/presidenti-i-pe-mesazh-tiranes-dhe-shkupit/100%Always2019-11-04 14:35
https://a2news.com/2019/11/04/palmer-ne-beograd-mos-hapja-e-negociatave-ishte-gabim-historik/100%Always2019-11-04 14:32
https://a2news.com/2019/11/04/tevez-nuk-ka-harruar-te-shenoje-gola-spektakolare/100%Always2019-11-04 14:32
https://a2news.com/2019/11/04/syte-iu-hapen-shume-dhe-po-uleriste-demtimi-i-tmerrshem-ne-premier-league/100%Always2019-11-04 14:17
https://a2news.com/2019/11/04/zjarr-ne-nje-magazine-ne-durres-ndodhet-prane-nje-pike-karburanti/100%Always2019-11-04 14:30
https://a2news.com/2019/11/04/revista-britanike-dhendri-i-trump-dha-leje-per-arrestimin-e-khashoggi-t-erdogan-shantazhoi-presidentin-per-tu-larguar-nga-siria/100%Always2019-11-04 14:07
https://a2news.com/2019/11/04/kombetarja-u17-kuqezinjte-e-vegjel-gati-per-kualifikueset-e-europianit/100%Always2019-11-04 13:57
https://a2news.com/2019/11/04/ambasadori-i-kosoves-i-paraqet-letrat-kredenciale-presidentit-meta/100%Always2019-11-04 13:52
https://a2news.com/2019/11/04/nis-vettingu-ne-polici-te-paret-qe-kalojne-ne-site-drejtuesit-e-shcba/100%Always2019-11-04 13:36
https://a2news.com/2019/11/04/interpelanca-per-alvinin-permeti-u-shkel-rregullorja-e-kuvendit-keqinterpretim-i-qellimshem-i-ligjit/100%Always2019-11-04 16:11
https://a2news.com/2019/11/04/eurodeputetja-vaidere-ballkani-ne-rrugen-e-duhur-vijoni-me-reformat/100%Always2019-11-04 13:31
https://a2news.com/2019/11/04/vrasja-e-gazetares-ne-malte-hetuesit-bomba-erdhi-nga-shqiperia/100%Always2019-11-04 13:23
https://a2news.com/2019/11/04/rebelimi-i-zhdukjes-nis-nga-londra-fushata-kunder-ndryshimeve-klimatike-2/100%Always2019-11-04 13:09
https://a2news.com/2019/11/04/shqiperi-france-biletat-ekonomike-shiten-ne-kohe-rekord/100%Always2019-11-04 12:58
https://a2news.com/2019/11/04/anglia-dhe-australia-sfidohen-ne-duel-mesjetar/100%Always2019-11-04 12:11
https://a2news.com/2019/11/04/azilkerkuesit-shqiptare-molle-sherri-ne-politiken-irlandeze/100%Always2019-11-04 12:01
https://a2news.com/2019/11/04/zvicra-shpall-pavaresine-unesco-dhe-obama-kjo-date-ne-histori-4-nentor/100%Always2019-11-04 11:52
https://a2news.com/2019/11/04/piratet-marrin-peng-9-anetare-te-anijes-norvegjeze/100%Always2019-11-04 12:09
https://a2news.com/2019/11/04/jep-doreheqjen-gjyqtari-i-21-janarit-shmang-vetting-un/100%Always2019-11-04 11:34
https://a2news.com/2019/11/04/haradinaj-serbia-te-ndaloje-armatosjen-nga-rusia-kercenim-ndaj-kosoves/100%Always2019-11-04 11:32
https://a2news.com/2019/11/04/perplasi-efektivin-me-makine-prokuroria-zbut-akuzen-per-suel-celen/100%Always2019-11-04 14:15
https://a2news.com/2019/11/04/operacioni-furtuna-sekuestrohen-pasuri-me-vlere-12-milione-euro/100%Always2019-11-04 13:44
https://a2news.com/2019/11/04/teatri-kombetar-meta-kam-bere-detyren-nuk-ka-shqiperi-europiane-pa-identitet-kombetar/100%Always2019-11-04 11:26
https://a2news.com/2019/11/04/32-mije-dosje-ne-pritje-ne-gjykaten-e-larte-klgj-diskuton-masat-paraprake/100%Always2019-11-04 11:06
https://a2news.com/2019/11/04/studimi-shqetesues-ne-shba-adoleshentet-7-ore-ne-dite-me-telefon-ne-dore/100%Always2019-11-04 10:58
https://a2news.com/2019/11/04/gjata-reforma-zgjedhore-sbehet-pa-ne-opozita-e-re-si-emigrantet-qe-martohen-per-letra/100%Always2019-11-04 10:49
https://a2news.com/2019/11/04/i-denuar-per-prodhim-e-shitje-narkotikesh-pranga-29-vjecarit/100%Always2019-11-04 10:45
https://a2news.com/2019/11/04/zaev-kujton-luften-me-shqiptaret-i-frikesohem-te-kaluares-se-keqe/100%Always2019-11-04 10:31
https://a2news.com/2019/11/04/moti-i-keq-ne-rome-shoqerohet-me-permbytje-te-rrezikshme-rrezohen-pemet/100%Always2019-11-04 10:28
https://a2news.com/2019/11/04/reshjet-e-dendura-probleme-ne-lazarat-dhe-te-nenkalimi-i-fushe-mamurrasit/100%Always2019-11-04 10:24
https://a2news.com/2019/11/04/rama-per-financial-times-jemi-shkeputur-dy-here-brutalisht-nga-europa-askush-nuk-e-pranon-heren-e-trete/100%Always2019-11-04 10:54
https://a2news.com/2019/11/04/shtyhet-vendimi-per-besnik-mucin-kpa-nuk-pranoi-provat-e-paraqitura-prej-tij/100%Always2019-11-04 12:29
https://a2news.com/2019/11/04/listat-e-hapura-salianji-duhet-nje-sistem-proporcional-kombetar/100%Always2019-11-04 10:06
https://a2news.com/2019/11/04/moti-i-keq-tragetet-e-linjes-bari-durres-pritet-te-mberrijne-me-vonese/100%Always2019-11-04 11:16
https://a2news.com/2019/11/04/150-shqiptare-ne-kampet-e-isis-spiropali-i-kemi-identifikuar-por-u-rrezikohet-jeta-nese-ekspozojme-identitetet-e-tyre/100%Always2019-11-04 10:01
https://a2news.com/2019/11/04/ishte-pjese-e-camorra-s-sekuestrohen-pasurite-e-italianit-ne-durres/100%Always2019-11-04 09:32
https://a2news.com/2019/11/04/mbahet-sot-seanca-e-kuvendit-ne-rend-dite-interpelance-me-ministrin-e-jashtem/100%Always2019-11-04 08:43
https://a2news.com/2019/11/04/aksident-prane-pukes-makina-perplas-motorin/100%Always2019-11-04 08:34
https://a2news.com/2019/11/04/reshjet-permbytin-rruget-dhe-bllokojne-trafikun-ne-tirane-e-durres/100%Always2019-11-04 08:09
https://a2news.com/2019/11/04/ekstradohet-nga-greqia-i-denuari-me-18-vite-burg/100%Always2019-11-04 07:52
https://a2news.com/2019/11/03/te-vegjlit-luftojne-per-kryesimin-ne-la-liga-real-sociedad-i-pari-me-real-dhe-barca/100%Always2019-11-03 22:50
https://a2news.com/2019/11/03/shkoder-nderohej-70-vjetori-i-teatrit-migjeni-ikin-dritat-publiku-ben-drite-me-celularet/100%Always2019-11-03 22:37
https://a2news.com/2019/11/03/ankandi-per-filmin-grease-kostumi-i-sendit-shitet-per-406-mije-dollare/100%Always2019-11-03 22:21
https://a2news.com/2019/11/03/lazio-thyen-mallkimin-30-vjecar-mund-djajte-e-milanit-dhe-i-zhyt-ne-ferr/100%Always2019-11-03 22:02
https://a2news.com/2019/11/03/perbindeshi-berthamor-i-ushtrise-amerikane-manovron-si-te-ishte-nje-motoskaf/100%Always2019-11-03 21:37
https://a2news.com/2019/11/03/hamilton-kampion-bote-per-te-gjashten-here-perpara-ka-vetem-shumin/100%Always2019-11-03 21:13
https://a2news.com/2019/11/03/pese-golat-mbushen-kupen-kovac-shkarkohet-nga-bayern/100%Always2019-11-03 20:52
https://a2news.com/2019/11/03/rebelimi-i-zhdukjes-nis-nga-londra-fushata-kunder-ndryshimeve-klimatike/100%Always2019-11-03 19:32
https://a2news.com/2019/11/03/hong-kong-konflikt-dhe-dhune-protestuesit-nuk-kursejne-as-politikanet/100%Always2019-11-03 19:18
https://a2news.com/2019/11/03/atentati-ndaj-prokurorit-veliu-mbledh-vartesit-ngjarja-ende-pa-autor/100%Always2019-11-03 18:34
https://a2news.com/2019/11/03/alban-hoxha-protagonist-partizani-mund-luftetarin-dhe-kryeson/100%Always2019-11-03 21:21
https://a2news.com/2019/11/03/racizem-ndaj-balotelit-sulmuesi-shperthen-godet-topin-drejt-tifozeve/100%Always2019-11-03 19:48
https://a2news.com/2019/11/03/leicester-rikthehet-i-madh-fiton-dhe-ndjek-city-dhe-liverpool/100%Always2019-11-03 17:12
https://a2news.com/2019/11/03/gafe-e-holandezeve-demtojne-super-aeroplanin-duke-e-mbushur-me-shkume/100%Always2019-11-03 16:31
https://a2news.com/2019/11/03/alarm-ne-nju-dehli-ndotja-ne-nivele-ekstreme-mbyllen-shkollat-e-parqet-publike/100%Always2019-11-03 18:31
https://a2news.com/2019/11/03/kukesit-i-mjafton-nje-gol-ndaj-flamurtarit-merr-perkohesisht-kreun-e-renditjes/100%Always2019-11-03 15:06
https://a2news.com/2019/11/03/lady-gaga-rikthehet-ne-ekranin-e-madh/100%Always2019-11-03 14:48
https://a2news.com/2019/11/03/klp-apel-politikes-denoncojini-prokuroret-tek-krimet-e-renda-jo-me-deklarata/100%Always2019-11-03 13:53
https://a2news.com/2019/11/03/johnson-para-zgjedhjeve-i-ofroj-vendit-nje-shans-qe-te-dalim-nga-be-brenda-dhjetorit/100%Always2019-11-03 13:45
https://a2news.com/2019/11/03/seria-a-cagliari-mposht-atalanten-dhe-nis-te-enderroje-champions-in/100%Always2019-11-03 13:40
https://a2news.com/2019/11/03/del-ne-shitje-kompania-me-e-madhe-e-naftes-ne-bote/100%Always2019-11-03 13:31
https://a2news.com/2019/11/03/mot-i-keq-ne-vlore-nuk-vjen-trageti-nga-brindizi/100%Always2019-11-03 13:25
https://a2news.com/2019/11/03/trump-fton-zelenskyn-eshte-njeri-shume-i-mire-telefonata-me-te-ishte-perfekte/100%Always2019-11-03 13:21
https://a2news.com/2019/11/03/nentori-me-shi-pak-dite-me-temperatura-te-uleta-dimri-serish-larg/100%Always2019-11-03 13:13
https://a2news.com/2019/11/03/kur-perqafimi-eshte-me-para-nene-e-bije-paguhen-per-te-perkedhelur-te-panjohurit/100%Always2019-11-03 12:37
https://a2news.com/2019/11/03/pushimet-e-shqiptareve-me-pak-udhetime-jashte-vendit-ne-vitin-2018/100%Always2019-11-03 12:42
https://a2news.com/2019/11/03/durres-mbijetese-ne-kushte-ekstreme-social-ekonomike-per-romet/100%Always2019-11-03 12:04
https://a2news.com/2019/11/03/kishte-kerkuar-ndryshimin-e-mases-se-sigurise-bledar-toci-lihet-ne-burg/100%Always2019-11-03 13:02
https://a2news.com/2019/11/03/zona-e-elbasanit-ku-mbijetohet-vetem-nga-bujaria-e-natyres/100%Always2019-11-03 11:39
https://a2news.com/2019/11/03/krimi-dhe-ekstradimet-arben-brace-pengese-mungesa-e-marreveshjeve-dypaleshe/100%Always2019-11-03 11:22
https://a2news.com/2019/11/03/gjendet-nje-person-i-mbytur-ne-bregdetin-e-durresit/100%Always2019-11-03 13:57
https://a2news.com/2019/11/03/prokurori-ndoji-del-nga-reanimacioni/100%Always2019-11-03 14:20
https://a2news.com/2019/11/03/qyteza-e-mrekullueshme-italiane-jep-banesa-falas-por-me-nje-kusht/100%Always2019-11-03 10:17
https://a2news.com/2019/11/03/tur-kombetar-me-te-rinjte-basha-zbret-ne-terren-nga-e-hena/100%Always2019-11-03 09:29
https://a2news.com/2019/11/03/bileta-te-blera-me-detyrim-per-kombetaren-revoltohen-tifozet/100%Always2019-11-03 09:25
https://a2news.com/2019/11/03/nis-parada-e-te-vdekurve/100%Always2019-11-03 08:33
https://a2news.com/2019/11/03/motogp-vinales-mposht-marquez-dhe-fiton-ne-malajzi/100%Always2019-11-03 12:21
https://a2news.com/2019/11/03/preferoj-emigrante-nga-guinea-ne-vend-te-bandave-bullgare-macron-zemeron-edhe-bullgarine-me-deklaratat-e-tij/100%Always2019-11-03 07:57
https://a2news.com/2019/11/03/pse-ndaj-lecce-u-dha-penallti-dhe-sot-jo-shperthejne-polemikat-ne-itali-per-episodin-me-protagonist-de-ligt/100%Always2019-11-03 07:36
https://a2news.com/2019/11/03/bottas-ne-pole-position-ndjek-vettel-vetem-i-pesti-lewis-hamilton/100%Always2019-11-03 07:23
https://a2news.com/2019/11/02/reali-nuk-e-shfrytezon-dhuraten-e-barcelones-katalanasit-mbeten-ne-vend-te-pare/100%Always2019-11-02 22:01
https://a2news.com/2019/11/02/torino-vishet-serish-bardhezi-zonja-e-vjeter-mban-kreun/100%Always2019-11-02 21:43
https://a2news.com/2019/11/02/mina-e-vendosur-ne-ane-te-rruges-iu-merr-jeten-9-femijeve/100%Always2019-11-02 21:10
https://a2news.com/2019/11/02/i-rikthehet-pronarit-violina-250-mije-paund-e-harruar-ne-tren/100%Always2019-11-02 21:00
https://a2news.com/2019/11/02/imazhet-e-ndertesave-te-braktisura-te-luftes-se-ftohte-mes-tyre-dhe-nje-foto-nga-shqiperia/100%Always2019-11-04 11:36
https://a2news.com/2019/11/02/makina-perplas-kalimtarin-ne-shkoder-velipoje/100%Always2019-11-02 20:07
https://a2news.com/2019/11/02/ndodh-ne-napoli-priten-me-kenge-e-fishekzjarre-dy-kamorristet-e-liruar-nga-burgu/100%Always2019-11-02 19:53
https://a2news.com/2019/11/02/lukaku-merr-interin-per-dore-ne-transferten-e-bolonjes/100%Always2019-11-02 19:03
https://a2news.com/2019/11/02/qyteti-gjerman-shpall-emergjencen-nga-nazistet/100%Always2019-11-02 18:47
https://a2news.com/2019/11/02/nuk-ndalen-termetet-ne-zonen-e-korces/100%Always2019-11-02 19:18
https://a2news.com/2019/11/02/thyhen-anglezet-afrika-e-jugut-rremben-trofeun-e-trete-boteror-ne-regbi/100%Always2019-11-02 18:13
https://a2news.com/2019/11/02/fundi-sjell-gjithmone-surpriza-per-tiranen-skenderbeu-nuk-e-kalon-lacin/100%Always2019-11-02 17:59
https://a2news.com/2019/11/02/japonia-nuk-ka-qetesi-riaktivizohet-vullkani-ne-sarsumaio/100%Always2019-11-02 17:42
https://a2news.com/2019/11/02/te-armatosur-deri-ne-dhembe-turqia-dhe-rusia-nisin-patrullimet/100%Always2019-11-02 17:26
https://a2news.com/2019/11/02/liverpool-nuk-le-city-n-te-afrohet-arsenal-nuk-ndryshon-edhe-pa-xhaken/100%Always2019-11-02 17:05
https://a2news.com/2019/11/02/xhihadistet-vrasin-dhjetera-ushtare-ne-mali/100%Always2019-11-02 17:04
https://a2news.com/2019/11/02/humbja-e-trete-per-barcelonen-goli-jubilar-i-messit-nuk-sherben/100%Always2019-11-02 16:56
https://a2news.com/2019/11/02/shkaterrohet-bayern-dortmund-rikthehet-tek-fitorja/100%Always2019-11-02 16:33
https://a2news.com/2019/11/02/burgu-i-isis-festat-e-frikshme-dhe-aurora-borealis-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2019-11-02 18:32
https://a2news.com/2019/11/02/vijon-dhuna-ne-hong-kong-sulmohet-godina-e-agjencise-kineze-te-lajmeve/100%Always2019-11-02 16:17
https://a2news.com/2019/11/02/politika-per-ndojen-dhe-drite-hijet-e-karrieres-se-prokurorit-qe-pesoi-atentat/100%Always2019-11-02 16:05
https://a2news.com/2019/11/02/roma-me-marsh-te-katert-pas-milanit-radhen-e-ka-napoli/100%Always2019-11-02 15:57
https://a2news.com/2019/11/02/derbi-lindje-perendim-historia-e-nje-ndeshjeje-qe-bashkoi-qytetin-e-ndare/100%Always2019-11-02 15:39
https://a2news.com/2019/11/02/inskenoi-vjedhjen-e-makines-me-vlere-180-mije-euro-arrestohet/100%Always2019-11-02 14:54
https://a2news.com/2019/11/02/djajte-e-kuq-mposhten-ne-transferte/100%Always2019-11-02 14:34
https://a2news.com/2019/11/02/planifikuan-sulm-terrorist-ne-itali-ne-kerkim-dy-shqiptare/100%Always2019-11-02 13:44
https://a2news.com/2019/11/02/tragjedi-ne-garat-me-motore-humb-jeten-20-vjecari/100%Always2019-11-02 13:31
https://a2news.com/2019/11/02/iku-si-qen-ishte-nje-bastard-trump-fyen-rivalin/100%Always2019-11-02 13:16
https://a2news.com/2019/11/02/sinjalizoi-skenderbeun-te-uefa-kompania-bashkepunonte-me-mafien/100%Always2019-11-02 13:05
https://a2news.com/2019/11/02/nje-jave-per-nje-fjali-negociatat-nga-shpresat-te-refuzimi/100%Always2019-11-02 13:05
https://a2news.com/2019/11/02/autobusi-me-me-shume-se-80-pasagjere-shoferi-ne-gjendje-te-dehur/100%Always2019-11-02 12:34
https://a2news.com/2019/11/02/cr7-nuk-ka-fituar-me-shume-topa-te-arte-per-shkak-te-mafias/100%Always2019-11-02 11:58
https://a2news.com/2019/11/02/propozimet-e-mediut-komitet-kombetar-per-integrimin-dhe-ndryshim-te-sistemit-zgjedhor/100%Always2019-11-02 11:28
https://a2news.com/2019/11/02/meta-liria-e-medias-eshte-perkeqesuar-ndjeshem-presione-politike-te-tejskajshme/100%Always2019-11-02 11:14
https://a2news.com/2019/11/02/vetoja-franceze-per-negociatat-bbc-reflektohen-pasojat-ne-rajonin-e-ballkanit/100%Always2019-11-02 10:23
https://a2news.com/2019/11/02/palmer-ne-prishtine-pa-dialog-ska-integrim-nuk-imponojme-ujdine/100%Always2019-11-02 10:02
https://a2news.com/2019/11/02/nderhyrje-ne-procesin-zgjedhor-arrestohen-4-persona-ne-kosove/100%Always2019-11-02 10:00
https://a2news.com/2019/11/02/atentati-ne-durres-njeri-me-plumb-ne-nofull-tjetri-ne-shtyllen-kurrizore-prokuroret-nuk-marrin-dot-deshmi/100%Always2019-11-02 09:52
https://a2news.com/2019/11/02/per-te-pare-francen-duhet-te-shohesh-edhe-andorren/100%Always2019-11-02 14:04
https://a2news.com/2019/11/02/grabiten-banesen-policia-arreston-dy-persona-dy-te-tjere-largohen-bashke-me-parate/100%Always2019-11-02 09:17
https://a2news.com/2019/11/02/prifti-kercimtar-i-mahnit-te-gjithe/100%Always2019-11-02 09:12
https://a2news.com/2019/11/02/akuzohet-per-vrasjen-e-arben-beqirajt-gjykata-le-ne-burg-eduart-xhezon/100%Always2019-11-02 09:11
https://a2news.com/2019/11/02/detaje-te-reja-nga-atentati-ne-durres-shoqerohen-me-shume-se-10-persona/100%Always2019-11-02 10:11
https://a2news.com/2019/11/02/juventusi-i-pari-ne-radhe-per-gjigantin-19-vjecar-norvegjez/100%Always2019-11-02 07:51
https://a2news.com/2019/11/02/magjia-e-dolomiteve-ne-itali-fotografuar-nga-nje-polake/100%Always2019-11-02 08:15
https://a2news.com/2019/11/02/raporti-i-dash-per-terrorizmin-kercenimi-ne-shqiperi-vjen-nga-luftetaret-e-huaj/100%Always2019-11-02 07:02
https://a2news.com/2019/11/01/psg-mposhtet-nga-vendi-i-fundit-ne-renditje/100%Always2019-11-02 12:15
https://a2news.com/2019/11/01/mbi-2-milione-shikime-ne-8-ore-dua-lipa-publikon-hitin-e-radhes/100%Always2019-11-01 21:33
https://a2news.com/2019/11/01/conor-mcgregor-shpallet-fajtor-nga-gjykata-per-agresion/100%Always2019-11-01 21:22
https://a2news.com/2019/11/01/shpella-tajlandeze-ku-u-bllokuan-te-rinjte-futbolliste-kthehet-ne-muze/100%Always2019-11-01 21:08
https://a2news.com/2019/11/01/laci-vendimtar-per-skuadren-franceze-goli-i-tij-e-ngjit-ne-krye-te-renditjes/100%Always2019-11-01 20:54
https://a2news.com/2019/11/01/policia-britanike-me-version-zyrtar-39-viktimat-ne-kamion-nuk-jane-kineze/100%Always2019-11-01 20:41
https://a2news.com/2019/11/01/guardiola-ne-mbrojtje-te-xhakes-eshte-nje-lojtar-i-jashtezakonshem/100%Always2019-11-01 20:40
https://a2news.com/2019/11/01/atentati-ne-durres-reagon-lulzim-basha/100%Always2019-11-01 19:59
https://a2news.com/2019/11/01/gjendet-makina-e-autoreve-te-atentatit-ne-durres/100%Always2019-11-01 21:13
https://a2news.com/2019/11/01/ujdia-e-re-e-brexit-trump-e-kritikon-pengon-marreveshjen-tregtare/100%Always2019-11-01 19:31
https://a2news.com/2019/11/01/fjalori-i-gjuhes-shqipe-libri-qe-eshte-harruar-te-blihet-studiuesit-thirrje-rames/100%Always2019-11-01 19:23
https://a2news.com/2019/11/01/prokurori-qe-u-plagos-ne-atentat-u-takua-nje-dite-me-pare-me-kreun-e-onm/100%Always2019-11-01 19:57
https://a2news.com/2019/11/01/palmer-thirrje-opozites-zgjidhni-krizen-politike-bojkoti-nuk-sjell-zgjedhje/100%Always2019-11-01 18:39
https://a2news.com/2019/11/01/kush-eshte-arjan-ndoja-prokurori-qe-u-qellua-me-arme-ne-durres/100%Always2019-11-01 16:53
https://a2news.com/2019/11/01/maradona-tallet-me-anglezet-do-ta-shenoja-golin-me-doren-e-djathte-po-te-ishte-var/100%Always2019-11-01 16:51
https://a2news.com/2019/11/01/atentat-ne-durres-plumba-prokurorit-arjan-ndoja-dhe-dy-personave-te-tjere/100%Always2019-11-01 21:15
https://a2news.com/2019/11/01/halloween-i-frikshem-ne-kaliforni-masakra-e-dyte-ne-48-ore-4-te-vdekur/100%Always2019-11-01 15:41
https://a2news.com/2019/11/01/dalin-ne-shitje-biletat-me-francen-tifozet-ne-radhe-por-ka-nje-klecke/100%Always2019-11-01 20:24
https://a2news.com/2019/11/01/shqiperia-i-bashkohet-koalicionit-te-sigurise-nderkombetare-detare/100%Always2019-11-01 15:09
https://a2news.com/2019/11/01/nje-thesar-i-fshehur-ne-fund-te-botes-gati-per-tu-zbuluar/100%Always2019-11-01 14:50
https://a2news.com/2019/11/01/drejtoret-e-rinj-pd-shkoder-rama-ujdi-me-bandat-per-emerimet/100%Always2019-11-01 14:47
https://a2news.com/2019/11/01/denoncoi-zhdukjen-e-2-femijeve-shqiptare-kercenohet-famulltari-ne-itali/100%Always2019-11-01 14:02
https://a2news.com/2019/11/01/trump-le-nju-jorkun-me-trajtuan-keq-do-jetoj-ne-florida/100%Always2019-11-01 17:56
https://a2news.com/2019/11/01/haradinaj-akuzon-thaci-rama-dhe-vucic-punuan-per-ndarjen-e-kosoves/100%Always2019-11-01 13:47
https://a2news.com/2019/11/01/caka-opozites-i-takon-te-jete-konstruktive-per-reformen-zgjedhore/100%Always2019-11-01 13:18
https://a2news.com/2019/11/01/isis-vret-7-mercenare-ruse-ne-mozambik-baza-e-saj-e-re-ne-afrike/100%Always2019-11-01 13:22
https://a2news.com/2019/11/01/shtyhet-testi-gjeneral-i-arenes-kombetare/100%Always2019-11-01 13:21
https://a2news.com/2019/11/01/rasti-kajmaku-ps-pd-zhvendosin-debatin-ne-rrjetet-sociale/100%Always2019-11-01 13:01
https://a2news.com/2019/11/01/boterori-i-17-vjecareve-gjigandi-shqiptar-i-portes-kualifikon-italine/100%Always2019-11-01 12:50
https://a2news.com/2019/11/01/ekonomi-rasti-kajmaku-tregon-qe-institucionet-ne-shqiperi-funksionojne/100%Always2019-11-01 12:45
https://a2news.com/2019/11/01/krisja-me-tifozet-granit-xhaka-kerkon-paqe/100%Always2019-11-01 12:43
https://a2news.com/2019/11/01/tellalli-i-londres-hamburgeri-me-i-madh-ne-tajlande-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-11-01 12:29
https://a2news.com/2019/11/01/basha-kajmaku-eshte-fytyra-e-rames/100%Always2019-11-01 14:10
https://a2news.com/2019/11/01/anketimi-i-osbe-vlora-nje-nder-qarqet-me-te-rrezikuara-nga-krimi/100%Always2019-11-01 12:03
https://a2news.com/2019/11/01/rasti-kajmaku-rama-kqz-institucion-qe-mbron-ligjin-ps-nuk-behet-strehe-e-askujt-qe-shkel-besimin-tone/100%Always2019-11-01 14:10
https://a2news.com/2019/11/01/parada-per-halloween-bota-pushtohet-nga-krijesat-e-frikshme/100%Always2019-11-01 11:37
https://a2news.com/2019/11/01/formula-1-makinat-dhe-rregullat-e-reja-sjellin-revolucion-ne-2021/100%Always2019-11-01 11:36
https://a2news.com/2019/11/01/drejtuesja-e-klgj-brenda-nentorit-perfundon-vetting-u-per-8-kandidatet-per-4-vendet-ne-gjykaten-e-larte/100%Always2019-11-01 20:54
https://a2news.com/2019/11/01/kombetarja-u-19-per-operacioni-elite-round-dede-grumbullon-yjet-e-shpresave/100%Always2019-11-01 14:30
https://a2news.com/2019/11/01/kapja-e-shqiptareve-policia-greke-publikon-pamjet-e-plota-te-105-kg-kokaine-dhe-800-mije-eurove/100%Always2019-11-01 11:55
https://a2news.com/2019/11/01/ne-tren-me-90-mije-eurot-e-droges-ne-cante-arrestohet-shqiptari-ne-itali/100%Always2019-11-01 10:49
https://a2news.com/2019/11/01/organizim-i-ri-per-veriun-bashkite-ndahen-ne-4-kategori/100%Always2019-11-01 13:57
https://a2news.com/2019/11/01/krimet-e-renda-mbetet-masa-arrest-ne-burg-per-nje-nga-te-akuzuarit-e-vrasjes-se-santiago-malkos/100%Always2019-11-01 10:59
https://a2news.com/2019/11/01/kqz-i-heq-mandatin-kajmakut-reagon-rama/100%Always2019-11-01 11:42
https://a2news.com/2019/11/01/mbreteresha-e-halloween-mahnit-serish-me-kostumin-rreqethes/100%Always2019-11-01 10:21
https://a2news.com/2019/11/01/iken-edhe-kajmaku-digjet-kryebashkiaku-i-dyte-i-ps/100%Always2019-11-01 14:01
https://a2news.com/2019/11/01/golat-nuk-mjaftojne-icardi-serish-nuk-grumbullohet-nga-argjentina/100%Always2019-11-01 09:57
https://a2news.com/2019/11/01/kashahu-nderkombetaret-pozita-pothuajse-te-njejta-me-pd-modeli-francez-i-anetaresimit-interesant/100%Always2019-11-01 09:49
https://a2news.com/2019/11/01/e-gjeni-dot-se-kush-eshte-ky-tenist-i-vogel-qe-sot-shkelqen-ne-futboll/100%Always2019-11-01 09:36
https://a2news.com/2019/11/01/parti-e-re-ne-jeten-politike-rezart-prifti-zbulon-te-ardhmen-e-alternatives/100%Always2019-11-01 09:20
https://a2news.com/2019/11/01/sulltani-i-fundit-james-bond-dhe-bill-clinton-kjo-date-ne-histori-1-nentor/100%Always2019-11-01 09:04
https://a2news.com/2019/11/01/kthehu-ne-shtepi-dhe-merr-gishtin-e-mesit-me-vete-proteste-kunder-borchardt-ne-aktivitetin-e-osbe/100%Always2019-11-01 08:34
https://a2news.com/2019/11/01/makina-perplaset-me-trafikndaresen-humb-jeten-30-vjecari/100%Always2019-11-01 07:09
https://a2news.com/2019/11/01/termeti-me-magnitude-48-shkund-shqiperine/100%Always2019-11-01 07:41