XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2020/01/01/vjen-2020-spektakel-fishekzjarresh-dhe-feste-ne-tirane/100%Always2020-01-01 12:17
https://a2news.com/2019/12/31/ronaldo-juve-rinovimi-si-dhurate-per-vitin-e-ri/100%Always2019-12-31 19:15
https://a2news.com/2019/12/31/nga-djegia-e-mandateve-te-paraqitja-e-nje-alternative-aksioni-i-opozites-ne-vitin-2019/100%Always2020-01-01 12:26
https://a2news.com/2019/12/31/ekonomia-shqiptare-veshtiresite-e-vitit-2019-dhe-sfidat-per-2020/100%Always2019-12-31 17:13
https://a2news.com/2019/12/31/transporti-ajror-ne-shqiperi-sfidat-ambiciet-dhe-pengesat-e-medha/100%Always2019-12-31 16:58
https://a2news.com/2019/12/31/spak-ndeshkim-dhe-politike/100%Always2019-12-31 17:00
https://a2news.com/2019/12/31/po-sikur-te-gjithe-ne-te-jetonim-ne-mars/100%Always2019-12-31 16:29
https://a2news.com/2019/12/31/urimi-i-metes-per-fundvit-numerimi-mbrapsht-ka-filluar-le-te-jete-2020-a-viti-i-ndryshimit-te-madh/100%Always2019-12-31 15:40
https://a2news.com/2019/12/31/55-mije-vete-kane-hyre-nga-rinasi-nga-23-dhjetori-policia-13-persona-me-dokumente-false/100%Always2019-12-31 14:31
https://a2news.com/2019/12/31/shengeni-ballkanik-bashkepunim-rajonal-konflikt-mes-shqiptareve/100%Always2019-12-31 17:53
https://a2news.com/2019/12/31/reforma-zgjedhore-2-vite-ne-pritje-te-ndryshimit-te-kodit/100%Always2019-12-31 13:54
https://a2news.com/2019/12/31/trazira-ne-irak-pas-sulmeve-ajrore-sulmohet-ambasada-amerikane/100%Always2019-12-31 13:44
https://a2news.com/2019/12/31/banoret-e-thumanes-paralajmerojne-greve-urie-pd-termeti-i-vertete-nis-pas-3-janarit/100%Always2019-12-31 13:32
https://a2news.com/2019/12/31/iu-shperthen-bombola-ne-banese-shpetohen-te-moshuarit/100%Always2019-12-31 13:10
https://a2news.com/2019/12/31/udheheqesi-i-perjetshem-vladimir-putin-20-vite-ne-pushtet/100%Always2019-12-31 13:04
https://a2news.com/2019/12/31/operacioni-policor-xibraku-sekuestrohet-lende-narkotike/100%Always2019-12-31 12:50
https://a2news.com/2019/12/31/nderron-viti-nderron-dhe-moti-luhatje-temperaturash-ne-ditet-e-para-te-2020/100%Always2019-12-31 12:28
https://a2news.com/2019/12/31/mire-se-vjen-2020-kiribati-dhe-zelanda-e-re-nisin-festimet/100%Always2019-12-31 11:28
https://a2news.com/2019/12/31/sulmi-ndaj-kryebashkiakut-te-lushnjes-pd-prishje-pazaresh-droge-dhe-korrupsioni/100%Always2019-12-31 10:25
https://a2news.com/2019/12/31/vrasja-e-mesuesit-sudani-denon-me-varje-29-agjente-te-inteligjences/100%Always2019-12-31 09:53
https://a2news.com/2019/12/31/policia-informacion-per-ngjarjen-ne-zyren-e-kryebashkiakut-tushe-u-perdor-granate/100%Always2019-12-31 09:44
https://a2news.com/2019/12/31/futbolli-ne-zi-ndahet-nga-jeta-shyqyri-rreli/100%Always2019-12-31 09:30
https://a2news.com/2019/12/31/granate-ne-zyre-plagoset-kryebashkiaku-i-lushnjes-fatos-tushe/100%Always2019-12-31 10:27
https://a2news.com/2019/12/31/i-kerkuar-i-per-plagosje-kapet-ne-kufirin-e-gjelber-ne-qafe-thane/100%Always2019-12-31 08:12
https://a2news.com/2019/12/31/zjarret-ne-australi-mijera-persona-kalojne-naten-ne-breg-te-detit/100%Always2019-12-31 07:48
https://a2news.com/2019/12/31/iraku-denon-sulmet-e-avioneve-amerikan-do-te-kene-pasoja/100%Always2019-12-31 07:31
https://a2news.com/2019/12/30/hakmerret-juve-surpriza-e-serise-a-vishet-bardhezi/100%Always2019-12-30 22:23
https://a2news.com/2019/12/30/fenomen-ne-porte-por-edhe-ne-sulm-ylli-i-realit-ka-nje-djale-sekret-me-komshien/100%Always2019-12-30 21:57
https://a2news.com/2019/12/30/nuk-gjejne-ku-te-pushojne-luanet-e-detit-fundosin-jahtin/100%Always2019-12-30 20:33
https://a2news.com/2019/12/30/fotot-me-interesante-te-dites-48/100%Always2019-12-30 20:19
https://a2news.com/2019/12/30/duhet-kujdes-kur-parkon-760-milione-euro/100%Always2019-12-30 20:04
https://a2news.com/2019/12/30/meta-presidenti-i-akteve-te-paprecedenta/100%Always2019-12-31 13:57
https://a2news.com/2019/12/30/mongolet-cow-boys-udhetim-ne-shkretetire-per-kullotat-e-deveve/100%Always2019-12-30 21:25
https://a2news.com/2019/12/30/rama-per-akuzat-ndaj-shengenit-une-tradhtar-i-lenduar-nga-vellezerit-kosovare/100%Always2019-12-30 18:25
https://a2news.com/2019/12/30/qendresa-e-rames-i-mbijetoi-molotovit-e-njollosi-dekriminalizimi/100%Always2019-12-31 13:57
https://a2news.com/2019/12/30/opozita-e-zevendesuesve-funksionale-apo-fasade-parlamentare/100%Always2020-01-02 06:39
https://a2news.com/2019/12/30/rama-nuk-kam-enderruar-kurre-te-behem-i-pasur-fitoj-aq-sa-me-mjafton-per-te-jetuar/100%Always2019-12-30 18:52
https://a2news.com/2019/12/30/eksodi-i-mjekeve-650-ikje-ne-4-vjet-per-page-dhe-jete-me-te-mire/100%Always2019-12-31 13:57
https://a2news.com/2019/12/30/flet-babai-i-greta-thunberg-vuante-nga-depresioni-tani-eshte-e-lumtur/100%Always2019-12-30 15:57
https://a2news.com/2019/12/30/gjykata-e-kavajes-vendos-masen-e-sigurise-per-te-arrestuarit-e-26-nentorit/100%Always2019-12-30 15:53
https://a2news.com/2019/12/30/nga-panucci-te-reja-nje-vit-kuqezi-renia-dhe-ringritja-e-kombetares/100%Always2020-01-01 14:20
https://a2news.com/2019/12/30/emerohet-krahu-i-djathte-i-olsian-celes/100%Always2019-12-30 15:11
https://a2news.com/2019/12/30/fiskalizimi-tabaku-koncesion-korruptiv-do-te-mbylle-bizneset/100%Always2019-12-30 19:44
https://a2news.com/2019/12/30/teatri-kombetar-kushtetuesja-pranon-per-gjykim-kerkesen-e-metes/100%Always2019-12-30 16:13
https://a2news.com/2019/12/30/akuzohet-per-trafik-droge-ne-itali-arrestohet-35-vjecari-ne-tirane/100%Always2019-12-30 13:19
https://a2news.com/2019/12/30/aksident-i-rende-ne-maliq-raportohet-per-5-te-plagosur/100%Always2019-12-30 13:40
https://a2news.com/2019/12/30/mediat-spanjolle-aludojne-per-largimin-e-ronaldos-nga-juventus/100%Always2019-12-30 13:07
https://a2news.com/2019/12/30/presidenti-meta-dekreton-me-rezerva-buxhetin-e-vitit-2020/100%Always2019-12-30 13:09
https://a2news.com/2019/12/30/spak-eshte-gati-kreu-i-klp-duhen-te-pakten-6-muaj-per-bkh/100%Always2019-12-30 12:26
https://a2news.com/2019/12/30/putin-falenderon-trump-ndihmoi-ne-parandalimin-e-sulmeve-ne-rusi/100%Always2019-12-30 12:08
https://a2news.com/2019/12/30/aksident-me-nje-te-vdekur-ne-lac/100%Always2019-12-30 11:58
https://a2news.com/2019/12/30/fshf-dhe-djemte-e-kombetares-urojne-vitin-e-ri/100%Always2019-12-30 11:53
https://a2news.com/2019/12/30/bota-ne-365-dite-nga-protestat-te-brexit-klima-dhe-trump/100%Always2019-12-31 14:03
https://a2news.com/2019/12/30/aksi-rrugor-peqin-elbasan-tregtia-ne-rruge-burim-i-rrezikshem-aksidentesh/100%Always2019-12-30 11:47
https://a2news.com/2019/12/30/thaci-i-dergon-ftesen-e-trete-kurtit/100%Always2019-12-30 11:43
https://a2news.com/2019/12/30/nderrimi-i-viteve-policia-rrugore-apel-qytetareve-mos-drejtoni-mjetin-nen-efektin-e-alkoolit/100%Always2019-12-30 22:09
https://a2news.com/2019/12/30/santat-guximtare-sfidojne-temperaturat-e-acarta-te-zhveshur/100%Always2019-12-30 11:26
https://a2news.com/2019/12/30/taksat-e-bashkise-familjet-e-kryeqytetit-do-te-paguajne-me-shume/100%Always2019-12-30 11:12
https://a2news.com/2019/12/30/rama-jep-afatet-per-rindertimin-numeron-dhe-donacionet/100%Always2019-12-30 16:07
https://a2news.com/2019/12/30/operacion-kunder-terrorizmit-ne-turqi-70-te-arrestuar/100%Always2019-12-30 11:04
https://a2news.com/2019/12/30/termeti-i-26-nentorit-zhvillohet-seanca-ne-apel-per-8-te-arrestuarit/100%Always2019-12-30 10:54
https://a2news.com/2019/12/30/teatri-kombetar-aleanca-per-mbrojtjen-e-teatrit-proteste-para-bashkise/100%Always2019-12-30 16:16
https://a2news.com/2019/12/30/zjarret-ne-australi-situate-ekstreme-fishekzjarret-nuk-anulohen/100%Always2019-12-30 10:02
https://a2news.com/2019/12/30/kim-jong-un-e-pranon-situata-ekonomike-eshte-e-rende/100%Always2019-12-30 09:35
https://a2news.com/2019/12/30/nje-pjese-e-politikaneve-duhet-te-largohen-gjakftohte-qe-duan-vetem-pushtet/100%Always2019-12-30 10:23
https://a2news.com/2019/12/30/sekuestrohen-mjete-piroteknike-te-paligjshme-ne-pogradec-dhe-kucove/100%Always2019-12-30 09:13
https://a2news.com/2019/12/30/publikohen-pamjet-e-sulmit-me-arme-ne-kishen-e-teksasit/100%Always2019-12-30 09:01
https://a2news.com/2019/12/30/gjoni-levizja-e-re-gati-per-te-garuar-ne-zgjedhjet-e-vitit-2021/100%Always2019-12-30 09:01
https://a2news.com/2019/12/30/avionet-e-shba-bombardojne-bazat-e-militanteve-ne-irak-e-siri-19-viktima/100%Always2019-12-30 08:31
https://a2news.com/2019/12/30/ronaldo-triumfon-ne-globe-soccer-awards-dhe-shpalos-deshirat-dua-te-behem-aktor/100%Always2019-12-30 07:27
https://a2news.com/2019/12/29/udhetimi-me-tren-dhe-autobus-behet-falas-ne-luksemburg/100%Always2019-12-29 21:25
https://a2news.com/2019/12/29/digjet-nje-makine-prane-konsullates-italiane-ne-vlore/100%Always2019-12-29 21:02
https://a2news.com/2019/12/29/filmat-e-rinj-premiere-per-festat-e-fundvitit/100%Always2019-12-29 20:48
https://a2news.com/2019/12/29/aguero-dhe-de-bruyne-i-rikthejne-buzeqeshjen-guardiola-s/100%Always2019-12-29 20:01
https://a2news.com/2019/12/29/i-ftohti-ekstrem-ne-kine-akulli-dhe-ngricat-kthehen-ne-vepra-arti/100%Always2019-12-29 20:26
https://a2news.com/2019/12/29/630-mije-paund-ne-doren-e-ronaldos/100%Always2019-12-29 19:38
https://a2news.com/2019/12/29/autobusi-perplaset-me-kamionin-22-te-vdekur-ne-egjipt/100%Always2019-12-29 19:13
https://a2news.com/2019/12/29/te-shtena-me-arme-ne-nje-kishe-ne-teksas-u-shmang-tragjedia/100%Always2019-12-30 13:23
https://a2news.com/2019/12/29/liverpool-e-mbyll-vitin-me-fitore-ujqerit-te-vegjel-ne-anfield/100%Always2019-12-29 18:29
https://a2news.com/2019/12/29/marreveshja-putin-zelenski-rusia-dhe-ukraina-shkembejne-te-burgosurit/100%Always2019-12-29 18:13
https://a2news.com/2019/12/29/ballkani-perendimor-dhe-be-tensionet-e-brendshme-dhe-bllokimi-i-integrimit/100%Always2019-12-29 17:58
https://a2news.com/2019/12/29/hiqni-telefonat-nga-duart-bisedoni-me-njeri-tjetrin-thirrja-e-papa-franceskut/100%Always2019-12-29 17:12
https://a2news.com/2019/12/29/lidhja-ime-e-forte-me-celtic-meta-interviste-per-the-sun/100%Always2019-12-29 17:10
https://a2news.com/2019/12/29/atmosfera-e-festave-shfaqje-dhe-dhurata-per-femijet-e-prekur-nga-termeti/100%Always2019-12-29 16:15
https://a2news.com/2019/12/29/aksident-me-nje-te-vdekur-ne-aksin-rrugor-lac-mamurras/100%Always2019-12-29 16:14
https://a2news.com/2019/12/29/londra-eshte-blu-chelsea-permbys-arsenalin-ne-emirates/100%Always2019-12-29 16:04
https://a2news.com/2019/12/29/kater-makina-perfshihen-ne-nje-aksident-ne-durres/100%Always2019-12-29 15:49
https://a2news.com/2019/12/29/marreveshje-ne-janar-kurti-intensifikim-negociatash-me-ldk/100%Always2019-12-29 15:28
https://a2news.com/2019/12/29/as-juventus-e-as-manchester-united-haaland-zyrtarizon-transferimin-te-klubi-i-ri/100%Always2019-12-29 15:16
https://a2news.com/2019/12/29/ligji-i-fiskalizimit-biznesi-i-vogel-del-kunder-qeverise/100%Always2019-12-29 14:34
https://a2news.com/2019/12/29/cikloni-sarai-1-i-vdekur-2500-te-evakuuar-ne-ishujt-fixhi/100%Always2019-12-29 14:28
https://a2news.com/2019/12/29/nje-bisede-letrare-per-bukowski-n-autorin-qe-ju-tregon-rrugen-e-lirise/100%Always2019-12-29 14:22
https://a2news.com/2019/12/29/u-largua-nga-shqiperia-tufa-apelon-pushimit-e-ceshtjes-penale-me-spartak-brahon/100%Always2019-12-29 13:56
https://a2news.com/2019/12/29/arena-kombetare-zbulohen-disa-nga-yjet-qe-do-te-zbresin-ne-10-janar/100%Always2019-12-29 12:57
https://a2news.com/2019/12/29/prag-amnistie-sa-vete-do-te-festojne-ne-qelite-e-burgut/100%Always2019-12-29 12:22
https://a2news.com/2019/12/29/drama-e-familjes-lika-pa-shtepi-e-pa-perkrahje-te-harruar-ne-lavdar/100%Always2019-12-29 11:55
https://a2news.com/2019/12/29/aksident-i-rende-automobilistik-ne-rubik-nje-i-vdekur-dhe-8-te-lenduar/100%Always2019-12-29 11:15
https://a2news.com/2019/12/29/nga-topi-i-arte-tek-oscar-cr7-gati-per-sfida-te-reja-dua-te-shkoj-ne-hollywood-me-pelqen-aktrimi/100%Always2019-12-29 10:42
https://a2news.com/2019/12/29/rikthehet-big-ben-kambanat-do-te-bien-mbremjen-e-nderrimit-te-viteve/100%Always2019-12-29 10:23
https://a2news.com/2019/12/29/simbolet-kombetare-shqiperia-dhe-kosova-pershendesin-malin-e-zi/100%Always2019-12-29 09:37
https://a2news.com/2019/12/29/nje-vit-fenomenal-per-me-te-pasurit-e-botes-kane-fituar-1-2-trilion-dollare-me-shume/100%Always2019-12-29 09:15
https://a2news.com/2019/12/29/nju-jork-sulmohet-me-hanxhar-familja-e-rabinit-5-te-plagosur/100%Always2019-12-29 08:09
https://a2news.com/2019/12/28/united-harron-watford-merr-3-pike-te-rendesishme-ne-transferte/100%Always2019-12-28 21:43
https://a2news.com/2019/12/28/kur-vdekja-te-vjen-perballe-aksidenti-i-frikshem-ne-teksas/100%Always2019-12-28 21:17
https://a2news.com/2019/12/28/motori-i-se-ardhmes-mund-te-fluturoje-dhe-te-transformohet/100%Always2019-12-28 21:07
https://a2news.com/2019/12/28/jelekverdhet-dhe-sindikatat-behen-bashke-shperthen-dhuna-ne-france/100%Always2019-12-28 20:30
https://a2news.com/2019/12/28/po-organizonte-sulm-terrorist-arrestohet-nje-person-ne-londer/100%Always2019-12-28 20:13
https://a2news.com/2019/12/28/vila-14-milione-dollareshe-ku-princi-harry-dhe-megan-kaluan-krishtlindjen/100%Always2019-12-28 20:04
https://a2news.com/2019/12/28/sozia-e-j-lo-eshte-nje-ruse-jane-si-dy-pika-uji/100%Always2019-12-28 19:46
https://a2news.com/2019/12/28/tottenham-e-mbyll-me-barazim-vitin-2019/100%Always2019-12-28 19:25
https://a2news.com/2019/12/28/shtepia-e-mallkuar-nga-harry-potter/100%Always2019-12-28 18:55
https://a2news.com/2019/12/28/orteku-godet-skiatoret-ne-malet-italiane-raportohet-per-3-viktima/100%Always2019-12-28 18:30
https://a2news.com/2019/12/28/caktohet-kryeministri-teknik-qe-do-te-zevendesoje-zaev-me-3-janar/100%Always2019-12-28 17:59
https://a2news.com/2019/12/28/sekuestrohet-kokaine-me-vlere-1-3-miliarde-usd-ne-uruguai/100%Always2019-12-28 18:04
https://a2news.com/2019/12/28/qeveria-ndryshon-emrin-nuk-ka-me-holande-zyrtarisht-do-te-quhet-vendet-e-uleta/100%Always2019-12-28 17:25
https://a2news.com/2019/12/28/refugjatet-mes-stuhise-eklipsi-me-veti-kuruese-dhe-sporti-kombetar-i-afganistanit-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2019-12-28 18:30
https://a2news.com/2019/12/28/mali-i-zi-miratoi-ligjin-per-simbolet-kombetare-reagon-presidenti-meta/100%Always2019-12-28 16:34
https://a2news.com/2019/12/28/deshmi-diktatori-i-vrare-per-krishtlindje/100%Always2019-12-28 16:34
https://a2news.com/2019/12/28/zbulohet-nje-varke-fantazme-ne-brigjet-japoneze/100%Always2019-12-28 16:23
https://a2news.com/2019/12/28/sulmi-me-autobombe-shkakton-te-pakten-90-viktima-ne-somali/100%Always2019-12-28 16:07
https://a2news.com/2019/12/28/abuzimi-me-rikonstruksionet-pd-denoncon-1-milion-euro-dem-ne-2-shkolla-ne-thumane/100%Always2019-12-28 15:45
https://a2news.com/2019/12/28/tirana-vendos-per-trajnerin-egbo-deri-ne-fund-te-sezonit/100%Always2019-12-28 15:16
https://a2news.com/2019/12/28/bukurite-perrallore-te-dimrit-britanik/100%Always2019-12-28 14:32
https://a2news.com/2019/12/28/sherr-dhe-fyerje-edhe-ne-parlamentin-e-serbise/100%Always2019-12-28 14:11
https://a2news.com/2019/12/28/rama-me-grate-e-burgosura-lehtesi-per-ato-qe-si-lirojme-dot/100%Always2019-12-28 14:03
https://a2news.com/2019/12/28/gjermania-vendos-rekord-per-te-ardhurat-nga-shitja-e-armatimeve/100%Always2019-12-28 13:04
https://a2news.com/2019/12/28/5-pyetjet-e-opozites-per-komisionin-e-venecias/100%Always2019-12-28 14:06
https://a2news.com/2019/12/28/zjarr-ne-nje-pallat-ne-pogradec/100%Always2019-12-28 14:00
https://a2news.com/2019/12/28/kinematografia-ne-zi-nderron-jete-lolita/100%Always2019-12-28 12:29
https://a2news.com/2019/12/28/arma-e-re-e-rusise-sistemi-raketor-hipersonik-vendoset-ne-sherbim/100%Always2019-12-28 11:48
https://a2news.com/2019/12/28/kisha-agjende-te-ngjeshur-kurti-takon-gazetaret-ne-prishtine-ne-vend-te-presidentit/100%Always2019-12-28 11:27
https://a2news.com/2019/12/28/roma-sic-nuk-e-keni-pare-ndonjehere/100%Always2019-12-28 11:17
https://a2news.com/2019/12/28/adoleshenti-vret-priftin-pedofil-qe-abuzoi-seksualisht-me-te/100%Always2019-12-28 10:41
https://a2news.com/2019/12/28/zaev-mini-shengeni-eshte-nisme-autentike-e-jona-u-bejme-thirrje-vendeve-te-rajonit-te-na-bashkohen/100%Always2019-12-28 10:32
https://a2news.com/2019/12/28/kina-ndryshon-rregullat-nuk-ka-me-paga-stratosferike-per-yjet/100%Always2019-12-28 10:29
https://a2news.com/2019/12/28/vip-at-qe-fituan-me-shume-nga-instagrami-kete-vit/100%Always2019-12-28 10:09
https://a2news.com/2019/12/28/grabitet-argjendaria-ne-pedonalen-e-korces/100%Always2019-12-28 09:46
https://a2news.com/2019/12/28/10-femije-te-talentuar-qe-perfunduan-te-shkaterruar/100%Always2019-12-28 20:45
https://a2news.com/2019/12/28/lequipe-zgjedh-kampionin-e-kampioneve-per-vitin-2019/100%Always2019-12-28 07:35
https://a2news.com/2019/12/28/edukatori-detyron-femijet-te-godasin-me-veten-me-pellembe-video-shokuese-nga-kina/100%Always2019-12-28 13:47
https://a2news.com/2019/12/27/manchester-city-ndjen-lodhjen-e-fundvitit-nuk-ja-del-perballe-ujqerve/100%Always2019-12-27 21:45
https://a2news.com/2019/12/27/zbulohet-pallati-i-ndertuar-1000-vjet-me-pare/100%Always2019-12-27 21:33
https://a2news.com/2019/12/27/rusia-kina-dhe-irani-tregojne-muskujt-ne-gjirin-e-omanit/100%Always2019-12-27 21:16
https://a2news.com/2019/12/27/larg-te-ftohtit-10-plazhet-perrallore-ku-mund-te-prisnin-nderrimin-e-viteve/100%Always2019-12-27 20:43
https://a2news.com/2019/12/27/me-shume-se-1-mln-klikime-ne-12-ore-hiti-i-radhes-nga-ava-max/100%Always2019-12-27 20:32
https://a2news.com/2019/12/27/modelja-qe-refuzoi-cristiano-ronaldon/100%Always2019-12-27 20:16
https://a2news.com/2019/12/27/shba-kufizon-shitjen-e-duhanit-per-personat-nen-21-vjec/100%Always2019-12-27 20:54
https://a2news.com/2019/12/27/grushti-i-deshtuar-i-shtetit-turqia-denon-disa-gazetare-me-burg-per-terrorizem/100%Always2019-12-27 18:40
https://a2news.com/2019/12/27/ibra-zyrtarisht-lojtar-i-milanit-do-te-luftoj-per-te-ndryshuar-rrjedhen-e-sezonit/100%Always2019-12-27 18:33
https://a2news.com/2019/12/27/zhduket-nga-radaret-nje-helikopter-mbi-hawaii/100%Always2019-12-27 18:20
https://a2news.com/2019/12/27/nga-nendetesja-e-re-ruse-te-qyteti-i-shkrumbuar-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-12-30 14:25
https://a2news.com/2019/12/27/erdogan-prezanton-supermakinen-pritet-te-pushtoje-tregjet/100%Always2019-12-27 17:45
https://a2news.com/2019/12/27/ronaldo-trajneri-personal-i-novak-djokovic/100%Always2019-12-27 17:05
https://a2news.com/2019/12/27/dekorimi-i-presidentit-mirenjohje-per-merita-te-vecanta-civile-per-grein-malon/100%Always2019-12-27 17:02
https://a2news.com/2019/12/27/ish-yjet-e-futbollit-boteror-ne-stadiumin-e-ri-kombetar/100%Always2019-12-27 16:42
https://a2news.com/2019/12/27/haradinaj-i-ashper-kurti-eshte-mashtrues-do-zhgenjeje-qytetaret/100%Always2019-12-27 16:04
https://a2news.com/2019/12/27/deshtimi-i-takimit-per-dhenien-e-mandatit-thaci-fton-serish-kurtin/100%Always2019-12-27 19:01
https://a2news.com/2019/12/27/pasojat-e-termetit-durres-gjykata-liron-ish-drejtorin-e-kavalishences/100%Always2019-12-27 15:54
https://a2news.com/2019/12/27/akordoi-4-penallti-ne-nje-ndeshje-perjashtohet-perjete-arbitri/100%Always2019-12-27 15:43
https://a2news.com/2019/12/27/fotot-qesharake-kur-te-rriturit-nuk-duan-ta-pranojne-moshen/100%Always2020-01-18 09:22
https://a2news.com/2019/12/27/privatizimi-i-ossh-kuvendi-kerkon-transferimin-e-ceshtjes/100%Always2019-12-27 15:23
https://a2news.com/2019/12/27/konstelacioni-satelitor-astronomet-ngrene-alarmin-mund-te-mos-shohim-yjet/100%Always2019-12-28 07:09
https://a2news.com/2019/12/27/pas-dy-vitesh-rihapet-wikipedia-ne-turqi/100%Always2019-12-27 15:00
https://a2news.com/2019/12/27/dhuna-ndaj-arbitrit-shkumbini-i-perjashtuar-cas-alternativa-e-vetme/100%Always2019-12-27 14:54
https://a2news.com/2019/12/27/sherbimet-online-rama-nga-1-janari-revolucion-zhduk-radhet-per-aplikime/100%Always2019-12-27 14:31
https://a2news.com/2019/12/27/te-prekurit-nga-termeti-per-bonusin-e-qerase-nuk-kerkohet-kontrata/100%Always2019-12-27 14:36
https://a2news.com/2019/12/27/pd-per-krajen-dhe-dumanin-vleresoni-mundesine-per-tu-terhequr-nga-spak/100%Always2019-12-27 13:38
https://a2news.com/2019/12/27/patozi-pd-ben-sikur-kerkon-zgjedhje-te-parakohshme-por-nuk-i-do-ato/100%Always2019-12-27 13:29
https://a2news.com/2019/12/27/gjelberohen-ballkonet-e-italise-gjykata-kultivimi-i-marijuanes-per-arsye-personale-nuk-mund-te-denohet/100%Always2019-12-27 13:28
https://a2news.com/2019/12/27/pastrimi-i-drejtesise-bilanci-i-21-muajve-vetting/100%Always2019-12-27 13:31
https://a2news.com/2019/12/27/denoncimi-i-te-verberve-nuk-jepet-pagesa-e-invaliditetit-u-perjashtuam-nga-shperblimi/100%Always2019-12-27 13:01
https://a2news.com/2019/12/27/gjykata-jep-vendimin-berisha-detyrohet-te-demshperbleje-ramen/100%Always2019-12-27 12:57
https://a2news.com/2019/12/27/censurohet-filmi-i-vetem-ne-shtepi-televizioni-shteteror-kanadez-heq-pjesen-ku-shfaqet-trump/100%Always2019-12-27 12:35
https://a2news.com/2019/12/27/intervista-e-portugezit-ronaldo-sfidon-messin-e-dua-juven-jam-me-i-miri/100%Always2019-12-27 11:38
https://a2news.com/2019/12/27/leter-dashurie-britanise-timmermans-je-gjithmone-e-mirepritur-te-rikthehesh-ne-be/100%Always2019-12-27 11:32
https://a2news.com/2019/12/27/takohet-me-presidentin-thaci-kurti-do-te-mandatohet-per-formimin-e-qeverise-se-re/100%Always2019-12-27 11:12
https://a2news.com/2019/12/27/perplas-lamborghinin-i-veshur-si-njeri-prej-debore-me-pas-luan-ne-premier-league/100%Always2019-12-27 11:11
https://a2news.com/2019/12/27/130-milione-euro-per-rroga-dhe-luks-pd-buxheti-i-tiranes-per-vitin-2020-nuk-permireson-jeten-ne-kryeqytet/100%Always2019-12-27 11:00
https://a2news.com/2019/12/27/artisti-japonez-sjell-ne-jeten-reale-momente-nga-tomi-dhe-xherri/100%Always2019-12-27 10:53
https://a2news.com/2019/12/27/i-dhuron-unaze-me-diamant-vajzes-1-vjece-kritikohet-modelja/100%Always2019-12-27 10:35
https://a2news.com/2019/12/27/granit-xhaka-bie-dakord-me-klubin-e-ri-mund-te-largohet-nga-arsenal-qe-ne-janar/100%Always2019-12-27 14:27
https://a2news.com/2019/12/27/vritet-ne-mes-te-londres-bosi-shqiptar-jeta-mes-luksit-dhe-muzikes/100%Always2019-12-27 16:28
https://a2news.com/2019/12/27/pas-3-muajsh-ne-cader-familjes-kurti-do-ti-ndertohet-banesa/100%Always2019-12-27 09:46
https://a2news.com/2019/12/27/kallezimi-i-opozites-per-arta-markun-prokuroria-vendos-pushimin-e-ceshtjes/100%Always2019-12-27 15:46
https://a2news.com/2019/12/27/akuzohet-se-ka-rrembyer-nje-12-vjecare-policia-ne-ndjekje-te-pedofilit-serb/100%Always2019-12-27 09:32
https://a2news.com/2019/12/27/pd-shendet-me-racion-urdherohet-nderprerja-e-operacioneve-ne-shkoder/100%Always2019-12-27 14:04
https://a2news.com/2019/12/27/netanyahu-fiton-bindshem-zgjedhjet-brenda-partise/100%Always2019-12-27 09:29
https://a2news.com/2019/12/27/mali-i-zi-miraton-ligjin-per-komunitetet-fetare-dhune-ne-parlament/100%Always2019-12-27 09:18
https://a2news.com/2019/12/27/rrezohet-avioni-ne-kazakistan-te-pakten-15-viktima/100%Always2019-12-27 08:57
https://a2news.com/2019/12/27/akuzat-e-pd-ndaj-kreut-te-spak-klp-te-gjithe-prokuroret-kane-kaluar-me-sukses-verifikimet/100%Always2019-12-27 08:39
https://a2news.com/2019/12/27/termet-ne-iran-prane-centralit-berthamor/100%Always2019-12-27 08:28
https://a2news.com/2019/12/27/nuk-shihej-qe-nga-viti-1986-pema-e-krishtlindjes-kthehet-ne-cernobil/100%Always2019-12-27 07:54
https://a2news.com/2019/12/27/liverpool-hipotekon-kampionatin/100%Always2019-12-27 07:27
https://a2news.com/2019/12/26/djali-i-el-chapo-kthehet-ne-robin-hood-shperndan-dhurata-per-te-varfrit/100%Always2019-12-26 21:36
https://a2news.com/2019/12/26/ende-pa-nisur-merkato-interi-rremben-yllin-e-serie-a/100%Always2019-12-26 23:09
https://a2news.com/2019/12/26/tym-dhe-llave-leshohet-alarmi-pas-riaktivizimit-te-vullkanit/100%Always2019-12-26 20:56
https://a2news.com/2019/12/26/skiatoret-perfshihen-nga-orteku-ne-zvicer-nuk-dihet-fati-i-tyre/100%Always2019-12-26 20:39
https://a2news.com/2019/12/26/pronari-perleshet-me-grabitesin-ne-mbrojtje-te-argjendarise/100%Always2019-12-26 20:23
https://a2news.com/2019/12/26/ambasada-e-shba-ne-kosove-te-krijohet-sa-me-shpejt-qeveria/100%Always2019-12-26 19:45
https://a2news.com/2019/12/26/djajte-rikthehen-te-frikshem-pas-krishtlindjes/100%Always2019-12-26 19:47
https://a2news.com/2019/12/26/ronaldo-i-pergjigjet-lukakut-per-ata-ska-feste/100%Always2019-12-26 18:45
https://a2news.com/2019/12/26/shperthen-bombola-e-gazit-ne-piken-e-karburantit-panik-te-banoret/100%Always2019-12-26 18:49
https://a2news.com/2019/12/26/konstituimi-i-kuvendit-kurti-kandidatura-e-konjufces-nuk-ishte-befasi/100%Always2019-12-26 18:22
https://a2news.com/2019/12/26/nga-protestat-ne-hong-kong-te-bekimi-i-papes-ne-vatikan/100%Always2019-12-30 14:25
https://a2news.com/2019/12/26/video-apokaliptike-ne-itali-qyteti-perfshihet-nga-permbytjet/100%Always2019-12-26 17:54
https://a2news.com/2019/12/26/6-here-kampion-formula-e-hamilton-drejt-lavdise/100%Always2019-12-31 13:57
https://a2news.com/2019/12/26/ne-sheshin-e-kuq-putinin-nuk-mund-ta-mposhte-askush/100%Always2019-12-26 17:25
https://a2news.com/2019/12/26/tottenham-prane-zones-champions-zhgenjen-chelsea-ngec-arsenali/100%Always2019-12-26 17:00
https://a2news.com/2019/12/26/situata-pas-termetit-basha-mbledh-kolegjin-e-kryetareve/100%Always2019-12-26 17:06
https://a2news.com/2019/12/26/goli-fantazme-i-muntarit-perseritet-ne-serie-b/100%Always2019-12-26 17:08
https://a2news.com/2019/12/26/ibrahimovic-i-thote-po-klubit-te-ri/100%Always2019-12-26 16:37
https://a2news.com/2019/12/26/zgjedhja-e-inspektorit-te-larte-te-drejtesise-ked-i-dorezon-kuvendit-listen-e-kandidateve/100%Always2019-12-26 16:21
https://a2news.com/2019/12/26/kultivonin-kanabis-ne-shtepi-me-qira-arrestohen-2-shqiptare-ne-angli/100%Always2019-12-26 16:23
https://a2news.com/2019/12/26/kosova-zgjedh-kryeparlamentarin-e-ri/100%Always2019-12-26 17:49
https://a2news.com/2019/12/26/prezenca-e-shtetasve-ruse-ne-kosove-haradinaj-kerkon-vigjilence-te-shtuar/100%Always2019-12-26 15:11
https://a2news.com/2019/12/26/zbulohet-minerali-i-cmuar-nje-qytet-prej-100-mije-banoresh-do-te-shkaterrohet/100%Always2019-12-26 15:10
https://a2news.com/2019/12/26/te-pastrehet-nga-termeti-ne-oborrin-e-kishes-se-lacit/100%Always2019-12-26 14:54
https://a2news.com/2019/12/26/fluks-emigrantesh-ne-portin-e-vlores/100%Always2019-12-26 14:52
https://a2news.com/2019/12/26/viti-i-ri-lleshaj-qytetareve-policia-ne-kembe-na-informoni-per-cdo-shkelje/100%Always2019-12-26 14:50
https://a2news.com/2019/12/26/itali-dorehiqet-ministri-goditje-per-qeverine-e-percare/100%Always2019-12-26 14:17
https://a2news.com/2019/12/26/spak-me-10-prokurore-klp-komandime-te-perkohshme-per-prencin-dhe-maran/100%Always2019-12-26 20:22
https://a2news.com/2019/12/26/specialistet-1-muaj-pas-termetit-nuk-eshte-cliruar-e-gjithe-energjia-por-nuk-ka-rrezik/100%Always2019-12-26 13:46
https://a2news.com/2019/12/26/buxheti-i-tiranes-2020-veliaj-me-i-madhi-ne-1-shekull-nis-me-ndertimin-e-unazes-se-re/100%Always2019-12-26 13:34
https://a2news.com/2019/12/26/izrael-kryeministri-netanyahu-sfidohet-per-lidershipin-e-partise/100%Always2019-12-26 13:09
https://a2news.com/2019/12/26/kercenimi-i-shperndaresit-italian-per-klientin-nese-nuk-me-jep-parate-te-dergoj-shqiptaret/100%Always2019-12-26 13:02
https://a2news.com/2019/12/26/padia-e-presidentit-ndaj-ked-do-te-hetohet-nga-spak-u/100%Always2019-12-26 13:44
https://a2news.com/2019/12/26/tentoi-ti-merrte-burrit-77-vjecar-1-milion-arrestohet-nusja-e-re/100%Always2019-12-26 12:22
https://a2news.com/2019/12/26/vret-veten-shkrimtari-47-vjecar-ish-bashkeshorti-i-princeshes-skandinave/100%Always2019-12-26 11:59
https://a2news.com/2019/12/26/legjenda-roger-federer-promovon-tenisin-ne-shqiperi-program-per-1200-femije/100%Always2019-12-26 11:43
https://a2news.com/2019/12/26/unaza-e-zjarrit-mahnit-njerezit-ne-azi/100%Always2019-12-26 11:53
https://a2news.com/2019/12/26/disidenti-rus-internohet-ne-nje-baze-ushtarake-ne-arktik/100%Always2019-12-26 11:13
https://a2news.com/2019/12/26/manze-apeli-per-ndihme-i-familjes-qe-jeton-ne-cader/100%Always2019-12-26 10:57
https://a2news.com/2019/12/26/mclaren-speedtail-fluturon-me-mbi-400-km-h/100%Always2019-12-26 10:30
https://a2news.com/2019/12/26/bashkeshortja-e-schumacher-jep-shprese-gjerat-e-medha-nisin-me-hapa-te-vogla/100%Always2019-12-26 09:53
https://a2news.com/2019/12/26/sot-konstituohet-parlamenti-i-kosoves-mungon-marreveshja-per-qeverine/100%Always2019-12-26 10:57
https://a2news.com/2019/12/26/nga-varrimi-i-george-washington-te-shqiperia-e-lire-kjo-date-ne-histori-26-dhjetor/100%Always2019-12-26 09:41
https://a2news.com/2019/12/26/regjistrohet-viktima-e-pare-nga-i-ftohti-ne-vend/100%Always2019-12-26 08:59
https://a2news.com/2019/12/26/perfundon-meshen-prifti-largohet-me-scooter/100%Always2019-12-26 08:01
https://a2news.com/2019/12/26/nje-dite-pas-krishtlindjes-premier-league-zbret-ne-fushe/100%Always2019-12-26 07:33
https://a2news.com/2019/12/25/mustafa-nuk-kane-deshtuar-negociatat-por-strategjia-e-vetevendosjes/100%Always2019-12-25 21:42
https://a2news.com/2019/12/25/tajfuni-phanfone-sjell-shkaterrim-ne-filipine/100%Always2019-12-25 21:31
https://a2news.com/2019/12/25/digjet-makina-e-efektivit-te-policise-ne-elbasan/100%Always2019-12-25 21:29
https://a2news.com/2019/12/25/dhjetori-i-festave-si-po-festojne-shqiptaret/100%Always2019-12-25 20:35
https://a2news.com/2019/12/25/avioni-qe-shperndan-uje-te-bekuar/100%Always2019-12-25 20:17
https://a2news.com/2019/12/25/surpriza-me-e-bukur-per-krishtlindje/100%Always2019-12-25 19:38
https://a2news.com/2019/12/25/gjendet-trupi-i-pajete-i-nje-personi-ne-ishem/100%Always2019-12-25 19:17
https://a2news.com/2019/12/25/nuk-ka-marreveshje-per-qeverine-e-re-ne-kosove/100%Always2019-12-25 18:26
https://a2news.com/2019/12/25/krishtlindja-rrotull-botes-nepermjet-fotove/100%Always2019-12-27 11:08
https://a2news.com/2019/12/25/nuk-ka-krishtlindje-ne-hong-kong-protestat-vijojne-te-dhunshme/100%Always2019-12-25 17:45
https://a2news.com/2019/12/25/i-palodhuri-i-dekades-futbollisti-qe-ka-luajtur-me-shume-nga-te-gjithe/100%Always2019-12-25 17:44
https://a2news.com/2019/12/25/zjarri-shkaterron-nje-lagje-te-tere-ne-kili/100%Always2019-12-25 17:31
https://a2news.com/2019/12/25/debati-per-kosoven-ne-mini-shengen-rama-nuk-me-beni-dot-tradhtar/100%Always2019-12-25 17:18
https://a2news.com/2019/12/25/santat-serfiste-krishtlindjet-e-vecanta-ne-florida/100%Always2019-12-25 17:13
https://a2news.com/2019/12/25/protesta-e-operas-se-parisit-artistet-performojne-ne-shesh/100%Always2019-12-25 16:07
https://a2news.com/2019/12/25/krishtlindjet-pas-termetit-politika-apelon-per-solidaritet-dhe-bashkim/100%Always2019-12-25 16:02
https://a2news.com/2019/12/25/futbollistet-me-te-shpejte-ne-fifa-20/100%Always2019-12-25 16:02
https://a2news.com/2019/12/25/dhurate-per-krishtlindje-vjedh-banken-parate-ia-dhuron-kalimtareve/100%Always2019-12-25 15:44
https://a2news.com/2019/12/25/projektligji-per-policine-mbi-55-vjec-perfiton-50-te-pages-neto/100%Always2019-12-25 15:27
https://a2news.com/2019/12/25/stema-e-boterorit-ne-fanelle-premier-league-ndalon-liverpool-in-te-beje-ndryshime/100%Always2019-12-25 15:03
https://a2news.com/2019/12/25/shteti-vendos-te-shperngule-banoret-nje-cift-reziston-i-vetem-ne-fshatin-fantazme/100%Always2019-12-25 15:02
https://a2news.com/2019/12/25/eshte-krishtlindje-por-jo-te-gjithe-festojne/100%Always2019-12-25 14:54
https://a2news.com/2019/12/25/hetimet-post-termetit-hazizaj-pergjegjesit-jo-ne-qeli-por-te-marrin-koston-financiare/100%Always2019-12-25 14:03
https://a2news.com/2019/12/25/kupa-nene-tereza-shqiperia-dhe-kosova-projekt-qe-fshin-kufijte-sportive/100%Always2019-12-25 13:57
https://a2news.com/2019/12/25/interesi-kombetar-paresor-haradinaj-me-ramen-perplasem-per-serbine/100%Always2019-12-25 13:50
https://a2news.com/2019/12/25/me-telefonin-e-jurgen-kurtit-ne-qeli-8-muaj-burg-atentatorit-te-capjes/100%Always2019-12-25 14:54
https://a2news.com/2019/12/25/nga-neymar-te-urimi-i-cuditshem-i-ibrahimovic-krishtlindja-e-yjeve-te-sportit/100%Always2019-12-25 13:09
https://a2news.com/2019/12/25/mbahen-meshat-e-shenjta-ne-kishat-katolike-e-ortodokse-ne-rrethe/100%Always2019-12-25 13:02
https://a2news.com/2019/12/25/fshati-i-santa-claus-arrethyesi-dhe-opera-e-parisit-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-12-26 10:02
https://a2news.com/2019/12/25/masaker-ne-honduras-36-te-vdekur-nga-perleshjet-ne-burg/100%Always2019-12-25 12:45
https://a2news.com/2019/12/25/papa-mbron-emigrantet-ben-thirrje-per-paqe/100%Always2019-12-25 12:33
https://a2news.com/2019/12/25/2019-viti-i-liverpool-champions-dhe-boteror-klubesh-per-te-kuqte/100%Always2019-12-31 13:58
https://a2news.com/2019/12/25/denimi-i-rusise-komiteti-olimpik-i-beson-apelit-jemi-gati-per-tokyo-2020/100%Always2019-12-25 12:12
https://a2news.com/2019/12/25/nga-laliga-ne-champions-messi-nje-jashtetokesor/100%Always2019-12-31 13:57
https://a2news.com/2019/12/25/i-driblon-te-gjithe-dhe-shenon-me-porten-bosh-gol-fantastik-ne-holande/100%Always2019-12-25 12:07
https://a2news.com/2019/12/25/barcelona-interesohet-per-sulmuesin-e-kombetares/100%Always2019-12-25 12:01
https://a2news.com/2019/12/25/krishtlindjet-ne-kosove-mesazhe-paqeje-ne-katedralen-e-prishtines/100%Always2019-12-25 12:14
https://a2news.com/2019/12/25/vajzat-australiane-krishtlindje-perveluese-ne-plazh/100%Always2019-12-25 11:38
https://a2news.com/2019/12/25/kreu-i-kishes-katolike-mos-mekatoni-mbi-tragjedine/100%Always2019-12-25 11:07
https://a2news.com/2019/12/25/putin-zbulon-zirconin-raketen-e-pakapshme-per-here-te-pare-kemi-epersi-ushtarake-ndaj-shba/100%Always2019-12-25 11:00
https://a2news.com/2019/12/25/murgeshat-e-kung-fu-se/100%Always2019-12-25 10:54
https://a2news.com/2019/12/25/video-e-cuditshme-e-kevin-spacey-per-krishtlindje/100%Always2019-12-25 10:06
https://a2news.com/2019/12/25/10-golashenuesit-me-te-mire-te-vitit-2019/100%Always2019-12-25 09:51
https://a2news.com/2019/12/25/digjet-smarti-flaket-perfshijne-edhe-furgonin-e-policise-bashkiake/100%Always2019-12-25 09:41
https://a2news.com/2019/12/25/te-gjithe-bejne-pushim-ne-angli-nis-maratona-e-futbollit/100%Always2019-12-25 09:29
https://a2news.com/2019/12/25/vlera-e-skuadrave-futbolli-parakalon-basketbollin-amerikan/100%Always2019-12-25 09:16
https://a2news.com/2019/12/25/papa-zoti-i-do-te-gjithe-edhe-ata-me-te-keqinjte/100%Always2019-12-25 07:29
https://a2news.com/2019/12/25/mesha-e-krishtlindjeve-te-krishteret-kremtojne-lindjen-e-krishtit/100%Always2019-12-25 12:57
https://a2news.com/2019/12/25/cfare-ka-ndodhur-gjate-viteve-per-krishtlindje-kjo-date-ne-histori-25-dhjetor/100%Always2019-12-24 15:30
https://a2news.com/2019/12/24/parashikimet-e-tmerrshme-te-baba-vanga-per-vitin-2020/100%Always2019-12-25 07:20
https://a2news.com/2019/12/24/femijet-e-pasur-te-instagramit-urojne-krishtlindjet-me-foto-te-cmendura/100%Always2019-12-24 21:06
https://a2news.com/2019/12/24/indinjohen-artdashesit-cmime-te-cmendura-per-te-pare-sanremo-n/100%Always2019-12-24 20:43
https://a2news.com/2019/12/24/si-festohej-krishtlindja-100-vite-me-pare/100%Always2019-12-24 20:36
https://a2news.com/2019/12/24/humb-jeten-skiatori-gjerman-ne-itali-u-godit-nga-orteku/100%Always2019-12-24 20:27
https://a2news.com/2019/12/24/mandzukic-zgjedh-te-ardhmen-eshte-larg-italise/100%Always2019-12-24 20:12
https://a2news.com/2019/12/24/ndryshim-rrenjesor-a-e-njihni-kengetaren-ne-foto/100%Always2019-12-24 20:06
https://a2news.com/2019/12/24/urimi-i-bashes-per-krishtlindje-ardhte-kjo-nate-e-shenjte-plot-shprese-dhe-bekim/100%Always2019-12-24 19:39
https://a2news.com/2019/12/24/nga-java-e-ardhshme-whatsapp-nuk-do-te-punoje-me-ne-keto-celulare/100%Always2019-12-24 18:58
https://a2news.com/2019/12/24/kallezimi-i-gjyqtarit-alaudin-malaj-kerkon-hetim-te-kercenimeve/100%Always2019-12-24 18:49
https://a2news.com/2019/12/24/e-paprecedente-i-akuzuari-per-trafik-droge-padit-prokurorin-e-spak/100%Always2019-12-24 18:39
https://a2news.com/2019/12/24/mini-shengeni-ballkanik-vucic-kryeqytetet-evropiane-nuk-jane-entuziaste-per-idene/100%Always2019-12-24 18:38
https://a2news.com/2019/12/24/e-rralle-ne-kentaki-policia-ne-ndjekje-te-nje-vrasesi-serial-kuajsh/100%Always2019-12-24 17:50
https://a2news.com/2019/12/24/te-kerkosh-azil-ne-ugande/100%Always2019-12-24 17:33
https://a2news.com/2019/12/24/te-punojme-per-nje-te-ardhme-me-te-ndritshme-ne-atdhe-urimi-i-metes-per-krishtlindje/100%Always2019-12-24 17:20
https://a2news.com/2019/12/24/rrezohet-avioni-me-i-sofistikuar-rus-me-vlere-155-mln-dollare/100%Always2019-12-24 17:10
https://a2news.com/2019/12/24/ps-zbulohen-kandidatet-e-degeve/100%Always2019-12-24 17:08
https://a2news.com/2019/12/24/trump-nuk-i-druhet-asnje-surprize-krishtlindjesh-nga-koreja-e-veriut/100%Always2019-12-24 16:56
https://a2news.com/2019/12/24/atmosfera-e-festave-te-fundvitit-ne-tirane/100%Always2019-12-24 16:49
https://a2news.com/2019/12/24/koncerti-i-fundvitit-tkob-perzgjedh-muzika-vjeneze-jehon-serish-per-festa/100%Always2019-12-24 16:27
https://a2news.com/2019/12/24/mini-shengeni-ballkanik-ashak-rama-ka-fyer-kosoven-konotacion-i-frikshem/100%Always2019-12-24 15:49
https://a2news.com/2019/12/24/festivali-i-akullit-dasme-ne-jemen-dj-ne-arabi-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-12-24 15:44
https://a2news.com/2019/12/24/albert-hughes-70-vjecari-qe-ngjitet-ende-ne-ring/100%Always2019-12-24 15:25
https://a2news.com/2019/12/24/champions-league-renditja-e-me-te-mireve-ne-histori-kryeson-reali-tirana-e-para-nga-ekipet-shqiptare/100%Always2019-12-24 15:17
https://a2news.com/2019/12/24/gjyqi-per-shkarkimin-e-trump-demokratet-dhe-republikanet-perplasen-per-deshmitaret/100%Always2019-12-24 15:06
https://a2news.com/2019/12/24/france-transporti-i-paralizuar-nuk-ka-paqe-as-per-krishtlindje/100%Always2019-12-24 15:04
https://a2news.com/2019/12/24/festat-e-fundvitit-fluks-ne-pikat-kryesore-kufitare-ne-vend/100%Always2019-12-24 14:52
https://a2news.com/2019/12/24/gent-ibrahimi-zbarkon-ne-elbasan-per-kreun-e-prokurorise/100%Always2019-12-24 14:09
https://a2news.com/2019/12/24/apeli-i-inspektoratit-prinder-mos-blini-lodra-pa-markimin-ce/100%Always2019-12-24 14:07
https://a2news.com/2019/12/24/kina-do-te-rishkruaje-biblen-dhe-kuranin/100%Always2019-12-24 14:02
https://a2news.com/2019/12/24/miratohet-drafti-i-amnistise-per-te-burgosurit/100%Always2019-12-24 14:00
https://a2news.com/2019/12/24/ngjela-opozita-eshte-memece-se-ka-nxjerre-arsyen-e-shembjes-se-ndertesave/100%Always2019-12-24 13:54
https://a2news.com/2019/12/24/vakanca-ne-kushtetuese-pas-shkarkimit-te-mucit-meta-publikon-listen-e-kandidateve/100%Always2019-12-24 13:42
https://a2news.com/2019/12/24/dioqeza-shkoder-pult-imzot-massafra-katastrofa-te-sherbeje-per-te-bere-me-mire/100%Always2019-12-24 14:02
https://a2news.com/2019/12/24/shengeni-ballkanik-ngjela-albin-kurti-mund-ta-rrezoje-ramen-me-nje-rezolute-ne-parlament/100%Always2019-12-24 14:50
https://a2news.com/2019/12/24/hapja-e-pd-parashikimet-e-gazetareve-per-sfiden-e-lulzim-bashes/100%Always2019-12-24 13:17
https://a2news.com/2019/12/24/qeveria-3000-leke-shperblim-per-pensionistet-per-vitin-e-ri/100%Always2019-12-24 12:35
https://a2news.com/2019/12/24/serfistin-e-kafshon-peshkaqeni-shpetohet-me-helikopter/100%Always2019-12-24 12:26
https://a2news.com/2019/12/24/lirohet-nga-paraburgimi-aleksander-gjoka/100%Always2019-12-24 11:52
https://a2news.com/2019/12/24/vendi-mbetet-ende-nje-regjim-komunist-por-balloja-eshte-vjeneze/100%Always2019-12-24 12:03
https://a2news.com/2019/12/24/debati-per-dosjet-e-komunizmit-pushohet-padia-e-agron-tufes-ndaj-spartak-brahos/100%Always2019-12-24 11:58
https://a2news.com/2019/12/24/pergatitet-oferta-barca-nuk-heq-dore-nga-neymar/100%Always2019-12-24 11:21
https://a2news.com/2019/12/24/kapet-banda-e-shqiptareve-ne-spanje-cdo-dite-grabisnin-mesatarisht-dy-vila/100%Always2019-12-24 11:24
https://a2news.com/2019/12/24/masat-per-festat-e-fundvitit-policia-kalon-ne-sherbim-te-perforcuar/100%Always2019-12-24 11:16
https://a2news.com/2019/12/24/videomesazhi-i-bashes-nevojitet-nje-qeveri-e-pergjegjshme-qe-nuk-pasurohet-mbi-rrenojat-e-termetit/100%Always2019-12-24 11:05
https://a2news.com/2019/12/24/talenti-i-norvegjez-e-kerkojne-te-gjithe-raiola-shtyn-haaland-drejt-juves/100%Always2019-12-24 11:01
https://a2news.com/2019/12/24/fluks-ne-portin-e-durresit-shqiptaret-kthehen-edhe-me-mot-te-keq/100%Always2019-12-24 14:03
https://a2news.com/2019/12/24/sterilizimi-ne-spak-mjeku-kosto-e-nje-seti-2-4-euro-i-paguajme-koncesionarit-190-euro/100%Always2019-12-24 12:03
https://a2news.com/2019/12/24/kercenimi-i-korese-se-veriut-inteligjenca-amerikane-kerkon-per-sinjale/100%Always2019-12-24 15:20
https://a2news.com/2019/12/24/fiton-lotarine-live-ne-tv-gazetarja-i-thote-shefit-nuk-vij-neser-ne-pune/100%Always2019-12-24 09:53
https://a2news.com/2019/12/24/prag-krishtlindjesh-santa-nis-udhetimin-rreth-botes/100%Always2019-12-24 09:17
https://a2news.com/2019/12/24/venecia-zgjohet-e-alarmuar-paralajmerohet-tjeter-batice-14-metra/100%Always2019-12-24 08:03
https://a2news.com/2019/12/24/protestat-ne-superkupe-i-kushtojne-shtrenjte-bentancur/100%Always2019-12-24 07:52
https://a2news.com/2019/12/24/autobusi-bie-ne-lume-26-te-vdekur-ne-indonezi/100%Always2019-12-24 07:41
https://a2news.com/2019/12/24/rama-te-gatshem-te-ulemi-me-pd-ne-por-jemi-te-denuar-te-udheheqim/100%Always2019-12-24 09:53
https://a2news.com/2019/12/24/themelimi-i-kkk-zogu-rrezon-fan-nolin-misioni-i-apollo-8-kjo-date-ne-histori-24-dhjetor/100%Always2019-12-24 15:19
https://a2news.com/2019/12/23/kryepeshkopi-janullatos-uron-shqiptaret-per-krishtlindjen/100%Always2019-12-23 21:38
https://a2news.com/2019/12/23/luftanija-britanike-kap-varken-me-4-milione-dollare-droge/100%Always2019-12-23 21:16
https://a2news.com/2019/12/23/mbappe-ishte-nje-cmenduri-messi-shenonte-gjithmone-nje-gol-me-shume-se-une/100%Always2019-12-23 21:07
https://a2news.com/2019/12/23/putin-peruron-uren-gjigante-qe-lidh-rusine-me-krimene/100%Always2019-12-24 09:07
https://a2news.com/2019/12/23/uji-ngrin-ne-moment-qyteti-me-i-ftohte-ne-kine-temperatura-53-2-grade-celsius/100%Always2019-12-23 19:12
https://a2news.com/2019/12/23/perleshja-e-ashper-mes-ujkut-dhe-dy-qenve/100%Always2019-12-23 19:09
https://a2news.com/2019/12/23/zgjedhja-e-kreut-te-ild-ked-vulos-renditjen-brenda-3-ditesh-ne-kuvend/100%Always2019-12-23 18:59
https://a2news.com/2019/12/23/shkeljet-e-sterilizimit-100-milione-euro-per-10-vjet-tejkalohet-shifra/100%Always2019-12-23 20:09
https://a2news.com/2019/12/23/bora-bllokon-qarkullimin-e-automjeteve-ne-llogora/100%Always2019-12-23 18:46
https://a2news.com/2019/12/23/ne-arabine-saudite-dyshojne-edhe-te-kupa/100%Always2019-12-23 18:34
https://a2news.com/2019/12/23/e-rralle-bletet-shtrijne-ne-toke-futbollistet/100%Always2019-12-23 18:14
https://a2news.com/2019/12/23/vajza-me-floke-190-cm-si-ne-perralle/100%Always2019-12-23 17:49
https://a2news.com/2019/12/23/miratohet-buxheti-i-bashkise-durres-percaktohet-fondi-per-riparimin-e-godinave/100%Always2019-12-23 19:15
https://a2news.com/2019/12/23/shperblimi-i-fundvitit-per-pensionistet-rama-e-vendosim-te-marten/100%Always2019-12-23 17:40
https://a2news.com/2019/12/23/rama-plan-solid-per-rindertimin-shtepite-e-para-brenda-6-muajve/100%Always2019-12-23 17:39
https://a2news.com/2019/12/23/lidhja-e-palejuar-i-kushtoi-oficeres-se-burgut-12-muaj-denim/100%Always2019-12-23 17:58
https://a2news.com/2019/12/23/nje-krishtlindje-qe-ata-nuk-do-ta-harrojne-kurre/100%Always2019-12-23 16:51
https://a2news.com/2019/12/23/priten-vizitat-mjekesore-napoli-15-milione-euro-per-kapitenin-e-kosoves/100%Always2019-12-23 16:33
https://a2news.com/2019/12/23/termeti-zvicra-dhuron-1-4-mln-euro/100%Always2019-12-23 15:56
https://a2news.com/2019/12/23/shengeni-ballkanik-beqiri-perfiton-serbia-shqiperia-me-pak-konkurruese/100%Always2019-12-23 15:46
https://a2news.com/2019/12/23/fatura-per-depozitat-e-ujit-20-mije-leke-per-cdo-familje-pallatet-e-vjetra-pa-zgjidhje/100%Always2019-12-23 16:00
https://a2news.com/2019/12/23/zv-ministri-xhafaj-te-gjithe-perfitojne-nga-mini-shengeni-refuzimi-i-kosoves-eshte-vendim-politik/100%Always2019-12-23 15:32
https://a2news.com/2019/12/23/73-vjecarja-niset-ne-kembe-drejt-nepalit-rouhani-ne-japoni-serf-ne-havai-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-12-23 18:47
https://a2news.com/2019/12/23/tifozet-shperfytyrojne-ibrahimovic-in/100%Always2019-12-23 18:42
https://a2news.com/2019/12/23/shengeni-ballkanik-lehtesi-ne-levizjen-e-mallrave-dhe-njerezve/100%Always2019-12-23 14:57
https://a2news.com/2019/12/23/24-ore-pritje-per-tre-pike-teuta-kalon-ne-vlore/100%Always2019-12-23 14:48
https://a2news.com/2019/12/23/mustafa-marreveshje-e-balancuar-jemi-ne-pozita-te-barabarta/100%Always2019-12-23 14:44
https://a2news.com/2019/12/23/denoncimi-i-opozites-sami-frasheri-e-rikonstruktuar-para-1-viti-krim-ndertimor/100%Always2019-12-23 14:42
https://a2news.com/2019/12/23/fundviti-ne-elbasan-cmimet-nuk-ndryshojne-por-fuqia-blerese-bie/100%Always2019-12-23 14:36
https://a2news.com/2019/12/23/shperthimi-ne-vlore-prokuroria-sulmi-ndaj-kulicit-per-shkak-te-detyres/100%Always2019-12-23 14:33
https://a2news.com/2019/12/23/kurti-rruga-nga-beogradi-ne-tirane-kalon-nga-prishtina/100%Always2019-12-23 14:18
https://a2news.com/2019/12/23/7-filma-qe-ia-vlen-ti-shihni-gjate-festave/100%Always2019-12-23 18:48
https://a2news.com/2019/12/23/festat-problematike-ne-france-vazhdon-kaosi-ne-qarkullim-njerezit-te-bllokuar/100%Always2019-12-23 15:05
https://a2news.com/2019/12/23/letra-prekese-e-7-vjecares-per-babagjyshin-virale-ne-angli/100%Always2019-12-23 14:48
https://a2news.com/2019/12/23/shkarkimi-i-trump-festat-shtyjne-procesin-e-impeachment-ne-shba/100%Always2019-12-23 13:38
https://a2news.com/2019/12/23/qellon-berberin-me-arme-pasi-debaton-per-modelin-e-flokeve-te-te-birit/100%Always2019-12-23 13:35
https://a2news.com/2019/12/23/tre-artiste-rrefejne-ngjyrat-dhe-dritehijet-e-jetes-ne-24-vepra/100%Always2019-12-23 13:33
https://a2news.com/2019/12/23/minishengeni-ballkanik-panariti-godet-kosoven-dhe-dialogun-prishtine-beograd/100%Always2019-12-23 13:19
https://a2news.com/2019/12/23/gjykata-ndryshon-emrin-por-seanca-ndaj-shullazit-shtyhet-perseri/100%Always2019-12-23 13:10
https://a2news.com/2019/12/23/kallezimi-i-pare-ne-spak-kerkohet-hetim-per-koncesionin-e-sterilizimit/100%Always2019-12-23 12:23
https://a2news.com/2019/12/23/abuzim-me-drogen-tragjedi-dhe-vdekje-mallkimi-i-filmit-i-vetem-ne-shtepi/100%Always2019-12-23 12:18
https://a2news.com/2019/12/23/ne-balmoral-qyteza-qe-nuk-ekziston-me-prej-zjarrit/100%Always2019-12-23 12:10
https://a2news.com/2019/12/23/qyteza-e-rrenuar-nga-lufta-qe-u-be-shtepia-e-krishtlindjeve/100%Always2019-12-23 11:34
https://a2news.com/2019/12/23/bilanci-i-qeverise-rama-mbledh-ministrat-ne-golem-raportojne-per-6-mujorin/100%Always2019-12-23 12:48
https://a2news.com/2019/12/23/vetem-princi-george-mund-te-bej-te-buzeqeshe-stergjyshen-elizabeth/100%Always2019-12-23 14:03
https://a2news.com/2019/12/23/vjosa-del-nga-shtrati-situata-drejt-permiresimit/100%Always2019-12-23 12:43
https://a2news.com/2019/12/23/ferrari-blindon-te-ardhmen-zgjat-kontraten-me-charles-leclerc/100%Always2019-12-23 11:11
https://a2news.com/2019/12/23/erdogan-paralajmeron-evropen-turqia-nuk-e-perballon-dot-nje-vale-te-re-refugjatesh/100%Always2019-12-23 10:51
https://a2news.com/2019/12/23/e-shane-3-here-basketbollisti-le-parketin-dhe-perballet-me-tifozet-e-ekipit-kundershtar/100%Always2019-12-23 10:41
https://a2news.com/2019/12/23/ndahet-nga-jeta-aktorja-e-teatrit-kombetar-marika-kallamata/100%Always2019-12-23 10:32
https://a2news.com/2019/12/23/isis-po-ringrihet-ne-irak-zyrtare-te-inteligjences-jane-shtuar-sulmet/100%Always2019-12-23 15:34
https://a2news.com/2019/12/23/historia-e-camerise-ne-foto/100%Always2019-12-23 11:28
https://a2news.com/2019/12/23/pese-persona-denohen-me-vdekje-per-vrasjen-e-gazetarit-saudit/100%Always2019-12-23 10:16
https://a2news.com/2019/12/23/shehu-te-sulmosh-lideret-e-kosoves-ne-krah-te-vucicit-kalon-cdo-cak/100%Always2019-12-23 09:51
https://a2news.com/2019/12/23/krasniqi-ku-po-gabojne-tirana-dhe-prishtina-zyrtare/100%Always2019-12-23 12:39
https://a2news.com/2019/12/23/zgjedhjet-ne-kroaci-milanovic-triumfon-ne-turnin-e-pare-mbi-kitarovic-dhe-skoro/100%Always2019-12-23 08:51
https://a2news.com/2019/12/23/faull-i-rende-ndaj-lojtarit-te-tij-steven-gerrard-nis-sherr-me-stolin-kundershtar/100%Always2019-12-23 07:43
https://a2news.com/2019/12/23/reali-ndalet-ne-shtepi-barcelona-e-vetme-ne-krye/100%Always2019-12-23 07:27
https://a2news.com/2019/12/23/nga-shen-naumi-te-ldk-kjo-date-ne-histori-23-dhjetor/100%Always2019-12-24 15:12
https://a2news.com/2019/12/23/makina-del-nga-rruga-nderron-jete-28-vjecari-ne-lushnje/100%Always2019-12-23 07:05
https://a2news.com/2019/12/22/gattuso-merr-fitoren-e-pare-hysaj-rikthehet-ne-fushen-e-lojes/100%Always2019-12-22 21:57
https://a2news.com/2019/12/22/kur-shpirti-festiv-te-pushton-me-shume-se-duhet/100%Always2019-12-22 21:44
https://a2news.com/2019/12/22/denohet-me-60-mije-paund-pasi-demtoi-pemen-para-shtepise/100%Always2019-12-22 21:24
https://a2news.com/2019/12/22/solstici-dimeror-mbahet-rituali-i-pervitshem-ne-stonehenge/100%Always2019-12-22 21:06
https://a2news.com/2019/12/22/makina-perplas-kalimtaret-ne-britani-5-te-plagosur/100%Always2019-12-22 20:47
https://a2news.com/2019/12/22/bota-e-modes-ne-zi-humb-jeten-stilisti-i-njohur/100%Always2019-12-22 20:27
https://a2news.com/2019/12/22/aksidenti-i-pazakonte-ku-u-perfshine-65-makina/100%Always2019-12-22 20:12
https://a2news.com/2019/12/22/te-shtena-me-arme-ne-nje-perkujtimore-ne-cikago-13-te-plagosur/100%Always2019-12-22 19:59
https://a2news.com/2019/12/22/rreshqitje-guresh-bllokime-rrugesh-dhe-peme-te-rrezuara-arrsh-jep-informacion/100%Always2019-12-22 19:24
https://a2news.com/2019/12/22/shengeni-ballkanik-premtimet-per-pikat-kryesore-te-marreveshjes/100%Always2019-12-22 19:14
https://a2news.com/2019/12/22/lazio-ia-merr-doren-zonjes-se-vjeter-superkupa-behet-e-strakoshes/100%Always2019-12-22 19:50
https://a2news.com/2019/12/22/mourinho-nuk-ia-del-perballe-ish-ekipit/100%Always2019-12-22 18:28
https://a2news.com/2019/12/22/shiu-permbyt-ne-pak-ore-tiranen/100%Always2019-12-22 18:16
https://a2news.com/2019/12/22/edita-tahiri-sulmon-edi-ramen-mini-shengeni-sjell-serbine-e-madhe/100%Always2019-12-22 17:52
https://a2news.com/2019/12/22/aksident-me-vdekje-ne-aksin-elbasan-cerrik/100%Always2019-12-22 18:19
https://a2news.com/2019/12/22/moti-i-keq-perfshin-europen-raportohen-9-viktima/100%Always2019-12-22 17:28
https://a2news.com/2019/12/22/partizani-rigjen-fitoren-kukesi-merr-nje-pike-qe-e-mban-ne-krye/100%Always2019-12-22 18:35
https://a2news.com/2019/12/22/moti-i-keq-pd-ura-ne-zall-bastar-rrezik-per-nxenesit/100%Always2019-12-22 16:34
https://a2news.com/2019/12/22/kampionet-e-gjermanise-bayern-zyrtarizon-trajnerin-deri-ne-fund-te-sezonit/100%Always2019-12-22 16:07
https://a2news.com/2019/12/22/katedralja-e-notre-dame-anulohet-mesha-e-krishtlindjes-hera-e-pare-ne-200-vjet/100%Always2019-12-22 15:57
https://a2news.com/2019/12/22/united-mundet-dhe-nga-vendi-i-fundit/100%Always2019-12-22 15:49
https://a2news.com/2019/12/22/mbyllja-e-shkollave-devoll-nxenesit-udhetojne-me-parate-e-tyre/100%Always2019-12-22 15:33
https://a2news.com/2019/12/22/shengeni-ballkanik-meta-dhe-basha-qendrimet-pas-samitit-te-tiranes/100%Always2019-12-22 15:13
https://a2news.com/2019/12/22/pas-termetit-ruci-me-sizmologun-grek-legjislacioni-duhet-rishikuar/100%Always2019-12-22 14:53
https://a2news.com/2019/12/22/bkh-e-arben-krajes-60-oficere-per-sproven-e-makines-se-te-vertetes/100%Always2019-12-22 14:42
https://a2news.com/2019/12/22/tirana-fiton-edhe-ne-lac-marshon-drejt-kreut-bylisit-i-mjafton-nje-penallti-ndaj-luftetarit/100%Always2019-12-22 13:55
https://a2news.com/2019/12/22/zgjedhjet-ne-kroaci-11-kandidate-ne-gare-per-postin-e-presidentit/100%Always2019-12-22 13:41
https://a2news.com/2019/12/22/mjegull-shi-dhe-ere-ne-llogora-probleme-ne-qarkullim/100%Always2019-12-22 13:32
https://a2news.com/2019/12/22/atalanta-e-gjimshitit-shperfytyron-milanin-i-shenon-5-gola/100%Always2019-12-22 13:23
https://a2news.com/2019/12/22/reshje-intensive-deri-ne-mbremje-te-marten-temperaturat-zbresin-deri-ne-5c/100%Always2019-12-22 12:58
https://a2news.com/2019/12/22/togat-e-reja-te-gjykates-se-posacme-ndryshoi-vetem-logo-dhe-emertimi/100%Always2019-12-22 12:36
https://a2news.com/2019/12/22/shiu-nderpret-ndeshjen-mes-flamurtarit-dhe-teutes/100%Always2019-12-22 12:23
https://a2news.com/2019/12/22/30-janari-afati-i-fundit-per-heqjen-e-depozitave-te-ujit-banoret-duan-zgjidhje/100%Always2019-12-22 12:09
https://a2news.com/2019/12/22/rama-mbledh-ministrat-ne-golem-llogari-per-6-mujorin/100%Always2019-12-22 11:36
https://a2news.com/2019/12/22/trump-fton-johnson-vizita-pritet-ne-mes-te-janarit/100%Always2019-12-22 11:14
https://a2news.com/2019/12/22/meta-serbia-te-ndaloje-fushatat-kunder-integrimit-te-kosoves/100%Always2019-12-22 11:04
https://a2news.com/2019/12/22/shkarkimi-i-presidentit-trump-e-cmendura-nancy-nuk-ka-prova/100%Always2019-12-22 10:41
https://a2news.com/2019/12/22/te-droguar-ne-diten-e-pare-te-punes-pushohen-2-shoferet-e-autobuseve/100%Always2019-12-22 10:10
https://a2news.com/2019/12/22/ndotja-e-ajrit-problem-ne-elbasan-bashkia-te-pafuqishem-per-te-nderhyre/100%Always2019-12-23 08:50
https://a2news.com/2019/12/22/erdha-te-juventusi-per-te-fituar-champions-in/100%Always2019-12-22 09:41
https://a2news.com/2019/12/22/deti-deri-ne-8-balle-ne-vlore-pezullohet-lundrimi-per-anijet-e-vogla/100%Always2019-12-22 12:27
https://a2news.com/2019/12/22/autobusi-perplaset-me-kamionin-21-te-vdekur-ne-guatemala/100%Always2019-12-22 09:07
https://a2news.com/2019/12/22/vrasja-ne-korce-autori-i-dyshuar-ne-sallen-e-gjyqit-jam-i-pafajshem/100%Always2019-12-22 08:56
https://a2news.com/2019/12/22/pasojat-e-termetit-xhacka-ne-gare-me-kohen-per-rindertimin-e-shtepive/100%Always2019-12-22 08:27
https://a2news.com/2019/12/22/presidenti-meta-zbulon-3-temat-qe-diskutoi-me-djalin-e-soros/100%Always2019-12-22 08:21
https://a2news.com/2019/12/22/pushime-te-nxehta-ne-dimer-per-rita-oren/100%Always2019-12-22 08:06
https://a2news.com/2019/12/22/psg-marshon-drejt-titullit-te-radhes-shkelqejne-mbappe-e-neymar/100%Always2019-12-22 07:43
https://a2news.com/2019/12/21/rokade-me-gnabry-shqiptari-debutoi-me-fanellen-e-gjiganteve-te-bayern/100%Always2019-12-21 22:24
https://a2news.com/2019/12/21/theu-rekordin-17-vjecari-qe-shenoi-ne-san-siro-pashe-mamane-teksa-qante-shkova-e-perqafova/100%Always2019-12-21 21:51
https://a2news.com/2019/12/21/shqiperia-mbetet-fuqi-ne-peshengritje-6-medalje-nga-kuqezinjte-qerimaj-rekord/100%Always2019-12-21 20:52
https://a2news.com/2019/12/21/firmino-nuk-fal-liverpool-kampion-i-botes-per-klube/100%Always2019-12-21 20:23
https://a2news.com/2019/12/21/city-permbys-leicesterin-nuk-dorezohet-per-kampionatin/100%Always2019-12-21 19:33
https://a2news.com/2019/12/21/interi-fiton-lehtesisht-realizohet-endrra-edhe-per-17-vjecarin/100%Always2019-12-21 19:01
https://a2news.com/2019/12/21/santa-klaus-po-vjen-komanda-e-mbrojtjes-ajrore-gati-te-ndjeke-udhetimin/100%Always2019-12-21 18:34
https://a2news.com/2019/12/21/messi-i-jep-qetesi-fitores-se-barcelones-katalanasit-te-vetem-ne-krye/100%Always2019-12-21 17:11
https://a2news.com/2019/12/21/boksieret-e-braktisur-ushtari-i-shtrire-ne-toke-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2019-12-21 16:39
https://a2news.com/2019/12/21/holandezi-18-vjecar-shpeton-serish-bayern-lajpzig-nuk-di-te-ndalet/100%Always2019-12-21 16:33
https://a2news.com/2019/12/21/sadiku-gjen-serish-golin-i-shtati-per-malagan-kete-sezon/100%Always2019-12-21 16:06
https://a2news.com/2019/12/21/tritoli-ne-vlore-meta-e-klp-denojne-sulmin-ndaj-prokurorit-albert-kulici/100%Always2019-12-21 16:11
https://a2news.com/2019/12/21/rama-e-quajti-haradinajn-genjeshtar-basha-sulm-rrugaceror/100%Always2019-12-21 15:31
https://a2news.com/2019/12/21/deshmi-fundi-i-diktatorit-me-4-klase-shkolle/100%Always2019-12-21 15:34
https://a2news.com/2019/12/21/haradinaj-nuk-duam-shengen-me-serbine-lider-nese-rames-i-dhimbsen-kosovaret-tu-heqe-taksen-e-kukesit/100%Always2019-12-21 18:13
https://a2news.com/2019/12/21/australia-ne-alarm-zjarre-katastrofike-dhe-temperatura-mbi-40-grade/100%Always2019-12-21 13:46
https://a2news.com/2019/12/21/pd-ne-dyshim-integriteti-i-spak-ut-arben-kraja-hetues-i-komunizmit/100%Always2019-12-21 13:42
https://a2news.com/2019/12/21/belgjika-modifikon-tanket-por-nuk-ka-kush-ti-ngase/100%Always2019-12-21 12:53
https://a2news.com/2019/12/21/rama-refuzimi-i-kosoves-i-pakuptueshem-dhe-i-demshem-haradinaj-genjeshtar/100%Always2019-12-21 18:17
https://a2news.com/2019/12/21/anglezet-nuk-dine-te-ndalen-e-premtja-e-cmendur-e-festave-te-punes-i-kthen-ne-rruge/100%Always2019-12-21 12:31
https://a2news.com/2019/12/21/zyrtare-ancelotti-kthehet-ne-premier-league/100%Always2019-12-21 11:52
https://a2news.com/2019/12/21/usa-today-shpall-sportistet-e-dekades/100%Always2019-12-21 11:42
https://a2news.com/2019/12/21/17-pike-ne-17-ndeshje-fiorentina-shkarkon-trajnerin-vincenzo-montella/100%Always2019-12-21 11:25
https://a2news.com/2019/12/21/ditari-nderkombetar-irani-berthamor-si-deshtoi-marreveshja-historike/100%Always2019-12-21 15:34
https://a2news.com/2019/12/21/shba-sanksione-per-gazsjellesin-rus-ne-be/100%Always2019-12-21 11:05
https://a2news.com/2019/12/21/trump-peruron-sherbimin-e-ri-ushtarak-ne-shba-forcat-hapesinore/100%Always2019-12-21 10:56
https://a2news.com/2019/12/21/tjeter-proteste-kunder-vizites-se-presidentit-serb/100%Always2019-12-21 16:04
https://a2news.com/2019/12/21/vucic-ne-durres-per-demet-nga-termeti-i-26-nentorit/100%Always2019-12-21 10:13
https://a2news.com/2019/12/21/momenti-shokues-kur-perplasen-me-njera-tjetren-dy-anije/100%Always2019-12-21 10:22
https://a2news.com/2019/12/21/vlore-eksploziv-makines-se-prokurorit/100%Always2019-12-21 16:09
https://a2news.com/2019/12/21/the-guardian-publikon-listen-e-100-futbollisteve-me-te-mire-te-vitit/100%Always2019-12-21 08:08
https://a2news.com/2019/12/21/roma-fiton-lehte-ndaj-fiorentines-dhe-konsolidon-vendin-e-katert/100%Always2019-12-21 07:40
https://a2news.com/2019/12/20/mclaren-nderon-mitin-e-formula-1-me-nje-variant-ekskluziv-vetem-3-ekzemplare/100%Always2019-12-20 19:54
https://a2news.com/2019/12/20/meta-takim-me-djalin-e-george-soros/100%Always2019-12-20 19:50
https://a2news.com/2019/12/20/bukuroshja-braziliane-mahnit-me-golat-e-saj/100%Always2019-12-20 18:53
https://a2news.com/2019/12/20/ujdia-per-brexit-parlamenti-i-ri-britanik-e-aprovon-brukseli-jemi-gati/100%Always2019-12-20 18:58
https://a2news.com/2019/12/20/zbulohet-ne-afersi-te-nju-jorkut-pylli-me-i-vjeter-ne-bote/100%Always2019-12-20 18:01
https://a2news.com/2019/12/20/mesuesja-heq-lekuren-per-ti-mesuar-anatomine-nxenesve/100%Always2019-12-20 17:54
https://a2news.com/2019/12/20/vucic-ne-tirane-vetevendosje-e-pret-me-proteste/100%Always2019-12-20 19:39
https://a2news.com/2019/12/20/u-veteflijuan-pas-diskriminimit-ne-vendin-e-punes-denohen-kreret-e-kolosit-teknologjik/100%Always2019-12-20 16:49
https://a2news.com/2019/12/20/2000-termete-ne-pak-jave-sizmologet-kerkojne-investime-ne-matje-te-mos-ndodhe-si-ne-26-nentor/100%Always2019-12-20 16:33
https://a2news.com/2019/12/20/rriten-me-73-investimet-e-huaja-arrijne-ne-810-mln-euro/100%Always2019-12-20 16:17
https://a2news.com/2019/12/20/gruaja-zbulon-arsyen-pse-nuk-duhet-hapur-cadra-kur-je-pasagjere-ne-motor/100%Always2019-12-20 16:02
https://a2news.com/2019/12/20/ankandi-rekord-dokumenti-i-olimpiades-moderne-shitet-per-88-milione/100%Always2019-12-20 15:37
https://a2news.com/2019/12/20/mashkulli-qe-po-kthehet-ne-femer-marredhenia-ime-me-gruan-eshte-me-e-forte-se-kurre/100%Always2019-12-20 15:17
https://a2news.com/2019/12/20/ambasadorja-e-re-e-shba-senati-zyrtarizon-yuri-kim/100%Always2019-12-20 14:54
https://a2news.com/2019/12/20/mikel-arteta-trajneri-i-ri-i-arsenalit/100%Always2019-12-20 14:32
https://a2news.com/2019/12/20/fjala-e-lire-apeli-amerikan-mos-u-ktheni-kurre-ne-diktature/100%Always2019-12-20 15:51
https://a2news.com/2019/12/20/bumci-rama-po-dobeson-faktorin-shqiptar-dhe-fuqizon-vucic/100%Always2019-12-20 14:07
https://a2news.com/2019/12/20/gjebrea-shumica-e-shteteve-te-be-jane-me-te-ashper-ndaj-shpifjes-ama-nuk-zevendeson-gjykaten/100%Always2019-12-20 14:05
https://a2news.com/2019/12/20/trump-me-shpirt-festiv-cakton-nje-dite-pushimi-me-shume-per-krishtlindje/100%Always2019-12-20 13:59
https://a2news.com/2019/12/20/komisioneri-publik-ankimon-vendimin-e-kpk-per-hajdarmatajt/100%Always2019-12-20 13:56
https://a2news.com/2019/12/20/australia-digjet-kryeministri-me-pushime-ne-hawaii-kerkon-falje-pas-polemikave/100%Always2019-12-20 13:24
https://a2news.com/2019/12/20/ligji-per-median-gecko-te-gatshem-te-japim-nje-opinion-ligjor/100%Always2019-12-20 13:14
https://a2news.com/2019/12/20/qeveria-gjermania-grant-4-milione-euro-per-rindertimin-e-ndertesave-publike/100%Always2019-12-20 14:45
https://a2news.com/2019/12/20/vendi-ku-dielli-nuk-lind-per-nje-muaj-rresht/100%Always2019-12-20 13:15
https://a2news.com/2019/12/20/perplasen-dy-automjete-ne-afersi-te-maliqit-disa-te-plagosur/100%Always2019-12-20 12:50
https://a2news.com/2019/12/20/demet-nga-termeti-arrsh-inspektim-ne-tunelin-e-krrabes-dhe-disa-vepra-te-tjera-rrugore/100%Always2019-12-20 12:44
https://a2news.com/2019/12/20/ne-gojen-e-balenes/100%Always2019-12-20 12:35
https://a2news.com/2019/12/20/klubi-i-presidentit-erdogan-josh-mesut-ozil/100%Always2019-12-20 12:34
https://a2news.com/2019/12/20/rusia-kritikon-be-lavrov-nuk-eshte-ne-gjendje-te-gjeje-zgjidhje-per-kosoven/100%Always2019-12-20 12:25
https://a2news.com/2019/12/20/pema-me-e-madhe-ne-bote-e-krishtlindjes-eshte-ne-itali/100%Always2019-12-20 12:09
https://a2news.com/2019/12/20/juventus-me-fanele-te-vecante-ne-ndeshjen-e-superkupes/100%Always2019-12-20 11:54
https://a2news.com/2019/12/20/bosnje-hercegovina-riatdheson-15-persona-nga-siria-ndalohen-disa-prej-tyre/100%Always2019-12-20 11:40
https://a2news.com/2019/12/20/spak-nis-punen-kraja-fjalepak-koha-per-pune-jo-per-llafe/100%Always2019-12-20 15:48
https://a2news.com/2019/12/20/zedhenesi-i-metes-komisioni-parlamentar-mori-ne-mbrojtje-dvoranin/100%Always2019-12-20 11:26
https://a2news.com/2019/12/20/nuk-organizoi-ceremonine-e-betimit-te-arta-vorpsit-meta-shkon-perseri-ne-venecia/100%Always2019-12-20 19:01
https://a2news.com/2019/12/20/rruget-kthehen-ne-lumenj-permbytje-te-medha-ne-spanje/100%Always2019-12-20 11:09
https://a2news.com/2019/12/20/nderron-jete-ylli-i-james-bond/100%Always2019-12-20 10:43
https://a2news.com/2019/12/20/president-apo-car-i-perjetshem-putin-kushtetuta-mund-te-ndryshohet/100%Always2019-12-20 11:31
https://a2news.com/2019/12/20/biokimistja-fiton-titullin-e-me-te-bukures-ne-shba/100%Always2019-12-20 10:10
https://a2news.com/2019/12/20/per-britaniket-krishtlindjet-vijne-me-heret/100%Always2019-12-20 13:30
https://a2news.com/2019/12/20/nenshkruhet-marreveshja-me-kompanine-italiane-per-kerkimin-e-naftes/100%Always2019-12-20 18:04
https://a2news.com/2019/12/20/meta-liria-e-medias-eshte-perkeqesuar-riktheu-gazetaret-ne-proteste/100%Always2019-12-20 09:50
https://a2news.com/2019/12/20/juventus-lazio-finalja-e-fundit-e-modelit-klasik-te-superkupes/100%Always2019-12-20 09:24
https://a2news.com/2019/12/20/betohet-ne-presidence-ministri-arben-ahmetaj/100%Always2019-12-20 09:18
https://a2news.com/2019/12/20/nga-finlanda-ne-hungari-mbrojtesi-i-kombetares-zyrtarizon-transferimin/100%Always2019-12-20 09:14
https://a2news.com/2019/12/20/sekuestrohen-pistoleta-ne-audin-e-blinduar-arrestohen-3-persona-ne-fier/100%Always2019-12-20 09:06
https://a2news.com/2019/12/20/gattuso-kerkon-rrahmanin-napoli-cakton-oferten/100%Always2019-12-20 08:24
https://a2news.com/2019/12/20/vendimi-per-nisjen-e-procesit-te-shkarkimit-te-presidenti-reagime-te-ashpra-ne-senat/100%Always2019-12-20 08:24
https://a2news.com/2019/12/20/vrau-nje-dite-me-pare-bashkefshatarin-ne-mborje-arrestohet-autori/100%Always2019-12-20 07:54
https://a2news.com/2019/12/20/kompetencat-e-presidentit-mblidhet-komisioni-hetimor/100%Always2019-12-20 10:35
https://a2news.com/2019/12/19/nuk-keni-vend-ne-bagazh-pronari-i-ketij-automjeti-mund-ti-jape-leksione-kujtdo/100%Always2019-12-19 22:18
https://a2news.com/2019/12/19/banka-qendrore-po-fillojne-te-alarmohen-ari-po-zhduket-nga-tregu-nderkombetar/100%Always2019-12-19 22:12
https://a2news.com/2019/12/19/nderhyrje-kriminale-ne-argjentine-sherr-masiv-ne-fushe/100%Always2019-12-19 20:25
https://a2news.com/2019/12/19/tregu-i-vlores-kushte-mesjetare-dhe-mungese-higjiene/100%Always2019-12-19 19:55
https://a2news.com/2019/12/19/londer-mbreteresha-pa-kurore-dhe-kuaj-i-drejtohet-parlamentit-me-fjalim/100%Always2019-12-19 19:35
https://a2news.com/2019/12/19/boeri-pas-termetit-rindertim-me-dru-dhe-celik/100%Always2019-12-19 19:06
https://a2news.com/2019/12/19/ne-pritje-te-bkh-si-do-te-funksionoje-byroja-kombetare-e-hetimit/100%Always2019-12-19 18:54
https://a2news.com/2019/12/19/gjykimet-e-antikorrupsionit-gjykata-e-krimeve-te-renda-shnderrohet-ne-gjykate-speciale/100%Always2019-12-19 18:59
https://a2news.com/2019/12/19/sulm-me-arme-prane-selise-qendrore-te-sherbimeve-sekrete-ruse-3-viktima/100%Always2019-12-19 17:57
https://a2news.com/2019/12/19/basha-gjendja-ekonomike-dhe-kriza-politike-jane-renduar-pas-termetit/100%Always2019-12-19 17:47
https://a2news.com/2019/12/19/shume-skena-nudo-aktorja-braktis-serialin-the-affair/100%Always2019-12-19 17:40
https://a2news.com/2019/12/19/videoja-shokuese-tregon-stervitjen-e-adoleshenteve-ne-kampin-sekret-te-karteleve-meksikane/100%Always2019-12-19 17:27
https://a2news.com/2019/12/19/ndryshim-sistemi-milo-rama-basha-sduan-kane-marreveshje-te-heshtur/100%Always2019-12-19 17:03
https://a2news.com/2019/12/19/indi-jane-mijera-te-ndaluarit-pas-protestave-per-ligjin-e-shtetesise/100%Always2019-12-19 16:43
https://a2news.com/2019/12/19/te-shkaterruara-dhe-te-mbushura-me-plehra-brenda-mansioneve-te-vip-ave-ne-majorka/100%Always2019-12-19 16:17
https://a2news.com/2019/12/19/te-tjera-lekundje-termeti-ndihen-ne-kryeqytet/100%Always2019-12-19 18:47
https://a2news.com/2019/12/19/u-grabit-nje-dite-pas-lindjes-gjendet-53-vite-pasi-prinderve-u-kishin-kthyer-beben-e-gabuar/100%Always2019-12-19 15:58
https://a2news.com/2019/12/19/sherri-ne-ndeshjen-teuta-partizani-4-lojtare-pezullohen-nga-5-ndeshje-secili/100%Always2019-12-19 15:47
https://a2news.com/2019/12/19/dhuna-ndaj-arbitrit-ne-peqin-shkumbini-perjashtohet-dhe-zbritet-nje-kategori-me-poshte/100%Always2019-12-19 15:38
https://a2news.com/2019/12/19/akuzohen-se-kane-lejuar-kultivimin-e-kanabisit-pezullohen-shefi-i-komisariatit-ne-policine-e-librazhdit-dhe-9-te-tjere/100%Always2019-12-19 15:29
https://a2news.com/2019/12/19/nisma-e-europes-qendrore-rama-reagim-pozitiv-per-te-ndihmuar-pas-termetit/100%Always2019-12-19 15:18
https://a2news.com/2019/12/19/te-gjithe-i-kishin-syte-te-haaland-liverpool-blen-nje-tjeter-talent-nga-salzburg/100%Always2019-12-19 14:54
https://a2news.com/2019/12/19/bbc-publikon-formacionin-me-te-mire-te-dekades-ne-premier-league/100%Always2019-12-19 14:37
https://a2news.com/2019/12/19/themelimi-i-spak-nga-betimi-te-presidenti-te-shpallja-e-drejtuesit-te-spak/100%Always2019-12-19 18:25
https://a2news.com/2019/12/19/publikohet-renditja-e-fifa-s-shqiperia-ne-vendnumero/100%Always2019-12-19 14:03
https://a2news.com/2019/12/19/zhvillimet-politike-basha-mbledh-kryesine-e-pd/100%Always2019-12-19 13:48
https://a2news.com/2019/12/19/bylykbashi-ne-gjendje-te-jashtezakonshme-ska-zgjedhje-rama-po-shfrytezon-fatkeqesine/100%Always2019-12-19 13:52
https://a2news.com/2019/12/19/dua-lipa-kur-isha-e-vogel-nuk-e-vleresoja-emrin-tim-shqiptar/100%Always2019-12-19 14:15
https://a2news.com/2019/12/19/fatura-e-termetit-denaj-zbardh-3-burimet-e-financimit-te-saj/100%Always2019-12-19 13:02
https://a2news.com/2019/12/19/aeroporti-i-vlores-balluku-puna-nis-ne-31-maj-2020/100%Always2019-12-19 12:48
https://a2news.com/2019/12/19/hajdari-reforma-e-re-zgjedhore-te-jete-transparente-dhe-jo-vetem-per-dy-parti/100%Always2019-12-19 16:19
https://a2news.com/2019/12/19/betimi-i-anetareve-te-spak-ut-kryemadhi-koha-e-te-forteve-krimineleve-me-pushtet-ka-mbaruar/100%Always2019-12-19 12:39
https://a2news.com/2019/12/19/reforma-zgjedhore-sistemi-zgjedhor-diskutohet-ne-janar-ps-pret-dhe-pd/100%Always2019-12-19 16:20
https://a2news.com/2019/12/19/u-denua-me-nje-vit-burg-salianji-i-shkon-ne-zyre-presidentit/100%Always2019-12-19 12:27
https://a2news.com/2019/12/19/salvinin-e-ze-gjumi-ne-avion-vajza-i-ben-foton-qe-nuk-e-priste/100%Always2019-12-19 12:13
https://a2news.com/2019/12/19/dy-te-vrare-ne-patos-arrestohet-autori-i-dyshuar/100%Always2019-12-19 13:38
https://a2news.com/2019/12/19/paketa-anti-shpifje-mimoza-kociu-nuk-ndalemi-do-te-vazhdojme-betejen/100%Always2019-12-19 11:22
https://a2news.com/2019/12/19/gjyqi-kunder-trump-si-do-te-procedohet-ne-senat/100%Always2019-12-19 13:22
https://a2news.com/2019/12/19/nuk-realizohet-plani-ne-buxhet-mungojne-116-mln-euro-te-ardhura/100%Always2019-12-19 10:57
https://a2news.com/2019/12/19/betimi-i-anetareve-te-spak-ut-pd-koha-qe-prokuroret-te-ngrihen-ne-lartesine-e-detyres/100%Always2019-12-19 10:48
https://a2news.com/2019/12/19/el-clasico-dhe-proteste-policia-perleshet-me-mbeshtetesit-e-pavaresise/100%Always2019-12-19 14:01
https://a2news.com/2019/12/19/finalizohet-operacioni-me-mbi-300-te-arrestuar-ne-itali/100%Always2019-12-19 10:26
https://a2news.com/2019/12/19/ambasadat-e-vendeve-te-be-qeveria-te-formohet-sa-me-shpejt-vijoni-reformat-e-dialogun/100%Always2019-12-19 10:02
https://a2news.com/2019/12/19/boksieri-gjigant-perfundon-ko-pa-nisur-ndeshja/100%Always2019-12-19 10:00
https://a2news.com/2019/12/19/ndryshimi-i-sistemit-zgjedhor-opozita-proporcional-kombetar-me-lista-te-hapura/100%Always2019-12-19 16:21
https://a2news.com/2019/12/19/rudina-hajdari-ne-dita-jone-nga-reforma-zgjedhore-te-denimi-per-salianjin/100%Always2019-12-19 09:42
https://a2news.com/2019/12/19/miratohet-antishpifja-gazetaret-njoftojne-nje-veprim-prej-5-hapash-ne-vijim/100%Always2019-12-19 09:28
https://a2news.com/2019/12/19/betimi-i-anetareve-te-spak-ambasadat-e-shba-dhe-be-pandeshkueshmerise-po-i-vjen-fundi/100%Always2019-12-19 09:19
https://a2news.com/2019/12/19/tete-prokuroret-e-spak-betohen-para-presidentit-meta/100%Always2019-12-19 09:23
https://a2news.com/2019/12/19/9-ndeshje-9-gola-broja-shkelqen-me-te-rinjte-e-chelsea-t/100%Always2019-12-19 08:17
https://a2news.com/2019/12/19/aksident-me-nje-te-vdekur-ne-aksin-elbasan-cerrik/100%Always2019-12-19 07:54
https://a2news.com/2019/12/19/bayern-rigjen-fitoren-monchengladbach-ne-ndjekje-te-leipzig/100%Always2019-12-19 07:48
https://a2news.com/2019/12/19/hetimi-ndaj-trump-akuzat-jane-zyrtare-votimi-i-pare-ne-janar/100%Always2019-12-19 14:16
https://a2news.com/2019/12/19/gjendet-i-pajete-prane-lokalit-te-tij-nje-45-vjecar-ne-korce/100%Always2019-12-19 08:22
https://a2news.com/2019/12/18/rikthehen-hijet-e-antisemitizmit-shkaterrohen-qindra-varre/100%Always2019-12-18 22:23
https://a2news.com/2019/12/18/volejboll-erzeni-thahet-ne-milano/100%Always2019-12-18 21:17
https://a2news.com/2019/12/18/barca-real-shume-emocione-dhe-asnje-gol/100%Always2019-12-18 21:09
https://a2news.com/2019/12/18/paketa-antishpifje-injorohen-kritikat-gazetaret-proteste-para-kuvendit/100%Always2019-12-18 21:00
https://a2news.com/2019/12/18/ronaldo-ende-i-pakapshem-per-te-tjeret-shenon-duke-fluturuar-2-56-metra/100%Always2019-12-19 14:15
https://a2news.com/2019/12/18/juventusi-nuk-hutohet-nga-superkupa-fiton-ndaj-sampdories-fale-ronaldos/100%Always2019-12-18 20:49
https://a2news.com/2019/12/18/sa-eshte-fatura-e-demeve-nga-termeti-ministrja-e-financave-flet-ekskluzivisht-per-a2-business-week/100%Always2019-12-19 09:18
https://a2news.com/2019/12/18/kreu-i-ri-i-spak-te-enjten-vendoset-per-fituesin/100%Always2019-12-19 09:19
https://a2news.com/2019/12/18/boterori-i-klubeve-liverpool-vuan-ndaj-monterrey-pret-bileten-per-ne-finale-ne-minutat-shtese/100%Always2019-12-18 19:29
https://a2news.com/2019/12/18/basha-per-paketen-anti-shpifje-si-ligji-per-agjitacion-dhe-propagande-meta-mos-ta-dekretoje/100%Always2019-12-18 19:20
https://a2news.com/2019/12/18/bisedimet-me-vetevendosjen-mustafa-presidenti-pjese-e-ujdise-ose-shkojme-ne-opozite/100%Always2019-12-18 18:50
https://a2news.com/2019/12/18/647-ndeshje-ne-serine-a-buffon-barazon-legjenden-maldini/100%Always2019-12-18 18:29
https://a2news.com/2019/12/18/parlamenti-miraton-zgjatjen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme-rrezohen-2-dekrete-te-metes/100%Always2019-12-18 18:15
https://a2news.com/2019/12/18/miratohet-ne-kuvend-paketa-antishpifje/100%Always2019-12-18 21:01
https://a2news.com/2019/12/18/miratohet-buxheti-i-vitit-2020/100%Always2019-12-18 18:21
https://a2news.com/2019/12/18/nuk-keni-te-drejte-te-bllokoni-faqet-online-sulmohen-faqet-e-ama-s-dhe-akep-it/100%Always2019-12-18 17:48
https://a2news.com/2019/12/18/barca-real-publikohen-formacionet-messi-suarez-griezmann-perballe-isco-bale-benzema/100%Always2019-12-18 17:32
https://a2news.com/2019/12/18/ezmere-me-sy-te-medhenj-blu-kjo-eshte-danezja-e-pare-e-gjetur-fale-nje-camcakezi/100%Always2019-12-19 14:17
https://a2news.com/2019/12/18/malaj-i-drejtohet-rames-me-goditet-pas-shpine-por-nuk-fituat/100%Always2019-12-18 17:20
https://a2news.com/2019/12/18/tirana-mund-flamurtarin-dhe-ngjitet-ne-vendin-e-katert-te-renditjes/100%Always2019-12-18 17:01
https://a2news.com/2019/12/18/panik-te-kongresi-i-lushnjes-prinderit-duam-siguri-per-shkollen-pas-termetit/100%Always2019-12-18 19:00
https://a2news.com/2019/12/18/basha-rama-denoi-opoziten-dhe-i-mbylli-gojen-medias/100%Always2019-12-18 16:51
https://a2news.com/2019/12/18/vodhen-arme-dhe-municione-ne-pashaliman-jepet-denimi-per-4-ushtaraket/100%Always2019-12-18 15:53
https://a2news.com/2019/12/18/salianji-vendimi-i-sherben-gjyqtarit-per-te-vijuar-karrieren-ne-ps/100%Always2019-12-18 15:13
https://a2news.com/2019/12/18/humb-kontrollin-e-motocikletes-dhe-del-nga-rruga-nderron-jete-45-vjecari-ne-shkoder/100%Always2019-12-18 15:01
https://a2news.com/2019/12/18/dosja-babale-salianji-denohet-me-1-vit-burg-ish-deputeti-gjyqtari-i-beri-nje-sherbim-partise-socialiste/100%Always2019-12-19 12:22
https://a2news.com/2019/12/18/kur-shoferet-e-kamionit-i-kap-inati/100%Always2019-12-18 14:44
https://a2news.com/2019/12/18/eksportet-ne-krize-instat-u-tkurren-me-41/100%Always2019-12-18 14:27
https://a2news.com/2019/12/18/nga-adoleshente-e-urte-ne-aktiviste-e-famshme-nje-dokumentar-kushtuar-greta-thunberg/100%Always2019-12-18 14:25
https://a2news.com/2019/12/18/teuta-fitore-mes-tensionit-ndaj-partizanit-5-kartone-te-kuq/100%Always2019-12-18 14:03
https://a2news.com/2019/12/18/di-stefano-me-i-miri-nga-te-gjithe-perfshi-edhe-mua/100%Always2019-12-18 13:54
https://a2news.com/2019/12/18/meta-publikon-videon-e-dyte-ne-mbrojtje-te-kushtetutes/100%Always2019-12-18 13:37
https://a2news.com/2019/12/18/supersfida-el-clasico-duel-mes-tensionit-real-dhe-barca-sfidohen-ne-camp-nou/100%Always2019-12-18 13:13
https://a2news.com/2019/12/18/skepticizem-per-marreveshje-kurti-te-shohim-nese-ldk-do-te-betonizoje-qendrimet/100%Always2019-12-18 13:04
https://a2news.com/2019/12/18/i-denuar-per-vrasje-ekstradohet-nga-shba-34-vjecari/100%Always2019-12-18 13:07
https://a2news.com/2019/12/18/cifti-i-moshuar-feston-80-vjetorin-e-marteses/100%Always2019-12-18 12:55
https://a2news.com/2019/12/18/demet-e-termetit-ne-floq-ka-ende-banesa-te-pariparuara-dhe-te-lena-pergjysme/100%Always2019-12-18 12:52
https://a2news.com/2019/12/18/3-elemente-per-te-kuptuar-se-paketa-anti-shpifje-eshte-ne-dem-te-shqiperise/100%Always2019-12-18 14:20
https://a2news.com/2019/12/18/mini-shengeni-ballkanik-thaci-refuzon-ftesen-serbia-mohon-krimet-nismat-per-bashkepunim-te-pakuptimta/100%Always2019-12-18 12:39
https://a2news.com/2019/12/18/rekordi-historik-647-ndeshje-ne-serie-a-buffon-arrin-maldinin/100%Always2019-12-18 12:35
https://a2news.com/2019/12/18/bombardimet-ruse-dhe-qeveritare-viktima-dhe-te-plagosur-ne-siri/100%Always2019-12-18 12:30
https://a2news.com/2019/12/18/von-der-leyen-londra-humb-me-shume-se-ne-nese-ska-ujdi-tregtare/100%Always2019-12-18 12:18
https://a2news.com/2019/12/18/anija-spiune-ruse-prane-brigjeve-amerikane-shba-rrezikon-te-perplaset-me-anijet-civile/100%Always2019-12-18 11:39
https://a2news.com/2019/12/18/paketa-anti-shpifje-rama-nje-lajm-i-rreme-i-mori-jeten-nje-personi-ne-spitalin-e-durresit/100%Always2019-12-18 11:16
https://a2news.com/2019/12/18/arrestohen-5-persona-ne-vlore-3-prej-tyre-per-kultivim-e-shitje-narkotikesh/100%Always2019-12-18 11:04
https://a2news.com/2019/12/18/termeti-rama-zonat-e-reja-ku-do-te-ndertohet-shembull-edhe-pertej-kufijve/100%Always2019-12-18 11:06
https://a2news.com/2019/12/18/thyhet-rekordi-ne-australi-e-marta-dita-me-e-nxehte-ne-histori/100%Always2019-12-18 10:41
https://a2news.com/2019/12/18/paketa-anti-shpifje-eurodeputeti-suedez-nese-kalon-ne-formen-ekzistuese-rrezikon-nisjen-e-bisedimeve-per-anetaresim/100%Always2019-12-18 10:43
https://a2news.com/2019/12/18/stadiumi-i-ri-i-milanos-perplasja-mes-klubeve-dhe-bashkise-mban-peng-projektin-1-mld-euro/100%Always2019-12-18 10:21
https://a2news.com/2019/12/18/protesta-kunder-presidentit-qytetaret-shkarkoni-trump-askush-nuk-eshte-mbi-ligjin/100%Always2019-12-18 10:05
https://a2news.com/2019/12/18/reforma-zgjedhore-pd-nuk-mbeshtesim-kqz-me-tre-nivele/100%Always2019-12-18 09:57
https://a2news.com/2019/12/18/vettingu-ne-polici-nderpritet-procesi-per-drejtorin-e-laboratorit-te-kriminalistikes/100%Always2019-12-18 09:14
https://a2news.com/2019/12/18/votimi-per-impeachment-trump-sulmon-pelosin-ne-nje-leter/100%Always2019-12-18 09:14
https://a2news.com/2019/12/18/mbahet-seanca-degjimore-per-zgjedhjen-e-kreut-te-spak-vendimi-merret-te-enjten/100%Always2019-12-18 11:57
https://a2news.com/2019/12/18/paketa-anti-shpifje-ne-kuvend-proteste-e-gazetareve/100%Always2019-12-18 11:43
https://a2news.com/2019/12/18/vettingu-ne-polici-konfirmohet-ne-detyre-tonin-vocaj/100%Always2019-12-18 09:18
https://a2news.com/2019/12/18/akuzohet-per-vrasje-dhe-nje-seri-grabitjesh-ne-greqi-arrestohet-ne-kukes/100%Always2019-12-18 08:35
https://a2news.com/2019/12/18/tentoi-te-fuste-heroine-ne-burg-arrestohet-38-vjecari/100%Always2019-12-18 08:25
https://a2news.com/2019/12/18/leipzig-mban-kreun-e-tabeles-6-gola-per-1-pike-ndaj-dortmund/100%Always2019-12-18 08:19
https://a2news.com/2019/12/18/liverpool-eliminohet-nga-carabao-cup-me-syte-nga-boterori-i-klubeve/100%Always2019-12-18 08:12
https://a2news.com/2019/12/18/java-e-16-e-superiores-kukesi-shkon-ne-shkoder-tirana-kerkon-te-konfirmohet-ndaj-vlores/100%Always2019-12-18 12:19
https://a2news.com/2019/12/18/buxheti-2020-votohet-sot-ne-parlament/100%Always2019-12-18 07:25
https://a2news.com/2019/12/18/nga-dita-e-pare-e-falenderimeve-te-vdekja-e-mehmet-shehut-kjo-date-ne-histori-18-dhjetor/100%Always2019-12-17 16:15
https://a2news.com/2019/12/17/video-zbulon-cfare-ndodh-kur-paguan-bileten-e-aeroplanit-me-te-shtrenjte-ne-bote/100%Always2019-12-17 22:28
https://a2news.com/2019/12/17/eshte-nga-me-te-pushtetshmit-ne-bote-por-ne-zyre-putin-mban-nje-kompjuter-me-program-te-skaduar/100%Always2019-12-17 21:09
https://a2news.com/2019/12/17/wanda-icardi-iku-te-nje-skuader-me-e-mire-dhe-me-e-rendesishme/100%Always2019-12-17 20:04
https://a2news.com/2019/12/17/abuzimet-me-minorenet-vatikani-me-vendim-historik-heq-rregullin-per-sekretin-papnor/100%Always2019-12-17 19:41
https://a2news.com/2019/12/17/flamengo-finalisti-i-pare-i-boterorit-te-klubeve/100%Always2019-12-17 19:33
https://a2news.com/2019/12/17/20-dite-hetime-ekspertet-ndertimet-ne-tirane-pa-projekt-zbatimi/100%Always2019-12-17 19:33
https://a2news.com/2019/12/17/investimi-me-i-madh-i-dekades-1-per-90-000/100%Always2019-12-17 19:03
https://a2news.com/2019/12/17/paketa-antishpifje-osbe-kemi-punuar-me-ramen-dhe-qeverine-ligji-me-standarde-nderkombetare/100%Always2019-12-17 20:12
https://a2news.com/2019/12/17/klitschko-po-mendon-rikthimin-ne-boks/100%Always2019-12-17 17:56
https://a2news.com/2019/12/17/del-shetitje-me-qente-zbulon-krijesen-qe-ka-dominuar-oqeanet-per-100-milione-vite/100%Always2019-12-17 17:54
https://a2news.com/2019/12/17/guardiola-reali-eshte-mbreti-i-evropes/100%Always2019-12-17 17:47
https://a2news.com/2019/12/17/paketa-antishpifje-balla-depoziton-ne-kuvend-disa-amendamente-qe-ndryshojne-draftin-e-miratuar-mbreme/100%Always2019-12-17 17:41
https://a2news.com/2019/12/17/protestat-para-el-clasico-barcelona-dhe-reali-ndajne-te-njejtin-hotel/100%Always2019-12-17 17:04
https://a2news.com/2019/12/17/kalari-kam-mbeshtetjen-e-klubit-por-partizani-ka-nevoje-per-trajner-me-eksperience/100%Always2019-12-17 16:42
https://a2news.com/2019/12/17/johnson-kerkese-ministrave-punojme-24-ore-ne-dite-nuk-keni-pare-gje-akoma/100%Always2019-12-17 16:29
https://a2news.com/2019/12/17/brenda-mansionit-te-cr7-me-i-shtrenjti-i-shitur-ndonjehere-ne-lisbone/100%Always2019-12-17 16:02
https://a2news.com/2019/12/17/haradinaj-qeveria-kurti-do-te-jete-zhgenjim-nuk-behemi-pjese-e-saj/100%Always2019-12-17 15:53
https://a2news.com/2019/12/17/rezultatet-e-pisa-specialistet-arsimi-po-degradon-duhen-reforma-te-thella/100%Always2019-12-17 15:58
https://a2news.com/2019/12/17/si-dukeshin-pallatet-qe-u-shemben-ne-durres/100%Always2019-12-17 15:43
https://a2news.com/2019/12/17/paketa-anti-shpifje-rama-ne-bashkepunim-me-osbe-hyn-per-miratim-ne-parlament/100%Always2019-12-17 15:43
https://a2news.com/2019/12/17/rindertimi-pas-termetit-miratohen-aktet-normative-per-menaxhimin-e-situates/100%Always2019-12-17 15:21
https://a2news.com/2019/12/17/pasojat-e-termetit-jepet-masa-e-sigurise-per-9-te-arrestuarit-ne-durres/100%Always2019-12-17 18:31
https://a2news.com/2019/12/17/samiti-i-mini-shengenit-ne-tirane-haradinaj-nuk-kemi-marre-ftese-kryeministria-kemi-ftuar-presidentin-thaci/100%Always2019-12-17 14:56
https://a2news.com/2019/12/17/kampionati-i-bilardos-ne-jemen-macoku-i-kryeministrit-spostimi-i-xhamise-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-12-17 15:15
https://a2news.com/2019/12/17/cristiano-ronaldo-nuk-eshte-normal/100%Always2019-12-17 14:33
https://a2news.com/2019/12/17/paketa-anti-shpifje-be-per-a2-i-bejme-thirrje-autoriteteve-te-marrin-ne-konsiderate-rekomandimet-e-osbe/100%Always2019-12-17 14:59
https://a2news.com/2019/12/17/kundershtuan-me-dhune-punonjesit-e-fnsh-se-arrestohen-3-te-rinj/100%Always2019-12-17 14:47
https://a2news.com/2019/12/17/smajlaj-ne-gjendje-te-shkelqyer-synon-medalje-ne-olimpiaden-e-tokios/100%Always2019-12-17 18:20
https://a2news.com/2019/12/17/alma-lama-shumicen-e-marreveshjeve-te-mini-shengenit-kosova-dhe-serbia-i-kane/100%Always2019-12-17 14:36
https://a2news.com/2019/12/17/500-kg-kokaine-te-bananet-arrestohen-5-shqiptare-dhe-1-rumun/100%Always2019-12-17 14:47
https://a2news.com/2019/12/17/zgjatja-e-gjendjes-se-emergjences-gjermeni-situata-vazhdon-te-jete-komplekse/100%Always2019-12-17 13:51
https://a2news.com/2019/12/17/reforma-zgjedhore-opozita-parlamentare-ndryshojme-sistemin-ose-nuk-behemi-dekor/100%Always2019-12-17 13:15
https://a2news.com/2019/12/17/presidenti-meta-takon-keshillin-nderfetar-per-pasojat-e-termetit/100%Always2019-12-17 13:15
https://a2news.com/2019/12/17/3-mije-euro-per-te-kaluar-ne-zonen-shengen-arrestohen-2-persona/100%Always2019-12-17 13:42
https://a2news.com/2019/12/17/reforma-ne-pensione-vijon-kaosi-ne-france-transporti-i-paralizuar/100%Always2019-12-17 12:59
https://a2news.com/2019/12/17/raporti-i-pervitshem-49-gazetare-te-vrare-gjate-ketij-viti-ne-gjithe-boten/100%Always2019-12-17 12:54
https://a2news.com/2019/12/17/tre-jave-pas-termetit-basha-ska-bilanc-te-demeve-skandaloze/100%Always2019-12-17 12:48
https://a2news.com/2019/12/17/reforma-zgjedhore-hajdari-po-tentohet-marreveshje-prapa-dyerve/100%Always2019-12-17 19:22
https://a2news.com/2019/12/17/hoteli-i-akullt-mbush-30-vjec-cel-sezonin-me-dekor-te-ri/100%Always2019-12-17 12:37
https://a2news.com/2019/12/17/paketa-anti-shpifje-meta-te-degjohen-shqetesimet-e-partnereve/100%Always2019-12-17 12:29
https://a2news.com/2019/12/17/u-kapen-me-emigrante-te-paligjshem-nje-ne-pranga-nje-ne-kerkim/100%Always2019-12-17 11:54
https://a2news.com/2019/12/17/momenti-i-tmerrshem-kur-makina-e-policise-perplas-kalimtaren/100%Always2019-12-17 11:47
https://a2news.com/2019/12/17/paketa-anti-shpifje-kryemadhi-rama-kerkon-qe-te-jete-e-vetmja-goje-qe-flet-ne-shqiperi/100%Always2019-12-17 11:39
https://a2news.com/2019/12/17/asani-transferohet-te-12-here-kampionet-e-suedise/100%Always2019-12-17 11:34
https://a2news.com/2019/12/17/komisionerja-mijatovic-paketa-anti-shpifje-nevoje-urgjente-per-permiresim/100%Always2019-12-17 11:30
https://a2news.com/2019/12/17/dhuroi-1-mln-euro-per-te-prekurit-nga-termeti-meta-pret-behgjet-pacollin/100%Always2019-12-17 11:16
https://a2news.com/2019/12/17/2-ndeshje-ne-24-ore-liverpool-pergjysmohet-prej-kalendarit-te-ngjeshur/100%Always2019-12-17 11:07
https://a2news.com/2019/12/17/po-tentojne-te-na-mbajne-me-cdo-kusht-ne-burg-grupi-bajri-padi-ndaj-gjyqtares/100%Always2019-12-17 10:47
https://a2news.com/2019/12/17/1-milione-per-nje-shkop-bejsbolli-por-nuk-eshte-dosido/100%Always2019-12-17 10:34
https://a2news.com/2019/12/17/paketa-anti-shpifje-kellici-rama-erdhi-si-pro-perendimor-dhe-po-perfundon-si-satrap-lindor/100%Always2019-12-17 10:17
https://a2news.com/2019/12/17/paketa-anti-shpifje-eurodeputeti-lega-rrezikohet-kryesimi-i-osbe/100%Always2019-12-17 10:15
https://a2news.com/2019/12/17/majmune-ne-fushaten-kunder-racizmit-serie-a-ben-autogol/100%Always2019-12-17 10:07
https://a2news.com/2019/12/17/shperthimi-ne-galeri-iu-merr-jeten-14-minatoreve/100%Always2019-12-17 09:59
https://a2news.com/2019/12/17/perfshihen-nga-flaket-dy-banesa-ne-surrel/100%Always2019-12-17 09:42
https://a2news.com/2019/12/17/all-i-want-for-christmas-kryeson-klasifikimet-25-vjet-pas-publikimit/100%Always2019-12-17 09:40
https://a2news.com/2019/12/17/aksident-i-rende-ne-kruje-humb-jeten-nje-23-vjecar/100%Always2019-12-17 09:59
https://a2news.com/2019/12/17/vidhte-automjetet-ne-kryeqytet-arrestohet-ne-flagrance-25-vjecari/100%Always2019-12-17 09:33
https://a2news.com/2019/12/17/denim-me-vdekje-per-musharraf-ish-presidenti-pakistanez-akuzohej-per-tradhti/100%Always2019-12-17 09:52
https://a2news.com/2019/12/17/soreca-15-mln-euro-nga-be-vetem-hapi-i-pare-konferenca-e-donatoreve-ne-fund-te-janarit/100%Always2019-12-19 14:17
https://a2news.com/2019/12/17/gjendet-trupi-i-pajete-i-nje-personi-te-liqeni-i-tiranes/100%Always2019-12-17 07:45
https://a2news.com/2019/12/17/basha-takon-paul-mccarthy-vlerat-e-perendimit-udherrefyes-per-zgjidhjen-e-krizes/100%Always2019-12-17 07:39
https://a2news.com/2019/12/17/aksidentet-me-boeing-max-737-kompania-ndalon-prodhimin/100%Always2019-12-17 07:31
https://a2news.com/2019/12/17/termeti-i-26-nentorit-sot-seanca-gjyqesore-ne-durres/100%Always2019-12-17 07:22
https://a2news.com/2019/12/17/guri-i-dellit-studimi-mbi-ufo-t-kjo-date-ne-histori-17-dhjetor/100%Always2019-12-16 16:41
https://a2news.com/2019/12/16/lazio-fiton-ne-minuten-e-98-te-dhe-synon-kreun-strakosha-ben-mrekulli/100%Always2019-12-16 22:09
https://a2news.com/2019/12/16/opozita-kunder-formules-per-kqz-zbulohet-arsyeja-e-bojkotit/100%Always2019-12-16 21:48
https://a2news.com/2019/12/16/cmendet-polici-i-shkolles-perplas-dy-here-ne-toke-dhe-terheq-zvarre-nxenesin/100%Always2019-12-16 20:52
https://a2news.com/2019/12/16/sapo-u-shkarkua-ancelotti-gjen-marreveshjen-me-nje-ekip-te-ri/100%Always2019-12-16 20:31
https://a2news.com/2019/12/16/doja-te-isha-vrasesi-me-i-frikshem-ne-bote-24-vjecari-tregon-stervitjen-ne-kampet-e-karteleve-meksikane/100%Always2019-12-16 20:21
https://a2news.com/2019/12/16/u-vershellye-himni-francez-uefa-gjobit-fshf-ne/100%Always2019-12-16 19:30
https://a2news.com/2019/12/16/konsultimi-i-brendshem-i-ldk-mustafa-posti-i-presidentit-ceshtje-parimore-per-ne/100%Always2019-12-16 19:10
https://a2news.com/2019/12/16/kandidatet-per-inspektoratin-e-larte-te-drejtesise-dalin-rezultatet-e-pikezimit/100%Always2019-12-16 18:10
https://a2news.com/2019/12/16/per-gjithe-boten-eshte-personazhi-i-vitit-por-greta-kesaj-radhe-ka-be-nje-gafe/100%Always2019-12-16 18:08
https://a2news.com/2019/12/16/paketa-antishpifje-basha-termet-ndaj-lirise-dhe-demokracise/100%Always2019-12-16 17:42
https://a2news.com/2019/12/16/peshkatari-kinez-perdor-pelikanin-per-te-kapur-peshq-te-medhenj/100%Always2019-12-16 17:22
https://a2news.com/2019/12/16/proteste-kunder-dhunes-seksuale-asgjesimi-i-alkoolit-festivali-i-dritave-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2019-12-16 17:16
https://a2news.com/2019/12/16/shqiperia-rrezohet-ne-pisa-nxenesit-me-zor-kalojne-me-dobet-ne-lexim/100%Always2019-12-16 16:21
https://a2news.com/2019/12/16/frozen-2-arketon-mbi-1-miliarde-dollare/100%Always2019-12-16 15:55
https://a2news.com/2019/12/16/tifozet-thyen-stolat-e-stadiumit-komisioni-i-disiplines-ndeshkon-tiranen-dhe-partizanin/100%Always2019-12-16 15:47
https://a2news.com/2019/12/16/112-operacione-qe-te-duket-si-kukulla-barbie/100%Always2019-12-16 15:38
https://a2news.com/2019/12/16/samiti-i-mini-shengenit-ballkanik-mbahet-te-shtunen-ne-tirane-vucic-konfirmon-pjesemarrjen/100%Always2019-12-16 16:16
https://a2news.com/2019/12/16/kuvendi-rrezon-dy-dekretet-e-metes-bien-kerkesat-per-korporaten-e-investime-dhe-rinine/100%Always2019-12-16 15:21
https://a2news.com/2019/12/16/fiskalizimi-nisja-shtyhet-me-1-shtator/100%Always2019-12-16 15:20
https://a2news.com/2019/12/16/pd-zgjatja-e-gjendjes-se-jashtezakonshme-i-sherben-axhendes-politike-te-rames/100%Always2019-12-16 14:54
https://a2news.com/2019/12/16/paketa-antishpifje-miratohet-ne-teresi-ne-komisionin-e-ligjeve/100%Always2019-12-16 15:05
https://a2news.com/2019/12/16/kundershtite-ndaj-paketes-anti-shpifje-reagon-edi-rama/100%Always2019-12-16 14:07
https://a2news.com/2019/12/16/nderhyrja-horror-e-portierit-ne-kampionatin-gjerman/100%Always2019-12-16 14:01
https://a2news.com/2019/12/16/hetimet-ndaj-trump-thirrje-stafit-te-shtepise-se-bardhe-te-deshmoje/100%Always2019-12-16 13:55
https://a2news.com/2019/12/16/paketa-anti-shpifje-hajdari-rama-po-tenton-te-mbyse-demokracine/100%Always2019-12-16 13:49
https://a2news.com/2019/12/16/saimir-vishaj-per-here-te-pare-kemi-nje-kryeprokuror-apolitik/100%Always2019-12-16 13:31
https://a2news.com/2019/12/16/shorti-i-europa-league-inter-ngushellohet-me-ekipin-bullgar/100%Always2019-12-16 13:23
https://a2news.com/2019/12/16/celaj-te-krimet-e-renda-24-dosje-kalojne-ne-duart-e-spak/100%Always2019-12-16 14:56
https://a2news.com/2019/12/16/zbulon-se-eshte-shtatzene-vetem-2-jave-para-lindjes/100%Always2019-12-16 13:01
https://a2news.com/2019/12/16/lebron-nuk-permbahet-kur-i-biri-mund-ish-skuadren-e-tij/100%Always2019-12-16 14:25
https://a2news.com/2019/12/16/shtyrja-e-fatkeqesise-natyrore-kryemadhi-synohet-zvarritja-e-zgjidhjes-se-krizes/100%Always2019-12-16 12:42
https://a2news.com/2019/12/16/ligji-per-shtetesine-trazira-te-renda-ne-indi-nga-protestat-studentore/100%Always2019-12-16 12:40
https://a2news.com/2019/12/16/paketa-anti-shpifje-diskutimet-e-fundit-ne-komisione-para-dergimit-ne-seance/100%Always2019-12-16 12:31
https://a2news.com/2019/12/16/komisioni-i-ekonomise-miraton-shkarkimin-e-tij-nga-bsh-malaj-gjeja-me-e-lehte-ta-coj-ne-strasburg/100%Always2019-12-16 13:27
https://a2news.com/2019/12/16/avokatet-penaliste-ne-sherbim-falas-per-te-prekurit-nga-termeti/100%Always2019-12-16 12:27
https://a2news.com/2019/12/16/tre-kandidate-per-kreun-e-spak-klp-nis-te-merkuren-intervistat/100%Always2019-12-16 11:32
https://a2news.com/2019/12/16/mohimi-i-masakres-se-recakut-kosova-i-kerkon-rames-anulimin-e-samitit-mini-shengen/100%Always2019-12-16 11:26
https://a2news.com/2019/12/16/shorti-i-champions-juventus-me-fat-guardiola-kthehet-ne-madrid/100%Always2019-12-19 14:17
https://a2news.com/2019/12/16/shitet-per-nje-shume-rekord-shishja-me-e-madhe-e-uiskit/100%Always2019-12-16 11:08
https://a2news.com/2019/12/16/narko-gjyshi-arrestohet-me-9-kilograme-kokaine/100%Always2019-12-16 11:17
https://a2news.com/2019/12/16/vidhen-sende-me-vlere-60-milione-euro-nga-vila-e-vajzes-se-ish-bosit-te-formula-1/100%Always2019-12-16 10:48
https://a2news.com/2019/12/16/rrefehet-kengetari-italian-kur-isha-i-ri-me-kerkonin-qe-te-shisja-droge/100%Always2019-12-16 10:31
https://a2news.com/2019/12/16/qeveria-kerkon-zgjatjen-e-gjendjes-se-emergjences-deri-ne-mars/100%Always2019-12-16 19:28
https://a2news.com/2019/12/16/9-vendimet-e-kpa-per-anetarin-e-klp/100%Always2019-12-16 13:21
https://a2news.com/2019/12/16/shba-kerkese-penianit-te-rikthehemi-ne-tryezen-e-negociatave/100%Always2019-12-16 10:04
https://a2news.com/2019/12/16/paketa-anti-shpifje-vije-e-kuqe-basha-nese-kalon-do-ta-zhbejme-sapo-te-jemi-ne-qeveri/100%Always2019-12-16 10:12
https://a2news.com/2019/12/16/menaxhimi-pas-termetit-dhurata-cupi-ky-shtet-eshte-me-kolona-kartoni/100%Always2019-12-16 09:41
https://a2news.com/2019/12/16/ikmt-fillon-shembjen-e-shtate-pallateve-te-demtuar-rende-ne-lac/100%Always2019-12-16 12:32
https://a2news.com/2019/12/16/obama-ne-mbrojtje-te-grave-ne-politike-do-e-ndryshonin-boten-ne-dy-vjet/100%Always2019-12-16 09:08
https://a2news.com/2019/12/16/fishekzjarret-e-ndaluara-policia-kontroll-te-tregje/100%Always2019-12-16 08:39
https://a2news.com/2019/12/16/9-vjet-pa-viza-dy-qeverite-shqiptare-dhe-pretendimet-e-macron/100%Always2019-12-16 08:31
https://a2news.com/2019/12/16/paketa-anti-shpifje-ekspertet-nderkombetare-te-shqetesuar/100%Always2019-12-16 08:11
https://a2news.com/2019/12/16/salianji-qelizat-telefonike-vertetojne-se-agron-xhafaj-babalja-dhe-jetmir-olldashi-jane-takuar/100%Always2019-12-16 08:54
https://a2news.com/2019/12/16/australia-ne-kthetrat-e-zjarreve-ndotja-11-here-mbi-normalen/100%Always2019-12-16 07:48
https://a2news.com/2019/12/16/rikthehen-protestat-dhe-maskat-e-zeza-ne-hong-kong/100%Always2019-12-16 07:37
https://a2news.com/2019/12/16/paketa-anti-shpifje-sot-miratohet-nen-per-nen-ligji-i-kundershtuar-fort/100%Always2019-12-16 07:29
https://a2news.com/2019/12/16/cromwell-beethoven-avatar-kjo-date-ne-histori-16-dhjetor-2019/100%Always2019-12-16 16:35
https://a2news.com/2019/12/15/donin-te-hynin-ne-bazen-e-forcave-speciale-spiunet-kineze-debohen-nga-shba/100%Always2019-12-15 22:34
https://a2news.com/2019/12/15/reali-nuk-perfiton-ne-barazimin-me-valencien-e-shpeton-benzema/100%Always2019-12-15 22:17
https://a2news.com/2019/12/15/interi-befasohet-ne-sekondat-e-fundit-ne-krye-por-bashke-me-juventusin/100%Always2019-12-15 22:02
https://a2news.com/2019/12/15/tragjedia-shtyu-8-dhjetorin-berisha-dhe-basha-sulm-rames-edhe-per-anti-shpifjen/100%Always2019-12-15 21:13
https://a2news.com/2019/12/15/anti-shpifja-dita-e-fundit-e-paketes-ne-komisionet-e-kuvendit/100%Always2019-12-15 19:24
https://a2news.com/2019/12/15/menaxhimi-i-tragjedise-ligji-i-posacem-per-rindertimin-miratohet-javen-qe-vjen/100%Always2019-12-16 10:15
https://a2news.com/2019/12/15/city-teper-i-forte-per-kete-arsenal-mjafton-pjesa-e-pare/100%Always2019-12-15 18:56
https://a2news.com/2019/12/15/vrasja-e-26-vjecarit-indrit-cela-vetedorezohet-albano-kusi-akuze-per-fshehjen-e-ngjarjes/100%Always2019-12-15 18:29
https://a2news.com/2019/12/15/bisedimet-per-klimen-samiti-i-madridit-perfundon-me-marreveshje/100%Always2019-12-15 18:08
https://a2news.com/2019/12/15/paqe-ne-derbin-shqiptar-te-zvicres-seferi-i-pergjigjet-kasamit/100%Always2019-12-15 17:17
https://a2news.com/2019/12/15/mourinho-afron-tottenhamin-ne-zonen-champions-18-vjecari-shpeton-manchester-utd/100%Always2019-12-15 16:52
https://a2news.com/2019/12/15/rikthehet-ronaldo-juve-perkohesisht-e-para-milani-i-pafat-barazon-ndaj-sassuolos/100%Always2019-12-15 16:25
https://a2news.com/2019/12/15/shperthehet-bomba-54-mije-persona-te-evakuuar-ne-brindisi-te-italise/100%Always2019-12-15 16:02
https://a2news.com/2019/12/15/last-christmas-kenga-e-festave-te-fundvitit-e-wham-mbush-35-vjec/100%Always2019-12-15 14:59
https://a2news.com/2019/12/15/fermeret-gjelat-e-importit-po-na-demtojne/100%Always2019-12-15 14:53
https://a2news.com/2019/12/15/partizani-shtyn-trajnerin-e-ri-per-ne-janar-skuadra-i-besohet-dyshes-kalari-tomori/100%Always2019-12-15 14:21
https://a2news.com/2019/12/15/teuta-zyrtarizon-zevendesuesin-e-shkembit/100%Always2019-12-15 14:09
https://a2news.com/2019/12/15/rruga-qe-nuk-perfundon-kurre/100%Always2019-12-15 14:04
https://a2news.com/2019/12/15/droge-e-prostitucion-ne-lokalin-e-nates-3-te-arrestuar-ne-shkoder/100%Always2019-12-15 13:44
https://a2news.com/2019/12/15/aksident-ne-hyrje-te-pogradecit-ne-gjendje-te-rende-nje-person/100%Always2019-12-15 13:29
https://a2news.com/2019/12/15/termeti-i-26-nentorit-world-vision-me-e-prekur-bashkia-e-kurbinit/100%Always2019-12-15 12:28
https://a2news.com/2019/12/15/ish-mesfushori-i-united-zhgenjimi-me-i-madh-eshte-januzaj/100%Always2019-12-15 13:10
https://a2news.com/2019/12/15/momenti-i-tmerrshem-kur-shperthen-shtylla-e-tensionit-gjate-termetit-ne-filipine/100%Always2019-12-15 12:08
https://a2news.com/2019/12/15/ndeshja-me-fetare-e-mundshme-atletiko-krishti-fiton-ndaj-cd-virgjereshes-me-gol-te-peshkopit/100%Always2019-12-15 11:09
https://a2news.com/2019/12/15/50-vite-duke-bere-lodra-druri-per-femijet-ne-nevoje-njihuni-me-babagjyshin-e-vertete/100%Always2019-12-15 10:51
https://a2news.com/2019/12/15/posti-i-presidentit-molle-sherri-mes-ldk-se-dhe-vetevendosjes/100%Always2019-12-15 10:36
https://a2news.com/2019/12/15/te-zhdukur-ne-komunizem/100%Always2019-12-15 10:03
https://a2news.com/2019/12/15/qelloi-per-vdekje-policin-gjate-grabitjes-ekstradohet-nga-kroacia-35-vjecari/100%Always2019-12-15 09:33
https://a2news.com/2019/12/15/termet-i-fuqishem-ne-filipine-pishina-krijon-tsunami/100%Always2019-12-19 14:19
https://a2news.com/2019/12/15/vullkani-ne-zelanden-e-re-shkon-ne-16-numri-i-viktimave/100%Always2019-12-15 08:23
https://a2news.com/2019/12/15/vajza-xhamajkane-mbreteresha-e-bukurise/100%Always2019-12-15 08:11
https://a2news.com/2019/12/15/coutinho-qe-enderronin-te-barcelona-shenon-nje-gol-spektakolar-me-bayern/100%Always2019-12-15 07:41
https://a2news.com/2019/12/15/lekundje-termeti-gjate-nates/100%Always2019-12-15 07:23
https://a2news.com/2019/12/14/isis-nje-histori-terrori-ngritja-dhe-renia-e-kalifatit-te-tmerrit/100%Always2019-12-14 22:11
https://a2news.com/2019/12/14/eno-peci-nderohet-me-cmimin-austriak-per-shkence-dhe-art/100%Always2019-12-14 19:48
https://a2news.com/2019/12/14/akuza-per-zyrtaret-basha-nuk-firmosin-akt-konstatimet/100%Always2019-12-14 19:34
https://a2news.com/2019/12/14/fundjave-shkarkimesh-ne-superiore-iken-edhe-bledi-shkembi/100%Always2019-12-14 19:19
https://a2news.com/2019/12/14/nje-dite-pas-humbjes-ne-derbi-partizani-shkarkon-trajnerin/100%Always2019-12-14 19:01
https://a2news.com/2019/12/14/ecuria-e-sipermarrjes-ekonomia-shqiptare-ngadalesohet-edhe-gjate-veres/100%Always2019-12-14 17:58
https://a2news.com/2019/12/14/rama-brenda-vitit-2021-apartamente-te-reja-per-ata-qe-i-humben-nga-termeti-nuk-merrem-me-bashen/100%Always2020-01-11 09:53
https://a2news.com/2019/12/14/fshf-denoncon-dhunen-ndaj-gjyqtarit-ne-peqin-kerkon-burg-per-agresoret/100%Always2019-12-14 17:21
https://a2news.com/2019/12/14/barcelona-gabon-para-el-classico-real-mund-te-shkoje-si-kryesues-ne-camp-nou/100%Always2019-12-14 17:10
https://a2news.com/2019/12/14/kukesi-mund-thelle-teuten-dhe-merr-kreun-vllaznia-fiton-ne-korce/100%Always2019-12-14 17:01
https://a2news.com/2019/12/14/bayern-shuan-shpejt-zjarrin-e-rashices-shkaterron-werder/100%Always2019-12-14 16:29
https://a2news.com/2019/12/14/jahti-luksoz-qe-kthehet-ne-nendetese/100%Always2019-12-19 14:20
https://a2news.com/2019/12/14/fshati-i-vogel-anglez-ndizet-per-festat-e-fundvitit/100%Always2019-12-14 15:37
https://a2news.com/2019/12/14/rashica-realizon-nje-perle-ne-ndeshjen-kunder-bayern/100%Always2019-12-14 15:27
https://a2news.com/2019/12/14/liverpool-i-pandalshem-ne-premier-league-shaqiri-rikthehet-titullar/100%Always2019-12-14 14:27
https://a2news.com/2019/12/14/kardiologet-mos-abuzoni-me-alkoolin-dhe-embelsirat-gjate-festave/100%Always2019-12-14 14:02
https://a2news.com/2019/12/14/sekuestrohen-heroine-kanabis-dhe-fisheke-luftarake-arrestohen-dy-persona-ne-tirane/100%Always2019-12-14 13:43
https://a2news.com/2019/12/14/arrestimet-pas-termetit-reagon-paloka-rama-e-nxori-gjushin-serish-akullore/100%Always2019-12-14 13:17
https://a2news.com/2019/12/14/termeti-i-26-nentorit-cuci-po-perdorim-teknologjine-ne-vleresimin-e-demeve/100%Always2019-12-14 12:42
https://a2news.com/2019/12/14/deshmi-hungaria-nga-komunizmi-ne-demokraci/100%Always2019-12-14 22:11
https://a2news.com/2019/12/14/babagjyshet-dhurojne-spektakel-mes-peshkaqeneve/100%Always2019-12-14 11:32
https://a2news.com/2019/12/14/ndihme-per-kalim-te-paligjshem-te-kufijve-arrestohen-dy-persona-ne-pogradec/100%Always2019-12-14 10:45
https://a2news.com/2019/12/14/koreja-e-veriut-kryen-testin-e-dyte-te-leshimit-te-sateliteve/100%Always2019-12-14 10:12
https://a2news.com/2019/12/14/todt-ne-tirane-e-rendesishme-tu-mesojme-te-rinjve-si-te-sillen-ne-rruge/100%Always2019-12-14 10:31
https://a2news.com/2019/12/14/temperatura-ekstreme-australia-ne-gjendje-emergjence-nga-zjarret/100%Always2019-12-14 09:43
https://a2news.com/2019/12/14/hysaj-pjese-e-videos-se-cuditshme-te-napolit/100%Always2019-12-14 08:53
https://a2news.com/2019/12/14/forca-detare-mbyll-misionin-ne-egje-xhacka-ka-nisur-ringritja-e-flotes-pashalimani-baze-e-nato-s/100%Always2019-12-19 14:21
https://a2news.com/2019/12/14/hetimet-pas-termetit-9-te-arrestuar-dhe-8-ne-kerkim-nga-policia-e-durresit/100%Always2019-12-14 13:23
https://a2news.com/2019/12/14/vrasje-me-arme-zjarri-ne-lushnje/100%Always2019-12-14 07:57
https://a2news.com/2019/12/13/pa-trajner-dhe-pas-6-vitesh-thatesire-tirana-fiton-derbin-e-pare-ne-stadiumin-e-ri/100%Always2019-12-19 14:22
https://a2news.com/2019/12/13/politika-pas-termetit-rama-premtime-basha-kerkon-pergjegjesite/100%Always2019-12-13 18:51
https://a2news.com/2019/12/13/inspektori-i-larte-i-drejtesise-ked-dhe-kuvendi-ne-gatishmeri-per-zgjedhje-brenda-vitit/100%Always2019-12-13 19:04
https://a2news.com/2019/12/13/vritet-me-arme-nje-i-ri-ne-peqin-plagoset-nje-tjeter/100%Always2019-12-14 12:46
https://a2news.com/2019/12/13/pas-vullkanit-ishulli-i-bardhe-duket-si-nga-nje-planet-tjeter/100%Always2019-12-19 14:20
https://a2news.com/2019/12/13/grupet-e-kerkim-shpetimit-bejne-bashke-tifozet-e-partizanit-dhe-te-tiranes/100%Always2019-12-19 14:30
https://a2news.com/2019/12/13/1-vit-nga-protesta-studentet-asgje-nuk-ndryshoi-parate-per-dieta-e-karburant/100%Always2019-12-13 17:00
https://a2news.com/2019/12/13/basha-i-pandehur-zgjidhet-gjyqtari-qe-do-vendose-fatin-e-dosjes/100%Always2019-12-13 16:47
https://a2news.com/2019/12/13/peshkataret-shpetojne-shqiponjen-nga-oktapodi/100%Always2019-12-13 16:15
https://a2news.com/2019/12/13/derbi-i-kryeqytetit-pamje-brenda-stadiumit-kontrolle-me-qen-nga-policia/100%Always2019-12-13 17:05
https://a2news.com/2019/12/13/atmosfera-para-derbit-feste-ne-tirane/100%Always2019-12-13 16:01
https://a2news.com/2019/12/13/amnistia-per-te-burgosurit-parlamenti-e-voton-pas-festave-te-fundvitit/100%Always2019-12-13 14:58
https://a2news.com/2019/12/13/aksion-per-shembjen-e-konvikteve-te-bujqesori/100%Always2019-12-13 15:10
https://a2news.com/2019/12/13/reforma-zgjedhore-shtyhet-per-vitin-tjeter-zhduket-riformatimi-i-kqz/100%Always2019-12-13 16:17
https://a2news.com/2019/12/13/si-maten-lekundjet-e-termetit-ne-stacionin-e-linzes-sizmologu-shpjegon-skemen/100%Always2019-12-13 13:03
https://a2news.com/2019/12/13/xbox-zbulon-konsolen-me-te-fuqishme-te-krijuar-ndonjehere/100%Always2019-12-13 12:49
https://a2news.com/2019/12/13/vlore-asgjesohen-2-ton-mish-pule-me-salmonele/100%Always2019-12-13 12:26
https://a2news.com/2019/12/13/fitoi-champions-dhe-po-vrapon-drejt-titullit-kampion-ne-angli-klopp-zgjat-kontraten-me-liverpool/100%Always2019-12-13 12:08
https://a2news.com/2019/12/13/marreveshja-me-ldk-kurti-shpresoj-para-konstituimit-nderkohe-regjistrohet-si-deputet/100%Always2019-12-13 14:09
https://a2news.com/2019/12/13/arben-ahmetaj-emerohet-minister-shteti-per-rindertimin-e-dekreton-edhe-meta/100%Always2019-12-13 14:27
https://a2news.com/2019/12/13/rezultati-ne-britani-be-dhe-trump-pergezojne-konservatoret-per-fitoren/100%Always2019-12-13 11:41
https://a2news.com/2019/12/13/kallezimi-ndaj-dvoranit-jep-shpjegime-ne-prokurori-vitore-tusha/100%Always2019-12-13 11:41
https://a2news.com/2019/12/13/zbulohet-ne-antarktide-pika-me-e-thelle-ne-toke/100%Always2019-12-13 11:33
https://a2news.com/2019/12/13/percaktimi-i-cuditshem-i-villas-boas-per-porton-e-tij-ishte-ekip-pornografik/100%Always2019-12-13 11:15
https://a2news.com/2019/12/13/aksident-i-rende-ne-aksin-shkoder-lezhe-nderron-jete-nje-person/100%Always2019-12-13 11:26
https://a2news.com/2019/12/13/vishet-si-e-ema-per-te-kaluar-provimin-e-saj-te-patentes-arrestohet-43-vjecari/100%Always2019-12-13 10:54
https://a2news.com/2019/12/13/presidenti-miraton-aktin-normativ-per-dhurimin-e-banesave/100%Always2019-12-13 10:47
https://a2news.com/2019/12/13/zgjedhjet-partia-skoceze-merr-rezultat-bindes-kerkohet-ndarja-nga-britania/100%Always2019-12-13 09:51
https://a2news.com/2019/12/13/kryesimi-i-osbe-nga-shqiperia-bashkurti-kemi-mangesi-serioze-ne-lidershipin-diplomatik/100%Always2019-12-13 09:47
https://a2news.com/2019/12/13/britani-triumfi-i-johnson-kemi-mandat-te-fuqishem-per-brexit/100%Always2019-12-13 09:29
https://a2news.com/2019/12/13/5-propozimet-per-rimekembjen-basha-bizneset-e-prekura-nga-termeti-duhet-te-kene-lehtesi-fiskale/100%Always2019-12-13 09:24
https://a2news.com/2019/12/13/blindohet-kryeqyteti-sot-luhet-partizani-tirana/100%Always2019-12-13 09:20
https://a2news.com/2019/12/13/ishin-martuar-te-dielen-vetehelmohet-cifti-i-ri-ne-librazhd/100%Always2019-12-13 10:16
https://a2news.com/2019/12/13/ndihme-humanitare-dhe-konference-donatoresh-soreca-be-solidarizohet-me-shqiperine/100%Always2019-12-13 08:56
https://a2news.com/2019/12/13/ronaldinho-messi-eshte-me-i-miri-i-epokes-se-tij-jo-i-historise/100%Always2019-12-13 08:31
https://a2news.com/2019/12/13/kryesimi-i-osbe-nga-shqiperia-hand-sugjeron-ta-nise-duke-forcuar-jo-cenuar-lirine-e-shprehjes/100%Always2019-12-13 08:18
https://a2news.com/2019/12/13/cristiano-mesazh-te-qarte-sarrit-dua-te-luaj-me-dybala-dhe-higuain/100%Always2019-12-13 08:07
https://a2news.com/2019/12/13/boris-johnson-fiton-zgjedhjet-ne-britani/100%Always2019-12-13 07:45
https://a2news.com/2019/12/13/europa-league-arsenal-dhe-united-e-mbyllin-grupin-ne-vend-te-pare/100%Always2019-12-13 07:41
https://a2news.com/2019/12/13/kosove-sot-pritet-te-finalizohet-koalicioni-qeverises/100%Always2019-12-13 07:20
https://a2news.com/2019/12/13/martesa-e-margaret-thatcher-kapja-e-saddam-hussein-kjo-date-ne-histori-13-dhjetor/100%Always2019-12-12 15:27
https://a2news.com/2019/12/12/interi-synon-dy-mbrojtesit-shqiptare-te-verones/100%Always2019-12-12 21:29
https://a2news.com/2019/12/12/karteli-i-droges-mesyn-rajonin-e-policise-disa-te-vrare-rrembejne-nje-gjykates/100%Always2019-12-12 21:28
https://a2news.com/2019/12/12/banka-boterore-gati-100-mln-dollare-hua-per-te-mbeshtetur-shqiperine-pas-termetit/100%Always2019-12-12 21:12
https://a2news.com/2019/12/12/zjarri-perfshin-aeroplanmbajtesen-e-vetme-ruse-zhduket-ne-flake-kapiteni/100%Always2019-12-12 21:00
https://a2news.com/2019/12/12/riaktivizimi-i-vullkanit-ne-zelanden-e-re-nis-operacioni-i-kerkim-shpetimit/100%Always2019-12-12 20:31
https://a2news.com/2019/12/12/shqiptaret-e-ligurias-mbledhin-ndihma-per-te-prekurit-nga-termeti-bashkohet-dhe-gazetari-italian/100%Always2019-12-12 20:19
https://a2news.com/2019/12/12/xhaka-ne-krye-te-grupit-me-basel-in-lazio-e-mbyll-me-turp/100%Always2019-12-12 20:13
https://a2news.com/2019/12/12/pak-centimetra-nga-vdekja/100%Always2019-12-12 19:44
https://a2news.com/2019/12/12/fiskalizimi-shtyhet-me-1-shtator-nis-nga-biznesi-i-madh-per-te-vegjlit-pa-kosto/100%Always2019-12-12 18:55
https://a2news.com/2019/12/12/rekord-tifozesh-ne-derbin-partizani-tirana-shiten-17-mije-e-500-bileta/100%Always2019-12-12 18:42
https://a2news.com/2019/12/12/paketa-antishpifje-pedagoget-e-gazetarise-kthim-ne-komunizem/100%Always2019-12-12 18:34
https://a2news.com/2019/12/12/avokatet-sulmojne-mjeket-ne-spital-pacientet-vdesin-nga-mossherbimi/100%Always2019-12-12 18:14
https://a2news.com/2019/12/12/krize-e-thelle-politike-izraeli-serish-ne-zgjedhje-3-votime-ne-1-vit/100%Always2019-12-12 17:44
https://a2news.com/2019/12/12/10-vendet-turistike-me-te-vizituara-ne-vitin-2019/100%Always2019-12-12 17:40
https://a2news.com/2019/12/12/spitali-i-lacit-pas-termetit-godina-jashte-funksioni-urgjenca-ne-nje-kishe/100%Always2019-12-12 17:36
https://a2news.com/2019/12/12/rindertimi-i-shqiperise-macron-konferenca-e-donatoreve-ne-janar/100%Always2019-12-12 20:39
https://a2news.com/2019/12/12/reforma-zgjedhore-termeti-shtyn-draftin-e-opozites-ne-janar/100%Always2019-12-12 17:14
https://a2news.com/2019/12/12/kamerat-e-sigurise-filmojne-rrezimin-e-avionit-piper/100%Always2019-12-12 17:10
https://a2news.com/2019/12/12/kryeprokurori-cela-mbeshtetje-per-procedimet-qe-lidhen-me-demet-nga-termeti/100%Always2019-12-12 16:46
https://a2news.com/2019/12/12/veshja-me-e-papershtatshme-per-te-shkuar-ne-gjyq/100%Always2019-12-12 16:37
https://a2news.com/2019/12/12/marreveshja-per-qeverisje-ldk-kerkon-garanci-nga-vetevendosje-per-presidentin/100%Always2019-12-12 16:35
https://a2news.com/2019/12/12/egbo-sfidon-lerden-ne-derbi-vetem-per-fitore/100%Always2019-12-12 16:20
https://a2news.com/2019/12/12/shtatzenat-protestojne-dasma-izraelite-fotot-me-mira-te-dites/100%Always2019-12-12 15:37
https://a2news.com/2019/12/12/pezullohen-lejet-e-ndertimit-ne-3-qarqe/100%Always2019-12-12 15:22
https://a2news.com/2019/12/12/basha-me-banoret-ne-zonen-e-plazhit-ne-durres-neglizhence-kriminale-pas-21-shtatorit/100%Always2019-12-12 15:09
https://a2news.com/2019/12/12/e-shkuara-e-pakryer-qe-na-ndjek-ekspozita-qe-kerkon-te-zhdukurit-e-nje-sistemi-diktatorial/100%Always2019-12-12 14:57
https://a2news.com/2019/12/12/amnistia-per-te-burgosurit-ministrja-e-drejtesise-gati-3-kategorite-qe-perfitojne/100%Always2019-12-12 14:49
https://a2news.com/2019/12/12/fillon-riparimi-i-godinave-te-sigurta-ne-durres-koloneli-izraelit-mund-te-banoj-me-familjen-time-ketu/100%Always2019-12-12 14:46
https://a2news.com/2019/12/12/bruksel-aktivistet-i-vene-flake-keshillit-europian/100%Always2019-12-12 14:30
https://a2news.com/2019/12/12/ferrari-hamilton-bisedime-per-tu-bashkuar-ne-te-ardhmen/100%Always2019-12-12 14:12
https://a2news.com/2019/12/12/vrasja-ne-berlin-thellohet-kriza-diplomatike-rusia-debon-dy-zyrtaret-gjermane/100%Always2019-12-12 13:53
https://a2news.com/2019/12/12/hamilton-dhe-rossi-nderrojne-mjetet/100%Always2019-12-12 13:50
https://a2news.com/2019/12/12/konfirmohet-nje-i-infektuar-me-zgjebe-mes-banoreve-te-strehuar-ne-hotele-pas-termetit/100%Always2019-12-12 13:17
https://a2news.com/2019/12/12/duhet-ti-marr-leje-babit-talenti-i-ri-i-realit-jep-pergjigjen-qe-eshte-bere-virale/100%Always2019-12-12 13:12
https://a2news.com/2019/12/12/macet-e-medha-pozojne-per-fotografin-e-pasarelave/100%Always2019-12-12 12:49
https://a2news.com/2019/12/12/zgjedhje-farse-algjeria-voton-mes-protestave-dhe-bojkotit/100%Always2019-12-12 12:14
https://a2news.com/2019/12/12/iken-se-i-mori-fati-rama-takon-familjet-e-viktimave-te-termetit-ne-durres/100%Always2019-12-12 12:01
https://a2news.com/2019/12/12/pas-termetit-shijaku-si-nje-skene-krimi-banoret-ankohen-per-banesat/100%Always2019-12-12 11:58
https://a2news.com/2019/12/12/cfare-vidhet-ne-hotele-praktikisht-cdo-gje-nga-stilolapsat-deri-tek-dysheket/100%Always2019-12-14 22:33
https://a2news.com/2019/12/12/spak-u-shkrin-krimet-e-renda/100%Always2019-12-12 14:32
https://a2news.com/2019/12/12/raundi-i-fundit-i-europa-league-lazio-kerkon-mrekulline/100%Always2019-12-12 11:17
https://a2news.com/2019/12/12/padia-e-metes-ndaj-dvoranit-prokuroria-pyet-avokaten-e-popullit/100%Always2019-12-12 11:12
https://a2news.com/2019/12/12/tifozet-e-psg-dhe-galatasaray-i-vene-flaken-parisit/100%Always2019-12-12 11:00
https://a2news.com/2019/12/12/zgjedhjet-ne-britani-qytetaret-zgjedhin-parlamentin-e-ri-dhe-fatin-e-brexit/100%Always2019-12-12 10:53
https://a2news.com/2019/12/12/atalanta-e-gjimshitit-kualifikohet-ne-champions-mijera-tifoze-ne-feste/100%Always2019-12-12 10:34
https://a2news.com/2019/12/12/viti-2019-shenon-rekorde-per-arktikun-dhe-nuk-jane-aspak-pozitive/100%Always2019-12-12 10:26
https://a2news.com/2019/12/12/sikur-je-tape-o-burre-i-dheut-sherr-ne-komisionin-e-edukimit-mes-leles-dhe-deputeteve/100%Always2019-12-12 11:54
https://a2news.com/2019/12/12/dergonin-arme-dhe-droge-nga-shqiperia-drejt-italise-20-te-arrestuar-ne-bari/100%Always2019-12-12 10:58
https://a2news.com/2019/12/12/nga-kongresmeni-i-pare-me-ngjyre-te-themelimi-i-pd-kjo-date-ne-histori-12-dhjetor/100%Always2019-12-12 09:50
https://a2news.com/2019/12/12/do-te-shenjestrohet-korrupsioni-ne-nivele-te-larta-ambasada-amerikane-tregon-se-si-do-te-funksionoje-spak/100%Always2019-12-12 09:14
https://a2news.com/2019/12/12/sportistet-me-te-paguar-te-vitit-ne-30-vitet-e-fundit/100%Always2019-12-12 09:10
https://a2news.com/2019/12/12/cristiano-ronaldo-sherr-me-tifozin-qe-donte-nje-selfie-me-dhune/100%Always2019-12-12 08:16
https://a2news.com/2019/12/12/prezantohet-gattuso-napoli-duhet-te-luftoje-per-nje-vend-ne-champions/100%Always2019-12-12 07:18
https://a2news.com/2019/12/11/juventus-e-mbyll-me-fitore-fazen-e-grupeve-mendojne-ronaldo-e-higuain/100%Always2019-12-11 21:51
https://a2news.com/2019/12/11/as-mourinho-nuk-ia-del-ndaj-bayern-it/100%Always2019-12-11 21:50
https://a2news.com/2019/12/11/u-zhduk-nje-dite-me-pare-nga-radari-gjenden-pjese-te-avionit-kilian/100%Always2019-12-11 21:25
https://a2news.com/2019/12/11/zbulohen-shpella-me-pikturat-me-te-vjetra-ne-bote/100%Always2019-12-11 21:13
https://a2news.com/2019/12/11/perfundon-ne-koma-per-vetem-30-euro/100%Always2019-12-11 21:07
https://a2news.com/2019/12/11/dita-me-e-palumtur-e-jetes-se-tij/100%Always2019-12-11 20:46
https://a2news.com/2019/12/11/jemi-ne-situate-katastrofe-pas-termetit-ka-kaos-dhe-jo-seriozitet/100%Always2019-12-11 20:45
https://a2news.com/2019/12/11/quentin-tarantino-elektrizon-fansat-kill-bill-3-ne-planet-e-mia/100%Always2019-12-11 20:27
https://a2news.com/2019/12/11/atalanta-e-gjimshitit-ben-mrekulline-ne-champions/100%Always2019-12-11 19:51
https://a2news.com/2019/12/11/paketa-anti-shpifje-gazetaret-qeveria-po-kontrollon-median/100%Always2019-12-11 19:05
https://a2news.com/2019/12/11/pas-cmimit-nobel-peter-handke-non-grata-ne-kosove-dhe-bosnje-hercegovine/100%Always2019-12-11 19:01
https://a2news.com/2019/12/11/qeveria-miraton-marreveshjen-me-shba-per-4g-dhe-5g/100%Always2019-12-11 18:53
https://a2news.com/2019/12/11/futbollistet-e-skenderbeut-bojkotuan-stervitjen-reagon-takaj/100%Always2019-12-11 18:22
https://a2news.com/2019/12/11/mblidhen-strukturat-e-pd-post-termeti-nje-nga-deshtimet-me-te-medha-te-rames-ne-menaxhim/100%Always2019-12-12 08:39
https://a2news.com/2019/12/11/rama-pret-ambasadoret-solidariteti-pas-termetit-u-misherua-ne-gjuhe-e-flamuj-te-ndryshem/100%Always2019-12-11 17:50
https://a2news.com/2019/12/11/caktohet-seanca-e-pare-e-kuvendit-te-ri-te-kosoves/100%Always2019-12-11 17:48
https://a2news.com/2019/12/11/me-taka-mbi-kale-piktura-e-re-pe-emiliano-zapaten-shkakton-protesta/100%Always2019-12-12 07:21
https://a2news.com/2019/12/11/avioni-rrezohet-mbi-nje-zone-te-banuar-ne-british-columbia-ka-viktima/100%Always2019-12-11 18:17
https://a2news.com/2019/12/11/ancelotti-i-le-vendin-gattuso-s-dhe-falenderon-napolin/100%Always2019-12-11 17:19
https://a2news.com/2019/12/11/nxehet-derbi-partizani-e-tirana-sherr-per-tribunat-e-tifozeve/100%Always2019-12-11 19:05
https://a2news.com/2019/12/11/fotot-me-te-mira-te-dites-3/100%Always2019-12-11 16:13
https://a2news.com/2019/12/11/ambasadoret-e-be-dhe-shba-ne-zyren-e-kryeprokurorit-te-sapozgjedhur/100%Always2019-12-11 17:34
https://a2news.com/2019/12/11/meta-pret-di-maio-n-te-gatshem-per-investime-te-medha-italiane-ne-shqiperi/100%Always2019-12-11 16:00
https://a2news.com/2019/12/11/nga-rocky-te-sons-of-anarchy-mbeshtetesit-shfrenojne-fantazine-ne-tubimet-e-donald-trump/100%Always2019-12-11 15:55
https://a2news.com/2019/12/11/ndryshimet-ne-ligjet-e-reformes-manja-jo-per-emra-konkrete-dhe-tendence-ndaj-presidentit/100%Always2019-12-11 16:05
https://a2news.com/2019/12/11/milani-hedh-grepat-per-talentin-me-klauzole-150-mln-euro/100%Always2019-12-11 15:48
https://a2news.com/2019/12/11/presidenca-per-dvoranin-nuk-presim-reflektim-nga-dhunuesi-i-kushtetutes/100%Always2019-12-11 18:37
https://a2news.com/2019/12/11/prinderit-vijojne-qendresen-tek-emin-duraku-kerkojne-sigurine-e-shkolles/100%Always2019-12-11 15:38
https://a2news.com/2019/12/11/basha-me-di-maion-italia-avokati-i-shqiperise-propozimet-tona-per-bizneset-i-kemi-marre-nga-roma/100%Always2019-12-11 15:48
https://a2news.com/2019/12/11/separatistet-te-amnistohen-putin-rrezikohet-srebrenice-e-dyte-ne-ukraine/100%Always2019-12-11 15:27
https://a2news.com/2019/12/11/rindertimi-pas-termetit-ahmetaj-propozon-lehtesi-te-reja/100%Always2019-12-11 15:20
https://a2news.com/2019/12/11/rama-di-maio-italia-do-te-mbeshtese-ne-terren-luften-ndaj-kck/100%Always2019-12-11 15:13
https://a2news.com/2019/12/11/efektet-e-termetit-tek-ekonomia-shqiptare-nurja-vlera-problematike-te-inflacionit-cojne-ne-deflacion/100%Always2019-12-11 14:57
https://a2news.com/2019/12/11/tkurret-konsumi-inflacioni-zbret-ne-14/100%Always2019-12-11 14:58
https://a2news.com/2019/12/11/veseli-kthehet-ne-kosove-nuk-tregon-per-cfare-u-thirr-ne-hage/100%Always2019-12-11 14:25
https://a2news.com/2019/12/11/vetting-u-ne-polici-tonin-vocaj-i-paster-ne-tre-shtyllat-e-vleresimit/100%Always2019-12-11 14:17
https://a2news.com/2019/12/11/greta-thunberg-mund-trump-eshte-personi-i-vitit-per-revisten-time/100%Always2019-12-11 13:57
https://a2news.com/2019/12/11/nis-boterori-i-klubeve-xavi-sfidon-ekipin-amator-nga-oqeania/100%Always2019-12-11 13:47
https://a2news.com/2019/12/11/te-enjten-mblidhet-klp-arta-marku-drejt-prokurorise-se-apelit/100%Always2019-12-11 15:39
https://a2news.com/2019/12/11/britania-voton-qytetaret-mes-brexit-dhe-europes/100%Always2019-12-11 13:32
https://a2news.com/2019/12/11/cuci-deri-tani-20-miliarde-leke-ne-dispozicion-te-rindertimit/100%Always2019-12-11 13:23
https://a2news.com/2019/12/11/akuzat-zyrtare-per-shkarkim-trump-reagon-ndaj-demokrateve-cmenduri-politike/100%Always2019-12-11 14:07
https://a2news.com/2019/12/11/perendimi-i-bute-jeta-e-vertete-e-nje-cowboy/100%Always2019-12-11 13:14
https://a2news.com/2019/12/11/conte-me-dhemb-ky-eliminim-duhet-te-ringrihemi/100%Always2019-12-11 13:05
https://a2news.com/2019/12/11/takimi-sekret-trump-lavrov-ne-zyren-ovale/100%Always2019-12-11 12:57
https://a2news.com/2019/12/11/zhbllokimi-ligjor-i-ps-halimi-nuk-me-duket-zgjidhje-racionale/100%Always2019-12-11 12:57
https://a2news.com/2019/12/11/mesimi-ne-durres-prinderit-me-turne-dhe-i-lodhshem-per-femijet/100%Always2019-12-11 12:38
https://a2news.com/2019/12/11/dvorani-ceshtjet-ligjore-nuk-shtrohen-me-filma-seriale-nese-ndiqem-penalisht-nuk-e-ushtroj-funksionin-ne-ked/100%Always2019-12-11 12:33
https://a2news.com/2019/12/11/charlize-theron-margot-robbie-dhe-nicole-kidman-shkelqejne-ne-premieren-e-filmit-te-tyre-te-ri/100%Always2019-12-11 12:09
https://a2news.com/2019/12/11/ndihmoi-shqiptaret-te-kalojne-kufirin-arrestohet-gjyshja-angleze/100%Always2019-12-11 11:48
https://a2news.com/2019/12/11/chelsea-tallet-me-cristiano-ronaldon/100%Always2019-12-11 11:25
https://a2news.com/2019/12/11/netflix-zbulon-statistikat-ja-sa-here-eshte-shikuar-filmi-the-irishman/100%Always2019-12-11 11:16
https://a2news.com/2019/12/11/basha-ne-ditelindjen-e-29-te-pd-se-jemi-partia-e-shpreses/100%Always2019-12-11 10:58
https://a2news.com/2019/12/11/nje-copez-shqiperi-renditet-mes-10-restoranteve-me-te-mire-ne-nju-jork/100%Always2019-12-11 10:46
https://a2news.com/2019/12/11/ishte-zhdukur-22-vjet-me-pare-kryevepra-60-milione-euro-gjendet-mbrapa-nje-muri/100%Always2019-12-11 10:33
https://a2news.com/2019/12/11/salah-shenon-nje-gol-te-pamundur/100%Always2019-12-11 10:24
https://a2news.com/2019/12/11/erdhi-dita-kampioni-rus-i-shpullave-me-ne-fund-rrezohet/100%Always2019-12-11 09:58
https://a2news.com/2019/12/11/nje-suv-i-ri-nga-chevrolet-50-000-per-420-kuaj-fuqi/100%Always2019-12-11 09:50
https://a2news.com/2019/12/11/fiskalizimi-ibrahimaj-kostot-mujore-te-mirembajtjes-7-10-euro/100%Always2019-12-11 10:48
https://a2news.com/2019/12/11/kreu-i-ked-merret-ne-pyetje-nga-prokuroria-e-tiranes/100%Always2019-12-11 10:05
https://a2news.com/2019/12/11/betim-pa-president-deputeti-socialist-ka-karakter-ceremonial/100%Always2019-12-11 09:18
https://a2news.com/2019/12/11/vlore-sekuestrohen-mbi-500-mije-euro-pasuri/100%Always2019-12-11 09:16
https://a2news.com/2019/12/11/ansu-fati-shkruan-historine-ne-milano/100%Always2019-12-11 07:51
https://a2news.com/2019/12/11/nga-marrja-e-mekes-pa-lufte-te-takimi-i-studenteve-me-ramiz-aline-kjo-date-ne-histori-11-dhjetor/100%Always2019-12-12 09:46
https://a2news.com/2019/12/11/16-skuadrat-me-mira-te-ketij-edicioni-te-champions-league-plotesohen-sot-ne-mbremje/100%Always2019-12-11 10:09
https://a2news.com/2019/12/11/pas-kualifikimit-ne-fazen-tjeter-te-champions-napoli-shkarkon-ancelottin/100%Always2019-12-11 07:22
https://a2news.com/2019/12/10/interi-jashte-champions-e-ndeshkon-fati-eliminohet-edhe-ajax-i/100%Always2019-12-10 21:54
https://a2news.com/2019/12/10/skena-lufte-ne-new-jersey-2-ore-shkembim-zjarri-me-policine-disa-viktima/100%Always2019-12-10 21:29
https://a2news.com/2019/12/10/pronari-surprizon-me-10-milione-dollare-198-punonjesit-per-festat-e-fundvitit/100%Always2019-12-10 20:55
https://a2news.com/2019/12/10/nobeli-per-handke-vucic-njesoj-sikur-ta-kete-fituar-nje-prej-nesh/100%Always2019-12-10 20:33
https://a2news.com/2019/12/10/paketa-anti-shpifje-gazetaret-kerkojne-rrezimin-rrezik-per-censure/100%Always2019-12-10 20:24
https://a2news.com/2019/12/10/liverpool-e-napoli-slejojne-surpriza-kualifikohen-per-ne-fazen-e-ardhshme-te-champions/100%Always2019-12-10 20:07
https://a2news.com/2019/12/10/pd-dhuron-fondet-e-pritjes-se-11-dhjetorit-per-te-prekurit-nga-termeti/100%Always2019-12-10 20:03
https://a2news.com/2019/12/10/europa-nostra-mbron-teatrin-kombetar/100%Always2019-12-10 19:24
https://a2news.com/2019/12/10/turqia-gati-te-dergoje-ushtare-ne-nje-tjeter-shtet/100%Always2019-12-10 19:18
https://a2news.com/2019/12/10/kerkuan-azil-riatdhesohen-173-shtetas-shqiptare/100%Always2019-12-10 18:53
https://a2news.com/2019/12/10/drejtuesi-i-akep-iken-ilir-zela-emerohet-tomi-frasheri/100%Always2019-12-10 18:34
https://a2news.com/2019/12/10/gomeret-si-taksi-ne-santorini-qeveria-greke-gjoba-deri-ne-30-mije-euro/100%Always2019-12-10 18:50
https://a2news.com/2019/12/10/algjeria-jep-denime-te-renda-per-korrupsion-per-dy-ish-kryeministra/100%Always2019-12-10 18:09
https://a2news.com/2019/12/10/handke-merr-zyrtarisht-cmimin-nobel-protesta-ne-vendin-ku-mbahej-ceremonia/100%Always2019-12-10 17:52
https://a2news.com/2019/12/10/enea-jorgji-kualifikon-te-rinjte-e-interit-perballe-barcelones/100%Always2019-12-10 21:25
https://a2news.com/2019/12/10/bullgaria-denon-me-burg-14-mbeshtetes-te-isis/100%Always2019-12-10 17:29
https://a2news.com/2019/12/10/hetimi-kunder-trump-demokratet-zbulojne-akuzat-zyrtare-ndaj-presidentit/100%Always2019-12-10 17:26
https://a2news.com/2019/12/10/johnson-ne-tregun-e-peshkut-stuhi-detare-ne-mbreterine-e-bashkuar-fotot-me-interesante-te-dites/100%Always2019-12-10 17:13
https://a2news.com/2019/12/10/greva-ne-france-udhetaret-humbasin-durimin-transporti-paralize-totale/100%Always2019-12-10 17:01
https://a2news.com/2019/12/10/thaci-kritika-nderkombetareve-heshtja-juaj-i-hapi-gojen-serbise-per-masakren-e-recakut/100%Always2019-12-10 16:56
https://a2news.com/2019/12/10/fiskalizimi-perplasje-ne-kuvend-per-kostot-e-sistemit-te-ri/100%Always2019-12-10 16:22
https://a2news.com/2019/12/10/i-shenoi-juventusit-menjehere-iu-vodh-banesa/100%Always2019-12-10 16:07
https://a2news.com/2019/12/10/futbollistet-e-skenderbeut-nuk-dalin-ne-stervitje-burimet-nuk-kane-marre-pagat/100%Always2019-12-10 16:00
https://a2news.com/2019/12/10/zyrtare-derbi-i-kryeqytetit-do-te-luhet-ne-stadiumin-kombetar/100%Always2019-12-10 16:58
https://a2news.com/2019/12/10/anija-perplaset-me-vincin-gjigant-porti-ne-kaos/100%Always2019-12-10 15:05
https://a2news.com/2019/12/10/veseli-deshmon-ne-hage-serbia-ka-kryer-spastrim-etnik-ne-kosove/100%Always2019-12-10 15:04
https://a2news.com/2019/12/10/el-clasico-rrezikon-te-shtyhet-serish/100%Always2019-12-10 15:03
https://a2news.com/2019/12/10/basha-reagon-pas-pretences-per-salianjin-rama-rikthen-gjyqet-politike/100%Always2019-12-10 14:49
https://a2news.com/2019/12/10/takim-rama-basha-zogaj-vleresoj-me-shume-solidaritetin-si-kundershtare/100%Always2019-12-10 14:11
https://a2news.com/2019/12/10/salianji-pas-pretences-kjo-eshte-drejtesia-e-vjeter-nuk-me-frikesojne-dot/100%Always2019-12-10 13:51
https://a2news.com/2019/12/10/pd-durres-prej-dy-javesh-asnje-inspektim-per-banesat-e-demtuara/100%Always2019-12-10 13:37
https://a2news.com/2019/12/10/derbi-pa-stadium-fshf-partizani-lufte-per-koston-e-impiantit/100%Always2019-12-10 13:23
https://a2news.com/2019/12/10/demet-nga-termeti-inxhinieret-unifikojne-formularin-kerkojne-kodin-e-nderhyrjes/100%Always2019-12-10 13:21
https://a2news.com/2019/12/10/dosja-babale-prokuroria-kerkon-3-vite-sherbim-prove-per-salianjin/100%Always2019-12-10 18:25
https://a2news.com/2019/12/10/meta-poston-spotin-e-pare-ne-mbrojtje-te-kushtetutes-dhe-integritetit-te-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-12-10 13:13
https://a2news.com/2019/12/10/nderron-jete-kengetarja-e-roxette/100%Always2019-12-10 12:58
https://a2news.com/2019/12/10/dosja-babale-agron-xhafaj-eshte-ne-burg-sot-pretenca-per-salianjin/100%Always2019-12-10 13:54
https://a2news.com/2019/12/10/nobeli-per-letersine-kroacia-i-bashkohet-shteteve-qe-bojkotuan-ceremonine/100%Always2019-12-10 12:39
https://a2news.com/2019/12/10/propozimet-e-mazhorances-per-mekanizmin-zhbllokues-ne-gjykaten-kushtetuese-reagon-presidenti-meta/100%Always2019-12-10 13:02
https://a2news.com/2019/12/10/rusi-ukraine-takim-pozitiv-ne-paris-arrihet-nje-armepushim-i-ri/100%Always2019-12-10 12:01
https://a2news.com/2019/12/10/turpi-i-tenisit-lojtari-nuk-kalon-dot-as-rrjeten/100%Always2019-12-10 11:46
https://a2news.com/2019/12/10/qendrat-shendetesore-rama-ndertesa-antisizmike-pritet-kontrata-me-turqit/100%Always2019-12-10 15:42
https://a2news.com/2019/12/10/gjykata-kushtetuese-ps-gati-zhbllokimin-ligjor-pas-10-ditesh-betim-me-shkrim/100%Always2019-12-10 12:11
https://a2news.com/2019/12/10/akuzat-per-dvoranin-presidenti-thirret-ne-prokurorine-e-tiranes/100%Always2019-12-10 11:31
https://a2news.com/2019/12/10/shperthen-pika-e-karburantit-pamjet-e-frikshme-nga-kendveshtrime-te-ndryshme/100%Always2019-12-10 11:15
https://a2news.com/2019/12/10/konfirmohet-ne-detyre-kyeprokurorja-e-durresit/100%Always2019-12-10 11:11
https://a2news.com/2019/12/10/legjenda-e-njeriut-168-vjecar-banoret-tregojne-sekretin-e-jetegjatesise/100%Always2019-12-10 11:08
https://a2news.com/2019/12/10/denohet-nena-ne-tirane-postoi-ne-web-foto-intime-te-vajzes-minorene/100%Always2019-12-10 10:35
https://a2news.com/2019/12/10/po-fluturonte-drejt-antarktides-rrezohet-aeroplani-ushtarak-me-38-persona/100%Always2019-12-10 10:15
https://a2news.com/2019/12/10/aplikimet-per-karta-identiteti-ne-elbasan-radhe-edhe-per-shkaqe-ekonomike/100%Always2019-12-10 10:05
https://a2news.com/2019/12/10/vjen-kandidatura-e-pare-per-drejtues-te-spak-ut/100%Always2019-12-10 11:57
https://a2news.com/2019/12/10/prokurori-i-krimeve-te-renda-para-vetting-ut/100%Always2019-12-10 11:19
https://a2news.com/2019/12/10/nga-debutimi-i-cmimeve-nobel-te-pluralizmi-politik-ne-shqiperi-kjo-date-ne-histori-10-dhjetor/100%Always2019-12-10 09:50
https://a2news.com/2019/12/10/310-kg-marijuane-ne-skaf-arrestohet-shqiptari-ne-brindizi/100%Always2019-12-10 09:25
https://a2news.com/2019/12/10/masaker-ne-spital-6-te-vdekur-dhe-shume-te-plagosur-ne-spitalin-universitar/100%Always2019-12-10 10:14
https://a2news.com/2019/12/10/kampionia-ruse-e-bodybuilding-burri-ka-biceps-me-te-vogel-se-une-por-rendesi-ka-qe-duhemi/100%Always2019-12-10 09:14
https://a2news.com/2019/12/10/skendaj-publiku-ka-pritshmeri-te-larte-per-spak-un/100%Always2019-12-10 09:02
https://a2news.com/2019/12/10/kpk-konfirmon-ne-detyre-nje-gjyqtar-te-krimeve-te-renda-dhe-nje-prokuror-apeli/100%Always2019-12-10 08:53
https://a2news.com/2019/12/10/aksident-tragjik-ne-peqin-nderron-jete-5-vjecari/100%Always2019-12-10 08:30
https://a2news.com/2019/12/10/lezhe-zetori-del-nga-rruga-humb-jeten-70-vjecari/100%Always2019-12-10 07:51
https://a2news.com/2019/12/10/champions-rikthehet-me-ndeshjet-e-fundit-ne-grupe/100%Always2019-12-10 07:40
https://a2news.com/2019/12/10/sot-shqyrtohen-projektligjet-e-paketes-antishpifje/100%Always2019-12-10 07:24
https://a2news.com/2019/12/09/vajza-me-e-bukur-ne-bote-jeton-ne-afriken-e-jugut/100%Always2019-12-09 21:22
https://a2news.com/2019/12/09/vdekja-e-reperit-ne-cikago-policia-gjen-sasi-te-medha-marijuane-ne-avionin-e-tij/100%Always2019-12-09 21:05
https://a2news.com/2019/12/09/kosova-fluturon-ne-katar-miqesore-me-suedine/100%Always2019-12-09 20:59
https://a2news.com/2019/12/09/del-ne-shitje-parajsa-ne-xhamajke-ne-pronesi-te-krijuesit-te-007/100%Always2019-12-09 20:37
https://a2news.com/2019/12/09/interi-luan-ndeshjen-me-te-rendesishme-te-sezonit-valverde-le-messin-ne-shtepi/100%Always2019-12-09 20:17
https://a2news.com/2019/12/09/tirana-ndez-dritat-per-festat-e-fundvitit/100%Always2019-12-09 19:39
https://a2news.com/2019/12/09/propozimet-e-pd-ekspertet-populiste-por-te-realizueshme/100%Always2019-12-09 19:08
https://a2news.com/2019/12/09/lufta-ndaj-korrupsionit-pompeo-u-kemi-ndaluar-hyrjen-ne-shba-40-pushtetareve/100%Always2019-12-09 18:13
https://a2news.com/2019/12/09/pd-pas-termetit-pakete-masash-ne-mbeshtetje-te-biznesit/100%Always2019-12-09 18:03
https://a2news.com/2019/12/09/e-hene-tragjike-3-te-vdekur-ne-aksidente-rrugore/100%Always2019-12-09 17:50
https://a2news.com/2019/12/09/tirana-pa-trajner-para-derbit/100%Always2019-12-09 17:25
https://a2news.com/2019/12/09/vrasje-me-arme-zjarri-ne-kavaje/100%Always2019-12-09 18:16
https://a2news.com/2019/12/09/reforma-ne-pensione-dita-e-5-te-e-greves-transporti-ne-paris-vijon-i-paralizuar/100%Always2019-12-09 16:43
https://a2news.com/2019/12/09/demet-nga-termeti-ekspertet-vendosin-mbylljen-e-spitalit-te-lacit/100%Always2019-12-09 16:35
https://a2news.com/2019/12/09/aksident-me-nje-te-vdekur-ne-vore/100%Always2019-12-09 16:35
https://a2news.com/2019/12/09/inxhinierja-bozo-aplikacioni-i-ka-vendosur-njerezit-ne-panik-godina-se-ndjen-2-9-rihter/100%Always2019-12-09 16:33
https://a2news.com/2019/12/09/washington-post-zyrtaret-amerikane-mashtruan-per-18-vjet-ne-lidhje-me-luften-ne-afganistan/100%Always2019-12-09 16:19
https://a2news.com/2019/12/09/fotot-me-interesante-te-dites-47/100%Always2019-12-09 16:09
https://a2news.com/2019/12/09/finlandezja-sanna-marin-eshte-kryeministrja-me-e-re-ne-bote/100%Always2019-12-09 16:03
https://a2news.com/2019/12/09/reja-punoj-edhe-pa-pagese-te-shqiperia-deshiroj-te-jem-ketu-edhe-10-vjet/100%Always2019-12-09 15:57
https://a2news.com/2019/12/09/studentet-rinisin-ne-10-dhjetor-ut-nuk-kemi-jete-te-humbura-5-milione-leke-ndihme/100%Always2019-12-09 15:20
https://a2news.com/2019/12/09/fatura-post-termet-rama-20-mld-leke-kujdes-me-inventarin-e-banesave/100%Always2019-12-09 18:40
https://a2news.com/2019/12/09/mblidhet-serish-komiteti-kombetar-i-rindertimit-rama-261-pallate-te-pabanueshem/100%Always2019-12-09 15:15
https://a2news.com/2019/12/09/perloti-kinezet-nuk-i-lirojne-karrigen-shtatzenes-burri-shnderrohet-ne-stol/100%Always2019-12-09 19:29
https://a2news.com/2019/12/09/si-asnjehere-me-pare-publikohen-kenget-e-festivalit-ne-rtsh/100%Always2019-12-09 15:42
https://a2news.com/2019/12/09/komandanti-rus-paralajmeron-nato-n-qendroni-larg-oborrit-tone-polar/100%Always2019-12-09 14:28
https://a2news.com/2019/12/09/krijesa-mitike-ne-rruget-e-medelinit/100%Always2019-12-09 13:46
https://a2news.com/2019/12/09/osbe-leter-qeverise-rishikoni-paketen-antishpifje-kufizoni-rolin-e-ama/100%Always2019-12-09 13:33
https://a2news.com/2019/12/09/nje-fundjave-ne-qytetin-e-gurte/100%Always2019-12-09 13:26
https://a2news.com/2019/12/09/veseli-niset-per-ne-hage-gjykata-speciale-sfide-perballe-krimeve-makabre-serbe/100%Always2019-12-09 13:51
https://a2news.com/2019/12/09/ndertesat-per-shembje-inxhinieret-izraelite-90-mund-te-riparohen/100%Always2019-12-09 19:36
https://a2news.com/2019/12/09/zv-ministri-i-infrastruktures-nuk-ka-perfunduar-ende-procesi-i-vleresimit/100%Always2019-12-09 12:44
https://a2news.com/2019/12/09/tryeza-me-opoziten-majko-politika-te-ndryshoje-lekuren-nese-ka-mundesi/100%Always2019-12-09 12:36
https://a2news.com/2019/12/09/turisti-i-dehur-anglez-vjedh-autobusin-dhe-shkaterron-cfare-i-del-perpara/100%Always2019-12-09 12:07
https://a2news.com/2019/12/09/turqia-kerkon-terheqjen-e-cmimit-nobel-per-peter-handke/100%Always2019-12-09 11:51
https://a2news.com/2019/12/09/largohet-ish-trajneri-e-interit-tifozet-e-revoltuar-rrethojne-ministrine-ne-iran/100%Always2019-12-09 12:01
https://a2news.com/2019/12/09/shkretetire-mes-gjelberimit-mungesa-e-investimeve-zbraz-lavdarin/100%Always2019-12-09 11:47
https://a2news.com/2019/12/09/nga-lindja-ne-perendim-ndihmat-e-partnereve-nderkombetare-pas-termetit/100%Always2019-12-09 12:35
https://a2news.com/2019/12/09/ministrat-e-jashtem-ne-bruksel-komisioneri-per-zgjerimin-celja-e-negociatave-ne-pranvere/100%Always2019-12-09 11:32
https://a2news.com/2019/12/09/mohoi-zerat-per-napolin-edy-reja-takon-trajneret-e-kombetareve/100%Always2019-12-09 13:16
https://a2news.com/2019/12/09/rinis-mesimi-ne-tirane-veliaj-shkollat-e-demtuara-do-te-hapen-ne-janar/100%Always2019-12-09 18:13
https://a2news.com/2019/12/09/neser-eshte-nje-dite-e-re-artistet-behen-bashke-ne-nje-koncert-per-te-prekurit-e-termetit/100%Always2019-12-09 11:03
https://a2news.com/2019/12/09/banoret-ne-cadra-mes-baltes-basha-kerkon-zhvendosjen-nga-kampi-ne-manze/100%Always2019-12-09 10:49
https://a2news.com/2019/12/09/rusia-perjashtohet-nga-olimpiada-2020-dhe-boterori-2022/100%Always2019-12-09 10:42
https://a2news.com/2019/12/09/termeti-gjate-nates-shkakton-panik-prane-firences-ka-banesa-te-demtuara/100%Always2019-12-09 10:47
https://a2news.com/2019/12/09/efektivi-i-renea-s-bie-nga-gremina-niset-helikopter-nga-tirana-per-operacionin-e-shpetimit/100%Always2019-12-09 13:47
https://a2news.com/2019/12/09/zbutet-mafia-italiane-lejon-anetare-homoseksuale/100%Always2019-12-09 09:47
https://a2news.com/2019/12/09/nurembergu-tradhtari-amerikan-dita-boterore-kunder-korrupsionit-kjo-date-ne-histori-9-dhjetor/100%Always2019-12-10 09:45
https://a2news.com/2019/12/09/shperthen-vullkani-ne-zelanden-e-re-te-pakten-5-te-vdekur-dhjetera-te-zhdukur/100%Always2019-12-09 09:25
https://a2news.com/2019/12/09/sot-rinisi-mesimi-ne-disa-shkolla/100%Always2019-12-09 10:16
https://a2news.com/2019/12/09/shano-tryeza-e-rames-gjetje-mediatike/100%Always2019-12-09 08:49
https://a2news.com/2019/12/09/ish-lojtari-i-milanit-harron-numrin-e-tij-dhe-del-nga-fusha-pa-ia-kerkuar-trajneri/100%Always2019-12-09 08:15
https://a2news.com/2019/12/09/ylli-i-ajax-i-dhuron-fanelen-tifozit-ai-e-nxjerr-ne-shitje-ne-ebay/100%Always2019-12-09 09:36
https://a2news.com/2019/12/09/cruzeiro-bie-nga-kategoria-per-here-te-pare-ne-histori-tifozet-shkaterrojne-stadiumin/100%Always2019-12-09 07:39
https://a2news.com/2019/12/09/france-6-fitore-radhazi-per-marseille/100%Always2019-12-09 07:17
https://a2news.com/2019/12/08/hernandez-i-ben-te-gjitha-ne-fitoren-e-milanit-ndaj-bologna-s/100%Always2019-12-08 21:37
https://a2news.com/2019/12/08/reja-zevendeson-ancelotti-n-te-napoli-flet-trajneri-i-kombetares-shqiptare/100%Always2019-12-08 21:05
https://a2news.com/2019/12/08/temperatura-te-uleta-vetem-ne-mesjave-bore-ne-lartesi-mbi-800-metra/100%Always2019-12-08 20:32
https://a2news.com/2019/12/08/mes-milanit-dhe-ibrahimovic-futet-nje-tjeter-skuader-italiane/100%Always2019-12-08 20:27
https://a2news.com/2019/12/08/autobusi-elektrik-perplaset-me-kamionin-ne-itali/100%Always2019-12-08 19:26
https://a2news.com/2019/12/08/gjasula-fiton-perballjen-me-rashicen-triumf-shprese-per-paderborn/100%Always2019-12-08 19:04
https://a2news.com/2019/12/08/nderron-jete-reperi-21-vjecar/100%Always2019-12-09 09:40
https://a2news.com/2019/12/08/30-mije-murgj-behen-bashke-mes-akuzave/100%Always2019-12-08 17:59
https://a2news.com/2019/12/08/teuta-rikthehet-te-fitorja-pas-5-ndeshjeve-skenderbeu-bie-ne-fund/100%Always2019-12-08 17:36
https://a2news.com/2019/12/08/basha-shtetin-prej-kartoni-e-shembi-termeti-i-korrupsionit/100%Always2019-12-08 17:23
https://a2news.com/2019/12/08/vijojne-protestat-ne-hong-kong-800-mije-persona-dalin-ne-shesh/100%Always2019-12-08 17:10
https://a2news.com/2019/12/08/eshte-38-vjec-por-shenon-3-gola-ne-20-minuta-ne-spanje/100%Always2019-12-08 16:47
https://a2news.com/2019/12/08/termeti-tragjik-ne-shqiperi-haradinaj-kosova-ka-hapur-dyert-dhe-zemrat/100%Always2019-12-08 16:26
https://a2news.com/2019/12/08/video-kunder-trump-biden-bota-po-qesh-me-te-duhen-lidere-serioze/100%Always2019-12-08 16:15
https://a2news.com/2019/12/08/macron-me-koke-poshte-parisi-kerkon-me-shume-veprim-per-klimen/100%Always2019-12-08 15:42
https://a2news.com/2019/12/08/demet-nga-termeti-inxhinieri-procesi-i-vleresimit-po-has-abuzime/100%Always2019-12-08 21:00
https://a2news.com/2019/12/08/pallati-u-klasifikua-me-deme-te-lehta-banoret-eshte-rrenuar-i-pasigurt/100%Always2019-12-08 14:59
https://a2news.com/2019/12/08/laci-thellon-krizen-e-flamurtarit-dhe-i-afrohet-kreut/100%Always2019-12-08 14:34
https://a2news.com/2019/12/08/ekstradohet-nga-danimarka-ne-shqiperi-nje-shtetas-grek-akuzohet-per-mashtrim/100%Always2019-12-08 14:22
https://a2news.com/2019/12/08/pas-termetit-muzete-e-krujes-hapen-per-vizitoret/100%Always2019-12-08 14:16
https://a2news.com/2019/12/08/mesazhi-i-bashes-per-8-dhjetorin-ta-clirojme-vendin-nga-kthetrat-e-korrupsionit/100%Always2019-12-08 13:31
https://a2news.com/2019/12/08/meta-viziton-armathen-evidentimi-i-sigurise-ne-banesa-te-behet-me-pergjegjesi/100%Always2019-12-08 13:21
https://a2news.com/2019/12/08/ikmt-shemb-me-shperthim-nje-tjeter-godine-ne-shkozet/100%Always2019-12-08 12:50
https://a2news.com/2019/12/08/kapet-kokaine-ne-tirane-pranga-poseduesit/100%Always2019-12-08 12:33
https://a2news.com/2019/12/08/e-pabanueshme-ikmt-shemb-godinen-15-ne-qytetin-studenti/100%Always2019-12-08 12:19
https://a2news.com/2019/12/08/kryeministri-rama-falenderon-turqine-nuk-braktisi-nje-mike-ne-nevoje/100%Always2019-12-08 12:12
https://a2news.com/2019/12/08/banania-veper-arti-shitet-120-mije-dollare-por-nje-artist-e-ha/100%Always2019-12-08 11:40
https://a2news.com/2019/12/08/planeti-i-fotografuar-nga-hapesira-foto-mahnitese-te-stuhive-dhe-vullkaneve/100%Always2019-12-08 11:31
https://a2news.com/2019/12/08/serbia-mohon-masakren-e-recakut-reagon-ambasada-e-shba-ne-prishtine/100%Always2019-12-08 10:58
https://a2news.com/2019/12/08/peniani-provokon-serish-teston-raketen-misterioze/100%Always2019-12-08 10:13
https://a2news.com/2019/12/08/gjendet-nje-person-i-mbytur-ne-shkoder-ishte-larguar-nga-banesa-disa-dite-me-pare/100%Always2019-12-08 09:53
https://a2news.com/2019/12/08/akt-konstatimet-vleresimi-i-objekteve-disa-here-vetem-verbal/100%Always2019-12-08 09:44
https://a2news.com/2019/12/08/arrestohen-3-te-rinj-iu-gjeten-arme-dhe-kokaine/100%Always2019-12-08 09:17
https://a2news.com/2019/12/08/operacion-antikontrabande-ne-gorice-5-ne-pranga-7-ne-kerkim/100%Always2019-12-08 09:04
https://a2news.com/2019/12/08/ndihma-per-te-prekurit-nga-termeti-rama-pritet-ne-turqi-nga-erdogan/100%Always2019-12-08 08:50
https://a2news.com/2019/12/08/marreveshje-shba-iran-shkembejne-dy-te-burgosur/100%Always2019-12-08 08:22
https://a2news.com/2019/12/08/zjarri-vret-43-persona-ne-nje-fabrike-ne-indi/100%Always2019-12-08 08:02
https://a2news.com/2019/12/08/presidenti-kujton-diten-e-rinise-ju-inkurajoj-te-merrnin-ne-dore-fatet-e-vendit/100%Always2019-12-08 08:48
https://a2news.com/2019/12/08/nuk-ndalen-lekundjet-tjeter-termet-pas-mesnate-ne-durres/100%Always2019-12-08 07:38
https://a2news.com/2019/12/07/messi-feston-topin-e-arte-me-triplete/100%Always2019-12-07 22:51
https://a2news.com/2019/12/07/joshua-serish-mbret-i-boksit-ruiz-mposhtet-por-nuk-thyet/100%Always2019-12-09 14:16
https://a2news.com/2019/12/07/lazio-e-pabesueshme-juventusi-perjeton-humbjen-e-pare/100%Always2019-12-07 22:01
https://a2news.com/2019/12/07/deshmi-revolucioni-i-kadifenjte-tranzicioni-i-pushtetit-ne-cekosllovakine-komuniste/100%Always2019-12-07 22:33
https://a2news.com/2019/12/07/korca-ndricohet-per-festat-qyteti-shnderrohet-ne-destinacion-te-preferuar/100%Always2019-12-07 21:15
https://a2news.com/2019/12/07/arabi-saudite-aksident-pa-pasoja-per-besnik-hasin/100%Always2019-12-07 20:08
https://a2news.com/2019/12/07/derbin-e-fiton-united-city-14-pike-nga-liverpool/100%Always2019-12-07 19:33
https://a2news.com/2019/12/07/sipermarrja-ne-veshtiresi-basha-ne-durres-propozon-5-masa-lehtesuese/100%Always2019-12-07 18:52
https://a2news.com/2019/12/07/shba-akuzon-rusine-rrezuan-dronin-tone-te-paarmatosur-ne-libi/100%Always2019-12-07 20:32
https://a2news.com/2019/12/07/kukesi-permbys-tiranen-kryeqytetasit-fillojne-te-shikojne-mbrapa/100%Always2019-12-07 17:48
https://a2news.com/2019/12/07/tottenham-i-murinjos-ben-manita-por-te-gjitheve-i-mbeten-syte-te-goli-i-koreanit/100%Always2019-12-07 17:19
https://a2news.com/2019/12/07/tortura-brexit-historia-e-trazuar-e-londres-me-bashkimin-europian/100%Always2019-12-14 22:09
https://a2news.com/2019/12/07/vrau-3-persona-autori-i-sulmit-ne-bazen-e-shba-eshte-nje-ushtar-saudit/100%Always2019-12-07 16:44
https://a2news.com/2019/12/07/bayern-mundet-ne-gladbach-zhytet-ne-vend-te-shtate/100%Always2019-12-07 20:30
https://a2news.com/2019/12/07/gjimshiti-hero-per-atalanten-i-dhuron-fitoren-ne-minuten-e-fundit/100%Always2019-12-07 16:24
https://a2news.com/2019/12/07/aksident-me-nje-te-vdekur-ne-afersi-te-maliqit/100%Always2019-12-07 17:00
https://a2news.com/2019/12/07/karroceria-e-djallit-serbia-prezanton-17-helikopteret-e-rinj-ushtarake-ruse/100%Always2019-12-07 15:54
https://a2news.com/2019/12/07/mrekulli-e-hidit-ne-minuten-e-7-shtese-partizani-bie-ne-ballsh/100%Always2019-12-07 14:31
https://a2news.com/2019/12/07/real-madrid-mposht-espanyol-dhe-shkon-3-nga-barcelona/100%Always2019-12-07 13:55
https://a2news.com/2019/12/07/termeti-kampionati-rumun-i-futbollit-solidarizohet-me-shqiperine/100%Always2019-12-07 13:49
https://a2news.com/2019/12/07/franca-ne-kaos-vijon-greva-kunder-reformes-ne-pensione/100%Always2019-12-07 13:39
https://a2news.com/2019/12/07/rama-ne-vore-e-tirane-nuk-ju-kemi-harruar/100%Always2019-12-07 13:29
https://a2news.com/2019/12/07/nokia-nxjerr-ne-treg-per-here-te-pare-nje-smart-tv/100%Always2019-12-07 13:03
https://a2news.com/2019/12/07/arinjte-plackitin-fshatin-kim-ne-malin-e-shenjte-perqafimi-kunder-racizmit-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2019-12-07 12:38
https://a2news.com/2019/12/07/durresi-piketakimi-i-inxhiniereve-te-ndertimit/100%Always2019-12-07 11:29
https://a2news.com/2019/12/07/bardhi-qeveria-po-fsheh-te-verteten-per-humbjen-e-jetes-se-24-njerezve-ne-thumane/100%Always2019-12-07 10:55
https://a2news.com/2019/12/07/strakosha-perballe-cr7-sot-luhet-lazio-juve/100%Always2019-12-07 10:37
https://a2news.com/2019/12/07/sot-luhet-derbi-i-mancesterit-city-kerkon-te-mbaje-gjalle-luften-per-titull-ndaj-nje-united-ne-krize/100%Always2019-12-07 10:37
https://a2news.com/2019/12/07/ligjet-e-reja-kunder-ndotjes-shembet-pas-50-vitesh-termocentrali/100%Always2019-12-07 10:22
https://a2news.com/2019/12/07/cakaj-vucic-si-goebbels-mohimi-i-recakut-akt-kriminal/100%Always2019-12-07 10:01
https://a2news.com/2019/12/07/cela-shkelesit-e-ligjit-do-te-mbajne-pergjegjesi-zyrtare-apo-ndertues-qofshin/100%Always2019-12-07 18:31
https://a2news.com/2019/12/07/nje-banane-e-ngjitur-ne-mur-u-shit-per-120-mije-dollare/100%Always2019-12-07 10:42
https://a2news.com/2019/12/07/angela-merkel-humb-ekuilibrin-gjate-vizites-se-saj-ne-aushvic/100%Always2019-12-07 09:33
https://a2news.com/2019/12/07/e-moren-peng-dhe-i-kerkuan-250-mije-euro-arrestohen-dy-persona/100%Always2019-12-07 09:23
https://a2news.com/2019/12/07/nderron-jete-aktori-i-friends/100%Always2019-12-07 08:26
https://a2news.com/2019/12/07/tifozja-me-speciale-e-jose-mourinho/100%Always2019-12-07 08:04
https://a2news.com/2019/12/07/durres-makina-perplas-per-vdekje-36-vjecarin-me-biciklete/100%Always2019-12-07 07:42
https://a2news.com/2019/12/07/rama-brenda-15-dhjetorit-familjet-me-fatkeqe-te-transferohen-neper-shtepi/100%Always2019-12-07 07:32
https://a2news.com/2019/12/06/pas-58-vitesh-postblloku-me-i-famshem-ne-bote-jep-lamtumiren/100%Always2019-12-06 22:20
https://a2news.com/2019/12/06/atletico-madrid-3-ndeshje-radhazi-pa-fitore/100%Always2019-12-06 22:03
https://a2news.com/2019/12/06/moti-i-keq-aksident-prane-kopshtit-botanik/100%Always2019-12-06 21:57
https://a2news.com/2019/12/06/inter-hap-fals-ndaj-romes-juventusi-pergatit-parakalimin/100%Always2019-12-06 22:07
https://a2news.com/2019/12/06/burri-ikte-shpesh-ne-pub-gruaja-ia-nderton-te-oborri-i-shtepise/100%Always2019-12-06 21:32
https://a2news.com/2019/12/06/me-lart-se-kaq-trump-nuk-mund-te-shkoje-protestuesit-e-dergojne-ne-atmosfere/100%Always2019-12-06 21:10
https://a2news.com/2019/12/06/sadiku-gjen-golin-e-peste-ne-spanje/100%Always2019-12-06 21:56
https://a2news.com/2019/12/06/donte-te-dilte-ne-televizor-adoleshenti-hedh-6-vjecarin-nga-kati-i-dhjete/100%Always2019-12-06 20:31
https://a2news.com/2019/12/06/i-shpetuan-termetit-rama-u-mundeson-femijeve-takim-me-yjet-e-juventusit/100%Always2019-12-06 19:36
https://a2news.com/2019/12/06/qyteza-ruse-rrethohet-nga-arinjte-polare-banoret-kycen-ne-shtepi/100%Always2019-12-06 18:48
https://a2news.com/2019/12/06/basha-me-banoret-ne-durres-qytetaret-lini-menjane-ndasite-politike/100%Always2019-12-06 18:24
https://a2news.com/2019/12/06/venecia-per-perdorimin-e-shqipes-ne-maqedonine-e-veriut-ligji-tejkalon-standardet-rishikojeni/100%Always2019-12-06 18:16
https://a2news.com/2019/12/06/e-pa-qe-nuk-i-shpetonte-dot-antilopa-e-vogel-sulmon-leopardin/100%Always2019-12-06 17:28
https://a2news.com/2019/12/06/banesat-e-siguruara-fatura-e-demshperblimit-arrin-ne-12-milione-dollare/100%Always2019-12-06 17:28
https://a2news.com/2019/12/06/kerkon-te-dribloje-kundershtarin-turperohet-portieri-i-shkendijes/100%Always2019-12-06 16:44
https://a2news.com/2019/12/06/kater-te-vdekur-ne-bazen-ushtarake-ne-florida-te-panjohura-shkaqet/100%Always2019-12-06 16:42
https://a2news.com/2019/12/06/malaj-per-a2-shkarkimi-nga-banka-e-shqiperise-hakmarrje-e-rames/100%Always2019-12-06 16:10
https://a2news.com/2019/12/06/veliu-4-mije-police-te-angazhuar-pas-termetit-policia-grumbulloi-mbi-100-milione-leke/100%Always2019-12-06 14:58
https://a2news.com/2019/12/06/superiorja-rikthehet-pas-termetit-lerda-periudhe-e-veshtire-por-jemi-ne-gjendje-te-mire/100%Always2019-12-06 14:34
https://a2news.com/2019/12/06/vret-dy-vete-dhe-plagos-disa-te-tjere-ne-bazen-e-marines-amerikane-qellohet-per-vdekje-autori/100%Always2019-12-06 16:52
https://a2news.com/2019/12/06/tirana-zyrtare-merr-kryesimin-e-osbe-rama-drejtimi-moment-historik-dhe-inspirim/100%Always2019-12-06 17:00
https://a2news.com/2019/12/06/ndergjegjesimi-nga-a2-ndihmohet-familja-e-xhensiles-2-vjecare/100%Always2019-12-06 18:37
https://a2news.com/2019/12/06/kartat-e-identitetit-vlore-radhe-te-gjata-te-qytetareve-per-aplikim/100%Always2019-12-06 13:30
https://a2news.com/2019/12/06/pasojat-e-termetit-austria-dhuron-600-mije-euro-per-rindertimin/100%Always2019-12-06 12:44
https://a2news.com/2019/12/06/biden-humb-kontrollin-zemerohet-me-qytetarin-je-nje-genjeshtar/100%Always2019-12-06 12:41
https://a2news.com/2019/12/06/perkujtimi-i-holokaustit-kancelarja-merkel-per-here-te-pare-ne-aushvic/100%Always2019-12-06 12:33
https://a2news.com/2019/12/06/situata-pas-termetit-vasili-qeveria-te-hartoje-urgjent-nje-plan-sanitar/100%Always2019-12-06 13:48
https://a2news.com/2019/12/06/meta-ne-kalane-e-krujes-dy-monumente-unike-kane-pesuar-demtime-te-renda/100%Always2019-12-06 11:48
https://a2news.com/2019/12/06/maddona-ben-transfuzion-gjaku-me-ozon-per-tu-rikuperuar/100%Always2019-12-06 11:05
https://a2news.com/2019/12/06/1-vit-a2-faleminderit-qe-besoni-dhe-qe-jeni-pjese-e-rrugetimit-te-televizionit-tone/100%Always2019-12-06 15:38
https://a2news.com/2019/12/06/interi-sfidon-romen-dhe-kerkon-arratisjen/100%Always2019-12-06 14:27
https://a2news.com/2019/12/06/shqiperia-merr-zyrtarisht-kryesine-e-osbe-se/100%Always2019-12-06 10:19
https://a2news.com/2019/12/06/i-denuar-per-tentative-vrasje-ne-itali-arrestohet-ne-vlore/100%Always2019-12-06 10:28
https://a2news.com/2019/12/06/ndjekja-si-ne-filma-e-grabitesve-perfundon-me-4-viktima/100%Always2019-12-06 10:35
https://a2news.com/2019/12/06/serish-perplasje-te-arsenali-ishte-radha-e-ozil/100%Always2019-12-06 10:12
https://a2news.com/2019/12/06/fatkeqesite-natyrore-mediu-te-krijohet-nje-strukture-rajonale-emergjence/100%Always2019-12-06 09:58
https://a2news.com/2019/12/06/franca-e-paralizuar-vijon-greva-kunder-reformes-ne-pensione/100%Always2019-12-06 09:50
https://a2news.com/2019/12/06/kryeprokurori-i-ri-olsian-cela-merr-celesat-e-zyres-per-7-vjet/100%Always2019-12-06 10:04
https://a2news.com/2019/12/06/sekuestrohen-pasuri-me-vlere-500-000-euro/100%Always2019-12-06 08:55
https://a2news.com/2019/12/06/interi-ne-testin-perballe-romes-per-te-ruajtur-kreun/100%Always2019-12-06 08:18
https://a2news.com/2019/12/06/rama-nuk-kemi-detyruar-punonjesit-per-te-dhene-para-nga-rroga/100%Always2019-12-06 07:58
https://a2news.com/2019/12/06/arsenali-vijon-krizen-humbje-tjeter-ne-kampionat/100%Always2019-12-06 07:40
https://a2news.com/2019/12/06/ndertimi-i-lagjeve-te-reja-rama-kemi-mungese-krahu-pune-per-kantiere-do-kerkojme-nga-jashte/100%Always2019-12-06 07:59
https://a2news.com/2019/12/05/vrau-asistentin-e-nene-terezes-bisha-e-judos-denohet-perjete/100%Always2019-12-05 21:55
https://a2news.com/2019/12/05/ylli-i-ajax-it-i-dhuroi-fanellen-fansi-e-nxjerr-menjehere-ne-shitje/100%Always2019-12-05 21:47
https://a2news.com/2019/12/05/deshtimi-i-milanit-drejt-largimit-ne-gjermani/100%Always2019-12-05 21:18
https://a2news.com/2019/12/05/ndahen-vazot-e-liges-se-kombeve-shqiperia-mund-te-perballet-me-kosoven/100%Always2019-12-05 20:47
https://a2news.com/2019/12/05/gaz-lotsjelles-pjesemarrje-masive-parisi-per-protesten-mbyll-edhe-kullen-eiffel/100%Always2019-12-05 19:48
https://a2news.com/2019/12/05/basha-takon-banoret-e-nje-pallati-me-285-familje-verifikimet-te-behen-sa-me-shpejt/100%Always2019-12-05 19:41
https://a2news.com/2019/12/05/post-termeti-rama-pret-inxhinieren-luljeta-bozo-ska-asnje-te-denuar/100%Always2019-12-05 18:52
https://a2news.com/2019/12/05/fondet-per-rindertimin-kuvendi-kalon-ne-parim-buxhetin-2020/100%Always2019-12-05 18:56
https://a2news.com/2019/12/05/pallatet-e-thumanes-alija-materialet-e-dobet-cilesia-e-pare-ishte-per-bunkeret/100%Always2019-12-05 18:43
https://a2news.com/2019/12/05/aksident-me-nje-te-vdekur-dhe-3-te-plagosur-ne-shkoder/100%Always2019-12-05 19:03
https://a2news.com/2019/12/05/mashtrimi-djallezor-paguhej-10-mije-euro-nga-emigrantet-per-te-kaluar-nje-kufi-te-shpikur/100%Always2019-12-05 18:09
https://a2news.com/2019/12/05/familja-obama-blen-me-ne-fund-shtepine-e-endrrave/100%Always2019-12-05 18:04
https://a2news.com/2019/12/05/hetimet-per-termetin-prokurorite-marrin-lejet-e-ndertimit-pas-viteve-1990-dhe-2000/100%Always2019-12-05 16:27
https://a2news.com/2019/12/05/proteste-symbyllur-ne-kili-corbyn-te-robin-hood-fotot-me-te-mira-ta-dites/100%Always2019-12-05 16:19
https://a2news.com/2019/12/05/sekuestrohen-57-mije-euro-ne-vlore/100%Always2019-12-05 16:18
https://a2news.com/2019/12/05/shkarkimi-i-trump-demokratet-do-te-ngreme-akuza-ndaj-presidentit/100%Always2019-12-05 16:11
https://a2news.com/2019/12/05/qeveria-e-pezullon-nga-bsh-malaj-tani-do-ta-kem-me-te-lehte-te-perballem-me-shpifesit-dhe-abuzuesit-me-pushtetin/100%Always2019-12-05 16:02
https://a2news.com/2019/12/05/u-tall-me-trump-kanadezet-trudeau-te-tregohej-me-diskret/100%Always2019-12-05 16:08
https://a2news.com/2019/12/05/kush-eshte-olsian-cela-perplasjet-me-arta-markun-dosjet-e-nxehta-dhe-vizioni-per-reformimin-e-prokurorise-se-pergjithshme/100%Always2019-12-05 15:47
https://a2news.com/2019/12/05/basha-ne-fshatrat-e-krujes-kerkon-vleresimin-e-menjehershem-te-demeve-2/100%Always2019-12-05 19:31
https://a2news.com/2019/12/05/xhenieret-e-fa-shembin-nje-tjeter-ndertese-me-shperthim-te-kontrolluar/100%Always2019-12-05 15:30
https://a2news.com/2019/12/05/e-quajti-masakren-e-recakut-trillim-ish-ministri-denohet-me-dy-vjet-burg/100%Always2019-12-05 15:13
https://a2news.com/2019/12/05/rama-zbulon-se-sa-eshte-fondi-i-emergjences/100%Always2019-12-05 14:28
https://a2news.com/2019/12/05/kryeprokurori-i-ri-kuvendi-voton-pro-olsian-celes/100%Always2019-12-05 15:46
https://a2news.com/2019/12/05/prita-4-vite-per-ta-derguar-ne-spital-pa-ty-nuk-do-ta-fitonim-kurre-champions-shkendija-ne-distance-ibra-materazzi/100%Always2019-12-05 14:12
https://a2news.com/2019/12/05/vucic-kthehet-nga-rusia-dhe-vijon-akuzat-kosova-nuk-do-dialogun/100%Always2019-12-05 14:08
https://a2news.com/2019/12/05/nje-qytet-kushtuar-sportit-revolucion-ne-arabine-saudite/100%Always2019-12-05 13:59
https://a2news.com/2019/12/05/basha-ne-fshatrat-e-krujes-kerkon-vleresimin-e-menjehershem-te-demeve/100%Always2019-12-05 13:32
https://a2news.com/2019/12/05/ahmetaj-200-milione-dollare-nga-donatoret-per-termetin/100%Always2019-12-05 13:22
https://a2news.com/2019/12/05/befasia-nga-italia-napoli-mendon-alternativat-per-stolin-edy-reja-kandidat/100%Always2019-12-05 16:41
https://a2news.com/2019/12/05/fondet-per-rindertimin-tabaku-do-preket-buxheti/100%Always2019-12-05 18:10
https://a2news.com/2019/12/05/talenti-norvegjez-hapet-ankandi-per-haaland-ne-janar-vetem-20-mln-euro/100%Always2019-12-05 12:45
https://a2news.com/2019/12/05/tragjedi-ne-pearl-harbor-bazen-detare-ne-hawai-qe-strehon-floten-amerikane/100%Always2019-12-05 12:38
https://a2news.com/2019/12/05/rama-shume-shpejt-konference-nderkombetare-donatoresh-ekspertiza-do-te-behet-pa-nxitim/100%Always2019-12-05 12:38
https://a2news.com/2019/12/05/komisionieri-europian-per-menaxhimin-e-krizave-nuk-do-tju-zhgenjejme/100%Always2019-12-05 12:32
https://a2news.com/2019/12/05/protesta-e-banoreve-durres-prej-10-ditesh-asnje-vleresim-per-pallatin/100%Always2019-12-05 12:30
https://a2news.com/2019/12/05/pasojat-e-termetit-propozimi-i-macron-konference-nderkombetare-per-shqiperine/100%Always2019-12-05 12:24
https://a2news.com/2019/12/05/ndihma-zvicerane-pas-termetit-strehim-banoreve-rurale-dhe-ekspertize-inxhinierike/100%Always2019-12-05 11:50
https://a2news.com/2019/12/05/pasoja-nga-termeti-edhe-ne-vlore-pallatet-mbeshteten-te-njeri-tjetri/100%Always2019-12-05 11:48
https://a2news.com/2019/12/05/300-mije-euro-per-shqiperine-nga-besimtaret-myslimane-te-kosoves/100%Always2019-12-05 11:45
https://a2news.com/2019/12/05/hidhet-shorti-per-keshillin-e-emerimeve-ne-drejtesi/100%Always2019-12-05 19:27
https://a2news.com/2019/12/05/kohe-festash-ne-shba-ndizen-dritat-ne-new-york-dhe-washington/100%Always2019-12-05 18:23
https://a2news.com/2019/12/05/mes-baltes-dhe-plehrave-jeta-ne-nje-kamp-refugjatesh-ne-greqi/100%Always2019-12-05 11:05
https://a2news.com/2019/12/05/superjahti-luksoz-me-mini-shatervan/100%Always2019-12-05 10:57
https://a2news.com/2019/12/05/piratet-rrembejne-19-anetaret-e-nje-naftembajtese-greke/100%Always2019-12-05 10:15
https://a2news.com/2019/12/05/goli-me-i-bukur-i-karrieres-se-mbappe/100%Always2019-12-05 10:13
https://a2news.com/2019/12/05/shperthim-ne-nje-resort-skish-ne-poloni-ka-viktima/100%Always2019-12-05 10:02
https://a2news.com/2019/12/05/uefa-zbulon-skemen-e-re-te-kualifikueseve-te-boterorit-2022/100%Always2019-12-05 09:51
https://a2news.com/2019/12/05/reforma-ne-pensione-franca-kercenohet-nga-greva-me-e-rende-ne-vite/100%Always2019-12-05 09:48
https://a2news.com/2019/12/05/menaxhimi-i-tragjedise-qeveria-nuk-do-te-preke-projekt-buxhetin-per-vitin-2020/100%Always2019-12-05 09:37
https://a2news.com/2019/12/05/ps-do-te-mbeshtese-olsian-celen-per-kryeprokuror/100%Always2019-12-05 11:21
https://a2news.com/2019/12/05/krasniqi-shteti-u-shfaq-i-dobet-diten-kur-shqiptaret-kishin-nevoje-per-te/100%Always2019-12-05 09:11
https://a2news.com/2019/12/05/rrezimi-i-pallateve-ne-thumane-bardhi-i-shtron-5-pyetje-kryeministrit/100%Always2019-12-05 08:45
https://a2news.com/2019/12/05/meta-takon-kurtin-e-mustafen-i-falenderon-per-solidaritetin/100%Always2019-12-05 07:59
https://a2news.com/2019/12/05/berisha-e-spal-kalojne-ne-raundin-tjeter-te-kupes-se-italise/100%Always2019-12-05 07:50
https://a2news.com/2019/12/05/seanca-plenare-kuvendi-voton-sot-per-kryeprokurorin-e-ri/100%Always2019-12-05 07:39
https://a2news.com/2019/12/05/shembja-e-pallateve-rama-nxjerrja-e-pergjegjesive-kerkon-kohe/100%Always2019-12-05 07:27
https://a2news.com/2019/12/04/i-kishin-fshehur-nga-nazistet-polonia-kthen-mbrapsht-100-tonelata-ar/100%Always2019-12-04 22:28
https://a2news.com/2019/12/04/mbappe-neymar-psg-mposht-nantes/100%Always2019-12-04 22:23
https://a2news.com/2019/12/04/shaqiri-kthehet-ne-formacion-dhe-shenon-ne-fitoren-5-2-te-liverpool-ne-derbi/100%Always2019-12-04 22:16
https://a2news.com/2019/12/04/rashford-ia-ben-te-hidhur-mourinhos-rikthimin-ne-mancester/100%Always2019-12-04 21:32
https://a2news.com/2019/12/04/ka-zona-ku-ekspertet-kane-shkuar-2-3-here-nderkohe-qe-nuk-kane-shkuar-fare-ne-zona-te-tjera/100%Always2019-12-04 22:38
https://a2news.com/2019/12/04/elbasan-arrestohet-pronari-i-nje-kompanie-transporti-akuzohet-per-mashtrimin-e-ortakeve/100%Always2019-12-04 21:02
https://a2news.com/2019/12/04/erzeni-shkruan-historine-saj-ne-volejboll-shkaterron-partizanin-dhe-sfidon-milanon/100%Always2019-12-04 20:18
https://a2news.com/2019/12/04/inxhinieri-i-ndertimit-ndertesat-e-kaluan-pranueshem-termetin-e-forte/100%Always2019-12-04 19:52
https://a2news.com/2019/12/04/ishmi-pas-termetit-banoret-fshati-jashte-hartes-se-inspektoreve/100%Always2019-12-04 19:56
https://a2news.com/2019/12/04/a-mund-te-ishin-shmangur-pasojat-e-termetit-inxhinieri-nese-jane-konstatuar-demtime-strukturore-njerezit-nuk-duheshin-lejuar-te-banonin-ne-ato-objekte/100%Always2019-12-04 19:19
https://a2news.com/2019/12/04/macron-rusia-eshte-kercenim-ky-eshte-realiteti/100%Always2019-12-04 18:45
https://a2news.com/2019/12/04/fotot-me-interesante-te-dites-46/100%Always2019-12-04 20:31
https://a2news.com/2019/12/04/kina-dhe-rusia-pakt-per-te-pushtuar-arktikun/100%Always2019-12-04 18:25
https://a2news.com/2019/12/04/banore-largojne-orendite-nga-pallatet-e-shenuara-per-tu-prishur-ne-manze/100%Always2019-12-04 17:41
https://a2news.com/2019/12/04/fotot-nga-kampi-i-ngritur-ne-manze/100%Always2019-12-04 17:35
https://a2news.com/2019/12/04/2-vjecarja-fle-ne-karroce-gjyshi-kerkon-nje-cader/100%Always2019-12-04 16:59
https://a2news.com/2019/12/04/guardiola-harron-se-eshte-trajner-i-city-t-dhe-flet-si-trajner-i-bayern/100%Always2019-12-04 16:49
https://a2news.com/2019/12/04/ambasada-ruse-chyn-rusia-ne-nderhyrjet-ne-proceset-elektorale-ne-shqiperi/100%Always2019-12-04 16:25
https://a2news.com/2019/12/04/na-e-quajten-te-banueshme-godinen-cifti-i-moshuar-shpetoi-sepse-nuk-mori-parasysh-keshillen-e-eksperteve/100%Always2019-12-04 16:13
https://a2news.com/2019/12/04/salt-bae-sfidon-mcgregorin-dhe-khabibin-jam-gati/100%Always2019-12-04 16:02
https://a2news.com/2019/12/04/fatkeqesite-natyrore-shqiperia-ne-vend-te-137-per-numer-viktimash-nga-1999/100%Always2019-12-04 16:17
https://a2news.com/2019/12/04/post-termeti-tafaj-qeveria-te-shtoje-fondet-per-kerkimin-shkencor/100%Always2019-12-04 15:33
https://a2news.com/2019/12/04/kompleksi-11-katesh-ne-durres-banoret-pa-strehe-fleme-ne-makina/100%Always2019-12-04 15:20
https://a2news.com/2019/12/04/lideret-tallen-me-trump-presidenti-amerikan-trudeau-me-dy-fytyra/100%Always2019-12-04 15:07
https://a2news.com/2019/12/04/samiti-i-nato-s-mes-ndasive-johnson-sa-kohe-jemi-bashke-askush-nuk-na-mund/100%Always2019-12-04 15:01
https://a2news.com/2019/12/04/termeti-shkaterrues-komisioni-europian-ndihmon-shqiperine-me-15-mln-euro/100%Always2019-12-04 14:49
https://a2news.com/2019/12/04/fotot-me-te-mira-nga-bota-e-kafsheve-te-egra/100%Always2019-12-04 14:38
https://a2news.com/2019/12/04/vasili-qytetaret-presin-ndihme-lleshaj-u-pergjigjet-me-arrogance/100%Always2019-12-04 14:22
https://a2news.com/2019/12/04/rama-perseri-thirrje-bashes-kemi-nevoje-per-te-ndertuar-catine-e-shqiperise/100%Always2019-12-04 13:57
https://a2news.com/2019/12/04/celja-e-negociatave-mitsotakis-shpresoj-qe-macron-te-ndreqe-gabimin/100%Always2019-12-04 13:38
https://a2news.com/2019/12/04/termeti-i-21-shtatorit-durres-mbi-2-mije-objekte-te-demtuara/100%Always2019-12-04 13:33
https://a2news.com/2019/12/04/durres-pallati-5-katesh-mes-mijera-godinave-te-harruara/100%Always2019-12-04 13:29
https://a2news.com/2019/12/04/celulari-escobar-do-te-nxjerre-jashte-loje-samsung-dhe-apple/100%Always2019-12-04 13:14
https://a2news.com/2019/12/04/nese-e-ke-hunden-e-madhe-je-ne-pozicion-jashte-loje/100%Always2019-12-04 13:11
https://a2news.com/2019/12/04/ibra-zbulon-te-ardhmen-rikthehem-ne-itali-ne-nje-skuader-qe-duhet-te-fitoje/100%Always2019-12-04 13:05
https://a2news.com/2019/12/04/hidhet-shorti-i-kupes-se-amerikes-grup-i-favorshem-per-brazilin/100%Always2019-12-04 13:02
https://a2news.com/2019/12/04/basha-asistence-per-regjistrimin-e-te-pastreheve-nga-termeti/100%Always2019-12-04 14:07
https://a2news.com/2019/12/04/alarmi-i-okb-ne-vitin-2020-168-milione-njerez-ne-nevoje/100%Always2019-12-04 12:02
https://a2news.com/2019/12/04/sekuestrohet-kokaine-ne-pogradec-arrestohen-4-te-rinj/100%Always2019-12-04 12:01
https://a2news.com/2019/12/04/presidenti-i-serbise-ne-rusi-diskutojme-dhe-per-kosoven/100%Always2019-12-04 11:55
https://a2news.com/2019/12/04/demet-e-termetit-banoret-e-manzes-ne-lageshtire-e-balte/100%Always2019-12-04 12:14
https://a2news.com/2019/12/04/samiti-i-nato-dita-e-dyte-mes-tensioneve-e-perplasjeve/100%Always2019-12-04 11:51
https://a2news.com/2019/12/04/zgjedhja-e-prokurorit-te-pergjithshem-basha-tregon-prioritetet-e-verteta-te-maxhorances/100%Always2019-12-04 11:39
https://a2news.com/2019/12/04/koshi-qe-nuk-e-pa-askush-ne-nba/100%Always2019-12-04 11:35
https://a2news.com/2019/12/04/termeti-i-26-nentorit-presidenti-meta-dekoron-fsk/100%Always2019-12-04 11:24
https://a2news.com/2019/12/04/ish-kreu-i-institutit-te-ndertimit-ekspertet-ne-terren-nuk-jane-te-specializuar/100%Always2019-12-04 13:17
https://a2news.com/2019/12/04/demet-e-termetit-belsh-9-familje-qe-nga-21-shtatori-nen-cadra/100%Always2019-12-04 11:11
https://a2news.com/2019/12/04/mblidhte-fonde-per-te-prekurit-nga-termeti-arrestohet-ne-fier-mashtruesi/100%Always2019-12-04 12:07
https://a2news.com/2019/12/04/kim-rikthehet-ne-malin-e-shenjte-dhurate-amerikes-per-krishtlindje/100%Always2019-12-04 10:42
https://a2news.com/2019/12/04/ministria-e-arsimit-shtyn-daten-e-rifillimit-te-mesimit-ne-disa-zona/100%Always2019-12-04 10:58
https://a2news.com/2019/12/04/termeti-i-26-nentorit-nxjerr-jashte-funksionit-godinen-e-doganave/100%Always2019-12-04 10:06
https://a2news.com/2019/12/04/prodhohet-makina-e-pare-fluturuese-599-000-per-tu-ngjitur-ne-3800-metra-lartesi/100%Always2019-12-04 10:18
https://a2news.com/2019/12/04/dita-boterore-e-personave-me-aftesi-ndryshe-aktivitete-ne-shkoder/100%Always2019-12-04 09:42
https://a2news.com/2019/12/04/raporti-i-demokrateve-prova-derrmuese-kunder-trump/100%Always2019-12-04 09:32
https://a2news.com/2019/12/04/shemben-dy-godina-te-tjera-me-shperthim-te-komanduar/100%Always2019-12-04 15:31
https://a2news.com/2019/12/04/lejet-e-ndertimit-tirana-dhe-durresi-nuk-ndalin-vrullin/100%Always2019-12-04 09:20
https://a2news.com/2019/12/04/parlamenti-voton-te-enjten-per-kryeprokurorin-e-ri/100%Always2019-12-04 09:20
https://a2news.com/2019/12/04/putin-kritikon-zgjerimin-e-nato-s-ndihemi-te-kercenuar/100%Always2019-12-04 09:15
https://a2news.com/2019/12/04/kriza-e-napolit-ancelotti-presion-skuadres-fitoni-ose-largohem/100%Always2019-12-04 09:11
https://a2news.com/2019/12/04/akuzat-per-topin-e-arte-chiellini-reali-pengoi-ronaldon-te-fitoje-ne-vitin-2018/100%Always2019-12-04 09:09
https://a2news.com/2019/12/04/avokati-falas-drafti-per-viktimat-e-termetit-pale-ne-procesin-hetimor/100%Always2019-12-04 10:24
https://a2news.com/2019/12/04/vodhen-2-mln-leke-te-rinj-arrestohet-nje-person-procedohen-dy-adoleshente/100%Always2019-12-04 09:01
https://a2news.com/2019/12/04/107-vjetori-i-ushtrise-meta-termeti-nxori-ne-pah-nevojen-per-modernizim/100%Always2019-12-04 08:01
https://a2news.com/2019/12/04/europiani-u17-shqiperia-kunder-italise-kosova-ndaj-portugalise/100%Always2019-12-04 07:43
https://a2news.com/2019/12/04/manchester-city-rikthehet-me-fitore-te-thella/100%Always2019-12-04 07:38
https://a2news.com/2019/12/04/kupa-e-italise-nuk-ka-surpriza-te-te-medhate-eliminohet-empoli-i-veselit/100%Always2019-12-04 07:34
https://a2news.com/2019/12/04/cuci-12-ndertues-ne-durres-gati-per-te-ndihmuar-me-demet-ne-tirane-ende-asnje/100%Always2019-12-04 07:18
https://a2news.com/2019/12/03/perplasja-trump-macron-lideret-ballafaqohen-ne-londer/100%Always2019-12-03 21:26
https://a2news.com/2019/12/03/rama-lulzim-mos-perdor-per-politike-raste-njerezisht-ende-te-pasistemuar/100%Always2019-12-03 20:48
https://a2news.com/2019/12/03/blerim-destani-foto-me-aktorin-e-famshem-duke-bere-shqiponjen-me-duar/100%Always2019-12-03 20:40
https://a2news.com/2019/12/03/prokurori-i-pergjithshem-parlamenti-voton-te-enjten-nje-nga-kandidaturat/100%Always2019-12-03 20:14
https://a2news.com/2019/12/03/drejt-spitaleve-900-persona-3-u-derguan-ne-itali/100%Always2019-12-03 19:59
https://a2news.com/2019/12/03/termeti-i-26-nentorit-inxhinierja-hysaj-tregon-ku-gabuam/100%Always2019-12-03 19:25
https://a2news.com/2019/12/03/bilanci-i-termetit-mijera-godina-te-shembura-mbi-3200-te-evakuuar/100%Always2019-12-03 18:50
https://a2news.com/2019/12/03/basha-ne-ishem-kreu-i-pd-qytetaret-ne-harrese-nga-shteti/100%Always2019-12-03 19:00
https://a2news.com/2019/12/03/eshte-nje-parajse-ne-toke-por-epidemia-i-kercenon-te-ardhmen-mbyllet-parlamenti/100%Always2019-12-03 18:52
https://a2news.com/2019/12/03/uzuni-shenon-edhe-ne-kupen-e-kroacise/100%Always2019-12-03 18:37
https://a2news.com/2019/12/03/knockout-i-dyfishte-perfundimi-i-pabesueshem-i-dyluftimit/100%Always2019-12-03 16:51
https://a2news.com/2019/12/03/fotot-me-interesante-te-dites-45/100%Always2019-12-03 16:36
https://a2news.com/2019/12/03/utopia-socialiste-kim-jong-un-prezanton-qytetin-modern-malor/100%Always2019-12-03 16:35
https://a2news.com/2019/12/03/ceremonia-e-topit-te-arte-ne-foto/100%Always2019-12-03 16:22
https://a2news.com/2019/12/03/kreu-i-bashkise-durres-lagjja-e-re-nje-projekt-shume-i-madh-prokuroria-ka-marre-dosjet/100%Always2019-12-03 16:15
https://a2news.com/2019/12/03/playstation-mbush-25-vjec-ju-tregojme-10-video-lojrat-me-te-suksesshme-te-markes/100%Always2019-12-03 17:23
https://a2news.com/2019/12/03/post-termet-ne-bubq-rreth-300-banesa-te-evakuuara-1340-banore-pa-shtepi/100%Always2019-12-03 15:58
https://a2news.com/2019/12/03/femijet-shqiptare-ne-siri-familjaret-per-afp-jane-te-pafajshem-te-kthehen/100%Always2019-12-03 17:13
https://a2news.com/2019/12/03/demet-ne-banesa-amf-shlyerja-pas-verifikimit-ne-terren/100%Always2019-12-03 15:28
https://a2news.com/2019/12/03/sizmologet-per-termetin-e-keqja-kaloi-mesohuni-me-pasgoditjet-per-disa-muaj/100%Always2019-12-03 15:04
https://a2news.com/2019/12/03/gjoni-nje-familje-nje-strehe-une-e-zgjodha-familjen-time/100%Always2019-12-03 14:12
https://a2news.com/2019/12/03/presidenti-meta-kerkese-me-4-pika-qeverise/100%Always2019-12-03 13:27
https://a2news.com/2019/12/03/20-franga-me-federer-portreti-i-kampionit-te-tenisit-ne-monedhe/100%Always2019-12-03 12:59
https://a2news.com/2019/12/03/pallati-i-demtuar-ne-kombinat-ankesave-te-banoreve-mberrijne-grupet-e-vleresimit/100%Always2019-12-03 12:52
https://a2news.com/2019/12/03/basha-nevoje-emergjente-rritja-e-numrit-te-vleresuesve-ne-terren/100%Always2019-12-03 12:45
https://a2news.com/2019/12/03/nato-s-i-ka-vdekur-truri-trump-sulmon-macron-komentet-e-tij-jane-te-ndyra/100%Always2019-12-03 13:07
https://a2news.com/2019/12/03/lleshaj-pallatet-ku-ka-pasur-humbje-jete-njerezore-jane-skena-krimi/100%Always2019-12-03 12:19
https://a2news.com/2019/12/03/marina-amerikane-porosit-9-nendetese-berthamore-me-vlere-22-miliarde-dollare/100%Always2019-12-03 12:19
https://a2news.com/2019/12/03/ministrja-shahini-cdo-shkolle-tashme-ka-nje-plan-per-mbrojtjen-ndaj-dukurive-natyrore/100%Always2019-12-03 12:09
https://a2news.com/2019/12/03/ndasite-ne-nato-turqia-ultimatum-ne-prag-te-samitit/100%Always2019-12-03 11:53
https://a2news.com/2019/12/03/volejboll-milano-nuk-vjen-ne-shqiperi-nga-frika-e-termetit/100%Always2019-12-03 12:39
https://a2news.com/2019/12/03/zlatan-ibrahimovic-vendos-te-ardhmen/100%Always2019-12-03 11:11
https://a2news.com/2019/12/03/shembet-me-shperthim-te-kontrolluar-pallati-ne-durres/100%Always2019-12-03 13:55
https://a2news.com/2019/12/03/testohet-ne-rumani-sistemi-qe-parashikon-termetet-u-ndertua-nga-izraelitet/100%Always2019-12-03 10:47
https://a2news.com/2019/12/03/europiani-u19-shqiperia-enderron-kosova-gjen-italine/100%Always2019-12-03 10:30
https://a2news.com/2019/12/03/cipa-edhe-ne-gjendje-te-jashtezakonshme-qeveria-ka-pergjegjesi-per-respektimin-e-demokracise/100%Always2019-12-03 10:07
https://a2news.com/2019/12/03/nasa-gjen-ne-hene-sonden-e-humbur-indiane/100%Always2019-12-03 10:00
https://a2news.com/2019/12/03/vidhnin-banesa-ne-lezhe-arrestohen-4-persona/100%Always2019-12-03 09:53
https://a2news.com/2019/12/03/ndertesat-e-demtuara-inxhinierja-demet-nga-shkeljet-jo-nga-termeti/100%Always2019-12-03 09:40
https://a2news.com/2019/12/03/operacioni-last-call-3-ne-pranga-te-kerkuar-nga-drejtesia-italiane/100%Always2019-12-03 09:38
https://a2news.com/2019/12/03/art-me-embelsira/100%Always2019-12-03 16:12
https://a2news.com/2019/12/03/momenti-i-tmerrshem-kur-vogelushi-serfist-perplaset-nga-peshkaqeni/100%Always2019-12-03 08:53
https://a2news.com/2019/12/03/hamilton-te-ferrari-jo-vetem-nje-ide/100%Always2019-12-03 08:14
https://a2news.com/2019/12/03/cagliari-fitore-spektakolare-dhe-vendi-i-katert/100%Always2019-12-03 07:57
https://a2news.com/2019/12/03/shqiperia-pas-termetit-kosmo-mundesi-historike-per-diasporen-per-nje-bashkepunim-afatgjate/100%Always2019-12-03 07:46
https://a2news.com/2019/12/03/plani-i-rindertimit-rama-do-ndertojme-lagje-te-reja-ne-tirane-durres-e-kurbin/100%Always2019-12-03 07:22
https://a2news.com/2019/12/03/rama-analizon-3-pikat-e-opozites-per-perballimin-e-krizes/100%Always2019-12-03 07:22
https://a2news.com/2019/12/02/duart-shkrihen-me-njera-tjetren-videoja-e-amerikanes-cmend-rrjetet-sociale/100%Always2019-12-02 22:27
https://a2news.com/2019/12/02/scorsese-ju-lutem-mos-e-shihni-filmin-tim-ne-telefon/100%Always2019-12-02 22:15
https://a2news.com/2019/12/02/nenkryetarja-e-bashkise-nga-kostot-e-termetit-buxheti-2020-i-tiranes-mund-te-pesoje-ndryshime/100%Always2019-12-02 22:07
https://a2news.com/2019/12/02/baba-dimri-lahet-ne-lume-mbi-kale-per-te-shmangur-trafikun-fotot-me-interesante-te-dites/100%Always2019-12-02 21:54
https://a2news.com/2019/12/02/fitoi-topin-e-arte-per-here-te-6-messi-i-dergon-edhe-nje-mesazh-ronaldo-s/100%Always2019-12-02 21:35
https://a2news.com/2019/12/02/pasojat-e-termetit-inxhinieri-kerkon-falje-live-ne-studion-e-a2/100%Always2019-12-02 20:46
https://a2news.com/2019/12/02/messi-fiton-topin-e-arte-kalon-rivalin-ronaldo/100%Always2019-12-02 21:08
https://a2news.com/2019/12/02/basha-kriminale-qasja-e-rames-ndaj-gazetareve-dhe-portaleve-te-mbyllura/100%Always2019-12-02 20:15
https://a2news.com/2019/12/02/cara-kthehet-ne-thumane-rrefimi-i-zjarrfikesit-qe-kerkonte-familjaret-ne-rrenoja/100%Always2019-12-02 19:54
https://a2news.com/2019/12/02/makinat-me-te-lakmuara-te-vitit-2020-ne-shba-modelet-elektrike-protagoniste/100%Always2019-12-04 13:37
https://a2news.com/2019/12/02/qeveria-e-re-ne-kosove-ldk-vv-ende-pa-marreveshje/100%Always2019-12-02 18:11
https://a2news.com/2019/12/02/pasojat-e-termetit-basha-publikon-propozimin-me-3-pika/100%Always2019-12-02 17:59
https://a2news.com/2019/12/02/gorbachov-paralajmeron-rusine-she-shba-ne-lufta-e-nxehte-mes-jush-do-te-thote-shkaterrim-i-qyteterimit-tone/100%Always2019-12-02 17:44
https://a2news.com/2019/12/02/tentojne-te-kthehen-ne-normalitet-lojtaret-e-teutes-te-gjithe-ne-stervitje/100%Always2019-12-02 17:28
https://a2news.com/2019/12/02/rama-ekipet-shqiptare-shpetuan-38-persona-propozimet-e-bashes-te-vije-ne-tavoline/100%Always2019-12-02 19:13
https://a2news.com/2019/12/02/banesat-e-demtuara-amf-kush-ka-kontrate-sigurimi-te-kontaktoje-kompanite/100%Always2019-12-02 15:55
https://a2news.com/2019/12/02/fondi-per-rindertimin-denaj-opsion-shtyrja-e-investimeve-publike/100%Always2019-12-02 15:24
https://a2news.com/2019/12/02/veliaj-do-te-shemben-shkolla-e-pallate-te-demtuar-rende/100%Always2019-12-02 14:50
https://a2news.com/2019/12/02/pallatet-e-shallvareve-zjarrfikesit-heqin-tjegullat-dhe-tullat-e-oxhaqeve/100%Always2019-12-02 14:40
https://a2news.com/2019/12/02/pasojat-e-termetit-qeveria-raporton-bilancin-e-demeve-deri-te-henen/100%Always2019-12-02 14:22
https://a2news.com/2019/12/02/bebe-rexha-mberrin-ne-shqiperi-viziton-familjet-ne-bubq/100%Always2019-12-02 16:24
https://a2news.com/2019/12/02/fshiu-te-gjitha-fotot-nga-instagrami-dua-lipa-zbulon-arsyen/100%Always2019-12-02 13:43
https://a2news.com/2019/12/02/fuoristrada-del-nga-rruga-ne-mirdite-nderron-jete-46-vjecari/100%Always2019-12-02 13:42
https://a2news.com/2019/12/02/cristiano-braktis-ceremonine-e-topit-te-arte/100%Always2019-12-02 13:37
https://a2news.com/2019/12/02/haradinaj-shqiptareve-te-larguar-nga-termeti-nuk-cojme-asnje-ne-gjermani-jane-mashtrime/100%Always2019-12-02 13:33
https://a2news.com/2019/12/02/moses-ones-inxhiniere-nga-shba-per-te-inspektuar-ndertesat-e-demtuara/100%Always2019-12-02 13:24
https://a2news.com/2019/12/02/propozimi-i-bashes-anulim-te-kontratave-ppp-per-te-financuar-rindertimin/100%Always2019-12-02 13:18
https://a2news.com/2019/12/02/grabitet-me-force-makina-security-ne-autostraden-tirane-durres/100%Always2019-12-02 13:18
https://a2news.com/2019/12/02/situata-me-termetin-aktivitete-per-femijet-ne-pogradec/100%Always2019-12-02 12:59
https://a2news.com/2019/12/02/nderhyrjet-ne-katet-e-para-te-ndertesave-zevendesministri-do-te-konsiderohen-ceshtje-penale/100%Always2019-12-02 12:54
https://a2news.com/2019/12/02/ish-anetari-keshilli-i-rregullimit-te-territorit-i-ka-vene-kapak-abuzimeve-ne-ndertime/100%Always2019-12-02 12:33
https://a2news.com/2019/12/02/u-arrestua-per-perhapje-informatash-te-rreme-qe-perhapin-panik-lirohet-xhulia-aliaj/100%Always2019-12-02 12:29
https://a2news.com/2019/12/02/u-demtua-nga-termeti-bashkise-se-kurbinit-i-vihet-shiriti/100%Always2019-12-02 12:26
https://a2news.com/2019/12/02/pallati-11-katesh-ne-durres-ekspertet-nuk-e-vleresojne-per-shembje/100%Always2019-12-02 15:15
https://a2news.com/2019/12/02/nis-punen-komisioni-i-ri-europian-analistet-per-von-der-leyen-5-vite-te-veshtira/100%Always2019-12-02 12:09
https://a2news.com/2019/12/02/xhacka-nje-ngjarje-e-tille-shume-e-veshtire-per-tu-perballuar-vetem/100%Always2019-12-02 11:53
https://a2news.com/2019/12/02/mos-na-detyroni-te-bejme-ate-qe-sua-rrok-imagjinata-rama-paralajmeron-mediat-verifikoni-ate-qe-thoni-qetesoni-shpirtrat/100%Always2019-12-02 11:46
https://a2news.com/2019/12/02/familje-nen-cadra-ne-belsh-banesat-u-demtuan-qe-ne-vitin-2015/100%Always2019-12-02 11:39
https://a2news.com/2019/12/02/konferenca-per-klimen-guterres-situate-kritike-reagim-i-menjehershem/100%Always2019-12-02 10:56
https://a2news.com/2019/12/02/vazhdon-lufta-me-kartelet-e-droges-ne-meksike-21-viktima/100%Always2019-12-02 10:54
https://a2news.com/2019/12/02/momenti-kur-anetare-te-karteleve-hyjne-ne-spital-dhe-rrembejne-pacientin-me-gjithe-barrele/100%Always2019-12-02 10:46
https://a2news.com/2019/12/02/mban-mend-radhen-e-1829-letrave-bixhozi-italiani-kampion-bote-per-kujtesen/100%Always2019-12-02 12:50
https://a2news.com/2019/12/02/pamja-nga-shkolla-sami-frasheri-nje-nga-me-te-demtuarat-nga-termeti/100%Always2019-12-02 10:16
https://a2news.com/2019/12/02/autobusi-me-turiste-del-nga-rruga-ne-tunizi-26-viktima/100%Always2019-12-02 10:10
https://a2news.com/2019/12/02/tentoi-te-pervetesoje-kontributet-per-te-prekurit-nga-termeti-jepet-masa-e-sigurise/100%Always2019-12-02 09:52
https://a2news.com/2019/12/02/termeti-i-26-nentorit-prokuroria-e-tiranes-durresit-dhe-krujes-nisin-hetimet/100%Always2019-12-02 12:06
https://a2news.com/2019/12/02/sulmohet-kisha-ne-burkina-faso-dhjetera-besimtare-te-vrare/100%Always2019-12-02 09:39
https://a2news.com/2019/12/02/meta-pas-mbledhjes-se-keshillit-te-sigurise-kombetare-te-vendosen-para-pergjegjesise-penale-te-gjithe-ata-qe-do-te-rezultojne-pergjegjes/100%Always2019-12-02 09:30
https://a2news.com/2019/12/02/shqiptaret-ne-greqi-mbledhin-ndihma-per-te-prekurit-nga-termeti/100%Always2019-12-02 09:31
https://a2news.com/2019/12/02/kreu-i-mbrojtjes-civile-ne-be-ekspertet-do-te-qendrojne-deri-sa-ndihma-te-shkoje-atje-ku-duhet/100%Always2019-12-02 09:27
https://a2news.com/2019/12/02/20-yje-te-futbollit-qe-nuk-e-kane-fituar-kurre-topin-e-arte/100%Always2019-12-02 10:48
https://a2news.com/2019/12/02/hamilton-e-mbyll-kampionatin-me-triumf/100%Always2019-12-02 09:12
https://a2news.com/2019/12/02/messi-van-dijk-apo-cr7-sot-jepet-topi-i-arte/100%Always2019-12-02 09:06
https://a2news.com/2019/12/02/permbytjet-ne-france-humbin-jeten-3-pjesetare-te-kerkim-shpetimit/100%Always2019-12-02 09:03
https://a2news.com/2019/12/02/situata-nga-termetit-soreca-be-do-te-ndihmoje-shqiperine/100%Always2019-12-02 08:59
https://a2news.com/2019/12/02/ikmt-vijon-shembjen-e-objekteve-te-demtuara-nga-termeti/100%Always2019-12-02 09:03
https://a2news.com/2019/12/02/maqedonasit-marrin-ne-mbrojtje-kalane-e-krujes/100%Always2019-12-02 20:16
https://a2news.com/2019/12/02/ndihen-te-tjera-lekundje-termeti/100%Always2019-12-02 09:21
https://a2news.com/2019/12/02/situata-nga-termeti-meta-mbledh-keshillin-e-sigurise-kombetare/100%Always2019-12-02 08:44
https://a2news.com/2019/12/02/rama-te-premten-ekspertet-na-tregojne-godinat-qe-duhen-shembur/100%Always2019-12-02 07:28
https://a2news.com/2019/12/02/termeti-qeveria-miraton-pensionin-e-posacem-per-familjaret-e-viktimave/100%Always2019-12-02 07:20
https://a2news.com/2019/12/02/falja-per-ndertuesit-rama-paguani-riparimet-qe-te-mos-shkoni-ne-burg/100%Always2019-12-02 11:55
https://a2news.com/2019/12/01/e-vetme-por-e-pabraktisur-drita-i-shpeton-mbremjeve-te-ftohta-pas-kater-netesh/100%Always2019-12-01 21:38
https://a2news.com/2019/12/01/termeti-ne-kruje-bashkia-shume-te-pastrehe-nis-vleresimi-i-banesave/100%Always2019-12-01 21:18
https://a2news.com/2019/12/01/situata-pas-termetit-pd-mbledh-tryezen-e-saj-te-eksperteve/100%Always2019-12-01 20:35
https://a2news.com/2019/12/01/durres-nuk-ka-te-sosur-tragjedia-per-familjen-lala-nderron-jete-pjesetari-i-nente/100%Always2019-12-01 20:20
https://a2news.com/2019/12/01/pasojat-ne-kombinat-mbi-100-familje-duhet-te-lene-shtepite-nga-termeti/100%Always2019-12-01 20:04
https://a2news.com/2019/12/01/rashica-shpeton-werderin-bundesligen-e-kryeson-monchengladbach/100%Always2019-12-01 19:21
https://a2news.com/2019/12/01/anetari-i-shtabit-te-emergjencave-rreth-2500-familje-pa-shtepi-ka-filluar-faturimi-financiar-me-hotelet/100%Always2019-12-01 18:20
https://a2news.com/2019/12/01/zonat-me-te-prekura-nga-termeti-gjeologu-nuk-duhej-ndertuar-ne-to/100%Always2019-12-01 17:26
https://a2news.com/2019/12/01/komiteti-kombetar-i-rindertimit-rama-transparence-per-te-gjitha-fondet-e-mbledhura/100%Always2019-12-01 17:14
https://a2news.com/2019/12/01/feste-ne-milano-interi-merr-kreun-milani-e-fiton-ne-fund/100%Always2019-12-01 16:16
https://a2news.com/2019/12/01/kontrollet-e-sigurise-inxhinieri-zvicerian-flet-per-a2/100%Always2019-12-04 17:12
https://a2news.com/2019/12/01/hap-fals-i-juves-ndaj-sassuolos-interi-ka-mundesine-qe-te-marre-sot-kryesimin/100%Always2019-12-01 13:25
https://a2news.com/2019/12/01/demtime-ne-pallat-apo-banese-zevendeskryetarja-e-bashkise-tirane-shpjegon-se-di-duhet-te-veprojne-qytetaret/100%Always2019-12-01 12:42
https://a2news.com/2019/12/01/emerohet-kryetari-i-ri-i-bashkise-durres/100%Always2019-12-01 12:28
https://a2news.com/2019/12/01/lezha-i-reziston-termetit-dhe-strehon-te-prekurit/100%Always2019-12-01 16:37
https://a2news.com/2019/12/01/meta-therret-neser-mbledhjen-e-keshillit-te-sigurise/100%Always2019-12-01 11:23
https://a2news.com/2019/12/01/ministrja-e-arsimit-pezullohet-mesimi-deri-ne-9-dhjetor-ne-durres-ne-tirane-dhe-lezhe-nuk-ka-mesim-deri-me-5-dhjetor/100%Always2019-12-01 11:26
https://a2news.com/2019/12/01/bubq-banoret-5-dite-pas-termetit-ende-pa-cadra/100%Always2019-12-01 10:54
https://a2news.com/2019/12/01/situata-nga-termeti-policia-merr-masa-per-ruajtjen-e-rendit-dhe-sigurise/100%Always2019-12-01 10:48
https://a2news.com/2019/12/01/durresi-pas-termetit-qyteti-bregdetar-me-shkelqimin-e-rene/100%Always2019-12-01 10:44
https://a2news.com/2019/12/01/a-eshte-normale-doreheqja-e-kryebashkiakes-se-durresit-rama-boll-hodhet-helm-i-luajtet-mendsh-njerezit/100%Always2019-12-01 10:29
https://a2news.com/2019/12/01/kombinat-mbi-100-familje-zhvendosen-nga-3-pallate-te-demtuara/100%Always2019-12-01 10:17
https://a2news.com/2019/12/01/durres-nis-prishja-e-pare-ne-zonen-e-plazhit/100%Always2019-12-01 14:26
https://a2news.com/2019/12/01/kaos-per-ndihmat-autoritetet-ne-durres-kerkohet-vertetim/100%Always2019-12-01 09:07
https://a2news.com/2019/12/01/sizmologu-pasgoditjet-jane-proces-normal-nuk-shkaktojne-demtime/100%Always2019-12-01 11:57
https://a2news.com/2019/12/01/xhacka-do-te-fuqizojme-strukturat-tona-te-emergjencave-civile/100%Always2019-12-01 08:37
https://a2news.com/2019/12/01/te-jemi-te-kenaqur-me-50-viktima-kryetarja-e-bashkise-durres-jep-doreheqjen-pas-deklarates-shokuese/100%Always2019-12-01 08:13
https://a2news.com/2019/12/01/prane-popullit-shqiptar-tifozet-italiane-shprehin-solidarizimin-me-shqiperine/100%Always2019-12-01 07:44
https://a2news.com/2019/12/01/ministrja-e-arsimit-ende-heret-qe-mesimi-te-nise-te-henen/100%Always2019-12-01 07:34
https://a2news.com/2019/12/01/nuk-ndalen-termetet-regjistrohet-nje-tjeter-mengjesin-e-se-dieles/100%Always2019-12-01 07:22
https://a2news.com/2019/12/01/rama-rifton-bashen-ne-dialog-nuk-e-kuptoj-qasjen-refuzuese/100%Always2019-12-01 07:29