XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2020/01/31/njihuni-me-banesen-me-te-shtrenjte-ne-londer-ku-dy-pallate-lidhen-nentoke/100%Always2020-02-01 07:18
https://a2news.com/2020/01/31/lekundje-e-magnitudes-4-0-te-shkalles-rihter-nuk-sinjalizohen-deme/100%Always2020-01-31 21:40
https://a2news.com/2020/01/31/koronavirus-ne-rome-lajmerimet-shokuese-ne-kete-restorant-nuk-sherbejme-kineze/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/31/e-perplas-makina-nderron-jete-biznesmeni-i-kromit/100%Always2020-01-31 21:03
https://a2news.com/2020/01/31/shba-dhe-be-nuk-e-kemi-pare-ende-paketen-anti-kck/100%Always2020-01-31 20:25
https://a2news.com/2020/01/31/rindertimi-qeveria-miraton-18-zona-te-reja-zhvillimi/100%Always2020-01-31 20:07
https://a2news.com/2020/01/31/ligji-per-prokurimet-brahaj-nuk-zgjidh-ngercin-duhet-reforme-e-thelle/100%Always2020-01-31 19:27
https://a2news.com/2020/01/31/princi-i-firences-zgjati-vetem-6-muaj-boateng-nderron-kampionat/100%Always2020-01-31 18:57
https://a2news.com/2020/01/31/yuri-kim-reforma-ne-drejtesi-duhet-te-zbatohet-e-plote/100%Always2020-01-31 18:58
https://a2news.com/2020/01/31/paketa-anti-kck-krasniqi-krimi-dhe-korrupsioni-nuk-luftohet-me-nisma-te-tilla/100%Always2020-01-31 18:35
https://a2news.com/2020/01/31/basketbolli-per-femra-flamurtari-dhe-partizani-finalistet-e-kupes/100%Always2020-01-31 18:30
https://a2news.com/2020/01/31/nuk-eshte-origjinal-godet-me-cekic-dokumentin-ligjor-me-te-rendesishem-te-historise/100%Always2020-01-31 17:57
https://a2news.com/2020/01/31/sassoli-viziton-ne-shkurt-tiranen-presidenti-i-pe-do-te-bindim-vendet-skeptike-per-negociatat/100%Always2020-02-01 12:09
https://a2news.com/2020/01/31/filmat-e-tij-pelqehen-shume-netflix-zgjat-kontraten-me-adam-sandler/100%Always2020-01-31 17:25
https://a2news.com/2020/01/31/napoli-i-dashuruar-me-shqiptaret-interesohet-per-talentin-e-kuqezinjve-u-19/100%Always2020-01-31 16:44
https://a2news.com/2020/01/31/pas-rrjeteve-sociale-zuckenberg-synon-pagesat-online-me-whatssapp-pay/100%Always2020-01-31 17:45
https://a2news.com/2020/01/31/shperthen-balaj-dy-gola-per-30-minuta/100%Always2020-01-31 16:32
https://a2news.com/2020/01/31/finalja-e-54-t-e-superbowl-chiefs-perballe-49ers-ne-majemi-premtohet-spektakel/100%Always2020-01-31 15:38
https://a2news.com/2020/01/31/java-e-modes-nga-mercedes-baleti-rus-ne-kolumbi-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-01-31 15:37
https://a2news.com/2020/01/31/fundjave-e-kthjellet-dhe-e-ngrohte-temperatura-mbi-17c/100%Always2020-01-31 15:18
https://a2news.com/2020/01/31/thiem-mposht-zverev-dhe-do-te-luaje-kunder-djokovicit-finalen-e-australian-open/100%Always2020-01-31 15:17
https://a2news.com/2020/01/31/domgjoni-bashkohet-me-ish-portierin-e-lacit-ne-kategorine-e-dyte-turke/100%Always2020-01-31 15:10
https://a2news.com/2020/01/31/pylli-perpihet-nga-flaket-per-kater-minuta-zjarrfikesit-shpetojne-per-mrekulli/100%Always2020-02-01 17:55
https://a2news.com/2020/01/31/barcelona-blen-talentin-e-brages-per-31-milione-euro/100%Always2020-01-31 14:27
https://a2news.com/2020/01/31/ligjit-anti-kck-bardhi-sa-here-ka-nje-hall-te-madh-rama-shpik-nje-ligj-me-emer-te-madh/100%Always2020-01-31 14:26
https://a2news.com/2020/01/31/prokurimet-publike-brace-ka-korrupsion-ligji-i-ri-i-jep-fund-abuzimeve/100%Always2020-01-31 14:23
https://a2news.com/2020/01/31/all-star-ndryshon-formatin-per-nder-te-kobe-bryant/100%Always2020-01-31 14:08
https://a2news.com/2020/01/31/gjendet-e-ngordhur-breshka-e-rralle-ne-vlore/100%Always2020-01-31 14:41
https://a2news.com/2020/01/31/yuri-kim-sheh-pasojat-e-termetit-ne-durres-do-te-vazhdojme-te-ndihmojme-miqte-tane/100%Always2020-01-31 13:59
https://a2news.com/2020/01/31/masakroi-me-sepate-bashkefshatarin-lihet-ne-burg-autori/100%Always2020-01-31 13:54
https://a2news.com/2020/01/31/reforma-zgjedhore-noka-ulja-ne-tryeze-fitore-e-madhe-per-opoziten/100%Always2020-01-31 14:01
https://a2news.com/2020/01/31/miratimi-i-paketes-anti-kck-kushi-nuk-mund-te-prisnim-deri-ne-fund-te-vettingut/100%Always2020-01-31 13:21
https://a2news.com/2020/01/31/propozimet-e-kurtit-kryesia-e-kuvendit-qeveria-e-re-e-kosoves-votohet-te-henen/100%Always2020-01-31 13:18
https://a2news.com/2020/01/31/algat-qe-ndizen-kur-nxehen/100%Always2020-01-31 13:17
https://a2news.com/2020/01/31/vllaznia-rikthen-brazilianin-goleador-rikthehem-ne-shtepi/100%Always2020-01-31 12:39
https://a2news.com/2020/01/31/bota-ne-alarm-prej-koronavirusit-nje-tjeter-virus-i-ka-marre-jeten-8200-amerikaneve-deri-tani/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/31/miratohet-paketa-kck-ministrja-gjonaj-do-te-ndeshkohet-kushdo-qe-merr-guximin-te-shkele-ligjin/100%Always2020-01-31 19:08
https://a2news.com/2020/01/31/askush-nuk-do-te-luaje-futboll-me-skuadren-e-wuhan-it/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/31/haradinaj-nuk-votojme-asnje-qeveri-pakice/100%Always2020-01-31 11:27
https://a2news.com/2020/01/31/yuri-kim-vijon-turin-e-prezantimit-takim-koke-me-koke-me-ramen/100%Always2020-01-31 12:48
https://a2news.com/2020/01/31/rrembimi-dhe-vrasja-e-jan-prenges-jepet-masa-e-sigurise-per-5-te-arrestuarit/100%Always2020-01-31 18:49
https://a2news.com/2020/01/31/10-vendet-me-misterioze-te-globit/100%Always2020-02-04 20:08
https://a2news.com/2020/01/31/burre-me-fustan-nuseje-ninxha-dhe-simboli-i-famshem-italian-del-lista-e-re-me-emoji/100%Always2020-01-31 10:45
https://a2news.com/2020/01/31/hajdari-perballe-kastes-se-vjeter-politike-qe-synon-bllokimin-e-votes-se-lire/100%Always2020-01-31 10:16
https://a2news.com/2020/01/31/koronavirusi-meta-jemi-seriozisht-te-ekspozuar-kemi-parandaluar-sars-in/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/31/kompanite-e-basteve-nxjerrin-kuota-per-ndarjen-e-princit-harry-nga-megan/100%Always2020-01-31 10:10
https://a2news.com/2020/01/31/mbreteria-e-bashkuar-konfirmon-2-rastet-e-para-me-koronavirus-ne-gjermani-shkon-ne-5-numri-i-te-infektuarve/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/31/parandalohet-nje-ngjarje-e-rende-futet-ne-lokal-me-arme-dhe-kercenon-qiradhenesen/100%Always2020-01-31 09:59
https://a2news.com/2020/01/31/emergjenca-shendetesore-globale-cfare-eshte-dhe-cfare-parashikon/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/31/borrell-viziton-prishtinen-kritikon-shba-kane-shume-plane-por-duhet-angazhim/100%Always2020-01-31 09:38
https://a2news.com/2020/01/31/arrestohen-4-persona-ne-fier-dyshohen-si-autore-te-nje-serie-vjedhjesh/100%Always2020-01-31 09:35
https://a2news.com/2020/01/31/kaloi-me-sukses-vetting-un-doloreza-musabelliu-emerohet-prokurore-e-re-e-spak/100%Always2020-01-31 12:44
https://a2news.com/2020/01/31/axhenda-e-opozites-pd-rikthehet-ne-tryezat-me-diplomatet-shpjegon-qendrimet/100%Always2020-01-31 09:30
https://a2news.com/2020/01/31/mbyllet-gara-per-drejtorin-e-byrose-kombetare-te-hetimit-kane-aplikuar-40-persona/100%Always2020-01-31 09:42
https://a2news.com/2020/01/31/koronavirusi-shqiperia-ne-risk-te-ulet-ishp-do-shtojme-masat-e-kontrollit/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/31/shkurti-sjell-te-ftohtin-arktik/100%Always2020-01-31 09:12
https://a2news.com/2020/01/31/dita-e-fundit-e-merkatos-shume-levizje-ne-momentet-e-fundit/100%Always2020-01-31 08:59
https://a2news.com/2020/01/31/213-te-vdekur-nga-koronavirusi-raportohen-dy-turiste-te-infektuar-ne-itali/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/31/anija-e-bllokuar-ne-itali-rezultojne-negative-analizat-per-koronavirusin/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/31/votimi-i-qeverise-se-kosoves-kryesia-e-kuvendit-cakton-sot-seancen/100%Always2020-01-31 09:02
https://a2news.com/2020/01/31/lamtumire-mbreteri-e-bashkuar-britania-largohet-sot-nga-familja-europiane/100%Always2020-01-31 06:58
https://a2news.com/2020/01/31/zjarret-ne-australi-shpallet-gjendja-e-jashtezakonshme-ne-canberra/100%Always2020-01-31 06:48
https://a2news.com/2020/01/30/rama-pergenjeshtron-rai3-ne-twitter-ja-e-verteta-zyrtare-per-raportimin-skandaloz/100%Always2020-01-31 09:12
https://a2news.com/2020/01/30/ky-eshte-koronavirusi-nga-shba-fotografia-e-pare-e-detajuar/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/30/brenda-3-viteve-easyjet-mund-te-kete-aeroplanet-e-pare-me-motor-teresisht-elektrik/100%Always2020-01-30 20:39
https://a2news.com/2020/01/30/barcelona-manita-per-te-kthyer-qetesine/100%Always2020-01-30 20:28
https://a2news.com/2020/01/30/organizata-boterore-e-shendetesise-shpall-emergjence-globale-per-koronavirusin/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/30/fjalimi-i-ambasadores-amerikane-shqiperia-ka-mundesi-mahnitese-ja-prioritetet-e-mia/100%Always2020-01-30 19:37
https://a2news.com/2020/01/30/demtime-ne-stadium-luftetari-dhe-oriku-denohen-nga-disiplina/100%Always2020-01-30 19:27
https://a2news.com/2020/01/30/meta-shqiptaret-kane-nevoje-per-nje-dialog-te-vertete/100%Always2020-01-30 19:17
https://a2news.com/2020/01/30/valencia-prezanton-florenzin-me-stilin-e-la-casa-de-papel/100%Always2020-01-30 20:02
https://a2news.com/2020/01/30/paketa-anti-shpifje-njeri-dekret-rrezohet-tjetri-pret-venecian/100%Always2020-01-30 19:05
https://a2news.com/2020/01/30/fifa-heq-denimin-dhe-zhbllokon-merkaton-e-luftetarit/100%Always2020-01-30 18:52
https://a2news.com/2020/01/30/habitet-peshkatari-karremi-i-tij-kap-krijesen-misterioze/100%Always2020-01-30 18:39
https://a2news.com/2020/01/30/suso-te-sevilla-dhe-piatek-te-hertha-milani-nis-blerjet/100%Always2020-01-30 18:19
https://a2news.com/2020/01/30/manaj-hapi-rrugen-nje-tjeter-kuqezi-ne-ekipin-b-te-gjigantit-europian/100%Always2020-01-30 17:18
https://a2news.com/2020/01/30/policia-sqaron-pengmarrjen-e-jan-prenges/100%Always2020-01-30 17:14
https://a2news.com/2020/01/30/dashuria-te-verbon-egjiptiani-35-vjecar-tregon-romancen-me-anglezen-80-vjecare/100%Always2020-01-30 16:55
https://a2news.com/2020/01/30/rusia-mbyll-kufirin-me-kinen-kryeministri-rus-cdo-gje-per-te-mbrojtur-popullin-tone/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/30/miliarderi-anulon-programin-ku-do-te-gjente-partnere-per-nje-udhetim-ne-hene/100%Always2020-01-30 16:32
https://a2news.com/2020/01/30/shenohet-viktima-e-pare-nga-gripi-ne-shqiperi/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/30/pasojat-e-termetit-pd-dorezon-kallezim-penal-ne-spak-per-disa-zyrtare-te-larte/100%Always2020-01-30 16:08
https://a2news.com/2020/01/30/fotot-me-interesante-te-dites-50/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/30/kupa-e-shqiperise-thyen-lacin-bylisi-hipotekon-cerekfinalet/100%Always2020-01-30 15:31
https://a2news.com/2020/01/30/koronavirusi-masat-parandaluese-jo-te-njejta-ne-te-gjitha-doganat/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/30/de-rossi-maskohet-per-te-pare-ndeshjen-ne-stadium-me-ultrasit-e-romes/100%Always2020-01-31 14:44
https://a2news.com/2020/01/30/rrembimi-i-jani-prenges-urdhri-erdhi-nga-burgu-i-sigurise-se-larte-ne-ekuador/100%Always2020-01-30 17:46
https://a2news.com/2020/01/30/ne-stinen-e-gripit-epidemiologet-do-te-shtohen-te-prekurit-jemi-larg-epidemise/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/30/birra-naziste-shitet-sa-hap-e-mbyll-syte-policia-nis-hetimet/100%Always2020-01-30 14:48
https://a2news.com/2020/01/30/tare-arrin-marreveshjen-me-giroud/100%Always2020-01-30 14:17
https://a2news.com/2020/01/30/legjenda-e-metallica-ekspozon-koleksionin-me-makina-epoke-disa-i-ka-ndertuar-vete/100%Always2020-01-30 14:32
https://a2news.com/2020/01/30/financat-dhe-infrastruktura-futbolli-shqiptar-ne-krize/100%Always2020-01-30 14:07
https://a2news.com/2020/01/30/koronavirusi-shkencetaret-ne-gare-per-vaksinen-e-re/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/30/borrell-ne-kosove-be-e-pa-plotesuar-pa-ballkanin-perendimor/100%Always2020-01-30 13:28
https://a2news.com/2020/01/30/klima-e-biznesit-rama-telashe-per-bizneset-e-krimit/100%Always2020-01-30 13:22
https://a2news.com/2020/01/30/krize-birre-ne-gjermani/100%Always2020-01-30 12:48
https://a2news.com/2020/01/30/kuvendi-vendosi-te-prese-venecian-per-antishpifjen-meta-vendim-i-pergjegjshem/100%Always2020-01-30 12:21
https://a2news.com/2020/01/30/arben-frroku-i-shpeton-burgut-perjete/100%Always2020-01-30 14:21
https://a2news.com/2020/01/30/hajdari-rames-endesh-neper-europe-per-te-treguar-qe-je-lideri-suprem-reagon-kryeministri/100%Always2020-01-30 12:11
https://a2news.com/2020/01/30/veseli-refuzon-takim-me-borell-dialogu-eshte-demtuar-dhe-nga-qendrimi-i-be/100%Always2020-01-30 12:04
https://a2news.com/2020/01/30/reuters-hakerat-turq-pas-sulmeve-kibernetike-ndaj-shish/100%Always2020-01-30 12:04
https://a2news.com/2020/01/30/paketa-antishpifje-kie-per-a2-zbulon-arsyet-pse-iu-drejtua-venecias/100%Always2020-01-30 11:49
https://a2news.com/2020/01/30/kuvendi-pret-venecian-terheq-votimin-per-pr-ligjin-per-mediat-audiovizive/100%Always2020-01-30 11:40
https://a2news.com/2020/01/30/meta-nuk-luhet-me-kufijte-ne-ballkan/100%Always2020-01-30 11:32
https://a2news.com/2020/01/30/nuk-ka-gare-djokovic-mund-federer-dhe-arrin-finalen-e-australian-open/100%Always2020-01-30 11:19
https://a2news.com/2020/01/30/perfaqesuesi-i-larte-i-be-viziton-kosoven-te-rinisim-dialogun/100%Always2020-01-30 11:12
https://a2news.com/2020/01/30/ndertimet-rama-te-kalojme-normat-e-reja-te-kodit-penal-i-gjithe-zinxhiri-pergjegjes/100%Always2020-01-30 11:00
https://a2news.com/2020/01/30/frika-nga-koronavirusi-bllokohet-anija-me-7000-turiste-ne-itali/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/30/drejtuesja-e-komitetit-shqiptar-te-helsinkit-nuk-ishte-menduar-se-do-te-ngelnin-kaq-shume-ne-vetting/100%Always2020-01-30 10:40
https://a2news.com/2020/01/30/mesfushori-kosovar-largohet-nga-italia-dhe-i-bashkohet-dusseldorf/100%Always2020-01-30 10:38
https://a2news.com/2020/01/30/njeriu-i-pare-qe-arrin-200-milione-ndjekes-ne-instagram/100%Always2020-01-30 10:22
https://a2news.com/2020/01/30/basha-ironi-me-qeverine-pret-konferencen-e-donatoreve-per-bonuset-e-qirave/100%Always2020-01-30 15:23
https://a2news.com/2020/01/30/policia-frontex-dhe-gdf-operacion-per-kapjen-e-dy-gomoneve-te-nisura-nga-korfuzi/100%Always2020-01-30 10:10
https://a2news.com/2020/01/30/shtanget-nadal-humb-maratonen-ne-australian-open/100%Always2020-01-30 10:04
https://a2news.com/2020/01/30/nasa-shkon-ne-diell-mision-i-ri-per-eksplorimin-e-poleve-te-yllit-tone/100%Always2020-01-30 09:41
https://a2news.com/2020/01/30/ambasadorja-amerikane-takohet-me-kreun-e-spak/100%Always2020-01-30 09:45
https://a2news.com/2020/01/30/rrembimi-i-jani-prenges-renea-ne-shkoder-shoqerohen-dy-persona-te-familjes-doci/100%Always2020-01-30 09:32
https://a2news.com/2020/01/30/plagosje-me-arme-zjarri-ne-delvine-arrestohet-autori/100%Always2020-01-30 09:22
https://a2news.com/2020/01/30/arrestohen-dy-persona-ne-lezhe-dyshohen-si-autore-te-disa-vjedhjeve/100%Always2020-01-30 08:12
https://a2news.com/2020/01/30/vdekja-e-kobe-bryant-gruaja-e-tij-vanessa-thyen-heshtjen/100%Always2020-01-30 07:57
https://a2news.com/2020/01/30/zbulohet-tuneli-me-i-madh-i-narkotrafikanteve-ne-kufirin-shba-meksike/100%Always2020-01-30 10:46
https://a2news.com/2020/01/30/makina-perplas-kembesorin-dhe-largohet-nga-vendngjarja/100%Always2020-01-30 07:21
https://a2news.com/2020/01/30/meta-te-bashkohemi-kunder-shpopullimit-duhen-politika-konkrete/100%Always2020-01-30 07:15
https://a2news.com/2020/01/30/perhapja-e-koronavirusit-obsh-mblidhet-sot-ne-gjeneve/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/30/mblidhet-sot-kuvendi-ne-rend-dite-dekretet-per-paketen-antishpifje-dhe-amnistia/100%Always2020-01-30 07:02
https://a2news.com/2020/01/29/reali-pa-problem-ne-gjysmefinale-0-4-ne-zaragoza/100%Always2020-01-29 21:59
https://a2news.com/2020/01/29/eriksen-hyn-dhe-sjell-fat-interi-ne-gjysmefinale-te-kupes/100%Always2020-01-29 22:02
https://a2news.com/2020/01/29/matic-nuk-mjafton-per-united-city-kalon-ne-finalen-e-kupes-se-liges/100%Always2020-01-29 21:42
https://a2news.com/2020/01/29/liverpool-nuk-ndalet-dhe-e-con-ne-19-diferencen-me-city/100%Always2020-01-29 21:36
https://a2news.com/2020/01/29/kerkimet-ne-google-njerezit-po-ngaterrojne-koronavirusin-me-birren-corona/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/29/fillon-punen-agroboti-gjiganti-i-bujqesise-qe-mund-te-bej-punen-e-24-personave/100%Always2020-01-29 20:39
https://a2news.com/2020/01/29/manaj-stervitet-perkrah-messi-dhe-griezmann/100%Always2020-01-29 20:17
https://a2news.com/2020/01/29/dosja-184-alibeaj-kompetence-e-spak-ut-ia-ngarkon-kushtetuta/100%Always2020-01-29 19:20
https://a2news.com/2020/01/29/rrembimi-i-jani-prenges-policia-shpall-ne-kerkim-5-persona-te-tjere/100%Always2020-01-29 18:52
https://a2news.com/2020/01/29/thatesire-sulmuesish-te-barcelona-setien-grumbullon-manajn/100%Always2020-01-29 20:17
https://a2news.com/2020/01/29/vizita-ne-shba-haradinaj-shkoj-per-te-ruajtur-interesin-e-vendit/100%Always2020-01-29 18:41
https://a2news.com/2020/01/29/gjykata-e-apelit-korce-vetting-u-ka-lene-ne-detyre-vetem-dy-gjyqtare/100%Always2020-01-29 18:35
https://a2news.com/2020/01/29/jemi-7-7-miliarde-banore-por-bota-arrin-te-prodhoje-ushqimin-e-duhur-vetem-per-3-4-miliarde/100%Always2020-01-29 18:21
https://a2news.com/2020/01/29/fati-i-dosjes-184-spak-ka-tagrin-ligjor-te-shpalle-moskompetencen/100%Always2020-01-29 18:24
https://a2news.com/2020/01/29/parlamenti-europian-ratifikon-marreveshjen-e-brexit-it/100%Always2020-01-29 18:03
https://a2news.com/2020/01/29/manchester-united-blen-bruno-fernandes/100%Always2020-01-29 17:50
https://a2news.com/2020/01/29/edhe-tirana-teuta-ne-air-albania/100%Always2020-01-29 17:37
https://a2news.com/2020/01/29/fshatra-qe-ngrene-mure-dhe-roje-me-shtiza-koronavirusi-po-rikthen-ne-mesjete-kinen/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/29/po-bente-shfaqje-me-kobren-vdes-hipnotizuesi-i-gjarperinjve/100%Always2020-01-29 16:27
https://a2news.com/2020/01/29/sherr-ne-stervitjen-e-bayern-munchen-boateng-godet-goretzken/100%Always2020-01-29 15:50
https://a2news.com/2020/01/29/prokuroret-ti-perqasen-punes-me-mendesine-e-sherbimit-publik-zbardhet-takimi-i-ambasadores-amerikane-me-kryeprokurorin/100%Always2020-01-29 15:39
https://a2news.com/2020/01/29/aksident-me-pasoje-vdekjen-ne-malesi-te-madhe/100%Always2020-01-29 16:28
https://a2news.com/2020/01/29/braktisen-punimet-ne-shetitoren-e-sarandes-bashkia-nuk-jep-sqarime/100%Always2020-01-29 15:17
https://a2news.com/2020/01/29/shpronesimet-agjencia-per-procedurat-nuk-zgjidh-ngercin-me-cmimet/100%Always2020-01-29 15:17
https://a2news.com/2020/01/29/partizani-turperohet-nga-beselidhja-tirana-fiton-me-permbysje-ndaj-kastriotit/100%Always2020-01-29 15:21
https://a2news.com/2020/01/29/projektligji-per-amnistine-te-burgosurit-e-fushe-krujes-peticion-ligji-i-barabarte-per-te-gjithe/100%Always2020-01-29 14:53
https://a2news.com/2020/01/29/fa-cup-eshte-me-e-rendesishme-guardiola-leshon-frazen-me-te-forte-per-te-nenvleresuar-champions-in/100%Always2020-01-29 14:50
https://a2news.com/2020/01/29/zgjedhjet-e-30-qershorit-ademi-lajm-i-mire-qe-gjykata-kushtetuese-do-ta-gjykoje/100%Always2020-01-29 14:36
https://a2news.com/2020/01/29/stoltenberg-pret-kryeministrin-rama-baza-e-kucoves-qender-per-operacione-te-ndryshme/100%Always2020-01-29 14:30
https://a2news.com/2020/01/29/superjahti-avion-tjeter-arritje-e-teknologjise/100%Always2020-01-29 13:50
https://a2news.com/2020/01/29/ankimimi-i-voltana-ademit-avokati-ceshtje-e-legjitimitetit-te-te-gjithe-sistemit-e-mbeshtetur-ne-fakte/100%Always2020-01-29 14:32
https://a2news.com/2020/01/29/rossi-i-tepert-tek-yamaha-doktori-drejt-largimit/100%Always2020-01-29 13:22
https://a2news.com/2020/01/29/studimi-i-cambridge-pakenaqesia-me-demokracine-ne-nivele-rekord/100%Always2020-01-29 13:17
https://a2news.com/2020/01/29/bildt-kritikon-ameriken-milosevici-do-ta-donte-zgjidhjen-e-trump-per-kosoven/100%Always2020-01-29 12:56
https://a2news.com/2020/01/29/rreziku-nga-koronavirusi-kina-pezullon-sportin-deri-ne-fund-te-shkurtit/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/29/piktura-murale-per-nder-te-kobe-bryant/100%Always2020-01-29 12:24
https://a2news.com/2020/01/29/ne-gjyq-per-posedim-marijuane-e-ndez-nje-cigare-te-dredhur-para-gjykatesit/100%Always2020-01-29 12:23
https://a2news.com/2020/01/29/drejtesia-e-re-ambasadorja-amerikane-takon-kryeprokurorin-cela/100%Always2020-01-29 12:45
https://a2news.com/2020/01/29/greqia-njeh-patentat-shqiptare-parlamenti-ratifikon-marreveshjen/100%Always2020-01-29 12:43
https://a2news.com/2020/01/29/kobe-bryant-nderohet-me-nje-pikture-spektakolare/100%Always2020-01-29 11:58
https://a2news.com/2020/01/29/police-te-armatosur-rende-i-ofrojne-mcdonalds-agresorit/100%Always2020-01-29 11:57
https://a2news.com/2020/01/29/plani-per-lindjen-e-mesme-kushner-palestinezet-u-treguan-budallenj/100%Always2020-01-29 11:42
https://a2news.com/2020/01/29/alibeaj-kraja-minoi-besimin-te-spak-rrezik-te-kthehet-ne-shtojce-te-ps/100%Always2020-01-29 11:34
https://a2news.com/2020/01/29/vijojne-pasgoditjet-sizmologu-termeti-i-djeshem-jo-lidhje-me-turqine/100%Always2020-01-29 15:26
https://a2news.com/2020/01/29/lufta-kunder-krimit-te-organizuar-dhe-trafiqeve-lleshaj-takohet-me-yuri-kim/100%Always2020-01-29 11:19
https://a2news.com/2020/01/29/marreveshja-per-brexit-sot-votimi-ne-parlamentin-europian-fjalime-dhe-muzike/100%Always2020-01-29 11:08
https://a2news.com/2020/01/29/policet-dhe-zjarrfikesit-perleshen-si-te-ishin-grup-tifozesh-ultras/100%Always2020-01-29 10:57
https://a2news.com/2020/01/29/pyetjet-e-metes-per-komisionin-e-venecias/100%Always2020-01-29 10:41
https://a2news.com/2020/01/29/perforcimi-i-zikalterve-eriksen-gati-per-debutim/100%Always2020-01-29 10:32
https://a2news.com/2020/01/29/nje-shekull-futboll-feste-ne-durres-teuta-mbush-100-vjec/100%Always2020-01-29 10:32
https://a2news.com/2020/01/29/hapet-spitali-i-pare-per-te-prekurit-nga-koronavirusi-ne-kine/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/29/50-personat-me-te-kerkuar-ne-shqiperi/100%Always2020-01-29 11:26
https://a2news.com/2020/01/29/abilekaj-spak-u-e-internoi-dosjen-184-ne-diber-deshtim-total/100%Always2020-01-29 10:17
https://a2news.com/2020/01/29/rama-takon-von-der-leyen-presidentja-me-plan-te-qarte-per-negociatat/100%Always2020-01-29 10:09
https://a2news.com/2020/01/29/9-metrat-fatale-qe-i-moren-jeten-kobe-bryant/100%Always2020-01-29 09:47
https://a2news.com/2020/01/29/tifozet-e-djajve-te-kuq-sulmojne-shtepine-e-shefit-ekzekutiv/100%Always2020-01-29 09:34
https://a2news.com/2020/01/29/kpk-konfirmon-ne-detyre-prokurorin-anton-martini/100%Always2020-01-29 16:59
https://a2news.com/2020/01/29/vrasja-e-prenges-shkon-ne-5-numri-i-te-arrestuarve/100%Always2020-01-29 09:02
https://a2news.com/2020/01/29/forcat-shigjeta-vene-ne-pranga-dy-persona-kapen-me-pistolete-me-silenciator/100%Always2020-01-29 11:46
https://a2news.com/2020/01/29/vidhet-nje-dyqan-argjendarish-ne-librazhd/100%Always2020-01-29 07:49
https://a2news.com/2020/01/29/frymemarrje-lehtesimi-nga-koronavirusi-shkencetaret-australiane-prane-vaksines/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/29/rriten-bilanci-i-viktimave-nga-koronavirusi-nis-evakuimi-i-te-huajve-nga-wuhan/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/29/milan-spektakolar-ne-kupe-kalon-turin-dhe-gjen-ne-gjysmefinale-juventus/100%Always2020-01-29 06:51
https://a2news.com/2020/01/29/luhet-1-8-e-kupes-superiorja-perballe-kategorise-se-pare/100%Always2020-01-29 06:46
https://a2news.com/2020/01/28/revista-boton-karikaturen-me-koronavirus-kina-proteston-zyrtarisht/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/28/panik-nga-termeti-qytetaret-dalin-ne-rruge/100%Always2020-01-28 20:47
https://a2news.com/2020/01/28/termet-i-intensitetit-7-7-ne-xhamajke-rrezik-per-cunami/100%Always2020-01-28 20:58
https://a2news.com/2020/01/28/lekundje-te-forta-termeti-ne-durres-dhe-tirane/100%Always2020-01-28 21:01
https://a2news.com/2020/01/28/takohet-me-von-der-leyen-rama-tema-dihet-konferenca-e-donatoreve/100%Always2020-01-28 20:05
https://a2news.com/2020/01/28/zbatimi-i-reformes-ne-drejtesi-ambasadorja-yuri-kim-takon-ministren-gjonaj/100%Always2020-01-28 19:54
https://a2news.com/2020/01/28/perfundon-takimi-vv-ldk-me-pranine-e-ambasadoreve/100%Always2020-01-28 19:58
https://a2news.com/2020/01/28/ironia-e-rrjetit-me-takimin-e-eriksen-me-presidentin-kinez-te-interit/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/28/aksident-ne-pogradec-perplaset-makina-me-furgonin-dy-te-lenduar/100%Always2020-01-28 19:28
https://a2news.com/2020/01/28/kinezet-nuk-lejohen-qe-te-udhetojne-koronavirusi-i-kushton-turizmit-miliarda-dollare/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/01/28/te-premten-britania-e-madhe-feston-brexit-skocia-rebelohet-dhe-do-te-mbaje-flamurin-e-be/100%Always2020-01-28 18:41
https://a2news.com/2020/01/28/koalicioni-qeverises-vijon-takimi-kurti-dhe-mustafa-te-pranishem-dhe-ambasadore/100%Always2020-01-28 18:21
https://a2news.com/2020/01/28/trump-prezanton-planin-e-paqes-per-lindjen-e-mesme/100%Always2020-01-28 17:55
https://a2news.com/2020/01/28/lufte-ne-paris-mes-policeve-dhe-zjarrfikesve/100%Always2020-01-28 17:27
https://a2news.com/2020/01/28/avioni-i-rrezuar-ne-afganistan-mediat-iraniane-dhe-ruse-nder-viktimat-bosi-i-cia-qe-sulmoi-soleimanin/100%Always2020-01-28 17:19
https://a2news.com/2020/01/28/java-e-balonave-nderime-per-kobe-provat-e-karnavaleve-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-01-28 17:13
https://a2news.com/2020/01/28/ruci-dhe-balla-ne-samitin-parlament-europian-ballkan-perendimor-ke-ne-mars-drite-jeshile-per-shqiperine/100%Always2020-01-28 17:11
https://a2news.com/2020/01/28/kermijte-roze-i-mbijetojne-zjarreve-ne-australi/100%Always2020-01-28 17:04
https://a2news.com/2020/01/28/ankimimi-i-voltana-ademit-kushtetuesja-pranon-te-gjykoje-zgjedhjet-e-30-qershorit/100%Always2020-01-28 16:55
https://a2news.com/2020/01/28/guardiola-i-kritikoi-per-mungesen-ne-stadium-tifozet-e-city-i-kundervihen-trajnerit/100%Always2020-01-28 16:27
https://a2news.com/2020/01/28/188-kg-ne-lot-kampioni-i-sumos-nuk-permbahet-pas-fitores/100%Always2020-01-28 16:15
https://a2news.com/2020/01/28/lautaro-denohet-me-dy-ndeshje-nuk-luan-derbin-ndaj-milanit/100%Always2020-01-28 16:11
https://a2news.com/2020/01/28/kerkoi-ti-shpetoje-burgut-nga-arratia-gjykata-pushon-gjykimin-per-kerkesen-e-kajmakut/100%Always2020-01-28 15:58
https://a2news.com/2020/01/28/perdorimi-i-euros-civici-nivel-shqetesues-masat-te-pamjaftueshme/100%Always2020-01-28 15:47
https://a2news.com/2020/01/28/reforma-zgjedhore-ekspertet-pa-vullnet-politik-eshte-makijazh/100%Always2020-01-28 16:05
https://a2news.com/2020/01/28/dosja-184-spak-shpall-moskompetencen-per-krimin-elektoral-ne-diber/100%Always2020-01-28 18:15
https://a2news.com/2020/01/28/temperatura-bie-ne-59-grade-banoret-sivjet-po-ben-dimer-i-bute/100%Always2020-01-28 15:02
https://a2news.com/2020/01/28/bardhi-kraja-nuk-lejoi-spak-un-te-hetoje-ramen/100%Always2020-01-28 14:25
https://a2news.com/2020/01/28/ndertimi-i-rrjetit-5g-britania-sfidon-shba/100%Always2020-01-28 14:14
https://a2news.com/2020/01/28/federer-i-anulon-kundershtarit-7-match-point-kalon-ne-gjysmefinale/100%Always2020-01-28 14:11
https://a2news.com/2020/01/28/reportazhi-i-rai-3-pd-kanabisi-qeveria-deshtoi-me-kushtin-e-bundestagut/100%Always2020-01-28 14:07
https://a2news.com/2020/01/28/eriksen-prezantohet-me-stil-ne-la-scala/100%Always2020-01-28 14:01
https://a2news.com/2020/01/28/masakrohet-nje-person-ne-pazarin-e-korces-arrestohet-autori/100%Always2020-01-28 13:52
https://a2news.com/2020/01/28/dokumentari-per-kanabisin-ne-rai-3-reagon-policia-lajm-i-rreme-u-habiten-dhe-partneret/100%Always2020-01-28 13:21
https://a2news.com/2020/01/28/po-ndihmonte-4-siriane-te-kalonin-ne-kosove-arrestohet/100%Always2020-01-28 13:18
https://a2news.com/2020/01/28/fermeret-ne-faliment-korce-po-detyrohen-te-presin-pemet-frutore/100%Always2020-01-28 13:05
https://a2news.com/2020/01/28/nga-ambasadorja-e-re-e-shba-te-integrimi-mimi-kodheli-ne-a2/100%Always2020-01-28 12:55
https://a2news.com/2020/01/28/paralajmeron-zgjedhje-te-reja-veseli-udheheqim-nese-frikacaket-ikin-nga-pergjegjesite/100%Always2020-01-28 12:31
https://a2news.com/2020/01/28/reportazhi-i-rai-3-per-kanabisin-ne-shqiperi-rama-turp-gazetaresk/100%Always2020-01-28 12:45
https://a2news.com/2020/01/28/kim-nis-takimet-zyrtare-ambasadorja-amerikane-takohet-me-cakajn/100%Always2020-01-28 12:23
https://a2news.com/2020/01/28/studentja-shqiptare-arratiset-nga-wuhani-mberrin-ne-shqiperi/100%Always2020-02-26 16:34
https://a2news.com/2020/01/28/rama-e-ruci-ne-bruksel-konferenca-e-donatoreve-dhe-samiti-per-ballkanin/100%Always2020-01-28 12:14
https://a2news.com/2020/01/28/kobe-dhe-bashkeshortja-nuk-fluturonin-kurre-bashke-me-helikopter/100%Always2020-01-28 11:43
https://a2news.com/2020/01/28/shengeni-ballkanik-rama-kancelarja-merkel-ne-krahun-tone/100%Always2020-01-28 11:30
https://a2news.com/2020/01/28/84-vjetori-i-shkrimtarit-kadare-serish-i-vetmi-i-nominuar-nga-akademia-e-shkencave-per-nobel/100%Always2020-01-28 12:39
https://a2news.com/2020/01/28/fqinjet-izolojne-kinen-rusia-dhe-hong-kongu-drejt-mbylljes-se-kufijve/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/28/dhuna-ne-familje-ashpersimi-i-masave-nuk-frenon-fenomenin-ne-vlore/100%Always2020-01-28 11:17
https://a2news.com/2020/01/28/georgina-feston-ditelindjen-cr7-mesazh-te-embel-per-bashkeshorten/100%Always2020-01-28 11:11
https://a2news.com/2020/01/28/sportistet-e-kosoves-i-nisin-me-cigare-eliminatoret-e-europianit/100%Always2020-01-28 10:59
https://a2news.com/2020/01/28/hysaj-te-napoli-nga-i-padeshiruar-te-rinovimi-i-kontrates/100%Always2020-01-28 10:30
https://a2news.com/2020/01/28/moren-peng-dhe-vrane-49-vjecarin-ne-kamez-4-ne-pranga-policia-nuk-ka-gjetur-ende-trupin-e-viktimes/100%Always2020-01-28 15:36
https://a2news.com/2020/01/28/supa-tajlandeze-qe-zien-prej-45-vjetesh/100%Always2020-01-28 10:22
https://a2news.com/2020/01/28/qeveria-e-re-ne-kosoven-ahmeti-ldk-dhe-vv-nuk-duan-te-marrin-kostot-e-marreveshjes-me-serbine/100%Always2020-01-28 09:53
https://a2news.com/2020/01/28/koronavirusi-shefja-e-sherbimit-infektiv-shqiperia-vend-me-risk-shume-te-vogel/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/28/lirohen-per-disa-ore-grate-e-denuara-ekspozite-ne-kryeministri/100%Always2020-01-28 09:35
https://a2news.com/2020/01/28/kultivimi-i-kanabisit-ne-shqiperi-rai-3-rritet-me-1200-kete-vit/100%Always2020-01-28 10:52
https://a2news.com/2020/01/28/trump-do-te-zbuloje-planin-e-tij-per-paqe-ne-lindjen-e-mesme/100%Always2020-01-28 11:36
https://a2news.com/2020/01/28/zjarri-perfshin-portin-e-vogel-8-viktima-dhe-35-varka-te-mbytura/100%Always2020-01-28 08:03
https://a2news.com/2020/01/28/4-dite-nga-nisja-e-punimeve-merr-forme-spitali-ne-wuhan/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/28/negociatat-per-qeverine-e-re-ne-kosove-ne-tryeze-dhe-ambasadoret-e-quintit/100%Always2020-01-28 07:46
https://a2news.com/2020/01/28/aksidentohet-autobusi-ne-iran-viktima-dhe-shume-te-plagosur/100%Always2020-01-28 07:41
https://a2news.com/2020/01/28/franca-lufte-emigracionit-te-paligjshem-mbyllet-nje-tjeter-kamp-ne-paris/100%Always2020-01-28 07:25
https://a2news.com/2020/01/28/rritet-me-ritme-te-frikshme-bilanci-i-viktimave-nga-virusi-autoritetet-zbulojne-detajin-e-ri/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/28/napoli-drejt-shqiptarizimit-prane-akordit-me-nje-tjeter-shqiptar/100%Always2020-01-28 06:42
https://a2news.com/2020/01/27/futbolli-grek-ne-kaos-propozohet-renia-nga-kategoria-e-paok-ut-kampion/100%Always2020-01-27 22:44
https://a2news.com/2020/01/27/nje-makth-i-madh-ka-pushtuar-afriken-turmat-e-karkalecave-grykes/100%Always2020-01-27 22:22
https://a2news.com/2020/01/27/gaboi-ne-derbi-strakosha-falenderon-shoket-e-ekipit/100%Always2020-01-27 20:42
https://a2news.com/2020/01/27/ambasadori-shqiptar-ne-kine-ambasada-nuk-paguan-dot-familjaret-tu-blejne-bileta-kthimi-njerezve-te-tyre/100%Always2020-01-27 20:01
https://a2news.com/2020/01/27/aksident-ne-vlore-tre-te-lenduar-nga-perplasja/100%Always2020-01-27 20:05
https://a2news.com/2020/01/27/perkujton-holokaustin-thaci-serbia-vijon-te-mohoje-krimet-e-kryera-ne-ballkan/100%Always2020-01-27 19:25
https://a2news.com/2020/01/27/mbremja-me-magjike-e-kobe-bryant/100%Always2020-01-27 19:41
https://a2news.com/2020/01/27/vendet-bosh-ne-spak-klp-nis-proceduren-per-dy-prokurore-te-rinj/100%Always2020-01-27 18:54
https://a2news.com/2020/01/27/homazhe-si-ne-nba-rahoveci-dhe-vllaznia-nderojne-kobe-bryant-duke-shperdoruar-zoterimin-e-pare-te-topit/100%Always2020-01-27 18:17
https://a2news.com/2020/01/27/pamjet-e-frikshme-ne-rally-kampioni-i-botes-shpeton-mrekullisht-ne-monte-karlo/100%Always2020-01-27 17:44
https://a2news.com/2020/01/27/piano-nga-vinci-dhe-elefantet-kokeforte-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-01-27 17:39
https://a2news.com/2020/01/27/mjegulla-shkaku-i-aksidentit-ajror-te-kobe-bryant-perplasje-me-300-km-h/100%Always2020-01-27 17:20
https://a2news.com/2020/01/27/studentja-shqiptare-kerkon-te-evakuohet-nga-wuhani/100%Always2020-01-27 16:59
https://a2news.com/2020/01/27/seriali-vizatimor-parashikoi-4-vite-me-pare-vdekjen-tragjike-te-kobe-bryant/100%Always2020-01-28 00:07
https://a2news.com/2020/01/27/fishta-policet-po-mbahen-kundra-ligjit-ne-sherbime-12-oreshe-ende-ne-gatishmeri-pas-termetit/100%Always2020-01-27 16:28
https://a2news.com/2020/01/27/prokuroria-e-tiranes-apelon-ceshtjen-basha/100%Always2020-01-27 16:20
https://a2news.com/2020/01/27/kerkesa-e-lojtareve-dhe-tifozeve-kobe-bryant-duhet-te-jete-logoja-e-nba/100%Always2020-01-27 16:22
https://a2news.com/2020/01/27/macron-nuk-dorezohemi-perballe-anti-semitizmit/100%Always2020-01-27 15:35
https://a2news.com/2020/01/27/gruaja-vdes-gjate-gares-per-te-ngrene-sa-me-shume-embelsira/100%Always2020-01-27 15:25
https://a2news.com/2020/01/27/nuk-anuloi-ndeshjet-disa-ore-pas-vdekjes-se-bryant-kritika-te-ashpra-per-nba/100%Always2020-01-27 15:02
https://a2news.com/2020/01/27/ngacmonte-te-miturit-ne-shba-permes-facebook-arrestohet-fieraku/100%Always2020-01-27 14:41
https://a2news.com/2020/01/27/75-vjetori-i-holokaustit-perkujtohen-viktimat-ne-aushvic-holanda-kerkon-falje/100%Always2020-01-27 14:33
https://a2news.com/2020/01/27/koronavirusi-shtohen-masat-dhe-kontrollet-ne-rinas/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/27/serish-shkembim-lojtaresh-juve-milan-edhe-kater-dite-kohe/100%Always2020-01-27 14:08
https://a2news.com/2020/01/27/harroni-batman-dhe-spiderman-keta-jane-superherojnte-e-vertete-qe-ruajne-qytetin-nga-keqberesit/100%Always2020-01-27 13:54
https://a2news.com/2020/01/27/lagjja-13-ne-durres-banoret-jemi-lene-ne-harrese-pas-termetit/100%Always2020-01-27 13:45
https://a2news.com/2020/01/27/merr-fund-pritja-eriksen-vishet-zikalter/100%Always2020-01-27 13:33
https://a2news.com/2020/01/27/2-muaj-nga-termeti-tabaku-shume-vende-po-ndihmojne-shqiperine-vetem-qeveria-jone-spo-e-ben/100%Always2020-01-27 13:41
https://a2news.com/2020/01/27/haradinaj-per-marreveshjet-me-serbine-jane-pozitive-nuk-demtojne-kosoven/100%Always2020-01-27 13:08
https://a2news.com/2020/01/27/historia-e-fatmir-geshtenjes-me-aftesi-ndryshe-por-i-zoti-per-veten-dhe-te-tjeret/100%Always2020-01-27 14:08
https://a2news.com/2020/01/27/kerkohet-ne-turqi-si-gylenist-gjykata-e-tiranes-denon-selami-simsek/100%Always2020-01-27 12:39
https://a2news.com/2020/01/27/u-ndalua-gjate-operacionit-vol-vo-4-gjykata-pushon-hetimet-per-ish-drejtorin-e-pergjithshem-te-burgjeve/100%Always2020-01-27 15:16
https://a2news.com/2020/01/27/yuri-kim-mezi-po-pres-te-punoj-me-udheheqesit-e-shqiperise/100%Always2020-01-27 12:28
https://a2news.com/2020/01/27/denoncim-i-ri-kpk-rihap-hetimin-per-anton-martinin/100%Always2020-01-27 11:56
https://a2news.com/2020/01/27/nga-krimet-elektorale-te-sistemi-miratohet-agjenda-e-reformes-zgjedhore/100%Always2020-01-27 14:44
https://a2news.com/2020/01/27/zgjedhjet-lokale-ne-itali-salvini-humbje-e-hidhur-ne-veri-te-vendit/100%Always2020-01-27 11:20
https://a2news.com/2020/01/27/koalicioni-ldk-vetevendosje-mustafa-takohem-me-kurtin-per-finalizimin-e-marreveshjes/100%Always2020-01-27 11:14
https://a2news.com/2020/01/27/rama-ne-berlin-merkel-do-te-punojme-per-rezultate-ne-mars/100%Always2020-02-04 19:58
https://a2news.com/2020/01/27/kobe-bryant-jeta-ne-foto/100%Always2020-01-27 10:32
https://a2news.com/2020/01/27/veshjet-me-te-cuditshme-ne-grammy/100%Always2020-01-27 10:32
https://a2news.com/2020/01/27/mblidhet-task-force-per-koronavirusin-manastirliu-rritet-gatishmeria-masa-dhe-ne-aeroport/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/27/avioni-me-135-udhetare-perfundon-ne-mes-te-autostrades/100%Always2020-01-27 10:15
https://a2news.com/2020/01/27/meta-pret-ambasadoren-kim-shba-partner-i-pazevendesueshem/100%Always2020-01-27 10:14
https://a2news.com/2020/01/27/konferenca-e-donatoreve-xhepa-te-nisin-sa-me-pare-procedurat-me-instrumentet-tona/100%Always2020-01-27 10:32
https://a2news.com/2020/01/27/rrezohet-avioni-ushtarak-ne-zonen-e-kontrolluar-nga-talebanet/100%Always2020-01-27 14:57
https://a2news.com/2020/01/27/presidenti-meta-mesazh-ne-diten-e-kujteses-kurre-me/100%Always2020-01-27 09:53
https://a2news.com/2020/01/27/ndalohet-52-vjecari-i-shpallur-ne-kerkim-kombetar/100%Always2020-01-27 09:48
https://a2news.com/2020/01/27/ndahen-cmimet-grammy-triumf-per-billie-eilish-rremben-5-cmime/100%Always2020-01-27 17:57
https://a2news.com/2020/01/27/ambasadorja-kim-i-paraqet-kredencialet-presidentit-meta/100%Always2020-01-27 10:35
https://a2news.com/2020/01/27/humbja-e-nje-legjende-sporti-vajton-per-bryant/100%Always2020-01-27 09:01
https://a2news.com/2020/01/27/sulmohet-serish-ambasada-e-shba-ne-irak-per-here-te-pare-ka-te-lenduar/100%Always2020-01-27 08:13
https://a2news.com/2020/01/27/sondazhet-ne-kampin-demokrat-biden-ne-krye-afrohet-sanders/100%Always2020-01-27 07:47
https://a2news.com/2020/01/27/rritet-ndjeshem-bilanci-i-viktimave-nga-koronavirusi/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/27/jane-me-te-miret-ne-bote-por-liverpool-rrezikon-eliminimin-nga-ekipi-i-kategorise-se-trete/100%Always2020-01-27 09:13
https://a2news.com/2020/01/26/real-madrid-nuk-gabon-dhe-i-shkeputet-barcelones/100%Always2020-01-26 22:50
https://a2news.com/2020/01/26/napoli-i-hysajt-shpeton-veten-dhe-kampionatin-2-1-juventusit/100%Always2020-01-26 22:06
https://a2news.com/2020/01/26/kobe-historia-e-pabesueshme-e-nje-italiani-qe-dominoi-nba-ne/100%Always2020-01-26 21:22
https://a2news.com/2020/01/26/nje-gol-fantazme-gjunjezon-partizanin-kukesi-merr-kreun/100%Always2020-01-26 20:21
https://a2news.com/2020/01/26/aksident-ajror-nderron-jete-legjenda-cobe-bryant/100%Always2020-01-26 23:29
https://a2news.com/2020/01/26/aksident-ne-vlore-shperthen-ne-rruge-automjeti/100%Always2020-01-26 19:30
https://a2news.com/2020/01/26/moti-i-keq-prek-brazilin-shirat-e-dendur-shkaktojne-permbytje-dhe-te-pakten-30-viktima/100%Always2020-01-26 19:06
https://a2news.com/2020/01/26/strakosha-ben-gafe-ne-derbi-por-e-shpetoncmenduria-e-kolegut/100%Always2020-01-27 09:12
https://a2news.com/2020/01/26/smajlaj-ne-forme-olimpike-fluturon-7-90-dhe-fiton-ne-sllovaki/100%Always2020-01-26 18:00
https://a2news.com/2020/01/26/tirana-jep-spektakel-dhe-kap-kreun-teuta-ne-vend-te-trete/100%Always2020-01-26 17:25
https://a2news.com/2020/01/26/tensionet-shba-iran-trump-sanksionet-nuk-hiqen/100%Always2020-01-26 16:29
https://a2news.com/2020/01/26/konferenca-e-donatoreve-kryeministri-rama-ne-berlin-takim-me-kancelaren-merkel/100%Always2020-01-26 15:45
https://a2news.com/2020/01/26/zbardhet-vendimi-i-lirimit-gjykata-burgu-arriti-te-edukoje-doklen/100%Always2020-01-26 15:16
https://a2news.com/2020/01/26/tirana-afron-ne-skuader-mesfushorin-nga-guinea/100%Always2020-01-26 14:35
https://a2news.com/2020/01/26/aplikimi-per-rindertimin-nis-ne-29-janar-1-muaj-per-dosjet/100%Always2020-01-26 14:26
https://a2news.com/2020/01/26/interi-abonohet-me-barazimin-1-1-ne-san-siro-frenohet-edhe-nga-cagliari/100%Always2020-01-26 13:36
https://a2news.com/2020/01/26/dy-muaj-pas-termetit-basha-rama-prodhoi-vetem-korrupsion-dhe-genjeshtra/100%Always2020-01-26 13:25
https://a2news.com/2020/01/26/kercenon-gruan-me-thike-pavaresisht-urdhrit-te-mbrojtjes-arrestohet-61-vjecari/100%Always2020-01-26 13:12
https://a2news.com/2020/01/26/atletico-madrid-harron-te-fitoje-barazim-me-leganes-dhe-kriza-thellohet/100%Always2020-01-26 13:05
https://a2news.com/2020/01/26/sadiku-nuk-permbahet-supergol-me-malagen/100%Always2020-01-26 12:52
https://a2news.com/2020/01/26/kapet-ne-korce-mashtruesi-kosovar/100%Always2020-01-26 12:03
https://a2news.com/2020/01/26/balliu-rama-mbron-kryebashkiaket-ilegjitime-me-te-kaluar-kriminale/100%Always2020-01-26 11:27
https://a2news.com/2020/01/26/rindertimi-nga-termeti-rama-volum-pune-shembullor/100%Always2020-01-26 10:54
https://a2news.com/2020/01/26/prezantohet-platforma-online-per-rindertimin-e-banesave/100%Always2020-01-26 10:58
https://a2news.com/2020/01/26/shkon-ne-35-numri-i-viktimave-nga-termeti-ne-turqi/100%Always2020-01-26 10:22
https://a2news.com/2020/01/26/firma-u-mori-duhanin-pa-i-paguar-protestojne-fermeret-e-pogradecit/100%Always2020-01-26 10:08
https://a2news.com/2020/01/26/babai-regjistron-zhurmat-qe-ben-djali-i-tij-i-vogel-dhe-me-to-rikrijon-kengen-e-ac-dc/100%Always2020-01-26 09:42
https://a2news.com/2020/01/26/kishte-dale-me-leje-nga-burgu-ekzekutohet-45-vjecari-shqiptar-ne-rome/100%Always2020-01-26 09:21
https://a2news.com/2020/01/26/lebron-james-parakalon-kobe-bryant-pikeshenuesi-i-trete-me-i-mire-ne-historine-e-nba/100%Always2020-01-26 09:08
https://a2news.com/2020/01/26/koronavirusi-lindi-ne-nje-laborator-ushtarak-ne-wuhan/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/26/lojtaret-nuk-i-interpretojne-mire-disa-gjera-krize-te-barcelona-pas-deklaratave-te-setien/100%Always2020-01-26 08:07
https://a2news.com/2020/01/26/infermierja-kineze-jep-alarmin-koronavirusi-ka-prekur-90-mije-persona/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/26/termeti-ne-turqi-shtohet-numri-i-viktimave/100%Always2020-01-26 07:26
https://a2news.com/2020/01/25/atalanta-turperon-torinon-i-shenon-7-gola/100%Always2020-01-25 22:35
https://a2news.com/2020/01/25/i-vodhi-ore-dhe-bizhuteri-mbretit-denohet-me-15-vjet-burg/100%Always2020-01-25 21:23
https://a2news.com/2020/01/25/e-pabesueshme-ilicic-shenon-nga-mesi-i-fushes/100%Always2020-01-25 21:08
https://a2news.com/2020/01/25/dy-viktima-nga-gripi-sezonal-ne-kosove/100%Always2020-01-25 20:21
https://a2news.com/2020/01/25/aksident-ne-vlore-perplasen-dy-makina-dhe-nje-motor/100%Always2020-01-25 20:13
https://a2news.com/2020/01/25/pas-zjarreve-vdekjeprures-dhe-permbytjeve-ne-australi-mberrin-dhe-koronavirusi/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/25/bayern-shuplake-schalke-s-dhe-vrapon-drejt-vendit-te-pare/100%Always2020-01-25 19:25
https://a2news.com/2020/01/25/policia-shet-ne-ankand-makinen-e-mbushur-me-droge/100%Always2020-01-25 18:42
https://a2news.com/2020/01/25/perhapja-e-koronavirusit-presidenti-xi-jinping-jemi-perballe-nje-situate-te-rende/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/25/robo-ronaldo-pushton-rruget-e-qytetit-italian/100%Always2020-01-25 18:36
https://a2news.com/2020/01/25/kategoria-superiore-kukesi-partizani-duel-titulli-ne-arenen-kombetare/100%Always2020-01-25 18:07
https://a2news.com/2020/01/25/laci-del-me-pike-nga-loro-borici/100%Always2020-01-25 17:53
https://a2news.com/2020/01/25/impeachment-ekipi-i-donald-trump-nis-mbrojtjen-ne-senat/100%Always2020-01-25 17:42
https://a2news.com/2020/01/25/termeti-shkaterrues-ne-turqi-ambasada-shqiptare-asnje-shqiptar-i-prekur/100%Always2020-01-25 17:32
https://a2news.com/2020/01/25/barcelona-merr-dy-shuplakane-mestalla/100%Always2020-01-25 16:54
https://a2news.com/2020/01/25/kosove-serbi-analistet-flasin-per-rinisjen-e-bisedimeve-per-marreveshje/100%Always2020-01-25 16:47
https://a2news.com/2020/01/25/aktiviteti-i-rames-ne-surrel-pd-mesuesit-u-urdheruan-te-bejne-propagande/100%Always2020-01-25 16:33
https://a2news.com/2020/01/25/rama-kritika-veliajt-kryeministri-me-shume-investime-ne-surrel/100%Always2020-01-25 16:15
https://a2news.com/2020/01/25/prioritet-vetem-ne-leter-financim-anemik-per-bujqesine-dhe-turizmin/100%Always2020-01-25 15:58
https://a2news.com/2020/01/25/nje-femije-guximtar-not-mes-akullit-hiri-mbulon-gjithcka-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/25/ilir-meta-per-the-times-of-israel-izraeli-duhet-ta-njohe-sa-me-pare-kosoven/100%Always2020-01-25 15:38
https://a2news.com/2020/01/25/bregu-serish-protagonist-skenderbeu-thyen-ne-fund-flamurtarin/100%Always2020-01-25 15:09
https://a2news.com/2020/01/25/termeti-ne-turqi-e-moshuara-nxirret-pas-17-oresh-nga-germadhat/100%Always2020-01-25 14:53
https://a2news.com/2020/01/25/valencia-barcelona-sherr-para-ndeshjes-mes-grupimeve-ultras/100%Always2020-01-25 14:27
https://a2news.com/2020/01/25/i-denuar-me-9-vite-burg-ne-shqiperi-arrestohet-ne-gjermani/100%Always2020-01-25 14:04
https://a2news.com/2020/01/25/interi-pa-frena-pas-eriksen-akord-edhe-per-giroud/100%Always2020-01-25 13:58
https://a2news.com/2020/01/25/5-vjec-ushtar-tragjedia-e-femijeve-ne-shtetin-e-luftetareve/100%Always2020-01-25 18:45
https://a2news.com/2020/01/25/koronavirusi-3-leksionet-qe-kina-nuk-i-mesoi-kurre/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/25/uefa-ndryshon-formatin-e-kupave-te-europes-me-shume-mundesi-per-ekipet-shqiptare/100%Always2020-01-25 13:00
https://a2news.com/2020/01/25/nba-ne-paris-yjet-e-psg-dhe-milwaukee-bucks-shkembejne-dhurata/100%Always2020-01-25 12:54
https://a2news.com/2020/01/25/e-kerkonte-milani-leipzig-zyrtarizon-talentin-spanjoll/100%Always2020-01-25 15:44
https://a2news.com/2020/01/25/mjeket-keshillojne-shmangni-kremin-kundra-diellit/100%Always2020-01-25 12:37
https://a2news.com/2020/01/25/lufta-e-harruar-15-milione-kunder-superfuqise-ruse/100%Always2020-01-25 12:33
https://a2news.com/2020/01/25/godet-motren-me-mjete-prerese-arrestohet-24-vjecarja-ne-tirane/100%Always2020-01-25 11:37
https://a2news.com/2020/01/25/gjyqi-ndaj-trump-davos-virusi-kinez-dhe-e-ardhmja-e-ciftit-gjysme-mbreteror/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/25/rrezikon-5-vjet-burg-per-nje-vend-parkimi/100%Always2020-01-25 11:13
https://a2news.com/2020/01/25/asgjesimi-i-mbetjeve-ne-vullkane-depozitimi-i-tyre-ne-trekendeshin-e-bermudes/100%Always2020-01-25 11:07
https://a2news.com/2020/01/25/pamje-me-dron-nga-demet-e-medha-te-termetit-ne-turqi/100%Always2020-01-25 10:29
https://a2news.com/2020/01/25/u-mor-peng-dy-vite-me-pare-autori-i-dyshuar-i-vrasjes-ne-astir-vilsoni-me-kercenoi-dhe-me-ofendoi-nga-familja/100%Always2020-01-25 10:45
https://a2news.com/2020/01/25/koronavirusi-ambasadori-shqiptar-ne-pekin-shmangni-udhetimet-ne-kine/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/25/shperthim-i-fuqishem-ne-teksas-te-pakten-2-te-vdekur/100%Always2020-01-25 09:07
https://a2news.com/2020/01/25/kapet-mbi-1-ton-kokaine-ne-athine/100%Always2020-01-25 10:59
https://a2news.com/2020/01/25/viti-i-ri-kinez-ne-gjendjen-e-emergjences-kombetare-41-viktima-nga-koronavirusi/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/25/termeti-meta-ne-krah-te-turqise-ne-kete-moment-te-veshtire-basha-lutje-dhe-solidaritet/100%Always2020-01-25 08:09
https://a2news.com/2020/01/25/pasojat-e-renda-te-termetit-ne-turqi/100%Always2020-01-25 07:56
https://a2news.com/2020/01/25/rekordmeni-haaland-5-gola-ne-vetem-57-minuta-me-dortmund/100%Always2020-01-25 12:27
https://a2news.com/2020/01/25/rendohet-bilanci-ne-turqi-29-te-vdekur-nga-termeti-dhe-mbi-1000-te-plagosur/100%Always2020-01-25 19:03
https://a2news.com/2020/01/24/termeti-ne-turqi-rama-i-jemi-prane-popullit-lutemi-qe-zoti-tu-jape-force/100%Always2020-01-24 22:39
https://a2news.com/2020/01/24/milan-vijon-serine-e-fitoreve-rebic-serish-deciziv/100%Always2020-01-24 21:38
https://a2news.com/2020/01/24/1-pike-18-milione-euro-kontrata-e-cuditshme-per-lojtarin-e-interit/100%Always2020-01-24 20:41
https://a2news.com/2020/01/24/virusi-kinez-mberrin-ne-europe-konfirmohen-2-raste-ne-france/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/24/perballimi-i-demeve-bushati-opsion-borxh-i-posacem-per-termetin/100%Always2020-01-24 20:25
https://a2news.com/2020/01/24/fatura-e-termetit-teliti-burimet-brenda-buxhetit-para-borxhit/100%Always2020-01-24 20:14
https://a2news.com/2020/01/24/largimi-i-shqiptareve-rritet-numri-i-azilanteve-drejt-europes/100%Always2020-01-24 19:57
https://a2news.com/2020/01/24/10-vite-burg-balili-kerkon-pafajesi-ne-gjykaten-e-larte/100%Always2020-01-24 19:32
https://a2news.com/2020/01/24/privatizimi-i-oshee-gjykata-e-tiranes-pushon-ceshtjen-cez/100%Always2020-01-24 19:21
https://a2news.com/2020/01/24/ja-si-sillen-ne-turqi-gjate-termetit-6-8-rihter-qe-goditi-vendin/100%Always2020-01-24 19:02
https://a2news.com/2020/01/24/studentet-per-korrupsionin-spak-te-hetoje-shpenzimet-ne-shkollat-e-larta/100%Always2020-01-24 18:28
https://a2news.com/2020/01/24/turqia-goditet-nga-nje-termet-6-8-rihter-disa-te-vdekur/100%Always2020-01-25 07:08
https://a2news.com/2020/01/24/sulmi-me-raketa-ndaj-bazes-se-shba-pentagoni-34-ushtare-me-trauma/100%Always2020-01-24 18:07
https://a2news.com/2020/01/24/frika-nga-hakerimet-ekspertet-dhendri-i-trump-te-nderroje-telefonin/100%Always2020-01-24 17:53
https://a2news.com/2020/01/24/gruaja-bie-nga-kati-i-9-i-pallatit-dhe-ngrihet-me-kembet-e-veta/100%Always2020-01-24 17:53
https://a2news.com/2020/01/24/shprehja-te-derdhet-vera-lume-behet-realitet/100%Always2020-01-24 16:54
https://a2news.com/2020/01/24/spak-do-te-dergoje-per-ekspertim-videon-me-kokaine/100%Always2020-01-24 16:39
https://a2news.com/2020/01/24/situata-nga-virusi-nisin-punimet-per-spitalin-ne-wuhan-do-perfundoje-ne-6-dite/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/24/aksident-i-rende-ne-librazhd-perplasen-dy-makina-nje-i-vdekur/100%Always2020-01-24 16:14
https://a2news.com/2020/01/24/rally-i-monte-carlo-aksident-i-frikshem-ott-tanak-shpeton-pa-pasoja/100%Always2020-01-24 16:06
https://a2news.com/2020/01/24/viktima-e-dyte-ne-dakar-2020-edwin-straver-humbi-betejen-per-jeten/100%Always2020-01-24 16:00
https://a2news.com/2020/01/24/senatoret-argetohen-dhe-i-ze-gjumi-gjate-gjyqit-ndaj-trump/100%Always2020-01-24 16:02
https://a2news.com/2020/01/24/video-me-kokaine-balla-neveri-e-denim-maksimal-nese-vertetohet-akuza/100%Always2020-01-24 15:50
https://a2news.com/2020/01/24/alarmi-per-virusin-kina-ne-gare-me-kohen-disa-qytete-te-izoluara/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/24/gara-per-bkh-deri-tani-5-kandidate/100%Always2020-01-24 15:18
https://a2news.com/2020/01/24/lsi-kunder-borchardt-vasili-percares-nuk-na-ftoi-ne-takim/100%Always2020-01-24 14:55
https://a2news.com/2020/01/24/protesta-ne-sukth-banoret-na-kane-harruar-ne-banesa-te-demtuara/100%Always2020-01-24 14:52
https://a2news.com/2020/01/24/spak-kerkon-testin-e-droges-per-kryebashkiakun-e-bulqizes/100%Always2020-01-24 15:19
https://a2news.com/2020/01/24/qyteti-kthehet-ne-shesh-lufte-nga-sacra-corona-unita-por-banoret-kane-nisur-te-ngrene-krye/100%Always2020-01-24 14:27
https://a2news.com/2020/01/24/po-afrohet-sfida-e-nurmagomedov-me-mayweather-rusi-ka-vetem-nje-kusht/100%Always2020-01-24 18:08
https://a2news.com/2020/01/24/gjashte-te-vrare-ne-gjermani-arrestohet-autori/100%Always2020-01-24 14:18
https://a2news.com/2020/01/24/videoja-e-bulqizes-felaj-kush-thyen-rregullat-e-punes-te-largohet-nga-funksioni/100%Always2020-01-24 13:33
https://a2news.com/2020/01/24/boci-reforma-zgjedhore-nuk-ka-vlere-pa-zgjedhjet-e-parakohshme/100%Always2020-01-24 13:24
https://a2news.com/2020/01/24/rama-europa-nuk-do-te-na-lere-vetem-presidenti-i-ke-nuk-kemi-ende-unanimitet-per-integrimin/100%Always2020-01-24 13:31
https://a2news.com/2020/01/24/vizita-e-grenell-ne-serbi-mediat-ne-beograd-propozon-shkembim-territori/100%Always2020-01-24 13:05
https://a2news.com/2020/01/24/cakaj-metodologjia-e-re-e-negociimit-pritet-ti-hape-rruge-celjes-se-negociatave/100%Always2020-01-24 12:50
https://a2news.com/2020/01/24/pervec-lautaros-barcelona-kerkon-edhe-nje-tjeter-lojtar-te-interit/100%Always2020-01-24 12:27
https://a2news.com/2020/01/24/djali-me-temperature-prinderit-braktisin-femijet-ne-aeroport-ndersa-arratisen-nga-virusi/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/24/grenell-takohet-me-vucic-ndaloni-fushaten-kunder-kosoves/100%Always2020-01-24 12:13
https://a2news.com/2020/01/24/negociatat-balla-besimplote-per-nisjen-e-bisedimeve-per-anetaresim/100%Always2020-01-24 15:43
https://a2news.com/2020/01/24/takim-mes-presidenteve-rrezikohet-bojkoti-i-kampionatit/100%Always2020-01-24 14:58
https://a2news.com/2020/01/24/reforma-zgjedhore-borchardt-tregon-fushat-ku-duhet-te-fokusohet-shqiperia/100%Always2020-01-24 12:23
https://a2news.com/2020/01/24/negociatat-presidenti-i-keshillit-europian-charles-michel-viziton-sot-tiranen/100%Always2020-01-24 11:21
https://a2news.com/2020/01/24/vlore-qellon-me-arme-ne-ajer-ne-kerkim-autori/100%Always2020-01-24 11:20
https://a2news.com/2020/01/24/nga-himalajet-tek-e-moshuara-fatlume-fotot-me-te-mira-te-udhetimeve/100%Always2020-01-24 11:13
https://a2news.com/2020/01/24/soros-trump-nje-mashtrues-investoj-1-miliarde-dollare-per-nje-rrjet-te-ri-universitetesh/100%Always2020-01-24 11:30
https://a2news.com/2020/01/24/stuhia-ne-spanje-permbyten-ishujt-baleare-te-pakten-13-viktima/100%Always2020-01-24 10:44
https://a2news.com/2020/01/24/porsche-dizenjon-shtepine-levizese-super-luksoze/100%Always2020-01-24 10:36
https://a2news.com/2020/01/24/alarmi-per-virusin-kinez-te-pakten-26-viktima-disa-qytete-te-izoluara/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/24/si-e-perballoi-kina-koronavirusin-duke-arrestuar-kedo-qe-fliste-per-te/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/24/nje-qytet-me-zombie-video-dramatike-nga-wuhan-ku-njerezit-rrezohen-ne-toke-nga-virusi/100%Always2020-01-24 10:16
https://a2news.com/2020/01/24/nga-sot-do-te-jete-me-e-veshtire-te-shkosh-ne-shba-per-te-lindur-femije/100%Always2020-01-24 09:52
https://a2news.com/2020/01/24/teatrin-kombetar-budina-rama-dhe-veliaj-e-kane-humbur-betejen-jemi-frymezim-per-europa-nostra/100%Always2020-01-24 09:54
https://a2news.com/2020/01/24/ministria-e-shendetesise-shqiperia-rrezik-te-ulet-per-tu-prekur-nga-koronavirusi/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/24/me-shau-nga-nena-u-nervozova-dhe-e-qellova-zbardhet-deshmia-e-vrasesit-te-tafciut/100%Always2020-01-24 09:23
https://a2news.com/2020/01/24/nadal-godet-pa-dashje-vajzen-e-topave-i-kerkon-falje-duke-e-puthur/100%Always2020-01-24 09:16
https://a2news.com/2020/01/24/shano-shqiperia-parajsa-e-korrupsionit/100%Always2020-01-24 09:01
https://a2news.com/2020/01/24/ishte-fshehur-ne-tirane-pasi-kishte-kryer-vrasje-ne-france-arrestohet-francezi/100%Always2020-01-24 08:32
https://a2news.com/2020/01/24/united-ben-blerjen-e-pare-per-merkaton-e-janarit-por-nuk-eshte-futbollist/100%Always2020-01-24 08:28
https://a2news.com/2020/01/24/motogp-ducati-prezanton-perlen-e-re/100%Always2020-01-24 07:46
https://a2news.com/2020/01/24/e-bujshme-ne-kupen-e-mbretit-atletico-eliminohet-nga-ekipi-i-kategorise-se-trete/100%Always2020-01-24 07:31
https://a2news.com/2020/01/23/liverpool-nuk-e-ndalin-dot-as-ujqerit/100%Always2020-01-23 21:53
https://a2news.com/2020/01/23/interi-arrin-marreveshjen-me-eriksen-tottenham-e-le-te-lire/100%Always2020-01-23 21:39
https://a2news.com/2020/01/23/ora-e-apokalipsit-shkencetaret-mungojne-100-sekonda-nga-fundi-i-botes/100%Always2020-01-23 21:24
https://a2news.com/2020/01/23/nga-kontrolli-per-koronavirus-te-trump-ne-zvicer-fotot-me-interesante-te-dites/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/23/ngerci-per-kushtetuesen-meta-38-pyetje-per-komisionin-e-venecias/100%Always2020-01-23 20:46
https://a2news.com/2020/01/23/paketa-antishpifje-shumica-rrezon-edhe-dekretin-e-dyte-te-presidentit/100%Always2020-01-23 20:31
https://a2news.com/2020/01/23/frika-per-hakmarrje-nga-mafia-kapiteni-ultimo-nuk-eshte-vetem/100%Always2020-01-23 20:28
https://a2news.com/2020/01/23/diplomacia-amerikane-marredheniet-me-tiranen-dhe-sfidat-e-yuri-kim/100%Always2020-01-23 20:13
https://a2news.com/2020/01/23/nuk-reshtin-medaljet-per-xhudistet-kosovare/100%Always2020-01-23 20:08
https://a2news.com/2020/01/23/ke-shtyn-publikimin-e-metodologjise-se-re-per-zgjerim/100%Always2020-01-23 19:52
https://a2news.com/2020/01/23/ne-fushen-e-vdekjes/100%Always2020-01-23 19:24
https://a2news.com/2020/01/23/video-skandali-me-kokaine-artan-hoxha-kjo-nuk-eshte-nje-ceshtje-politike/100%Always2020-01-23 18:52
https://a2news.com/2020/01/23/videoja-me-kokaine-ekspertet-nuk-duhet-te-nise-procedimi-nuk-ka-veper-penale/100%Always2020-01-24 09:09
https://a2news.com/2020/01/23/ambasadorja-e-re-e-shba-jam-gati-ti-pervishem-punes/100%Always2020-01-23 18:39
https://a2news.com/2020/01/23/skandali-i-gruas-me-te-pasur-ne-afrike-gjendet-i-vdekur-nje-bankier/100%Always2020-01-23 17:52
https://a2news.com/2020/01/23/kryemadhi-dekada-e-re-do-te-jete-fillimi-i-fundit-te-tranzicionit/100%Always2020-01-23 17:45
https://a2news.com/2020/01/23/7-bomba-zbulohen-ne-vendin-ku-do-ndertohet-fabrika-e-tesla-ne-gjermani/100%Always2020-01-23 17:38
https://a2news.com/2020/01/23/i-derguari-i-shba-per-iranin-pasuesi-i-soleimanit-do-kete-te-njejtin-fat-nese-vret-amerikane/100%Always2020-01-23 17:26
https://a2news.com/2020/01/23/protestat-ndaj-arbitrit-ne-humbjen-ndaj-tiranes-disiplina-denon-trajnerin-e-bylisit/100%Always2020-01-23 17:22
https://a2news.com/2020/01/23/askush-se-kishte-bere-me-pare-50-vjecari-zhytet-ne-vendin-me-te-bukur-ne-bote/100%Always2020-01-23 16:58
https://a2news.com/2020/01/23/gjen-kutine-e-mbushur-me-para-te-bankomatit-e-kthen-ne-banke/100%Always2020-01-23 16:27
https://a2news.com/2020/01/23/video-me-kokaine-kryebashkiaku-i-bulqizes-deshmon-ne-spak/100%Always2020-01-24 12:37
https://a2news.com/2020/01/23/zbulohet-sauna-600-vjecare-ku-te-lashtet-purifikonin-shpirtin/100%Always2020-01-23 16:10
https://a2news.com/2020/01/23/pas-tij-eshte-nje-kampion-bote-femija-shperthen-ne-lot/100%Always2020-01-23 17:37
https://a2news.com/2020/01/23/vrasja-e-vilson-tafciut-dorezohet-ne-polici-autori-i-dyshuar/100%Always2020-01-23 15:51
https://a2news.com/2020/01/23/virusi-vrases-kinez-obsh-mund-te-shpalle-sot-emergjencen-globale/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/23/demi-1-mld-euro-rama-konferenca-e-donatoreve-nuk-mjafton-te-gatshem-per-masa-financiare/100%Always2020-01-23 15:23
https://a2news.com/2020/01/23/qytetaret-te-pakenaqur-vlore-rritet-me-50-cmimi-i-ujit-te-pijshem/100%Always2020-01-23 15:05
https://a2news.com/2020/01/23/martohu-me-perdhunuesin-projektligji-pritet-te-futet-per-diskutim-ne-turqi/100%Always2020-01-23 14:44
https://a2news.com/2020/01/23/australian-open-kthehen-ne-roland-garros/100%Always2020-01-23 14:25
https://a2news.com/2020/01/23/perceptimi-nder-vite-luhatja-e-korrupsionit-nga-2005-deri-tani/100%Always2020-01-23 14:57
https://a2news.com/2020/01/23/gjyqi-kunder-trump-demokratet-kunder-deshmise-se-hunter-biden/100%Always2020-01-23 14:21
https://a2news.com/2020/01/23/prokuroria-e-tiranes-perfundon-hetimet-per-dh-albania-dosja-ne-gjykate/100%Always2020-01-23 21:17
https://a2news.com/2020/01/23/kina-ne-krize-tri-qytete-te-izoluara-anulohet-viti-i-ri-dhe-njerezit-perleshen-per-ushqime/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/23/bolt-jep-lajmin-se-shpejti-do-te-behet-prind/100%Always2020-01-23 13:44
https://a2news.com/2020/01/23/meta-i-drejtohet-komisionit-te-venecias-per-zgjedhjen-e-anetareve-te-gjykates-kushtetuese/100%Always2020-01-23 13:38
https://a2news.com/2020/01/23/endrrat-e-roshit-la-liga-dhe-boterori-2022/100%Always2020-01-23 13:36
https://a2news.com/2020/01/23/teatri-kombetar-veliaj-shembja-do-te-behet-sapo-te-kene-perfunduar-procedurat/100%Always2020-01-23 13:23
https://a2news.com/2020/01/23/termeti-bonusi-i-qirase-per-banesat-arrin-ne-26-miliarde-leke/100%Always2020-01-23 13:23
https://a2news.com/2020/01/23/raporti-i-ti-hysi-me-spak-dhe-bkh-lufta-ndaj-korrupsionit-do-te-marre-hov-tjeter/100%Always2020-01-23 13:14
https://a2news.com/2020/01/23/grenell-ne-kosove-i-derguari-i-posacem-i-shba-takon-lideret-politike/100%Always2020-01-23 14:27
https://a2news.com/2020/01/23/komisioni-i-medias-rrezon-dekretin-e-presidentit-per-kthimin-per-rishqyrtim-te-paketes-antishpifje/100%Always2020-01-23 12:45
https://a2news.com/2020/01/23/video-duke-konsumuar-lende-narkotike-alla-montazh-nga-pd-do-te-bej-padi-ndaj-salianjit/100%Always2020-01-23 12:26
https://a2news.com/2020/01/23/kokaina-ne-banane-shtyhet-seanca-ndaj-arber-cekajt/100%Always2020-01-23 12:21
https://a2news.com/2020/01/23/virusi-kinez-shkakton-17-viktima-izolohen-dy-metropole-me-19-milione-banore/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/23/liqeni-flutur-nje-mrekulli-e-ngrire/100%Always2020-01-23 12:08
https://a2news.com/2020/01/23/de-biasi-prane-firmes-me-iranin/100%Always2020-01-23 12:06
https://a2news.com/2020/01/23/indi-gjeli-vret-te-zotin/100%Always2020-01-23 11:42
https://a2news.com/2020/01/23/reklama-e-adidas-me-pogba-ter-stegen-dhe-nje-te-ftuar-special-ne-fund/100%Always2020-01-23 11:39
https://a2news.com/2020/01/23/raporti-i-ti-basha-korrupsioni-i-kesaj-qeverie-po-na-kalb-atdheun/100%Always2020-01-23 11:16
https://a2news.com/2020/01/23/partia-demokratike-kerkon-shkarkimin-e-alles/100%Always2020-01-23 11:11
https://a2news.com/2020/01/23/darzeze-nxenes-e-mesues-bojkotojne-mesimin-per-kushtet-e-transportit/100%Always2020-01-23 11:47
https://a2news.com/2020/01/23/aktorja-veterane-tajvaneze-qe-duket-si-30-vjec/100%Always2020-01-23 10:59
https://a2news.com/2020/01/23/u-regjistrua-duke-konsumuar-lende-narkotike-spak-nis-hetimin-per-allen/100%Always2020-01-23 11:14
https://a2news.com/2020/01/23/antishpifja-ne-venecia-basha-pershendet-kie-provuan-cenimin-e-medias/100%Always2020-01-23 10:12
https://a2news.com/2020/01/23/mourinho-do-patjeter-nje-sulmues-tottenham-pergatit-oferten-tjeter-per-muriqin/100%Always2020-01-23 10:04
https://a2news.com/2020/01/23/supa-me-lakuriq-nate-ajo-qe-perhapi-koronavirusin/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/23/ndahen-cmimet-letrare-romani-me-i-mire-i-vitit-2018-guret-e-vetmise-se-tom-kukes/100%Always2020-01-23 09:16
https://a2news.com/2020/01/23/tabaku-shqiperia-me-indeksin-e-demokracise-me-te-dobet-dhe-me-korrupsion-me-te-larte-se-viti-2018/100%Always2020-01-23 07:59
https://a2news.com/2020/01/23/lufta-kunder-korrupsionit-transparency-international-shqiperia-hapa-prapa/100%Always2020-01-23 07:59
https://a2news.com/2020/01/23/psg-mposht-reims-dhe-kalon-ne-finalen-e-kupes-se-frances/100%Always2020-01-23 07:26
https://a2news.com/2020/01/23/57-vite-qe-nuk-ndodhte-united-humbet-ne-old-trafford-ndaj-burnley/100%Always2020-01-23 07:15
https://a2news.com/2020/01/23/kalendari-islamik-mjekja-e-pare-dhe-salvador-dali-kjo-date-ne-histori-23-janar/100%Always2020-01-22 15:53
https://a2news.com/2020/01/22/juventusi-dhe-ronaldo-skursehen-as-ne-kupe-mposhtin-romen-dhe-kalojne-ne-gjysmefinale/100%Always2020-01-22 21:58
https://a2news.com/2020/01/22/hero-per-tiranen-i-urryer-te-bylisi-ngoo-sqaron-golin-e-kontestuar/100%Always2020-01-22 21:24
https://a2news.com/2020/01/22/ne-wuhan-in-e-boshatisur-ku-shpertheu-virusi-i-ri-qe-po-tmerron-boten/100%Always2020-01-22 21:28
https://a2news.com/2020/01/22/e-pazakonte-kirurget-kosovare-rrihen-ne-sallen-e-operacionit/100%Always2020-01-22 20:41
https://a2news.com/2020/01/22/marreveshja-me-serbine-thaci-do-te-arrihet-nen-lidershipin-e-trump/100%Always2020-01-22 20:24
https://a2news.com/2020/01/22/kupa-e-mbretit-barcelona-ben-me-zemer-tifozet-me-skuadren-nga-kategoria-e-trete/100%Always2020-01-22 20:33
https://a2news.com/2020/01/22/doktoret-ne-greve-per-pagat-miliarderi-iu-cakton-nje-fond-te-majme/100%Always2020-01-22 19:02
https://a2news.com/2020/01/22/princi-saudit-akuzohet-se-hakeroi-telefonin-e-njeriut-me-te-pasur-ne-bote/100%Always2020-01-22 18:37
https://a2news.com/2020/01/22/vetevendosje-hesht-ldk-optimiste-per-marreveshjen-per-bashkeqeverisje/100%Always2020-01-22 18:28
https://a2news.com/2020/01/22/paketa-antishpifje-kie-con-draftin-ne-venecia-ps-rrezon-presidentin/100%Always2020-01-23 08:41
https://a2news.com/2020/01/22/marreveshja-per-linjen-ajrore-haradinaj-nuk-cenon-pavaresine-dhe-sovranitetin/100%Always2020-01-22 18:22
https://a2news.com/2020/01/22/tirana-fitore-dramatike-in-extremis-bylis-konteston-golin/100%Always2020-01-22 18:06
https://a2news.com/2020/01/22/ambasadorja-e-re-e-shba-nis-mandatin-3-vjecar-ne-tirane/100%Always2020-01-23 10:25
https://a2news.com/2020/01/22/greket-ne-greve-kerkojne-tiu-kthehen-ishujt-e-pushtuar-nga-emigrantet/100%Always2020-01-22 17:18
https://a2news.com/2020/01/22/token-po-e-perpin-deti-dhjetera-vila-ne-rrezik/100%Always2020-01-22 17:15
https://a2news.com/2020/01/22/panik-te-pasagjeret-avioni-mbushet-me-tym-ne-5-mije-metra-lartesi/100%Always2020-01-22 16:30
https://a2news.com/2020/01/22/frika-nga-virusi-misterioz-kinez-serbia-shton-kontrollet-ne-aeroport/100%Always2020-01-22 16:09
https://a2news.com/2020/01/22/opozita-percakton-ekipin-e-saj-te-eksperteve-ne-tryezen-per-reformen-zgjedhore/100%Always2020-01-22 16:35
https://a2news.com/2020/01/22/deti-hyn-ne-rruget-e-mallorca-stuhia-le-200-mije-persona-pa-energji/100%Always2020-01-22 17:27
https://a2news.com/2020/01/22/leopardi-ne-gjume-rekordi-i-binjakeve-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-01-22 15:20
https://a2news.com/2020/01/22/kukesi-nuk-perfiton-nga-humbja-e-partizanit/100%Always2020-01-22 15:14
https://a2news.com/2020/01/22/reforma-zgjedhore-mediu-vendimet-jo-mes-pak-njerezve-te-pyetet-keshilli/100%Always2020-01-22 14:59
https://a2news.com/2020/01/22/kosova-e-rrezikuar-nga-serbia-bytyci-rrefen-takimet-qe-caktuan-fatin-e-kosoves/100%Always2020-01-22 15:08
https://a2news.com/2020/01/22/kupa-e-italise-juve-per-gjysmefinalet-roma-kunder-tabuse/100%Always2020-01-22 14:21
https://a2news.com/2020/01/22/10-qytetet-me-te-mira-ne-bote-per-familjet/100%Always2020-01-22 14:15
https://a2news.com/2020/01/22/familja-mbreterore-tashme-nje-serial-vizatimor-nga-babai-i-family-guy/100%Always2020-01-22 14:18
https://a2news.com/2020/01/22/vidhen-foto-te-schumacher-ne-gjendjen-aktuale-dhe-nxirren-ne-shitje-per-1-milion-euro/100%Always2020-01-22 13:57
https://a2news.com/2020/01/22/eshte-aq-ftohte-sa-iguanat-bien-nga-pemet/100%Always2020-01-22 13:25
https://a2news.com/2020/01/22/furgoni-perplaset-me-kamionin-nje-i-plagosur-ne-lezhe/100%Always2020-01-22 13:07
https://a2news.com/2020/01/22/fluturimet-prishtine-beograd-lekaj-nuk-pati-kushtezime-per-taksen/100%Always2020-01-22 13:34
https://a2news.com/2020/01/22/paketa-antishpifje-rrezohet-dekreti-i-metes-presidenca-e-cojme-ne-kushtetuese/100%Always2020-01-22 12:27
https://a2news.com/2020/01/22/amnistia-164-te-denuar-pritet-te-lene-qelite/100%Always2020-01-22 12:27
https://a2news.com/2020/01/22/aleance-per-te-shpetuar-ate-qe-ka-mbetur-nga-titaniku/100%Always2020-01-22 12:07
https://a2news.com/2020/01/22/policia-identifikon-autorin-e-vrasjes-se-vilson-tafciut/100%Always2020-01-22 11:54
https://a2news.com/2020/01/22/mesoi-lidhjen-me-nenen-e-saj-e-dashura-greke-padit-shqiptarin-per-perdhunim/100%Always2020-01-22 11:38
https://a2news.com/2020/01/22/theu-stolat-e-stadiumit-arrestohet-nje-54-vjecar-ne-korce/100%Always2020-01-22 11:35
https://a2news.com/2020/01/22/salianji-rama-synon-kontrollin-e-drejtesise-per-te-mos-zbuluar-lidhjet-e-tij-me-krimin-dhe-korrupsionin/100%Always2020-01-22 11:29
https://a2news.com/2020/01/22/zbardhen-disa-prej-emrave-qe-kane-aplikuar-per-bkh/100%Always2020-01-22 15:47
https://a2news.com/2020/01/22/alarm-botor-per-virusin-kinez-9-viktima-te-konfirmuara-shtohen-rastet-jashte-kines/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/22/me-130-km-h-ne-kthesa-nje-xhiro-me-gopro-ne-superbike/100%Always2020-01-22 11:09
https://a2news.com/2020/01/22/ibrahimovic-gjysh-ne-seria-a-mund-te-ishte-nipi-i-futbollistit-me-te-vjeter-ne-bote/100%Always2020-01-22 11:00
https://a2news.com/2020/01/22/e-rralle-ne-indi-dhia-me-sy-njeriu-adhurohet-si-perendi/100%Always2020-01-22 10:54
https://a2news.com/2020/01/22/tarifa-konviktet-fasade-dhe-karta-e-studentit-me-ulje-per-luks-studentet-serish-ne-proteste/100%Always2020-01-22 11:13
https://a2news.com/2020/01/22/bayern-munchen-perforcon-mbrojtjen-me-lojtarin-e-realit/100%Always2020-01-22 10:39
https://a2news.com/2020/01/22/fotot-qe-tregojne-kuptimin-e-vertete-te-miqesise/100%Always2020-01-22 10:11
https://a2news.com/2020/01/22/kur-ne-qendrat-e-evakuimit-vijne-si-ndihma-veshje-te-papershtatshme/100%Always2020-01-22 10:10
https://a2news.com/2020/01/22/nis-gjyqi-ndaj-trump-perplasje-mes-paleve-miratohen-rregullat/100%Always2020-01-22 11:52
https://a2news.com/2020/01/22/me-14-janar-nje-ngjarje-dramatike-mund-te-kete-ndodhur-ne-univers-por-asnjeri-nuk-di-ende-cfare/100%Always2020-01-22 09:37
https://a2news.com/2020/01/22/per-here-te-pare-greqia-zgjedh-nje-grua-per-president/100%Always2020-01-22 14:45
https://a2news.com/2020/01/22/vetting-u-ne-maqedoni-komisioneri-i-shtetit-tek-ne-ra-miti-i-antikorrupsionit/100%Always2020-01-22 09:25
https://a2news.com/2020/01/22/grushte-dhe-goditje-me-karrige-episod-i-turpshem-ne-basketbollin-amerikan/100%Always2020-01-22 08:46
https://a2news.com/2020/01/22/ndeshja-barazohet-ne-minuten-e-fundit-nis-sherri-masiv-ne-fushe/100%Always2020-01-22 07:48
https://a2news.com/2020/01/22/spektakel-ne-derbin-e-londres-por-nuk-ka-fitues/100%Always2020-01-22 07:22
https://a2news.com/2020/01/22/rojet-zvicerane-rasputin-morales-kjo-date-ne-histori-22-janar/100%Always2020-01-21 16:58
https://a2news.com/2020/01/21/skuqet-hysaj-napoli-kalon-ne-gjysmefinalen-e-kupes-se-italise/100%Always2020-01-21 21:42
https://a2news.com/2020/01/21/peshkaqeni-qe-ecen-zbulohet-specia-e-re-ne-australi/100%Always2020-01-21 21:18
https://a2news.com/2020/01/21/hipi-dhe-problematike-fotot-epike-nga-vitet-e-lumtura-1970/100%Always2020-01-22 14:56
https://a2news.com/2020/01/21/ben-drifting-para-komisariatit-te-policise-ndalohet-i-riu/100%Always2020-01-21 20:37
https://a2news.com/2020/01/21/ligji-i-sportit-duka-qeveria-miratoi-vetem-kodin-penal-as-ai-nuk-zbatohet/100%Always2020-01-21 20:28
https://a2news.com/2020/01/21/vucic-pres-qe-ceshtja-e-takses-te-zgjidhet-nga-qeveria-e-re-e-kosoves/100%Always2020-01-21 20:09
https://a2news.com/2020/01/21/100-vjet-parlamentarizem-a-ka-ardhur-ne-permiresim-apo-ulje-niveli-i-parlamentit/100%Always2020-01-21 20:13
https://a2news.com/2020/01/21/100-vjet-parlamentarizem-historianet-sukseset-e-deshtimet-e-kongresit-te-lushnjes/100%Always2020-01-21 19:51
https://a2news.com/2020/01/21/paketa-antishpifje-be-thirrje-qeverise-shqiptare-adresoni-rekomandimet/100%Always2020-01-21 19:44
https://a2news.com/2020/01/21/virusi-kinez-mjeket-konfirmojne-se-transmetohet-nga-njeriu-te-njeriu/100%Always2020-01-21 19:33
https://a2news.com/2020/01/21/ldk-nuk-terhiqet-nga-oferta-kurti-ka-afat-deri-ne-fundjave/100%Always2020-01-21 18:58
https://a2news.com/2020/01/21/procesi-ne-ngerc-apeli-rrezon-kerkesen-e-shullazit-per-lirim-nga-qelia/100%Always2020-01-21 18:49
https://a2news.com/2020/01/21/nga-kultivues-kanabisi-ne-marangoz-punet-e-cuditshme-te-ish-futbollisteve/100%Always2020-01-21 18:37
https://a2news.com/2020/01/21/koncesioni-i-sterilizimit-manastirliu-rishikohet-kontrata-nuk-ndikoi-spak/100%Always2020-01-21 18:49
https://a2news.com/2020/01/21/as-sormani-nuk-i-ben-derman-partizanit-teuta-rrezohet-ne-durres/100%Always2020-01-21 18:02
https://a2news.com/2020/01/21/grupi-i-famshem-i-rokut-i-pari-qe-stampohet-ne-monedhen-britanike/100%Always2020-01-21 17:40
https://a2news.com/2020/01/21/ishi-i-johnny-depp-gjen-dashurine-eshte-nje-femer/100%Always2020-01-21 17:15
https://a2news.com/2020/01/21/motocikleta-perplaset-me-kamioncinen-2-te-plagosur-ne-elbasan/100%Always2020-01-21 17:10
https://a2news.com/2020/01/21/protestat-lene-parisin-pa-energji-elektrike-macron-skandaloze/100%Always2020-01-21 16:35
https://a2news.com/2020/01/21/nga-testimi-per-vend-pune-ne-poste-te-majmunet-ne-kolumbi/100%Always2020-01-21 16:36
https://a2news.com/2020/01/21/aksident-i-rende-ne-kavaje-makina-perplaset-me-trafikndaresin-humb-jeten-22-vjecari/100%Always2020-01-21 16:29
https://a2news.com/2020/01/21/trump-nje-president-fenomenal-fansat-ndahen-per-komentin-e-mcgregor/100%Always2020-01-21 16:35
https://a2news.com/2020/01/21/liverpool-i-vendos-cmim-shaqirit/100%Always2020-01-21 16:14
https://a2news.com/2020/01/21/zjarr-masiv-ne-nje-zone-pyjore-ne-devoll/100%Always2020-01-21 16:06
https://a2news.com/2020/01/21/gjyqi-kunder-trump-avokatet-akuza-te-pavlefshme-te-shfajesohet/100%Always2020-01-21 15:42
https://a2news.com/2020/01/21/rasti-stenda-prokurori-special-ne-kosove-ja-si-hetuam-ministrine-e-shendetesise/100%Always2020-01-25 11:23
https://a2news.com/2020/01/21/negociatat-per-bashkeqeverisje-ldk-ne-e-kemi-bere-oferten-tone/100%Always2020-01-21 15:20
https://a2news.com/2020/01/21/dosjet-e-spak-ibrahimi-hetoni-korrupsionin-e-niveleve-te-larta-kraja-e-veshtire-pa-bkh/100%Always2020-01-21 20:35
https://a2news.com/2020/01/21/theu-rekordet-e-maratones-modeli-i-atletes-mund-te-shpallet-si-doping/100%Always2020-01-21 14:57
https://a2news.com/2020/01/21/perplasja-per-kushtetuesen-edhe-presidenti-meta-i-drejtohet-venecias/100%Always2020-01-21 14:57
https://a2news.com/2020/01/21/rikthehet-superiorja-vllaznia-mposht-paster-flamurtarin-nen-krize-totale/100%Always2020-01-21 14:53
https://a2news.com/2020/01/21/portreti-i-van-gogh-studiuesit-eshte-veper-origjinale-e-piktorit/100%Always2020-01-21 14:46
https://a2news.com/2020/01/21/4-vite-burg-per-4-te-vrare-kalvari-gjyqesor-i-21-janarit/100%Always2020-01-21 14:56
https://a2news.com/2020/01/21/planet-e-demokrateve-reforme-kushtetuese-dhe-vetting-politikes/100%Always2020-01-21 14:38
https://a2news.com/2020/01/21/tirana-perplaset-me-bylisin-duel-kreu-ne-kryeqytet/100%Always2020-01-21 14:36
https://a2news.com/2020/01/21/forumi-ekonomik-boteror-thunberg-flasin-per-klimen-por-asgje-seshte-bere/100%Always2020-01-21 14:05
https://a2news.com/2020/01/21/manaj-flet-katalan-shoku-ne-kombetare-i-ben-komentin-epik/100%Always2020-01-21 13:51
https://a2news.com/2020/01/21/zbulimi-qe-mund-te-kuroje-te-gjithe-llojet-e-kancerit/100%Always2020-01-21 13:26
https://a2news.com/2020/01/21/dior-frymezohet-nga-greqia-e-lashte/100%Always2020-01-21 13:13
https://a2news.com/2020/01/21/ura-e-telit-ne-drisht-femijet-rrezikojne-jeten-per-te-kaluar/100%Always2020-01-21 13:18
https://a2news.com/2020/01/21/14-vjet-pa-rugoven-kosova-nderon-presidentin-historik/100%Always2020-01-21 13:01
https://a2news.com/2020/01/21/teuta-merr-nje-kampion-per-sulmin/100%Always2020-01-21 12:25
https://a2news.com/2020/01/21/homazhet-per-21-janarin-ps-kush-ka-fature-per-te-lare-me-drejtesine-nuk-shpeton/100%Always2020-01-21 12:25
https://a2news.com/2020/01/21/e-qellojne-me-pistolete-gruaja-e-plagosur-qesh-ndersa-shoqja-e-saj-vazhdon-videon-per-facebook/100%Always2020-01-21 12:02
https://a2news.com/2020/01/21/perkujtohet-21-janari-ndreu-kush-ka-fature-per-te-lare-nuk-shpeton/100%Always2020-01-21 11:47
https://a2news.com/2020/01/21/mos-ma-kap-ashtu-djalin-momenti-kur-nje-prind-cmendet-ne-nje-ndeshje-mundjeje/100%Always2020-01-21 11:31
https://a2news.com/2020/01/21/operacioni-tranzit-arrest-me-burg-per-vellain-e-ish-shefit-te-qarkullimit-ne-diber-dhe-6-te-tjere/100%Always2020-01-21 11:18
https://a2news.com/2020/01/21/gjata-emerimi-antikushtetues-i-artur-metanit-kapja-e-plote-e-sistemit-te-drejtesise-nga-edi-rama/100%Always2020-01-21 11:04
https://a2news.com/2020/01/21/kreu-i-spak-kerkon-prokurore-shtese-rezultatet-duan-kohe/100%Always2020-01-21 11:01
https://a2news.com/2020/01/21/coi-16-kg-heroine-me-kamion-ne-itali-kapet-38-vjecari/100%Always2020-01-21 10:46
https://a2news.com/2020/01/21/skema-e-shqiptareve-ne-itali-femrat-benin-roje-kur-djemte-kryenin-grabitjet/100%Always2020-01-21 10:42
https://a2news.com/2020/01/21/neurokirurgu-italian-zbulon-detaje-nga-gjendja-e-michael-schumacher/100%Always2020-01-21 11:18
https://a2news.com/2020/01/21/elbasan-familjes-kumria-banesen-ia-prishi-termeti-lutet-per-nje-cader/100%Always2020-01-21 10:34
https://a2news.com/2020/01/21/ferri-me-ngjyra-foto-te-reja-nga-horrori-nazist-ne-aushvic/100%Always2020-01-21 10:25
https://a2news.com/2020/01/21/lenin-rugova-orwell-kjo-date-ne-histori-21-janar/100%Always2020-01-21 10:03
https://a2news.com/2020/01/21/demet-e-termetit-ne-durres-banoret-futen-ne-banesa-te-pariparuara/100%Always2020-01-21 09:55
https://a2news.com/2020/01/21/nderimet-per-kongresin-e-lushnjes-ruci-ketu-mori-jete-parlamentarizmi-shqiptar/100%Always2020-01-21 09:45
https://a2news.com/2020/01/21/migjen-basha-shenon-edhe-ne-champions-league-n-e-azise/100%Always2020-01-21 09:44
https://a2news.com/2020/01/21/9-vite-nga-21-janari-vajza-e-ziver-veizit-kam-ende-besim-te-spak/100%Always2020-01-21 09:39
https://a2news.com/2020/01/21/shehi-brenda-opozites-ka-elemente-qe-presin-te-rreshqasim-drejt-vitit-2021/100%Always2020-01-21 09:09
https://a2news.com/2020/01/21/korce-dhunuan-dhe-grabiten-refugjatet-arrestohen-4-persona/100%Always2020-01-21 08:50
https://a2news.com/2020/01/21/ka-fituar-miliona-dollare-ne-nba-por-tani-jeton-keshtu/100%Always2020-01-21 07:55
https://a2news.com/2020/01/21/trump-fluturimet-direkte-kosove-serbi-tjeter-fitore/100%Always2020-01-21 07:39
https://a2news.com/2020/01/20/khabib-mcgregor-ne-syte-e-90-mije-tifozeve-ne-londer/100%Always2020-01-20 21:35
https://a2news.com/2020/01/20/riatdhesimi-i-nje-gruaje-nga-kampi-i-al-hawl-rrezon-qeverine-norvegjeze/100%Always2020-01-20 21:13
https://a2news.com/2020/01/20/tjeter-arratisje-masive-nga-burgjet-ne-ameriken-latine/100%Always2020-01-20 20:21
https://a2news.com/2020/01/20/vrasje-ne-tirane-ekzekutohet-me-arme-28-vjecari-vilson-tafciu/100%Always2020-01-21 09:31
https://a2news.com/2020/01/20/cmendet-moti-ne-spanje-stuhi-dhe-reshje-te-dendura-debore/100%Always2020-01-20 20:12
https://a2news.com/2020/01/20/reali-rremben-yllin-e-ri-brazilian-kontrate-deri-ne-2026-en/100%Always2020-01-20 19:48
https://a2news.com/2020/01/20/energjia-nga-dielli-hapet-gara-per-parkun-fotovoltaik-ne-karavasta/100%Always2020-01-20 19:17
https://a2news.com/2020/01/20/metani-ne-krye-te-ild-reagon-pd-sherbetor-i-edi-rames-ne-drejtesi/100%Always2020-01-20 18:54
https://a2news.com/2020/01/20/aksident-i-rende-ne-pogradec-raportohet-per-6-te-plagosur/100%Always2020-01-20 18:37
https://a2news.com/2020/01/20/pershkallezimi-ne-donbas-ukraina-do-ti-drejtohet-gjermanise-dhe-frances/100%Always2020-01-20 19:31
https://a2news.com/2020/01/20/kuvendi-zgjedh-inspektorin-e-larte-te-drejtesise/100%Always2020-01-20 21:04
https://a2news.com/2020/01/20/gjykates-zemergjere-ulje-denimi-per-ish-bashkepunetorin-e-endrit-dokles/100%Always2020-01-20 18:18
https://a2news.com/2020/01/20/spak-con-ne-gjykaten-e-posacme-grupin-e-shijakut-sekuestroi-5-mln-euro-pasuri/100%Always2020-01-20 18:14
https://a2news.com/2020/01/20/virginia-ne-alarm-manifestimi-per-armet-autoritetet-pergatiten-per-trazira/100%Always2020-01-20 18:03
https://a2news.com/2020/01/20/coronavirus-perhapet-me-shpejtesi-virusi-misterioz-ne-kine-shtohen-te-prekurit/100%Always2020-01-20 20:05
https://a2news.com/2020/01/20/coronavirus-ne-shqiperi-merret-nga-kafshet-obsh-kerkon-rritjen-e-masave/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/20/reforma-zgjedhore-komisioni-kerkese-odihr-na-dergoni-ekspert/100%Always2020-01-20 17:39
https://a2news.com/2020/01/20/shih-napolin-dhe-vdis/100%Always2020-01-20 17:25
https://a2news.com/2020/01/20/nga-fermeret-turq-te-tre-vellezerit-qe-kapercyen-atlantikun-me-rrema-ne-35-dite/100%Always2020-01-20 17:13
https://a2news.com/2020/01/20/celet-sesioni-i-ri-parlamentar-ruci-reforma-ne-drejtesi-mbetet-prioritet/100%Always2020-01-20 16:52
https://a2news.com/2020/01/20/luaneve-u-duken-brinjet-ne-kopshtin-zoologjik-me-te-keq-ne-bote/100%Always2020-01-20 16:41
https://a2news.com/2020/01/20/rikthehet-kampionati-sormani-debuton-ndaj-skenderbeut/100%Always2020-01-20 16:55
https://a2news.com/2020/01/20/milva-ekonomi-ne-krye-te-komisionit-te-ekonomise-pritet-te-votohet-ne-kuvend/100%Always2020-01-20 16:01
https://a2news.com/2020/01/20/studimi-dy-mije-persona-ne-planet-zoterojne-me-shume-para-se-4-6-miliarde-te-tjere/100%Always2020-01-20 15:46
https://a2news.com/2020/01/20/manaj-i-bashkohet-barcelona-b-gjen-edhe-nje-tjeter-shqiptar/100%Always2020-01-20 15:21
https://a2news.com/2020/01/20/negociatat-per-koalicion-replika-ne-distance-mes-vetevendosjes-dhe-ldk-se/100%Always2020-01-20 15:19
https://a2news.com/2020/01/20/hernandez-si-panucci-te-milani-rikthehet-entuziazmi/100%Always2020-01-20 14:58
https://a2news.com/2020/01/20/sesioni-i-ri-parlamentar-sfidat-jane-reforma-zgjedhore-dhe-shkarkimi-i-presidentit/100%Always2020-01-20 16:07
https://a2news.com/2020/01/20/mosreagimi-i-klgj-deshton-prape-shullazi/100%Always2020-01-20 14:07
https://a2news.com/2020/01/20/napoli-zyrtarizon-amir-rrahmanin/100%Always2020-01-20 13:47
https://a2news.com/2020/01/20/negociatat-e-anetaresimit-soreca-bashkohuni-dhe-pergatituni-per-pranveren/100%Always2020-01-20 13:41
https://a2news.com/2020/01/20/harroni-tomi-dhe-xherri-qenushet-killer-vrasin-700-brejtes-ne-7-ore/100%Always2020-01-20 13:42
https://a2news.com/2020/01/20/hetimet-per-termetin-7-eksperte-italiane-ne-ndihme-te-prokurorise-se-durresit/100%Always2020-01-20 14:06
https://a2news.com/2020/01/20/pd-rama-duhet-te-merret-si-i-pandehur-per-foton-me-obamen/100%Always2020-01-20 13:30
https://a2news.com/2020/01/20/parlamenti-2019-nga-djegia-e-mandateve-te-beteja-mes-dy-opozitave/100%Always2020-01-20 13:01
https://a2news.com/2020/01/20/bresher-gjigant-dhe-stuhi-pluhuri-ne-australi/100%Always2020-01-20 12:55
https://a2news.com/2020/01/20/flamurtari-sjell-ne-vlore-ish-futbollistin-e-milanit/100%Always2020-01-20 12:36
https://a2news.com/2020/01/20/efekti-setien-barca-dha-1005-pasime-por-vetem-203-ishin-per-te-avancuar-ne-sulm/100%Always2020-01-20 12:26
https://a2news.com/2020/01/20/harry-thyen-heshtjen-une-dhe-meghan-nuk-kishim-rruge-tjeter/100%Always2020-01-20 12:24
https://a2news.com/2020/01/20/goditje-e-rende-per-angelina-jolie-brad-pitt-komenton-mbi-martesen-e-palumtur-dhe-flirton-me-jennifer-aniston/100%Always2020-01-20 12:06
https://a2news.com/2020/01/20/aeroporti-i-kukesit-pronaret-e-tokes-shpronesimi-me-cmim-qesharak/100%Always2020-01-20 12:53
https://a2news.com/2020/01/20/portieri-i-manchester-united-perplaset-me-lamborghini/100%Always2020-01-20 11:49
https://a2news.com/2020/01/20/koncesioni-i-sterilizimit-mjeku-koni-dyshojme-per-abuzime-ne-vleren-e-tenderit/100%Always2020-01-20 14:39
https://a2news.com/2020/01/20/balla-dokumentet-me-firmen-e-bashes-ne-faqen-e-dash/100%Always2020-01-20 15:01
https://a2news.com/2020/01/20/europa-nostra-letra-metes-rames-e-veliajt-per-teatrin-kombetar/100%Always2020-01-20 11:13
https://a2news.com/2020/01/20/kjo-eshte-thwaites-akullnaja-qe-mund-te-fundose-boten/100%Always2020-01-20 11:11
https://a2news.com/2020/01/20/iniciativa-e-5-shefave-shqiptare-te-kuzhines-qe-jetojne-ne-itali-darke-bamiresie-per-2-familje-te-prekura-nga-termeti/100%Always2020-01-20 11:08
https://a2news.com/2020/01/20/tenis-australian-open-nis-mes-ndotjes-dhe-shiut/100%Always2020-01-20 11:00
https://a2news.com/2020/01/20/korce-te-rinjte-gjithmone-e-me-larg-librave/100%Always2020-01-20 10:55
https://a2news.com/2020/01/20/vlore-njesia-qender-me-fshatra-te-braktisur/100%Always2020-01-20 10:56
https://a2news.com/2020/01/20/plagosja-ne-allias-hetuesit-dyshojne-se-grabitesit-mund-te-kene-njohje-me-familjen-laze/100%Always2020-01-20 10:39
https://a2news.com/2020/01/20/konferenca-per-libine-nuk-ka-zgjidhje-ushtarake-te-konfliktit/100%Always2020-01-20 10:27
https://a2news.com/2020/01/20/admir-thanza-kpk-dhe-kpa-me-diskriminuan/100%Always2020-01-20 10:16
https://a2news.com/2020/01/20/edi-rama-nis-viziten-ne-ukraine-si-kryesues-i-osbe/100%Always2020-01-20 09:48
https://a2news.com/2020/01/20/male-apo-dallge-shqiperia-e-pare-nga-pertej-detit/100%Always2020-01-20 10:05
https://a2news.com/2020/01/20/gurakuqi-parlamenti-institucion-njepartiak-dhe-sektar/100%Always2020-01-20 09:34
https://a2news.com/2020/01/20/besnik-cani-kallezim-penal-ne-spak-per-gjyqtarin-e-kpa-dhe-dy-kerkesa-per-perjashtim/100%Always2020-01-20 13:29
https://a2news.com/2020/01/20/qeveria-e-re-ne-kosove-kurti-mandatohet-kryeminister-refuzoi-takimin-me-thacin/100%Always2020-01-20 17:30
https://a2news.com/2020/01/20/sarabia-kualifikon-psg-ne-ne-fazen-tjeter-te-kupes-se-frances/100%Always2020-01-20 07:36
https://a2news.com/2020/01/20/sot-rinis-punen-kuvendi-shpallet-edhe-kalendari-i-ceremonive-per-100-vjet-parlament/100%Always2020-01-20 08:28
https://a2news.com/2020/01/19/barcelona-fiton-me-nje-gol-te-messi-t-pas-nje-aksioni-te-jashtezakonshem/100%Always2020-01-19 22:10
https://a2news.com/2020/01/19/ronaldo-i-shenon-dy-gola-parma-s-juventusi-nis-shkeputjen-nga-interi/100%Always2020-01-19 21:58
https://a2news.com/2020/01/19/shitet-koleksioni-i-automjeteve-te-paul-walker-6-vjet-nga-vdekja-e-aktorit/100%Always2020-01-19 21:39
https://a2news.com/2020/01/19/tentuan-grabitjen-qellojne-me-arme-brenda-ne-banese-ciftin-e-bashkeshorteve/100%Always2020-01-19 22:02
https://a2news.com/2020/01/19/mjegull-e-dendur-ne-te-gjithe-shqiperine-ulen-temperaturat/100%Always2020-01-19 20:23
https://a2news.com/2020/01/19/makina-perplasi-motorin-ne-shkoder-nderron-jete-ne-spital-32-vjecarja/100%Always2020-01-19 20:28
https://a2news.com/2020/01/19/vellezerit-italiane-shesin-kompanine-600-mln-euro-shperblim-deri-ne-25-mije-per-punonjesit/100%Always2020-01-19 20:03
https://a2news.com/2020/01/19/nje-dekade-pa-panajot-panon/100%Always2020-01-20 07:29
https://a2news.com/2020/01/19/pas-dy-humbjeve-roma-bind-ne-transferte/100%Always2020-01-19 19:12
https://a2news.com/2020/01/19/liverpool-in-se-ndan-askush-e-peson-edhe-manchester-united/100%Always2020-01-19 18:23
https://a2news.com/2020/01/19/nje-dite-janari-ne-bubq-gatimi-dhe-fjetja-sfidat-e-cadrave-te-termetit/100%Always2020-01-19 18:15
https://a2news.com/2020/01/19/arratisen-nga-burgu-75-persona-shumica-anetare-te-bandes-me-te-madhe-ne-brazil/100%Always2020-01-19 17:49
https://a2news.com/2020/01/19/whatsapp-probleme-per-96-te-perdoruesve-per-3-ore/100%Always2020-01-19 17:07
https://a2news.com/2020/01/19/grabitet-kambisti-ne-durres/100%Always2020-01-19 17:29
https://a2news.com/2020/01/19/shpetohet-alpinistja-e-aksidentuar-ne-malin-e-tomorit-xhacka-operacion-i-veshtire/100%Always2020-01-19 16:44
https://a2news.com/2020/01/19/bayern-shkaterron-hertha-n-dhe-afrohet-me-kreun/100%Always2020-01-19 16:26
https://a2news.com/2020/01/19/lecce-ndal-interin-juventusi-mundesi-per-shkeputje/100%Always2020-01-19 16:07
https://a2news.com/2020/01/19/degjeneron-ne-dhune-protesta-ne-hong-kong/100%Always2020-01-19 15:55
https://a2news.com/2020/01/19/thaci-te-krijohet-qeveria-walker-kosova-ka-humbur-100-dite/100%Always2020-01-19 15:13
https://a2news.com/2020/01/19/kina-goditet-nga-nje-termet-me-magnitude-5-8-rihter/100%Always2020-01-19 14:49
https://a2news.com/2020/01/19/bardhi-ne-elbasan-demokratet-e-ketij-qyteti-nen-presionin-e-bandave/100%Always2020-01-19 14:41
https://a2news.com/2020/01/19/lufta-civile-ne-libi-lideret-boterore-diskutojne-ne-berlin/100%Always2020-01-19 17:42
https://a2news.com/2020/01/19/homazhe-per-rugoven-meta-vizioni-i-tij-shembull-frymezimi/100%Always2020-01-19 14:04
https://a2news.com/2020/01/19/hetimet-e-spak-hajdari-dosjet-e-vjetra-te-mbyllura-do-te-rihetohen/100%Always2020-01-19 14:39
https://a2news.com/2020/01/19/deri-ne-frymen-e-fundit-rebic-i-jep-fitoren-milanit/100%Always2020-01-19 13:37
https://a2news.com/2020/01/19/lekundet-kukesi-dy-termete-te-njepasnjeshme-brenda-pak-minutash/100%Always2020-01-19 13:20
https://a2news.com/2020/01/19/marreveshja-politike-patozi-skeptik-u-ulen-per-te-ndrequr-gabimet-e-veta/100%Always2020-01-19 12:57
https://a2news.com/2020/01/19/shkolla-e-doktoratures-nje-profesor-vetem-3-udheheqje-po-llogariten-kostot/100%Always2020-01-19 12:42
https://a2news.com/2020/01/19/zjarr-ne-ceki-viktima-e-te-plagosur-ne-qendren-me-te-semure/100%Always2020-01-19 11:29
https://a2news.com/2020/01/19/ekipi-ligjor-i-trump-akuzat-per-shkarkim-sulm-i-rrezikshem-ndaj-demokracise/100%Always2020-01-19 11:24
https://a2news.com/2020/01/19/termeti-lekund-fqinjet-nuk-raportohen-deme/100%Always2020-01-19 10:57
https://a2news.com/2020/01/19/ata-vrane-friken-demonstrata-e-pare-antikomuniste-dhe-historite-e-torturave/100%Always2020-01-19 10:43
https://a2news.com/2020/01/19/atentati-me-dy-te-plagosur-ne-vlore-ja-cfare-ka-mbetur-ne-vendngjarje/100%Always2020-01-19 10:29
https://a2news.com/2020/01/19/digjet-makina-e-gardianit-te-burgut-ne-lezhe/100%Always2020-01-19 09:48
https://a2news.com/2020/01/19/xhacka-se-shpejti-nis-puna-per-bazen-e-kucoves/100%Always2020-01-19 09:40
https://a2news.com/2020/01/19/risi-ne-shba-pajisja-qe-mund-te-paralajmeroje-per-gripin/100%Always2020-01-19 09:21
https://a2news.com/2020/01/19/narkotrafikanet-nuk-kursejne-asnje-vriten-10-muzikante/100%Always2020-01-19 09:02
https://a2news.com/2020/01/19/cfare-po-ndodh-ne-australi-pas-zjarreve-vijne-permbytjet/100%Always2020-01-19 18:39
https://a2news.com/2020/01/19/proteste-per-klimen-ne-bruksel-dhjetera-te-arrestuar/100%Always2020-01-19 08:30
https://a2news.com/2020/01/19/vriten-60-ushtare-nga-militantet-e-mbeshtetur-nga-irani/100%Always2020-01-19 08:16
https://a2news.com/2020/01/19/panik-ne-kine-virusi-i-ngjashem-me-sars-vijon-perhapjen/100%Always2020-02-26 16:35
https://a2news.com/2020/01/19/rikthehet-mcgregor-mposht-kundershtarin-ne-40-sekonda/100%Always2020-01-19 08:18
https://a2news.com/2020/01/19/atentati-ne-vlore-10-te-shoqeruar-policia-nderton-identikitin-e-njerit-prej-autoreve/100%Always2020-01-19 07:21
https://a2news.com/2020/01/18/napoli-i-hysajt-eshte-nje-fantazme-fiorentina-e-mund-ne-shtepi/100%Always2020-01-18 21:51
https://a2news.com/2020/01/18/e-djegur-nga-politano-roma-kthen-syte-nga-dy-shqiptare/100%Always2020-01-18 21:17
https://a2news.com/2020/01/18/arrestimi-i-pajtim-ages-pd-rama-mbeshtet-krimin-per-te-vjedhur-zgjedhjet/100%Always2020-01-18 20:30
https://a2news.com/2020/01/18/atentati-ne-vlore-gjendet-e-djegur-makina-rende-njeri-prej-te-plagosurve/100%Always2020-01-18 20:13
https://a2news.com/2020/01/18/mbreteresha-shkarkon-henry-dhe-megan-nuk-me-perfaqesojne-me/100%Always2020-01-18 19:26
https://a2news.com/2020/01/18/atentat-ne-vlore-plagoset-ne-lokalin-e-tij-pronari-dhe-i-sapo-liruari-nga-burgu/100%Always2020-01-18 19:32
https://a2news.com/2020/01/18/manchester-city-dorezohet-ne-kampionat-liverpool-tashme-thuajse-i-pakapshem/100%Always2020-01-18 17:53
https://a2news.com/2020/01/18/casemiro-nderon-realin-sevilla-deshton-te-afrohet-ne-krye/100%Always2020-01-18 17:26
https://a2news.com/2020/01/18/ky-19-vjecar-eshte-i-cmendur-triplete-ne-debutimin-me-dortmundin/100%Always2020-01-18 17:05
https://a2news.com/2020/01/18/australian-open-ndeshjet-pezullohen-nese-ndotja-kalon-mesataren/100%Always2020-01-18 16:21
https://a2news.com/2020/01/18/manita-e-lazios-ekipi-i-tares-nuk-fsheh-me-ambiciet-per-titull/100%Always2020-01-18 16:06
https://a2news.com/2020/01/18/rinis-jeta-ne-australi-vullkani-ne-filipine-dhe-bad-boys-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2020-01-18 17:13
https://a2news.com/2020/01/18/formimi-i-qeverise-ne-kosove-thaci-kam-nenshkruar-mandatimin-e-kurtit-kryeminister/100%Always2020-01-18 15:34
https://a2news.com/2020/01/18/siria-boterori-oligarket-dhe-trump-20-vitet-e-putin-ne-pushtet-pjesa-e-dyte/100%Always2020-01-18 17:21
https://a2news.com/2020/01/18/te-notosh-me-krokodilet/100%Always2020-01-18 13:20
https://a2news.com/2020/01/18/akullore-me-buburreca-vodka-me-merimanga-dhe-burger-me-karkaleca-ushqime-luksoze-nga-e-gjithe-bota/100%Always2020-01-18 13:03
https://a2news.com/2020/01/18/dyshohet-se-kreu-marredhenie-seksuale-me-nje-te-mitur-me-aftesi-te-kufizuara-arrestohet-60-vjecari-nga-lezha/100%Always2020-01-18 12:56
https://a2news.com/2020/01/18/pd-dosja-184-duhet-te-transferohet-ne-spak/100%Always2020-01-18 12:47
https://a2news.com/2020/01/18/padia-e-rames-ndaj-haradinajt-kryemadhi-percan-unitetin-kombetar-dhe-njollos-pavaresine-e-kosoves/100%Always2020-01-18 12:31
https://a2news.com/2020/01/18/vajza-e-xhevdet-ferit-zbulon-arsyen-pse-nuk-u-mbajten-homazhe-publike/100%Always2020-01-18 12:24
https://a2news.com/2020/01/18/vllaznia-perforcon-sulmin-dy-goditje-ne-pak-ore/100%Always2020-01-18 12:09
https://a2news.com/2020/01/18/gati-firma-manaj-kalon-te-barcelona-b/100%Always2020-01-18 12:07
https://a2news.com/2020/01/18/protestuesit-perpiqen-te-hyjne-ne-teatrin-ku-ndodhej-macron-momente-te-veshtira-per-presidentin-francez/100%Always2020-01-18 12:02
https://a2news.com/2020/01/18/asgjesimi-i-mbetjeve-ne-diell/100%Always2020-01-18 11:56
https://a2news.com/2020/01/18/meta-te-evitohen-krizat-qe-i-krijojme-vete/100%Always2020-01-18 11:48
https://a2news.com/2020/01/18/energjia-elektrike-ne-kolaps-bozdo-arketimet-me-force-per-klientet-e-rames/100%Always2020-01-18 11:37
https://a2news.com/2020/01/18/vijon-kriza-shba-iran-nis-gjyqi-kunder-trump-dhe-putin-blindon-pushtetin/100%Always2020-01-18 11:18
https://a2news.com/2020/01/18/demet-nga-termeti-ne-tirane-lihen-ne-burg-ish-kryetaret-e-komunave-farke-dhe-kashar/100%Always2020-01-18 15:33
https://a2news.com/2020/01/18/nderron-jete-burri-me-i-shkurter-ne-bote/100%Always2020-01-18 09:34
https://a2news.com/2020/01/18/lojtaret-nuk-duan-kamera-ne-dhomat-e-zhveshjes-ne-rrezik-pjesa-e-dyte-e-dokumentarit-mbi-barcelonen/100%Always2020-01-18 09:07
https://a2news.com/2020/01/18/trump-paralajmeron-ajatollahun-khamenei-kujdes-me-fjalet/100%Always2020-01-18 08:13
https://a2news.com/2020/01/18/vlore-i-shumekerkuari-arrestohet-pas-shkembimit-te-zjarrit-me-policine/100%Always2020-01-18 08:04
https://a2news.com/2020/01/18/rihanna-ndahet-nga-miliarderi-arab/100%Always2020-01-18 07:48
https://a2news.com/2020/01/18/nga-playstation-i-ne-realitet-bologna-prezanton-blerjen-e-re-ne-menyre-shume-origjinale/100%Always2020-01-18 07:30
https://a2news.com/2020/01/17/idea-revolucionare-e-nasa-per-ndertimin-ne-hene-tullat-prej-kerpudhe/100%Always2020-01-17 22:33
https://a2news.com/2020/01/17/jep-doreheqjen-ministri-i-kultures-kishte-kopjuar-fjalimin-e-goebbels-it/100%Always2020-01-17 22:07
https://a2news.com/2020/01/17/interi-zyrtarizon-ashley-young/100%Always2020-01-17 20:32
https://a2news.com/2020/01/17/kanosi-gazetaret-procedohet-penalisht-specialisti-i-zones-se-mbrojtur-ne-lezhe/100%Always2020-01-17 20:25
https://a2news.com/2020/01/17/atentati-ndaj-kovacevic-porositesi-nje-ish-lojtar-i-real-madridit/100%Always2020-01-17 20:17
https://a2news.com/2020/01/17/atentat-arbitrit-nderpritet-futbolli-ne-qipro/100%Always2020-01-17 19:20
https://a2news.com/2020/01/17/presidenti-i-keshillit-evropian-do-te-vizitoje-shqiperine/100%Always2020-01-17 18:50
https://a2news.com/2020/01/17/dekriminalizimi-prokuroria-nis-procedurat-e-verifikimit-per-agron-malajn/100%Always2020-01-17 18:37
https://a2news.com/2020/01/17/abuzimet-ne-ndertim-perfundon-seanca-per-32-te-arrestuarit/100%Always2020-01-17 18:38
https://a2news.com/2020/01/17/biseda-me-te-vuri-ne-veshtiresi-trump-tani-eshte-zelenski-qe-ka-probleme-kryeministri-dorehiqet/100%Always2020-01-17 17:48
https://a2news.com/2020/01/17/aksi-korce-pogradec-pushtohet-nga-mjegulla/100%Always2020-01-17 17:33
https://a2news.com/2020/01/17/motrat-kardashian-para-se-te-permbyteshin-nga-milionat/100%Always2020-01-17 17:27
https://a2news.com/2020/01/17/pas-maqedonise-se-veriut-shqiperia-u17-fiton-edhe-ndaj-ukraines/100%Always2020-01-17 17:05
https://a2news.com/2020/01/17/ne-fushen-e-blerte-ishte-nje-pitbull-ne-tavolinen-e-bixhozit-nje-humbes-i-suksesshem/100%Always2020-01-17 17:23
https://a2news.com/2020/01/17/greta-paralajmeron-udheheqesit-e-botes-nuk-keni-pare-gje-akoma/100%Always2020-01-17 17:30
https://a2news.com/2020/01/17/34-milione-euro-ne-makinat-toyota-yaris-lirohen-te-akuzuarit/100%Always2020-01-17 16:19
https://a2news.com/2020/01/17/nenshtrimi-i-demit-vallezim-kinez-stuhi-mbi-gaza-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-01-17 15:49
https://a2news.com/2020/01/17/padia-e-rames-per-haradinajn-analistet-ne-tirane-akt-per-te-terhequr-vemendjen/100%Always2020-01-17 15:47
https://a2news.com/2020/01/17/te-dobet-ne-pisa-reformat-deshtuan-masa-urgjente-per-ndryshim/100%Always2020-01-17 14:57
https://a2news.com/2020/01/17/siguria-rrugore-serish-rritje-te-gjobave-per-perdorim-celulari-ne-timon/100%Always2020-01-17 15:06
https://a2news.com/2020/01/17/tragjike-ne-kurbin-humb-jeten-femija-2-vjec-pas-zjarrit-ne-banese/100%Always2020-01-17 15:00
https://a2news.com/2020/01/17/keidi-bare-drejt-la-liga-s/100%Always2020-01-17 14:46
https://a2news.com/2020/01/17/eksportet-ne-krize-tkurren-me-3-8-ekspertet-rrezik-per-ekonomine/100%Always2020-01-17 15:12
https://a2news.com/2020/01/17/arrestohet-myftiu-obez-por-eshte-aq-i-rende-sa-policia-e-merr-me-kamioncine/100%Always2020-01-17 14:41
https://a2news.com/2020/01/17/ralf-gjoni-depoziton-si-nismen-e-tij-draftin-e-nismes-thurje/100%Always2020-01-17 14:26
https://a2news.com/2020/01/17/bardhi-po-pergatitet-lirimi-i-nje-tjeter-bosi-te-krimit-te-organizuar/100%Always2020-01-17 14:06
https://a2news.com/2020/01/17/louis-vuitton-blen-diamantin-e-dyte-me-te-madh-ne-bote/100%Always2020-01-17 13:56
https://a2news.com/2020/01/17/goditet-banda-italo-shqiptare-20-te-arrestuar-sekuestrohen-440-kg-lende-narkotike-dhe-arme/100%Always2020-01-17 14:08
https://a2news.com/2020/01/17/vllaznia-perforcohet-ne-sulm-zyrtarizon-futbollistin-maqedonas/100%Always2020-01-17 13:46
https://a2news.com/2020/01/17/tokio-pergatitet-per-shfaqjen-me-te-bukur-ne-bote/100%Always2020-01-17 13:38
https://a2news.com/2020/01/17/titulli-pas-vdekjes-fatos-baxhaku-qytetar-nderi-i-elbasanit/100%Always2020-01-17 13:36
https://a2news.com/2020/01/17/fifa-konfirmon-per-a2-denimin-e-flamurtarit-3-sesione-pa-merkato/100%Always2020-01-17 13:30
https://a2news.com/2020/01/17/liroi-endrit-doklen-gjonaj-shkarkon-nga-detyra-dhe-con-per-ndjekje-penale-gjyqtaren/100%Always2020-01-17 13:22
https://a2news.com/2020/01/17/pushimi-i-ceshtjes-ndaj-bashes-zbardhet-vendimi-i-argumentuar/100%Always2020-01-17 13:26
https://a2news.com/2020/01/17/pi-si-kreu-i-nje-karteli-droge-vjen-birra-el-chapo/100%Always2020-01-17 13:55
https://a2news.com/2020/01/17/padia-e-rames-kunder-haradinajt-analistet-ne-kosove-e-demshme-per-dy-vendet/100%Always2020-01-17 15:53
https://a2news.com/2020/01/17/dyshohet-per-rrembim-ne-kamez-nje-person-eshte-futur-me-dhune-ne-makine/100%Always2020-01-17 12:42
https://a2news.com/2020/01/17/eminem-kritikohet-per-lirikat-per-sulmet-ne-manchester/100%Always2020-01-17 12:02
https://a2news.com/2020/01/17/bllokohet-4032-tone-marmelate-ne-prag-skadence-vinte-nga-serbia/100%Always2020-01-17 12:03
https://a2news.com/2020/01/17/nenshkruan-shqiptari-i-pare-i-verones-per-napolin/100%Always2020-01-17 11:46
https://a2news.com/2020/01/17/nis-gjyqi-kunder-trump-betohen-100-senatoret/100%Always2020-01-17 11:38
https://a2news.com/2020/01/17/tjeter-aksident-i-frikshem-ne-dakar-2020-piloti-ne-rrezik-per-jeten/100%Always2020-01-17 11:33
https://a2news.com/2020/01/17/integrimi-soreca-ka-ende-detyra-shtepie-ne-mars-presim-rezultate-pozitive/100%Always2020-01-17 15:01
https://a2news.com/2020/01/17/a-do-ta-donit-nje-karrige-si-kjo-ne-zyren-tuaj/100%Always2020-01-17 11:28
https://a2news.com/2020/01/17/ajatollahu-sulmon-trump-klounet-amerikane-shtiren-sikur-mbeshtesin-popullin-iranian/100%Always2020-01-17 11:02
https://a2news.com/2020/01/17/dobet-ne-pisa-mehmeti-tekstet-shkollore-jashte-kontekstit-shqiptar/100%Always2020-01-17 11:02
https://a2news.com/2020/01/17/mediat-britanike-shkruajne-serish-per-femijet-e-pasur-te-instagramit-mes-tyre-nje-shqiptar-2/100%Always2020-01-17 10:48
https://a2news.com/2020/01/17/sekti-fetar-vret-6-femije-dhe-nje-grua-gjate-nje-riti-ekzorcizmi/100%Always2020-01-17 10:29
https://a2news.com/2020/01/17/pushtoi-piramiden-e-gizes-arrestohet/100%Always2020-01-17 10:24
https://a2news.com/2020/01/17/e-rende-ne-librazhd-persona-te-maskuar-hyjne-ne-banese-dhe-dhunojne-familjaret/100%Always2020-01-17 10:11
https://a2news.com/2020/01/17/rokeri-63-vjecar-iraniani-i-pare-qe-behet-pjese-e-bulevardit-te-fames/100%Always2020-01-17 09:47
https://a2news.com/2020/01/17/italia-goditet-nga-nje-termet-me-magnitude-4-mbyllen-disa-shkolla/100%Always2020-01-17 09:27
https://a2news.com/2020/01/17/kpk-shkarkon-nga-detyra-anetaren-e-gjykates-se-posacme/100%Always2020-01-17 09:19
https://a2news.com/2020/01/17/ndalohen-38-kurde-e-iraniane-ne-novosele/100%Always2020-01-17 09:41
https://a2news.com/2020/01/17/kpk-konfirmon-ne-detyre-kryetarin-e-gjykates-se-posacme/100%Always2020-01-17 09:20
https://a2news.com/2020/01/17/messi-sndalet-i-vetem-duhet-te-bashkepunojne-te-gjithe/100%Always2020-01-17 08:16
https://a2news.com/2020/01/17/merkel-diskutojme-qe-ne-mars-negociatat-per-shqiperine/100%Always2020-01-17 07:52
https://a2news.com/2020/01/17/sulmet-ne-bazen-amerikane-ne-irak-pentagoni-pranon-se-11-efektive-po-marrin-mjekim/100%Always2020-01-17 07:38
https://a2news.com/2020/01/17/vdekja-e-skenderbeut-don-kishoti-clirimi-i-varshaves-kjo-date-ne-histori-17-janar/100%Always2020-01-16 17:32
https://a2news.com/2020/01/16/roma-nuk-gabon-dermaku-nuk-shpeton-dot-parmen-ne-kupen-e-italise/100%Always2020-01-16 23:34
https://a2news.com/2020/01/16/deboi-diplomatet-iraniane-departamenti-i-shtetit-lavderon-vendimin-e-shqiperise/100%Always2020-01-16 22:28
https://a2news.com/2020/01/16/rezultate-te-dobeta-ne-pisa-2018-shahini-mesuesit-dhe-universitetet-me-programe-te-vjetra/100%Always2020-01-16 21:51
https://a2news.com/2020/01/16/nuk-lejohen-me-goditjet-me-koke-deri-ne-12-vjec-polemika-per-vendimin-ne-futbollin-skocez/100%Always2020-01-16 21:13
https://a2news.com/2020/01/16/perfshihet-nga-flaket-fabrika-e-babait-te-kryebashkiakut-te-kavajes/100%Always2020-01-16 20:08
https://a2news.com/2020/01/16/padia-e-rames-ndaj-haradinaj-marredhenia-e-komplikuar-mes-dy-kryeministrave/100%Always2020-01-16 20:01
https://a2news.com/2020/01/16/inter-ben-shopping-ne-premier-league-vjen-young-shume-prane-eriksen-dhe-giroud/100%Always2020-01-16 19:17
https://a2news.com/2020/01/16/do-te-mbetesh-i-paharruar-koleget-nderojne-aktorin-e-madh-xhevdet-feri/100%Always2020-01-16 19:13
https://a2news.com/2020/01/16/precedenti-avokati-kajmaku-nuk-dorezohet-me-kete-hetim-antiligjor/100%Always2020-01-17 10:27
https://a2news.com/2020/01/16/operacionet-per-kapjen-e-kajmakut-ish-kryebashkiaku-i-vores-vijon-te-sfidoje-policine/100%Always2020-01-16 18:23
https://a2news.com/2020/01/16/nga-kanguret-jetime-ne-australi-te-vullkani-ne-filipine-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-01-16 18:13
https://a2news.com/2020/01/16/tryeza-e-reformes-zgjedhore-publikohet-dokumenti-me-7-pika-i-opozites-se-bashkuar/100%Always2020-01-16 17:51
https://a2news.com/2020/01/16/revolte-per-tragjedine-ajrore-japin-doreheqjen-gazetaret-me-te-njohura-ne-iran/100%Always2020-01-16 18:03
https://a2news.com/2020/01/16/ndahet-nga-jeta-aktori-i-mirenjohur-shqiptar-xhevdet-feri/100%Always2020-01-16 19:17
https://a2news.com/2020/01/16/mblidhet-keshilli-politik-vendos-te-diskutohet-edhe-ndryshimi-i-sistemit-zgjedhor/100%Always2020-01-16 20:03
https://a2news.com/2020/01/16/te-pandare-nga-lopet-jeta-e-vecante-e-tribuse-sudaneze/100%Always2020-01-16 16:39
https://a2news.com/2020/01/16/te-besh-art-me-makine-te-vjeter-shkrimi/100%Always2020-01-16 16:34
https://a2news.com/2020/01/16/marredheniet-e-punes-60-e-shqiptareve-te-pakenaqur/100%Always2020-01-16 16:21
https://a2news.com/2020/01/16/champions-league-shton-ekipet-pjesemarrese-duke-nisur-nga-viti-2024/100%Always2020-01-16 15:58
https://a2news.com/2020/01/16/basha-do-te-bejme-gjithcka-per-ti-dhene-fund-krizes-politike/100%Always2020-01-16 15:51
https://a2news.com/2020/01/16/skandali-i-ukraines-biznesmeni-parnas-gjithcka-u-be-per-zgjedhjet-e-2020/100%Always2020-01-16 15:45
https://a2news.com/2020/01/16/te-permbyturit-nga-fierza-ultimatum-1-muaj-qeverise-per-kompensimin-e-pronave/100%Always2020-01-16 15:40
https://a2news.com/2020/01/16/hetimet-per-termetin-ndertuesit-arratisen-lene-banoret-pa-shtepi/100%Always2020-01-16 15:22
https://a2news.com/2020/01/16/ndryshimet-politike-ne-rusi-mishustin-zgjidhet-kryeminister-ne-vend-te-medvedev/100%Always2020-01-16 15:12
https://a2news.com/2020/01/16/arta-marku-ne-ked-deri-ne-fund-te-vitit/100%Always2020-01-16 15:16
https://a2news.com/2020/01/16/partite-shqiptare-te-lugines-se-presheves-bashkohen-per-zgjedhjet-parlamentare-ne-serbi/100%Always2020-01-16 14:59
https://a2news.com/2020/01/16/grate-ne-sipermarrje-zhvillohet-samiti-i-biznesit-denaj-rrisim-financimin/100%Always2020-01-16 14:58
https://a2news.com/2020/01/16/prokuroria-mbyll-hetimet-per-kajmakun-zyrtarisht-tre-akuza-ndaj-tij/100%Always2020-01-16 14:57
https://a2news.com/2020/01/16/padia-ndaj-haradinajt-kryemadhi-rama-perben-rrezik-per-kombin/100%Always2020-01-16 14:51
https://a2news.com/2020/01/16/rama-ne-durres-qytetaret-i-kerkojne-llogari-kur-do-te-jene-gati-banesat-e-reja/100%Always2020-01-16 14:41
https://a2news.com/2020/01/16/apeli-liron-te-dyshuarin-per-atentatin-ne-burgun-e-vaqarrit-i-vendoset-byzylyk-elektronik/100%Always2020-01-16 14:29
https://a2news.com/2020/01/16/klubet-e-futbollit-qe-paguajne-me-shume/100%Always2020-01-16 14:10
https://a2news.com/2020/01/16/torte-per-guinness-eshte-6-5-km-e-gjate/100%Always2020-01-16 13:55
https://a2news.com/2020/01/16/debimi-i-diplomateve-iraniane-sinjal-i-forte-se-dicka-ekstreme-po-gatuhej/100%Always2020-01-16 14:14
https://a2news.com/2020/01/16/meta-pret-komisionerin-varhelyi-integrimi-mbetet-projekti-me-strategjik/100%Always2020-01-16 13:30
https://a2news.com/2020/01/16/padia-e-rames-ndaj-haradinajt-basha-perversitet-antikombetar/100%Always2020-01-16 13:06
https://a2news.com/2020/01/16/arrihet-marreveshja-kukesi-partizani-ne-stadiumin-e-ri-kombetar/100%Always2020-01-16 12:58
https://a2news.com/2020/01/16/kapet-shqiptari-me-5-pushke-ne-itali-3-pistoleta-dhe-gjysme-kg-heroine/100%Always2020-01-16 12:48
https://a2news.com/2020/01/16/merkato-kuqezi-ore-vendimtare-per-kumbullen-dhe-manajn/100%Always2020-01-16 12:35
https://a2news.com/2020/01/16/aksident-me-nje-viktime-ne-aksin-shkoder-lezhe/100%Always2020-01-16 12:30
https://a2news.com/2020/01/16/impeachment-shkojne-ne-senat-akuzat-kunder-trump/100%Always2020-01-16 12:27
https://a2news.com/2020/01/16/mbeti-ne-mes-te-detit-italianet-shpetojne-peshkatarin-nga-vlora/100%Always2020-01-16 12:18
https://a2news.com/2020/01/16/me-shume-para-per-maqedonine-e-veriut-se-sa-per-shqiperine-nga-komisioni-europian/100%Always2020-01-16 12:15
https://a2news.com/2020/01/16/ivani-i-tmerrshem-lidhja-e-kombeve-dhe-lufta-e-gjirit-kjo-date-ne-histori-16-janar/100%Always2020-01-16 12:05
https://a2news.com/2020/01/16/nje-mije-bime-kanabisi-ne-papafingon-e-klubit-me-striptiste/100%Always2020-01-16 11:59
https://a2news.com/2020/01/16/putin-takon-assad-dhe-tallen-me-trump/100%Always2020-01-18 12:27
https://a2news.com/2020/01/16/avokati-te-denuarit-perjete-sillen-me-mire-se-kushdo-tjeter-ne-burg/100%Always2020-01-16 11:20
https://a2news.com/2020/01/16/pediatria-elbasan-virozat-e-stines-100-vizita-ne-urgjence-ne-24-ore/100%Always2020-01-16 11:00
https://a2news.com/2020/01/16/pd-denoncon-nje-tjeter-kryebashkiak-socialist-bardhi-agron-malaj-i-denuar-te-shkarkohet/100%Always2020-01-16 11:04
https://a2news.com/2020/01/16/kater-makina-te-perfshira-ne-nje-aksident-ne-vlore/100%Always2020-01-16 11:29
https://a2news.com/2020/01/16/meta-komenton-marreveshjen-per-reformen-zgjedhore-shpresoj-te-jete-fillimi-i-vendosjes-se-dialogut/100%Always2020-01-16 10:37
https://a2news.com/2020/01/16/konferenca-e-donatoreve-per-termetin-varhelyi-presim-te-arrijme-rezultate-te-mira/100%Always2020-01-16 10:16
https://a2news.com/2020/01/16/nga-sot-eshte-me-e-lehte-te-vrasesh-kapitenin-ultimo/100%Always2020-01-18 12:28
https://a2news.com/2020/01/16/komisioneri-per-zgjerim-duam-qe-shqiperia-te-hape-negociatat-para-samitit-te-zagrebit/100%Always2020-01-16 10:20
https://a2news.com/2020/01/16/rama-me-komisionerin-per-zgjerim-ofensive-shembullore-ndaj-eksponenteve-te-krimit-te-organizuar/100%Always2020-01-16 10:03
https://a2news.com/2020/01/16/kur-arbitri-pervec-kartoneve-ka-dhe-pistolete/100%Always2020-01-16 14:03
https://a2news.com/2020/01/16/arrestohet-hajduti-ne-tirane-policia-publikon-pamjet-e-vjedhjes/100%Always2020-01-16 09:18
https://a2news.com/2020/01/16/arrestohet-drejtuesi-i-nje-autobusi-ne-portin-e-durresit-iu-gjeten-dokumente-false/100%Always2020-01-16 09:16
https://a2news.com/2020/01/16/arrestohet-nje-19-vjecar-ne-tirane-akuzohet-per-nje-seri-vjedhjesh-e-grabitjesh/100%Always2020-01-16 09:10
https://a2news.com/2020/01/16/zbutet-lufta-tregtare-kina-dhe-shba-nenshkruajne-fazen-e-pare-te-marreveshjes/100%Always2020-01-16 08:14
https://a2news.com/2020/01/16/probleme-shendetesore-per-manajn-shtyhet-prezantimi-te-barcelona-b/100%Always2020-01-16 08:11
https://a2news.com/2020/01/16/perfundime-shqetesuese-nga-raporti-per-vleresimin-nderkombetar-te-nxenesve/100%Always2020-01-16 12:37
https://a2news.com/2020/01/16/kerkoi-nje-partnere-per-ne-hene-20-mije-vajza-aplikuan/100%Always2020-01-16 08:04
https://a2news.com/2020/01/16/qellohet-me-arme-nje-23-vjecar-ne-elbasan/100%Always2020-01-16 07:57
https://a2news.com/2020/01/16/negociatat-dhe-rindertimi-komisioneri-per-zgjerim-ne-be-viziton-shqiperine/100%Always2020-01-16 07:35
https://a2news.com/2020/01/15/haradinaj-rama-me-ka-paditur-diversion-politik-per-ti-ikur-pergjegjesive/100%Always2020-01-15 22:40
https://a2news.com/2020/01/15/juventus-i-bashkohet-te-medhenjve-te-tjere-ne-kupe-e-lehte-kunder-udineses/100%Always2020-01-15 21:58
https://a2news.com/2020/01/15/picasso-i-ri-femija-qe-ka-me-shume-ekspozita-se-vite-mbi-supe/100%Always2020-01-15 21:41
https://a2news.com/2020/01/15/shqiperi-greqi-drejt-permbylljes-marreveshja-per-njohjen-reciproke-te-patentave/100%Always2020-01-15 21:16
https://a2news.com/2020/01/15/futbolli-ne-shqiperi-rikthehet-me-tur-force-6-ndeshje-brenda-3-javesh/100%Always2020-01-15 20:24
https://a2news.com/2020/01/15/mblidhet-keshilli-politik-basha-njofton-emrat-pas-mbledhjes-me-aleatet/100%Always2020-01-15 21:05
https://a2news.com/2020/01/15/arsyeja-pse-altin-lala-hoqi-dore-nga-shtetesia-shqiptare/100%Always2020-01-15 20:01
https://a2news.com/2020/01/15/kasat-fiskale-klsh-deshtimi-pergjegjesi-e-mfe-dhe-bizneseve/100%Always2020-01-15 19:40
https://a2news.com/2020/01/15/largohet-ambasadori-britanik-ne-teheran/100%Always2020-01-15 19:27
https://a2news.com/2020/01/15/nje-virus-misterioz-po-perhapet-nga-nje-treg-peshku-ne-azi-ende-te-panjohura-shkaqet/100%Always2020-01-15 19:16
https://a2news.com/2020/01/15/milani-i-shenon-3-gola-berishes-dhe-kalon-ne-cerekfinalet-e-kupes-se-italise/100%Always2020-01-15 19:02
https://a2news.com/2020/01/15/djemte-shembullore-te-burgjeve-te-denuar-per-krime-te-renda-qe-perfituan-ulje-denimi/100%Always2020-01-15 18:38
https://a2news.com/2020/01/15/ldk-refuzon-oferten-e-vetevendosje-mustafa-do-te-zhvillojme-nje-takim-te-fundit/100%Always2020-01-15 18:27
https://a2news.com/2020/01/15/u-17-turneu-miqesor-shqiperia-fiton-1-0-ndaj-maqedonise-se-veriut/100%Always2020-01-15 17:53
https://a2news.com/2020/01/15/pd-kolegji-i-kryetareve-propozon-datat-per-protesten-e-radhes/100%Always2020-01-15 20:31
https://a2news.com/2020/01/15/putin-zgjedh-kryeministrin-e-ri-te-rusise/100%Always2020-01-16 15:03
https://a2news.com/2020/01/15/lekundje-sizmike-ne-veriun-e-kosoves-magnituda-4-3-rihter/100%Always2020-01-15 17:44
https://a2news.com/2020/01/15/miqesoret-ne-turqi-thyhen-partizani-e-tirana-kukesi-i-pamposhtur/100%Always2020-01-15 16:58
https://a2news.com/2020/01/15/kupa-e-italise-fiorentina-mund-atalanten-dhe-behet-gati-per-interin/100%Always2020-01-15 16:46
https://a2news.com/2020/01/15/mesuesi-dhe-presidenti-viti-i-ri-ne-kine-karnavalet-ne-bullgari-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-01-15 16:33
https://a2news.com/2020/01/15/wadephul-pershendet-dialogun-per-reformen-zgjedhore/100%Always2020-01-15 16:37
https://a2news.com/2020/01/15/reforma-zgjedhore-marreveshja-si-hap-i-pare-per-zgjidhjen-e-krizes/100%Always2020-01-15 16:27
https://a2news.com/2020/01/15/prokuroria-e-krujes-ankimon-vendimin-e-lirimit-nga-qelia-te-endrit-dokles/100%Always2020-01-15 16:27
https://a2news.com/2020/01/15/sheh-per-here-te-pare-idhullin-e-tij-tifozi-i-vogel-qan-me-denese-nga-gezimi/100%Always2020-01-15 16:18
https://a2news.com/2020/01/15/kenge-volejboll-dhe-shume-buzeqeshje-kim-jong-un-argetohet-me-ushtaret/100%Always2020-01-15 15:49
https://a2news.com/2020/01/15/shkarkimet-nga-vettingu-klp-35-kandidate-per-prokuror-dyfishohet-numri/100%Always2020-01-15 15:37
https://a2news.com/2020/01/15/uefa-publikon-skuadren-me-te-mire-te-vitit/100%Always2020-01-15 15:29
https://a2news.com/2020/01/15/pamje-dramatike-nga-filipinet-kuajt-dhe-lopet-nen-hirin-e-vullkanit/100%Always2020-01-15 15:03
https://a2news.com/2020/01/15/dorehiqet-e-gjithe-qeveria-ruse-putin-sinjalizon-ndryshime-kushtetuese/100%Always2020-01-15 14:59
https://a2news.com/2020/01/15/ktheu-ligjet-per-median-federata-nderkombetare-e-gazetareve-pershendet-vendimin-e-presidentit-meta/100%Always2020-01-15 14:53
https://a2news.com/2020/01/15/meningiti-ne-shqiperi-mjeket-vetem-nje-rast-i-prekur-nuk-ka-vend-per-panik/100%Always2020-01-15 14:34
https://a2news.com/2020/01/15/shqiperia-shpall-non-grata-dy-diplomate-iraniane/100%Always2020-01-15 14:37
https://a2news.com/2020/01/15/punonjesit-qe-nuk-pine-cigare-marrin-4-dite-pushim-me-shume-ne-vit/100%Always2020-01-15 13:53
https://a2news.com/2020/01/15/aksidenti-i-frikshem-i-alonsos-ne-dakar/100%Always2020-01-15 13:41
https://a2news.com/2020/01/15/rrezimi-i-avionit-ne-iran-ne-pranga-personi-qe-filmoi-ngjarjen/100%Always2020-01-15 13:38
https://a2news.com/2020/01/15/lirimi-i-endrit-dokles-si-u-therrmua-denimi-me-burgim-te-perjetshem/100%Always2020-01-15 13:29
https://a2news.com/2020/01/15/31-te-arrestuar-per-termetin-ne-tirane-hetimet-do-te-shtrihen-edhe-ne-dajt-dhe-kamez/100%Always2020-01-15 13:30
https://a2news.com/2020/01/15/komisioneri-per-zgjerim-neser-ne-tirane-varhelyi-negociatat-te-hapen-sa-me-shpejt/100%Always2020-01-15 13:20
https://a2news.com/2020/01/15/basha-pas-reformes-zgjedhje-te-parakohshme-nuk-ka-amnisti-per-askend-te-perfshire-ne-shitblerjen-e-votave/100%Always2020-01-15 18:44
https://a2news.com/2020/01/15/nicole-tregon-muskujt-me-te-dashurin-e-ri/100%Always2020-01-15 13:12
https://a2news.com/2020/01/15/ne-tryeze-me-gjiknurin-bylykbashi-reforma-sipas-rregullave-tona-do-te-behet-jashte-parlamentit/100%Always2020-01-28 16:04
https://a2news.com/2020/01/15/basket-meshkuj-vllaznia-peson-humbjen-e-peste-ne-ligen-ballkanike/100%Always2020-01-15 12:34
https://a2news.com/2020/01/15/cmimet-e-arbitrave-me-te-miret-e-vitit-2019-pa-steme-te-fifa-s/100%Always2020-01-15 12:42
https://a2news.com/2020/01/15/mungojne-vaksinat-antigrip-ne-elbasan-pensionistet-nuk-kemi-mundesi-ti-blejme/100%Always2020-01-15 12:19
https://a2news.com/2020/01/15/kokaine-ne-kafazin-e-pellumbave-dhe-arrestimi-i-muzikantit-qe-shiste-heroine/100%Always2020-01-15 11:52
https://a2news.com/2020/01/15/karnavalet-ne-maqedonine-e-veriut-me-kostume-e-maska-per-te-larguar-fatin-e-keq/100%Always2020-01-15 11:39
https://a2news.com/2020/01/15/marreveshja-per-reformen-zgjedhore-grupi-demokrat-kundershton-dokumentin/100%Always2020-01-16 13:44
https://a2news.com/2020/01/15/goditi-arbitrin-lojtari-arrestohet-ne-fushen-e-lojes/100%Always2020-01-15 11:32
https://a2news.com/2020/01/15/sherbimet-online-rama-emigrantet-marrin-dokumentin-nga-konsullatat/100%Always2020-01-15 11:22
https://a2news.com/2020/01/15/themelohet-coca-cola-ismail-qemali-jep-doreheqjen-arrestohet-toto-riina-kjo-date-ne-histori-15-janar/100%Always2020-01-15 10:46
https://a2news.com/2020/01/15/digjet-shtepia-ne-vlore-humb-jeten-e-moshuara/100%Always2020-01-15 10:43
https://a2news.com/2020/01/15/masakra-e-recakut-kujtohej-21-vjetori-thaci-kerkon-drejtesi/100%Always2020-01-15 11:27
https://a2news.com/2020/01/15/tryeza-per-reformen-zgjedhore-krasniqi-pergjigje-ndaj-spak-ut-palet-behen-bashke-kur-kercenohen/100%Always2020-01-15 10:15
https://a2news.com/2020/01/15/aventura-spektakolare-fluturim-mes-portes-se-parajses/100%Always2020-01-15 09:58
https://a2news.com/2020/01/15/manaj-katalanas-zyrtarizimi-ceshtje-oresh/100%Always2020-01-15 09:53
https://a2news.com/2020/01/15/gara-presidenciale-perplasje-mes-warren-dhe-sanders-ne-debatin-demokrat/100%Always2020-01-15 09:46
https://a2news.com/2020/01/15/hapja-e-negociatave-von-der-leyen-be-te-mbaje-premtimin/100%Always2020-01-15 09:30
https://a2news.com/2020/01/15/siguronte-mina-me-celular-ekstradohet-nga-zvicra-i-kerkuari/100%Always2020-01-15 09:11
https://a2news.com/2020/01/15/shperthim-ne-nje-fabrike-kimike-ne-spanje-viktima-dhe-te-humbur/100%Always2020-01-15 08:25
https://a2news.com/2020/01/15/korca-zgjohet-nen-pushtetin-e-akullit-veshtiresi-ne-qarkullim/100%Always2020-01-15 15:42
https://a2news.com/2020/01/15/sekuestrohen-25-mije-euro-ne-kapshtice-nuk-u-deklaruan/100%Always2020-01-15 08:08
https://a2news.com/2020/01/15/avioni-derdh-karburantin-mbi-los-angeles-60-te-lenduar/100%Always2020-01-15 07:59
https://a2news.com/2020/01/15/shperthim-ne-nje-furre-buke-ne-yzberisht-3-te-lenduar/100%Always2020-01-15 08:15
https://a2news.com/2020/01/14/new-york-times-zbulon-videon-e-re-te-tragjedise-ne-iran-aeroplani-u-godit-nga-dy-raketa/100%Always2020-01-14 22:33
https://a2news.com/2020/01/14/kupa-e-italise-interi-luan-poker-me-cagliarin/100%Always2020-01-14 21:58
https://a2news.com/2020/01/14/e-bujshme-alketa-vejsiu-krahas-georgines-se-cr7-si-prezantuese-e-san-remos/100%Always2020-01-14 21:29
https://a2news.com/2020/01/14/lazio-ben-detyren-duel-shqiptaresh-ne-cerekfinalen-e-kupes-se-italise/100%Always2020-01-14 19:48
https://a2news.com/2020/01/14/hetimet-per-bashen-kronologjia-e-shperberjes-se-grupit-te-prokuroreve/100%Always2020-01-14 19:28
https://a2news.com/2020/01/14/gjykimet-e-nje-dekade-si-i-peshoi-drejtesia-akuzat-ndaj-politikaneve/100%Always2020-01-14 19:22
https://a2news.com/2020/01/14/pretendimet-e-ps-genjeu-nik-muzin-apo-lulzim-basha/100%Always2020-01-14 19:39
https://a2news.com/2020/01/14/marreveshja-politike-cfare-leshuan-palet-per-te-shkuar-drejt-akordit/100%Always2020-01-14 18:33
https://a2news.com/2020/01/14/temperatura-normale-e-njeriut-po-ulet-gjithmone-e-me-shume-0-6-grade-ne-dy-shekuj/100%Always2020-01-14 17:46
https://a2news.com/2020/01/14/pasojat-e-termetit-policia-nis-aksion-te-gjere-ne-tirane/100%Always2020-01-14 19:00
https://a2news.com/2020/01/14/kupa-e-italise-insigne-dergon-ne-cerekfinale-napolin/100%Always2020-01-14 17:01
https://a2news.com/2020/01/14/gemma-dhe-sol-dy-nena-te-ndara-nga-nje-xham/100%Always2020-01-14 17:01
https://a2news.com/2020/01/14/dje-isha-me-lopet-sot-stervis-lojtaret-me-te-mire-ne-bote-quique-setien-prezantohet-te-barcelona/100%Always2020-01-14 16:57
https://a2news.com/2020/01/14/tribute-me-te-rrezikuara-ne-bote/100%Always2020-01-14 16:51
https://a2news.com/2020/01/14/nje-spiderman-nga-franca-bomba-ne-dortmund-lejleku-dhe-gjarpri-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-01-14 16:37
https://a2news.com/2020/01/14/ciao-j-lo-ylli-i-showbiz-po-mendon-te-lere-ameriken/100%Always2020-01-14 16:21
https://a2news.com/2020/01/14/bardhi-reforma-zgjedhore-nuk-do-te-diktohet-nga-qeveria-e-votave-te-blera/100%Always2020-01-14 15:52
https://a2news.com/2020/01/14/pasojat-e-termetit-ne-tirane-hipoteka-ne-periferi-pallate-te-tjera-cilesohen-te-pabanueshme/100%Always2020-01-14 15:57
https://a2news.com/2020/01/14/basha-marreveshja-nuk-zgjidh-krizen-duhen-zgjedhje/100%Always2020-01-14 15:31
https://a2news.com/2020/01/14/lirimi-i-anetarit-te-bandes-se-durresit-prokuroria-e-krujes-kemi-kerkuar-perjashtimin-e-gjyqtares-do-ta-ankimojme-vendimin/100%Always2020-01-14 15:50
https://a2news.com/2020/01/14/vlore-shkolla-avni-rustemi-pa-ngrohje-dhe-me-infrastrukture-te-rrenuar/100%Always2020-01-14 14:54
https://a2news.com/2020/01/14/tirana-dje-dhe-sot-nje-udhetim-ne-kohe-permes-fotove/100%Always2020-01-14 15:44
https://a2news.com/2020/01/14/ishte-i-denuar-me-burgim-te-perjetshem-lirohet-ish-anetari-i-bandes-se-durresit/100%Always2020-01-14 16:21
https://a2news.com/2020/01/14/marreveshja-per-reformen-zgjedhore-ambasada-amerikane-do-te-forcoje-demokracine-shqiptare/100%Always2020-01-14 14:23
https://a2news.com/2020/01/14/totti-vazhdon-te-mahnise-me-goditjet-e-tij-te-denimit/100%Always2020-01-14 14:20
https://a2news.com/2020/01/14/marreveshja-me-opoziten-per-reformen-zgjedhore-reagon-edi-rama/100%Always2020-01-14 19:07
https://a2news.com/2020/01/14/kreu-i-gjykates-se-posacme-ne-vetting-drejt-konfirmimit/100%Always2020-01-14 14:14
https://a2news.com/2020/01/14/opozita-ne-tryeze-me-mazhorancen-topalli-gjykata-pushoi-ceshtjen-palet-serish-ne-krahet-e-njeri-tjetrit/100%Always2020-01-14 14:02
https://a2news.com/2020/01/14/marreveshja-per-reformen-zgjedhore-be-arritje-per-rikthimin-e-stabilitetit/100%Always2020-01-14 15:47
https://a2news.com/2020/01/14/ujdia-berthamore-me-iranin-aktivizohet-mekanizmi-i-mosmarreveshjes/100%Always2020-01-14 13:47
https://a2news.com/2020/01/14/ne-tryeze-me-gjiknurin-vasili-nuk-imponojme-zgjedhjet-e-ps/100%Always2020-01-14 13:37
https://a2news.com/2020/01/14/reforma-zgjedhore-gjiknuri-marreveshje-qe-opozita-te-perfshihet-ne-diskutimet-e-komisionit/100%Always2020-01-14 13:37
https://a2news.com/2020/01/14/kck-alibeaj-tashme-qe-eshte-krijuar-spak-u-lepuri-fshihet-ne-barkun-e-rames/100%Always2020-01-14 13:12
https://a2news.com/2020/01/14/firmoset-marreveshja-reforma-zgjedhore-perfundon-brenda-15-marsit/100%Always2020-01-14 13:53
https://a2news.com/2020/01/14/investimi-ne-prona-vlerat-ne-treg-ne-rritje-edhe-pas-termetit/100%Always2020-01-14 13:03
https://a2news.com/2020/01/14/klubet-me-fitimprurese-barca-shkurorezon-realin-juventus-kthehet-ne-top-10/100%Always2020-01-14 12:47
https://a2news.com/2020/01/14/krijimi-i-qeverise-vetevendosje-propozim-te-ri-per-ldk/100%Always2020-01-14 12:42
https://a2news.com/2020/01/14/marreveshja-per-reformen-zgjedhore-burime-nga-ps-behet-vetem-ne-parlament/100%Always2020-01-14 12:42
https://a2news.com/2020/01/14/rindertimi-pas-termetit-mbahet-ne-tirane-samiti-nderkombetar-i-turizmit/100%Always2020-01-14 12:35
https://a2news.com/2020/01/14/zhbllokohen-doktoraturat-ministria-e-arsimit-rihap-aplikimet-e-shpall-zgjedhjet-ne-universitete/100%Always2020-01-14 12:26
https://a2news.com/2020/01/14/te-bukura-dhe-te-zgjuara-vajzat-qe-lane-punen-per-te-kultivuar-kanabis/100%Always2020-01-14 12:22
https://a2news.com/2020/01/14/marreveshja-per-reformen-zgjedhore-politika-ulet-ne-tryeze-basha-procesi-zvarritet-prej-4-muajsh/100%Always2020-01-14 13:19
https://a2news.com/2020/01/14/prokuroria-e-pergjithshme-i-kerkon-kqz-se-formularin-e-vetedeklarimit-te-kryebashkiakut-te-mallakastres/100%Always2020-01-14 11:33
https://a2news.com/2020/01/14/vrasja-e-soleimani-t-justifikime-kontradiktore-te-administrates-trump/100%Always2020-01-14 11:04
https://a2news.com/2020/01/14/bota-po-mbytet-ne-borxhe/100%Always2020-01-14 11:00
https://a2news.com/2020/01/14/njeri-dhunon-kunaten-tjetri-kercenon-se-do-te-vrase-babane-arrestohen-nga-policia/100%Always2020-01-14 10:29
https://a2news.com/2020/01/14/vritet-nga-policia-la-catrina-udheheqesja-mizore-e-kartelit-meksikan/100%Always2020-01-14 10:29
https://a2news.com/2020/01/14/mertens-te-interi-e-kryer/100%Always2020-01-14 10:10
https://a2news.com/2020/01/14/gropa-perpin-autobusin-ne-mes-te-qytetit/100%Always2020-01-14 09:40
https://a2news.com/2020/01/14/dy-muaj-nga-permbytjet-venecias-i-dalin-themelet/100%Always2020-01-14 10:37
https://a2news.com/2020/01/14/manipulimi-i-monedhes-uashingtoni-zbut-qendrimin-ndaj-kines/100%Always2020-01-14 09:24
https://a2news.com/2020/01/14/lobimi-i-pd-ne-shba-taulant-balla-fakte-per-nje-kallezim-te-ri/100%Always2020-01-14 09:45
https://a2news.com/2020/01/14/irani-njofton-se-kane-nisur-arrestimet-per-rrezimin-e-avionit/100%Always2020-01-14 08:17
https://a2news.com/2020/01/14/lidhje-me-gulen-turqia-kerkon-arrestimin-e-176-ushtarakeve/100%Always2020-01-14 08:04
https://a2news.com/2020/01/14/barcelona-largon-valverden-zyrtarizon-trajnerin-e-ri/100%Always2020-01-14 07:37
https://a2news.com/2020/01/14/mblidhen-sot-ministrat-e-rajonit-do-te-kerkohet-ndihme-per-te-prekurit-nga-termeti/100%Always2020-01-14 07:36
https://a2news.com/2020/01/14/vriten-89-ushtare-qeveria-shpall-3-dite-zi-kombetare/100%Always2020-01-14 07:20
https://a2news.com/2020/01/14/aneksimi-i-kubes-andreotti-dhe-marreveshja-e-kremlinit-kjo-date-ne-histori-14-janar/100%Always2020-01-13 17:02
https://a2news.com/2020/01/13/afrikani-me-i-pasur-eshte-i-bindur-rreth-vitit-2021-do-te-blej-arsenalin/100%Always2020-01-13 22:24
https://a2news.com/2020/01/13/ne-dyqan-fillon-perleshja-por-reagimi-i-klientit-eshte-epik/100%Always2020-01-13 21:26
https://a2news.com/2020/01/13/arsyeja-pse-po-hidhet-ushqim-mbi-zjarret-ne-australi/100%Always2020-01-14 11:08
https://a2news.com/2020/01/13/fifa-i-bllokon-merkaton-flamurtarit-idrizi-e-mohon/100%Always2020-01-13 20:09
https://a2news.com/2020/01/13/bar-kod-dhe-holograme-e-personalizuar-per-targat-e-reja-te-automjeteve/100%Always2020-01-15 10:53
https://a2news.com/2020/01/13/frike-ne-filipine-pritet-shperthimi-i-vullkanit-mijera-te-evakuuar/100%Always2020-01-13 19:35
https://a2news.com/2020/01/13/vetting-ne-polici-eduart-merkaj-konfirmohet-ne-detyre/100%Always2020-01-13 18:59
https://a2news.com/2020/01/13/katapultimi-ne-osbe-bushati-nuk-i-reziston-ofertes-por-ben-paqe-me-ramen/100%Always2020-01-13 18:46
https://a2news.com/2020/01/13/quique-setien-kandidati-kryesor-per-stolin-e-barcelones/100%Always2020-01-13 18:28
https://a2news.com/2020/01/13/rikthimi-i-ligjit-per-mediat-reagon-perfaqesuesi-i-osbe/100%Always2020-01-13 17:39
https://a2news.com/2020/01/13/harry-dhe-meghan-hoqen-dore-nga-statusi-mbreteror-reagon-per-here-te-pare-mbreteresha/100%Always2020-01-13 17:23
https://a2news.com/2020/01/13/fotot-me-interesante-te-dites-49/100%Always2020-01-13 17:09
https://a2news.com/2020/01/13/barcelona-i-komunikon-shkarkimin-valverdes/100%Always2020-01-13 17:03
https://a2news.com/2020/01/13/publikohen-fotot-e-samsung-galaxy-s20/100%Always2020-01-13 16:47
https://a2news.com/2020/01/13/holandezet-perfundojne-shqiponjen-e-detit-jahtin-me-vela-me-te-madh-ne-bote/100%Always2020-01-13 16:41
https://a2news.com/2020/01/13/pushohet-ceshtja-ndaj-bashes-balla-dosja-nuk-mbyllet-ketu-do-te-apelohet-ky-vendim-absurd/100%Always2020-01-13 16:39
https://a2news.com/2020/01/13/gjykata-pushon-ceshtjen-ndaj-bashes-halimi-ishte-sajese-prokuroria-beri-gjueti-shtrigash/100%Always2020-01-13 16:21
https://a2news.com/2020/01/13/fotot-qe-tregojne-demet-nga-sulmi-iranian-mbi-bazen-amerikane-ne-irak/100%Always2020-01-14 10:11
https://a2news.com/2020/01/13/lobimi-ne-shba-gjykata-e-tiranes-pushon-ceshtjen-ndaj-lulzim-bashes/100%Always2020-01-14 09:18
https://a2news.com/2020/01/13/paketa-antishpifje-ps-njofton-rrezimin-e-dekreteve-te-metes-gazetaret-kunder/100%Always2020-01-13 15:38
https://a2news.com/2020/01/13/rama-ofensive-ne-praktike-kunder-kck-dhe-krimit-te-organizuar/100%Always2020-01-13 15:26
https://a2news.com/2020/01/13/pep-guardiola-ka-shkaterruar-4-makina-gjate-periudhes-si-trajner-i-city/100%Always2020-01-13 15:04
https://a2news.com/2020/01/13/nga-yll-futbolli-ne-shofer-taksie/100%Always2020-01-13 14:57
https://a2news.com/2020/01/13/ne-nje-jave-37-drejtues-mjetesh-te-arrestuar-ne-tirane/100%Always2020-01-13 14:41
https://a2news.com/2020/01/13/shpallen-kandidaturat-per-cmimet-oscar/100%Always2020-01-13 14:30
https://a2news.com/2020/01/13/valverde-drejt-largimit-nga-barca-pochettino-pas-dere/100%Always2020-01-13 14:20
https://a2news.com/2020/01/13/basha-viziton-bizneset-e-prekura-nga-termeti-ne-durres-5-masa-per-ringritjen-e-tyre/100%Always2020-01-13 14:14
https://a2news.com/2020/01/13/spitali-i-ri-i-kirurgjise-rama-nuk-do-nderpresim-ppp-te-modelin-e-mallkuar-ne-shendetesi/100%Always2020-01-13 14:02
https://a2news.com/2020/01/13/afrimi-ne-merkato-nje-sulmues-i-perfaqesueses-moldave-per-vllaznine/100%Always2020-01-13 13:32
https://a2news.com/2020/01/13/skandali-serb-kenge-per-kosoven-pas-fitores-se-djokovic-ne-australi/100%Always2020-01-14 14:45
https://a2news.com/2020/01/13/hapja-e-negociatave-deutsche-welle-nuk-ka-rregulla-te-reja-shtohen-shpresat/100%Always2020-01-13 14:11
https://a2news.com/2020/01/13/dardha-me-bore-turiste-vendas-dhe-te-huaj-shijojne-magjine/100%Always2020-01-13 13:15
https://a2news.com/2020/01/13/paketa-anti-shpifje-cipa-vazhdojme-betejen-do-ti-drejtohemi-gjykates-kushtetuese/100%Always2020-01-13 13:05
https://a2news.com/2020/01/13/paketa-antishpifje-balla-meta-veproi-pas-urdhrit-te-bashes-dekretet-do-te-rrezohen/100%Always2020-01-13 13:04
https://a2news.com/2020/01/13/ktheu-ligjin-anti-shpifje-pd-ne-krah-te-presidentit/100%Always2020-01-13 12:52
https://a2news.com/2020/01/13/e-cilesojne-vera-me-e-shtrenjte-ne-bote-por-ka-nje-date-skadence/100%Always2020-01-13 15:44
https://a2news.com/2020/01/13/alibeaj-ironizon-ramen-mundim-i-madh-krahasimi-me-107-vite-me-pare/100%Always2020-01-13 12:13
https://a2news.com/2020/01/13/kush-do-te-vije-me-mua-ne-hene/100%Always2020-01-13 12:06
https://a2news.com/2020/01/13/kthimi-i-paketes-antishpifje-reportere-pa-kufij-mirepret-vendimin-e-metes/100%Always2020-01-13 11:41
https://a2news.com/2020/01/13/333-kg-kokaine-nga-brazili-ne-itali-nje-shqiptar-mes-4-te-arrestuarve/100%Always2020-01-13 11:25
https://a2news.com/2020/01/13/reagim-i-rralle-kunder-prifterinjve-te-martuar-nga-papa-benedikti-i-xvi/100%Always2020-01-13 11:02
https://a2news.com/2020/01/13/kurti-i-pergjigjet-thacit-po-finalizojme-marreveshjen-me-ldk/100%Always2020-01-13 10:59
https://a2news.com/2020/01/13/ka-kryer-fshehje-te-pasurise-kpk-kalon-ne-site-gjyqtaren-e-gjkko/100%Always2020-01-13 10:51
https://a2news.com/2020/01/13/drama-e-familjes-kullolli-ne-belsh-prej-4-muajsh-ne-cader-dhe-te-semure/100%Always2020-01-13 10:37
https://a2news.com/2020/01/13/ishte-nje-dasme-shperthyese/100%Always2020-01-13 10:24
https://a2news.com/2020/01/13/australia-ne-flake-pamje-dramatike-te-kapura-nga-hapesira/100%Always2020-01-13 10:26
https://a2news.com/2020/01/13/avioni-i-rrezuar-nga-irani-trudeau-drejtesi-per-viktimat/100%Always2020-01-13 10:17
https://a2news.com/2020/01/13/shembja-e-parkingut-fundos-parkun-e-lojerave/100%Always2020-01-13 10:03
https://a2news.com/2020/01/13/rita-ora-gati-per-projektin-e-radhes/100%Always2020-01-13 10:00
https://a2news.com/2020/01/13/censusi-i-shpendeve-numerim-ne-prespe-dhe-pogradec/100%Always2020-01-13 09:49
https://a2news.com/2020/01/13/nga-nje-repart-ushtarak-ne-nje-strukture-moderne-inaugurohen-ambientet-e-reja-te-renea-s/100%Always2020-01-13 15:36
https://a2news.com/2020/01/13/5-mije-euro-per-vize-false-ne-prishtine-shtyhet-gjyqi-ndaj-turkut/100%Always2020-01-13 09:34
https://a2news.com/2020/01/13/krasniqi-problem-ne-shqiperi-jo-vetem-sistemi-zgjedhor-por-menyra-se-si-funksionojne-partite-politike/100%Always2020-01-13 09:06
https://a2news.com/2020/01/13/policia-kolumbiane-shmang-atentatin-ndaj-liderit-te-farc/100%Always2020-01-13 08:20
https://a2news.com/2020/01/13/armiku-yne-nuk-eshte-amerika-por-ai-gjendet-ne-mes-nesh/100%Always2020-01-13 09:13
https://a2news.com/2020/01/13/protestat-ne-hong-kong-guvernatorja-lam-nuk-kane-penguar-zhvillimin/100%Always2020-01-13 07:50
https://a2news.com/2020/01/13/hiri-vullkanik-mbulon-kryeqytetin-e-filipineve/100%Always2020-01-13 09:56
https://a2news.com/2020/01/12/shkendija-gati-ti-rrembeje-tiranes-mbrojtesin-e-kombetares/100%Always2020-01-12 22:45
https://a2news.com/2020/01/12/tenis-serbia-fiton-kunder-spanjes-edicionin-e-pare-te-atp-cup/100%Always2020-01-12 22:42
https://a2news.com/2020/01/12/ky-eshte-don-diego-breshka-e-pangopur-qe-shpetoi-racen-e-vet/100%Always2020-01-12 22:28
https://a2news.com/2020/01/12/juve-kampione-dimri-duke-mundur-romen-lendohen-rende-dy-lojtare-te-rendesishem/100%Always2020-01-12 22:04
https://a2news.com/2020/01/12/rrezikuan-jeten-ne-malin-e-gramozit-shpetohen-4-alpiniste/100%Always2020-01-12 21:40
https://a2news.com/2020/01/12/kapiteni-i-jep-fitoren-realit-penalltite-vendosin-derbin-e-madridit-ne-superkupe/100%Always2020-01-12 20:51
https://a2news.com/2020/01/12/manchester-luan-tenis-aguero-vendos-rekord-ne-premier/100%Always2020-01-12 20:20
https://a2news.com/2020/01/12/gjysma-e-europes-cmendet-per-talentin-shqiptar-10-gjigante-e-ndjekin-ne-stadium/100%Always2020-01-12 19:57
https://a2news.com/2020/01/12/abuzimet-ne-ndertim-gjykata-e-durresit-jep-8-masa-arrest-me-burg/100%Always2020-01-12 19:38
https://a2news.com/2020/01/12/barca-ne-hall-demtohet-suarez-uruguaiani-duhet-te-operohet/100%Always2020-01-12 18:43
https://a2news.com/2020/01/12/vijojne-sulmet-6-predha-godasin-bazen-ku-ndodhen-ushtaret-amerikane-ne-irak/100%Always2020-01-12 18:19
https://a2news.com/2020/01/12/oliver-varhelyi-ne-tirane-komisioneri-per-zgjerim-i-be-takon-autoritetet-me-16-janar/100%Always2020-01-12 17:45
https://a2news.com/2020/01/12/test-prestigjioz-ne-katar-kosova-humb-ndaj-suedise-1-0/100%Always2020-01-12 17:05
https://a2news.com/2020/01/12/aksident-ne-pogradec-dy-te-lenduarit-jashte-rrezikut-per-jeten/100%Always2020-01-12 16:46
https://a2news.com/2020/01/12/diten-e-trete-te-stazhit-ne-nasa-adoleshenti-zbulon-planetin-7-here-me-te-madh-se-toka/100%Always2020-01-12 16:33
https://a2news.com/2020/01/12/hapesirat-publike-ne-elbasan-tregtaret-ne-trotuar-kembesoret-ne-rruge/100%Always2020-01-12 15:03
https://a2news.com/2020/01/12/tragjedi-ne-rally-dakar-nderron-jete-piloti-portugez/100%Always2020-01-12 14:56
https://a2news.com/2020/01/12/debati-per-masat-e-sigurise-avokatet-spak-gaboi-te-lirohen-te-pandehurit-e-paraburgosur/100%Always2020-01-12 14:46
https://a2news.com/2020/01/12/raporti-i-isp-sesioni-i-kaluar-rama-votoi-vetem-21-te-nismave-ligjore/100%Always2020-01-12 14:22
https://a2news.com/2020/01/12/xavi-refuzon-barcelonen-per-momentin/100%Always2020-01-12 14:10
https://a2news.com/2020/01/12/vrau-kunaten-me-sende-te-forta-burg-per-erdet-capokun/100%Always2020-01-12 13:38
https://a2news.com/2020/01/12/spostim-kabinash-elektrike-dhe-kongresi-i-grave-antifashiste-kerkesat-e-deputeteve-per-informacion-ne-2019/100%Always2020-01-12 14:30
https://a2news.com/2020/01/12/lejuan-abuzimet-ne-ndertim-sot-masa-e-sigurise-per-punonjesit-e-policise-e-zyrtaret-vendore/100%Always2020-01-12 13:01
https://a2news.com/2020/01/12/aktivistja-e-sulmoi-per-sponsorin-federer-i-kthen-pergjigje-gretes/100%Always2020-01-12 11:45
https://a2news.com/2020/01/12/fitoi-120-milione-euro-ne-lotari-para-dy-muajsh-vazhdon-te-punoje-ne-ndertim/100%Always2020-01-12 11:09
https://a2news.com/2020/01/12/meta-i-kthen-mbrapsht-kuvendit-dy-ligjet-per-median/100%Always2020-01-12 11:13
https://a2news.com/2020/01/12/ditmir-bushati-caktohet-i-derguar-i-posacem-per-osbe-ne/100%Always2020-01-12 10:10
https://a2news.com/2020/01/12/tjeter-masaker-ne-shba-5-persona-te-plagosur-ne-kolorado/100%Always2020-01-12 09:47
https://a2news.com/2020/01/12/u-demtuan-nga-termeti-xhacka-inspekton-punimet-per-rindertim-233-familje-se-shpejti-me-strehe-te-re/100%Always2020-01-12 09:39
https://a2news.com/2020/01/12/reshje-debore-ne-juglindje-pa-probleme-qarkullimi-rrugor/100%Always2020-01-12 09:49
https://a2news.com/2020/01/12/kercenonte-gruan-me-kallashnikov-arrestohet-50-vjecari-ne-lezhe/100%Always2020-01-12 09:12
https://a2news.com/2020/01/12/lautaro-shkakton-penallti-dhe-duhej-ndeshkuar-me-te-kuq-var-i-fle-gjume/100%Always2020-01-12 09:00
https://a2news.com/2020/01/12/instagrami-fshin-postimet-qe-mbeshtesin-soleimanin/100%Always2020-01-12 08:21
https://a2news.com/2020/01/12/te-berberi-pas-protestes-arrestohet-ambasadori-britanik-ne-iran/100%Always2020-01-12 07:46
https://a2news.com/2020/01/12/rrezimi-i-avionit-iranianet-ngrihen-ne-proteste-kunder-zyrtareve-genjeshtare/100%Always2020-01-12 17:31
https://a2news.com/2020/01/11/interi-shpetohet-nga-handanovic-dhe-pret-nje-dhurate-nga-roma/100%Always2020-01-11 21:45
https://a2news.com/2020/01/11/6-vjecari-fiton-luften-ndaj-leucemise-pritet-si-hero-ne-shkolle/100%Always2020-01-11 20:50
https://a2news.com/2020/01/11/luftoi-per-isis-gjykata-e-prishtines-i-jep-denimin/100%Always2020-01-11 20:39
https://a2news.com/2020/01/11/protesta-per-pensionet-drejt-fundit-qeveria-franceze-terhiqet-nje-hap/100%Always2020-01-11 20:19
https://a2news.com/2020/01/11/anulohen-fluturimet-ne-aeroportin-e-dubait-shkak-permbytjet/100%Always2020-01-11 20:03
https://a2news.com/2020/01/11/aksident-ne-korce-perplasen-dy-makina/100%Always2020-01-11 20:07
https://a2news.com/2020/01/11/ne-france-protestojne-dhe-oficeret-e-mjekesise-ligjore-skena-te-papara-ne-lion/100%Always2020-01-11 19:37
https://a2news.com/2020/01/11/liverpool-pa-rivale-nuk-ia-del-as-mourinho/100%Always2020-01-11 19:23
https://a2news.com/2020/01/11/valverde-drejt-largimit-barcelona-kontakte-me-legjenden-e-klubit/100%Always2020-01-11 19:12
https://a2news.com/2020/01/11/arrestohet-nje-iranian-i-armatosur-me-hanxhar-prane-rezidences-trump/100%Always2020-01-11 19:02
https://a2news.com/2020/01/11/imobile-rrezon-napolin-ne-olimpico/100%Always2020-01-11 18:57
https://a2news.com/2020/01/11/njihuni-me-burrat-dhe-grate-qe-do-te-shkojne-ne-mars/100%Always2020-01-11 18:36
https://a2news.com/2020/01/11/aksident-ne-novosele-makina-permbyset-ne-mes-te-rruges/100%Always2020-01-11 18:19
https://a2news.com/2020/01/11/instituti-kombetar-i-shendetit-amerikanet-abuzojne-me-alkoolin-po-kthehet-ne-semundje/100%Always2020-01-11 17:33
https://a2news.com/2020/01/11/superkupa-e-spanjes-real-atletico-derbi-i-pare-jashte-europes/100%Always2020-01-11 17:22
https://a2news.com/2020/01/11/miqesoret-ne-turqi-ekipet-e-superiores-fate-te-ndryshme-ne-ndeshjet-e-radhes/100%Always2020-01-11 17:15
https://a2news.com/2020/01/11/treni-prej-akulli-mali-ne-flake-dhe-uji-i-bekuar-ne-bullgari-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2020-01-11 19:05
https://a2news.com/2020/01/11/reforma-zgjedhore-kryemadhi-diskutojme-cdo-propozim-rama-po-e-mban-peng/100%Always2020-01-11 17:05
https://a2news.com/2020/01/11/chelsea-dhe-united-shkaterrojne-rivalet-gare-e-forte-per-vendin-e-katert/100%Always2020-01-11 16:54
https://a2news.com/2020/01/11/nje-vit-burg-per-babalen-salianji-vazhdon-betejen-ne-apel-ankimon-vendimin/100%Always2020-01-11 16:32
https://a2news.com/2020/01/11/reforma-zgjedhore-basha-e-thote-prere-s-ka-me-bisede-ne-nje-tryeze-me-ramen/100%Always2020-01-12 11:58
https://a2news.com/2020/01/11/basha-i-shemburi-i-madh-i-26-nentorit-eshte-shteti-i-edi-rames/100%Always2020-01-11 16:22
https://a2news.com/2020/01/11/pse-duhet-te-shqetesohemi-per-shiun-acid/100%Always2020-01-11 18:26
https://a2news.com/2020/01/11/rikthehet-milan-ibrahimovic-shenon-te-parin/100%Always2020-01-11 15:58
https://a2news.com/2020/01/11/20-vite-ne-pushtet-karriera-politike-e-carit-putin/100%Always2020-01-11 15:43
https://a2news.com/2020/01/11/tensionet-shba-iran-australia-ne-flake-dhe-megxit/100%Always2020-01-11 15:43
https://a2news.com/2020/01/11/denoncimi-i-pd-bashkia-tirane-mbi-27-milione-leke-shpenzime-per-udhetime-ne-vitin-2019/100%Always2020-01-11 14:03
https://a2news.com/2020/01/11/pd-rikthen-protestat-spaho-mjeti-yne-nese-nuk-ka-zgjedhje-te-parakohshme/100%Always2020-01-11 13:55
https://a2news.com/2020/01/11/porto-riko-goditet-serish-nga-nje-tjeter-termet-i-fuqishem/100%Always2020-01-11 13:33
https://a2news.com/2020/01/11/protesta-ne-postribe-banoret-guroret-po-na-shterojne-ujin/100%Always2020-01-11 13:07
https://a2news.com/2020/01/11/qeveria-hap-garen-per-drejtorin-ekzekutiv-te-autoritetit-te-mbikeqyrjes-financiare/100%Always2020-01-11 12:45
https://a2news.com/2020/01/11/mbytet-varka-ne-detin-jon-12-refugjate-te-vdekur-dhjetera-te-tjere-te-zhdukur/100%Always2020-01-11 12:38
https://a2news.com/2020/01/11/dhunohet-administratori-i-nje-njesie-administrative-ne-peqin-4-persona-ne-kerkim/100%Always2020-01-11 12:25
https://a2news.com/2020/01/11/menaxheri-per-a2-rrahmani-marreveshje-e-mbyllur-me-napolin-roshi-drejt-la-liga-s/100%Always2020-01-11 11:45
https://a2news.com/2020/01/11/gjendet-i-vdekur-nje-doganier-ne-sarande/100%Always2020-01-11 13:17
https://a2news.com/2020/01/11/ekipi-futet-ne-kategorine-e-pare-rinovon-me-futbollistin-me-te-vjeter-ne-bote/100%Always2020-01-11 10:56
https://a2news.com/2020/01/11/mbi-kale-ne-malin-e-shenjte-duke-shijuar-perendimin-e-diellit-koreja-e-veriut-tregon-fundvitin-e-kim-jong-un/100%Always2020-01-11 19:04
https://a2news.com/2020/01/11/lleshaj-shpalos-dy-prioritetet-e-policise-se-shtetit-per-vitin-2020/100%Always2020-01-11 10:25
https://a2news.com/2020/01/11/shperthen-vullkani-ne-meksike/100%Always2020-01-11 19:03
https://a2news.com/2020/01/11/500-apartamente-nga-turqia-ne-zonen-e-lacit-firmoset-marreveshja/100%Always2020-01-11 09:39
https://a2news.com/2020/01/11/revolucion-te-milani-ikin-dy-lojtare-prane-blerjes-se-nje-mbrojtesi/100%Always2020-01-11 08:22
https://a2news.com/2020/01/11/qelluan-me-arme-ne-drejtim-te-nje-banese-arrestohet-2-te-rinj-ne-korce/100%Always2020-01-11 08:03
https://a2news.com/2020/01/11/irani-e-pranon-avioni-me-176-persona-ne-bord-u-qellua-me-rakete/100%Always2020-01-11 07:54
https://a2news.com/2020/01/11/vrasja-e-gjeneralit-iranian-isis-pershendet-sulmin-e-shteteve-te-bashkuara/100%Always2020-01-11 07:27
https://a2news.com/2020/01/11/kriza-me-iranin-sanksionet-e-reja-amerikane-prekin-industrine-dhe-zyrtare/100%Always2020-01-10 22:03
https://a2news.com/2020/01/11/zjarr-ne-spitalin-e-durresit-gjate-nates-evakuohen-rreth-100-paciente/100%Always2020-01-11 08:15
https://a2news.com/2020/01/10/debore-ne-shkretetire-surpriza-ne-dakar-rally/100%Always2020-01-10 21:59
https://a2news.com/2020/01/10/cutrone-rikthehet-ne-itali/100%Always2020-01-10 21:33
https://a2news.com/2020/01/10/aksident-me-nje-te-plagosur-rende-ne-aksin-korce-pogradec/100%Always2020-01-10 20:51
https://a2news.com/2020/01/10/pervec-qasem-soleimani-t-shba-tentoi-te-vriste-nje-tjeter-zyrtar-iranian/100%Always2020-01-10 21:18
https://a2news.com/2020/01/10/arrestohet-ylli-i-joker/100%Always2020-01-10 20:18
https://a2news.com/2020/01/10/italia-fiton-turneun-e-bamiresise-bogdani-shenon-golin-e-pare-ne-stadiumin-e-ri-kombetar/100%Always2020-01-10 20:04
https://a2news.com/2020/01/10/konferenca-e-donatoreve-shtyhet-ne-shkurt-ke-ndertojme-shqiperine-pas-termetit/100%Always2020-01-10 19:32
https://a2news.com/2020/01/10/donacionet-per-termetin-qeveria-dhe-organizatat-mbledhin-mbi-28-mln-euro/100%Always2020-01-10 19:24
https://a2news.com/2020/01/10/tkurret-konsumi-inflacioni-zbret-ne-1-1-ekspertet-situata-alarmante/100%Always2020-01-10 19:08
https://a2news.com/2020/01/10/punimet-ne-unazen-e-re-ikmt-shemb-me-tritol-pallatin-6-katesh/100%Always2020-01-10 18:53
https://a2news.com/2020/01/10/ndryshimi-i-sistemit-pd-nuk-e-sheh-prioritet-aleatet-heqin-dore-me-kushte/100%Always2020-01-10 18:37
https://a2news.com/2020/01/10/dekriminalizimi-prokuroria-nis-hetimet-per-kryebashkiakun-e-mallakastres/100%Always2020-01-10 18:08
https://a2news.com/2020/01/10/meta-takon-ministrin-turk-mirenjohje-per-ndihmen-pas-termetit/100%Always2020-01-10 17:59
https://a2news.com/2020/01/10/cfare-eshte-liria-zbulojeni-ne-20-fotografi/100%Always2020-01-10 17:57
https://a2news.com/2020/01/10/basha-vijon-viziten-ne-itali-prezanton-platformen-e-pd-per-ekonomine/100%Always2020-01-10 17:52
https://a2news.com/2020/01/10/rrezikojme-falimentimin-haradinaj-vv-dhe-ldk-nuk-me-kane-kontaktuar/100%Always2020-01-10 16:32
https://a2news.com/2020/01/10/serish-leter-kurtit-presidenti-thaci-propozoni-emrin-per-kryeminister/100%Always2020-01-10 16:24
https://a2news.com/2020/01/10/rustu-recber-e-kemi-provuar-edhe-ne-dhimbjen-e-termetit-solidarizohemi-me-vellezerit-shqiptare/100%Always2020-01-10 16:21
https://a2news.com/2020/01/10/semundja-e-meningitit-shkaktohet-viktima-e-pare-dyshohet-per-dy-te-tjere/100%Always2020-01-10 16:17
https://a2news.com/2020/01/10/anija-luftarake-ruse-rrezikon-perplasjen-amerikanet-drejtojne-armet/100%Always2020-01-10 17:08
https://a2news.com/2020/01/10/sizmologet-e-huaj-shqiperia-te-nxjerre-mesime-harte-te-re-dhe-eurokode/100%Always2020-01-10 18:42
https://a2news.com/2020/01/10/mes-dhimbjes-dhe-shpreses-de-biasi-hasi-e-skela-ne-bubq-dhe-thumane/100%Always2020-01-10 15:48
https://a2news.com/2020/01/10/shkarkimi-i-presidentit-a2-zbardh-pyetjet-finale-per-komisionin-e-venecias/100%Always2020-01-10 16:13
https://a2news.com/2020/01/10/pellumbi-nuk-ka-nderhyrje-kertushen-e-mbrojti-dako/100%Always2020-01-10 15:15
https://a2news.com/2020/01/10/historia-e-kapitenit-hak-iranianit-qe-komandon-diamantin-e-ushtrise-amerikane/100%Always2020-01-10 14:19
https://a2news.com/2020/01/10/arrestohet-26-vjecari-dyshohet-per-9-zjarrvenie-te-qellimshme/100%Always2020-01-10 13:59
https://a2news.com/2020/01/10/lagjet-e-reja-post-termet-ministri-turk-vellezerve-shqiptare-u-japim-celesat-ne-korrik/100%Always2020-01-10 13:10
https://a2news.com/2020/01/10/rrezimi-i-avionit-aviacioni-iranian-mos-akuzoni-prisni-kutite-e-zeza/100%Always2020-01-10 12:55
https://a2news.com/2020/01/10/pd-publikon-dokumentin-qerim-ismailaj-i-denuar-me-3-vite-burg-ne-greqi/100%Always2020-01-10 12:50
https://a2news.com/2020/01/10/kaso-sistemi-zgjedhor-nuk-behet-per-te-futur-parti-ose-individe-ne-parlament/100%Always2020-01-10 13:25
https://a2news.com/2020/01/10/hapet-gara-per-bkh-shba-behuni-pjese-e-historise/100%Always2020-01-10 12:43
https://a2news.com/2020/01/10/nje-ujevare-me-koke-poshte/100%Always2020-01-10 12:50
https://a2news.com/2020/01/10/vrau-kunaten-ne-paskuqan-kapet-34-vjecari/100%Always2020-01-10 12:28
https://a2news.com/2020/01/10/zotimi-i-bashes-qeveria-e-ardhshme-nuk-do-te-gjendet-me-e-papergatitur-para-fatkeqesive-natyrore/100%Always2020-01-10 11:55
https://a2news.com/2020/01/10/strakosha-shume-emocionuese-te-luash-per-nje-kauze-te-tille/100%Always2020-01-10 11:39
https://a2news.com/2020/01/10/grabitja-ne-rinas-gjykata-refuzon-kerkesen-per-lirim-te-oltion-veselit/100%Always2020-01-10 11:39
https://a2news.com/2020/01/10/be-konferenca-e-donatoreve-per-termetin-ne-17-shkurt/100%Always2020-01-10 11:23
https://a2news.com/2020/01/10/zjarri-nderpreu-komunikimin-marina-australiane-dergon-3000-litra-birre-ne-qytetin-e-etur-australian/100%Always2020-01-10 11:14
https://a2news.com/2020/01/10/kreu-i-spak-arben-kraja-njofton-hapjen-e-gares-per-drejtuesin-e-bkh/100%Always2020-02-27 15:34
https://a2news.com/2020/01/10/shba-dhoma-e-perfaqesuesve-voton-kufizimin-e-fuqise-ushtarake-te-trump-kunder-iranit/100%Always2020-01-10 10:23
https://a2news.com/2020/01/10/perseritet-shqiperi-greqi-karagounis-e-papadopoulos-ne-tirane-per-bamiresi/100%Always2020-01-10 10:14
https://a2news.com/2020/01/10/lejuan-ndertime-pa-leje-ne-durres-zbardhen-emrat-e-te-arrestuarve/100%Always2020-01-10 17:05
https://a2news.com/2020/01/10/bardhi-protestat-mundesi-reale-per-ditet-ne-vijim/100%Always2020-01-10 09:53
https://a2news.com/2020/01/10/metroja-e-pare-ne-bote-lidhja-e-kombeve-dhe-wikipedia-kjo-date-ne-histori-10-janar/100%Always2020-01-10 09:47
https://a2news.com/2020/01/10/zinedine-zidane-mjeshtri-i-finaleve/100%Always2020-01-10 09:34
https://a2news.com/2020/01/10/soko-se-kush-shkon-ne-parlament-duhet-ta-vendose-populli-jo-kryetari/100%Always2020-01-10 08:47
https://a2news.com/2020/01/10/vrau-kunaten-policia-arrestoi-erdet-capokun-autorin-e-ngjarjes-ne-paskuqan/100%Always2020-01-10 16:52
https://a2news.com/2020/01/09/ne-kerkim-per-disa-vjedhje-arrestohet-i-riu-ne-korce/100%Always2020-01-09 21:46
https://a2news.com/2020/01/09/kuzhina-e-se-ardhmes-gatuan-vete-dhe-ta-ben-biftekun-si-e-deshiron/100%Always2020-01-09 21:39
https://a2news.com/2020/01/09/cnn-publikon-videon-ku-dyshohet-se-eshte-qelluar-me-rakete-avioni-ne-iran/100%Always2020-01-09 21:40
https://a2news.com/2020/01/09/atletico-permbys-barcelonen-ne-finale-ndaj-realit-te-madridit/100%Always2020-01-09 21:01
https://a2news.com/2020/01/09/momentet-shokuese-te-grabitjes-qe-perfundoi-me-3-viktima/100%Always2020-01-09 20:57
https://a2news.com/2020/01/09/betohet-ambasadorja-e-re-e-shba-ne-shqiperi/100%Always2020-01-09 20:50
https://a2news.com/2020/01/09/hajduti-futet-ne-fast-food-gatuan-dhe-e-ze-gjumi-ne-dysheme/100%Always2020-01-10 12:51
https://a2news.com/2020/01/09/lejuan-ndertime-pa-leje-arrestohen-17-zyrtare-policie-dhe-te-pushtetit-vendor-ne-durres/100%Always2020-01-09 21:57
https://a2news.com/2020/01/09/foto-para-dhe-pas-zjarrit-apokaliptik-ne-australi/100%Always2020-01-10 10:10
https://a2news.com/2020/01/09/shkarkimi-nga-prokuroria-sevdari-kundershton-vettingun-ne-strasburg/100%Always2020-01-09 19:07
https://a2news.com/2020/01/09/basha-me-investitoret-ne-friuli-plani-i-pd-e-kthen-shqiperine-ne-vend-konkurrues/100%Always2020-01-09 18:44
https://a2news.com/2020/01/09/rama-ne-rusi-ambasadori-i-shba-ne-osbe-kemi-besim-tek-ai/100%Always2020-01-09 18:27
https://a2news.com/2020/01/09/brad-pitt-falenderon-aktorin-e-njohur-fale-teje-jam-esell/100%Always2020-01-09 18:06
https://a2news.com/2020/01/09/duket-si-anije-luftarake-por-eshte-nje-jaht-pasanikesh/100%Always2020-01-09 18:04
https://a2news.com/2020/01/09/shba-vijon-sulmet-me-dron-kesaj-radhe-vret-nje-komandant-taleban/100%Always2020-01-09 17:54
https://a2news.com/2020/01/09/mbrojtja-nga-sulmet-izraeli-prezanton-shpaten-lazer/100%Always2020-01-09 17:39
https://a2news.com/2020/01/09/mediat-amerikane-avioni-ukrainas-u-rrezua-nga-nje-rakete/100%Always2020-01-09 17:18
https://a2news.com/2020/01/09/kurti-mustafa-ska-marreveshje-as-ne-takimin-e-trete-per-qeverine-e-re/100%Always2020-01-09 17:08
https://a2news.com/2020/01/09/dosja-ndaj-ish-deputetit-ndoka-kalon-per-gjykim/100%Always2020-01-09 17:09
https://a2news.com/2020/01/09/nje-udhetim-me-tren-ne-zvicer-gjate-dimrit/100%Always2020-01-09 16:35
https://a2news.com/2020/01/09/te-prekurit-nga-termeti-strehimi-ne-hotele-drejt-skadimit/100%Always2020-01-09 16:28
https://a2news.com/2020/01/09/manchester-united-i-prish-planet-interit-per-kumbullen-ofron-15-mln-euro/100%Always2020-01-09 15:46
https://a2news.com/2020/01/09/cmimet-oscar-perseri-pa-prezantues/100%Always2020-01-09 15:34
https://a2news.com/2020/01/09/eventi-i-bamiresise-ndeshja-e-yjeve-nis-me-vizite-ne-thumane/100%Always2020-01-09 15:30
https://a2news.com/2020/01/09/legjenda-kuqezi-polemik-ndaj-ndeshjes-se-yjeve-shume-emra-kerkonin-thjesht-mirenjohje/100%Always2020-01-09 15:36
https://a2news.com/2020/01/09/brenda-nje-muaji-ne-detyre-klgj-emeron-gjyqtare-15-magjistrate/100%Always2020-01-09 15:23
https://a2news.com/2020/01/09/prishen-5-objekte-te-unaza-e-re-do-ti-vendoset-tritol-nje-godine-6-kateshe/100%Always2020-01-09 15:12
https://a2news.com/2020/01/09/fluks-pacientesh-nga-gripi-qendra-spitalore-e-mbingarkuar-bosh-urgjencat-ne-lagje/100%Always2020-01-09 15:02
https://a2news.com/2020/01/09/nga-tregu-i-gamiljeve-te-avionet-f-35a-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-01-09 16:05
https://a2news.com/2020/01/09/aksident-ne-babice-te-vlores-rende-e-moshuara/100%Always2020-01-09 14:18
https://a2news.com/2020/01/09/zjarr-i-madh-ne-karaburun/100%Always2020-01-09 16:05
https://a2news.com/2020/01/09/rrezimi-i-avionit-ne-iran-piloti-tentoi-te-rikthente-mjetin-fluturues-ne-aeroport/100%Always2020-01-09 13:41
https://a2news.com/2020/01/09/i-rilindur-ne-paris-por-icardi-mendon-per-juven/100%Always2020-01-09 13:38
https://a2news.com/2020/01/09/njihuni-me-futbollisten-e-pare-transgjinore-ne-futbollin-e-femrave/100%Always2020-01-09 13:35
https://a2news.com/2020/01/09/sekretari-i-pergjithshem-i-osbe-udheheqja-e-shqiperise-mundesi-per-te-mesuar-praktikat-e-mira/100%Always2020-01-09 13:06
https://a2news.com/2020/01/09/a-eshte-shqiperia-e-rrezikuar-nga-irani-rama-nje-sulm-ndaj-nesh-eshte-sulm-ndaj-nato-s/100%Always2020-01-09 13:44
https://a2news.com/2020/01/09/gjuraj-pas-pergjigjes-se-iranit-palet-jane-zbutur/100%Always2020-01-09 13:02
https://a2news.com/2020/01/09/rama-shume-anetare-ishin-mosbesues-por-duam-te-bejme-ndryshim-ne-terren/100%Always2020-01-09 13:39
https://a2news.com/2020/01/09/mesazhi-i-koduar-i-vikingeve-tregon-mbi-friken-e-tyre-per-fundin-e-botes/100%Always2020-01-09 12:29
https://a2news.com/2020/01/09/thirrja-e-papes-shba-dhe-irani-te-ndjekin-rrugen-e-dialogut/100%Always2020-01-09 12:13
https://a2news.com/2020/01/09/ekstradohet-per-here-te-dyte-nga-belgjika-45-vjecari-i-denuar-per-plagosjen-e-policit/100%Always2020-01-09 11:37
https://a2news.com/2020/01/09/netflix-urdherohet-qe-te-mos-shfaqe-me-filmin-ku-jezusi-eshte-homoseksual/100%Always2020-01-09 11:26
https://a2news.com/2020/01/09/nuk-heq-me-vetullen-njesh-lume-kerkesash-nga-meshkujt-dhe-industria-e-modes/100%Always2020-01-09 11:10
https://a2news.com/2020/01/09/iluzione-optike-ne-rruget-e-milanos/100%Always2020-01-09 10:44
https://a2news.com/2020/01/09/takimi-ne-tirane-ne-fokus-konfliktet-ne-lindjen-e-mesme/100%Always2020-01-09 12:20
https://a2news.com/2020/01/09/pasojat-e-derbit-ne-prag-te-miqesores-se-yjeve-me-stola-te-thyer/100%Always2020-01-09 10:53
https://a2news.com/2020/01/09/prej-11-oresh-ne-det-te-hapur-e-shpeton-di-caprio/100%Always2020-01-09 10:24
https://a2news.com/2020/01/09/zjarret-ne-australi-pergjysmohen-koalat-ne-ishullin-kangur/100%Always2020-01-09 10:21
https://a2news.com/2020/01/09/rama-autoriteti-i-larte-i-regjimit-totalitar-iranian-na-etiketoi-si-vend-djallezor/100%Always2020-01-09 09:47
https://a2news.com/2020/01/09/muxhahedinet-arsye-per-sulm-gjenerali-amerikan-qendroni-vigjilente-dhe-ne-kontakt-me-nato/100%Always2020-01-09 11:26
https://a2news.com/2020/01/09/reforma-zgjedhore-permeti-opozita-vendosi-te-qendroje-ne-krah-te-rames/100%Always2020-01-09 09:23
https://a2news.com/2020/01/09/rama-moment-i-jashtezakonshem-per-shqiperine-kur-u-themelua-osbe-ne-ishim-si-koreja-e-veriut/100%Always2020-01-09 09:43
https://a2news.com/2020/01/09/unaza-e-madhe-ikmt-prish-5-objekte/100%Always2020-01-09 13:28
https://a2news.com/2020/01/09/nxori-sekretin-hetimor-te-zbulimit-te-armeve-ne-paper-digjet-makina-e-shefit-te-policise-gjyqesore/100%Always2020-01-09 07:40
https://a2news.com/2020/01/09/icardi-nuk-permbahet-3-gola-ne-fitoren-e-psg-ne-kupen-e-liges/100%Always2020-01-09 07:31
https://a2news.com/2020/01/09/nga-cirku-i-pare-te-rishpikja-e-telefonit-kjo-date-ne-histori-9-janar/100%Always2020-01-09 06:38
https://a2news.com/2020/01/08/problem-ne-motor-apo-u-qellua-irani-nuk-dorezon-kutite-e-zeza-te-avionit/100%Always2020-01-08 21:53
https://a2news.com/2020/01/08/dalin-fotot-nga-bazat-ushtarake-ku-rane-raketat-iraniane-a-u-shmangen-qellimisht-viktimat/100%Always2020-01-08 21:37
https://a2news.com/2020/01/08/4-dite-pune-ne-jave-qeveria-finlandeze-pergenjeshtron-lajmin/100%Always2020-01-08 21:02
https://a2news.com/2020/01/08/reali-ne-finale-te-superkupes-mposht-valencian-me-gola-spektakolare/100%Always2020-01-08 21:03
https://a2news.com/2020/01/08/tym-i-bardhe-per-qeverine-e-re-te-kosoves/100%Always2020-01-08 20:40
https://a2news.com/2020/01/08/harry-dhe-megan-heqin-dore-nga-statusi-mbreteror-duam-te-jemi-te-pavarur/100%Always2020-01-09 10:37
https://a2news.com/2020/01/08/tensionet-me-iranin-ish-zyrtaret-e-larte-rrezik-per-nje-tjeter-lufte/100%Always2020-01-08 20:28
https://a2news.com/2020/01/08/gol-i-jashtezakonshem-i-kroos-nga-goditja-e-kendit/100%Always2020-01-08 19:22
https://a2news.com/2020/01/08/njesoj-si-katar-2022-kupa-e-afrikes-projektohet-ne-dimer/100%Always2020-01-08 20:47
https://a2news.com/2020/01/08/paketa-antishpifje-desir-do-kerkojme-disa-nderhyrje-te-tjera/100%Always2020-01-08 18:43
https://a2news.com/2020/01/08/demet-nga-termeti-lame-kompensim-edhe-per-objektet-e-palegalizuara/100%Always2020-01-08 18:35
https://a2news.com/2020/01/08/kryesimi-i-osbe-rama-kriza-politike-ne-shqiperi-eshte-artificiale/100%Always2020-01-08 18:47
https://a2news.com/2020/01/08/fajin-e-ka-sistemi-zgjedhor-basha-mund-te-kthehet-ne-shtojce-te-propagandes-se-rames/100%Always2020-01-08 18:08
https://a2news.com/2020/01/08/aksident-me-vdekje-ne-autostraden-tirane-durres-2/100%Always2020-01-08 17:57
https://a2news.com/2020/01/08/te-shtena-me-arme-prane-parlamentit-kanadez/100%Always2020-01-08 17:44
https://a2news.com/2020/01/08/vazhdon-kaosi-ne-rinas-qytetaret-te-paqarte-per-fluturimet-me-fly-ernest/100%Always2020-01-08 19:11
https://a2news.com/2020/01/08/mbyllet-serish-pa-marreveshje-takimi-kurti-mustafa-takohen-te-enjten/100%Always2020-01-08 17:40
https://a2news.com/2020/01/08/trump-per-sulmet-ne-irak-asnje-ushtar-i-lenduar-te-gatshem-per-paqe-me-iranin/100%Always2020-01-08 18:50
https://a2news.com/2020/01/08/konflikti-shba-iran-ministria-e-jashtme-shmangni-udhetimet-ne-drejtim-te-lindjes-se-mesme/100%Always2020-01-08 17:24
https://a2news.com/2020/01/08/papa-murgeshes-afrikane-do-te-te-puth-por-mos-me-kafsho/100%Always2020-01-08 16:46
https://a2news.com/2020/01/08/sulmi-i-iranit-ndaj-bazave-amerikane-meta-provokim-me-pasoja-te-rrezikshme/100%Always2020-01-08 16:41
https://a2news.com/2020/01/08/zgjidhet-presidenti-i-ri-i-liges-italiane-te-futbollit/100%Always2020-01-08 16:24
https://a2news.com/2020/01/08/ajatollahu-sulmon-shqiperine-nje-vend-i-vogel-europian-por-shume-i-pabese-komplotoi-kunder-nesh/100%Always2020-01-08 18:55
https://a2news.com/2020/01/08/konflikti-shba-iran-dhe-rreziku-nga-muxhahedinet-rama-jemi-ne-duar-te-sigurta/100%Always2020-01-08 16:30
https://a2news.com/2020/01/08/rama-vizite-ne-rusi-si-drejtues-i-osbe-se/100%Always2020-01-08 16:16
https://a2news.com/2020/01/08/vllaznia-ne-oher-kuqeblute-nisin-pergatitjet-largohen-pese-lojtare/100%Always2020-01-08 16:09
https://a2news.com/2020/01/08/pergatitjet-ne-antalia-tirana-humb-ne-miqesoren-e-pare/100%Always2020-01-08 15:58
https://a2news.com/2020/01/08/vv-sfidon-thacin-kurti-marreveshja-me-ldk-shume-afer-finalizimit/100%Always2020-01-08 17:38
https://a2news.com/2020/01/08/bombardues-nendetese-dhe-aeroplanmbajtese-fuqia-luftarake-e-shba/100%Always2020-01-08 15:47
https://a2news.com/2020/01/08/durres-te-demtuarit-nga-termeti-bashkia-asnje-sdel-nga-hoteli-pa-marre-bonusin-e-qirase/100%Always2020-01-08 15:16
https://a2news.com/2020/01/08/nga-neser-ne-zyren-e-osbe-rama-publikon-pamje-nga-zyrat-ne-vjene/100%Always2020-01-08 15:11
https://a2news.com/2020/01/08/venecia-serish-ne-tirane-mision-faktmbledhes-per-presidentin/100%Always2020-01-08 14:58
https://a2news.com/2020/01/08/nga-pitoni-2-metra-te-festivali-i-akullit-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-01-09 14:56
https://a2news.com/2020/01/08/fotot-e-rralla-te-fshatit-pa-burra-dhe-pa-uje-ku-grate-lahen-me-gjalpe/100%Always2020-01-08 14:42
https://a2news.com/2020/01/08/ulja-e-temperaturave-probleme-me-ngrohjen-ne-shkollat-e-elbasanit/100%Always2020-01-08 14:39
https://a2news.com/2020/01/08/sherr-mes-dy-familjeve-ne-shkoder-e-peson-qeni/100%Always2020-01-08 13:51
https://a2news.com/2020/01/08/mesoni-se-si-bkh-do-te-veproje-ne-menyre-te-ngjashme-si-fbi-ambasada-amerikane-poston-videon-sqaruese/100%Always2020-01-08 13:54
https://a2news.com/2020/01/08/thaci-caktoi-48-ore-vetevendosje-nuk-e-dorezon-sot-emrin-e-albin-kurtit/100%Always2020-01-08 13:06
https://a2news.com/2020/01/08/hyundai-dhe-uber-prezantojne-taksine-fluturuese/100%Always2020-01-08 13:00
https://a2news.com/2020/01/08/tenisi-ciklizmi-dhe-formula-1-i-frikesohen-flakeve-ne-australi/100%Always2020-01-08 12:37
https://a2news.com/2020/01/08/bardhi-edi-rama-i-mallakastres-mashtroi-serish-sot/100%Always2020-01-08 12:06
https://a2news.com/2020/01/08/rama-ne-krye-te-osbe-opozita-shqiperia-probleme-me-zgjedhjet-e-fjalen-e-lire/100%Always2020-01-08 11:56
https://a2news.com/2020/01/08/trafikimi-i-613-kg-kokaine-cekaj-kerkon-perjashtimin-e-prokurorit-te-ceshtjes/100%Always2020-01-08 13:12
https://a2news.com/2020/01/08/presidenti-iranian-forcat-amerikane-te-nxirren-me-shqelma-nga-rajoni-yne/100%Always2020-01-08 11:39
https://a2news.com/2020/01/08/bukuria-dhe-brishtesia-e-kafsheve-te-egra-ne-foto-bardhezi/100%Always2020-01-08 11:30
https://a2news.com/2020/01/08/iraku-u-paralajmerua-per-sulmin-kryeministri-mahdi-ne-viktimat-e-para-te-luftes-shkaterrimtare/100%Always2020-01-08 11:26
https://a2news.com/2020/01/08/rritet-cmimi-i-naftes-opec-bota-nuk-e-perballon-dot-rikthimin-te-100-dollare-per-fuci/100%Always2020-01-08 15:31
https://a2news.com/2020/01/08/sulmet-iraniane-reagon-be-te-ndalen-armet-po-rrezikohet-aleanca-kunder-isis/100%Always2020-01-08 11:05
https://a2news.com/2020/01/08/ekipi-i-bares-dhe-sadikut-ne-veshtiresi-por-trajneri-pezullohet-per-performancen-e-tij-me-pulle-te-kuqe/100%Always2020-01-08 10:40
https://a2news.com/2020/01/08/pd-kryebashkiaku-i-mallakastres-qerim-ismailaj-me-te-kaluar-kriminale/100%Always2020-01-08 12:06
https://a2news.com/2020/01/08/irani-krijon-videon-e-vrasjes-se-donald-trump/100%Always2020-01-08 10:06
https://a2news.com/2020/01/08/pasaportat-me-te-fuqishme-per-vitin-2020/100%Always2020-01-08 09:45
https://a2news.com/2020/01/08/anetari-i-klp-ne-vetting-kpa-shtyn-seancen-per-besnik-canin/100%Always2020-01-08 09:47
https://a2news.com/2020/01/08/shabani-te-gjithe-i-kemi-provuar-dhe-situata-ka-mbetur-po-njesoj-duhet-ndryshuar-sistemi/100%Always2020-01-08 09:23
https://a2news.com/2020/01/08/aksident-tragjik-ne-iran-rrezohet-boeing-me-177-persona/100%Always2020-01-08 09:52
https://a2news.com/2020/01/08/kakavije-49-vjecari-kapet-me-mbi-70-000-euro-te-fshehura-ne-makine/100%Always2020-01-08 08:37
https://a2news.com/2020/01/08/irani-nis-sulmin-ndaj-forcave-amerikane-ne-irak/100%Always2020-01-08 11:45
https://a2news.com/2020/01/08/gjenerali-barbero-jemi-te-pergatitur-per-pergjigjen-e-iranit-ne-lindjen-e-mesme-por-mund-te-godasin-edhe-ne-vende-te-tjera/100%Always2020-01-08 08:15
https://a2news.com/2020/01/08/nga-tirana-vjen-perforcimi-i-pare-per-partizanin/100%Always2020-01-08 07:44
https://a2news.com/2020/01/08/sadio-mane-futbollisti-afrikan-me-i-mire-i-vitit/100%Always2020-01-08 07:25
https://a2news.com/2020/01/08/vdekja-e-galileit-konica-per-zogun-dhe-lindja-e-mbretit-kjo-date-ne-histori-8-janar/100%Always2020-01-07 16:00
https://a2news.com/2020/01/07/qytetaret-drejt-finales-se-kupes-se-liges-turperohet-united/100%Always2020-01-07 21:51
https://a2news.com/2020/01/07/qellohet-me-arme-ne-greqi-ish-sulmuesi-i-juventusit/100%Always2020-01-07 21:48
https://a2news.com/2020/01/07/mercedez-prezanton-modelin-pa-timon-i-frymezuar-nga-avatar/100%Always2020-01-07 21:25
https://a2news.com/2020/01/07/iu-permbyt-apartamenti-93-vjecari-qellon-me-arme-administratorin-e-pallatit/100%Always2020-01-07 20:56
https://a2news.com/2020/01/07/aksident-ne-cerrik-makina-perplas-kembesorin/100%Always2020-01-07 20:43
https://a2news.com/2020/01/07/perplasen-dy-automjete-ne-korce-5-te-plagosur/100%Always2020-01-07 20:48
https://a2news.com/2020/01/07/anija-hapesinore-ndertesa-antisizmike-qe-ka-kushtuar-5-mld-usd/100%Always2020-01-08 15:46
https://a2news.com/2020/01/07/post-termet-rama-deri-ne-prill-kemi-nisur-me-ndertimin-e-banesave/100%Always2020-01-07 19:22
https://a2news.com/2020/01/07/nje-mal-me-muskuj-traoren-e-kerkuan-edhe-ne-futbollin-amerikan/100%Always2020-01-07 18:57
https://a2news.com/2020/01/07/ndeshja-e-yjeve-te-shqiperise-italise-dhe-turqise-publikohet-lista-e-lojtareve/100%Always2020-01-07 18:51
https://a2news.com/2020/01/07/jeta-ne-cadra-i-ftohti-i-paperballueshem-ne-rrezik-shendeti-i-femijeve/100%Always2020-01-07 18:38
https://a2news.com/2020/01/07/nga-forcat-speciale-greke-te-raketa-e-nasa-s-fotot-me-interesante-te-dites/100%Always2020-01-07 18:19
https://a2news.com/2020/01/07/grabitet-institucioni-financiar-ne-tirane/100%Always2020-01-07 18:16
https://a2news.com/2020/01/07/marinsat-amerikane-gjate-stervitjes-ne-deboren-norvegjeze/100%Always2020-01-07 18:27
https://a2news.com/2020/01/07/termeti-me-i-forte-ne-102-vite-shpallet-gjendja-e-emergjences-ne-porto-riko/100%Always2020-01-07 17:42
https://a2news.com/2020/01/07/takimi-kurti-mustafa-pa-rezultat-do-te-takohen-serish-te-merkuren/100%Always2020-01-07 18:06
https://a2news.com/2020/01/07/zbardhet-ngjarja-ne-mallakaster-policia-50-vjecarja-u-vra-nga-nipi-i-bashkeshortit/100%Always2020-01-07 19:19
https://a2news.com/2020/01/07/trupat-e-huaja-ne-irak-shba-nuk-terhiqemi-ripozicionim-te-ushtareve/100%Always2020-01-07 16:34
https://a2news.com/2020/01/07/hetimet-per-termetin-prokuroria-betoni-dhe-hekuri-jashte-cdo-standardi/100%Always2020-01-07 16:27
https://a2news.com/2020/01/07/grantet-e-rindertimit-qeveria-dhe-bashkite-nisin-pagesat-kush-perfiton/100%Always2020-01-07 16:17
https://a2news.com/2020/01/07/kumbulla-te-napoli-qe-ne-janar/100%Always2020-01-07 15:38
https://a2news.com/2020/01/07/fortnite-loja-falas-qe-ka-arketuar-3-7-miliarde-euro-ne-dy-vite/100%Always2020-01-07 15:31
https://a2news.com/2020/01/07/koalicioni-per-bashkeqeverisje-mustafa-dhe-kurti-takohen-ne-kuvendin-e-kosoves/100%Always2020-01-07 15:06
https://a2news.com/2020/01/07/zjarret-ne-australi-2-mije-banesa-te-djegura-180-persona-ne-pranga/100%Always2020-01-07 14:53
https://a2news.com/2020/01/07/perfundon-mbledhja-e-kryesise-se-vv-kurti-presim-takimin-me-ldk/100%Always2020-01-07 14:29
https://a2news.com/2020/01/07/pezull-si-blerta-xhomo-tradhtite-e-se-shkuares-dhe-e-nesermja-e-panjohur-ne-telajo/100%Always2020-01-07 14:29
https://a2news.com/2020/01/07/kylian-mbappe-futbollisti-me-i-shtrenjte-ne-bote/100%Always2020-01-07 14:00
https://a2news.com/2020/01/07/perplasja-me-presidentin-ked-kerkon-ndryshime-ligjore/100%Always2020-01-07 14:21
https://a2news.com/2020/01/07/zjarr-ne-godinen-e-njesise-bashkiake-nr-9/100%Always2020-01-07 13:55
https://a2news.com/2020/01/07/spitali-i-kukesit-renia-e-temperaturave-shton-numrin-e-vizitave/100%Always2020-01-07 13:45
https://a2news.com/2020/01/07/irani-shpall-terroriste-forcat-amerikane-dhe-zotohet-ti-vere-flaken-izraelit/100%Always2020-01-07 13:30
https://a2news.com/2020/01/07/vajza-qe-fshehu-kokainen-ne-pellush-dhe-29-vjecari-qe-u-shtir-sikur-sdinte-italisht/100%Always2020-01-07 13:25
https://a2news.com/2020/01/07/amerikanet-tregojne-forcen-ne-ajer/100%Always2020-01-07 15:19
https://a2news.com/2020/01/07/reforma-zgjedhore-vasili-kryeproblemi-eshte-shitblerja-dhe-kriminalizimi-i-votes/100%Always2020-01-07 12:54
https://a2news.com/2020/01/07/pelenat-e-zgjuar-dhe-roboti-qe-ju-dashuron-risite-e-panairit-te-teknologjise-ne-las-vegas/100%Always2020-01-07 14:05
https://a2news.com/2020/01/07/vendet-historike-te-iranit-qe-trump-kercenoi-me-shkaterrim/100%Always2020-01-07 12:44
https://a2news.com/2020/01/07/kritika-ndaj-trump-kercenoi-te-sulmonte-zonat-kulturore-ne-iran/100%Always2020-01-07 13:40
https://a2news.com/2020/01/07/reforma-zgjedhore-thurja-ne-kuvend-kerkon-ndryshim-sistemi/100%Always2020-01-07 12:17
https://a2news.com/2020/01/07/zjarrfikesit-luftojne-me-flaket-per-te-shpetuar-teatrin-e-ndertuar-ne-vitin-1900/100%Always2020-01-07 12:06
https://a2news.com/2020/01/07/13-skenare-hakmarrjeje-irani-do-te-krijojme-makth-historik-per-shba-ne/100%Always2020-01-07 12:07
https://a2news.com/2020/01/07/sherbimet-online-rama-me-nje-klikim-nga-shtepia-jo-me-sorollatje/100%Always2020-01-07 11:33
https://a2news.com/2020/01/07/golat-ne-transferte-lukaku-martinez-dyshja-me-e-mire-ne-europe/100%Always2020-01-07 11:29
https://a2news.com/2020/01/07/desh-volla-basketbollisti-nxjerr-gishtin-nga-vendi-por-vazhdon-lojen/100%Always2020-01-07 11:26
https://a2news.com/2020/01/07/f1-red-bull-verstappen-deri-ne-vitin-2023/100%Always2020-01-07 11:01
https://a2news.com/2020/01/07/qyteza-e-te-ardhmes-do-te-ndertohet-ne-japoni-nga-projektuesi-i-teatrit-kombetar/100%Always2020-01-07 10:57
https://a2news.com/2020/01/07/vrasje-ne-rreshen-ekzekutohet-me-arme-47-vjecari-kastriot-reci/100%Always2020-01-07 13:39
https://a2news.com/2020/01/07/vlore-makina-aksidenton-femijen-qe-po-luante-me-monopat/100%Always2020-01-07 10:32
https://a2news.com/2020/01/07/sot-do-te-njihemi-me-topin-e-arte-te-afrikes/100%Always2020-01-07 10:13
https://a2news.com/2020/01/07/ne-sinkron-te-plote-me-balenen/100%Always2020-01-07 09:46
https://a2news.com/2020/01/07/zyrtaret-amerikane-jane-te-bindur-irani-do-te-sulmoje-brenda-dy-diteve/100%Always2020-01-07 09:49
https://a2news.com/2020/01/07/irani-nderon-soleimanin-ka-dhjetra-te-vrare-te-shtypur-nga-turma/100%Always2020-01-07 12:14
https://a2news.com/2020/01/07/deportim-apo-debim-avokatet-e-gylenistit-i-kerkojne-informacion-ministrise-se-brendshme-dhe-policise/100%Always2020-01-07 09:21
https://a2news.com/2020/01/07/cmimet-bafta-3-filma-dominojne-nominimet/100%Always2020-01-07 09:42
https://a2news.com/2020/01/07/ceshtja-dajti-si-reagoi-rama-pas-goditjes-se-tre-gjyqtareve/100%Always2020-01-07 08:59
https://a2news.com/2020/01/07/driblon-rrezohet-dhe-driblon-perseri-ju-prezantojme-portierin-me-te-guximshem-ne-bote/100%Always2020-01-07 08:54
https://a2news.com/2020/01/07/gripi-manastirliu-sherbim-24-ore-per-urgjencat-pediatrike/100%Always2020-01-07 08:37
https://a2news.com/2020/01/07/termeti-shkaterron-shkembin-turistik-ne-porto-riko/100%Always2020-01-07 07:51
https://a2news.com/2020/01/07/fa-cup-arsenal-kalon-me-veshtiresi-ndaj-ekipit-te-kategorise-se-dyte/100%Always2020-01-07 07:27
https://a2news.com/2020/01/07/washington-behet-president-rreth-botes-me-biciklete-gjyqi-ndaj-clinton-kjo-date-ne-histori-7-janar/100%Always2020-01-07 16:11
https://a2news.com/2020/01/06/the-sun-mafia-shqiptare-trafikon-femije-ne-britani-per-ti-bere-pjese-te-tregut-skllaverues-te-kokaines/100%Always2020-01-06 21:41
https://a2news.com/2020/01/06/interi-fiton-nje-beteje-te-rendesishme-ne-luften-per-titull-napoli-dorezohet-ne-shtepi/100%Always2020-01-06 21:38
https://a2news.com/2020/01/06/aksident-me-nje-te-vdekur-ne-berat/100%Always2020-01-06 21:30
https://a2news.com/2020/01/06/5-ore-te-bllokuar-ne-avion-pasagjeret-tentojne-te-hapin-me-force-deren-e-emergjences/100%Always2020-01-06 21:15
https://a2news.com/2020/01/06/nuk-jeton-prej-28-vitesh-por-freddie-mercury-vijon-te-dergoje-dhurata/100%Always2020-01-06 20:18
https://a2news.com/2020/01/06/de-rosi-largohet-nga-boca-dhe-nga-futbolli/100%Always2020-01-06 20:02
https://a2news.com/2020/01/06/hedhja-e-kryqit-ne-uje-ortodokset-kremtojne-diten-e-ujit-te-bekuar/100%Always2020-01-06 19:09
https://a2news.com/2020/01/06/stuhite-e-eres-porja-pjese-e-ciklonit-mesdhetar-pritet-normalizim/100%Always2020-01-06 19:21
https://a2news.com/2020/01/06/bilanci-i-stuhise-plagosen-5-persona-17-nderhyrje-nga-zjarrfikesit/100%Always2020-01-06 18:38
https://a2news.com/2020/01/06/stuhia-ne-kryeqytet-deme-ne-biznese-dhe-automjete/100%Always2020-01-06 18:36
https://a2news.com/2020/01/06/negociatat-per-bashkeqeverisje-ldk-konsultim-te-brendshem-vetevendosje-te-reflektoje/100%Always2020-01-07 13:14
https://a2news.com/2020/01/06/situata-pas-termetit-rama-brenda-pak-ditesh-zgjidhje-per-ngrohjen-ne-cadra/100%Always2020-01-06 18:25
https://a2news.com/2020/01/06/hetimi-i-gjyqtareve-te-dajtit-berisha-sulmon-spak-mori-urdher-nga-rama/100%Always2020-01-06 18:15
https://a2news.com/2020/01/06/trump-nuk-trembet-nga-irani-nuk-do-kene-kurre-arme-berthamore/100%Always2020-01-06 18:13
https://a2news.com/2020/01/06/deme-te-medha-nga-termeti-ne-porto-riko/100%Always2020-01-06 17:55
https://a2news.com/2020/01/06/zjarrfikesit-nuk-ia-dalin-natyra-ne-ndihme-te-australise/100%Always2020-01-06 17:38
https://a2news.com/2020/01/06/nga-protestat-ne-bejrut-e-hong-kong-te-fanella-e-ibrahimovic/100%Always2020-01-06 17:54
https://a2news.com/2020/01/06/pergatitjet-e-janarit-partizani-kukesi-e-tirana-grumbullohen-ne-antalia/100%Always2020-01-06 16:26
https://a2news.com/2020/01/06/10-fotot-me-te-vjetra-te-realizuara-jashte-europes/100%Always2020-01-06 17:49
https://a2news.com/2020/01/06/reforma-zgjedhore-basha-mbledh-grupin-e-punes-te-finalizohet-sa-me-pare-propozimi/100%Always2020-01-06 16:13
https://a2news.com/2020/01/06/100-vjetori-i-aktorit-sander-prosi-ne-harrese-nga-institucionet-e-kultures/100%Always2020-01-06 16:10
https://a2news.com/2020/01/06/milani-nuk-di-te-shenoje-as-me-ibrahimovic-ne-sulm/100%Always2020-01-06 16:07
https://a2news.com/2020/01/06/juventus-e-nis-vitin-me-marsh-te-katert/100%Always2020-01-06 15:57
https://a2news.com/2020/01/06/duket-nje-feste-normale-fundviti-por-dj-eshte-nje-nga-diktatoret-me-te-ashper-ne-bote/100%Always2020-01-06 15:30
https://a2news.com/2020/01/06/u-denuan-me-burg-per-korrupsion-gjyqtaret-e-real-barcelona-kerkojne-pafajesi-ne-apel/100%Always2020-01-06 16:16
https://a2news.com/2020/01/06/thaci-i-jep-48-ore-kohe-per-marrjen-e-mandatit-te-kryeministrit-kurti-do-ta-sjellim-propozimin-tone-sa-me-pare/100%Always2020-01-06 16:06
https://a2news.com/2020/01/06/platforme-per-demet-nga-termeti-ahmetaj-thirrje-qytetareve-aplikoni-menjehere/100%Always2020-01-06 15:19
https://a2news.com/2020/01/06/tensionet-me-iranin-amerikanet-nuk-duan-lufte-manifestime-ne-disa-qytete/100%Always2020-01-06 14:48
https://a2news.com/2020/01/06/vrasja-e-gjeneralit-iranian-putin-fton-merkel-ne-moske/100%Always2020-01-06 14:41
https://a2news.com/2020/01/06/ne-stinen-e-gripit-ah1n1-ne-qarkullim-epidemia-pritet-ne-shkurt/100%Always2020-01-06 14:36
https://a2news.com/2020/01/06/negociatat-me-vetevendosjen-kryetari-mustafa-mbledh-grupin-parlamentar-te-ldk-se/100%Always2020-01-06 14:22
https://a2news.com/2020/01/06/60-mije-tifoze-e-prisnin-ne-formacion-pioli-le-ne-stol-ibrahimovic/100%Always2020-01-06 14:56
https://a2news.com/2020/01/06/nivica-shkon-ne-washington-studiuesit-e-cilesojne-si-nje-destinacion-unik-turistik/100%Always2020-01-06 13:33
https://a2news.com/2020/01/06/deshtoi-te-rangers-grezda-largohet-nga-skocia-per-te-nisur-nje-aventure-te-vjeter/100%Always2020-01-06 13:57
https://a2news.com/2020/01/06/kurti-publikon-emrat-e-ministrave-nga-vetevendosje-thirrje-publike-per-ldk/100%Always2020-01-06 12:25
https://a2news.com/2020/01/06/po-bente-reportazh-fotografi-i-njohur-sulmohet-nga-bisha-gjysme-tiger-gjysme-luan/100%Always2020-01-06 12:11
https://a2news.com/2020/01/06/instagrami-po-shkaterron-fshatin-perrallor-qe-ka-frymezuar-frozen/100%Always2020-01-06 17:49
https://a2news.com/2020/01/06/pd-koncesioni-i-sterilizimit-i-ka-marre-buxhetit-5-milione-euro-me-shume/100%Always2020-01-06 11:58
https://a2news.com/2020/01/06/28-seanca-te-deshtuara-indiferenca-e-klgj-zvarrit-procesin-shullazi/100%Always2020-01-06 19:17
https://a2news.com/2020/01/06/dicka-po-luan-ne-barkun-e-peshkut-grabitqar-habiten-tre-peshkataret/100%Always2020-01-06 11:25
https://a2news.com/2020/01/06/irani-ofron-80-milione-per-koken-e-donald-trump/100%Always2020-01-06 14:35
https://a2news.com/2020/01/06/vajza-e-gjeneralit-te-vrare-dite-te-zeza-e-presin-shba-trump-i-pergjigjet-ne-twitter/100%Always2020-01-06 14:35
https://a2news.com/2020/01/06/inter-firmos-me-talentin-16-vjecar-shqiptar/100%Always2020-01-06 10:26
https://a2news.com/2020/01/06/spak-do-rihetoje-dosjen-e-tre-gjyqtareve-te-dritan-dajtit/100%Always2020-01-06 14:30
https://a2news.com/2020/01/06/veshjet-me-te-bukura-ne-tapetin-e-kuq-te-golden-globes/100%Always2020-01-06 11:01
https://a2news.com/2020/01/06/konflikti-me-iranin-demokratet-rezolute-per-te-limituar-pushtetin-ushtarak-te-trump/100%Always2020-01-06 14:35
https://a2news.com/2020/01/06/me-shume-kohe-me-familjet-kryeministrja-finlandeze-planifikon-4-dite-pune-ne-jave-dhe-6-ore-pune-ne-dite/100%Always2020-01-06 10:09
https://a2news.com/2020/01/06/balotazhi-ne-kroaci-iken-kitarovic-milanovic-zgjidhet-presidenti-i-ri/100%Always2020-01-06 09:29
https://a2news.com/2020/01/06/pak-milimetra-nga-vdekja/100%Always2020-01-06 09:20
https://a2news.com/2020/01/06/as-irishman-dhe-as-joker-filmi-me-i-mire-ne-golden-globes-shpallet-nje-tjeter/100%Always2020-01-06 08:16
https://a2news.com/2020/01/06/koalicioni-qeverises-ne-kosove-sot-takimi-thaci-kurti/100%Always2020-01-06 08:05
https://a2news.com/2020/01/06/vrasje-me-arme-zjarri-ne-tropoje/100%Always2020-01-06 09:07
https://a2news.com/2020/01/06/sadiku-shenon-serish-dhe-i-dhuron-piken-malages/100%Always2020-01-06 12:13
https://a2news.com/2020/01/06/nga-fan-noli-te-celentano-kjo-date-ne-histori-6-janar/100%Always2020-01-07 16:33
https://a2news.com/2020/01/05/super-belotti-torino-mposht-romen-ne-olimpico/100%Always2020-01-05 21:45
https://a2news.com/2020/01/05/oferte-vetem-500-mije-euro-per-baren-malaga-e-refuzon-menjehere/100%Always2020-01-05 21:27
https://a2news.com/2020/01/05/militantet-e-al-shabab-vrasin-nje-ushtar-amerikan-dhe-dy-kontraktore-plagosen-dy-te-tjere/100%Always2020-01-05 21:13
https://a2news.com/2020/01/05/gruaja-me-e-vjeter-ne-bote-feston-ditelindjen/100%Always2020-01-05 20:09
https://a2news.com/2020/01/05/marreveshja-berthamore-me-fuqite-e-medha-irani-zotohet-se-nuk-do-ta-zbatoje/100%Always2020-01-06 14:36
https://a2news.com/2020/01/05/iraku-rezolute-per-largimin-e-ushtarakeve-te-huaj/100%Always2020-01-06 14:36
https://a2news.com/2020/01/05/banoret-e-durresit-ne-dileme-mes-hoteleve-dhe-bonusit-te-qirase/100%Always2020-01-05 18:26
https://a2news.com/2020/01/05/ancelotti-nuk-ia-del-ndaj-liverpool-ne-fa-cup-vendos-supergoli-i-nje-18-vjecari/100%Always2020-01-05 17:55
https://a2news.com/2020/01/05/thyhet-akulli-45-makina-zhyten-ne-uje/100%Always2020-01-05 17:45
https://a2news.com/2020/01/05/temperaturat-ulen-me-5-grade-te-henen-vijon-era/100%Always2020-01-05 17:29
https://a2news.com/2020/01/05/29-vjetori-i-rd-basha-mekanizem-ligjor-kunder-fjales-se-lire/100%Always2020-01-05 19:18
https://a2news.com/2020/01/05/moti-i-keq-ministria-e-mbrojtjes-thirrje-qytetareve-mos-qendroni-prane-godinave-te-larta/100%Always2020-01-05 16:47
https://a2news.com/2020/01/05/qielli-ndryshon-ngjyre-ne-zelanden-e-re-pas-zjarreve-ne-australi/100%Always2020-01-06 16:21
https://a2news.com/2020/01/05/kodra-e-gjitha-ne-flake-pamje-apokaliptike-nga-australia/100%Always2020-01-05 15:54
https://a2news.com/2020/01/05/arrestohet-nje-49-vjecar-ne-tirane-i-denuar-me-17-vjet-burg-per-vrasje/100%Always2020-01-05 15:33
https://a2news.com/2020/01/05/era-e-forte-pushton-tiranen-rrezohen-disa-peme/100%Always2020-01-05 18:56
https://a2news.com/2020/01/05/vrasja-e-gjeneralit-iranian-pershkallezohen-tensionet-mes-shba-dhe-iranit/100%Always2020-01-06 14:36
https://a2news.com/2020/01/05/seria-a-lazio-nuk-ndalet-e-nenta-fitore-radhazi-per-bardhekalterit/100%Always2020-01-05 13:40
https://a2news.com/2020/01/05/porti-i-barit-anulon-udhetimet-drejt-durresit/100%Always2020-01-05 13:32
https://a2news.com/2020/01/05/apeli-i-papes-jo-lufte-por-dialog-dhe-vetepermbajtje/100%Always2020-01-06 14:36
https://a2news.com/2020/01/05/zbardhja-e-denimit-salianji-akuzon-gjyqtarin-artan-gjermeni-asnje-prove-ka-falsifikuar-faktet/100%Always2020-01-05 13:05
https://a2news.com/2020/01/05/aksidentuan-per-vdekje-dy-kalimtare-gjykata-le-ne-burg-drejtuesit-e-mjeteve/100%Always2020-01-05 12:09
https://a2news.com/2020/01/05/historike-basketbollisti-i-pare-qe-luan-ne-nba-ne-4-dekada-te-ndryshme/100%Always2020-01-05 11:53
https://a2news.com/2020/01/05/pas-disa-jave-sulmesh-rrezohet-me-ne-fund-statuja-e-ibres-ne-suedi/100%Always2020-01-05 11:45
https://a2news.com/2020/01/05/gati-projekti-i-restaurimit-per-kishen-me-te-vjeter-te-myzeqese/100%Always2020-01-05 11:37
https://a2news.com/2020/01/05/i-dehur-ne-timon-6-te-vdekur-dhe-11-te-plagosur-ne-itali/100%Always2020-01-05 11:32
https://a2news.com/2020/01/05/vijojne-tensionet-ne-libi-30-persona-te-vdekur-dhe-dhjetera-te-plagosur/100%Always2020-01-05 11:17
https://a2news.com/2020/01/05/deutsche-welle-po-e-humbet-be-ja-ballkanin/100%Always2020-01-05 11:02
https://a2news.com/2020/01/05/migjen-basha-shenon-golin-e-pare-ne-australi/100%Always2020-01-05 10:20
https://a2news.com/2020/01/05/miqesorja-e-bamiresise-zbulohet-lista-e-kombetares-kuqezi-te-veteraneve/100%Always2020-01-05 10:10
https://a2news.com/2020/01/05/del-ne-shitje-mini-hoteli-me-pamje-nga-fortesa-e-game-of-thrones/100%Always2020-01-05 09:37
https://a2news.com/2020/01/05/tifozi-i-bezdis-gruan-trajneri-i-ve-duart-ne-fyt/100%Always2020-01-05 09:09
https://a2news.com/2020/01/05/nis-bora-ne-korce/100%Always2020-01-05 09:54
https://a2news.com/2020/01/05/plagosi-vellain-me-thike-arrestohet-i-mituri-ne-fushe-kruje/100%Always2020-01-05 08:36
https://a2news.com/2020/01/05/burri-qe-njihej-si-kukulla-ken-del-hapur-gjithmone-jam-ndjere-nje-barbie/100%Always2020-01-05 09:37
https://a2news.com/2020/01/05/trump-nese-irani-sulmon-do-te-godasim-shume-shpejt-dhe-shume-rende/100%Always2020-01-06 14:37
https://a2news.com/2020/01/05/shkoder-tritol-ne-banesen-e-shefit-te-policise/100%Always2020-01-05 08:16
https://a2news.com/2020/01/04/derbi-mbetet-derbi-barcelona-ndalet-nga-espanyol-i-vendit-te-fundit/100%Always2020-01-04 22:04
https://a2news.com/2020/01/04/paloka-edha-pa-kundershtare-rama-sben-dot-pa-krimin-koha-per-pallavra-ka-mbaruar/100%Always2020-01-04 21:26
https://a2news.com/2020/01/04/pushimet-nuk-kane-fund-per-ish-presidentin-obama/100%Always2020-01-04 21:08
https://a2news.com/2020/01/04/asiston-nje-17-vjecar-shenon-nje-40-vjecar-ndodh-ne-fa-cup/100%Always2020-01-04 20:17
https://a2news.com/2020/01/04/city-shkelqen-me-te-rinjte-ne-fa-cup-shenon-nje-17-vjecar-ngec-united/100%Always2020-01-04 19:43
https://a2news.com/2020/01/04/cameron-diaz-behet-nene-per-here-te-pare-ne-moshen-47-vjecare/100%Always2020-01-04 19:22
https://a2news.com/2020/01/04/manajt-i-mjaftojne-4-minuta-per-te-shenuar-ne-spanje-por-skuadra-e-tij-mposhtet/100%Always2020-01-04 20:35
https://a2news.com/2020/01/04/largimi-i-emigranteve-pas-festave-radhe-ne-pikat-kufitare/100%Always2020-01-04 18:14
https://a2news.com/2020/01/04/tensionet-serbi-mali-i-zi-vucic-anulon-viziten-per-te-shmangur-pershkallezimet/100%Always2020-01-04 18:06
https://a2news.com/2020/01/04/sulm-me-raketa-prane-ambasades-amerikane-ne-bagdad/100%Always2020-01-06 14:37
https://a2news.com/2020/01/04/reali-e-nis-vitin-me-fitore-perkohesisht-ne-krye-te-la-liga-s/100%Always2020-01-04 17:29
https://a2news.com/2020/01/04/rreshqitje-masive-dheu-dhjetera-te-vdekur-ne-indonezi/100%Always2020-01-04 16:38
https://a2news.com/2020/01/04/aksidenti-i-frikshem-kali-perfundon-brenda-ne-makine/100%Always2020-01-04 16:25
https://a2news.com/2020/01/04/ndalohet-kalimi-i-kamioneve-ne-kapshtice-autoveturat-dhe-autobuset-te-pajisen-me-zinxhire/100%Always2020-01-04 16:01
https://a2news.com/2020/01/04/dua-lipa-i-largohet-te-ftohtit-pushime-me-te-dashurin-4-vite-me-te-vogel/100%Always2020-01-04 15:54
https://a2news.com/2020/01/04/var-nuk-toleron-as-centimetrat-rrezohet-propozimi-per-pozicionin-jashte-loje/100%Always2020-01-04 15:20
https://a2news.com/2020/01/04/janari-sjell-mot-me-diell-por-temperaturat-zbresin-deri-ne-10-grade-celsius/100%Always2020-01-04 15:05
https://a2news.com/2020/01/04/inceneratoret-pd-qeveria-47-mln-euro-per-inceneratoret-fantazme/100%Always2020-01-04 14:49
https://a2news.com/2020/01/04/australia-e-pushtuar-nga-zjarret-qeveria-mobilizon-3-mije-rezerviste/100%Always2020-01-04 14:43
https://a2news.com/2020/01/04/vrasja-e-gjeneralit-iranian-analistet-lindja-e-mesme-rrezikohet-nga-lufta/100%Always2020-01-06 14:37
https://a2news.com/2020/01/04/kompania-anulon-fluturimet-pas-pezullimit-te-licences-pasagjeret-ne-kaos/100%Always2020-01-04 17:45
https://a2news.com/2020/01/04/pas-cristiano-dhe-de-ligt-juve-pergatit-bomben-e-radhes-ne-merkato/100%Always2020-01-04 13:03
https://a2news.com/2020/01/04/ngerci-ne-kushtetuese-avokati-i-popullit-ngre-padi-kunder-ked-ne-gjykaten-administrative/100%Always2020-01-04 12:44
https://a2news.com/2020/01/04/zbardhet-vendimi-per-salianjin-ish-deputeti-demokrat-u-perfshi-per-interes-te-tij-dhe-te-pd-se/100%Always2020-01-04 12:39
https://a2news.com/2020/01/04/u-arratis-nga-burgu-kapet-pas-40-vitesh/100%Always2020-01-04 12:26
https://a2news.com/2020/01/04/profil-kush-ishte-gjenerali-qassem-soleimani/100%Always2020-01-06 14:38
https://a2news.com/2020/01/04/vdekje-amerikes-zhvillohet-ceremonia-mortore-per-gjeneralin-iranian/100%Always2020-01-06 14:38
https://a2news.com/2020/01/04/minishengeni-kryemadhi-sjellja-e-rames-ndaj-kosoves-qartesisht-antishqiptare/100%Always2020-01-04 11:25
https://a2news.com/2020/01/04/kryemadhi-dekada-e-shpreses-dhe-ndryshimit-shqiptaret-te-marrin-ne-dore-fatin-e-tyre/100%Always2020-01-04 11:08
https://a2news.com/2020/01/04/partizani-e-zyrtarizon-sormani-trajneri-i-ri/100%Always2020-01-04 10:33
https://a2news.com/2020/01/04/futbolli-francez-ne-zi-nderron-jete-sulmuesi-i-guingamp/100%Always2020-01-04 10:12
https://a2news.com/2020/01/04/e-quajti-trumpin-barist-dhe-kumarxhi-zbulohet-arsyeja-pse-u-vra-qassem-soleimani/100%Always2020-01-06 14:38
https://a2news.com/2020/01/04/tensionet-shba-iran-ekspertet-turistet-te-largohen-menjehere-nga-dubai/100%Always2020-01-06 14:38
https://a2news.com/2020/01/04/rooney-dhe-varesia-ndaj-basteve-kam-humbur-1-milion-euro-per-5-muaj/100%Always2020-01-04 09:09
https://a2news.com/2020/01/04/zbulohen-cmimet-e-biletave-per-te-pare-kampionet-e-botes-ne-miqesoren-e-bamiresise/100%Always2020-01-04 08:42
https://a2news.com/2020/01/04/tragjedia-ne-kantier-policia-arreston-dy-punonjes-te-firmes-se-ndertimit/100%Always2020-01-04 08:11
https://a2news.com/2020/01/04/trump-e-vrame-soleimanin-per-te-ndalur-luften-jo-per-ta-nisur/100%Always2020-01-06 14:38
https://a2news.com/2020/01/04/ironia-e-guardioles-pasi-fitova-6-tituj-ne-vitin-e-pare-me-barcelonen-cdo-vit-ka-qene-deshtim/100%Always2020-01-04 07:41
https://a2news.com/2020/01/03/speciale-viti-2019-dhe-filmat-shqiptare-qe-tejkaluan-kufijte/100%Always2020-01-03 22:20
https://a2news.com/2020/01/03/sfidat-e-2020-ne-politike-rindertimi-pas-termetit-celja-e-negociatave-drejtesi-funksionale/100%Always2020-01-03 21:11
https://a2news.com/2020/01/03/erdhi-gripi-ishp-virusi-ne-qarkullim-vaksinohuni-dhe-ruani-higjienen/100%Always2020-01-03 20:39
https://a2news.com/2020/01/03/inter-gati-ti-marr-hakun-juventusit-mediat-daneze-eriksen-drejt-milanos/100%Always2020-01-03 19:57
https://a2news.com/2020/01/03/akomodimi-ne-hotele-qeveria-shtyn-afatin-per-banoret-e-thumanes/100%Always2020-01-03 19:13
https://a2news.com/2020/01/03/rama-shqiperia-ka-distancuar-politiken-iraniane-nuk-mund-te-mos-jemi-me-shba/100%Always2020-01-03 18:21
https://a2news.com/2020/01/03/presidenca-kroate-e-be-plenkovic-para-majit-te-gjejme-menyren-e-hapjes-se-negociatave-me-tiranen-dhe-shkupin/100%Always2020-01-03 17:33
https://a2news.com/2020/01/03/shangai-mashtroi-boten-spektakli-me-drone-nuk-u-realizua-per-vitin-e-ri/100%Always2020-01-03 20:59
https://a2news.com/2020/01/03/sulmi-i-shba-ndaj-gjeneralit-iranian-pd-mbeshtesim-luften-kunder-terrorit/100%Always2020-01-03 16:01
https://a2news.com/2020/01/03/sulm-me-thike-prane-parisit-dy-viktima/100%Always2020-01-03 18:37
https://a2news.com/2020/01/03/turqia-sulmi-amerikan-do-te-demtoje-paqen-dhe-stabilitetin/100%Always2020-01-06 14:39
https://a2news.com/2020/01/03/vrasja-e-gjeneralit-iranian-trump-duhet-ta-kishim-hequr-qafe-vite-me-pare/100%Always2020-01-06 14:39
https://a2news.com/2020/01/03/ufc-nis-aktivitetet-per-vitin-2020-me-rikthimin-e-connor-mcgregor/100%Always2020-01-03 14:37
https://a2news.com/2020/01/03/michael-schumacher-mbush-51-vjec/100%Always2020-01-03 14:27
https://a2news.com/2020/01/03/raporti-per-koncesionin-e-check-up-gjata-eshte-paguar-per-580-mije-kontrolle-te-pakryera/100%Always2020-01-03 14:18
https://a2news.com/2020/01/03/irani-premtoi-hakmarrje-te-ashper-trump-tallet-ne-twitter/100%Always2020-01-06 14:39
https://a2news.com/2020/01/03/vasili-2020-viti-i-largimit-te-qeverise-grabitese/100%Always2020-01-03 13:32
https://a2news.com/2020/01/03/pse-pes-6-mbetet-video-loja-me-e-mire-e-futbollit-ne-histori/100%Always2020-01-03 13:12
https://a2news.com/2020/01/03/shba-thirrje-qytetareve-te-saj-largohuni-menjehere-nga-iraku/100%Always2020-01-06 14:39
https://a2news.com/2020/01/03/dorehiqet-zaev-pritet-votimi-i-qeverise-teknike/100%Always2020-01-03 11:48
https://a2news.com/2020/01/03/korce-vinci-e-ze-poshte-humb-jeten-punetori/100%Always2020-01-03 16:29
https://a2news.com/2020/01/03/sulmi-ndaj-ambasades-malazeze-kryeministri-i-malit-te-zi-dhe-presidenti-i-serbise-replikojne-ne-distance/100%Always2020-01-03 11:28
https://a2news.com/2020/01/03/ndryshon-var-nuk-do-te-rishikohen-pozicionet-jashte-loje-milimetrike/100%Always2020-01-03 10:59
https://a2news.com/2020/01/03/shba-era-e-forte-nxjerr-nga-rruga-kamionin/100%Always2020-01-03 10:13
https://a2news.com/2020/01/03/kengetari-i-famshem-sulmon-greten-i-kane-shpelare-trurin/100%Always2020-01-03 09:56
https://a2news.com/2020/01/03/sulmohet-ambasada-e-malit-te-zi-ne-beograd-reagon-pd-heshtja-e-qeverise-shqiptare-e-papranueshme/100%Always2020-01-03 09:37
https://a2news.com/2020/01/03/prezantohet-ibrahimovic-nese-nuk-do-te-besoja-te-projekti-i-milanit-nuk-do-te-kthehesha/100%Always2020-01-03 09:27
https://a2news.com/2020/01/03/vrasja-e-krereve-ushtarake-iraniane-presidenti-rouhani-do-te-hakmerremi-ndaj-amerikes-kriminele/100%Always2020-01-06 14:39
https://a2news.com/2020/01/03/qassem-soleimani-u-be-copash-nga-predha-amerikane-trupi-i-tij-u-identifikua-vetem-nga-unaza/100%Always2020-01-06 14:39
https://a2news.com/2020/01/03/u-sulmua-ambasada-amerikane-ne-bagdad-trump-hakmerret-duke-vrare-kreret-ushtarake-te-iranit/100%Always2020-01-06 14:40
https://a2news.com/2020/01/03/50-talentet-me-te-medhenj-te-futbollit-boteror-uefa-perfshin-ne-liste-edhe-nje-kosovar/100%Always2020-01-03 07:42
https://a2news.com/2020/01/02/iken-nje-italian-rikthehet-tjetri-tek-partizani/100%Always2020-01-02 22:32
https://a2news.com/2020/01/02/parlamenti-miratoi-turqia-dergon-trupa-ne-libi/100%Always2020-01-02 22:22
https://a2news.com/2020/01/02/liverpool-nuk-di-te-ndalet-dominon-sheffield-dhe-shkeputet-ne-premier/100%Always2020-01-02 22:10
https://a2news.com/2020/01/02/bindja-e-haradinajt-u-qendron-veprimeve-me-shqiperine-serbine-dhe-be/100%Always2020-01-02 21:58
https://a2news.com/2020/01/02/procesi-i-brexit-divorci-me-be-dhe-raportet-tregtare-2020-sfide-per-britanine/100%Always2020-01-02 21:03
https://a2news.com/2020/01/02/tragjedi-shqiptare-ne-australi-i-ati-vret-te-bijen-dhe-dhendrin-ne-prag-te-vitit-te-ri/100%Always2020-01-02 20:41
https://a2news.com/2020/01/02/kryesimi-i-osbe-deutsche-welle-sfidat-e-organizates-detyrime-edhe-per-shqiperine/100%Always2020-01-02 20:01
https://a2news.com/2020/01/02/del-video-i-aksidentit-ku-humben-jeten-dy-kembesoret-ne-tirane/100%Always2020-01-02 19:39
https://a2news.com/2020/01/02/kosove-ne-pritje-te-vetevendosjes-te-henen-ldk-mbledh-grupin-parlamentar/100%Always2020-01-02 18:53
https://a2news.com/2020/01/02/viti-i-ri-ne-kryeqytet-qytetaret-i-rikthehen-normalitetit-bizneset-ulin-qepenat/100%Always2020-01-02 18:37
https://a2news.com/2020/01/02/pd-zbardh-4-kerkesat-e-banoreve-te-thumanes-ja-si-shmanget-greva-e-urise/100%Always2020-01-02 17:25
https://a2news.com/2020/01/02/sulmi-i-protestuesve-pjese-e-ambasades-amerikane-teresisht-e-shkaterruar/100%Always2020-01-02 17:06
https://a2news.com/2020/01/02/video-e-deportimit-si-u-dergua-mesuesi-gylenist-nga-rinasi-drejt-turqise/100%Always2020-01-02 16:33
https://a2news.com/2020/01/02/presidenca-kroate-e-be-ruci-leter-homologut-gati-per-negociata/100%Always2020-01-02 15:34
https://a2news.com/2020/01/02/aksident-i-rende-ne-tirane-nderrojne-jete-dy-kembesore/100%Always2020-01-02 19:23
https://a2news.com/2020/01/02/shtepia-digjet-zjarrfikesit-dalin-foto/100%Always2020-01-02 13:47
https://a2news.com/2020/01/02/del-ne-shitje-shtepia-me-e-madhe-lundruese-kushton-rreth-4-milione-dollare/100%Always2020-01-02 13:26
https://a2news.com/2020/01/02/zjarret-ne-australi-autoritetet-shpallin-gjendje-emergjence-njejavore/100%Always2020-01-02 13:12
https://a2news.com/2020/01/02/para-dhe-pas-spak-dosjet-e-rendesishme-qe-vulos-viti-2020/100%Always2020-01-02 12:46
https://a2news.com/2020/01/02/sfidat-e-nba-triumfojne-lakers-dhe-bucks-anthony-bie-ne-new-york/100%Always2020-01-02 11:19
https://a2news.com/2020/01/02/goditja-e-bujshme-rikthehet-djalli-ibrahimovic-milan-enderron/100%Always2020-01-02 11:14
https://a2news.com/2020/01/02/serie-a-kulusevski-te-juventus-vizita-mjekesore-dhe-firme/100%Always2020-01-02 11:10
https://a2news.com/2020/01/02/presidenca-e-keshillit-te-be-zgjerimi-dhe-brexit-dy-prioritetet-kryesore-te-kroacise/100%Always2020-01-02 10:56
https://a2news.com/2020/01/02/tentuan-te-vrasin-te-moshuarin-dy-ne-pranga-ne-patos/100%Always2020-01-02 10:39
https://a2news.com/2020/01/02/makinat-e-reja-qe-do-te-pushtojne-rruget-gjate-2020/100%Always2020-01-02 10:21
https://a2news.com/2020/01/02/policia-arreston-te-shumekerkuarin-per-trafik-nderkombetar-narkotikesh/100%Always2020-01-02 10:12
https://a2news.com/2020/01/02/rrezohet-helikopteri-ushtarak-ne-tajvan-mes-viktimave-dhe-shefi-i-ushtrise/100%Always2020-01-02 09:15
https://a2news.com/2020/01/02/mbi-dhjete-lekundje-te-lehta-sizmike-jane-regjistruar-qe-nga-mesnata/100%Always2020-01-02 08:51
https://a2news.com/2020/01/02/shkrumbohet-banesa-ne-vlore/100%Always2020-01-02 08:34
https://a2news.com/2020/01/02/sulmi-ndaj-ambasades-ne-irak-shba-dergon-trupa-ne-lindjen-e-mesme/100%Always2020-01-02 08:23
https://a2news.com/2020/01/02/perleshjet-ne-burg-per-nje-ndeshje-futbolli-shkaktojne-16-viktima/100%Always2020-01-02 08:01
https://a2news.com/2020/01/02/xhakarta-nen-uje-dhjetera-viktima-dhe-mijera-te-evakuuar/100%Always2020-01-02 08:02
https://a2news.com/2020/01/01/2020-a-nis-mire-per-arsenal-manchester-united-bie-ne-tapet-qe-ne-pjesen-e-pare/100%Always2020-01-02 07:28
https://a2news.com/2020/01/01/vit-i-ri-probleme-te-vjetra-ne-hong-kong/100%Always2020-01-01 21:09
https://a2news.com/2020/01/01/tragjedi-per-vit-te-ri-30-kafshe-digjen-nga-flaket-ne-kopshtin-zoologjik/100%Always2020-01-01 17:58
https://a2news.com/2020/01/01/100-persona-te-infektivi-nga-alkooli-plagosje-nga-fishekzjarret/100%Always2020-01-01 15:51
https://a2news.com/2020/01/01/shqiperia-merr-kryesine-e-osbe-qe-prej-1-janarit/100%Always2020-01-01 15:42
https://a2news.com/2020/01/01/vazhdon-sulmi-ndaj-ambasades-amerikane-ne-irak-trump-dhe-ajatollahu-beteje-ne-twitter/100%Always2020-01-01 15:35
https://a2news.com/2020/01/01/goditi-ne-duar-nje-besimtare-papa-kerkon-falje-dhe-denon-dhunen-ndaj-grave/100%Always2020-01-05 09:05
https://a2news.com/2020/01/01/udhetim-ne-ferr-zjarrfikesit-mes-flakeve-ne-australi/100%Always2020-01-01 14:29
https://a2news.com/2020/01/01/kampionet-e-sportit-ne-vitin-2019/100%Always2020-01-01 14:13
https://a2news.com/2020/01/01/impeachment-trump-nje-president-nen-akuze/100%Always2020-01-01 13:33
https://a2news.com/2020/01/01/tushe-le-spitalin-ish-shoferi-atentator-mbetet-ne-arrati/100%Always2020-01-02 16:09
https://a2news.com/2020/01/01/bebet-e-para-te-vitit-2020-rama-shperndan-bonuset-per-nenat-e-reja/100%Always2020-01-01 12:09
https://a2news.com/2020/01/01/femija-i-pare-i-vitit-2020-nje-vajze-e-quajtur-emel/100%Always2020-01-01 11:30
https://a2news.com/2020/01/01/bota-mirepret-dekaden-e-re/100%Always2020-01-01 12:20