XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2020/02/29/te-pastrosh-50-tone-plehra-per-4-ore/100%Always2020-02-29 21:46
https://a2news.com/2020/02/29/aty-ku-ligjin-e-bejne-grate-matriarkati-i-fundit-ne-europe/100%Always2020-02-29 21:24
https://a2news.com/2020/02/29/nje-ane-e-shemtuar-e-bayern-rummenigge-paralajmeron-masa-drastike-per-tifozet-ultras/100%Always2020-02-29 20:52
https://a2news.com/2020/02/29/mjeket-e-murtajes-kontrollet-per-koronavirus-ne-durres-rikthehen-puthjet-ne-shangai-fotot-e-javes/100%Always2020-02-29 20:34
https://a2news.com/2020/02/29/koronavirusi-anulon-venecian-manja-kurdo-qe-te-mblidhet-do-te-duhet-ta-presim/100%Always2020-02-29 20:14
https://a2news.com/2020/02/29/konfirmohet-vdekja-e-pare-nga-koronavirusi-ne-shba/100%Always2020-02-29 19:38
https://a2news.com/2020/02/29/liverpool-peson-humbjen-e-pare-11-jave-para-mbylljes-se-kampionatit/100%Always2020-02-29 19:27
https://a2news.com/2020/02/29/shkeputja-nga-kreu-kukesi-nuk-e-fal-duron/100%Always2020-02-29 19:13
https://a2news.com/2020/02/29/koronavirusi-ne-shqiperi-421-persona-te-skeduar-si-te-dyshuar-po-mbahen-ne-monitorim/100%Always2020-02-29 18:55
https://a2news.com/2020/02/29/29-te-vdekur-dhe-50-te-sheruar-nga-koronavirusi-ne-itali-mbi-1000-te-infektuarit/100%Always2020-02-29 18:13
https://a2news.com/2020/02/29/kukesi-ndalet-ne-durres-shkon-4-pike-larg-tiranes/100%Always2020-02-29 19:11
https://a2news.com/2020/02/29/efektet-e-koronavirusit-bien-shitjet-e-birres-corona-ne-kine-sondazhi-tregon-se-38-e-amerikaneve-nuk-do-ta-blinin-kurre/100%Always2020-02-29 17:20
https://a2news.com/2020/02/29/bayern-fiton-bindshem-ndeshjen-e-cuditshme-dortmund-rrit-presionin-ndaj-leipzig/100%Always2020-02-29 17:02
https://a2news.com/2020/02/29/tifozet-e-bayern-ofendojne-pronarin-e-hoffenheim-nderpritet-per-disa-minuta-ndeshja/100%Always2020-02-29 17:16
https://a2news.com/2020/02/29/75-vjetori-i-luftes-me-te-pergjakshme-ne-histori/100%Always2020-02-29 15:49
https://a2news.com/2020/02/29/henri-cili-mohon-akuzat-do-te-provoj-pafajesine/100%Always2020-02-29 15:14
https://a2news.com/2020/02/29/makina-perplaset-me-kamionin-nje-i-plagosur-ne-vlore/100%Always2020-02-29 15:05
https://a2news.com/2020/02/29/cekici-shenon-serish-ne-slloveni/100%Always2020-02-29 14:36
https://a2news.com/2020/02/29/eurobondi-ne-dyshim-financat-nuk-gjejne-konsulent-per-emetimin/100%Always2020-02-29 14:23
https://a2news.com/2020/02/29/ndryshimet-ne-statutin-e-ps-perjashtohet-kush-fsheh-problemet-me-drejtesine/100%Always2020-02-29 14:11
https://a2news.com/2020/02/29/marreveshje-historike-mes-shba-se-dhe-talebaneve/100%Always2020-02-29 13:56
https://a2news.com/2020/02/29/pd-tregoni-emrin-kush-premtoi-favorizim-te-dosjes-per-te-cilen-u-arrestua-henri-cili/100%Always2020-02-29 18:43
https://a2news.com/2020/02/29/te-gjithe-golat-e-derbit-tirana-partizani-ne-80-sekonda/100%Always2020-02-29 13:45
https://a2news.com/2020/02/29/van-basten-kush-thote-se-cristiano-eshte-me-i-mire-se-messi-nuk-merr-vesh-nga-futbolli/100%Always2020-02-29 13:35
https://a2news.com/2020/02/29/rama-kush-lufton-me-krimin-ne-shqiperi-akuzohet-si-me-krimineli/100%Always2020-02-29 13:12
https://a2news.com/2020/02/29/2-marsi-rama-njerezit-nuk-e-ngaterrojne-skenderbeun-me-beselidhesit-e-rinj/100%Always2020-02-29 12:48
https://a2news.com/2020/02/29/rama-vendos-objektivin-800-000-vota-per-mandatin-e-trete/100%Always2020-02-29 13:14
https://a2news.com/2020/02/29/perplasja-me-presidentin-gjonaj-nuk-i-druhem-perballjes-ne-spak/100%Always2020-02-29 12:14
https://a2news.com/2020/02/29/grushti-i-shtetit-meta-te-tjera-prova-qe-kuvendi-genjeu-me-konsultimet/100%Always2020-02-29 15:41
https://a2news.com/2020/02/29/emergjenca-koronavirus-shtyhet-supersfida-juve-inter/100%Always2020-02-29 12:57
https://a2news.com/2020/02/29/ekonomia-ne-krize-italia-perpiqet-te-rikthehet-ne-normalitet/100%Always2020-02-29 11:20
https://a2news.com/2020/02/29/emergjenca-koronavirus-gara-per-presidencen-ne-shba-dhe-skandali-weinstein/100%Always2020-02-29 10:49
https://a2news.com/2020/02/29/qendron-me-te-moshuarit-ne-hotelin-karantine-historia-e-te-riut-shqiptar-qe-konsiderohet-hero-ne-itali/100%Always2020-02-29 10:17
https://a2news.com/2020/02/29/hodhen-sende-te-forta-ne-fushe-gjate-derbit-arrestohen-dy-persona/100%Always2020-02-29 09:52
https://a2news.com/2020/02/29/kongresi-i-ps-linda-rama-del-ne-skenen-politike-flet-per-femijet/100%Always2020-02-29 09:18
https://a2news.com/2020/02/29/kinezet-hane-minj-te-gjalle-guvernatori-i-venetos-kerkon-falje-publike-pas-frazes-shokuese/100%Always2020-02-29 09:04
https://a2news.com/2020/02/29/festa-e-ditelindjes-kthehet-ne-tragjedi-2-viktima-dhe-6-te-plagosur/100%Always2020-02-29 08:43
https://a2news.com/2020/02/29/shtypi-anglez-premier-league-mund-te-nderpritet-nga-koronavirusi/100%Always2020-02-29 08:30
https://a2news.com/2020/02/29/ministria-e-shendetesise-shqiperia-e-paprekur-nga-koronavirusi-i-ri-perfundon-testimi-i-3-rasteve-te-reja/100%Always2020-02-29 08:01
https://a2news.com/2020/02/29/filmi-i-pare-i-vertete-horror-mbush-100-vjec/100%Always2020-02-29 07:47
https://a2news.com/2020/02/29/partizani-reagon-ashper-pas-humbjes-na-vodhen-djersen/100%Always2020-02-29 07:51
https://a2news.com/2020/02/28/fotot-bardhezi-kane-gjithmone-dicka-speciale/100%Always2020-02-28 21:10
https://a2news.com/2020/02/28/skadon-afati-i-aplikimit-banoret-e-lagjes-se-braktisur-ne-kombinat-presin-rindertimin/100%Always2020-02-28 20:27
https://a2news.com/2020/02/28/kongresi-i-ps-rama-linda-me-opozitare-se-basha/100%Always2020-02-28 19:36
https://a2news.com/2020/02/28/tymi-mbulon-parisin-zjarr-i-madh-ne-nje-stacion-treni/100%Always2020-02-28 19:05
https://a2news.com/2020/02/28/tirana-5-gola-partizanit-ne-derbi-dhe-marshon-drejt-titullit/100%Always2020-02-28 20:04
https://a2news.com/2020/02/28/derbi-tirana-partizani-19590-bileta-te-shitura-tifozet-veshtiresi-per-tu-futur-ne-stadium/100%Always2020-02-28 17:59
https://a2news.com/2020/02/28/rritet-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-itali-21-te-vdekur-mbi-821-te-infektuar/100%Always2020-02-28 17:45
https://a2news.com/2020/02/28/jahti-me-te-cilin-mund-te-eksploroni-boten-te-rrethuar-nga-luksi-dhe-teknologjia-e-larte/100%Always2020-02-28 17:15
https://a2news.com/2020/02/28/koronavirusi-izolohet-ylli-i-tottenham/100%Always2020-02-28 17:18
https://a2news.com/2020/02/28/thaci-kokefortesia-ka-thelluar-izolimin-e-kosoves-dhe-ka-cenuar-raportet-me-shba-ne/100%Always2020-02-28 16:35
https://a2news.com/2020/02/28/koronavirusi-anulon-komisionin-e-venecias/100%Always2020-02-28 18:48
https://a2news.com/2020/02/28/dosja-e-lazaratit-dvorani-flet-per-a2-skam-kontakte-me-henri-cilin/100%Always2020-02-28 15:36
https://a2news.com/2020/02/28/tedi-blushi-me-2-mars-manifestim-madheshtor-me-flamuj-kuqezi-dhe-mimoza-ne-duar/100%Always2020-02-28 15:20
https://a2news.com/2020/02/28/2-marsi-tubim-politik-ambasada-amerikane-qytetareve-shmangni-manifestimin/100%Always2020-02-28 16:21
https://a2news.com/2020/02/28/po-humbte-0-2-ne-minuten-e-91-te-ekipi-brazilian-ben-permbysjen-epike/100%Always2020-02-28 14:30
https://a2news.com/2020/02/28/konflikti-me-presidentin-deshmon-dvorani-akuzat-e-metes-politike-e-spekulative/100%Always2020-02-28 14:36
https://a2news.com/2020/02/28/ministria-e-shendetesise-shqiperia-e-paprekur-nga-koronavirusi-edhe-pas-5-testimeve-te-reja/100%Always2020-02-28 14:20
https://a2news.com/2020/02/28/nje-statuje-ne-vendlindje-nderohet-majlinda-kelmendi/100%Always2020-02-28 14:28
https://a2news.com/2020/02/28/termeti-frenon-ndertimin-bie-numri-i-lejeve-te-dhena-ne-fund-te-2019-s/100%Always2020-02-28 14:18
https://a2news.com/2020/02/28/kapen-20-klandestine-afgane-ne-vlore-i-braktisen-ne-novosele-kishin-paguar-nga-700-euro/100%Always2020-02-28 13:40
https://a2news.com/2020/02/28/fier-probleme-ne-oren-e-kimise-6-nxenes-gjimnazi-shtrohen-ne-spital/100%Always2020-02-28 13:36
https://a2news.com/2020/02/28/kaso-jemi-afer-marreveshjes-per-votimin-elektronik/100%Always2020-02-28 14:15
https://a2news.com/2020/02/28/hidhet-shorti-i-europa-league-roma-dhe-inter-njohin-kundershtaret/100%Always2020-02-28 12:56
https://a2news.com/2020/02/28/komisioni-hetimor-per-meten-dvorani-presidenti-tejkaloi-kompetencat/100%Always2020-02-28 13:16
https://a2news.com/2020/02/28/nuk-eshte-montazh-shikoni-gabimin-me-trashanik-te-dekades/100%Always2020-02-28 19:07
https://a2news.com/2020/02/28/stafi-italian-me-koronavirus-shtyhet-gara-e-ciklizmit-ne-dubai/100%Always2020-02-28 12:36
https://a2news.com/2020/02/28/izmir-smajlaj-medalje-ari-edhe-ne-beograd/100%Always2020-02-28 12:35
https://a2news.com/2020/02/28/arrestimi-i-henri-cilit-policia-e-shtetit-jep-detaje/100%Always2020-02-29 09:36
https://a2news.com/2020/02/28/propozimet-e-pd-se-per-reformen-zgjedhore-gjiknuri-jemi-dakord-ne-parim/100%Always2020-02-28 12:28
https://a2news.com/2020/02/28/situata-nga-koronavirusi-basha-gjendja-nuk-eshte-si-e-paraqet-qeveria/100%Always2020-02-28 11:26
https://a2news.com/2020/02/28/kryeprokurori-cela-reagon-per-arrestimin-e-henri-cilit-frytet-e-reformes-ne-drejtesi/100%Always2020-02-28 12:25
https://a2news.com/2020/02/28/gjykata-e-posacme-kthen-per-plotesim-hetimesh-nje-nga-fraksionet-e-dosjes-339/100%Always2020-02-28 16:18
https://a2news.com/2020/02/28/koronavirusi-mberrin-ne-afriken-sub-sahariane-dyfishohen-rastet-ne-france-bursat-ne-pikiate/100%Always2020-02-28 14:12
https://a2news.com/2020/02/28/rama-rindertimi-nis-me-familjet-me-te-prekura-dhe-me-me-pak-te-ardhura/100%Always2020-02-28 10:42
https://a2news.com/2020/02/28/koronavirusi-4-te-prekur-ne-greqi-2-raste-ne-athine/100%Always2020-02-28 14:08
https://a2news.com/2020/02/28/manastriliu-ende-asnje-rast-me-koronavirus-ne-shqiperi-shtohen-masat-ne-spitale/100%Always2020-02-28 14:01
https://a2news.com/2020/02/28/analiza-vjetore-e-klsh-leskaj-25-kallezime-ne-prokurori-gjate-vitit-2019/100%Always2020-02-28 14:06
https://a2news.com/2020/02/28/reforma-zgjedhore-hajdari-propozimet-e-pd-te-ashpra-nuk-mund-te-plotesohen-kerkesat-e-vetem-njeres-pale/100%Always2020-02-28 12:13
https://a2news.com/2020/02/28/perfundon-greva-ne-pocem-nga-27-te-prapambetura-punetoret-marrin-3/100%Always2020-02-28 12:10
https://a2news.com/2020/02/28/zgjedhjet-ne-maqedonine-e-veriut-arrihet-koalicioni-i-pare-shqiptaro-maqedonas/100%Always2020-02-28 12:07
https://a2news.com/2020/02/28/zbardhet-propozimi-i-pd-per-proceduren-e-identifikimit-elektronik/100%Always2020-02-28 12:03
https://a2news.com/2020/02/28/kurti-beri-hapin-e-pare-per-taksen-ndaj-serbise-vjen-reagimi-i-be/100%Always2020-02-28 10:45
https://a2news.com/2020/02/28/kurti-heq-pjeserisht-taksen-shba-nuk-e-mbeshtet-mase-gjysmake/100%Always2020-02-28 10:39
https://a2news.com/2020/02/28/presidenti-futet-ne-karantine-pas-kthimit-nga-kina/100%Always2020-02-28 10:32
https://a2news.com/2020/02/28/tryeza-per-reformen-zgjedhore-pd-pritet-te-paraqese-sot-propozimet-e-plota/100%Always2020-02-28 10:31
https://a2news.com/2020/02/28/tritol-makines-ne-tirane-vetem-deme-materiale/100%Always2020-02-28 10:25
https://a2news.com/2020/02/28/arrestohet-analisti-dhe-botuesi-henri-cili/100%Always2020-02-28 11:23
https://a2news.com/2020/02/28/meta-fton-shqiptaret-ne-shesh-me-2-mars-koha-te-shpetojme-shtetin/100%Always2020-02-28 10:20
https://a2news.com/2020/02/28/gruaja-e-sheruar-nga-koronavirusi-ne-itali-mos-kini-frike-perdora-vetem-nje-ilac-per-dhimbje-koke/100%Always2020-02-28 12:53
https://a2news.com/2020/02/28/ulet-ne-menyre-drastike-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-kine/100%Always2020-02-28 10:10
https://a2news.com/2020/02/28/shenohet-rasti-i-pare-qeni-ne-hong-kong-rezulton-me-koronavirus/100%Always2020-02-28 10:08
https://a2news.com/2020/02/28/surprizon-arsenal-eliminohet-nga-europa-league/100%Always2020-02-28 07:01
https://a2news.com/2020/02/27/sulm-me-bomba-vriten-22-ushtare-turq-ne-siri/100%Always2020-02-27 22:29
https://a2news.com/2020/02/27/europa-league-inter-dhe-united-kalojne-me-lehtesi-ne-turin-tjeter/100%Always2020-02-27 21:55
https://a2news.com/2020/02/27/zyrtare-juventus-inter-do-te-luhet-pa-tifoze/100%Always2020-02-27 21:25
https://a2news.com/2020/02/27/korce-aksidentohet-mjeti-qe-transportonte-refugjate-dy-te-plagosur/100%Always2020-02-27 21:10
https://a2news.com/2020/02/27/vjedh-ne-dyqan-shmang-burgun-per-shkak-se-eshte-transgjinor/100%Always2020-02-27 20:50
https://a2news.com/2020/02/27/venecia-pa-turiste-raketa-ne-mes-te-rruges-ne-rusi-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-02-27 20:15
https://a2news.com/2020/02/27/profili-i-instagramit-ku-mblidhen-kriminelet-e-bukura/100%Always2020-02-27 19:56
https://a2news.com/2020/02/27/17-viktima-dhe-45-te-sheruar-nga-koronavirusi-ne-itali-650-te-prekur-franca-nuk-mbyll-kufijte-macron-problemi-na-perket-te-gjitheve/100%Always2020-02-27 19:48
https://a2news.com/2020/02/27/ultrasit-e-partizanit-nuk-hyjme-ne-stadium-me-karte-identiteti/100%Always2020-02-27 18:51
https://a2news.com/2020/02/27/heqja-e-pjesshme-e-takses-haradinaj-sonte-albin-mashtruesi-u-dorezua-para-serbise/100%Always2020-02-27 18:12
https://a2news.com/2020/02/27/masat-ndaj-koronavirusit-japonia-mbyll-te-gjitha-shkollat-per-nje-muaj/100%Always2020-02-27 18:01
https://a2news.com/2020/02/27/kurti-me-15-mars-do-te-hiqet-tarifa-per-lenden-e-pare-nga-serbia-dhe-bosnja-e-hercegovina/100%Always2020-02-27 18:09
https://a2news.com/2020/02/27/vrau-ish-bashkeshorten-dhe-ish-kunatin-fatmir-kolecaj-vetevritet-pasi-plagos-policin/100%Always2020-02-27 20:57
https://a2news.com/2020/02/27/jeton-e-rrethuar-me-metale-krijeses-se-vogel-i-vihet-emri-ne-nder-te-metallica/100%Always2020-02-28 10:02
https://a2news.com/2020/02/27/e-grabitur-ne-rumani-dhe-e-trafikuar-ne-shba-ribashkohet-me-familjen-pas-25-viteve/100%Always2020-02-28 09:59
https://a2news.com/2020/02/27/taylor-swift-shnderrohet-ne-mashkull/100%Always2020-02-28 09:48
https://a2news.com/2020/02/27/12-900-euro-per-nje-ferrari-loder/100%Always2020-02-28 09:53
https://a2news.com/2020/02/27/zedhenesi-i-presidentit-shoqja-etilda-pranoi-fajin-per-veprat-penale-per-te-cilat-eshte-akuzuar/100%Always2020-02-28 09:46
https://a2news.com/2020/02/27/interesim-i-jashtezakonshem-per-derbin-shiten-20-mije-bileta/100%Always2020-02-28 09:41
https://a2news.com/2020/02/27/bardhi-gjonaj-ben-mire-te-gjeje-avokat-duhet-te-jape-llogari-para-drejtesise/100%Always2020-02-28 09:27
https://a2news.com/2020/02/27/anketimi-drejtesi-e-korruptuar-dhe-modernizim-policise/100%Always2020-02-28 09:17
https://a2news.com/2020/02/27/rritja-e-gjobave-sulce-jo-efektive-per-te-mbushur-arken-e-shtetit/100%Always2020-02-28 09:11
https://a2news.com/2020/02/27/blindohet-derbi-tifozet-me-karta-identiteti-ne-stadium-ndalohet-mbulimi-i-fytyres/100%Always2020-02-28 09:08
https://a2news.com/2020/02/27/koronavirusi-ne-futboll-nje-lojtar-dhe-nje-gazetar-rezultojne-te-prekur/100%Always2020-02-28 09:03
https://a2news.com/2020/02/27/derbi-i-kryeqytetit-trajneret-ulin-presionin-luajme-ndeshjen-e-radhes/100%Always2020-02-28 08:57
https://a2news.com/2020/02/27/shpallen-4-kandidatet-me-te-mire-per-kreun-e-bkh/100%Always2020-02-28 08:51
https://a2news.com/2020/02/27/gjykata-e-posacme-vendos-per-sekuestrimin-e-pronave-te-altin-hajrit-akuzohet-per-rrembimin-e-jan-prenges/100%Always2020-02-28 08:49
https://a2news.com/2020/02/27/padite-e-presidentit-spak-bashkon-ceshtjet-reagon-gjonaj/100%Always2020-02-28 08:47
https://a2news.com/2020/02/27/prerja-e-geshtenjave-ne-pogradec-ngrihet-task-force-per-mbrojtjen-e-pyjeve/100%Always2020-02-27 15:13
https://a2news.com/2020/02/27/e-kishin-pushuar-nga-puna-vret-5-kolege-dhe-me-pas-veten/100%Always2020-02-27 14:48
https://a2news.com/2020/02/27/shtohen-rastet-ne-europe-arabia-saudite-ndalon-pelegrinazhin-ne-meke/100%Always2020-02-27 15:02
https://a2news.com/2020/02/27/pse-i-vrasim-grate-gezim-tushi-meshkujt-kane-koncept-te-gabuar-per-burrerine-grate-kane-evoluar/100%Always2020-02-27 14:14
https://a2news.com/2020/02/27/kerkesa-e-shba-kurti-nuk-e-heqim-taksen-ndaj-produkteve-serbe/100%Always2020-02-27 13:44
https://a2news.com/2020/02/27/ndryshimet-e-kodit-rrugor-lleshaj-aksidentet-vrasesit-kryesore-pas-semundjeve-te-renda/100%Always2020-02-27 13:54
https://a2news.com/2020/02/27/zjarr-ne-nje-pallat-ne-milano-viktima-dhe-te-lenduar/100%Always2020-02-27 13:07
https://a2news.com/2020/02/27/takimi-pompeo-takon-thacin-te-hiqen-tarifat-ndaj-serbise/100%Always2020-02-27 12:56
https://a2news.com/2020/02/27/kongresi-i-ps-do-te-votohet-dhe-per-ndryshimet-ne-statut/100%Always2020-02-27 13:23
https://a2news.com/2020/02/27/historia-e-48-vjecarit-ne-allias-invalidi-qe-jeton-prej-9-vitesh-pa-energji-elektrike/100%Always2020-02-27 13:11
https://a2news.com/2020/02/27/tifozet-holandeze-si-ata-te-tiranes-pushtojne-stervitjen-e-skuadres/100%Always2020-02-27 13:16
https://a2news.com/2020/02/27/rrjeti-elektrik-i-amortizuar-dajc-mungojne-investimet-prej-disa-dekadash/100%Always2020-02-27 13:15
https://a2news.com/2020/02/27/ofl-i-kerkon-te-justifikojne-pasurine-arben-frrokut/100%Always2020-02-27 13:04
https://a2news.com/2020/02/27/rritet-bilanci-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-itali-mbi-500-te-prekur/100%Always2020-02-27 12:37
https://a2news.com/2020/02/27/kamionet-ne-morine-radhe-dhe-pritje-disa-oreshe-ne-dogane/100%Always2020-02-27 12:00
https://a2news.com/2020/02/27/skenaret-per-koronavirusin-karantina-ne-durres-800-mjeke-e-infermiere-te-trajnuar/100%Always2020-02-27 15:28
https://a2news.com/2020/02/27/teatri-kombetar-soko-dhe-lico-po-gjejne-forma-si-te-terhiqen/100%Always2020-02-27 11:57
https://a2news.com/2020/02/27/autoritetet-italiane-50-e-te-prekurve-me-covid-19-nuk-kane-nevoje-te-shtrohen-ne-spital/100%Always2020-02-27 10:48
https://a2news.com/2020/02/27/meta-takon-ambasadoret-sqaron-arsyet-e-manifestimit-te-2-marsit/100%Always2020-02-27 11:20
https://a2news.com/2020/02/27/task-forca-per-koronavirusin-17-persona-te-testuar-te-gjithe-kane-rezultuar-negative/100%Always2020-02-27 11:18
https://a2news.com/2020/02/27/nga-testi-i-idiotit-te-gjobat-e-renda-per-mosvendosje-rripi-ndryshimet-e-parashikuara-ne-kodin-rrugor/100%Always2020-02-27 10:23
https://a2news.com/2020/02/27/aplikimet-per-rindertimin-fluks-ne-sportele-edhe-dy-dite-afat/100%Always2020-02-27 11:15
https://a2news.com/2020/02/27/plotesimi-i-gjykates-se-larte-klgj-interviston-tre-kandidate-nuk-ka-gare-mes-tyre/100%Always2020-02-27 18:39
https://a2news.com/2020/02/27/transportonin-emigrante-te-paligjshem-4-persona-ne-pranga/100%Always2020-02-27 11:07
https://a2news.com/2020/02/27/statistikat-e-koronavirusit-deri-tani-mbi-32-mije-te-sheruar/100%Always2020-02-27 11:04
https://a2news.com/2020/02/27/te-detyruar-te-bejne-pushime-ne-resortin-karantine/100%Always2020-02-27 14:10
https://a2news.com/2020/02/27/kpa-shkarkon-nga-detyra-prokuronin-besnik-cani-klp-mbetet-me-10-anetare/100%Always2020-02-27 12:30
https://a2news.com/2020/02/27/transportonin-lende-narkotike-3-te-arrestuar-ne-gramsh/100%Always2020-02-27 10:42
https://a2news.com/2020/02/27/covid-19-trump-amerika-me-pak-e-rrezikuara-dhe-ekspozuara/100%Always2020-02-27 10:40
https://a2news.com/2020/02/27/deklarata-e-vucic-njohja-e-pavaresise-se-kosoves-vetem-ceshtje-kohe/100%Always2020-02-27 10:36
https://a2news.com/2020/02/27/europa-league-roma-arsenal-edhe-inter-zbresin-sot-ne-fushe/100%Always2020-02-27 10:34
https://a2news.com/2020/02/27/trump-ashperson-tonet-padit-per-shpifje-new-york-times/100%Always2020-02-27 10:27
https://a2news.com/2020/02/26/juventus-zhgenjen-ne-evrope-mundet-1-0-nga-lyon/100%Always2020-02-27 10:22
https://a2news.com/2020/02/26/city-fiton-me-permbysje-ne-bernabeu-reali-me-nje-kembe-jashte-champions-it/100%Always2020-02-27 10:18
https://a2news.com/2020/02/26/ana-pozitive-e-koronavirusit-ulet-niveli-i-ndotjes-se-ajrit/100%Always2020-02-27 10:16
https://a2news.com/2020/02/26/moti-i-keq-perplasje-tragetesh-ne-portin-e-durresit/100%Always2020-02-27 10:10
https://a2news.com/2020/02/26/evakuime-e-dezinfektime-koronavirusi-dominon-fotot-me-interesante-te-dites/100%Always2020-02-27 10:09
https://a2news.com/2020/02/26/koronavirusi-per-here-te-pare-me-shume-raste-te-reja-jashte-kines-sesa-brenda-saj/100%Always2020-02-27 10:04
https://a2news.com/2020/02/26/zv-ministrja-e-shendetesise-nuk-duhet-te-kete-panik-sic-nuk-ka-panik-per-gripin/100%Always2020-02-27 10:00
https://a2news.com/2020/02/26/12-viktima-dhe-400-te-infektuar-nga-koronavirusi-ne-itali-nisin-hetimet-ne-qytezen-ku-u-diagnostikua-pacienti-i-pare/100%Always2020-02-27 09:53
https://a2news.com/2020/02/26/po-transportonin-emigrante-te-paligjshem-arrestohen-trafikantet-ne-maliq/100%Always2020-02-27 09:45
https://a2news.com/2020/02/26/fitoret-ne-grand-slam-te-maria-sharapoves/100%Always2020-02-27 09:41
https://a2news.com/2020/02/26/ludogorets-ne-ankth-nga-koronavirusi-zbret-nga-autobusi-me-maska-dhe-doreza/100%Always2020-02-27 09:39
https://a2news.com/2020/02/26/denoncimet-per-abuzimet-me-te-mitur-ne-shkollen-e-fierit-ministria-e-arsimit-te-gjithe-te-dyshuarit-jane-shkarkuar-apo-ndjekur-penalisht/100%Always2020-02-27 09:34
https://a2news.com/2020/02/26/teatri-basha-rama-dhe-veliaj-nuk-mund-ti-hedhin-hi-syve-te-shqiptareve-me-njoftime-gjysmake/100%Always2020-02-27 09:27
https://a2news.com/2020/02/26/bayern-perballet-me-nje-problem-te-madh-demtohet-lewandowski/100%Always2020-02-27 09:24
https://a2news.com/2020/02/26/derbi-i-17-vjecareve-tirana-shkaterron-partizanin-ne-finalen-e-kupes/100%Always2020-02-27 09:11
https://a2news.com/2020/02/26/nje-paciente-diagnostikohet-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut-ishte-kthyer-nga-italia/100%Always2020-02-27 09:00
https://a2news.com/2020/02/26/marreveshja-per-fsk-kurti-kerkon-shkarkimin-e-thacit/100%Always2020-02-27 08:58
https://a2news.com/2020/02/26/qetesohuni-nuk-jam-me-koronavirus-behet-virale-videoja-e-kinezit-ne-stadium/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/26/teatri-kombetar-budina-levizje-politike-do-te-vazhdojme-protesten/100%Always2020-02-27 08:43
https://a2news.com/2020/02/26/kultivimi-i-bimeve-narkotike-kontrolle-masive-ne-te-gjithe-vendin/100%Always2020-02-27 08:35
https://a2news.com/2020/02/26/maria-sharapova-terhiqet-nga-tenisi/100%Always2020-02-27 08:31
https://a2news.com/2020/02/26/ndahet-nga-jeta-nexhmije-hoxha/100%Always2020-02-26 15:15
https://a2news.com/2020/02/26/terhiqet-kompania-private-bashkia-tirane-teatri-i-ri-kombetar-do-te-ndertohet-nga-shteti-si-investim-publik/100%Always2020-02-26 14:48
https://a2news.com/2020/02/26/digjet-rafineria-e-naftes-ne-kaliforni-flaket-30-metra-te-larta/100%Always2020-02-26 14:53
https://a2news.com/2020/02/26/marreveshje-sekrete-thaci-nato-kurti-dokumentin-nuk-e-gjeta-ne-zyre/100%Always2020-02-26 15:17
https://a2news.com/2020/02/26/emergjenca-per-koronavirusin-inter-ludogorets-vetem-lojtare-dhe-kamera-ne-san-siro/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/26/koronavirusi-tritan-shehu-qeveria-shqiptare-eshte-e-vonuar-40-dite-per-dhenien-e-alarmit/100%Always2020-02-26 17:33
https://a2news.com/2020/02/26/asnje-rast-me-koronavirus-rakacolli-46-vjecari-nga-skrapari-humbi-jeten-nga-ah1n1/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/26/astrit-avdyli-ne-rrjeten-e-ofl/100%Always2020-02-26 12:58
https://a2news.com/2020/02/26/pd-mobilizon-strukturat-basha-bashkohuni-ne-tubimin-e-presidentit/100%Always2020-02-26 12:55
https://a2news.com/2020/02/26/perleshje-per-ushqime-brenda-zones-se-kuqe-ne-itali/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/26/rama-ne-moske-sa-me-shpejt-serbia-ta-njohe-kosoven-do-te-jete-mire-per-te-gjithe/100%Always2020-02-26 14:33
https://a2news.com/2020/02/26/masat-kunder-koronavirusit-paniku-dhe-abuzimi-rriten-cmimet-ne-farmaci/100%Always2020-02-26 12:11
https://a2news.com/2020/02/26/ne-gjurmet-e-babait-djali-i-cr7-ben-kerdine-ne-instagram/100%Always2020-02-26 12:01
https://a2news.com/2020/02/26/sistemi-var-duka-synojme-ta-zbatojme-nga-sezoni-2021-2022/100%Always2020-02-26 13:59
https://a2news.com/2020/02/26/konfirmohet-rasti-i-pare-me-koronavirus-ne-greqi-ne-itali-shkon-ne-12-numri-i-viktimave/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/26/papa-sfidon-koronavirusin-perqafon-besimtaret-ne-sheshin-shen-pjetri/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/26/tronditet-durresi-burri-vret-gruan-ne-bulevard/100%Always2020-02-26 14:46
https://a2news.com/2020/02/26/1-mld-nga-donatoret-xhepa-borxhi-do-te-pengoje-marrjen-e-kredive/100%Always2020-02-26 11:25
https://a2news.com/2020/02/26/udhetim-ne-nju-jorkun-e-vitit-1911-me-cilesine-4k/100%Always2020-02-26 11:12
https://a2news.com/2020/02/26/shba-dhe-australia-kane-gati-vaksinen-ndaj-koronavirusit/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/26/sherr-ne-lokal-plagoset-i-moshuari/100%Always2020-02-26 11:02
https://a2news.com/2020/02/26/nderron-jete-personi-i-pare-me-koronavirus-ne-france/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/26/rindertimi-ne-mirdite-perfundojne-aplikimet-online-jane-me-shume-nga-akt-konstatimet/100%Always2020-02-26 10:56
https://a2news.com/2020/02/26/deportohen-nga-spanja-26-persona-nje-prej-tyre-ne-kerkim-nderkombetar/100%Always2020-02-26 10:47
https://a2news.com/2020/02/26/vrau-moter-e-vella-ne-koder-rreshen-policia-jep-shperblim-per-kapjen-e-autorit/100%Always2020-02-26 08:44
https://a2news.com/2020/02/26/bie-numri-i-te-prekurve-ne-kine-problem-mbetet-hubei-shume-rajone-ulin-emergjencen/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/26/nuk-ka-asnje-te-prekur-por-shpall-emergjencen-nga-koronavirusi/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/26/basket-vllaznia-mund-pejen-ne-ligen-ballkanike-dhe-shpreson-per-fazen-play-off/100%Always2020-02-26 09:10
https://a2news.com/2020/02/26/champions-league-zonja-e-vjeter-shkon-ne-lyon-ne-madrid-presin-qytetaret/100%Always2020-02-26 09:19
https://a2news.com/2020/02/26/gara-mes-demokrateve-debati-i-10-mes-kandidateve-del-jashte-kontrollit/100%Always2020-02-26 09:30
https://a2news.com/2020/02/26/koronavirusi-nuk-njeh-kufij-shenohet-rasti-i-pare-ne-ameriken-latine/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/25/kengetarja-e-famshme-mbahet-peng-dhe-perdhunohet-per-dite-me-radhe/100%Always2020-02-26 09:40
https://a2news.com/2020/02/25/napoli-dhe-barcelona-barazojne-mes-tifozeve-te-maskuar/100%Always2020-02-26 09:43
https://a2news.com/2020/02/25/bayern-thuajse-i-kualifikuar-chelsea-dorezohet-para-dyshes-gnabry-lewandowski/100%Always2020-02-26 10:22
https://a2news.com/2020/02/25/vlore-zjarri-i-madh-rrezikon-kullotat-dhe-ullishtet/100%Always2020-02-26 10:25
https://a2news.com/2020/02/25/gol-spektakolar-i-mertens-ndaj-barcelones-ter-stegen-nuk-leviz-nga-vendi/100%Always2020-02-26 16:03
https://a2news.com/2020/02/25/ekzekutohen-vella-e-moter-ne-mirdite-dyshohet-nga-ish-bashkeshorti/100%Always2020-02-26 10:41
https://a2news.com/2020/02/25/13-te-testuar-ne-shqiperi-deri-tani-asnje-rast-i-konfirmuar-me-koronavirus/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/25/derbi-tirana-partizani-biletat-shiten-me-ritem-rekord/100%Always2020-02-25 20:09
https://a2news.com/2020/02/25/uefa-development-beqiri-prova-me-talentet-u-16-bie-pas-penalltive/100%Always2020-02-26 11:53
https://a2news.com/2020/02/25/asnje-i-infektuar-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut-anulohen-ekskursionet-per-ne-itali/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/25/3-te-dyshuar-per-koronavirus-ne-kosove-testimi-rezulton-negativ/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/25/mjekja-infeksioniste-nuk-ka-vend-per-panik-maskat-duhen-mbajtur-vetem-nga-te-semuret/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/25/koronavirusi-be-kufijte-do-ti-mbajme-te-hapur/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/25/ministria-e-shendetesise-akordon-fond-per-shtimin-e-mjeteve-mbrojtese/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/25/njeriu-me-i-vjeter-ne-bote-vdes-13-dite-pasi-u-fut-ne-librin-e-rekordeve-guinness/100%Always2020-02-25 17:50
https://a2news.com/2020/02/25/koronavirusi-11-viktima-ne-itali-322-te-infektuar/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/25/burri-kinez-kerkon-te-shmange-koronavirusin-me-nje-kostum-te-lire-astronauti/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/25/testet-e-f1-lajme-te-keqija-nga-mercedesi-per-tifozet-e-spektaklit/100%Always2020-02-25 17:25
https://a2news.com/2020/02/25/shkaterrimi-i-stadiumit-kombetar-mbetet-ne-qeli-tifozi-i-tiranes-lirohen-dy-te-bylisit/100%Always2020-02-25 17:15
https://a2news.com/2020/02/25/tha-se-situata-nuk-ishte-aq-e-rende-zv-ministri-i-shendetesise-ne-iran-preket-nga-koronavirusi/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/25/koronavirusi-nje-perbindesh-ne-syte-e-femijeve/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/25/portieri-i-panjohur-behet-i-famshem-fale-autogolit-qesharak/100%Always2020-02-25 16:23
https://a2news.com/2020/02/25/koronavirusi-ne-europe-konfirmohet-rasti-i-pare-ne-barcelone-dhe-ne-zvicer/100%Always2020-02-26 16:30
https://a2news.com/2020/02/25/koronavirusi-rama-shmangni-sa-me-shume-telebrockullat-qe-ushqejne-panikun/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/romani-qe-parashikoi-para-40-vitesh-shperthimin-e-koronavirusit-ne-wuhan/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/atentati-ndaj-prokurorit-redjan-rraja-kerkon-liri-ne-gjykaten-e-larte/100%Always2020-02-25 15:51
https://a2news.com/2020/02/25/vizita-e-rames-ne-rusi-mustafaj-te-kerkohet-njohja-e-pavaresise-se-kosoves/100%Always2020-02-25 15:34
https://a2news.com/2020/02/25/koronavirusi-ne-itali-eksperti-ndikim-minimal-ne-ekonomine-tone/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/masat-kunder-covid-19-dy-mjeke-nisin-kontrollet-edhe-ne-doganen-e-kakavijes/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/kontrollet-ne-kufi-per-koronavirusin-udhetaret-apelojne-per-te-shmangur-panikun/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/theu-stolat-dhe-hodhi-sende-ne-fushe-arrestohet-edhe-nje-19-vjecar/100%Always2020-02-25 14:47
https://a2news.com/2020/02/25/rreziku-nga-koronavirusi-basha-qeveria-te-lere-propaganden-masa-urgjente/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/koronavirusi-nuk-ndal-politiken-ps-3-dite-kongres-dhe-meta-tubim/100%Always2020-02-25 14:21
https://a2news.com/2020/02/25/konfirmohen-rastet-e-para-me-koronavirus-ne-kroaci-dhe-austri/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/1-15-mld-euro-per-termetin-pritet-nisja-e-rindertimit/100%Always2020-02-25 13:25
https://a2news.com/2020/02/25/rreziku-nga-koronavirusi-situata-ne-shkollat-e-tiranes/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/champions-frike-nga-atalanta-ne-dyshim-ndeshja-e-kthimit-ndaj-valencia/100%Always2020-02-25 12:52
https://a2news.com/2020/02/25/dy-ish-te-denuar-per-droge-ne-rrjeten-e-ofl/100%Always2020-02-25 12:42
https://a2news.com/2020/02/25/numri-127-per-ndihme-shtohen-telefonatat-ne-urgjencen-kombetare/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/nje-maske-500-leke-prokuroria-nis-hetimet/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/task-forca-per-koronavirusin-asnje-rast-i-konfirmuar-ne-shqiperi/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/masat-ne-kufi-per-koronavirusin-kakavija-pa-mjeke-kontroll-24-oresh-ne-pikat-e-tjera/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/nderron-jete-ish-presidenti-i-egjiptit-mubarak/100%Always2020-02-25 11:39
https://a2news.com/2020/02/25/koronavirusi-rama-nuk-luftohet-me-politike-po-bejme-cdo-gje-sipas-planit/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/eksperti-i-harvardit-bota-do-ta-munde-koronavirusin-gripi-sezonal-me-i-rrezikshem/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/a-eshte-kjo-nena-me-pertace-ne-bote/100%Always2020-02-25 10:49
https://a2news.com/2020/02/25/shefja-e-epidemiologjise-besim-te-plote-te-sistemi-shendetesor-kemi-kaluar-epidemi-te-tjera/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/italiani-me-koronavirus-bllokon-hotelin-ne-spanje/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/shkaterrohet-grupi-qe-vidhte-kasaforta-3-ne-pranga/100%Always2020-02-25 11:05
https://a2news.com/2020/02/25/lojerat-e-fatit-gjykata-le-ne-qeli-55-te-dyshuar-liron-32-te-tjere/100%Always2020-02-25 11:09
https://a2news.com/2020/02/25/gjyqi-per-saimir-tahirin-apeli-i-posacem-cakton-daten-e-seances-se-pare/100%Always2020-02-25 11:13
https://a2news.com/2020/02/25/nga-wuhani-ne-tirane-silva-doci-tregon-historine-e-pazakonte/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/koronavirusi-ne-itali-7-viktima-mbi-230-te-prekur-shenohet-rasti-i-pare-ne-jug/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/manifestimi-i-2-marsit-presidenti-meta-kur-rrezohen-institucionet-ngrihet-populli/100%Always2020-02-25 08:58
https://a2news.com/2020/02/25/vietnami-clirohet-nga-koronavirusi-nuk-ka-me-asnje-te-prekur/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/nuk-duan-me-kamp-refugjatesh-perleshje-mes-policise-dhe-banoreve-ne-lesbos/100%Always2020-02-25 09:03
https://a2news.com/2020/02/25/shba-premton-1-mld-usd-per-vaksinen-ndaj-koronavirusit-koreja-e-jugut-do-testoje-200-mije-persona/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/25/champions-league-napoli-pret-barcelonen-rikthehet-finalja-e-2012-chelsea-bayern/100%Always2020-02-25 09:29
https://a2news.com/2020/02/25/union-berlin-fiton-ndaj-frankfurt-proteste-e-tifozeve-kunder-ndeshjeve-te-henen/100%Always2020-02-25 12:56
https://a2news.com/2020/02/24/fitore-rekordesh-per-liverpool/100%Always2020-02-25 09:34
https://a2news.com/2020/02/24/5-ndeshje-pa-tifoze-ne-serine-a-mes-te-cilave-edhe-juve-inter/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/lamtumira-e-fundit-per-kobe-dhe-gigi-bryant-ceremoni-madheshtore-ne-staples-center/100%Always2020-02-25 12:13
https://a2news.com/2020/02/24/permbytje-ne-angli-karnavale-nga-brazili-ne-zvicer-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-02-25 09:47
https://a2news.com/2020/02/24/stuhi-rere-nga-afrika-tenerife-duket-si-marsi/100%Always2020-02-25 09:50
https://a2news.com/2020/02/24/zyrtare-inter-ludogorets-do-te-luhet-me-dyer-te-mbyllura/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/trump-dhe-melania-dore-per-dore-ne-taj-mahal/100%Always2020-02-25 09:56
https://a2news.com/2020/02/24/koronavirusi-ne-itali-milano-gjysme-bosh-por-nuk-mungojne-kinezet/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/koronavirusi-7-te-vdekur-ne-itali-229-rastet-e-konfirmuara/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/ka-mungese-ne-farmaci-nje-maske-me-efekt-8-ore-shitet-me-500-leke/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/tirana-partizani-publikohen-cmimet-e-biletave-per-derbin/100%Always2020-02-25 10:22
https://a2news.com/2020/02/24/prokuroria-e-posacme-dergon-ne-gjykate-7-kerkesa-per-sekuestro-anulon-nje-sekuestro-te-ofl/100%Always2020-02-25 10:29
https://a2news.com/2020/02/24/frika-nga-koronavirusi-pezullohen-xhirimet-e-mission-impossible-7-dhe-tom-cruise-mbyllet-ne-hotelin-luksoz-ne-venecia/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/tete-testime-rezultuan-negative-nuk-ka-raste-te-konfirmuara-me-koronavirus-ne-shqiperi/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/koronavirusi-zyrtari-i-obsh-po-pergatitemi-per-nje-pandemi-te-mundshme/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/nuk-ndihej-mire-shoferi-italian-i-autobusit-perhap-panik-ne-france/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/producenti-i-hollywood-weinstein-shpallet-fajtor-per-2-akuza-por-i-shpeton-burgimit-perjete/100%Always2020-02-24 17:30
https://a2news.com/2020/02/24/gattuso-barcelona-me-lart-se-ne-por-nuk-do-te-ndertojme-kafaz-per-messin/100%Always2020-02-25 11:59
https://a2news.com/2020/02/24/foshnja-17-diteshe-sherohet-nga-koronavirusi-ne-kine/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/nderhyrje-te-renda-dhe-nje-karton-i-kuq-momentet-pikante-te-derbit-te-vogel/100%Always2020-02-25 11:49
https://a2news.com/2020/02/24/meta-e-kallezoi-ne-spak-gjonaj-e-rendesishme-qe-presidenti-njohu-institucionet-e-reja-te-drejtesise-qe-u-lodh-duke-i-luftuar/100%Always2020-02-25 13:06
https://a2news.com/2020/02/24/edhe-barcelona-ne-garen-per-marash-kumbullen/100%Always2020-02-25 12:39
https://a2news.com/2020/02/24/provat-e-derbit-tirana-e-partizani-ndajne-piket-ne-duelin-e-ekipeve-b/100%Always2020-02-24 16:29
https://a2news.com/2020/02/24/qyteza-fantazme-aty-ku-u-konfirmua-i-prekuri-i-pare-nga-koronavirusi-ne-itali/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/koronavirusi-zhvillimet-e-fundit/100%Always2020-02-26 16:34
https://a2news.com/2020/02/24/makina-futet-mes-turmes-ne-paraden-e-karnavaleve-te-qytezes-gjermane-disa-te-plagosur/100%Always2020-02-24 16:11
https://a2news.com/2020/02/24/frika-nga-koronavirusi-derbi-per-titull-dhe-milan-genoa-pa-tifoze/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/20-mije-euro-kosto-per-tiranen-priten-cmime-te-kripura-per-derbin/100%Always2020-02-24 14:36
https://a2news.com/2020/02/24/ambasadori-i-ri-i-kosoves-ne-tirane-politika-te-heqe-pengesat-mes-dy-vendeve/100%Always2020-02-24 14:26
https://a2news.com/2020/02/24/investimet-ne-rajon-rama-duam-autostraden-qe-lidh-ballkanin-me-be/100%Always2020-02-24 19:07
https://a2news.com/2020/02/24/te-gjithe-duan-nje-maske-radhe-te-gjata/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/rritet-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-itali/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/koronavirusi-basha-koha-te-flasin-mjeket-larg-propagandes/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/mbrojtja-civile-ne-itali-kazermat-ushtarake-per-personat-ne-karantine/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/samba-dhe-ngjyra-foto-spektakolare-nga-karnavalet-e-brazilit/100%Always2020-02-24 13:15
https://a2news.com/2020/02/24/masat-ne-aeroportin-e-rinasit-mjeke-dhe-police-kufitare-kontrolle-per-koronavirusin/100%Always2020-02-24 13:15
https://a2news.com/2020/02/24/ballkani-perendimor-rama-ne-londer-ta-shnderrojme-paqen-ne-nje-instrument-begatie/100%Always2020-02-24 13:03
https://a2news.com/2020/02/24/alarmi-i-koronavirusit-tokyo-2020-vijon-pergatitjet-pa-shqetesime/100%Always2020-02-24 13:55
https://a2news.com/2020/02/24/grushti-i-shtetit-meta-kallezoi-gjonajn-paloka-situata-jo-normale-rama-synon-te-kape-edhe-kushtetuesen/100%Always2020-02-25 15:12
https://a2news.com/2020/02/24/paketa-anti-kck-per-pasurite-e-sekuestruara-ligjet-miratojne-ndryshimet/100%Always2020-02-24 20:06
https://a2news.com/2020/02/24/serie-a-ne-karantine-ndeshjet-drejt-pezullimit-ose-dyerve-te-mbyllura/100%Always2020-02-24 12:56
https://a2news.com/2020/02/24/meta-ne-spak-kallezon-ministren-gjonaj-dhe-dy-zyrtare-te-tjere-akt-mafioz-ngjarja-me-e-rende-ne-histori/100%Always2020-02-24 15:37
https://a2news.com/2020/02/24/kush-jane-dy-subjektet-e-tjere-e-operacionit-forca-e-ligjit/100%Always2020-02-24 15:31
https://a2news.com/2020/02/24/shkolla-private-mbyll-dyert-nga-frika-e-koronavirusit-ministria-e-arsimit-i-heq-licencen/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/francezi-70-vjecar-ndalohet-ne-sarande-me-mbi-100-mije-euro-te-padeklaruara/100%Always2020-02-24 15:41
https://a2news.com/2020/02/24/frika-e-koronavirusit-ndikim-tek-turizmi-boteror-preket-dhe-shqiperia/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/covid-19-kakavija-pa-mjek-pikat-e-tjera-kufitare-dyfishojne-personelin-mjekesor/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/dhjetera-breshka-te-ngordhura-ne-vlore-shkak-trafiku-detar-dhe-ngrohja-globale/100%Always2020-02-24 12:02
https://a2news.com/2020/02/24/nga-londra-ne-mynih-ermonela-jaho-duartrokitet-serish-per-magjine-e-verdit-2/100%Always2020-02-25 13:11
https://a2news.com/2020/02/24/italia-frikeson-europen-be-nevojitet-reagim-i-koordinuar/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/meta-publikon-hapat-e-grushtit-te-shtetit-me-2-mars-shqiptaret-e-bashkuar-kunder-pucisteve-te-zbuluar/100%Always2020-02-24 10:25
https://a2news.com/2020/02/24/mesazhi-audio-ne-rrjetet-sociale-per-koronavirusin-prokuroria-nis-hetimet/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/grushti-i-shtetit-meta-ka-paralajmeruar-kallezimin-ne-spak-te-gjonajt/100%Always2020-02-24 10:29
https://a2news.com/2020/02/24/koronavirusi-autoritetet-ne-kosove-ne-gatishmeri/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/masat-per-koronavirusin-manastirliu-nuk-do-te-mbyllim-kufijte-me-italine/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/koronavirusi-mjeku-i-infektivit-ska-vend-per-panik-gripi-stinor-me-i-rrezikshem/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/rreziku-nga-koronavirusi-urdhri-i-ministres-per-higjienen-ne-shkolla-e-kopshte/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/mblidhet-task-forca-per-koronavirusin-manastirliu-jane-kryer-analizat-te-6-persona-kane-dale-negative/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/itali-regjistrohet-viktima-e-katert-nga-koronavirusi/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/situata-nga-koronavirusi-6-provinca-ne-kine-ulin-nivelin-e-alarmit/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/rinis-gjyqi-ndaj-weinstein-producenti-rrezikon-burg-perjete/100%Always2020-02-24 07:36
https://a2news.com/2020/02/24/frika-nga-koronavirusi-ngrihet-karantine-edhe-ne-korene-e-veriut/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/24/te-shtena-prane-nje-marketi-ku-zhvillohej-nje-feste-ne-texas-ka-te-lenduar/100%Always2020-02-24 07:19
https://a2news.com/2020/02/24/presidenti-donald-trump-nis-viziten-e-tij-te-pare-ne-indi/100%Always2020-02-24 15:39
https://a2news.com/2020/02/24/serish-drame-ne-paris-psg-i-duhen-4-gola-per-3-pike/100%Always2020-02-24 07:07
https://a2news.com/2020/02/23/arrestohet-zyrtari-i-tatimeve-kerkonte-favore-seksuale/100%Always2020-02-23 21:32
https://a2news.com/2020/02/23/serie-a-nje-pokeri-i-romes-per-te-enderruar-championsin/100%Always2020-02-24 08:04
https://a2news.com/2020/02/23/koronavirus-pd-akuzon-po-shnderrohet-spitali-i-kavajes-ne-karantine-e-rrezikshme/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/23/ky-vertet-mund-te-jete-faulli-me-absurd-i-koheve-te-fundit-vjen-nga-shteti-fqinj/100%Always2020-02-23 20:02
https://a2news.com/2020/02/23/basha-mbeshtet-meten-duhet-ti-pergjigjemi-cdo-thirrje-ne-mbrojtje-te-kushtetutes/100%Always2020-02-23 19:22
https://a2news.com/2020/02/23/kualifikueset-e-boterorit-2023-shqiperia-e-basketbollit-triumfon-ndaj-qipros/100%Always2020-02-23 18:11
https://a2news.com/2020/02/23/shenohet-viktima-e-trete-ne-itali-ne-veri-pezullohet-cdo-aktivitet-shkollor-dhe-kulturor/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/23/fishekzjarr-ne-derbi-gjykata-denon-tifozin-e-tiranes/100%Always2020-02-23 17:06
https://a2news.com/2020/02/23/kamberi-gol-spektakolar-dhe-asist-shqiptari-po-habit-gerrard-tek-rangers/100%Always2020-02-23 17:11
https://a2news.com/2020/02/23/tre-gola-per-championsin-manchester-united-sheh-serish-europen/100%Always2020-02-23 16:16
https://a2news.com/2020/02/23/cfare-po-ndodh-ne-kine-cnn-brenda-spitalit-karantine-ne-wuhan/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/23/koronavirusi-rama-mendjet-e-shthurura-qe-ju-shqetesuan-gjate-termetit-jane-ne-veprim/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/23/ambasada-shqiptare-ne-itali-deri-tani-asnje-shtetas-shqiptar-i-prekur-me-koronavirus/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/23/pussycat-dolls-nisin-turin-e-ribashkimit-performance-spektakolare-nga-nicole-scherzinger/100%Always2020-02-23 13:59
https://a2news.com/2020/02/23/strakosha-dhe-lazio-nuk-i-ndahen-juventusit/100%Always2020-02-23 13:48
https://a2news.com/2020/02/23/mbetjet-ne-traget-malltezi-implikon-ramen-ne-trafikun-e-mbetjeve-te-rrezikshme/100%Always2020-02-23 13:35
https://a2news.com/2020/02/23/reforma-zgjedhore-palet-politike-do-te-ndryshojne-periudhen-zgjedhore/100%Always2020-02-23 13:08
https://a2news.com/2020/02/23/hazard-nuk-gjen-paqe-demtohet-serish-dhe-humbet-ndeshjet-ndaj-city-dhe-barca/100%Always2020-02-23 12:51
https://a2news.com/2020/02/23/tango-ne-prill-poezite-e-reja-te-shendit-nga-adriatike-lami/100%Always2020-02-23 11:51
https://a2news.com/2020/02/23/alarmi-nga-koronavirusi-shtyhet-nje-tjeter-ndeshje-ne-itali/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/23/masa-shtese-per-koronavirusin-dyfishohet-personeli-mjekesor-ne-pikat-kufitare-ne-vend/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/23/tjeter-termet-ne-turqi-8-viktima-e-dhjetera-te-bllokuar-nen-rrenoja/100%Always2020-02-23 11:51
https://a2news.com/2020/02/23/reporterja-per-shqiperine-santos-po-monitorojme-kck-ne-nese-shkel-te-drejtat-do-te-nderhyjme/100%Always2020-02-23 13:11
https://a2news.com/2020/02/23/burgu-i-femijeve/100%Always2020-02-23 10:34
https://a2news.com/2020/02/23/kriza-president-mazhorance-reforma-zgjedhore-dhe-paketa-anti-kck-intervista-e-plote-e-isabel-santos-per-a2/100%Always2020-02-23 13:12
https://a2news.com/2020/02/23/koronavirusi-bino-kujdesuni-per-higjienen-personale-mos-peshtyni-kudo/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/23/shkaterruan-stolat-e-stadiumit-arrestohen-3-persona/100%Always2020-02-23 09:30
https://a2news.com/2020/02/23/piloti-vdes-pasi-perplaset-me-raketen-qe-kishte-krijuar-ne-kushte-shtepie/100%Always2020-02-23 09:33
https://a2news.com/2020/02/23/basha-apel-qeverise-per-koronavirusin-te-nisin-menjehere-kontrollet-ne-pikat-kufitare/100%Always2020-02-26 16:31
https://a2news.com/2020/02/23/regjisori-i-famshem-behet-prind-per-here-te-pare-ne-moshen-56-vjecare/100%Always2020-02-23 09:02
https://a2news.com/2020/02/23/conte-italia-nuk-do-te-kthehet-ne-karantine/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/23/koronavirusi-ndalon-serine-a-shtyhet-edhe-ndeshja-e-interit/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/23/mbreti-u-kthye-fury-mund-wilder-dhe-rimerr-fronin-e-boksit/100%Always2020-02-23 07:33
https://a2news.com/2020/02/22/ritual-me-syte-stervitje-ekstreme-ne-dolomite-rinisin-fluturimet-ne-alepo-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/22/real-madrid-dorezon-kreun-para-el-clasico-s-hazard-ben-me-dhimbje-koke-zidane/100%Always2020-02-22 22:25
https://a2news.com/2020/02/22/milani-ngec-ne-firence-lufta-per-europen-mbetet-e-hapur/100%Always2020-02-22 22:00
https://a2news.com/2020/02/22/mbesa-14-muajshe-e-lojtarit-humb-jeten-ne-allianz-arena-gjate-ndeshjes/100%Always2020-02-22 21:35
https://a2news.com/2020/02/22/2-siriane-humbin-jete-ne-aksidentin-tragjik-ne-gramsh-8-persona-te-tjere-te-plagosur/100%Always2020-02-23 08:50
https://a2news.com/2020/02/22/e-quanin-barbie-por-doli-e-para-ne-shkollen-e-marinsave/100%Always2020-02-23 08:20
https://a2news.com/2020/02/22/zbulohet-vendi-i-shenjte-2600-vjecar-ne-rome-mendohej-se-ishte-varri-i-mbretit-qe-themeloi-qytetin/100%Always2020-02-23 08:15
https://a2news.com/2020/02/22/brazili-nis-festen-rikthehen-karnavalet/100%Always2020-02-24 13:26
https://a2news.com/2020/02/22/mijevjecari-ronaldo-por-juve-mund-berishen-edhe-fale-ramsey/100%Always2020-02-22 18:57
https://a2news.com/2020/02/22/bylis-befason-partizanin-6-pike-nga-tirana-para-derbit/100%Always2020-02-22 18:42
https://a2news.com/2020/02/22/nje-gjeneral-i-vrare-sulme-me-raketa-dhe-nje-avion-me-176-civile-i-rrezuar-kapitulli-me-i-fundit-i-krizes-shba-iran/100%Always2020-02-22 18:25
https://a2news.com/2020/02/22/ekstradohet-ne-rusi-luftetari-i-isis-qe-u-kap-ne-shqiperi/100%Always2020-02-22 17:49
https://a2news.com/2020/02/22/kishte-4-ndeshje-qe-nuk-shenonte-messi-realizon-poker-kunder-eibar/100%Always2020-02-22 17:03
https://a2news.com/2020/02/22/mungojne-hotelet-belshi-mbetet-destinacion-turistik-njeditor/100%Always2020-02-22 16:40
https://a2news.com/2020/02/22/500-mije-karta-identiteti-qe-skaduan-vjet-jane-ende-ne-qarkullim/100%Always2020-02-22 16:26
https://a2news.com/2020/02/22/shkaterrimi-ne-air-albania-stadium-kukesi-individe-te-vecante-nuk-prishin-dot-lidhjen-me-tifozet/100%Always2020-02-22 16:21
https://a2news.com/2020/02/22/nderron-jete-kryebashkiaku-i-rrogozhines-haxhi-memolla/100%Always2020-02-22 16:03
https://a2news.com/2020/02/22/beselidhja-e-metes-reagon-rama-mos-humbim-kohe-me-ta-jane-te-denuar-te-perpeliten-ne-zjarrin-e-urrejtjes/100%Always2020-02-22 15:55
https://a2news.com/2020/02/22/shkelja-e-privatesise-rritet-numri-i-ankesave-per-cenim-te-te-dhenave-personale/100%Always2020-02-22 15:33
https://a2news.com/2020/02/22/rooney-gol-spektakolar-ne-ndeshjen-e-500/100%Always2020-02-22 15:03
https://a2news.com/2020/02/22/raporti-i-moneyval-shqiperia-ne-listen-gri-te-pastrimit-te-parave/100%Always2020-02-22 14:52
https://a2news.com/2020/02/22/mourinho-nuk-gjen-qetesi-humbet-edhe-derbin-e-londres-ndaj-chelsea-t/100%Always2020-02-22 14:24
https://a2news.com/2020/02/22/hetimet-per-anijen-prokuroria-ska-materiale-me-mbetje-radioaktive/100%Always2020-03-21 13:39
https://a2news.com/2020/02/22/hera-e-pare-ne-6-vjet-neymar-braktis-karnavalet-e-rios/100%Always2020-02-22 14:05
https://a2news.com/2020/02/22/presidencialet-amerikane-sanders-rusi-mos-nderhy/100%Always2020-02-22 14:02
https://a2news.com/2020/02/22/operacioni-forca-e-ligjit-gjykata-merr-ne-dore-fatin-e-sekuestrimit-te-pronave/100%Always2020-02-22 13:37
https://a2news.com/2020/02/22/pamje-dramatike-shkaterrohet-stadiumi-i-ri/100%Always2020-02-22 13:12
https://a2news.com/2020/02/22/nese-do-te-ndalonit-se-fjeturi/100%Always2020-02-22 12:46
https://a2news.com/2020/02/22/kronologjia-e-nje-epidemie-plani-i-ri-per-emigracionin-ne-britani-dhe-zgjedhjet-ne-shba/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/22/izmir-smajlaj-kampioni-fluturues-qe-stervitet-ne-kushte-ekstreme/100%Always2020-02-22 12:56
https://a2news.com/2020/02/22/tre-vrasesit-ne-listen-e-me-te-kerkuarve-ne-shqiperi/100%Always2020-02-22 11:28
https://a2news.com/2020/02/22/rreziku-nga-koronavirusi-mblidhet-task-forca-perforcohen-masat/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/22/nga-sars-te-koronavirus-epidemite-qe-preken-globin-ne-20-vitet-e-fundit/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/22/integrimi-ne-be-rama-rregullat-me-te-rrepta-per-me-te-vegjlit/100%Always2020-02-22 10:14
https://a2news.com/2020/02/22/sekuestrohen-80-mije-paketa-me-cigare-kontrabande/100%Always2020-02-22 09:06
https://a2news.com/2020/02/22/behet-zyrtare-friends-serish-bashke/100%Always2020-02-22 08:57
https://a2news.com/2020/02/22/dy-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-itali-29-te-prekur/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/22/napoli-zhyt-ne-fundin-e-renditjes-brescia-n-e-balotelli-t/100%Always2020-02-22 07:40
https://a2news.com/2020/02/21/bayern-lodhet-kunder-paderborn-lewandowski-e-shpeton-ne-fund/100%Always2020-02-21 21:31
https://a2news.com/2020/02/21/perla-e-bathes-goli-per-titull/100%Always2020-02-21 21:02
https://a2news.com/2020/02/21/superjahti-luksoz-terhiqet-nga-balona-per-te-mos-ndotur-ambientin/100%Always2020-02-22 08:42
https://a2news.com/2020/02/21/foto-me-familjen/100%Always2020-02-21 20:32
https://a2news.com/2020/02/21/koronavirusi-ne-itali-izolohen-disa-zona-6-te-infektuar-ne-lombardi/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/21/bmw-ja-bie-nga-kati-i-trete-mbi-nje-makine-tjeter-te-dy-shoferet-shpetojne-per-mrekulli/100%Always2020-02-21 19:56
https://a2news.com/2020/02/21/makina-e-pare-ne-bote-e-printuar-ne-3d-nga-0-ne-100-km-h-per-19-sekonda/100%Always2020-02-22 08:43
https://a2news.com/2020/02/21/perhapja-e-koronavirusit-shqetesimi-i-obsh-rastet-ne-bote-skane-lidhje-me-kinen/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/21/tirana-nuk-e-njeh-humbjen-permbys-kukesin-dhe-merr-vendin-e-pare/100%Always2020-02-21 19:17
https://a2news.com/2020/02/21/testimi-per-kreun-e-bkh-ylli-pango-poligrafi-jo-gjithmone-detektor-i-se-vertetes/100%Always2020-02-21 19:05
https://a2news.com/2020/02/21/gjuetari-i-genjeshtrave-si-funksionon-poligrafi-makina-e-se-vertetes/100%Always2020-02-21 18:37
https://a2news.com/2020/02/21/akuzohej-se-vodhi-12-mije-leke-vetevritet-ne-burg-43-vjecari-reagon-ild/100%Always2020-02-21 19:14
https://a2news.com/2020/02/21/perfundojne-testet-per-kryetarin-e-bkh-ne-gare-8-kandidate/100%Always2020-02-21 19:03
https://a2news.com/2020/02/21/akomodonin-ne-hotel-emigrantet-me-pas-i-transportonin-drejt-tiranes-3-ne-pranga-ne-korce/100%Always2020-02-21 18:07
https://a2news.com/2020/02/21/brenda-kroceres-gjigante-qe-del-per-here-te-pare-ne-lundrim/100%Always2020-02-21 17:50
https://a2news.com/2020/02/21/prishet-pallati-me-grafiti-artistet-fitojne-67-milione-dollare-demshperblim/100%Always2020-02-21 17:39
https://a2news.com/2020/02/21/gerrard-njeriu-i-permbysjeve-te-medha-kete-here-me-ndihmen-e-nje-shqiptari/100%Always2020-02-21 17:25
https://a2news.com/2020/02/21/shendetesia-sipas-pd-basha-rrisim-pagat-anulojme-koncesionet/100%Always2020-02-21 17:23
https://a2news.com/2020/02/21/rrembimi-i-jan-prenges-gjykata-e-posacme-le-ne-burg-6-persona-e-dyshuar/100%Always2020-02-21 16:51
https://a2news.com/2020/02/21/dita-e-gjuhes-amtare-shqipja-perballe-presioneve-te-kohes/100%Always2020-02-21 16:43
https://a2news.com/2020/02/21/shkaterrohet-shtepia-e-gomorrah/100%Always2020-02-21 16:32
https://a2news.com/2020/02/21/sulmuesi-i-ri-i-barcelones-qesharak-ne-prezantim/100%Always2020-02-21 16:23
https://a2news.com/2020/02/21/bardhi-spak-te-hetoje-menjehere-kapjen-e-kushtetueses-nga-organizata-mafioze-ne-pushtet/100%Always2020-02-21 16:08
https://a2news.com/2020/02/21/ukraine-popullsia-lokale-sulmon-autobuset-me-te-evakuuarit-nga-kina/100%Always2020-02-21 15:52
https://a2news.com/2020/02/21/kercenimi-nga-ekstremi-i-djathte-gjermania-shton-masat-e-sigurise-pas-sulmit/100%Always2020-02-21 15:32
https://a2news.com/2020/02/21/formula-1-mercedes-tregon-forcen-ne-teste-zhgenjen-ferrari/100%Always2020-02-21 15:28
https://a2news.com/2020/02/21/konkurrenca-dhe-inovacioni-ballkani-perendimor-platforme-per-teknologjine/100%Always2020-02-21 15:22
https://a2news.com/2020/02/21/permbyllni-reformat-santos-palet-te-dialogojne-duhen-sinjale-pozitive-per-be/100%Always2020-02-21 15:13
https://a2news.com/2020/02/21/paralajmerimi-i-infermiereve-pas-5-vitesh-injeksionet-do-ti-beni-vete/100%Always2020-02-21 14:52
https://a2news.com/2020/02/21/duket-sikur-po-fle-por-kjo-laureshe-ka-46-mije-vjet/100%Always2020-02-21 14:47
https://a2news.com/2020/02/21/gjonaj-i-pergjigjet-metes-marrezi-e-radhes-por-te-pakten-ne-rruge-institucionale/100%Always2020-02-21 14:36
https://a2news.com/2020/02/21/kapet-narko-nendetesja-me-5-tone-droge/100%Always2020-02-21 14:26
https://a2news.com/2020/02/21/meta-etilda-gjonaj-te-jape-doreheqjen-do-te-kallezohet-ne-spak/100%Always2020-02-21 13:49
https://a2news.com/2020/02/21/spak-kerkon-sekuestro-per-pasurite-e-lulzim-berishes-dhe-rrembyesve-te-jan-prenges/100%Always2020-02-21 13:45
https://a2news.com/2020/02/21/kurimi-i-covid-19-autoritetet-e-kines-po-testojme-5-ilace-te-reja/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/21/marreveshja-me-talebanet-shba-njofton-armepushim-te-pjesshem-ne-afganistan/100%Always2020-02-21 13:19
https://a2news.com/2020/02/21/motra-e-lulzim-berishes-kallezon-penalisht-drejtorin-e-kadastres-se-durresit/100%Always2020-02-21 12:59
https://a2news.com/2020/02/21/supersfida-e-boksit-wilder-perballe-fury-mes-tensionit-dhe-thumbimeve/100%Always2020-02-21 12:58
https://a2news.com/2020/02/21/ofl-shenjestron-dy-te-fortet-e-lezhes-te-denuar-per-droge/100%Always2020-02-21 12:30
https://a2news.com/2020/02/21/inovacioni-ne-ballkanin-perendimor-rama-me-ne-krah-bregun-ish-armiqte-mund-te-bashkepunojne/100%Always2020-02-21 12:27
https://a2news.com/2020/02/21/virus-covid-19-koreja-e-jugut-ne-alarm-shtohen-ndjeshem-rastet/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/21/basha-shendetesia-falas-nje-genjeshter-kriminale/100%Always2020-02-21 11:48
https://a2news.com/2020/02/21/basket-shqiperia-dorezohet-ne-fund-ndaj-portugalise-ne-eliminatoret-e-boterorit/100%Always2020-02-21 11:19
https://a2news.com/2020/02/21/lojerat-e-fatit-115-te-arrestuar-ne-te-gjithe-vendin/100%Always2020-02-21 11:15
https://a2news.com/2020/02/21/bllokimi-i-mbetjeve-te-rrezikshme-deshmia-e-te-arrestuarve-eshte-vaj-motori/100%Always2020-02-21 11:11
https://a2news.com/2020/02/21/hetimet-ne-gjermani-shqyrtohen-lidhjet-e-autorit-me-ekstremin-e-djathte/100%Always2020-02-21 13:03
https://a2news.com/2020/02/21/berisha-kanceri-i-mjekesise-shqiptare-eshte-edi-rama/100%Always2020-02-21 10:48
https://a2news.com/2020/02/21/trump-kritikon-cmimet-oscar-tallet-me-fitoren-e-filmit-koreano-jugor-parasite/100%Always2020-02-21 10:29
https://a2news.com/2020/02/21/beselidhja-e-metes-me-qytetaret-balla-rruga-evropiane-nuk-mund-te-pengohet-nga-kaprico-personale/100%Always2020-02-21 10:34
https://a2news.com/2020/02/21/salah-ka-nje-mesazh-per-atletico-madrid/100%Always2020-02-21 09:58
https://a2news.com/2020/02/21/inteligjenca-amerikane-rusia-po-nderhyn-per-rizgjedhjen-e-trump-ne-shba/100%Always2020-02-21 09:58
https://a2news.com/2020/02/21/grevat-ne-ballsh-e-pocem-grevistet-apel-ambasadoreve-shteti-nuk-na-degjon/100%Always2020-02-21 09:09
https://a2news.com/2020/02/21/elbasan-operacion-kunder-lojerave-te-fatit-23-te-shoqeruar/100%Always2020-02-21 08:26
https://a2news.com/2020/02/21/xhamajka-nuk-e-kemi-njohur-kosoven/100%Always2020-02-21 08:22
https://a2news.com/2020/02/21/meta-apel-qytetareve-zgjohuni-shteti-dhe-kombi-jane-te-rrezikuar-nga-organizata-mafioze-ne-pushtet/100%Always2020-02-21 08:06
https://a2news.com/2020/02/21/kur-i-futesh-tortes-me-koke/100%Always2020-02-21 07:57
https://a2news.com/2020/02/21/eriksen-shenon-por-conte-vazhdon-ti-terheqe-veshin/100%Always2020-02-21 07:30
https://a2news.com/2020/02/20/fitore-minimale-per-romen-dhe-arsenalin-baseli-i-xhakes-kualifikohet-qe-ne-ndeshjen-e-pare/100%Always2020-02-20 22:00
https://a2news.com/2020/02/20/kaloresit-e-maskuar-nga-virusi-mbreteresha-e-karnavaleve-lagjet-fantazme-ne-siri-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-02-20 21:22
https://a2news.com/2020/02/20/lojtari-i-ajax-it-e-demton-dhe-me-pas-tallet-me-kundershtarin/100%Always2020-02-20 21:22
https://a2news.com/2020/02/20/quajeni-zoti-nokia-njeriu-qe-ka-2371-telefona-celulare/100%Always2020-02-20 20:49
https://a2news.com/2020/02/20/bllokohen-mbetje-te-rrezikshme-ne-vlore-erdhen-nga-italia-ne-pranga-6-persona/100%Always2020-02-21 09:20
https://a2news.com/2020/02/20/dyqani-mbyllet-kck/100%Always2020-02-20 20:12
https://a2news.com/2020/02/20/eriksen-shenon-golin-e-pare-me-interin-manchester-united-barazon-ne-belgjike/100%Always2020-02-20 19:59
https://a2news.com/2020/02/20/zhurma-e-ofl-qytetaret-trokasin-tek-avokatet-a-prekem-une/100%Always2020-02-20 21:41
https://a2news.com/2020/02/20/aksident-ne-korce-raportohet-per-nje-te-plagosur/100%Always2020-02-20 19:14
https://a2news.com/2020/02/20/vrasja-e-reperit-pop-smoke-policia-po-e-heton-si-atentat/100%Always2020-02-20 18:58
https://a2news.com/2020/02/20/biznesi-pas-termetit-turizmi-dhe-prodhimi-2020-vit-kritik/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/20/rama-me-studentet-e-mjekesise-me-bonusin-e-ri-do-te-kurseni-po-aq-sa-ne-gjermani/100%Always2020-02-20 18:01
https://a2news.com/2020/02/20/bardhi-mazhoranca-organizate-mafioze-per-te-asgjesuar-pavaresine-e-kushtetueses/100%Always2020-02-21 09:21
https://a2news.com/2020/02/20/aksident-me-200-makina-ne-kanada/100%Always2020-02-20 16:50
https://a2news.com/2020/02/20/sulm-me-thike-ne-nje-xhami-ne-londer-policia-ndalon-agresorin/100%Always2020-02-20 16:32
https://a2news.com/2020/02/20/presidenti-meta-con-ne-spak-ministrine-e-drejtesise/100%Always2020-02-20 18:31
https://a2news.com/2020/02/20/dy-vellezer-dhunojne-punonjesit-e-policise-bashkiake-ne-lezhe/100%Always2020-02-20 16:02
https://a2news.com/2020/02/20/rrezimi-i-bustit-te-enver-hoxhes-frpd-perkujton-me-proteste-29-vjetorin/100%Always2020-02-20 15:43
https://a2news.com/2020/02/20/akti-normativ-anti-kck-koci-te-drejtat-nuk-mund-te-jene-atribut-i-gjykimit-te-policise/100%Always2020-02-20 15:35
https://a2news.com/2020/02/20/levizje-te-dyshimta-mercedes-hile-me-timonin/100%Always2020-02-20 15:21
https://a2news.com/2020/02/20/pas-kontrates-lampard-grumbullon-brojen-tek-ekipi-i-pare-i-chelsea-t/100%Always2020-02-20 15:14
https://a2news.com/2020/02/20/forca-e-ligjit-spak-sekuestron-objektet-e-para-ne-shkoder/100%Always2020-02-20 15:21
https://a2news.com/2020/02/20/eksodi-i-mjekeve-3-mije-punojne-ne-europe-qeveria-oferte-per-kthimin/100%Always2020-02-20 15:02
https://a2news.com/2020/02/20/roveshata-fantastike-qe-vjen-nga-senegali/100%Always2020-02-20 14:03
https://a2news.com/2020/02/20/sulmi-ne-gjermani-merkel-autori-veproi-per-motive-raciste-ka-disa-tregues/100%Always2020-02-20 14:13
https://a2news.com/2020/02/20/perdoruesit-e-celulareve-samsung-u-zgjuan-me-nje-notification-misterioz-zbulohet-arsyeja/100%Always2020-02-20 17:18
https://a2news.com/2020/02/20/ferrari-i-rralle-digjet-ne-monte-karlo/100%Always2020-02-20 13:11
https://a2news.com/2020/02/20/perzgjidhen-gjyqtaret-e-dosjes-ndaj-saimir-tahirit/100%Always2020-02-20 14:12
https://a2news.com/2020/02/20/virusi-covid-19-vdesin-dy-pasagjere-te-anijes-me-turiste/100%Always2020-02-20 14:17
https://a2news.com/2020/02/20/barcelona-blen-sulmues/100%Always2020-02-20 12:28
https://a2news.com/2020/02/20/presidenti-i-psg-akuzohet-per-korrupsion/100%Always2020-02-20 12:22
https://a2news.com/2020/02/20/ofl-shenjestron-dy-te-denuar-me-banim-ne-tirane/100%Always2020-02-20 12:15
https://a2news.com/2020/02/20/rindertoi-pas-termetit-banori-ne-ishem-gjobitet-dhe-procedohet-penalisht/100%Always2020-02-20 12:03
https://a2news.com/2020/02/20/rikthehet-debora-ne-korce-10-centimetra-ne-dardhe/100%Always2020-02-20 11:55
https://a2news.com/2020/02/20/gjiknuri-nuk-me-duket-normale-qe-te-bllokohet-vetting-u-per-kolegjin-zgjedhor/100%Always2020-02-20 11:42
https://a2news.com/2020/02/20/air-albania-stadium-kandidati-per-cmimin-stadiumi-i-vitit/100%Always2020-02-20 11:20
https://a2news.com/2020/02/20/kolegji-zgjedhor-pd-propozime-kunder-presionit-te-vetingut/100%Always2020-02-20 11:15
https://a2news.com/2020/02/20/richard-grenell-emerohet-nga-trump-drejtor-i-zbulimit-kombetar/100%Always2020-02-20 14:33
https://a2news.com/2020/02/20/shtyhet-serish-seanca-ndaj-emiliano-shullazit/100%Always2020-02-20 11:50
https://a2news.com/2020/02/20/debati-demokrat-te-gjithe-kunder-miliarderit-bloomberg/100%Always2020-02-20 10:09
https://a2news.com/2020/02/20/messi-nuk-me-shkon-mendja-te-largohem-nga-barca/100%Always2020-02-20 09:57
https://a2news.com/2020/02/20/13-ton-kokaine-ne-maqedoni-spak-ngarkesa-kaloi-tranzit-nuk-ka-lidhje-me-vendin-tone/100%Always2020-02-20 09:32
https://a2news.com/2020/02/20/kellici-sot-proteste-e-te-rinjve-per-te-treguar-se-cdo-diktator-e-ka-nje-cikel-dhe-rrezohet/100%Always2020-02-20 09:38
https://a2news.com/2020/02/20/skendaj-nisma-anti-kck-cenon-disa-parime-te-shtetit-te-se-drejtes/100%Always2020-02-20 09:23
https://a2news.com/2020/02/20/beselidhja-e-metes-salianji-zbulon-ne-dita-jone-qendrimin-e-partise-demokratike/100%Always2020-02-20 08:38
https://a2news.com/2020/02/20/meta-thirrje-shqiptareve-ti-japim-paralajmerimin-e-fundit-kesaj-bande-qe-nuk-ka-dite-qe-nuk-perdhunon-kushtetuten/100%Always2020-02-20 07:49
https://a2news.com/2020/02/20/nderron-jete-njeriu-qe-shpiku-copy-paste/100%Always2020-02-20 07:41
https://a2news.com/2020/02/20/te-shtena-me-arme-ne-dy-lokale-9-viktima-ne-gjermani/100%Always2020-02-21 10:57
https://a2news.com/2020/02/19/leipzig-befason-tottenham-in-e-mourinho-s-fiton-ne-londer/100%Always2020-02-19 22:06
https://a2news.com/2020/02/19/uragani-atalanta-zbarkon-ne-champions-e-peson-valencia/100%Always2020-02-19 21:58
https://a2news.com/2020/02/19/brenda-fisit-ku-koha-ka-ndaluar/100%Always2020-02-19 21:35
https://a2news.com/2020/02/19/luan-ne-violine-ndersa-operohet-ne-tru/100%Always2020-02-19 22:04
https://a2news.com/2020/02/19/nga-karateistet-indiane-te-akrobacite-ne-shkretetire-fotot-me-interesante-te-dites/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/19/komunikimi-tek-te-rinjte-trajnim-1-mije-nxenesve-nxitje-mendimit-kritik/100%Always2020-02-19 19:10
https://a2news.com/2020/02/19/mesazhet-e-presidentit-vetem-fjale-apo-dhe-aksion/100%Always2020-02-19 20:29
https://a2news.com/2020/02/19/zedhenesi-i-presidentit-i-kthen-pergjigje-lleshajt-nuk-humbim-kohe-me-gjeneralin-nen-poture/100%Always2020-02-19 18:49
https://a2news.com/2020/02/19/5-muaj-pas-vendimit-dosja-tahiri-mberrin-ne-apelin-e-gjykates-se-posacme/100%Always2020-02-19 18:48
https://a2news.com/2020/02/19/luftanija-3-7-miliarde-euroshe-princi-i-uellsit-ben-lundrimin-e-saj-te-pare/100%Always2020-02-20 11:04
https://a2news.com/2020/02/19/deklarata-e-metes-lleshaj-te-kornizohet-me-ligj-funksionimi-i-presidentit/100%Always2020-02-19 18:24
https://a2news.com/2020/02/19/e-paraburgosura-kineze-ndjehet-keq-tre-oficere-britanike-futen-ne-karantine/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/19/yuri-kim-takon-lideret-politike-iu-kerkon-pjekuri-javet-e-ardhshme-te-rendesishme/100%Always2020-02-19 17:57
https://a2news.com/2020/02/19/kapet-nje-sasi-e-madhe-kokaine-ne-maqedonine-e-veriut-ne-nje-magazine-frutash/100%Always2020-02-19 20:33
https://a2news.com/2020/02/19/tymi-nga-bateria-e-celularit-detyron-avionin-te-beje-ulje-te-detyruar/100%Always2020-02-19 17:32
https://a2news.com/2020/02/19/disiplina-pezullon-12-muaj-djalin-e-presidentit-te-lacit/100%Always2020-02-19 17:22
https://a2news.com/2020/02/19/frika-nga-koronavirusi-kinezet-gjejne-nje-menyre-te-re-per-te-shetitur-kafshet/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/19/shperthen-bombola-e-gazit-ne-fier-lendohen-nena-me-djalin/100%Always2020-02-19 17:14
https://a2news.com/2020/02/19/me-zemer-ne-dore-videoja-e-shpetimit-te-nje-skiatoreje-pasi-u-godit-nga-orteku/100%Always2020-02-19 16:33
https://a2news.com/2020/02/19/jam-fermer-pamjet-e-pashfaqura-me-pare-kur-el-chapo-rikthehet-ne-burg-pas-dy-arratisjesh/100%Always2020-02-19 16:21
https://a2news.com/2020/02/19/vritet-ne-banesen-e-tij-ne-hollywood-reperi-i-njohur/100%Always2020-02-19 15:59
https://a2news.com/2020/02/19/te-gjithe-e-quajne-tashme-gr7-gomari-qe-kujton-se-eshte-cristiano-ronaldo/100%Always2020-02-19 15:31
https://a2news.com/2020/02/19/replika-e-qeverise-meta-riberi-lecke-presidentin-grushtin-e-ka-ne-koke/100%Always2020-02-19 15:14
https://a2news.com/2020/02/19/anija-ne-karantine-mjeku-i-frikesuar-te-gjithe-mund-te-infektohemi/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/19/a2-zbardh-kontraten-elektronika-e-re-ne-kuvend-kushtoi-mbi-60-milione-leke/100%Always2020-02-19 15:17
https://a2news.com/2020/02/19/haradinaj-i-drejtohet-kurtit-nese-heq-taksen-per-njohje-ke-mbeshtetjen-time/100%Always2020-02-19 14:38
https://a2news.com/2020/02/19/teknologjia-po-vret-gjuhen-maturantet-probleme-me-shqipen-6-4-nota-mesatare/100%Always2020-02-19 14:36
https://a2news.com/2020/02/19/heqja-e-tarifes-ndaj-serbise-kurti-reciprociteti-mbrojtje-per-prodhuesit-tane/100%Always2020-02-19 15:22
https://a2news.com/2020/02/19/transferimi-i-bajrave-gjykata-rivendos-masat-e-sigurise-per-te-dyshuarit/100%Always2020-02-19 14:08
https://a2news.com/2020/02/19/peshku-i-rralle-kapet-ne-gjirin-e-vlores-shkaku-ngrohja-globale/100%Always2020-02-19 13:52
https://a2news.com/2020/02/19/makineri-propagande-shba-per-disa-media-te-kines-jane-misione-te-huaja/100%Always2020-02-19 13:24
https://a2news.com/2020/02/19/fotot-e-reja-trupi-i-pajete-i-prenges-futet-ne-furgon/100%Always2020-02-19 14:45
https://a2news.com/2020/02/19/f1-alfa-romeo-zbulon-njevendeshen-e-re/100%Always2020-02-19 12:58
https://a2news.com/2020/02/19/opinioni-i-wall-street-journal-kina-debon-3-gazetare-publikuan-shkrimin-diskriminues/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/19/grevistet-ne-pocem-dhe-ballsh-te-vendosur-deri-ne-veteflijim/100%Always2020-02-19 12:30
https://a2news.com/2020/02/19/ne-hetim-per-vrasje-ofl-i-dergon-formularin-ervis-martinajt-dhe-dy-te-denuarve-te-tjere/100%Always2020-02-19 14:11
https://a2news.com/2020/02/19/neymar-sulmon-psg-me-lane-ne-stol-nje-muaj-dhe-nuk-kisha-ritem/100%Always2020-02-19 12:22
https://a2news.com/2020/02/19/meta-gjysmeparlamenti-i-deledeputeteve-dhunon-popullin-shqiptar-proteste-me-2-mars/100%Always2020-02-19 14:00
https://a2news.com/2020/02/19/brit-awards-triumf-per-dave-dhe-billie-eilish/100%Always2020-02-19 11:45
https://a2news.com/2020/02/19/basha-takon-banoret-e-kukesit-do-te-heqim-taksen-per-rrugen-e-kombit/100%Always2020-02-19 11:44
https://a2news.com/2020/02/19/ekuilibristi-ndryshon-hotel-nga-ajri/100%Always2020-02-19 15:44
https://a2news.com/2020/02/19/shfaqet-ne-publik-pas-17-vitesh-vajza-qe-mahniti-ne-baywatch/100%Always2020-02-19 11:07
https://a2news.com/2020/02/19/duken-si-njerez-te-menduar-dragonj-engjej-por-fshehin-vetem-mrekulline-e-pemeve/100%Always2020-02-19 11:07
https://a2news.com/2020/02/19/nje-iron-man-i-vertete-njeriu-fluturues-me-240-km-h/100%Always2020-02-19 10:51
https://a2news.com/2020/02/19/koronavirusi-pasagjeret-e-pare-zbresin-nga-anija-ne-karantine/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/19/shtyhet-seanca-ndaj-klevis-balliut/100%Always2020-02-19 10:27
https://a2news.com/2020/02/19/persekutimi-i-cameve-dosjet-sejko-dhe-beteja-per-te-zbardhur-te-vertetat/100%Always2020-02-19 10:24
https://a2news.com/2020/02/19/paketa-anti-kck-miratohet-ne-komisionin-e-sigurise-akti-normativ/100%Always2020-02-19 13:18
https://a2news.com/2020/02/19/shkembimi-i-territoreve-palmer-shba-e-hapur-per-kete-ide-grenell-pergenjeshtron/100%Always2020-02-19 10:03
https://a2news.com/2020/02/19/nuk-hapet-cd-me-bisedat-ne-whatsapp-shtyhet-seanca-per-arber-cekajn/100%Always2020-02-19 09:56
https://a2news.com/2020/02/19/kafshimi-i-cuditshem-lojtari-pezullohet-per-5-vite-ne-france/100%Always2020-02-19 09:56
https://a2news.com/2020/02/19/liverpool-hedh-syte-nga-rashica/100%Always2020-02-19 09:42
https://a2news.com/2020/02/19/plani-per-emigracionin-britania-me-sistem-pikesh-punesohen-me-te-aftet/100%Always2020-02-19 15:27
https://a2news.com/2020/02/19/amsterdami-mund-te-ndaloje-turistet-te-shkelin-ne-kafenete-e-kanabisit/100%Always2020-02-19 10:50
https://a2news.com/2020/02/19/konferenca-e-donatoreve-vasili-ndihma-nuk-iu-dha-qeverise/100%Always2020-02-19 09:23
https://a2news.com/2020/02/19/paketa-anti-kck-ne-kuvend-akti-normativ-dhe-ndryshimet-ligjore/100%Always2020-02-19 08:51
https://a2news.com/2020/02/19/super-haaland-numra-rekord-per-bomberin-perfeksionist/100%Always2020-02-19 07:53
https://a2news.com/2020/02/19/champions-league-atalanta-dhe-gjimshiti-kerkojne-te-vazhdojne-endrren/100%Always2020-02-19 07:20
https://a2news.com/2020/02/18/kampionet-ne-fuqi-te-champions-rrezohen-ne-madrid/100%Always2020-02-19 15:10
https://a2news.com/2020/02/18/haaland-trondit-psg-vijon-te-mrekulloje-ne-champions/100%Always2020-02-18 21:51
https://a2news.com/2020/02/18/shakaja-e-femijeve-qe-coi-shitesin-ambulant-ne-spital-me-djegie/100%Always2020-02-18 21:09
https://a2news.com/2020/02/18/nje-makine-e-formula-1-ne-qiell/100%Always2020-02-18 21:10
https://a2news.com/2020/02/18/isis-eshte-me-i-forte-se-ne-kohen-kur-u-krijua/100%Always2020-02-18 20:46
https://a2news.com/2020/02/18/me-ne-fund-ajeti-behet-me-skuader-i-bashkohet-lojtarit-tjeter-te-shqiperise/100%Always2020-02-18 20:19
https://a2news.com/2020/02/18/eshte-avion-apo-bombe-babai-sirian-ben-te-qesh-vajzen-mes-luftes/100%Always2020-02-18 20:12
https://a2news.com/2020/02/18/kryemadhi-rama-mbolli-dembelizmin-kerkon-te-ndertoje-me-punetore-nga-jashte/100%Always2020-02-18 19:52
https://a2news.com/2020/02/18/unaza-qe-humbi-50-vjet-me-pare-ne-maine-te-shba-gjendet-ne-nje-pyll-ne-finlande/100%Always2020-02-18 19:50
https://a2news.com/2020/02/18/premier-league-anglia-pergatit-kupen-e-arte-per-liverpool/100%Always2020-02-18 18:33
https://a2news.com/2020/02/18/heqja-e-tarifes-kryeparlamentarja-osmani-vendosim-brenda-3-diteve/100%Always2020-02-18 18:23
https://a2news.com/2020/02/18/mbeshtetja-e-donatoreve-ekspertet-ndikim-pozitiv-rindertimi-sfide-e-mundesi/100%Always2020-02-18 18:23
https://a2news.com/2020/02/18/siguria-rrugore-me-pak-aksidente-me-shume-viktima/100%Always2020-02-18 18:12
https://a2news.com/2020/02/18/nuk-ka-medyshje-kryeministri-netanyahu-ne-gjyq-per-korrupsion/100%Always2020-02-18 18:05
https://a2news.com/2020/02/18/tentuan-ta-grabisnin-gjyshi-77-vjecar-reagon-si-nje-boksier-profesionist/100%Always2020-02-18 17:57
https://a2news.com/2020/02/18/putin-i-paprekshem-edhe-pasi-te-largohet-nga-detyra/100%Always2020-02-18 18:17
https://a2news.com/2020/02/18/armando-broja-nenshkruan-kontraten-si-profesionist-me-chelsea-n/100%Always2020-02-18 17:43
https://a2news.com/2020/02/18/shperthen-bomba-ne-nje-autobus-ne-kolumbi-raportohen-viktima/100%Always2020-02-18 17:23
https://a2news.com/2020/02/18/klubi-pagoi-per-te-shpifur-kunder-lojtareve-bartomeu-takim-me-futbollistet-e-barces/100%Always2020-02-18 17:01
https://a2news.com/2020/02/18/ilaci-kunder-malaries-efikas-ne-trajtimin-e-pacienteve-me-koronavirus/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/18/arratisja-e-kajmakut-leshoi-prokuren-tek-noteri-para-urdherarrestit-nga-prokuroria/100%Always2020-02-18 16:06
https://a2news.com/2020/02/18/agim-kajmaku-is-back-policia-vijon-kerkimet-por-pa-gjurmuar-telefonin/100%Always2020-02-18 15:53
https://a2news.com/2020/02/18/historia-e-nje-nene-prej-vitesh-ne-kerkim-te-punes-per-te-kuruar-femijet-e-semure/100%Always2020-02-18 17:40
https://a2news.com/2020/02/18/u-nda-nga-al-pacino-aktorja-izraelite-eshte-e-veshtire-te-kesh-nje-lidhje-me-nje-burre-kaq-te-vjeter/100%Always2020-02-18 15:20
https://a2news.com/2020/02/18/shba-gara-presidenciale-bloomberg-i-bashkohet-debatit-demokrat/100%Always2020-02-18 15:18
https://a2news.com/2020/02/18/momentet-e-fundit-te-jan-prenges-para-rrembimit/100%Always2020-02-18 17:04
https://a2news.com/2020/02/18/grip-me-temperatura-ekstreme-mjeket-respektoni-dozat-dhe-oraret-ruani-qetesine/100%Always2020-02-18 15:06
https://a2news.com/2020/02/18/turizmi-ne-valbone-sipermarresit-na-legalizoni-investimet-qe-kemi-bere/100%Always2020-02-18 15:03
https://a2news.com/2020/02/18/guxholli-per-donatoret-dje-ishte-dite-e-suksesshme-por-80-eshte-kredi-veshtire-per-ne-ta-shlyejme/100%Always2020-02-18 14:57
https://a2news.com/2020/02/18/grushti-i-shtetit-basha-takon-aleatet-me-qytetaret-drejt-rotacionit-politik/100%Always2020-02-18 14:30
https://a2news.com/2020/02/18/inzaghi-po-befason-te-lazio-e-kerkojne-gjigantet-e-europes/100%Always2020-02-18 14:28
https://a2news.com/2020/02/18/kalon-per-gjykim-ceshtja-ndaj-agim-kajmakut-3-akuza-te-ngritura-ndaj-tij/100%Always2020-02-18 14:27
https://a2news.com/2020/02/18/12-vite-pavaresi-thaci-ne-pritjen-shteterore-unitet-politik-e-institucional/100%Always2020-02-18 14:11
https://a2news.com/2020/02/18/e-quajti-konference-kreditoresh-shano-efektet-nuk-do-te-ndihen-kete-vit/100%Always2020-02-18 13:52
https://a2news.com/2020/02/18/mungesa-e-punetoreve-rama-do-ti-sjellim-nga-jashte/100%Always2020-02-18 13:51
https://a2news.com/2020/02/18/manja-i-pergjigjet-metes-dekreti-do-rrezohet-nuk-e-shperndan-dot-parlamentin/100%Always2020-02-18 13:25
https://a2news.com/2020/02/18/ndryshimet-klimatike-njeriu-me-i-pasur-ne-bote-ofron-10-miliarde-dollare-per-kauzen/100%Always2020-02-18 12:58
https://a2news.com/2020/02/18/tragjedi-ne-kosove-policja-vret-prinderit-2-vellezerit-dhe-veten/100%Always2020-02-18 15:39
https://a2news.com/2020/02/18/ofl-kerkon-vertetimin-e-pasurise-per-dy-te-denuar-per-trafik-droge/100%Always2020-02-18 12:28
https://a2news.com/2020/02/18/rikthehet-champions-league-liverpool-nis-mbrojtjen-e-kurores-perballe-atletico-madrid/100%Always2020-02-18 12:17
https://a2news.com/2020/02/18/cmimet-laureus-hamilton-e-messi-shpallen-sportistet-e-vitit/100%Always2020-02-18 12:14
https://a2news.com/2020/02/18/pogradec-po-shfaroset-pylli-me-geshtenja/100%Always2020-02-18 15:45
https://a2news.com/2020/02/18/lindja-takon-perendimin-zbulohet-topi-i-ri-i-finales-se-champions/100%Always2020-02-18 11:59
https://a2news.com/2020/02/18/ngjyrat-e-flamurit-te-kosoves-ndricojne-stambollin-e-ankarane/100%Always2020-02-18 11:57
https://a2news.com/2020/02/18/akuzat-per-grusht-shteti-meta-therret-ne-takim-bashen/100%Always2020-02-18 11:23
https://a2news.com/2020/02/18/aksidenti-spektakolar-ne-shtetet-e-bashkuara-piloti-i-njohur-ne-gjendje-te-rende/100%Always2020-02-18 11:19
https://a2news.com/2020/02/18/kerkohet-shkarkimi-i-anetarit-te-keshillit-te-larte-te-prokurorise-besnik-cani/100%Always2020-02-18 10:46
https://a2news.com/2020/02/18/donacionet-per-shqiperine-varhelyi-korrupsioni-nuk-do-tolerohet/100%Always2020-02-18 10:22
https://a2news.com/2020/02/18/kallezimi-i-pd-per-check-up-in-reagon-spak/100%Always2020-02-18 10:18
https://a2news.com/2020/02/18/studimi-per-virusin-covid-19-80-perqind-e-rasteve-te-lehta-vdekshmeria-2-3-perqind/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/18/pd-dergon-ne-spak-koncesionin-e-check-up-it/100%Always2020-02-18 09:58
https://a2news.com/2020/02/18/konferenca-e-donatoreve-civici-pertej-euforise-kujdes-nga-problemet-tona-te-zakonshme-me-menaxhimin/100%Always2020-02-18 12:00
https://a2news.com/2020/02/18/majlinda-bregu-prekes-solidariteti-per-shqiperine-por-duhet-nje-qender-rajonale-te-emergjencave-civile/100%Always2020-02-18 10:12
https://a2news.com/2020/02/18/bushati-ps-kerkon-nje-mandat-te-trete-115-mld-per-termetin-nje-moment-prove/100%Always2020-02-18 12:00
https://a2news.com/2020/02/18/united-fiton-kunder-chelsea-t-vendi-i-katert-me-prane/100%Always2020-02-18 07:51
https://a2news.com/2020/02/17/serish-rebic-milan-rikthehet-pas-derbit/100%Always2020-02-17 21:43
https://a2news.com/2020/02/17/shkembimi-i-territoreve-qosja-mund-te-zgjidhte-pergjithmone-ceshtjen-kosove-serbi/100%Always2020-02-17 21:14
https://a2news.com/2020/02/17/rexhep-qosja-shqiperia-dhe-kosova-do-te-bashkohen-pavaresisht-zerave-kunder/100%Always2020-02-19 09:21
https://a2news.com/2020/02/17/konferenca-e-donatoreve-palmer-krenar-per-kontributin-e-shba/100%Always2020-02-17 19:51
https://a2news.com/2020/02/17/grabitja-ne-elbasan-a-eshte-ky-hajduti-me-qesharak/100%Always2020-02-17 19:44
https://a2news.com/2020/02/17/qeveria-e-re-e-kosoves-rexhep-qosja-per-a2-udheheqja-e-vjeter-tentoi-ta-pengonte/100%Always2020-02-18 16:51
https://a2news.com/2020/02/17/miss-gjermania-juria-me-vetem-gra-perzgjedh-35-vjecaren/100%Always2020-02-17 19:19
https://a2news.com/2020/02/17/do-te-zevendesohet-flamuri-britanik-me-ate-shqiptar-flet-presidentja-von-der-leyen/100%Always2020-02-17 19:39
https://a2news.com/2020/02/17/konferenca-e-donatoreve-basha-te-nise-menjehere-puna-fondet-te-perdoren-me-transparence/100%Always2020-02-17 18:05
https://a2news.com/2020/02/17/shqiperia-perfiton-115-mld-euro-rama-moment-magjik-nje-histori-suksesi/100%Always2020-02-17 18:00
https://a2news.com/2020/02/17/mblidhen-1-15-mld-euro-per-shqiperine-von-der-leyen-fenomenale-plotesojne-te-gjitha-nevojat/100%Always2020-02-17 21:11
https://a2news.com/2020/02/17/kredite-e-buta-mundesi-strehimi-dhe-per-te-demtuarit-e-termetit/100%Always2020-02-17 17:14
https://a2news.com/2020/02/17/britania-e-madhe-jep-ndihmen-per-termetin-dhe-ben-apel-per-zgjerim-te-be/100%Always2020-02-17 21:00
https://a2news.com/2020/02/17/500-vjetori-i-vdekjes-se-rafaelos-12-sixhadet-e-skicuara-prej-tij-ne-kapelen-sistine/100%Always2020-02-17 16:59
https://a2news.com/2020/02/17/formula-1-ndryshim-imazhi-williams-prezanton-makinen-e-re/100%Always2020-02-17 16:41
https://a2news.com/2020/02/17/liber-me-ilustrime-historia-e-trishte-e-sabiha-kasimatit-rrefyer-per-nxenesit/100%Always2020-02-17 16:22
https://a2news.com/2020/02/17/12-vjetori-i-pavaresise-sekretari-amerikan-i-shtetit-uron-kosoven/100%Always2020-02-17 15:56
https://a2news.com/2020/02/17/akuzat-e-presidentit-ulsi-manja-dvorani-qendron-ne-ked-meta-te-shkoje-ne-kushtetuese/100%Always2020-02-17 15:48
https://a2news.com/2020/02/17/brnabic-per-a2-serbia-kontribut-2-mln-euro-nga-zemra-per-shqiperine/100%Always2020-02-17 19:51
https://a2news.com/2020/02/17/dennis-shkakton-probleme-te-shumta-permbytje-dhe-banesa-pa-energji-ne-britani/100%Always2020-02-17 15:28
https://a2news.com/2020/02/17/pavaresia-e-kosoves-fluks-i-larte-ne-morine-qytetaret-te-hiqet-kufiri/100%Always2020-02-17 15:23
https://a2news.com/2020/02/17/20-vjecarja-kapet-me-12450-euro-ne-rinas/100%Always2020-02-17 15:18
https://a2news.com/2020/02/17/nuk-ka-marreveshje-naftetaret-e-ballshit-ne-greve-urie/100%Always2020-02-17 14:59
https://a2news.com/2020/02/17/me-llogari-femrash-ne-rrjetet-sociale-hamas-ka-pergjuar-ushtaret-izraelite/100%Always2020-02-17 14:51
https://a2news.com/2020/02/17/trump-i-pari-ne-daytona-500/100%Always2020-02-17 14:34
https://a2news.com/2020/02/17/nesho-politika-e-re-ne-prishtine-e-zhveshur-nga-e-kaluara-por-me-nje-kujtese-pozitive/100%Always2020-02-17 14:39
https://a2news.com/2020/02/17/lehtesim-per-hysaj-ne-fushe-prej-fundjaves/100%Always2020-02-17 14:27
https://a2news.com/2020/02/17/konferenca-e-donatoreve-rama-ju-patet-termetin-tuaj-se-fundmi-sikur-flamuri-shqiptar-te-zevendesonte-ate-britanik/100%Always2020-02-17 14:22
https://a2news.com/2020/02/17/konferenca-e-donatoreve-mblidhen-115-miliarde-euro/100%Always2020-02-18 10:29
https://a2news.com/2020/02/17/fatura-e-termetit-ekspertet-vleresojne-rruget-e-financimit/100%Always2020-02-17 13:34
https://a2news.com/2020/02/17/nderron-jete-harry-gregg-heroi-i-mynihut/100%Always2020-02-17 13:12
https://a2news.com/2020/02/17/fatura-e-termetit-si-do-te-sigurohen-fondet-per-perballimin-e-kostove/100%Always2020-02-17 13:39
https://a2news.com/2020/02/17/demet-e-termetit-ahmetaj-per-a2-shpresojme-ne-nje-magji-50-te-fatures/100%Always2020-02-17 13:22
https://a2news.com/2020/02/17/kostot-e-rindertimit-shqiperise-i-duhen-mbi-1-miliard-euro/100%Always2020-02-17 13:06
https://a2news.com/2020/02/17/be-qasje-e-re-ndaj-zgjerimit-ne-ballkanin-perendimor/100%Always2020-02-17 12:56
https://a2news.com/2020/02/17/all-star-game-trofeu-ne-nder-te-bryant-fitohet-nga-skuadra-e-lebron-james/100%Always2020-02-17 12:24
https://a2news.com/2020/02/17/city-me-nje-kembe-jashte-champions-guardiola-vendos-per-te-ardhmen/100%Always2020-02-17 11:58
https://a2news.com/2020/02/17/kuvendi-shenon-12-vjetorin-e-pavaresise-me-flamurin-e-uck/100%Always2020-02-17 11:54
https://a2news.com/2020/02/17/12-vite-pavaresi-meta-rama-dhe-basha-urojne-kosoven/100%Always2020-02-17 11:45
https://a2news.com/2020/02/17/kosova-feston-pavaresine-me-aktivitete-e-homazhe/100%Always2020-02-17 11:42
https://a2news.com/2020/02/17/ballsh-protesta-per-rrogat-naftetaret-kercenojne-me-greve-urie/100%Always2020-02-17 11:20
https://a2news.com/2020/02/17/ofl-thote-se-u-dergoi-formularin-e-vetedeklarimit-vellezerit-vlonjate-nuk-na-ka-mberritur/100%Always2020-02-17 10:50
https://a2news.com/2020/02/17/meta-dvorani-abuzoi-me-detyren-po-i-ruan-vetes-vendin-e-fundit-ne-gjykaten-kushtetuese-zero-mundesi-per-te-dhene-doreheqjen/100%Always2020-02-18 10:32
https://a2news.com/2020/02/17/ngjela-udheheqesit-e-kosoves-nuk-e-dine-qe-jane-fitues-te-luftes-kurti-po-i-meson-rames-patriotizmin/100%Always2020-02-17 10:10
https://a2news.com/2020/02/17/viktime-e-racizmit-sulmuesi-i-portos-braktis-ndeshjen-pas-fyerjeve/100%Always2020-02-17 10:08
https://a2news.com/2020/02/17/tre-mjete-gjejne-parkimin-ne-detin-e-vlores-ende-nuk-dihen-shkaqet/100%Always2020-02-17 09:31
https://a2news.com/2020/02/17/grabitesit-e-armatosur-marrin-50-pako-me-leter-higjienike/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/17/vetting-u-konfirmohet-ne-detyre-zv-prokurori-i-pergjithshem/100%Always2020-02-17 09:14
https://a2news.com/2020/02/17/tritol-suad-licit-reagon-ademi-qeveria-la-shkodren-fushe-te-lire-per-krimin/100%Always2020-02-17 08:55
https://a2news.com/2020/02/17/1770-viktima-dhe-70-mije-te-prekur-nga-koronavirusi-ne-kine/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/17/12-vite-pavaresi-e-kosoves-newborn-i-ben-homazh-viktimave-te-perdhunimeve/100%Always2020-02-17 08:31
https://a2news.com/2020/02/17/kosova-feston-12-vjet-pavaresi-sfida-per-njohjen-qeveri-e-re-dhe-dialogu-me-serbine/100%Always2020-02-17 08:24
https://a2news.com/2020/02/17/konferenca-e-donatoreve-shqiperia-synon-te-mbledhe-deri-ne-350-milione-euro/100%Always2020-02-17 08:41
https://a2news.com/2020/02/16/celta-vigo-befason-realin-ne-bernabeu/100%Always2020-02-16 21:53
https://a2news.com/2020/02/16/lazio-zyrtarisht-per-titull-permbys-interin-dhe-i-rremben-vendin/100%Always2020-02-16 21:57
https://a2news.com/2020/02/16/elton-john-ndalon-koncertin-me-vjen-keq-nuk-mund-te-kendoj/100%Always2020-02-16 20:54
https://a2news.com/2020/02/16/rama-nga-brukseli-ka-dakordesi-per-metodologjine-e-re-perpjekje-per-te-rilindur-zgjerimin/100%Always2020-02-16 21:20
https://a2news.com/2020/02/16/basha-pd-detyrim-te-pashlyer-ti-jape-zgjidhje-ceshtjes-se-pronave/100%Always2020-02-16 19:41
https://a2news.com/2020/02/16/konferenca-e-donatoreve-shqiperia-shkon-me-nje-fature-1-miliarde-euro/100%Always2020-02-16 19:32
https://a2news.com/2020/02/16/rama-ne-bruksel-pritet-nga-presidenti-i-keshillit-europian/100%Always2020-02-16 19:35
https://a2news.com/2020/02/16/napoli-rikthehet-te-fitorja-hysaj-dhuron-asist/100%Always2020-02-16 20:09
https://a2news.com/2020/02/16/arsenali-rikthehet-te-fitorja-pas-4-barazimesh/100%Always2020-02-17 08:32
https://a2news.com/2020/02/16/radio-pasion-pa-kushte/100%Always2020-02-16 22:50
https://a2news.com/2020/02/16/koronavirusi-60-milione-personave-u-ndalohet-te-dalin-nga-shtepite/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/16/lufta-e-pashprese-e-antilopes/100%Always2020-02-16 17:29
https://a2news.com/2020/02/16/bardhi-rama-mbron-dakon-ka-frike-nga-te-penduarit-se-i-hane-koken-shefit/100%Always2020-02-16 16:57
https://a2news.com/2020/02/16/4-gola-ne-transferta-bayern-rimerr-kreun/100%Always2020-02-16 16:50
https://a2news.com/2020/02/16/brenda-qytetit-fantazme-ne-qipro/100%Always2020-02-16 16:43
https://a2news.com/2020/02/16/kombetarja-e-vajzave-16-vjecare-mposht-5-2-malin-e-zi-mijera-tifoze-ne-stadium/100%Always2020-02-16 16:00
https://a2news.com/2020/02/16/juventusi-mposht-brescia-n-pa-ronaldon-cmendet-fiorentina/100%Always2020-02-16 15:55
https://a2news.com/2020/02/16/borrell-per-be-lerini-komentet-eshte-koha-te-veprojme/100%Always2020-02-16 15:43
https://a2news.com/2020/02/16/rruge-te-permbytura-makina-e-ndertesa-te-zhytura-nen-uje-dennis-godet-britanine/100%Always2020-02-16 15:45
https://a2news.com/2020/02/16/kukesit-i-iken-fitorja-nga-duart-ne-ballsh-partizani-thyen-lacin/100%Always2020-02-16 14:57
https://a2news.com/2020/02/16/dallga-gjigante-vret-dj-n-e-famshem-rus/100%Always2020-02-17 13:18
https://a2news.com/2020/02/16/nje-59-vjecar-ne-trupin-e-nje-23-vjecari-studimi-mbi-plakjen/100%Always2020-02-16 14:18
https://a2news.com/2020/02/16/telashet-nuk-kane-te-ndalur-manchester-city-rrezikon-titullin-e-vitit-2014/100%Always2020-02-16 13:52
https://a2news.com/2020/02/16/shtohen-zerat-per-konspiracion-shkencetaret-koronavirusi-doli-nga-nje-laborator-ne-wuhan/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/16/balotelli-viktime-e-nje-shantazhi-seksual-nen-hetim-nje-18-vjecare/100%Always2020-02-16 13:17
https://a2news.com/2020/02/16/cakaj-takon-homologun-grlic-radman-kroacia-e-vendosur-per-hapjen-e-negociatave-per-shqiperine/100%Always2020-02-16 12:42
https://a2news.com/2020/02/16/kandidatura-per-president-akuza-ndaj-bloomerg-mbi-perdorimin-e-pasurise-ne-procesin-zgjedhor/100%Always2020-02-16 12:29
https://a2news.com/2020/02/16/grate-ne-parlament-ps-pd-te-ndara-edhe-per-kuotat-gjinore/100%Always2020-02-16 12:17
https://a2news.com/2020/02/16/kamerat-kurth-sjellin-imazhet-unike-te-botes-se-eger/100%Always2020-02-16 11:25
https://a2news.com/2020/02/16/b-2-spirit-avioni-me-i-shtrenjte-ne-bote-qe-u-perdor-dhe-ne-luften-e-kosoves/100%Always2020-02-16 11:04
https://a2news.com/2020/02/16/kercenonte-se-do-te-vriste-gruan-dhe-3-femijet-pranga-autorit/100%Always2020-02-16 10:42
https://a2news.com/2020/02/16/frpd-behet-pjese-e-bashkimit-studentor-te-ppe-mundesi-e-bukur-per-cdo-te-ri/100%Always2020-02-16 10:33
https://a2news.com/2020/02/16/pd-gruaja-e-anetarit-te-kqz-emerohet-ne-detyre-edhe-pse-shmangu-vetting-un/100%Always2020-02-16 10:26
https://a2news.com/2020/02/16/paketa-anti-kck-avokati-i-popullit-mund-ta-ankimojme-ne-kushtetuese/100%Always2020-02-16 10:12
https://a2news.com/2020/02/16/administratori-i-vllaznise-kercenohet-me-200-grame-tritol/100%Always2020-02-16 13:02
https://a2news.com/2020/02/16/sekuestrohen-5-tone-kokaine-me-destinacion-holanden/100%Always2020-02-16 09:04
https://a2news.com/2020/02/16/arrestohet-grabitesit-i-argjendarise-ne-elbasan/100%Always2020-02-16 12:36
https://a2news.com/2020/02/16/arrestohet-rusi-qe-shkaktoi-terheqjen-e-kandidatit-te-macron-nga-gara-per-bashkine-e-parisit/100%Always2020-02-16 08:31
https://a2news.com/2020/02/16/sulmohet-serish-baza-amerikane-ne-bagdad/100%Always2020-02-16 08:11
https://a2news.com/2020/02/16/355-te-infektuar-ne-anijen-diamond-princess-shba-dhe-kanadaja-do-evakuojne-qytetaret-e-tyre/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/16/mbi-1660-viktima-nga-koronavirusi-ulet-numri-i-te-prekurve-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/16/sauditet-i-pergjigjen-rrezimit-te-avionit-vrasin-30-civile-ne-jemen/100%Always2020-02-16 07:33
https://a2news.com/2020/02/15/flamurtari-pothuajse-e-pashprese-shnderrohet-ne-mini-brazil/100%Always2020-02-15 22:12
https://a2news.com/2020/02/15/atalanta-blindon-championsin-gjimshiti-asist-dhe-performance-super/100%Always2020-02-15 21:57
https://a2news.com/2020/02/15/ne-indi-po-cmenden-vertete-muratori-ka-thyer-rekordin-e-usain-bolt/100%Always2020-02-15 21:45
https://a2news.com/2020/02/15/konferenca-per-sigurine-presidenti-gjerman-rendi-boteror-rrezikohet-nga-shba-kina-e-rusia/100%Always2020-02-15 20:31
https://a2news.com/2020/02/15/leipzig-ne-parajse-dergon-ne-ferr-werderin-e-rashices/100%Always2020-02-15 20:03
https://a2news.com/2020/02/15/atletika-shqiptare-e-arte-ne-turqi-pas-smajlajt-edhe-gega-kampione/100%Always2020-02-15 19:54
https://a2news.com/2020/02/15/ndeshje-e-cmendur-psg-barazon-dhe-peson-4-gola-nga-e-parafundit-ne-klasifikim/100%Always2020-02-15 19:11
https://a2news.com/2020/02/15/smajlaj-ne-forme-olimpike-shpallet-kampion-i-ballkanit/100%Always2020-02-15 18:32
https://a2news.com/2020/02/15/tirana-dhe-skenderbeu-ndajne-piket-korcaret-kane-rastet-me-te-mira/100%Always2020-02-15 18:15
https://a2news.com/2020/02/15/rama-per-deklaratat-e-macron-duket-sinjal-i-mire-por-mos-te-ushqejme-iluzione/100%Always2020-02-15 17:37
https://a2news.com/2020/02/15/barca-vuan-me-getafen-nuk-ka-shanse-debutimi-per-manajn/100%Always2020-02-15 17:06
https://a2news.com/2020/02/15/koronavirusi-manastirliu-analiza-e-plote-mund-te-kryhet-ne-ishp/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/15/5-sekonda-pa-oksigjen-ne-bote/100%Always2020-02-15 16:30
https://a2news.com/2020/02/15/vdekja-e-kacifas-gjykata-nuk-eshte-arritur-asnje-konkluzion-cdo-lajm-tjeter-demton-ceshtjen/100%Always2020-02-15 15:48
https://a2news.com/2020/02/15/shen-valentini-i-ketrave-ne-shkup-dallget-me-te-larta-ne-bote-minjte-qe-zihen-per-ushqim-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2020-02-15 15:24
https://a2news.com/2020/02/15/macron-leter-thacit-tarifa-te-hiqet-serbia-te-ndaloje-fushaten-e-cnjohjeve/100%Always2020-02-15 15:17
https://a2news.com/2020/02/15/industria-automotive-civici-shans-i-mire-per-thithjen-e-investimeve-te-huaja/100%Always2020-02-15 14:37
https://a2news.com/2020/02/15/macron-hapja-e-negociatave-ne-varesi-te-rekomandimit-te-komisionit-europian/100%Always2020-02-15 20:25
https://a2news.com/2020/02/15/atletja-e-muajit-ne-europe-xhacka-luiza-gega-nderoi-kombin-dhe-forcat-e-armatosura/100%Always2020-02-15 13:12
https://a2news.com/2020/02/15/toka-e-pare-nga-hapesira/100%Always2020-02-15 13:15
https://a2news.com/2020/02/15/grabitet-argjendaria-pak-metra-larg-drejtorise-se-policise-shpallet-ne-kerkim-autori/100%Always2020-02-15 13:00
https://a2news.com/2020/02/15/plani-i-tares-per-te-mos-humbur-strakoshen/100%Always2020-02-15 12:39
https://a2news.com/2020/02/15/paketa-anti-kck-meta-u-miratua-ne-pabesi-grusht-shteti/100%Always2020-02-15 14:26
https://a2news.com/2020/02/15/marreveshjet-me-serbine-kurti-u-anashkalua-qeveria-sdihet-permbajtja-e-tyre/100%Always2020-02-15 11:44
https://a2news.com/2020/02/15/shtohen-perdoruesit-e-heroines-ne-korce/100%Always2020-02-15 11:37
https://a2news.com/2020/02/15/kurti-nervozon-vucic-serbia-duhet-te-clirohet-nga-kosova/100%Always2020-02-15 11:33
https://a2news.com/2020/02/15/bashke-per-shqiperine-mbi-100-shtete-ne-bruksel-per-donacionet-per-termetin/100%Always2020-02-15 11:26
https://a2news.com/2020/02/15/rimekembja-nga-termeti-ne-bubq-do-te-ndertohen-2-pallate-dhe-141-shtepi/100%Always2020-02-15 11:13
https://a2news.com/2020/02/15/khabib-per-mengjes-dhe-mcgregor-per-darke-ideja-e-cmendur-e-mayweather/100%Always2020-02-15 17:30
https://a2news.com/2020/02/15/nje-trafikant-femijesh-dhe-dy-vrases-emrat-e-radhes-ne-listen-e-me-te-kerkuarve-ne-shqiperi/100%Always2020-02-15 10:30
https://a2news.com/2020/02/15/eksploziv-dyqanit-ne-gocaj-te-lezhes/100%Always2020-02-15 09:33
https://a2news.com/2020/02/15/1526-viktima-nga-koronavirusi-ne-te-gjithe-boten-67000-te-infektuar/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/14/halaand-dhe-dortmundi-nuk-ndalen-i-afrohen-bayernit-me-nje-pike/100%Always2020-02-14 21:37
https://a2news.com/2020/02/14/futbolli-ka-gjetur-nje-pasardhes-te-beckham-dhe-ronaldo-por-fansat-duhet-te-presin-dy-dekada/100%Always2020-02-14 21:08
https://a2news.com/2020/02/14/reagon-manchester-city-te-zhgenjyer-por-jo-te-habitur-uefa-jo-e-paanshme-shkojme-ne-cas/100%Always2020-02-14 20:45
https://a2news.com/2020/02/14/uzuni-del-si-hero-ne-zagreb-shenon-dy-gola/100%Always2020-02-14 20:09
https://a2news.com/2020/02/14/tronditet-manchester-city-uefa-e-perjashton-nga-cdo-kompeticion-europan/100%Always2020-02-15 10:02
https://a2news.com/2020/02/14/trump-leter-thacit-fokusi-te-marredheniet-me-serbine/100%Always2020-02-14 18:39
https://a2news.com/2020/02/14/operacioni-forca-e-ligjit-spak-pas-verifikimit-kerkesat-e-para-ne-gjykate/100%Always2020-02-14 18:41
https://a2news.com/2020/02/14/nje-dekade-antimafia-shume-sekuestro-dhe-pak-konfiskime/100%Always2020-02-14 18:31
https://a2news.com/2020/02/14/shtrenjtimi-i-paketave-celulare-konkurrenca-pezullon-rritjen-hap-hetimin/100%Always2020-02-14 19:26
https://a2news.com/2020/02/14/gjimshiti-i-pazevendesueshmi-i-serise-a-sulmuesit-qe-me-vene-ne-veshtiresi-ato-me-te-cilet-stervitem/100%Always2020-02-14 17:55
https://a2news.com/2020/02/14/zbulohen-pamjet-e-para-nga-filmi-i-ri-batman-me-robert-pattinson/100%Always2020-02-14 17:35
https://a2news.com/2020/02/14/shen-valentini-dhe-fundjava-para-pavaresise-fluks-i-larte-levizjesh-ne-kufirin-shqiperi-kosove/100%Always2020-02-14 17:19
https://a2news.com/2020/02/14/bicikleta-e-ngrire-maska-prej-cokollate-martesa-masive-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/14/termeti-vendet-e-uleta-i-dhurojne-shqiperise-3-milione-euro-per-rindertimin/100%Always2020-02-14 17:40
https://a2news.com/2020/02/14/zjarr-ne-lagjen-guerile-te-shkodres-perfshihen-6-apartamente/100%Always2020-02-14 16:29
https://a2news.com/2020/02/14/pasurite-e-sekuestruara-lamallari-agjenci-per-rikuperimin-e-aseteve/100%Always2020-02-14 20:05
https://a2news.com/2020/02/14/ligji-per-te-huajt-xhafaj-sektoret-ku-kemi-nevoje-per-punonjes-nga-jashte/100%Always2020-02-14 15:53
https://a2news.com/2020/02/14/klubet-me-financat-me-te-forta-psg-merr-fronin/100%Always2020-02-14 15:47
https://a2news.com/2020/02/14/hapen-burgjet-meta-dekreton-amnistine-nga-e-cila-perfitojne-rreth-175-te-denuar/100%Always2020-02-14 15:35
https://a2news.com/2020/02/14/rinia-po-iken-emigrantet-nga-lindja-synojne-shqiperine/100%Always2020-02-14 15:32
https://a2news.com/2020/02/14/f1-mercedes-ndez-sfiden-do-te-jete-sezon-argetues/100%Always2020-02-14 15:19
https://a2news.com/2020/02/14/ka-el-clasico-per-lautaro-martinez-inter-ne-alarm/100%Always2020-02-14 15:14
https://a2news.com/2020/02/14/heroi-5-vjecar-shpeton-motren-dhe-qenin-nga-zjarri/100%Always2020-02-14 15:06
https://a2news.com/2020/02/14/struktura-e-re-e-policise-lleshaj-qasje-e-re-kunder-korrupsionit/100%Always2020-02-14 14:58
https://a2news.com/2020/02/14/dashuri-ne-kohen-e-koronavirusit/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/14/thaci-ne-mynih-kosova-ndihet-e-tradhtuar-nga-be/100%Always2020-02-14 14:41
https://a2news.com/2020/02/14/sekuestrohen-4-automjete-te-blinduara-ne-vlore/100%Always2020-02-14 14:22
https://a2news.com/2020/02/14/frika-nga-koronavirusi-zbraz-china-town-ne-londer/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/14/persona-te-armatosur-hyjne-ne-gjykate-dhe-lirojne-liderin-e-tyre/100%Always2020-02-14 13:36
https://a2news.com/2020/02/14/probleme-ne-ecje-dhe-ne-depresion-reagon-pele/100%Always2020-02-14 13:30
https://a2news.com/2020/02/14/ndarje-e-re-administrative-fino-korrigjime-po-nese-pd-pranon-4-rajonet/100%Always2020-02-14 14:23
https://a2news.com/2020/02/14/lojerat-olimpike-ne-tokio-obsh-duhet-te-mbahen-nuk-ka-rrezik-nga-koronavirusi/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/14/manaj-ftohet-per-here-te-pare-nga-barcelona/100%Always2020-02-14 12:44
https://a2news.com/2020/02/14/ndryshime-ne-qeveri-vjero-dhe-xhemali-emerohen-zv-ministre-te-financave/100%Always2020-02-14 12:20
https://a2news.com/2020/02/14/rama-takon-trudeau-kanadaja-do-i-bashkohet-konferences-se-donatoreve/100%Always2020-02-14 14:40
https://a2news.com/2020/02/14/shishtaveci-i-braktisur-natyra-nuk-mjafton-per-te-terhequr-turiste/100%Always2020-02-14 17:03
https://a2news.com/2020/02/14/tragjedi-ne-bulqize-humb-jeten-nena-dhe-dy-femijet/100%Always2020-02-14 11:50
https://a2news.com/2020/02/14/policia-maqedonase-ndalon-dhjetera-emigrante-te-paligjshem-ne-nje-kamion/100%Always2020-02-14 11:23
https://a2news.com/2020/02/14/senati-i-kufizon-fuqite-ushtarake-trump/100%Always2020-02-14 11:13
https://a2news.com/2020/02/14/kombetarja-konfirmon-tjeter-miqesore-para-sllovenise/100%Always2020-02-14 11:12
https://a2news.com/2020/02/14/arrestohet-aktori-i-the-walking-dead/100%Always2020-02-14 11:05
https://a2news.com/2020/02/14/kosova-dhe-serbia-nenshkruajne-dy-marreveshje-ne-mynih/100%Always2020-02-14 10:49
https://a2news.com/2020/02/14/i-dhane-12-nominime-polanskit-dorehiqet-bordi-i-cesar-academy/100%Always2020-02-14 10:33
https://a2news.com/2020/02/14/ofl-zbarkon-ne-elbasan-ne-rrjete-dy-te-denuar-ne-angli/100%Always2020-02-14 14:44
https://a2news.com/2020/02/14/percaktohen-8-emrat-per-drejtues-te-bkh-se/100%Always2020-02-14 09:49
https://a2news.com/2020/02/14/milan-juventus-ndeshja-e-pleqve/100%Always2020-02-14 09:32
https://a2news.com/2020/02/14/efektet-post-brexit-riformatohet-qeveria-britanike-ikin-disa-ministra/100%Always2020-02-14 09:23
https://a2news.com/2020/02/14/konferenca-e-sigurise-kurti-dhe-vucic-per-here-te-pare-ne-nje-tryeze-ne-mynih/100%Always2020-02-14 09:16
https://a2news.com/2020/02/14/thaci-ne-mynih-takon-grenell-dhe-sulmon-be-kosove-eshte-e-zhgenjyer/100%Always2020-02-20 10:13
https://a2news.com/2020/02/14/arrestohet-20-vjecari-planifikoi-te-grabiste-nje-market-me-arme/100%Always2020-02-14 09:08
https://a2news.com/2020/02/14/arrestohet-shperndaresi-i-drogave-te-forta-ne-elbasan/100%Always2020-02-14 08:55
https://a2news.com/2020/02/14/nato-i-beson-shqiperise-ministerialin-e-mbrojtjes-tirana-kryeqender-e-sigurise-per-dy-dite/100%Always2020-02-14 09:13
https://a2news.com/2020/02/14/basha-pret-venecian-shqiperia-ne-krize-kushtetuese/100%Always2020-02-14 09:03
https://a2news.com/2020/02/14/mclaren-prezanton-makinen-per-boterorin-2020/100%Always2020-02-14 07:49
https://a2news.com/2020/02/14/rritet-bilanci-i-viktimave-nga-koronavirusi-problem-ne-rritje-dhe-infektimi-i-mjekeve/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/14/presidenti-ilir-meta-uron-shen-valentinin/100%Always2020-02-14 07:24
https://a2news.com/2020/02/14/sociedad-prane-finales-se-kupes-se-mbretit/100%Always2020-02-14 07:15
https://a2news.com/2020/02/13/milani-serish-pozitiv-por-ronaldo-i-zbeh-buzeqeshjen-djajve/100%Always2020-02-13 22:09
https://a2news.com/2020/02/13/plas-bombola-e-gazit-ne-banese-shtetasi-nga-vau-i-dejes-urgjentisht-ne-tirane/100%Always2020-02-13 21:44
https://a2news.com/2020/02/13/basha-me-ambasadorin-italian-pd-kontribuuese-e-marredhenieve-me-italine-ambasada-italia-mbeshtet-rikthimin-e-dialogut-politik/100%Always2020-02-13 21:19
https://a2news.com/2020/02/13/i-akuzuari-per-vrasje-miss-universi-greket-thone-oxi-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-02-13 21:18
https://a2news.com/2020/02/13/mbulesa-e-ftohte-e-bores-ben-edhe-me-te-mjerueshme-jeten-e-femijeve-siriane-ne-kampe-refugjatesh/100%Always2020-02-13 21:05
https://a2news.com/2020/02/13/u-habitet-javen-e-kaluar-per-antarktiden-me-18-grade-dy-dite-me-vone-ishte-21/100%Always2020-02-13 20:24
https://a2news.com/2020/02/13/presidenti-kerkon-me-shume-fonde-per-ushtrine-duke-pushtuar-parlamentin-me-ushtare/100%Always2020-02-13 20:11
https://a2news.com/2020/02/13/spektakli-i-vullkanit-llava-fluturon-ne-1500-metra-lartesi/100%Always2020-02-13 19:25
https://a2news.com/2020/02/13/cfare-tradite-kemi-tonen-asnjeren-i-kemi-kopjuar-reklama-e-kompanise-ajrore-ndez-polemikat/100%Always2020-02-13 18:42
https://a2news.com/2020/02/13/meta-ne-ceremonine-per-12-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves-ndryshimi-i-kufijve-nuk-eshte-zgjidhja/100%Always2020-02-14 09:32
https://a2news.com/2020/02/13/ishujt-kajman-futen-ne-listen-e-zeze-te-be/100%Always2020-02-13 17:27
https://a2news.com/2020/02/13/ligji-i-ri-per-policine-bardhi-minon-rrugen-europiane-te-shqiperise/100%Always2020-02-13 17:23
https://a2news.com/2020/02/13/serie-a-federata-italiane-gati-te-testojme-var-me-kerkese-te-ekipeve/100%Always2020-02-13 17:10
https://a2news.com/2020/02/13/klubi-qe-humbi-haaland-per-vetem-3000-euro/100%Always2020-02-13 16:53
https://a2news.com/2020/02/13/goditja-nga-termeti-bsh-do-te-lehtesoje-politiken-monetare/100%Always2020-02-13 16:22
https://a2news.com/2020/02/13/kur-kafshet-festojne-shen-valentinin/100%Always2020-02-13 15:54
https://a2news.com/2020/02/13/shqiperia-e-vajzave-u-16-vijon-fitoret-gjunjezon-edhe-gjeorgjine/100%Always2020-02-13 15:52
https://a2news.com/2020/02/13/u-eliminuan-ne-gjysmefinale-te-champions-por-ajax-fitoi-220-milione-euro/100%Always2020-02-13 16:22
https://a2news.com/2020/02/13/antarktide-shkeputet-ajsbergu-me-siperfaqe-300-km2/100%Always2020-02-13 15:03
https://a2news.com/2020/02/13/gafa-e-vitit-nje-meter-nga-vija-fatale-nuk-shenon/100%Always2020-02-13 14:48
https://a2news.com/2020/02/13/improvizohet-klasa-e-pare-deputetet-e-kosoves-te-mesojne-alfabetin/100%Always2020-02-13 19:01
https://a2news.com/2020/02/13/udhetimet-jashte-shtetit-kurti-fton-thacin-te-unifikojme-qendrimin-tone/100%Always2020-02-13 14:46
https://a2news.com/2020/02/13/ps-nuk-pranon-qeveri-kujdestare-balla-s-ka-marreveshje-politike-me-pd/100%Always2020-02-13 14:33
https://a2news.com/2020/02/13/ngjarjet-kriminale-ne-vitin-2019-perkeqesuan-situaten-e-rendit-publik-ne-vlore/100%Always2020-02-13 14:27
https://a2news.com/2020/02/13/ziyech-te-chelsea-44-mln-euro-ne-arkat-e-ajax-it/100%Always2020-02-13 13:51
https://a2news.com/2020/02/13/guardiola-nuk-habitem-nese-shkarkohem-pas-champions-it/100%Always2020-02-13 13:47
https://a2news.com/2020/02/13/qeveri-kujdestare-pellumbi-nuk-jemi-ne-kushtet-e-maqedonise-se-veriut/100%Always2020-02-13 13:29
https://a2news.com/2020/02/13/kuvendi-i-kosoves-nis-punimet-me-bareshen-pdk-i-vendos-osmanit-fotografine-e-presidentit/100%Always2020-02-13 13:20
https://a2news.com/2020/02/13/mesazh-rames-nga-kukesi-basha-hap-rrugen-me-te-mire-ose-iken-me-force/100%Always2020-02-13 13:12
https://a2news.com/2020/02/13/digjet-nje-makine-ne-shengjin-policia-ndalon-nje-person-te-dyshuar-si-autor/100%Always2020-02-13 13:04
https://a2news.com/2020/02/13/brenda-rivieres-sovjetike-resorti-i-braktisur-qe-preferohej-nga-stalini/100%Always2020-02-13 13:12
https://a2news.com/2020/02/13/red-bull-nxeh-gomat-verstappen-teston-makinen-e-re/100%Always2020-02-13 12:11
https://a2news.com/2020/02/13/vogelushi-qe-ngroh-zemrat-e-kalimtareve-me-hitet-e-viteve-90/100%Always2020-02-13 12:02
https://a2news.com/2020/02/13/shqiperia-ne-krize-popullsie-tusha-duhet-reforme-e-thelle/100%Always2020-02-13 11:57
https://a2news.com/2020/02/13/koreja-e-veriut-ekzekuton-zyrtarin-qe-shmangu-karantinen/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/13/propozimet-e-pd-per-reformen-zgjedhore-bylykbashi-fushe-loje-me-rregulla-te-barabarta/100%Always2020-02-13 15:59
https://a2news.com/2020/02/13/frika-nga-koronavirusi-u-ble-ne-janar-ighalo-ne-karantine-te-man-united/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/13/kupa-e-italise-milan-juve-per-rekord-mbi-75-mije-bileta-te-shitura/100%Always2020-02-13 11:06
https://a2news.com/2020/02/13/pompeo-leter-kurtit-hiqni-tarifen-kosova-dhe-serbia-ti-rikthehen-dialogut/100%Always2020-02-13 10:54
https://a2news.com/2020/02/13/me-para-dhe-arme-prane-selise-se-ps-gjykata-jep-arrest-me-burg-per-vladimir-gjuten/100%Always2020-02-13 15:24
https://a2news.com/2020/02/13/operacioni-forca-e-ligjit-shkrese-pajtim-serjanit-mik-i-shullazit/100%Always2020-02-13 14:12
https://a2news.com/2020/02/13/alpet-franceze-macron-viziton-akullnajen-qe-po-shkrihet/100%Always2020-02-13 10:20
https://a2news.com/2020/02/13/5-vite-nga-reforma-territoriale-bozdo-pranohet-gjeresisht-se-ka-sjelle-probleme/100%Always2020-02-13 10:10
https://a2news.com/2020/02/13/spak-vendos-nen-sekuestro-pasurite-e-bledar-seferit-dhe-italianit-di-cosimo/100%Always2020-02-13 11:05
https://a2news.com/2020/02/13/burri-me-i-vjeter-ne-bote-tregon-sekretin-e-jetegjatesise/100%Always2020-02-13 10:39
https://a2news.com/2020/02/13/nuk-iu-dridhet-syri-brenda-kampit-ku-sterviten-luftetaret-anti-isis/100%Always2020-02-13 09:33
https://a2news.com/2020/02/13/ndryshimi-antikushtetues-meta-del-pasdite-ne-konference-shtypi/100%Always2020-02-13 15:44
https://a2news.com/2020/02/13/venecia-ii-ne-tirane-emerimi-dhe-betimi-i-anetareve-te-kushtetueses/100%Always2020-02-13 08:21
https://a2news.com/2020/02/13/polici-i-dehur-hyn-me-makine-ne-shtepine-e-te-moshuarit-me-pas-e-plagos-me-arme/100%Always2020-02-13 08:23
https://a2news.com/2020/02/13/aksidentuan-kembesoret-arrestohen-dy-drejtues-mjetesh/100%Always2020-02-13 07:43
https://a2news.com/2020/02/13/nuk-durojne-me-karantinen-dy-gra-arratisen-nga-spitali/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/13/rritja-e-viktimave-nga-koronavirusi-shtyhet-nisja-e-shkolles-ne-hong-kong/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/13/psg-ja-e-yjeve-6-gola-per-te-kaluar-ne-gjysmefinalen-e-kupes/100%Always2020-02-13 06:52
https://a2news.com/2020/02/13/koronavirusi-drejt-pikut-te-tij-14-mije-te-prekur-ne-nje-dite-ne-hubei/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/12/uefa-dhe-conmebol-ne-lufte-me-fifa-n-duan-te-rikthejne-interkontinentalen/100%Always2020-02-12 22:47
https://a2news.com/2020/02/12/napoli-nuk-gabon-me-ekipet-e-medha-mund-interin-ne-san-siro-dhe-sheh-finalen-e-kupes/100%Always2020-02-12 21:59
https://a2news.com/2020/02/12/biden-ben-selfie-me-gjimnazistet-ne-tren-me-maske-funerali-i-presidentit-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/12/kercecimi-koronavirus-obsh-vaksina-ende-e-larget-ne-rrezik-shendeti-dhe-ekonomia/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/12/fqinji-im-adolf-gruaja-hebreje-tregon-si-jetoi-ngjitur-me-hitlerin-per-vite-me-radhe/100%Always2020-02-13 09:22
https://a2news.com/2020/02/12/xhafaj-kujdes-me-amendimet-e-shumta-klgj-dhe-klp-pozitive-por-disa-anetare-lene-per-te-deshiruar/100%Always2020-02-12 19:30
https://a2news.com/2020/02/12/miratohet-ndryshimi-ligjor-anetaret-e-gjykates-kushtetuese-mund-ta-bejne-betimin-edhe-me-shkrim/100%Always2020-02-13 07:08
https://a2news.com/2020/02/12/ligji-antimafia-disa-prej-subjekteve-te-ofl-u-kontrolluan-me-pare/100%Always2020-02-12 18:55
https://a2news.com/2020/02/12/komisioni-i-disiplines-shkrin-kamzen-shpetojne-nga-masat-bylisi-dhe-tirana/100%Always2020-02-12 18:42
https://a2news.com/2020/02/12/deshmia-e-vellait-zbuloi-motivin-e-pengmarrjes-se-jan-prenges/100%Always2020-02-12 18:37
https://a2news.com/2020/02/12/fitoi-medalje-te-arte-me-bashkimin-sovjetik-gjimnastja-me-e-moshuar-tenton-olimpiaden-e-tete/100%Always2020-02-12 18:12
https://a2news.com/2020/02/12/meta-takon-ministrin-e-jashtem-turk-potencial-i-jashtezakonshem-bizneset-jane-te-mirepritura/100%Always2020-02-12 17:06
https://a2news.com/2020/02/12/aksident-ne-peshkepi-te-vlores-pese-te-lenduar/100%Always2020-02-12 16:38
https://a2news.com/2020/02/12/pamjet-mbreselenese-nje-mur-me-debore-vjen-nga-deti-dhe-pushton-qytetin/100%Always2020-02-13 09:18
https://a2news.com/2020/02/12/brenda-burgjeve-ku-mbahen-10000-fanatike-te-isis/100%Always2020-02-12 19:20
https://a2news.com/2020/02/12/elbasan-2-mjeke-per-200-vizita-ne-24-ore/100%Always2020-02-12 15:32
https://a2news.com/2020/02/12/10-magjistrate-te-rinj-marrin-detyren-e-prokurorit/100%Always2020-02-12 15:34
https://a2news.com/2020/02/12/papa-i-thote-jo-dergimit-te-prifterinjve-te-martuar-ne-amazone/100%Always2020-02-12 14:54
https://a2news.com/2020/02/12/rritet-bilanci-nga-covid-19-britania-ne-kerkim-te-vaksines/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/12/aksidenti-i-frikshem-perplasja-me-dallget-le-pa-ndjenja-serfistin/100%Always2020-02-12 14:36
https://a2news.com/2020/02/12/telushi-ben-heroin-por-partizani-eliminohet-nga-kupa/100%Always2020-02-12 17:38
https://a2news.com/2020/02/12/luanin-poker-ne-tirane-ne-pranga-11-persona/100%Always2020-02-12 13:50
https://a2news.com/2020/02/12/mungojne-profesionistet-ne-anijet-e-peshkimit-punojne-shtetas-te-huaj/100%Always2020-02-12 13:45
https://a2news.com/2020/02/12/frika-nga-koronavirusi-anulohet-cmimi-i-madh-i-kines-ne-formula-1/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/12/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-shkoder/100%Always2020-02-12 13:37
https://a2news.com/2020/02/12/dogjen-dy-makina-policia-ve-ne-pranga-zjarrvenesit/100%Always2020-02-12 12:54
https://a2news.com/2020/02/12/nje-robot-ne-times-square-per-koronavirusin/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/12/koronavirusi-i-rrezikshem-jackie-chan-ofron-140-mije-dollare-per-vaksinen/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/12/pd-3-paketa-per-ndarjen-e-politikes-nga-krimi-ps-ato-qe-nuk-jane-arritur-me-lufte-nuk-mund-ti-marresh-ne-tavoline/100%Always2020-02-12 17:21
https://a2news.com/2020/02/12/pergjysmohen-lindjet-reduktohen-familjet-e-medha/100%Always2020-02-12 12:33
https://a2news.com/2020/02/12/lleshaj-pezullon-lejet-per-mjetet-e-blinduara/100%Always2020-02-12 12:35
https://a2news.com/2020/02/12/shqiperia-po-thinjet-trefishohen-te-moshuarit-pas-10-vitesh-mosha-mesatare-42-vjec/100%Always2020-02-12 12:25
https://a2news.com/2020/02/12/beckham-dhe-inter-ne-gjyq-per-emrin-e-klubit-amerikan/100%Always2020-02-12 12:16
https://a2news.com/2020/02/12/rritja-e-pagave-qeveria-kurti-shfuqizon-vendimin-e-haradinajt/100%Always2020-02-12 12:05
https://a2news.com/2020/02/12/minjte-grinden-per-ushqim-fotoja-e-vitit/100%Always2020-02-12 14:57
https://a2news.com/2020/02/12/ligjet-anti-kck-alibeaj-projekti-antikushtetues-pergjimet-jane-abuzive/100%Always2020-02-12 11:59
https://a2news.com/2020/02/12/shano-shqiperia-dhe-kosova-skane-nevoje-per-77-marreveshje-por-vetem-nje/100%Always2020-02-12 11:51
https://a2news.com/2020/02/12/a-eshte-ky-perbindeshi-i-loch-ness-stuhia-ciara-nxjerr-ne-breg-skeletin-gjigant/100%Always2020-02-12 11:43
https://a2news.com/2020/02/12/paketa-kunder-kck-rama-fut-thiken-ne-zemer-te-krimit-te-organizuar/100%Always2020-02-12 18:16
https://a2news.com/2020/02/12/te-sfidosh-vdekjen-hidhet-me-kajak-nga-ujevara-40-metershe/100%Always2020-02-12 11:24
https://a2news.com/2020/02/12/salianji-ofl-shfaqje-propagandistike-pse-nuk-vepron-ndaj-olsi-rames/100%Always2020-02-12 11:11
https://a2news.com/2020/02/12/mbi-130-mije-foto-ne-gare-per-cmimin-e-madh/100%Always2020-02-12 10:37
https://a2news.com/2020/02/12/dy-shperthime-tronditin-amsterdamin/100%Always2020-02-12 10:29
https://a2news.com/2020/02/12/dritan-dajti-merr-formularin-e-ofl-per-te-deklaruar-pasurine/100%Always2020-02-12 15:14
https://a2news.com/2020/02/12/samsung-prezanton-telefonin-e-ri-te-palosshem/100%Always2020-02-12 10:05
https://a2news.com/2020/02/12/cakaj-pret-ministrin-e-jashtem-te-turqise-nenshkruam-3-marreveshje-te-rendesishme/100%Always2020-02-12 09:45
https://a2news.com/2020/02/12/ti-sherbesh-vendit-dhe-te-kesh-nje-karriere-si-te-beheni-pjese-e-fa/100%Always2020-02-12 09:55
https://a2news.com/2020/02/12/basha-kck-eshte-qeveria-kryeministri-dhe-veglat-e-tij-ne-pushtet/100%Always2020-02-12 10:37
https://a2news.com/2020/02/12/sulmuesi-i-barces-operohet-ne-finlande-do-te-mungoje-6-muaj-humbet-edhe-europianin/100%Always2020-02-12 09:25
https://a2news.com/2020/02/12/rama-mbledh-komitetin-e-rindertimit-shume-shpejt-hapet-procedura-e-gares-nderkombetare/100%Always2020-02-12 09:20
https://a2news.com/2020/02/12/ambasada-e-shba-faza-finale-e-percaktimit-te-kandidatit-per-drejtor-te-bkh/100%Always2020-02-12 10:12
https://a2news.com/2020/02/12/tregu-i-kriptovalutave-humbjet-nga-mashtrimi-ne-2019-u-rriten-ne-452-mld-dollare/100%Always2020-02-12 08:29
https://a2news.com/2020/02/12/4-dite-pune-ne-jave-ne-valencia-kompanite-do-te-subvencionohen/100%Always2020-02-12 15:04
https://a2news.com/2020/02/12/gara-mes-demokrateve-per-president-sanders-triumfon-ne-new-hampshire/100%Always2020-02-12 07:44
https://a2news.com/2020/02/12/paketa-anti-kck-shumica-voton-sot-ligjin-per-agjencine/100%Always2020-02-12 07:34
https://a2news.com/2020/02/12/kthehen-ndeshjet-e-kupes-partizani-synon-mrekulline-perballe-beselidhjes/100%Always2020-02-12 07:28
https://a2news.com/2020/02/11/olimpiadat-e-tokios-atletet-myslimane-do-te-kene-nje-kamion-xhami-ku-te-falen/100%Always2020-02-11 22:26
https://a2news.com/2020/02/11/fotot-me-interesante-te-dites-54/100%Always2020-02-11 21:04
https://a2news.com/2020/02/11/pd-denoncon-makinen-e-blinduar-ku-hyri-rama-eshte-e-vellait-e-paprekshme-si-audi-e-tahirit/100%Always2020-02-11 20:59
https://a2news.com/2020/02/11/nje-shekull-si-kryeqytet-tirana-feston-me-koncert-ura-e-tabakeve-spostohet-tek-nene-tereza/100%Always2020-02-11 20:24
https://a2news.com/2020/02/11/prezantohet-sf1000-ferrari-qe-synon-triumfin-pas-13-vitesh/100%Always2020-02-11 20:15
https://a2news.com/2020/02/11/tirana-100-vite-kryeqytet-basha-mbetet-sot-zemreku-i-kombit/100%Always2020-02-11 19:14
https://a2news.com/2020/02/11/paketa-anti-kck-kuvendi-gati-te-kaloje-nje-tjeter-ligj-me-procedure-te-pershpejtuar/100%Always2020-02-11 19:00
https://a2news.com/2020/02/11/opozita-takon-delegacionin-e-venecias-vokshi-komisioni-eshte-objektiv-qeveria-te-zbatoje-opinionin/100%Always2020-02-11 19:02
https://a2news.com/2020/02/11/ekspertet-e-odihr-ne-tirane-nisin-takimet-per-reformen-zgjedhore/100%Always2020-02-11 18:16
https://a2news.com/2020/02/11/juventusi-i-ardhshem-i-besohet-serish-szczesny-t-polaku-rinovon-deri-ne-2024/100%Always2020-02-11 17:45
https://a2news.com/2020/02/11/rebelet-e-mbeshtetur-nga-turqia-rrezojne-helikopterin-rus-te-sirise/100%Always2020-02-11 17:41
https://a2news.com/2020/02/11/mbasi-ke-qene-ne-tirane-ska-kontinent-qe-ta-mbush-syrin/100%Always2020-02-11 17:34
https://a2news.com/2020/02/11/po-frikeson-boten-koronavirusi-tashme-ka-nje-emer-te-ri-zyrtar/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/11/internet-me-shpejtesi-100-gbps-shkencetaret-britanike-zbulojne-sekretin/100%Always2020-02-11 16:40
https://a2news.com/2020/02/11/tirana-100-vite-kryeqytet-veliaj-teatri-i-kukullave-shtepi-muze-e-parlamentit/100%Always2020-02-11 16:12
https://a2news.com/2020/02/11/ne-kerkim-te-dhembeve-te-mamutheve-jeta-e-mundimshme-e-minatoreve-ruse/100%Always2020-02-11 16:02
https://a2news.com/2020/02/11/tarifa-te-hiqet-grenell-kunder-vendimit-te-kurtit-per-reciprocitet/100%Always2020-02-11 17:01
https://a2news.com/2020/02/11/dosjet-e-ofl-spak-vlereson-12-rastet-e-para-ka-afat-15-dite-per-te-vendosur/100%Always2020-02-11 17:26
https://a2news.com/2020/02/11/riatdhesohen-nga-franca-dhe-belgjika-40-shqiptare-nga-fillimi-i-vitit-jane-kthyer-808/100%Always2020-02-11 15:24
https://a2news.com/2020/02/11/ekspozohet-statuti-themeltar-i-vitit-1925-ku-shpallet-tirana-zyrtarisht-kryeqytet/100%Always2020-02-11 15:19
https://a2news.com/2020/02/11/ndryshimet-ne-ligjin-e-kushtetueses-clirim-gjata-procedura-e-re-e-betimit-antiligjore/100%Always2020-02-11 15:11
https://a2news.com/2020/02/11/zjarr-ne-kullota-tymi-mbulon-orikumin/100%Always2020-02-11 15:12
https://a2news.com/2020/02/11/pasurite-e-krimit-sindikata-qendra-clodhjeje-per-policet-e-burgjeve/100%Always2020-02-11 15:01
https://a2news.com/2020/02/11/fshf-mbledh-gjyqtaret-pas-gabimeve-jareci-situate-jo-normale/100%Always2020-02-11 15:06
https://a2news.com/2020/02/11/demet-nga-termeti-707-milione-leke-per-monumentet-e-kultures/100%Always2020-02-11 14:54
https://a2news.com/2020/02/11/juventus-cmenduri-per-guardiola-n-dhe-van-dijk-revolucioni-ne-horizont/100%Always2020-02-11 14:52
https://a2news.com/2020/02/11/ambasada-amerikane-eshte-zhgenjyese-qe-klima-aktuale-e-biznesit-pengon-rritjen-e-investimeve-te-huaja/100%Always2020-02-11 15:02
https://a2news.com/2020/02/11/rrezohet-urdhri-i-ministrise-se-financave-per-duty-free-gjyqtari-do-ta-kuptoni-ku-fle-lepuri/100%Always2020-02-11 18:38
https://a2news.com/2020/02/11/pasurohet-flora-e-vendit-certifikohet-epimeda-e-alpeve-shqiptare/100%Always2020-02-11 14:42
https://a2news.com/2020/02/11/zbulohet-bilanci-i-sulmit-iranian-ne-bazen-e-shba-ne-irak/100%Always2020-02-11 14:22
https://a2news.com/2020/02/11/fondet-per-termetin-meka-propozon-obligacionet-e-perhershme/100%Always2020-02-11 14:07
https://a2news.com/2020/02/11/nis-misioni-prane-diellit-sonde-ne-500-grade-celsius/100%Always2020-02-11 13:58
https://a2news.com/2020/02/11/revolucion-nga-airbus-avioni-i-ri-do-te-ule-konsumin-e-karburantit-me-20/100%Always2020-02-11 14:03
https://a2news.com/2020/02/11/pankina-kuqezi-pioli-drejt-ndarjes-me-milan-shfaqet-emri-allegri/100%Always2020-02-11 13:50
https://a2news.com/2020/02/11/dortmund-ne-gare-per-mbrojtesin-shqiptar/100%Always2020-02-11 13:45
https://a2news.com/2020/02/11/hidhet-shorteu-toptani-shopping-center-dhuron-2-udhetime/100%Always2020-02-11 13:32
https://a2news.com/2020/02/11/me-putin-ne-ashensor-reagimet-epike-te-ruseve/100%Always2020-02-11 15:57
https://a2news.com/2020/02/11/andoni-albin-kurti-u-prit-me-zymtesi-ne-shqiperi/100%Always2020-02-11 12:49
https://a2news.com/2020/02/11/nuk-ndodhte-prej-vitesh-bora-zbardh-bagdadin/100%Always2020-02-11 16:15
https://a2news.com/2020/02/11/u-kap-me-arme-dhe-para-policia-reagon-per-ndalimin-e-vladimir-gjutes/100%Always2020-02-11 12:40
https://a2news.com/2020/02/11/dyshohet-se-perhapi-koronavirusin-epidemia-nuk-prek-restorantet-qe-sherbejne-lakuriq-nate/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/11/ofl-i-kerkon-shullazit-te-justifikoje-pasurine-reagon-avokati-tij-eshte-nje-show/100%Always2020-02-11 13:34
https://a2news.com/2020/02/11/basha-pret-kurtin-te-bashkepunojme-per-te-miren-e-qytetareve/100%Always2020-02-11 11:57
https://a2news.com/2020/02/11/gjyqtarja-fatmira-hajdari-per-apelin-e-ceshtjes-basha/100%Always2020-02-11 11:54
https://a2news.com/2020/02/11/emiliano-shullazi-dhe-gjergj-cukali-ne-rrjeten-e-ofl/100%Always2020-02-11 11:30
https://a2news.com/2020/02/11/kpa-rrezon-kerkesen-e-besnik-canit-per-pezullim-procesi/100%Always2020-02-11 11:25
https://a2news.com/2020/02/11/kecisti-akrobat-hidhet-nga-kati-i-dyte-mbi-kundershtaret/100%Always2020-02-11 11:17
https://a2news.com/2020/02/11/tallje-me-koronavirusin-futbollisti-i-tottenham-rrezikon-pezullimin/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/11/kurti-ne-presidence-meta-qeveria-e-kosoves-te-jete-shembull-i-mireqeverisjes-ne-rajon/100%Always2020-02-11 11:46
https://a2news.com/2020/02/11/dobesohet-ciara-por-shkakton-disa-viktima-ne-europe/100%Always2020-02-11 11:09
https://a2news.com/2020/02/11/plagosje-me-thike-ne-kamez-arrestohet-autori/100%Always2020-02-11 11:05
https://a2news.com/2020/02/11/paketa-anti-shpifje-meta-pret-delegacionin-e-komisionit-te-venecias/100%Always2020-02-11 11:01
https://a2news.com/2020/02/11/te-denuar-per-vrasje-kush-jane-3-te-shumekerkuarit-e-tjere-te-policise/100%Always2020-02-11 10:19
https://a2news.com/2020/02/11/kurti-takimi-per-makro-shengenin-shqiptar-rama-ska-makro-shengen-pa-mini-shengenin-rajonal/100%Always2020-02-11 13:22
https://a2news.com/2020/02/11/afrim-krasniqi-ja-skenaret-qe-do-te-zgjidhnin-krizen-politike/100%Always2020-02-11 09:45
https://a2news.com/2020/02/11/incidenti-ne-gjykaten-e-pogradecit-nje-ne-pranga-dhe-3-ne-kerkim/100%Always2020-02-11 09:27
https://a2news.com/2020/02/11/palmer-rusia-do-qe-ballkani-perendimor-te-jete-i-percare-dhe-ne-kaos/100%Always2020-02-11 09:10
https://a2news.com/2020/02/11/shehi-jemi-ne-udhe-pa-krye-edhe-dreqi-do-te-ishte-alternative/100%Always2020-02-11 08:50
https://a2news.com/2020/02/11/hyri-per-te-vjedhur-dhe-plagosi-te-zotin-e-shtepise-identifikohet-autori/100%Always2020-02-11 08:29
https://a2news.com/2020/02/11/zjarr-ne-barakat-e-komunitetit-rom-ne-shkoder-nje-i-vdekur/100%Always2020-02-11 08:17
https://a2news.com/2020/02/11/ceremonia-e-cmimeve-oscar-shenoi-nje-rekord-negativ/100%Always2020-02-11 07:53
https://a2news.com/2020/02/11/kina-ne-diten-e-dyte-te-punes-panik-pas-1016-viktimave-nga-koronavirusi/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/11/rikthehet-cikalleshi-shenon-gol-ndaj-ekipit-te-portierit-shqiptar/100%Always2020-02-11 07:29
https://a2news.com/2020/02/11/albin-kurti-nis-viziten-ne-tirane-pritet-me-ceremoni-zyrtare-nga-rama/100%Always2020-02-11 08:14
https://a2news.com/2020/02/10/ju-pelqejne-kartat-e-kreditit-nje-te-tille-te-tille-e-hame-cdo-jave/100%Always2020-02-10 22:04
https://a2news.com/2020/02/10/devoll-zjarr-ne-nje-pallat-nderhyne-zjarrfikeset-nga-bilishti-dhe-korca/100%Always2020-02-11 09:01
https://a2news.com/2020/02/10/te-shtena-ne-plazhin-e-durresit-nje-i-plagosur/100%Always2020-02-10 20:43
https://a2news.com/2020/02/10/hera-e-pare-ne-derbi-eriksen-ate-goditje-denimi-do-ta-enderroj-gjate/100%Always2020-02-10 19:56
https://a2news.com/2020/02/10/oligarku-rus-dhuron-doreshkrimin-olimpik-me-vlere-88-milione/100%Always2020-02-11 09:29
https://a2news.com/2020/02/10/avioni-ekologjik-qe-shpreson-te-pushtoje-qiejt/100%Always2020-02-10 19:23
https://a2news.com/2020/02/10/komiteti-ekzekutiv-i-fshf-se-i-hap-rrugen-kampionatit-te-ekipeve-b/100%Always2020-02-10 18:53
https://a2news.com/2020/02/10/mbreti-ne-depresion-nuk-ecen-dot-pa-paterica/100%Always2020-02-10 18:38
https://a2news.com/2020/02/10/nuk-ka-justifikime-ronaldo-nuk-nderpret-per-asnje-cast-stervitjen/100%Always2020-02-10 18:05
https://a2news.com/2020/02/10/fotot-me-interesante-te-dites-53/100%Always2020-02-10 17:55
https://a2news.com/2020/02/10/britania-e-madhe-rrezikon-te-shperbehet-pas-brexit-johnson-do-ta-lidhe-me-nje-ure-gjigante/100%Always2020-02-10 18:09
https://a2news.com/2020/02/10/debutim-modest-per-filmin-e-ri-te-margot-robbie/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/10/stuhia-ciara-prek-shqiperine-ere-e-forte-dhe-reshje-mesatare-jo-mot-ekstrem/100%Always2020-02-10 17:56
https://a2news.com/2020/02/10/gjetjet-e-dhomes-amerikane-basha-korrupsioni-bllokon-investimet-e-huaja/100%Always2020-02-10 16:22
https://a2news.com/2020/02/10/anetari-i-keshillit-bashkiak-te-kamzes-i-denuar-ne-zvicer-per-shitjen-e-4-qeseve-heroine/100%Always2020-02-11 09:09
https://a2news.com/2020/02/10/formula-1-mercedes-prezanton-makinen-e-re/100%Always2020-02-10 16:02
https://a2news.com/2020/02/10/klima-e-investimeve-dhoma-amerikane-e-tregtise-reforme-urgjente/100%Always2020-02-10 16:03
https://a2news.com/2020/02/10/risia-ne-gjermani-test-i-suksesshem-piroteknik-ne-stadium/100%Always2020-02-10 15:55
https://a2news.com/2020/02/10/jemi-ne-prag-te-epidemise-se-gripit-mbi-25-mije-te-prekur-ne-jave/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/10/gati-600-patenta-te-pezulluar-ne-10-ditet-e-para-te-shkurtit/100%Always2020-02-10 15:22
https://a2news.com/2020/02/10/investimet-e-huaja-shqiperia-eshte-vendi-me-pak-terheqes-ne-rajon/100%Always2020-02-10 15:03
https://a2news.com/2020/02/10/tokio-2020-kampionet-e-brazilit-kualifikohen-ne-ndeshjen-e-fundit/100%Always2020-02-10 14:54
https://a2news.com/2020/02/10/serie-a-si-rrallehere-ne-vitet-e-fundit-ka-gare-treshe-per-titullin/100%Always2020-02-10 14:40
https://a2news.com/2020/02/10/paketa-anti-kck-pritshmerite-e-eksperteve-te-sigurise/100%Always2020-02-10 14:43
https://a2news.com/2020/02/10/ofendonte-futbollistet-karton-i-kuq-per-tifozin/100%Always2020-02-10 14:33
https://a2news.com/2020/02/10/incident-ne-pogradec-miqte-e-te-akuzuarit-perpiqen-te-ndalojne-prokurorin-te-futet-ne-gjykate/100%Always2020-02-10 14:23
https://a2news.com/2020/02/10/te-gatshem-per-perleshje-turqia-shton-pranine-ushtarake-ne-siri/100%Always2020-02-10 14:00
https://a2news.com/2020/02/10/frike-nga-koronavirusi-presidenti-i-kines-shfaqet-ne-publik-me-maske-mbrojtese/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/10/tre-fustanet-shqiptare-ne-oscar/100%Always2020-02-10 13:51
https://a2news.com/2020/02/10/draftet-e-kodit-penal-dhe-procedures-penale-3-7-vite-burg-per-te-fortet-qe-nuk-lirojne-pasurine/100%Always2020-02-10 13:28
https://a2news.com/2020/02/10/presidenti-meta-thirrje-shqiptareve-te-presheves-te-dalin-ne-zgjedhje/100%Always2020-02-10 13:22
https://a2news.com/2020/02/10/ne-elbasan-mungon-sinjalistika-shefi-i-rrugores-po-rrezikohet-jeta-e-njerezve/100%Always2020-02-10 12:43
https://a2news.com/2020/02/10/shperthen-fishekzjarri-nje-tonesh/100%Always2020-02-10 12:17
https://a2news.com/2020/02/10/soreca-flet-per-ofl-ndiqni-parate-menyra-e-duhur-zbatimi-eshte-celesi/100%Always2020-02-10 13:32
https://a2news.com/2020/02/10/stuhia-pushton-europen-demet-ne-foto/100%Always2020-02-10 12:04
https://a2news.com/2020/02/10/paketa-antishpifje-delegacioni-faktmbledhes-i-venecias-nis-takimet/100%Always2020-02-10 12:03
https://a2news.com/2020/02/10/soreca-prezanton-sondazhin-dhe-metodologjine-97-e-shqiptareve-duan-be-ne/100%Always2020-02-10 13:59
https://a2news.com/2020/02/10/para-testit-te-se-vertetes-kandidatet-per-kreun-e-bkh-ne-testim-me-shkrim/100%Always2020-02-10 11:52
https://a2news.com/2020/02/10/kokaina-ne-banane-klp-cekajt-skemi-kompetence-te-heqim-prokurorin-e-ceshtjes/100%Always2020-02-10 11:48
https://a2news.com/2020/02/10/panik-ne-qiell-stuhia-ciara-pengon-avionet-te-ulen/100%Always2020-02-10 20:28
https://a2news.com/2020/02/10/zhupa-ne-100-vjetor-tirana-e-vjedhur-dhe-e-keqmenaxhuar/100%Always2020-02-10 11:16
https://a2news.com/2020/02/10/veshjet-me-te-bukura-ne-festen-pas-oscar/100%Always2020-02-10 11:21
https://a2news.com/2020/02/10/ibrahimovic-ky-inter-nuk-eshte-per-titull-kampion/100%Always2020-02-10 11:01
https://a2news.com/2020/02/10/probleme-brenda-cdu-pasuesja-e-merkel-heq-dore-nuk-garoj-per-kancelare/100%Always2020-02-10 10:37
https://a2news.com/2020/02/10/ofl-con-ne-spak-8-emra-te-botes-se-krimit/100%Always2020-02-10 11:02
https://a2news.com/2020/02/10/ofl-dorezon-formularin-per-kumbarin-e-shkodres-dhe-trafikantin-e-bandes-se-bananeve/100%Always2020-02-10 16:38
https://a2news.com/2020/02/10/patrullimet-e-frontex-mbi-10-mije-emigrante-te-ndaluar-ne-kufi-me-greqine/100%Always2020-02-10 10:17
https://a2news.com/2020/02/10/yjet-shkelqejne-ne-tapetin-e-kuq-shiu-parakalon-i-pari/100%Always2020-02-10 10:12
https://a2news.com/2020/02/10/garda-ndalon-me-arme-dhe-para-vladimir-gjuten/100%Always2020-02-10 10:06
https://a2news.com/2020/02/10/lamallari-pas-forces-se-ligjit-nisme-kunder-evazionit-fiskal/100%Always2020-02-10 10:26
https://a2news.com/2020/02/10/mblidhet-kryesia-e-ps-balla-ne-kongres-do-miratojme-dhe-axhenden-per-zgjedhjet-2021/100%Always2020-02-10 10:26
https://a2news.com/2020/02/10/mbi-900-te-vdekur-nga-koronavirusi-gazetari-dergohet-ne-karantine-me-detyrim/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/10/spektakli-i-tifozeve-ne-derbin-e-milanos/100%Always2020-02-10 08:25
https://a2news.com/2020/02/10/parasite-triumfon-ne-oscar-phoenix-dhe-zellweger-aktoret-me-te-mire/100%Always2020-02-10 08:41
https://a2news.com/2020/02/10/uragani-ciara-godet-evropen-anulohen-qindra-fluturime-ne-amsterdam/100%Always2020-02-10 08:00
https://a2news.com/2020/02/10/psg-drejt-titullit-kampion-shkon-ne-12-nga-vendi-i-dyte/100%Always2020-02-10 07:46
https://a2news.com/2020/02/10/barca-fiton-me-veshtiresi-ndaj-betis-sheh-kreun-nga-afer/100%Always2020-02-10 05:12
https://a2news.com/2020/02/10/sadiku-nuk-nalet-me-shenon-golin-e-10-te-me-malagen/100%Always2020-02-09 23:01
https://a2news.com/2020/02/09/karnavalet-ne-venecia-parade-shumengjyreshe-me-anije-ne-diten-e-pare/100%Always2020-02-09 22:46
https://a2news.com/2020/02/09/pas-19-vitesh-lufte-ne-afganistan-vriten-ende-ushtare-amerikane-te-pakten-dy-diten-e-sotme/100%Always2020-02-09 22:22
https://a2news.com/2020/02/09/interi-mbetet-skuader-e-cmendur-permbys-milanin-ne-derbin-spektakel/100%Always2020-02-10 17:48
https://a2news.com/2020/02/09/stuhia-ciara-shnderrohet-ne-motor-aeroplani-nga-nju-jorku-ne-londer-2-ore-me-shpejt/100%Always2020-02-09 21:40
https://a2news.com/2020/02/09/arrin-majen-e-pamundur-armandi-20-vjecar-thyen-rekordin-boteror-te-kercimit-me-shkop/100%Always2020-02-09 21:49
https://a2news.com/2020/02/09/vlore-trajtim-psikologjik-per-burrat-dhunues/100%Always2020-02-09 20:01
https://a2news.com/2020/02/09/strakosha-pret-lazio-fluturon-vetem-nje-pike-nga-juventusi/100%Always2020-02-09 19:12
https://a2news.com/2020/02/09/paqe-ne-bundesliga-bayern-dhe-lajpzig-shperdorojne-fitoren/100%Always2020-02-09 19:05
https://a2news.com/2020/02/09/ne-sarande-mungojne-investimet-peshku-tregtohet-i-pakontrolluar-ne-varka/100%Always2020-02-09 18:35
https://a2news.com/2020/02/09/stuhia-ciara-permbytjet-dhe-era-e-forte-shkaktojne-probleme-ne-britani/100%Always2020-02-09 17:47
https://a2news.com/2020/02/09/osasuna-frikeson-realin-madrilenet-permbysin-rezultatin-me-4-gola/100%Always2020-02-09 17:03
https://a2news.com/2020/02/09/plani-per-paqen-shba-paralajmeron-izraelin-mos-aneksoni-toke-palestineze/100%Always2020-02-09 16:44
https://a2news.com/2020/02/09/hysaj-ne-stol-napoli-peson-tre-gola-ne-shtepi/100%Always2020-02-09 16:35
https://a2news.com/2020/02/09/asambleja-e-jashtezakonshme-e-koksh-zgjedhjet-dhe-statuti-pas-olimpiades/100%Always2020-02-09 16:05
https://a2news.com/2020/02/09/proteste-ne-durres-banoret-e-lagjes-n-5-nuk-eshte-bere-vleresimi-i-duhur/100%Always2020-02-09 15:53
https://a2news.com/2020/02/09/prona-e-trafikantit-qender-per-grate-e-trafikuara/100%Always2020-02-09 15:06
https://a2news.com/2020/02/09/bushati-zgjerimi-me-i-veshtire-gjykimi-do-te-jete-me-politik-per-vendet-aspirante/100%Always2020-02-09 14:33
https://a2news.com/2020/02/09/metodologjia-e-zgjerimit-ish-ministrat-e-jashtem-tregojne-si-preket-shqiperia/100%Always2020-02-10 17:56
https://a2news.com/2020/02/09/tubimet-pa-leje-ne-kodin-penal-apeli-i-shkodres-kerkon-shfuqizimin-e-dispozites-antikushtetuese/100%Always2020-02-09 14:04
https://a2news.com/2020/02/09/rrembimi-i-jak-prenges-spak-merr-ne-dore-dosjen-per-zhdukjen-e-17-janarit-ne-kamez/100%Always2020-02-09 13:57
https://a2news.com/2020/02/09/kur-kaka-turperohet-ne-kalceto/100%Always2020-02-09 13:38
https://a2news.com/2020/02/09/luanet-vrasin-punetoren-21-vjecare-te-kopshtit-zoologjik/100%Always2020-02-09 13:20
https://a2news.com/2020/02/09/plagosje-me-thike-ne-shkoder/100%Always2020-02-09 12:44
https://a2news.com/2020/02/09/diodato-triumfon-ne-sanremo/100%Always2020-02-09 12:20
https://a2news.com/2020/02/09/koronavirusi-kina-censuron-qytetaret-dhe-mediat/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/09/shpikjet-e-setien-te-barca-futbollistet-sterviten-me-sy-mbyllur/100%Always2020-02-09 11:11
https://a2news.com/2020/02/09/fnsh-ne-aksion-vijon-operacioni-per-sekuestrimin-e-autoveturave-luksoze/100%Always2020-02-09 13:45
https://a2news.com/2020/02/09/lukaku-vs-ibra-milano-kerkon-mbretin/100%Always2020-02-09 10:52
https://a2news.com/2020/02/09/lufte-ne-pedonalen-e-shkodres-burg-per-4-te-arrestuarit/100%Always2020-02-09 10:29
https://a2news.com/2020/02/09/koronavirusi-kalon-sars-in-arrin-ne-813-numri-i-vktimave-ne-kine/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/09/venecia-ne-tirane-opinion-per-antishpifjen-dhe-gjykaten-kushtetuese/100%Always2020-02-09 11:51
https://a2news.com/2020/02/09/njihuni-me-japonezet-fluturuese/100%Always2020-02-09 09:10
https://a2news.com/2020/02/09/bill-gates-blen-per-645-milione-superjahtin-qe-nuk-ndot-mjedisin/100%Always2020-02-09 08:51
https://a2news.com/2020/02/09/benzi-perplas-kembesoren-ne-maliq-40-vjecarja-ne-gjendje-te-rende-ne-spital/100%Always2020-02-09 08:21
https://a2news.com/2020/02/09/tajlande-vritet-ushtari-qe-u-mori-jeten-26-njerezve/100%Always2020-02-09 14:55
https://a2news.com/2020/02/09/atletico-madrid-kthehet-te-fitorja/100%Always2020-02-09 07:38
https://a2news.com/2020/02/08/kumbulla-rreh-juventusin-shqiptari-feston-ne-menyren-me-te-bukur-20-vjetorin/100%Always2020-02-09 08:03
https://a2news.com/2020/02/08/kur-nga-vdekja-te-ndan-vetem-nje-fije/100%Always2020-02-08 21:25
https://a2news.com/2020/02/08/britanise-i-afrohet-stuhia-me-e-madhe-ne-vite-anulohen-qindra-fluturime/100%Always2020-02-08 21:01
https://a2news.com/2020/02/08/kosove-dyshohet-per-nje-rast-me-koronavirus/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/08/thaci-falenderon-trump-me-ndihmen-tuaj-do-arrijme-marreveshjen-me-serbine/100%Always2020-02-08 20:13
https://a2news.com/2020/02/08/heqja-e-takses-per-produktet-serbe-kurti-sapo-te-vendoset-reciprociteti/100%Always2020-02-08 20:05
https://a2news.com/2020/02/08/hakmerret-trump-shkarkon-dy-zyrtare-qe-deshmuan-kunder-tij/100%Always2020-02-08 19:45
https://a2news.com/2020/02/08/spektakel-dhe-gola-leverkusen-permbys-dortmundin/100%Always2020-02-08 19:25
https://a2news.com/2020/02/08/kompania-nuk-lejon-familjen-ne-business-class-jane-shume-te-shendoshe/100%Always2020-02-08 19:00
https://a2news.com/2020/02/08/skandal-seksual-ne-patinazhin-francez-dorehiqet-kreu-i-federates/100%Always2020-02-08 18:34
https://a2news.com/2020/02/08/fotot-e-vitit-2019-ekspozohet-ne-tirane-puna-e-fotoreportereve-me-te-mire-ne-bote/100%Always2020-02-08 18:14
https://a2news.com/2020/02/08/partizani-ben-detyren-teuta-rrezohet-ne-fund/100%Always2020-02-08 17:54
https://a2news.com/2020/02/08/kosova-serish-me-medalje-te-arte-ne-xhudo/100%Always2020-02-08 17:37
https://a2news.com/2020/02/08/bundesliga-gjasula-gol-gladiatori-kuqezi-frenon-schalke/100%Always2020-02-08 17:28
https://a2news.com/2020/02/08/derbi-i-milanos-djajt-me-ibrahimovic-ecuri-me-e-mire-se-interi/100%Always2020-02-08 17:22
https://a2news.com/2020/02/08/5-te-prekur-nga-koronavirusi-ne-nje-resort-skish-ne-france-hetime-per-vdekjen-e-mjekut-qe-e-zbuloi/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/08/ariu-rasputin-kali-mes-flakeve-karnavalet-e-deleve-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/08/fashion-ne-oscar-stilistet-kete-vit-rikthehet-ekstravaganca-mbi-tapetin-e-kuq/100%Always2020-02-08 16:10
https://a2news.com/2020/02/08/ne-gare-per-nje-oscar-1917-favoriti-kryesor-fenix-dhe-zellweger-gati-fjalimin-e-fitores/100%Always2020-02-08 15:52
https://a2news.com/2020/02/08/borxhe-dhe-mungese-investimesh-klsh-hekurudha-shqiptare-drejt-falimentit/100%Always2020-02-08 15:32
https://a2news.com/2020/02/08/nadal-e-federer-duel-perpara-52-mije-spektatoreve/100%Always2020-02-08 15:22
https://a2news.com/2020/02/08/iniesta-fiton-superkupen-e-japonise-trofeu-numer-37-ne-karriere/100%Always2020-02-08 15:19
https://a2news.com/2020/02/08/messi-fiton-dyfishin-e-rroges-qe-merr-cristiano-ronaldo/100%Always2020-02-08 15:18
https://a2news.com/2020/02/08/post-brexit-shfajesimi-i-trump-shkencetaret-ende-larg-kures-per-koronavirusin/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/08/kukesi-rimerr-vendin-e-pare-bylis-ngushellohet-me-nje-pike-ne-korce/100%Always2020-02-08 15:01
https://a2news.com/2020/02/08/ushtari-tajlandez-vret-te-pakten-20-persona-dhe-e-transmeton-live-ne-facebook/100%Always2020-02-08 15:53
https://a2news.com/2020/02/08/bardhi-rama-te-mos-beje-sikur-po-zgjidh-krizen-e-ukraines-eshte-pergjegjes-per-krizen-ne-shqiperi/100%Always2020-02-08 13:07
https://a2news.com/2020/02/08/palmer-mbetem-te-zhgenjyer-kur-nuk-u-hapen-negociatat-te-perkushtuar-per-te-korrigjuar-kete-gabim/100%Always2020-02-08 13:13
https://a2news.com/2020/02/08/soreca-reformat-ndihmojne-ne-celjen-e-negociatave-kete-pranvere/100%Always2020-02-08 12:42
https://a2news.com/2020/02/08/kapaciteti-i-plote-i-trurit-tone/100%Always2020-02-08 11:41
https://a2news.com/2020/02/08/korce-forca-operacionale-ngre-postblloqe-ne-disa-pika-te-qytetit/100%Always2020-02-08 11:19
https://a2news.com/2020/02/08/po-dergonte-4-marokene-ne-tirane-arrestohet-44-vjecari/100%Always2020-02-08 10:58
https://a2news.com/2020/02/08/lista-e-me-te-kerkuarve-ne-shqiperi-policia-publikon-fotot-e-3-personave-te-denuar-me-burg-perjete/100%Always2020-02-08 10:41
https://a2news.com/2020/02/08/bie-ne-lume-me-makine-humb-jeten-35-vjecari/100%Always2020-02-08 10:33
https://a2news.com/2020/02/08/900-ankesa-per-inspektorin-e-larte-i-drejtesise-prioriteti-im-lirimi-i-te-burgosurve-para-kohe/100%Always2020-02-08 10:26
https://a2news.com/2020/02/08/ofl-bllokon-makinat-e-blinduara-te-landi-muharremit-dashamir-gjokes-dhe-durim-bamit/100%Always2020-02-09 09:35
https://a2news.com/2020/02/08/neo-dhe-trinity-ne-san-francisko-nisin-xhirimet-e-matrix-4/100%Always2020-02-08 08:55
https://a2news.com/2020/02/08/video-e-vitit-1896-kthehet-ne-cilesine-4k-rezultati-eshte-mahnites/100%Always2020-02-08 08:36
https://a2news.com/2020/02/08/e-premte-e-zeze-ne-kine-86-persona-humben-jeten-ne-nje-dite-te-vetme-nga-koronavirusi/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/07/romes-i-humb-busulla-e-rreh-dhe-bologna/100%Always2020-02-07 21:39
https://a2news.com/2020/02/07/detaje-te-reja-nga-aksidenti-ku-humbi-jeten-kobe-bryant/100%Always2020-02-07 21:19
https://a2news.com/2020/02/07/zbulohet-nje-tjeter-mister-i-da-vincit-kesaj-radhe-ne-pikturen-virgjeresha-e-shkembinjve/100%Always2020-02-07 20:56
https://a2news.com/2020/02/07/aktoret-e-friends-do-te-fitojne-mbi-2-milione-dollare-secili-per-ribashkimin/100%Always2020-02-07 21:45
https://a2news.com/2020/02/07/dhunonte-grate-gjate-ekzorcizmit-denohet-me-burg-prifti/100%Always2020-02-07 20:09
https://a2news.com/2020/02/07/legjitimiteti-i-ofl-juristet-akti-normativ-antikushtetues-dublon-spak/100%Always2020-02-07 20:10
https://a2news.com/2020/02/07/zhytuni-ne-pishinat-me-te-fotografuara-ne-instagram/100%Always2020-02-07 19:20
https://a2news.com/2020/02/07/7-ne-7-tirana-e-egbos-merr-vendin-e-pare/100%Always2020-02-07 20:37
https://a2news.com/2020/02/07/meta-takohet-me-palmer-ne-fokus-integrimi-dhe-reforma-ne-drejtesi/100%Always2020-02-07 18:44
https://a2news.com/2020/02/07/buzeqesh-milan-ibrahimovic-luan-ne-derbi/100%Always2020-02-07 17:55
https://a2news.com/2020/02/07/putin-dhe-lukashenko-sheshojne-diferencat-ne-hokej-ne-akull/100%Always2020-02-07 17:41
https://a2news.com/2020/02/07/kercimi-i-dritave-veriore-qielli-i-finlandes-ndricohet-nga-aurora-borealis/100%Always2020-02-07 17:40
https://a2news.com/2020/02/07/paketa-anti-kck-meta-lufta-kunder-krimit-nuk-behet-me-fushata/100%Always2020-02-07 17:29
https://a2news.com/2020/02/07/grenell-kerkon-serish-heqjen-e-takses-demtohet-kosova-dhe-biznesi/100%Always2020-02-07 17:00
https://a2news.com/2020/02/07/psg-nje-formacion-me-me-te-paguarit-e-ligue-1/100%Always2020-02-07 16:57
https://a2news.com/2020/02/07/trump-telefonon-presidentin-kinez-kam-besim-se-do-ta-mbyllni-kapitullin-e-koronavirusit/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/07/ambasadorja-kim-takon-anetaret-e-klgj-shba-mbeshtesin-nje-sistem-drejtesie-te-paanshem/100%Always2020-02-07 16:04
https://a2news.com/2020/02/07/partite-e-vogla-opozitare-bashke-si-grupim-politik-per-tu-mbrojtur-nga-pd-lsi/100%Always2020-02-07 15:58
https://a2news.com/2020/02/07/nuk-ka-te-prekur-nga-koronavirusi-ne-shqiperi-negative-5-te-dyshuar/100%Always2020-02-26 16:32
https://a2news.com/2020/02/07/politika-shqiptare-homazhe-te-madhes-pagarusha/100%Always2020-02-07 15:32
https://a2news.com/2020/02/07/rritet-inflacioni-arrin-ne-15-prej-shtrenjtimit-te-ushqimeve-dhe-qirave/100%Always2020-02-07 15:32
https://a2news.com/2020/02/07/raporti-i-kie-per-zgjedhjet-pershendetet-nga-basha/100%Always2020-02-07 14:48
https://a2news.com/2020/02/07/hapin-rubinetin-dhe-ne-vend-te-ujit-u-dalin-pije-alkoolike/100%Always2020-02-07 14:39
https://a2news.com/2020/02/07/projekti-per-ligjin-e-policise-hajdarmataj-ndryshime-qe-prekin-te-drejtat-e-njeriut/100%Always2020-02-07 15:00
https://a2news.com/2020/02/07/masaker-ne-sallen-e-lojerave-9-te-vdekur-ne-meksike-mes-tyre-4-te-mitur/100%Always2020-02-07 14:20
https://a2news.com/2020/02/07/akuzat-e-ish-trajnerit-panucci-puna-ne-shqiperi-nje-gjysme-vetevrasje/100%Always2020-02-07 13:43
https://a2news.com/2020/02/07/martese-masive-mes-frikes-nga-koronavirusi/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/07/paloka-rasti-me-flagrant-i-deshtimit-te-shtetit-perballe-krimit-eshte-agron-xhafaj/100%Always2020-02-07 12:48
https://a2news.com/2020/02/07/fshehen-ngjarjet-kriminale-pezullohen-nga-detyra-7-police-ne-durres/100%Always2020-02-07 13:31
https://a2news.com/2020/02/07/ka-jete-ne-reaktorin-e-cernobilit-kerpudha-ushqehet-me-radioaktivitetin-e-tij/100%Always2020-02-07 14:34
https://a2news.com/2020/02/07/tabaku-koorporata-e-investimeve-nje-mine-me-sahat/100%Always2020-02-07 12:06
https://a2news.com/2020/02/07/bardhi-dosja-bajri-ne-shkoder-tjeter-prove-e-deshtimit-te-spak/100%Always2020-02-07 12:00
https://a2news.com/2020/02/07/liverpool-skuadra-me-e-mire-ne-historine-e-premier-league-ne-25-javet-e-para/100%Always2020-02-07 11:52
https://a2news.com/2020/02/07/kiara-cikloni-qe-godet-europen-ne-fundjave/100%Always2020-02-07 19:28
https://a2news.com/2020/02/07/albin-kurti-vizite-zyrtare-ne-tirane-diten-e-marte/100%Always2020-02-07 11:40
https://a2news.com/2020/02/07/burg-per-autorin-e-arratise-nga-korca-ne-elbasan/100%Always2020-02-07 11:06
https://a2news.com/2020/02/07/fitorja-ne-senat-trump-sulmon-ashper-demokratet/100%Always2020-02-07 13:15
https://a2news.com/2020/02/07/dyshohet-se-ishte-i-perfshire-ne-rrembimin-e-jan-prenges-jepet-masa-e-sigurise-per-ardian-docajn/100%Always2020-02-07 11:27
https://a2news.com/2020/02/07/skandal-diplomatik-ivica-dacic-sulmon-varhelyin-per-kosoven/100%Always2020-02-07 10:39
https://a2news.com/2020/02/07/pergjimet-pa-leje-nga-policia-voda-justifikon-veprimet-strazimiri-i-quan-antikushtetuese/100%Always2020-02-07 10:22
https://a2news.com/2020/02/07/isufaj-dhe-rivali-i-aldo-bares-shenjestrohen-nga-policia-e-shtetit/100%Always2020-02-07 13:08
https://a2news.com/2020/02/07/muzika-humbet-bilbilin-e-kosoves-nderron-jete-nexhmije-pagarusha/100%Always2020-02-07 13:53
https://a2news.com/2020/02/07/perplasja-me-arme-ne-pedonalen-e-shkodres-shkon-ne-4-numri-i-te-arrestuarve/100%Always2020-02-07 09:57
https://a2news.com/2020/02/07/biberaj-kie-tha-qarte-se-zgjedhjet-e-qershorit-duhet-te-perseriten/100%Always2020-02-07 09:42
https://a2news.com/2020/02/07/bashkia-e-vores-do-te-drejtohet-nga-hekuran-brahimaj/100%Always2020-02-07 09:45
https://a2news.com/2020/02/07/donald-trump-konfirmon-vdekjen-e-udheheqesit-te-al-kaedes/100%Always2020-02-07 09:34
https://a2news.com/2020/02/07/spak-nuk-ka-kompetence-per-vijimin-e-hetimit-dosja-bajri-kalon-ne-prokurorine-e-shkodres/100%Always2020-02-07 12:54
https://a2news.com/2020/02/07/si-vdiq-dy-here-doktori-qe-kishte-paralajmeruar-i-pari-per-koronavirusin/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/06/cfare-po-ndodh-ne-kupen-e-mbretit-eliminohet-dhe-barcelona/100%Always2020-02-06 21:57
https://a2news.com/2020/02/06/i-izoluar-nga-koronavirusi-maratonisti-vrapon-50-km-brenda-shtepise/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/06/indi-5-vjecarja-perdhunohet-ne-ambientet-e-ambasades-amerikane/100%Always2020-02-06 21:04
https://a2news.com/2020/02/06/albin-kurti-ne-fillim-reciprociteti-pastaj-heqja-e-takses/100%Always2020-02-06 20:46
https://a2news.com/2020/02/06/lojtaret-qe-kane-shenuar-me-te-dyja-fanelat-ne-derbin-e-milanos/100%Always2020-02-06 20:25
https://a2news.com/2020/02/06/real-madrid-eliminohet-nga-kupa-e-mbretit/100%Always2020-02-06 19:59
https://a2news.com/2020/02/06/media-shteterore-tha-se-ka-vdekur-por-doktori-qe-dha-i-pari-alarmin-per-koronavirusin-eshte-gjalle/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/06/arrestohet-me-arme-dhe-droge-modelja-serbe-kokaina/100%Always2020-02-06 18:52
https://a2news.com/2020/02/06/rama-vizite-ne-moske-ne-26-shkurt/100%Always2020-02-06 18:44
https://a2news.com/2020/02/06/konflikti-per-duty-free-ne-rinas-terheq-vemendjen-e-diplomateve-amerikane/100%Always2020-02-06 18:17
https://a2news.com/2020/02/06/ligjet-anti-kck-pergjimet-qeveria-i-jep-dore-te-lire-policise/100%Always2020-02-06 18:03
https://a2news.com/2020/02/06/dorehiqet-guvernatori-u-zgjodh-me-votat-e-se-djathtes-ekstreme-ne-gjermani/100%Always2020-02-06 17:57
https://a2news.com/2020/02/06/zgjedhjet-e-parakohshme-basha-modeli-maqedonas-garanci-per-rregulla-te-barabarta-loje/100%Always2020-02-06 17:49
https://a2news.com/2020/02/06/vajza-e-vogel-qe-po-kthehet-ne-gur/100%Always2020-02-06 17:45
https://a2news.com/2020/02/06/rivihet-ne-pune-sistemin-i-kullimit-2000-vjecar-ne-pompei/100%Always2020-02-06 17:08
https://a2news.com/2020/02/06/urdheroi-vrasjen-e-rreth-3000-njerezve-nderron-jete-vrasesi-kryesor-i-escobar/100%Always2020-02-06 16:55
https://a2news.com/2020/02/06/fotot-me-interesante-te-dites-52/100%Always2020-02-06 16:53
https://a2news.com/2020/02/06/iu-afrua-bregut-lindor-marina-amerikane-vihet-ne-kerkim-te-nendeteses-ruse/100%Always2020-02-06 16:41
https://a2news.com/2020/02/06/zgjedhjet-vendore-nuk-forcuan-demokracine-por-sollen-me-pak-pluralizem/100%Always2020-02-06 16:37
https://a2news.com/2020/02/06/ambasadori-soreca-shqiperia-ka-shanse-te-hape-negociatat-para-samitit-te-zagrebit/100%Always2020-02-06 16:12
https://a2news.com/2020/02/06/doktori-i-cili-paralajmeroi-per-koronavirusin-perpara-se-te-prekej-nga-ai-vdes-ne-spital/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/06/kategoria-superiore-vllaznia-tirana-ndezin-motoret-per-derbin-e-shqiperise/100%Always2020-02-06 15:50
https://a2news.com/2020/02/06/reforma-ne-drejtesi-debat-brenda-mazhorances-per-kompetencat-e-ild/100%Always2020-02-06 15:34
https://a2news.com/2020/02/06/korce-rruget-rurale-te-kalueshme-me-zinxhire/100%Always2020-02-06 15:23
https://a2news.com/2020/02/06/formula-1-haas-nis-paraden-e-njevendesheve-per-sezonin-e-ri/100%Always2020-02-06 15:09
https://a2news.com/2020/02/06/chelsea-sfidon-inter-e-napoli-per-marash-kumbullen/100%Always2020-02-06 15:13
https://a2news.com/2020/02/06/treni-i-shpejtesise-se-larte-del-nga-shinat-dy-viktima/100%Always2020-02-06 20:59
https://a2news.com/2020/02/06/paketa-anti-kck-pd-skeptike-por-nuk-padisim-ne-gjykate-ligjet-kunder-krimit/100%Always2020-02-06 14:47
https://a2news.com/2020/02/06/socialistet-i-binden-rames-balla-kck-nuk-ndryshon-me-shume-se-40-grupe-kriminale/100%Always2020-02-06 14:50
https://a2news.com/2020/02/06/senida-mesi-metodologjia-e-re-integrimit-europian-nuk-eshte-rrezik-por-incentiv-per-shqiperine/100%Always2020-02-06 22:14
https://a2news.com/2020/02/06/fituesit-e-superbowl-festojne-titullin-me-tifozet-e-qytetit/100%Always2020-02-06 14:36
https://a2news.com/2020/02/06/motogp-prezantohet-yamaha-2020-rossi-ne-sezonin-e-fundit/100%Always2020-02-06 15:12
https://a2news.com/2020/02/06/rrefehet-ronaldo-35-vjec-e-mendoja-veten-duke-peshkuar-ne-madeira/100%Always2020-02-06 14:33
https://a2news.com/2020/02/06/rivleresimi-i-banesave-lame-aplikimi-online-nis-nga-7-shkurti/100%Always2020-02-06 14:29
https://a2news.com/2020/02/06/polemikat-te-barca-messi-sheh-mundesine-e-largimit/100%Always2020-02-06 14:26
https://a2news.com/2020/02/06/stuhi-bore-ne-kukes-shume-fshatra-pa-energji-nderpritet-edhe-mesimi/100%Always2020-02-06 14:22
https://a2news.com/2020/02/06/ronaldo-mbush-35-vjec-georgina-i-ben-nje-dhurate-700-mije-euroshe/100%Always2020-02-06 14:28
https://a2news.com/2020/02/06/gjykata-pezullon-nga-detyra-nenkryetarin-e-bashkise-vore/100%Always2020-02-06 14:08
https://a2news.com/2020/02/06/shqiperia-e-pranishme-ne-takimin-e-iniciatives-se-3-deteve-ne-uashington/100%Always2020-02-06 14:06
https://a2news.com/2020/02/06/nisma-anti-kck-duma-nje-turp-institucional-po-hyjme-ne-vitin-e-tete-te-qeverisjes-nuk-ka-asnje-ndeshkim/100%Always2020-02-06 13:47
https://a2news.com/2020/02/06/rendohet-bilanci-foshnja-e-porsalindur-diagnostikohet-me-koronavirus/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/06/kur-lindi-forca-e-ligjit-goditja-e-lidhjeve-krim-politike-dhe-entuziazmi-per-peshq/100%Always2020-02-06 14:55
https://a2news.com/2020/02/06/reagon-pence-demokratet-deshtuan-i-frikesohen-trump/100%Always2020-02-06 12:39
https://a2news.com/2020/02/06/debat-ne-komision-xhafaj-paaftesine-tone-ia-faturojme-ligjit/100%Always2020-02-06 11:53
https://a2news.com/2020/02/06/shtohet-ndjeshem-numri-i-emigranteve-ilegale-kapen-87-ne-fshatrat-kufitare/100%Always2020-02-06 14:03
https://a2news.com/2020/02/06/teliti-konferenca-e-donatoreve-do-te-jete-nje-deshtim-i-plote/100%Always2020-02-06 11:21
https://a2news.com/2020/02/06/meta-ne-shba-ne-darken-e-pompeo-s-per-lirite-fetare/100%Always2020-02-06 11:05
https://a2news.com/2020/02/06/ofl-kerkon-vertetimin-e-pasurise-nga-plarent-dervishaj-dhe-suel-cela/100%Always2020-02-06 10:57
https://a2news.com/2020/02/06/i-denuar-me-burgim-te-perjetshem-ne-greqi-punonte-si-polic-privat-ne-shqiperi/100%Always2020-02-06 14:57
https://a2news.com/2020/02/06/gjepali-metodologjia-e-be-po-mbetem-me-logjiken-e-ketyre-20-viteve-do-te-na-penalizoje/100%Always2020-02-06 12:59
https://a2news.com/2020/02/06/ceshtja-babale-lirohet-fredi-alizoti/100%Always2020-02-06 15:03
https://a2news.com/2020/02/06/vrau-bashkeshorten-gjykata-le-ne-burg-lulzim-cukun/100%Always2020-02-06 10:00
https://a2news.com/2020/02/06/plagosja-ne-pedonalen-e-shkodres-policia-arreston-3-persona/100%Always2020-02-06 09:36
https://a2news.com/2020/02/06/metodologjia-e-re-e-zgjerimit-a2-siguron-qendrimin-e-vendeve-te-uleta/100%Always2020-02-06 09:34
https://a2news.com/2020/02/06/haradinaj-leter-te-hapur-per-kurtin-mos-e-hiq-taksen/100%Always2020-02-06 08:53
https://a2news.com/2020/02/06/tritol-ne-banesen-e-ish-basketbollistit-nikolle-arra-mister-motivet/100%Always2020-02-06 09:30
https://a2news.com/2020/02/06/nderron-jete-kirk-douglas-spartaku-i-kinematografise-boterore/100%Always2020-02-06 08:35
https://a2news.com/2020/02/05/shkoder-35-vjecarja-plagoset-ne-qender-te-qytetit/100%Always2020-02-05 22:31
https://a2news.com/2020/02/05/nuk-u-shkarkua-nga-senati-reagon-trump-i-perligjur/100%Always2020-02-05 22:13
https://a2news.com/2020/02/05/senati-voton-kunder-shkarkimit-te-trump/100%Always2020-02-06 12:01
https://a2news.com/2020/02/05/zgjidhje-gjeniale-per-ndotjen-akustike-semafori-qendron-vetem-i-kuq-nese-i-bini-borise/100%Always2020-02-05 20:33
https://a2news.com/2020/02/05/zbardhen-detajet-e-takimit-te-kryeministrit-rama-me-sekretarin-amerikan-pompeo/100%Always2020-02-25 18:02
https://a2news.com/2020/02/05/vijon-bora-ne-korce-probleme-me-qarkullimin-ne-disa-akse/100%Always2020-02-05 19:54
https://a2news.com/2020/02/05/i-pari-qe-del-kunder-rrymes-senatori-republikan-do-te-votoj-per-shkarkimin-e-trump/100%Always2020-02-05 20:00
https://a2news.com/2020/02/05/nje-vit-me-pare-i-priti-penallti-ronaldos-tani-eshte-sulmues-ne-ekipin-me-pronar-shqiptar/100%Always2020-02-05 19:43
https://a2news.com/2020/02/05/8-jave-pezullim-per-lojtarin-e-bylisit/100%Always2020-02-05 19:33
https://a2news.com/2020/02/05/kryeministri-rama-takon-sekretarin-amerikan-te-shtetit/100%Always2020-02-05 19:03
https://a2news.com/2020/02/05/korce-furgoni-bie-ne-kanal-dhe-permbyset/100%Always2020-02-05 18:45
https://a2news.com/2020/02/05/rindertimi-pas-termetit-mungojne-punetoret-shqiptare-priten-mijera-te-huaj/100%Always2020-02-05 18:39
https://a2news.com/2020/02/05/pasojat-e-termetit-sejko-vonesat-me-rindertimin-rrezik-per-ekonomine/100%Always2020-02-05 18:28
https://a2news.com/2020/02/05/aksident-ne-vlore-makina-perplas-motorin/100%Always2020-02-05 18:17
https://a2news.com/2020/02/05/perballimi-i-demeve-preci-nuk-perjashtohet-mundesia-per-rritje-taksash/100%Always2020-02-05 18:10
https://a2news.com/2020/02/05/aksident-me-vdekje-ne-zonen-e-shkozetit/100%Always2020-02-05 18:09
https://a2news.com/2020/02/05/dialogu-me-serbine-kurti-reciprociteti-i-plote-zevendeson-taksen-100/100%Always2020-02-05 19:16
https://a2news.com/2020/02/05/demet-nga-termeti-bashkia-lezhe-do-ndertoje-dy-pallate-te-reja/100%Always2020-02-05 18:04
https://a2news.com/2020/02/05/lul-berisha-i-kthen-pergjigje-ofl-tregon-burimet-e-te-ardhurave/100%Always2020-02-05 17:57
https://a2news.com/2020/02/05/metodologjia-e-re-e-zgjerimit-cakaj-jemi-gati/100%Always2020-02-05 17:42
https://a2news.com/2020/02/05/rama-per-kritiket-e-anti-kck-avokate-gjynahqare-te-krimit/100%Always2020-02-05 17:40
https://a2news.com/2020/02/05/finlanda-iu-jep-burrave-leje-lindje-njesoj-si-grate/100%Always2020-02-05 17:30
https://a2news.com/2020/02/05/khabib-refuzon-100-milione-per-te-mundur-prape-ate-idiotin-mcgregor/100%Always2020-02-05 17:30
https://a2news.com/2020/02/05/rekordet-ne-nba-pas-nderimit-lebron-thyen-primatin-e-kobe-bryant/100%Always2020-02-05 17:09
https://a2news.com/2020/02/05/rekord-shkarkimesh-serie-a-11-trajnere-te-larguar-ne-22-jave/100%Always2020-02-05 17:03
https://a2news.com/2020/02/05/avioni-del-nga-pista-merr-flake-dhe-ndahet-ne-tri-pjese/100%Always2020-02-05 16:56
https://a2news.com/2020/02/05/formula-1-koronavirus-shanghai-mbyll-cmimin-e-madh-te-kines/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/05/olimpiada-2020-alarmi-ne-tokyo-atletet-rrezikohen-nga-koronavirusi/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/05/bie-orteku-dhjetera-viktima-e-te-bllokuar-ne-turqi/100%Always2020-02-05 17:27
https://a2news.com/2020/02/05/anti-kck-pa-drejtesine-ild-kompetenca-shtese-pezullon-gjyqtare-e-prokurore/100%Always2020-02-06 11:52
https://a2news.com/2020/02/05/ligjet-e-paketes-anti-kck-pasuria-e-krimit-kalon-ne-duart-e-lleshajt/100%Always2020-02-05 15:51
https://a2news.com/2020/02/05/fatura-e-shkollave-95-milione-euro-rimekembja-pas-termetit/100%Always2020-02-05 15:41
https://a2news.com/2020/02/05/justifikimi-i-pasurise-zbardhet-formulari-i-kerkesave-per-te-shenjestruarit-e-ofl/100%Always2020-02-05 15:32
https://a2news.com/2020/02/05/te-biesh-me-stil-me-120-km-h-dhe-duke-bere-akrobaci/100%Always2020-02-05 15:04
https://a2news.com/2020/02/05/parandalimi-i-tumoreve-bashkimi-europian-do-te-taksoje-alkoolin-dhe-duhanin/100%Always2020-02-05 15:00
https://a2news.com/2020/02/05/jehona-e-dekriminalizimit-zeri-i-qytetareve-per-5-kryebashkiaket-me-probleme/100%Always2020-02-05 14:38
https://a2news.com/2020/02/05/spahiu-kurti-do-te-sjelle-risi-pozitive-mundesi-dialogu-me-serioz-me-beogradin/100%Always2020-02-05 14:32
https://a2news.com/2020/02/05/perseritja-e-zgjedhjeve-ne-bashkite-pa-kryetare-politika-fshihet-pas-procedurave/100%Always2020-02-05 15:07
https://a2news.com/2020/02/05/shpresat-per-kuren-televizioni-kinez-zbulohen-dy-ilace-qe-luftojne-virusin/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/05/nisma-anti-kck-ferhati-ashpersim-i-luftes-kunder-krimit-te-organizuar/100%Always2020-02-05 13:07
https://a2news.com/2020/02/05/arber-cekaj-kerkon-prezencen-e-perfaqesuesve-te-ambasades-amerikane-dhe-gjermane-ne-seancen-ndaj-tij/100%Always2020-02-05 12:42
https://a2news.com/2020/02/05/trafik-emigrantesh-si-ne-filma-perdornin-nje-furgon-te-shnderruar-ne-ambulance/100%Always2020-02-05 12:39
https://a2news.com/2020/02/05/situata-e-motit-debora-zbardh-shumicen-e-vendit-por-pa-probleme/100%Always2020-02-05 13:15
https://a2news.com/2020/02/05/noka-ofl-te-hetoje-edhe-ermal-hoxhen/100%Always2020-02-05 12:15
https://a2news.com/2020/02/05/prezantohet-metodologjia-e-re-e-zgjerimit-varhelyi-do-te-vezhgojme-ecurine-e-shqiperise/100%Always2020-02-05 13:57
https://a2news.com/2020/02/05/fjalimi-i-trump-demokratet-presidenti-deshtoi-ti-zgjidhte-problemet/100%Always2020-02-05 11:12
https://a2news.com/2020/02/05/rikthehen-reshjet-e-debores-temperaturat-nen-zero-vijojne-pergjate-dy-diteve/100%Always2020-02-05 11:01
https://a2news.com/2020/02/05/sekretari-i-pergjithshem-i-okb-komuniteti-nderkombetar-te-mbeshtese-ballkanin/100%Always2020-02-05 10:54
https://a2news.com/2020/02/05/i-dergoi-mesazhe-kercenuese-drejtorit-te-burgjeve-gjykata-vendos-shtrimin-ne-institucion-te-vecante/100%Always2020-02-05 12:09
https://a2news.com/2020/02/05/pushoi-hetimin-e-privatizimit-te-cez-apelohet-vendimi-i-gjykates-se-tiranes/100%Always2020-02-05 10:43
https://a2news.com/2020/02/05/kamioni-ne-pogradec-perplaset-me-karburantin-shmangen-pasoja-te-renda/100%Always2020-02-05 10:39
https://a2news.com/2020/02/05/aksident-me-nje-viktime-ne-aksin-fier-ballsh/100%Always2020-02-05 11:10
https://a2news.com/2020/02/05/merrte-mijera-euro-nga-emigrantet-siriane-arrestohet-ne-gramsh-44-vjecari/100%Always2020-02-05 10:21
https://a2news.com/2020/02/05/ofl-dergon-formularet-per-3-subjekte-te-tjera/100%Always2020-02-05 10:18
https://a2news.com/2020/02/05/lirohet-nga-paraburgimi-vladimir-gjuta/100%Always2020-02-05 09:55
https://a2news.com/2020/02/05/plas-te-barcelona-messi-kunder-abidal/100%Always2020-02-05 09:47
https://a2news.com/2020/02/05/nisma-anti-kck-soko-dublim-i-ligjit-antimafia-dhe-spak/100%Always2020-02-05 09:34
https://a2news.com/2020/02/05/forum-ne-shba-per-rrjetin-5g-mediu-te-shmangen-investimet-qe-cenojne-sigurine-kombetare/100%Always2020-02-05 09:09
https://a2news.com/2020/02/05/termeti-raporti-i-vleresimeve-rreth-1-miliard-euro-per-rindertimin/100%Always2020-02-05 13:51
https://a2news.com/2020/02/05/kryeministri-ne-shba-agjenda-si-kryesues-i-osbe-takim-edhe-me-sekretarin-e-shtetit-pompeo/100%Always2020-02-05 09:21
https://a2news.com/2020/02/05/kryetarja-e-dhomes-se-perfaqesuesve-gris-fjalimin-e-donald-trump/100%Always2020-02-05 13:29
https://a2news.com/2020/02/05/psg-fiton-ne-transferte-dhe-rrit-diferencen-me-vendin-e-dyte/100%Always2020-02-05 07:46
https://a2news.com/2020/02/05/rikthehet-debora-ne-qarkun-e-korces-veshtiresi-ne-qarkullim/100%Always2020-02-05 07:46
https://a2news.com/2020/02/05/kupa-e-liges-angleze-liverpool-kalon-ne-cerekfinale-me-skuadren-e-te-rinjve/100%Always2020-02-05 07:20
https://a2news.com/2020/02/04/rashica-eliminon-dortmund-halaand-nuk-mjafton/100%Always2020-02-05 15:07
https://a2news.com/2020/02/04/17-vjecari-i-dortmundit-vallezon-me-topin-dhe-shenon-nje-eurogol/100%Always2020-02-04 21:31
https://a2news.com/2020/02/04/goga-basket-fiton-kupen-e-shqiperise-ne-basketboll/100%Always2020-02-04 21:14
https://a2news.com/2020/02/04/pamjet-satelitore-tregojne-si-u-ndertua-spitali-i-koronavirusit/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/04/banja-arktike-hoteli-luksoz-ne-skandinavi/100%Always2020-02-04 20:46
https://a2news.com/2020/02/04/fotot-me-interesante-te-dites-51/100%Always2020-02-04 20:29
https://a2news.com/2020/02/04/albin-kurti-takon-ambasadorin-minxhozi-viziten-e-pare-si-kryeminister-ne-shqiperi/100%Always2020-02-04 20:06
https://a2news.com/2020/02/04/eksperte-ne-terren-dhe-ndeshkime-nese-reformat-nuk-perparojne-detaje-nga-metodologjia-e-re-e-be-per-negociatat/100%Always2020-02-04 20:15
https://a2news.com/2020/02/04/tapeti-i-kuq-ne-oscar-ekspertet-do-te-kete-rikthim-te-ekstravagances/100%Always2020-02-04 19:55
https://a2news.com/2020/02/04/shperthen-ngrohesja-ne-lokal-3-te-plagosur/100%Always2020-02-04 21:17
https://a2news.com/2020/02/04/mungoi-ne-ceremonine-solemne-haradinaj-perfaqeson-kosoven-ne-shba-si-kryeminister/100%Always2020-02-04 18:32
https://a2news.com/2020/02/04/takimet-e-kryedemokratit-basha-shume-i-inkurajuar-qellimi-im-dalja-nga-kriza/100%Always2020-02-04 18:20
https://a2news.com/2020/02/04/beteja-e-lul-berishes-me-drejtesine-per-pasurite/100%Always2020-02-04 18:21
https://a2news.com/2020/02/04/i-derguari-i-shba-grenell-thirrje-qeverise-se-kosoves-hiqni-taksat-ndaj-produkteve-serbe/100%Always2020-02-04 18:01
https://a2news.com/2020/02/04/koronavirusi-kinez-eksperti-amerikan-u-krijua-ne-laborator-arme-biologjike/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/04/basha-takon-delegacionin-e-kie-krimi-i-lidhur-me-politiken-po-gerryen-themelet-e-demokracise/100%Always2020-02-04 17:45
https://a2news.com/2020/02/04/mbyllet-kampi-i-fundit-i-emigranteve-ne-paris/100%Always2020-02-04 17:39
https://a2news.com/2020/02/04/ofl-vijon-aksionin-ne-shkoder-urdher-sekuestrimi-per-pasurite-e-6-shtetasve/100%Always2020-02-04 17:24
https://a2news.com/2020/02/04/irani-denoi-me-vdekje-nje-person-nen-akuzen-se-punonte-per-cia-n/100%Always2020-02-04 16:46
https://a2news.com/2020/02/04/kleriket-katolike-angazhohet-per-negociatat-ne-bruksel-per-te-sjelle-zerin-e-qytetareve-shqiptare/100%Always2020-02-04 17:55
https://a2news.com/2020/02/04/fiton-1-milion-paund-ne-vit-por-vidhte-sanduice-e-heqin-nga-puna/100%Always2020-02-04 16:09
https://a2news.com/2020/02/04/ambasadorja-amerikane-perfundoni-nje-kod-zgjedhor/100%Always2020-02-04 17:50
https://a2news.com/2020/02/04/a-eshte-ky-telefoni-i-ri-i-palosshem-i-samsung/100%Always2020-02-04 15:53
https://a2news.com/2020/02/04/shqiperia-dhe-holokausti-shpetimi-i-hebrenjve-nga-persekutimi-nazist/100%Always2020-02-04 15:43
https://a2news.com/2020/02/04/negociatat-e-anetaresimit-franca-drejt-heqjes-se-bllokades-ndaj-shqiperise/100%Always2020-02-04 15:12
https://a2news.com/2020/02/04/basha-takohet-me-ambasadoren-amerikane-e-garanton-per-angazhimin-e-pd-per-zgjidhjen-e-krizes-politike/100%Always2020-02-04 16:02
https://a2news.com/2020/02/04/lufta-kunder-informalitetit-denaj-jo-me-aksione-me-fiskalizimin-marrin-fund-abuzimet/100%Always2020-02-04 14:59
https://a2news.com/2020/02/04/youtube-publikon-bilancet-15-miliarde-dollare-te-ardhura-ne-vit-vetem-nga-reklamat/100%Always2020-02-04 14:50
https://a2news.com/2020/02/04/basha-takohet-me-aleatet-per-nje-formule-te-re-per-koalicionet/100%Always2020-02-04 15:02
https://a2news.com/2020/02/04/blene-biletat-per-ronaldon-por-ai-nuk-luajti-asnje-minute-dy-tifoze-marrin-demshperblim/100%Always2020-02-04 14:34
https://a2news.com/2020/02/04/ylli-i-superbowl-kishte-parashikuar-titullin-dhe-shetitjen-ne-disney-world/100%Always2020-02-04 14:24
https://a2news.com/2020/02/04/motogp-honda-kerkon-te-mbroje-titullin-me-vellezerit-marquez/100%Always2020-02-04 14:14
https://a2news.com/2020/02/04/tensione-te-psg-mbappe-nuk-kerkon-ndjese/100%Always2020-02-04 14:09
https://a2news.com/2020/02/04/kurti-merr-detyren-e-kryeministrit-haradinaj-nuk-merr-pjese-ne-ceremonine-solemne/100%Always2020-02-04 13:54
https://a2news.com/2020/02/04/100-vite-parlamentarizem-por-si-eshte-shqiperia-sot-poezia-rrefen-politiken/100%Always2020-02-04 13:46
https://a2news.com/2020/02/04/zgjedhjet-paraprake-ne-ajoua-probleme-me-teknologjine-nuk-ka-ende-fitues/100%Always2020-02-04 15:06
https://a2news.com/2020/02/04/portet-e-peshkimit-tek-privatet-me-kontrata-1-euro/100%Always2020-02-04 13:31
https://a2news.com/2020/02/04/pollo-delegacioni-i-pe-i-kenaqur-me-opoziten-pas-reformes-zgjedhore-te-perdoret-formula-maqedonase/100%Always2020-02-04 13:57
https://a2news.com/2020/02/04/operacioni-forca-e-ligjit-lleshaj-hap-i-rendesishem-presim-rezultate/100%Always2020-02-04 13:17
https://a2news.com/2020/02/04/nisma-anti-kck-peza-cdo-dite-do-te-kete-goditje-te-te-paprekshmeve/100%Always2020-02-04 12:53
https://a2news.com/2020/02/04/arrestohen-ne-itali-4-shqiptare-zyrtarisht-bleterrites-por-fshihnin-mjaltin-e-bardhe/100%Always2020-02-04 12:40
https://a2news.com/2020/02/04/parashikuesja-botes-do-ti-vije-fundi-nga-nje-lufte-katastrofike-kete-vit/100%Always2020-02-04 12:10
https://a2news.com/2020/02/04/basha-takon-presidentin-e-pe-pd-po-ben-gjithcka-qe-hapja-e-negociatave-me-be-te-behet-sa-me-pare/100%Always2020-02-04 11:51
https://a2news.com/2020/02/04/japonia-vendos-ne-karantine-anijen-me-turiste-pasagjeri-me-koronavirus/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/04/meta-pret-delegacionin-e-kie-votimet-njepartiake-cenuan-rende-demokracine/100%Always2020-02-04 11:23
https://a2news.com/2020/02/04/pd-gjata-rama-duhet-ta-lejoje-policine-te-shenjestroje-pasurine-e-saimir-tahirit/100%Always2020-02-04 11:17
https://a2news.com/2020/02/04/gati-makinat-e-se-vertetes-te-policise-ambasadorja-kim-fillojne-kontrollet-e-kandidateve-per-drejtor-te-bkh/100%Always2020-02-04 11:16
https://a2news.com/2020/02/04/i-denuar-per-vrasje-ne-1999-transferohet-ne-burgun-e-peqinit/100%Always2020-02-04 11:08
https://a2news.com/2020/02/04/koronavirusi-kina-pranon-mangesi-ne-reagimin-ndaj-epidemise/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/04/aksidenti-i-trefishte-i-ndjekur-nga-policia-i-dyshuari-rezistoi-nga-korca-ne-elbasan/100%Always2020-02-04 10:28
https://a2news.com/2020/02/04/keshilli-kombetar-i-integrimit-balla-dhe-gjonaj-lufta-kunder-korrupsionit-prioritet/100%Always2020-02-04 10:21
https://a2news.com/2020/02/04/forca-e-ligjit-formulari-i-dergohet-te-forteve-te-durresit-dhe-elbasanit/100%Always2020-02-04 15:37
https://a2news.com/2020/02/04/delegacioni-i-kie-vizite-ne-tirane-takime-me-meten-bashen-dhe-ambasadoren-e-shba/100%Always2020-02-04 10:13
https://a2news.com/2020/02/04/policia-e-elbasanit-jep-detaje-per-ndjekjen-qe-perfundoi-me-aksident/100%Always2020-02-04 10:05
https://a2news.com/2020/02/04/marash-kumbulla-mes-talenteve-me-te-aktivizuar-ne-evrope/100%Always2020-02-04 09:53
https://a2news.com/2020/02/04/partizani-feston-74-vjetorin-e-themelimit-demat-kujtojne-historine/100%Always2020-02-04 09:50
https://a2news.com/2020/02/04/vjosa-osmani-kryeparlamentare-per-here-te-pare-posti-mbahet-nga-nje-grua/100%Always2020-02-04 09:47
https://a2news.com/2020/02/04/rama-anti-kck-frymezuar-nga-dashuria-per-vendin-i-kundervihen-pd-dhe-te-ashtuquajturit-analiste/100%Always2020-02-04 09:19
https://a2news.com/2020/02/04/elbasan-ndjekje-si-ne-filma-policia-shkemben-zjarr-me-disa-persona-ne-arrati/100%Always2020-02-04 09:34
https://a2news.com/2020/02/04/zbardhet-grabitja-dhe-plagosja-e-ciftit-ne-allias-kapet-nje-prej-autoreve/100%Always2020-02-04 08:09
https://a2news.com/2020/02/04/barca-perfshin-manajn-ne-listen-champions/100%Always2020-02-04 08:01
https://a2news.com/2020/02/04/duhet-te-largohet-qe-te-ruajme-demokracine-ne-shba-vijon-gjyqi-ndaj-trump-ne-senat/100%Always2020-02-04 07:36
https://a2news.com/2020/02/04/shkon-ne-427-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/03/napoli-rikthehet-ne-loje-merr-dhe-nje-tjeter-fitore/100%Always2020-02-03 21:44
https://a2news.com/2020/02/03/fundi-i-mesimit-iu-merr-jeten-14-nxenesve-te-nje-shkolle-fillore/100%Always2020-02-03 21:11
https://a2news.com/2020/02/03/avioni-me-128-pasagjere-ulet-me-sukses-pas-problemeve-ne-motor-dhe-goma/100%Always2020-02-03 20:52
https://a2news.com/2020/02/03/vjosa-osmani-zgjidhet-kryetare-e-kuvendit-pdk-koalicioni-varet-nga-lista-serbe/100%Always2020-02-03 20:32
https://a2news.com/2020/02/03/quagliaregla-shenon-golin-e-javes-ne-serie-a/100%Always2020-02-03 20:21
https://a2news.com/2020/02/03/ngjalat-me-not-te-sinkronizuar-por-mos-u-afroni-shume-sepse-jane-helmuese/100%Always2020-02-04 01:34
https://a2news.com/2020/02/03/ditelindja-e-mcdonalds-ne-rusi-skena-lufte-ne-indi-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-02-03 19:47
https://a2news.com/2020/02/03/koalicioni-qeverises-analistet-ne-kosove-e-shohin-jetegjate/100%Always2020-02-03 19:26
https://a2news.com/2020/02/03/paketa-anti-kck-debat-ne-parlament-mes-mazhorances-e-opozites/100%Always2020-02-03 18:57
https://a2news.com/2020/02/03/bota-eshte-nje-vend-mahnites-keto-foto-e-vertetojne-me-se-miri/100%Always2020-02-03 18:48
https://a2news.com/2020/02/03/paketa-anti-kck-juristet-ka-probleme-cenohen-te-drejtat-e-njeriut/100%Always2020-02-03 18:32
https://a2news.com/2020/02/03/sekuestro-e-pare-e-ofl-pronat-e-altin-hajrit/100%Always2020-02-03 18:33
https://a2news.com/2020/02/03/ambasadat-urojne-qeverine-e-re-ne-kosove-kerkojne-rifillimin-e-dialogut-me-serbine/100%Always2020-02-03 17:57
https://a2news.com/2020/02/03/thaci-pershendet-qeverine-e-re-te-kapim-kohen-e-humbur-sfida-te-medha-kemi-perpara/100%Always2020-02-03 17:39
https://a2news.com/2020/02/03/votohet-qeveria-kurti-opozita-bojkoton-seancen/100%Always2020-02-03 17:53
https://a2news.com/2020/02/03/meta-pret-sassolin-dialog-gjitheperfshires-per-zbatimin-e-prioriteteve/100%Always2020-02-03 16:27
https://a2news.com/2020/02/03/koronavirusi-mjeket-ruani-higjienen-shmangni-vendet-e-mbipopulluara/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/03/bashkite-thellojne-borxhin-arrin-ne-66-miliarde-leke/100%Always2020-02-03 16:08
https://a2news.com/2020/02/03/operacioni-anti-kck-njoftohen-subjektet-e-para-per-burimin-e-pasurise/100%Always2020-02-03 15:48
https://a2news.com/2020/02/03/zgjedhjet-paraprake-ne-ajoua-sanders-dhe-biden-favorite/100%Always2020-02-03 15:18
https://a2news.com/2020/02/03/ne-bardhoc-ku-ne-mungese-te-ujit-te-pijshem-qindra-familje-shfrytezojne-kroin-e-fshatit/100%Always2020-02-03 15:18
https://a2news.com/2020/02/03/vllaznia-ndal-bylisin-laci-zhyt-edhe-me-poshte-skenderbeun/100%Always2020-02-03 16:13
https://a2news.com/2020/02/03/teuta-e-cileson-ngoo-me-ngjyre-tirana-akuzon-per-racizem/100%Always2020-02-03 15:07
https://a2news.com/2020/02/03/basha-paketa-anti-kck-rama-ka-frike-nga-hija-e-tij/100%Always2020-02-03 14:52
https://a2news.com/2020/02/03/paketa-anti-kck-sassoli-ka-dicka-italiane-dhe-europiane/100%Always2020-02-03 14:53
https://a2news.com/2020/02/03/saimir-tahiri-pajton-nje-kompani-lobimi-ne-shba/100%Always2020-02-03 14:15
https://a2news.com/2020/02/03/osbe-kemi-cuar-ne-venecia-rishikimin-tone-mbi-draftin-e-ligjit-antishpifje/100%Always2020-02-03 14:03
https://a2news.com/2020/02/03/nisma-anti-kck-strazimiri-nuk-ndertohet-fbi-me-veglat-e-perdorura-sovjetike/100%Always2020-02-03 17:23
https://a2news.com/2020/02/03/paketa-anti-kck-rama-pd-e-ka-krimin-mjet-politik-kunder-qeverise-eshte-ushqyer-prej-tij/100%Always2020-02-03 13:54
https://a2news.com/2020/02/03/koronavirusi-kina-akuzon-shtetet-e-bashkuara/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/03/gjumi-me-i-shtrenjte-ne-bote/100%Always2020-02-03 13:05
https://a2news.com/2020/02/03/alibeaj-rama-te-nise-zbatimin-e-ligjit-anti-kck-me-pasurine-e-mikut-te-taulant-balles/100%Always2020-02-03 12:51
https://a2news.com/2020/02/03/zv-ministrja-e-brendshme-ofl-do-te-beje-goditjen-e-pare-brenda-pak-oreve/100%Always2020-02-03 12:46
https://a2news.com/2020/02/03/sulm-me-thike-ne-londer-agresori-i-denuar-per-akuzat-lidhur-me-terrorizmin/100%Always2020-02-03 12:44
https://a2news.com/2020/02/03/cmimet-bafta-al-pacino-rrezohet-ne-tapetin-e-kuq/100%Always2020-02-03 12:13
https://a2news.com/2020/02/03/nurellari-vonesa-e-qeverise-ne-kosove-thjesht-ceshtje-karrigesh-jo-parimore/100%Always2020-02-03 12:02
https://a2news.com/2020/02/03/sassoli-procesi-i-anetaresimit-duhet-te-rifilloje/100%Always2020-02-03 12:06
https://a2news.com/2020/02/03/261-viktima-nga-virusi-kinez-hong-kongu-ne-proteste-te-mbyllen-kufijte/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/03/kuvendi-i-kosoves-kurti-prezanton-kabinetin-dhe-programin-qeverises-3-miliarde-euro-buxhet/100%Always2020-02-03 13:33
https://a2news.com/2020/02/03/dosja-184-ps-ligji-eshte-i-qarte-per-kompetencat-e-spak/100%Always2020-02-03 11:20
https://a2news.com/2020/02/03/presidenti-i-pe-mberrin-ne-tirane-takon-kryeministrin-edi-rama/100%Always2020-02-03 11:01
https://a2news.com/2020/02/03/gjonaj-sot-ne-burgje-ligjin-nuk-e-bejne-te-denuarit/100%Always2020-02-03 10:53
https://a2news.com/2020/02/03/trafik-droge-ne-sasi-te-medha-spak-dergon-per-gjykim-25-persona/100%Always2020-02-03 12:04
https://a2news.com/2020/02/03/interpelanca-ne-kuvend-lleshaj-sqaron-per-rastin-e-celik-dhe-kanabisin/100%Always2020-02-03 10:43
https://a2news.com/2020/02/03/kurti-ne-kerkim-te-votave-takon-deputetet-e-pakicave-jo-serbe-i-kerkojne-dy-ministri/100%Always2020-02-03 10:05
https://a2news.com/2020/02/03/fast-and-furious-9-vellai-perballe-vellait/100%Always2020-02-03 10:04
https://a2news.com/2020/02/03/te-denuar-per-vrasje-kush-jane-dy-te-rrezikshmit-qe-kerkon-policia/100%Always2020-02-03 09:48
https://a2news.com/2020/02/03/ping-pongu-me-184-hazizaj-ne-kompetencat-e-spak-edhe-krimi-elektoral/100%Always2020-02-03 09:38
https://a2news.com/2020/02/03/posti-i-kryetares-se-kuvendit-osmani-do-ti-marrim-pergjegjesite-e-reja/100%Always2020-02-03 09:27
https://a2news.com/2020/02/03/a-jemi-te-rrezikuar-nga-koronavirusi-zv-ministrja-e-shendetesise-ruhuni-me-shume-nga-gripi/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/03/po-vuante-burgimin-e-perjetshem-andon-mehillaj-nderron-jete-ne-burgun-e-peqinit/100%Always2020-02-03 09:52
https://a2news.com/2020/02/03/jennifer-lopez-dhe-shakira-i-vene-flaken-majemit/100%Always2020-02-03 17:59
https://a2news.com/2020/02/03/1917-triumfon-ne-ndarjen-e-cmimeve-bafta/100%Always2020-02-03 09:55
https://a2news.com/2020/02/03/superbowl-magjistari-mahomes-i-jep-titullin-kansas-city-chiefs-pas-50-vitesh/100%Always2020-02-03 07:24
https://a2news.com/2020/02/02/messi-dhuron-dy-asiste-nje-17-vjecar-shenon-dy-gola-barca-rikthehet-te-fitorja/100%Always2020-02-02 21:57
https://a2news.com/2020/02/02/interi-rikthehet-te-fitorja-pas-3-barazimeve-ne-udine-vendos-lukaku/100%Always2020-02-02 21:40
https://a2news.com/2020/02/02/paralajmerimi-i-eksperteve-kujdes-nga-bishtat-e-cigareve/100%Always2020-02-02 20:51
https://a2news.com/2020/02/02/tre-brezat-maldini-me-milanin/100%Always2020-02-02 19:51
https://a2news.com/2020/02/02/zjarr-ne-katin-e-peste-te-nje-pallati-ne-shkoder-nderron-jete-nje-person/100%Always2020-02-02 19:32
https://a2news.com/2020/02/02/prokuroria-kerkon-formularin-e-dekriminalizimit-te-kryebashkiakut-te-librazhdit/100%Always2020-02-03 11:05
https://a2news.com/2020/02/02/debore-qe-ne-javen-e-pare-te-shkurtit-do-te-mbulohet-pjesa-me-e-madhe-e-vendit/100%Always2020-02-02 19:03
https://a2news.com/2020/02/02/tottenham-mposht-city-n-mourinho-triumfon-ndaj-rivalit-te-vjeter/100%Always2020-02-02 18:47
https://a2news.com/2020/02/02/tirana-merr-fitoren-e-dyte-ne-stadiumin-e-ri-dorezohet-teuta/100%Always2020-02-02 18:40
https://a2news.com/2020/02/02/kukesi-merr-nje-fitore-te-lehte-ne-vlore-dhe-ruan-kryesimin/100%Always2020-02-02 18:09
https://a2news.com/2020/02/02/flamurtari-pa-rivale-fiton-kupen-e-shqiperise-ne-basketboll-per-femra/100%Always2020-02-02 17:30
https://a2news.com/2020/02/02/presidenti-i-pe-ne-tirane-do-te-takohet-me-ramen-meten-dhe-bashen/100%Always2020-02-03 07:58
https://a2news.com/2020/02/02/perfundon-brenda-8-diteve-spitali-ne-kine/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/02/lazio-shpartallon-berishen-kumbulla-dhe-rrahmani-ndalin-milanin/100%Always2020-02-02 16:03
https://a2news.com/2020/02/02/sulm-me-thike-ne-londer-disa-te-plagosur-policia-vret-autorin/100%Always2020-02-02 17:35
https://a2news.com/2020/02/02/manaj-i-ben-te-gjitha-ne-nje-pjese-me-barcelona-b/100%Always2020-02-02 15:23
https://a2news.com/2020/02/02/partizani-rikthehet-me-fitore-bindese-ne-transferten-e-gjirokastres/100%Always2020-02-02 15:00
https://a2news.com/2020/02/02/mjeket-italiane-arrijne-te-izolojne-koronavirusin/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/02/gjendet-narko-nendetesja-do-te-perdorej-per-transport-kokaine/100%Always2020-02-02 14:27
https://a2news.com/2020/02/02/vrau-bashkeshorten-ne-durres-dorezohet-autori-i-ngjarjes/100%Always2020-02-02 14:12
https://a2news.com/2020/02/02/djokovic-mbron-titullin-ne-australian-open/100%Always2020-02-02 13:40
https://a2news.com/2020/02/02/johnson-i-drejtohet-brukselit-nuk-do-te-pranojme-rregullat-tuaja/100%Always2020-02-02 13:38
https://a2news.com/2020/02/02/juventus-rikthehet-te-fitorja-ronaldo-nuk-gabon-nga-pika-e-bardhe/100%Always2020-02-02 13:27
https://a2news.com/2020/02/02/basha-pershendet-marreveshjen-mes-ldk-dhe-vv-akt-ndershmerie-dhe-pjekurie/100%Always2020-02-02 13:03
https://a2news.com/2020/02/02/situata-nga-koronavirusi-vijojne-kontrollet-ne-portin-e-durresit/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/02/piktori-taso-dua-qe-historine-e-pogradecit-ta-them-me-penel/100%Always2020-02-02 12:31
https://a2news.com/2020/02/02/rama-uron-vv-dhe-ldk-per-marreveshjen-uroj-te-kemi-nje-bashkepunim-te-suksesshem/100%Always2020-02-02 12:14
https://a2news.com/2020/02/02/hijet-qe-mbeten-pas-matilda-makocit/100%Always2020-02-04 21:00
https://a2news.com/2020/02/02/paketa-anti-kck-rama-paralajmeron-prokuroret-dhe-gjyqtaret-qe-vendosin-ne-favor-te-krimineleve/100%Always2020-02-02 11:01
https://a2news.com/2020/02/02/asetet-e-sekuestruara-te-krimit-rama-nje-pjese-shkon-per-rritjen-e-kapaciteteve-te-policise/100%Always2020-02-02 10:52
https://a2news.com/2020/02/02/anti-kck-prezantohet-ne-repartin-renea-rama-gati-per-perballje-ekstreme-me-krimin-e-organizuar/100%Always2020-02-02 11:02
https://a2news.com/2020/02/02/lulzim-basha-kck-nuk-mund-te-luftoje-kck/100%Always2020-02-02 10:09
https://a2news.com/2020/02/02/marreveshja-per-koalicionin-ne-kosove-meta-qeverisja-e-qendrueshme-ne-interes-te-rajonit/100%Always2020-02-02 10:01
https://a2news.com/2020/02/02/kategoria-superiore-partizani-ne-kerkim-te-fitores-lufte-per-kreun-mes-kukesit-e-tiranes/100%Always2020-02-02 09:38
https://a2news.com/2020/02/02/paketa-anti-kck-shba-dhe-be-masat-e-reja-te-ndiqen-permes-spak/100%Always2020-02-02 09:53
https://a2news.com/2020/02/02/plani-i-trump-per-paqe-autoriteti-palestinez-nderpret-marredheniet-me-shba/100%Always2020-02-02 08:38
https://a2news.com/2020/02/02/kosova-me-qeveri-te-re-vetevendosje-dhe-ldk-nenshkruajne-marreveshjen/100%Always2020-02-02 09:27
https://a2news.com/2020/02/02/shenohet-viktima-e-pare-nga-koronavirusi-jashte-kines/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/02/facebook-lufte-lajmeve-te-rreme-per-koronavirusin/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/02/krim-ne-familje-burri-vret-gruan-ne-durres/100%Always2020-02-02 07:25
https://a2news.com/2020/02/01/kush-mer-shperblimin-per-te-ndihmuar-kete-gjigand-te-dale-nga-rrota-asnjeri-nuk-ka-guxuar-nga-viti-2016/100%Always2020-02-01 22:28
https://a2news.com/2020/02/01/zhgenjen-roma-peson-4-gola-dhe-rrezikon-zonen-champions/100%Always2020-02-01 22:05
https://a2news.com/2020/02/01/futsal-rezultat-historik-per-shqiperine-mund-bullgarine-dhe-kualifikohet/100%Always2020-02-01 21:54
https://a2news.com/2020/02/01/lazio-e-te-rinjve-flet-shqip-shenon-mbrojtesi-i-shpresave-3-te-tjere-ne-formacion/100%Always2020-02-01 21:39
https://a2news.com/2020/02/01/zjarr-ne-servisin-ne-rrashbull-zjarrfikeset-ende-ne-pune/100%Always2020-02-01 20:49
https://a2news.com/2020/02/01/mberrin-ne-ankara-avioni-nga-kina-me-studenten-shqiptaredo-te-mbahet-14-dite-ne-karantine/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/01/asambleja-e-partise-republikane-mediu-duhet-te-kerkojme-zgjedhje-te-parakohshme/100%Always2020-02-01 19:20
https://a2news.com/2020/02/01/media-italiane-deklaroi-se-u-arrestua-nje-police-shqiptare-per-kokaine-policia-eshte-larguar-ne-2017/100%Always2020-02-01 18:58
https://a2news.com/2020/02/01/marreveshja-vv-ldk-haziri-pritet-zgjidhje-per-kreun-e-parlamentit-kosova-me-qeveri-te-henen/100%Always2020-02-01 22:14
https://a2news.com/2020/02/01/liverpool-tashme-stervitet-per-champions-22-nga-city/100%Always2020-02-01 17:44
https://a2news.com/2020/02/01/realit-i-mjafton-benzema-fiton-derbin-dhe-shkeputet-nga-barca/100%Always2020-02-01 17:46
https://a2news.com/2020/02/01/bundesliga-bayern-perkohesisht-ne-krye-borussia-nuk-i-beson-syve-me-halaand/100%Always2020-02-01 17:48
https://a2news.com/2020/02/01/babai-miliarder-i-pilotit-te-formula-1-shpeton-aston-martin-miti-rikthehet-ne-piste/100%Always2020-02-01 16:41
https://a2news.com/2020/02/01/gjithmone-zogu-i-mamit-rita-ora-zbulon-tatuazhin-e-ri/100%Always2020-02-01 15:25
https://a2news.com/2020/02/01/foto-e-diellit-nga-afer-maska-e-sajuar-kunder-koronavirusit-lot-ne-aushvic-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/01/leicester-dhe-chelsea-ndajne-nga-nje-pike-rudiger-protagonist/100%Always2020-02-01 14:34
https://a2news.com/2020/02/01/5-vjec-dhe-ekspert-parkimi/100%Always2020-02-01 13:37
https://a2news.com/2020/02/01/frike-nga-koronavirus-disa-shtete-mbyllin-kufijte-per-te-ardhurit-nga-kina/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/01/macron-ikja-e-britanise-kambane-alarmi/100%Always2020-02-01 13:21
https://a2news.com/2020/02/01/gjyqi-ndaj-trump-senati-kunder-deshmive-procesi-mbyllet-javen-tjeter/100%Always2020-02-01 13:21
https://a2news.com/2020/02/01/ministrja-per-maturen-shteterore-celulari-ne-provim-te-perjashton-per-nje-vit/100%Always2020-02-01 13:15
https://a2news.com/2020/02/01/finalizohet-brexit-marreveshja-tregtare-me-be-sfida-e-radhes/100%Always2020-02-01 13:02
https://a2news.com/2020/02/01/britania-e-madhe-shkeputet-zyrtarisht-nga-be/100%Always2020-02-01 12:40
https://a2news.com/2020/02/01/ligji-special-anti-kck-policia-anashkalon-prokurorine-dhe-gjykaten/100%Always2020-02-01 14:08
https://a2news.com/2020/02/01/zbrazen-hotelet-ne-lezhe-te-prekurit-nga-termeti-apel-per-bonusin-e-qirase/100%Always2020-02-01 12:27
https://a2news.com/2020/02/01/sp-skanon-ekonomine-vleresimi-b-rreziqet-informaliteti-dhe-ppp/100%Always2020-02-01 12:15
https://a2news.com/2020/02/01/perzgjedhur-produkti-i-vitit-marka-prestigjioze-vjen-ne-shqiperi/100%Always2020-02-01 12:11
https://a2news.com/2020/02/01/manastirliu-inspektim-ne-portin-e-vlores-forcim-masash-per-parandalimin-e-koronavirusit/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/01/homazhi-me-i-vecante-per-kobe-bryant-mural-gjigant-ne-fushe-bari/100%Always2020-02-01 11:58
https://a2news.com/2020/02/01/studentja-shqiptare-evakuohet-nga-wuhan-do-te-mbetet-per-14-dite-ne-karantine/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/01/perdhunuan-13-vjecaren-ne-kavaje-burg-per-7-te-miturit/100%Always2020-02-01 11:33
https://a2news.com/2020/02/01/i-shembet-stadiumi-poshte-kembeve-humb-jeten-punetori/100%Always2020-02-01 17:54
https://a2news.com/2020/02/01/sofia-kenin-triumfon-ne-australian-open/100%Always2020-02-01 11:22
https://a2news.com/2020/02/01/merkato-janari-per-rekord-ne-serine-a-u-shpenzuan-294-milione-euro/100%Always2020-02-01 11:23
https://a2news.com/2020/02/01/gjata-reforma-zgjedhore-hap-i-rendesishem-per-zgjedhjet-e-ardhshme-ne-shqiperi/100%Always2020-02-01 11:13
https://a2news.com/2020/02/01/perkujtohet-holokausti-plani-i-paqes-i-trump-dhe-perhapja-e-koronavirusit/100%Always2020-02-26 16:33
https://a2news.com/2020/02/01/njeriu-i-fundit-ne-toke/100%Always2020-02-03 16:44
https://a2news.com/2020/02/01/florian-kamberi-e-provon-aty-ku-deshtoi-grezda/100%Always2020-02-01 10:33
https://a2news.com/2020/02/01/historia-e-nje-krimi-qe-ndryshoi-pergjithmone-boten/100%Always2020-02-01 12:22
https://a2news.com/2020/02/01/lamtumire-kobe/100%Always2020-02-01 09:41
https://a2news.com/2020/02/01/presidenti-i-parlamentit-austriak-konfirmon-mbeshtetjen-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-02-01 09:14
https://a2news.com/2020/02/01/britaniket-festojne-daljen-nga-be-ja-duke-mbushur-pub-et/100%Always2020-02-01 09:05
https://a2news.com/2020/02/01/mjeti-del-nga-rruga-humb-jeten-24-vjecari/100%Always2020-02-01 08:38
https://a2news.com/2020/02/01/marreveshje-me-bashen-per-zgjedhje-te-parakohshme-reagon-taulant-balla/100%Always2020-02-01 07:59
https://a2news.com/2020/02/01/shpetohet-nje-gomone-me-18-klandestine-kurde/100%Always2020-02-01 12:11
https://a2news.com/2020/02/01/lakers-luajne-per-here-te-pare-pas-tragjedise-homazh-madheshtor-per-kobe-bryant/100%Always2020-02-01 07:44
https://a2news.com/2020/02/01/empoli-huazon-ne-france-mbrojtesin-veseli/100%Always2020-02-01 07:23