XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2020/03/31/policia-britanike-arrestoi-650-kriminele-ne-nje-jave-ishin-ne-shtepi-nga-frika-e-koronavirusit/100%Always2020-03-31 22:37
https://a2news.com/2020/03/31/infektohet-nga-koronavirusi-mjeku-dhimiter-kraja-iu-pergjigj-thirrjes-se-ministrise-per-ndihme/100%Always2020-03-31 22:35
https://a2news.com/2020/03/31/sporti-me-syte-nga-vjeshta-per-te-celur-serish/100%Always2020-03-31 22:34
https://a2news.com/2020/03/31/90-vjecarja-belge-refuzon-respiratorin-pata-nje-jete-te-mire-jepjani-kete-nje-te-riu/100%Always2020-03-31 22:32
https://a2news.com/2020/03/31/kur-filmi-behet-realitet-aktoret-e-contagion-degjoni-ekspertet/100%Always2020-03-31 22:31
https://a2news.com/2020/03/31/nderron-jete-nga-koronavirusi-nje-13-vjecar-pa-asnje-semundje-tjeter-ne-britani/100%Always2020-03-31 22:30
https://a2news.com/2020/03/31/kosova-regjistron-5-persona-te-sheruar-dhe-4-te-infektuar-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-31 22:29
https://a2news.com/2020/03/31/situata-pas-koronavirusit-do-te-vijoje-ndotja-e-mjedisit-edhe-pse-jo-njesoj/100%Always2020-03-31 22:28
https://a2news.com/2020/03/31/prezantuesi-i-cnn-me-koronavirus-por-nuk-heq-dore-nga-programi/100%Always2020-03-31 22:27
https://a2news.com/2020/03/31/pas-dezinfektimit-rihapet-tregu-i-fruta-perimeve-ne-durres/100%Always2020-03-31 22:27
https://a2news.com/2020/03/31/reshje-te-dendura-bore-perfshijne-verilindjen-e-vendit/100%Always2020-03-31 22:25
https://a2news.com/2020/03/31/biznesi-i-madh-eshte-totalisht-jashte-vemendjes-se-paketes-se-qeverise/100%Always2020-03-31 22:24
https://a2news.com/2020/03/31/pd-kallezim-penal-ne-spak-per-ministren-olta-xhacka/100%Always2020-03-31 22:23
https://a2news.com/2020/03/31/presidenca-vesh-flamurin-italian/100%Always2020-03-31 22:22
https://a2news.com/2020/03/31/pamundesia-per-kurimin-e-nenes-djali-ben-apel-per-ndihme/100%Always2020-03-31 22:21
https://a2news.com/2020/03/31/koronavirusi-gjykata-kushtetuese-ne-kosove-shfuqizon-masat-e-qeverise-per-kufizimin-e-levizjes/100%Always2020-03-31 22:21
https://a2news.com/2020/03/31/mjeket-shqiptare-ne-itali-shefi-i-urdhrit-te-mjekut-duhet-ti-kishim-dhene-certifikaten-e-sjelljes-se-mire/100%Always2020-03-31 22:19
https://a2news.com/2020/03/31/be-thirrje-vendeve-anetare-masat-e-emergjences-ndaj-koronavirusit-mos-kufizojne-demokracine/100%Always2020-03-31 22:18
https://a2news.com/2020/03/31/rama-nuk-ka-me-keshillime-aplikacioni-per-leje-dalje-per-nje-person-funksional/100%Always2020-03-31 22:16
https://a2news.com/2020/03/31/koronavirusi-kryebashkiaku-i-londres-kerkon-ndihmen-e-klubeve-te-premier-league/100%Always2020-03-31 22:16
https://a2news.com/2020/03/31/basha-falenderon-ambasadorin-soreca-per-mbeshtetjen-e-be-per-negociatat-dhe-per-te-luftuar-covid-19/100%Always2020-03-31 16:28
https://a2news.com/2020/03/31/nderrojne-jete-2-paciente-nga-koronavirusi-15-ne-total/100%Always2020-03-31 21:41
https://a2news.com/2020/03/31/bolsonaro-kunder-te-gjitheve-mjaft-me-me-karantine-po-mbyllen-mijera-vende-pune/100%Always2020-03-31 21:11
https://a2news.com/2020/03/31/italia-publikon-bilancin-ditor-te-viktimave-dhe-te-infektuarve-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-31 21:08
https://a2news.com/2020/03/31/digjet-banesa-ne-malesi-te-madhe-familja-6-anetareshe-ne-qiell-te-hapur/100%Always2020-03-31 21:07
https://a2news.com/2020/03/31/vendet-e-vetme-ku-koronavirusi-nuk-ka-mberritur-ende/100%Always2020-03-31 21:06
https://a2news.com/2020/03/31/serbia-bllokon-kamionet-me-mallra-nga-kosova-rama-duhet-solidaritet-per-te-luftuar-koronavirusin/100%Always2020-03-31 21:05
https://a2news.com/2020/03/31/rriten-rastet-me-koronavirus-turqia-po-mendon-lirimin-e-45-mije-te-burgosurve/100%Always2020-03-31 15:38
https://a2news.com/2020/03/31/nisin-pune-mjeket-shqiptare-ne-spitalin-e-breshias-manastirliu-angazhim-maksimal-jeni-krenaria-jone/100%Always2020-03-31 15:35
https://a2news.com/2020/03/31/studimi-amerikan-koronavirusi-mund-te-perhapet-permes-ajrit/100%Always2020-03-31 15:34
https://a2news.com/2020/03/31/franca-ne-gare-me-kohen-per-prodhimin-e-maskave-dhe-respiratoreve/100%Always2020-03-31 15:33
https://a2news.com/2020/03/31/koronavirusi-ne-shba-ka-shkaktuar-deri-tani-me-shume-viktima-se-11-shtatori/100%Always2020-03-31 15:31
https://a2news.com/2020/03/31/be-kunder-trump-nuk-ka-te-dhena-qe-dy-medikamentet-antimalarike-jane-efektive-ndaj-koronavirusit/100%Always2020-03-31 15:30
https://a2news.com/2020/03/31/nasa-gati-helikopteri-qe-do-te-fluturoje-ne-mars/100%Always2020-03-31 15:23
https://a2news.com/2020/03/31/peshkataret-e-pogradecit-cmimi-i-ulet-po-na-demton/100%Always2020-03-31 15:22
https://a2news.com/2020/03/31/fluks-ne-bankat-e-nivelit-te-dyte-per-pagen-e-luftes/100%Always2020-03-31 15:20
https://a2news.com/2020/03/31/i-ati-me-covid-19-princi-william-i-gatshem-te-rikthehet-pilot-per-helikopteret-ambulance/100%Always2020-03-31 14:14
https://a2news.com/2020/03/31/koronavirusi-epidemiologu-njerezit-behen-imune-kur-preket-55-60-e-popullates-jemi-larg/100%Always2020-03-31 14:12
https://a2news.com/2020/03/31/ministri-i-jashtem-ne-detyre-gent-cakaj-ne-vetekarantinim/100%Always2020-03-31 15:37
https://a2news.com/2020/03/31/mjeku-shqiptar-ne-berlin-po-kryejme-deri-ne-400-mije-teste-ne-dite/100%Always2020-03-31 14:11
https://a2news.com/2020/03/31/flet-ne-a2-infermierja-shqiptare-e-prekur-nga-koronavirusi-ne-bergamo/100%Always2020-03-31 14:08
https://a2news.com/2020/03/31/pensionet-ne-shtepi-bashkia-dhe-posta-sqarojne-proceduren/100%Always2020-03-31 14:07
https://a2news.com/2020/03/31/ka-humbur-shijen-nga-covid-19-djali-i-legjendes-se-futbollit-pi-nje-gote-uthull-per-ta-treguar/100%Always2020-03-31 13:08
https://a2news.com/2020/03/31/studimi-shkalla-e-vdekshmerise-nga-koronavirusi-me-e-ulet-nga-sa-eshte-raportuar/100%Always2020-03-31 14:06
https://a2news.com/2020/03/31/si-te-krijosh-nje-bote-zen-brenda-nje-furgoni-festivali-i-kopshteve-mahnit/100%Always2020-03-31 12:40
https://a2news.com/2020/03/31/te-vdesesh-vetem-gruaja-rrefen-lamtumiren-e-trishte-me-nenen/100%Always2020-03-31 12:39
https://a2news.com/2020/03/31/1-milion-amerikane-jane-testuar-per-covid-19-trump-do-te-eksportojme-ventilatore/100%Always2020-03-31 12:37
https://a2news.com/2020/03/31/obsh-mesazh-per-italine-dhe-spanjen-te-shtohen-perpjekjet-virusi-nuk-do-te-zhduket-vete/100%Always2020-03-31 12:35
https://a2news.com/2020/03/31/avioni-i-fundit-niset-me-1-prill-yuri-kim-mesazh-per-qytetaret-amerikane/100%Always2020-03-31 12:34
https://a2news.com/2020/03/31/ulen-rastet-e-reja-me-covid-19-ne-itali-kufizimet-zgjaten-deri-ne-12-prill/100%Always2020-03-31 12:33
https://a2news.com/2020/03/31/koronavirusi-fut-ne-krize-bujqesine-fermeret-shteti-te-na-ndihmoje-po-falimentojme/100%Always2020-03-31 12:30
https://a2news.com/2020/03/31/situata-ne-rajon-2-raste-te-reja-ne-kosove-shtohen-viktimat-ne-serbi-e-greqi/100%Always2020-03-31 12:29
https://a2news.com/2020/03/31/jane-te-gjithe-ne-shtepi-nga-koronavirusi-edhe-anglezeve-do-i-ikin-dritat/100%Always2020-03-31 12:28
https://a2news.com/2020/03/31/venecia-dhe-koronavirusi-shtyjne-afatin-e-komisionit-hetimor-per-presidentin/100%Always2020-03-31 12:25
https://a2news.com/2020/03/31/koronavirusi-basha-mbetet-urgjente-ndryshimi-radikal-i-testimeve/100%Always2020-03-31 14:40
https://a2news.com/2020/03/31/apartamenti-i-ri-i-familjes-beckham-5-dhoma-pishine-dhe-parkim-per-helikopterin/100%Always2020-03-31 12:22
https://a2news.com/2020/03/31/12-raste-te-reja-me-koronavirus-vetem-ne-durres-11-nga-e-njejta-familje/100%Always2020-03-31 12:21
https://a2news.com/2020/03/31/spanje-849-viktima-nga-koronavirusi-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-03-31 14:04
https://a2news.com/2020/03/31/te-vertetat-e-covid-19-ekzistoi-vite-me-pare-apo-u-krijua-ne-laborator/100%Always2020-03-31 12:18
https://a2news.com/2020/03/31/koronavirusi-prek-edhe-shefin-e-laboratorit-te-mikrobiologjise-ne-a2-deklaronte-se-nuk-e-kishte-kryer-testin/100%Always2020-03-31 12:16
https://a2news.com/2020/03/31/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-243-numri-i-personave-te-prekur-13-te-vdekur/100%Always2020-03-31 12:44
https://a2news.com/2020/03/31/kryeministri-hungarez-merr-fuqi-te-plota-dhe-pa-afat-opozita-filloi-diktatura/100%Always2020-03-31 12:51
https://a2news.com/2020/03/31/gati-300-te-ndeshkuar-nga-policia-ne-24-ore-shkelen-masat-ndaj-covid-19/100%Always2020-03-31 12:52
https://a2news.com/2020/03/31/perloti-me-fotografine-e-djalit-por-mjekut-qe-po-lufton-koronavirusin-i-prishet-shtepia-nga-tornado/100%Always2020-03-31 12:54
https://a2news.com/2020/03/31/si-te-mbrojme-lekuren-nga-larja-e-shpeshte-e-duarve/100%Always2020-03-31 12:57
https://a2news.com/2020/03/31/shifrat-e-covid-19-jo-realiste-cdo-model-matematikor-do-te-deshtonte-ne-shqiperi/100%Always2020-03-31 12:59
https://a2news.com/2020/03/31/koronavirusi-gjata-shifrat-pozitive-por-seshte-ende-momenti-per-kengen-e-fitores/100%Always2020-03-31 13:07
https://a2news.com/2020/03/31/koronavirusi-ne-shqiperi-8-te-sheruar-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-03-31 14:04
https://a2news.com/2020/03/30/britania-ne-javen-e-dyte-te-karantines-rriten-vrasjet-ne-familje/100%Always2020-03-30 21:45
https://a2news.com/2020/03/30/ministria-e-shendetesise-konfirmon-viktimen-e-12-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-30 21:44
https://a2news.com/2020/03/30/infermieret-italiane-mbarojne-turnin-dhe-luajne-ne-piano-kengen-hit-per-pacientet/100%Always2020-03-30 21:43
https://a2news.com/2020/03/30/situata-nga-koronavirusi-fed-ne-shba-rrezikohen-47-milione-vende-pune/100%Always2020-03-30 21:42
https://a2news.com/2020/03/30/theu-orarin-e-karantines-ndalohet-deputeti-ne-kosove/100%Always2020-03-30 21:41
https://a2news.com/2020/03/30/de-biasi-ndihma-e-shqiperise-per-italine-duhet-te-jete-lajm-i-pare-ne-te-gjithe-boten/100%Always2020-03-30 21:41
https://a2news.com/2020/03/30/shkon-ne-106-numri-i-te-infektuarve-ne-kosove/100%Always2020-03-30 21:39
https://a2news.com/2020/03/30/sa-te-sigurta-jane-maskat-artizanale-flasin-fasoniste-e-mjeke/100%Always2020-03-30 21:38
https://a2news.com/2020/03/30/dyndje-per-leje-ne-e-albania-rama-neser-nuk-do-te-kete-sanksione/100%Always2020-03-30 21:37
https://a2news.com/2020/03/30/administrata-amerikane-e-ushqimit-dhe-barnave-autorizon-perdorimin-e-2-barnave-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-30 21:36
https://a2news.com/2020/03/30/pas-1-viti-komisioni-per-shkarkimin-e-presidentit-kalon-online-zgjatet-afati-i-punimeve/100%Always2020-03-30 21:35
https://a2news.com/2020/03/30/femijet-me-aftesi-ndryshe-izolimi-rendon-prinderit-ne-veshtiresi/100%Always2020-03-30 21:33
https://a2news.com/2020/03/30/30-mjeke-e-infermiere-ne-itali-trajneri-sacchi-i-befasuar-nga-humanizmi-i-rames/100%Always2020-03-30 21:30
https://a2news.com/2020/03/30/autorizimi-per-leje-e-albania-pranon-problemet-me-sistemin/100%Always2020-03-30 21:28
https://a2news.com/2020/03/30/presidenti-zbardh-arsyet-e-kthimit-ne-kuvend-te-paketes-anti-kck-shkel-kushtetuten/100%Always2020-03-30 21:26
https://a2news.com/2020/03/30/pipero-kurba-do-te-nise-renien-ne-javen-e-dyte-te-prillit/100%Always2020-03-30 17:31
https://a2news.com/2020/03/30/flamuri-i-maqedonise-se-veriut-valevitet-ne-seline-e-nato/100%Always2020-03-30 17:30
https://a2news.com/2020/03/30/pas-renies-se-qeverise-thaci-fton-kurtin-per-takim-ne-1-prill/100%Always2020-03-30 17:29
https://a2news.com/2020/03/30/duhet-te-kuptojme-si-ti-perdorim-mjeket-shqiptare-ne-itali-duan-te-ndihmojne-por-ka-nje-problem/100%Always2020-03-30 16:59
https://a2news.com/2020/03/30/i-prekur-nga-koronavirusi-princi-charles-i-jep-fund-veteizolimit/100%Always2020-03-30 16:57
https://a2news.com/2020/03/30/bilanci-italian-812-viktima-nga-koronavirusi-ne-24-oret-e-fundit-pergjysmohen-rastet-e-reja/100%Always2020-03-30 16:58
https://a2news.com/2020/03/30/kompania-e-njohur-marreveshje-me-qeverine-amerikane-per-1-mld-doza-vaksine-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-30 16:56
https://a2news.com/2020/03/30/idete-e-cmendura-te-red-bullit-per-koronavirusin/100%Always2020-03-30 16:55
https://a2news.com/2020/03/30/heqja-e-karantines-lulezon-biznesi-i-berbereve-ne-wuhan/100%Always2020-03-30 16:55
https://a2news.com/2020/03/30/pandemia-covid-19-cmimi-i-naftes-ne-nivelin-me-te-ulet-ne-18-vjet/100%Always2020-03-30 16:53
https://a2news.com/2020/03/30/deputetet-i-kthehen-punes-mbledhje-online-dhe-ndihma-per-elektoratin/100%Always2020-03-30 16:51
https://a2news.com/2020/03/30/me-maska-dhe-ne-distance-deputetet-miratojne-ndryshimet-ne-qeveri/100%Always2020-03-30 16:50
https://a2news.com/2020/03/30/vidhet-piktura-e-van-gogh-edhe-pse-vendi-eshte-ne-karantine-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-30 16:49
https://a2news.com/2020/03/30/i-prekur-nga-koronavirusi-placido-domingo-shtrohet-ne-spital/100%Always2020-03-30 16:48
https://a2news.com/2020/03/30/gjkko-liron-nje-nga-te-arrestuarit-per-pengmarrjen-e-jani-prenges/100%Always2020-03-30 16:47
https://a2news.com/2020/03/30/f1-ndihmon-britanine-testohen-respiratoret-e-krijuar-nga-mercedes/100%Always2020-03-30 16:46
https://a2news.com/2020/03/30/princi-saudit-do-te-paguaje-per-trajtimin-e-te-gjithe-te-prekurve-me-koronavirus/100%Always2020-03-30 16:43
https://a2news.com/2020/03/30/karantina-bashkon-serish-backstreet-boys-kendojne-hitin-secili-ne-shtepine-e-tij/100%Always2020-03-30 16:42
https://a2news.com/2020/03/30/leja-per-pazare-nuk-ndalet-fluksi-ne-rruge-dhe-trafiku/100%Always2020-03-30 16:40
https://a2news.com/2020/03/30/pandemia-koronavirus-mbi-700-mije-te-infektuar-dhe-35-mije-viktima-ne-bote/100%Always2020-03-30 16:38
https://a2news.com/2020/03/30/viktimat-nga-koronavirusi-shtetet-i-numerojne-ndryshe-dhe-ne-menyre-te-gabuar/100%Always2020-03-30 16:37
https://a2news.com/2020/03/30/koronavirusi-ne-itali-arrin-pikun-javen-e-ardhshme-me-22-prill-asnje-rast-i-ri-ne-lombardi/100%Always2020-03-30 16:35
https://a2news.com/2020/03/30/kriza-nga-koronavirusi-futbolli-kerkon-kompensim-nga-shteti/100%Always2020-03-30 16:34
https://a2news.com/2020/03/30/komisioni-i-shendetesise-miraton-3-akte-normative/100%Always2020-03-30 13:46
https://a2news.com/2020/03/30/pensionistet-ne-korce-dalin-per-pazar-ska-kush-te-na-ndihmoje/100%Always2020-03-30 13:45
https://a2news.com/2020/03/30/ne-cilat-materiale-mbijeton-me-gjate-koronavirusi-nuk-mungojne-surprizat/100%Always2020-03-30 17:47
https://a2news.com/2020/03/30/ska-uje-dhe-ushqim-izolimi-kthehet-ne-tragjedi-njerezore-ne-indi/100%Always2020-03-30 13:34
https://a2news.com/2020/03/30/hapja-e-negociatave-ne-kohe-pandemie-komisioneri-per-zgjerimin-i-be-se-mesazh-per-shqiptaret/100%Always2020-03-30 13:14
https://a2news.com/2020/03/30/percaktohen-datat-e-lojerave-olimpike-te-tokios/100%Always2020-03-30 13:12
https://a2news.com/2020/03/30/paloka-rama-shfaqet-si-shpetimtar-i-evropes-por-tu-jape-pergjigje-shqiptareve/100%Always2020-03-30 13:11
https://a2news.com/2020/03/30/shba-covid-19-i-merr-jeten-edhe-gazetares-se-njohur/100%Always2020-03-30 12:34
https://a2news.com/2020/03/30/google-dhuron-800-milione-dollare-per-te-perballur-koronavirusin/100%Always2020-03-30 11:59
https://a2news.com/2020/03/30/fluks-per-leje-dalje-per-pazar-shima-kane-aplikuar-shume-shqiptare-jashte-vendit-dhe-pensioniste/100%Always2020-03-30 12:18
https://a2news.com/2020/03/30/ketu-ka-hyre-dy-here-ariu-cifti-pa-shtepi-dhe-pa-te-ardhura-kerkon-ndihme/100%Always2020-03-30 11:57
https://a2news.com/2020/03/30/sharon-stone-ka-nje-falenderim-per-shqiperine/100%Always2020-03-30 11:55
https://a2news.com/2020/03/30/prej-javesh-ne-izolim-por-numri-i-rasteve-te-reja-mbetet-i-larte-virologu-italian-sqaron-situaten/100%Always2020-03-30 11:55
https://a2news.com/2020/03/30/vjen-nga-formula-1-pajisja-per-frymemarrje-qe-mund-te-zhbllokoje-terapite-intensive/100%Always2020-03-30 11:53
https://a2news.com/2020/03/30/shijaku-pas-termetit-tashme-ne-izolim/100%Always2020-03-30 11:51
https://a2news.com/2020/03/30/shendeti-mendor-psikologia-meditoni-dhe-lutuni-komunikoni-sa-me-shume-me-njerezit-e-dashur/100%Always2020-03-30 11:49
https://a2news.com/2020/03/30/brenda-24-oreve-policia-ndeshkon-8-drejtues-mjetesh-dhe-157-kembesore/100%Always2020-03-30 11:48
https://a2news.com/2020/03/30/koronavirusi-ne-spanje-812-viktima-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-03-30 11:46
https://a2news.com/2020/03/30/trump-po-te-mbetemi-tek-100-mije-te-vdekur-ne-shba-do-te-kemi-bere-nje-pune-te-mire/100%Always2020-03-30 11:44
https://a2news.com/2020/03/30/koronavirusi-ne-shqiperi-humb-jeten-nje-tjeter-person-shkon-ne-223-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-03-30 11:43
https://a2news.com/2020/03/30/durres-mbyllet-tregu-nga-mbipopullimi-krijohen-3-pika-te-tjera/100%Always2020-03-30 11:41
https://a2news.com/2020/03/30/operoi-18-vjecaren-e-prekur-me-covid-19-vata-kirurget-jane-ne-gatishmeri/100%Always2020-03-30 11:40
https://a2news.com/2020/03/30/shperndajne-3500-urna-ne-dite-per-hirin-e-viktimave-sa-kane-vdekur-nga-covid-19-ne-kine/100%Always2020-03-30 11:39
https://a2news.com/2020/03/30/paketa-ekonomike-teliti-kur-jemi-ne-lufte-kryeministri-te-sillet-si-gjeneral-lufte/100%Always2020-03-30 11:35
https://a2news.com/2020/03/30/italiani-falenderon-shqiperine-interpreton-himnin-me-fyell/100%Always2020-03-30 11:32
https://a2news.com/2020/03/30/rregulli-i-ri-leje-per-te-levizur-per-dalje-ja-ku-mund-te-aplikoni/100%Always2020-03-30 11:29
https://a2news.com/2020/03/30/nene-haxhireja-80-vjec-mposht-koronavirusin/100%Always2020-03-30 11:26
https://a2news.com/2020/03/29/jeta-ne-epoken-e-koronavirusit/100%Always2020-03-30 12:01
https://a2news.com/2020/03/29/mesazhe-shprese-ne-kohe-te-trishta/100%Always2020-03-30 12:03
https://a2news.com/2020/03/29/gent-hazizi-dua-te-ndihmoj-te-moshuarit-ju-rrini-ne-shtepi/100%Always2020-03-30 12:06
https://a2news.com/2020/03/29/koronavirusi-ne-itali-roma-u-dergon-pako-me-ndihma-tifozeve-te-moshuar/100%Always2020-03-30 12:09
https://a2news.com/2020/03/29/mjeket-pertej-duartrokitjeve-qendroni-ne-shtepi/100%Always2020-03-30 12:11
https://a2news.com/2020/03/29/tirana-ne-kafaz-cfare-ndodhi-ne-kryeqytet-gjate-40-oreve-te-izolimit/100%Always2020-03-30 12:12
https://a2news.com/2020/03/29/94-raste-me-koronavirus-ne-kosove-5-viktima-te-tjera-ne-greqi-2-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-03-30 12:13
https://a2news.com/2020/03/29/leksioni-i-shqiperise-se-vogel-mediat-italiane-i-bejne-jehone-misionit-te-30-mjekeve/100%Always2020-03-30 12:17
https://a2news.com/2020/03/29/756-viktima-nga-koronavirusi-ne-itali-ne-24-oret-e-fundit-646-te-sheruar-borrelli-falenderon-shqiperine/100%Always2020-03-30 12:35
https://a2news.com/2020/03/29/video-tregon-demin-e-shkaktuar-nga-koronavirusi-ne-mushkeri/100%Always2020-03-30 12:36
https://a2news.com/2020/03/29/pd-ne-kulmin-e-krizes-se-pandemise-qeveria-tenderon-411-milione-leke-per-zyra/100%Always2020-03-29 15:31
https://a2news.com/2020/03/29/kur-numri-i-te-vdekurve-ka-kaluar-10-mije-personat-pse-po-i-ndodh-kjo-pikerisht-italise/100%Always2020-03-30 12:41
https://a2news.com/2020/03/29/koronavirusi-ne-rusi-autoritetet-perdorin-teknologjine-autoritare/100%Always2020-03-30 12:43
https://a2news.com/2020/03/29/manastrliu-hapet-spitali-i-dyte-covid-eshte-shefqet-ndroqi/100%Always2020-03-30 12:43
https://a2news.com/2020/03/29/pa-rregulla-dhe-kufizime-qasja-e-pazakonte-e-suedise-ndaj-pandemise/100%Always2020-03-30 12:45
https://a2news.com/2020/03/29/mesimi-nga-shtepia-shahini-sherbim-psiko-social-ne-dispozicion-te-nxenesve-mesuesve-dhe-prinderve/100%Always2020-03-30 12:47
https://a2news.com/2020/03/29/prenoton-hotelin-gjerman-mbreti-rama-ne-karantine-me-20-konkubina/100%Always2020-03-30 12:49
https://a2news.com/2020/03/29/johnson-u-dergon-leter-britanikeve-gjerat-do-te-perkeqesohen-para-se-te-behen-me-mire/100%Always2020-03-30 12:50
https://a2news.com/2020/03/29/leja-per-pazar-si-te-aplikoni-per-tu-autorizuar-per-te-dale/100%Always2020-03-30 12:51
https://a2news.com/2020/03/29/rasti-i-pare-ne-mirdite-punonte-ne-spital-lezhe-infektohet-nje-18-vjecare/100%Always2020-03-30 13:02
https://a2news.com/2020/03/29/pd-qeveria-nuk-do-te-kompensoje-muajin-e-marsit-35-mije-biznese-mbeten-jashte/100%Always2020-03-30 13:04
https://a2news.com/2020/03/29/rama-nuk-riatdhesojme-ne-mase-bashkeqytetare-vetem-disa-ne-pike-te-hallit/100%Always2020-03-30 13:05
https://a2news.com/2020/03/29/spanja-me-79-mije-te-infektuar-dhe-6531-te-vdekur-madridi-epiqender-qeveria-bllokon-cdo-aktivitet/100%Always2020-03-30 13:06
https://a2news.com/2020/03/29/bardhi-sulmon-ramen-shqiptaret-nuk-vdesin-nga-uria-nese-mbyllesh-ne-surrel-nuk-ke-sesi-ta-kuptosh/100%Always2020-03-30 13:07
https://a2news.com/2020/03/29/zjarrfikesi-italian-qe-ndihmoi-gjate-termetit-faleminderit-vellezer-shqiptare-nuk-do-ta-harrojme/100%Always2020-03-30 13:09
https://a2news.com/2020/03/29/shkon-ne-212-numri-total-i-rasteve-te-konfirmuara-ne-shqiperi-10-viktima/100%Always2020-03-30 13:01
https://a2news.com/2020/03/29/nje-infermier-i-lutet-jeruzalemit-tjetri-drejt-mekes-fotografia-perlot-rrjetin/100%Always2020-03-30 15:00
https://a2news.com/2020/03/29/shba-vdes-nga-koronavirusi-nje-foshnje-por-eshte-ngjarje-shume-i-rralle/100%Always2020-03-30 12:59
https://a2news.com/2020/03/29/manastirliu-dy-mjeke-te-tjere-jane-sheruar-nga-covid-19/100%Always2020-03-30 12:59
https://a2news.com/2020/03/29/u-sherua-nga-covid-19-aktori-i-njohur-kthehet-ne-shtepi/100%Always2020-03-30 12:58
https://a2news.com/2020/03/29/bota-ndalet-nga-covid-19-por-korea-e-veriut-nuk-ndal-hedhjen-e-raketave/100%Always2020-10-23 15:04
https://a2news.com/2020/03/29/do-te-ishte-sikur-te-na-shpallej-lufte-trump-terheq-karantinen-ne-nju-jork-pas-rebelimit-te-guvernatorit/100%Always2020-03-30 12:53
https://a2news.com/2020/03/28/dashuria-per-familjen-doktori-qe-fle-ne-tende-nga-frika-e-koronavirusit/100%Always2020-03-28 21:52
https://a2news.com/2020/03/28/me-maska-dhe-matje-temperature-por-ne-bjellorusi-luhet-ende-futboll/100%Always2020-03-28 21:31
https://a2news.com/2020/03/28/koronavirusi-juventus-arrin-marreveshjen-me-lojtaret-per-pagat/100%Always2020-03-28 21:23
https://a2news.com/2020/03/28/kryeministri-francez-philippe-lufta-ndaj-koronavirusit-sapo-ka-filluar/100%Always2020-03-28 21:11
https://a2news.com/2020/03/28/lasgushi-kthen-112-shqiptaret-e-pare-qe-ishin-bllokuar-ne-itali/100%Always2020-03-28 21:00
https://a2news.com/2020/03/28/spanja-forcon-masat-kunder-koronavirusit-832-viktima-ne-nje-dite/100%Always2020-03-28 20:45
https://a2news.com/2020/03/28/duan-te-dalin-nga-qyteti-banoret-e-wuhan-perleshen-me-policine/100%Always2020-03-28 20:28
https://a2news.com/2020/03/28/shenohet-viktima-e-pare-nga-koronavirusi-ne-familjen-mbreterore-spanjolle/100%Always2020-03-28 19:48
https://a2news.com/2020/03/28/mjeku-tritan-kalo-perserit-thirrjen-per-qytetaret-qendroni-ne-shtepi-jeta-juaj-eshte-me-e-vlefshme/100%Always2020-03-28 19:41
https://a2news.com/2020/03/28/mjeket-shqiptare-mberrijne-ne-itali-meta-ky-solidaritet-do-forcoje-me-shume-marredheniet/100%Always2020-03-28 19:10
https://a2news.com/2020/03/28/90-te-prekur-nga-koronavirusi-ne-kosove/100%Always2020-03-28 18:59
https://a2news.com/2020/03/28/koronavirusi-gjunjezon-ekonomine-draghi-recesioni-i-pashmangshem-duhet-te-mobilizohemi/100%Always2020-03-28 18:57
https://a2news.com/2020/03/28/manastirliu-ndan-videon-e-te-riut-te-sheruar-nga-koronavirusi-pa-stafin-e-infektivit-nuk-do-ia-kisha-dale/100%Always2020-03-28 18:17
https://a2news.com/2020/03/28/koronavirusi-mediu-sa-me-shume-testime-dhe-respiratore/100%Always2020-03-28 17:58
https://a2news.com/2020/03/28/koronavirusi-presidenti-trump-po-mendon-te-vendose-nju-jorkun-ne-karantine/100%Always2020-03-28 17:29
https://a2news.com/2020/03/28/nese-e-mbajme-numrin-e-viktimave-nen-20-mije-mund-te-themi-qe-ia-kemi-dale/100%Always2020-03-28 17:17
https://a2news.com/2020/03/28/bilanci-italian-889-persona-humben-jeten-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-03-28 17:42
https://a2news.com/2020/03/28/rritet-numri-i-viktimave-nga-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-03-28 17:02
https://a2news.com/2020/03/28/arrin-ne-600-mije-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-te-gjithe-boten/100%Always2020-03-28 16:42
https://a2news.com/2020/03/28/digjet-nje-lokal-ne-qytetin-e-vlores/100%Always2020-03-28 16:30
https://a2news.com/2020/03/28/gatimi-si-antistres-pasioni-qe-po-kultivohet-nga-qendrimi-ne-izolim/100%Always2020-03-28 16:18
https://a2news.com/2020/03/28/rritet-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-shkoder/100%Always2020-03-28 16:16
https://a2news.com/2020/03/28/paniku-nga-koronavirusi-rusia-do-te-mbylle-te-gjithe-kufijte/100%Always2020-03-28 18:48
https://a2news.com/2020/03/28/ne-dhomat-e-terapise-intensive-mjeket-tregojne-ferrin-e-covid-19/100%Always2020-03-28 15:58
https://a2news.com/2020/03/28/perhapja-e-koronavirusit-gjermania-nuk-do-te-lehtesoje-masat-deri-me-20-prill/100%Always2020-03-28 15:53
https://a2news.com/2020/03/28/alarmi-ne-shba-mediat-nju-jorku-me-keq-se-wuhani-apo-lombardia/100%Always2020-03-28 15:51
https://a2news.com/2020/03/28/ministri-cakaj-ne-rome-neser-nis-kthimi-i-shqiptareve-te-bllokuar-ne-itali/100%Always2020-03-28 15:43
https://a2news.com/2020/03/28/mjekeve-dhe-infermieret-shqiptare-nisen-drejt-italise-manastirliu-do-japin-kontributin-e-tyre/100%Always2020-03-28 17:05
https://a2news.com/2020/03/28/mjeket-shqiptare-drejt-italise-30-vullnetare-per-1-muaj-ne-bergamo/100%Always2020-03-28 18:45
https://a2news.com/2020/03/28/edhe-presidenti-i-italise-vuan-mungesen-e-berberit/100%Always2020-03-28 15:26
https://a2news.com/2020/03/28/kriza-nga-koronavirusi-portugalia-do-ti-konsideroje-emigrantet-si-rezidente/100%Always2020-03-28 15:23
https://a2news.com/2020/03/28/brenda-spitalit-gjigant-covid-19-ne-britani/100%Always2020-03-28 14:57
https://a2news.com/2020/03/28/oret-e-fundit-te-lirise-qytetaret-dynden-ne-tregje-policia-monitoron-distancen/100%Always2020-03-28 14:36
https://a2news.com/2020/03/28/ndihma-financiare-kriteret-per-te-perfituar-pagen-e-luftes/100%Always2020-03-28 14:11
https://a2news.com/2020/03/28/shtrengimi-i-masave-rama-apel-unitetit-kombetar-nuk-ka-rruge-tjeter/100%Always2020-03-28 18:27
https://a2news.com/2020/03/28/wuhani-drejt-normalitetit-hapen-pjeserisht-metrote-dhe-bizneset/100%Always2020-03-28 13:04
https://a2news.com/2020/03/28/turqia-ndalon-fluturimet-shkretohet-aeroporti-i-stambollit/100%Always2020-03-28 12:50
https://a2news.com/2020/03/28/koronavirusi-ne-rajon-kosova-dy-raste-te-reja-serbia-do-te-prodhoje-respiratore/100%Always2020-03-28 12:52
https://a2news.com/2020/03/28/koronavirusi-ne-shqiperi-manastirliu-sherohen-4-mjeke-dhe-infermiere/100%Always2020-03-28 12:50
https://a2news.com/2020/03/28/shkodranet-te-pabindur-ne-oraret-e-levizjes-thyejne-rregullat-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-28 12:48
https://a2news.com/2020/03/28/pd-qeveria-shperdoroi-7-mln-euro-per-beton-ne-nje-dite/100%Always2020-03-28 12:48
https://a2news.com/2020/03/28/merret-vendimi-shqiperia-do-te-dergoje-mjeke-dhe-infermiere-ne-itali/100%Always2020-03-28 12:44
https://a2news.com/2020/03/28/spanja-e-gjunjezuar-nga-koronavirusi-832-te-vdekur-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-03-28 12:43
https://a2news.com/2020/03/28/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-197-numri-i-personave-te-prekur-10-te-vdekur/100%Always2020-03-28 13:13
https://a2news.com/2020/03/28/edhe-markat-e-famshme-boterore-respektojne-distancat/100%Always2020-03-28 12:42
https://a2news.com/2020/03/28/rama-ja-si-te-aplikoni-per-leje-dalje-per-pazar/100%Always2020-03-29 19:12
https://a2news.com/2020/03/28/arrestohet-nje-46-vjecar-ne-durres-i-denuar-me-13-vite-burg-ne-torino/100%Always2020-03-28 12:38
https://a2news.com/2020/03/28/ministria-e-shendetesise-nderron-jete-nje-tjeter-person-me-koronavirus/100%Always2020-03-28 12:36
https://a2news.com/2020/03/28/dyndje-ne-tregje-para-40-oreve-izolim/100%Always2020-03-28 12:34
https://a2news.com/2020/03/28/te-dielen-ndryshohet-ora/100%Always2020-03-28 12:33
https://a2news.com/2020/03/28/engel-presioni-ndaj-prishtines-per-tarifen-i-pabalancuar/100%Always2020-03-28 12:32
https://a2news.com/2020/03/28/fluturimet-nga-shqiperia-te-mbyllura-ambasada-e-shba-po-shohim-mundesi-te-tjera/100%Always2020-03-28 12:31
https://a2news.com/2020/03/28/komuna-ne-lombardi-ku-askush-nuk-eshte-prekur-nga-koronavirusi-studiohet-gjaku-i-banoreve/100%Always2020-03-29 11:05
https://a2news.com/2020/03/27/shba-te-infektuarit-nga-covid-19-jane-100-mije-persona/100%Always2020-03-28 12:29
https://a2news.com/2020/03/27/te-afermit-nuk-mund-t-i-vizitojne-shitesi-i-luleve-i-shperndan-ne-cdo-varr/100%Always2020-03-28 12:27
https://a2news.com/2020/03/27/nje-mrekulli-ne-kohe-koronavirusi-lojtari-i-ajaksit-del-nga-koma-pas-3-vitesh/100%Always2020-03-27 22:04
https://a2news.com/2020/03/27/nderron-jete-ne-spitalin-infektiv-pacientja-52-vjecare-viktima-e-9-me-covid-19-ne-shqiperi/100%Always2020-03-28 08:43
https://a2news.com/2020/03/27/a-e-largon-moti-i-nxehte-koronavirusin/100%Always2020-03-27 21:08
https://a2news.com/2020/03/27/frika-nga-pandemia-mund-te-ndal-lufterat-neper-bote/100%Always2020-03-27 21:06
https://a2news.com/2020/03/27/volejbolli-shqiptar-njezeri-se-bashku-ia-dalim/100%Always2020-03-27 21:02
https://a2news.com/2020/03/27/a-kalon-koronavirusi-nga-nena-shtatezene-te-foshnja-mjeku-jep-pergjigjen-ne-a2/100%Always2020-03-27 21:01
https://a2news.com/2020/03/27/po-zhduken-dorezat-prodhuesi-me-i-madh-ne-bote-nuk-prodhojme-dot-sasi-te-mjaftueshme/100%Always2020-03-27 20:59
https://a2news.com/2020/03/27/binjaket-dy-rrefime-plot-jete-ne-kete-kohe-izolimi/100%Always2020-03-27 20:54
https://a2news.com/2020/03/27/manastirliu-gjashte-paciente-te-sheruar-dolen-dje-nga-infektivi-jane-31-ne-total/100%Always2020-03-27 20:57
https://a2news.com/2020/03/27/seriali-me-i-ndjekur-ditet-e-fundit-ne-netlix-ai-qe-flet-per-koronavirusin-i-prodhuar-ne-vitin-2018/100%Always2020-03-27 20:56
https://a2news.com/2020/03/27/basha-te-mbyllen-menjehere-fasonerite-dhe-call-center/100%Always2020-03-27 20:50
https://a2news.com/2020/03/27/lufta-ndaj-koronavirusit-kongresi-amerikan-miraton-paketen-financiare-rekord/100%Always2020-03-27 18:04
https://a2news.com/2020/03/27/kengetari-i-rammstein-me-koronavirus-ne-terapi-intensive-ne-berlin/100%Always2020-03-27 17:37
https://a2news.com/2020/03/27/franca-e-tronditur-vdes-nga-covid-19-nje-16-vjecare-pa-probleme-te-meparshme/100%Always2020-03-27 17:47
https://a2news.com/2020/03/27/situatat-qe-krijon-koronavirusi-meksikanet-bllokojne-kufirin-per-amerikanet/100%Always2020-03-27 17:36
https://a2news.com/2020/03/27/koronavirusi-mberrijne-8-ton-materiale-te-mbrojtjes-personale-per-stafet-mjekesore/100%Always2020-03-27 17:35
https://a2news.com/2020/03/27/italia-shifer-rekord-viktimash-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-03-27 18:00
https://a2news.com/2020/03/27/pas-johnson-edhe-ministri-i-shendetesise-britanike-me-covid-ne-diten-me-rekordin-e-vdekjeve/100%Always2020-03-27 17:32
https://a2news.com/2020/03/27/peshtyu-ne-karrocat-e-ushqimeve-i-infektuari-me-koronavirus-ne-arabi-mund-te-denohet-me-vdekje/100%Always2020-03-27 16:44
https://a2news.com/2020/03/27/i-lindur-ne-kohen-e-gripit-spanjoll-101-vjecari-italian-del-nga-spitali-pasi-sherohet-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-27 16:24
https://a2news.com/2020/03/27/ne-radhe-per-faturen-e-energjise-qytetaret-se-bejme-dot-online/100%Always2020-03-27 16:57
https://a2news.com/2020/03/27/kuvendi-online-percaktohet-agjenda-parlamentare/100%Always2020-03-27 16:23
https://a2news.com/2020/03/27/ministria-e-financave-pensionet-ne-shtepi-per-ata-qe-nuk-e-terheqin-ne-banke/100%Always2020-03-27 16:21
https://a2news.com/2020/03/27/tour-de-france-drejt-zhvillimit-pa-mbeshtetes-ne-rruge/100%Always2020-03-27 16:20
https://a2news.com/2020/03/27/e-pesta-ne-bote-per-numrin-e-te-infektuarve-vetem-253-viktima-ne-gjermani/100%Always2020-03-27 16:19
https://a2news.com/2020/03/27/rritja-e-pazakonte-euro-kap-nivelin-e-1281-lekeve/100%Always2020-03-27 16:17
https://a2news.com/2020/03/27/italianet-me-koronavirus-dergohen-ne-spitalet-gjermane/100%Always2020-03-27 16:16
https://a2news.com/2020/03/27/rama-ska-leje-per-pensionistet-nese-dalin-nga-shtepia-penalizohen/100%Always2020-03-27 16:13
https://a2news.com/2020/03/27/rritet-numri-i-viktimave-mes-bluzave-te-bardha-ne-itali/100%Always2020-03-27 15:04
https://a2news.com/2020/03/27/korce-radhe-tek-posta-per-pagesen-e-invaliditetit/100%Always2020-03-27 15:03
https://a2news.com/2020/03/27/deputeti-alimadhi-me-koronavirus-reagon-edi-rama/100%Always2020-03-27 14:42
https://a2news.com/2020/03/27/shkodra-ne-xhiro-ne-oraret-e-levizjes-thyhen-rregullat-kunder-covid-19/100%Always2020-03-27 14:41
https://a2news.com/2020/03/27/proteste-ne-izolim-ne-elbasan-romet-kerkojne-ndihme-per-mbijetese/100%Always2020-03-27 14:40
https://a2news.com/2020/03/27/12-te-prekur-me-koronavirus-ne-korce-rasti-i-fundit-nje-mjeke/100%Always2020-03-27 13:51
https://a2news.com/2020/03/27/te-henen-nisin-fluturimet-mepj-ja-ku-mund-te-kontaktoni-per-tu-rikthyer-ne-shqiperi/100%Always2020-03-27 13:42
https://a2news.com/2020/03/27/studimi-mbi-koronavirusin-ne-shba-per-4-muaj-mund-te-vdesin-mbi-80-000-njerez/100%Always2020-03-27 13:47
https://a2news.com/2020/03/27/lajmi-i-mire-stafi-i-spitalit-te-lezhes-nuk-eshte-i-prekur-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-27 13:21
https://a2news.com/2020/03/27/masa-me-e-forte-ne-bote-kunder-koronavirusit-6-muaj-burg-kush-nuk-respekton-distancen/100%Always2020-03-27 13:19
https://a2news.com/2020/03/27/rezultoi-pozitiv-me-koronavirus-deputeti-ruci-me-ndihmoi-rama-tu-tregoje-shqiptareve-te-verteten/100%Always2020-03-27 13:24
https://a2news.com/2020/03/27/masat-e-reja-nga-e-hena-vetem-nje-person-nga-familja-mund-te-dale/100%Always2020-03-27 14:57
https://a2news.com/2020/03/27/digjet-konvikti-i-vjeter-ne-krume-autoret-dyshohen-3-adoleshente/100%Always2020-03-27 12:49
https://a2news.com/2020/03/27/nje-rast-i-ri-me-koronavirus-ne-durres-e-moshuara-kishte-qene-ne-bergamo/100%Always2020-03-27 12:47
https://a2news.com/2020/03/27/boris-johnson-me-koronavirus/100%Always2020-03-27 12:46
https://a2news.com/2020/03/27/bore-ne-korce-probleme-ne-qarkullim-ne-dardhe/100%Always2020-03-27 11:24
https://a2news.com/2020/03/27/rama-te-henen-nisin-fluturimet-lasgushi-do-te-ktheje-shqiptaret-ne-shtepi/100%Always2020-03-27 12:44
https://a2news.com/2020/03/27/policia-e-shtetit-vijon-gjobat-per-shkelesit-e-masave-kunder-covid-19/100%Always2020-03-27 12:43
https://a2news.com/2020/03/27/nuk-ndalen-vdekjet-ne-spanje-769-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-03-27 12:42
https://a2news.com/2020/03/27/avokati-daci-nuk-jemi-ne-gjendje-lufte-mungesa-e-aktivitetit-te-kuvendit-e-pajustifikuar/100%Always2020-03-27 12:41
https://a2news.com/2020/03/27/plani-ekonomik-i-qeverise-per-te-perballuar-koronavirusin-tabaku-mungese-transparence/100%Always2020-03-27 12:38
https://a2news.com/2020/03/27/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-186-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-03-27 12:37
https://a2news.com/2020/03/27/rrezimi-i-qeverise-ne-kosove-thaci-nga-e-hena-nisin-konsultimet-mund-te-mos-kete-zgjedhje-te-reja/100%Always2020-03-27 12:36
https://a2news.com/2020/03/27/pandemia-ne-rajon-kosova-shenja-permiresimi-situate-e-veshtire-ne-greqi/100%Always2020-03-27 12:34
https://a2news.com/2020/03/27/frika-nga-nje-vale-e-dyte-infektimesh-kina-iu-ndalon-hyrjen-te-huajve/100%Always2020-03-27 12:33
https://a2news.com/2020/03/27/rama-poston-videon-e-shperndarjen-se-ndihmave-per-familjet-ne-nevoje-beni-durim/100%Always2020-03-27 12:31
https://a2news.com/2020/03/27/kina-i-ofron-ndihme-shba-per-te-perballuar-koronavirusin/100%Always2020-03-27 12:31
https://a2news.com/2020/03/27/transporti-nderkombetar-i-mallrave-gonxhja-me-i-shpejte-se-me-pare-kujdesi-eshte-shtuar/100%Always2020-03-27 12:30
https://a2news.com/2020/03/27/policia-e-shtetit-prezanton-aplikacionin-covid-19-levizja-e-kontrolluar-me-mjet-leje-per-levizje-me-makine/100%Always2020-03-29 19:20
https://a2news.com/2020/03/27/koronavirusi-ademi-shkodranet-te-ndergjegjesuar-ka-nisur-te-perdoret-fondi-i-emergjences/100%Always2020-03-27 12:28
https://a2news.com/2020/03/27/shqiperia-ne-karantine-nenkryetari-i-bashkise-se-durresit-izolimi-ka-funksionuar/100%Always2020-03-27 12:52
https://a2news.com/2020/03/27/koronavirusi-i-anulon-per-here-te-dyte-dasmen-nje-cifti/100%Always2020-03-27 12:53
https://a2news.com/2020/03/27/mbi-5700-te-infektuar-te-rinj-nga-koronavirusi-ne-24-ore-ne-gjermani/100%Always2020-03-27 12:53
https://a2news.com/2020/03/27/koronavirusi-regjistrohet-viktima-e-8-ne-shqiperi-nderron-jete-nje-66-vjecar/100%Always2020-03-27 12:55
https://a2news.com/2020/03/27/koronavirusi-shba-mendon-te-vendose-trupa-ne-kufi-me-kanadane-trudeau-e-panevojshme/100%Always2020-03-27 12:57
https://a2news.com/2020/03/27/situata-nga-koronavirusi-trump-nuk-do-te-anuloje-konventen-e-republikaneve/100%Always2020-03-27 12:55
https://a2news.com/2020/03/27/manastirliu-jep-lajmin-e-mire-sherohen-14-persona-te-tjere-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-27 12:58
https://a2news.com/2020/03/27/zjarr-ne-nje-banese-ne-devoll-nderron-jete-nje-e-moshuar/100%Always2020-03-27 12:59
https://a2news.com/2020/03/27/shba-kalon-kinen-ka-numrin-me-te-madh-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-bote/100%Always2020-03-27 12:59
https://a2news.com/2020/03/26/viktima-e-shtate-per-koronavirus-ne-shqiperi-vdes-e-moshuara/100%Always2020-03-27 13:00
https://a2news.com/2020/03/26/kryeministri-komunikon-live-me-ankuesit-pd-propagande/100%Always2020-03-26 22:07
https://a2news.com/2020/03/26/shba-prane-popullit-kosovar-por-taksa-po-e-demton-ate-flasim-me-cdo-qeveri-nuk-ka-plane-per-shkembime/100%Always2020-03-26 22:03
https://a2news.com/2020/03/26/a-rikthehet-me-ky-makth-te-sheruarit-nga-covid-19-mund-te-jene-imune-por-zgjatja-mbetet-enigme/100%Always2020-03-26 22:01
https://a2news.com/2020/03/26/futbollisti-i-kombetares-tregon-jeten-ne-vendin-qe-nuk-ka-frike-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-26 21:59
https://a2news.com/2020/03/26/kam-qene-ne-kontakt-me-bratajn-por-nuk-e-shikoj-te-arsyeshme-qe-te-testohem/100%Always2020-03-26 21:48
https://a2news.com/2020/03/26/mjeku-shqiptar-ne-gjermani-ketu-kryhen-rreth-200-mije-testime-ne-jave/100%Always2020-03-26 20:24
https://a2news.com/2020/03/26/negociatat-pompeo-mirepresim-vendimin-e-be-jemi-me-ju-ne-cdo-hap/100%Always2020-03-26 22:03
https://a2news.com/2020/03/26/kushdo-qe-ka-veshtiresi-ne-frymemarrje-temperature-dhe-kolle-ta-konsideroje-veten-me-koronavirus/100%Always2020-03-26 20:30
https://a2news.com/2020/03/26/ambasadorja-kim-i-drejtohet-amerikaneve-nxitoni-nese-doni-te-ikni-nga-shqiperia-por-nuk-eshte-urdher/100%Always2020-03-26 20:30
https://a2news.com/2020/03/26/obsh-mos-e-luftoni-me-alkool-stresin-qe-po-shkakton-koronavirusi/100%Always2020-03-26 20:06
https://a2news.com/2020/03/26/ulqinaku-gjurmimi-i-te-infektuarve-po-calon/100%Always2020-03-26 20:05
https://a2news.com/2020/03/26/rexhep-qosja-reagon-per-krizen-politike-ne-kosove-ishte-nje-komplot-ra-qeveria-e-shpreses/100%Always2020-03-26 20:04
https://a2news.com/2020/03/26/zbulohet-pacientja-1-e-para-e-testuar-pozitive-shiste-fruta-deti-ne-treg/100%Always2020-03-26 20:03
https://a2news.com/2020/03/26/teknologjia-kunder-koronavirusit-printera-3d-per-te-prodhuar-maskat-per-mjeket/100%Always2020-03-26 20:02
https://a2news.com/2020/03/26/hapja-e-negociatave-basha-opozita-do-te-beje-gjithcka-per-plotesimin-e-kushteve/100%Always2020-03-26 20:01
https://a2news.com/2020/03/26/koronavirus-500-mije-te-prekur-dhe-mbi-22-mije-viktima-ne-bote/100%Always2020-03-26 19:55
https://a2news.com/2020/03/26/italia-publikon-bilancin-ditor-712-viktima/100%Always2020-03-26 20:28
https://a2news.com/2020/03/26/indianet-paralajmerohen-nga-autoritetet-do-tju-qellojme-nese-nuk-qendroni-ne-shtepi/100%Always2020-03-26 17:13
https://a2news.com/2020/03/26/brataj-tregon-gjendjen-e-tij-shendetesore-solidariteti-i-njerezve-qenka-medikamenti-me-i-mire/100%Always2020-03-26 17:11
https://a2news.com/2020/03/26/guvernatori-meksikan-te-varferit-nuk-i-ze-koronavirusi/100%Always2020-03-26 16:22
https://a2news.com/2020/03/26/ne-karantine-si-te-gjithe-miti-i-queen-magjeps-edhe-nga-divani/100%Always2020-03-26 17:06
https://a2news.com/2020/03/26/shba-akuzon-maduron-per-trafik-droge-ofron-15-milione-dollare-per-kapjen-e-tij/100%Always2020-03-26 17:05
https://a2news.com/2020/03/26/parate-per-koronavirusin-dhurate-apo-hua-soreca-shpjegon-50-milione-eurot/100%Always2020-03-26 20:44
https://a2news.com/2020/03/26/komisioneri-varhelyi-fola-me-bashen-per-rendesine-e-celjes-se-negociatave/100%Always2020-03-26 17:03
https://a2news.com/2020/03/26/femijet-dhe-pandemia-ne-bote-mosha-pediatrike-mposht-lehtesisht-koronavirusin/100%Always2020-03-26 17:01
https://a2news.com/2020/03/26/meta-kthen-per-rishqyrtim-ne-kuvend-ligjin-e-pronave/100%Always2020-03-26 17:00
https://a2news.com/2020/03/26/debitoret-e-energjise-kamatevonesat-falen-deri-me-31-dhjetor-2019/100%Always2020-03-26 16:23
https://a2news.com/2020/03/26/futbollistet-me-maska-dhe-doreza-ne-fushe/100%Always2020-03-26 15:17
https://a2news.com/2020/03/26/koronavirusi-qe-infektoi-ajrin-ndryshimi-drastik-i-trafikut-ajror-ne-europe/100%Always2020-03-26 15:11
https://a2news.com/2020/03/26/rrezimi-i-qeverise-kurti-renie-e-domosdoshme-per-ngritjen-e-nevojshme/100%Always2020-03-26 14:26
https://a2news.com/2020/03/26/ndihmat-ne-vlore-te-pabindurit-mblidhen-para-njesive-administrative/100%Always2020-03-26 14:28
https://a2news.com/2020/03/26/turqia-ben-gati-ambulancat-per-shqiperine/100%Always2020-03-26 14:23
https://a2news.com/2020/03/26/covid-19-apo-ushqim-qytetaret-kerkojne-ndihme-nga-njesite-bashkiake/100%Always2020-03-26 14:12
https://a2news.com/2020/03/26/numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut-shkon-mbi-200/100%Always2020-03-26 14:11
https://a2news.com/2020/03/26/ne-vijen-e-pare-te-luftes-ne-itali-flet-mjeku-shqiptar/100%Always2020-03-26 14:10
https://a2news.com/2020/03/26/paqe-edhe-me-dekret-meta-firmos-ligjin-per-pajisjet-mjekesore/100%Always2020-03-26 14:08
https://a2news.com/2020/03/26/kriza-nga-koronavirusi-rritet-ne-shifra-ekstreme-papunesia-ne-shba/100%Always2020-03-26 14:06
https://a2news.com/2020/03/26/rrezimi-i-qeverise-ne-kosove-abrashi-puc-institucional-i-pashembullt/100%Always2020-03-26 13:32
https://a2news.com/2020/03/26/klp-miraton-drejtuesit-e-perkohshem-te-disa-prokurorive-caktohet-pozicioni-per-arta-markun/100%Always2020-03-26 13:31
https://a2news.com/2020/03/26/rrezimi-i-qeverise-nurellari-kurti-duhet-te-gelltiste-ambiciet-e-veta-papergjegjshmeri-e-skajshme/100%Always2020-03-26 13:28
https://a2news.com/2020/03/26/pergatitet-nje-strukture-e-katert-per-te-prekurit-me-koronavirus-rama-do-jete-gati-ne-30-dite/100%Always2020-03-26 13:07
https://a2news.com/2020/03/26/rrezimi-i-qeverise-ne-kosoves-be-udheheqesit-te-perqendrojne-perpjekjet-te-kriza-e-koronavirusit/100%Always2020-03-26 13:06
https://a2news.com/2020/03/26/kafshoje-ta-mposhtesh-tani-mund-te-porosisesh-nje-koronaburger/100%Always2020-03-26 13:04
https://a2news.com/2020/03/26/pandemia-koronavirus-mbi-21000-viktima-dhe-470000-te-infektuar-ne-bote/100%Always2020-03-26 13:03
https://a2news.com/2020/03/26/merkel-rezulton-negative-ne-testin-e-dyte-macron-premton-investime-ne-shendetesi/100%Always2020-03-26 12:59
https://a2news.com/2020/03/26/koronavirusi-drejtoria-e-doganave-furnizimi-me-ushqime-nga-importi-vijon-rregullisht/100%Always2020-03-26 12:58
https://a2news.com/2020/03/26/pandemia-covid-19-britania-porosit-10-mije-respiratore/100%Always2020-03-26 12:06
https://a2news.com/2020/03/26/instat-publikon-numrin-e-popullsise-se-shqiperise-renie-me-0-6/100%Always2020-03-26 12:56
https://a2news.com/2020/03/26/bullgaria-zgjat-afatin-per-qytetaret-shqiptare-qe-iu-perfundon-leja-e-qendrimit/100%Always2020-03-26 12:54
https://a2news.com/2020/03/26/koronavirusi-ne-itali-njesi-speciale-qe-trajtojne-pacientet-ne-shtepi/100%Always2020-03-26 12:53
https://a2news.com/2020/03/26/bundesliga-gjen-zgjidhje-skuadrat-e-medha-krijojne-fond-ndihme-per-te-voglat/100%Always2020-03-26 12:51
https://a2news.com/2020/03/26/akademia-e-shkencave-shqiperia-ne-fazen-me-kritike-te-qarkullimit-te-koronavirusit/100%Always2020-03-26 12:50
https://a2news.com/2020/03/26/te-duhet-te-punosh-nga-shtepia-por-femijet-jane-shefat/100%Always2020-03-26 12:48
https://a2news.com/2020/03/26/koronavirusi-nuk-ka-asnje-shans-klienti-dezinfekton-kafen-e-porositur/100%Always2020-03-26 12:47
https://a2news.com/2020/03/26/655-viktima-ne-24-oret-e-fundit-ne-spanje-mbi-4000-ne-total/100%Always2020-03-26 12:46
https://a2news.com/2020/03/26/vlora-perballe-stuhise-se-covid-19-leli-masat-te-ishin-edhe-me-te-forta/100%Always2020-03-26 12:45
https://a2news.com/2020/03/26/ambasadori-amerikan-ne-londer-akuza-kines-ka-vene-ne-rrezik-gjithe-boten-me-koronavirusin/100%Always2020-03-26 12:42
https://a2news.com/2020/03/26/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-174-numri-i-personave-te-prekur-mes-tyre-edhe-4-femije/100%Always2020-03-26 13:50
https://a2news.com/2020/03/26/koronavirusi-prek-nepunesin-e-vatikanit-qe-jeton-ne-nje-rezidence-me-papen/100%Always2020-03-26 12:39
https://a2news.com/2020/03/26/izolimi-nuk-mjafton-obsh-respektoni-keto-6-hapa-per-te-luftuar-koronavirusin/100%Always2020-03-26 12:38
https://a2news.com/2020/03/26/rrezimi-i-qeverise-isa-mustafa-ldk-nuk-do-ti-terheqe-ministrat/100%Always2020-03-26 12:36
https://a2news.com/2020/03/26/mbyllet-ortopedia-ne-lezhe-nje-paciente-pozitive-me-koronavirus/100%Always2020-03-26 12:34
https://a2news.com/2020/03/26/rrezimi-i-qeverise-kurti-analisti-lane-qytetaret-pa-institucione-ne-kohe-pandemie/100%Always2020-03-26 13:08
https://a2news.com/2020/03/26/tre-persona-te-dyshuar-me-covid-19-ne-durres-dergohen-drejt-spitalit-infektiv/100%Always2020-03-26 13:10
https://a2news.com/2020/03/26/mesimi-online-boci-katastrofe-e-dale-ne-siperfaqe-e-parave-te-grabitura/100%Always2020-03-26 13:11
https://a2news.com/2020/03/26/pas-rrezimit-te-qeverise-ne-kuvend-albin-kurti-shkarkon-avdullah-hotin/100%Always2020-03-26 13:13
https://a2news.com/2020/03/26/koronavirusi-ruci-dhe-kryeparlamentaret-e-rajonit-i-propozojne-be-se-masa-shtese/100%Always2020-03-26 13:15
https://a2news.com/2020/03/26/560-mije-vullnetare-perballe-koronavirusit-ne-britani/100%Always2020-03-26 13:16
https://a2news.com/2020/03/26/koronavirusi-rusia-do-te-ndaloje-te-gjitha-fluturimet-nderkombetare/100%Always2020-03-26 13:17
https://a2news.com/2020/03/26/putin-dergon-edhe-mjeke-te-ushtrise-ne-itali-shperthejne-polemikat/100%Always2020-03-26 13:18
https://a2news.com/2020/03/26/senati-amerikan-miraton-paketen-gjigante-ekonomike-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-26 13:20
https://a2news.com/2020/03/26/koronavirus-shkon-ne-6-numri-i-viktimave-ne-shqiperi-vdes-71-vjecarja/100%Always2020-03-26 13:20
https://a2news.com/2020/03/25/ish-ministrja-e-financave-pas-koronavirusit-duhet-te-mbeshtetemi-ne-burimet-e-brendshme/100%Always2020-03-26 13:23
https://a2news.com/2020/03/25/kuvendi-i-kosoves-rrezon-qeverine-e-albin-kurtit/100%Always2020-03-26 13:25
https://a2news.com/2020/03/25/u-prek-nga-koronavirusi-infermierja-italiane-vret-veten-per-te-mos-infektuar-te-tjeret/100%Always2020-03-26 13:26
https://a2news.com/2020/03/25/tabaku-masat-e-qeverise-per-koronavirusin-totalisht-te-pamjaftueshme-krijojne-selektivitet/100%Always2020-03-25 21:50
https://a2news.com/2020/03/25/dyshohet-si-e-prekur-me-koronavirus-nje-tjeter-punonjese-e-policise-se-durresit/100%Always2020-03-25 21:33
https://a2news.com/2020/03/25/shoqata-e-prodhuesve-nuk-ka-problem-me-ushqimet-masat-e-qeverise-me-shume-sociale-se-ekonomike/100%Always2020-03-25 21:32
https://a2news.com/2020/03/25/sfida-me-koronavirusin-meta-mbledh-online-keshillin-e-sigurise-kombetare/100%Always2020-03-25 21:26
https://a2news.com/2020/03/25/shefja-e-infektivit-te-pediatrise-zbulon-se-sa-femije-jane-prekur-me-koronavirus-ne-shqiperi/100%Always2020-03-25 20:49
https://a2news.com/2020/03/25/mediat-kineze-lidhin-origjinen-e-koronavirusit-me-italine/100%Always2020-03-25 20:48
https://a2news.com/2020/03/25/pasojat-e-koronavirusit-themeli-masat-e-bsh-te-rendesishme-per-bizneset-bankat-asnje-problem-likuiditeti/100%Always2020-03-25 20:47
https://a2news.com/2020/03/25/koronavirusi-virologu-frutat-dhe-perimet-duhen-lare-me-sapun/100%Always2020-03-25 20:43
https://a2news.com/2020/03/25/duhet-nje-strategji-me-agresive-testimesh-cenko-te-testohet-kushdo-qe-ka-simptoma/100%Always2020-03-25 20:42
https://a2news.com/2020/03/25/punonin-ne-malin-e-zi-13-shqiptare-mbeten-ne-shkoder/100%Always2020-03-25 18:55
https://a2news.com/2020/03/25/rrezikon-mbylljen-nga-koronavirusi-hoteli-luksoz-ofron-karantine-vip-dhe-tampon-per-testimin/100%Always2020-03-25 18:55
https://a2news.com/2020/03/25/manastirliu-brenda-20-diteve-kemi-spitalin-per-covid-19-erdhen-50-mije-mjete-mbrojtese-per-mjeket/100%Always2020-03-25 18:53
https://a2news.com/2020/03/25/kosove-shkon-ne-71-numri-i-te-prekurve-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-25 18:52
https://a2news.com/2020/03/25/narko-nendeteset-kolumbiane-mjeti-i-preferuar-per-transportimin-e-kokaines/100%Always2020-03-25 17:52
https://a2news.com/2020/03/25/dua-lipa-lajmeron-mes-lotesh-publikimin-e-albumit-te-ri/100%Always2020-03-25 19:43
https://a2news.com/2020/03/25/spanja-blen-467-milione-furnizime-mjekesore-nga-kina/100%Always2020-03-25 17:16
https://a2news.com/2020/03/25/683-viktima-te-tjera-ne-itali-sinjale-shprese-ulje-te-rasteve-per-te-katerten-dite/100%Always2020-03-25 17:48
https://a2news.com/2020/03/25/mbreteresha-e-anglise-izolohet-ne-keshtjellen-windsor/100%Always2020-03-25 17:14
https://a2news.com/2020/03/25/shkencetaret-kurseni-cdo-pike-uji/100%Always2020-03-25 17:13
https://a2news.com/2020/03/25/meta-mbledhja-e-sigurise-kombetare-pati-fryme-konstruktive-falenderoj-ramen-dhe-bashen/100%Always2020-03-25 17:12
https://a2news.com/2020/03/25/rama-kush-nuk-paguan-nuk-do-te-kete-drita/100%Always2020-03-25 17:10
https://a2news.com/2020/03/25/mbeturinat-e-isis-cfare-kane-lene-pas-ekstremistet-ne-fshatin-sirian/100%Always2020-03-25 17:09
https://a2news.com/2020/03/25/koronavirusi-ne-kosove-63-persona-te-prekur-28-te-shtruar-ne-spital/100%Always2020-03-25 16:19
https://a2news.com/2020/03/25/jeta-mes-ngrices-se-madhe/100%Always2020-03-25 16:18
https://a2news.com/2020/03/25/europianet-fillojne-te-sulmohen-ne-afrike-i-akuzojne-se-sollen-koronavirusin/100%Always2020-03-25 16:21
https://a2news.com/2020/03/25/autoritetet-dezinfektojne-banesat-e-te-infektuarve-me-koronavirus/100%Always2020-03-25 15:52
https://a2news.com/2020/03/25/koronavirusi-izolimi-ve-ne-veshtiresi-blegtoret-nuk-ka-veteriner-24-ore/100%Always2020-03-25 15:36
https://a2news.com/2020/03/25/suedia-refuzon-karantinen-shkollat-dhe-baret-hapur-njerezit-shetisin-neper-parqe/100%Always2020-03-25 15:28
https://a2news.com/2020/03/25/shume-te-rinj-te-shtruar-ne-itali-spitalet-ripershtaten-per-pacientet-me-koronavirus/100%Always2020-03-25 16:39
https://a2news.com/2020/03/25/shahini-40-mije-studente-kane-kaluar-tashme-ne-mesim-online/100%Always2020-03-25 15:04
https://a2news.com/2020/03/25/koronavirusi-ne-shba-the-metropolitan-opera-transmeton-falas-shfaqjet-e-wagner/100%Always2020-03-25 15:01
https://a2news.com/2020/03/25/perfundon-pas-3-oresh-video-konferenca-e-keshillit-te-sigurise/100%Always2020-03-25 14:59
https://a2news.com/2020/03/25/nje-ekip-mjekesh-nga-rusia-me-150-persona-mberrijne-sonte-ne-itali/100%Always2020-03-25 14:03
https://a2news.com/2020/03/25/masat-per-koronavirusin-ne-messina-dalin-dronet-me-zerin-e-kryebashkiakut-ku-dreqin-shkon/100%Always2020-03-25 13:30
https://a2news.com/2020/03/25/rruget-gjysme-bosh-autobuset-plot-respektimi-i-distancave-ne-tirane/100%Always2020-03-26 10:54
https://a2news.com/2020/03/25/drita-jeshile-per-negociatat-tabaku-proces-i-ndryshem-per-shqiperine-per-te-mos-e-ndare-nga-maqedonia-e-veriut/100%Always2020-03-25 13:26
https://a2news.com/2020/03/25/kryeministri-rama-inspekton-masat-ne-tregje-thirrje-te-moshuarve-te-qendrojne-ne-shtepi/100%Always2020-03-25 13:12
https://a2news.com/2020/03/25/146-te-prekur-rakacolli-per-a2-ishte-e-pritshme-kishim-100-mije-te-ardhur-nga-italia/100%Always2020-03-25 13:57
https://a2news.com/2020/03/25/manastirliu-jep-lajmin-e-mire-mes-te-sheruarve-me-koronavirus-nje-mjek-dhe-nje-infermier/100%Always2020-03-25 13:09
https://a2news.com/2020/03/25/koronavirusi-ambasada-e-shba-thirrje-qytetareve-te-saj-te-kthehen-momentalisht-vetem-nje-linje-fluturimi/100%Always2020-03-25 13:07
https://a2news.com/2020/03/25/koronavirusi-be-po-mendon-per-krijimin-e-nje-qendre-europiane-per-krizen/100%Always2020-03-25 13:06
https://a2news.com/2020/03/25/1-3-miliarde-indiane-mbyllen-ne-shtepi-blerje-masive-para-izolimit/100%Always2020-03-25 13:04
https://a2news.com/2020/03/25/koronavirusi-banka-e-shqiperise-njofton-per-ulje-historike-e-normes-baze-te-interesit/100%Always2020-03-25 13:03
https://a2news.com/2020/03/25/messi-bashkohet-ne-luften-kunder-koronavirusit-dhuron-1-milion-euro/100%Always2020-03-25 13:00
https://a2news.com/2020/03/25/princi-charles-pozitiv-me-koronavirus/100%Always2020-03-25 12:59
https://a2news.com/2020/03/25/vijon-operacioni-nderkombetar-lulet-e-pranveres-arrestohet-nje-39-vjecar-ne-vlore/100%Always2020-03-25 12:57
https://a2news.com/2020/03/25/rekordi-tragjik-i-spanjes-738-vdekje-ne-24-ore-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-25 14:26
https://a2news.com/2020/03/25/policia-vijon-gjobat-per-te-pabindurit-qe-thyejne-masat-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-25 12:55
https://a2news.com/2020/03/25/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-146-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-03-25 12:53
https://a2news.com/2020/03/25/koronavirusi-ne-rajon-shtohen-te-infektuarit-ne-rmv-dhe-greqi-4-viktima-ne-serbi/100%Always2020-03-25 12:49
https://a2news.com/2020/03/25/virologu-crisanti-covid-19-nuk-eshte-me-agresiv-ne-itali-por-ka-mbi-450-mije-te-prekur/100%Always2020-03-25 12:47
https://a2news.com/2020/03/25/drita-jeshile-per-negociatat-krasniqi-shqiperia-ska-ndryshuar-nga-tetori-be-ja-po/100%Always2020-03-25 12:44
https://a2news.com/2020/03/25/frika-nga-koronavirusi-policia-franceze-zbraz-nje-kamp-refugjatesh/100%Always2020-03-25 12:41
https://a2news.com/2020/03/25/shba-i-kerkon-korese-se-jugut-kite-testesh-per-koronavirus/100%Always2020-03-25 12:39
https://a2news.com/2020/03/25/vetem-2-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-hoti-6-ne-gjendje-me-te-rende/100%Always2020-03-25 12:37
https://a2news.com/2020/03/25/efektivi-i-policise-ne-durres-i-prekur-nga-koronavirusi-prej-ditesh-ne-gatishmeri/100%Always2020-03-25 12:18
https://a2news.com/2020/03/25/votohet-sot-ne-kuvend-mocioni-i-mosbesimit-ndaj-qeverise-kurti-shba-e-mbeshtet/100%Always2020-03-25 12:16
https://a2news.com/2020/03/25/militantet-e-boko-haram-vrasin-92-ushtare-dhe-plagosin-47-te-tjere/100%Always2020-03-25 12:14
https://a2news.com/2020/03/25/koronavirusi-mbi-150-mije-vullnetare-ne-britani-gati-te-ndihmojne-sistemin-shendetesor/100%Always2020-03-25 12:13
https://a2news.com/2020/03/25/mbledhja-e-keshillit-te-sigurise-do-mbahet-me-videokonference/100%Always2020-03-25 12:10
https://a2news.com/2020/03/25/rezulton-pozitiv-me-koronavirus-lojtari-i-pare-i-atalanta-s/100%Always2020-03-25 13:14
https://a2news.com/2020/03/25/situata-nga-koronavirusi-ne-shba-studentet-kineze-paguajne-deri-20-mije-usd-per-tu-kthyer-ne-shtepi/100%Always2020-03-25 13:15
https://a2news.com/2020/03/25/kongresi-arrin-marreveshjen-per-paketen-2-trilione-dollare-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-25 13:18
https://a2news.com/2020/03/25/termet-7-5-rihter-ne-det-te-hapur-rrezik-per-cunam-ne-ishujt-ruse/100%Always2020-03-25 13:19
https://a2news.com/2020/03/25/sulmohet-me-kamikaze-tempulli-ne-kabul-nuk-dihet-numri-i-viktimave/100%Always2020-03-25 13:20
https://a2news.com/2020/03/25/rama-lasgushi-ngarkohet-me-pajisje-mjekesore-ne-stamboll/100%Always2020-03-25 13:21
https://a2news.com/2020/03/24/ne-luften-kunder-koronavirusit-shkuma-e-sapunit-eshte-vertete-arma-me-efektive-arsyeja-eshte-kimike/100%Always2020-03-25 13:23
https://a2news.com/2020/03/24/gjendja-e-fatkeqesise-natyrore-pd-pershendesim-vendimin-te-merren-masa-per-kompensimin-e-demeve/100%Always2020-03-25 13:24
https://a2news.com/2020/03/24/koronavirusi-shpallet-gjendja-e-fatkeqesise-natyrore-nga-qeveria/100%Always2020-03-24 22:37
https://a2news.com/2020/03/24/zyrtari-i-larte-amerikan-ne-te-moshuarit-jemi-te-gatshem-te-sakrifikohemi-mos-rrezikoni-ekonomine/100%Always2020-03-24 21:03
https://a2news.com/2020/03/24/korce-nje-punonjes-policie-dyshohet-me-koronavirus/100%Always2020-03-24 21:05
https://a2news.com/2020/03/24/koronavirus-klgj-mbyllet-deri-ne-7-prill/100%Always2020-03-24 20:28
https://a2news.com/2020/03/24/kriza-nga-koronavirusi-volkswagen-shkurton-kohen-e-punes-per-80-mije-persona/100%Always2020-03-24 20:27
https://a2news.com/2020/03/24/qielli-eshte-bosh-nga-koronavirusi-ne-toke-nuk-ka-me-vend-per-aeroplanet/100%Always2020-03-24 20:26
https://a2news.com/2020/03/24/rama-tregon-kanalin-e-emergjences-ku-qytetaret-mund-te-shkruajne-problemet-e-tyre/100%Always2020-03-24 19:14
https://a2news.com/2020/03/24/koraqi-kjo-jave-dhe-ajo-e-ardhshmja-piku-i-koronavirusit/100%Always2020-03-24 19:12
https://a2news.com/2020/03/24/u-deklarua-pozitiv-nga-covid-19-brataj-eshte-normale-kur-je-ne-front-jam-ne-permiresim/100%Always2020-03-24 19:07
https://a2news.com/2020/03/24/koronavirusi-eshte-vetem-fillimi-shkencetaret-paralajmerojne-pandemi-te-tjera-ne-te-ardhmen/100%Always2020-03-24 17:55
https://a2news.com/2020/03/24/perballimi-i-koronavirusit-soreca-publikon-shifrat-e-ndihmes-per-shqiperine/100%Always2020-03-24 19:10
https://a2news.com/2020/03/24/itali-jane-743-te-vdekurit-e-rinj-nga-covid-19/100%Always2020-03-24 18:59
https://a2news.com/2020/03/24/isis-koronavirusi-i-shtofte-vuajtjet-kombeve-te-pafe/100%Always2020-03-24 17:49
https://a2news.com/2020/03/24/india-kycet-per-21-dite-1-miliard-e-330-milione-persona-ne-shtepi-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-24 17:47
https://a2news.com/2020/03/24/keshilli-i-sigurise-mblidhet-neser-ne-oren-1200/100%Always2020-03-24 17:42
https://a2news.com/2020/03/24/shkencetaret-ne-singapor-studim-gjenetik-per-te-arritur-me-shpejt-vaksinen/100%Always2020-03-24 17:41
https://a2news.com/2020/03/24/shano-po-ja-e-be-se-sfide-e-hapur-per-ti-dhene-fund-hileve/100%Always2020-03-24 17:38
https://a2news.com/2020/03/24/greta-thunberg-mund-te-kete-koronavirus-kam-dy-jave-e-izoluar/100%Always2020-03-24 17:36
https://a2news.com/2020/03/24/ministri-holandez-drite-jeshile-per-negociatat-por-do-te-monitorojme-hap-pas-hapi-zbatimin-e-kushteve/100%Always2020-03-24 17:36
https://a2news.com/2020/03/24/rama-cdo-i-vetepunesuar-do-te-marre-nje-page-lufte-dyfishim-ndihmes-ekonomike/100%Always2020-03-24 17:34
https://a2news.com/2020/03/24/mjeku-mel-ostreni-sipas-eksperteve-virusi-do-te-rikthehet-ne-dimer-duhet-te-jemi-te-pergatitur/100%Always2020-03-24 17:32
https://a2news.com/2020/03/24/rama-dera-evropiane-u-hap-kur-dyert-e-shtepive-tona-jane-mbyllur/100%Always2020-03-24 17:30
https://a2news.com/2020/03/24/ambasadori-gjerman-shqiperia-hedh-hapin-e-radhes-drejt-be-se/100%Always2020-03-24 17:29
https://a2news.com/2020/03/24/trump-javes-tjeter-mund-ti-rikthehemi-jetes-normale/100%Always2020-03-24 17:28
https://a2news.com/2020/03/24/soreca-dite-historike-tashme-shqiperia-me-status-te-ri-perballe-be-se-duhet-bashkepunim/100%Always2020-03-24 17:25
https://a2news.com/2020/03/24/von-der-leyen-shpresoj-qe-lideret-e-be-se-te-miratojne-kete-jave-nisjen-e-bisedimeve/100%Always2020-03-24 17:23
https://a2news.com/2020/03/24/rriten-ndjeshem-te-infektuarit-me-covid-19-ne-korce-veteizolohen-qindra-persona/100%Always2020-03-24 17:22
https://a2news.com/2020/03/24/serish-radhe-per-ndihma-ushqimore-ne-shkoder-njerezit-jane-te-paqarte/100%Always2020-03-24 14:55
https://a2news.com/2020/03/24/formula-1-koronavirusi-shtyn-edhe-garen-ne-azerbajxhan/100%Always2020-03-24 14:29
https://a2news.com/2020/03/24/celja-e-negociatave-yuri-kim-mbeshtesim-reformat-e-nevojshme-per-anetaresim/100%Always2020-03-24 14:20
https://a2news.com/2020/03/24/koronavirusi-ne-kosove-61-raste-ne-total-1-viktime/100%Always2020-03-24 14:29
https://a2news.com/2020/03/24/negociatat-meta-u-konfirmua-perspektiva-evropiane-te-zbatohen-kushtet/100%Always2020-03-24 14:27
https://a2news.com/2020/03/24/marreveshja-e-ministrave-te-be-per-celjen-e-negociatave-reagon-basha/100%Always2020-03-24 13:40
https://a2news.com/2020/03/24/drejtori-i-urgjences-i-prekur-nga-koronavirusi-meta-sherim-te-shpejte-prioritare-mbrojtja-e-mjekeve/100%Always2020-03-24 13:40
https://a2news.com/2020/03/24/ministrat-e-be-se-bien-dakord-te-celin-negociatat-me-shqiperine/100%Always2020-03-24 14:00
https://a2news.com/2020/03/24/kurti-shperfill-thacin-qytetaret-te-zbatojne-rregullat-per-te-luftuar-virusin/100%Always2020-03-24 13:39
https://a2news.com/2020/03/24/mjekja-shqiptare-ne-itali-karantina-po-jep-efekt-qendroni-ne-shtepi/100%Always2020-03-24 13:38
https://a2news.com/2020/03/24/rritet-bilanci-ne-maqedonine-e-veriut-148-persona-te-prekur-me-koronavirus/100%Always2020-03-24 13:11
https://a2news.com/2020/03/24/nevoja-stimulon-krijimtarine-maskat-e-thjeshta-qe-po-dhurohen-ne-kosove/100%Always2020-03-24 12:57
https://a2news.com/2020/03/24/masat-ndaluese-per-koronavirusin-presidenti-thaci-i-con-ne-kushtetuese/100%Always2020-03-24 13:09
https://a2news.com/2020/03/24/zbulohen-trupat-e-pajete-te-64-emigranteve-ne-nje-kamion/100%Always2020-03-24 13:06
https://a2news.com/2020/03/24/meta-rama-basha-ne-nje-tryeze-per-koronavirusin-kreu-demokrat-pergjigjet-pozitivisht/100%Always2020-03-24 13:04
https://a2news.com/2020/03/24/shtyhen-me-nje-vit-lojerat-olimpike-tokyo-2020/100%Always2020-03-24 14:25
https://a2news.com/2020/03/24/olimpiada-e-pellegrinit-mes-carcafeve/100%Always2020-03-24 13:03
https://a2news.com/2020/03/24/drejtori-i-urgjences-skender-brataj-i-prekur-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-24 13:02
https://a2news.com/2020/03/24/nderhyrja-e-nato-ne-kosove-meta-mision-historik-ne-mbrojtje-te-lirise/100%Always2020-03-24 13:00
https://a2news.com/2020/03/24/irani-rrit-masat-kunder-pandemise-se-covid-19-viktimat-shkojne-2000/100%Always2020-03-24 12:58
https://a2news.com/2020/03/24/obsh-shba-mund-te-jete-epiqendra-e-radhes-e-koronavirusit/100%Always2020-03-24 12:57
https://a2news.com/2020/03/24/koronavirusi-gjonaj-lirohen-perkohesisht-600-te-burgosur/100%Always2020-03-24 12:56
https://a2news.com/2020/03/24/karantinohen-53-punonjesit-e-kadastres-se-korces/100%Always2020-03-24 12:53
https://a2news.com/2020/03/24/aksident-ne-kukes-makina-del-nga-rruga-dhe-permbyset/100%Always2020-03-24 12:50
https://a2news.com/2020/03/24/cakaj-ka-ardhur-koha-te-hapen-negociatat-vendet-e-unionit-te-vleresojne-arritjet/100%Always2020-03-24 12:50
https://a2news.com/2020/03/24/514-te-vdekur-ne-nje-dite-spanja-po-behet-si-italia/100%Always2020-03-24 12:49
https://a2news.com/2020/03/24/bandat-kontroll-banoreve-qe-nuk-zbatojne-karantinen-nese-nuk-e-ben-qeveria-e-ben-krimi/100%Always2020-03-24 12:46
https://a2news.com/2020/03/24/kuvendi-mblidhet-online-kryeparlamentari-ruci-kemi-gati-infrastrukturen/100%Always2020-03-24 12:40
https://a2news.com/2020/03/24/koronavirusi-65-vjecaret-ne-moske-duhet-te-qendrojne-ne-shtepi-por-ky-rregull-nuk-vlen-per-putin/100%Always2020-03-24 12:37
https://a2news.com/2020/03/24/49-vjecari-nga-tirana-viktima-e-peste-nga-koronavirusi-prej-10-ditesh-ne-terapi-intensive/100%Always2020-03-24 12:34
https://a2news.com/2020/03/24/5-te-vdekur-me-koronavirus-ne-shqiperi-shkon-ne-123-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-03-24 12:36
https://a2news.com/2020/03/24/deputetja-e-ps-antoneta-dhima-im-bir-eshte-prekur-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-24 12:28
https://a2news.com/2020/03/24/basha-mbeshtesim-hapjen-e-negociatave-do-punojme-per-plotesimin-e-kushteve/100%Always2020-03-24 12:27
https://a2news.com/2020/03/24/kujdesi-per-femijet-pediatrja-eshte-me-mire-qe-ata-te-dine-te-verteten/100%Always2020-03-24 12:23
https://a2news.com/2020/03/24/arrestohet-shperndaresi-i-kokaines-iu-gjeten-mbi-7000-euro/100%Always2020-03-24 12:21
https://a2news.com/2020/03/24/negociatat-a2-siguron-korrespondencen-parlament-qeveri-holanda-drejt-rikonfirmimit-te-kushteve-per-shqiperine/100%Always2020-03-24 12:18
https://a2news.com/2020/03/24/rendohet-situata-ne-spanje-ushtria-gjen-te-moshuar-pajete-ne-azile/100%Always2020-03-24 13:13
https://a2news.com/2020/03/24/8-paciente-italiane-do-te-kurohen-ne-gjermani-obsh-pandemia-po-pershpejtohet/100%Always2020-03-24 13:14
https://a2news.com/2020/03/24/elon-musk-i-bashkohet-luftes-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-24 13:15
https://a2news.com/2020/03/24/ne-karantine-punonjesit-e-pikes-se-kalimit-kufitar-te-tushemishtit/100%Always2020-03-24 13:16
https://a2news.com/2020/03/24/koronavirusi-ne-shqiperi-tomini-dy-paciente-ne-gjendje-te-rende-49-te-shtruar-ne-spital/100%Always2020-03-24 13:17
https://a2news.com/2020/03/24/koronavirusi-prek-edhe-perandorin/100%Always2020-03-24 13:19
https://a2news.com/2020/03/24/drama-italiane-prifti-vetesakrifikohet-per-te-shpetuar-nje-person-me-te-ri/100%Always2020-03-24 13:19
https://a2news.com/2020/03/24/bora-pushton-veriun-e-vendit-prezence-akulli-ne-disa-akse/100%Always2020-03-24 13:20
https://a2news.com/2020/03/24/koronavirusi-ne-shqiperi-pse-kjo-jave-eshte-shume-e-rendesishme/100%Always2020-03-24 13:21
https://a2news.com/2020/03/24/e-lire-nga-koronavirusi-provinca-hubei-heq-ndalimin-e-udhetimit/100%Always2020-03-24 13:23
https://a2news.com/2020/03/24/thaci-per-kufizimet-e-levizjes-per-koronavirusin-antikushtetuese-qytetaret-mos-ti-respektojne/100%Always2020-03-24 13:24
https://a2news.com/2020/03/23/koronavirusi-edhe-britania-ne-karantine/100%Always2020-03-24 13:25
https://a2news.com/2020/03/23/mirupafshim-planeti-yne-shihemi-ne-tetor-astronautet-i-shpetojne-koronavirusit/100%Always2020-03-24 13:35
https://a2news.com/2020/03/23/fshf-projekt-kombetar-per-trajnim-ne-distance-per-futbollistet-profesioniste-te-rinjte-dhe-femijet/100%Always2020-03-24 13:33
https://a2news.com/2020/03/23/koronavirusi-futboll-ne-kushte-shtepie-nisma-e-fshf-se-per-femijet/100%Always2020-03-24 13:29
https://a2news.com/2020/03/23/koronavirus-meta-pritet-te-therrase-te-merkuren-keshillin-e-sigurise/100%Always2020-03-24 13:28
https://a2news.com/2020/03/23/lufta-e-artistit-te-rruges-sfide-koronavirusit-me-kaba-klarinete/100%Always2020-03-24 13:27
https://a2news.com/2020/03/23/ky-eshte-nje-cernobil-kinez/100%Always2020-03-23 23:43
https://a2news.com/2020/03/23/mediat-amerikane-olimpiada-shtyhet-ndoshta-ne-vitin-2021/100%Always2020-03-23 20:38
https://a2news.com/2020/03/23/voltana-ademi-deri-tani-situata-eshte-menaxhuar-por-ne-ditet-ne-vijim-do-te-kemi-veshtiresi/100%Always2020-03-23 20:27
https://a2news.com/2020/03/23/letra-e-73-eurodeputeteve-tirana-dhe-shkupi-meritojne-driten-jeshile-shtyrja-prish-ekuilibrat/100%Always2020-03-23 20:21
https://a2news.com/2020/03/23/ambasadorja-amerikane-qendroni-ne-shtepi-vleresim-per-meten-dhe-ramen/100%Always2020-03-23 20:20
https://a2news.com/2020/03/23/zyrtare-uefa-shtyn-finalet-e-champions-dhe-europa-league/100%Always2020-03-23 18:53
https://a2news.com/2020/03/23/pipero-te-gjithe-mund-te-semuremi-edhe-ata-qe-jane-marre-me-shume-sport/100%Always2020-03-23 18:48
https://a2news.com/2020/03/23/shqisat-e-jashtezakonshme-videoja-e-qenit-qe-percepton-termetin/100%Always2020-03-23 18:44
https://a2news.com/2020/03/23/602-viktima-te-tjera-ne-itali-lombardia-dita-e-pare-pozitive/100%Always2020-03-23 18:43
https://a2news.com/2020/03/23/gjermani-angela-merkel-del-negative-nga-testimi-per-covid-19/100%Always2020-03-23 18:39
https://a2news.com/2020/03/23/nuk-merrja-dot-fryme-vete-futbollisti-tregon-betejen-e-tij-me-koronavirusin/100%Always2020-03-23 18:39
https://a2news.com/2020/03/23/koronavirusi-ne-itali-pritet-reduktim-i-shifrave-21-mjeke-mes-viktimave/100%Always2020-03-23 18:35
https://a2news.com/2020/03/23/mjeket-amerikane-dhe-britanike-mungesa-e-nuhatjes-simptome-e-covid-19/100%Always2020-03-23 16:18
https://a2news.com/2020/03/23/migjen-basha-ne-karantine-ne-australi-luhet-ende/100%Always2020-03-23 18:13
https://a2news.com/2020/03/23/te-ardhurit-me-koronavirus-koordinimi-i-vonuar-mes-institucioneve-ve-ne-rrezik-mjeket/100%Always2020-03-23 18:12
https://a2news.com/2020/03/23/durres-rasti-i-shtate-me-covid-19-jo-i-lidhur-me-te-tjeret-nis-trajnimi-i-personelit-mjekesor/100%Always2020-03-23 17:51
https://a2news.com/2020/03/23/vlore-homazhe-dhe-solidaritet-ne-konsullaten-italiane/100%Always2020-03-23 15:08
https://a2news.com/2020/03/23/kampioni-i-peshengritjes-sfidon-koronavirusin-calja-vijon-stervitjen-per-lojerat-olimpike/100%Always2020-03-23 14:56
https://a2news.com/2020/03/23/a2-siguron-draft-vendimin-be-jep-driten-jeshile-per-celjen-e-negociatave/100%Always2020-03-23 14:54
https://a2news.com/2020/03/23/ne-qsut-po-ngrihen-cadra-per-pacientet-e-dyshuar-me-koronavirus/100%Always2020-03-23 20:35
https://a2news.com/2020/03/23/koronavirusi-basha-qeveria-te-shpalle-gjendjen-e-fatkeqesise-natyrore-ne-te-gjithe-territorin/100%Always2020-03-23 14:22
https://a2news.com/2020/03/23/shkelen-masat-e-emergjences-policia-e-shtetit-gjobit-qindra-qytetare/100%Always2020-03-23 14:19
https://a2news.com/2020/03/23/pacientet-me-koronavirus-te-shtrire-ne-toke-video-dramatike-nga-spanja/100%Always2020-03-23 13:55
https://a2news.com/2020/03/23/koronavirusi-distileria-e-rumit-ne-britani-kthehet-ne-prodhuese-dezifektantesh/100%Always2020-03-23 13:54
https://a2news.com/2020/03/23/rama-jemi-ne-javen-e-zjarrit-te-dalim-me-koken-larte-jo-duke-numeruar-viktimat/100%Always2020-03-23 15:55
https://a2news.com/2020/03/23/gjermani-nis-te-ulet-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus/100%Always2020-03-23 13:50
https://a2news.com/2020/03/23/104-te-prekur-me-koronavirus-zgjerohet-harta-4-te-vdekur-dhe-5-te-sheruar/100%Always2020-03-23 13:49
https://a2news.com/2020/03/23/nuk-ka-prova-qe-ushqimi-eshte-burim-apo-rruge-transmetimi-i-covid-19/100%Always2020-03-23 13:46
https://a2news.com/2020/03/23/emergjenca-koronavirus-te-burgosurat-ne-kosove-prodhojne-maska-mbrojtese/100%Always2020-03-23 13:43
https://a2news.com/2020/03/23/profesor-sulcebe-sduhet-te-kemi-frike-besoj-se-vaksina-do-te-jete-gati-brenda-vjeshtes/100%Always2020-03-23 13:43
https://a2news.com/2020/03/23/maqedonia-e-veriut-raporton-dhe-22-raste-te-reja-me-covid-19-2-viktima/100%Always2020-03-23 13:39
https://a2news.com/2020/03/23/menyra-speciale-e-yllit-te-ajax-it-per-te-kaluar-kohen-ne-izolim/100%Always2020-03-23 12:16
https://a2news.com/2020/03/23/rritet-bilanci-i-viktimave-ne-greqi-shume-te-prekur-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-03-23 13:38
https://a2news.com/2020/03/23/departamenti-i-drejtesise-mbyll-nje-faqe-online-qe-mashtronte-per-vaksinen-ndaj-koronavirusit/100%Always2020-03-23 13:33
https://a2news.com/2020/03/23/koronavirusi-gjunjezon-edhe-spanjen-462-te-vdekur-ne-24-ore/100%Always2020-03-23 13:31
https://a2news.com/2020/03/23/rikthehet-bora-ne-veri-te-vendit-probleme-ne-disa-akse-rurale/100%Always2020-03-23 13:29
https://a2news.com/2020/03/23/pipero-nje-nga-pacientet-pesoi-vdekje-klinike-situata-eshte-shume-dinamike/100%Always2020-03-23 13:27
https://a2news.com/2020/03/23/azia-mposht-koronavirusin-drejt-normalitetit-situata-ne-kine-dhe-ne-korene-e-jugut/100%Always2020-03-23 13:26
https://a2news.com/2020/03/23/rama-po-humbasim-njerez-kemi-vetem-nje-gje-ne-dore-per-te-kursyer-sa-me-shume-jete/100%Always2020-03-23 13:24
https://a2news.com/2020/03/23/reuters-be-hap-driten-jeshile-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-03-23 13:19
https://a2news.com/2020/03/23/koronavirusi-ne-shqiperi-policia-sqaron-planin-e-masave-dhe-orarin-e-levizjes/100%Always2020-03-23 12:49
https://a2news.com/2020/03/23/koronavirusi-spanja-lejon-qendrimin-pertej-afateve/100%Always2020-03-23 12:39
https://a2news.com/2020/03/23/400-viktima-nga-koronavirusi-ne-shba-shpallet-gjendja-e-katastrofes-ne-uashington-dhe-nju-jork/100%Always2020-03-23 12:38
https://a2news.com/2020/03/23/51-vjecari-i-prekur-nga-koronavirusi-ne-durres-pronar-hoteli-nuk-tregoi-qe-ishte-kthyer-nga-italia/100%Always2020-03-23 12:31
https://a2news.com/2020/03/23/ministria-e-shendetesise-nje-61-vjecar-peson-vdekje-klinike/100%Always2020-03-23 12:28
https://a2news.com/2020/03/23/une-jetoj-ne-vendin-me-te-sigurt-ne-bote-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-23 12:27
https://a2news.com/2020/03/23/situata-nga-koronavirusi-italia-i-kerkon-ndihme-pentagonit/100%Always2020-03-23 12:22
https://a2news.com/2020/03/23/sfidat-e-policise-se-shtetit-hodaj-vetem-350-shkelje-ne-fundjave-ne-te-gjithe-vendin/100%Always2020-03-23 12:18
https://a2news.com/2020/03/23/raportohet-viktima-e-pare-nga-koronavirusi-ne-malin-e-zi/100%Always2020-03-23 12:19
https://a2news.com/2020/03/23/frika-nga-koronavirusi-proteste-e-te-burgosurve-ne-kolumbi-dhjetera-viktima/100%Always2020-03-23 12:15
https://a2news.com/2020/03/23/95-vjecarja-mposht-koronavirusin-personi-me-i-vjeter-i-sheruar-ne-itali/100%Always2020-03-23 12:12
https://a2news.com/2020/03/23/nderron-jete-43-vjecari-shkon-ne-4-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/100%Always2020-03-23 12:02
https://a2news.com/2020/03/23/pak-dite-me-pare-u-denua-me-23-vite-burg-weinstein-rezulton-pozitiv-me-koronavirus/100%Always2020-03-23 13:58
https://a2news.com/2020/03/23/mjeke-nga-rusia-dhe-kuba-mberrijne-ne-itali-do-te-perdorin-edhe-ilacin-me-efektiv-ndaj-covid-19/100%Always2020-03-23 13:59
https://a2news.com/2020/03/22/ministria-e-shendetesise-shenohet-viktima-e-trete-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-23 14:01
https://a2news.com/2020/03/22/cmendet-madonna-koronavirusi-i-mrekullueshem-na-ka-vene-shenjen-e-barazimit-te-gjitheve/100%Always2020-03-23 14:02
https://a2news.com/2020/03/22/kishte-10-dite-pa-dale-nga-shtepia-vetehelmohet-18-vjecarja-ne-peqin/100%Always2020-03-23 14:04
https://a2news.com/2020/03/22/johnson-qendroni-dy-metra-larg-njeri-tjetrit-ose-ju-mbylla-ne-shtepi/100%Always2020-03-23 14:06
https://a2news.com/2020/03/22/dyshohet-per-4-raste-me-koronavirus-ne-vlore-nisen-drejt-tiranes/100%Always2020-03-23 14:07
https://a2news.com/2020/03/22/rama-ska-me-turp-ne-histori-qe-te-humbim-nje-lufte-si-kjo-se-nuk-rrime-dot-ne-shtepi/100%Always2020-03-23 14:10
https://a2news.com/2020/03/22/menaxhimi-i-koronavirusit-ish-futbollisti-i-realit-shperthen-kunder-politikaneve/100%Always2020-03-23 14:17
https://a2news.com/2020/03/22/veteizolohet-merkel-u-takua-me-mjekun-e-infektuar-me-koronavirus/100%Always2020-03-23 14:24
https://a2news.com/2020/03/22/koronavirusi-basha-te-shpallet-gjendja-e-fatkeqesise-natyrore/100%Always2020-03-23 14:27
https://a2news.com/2020/03/22/masat-ndaj-koronavirusit-drejt-pushimit-edhe-aeroporti-i-rinasit/100%Always2020-03-23 14:30
https://a2news.com/2020/03/22/rishikimi-i-buxhetit-pd-fondet-te-pamjaftueshme-per-luften-ndaj-koronavirusit/100%Always2020-03-23 14:33
https://a2news.com/2020/03/22/koronavirusi-qeveria-ndryshon-buxhetin-per-vitin-2020/100%Always2020-03-23 14:36
https://a2news.com/2020/03/22/placido-domingo-pozitiv-me-koronavirus/100%Always2020-03-23 14:40
https://a2news.com/2020/03/22/lojerat-olimpike-ne-kerkim-te-datave-te-tjera/100%Always2020-03-23 14:41
https://a2news.com/2020/03/22/bilanci-ne-itali-651-viktima-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-03-23 14:42
https://a2news.com/2020/03/22/itali-12-punonjes-te-mbrojtjes-civile-rezultojne-me-koronavirus/100%Always2020-03-23 14:42
https://a2news.com/2020/03/22/britaniket-sfidojne-koronavirusin-duke-u-dyndur-neper-parqe/100%Always2020-03-23 14:44
https://a2news.com/2020/03/22/spanja-regjistron-mbi-400-viktima-ne-24-oret-e-fundit-zgjatet-me-15-dite-gjendja-e-emergjences/100%Always2020-03-23 14:45
https://a2news.com/2020/03/22/koronavirusi-detyron-gjyshin-qe-te-takoje-per-here-te-pare-nipin-e-tij-permes-xhamit/100%Always2020-03-23 14:46
https://a2news.com/2020/03/22/viktima-e-pare-nga-koronavirusi-ne-kosove-thaci-ndihmoni-mjeket-duke-qendruar-ne-shtepi/100%Always2020-03-23 14:47
https://a2news.com/2020/03/22/koronavirusi-ne-ballkan-qindra-te-infektuar-dhe-disa-viktima-kina-ndihmon-serbine/100%Always2020-03-23 14:49
https://a2news.com/2020/03/22/e-diela-me-rruge-te-zbrazeta/100%Always2020-03-23 14:50
https://a2news.com/2020/03/22/sulmuesi-i-njohur-belg-pozitiv-ndaj-covid-19-ne-kine/100%Always2020-03-23 14:51
https://a2news.com/2020/03/22/tirana-ndryshe-40-ore-ne-izolim-te-plote-kunder-perhapjes-se-koronavirusit/100%Always2020-03-22 14:48
https://a2news.com/2020/03/22/shtetrrethimi-po-respektohet-vlora-si-nuk-eshte-pare-kurre/100%Always2020-03-22 14:38
https://a2news.com/2020/03/22/xhacka-mos-kini-frike-nga-ushtria-zbatoni-rregullat/100%Always2020-03-22 14:33
https://a2news.com/2020/03/22/eksperti-i-obsh-duhet-1-vit-per-vaksinen-vetem-izolimi-nuk-mjafton/100%Always2020-03-22 14:02
https://a2news.com/2020/03/22/nba-humb-nje-miliard-dollare-por-rrogat-garantohen/100%Always2020-03-22 13:59
https://a2news.com/2020/03/22/historia-e-hakamades-boksierit-83-vjecar-qe-ka-gjysme-shekulli-qe-pret-denimin-me-vdekje/100%Always2020-03-22 13:58
https://a2news.com/2020/03/22/rama-asnje-kufizim-per-ata-qe-prodhojne-dhe-transportojne-ushqime/100%Always2020-03-22 13:49
https://a2news.com/2020/03/22/situata-ne-europe-paralajmerimi-i-shteteve-e-keqja-nuk-ka-ardhur-akoma/100%Always2020-03-22 13:46
https://a2news.com/2020/03/22/irani-refuzon-ndihmen-amerikane-per-koronavirusin-shba-e-krijoi-kete-semundje/100%Always2020-03-22 13:11
https://a2news.com/2020/03/22/rihanna-dhuron-5-milione-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-22 13:03
https://a2news.com/2020/03/22/21-km-vrapim-italiani-ben-gjysme-maratonen-ne-tarrace/100%Always2020-03-22 12:47
https://a2news.com/2020/03/22/korce-mbesa-e-te-moshuarve-erdhi-nga-lombardia-enigme-infektimi-i-30-vjecarit/100%Always2020-03-22 12:51
https://a2news.com/2020/03/22/tragjedia-ne-itali-ashpersohen-masat-per-te-frenuar-pandemine/100%Always2020-03-22 12:37
https://a2news.com/2020/03/22/rama-mos-u-turrni-ne-dyqane-ne-orarin-1000-1200/100%Always2020-03-22 12:44
https://a2news.com/2020/03/22/misionet-ushtarake-jashte-vendit-xhacka-500-trupat-tona-gezojne-shendet-te-plote/100%Always2020-03-22 12:13
https://a2news.com/2020/03/22/organizatat-nderkombetare-ne-shqiperi-apel-qytetareve-mbroni-te-prekurit-dhe-kujdesuni-per-njeri-tjetrin/100%Always2020-03-22 11:50
https://a2news.com/2020/03/22/vijojne-abuzimet-me-cmimet-dhe-produktet-e-skaduara-8-persona-te-proceduar-penalisht/100%Always2020-03-22 11:31
https://a2news.com/2020/03/22/pandemia-mund-te-zgjase-serie-a-bllokon-rrogat-e-marsit-per-futbollistet/100%Always2020-03-22 11:28
https://a2news.com/2020/03/22/koronavirusi-ne-shqiperi-konfirmohen-13-raste-te-reja-89-ne-total/100%Always2020-03-22 12:50
https://a2news.com/2020/03/22/politika-uron-bektashinjte-sulltan-nevruzin-baba-mondi-ta-kalojme-sa-me-lehte-kete-situate/100%Always2020-03-22 10:20
https://a2news.com/2020/03/22/presidenti-meta-termeti-solidaritet-me-popullin-kroat/100%Always2020-03-22 10:00
https://a2news.com/2020/03/22/shba-miraton-shitjen-e-testimit-te-shpejte-per-covid-19-zgjat-45-minuta/100%Always2020-03-22 09:20
https://a2news.com/2020/03/22/koronavirusi-i-merr-jeten-ish-presidentit-te-real-madrid/100%Always2020-03-22 10:51
https://a2news.com/2020/03/22/termeti-shkund-zagrebin-deme-ne-qender-nuk-shpeton-as-katedralja/100%Always2020-03-22 12:02
https://a2news.com/2020/03/22/koronavisus-jane-300-mije-te-infektuarit-ne-bote-ne-karantine-rreth-1-miliard-te-tjere/100%Always2020-03-22 07:45
https://a2news.com/2020/03/22/termeti-i-magnitudes-5-3-godet-sllovenine-dhe-kroacine/100%Always2020-03-22 12:01
https://a2news.com/2020/03/21/mediat-britanike-nisin-testimet-e-vaksines-per-covid-19-ne-bazen-sekrete-te-qeverise/100%Always2020-03-21 21:50
https://a2news.com/2020/03/21/lufta-kunder-koronavirusit-sulmuesi-i-bayern-dhuron-1-mln-euro/100%Always2020-03-21 21:19
https://a2news.com/2020/03/21/4-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove/100%Always2020-03-21 21:07
https://a2news.com/2020/03/21/sherohet-nga-koronavirusi-dhe-pacienti-zero/100%Always2020-03-21 20:59
https://a2news.com/2020/03/21/kryeministri-rama-poston-videon-e-vajzes-se-prekur-me-koronavirus-jemi-te-gjithe-me-ty/100%Always2020-03-21 20:06
https://a2news.com/2020/03/21/legjenda-e-milanit-dhe-djali-e-tij-me-koronavirus/100%Always2020-03-21 19:51
https://a2news.com/2020/03/21/si-te-jesh-i-lumtur-ne-kohen-e-koronavirusit-pergjigja-vjen-nga-shtetet-me-te-kenaqura-me-veten/100%Always2020-03-21 20:00
https://a2news.com/2020/03/21/tirana-kycet-brenda-oret-e-izolimit-ne-kryeqytet-ne-rruge-vetem-ushtria/100%Always2020-03-21 19:59
https://a2news.com/2020/03/21/sprova-40-oreshe-kryeqytetasit-dynden-ne-markete-furra-buke-dhe-tregje/100%Always2020-03-21 19:33
https://a2news.com/2020/03/21/nje-lajm-i-mire-nje-prej-dy-pacienteve-te-sheruar-le-spitalin/100%Always2020-03-21 19:30
https://a2news.com/2020/03/21/izolimi-nga-koronavirusi-universal-pictures-sjell-kinemane-ne-shtepi/100%Always2020-03-21 19:11
https://a2news.com/2020/03/21/trump-jep-emrat-e-dy-medikamentave-qe-mund-te-ndryshojne-historine-e-koronavirusit/100%Always2020-03-21 19:06
https://a2news.com/2020/03/21/parashikimet-e-eksperteve-humbje-dhe-ndryshime-ne-industrine-e-argetimit-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-21 19:08
https://a2news.com/2020/03/21/nga-hollivudi-ne-burg-historia-e-harvey-weinstein/100%Always2020-03-21 19:01
https://a2news.com/2020/03/21/koronavirusi-prek-dhe-sulmuesin-e-juventus/100%Always2020-03-22 11:25
https://a2news.com/2020/03/21/rama-kerkoi-falje-per-videon-e-publikuar-bardhi-bej-detyren-mos-perhap-panik/100%Always2020-03-21 18:32
https://a2news.com/2020/03/21/zv-presidenti-amerikan-do-ti-nenshtrohet-testit-per-koronavirus/100%Always2020-03-21 18:26
https://a2news.com/2020/03/21/britania-ne-diten-e-pare-te-mbylljes-totaleviktimat-nga-koronavirusi-shkojne-220/100%Always2020-03-21 18:17
https://a2news.com/2020/03/21/koronavirusi-shqiptaret-ne-kanada-mund-te-zgjasin-qendrimin/100%Always2020-03-21 18:05
https://a2news.com/2020/03/21/koronavirusi-mbyll-ne-shtepi-1-miliard-qytetare-te-botes/100%Always2020-03-21 18:00
https://a2news.com/2020/03/21/pushime-ne-kohe-koronavirusi-studentet-thyejne-rregullat-dhe-nuk-heqin-dore-nga-festat/100%Always2020-03-21 18:00
https://a2news.com/2020/03/21/pd-e-akuzoi-per-perhapje-paniku-rama-rashe-edhe-une-njehere-viktime-e-qytetarit-dixhital/100%Always2020-03-21 17:38
https://a2news.com/2020/03/21/italia-ne-gjunje-bilanci-i-viktimave-rritet-me-793/100%Always2020-03-21 17:52
https://a2news.com/2020/03/21/pse-rusia-me-nje-popullsi-146-mln-banore-ka-me-pak-raste-me-koronavirus-sesa-luksemburgu/100%Always2020-03-21 17:16
https://a2news.com/2020/03/21/bota-para-dhe-pas-koronavirusit-2/100%Always2020-03-21 20:17
https://a2news.com/2020/03/21/solidaritet-ne-itali-per-te-luftuar-koronavirusin-3500-mjeke-i-pergjigjen-thirrjes-se-conte/100%Always2020-03-21 16:47
https://a2news.com/2020/03/21/mesazhi-i-kryepeshkopit-anastas-ne-fund-nje-gje-e-mire-ka-per-te-dale-edhe-ne-kete-krize/100%Always2020-03-21 16:47
https://a2news.com/2020/03/21/europa-nen-kthetrat-e-koronavirusit-te-dhenat-nga-vendet-me-te-medha-te-kontinentit/100%Always2020-03-21 16:27
https://a2news.com/2020/03/21/rama-kerkon-respektimin-e-masave-pd-kryeministri-perhap-panik-me-video-te-rreme/100%Always2020-03-21 16:28
https://a2news.com/2020/03/21/si-e-fitoi-kina-luften-me-koronavirusin/100%Always2020-03-21 16:07
https://a2news.com/2020/03/21/asgje-nuk-pipetin-ja-si-e-shnderruan-masat-kunder-koronavirusit-durresin/100%Always2020-03-21 16:07
https://a2news.com/2020/03/21/nga-23-marsi-nderpriten-pjesa-me-e-madhe-e-fluturimeve-ne-rinas/100%Always2020-03-21 16:14
https://a2news.com/2020/03/21/kercenimi-nga-koronavirusi-media-trump-u-paralajmerua-qe-ne-janar/100%Always2020-03-21 15:51
https://a2news.com/2020/03/21/boshatiset-tirana-vetem-policia-dhe-ushtria-ne-rruge/100%Always2020-03-21 15:37
https://a2news.com/2020/03/21/sistemi-shendetesor-ne-itali-ne-prag-kolapsi-kemi-nevoje-per-300-mjeke-aplikoni/100%Always2020-03-21 14:32
https://a2news.com/2020/03/21/obsh-apel-per-te-rinjte-nuk-jeni-te-pathyeshem-virusi-nuk-ju-kursen-as-ju/100%Always2020-03-21 14:49
https://a2news.com/2020/03/21/amerikanet-ne-izolim-1-ne-5-qytetare-te-detyruar-te-rrine-ne-shtepi/100%Always2020-03-21 15:22
https://a2news.com/2020/03/21/qendroni-ne-shtepi-komuniteti-mysliman-thirrje-ndaj-qytetareve-per-izolim/100%Always2020-03-21 13:36
https://a2news.com/2020/03/21/arma-qe-frenon-koronavirusin-shkencetaret-vaksina-brenda-nje-viti/100%Always2020-03-21 13:27
https://a2news.com/2020/03/21/kufizimi-i-levizjeve-para-ores-1300-njerezit-u-dynden-neper-dyqane/100%Always2020-03-21 13:28
https://a2news.com/2020/03/21/mjeket-e-infektivit-tregojne-gjendjen-e-te-prekurve-me-koronavirus/100%Always2020-03-21 13:07
https://a2news.com/2020/03/21/rama-tradhtaret-e-luftes-ne-listen-e-zeze-ja-cfare-rrezikojne/100%Always2020-03-21 12:20
https://a2news.com/2020/03/21/hyn-ne-fuqi-urdhri-izolim-i-plote-deri-te-henen/100%Always2020-03-21 12:00
https://a2news.com/2020/03/21/situate-dramatike-edhe-ne-spanje-233-te-vdekur-ne-24-ore/100%Always2020-03-21 11:42
https://a2news.com/2020/03/21/basha-grumbullimet-zhvleresojne-cdo-sakrifice/100%Always2020-03-21 11:45
https://a2news.com/2020/03/21/koronavirusi-ne-shqiperi-ministria-e-shendetesise-e-konfirmon-jane-sheruar-2-persona/100%Always2020-03-21 10:32
https://a2news.com/2020/03/21/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-76-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-03-21 10:38
https://a2news.com/2020/03/21/mbi-275-mije-te-prekur-me-koronavirus-ne-bote-11400-te-vdekur/100%Always2020-03-21 21:27
https://a2news.com/2020/03/21/meta-respektoni-masat-cdo-sjellje-e-pakujdesshme-mund-te-rezultoje-fatale/100%Always2020-03-21 09:18
https://a2news.com/2020/03/21/policia-mbyll-parkun-ne-pogradec-orari-0500-me-1300-nuk-eshte-per-shetitje/100%Always2020-03-21 08:41
https://a2news.com/2020/03/21/i-denuar-per-krime-te-renda-seksuale-ne-torino-arrestohet-ne-shkoder/100%Always2020-03-21 08:32
https://a2news.com/2020/03/21/bota-perballet-me-pandemine-kim-jong-un-vazhdon-provokimet/100%Always2020-03-21 08:22
https://a2news.com/2020/03/21/refuzuan-masat-policia-zbarkon-ne-plazhin-e-famshem-australian/100%Always2020-03-21 08:01
https://a2news.com/2020/03/21/shuhet-kengetari-amerikan-kenny-rogers/100%Always2020-03-21 07:45
https://a2news.com/2020/03/21/ne-paris-e-kerkojne-per-rinovimin-e-kontrates-neymar-arratiset-ne-brazil/100%Always2020-03-21 07:30
https://a2news.com/2020/03/21/termet-i-fuqishem-ne-greqi-raportohet-per-deme-u-ndje-dhe-ne-jug-te-shqiperise/100%Always2020-03-21 07:15
https://a2news.com/2020/03/20/na-pergjerohen-qe-te-ndahen-nga-te-afermit-doktoresha-italiane-tregon-momentet-e-fundit-te-pacienteve-me-koronavirus/100%Always2020-03-20 21:53
https://a2news.com/2020/03/20/sherimi-i-pacientit-te-pare-nga-koronavirusi-meta-lajmi-qe-kishim-nevoje/100%Always2020-03-20 21:30
https://a2news.com/2020/03/20/koronavirusi-merr-te-tjera-jete-ne-greqi-rritet-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-03-20 21:12
https://a2news.com/2020/03/20/perhapja-e-koronavirusit-ne-kosove-mjeku-infeksionist-piku-pritet-ne-javen-e-dyte-te-prillit/100%Always2020-03-20 21:10
https://a2news.com/2020/03/20/sherohet-personi-i-pare-nga-koronavirusi-rama-negativ-dhe-nje-pacient-tjeter/100%Always2020-03-20 20:40
https://a2news.com/2020/03/20/po-fshihet-e-verteta-per-koronavirusin-me-lajme-te-rreme-ambasadorja-amerikane-poston-ne-twitter-raportin-e-bashkimit-evropian/100%Always2020-03-20 19:58
https://a2news.com/2020/03/20/kosova-heq-pjeserisht-taksen-per-lenden-e-pare-nga-serbia/100%Always2020-03-20 19:50
https://a2news.com/2020/03/20/izolohen-dy-manastire-ne-rome-59-murgesha-te-prekura-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-20 19:37
https://a2news.com/2020/03/20/tym-i-bardhe-ne-bruksel-per-shqiperine/100%Always2020-03-20 19:06
https://a2news.com/2020/03/20/manastirliu-per-a2-nuk-ka-mungese-kitesh-testimet-behen-sipas-udhezimeve-te-obsh-se/100%Always2020-03-20 18:47
https://a2news.com/2020/03/20/rama-sjell-ne-vemendje-bilancin-e-italise-do-vrasim-njeri-tjetrin-apo-do-rezistojme/100%Always2020-03-20 18:44
https://a2news.com/2020/03/20/meta-pret-ahmetaj-diskutohet-mbledhja-e-keshillit-te-sigurise-kombetare/100%Always2020-03-20 18:28
https://a2news.com/2020/03/20/mjeket-dhe-infermieret-e-infektivit-apel-qytetareve-izolohuni-eshte-arma-me-e-forte-qe-kemi/100%Always2020-03-20 18:23
https://a2news.com/2020/03/20/be-aplikon-klauzolen-qe-caktivizon-paktin-e-stabilitetit/100%Always2020-03-20 18:01
https://a2news.com/2020/03/20/personat-ne-te-tridhjetat-grupmosha-me-e-prekur-nga-koronavirusi-ne-australi/100%Always2020-03-20 17:54
https://a2news.com/2020/03/20/koronavirusi-me-shume-se-70-e-viktimave-ne-itali-jane-meshkuj/100%Always2020-03-20 17:31
https://a2news.com/2020/03/20/pertej-cdo-imagjinate-627-viktima-te-tjera-ne-itali/100%Always2020-03-20 17:35
https://a2news.com/2020/03/20/rriten-te-prekurit-ne-kosove-instituti-i-shendetit-qytetaret-te-zbatojne-rregullat/100%Always2020-03-20 17:04
https://a2news.com/2020/03/20/basha-reagon-pas-pergjigjes-per-mesazhin-e-sajuar-akt-i-shemtuar-por-te-fokusohemi-tek-siguria-dhe-shendeti-i-njerezve/100%Always2020-03-20 17:04
https://a2news.com/2020/03/20/rama-njofton-ndryshimin-e-orarit-te-levizjes/100%Always2020-03-20 17:01
https://a2news.com/2020/03/20/studimi-kinez-zbulon-simptomat-e-para-te-koronavirusit/100%Always2020-03-20 16:53
https://a2news.com/2020/03/20/autoritetet-polake-do-te-perdorin-vodke-per-te-dezinfektuar-ambientet-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-20 16:36
https://a2news.com/2020/03/20/koronavirusi-kthen-stadiumet-ne-spitale/100%Always2020-03-20 16:33
https://a2news.com/2020/03/20/papergjegjshmeri-totale-ne-korce-xhiroja-e-njerezve-vijon-normalisht/100%Always2020-03-20 16:07
https://a2news.com/2020/03/20/kanosi-me-thike-mjeken-pranga-47-vjecarit/100%Always2020-03-20 15:54
https://a2news.com/2020/03/20/koronavirusi-yuri-kim-100-milione-per-shqiperine-dhe-vendet-e-tjera-te-prekura/100%Always2020-03-20 15:54
https://a2news.com/2020/03/20/kina-ne-alarm-228-te-infektuar-me-koronavirus-hyne-ne-vend/100%Always2020-03-20 15:47
https://a2news.com/2020/03/20/koronavirusi-forcohet-euro-arrin-ne-nivelin-e-123-lekeve/100%Always2020-03-20 15:44
https://a2news.com/2020/03/20/koronavirusi-ne-shqiperi-cfare-ndodh-larg-qendres-se-tiranes/100%Always2020-03-20 15:42
https://a2news.com/2020/03/20/te-shtunen-jepet-masa-e-sigurise-per-vellezerit-cala/100%Always2020-03-20 15:30
https://a2news.com/2020/03/20/masa-me-te-forta-kunder-koronavirusit-ne-itali-nuk-lejohet-as-dalja-ne-parqe/100%Always2020-03-20 15:25
https://a2news.com/2020/03/20/koronavirusi-respektimi-i-masave-nga-qytetaret-ushtria-zbret-ne-rruget-e-tiranes/100%Always2020-03-20 15:12
https://a2news.com/2020/03/20/koronavirusi-ne-kosove-thaci-keto-dite-jane-vendimtare-per-kufizimin-e-perhapjes/100%Always2020-03-20 14:55
https://a2news.com/2020/03/20/nuk-eshte-kohe-per-te-marre-diell-helikopteri-i-policise-qorton-plazhistet-si-ne-filma/100%Always2020-03-20 15:01
https://a2news.com/2020/03/20/zgjimi-i-tiranes-jeta-ne-oret-e-para-te-mengjesit/100%Always2020-03-20 14:22
https://a2news.com/2020/03/20/radhe-ne-banka-njerezit-grumbullohen-per-te-kryer-pagesat/100%Always2020-03-20 14:12
https://a2news.com/2020/03/20/ne-pikiate-edhe-walt-disney-dhe-universal-pictures-arketimet-nuk-vlejne-as-te-deklarohen/100%Always2020-03-20 14:08
https://a2news.com/2020/03/20/behet-gati-spitali-i-dyte-covid-19-kirurgjite-te-trauma/100%Always2020-03-20 13:46
https://a2news.com/2020/03/20/koronavirus-si-te-shmangim-bombardimin-e-informacionit-gjate-luftes-kunder-pandemise/100%Always2020-03-20 13:46
https://a2news.com/2020/03/20/koronavirus-ne-sport-nente-raste-te-reja-ne-nba-preken-nfl-dhe-volej/100%Always2020-03-20 13:35
https://a2news.com/2020/03/20/gjyshja-95-vjecare-ka-ditelindjen-surpriza-i-vjen-duke-respektuar-distancimin-social/100%Always2020-03-20 13:28
https://a2news.com/2020/03/20/rama-nga-neser-50-perqind-me-shume-internet-falas-per-te-gjithe/100%Always2020-03-20 13:13
https://a2news.com/2020/03/20/koronavirusi-shtyn-edhe-eurosong/100%Always2020-03-20 12:43
https://a2news.com/2020/03/20/koronavirusi-prek-aktoren-e-la-casa-de-papel/100%Always2020-03-20 12:36
https://a2news.com/2020/03/20/gjithe-bota-e-ulur-ne-divan-neflix-dhe-youtube-ulin-cilesine-per-te-shmangur-kolapsin/100%Always2020-03-20 12:29
https://a2news.com/2020/03/20/cmenduria-e-britanikeve-a-po-gabojne-si-italianet/100%Always2020-03-20 12:40
https://a2news.com/2020/03/20/3000-raste-te-reja-ne-24-ore-me-koronavirus-autoritetet-gjermane-mund-te-mos-kemi-mjaftueshem-respiratore/100%Always2020-03-20 12:17
https://a2news.com/2020/03/20/dy-shqiptare-perplasin-makinen-ne-aeroportin-e-barcelones/100%Always2020-03-20 12:04
https://a2news.com/2020/03/20/koronavirusi-zvicra-lejon-qendrimin-pertej-afateve/100%Always2020-03-20 11:45
https://a2news.com/2020/03/20/mbi-1-mije-te-vdekur-ne-spanje-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-20 11:46
https://a2news.com/2020/03/20/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-70-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-03-20 13:52
https://a2news.com/2020/03/20/bjellorusi-jeta-dhe-futbolli-vazhdojne-normalisht-presidenti-virusi-shkaterrohet-me-sauna-vodka-dhe-pune/100%Always2020-03-20 11:11
https://a2news.com/2020/03/20/australianet-nuk-u-rezistojne-temperaturave-te-larta-injorojne-masat-ndaj-koronavirusit/100%Always2020-03-20 11:08
https://a2news.com/2020/03/20/koronavirusi-ne-itali-ne-lombardi-87-e-viktimave-nuk-arrijne-ne-spital-14-mjeke-humbin-jeten/100%Always2020-03-20 15:31
https://a2news.com/2020/03/20/rama-ja-si-e-lufton-bota-armikun/100%Always2020-03-20 10:42
https://a2news.com/2020/03/20/baza-e-nendeteseve-berthamore-mbushet-me-te-infektuar-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-20 10:09
https://a2news.com/2020/03/20/basha-i-shkruan-leter-obsh-se-shqiperia-ka-nevoje-per-ndihmen-tuaj/100%Always2020-03-20 10:07
https://a2news.com/2020/03/20/vijojne-shkeljet-e-masave-ne-vlore-gjobiten-14-kembesore/100%Always2020-03-20 09:34
https://a2news.com/2020/03/20/studimi-pasojat-e-pandemise-mund-te-prodhojne-25-milione-te-papune/100%Always2020-03-20 09:07
https://a2news.com/2020/03/20/messi-pjese-e-sfides-se-letres-higjienike/100%Always2020-03-20 09:00
https://a2news.com/2020/03/20/masat-ndaj-pandemise-avokatja-e-popullit-ndryshimi-i-shpeshte-problem/100%Always2020-03-20 09:52
https://a2news.com/2020/03/20/plani-financiar-i-qeverise-tabaku-i-pamjaftueshem-skemi-luksin-te-tregohemi-amatore/100%Always2020-03-20 08:33
https://a2news.com/2020/03/20/ishte-shpallur-ne-kerkim-nderkombetar-arrestohet-ne-elbasan-54-vjecari/100%Always2020-03-20 08:19
https://a2news.com/2020/03/20/shba-dyfishon-te-infektuarit-kalifornia-e-kycur-trump-sulmon-kinen-asgje-te-ngjashme-ne-histori/100%Always2020-03-20 08:11
https://a2news.com/2020/03/20/kina-i-kerkon-falje-mjekut-hero-qe-humbi-jeten-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-20 07:52
https://a2news.com/2020/03/20/mbi-10-mije-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-bote-14-mjeke-kane-humbur-jeten-ne-itali/100%Always2020-03-20 07:29
https://a2news.com/2020/03/19/sa-jeton-koronavirusi-ne-siperfaqe-dhe-si-te-mbrohemi-prej-tij/100%Always2020-03-19 22:10
https://a2news.com/2020/03/19/plani-financiar-i-qeverise-ne-lupen-e-rezart-priftit/100%Always2020-03-19 21:48
https://a2news.com/2020/03/19/bota-ne-kthetrat-e-koronavirusit-qytetaret-e-kosoves-protestojne-kunder-politikes/100%Always2020-03-20 09:54
https://a2news.com/2020/03/19/superkompjuteri-me-i-shpejte-ne-bote-identifikon-perberesit-qe-mund-te-ndalin-koronavirusin/100%Always2020-03-20 19:04
https://a2news.com/2020/03/19/situata-ne-itali-conte-shmangem-renien-e-sistemit-shkollat-do-vijojne-te-qendrojne-mbyllur/100%Always2020-03-19 21:19
https://a2news.com/2020/03/19/denoncohet-jovic-dhe-ninkovic-ne-serbi-futbollistet-thyen-rregullat-e-karantines/100%Always2020-03-19 20:54
https://a2news.com/2020/03/19/vjen-vendimi-zyrtar-shtyhet-pezullimi-i-kampionatit-anglez/100%Always2020-03-19 20:28
https://a2news.com/2020/03/19/masat-e-shpalluara-nga-qeveria-pd-nje-hap-i-pare-i-mirepritur-por-i-pamjaftueshem/100%Always2020-03-19 20:24
https://a2news.com/2020/03/19/plani-financiar-per-perballimin-e-situates-meta-te-percakohen-kriteret-e-ndihmes-per-njerezit-ne-nevoje/100%Always2020-03-19 20:16
https://a2news.com/2020/03/19/u-deshmua-situata-e-veshtire-ku-ndodhet-ekonomia-shqiptare-aurora-sulce-komenton-planin-financiar-te-prezantuar-nga-rama/100%Always2020-03-19 19:49
https://a2news.com/2020/03/19/banoret-e-wuhan-ne-feste-zbuten-masat-e-karantines-ne-disa-zona/100%Always2020-03-19 19:24
https://a2news.com/2020/03/19/zgjimi-i-dyte-i-tiranes-cfare-ndodh-ne-kryeqytet-nga-ora-1600-deri-ne-1800/100%Always2020-03-19 19:09
https://a2news.com/2020/03/19/koronavirusi-mjeku-endokrinolog-jep-disa-keshilla-ne-a2-per-diabetiket/100%Always2020-03-19 19:13
https://a2news.com/2020/03/19/shifra-te-frikshme-nga-koronavirusi-ne-spanje-nje-njeri-vdes-cdo-16-minuta-ne-kryeqytet/100%Always2020-03-19 18:57
https://a2news.com/2020/03/19/rama-prezanton-planin-financiar-per-perballimin-e-luftes/100%Always2020-03-19 18:35
https://a2news.com/2020/03/19/rama-ne-lufte-te-ardhurat-gjithmone-bien-si-per-popullin-ashtu-edhe-per-shtetin/100%Always2020-03-19 18:17
https://a2news.com/2020/03/19/kosova-i-kerkon-ndihme-turqise-per-te-luftuar-koronavirusin/100%Always2020-03-19 18:00
https://a2news.com/2020/03/19/ekuadori-gjen-menyren-per-te-penguar-uljen-e-dy-avioneve-ne-aeroportin-e-tij/100%Always2020-03-19 17:48
https://a2news.com/2020/03/19/italia-kalon-kinen-427-te-vdekur-te-tjere-ne-nje-dite/100%Always2020-03-19 21:39
https://a2news.com/2020/03/19/6-raste-te-reja-ne-maqedonine-e-veriut-mes-tyre-nje-femije/100%Always2020-03-19 17:01
https://a2news.com/2020/03/19/rama-ne-oren-1900-shpallim-planin-financiar-per-perballimin-e-pasojave-te-luftes/100%Always2020-03-19 16:50
https://a2news.com/2020/03/19/koronavirusi-bill-gates-qendroni-te-qete-me-masat-e-duhura-kriza-do-te-kaloje-pas-10-javesh/100%Always2020-03-19 16:47
https://a2news.com/2020/03/19/koronavirusi-institucionet-arsimore-mbyllen-deri-ne-3-prill/100%Always2020-03-19 21:39
https://a2news.com/2020/03/19/frika-nga-pandemia-e-covid-19-ne-shba-nis-lirimi-i-te-burgosurve/100%Always2020-03-19 16:35
https://a2news.com/2020/03/19/venecia-na-kalon-ne-vjeshte-konflikti-shqiptar-kerkon-kohe-dhe-komunikim-direkt/100%Always2020-03-20 16:26
https://a2news.com/2020/03/19/ministrja-shahini-njofton-nisjen-e-mesimit-online-dhe-ne-universitete/100%Always2020-03-19 16:21
https://a2news.com/2020/03/19/koronavirusi-frika-nga-gjoba-10-000-leke-boshatis-tiranen/100%Always2020-03-19 16:17
https://a2news.com/2020/03/19/kompensimi-i-pages-nga-shteti-punonjesit-ne-te-zeze-rrezikojne-te-mos-perfitojne/100%Always2020-03-19 16:15
https://a2news.com/2020/03/19/operacion-kunder-terrorizmit-ne-athine-20-te-arrestuar/100%Always2020-03-19 16:11
https://a2news.com/2020/03/19/princi-albert-i-monakos-infektohet-me-koronavirus/100%Always2020-03-19 15:55
https://a2news.com/2020/03/19/te-keqijat-e-te-punuarit-shtrire-nga-shtepia/100%Always2020-03-19 15:54
https://a2news.com/2020/03/19/vijon-te-rritet-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-britani/100%Always2020-03-19 15:44
https://a2news.com/2020/03/19/koronavirusi-anulohen-edhe-3-gara-te-tjera-te-formula-1/100%Always2020-03-19 15:37
https://a2news.com/2020/03/19/koronavirusi-manastirliu-linje-e-gjelber-falas-per-keshilla-per-qytetaret/100%Always2020-03-19 15:29
https://a2news.com/2020/03/19/masat-ekonomike-rama-paralajmeroi-per-sot-planin-basha-ofron-skemen-e-tij/100%Always2020-03-19 15:18
https://a2news.com/2020/03/19/lenjani-mbetet-pa-pune-presidenti-zviceran-prish-kontratat-me-gjithe-ekipin-prej-kronavirusit/100%Always2020-03-19 15:10
https://a2news.com/2020/03/19/koronavirusi-ndan-brezat/100%Always2020-03-19 16:48
https://a2news.com/2020/03/19/ministria-e-jashtme-njoftim-per-qytetaret-shqiptare-qe-ndodhen-ne-gjermani-dhe-ne-france/100%Always2020-03-19 16:47
https://a2news.com/2020/03/19/pezullimi-i-aktiviteteve-kryebashkiakja-ademi-firmos-perjashtimin-nga-taksat-vendore/100%Always2020-03-19 16:45
https://a2news.com/2020/03/19/nuk-zbatuan-kufizimin-e-levizjes-165-gjoba-lleshaj-mos-beni-trimat-kini-respekt-per-jeten-e-te-tjereve/100%Always2020-03-19 14:45
https://a2news.com/2020/03/19/zyrtarja-spanjolle-80-e-madrileneve-do-te-infektohen-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-19 16:37
https://a2news.com/2020/03/19/1-iranian-vdes-cdo-10-minuta-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-19 16:35
https://a2news.com/2020/03/19/banka-qendrore-europiane-pakete-prej-750-miliarde-eurosh-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-19 14:35
https://a2news.com/2020/03/19/kardinali-i-bindur-per-pandemine-e-prodhuar-ne-laborator-pergjegjesit-te-denohen-per-gjenocid/100%Always2020-03-19 14:33
https://a2news.com/2020/03/19/koronavirusi-qytetaret-ne-shkoder-vazhdojne-ritualin-e-shetitjeve/100%Always2020-03-19 14:32
https://a2news.com/2020/03/19/italia-nuk-gjen-qetesi-humbin-jeten-edhe-3-mjeke-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-19 14:30
https://a2news.com/2020/03/19/shtyrja-e-euro-2020-uefa-leshon-deklaraten-e-rendesishme-per-tifozet/100%Always2020-03-19 14:29
https://a2news.com/2020/03/19/shba-1-trilion-dollare-masat-per-koronavirusin-por-kane-235-trilion-borxh-ja-pse-mund-ta-perballojne/100%Always2020-03-19 14:24
https://a2news.com/2020/03/19/haradinaj-takohet-me-isa-mustafen-jam-pro-mocionit-te-mosbesimit/100%Always2020-03-19 14:28
https://a2news.com/2020/03/19/dashuri-ne-kohen-e-koronavirusit-martohet-cifti-ne-izrael-me-sallen-bosh/100%Always2020-03-19 12:34
https://a2news.com/2020/03/19/levizen-ne-kembe-pas-ores-1000-gjobiten-10-persona-ne-korce/100%Always2020-03-19 14:22
https://a2news.com/2020/03/19/koronavirusi-armiku-numer-1-i-te-gjithe-botes/100%Always2020-03-19 14:21
https://a2news.com/2020/03/19/u-shkarkua-nje-dite-me-pare-reagon-ashper-ndaj-kurtit-ish-ministri-i-brendshem/100%Always2020-03-19 14:20
https://a2news.com/2020/03/19/ylli-i-holliwoodit-ishte-i-izoluar-dy-jave-ne-meditime-u-riktheva-por-bota-ka-ndryshuar/100%Always2020-03-19 14:19
https://a2news.com/2020/03/19/futbollit-i-eshte-vene-dryni-kostot-jane-kolosale/100%Always2020-03-19 13:59
https://a2news.com/2020/03/19/koronavirusi-ne-shqiperi-konfirmohen-5-raste-te-reja-3-prej-te-cileve-shtetas-italiane/100%Always2020-03-19 13:56
https://a2news.com/2020/03/19/si-e-ka-ndryshuar-koronavirusi-boten/100%Always2020-03-28 12:05
https://a2news.com/2020/03/19/te-infektuarit-vijne-nga-jashte-azia-i-druhet-nje-vale-te-dyte/100%Always2020-03-19 13:54
https://a2news.com/2020/03/19/basha-qeveria-te-mbuloje-te-pakten-pagen-minimale-per-fasonet-dhe-biznesin-e-vogel/100%Always2020-03-19 13:46
https://a2news.com/2020/03/19/asnje-rast-i-ri-me-covid-19-por-qytetaret-e-wuhan-vijojne-izolimin/100%Always2020-03-19 13:37
https://a2news.com/2020/03/19/lekundje-te-lehta-termeti-ne-tirane-dhe-durres/100%Always2020-03-19 13:32
https://a2news.com/2020/03/19/las-vegas-nga-kryeqyteti-i-argetimit-ne-shkretetire-nuk-ndodhte-nga-vrasja-e-john-kennedy/100%Always2020-03-19 13:28
https://a2news.com/2020/03/19/arrestimi-i-vellezerve-cala-reagon-ministri-lleshaj/100%Always2020-03-19 13:24
https://a2news.com/2020/03/19/grabitjet-ne-rinas-arrestohen-vellezerit-klement-dhe-eldi-cala/100%Always2020-03-19 13:23
https://a2news.com/2020/03/19/tjeter-i-prekur-me-koronavirus-ne-kosove-mjeku-flet-per-gjendjen-e-te-infektuarve/100%Always2020-03-19 13:21
https://a2news.com/2020/03/19/proteste-e-familjeve-te-varfra-ne-elbasan-shperfillin-masat-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-19 13:01
https://a2news.com/2020/03/19/mungojne-ventilatore-dhe-jo-tanke-por-trump-rikthen-ligjin-e-luftes-per-ti-prodhuar/100%Always2020-03-19 12:54
https://a2news.com/2020/03/19/asnje-rast-i-ri-i-brendshem-ne-kine-hera-e-pare-qe-nga-shperthimi-i-koronavirusit/100%Always2020-03-19 12:50
https://a2news.com/2020/03/19/njerezimi-theu-limitet-virusi-rrafshoi-hierarkite/100%Always2020-03-19 07:41
https://a2news.com/2020/03/19/koronavirusi-ne-itali-raporti-70-e-viktimave-jane-burra-22-nen-50-vjec/100%Always2020-03-19 07:15
https://a2news.com/2020/03/18/koronavirusi-a-mund-te-preket-rezerva-valutore-angjeli-eshte-fisheku-i-fundit-risku-duhet-te-ndahet/100%Always2020-03-18 22:54
https://a2news.com/2020/03/18/shtyrja-e-kredive-bankat-shpjegojne-se-si-do-te-procedohet/100%Always2020-03-18 22:28
https://a2news.com/2020/03/18/koronavirusi-rikthen-ne-nju-jork-anijen-spital-te-perdorur-pas-sulmeve-te-11-shtatorit/100%Always2020-03-18 21:50
https://a2news.com/2020/03/18/negociatat-me-shqiperine-a2-zbardh-pyetjet-e-parlamentit-holandez-per-ministrin-blok/100%Always2020-03-18 21:44
https://a2news.com/2020/03/18/pas-termetit-ahmetaj-ne-krye-te-grupit-te-punes-per-koronavirusin/100%Always2020-03-18 21:40
https://a2news.com/2020/03/18/abuzimet-me-cmimet-tatimet-u-rriten-nga-grosistet-do-te-kete-penalitete/100%Always2020-03-18 21:51
https://a2news.com/2020/03/18/merkel-koronavirusi-sfida-me-e-rende-pas-luftes-se-dyte-boterore/100%Always2020-03-18 20:55
https://a2news.com/2020/03/18/koronavirusi-ne-shqiperi-babai-i-pacientit-0-debate-me-mjeket-kerkon-te-lere-spitalin-pa-kryer-testimin-e-dyte/100%Always2020-03-18 20:42
https://a2news.com/2020/03/18/digjet-nje-automjet-ne-vlore-te-paqarta-motivet/100%Always2020-03-18 20:01
https://a2news.com/2020/03/18/aksident-i-rende-ne-thumane-4-te-vdekur/100%Always2020-03-18 21:39
https://a2news.com/2020/03/18/kush-po-abuzon-me-cmimet-prej-koronavirusit-eksperti-i-bujqesise-kosova-e-ka-zgjidhur-shume-lehte/100%Always2020-03-18 19:38
https://a2news.com/2020/03/18/ldk-nis-mocion-mosbesimi-ndaj-qeverise-kurti/100%Always2020-03-18 19:58
https://a2news.com/2020/03/18/situata-nga-koronavirusi-shpallet-gjendja-e-jashtezakonshme-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-03-18 19:08
https://a2news.com/2020/03/18/rritet-bilanci-i-te-prekurve-ne-serbi-ushtria-do-te-ruaje-spitalet/100%Always2020-03-18 18:57
https://a2news.com/2020/03/18/te-gjithe-ne-ndihme-kunder-koronavirusit-mjeket-kineze-mberriten-ne-milano/100%Always2020-03-18 18:26
https://a2news.com/2020/03/18/balada-prekese-e-bonos-per-italianet/100%Always2020-03-18 18:25
https://a2news.com/2020/03/18/ish-ministrja-sulmon-macron-e-dije-per-tsunamin-e-koronavirusit-dhe-e-nenvleresove/100%Always2020-03-18 18:01
https://a2news.com/2020/03/18/e-quajti-virusi-kinez-dhe-flet-per-masa-ndeshkuese-trump-nuk-eshte-racizem/100%Always2020-03-18 17:45
https://a2news.com/2020/03/18/tragjedia-e-pafund-te-itali-475-te-vdekur-ne-24-ore/100%Always2020-03-18 17:58
https://a2news.com/2020/03/18/koronavirusi-kris-koalicionin-qeverise-ne-kosove-shkon-ne-20-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-03-18 17:35
https://a2news.com/2020/03/18/koronavirusi-ne-shqiperi-rruget-plot-me-njerez-ne-shkoder/100%Always2020-03-18 17:03
https://a2news.com/2020/03/18/koronavirusi-fut-turizmin-ne-krize-spanja-mbyll-te-gjitha-hotelet/100%Always2020-03-18 17:02
https://a2news.com/2020/03/18/izolohen-anetare-te-stafit-te-boris-johnson-shfaqen-simptoma-te-koronavirusit/100%Always2020-03-18 17:01
https://a2news.com/2020/03/18/si-ishte-bota-para-koronavirusit-tre-aziatike-qytetet-me-te-shtrenjta-damasku-me-i-liri/100%Always2020-03-18 17:00
https://a2news.com/2020/03/18/koronavirusi-shtyn-mbledhjen-e-keshillit-europian-do-te-diskutohej-per-negociatat-per-shqiperine/100%Always2020-03-18 16:57
https://a2news.com/2020/03/18/shenohet-viktima-e-pare-nga-koronavirusi-ne-afriken-sub-sahariane/100%Always2020-03-18 16:55
https://a2news.com/2020/03/18/ndikimi-i-koronavirusit-erdogan-nese-e-kontrollojme-mund-te-kemi-mundesi-te-reja/100%Always2020-03-18 16:52
https://a2news.com/2020/03/18/koronavirusi-ministria-e-jashtme-anuloni-fluturimet/100%Always2020-03-18 16:45
https://a2news.com/2020/03/18/rama-punonjesit-e-administrates-shteterore-nuk-do-te-perdorin-makina-per-te-shkuar-ne-pune/100%Always2020-03-18 16:44
https://a2news.com/2020/03/18/tokio-2020-nuk-ndalet-bota-e-sportit-proteston/100%Always2020-03-18 16:43
https://a2news.com/2020/03/18/seria-a-pergatit-datat-per-rikthimin-ne-fushe/100%Always2020-03-18 16:38
https://a2news.com/2020/03/18/dhomat-e-huaja-te-tregtise-i-sugjerojne-qeverise-masat-per-kapercimin-e-krizes/100%Always2020-03-18 16:37
https://a2news.com/2020/03/18/bllokohen-ne-gjermani-200-shqiptare-qe-po-ktheheshin-ne-rinas-zgjidhet-problemi/100%Always2020-03-18 16:35
https://a2news.com/2020/03/18/masat-ndaj-koronavirusit-jeta-e-qytetareve-gjate-oreve-pa-penalitete/100%Always2020-03-18 16:33
https://a2news.com/2020/03/18/gjyshja-95-vjecare-italiane-fiton-betejen-me-koronavirusin/100%Always2020-03-18 16:28
https://a2news.com/2020/03/18/nga-neser-kufizim-oraresh-per-kembesoret-rama-ndalohet-edhe-dalja-me-persona-te-tjere-ne-krah/100%Always2020-03-18 16:27
https://a2news.com/2020/03/18/fitoi-gjithcka-me-realin-ish-presidenti-ne-terapi-intensive-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-18 16:26
https://a2news.com/2020/03/18/manastirliu-nga-e-premtja-urgjencat-kirurgjikale-do-te-kryhen-te-trauma/100%Always2020-03-18 13:34
https://a2news.com/2020/03/18/rritja-e-cmimeve-rama-haram-nuk-do-i-gezoni-leket-e-abuzimeve/100%Always2020-03-18 13:34
https://a2news.com/2020/03/18/sekretari-i-pergjithshem-i-okb-pandemia-eshte-e-kontrollueshme/100%Always2020-03-18 16:23
https://a2news.com/2020/03/18/mbi-200-mije-te-prekur-me-koronavirus-ne-te-gjithe-boten-ne-kine-vetem-13-raste-te-reja/100%Always2020-03-18 13:14
https://a2news.com/2020/03/18/a-do-te-shtyhet-viti-shkollor-ministrja-e-arsimit-tregon-per-a2-se-si-do-te-veprohet/100%Always2020-03-18 13:13
https://a2news.com/2020/03/18/covid-19-serbia-merr-masa-te-ashpra-greqia-jemi-ne-lufte/100%Always2020-03-18 13:11
https://a2news.com/2020/03/18/lajm-i-mire-per-shqiptaret-ne-itali-askush-nuk-do-ndeshkohet-nese-shkel-afatet-e-qendrimit/100%Always2020-03-18 13:09
https://a2news.com/2020/03/18/numri-i-te-prekurve-po-rritet-nga-ora-ne-ore-kurti-shkarkon-ministrin-e-brendshem/100%Always2020-03-18 13:02
https://a2news.com/2020/03/18/mesazhet-e-mjekeve-pipero-koronavirusi-me-i-lehte-parandalimi-se-kurimi/100%Always2020-03-18 12:59
https://a2news.com/2020/03/18/idris-elba-koronavirusin-e-mora-nga-gruaja-e-trudeau-ne-foton-se-bashku-del-edhe-hamilton/100%Always2020-03-18 12:57
https://a2news.com/2020/03/18/spitali-i-vlores-nis-trajnimi-i-mjekeve-dhe-infermiereve-specializante/100%Always2020-03-18 11:43
https://a2news.com/2020/03/18/31-vjecari-thyen-masat-ndaj-koronavirusit-po-luante-pokemon-go-ne-rruge/100%Always2020-03-18 12:54
https://a2news.com/2020/03/18/turqia-nuk-ndal-futbollin-ish-lojtari-i-chelsea-nderpret-kontraten/100%Always2020-03-18 12:52
https://a2news.com/2020/03/18/koronavirusi-obsh-kritikon-ashper-disa-vende-ne-azi-te-ashpersojne-masat/100%Always2020-03-18 12:51
https://a2news.com/2020/03/18/bilanci-europian-i-luftes-ndaj-koronavirusit/100%Always2020-03-18 12:49
https://a2news.com/2020/03/18/koronavirusi-prek-te-gjitha-shtetet-amerikane-rritet-bilanci-i-viktimave/100%Always2020-03-18 12:44
https://a2news.com/2020/03/18/te-rinjte-amerikane-nuk-duan-tia-dine-per-emergjencen/100%Always2020-03-18 12:41
https://a2news.com/2020/03/18/rama-maskat-te-demshme-per-ata-qe-nuk-jane-te-semure/100%Always2020-03-18 12:41
https://a2news.com/2020/03/18/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-59-numri-i-rasteve-te-konfirmuara/100%Always2020-03-18 12:37
https://a2news.com/2020/03/18/basha-i-trishtueshem-lajmi-qe-nje-qytetar-ka-humbur-jeten/100%Always2020-03-18 12:30
https://a2news.com/2020/03/18/nje-studim-alarmues-ndryshoi-teresisht-strategjine-britanike-per-koronavirusin/100%Always2020-03-18 12:23
https://a2news.com/2020/03/18/futbollisti-i-sportingut-ofrohet-tu-beje-pazarin-atyre-qe-nuk-munden/100%Always2020-03-18 12:18
https://a2news.com/2020/03/18/shenohet-viktima-e-pare-nga-koronavirusi-ne-turqi-mbi-50-te-prekur-ne-24-ore/100%Always2020-03-18 12:16
https://a2news.com/2020/03/18/koronavirusi-thaci-kam-nenshkruar-dekretin-per-shpalljen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/100%Always2020-03-18 12:14
https://a2news.com/2020/03/18/negociatat-krasniqi-pergjegjesia-tashme-eshte-ne-tirane/100%Always2020-03-18 12:13
https://a2news.com/2020/03/18/tensioni-ne-kulm-pekini-debon-gazetaret-amerikane-trump-cileson-koronavirusin-si-kinez/100%Always2020-03-18 12:11
https://a2news.com/2020/03/18/shtyrja-e-kredive-me-3-muaj-marreveshja-jo-detyruese-per-sistemin-bankar/100%Always2020-03-18 13:31
https://a2news.com/2020/03/18/koronavirusi-ne-shqiperi-shehu-jam-i-gatshem-te-jap-ndihmesen-time-qeveria-te-beje-me-shume/100%Always2020-03-18 13:33
https://a2news.com/2020/03/18/pas-ruganit-nje-kampion-bote-me-koronavirus-te-juventusi/100%Always2020-03-18 13:34
https://a2news.com/2020/03/18/biden-i-pandalshem-ne-zgjedhjet-demokrate-stafi-i-keshillon-sandersit-te-terhiqet/100%Always2020-03-18 13:35
https://a2news.com/2020/03/18/shenohet-viktima-e-dyte-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/100%Always2020-03-18 13:17
https://a2news.com/2020/03/18/nga-karantina-ne-karantine-wuhan-zalla-nuk-gjen-qetesi/100%Always2020-03-18 07:21
https://a2news.com/2020/03/17/bashkimi-evropian-mbyll-kufijte-per-30-dite/100%Always2020-03-17 22:20
https://a2news.com/2020/03/17/te-mbetur-jashte-kufijve-thirrja-e-mepj-kontaktoni-numrat-e-ambasadave/100%Always2020-03-18 13:39
https://a2news.com/2020/03/17/emocionuese-komshinjte-urojne-per-ditelindje-80-vjecaren-e-mbyllur-ne-shtepi-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-18 13:41
https://a2news.com/2020/03/17/britaniket-nuk-duan-tia-dine-per-koronavirus-pub-et-dhe-lokalet-e-nates-mbushen-plot/100%Always2020-03-17 21:03
https://a2news.com/2020/03/17/permiresimi-shendetit-te-pacientit-1-meta-mirenjohje-te-thelle-per-mjeket/100%Always2020-03-17 20:41
https://a2news.com/2020/03/17/ne-bergamo-do-te-ndertohet-spital-fushor-per-te-prekurit-me-koronavirus/100%Always2020-03-17 20:31
https://a2news.com/2020/03/17/ministrja-manastirliu-jep-lajmin-e-shumepritur-per-pacientin-1/100%Always2020-03-17 19:40
https://a2news.com/2020/03/17/poliklinikat-e-lagjeve-kujdes-maksimal-ndaj-koronavirusit-konsulta-telefonike-me-pacientet/100%Always2020-03-17 19:27
https://a2news.com/2020/03/17/dalin-rezultatet-per-analizat-per-mjeket-dhe-infermieret-e-spitalit-te-fierit/100%Always2020-03-17 19:28
https://a2news.com/2020/03/17/masat-kufizuese-ylli-jemi-duke-parandaluar-vdekje/100%Always2020-03-17 19:20
https://a2news.com/2020/03/17/greqia-numeron-5-viktima-nga-koronavirusi-rritet-numri-i-te-prekurve-ne-kosove-e-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-03-17 19:18
https://a2news.com/2020/03/17/boris-johnson-te-sillemi-si-qeveri-ne-kohe-lufte-te-ndertojme-sa-me-shume-ventilatore/100%Always2020-03-17 18:50
https://a2news.com/2020/03/17/pezullimi-i-qarkullimit-si-te-deklaroni-online-levizjet-ne-oraret-e-lejuara/100%Always2020-03-17 18:34
https://a2news.com/2020/03/17/shtyhen-kestet-e-kredive-deri-me-31-maj/100%Always2020-03-17 18:09
https://a2news.com/2020/03/17/ishte-shpallur-i-sheruar-serish-pozitiv-pacienti-1-ne-torino/100%Always2020-03-17 18:03
https://a2news.com/2020/03/17/koronavirusi-roland-garros-shtyn-daten-e-fillimit-shkaterrohet-kalendari-tenistik/100%Always2020-03-17 17:55
https://a2news.com/2020/03/17/koronavirusi-pas-evropianit-shtyhet-edhe-kupa-e-amerikes/100%Always2020-03-17 17:47
https://a2news.com/2020/03/17/pandemia-ne-shba-trump-para-per-amerikanet-per-te-perballuar-krizen/100%Always2020-03-17 17:49
https://a2news.com/2020/03/17/rritet-me-345-bilanci-i-viktimave-ne-itali-rreth-3000-te-prekur-te-rinj/100%Always2020-03-17 17:52
https://a2news.com/2020/03/17/imazhe-tronditese-ne-bergamo-radhe-te-gjata-arkivolesh/100%Always2020-03-17 17:46
https://a2news.com/2020/03/17/te-vetepunesuarit-mbyllur-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-17 17:45
https://a2news.com/2020/03/17/koronavirusi-ne-shqiperi-ministria-e-drejtesise-sugjeron-zbatimin-e-denimeve-alternative/100%Always2020-03-17 17:43
https://a2news.com/2020/03/17/brukseli-zyrtar-edhe-nje-here-po-per-tiranen-dhe-shkupin/100%Always2020-03-17 17:42
https://a2news.com/2020/03/17/infekton-kirurget-nga-frika-se-nuk-e-operojne-tek-hunda-italiani-rrezikon-12-vjet-burg/100%Always2020-03-17 17:38
https://a2news.com/2020/03/17/17-te-prekur-me-koronavirus-ne-kosove-dalin-dy-paciente-nga-klinika-infektive/100%Always2020-03-17 17:35
https://a2news.com/2020/03/17/mesuesi-grek-ne-korce-me-koronavirus-ishp-po-kryejme-hetimin-epidemiologjik/100%Always2020-03-17 17:34
https://a2news.com/2020/03/17/hija-e-koronavirusit-bie-ne-spanje-shkon-ne-rreth-500-numri-i-viktimave/100%Always2020-03-17 17:32
https://a2news.com/2020/03/17/berlini-do-te-ngreje-spital-te-posacem-per-te-prekurit-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-17 17:31
https://a2news.com/2020/03/17/basha-cdo-mase-e-propozuar-nga-opozita-realiste-qeveria-te-lere-luften-politike-dhe-ti-zbatoje/100%Always2020-03-17 17:29
https://a2news.com/2020/03/17/ne-2-minuta-mund-te-vizitoni-marubin-dhe-onufrin-vizitat-virtuale-ne-muze/100%Always2020-03-17 17:27
https://a2news.com/2020/03/17/te-infektuarit-vip-zgjerohet-numri-i-personaliteteve-me-koronavirus/100%Always2020-03-18 11:43
https://a2news.com/2020/03/17/te-parandalojme-nje-krize-te-thelle-ekonomike-dhoma-amerikane-e-tregtise-i-rekomandon-qeverise-plan-masash/100%Always2020-03-17 17:23
https://a2news.com/2020/03/17/koronavirusi-shtyn-zgjedhjet-parlamentare-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-03-17 17:17
https://a2news.com/2020/03/17/studimi-ne-australi-ja-si-e-lufton-virusin-sistemi-imunitar/100%Always2020-03-17 17:16
https://a2news.com/2020/03/17/tabaku-nese-nuk-dini-si-te-ndihmoni-biznesin-kopjoni/100%Always2020-03-17 17:14
https://a2news.com/2020/03/17/nuk-pajisi-punonjesit-me-masa-mbrojtese-gjobitet-administratori-i-nje-call-center-i/100%Always2020-03-17 17:11
https://a2news.com/2020/03/17/koronavirusi-ne-shba-trump-mund-te-zgjase-deri-ne-gusht-rrezik-recesioni/100%Always2020-03-17 15:18
https://a2news.com/2020/03/17/cifti-me-koronavirus-fut-ne-karantine-te-gjithe-fshatin-ne-roskovec/100%Always2020-03-17 14:41
https://a2news.com/2020/03/17/koronavirusi-shtyhet-finalja-e-champions-league/100%Always2020-03-17 14:40
https://a2news.com/2020/03/17/kishin-abuzuar-me-cmimet-ne-tregun-e-fruta-perimeve-procedohen-4-persona-ne-tirane/100%Always2020-03-17 14:37
https://a2news.com/2020/03/17/koronavirusi-u-merr-jeten-19-personave-ne-nje-azil-ne-madrid/100%Always2020-03-17 14:09
https://a2news.com/2020/03/17/flet-ne-a2-babai-i-foshnjes-shqiptare-te-prekur-me-koronavirus-ne-itali/100%Always2020-03-17 13:44
https://a2news.com/2020/03/17/basha-rikujton-8-propozimet-e-pd-reagon-rama-fli-se-te-erdhi-dita/100%Always2020-03-17 13:43
https://a2news.com/2020/03/17/euro-2020-shtyhet-per-vitin-2021/100%Always2020-03-17 14:04
https://a2news.com/2020/03/17/pasojat-e-pandemise-qielli-blu-ne-kine-eshte-i-vetmi-fitimtar-perkohesisht/100%Always2020-03-17 13:41
https://a2news.com/2020/03/17/koronavirusi-irani-liron-perkohesisht-85-mije-te-burgosur/100%Always2020-03-17 12:25
https://a2news.com/2020/03/17/negociatat-me-shqiperine-parlamenti-holandez-nuk-mblidhet-prej-koronavirusit/100%Always2020-03-17 12:23
https://a2news.com/2020/03/17/245-shkelje-ne-24-ore-4-drejtues-mjetesh-te-arrestuar/100%Always2020-03-17 12:17
https://a2news.com/2020/03/17/rama-gati-plani-i-garancise-financiare-per-kompensimin-e-pagave/100%Always2020-03-17 12:21
https://a2news.com/2020/03/17/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-55-numri-i-rasteve-te-konfirmuara-3-ne-reanimacion/100%Always2020-03-17 13:37
https://a2news.com/2020/03/17/mbledhje-online-e-kryeministrave-te-ballkanit-perendimor/100%Always2020-03-17 12:12
https://a2news.com/2020/03/17/kosova-me-16-te-infektuar-thaci-kerkon-mobilizimin-e-fsk/100%Always2020-03-17 12:10
https://a2news.com/2020/03/17/bota-mund-te-mbetet-pa-krahe-kompanite-ajrore-rrezikojne-te-falimentojne-ne-maj/100%Always2020-03-17 12:09
https://a2news.com/2020/03/17/trump-beri-thirrje-te-shmangeshin-grumbullimet-por-ne-florida/100%Always2020-03-17 12:01
https://a2news.com/2020/03/17/nuk-zbatuan-urdhrin-gjobiten-3-lokale-ne-vlore-bllokohen-13-automjete/100%Always2020-03-17 12:00
https://a2news.com/2020/03/17/rusi-gjendet-struktura-25-mije-vjecare-nje-tempull-i-ndertuar-me-kockat-e-qindra-mamuteve/100%Always2020-03-17 11:59
https://a2news.com/2020/03/17/pas-revoltave-ne-burgje-italia-merr-masa-per-seksionin-e-sigurise-se-larte/100%Always2020-03-17 11:57
https://a2news.com/2020/03/17/thyen-rregullat-e-karantines-gjobitet-me-700-mije-leke-29-vjecari/100%Always2020-03-17 11:56
https://a2news.com/2020/03/17/shano-po-nuk-bleme-respiratore-do-te-detyrohemi-te-blejme-qivure/100%Always2020-03-17 11:55
https://a2news.com/2020/03/17/shba-testohet-tek-nje-grua-vaksina-kunder-koronavirusit-por-duhet-kohe-per-vleresimet/100%Always2020-03-17 11:52
https://a2news.com/2020/03/17/veliaj-ne-a2-do-te-shtyhet-deri-ne-qershor-afati-per-detyrimet-e-bizneseve/100%Always2020-03-17 11:36
https://a2news.com/2020/03/17/vetem-nje-rast-i-ri-me-koronavirus-ne-wuhan-shqetesuese-situata-ne-itali-spanje-e-gjermani/100%Always2020-03-17 11:33
https://a2news.com/2020/03/17/lekundje-termeti-ne-itali-nuk-raportohet-per-deme/100%Always2020-03-17 11:32
https://a2news.com/2020/03/16/masat-per-parandalimin-e-koronavirusit-rusia-ndalon-te-huajt-deri-ne-1-maj/100%Always2020-03-17 11:31
https://a2news.com/2020/03/16/koronavirusi-ne-shqiperi-enver-roshi-vendi-yne-i-ka-kapacitetet-per-te-perballuar-situaten/100%Always2020-03-17 11:30
https://a2news.com/2020/03/16/twitter-krijon-ikonen-e-re-per-koronavirusin/100%Always2020-03-17 11:28
https://a2news.com/2020/03/16/paniku-nga-koronavirusi-amerikanet-ne-radhe-per-te-blere-arme/100%Always2020-03-17 11:26
https://a2news.com/2020/03/16/koronavirusi-ne-shqiperi-akti-normativ-10-000-leke-gjobe-per-kembesoret-pas-ores-1800/100%Always2020-03-17 12:30
https://a2news.com/2020/03/16/situata-nga-koronavirusi-pezullohet-koncensioni-i-check-up/100%Always2020-03-17 12:31
https://a2news.com/2020/03/16/rusia-si-kina-nis-ndertimin-e-spitaleve-te-posacem-per-koronavirusin/100%Always2020-03-17 12:33
https://a2news.com/2020/03/16/ndalimi-i-kembesoreve-qytetaret-shperfillin-urdhrin-vijojne-levizjet/100%Always2020-03-17 12:38
https://a2news.com/2020/03/16/rritet-ndjeshem-bilanci-i-viktimave-ne-britani-infektohet-dhe-aktori-i-njohur/100%Always2020-03-17 13:50
https://a2news.com/2020/03/16/koronavirusi-rreziku-kryesor-te-infektuarit-pa-simptoma/100%Always2020-03-17 14:23
https://a2news.com/2020/03/16/situata-nga-koronavirusi-maqedonia-e-veriut-nuk-e-shpall-gjendjen-e-emergjences-te-prekurit-shkojne-19/100%Always2020-03-17 14:25
https://a2news.com/2020/03/16/koronavirusi-ne-shqiperi-gjata-nga-neser-nis-trajtimi-i-stafit-te-ofruar-vullnetarisht/100%Always2020-03-17 14:28
https://a2news.com/2020/03/16/shkon-ne-15-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-kosove/100%Always2020-03-17 14:29
https://a2news.com/2020/03/16/vellai-i-madh-ne-gjermani-konkurrentet-nuk-e-dine-per-pandemine/100%Always2020-03-17 14:32
https://a2news.com/2020/03/16/rama-brenda-kesaj-jave-gati-plani-i-garancise-financiare-per-ata-qe-nuk-marrin-rrogat/100%Always2020-03-17 14:33
https://a2news.com/2020/03/16/obsh-thirrje-vendeve-te-kryejne-sa-me-shume-teste-per-koronavirus/100%Always2020-03-17 14:34
https://a2news.com/2020/03/16/koronavirusi-fut-ne-karantine-edhe-britanine-johnson-shmangni-klubet-dhe-kontaktet-e-panevojshme-sociale/100%Always2020-03-17 14:35
https://a2news.com/2020/03/16/si-u-luftua-gripi-spanjoll-100-vite-me-pare/100%Always2020-03-17 14:42
https://a2news.com/2020/03/16/italia-e-mberthyer-nga-koronavirusi-349-viktima-ne-nje-dite/100%Always2020-03-17 15:16
https://a2news.com/2020/03/16/koronavirusi-biznesi-i-ben-kerkese-qeverise-per-pakete-ekonomike/100%Always2020-03-16 17:14
https://a2news.com/2020/03/16/alternativa-e-uefa-s-euro-2020-turne-dimeror/100%Always2020-03-16 17:09
https://a2news.com/2020/03/16/perhapja-e-koronavirusit-kina-dhe-koreja-e-jugut-regjistrojne-pak-raste-te-reja/100%Always2020-03-16 17:04
https://a2news.com/2020/03/16/presidencialet-ne-shba-biden-dhe-sanders-debat-mes-pandemise-se-koronavirusit/100%Always2020-03-16 16:59
https://a2news.com/2020/03/16/shba-nis-testimin-e-vaksines-kunder-koronavirusit-te-njerezit/100%Always2020-03-16 16:56
https://a2news.com/2020/03/16/koronavirusi-ne-kosove-13-te-infektuar-aeroporti-i-prishtines-pezullon-fluturimet/100%Always2020-03-16 16:35
https://a2news.com/2020/03/16/kredite-banka-e-shqiperise-riskedulim-vetem-per-ata-qe-preken-ekonomikisht/100%Always2020-03-16 16:30
https://a2news.com/2020/03/16/fluks-telefonatash-per-qarkullimin-policia-e-shtetit-sqaron-qytetaret/100%Always2020-03-16 16:23
https://a2news.com/2020/03/16/koronavirusi-ne-shqiperi-kryeqyteti-ne-diten-e-katert-te-veteizolimit/100%Always2020-03-16 16:16
https://a2news.com/2020/03/16/zjarr-ne-kampin-e-refugjateve-ne-lesbos-humb-jeten-nje-i-mitur/100%Always2020-03-16 16:08
https://a2news.com/2020/03/16/koronavirusi-prek-dhe-liderin-e-katalonjes-335-viktima-ne-spanje/100%Always2020-03-16 15:59
https://a2news.com/2020/03/16/koronavirusi-ne-shqiperi-politikanet-braktisin-politiken-i-rikthehen-shendetesise/100%Always2020-03-16 17:11
https://a2news.com/2020/03/16/lufta-ndaj-koronavirusit-be-propozon-mbylljen-e-kufijve-te-bllokut-per-30-dite/100%Always2020-03-16 15:47
https://a2news.com/2020/03/16/e-hena-ne-tiranen-e-izoluar-prej-koronavirusit/100%Always2020-03-16 18:18
https://a2news.com/2020/03/16/koronavirusi-ne-shqiperi-deputetja-spahiu-duhet-ta-konsiderojme-veten-bartes-te-ruajme-te-moshuarit/100%Always2020-03-16 15:40
https://a2news.com/2020/03/16/koronavirusi-dhe-situata-ekonomike-20-vende-te-tjera-kane-kerkuar-ndihmen-e-fmn/100%Always2020-03-16 15:34
https://a2news.com/2020/03/16/shqiperia-pa-qarkull-por-vijojne-grupet-e-klandestineve-qe-duan-te-kalojne-kufirin/100%Always2020-03-16 15:33
https://a2news.com/2020/03/16/koronavirusi-ne-shqiperi-vasili-mendojme-se-humbja-e-jeteve-do-te-jete-minimale/100%Always2020-03-16 15:21
https://a2news.com/2020/03/16/edhe-gazetaret-kane-nevoje-per-ndihme-9-rregulla-per-tu-marre-parasysh/100%Always2020-03-16 14:54
https://a2news.com/2020/03/16/paloka-reagon-ndaj-rames-tallje-me-shqiptaret-dalje-paradite-dhe-karantine-pasdite/100%Always2020-03-16 13:56
https://a2news.com/2020/03/16/rama-pensionistet-sot-ne-shtepi-qe-ti-perqafojme-neser/100%Always2020-03-16 13:52
https://a2news.com/2020/03/16/kompania-me-e-madhe-e-luksit-braktis-parfumet-fillon-prodhimin-e-gelit-dezinfektues/100%Always2020-03-16 14:15
https://a2news.com/2020/03/16/autoambulanca-aksidentohet-ne-milano-te-pakten-2-te-lenduar/100%Always2020-03-16 13:42
https://a2news.com/2020/03/16/basha-nuk-perfshihem-ne-batuta-bajate-propozimet-tona-jane-realiste/100%Always2020-03-16 13:33
https://a2news.com/2020/03/16/britania-nuk-heq-dore-nga-normaliteti-kritika-per-johnson/100%Always2020-03-16 13:23
https://a2news.com/2020/03/16/rama-nga-sot-ndalohet-edhe-levizja-e-kembesoreve-pas-ores-1800/100%Always2020-03-16 13:29
https://a2news.com/2020/03/16/koronavirusi-ne-itali-conte-ska-masa-te-reja-respektoni-ato-ne-fuqi/100%Always2020-03-16 13:31
https://a2news.com/2020/03/16/koronavirusi-meta-prioritet-shendeti-por-duhen-marre-masa-edhe-per-ekonomine/100%Always2020-03-16 12:54
https://a2news.com/2020/03/16/rama-bisede-telefonike-me-presidenten-e-komisionit-europian/100%Always2020-03-16 12:49
https://a2news.com/2020/03/16/frika-e-infektimit-shqiperia-bllokon-cdo-fluturim-me-britanine-e-madhe/100%Always2020-03-16 12:45
https://a2news.com/2020/03/16/nga-himni-ne-kor-te-dritat-e-telefonit-italia-e-bashkuar-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-16 12:44
https://a2news.com/2020/03/16/pensionet-ne-shtepi-ne-qarkun-tirane-posta-ka-ne-dispozicion-dy-numra-per-informacione/100%Always2020-03-16 11:58
https://a2news.com/2020/03/16/si-te-mbrohemi-nga-koronavirusi-keshillat-e-ekspertit-te-cnn/100%Always2020-03-16 11:53
https://a2news.com/2020/03/16/francezet-shperfillin-koronavirusin-autoritetet-izolim-total-ne-paris/100%Always2020-03-16 11:50
https://a2news.com/2020/03/16/51-te-infektuar-ne-shqiperi-me-koronavirus-mes-tyre-1-mjek-3-infermiere/100%Always2020-03-16 11:47
https://a2news.com/2020/03/16/usaid-fond-37-milione-dollare-per-vendet-e-prekura-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-16 11:41
https://a2news.com/2020/03/16/per-here-te-pare-te-infektuarit-dhe-vdekjet-nga-covid-19-ne-bote-kane-tejkaluar-ato-te-kines/100%Always2020-03-16 11:38
https://a2news.com/2020/03/16/papa-francesku-ne-kembe-ne-qender-te-romes/100%Always2020-03-16 11:30
https://a2news.com/2020/03/16/te-moshuarit-nuk-zbatojne-masat-nderhyn-policia-dhe-ushtria/100%Always2020-03-16 11:28
https://a2news.com/2020/03/16/shperthim-ne-nje-pallat-ne-itali-te-pakten-nje-i-vdekur/100%Always2020-03-16 11:23
https://a2news.com/2020/03/16/spanje-mbreti-refuzon-trashegimine-e-te-atit-burimet-mund-te-jene-te-paligjshme/100%Always2020-03-16 11:22
https://a2news.com/2020/03/16/nen-efektin-e-alkoolit-godasin-policet-arrestohen-dy-persona/100%Always2020-03-16 11:18
https://a2news.com/2020/03/16/uria-me-e-madhe-se-frika-qeveria-te-reagoje-ne-te-kundert-thyhet-karantina/100%Always2020-03-16 11:16
https://a2news.com/2020/03/16/shengjin-vjehrri-kercenonte-me-vdekje-nusen-e-djalit-arrestohet/100%Always2020-03-16 11:13
https://a2news.com/2020/03/16/publikohet-dokumenti-sekret-koronavirusi-do-te-zgjase-1-vit/100%Always2020-03-16 11:10
https://a2news.com/2020/03/16/koronavirusi-ve-ne-gjume-edhe-qytetin-qe-nuk-fle-kurre/100%Always2020-03-16 12:12
https://a2news.com/2020/03/16/shba-debati-midis-kandidateve-dominohet-nga-ceshtja-e-koronavirusit/100%Always2020-03-16 11:04
https://a2news.com/2020/03/16/studentja-shqiptare-e-infermierise-ne-itali-situata-dramatike-po-punojme-edhe-ne/100%Always2020-03-16 11:00
https://a2news.com/2020/03/16/rruget-e-hapura-deri-ne-oren-0800-por-levizjet-ishin-minimale/100%Always2020-03-16 10:56
https://a2news.com/2020/03/15/koronavirusi-ne-shqiperi-rama-reagon-pas-8-propozimeve-te-pd-plani-7x742-maskarade/100%Always2020-03-16 10:54
https://a2news.com/2020/03/15/ne-qender-te-luftes-shba-gjermani-reagon-kompania-gjermane-qe-po-punon-per-vaksinen-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-16 10:52
https://a2news.com/2020/03/15/mjeku-arjan-harxhi-duhet-ta-kuptojme-qe-jeta-jone-tashme-ka-ndryshuar/100%Always2020-03-16 10:51
https://a2news.com/2020/03/15/italia-lufte-kunder-kohes-skemi-krevate-ne-reanimacion/100%Always2020-03-16 10:47
https://a2news.com/2020/03/15/tregtaret-dhe-bleresit-flasin-per-cmimet-ne-tregje/100%Always2020-03-16 10:44
https://a2news.com/2020/03/15/koronavirusi-ne-shqiperi-8-propozimet-e-pd-ne-mbeshtetje-te-qytetareve-dhe-bizneseve/100%Always2020-03-16 12:02
https://a2news.com/2020/03/15/koronavirusi-lufte-shba-gjermani-per-vaksinen/100%Always2020-03-16 12:04
https://a2news.com/2020/03/15/koronavirusi-nuk-nderpret-festat-dhe-garat-me-kuaj/100%Always2020-03-16 12:10
https://a2news.com/2020/03/15/koronavirusi-nuk-i-tremb-mijera-vete-garojne-ne-maratona/100%Always2020-03-16 12:16
https://a2news.com/2020/03/15/9-persona-me-koronavirus-ne-kosove-ministri-i-shendetesise-kerkon-shpalljen-e-emergjences/100%Always2020-03-16 12:18
https://a2news.com/2020/03/15/koronavirusi-po-godet-edhe-spanjen-dyfishohet-numri-i-viktimave-ne-nje-dite/100%Always2020-03-16 12:20
https://a2news.com/2020/03/15/bilanci-tragjik-ne-itali-nuk-ka-fund-368-viktima-ne-nje-dite-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-16 12:21
https://a2news.com/2020/03/15/akti-normativ-i-qeverise-masat-e-reja-per-frenimin-e-koronavirusit/100%Always2020-03-16 12:25
https://a2news.com/2020/03/15/trendy-kunder-koronavirusit-maska-me-gure-dhe-temina/100%Always2020-03-16 12:27
https://a2news.com/2020/03/15/pipero-ende-heret-per-te-pare-rezultatin-e-masave-na-ndihmoni-ta-kalojme-me-sa-me-pak-kosto/100%Always2020-03-16 12:29
https://a2news.com/2020/03/15/koronavirusi-u-prish-festen-studenteve-te-harbuar/100%Always2020-03-16 12:30
https://a2news.com/2020/03/15/secili-per-vete-koronavirusi-rrezikon-te-nxjerre-anen-e-erret-te-njerezimit/100%Always2020-03-16 12:39
https://a2news.com/2020/03/15/724-viktima-nga-koronavirusi-ne-iran-austria-ndjek-shembullin-e-italise/100%Always2020-03-16 12:39
https://a2news.com/2020/03/15/1000-mjeke-e-infermiere-regjistrohen-si-vullnetare-rama-bonus-1000-euro-bashke-me-pagen-e-marsit/100%Always2020-03-16 12:42
https://a2news.com/2020/03/15/regjistrohet-futbollisti-i-pare-me-koronavirus-ne-la-liga/100%Always2020-03-16 12:43
https://a2news.com/2020/03/15/10-menyra-per-te-perballuar-izolimin-te-na-duket-si-kohe-pushimi/100%Always2020-03-15 12:23
https://a2news.com/2020/03/15/situata-nga-koronavirusi-kerkohet-rishikimi-i-dates-se-zgjedhjeve-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-03-15 12:08
https://a2news.com/2020/03/15/siguria-ne-pune-per-shkak-te-koronavirusit-pezullohet-aktiviteti-ne-24-subjekte/100%Always2020-03-15 11:59
https://a2news.com/2020/03/15/pd-thirrje-qeverise-rimburso-pagen-e-plote-te-qytetareve-qe-qendrojne-ne-shtepi/100%Always2020-03-15 11:28
https://a2news.com/2020/03/15/ndeshja-shtyhet-nga-koronavirusi-presidenti-luan-me-familjen/100%Always2020-03-15 11:05
https://a2news.com/2020/03/15/42-te-prekur-nga-koronavirusi-4-raste-te-reja-ne-24-ore-2-prej-tyre-mjeke-msh-thirrje-qytetareve-te-bashkepunojne/100%Always2020-03-15 11:36
https://a2news.com/2020/03/15/rritja-e-pajustifikuar-e-cmimeve-rama-gjobe-deri-ne-mbyllje-veprimtarie-per-abuzuesit/100%Always2020-03-15 10:57
https://a2news.com/2020/03/15/nje-funeral-cdo-30-minuta-pasojat-tragjike-te-koronavirusit-ne-qytetin-italian/100%Always2020-03-15 10:44
https://a2news.com/2020/03/15/rikthehet-problematika-ne-fierze-baseni-mbushet-me-mbetje-nga-kosova-e-maqedonia/100%Always2020-03-15 10:38
https://a2news.com/2020/03/15/sekretari-britanik-i-shendetesise-hanckok-te-moshuarve-mund-tiu-duhet-te-qendrojne-4-muaj-ne-izolim/100%Always2020-03-15 10:30
https://a2news.com/2020/03/15/koronavirusi-ne-bote-kaos-ne-aeroportet-amerikane-spanja-ne-izolim-te-plote-franca-ne-votime/100%Always2020-03-15 17:37
https://a2news.com/2020/03/15/koronavirusi-marca-ronaldo-transformon-hotelet-e-tij-ne-spitale-stafi-pergenjeshtron-lajmin/100%Always2020-03-15 19:00
https://a2news.com/2020/03/15/hyn-ne-fuqi-akti-normativ-rama-vendosen-ne-dispozicion-edhe-strukturat-private-spitalore/100%Always2020-03-15 10:13
https://a2news.com/2020/03/15/pashket-me-dyer-te-mbyllura-ceremonia-fetare-do-te-jete-online/100%Always2020-03-15 09:46
https://a2news.com/2020/03/15/qeveria-e-kosoves-merr-ne-dore-dialogun-me-serbine/100%Always2020-03-15 09:16
https://a2news.com/2020/03/15/rama-publikon-harten-shihni-sa-shpejt-ka-vepruar-shqiperia-ne-rang-europian/100%Always2020-03-15 09:05
https://a2news.com/2020/03/15/koronavirusi-kaos-ne-aeroporte-me-amerikanet-qe-kthehen-nga-europa/100%Always2020-03-15 08:36
https://a2news.com/2020/03/15/situata-nga-koronavirusi-basha-te-merren-masa-per-familjet-ne-nevoje-qeveria-te-siguroje-tampone/100%Always2020-03-15 08:21
https://a2news.com/2020/03/15/procedohen-penalisht-pronaret-e-dy-farmacive-ne-durres/100%Always2020-03-15 08:21
https://a2news.com/2020/03/15/kriza-nga-koronavirusi-shtyhet-gjyqi-per-netanyahun/100%Always2020-03-15 07:46
https://a2news.com/2020/03/15/dalin-rezultatet-e-analizave-per-covid-19-per-presidentin-trump/100%Always2020-03-15 07:34
https://a2news.com/2020/03/14/mcgregor-humb-betejen-e-madhe-virusi-i-qelbur-me-mori-tezen/100%Always2020-03-14 22:27
https://a2news.com/2020/03/14/rama-ja-masat-e-qarkullimit-me-automjete-nga-dita-e-hene/100%Always2020-03-14 22:09
https://a2news.com/2020/03/14/mbreti-kriminel-lirohet-nga-burgu-tenton-te-vrase-djalin-qe-i-ka-zene-fronin/100%Always2020-03-14 20:51
https://a2news.com/2020/03/14/parashikimi-i-autoriteteve-amerikane-po-mos-te-merrnim-masa-deri-ne-1-7-milione-te-vdekur-ne-shba/100%Always2020-03-14 19:54
https://a2news.com/2020/03/14/krim-ne-fushe-kruje-xhaxhai-vret-nipin-e-tij/100%Always2020-03-14 18:39
https://a2news.com/2020/03/14/basha-respektoni-masat-por-qeveria-nuk-duhet-te-bej-rolin-e-saj-dhe-jo-te-mjekut/100%Always2020-03-14 18:18
https://a2news.com/2020/03/14/foto-nga-ballkoni-shetitje-dhe-stervitje-nga-liqeni-e-shtuna-ne-tiranen-ne-karantine/100%Always2020-03-14 20:31
https://a2news.com/2020/03/14/jane-2795-te-infektuarit-e-rinj-ne-itali-ne-lombardi-pjesa-me-e-madhe/100%Always2020-03-14 17:40
https://a2news.com/2020/03/14/rama-nga-dita-e-neserme-mbyllet-kufiri-me-vendet-fqinj-per-pasagjeret/100%Always2020-03-14 17:22
https://a2news.com/2020/03/14/aktorja-e-njohur-dy-jave-ne-spital-me-koronavirus-e-vetmuar-dhe-pa-fryme-por-drejt-sherimit/100%Always2020-03-14 16:42
https://a2news.com/2020/03/14/gjetja-e-indianeve-urine-lope-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-14 16:13
https://a2news.com/2020/03/14/si-ti-pastrojme-celularet-ne-menyre-higjienike/100%Always2020-03-14 15:58
https://a2news.com/2020/03/14/greqia-nderpret-fluturimet-e-mbetura-me-italine/100%Always2020-03-14 15:45
https://a2news.com/2020/03/14/rri-ne-shtepi-rrefim-dashurie-per-ata-qe-duam/100%Always2020-03-14 15:40
https://a2news.com/2020/03/14/kerkesa-e-larte-tregtaret-abuzojne-me-rritjen-e-cmimit-te-frutave/100%Always2020-03-14 15:18
https://a2news.com/2020/03/14/pd-qeveria-te-pajise-mjeket-me-veshje-speciale/100%Always2020-03-14 15:14
https://a2news.com/2020/03/14/masat-kunder-koronavirusit-mie-kompanite-e-transportit-nderkombetar-te-mallrave-te-dorezojne-emrat-e-drejtuesve-te-automjeteve/100%Always2020-03-14 15:09
https://a2news.com/2020/03/14/korce-nderpritet-qarkullimi-i-mjeteve-pezullimi-i-patentes-dhe-sekuestro-e-makines-per-shkelesit/100%Always2020-03-14 15:15
https://a2news.com/2020/03/14/vetem-130-km-nga-kina-shteti-me-masat-e-rrepta-qe-izoloi-koronavirusin/100%Always2020-03-15 10:12
https://a2news.com/2020/03/14/spitale-te-tejmbushura-ne-itali-shume-paciente-neper-tenda/100%Always2020-03-14 14:49
https://a2news.com/2020/03/14/nuk-tregojne-historikun-e-udhetimeve-tims-u-jep-urgjencave-listen-e-udhetareve/100%Always2020-03-14 14:41
https://a2news.com/2020/03/14/manastriliu-thirrje-publike-profesionistet-e-shendetit-dhe-studente-te-mjekesise-te-na-bashkohen-ne-luften-me-covid-19/100%Always2020-03-14 14:36
https://a2news.com/2020/03/14/shtyrja-e-matures-shahini-nuk-kemi-arsye-mesimi-permes-televizionit/100%Always2020-03-14 14:27
https://a2news.com/2020/03/14/20-sekonda-per-ti-mbijetuar-koronavirusit/100%Always2020-03-14 14:23
https://a2news.com/2020/03/14/rikthehen-reshjet-por-jane-kalimtare/100%Always2020-03-14 14:20
https://a2news.com/2020/03/14/1266-viktima-ne-itali-mbyllen-parqet-dhe-kendet-e-lojerave/100%Always2020-03-14 14:00
https://a2news.com/2020/03/14/vetekarantinohuni-per-dy-jave-policia-telefonon-kedo-qe-ka-ardhur-ditet-e-fundit-nga-shtetet-e-prekura-me-koronavirus/100%Always2020-03-14 13:54
https://a2news.com/2020/03/14/kane-qasje-te-kundert-per-koronavirusin-pse-britaniket-nuk-po-kycen-ne-shtepi/100%Always2020-03-14 14:04
https://a2news.com/2020/03/14/fmn-skanon-ekonomine-termeti-dhe-covid-19-do-te-ngadalesojne-rritjen/100%Always2020-03-14 13:43
https://a2news.com/2020/03/14/leganes-valladolid-u-luajt-sot-pavaresisht-koronavirusit/100%Always2020-03-14 13:17
https://a2news.com/2020/03/14/meta-krenar-per-shqiponjat-tona/100%Always2020-03-14 13:14
https://a2news.com/2020/03/14/as-politika-nuk-i-ka-shpetuar-koronavirusit/100%Always2020-03-14 15:54
https://a2news.com/2020/03/14/jeni-mbyllur-ne-shtepi-12-muze-te-famshem-ofrojne-ture-virtuale/100%Always2020-03-14 12:52
https://a2news.com/2020/03/14/ambasada-amerikane-mesazh-per-diten-e-veres-periudha-e-veshtire-do-kaloje/100%Always2020-03-14 12:37
https://a2news.com/2020/03/14/koronavirusi-perkeqesohet-situata-dhe-ne-spanje/100%Always2020-03-14 12:28
https://a2news.com/2020/03/14/rama-ndalohet-frekuentimi-i-parkut-te-liqenit/100%Always2020-03-14 12:26
https://a2news.com/2020/03/14/dita-e-veres-koronavirusi-anulon-festimet/100%Always2020-03-14 12:07
https://a2news.com/2020/03/14/sekuestrohen-mbi-700-mije-maska-ne-itali/100%Always2020-03-14 11:46
https://a2news.com/2020/03/14/ronaldinho-fiton-trofeun-e-radhes-turneun-e-burgjeve-ne-paraguaj/100%Always2020-03-14 11:28
https://a2news.com/2020/03/14/rritet-numri-i-te-prekurve-me-covid-19-ne-kosove/100%Always2020-03-14 11:12
https://a2news.com/2020/03/14/shoqata-e-operatoreve-turistike-liste-kerkesash-per-qeverine/100%Always2020-03-14 11:08
https://a2news.com/2020/03/14/dy-raste-me-koronavirus-federata-kosovare-e-futbollit-pezullon-kampionatin/100%Always2020-03-14 10:58
https://a2news.com/2020/03/14/kosova-nuk-e-merr-seriozisht-koronavirusin-neser-mbahen-zgjedhjet-lokale-ne-podujeve/100%Always2020-03-14 10:56
https://a2news.com/2020/03/14/maradona-ne-izolim-me-nje-pamje-te-re/100%Always2020-03-14 10:48
https://a2news.com/2020/03/14/presidenti-maqedonas-vendos-ushtrine-ne-kufi-me-shqiperine/100%Always2020-03-14 10:34
https://a2news.com/2020/03/14/3-viktima-nga-koronavirusi-ne-greqi/100%Always2020-03-14 10:27
https://a2news.com/2020/03/14/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-38-numri-i-personave-te-prekur-2-ne-terapi-intensive/100%Always2020-03-14 10:14
https://a2news.com/2020/03/14/koronavirusi-mbyllet-per-14-dite-kufiri-me-kosoven/100%Always2020-03-14 10:26
https://a2news.com/2020/03/14/ndalimi-i-levizjes-rama-shkelesit-do-te-denohen-me-heqje-te-patentes-3-vjet/100%Always2020-03-14 09:39
https://a2news.com/2020/03/14/dita-e-veres-ne-izolim/100%Always2020-03-14 09:32
https://a2news.com/2020/03/14/ne-laboratorin-izraelit-qe-punon-per-vaksinen-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-14 08:45
https://a2news.com/2020/03/14/shkelen-masen-e-emergjences-policia-ndeshkon-745-drejtues-automjetesh/100%Always2020-03-14 08:27
https://a2news.com/2020/03/14/kenge-nga-ballkoni-italia-ne-kor-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-14 08:10
https://a2news.com/2020/03/14/koronavirusi-ne-bote-mbi-145-mije-te-prekur-ne-kine-vetem-11-raste-te-reja/100%Always2020-03-14 07:52
https://a2news.com/2020/03/14/19-sportistet-e-prekur-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-14 07:16
https://a2news.com/2020/03/13/nuk-deklarojne-te-vdekur-por-ruset-po-ndertojne-nje-spital-gjigant-per-covid-19/100%Always2020-03-13 22:51
https://a2news.com/2020/03/13/qendrimi-ne-shtepi-nga-koronavirusi-rritet-numri-i-divorceve-ne-kine/100%Always2020-03-13 21:47
https://a2news.com/2020/03/13/fitore-per-microsoft-shkaterron-nje-nga-koloset-e-piraterise-informatike-ne-bote/100%Always2020-03-13 22:04
https://a2news.com/2020/03/13/nese-e-merrni-me-te-lehte-do-te-mbushen-korridoret-e-spitaleve-mjeku-jep-mesazh-per-neglizhentet-nga-studio-e-a2/100%Always2020-03-13 21:09
https://a2news.com/2020/03/13/rama-kufizimet-tregtare-shtrihen-ne-qytetet-e-tjera-per-shkelesit-masa-te-ashpra-dhe-ne-pershkallezim/100%Always2020-03-13 20:38
https://a2news.com/2020/03/13/koronavirusi-tomini-pritet-trend-ne-rritje-por-mund-ta-luftojme-me-dy-masa/100%Always2020-03-13 20:24
https://a2news.com/2020/03/13/koronavirusi-trump-shpall-gjendjen-e-emergjences-kombetare/100%Always2020-03-13 19:56
https://a2news.com/2020/03/13/mali-i-zi-i-vetmi-vend-ne-europe-pa-koronavirus/100%Always2020-03-13 19:01
https://a2news.com/2020/03/13/drejtoria-e-pergjithshme-detare-ndalohen-pasagjeret-midis-shqiperise-dhe-greqise/100%Always2020-03-13 18:47
https://a2news.com/2020/03/13/historite-e-pandemive-globale-e-prekur-dhe-shqiperia/100%Always2020-03-13 18:23
https://a2news.com/2020/03/13/itali-me-shume-se-250-viktima-nga-koronavirusi-diten-e-sotme/100%Always2020-03-13 17:44
https://a2news.com/2020/03/13/rama-kemi-identifikuar-te-gjithe-ata-qe-kane-ardhur-nga-italia-2-javet-e-fundit/100%Always2020-03-13 17:42
https://a2news.com/2020/03/13/sampdoria-4-futbolliste-te-tjere-me-koronavirus/100%Always2020-03-13 17:23
https://a2news.com/2020/03/13/koronavirusi-ne-shqiperi-mbyllen-hyrje-daljet-me-greqine/100%Always2020-03-13 16:59
https://a2news.com/2020/03/13/koronavirusi-britania-e-madhe-shtyn-zgjedhjet-lokale/100%Always2020-03-13 17:00
https://a2news.com/2020/03/13/pandemia-e-koronavirusit-rrezikon-50-milione-vende-pune-ne-turizem/100%Always2020-03-13 16:57
https://a2news.com/2020/03/13/negociatat-qeveria-holandeze-zhvillimet-me-ligjin-e-medias-shqetesuese-por-shqiperia-ka-bere-perparime/100%Always2020-03-13 17:15
https://a2news.com/2020/03/13/zyrtare-konfirmohen-dy-raste-me-koronavirus-ne-kosove/100%Always2020-03-14 10:27
https://a2news.com/2020/03/13/basha-thirrje-qytetareve-tregohuni-bashkepunues-me-stafet-mjekesore-tregoni-historikun-e-udhetimeve/100%Always2020-03-13 16:41
https://a2news.com/2020/03/13/kina-akuzon-ushtrine-amerikane-ju-na-e-sollet-koronavirusin/100%Always2020-03-13 16:34
https://a2news.com/2020/03/13/obsh-tashme-epiqendra-e-covid-19-ndodhet-ne-europe/100%Always2020-03-13 16:33
https://a2news.com/2020/03/13/stervitje-mes-koronavirusit-vrapimi-ne-natyre-i-lejuar-por-ka-rregulla/100%Always2020-03-13 16:13
https://a2news.com/2020/03/13/ka-gezim-edhe-ne-kohen-e-koronavirusit-napoletanet-kendojne-ne-ballkonet-e-tyre/100%Always2020-03-13 16:12
https://a2news.com/2020/03/13/rama-kush-ka-qene-jashte-tiranes-dhe-durresit-te-kthehet-te-henen-para-ores-8/100%Always2020-03-13 15:42
https://a2news.com/2020/03/13/heronjte-e-heshtur-mjeket-dhe-policet-ne-vijen-e-pare-te-luftes/100%Always2020-03-13 15:38
https://a2news.com/2020/03/13/alarmi-nga-koronavirusi-nderpritet-edhe-bundesliga/100%Always2020-03-13 15:38
https://a2news.com/2020/03/13/kpa-shkarkon-nga-detyra-adnand-kosoven/100%Always2020-03-13 15:29
https://a2news.com/2020/03/13/hapja-e-negociatave-holanda-po-me-kushte-per-shqiperine/100%Always2020-03-13 15:58
https://a2news.com/2020/03/13/rasti-i-australise-dhe-singaporit-a-ndihmon-moti-i-ngrohte-ne-luftimin-e-koronavirusit/100%Always2020-03-13 14:54
https://a2news.com/2020/03/13/i-infektuari-me-covid-19-ne-foto-ngjitur-me-trump-nuk-ka-veteizolim-per-presidentin/100%Always2020-03-13 16:18
https://a2news.com/2020/03/13/mjeket-kineze-zbarkojne-ne-itali-se-bashku-me-30-ton-pajisje-mjekesore/100%Always2020-03-13 14:41
https://a2news.com/2020/03/13/kukes-dyfishohen-cmimet-e-agrumeve/100%Always2020-03-13 16:15
https://a2news.com/2020/03/13/mjeku-italian-ndiqni-keto-keshilla-per-te-luftuar-koronavirusin/100%Always2020-03-13 14:05
https://a2news.com/2020/03/13/shpresa-ne-itali-vjen-nga-femijet-gjithcka-do-te-shkoje-mire/100%Always2020-03-13 13:57
https://a2news.com/2020/03/13/masat-per-koronavirusin-shqiperia-ne-karantine/100%Always2020-03-13 13:34
https://a2news.com/2020/03/13/rama-tregoni-durim-edhe-vlonjatet-nuk-e-kane-shkelur-rregullin/100%Always2020-03-13 13:20
https://a2news.com/2020/03/13/rama-kush-shkel-emergjencen-do-ta-humbase-patenten/100%Always2020-03-13 13:23
https://a2news.com/2020/03/13/asnje-rast-me-koronavirus-ne-kosove-93-te-testuar-te-gjithe-negative/100%Always2020-03-13 12:49
https://a2news.com/2020/03/13/isis-gjen-nje-kundershtar-qe-ka-frike-ai-eshte-koronavirusi/100%Always2020-03-13 12:45
https://a2news.com/2020/03/13/fytyra-e-vertete-e-vip-ave-italiane-ne-karantine/100%Always2020-03-13 12:18
https://a2news.com/2020/03/13/mjeket-zbulojne-gjendjen-e-te-semureve-ne-infektiv-duhet-te-keni-besim-te-ne/100%Always2020-03-13 12:34
https://a2news.com/2020/03/13/futbolli-do-na-mungoje-per-disa-kohe-pezullohen-champions-europa-league-dhe-premier-league/100%Always2020-03-13 12:23
https://a2news.com/2020/03/13/rama-publikon-pamjet-e-shoqerimit-ne-polici-te-personave-qe-thyen-masat/100%Always2020-03-13 11:22
https://a2news.com/2020/03/13/pak-metra-larg-bombarduesit-b-2/100%Always2020-03-13 12:17
https://a2news.com/2020/03/13/betohet-presidentja-e-re-greke-nuk-ka-shtrengim-duarsh-shkakkoronavirusi/100%Always2020-03-13 12:14
https://a2news.com/2020/03/13/betohen-para-presidentit-anetaret-e-rinj-te-gjykates-se-larte/100%Always2020-03-13 11:07
https://a2news.com/2020/03/13/duhet-te-niste-negociatat-per-qeverine-e-re-por-futet-ne-vetekarantine/100%Always2020-03-13 11:06
https://a2news.com/2020/03/13/pozitiv-me-koronavirus-nje-mjek-i-spitalit-te-durresit/100%Always2020-03-13 11:05
https://a2news.com/2020/03/13/dy-persona-me-temperature-te-larte-ne-qafe-bote-do-te-vetekarantinohen/100%Always2020-03-13 11:10
https://a2news.com/2020/03/13/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-33-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-03-13 11:17
https://a2news.com/2020/03/13/koronavirusi-ne-shqiperi-meta-mjeket-heronjte-tane-ne-kete-beteje/100%Always2020-03-13 11:21
https://a2news.com/2020/03/13/shqiperia-mbyll-kufirin-me-kosoven/100%Always2020-03-13 10:45
https://a2news.com/2020/03/13/masat-ndaj-koronavirusit-ulet-niveli-i-ndotjes-edhe-ne-itali/100%Always2020-03-13 10:02
https://a2news.com/2020/03/13/te-pabindur-policia-bllokon-me-dhjetera-mjete/100%Always2020-03-13 09:59
https://a2news.com/2020/03/13/plagosen-me-thike-38-vjecarin-pranga-autoreve/100%Always2020-03-13 08:53
https://a2news.com/2020/03/13/majmunet-ne-lufte-per-ushqim/100%Always2020-03-13 08:50
https://a2news.com/2020/03/13/koronavirusi-prek-dhe-malin-everest/100%Always2020-03-13 08:35
https://a2news.com/2020/03/13/trajneri-i-arsenal-dhe-lojtari-i-chelsea-preken-nga-covid-19/100%Always2020-03-13 12:56
https://a2news.com/2020/03/13/shqiperia-ne-shtetrrethim-tirana-e-zbrazur/100%Always2020-03-13 12:57
https://a2news.com/2020/03/13/forcat-amerikane-dhe-britanike-hakmerren-ndaj-sulmit-ne-bazen-ushtarake/100%Always2020-03-13 13:01
https://a2news.com/2020/03/13/paradoksi-wuhan-skuadra-largohet-nga-spanja-ne-kine-me-te-sigurt/100%Always2020-03-13 13:04
https://a2news.com/2020/03/13/basha-poston-foton-e-mjekeve-te-infektivit-jeni-heronjte-tane/100%Always2020-03-13 13:13
https://a2news.com/2020/03/13/sherueshmeria-nga-koronavirusi-ne-kine-arrin-nivelin-80/100%Always2020-03-13 07:05
https://a2news.com/2020/03/13/argjentina-pezullon-fluturimet-me-shba-te-europen-dhe-kinen/100%Always2020-03-13 06:44
https://a2news.com/2020/03/12/kamberi-nuk-mjafton-bayer-leverkusen-mposht-rangers-ne-shtepi/100%Always2020-03-13 01:13
https://a2news.com/2020/03/12/manchester-united-i-papermbajtshem-me-nje-kembe-ne-cerekfinalet-e-europa-league/100%Always2020-03-12 21:52
https://a2news.com/2020/03/12/studimi-kinez-koronavirusi-jeton-5-jave-ne-trupin-e-pacientit/100%Always2020-03-12 21:37
https://a2news.com/2020/03/12/koronavirusi-franca-mbyll-shkollat-dhe-universitetet/100%Always2020-03-12 21:22
https://a2news.com/2020/03/12/johnson-refuzon-masat-shtrenguese-pranon-se-vdekjet-do-te-jene-te-pashmangshme/100%Always2020-03-12 21:16
https://a2news.com/2020/03/12/asnje-rast-i-konfirmuar-me-koronavirus-por-kosova-merr-masat/100%Always2020-03-12 20:57
https://a2news.com/2020/03/12/meta-dhuron-gjak-presidenti-ndiqni-keshillat-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-12 20:36
https://a2news.com/2020/03/12/trump-bllokon-fluturimet-amerikanet-ne-europe-paguajne-edhe-20-mije-dollare-per-biletat-e-fundit/100%Always2020-03-12 20:24
https://a2news.com/2020/03/12/neglizhenca-e-te-moshuarve-ndaj-koronavirusit-psikiatrja-e-njohur-tregon-ne-a2-se-si-duhet-te-sillemi-me-ta/100%Always2020-03-12 20:00
https://a2news.com/2020/03/12/elbasan-21-vjecari-plagoset-me-thike-nga-tre-te-rinj/100%Always2020-03-12 19:28
https://a2news.com/2020/03/12/koronavirusi-ne-shqiperi-qytetaret-zgjedhin-plazhin-ne-durres-dhe-vlore/100%Always2020-03-12 19:06
https://a2news.com/2020/03/12/koronavirusi-ne-plan-te-dyte-kuksianet-furnizohen-per-diten-e-veres/100%Always2020-03-12 18:46
https://a2news.com/2020/03/12/koronavirusi-ne-shqiperi-pensionistet-pak-te-ardhura-per-pazaret/100%Always2020-03-12 18:24
https://a2news.com/2020/03/12/italia-prek-1000-te-vdekurit-terapite-intensive-ne-kolaps-ne-veri/100%Always2020-03-12 18:24
https://a2news.com/2020/03/12/7-masat-per-qarkullimin-kush-lejohet-dhe-kush-jo/100%Always2020-03-12 19:28
https://a2news.com/2020/03/12/masat-per-koronavirusin-biznesi-me-liste-kerkesash-per-qeverine/100%Always2020-03-12 18:07
https://a2news.com/2020/03/12/ndalimi-i-qarkullimit-kush-mund-te-levize-dhe-si-shkohet-ne-rinas/100%Always2020-03-12 20:40
https://a2news.com/2020/03/12/koronavirusi-ndalon-edhe-formulen-1/100%Always2020-03-12 23:12
https://a2news.com/2020/03/12/sportistet-qe-jane-prekur-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-12 17:29
https://a2news.com/2020/03/12/shperthejne-rastet-e-covid-19-ne-spanje-me-shume-se-3000-te-prekur/100%Always2020-03-12 17:27
https://a2news.com/2020/03/12/manastirliu-stafet-mjekesore-dhe-pacientet-me-terapi-mjekimi-perjashtohen-nga-ndalimi-i-qarkullimit/100%Always2020-03-12 17:13
https://a2news.com/2020/03/12/tenis-atp-njofton-pezullimin-e-aktiviteteve-per-6-jave/100%Always2020-03-12 16:59
https://a2news.com/2020/03/12/kryeministri-kanadez-po-vete-izolohem-bashkeshortja-ime-ka-simptoma/100%Always2020-03-12 16:47
https://a2news.com/2020/03/12/uefa-pezullon-ndeshjet-city-real-dhe-juve-lyon/100%Always2020-03-12 16:42
https://a2news.com/2020/03/12/koronavirusi-tirana-mes-kontrolleve-dezinfektimeve-dhe-shetitjeve/100%Always2020-03-12 16:40
https://a2news.com/2020/03/12/koronavirusi-ne-shqiperi-farmacistet-dyndje-per-furnizim-me-ilace/100%Always2020-03-12 16:33
https://a2news.com/2020/03/12/formula-1-nuk-ndalet-nga-koronavirusi-hamilton-e-pabesueshme-paraja-eshte-mbret/100%Always2020-03-12 16:19
https://a2news.com/2020/03/12/basha-qeveria-ka-planifikuar-40-here-me-shume-fonde-per-oligarket-sesa-per-luften-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-12 16:19
https://a2news.com/2020/03/12/trafik-ne-tirane-pas-ndalimit-te-autobuseve/100%Always2020-03-12 15:54
https://a2news.com/2020/03/12/masat-per-koronavirusin-kreu-i-okb-ne-tirane-per-a2-150-punonjes-do-te-punojne-nga-shtepia/100%Always2020-03-12 15:45
https://a2news.com/2020/03/12/koronavirusi-ne-shqiperi-ambasada-amerikane-pezullon-intervistat-per-viza-turistike/100%Always2020-03-12 15:29
https://a2news.com/2020/03/12/perballimi-i-koronavirusit-haxhimali-bashkite-pa-kapacitete-te-mjaftueshme/100%Always2020-03-12 15:10
https://a2news.com/2020/03/12/futbollisti-i-dyte-i-prekur-nga-koronavirusi-ne-serie-a-ne-karantine-kumbulla-dhe-rrahmani/100%Always2020-03-12 15:00
https://a2news.com/2020/03/12/rama-fasonerite-dhe-call-center-at-mbyllen-te-premten/100%Always2020-03-12 15:16
https://a2news.com/2020/03/12/gjykata-e-posacme-hedh-poshte-kerkesen-per-sekuestrimin-e-pronave-te-vellezerve-te-saimir-taullaut/100%Always2020-03-12 14:27
https://a2news.com/2020/03/12/11-mije-telefonata-ne-dite-drejtori-i-urgjences-pensionistet-te-mos-luajne-domino-te-parku/100%Always2020-03-12 13:37
https://a2news.com/2020/03/12/koronavirusi-ne-shqiperi-edi-rama-u-dergon-mesazh-ne-telefon-qytetareve/100%Always2020-03-12 13:33
https://a2news.com/2020/03/12/ndalimi-i-levizjes-se-automjeteve-drejtori-i-policise-te-respektohen-masat/100%Always2020-03-12 13:18
https://a2news.com/2020/03/12/banka-e-shqiperise-pezullon-pagesen-e-kredive-per-3-muaj/100%Always2020-03-12 13:49
https://a2news.com/2020/03/12/nderhyn-obsh-euro-2020-rrezikon-te-mos-zhvillohet/100%Always2020-03-12 12:51
https://a2news.com/2020/03/12/okb-ne-shqiperi-veprimi-i-shpejte-per-te-ndryshuar-sjellje-ka-rezultuar-i-efektshem/100%Always2020-03-12 12:26
https://a2news.com/2020/03/12/koronavirusi-nderpritet-futbolli-edhe-ne-shqiperi/100%Always2020-03-12 12:24
https://a2news.com/2020/03/12/koronavirusi-italiani-shpik-menyren-per-te-mbajtur-njerezit-larg/100%Always2020-03-12 12:23
https://a2news.com/2020/03/12/administrata-shteterore-do-te-jete-pushim-te-premten/100%Always2020-03-12 12:29
https://a2news.com/2020/03/12/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-23-numri-i-personave-te-prekur-2-raste-ne-elbasan/100%Always2020-03-12 13:11
https://a2news.com/2020/03/12/koronavirusi-pezullohet-edhe-la-liga/100%Always2020-03-12 11:16
https://a2news.com/2020/03/12/koronavirusi-ne-shqiperi-masave-kufizuese-i-bashkohen-kisha-e-xhami/100%Always2020-03-12 11:29
https://a2news.com/2020/03/12/koronavirusi-ne-shqiperi-rama-nderpritet-qarkullimi-i-mjeteve-private-dhe-publike-ne-disa-qytete/100%Always2020-03-12 10:39
https://a2news.com/2020/03/12/dekreti-i-ri-i-conte-s-zbraz-romen/100%Always2020-03-12 10:24
https://a2news.com/2020/03/12/makina-perplas-nje-person-tek-ushtari-i-panjohur-ne-tirane/100%Always2020-03-12 10:25
https://a2news.com/2020/03/12/kina-vetem-15-raste-te-reja-me-koronavirus-ofron-asistence-per-italine/100%Always2020-03-12 10:26
https://a2news.com/2020/03/12/denoncimi-i-mjekut-reagimi-pas-mbrojtjes-nga-basha-dhe-sulmit-nga-rama/100%Always2020-03-12 10:02
https://a2news.com/2020/03/12/guvernatorja-e-tokios-i-paimagjinueshem-anulimi-i-olimpiades/100%Always2020-03-12 10:03
https://a2news.com/2020/03/12/sekuestrohet-gomonia-me-613-kg-droge-2-ne-pranga/100%Always2020-03-12 10:05
https://a2news.com/2020/03/12/gjendet-e-vdekur-ish-gruaja-e-floyd-mayweather/100%Always2020-03-12 10:06
https://a2news.com/2020/03/12/tom-hanks-dhe-bashkeshortja-rita-wilson-diagnostikohen-me-koronavirus/100%Always2020-03-12 09:27
https://a2news.com/2020/03/12/operacioni-shkozeti-sekuestrohen-municione-dhe-lende-narkotike/100%Always2020-03-12 08:39
https://a2news.com/2020/03/12/sulmohet-baza-ushtarake-ne-irak-dy-amerikane-dhe-nje-britanik-u-vrane/100%Always2020-03-12 08:41
https://a2news.com/2020/03/12/nje-i-moshuar-ne-greqi-eshte-viktima-e-pare-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-12 08:43
https://a2news.com/2020/03/12/pezullohet-nba-basketbollisti-i-njohur-del-pozitiv-me-covid-19/100%Always2020-03-12 08:46
https://a2news.com/2020/03/12/rugani-pozitiv-me-covid-19-interi-nderpret-cdo-aktivitet-per-14-dite/100%Always2020-03-12 08:51
https://a2news.com/2020/03/12/trump-shba-do-te-bllokoje-cdo-fluturim-nga-europa-per-30-dite/100%Always2020-03-12 08:53
https://a2news.com/2020/03/11/adrian-shkurorezon-liverpoolin/100%Always2020-03-12 08:54
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirus-pozitiv-futbollisti-i-juventusit/100%Always2020-03-11 22:43
https://a2news.com/2020/03/11/psg-permbys-dortmundin-neymar-protagonist-haaland-jo/100%Always2020-03-11 22:09
https://a2news.com/2020/03/11/erdhen-nga-milano-me-autobuse-rakacolli-vetekarantinimi-i-tyre-do-te-kontrollohet/100%Always2020-03-12 09:03
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-ne-shqiperi-mjeku-semundje-pa-trajtim-dhe-pa-vaksine-parandalimi-shume-i-rendesishem/100%Always2020-03-12 09:06
https://a2news.com/2020/03/11/italia-mbyll-cdo-dyqan-dhe-lokal-ne-gjithe-territorin-conte-pas-dy-javesh-do-te-shohim-efektet/100%Always2020-03-12 09:08
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-pezullohet-pa-afat-transporti-publik-ne-tirane/100%Always2020-03-12 10:22
https://a2news.com/2020/03/11/ushtria-ngre-postblloqet-edhe-ne-durres-kontrollohen-kafet-dhe-restorantet/100%Always2020-03-12 09:10
https://a2news.com/2020/03/11/meta-emeroi-3-anetaret-e-gjykates-se-larte-reagon-ambasadorja-amerikane/100%Always2020-03-12 09:12
https://a2news.com/2020/03/11/topuzi-italia-masa-drastike-per-te-mbeshtetur-industrite-balluku-nuk-i-bejme-dot-copy-paste-vendimeve-te-italise/100%Always2020-03-12 09:19
https://a2news.com/2020/03/11/edhe-muzika-nuk-i-shpeton-frikes-nda-virusi-shtyhet-festivali-i-rendesishem/100%Always2020-03-12 09:20
https://a2news.com/2020/03/11/rama-po-shohim-mundesine-e-ndalimit-te-transportit-urban/100%Always2020-03-12 09:21
https://a2news.com/2020/03/11/aviacioni-civil-biletat-e-anuluara-ja-menyrat-e-kompensimit/100%Always2020-03-12 09:22
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-ne-shqiperi-konfirmohen-15-te-prekur/100%Always2020-03-12 09:50
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-ne-shqiperi-policia-nis-patrullimet-ne-ish-bllok/100%Always2020-03-12 09:31
https://a2news.com/2020/03/11/ne-itali-nuk-ndalet-koronavirusi-12462-rastet-827-te-vdekur/100%Always2020-03-12 09:32
https://a2news.com/2020/03/11/103-vjecarja-kineze-sherohet-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-12 09:35
https://a2news.com/2020/03/11/pasojat-ekonomike-te-koronavirusit-trump-drejt-shtyrjes-se-afateve-per-pagesen-e-taksave/100%Always2020-03-12 09:37
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-ne-shqiperi-basha-propozon-masat-qe-duhet-te-marre-qeveria/100%Always2020-03-12 09:41
https://a2news.com/2020/03/11/obsh-koronavirusi-tashme-nje-pandemi/100%Always2020-03-11 18:26
https://a2news.com/2020/03/11/basha-stafi-mjekesor-nuk-ka-pajisjet-minimale/100%Always2020-03-11 16:37
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-ne-shqiperi-paqartesi-neper-sportele-per-sherbimet-qe-ofrohen/100%Always2020-03-11 16:19
https://a2news.com/2020/03/11/i-vdiq-burri-nga-koronavirusi-gruaja-mbetet-e-bllokuar-ne-shtepi-se-bashku-me-kufomen/100%Always2020-03-12 09:43
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-ne-shqiperi-mbyllen-te-gjitha-baret-ministrja-e-shendetesise-prezanton-masat-e-reja-shtrenguese/100%Always2020-03-12 09:44
https://a2news.com/2020/03/11/zyrtare-uefa-pezullon-ndeshjet-inter-getafe-dhe-sevilla-roma/100%Always2020-03-12 09:45
https://a2news.com/2020/03/11/producenti-weinstein-denohet-me-23-vjet-burg-per-abuzime-seksuale/100%Always2020-03-12 09:48
https://a2news.com/2020/03/11/nga-milano-ne-tirane-me-autobus-pasagjeret-shperndahen-per-tu-vetekarantinuar/100%Always2020-03-11 16:25
https://a2news.com/2020/03/11/vezhgimi-i-a2-kafe-ne-kohet-e-koronavirusit-baret-injorojne-distancat/100%Always2020-03-12 09:50
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-federata-e-maqedonise-se-veriut-leter-uefa-s-te-shtyhet-ndeshja-ndaj-kosoves/100%Always2020-03-12 09:51
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-ne-shqiperi-mbyllen-zyrat-lokale-te-bashkise-se-tiranes/100%Always2020-03-12 09:53
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-ne-shqiperi-ps-padi-per-sali-berishen-perhapi-panik/100%Always2020-03-12 10:47
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-ne-shqiperi-sherbimi-publik-nuk-i-respekton-masat-ne-rrethe/100%Always2020-03-12 10:50
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-ne-shqiperi-rama-do-te-detyrohemi-te-mbyllim-baret-dhe-restorantet/100%Always2020-03-11 14:27
https://a2news.com/2020/03/11/maskat-e-skaduara-pd-kallezon-ne-spak-ministren-e-shendetesise/100%Always2020-03-11 13:41
https://a2news.com/2020/03/11/futbollisti-i-pare-me-koronavirus-ne-gjermani/100%Always2020-03-11 13:26
https://a2news.com/2020/03/11/presidencialet-2020-biden-konfirmon-epersine-ndaj-sanders/100%Always2020-03-11 13:22
https://a2news.com/2020/03/11/masat-per-koronavirusin-be-25-miliarde-euro-fond-per-emergjencen/100%Always2020-03-11 13:13
https://a2news.com/2020/03/11/viktima-e-pare-nga-koronavirusi-basha-thirrje-qytetareve-te-bashkepunojne/100%Always2020-03-11 13:08
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-nisin-dezinfektimet-ne-qytete-te-ndryshme/100%Always2020-03-11 13:03
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-a-luan-shteti-rol-mbrojtes/100%Always2020-03-11 12:49
https://a2news.com/2020/03/11/perplasen-dy-automjete-ne-korce-lendohen-drejtuesit/100%Always2020-03-11 12:46
https://a2news.com/2020/03/11/masat-per-koronavirusin-rama-nga-neser-postblloqe-gjobe-5000-euro-kush-thyen-karantinen/100%Always2020-03-11 12:45
https://a2news.com/2020/03/11/kryeministria-80-e-zbrazur-rama-frike-aspak-kujdes-po/100%Always2020-03-11 12:27
https://a2news.com/2020/03/11/74-vjecari-qellon-disa-here-me-thike-nje-person-ne-lushnje-arrestohet/100%Always2020-03-11 12:05
https://a2news.com/2020/03/11/kriza-me-emigrantet-erdogan-akuzon-greqia-po-i-trajton-si-nazistet/100%Always2020-03-11 12:18
https://a2news.com/2020/03/11/nderron-jete-personi-i-pare-i-prekur-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/100%Always2020-03-11 12:24
https://a2news.com/2020/03/11/mire-se-te-takoj-mik-i-vjeter-aktoret-e-friends-pozojne-me-vetveten/100%Always2020-03-11 12:14
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-ne-shqiperi-be-te-gatshem-per-mbeshtetje/100%Always2020-03-11 11:56
https://a2news.com/2020/03/11/dy-avione-ruse-i-afrohen-alaskes-shoqerohen-nga-amerikanet-dhe-kanadezet/100%Always2020-03-11 11:41
https://a2news.com/2020/03/11/largimi-i-trupave-amerikane-presidenti-thaci-me-pare-ikin-lideret-e-kosoves-sesa-ata/100%Always2020-03-11 11:30
https://a2news.com/2020/03/11/vendimi-i-qeverise-kilene-sanchez-dhe-vidal-karantine-pas-ndeshjeve-me-kombetaren/100%Always2020-03-11 11:32
https://a2news.com/2020/03/11/frika-e-infektimit-kylian-mbappe-negativ-ne-testin-e-koronavirus/100%Always2020-03-11 11:26
https://a2news.com/2020/03/11/solucion-kunder-baktereve-dhe-virusit-dezinfektohen-parqet-dhe-autobuset-ne-tirane/100%Always2020-03-11 11:23
https://a2news.com/2020/03/11/topcinjte-ne-karantine-takuan-presidentin-e-infektuar-shtyhet-man-city-arsenal/100%Always2020-03-11 11:21
https://a2news.com/2020/03/11/kontakte-me-ministren-e-infektuar-deputetet-kerkojne-qe-boris-johnson-te-beje-testin-e-koronavirusit/100%Always2020-03-11 11:16
https://a2news.com/2020/03/11/mbi-10-000-te-prekur-ne-itali-lombardia-dhe-veneto-kerkojne-karantine-te-plote/100%Always2020-03-11 10:58
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-12-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-03-11 10:57
https://a2news.com/2020/03/11/masat-kunder-koronavirusit-foto-nga-reparti-infektiv-ne-spitalin-e-vlores/100%Always2020-03-11 10:26
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-ne-shqiperi-meta-ska-vend-per-panik-por-kujdesi-duhet-te-jete-maksimal/100%Always2020-03-11 10:23
https://a2news.com/2020/03/11/3-autobuse-me-shqiptare-nisen-nga-milano-shoqerohen-me-polici-ne-malin-e-zi/100%Always2020-03-11 11:46
https://a2news.com/2020/03/11/koronavirusi-ne-shqiperi-brace-distanca-elementi-kyc-ne-vazhdojme-me-puthje-e-perqafime/100%Always2020-03-11 09:53
https://a2news.com/2020/03/11/frika-nga-koronavirusi-anulohet-seanca-e-parlamentit/100%Always2020-03-11 09:51
https://a2news.com/2020/03/11/vol-vo-4-arrestohet-ish-regjistruesi-i-zrpp-ne-lezhe/100%Always2020-03-11 09:50
https://a2news.com/2020/03/11/ambasada-e-shba-thirrje-qytetareve-amerikane-regjistrohuni-ne-programin-step/100%Always2020-03-11 09:05
https://a2news.com/2020/03/11/rrezohet-avioni-ushtarak-ne-pakistan-raportohet-per-viktima/100%Always2020-03-11 08:38
https://a2news.com/2020/03/11/policia-zbaton-masat-per-te-luftuar-koronavirusin-mbyllen-522-lokale-dhe-21-disko-e-pub-e/100%Always2020-03-11 09:07
https://a2news.com/2020/03/11/frika-nga-koronavirusi-getafe-refuzon-te-udhetojne-ne-milano/100%Always2020-03-11 09:08
https://a2news.com/2020/03/11/thirrja-e-infermieres-italiane-beni-dhe-ju-pjesen-tuaj-qendroni-ne-shtepi/100%Always2020-03-11 09:13
https://a2news.com/2020/03/11/zjarr-ne-nje-banese-ne-tirane-shpetohet-femija-i-mitur/100%Always2020-03-11 09:14
https://a2news.com/2020/03/11/perleshje-ne-meksike-trafikantet-kerkojne-shefin-policia-mohon-arrestimin/100%Always2020-03-11 09:16
https://a2news.com/2020/03/11/champions-league-livepool-kerkon-kthesen-e-madhe-psg-pret-ne-stadiumin-bosh-dortmund/100%Always2020-03-11 09:18
https://a2news.com/2020/03/11/britani-ministrja-e-shendetesise-pozitive-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-11 09:20
https://a2news.com/2020/03/10/turqia-amerikania-e-infektuar-me-koronavirus-ka-udhetuar-nga-tirana/100%Always2020-03-11 09:25
https://a2news.com/2020/03/10/ne-shkretetiren-e-mestalla-pokeri-i-ilicic-dergon-ne-qiell-atalanten/100%Always2020-03-11 09:29
https://a2news.com/2020/03/10/champions-league-leipzig-i-jep-leksione-tottenhamit-dhe-kalon-ne-cerekfinale/100%Always2020-03-11 09:30
https://a2news.com/2020/03/10/shume-paciente-nuk-arrijme-dot-ti-trajtojme-doktori-tregon-tmerrin-qe-po-perjetojne-mjeket-italiane/100%Always2020-03-11 09:34
https://a2news.com/2020/03/10/koronavirusi-ne-shqiperi-shkolla-vazhdon-ne-televizor/100%Always2020-03-11 09:34
https://a2news.com/2020/03/10/paralajmerimi-i-merkel-70-e-gjermaneve-do-te-infektohen-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-11 09:37
https://a2news.com/2020/03/10/propozimi-nga-deputetja-kozmonaute-putin-president-deri-ne-2036/100%Always2020-03-11 09:42
https://a2news.com/2020/03/10/ka-temperature-dhe-dhembje-fyti-mbappe-ben-testin-e-koronavirusit/100%Always2020-03-11 09:44
https://a2news.com/2020/03/10/koronavirusi-mjekja-shqiptare-ne-gjermani-tregon-se-kur-mund-te-kemi-nje-vaksine/100%Always2020-03-10 20:00
https://a2news.com/2020/03/10/koronavirusi-ne-shqiperi-meta-pret-ministren-manastirliu/100%Always2020-03-11 09:47
https://a2news.com/2020/03/10/liga-e-kombeve-maqedoni-e-veriut-kosove-do-te-luhet-pa-tifoze/100%Always2020-03-11 09:49
https://a2news.com/2020/03/10/kriteret-qe-duhen-plotesuar-per-te-bere-testin-e-koronavirusit/100%Always2020-03-11 10:04
https://a2news.com/2020/03/10/frika-nga-koronavirus-austria-shton-masat-e-sigurise-mbyll-kufijte-me-italine/100%Always2020-03-11 10:07
https://a2news.com/2020/03/10/maskat-pd-prokurori-i-pergjithshem-te-veproje/100%Always2020-03-11 10:10
https://a2news.com/2020/03/10/italia-ka-kaluar-10-mije-te-prekur-shenohet-numri-me-i-larte-i-te-vdekurve/100%Always2020-03-11 10:16
https://a2news.com/2020/03/10/koronavirusi-ne-shqiperi-karantine-ne-cdo-burg-biseda-ne-skype-me-familjaret/100%Always2020-03-10 18:19
https://a2news.com/2020/03/10/komente-fyese-per-grate-ish-ylli-i-bayern-terbon-tifozet/100%Always2020-03-11 10:21
https://a2news.com/2020/03/10/irani-do-te-shpalle-mjeket-dhe-infermieret-e-vdekur-nga-koronavirusi-si-martire/100%Always2020-03-11 10:30
https://a2news.com/2020/03/10/fillimet-e-epidemise-mjeket-perhapja-varet-nga-ju-kufizoni-daljet/100%Always2020-03-11 10:35
https://a2news.com/2020/03/10/rama-basha-lufta-e-maskave-vazhdon-ne-twitter/100%Always2020-03-11 10:37
https://a2news.com/2020/03/10/pensione-ne-shtepi-per-te-moshuarit-manastirliu-publikon-masat-e-reja-per-parandalimin-e-koronavirusit/100%Always2020-03-11 10:49
https://a2news.com/2020/03/10/maskat-rama-data-e-skadences-nuk-ka-lidhje-me-perdorimin-basha-me-ne-fund-e-pranoi-te-verteten/100%Always2020-03-11 10:51
https://a2news.com/2020/03/10/superhena-e-krimbave-pare-nga-cdo-cep-i-botes/100%Always2020-03-11 10:52
https://a2news.com/2020/03/10/ne-europe-anulohen-eventet-por-ne-britani-pritet-qe-260-mije-veta-te-mblidhen-per-garen-e-kuajve/100%Always2020-03-11 10:56
https://a2news.com/2020/03/10/koronavirusi-ne-bote-mbi-64-mije-te-sheruar-dhe-mbi-4000-viktima/100%Always2020-03-10 16:32
https://a2news.com/2020/03/10/gjyshi-qe-debutoi-me-gol-ne-futbollin-profesionist/100%Always2020-03-10 16:16
https://a2news.com/2020/03/10/iran-44-te-vdekur-nga-helmimi-pasi-u-perpoqen-te-mbajne-larg-koronavirusin-me-alkool/100%Always2020-03-10 16:01
https://a2news.com/2020/03/10/tirana-dy-dite-pas-koronavirusit/100%Always2020-03-10 16:02
https://a2news.com/2020/03/10/ambasada-e-shba-koha-per-veprime-te-qeta-te-publikut-dhe-te-shpejta-te-udheheqesve/100%Always2020-03-10 15:40
https://a2news.com/2020/03/10/basha-i-kunderpergjigjet-rames-sulmet-kunder-opozites-nuk-i-sherbejne-sigurise-se-shqiptareve/100%Always2020-03-10 15:27
https://a2news.com/2020/03/10/pas-shkollave-do-te-dezinfektohen-ambientet-publike-masat-kunder-covid-19/100%Always2020-03-10 15:26
https://a2news.com/2020/03/10/kukes-dergohen-maska-e-doreza-ne-morine/100%Always2020-03-10 15:02
https://a2news.com/2020/03/10/koronavirusi-rama-secili-duhet-te-kontribuoje-ne-kete-lufte-boterore-te-bashkojme-ekspertet/100%Always2020-03-10 15:05
https://a2news.com/2020/03/10/maska-te-skaduara-rama-reagon-ndaj-bashes/100%Always2020-03-10 16:01
https://a2news.com/2020/03/10/kukes-mungon-dezinfektimi-ne-doganat-e-qarkut-nuk-ka-pajisje-mbrojtese/100%Always2020-03-10 14:37
https://a2news.com/2020/03/10/maska-te-skaduara-basha-krim-ndaj-mjekeve-dhe-qytetareve-te-nisin-hetimet/100%Always2020-03-10 14:15
https://a2news.com/2020/03/10/ne-kukes-nuk-i-tremben-koronavirusit-na-mbron-rakia/100%Always2020-03-10 14:06
https://a2news.com/2020/03/10/la-liga-mbyll-dyert-per-tifozet-gjermania-thyen-rekord-spektatoresh/100%Always2020-03-10 13:52
https://a2news.com/2020/03/10/mbyllja-e-shkollave-zhvillohet-konferenca-virtuale-mes-ministrave-te-arsimit/100%Always2020-03-10 13:34
https://a2news.com/2020/03/10/bie-ne-kontakt-me-rrymen-elektrike-nderron-jete-60-vjecari/100%Always2020-03-10 13:16
https://a2news.com/2020/03/10/covid-19-ne-rajon-89-te-infektuar-ne-greqi-7-ne-rmv-dhe-4-ne-serbi/100%Always2020-03-10 13:14
https://a2news.com/2020/03/10/nuk-ka-pajisje-mbrojtese-kukes-mungon-dezinfektimi-ne-doganat-e-qarkut/100%Always2020-03-10 13:02
https://a2news.com/2020/03/10/koreja-e-veriut-pretendon-se-ka-zbuluar-kuren-per-covid-19/100%Always2020-03-10 13:00
https://a2news.com/2020/03/10/mbyllja-e-shkollave-qeveria-nje-nga-prinderit-pushim-deri-ne-23-mars/100%Always2020-03-10 13:21
https://a2news.com/2020/03/10/koronavirusi-nderpret-edhe-sherbimet-gjyqesore/100%Always2020-03-10 12:26
https://a2news.com/2020/03/10/covid-19-studimi-simptomat-shfaqen-pas-5-diteve/100%Always2020-03-10 12:17
https://a2news.com/2020/03/10/nuk-ndalet-uzuni-mesfushori-kuqezi-te-tjere-gola-per-lokomotiven/100%Always2020-03-10 11:53
https://a2news.com/2020/03/10/presidenti-kinez-viziton-wuhan-in-fitorja-kunder-koronavirusit-eshte-prane/100%Always2020-03-10 11:46
https://a2news.com/2020/03/10/shkon-ne-10-numri-i-personave-te-prekur-nga-koronavirusi-nje-ne-durres/100%Always2020-03-10 15:10
https://a2news.com/2020/03/10/perhapja-e-covid-19-champions-league-dhe-europa-league-mund-te-pezullohen/100%Always2020-03-10 11:31
https://a2news.com/2020/03/10/covid-19-presidenti-i-parlamentit-evropian-vetizolohet/100%Always2020-03-10 11:30
https://a2news.com/2020/03/10/emigrantet-siriane-lleshaj-jemi-ne-gatishmeri-nuk-kemi-kapacitete-per-ti-strehuar/100%Always2020-03-10 11:31
https://a2news.com/2020/03/10/emergjenca-e-covid-19-anulohen-rezervimet-turistike-per-marsin-e-prillin/100%Always2020-03-10 11:32
https://a2news.com/2020/03/10/koronavirusi-nuk-ndal-kampionatin-shqiptar-do-te-luhet-pa-tifoze/100%Always2020-03-10 11:08
https://a2news.com/2020/03/10/koronavirusi-fasonet-gjunjezohen-bien-porosite/100%Always2020-03-10 10:35
https://a2news.com/2020/03/10/aksident-ne-vlore-nje-i-plagosur-ne-gjendje-te-rende/100%Always2020-03-10 10:51
https://a2news.com/2020/03/10/perballja-me-koronavirusin-sprova-e-madhe-e-mjekesise-shqiptare/100%Always2020-03-10 10:11
https://a2news.com/2020/03/10/paniku-nga-koronavirusi-sevilla-roma-do-te-luhet-pa-tifoze/100%Always2020-03-10 09:56
https://a2news.com/2020/03/10/gjendja-e-te-prekurve-nga-koronavirusi-3-prej-tyre-nuk-kane-asnje-shenje/100%Always2020-03-10 10:24
https://a2news.com/2020/03/10/situata-nga-koronavirusi-nis-dezinfektimi-i-shkollave-kopshteve-dhe-cerdheve-ne-elbasan/100%Always2020-03-10 10:01
https://a2news.com/2020/03/10/mbyllet-klinika-e-semundjes-se-lekures-ne-shkup-drejtoresha-e-prekur-me-covid-19/100%Always2020-03-10 10:03
https://a2news.com/2020/03/10/shba-nis-terheqjen-e-trupave-nga-afganistani-si-pjese-e-marreveshjes-me-talebanet/100%Always2020-03-10 10:05
https://a2news.com/2020/03/10/ambasadoret-kim-dhe-soreca-takohen-me-inspektorin-e-larte-te-drejtesise/100%Always2020-03-10 08:30
https://a2news.com/2020/03/10/plagoset-me-thike-nje-25-vjecar-ne-durres-arrestohet-autori/100%Always2020-03-10 07:58
https://a2news.com/2020/03/10/peniani-nuk-ndal-provokimet-shi-raketash-bien-ne-det/100%Always2020-03-10 08:37
https://a2news.com/2020/03/10/shtepia-e-bardhe-trump-nuk-i-eshte-nenshtruar-testit-per-covid-19/100%Always2020-03-10 08:38
https://a2news.com/2020/03/10/rikthehet-champions-atalanta-e-gjimshitit-ne-kerkim-te-historise/100%Always2020-03-10 08:40
https://a2news.com/2020/03/10/rikthehet-jeta-ne-wuhan/100%Always2020-03-10 08:42
https://a2news.com/2020/03/09/4-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi-shkon-ne-6-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-03-10 10:21
https://a2news.com/2020/03/09/studimi-kinez-koronavirusi-perhapet-deri-ne-4-5-metra-ne-ambientet-e-mbyllura/100%Always2020-03-10 08:57
https://a2news.com/2020/03/09/netanyahu-14-dite-veteizolim-per-kedo-qe-hyn-ne-izrael/100%Always2020-03-10 09:03
https://a2news.com/2020/03/09/italia-e-gjitha-zone-e-kuqe-conte-ndal-edhe-sportin/100%Always2020-03-10 10:07
https://a2news.com/2020/03/09/po-shtohen-shume-te-prekurit-dhe-viktimat-masa-e-fundit-e-contes-e-gjithe-italia-zone-e-kuqe/100%Always2020-03-10 09:11
https://a2news.com/2020/03/09/ligji-per-pronat-reagon-greqia-mundesi-e-munguar-eshte-test-per-negociatat-e-anetaresimit/100%Always2020-03-10 10:11
https://a2news.com/2020/03/09/koronavirusi-ne-shqiperi-presidenca-ftojme-qytetaret-qe-nuk-marrin-trajtimin-e-duhur-te-na-kontaktojne/100%Always2020-03-10 10:17
https://a2news.com/2020/03/09/kontrolle-ne-kufi-po-skedohen-te-gjithe-qe-vijne-nga-zonat-e-prekura/100%Always2020-03-10 10:18
https://a2news.com/2020/03/09/koronavirusi-ne-shqiperi-pezullohen-12-linja-fluturimi-me-italine/100%Always2020-03-09 19:37
https://a2news.com/2020/03/09/tirana-shkeputet-me-9-pike-kukesi-dhe-partizani-fundosin-shpresat-e-tyre-ne-superiore/100%Always2020-03-09 19:26
https://a2news.com/2020/03/09/si-po-e-perjetojne-shqiptaret-koronavirusin/100%Always2020-03-09 19:12
https://a2news.com/2020/03/09/pipero-tregon-ne-a2-se-si-u-zbulua-pacienti-i-pare-me-koronavirus-ne-shqiperi/100%Always2020-03-09 19:27
https://a2news.com/2020/03/09/karaburun-shpetohen-3-peshkatare-qe-rrezikonin-mbytjen/100%Always2020-03-09 18:43
https://a2news.com/2020/03/09/meta-duhen-plane-te-detajuara-qytetaret-ta-perballojne-me-pergjegjesi-dhe-qetesi-situaten/100%Always2020-03-09 18:20
https://a2news.com/2020/03/09/tifozet-korcare-mbeshtesin-skenderbeun-nga-jashte-stadiumit/100%Always2020-03-09 18:05
https://a2news.com/2020/03/09/koronavirusi-ndalet-sporti-ne-itali/100%Always2020-03-09 17:53
https://a2news.com/2020/03/09/depolitizimi-i-zgjedhjeve-perplasen-pd-e-ps-konsensusi-ne-pikepyetje/100%Always2020-03-09 17:44
https://a2news.com/2020/03/09/nuk-mjaftonte-koronavirusi-lufta-e-naftes-po-trondit-ekonomine-boterore/100%Always2020-03-09 17:38
https://a2news.com/2020/03/09/koronavirusi-ne-shqiperi-kavalishenca-ne-durres-kthehet-ne-karantine/100%Always2020-03-09 17:20
https://a2news.com/2020/03/09/jeni-palaco-gomez-nxehet-me-gazetaret-qe-i-afrohen-me-shume-sec-duhet/100%Always2020-03-09 17:10
https://a2news.com/2020/03/09/koronavirusi-ne-shqiperi-rama-qeteson-qytetaret-me-mesazhin-e-donald-trump/100%Always2020-03-09 16:53
https://a2news.com/2020/03/09/kerkohet-ne-turqi-si-gylenist-apeli-i-tiranes-liron-nga-qelia-simsekun/100%Always2020-03-09 16:43
https://a2news.com/2020/03/09/frika-nga-koronavirusi-kampionati-francez-mbyll-dyert/100%Always2020-03-09 16:39
https://a2news.com/2020/03/09/unifikimi-i-politikes-se-jashtme-thaci-takime-me-lideret-e-partive-politike-ne-kosove/100%Always2020-03-09 16:31
https://a2news.com/2020/03/09/zhbllokohet-shullazi-klgj-cakton-dy-gjyqtare/100%Always2020-03-09 16:30
https://a2news.com/2020/03/09/shkencetaret-ne-kine-krijojne-robotin-qe-shpeton-jete-trajton-te-prekurit-me-covid-19/100%Always2020-03-09 16:25
https://a2news.com/2020/03/09/koronavirusi-ne-shqiperi-basha-shteti-te-paguaje-nje-nga-prinderit-gjate-kohes-qe-shkollat-qendrojne-te-mbyllura/100%Always2020-03-09 16:17
https://a2news.com/2020/03/09/zbulimi-ne-kine-si-i-infekton-koronavirusi-qelizat-e-njeriut/100%Always2020-03-09 16:12
https://a2news.com/2020/03/09/pacientet-me-covid-19-shfaqen-pamjet-brenda-spitalit-ne-kremona/100%Always2020-03-09 16:07
https://a2news.com/2020/03/09/koronavirusi-ne-shqiperi-basketbolli-nderpret-aktivitetet/100%Always2020-03-09 15:51
https://a2news.com/2020/03/09/punonjesi-i-disneyland-ne-paris-del-me-koronavirus-por-parku-nuk-mbyllet/100%Always2020-03-09 15:51
https://a2news.com/2020/03/09/anulohet-miqesorja-me-san-marinon-sllovenia-ne-dyshim-prej-trajnerit-reja/100%Always2020-03-09 15:04
https://a2news.com/2020/03/09/koronavirusi-ne-shqiperi-basha-sa-me-shume-te-flasin-mjeket-aq-me-te-qete-do-te-jene-qytetaret/100%Always2020-03-09 14:05
https://a2news.com/2020/03/09/kishte-fshehur-drogen-ne-bark-dhe-ne-kepuce-arrestohet-32-vjecari/100%Always2020-03-09 13:42
https://a2news.com/2020/03/09/aeroporti-i-rinasit-pezullohen-te-gjitha-fluturimet-drejt-italise-pervec-romes-dhe-barit/100%Always2020-03-09 13:38
https://a2news.com/2020/03/09/koronavirusi-ne-shqiperi-shahini-nxenesit-mund-te-mesojne-nga-shtepia/100%Always2020-03-09 13:36
https://a2news.com/2020/03/09/mbi-1-ton-kanabis-me-rulot-ne-greqi-arrestohet-cifti-shqiptar/100%Always2020-03-09 13:40
https://a2news.com/2020/03/09/lleshaj-anti-kck-risi-ne-luften-kunder-krimit-rezultatet-e-para-te-prekshme/100%Always2020-03-09 12:55
https://a2news.com/2020/03/09/revolte-ne-burgjet-italiane-pas-masave-kunder-koronavirusit-6-te-denuar-humbin-jeten/100%Always2020-03-09 12:42
https://a2news.com/2020/03/09/koronavirusi-ne-shqiperi-2-ndeshjet-e-superiores-pa-tifoze/100%Always2020-03-09 13:01
https://a2news.com/2020/03/09/koronavirusi-ne-shqiperi-masat-qe-do-te-merren-ne-burgjet-e-vendit/100%Always2020-03-09 12:16
https://a2news.com/2020/03/09/situata-nga-koronavirusi-anulohet-dita-e-veres-ne-elbasan/100%Always2020-03-09 21:39
https://a2news.com/2020/03/09/bota-e-alarmuar-koronavirusi-eshte-perhapur-ne-108-shtete-te-ndryshme/100%Always2020-03-09 12:09
https://a2news.com/2020/03/09/koronavirusi-ne-shqiperi-gjobe-10-50-mije-leke-per-te-ardhurit-nga-italia-qe-nuk-vetekarantinohen/100%Always2020-03-09 12:02
https://a2news.com/2020/03/09/dy-te-prekurit-me-koronavirus-bino-jane-gjurmuar-kontaktet-24-persona-u-vetekarantinuan/100%Always2020-03-09 12:01
https://a2news.com/2020/03/09/manastirliu-nderpriten-nderhyrjet-kirurgjikale-pervec-atyre-te-urgjences/100%Always2020-03-09 11:57
https://a2news.com/2020/03/09/nis-dezinfektimi-per-kopshtet-veliaj-femijet-mund-te-jene-bartes/100%Always2020-03-09 11:03
https://a2news.com/2020/03/09/sot-keshilli-politik-pd-propozon-depolitizim-te-pjesshem-te-administrates-zgjedhore/100%Always2020-03-09 11:15
https://a2news.com/2020/03/09/koronavirusi-ne-shqiperi-basha-nuk-eshte-koha-per-panik-duhet-kujdes-dhe-pergjegjshmeri/100%Always2020-03-09 11:01
https://a2news.com/2020/03/09/koronavirusi-ne-shqiperi-ndalohen-linjat-detare-me-ankonen-dhe-triesten/100%Always2020-03-09 10:41
https://a2news.com/2020/03/09/ekonomia-ne-gjunje-italia-kerkon-masa-te-koordinuara-europiane/100%Always2020-03-09 11:51
https://a2news.com/2020/03/09/pika-kufitare-e-hanit-te-hotit-rrezon-ministren-personi-i-prekur-nga-covid-19-ka-hyre-nga-murriqani/100%Always2020-03-09 13:23
https://a2news.com/2020/03/09/dy-rastet-me-koronavirus-pd-qeveria-genjen-nuk-ka-strategji/100%Always2020-03-09 10:47
https://a2news.com/2020/03/09/2-rastet-me-covid-19-manastirliu-jane-izoluar-kontaktet-e-ngushta-me-te-prekurit-nuk-ka-vend-per-panik/100%Always2020-03-09 10:36
https://a2news.com/2020/03/09/koronavirusi-ne-shqiperi-rama-mbyllen-institucionet-arsimore-per-2-jave-pezullohen-fluturimet-dhe-udhetimet-detare-me-italine-e-veriut/100%Always2020-03-09 16:15
https://a2news.com/2020/03/09/persona-te-maskuar-sulmojne-protesten-e-dites-se-gruas-dhjetera-te-lenduar/100%Always2020-03-09 08:28
https://a2news.com/2020/03/09/kina-shenon-numrin-me-te-ulet-te-rasteve-te-reja-me-covid-19-mbyllen-11-spitale/100%Always2020-03-09 08:32
https://a2news.com/2020/03/09/digjen-makinat-elektronike-te-votimit-ne-venezuele-rrezikohen-zgjedhjet/100%Always2020-03-09 08:35
https://a2news.com/2020/03/09/ceshtja-e-emigranteve-erdogan-diskuton-me-lideret-e-be/100%Always2020-03-09 08:48
https://a2news.com/2020/03/09/koronavirusi-ne-shqiperi-konfirmohen-dy-rastet-e-para/100%Always2020-03-09 13:27
https://a2news.com/2020/03/08/reali-i-rikthen-barcelones-kreun-e-renditjes/100%Always2020-03-09 08:54
https://a2news.com/2020/03/08/juventusi-mposht-interin-dhe-rimerr-kryesimin-e-serise-a-dybala-gol-kryeveper/100%Always2020-03-09 08:57
https://a2news.com/2020/03/08/10-minuta-per-te-zberthyer-mbrojtjen-e-interit-magjia-e-dybala-ne-stadiumin-bosh/100%Always2020-03-08 21:19
https://a2news.com/2020/03/08/beni-pagesa-digjitale-paralajmerimi-i-obsh-koronavirusi-mund-te-perhapet-nga-kartemonedhat/100%Always2020-03-09 08:59
https://a2news.com/2020/03/08/shakaja-e-cristianos-me-tifozet-e-padukshem/100%Always2020-03-09 08:59
https://a2news.com/2020/03/08/bardhi-krimi-i-organizuar-nuk-luftohet-me-fushate-publicitare/100%Always2020-03-09 09:02
https://a2news.com/2020/03/08/8-marsi-shqiptar-rrjeti-i-grave-ne-shqiperi-situata-me-e-rende-se-nje-vit-me-pare/100%Always2020-03-09 09:04
https://a2news.com/2020/03/08/united-mbreti-i-mancesterit/100%Always2020-03-09 09:06
https://a2news.com/2020/03/08/emergjenca-koronavirus-ne-itali-lombardia-dhe-14-krahina-izolohen-deri-me-3-prill/100%Always2020-03-09 09:11
https://a2news.com/2020/03/08/koronavirusi-mblidhet-komiteti-teknik-i-eksperteve/100%Always2020-03-09 09:15
https://a2news.com/2020/03/08/armando-broja-talenti-shqiptar-i-chelsea-qe-ka-idhull-didier-drogba/100%Always2020-03-09 09:17
https://a2news.com/2020/03/08/viktimat-nga-koronavirusi-italia-ne-vend-te-dyte-pas-kines/100%Always2020-03-09 09:19
https://a2news.com/2020/03/08/nuk-ndalon-marshimi-drejt-titullit-tiranes-i-mjafton-nje-gol-ndaj-lacit/100%Always2020-03-09 09:23
https://a2news.com/2020/03/08/fitore-e-shemtuar-bayern-tuan-distancen-nga-dortmund/100%Always2020-03-09 09:25
https://a2news.com/2020/03/08/chelsea-shkaterron-everton-debuton-broja/100%Always2020-03-09 09:27
https://a2news.com/2020/03/08/milan-dorezohet-ndaj-genoa-dhe-i-largohet-zones-evropiane/100%Always2020-03-09 09:28
https://a2news.com/2020/03/08/milano-pas-dekretit-rruge-bosh-dhe-dyndje-ne-supermarkete/100%Always2020-03-09 09:30
https://a2news.com/2020/03/08/bylisi-ndalet-nga-luftetari-teuta-nuk-kalon-dot-flamurtarin/100%Always2020-03-09 09:31
https://a2news.com/2020/03/08/koronavirusi-dhe-jo-vetem-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2020-03-08 15:34
https://a2news.com/2020/03/08/kishte-koronavirus-burri-shkon-neper-lokale-per-ta-perhapur-sa-me-shume/100%Always2020-03-09 09:33
https://a2news.com/2020/03/08/alarmi-per-koronavirusin-presidenti-meta-del-me-apelin-e-forte-publik/100%Always2020-03-09 10:53
https://a2news.com/2020/03/08/legalizimet-ne-elbasan-do-te-skualifikohen-banesat-ne-zonat-e-mbrojtura/100%Always2020-03-09 09:41
https://a2news.com/2020/03/08/refugjatet-ne-qiell-te-hapur-ne-kufirin-greko-turk-asnje-vendim-nga-bashkimi-europian/100%Always2020-03-09 09:44
https://a2news.com/2020/03/08/pr-kerkon-ndryshim-sistemi-pdk-qeveri-tranzitore/100%Always2020-03-09 09:47
https://a2news.com/2020/03/08/koronavirusi-ne-vatikan-papa-ndan-mesazhin-online-jam-prane-jush/100%Always2020-03-09 09:49
https://a2news.com/2020/03/08/komisioni-i-venecias-shqiperia-ndodhet-ne-krize-kushtetuese/100%Always2020-03-09 09:54
https://a2news.com/2020/03/08/fatin-duhet-ta-kerkosh-tevez-puth-maradonen-ne-buze-dhe-me-pas-shenon-golin-qe-e-shpall-kampion/100%Always2020-03-09 10:55
https://a2news.com/2020/03/08/ministri-i-sporteve-kerkon-ndalimin-e-serie-a-por-ndeshja-e-pare-e-javes-do-te-luhet/100%Always2020-03-09 10:56
https://a2news.com/2020/03/08/nje-i-infektuar-me-koronavirus-ne-konferencen-ku-ishte-i-pranishem-trump-nuk-jam-fare-i-shqetesuar/100%Always2020-03-09 10:59
https://a2news.com/2020/03/08/nga-londra-per-ski-ne-shishtavec-fshati-i-harruar-tenton-te-ruaje-traditen/100%Always2020-03-09 11:18
https://a2news.com/2020/03/08/meta-i-rikthehet-qetesise-pas-venecias-le-gjuhen-e-kercenimeve-dhe-merr-te-batutave/100%Always2020-03-09 11:20
https://a2news.com/2020/03/08/asnje-i-infektuar-me-koronavirus-ne-shqiperi-ministria-e-shendetesise-kush-kthehet-nga-zonat-e-prekura-te-veteizolohet-per-14-dite/100%Always2020-03-09 11:21
https://a2news.com/2020/03/08/koronavirusi-godet-f1-cmimi-i-madh-i-bahreinit-pa-spektatore/100%Always2020-03-09 11:22
https://a2news.com/2020/03/08/bore-shi-dhe-rreshqitje-guresh-ne-rruge-gjate-nates-arrsh-nuk-ka-bllokime-aksesh/100%Always2020-03-09 11:24
https://a2news.com/2020/03/08/mbarojne-reshjet-nga-java-tjeter-shume-dite-me-diell/100%Always2020-03-09 11:26
https://a2news.com/2020/03/08/te-gjithe-te-lumtur-kur-nga-cezma-del-vere-ne-vend-te-ujit/100%Always2020-03-09 11:29
https://a2news.com/2020/03/08/rihapet-xhamia-e-madhe-ne-meke-por-nuk-lejohet-te-preket-qabeja/100%Always2020-03-09 11:30
https://a2news.com/2020/03/08/me-1-kg-kokaine-te-fshehur-ne-trup-dy-korcaret-arrestohen-ne-kufi-me-greqine/100%Always2020-03-09 11:38
https://a2news.com/2020/03/08/nga-qyteti-i-perjetshem-ne-qytetin-pa-jete-roma-zbrazet-nga-frika-e-koronavirusit/100%Always2020-03-09 11:32
https://a2news.com/2020/03/08/koronavirusi-italia-e-veriut-futet-ne-karantine-ndalohet-levizja-e-njerezve-pezullohen-martesat-dhe-funeralet/100%Always2020-03-09 11:35
https://a2news.com/2020/03/07/ushtria-ruse-nen-akuze-per-seksizem-per-paradat-e-bukurise-te-organizuara-per-8-mars/100%Always2020-03-09 12:23
https://a2news.com/2020/03/07/greqia-raporton-21-te-prekur-te-tjere-nga-covid-19-sapo-ishin-kthyer-nga-nje-udhetim/100%Always2020-03-09 12:25
https://a2news.com/2020/03/07/autoboti-perfshihet-ne-aksident-dhe-shperthen-ne-flake-dhjetera-viktima-ne-siri/100%Always2020-03-09 12:26
https://a2news.com/2020/03/07/koronavirusi-mberrin-ne-parlamentin-francez-dy-deputete-te-prekur/100%Always2020-03-09 12:30
https://a2news.com/2020/03/07/vjersha-e-vogelushit-per-koronavirusin-perlot-italine-ke-kurore-por-nuk-je-mbret-ne-do-te-fitojme/100%Always2020-03-09 12:39
https://a2news.com/2020/03/07/ambulanca-perplaset-me-makinen-2-te-plagosur/100%Always2020-03-09 12:40
https://a2news.com/2020/03/07/a2-siguron-draftin-paraprak-te-komisionit-te-venecias/100%Always2020-03-09 12:47
https://a2news.com/2020/03/07/dortmund-merr-3-pike-te-veshtira-ne-garen-per-titull/100%Always2020-03-09 12:47
https://a2news.com/2020/03/07/barcelona-harron-realin-dhe-merr-perkohesisht-vendin-e-pare/100%Always2020-03-09 12:52
https://a2news.com/2020/03/07/meta-zbret-ne-fushe-pallati-i-sportit-e-pret-me-thirrjen-rama-ik/100%Always2020-03-09 13:52
https://a2news.com/2020/03/07/skandal-ne-basketboll-perplasen-dy-presidentet-nuk-zhvillohet-ndeshja-goga-basket-teuta/100%Always2020-03-09 13:54
https://a2news.com/2020/03/07/publikimi-i-raportit-paraprak-te-venecias-vjen-reagimi-i-presidentit-meta/100%Always2020-03-09 13:56
https://a2news.com/2020/03/07/kopshtet-me-te-bukura-botanike-ne-4-anet-e-botes/100%Always2020-03-09 13:57
https://a2news.com/2020/03/07/edhe-nba-pa-tifoze-per-shkak-te-koronavirusit-lebron-james-nuk-luaj/100%Always2020-03-09 13:58
https://a2news.com/2020/03/07/koronavirusi-italia-numeron-57-te-te-vdekurve-ne-bote-publikohen-te-dhenat-e-fundit/100%Always2020-03-09 14:00
https://a2news.com/2020/03/07/3-vjet-toptani-shopping-center/100%Always2020-03-07 17:04
https://a2news.com/2020/03/07/koronavirusi-vasili-thirrje-rames-zgjidhe-qesen-situata-nuk-perballet-me-teater/100%Always2020-03-07 16:40
https://a2news.com/2020/03/07/keshilla-per-shendetin-dieta-mesdhetare-me-e-shendetshmja-per-cdo-moshe/100%Always2020-03-09 14:02
https://a2news.com/2020/03/07/te-bllokuara-ne-shkelje-te-ligjit-spak-kthen-pas-29-pasuri-te-sekuestruara-nga-ofl/100%Always2020-03-09 14:03
https://a2news.com/2020/03/07/gjendet-i-mbytur-nje-person-ne-rezervuarin-e-krujes/100%Always2020-03-09 14:08
https://a2news.com/2020/03/07/basha-takon-kreun-e-parlamentit-austriak-zbatimi-i-kushteve-te-bundestagut-i-hap-rruge-integrimit/100%Always2020-03-09 14:09
https://a2news.com/2020/03/07/atentatori-i-lulezim-berishes-kerkon-te-rihape-ceshtjen-dosja-percillet-ne-durres/100%Always2020-03-09 14:12
https://a2news.com/2020/03/07/pas-humbjes-3-0-salah-dhe-mane-rikthejne-ne-shina-liverpool-in/100%Always2020-03-09 14:14
https://a2news.com/2020/03/07/hysaj-rekord-negativ-ne-serie-a-ne-krye-te-listes/100%Always2020-03-09 14:15
https://a2news.com/2020/03/07/shembet-hoteli-ne-kine-te-pakten-70-te-bllokuar/100%Always2020-03-09 14:16
https://a2news.com/2020/03/07/raporti-i-venecias-pd-mazhoranca-te-reflektoje-mbeshtesim-presidentin/100%Always2020-03-09 14:18
https://a2news.com/2020/03/07/covid-19-tremb-boten-obsh-pritet-ta-shpalle-gjendjen-e-pandemise/100%Always2020-03-09 14:21
https://a2news.com/2020/03/07/projektet-e-rindertimit-rama-mundesi-per-ti-dhene-shtytje-ekonomise/100%Always2020-03-09 14:23
https://a2news.com/2020/03/07/koronavirusi-godet-turizmin-ne-liste-edhe-italia-e-greqia/100%Always2020-03-09 14:25
https://a2news.com/2020/03/07/75-vjetori-i-luftes-me-te-pergjakshme-ne-histori-pjesa-e-dyte/100%Always2020-03-09 14:52
https://a2news.com/2020/03/07/moti-i-keq-permbytje-ne-disa-fshatra-te-elbasanit/100%Always2020-03-09 14:27
https://a2news.com/2020/03/07/dita-e-mesuesit-minga-jemi-te-lire-por-te-rrezikuar-ne-dije/100%Always2020-03-09 14:29
https://a2news.com/2020/03/07/shqiperia-perballe-covid-19-bino-asnje-i-prekur-prezent-vetem-gripi-sezonal/100%Always2020-03-07 11:15
https://a2news.com/2020/03/07/te-mbjellesh-1-trilion-peme/100%Always2020-03-07 10:56
https://a2news.com/2020/03/07/presidencialet-ne-shba-emigrantet-ne-kufirin-greku-turk-dhe-koronavirusi/100%Always2020-03-07 12:03
https://a2news.com/2020/03/07/perkeqesohet-situata-ne-kufirin-greko-turk-policia-greke-hedh-gaz-lotsjelles/100%Always2020-03-07 10:10
https://a2news.com/2020/03/07/nga-meta-te-rama-urimet-e-lidereve-politike-per-7-mars/100%Always2020-03-07 09:24
https://a2news.com/2020/03/07/aksident-i-rende-ne-tirane-gjate-nates-nderron-jete-nje-person/100%Always2020-03-07 08:22
https://a2news.com/2020/03/07/arrestohen-3-anetare-te-familjes-mbreterore-ne-arabine-saudite/100%Always2020-03-07 08:12
https://a2news.com/2020/03/07/nuk-do-ta-besoni-qe-keto-jane-embelsira/100%Always2020-03-06 21:46
https://a2news.com/2020/03/07/te-fiksuar-pas-champions-it-te-juventusi-shohin-zidane-n-si-zgjidhje/100%Always2020-03-07 07:07
https://a2news.com/2020/03/06/covid-19-dy-raste-te-reja-ne-maqedonine-e-veriut-rrezikohet-ndeshja-me-kosoven/100%Always2020-03-06 21:27
https://a2news.com/2020/03/06/mbahet-kampionati-i-flokeve-bishtpellumb/100%Always2020-03-06 21:10
https://a2news.com/2020/03/06/u-dergua-me-urgjence-ne-qsut-dalin-negative-testimet-per-koronavirus/100%Always2020-03-07 07:59
https://a2news.com/2020/03/06/aksident-me-nje-te-vdekur-ne-autostraden-durres-tirane/100%Always2020-03-06 20:54
https://a2news.com/2020/03/06/kina-do-perdore-vaksinat-e-para-kunder-koronavirusit-ne-prill/100%Always2020-03-06 20:20
https://a2news.com/2020/03/06/opinioni-paraprak-i-venecias-per-perplasjen-presidence-kuvend-reagon-edhe-ambasada-amerikane/100%Always2020-03-06 20:21
https://a2news.com/2020/03/06/piramida-4700-vjecare-hap-dyert-per-turistet-ne-egjipt/100%Always2020-03-06 20:01
https://a2news.com/2020/03/06/qeveria-italiane-75-mld-euro-per-familjet-e-prekura-nga-covid-19/100%Always2020-03-06 19:54
https://a2news.com/2020/03/06/opinioni-paraprak-i-venecias-balla-presim-finalin-dekreti-i-presidentit-nuk-shqyrtohen-ne-kuvend/100%Always2020-03-06 19:20
https://a2news.com/2020/03/06/te-dhunuar-dhe-lakuriq-mes-te-ftohtit-situate-dramatike-ne-kufirin-greko-turk/100%Always2020-03-06 19:10
https://a2news.com/2020/03/06/koronavirusi-prek-edhe-zyrtaret-ne-itali-infektohen-prefektet-e-breshias-dhe-bergamos/100%Always2020-03-06 19:08
https://a2news.com/2020/03/06/nga-provimet-ne-tajlande-te-sulmi-me-raketa-ne-siri-fotot-me-interesante-te-dites/100%Always2020-03-06 18:35
https://a2news.com/2020/03/06/si-i-boshatisi-koronavirusi-destinacionet-turistike-dhe-sheshet-ne-bote/100%Always2020-03-06 18:41
https://a2news.com/2020/03/06/4-kamione-njeri-mbi-tjetrin-reklama-e-vecante-e-kompanise-volvo/100%Always2020-03-06 18:02
https://a2news.com/2020/03/06/homazhet-per-epopene-e-uck-kurti-prekazi-kryeqytet-i-kryengritjes-shqiptare/100%Always2020-03-06 17:50
https://a2news.com/2020/03/06/karantina-gjigante-ne-mes-te-oqeanit-testi-per-koronavirus-vjen-me-helikopter/100%Always2020-03-06 17:37
https://a2news.com/2020/03/06/koronavirusi-ne-itali-49-viktima-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-03-06 17:42
https://a2news.com/2020/03/06/mberrin-raporti-i-komisionit-te-venecias-cfare-thuhet-per-shkarkimin-e-presidentit/100%Always2020-03-06 19:21
https://a2news.com/2020/03/06/i-shenoi-dy-gola-liverpool-it-me-parate-e-fituara-i-kam-blere-dele-babait-ka-qene-endrra-e-tij/100%Always2020-03-06 16:53
https://a2news.com/2020/03/06/sulm-me-arme-gjate-nje-ceremonie-ne-kabul-dhjetera-viktima/100%Always2020-03-06 16:46
https://a2news.com/2020/03/06/nga-tapeti-i-kuq-ne-nje-qeli-te-izoluar-ne-ishull/100%Always2020-03-06 16:29
https://a2news.com/2020/03/06/sulm-kamikaz-prane-ambasades-se-shba-ne-tunizi/100%Always2020-03-06 16:48
https://a2news.com/2020/03/06/20-dite-para-ndeshjes-shiten-te-gjitha-biletat-per-maqedoni-e-veriut-kosove/100%Always2020-03-06 16:23
https://a2news.com/2020/03/06/frika-e-perhapjes-se-covid-19-premier-league-heq-shtrengimin-e-duarve/100%Always2020-03-06 15:54
https://a2news.com/2020/03/06/pagesa-e-aftesise-se-kufizuar-rastet-kur-perfitohet-dhe-humbet-e-drejta-per-kemp/100%Always2020-03-06 15:54
https://a2news.com/2020/03/06/reforma-zgjedhore-pd-jemi-per-permbylljen-e-saj-sipas-afatit/100%Always2020-03-06 15:43
https://a2news.com/2020/03/06/mos-prekni-hunden-dhe-gojen-thone-ekspertet-para-se-te-prekin-hunden-dhe-gojen/100%Always2020-03-06 17:57
https://a2news.com/2020/03/06/keshilli-i-ambasadoreve-leter-per-dronald-trump-rishikimi-i-kufijve-te-kosoves-minon-stabilitetin/100%Always2020-03-06 15:28
https://a2news.com/2020/03/06/virusi-me-shume-te-panjohura-shefi-i-sherbimit-te-mikrobiologjise-mund-te-jemi-prekur-shumica-e-kalojne-si-grip-te-lehte/100%Always2020-03-06 15:28
https://a2news.com/2020/03/06/na-ishte-nje-here-amerika-foto-nga-vitet-40-50/100%Always2020-03-06 14:37
https://a2news.com/2020/03/06/vdesin-9-futbolliste-ne-aksidentin-tragjik-ne-guine-mes-tyre-edhe-vellai-i-yllit-te-liverpool/100%Always2020-03-06 14:30
https://a2news.com/2020/03/06/basha-propozon-reforme-radikale-te-sistemit-zgjedhor-qeveria-kalimtare-garant-per-voten-e-lire/100%Always2020-03-06 14:13
https://a2news.com/2020/03/06/pasojat-e-termetit-ne-durres-zonat-arkeologjike-te-pavizitueshme/100%Always2020-03-06 13:24
https://a2news.com/2020/03/06/ervin-bushati-qeveria-nuk-mund-te-shperqendrohet-nga-teatri-i-presidentit/100%Always2020-03-06 14:08
https://a2news.com/2020/03/06/dosja-bajri-gjykata-e-shkodres-shpall-moskompetencen/100%Always2020-03-06 14:05
https://a2news.com/2020/03/06/ekzekutohet-i-denuari-me-vdekje-dikush-tjeter-kishte-pranuar-fajesine/100%Always2020-03-06 12:53
https://a2news.com/2020/03/06/rindertimi-pas-termetit-ahmetaj-gati-gara-nderkombetare-per-3400-banesa-individuale/100%Always2020-03-06 12:21
https://a2news.com/2020/03/06/nuk-ishte-per-publikun-meta-sqaron-letren-per-eurokomisionerin-e-zgjerimit/100%Always2020-03-06 12:07
https://a2news.com/2020/03/06/moti-i-keq-pezullohet-lundrimi-ne-vlore/100%Always2020-03-06 12:04
https://a2news.com/2020/03/06/ruci-nuk-ja-mbyll-deren-metes-secili-eshte-sovran-ne-vendimet-qe-merr/100%Always2020-03-06 14:33
https://a2news.com/2020/03/06/53-raste-te-testuara-te-gjitha-negative-per-koronavirus/100%Always2020-03-06 11:51
https://a2news.com/2020/03/06/ligji-i-ri-i-imigrimit-te-fuqise-punetore-te-kualifikuar-ambasadori-gjerman-sqaron-mundesite-e-punesimit-ne-gjermani/100%Always2020-03-06 10:59
https://a2news.com/2020/03/06/koronavirusi-obsh-disa-vende-nuk-po-e-marrin-seriozisht-situaten/100%Always2020-03-06 10:56
https://a2news.com/2020/03/06/serbia-konfirmon-rastin-e-pare-me-koronavirus/100%Always2020-03-06 10:25
https://a2news.com/2020/03/06/masat-per-koronavirusin-boshatiset-dhe-sterilizohet-meka/100%Always2020-03-06 10:45
https://a2news.com/2020/03/06/koronavirusi-ne-itali-presidenti-zbatoni-masat-e-qeverise/100%Always2020-03-06 10:43
https://a2news.com/2020/03/06/ne-komunizem-nuk-ekzistonte-prona-dhe-per-keta-nuk-ekziston-prona-tabaku-sulmon-qeverine-per-kalimin-e-ligjit/100%Always2020-03-06 10:39
https://a2news.com/2020/03/06/amnistia-fiskale-civici-tregon-anet-pozitive-dhe-negative/100%Always2020-03-06 10:38
https://a2news.com/2020/03/06/rama-per-here-te-pare-nje-president-con-letra-ne-bruksel-per-te-minuar-uren-me-europen/100%Always2020-03-06 10:29
https://a2news.com/2020/03/06/zbardhet-propozimi-i-grupit-parlamentar-demokrat-per-ndryshimin-e-sistemit-zgjedhor/100%Always2020-03-06 10:20
https://a2news.com/2020/03/06/rudina-hajdari-zbulon-ne-a2-pse-vendosi-qe-te-tregoje-historine-e-saj-te-dhunes/100%Always2020-03-06 10:18
https://a2news.com/2020/03/06/shtyhet-takimi-i-sotem-i-reformes-zgjedhore-hajdari-opozita-e-anuloi/100%Always2020-03-06 10:14
https://a2news.com/2020/03/06/united-dhe-rooney-perballen-per-here-te-pare-me-njeri-tjetrin/100%Always2020-03-06 08:36
https://a2news.com/2020/03/06/kupa-e-mbretit-goli-ne-fund-i-jep-finalen-bilbaos/100%Always2020-03-06 08:37
https://a2news.com/2020/03/05/momenti-i-duhur-per-foton-perfekte/100%Always2020-03-06 08:38
https://a2news.com/2020/03/05/nje-asteroid-me-permasat-e-everestit-drejt-tokes-ne-fund-te-prillit/100%Always2020-03-06 08:47
https://a2news.com/2020/03/05/uefa-merr-vendim-per-valencia-atalanta-dhe-inter-getafe/100%Always2020-03-06 08:51
https://a2news.com/2020/03/05/ligji-per-pronat-vorpsi-u-heq-te-drejten-pronareve-te-vertete/100%Always2020-03-06 08:57
https://a2news.com/2020/03/05/regjistrohet-viktima-e-pare-nga-covid-19-ne-britani/100%Always2020-03-06 09:02
https://a2news.com/2020/03/05/mbrojtja-nga-koronavirusi-mungojne-masat-per-shtimin-e-higjienes-ne-autobuse/100%Always2020-03-06 09:08
https://a2news.com/2020/03/05/anti-kck-edi-rama-koalicion-i-drejtuar-nga-meta-kunder-ligjeve-2/100%Always2020-03-06 09:16
https://a2news.com/2020/03/05/shqiperia-pa-covid-19-50-vjecarja-humbi-jeten-nga-gripi/100%Always2020-03-06 09:31
https://a2news.com/2020/03/05/basha-i-dergon-ambasadores-amerikane-dosjen-babale/100%Always2020-03-06 09:39
https://a2news.com/2020/03/05/ligji-per-pronat-mazhoranca-miraton-draftin-opozita-antikushtetues/100%Always2020-03-06 09:43
https://a2news.com/2020/03/05/krasniqi-e-zbulon-ne-a2-nderkombetaret-i-kane-kerkuar-ps-se-evitimin-e-disa-figurave/100%Always2020-03-06 09:50
https://a2news.com/2020/03/05/presidencialet-ne-shba-elizabeth-warren-terhiqet-nga-gara-per-shtepine-e-bardhe/100%Always2020-03-06 10:00
https://a2news.com/2020/03/05/plotesimi-i-gjykates-se-larte-klgj-i-propozon-presidentit-emerimin-e-3-kandidateve/100%Always2020-03-06 10:02
https://a2news.com/2020/03/05/ish-futbollisti-i-danimarkes-pozitiv-me-koronavirus-dyshohet-se-ka-infektuar-13-persona/100%Always2020-03-06 10:06
https://a2news.com/2020/03/05/shumica-me-llogari-bankare-ne-zvicer-zbulohet-lista-e-12-mije-nazisteve-qe-jetuan-ne-argjentine/100%Always2020-03-06 10:11
https://a2news.com/2020/03/05/148-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-itali-138-te-sheruar-gjate-24-oreve-te-fundit/100%Always2020-03-06 10:59
https://a2news.com/2020/03/05/miratohet-ne-kuvend-paketa-anti-kck/100%Always2020-03-06 11:01
https://a2news.com/2020/03/05/nje-bukuroshe-50-vjecare-me-nje-fizik-te-skalitur/100%Always2020-03-05 18:00
https://a2news.com/2020/03/05/sunduesi-i-dubait-rremben-vajzat-dhe-kercenon-ish-gruan/100%Always2020-03-06 11:04
https://a2news.com/2020/03/05/po-transportonin-emigrante-te-paligjshem-arrestohen-2-persona/100%Always2020-03-05 17:03
https://a2news.com/2020/03/05/nje-gabim-mund-te-jete-fatal-puna-e-rrezikshme-ne-gurore/100%Always2020-03-06 11:10
https://a2news.com/2020/03/05/shba-fond-per-restaurimin-e-disa-zonave-historike-te-demtuara-nga-termeti/100%Always2020-03-05 16:28
https://a2news.com/2020/03/05/nderimi-i-te-reneve-ushtria-e-kosoves-parakalim-ne-perkujtim-te-epopese/100%Always2020-03-06 11:16
https://a2news.com/2020/03/05/ushtria-ne-rruget-e-sulit-orangutangu-albin-rihapet-louvre-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-03-05 16:13
https://a2news.com/2020/03/05/ligji-per-pronat-pd-antikushtetues-nuk-mori-parasysh-venecian/100%Always2020-03-06 11:20
https://a2news.com/2020/03/05/dosja-cili-nuk-vjen-ne-spak-e-mban-gjirokastra/100%Always2020-03-06 11:23
https://a2news.com/2020/03/05/basha-oponence-rames-kryeministri-ka-harruar-te-thote-te-verteten/100%Always2020-03-06 11:30
https://a2news.com/2020/03/05/digjet-ne-vetting-gjyqtari-qe-denoi-tahirin/100%Always2020-03-06 11:31
https://a2news.com/2020/03/05/meta-leter-brukselit-cdo-mbeshtetje-qe-gerryen-demokracine-rendon-krizen/100%Always2020-03-05 15:19
https://a2news.com/2020/03/05/zbulohet-batmobile-por-batman-shetit-me-motorin-e-tij-ne-skoci/100%Always2020-03-05 14:04
https://a2news.com/2020/03/05/kriza-e-emigranteve-lufte-fjalesh-mes-greqise-dhe-turqise/100%Always2020-03-05 14:03
https://a2news.com/2020/03/05/kuvendi-i-kosoves-seance-per-22-vjetorin-e-epopese-se-uck-se-vleresohet-familja-jashari/100%Always2020-03-05 13:46
https://a2news.com/2020/03/05/gjykata-rrezon-padine-e-rames-per-shpifje-ndaj-berishes/100%Always2020-03-05 13:44
https://a2news.com/2020/03/05/marsi-sic-nuk-e-kishit-pare-kurre/100%Always2020-03-05 12:54
https://a2news.com/2020/03/05/24-organizata-te-shoqerise-civile-kunder-aktit-normativ/100%Always2020-03-05 12:58
https://a2news.com/2020/03/05/iker-casillas-nen-hetim-per-pastrim-parash/100%Always2020-03-05 12:40
https://a2news.com/2020/03/05/ekuilibristi-ecen-mbi-vullkanin-aktiv/100%Always2020-03-05 12:46
https://a2news.com/2020/03/05/pd-radhit-10-genjeshtrat-me-te-medha-te-edi-rames-sot/100%Always2020-03-05 12:44
https://a2news.com/2020/03/05/rama-tregon-pse-anti-kck-nuk-nisi-nga-politikanet/100%Always2020-03-05 12:36
https://a2news.com/2020/03/05/u-arrestua-per-ndikim-te-gjyqtaret-henri-cili-jep-versionin-e-tij-te-ngjarjes/100%Always2020-03-05 12:31
https://a2news.com/2020/03/05/nje-tjeter-shqiptar-ne-eurosong/100%Always2020-03-05 12:28
https://a2news.com/2020/03/05/koronavirusi-ne-bote-perkeqesohet-situtata-mbi-93-mije-te-prekur/100%Always2020-03-05 12:27
https://a2news.com/2020/03/05/meta-per-ambasadoren-amerikane-nuk-ndaloj-askend-qe-te-rreshtohet-ne-krahun-e-falsifikatoreve/100%Always2020-03-05 11:56
https://a2news.com/2020/03/05/nuk-dua-te-shprehem-per-gruan-e-bilalit-meta-reagon-pas-akuzave-te-rames/100%Always2020-03-05 11:35
https://a2news.com/2020/03/05/jeta-mbetet-pezull-ne-itali-mbyllen-shkolla-e-kinema-inkurajohet-puna-nga-shtepia/100%Always2020-03-05 11:17
https://a2news.com/2020/03/05/balla-meta-dhe-opozita-lobojne-kunder-integrimit/100%Always2020-03-05 11:13
https://a2news.com/2020/03/05/anti-kck-edi-rama-koalicion-i-drejtuar-nga-meta-kunder-ligjeve/100%Always2020-03-05 20:35
https://a2news.com/2020/03/05/lleshaj-drejtesia-deshtoi-me-krimin-qeveria-duhej-te-merrte-pergjegjesi/100%Always2020-03-05 10:54
https://a2news.com/2020/03/05/stervitja-e-perbashket-e-forcave-te-policise-dhe-ushtrise/100%Always2020-03-05 10:21
https://a2news.com/2020/03/05/semundja-me-e-keqe-qe-kam-provuar-ndonjehere-britaniku-i-pare-i-prekur-nga-koronavirusi-tregon-simptomat/100%Always2020-03-05 10:51
https://a2news.com/2020/03/05/vendoset-ne-12-mars-fati-i-anetarit-te-keshillit-te-larte-te-prokurorise/100%Always2020-03-05 10:28
https://a2news.com/2020/03/05/ronaldinho-arrestohet-ne-paraguaj/100%Always2020-03-05 10:22
https://a2news.com/2020/03/05/patozi-kauza-e-presidentit-e-vdekur-dhe-hipokrite/100%Always2020-03-05 09:53
https://a2news.com/2020/03/05/ka-marreveshje-shba-rusi-per-ceshtjen-kosove-serbi/100%Always2020-03-05 10:35
https://a2news.com/2020/03/05/eshte-shtatzene-drejtoresha-e-zyres-arsimore-gabon-ne-sqarimin-per-prinderit/100%Always2020-03-05 15:29
https://a2news.com/2020/03/05/helmimi-ne-gjimnazin-e-fierit-procedohen-penalisht-dy-nxenes/100%Always2020-03-05 08:30
https://a2news.com/2020/03/05/portieri-qe-priti-5-penallti-ne-nje-ndeshje/100%Always2020-03-05 08:19
https://a2news.com/2020/03/05/futbollisti-i-tottenham-sherr-me-tifozet-e-tij-per-te-mbrojtur-vellain/100%Always2020-03-05 08:22
https://a2news.com/2020/03/05/e-ardhmja-e-hysajt-rinovim-me-napolin-dhe-me-pas-largim/100%Always2020-03-05 08:23
https://a2news.com/2020/03/04/rindertimi-rama-gati-te-nise-puna-per-3400-shtepite-e-para-fondi-87-mld-leke/100%Always2020-03-05 08:28
https://a2news.com/2020/03/04/vendoset-perfundimisht-sfida-e-titullit-juventus-inter-luhet-te-dielen/100%Always2020-03-05 08:34
https://a2news.com/2020/03/04/kurti-publikon-arritjet-e-nje-muaji-ne-krye-te-qeverise/100%Always2020-03-05 08:37
https://a2news.com/2020/03/04/vucic-dekreton-daten-e-zgjedhjeve-parlamentare-ne-serbi/100%Always2020-03-05 08:50
https://a2news.com/2020/03/04/maduro-kerkon-nga-6-femije-per-familje-bejeni-per-vendin/100%Always2020-03-05 08:47
https://a2news.com/2020/03/04/blen-makine-te-re-10-minuta-me-pas-zhytet-ne-lume/100%Always2020-03-05 08:54
https://a2news.com/2020/03/04/koronavirusi-prek-kinematografine-shtyhet-prezantimi-i-james-bond-it-te-ri/100%Always2020-03-05 09:01
https://a2news.com/2020/03/04/bloomberg-i-jep-fund-fushates-rreshtohet-ne-krahun-e-biden/100%Always2020-03-05 09:04
https://a2news.com/2020/03/04/urdhri-i-inxhiniereve-pse-i-duhet-shqiperise/100%Always2020-03-05 09:14
https://a2news.com/2020/03/04/ex-nihilo-i-greg-rames-udhetim-ndjesish-ne-instalacionin-qe-lindi-nga-asgjeja/100%Always2020-03-05 09:18
https://a2news.com/2020/03/04/kallezimet-e-klsh-cocoli-nuk-marrin-zgjidhje-nga-prokuroria/100%Always2020-03-05 09:24
https://a2news.com/2020/03/04/presidenti-firmos-dekretin-rikthen-ne-kuvend-ligjin-per-statusin-e-gjyqtareve-dhe-prokuroreve/100%Always2020-03-05 09:27
https://a2news.com/2020/03/04/tirana-hedh-dhe-nje-hap-drejt-titullit-partizani-ne-renie-te-lire-ngec-kukesi/100%Always2020-03-05 09:29
https://a2news.com/2020/03/04/koronavirusi-ne-itali-rritet-ndjeshem-numri-i-te-sheruarve/100%Always2020-03-05 09:31
https://a2news.com/2020/03/04/aksident-me-nje-te-vdekur-ne-vlore/100%Always2020-03-04 18:08
https://a2news.com/2020/03/04/perplasen-dy-makina-ne-korce-raportohet-per-te-plagosur/100%Always2020-03-04 17:36
https://a2news.com/2020/03/04/java-e-modes-ne-paris-louis-vuitton-prezanton-koleksionin-shumengjyresh/100%Always2020-03-05 09:34
https://a2news.com/2020/03/04/institucionet-abuzojne-klsh-zbulon-shkeljet-27-3-mld-leke-demi/100%Always2020-03-05 09:37
https://a2news.com/2020/03/04/nga-trabanti-ne-berlin-te-pacienti-me-covid-19-ne-teheran-fotot-me-interesante-te-dites/100%Always2020-03-04 16:37
https://a2news.com/2020/03/04/degjesa-e-ambasadoreve-pd-thekson-qeverine-kujdestare-ps-refuzon/100%Always2020-03-05 09:44
https://a2news.com/2020/03/04/nga-0-ne-100-km-h-per-19-sekonda-koenigsegg-prezanton-modelin-e-ri/100%Always2020-03-05 09:46
https://a2news.com/2020/03/04/burgu-i-hapur-miratohet-projektligji-per-te-drejtat-e-te-burgosurve/100%Always2020-03-05 09:55
https://a2news.com/2020/03/04/krevati-ideal-per-ata-qe-nuk-rrine-dot-pa-luajtur/100%Always2020-03-05 09:56
https://a2news.com/2020/03/04/miliona-dollare-investime-ne-kosove-sapo-te-arrihet-marreveshja-me-serbine/100%Always2020-03-05 09:58
https://a2news.com/2020/03/04/fotot-origjinale-te-marilyn-monroe-nxirren-ne-ankand/100%Always2020-03-05 10:00
https://a2news.com/2020/03/04/procesionarja-ne-korce-ka-infektuar-mbi-5-mije-ha-me-pishe-te-zeze/100%Always2020-03-05 10:07
https://a2news.com/2020/03/04/denoncimi-ne-klp-keshilli-nis-hetim-per-veprimet-e-prokurorit-te-beratit/100%Always2020-03-05 10:03
https://a2news.com/2020/03/04/covid-19-me-i-rende-se-gripi-normal-obsh-vdekshmeria-3-4-askush-nuk-eshte-imun/100%Always2020-03-04 15:02
https://a2news.com/2020/03/04/koronavirusi-ne-itali-te-gjitha-shkollat-e-mbyllura-deri-ne-mesin-e-marsit/100%Always2020-03-04 14:57
https://a2news.com/2020/03/04/liga-ballkanike-fitorja-e-trete-per-vllaznine-play-off-i-i-hapur/100%Always2020-03-04 14:25
https://a2news.com/2020/03/04/kupa-e-italise-shtyhet-edhe-gjysmefinalja-napoli-inter/100%Always2020-03-04 13:56
https://a2news.com/2020/03/04/25-viktima-nga-tornadot-e-fundit-ne-shba-ekspertet-me-vdekjepruresit-ne-7-vite/100%Always2020-03-04 14:05
https://a2news.com/2020/03/04/koronavirusi-banka-boterore-jep-12-miliarde-dollare/100%Always2020-03-04 13:45
https://a2news.com/2020/03/04/adresimi-i-thacit-ne-kuvend-osmani-kerkesa-nuk-ishte-urgjente/100%Always2020-03-04 13:47
https://a2news.com/2020/03/04/thaci-takimi-ne-uashington-kthese-pozitive-e-kritike/100%Always2020-03-04 13:37
https://a2news.com/2020/03/04/gjoni-ne-parlament-nuk-do-te-kaloje-asnje-pseudoreforme/100%Always2020-03-04 13:33
https://a2news.com/2020/03/04/rindertimi-pas-termetit-rama-duhen-4-pale-sy-shba-e-be-ju-mbeshtesim-por-duhet-transparence/100%Always2020-03-04 14:49
https://a2news.com/2020/03/04/reforma-zgjedhore-bylykbashi-data-15-mars-nuk-negociohet/100%Always2020-03-04 13:24
https://a2news.com/2020/03/04/beteja-ne-kufirin-turqi-greqi-policia-dhe-refugjatet-perleshen-me-gure-dhe-gaz-lotsjelles/100%Always2020-03-04 13:23
https://a2news.com/2020/03/04/nje-i-denuar-me-burgim-te-perjetshem-dhe-dy-trafikante-marrin-formularin-e-vetedeklarimit-nga-ofl/100%Always2020-03-04 13:19
https://a2news.com/2020/03/04/950-000-per-nje-aston-martin-te-frymezuar-nga-avionet-luftarake/100%Always2020-03-04 12:10
https://a2news.com/2020/03/04/pergjigjja-epike-e-klopp-mbi-koronavirusin-qe-po-e-vlereson-e-gjithe-bota/100%Always2020-03-04 11:47
https://a2news.com/2020/03/04/seria-a-dy-shqiptare-mes-lojtareve-me-rritjen-me-te-madhe-te-vleres-ne-merkato/100%Always2020-03-04 11:19
https://a2news.com/2020/03/04/adriatik-llalla-merret-i-pandehur-per-mosdeklarim-pasurie/100%Always2020-03-04 12:45
https://a2news.com/2020/03/04/helmohen-perseri-nxenesit-e-shkolles-ne-fier/100%Always2020-03-04 14:48
https://a2news.com/2020/03/04/balla-shpresoj-qe-meta-te-mos-e-konsideroje-veten-pjese-te-kck-tubimi-nje-gare-e-brendshme-e-opozites/100%Always2020-03-04 11:07
https://a2news.com/2020/03/04/drejtesi-ne-ngerc-deshtojne-seancat-per-shullazin-dhe-arber-cekajn/100%Always2020-03-04 18:28
https://a2news.com/2020/03/04/shano-nuk-eshte-ulur-papunesia-por-popullsia/100%Always2020-03-04 11:03
https://a2news.com/2020/03/04/reforma-zgjedhore-pjesemarresit-e-tryezes-politike-raportojne-para-ambasadoreve-gjiknuri-15-marsi-duket-i-pamundur-per-tu-arritur/100%Always2020-03-04 11:23
https://a2news.com/2020/03/04/super-e-marta-rikuperon-joe-biden-fiton-ne-shumicen-e-shteteve/100%Always2020-03-04 10:53
https://a2news.com/2020/03/04/koronavirusi-ne-itali-mbi-2600-te-prekur-rreth-160-te-sheruar/100%Always2020-03-04 09:41
https://a2news.com/2020/03/04/arta-dade-rama-nuk-duhet-qe-te-fitoje-nje-mandat-te-trete/100%Always2020-03-04 09:39
https://a2news.com/2020/03/04/raporti-i-freedom-house-basha-sa-me-gjate-qendron-kjo-qeveri-aq-me-keq-behet/100%Always2020-03-04 09:33
https://a2news.com/2020/03/04/mbi-20-milione-leke-dem-shtetit-5-te-arrestuar-dhe-2-te-shpallur-ne-kerkim/100%Always2020-03-04 09:39
https://a2news.com/2020/03/04/dade-partia-socialiste-eshte-atrofizuar-nuk-ekziston-me/100%Always2020-03-04 09:34
https://a2news.com/2020/03/04/shqiperia-asnje-rast-me-koronavirus-i-derguari-i-obsh-se-merrni-informacion-vetem-nga-autoritetet/100%Always2020-03-04 13:41
https://a2news.com/2020/03/04/freedom-house-publikon-raportin-per-lirite-dhe-te-drejtat-shqiperia-ne-renie/100%Always2020-03-04 11:06
https://a2news.com/2020/03/04/luhet-sot-java-e-25-e-kampionatit-tirana-udheton-ne-vlore-kukesi-perballet-me-vllaznine/100%Always2020-03-04 08:36
https://a2news.com/2020/03/04/meta-mos-u-lodhni-kot-me-konspiracione-nuk-synoj-as-per-kryeminister-dhe-as-per-kryetar-opozite/100%Always2020-03-04 08:39
https://a2news.com/2020/03/03/liverpool-shenon-humbjen-e-dyte-ne-4-dite-eliminohet-nga-fa-cup/100%Always2020-03-04 08:41
https://a2news.com/2020/03/03/bayern-munchen-kalon-ne-gjysmefinalen-e-kupes/100%Always2020-03-04 08:45
https://a2news.com/2020/03/03/rritet-bilanci-i-viktimave-ne-itali-obsh-jep-alarmin-per-mungesen-e-mjeteve-mbrojtese/100%Always2020-03-04 08:52
https://a2news.com/2020/03/03/rreshqitje-dherash-dhe-permbytje-ne-brazil-dhjetera-viktima/100%Always2020-03-04 08:58
https://a2news.com/2020/03/03/koronavirusi-shtyn-edhe-gjysmefinalen-e-kupes-se-italise-juventus-milan/100%Always2020-03-04 09:01
https://a2news.com/2020/03/03/aktivizohet-vullkani-merapi-mbyllet-aeroporti/100%Always2020-03-04 09:02
https://a2news.com/2020/03/03/gol-spektakolar-nga-cekici-shenon-edhe-uzuni/100%Always2020-03-04 09:04
https://a2news.com/2020/03/03/shi-e-debore-gjate-nates-moti-permiresohet-te-merkuren/100%Always2020-03-04 09:10
https://a2news.com/2020/03/03/mjekesia-e-se-ardhmes-ne-doren-e-dy-motrave-nga-patosi/100%Always2020-03-04 09:14
https://a2news.com/2020/03/03/ligji-per-pronat-qeveria-ndryshon-draftin-pas-kritikave-te-komisionit-te-venecias/100%Always2020-03-04 09:42
https://a2news.com/2020/03/03/investimet-e-huaja-jaco-duhen-politika-afatgjata-dhe-incentiva-fiskale/100%Always2020-03-04 09:44
https://a2news.com/2020/03/03/koronavirusi-ekspertet-rrezikon-ekonomine-goditje-per-tregtine-e-turizmin/100%Always2020-03-04 09:48
https://a2news.com/2020/03/03/pas-tubimit-ilir-meta-takohet-me-lulzim-bashen/100%Always2020-03-04 09:50
https://a2news.com/2020/03/03/kerkesat-e-putin-zoti-dhe-martesat-tradicionale-pjese-e-kushtetutes-ruse/100%Always2020-03-04 09:54
https://a2news.com/2020/03/03/lufta-kunder-droges-trump-kerkon-nga-kolumbia-te-rinise-operacionin-e-ndaluar/100%Always2020-03-04 09:58
https://a2news.com/2020/03/03/menyra-e-re-e-te-pershendeturit-ne-kine-pas-koronavirusit/100%Always2020-03-04 09:59
https://a2news.com/2020/03/03/irani-merr-masen-me-ekstreme-kunder-koronavirusit-liron-54-mije-te-denuar/100%Always2020-03-04 10:04
https://a2news.com/2020/03/03/hidhet-shorti-i-nations-league-shqiperia-shmang-kosoven/100%Always2020-03-04 10:07
https://a2news.com/2020/03/03/drejt-britanise-me-kontejner-ne-gjendje-te-rende-disa-emigrante/100%Always2020-03-04 10:12
https://a2news.com/2020/03/03/sony-vlereson-fotografite-me-te-bukura-te-planetit/100%Always2020-03-04 10:15
https://a2news.com/2020/03/03/rudina-hajdari-nuk-eshte-me-kryetare-e-komisionit-te-integrimit/100%Always2020-03-04 10:17
https://a2news.com/2020/03/03/mbi-48-mije-te-sheruar-nga-koronavirusi-aktualisht-40-mije-te-semure/100%Always2020-03-04 10:20
https://a2news.com/2020/03/03/shperndarja-e-parlamentit-deputetet-dekreti-i-presidentit-do-te-injorohet/100%Always2020-03-04 10:32
https://a2news.com/2020/03/03/kreu-i-spak-sfida-kryesore-pastrimi-i-aseteve-kriminale-hetimi-do-kohen-e-vet/100%Always2020-03-04 10:37
https://a2news.com/2020/03/03/prezantohen-modelet-e-shtepive-per-te-prekurit-nga-termeti/100%Always2020-03-04 10:39
https://a2news.com/2020/03/03/kallashnikovet-si-lodra-per-femije-ku-tjeter-pervec-se-ne-rusi/100%Always2020-03-04 10:41
https://a2news.com/2020/03/03/riatdhesohen-49-shtetas-shqiptare-nga-franca-dhe-luksemburgu/100%Always2020-03-04 10:44
https://a2news.com/2020/03/03/super-e-marta-e-presidencialeve-ne-shba-sot-votohet-ne-14-shtete/100%Always2020-03-04 10:47
https://a2news.com/2020/03/03/sekuestrohet-makina-e-blinduar-e-lul-berishes-reagon-avokati-te-ardhurat-jane-te-ligjshme/100%Always2020-03-04 10:48
https://a2news.com/2020/03/03/tornado-vret-te-pakten-22-persona-ne-shba/100%Always2020-03-04 11:25
https://a2news.com/2020/03/03/kriza-e-emigranteve-zyrtaret-e-larte-evropiane-ne-kufirin-greko-turk/100%Always2020-03-04 11:38
https://a2news.com/2020/03/03/brenda-viles-ku-ben-pushimet-kylie-jenner/100%Always2020-03-04 11:43
https://a2news.com/2020/03/03/takim-sekret-ne-uashington-grenell-ben-bashke-thacin-dhe-vucicin-polemika-ne-kosove/100%Always2020-03-04 11:43
https://a2news.com/2020/03/03/krume-spitali-ne-veshtiresi-per-te-sherbyer-nuk-ka-mjeke-dhe-pajisje/100%Always2020-03-04 11:45
https://a2news.com/2020/03/03/100-makina-te-perfshira-ne-aksident-te-pakten-3-viktima/100%Always2020-03-04 11:50
https://a2news.com/2020/03/03/a-eshte-beselidhja-rruga-per-te-rikthyer-meten-ne-politike-vasili-pergjigjet-ne-studion-e-ditari/100%Always2020-03-04 12:01
https://a2news.com/2020/03/03/ofl-kerkon-vetedeklarimin-e-pasurise-nga-dy-te-denuar-per-vrasje/100%Always2020-03-03 12:47
https://a2news.com/2020/03/03/ofron-70-milione-euro-dhe-dy-lojtare-barcelona-kembengul-per-sulmuesin/100%Always2020-03-03 12:34
https://a2news.com/2020/03/03/reforma-zgjedhore-gjiknuri-jemi-dakord-per-financimin-miks-te-partive/100%Always2020-03-03 12:49
https://a2news.com/2020/03/03/fushata-kunder-kosoves-kurti-serbia-te-ndale-ofensiven-shba-be-te-reagojne/100%Always2020-03-03 12:14
https://a2news.com/2020/03/03/koronavirusi-obsh-bota-ne-territor-te-paeksploruar/100%Always2020-03-03 11:57
https://a2news.com/2020/03/03/serbia-sierra-leone-terhoqi-njohjen-e-kosoves/100%Always2020-03-03 11:47
https://a2news.com/2020/03/03/dekreti-qe-kthen-ligjin-e-gjk-meta-deputeteve-pavaresisht-urdhrave-partiake-kam-besim-se-do-te-reflektoni/100%Always2020-03-03 11:33
https://a2news.com/2020/03/03/koronavirusi-ministria-e-shendetesise-36-persona-te-testuar-asnje-i-prekur/100%Always2020-03-03 11:18
https://a2news.com/2020/03/03/nje-bentley-2-milione-e-zbukuruar-me-dru-5000-vjecar/100%Always2020-03-04 07:16
https://a2news.com/2020/03/03/zgjedhjet-ne-izrael-netanjahu-shpall-fitoren-por-nuk-ka-shumicen/100%Always2020-03-03 11:02
https://a2news.com/2020/03/03/koronavirusi-ne-itali-mbi-2800-te-prekur-rreth-150-te-sheruar/100%Always2020-03-03 10:54
https://a2news.com/2020/03/03/amnistia-e-kapitaleve-ekspertet-shpjegojne-avantazhet-dhe-risqet/100%Always2020-03-03 10:50
https://a2news.com/2020/03/03/kume-dekreti-i-metes-nuk-do-te-respektohet-ka-vetem-nje-menyre-per-te-dale-nga-kriza/100%Always2020-03-03 10:45
https://a2news.com/2020/03/03/frika-nga-koronavirusi-ministri-nuk-i-jep-doren-merkelit/100%Always2020-03-03 10:24
https://a2news.com/2020/03/03/fronti-i-ramaformes-presidenca-sulmon-tryezen-me-ambasadoret-turp-te-keni/100%Always2020-03-03 11:50
https://a2news.com/2020/03/03/nesho-e-vetmja-zgjidhje-jane-zgjedhjet-e-reja/100%Always2020-03-03 10:23
https://a2news.com/2020/03/03/peza-nga-dje-ilir-meta-nuk-eshte-me-president/100%Always2020-03-04 12:08
https://a2news.com/2020/03/03/apeli-i-yuri-kim-mbroni-shtetin-ligjor-vazhdoni-luften-ndaj-krimit-te-organizuar/100%Always2020-03-03 13:16
https://a2news.com/2020/03/03/ambasadori-i-be-se-sistemi-i-drejtesise-ti-sherbeje-popullit/100%Always2020-03-03 09:58
https://a2news.com/2020/03/03/cakaj-vendoset-themelimi-i-nismes-trepaleshe-shqiperi-kroaci-kosove/100%Always2020-03-03 09:56
https://a2news.com/2020/03/03/financimi-i-partive-zbardhen-propozimet-e-reja-te-partise-demokratike-per-reformen-zgjedhore/100%Always2020-03-03 10:14
https://a2news.com/2020/03/03/vrasja-e-dyfishte-ne-durres-shoqerohen-20-persona/100%Always2020-03-03 09:48
https://a2news.com/2020/03/03/arsenal-mposht-ekipin-e-kategorise-se-trete-dhe-kalon-ne-cerekfinalet-e-fa-cup/100%Always2020-03-03 07:39
https://a2news.com/2020/03/03/juve-milan-me-tifoze-por-jo-nga-zonat-e-prekura-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-03 07:32
https://a2news.com/2020/03/03/juve-inter-ne-9-mars-presidenti-zikalter-sulmon-ashper-presidentin-e-liges-je-palaco/100%Always2020-03-03 08:29
https://a2news.com/2020/03/02/rojet-bregdetare-greke-qellojne-emigrantet-ne-det-erdogan-i-akuzon-per-vrasje/100%Always2020-03-03 08:33
https://a2news.com/2020/03/02/droni-hyn-ne-piste-pezullohen-fluturimet-ne-frankfurt/100%Always2020-03-03 08:37
https://a2news.com/2020/03/02/ne-uashington-6-viktima-nga-koronavirusi-mbyllen-shkollat/100%Always2020-03-03 13:51
https://a2news.com/2020/03/02/koronavirusi-ja-kush-jane-trajtimet-me-efikase-te-momentit/100%Always2020-03-03 08:44
https://a2news.com/2020/03/02/ish-gjyqtari-i-strasburgut-kushtetuta-pa-gjykate-eshte-leter-pa-vlere/100%Always2020-03-03 08:46
https://a2news.com/2020/03/02/rritet-serish-bilanci-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-itali-obsh-epidemia-mund-te-ndalet/100%Always2020-03-03 08:51
https://a2news.com/2020/03/02/testi-i-pare-i-2020-koreja-e-veriut-leshon-dy-raketa-balistike/100%Always2020-03-03 08:56
https://a2news.com/2020/03/02/kikia-fjalimi-i-metes-kercenim-i-hapur-per-ramen-foli-si-lider-i-opozites/100%Always2020-03-03 08:59
https://a2news.com/2020/03/02/serish-stola-te-thyer-vijon-derbi-tirana-partizani-kesaj-radhe-per-gjobat/100%Always2020-03-03 09:05
https://a2news.com/2020/03/02/zjarr-ne-nje-apartament-ne-korce/100%Always2020-03-03 09:08
https://a2news.com/2020/03/02/rama-meta-mund-ti-shpalle-edhe-lufte-amerikes-parlamentin-nuk-e-shperndan-dot/100%Always2020-03-03 09:13
https://a2news.com/2020/03/02/manifestimi-i-presidentit-rama-i-pergjigjet-me-raportprogresin-e-ke/100%Always2020-03-03 09:29
https://a2news.com/2020/03/02/frika-nga-koronavirusi-kompanite-britanike-nderpresin-fluturimet-me-shqiperine-reagon-aviacioni-civil/100%Always2020-03-03 09:31
https://a2news.com/2020/03/02/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-durres/100%Always2020-03-03 09:33
https://a2news.com/2020/03/02/flamuri-i-shba-se-ne-tubimin-e-presidentit-reagon-yuri-kim/100%Always2020-03-03 09:34
https://a2news.com/2020/03/02/meta-nenshkruan-dekretin-nese-nuk-zbatohet-betohem-se-do-te-shperndaje-parlamentin/100%Always2020-03-03 09:43
https://a2news.com/2020/03/02/manifestimi-i-presidentit-krasniqi-ka-te-drejte-per-kushtetuesen-po-ben-kalkulime-politike/100%Always2020-03-03 09:46
https://a2news.com/2020/03/02/basha-i-bashkohet-manifestimit-liria-rrenohet-kur-shkelet-kushtetuta/100%Always2020-03-02 16:30
https://a2news.com/2020/03/02/meta-pranvera-kuqezi-sndalet-deri-ne-vendosjen-e-sovranitetit/100%Always2020-03-02 17:10
https://a2news.com/2020/03/02/berisha-i-bashkohet-tubimit-te-metes-shenohet-fillimi-i-fundit-te-narkoshtetit/100%Always2020-03-02 16:23
https://a2news.com/2020/03/02/flamuj-kushtetuta-dhe-maska-tubimi-i-presidentit-ne-foto/100%Always2020-03-03 12:38
https://a2news.com/2020/03/02/tubimi-i-presidentit-zedhenesi-do-te-firmoset-nje-dekret-do-behet-nje-votim-dhe-do-shpallet-nje-betim/100%Always2020-03-02 16:10
https://a2news.com/2020/03/02/pranvera-kuqezi-meta-pritet-te-firmose-disa-dekrete/100%Always2020-03-02 15:57
https://a2news.com/2020/03/02/presidencialet-ne-shba-pete-buttigieg-terhiqet-nga-gara-per-shtepine-e-bardhe/100%Always2020-03-03 11:11
https://a2news.com/2020/03/02/finalizohet-operacion-nderkombetar-kitchen-nje-ne-pranga-dhe-nje-ne-kerkim/100%Always2020-03-03 11:07
https://a2news.com/2020/03/02/e-dinin-nje-arme-mesjetare-por-ishte-nje-shpate-5000-vjecare-e-prodhuar-ne-anadoll/100%Always2020-03-02 15:39
https://a2news.com/2020/03/02/tragjedia-ne-lesbos-mbytet-prane-bregut-femija-sirian/100%Always2020-03-02 15:20
https://a2news.com/2020/03/02/fluks-emigrantesh-ne-greqi-erdogan-evropa-ta-mbaje-vete-barren/100%Always2020-03-02 15:16
https://a2news.com/2020/03/02/gjunjezohet-ekonomia-koronavirusi-pergjysmon-rritjen-globale/100%Always2020-03-02 15:08
https://a2news.com/2020/03/02/amnistia-kryeministri-rama-e-ministrja-denaj-sqarojne-projektin/100%Always2020-03-02 14:47
https://a2news.com/2020/03/02/ish-turizmi-i-kukesit-ndertesa-qe-me-shume-u-shkaterrua-se-sa-u-shfrytezua/100%Always2020-03-02 14:36
https://a2news.com/2020/03/02/nisin-pergatitjet-per-tubimin-e-presidentit-meta-kushtetuta-e-popullit-po-pret-popullin-e-kushtetutes/100%Always2020-03-02 14:31
https://a2news.com/2020/03/02/paga-minimale-30-000-leke-prifti-mase-e-deshperuar-nuk-e-zhvillon-ekonomine/100%Always2020-03-02 14:00
https://a2news.com/2020/03/02/pak-ore-para-tubimit-te-presidentit-basha-takohet-me-ambasadoren-amerikane/100%Always2020-03-02 14:19
https://a2news.com/2020/03/02/si-do-te-organizohet-pd-ne-manifestimin-e-thirrur-nga-presidenti-spaho-zbulon-planin-ne-a2/100%Always2020-03-02 14:19
https://a2news.com/2020/03/02/raporti-pozitiv-i-ke-balla-moment-krenarie-merite-edhe-e-opozites/100%Always2020-03-02 13:54
https://a2news.com/2020/03/02/gjosha-progres-raporti-nuk-reflekton-ndryshimet-e-metodologjise-se-re-te-zgjerimit/100%Always2020-03-02 13:50
https://a2news.com/2020/03/02/kurti-leter-per-trump-kemi-qene-te-pakoordinuar-por-kjo-perfundon-me-qeverine-time/100%Always2020-03-02 13:44
https://a2news.com/2020/03/02/operacioni-forca-e-ligjit-dy-te-denuar-per-vrasje-duhet-te-justifikojne-pasurine/100%Always2020-03-02 12:33
https://a2news.com/2020/03/02/angazhohen-rreth-1000-efektive-policie-per-tubimin-e-presidentit-shtohet-siguria-rreth-ambasadave/100%Always2020-03-02 12:24
https://a2news.com/2020/03/02/prioritet-finales-se-liges-se-konferences-fshf-terheq-kandidaturen-per-organizimin-e-superkupes-se-europes/100%Always2020-03-02 12:11
https://a2news.com/2020/03/02/revolucioni-i-radhes-te-milani-jo-vetem-boban-dhe-maldini-drejt-lamtumires/100%Always2020-03-02 11:38
https://a2news.com/2020/03/02/zyrtare-orges-shehi-trajneri-i-ri-i-kukesit/100%Always2020-03-02 11:45
https://a2news.com/2020/03/02/rama-ata-qe-kane-vene-pasuri-kriminale-nuk-do-te-shpetojne/100%Always2020-03-02 11:48
https://a2news.com/2020/03/02/a-u-takua-cili-me-dvoranin-reagon-gjykata-e-larte/100%Always2020-03-02 11:13
https://a2news.com/2020/03/02/31-te-testuar-per-koronavirus-shqiperia-mbetet-e-paprekur/100%Always2020-03-02 10:55
https://a2news.com/2020/03/02/rama-per-koronavirusin-mos-u-alarmoni-nga-lajmet-dhe-mos-shpenzoni-leke-per-maska/100%Always2020-03-02 10:53
https://a2news.com/2020/03/02/qyteza-e-ngrire-e-bukur-por-e-frikshme/100%Always2020-03-02 10:49
https://a2news.com/2020/03/02/zbardhet-progresraporti-komisioni-europian-rekomandon-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine/100%Always2020-03-02 12:36
https://a2news.com/2020/03/02/motogp-cmimi-i-madh-i-katarit-dhe-ai-i-tajlandes-anulohen-nga-frika-e-koronavirusit/100%Always2020-03-02 09:38
https://a2news.com/2020/03/02/beselidhja-e-lezhes-pavaresia-e-teksasit-vrasja-e-gurakuqit-kjo-date-ne-histori-2-mars/100%Always2020-03-02 09:14
https://a2news.com/2020/03/02/te-pish-gjakun-e-kobres-stervitja-ekstreme-e-marinseve-amerikane/100%Always2020-03-02 09:25
https://a2news.com/2020/03/02/cifti-qe-udhetoi-me-qese-plastike-nga-frika-e-koronavirusit/100%Always2020-03-02 08:19
https://a2news.com/2020/03/02/koronavirusi-mbi-3000-viktima-ne-mbare-boten/100%Always2020-03-02 08:39
https://a2news.com/2020/03/01/gjendet-e-pa-jete-nje-shtetase-gjermane-ne-tirane/100%Always2020-03-02 12:18
https://a2news.com/2020/03/01/reali-triumfon-2-0-ne-el-clasico-dhe-i-merr-kreun-barces/100%Always2020-03-02 08:27
https://a2news.com/2020/03/01/partizani-fiton-kupen-ne-volejboll-mposht-ne-finale-erzenin/100%Always2020-03-02 08:29
https://a2news.com/2020/03/01/lirohet-henri-cili-gjykata-e-permetit-jep-masen-detyrim-paraqitje/100%Always2020-03-02 08:33
https://a2news.com/2020/03/01/koronavirusi-shtyn-edhe-ndeshjen-e-fundit-te-kesaj-jave-ne-serie-a/100%Always2020-03-02 08:35
https://a2news.com/2020/03/01/shperthen-mina-ne-gurore-humb-jeten-55-vjecari-ne-kruje-plagoset-nje-tjeter/100%Always2020-03-02 08:37
https://a2news.com/2020/03/01/mustafa-taksa-me-serbine-te-hiqet-sic-kerkon-shba-ja/100%Always2020-03-02 08:40
https://a2news.com/2020/03/01/vrasja-e-34-ushtareve-turq-erdogan-hakmerret-ndaj-assad-it-dhe-jo-vetem/100%Always2020-03-02 08:45
https://a2news.com/2020/03/01/cagliari-roma-mbyllet-me-7-gola-kryeqytetasit-fitojne-ne-transferte/100%Always2020-03-02 08:48
https://a2news.com/2020/03/01/aston-villa-nuk-ben-dot-surprizen-manchester-city-fiton-kupen/100%Always2020-03-02 08:50
https://a2news.com/2020/03/01/19-vjecaret-e-tiranes-fitojne-kupen-e-shqiperise/100%Always2020-03-02 08:56
https://a2news.com/2020/03/01/meta-rames-mos-e-provoko-me-haradinajn-nuk-do-te-tolerojme-me-lojera/100%Always2020-03-02 08:58
https://a2news.com/2020/03/01/presidenti-meta-ligji-per-dividentin-rasti-me-flagrant-i-shkeljes-se-kushtetutes/100%Always2020-03-02 14:21
https://a2news.com/2020/03/01/balaj-i-shenon-austria-vienna-s/100%Always2020-03-02 10:20
https://a2news.com/2020/03/01/koronavirusi-ne-itali-34-te-vdekur-dhe-mbi-1500-te-prekur/100%Always2020-03-02 09:04
https://a2news.com/2020/03/01/aksident-i-rende-ne-aksin-tirane-fushe-kruje-nje-i-vdekur-6-te-plagosur/100%Always2020-03-02 09:06
https://a2news.com/2020/03/01/nje-qytet-nen-uje-3-stuhi-ne-nje-muaj-ne-britani/100%Always2020-03-02 09:08
https://a2news.com/2020/03/01/wolves-befason-mourinho-n-everton-man-united-mbyllet-ne-barazim/100%Always2020-03-02 09:12
https://a2news.com/2020/03/01/rama-mbledh-deputete-e-ministra-vemendjen-e-merr-djali-i-veliajt/100%Always2020-03-02 09:29
https://a2news.com/2020/03/01/kush-ka-temperature-nuk-hyn-ne-stadium/100%Always2020-03-02 09:32
https://a2news.com/2020/03/01/atalanta-makineri-golash-shenon-serish-7-gola-na-transferte/100%Always2020-03-02 09:33
https://a2news.com/2020/03/01/asambleja-e-ps-rikonfirmohen-dako-dhe-sejdini-si-anetare/100%Always2020-03-02 11:36
https://a2news.com/2020/03/01/basha-ne-manifestimin-e-presidentit-neser-ne-mbrojtje-te-kushtetutes/100%Always2020-03-02 09:50
https://a2news.com/2020/03/01/gafa-e-pafalshme-e-de-gea-s/100%Always2020-03-02 09:51
https://a2news.com/2020/03/01/paniku-nga-koronavirusi-dyndje-ne-supermarkete-edhe-ne-kaliforni/100%Always2020-03-02 09:56
https://a2news.com/2020/03/01/manifestimi-i-presidentit-zbulohen-detaje-ne-shkresen-per-veliun/100%Always2020-03-02 10:00
https://a2news.com/2020/03/01/ne-listen-e-te-kerkuarve-te-policise-ja-kush-jane-3-vrasesit-ende-ne-liri/100%Always2020-03-02 10:08
https://a2news.com/2020/03/01/pd-fton-qytetaret-ne-manifestimin-e-se-henes-bardhi-qytetaret-reagojne-kur-shkelet-kushtetuta/100%Always2020-03-02 10:13
https://a2news.com/2020/03/01/koronavirusi-mbyll-muzeun-e-luvrit/100%Always2020-03-02 10:15
https://a2news.com/2020/03/01/panairi-i-turizmit-ne-lecce-vlora-josh-italianet-me-bregdetin/100%Always2020-03-02 10:31
https://a2news.com/2020/03/01/e-demtuar-qellimisht-rruga-e-gramshit-pa-sinjalistike-orientuese/100%Always2020-03-02 10:32
https://a2news.com/2020/03/01/gjendet-i-mbytur-i-mituri-i-shpallur-i-humbur-ne-shkoze/100%Always2020-03-01 12:46
https://a2news.com/2020/03/01/mbytet-pedaloni-ne-durres-dyshohet-per-nje-te-mbytur-nje-ne-spital/100%Always2020-03-02 10:34
https://a2news.com/2020/03/01/el-clasico-sfide-per-titull-real-dhe-barca-perplasin-briret/100%Always2020-03-01 12:16
https://a2news.com/2020/03/01/tedi-blushi-rama-i-shqetesuar-nga-beselidhja-e-ka-ndertuar-karrieren-mbi-pabesi/100%Always2020-03-01 12:03
https://a2news.com/2020/03/01/pd-ne-dy-mandate-te-rames-u-larguan-300-mije-shqiptare-nuk-ka-mandat-te-trete-per-te/100%Always2020-03-01 11:53
https://a2news.com/2020/03/01/rama-kemi-papunesine-me-te-ulet-ne-25-vjet-reforma-ne-drejtesi-do-te-rrise-mundesine-ekonomike/100%Always2020-03-01 12:04
https://a2news.com/2020/03/01/rama-ne-takimin-me-fressh-duhet-te-fliste-mamica/100%Always2020-03-01 11:05
https://a2news.com/2020/03/01/dita-e-trete-e-kongresit-rama-fressh-te-pershtatet-me-kohen-debati-nuk-eshte-beselidhja-apo-beselikja/100%Always2020-03-01 10:58
https://a2news.com/2020/03/01/vrau-gruan-ne-durres-ruzhdi-tasuni-iu-kerkoj-falje-femijeve-prokuroria-sjell-prova-te-reja/100%Always2020-03-02 11:00
https://a2news.com/2020/03/01/https-a2news-com-2020-03-01-kukesi-nuk-humb-kohe-gjen-pasuesin-e-duros-ne-stol/100%Always2020-03-01 14:34
https://a2news.com/2020/03/01/librat-e-ndaluar-kur-kadare-kamy-e-kafka-lexoheshin-fshehtas/100%Always2020-03-02 11:20
https://a2news.com/2020/03/01/rama-ne-krah-te-albin-kurtit-heqja-e-takses-do-jete-dita-e-pare-e-tij-si-kryeminister/100%Always2020-03-02 11:43
https://a2news.com/2020/03/01/task-forca-per-koronavirusin-tomini-29-teste-ne-total-rezultuan-negative/100%Always2020-03-02 11:11
https://a2news.com/2020/03/01/greqia-raporton-personin-e-7-me-koronavirus-3-raste-te-reja-ne-24-ore/100%Always2020-03-01 09:10
https://a2news.com/2020/03/01/filmi-iranian-fiton-ariun-e-arte-ne-berlin/100%Always2020-03-01 08:42
https://a2news.com/2020/03/01/turqia-hap-dyert-mijera-emigrante-ne-kufirin-me-greqine/100%Always2020-03-01 08:25
https://a2news.com/2020/03/01/opozita-fiton-zgjedhjet-parlamentare-ne-sllovaki/100%Always2020-03-01 08:02
https://a2news.com/2020/03/01/koronavirusi-ne-korene-e-jugut-mbi-3500-te-prekur-mbyllen-kishat/100%Always2020-03-02 11:07
https://a2news.com/2020/03/01/aksident-rrugor-ne-korce-perplasen-dy-makina/100%Always2020-03-01 07:30
https://a2news.com/2020/03/01/afron-manifestimi-i-2-marsit-meta-publikon-videon-e-30-viteve-me-pare/100%Always2020-03-01 07:22