XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2020/04/30/llixhat-ne-pandemi-hoteleve-u-mungojne-mijera-kliente/100%Always2020-04-30 22:27
https://a2news.com/2020/04/30/kisha-e-vogel-ne-londer-nen-hetim-shet-vajin-hyjnor-qe-kuron-koronavirusin/100%Always2020-04-30 22:26
https://a2news.com/2020/04/30/pd-qeveria-vjedh-dhe-ne-pandemi-prokuroria-te-nise-hetimet/100%Always2020-04-30 22:24
https://a2news.com/2020/04/30/perfunduan-misionin-ne-itali-manastirliu-pret-mjeket-shqiptare-jeni-heronjte-moderne-te-shqiperise/100%Always2020-04-30 22:23
https://a2news.com/2020/04/30/cako-ndihma-per-213-mije-familje-pd-nxori-vetem-nje-paragraf/100%Always2020-04-30 22:21
https://a2news.com/2020/04/30/mijera-pako-te-shperndara-mungojne-faturat-e-deritanishme-te-shpenzimeve-te-bashkive/100%Always2020-04-30 22:19
https://a2news.com/2020/04/30/spitali-i-burgut-kthehet-ne-covid-gjykatat-pa-pergjigje-sbehen-ekzaminimet-mjeko-ligjore-per-te-burgosurit/100%Always2020-04-30 22:16
https://a2news.com/2020/04/30/si-do-te-duket-disney-world-pas-rihapjes/100%Always2020-04-30 20:30
https://a2news.com/2020/04/30/pandemia-ne-shqiperi-brataj-covid-19-nuk-eshte-si-gripi-presim-rritje-te-rasteve/100%Always2020-04-30 22:13
https://a2news.com/2020/04/30/hotelet-spanjolle-hezitojne-te-nisin-sezonin-te-pakten-lejoni-turistet-britanike/100%Always2020-04-30 22:11
https://a2news.com/2020/04/30/virusi-u-krijua-ne-laborator-kina-kerkon-ndalimin-e-akuzave-kontrolloni-pandemine/100%Always2020-04-30 22:10
https://a2news.com/2020/04/30/anulimi-i-fluturimeve-nga-koronavirusi-udhetaret-mund-te-humbasin-te-drejten-e-kthimit-te-parave/100%Always2020-04-30 22:09
https://a2news.com/2020/04/30/mijera-persona-ne-radhe-kilometrike-per-ushqim-ne-afriken-e-jugut/100%Always2020-04-30 22:07
https://a2news.com/2020/04/30/johnson-rikthehet-ne-detyre-kemi-kaluar-pikun-po-mendojme-planin-per-hapjen/100%Always2020-04-30 20:05
https://a2news.com/2020/04/30/gjermania-ne-recesionin-me-te-thelle-qe-nga-lufta-e-dyte-boterore/100%Always2020-04-30 20:03
https://a2news.com/2020/04/30/rama-periudha-me-e-veshtire-e-jetes-sime-politike-nese-nuk-mbroni-veten-une-sju-mbroj-dot-me/100%Always2020-04-30 20:01
https://a2news.com/2020/04/30/merkel-bisedon-me-kreret-e-landeve-gjermania-vijon-lehtesimin-e-masave/100%Always2020-04-30 19:59
https://a2news.com/2020/04/30/kryeministri-i-rusise-infektohet-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-30 19:57
https://a2news.com/2020/04/30/zyrtare-psg-shpallet-kampione-e-frances-toulouse-nuk-pranon-renien-nga-kategoria/100%Always2020-04-30 19:56
https://a2news.com/2020/04/30/epidemiologu-covid-19-mund-te-qarkulloje-ne-nivele-te-uleta-deri-ne-fund-te-qershorit/100%Always2020-04-30 19:54
https://a2news.com/2020/04/30/rakitic-dua-te-luaj-futboll-jam-gati-te-infektohem/100%Always2020-04-30 17:27
https://a2news.com/2020/04/30/maqedonia-e-veriut-raporton-4-viktima-te-tjera-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-30 17:05
https://a2news.com/2020/04/30/manastirliu-baret-dhe-restorantet-mund-te-hapen-me-18-maj/100%Always2020-04-30 17:15
https://a2news.com/2020/04/30/msh-te-riatdhesuarit-me-banim-ne-zonat-e-kuqe-do-te-vetekarantinohen-ne-banese/100%Always2020-04-30 17:22
https://a2news.com/2020/04/30/manastirliu-publikon-zonat-e-reja-te-gjelbra/100%Always2020-04-30 17:45
https://a2news.com/2020/04/30/vetevendosje-con-ne-kushtetuese-dekretin-e-thacit-per-te-mandatuar-hotin/100%Always2020-04-30 17:17
https://a2news.com/2020/04/30/ulet-ndjeshem-numri-i-viktimave-ne-itali/100%Always2020-04-30 17:16
https://a2news.com/2020/04/30/studimi-11-mije-njerez-me-pak-kane-humbur-jeten-nga-ndotja/100%Always2020-04-30 17:03
https://a2news.com/2020/04/30/100-vjecari-mbledh-38-milione-dollare-kunder-koronavirusit/100%Always2020-04-30 17:01
https://a2news.com/2020/04/30/presidenti-thaci-dekreton-avdullah-hotin-per-krijimin-e-qeverise-se-re-ne-kosove/100%Always2020-04-30 16:59
https://a2news.com/2020/04/30/ambasadorja-kim-takon-gjyqtarin-dvorani-ta-kthejme-harkun-e-historise-nga-drejtesia/100%Always2020-04-30 16:58
https://a2news.com/2020/04/30/ne-radhe-per-oriz-takimi-me-nenen-92-vjecare-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-04-30 15:28
https://a2news.com/2020/04/30/kriza-socio-ekonomike-italianet-kerkojne-mbeshtetjen-e-qeverise/100%Always2020-04-30 16:56
https://a2news.com/2020/04/30/danimarka-ben-bilancin-nga-koronavirusi-dy-jave-pas-lehtesimit-te-masave/100%Always2020-04-30 16:54
https://a2news.com/2020/04/30/vetem-9-raste-te-reja-ne-kosove-virusi-rishfaqet-ne-mal-te-zi/100%Always2020-04-30 16:52
https://a2news.com/2020/04/30/dybala-pozitiv-me-covid-19-pas-tamponit-te-katert-reagon-e-dashura-e-futbollistit/100%Always2020-04-30 16:50
https://a2news.com/2020/04/30/serbia-pritet-te-lehtesoje-masat-kunder-koronavirusit-doktoret-jane-kunder/100%Always2020-04-30 16:49
https://a2news.com/2020/04/30/koronavirusi-kriza-nga-pandemia-ndryshon-sjelljen-konsumatore/100%Always2020-05-01 05:56
https://a2news.com/2020/04/30/grupet-kriminale-me-skeme-te-re-per-shperndarjen-e-droges-gjate-karantinimit/100%Always2020-04-30 16:47
https://a2news.com/2020/04/30/raporti-i-bsh-bien-te-ardhurat-dhe-shpenzimet-e-familjeve/100%Always2020-04-30 16:43
https://a2news.com/2020/04/30/mbeshtetja-per-ekonomine-tabaku-qeveria-genjen-per-shifrat-vjedh-taksat-e-shqiptareve/100%Always2020-04-30 14:13
https://a2news.com/2020/04/30/musk-mbeshtet-trump-lironi-ameriken-masat-shtrenguese-jane-fashiste/100%Always2020-04-30 14:25
https://a2news.com/2020/04/30/fotografite-me-te-bukura-te-ushqimeve/100%Always2020-04-30 14:02
https://a2news.com/2020/04/30/aksident-ne-bulgarec-te-korces-makina-perplas-nje-femije/100%Always2020-04-30 13:58
https://a2news.com/2020/04/30/rama-kategorite-qe-lejohet-te-dalin-gjate-fundjaves/100%Always2020-04-30 14:03
https://a2news.com/2020/04/30/vjen-lajmi-i-mire-per-koronavirusin-te-gjithe-te-semuret-zhvillojne-antitrupa/100%Always2020-04-30 14:46
https://a2news.com/2020/04/30/qeveria-italiane-nese-nuk-arrihet-marreveshje-per-protokollin-mbyllim-sezonin-e-serise-a/100%Always2020-04-30 13:35
https://a2news.com/2020/04/30/bashkejetesa-me-pandemine-wuhani-i-tregon-botes-normalitetin-e-ri/100%Always2020-04-30 13:35
https://a2news.com/2020/04/30/ldk-finalizon-sot-koalicionin-kurti-fton-thacin-ne-debat-me-fyen-si-kalama-ne-tv/100%Always2020-04-30 13:33
https://a2news.com/2020/04/30/krasniqi-koronavirusi-zbehu-reformen-ne-drejtesi-e-pashembullt-qe-institucionet-kryesore-te-drejtesise-te-mos-veprojne/100%Always2020-04-30 13:30
https://a2news.com/2020/04/30/te-ndahemi-me-oligarkine-qytetareve-u-kthyem-shpinen/100%Always2020-04-30 13:26
https://a2news.com/2020/04/30/turizmi-mundon-europen-shtetet-pa-nje-plan-te-qarte-per-udhetimet-e-pushimet/100%Always2020-04-30 13:15
https://a2news.com/2020/04/30/miratohen-ndryshimet-ne-buxhet-rialokohen-7-miliarde-leke/100%Always2020-04-30 14:11
https://a2news.com/2020/04/30/shtepia-funerale-e-tejmbushur-trupat-e-pajete-dekompozohen-ne-kamion/100%Always2020-04-30 13:10
https://a2news.com/2020/04/30/protesta-e-fasonerive-ne-vlore-300-punonjes-pa-rroga-dhe-pa-paga-lufte/100%Always2020-04-30 13:05
https://a2news.com/2020/04/30/rruget-me-te-bukura-ne-bote/100%Always2020-04-30 13:03
https://a2news.com/2020/04/30/koreja-e-jugut-nuk-raporton-asnje-rast-te-brendshem-me-covid-19/100%Always2020-04-30 13:03
https://a2news.com/2020/04/30/prej-nje-jave-asnje-rast-i-ri-ne-kukes-optimizem-per-izolimin-e-covid-19/100%Always2020-04-30 13:01
https://a2news.com/2020/04/30/spitali-i-burgjeve-u-kthye-ne-spital-covid-te-pandehurit-nuk-mund-te-kryejne-analizat/100%Always2020-04-30 12:56
https://a2news.com/2020/04/30/te-gjithe-duan-te-kapin-kumbullen-shqiptari-ka-ne-mendje-vetem-nje-skuader/100%Always2020-04-30 12:55
https://a2news.com/2020/04/30/dalja-nga-kriza-ruci-barra-te-jete-progresive-te-mos-rendoje-njesoj/100%Always2020-04-30 12:53
https://a2news.com/2020/04/30/oscar-ndryshon-rregullat-futen-ne-gare-filmat-e-transmetuar-online/100%Always2020-04-30 12:51
https://a2news.com/2020/04/30/rama-nuk-ka-mbyllje-te-detyrueshme-per-1-maj/100%Always2020-04-30 12:49
https://a2news.com/2020/04/30/epidemia-ende-aktive-manastirliu-kemi-100-vatra-ne-te-gjithe-shqiperine/100%Always2020-04-30 12:46
https://a2news.com/2020/04/30/festojne-perfundimin-e-misionit-ne-itali-gjobiten-mjeket-shqiptare/100%Always2020-04-30 12:43
https://a2news.com/2020/04/30/be-ndihmon-ballkanin-perendimor-3-3-miliarde-euro-suport-financiar-per-perballimin-e-krizes/100%Always2020-04-30 12:42
https://a2news.com/2020/04/30/ministria-e-shendetesise-7raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/100%Always2020-04-30 12:39
https://a2news.com/2020/04/30/tkurrja-ekonomike-shehu-edhe-pa-pandemine-do-te-kishte-renie-se-mungojne-reformat-strukturore/100%Always2020-04-30 12:38
https://a2news.com/2020/04/30/kthimi-ne-auditore-shahini-universitetet-te-dorezojne-planet-e-masave-deri-me-15-maj/100%Always2020-04-30 14:57
https://a2news.com/2020/04/30/u-pushua-hetimi-ndaj-bashes-seanca-ne-apel-shtyhet-per-ne-14-maj/100%Always2020-04-30 12:34
https://a2news.com/2020/04/30/ekonomia-ne-pikiate-trump-akuzon-kinen-do-te-bente-gjithcka-qe-te-humbja-zgjedhjet/100%Always2020-04-30 12:31
https://a2news.com/2020/04/30/shehi-qeveria-po-mban-nen-kontroll-shifrat-qe-publikon-jo-pandemine/100%Always2020-04-30 11:48
https://a2news.com/2020/04/30/pipero-jep-lajmin-e-mire-do-te-kemi-nje-vere-te-shendetshme-do-te-bejme-plazh/100%Always2020-04-30 13:08
https://a2news.com/2020/04/29/a2-brenda-spitalit-infektiv-aty-ku-luftohet-me-armikun-e-padukshem/100%Always2020-04-29 22:01
https://a2news.com/2020/04/29/zhduket-helikopteri-i-nato-ne-detin-jon/100%Always2020-04-29 22:29
https://a2news.com/2020/04/29/cifti-u-nis-per-disa-dite-pushime-por-koronavirusi-i-la-7-jave-larg-vajzes-2-vjecare/100%Always2020-04-29 22:04
https://a2news.com/2020/04/29/raportimi-nga-shtepia-i-zbulon-lidhjen-e-fshehte-spikerit-te-lajmeve/100%Always2020-04-29 22:06
https://a2news.com/2020/04/29/tjeter-viktime-nga-koronavirusi-nderron-jete-dhe-nje-71-vjecar/100%Always2020-04-29 21:22
https://a2news.com/2020/04/29/te-ndare-prej-koronavirusit-familjaret-ngjiten-me-vinc-te-dritaret-e-te-moshuarve/100%Always2020-04-29 20:11
https://a2news.com/2020/04/29/rritet-ndjeshem-bilanci-i-viktimave-ne-britani-perfshihen-3800-te-vdekurit-ne-azile/100%Always2020-04-29 21:18
https://a2news.com/2020/04/29/koronavirusi-ne-malin-e-zi-pritet-te-nisin-testimet-vullnetare/100%Always2020-04-29 19:25
https://a2news.com/2020/04/29/799-te-infektuar-me-koronavirus-ne-kosove/100%Always2020-04-29 21:14
https://a2news.com/2020/04/29/arben-shkodra-ngre-shqetesimet-e-prodhuesve-shalsi-po-diskutohet-per-riskedulim-nga-e-para-te-kredive/100%Always2020-04-29 19:06
https://a2news.com/2020/04/29/kreu-i-shoqates-se-bimeve-mjekesore-te-hiqet-fashoja-orare-per-kete-sektor/100%Always2020-04-29 18:58
https://a2news.com/2020/04/29/fasonet-rreth-20-mije-te-papune-nga-koronavirusi-shalsi-jam-per-ta-lehtesuar-protokollin-e-kuq/100%Always2020-04-29 18:48
https://a2news.com/2020/04/29/organizata-nderkombetare-e-punes-300-milione-vende-pune-ne-rrezik-ne-te-gjithe-boten/100%Always2020-04-29 18:27
https://a2news.com/2020/04/29/klgj-marreveshje-me-usaid-per-dosjet-e-prapambetura-ne-gjykaten-e-larte/100%Always2020-04-29 18:40
https://a2news.com/2020/04/29/opozita-proteston-ne-serbi-po-rikthehen-vitet-90-po-burgosemi-80-ore/100%Always2020-04-29 18:41
https://a2news.com/2020/04/29/studimi-shpresedhenes-remdesivir-shkurton-kohen-per-tu-sheruar-nga-covid-19/100%Always2020-04-29 18:43
https://a2news.com/2020/04/29/vjedhja-vepra-penale-qe-terhoqi-shqiptaret-ne-vitin-2019/100%Always2020-04-29 18:46
https://a2news.com/2020/04/29/mjeku-arben-gjata-per-a2-covid-19-semundje-me-shume-te-panjohura-pa-vaksine-duhet-te-bashkejetojme-gjate-me-te/100%Always2020-04-29 18:50
https://a2news.com/2020/04/29/konflikti-me-presidentin-dvorani-i-kerkon-me-shume-kohe-nga-klgj/100%Always2020-04-29 18:51
https://a2news.com/2020/04/29/vendet-e-fundit-ne-bote-ku-nuk-ka-hyre-koronavirusi/100%Always2020-04-29 18:39
https://a2news.com/2020/04/29/incidenti-ne-zgjedhje-grisi-fletet-e-votimit-gjykata-denon-67-vjecarin/100%Always2020-04-29 18:37
https://a2news.com/2020/04/29/kisha-rumune-kunder-posterave-qe-shfaqin-mjeket-si-shenjtore/100%Always2020-04-29 18:36
https://a2news.com/2020/04/29/7-italianet-me-te-sigurt-nga-koronavirusi-qe-ndihmohen-nga-karabinieret/100%Always2020-04-29 18:33
https://a2news.com/2020/04/29/sekuestrohet-1-ton-droge-ne-dy-skafe-ne-itali/100%Always2020-04-29 16:16
https://a2news.com/2020/04/29/ulet-serish-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-itali-2/100%Always2020-04-29 16:51
https://a2news.com/2020/04/29/femijet-mund-te-perqafojne-gjysherit-nuk-e-transmetojne-virusin/100%Always2020-04-29 16:09
https://a2news.com/2020/04/29/deklarata-e-beqajt-per-ulje-pagash-dhe-pensionesh-rama-jep-qendrimin-zyrtar-te-qeverise/100%Always2020-04-29 16:22
https://a2news.com/2020/04/29/rama-te-premten-vendoset-per-zonat-e-tjera-te-gjelbra-tirana-mbetet-zone-delikate/100%Always2020-04-29 16:21
https://a2news.com/2020/04/29/ekonomia-ne-pandemi-pd-te-rriten-pagat-e-pensionet-dhe-te-reduktohet-barra-fiskale/100%Always2020-04-29 16:44
https://a2news.com/2020/04/29/pandemia-ne-rajon-10-raste-te-reja-ne-kosove-3-viktima-ne-24-ore-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-04-29 16:17
https://a2news.com/2020/04/29/zjarri-iu-merr-jeten-38-punetoreve-ne-nje-kantier-ndertimi/100%Always2020-04-29 15:52
https://a2news.com/2020/04/29/basha-ne-apel-pranohet-doreheqja-e-gjyqtares-fatmira-hajdari-nga-ceshtja/100%Always2020-04-29 15:51
https://a2news.com/2020/04/29/kryeministri-dhe-tre-ministra-infektohen-nga-koronavirusi-ne-vendin-afrikan/100%Always2020-04-29 15:49
https://a2news.com/2020/04/29/kryebashkiaku-i-nju-jorkut-debon-nga-varrimi-hebrenjte-ultra-ortodokse/100%Always2020-04-29 15:48
https://a2news.com/2020/04/29/avionet-e-marines-amerikane-pershendesin-ata-qe-luftojne-me-koronavirusin/100%Always2020-04-29 15:46
https://a2news.com/2020/04/29/shqiptarja-theu-6-here-karantinen-pa-shkak-ne-itali-gjobitet-me-746-euro/100%Always2020-04-29 15:45
https://a2news.com/2020/04/29/manastirliu-viziton-spitalin-e-traumes-do-hapim-gradualisht-sistemin/100%Always2020-04-29 15:04
https://a2news.com/2020/04/29/reforma-zgjedhore-puna-rinis-me-raportim-para-komisionit-parlamentar/100%Always2020-04-29 14:30
https://a2news.com/2020/04/29/plazh-ne-kohe-pandemie-greqia-mirepret-turistet-ne-korrik-me-rregulla-strikte/100%Always2020-04-29 14:27
https://a2news.com/2020/04/29/nevoja-per-diell-mjeket-vitamina-d-rrit-imunitetin-ndihmon-edhe-ndaj-covid-19/100%Always2020-04-29 14:24
https://a2news.com/2020/04/29/vendi-qe-po-pergatitet-per-megatermetin-priten-lekundje-me-magnitude-9/100%Always2020-04-30 06:07
https://a2news.com/2020/04/29/lamtumire-shtrengimit-te-duarve-si-po-e-zhduk-pandemia-gjestin-miqesor-te-nderveprimit/100%Always2020-04-29 13:10
https://a2news.com/2020/04/29/kuvendi-mblidhet-perseri-ne-14-dhe-21-maj/100%Always2020-04-29 13:12
https://a2news.com/2020/04/29/ministria-e-mbrojtjes-tre-efektive-te-misionit-kfor-ne-kosove-pozitive-ndaj-covid-19/100%Always2020-04-29 13:08
https://a2news.com/2020/04/29/spiropali-per-propozimin-e-beqajt-eshte-deformuar-per-rrjetet-sociale/100%Always2020-04-29 13:07
https://a2news.com/2020/04/29/propozimi-i-beqajt-per-ulje-pagash-spaho-mazhoranca-mendon-e-gjitha-me-koken-e-edi-rames/100%Always2020-04-29 12:03
https://a2news.com/2020/04/29/i-shpeton-covid-19-dhe-behet-baba-partnerja-e-kryeministrit-johnson-sjell-ne-jete-nje-djale/100%Always2020-04-29 11:59
https://a2news.com/2020/04/29/flet-qeveria-italiane-serie-a-ne-pikepyetje-pezullimi-mbetet-alternative/100%Always2020-04-29 11:56
https://a2news.com/2020/04/29/nuk-pyesin-per-kufizimet-dhe-dalin-ne-shetitje-patat-me-eskorte-bejne-xhiron-e-rrjetit/100%Always2020-04-29 11:54
https://a2news.com/2020/04/29/zvicra-lejon-gjysherit-qe-te-takojne-niper-e-mbesa-por-me-nje-kusht/100%Always2020-04-29 11:52
https://a2news.com/2020/04/29/ldk-ja-nenshkruan-marreveshje-me-aak-ne-per-bashkeqeverisje/100%Always2020-04-29 14:22
https://a2news.com/2020/04/29/parashikimi-i-bankes-boterore-ekonomia-shqiptare-do-te-tkurret-kete-vit-5-69/100%Always2020-04-29 11:50
https://a2news.com/2020/04/29/humbi-betejen-me-kancerin-nderron-jete-aktori-i-slumdog-millionaire/100%Always2020-04-29 11:46
https://a2news.com/2020/04/29/rusia-zgjat-izolimin-putin-piku-i-perhapjes-se-covid-19-seshte-arritur-ende/100%Always2020-04-29 11:44
https://a2news.com/2020/04/29/covid-19-infekton-lotarine-amerikane-dash-shpallja-e-fituesve-me-6-qershor/100%Always2020-04-29 11:43
https://a2news.com/2020/04/29/mbi-1-milion-te-prekur-ne-shba-covid-19-ka-marre-me-shume-jete-sesa-lufta-ne-vietnam/100%Always2020-04-29 11:41
https://a2news.com/2020/04/29/ankesa-e-banoreve-spitali-i-kolonjes-sherben-vetem-me-tre-mjeke/100%Always2020-04-29 11:39
https://a2news.com/2020/04/29/konflikti-per-pronen-vritet-60-vjecari-ne-vlore/100%Always2020-04-29 11:35
https://a2news.com/2020/04/29/ministria-e-shendetesise-16-raste-te-reja-ne-shqiperi/100%Always2020-04-29 13:18
https://a2news.com/2020/04/29/tamponi-i-katert-paolo-dybala-ende-i-prekur-nga-koronavirus/100%Always2020-04-29 11:28
https://a2news.com/2020/04/29/tafaj-per-maturen-vendim-realist-deri-dje-ministria-bente-propagande/100%Always2020-04-29 11:26
https://a2news.com/2020/04/29/kemi-qene-ne-kontakt-te-vazhdueshem-me-bakteret-epidemiologu-shpjegon-per-a2-pse-po-e-kalojme-bute-pandemine/100%Always2020-04-29 11:22
https://a2news.com/2020/04/29/kisha-katolike-per-koronavirusin-po-krijon-varferi-te-reja-kujdes-per-pandemite-e-tjera-te-shoqerise/100%Always2020-04-29 12:04
https://a2news.com/2020/04/29/divjake-aksident-me-vdekje-ne-afersi-te-pushimit-te-shoferit/100%Always2020-04-29 11:17
https://a2news.com/2020/04/29/rastet-e-refuzimit-te-pages-se-luftes-brace-kemi-nje-problem-shume-te-madh/100%Always2020-04-29 11:15
https://a2news.com/2020/04/29/propozimi-i-ilir-beqajt-brace-tregon-per-a2-qendrimin-e-qeverise-per-uljen-e-pagave-dhe-pensioneve/100%Always2020-04-29 11:13
https://a2news.com/2020/04/29/u-infektua-stafi-i-disa-prej-kompanive-te-mishit-trump-mos-te-ndalohet-prodhimi/100%Always2020-04-29 11:10
https://a2news.com/2020/04/29/duhet-te-luhen-edhe-92-ndeshje-premier-league-nxiton-qe-te-rinise-sa-me-shpejt/100%Always2020-04-29 11:09
https://a2news.com/2020/04/28/la-liga-vendos-daten-e-rikthimit-ne-fushe/100%Always2020-04-29 12:26
https://a2news.com/2020/04/28/ulet-numri-i-te-prekurve-ne-kosove/100%Always2020-04-29 12:27
https://a2news.com/2020/04/28/kamera-survejimi-te-dera-e-baneses-qytetaret-shkelje-e-privatesise-nuk-jemi-informuar/100%Always2020-04-29 12:30
https://a2news.com/2020/04/28/covid-19-prek-buxhetin-shano-qe-ne-diten-zero-ka-pasur-hile-qeveria-vonoi-masat-per-te-mos-paguar/100%Always2020-04-29 12:34
https://a2news.com/2020/04/28/duka-ne-a2-nga-rinisja-e-kampionatit-kritika-ndaj-qeverise-te-kontributi-i-reja-s-per-te-prekurit-nga-termeti/100%Always2020-04-29 12:44
https://a2news.com/2020/04/28/parashikimi-i-shkencetareve-kineze-covid-19-mund-te-kthehet-si-gripi-sezonal/100%Always2020-04-29 12:45
https://a2news.com/2020/04/28/te-shtena-me-arme-prane-burgut-te-peqinit-plagoset-polici/100%Always2020-04-29 12:46
https://a2news.com/2020/04/28/ja-cfare-pritet-te-vendose-universiteti-i-tiranes-per-provimet/100%Always2020-04-29 12:48
https://a2news.com/2020/04/28/sezoni-turistik-gjate-koronavirusit-resortet-mund-te-krijojne-korridore-per-turistet/100%Always2020-04-29 12:50
https://a2news.com/2020/04/28/nga-koreja-e-jugut-e-konfirmojne-kim-jong-un-nuk-ka-vdekur-por-ka-frike-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-29 12:53
https://a2news.com/2020/04/28/epidemiologu-ulqinaku-rrezohen-disa-teori-per-covid-19-vaksina-jo-kete-vit-ne-shqiperi/100%Always2020-04-29 12:57
https://a2news.com/2020/04/28/ministri-jep-lajmin-parlamenti-grek-ligj-per-punetoret-sezonale-shqiptare/100%Always2020-04-29 13:00
https://a2news.com/2020/04/28/situata-nga-koronavirusi-ministria-e-arsimit-merr-vendimin-per-vitin-shkollor/100%Always2020-04-29 13:02
https://a2news.com/2020/04/28/pd-sulmon-qeverine-bardhi-edi-rama-propozon-uljen-e-pagave-permes-beqajt/100%Always2020-04-29 13:05
https://a2news.com/2020/04/28/nuk-ka-shtyrje-tjeter-olimpiada-e-tokios-anulohet-nese-rrezikohet-edhe-vitin-e-ardhshem/100%Always2020-04-28 16:43
https://a2news.com/2020/04/28/gjermania-prezanton-protokollin-per-rinisjen-e-bundesliges/100%Always2020-04-28 16:30
https://a2news.com/2020/04/28/bilardo-ne-karantine-dhe-serfisti-i-vetmuar-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-04-28 16:19
https://a2news.com/2020/04/28/rritet-serish-numri-i-viktimave-me-koronavirus-ne-itali/100%Always2020-04-28 16:09
https://a2news.com/2020/04/28/lufta-me-covid-19-nis-testimi-klinik-i-medikamentit-per-djegien-e-stomakut/100%Always2020-04-28 16:03
https://a2news.com/2020/04/28/aksident-me-vdekje-ne-divjake/100%Always2020-04-28 16:10
https://a2news.com/2020/04/28/britania-nderon-mjeket-rriten-shifrat-e-pandemise-problem-vdekjet-ne-azile/100%Always2020-04-28 15:48
https://a2news.com/2020/04/28/moratti-mbyll-kampionatin-me-mire-te-mendojme-per-tjetrin/100%Always2020-04-28 15:44
https://a2news.com/2020/04/28/parashikimi-i-zymte-1-miliard-njerez-mund-te-preken-nga-covid-19/100%Always2020-04-28 15:43
https://a2news.com/2020/04/28/kriza-ne-kosove-hoti-neser-nenshkruhet-marreveshja-per-qeverine-e-re/100%Always2020-04-28 15:28
https://a2news.com/2020/04/28/plagosje-me-arme-zjarri-ne-shkoder/100%Always2020-04-28 16:27
https://a2news.com/2020/04/28/polemika-per-cmimin-e-maskave-6-miliarde-euro-ne-vit-per-rimekembjen-e-ekonomise-ne-itali/100%Always2020-04-28 16:28
https://a2news.com/2020/04/28/masat-e-sigurise-bizneset-fason-kundershtojne-protokollin-e-kuq/100%Always2020-04-28 15:09
https://a2news.com/2020/04/28/rusia-shenon-shifren-rekord-te-te-prekurve-te-rinj-me-covid-19-kalon-kinen-dhe-iranin/100%Always2020-04-28 15:00
https://a2news.com/2020/04/28/perhapja-e-pandemise-ilo-apel-qeverive-te-marrin-masa-te-menjehershme/100%Always2020-04-28 14:54
https://a2news.com/2020/04/28/franca-gati-per-rihapje-philippe-masat-shtrenguese-shpetuan-62-mije-jete-futbolli-rinis-ne-shtator/100%Always2020-04-28 14:42
https://a2news.com/2020/04/28/vendosja-e-maskes-e-detyrueshme-gjermanet-rrezikojne-gjoba-deri-ne-5-mije-euro/100%Always2020-04-28 14:43
https://a2news.com/2020/04/28/si-do-mbahen-provimet-fakultetet-nuk-do-te-veprojne-te-gjithe-njelloj/100%Always2020-04-28 14:21
https://a2news.com/2020/04/28/rikthimi-i-politikes-palet-gati-per-reformen-zgjedhore-dhe-ceshtjen-meta/100%Always2020-04-28 14:03
https://a2news.com/2020/04/28/ufo-te-kapur-ne-kamera-pentagoni-publikon-video-zyrtare-te-objekteve-misterioze/100%Always2020-04-28 13:44
https://a2news.com/2020/04/28/pushime-ne-kohen-e-covid-19-sa-larg-njeri-tjetrit-do-te-qendrojme-ne-plazh/100%Always2020-04-28 13:36
https://a2news.com/2020/04/28/shembja-i-mori-jeten-43-personave-perurohet-ura-e-re-ne-xhenova/100%Always2020-06-23 11:45
https://a2news.com/2020/04/28/nisin-punimet-per-zgjerimin-e-aeroportit-problem-shpronesimet-ne-kukes/100%Always2020-04-28 13:14
https://a2news.com/2020/04/28/telefonata-e-rreme-ambulanca-pritet-si-skuadra-e-zemres/100%Always2020-04-28 12:55
https://a2news.com/2020/04/28/kriza-ne-ballkanin-perendimor-be-tjeter-pakete-ndihmash-per-rajonin/100%Always2020-04-28 12:46
https://a2news.com/2020/04/28/gjesti-bujar-i-kampionit-spanjoll-heq-dore-nga-4-muaj-page/100%Always2020-04-28 12:43
https://a2news.com/2020/04/28/manastirliu-sherohet-rreth-90-e-stafeve-mjekesore-te-prekur-nga-covid-19/100%Always2020-04-28 14:35
https://a2news.com/2020/04/28/ulje-me-10-e-pagave-dhe-rishikimi-i-pensioneve-vasili-mentalitet-i-poshter-diktatorial/100%Always2020-04-28 11:50
https://a2news.com/2020/04/28/qasja-ndryshe-e-suedise-qeveria-pretendon-sukses-por-shifrat-thone-te-kunderten/100%Always2020-04-28 14:24
https://a2news.com/2020/04/28/nen-akuze-per-vrasjen-e-biznesmenit-begalla-gjykata-merr-vendimin-per-ardian-serezin-dhe-denis-demirin/100%Always2020-04-28 11:10
https://a2news.com/2020/04/28/qeveria-nen-presion-spanja-prezanton-planin-per-lehtesimin-e-kufizimeve/100%Always2020-04-29 08:12
https://a2news.com/2020/04/28/pandemia-ne-durres-si-po-e-perjeton-qyteti-port-perballjen-me-covid-19/100%Always2020-04-30 08:47
https://a2news.com/2020/04/28/argjentina-vendi-i-radhes-qe-mbyll-sezonin-futbollistik/100%Always2020-04-28 10:25
https://a2news.com/2020/04/28/buxheti-dhe-covid-19-ligjet-miratojne-rialokimin-e-7-miliarde-lekeve/100%Always2020-04-28 10:19
https://a2news.com/2020/04/28/londinezet-te-paret-arsenal-nis-zyrtarisht-pergatitjet-per-rikthimin/100%Always2020-04-28 14:53
https://a2news.com/2020/04/28/hapja-e-shqiperise-epidemiologu-ylli-nese-do-te-kemi-perkeqesim-kthehemi-te-masat-drastike/100%Always2020-04-28 10:20
https://a2news.com/2020/04/28/trump-e-di-se-si-qendron-e-verteta-me-kim-jong-un/100%Always2020-04-28 09:51
https://a2news.com/2020/04/28/nuk-eshte-e-ngutshme-shtyhet-ceshtja-tahiri/100%Always2020-04-28 16:31
https://a2news.com/2020/04/28/laguna-e-nartes-flamingot-rikthehen-serish-per-fluturimin-e-pranveres/100%Always2020-04-28 09:26
https://a2news.com/2020/04/28/ministria-e-shendetesise-14-raste-te-reja-shkon-ne-750-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-04-28 09:15
https://a2news.com/2020/04/28/te-cliruara-nga-virusi-zelanda-dhe-australia-nisin-rihapjen-graduale/100%Always2020-04-28 09:18
https://a2news.com/2020/04/28/vlore-qytetaret-nuk-lejohen-te-dalin-per-xhiro-buze-detit/100%Always2020-04-28 09:00
https://a2news.com/2020/04/28/spak-kerkon-15-vite-burg-per-domart-konjarin/100%Always2020-04-28 08:46
https://a2news.com/2020/04/28/solidariteti-uefa-hap-thesin-shqiperia-perfiton-4-3-milione-euro/100%Always2020-04-28 08:35
https://a2news.com/2020/04/28/vrasja-e-2-personave-ne-lezhe-arrestohet-autori-i-dyshuar/100%Always2020-04-28 08:32
https://a2news.com/2020/04/28/pensionistet-ne-karantine-si-i-kalon-mosha-e-trete-ditet-e-covid-19/100%Always2020-04-28 08:52
https://a2news.com/2020/04/28/e-turpshme-zero-tolerance-ndaj-ideve-idiote-rezart-prifti-reagon-ndaj-propozimit-te-beqajt-per-shkurtim-pagash-dhe-rishikim-pensionesh/100%Always2020-04-28 08:12
https://a2news.com/2020/04/28/shenohet-viktima-e-30-humb-jeten-nje-tjeter-pacient-me-covid-19/100%Always2020-04-28 11:19
https://a2news.com/2020/04/28/plagosje-me-thike-ne-fast-food-arrestohen-dy-te-rinj-ne-tirane/100%Always2020-04-28 07:51
https://a2news.com/2020/04/28/vrasja-e-dyfishte-ne-durres-shoqerohen-ne-polici-rreth-50-persona/100%Always2020-04-28 07:08
https://a2news.com/2020/04/28/qeveria-gjermane-hedh-miliarda-euro-ne-ndihme-te-lufthansa/100%Always2020-04-28 06:19
https://a2news.com/2020/04/28/italia-zgjedh-datat-e-rikthimit-te-serise-a/100%Always2020-04-28 06:14
https://a2news.com/2020/04/27/injektimi-i-dezinfektanteve-zyrtaret-e-larte-mbulojne-trumpin-media-po-humbasin-kredibilitetin/100%Always2020-04-27 21:16
https://a2news.com/2020/04/27/koronavirusi-revolta-e-berbereve-nuk-mund-te-qendrojme-ende-mbyllur/100%Always2020-04-27 21:05
https://a2news.com/2020/04/27/gjuetaret-e-viruseve-ne-shpella-per-te-parashikuar-pandemine-e-radhes/100%Always2020-04-27 21:02
https://a2news.com/2020/04/27/tenderat-sekrete-ekspertet-shpjegojne-kur-ndodhin-dhe-rreziqet-e-tyre/100%Always2020-04-27 20:54
https://a2news.com/2020/04/27/shtepia-e-bardhe-akuzon-kinen-per-dergimin-e-testeve-false-kunder-covid-19/100%Always2020-04-27 21:11
https://a2news.com/2020/04/27/nje-lekundje-sizmike-godet-shqiperine/100%Always2020-04-27 20:39
https://a2news.com/2020/04/27/alibeaj-rama-e-parashikoi-situaten-qe-ne-shkurt-krijoi-strategji-per-te-vjedhur/100%Always2020-04-27 20:11
https://a2news.com/2020/04/27/pandemia-ende-larg-fundit-shefi-i-obsh-te-shqetesuar-per-femijet/100%Always2020-04-27 20:10
https://a2news.com/2020/04/27/tjeter-viktime-nga-koronavirusi-nderron-jete-i-moshuari-te-shefqet-ndroqi/100%Always2020-04-27 20:09
https://a2news.com/2020/04/27/shba-ka-nje-milion-te-prekur-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-27 20:07
https://a2news.com/2020/04/27/a-do-te-testohet-vaksina-e-covid-19-ne-shqiperi-tomini-lajm-i-rreme-nuk-kemi-as-raste-riinfektimesh/100%Always2020-04-27 20:05
https://a2news.com/2020/04/27/dite-e-zakonshme-ne-kryeqytet-a-i-frikesohen-me-shqiptaret-koronavirusit/100%Always2020-04-27 20:03
https://a2news.com/2020/04/27/situata-nga-koronavirusi-greqia-po-mendon-te-jete-gati-per-turistet-e-huaj-ne-korrik/100%Always2020-04-27 18:44
https://a2news.com/2020/04/27/covid-19-me-zona-te-reja-si-lexohet-pandemia-ne-javen-e-8-te-saj-ne-shqiperi/100%Always2020-04-27 18:56
https://a2news.com/2020/04/27/nxenesit-e-fillores-me-kapele-1-m-per-te-ruajtur-distancen-sociale/100%Always2020-04-27 18:38
https://a2news.com/2020/04/27/e-hene-tragjike-6-te-vdekur-brenda-pak-oresh/100%Always2020-04-27 18:35
https://a2news.com/2020/04/27/nje-robot-ne-vend-te-policit-qendroni-ne-shtepi/100%Always2020-04-27 18:31
https://a2news.com/2020/04/27/shoferi-hero-qe-iu-ploteson-deshiren-e-fundit-te-semureve-rende-me-koronavirus/100%Always2020-04-27 18:23
https://a2news.com/2020/04/27/italia-numeron-333-viktima-te-reja-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-27 18:22
https://a2news.com/2020/04/27/koronavirusi-lazio-dhe-tare-sulmojne-ministrin-e-sporteve-nuk-eshte-duke-ndihmuar-sportin/100%Always2020-04-27 18:17
https://a2news.com/2020/04/27/evropa-zbut-kufizimet-me-pak-vdekje-ne-shtetet-me-te-prekura/100%Always2020-04-27 15:44
https://a2news.com/2020/04/27/atentat-ne-durres-vriten-dy-vellezer/100%Always2020-04-27 18:15
https://a2news.com/2020/04/27/baret-protestojne-mbylljen-filma-ne-park-dhe-besimtaret-hindu-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-04-27 15:15
https://a2news.com/2020/04/27/pd-i-kerkon-klsh-se-hetimin-e-17-tendereve-me-fondet-e-vjedhura-mund-te-ishin-ndihmuar-mijera-familje/100%Always2020-04-27 15:17
https://a2news.com/2020/04/27/vriten-me-arme-zjarri-dy-persona-ne-lezhe-disa-te-shoqeruar-ne-komisariat/100%Always2020-04-27 16:42
https://a2news.com/2020/04/27/rritet-bilanci-i-viktimave-ne-maqedonine-e-veriut-nga-neser-gjobe-kush-nuk-mban-maske/100%Always2020-04-27 14:43
https://a2news.com/2020/04/27/koronavirusi-ekipet-e-premier-league-rikthehen-ne-fushe/100%Always2020-04-27 14:27
https://a2news.com/2020/04/27/formula-1-anulohet-cmimi-i-madh-i-frances-por-sezoni-mund-te-filloje-nga-austria/100%Always2020-04-27 14:45
https://a2news.com/2020/04/27/fakulteti-i-gjuheve-te-huaja-merr-vendimin-provimet-dhe-mbrojtja-e-diplomave-do-te-behen-online/100%Always2020-04-27 13:43
https://a2news.com/2020/04/27/te-karantinuarit-ne-pogradec-ankohen-per-kushtet-e-hotelit-dhe-pamundesine-per-te-paguar/100%Always2020-04-27 12:41
https://a2news.com/2020/04/27/meta-me-kreun-e-fasonisteve-qeveria-te-mbeshtese-sektorin/100%Always2020-04-27 13:42
https://a2news.com/2020/04/27/shba-rihap-sportet-ne-zonat-rurale/100%Always2020-04-27 13:41
https://a2news.com/2020/04/27/hapen-bizneset-ne-rrethe-shkodranet-me-te-etur-dynden-serish-ne-tregje/100%Always2020-04-27 13:40
https://a2news.com/2020/04/27/johnson-rikthehet-ne-pune-ka-progres-por-ende-heret-per-lehtesim-te-kufizimeve/100%Always2020-04-27 14:42
https://a2news.com/2020/04/27/zbulohet-nje-tjeter-vater-koronavirusi-ne-burgjet-shqiptare/100%Always2020-04-27 15:27
https://a2news.com/2020/04/27/akuzohet-si-personi-qe-solli-koronavirusin-ne-shba-si-te-shkaterrohet-jeta-nga-teorite-konspirative/100%Always2020-04-27 13:33
https://a2news.com/2020/04/27/covid-19-librazhdi-zone-e-gjelber-qytetaret-te-lire-ne-levizje-pa-autorizime/100%Always2020-04-27 14:43
https://a2news.com/2020/04/27/zelanda-e-re-eliminon-koronavirusin-shume-pak-raste-te-reja-brenda-nje-dite/100%Always2020-04-27 12:05
https://a2news.com/2020/04/27/financial-times-viktimat-jane-60-me-shume/100%Always2020-04-27 12:03
https://a2news.com/2020/04/27/alarm-ne-britani-rritet-numri-i-te-rinjve-me-simptoma-te-reja-te-koronavirusit/100%Always2020-04-27 11:58
https://a2news.com/2020/04/27/policia-aksion-ne-plazhe-shoqerime-dhe-gjoba-ne-vlore/100%Always2020-04-27 10:43
https://a2news.com/2020/04/27/pavaresisht-pandemise-tregu-i-famshem-indonezian-vijon-punen/100%Always2020-04-27 11:52
https://a2news.com/2020/04/27/rama-tregon-se-si-lehtesohet-levizja-per-bizneset/100%Always2020-04-27 11:49
https://a2news.com/2020/04/27/psikiatriku-i-elbasanit-pershtatja-e-te-semureve-mendore-ne-pandemi/100%Always2020-04-27 14:12
https://a2news.com/2020/04/27/qeveria-shtyn-tenderat-e-rindertimit-per-8-shkolla-dhe-dy-kopshte/100%Always2020-04-27 09:56
https://a2news.com/2020/04/27/rrahu-barbarisht-3-vjecarin-gjykata-vendos-arrestin-me-burg/100%Always2020-04-27 14:41
https://a2news.com/2020/04/27/koronavirusi-ne-shqiperi-konfirmohen-10-raste-te-reja/100%Always2020-04-27 09:44
https://a2news.com/2020/04/27/bill-gates-mbron-kinen-beri-gjerat-e-duhura-ne-fillim-te-pandemise/100%Always2020-04-27 09:32
https://a2news.com/2020/04/27/faza-e-dyte-e-rihapjes-italia-zbulon-planin-per-lehtesimin-e-masave/100%Always2020-04-27 09:54
https://a2news.com/2020/04/27/kim-jong-un-mund-te-jete-plagosur-gjate-nje-testi-raketor/100%Always2020-04-27 09:27
https://a2news.com/2020/04/27/situata-me-pandemine-ne-rajon-32-raste-te-reja-ne-kosove-humb-jeten-nje-44-vjecar/100%Always2020-04-27 09:26
https://a2news.com/2020/04/27/kriza-e-koronavirusit-akuza-e-mikrobiologut-politikanet-po-fshihen-pas-shkences/100%Always2020-04-27 07:53
https://a2news.com/2020/04/27/rihapja-e-ekonomise-nga-sot-nis-punen-fasha-e-dyte-e-bizneseve/100%Always2020-04-27 09:17
https://a2news.com/2020/04/27/kriza-e-koronavirusit-nga-fitues-i-roland-garros-ne-ndihmes-ne-supermarket/100%Always2020-04-27 09:15
https://a2news.com/2020/04/27/koreja-e-jugut-kim-jong-un-eshte-shendoshe-e-mire/100%Always2020-04-27 09:14
https://a2news.com/2020/04/26/asteroidet-aliene-qe-ndodhen-ne-sistemin-tone-diellor/100%Always2020-04-26 21:22
https://a2news.com/2020/04/26/me-maska-por-te-paketuar-pamja-ne-burgjet-e-el-salvadorit-pas-22-ekzekutimeve-ne-nje-dite/100%Always2020-04-26 21:20
https://a2news.com/2020/04/26/nuk-ka-fituar-ende-titullin-por-liverpool-ka-nje-enderr-tjeter-te-madhe/100%Always2020-04-26 19:43
https://a2news.com/2020/04/26/pd-qeveria-ka-dhene-ndihma-per-me-pak-se-10-mije-familje/100%Always2020-04-26 19:42
https://a2news.com/2020/04/26/koronavirusi-nuk-eshte-loje-femijesh-si-po-e-perballojne-me-te-vegjlit-karantinen/100%Always2020-04-26 19:17
https://a2news.com/2020/04/26/koronavirusi-i-merr-jeten-ish-futbollistit-shqiptar-ne-maqedonine-e-veriut-ishte-vetem-36-vjec/100%Always2020-04-26 17:00
https://a2news.com/2020/04/26/italia-raporton-numrin-me-te-ulet-te-viktimave-ne-40-ditet-e-fundit/100%Always2020-04-26 17:30
https://a2news.com/2020/04/26/perendimi-i-diellit-ne-qerret-2/100%Always2020-04-26 14:50
https://a2news.com/2020/04/26/turizmi-ne-shkoder-shpresat-te-kosova-dhe-maqedonia-e-veriut/100%Always2020-04-26 17:28
https://a2news.com/2020/04/26/e-diela-e-femijeve-nenat-dhe-te-vegjlit-pushtojne-rruget-e-kryeqytetit/100%Always2020-04-26 17:26
https://a2news.com/2020/04/26/cfare-sherbimesh-ofrohen-prane-gjendjes-civile/100%Always2020-04-26 17:25
https://a2news.com/2020/04/26/ne-pritje-te-drites-jeshile-klubet-nisin-stervitjet-me-pikatore-me-syte-nga-qeverite/100%Always2020-04-26 13:20
https://a2news.com/2020/04/26/nenkryetari-i-pd-bizneset-po-falimentojne-rama-ben-si-kloun/100%Always2020-04-26 17:22
https://a2news.com/2020/04/26/spanja-ka-permiresim-femijet-shijojne-lirine-pas-42-ditesh-izolim-te-plote/100%Always2020-04-26 17:19
https://a2news.com/2020/04/26/rihapja-e-ekonomise-nga-e-hena-nis-punen-fasha-e-dyte-e-bizneseve/100%Always2020-04-26 17:17
https://a2news.com/2020/04/26/ishte-shpallur-e-vdekur-nga-covid-19-e-gjejne-te-gjalle-ne-spital-pas-3-javesh/100%Always2020-04-26 17:15
https://a2news.com/2020/04/26/plazh-ne-mes-te-pandemise/100%Always2020-04-26 17:14
https://a2news.com/2020/04/26/thirrja-e-mjekut-tritan-kalo-po-kalojme-kohe-jo-te-lehta-mos-e-shfrytezoni-per-perfitime-politike/100%Always2020-04-26 17:11
https://a2news.com/2020/04/26/manastirliu-410-persona-te-sheruar-mes-tyre-edhe-50-mjeke-dhe-infermiere/100%Always2020-04-26 17:09
https://a2news.com/2020/04/26/5-shtete-me-shume-se-20-mije-te-vdekur-nga-covid-19-por-ka-permiresim/100%Always2020-04-26 17:08
https://a2news.com/2020/04/26/pandemia-ne-rajon-serbia-do-te-rihape-sallonet-e-bukurise-dhe-palestrat/100%Always2020-04-26 17:05
https://a2news.com/2020/04/26/britania-ndryshon-lojen-krijohet-testi-i-ri-imuniteti-per-covid-19/100%Always2020-04-26 17:02
https://a2news.com/2020/04/26/koronavirusi-ne-shqiperi-konfirmohen-14-raste-te-reja/100%Always2020-04-26 17:00
https://a2news.com/2020/04/26/ekspertet-e-pd-ja-masat-e-domosdoshme-shendetesore-per-fillimin-e-daljes-nga-izolimi/100%Always2020-04-26 16:59
https://a2news.com/2020/04/26/kryeministri-italian-shkollat-do-te-rihapen-ne-shtator/100%Always2020-04-26 15:04
https://a2news.com/2020/04/26/bella-ciao-bashkon-artistet-mes-tyre-edhe-irma-libohova/100%Always2020-04-26 16:55
https://a2news.com/2020/04/26/nderron-jete-nga-covid-19-nje-pacient-ne-spitalin-shefqet-ndroqi/100%Always2020-04-26 16:54
https://a2news.com/2020/04/26/pd-ne-vlore-po-shkulen-palmat-per-te-ndertuar-nje-karburant/100%Always2020-04-26 16:53
https://a2news.com/2020/04/26/frika-nga-koronavirusi-lirohen-nga-burgu-disa-nga-boset-e-mafies-italiane/100%Always2020-04-26 16:48
https://a2news.com/2020/04/26/nga-tenderet-sekrete-te-ndihma-ekonomike-rama-i-pergjigjet-akuzave-te-pd/100%Always2020-04-26 16:47
https://a2news.com/2020/04/25/shtohen-zerat-per-vdekjen-e-kim-jong-un-lajmi-mbeshtetet-edhe-ne-disa-media-kineze/100%Always2020-04-25 23:42
https://a2news.com/2020/04/25/fier-polici-i-roskovecit-godet-makinen-dhe-konfliktohet-me-nje-person-pezullohet-nga-detyra/100%Always2020-04-25 20:53
https://a2news.com/2020/04/25/jane-me-shume-se-200-mije-viktimat-e-covid-19-ne-bote/100%Always2020-04-25 20:50
https://a2news.com/2020/04/25/rama-neser-dalin-deri-ne-1100-vetem-grate-dhe-femijet/100%Always2020-04-25 19:04
https://a2news.com/2020/04/25/ish-sekretari-i-nato-s-mjeket-me-shpetuan-nga-koronavirusi-nuk-merrja-fryme-ne-terapi-intensive/100%Always2020-04-25 19:13
https://a2news.com/2020/04/25/masat-per-covid-19-obm-nuk-e-zgjidhin-ceshtjen-ndotja-do-te-rikthehet/100%Always2020-04-25 19:08
https://a2news.com/2020/04/25/ekipi-francez-ne-ankth-mesfushori-23-vjecar-ne-koma-artificiale-prej-koronavirusit/100%Always2020-04-25 19:04
https://a2news.com/2020/04/25/izolim-bashke-me-pensionistet-sakrifica-e-personelit-te-shtepive-te-te-moshuarve/100%Always2020-04-25 17:43
https://a2news.com/2020/04/25/dyndje-ne-durres-distancimi-mbetet-problematik/100%Always2020-04-25 17:40
https://a2news.com/2020/04/25/teatri-metropol-nis-shfaqjet-online-ja-veprat-e-kesaj-fundjave/100%Always2020-05-17 17:39
https://a2news.com/2020/04/25/itali-415-viktima-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-25 17:12
https://a2news.com/2020/04/25/ne-itali-permbysen-statistikat-gjinore-te-pandemise-tani-ka-me-shume-femra-te-infektuara/100%Always2020-04-25 17:11
https://a2news.com/2020/04/25/ultrasit-kunder-rinisjes-se-bundesliges-pa-tifoze/100%Always2020-04-25 16:26
https://a2news.com/2020/04/25/nga-neser-spanja-rihap-plazhet/100%Always2020-04-25 16:23
https://a2news.com/2020/04/25/spanja-vendi-me-numrin-me-te-larte-te-mjekeve-te-infektuar/100%Always2020-04-25 14:59
https://a2news.com/2020/04/25/festa-e-clirimit-ne-izolim-mattarella-mesazh-italianeve-se-bashku-do-tia-dalim/100%Always2020-04-25 15:36
https://a2news.com/2020/04/25/britani-perkeqesohet-shifra-e-viktimave-813-ne-nje-dite/100%Always2020-04-25 15:35
https://a2news.com/2020/04/25/taksite-rinisin-punen-do-te-lejohet-vetem-nje-klient/100%Always2020-04-25 16:22
https://a2news.com/2020/04/25/spitali-i-burgut-do-te-kthehet-spital-covid-22-te-burgosurat-transferohen-tek-325/100%Always2020-04-25 14:49
https://a2news.com/2020/04/25/20-police-me-covid-19-6-raste-te-reja-ne-kukes-ne-gjirokaster-testet-rezultojne-negative/100%Always2020-04-25 14:45
https://a2news.com/2020/04/25/pergatitjet-per-shtim-te-rasteve-gati-spitali-covid-3/100%Always2020-04-25 14:43
https://a2news.com/2020/04/25/e-bujshme-ne-boks-mike-tyson-synon-rikthimin-ne-ring/100%Always2020-04-25 14:42
https://a2news.com/2020/04/25/shitblerja-e-ndeshjeve-ne-greqi-olimpiakos-rrezikon-perjashtimin/100%Always2020-04-25 14:41
https://a2news.com/2020/04/25/pensionistet-ne-rrethe-tuten-kuksianet-shkodranet-dalin-ne-xhiro/100%Always2020-04-25 14:39
https://a2news.com/2020/04/25/edhe-ne-shqiperi-nis-te-mendohet-per-plazhin-punetoret-thurin-cadrat/100%Always2020-04-25 14:35
https://a2news.com/2020/04/25/situata-nga-koronavirusi-basha-mbledhje-online-me-strukturat/100%Always2020-04-25 14:34
https://a2news.com/2020/04/25/50-vite-nga-dita-e-tokes-traktate-dhe-protesta-lufta-e-djallezuar-me-ngrohjen-globale/100%Always2020-04-25 14:29
https://a2news.com/2020/04/25/wizz-air-planifikon-rinisjen-e-disa-fluturimeve-ne-europe-nga-1-maji/100%Always2020-04-25 14:24
https://a2news.com/2020/04/25/pd-denoncon-10-tendera-te-tjere-sekrete-nuk-tregohet-as-per-blerjen-e-letrave-higjienike/100%Always2020-04-25 14:22
https://a2news.com/2020/04/25/bie-teoria-e-mases-obsh-nuk-ka-asnje-prove-qe-infeksioni-te-jep-imunitet/100%Always2020-04-25 14:15
https://a2news.com/2020/04/25/shqiptari-qe-enderron-te-garoje-ne-formula-1/100%Always2020-04-25 14:10
https://a2news.com/2020/04/25/dita-e-dyte-e-lirise-gjysherit-u-rikthehen-shetitjeve/100%Always2020-04-25 14:07
https://a2news.com/2020/04/25/turne-i-pazakonte-boksi-me-maska-dhe-doreza/100%Always2020-04-25 14:05
https://a2news.com/2020/04/25/nuk-plotesonin-kushtet-e-kerkuara-gjobiten-dhe-3-fasoneri-ne-kruje/100%Always2020-04-25 13:58
https://a2news.com/2020/04/25/mbyllja-per-shkak-te-koronavirusit-e-gjen-ilir-meten-duke-korrur-barin/100%Always2020-04-25 13:56
https://a2news.com/2020/04/25/ulen-viktimat-dhe-te-infektuarit-nga-koronavirusi-ne-gjermani/100%Always2020-04-25 13:54
https://a2news.com/2020/04/25/presidenti-i-lazio-s-lotito-rifillimi-i-kampionatit-eshte-i-domosdoshem/100%Always2020-04-25 13:43
https://a2news.com/2020/04/25/ndalohet-i-moshuari-ne-fier-akuzohet-se-abuzoi-me-nje-te-mitur/100%Always2020-04-25 13:38
https://a2news.com/2020/04/25/operacion-antidroge-ne-vlore-sekuestrohet-nje-sasi-kanabisi/100%Always2020-04-25 13:37
https://a2news.com/2020/04/25/34-raste-te-reja-me-koronavirus-18-infektuar-te-rinj-ne-kruje/100%Always2020-04-25 13:36
https://a2news.com/2020/04/25/aksident-me-vdekje-ne-aksin-tirane-durres/100%Always2020-04-25 13:35
https://a2news.com/2020/04/25/gjendet-nje-person-i-mbytur-ne-durres/100%Always2020-04-25 13:34
https://a2news.com/2020/04/25/merr-bonusin-e-ndihmes-nga-qeveria-por-kerkon-ta-riktheje-tregtari-nuk-me-takon/100%Always2020-04-25 15:33
https://a2news.com/2020/04/25/koronavirusi-me-higjienizues-dhe-ndarje-xhami-qendrat-estetike-pergatisin-rihapjen/100%Always2020-04-25 15:31
https://a2news.com/2020/04/25/shba-shenon-numrin-me-te-ulet-te-viktimave-ne-3-javet-e-fundit/100%Always2020-04-25 15:27
https://a2news.com/2020/04/25/koronavirusi-hawaii-paguan-turistet-te-kthehen-ne-shtepi/100%Always2020-04-25 15:24
https://a2news.com/2020/04/25/koronavirusi-te-trajtohet-me-dezinfektante-shtepia-e-bardhe-akuzon-mediat-per-keqinterpretim/100%Always2020-04-25 15:20
https://a2news.com/2020/04/25/numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-kosove-shkon-mbi-700/100%Always2020-04-25 15:19
https://a2news.com/2020/04/25/kina-refuzon-thirrjet-per-nje-hetim-nderkombetar-per-origjinen-e-virusit/100%Always2020-04-25 15:15
https://a2news.com/2020/04/25/belgjika-gati-planin-te-hape-shkollat-jo-me-shume-se-10-nxenes-ne-klase/100%Always2020-04-25 15:14
https://a2news.com/2020/04/25/koronavirusi-infekton-5-efektive-te-tjere-ne-komisariatin-e-kukesit/100%Always2020-04-25 15:13
https://a2news.com/2020/04/25/frika-nga-koronavirusi-zyrtaret-amerikane-kush-nuk-kthehet-ne-vendet-e-punes-nuk-perfiton-ndihme/100%Always2020-04-25 15:12
https://a2news.com/2020/04/24/miti-i-diktatorit-koreano-verior-nje-nga-simbolet-e-demokracise-perendimore/100%Always2020-04-24 21:53
https://a2news.com/2020/04/24/raporti-i-televizionit-publik-kinez-a-duhet-fajesuar-kina-per-covid-19/100%Always2020-04-24 21:25
https://a2news.com/2020/04/24/koronavirusi-fifa-i-vjen-ne-ndihme-federatave-te-futbollit-zbulohet-shuma-qe-do-te-perfitoje-fshf-ja/100%Always2020-04-24 21:18
https://a2news.com/2020/04/24/pyetesori-tek-kompanite-prodhuese-perkeqesohet-gjendja-651-te-pakenaqur-nga-paketat-e-qeverise/100%Always2020-04-24 21:17
https://a2news.com/2020/04/24/mund-te-quhet-karantine-kjo-e-britanikeve-vendi-regjistron-edhe-sot-768-viktima/100%Always2020-04-24 19:40
https://a2news.com/2020/04/24/abi-bank-dhuron-respiratore-per-shendetesine-shqiptare/100%Always2020-04-24 19:39
https://a2news.com/2020/04/24/nuset-dhe-shtetrrethimi-kur-do-te-kemi-dasme/100%Always2020-04-24 19:35
https://a2news.com/2020/04/24/e-shtuna-e-pensionisteve-rama-jep-leje-serish-per-moshen-e-trete-qe-te-marre-ajer-te-paster/100%Always2020-04-24 19:34
https://a2news.com/2020/04/24/viheni-masken-eshte-e-thjesht-gafa-e-presidentit-behet-virale/100%Always2020-05-27 09:26
https://a2news.com/2020/04/24/siguria-tek-fasonet-gjika-shteti-te-mbuloje-kostot-ceko-me-shume-kontrolle/100%Always2020-04-24 19:29
https://a2news.com/2020/04/24/gjata-shpresojme-qe-kjo-te-jete-fundjava-e-fundit-e-izolimit/100%Always2020-04-24 19:26
https://a2news.com/2020/04/24/ju-lutem-mos-injektoni-dezinfektant-ne-trup-eshte-e-rrezikshme-mjeket-vijojne-sulmet-ndaj-trump/100%Always2020-04-24 19:25
https://a2news.com/2020/04/24/ne-orarin-9-30-17-30-te-gjithe-mund-te-levizin-lirisht-rama-zbulon-harten-e-zonave-te-gjelberta/100%Always2020-04-24 19:18
https://a2news.com/2020/04/24/italia-po-del-nga-kriza-kurba-e-pandemise-ne-renie-nga-18-maji-hapen-lokalet/100%Always2020-04-24 19:13
https://a2news.com/2020/04/24/shba-mbi-50-mije-viktimat-me-covid-19-por-raporti-i-vdekshmerise-eshte-me-i-ulet-se-ne-europe/100%Always2020-04-24 19:11
https://a2news.com/2020/04/24/holanda-anulon-sezonin-nuk-ka-asnje-kampion/100%Always2020-04-24 19:08
https://a2news.com/2020/04/24/fshf-kerkese-per-rinisjen-e-kampionateve-te-futbollit/100%Always2020-04-24 19:05
https://a2news.com/2020/04/24/stuhia-e-koronavirusit-po-godet-ne-ameriken-e-jugut-shqeteson-brazili/100%Always2020-04-24 19:04
https://a2news.com/2020/04/24/pandemi-dhe-roman-pse-duhet-ta-lexojme-murtajen-e-nobelistit-kamy/100%Always2020-04-24 18:59
https://a2news.com/2020/04/24/breshka-ne-rrezik-zhdukjeje-del-e-ngordhur-ne-plazhin-e-malit-te-robit/100%Always2020-04-24 15:27
https://a2news.com/2020/04/24/bill-gates-kjo-eshte-si-lufte-boterore-dhembja-do-te-zgjase-me-vite/100%Always2020-04-24 15:26
https://a2news.com/2020/04/24/flamingot-ne-narte-dhe-vullkani-rus-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-04-24 14:33
https://a2news.com/2020/04/24/fasoneria-ne-durres-paguan-sigurimet-por-jo-pagat-e-punonjesve/100%Always2020-04-24 15:24
https://a2news.com/2020/04/24/qendra-sociale-ne-elbasan-u-sherben-vakte-te-moshuarve-ne-banesa/100%Always2020-04-24 15:23
https://a2news.com/2020/04/24/te-shetisesh-naten-ne-rruget-e-parisit/100%Always2020-04-24 15:22
https://a2news.com/2020/04/24/rama-publikon-zonat-qe-do-te-kene-lehtesira-nga-e-hena/100%Always2020-04-24 15:20
https://a2news.com/2020/04/24/rikthehet-bllokimi-ne-fundjave-rama-u-vertetua-frika-per-ata-qe-kthehen-nga-greqia/100%Always2020-04-24 15:21
https://a2news.com/2020/04/24/frika-nga-pandemia-5000-persona-aplikojne-brenda-2-minutash-per-tu-testuar-ne-shtepi/100%Always2020-04-24 15:18
https://a2news.com/2020/04/24/kriza-ne-kosove-deputetja-pacolli-smund-te-ndalojme-protestat-rrezik-edhe-per-rajonin/100%Always2020-04-24 13:00
https://a2news.com/2020/04/24/si-do-te-ruhet-distanca-ne-avion-pas-covid-19/100%Always2020-04-24 12:56
https://a2news.com/2020/04/24/covid-19-hyri-edhe-ne-burg-komiteti-shqiptar-i-helsinkit-ka-mungese-transparence/100%Always2020-04-24 12:53
https://a2news.com/2020/04/24/ramazani-me-xhamite-mbyllur-agjerimi-i-pazakonte-i-1-8-miliarde-myslimaneve-ne-bote/100%Always2020-04-24 12:49
https://a2news.com/2020/04/24/pagat-e-luftes-tabaku-qeveria-genjen-nuk-kane-marre-parate-250-mije-persona/100%Always2020-04-24 12:47
https://a2news.com/2020/04/24/masat-kunder-pandemise-izmira-ulqinaku-e-paimagjinueshme-hiqet-ekipi-i-mjekeve-nga-hani-i-hotit/100%Always2020-04-24 12:46
https://a2news.com/2020/04/24/pandemia-ne-europe-367-viktima-ne-spanje-bilanci-me-pozitiv-ne-nje-muaj/100%Always2020-04-24 14:24
https://a2news.com/2020/04/24/ne-itali-po-mendojne-per-plazhin-pergatiten-aplikacionet-dhe-prenotimet-online/100%Always2020-04-24 12:40
https://a2news.com/2020/04/24/merr-gjobe-se-theu-karantinen-qellon-me-thike-policin/100%Always2020-04-24 12:35
https://a2news.com/2020/04/24/falja-dhe-iftaret-jo-ne-xhami-shtepia-fole-e-zotit/100%Always2020-04-24 12:57
https://a2news.com/2020/04/24/vokshi-nje-vjedhje-e-re-me-kontratat-sekrete-vazhdon-heshtja-e-rames/100%Always2020-04-24 11:22
https://a2news.com/2020/04/24/rama-nje-lajm-i-keq-nga-testimet-e-djeshme-duhet-te-vleje-si-mesim-per-te-gjithe/100%Always2020-04-24 13:40
https://a2news.com/2020/04/24/prej-58-ditesh-pozitive-me-koronavirus-modelja-po-jetoj-nje-makth/100%Always2020-04-24 11:19
https://a2news.com/2020/04/24/perfundon-ne-terapi-intensive-futbollisti-francez-me-koronavirus/100%Always2020-04-24 11:17
https://a2news.com/2020/04/24/vidhet-gomonia-ne-greqi-gjendet-ne-karaburun/100%Always2020-04-24 11:16
https://a2news.com/2020/04/24/kurti-thaci-kerkon-me-shume-kompetenca-te-dale-te-garoje-per-kryeminister/100%Always2020-04-24 11:15
https://a2news.com/2020/04/24/epidemiologu-suedia-do-ta-kete-me-te-lehte-perballimin-e-nje-vale-te-dyte-te-koronavirusit/100%Always2020-04-24 11:56
https://a2news.com/2020/04/24/del-rezultati-i-testimit-per-covid-19-per-kryeministrin-e-maqedonise-se-veriut/100%Always2020-04-24 11:12
https://a2news.com/2020/04/24/nis-operacioni-per-rindertimin-e-shkollave-te-demtuara-nga-termeti-rama-do-kene-te-gjitha-standardet/100%Always2020-04-24 11:10
https://a2news.com/2020/04/24/koronavirusi-ne-shqiperi-15-raste-te-reja-678-ne-total/100%Always2020-04-24 11:07
https://a2news.com/2020/04/24/rifillimi-i-sherbimeve-gjyqesore-klgj-prioritetet-ceshtjet-me-natyre-te-ngutshme/100%Always2020-04-24 11:06
https://a2news.com/2020/04/24/obsh-shuan-shpresat-publikon-aksidentalisht-dokumentin-remdesivir-nuk-jep-rezultat/100%Always2020-04-24 11:04
https://a2news.com/2020/04/24/sekuestrohet-kokaine-dhe-3-arme-gjahu-ne-pranga-4-persona-njeri-prej-tyre-polic/100%Always2020-04-24 11:02
https://a2news.com/2020/04/24/masat-kunder-koronavirusit-kryebashkiaku-pazaret-te-behen-nga-burrat-grate-vonohen/100%Always2020-04-24 11:01
https://a2news.com/2020/04/24/me-koronavirus-nje-polic-ne-kukes-do-te-testohen-efektivet-e-komisariatit/100%Always2020-04-24 10:58
https://a2news.com/2020/04/24/gjobe-te-majme-22-vjecarit-doli-nga-karantina-30-minuta-me-heret/100%Always2020-04-24 10:58
https://a2news.com/2020/04/24/stafi-i-spitalit-te-prizrenit-me-covid-19-20-paciente-nga-shqiperia-nuk-mund-te-trajtohen-me-hemodialize/100%Always2020-04-24 10:56
https://a2news.com/2020/04/24/tottenham-mourinho-vullnetar-ne-betejen-ndaj-koronavirus/100%Always2020-04-24 10:55
https://a2news.com/2020/04/24/mbyllja-e-tregut-ne-vlore-tregtaret-kerkojne-zgjidhje-nga-bashkia/100%Always2020-04-24 10:54
https://a2news.com/2020/04/24/60-infermieret-shqiptare-nisin-punen-ne-itali/100%Always2020-04-24 10:38
https://a2news.com/2020/04/24/agjerim-ne-kohe-pandemie-myftiu-i-tiranes-sproven-ta-kthejme-ne-fuqi/100%Always2020-04-24 10:24
https://a2news.com/2020/04/24/kritika-te-ashpra-ndaj-trump-rekomandoi-injektimin-e-dezinfektanteve-kunder-koronavirusit/100%Always2020-04-24 10:21
https://a2news.com/2020/04/24/pandeli-majko-mjeket-jane-diktatoret-ne-kete-situate-nevojitet-mirekuptim/100%Always2020-04-24 10:19
https://a2news.com/2020/04/24/plagosi-te-riun-me-thike-ne-tropoje-policia-ve-ne-pranga-autorin/100%Always2020-04-24 10:16
https://a2news.com/2020/04/24/kina-raporton-ulje-drastike-te-numrit-te-te-prekurve-me-koronavirus/100%Always2020-04-24 11:30
https://a2news.com/2020/04/24/te-maskuar-dhe-me-distance-nga-njeri-tjetri-maturantet-japin-provimet/100%Always2020-04-24 11:30
https://a2news.com/2020/04/24/mbi-220-viktima-te-tjera-nga-koronavirusi-ne-gjermani/100%Always2020-04-24 11:28
https://a2news.com/2020/04/24/zbardhet-vrasja-ne-korce-arrestohet-autori/100%Always2020-04-24 11:27
https://a2news.com/2020/04/23/nga-me-te-frikshmit-e-isis-reperi-terrorist-nuk-kishte-vdekur-jetonte-buze-detit-ne-spanje/100%Always2020-04-23 21:40
https://a2news.com/2020/04/23/i-frymezoi-koronavirusi-the-rolling-stones-publikojne-kengen-e-pare-pas-8-vitesh/100%Always2020-04-23 21:19
https://a2news.com/2020/04/23/koronavirus-dy-pacientet-e-pare-ne-britani-testojne-vaksinen-e-oksfordit/100%Always2020-04-23 21:03
https://a2news.com/2020/04/23/te-ruhet-cilesia-e-ajrit-qytetaret-te-perdoren-sa-me-pak-makinat-ne-tirane/100%Always2020-04-23 21:01
https://a2news.com/2020/04/23/vrasje-ne-qendren-e-korces-viktima-nje-50-vjecar/100%Always2020-04-23 20:59
https://a2news.com/2020/04/23/rutina-e-nje-karantine-si-e-mbushin-diten-femijet/100%Always2020-04-23 20:58
https://a2news.com/2020/04/23/sirenat-e-anijeve-shqiptare-bien-3-minuta-kunder-koronavirusit/100%Always2020-04-23 20:57
https://a2news.com/2020/04/23/pandemia-cliron-token-si-mund-ta-mbajme-te-paster-tiranen-pas-izolimit/100%Always2020-04-23 18:47
https://a2news.com/2020/04/23/rama-uron-per-fillimin-e-ramazanit-shigjeton-kritiket-agjerimi-do-tu-hollonte-helmin/100%Always2020-04-23 18:45
https://a2news.com/2020/04/23/mungesa-e-informacionit-per-situaten-e-krijuar-ne-burgje-avokati-i-popullit-reagon-per-a2/100%Always2020-04-23 18:44
https://a2news.com/2020/04/23/kerkesa-e-avokatit-te-shtetasit-italian-klienti-im-te-kryeje-karantinen-jashte-ambienteve-te-paraburgimit/100%Always2020-04-23 18:42
https://a2news.com/2020/04/23/pipero-do-te-kete-vale-te-dyte-koronavirusi-por-do-te-jete-me-e-bute/100%Always2020-04-23 18:41
https://a2news.com/2020/04/23/koronavirusi-neper-qeli-cfare-po-ndodh-ne-burgje-ministria-dhe-drejtoria-e-pergjithshme-e-burgjeve-kycin-gojen/100%Always2020-04-23 18:40
https://a2news.com/2020/04/23/pas-dy-javesh-drejt-shuarjes-zjarri-gjigant-ne-ukraine-por-peizazhi-eshte-i-shkaterruar/100%Always2020-04-23 18:38
https://a2news.com/2020/04/23/pasojat-e-ngrohjes-globale-ne-te-ardhmen-tejkalojne-me-disa-here-pasojat-e-korona-pandemise/100%Always2020-04-23 18:36
https://a2news.com/2020/04/23/mensat-sociale-provim-ne-distance-rezervat-e-naftes-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-04-23 18:35
https://a2news.com/2020/04/23/shifra-ngushelluese-ne-itali-numri-i-te-sheruarve-ia-kalon-atij-te-rasteve-te-reja/100%Always2020-04-23 18:34
https://a2news.com/2020/04/23/futbollistet-mbeten-peng-nga-koronavirusi-flene-pertoke-ne-aeroport/100%Always2020-04-23 18:30
https://a2news.com/2020/04/23/u-bene-cmendurira-ne-laborator-mikrobiologu-rus-shkencetaret-ne-wuhan-shnderruan-koronavirusin/100%Always2020-04-23 20:42
https://a2news.com/2020/04/23/muaji-i-shenjte-i-ramazanit-kreu-i-kmsh-spahiu-mesazh-urimi-per-te-gjithe-besimtaret/100%Always2020-04-23 18:24
https://a2news.com/2020/04/23/studenti-kthehet-nga-nju-jorku-dhe-infekton-70-persona-kina-mbyll-qytetin-me-10-milione-banore/100%Always2020-04-23 16:01
https://a2news.com/2020/04/23/pd-mbi-750-mije-qytetare-jashte-ndihmes-financiare/100%Always2020-04-23 18:23
https://a2news.com/2020/04/23/distancimi-social-uefa-do-te-heqe-sistemin-var/100%Always2020-04-23 18:22
https://a2news.com/2020/04/23/britani-616-viktima-diten-e-sotme-skocia-pergatitet-te-lehtesoje-masat/100%Always2020-04-23 18:21
https://a2news.com/2020/04/23/mbyllja-e-kufijve-ulen-me-778-hyrjet-e-shtetasve-italiane-ne-vend/100%Always2020-04-23 18:19
https://a2news.com/2020/04/23/23-prilli-dita-boterore-e-librit-dhe-e-se-drejtes-se-autorit/100%Always2020-04-23 14:48
https://a2news.com/2020/04/23/rama-i-pergjigjet-opozites-para-epidemise-kishin-ikur-te-gjithe-nga-shqiperia-tani-kemi-2-milione-te-papune/100%Always2020-04-23 15:53
https://a2news.com/2020/04/23/situata-nga-koronavirusi-koalicioni-opozitar-qeveria-ka-deshtuar-ne-menaxhim/100%Always2020-04-23 15:51
https://a2news.com/2020/04/23/rreziku-nga-fasonerite-mblidhet-shtabi-i-emergjences-ne-elbasan/100%Always2020-04-23 15:47
https://a2news.com/2020/04/23/ramazani-ne-kohen-e-covid-19-vendet-e-shenjta-bosh-besimtaret-do-te-luten-ne-shtepi/100%Always2020-04-23 15:46
https://a2news.com/2020/04/23/emirjana-sako-komandohet-ne-krye-te-bashkise-se-durresit/100%Always2020-04-23 15:44
https://a2news.com/2020/04/23/korce-emigrantet-ne-proteste-ankohen-se-nuk-kane-te-paguajne-hotelin/100%Always2020-04-23 15:44
https://a2news.com/2020/04/23/epidemiologia-shqiptare-ne-teksas-kurba-eshte-thyer-angazhim-i-jashtezakonshem-per-vaksinen/100%Always2020-04-23 15:42
https://a2news.com/2020/04/23/koronavirusi-si-do-te-ndryshojne-rregullat-e-transportit-te-udhetareve-ne-itali/100%Always2020-04-23 15:34
https://a2news.com/2020/04/23/mjekja-shqiptare-ne-gjermani-eshte-dhene-leja-per-te-testuar-vaksinen-mund-te-jete-gati-brenda-4-muajve/100%Always2020-04-23 15:22
https://a2news.com/2020/04/23/pastrohet-uji-ne-kanalet-e-venecias-kandili-ben-vizite/100%Always2020-04-23 14:49
https://a2news.com/2020/04/23/verdiki-i-uefa-s-kampionatet-te-mbyllen-deri-me-3-gusht/100%Always2020-04-23 11:59
https://a2news.com/2020/04/23/ishin-infektuar-nga-koronavirusi-manastirliu-sherohen-dhe-5-infermiere/100%Always2020-04-23 11:57
https://a2news.com/2020/04/23/durresi-pa-kryetar-bylykbashi-corba-e-rames-qe-perzien-dako/100%Always2020-04-23 11:56
https://a2news.com/2020/04/23/ndihma-ekonomike-rikthehen-ne-skeme-22-mije-familje-te-varfra/100%Always2020-04-23 14:28
https://a2news.com/2020/04/23/lidhja-demokratike-e-kosoves-propozon-emrin-per-kryeminister-mbret-eshte-ai-qe-krijon-shumicen/100%Always2020-04-23 11:54
https://a2news.com/2020/04/23/gjendja-e-jashtezakonshme-kuvendi-miraton-me-91-vota-pro-shtyrjen-me-dy-muaj/100%Always2020-04-23 14:01
https://a2news.com/2020/04/23/veteizolohet-nga-koronavirusi-kryeministrja-e-finlandes/100%Always2020-04-23 11:51
https://a2news.com/2020/04/23/obsh-gjysma-e-viktimave-ne-evrope-jetonin-ne-azil/100%Always2020-04-23 11:50
https://a2news.com/2020/04/23/440-viktima-ditore-ne-spanje-franca-behet-vendi-i-katert-me-i-prekur-ne-bote-nga-covid-19/100%Always2020-04-23 15:12
https://a2news.com/2020/04/23/samsung-qled-tv-2020-best-in-class/100%Always2020-04-23 11:48
https://a2news.com/2020/04/23/sherohen-9-paciente-nga-koronavirusi-ne-kukes/100%Always2020-04-23 11:44
https://a2news.com/2020/04/23/gjobiten-dy-fasoneri-ne-kruje-bllokohen-dy-automjete/100%Always2020-04-23 11:43
https://a2news.com/2020/04/23/infermierja-qe-qendroi-prane-kryeministrit-johnson-ishte-nje-pacient-si-gjithe-te-tjeret/100%Always2020-04-23 11:42
https://a2news.com/2020/04/23/basha-mbledh-aleatet-rikthehet-normaliteti-ne-seline-blu/100%Always2020-04-23 11:39
https://a2news.com/2020/04/23/a-duhet-te-rifilloje-serie-a-berlusconi-nuk-plotesohen-kushtet-flasim-pas-veres/100%Always2020-04-23 11:37
https://a2news.com/2020/04/23/kriza-ekonomike-ne-be-lideret-e-bllokut-takohen-mes-kercenimeve-e-ndasive/100%Always2020-04-23 11:36
https://a2news.com/2020/04/23/kritikat-per-kodin-penal-meta-pseudo-intelektualet-te-lexojne-ligjin-danez/100%Always2020-04-23 11:34
https://a2news.com/2020/04/23/merkel-gjermania-eshte-ne-fillim-te-krizes-nga-pandemia/100%Always2020-04-23 11:32
https://a2news.com/2020/04/23/ne-pritje-te-embel-si-po-e-perballojne-pandemine-shtatzenat/100%Always2020-04-23 11:31
https://a2news.com/2020/04/23/paralajmerimi-i-okb-pandemia-po-shfrytezohet-per-shkelje-te-te-drejtave-te-njeriut/100%Always2020-04-23 11:23
https://a2news.com/2020/04/23/koronavirusi-hyn-ne-burg-313-vatra-e-re-nis-testimi-per-imunitetin-e-mjekeve/100%Always2020-04-23 14:42
https://a2news.com/2020/04/23/terheqja-e-padise-ndaj-bild-pd-hapja-e-procesit-do-nxirrte-fakte-te-reja/100%Always2020-04-23 11:20
https://a2news.com/2020/04/23/parandalimi-i-perhapjes-se-pandemise-ne-maqedonine-e-veriut-maska-behet-e-detyrueshme/100%Always2020-04-23 11:17
https://a2news.com/2020/04/23/kosova-nuk-gjen-qetesi-ahmeti-do-te-duhen-dekada-per-te-rifituar-besimin-e-nderkombetareve/100%Always2020-04-23 11:15
https://a2news.com/2020/04/23/kina-nuk-raporton-asnje-viktime-nga-koronavirusi-prej-6-ditesh-ulen-ndjeshem-te-infektuarit/100%Always2020-04-23 11:14
https://a2news.com/2020/04/23/100-vjecari-nderron-jete-nga-covid-19-binjaku-i-tij-vdiq-nga-gripi-spanjoll/100%Always2020-04-23 12:56
https://a2news.com/2020/04/23/paga-e-luftes-punonjesit-e-nje-fasonerie-ne-korce-proteste-para-tatimeve/100%Always2020-04-23 12:20
https://a2news.com/2020/04/23/ndryshimet-ne-kodin-penal-ngjela-rama-gaboi-qe-hoqi-15-vite-burg-ia-la-presidentit-ne-dore/100%Always2020-04-23 12:19
https://a2news.com/2020/04/23/aksion-i-policise-ne-vlore-sekuestrohen-para-dhe-droge/100%Always2020-04-23 07:40
https://a2news.com/2020/04/23/gjermania-vijon-te-shenoje-rritje-te-numrit-te-te-infektuarve-me-covid-19/100%Always2020-04-23 12:15
https://a2news.com/2020/04/23/rifillimi-i-shkolles-ministrja-shahini-i-kemi-gati-skenaret-vendimi-ne-fund-te-prillit/100%Always2020-04-23 12:15
https://a2news.com/2020/04/23/vlora-e-goditur-rende-nga-pandemia-dhoma-e-tregtise-kerkon-ulje-te-taksave/100%Always2020-04-23 12:13
https://a2news.com/2020/04/23/dorehiqet-kryetari-i-komanduar-i-bashkise-se-durresit/100%Always2020-04-23 12:11
https://a2news.com/2020/04/23/cifti-qe-u-njoh-dhe-martua-gjate-karantines/100%Always2020-04-23 12:05
https://a2news.com/2020/04/23/shkon-ne-630-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19-ne-kosove/100%Always2020-04-23 12:03
https://a2news.com/2020/04/23/sekuestrohen-1-2-tone-droge-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-04-23 12:01
https://a2news.com/2020/04/22/studimi-francez-po-krijon-debate-pak-paciente-jane-duhanpires-nikotina-nuk-i-pelqen-koronavirusit/100%Always2020-04-22 22:04
https://a2news.com/2020/04/22/pasojat-e-koronavirusit-klubi-i-futbollit-falimenton-pas-141-vitesh/100%Always2020-04-22 22:02
https://a2news.com/2020/04/22/seria-a-tym-i-zi-nga-takimi-qeveri-sport-nuk-ka-vendim-per-rifillimin/100%Always2020-04-22 22:00
https://a2news.com/2020/04/22/e-ardhmja-e-pushimeve-ne-det-mund-te-jene-kupolat-prej-bambuje/100%Always2020-04-22 21:58
https://a2news.com/2020/04/22/shtyrja-e-gjendjes-se-fatkeqesise-hyseni-qeveria-brenda-kompetences-se-saj-ligjore/100%Always2020-04-22 21:56
https://a2news.com/2020/04/22/propozimi-i-kreut-te-deloitte-te-behet-amnisti-e-plote-vetem-nje-here-e-pastaj-rregulla-te-ashpra-per-te-gjithe/100%Always2020-04-22 21:55
https://a2news.com/2020/04/22/dashamir-shehi-per-amnistine-fiskale-shperblimi-i-fundit-per-bandat-efekte-te-pakta-ne-arkat-e-shtetit/100%Always2020-04-22 19:46
https://a2news.com/2020/04/22/ish-ministri-i-financave-angjeli-amnistia-fiskale-i-duhet-tregut-nuk-behet-vetem-per-para/100%Always2020-04-22 19:44
https://a2news.com/2020/04/22/nurishmi-zbulon-per-a2-datat-se-kur-mund-te-rinise-kampionati-i-futbollit/100%Always2020-04-22 18:45
https://a2news.com/2020/04/22/vendimi-i-klgj-me-27-prill-rifillon-puna-ne-te-gjitha-gjykatat/100%Always2020-04-22 18:43
https://a2news.com/2020/04/22/hapja-graduale-tomini-parashikojme-rritje-te-numrit-te-rasteve-ne-ditet-ne-vijim/100%Always2020-04-22 18:42
https://a2news.com/2020/04/22/studimi-italian-kemi-izoluar-koronavirusin-edhe-ne-lotet/100%Always2020-04-22 18:41
https://a2news.com/2020/04/22/rama-do-te-hapemi-kudo-me-kujdes-dhe-jo-kudo-njesoj/100%Always2020-04-22 18:39
https://a2news.com/2020/04/22/mbi-25-000-viktima-ne-itali-rekord-te-sheruarish-437-te-vdekur-ne-24-ore/100%Always2020-04-22 18:38
https://a2news.com/2020/04/22/po-na-sjell-koronavirusin-letra-qe-gjeti-infermierja-italiane-ne-kutine-e-saj-postare/100%Always2020-04-22 18:36
https://a2news.com/2020/04/22/britania-e-madhe-sot-kishte-763-viktima-por-priten-shifrat-tronditese-te-vdekjeve-jashte-spitaleve/100%Always2020-04-22 16:53
https://a2news.com/2020/04/22/objektet-me-te-frikshme-te-muzeve-sfida-me-e-re-ne-rrjetet-sociale/100%Always2020-04-22 16:49
https://a2news.com/2020/04/22/iranianet-rrethojne-anijet-amerikane-trump-kam-dhene-urdher-tu-qellojne-po-u-perserit/100%Always2020-04-22 16:37
https://a2news.com/2020/04/22/raporteri-per-shqiperine-ne-pe-ligjet-per-median-do-e-perkeqesojne-me-tej-lirine-e-saj/100%Always2020-04-22 14:42
https://a2news.com/2020/04/22/jeta-ujore-po-mbytet-sot-nje-qese-neser-nje-ishull-prej-plastike/100%Always2020-04-22 14:40
https://a2news.com/2020/04/22/nje-dite-te-biznesi-fason-kontrollet-per-mbrojtjen-nga-covid-19/100%Always2020-04-22 14:39
https://a2news.com/2020/04/22/vaksina-kunder-covid-19-gjermania-nis-testet-te-njerezit-frike-per-nje-vale-te-dyte/100%Always2020-04-22 14:34
https://a2news.com/2020/04/22/manastirliu-nga-java-e-ardhshme-levizja-do-te-rritet-ne-2-ore-e-30-minuta-jane-100-vatra-aktive/100%Always2020-04-22 14:32
https://a2news.com/2020/04/22/situata-nga-pandemia-kryeministri-rama-bisedon-me-homologun-grek/100%Always2020-04-22 13:15
https://a2news.com/2020/04/22/spanja-ndryshon-qendrim-lejon-femijet-te-shetisin/100%Always2020-04-22 13:14
https://a2news.com/2020/04/22/koronavirusi-qyteti-japonez-keput-100-mije-tulipane-qe-te-mos-mblidhen-turistet/100%Always2020-04-22 13:16
https://a2news.com/2020/04/22/testimi-i-shpejte-covid-19-india-bllokon-perdorimin-disa-kite-rezultuan-difektoze/100%Always2020-04-22 13:13
https://a2news.com/2020/04/22/menaxhimi-i-pandemise-vasili-qeveria-nuk-ka-plan-thjesht-improvizon/100%Always2020-04-22 13:11
https://a2news.com/2020/04/22/hakeri-kthen-25-milione-dollaret-e-vjedhura-online/100%Always2020-04-22 13:09
https://a2news.com/2020/04/22/amnistia-fiskale-krasniqi-risk-qe-te-futet-kapital-nga-historia-e-famshme-e-kanabisit/100%Always2020-04-22 13:08
https://a2news.com/2020/04/22/frika-nga-koronavirusi-shoferi-prej-5-javesh-jeton-ne-kabinen-e-kamionit/100%Always2020-04-22 13:04
https://a2news.com/2020/04/22/zgjatja-e-fatkeqesise-natyrore-bylykbashi-kushtetueses-i-ka-rene-pandemia-sna-mbron-nga-epidemia-e-autokracise/100%Always2020-04-22 13:02
https://a2news.com/2020/04/22/ministria-e-shendetesise-nje-i-burgosur-me-koronavirus-te-313-ta/100%Always2020-04-22 12:58
https://a2news.com/2020/04/22/koronavirusi-komisioni-europian-akordon-180-milione-euro-hua-per-shqiperine/100%Always2020-04-22 12:58
https://a2news.com/2020/04/22/tjeter-bilanc-tragjik-nga-koronavirusi-ne-shba/100%Always2020-04-22 12:56
https://a2news.com/2020/04/22/nje-pjese-e-stafit-te-dortmund-do-te-punojne-ne-supermarkete/100%Always2020-04-22 12:55
https://a2news.com/2020/04/22/ulet-bilanci-i-viktimave-ne-spanje-vijojne-rritja-e-te-infektuarve/100%Always2020-04-22 12:54
https://a2news.com/2020/04/22/vatrat-e-reja-meta-nese-nuk-garantohen-standardet-te-mbyllen-fasonerite/100%Always2020-04-22 12:52
https://a2news.com/2020/04/22/alarmi-i-okb-bota-e-rrezikuar-nga-uri-e-permasave-biblike/100%Always2020-04-22 12:51
https://a2news.com/2020/04/22/te-riatdhesuarit-ne-korce-nuk-kemi-mundesi-te-paguajme-karantinen/100%Always2020-04-22 12:48
https://a2news.com/2020/04/22/presidenti-dekreton-ndryshimet-ne-kodin-penal-nisma-duhej-mbeshtetur/100%Always2020-04-22 12:47
https://a2news.com/2020/04/22/narta-sfidon-koronavirusin-duke-zhvilluar-karnavalet-valle-e-grumbullime-ne-shesh/100%Always2020-04-22 10:23
https://a2news.com/2020/04/22/si-i-preku-koronavirusi-funeralet-dhe-besimin/100%Always2020-04-22 12:45
https://a2news.com/2020/04/22/fasonerite-vater-per-covid-19-pd-qeveria-ti-mbylle-dhe-ti-mbeshtese-financiarisht/100%Always2020-04-22 12:43
https://a2news.com/2020/04/22/deri-ne-fund-te-vitit-50-e-popullsise-mund-te-krijoje-imunitet-nga-covid-19/100%Always2020-04-22 13:19
https://a2news.com/2020/04/22/dy-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-elbasan-njeri-shofer-ne-nje-fasoneri/100%Always2020-04-22 09:32
https://a2news.com/2020/04/22/gati-droni-kunder-pandemise-gjurmon-njerezit-me-temperature-e-kolle/100%Always2020-04-22 13:21
https://a2news.com/2020/04/22/koronavirusi-ne-shqiperi-25-raste-te-reja-nderron-jete-nje-tjeter-person/100%Always2020-04-22 13:22
https://a2news.com/2020/04/22/obsh-ne-mbrojtje-te-kines-covid-19-nuk-eshte-manipuluar-apo-krijuar-ne-laborator/100%Always2020-04-22 13:23
https://a2news.com/2020/04/22/brenda-spitalit-fantazem-britanik-qe-nuk-pranon-paciente-me-covid-19-pasi-nuk-ka-staf/100%Always2020-04-22 13:25
https://a2news.com/2020/04/22/imunologet-zvicerane-mund-ta-kemi-gati-vaksinen-per-covid-19-ne-tetor/100%Always2020-04-22 13:38
https://a2news.com/2020/04/22/koronavirusi-ne-kosove-vetem-6-raste-te-reja/100%Always2020-04-22 13:36
https://a2news.com/2020/04/22/milano-si-nju-jorku-varr-masiv-per-viktimat-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-22 13:35
https://a2news.com/2020/04/22/shtatzena-ne-itali-fiton-luften-me-covid-19-u-trajtua-me-plazmen-e-te-sheruarve/100%Always2020-04-22 13:33
https://a2news.com/2020/04/22/arrestohen-5-ushtarake-te-larte-ne-venezuele-po-organizonin-nje-sulm-kunder-qeverise/100%Always2020-04-22 13:31
https://a2news.com/2020/04/22/autoritetet-shendetesore-ne-shba-mos-perdorni-ilacet-e-rekomanduara-nga-trump/100%Always2020-04-22 13:30
https://a2news.com/2020/04/22/shteti-amerikan-padit-kinen-per-situaten-e-krijuar-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-22 13:29
https://a2news.com/2020/04/22/koronavirusi-senati-kalon-paketen-ndihmese-500-miliarde-dollare-per-ekonomine/100%Always2020-04-22 13:28
https://a2news.com/2020/04/22/koronavirusi-pershkallezohen-protestat-kunder-masave-shtrenguese-ne-paris/100%Always2020-04-22 13:27
https://a2news.com/2020/04/22/gjermania-regjistron-281-viktima-ne-nje-dite-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-22 13:25
https://a2news.com/2020/04/21/si-te-notosh-pa-uje-provoni-ne-kuzhine-si-kampionia-ruse/100%Always2020-04-21 21:46
https://a2news.com/2020/04/21/ne-simbioze-me-natyren-makinat-e-braktisura-duken-instalacione-bashkekohore/100%Always2020-04-22 13:07
https://a2news.com/2020/04/21/lukaku-ne-janar-te-gjithe-ishim-me-temperature-njerit-prej-shokeve-per-pak-nuk-i-ra-te-fiket/100%Always2020-04-21 20:42
https://a2news.com/2020/04/21/skocia-gati-te-shpalle-kampionin-ne-tavoline-holanda-pezullon-futbollin-deri-ne-shtator/100%Always2020-04-21 20:40
https://a2news.com/2020/04/21/karburantet-niveli-i-larte-i-taksimit-pengon-uljen-e-cmimit-ne-vend/100%Always2020-04-21 20:38
https://a2news.com/2020/04/21/mbledhje-me-55-federata-uefa-urdheron-te-perfundojne-kampionatet-kombetare/100%Always2020-04-21 20:37
https://a2news.com/2020/04/21/renia-e-cmimit-te-naftes-nuk-reflektohet-njelloj-ne-tregun-vendas/100%Always2020-04-21 20:35
https://a2news.com/2020/04/21/vijojne-ardhjet-e-emigranteve-ne-korce-dhe-pogradec-protestojne-per-pagesen-e-hoteleve/100%Always2020-04-21 20:34
https://a2news.com/2020/04/21/kruja-vater-infeksioni-rritet-serish-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19/100%Always2020-04-21 18:40
https://a2news.com/2020/04/21/leli-shpresojme-te-kemi-turizem-duke-nisur-nga-qershori/100%Always2020-04-21 20:32
https://a2news.com/2020/04/21/milano-ndryshon-rruget-per-tiu-pershtatur-jetes-pas-epidemise/100%Always2020-04-21 20:31
https://a2news.com/2020/04/21/nis-shperndarja-e-bonusit-prej-40-mije-lekesh-si-mund-te-perfitohet-pagesa/100%Always2020-04-21 17:44
https://a2news.com/2020/04/21/a-do-te-kete-nje-vale-te-dyte-koronavirusi-epidemiologu-simaku-tregon-ne-a2-se-cfare-duhet-bere-per-ta-shmangur/100%Always2020-04-21 20:25
https://a2news.com/2020/04/21/britania-e-madhe-serish-mbi-800-viktima-por-piku-mund-te-jete-arritur-dite-me-pare/100%Always2020-04-21 16:53
https://a2news.com/2020/04/21/itali-ulet-numri-i-rasteve-te-reja-por-serish-mbi-500-viktima-ne-24-ore/100%Always2020-04-21 16:51
https://a2news.com/2020/04/21/rama-javen-e-ardhshme-do-te-zgjatet-orari-i-daljes-ndersa-ne-4-maj/100%Always2020-04-21 17:28
https://a2news.com/2020/04/21/meteoriti-gjigand-kalon-prane-tokes-shkencetaret-habiten-nga-forma-si-maske/100%Always2020-04-21 16:48
https://a2news.com/2020/04/21/mediat-braziliane-obsh-ka-kerkuar-ndalimin-e-futbollit-deri-ne-vitin-2021/100%Always2020-04-21 16:47
https://a2news.com/2020/04/21/klubet-e-serise-a-njezeri-te-kthehemi-ne-fushe-per-te-perfunduar-sezonin/100%Always2020-04-21 16:46
https://a2news.com/2020/04/21/fotot-para-dhe-pas-tregojne-se-si-karantina-ka-pastruar-ajrin-e-qyteteve/100%Always2020-04-21 16:45
https://a2news.com/2020/04/21/koronavirusi-shtyn-instalimin-e-teknologjise-5g-ne-europe-nga-huawei/100%Always2020-04-21 16:45
https://a2news.com/2020/04/21/bylykbashi-zgjatja-e-fatkeqesise-natyrore-jo-kushtetuese-po-shohim-epidemine-e-autokracise/100%Always2020-04-21 16:42
https://a2news.com/2020/04/21/durresi-zona-me-e-madhe-e-karantinimit/100%Always2020-04-21 16:40
https://a2news.com/2020/04/21/argetim-ne-kohe-karantine-loje-tenisi-ne-tarracat-e-pallateve-ne-itali/100%Always2020-04-21 14:13
https://a2news.com/2020/04/21/kinematografia-humbi-nje-thesar/100%Always2020-04-21 15:44
https://a2news.com/2020/04/21/kthehem-nga-varrimi-po-shkoj-te-blej-peshk-justifikimet-e-shqiptareve-qe-shisnin-droge-duke-thyer-karantinen/100%Always2020-04-21 15:42
https://a2news.com/2020/04/21/shtohen-zerat-kunder-kines-per-fshehjen-e-te-dhenave-pekini-mohon-akuzat/100%Always2020-04-21 15:41
https://a2news.com/2020/04/21/paralajmerimi-i-obsh-per-politiken-mos-luani-me-zjarrin/100%Always2020-04-21 13:40
https://a2news.com/2020/04/21/po-merrnin-rreze-dielli-te-zhveshura-ne-ballkon-banoret-njoftojne-policine/100%Always2020-04-21 13:38
https://a2news.com/2020/04/21/muzike-klasike-ne-spitalin-ne-bergamo-per-tu-dhene-force-pacienteve/100%Always2020-04-21 13:37
https://a2news.com/2020/04/21/pushimet-verore-von-der-leyen-do-gjejme-zgjidhje-pavaresisht-pandemise/100%Always2020-04-21 13:36
https://a2news.com/2020/04/21/problemet-me-shendetin-presidenti-thaci-rikthehet-ne-spital/100%Always2020-04-21 13:15
https://a2news.com/2020/04/21/perballimi-i-pandemise-ne-kosove-morina-ndihmese-mosha-e-re-e-popullsise/100%Always2020-04-21 13:15
https://a2news.com/2020/04/21/amnistia-fiskale-mima-tentative-e-mafies-per-ta-kthyer-shqiperine-ne-nje-lavatrice-te-madhe/100%Always2020-04-21 13:13
https://a2news.com/2020/04/21/gjendja-e-fatkeqesise-natyrore-komisioni-i-ligjeve-miraton-zgjatjen-dymujore/100%Always2020-04-21 13:11
https://a2news.com/2020/04/21/izraeli-shenon-diten-e-kujteses-se-holokaustit-nen-hijen-e-pandemise/100%Always2020-04-21 13:10
https://a2news.com/2020/04/21/perfunduan-karantinen-ne-korce-dalin-nga-hoteli-35-emigrantet-e-kapshtices/100%Always2020-04-21 13:09
https://a2news.com/2020/04/21/koronavirusi-mund-te-dyfishoje-urine-ne-bote/100%Always2020-04-21 13:06
https://a2news.com/2020/04/21/liria-e-medias-meta-thellesisht-i-shqetesuar-nga-regresi-i-shqiperise/100%Always2020-04-21 13:05
https://a2news.com/2020/04/21/pranuan-gjykimin-e-shkurtuar-per-dajtin-refuzohet-zgjatja-e-hetimit-ndaj-3-gjyqtareve/100%Always2020-04-21 13:03
https://a2news.com/2020/04/21/shkodra-ne-pandemi-nuk-mjaftojne-vetem-masat-duhet-ndergjegjesim/100%Always2020-04-21 13:02
https://a2news.com/2020/04/21/pandemia-koronavirus-europa-mes-rihapjes-dhe-frikes-per-nje-shperthim-te-ri/100%Always2020-04-21 13:00
https://a2news.com/2020/04/21/vdekjet-ne-angli-nga-covid-19-41-me-shume-sa-ishin-raportuar/100%Always2020-04-21 12:58
https://a2news.com/2020/04/21/ndotja-e-ajrit-rrit-vdekshmerine-nga-covid-19/100%Always2020-04-21 12:57
https://a2news.com/2020/04/21/kim-jong-un-ne-rrezik-per-jeten-cnn-diktatori-iu-nenshtrua-nje-operacioni-ne-zemer/100%Always2020-04-21 12:55
https://a2news.com/2020/04/21/studimi-i-ri-kinez-30-e-personave-te-sheruar-nga-koronavirusi-nuk-krijojne-sa-duhet-antitrupa/100%Always2020-04-21 12:51
https://a2news.com/2020/04/21/hapen-ne-shenje-proteste-baret-dhe-restorantet-ne-rome/100%Always2020-04-21 12:49
https://a2news.com/2020/04/21/sezoni-i-pambyllur-shume-lojtareve-u-mbarojne-kontratat-ne-qershor-reagon-fifa/100%Always2020-04-21 12:48
https://a2news.com/2020/04/21/mjeket-e-sheruar-nga-koronavirusi-ne-wuhan-tregojne-ndryshimet-ne-trupin-e-tyre/100%Always2020-04-21 12:46
https://a2news.com/2020/04/21/koronavirusi-ne-shqiperi-17-raste-te-reja-ne-kruje-8-ne-kurbin-asnje-ne-tirane/100%Always2020-04-21 12:45
https://a2news.com/2020/04/21/shano-shisni-jahtet-retorike-marksiste-leniniste-edhe-sikur-te-duan-nuk-i-shesin-dot-tani/100%Always2020-04-21 12:44
https://a2news.com/2020/04/21/shkelen-karantinen-ndeshkohen-me-700-mije-leke-3-punonjes-fasonerie/100%Always2020-04-21 12:42
https://a2news.com/2020/04/21/rifillimi-i-serie-a-ministri-i-shendetesise-gjeja-e-fundit-qe-me-shqeteson/100%Always2020-04-21 12:41
https://a2news.com/2020/04/21/amnistia-fiskale-spaho-ka-shume-pikepyetje-ne-shume-vende-mbahen-edhe-referendume/100%Always2020-04-21 12:40
https://a2news.com/2020/04/21/olta-gixhari-e-izoluar-ne-spanje-me-partnerin-policet-ketu-ma-shpifin/100%Always2020-04-21 12:37
https://a2news.com/2020/04/21/basha-qytetaret-e-kryen-sakrificen-shteti-ti-mbeshtese-menjehere/100%Always2020-04-21 12:36
https://a2news.com/2020/04/21/demokrati-biden-sulmon-trump-per-menaxhimin-e-koronavirusit-nuk-ka-me-justifikime/100%Always2020-04-21 12:35
https://a2news.com/2020/04/21/koronavirusi-anulon-edicionin-e-vitit-2020-te-oktoberfest/100%Always2020-04-21 12:34
https://a2news.com/2020/04/21/e-rende-ne-kosove-shtatzena-humb-jeten-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-21 12:33
https://a2news.com/2020/04/21/lehtesimi-i-masave-kunder-pandemise-obsh-perserit-thirrjen-kujdes-nga-nje-vale-e-dyte/100%Always2020-04-21 12:32
https://a2news.com/2020/04/21/policia-sekuestron-droge-dhe-arme-ne-panaja/100%Always2020-04-21 12:31
https://a2news.com/2020/04/21/italia-pritet-te-prezantoje-brenda-javes-planin-e-rihapjes/100%Always2020-04-21 12:30
https://a2news.com/2020/04/21/gjermania-publikon-bilancin-ditor-te-situates-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-21 12:29
https://a2news.com/2020/04/21/situata-nga-koronavirusi-trump-pezullon-emigracionin/100%Always2020-04-21 12:28
https://a2news.com/2020/04/21/zjarri-perfshin-3-makina-ne-nje-garazh/100%Always2020-04-21 12:26
https://a2news.com/2020/04/20/shuhet-aktori-rikard-ljarja-ishte-77-vjec/100%Always2020-04-21 12:25
https://a2news.com/2020/04/20/nuk-pushojne-provokimet-ne-ajer-shba-denoncon-sjelljen-e-piloteve-rus/100%Always2020-04-21 12:23
https://a2news.com/2020/04/20/kerkuan-page-lufte-manastirliu-i-le-pa-pergjigje-avokatet/100%Always2020-04-20 20:53
https://a2news.com/2020/04/20/nafta-amerikane-thyen-rekord-arrin-vlere-negative-kompanite-te-paguajne-qe-tu-marresh-naften/100%Always2020-04-20 20:54
https://a2news.com/2020/04/20/pa-pune-nga-covid-19-avokatet-disa-prej-nesh-duhet-ta-perfitonin-pagen-e-luftes/100%Always2020-04-20 20:55
https://a2news.com/2020/04/20/hapja-e-bizneseve-efektet-qe-do-kete-vendimi-i-qeverise-tek-ekonomia/100%Always2020-04-20 20:52
https://a2news.com/2020/04/20/fasonet-qe-prodhojne-maska-per-mercedes-benz-kur-krizat-te-ofrojne-mundesi-dhe-jo-vetem-goditje/100%Always2020-04-20 20:50
https://a2news.com/2020/04/20/xhepa-industria-e-pushimeve-me-sa-duket-do-te-jete-pushim-kete-vit/100%Always2020-04-20 20:48
https://a2news.com/2020/04/20/nuk-konsumohet-me-nga-koronavirusi-depozitat-jane-plot-nafta-amerikane-ne-pikiate/100%Always2020-04-20 19:42
https://a2news.com/2020/04/20/shefi-i-laboratorit-te-mikrobiologjise-koraqi-flet-ne-a2-pas-sherimit-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-20 18:56
https://a2news.com/2020/04/20/epidemiologu-ylli-kujdes-me-rihapjen-jemi-gati-edhe-per-nje-vale-te-dyte/100%Always2020-04-20 18:54
https://a2news.com/2020/04/20/akep-ne-nuk-bllokojme-faqe-interneti-eshte-detyre-e-institucioneve-te-tjera/100%Always2020-04-20 18:51
https://a2news.com/2020/04/20/numri-1-i-tenisit-nuk-i-besoj-vaksinave-po-me-detyruan-nuk-luaj-me/100%Always2020-04-20 18:50
https://a2news.com/2020/04/20/merkel-kina-duhet-te-beje-transparence-per-koronavirusin/100%Always2020-04-20 18:49
https://a2news.com/2020/04/20/itali-454-te-vdekur-por-per-here-te-pare-te-semuret-ulen/100%Always2020-04-20 18:47
https://a2news.com/2020/04/20/ekran-gjigand-dhe-tifoze-ne-makina-ideja-e-midtjylland/100%Always2020-04-20 18:43
https://a2news.com/2020/04/20/aktori-me-i-famshem-te-cilin-nuk-e-keni-pare-kurre/100%Always2020-04-20 18:36
https://a2news.com/2020/04/20/rihapen-plazhet-australianet-rikthehen-tek-serfi-dhe-rera/100%Always2020-04-20 18:32
https://a2news.com/2020/04/20/propozimi-i-qeverise-gjendja-e-fatkeqesise-natyrore-te-zgjatet-deri-me-23-qershor/100%Always2020-04-20 20:34
https://a2news.com/2020/04/20/manastirliu-per-infermieret-drejt-italise-shembull-i-shkelqyeshem-do-te-kujdesemi-per-familjet-tuaja/100%Always2020-04-20 15:15
https://a2news.com/2020/04/20/situata-jashte-tiranes-me-shume-njerez-ne-rruge-por-edhe-me-shume-rregull/100%Always2020-04-20 15:14
https://a2news.com/2020/04/20/pd-reagon-per-amnistine-fiskale-tabaku-nje-lavatrice-e-madhe-e-pastrimit-te-parave/100%Always2020-04-20 15:12
https://a2news.com/2020/04/20/nxehet-moti-ne-rrethin-polar-por-dimri-nuk-dorezohet-ne-disa-pjese-te-globit/100%Always2020-04-20 15:10
https://a2news.com/2020/04/20/rihapja-e-bizneseve-sa-ndikuan-masat-kufizuese-ne-ekonomi/100%Always2020-04-20 17:05
https://a2news.com/2020/04/20/shqiperia-dergon-edhe-60-infermiere-ne-itali-reagon-di-maio/100%Always2020-04-20 14:33
https://a2news.com/2020/04/20/rihapja-graduale-e-ekonomise-nis-punen-fasha-e-pare-e-bizneseve/100%Always2020-04-20 14:32
https://a2news.com/2020/04/20/viza-kokaine-hashash-dhe-femra-michael-jordan-kujton-fillimet-e-tij-te-chicago-bulls/100%Always2020-04-20 14:29
https://a2news.com/2020/04/20/tottenham-son-heung-min-nis-stervitjen-ushtarake-ne-korene-e-jugut/100%Always2020-04-20 14:27
https://a2news.com/2020/04/20/1400-tampone-qe-futbolli-te-rikthehet-ne-fushe-ne-itali/100%Always2020-04-20 14:18
https://a2news.com/2020/04/20/boris-johnson-i-shqetesuar-per-nje-goditje-te-dyte-te-koronavirusit-ne-britani/100%Always2020-04-20 14:16
https://a2news.com/2020/04/20/riatdhesimi-i-shqiptareve-ministria-e-transporteve-publikon-kalendarin/100%Always2020-04-20 13:42
https://a2news.com/2020/04/20/rritet-bilanci-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-04-20 13:04
https://a2news.com/2020/04/20/shqiperia-ndihmon-serish-italine-nisen-edhe-60-infermiere/100%Always2020-04-20 13:27
https://a2news.com/2020/04/20/kryeministri-rama-njofton-zgjatjen-e-gjendjes-se-fatkeqesise-natyrore/100%Always2020-04-20 14:10
https://a2news.com/2020/04/20/rama-publikon-listen-e-bizneseve-qe-do-te-hapen-nga-27-prilli-mes-tyre-edhe-taksite/100%Always2020-04-20 12:59
https://a2news.com/2020/04/20/masat-e-reja-kryeministri-njofton-ngritjen-e-nje-task-force-anti-covid/100%Always2020-04-20 12:56
https://a2news.com/2020/04/20/vlora-sfidon-koronavirusin-qyteti-duket-si-i-rikthyer-ne-normalitet/100%Always2020-04-20 12:55
https://a2news.com/2020/04/20/nuk-respektoi-distancimin-social-gjobitet-fasoneria-ne-shkozet/100%Always2020-04-20 12:54
https://a2news.com/2020/04/20/rama-shpall-amnistine-fiskale-kete-jave-ne-parlament/100%Always2020-04-20 12:52
https://a2news.com/2020/04/20/qetesohet-situata-ne-kukes-prej-3-ditesh-asnje-rast-i-ri-me-covid-19/100%Always2020-04-20 12:51
https://a2news.com/2020/04/20/cifti-gjerman-anulon-rezervimin-por-i-le-kaparin-hotelit/100%Always2020-04-20 12:47
https://a2news.com/2020/04/20/gazeta-bild-sulmon-ashper-presidentin-kinez-koronavirusi-do-sjelle-fundin-tuaj/100%Always2020-04-20 12:45
https://a2news.com/2020/04/20/manastirliu-327-paciente-te-sheruar-nga-covid-19-mes-tyre-edhe-mjeku-xhaxho/100%Always2020-04-20 12:40
https://a2news.com/2020/04/20/europa-drejt-rihapjes-gjermania-po-hap-shkollat-spanja-e-franca-hezitojne/100%Always2020-04-20 12:39
https://a2news.com/2020/04/20/kreu-i-uefa-s-te-mbyllet-sezoni-ne-te-kundert-demet-do-te-jene-te-medha/100%Always2020-04-20 12:37
https://a2news.com/2020/04/20/italia-nuk-harron-shqiperine-dhe-vendet-qe-e-ndihmuan-faleminderit-vellezer/100%Always2020-04-20 12:20
https://a2news.com/2020/04/20/koronavirusi-iu-merr-jeten-dhe-6-mjekeve-ne-itali/100%Always2020-04-20 12:36
https://a2news.com/2020/04/20/koronavirusi-shba-me-e-prekura-por-situtata-po-permiresohet/100%Always2020-04-20 12:31
https://a2news.com/2020/04/20/shtrohet-ne-spital-presidenti-i-kosoves-hashim-thaci/100%Always2020-04-20 12:29
https://a2news.com/2020/04/20/gjyshet-ne-pandemi-mall-per-femijet-dhe-besim-tek-zoti/100%Always2020-04-20 12:27
https://a2news.com/2020/04/20/vokshi-te-mbyllen-urgjentisht-fasonerite-virusi-mund-te-shpertheje-ne-menyre-dramatike/100%Always2020-04-20 12:25
https://a2news.com/2020/04/20/koronavirusi-i-bllokoi-turistet-prej-nje-muaji-jetonin-ne-shpelle/100%Always2020-04-20 12:13
https://a2news.com/2020/04/20/koronavirusi-ne-shqiperi-22-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-20 13:06
https://a2news.com/2020/04/20/rama-nga-sot-leje-edhe-per-arsye-shendetesore/100%Always2020-04-20 13:06
https://a2news.com/2020/04/20/proteste-ne-kohe-pandemie-ne-izrael-qytetaret-ne-shesh-kunder-qeverise/100%Always2020-04-20 13:08
https://a2news.com/2020/04/20/koronavirusi-protestat-kunder-dhunes-policore-perfshijne-parisin/100%Always2020-04-20 13:29
https://a2news.com/2020/04/20/gjebrea-testi-i-imunologjise-shume-i-rendesishem-ky-virus-eshte-kokeforte/100%Always2020-04-20 13:31
https://a2news.com/2020/04/20/satelitet-qe-kane-pushtuar-europen-netet-e-fundit/100%Always2020-04-20 13:32
https://a2news.com/2020/04/20/java-nis-ndryshe-me-vranesira-dhe-reshje-fundjava-na-rikthen-diellin/100%Always2020-04-20 13:34
https://a2news.com/2020/04/20/koronavirusi-kina-shenon-ulje-te-rasteve-te-reja-pjesa-me-e-madhe-e-tyre-nga-jashte/100%Always2020-04-20 13:43
https://a2news.com/2020/04/20/si-do-te-pushojme-kete-vit-klosi-thelbi-i-suksesit-distanca-sociale-dhe-higjiena/100%Always2020-04-20 13:42
https://a2news.com/2020/04/20/i-denuari-per-droge-arrestohet-ne-vlore/100%Always2020-04-20 13:41
https://a2news.com/2020/04/20/largimi-nga-shqiperia-de-biasi-zbulon-prapaskenat/100%Always2020-04-20 13:40
https://a2news.com/2020/04/20/masaker-ne-kanada-dentisti-i-maskuar-si-polic-vret-16-persona/100%Always2020-04-20 13:37
https://a2news.com/2020/04/20/koreja-e-jugut-kthehet-ne-pune-hap-qendrat-tregtare-dhe-lehteson-masat-e-distancimit/100%Always2020-04-20 13:36
https://a2news.com/2020/04/20/koronavirusi-ne-gjermani-ulen-ndjeshem-viktimat-dhe-te-infektuarit/100%Always2020-04-20 13:35
https://a2news.com/2020/04/20/lista-e-bizneseve-qe-hapen-nga-sot/100%Always2020-04-20 09:31
https://a2news.com/2020/04/19/film-me-metrazh-te-shkurter-tirana-i-kujton-partizanit-humbjen-e-thelle/100%Always2020-04-20 14:33
https://a2news.com/2020/04/19/policet-spanjolle-dhunojne-te-riun-sepse-nuk-respektoi-karantinimin/100%Always2020-04-20 14:35
https://a2news.com/2020/04/19/ciftet-ne-nju-jork-tashme-mund-te-martohen-nepermjet-zoom-it/100%Always2020-04-20 14:37
https://a2news.com/2020/04/19/rama-gati-vertetimi-online-per-te-gjitha-bizneset-e-miratuara-per-hapje/100%Always2020-04-20 14:38
https://a2news.com/2020/04/19/france-ulet-ndjeshem-numri-i-viktimave-brenda-24-oreve/100%Always2020-04-20 14:40
https://a2news.com/2020/04/19/plani-i-qeverise-brenda-vitit-2023-internet-falas-ne-hapesirat-publike/100%Always2020-04-20 14:42
https://a2news.com/2020/04/19/jo-vetem-mjeket-ne-spanje-duartrokasin-edhe-shoferin-e-taksise/100%Always2020-04-20 14:53
https://a2news.com/2020/04/19/prova-plazhi-ne-itali-kordone-sigurie-perreth-cadrave/100%Always2020-04-20 14:54
https://a2news.com/2020/04/19/lindi-ne-kohe-koronavirusi-prinderit-i-vene-emrin-dezinfektues/100%Always2020-04-20 14:55
https://a2news.com/2020/04/19/433-viktima-ne-24-ore-italia-rihapet-me-4-maj/100%Always2020-04-20 14:56
https://a2news.com/2020/04/19/kafshet-qe-e-respektojne-me-mire-se-njerezit-distancimin-social/100%Always2020-04-20 15:01
https://a2news.com/2020/04/19/rritet-frika-per-nje-vale-te-dyte-koronavirusi-ne-kine/100%Always2020-04-20 15:00
https://a2news.com/2020/04/19/skuadra-nga-maroku-shet-60-mije-bileta-per-nje-ndeshje-qe-nuk-do-te-luhet/100%Always2020-04-20 14:59
https://a2news.com/2020/04/19/koronavirusi-basha-publikon-planin-me-5-pika-te-daljes-nga-emergjenca/100%Always2020-04-20 14:58
https://a2news.com/2020/04/19/itali-etna-ne-shperthim-rrjedhje-llave-dhe-tym-nga-mengjesi-i-sotem/100%Always2020-04-19 15:01
https://a2news.com/2020/04/19/ortodokset-festojne-pashket-kishat-e-boshatisura/100%Always2020-04-20 15:18
https://a2news.com/2020/04/19/dil-ne-dritare-banda-e-qytetit-zgjoi-ndryshe-qytetaret-e-tiranes/100%Always2020-04-19 14:29
https://a2news.com/2020/04/19/pashket-e-trishta-meshe-nga-televizori-per-besimtaret-ortodokse/100%Always2020-04-20 15:20
https://a2news.com/2020/04/19/gjallerohen-qytetet-femijet-mbushin-parqet-e-sheshet-ne-te-gjithe-vendin/100%Always2020-04-20 15:21
https://a2news.com/2020/04/19/pas-nje-muaji-izolim-femijet-dhe-nenat-shijojne-pak-ore-liri/100%Always2020-04-20 15:24
https://a2news.com/2020/04/19/patentat-dhe-gjobat-e-falura-qytetaret-mund-ti-rimarrin-brenda-dates-15-maj/100%Always2020-04-20 15:27
https://a2news.com/2020/04/19/artistet-ne-karantine/100%Always2020-04-20 15:30
https://a2news.com/2020/04/19/durresi-ne-kohen-e-pandemise-si-goditen-termeti-dhe-virusi-piken-e-forte-te-qytetit/100%Always2020-04-20 15:33
https://a2news.com/2020/04/19/3-muaj-larg-shtepise-skuadra-e-futbollit-rikthehet-ne-wuhan/100%Always2020-04-20 15:33
https://a2news.com/2020/04/19/zjarrfikesit-vizitojne-personelin-ne-infektiv/100%Always2020-04-19 12:19
https://a2news.com/2020/04/19/pakistani-do-te-lejoje-faljet-ne-xhami-gjate-muajit-te-ramazanit/100%Always2020-04-20 15:35
https://a2news.com/2020/04/19/wuhani-mohon-akuzat-trump-paralajmeron-kinen-reagojme-nese-genjyet/100%Always2020-04-20 15:39
https://a2news.com/2020/04/19/410-viktima-ne-24-ore-ne-spanje-franca-dhe-gjermania-do-te-rishikojne-masat/100%Always2020-04-20 15:41
https://a2news.com/2020/04/19/leter-dashurie-per-boten-me-shume-se-100-artiste-bashkojne-forcat/100%Always2020-04-20 15:44
https://a2news.com/2020/04/19/virusi-pandemik-ne-rajon-serbia-do-te-rihape-kafenete/100%Always2020-04-20 15:45
https://a2news.com/2020/04/19/ishin-sheruar-nga-koronavirusi-179-paciente-rezultojne-serish-pozitive-ne-korene-e-jugut/100%Always2020-04-20 15:46
https://a2news.com/2020/04/19/femijet-rikthejne-gjallerine-ne-tirane/100%Always2020-04-19 09:47
https://a2news.com/2020/04/19/koronavirusi-ne-shqiperi-14-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-20 18:18
https://a2news.com/2020/04/19/qelluan-me-arme-ne-shkoder-vihen-ne-pranga-dy-te-rinj/100%Always2020-04-20 18:21
https://a2news.com/2020/04/19/mbi-33-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shba-ulet-ndjeshem-numri-i-viktimave/100%Always2020-04-20 18:22
https://a2news.com/2020/04/19/shteti-me-12-milione-banore-dhe-vetem-4-respiratore/100%Always2020-04-20 18:23
https://a2news.com/2020/04/19/basha-mesazh-per-pashket-ortodokse-lutjet-per-te-gjithe-shqiptaret-ne-nevoje/100%Always2020-04-20 18:29
https://a2news.com/2020/04/19/futbolli-jo-me-i-njejte-mbappe-sdo-te-kushtoje-me-shume-se-35-40-mln-euro/100%Always2020-04-20 18:27
https://a2news.com/2020/04/19/koronavirusi-ne-kosove-30-raste-te-reja-9-te-sheruar/100%Always2020-04-20 18:26
https://a2news.com/2020/04/19/koronavirusi-ne-shqiperi-19-te-sheruar-ne-24-oret-e-fundit-mes-tyre-1-nje-mjek-dhe-2-infermiere/100%Always2020-04-20 18:25
https://a2news.com/2020/04/18/e-tmerrshme-nena-asimptomatike-infekton-me-koronavirus-17-nga-18-femijet-e-saj/100%Always2020-04-18 22:55
https://a2news.com/2020/04/18/koronavirusi-sjell-luften-e-re-civile-ne-shba-guvernatoret-demokrate-refuzojne-urdhrin-e-trump/100%Always2020-04-18 22:54
https://a2news.com/2020/04/18/koronavirusi-shkakton-protesta-ne-afrike-dhune-ne-johannesburg-per-mungesen-e-ushqimeve/100%Always2020-04-18 22:53
https://a2news.com/2020/04/18/te-riatdhesuarit-e-pare-nga-roma-nis-akomodimi-ne-hotelet-karantine/100%Always2020-04-18 22:52
https://a2news.com/2020/04/18/rastet-me-koronavirus-ne-fasoneri-pd-qeveria-nuk-i-mbyll-pasi-nuk-do-ti-paguaje/100%Always2020-04-18 22:51
https://a2news.com/2020/04/18/pashka-ortodokse-koash-fokusohemi-te-familja-dhe-perendia/100%Always2020-04-18 22:50
https://a2news.com/2020/04/18/bill-gates-deklaron-se-duhen-18-muaj-per-vaksinen-parate-nuk-jane-problem/100%Always2020-04-18 22:47
https://a2news.com/2020/04/18/cfare-ka-ne-jupiter/100%Always2020-04-18 22:46
https://a2news.com/2020/04/18/franca-raporton-nje-tjeter-bilanc-te-larte-viktimash-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-18 22:43
https://a2news.com/2020/04/18/shkencetaret-britanike-koronavirusi-mund-te-kete-qarkulluar-qe-nga-shtatori/100%Always2020-04-18 22:42
https://a2news.com/2020/04/18/sfidohen-rregullat-e-izolimit-dreret-marrin-kontrollin-e-qytetit/100%Always2020-04-18 22:41
https://a2news.com/2020/04/18/sulmuesi-i-juventusit-nuk-deshiron-te-kthehet-ka-friken-e-koronavirusit/100%Always2020-04-18 22:40
https://a2news.com/2020/04/18/skuadra-e-dezinfektimit-liqeni-i-fluturave-maskat-prej-lakre-10-fotot-e-javes/100%Always2020-04-18 18:04
https://a2news.com/2020/04/18/cifti-i-mjekeve-qe-perballet-me-koronavirusin-tek-infektivi-dhe-ka-40-dite-pa-pare-femijet/100%Always2020-04-18 22:39
https://a2news.com/2020/04/18/pashket-ortodokse-meta-le-te-lutemi-sot-edhe-per-heronjte-e-diteve-tona/100%Always2020-04-18 22:37
https://a2news.com/2020/04/18/ndihma-e-shba-per-pandemine-e-koronavirusit-basha-testimi-eshte-rruga-e-duhur/100%Always2020-04-18 22:15
https://a2news.com/2020/04/18/teherani-del-nga-karantina-pavaresisht-perparimit-te-pandemise/100%Always2020-04-18 22:14
https://a2news.com/2020/04/18/serie-a-e-bllokuar-ibra-stervitet-me-skuadren-qe-ka-ne-pronesi/100%Always2020-04-18 22:13
https://a2news.com/2020/04/18/solidarizimi-ne-pandemi-sindikata-e-futbollisteve-ndihmon-komunitetin-e-sportit/100%Always2020-04-18 22:11
https://a2news.com/2020/04/18/koronavirusi-anulon-festimet-per-ditelindjen-e-mbretereshes/100%Always2020-04-18 22:10
https://a2news.com/2020/04/18/femijet-e-kopshtit-kendojne-per-mjeket/100%Always2020-04-18 22:09
https://a2news.com/2020/04/18/vijon-te-rritet-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-04-18 22:08
https://a2news.com/2020/04/18/me-pak-vdekje-nga-covid-19-ne-itali-vijojne-diskutimet-per-fazen-e-dyte-te-rihapjes/100%Always2020-04-18 22:07
https://a2news.com/2020/04/18/tjeter-bilanc-negativ-viktimat-nga-koronavirusi-ne-britani-i-kalojne-15-mije/100%Always2020-04-18 22:05
https://a2news.com/2020/04/18/sfidat-e-karantines-sportistet-dhe-forca-e-njerezve-qe-nuk-dorezohen/100%Always2020-04-18 22:04
https://a2news.com/2020/04/18/vdekja-e-69-vjecarit-ne-infektiv-msh-ishte-bartes-i-virusit-por-nuk-humbi-jeten-prej-tij/100%Always2020-04-18 15:52
https://a2news.com/2020/04/18/pashka-ortodokse-kishat-bosh-dhe-mesazhet-plot-shprese-per-besimtaret/100%Always2020-04-18 15:51
https://a2news.com/2020/04/18/perballimi-i-pandemise-mitsotakis-greqia-nuk-eshte-me-delja-e-zeze-e-europes/100%Always2020-04-18 15:49
https://a2news.com/2020/04/18/vaksina-mund-te-jete-gati-ne-vjeshte-shkencetaret-ne-oksford-sfide-prodhimi-i-miliarda-dozave/100%Always2020-04-18 15:48
https://a2news.com/2020/04/18/msh-reagon-ndaj-pd-shpif-se-dicka-do-mbetet-zbatuam-procedurat-ligjore/100%Always2020-04-18 15:46
https://a2news.com/2020/04/18/nje-bote-se-bashku-ne-shtepi-100-yje-te-muzikes-kendojne-per-audiencen-globale/100%Always2020-04-18 15:45
https://a2news.com/2020/04/18/gjoba-per-bizneset-qe-nuk-respektojne-masat-e-sigurise/100%Always2020-04-18 15:44
https://a2news.com/2020/04/18/manastirliu-nga-e-hena-test-i-ri-per-konfirmimin-e-covid-19-dhe-vleresimin-e-imunizimit/100%Always2020-04-18 15:37
https://a2news.com/2020/04/18/nga-veriu-ne-jug-pensionistet-shijojne-lirine-e-levizjes-pas-6-javesh-izolim/100%Always2020-04-18 15:36
https://a2news.com/2020/04/18/per-dashurine-jap-jeten-per-lirine-jap-dashurine-oret-e-tiranes-me-rruge-te-thinjura/100%Always2020-04-18 15:34
https://a2news.com/2020/04/18/tenderi-i-mjeteve-mbrojtese-ministria-e-shendetesise-pd-mos-te-hedhe-balte-te-hapur-per-hetime/100%Always2020-04-18 15:32
https://a2news.com/2020/04/18/rikthimi-ne-pune-publikohet-lista-e-bizneseve-qe-rihapin-aktivitetin/100%Always2020-04-18 18:14
https://a2news.com/2020/04/18/tirane-kapet-me-dokumente-italiane-te-falsifikuara-6-te-tjere-ishin-ne-kerkim/100%Always2020-04-18 15:30
https://a2news.com/2020/04/18/covid-19-ne-rajon-12-viktimat-ne-kosove-serbia-ka-numrin-me-te-larte-te-infektuarve/100%Always2020-04-18 15:28
https://a2news.com/2020/04/18/rama-pas-te-moshuarve-neser-eshte-radha-e-shetitjeve-te-nenave-me-femije/100%Always2020-04-18 15:22
https://a2news.com/2020/04/18/pandemia-ne-europe-bien-serish-vdekjet-ne-spanje-shtohen-rastet-ne-gjermani/100%Always2020-04-18 15:21
https://a2news.com/2020/04/18/shmangin-kontrollet-i-gjendet-ne-automjet-sasia-e-droges-4-ne-pranga/100%Always2020-04-18 15:18
https://a2news.com/2020/04/18/pd-rama-abuzoi-me-tenderin-e-mjeteve-mbrojtese-masken-qe-shitet-400-leke-e-bleu-dyfishin/100%Always2020-04-18 15:16
https://a2news.com/2020/04/18/manastirliu-covid-19-sherohen-nje-mjek-dhe-dy-infermiere/100%Always2020-04-18 15:05
https://a2news.com/2020/04/18/shtetet-e-bashkuara-shenojne-bilancin-e-erret-3453-viktima-ne-nje-dite/100%Always2020-04-18 15:04
https://a2news.com/2020/04/18/koronavirusi-ne-shqiperi-9-raste-te-konfirmuara-ne-24-oret-e-fundit-548-ne-total/100%Always2020-04-18 15:39
https://a2news.com/2020/04/18/nuk-ka-autorizimin-per-te-levizur-tenton-te-shmang-patrullen-kapet-i-kerkuari-me-16-vjet-burg/100%Always2020-04-18 14:53
https://a2news.com/2020/04/18/njihej-me-4-emra-te-ndryshem-ne-pranga-40-vjecari-ne-kerkim-nderkombetar/100%Always2020-04-18 14:51
https://a2news.com/2020/04/18/perhapet-protesta-kunder-guvernatoreve-qe-mbajne-karantinen-trump-i-mbeshtet-lironi-ameriken/100%Always2020-04-18 14:49
https://a2news.com/2020/04/18/lekundjet-e-termetit-zgjojne-banoret-e-cerrikut-nuk-ka-deme/100%Always2020-04-18 14:40
https://a2news.com/2020/04/17/31-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove/100%Always2020-04-17 21:18
https://a2news.com/2020/04/17/hapet-spitali-i-ri-per-te-prekurit-nga-koronavirusi-ne-rusi-kushtoi-100-mln-euro/100%Always2020-04-17 21:17
https://a2news.com/2020/04/17/studimi-i-ri-koronavirusi-mund-te-jetoje-per-nje-kohe-te-gjate-ne-temperatura-te-larta/100%Always2020-04-17 21:16
https://a2news.com/2020/04/17/digjen-makinat-e-nje-gjyqtari-ne-elbasan/100%Always2020-04-17 19:32
https://a2news.com/2020/04/17/shkeli-rregullat-e-karantines-policia-nuk-e-gjobit-priftin-qe-po-shkonte-te-bente-nje-ekzorcizem/100%Always2020-04-17 19:17
https://a2news.com/2020/04/17/tkurren-eksportet-renie-historike-prej-362/100%Always2020-04-17 21:13
https://a2news.com/2020/04/17/mbesa-e-infermierit-te-infektuar-ne-kukes-ne-itali-mjeket-i-konsiderojne-heronj/100%Always2020-04-17 21:12
https://a2news.com/2020/04/17/vasili-me-testime-kaq-te-pakta-nuk-mund-te-flitet-per-kurbe/100%Always2020-04-17 21:10
https://a2news.com/2020/04/17/hakerat-sulmojne-kompanite-qe-po-kerkojne-vaksinen-kunder-koronavirusit/100%Always2020-04-17 21:08
https://a2news.com/2020/04/17/kosova-regjistron-tjeter-viktime-nga-koronavirusi-merr-dhurate-teste-nga-serbia/100%Always2020-04-17 21:07
https://a2news.com/2020/04/17/gjata-jemi-me-mire-se-skenari-me-i-mire-qe-kishim-parashikuar/100%Always2020-04-17 17:44
https://a2news.com/2020/04/17/tunizia-parandalon-tentativen-e-xhihadisteve-per-te-infektuar-policine-me-koronavirus/100%Always2020-04-17 17:42
https://a2news.com/2020/04/17/obsh-paralajmeron-se-afrika-mund-te-jete-epiqendra-e-radhes-e-koronavirusit/100%Always2020-04-17 17:41
https://a2news.com/2020/04/17/lufta-kunder-koronavirusit-shba-miraton-fonde-shtese-per-shqiperine/100%Always2020-04-17 17:40
https://a2news.com/2020/04/17/momenti-shokues-kur-avioni-kryen-ulje-emergjente-ne-autostrade/100%Always2020-04-17 17:40
https://a2news.com/2020/04/17/bilanci-nga-covid-19-ne-itali-575-viktima-ne-24-ore-ulje-drastike-e-rasteve-te-reja/100%Always2020-04-17 17:37
https://a2news.com/2020/04/17/bardhi-rama-nuk-ka-para-per-qytetaret-ndersa-per-oligarket-vazhdon-pagesat/100%Always2020-04-17 17:36
https://a2news.com/2020/04/17/rendohet-situata-me-te-prekurit-nga-koronavirusi-ne-aeroplanmbajtesen-charles-de-gaulle/100%Always2020-04-17 17:35
https://a2news.com/2020/04/17/rritet-ndjeshem-bilanci-i-viktimave-ne-britani/100%Always2020-04-17 17:34
https://a2news.com/2020/04/17/pashka-ortodokse-korce-e-premtja-e-zeze-besimtaret-ndezin-qirinj/100%Always2020-04-17 15:38
https://a2news.com/2020/04/17/qeveria-rishikon-buxhetin-a2-siguron-aktin-normativ-me-nderhyrjet/100%Always2020-04-17 15:37
https://a2news.com/2020/04/17/koronavirusi-kryeministri-rama-falen-gjobat-ndaj-mbi-1200-drejtues-mjetesh-qe-shkelen-rregullat/100%Always2020-04-17 15:29
https://a2news.com/2020/04/17/kryeministri-rama-tregon-me-ke-eshte-konsultuar-per-masat-e-marra-kunder-covid-19/100%Always2020-04-17 15:27
https://a2news.com/2020/04/17/pacientet-me-covid-19-sherohen-me-shpejt-me-kete-ilac/100%Always2020-04-17 15:24
https://a2news.com/2020/04/17/publikohen-lehtesimet-e-reja-rama-nga-neser-pensionistet-mund-te-dalin/100%Always2020-04-17 15:23
https://a2news.com/2020/04/17/koronavirusi-i-merr-jeten-kampionit-te-botes/100%Always2020-04-17 15:20
https://a2news.com/2020/04/17/ulen-aksidentet-asnje-humbje-jete-ne-spitalin-e-traumes/100%Always2020-04-17 15:17
https://a2news.com/2020/04/17/putin-shtyn-paraden-ne-vitin-jubilar-dita-e-fitores-eshte-shenjte-por-edhe-jeta-e-njeriut/100%Always2020-04-17 15:16
https://a2news.com/2020/04/17/8-punetore-te-infektuar-ne-katar-alarm-per-boterorin-2022/100%Always2020-04-17 15:14
https://a2news.com/2020/04/17/uefa-cakton-daten-e-finales-se-champions-league/100%Always2020-04-17 15:12
https://a2news.com/2020/04/17/pranvera-rama-meta-armepushim-i-perkohshem-apo-nje-stine-e-re/100%Always2020-04-17 15:11
https://a2news.com/2020/04/17/basha-koronavirusi-ka-perparuar-te-mbyllen-fasonerite/100%Always2020-04-17 15:07
https://a2news.com/2020/04/17/nobelisti-francez-qe-zbuloi-hiv-koronavirusi-i-manipuluar-nga-kinezet-ne-wuhan/100%Always2020-04-17 14:09
https://a2news.com/2020/04/17/eksodi-i-kosoves-koronavirusi-frenon-pelegrinazhin-ne-kukes/100%Always2020-04-17 13:57
https://a2news.com/2020/04/17/te-luftosh-armikun-me-sheqer/100%Always2020-04-17 13:55
https://a2news.com/2020/04/17/dyshohet-per-lidhje-me-trafikimin-e-25-ton-kanabis-ne-itali-arrestohet-ne-vlore/100%Always2020-04-17 13:52
https://a2news.com/2020/04/17/thomas-strakosha-per-a2-izolimi-stervitja-e-rrepte-me-babain-dhe-e-ardhmja/100%Always2020-04-17 13:50
https://a2news.com/2020/04/17/nigerianet-kthejne-parqet-dhe-autostraden-ne-palester/100%Always2020-04-17 13:47
https://a2news.com/2020/04/17/njerezit-i-kane-harruar-balonat-me-to-tashme-luajne-majmunet/100%Always2020-04-17 13:45
https://a2news.com/2020/04/17/fatmir-vejsiu-viti-shkollor-te-mbaroje-disa-zgjidhje-per-provimet-e-lirimit-dhe-te-matures/100%Always2020-04-17 13:28
https://a2news.com/2020/04/17/bilanci-ditor-ne-spanje-shtohen-viktimat-dhe-rastet-e-reja/100%Always2020-04-17 13:26
https://a2news.com/2020/04/17/testimet-ne-shqiperi-shehu-ne-te-njejtin-nivel-me-vendet-e-afrikes-te-ndryshoje-strategjia/100%Always2020-04-17 13:23
https://a2news.com/2020/04/17/i-sjell-drogen-bashke-me-ushqimet-arrestohet-e-ema-e-te-burgosurit-ne-vlore/100%Always2020-04-17 13:18
https://a2news.com/2020/04/17/paralajmerimi-i-macron-projekti-politik-i-be-rrezikon-te-deshtoje/100%Always2020-04-17 13:16
https://a2news.com/2020/04/17/mesazhi-i-william-dhe-kate-te-tregojme-kujdes-per-shendetin-mendor/100%Always2020-04-17 13:11
https://a2news.com/2020/04/17/lamtumire-shtrengimit-te-duarve-por-ka-edhe-forma-te-tjera-pershendetjeje/100%Always2020-04-17 13:09
https://a2news.com/2020/04/17/sfidat-jo-ne-veri-milani-dhe-interi-refuzojne-futbolli-italian-mund-te-nise-me-kupen/100%Always2020-04-17 13:06
https://a2news.com/2020/04/17/gjurmon-te-infektuarit-aplikacioni-kunder-covid-19-ne-itali-quhet-imunet/100%Always2020-04-17 13:02
https://a2news.com/2020/04/17/ivanka-shkel-karantinen-per-te-festuar-pashket-hebraike/100%Always2020-04-17 12:59
https://a2news.com/2020/04/17/pandemia-koronavirus-trump-zbulon-udhezimet-per-rihapjen-e-amerikes/100%Always2020-04-17 12:57
https://a2news.com/2020/04/17/kina-rishikon-bilancin-ne-wuhan-ka-1300-vdekje-te-panumeruara/100%Always2020-04-17 12:53
https://a2news.com/2020/04/17/8-kafshe-qe-jane-kthyer-ne-eksperte-te-vetizolimit/100%Always2020-04-17 12:50
https://a2news.com/2020/04/17/koronavirusi-ne-rajon-26-raste-te-reja-ne-kosove/100%Always2020-04-17 12:48
https://a2news.com/2020/04/17/pandemia-e-koronavirusit-shba-dhuron-12-mln-dollare-per-shqiperine/100%Always2020-04-17 12:45
https://a2news.com/2020/04/17/nderron-jete-brian-dehnehy-nje-jete-ne-rolin-e-te-ligut/100%Always2020-04-17 12:38
https://a2news.com/2020/04/17/parku-u-mbyll-per-turistet-luanet-pushtojne-rruget/100%Always2020-04-17 12:34
https://a2news.com/2020/04/17/koronavirusi-ne-shqiperi-21-te-prekur-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-17 12:33
https://a2news.com/2020/04/17/mbyllen-74-faqe-pornografike-me-femije/100%Always2020-04-17 12:32
https://a2news.com/2020/04/17/hungaria-i-dhuron-shqiperise-100-mije-maska-cakaj-takon-homologun-ne-tirane/100%Always2020-04-17 12:30
https://a2news.com/2020/04/17/bare-dhe-sadiku-u-mesojne-spanjolleve-himnin-shqiptar/100%Always2020-04-17 12:29
https://a2news.com/2020/04/17/gjenerali-izraelit-koronavirusi-e-ka-te-percaktuar-fundin-zgjat-kudo-70-dite/100%Always2020-04-17 15:01
https://a2news.com/2020/04/17/zhduket-kim-jong-un-mungon-ne-festen-me-te-rendesishme-te-korese-se-veriut/100%Always2020-04-17 14:55
https://a2news.com/2020/04/17/mjeku-mezini-analiza-e-imunitetit-ndihmese-e-madhe-per-personelin-shendetesor/100%Always2020-04-17 14:12
https://a2news.com/2020/04/17/koronavirusi-ne-gjermani-299-te-vdekur-te-premten-shtohen-rastet-e-reja/100%Always2020-04-17 14:10
https://a2news.com/2020/04/17/pandemia-e-koronavirusit-ekonomia-e-kines-peson-renien-me-te-madhe-ne-tre-dekada/100%Always2020-04-17 06:40
https://a2news.com/2020/04/17/italia-merr-vendimin-lehtesira-konkrete-nga-20-prilli/100%Always2020-04-17 14:01
https://a2news.com/2020/04/16/hoteli-i-pabesueshem-qe-u-ndertua-me-dore-per-36-vite/100%Always2020-04-16 21:00
https://a2news.com/2020/04/16/dobesim-i-ozonit-mbi-antarktide-forca-e-natyres-e-kompenson-ne-skajin-tjeter-te-globit/100%Always2020-04-17 21:20
https://a2news.com/2020/04/16/koronavirusi-izraeli-gjen-menyren-unike-per-te-testuar-qytetaret/100%Always2020-04-17 21:23
https://a2news.com/2020/04/16/pashka-ortodokse-ne-kisha-kremtohet-pa-besimtare/100%Always2020-04-17 21:24
https://a2news.com/2020/04/16/tronditese-te-moshuarve-iu-kerkohet-te-firmosin-se-nuk-duan-te-shkojne-ne-spital-nese-infektohen-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-17 21:25
https://a2news.com/2020/04/16/koronavirusi-britaniket-serish-ne-kembe-per-te-falenderuar-mjeket/100%Always2020-04-17 21:27
https://a2news.com/2020/04/16/britania-ne-nevoje-per-te-mbledhur-te-mbjellat-therret-punetore-nga-rumania/100%Always2020-04-17 21:28
https://a2news.com/2020/04/16/trump-rikthen-akuzat-ndaj-obsh-beri-nje-gabim-tragjik-ose-e-dinte-cfare-po-ndodhte/100%Always2020-04-17 21:29
https://a2news.com/2020/04/16/levizja-e-automjeteve-gonxhja-te-gjitha-sherbimet-e-hapura-taksat-te-paguhen/100%Always2020-04-17 09:48
https://a2news.com/2020/04/16/kina-harron-virusin-stadium-17-miliarde-dollare-per-kampionet-e-guangzhou/100%Always2020-04-16 19:13
https://a2news.com/2020/04/16/epidemiologu-alban-ylli-mund-te-kemi-mbi-4000-raste-me-koronavirus/100%Always2020-04-16 18:47
https://a2news.com/2020/04/16/proteste-e-armatosur-kunder-karantines-ne-michigan/100%Always2020-04-16 18:41
https://a2news.com/2020/04/16/tre-zonat-e-nxehta-ne-tirane-cfare-ndodh-ne-vatrat-e-koronavirusit/100%Always2020-04-16 18:37
https://a2news.com/2020/04/16/solidariteti-mes-shqiptareve-si-ka-ndikuar-koronavirusi-ne-marredheniet-njerezore/100%Always2020-04-16 17:56
https://a2news.com/2020/04/16/koronavirusi-veteizolohet-kryeministri-i-maqedonise-se-veriut/100%Always2020-04-16 18:00
https://a2news.com/2020/04/16/maqedonia-e-veriut-shenon-bilancin-me-te-keq-nga-koronavirusi-qe-nga-nisja-e-pandemise/100%Always2020-04-16 17:48
https://a2news.com/2020/04/16/riatdhesimi-ne-shqiperi-sa-do-te-paguaje-nje-person-per-dy-javet-e-karantines/100%Always2020-04-16 17:46
https://a2news.com/2020/04/16/sa-gati-jemi-per-tiu-kthyer-normalitetit-rakacolli-tregon-ne-a2-kushtin-kryesor/100%Always2020-04-16 17:34
https://a2news.com/2020/04/16/shenohen-viktima-te-reja-nga-koronavirusi-ne-kosove/100%Always2020-04-16 17:34
https://a2news.com/2020/04/16/masat-sporadike-te-qeverise-te-paefektshme-per-ekonomine-basha-qeveria-duket-se-po-lufton-me-shume-njerezit-se-virusin/100%Always2020-04-16 17:18
https://a2news.com/2020/04/16/koronavirusi-mban-te-rrethuar-nju-jorkun-dhe-per-nje-muaj/100%Always2020-04-16 17:09
https://a2news.com/2020/04/16/kater-vende-dhe-disa-leksione-per-tu-mbajtur-mend-nga-pandemia-e-sotme/100%Always2020-04-30 10:41
https://a2news.com/2020/04/16/koronavirusi-britania-zgjat-dhe-3-jave-masat-shtrenguese/100%Always2020-04-16 16:30
https://a2news.com/2020/04/16/me-sportin-e-paralizuar-kompanite-po-ofrojne-baste-mbi-rastet-e-reja-ditore-me-koronavirus/100%Always2020-04-16 16:07
https://a2news.com/2020/04/16/ulet-serish-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-itali/100%Always2020-04-16 17:04
https://a2news.com/2020/04/16/polici-hero-ne-vlore-shpeton-gruan-nga-mbytja/100%Always2020-04-16 15:59
https://a2news.com/2020/04/16/princi-william-hap-nje-spital-emergjence-per-covid-19/100%Always2020-04-16 15:49
https://a2news.com/2020/04/16/deputete-te-maskuar-ne-seancen-e-jashtezakonshme/100%Always2020-04-16 15:48
https://a2news.com/2020/04/16/super-hoteli-turk-qe-pluskon-mbi-rrenojat-arkeologjike/100%Always2020-04-16 15:22
https://a2news.com/2020/04/16/covid-19-bizneset-kthejne-syte-drejt-sherbimeve-online/100%Always2020-04-16 15:12
https://a2news.com/2020/04/16/covid-19-40-mije-te-papune-vetem-28-e-kompanive-me-punen-online/100%Always2020-04-16 15:04
https://a2news.com/2020/04/16/kompanite-e-importit-veshtiresi-per-sigurimin-e-lendes-se-pare-nga-tregjet-europiane/100%Always2020-04-16 15:00
https://a2news.com/2020/04/16/anketa-e-covid-19-bizneset-ne-veshtiresi-nuk-kane-kliente-dhe-as-likuiditet/100%Always2020-04-16 14:58
https://a2news.com/2020/04/16/arrestohet-ilir-selmani-i-dyshuar-si-bashkepunetor-ne-vrasjen-e-santiago-malkos/100%Always2020-04-16 15:21
https://a2news.com/2020/04/16/treni-me-shpejtesi-965-km-h-do-te-bashkoje-qytetet-europiane/100%Always2020-04-16 15:17
https://a2news.com/2020/04/16/arena-e-eurosong-2020-kthehet-ne-spital-per-te-prekurit-me-koronavirus/100%Always2020-04-16 14:50
https://a2news.com/2020/04/16/serish-nderhyrje-ne-buxhet-qeveria-ul-shpenzimet-rrit-rezervat-per-covid-19/100%Always2020-04-16 14:40
https://a2news.com/2020/04/16/sekuestrohet-kokaine-ne-ngarkesen-me-maska-per-britanine/100%Always2020-04-16 14:39
https://a2news.com/2020/04/16/nga-e-shtuna-nisin-riatdhesimet-dy-jave-ne-karantine/100%Always2020-04-16 14:26
https://a2news.com/2020/04/16/zbuloni-telefonin-e-ri-te-apple-i-mire-dhe-i-lire/100%Always2020-04-16 14:25
https://a2news.com/2020/04/16/elbasan-mes-maleve-gjalleron-vetem-natyra-gjinari-turistik-pa-turiste/100%Always2020-04-16 14:14
https://a2news.com/2020/04/16/tunel-dezinfektues-dhe-masa-te-rrepta-sigurie-rihapet-tregu-i-elbasanit/100%Always2020-04-16 13:55
https://a2news.com/2020/04/16/koronavirusi-ne-rajon-vdesin-4-punonjes-te-ministrise-se-brendshme-ne-serbi/100%Always2020-04-16 13:29
https://a2news.com/2020/04/16/koronavirusi-i-merr-jeten-shkrimtarit-luis-sepulveda/100%Always2020-04-16 13:25
https://a2news.com/2020/04/16/9-raste-me-covid-19-ne-kukes-gjici-virusi-na-erdhi-andej-nga-nuk-e-prisnim/100%Always2020-04-16 13:18
https://a2news.com/2020/04/16/murrizi-berisha-dhe-meta-bene-20-tendera-sekret-ju-223/100%Always2020-04-16 13:08
https://a2news.com/2020/04/16/golem-nga-termeti-tek-pandemia-gati-strukturat-per-te-riatdhesuarit/100%Always2020-04-16 13:10
https://a2news.com/2020/04/16/zbardhen-ndryshimet-ne-kodin-penal-deri-ne-8-vite-burg-per-perhapje-virusi/100%Always2020-04-16 13:03
https://a2news.com/2020/04/16/miratohen-12-aktet-normative-per-pandemine-rama-u-mbush-nje-boshllek-ne-kodin-penal/100%Always2020-04-16 12:33
https://a2news.com/2020/04/16/krasniqi-per-ndryshimet-ne-kodin-penal-po-krijohet-prededent-i-rrezikshem-por-edhe-i-panevojshem/100%Always2020-04-16 12:03
https://a2news.com/2020/04/16/si-do-te-shperndahen-100-mln-eurot-per-rindertimin-zyrtari-i-be-flet-ne-a2/100%Always2020-04-16 11:55
https://a2news.com/2020/04/16/si-mund-te-ndihmoje-celulari-ne-luften-kunder-koronavirusit/100%Always2020-04-16 11:25
https://a2news.com/2020/04/16/e-pamundur-te-dihet-se-kur-do-te-rikthehet-futbolli/100%Always2020-04-16 11:13
https://a2news.com/2020/04/16/show-must-go-on-shba-rikthen-sportin-wrestling-kthehet-ne-ring/100%Always2020-04-16 11:13
https://a2news.com/2020/04/16/koronavirusi-ne-shqiperi-nderron-jete-nje-64-vjecare/100%Always2020-04-16 11:10
https://a2news.com/2020/04/16/denimet-gjate-pandemise-rama-italia-ka-edhe-burgimin-e-perjetshem-nevojiten-per-hapjen/100%Always2020-04-16 10:36
https://a2news.com/2020/04/16/fjalimi-ne-pe-leyen-i-kerkon-serish-falje-italise-munguam-kur-kishit-nevoje/100%Always2020-04-16 10:31
https://a2news.com/2020/04/16/spanje-551-viktima-dhe-thuajse-4000-te-sheruar-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-16 10:23
https://a2news.com/2020/04/16/rama-shqiperia-perballoi-fazen-e-pare-projeksionet-flisnin-per-18-mije-te-vdekur/100%Always2020-04-16 10:15
https://a2news.com/2020/04/16/99-vjecari-veteran-lufte-mbledh-15-milione-dollare-kunder-koronavirusit/100%Always2020-04-16 09:59
https://a2news.com/2020/04/16/rusia-shqeteson-shba-ne-hapesire-teston-raketen-kunder-sateliteve/100%Always2020-04-16 09:54
https://a2news.com/2020/04/16/australia-nuk-nxitohet-masat-ndaj-pandemise-zgjaten-edhe-per-4-jave/100%Always2020-04-16 09:48
https://a2news.com/2020/04/16/ruci-shqiperia-do-te-dale-nga-pandemia-si-nje-nga-vendet-me-te-sigurta-ne-planet/100%Always2020-04-16 09:32
https://a2news.com/2020/04/16/kriza-nga-pandemia-profesor-citaku-politika-te-bashkepunoje-diaspora-e-gatshme-te-ndihmoje/100%Always2020-04-16 09:16
https://a2news.com/2020/04/16/ndryshimet-ne-kodin-penal-meta-dergon-permiresimet-ne-kuvend/100%Always2020-04-16 09:19
https://a2news.com/2020/04/16/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-518-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-04-16 10:59
https://a2news.com/2020/04/16/gjej-me-te-miren-nga-e-keqja-karantina-e-eneda-tarifes-dhe-koncertet-poshte-ballkoneve/100%Always2020-04-16 08:23
https://a2news.com/2020/04/16/ligjet-per-pandemine-daci-antikushtetues-nuk-duhen-miratuar-nga-kuvendi-i-cmendur/100%Always2020-04-16 08:22
https://a2news.com/2020/04/16/nga-teorite-konspirative-tek-hapat-konkrete-shba-po-heton-mbi-origjinen-e-vertete-te-koronavirusit/100%Always2020-04-16 08:09
https://a2news.com/2020/04/16/rama-fluturimet-e-riatdhesimit-14-euro-per-hotelin-do-te-paguhen-nga-qeveria-7-nga-qytetari/100%Always2020-04-16 08:09
https://a2news.com/2020/04/16/sot-seanca-e-pazakonte-plenare-nga-matja-e-temperatures-te-vendosja-ne-salle/100%Always2020-04-16 07:28
https://a2news.com/2020/04/16/trump-amerika-e-ka-kaluar-pikun-e-pandemise-vendet-e-tjera-genjejne-me-shifrat/100%Always2020-04-16 06:48
https://a2news.com/2020/04/16/koronavirusi-36-raste-te-reja-ne-kosove-99-te-vdekur-ne-serbi/100%Always2020-04-16 06:23
https://a2news.com/2020/04/15/kosova-ngaterroi-prioritetet-edita-tahiri-per-a2-dinamika-politika-u-vendos-para-shendetit-publik/100%Always2020-04-15 20:46
https://a2news.com/2020/04/15/aksident-me-vdekje-ne-shijak/100%Always2020-04-15 20:42
https://a2news.com/2020/04/15/ambasadorja-kim-vlereson-lidershipin-shqiptar-ne-mbledhjen-e-keshillit-te-sigurise/100%Always2020-04-15 20:32
https://a2news.com/2020/04/15/mbledhja-e-keshillit-te-sigurise-basha-kerkova-rritjen-e-testimeve-dhe-mbeshtetjes/100%Always2020-04-15 20:10
https://a2news.com/2020/04/15/eksperti-i-obsh-europa-dhe-shba-mund-te-goditen-nga-4-vale-te-koronavirusit/100%Always2020-04-15 20:03
https://a2news.com/2020/04/15/ekonomi-ka-nisur-dialogu-biznes-qeveri-por-mos-harroni-se-sapo-kaluam-termetin/100%Always2020-04-15 19:21
https://a2news.com/2020/04/15/te-prekurit-nga-koronavirusi-ne-maqedonine-e-veriut-arrijne-ne-974/100%Always2020-04-15 19:03
https://a2news.com/2020/04/15/bizneset-nuk-merret-garancia-sovrane-nese-nuk-ke-likuiditet-dhe-ke-kredi/100%Always2020-04-15 19:10
https://a2news.com/2020/04/15/dite-e-zymte-per-francen-mbi-1400-viktima-ne-24-ore/100%Always2020-04-15 18:42
https://a2news.com/2020/04/15/106-vjecarja-del-nga-spitali-pasi-u-sherua-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-15 20:25
https://a2news.com/2020/04/15/spahia-numer-teper-i-ulet-testimesh-ne-shkoder/100%Always2020-04-15 18:13
https://a2news.com/2020/04/15/perfundon-mbledhja-e-keshillit-te-sigurise-zbardhen-detajet/100%Always2020-04-15 18:18
https://a2news.com/2020/04/15/koronavirusi-epidemiologu-piku-i-pandemise-ne-vendin-tone-ka-kaluar/100%Always2020-04-15 17:51
https://a2news.com/2020/04/15/humbi-nenen-nga-koronavirusi-padit-presidentin-e-vendit/100%Always2020-04-15 17:36
https://a2news.com/2020/04/15/futbollisti-me-pak-i-paguar-i-premier-league-ul-pagen-e-tij-me-30/100%Always2020-04-15 17:15
https://a2news.com/2020/04/15/koronavirusi-gjermania-po-mendon-hapjen-e-shkollave-dhe-disa-dyqaneve/100%Always2020-04-15 17:13
https://a2news.com/2020/04/15/hapja-e-shkollave-ne-danimarke-reagojne-prinderit-femijet-tane-nuk-jane-kafshe-laboratori/100%Always2020-04-15 16:54
https://a2news.com/2020/04/15/vidhen-te-dhenat-e-gjysme-milioni-perdoruesish-te-zoom/100%Always2020-04-16 07:11
https://a2news.com/2020/04/15/sony-prezanton-fotot-me-te-mira-te-vitit/100%Always2020-04-15 16:18
https://a2news.com/2020/04/15/578-viktima-ne-24-ore-ne-itali-lombardia-kerkon-rihapjen-e-bizneseve/100%Always2020-04-15 16:35
https://a2news.com/2020/04/15/trump-vendosi-ti-nderprese-fondet-reagon-kreu-i-obsh/100%Always2020-04-15 16:17
https://a2news.com/2020/04/15/specialistet-nje-stadium-plot-bombe-biologjike/100%Always2020-04-15 15:50
https://a2news.com/2020/04/15/2-milione-banore-te-botes-te-infektuar-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-15 15:06
https://a2news.com/2020/04/15/rindertimi-pas-termetit-be-firmos-alokohen-15-milione-euro-per-shkollat/100%Always2020-04-15 14:53
https://a2news.com/2020/04/15/situata-nga-pandemia-bashkia-shkoder-kerkon-marrjen-e-masave-shtese/100%Always2020-04-15 14:48
https://a2news.com/2020/04/15/studimi-per-lakuriqet-e-nates-alarmi-i-shba-dy-vite-para-pandemise-wuhani-perben-rrezik/100%Always2020-04-15 14:35
https://a2news.com/2020/04/15/rama-hapim-rrugen-e-riatdhesimeve-por-duhet-durim-i-detyruar-karantinimi-ne-hotel/100%Always2020-04-15 14:42
https://a2news.com/2020/04/15/anketa-e-biznesit-per-covid-19-gjysma-te-mbyllur-nuk-paguajne-dot-taksat/100%Always2020-04-15 14:29
https://a2news.com/2020/04/15/vaksina-per-covid-19-shkencetaret-kalojne-ne-fazen-e-dyte-pas-testeve-klinike/100%Always2020-04-15 17:16
https://a2news.com/2020/04/15/gjurmohet-covid-19-a2-zbulon-3-vatrat-me-te-rrezikshme-ne-tirane/100%Always2020-04-16 18:36
https://a2news.com/2020/04/15/ne-gjurmet-e-koronavirusit-nje-dite-pune-e-mjekeve-infeksioniste/100%Always2020-04-15 13:32
https://a2news.com/2020/04/15/ne-ballkan-debora-iken-me-shpejt-nga-sa-erdhi-kthehet-pranvera/100%Always2020-04-15 17:07
https://a2news.com/2020/04/15/shba-nga-covid-19-varrimet-behen-si-ne-kinema-te-pranishmit-e-ndjekin-nga-makinat/100%Always2020-04-15 17:05
https://a2news.com/2020/04/15/do-te-sulmonin-bazat-amerikane-ne-gjermani-arrestohen-kater-pjesetare-te-isis/100%Always2020-04-15 13:07
https://a2news.com/2020/04/15/pandemia-e-koronavirusit-obsh-flet-per-here-te-pare-per-vaksinen-e-tuberkulozit/100%Always2020-04-15 13:06
https://a2news.com/2020/04/15/bregu-kriza-nga-pandemia-nje-leksion-i-madh-edhe-per-be-asnje-vend-nuk-e-perballon-i-vetem/100%Always2020-04-15 13:52
https://a2news.com/2020/04/15/family-portrait-pink-dhe-djali-3-vjecar-tregojne-vuajtjet-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-15 12:13
https://a2news.com/2020/04/15/matura-shteterore-shahini-sqaron-testet-dhe-pse-nuk-dalin-tabletat-nga-shkollat/100%Always2020-04-15 12:12
https://a2news.com/2020/04/15/pezullon-fondet-per-obsh-kritikohet-vendimi-shteteve-te-bashkuara/100%Always2020-04-15 12:10
https://a2news.com/2020/04/15/vlore-autoritetet-mbyllin-tregun-e-orizit-nuk-kishte-masa-sigurie/100%Always2020-04-15 12:08
https://a2news.com/2020/04/15/danimarka-rihap-shkollat-fillore-dhe-kopshtet-shteti-i-pare-ne-europe-qe-e-ben-kete/100%Always2020-04-15 12:07
https://a2news.com/2020/04/15/dronet-bejne-kerdine-ndeshkohen-me-10-mije-leke-mbi-600-qytetare/100%Always2020-04-15 12:06
https://a2news.com/2020/04/15/raporti-i-bsh-covid-19-rrezik-per-ekonomine-do-te-preke-familjet-dhe-konsumin/100%Always2020-04-15 12:04
https://a2news.com/2020/04/15/spahia-i-pd-pse-nuk-analizohen-tamponet-e-shkodres-po-fshihet-realiteti/100%Always2020-04-15 12:02
https://a2news.com/2020/04/15/tabaku-qeveria-perjashton-importuesit-e-jahteve-nga-tvsh-por-jo-sipermarrjet-qe-vuajne-krizen/100%Always2020-04-15 12:01
https://a2news.com/2020/04/15/jo-te-gjithe-po-humbasin-para-ne-kohe-pandemie-dikush-ka-fituar-24-miliarde-dollare/100%Always2020-04-15 11:59
https://a2news.com/2020/04/15/milano-mbulohet-nga-nje-re-e-madhe-pluhuri/100%Always2020-04-15 11:56
https://a2news.com/2020/04/15/tirana-nen-izolim-kryeqyteti-ndalet-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-15 11:55
https://a2news.com/2020/04/15/aksidentohet-per-vdekje-nje-58-vjecar-ne-tirane/100%Always2020-04-15 11:53
https://a2news.com/2020/04/15/nuk-ka-tapet-te-kuq-ne-kane-koronavirusi-detyron-anulimin-e-festivalit/100%Always2020-04-15 11:53
https://a2news.com/2020/04/15/humbet-punen-per-shkak-te-pandemise-fiton-48-milione-dollare-ne-lotari/100%Always2020-04-15 11:52
https://a2news.com/2020/04/15/koronavirusi-ne-spanje-serish-mbi-500-viktima-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-15 11:51
https://a2news.com/2020/04/15/notre-dame-1-vit-pas-zjarrit-mbetjet-toksike-stuhite-dhe-pandemia-cenuan-rindertimin/100%Always2020-04-15 11:50
https://a2news.com/2020/04/15/koronavirusi-ne-shqiperi-konfirmohen-19-raste-te-reja-nderron-jete-nje-tjeter-person/100%Always2020-04-15 12:18
https://a2news.com/2020/04/15/skandal-ne-restorantin-e-mc-donald-nuk-pranohen-klientet-afrikane-nga-frika-e-koronavirusit/100%Always2020-04-15 11:46
https://a2news.com/2020/04/15/ka-vetem-nje-veshke-me-diabet-dhe-semundje-te-zemres-97-vjecarja-fiton-luften-me-koronavirusin/100%Always2020-04-15 11:43
https://a2news.com/2020/04/15/koronavirusi-ne-kosove-bie-numri-i-rasteve-te-reja/100%Always2020-04-15 11:42
https://a2news.com/2020/04/15/trump-bllokon-fondet-per-obsh-ne-ekspertet-krim-ndaj-njerezimit/100%Always2020-04-15 11:41
https://a2news.com/2020/04/15/kater-familjare-dhe-nje-kolege-i-infermierit-ne-kukes-pozitive-me-koronavirus/100%Always2020-04-15 11:38
https://a2news.com/2020/04/15/rekord-ditor-vdekjesh-nga-koronavirusi-ne-gjermani-por-57-e-te-infektuarve-jane-sheruar/100%Always2020-04-15 11:37
https://a2news.com/2020/04/15/spitalet-ne-rusi-mbushen-me-te-infektuar-putin-piku-i-pandemise-ende-larg/100%Always2020-04-15 10:59
https://a2news.com/2020/04/15/lamallari-nga-shkodra-jane-dyfishuar-masat-ndaj-te-pabindurve-qytetaret-te-ndergjegjesohen/100%Always2020-04-15 13:15
https://a2news.com/2020/04/15/karantina-e-edy-reja-s-trajneri-i-kombetares-flet-ne-dita-jone/100%Always2020-04-15 13:12
https://a2news.com/2020/04/14/48-vjecari-britanik-nderron-jete-disa-dite-pasi-ishte-sheruar-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-14 21:31
https://a2news.com/2020/04/14/avioni-me-i-madh-ne-bote-me-ndihma-per-koronavirusin-mberrin-ne-poloni/100%Always2020-04-14 21:30
https://a2news.com/2020/04/14/situata-me-koronavirusin-presidenti-mbledh-serish-keshillin-e-sigurise/100%Always2020-04-14 21:29
https://a2news.com/2020/04/14/mjeket-debat-te-ashper-me-macron-kemi-mungese-stafi-dhe-pajisjesh/100%Always2020-04-14 21:28
https://a2news.com/2020/04/14/shqiptaret-jashte-kufirit-balluku-nga-e-shtuna-nisin-riatdhesimet/100%Always2020-04-14 20:05
https://a2news.com/2020/04/14/kina-nderton-per-6-dite-nje-tjeter-spital-per-pacientet-me-koronavirus/100%Always2020-04-14 20:04
https://a2news.com/2020/04/14/aksidenti-i-frikshem-fluturues-ne-poloni/100%Always2020-04-14 19:32
https://a2news.com/2020/04/14/e-pabesueshme-lind-keci-me-dy-koka-ne-wisconsin/100%Always2020-04-14 20:01
https://a2news.com/2020/04/14/revista-science-karantina-mund-te-rikthehet-me-periudha-deri-ne-2022/100%Always2020-04-14 20:00
https://a2news.com/2020/04/14/pandemia-nga-koronavirusi-bilanc-tjeter-negativ-nga-franca/100%Always2020-04-14 19:58
https://a2news.com/2020/04/14/6-viktima-ne-24-ore-ne-maqedonine-e-veriut-54-raste-te-reja/100%Always2020-04-14 18:30
https://a2news.com/2020/04/14/kreu-i-fshf-ne-zi-ndahet-nga-jeta-nena-e-armand-dukes/100%Always2020-04-14 18:29
https://a2news.com/2020/04/14/formula-e-shehut-per-te-dale-nga-karantina-sa-me-shume-testime-identifikime-dhe-izolime/100%Always2020-04-14 18:28
https://a2news.com/2020/04/14/ldk-pro-koalicionit-qeveritar-me-aak-nismen-dhe-akr/100%Always2020-04-14 18:27
https://a2news.com/2020/04/14/itali-nderron-jete-gazetari-i-njohur-sportiv/100%Always2020-04-14 18:26
https://a2news.com/2020/04/14/rriten-ndjeshem-te-prekurit-dhe-viktimat-nga-koronavirusi-ne-serbi/100%Always2020-04-14 18:25
https://a2news.com/2020/04/14/koronavirus-27-vjecarja-ne-terapi-intensive-dhe-ne-koma-farmakologjike-lind-nje-vajze/100%Always2020-04-14 18:24
https://a2news.com/2020/04/14/plani-i-hapjes-rama-i-ngjashem-me-austrine-shtrengohen-masat-ne-varesi-te-zhvillimeve/100%Always2020-04-14 18:22
https://a2news.com/2020/04/14/seria-a-java-vendimtare-per-rifillimin-3-hapa-per-te-bindur-qeverine-ne-fund-te-majit/100%Always2020-04-14 18:21
https://a2news.com/2020/04/14/rritet-serish-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-itali/100%Always2020-04-14 18:18
https://a2news.com/2020/04/14/holande-kabina-te-posacme-per-te-takuar-te-afermit-e-moshuar/100%Always2020-04-14 18:16
https://a2news.com/2020/04/14/viktimat-nga-koronavirusi-ne-britani-i-kalojne-12-mije/100%Always2020-04-14 18:14
https://a2news.com/2020/04/14/protesta-te-medha-ne-indi-kunder-zgjatjes-se-masave-ndaj-covid-19/100%Always2020-04-14 18:13
https://a2news.com/2020/04/14/trondit-raporti-i-fmn-europa-ne-krizen-me-te-thelle-nga-viti-1930-perfitojne-vendet-aziatike/100%Always2020-04-14 18:11
https://a2news.com/2020/04/14/nje-tjeter-107-vjecare-i-shpeton-koronavirusit/100%Always2020-04-14 18:09
https://a2news.com/2020/04/14/i-kerkoi-qe-te-dilte-nga-shtepia-burri-me-koronavirus-vret-gruan-e-tij/100%Always2020-04-14 15:03
https://a2news.com/2020/04/14/rihapja-e-kujdesshme-e-italise-pushimet-do-te-behen-por-me-masa-sigurie/100%Always2020-04-14 18:07
https://a2news.com/2020/04/14/nis-rihapja-graduale-e-bizneseve-ne-europe-obsh-kini-kujdes/100%Always2020-04-14 18:05
https://a2news.com/2020/04/14/vlore-dyndje-ne-banka-nderhyn-policia-per-respektimin-e-distances/100%Always2020-04-14 17:56
https://a2news.com/2020/04/14/shkelja-e-karantines-zbutet-mazhoranca-redukton-nje-pjese-te-denimeve/100%Always2020-04-14 17:55
https://a2news.com/2020/04/14/rama-pavaresisht-luftes-qe-po-perjetojme-be-e-mbajti-fjalen-per-rindertimin/100%Always2020-04-14 17:54
https://a2news.com/2020/04/14/ministria-e-shendetesise-62-vjecarja-nga-shkodra-asimptomatike-ka-nderruar-jete-nga-semundjet-e-meparshme/100%Always2020-04-14 18:33
https://a2news.com/2020/04/14/mbi-3-miliarde-euro-per-koronavirusin-ne-buxhetin-e-be-shtohen-edhe-100-milione-eurot-e-termetit-per-shqiperine/100%Always2020-04-14 20:28
https://a2news.com/2020/04/14/perfiton-nga-aeroplanmbajteset-amerikane-ne-karantine-kina-afron-te-veten-brigjeve-te-tajvanit/100%Always2020-04-14 18:38
https://a2news.com/2020/04/14/mesimi-online-dekani-laci-zhvillohet-normalisht-interesi-i-jashtezakonshem/100%Always2020-04-14 18:41
https://a2news.com/2020/04/14/aksident-i-frikshem-ne-ish-bllok-makina-perfundon-brenda-ne-dyqan/100%Always2020-04-14 19:03
https://a2news.com/2020/04/14/thyen-karantinen-po-shetisja-me-breshken/100%Always2020-04-14 19:06
https://a2news.com/2020/04/14/rama-po-pergatitet-programi-i-hapjes-graduale-lokalet-te-fundit/100%Always2020-04-14 19:07
https://a2news.com/2020/04/14/rama-denonconi-nese-punoni-ne-te-zeze-do-te-kete-edhe-shperblim/100%Always2020-04-14 19:09
https://a2news.com/2020/04/14/pasojat-e-pandemise-ne-kukes-shitesit-e-farerave-bujqesore-ne-veshtiresi-ekonomike/100%Always2020-04-14 19:11
https://a2news.com/2020/04/14/trump-po-mendon-rihapjen-kam-autoritet-te-plote-te-vendos-per-shtetet/100%Always2020-04-14 19:14
https://a2news.com/2020/04/14/premier-league-ne-qershor-ndeshjet-te-gjitha-ne-stadiumin-wembley/100%Always2020-04-14 19:27
https://a2news.com/2020/04/14/tifozet-zevendesohen-nga-manekinet-ne-tajvan/100%Always2020-04-14 19:30
https://a2news.com/2020/04/14/merkato-pas-covid-19-fifa-pergatit-afatin-e-trete-te-transferimeve/100%Always2020-04-14 19:32
https://a2news.com/2020/04/14/koronavirus-ka-rrezik-nga-ajri-i-kondicionuar-jo-por-me-disa-premisa/100%Always2020-04-14 19:35
https://a2news.com/2020/04/14/manastirliu-sherohen-4-mjeke-mes-tyre-brataj-dhe-koraqi/100%Always2020-04-14 19:36
https://a2news.com/2020/04/14/trupat-e-pajete-neper-karrige-foto-tragjike-nga-spitali-ne-shba/100%Always2020-04-14 19:38
https://a2news.com/2020/04/14/pandemia-e-koronavirusit-meta-te-shmangen-denimet-e-ashpra/100%Always2020-04-14 19:38
https://a2news.com/2020/04/14/nje-infermier-rasti-i-pare-me-koronavirus-ne-kukes-do-te-testohen-35-mjeke-dhe-infermiere/100%Always2020-04-14 19:39
https://a2news.com/2020/04/14/spanja-publikon-shifrat-ditore-ka-serish-rritje-te-viktimave-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-14 19:55
https://a2news.com/2020/04/14/studimet-per-pandemine-covid-19-mund-te-sulmoje-trurin-dhe-sistemin-nervor/100%Always2020-04-14 19:57
https://a2news.com/2020/04/14/shkon-te-terheqe-ndihmen-per-koronavirusin-gjen-8-milione-dollare-ne-llogari/100%Always2020-04-14 19:57
https://a2news.com/2020/04/14/vaksina-e-tuberkulozit-dhe-mbrojtja-nga-covid-19-flet-kerkuesja-shkencore-ne-oksford/100%Always2020-04-14 19:54
https://a2news.com/2020/04/14/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-475-numri-i-personave-te-prekur-rasti-i-pare-ne-kukes/100%Always2020-04-14 19:53
https://a2news.com/2020/04/14/grabitja-ne-rinas-zgjatet-paraburgimi-per-te-arrestuarit/100%Always2020-04-14 19:50
https://a2news.com/2020/04/14/te-akuzuarit-per-vrasjen-e-kasmit-refuzojne-gjyqin-online/100%Always2020-04-14 19:49
https://a2news.com/2020/04/14/gjendet-nje-person-i-pajete-ne-lezhe/100%Always2020-04-14 08:34
https://a2news.com/2020/04/14/paketa-e-zgjeruar-rama-176-mije-familje-do-te-marrin-nga-40-mije-leke/100%Always2020-04-14 19:48
https://a2news.com/2020/04/14/jugu-i-shteteve-te-bashkuara-njeh-serish-shkaterrimin-e-tornadove-te-pakten-31-viktima/100%Always2020-04-14 19:47
https://a2news.com/2020/04/14/eksperti-i-shendetesise-masat-nuk-duhet-te-jene-unike-por-inteligjente/100%Always2020-04-14 19:46
https://a2news.com/2020/04/14/gjoni-shqiperia-ne-krize-jo-nga-pandemia-por-financiare-qytetaret-sduhen-trajtuar-si-kriminele/100%Always2020-04-14 19:43
https://a2news.com/2020/04/14/rama-cdo-hapje-do-te-shoqerohet-me-tolerance-zero-per-abuzimet/100%Always2020-04-14 19:41
https://a2news.com/2020/04/13/nderron-jeten-aktorja-patricia-millardet-gjyqtarja-e-oktapodit/100%Always2020-04-13 21:30
https://a2news.com/2020/04/13/rritja-e-numrit-te-te-prekurve-kosova-shtrengon-masat-kunder-koronavirusit/100%Always2020-04-13 21:29
https://a2news.com/2020/04/13/franca-zgjat-izolimin-deri-me-11-maj-macron-koronavirusi-na-gjeti-pa-pergatitur/100%Always2020-04-13 21:28
https://a2news.com/2020/04/13/fshati-qe-perdor-fantazmat-per-te-ruajtur-karantinen/100%Always2020-04-13 20:16
https://a2news.com/2020/04/13/nuk-lejohen-grumbullimet-por-kjo-feste-permbush-kushtet-e-karantines/100%Always2020-04-13 21:27
https://a2news.com/2020/04/13/nje-tjeter-viktime-nga-koronavirusi-nderron-jete-68-vjecarja/100%Always2020-04-13 21:26
https://a2news.com/2020/04/13/stergjyshja-me-cool-e-karantines-ka-nevoje-per-me-shume-vere/100%Always2020-04-13 21:25
https://a2news.com/2020/04/13/thirrja-e-rames-per-bashkepunim-bardhi-kerkon-te-mbuloje-deshtimin/100%Always2020-04-13 21:24
https://a2news.com/2020/04/13/misioni-te-gjejme-nenen-pate/100%Always2020-04-13 18:24
https://a2news.com/2020/04/13/zjarr-i-fuqishem-prane-centralit-te-cernobilit-ne-ukraine/100%Always2020-04-13 21:23
https://a2news.com/2020/04/13/rama-prezanton-paketen-e-zgjeruar-financiare-zbulohet-se-sa-individe-do-te-perfitojne/100%Always2020-04-13 21:21
https://a2news.com/2020/04/13/situata-nga-koronavirusi-merkel-ne-presion-per-te-lehtesuar-masat/100%Always2020-04-13 21:19
https://a2news.com/2020/04/13/rama-ftese-bashes-te-bashkojme-forcat/100%Always2020-04-13 17:45
https://a2news.com/2020/04/13/per-ta-nuk-ka-karantine-fluks-emigrantesh-nga-turqia-drejt-greqise/100%Always2020-04-13 20:42
https://a2news.com/2020/04/13/eugena-tomini-heret-per-te-diskutuar-per-testim-masiv-ne-shqiperi/100%Always2020-04-13 20:42
https://a2news.com/2020/04/13/e-rralle-ne-shba-e-mbyllur-prej-3-javesh-ne-shtepi-por-infektohet-me-koronavirus/100%Always2020-04-13 17:43
https://a2news.com/2020/04/13/do-te-gjobiteshin-se-nuk-respektuan-karantinen-vendosin-te-sulmojne-policet/100%Always2020-04-13 16:56
https://a2news.com/2020/04/13/obsh-koronavirusi-10-here-me-vdekjeprures-se-gripi-i-vitit-2009/100%Always2020-04-13 20:40
https://a2news.com/2020/04/13/koronavirusi-ne-itali-serish-mbi-500-viktima-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-13 20:39
https://a2news.com/2020/04/13/shba-larg-kontrollit-te-perparimit-te-koronavirusit-pesimizem-ne-nba/100%Always2020-04-13 20:37
https://a2news.com/2020/04/13/102-mjeke-nga-serbia-ne-komunat-me-shumice-serbe-ne-kosove/100%Always2020-04-13 16:28
https://a2news.com/2020/04/13/plani-i-uefa-s-champions-league-mund-te-mbyllet-per-tre-jave/100%Always2020-04-13 16:27
https://a2news.com/2020/04/13/origjina-e-koronavirusit-kina-kufizon-publikimin-e-studimeve/100%Always2020-04-13 16:24
https://a2news.com/2020/04/13/koronavirusi-vijon-te-marre-jete-ne-kosove-maqedoni-e-veriut-e-serbi/100%Always2020-04-13 16:22
https://a2news.com/2020/04/13/tirana-me-e-qete-me-regjimin-e-ri-te-levizjes/100%Always2020-04-13 16:20
https://a2news.com/2020/04/13/pas-koronavirusit-tornadot-shkaktojne-viktima-ne-shba/100%Always2020-04-13 16:19
https://a2news.com/2020/04/13/cudit-brad-pitt-nuk-njoh-fytyrat-kam-nje-semundje/100%Always2020-04-13 16:19
https://a2news.com/2020/04/13/taksat-vendore-komisioni-i-ekonomise-miraton-shtyrjen-e-tatim-fitimit/100%Always2020-04-13 16:17
https://a2news.com/2020/04/13/pandemia-e-koronavirusit-britania-e-madhe-publikon-bilancin-ditor/100%Always2020-04-13 16:16
https://a2news.com/2020/04/13/besimtari-thyen-karantinen-dasmoret-e-vetmuar-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-04-13 16:15
https://a2news.com/2020/04/13/seanca-e-se-enjtes-zbardhet-rendi-i-dites-me-24-pika/100%Always2020-04-13 16:14
https://a2news.com/2020/04/13/pandemia-ne-fshatin-turistik-voskopoja-kurre-me-pare-kaq-e-shkrete/100%Always2020-04-13 16:13
https://a2news.com/2020/04/13/aksident-me-nje-automjet-tek-pushimi-i-shoferit-nderron-jete-drejtuesi-i-bicikletes/100%Always2020-04-13 16:12
https://a2news.com/2020/04/13/kur-femijet-behen-pjese-e-stervitjes-ne-shtepi/100%Always2020-04-13 16:11
https://a2news.com/2020/04/13/obsh-koronavirusi-nuk-do-te-ike-me-maskat-do-te-jene-norma-ne-te-ardhmen/100%Always2020-04-13 16:11
https://a2news.com/2020/04/13/policia-perdor-drone-per-kontrollin-e-territorit-gjate-pandemise/100%Always2020-04-13 16:03
https://a2news.com/2020/04/13/seanca-e-jashtezakonshme-plenare-krasniqi-parlamenti-po-kryen-vetem-rolin-e-noterit/100%Always2020-04-13 16:09
https://a2news.com/2020/04/13/komisionet-online-nis-puna-per-seancen-e-pazakonte-plenare/100%Always2020-04-13 16:04
https://a2news.com/2020/04/13/mberrijne-8-ton-materiale-per-mjeket-manastirliu-vigjiloni-virusi-humb-fuqine-nese-nuk-lejohet-transmetimi/100%Always2020-04-13 16:00
https://a2news.com/2020/04/13/mediat-sllovene-arsenali-i-gatshem-te-paguaje-miliona-per-cekicin/100%Always2020-04-13 15:59
https://a2news.com/2020/04/13/epidemiologu-covid-19-nuk-zhduket-ne-do-te-bashkejetojme-me-te-si-me-viruset-e-tjera/100%Always2020-04-13 15:58
https://a2news.com/2020/04/13/rruget-bosh-nga-virusi-por-ne-tarraca-piqet-mishi-per-pashke-sulmohet-helikopteri-qe-i-qorton/100%Always2020-04-13 15:29
https://a2news.com/2020/04/13/koordinatori-i-shkodres-per-pandemine-lamallari-ia-dalim-me-mirekuptimin-e-qytetareve/100%Always2020-04-13 15:26
https://a2news.com/2020/04/13/numer-i-larte-i-rasteve-te-reja-kina-drejt-nje-vale-te-dyte-ne-pandemine-e-koronavirusit/100%Always2020-04-13 15:25
https://a2news.com/2020/04/13/rasti-i-pare-qe-ne-janar-por-tashme-koronavirusi-po-perhapet-ne-rusi/100%Always2020-04-13 15:23
https://a2news.com/2020/04/13/koronavirusi-ne-shqiperi-spahia-testimet-rruga-drejt-kthimit-ne-normalitet/100%Always2020-04-13 15:21
https://a2news.com/2020/04/13/veteranet-e-flamurtarit-mbeshtesin-familjet-ne-nevoje-nga-covid-19-dikur-na-kane-duartrokitur/100%Always2020-04-13 15:18
https://a2news.com/2020/04/13/vijojne-ndihmat-per-italine-mberrijne-38-mjeke-te-tjere-nga-kuba/100%Always2020-04-13 15:11
https://a2news.com/2020/04/13/bie-perseri-numri-i-viktimave-ditore-ne-spanje/100%Always2020-04-13 15:09
https://a2news.com/2020/04/13/snajperi-rus-me-vdekjeprures-ne-bote/100%Always2020-04-13 15:04
https://a2news.com/2020/04/13/koronavirusi-ne-shqiperi-21-raste-te-reja-13-vetem-ne-shkoder/100%Always2020-04-13 15:03
https://a2news.com/2020/04/13/muzike-per-shpresen-bocelli-kendoi-ne-katedralen-e-boshatisur-te-milanos/100%Always2020-04-13 13:37
https://a2news.com/2020/04/13/masat-ekonomike-axhami-qeveria-e-vonuar-kemi-nje-muaj-ne-kete-situate/100%Always2020-04-13 13:32
https://a2news.com/2020/04/13/koronavirusi-500-punonjes-ne-nje-call-center-humbin-punen-ne-durres/100%Always2020-04-13 13:29
https://a2news.com/2020/04/13/me-pak-viktima-po-te-kishim-nderhyre-me-pare-trump-shkarkon-ekspertin-e-njohur-ne-rrjetet-sociale/100%Always2020-04-13 16:33
https://a2news.com/2020/04/13/imzot-frendo-pas-pandemise-jeta-duhet-te-ndryshoje-ishim-bere-skllever-te-konsumizmit/100%Always2020-04-13 16:36
https://a2news.com/2020/04/13/urdhri-i-ri-lehtesira-gjate-javes-mbetet-izolimi-ne-fundjave/100%Always2020-04-13 16:37
https://a2news.com/2020/04/13/pandemia-e-koronavirusit-bushati-be-ka-bere-hapa-para-edhe-ne-raport-me-ballkanin/100%Always2020-04-13 16:43
https://a2news.com/2020/04/13/aksi-lezhe-milot-automjeti-del-nga-rruga-nderron-jete-39-vjecari/100%Always2020-04-13 16:40
https://a2news.com/2020/04/13/flet-pas-sherimit-kreu-i-urgjences-kombetare-shqiperia-ne-krye-per-menaxhimin-e-situates/100%Always2020-04-13 16:40
https://a2news.com/2020/04/13/rendohet-situata-ne-kosove-79-raste-ne-24-ore-me-koronavirus/100%Always2020-04-13 16:38
https://a2news.com/2020/04/12/tregu-i-kombinatit-superhena-roze-maska-te-porsalindurve-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2020-04-12 20:33
https://a2news.com/2020/04/12/hapet-se-shpejti-hoteli-me-i-larte-ne-bote-perseri-ne-dubai/100%Always2020-04-13 17:35
https://a2news.com/2020/04/12/vetem-djali-mund-te-pozoje-me-mire-se-babai/100%Always2020-04-12 19:20
https://a2news.com/2020/04/12/civici-tregon-ku-duhet-te-perqendrohen-investimet-ne-periudhen-post-koronavirus/100%Always2020-04-13 17:38
https://a2news.com/2020/04/12/sa-interes-kane-kompanite-shqiptare-te-listohen-ne-burse/100%Always2020-04-13 17:40
https://a2news.com/2020/04/12/jemi-te-gjithe-lojtaret-gati-por-na-mungon-topi-cfare-duhet-per-te-krijuar-bursen-shqiptare/100%Always2020-04-13 17:42
https://a2news.com/2020/04/12/koronavirusi-mundesite-dhe-rreziqet-e-investimit-ne-kohe-krize/100%Always2020-04-13 17:32
https://a2news.com/2020/04/12/kisha-me-e-rrezikshme-ne-bote/100%Always2020-04-13 17:30
https://a2news.com/2020/04/12/koronavirusi-ne-itali-431-viktima-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-13 17:29
https://a2news.com/2020/04/12/shen-pjetri-pa-besimtare-per-pashke-papa-solidaritet-global/100%Always2020-04-13 17:27
https://a2news.com/2020/04/12/paketa-financiare-futbollistet-e-kategorise-se-dyte-kerkojne-ndihme-nga-fshf/100%Always2020-04-13 17:25
https://a2news.com/2020/04/12/rreziku-i-koronavirus-serie-a-me-dyer-te-mbyllura-deri-per-krishtlindje/100%Always2020-04-13 17:25
https://a2news.com/2020/04/12/pandemia-covid-19-gates-duhen-investime-tani-dhe-ne-te-ardhmen/100%Always2020-04-13 17:23
https://a2news.com/2020/04/12/ne-shkoder-guxohet-besimtaret-luten-ne-sheshin-para-katedrales/100%Always2020-04-13 17:22
https://a2news.com/2020/04/12/po-xhirohet-corona-filmi-i-pare-qe-flet-per-pandemine/100%Always2020-04-13 17:21
https://a2news.com/2020/04/12/mediat-angleze-shba-ka-financuar-me-3-7-milione-dollare-eksperimentet-mbi-lakuriqet-e-nates-ne-wuhan/100%Always2020-04-13 17:19
https://a2news.com/2020/04/12/per-heronjte-reale-per-mjeket-faleminderit-per-punen-dhe-misionin-tuaj/100%Always2020-04-12 13:31
https://a2news.com/2020/04/12/paralajmerimi-i-von-der-leyen-te-moshuarit-mund-te-izolohen-deri-ne-fund-te-vitit/100%Always2020-04-12 13:10
https://a2news.com/2020/04/12/britani-kryeministri-boris-johnson-drejt-sherimit-ka-lene-spitalin/100%Always2020-04-12 12:50
https://a2news.com/2020/04/12/shtohen-viktimat-ne-spanje-kosova-sheh-rritje-te-rasteve/100%Always2020-04-12 12:50
https://a2news.com/2020/04/12/shuhet-legjenda-e-automobilizmit-sir-stirling-moss/100%Always2020-04-12 12:13
https://a2news.com/2020/04/12/po-luante-futboll-ne-pyllin-e-sodes-pezullohet-shefi-i-qarkullimit-rrugor-ne-vlore/100%Always2020-04-12 11:49
https://a2news.com/2020/04/12/gjykata-vendos-masen-arrest-me-burg-per-orges-bilbilin/100%Always2020-04-12 11:32
https://a2news.com/2020/04/12/imzot-frendo-mos-lejojme-qe-virusi-te-na-kufizoje-jeten-situate-te-jete-nje-shkolle-kunder-materializmit/100%Always2020-04-12 11:10
https://a2news.com/2020/04/12/shba-kalon-viktimat-e-italise-per-here-te-pare-shpallet-gjendja-e-emergjences-ne-50-shtetet-e-saj/100%Always2020-04-12 10:35
https://a2news.com/2020/04/12/kukes-zjarr-ne-kohe-pandemie-kerkohet-nderhyrje-nga-ajri/100%Always2020-04-12 09:59
https://a2news.com/2020/04/12/jane-13-rastet-e-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/100%Always2020-04-12 09:35
https://a2news.com/2020/04/12/zelanda-e-re-po-mund-koronavirusin-fale-strategjise-se-eliminimit/100%Always2020-04-12 08:41
https://a2news.com/2020/04/12/papa-ne-vigjiljen-e-pashkeve-eshte-ora-me-e-erret-por-duhet-te-rimekembemi/100%Always2020-04-12 07:49
https://a2news.com/2020/04/12/ukraina-nuk-po-shuan-dot-zjarrin-ne-cernobil-rrezik-nga-tymi-radioaktiv/100%Always2020-04-12 07:07
https://a2news.com/2020/04/11/koronavirusi-ne-shqiperi-sherohen-edhe-20-persona-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-11 21:58
https://a2news.com/2020/04/11/koronavirusi-rama-jane-ndihmuar-mbi-220-mije-familje-apo-individe/100%Always2020-04-11 20:39
https://a2news.com/2020/04/11/konfirmohen-33-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-prishtina-ne-karantine/100%Always2020-04-11 20:07
https://a2news.com/2020/04/11/islanda-teston-10-te-popullsise-per-koronavirus-gjysma-e-te-infektuarve-pa-simptoma/100%Always2020-04-11 19:43
https://a2news.com/2020/04/11/koncert-pa-spektatore-ne-vlore-por-me-shprese-per-te-ardhmen/100%Always2020-04-11 19:07
https://a2news.com/2020/04/11/vdekshmeria-per-1-mln-banore-nga-covid-19-spanja-ne-krye-shqiperia-ne-te-njejtin-nivel-me-serbine/100%Always2020-04-11 20:53
https://a2news.com/2020/04/11/koronavirusi-nju-jorku-mbyll-vitin-shkollor/100%Always2020-04-11 18:44
https://a2news.com/2020/04/11/koronavirusi-olimpiada-2021-rrezikon-te-mos-zhvillohet/100%Always2020-04-11 18:01
https://a2news.com/2020/04/11/tifozet-e-realit-enderrojne-rikthimin-e-ronaldos/100%Always2020-04-11 17:58
https://a2news.com/2020/04/11/ronaldo-stervitet-ne-stadium-shperthejne-polemikat/100%Always2020-04-11 17:58
https://a2news.com/2020/04/11/lehtesimi-gradual-i-kufizimeve-disa-shtete-po-i-rikthehen-normalitetit-ja-si-po-veprojne/100%Always2020-04-11 17:43
https://a2news.com/2020/04/11/ahmetaj-leter-ministrave-te-rajonit-u-propozon-qe-fasonet-ne-shqiperi-te-prodhojne-veshje-per-mjeket/100%Always2020-04-11 17:33
https://a2news.com/2020/04/11/bujar-qamili-nxjerr-shkodranet-ne-dritare-e-tarraca-do-te-mbetet-ne-histori/100%Always2020-04-11 17:30
https://a2news.com/2020/04/11/mbytet-nje-25-vjecar-ne-liqenin-e-belshit/100%Always2020-04-11 17:26
https://a2news.com/2020/04/11/masat-ne-kuvend-nuk-bindin-deputetet-paralajmerohen-mungesa/100%Always2020-04-11 17:21
https://a2news.com/2020/04/11/beteja-me-koronavirusin-stadiumet-neper-bote-kthehen-ne-spitale/100%Always2020-04-11 16:52
https://a2news.com/2020/04/11/shembulli-i-maradones-ul-pagen-e-tij-por-jo-te-punonjesve/100%Always2020-04-11 16:43
https://a2news.com/2020/04/11/nudo-por-me-maska-i-detyron-policia/100%Always2020-04-11 16:25
https://a2news.com/2020/04/11/italia-humbet-ecurine-pozitive-mbi-600-viktima-ne-24-ore/100%Always2020-04-11 16:49
https://a2news.com/2020/04/11/gjurmimi-i-te-infektuarve-apple-dhe-google-behen-bashke-kunder-pandemise-covid-19/100%Always2020-04-11 15:54
https://a2news.com/2020/04/11/ministri-italian-i-shendetesise-normaliteti-do-te-rikthehet-kur-te-kemi-vaksinen/100%Always2020-04-11 15:46
https://a2news.com/2020/04/11/mbyllja-e-kufijve-tkurret-me-64-tregu-i-fluturimeve-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-11 15:33
https://a2news.com/2020/04/11/la-casa-de-papel-4-thyen-rekorde-seriali-me-i-shikuar/100%Always2020-04-11 15:27
https://a2news.com/2020/04/11/karkalecat-pushtojne-afriken-disa-i-konsiderojne-me-te-rrezikshem-se-koronavirusi/100%Always2020-04-11 14:49
https://a2news.com/2020/04/11/shefi-i-fmn-se-per-shqiperine-kete-vit-pritet-renie-dhe-kontraktim-i-ekonomise/100%Always2020-04-11 14:50
https://a2news.com/2020/04/11/flasin-tregtaret-dhe-bleresit-zgjatja-e-orarit-te-levizjeve-shton-cilesine-e-sherbimit/100%Always2020-04-11 14:35
https://a2news.com/2020/04/11/koronavirusi-ne-britani-917-te-vdekur-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-11 14:28
https://a2news.com/2020/04/11/bllokohet-trafiku-te-astiri-para-izolimit-40-oresh/100%Always2020-04-11 14:09
https://a2news.com/2020/04/11/arrestimi-i-orges-bilbilit-shpallet-ne-kerkim-personi-qe-jetonte-me-te-prej-dy-muajsh/100%Always2020-04-11 13:14
https://a2news.com/2020/04/11/edhe-miliarderet-nuk-e-thyejne-dot-karantinen/100%Always2020-04-11 13:55
https://a2news.com/2020/04/11/vdes-nga-koronavirusi-15-vjecari-nga-tribuja-e-larget-amazoniane/100%Always2020-04-11 12:50
https://a2news.com/2020/04/11/qendrojme-ne-shtepi-per-te-shpetuar-te-ardhmen/100%Always2020-04-11 12:37
https://a2news.com/2020/04/11/luanin-bixhoz-gjate-karantines-procedohen-5-persona/100%Always2020-04-11 12:18
https://a2news.com/2020/04/11/ronaldo-me-mesazh-sensibilizues-te-qendrojme-te-bashkuar-kunder-pandemise/100%Always2020-04-11 12:07
https://a2news.com/2020/04/11/koronavirusi-godet-mrekulline-e-brigjeve-aziatike/100%Always2020-04-11 11:46
https://a2news.com/2020/04/11/maqedonia-e-veriut-regjistron-dhe-2-viktima-te-tjera-nga-koronavirusi-49-rastet-e-reja/100%Always2020-04-11 11:36
https://a2news.com/2020/04/11/spanja-raporton-numrin-me-te-ulet-te-viktimave-nga-koronavirusi-ne-19-dite/100%Always2020-04-11 11:12
https://a2news.com/2020/04/11/aktivizohet-vullkani-indonezian-hiri-arrin-lartesine-15-km/100%Always2020-04-11 11:02
https://a2news.com/2020/04/11/situata-me-pandemine-ne-shkoder-shkarkohet-prefekti-cesk-millja/100%Always2020-04-11 10:32
https://a2news.com/2020/04/11/koronavirusi-danimarka-lehteson-masat-javen-e-ardhshme-rinis-shkolla/100%Always2020-04-11 10:02
https://a2news.com/2020/04/11/1470-femije-kane-ardhur-ne-jete-ne-nje-muaj-manastirliu-jeta-triumfon/100%Always2020-04-11 09:49
https://a2news.com/2020/04/11/rritet-serish-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-shqiperi/100%Always2020-04-11 09:23
https://a2news.com/2020/04/11/rama-publikon-foton-nga-tregu-i-kombinatit-ja-qe-nuk-eshte-ceshtje-oraresh/100%Always2020-04-11 08:46
https://a2news.com/2020/04/11/ikona-e-liverpool-po-trajtohet-ne-spital-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-11 08:40
https://a2news.com/2020/04/11/shkencetarja-britanike-vaksina-ndaj-covid-19-do-te-jete-gati-brenda-shtatorit/100%Always2020-04-11 08:23
https://a2news.com/2020/04/11/13-vjecari-infektohet-nga-koronavirusi-babai-i-tij-mbante-te-fshehte-lidhjen-me-nje-grua-pozitive/100%Always2020-04-11 08:08
https://a2news.com/2020/04/11/trump-publikon-dekretin-per-te-ndihmuar-italine-ne-luften-ndaj-koronavirusit/100%Always2020-04-11 07:44
https://a2news.com/2020/04/11/kercenohet-me-jete-kryeministri-albin-kurti/100%Always2020-04-11 07:28
https://a2news.com/2020/04/11/kosova-regjistron-23-raste-te-reja-me-koronavirus/100%Always2020-04-11 07:20
https://a2news.com/2020/04/11/operacioni-antidroge-ne-vlore-sekuestrohet-nje-sasi-kanabisi/100%Always2020-04-11 07:03
https://a2news.com/2020/04/11/revolte-e-te-denuarve-ne-burgun-famekeq-te-siberise/100%Always2020-04-11 06:51
https://a2news.com/2020/04/11/shifra-te-tmerrshme-ne-shba-numerohen-mbi-2000-viktima-ne-24-ore-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-11 06:37
https://a2news.com/2020/04/11/koronavirusi-ne-gjermani-viktimat-arrijne-mbi-2500-ulet-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-04-11 06:27
https://a2news.com/2020/04/11/kina-shenon-nje-rritje-te-rasteve-me-koronavirus/100%Always2020-04-11 06:18
https://a2news.com/2020/04/10/ne-shtepi-nuk-kemi-asgje-6-mije-makina-presin-ushqim-falas-nga-banka-amerikane/100%Always2020-04-10 22:07
https://a2news.com/2020/04/10/fmn-miraton-1905-milione-mbeshtetje-emergjente-per-shqiperine-per-te-perballuar-koronavirusin/100%Always2020-04-10 22:05
https://a2news.com/2020/04/10/franca-eshte-vatra-me-e-nxehte-e-covid-19-ne-europe-987-te-vdekur-sot/100%Always2020-04-10 22:02
https://a2news.com/2020/04/10/shano-gripi-i-derrit-ndoshta-ka-qene-me-vdekjeprures-por-koronavirusi-po-mbulohet-me-shume-mediatikisht/100%Always2020-04-10 20:30
https://a2news.com/2020/04/10/irani-heq-karantinen-presidenti-rouhani-nuk-duam-viktima-por-as-te-vdesim-per-buke/100%Always2020-04-10 22:00
https://a2news.com/2020/04/10/doktori-shqiptaro-amerikan-philip-caushaj-nuk-e-kam-pare-kurre-ne-jeten-time-kete-situate/100%Always2020-04-10 21:58
https://a2news.com/2020/04/10/tregon-imunitetin-ndaj-covid-19-pret-miratimin-testimi-i-shpejte-qe-mund-te-na-nxjerre-jashte-karantines/100%Always2020-04-10 21:56
https://a2news.com/2020/04/10/besim-dhe-karantine-si-do-te-mbahet-mesha-e-pashkes-dhe-muaji-i-ramazanit/100%Always2020-04-10 21:52
https://a2news.com/2020/04/10/daja-masat-do-te-lehtesohen-por-kujdesi-duhet-te-jete-maksimal/100%Always2020-04-10 17:28
https://a2news.com/2020/04/10/shkoder-automjeti-perplaset-me-kamionin-ne-hyrje-te-qytetit/100%Always2020-04-10 21:48
https://a2news.com/2020/04/10/jane-me-shume-se-100-mije-te-vdekurit-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-10 21:47
https://a2news.com/2020/04/10/durres-dy-persona-te-dyshuar-me-koronavirus-pas-4-ditesh-pa-raste-te-reja/100%Always2020-04-10 16:56
https://a2news.com/2020/04/10/koronavirusi-arrin-deri-ne-tribune-e-larget-te-amazones/100%Always2020-04-10 16:55
https://a2news.com/2020/04/10/britania-e-madhe-tjeter-bilanc-i-rende-953-te-vdekur/100%Always2020-04-10 17:21
https://a2news.com/2020/04/10/ishin-sheruar-nga-koronavirusi-91-paciente-rezultojne-serish-pozitive-ne-korene-e-jugut/100%Always2020-04-10 16:53
https://a2news.com/2020/04/10/bilanci-italian-i-viktimave-shenon-renie-te-lehte-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-10 16:52
https://a2news.com/2020/04/10/rama-i-pergjigjet-shoqerise-civile-smund-te-jemi-i-vetmi-vend-ne-planet-qe-ska-asgje-ne-kodin-penal-per-te-mbrojtur-popullin/100%Always2020-04-10 16:51
https://a2news.com/2020/04/10/shoqeria-civile-masat-i-vleresojme-por-propozimet-per-kodin-penal-cenojne-te-drejtat-e-njeriut/100%Always2020-04-10 16:49
https://a2news.com/2020/04/10/gjykata-e-larte-nis-punen-ngre-tre-trupa/100%Always2020-04-10 16:47
https://a2news.com/2020/04/10/fale-karantines-banoret-e-qytetit-shohin-per-here-te-pare-himalajet-nga-dritaret-e-tyre/100%Always2020-04-10 16:45
https://a2news.com/2020/04/10/koronavirusi-ne-tirane-trafik-mjetesh-e-njerezish-si-ne-dite-normale/100%Always2020-04-10 16:41
https://a2news.com/2020/04/10/koronavirusi-bllokon-levizjet-fermeret-ne-veshtiresi-per-shitjen-e-mallrave-ushqimore/100%Always2020-04-10 16:37
https://a2news.com/2020/04/10/paga-e-luftes-mijera-biznese-jashte-skemes-se-qeverise/100%Always2020-04-10 16:35
https://a2news.com/2020/04/10/fotot-me-te-mira-te-dites-4/100%Always2020-04-10 16:34
https://a2news.com/2020/04/10/konfirmohen-50-te-prekur-me-covid-19-ne-aeroplanmbajtesen-charles-de-gaulle/100%Always2020-04-10 16:32
https://a2news.com/2020/04/10/nderron-jete-85-vjecari-me-koronavirus-msh-ishte-asimptomatik-vdiq-nga-infarkti-i-miokardit/100%Always2020-04-10 16:30
https://a2news.com/2020/04/10/shehaj-nga-paga-e-luftes-mbeten-vetem-2-mije-leke/100%Always2020-04-10 16:29
https://a2news.com/2020/04/10/firmoset-marreveshja-per-blerjen-e-30-respiratoreve-te-rinj/100%Always2020-04-10 16:28
https://a2news.com/2020/04/10/masat-kunder-koronavirusit-rama-neser-eshte-dita-e-fundit-me-fashen-orare-deri-ne-13-00/100%Always2020-04-10 16:26
https://a2news.com/2020/04/10/koronavirusi-ne-itali-mosha-mesatare-e-viktimave-eshte-80-vjec/100%Always2020-04-10 12:43
https://a2news.com/2020/04/10/kosova-numeron-227-te-infektuar-nga-koronavirusi-7-prej-tyre-ne-terapi-intensive/100%Always2020-04-10 12:41
https://a2news.com/2020/04/10/recesion-global-fmn-parashikon-krizen-me-te-keqe-te-shekullit/100%Always2020-04-10 16:25
https://a2news.com/2020/04/10/shqiptaret-e-mbetur-jashte-kufijve-rama-te-henen-plani-i-hapjes-graduale/100%Always2020-04-10 16:04
https://a2news.com/2020/04/10/mistiku-rus-bekon-nga-qielli-qytetet-per-te-mundur-koronavirusin/100%Always2020-04-10 16:02
https://a2news.com/2020/04/10/paketa-financiare-e-fshf-30-mije-leke-per-futbollistet-dhe-punonjesit-e-klubeve/100%Always2020-04-10 16:01
https://a2news.com/2020/04/10/studimi-nga-wuhani-gjerman-europa-mund-te-jete-prane-krijimit-te-imunitetit-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-10 15:57
https://a2news.com/2020/04/10/seance-ne-kohe-pandemie-deputeteve-do-tu-matet-temperatura-e-do-te-ruajne-distancen/100%Always2020-04-10 16:00
https://a2news.com/2020/04/10/koronavirusi-nisma-e-mjekeve-te-diaspores-per-te-ndihmuar-shqiptaret/100%Always2020-04-10 15:58
https://a2news.com/2020/04/10/solidarizohet-kqz-jep-nje-pjese-te-pagave-per-perballimin-e-pandemise/100%Always2020-04-10 15:26
https://a2news.com/2020/04/10/kremtohet-e-premtja-e-mire-kishat-dhe-vendet-e-shenjta-bosh-perpara-pashkeve/100%Always2020-04-10 15:25
https://a2news.com/2020/04/10/forcat-shqiponja-perplasen-me-orges-bilbilin-dy-te-plagosur/100%Always2020-04-10 15:21
https://a2news.com/2020/04/10/bandat-marrin-ne-dore-kontrollin-e-karantines-ne-el-salvador/100%Always2020-04-10 10:03
https://a2news.com/2020/04/10/plagosen-dy-persona-ne-vlore/100%Always2020-04-10 10:02
https://a2news.com/2020/04/10/3-efektive-te-drejtorise-se-policise-se-tiranes-te-infektuar-me-covid-19/100%Always2020-04-10 09:49
https://a2news.com/2020/04/10/koronavirusi-spanja-raporton-numrin-me-te-ulet-te-viktimave-ditore-qe-prej-24-marsit/100%Always2020-04-10 15:13
https://a2news.com/2020/04/10/kafe-e-raki-si-ne-dite-normale-tjeter-shkelje-flagrante-ne-elbasan/100%Always2020-04-10 15:11
https://a2news.com/2020/04/10/kryeministri-rama-publikon-masa-e-lehtesuara-qe-hyjne-ne-fuqi-nga-e-hena/100%Always2020-04-10 15:09
https://a2news.com/2020/04/10/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-416-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-04-10 15:05
https://a2news.com/2020/04/10/ronaldo-nis-stervitjen-ne-stadiumin-e-madeiras/100%Always2020-04-10 15:03
https://a2news.com/2020/04/10/ka-ende-te-pabindur-ndeshkohen-49-drejtues-mjetesh/100%Always2020-04-10 15:00
https://a2news.com/2020/04/10/u2-10-milione-euro-shendetesise-irlandeze-per-te-perballuar-koronavirusin/100%Always2020-04-10 14:53
https://a2news.com/2020/04/10/mjeku-shqiptar-ne-poloni-cunami-koronavirus-do-te-kete-edhe-dy-vale-me-te-lehta/100%Always2020-04-10 14:52
https://a2news.com/2020/04/10/koronavirusi-rritet-shitja-e-marijuanes-ne-shba/100%Always2020-04-10 08:04
https://a2news.com/2020/04/10/deri-ne-15-vite-burg-per-shkelesit-e-karantines-hysi-ndeshkime-te-ngjashme-me-9-vende-evropiane/100%Always2020-04-10 14:26
https://a2news.com/2020/04/10/opec-arrin-marreveshjen-per-uljen-e-prodhimit-te-naftes/100%Always2020-04-10 14:21
https://a2news.com/2020/04/10/nju-jorku-kryeson-listen-e-te-infektuarve-me-koronavirus/100%Always2020-04-10 14:20
https://a2news.com/2020/04/10/koronavirusi-ne-shqiperi-sherohen-17-persona-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-10 14:17
https://a2news.com/2020/04/10/be-arrin-marreveshjen-per-paketen-e-shpetimit-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-10 14:10
https://a2news.com/2020/04/10/gjermania-shenon-serish-rritje-te-viktimave-dhe-te-infektuarve-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-10 14:06
https://a2news.com/2020/04/10/studimi-i-ri-per-koronavirusin-masat-shtrenguese-mos-hiqen-deri-ne-gjetjen-e-vaksines/100%Always2020-04-10 14:04
https://a2news.com/2020/04/10/video-finlandeze-ja-si-perhapet-koronavirusi-ne-nje-dyqan/100%Always2020-04-09 22:23
https://a2news.com/2020/04/09/mrekullohen-studiuesit-zbulojne-qenien-gjigante-nje-kooperative-ne-thellesine-e-oqeanit/100%Always2020-04-09 22:22
https://a2news.com/2020/04/09/komunikimi-virtual-njerezimi-zbuloi-nga-halli-nje-tjeter-dimension/100%Always2020-04-09 22:20
https://a2news.com/2020/04/09/shba-dhuron-materiale-shendetesore-per-shqiperine-ambasadorja-kim-jemi-me-ju/100%Always2020-04-09 20:21
https://a2news.com/2020/04/09/pergatitet-spitali-elitar-150-pjesetare-te-familjes-mbreterore-te-infektuar-me-koronavirus/100%Always2020-04-09 20:20
https://a2news.com/2020/04/09/rukaj-nese-do-te-ishte-investuar-ne-bioteknologji-shoqeria-nuk-do-te-ishte-kaq-e-papergatitur/100%Always2020-04-09 20:19
https://a2news.com/2020/04/09/britani-kryeministri-boris-johnson-del-nga-terapia-intensive/100%Always2020-04-09 20:18
https://a2news.com/2020/04/09/tronditet-vendi-i-be-se-10-foshnje-infektohen-nga-mjeket-ne-spital/100%Always2020-04-09 20:18
https://a2news.com/2020/04/09/testimi-nuk-eshte-zgjidhja-bino-tregon-ne-a2-se-si-kapercehet-koronavirusi/100%Always2020-04-09 20:17
https://a2news.com/2020/04/09/shqiptaro-amerikani-dhuron-25-tonelata-miell-ne-bajram-curri-yuri-kim-e-falenderon/100%Always2020-04-09 20:15
https://a2news.com/2020/04/09/rekordi-i-dua-lipes-eshte-kengetarja-me-e-degjuar-ne-bote/100%Always2020-04-09 20:15
https://a2news.com/2020/04/09/itali-serish-mbi-600-numri-i-viktimave-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-09 20:14
https://a2news.com/2020/04/09/shenohet-viktima-e-23-te-nga-koronavirusi-ne-shqiperi-msh-kishte-disa-semundje-bashkeshoqeruese/100%Always2020-04-10 09:24
https://a2news.com/2020/04/09/njihuni-me-personin-me-te-moshuar-qe-i-ka-shpetuar-koronavirusit/100%Always2020-04-09 20:10
https://a2news.com/2020/04/09/kriza-e-pandemise-be-ndahet-per-masat-ekonomike-tension-itali-gjermani/100%Always2020-04-09 20:09
https://a2news.com/2020/04/09/kriza-nga-koronavirusi-fshf-miraton-paketen-financiare/100%Always2020-04-09 15:22
https://a2news.com/2020/04/09/ndotja-e-ajrit-shkak-sektori-i-industrise-dhe-vete-natyra/100%Always2020-04-09 15:29
https://a2news.com/2020/04/09/propozim-interesant-ne-spanje-kampionati-te-perfundoje-ne-ishull/100%Always2020-04-09 15:28
https://a2news.com/2020/04/09/shtyrja-e-gjyqeve-nga-klgj-juristet-shkel-te-drejtat-e-njeriut-duhet-zgjidhje/100%Always2020-04-09 15:27
https://a2news.com/2020/04/09/raporti-i-bankes-boterore-shqiperia-do-te-humbase-14-te-prodhimit-te-brendshem-bruto/100%Always2020-04-09 17:38
https://a2news.com/2020/04/09/basha-lugina-e-presheves-po-vuan-nga-koronavirusi-qeveria-te-dergoje-mjeke/100%Always2020-04-09 15:25
https://a2news.com/2020/04/09/zhduken-njerezit-minjte-bejne-sherr-ne-metro/100%Always2020-04-09 15:25
https://a2news.com/2020/04/09/rama-lbpd-vazhdon-avazin-enderron-protesta-te-medha-neser/100%Always2020-04-09 15:24
https://a2news.com/2020/04/09/pd-qeveria-duhet-ta-miratoje-pa-vonese-paketen-e-re-financiare-i-ka-parate/100%Always2020-04-09 15:23
https://a2news.com/2020/04/09/epidemiologu-francez-obezet-me-te-rrezikuar-nga-koronavirusi-frike-per-amerikanet/100%Always2020-04-09 15:21
https://a2news.com/2020/04/09/kreu-i-obsh-kerkon-ti-jepet-fund-politizimit-te-covid-19/100%Always2020-04-09 15:20
https://a2news.com/2020/04/09/tjeter-dite-e-zeze-ne-shba-rreth-2-mije-viktima-ne-24-ore/100%Always2020-04-09 15:18
https://a2news.com/2020/04/09/mjeku-online-vizitat-shendetesore-me-telefon-kontroll-dhe-te-prekurve/100%Always2020-04-09 15:17
https://a2news.com/2020/04/09/plani-rreqethes-terapia-intensive-sdo-jete-per-te-gjithe-suedia-pergatitet-per-me-te-keqen/100%Always2020-04-09 15:16
https://a2news.com/2020/04/09/brenda-suites-presidenciale-ku-ronaldinho-do-te-shlyeje-denimin-ne-paraguai/100%Always2020-04-09 15:13
https://a2news.com/2020/04/09/nga-karantina-ne-karantine-pedagogia-koronavirusi-po-teston-boten/100%Always2020-04-09 14:57
https://a2news.com/2020/04/09/permiresohet-johnson-piku-i-pandemise-ska-kaluar-ende-ne-britani/100%Always2020-04-09 14:55
https://a2news.com/2020/04/09/nderron-jete-reperja-e-njohur/100%Always2020-04-09 14:19
https://a2news.com/2020/04/09/rama-jep-detaje-per-personat-qe-kane-problem-per-shtyrjen-e-detyrimeve-nga-kredite/100%Always2020-04-09 14:19
https://a2news.com/2020/04/09/koronavirusi-banka-e-shqiperise-ul-me-50-pagat-e-drejtuesve-te-saj/100%Always2020-04-09 14:17
https://a2news.com/2020/04/09/paniku-nga-covid-19-pasagjeret-hidhen-ne-uje-pasi-degjojne-se-ka-te-infektuar-ne-bord/100%Always2020-04-09 14:16
https://a2news.com/2020/04/09/dyshohet-per-covid-19-gjykata-urdheron-te-kryhet-testi-per-florenc-llanajn/100%Always2020-04-09 14:14
https://a2news.com/2020/04/09/mendoj-se-nuk-duhet-ti-japim-me-kurre-doren-askujt/100%Always2020-04-09 14:13
https://a2news.com/2020/04/09/pd-mijera-refuzime-pa-te-drejte-per-pagen-e-luftes/100%Always2020-04-09 14:12
https://a2news.com/2020/04/09/vajza-2-muajshe-eshte-pacientja-me-e-re-qe-sherohet-nga-koronavirusi-ne-itali/100%Always2020-04-09 14:10
https://a2news.com/2020/04/09/vishnin-qese-plastike-per-tu-mbrojtur-pozitive-me-covid-19-infermieret-britanike/100%Always2020-04-09 14:10
https://a2news.com/2020/04/09/683-viktima-ne-24-ore-kryeministri-spanjoll-be-eshte-ne-rrezik/100%Always2020-04-09 14:09
https://a2news.com/2020/04/09/futbolli-ka-detyrime-ndaj-lionel-messi-t/100%Always2020-04-09 14:07
https://a2news.com/2020/04/09/pandemia-e-covid-19-si-po-e-mbeshtet-okb-ja-shqiperine/100%Always2020-04-09 14:06
https://a2news.com/2020/04/09/15-vite-burg-kush-shkel-karantinen-a2-siguron-draftin-e-propozuar-nga-deputetet-socialiste/100%Always2020-04-09 14:04
https://a2news.com/2020/04/09/drejtesia-ende-bllokuar-shtyhen-procesi-gjyqesor-ndaj-lulzim-bashes-dhe-ai-per-tahirin/100%Always2020-04-09 14:01
https://a2news.com/2020/04/09/koronavirusi-pse-nuk-ulen-cmimet-e-shtepive-dhe-qirate/100%Always2020-04-09 14:00
https://a2news.com/2020/04/09/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-409-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-04-09 13:59
https://a2news.com/2020/04/09/koronavirusi-basha-mbeshtet-kerkesen-e-policise-per-shperblim/100%Always2020-04-09 13:57
https://a2news.com/2020/04/09/conte-paralajmeron-be-koronavirusi-mund-te-sjelle-fundin-e-endrres-europiane/100%Always2020-04-09 13:44
https://a2news.com/2020/04/09/a-do-te-zhduket-koronavirusi-ne-vere/100%Always2020-04-09 13:28
https://a2news.com/2020/04/09/shtohen-rastet-me-covid-19-elbasan-lagjja-5-maji-vater-e-infeksionit/100%Always2020-04-09 13:26
https://a2news.com/2020/04/09/ministrja-shahini-maturanteve-nuk-ka-vend-per-stres-por-per-perqendrim/100%Always2020-04-09 13:11
https://a2news.com/2020/04/09/karantina-ne-hotelin-e-korces-spirollari-personave-po-iu-ofrohen-te-gjitha-sherbimet/100%Always2020-04-09 13:00
https://a2news.com/2020/04/09/pandemia-krasniqi-politika-duhet-te-bashkepunonte-shqiperine-e-pret-nje-situate-e-veshtire/100%Always2020-04-09 12:57
https://a2news.com/2020/04/09/infektohet-me-koronavirus-djali-i-presidentit-serb/100%Always2020-04-09 12:48
https://a2news.com/2020/04/09/aksident-ne-korce-makina-perplas-kembesorin/100%Always2020-04-09 12:48
https://a2news.com/2020/04/09/sekuestrohet-kokaina-high-quality-ne-durres/100%Always2020-04-09 12:47
https://a2news.com/2020/04/09/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-165-numri-i-personave-te-sheruar/100%Always2020-04-09 12:46
https://a2news.com/2020/04/09/izoloi-koronavirusin-shanghai-drejt-hapjes-se-shkollave/100%Always2020-04-09 06:50
https://a2news.com/2020/04/09/vijon-te-rritet-numri-i-viktimave-dhe-te-prekurve-nga-koronavirusi-ne-gjermani/100%Always2020-04-09 12:42
https://a2news.com/2020/04/09/rendohet-bilanci-i-viktimave-ne-nju-jork-flamujt-ulen-ne-gjysme-shtize/100%Always2020-04-09 12:41
https://a2news.com/2020/04/08/boris-johnson-ne-terapi-intensive-por-drejt-permiresimit-rri-i-ulur-ne-krevat/100%Always2020-04-09 22:24
https://a2news.com/2020/04/08/koncert-i-vetem-ne-duomo-andrea-bocelli-pergatit-eventin-qe-perqafon-milanon/100%Always2020-04-09 22:38
https://a2news.com/2020/04/08/denaj-do-te-rishikohet-buxheti-por-edhe-rritja-ekonomike/100%Always2020-04-09 22:43
https://a2news.com/2020/04/08/denaj-po-diskutohet-nje-pakete-qe-i-drejtohet-biznesit-te-madh/100%Always2020-04-09 22:47
https://a2news.com/2020/04/08/ekipi-dikur-i-lavdishem-cudit-boten-shet-120-mije-bileta-per-nje-ndeshje-fantazme/100%Always2020-04-09 22:53
https://a2news.com/2020/04/08/ministrja-e-financave-zbulon-per-a2-business-week-se-sa-do-te-jene-te-papunet/100%Always2020-04-09 22:55
https://a2news.com/2020/04/08/rama-nuk-iu-leme-vetem-do-te-nderhyjme-ne-kodin-penal/100%Always2020-04-09 22:58
https://a2news.com/2020/04/08/muka-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-shqiperi-me-i-madh-nga-ai-qe-raportohet/100%Always2020-04-09 22:59
https://a2news.com/2020/04/08/kriza-e-sektorit-bujqesor-cuci-ne-kete-situate-ballkani-perendimor-te-veproje-si-treg-i-vetem/100%Always2020-04-09 23:01
https://a2news.com/2020/04/08/ulqinaku-te-pergatitemi-per-lehtesimin-e-masave-por-distancimi-social-do-te-vijoje/100%Always2020-04-08 17:29
https://a2news.com/2020/04/08/papa-francesku-pandemia-nje-pergjigje-e-natyres-ndaj-njerezimit/100%Always2020-04-09 23:03
https://a2news.com/2020/04/08/nen-efektin-e-droges-perplas-makinen-luksoze-ne-rrugen-e-boshatisur/100%Always2020-04-08 16:33
https://a2news.com/2020/04/08/bie-numri-i-viktimave-ne-itali-rekord-te-sheruarish-rritje-me-50-ne-10-ditet-e-fundit/100%Always2020-04-10 23:37
https://a2news.com/2020/04/08/funerale-me-orkester-tradita-shekullore-tashme-ka-kaluar-online/100%Always2020-04-10 23:37
https://a2news.com/2020/04/08/bernie-sanders-nderpret-fushaten-i-le-rruge-te-lire-biden-per-te-sfiduar-trump/100%Always2020-04-10 23:35
https://a2news.com/2020/04/08/obsh-maskat-nuk-mbrojne-nga-koronavirusi-duhen-perdorur-vetem-nga-stafi-mjekesor-dhe-pacientet/100%Always2020-04-10 23:34
https://a2news.com/2020/04/08/suedia-nuk-kuron-me-koronavirusin-me-ilacin-e-keshilluar-nga-trump-ka-efekte-anesore-te-frikshme/100%Always2020-04-10 23:33
https://a2news.com/2020/04/08/pacienti-me-koronavirus-mbush-100-vjec-infermieret-i-japin-torte-dhe-i-thone-qe-e-ka-mposhtur-semundjen/100%Always2020-04-10 23:32
https://a2news.com/2020/04/08/936-viktima-ne-24-oret-e-fundit-ne-britani/100%Always2020-04-10 23:02
https://a2news.com/2020/04/08/rama-masat-e-reja-shtrenguese-do-te-garantojne-lehtesimet-ne-vazhdim/100%Always2020-04-10 23:03
https://a2news.com/2020/04/08/koronavirusi-kryeprokurori-cela-solidaritet-me-situaten-e-krijuar/100%Always2020-04-10 23:04
https://a2news.com/2020/04/08/karantina-e-ka-kthyer-shtepine-tone-ne-kopsht-zoologjik/100%Always2020-04-10 23:06
https://a2news.com/2020/04/08/obsh-mos-lehtesoni-masat-europa-eshte-epiqendra-e-pandemise/100%Always2020-04-10 23:07
https://a2news.com/2020/04/08/hetimet-per-maskat-spak-izolimi-na-pengon-te-pyesim-te-paditurit/100%Always2020-04-10 23:10
https://a2news.com/2020/04/08/apeli-i-bashes-jemi-ne-kushte-emergjence-respektoni-udhezimet/100%Always2020-04-10 23:11
https://a2news.com/2020/04/08/as-karantina-nuk-e-ndal-cristiano-ronaldon/100%Always2020-04-08 13:13
https://a2news.com/2020/04/08/rama-jep-zgjidhjen-per-te-gjithe-ata-qe-u-ka-skaduar-karta-e-identitetit/100%Always2020-04-10 23:13
https://a2news.com/2020/04/08/shembet-nje-tjeter-ure-ne-xhenova/100%Always2020-04-10 23:13
https://a2news.com/2020/04/08/100-mije-bileta-per-kundershtarin-e-padukshem/100%Always2020-04-10 23:15
https://a2news.com/2020/04/08/zjarr-ne-zvernec-rrezikohet-pylli-i-sodes/100%Always2020-04-08 12:25
https://a2news.com/2020/04/08/nderhyne-te-qeveria-do-te-paguajne-edhe-hotelin-diaspora-shqiptare-zgjidhi-problemin-e-emigranteve/100%Always2020-04-10 23:17
https://a2news.com/2020/04/08/mbani-macet-brenda-per-te-frenuar-perhapjen-e-koronavirusit-por-vetem-nese-ato-jane-te-lumtura/100%Always2020-04-10 23:18
https://a2news.com/2020/04/08/garancia-sovrane-per-bizneset-kompanite-do-marrin-kredi-per-pagat-e-punonjesve/100%Always2020-04-08 11:38
https://a2news.com/2020/04/08/studimi-i-ri-per-koronavirusin-vdekshmeria-me-e-larte-ne-vendet-e-ndotura/100%Always2020-04-10 23:20
https://a2news.com/2020/04/08/dyshohen-si-autore-te-nje-sere-vjedhjesh-arrestohen-7-persona/100%Always2020-04-10 23:23
https://a2news.com/2020/04/08/5-mjeke-dhe-infermiere-i-shtohen-listes-se-te-sheruarve-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-10 23:24
https://a2news.com/2020/04/08/britani-e-madhe-mbi-780-viktima-ne-nje-dite-johnson-ne-gjendje-te-qendrueshme/100%Always2020-04-10 23:25
https://a2news.com/2020/04/08/koronavirusi-bllokon-ne-sarande-familjen-austriake/100%Always2020-04-10 23:26
https://a2news.com/2020/04/08/nga-kapshtica-ne-hotel-27-emigrantet-hyjne-ne-atdhe/100%Always2020-04-08 10:46
https://a2news.com/2020/04/08/abuzimi-me-cmimet-gjobat-per-bizneset-edhe-pas-luftes/100%Always2020-04-08 10:45
https://a2news.com/2020/04/08/shtimi-i-numrit-te-testimeve-pd-qeveria-ska-kapacitetet-e-nevojshme/100%Always2020-04-08 10:34
https://a2news.com/2020/04/08/koronavirusi-jep-doreheqjen-shkencetari-kryesor-i-be-humba-besimin-tek-sistemi/100%Always2020-04-08 10:33
https://a2news.com/2020/04/08/karantina-e-veteranit-97-vjecar-te-luftes-se-dyte-boterore/100%Always2020-04-08 10:25
https://a2news.com/2020/04/08/nxori-tre-lojtare-ne-stervitje-ne-park-mourinho-paralajmerohet-nga-policia-londineze/100%Always2020-04-08 10:38
https://a2news.com/2020/04/08/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-vlore/100%Always2020-04-08 10:31
https://a2news.com/2020/04/08/publikohen-shifrat-zyrtare-nje-tjeter-dite-tragjike-per-spanjen/100%Always2020-04-08 15:06
https://a2news.com/2020/04/08/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-400-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-04-08 13:53
https://a2news.com/2020/04/08/rama-publikon-grafikun-fale-masave-dhe-rezistences-tuaj-kemi-renie-te-rasteve-te-reja/100%Always2020-04-08 09:28
https://a2news.com/2020/04/08/aplikacioni-zoom-me-probleme-sigurie-u-perdor-edhe-ne-mbledhjen-e-keshillit-te-sigurise-kombetare/100%Always2020-04-08 09:18
https://a2news.com/2020/04/08/nisin-testimet-per-nje-vaksine-kunder-covid-19-ne-shba-financohen-nga-bill-gates/100%Always2020-04-08 09:57
https://a2news.com/2020/04/08/superhena-roze-zbukuron-shtetet-e-bashkuara-ne-keto-dite-te-veshtira/100%Always2020-04-08 08:58
https://a2news.com/2020/04/08/martin-shkreli-kerkon-lirimin-nga-burgu-per-te-punuar-per-nje-vaksine-kunder-koronavirusit/100%Always2020-04-08 08:37
https://a2news.com/2020/04/08/pas-32-diteve-ronaldinho-lirohet-nga-burgu/100%Always2020-04-08 08:28
https://a2news.com/2020/04/08/be-nuk-arrin-marreveshjen-per-planin-e-shpetimit-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-08 08:12
https://a2news.com/2020/04/08/kategori-ne-rrezik-cfare-i-pret-stomatologet/100%Always2020-04-08 07:49
https://a2news.com/2020/04/08/shefi-i-twitter-do-te-jape-28-te-pasurise-se-tij-per-luften-kunder-koronavirusit/100%Always2020-04-08 07:48
https://a2news.com/2020/04/08/rekord-tragjik-vdekjesh-ne-shba-trump-sulmon-ashper-obsh-ne/100%Always2020-04-08 07:44
https://a2news.com/2020/04/08/koronavirusi-epidemiologia-ne-shqiperi-kemi-nje-perqindje-te-madhe-te-rasteve-te-lehta/100%Always2020-04-08 07:37
https://a2news.com/2020/04/08/koordinimi-ve-ne-pranga-nje-tjeter-te-kerkuar/100%Always2020-04-08 07:29
https://a2news.com/2020/04/08/rritet-per-te-dyten-dite-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-gjermani/100%Always2020-04-08 09:32
https://a2news.com/2020/04/08/koronavirusi-ne-shqiperi-sherohen-23-persona-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-08 07:06
https://a2news.com/2020/04/08/cikloni-harold-sjell-shkaterrim-ne-fixhi/100%Always2020-04-08 07:01
https://a2news.com/2020/04/08/arrestohet-ne-vlore-i-kerkuar-ne-itali-per-droge-e-prostitucion/100%Always2020-04-08 06:51
https://a2news.com/2020/04/08/wuhani-me-ne-fund-i-lire-drejt-izolimit-nje-tjeter-qytet-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-08 11:08
https://a2news.com/2020/04/08/lekundje-sizmike-ne-juglindje-te-vendit/100%Always2020-04-08 06:11
https://a2news.com/2020/04/07/koronavirusi-dhe-problemet-e-zemres-nje-marredhenie-e-ndersjelle/100%Always2020-04-07 22:19
https://a2news.com/2020/04/07/mjeku-shqiptar-ne-gjermani-koronavirusi-ftohje-e-zakonshme-mos-e-dramatizoni/100%Always2020-04-07 21:14
https://a2news.com/2020/04/07/mjeket-kombetarja-jone-tapeti-i-blerte-i-air-albania-nderon-heronjte/100%Always2020-04-07 20:58
https://a2news.com/2020/04/07/thyejne-karantinen-ndaj-koronavirusit-shohin-jezu-krishtin-ne-nje-peme/100%Always2020-04-07 20:22
https://a2news.com/2020/04/07/rezultoi-pozitive-ne-itali-mjekja-shqiptare-tregon-ne-a2-perballjen-me-koronavirusin/100%Always2020-04-07 22:14
https://a2news.com/2020/04/07/precipiton-situata-ne-france-shenoi-numrin-me-te-madh-te-vdekjeve-ne-bote/100%Always2020-04-07 22:14
https://a2news.com/2020/04/07/koronavirusi-nen-kontroll-epidemiologu-alban-ylli-sukses-i-strategjise-qe-kemi-zgjedhur-per-testimet/100%Always2020-04-07 22:13
https://a2news.com/2020/04/07/pas-epidemise-cilat-vende-do-te-rimekemben-me-pare-del-raporti-i-reziliences/100%Always2020-04-07 22:12
https://a2news.com/2020/04/07/pampuri-numri-i-testeve-bazohet-mbi-buxhetin-qe-ka-dhene-qeveria-per-to/100%Always2020-04-07 22:08
https://a2news.com/2020/04/07/ahmetaj-qirate-jane-shtyre-per-te-shmangur-konflikte-sociale/100%Always2020-04-07 22:07
https://a2news.com/2020/04/07/largimet-nga-puna-ekspertet-japin-alarmin-kosto-te-larta-per-buxhetin/100%Always2020-04-07 22:07
https://a2news.com/2020/04/07/mjeket-e-lezhes-nuk-kerkojme-shperblimin-e-kolegeve-te-strukturave-covid-perkujdesemi-per-cdo-pacient/100%Always2020-04-07 22:06
https://a2news.com/2020/04/07/dite-tragjike-per-shba-me-shume-se-1100-viktima-ne-24-ore-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-07 22:05
https://a2news.com/2020/04/07/kapshtice-emigrantet-lejohen-te-futen-ne-shqiperi/100%Always2020-04-07 19:05
https://a2news.com/2020/04/07/studimi-anglez-mbi-karantinen-njerezit-po-hane-keq-po-pine-me-shume-alkool-dhe-kane-probleme-me-pagjumesine/100%Always2020-04-07 16:55
https://a2news.com/2020/04/07/per-te-ndergjegjesuar-qytetaret-policia-e-mban-koronavirusin-ne-koke/100%Always2020-04-07 22:03
https://a2news.com/2020/04/07/italia-publikon-bilancin-tragjik-te-radhes/100%Always2020-04-07 16:29
https://a2news.com/2020/04/07/debati-mbi-sasine-e-testeve-te-kryera-komiteti-teknik-i-eksperteve-nuk-ka-arsye-te-ndryshojme-strategjine/100%Always2020-04-07 16:15
https://a2news.com/2020/04/07/koronavirusi-ne-shba-sezoni-i-nba-drejt-anulimit/100%Always2020-04-07 16:14
https://a2news.com/2020/04/07/futbolli-pas-koronavirusit-ligat-e-medha-projektojne-rikthimin-ne-fushe/100%Always2020-04-07 16:13
https://a2news.com/2020/04/07/britani-koronavirusi-prek-rekordin-e-viktimave-dje-ishin-854/100%Always2020-04-07 16:11
https://a2news.com/2020/04/07/stervitje-online-kukesi-nuk-dorezohet-per-titullin/100%Always2020-04-07 16:09
https://a2news.com/2020/04/07/mbreteresha-vlereson-mjeket-shembull-per-te-gjithe-ne/100%Always2020-04-07 16:08
https://a2news.com/2020/04/07/covid-19-ne-itali-mattarella-falenderon-mjeket-paguan-sherbimin-me-jete/100%Always2020-04-07 16:06
https://a2news.com/2020/04/07/impakti-pozitiv-i-krizes-mundesite-dhe-ndryshimet-qe-solli-koronavirusi/100%Always2020-04-07 16:04
https://a2news.com/2020/04/07/deputetet-do-te-thyejne-karantinen-seance-plenare-per-rrezimin-e-dekreteve-te-metes/100%Always2020-04-07 16:03
https://a2news.com/2020/04/07/rama-nese-komiteti-teknik-do-thoshte-2000-teste-ne-dite-do-kishte-2000-ne-dite/100%Always2020-04-07 16:01
https://a2news.com/2020/04/07/masa-per-henri-cilin-spak-le-ne-fuqi-hetimin-ne-gjendje-te-lire/100%Always2020-04-07 15:52
https://a2news.com/2020/04/07/dezinfektimi-i-tregut-te-kombinatit-shkon-ne-shba/100%Always2020-04-07 15:50
https://a2news.com/2020/04/07/dita-boterore-e-shendetesise-basha-mirenjohje-per-mjeket-jane-forca-jone/100%Always2020-04-07 15:48
https://a2news.com/2020/04/07/motogp-koronavirusi-anulon-edhe-dy-gara/100%Always2020-04-07 15:42
https://a2news.com/2020/04/07/koronavirusi-ne-shqiperi-pd-kerkon-me-shume-teste-reagon-edi-rama/100%Always2020-04-07 15:40
https://a2news.com/2020/04/07/karantina-e-futbollisteve/100%Always2020-04-07 12:53
https://a2news.com/2020/04/07/koronavirusi-brukseli-do-te-prezantoje-neser-rrugen-per-lehtesimin-e-masave/100%Always2020-04-07 15:31
https://a2news.com/2020/04/07/edhe-milani-ne-gare-per-david-silva-n/100%Always2020-04-07 15:30
https://a2news.com/2020/04/07/shkon-ne-25-numri-i-viktimave-nga-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-04-07 12:15
https://a2news.com/2020/04/07/tjeter-viktime-nga-koronavirusi-ne-kosove-rastet-e-reja-jane-3/100%Always2020-04-07 15:19
https://a2news.com/2020/04/07/cfare-ndodh-ne-terapine-intensive/100%Always2020-04-07 15:16
https://a2news.com/2020/04/07/mberrijne-nga-turqia-6-autoambulanca-te-reja/100%Always2020-04-07 15:05
https://a2news.com/2020/04/07/neco-nje-nga-mjeket-qe-shkoi-ne-itali-askush-nuk-na-testoi-e-degjuam-vetem-nga-media/100%Always2020-04-07 15:04
https://a2news.com/2020/04/07/asnje-rast-me-covid-19-qytetaret-kuksiane-shperfillin-rregullat-e-pandemise/100%Always2020-04-07 15:03
https://a2news.com/2020/04/07/shkon-ne-22-numri-i-mjekeve-dhe-infermiereve-te-sheruar-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-07 15:02
https://a2news.com/2020/04/07/covid-19-ne-elbasan-rriten-te-infektuarit-me-i-fundit-pronar-lokali/100%Always2020-04-07 15:10
https://a2news.com/2020/04/07/presidenti-meta-ne-shkoder-bashkepunim-per-ta-perballuar-situaten/100%Always2020-04-07 15:08
https://a2news.com/2020/04/07/nisin-pagat-e-luftes-nuk-perfitojne-ata-qe-punojne-ne-te-zeze/100%Always2020-04-07 14:59
https://a2news.com/2020/04/07/pas-pezullimit-te-tenderave-vec-prokurimeve-per-covid-19-rikthehen-dhe-ato-te-rindertimit/100%Always2020-04-07 14:57
https://a2news.com/2020/04/07/trump-e-permendi-si-ilac-revolucionar-kunder-covid-19-new-york-times-ka-interesa-financiare/100%Always2020-04-07 14:56
https://a2news.com/2020/04/07/833-te-vdekur-ne-24-ore-ministri-francez-situata-do-te-perkeqesohet/100%Always2020-04-07 14:55
https://a2news.com/2020/04/07/japonia-shpall-emergjencen-nga-pademia-dhe-aktivizon-paketen-me-te-madhe-financiare/100%Always2020-04-07 14:43
https://a2news.com/2020/04/07/rritet-perseri-numri-i-viktimave-ne-24-oret-e-fundit-ne-spanje/100%Always2020-04-07 14:12
https://a2news.com/2020/04/07/dita-boterore-e-shendetesise-mattarella-mjeket-po-e-paguajne-me-jete-perkushtimin/100%Always2020-04-07 14:11
https://a2news.com/2020/04/07/rama-sqaron-mjeket-1000-euro-shperblim-vetem-per-ata-qe-jane-ne-vijen-e-pare-te-luftes/100%Always2020-04-07 14:04
https://a2news.com/2020/04/07/digjet-lokali-ne-lungomare-dyshohet-per-zjarrvenie-te-qellimshme/100%Always2020-04-07 14:03
https://a2news.com/2020/04/07/cobo-kriza-ekonomike-mund-te-na-demtoje-me-shume-se-pandemia/100%Always2020-04-07 14:01
https://a2news.com/2020/04/07/alibeaj-cfare-po-fsheh-rama-me-vendimin-per-te-klasifikuar-tenderat-si-sekret-shteteror/100%Always2020-04-07 14:00
https://a2news.com/2020/04/07/koronavirusi-rita-ora-regjistrohet-si-vullnetare-e-sherbimit-shendetesor-britanik/100%Always2020-04-07 13:53
https://a2news.com/2020/04/07/situata-nga-koronavirusi-ambasadorja-kim-video-konferenca-me-drejtuesit-lokale/100%Always2020-04-07 13:47
https://a2news.com/2020/04/07/koronavirusi-ne-shqiperi-6-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-07 14:35
https://a2news.com/2020/04/07/gjermania-komandon-covid-19-mjeku-shqiptar-vecon-3-elementet-qe-po-bejne-diferencen/100%Always2020-04-07 13:42
https://a2news.com/2020/04/07/nje-tjeter-efektiv-policie-i-prekur-me-koronavirus-ne-korce/100%Always2020-04-07 13:37
https://a2news.com/2020/04/07/situata-nga-koronavirusi-klgj-vijon-pezullimin-e-veprimtarise/100%Always2020-04-07 13:35
https://a2news.com/2020/04/07/te-pakten-81-persona-me-koronavirus-ne-nje-anije/100%Always2020-04-07 13:33
https://a2news.com/2020/04/07/koronavirusi-cekia-nis-lehtesimin-e-masave-shtrenguese/100%Always2020-04-07 13:32
https://a2news.com/2020/04/07/per-here-te-pare-nga-janari-asnje-i-vdekur-nga-koronavirusi-ne-kine/100%Always2020-04-07 15:15
https://a2news.com/2020/04/07/rriten-lehte-rastet-e-reja-me-koronavirus-ne-gjermani/100%Always2020-04-07 13:25
https://a2news.com/2020/04/07/nderron-jete-ish-trajneri-qe-drejtoi-atletico-madrid-realin-dhe-barcen/100%Always2020-04-07 13:22
https://a2news.com/2020/04/07/koronavirusi-trump-po-rishikon-mundesine-e-nje-raundi-te-dyte-pagesash-direkte-per-qytetaret/100%Always2020-04-07 13:21
https://a2news.com/2020/04/07/koronavirusi-ne-shqiperi-sherohen-15-persona-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-07 13:19
https://a2news.com/2020/04/06/si-behet-nje-maske-e-tregon-ne-video-autoriteti-me-i-larte-i-shendetit-publik-amerikan/100%Always2020-04-06 21:17
https://a2news.com/2020/04/06/franca-ne-diten-me-te-zeze-833-viktima-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-06 21:16
https://a2news.com/2020/04/06/rama-mbi-5600-biznese-dhe-9500-punonjes-kane-marre-pagen-e-luftes-sot/100%Always2020-04-06 20:16
https://a2news.com/2020/04/06/kryeministri-britanik-ne-terapi-intensive/100%Always2020-04-06 19:42
https://a2news.com/2020/04/06/doktori-allkja-thirrje-per-ministren-e-shendetesise-trajnoni-mjeke-per-kujdesin-intensiv/100%Always2020-04-06 20:15
https://a2news.com/2020/04/06/pas-3-muajsh-ankthi-kinezet-pushtojne-vendet-turistike-nuk-i-ndalin-as-qortimet-e-qeverise/100%Always2020-04-06 20:14
https://a2news.com/2020/04/06/situata-ne-shkoder-ademi-ka-6-dite-qe-nuk-po-testohen-dot-3-familje/100%Always2020-04-06 19:04
https://a2news.com/2020/04/06/avokatet-shteti-nuk-mund-te-ndaloje-hyrjen-e-shtetasve-shqiptare-ne-vend/100%Always2020-04-06 19:02
https://a2news.com/2020/04/06/johnson-nje-tjeter-nate-ne-spital-por-ka-sinjale-shprese-ne-britanine-e-madhe/100%Always2020-04-06 19:00
https://a2news.com/2020/04/06/ku-duhet-te-drejtohen-qytetaret-qe-kane-semundje-te-tjera-rakacolli-sqaron-ne-a2-se-cfare-duhet-bere/100%Always2020-04-06 18:59
https://a2news.com/2020/04/06/rakacolli-kemi-kapacitete-per-me-shume-testime-por-po-testojme-aq-sa-eshte-e-nevojshme/100%Always2020-04-06 18:58
https://a2news.com/2020/04/06/lleshaj-shkodranet-jane-frikshem-te-ekspozuar-ndaj-koronavirusit-kryebashkiakja-te-justifikoje-pagen/100%Always2020-04-06 18:57
https://a2news.com/2020/04/06/mozarti-7-vjecar-krijon-melodi-per-boten-ne-karantine/100%Always2020-04-06 18:55
https://a2news.com/2020/04/06/maskat-e-skaduara-spak-nis-hetimet-per-ministrine-e-mbrojtjes-dhe-te-shendetesise/100%Always2020-04-06 18:55
https://a2news.com/2020/04/06/me-shume-viktima-ne-itali-por-rastet-e-reja-vijojne-te-bien/100%Always2020-04-06 16:39
https://a2news.com/2020/04/06/manastirliu-kemi-porositur-30-mije-teste-te-tjera-shqiperia-pjese-e-studimit-klinik-te-obsh-se/100%Always2020-04-06 16:19
https://a2news.com/2020/04/06/dosja-cili-prokuroria-e-permetit-e-dergon-ne-spak/100%Always2020-04-06 16:16
https://a2news.com/2020/04/06/fokusi-yne-eshte-shendeti-i-shqiptareve-jo-retorika-politike-pd-reagon-ndaj-ambasadores-amerikane/100%Always2020-04-06 16:14
https://a2news.com/2020/04/06/alibeaj-4-tendera-sekret-shteteror-qeveria-po-perdor-epidemine-per-te-fshehur-parate-qe-ka-shpenzuar-per-pajisje-mjekesore/100%Always2020-04-06 16:13
https://a2news.com/2020/04/06/ambasadorja-amerikane-flet-me-meten-ramen-dhe-bashen-tani-nuk-eshte-koha-per-politike/100%Always2020-04-06 16:10
https://a2news.com/2020/04/06/fiset-e-lashta-rrezikojne-te-zhduke-te-pambrojtur-kunder-koronavirusit/100%Always2020-04-06 16:09
https://a2news.com/2020/04/06/gjykata-liron-nga-qelia-drejtorin-e-burgut-313/100%Always2020-04-06 16:07
https://a2news.com/2020/04/06/masat-izoluese-ne-madrid-po-japin-rezultate-ne-cilesine-e-ajrit/100%Always2020-04-06 16:05
https://a2news.com/2020/04/06/dramat-qe-shkakton-koronavirusi-ne-madrid-nuk-ka-kohe-as-per-te-thene-lamtumire/100%Always2020-04-06 17:32
https://a2news.com/2020/04/06/nderron-jete-nga-koronavirusi-nena-e-guardioles/100%Always2020-04-06 16:42
https://a2news.com/2020/04/06/koronavirusi-ne-kosove-kurti-mengjesi-i-sotem-me-i-hidhuri-jemi-ne-mes-te-betejes/100%Always2020-04-06 14:16
https://a2news.com/2020/04/06/beteja-kunder-covid-19-italia-aktivizon-satelitin-e-be-per-te-kontrolluar-izolimin/100%Always2020-04-06 13:34
https://a2news.com/2020/04/06/nderron-jete-90-vjecari-ne-spitalin-infektiv-shkon-ne-22-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-06 13:33
https://a2news.com/2020/04/06/sfidat-e-mesimit-online-tafaj-sistemi-i-papergatitur-jane-perdorur-jo-pak-fonde/100%Always2020-04-06 13:32
https://a2news.com/2020/04/06/koronavirusi-burgos-ciftin-e-ri-ne-nje-muaj-mjalti-pafund-ne-maldive/100%Always2020-04-06 13:31
https://a2news.com/2020/04/06/rritja-e-te-prekurve-me-koronavirus-ne-shkoder-meta-thirrje-qytetareve-zbatoni-protokollet/100%Always2020-04-06 13:30
https://a2news.com/2020/04/06/koronavirusi-qeveria-merr-100-milione-euro-borxh-me-interes-196/100%Always2020-04-06 13:29
https://a2news.com/2020/04/06/rama-sot-u-miratuan-pagat-e-para-te-luftes/100%Always2020-04-06 13:28
https://a2news.com/2020/04/06/kryeministri-thirrje-shkodraneve-shperfillja-e-rregullave-e-ka-kthyer-qytetin-ne-nje-bombe-me-sahat/100%Always2020-04-06 13:25
https://a2news.com/2020/04/06/rama-nuk-ka-situate-ne-pikat-kufitare-rezidentet-ne-vendet-e-tjera-nuk-do-te-lejohen/100%Always2020-04-06 13:27
https://a2news.com/2020/04/06/rama-masat-lehtesohen-me-pikatore-por-burg-per-shkelesit-e-tyre/100%Always2020-04-06 13:24
https://a2news.com/2020/04/06/koronavirusi-ne-shqiperi-basha-pa-testim-pasojat-do-te-jene-te-larta/100%Always2020-04-06 13:22
https://a2news.com/2020/04/06/gjobitet-se-theu-rregullat-e-izolimit-gjate-koronavirusit-kaloi-nga-franca-ne-spanje-per-cigare/100%Always2020-04-06 13:21
https://a2news.com/2020/04/06/spital-fushor-ne-new-orleans-per-pacientet-me-koronavirus/100%Always2020-04-06 13:21
https://a2news.com/2020/04/06/koronavirusi-ndali-futbollin-ylli-i-tottenham-shkon-ne-ushtri/100%Always2020-04-06 13:19
https://a2news.com/2020/04/06/mbi-100-mije-me-covid-19-ne-gjermani-bayern-rinis-stervitjen/100%Always2020-04-06 13:18
https://a2news.com/2020/04/06/zakonisht-ka-10-milione-turiste-ne-vit-por-sot-stambolli-eshte-i-heshtur/100%Always2020-04-06 13:18
https://a2news.com/2020/04/06/i-infektuar-me-koronavirus-kryeministri-britanik-trajtohet-me-oksigjen/100%Always2020-04-06 13:17
https://a2news.com/2020/04/06/police-dhe-gardh-metalik-masa-te-forta-ne-tregun-rebel/100%Always2020-04-06 13:16
https://a2news.com/2020/04/06/theu-masat-ndaj-koronavirusit-vritet-63-vjecari-ne-filipine/100%Always2020-04-06 13:15
https://a2news.com/2020/04/06/spanja-publikon-shifrat-ditore-regjistrohet-numri-me-i-ulet-i-viktimave-qe-prej-24-marsit/100%Always2020-04-06 13:14
https://a2news.com/2020/04/06/mbyllja-e-kufijve-shqiptaret-vijojne-te-qendrojne-te-bllokuar-ne-kapshtice-2/100%Always2020-04-06 13:13
https://a2news.com/2020/04/06/rama-pd-smund-te-jape-mend-as-per-tabelen-e-shumezimit-jo-me-per-strategjine-e-testimit/100%Always2020-04-06 13:00
https://a2news.com/2020/04/06/koronavirusi-turqia-iu-jep-qytetareve-te-saj-5-maska-falas-ne-jave/100%Always2020-04-06 12:56
https://a2news.com/2020/04/06/emerimi-i-lajcak-si-perfaqesues-special-be-i-kerkon-kosoves-e-serbise-te-rinisin-dialogun/100%Always2020-04-06 12:54
https://a2news.com/2020/04/06/qeveria-merr-borxh-zhvillohet-sot-ankandi-per-120-milione-euro/100%Always2020-04-06 12:53
https://a2news.com/2020/04/06/koronavirusi-ne-shqiperi-ulet-numri-i-rasteve-te-reja-30-e-te-prekurve-jane-sheruar/100%Always2020-04-06 12:51
https://a2news.com/2020/04/06/nuk-respektojne-distancen-qytetaret-e-shkodres-grumbullohen-ne-tregje/100%Always2020-04-06 12:49
https://a2news.com/2020/04/06/bilanc-tragjik-ne-shba-nga-koronavirusi-1200-te-vdekur-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-06 12:48
https://a2news.com/2020/04/06/2-viktima-te-reja-nga-koronavirusi-ne-kosove/100%Always2020-04-06 12:47
https://a2news.com/2020/04/06/rusia-prezanton-sistemin-e-ri-te-testimit-qe-zbulon-shenjat-e-hershme-te-covid-19/100%Always2020-04-06 12:46
https://a2news.com/2020/04/06/nje-tiger-rezulton-pozitiv-me-koronavirus/100%Always2020-04-06 08:18
https://a2news.com/2020/04/06/digjet-makina-ne-tirane-pronari-me-precedente-penale/100%Always2020-04-06 12:44
https://a2news.com/2020/04/06/kapiteni-i-shkarkuar-nga-aeroplanmbajtesja-amerikane-pozitiv-me-koronavirus/100%Always2020-04-06 12:39
https://a2news.com/2020/04/06/shqiptaret-e-bllokuar-ne-kufi-skendaj-asnje-azilkerkuesi-nuk-mund-ti-kufizohet-e-drejta-e-levizjes/100%Always2020-04-06 12:36
https://a2news.com/2020/04/06/keshilltarja-e-trump-per-pandemine-permiresimi-i-situates-ne-itali-dhe-spanje-na-jep-shprese/100%Always2020-04-06 12:35
https://a2news.com/2020/04/06/emigrantet-e-bllokuar-ne-kufi-reagon-meta-e-basha/100%Always2020-04-06 12:33
https://a2news.com/2020/04/06/koronavirusi-ne-shqiperi-kokedhima-te-trajtohet-ne-kompleksitet-ne-te-kundert-perfundojme-ne-anarki/100%Always2020-04-06 12:26
https://a2news.com/2020/04/06/koronavirusi-malta-vendos-ne-karantine-kampin-me-1000-refugjate/100%Always2020-04-06 12:23
https://a2news.com/2020/04/06/dorehiqet-zyrtarja-e-larte-e-shendetesise-ne-skoci-theu-rregullat-per-koronavirusin/100%Always2020-04-06 12:22
https://a2news.com/2020/04/06/gjermania-raporton-serish-ulje-te-te-prekurve-me-koronavirus/100%Always2020-04-06 12:20
https://a2news.com/2020/04/06/koronavirusi-vendoset-gjendja-e-emergjences-shendetesore-ne-bazen-e-shba-ne-japoni/100%Always2020-04-06 12:19
https://a2news.com/2020/04/06/sot-hyjne-ne-fuqi-masat-e-reja-rrezikoni-burgun-nese-i-shkelni/100%Always2020-04-06 06:30
https://a2news.com/2020/04/05/mbreteresha-u-drejtohet-britanikeve-dite-me-te-mira-do-te-vijne/100%Always2020-04-05 21:57
https://a2news.com/2020/04/05/boris-johnson-shtrohet-ne-spital-10-dite-pasi-rezultoi-pozitiv-me-koronavirus/100%Always2020-04-05 21:56
https://a2news.com/2020/04/05/edhe-ford-kalon-ne-prodhim-maskash/100%Always2020-04-05 21:55
https://a2news.com/2020/04/05/khedira-nuk-do-tia-dije-per-koronavirusin-feston-ditelindjen-me-shoket/100%Always2020-04-05 21:55
https://a2news.com/2020/04/05/futbollisti-i-city-shkel-izolimin-dhe-organizon-orgji/100%Always2020-04-05 18:51
https://a2news.com/2020/04/05/koronavirusi-edhe-5-raste-te-tjera-ne-kosove/100%Always2020-04-05 18:35
https://a2news.com/2020/04/05/e-diela-e-kultures-europiane-robert-bisha-koncert-ne-shtepi/100%Always2020-04-05 21:53
https://a2news.com/2020/04/05/kitaristi-ne-rome-ngroh-zemrat-e-banoreve-te-izoluar/100%Always2020-04-05 18:00
https://a2news.com/2020/04/05/tension-ne-kapshtice-emigrantet-nuk-lejojne-kamionet-te-kalojne/100%Always2020-04-05 19:16
https://a2news.com/2020/04/05/kremtohet-e-diela-e-palmes-papa-francesku-hap-javen-e-shenjte-mes-koronavirusit/100%Always2020-04-05 21:50
https://a2news.com/2020/04/05/shuhet-ish-kampioni-i-boksit-skender-kurti-humb-betejen-me-koronavirusin/100%Always2020-04-05 21:49
https://a2news.com/2020/04/05/infermierja-tregon-se-sa-shpejt-perhapet-virusi-edhe-nese-mban-doreza/100%Always2020-04-05 21:48
https://a2news.com/2020/04/05/koronavirusi-ne-itali-525-viktima-ne-24-ore-shifra-me-e-ulet-qe-prej-19-marsit/100%Always2020-04-05 16:37
https://a2news.com/2020/04/05/pasojat-e-karantines-te-anglezet-sherr-ne-supermarket/100%Always2020-04-05 15:33
https://a2news.com/2020/04/05/shqiptaret-e-bllokuar-ne-kakavije-dhe-kapshtice-meta-situata-duhet-te-zgjidhet-menjehere/100%Always2020-04-05 21:45
https://a2news.com/2020/04/05/basha-qeveria-te-rrise-numrin-e-testimeve-cdo-dite-e-humbur-kushton-jete/100%Always2020-04-05 21:45
https://a2news.com/2020/04/05/taxhikistani-injoron-pandemine-nis-sezonin-e-ri/100%Always2020-04-05 21:44
https://a2news.com/2020/04/05/pd-dorezoi-ne-spak-kallezimin-kunder-saj-reagon-olta-xhacka/100%Always2020-04-05 21:43
https://a2news.com/2020/04/05/sfidat-e-mesimit-online/100%Always2020-04-05 21:42
https://a2news.com/2020/04/05/premier-league-13-miliarde-euro-humbje-nuk-ka-akord-per-ulje-pagash/100%Always2020-04-05 21:36
https://a2news.com/2020/04/05/kabinat-dezinfektuese-masat-e-reja-drastike-ne-tregjet-e-kryeqytetit/100%Always2020-04-05 21:34
https://a2news.com/2020/04/05/koronavirusi-efektet-e-izolimit-ne-arken-e-shtetit-340-mije-euro-gjoba/100%Always2020-04-05 21:33
https://a2news.com/2020/04/05/6-vepra-penale-ne-ngarkim-te-xhackes-dhe-kompanive-pjesemarrese-ne-tenderin-e-ushqimeve-pd-dorezon-ne-spak-kallezimin-penal/100%Always2020-04-05 21:32
https://a2news.com/2020/04/05/kurti-ka-politikane-qe-duan-gjakderdhje-per-tu-rikthyer-te-ndarja-e-kosoves/100%Always2020-04-05 21:29
https://a2news.com/2020/04/05/kumbulla-historia-e-popullit-tim-me-ben-te-jap-me-te-miren/100%Always2020-04-05 21:27
https://a2news.com/2020/04/05/conor-mcgregor-shperthen-kunder-kines-per-koronavirusin/100%Always2020-04-05 12:26
https://a2news.com/2020/04/05/basha-bllokimi-i-shqiptareve-ne-token-neutrale-shqiperi-greqi-akt-kriminal/100%Always2020-04-05 21:25
https://a2news.com/2020/04/05/parisi-si-kurre-me-pare-ne-heshtje-e-pa-trafik-shfaq-madheshtine-e-tij/100%Always2020-04-05 21:24
https://a2news.com/2020/04/05/nga-spitalet-tek-aplikacioni-italia-plan-me-5-pika-per-rikthimin-ne-normalitet/100%Always2020-04-05 21:24
https://a2news.com/2020/04/05/virusi-pandemik-ne-shba-parashikimi-i-zymte-i-trump-do-te-kemi-shume-viktima/100%Always2020-04-05 21:20
https://a2news.com/2020/04/05/jave-vendimtare-ne-rajon-shtohen-rastet-e-reja-dhe-viktimat-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-05 21:14
https://a2news.com/2020/04/05/shuhet-mjeshtri-i-madh-i-humorit-gezim-kruja/100%Always2020-04-05 21:12
https://a2news.com/2020/04/05/pd-jo-eksperimente-te-rrezikshme-politike-me-shendetin-e-shqiptareve/100%Always2020-04-05 21:11
https://a2news.com/2020/04/05/spanja-sheh-permiresim-674-viktima-ne-24-ore-shifra-me-e-ulet-ne-10-dite/100%Always2020-04-05 21:09
https://a2news.com/2020/04/05/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-361-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-04-05 21:08
https://a2news.com/2020/04/05/nis-kremtimi-i-pashkeve-mesha-pa-pranine-e-besimtareve/100%Always2020-04-05 21:07
https://a2news.com/2020/04/05/xavi-si-messi-e-ronaldo-dhuron-1-mln-dollar-per-luften-ndaj-koronavirusit/100%Always2020-04-05 21:06
https://a2news.com/2020/04/05/te-martuar-prej-51-vjetesh-vdesin-nga-koronavirusi-me-6-minuta-diference/100%Always2020-04-05 21:04
https://a2news.com/2020/04/05/paciente-me-covid-19-transferohen-gabimisht-ne-anijen-e-marines-amerikane/100%Always2020-04-05 21:02
https://a2news.com/2020/04/05/kina-vijon-te-ndihmoje-italine-40-ton-pajisje-mjekesore-mberrijne-ne-palermo/100%Always2020-04-05 21:01
https://a2news.com/2020/04/05/14-dite-ne-infektiv-sherohet-80-vjecarja-nga-vlora/100%Always2020-04-05 21:00
https://a2news.com/2020/04/04/nderron-jete-nje-80-vjecare-ne-shkoder-shkon-ne-20-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/100%Always2020-04-05 06:42
https://a2news.com/2020/04/04/nderron-jete-84-vjecarja-viktima-e-19-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-04 22:25
https://a2news.com/2020/04/04/u-ndertua-brenda-10-diteve-hapet-spitali-ne-milano/100%Always2020-04-05 11:24
https://a2news.com/2020/04/04/studimi-ne-britani-masat-shtrenguese-ne-europe-shpetuan-59-mije-jete-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-04 22:00
https://a2news.com/2020/04/04/bilanc-negativ-ne-maqedonine-e-veriut-5-viktima-dhe-53-raste-te-reja-me-covid-19/100%Always2020-04-04 21:59
https://a2news.com/2020/04/04/148-te-infektuar-dhe-5-viktima-ne-24-ore-ne-serbi/100%Always2020-04-04 21:58
https://a2news.com/2020/04/04/ukraina-ndjek-shembullin-e-shqiperise-dergon-mjeke-ne-itali/100%Always2020-04-04 21:57
https://a2news.com/2020/04/04/lufta-me-armikun-e-padukshem-ne-rruget-e-tiranes-a2-futet-brenda-blindave-te-ushtrise/100%Always2020-04-04 21:54
https://a2news.com/2020/04/04/bundesliga-sfidon-koronavirusin-ekipet-nisin-stervitjen/100%Always2020-04-04 21:52
https://a2news.com/2020/04/04/frymemarrje-lehtesimi-ne-france-ulet-numri-i-viktimave/100%Always2020-04-04 21:51
https://a2news.com/2020/04/04/koronavirusi-i-bllokon-neper-shtepi-koncerti-organizohet-ne-sheshet-para-pallateve-ne-durres/100%Always2020-04-04 21:51
https://a2news.com/2020/04/04/koronavirusi-asnjehere-me-pare-roma-nuk-ka-qene-kaq-e-boshatisur-dhe-e-bukur/100%Always2020-04-04 21:50
https://a2news.com/2020/04/04/11-vjet-ne-nato-meta-nje-nga-ngjarjet-me-te-medha-ne-historine-e-kombit/100%Always2020-04-04 21:49
https://a2news.com/2020/04/04/u-akuzua-nga-pd-se-fitoi-padrejtesisht-tenderin-per-ushqimet-reagon-firma-maqedonase/100%Always2020-04-04 21:48
https://a2news.com/2020/04/04/9-viktima-ne-24-ore-greqia-zgjat-masat-kunder-koronavirusit-deri-ne-27-prill/100%Always2020-04-04 21:48
https://a2news.com/2020/04/04/perhapja-e-koronavirusit-britania-po-mendon-te-liroje-para-kohe-mijera-te-burgosur/100%Always2020-04-04 21:47
https://a2news.com/2020/04/04/masat-e-reja-kunder-koronavirusit-ne-lombardi-mbajtja-e-maskes-behet-e-detyrueshme/100%Always2020-04-04 21:46
https://a2news.com/2020/04/04/koronavirusi-i-merr-jeten-truprojes-se-kryeministrit-conte/100%Always2020-04-04 21:44
https://a2news.com/2020/04/04/koronavirusi-brace-solidaritet-boteror-per-nje-rend-te-ri/100%Always2020-04-04 21:43
https://a2news.com/2020/04/04/koronavirusi-godet-rende-nje-azil-ne-glasgow/100%Always2020-04-04 21:41
https://a2news.com/2020/04/04/mallkimi-i-familjes-kennedy-zhduket-ne-det-mbesa-e-robert-kennedy-dhe-djali-i-saj/100%Always2020-04-04 21:40
https://a2news.com/2020/04/04/681-viktima-nga-koronavirusi-ne-24-oret-e-fundit-ne-itali/100%Always2020-04-04 18:24
https://a2news.com/2020/04/04/basha-perserit-thirrjen-per-shtimin-e-testimeve-cdo-dite-e-humbur-kushton-jete/100%Always2020-04-04 18:17
https://a2news.com/2020/04/04/masat-ndaj-koronavirusit-nga-e-hena-rregulla-drastike-per-tregun-e-kombinatit/100%Always2020-04-04 18:15
https://a2news.com/2020/04/04/kalendari-i-mundshem-serie-a-ne-fushe-me-20-maj-ndeshje-cdo-3-dite/100%Always2020-04-04 18:13
https://a2news.com/2020/04/04/kryeministri-prezanton-masat-lehtesuese-do-te-rriten-ndeshkimet-per-shkelesit-deri-ne-heqje-lirie/100%Always2020-04-04 18:12
https://a2news.com/2020/04/04/korridor-sanitar-ne-tregje-manastirliu-respektoni-distancimin-social-jemi-ne-mesin-e-epidemise/100%Always2020-04-04 18:04
https://a2news.com/2020/04/04/koronavirusi-ne-qytetin-me-te-madh-te-ekuadorit-trupat-e-pajete-mbeten-rrugeve/100%Always2020-04-04 18:00
https://a2news.com/2020/04/04/projekti-per-sfiden-kunder-koronavirusit-prezantohet-hack-the-crisis-albania/100%Always2020-04-04 17:44
https://a2news.com/2020/04/04/basha-kujton-pervjetorin-e-anetaresimit-11-vjet-ne-nato-nuk-jemi-vetem-ne-kohe-te-veshtira/100%Always2020-04-04 17:39
https://a2news.com/2020/04/04/sizmologet-toka-po-dridhet-me-pak-shenje-qe-njerezit-po-respektojne-karantinen/100%Always2020-04-04 17:36
https://a2news.com/2020/04/04/bardhi-rama-premtoi-pagat-ne-mars-nuk-ka-dhene-asnje-qindarke/100%Always2020-04-04 14:42
https://a2news.com/2020/04/04/ronaldo-nuk-rrezikon-me-berberin-i-pret-floket-ne-shtepi/100%Always2020-04-04 14:42
https://a2news.com/2020/04/04/koronavirusi-meta-respektoni-udhezimet-masat-te-jene-ne-perputhje-me-kushtetuten/100%Always2020-04-04 14:41
https://a2news.com/2020/04/04/inxhinieri-shqiptar-projekton-maskat-qe-do-te-perdoren-ne-nju-jork/100%Always2020-04-04 14:38
https://a2news.com/2020/04/04/objektivi-ambicioz-i-uefa-s-champions-league-te-perfundoje-deri-ne-15-gusht/100%Always2020-04-04 14:37
https://a2news.com/2020/04/04/kina-ndalet-per-3-minuta-perkujtohen-viktimat-e-koronavirusit/100%Always2020-04-04 14:34
https://a2news.com/2020/04/04/lufta-per-maska-gjermania-akuzon-shtetet-e-bashkuara-per-pirateri-moderne/100%Always2020-04-04 14:31
https://a2news.com/2020/04/04/mesimi-online-ne-fshat-nuk-kane-as-smartphone-dhe-as-internet/100%Always2020-04-04 14:27
https://a2news.com/2020/04/04/shtrohet-ne-spital-me-covid-19-mjeku-roland-xhaxho-gjendja-e-stabilizuar/100%Always2020-04-04 14:25
https://a2news.com/2020/04/04/809-te-vdekur-ne-24-oret-e-fundit-ne-spanje-rekord-viktimash-ne-france/100%Always2020-04-04 14:43
https://a2news.com/2020/04/04/obsh-ndryshon-udhezimet-per-maskat-por-per-trump-jane-thjesht-keshilla-une-nuk-e-vendos/100%Always2020-04-04 14:23
https://a2news.com/2020/04/04/rama-ushtria-dhe-policia-bashkiake-kordone-sanitare-ne-tregje-shumekush-po-e-kupton-gabim-ecurine-luftes/100%Always2020-04-04 14:21
https://a2news.com/2020/04/04/lajm-i-mire-nga-infektivi-sherohet-nga-covid-19-profesor-dhimiter-kraja/100%Always2020-04-04 13:48
https://a2news.com/2020/04/04/koronavirus-jane-333-rastet-ne-shqiperi/100%Always2020-04-04 14:34
https://a2news.com/2020/04/04/velipoje-benzi-perplaset-me-motocikleten-nderron-jete-68-vjecari/100%Always2020-04-04 13:45
https://a2news.com/2020/04/04/manastirliu-sherohen-tre-infermiere-te-tjere-nga-covid-19/100%Always2020-04-04 13:45
https://a2news.com/2020/04/04/burrel-21-te-burgosur-lene-qelite-e-sigurise-se-larte-i-pret-vetekarantinimi-ne-shtepi/100%Always2020-04-04 13:18
https://a2news.com/2020/04/04/shkrumbohet-kamioncina-ne-autostraden-tirane-durres/100%Always2020-04-04 13:15
https://a2news.com/2020/04/04/teatri-kombetar-ne-europa-nostra-se-shpejti-ekipe-ekspertesh-te-be-me-plane-per-rimekembjen/100%Always2020-05-17 17:39
https://a2news.com/2020/04/04/nderron-jete-kengetari-bill-withers-babai-i-aint-no-sunshine-dhe-lovely-day/100%Always2020-04-04 13:13
https://a2news.com/2020/04/04/kerkohej-nderkombetarisht-arrestohet-31-vjecari-ne-kamze/100%Always2020-04-04 12:58
https://a2news.com/2020/04/04/kishin-mbetur-ne-itali-riatdhesohen-37-detare-shqiptare/100%Always2020-04-04 12:57
https://a2news.com/2020/04/03/familja-13-anetareshe-e-prekur-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-03 21:19
https://a2news.com/2020/04/03/premier-league-shkurtim-30-i-pagave-te-yjeve-dhe-miliona-per-bamiresi/100%Always2020-04-03 21:18
https://a2news.com/2020/04/03/pandemia-koronavirus-a-mund-ti-besojme-sherimit-te-kines/100%Always2020-04-03 21:17
https://a2news.com/2020/04/03/koronavirusi-dhunohet-kryebashkiaku-italian-iu-kerkoi-qytetareve-te-respektojne-distancen/100%Always2020-04-03 21:13
https://a2news.com/2020/04/03/emigrantet-ne-parma-i-dhurojne-para-spitalit-italia-vendi-qe-na-shpetoi/100%Always2020-04-03 21:12
https://a2news.com/2020/04/03/beruka-cdo-rast-i-dyshuar-eshte-testuar-testi-nuk-behet-per-qoke/100%Always2020-04-03 21:11
https://a2news.com/2020/04/03/beruka-eshte-mire-qe-60-e-popullates-te-kapet-nga-viruset/100%Always2020-04-03 19:55
https://a2news.com/2020/04/03/6-raste-te-reja-dhe-6-te-sheruar-nga-koronavirusi-ne-kosove/100%Always2020-04-03 21:10
https://a2news.com/2020/04/03/shkoi-ne-lokal-me-20-shoke-arrestohet-ish-kampioni-i-botes/100%Always2020-04-03 21:09
https://a2news.com/2020/04/03/qeveria-te-sakrifikoje-bashke-me-ne/100%Always2020-04-03 21:08
https://a2news.com/2020/04/03/rriten-viktimat-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut-kumanova-ne-karantine/100%Always2020-04-03 21:06
https://a2news.com/2020/04/03/masat-kunder-koronavirusit-turqia-mbyll-ne-shtepi-dhe-te-rinjte/100%Always2020-04-03 21:05
https://a2news.com/2020/04/03/shtyrja-e-qirave-shano-qeveria-te-ngrinte-pagesat-e-taksave-para-se-te-fuse-hundet-ne-marredheniet-mes-privateve/100%Always2020-04-03 21:04
https://a2news.com/2020/04/03/patriarku-ortodoks-rus-del-rrugeve-te-moskes-per-te-ndaluar-koronavirusin/100%Always2020-04-03 21:01
https://a2news.com/2020/04/03/bukuria-ne-kohen-e-koronavirusit-kerkesat-per-berberet-dhe-estetistet/100%Always2020-04-03 20:59
https://a2news.com/2020/04/03/donte-te-arratisej-nga-spitali-pacienti-me-koronavirus-rreh-dhe-kafshon-infermieren/100%Always2020-04-03 20:58
https://a2news.com/2020/04/03/mblidhet-komiteti-i-epidemise-rama-do-diskutojme-se-shpejti-disa-masa-lehtesuese/100%Always2020-04-03 20:57
https://a2news.com/2020/04/03/shtyrja-e-pageses-se-qirave-soko-kryeministri-jep-mend-kur-eshte-puna-per-leket-e-te-tjereve/100%Always2020-04-03 20:55
https://a2news.com/2020/04/03/meksika-ndalon-prodhimin-e-birres-corona/100%Always2020-04-03 20:52
https://a2news.com/2020/04/03/koronavirusi-kina-do-te-nderoje-neser-heronjte-me-bluza-te-bardha/100%Always2020-04-03 20:51
https://a2news.com/2020/04/03/tenderi-me-ushqimet-ne-ministrine-e-mbrojtjes-pd-kerkon-nga-kryeministri-transparence/100%Always2020-04-03 20:50
https://a2news.com/2020/04/03/itali-serish-mbi-700-viktima-nga-koronavirusi-ne-24-oret-e-fundit-renie-e-rasteve-te-reja/100%Always2020-04-03 20:48
https://a2news.com/2020/04/03/kryebashkiaku-gjerman-infektohet-qellimisht-me-koronavirus-ishte-me-keq-nga-sa-mendoja/100%Always2020-04-03 16:17
https://a2news.com/2020/04/03/teknologjia-dhe-pandemia-drone-per-izolimin-printer-3d-per-maskat-mbrojtese/100%Always2020-04-03 16:16
https://a2news.com/2020/04/03/uefa-kunder-mbylljes-se-parakohshme-te-sezonit/100%Always2020-04-03 16:14
https://a2news.com/2020/04/03/anulimi-nga-koronavirusi-wimbledon-perfiton-100-milione-euro-nga-siguracioni/100%Always2020-04-03 16:13
https://a2news.com/2020/04/03/sondazhi-me-6000-doktore-tregon-ilacin-me-efektiv-kunder-koronavirusit/100%Always2020-04-03 16:12
https://a2news.com/2020/04/03/ministri-britanik-kerkon-nga-futbollistet-te-ulin-rrogat-klubet-e-premier-league-propozojne-30/100%Always2020-04-03 16:11
https://a2news.com/2020/04/03/situata-ne-itali-kreu-i-mbrojtjes-civile-mbyllja-ne-shtepi-do-te-zgjase-pertej-fillimit-te-majit/100%Always2020-04-03 16:09
https://a2news.com/2020/04/03/del-ne-ankand-piano-e-pavdekshme-instrumenti-me-tingull-unik-dhe-histori-te-jashtezakonshme/100%Always2020-04-03 16:08
https://a2news.com/2020/04/03/dy-anet-e-medaljes-101-vjecarja-sherohet-te-tjere-akuzojne-azilin-e-pleqve/100%Always2020-04-03 16:07
https://a2news.com/2020/04/03/frika-e-perhapjes-se-koronavirusit-ne-peru-dalin-nje-dite-burrat-nje-dite-grate/100%Always2020-04-03 16:06
https://a2news.com/2020/04/03/vaksina-e-koronavirusit-etoo-dhe-drogba-kunder-testimeve-ne-afrike/100%Always2020-04-03 16:05
https://a2news.com/2020/04/03/eksperti-kinez-nese-amerika-nuk-kontrollon-perhapjen-e-koronavirusit-pasoja-shkaterrimtare-per-te-gjithe-boten/100%Always2020-04-03 16:04
https://a2news.com/2020/04/03/zhduket-trageti-me-pasagjere-nga-cikloni-dyshohet-per-dhjetera-viktima/100%Always2020-04-03 16:03
https://a2news.com/2020/04/03/i-kerkoi-ndjese-conte-ka-nje-pergjigje-per-von-der-leyen/100%Always2020-04-03 16:02
https://a2news.com/2020/04/03/shkoder-invalidi-detyrohet-te-dale-qe-te-kerkoje-ndihme/100%Always2020-04-03 15:59
https://a2news.com/2020/04/03/be-emeron-te-derguarin-e-posacem-ne-bisedimet-kosove-serbi/100%Always2020-04-03 15:58
https://a2news.com/2020/04/03/koronavirusi-ministri-cuci-masa-me-ushqime-stok-per-3-muaj/100%Always2020-04-03 15:55
https://a2news.com/2020/04/03/shkon-ne-17-numri-i-personave-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/100%Always2020-04-03 15:53
https://a2news.com/2020/04/03/avioni-privat-i-leo-messit-kryen-ulje-emergjence-ne-belgjike/100%Always2020-04-03 15:52
https://a2news.com/2020/04/03/arrestohet-drejtori-i-burgut-313-eduard-struga/100%Always2020-04-03 16:46
https://a2news.com/2020/04/03/mesdita-e-vetmuar-koronavirusi-zbraz-sheshet-dhe-rruget-me-te-medha-ne-bote/100%Always2020-04-03 15:49
https://a2news.com/2020/04/03/manastirliu-sherohen-edhe-2-infermiere-te-prekur-nga-covid-19/100%Always2020-04-03 15:45
https://a2news.com/2020/04/03/vlore-qytetarja-i-dhuron-spitalit-respiratorin-20-mije-euro-per-pacientet-me-covid-19/100%Always2020-04-03 15:44
https://a2news.com/2020/04/03/ndalimi-i-pagesave-te-qirave-tabaku-mendesi-komuniste-ne-shkelje-te-kushtetutes/100%Always2020-04-03 15:43
https://a2news.com/2020/04/03/pagesat-e-qirave-bushati-qeveria-nuk-ka-bere-shpikje-masat-jane-te-sinkronizuara/100%Always2020-04-03 15:41
https://a2news.com/2020/04/03/klubet-angleze-deshirojne-te-perfundojne-sezonin-ne-kine/100%Always2020-04-03 15:39
https://a2news.com/2020/04/03/lufta-ndaj-covid-19-be-jep-4-milione-euro-per-shqiperine/100%Always2020-04-03 15:38
https://a2news.com/2020/04/03/borxh-rekord-ne-valute-qeveria-do-te-marre-120-milione-euro-ne-tregun-e-brendshem/100%Always2020-04-03 15:36
https://a2news.com/2020/04/03/nenvleresoi-pandemine-sot-kryeministri-britanik-i-semure-me-covid-19-duartroket-mjeket/100%Always2020-04-03 15:34
https://a2news.com/2020/04/03/ceshtja-heinsberg-del-studimi-gjerman-qe-ndryshon-shume-bindje-per-koronavirusin/100%Always2020-04-03 14:44
https://a2news.com/2020/04/03/rama-sot-kemi-27-pozitive-kemi-hyre-ne-zonen-e-zjarrit/100%Always2020-04-03 14:42
https://a2news.com/2020/04/03/wuhan-ngre-serish-alarmin-qendroni-ne-shtepi/100%Always2020-04-03 14:38
https://a2news.com/2020/04/03/koronavirusi-ne-shqiperi-27-te-prekur-ne-24-ore-304-ne-total/100%Always2020-04-03 14:37
https://a2news.com/2020/04/03/spanja-publikon-shifrat-ditore-vijon-numri-i-larte-i-viktimave-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-03 14:32
https://a2news.com/2020/04/03/dimri-qe-lame-pas-ka-qene-me-i-nxehti-i-historise-ne-europe/100%Always2020-04-03 14:30
https://a2news.com/2020/04/03/ish-nendrejtori-i-spitalit-te-sarandes-kerkon-te-lirohet-nga-qelia-pretendon-se-eshte-me-koronavirus/100%Always2020-04-03 14:28
https://a2news.com/2020/04/03/rama-serish-te-gjithe-ne-shtepi-ne-fundjave/100%Always2020-04-03 16:17
https://a2news.com/2020/04/03/virusi-mund-te-perhapet-edhe-nga-ajri-obsh-vlereson-perdorimin-e-maskave-nga-te-gjithe/100%Always2020-04-03 16:19
https://a2news.com/2020/04/03/covid-19-mesazhi-i-ardi-veliut-drejtuar-forcave-te-policise/100%Always2020-04-03 16:21
https://a2news.com/2020/04/03/krenaria-e-ushtrise-amerikane-shnderrohet-ne-vater-koronavirusi-por-kapiteni-qe-dha-alarmin-pushohet/100%Always2020-04-03 21:30
https://a2news.com/2020/04/03/rama-5-respiratore-mberrijne-ne-spitalin-universitar-shefqet-ndroqi/100%Always2020-04-03 21:29
https://a2news.com/2020/04/03/matura-shteterore-vrapi-rishikim-te-programeve-smund-te-vazhdohet-me-te-njejtin-skenar/100%Always2020-04-03 21:28
https://a2news.com/2020/04/03/ministrja-shahini-provimet-e-matures-do-te-mbahen/100%Always2020-04-03 21:26
https://a2news.com/2020/04/03/sekuestrohen-dhjetera-doza-kokaine-arrestohet-nje-32-vjecar-ne-vlore/100%Always2020-04-03 21:24
https://a2news.com/2020/04/03/epidemiologu-eshte-testuar-maja-e-piramides-masat-kane-dhene-rezultat/100%Always2020-04-03 21:21
https://a2news.com/2020/04/03/koronavirusi-ne-shqiperi-9-te-sheruar-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-03 21:20
https://a2news.com/2020/04/02/dyshohet-per-12-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-zonen-e-shkodres/100%Always2020-04-04 14:47
https://a2news.com/2020/04/02/nje-milion-maska-nga-kina-ne-avionin-e-patriots/100%Always2020-04-04 14:49
https://a2news.com/2020/04/02/infektohet-me-koronavirus-nje-nga-zyrtaret-me-te-larte-iraniane/100%Always2020-04-04 14:50
https://a2news.com/2020/04/02/menyrat-e-cuditshme-te-mbrojtjes-ne-kohen-e-koronavirusit/100%Always2020-04-04 14:50
https://a2news.com/2020/04/02/kanadaja-numeron-mbi-10-mije-te-prekur-me-koronavirus/100%Always2020-04-04 14:51
https://a2news.com/2020/04/02/u-infektua-me-koronavirus-permiresohet-legjenda-e-turqise/100%Always2020-04-04 14:52
https://a2news.com/2020/04/02/te-semurit-obez-me-koronavirus-i-vihet-ne-ndihme-me-vinc/100%Always2020-04-04 15:16
https://a2news.com/2020/04/02/mbi-1-milion-te-prekur-nga-koronavirusi-ne-te-gjithe-boten/100%Always2020-04-04 15:17
https://a2news.com/2020/04/02/gjest-per-tu-duartrokitur-lojtaret-dhe-drejtuesit-e-atletico-madrid-paguajne-rrogat-e-430-punonjesve-te-klubit/100%Always2020-04-04 15:18
https://a2news.com/2020/04/02/kinemate-jane-mbyllur-por-filmi-i-pare-per-koronavirusin-tashme-ka-dale/100%Always2020-04-04 15:20
https://a2news.com/2020/04/02/shqiptaret-e-bllokuar-ne-kufi-basha-dramatike-te-nderhyje-qeveria/100%Always2020-04-04 15:21
https://a2news.com/2020/04/02/pezullimi-nga-koronavirusi-kampionati-ne-shqiperi-nga-qershori-deri-ne-gusht/100%Always2020-04-04 15:22
https://a2news.com/2020/04/02/koronavirusi-ne-shba-shenohet-viktima-me-moshe-me-te-vogel-ne-bote/100%Always2020-04-04 15:40
https://a2news.com/2020/04/02/shkencetari-italian-teston-vaksinen-kunder-koronavirusit-te-minjte-presim-autorizim-nga-fda/100%Always2020-04-04 15:42
https://a2news.com/2020/04/02/shqiptaret-e-bllokuar-ne-pikat-kufitare-meta-duhet-zgjidhje-e-shpejte/100%Always2020-04-04 15:45
https://a2news.com/2020/04/02/perhapja-e-koronavirusit-mjeku-mezini-duhet-testim-me-i-gjere-per-te-pasur-nje-pasqyre-me-te-sakte/100%Always2020-04-04 15:47
https://a2news.com/2020/04/02/letra-e-thacit-per-mandatarin-kurti-presidenti-ka-interes-politik/100%Always2020-04-04 15:49
https://a2news.com/2020/04/02/rriten-numri-i-personave-te-sheruar-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/100%Always2020-04-04 15:51
https://a2news.com/2020/04/02/koronavirusi-epidemiologu-i-ishp-se-shpjegon-pse-nuk-behen-testime-masive-ne-shqiperi/100%Always2020-04-04 15:53
https://a2news.com/2020/04/02/ka-77-mije-banore-andorra-porosit-150-mije-teste-koronavirusi-nga-koreja-e-jugut/100%Always2020-04-04 15:54
https://a2news.com/2020/04/02/shtohen-te-infektuarit-nga-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut-qyteti-me-i-prekur-struga/100%Always2020-04-04 15:55
https://a2news.com/2020/04/02/8-dite-pas-rrezimit-te-kurtit-thaci-i-kerkon-vetevendosjes-te-propozoje-kandidatin-per-kryeminister/100%Always2020-04-04 15:58
https://a2news.com/2020/04/02/me-pak-raste-te-reja-ne-itali-760-viktima-ne-24-ore/100%Always2020-04-04 16:02
https://a2news.com/2020/04/02/rendohet-situata-111-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-serbi/100%Always2020-04-04 16:03
https://a2news.com/2020/04/02/ndalimi-i-pagesave-te-qirave-per-bizneset-e-vogla-pd-rama-nxit-perplasjen-sociale-mes-shqiptareve/100%Always2020-04-04 16:07
https://a2news.com/2020/04/02/twitter-fshin-mbi-8000-llogari-qe-promovonin-presidentin-serb-vucic/100%Always2020-04-04 16:07
https://a2news.com/2020/04/02/art-me-koronavirusin-dezinfektime-me-dron-femija-qe-shet-maska-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-04-04 18:20
https://a2news.com/2020/04/02/vaksina-kunder-koronavirusit-australia-nis-testimin-e-dy-modeleve/100%Always2020-04-04 18:22
https://a2news.com/2020/04/02/kriza-nga-koronavirusi-6-6-mln-amerikane-aplikuan-per-asistence/100%Always2020-04-04 18:24
https://a2news.com/2020/04/02/qyteti-kinez-ndalon-konsumimin-e-mishit-te-maces-dhe-qenit/100%Always2020-04-04 18:29
https://a2news.com/2020/04/02/kryeministri-izraelit-netanjahu-ne-veteizolim-per-here-te-dyte/100%Always2020-04-04 18:30
https://a2news.com/2020/04/02/xhacka-i-pergjigjet-opozites-tenderi-ne-perputhje-me-ligjin-pd-te-ndihmoje/100%Always2020-04-04 18:40
https://a2news.com/2020/04/02/koronavirusi-qeveria-serbe-terheq-dekretin-qe-i-jepte-te-drejten-e-informacionit/100%Always2020-04-04 18:45
https://a2news.com/2020/04/02/sezoni-i-futbollit-ne-europe-uefa-ne-videokonference-me-55-federatat/100%Always2020-04-04 18:47
https://a2news.com/2020/04/02/belgjika-nderpret-kampionatin-club-brugge-kampion/100%Always2020-04-04 18:49
https://a2news.com/2020/04/02/forcimi-artificial-i-euros-nis-renia-ne-treg/100%Always2020-04-04 18:52
https://a2news.com/2020/04/02/gjenden-21-emigrante-me-covid-19-izolohet-kampi-i-refugjateve-ne-greqi/100%Always2020-04-04 19:01
https://a2news.com/2020/04/02/efekti-i-koronavirusit-bie-cmimi-i-karburanteve/100%Always2020-04-04 19:05
https://a2news.com/2020/04/02/spak-publikon-emrat-e-operacionit-rruga-e-gabuar-falsifikonin-dokumente-zyrtare-dhe-viza/100%Always2020-04-04 19:15
https://a2news.com/2020/04/02/koronavirusi-i-merr-jeten-dy-muzikanteve-te-njohur/100%Always2020-04-04 19:21
https://a2news.com/2020/04/02/shkoder-bashkia-dhe-pd-perkujtojne-2-prillin/100%Always2020-04-04 22:02
https://a2news.com/2020/04/02/sherohet-nga-covid-19-cifti-i-te-moshuarve-nga-korca-79-dhe-78-vjec/100%Always2020-04-04 22:04
https://a2news.com/2020/04/02/haradinaj-kunder-zgjedhjeve-mbeshtes-nje-qeveri-te-re-aak-nuk-do-te-jete-pjese/100%Always2020-04-04 22:05
https://a2news.com/2020/04/02/dilemat-e-seria-a-takimet-pa-tifoze-dhe-ne-fushe-neutrale/100%Always2020-04-04 22:06
https://a2news.com/2020/04/02/koronavirusi-fut-turizmin-ne-kolaps-nisin-pushimet-masive-nga-puna/100%Always2020-04-04 22:07
https://a2news.com/2020/04/02/pandemia-e-koronavirusit-dhe-rrezimi-i-qeverise-thaci-kosova-ne-rrezik/100%Always2020-04-04 22:08
https://a2news.com/2020/04/02/be-tani-eshte-me-ju-ursula-von-der-leyen-i-kerkon-ndjese-italise/100%Always2020-04-04 22:10
https://a2news.com/2020/04/02/vasili-kjo-seshte-karantine-por-kufizim-levizje-testimi-eshte-jetik/100%Always2020-04-04 22:11
https://a2news.com/2020/04/02/mbi-5-mije-viktima-ne-shba-nju-jorku-mbetet-shteti-me-i-prekur/100%Always2020-04-04 22:13
https://a2news.com/2020/04/02/obsh-ne-alarm-ne-pak-dite-shenohen-1-milion-raste-me-covid-19/100%Always2020-04-04 22:14
https://a2news.com/2020/04/02/rama-ndalohen-pagesat-e-qirave-per-bizneset-e-vogla-dhe-familjaret-qe-nuk-punojne-per-shkak-te-koronavirusit/100%Always2020-04-04 22:15
https://a2news.com/2020/04/02/dimer-ne-pranvere-korca-dhe-juglindja-pushtohen-nga-debora/100%Always2020-04-04 22:16
https://a2news.com/2020/04/02/te-moshuarit-thyejne-rregullat-e-pandemise-ne-vlore-ne-rruge-per-pensionin-e-ushqimet/100%Always2020-04-04 22:17
https://a2news.com/2020/04/02/bylykbashi-rames-pergjigju-ke-genjyer-median-italiane-apo-ne-formular/100%Always2020-04-04 22:18
https://a2news.com/2020/04/02/testi-per-covid-19-policia-denoncon-ne-prokurori-kontrabanden/100%Always2020-04-04 22:19
https://a2news.com/2020/04/02/35-e-klubit-ishin-me-koronavirus-sherohen-te-gjithe-te-valencia/100%Always2020-04-04 22:20
https://a2news.com/2020/04/02/gjiganti-i-duhanit-kemi-gjetur-vaksinen-per-koronavirusin-ta-testojme-brenda-qershorit/100%Always2020-04-04 22:22
https://a2news.com/2020/04/02/theu-izolimin-dhe-u-aksidentua-me-makine-bayern-ndeshkon-mbrojtesin/100%Always2020-04-04 22:22
https://a2news.com/2020/04/02/rama-ka-fshehur-ndalimin-nga-policia-ne-bolonje-reagon-kryeministri/100%Always2020-04-04 22:23
https://a2news.com/2020/04/02/mbi-10000-viktima-ne-spanje-nga-koronavirusi-950-vetem-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-05 20:36
https://a2news.com/2020/04/02/spitalet-ne-kolaps-sindikata-e-mjekeve-spanja-injoroi-alarmin-e-doktoreve-ne-nisje-te-pandemise/100%Always2020-04-05 20:40
https://a2news.com/2020/04/02/koronavirusi-ne-shqiperi-nderron-jete-nje-tjeter-person-shkon-ne-277-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-04-05 20:43
https://a2news.com/2020/04/02/bylykbashi-rama-ka-fshehur-ndalimin-nga-policia-ne-bolonja-ne-formularin-e-dekriminalizimit/100%Always2020-04-05 20:44
https://a2news.com/2020/04/02/ministria-e-jashtme-plani-i-riatdhesimit-u-mbyll-por-jane-vene-ne-dispozicion-numra-emergjence/100%Always2020-04-05 20:45
https://a2news.com/2020/04/02/shqiperia-ne-karantine-ambasada-amerikane-drejtesia-e-vertete-nuk-ndalet-kurre/100%Always2020-04-05 20:47
https://a2news.com/2020/04/02/kriza-nga-koronavirusi-deputetet-shqiptare-pergjysmojne-rrogat-per-tre-muaj/100%Always2020-04-05 20:56
https://a2news.com/2020/04/02/rama-kantieret-rifillojme-pune-me-pikatore-ne-disa-qytete/100%Always2020-04-05 20:58
https://a2news.com/2020/04/02/efektet-e-koronavirusit-gdp-e-shba-do-bie-me-34-ne-tremujorin-e-dyte/100%Always2020-04-05 20:57
https://a2news.com/2020/04/02/debora-mbulon-juglindjen-veshtiresi-ne-qarkullim-ne-akset-kryesore/100%Always2020-04-05 20:55
https://a2news.com/2020/04/02/hotelet-bosh-te-pastrehet-detyrohen-te-flene-te-katerkendeshat-e-parkimit/100%Always2020-04-05 20:54
https://a2news.com/2020/04/02/miliarderi-hollivudian-i-izoluar-ne-jahtin-590-mln-dollare-ne-karaibe/100%Always2020-04-05 20:54
https://a2news.com/2020/04/02/shtepia-e-te-moshuarve-ne-kavaje-krali-te-izoluar-prej-9-marsit-se-bashku-me-stafin/100%Always2020-04-05 20:52
https://a2news.com/2020/04/02/operacioni-vol-vo-4-vihet-ne-pranga-nje-tjeter-person/100%Always2020-04-05 20:50
https://a2news.com/2020/04/02/qelloni-per-vdekje-duterte-paralajmeron-ata-qe-thyejne-karantinen/100%Always2020-04-05 20:49
https://a2news.com/2020/04/02/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-76-numri-i-personave-te-sheruar/100%Always2020-04-02 06:16
https://a2news.com/2020/04/01/ne-nju-jorkun-e-boshatisur-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-01 20:51
https://a2news.com/2020/04/01/rikthehet-makthi-ne-kine-nje-tjeter-konte-ne-izolim-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-01 21:08
https://a2news.com/2020/04/01/shtohen-te-infektuarit-me-koronavirus-ne-kosove-shkojne-ne-10-viktimat-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-04-01 21:08
https://a2news.com/2020/04/01/gjendet-zgjidhja-per-marinaret-amerikane-te-prekur-nga-koronavirusi-ne-aeroplanmbajtese/100%Always2020-04-01 21:06
https://a2news.com/2020/04/01/interneti-ne-kohen-e-koronavirusit/100%Always2020-04-01 21:05
https://a2news.com/2020/04/01/trump-kercenon-ashper-iranin-do-e-paguaje-rende-nese-sulmon-trupat-tona/100%Always2020-04-01 21:04
https://a2news.com/2020/04/01/pagat-e-luftes-rama-plani-i-mbeshtetjes-financiare-ka-hyre-ne-fuqi/100%Always2020-04-01 21:03
https://a2news.com/2020/04/01/rama-masat-shtrenguese-efektive-mund-te-ishim-duke-numeruar-mbi-100-viktima/100%Always2020-04-01 21:01
https://a2news.com/2020/04/01/situata-nga-koronavirusi-rama-po-mendojme-nje-plan-per-lehtesimin-e-masave/100%Always2020-04-01 20:59
https://a2news.com/2020/04/01/qeveria-po-mendon-vetem-per-nje-pakice-sociale-kadia-duhet-pakete-per-te-gjithe-ekonomine/100%Always2020-04-01 20:57
https://a2news.com/2020/04/01/nuk-dihet-a-do-te-kete-sezon-veror-operatoret-turistike-cfare-presim-nga-plani-b-i-qeverise/100%Always2020-04-01 20:55
https://a2news.com/2020/04/01/pandemia-mban-shkollat-mbyllur-pa-afat-shahini-mesimi-vijon-online/100%Always2020-04-01 20:53
https://a2news.com/2020/04/01/rrjeti-shqiptar-per-zhvillimin-rural-leter-te-hapur-kryeministrit-edi-rama/100%Always2020-04-01 20:52
https://a2news.com/2020/04/01/mbyllet-procesi-i-riatdhesimit-te-shqiptareve/100%Always2020-04-01 20:50
https://a2news.com/2020/04/01/koronavirusi-avion-rus-me-ndihma-mjekesore-niset-drejt-shba/100%Always2020-04-01 17:58
https://a2news.com/2020/04/01/kriza-ekonomike-nga-koronavirusi-guvernatori-i-bsh-shpjegon-masat-e-marra/100%Always2020-04-01 20:49
https://a2news.com/2020/04/01/tomini-mendohet-se-koronavirusi-do-te-kete-edhe-nje-sezon-tjeter/100%Always2020-04-01 20:46
https://a2news.com/2020/04/01/italia-angazhon-dhe-robotet-infermiere-ne-luften-kunder-koronavirusit/100%Always2020-04-01 20:44
https://a2news.com/2020/04/01/563-viktima-me-shume-ne-britani-nga-koronavirusi-ne-24-ore/100%Always2020-04-01 20:42
https://a2news.com/2020/04/01/konferenca-e-peste-e-mjekeve-shqiptare-ne-evrope-te-behemi-bashke-per-te-ndihmuar-vendin-tone/100%Always2020-04-01 17:57
https://a2news.com/2020/04/01/deputetja-socialiste-jep-lajmin-e-mire-per-te-birin-e-prekur-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-01 16:59
https://a2news.com/2020/04/01/itali-shtohen-rastet-e-reja-me-koronavirus-727-viktima-ne-24-ore/100%Always2020-04-01 16:57
https://a2news.com/2020/04/01/koronavirusi-usaid-ndihma-shqiperise-per-furnizimin-e-laboratoreve-me-pajisje-testimi/100%Always2020-04-01 16:55
https://a2news.com/2020/04/01/ibrahimovic-vendos-te-largohet-nga-milani/100%Always2020-04-01 16:50
https://a2news.com/2020/04/01/aksident-ne-korce-ngrica-nxjerr-makinen-nga-rruga/100%Always2020-04-01 16:48
https://a2news.com/2020/04/01/ekspertet-europiane-gati-teknologjine-per-te-parandaluar-perhapjen-e-koronavirusit-permes-smartphone-ve/100%Always2020-04-01 16:48
https://a2news.com/2020/04/01/schwarzenegger-thyen-karantinen-nuk-i-reziston-tundimit-per-nje-xhiro-me-motor/100%Always2020-04-01 16:46
https://a2news.com/2020/04/01/tenis-koronavirusi-anulon-turneun-wimbledon/100%Always2020-04-01 16:45
https://a2news.com/2020/04/01/ne-shtepi-nga-karantina-hajdutet-lidhin-ne-karrige-dhe-vjedhin-ish-yllin-anglez/100%Always2020-04-01 16:41
https://a2news.com/2020/04/01/gjermania-zgjat-afatet-e-masave-per-te-luftuar-pandemine-e-koronavirusit/100%Always2020-04-01 16:39
https://a2news.com/2020/04/01/ne-lufte-me-koronavirusin-rama-eksportet-e-prodhimeve-bujqesore-serish-ne-rritje/100%Always2020-04-01 16:38
https://a2news.com/2020/04/01/i-dha-doren-mjekut-me-koronavirus-putin-le-kremlinin-dhe-punon-nga-shtepia/100%Always2020-04-01 16:37
https://a2news.com/2020/04/01/pozitiv-edhe-efektivi-ne-vore-nisin-testimet-zinxhir/100%Always2020-04-01 16:36
https://a2news.com/2020/04/01/situata-nga-koronavirusi-bashkia-e-shkodres-ndihma-per-nevojtaret/100%Always2020-04-01 16:34
https://a2news.com/2020/04/01/uefa-shtyn-ndeshjet-e-kombetareve-per-te-perfunduar-kampionatet-dhe-champions-in/100%Always2020-04-01 16:32
https://a2news.com/2020/04/01/pandemia-e-koronavirusit-ministria-e-shendetesise-shtyn-masat-shtrenguese-pertej-3-prillit/100%Always2020-04-01 16:31
https://a2news.com/2020/04/01/turizmi-ne-kolaps-nisin-pushimet-masive-nga-puna/100%Always2020-04-01 16:29
https://a2news.com/2020/04/01/infermieri-vret-te-fejuaren-mjeke-me-ngjiti-koronavirusin/100%Always2020-04-01 16:28
https://a2news.com/2020/04/01/13-miliarde-njerez-ne-shtepi-izolimi-ne-iindi-eliminon-ndotjen-e-ajrit/100%Always2020-04-01 16:27
https://a2news.com/2020/04/01/anulohen-te-gjitha-prokurimet-publike-pervec-atyre-qe-kane-lidhje-me-koronavirusin/100%Always2020-04-01 16:27
https://a2news.com/2020/04/01/shkencetaret-ne-kine-zbulojne-antitrupat-qe-mund-te-trajtojne-covid-19/100%Always2020-04-01 17:24
https://a2news.com/2020/04/01/frike-per-femijet-koronavirusi-nuk-po-kursen-askend-2/100%Always2020-04-01 17:23
https://a2news.com/2020/04/01/koronavirusi-ne-shqiperi-drejtori-i-burgjeve-494-te-denuar-kerkuan-denimin-ne-shtepi/100%Always2020-04-01 17:23
https://a2news.com/2020/04/01/kine-zhduket-nje-tjeter-mjeke-qe-kishte-paralajmeruar-per-koronavirusin/100%Always2020-04-01 17:16
https://a2news.com/2020/04/01/priste-tamponin-e-dyte-negativ-gjendet-pa-jete-28-vjecari-shqiptar-ne-itali/100%Always2020-04-01 17:01
https://a2news.com/2020/04/01/manastirliu-shkon-ne-13-numri-i-stafit-mjekesor-te-sheruar-nga-covid-19/100%Always2020-04-01 12:32
https://a2news.com/2020/04/01/vlore-arrestohet-49-vjecari-i-denuar-per-prodhim-lendesh-narkotike-ishte-ne-kerkim/100%Always2020-04-01 17:01
https://a2news.com/2020/04/01/deputetet-socialiste-dhe-nje-pjese-e-opozites-heqin-dore-nga-gjysma-e-pages/100%Always2020-04-01 13:06
https://a2news.com/2020/04/01/koronavirusi-ne-shqiperi-shehu-ka-ardhur-momenti-te-ndryshojme-strategji/100%Always2020-04-01 12:25
https://a2news.com/2020/04/01/asnje-rast-me-koronavirus-por-obsh-akordon-900-mije-dollare-per-korene-e-veriut/100%Always2020-04-01 12:22
https://a2news.com/2020/04/01/mesimi-online-sfide-per-nxenesit-me-aftesi-ndryshe/100%Always2020-04-01 12:21
https://a2news.com/2020/04/01/nuk-deklaron-raste-fjala-coronavirus-ndalohet-rreptesishte-regjimi-aziatik-injoron-pandemine/100%Always2020-04-01 12:18
https://a2news.com/2020/04/01/rama-zgjerimi-i-paketes-financiare-gjate-muajit-prill/100%Always2020-04-01 12:16
https://a2news.com/2020/04/01/pas-takimit-me-thacin-kurti-kushtetuta-skrijon-alternativa-te-tjera-vec-zgjedhjeve/100%Always2020-04-01 12:15
https://a2news.com/2020/04/01/koronavirusi-ne-shqiperi-mosha-mesatare-e-te-prekurve-eshte-50-vjec/100%Always2020-04-01 12:14
https://a2news.com/2020/04/01/pd-raporti-i-stadard-and-poors-shqiperia-nder-15-ekonomite-me-te-rrezikuara-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-01 12:09
https://a2news.com/2020/04/01/vijojne-shifrat-tragjike-nga-spanja-864-viktima-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-01 14:05
https://a2news.com/2020/04/01/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-259-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-04-01 11:54
https://a2news.com/2020/04/01/autoritetet-amerikane-me-keto-ritme-do-te-kemi-te-pakten-100-mije-te-vdekur-ne-shba/100%Always2020-04-01 11:51
https://a2news.com/2020/04/01/rikthehet-serish-debora-ne-kukes/100%Always2020-04-01 11:50
https://a2news.com/2020/04/01/frike-per-femijet-koronavirusi-nuk-po-kursen-askend/100%Always2020-04-01 11:47
https://a2news.com/2020/04/01/kerkohej-nga-policia-shqiptare-dhe-interpoli-kapet-40-vjecari-me-rrezikshmeri-te-larte/100%Always2020-04-01 11:45
https://a2news.com/2020/04/01/pse-kaq-shume-viktima-ne-itali-mjeku-shqiptar-ne-breshia-jep-disa-arsye/100%Always2020-04-01 11:42
https://a2news.com/2020/04/01/seferi-vetem-15-epidemiologe-gjurmojne-rastet-e-dyshuara-nuk-mjaftojne/100%Always2020-04-01 11:41
https://a2news.com/2020/04/01/hajdari-qytetaret-e-kane-te-pamundur-te-izolohen-pa-nevojat-baze/100%Always2020-04-01 11:38
https://a2news.com/2020/04/01/civici-kriza-ekonomike-do-te-arrije-pikun-kur-kurba-e-koronavirusit-te-filloje-zbritjen/100%Always2020-04-01 11:33
https://a2news.com/2020/04/01/koronavirusi-ne-shqiperi-sherohen-edhe-15-persona-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-01 11:27