XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/2020/05/31/gjiknuri-kemi-adresuar-edhe-parakushtet-por-nderkohe-na-jane-paraqitur-kerkesa-te-reja/100%Always2020-06-01 08:15
https://a2news.com/2020/05/31/rudina-hajdari-partite-deshtuan-i-mbyllen-deren-ambasades-amerikane/100%Always2020-06-01 08:17
https://a2news.com/2020/05/31/reforma-zgjedhore-nuk-ka-marreveshje-mes-paleve-bylykbashi-ps-ende-jo-e-gatshme-te-leshoje-privilegjet/100%Always2020-06-01 08:19
https://a2news.com/2020/05/31/shuhet-christo-gjeniu-kontrovers-qe-mbushte-me-art-peizazhet/100%Always2020-06-01 08:23
https://a2news.com/2020/05/31/reforma-zgjedhore-gjiknuri-bylykbashi-vasili-ende-ne-takim-me-perfaqesuesin-amerikan-mungon-hajdari/100%Always2020-06-01 08:27
https://a2news.com/2020/05/31/reciprociteti-i-radhes-kurti-ne-certifikatat-e-mauneve-te-lexoje-republika-e-kosoves/100%Always2020-06-01 08:30
https://a2news.com/2020/05/31/opozita-depoziton-propozimin-per-qeverine-kujdestare-te-zgjedhjeve/100%Always2020-06-01 08:32
https://a2news.com/2020/05/31/tronditet-futbolli-maqedonas-gjashte-te-infektuar-nga-covid-19-tek-shkendija-dhe-renova/100%Always2020-06-01 08:33
https://a2news.com/2020/05/31/reforma-zgjedhore-bylykbashi-dhe-gjiknuri-negociojne-ne-prani-te-perfaqesuesit-amerikan/100%Always2020-06-01 08:34
https://a2news.com/2020/05/31/trump-organizoi-dhunen-ne-protesta-antifa-do-te-cilesohet-si-grup-terrorist/100%Always2020-06-01 08:37
https://a2news.com/2020/05/31/gjendet-i-vdekur-nje-roje-65-vjecare-ne-himare/100%Always2020-06-01 08:51
https://a2news.com/2020/05/31/vala-e-protestes-amerikane-shtrihet-edhe-ne-europe-me-mijera-ne-londer-thyejne-distancimin-social/100%Always2020-06-01 08:52
https://a2news.com/2020/05/31/itali-ulet-ndjeshem-numri-i-viktimave-me-covid-19-60-i-te-prekurve-nga-lombardia/100%Always2020-06-01 09:03
https://a2news.com/2020/05/31/akuzat-e-pd-se-per-udhetimin-e-kryeministrit-fuga-e-turpshme-avionin-e-perdorim-vetem-per-pune/100%Always2020-06-01 09:07
https://a2news.com/2020/05/31/izolimi-u-kufizon-te-ardhurat-muzikantet-covid-19-nxorri-ne-pah-pabarazine-ne-treg/100%Always2020-06-05 08:55
https://a2news.com/2020/05/31/kerkoi-verifikim-per-hajdarin-e-kpa-kushtetuesja-rrezon-per-se-dyti-besnik-canin/100%Always2020-06-01 09:14
https://a2news.com/2020/05/31/reforma-zgjedhore-mbledhja-e-keshillit-politik-shtyhet-per-ne-oren-1900/100%Always2020-06-01 09:15
https://a2news.com/2020/05/31/bardhi-vendi-ne-krize-rama-udheton-me-avion-personal-ne-paris/100%Always2020-06-01 09:16
https://a2news.com/2020/05/31/emocion-ne-jeruzalem-rihapet-al-aqsa-vendi-i-trete-me-i-shenjte-i-islamit/100%Always2020-06-01 09:17
https://a2news.com/2020/05/31/mesazhi-i-papes-njerezit-jane-me-te-rendesishem-se-ekonomia/100%Always2020-06-01 09:19
https://a2news.com/2020/05/31/plazhi-ne-kohe-pandemie-klosi-perfitimi-i-parcelave-per-shezlong-permes-e-albania/100%Always2020-06-01 09:21
https://a2news.com/2020/05/31/hajdutet-shenjestrojne-yllin-e-manchester-city-i-vjedhin-sende-me-vlere-gjysme-milion-euro/100%Always2020-06-01 09:23
https://a2news.com/2020/05/31/icardi-zyrtarisht-lojtar-i-psg/100%Always2020-06-01 09:24
https://a2news.com/2020/05/31/pd-gjata-dy-jave-nga-shembja-e-paligjshme-e-teatrit-asnje-pergjegjes-para-drejtesise-pd-dorezon-neser-kallezimin-penal/100%Always2020-06-01 09:49
https://a2news.com/2020/05/31/reforma-zgjedhore-meta-vendosni-edhe-zgjedhjen-e-presidentit-nga-populli/100%Always2020-06-01 09:35
https://a2news.com/2020/05/31/vendi-i-pare-ne-evrope-qe-hap-dyert-e-stadiumeve/100%Always2020-06-01 10:11
https://a2news.com/2020/05/31/nderpreja-e-lidhjeve-me-obsh-ne-bota-kritikon-vendimin-e-presidentit-trump/100%Always2020-06-01 10:15
https://a2news.com/2020/05/31/kukes-liqeni-pushton-rregullisht-tokat-e-mbjella/100%Always2020-06-01 10:16
https://a2news.com/2020/05/31/takim-me-dhomen-e-tregtise-demokratet-tregojne-rruget-per-rimekembjen-e-ekonomise/100%Always2020-06-01 10:24
https://a2news.com/2020/05/31/tjeter-nate-zjarri-ne-shba-vijojne-protestat-kunder-racizmit-shenohen-3-viktima/100%Always2020-06-01 10:31
https://a2news.com/2020/05/31/ministria-e-shendetesise-15-raste-te-reja-me-koronavirus/100%Always2020-06-01 10:45
https://a2news.com/2020/05/31/vrasja-ne-lac-nderron-jete-ne-spital-nje-nga-te-plagosurit/100%Always2020-06-01 10:45
https://a2news.com/2020/05/31/kosove-arbitrat-testohen-per-covid-19/100%Always2020-06-01 10:44
https://a2news.com/2020/05/31/shba-protesta-ne-mbi-30-shtete-vriten-nje-19-vjecar-dhe-nje-polic/100%Always2020-06-01 10:43
https://a2news.com/2020/05/31/tragjedi-ne-futbollin-shqiptar-nderron-jete-talenti-i-skenderbeut/100%Always2020-06-01 10:41
https://a2news.com/2020/05/31/bebi-5-muajsh-i-mbijeton-koronavirusit-pas-32-ditesh-ne-koma/100%Always2020-06-01 10:40
https://a2news.com/2020/05/31/i-denuar-per-trafik-droge-ne-itali-49-vjecari-arrestohet-ne-durres/100%Always2020-06-01 10:39
https://a2news.com/2020/05/31/robote-ne-vend-te-gazetareve-iniciativa-e-microsoft/100%Always2020-06-01 10:38
https://a2news.com/2020/05/31/polici-qe-kupton-protestuesit-keni-te-drejte-qe-jeni-te-inatosur/100%Always2020-06-01 10:34
https://a2news.com/2020/05/30/shperthim-i-fuqishem-prane-qsut/100%Always2020-05-31 11:55
https://a2news.com/2020/05/30/ekzekutohet-nje-person-prane-nje-hoteli-ne-lac-2-te-plagosur/100%Always2020-05-31 11:57
https://a2news.com/2020/05/30/fansat-krahasojne-fanellen-e-re-te-arsenalit-me-nje-film-horror/100%Always2020-05-31 12:11
https://a2news.com/2020/05/30/miliarderi-nderton-jahtin-300-milione-euro-me-8-laboratore/100%Always2020-05-31 12:32
https://a2news.com/2020/05/30/raketa-e-spacex-nis-fluturimin-historik-ne-hapesire/100%Always2020-05-31 12:34
https://a2news.com/2020/05/30/plagosje-me-arme-zjarri-ne-shijak/100%Always2020-05-31 12:34
https://a2news.com/2020/05/30/keshilli-politik-hajdari-nuk-e-kuptoj-pse-basha-do-kete-sistem-qe-e-ka-bere-ramen-perandor/100%Always2020-05-31 12:37
https://a2news.com/2020/05/30/reforma-zgjedhore-gjiknuri-ndryshimi-i-sistemit-do-te-diskutohet-ne-fazen-e-dyte/100%Always2020-05-31 13:01
https://a2news.com/2020/05/30/afati-per-reformen-zgjedhore-drejt-skadimit-nuk-ka-ende-dakordesi/100%Always2020-05-31 13:09
https://a2news.com/2020/05/30/shkoi-ne-spanje-per-feste-nje-tjeter-princ-me-koronavirus/100%Always2020-05-31 13:49
https://a2news.com/2020/05/30/bayern-fitore-me-manita-lewandowski-nuk-ndalon-se-shenuari/100%Always2020-05-31 14:27
https://a2news.com/2020/05/30/ne-buze-te-gremines-kur-natyra-te-largon-nga-shtepia-e-endrrave/100%Always2020-05-31 14:29
https://a2news.com/2020/05/30/pandemia-maqedonia-e-veriut-zgjat-gjendjen-e-jashtezakonshme/100%Always2020-05-31 14:30
https://a2news.com/2020/05/30/vetevendosje-peticion-per-zgjedhje-te-reja/100%Always2020-05-31 15:00
https://a2news.com/2020/05/30/nga-burg-torturash-ne-kompleks-luksoz-banimi/100%Always2020-05-31 14:59
https://a2news.com/2020/05/30/puna-ne-kohen-e-covid-19/100%Always2020-05-31 14:58
https://a2news.com/2020/05/30/heronjte-e-pandemise-doktoresha-shtatzene-qe-nuk-e-la-punen-asnjehere/100%Always2020-05-31 14:56
https://a2news.com/2020/05/30/austria-do-te-hape-sezonin-e-ri-te-formula-1/100%Always2020-05-31 14:55
https://a2news.com/2020/05/30/111-viktima-nga-koronavirusi-ne-itali-ulet-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-05-31 14:46
https://a2news.com/2020/05/30/dueli-i-drereve-amerika-ne-flake-koronavirusi-i-riciklueshem-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2020-05-30 16:02
https://a2news.com/2020/05/30/be-i-kerkon-shba-te-rishikoje-vendimin-per-nderprerjen-e-marredhenieve-me-obsh/100%Always2020-05-31 14:44
https://a2news.com/2020/05/30/rreziku-nga-rrezet-e-diellit-si-te-mbrohemi-nga-kanceri-i-lekures/100%Always2020-05-31 14:42
https://a2news.com/2020/05/30/u-godit-nga-vinci-humb-jeten-i-riu/100%Always2020-05-31 14:38
https://a2news.com/2020/05/30/para-se-te-kishte-police-kishte-amerikane-civilet-e-armatosur-mbrojne-dyqanin-nga-plackitesit/100%Always2020-05-31 15:03
https://a2news.com/2020/05/30/italia-e-hapur-per-turistet-ne-qershor-hiqet-rregulli-i-karantines-per-te-huajt/100%Always2020-05-31 15:05
https://a2news.com/2020/05/30/marredhenie-seksuale-me-dhune-me-te-mitur-4-te-arrestuar-mes-tyre-nje-65-vjecar/100%Always2020-05-31 15:12
https://a2news.com/2020/05/30/aksident-ne-aksin-levan-tepelene-humb-jeten-55-vjecari/100%Always2020-05-31 15:13
https://a2news.com/2020/05/30/merkel-refuzon-ftesen-e-trump-nuk-do-te-marre-pjese-fizikisht-ne-takimin-e-g7-s/100%Always2020-05-31 15:15
https://a2news.com/2020/05/30/deshton-tentativa-prototipi-i-ri-i-space-x-shperthen-ne-platformen-e-leshimit/100%Always2020-05-30 12:44
https://a2news.com/2020/05/30/lamtumire-nga-nje-ipad-pikellimi-ne-shba-per-100-mije-jete-te-humbura/100%Always2020-05-30 13:01
https://a2news.com/2020/05/30/opinioni-i-venecias-ndryshime-ne-kushtetute-dhe-vetting/100%Always2020-05-30 12:05
https://a2news.com/2020/05/30/mungon-uji-i-pijshem-banoret-e-ormanit-edhe-kur-vjen-eshte-i-ndotur/100%Always2020-05-30 11:53
https://a2news.com/2020/05/30/banka-boterore-pandemia-varferon-shqiptaret-niveli-mund-te-arrije-ne-43-6/100%Always2020-05-31 15:27
https://a2news.com/2020/05/30/industria-e-veres-ne-spanje-kriza-nga-koronavirus-gjunjezon-sektorin-me-vlere-12-miliarde-euro/100%Always2020-05-31 15:29
https://a2news.com/2020/05/30/gazment-bardhi-i-pergjigjet-rames-eshte-i-tmerruar-nga-bashkimi-i-shqiptareve/100%Always2020-05-31 15:25
https://a2news.com/2020/05/30/vetem-ne-paris-gatime-me-tre-yje-michelin-ne-kohe-pandemie/100%Always2020-05-31 15:20
https://a2news.com/2020/05/30/paketa-e-zgjeruar-rama-kompanite-te-aplikojne-per-punonjesit-deri-ne-5-qershor-ne-te-kundert-ndeshkohen/100%Always2020-05-31 15:16
https://a2news.com/2020/05/30/basha-mes-qytetareve-ne-durres-reagon-rama-te-rrezikosh-jeten-per-te-luajtur-nje-pllake-gramafoni/100%Always2020-05-30 10:08
https://a2news.com/2020/05/30/kanabis-ne-kamionin-qe-po-shkonte-drejt-greqise-4-te-arrestuar/100%Always2020-05-31 15:40
https://a2news.com/2020/05/30/pandemia-koronavirus-do-te-kete-me-te-njejtin-shkelqim-tapeti-i-kuq-i-hollywood/100%Always2020-05-30 09:55
https://a2news.com/2020/05/30/a-do-te-ndalohet-qarkullimi-i-automjeteve-te-dielen-policia-e-shtetit-reagon-serish/100%Always2020-05-30 12:15
https://a2news.com/2020/05/30/reforma-ne-drejtesi-ambasada-e-shba-suksesi-mbeshtetet-te-gjyqtaret-e-rinj/100%Always2020-05-30 09:13
https://a2news.com/2020/05/30/koronavirusi-ne-shqiperi-23-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-30 09:12
https://a2news.com/2020/05/30/vdekja-e-george-floyd-ngre-ne-kembe-ameriken-demtohet-edhe-selia-e-cnn/100%Always2020-05-31 15:44
https://a2news.com/2020/05/30/burri-me-i-vjeter-ne-bote-jeton-ne-ballkan/100%Always2020-05-31 15:34
https://a2news.com/2020/05/30/basha-kush-minon-garancite-per-zgjedhjet-sdo-zgjedhje-demokratike-dhe-integrim-evropian/100%Always2020-05-31 15:33
https://a2news.com/2020/05/30/lekundje-termeti-ne-juglindje-te-shqiperise/100%Always2020-05-30 07:16
https://a2news.com/2020/05/30/fundjava-e-pare-pa-kufizime-ndalohet-vetem-dalja-nga-qyteti/100%Always2020-05-31 15:31
https://a2news.com/2020/05/29/draft-opinioni-i-venecias-zedhenesi-i-metes-komentet-i-bejme-para-opinionit-final/100%Always2020-05-29 21:14
https://a2news.com/2020/05/29/20-deputete-te-parlamentit-evropian-denojne-shembjen-e-teatrit-kombetar/100%Always2020-05-29 21:05
https://a2news.com/2020/05/29/videoja-e-publikuar-nga-drejtori-i-policise-krasniqi-retorika-denigruese-eshte-kthyer-ne-kulture-politike/100%Always2020-05-29 21:02
https://a2news.com/2020/05/29/reforma-zgjedhore-dervishi-me-shume-ceshtje-pezull-sesa-ore-ne-dispozicion-krasniqi-e-ardhmja-peng-e-se-kaluares/100%Always2020-05-29 20:51
https://a2news.com/2020/05/29/problemet-financiare-bashkia-e-shkodres-miraton-buxhetin-per-klubin-e-vllaznise/100%Always2020-05-29 20:25
https://a2news.com/2020/05/29/takimi-per-reformen-zgjedhore-soreca-te-permbyllet-ne-afat/100%Always2020-05-29 21:09
https://a2news.com/2020/05/29/rendohet-situata-nga-koronavirusi-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-05-29 19:40
https://a2news.com/2020/05/29/kushtetuesja-ne-kosove-bashkurti-thaci-ka-peshen-me-te-madhe-te-fajit/100%Always2020-05-29 19:38
https://a2news.com/2020/05/29/trump-nderpret-marredheniet-me-obsh/100%Always2020-05-29 19:46
https://a2news.com/2020/05/29/plagosje-me-arme-ne-peqin/100%Always2020-05-29 19:17
https://a2news.com/2020/05/29/vdekja-e-george-floyd-akuzohet-per-vrasje-oficeri-qe-e-arrestoi/100%Always2020-05-29 18:38
https://a2news.com/2020/05/29/nga-qershori-ne-shtator-vale-nxehtesie-dhe-kushte-te-motit-ekstrem/100%Always2020-05-29 18:32
https://a2news.com/2020/05/29/parajsa-ekzotike-e-mbyllur-kete-vit-per-turistet/100%Always2020-05-29 17:43
https://a2news.com/2020/05/29/a2-siguron-draft-opinionin-e-venecias-per-emerimet-ne-kushtetuese/100%Always2020-05-29 18:28
https://a2news.com/2020/05/29/nisja-me-11-qershor-la-liga-39-dite-ndeshje-per-te-mbyllur-sezonin/100%Always2020-05-29 16:47
https://a2news.com/2020/05/29/reforma-zgjedhore-ambasadorja-kim-te-mbyllet-brenda-afatit-jo-te-gjithe-marrin-ate-qe-duan/100%Always2020-05-29 16:43
https://a2news.com/2020/05/29/lufta-trump-twitter-platforma-i-shenjon-tjeter-postim-presidentit-nxit-dhunen/100%Always2020-05-29 16:28
https://a2news.com/2020/05/29/greqia-hapet-per-turistet-por-jo-per-ata-nga-italia-e-spanja/100%Always2020-05-29 16:19
https://a2news.com/2020/05/29/koronavirusi-ne-itali-rritet-serish-numri-i-viktimave/100%Always2020-05-29 16:25
https://a2news.com/2020/05/29/mustafa-ldk-respekton-kushtetuten-seanca-per-qeverine-e-re-te-mbahet-deri-te-henen/100%Always2020-05-29 15:30
https://a2news.com/2020/05/29/shtyrja-e-kredive-ekspertet-situata-mund-te-diktoje-nje-nderhyrje-te-trete/100%Always2020-05-29 15:27
https://a2news.com/2020/05/29/yuri-kim-ne-laboratorin-ku-behen-analizat-e-covid-19/100%Always2020-05-29 15:28
https://a2news.com/2020/05/29/kamionet-testojne-uren-testimet-masive-protesta-ne-barcelone-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-05-29 15:21
https://a2news.com/2020/05/29/eurobondi-ekspertet-qeveria-ti-drejtohet-tregut-te-brendshem/100%Always2020-05-29 15:09
https://a2news.com/2020/05/29/grabisnin-shtepi-per-te-investuar-ne-droge-festonin-me-vere-e-shampanje/100%Always2020-05-29 15:04
https://a2news.com/2020/05/29/kampionati-i-pare-qe-do-te-rinise-me-tifoze/100%Always2020-05-29 14:53
https://a2news.com/2020/05/29/mbytet-i-huaji-ne-lumin-buna/100%Always2020-05-29 14:44
https://a2news.com/2020/05/29/prej-1-qershorit-rihapen-te-gjitha-sportet-ne-vend-ndeshjet-pa-tifoze/100%Always2020-05-29 14:27
https://a2news.com/2020/05/29/teknologjia-ne-zgjedhje-ekspertet-e-odihr-keshillojne-adoptim-gradual/100%Always2020-05-29 14:14
https://a2news.com/2020/05/29/i-keni-keqkuptuar-gruaja-qe-noton-me-krijesat-e-thellesive/100%Always2020-05-29 14:02
https://a2news.com/2020/05/29/merr-flake-dhe-fundoset-anija-ne-durres/100%Always2020-05-29 13:54
https://a2news.com/2020/05/29/vendimi-pro-dekretit-te-thacit-kurti-gjykata-kushtetuese-u-rreshtua-me-kapesit-e-shtetit/100%Always2020-05-29 13:40
https://a2news.com/2020/05/29/reforma-zgjedhore-teknologjia-mbetet-ngerc-gjiknuri-i-ben-shume-mire-shqiperise-nese-takohet-rama-me-bashen/100%Always2020-05-29 13:31
https://a2news.com/2020/05/29/kompleksi-fantazme-ne-durres-banoret-te-paqarte-me-fatin-e-banesave/100%Always2020-05-29 14:00
https://a2news.com/2020/05/29/manastirliu-do-te-vijoje-te-jete-i-mbyllur-transporti-publik/100%Always2020-05-29 13:04
https://a2news.com/2020/05/29/manastirliu-nga-1-qershori-qytetaret-dhe-mjetet-mund-te-levizin-lirisht-ne-te-gjithe-vendin/100%Always2020-05-29 14:12
https://a2news.com/2020/05/29/veliu-kunder-prokurorise-arrestojme-per-kanabis-por-i-shohim-rruges-kultivuesit/100%Always2020-05-29 12:25
https://a2news.com/2020/05/29/rusia-rishikon-shifrat-ne-moske-dy-here-me-shume-viktima-nga-covid-19/100%Always2020-05-29 12:03
https://a2news.com/2020/05/29/ambasadori-italian-teatri-u-shnderrua-ne-fushebeteje-politike-por-nuk-i-perket-te-huajve-te-nderhyjne/100%Always2020-05-29 13:29
https://a2news.com/2020/05/29/lezhe-e-perplas-makina-nderron-jete-rruges-per-ne-spital/100%Always2020-05-29 11:45
https://a2news.com/2020/05/29/meta-edhe-nese-nuk-ka-konsensus-per-kodin-zgjedhor-do-te-shpall-diten-e-zgjedhjeve-pa-konsultime-me-partite/100%Always2020-05-29 12:42
https://a2news.com/2020/05/29/reforma-zgjedhore-meta-serioziteti-i-ndryshimeve-duhet-te-verifikohet-ne-terren/100%Always2020-05-29 12:35
https://a2news.com/2020/05/29/trazirat-ne-mineapolis-gazetari-i-cnn-arrestohet-gjate-lidhjes-direkte/100%Always2020-05-29 12:55
https://a2news.com/2020/05/29/teatri-dhe-skavica-ekspertet-nuk-eshte-momenti-duhet-mbeshtetur-ekonomia/100%Always2020-05-29 10:42
https://a2news.com/2020/05/29/punonjesit-e-fasonerive-ne-vlore-vijojne-protestat-per-pagen-e-luftes/100%Always2020-05-29 11:58
https://a2news.com/2020/05/29/perplasen-me-punonjesit-e-burgut-kerkohet-regjim-i-posacem-per-avdylajt/100%Always2020-05-29 11:51
https://a2news.com/2020/05/29/ne-dukje-cift-normal-zbrasin-20-plumba-ndaj-policeve-atentat-shokues-ne-meksike/100%Always2020-05-29 10:19
https://a2news.com/2020/05/29/tentoi-te-vriste-bashkefshatarin-arrestohet-35-vjecari-dhe-dy-bashkepunetoret/100%Always2020-05-29 09:50
https://a2news.com/2020/05/29/tentative-vrasje-aleanca-per-mbrojtjen-e-teatrit-padi-ne-spak-ndaj-lleshajt-veliut-dhe-veliajt/100%Always2020-05-29 10:42
https://a2news.com/2020/05/29/helikoptere-blackhawk-i-shtohen-flotes-shqiptare/100%Always2020-05-29 10:13
https://a2news.com/2020/05/29/paga-e-luftes-zgjerohet-fasha-per-te-larguarit-nga-puna-deri-me-17-maj/100%Always2020-05-29 10:47
https://a2news.com/2020/05/29/ministria-e-shendetesise-23-raste-te-reja-ne-vend/100%Always2020-05-29 09:37
https://a2news.com/2020/05/29/grenell-pershendet-vendimin-pres-me-padurim-te-punoj-me-qeverine-e-re/100%Always2020-05-29 12:11
https://a2news.com/2020/05/29/pandemia-covid-19-motogp-anulon-edhe-dy-gara-te-tjera/100%Always2020-05-29 09:45
https://a2news.com/2020/05/29/ushtaraku-shpeton-dhjetera-persona-neutralizon-atentatorin-me-nje-veprim-si-ne-filma/100%Always2020-05-29 09:42
https://a2news.com/2020/05/29/konjaku-i-vitit-1762-shitet-per-146-mije/100%Always2020-05-29 09:39
https://a2news.com/2020/05/29/nismetar-i-nje-sherri-masiv-tyson-jep-spektakel-ne-wrestling/100%Always2020-05-29 09:36
https://a2news.com/2020/05/29/shenohet-rasti-i-pare-me-koronavirus-ne-sarande/100%Always2020-05-29 09:35
https://a2news.com/2020/05/29/moisi-habilaj-del-nga-burgu-por-nuk-do-te-kthehet-ne-shqiperi/100%Always2020-05-29 09:34
https://a2news.com/2020/05/29/pergjimi-nga-policia-vishaj-propozim-antikushtetues/100%Always2020-05-29 09:30
https://a2news.com/2020/05/29/protestat-ne-shba-trump-ben-gati-ushtrine-kur-te-fillojne-plackitjet-do-te-nisin-edhe-te-shtenat/100%Always2020-05-29 07:06
https://a2news.com/2020/05/28/trump-firmos-urdhrin-ekzekutiv-qe-shenjestron-rrjetet-sociale/100%Always2020-05-29 18:49
https://a2news.com/2020/05/28/aksident-ne-zonen-e-ish-bllokut-perplasen-dy-automjete/100%Always2020-05-29 07:11
https://a2news.com/2020/05/28/gjykata-kushtetuese-vendos-ne-favor-te-presidentit-thaci/100%Always2020-05-29 07:13
https://a2news.com/2020/05/28/vatra-e-infeksionit-ne-qsut-shefi-i-kirurgjise-ja-si-mund-te-jete-perhapur-virusi-ne-spital/100%Always2020-05-29 07:22
https://a2news.com/2020/05/28/normaliteti-i-ri-sa-te-sigurta-jane-plazhet/100%Always2020-05-29 07:28
https://a2news.com/2020/05/28/pergjimet-nga-policia-juristet-kunder-ndryshimeve-ligjore-krijon-shteg-abuzimi/100%Always2020-05-29 07:31
https://a2news.com/2020/05/28/policia-apo-prokuroria-ndryshimet-ne-ligj-kush-do-ti-marre-pergjimet/100%Always2020-05-29 07:33
https://a2news.com/2020/05/28/gjiknuri-debat-artificial-per-teknologjine-ne-zgjedhje-uroj-qe-kjo-te-mos-perdoret-si-sebep/100%Always2020-05-29 07:39
https://a2news.com/2020/05/28/keshilli-politik-ambasadorja-kim-e-ardhmja-e-shqiperise-eshte-vene-ne-plan-te-pare/100%Always2020-05-28 19:36
https://a2news.com/2020/05/28/mbledhja-e-keshillit-politik-hajdari-futet-ne-rend-dite-ceshtja-e-sistemit/100%Always2020-05-29 08:09
https://a2news.com/2020/05/28/perfundon-tryeza-e-reformes-bylykbashi-mazhoranca-nuk-eshte-e-gatshme-per-identifikimin-biometrik/100%Always2020-05-29 08:11
https://a2news.com/2020/05/28/pergjimet-nga-policia-helsinki-cenon-pavaresine-e-institucioneve-dhe-privatesine/100%Always2020-05-29 08:13
https://a2news.com/2020/05/28/a-rrezikojne-klubet-shqiptare-nje-shembull-nga-austria/100%Always2020-05-29 08:15
https://a2news.com/2020/05/28/behet-zyrtare-percaktohet-data-e-kthimit-ne-fushe-te-serie-a/100%Always2020-05-29 08:16
https://a2news.com/2020/05/28/historia-e-nenes-me-covid-19-qe-lindi-e-intubuar/100%Always2020-05-29 08:18
https://a2news.com/2020/05/28/koronavirusi-e-coi-drejt-vdekjes-mjeket-bejne-mrekulline-per-18-vjecarin/100%Always2020-05-29 08:20
https://a2news.com/2020/05/28/koronavirusi-merr-3-jete-te-tjera-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-05-29 08:29
https://a2news.com/2020/05/28/spanja-merr-fryme-lirisht-nga-koronavirusi-vetem-1-i-vdekur-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-29 08:31
https://a2news.com/2020/05/28/kapet-mjeti-lundrues-me-53-milione-kokaine-shba-do-te-dergoje-ushtrine-ne-kolumbi/100%Always2020-05-29 08:34
https://a2news.com/2020/05/28/italia-drejt-sherimit-ulet-numri-i-viktimave/100%Always2020-05-29 08:36
https://a2news.com/2020/05/28/do-riktheheshin-ne-stervitje-dalin-pozitive-me-covid-19-4-futbolliste-ruse/100%Always2020-05-29 08:36
https://a2news.com/2020/05/28/vdiq-per-20-dollare-false/100%Always2020-05-29 08:42
https://a2news.com/2020/05/28/hapet-per-vizitoret-qiellgervishtesi-horizontal-ofron-nje-pamje-mbreselenese/100%Always2020-05-29 09:04
https://a2news.com/2020/05/28/bullgari-sekuestrohet-kokaine-me-vlere-44-milione-dollare-ne-nje-apartament/100%Always2020-05-29 09:10
https://a2news.com/2020/05/28/autokinemate-argetimi-me-i-sigurt-ne-kohe-pandemie/100%Always2020-05-29 09:12
https://a2news.com/2020/05/28/permbytje-ne-florida-dhe-protesta-e-mjekeve-italiane-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-05-28 14:40
https://a2news.com/2020/05/28/skuadra-ne-fushe-tifozet-brohorasin-nga-shtepia/100%Always2020-05-29 09:19
https://a2news.com/2020/05/28/republika-ceke-viktoria-plzen-parkingu-kthehet-ne-tribune-tifozesh/100%Always2020-05-29 09:22
https://a2news.com/2020/05/28/luftetari-shqiptar-2-kartone-te-verdhe-larg-rekordit-historik-ne-gjermani/100%Always2020-05-29 09:24
https://a2news.com/2020/05/28/futbolli-eshte-gati-arbitrat-seminar-per-rifillimin-e-kampionatit/100%Always2020-05-29 09:25
https://a2news.com/2020/05/28/akuzat-per-dhomen-e-pergjimeve-kurti-i-pergjigjet-thacit-jane-genjeshtra-dhe-shpifje/100%Always2020-05-28 15:01
https://a2news.com/2020/05/28/the-telegraph-premier-league-rifillon-me-17-qershor/100%Always2020-05-28 14:58
https://a2news.com/2020/05/28/rama-shtyhet-serish-kesti-i-kredive/100%Always2020-05-28 14:57
https://a2news.com/2020/05/28/nga-balena-me-zemren-sa-nje-ambulance-te-lulja-me-diameter-3-metra-kafshet-dhe-bimet-me-te-medha-ne-bote/100%Always2020-05-28 14:51
https://a2news.com/2020/05/28/kastriot-caushi-vleresohet-me-titullin-mjeshter-i-madh/100%Always2020-05-28 14:45
https://a2news.com/2020/05/28/kufizimi-i-rrjeteve-sociale-trump-gati-te-firmose-dekretin-facebook-nuk-eshte-e-drejte/100%Always2020-05-28 14:08
https://a2news.com/2020/05/28/mungon-rruga-qershite-e-godoleshit-ne-elbasan-pa-mundesi-transporti/100%Always2020-05-28 13:26
https://a2news.com/2020/05/28/kina-kthen-fluturimet-carter-me-8-shtete-perjashton-shba-ne/100%Always2020-05-28 13:23
https://a2news.com/2020/05/28/shefja-e-onm-se-zbatimi-i-reformes-ne-drejtesi-duhet-te-vazhdoje-me-me-shume-vendosmeri-se-kurre/100%Always2020-05-28 13:21
https://a2news.com/2020/05/28/reforma-zgjedhore-celibashi-veshtire-te-arrihet-dakordesi-per-ndryshimin-e-sistemit-zgjedhor/100%Always2020-05-28 13:42
https://a2news.com/2020/05/28/rama-jep-paralajmerimin-e-forte-per-punedhenesit/100%Always2020-05-28 13:13
https://a2news.com/2020/05/28/vrasja-e-te-riut-ne-vlore-flet-babai-i-viktimes-nuk-kishte-probleme-shteti-te-mos-terhiqet-para-krimit/100%Always2020-05-28 13:06
https://a2news.com/2020/05/28/miratohet-ligji-kontrovers-kina-shton-perpjekjet-per-kontrollin-e-hong-kongut/100%Always2020-05-28 12:17
https://a2news.com/2020/05/28/po-te-jesh-trajner-me-mire-mos-shko-te-punosh-ne-keto-ekipe/100%Always2020-05-28 12:40
https://a2news.com/2020/05/28/30-milione-euro-per-teatrin-tabaku-borxh-ne-kurriz-te-shqiptareve-te-hetohet-rama-e-veliaj/100%Always2020-05-28 12:36
https://a2news.com/2020/05/28/yuri-kim-ne-levizje-takime-me-te-gjitha-palet-per-reformen-zgjedhore/100%Always2020-05-28 11:18
https://a2news.com/2020/05/28/banoret-e-dardhasit-na-demton-migrimi-i-bleteve/100%Always2020-05-28 12:21
https://a2news.com/2020/05/28/arrestohet-vlonjati-ishte-denuar-per-shfrytezim-prostitucioni-te-rumuneve/100%Always2020-05-28 12:20
https://a2news.com/2020/05/28/reforma-zgjedhore-basha-pas-bisedes-me-komisionerin-europian-vullneti-politik-eshte-vendimtar/100%Always2020-05-28 12:18
https://a2news.com/2020/05/28/nderlikohet-rinisja-e-premier-league-4-raste-te-reja-me-koronavirus/100%Always2020-05-28 12:16
https://a2news.com/2020/05/28/kriza-e-covid-19-buxheti-i-formula-1-ne-veshtiresi-mclaren-nis-shkurtimet/100%Always2020-05-28 12:15
https://a2news.com/2020/05/28/f1-anulohet-cmimi-i-madh-i-holandes/100%Always2020-05-28 10:43
https://a2news.com/2020/05/28/rriten-rastet-e-reja-koreja-e-jugut-kthen-masat-shtrenguese/100%Always2020-05-28 10:41
https://a2news.com/2020/05/28/borchardt-reforma-zgjedhore-te-finalizohet-ne-te-mire-te-shqiperise-dhe-te-aspiratave-te-saj-per-integrim/100%Always2020-05-28 10:39
https://a2news.com/2020/05/28/palmer-te-rinise-dialogu-kosoves-i-duhet-qeveria-e-re/100%Always2020-05-28 10:29
https://a2news.com/2020/05/28/ministria-e-shendetesise-26-raste-te-reja-ne-tirane-asnje-rast-ne-zonat-e-tjera/100%Always2020-05-28 09:40
https://a2news.com/2020/05/28/hajdari-rames-jeni-bere-si-gruevski-kryeministri-citon-qendrimet-e-artisteve-qe-ishin-pro-godines-se-re/100%Always2020-05-28 14:13
https://a2news.com/2020/05/28/rritja-e-rasteve-me-covid-19-epidemiologu-nje-infermiere-e-papergjegjshme-infektoi-shume-persona/100%Always2020-05-28 09:37
https://a2news.com/2020/05/28/covid-19-shtetet-e-bashkuara-arrijne-pragun-e-100-mije-viktimave/100%Always2020-05-28 12:20
https://a2news.com/2020/05/28/nuk-u-perjashtova-nga-parlamenti-per-lepireset-gjoni-tregon-arsyen-e-vertete-pse-u-pezullua-per-10-dite/100%Always2020-05-28 09:33
https://a2news.com/2020/05/28/shtyhet-serish-procesi-ndaj-saimir-tahirit-seanca-e-radhes-ne-qershor/100%Always2020-05-28 09:28
https://a2news.com/2020/05/28/sot-vendoset-data-e-rifillimit-te-serise-a/100%Always2020-05-28 09:26
https://a2news.com/2020/05/28/borrell-e-ardhmja-e-kosoves-ne-evrope-por-duhet-dialog-me-serbine/100%Always2020-05-28 09:24
https://a2news.com/2020/05/28/leipzig-shperdoron-rastin-per-te-arritur-vendin-e-dyte-krize-totale-per-schalke-04/100%Always2020-05-28 09:23
https://a2news.com/2020/05/27/perplasja-me-twitter-trump-kercenon-te-mbylle-rrjetet-sociale/100%Always2020-05-28 08:16
https://a2news.com/2020/05/27/koronavirusi-ne-shqiperi-muka-po-tentohet-infektimi-masiv-i-popullates/100%Always2020-05-28 08:20
https://a2news.com/2020/05/27/pasojat-e-pandemise-9-milione-turiste-ne-vit-sot-amsterdami-eshte-bosh/100%Always2020-05-28 08:38
https://a2news.com/2020/05/27/skavica-kalvari-i-hidrocentralit-te-pare-te-kaskades-se-drinit/100%Always2020-05-28 08:42
https://a2news.com/2020/05/27/pjerin-ndreu-ne-a2-business-week-plazhi-te-hapet-me-shpejt-qeveria-te-jete-me-e-guximshme/100%Always2020-05-28 08:45
https://a2news.com/2020/05/27/rama-nga-data-1-qershor-do-te-lejohet-qarkullimi-i-automjeteve-ne-te-gjithe-vendin/100%Always2020-05-28 08:46
https://a2news.com/2020/05/27/rama-mjeket-rrezuan-akuzat-ndaj-tyre-ne-30-vite/100%Always2020-05-28 08:57
https://a2news.com/2020/05/27/koronavirusi-ne-shqiperi-rama-java-e-fundit-me-masa-kufizuese-por-lufta-vazhdon/100%Always2020-05-28 09:06
https://a2news.com/2020/05/27/si-do-te-pushojme-ne-plazhe-kete-vit-hotelerieret-ne-a2-business-week-topuzi-po-presim-udhezimin-e-qeverise/100%Always2020-05-28 09:11
https://a2news.com/2020/05/27/pse-do-te-hapen-plazhet-te-paret-per-hotelet-ministri-klosi-e-sqaron-ne-a2-business-week/100%Always2020-05-28 09:13
https://a2news.com/2020/05/27/zbardhja-e-krimeve-policia-100-mije-euro-ne-vit-per-informatoret/100%Always2020-05-28 09:14
https://a2news.com/2020/05/27/bashkepunetoret-e-drejtesise-te-penduarit-qe-fundosen-shoket-e-tyre/100%Always2020-05-28 09:16
https://a2news.com/2020/05/27/onm-reagon-per-ceshtjen-daci-vendimet-e-kpa-kolegjiale/100%Always2020-05-28 09:18
https://a2news.com/2020/05/27/miratohet-vendimi-njohje-e-ndersjelle-e-patentave-me-turqine/100%Always2020-05-28 09:20
https://a2news.com/2020/05/27/keshilli-i-ministrave-vendos-rihapjen-e-gjykatave-ne-pandemi/100%Always2020-05-28 09:21
https://a2news.com/2020/05/27/rrjeti-i-informatoreve-fishta-i-demtuar-per-shkak-te-levizjeve-ne-polici/100%Always2020-05-28 09:43
https://a2news.com/2020/05/27/pergjimet-e-policise-spak-e-prokuroria-cenon-te-drejtat-e-njeriut-antikushtetues/100%Always2020-05-28 09:46
https://a2news.com/2020/05/27/futbolli-shqiptar-zbret-ne-fushe-perpara-drites-jeshile-ndeshje-ne-fshehtesi/100%Always2020-05-28 09:55
https://a2news.com/2020/05/27/makinerite-gjigante-qe-do-te-pushtonin-arktikun/100%Always2020-05-28 09:56
https://a2news.com/2020/05/27/policia-greke-shperndan-videon-e-vjedhjes-ne-supermarket-nga-cifti-shqiptar/100%Always2020-05-28 10:01
https://a2news.com/2020/05/27/pantera-e-zeze-boshatis-metrone-e-nju-jorkut/100%Always2020-05-28 10:02
https://a2news.com/2020/05/27/nuk-ka-qetesi-rritet-numri-i-viktimave-dhe-te-prekurve-ne-itali/100%Always2020-05-28 10:03
https://a2news.com/2020/05/27/vrau-babane-e-dhunshem-gjykata-liron-20-vjecaren/100%Always2020-05-28 10:09
https://a2news.com/2020/05/27/basha-me-fermeret-bujqesia-shqiptare-ka-7-vjet-ne-krize-te-thelle/100%Always2020-05-27 15:21
https://a2news.com/2020/05/27/reforma-zgjedhore-50-e-fushatave-elektorale-do-financohet-nga-shteti/100%Always2020-05-28 10:25
https://a2news.com/2020/05/27/dortmund-ne-ankth-haaland-demtohet-ne-gju/100%Always2020-05-28 10:26
https://a2news.com/2020/05/27/pas-covid-19-masa-specifike-per-te-perballuar-te-nxehtin-e-veres/100%Always2020-05-27 15:02
https://a2news.com/2020/05/27/vendos-senati-francez-refuzohet-amendamenti-per-rinisjen-e-ligue-1/100%Always2020-05-27 15:00
https://a2news.com/2020/05/27/financimi-i-ekonomise-marredheniet-e-shtetit-shqiptar-me-banken-boterore/100%Always2020-05-27 14:25
https://a2news.com/2020/05/27/financimi-i-ekonomise-historiku-i-marreveshjeve-te-fmn-me-shqiperine/100%Always2020-05-27 14:58
https://a2news.com/2020/05/27/12-femije-per-grup-rregullat-e-reja-ne-kopshte/100%Always2020-05-27 14:54
https://a2news.com/2020/05/27/vendimi-ne-angli-premier-league-i-hap-rrugen-stervitjeve-ekipore/100%Always2020-05-27 14:49
https://a2news.com/2020/05/27/padia-e-besnik-canit-kushetuesja-nuk-shqyrton-ligjshmerine-e-dacit-ne-kpa/100%Always2020-05-27 14:46
https://a2news.com/2020/05/27/doli-nga-gjendja-e-jashtezakonshme-japonia-tani-kerkon-turiste-i-paguan-gjysmen-e-pushimeve/100%Always2020-05-27 14:44
https://a2news.com/2020/05/27/publikohet-video-e-arrestimit-te-njeriut-me-ngjyre-para-vdekjes-protestuesit-perleshen-me-policine/100%Always2020-05-27 13:10
https://a2news.com/2020/05/27/kerkohej-prej-kohesh-ne-itali-mozaiku-i-lashte-romak-zbulohet-poshte-nje-kantine-vere/100%Always2020-05-27 13:07
https://a2news.com/2020/05/27/rinisja-e-dialogut-me-serbine-raportuesja-e-pe-per-kosoven-kritikon-presidentin-thaci/100%Always2020-05-27 13:06
https://a2news.com/2020/05/27/plani-b-i-futbollit-shtyrja-me-10-qershor-kupa-me-format-si-champions/100%Always2020-05-27 13:04
https://a2news.com/2020/05/27/kufizimi-i-lirive-nga-kina-trazira-ne-hong-kong-qindra-te-arrestuar/100%Always2020-05-27 13:01
https://a2news.com/2020/05/27/franca-ndalon-trajtimin-e-covid-19-me-ilacin-kunder-malaries/100%Always2020-05-27 12:59
https://a2news.com/2020/05/27/aksi-elbasan-metalurgji-gropat-ne-rruge-shtojne-rrezikun-e-aksidenteve/100%Always2020-05-27 12:44
https://a2news.com/2020/05/27/ke-750-miliarde-euro-per-rimekembjen-italia-perfituesja-kryesore-nga-fondi-i-paprecedente/100%Always2020-05-27 12:48
https://a2news.com/2020/05/27/itali-shqiptari-vdes-ne-aksident-rrugor-ne-46-vjetorin-e-lindjes/100%Always2020-05-27 12:46
https://a2news.com/2020/05/27/koronavirusi-shehu-kurba-anormale-ne-shqiperi-tregon-se-dicka-nuk-shkon/100%Always2020-05-27 12:45
https://a2news.com/2020/05/27/ferguson-ishte-merzitur-gjate-izolimit-united-i-dergon-nje-stadium/100%Always2020-05-27 12:42
https://a2news.com/2020/05/27/gruemire-ure-njerezore-per-te-realizuar-lutjen-pelegrinazh-ne-kishen-900-vjecare/100%Always2020-05-27 12:41
https://a2news.com/2020/05/27/avioni-amerikan-rrethohet-nga-dy-avione-ruse-ne-mesdhe/100%Always2020-05-27 12:35
https://a2news.com/2020/05/27/vaksina-kunder-tuberkulozit-greqia-mbron-nga-covid-19-ne-qershor-nis-vaksinimi/100%Always2020-05-27 12:11
https://a2news.com/2020/05/27/efekti-pozitiv-i-pandemise-koronavirusi-rriti-sasine-dhe-cilesine-e-mjaltit/100%Always2020-05-27 12:08
https://a2news.com/2020/05/27/doli-nga-karantina-por-tani-india-perballet-me-pushtimin-e-karkalecave-qe-shkaterrojne-gjithcka/100%Always2020-05-27 10:34
https://a2news.com/2020/05/27/danimarka-hap-kufijte-per-ata-qe-kane-partner-danez-por-me-pare-duhet-ta-vertetojne-lidhjen-me-foto-apo-sms/100%Always2020-05-27 10:46
https://a2news.com/2020/05/27/shpallet-kompania-fituese-e-parkut-voltaik-te-karavastase-rama-100-milione-euro-investim/100%Always2020-05-27 10:44
https://a2news.com/2020/05/27/analistet-jo-lojera-te-tregohet-kush-po-kerkon-te-vrase-reformen-ne-drejtesi/100%Always2020-05-27 10:42
https://a2news.com/2020/05/27/twitter-shuplake-trumpit-i-korrigjon-postimet-sepse-mund-te-jene-keqinformuese/100%Always2020-05-27 12:26
https://a2news.com/2020/05/27/icardi-lautaro-perisic-160-milione-per-te-ribere-sulmin-e-interit/100%Always2020-05-27 10:36
https://a2news.com/2020/05/27/nga-jennifer-lopez-te-jennifer-aniston-portretet-e-yjeve-dalin-ne-shitje-per-te-luftuar-koronavirusin/100%Always2020-05-27 10:18
https://a2news.com/2020/05/27/kaso-per-reformen-zgjedhore-dje-nje-hap-i-vogel-qe-duhet-vleresuar-ende-heret-per-te-folur-per-konsensus/100%Always2020-05-27 10:13
https://a2news.com/2020/05/27/koronavirusi-ne-shqiperi-ministria-e-shendetesise-21-raste-te-reja-ne-tirane-asnje-rast-ne-zonat-e-tjera/100%Always2020-05-27 10:10
https://a2news.com/2020/05/27/amerika-latine-epiqendra-e-pandemise-rekord-rastesh-me-covid-19/100%Always2020-05-27 10:07
https://a2news.com/2020/05/27/jeni-lepiresa-meritoni-vetem-lollipop-ralf-gjoni-perjashtohet-10-dite-nga-seancat-plenare/100%Always2020-05-27 10:05
https://a2news.com/2020/05/27/shkoder-peshkatari-mbytet-ne-liqen/100%Always2020-05-27 11:39
https://a2news.com/2020/05/26/kosova-raporton-9-raste-te-reja-me-koronavirus/100%Always2020-05-27 07:15
https://a2news.com/2020/05/26/tregu-imobiliar-klientet-terheqin-pronat-nga-rrjeti-airbnb-shkurton-25-te-stafit/100%Always2020-05-27 07:23
https://a2news.com/2020/05/26/ceshtja-e-teatrit-ministrja-margariti-keqardhje-eshte-kthyer-ne-nje-vegel-ne-dore-te-politikes/100%Always2020-05-27 07:26
https://a2news.com/2020/05/26/revolucion-ne-champions-takime-direkte-prej-cerekfinaleve-dhe-final-four-ne-stamboll/100%Always2020-05-27 08:14
https://a2news.com/2020/05/26/pandemia-ne-shba-zbuten-kufizimet-rikthehen-bursat-ne-new-york/100%Always2020-05-27 08:23
https://a2news.com/2020/05/26/dy-aleanca-per-mbrojtjen-e-teatrit-nje-pale-kerkon-drejtesi-tjetra-ndryshim-te-sistemit-politik/100%Always2020-05-27 08:30
https://a2news.com/2020/05/26/hajdari-marreveshje-mes-mazhorances-dhe-opozites-jashteparlamentare-te-dyfishojne-buxhetin-e-partive/100%Always2020-05-27 08:32
https://a2news.com/2020/05/26/bayern-me-nje-dore-te-titulli-mposht-dortmundin-ne-shtepi/100%Always2020-05-27 08:34
https://a2news.com/2020/05/26/reforma-zgjedhore-vasili-temat-e-nxehta-prova-e-vertete-pa-vullnet-perballje-e-rrepte/100%Always2020-05-27 08:42
https://a2news.com/2020/05/26/andrea-boccelli-dhuron-plazmen-per-te-semuret-me-covid-19/100%Always2020-05-27 08:43
https://a2news.com/2020/05/26/presidenti-kthen-tre-ligje-meta-mban-premtimin-per-te-qene-model-danez-pastroni-shqipen/100%Always2020-05-27 08:45
https://a2news.com/2020/05/26/trump-ironizon-biden-me-videon-e-burrave-te-famshem-nga-gana/100%Always2020-05-27 08:46
https://a2news.com/2020/05/26/goli-me-i-bukur-ne-pandemi-perle-e-kimmich-ndaj-dortmundit/100%Always2020-05-27 08:46
https://a2news.com/2020/05/26/te-gatshem-per-aksion-ushtria-kineze-do-shtypim-cdo-proteste/100%Always2020-05-27 08:48
https://a2news.com/2020/05/26/frymemarrje-per-ibrahimovic-i-shpeton-demtimit-qe-mund-ti-jepte-fund-karrieres/100%Always2020-05-27 08:49
https://a2news.com/2020/05/26/lutja-e-cuditshme-e-priftit-per-ti-dhene-fund-pandemise/100%Always2020-05-27 08:50
https://a2news.com/2020/05/26/italia-ben-bilancin-ditor-te-pandemise-se-koronavirusit/100%Always2020-05-27 08:51
https://a2news.com/2020/05/26/kriza-nga-koronavirusi-mclaren-do-te-heqe-nga-puna-1200-punonjes/100%Always2020-05-27 09:23
https://a2news.com/2020/05/26/algat-ndricuese-festa-e-republikes-stervitja-sfilitese-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-05-27 09:20
https://a2news.com/2020/05/26/yjet-e-kinemase-dhe-politikanet-ne-vend-te-klienteve/100%Always2020-05-27 09:20
https://a2news.com/2020/05/26/roland-garros-do-zhvillohet-me-tifoze/100%Always2020-05-26 15:38
https://a2news.com/2020/05/26/momenti-kur-arrestohet-trafikanti-i-droges-i-sekuestrohen-90-mije-paund/100%Always2020-05-26 15:30
https://a2news.com/2020/05/26/pandemia-gjunjezon-perune-situate-katastrofike-nuk-ka-shtreter-per-pacientet/100%Always2020-05-27 09:18
https://a2news.com/2020/05/26/iu-bind-masave-te-kufizimit-kryeministri-holandez-nuk-e-takoi-nenen-para-se-te-vdiste/100%Always2020-05-27 09:16
https://a2news.com/2020/05/26/shtohen-zerat-per-shkarkimin-e-keshilltarit-te-johnson-britania-zbut-kufizimet-ne-qershor/100%Always2020-05-27 09:14
https://a2news.com/2020/05/26/frenimi-i-perhapjes-se-covid-19-disa-shtete-europiane-do-te-rihapin-kufijte-ne-qershor/100%Always2020-05-27 09:06
https://a2news.com/2020/05/26/gjyqet-ne-pandemi-ministria-e-drejtesise-propozon-rihapjen-e-gjykatave/100%Always2020-05-27 09:04
https://a2news.com/2020/05/26/sherbimi-urban-ne-vlore-50-punonjes-kerkojne-pagen-e-luftes/100%Always2020-05-26 15:00
https://a2news.com/2020/05/26/mesazhet-e-metes-ambasada-gjermane-per-a2-mbeshtesim-reformat-vendimet-merren-nga-institucionet-shqiptare/100%Always2020-05-27 07:23
https://a2news.com/2020/05/26/deportimi-i-turqve-okb-i-kerkon-sqarime-qeverise-shqiptare/100%Always2020-05-26 14:29
https://a2news.com/2020/05/26/deklarata-e-papergjegjshme-strakosha-me-covid-19-vellai-pergenjeshtron-ish-lojtarin/100%Always2020-05-26 14:46
https://a2news.com/2020/05/26/pas-takimit-me-bashen-yuri-kim-jam-shume-e-inkurajuar-nga-biseda-kreu-i-pd-do-te-bejme-gjithcka-qe-brenda-31-majit-reforma-te-kete-perfunduar/100%Always2020-05-26 14:43
https://a2news.com/2020/05/26/tifozi-me-fanatik-i-manchester-united-hap-muzeun-me-33-mije-suvenire/100%Always2020-05-26 13:41
https://a2news.com/2020/05/26/vazhdojne-perplasjet-thaci-kurti-erdhi-per-te-me-shkarkuar-po-iken-vete-me-shpejt/100%Always2020-05-26 14:11
https://a2news.com/2020/05/26/trafikonte-kokaine-nga-spanja-ne-itali-arrestohet-shqiptari/100%Always2020-05-26 14:09
https://a2news.com/2020/05/26/nje-zvicer-e-vogel-afer-elbasanit-por-mungon-infrastruktura/100%Always2020-05-26 14:08
https://a2news.com/2020/05/26/hajdari-u-dakordesua-per-ceshtje-pa-rendesi-anetaret-e-keshillit-politik-si-vajzat-e-motit/100%Always2020-05-26 14:06
https://a2news.com/2020/05/26/kopshtet-dhe-cerdhet-hapen-me-1-qershor-manastirliu-te-zbatohet-rreptesisht-protokolli-i-sigurise/100%Always2020-05-26 13:25
https://a2news.com/2020/05/26/garancia-sovrane-2-vathi-e-domosdoshme-por-te-mbulohej-100-nga-shteti/100%Always2020-05-26 12:33
https://a2news.com/2020/05/26/reforma-zgjedhore-gjiknuri-tregon-ceshtjet-per-te-cilat-eshte-rene-dakord/100%Always2020-05-26 13:16
https://a2news.com/2020/05/26/cipi-te-rikthejme-demokracine-ne-shqiperi/100%Always2020-05-26 13:13
https://a2news.com/2020/05/26/garancia-sovrane-2-procesi-pezull-ende-pa-firmosur-marreveshjet-me-bankat/100%Always2020-05-26 13:11
https://a2news.com/2020/05/26/nderron-jete-vetem-21-vjecar-ish-lojtari-i-romes-kaloi-nga-braktisja-tek-endrra-e-serie-a/100%Always2020-05-26 12:56
https://a2news.com/2020/05/26/yuri-kim-takim-me-lulzim-bashen/100%Always2020-05-26 11:18
https://a2news.com/2020/05/26/publikohen-fotot-e-para-jozyrtare-te-samsung-galaxy-note-20-plus/100%Always2020-05-26 12:52
https://a2news.com/2020/05/26/ambasada-amerikane-mbetemi-vendosmerisht-te-perkushtuar-ndaj-reformes-ne-drejtesi/100%Always2020-05-26 12:50
https://a2news.com/2020/05/26/britania-e-madhe-rishikon-bilancin-e-covid-19-tejkalon-47-mije-viktimat/100%Always2020-05-26 12:46
https://a2news.com/2020/05/26/basha-rama-e-la-biznesin-e-vogel-pa-mbeshtetje/100%Always2020-05-26 11:56
https://a2news.com/2020/05/26/serfistet-kokekrisur-kalerojne-dallget-10-metra-te-larta/100%Always2020-05-26 11:54
https://a2news.com/2020/05/26/mali-i-zi-hap-kufijte-shteti-i-pare-ne-europe-pa-covid-19/100%Always2020-05-26 12:05
https://a2news.com/2020/05/26/reforma-zgjedhore-3-propozimet-e-opozites/100%Always2020-05-26 11:53
https://a2news.com/2020/05/26/fillon-stina-e-uraganeve-15-stuhi-te-fuqishme-ne-atlantik-deri-ne-fund-te-nentorit/100%Always2020-05-26 10:19
https://a2news.com/2020/05/26/ministria-e-shendetesise-1-humbje-jete-25-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-26 10:16
https://a2news.com/2020/05/26/ilaci-kunder-malarias-obsh-pezullon-testimin-tek-pacientet-me-covid-19/100%Always2020-05-26 10:14
https://a2news.com/2020/05/26/nje-duel-per-jete-a-vdekje-ne-fushen-e-golfit/100%Always2020-05-26 10:11
https://a2news.com/2020/05/26/shqepen-serish-rruget-e-durresit/100%Always2020-05-26 10:16
https://a2news.com/2020/05/26/ka-shume-mbetje-ne-hapesire-sugjerohet-taksa-e-sateliteve/100%Always2020-05-26 10:10
https://a2news.com/2020/05/26/budina-do-rikthehemi-ne-tirane-me-nje-proteste-te-fuqishme-politike-por-jo-partiake/100%Always2020-05-26 10:51
https://a2news.com/2020/05/26/eurobondi-650-milione-euro-ne-qershor-denaj-ekonomia-do-te-bjere-5-rrisim-deficitin/100%Always2020-05-26 15:03
https://a2news.com/2020/05/26/tryeza-e-reformes-zgjedhore-hajdari-sot-prezantoj-draftin-per-ligjin-e-referendumit/100%Always2020-05-26 09:46
https://a2news.com/2020/05/26/merkato-e-veres-barcelona-ofron-dembele-per-pjanic/100%Always2020-05-26 09:44
https://a2news.com/2020/05/26/koronavirusi-mbi-30-mije-te-infektuar-ne-24-ore-ne-ameriken-e-jugut/100%Always2020-05-26 09:42
https://a2news.com/2020/05/25/emerimet-ne-kushtetuese-meta-publikon-mesazhet-me-diplomatin/100%Always2020-05-26 13:51
https://a2news.com/2020/05/25/aksident-ne-korce-nje-person-ne-gjendje-te-rende/100%Always2020-05-26 07:56
https://a2news.com/2020/05/25/masat-ndaj-virusit-bino-me-mire-te-sakrifikojme-qejfin-se-punen-vendimet-i-merr-qeveria-edhe-ne-bote/100%Always2020-05-26 08:01
https://a2news.com/2020/05/25/spanja-do-te-ndaloje-karantinen-per-udhetaret-nga-1-korriku/100%Always2020-05-26 08:06
https://a2news.com/2020/05/25/aleanca-leter-lulzim-bashes-kerkohet-ndryshimi-ne-sistemin-zgjedhor/100%Always2020-05-26 08:12
https://a2news.com/2020/05/25/koronavirusi-obsh-paralajmeron-nje-vale-te-dyte-ne-vendet-ku-jane-ulur-shifrat-e-te-prekurve/100%Always2020-05-26 08:14
https://a2news.com/2020/05/25/masat-e-qeverise-rezart-prifti-e-gjithe-ekonomia-orientohet-nga-kryeministri-me-facebook/100%Always2020-05-26 08:17
https://a2news.com/2020/05/25/kercimi-i-vogelushit-behet-hit-ne-rrjet/100%Always2020-05-26 09:46
https://a2news.com/2020/05/25/mbyllja-e-fundjaves-avokati-kryeministri-ska-asnje-te-drejte-te-marre-keto-vendime/100%Always2020-05-26 08:21
https://a2news.com/2020/05/25/vdes-nje-59-vjecar-nga-koronavirusi-ne-kosove/100%Always2020-05-26 08:24
https://a2news.com/2020/05/25/ideja-nga-anglia-tifoze-ne-tribuna-me-lotari/100%Always2020-05-26 08:27
https://a2news.com/2020/05/25/nxehet-bundesliga-duel-titulli-mes-dortmund-dhe-bayern-munchen/100%Always2020-05-26 08:32
https://a2news.com/2020/05/25/le-postin-e-ambasadorit-ne-gjermani-grenell-do-te-vijoje-te-ndermjetesoje-dialogun-kosove-serbi/100%Always2020-05-26 08:34
https://a2news.com/2020/05/25/gjyqtari-i-kpa-arsyetimi-i-gjykates-per-pezullimin-e-dacit/100%Always2020-05-26 08:37
https://a2news.com/2020/05/25/ambulanca-del-nga-rruga-humb-jeten-pacienti/100%Always2020-05-26 08:39
https://a2news.com/2020/05/25/aksident-i-rende-ne-durres-nderron-jete-femija-8-vjec/100%Always2020-05-26 08:40
https://a2news.com/2020/05/25/aksident-ne-bulqize-motori-perplaset-me-shtyllen/100%Always2020-05-25 16:25
https://a2news.com/2020/05/25/fundjava-e-pergjakur-e-dites-se-te-reneve-13-viktima-dhe-32-te-plagosur/100%Always2020-05-26 08:45
https://a2news.com/2020/05/25/aleanca-per-teatrin-zhvendoset-ne-kukes-budina-nuk-duam-pushtet/100%Always2020-05-26 08:46
https://a2news.com/2020/05/25/rritet-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-itali-2/100%Always2020-05-26 08:47
https://a2news.com/2020/05/25/koronavirusi-po-i-kushton-karteleve-te-droges-miliona-dollare/100%Always2020-05-26 09:13
https://a2news.com/2020/05/25/lufte-brenda-familjes/100%Always2020-05-26 09:15
https://a2news.com/2020/05/25/kercenime-diplomatike-kur-politika-detyron-ambasadoret-te-forcojne-gjuhen/100%Always2020-05-26 09:25
https://a2news.com/2020/05/25/euroleague-dhe-eurocup-basketbolli-anulon-aktivitetet-nderkombetare-per-klube/100%Always2020-05-26 09:26
https://a2news.com/2020/05/25/kriza-politike-ne-kosove-kurti-nevojiten-zgjedhje-te-reja-ska-ngerc-institucional/100%Always2020-05-26 09:27
https://a2news.com/2020/05/25/peshkaqenet-ne-kinema-stadiumi-plot-cirk-ne-izolim-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-05-26 09:27
https://a2news.com/2020/05/25/sindikata-leter-rucit-pse-i-denoni-me-pune-te-detyruar-policet-mbi-55-vjec/100%Always2020-05-26 09:29
https://a2news.com/2020/05/25/manipuloi-motoret-gjykata-gjermane-denon-volkswagen/100%Always2020-05-25 14:44
https://a2news.com/2020/05/25/basha-me-biznesin-e-vogel-ekonomia-nuk-mbahet-ne-kembe-me-urdhrat-e-facebook-ut-te-rames/100%Always2020-05-25 14:42
https://a2news.com/2020/05/25/le-monde-nje-akt-barbar-prishja-e-teatrit-kombetar-shqiperia-me-pak-godina-te-vjetra/100%Always2020-05-25 14:37
https://a2news.com/2020/05/25/vullkani-me-i-madh-ne-bote-gjendet-nen-dy-shkembinj-te-vegjel/100%Always2020-05-25 14:06
https://a2news.com/2020/05/25/demtohet-ibrahimovic-mund-te-qendroje-gjate-jashte-fushave/100%Always2020-05-25 13:38
https://a2news.com/2020/05/25/pandemia-ne-rajon-zero-raste-te-reja-ne-kosove-dhe-mal-te-zi/100%Always2020-05-25 13:37
https://a2news.com/2020/05/25/pogradeci-bosh-qyteti-liqenor-ndjen-mungesen-e-vizitoreve/100%Always2020-05-25 13:35
https://a2news.com/2020/05/25/pesha-e-turizmit-shqiperia-nder-vendet-me-varesine-me-te-larte/100%Always2020-05-25 13:34
https://a2news.com/2020/05/25/elbasan-bleresit-pas-izolimit-cmimet-e-fruta-perimeve-jane-te-larta/100%Always2020-05-25 13:32
https://a2news.com/2020/05/25/ceshtja-dvorani-a2-zbardh-korrespondencen-mes-presidentit-dhe-klgj-se/100%Always2020-05-25 12:11
https://a2news.com/2020/05/25/europa-rihap-plazhet-me-masa-sigurie/100%Always2020-05-25 14:10
https://a2news.com/2020/05/25/rizgjohen-madridi-e-barcelona-lehtesohen-kufizimet-ne-qytetet-me-te-medha-spanjolle/100%Always2020-05-25 12:26
https://a2news.com/2020/05/25/aleanca-sot-ne-kukes-shpall-pikat-e-levizjes/100%Always2020-05-25 12:22
https://a2news.com/2020/05/25/italianet-kenge-per-teatrin-meta-front-i-perbashket-per-rivendosjen-e-demokracise/100%Always2020-05-25 12:19
https://a2news.com/2020/05/25/imunologu-sulcebe-90-e-popullsise-se-vendit-tone-e-paprekur-nga-covid-19/100%Always2020-05-25 12:15
https://a2news.com/2020/05/25/ferrari-280-mije-euro-perplaset-me-autobusin-shpeton-rreperi-anglez/100%Always2020-05-25 12:17
https://a2news.com/2020/05/25/video-virale-policet-ndjekin-kalin-e-pabindur/100%Always2020-05-25 12:07
https://a2news.com/2020/05/25/perqafon-te-fejuaren-400-euro-gjobe-nga-policia-bashkiake-se-shkeli-normat-kunder-covid-19/100%Always2020-05-25 12:05
https://a2news.com/2020/05/25/policia-e-shtetit-sistemi-tims-doli-jashte-funksionit-per-nje-kohe-te-shkurter/100%Always2020-05-25 11:46
https://a2news.com/2020/05/25/refuzon-shkarkimin-e-keshilltarit-qe-theu-karantinen-stuhi-kritikash-kunder-johnson/100%Always2020-05-25 11:35
https://a2news.com/2020/05/25/policia-po-e-ndiqte-per-perdhunimin-e-nje-shqiptareje-perdhunuesi-serial-grek-thyen-shtyllen-kurrizore/100%Always2020-05-25 11:11
https://a2news.com/2020/05/25/rera-mbulon-detin-ne-australi/100%Always2020-05-25 11:09
https://a2news.com/2020/05/25/shba-prane-100-mije-viktimave-por-ne-fundjave-u-festua-sikur-asgje-te-mos-kete-ndodhur/100%Always2020-05-25 13:05
https://a2news.com/2020/05/25/ministria-e-shendetesise-6-raste-te-reja-kalon-mbi-1-mije-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-05-25 09:38
https://a2news.com/2020/05/25/edhe-pse-te-papaguar-vllaznia-i-rikthehet-stervitjes/100%Always2020-05-25 09:38
https://a2news.com/2020/05/25/fushe-kruje-makina-perplas-per-vdekje-73-vjecarin/100%Always2020-05-25 09:37
https://a2news.com/2020/05/25/kikia-pikat-e-metes-mund-te-qendrojne-por-nuk-rihapet-dot-kapitulli-i-reformes-ne-drejtesi/100%Always2020-05-25 09:33
https://a2news.com/2020/05/25/rekord-rastesh-me-covid-19-shba-pezullon-udhetimet-nga-brazili/100%Always2020-05-25 09:29
https://a2news.com/2020/05/25/shkelqimi-kishte-humbur-me-kohe-por-jo-pasioni-per-te-festuar/100%Always2020-05-25 09:25
https://a2news.com/2020/05/25/vrasja-e-breshanajt-burime-nga-grupi-hetimor-me-shume-se-2-persona-te-perfshire-ne-ngjarje/100%Always2020-05-25 09:23
https://a2news.com/2020/05/25/gati-rikthimi-ne-ring-53-vjecari-tyson-jam-me-ne-forme-se-kurre/100%Always2020-05-25 09:21
https://a2news.com/2020/05/25/te-dielen-ne-4-te-mengjesit-spiropali-shpjegon-ne-a2-pse-u-zgjodh-kjo-menyre-per-te-prishur-teatrin-kombetar/100%Always2020-05-25 11:44
https://a2news.com/2020/05/25/sa-zgjat-aftesia-e-nje-personi-me-koronavirus-per-te-infektuar-te-tjeret-studimi-me-i-fundit-jep-pergjigjen/100%Always2020-05-25 09:17
https://a2news.com/2020/05/25/termet-me-magnitude-59-gjate-intervistes-kryeministrja-e-zelandes-se-re-ruan-qetesine/100%Always2020-05-25 10:16
https://a2news.com/2020/05/24/164-punonjes-me-covid-19-mbyllet-miniera-e-arit/100%Always2020-05-25 07:48
https://a2news.com/2020/05/24/asnje-rast-me-koronavirus-ne-kosove-dita-e-pare-qe-nga-13-marsit/100%Always2020-05-25 07:53
https://a2news.com/2020/05/24/ministri-italian-i-shendetesise-zbulon-datat-kur-mund-te-rinise-serie-a/100%Always2020-05-25 07:55
https://a2news.com/2020/05/24/europa-nostra-leter-aleances-per-teatrit-meta-le-te-shenoje-kjo-ngjarje-zgjimin-e-shoqerise-civile/100%Always2020-05-25 07:56
https://a2news.com/2020/05/24/rama-plazhet-hapen-ne-1-qershor-vetem-per-hotelet-me-10-qershor-per-te-gjithe/100%Always2020-05-25 08:08
https://a2news.com/2020/05/24/rama-me-1-qershor-hapen-kufijte-me-fqinjet/100%Always2020-05-24 18:55
https://a2news.com/2020/05/24/mbyllja-ne-fundjave-rama-sqaron-vendimin/100%Always2020-05-24 19:09
https://a2news.com/2020/05/24/bomba-covid-19-studimi-pas-liverpool-atletico-humben-jeten-41-tifoze-angleze/100%Always2020-05-25 08:10
https://a2news.com/2020/05/24/gafa-e-al-bano-s-virusi-do-te-fitojme-njeriu-ka-mposhtur-dinozauret/100%Always2020-05-25 08:11
https://a2news.com/2020/05/24/bate-skuadra-e-pare-qe-fiton-trofe-ne-fushe-gjate-pandemise/100%Always2020-05-25 08:12
https://a2news.com/2020/05/24/ndermjetesuesi-kosove-serbi-grenell-planifikon-te-terhiqet-si-ambasador-ne-gjermani/100%Always2020-05-25 08:13
https://a2news.com/2020/05/24/50-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-itali/100%Always2020-05-25 08:14
https://a2news.com/2020/05/24/8-gola-ne-2-ndeshje-ne-gjermani-shkelqen-werner/100%Always2020-05-25 08:15
https://a2news.com/2020/05/24/ndahet-nga-jeta-ish-deputeti-i-partise-socialiste/100%Always2020-05-25 08:16
https://a2news.com/2020/05/24/frekuentuan-lokalet-e-nates-mbi-200-te-infektuar-me-covid-19/100%Always2020-05-25 08:17
https://a2news.com/2020/05/24/nuk-paguhen-prej-3-muajsh-lojtaret-e-vllaznise-vendosin-te-rikthehet-ne-stervitje/100%Always2020-05-25 08:20
https://a2news.com/2020/05/24/te-rinisin-menjehere-bisedimet-kosove-serbi-nen-udheheqjen-e-be/100%Always2020-05-25 08:22
https://a2news.com/2020/05/24/nis-gjyqi-ndaj-netanyahu-akuzohet-per-korrupsion-dhe-marrje-ryshfeti/100%Always2020-05-25 08:23
https://a2news.com/2020/05/24/dyndje-ne-plazhet-greke-gjate-fundjaves/100%Always2020-05-25 08:24
https://a2news.com/2020/05/24/pezullimi-i-luan-dacit-avokatet-ska-veper-penale-ska-mase-ne-fuqi/100%Always2020-05-25 08:25
https://a2news.com/2020/05/24/kthim-ne-normalitetit-futboll-ne-4-kontinente-pritet-edhe-oqeania/100%Always2020-05-25 08:26
https://a2news.com/2020/05/24/wrestling-ne-zi-viktime-e-bullizmit-vetevritet-22-vjecarja/100%Always2020-05-25 08:27
https://a2news.com/2020/05/24/kercenon-kina-jemi-prane-nje-lufte-te-ftohte-me-shba/100%Always2020-05-25 08:28
https://a2news.com/2020/05/24/laboratori-i-wuhanit-mohon-te-kete-lidhje-me-koronavirusin/100%Always2020-05-25 08:30
https://a2news.com/2020/05/24/festa-e-fiter-bajramit-neper-bote-permes-fotove/100%Always2020-05-25 08:31
https://a2news.com/2020/05/24/nuk-e-harron-shokun-e-skuadres-massa-rrit-dyshimet-per-gjendjen-e-schumacher/100%Always2020-05-25 08:33
https://a2news.com/2020/05/24/premier-league-testimet-e-radhes-dy-raste-pozitive-me-covid-19/100%Always2020-05-25 08:34
https://a2news.com/2020/05/24/mungesa-e-pushuesve-peshkaqeni-bie-ne-rrjetat-e-peshkatareve-ne-orikum/100%Always2020-05-24 10:39
https://a2news.com/2020/05/24/sezoni-veror-ne-pandemi-bashkia-e-himares-dhe-bizneset-hasin-veshtiresi/100%Always2020-05-25 08:36
https://a2news.com/2020/05/24/rishfaqet-kim-jong-un-mbledh-ushtaraket-e-larte-per-kapacitetet-nukleare/100%Always2020-05-24 09:44
https://a2news.com/2020/05/24/rinisin-protestat-ne-hong-kong-policia-shperndan-turmen-me-gaz-lotsjelles/100%Always2020-05-25 08:38
https://a2news.com/2020/05/24/lulzim-basha-uron-nga-xhamia-e-parruces-festen-e-fiter-bajramit/100%Always2020-05-25 08:41
https://a2news.com/2020/05/24/ministria-e-shendetesise-ben-bilancin-ditor-te-te-prekurve-nga-koronavirusi/100%Always2020-05-25 08:42
https://a2news.com/2020/05/24/fiter-bajrami-ambasadori-soreca-uron-besimtaret-myslimane/100%Always2020-05-25 08:43
https://a2news.com/2020/05/24/vodhen-mbi-200-milione-leke-ne-makinen-e-biznesmenit-pranga-autoreve/100%Always2020-05-25 09:09
https://a2news.com/2020/05/24/u-ekzekutua-me-kallashnikov-ne-vlore-breshanaj-i-denuar-me-pare-per-droge/100%Always2020-05-25 09:08
https://a2news.com/2020/05/24/festa-e-fiter-bajramit-talebanet-vendosin-armepushim/100%Always2020-05-25 09:06
https://a2news.com/2020/05/24/ambasada-e-shba-uron-fiter-bajramin-mundesi-per-te-reflektuar/100%Always2020-05-25 09:05
https://a2news.com/2020/05/24/australia-pergatitet-per-stuhine-me-te-fuqishme-ne-10-vjet/100%Always2020-05-25 08:52
https://a2news.com/2020/05/24/lufte-mes-karteleve-meksikane-gjenden-12-trupa-ne-nje-makine/100%Always2020-05-25 08:51
https://a2news.com/2020/05/24/nuk-zgjati-me-shume-se-24-ore-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kine/100%Always2020-05-25 08:50
https://a2news.com/2020/05/24/rriten-rastet-e-reja-me-koronavirus-ne-gjermani-protesta-ne-berlin/100%Always2020-05-25 08:49
https://a2news.com/2020/05/24/plagosje-me-arme-zjarri-ne-kavaje-shoqerohet-ne-polici-autori-i-dyshuar/100%Always2020-05-25 08:48
https://a2news.com/2020/05/24/besimtaret-myslimane-festojne-fiter-bajramin/100%Always2020-05-25 08:47
https://a2news.com/2020/05/24/ekzekutohet-me-bresheri-kallashnikovi-i-riu-ne-vlore/100%Always2020-05-25 08:45
https://a2news.com/2020/05/23/rritet-temperatura-akulli-ne-antarktide-tashme-e-gjelber/100%Always2020-05-24 14:02
https://a2news.com/2020/05/23/muzika-smund-te-ndalet-banda-e-rokut-izolohet-bashke-per-te-mbajtur-gjalle-pasionin/100%Always2020-05-24 14:07
https://a2news.com/2020/05/23/lamtumire-saturn-aligatori-i-perkedhelur-nga-hitleri-ishte-84-vjec/100%Always2020-05-24 14:10
https://a2news.com/2020/05/23/nderron-jete-64-vjecarja-viktima-e-32-te-me-covid-19/100%Always2020-05-23 18:45
https://a2news.com/2020/05/23/peticioni-per-teatrin-aleanca-proteste-ne-qytetin-e-shkodres/100%Always2020-05-24 14:12
https://a2news.com/2020/05/23/koronavirusi-mjalte-hudher-dhe-limon-por-sot-lideri-kontrovers-ndodhet-ne-spital/100%Always2020-05-24 14:13
https://a2news.com/2020/05/23/bien-serish-viktimat-ne-itali-por-shqeteson-lombardia/100%Always2020-05-24 14:14
https://a2news.com/2020/05/23/zjarr-masiv-ne-skelen-historike-ne-san-francisko-por-shpeton-anija-e-luftes-ii-boterore/100%Always2020-05-24 14:15
https://a2news.com/2020/05/23/takimi-i-ndaluar-kafe-dhe-plazh-me-maske-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2020-05-24 14:17
https://a2news.com/2020/05/23/pantera-e-zeze-mbush-50-vjec/100%Always2020-05-23 15:28
https://a2news.com/2020/05/23/kapitenia-e-kombetares-se-volejbollit-erblira-bici-firmos-me-skuadren-e-re-italiane/100%Always2020-05-23 15:22
https://a2news.com/2020/05/23/trajtimi-me-plazme-gjaku-i-pacienteve-te-sheruar-celesi-i-betejes-ndaj-koronavirusit/100%Always2020-05-24 14:22
https://a2news.com/2020/05/23/te-nuhasesh-koronavirusin-misioni-i-pamundur-i-qenve-franceze/100%Always2020-05-24 14:01
https://a2news.com/2020/05/23/po-tentonte-te-conte-drejt-shqiperise-mjetin-luksoz-te-vjedhur-ndalohet-shoferi/100%Always2020-05-24 13:59
https://a2news.com/2020/05/23/trump-mirepret-veteranet-motocikliste-kercen-nen-tingujt-e-sweet-child-omine/100%Always2020-05-24 13:21
https://a2news.com/2020/05/23/rregullat-e-reja-ne-kisha-pa-takime-e-perqafime-dhe-15-metra-larg-njeri-tjetrit/100%Always2020-05-24 13:22
https://a2news.com/2020/05/23/vere-ne-izolim-trefishohen-kerkesat-per-pishina-private/100%Always2020-05-24 13:26
https://a2news.com/2020/05/23/pandemia-dhe-kriza-ekonomike-firmat-qe-perdoren-robotet-per-shitjet-online/100%Always2020-05-24 13:29
https://a2news.com/2020/05/23/kryeministri-i-spanjes-duke-nisur-nga-8-qershori-mund-te-rinise-kampionati/100%Always2020-05-24 13:30
https://a2news.com/2020/05/23/trupi-i-pajete-ngjitur-me-fushen-e-futbollit-tragjedia-covid-19-spostohet-ne-brazil/100%Always2020-05-24 13:31
https://a2news.com/2020/05/23/khloe-kardashian-nderron-fytyre-nuk-njihet-ne-fotot-e-reja/100%Always2020-05-23 12:39
https://a2news.com/2020/05/23/kthimi-i-ligjit-per-portin-e-ri-te-hidrokarbureve-ne-porto-romano-pd-pershendesim-vendimin-e-presidentit/100%Always2020-05-24 13:34
https://a2news.com/2020/05/23/marina-amerikane-teston-armen-me-lazer-qe-godet-armikun-me-shpejtesine-e-drites/100%Always2020-05-24 13:37
https://a2news.com/2020/05/23/fluks-ne-zyrat-e-gjendjes-civile-ne-elbasan-kerkesa-per-celebrime-dhe-regjistrime-femijesh/100%Always2020-05-24 13:38
https://a2news.com/2020/05/23/prrenjas-femija-bie-ne-gropen-me-uje-nderron-jete/100%Always2020-05-23 12:07
https://a2news.com/2020/05/23/ambasadorja-kim-ne-krah-te-komisionerit-publik-dhe-kpa/100%Always2020-05-24 13:41
https://a2news.com/2020/05/23/koronavirusi-e-ardhmja-dhe-kombetarja-bare-rrefen-rikthimin-ne-normalitet/100%Always2020-05-24 13:45
https://a2news.com/2020/05/23/naomi-osaka-sportistja-femer-me-e-paguar-ne-bote/100%Always2020-05-24 13:46
https://a2news.com/2020/05/23/rama-komitet-patriote-te-shqupit-po-nxisin-komunitetin-mysliman-ti-bashkohet-revolucionit-imagjinar/100%Always2020-05-24 13:48
https://a2news.com/2020/05/23/hertha-mposht-union-berlin-kryeqyteti-gjerman-bardheblu/100%Always2020-05-24 13:49
https://a2news.com/2020/05/23/paralajmerimi-i-lleshajt-hetime-penale-per-ndotesit-e-lumenjve/100%Always2020-05-24 13:50
https://a2news.com/2020/05/23/duke-u-kacavjerre-neper-ballkone-pas-vjedhjes-skifteri-shqiptar-kapet-mat/100%Always2020-05-24 13:52
https://a2news.com/2020/05/23/bergamo-sherimi-i-ngadalte-pas-agonise/100%Always2020-05-24 13:55
https://a2news.com/2020/05/23/e-ardhmja-e-restoranteve-porosi-nga-shtepia-ushqimi-serviret-nga-nje-robot/100%Always2020-05-24 13:57
https://a2news.com/2020/05/23/ministria-e-shendetesise-8-raste-te-reja-shkon-ne-989-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-05-23 14:06
https://a2news.com/2020/05/23/reforma-zgjedhore-keshilli-politik-le-takim-per-te-marten/100%Always2020-05-23 13:29
https://a2news.com/2020/05/23/meta-i-kthen-mazhorances-ligjin-per-portin-e-ri-te-hidrokarbureve-ne-porto-romano/100%Always2020-05-24 13:06
https://a2news.com/2020/05/23/neser-fiter-bajrami-falja-e-namazit-ne-xhamine-e-kokonozit/100%Always2020-05-24 13:01
https://a2news.com/2020/05/23/njihuni-me-shefin-1-vjecar-qe-ka-13-milione-ndjekes-ne-instagram/100%Always2020-05-23 08:18
https://a2news.com/2020/05/23/femijet-e-khashoggi-falin-vrasesit-e-babait-te-tyre-i-shpetojne-nga-denimi-me-vdekje/100%Always2020-05-25 18:21
https://a2news.com/2020/05/23/studimi-holandez-imuniteti-nga-koronaviruset-mund-te-zgjase-vetem-6-muaj/100%Always2020-05-24 12:55
https://a2news.com/2020/05/23/ish-ylli-i-basketbollit-amerikan-ne-spital-me-covid-19-mos-e-nenvleresoni-kete-virus/100%Always2020-05-25 07:49
https://a2news.com/2020/05/23/gjermani-myslimanet-falen-ne-kishe/100%Always2020-05-24 12:52
https://a2news.com/2020/05/22/raporteri-i-cdu-se-per-ballkanin-prishja-e-teatrit-trishtim-mendova-se-shqiperia-kishte-bere-hapa-perpara/100%Always2020-05-24 09:32
https://a2news.com/2020/05/22/deklaratat-e-yuri-kim-shano-tregon-se-kujt-i-drejtoheshin/100%Always2020-05-25 18:21
https://a2news.com/2020/05/22/deklarata-e-yuri-kim-krasniqi-ishte-e-pritshme-reforma-ne-drejtesi-kishte-humbur-prioritetin/100%Always2020-05-25 18:22
https://a2news.com/2020/05/22/te-shkosh-per-turizem-ne-britani-do-behet-e-pamundur-karantine-e-detyruar-per-te-gjithe/100%Always2020-05-24 11:01
https://a2news.com/2020/05/22/rama-njofton-rregullat-per-neser-e-pasneser-kjo-fundjave-njesoj-si-e-shkuara/100%Always2020-05-24 11:02
https://a2news.com/2020/05/22/koronavirusi-trump-dhuron-pagen-e-3-muajve-per-departamentin-e-shendetit/100%Always2020-05-25 18:22
https://a2news.com/2020/05/22/rezultati-i-studimit-global-trajtimi-i-sugjeruar-nga-trump-shkakton-vdekje-ose-aritmi/100%Always2020-05-24 11:15
https://a2news.com/2020/05/22/sot-vetem-aleanca-ne-protesten-surprize/100%Always2020-05-24 11:19
https://a2news.com/2020/05/22/meta-me-europa-nostra-per-teatrin-duhet-te-nise-nje-hetim-nderkombetar/100%Always2020-05-24 11:22
https://a2news.com/2020/05/22/reforma-ne-drejtesi-kallezim-tjeter-ne-horizont-kunder-togave-te-vetingut/100%Always2020-05-24 11:26
https://a2news.com/2020/05/22/pezullimi-i-dacit-a-do-te-kene-vlere-vendimet-e-tij/100%Always2020-05-24 11:38
https://a2news.com/2020/05/22/britania-nuk-po-e-fiton-ende-luften-351-te-vdekur-me-covid-19-gjate-dites-se-fundit/100%Always2020-05-24 11:53
https://a2news.com/2020/05/22/dokumentari-the-last-dance-edhe-pippen-inatoset-me-michael-jordan/100%Always2020-05-25 07:48
https://a2news.com/2020/05/22/atentatoret-e-drejtesise-ngjela-meta-e-pranoi-rama-nuk-del-dot-kunder-shba/100%Always2020-05-24 12:05
https://a2news.com/2020/05/22/itali-ulet-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi/100%Always2020-05-24 12:16
https://a2news.com/2020/05/22/shuhet-gigi-simoni-fitoi-kupen-uefa-me-interin-e-fenomenit-ronaldo/100%Always2020-05-24 12:16
https://a2news.com/2020/05/22/basketboll-nderron-jete-trajneri-legjendar-i-utah-jazz/100%Always2020-05-25 07:49
https://a2news.com/2020/05/22/rihapet-plazhet-dhe-pishinat-maska-per-indigjenet-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-05-24 12:12
https://a2news.com/2020/05/22/e-rralle-ne-poloni-i-dehuri-hyn-ne-kopshtin-zoologjik-dhe-ben-sherr-me-arushen/100%Always2020-05-22 15:27
https://a2news.com/2020/05/22/ligji-i-ri-per-hong-kongun-trump-kunderpergjigje-ndaj-kines-pekini-vendet-e-huaja-te-mos-nderhyjne/100%Always2020-05-22 15:25
https://a2news.com/2020/05/22/itali-shqiptari-humb-jeten-ne-pune-ra-nga-18-metra-lartesi/100%Always2020-05-22 14:53
https://a2news.com/2020/05/22/vetting-u-ne-polici-sokol-bizhga-probleme-ne-pasuri-por-kalon-testin/100%Always2020-05-22 14:52
https://a2news.com/2020/05/22/deti-i-vetekarantinuar-iluzioni-optik-me-i-bukur-ne-qytet/100%Always2020-05-22 14:36
https://a2news.com/2020/05/22/reforma-zgjedhore-kryemadhi-kemi-qendrim-te-njejte-me-pd-ne/100%Always2020-05-22 14:46
https://a2news.com/2020/05/22/vellezerit-marquez-ndezin-motoret-ne-prag-te-boterorit-te-motogp/100%Always2020-05-22 14:40
https://a2news.com/2020/05/22/shpetimtar-apo-autoritar-njeriu-qe-e-mbylli-vendin-e-tij-pa-pasur-asnje-rast-me-koronavirus/100%Always2020-05-22 14:19
https://a2news.com/2020/05/22/britania-shton-testet-e-antitrupave-certifikata-imuniteti-per-ti-shpetuar-distancimit/100%Always2020-05-22 14:41
https://a2news.com/2020/05/22/reforma-zgjedhore-yuri-kim-mirepres-vendimin-e-bashes-pres-qe-edhe-te-tjeret-te-tregojne-udheheqesi-te-ngjashme/100%Always2020-05-22 14:06
https://a2news.com/2020/05/22/opozita-kthehet-te-zgjedhorja-basha-nuk-ulemi-ne-tryezen-e-propozuar-nga-meta/100%Always2020-05-22 17:22
https://a2news.com/2020/05/22/rama-reagon-serish-ndaj-metes-se-di-qe-yuri-kim-mbulon-edhe-sherbimin-e-postes/100%Always2020-05-22 13:28
https://a2news.com/2020/05/22/rrezohet-avioni-me-107-pasagjere/100%Always2020-05-22 13:27
https://a2news.com/2020/05/22/mblidhet-qendra-e-sigurise-per-europen-juglindore-ndryshimi-i-kufijve-te-kosoves-levizje-e-rrezikshme/100%Always2020-05-22 13:57
https://a2news.com/2020/05/22/u-demtua-nga-termeti-shembet-me-shperthim-te-kontrolluar-pallati-6-katesh/100%Always2020-05-22 15:45
https://a2news.com/2020/05/22/rama-mohoi-se-ka-marre-platformen-nga-meta-presidenti-e-dine-te-gjithe-qe-kryeministri-genjen/100%Always2020-05-22 13:19
https://a2news.com/2020/05/22/bajrami-ne-pandemi-distancim-fizik-dhe-rregulla-te-reja-ne-xhami/100%Always2020-05-22 13:17
https://a2news.com/2020/05/22/koronavirusi-ndryshon-dhe-plazhin-ne-pishina/100%Always2020-05-22 13:15
https://a2news.com/2020/05/22/rama-reagon-ndaj-metes-skam-marre-asnje-platforme-prej-tij-gati-te-ulem-ne-tryeze/100%Always2020-05-22 11:50
https://a2news.com/2020/05/22/be-prezanton-rregullat-e-reja-per-udhetimet-ajrore-pas-koronavirusit/100%Always2020-05-22 11:51
https://a2news.com/2020/05/22/a-do-te-krijoje-presidenti-parti-te-re-meta-duhet-front-per-demokraci-diktatura-ka-trokitur/100%Always2020-05-22 11:47
https://a2news.com/2020/05/22/nga-kotori-ne-brazil-portet-me-magjike-ne-bote/100%Always2020-05-22 11:31
https://a2news.com/2020/05/22/presidenti-meta-opozita-mos-largohet-nga-tryeza-per-reformen-zgjedhore-kusht-kryesor/100%Always2020-05-22 17:32
https://a2news.com/2020/05/22/ruci-vendos-ne-postin-e-keshilltarit-per-integrimin-knut-fleckenstein/100%Always2020-05-22 10:33
https://a2news.com/2020/05/22/14-propozimet-e-presidentit-meta-nuk-kam-marre-asnje-pergjigje/100%Always2020-05-22 11:44
https://a2news.com/2020/05/22/ne-shkolle-me-flatra-zgjidhja-per-te-mbajtur-larg-koronavirusin/100%Always2020-05-22 10:45
https://a2news.com/2020/05/22/amerika-latine-epiqender-e-re-e-pandemise-se-covid-19/100%Always2020-05-22 10:38
https://a2news.com/2020/05/22/nishani-situata-do-te-tensionohet-me-tej-nje-strukture-kriminale-ka-kapur-shtetin/100%Always2020-05-22 10:05
https://a2news.com/2020/05/22/yuri-kim-mos-beni-me-lojera-perfundoni-reformen-zgjedhore-dhe-ate-ne-drejtesi/100%Always2020-05-22 14:56
https://a2news.com/2020/05/22/shqiperia-raporton-12-raste-te-reja-me-koronavirus-rritet-numri-i-te-shtruarve-ne-spital/100%Always2020-05-22 10:00
https://a2news.com/2020/05/22/do-trafikonte-nje-22-vjecare-per-prostitucion-arrestohet-39-vjecari/100%Always2020-05-22 09:55
https://a2news.com/2020/05/22/kukesi-pas-izolimit-tregtaret-nuk-ka-bleres-e-veshtire-te-mbijetojme/100%Always2020-05-22 09:48
https://a2news.com/2020/05/22/propozimet-e-presidentit-varianti-anglisht-ne-tryezen-e-nderkombetareve/100%Always2020-05-22 09:46
https://a2news.com/2020/05/22/rikthimi-i-francezeve-ne-restorante-zgjidhja-kunder-covid-19-vjen-me-kabina-plastike/100%Always2020-05-22 09:44
https://a2news.com/2020/05/22/pandemia-koronavirus-turmat-ne-plazhet-europiane-alarmojne-zyrtaret/100%Always2020-05-22 09:40
https://a2news.com/2020/05/22/risqet-e-kriptovalutave-nga-skemat-mashtruese-te-pastrimi-i-parave/100%Always2020-05-22 09:38
https://a2news.com/2020/05/22/plazh-dhe-frike-per-nje-vale-te-dyte-te-koronavirusit/100%Always2020-05-22 09:35
https://a2news.com/2020/05/22/reklama-e-iphone-qe-ka-ngjallur-reagime-te-shumta/100%Always2020-05-22 09:34
https://a2news.com/2020/05/22/brabus-sjell-bishen-e-blinduar-te-mercedes/100%Always2020-05-22 09:33
https://a2news.com/2020/05/22/serish-protesta-ne-hong-kong-kete-here-kunder-masave-shtrenguese/100%Always2020-05-22 15:18
https://a2news.com/2020/05/22/flamujt-amerikane-ne-gjysmeshtize-per-viktimat-nga-koronavirusi/100%Always2020-05-22 09:30
https://a2news.com/2020/05/22/seria-a-prezanton-masat-per-rifillimin-si-ndryshon-futbolli-italian-ne-pandemi/100%Always2020-05-22 09:27
https://a2news.com/2020/05/21/nje-vit-protestash-nuk-ka-zbutur-pekinin-pritet-te-miratoje-normen-qe-godet-autonomine-e-hong-kongut/100%Always2020-05-22 08:47
https://a2news.com/2020/05/21/a-eshte-ne-plan-nje-operacion-per-te-rikthyer-femijet-shqiptare-nga-siria-lleshaj-zbulon-planin-ne-a2/100%Always2020-05-25 18:23
https://a2news.com/2020/05/21/lleshaj-ne-a2-per-kanabisin-ligjin-per-policine-rendin/100%Always2020-05-25 18:23
https://a2news.com/2020/05/21/pushime-ne-kohe-covid-19-rritet-kerkesa-per-izolim-ne-ishuj-privat/100%Always2020-05-22 08:39
https://a2news.com/2020/05/21/lleshaj-policia-ka-shoqeruar-me-force-nuk-ka-dhunuar/100%Always2020-05-25 18:24
https://a2news.com/2020/05/21/lojerat-me-dore-drejt-rikthimit-palestrat-sportive-prane-rihapjes/100%Always2020-05-22 08:32
https://a2news.com/2020/05/21/dhuna-ne-proteste-lleshaj-shpjegon-per-a2-pse-policet-nuk-kishin-identifikimin-individual/100%Always2020-05-25 18:24
https://a2news.com/2020/05/21/reforma-ne-drejtesi-soreca-nuk-eshte-koha-per-te-rihapur-debate/100%Always2020-05-22 08:25
https://a2news.com/2020/05/21/instituti-francez-boton-studimin-koronavirusi-nuk-mbijeton-ne-det/100%Always2020-05-22 08:23
https://a2news.com/2020/05/21/perdorimi-i-kriptovalutave-shqiperia-miraton-ligjin-qe-legjitimon-bitcoin/100%Always2020-05-22 08:19
https://a2news.com/2020/05/21/deklaratat-e-ambasadores-kim-reagojne-rama-dhe-basha/100%Always2020-05-22 08:14
https://a2news.com/2020/05/21/platforma-e-metes-me-8-prill-fokusi-tek-perplasjet-me-mazhorancen-per-drejtesine/100%Always2020-05-22 08:32
https://a2news.com/2020/05/21/marreveshja-e-fshehte-mediu-basha-duhet-te-beje-vetem-nje-marreveshje/100%Always2020-05-25 18:24
https://a2news.com/2020/05/21/kriza-ne-shkoder-vllaznia-bojkoton-stervitjen-tre-muaj-pa-paga/100%Always2020-05-22 08:04
https://a2news.com/2020/05/21/film-aksion-ne-los-anxhelos-ndjekja-per-pak-perfundon-ne-tragjedi/100%Always2020-05-22 08:53
https://a2news.com/2020/05/21/tensioni-ne-qiell-ne-libi-rrezikohet-perballja-ajrore-midis-turqise-dhe-rusise/100%Always2020-05-22 09:08
https://a2news.com/2020/05/21/koronavirusi-do-te-bashkejetoje-me-njerezit-per-nje-kohe-te-gjate/100%Always2020-05-22 09:12
https://a2news.com/2020/05/21/ambasadorja-amerikane-shpresoj-qe-te-mos-kete-nje-marreveshje-te-fshehte-per-te-vrare-reformen-ne-drejtesi/100%Always2020-05-22 09:12
https://a2news.com/2020/05/21/si-te-qendroni-te-sigurt-dhe-te-shendetshem-me-tre-musketieret-e-samsung/100%Always2020-05-22 09:23
https://a2news.com/2020/05/21/itali-156-viktima-nga-koronavirusi-642-rastet-e-reja/100%Always2020-05-22 09:20
https://a2news.com/2020/05/21/yuri-kim-serish-vizite-ne-kryeministri/100%Always2020-05-22 09:19
https://a2news.com/2020/05/21/britania-ne-gjurmet-e-shba-ilaci-kunder-malarias-testohet-tek-personeli-shendetesor/100%Always2020-05-22 09:17
https://a2news.com/2020/05/21/i-kerkoi-130-euro-borxh-se-do-i-lindte-gruaja-shqiptari-vret-shqiptarin-ne-greqi/100%Always2020-05-22 09:14
https://a2news.com/2020/05/21/hashash-ne-shtepite-me-qira-kapen-shqiptaret-ne-spanje/100%Always2020-05-22 09:14
https://a2news.com/2020/05/21/betohen-anetaret-e-spak-meta-te-punojne-pa-ndikime-te-brendshme-dhe-te-huaja/100%Always2020-05-21 15:03
https://a2news.com/2020/05/21/maxhordomi-i-11-presidenteve-amerikane-humb-betejen-me-koronavirusin/100%Always2020-05-21 14:56
https://a2news.com/2020/05/21/margariti-teater-i-denje-per-artiste-jo-per-aktore/100%Always2020-05-21 14:54
https://a2news.com/2020/05/21/kthejme-projektin-italian-rama-do-te-jete-per-femijet-por-jo-teater-e-jo-aty/100%Always2020-05-21 17:17
https://a2news.com/2020/05/21/nje-robot-si-qen-stani/100%Always2020-05-21 14:53
https://a2news.com/2020/05/21/kryemadhi-rrenojat-e-teatrit-jane-rrenojat-e-sistemit-te-drejtesise-jane-rrenojat-e-shtetit/100%Always2020-05-21 13:57
https://a2news.com/2020/05/21/britania-ne-gjurmet-e-shba-ilaci-kunder-malaries-testohet-te-personeli-shendetesor/100%Always2020-05-21 13:37
https://a2news.com/2020/05/21/teatri-basha-rama-perpiqet-te-fshehe-vjedhjen-pas-endrres-se-shume-artisteve/100%Always2020-05-21 13:32
https://a2news.com/2020/05/21/pandemia-ende-larg-fundit-obsh-rekord-rastesh-te-reja-ne-24-ore/100%Always2020-05-21 13:30
https://a2news.com/2020/05/21/mjeket-e-sheruar-covid-19-nuk-eshte-shaka-zbatoni-masat-e-pandemise/100%Always2020-05-21 13:26
https://a2news.com/2020/05/21/cikloni-shkaterron-me-mijera-shtepi-dhe-le-pa-energji-mbi-14-milione-persona/100%Always2020-05-21 13:18
https://a2news.com/2020/05/21/ndoka-teatri-ka-shembur-ramen-fillon-nje-epoke-e-re/100%Always2020-05-21 13:17
https://a2news.com/2020/05/21/hetim-parlamentar-per-teatrin-opozita-perplasje-me-mazhorancen-per-shembjen-e-godines/100%Always2020-05-21 13:15
https://a2news.com/2020/05/21/debate-ne-kuvend-per-reformen-zgjedhore-gjiknuri-nuk-eshte-momenti-per-ndryshim-sistemi/100%Always2020-05-21 13:11
https://a2news.com/2020/05/21/eliminohen-butonat-tajlanda-krijon-ashensorin-me-pedale/100%Always2020-05-21 13:07
https://a2news.com/2020/05/21/proteste-pa-protestues-ne-durres-sindikata-e-shendetesise-kerkon-shperblimet/100%Always2020-05-21 11:57
https://a2news.com/2020/05/21/koronavirusi-ne-shqiperi-rama-brenda-majit-hapemi-teresisht/100%Always2020-05-21 13:04
https://a2news.com/2020/05/21/perplasja-te-teatri-lleshaj-kerkohet-numri-identifikues-i-policeve-per-ti-kercenuar-personalisht/100%Always2020-05-21 11:05
https://a2news.com/2020/05/21/koronavirusi-ne-itali-conte-nuk-eshte-koha-per-jete-nate-ende-nuk-ka-perfunduar/100%Always2020-05-21 11:09
https://a2news.com/2020/05/21/ministrat-evropiane-te-turizmit-te-hapen-te-gjithe-kufijte/100%Always2020-05-21 10:39
https://a2news.com/2020/05/21/goditet-serish-isis-arrestohet-pasuesi-i-al-baghdadit/100%Always2020-05-21 10:34
https://a2news.com/2020/05/21/qendrimi-i-kurtit-per-teatrin-kombetar-feraj-i-vetmi-politikan-ne-mbrojtje-te-qytetareve/100%Always2020-05-21 10:32
https://a2news.com/2020/05/21/lazio-si-munchengladbah-fton-tifozet-te-mbushin-stadiumin-me-portrete/100%Always2020-05-21 10:27
https://a2news.com/2020/05/21/frike-te-chelsea-shenja-infektimi-ngolo-kante-le-grumbullimin/100%Always2020-05-21 10:24
https://a2news.com/2020/05/21/meta-platforme-me-11-pika-per-integrimin-i-eshte-bere-me-dije-rames-dhe-nderkombetareve/100%Always2020-05-21 15:03
https://a2news.com/2020/05/21/protesta-e-artisteve-zhvendoset-ne-spak-budina-prokuroret-mos-behen-barrikade-e-korrupsionit/100%Always2020-05-21 10:38
https://a2news.com/2020/05/21/opozita-kerkon-komision-hetimor-per-teatrin/100%Always2020-05-21 10:53
https://a2news.com/2020/05/21/koronavirusi-ne-shqiperi-vetem-5-raste-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-21 09:08
https://a2news.com/2020/05/21/greqia-cel-sezonin-ne-15-qershor-ul-cmimet-e-transportit-nuk-ka-karantinim-per-turistet/100%Always2020-05-21 09:18
https://a2news.com/2020/05/21/perfundon-takimi-i-metes-me-opoziten-jepni-kontribut-ne-keshillin-politik/100%Always2020-05-21 09:24
https://a2news.com/2020/05/21/protesta-per-teatrin-basha-ne-krah-te-qytetareve-kunder-padrejtesise/100%Always2020-05-21 08:46
https://a2news.com/2020/05/21/pak-ore-shi-i-kthejne-rruget-e-durresit-ne-perrenj/100%Always2020-05-21 08:36
https://a2news.com/2020/05/21/koronavirusi-ne-shqiperi-brataj-nuk-po-respektohen-masat-ne-fund-te-muajit-shihen-rezultatet/100%Always2020-05-21 08:58
https://a2news.com/2020/05/21/trafikanti-i-kokaines-ne-itali-arrestohet-ne-shijak/100%Always2020-05-21 08:27
https://a2news.com/2020/05/21/me-ne-fund-merret-vendimi-ne-wuhan-nuk-do-konsumohen-me-kafshet-e-egra/100%Always2020-05-21 08:24
https://a2news.com/2020/05/21/5-milione-te-infektuar-ne-te-gjithe-boten-covid-19-zhvendoset-ne-ameriken-latine/100%Always2020-05-21 08:18
https://a2news.com/2020/05/21/ekipet-zbresin-ne-fushe-ne-britani-i-lumtur-si-diten-e-pare-te-shkolles/100%Always2020-05-21 08:13
https://a2news.com/2020/05/20/besnik-muci-shkarkimi-i-dacit-i-ben-te-pavlefshme-vendimet-e-kpa-se-goditje-vdekjeprurese-vetingut/100%Always2020-05-20 21:58
https://a2news.com/2020/05/20/protesta-per-teatrin-lirohen-te-ndaluarit-e-se-dieles/100%Always2020-05-20 20:25
https://a2news.com/2020/05/20/plani-i-rimekembjes-ekspertet-e-ekonomise-tregojne-ne-a2-business-week-se-si-duhet-vepruar/100%Always2020-05-25 18:26
https://a2news.com/2020/05/20/lumi-tejkalon-digat-dhe-kercenon-te-fundose-qytetin-nen-tre-metra-uje/100%Always2020-05-20 20:44
https://a2news.com/2020/05/20/teliti-paketat-ishin-te-pamjaftueshme-bushati-nuk-jemi-ne-komunizem-qe-te-mbajme-njerezit-me-pune/100%Always2020-05-25 18:25
https://a2news.com/2020/05/20/protesta-per-teatrin-neser-ne-11-perballe-spak-ut/100%Always2020-05-20 18:15
https://a2news.com/2020/05/20/reforma-zgjedhore-basha-me-shembjen-e-teatrit-rama-hodhi-ne-ere-besimin/100%Always2020-05-21 07:58
https://a2news.com/2020/05/20/mungojne-infermiere-per-covid-19-shteti-afrikan-i-zevendeson-me-robote/100%Always2020-05-21 07:44
https://a2news.com/2020/05/20/gjobitja-e-shtetasve-shqiptare-nga-autoritetet-greke-rama-do-te-rishikohen-gjobat/100%Always2020-05-21 07:39
https://a2news.com/2020/05/20/budina-do-ta-pengojme-me-force-projektin-e-ri-te-teatrit/100%Always2020-05-21 07:29
https://a2news.com/2020/05/20/protesta-e-dyte-per-teatrin-kombetar-ne-foto/100%Always2020-05-21 07:25
https://a2news.com/2020/05/20/licaj-thirrje-te-gjithe-shqiptareve-te-behemi-si-gjithe-evropa/100%Always2020-05-21 07:24
https://a2news.com/2020/05/20/fillon-protesta-firmoset-peticioni-budina-rindertimi-i-teatrit-rikthim-i-qytetarise/100%Always2020-05-21 07:22
https://a2news.com/2020/05/20/itali-shenohen-161-viktima-ne-24-ore-ulen-rastet-e-reja/100%Always2020-05-21 07:19
https://a2news.com/2020/05/20/arrihet-marreveshja-neuer-rinovon-me-bayern/100%Always2020-05-21 07:18
https://a2news.com/2020/05/20/peticion-per-rindertimin-e-teatrit-sic-ishte-dhe-ku-ishte/100%Always2020-05-21 07:14
https://a2news.com/2020/05/20/komplikohet-transferimi-barcelona-insiston-per-pjanic-ne-sulm-edhe-psg/100%Always2020-05-21 07:13
https://a2news.com/2020/05/20/pandemia-e-koronavirusit-luksemburgu-nis-testimet-ne-mase-te-popullates/100%Always2020-05-21 09:23
https://a2news.com/2020/05/20/kim-dhe-soreca-vizite-rames-para-protestes/100%Always2020-05-21 09:25
https://a2news.com/2020/05/20/udhezimet-e-komisionit-europian-te-fokusohemi-ne-shendetesi-punesim-dhe-stabilitet-fiskal/100%Always2020-05-21 09:31
https://a2news.com/2020/05/20/koronavirusi-ne-spanje-edhe-femijet-te-detyruar-te-mbajne-maske/100%Always2020-05-20 14:52
https://a2news.com/2020/05/20/presidenti-meta-therret-ne-takim-opoziten/100%Always2020-05-20 14:56
https://a2news.com/2020/05/20/zbutet-koronavirusi-mjeket-pacientet-me-forma-te-lehta-mos-shkelni-masat/100%Always2020-05-20 14:50
https://a2news.com/2020/05/20/meta-kush-nuk-denon-dhunen-eshte-bashkefajtor-dhe-nxites-i-saj/100%Always2020-05-20 14:53
https://a2news.com/2020/05/20/a-mund-te-sjelle-protesta-rritje-te-rasteve-me-covid-19/100%Always2020-05-20 13:59
https://a2news.com/2020/05/20/rriten-temperaturat-anglezet-harrojne-distancimin-social/100%Always2020-05-20 14:19
https://a2news.com/2020/05/20/nasa-nje-asteroid-16-km-do-te-kaloje-te-enjten-afer-tokes/100%Always2020-05-20 13:12
https://a2news.com/2020/05/20/studimi-nga-universiteti-princeton-vera-dhe-moti-i-ngrohte-nuk-do-ta-ndalojne-koronavirusin/100%Always2020-05-20 13:11
https://a2news.com/2020/05/20/shkenca-kritikon-trump-promovoi-ilacin-kunder-malaries-per-mbrojtje-nga-covid-19/100%Always2020-05-20 12:36
https://a2news.com/2020/05/20/linja-vlore-brindizi-tragetet-rinisin-lundrimin-vetem-per-kamionet/100%Always2020-05-20 12:35
https://a2news.com/2020/05/20/operacioni-shen-meri-2020-19-persona-te-arrestuar-mes-tyre-dy-punonjes-policie/100%Always2020-05-20 12:30
https://a2news.com/2020/05/20/luhatja-e-shifrave-te-covid-19-epidemiologu-nuk-eshte-cudi-klinika-eshte-zbutur/100%Always2020-05-20 12:22
https://a2news.com/2020/05/20/tensionet-per-teatrin-balla-ceshtjet-komunale-te-mos-kushtezojne-zgjedhoren/100%Always2020-05-20 12:12
https://a2news.com/2020/05/20/shba-mbi-2-milione-dollare-per-shqiperine-per-te-luftuar-koronavirusin/100%Always2020-05-20 11:54
https://a2news.com/2020/05/20/futbollin-se-kane-ndryshuar-lufterat-boterore-jo-me-ky-virus/100%Always2020-05-20 11:32
https://a2news.com/2020/05/20/kuvendi-drejt-normalitetit-interpelance-me-ramen-per-teatrin-kodi-penal-ne-kushtetuese/100%Always2020-05-20 13:57
https://a2news.com/2020/05/20/4-viktima-nga-koronavirusi-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-05-20 11:07
https://a2news.com/2020/05/20/lazio-ne-sulm-per-kumbullen-por-verona-kerkon-30-milione-euro/100%Always2020-05-20 11:06
https://a2news.com/2020/05/20/nis-stervitja-ne-grup-serie-a-vendos-me-28-maj-per-daten-e-rikthimit/100%Always2020-05-20 10:28
https://a2news.com/2020/05/20/rekord-vdekjesh-ne-brazil-nga-koronavirusi/100%Always2020-05-20 10:46
https://a2news.com/2020/05/20/spak-nis-procedim-penal-ndaj-gjyqtarit-te-kpa/100%Always2020-05-20 20:34
https://a2news.com/2020/05/20/protestuan-kunder-shembjes-se-teatrit-asnje-arrest-me-burg-per-te-ndaluarit/100%Always2020-05-20 12:21
https://a2news.com/2020/05/20/ministria-e-shendetesise-publikon-pergjigjet-per-testet-serologjike/100%Always2020-05-20 09:44
https://a2news.com/2020/05/20/macron-humb-shumicen-shkeputen-7-deputete-krijojne-nje-parti-te-re/100%Always2020-05-20 09:43
https://a2news.com/2020/05/20/europa-humbet-ecurine-pozitive-te-diteve-te-fundit-situata-me-pandemine-ne-bote/100%Always2020-05-20 09:41
https://a2news.com/2020/05/20/koronavirusi-ne-shqiperi-rritet-numri-i-te-prekurve-me-covid-19/100%Always2020-05-20 09:38
https://a2news.com/2020/05/20/tejkaluan-afatin-policia-kufitare-greke-gjobit-shtetasit-shqiptare/100%Always2020-05-20 09:11
https://a2news.com/2020/05/20/shperthejne-dy-diga-ne-michigan-mijera-te-evakuuar/100%Always2020-05-20 08:42
https://a2news.com/2020/05/20/bylykbashi-teatri-germadhe-e-demokracise-demtoi-edhe-reformen-zgjedhore/100%Always2020-05-20 08:22
https://a2news.com/2020/05/20/infermierja-e-cmendur-ne-nje-spital-covid-ne-rusi/100%Always2020-05-20 08:39
https://a2news.com/2020/05/20/i-rrembyer-kur-ishte-vetem-2-vjec-ribashkohet-me-familjen-pas-me-shume-se-3-dekadash/100%Always2020-05-21 14:43
https://a2news.com/2020/05/20/shtohen-viktimat-ne-shba-trump-nder-qe-kemi-numrin-me-te-larte-te-infektuarve/100%Always2020-05-20 09:15
https://a2news.com/2020/05/20/kontrollet-per-kanabis-edhe-80-vjecari-kultivon-bime-narkotike/100%Always2020-05-20 07:20
https://a2news.com/2020/05/20/vaksina-kunder-koronavirusit-von-der-leyen-duhet-te-jete-per-te-gjithe-jo-luks/100%Always2020-05-20 07:15
https://a2news.com/2020/05/20/malaga-ne-krize-klubi-i-sadikut-nis-shkurtimet-largohen-50-punonjes/100%Always2020-05-20 07:13
https://a2news.com/2020/05/19/juventus-cristiano-ronaldo-kthehet-ne-torino-pas-2-muajsh/100%Always2020-05-20 07:23
https://a2news.com/2020/05/19/hipotezat-e-champions-cerekfinalet-me-nje-takim-me-pas-final-four/100%Always2020-05-20 07:27
https://a2news.com/2020/05/19/lufta-me-covid-19-kina-gati-medikamenti-kunder-virusit-nuk-do-kemi-nevoje-per-vaksine/100%Always2020-05-20 07:30
https://a2news.com/2020/05/19/virusi-godet-buxhetin-110-milione-euro-me-pak-ne-prill-konsumi-ra-44/100%Always2020-05-20 07:51
https://a2news.com/2020/05/19/neritan-ceka-zera-te-rendesishem-ne-bote-po-pershkruajne-shqiperine-si-vend-talebanesh-rama-na-nxiu-faqen/100%Always2020-05-20 07:57
https://a2news.com/2020/05/19/koronavirusi-beni-si-them-une-por-mos-beni-si-bej-une-politika-shkel-masat/100%Always2020-05-20 08:21
https://a2news.com/2020/05/19/aktori-zeqja-tregon-per-a2-pse-ishte-pro-shembjes-se-teatrit-kombetar/100%Always2020-05-20 08:27
https://a2news.com/2020/05/19/shembja-e-teatrit-alibeaj-brenda-48-oreve-nje-seri-shkeljesh-ligjore/100%Always2020-05-20 08:30
https://a2news.com/2020/05/19/budina-shemben-teatrin-para-se-te-vinin-ekspertet-e-europa-nostra-kostumet-dhe-bobinat-i-kane-hedhur/100%Always2020-05-20 08:49
https://a2news.com/2020/05/19/mazniku-u-nxituam-per-ta-prishur-teatrin-pasi-ishte-i-rrezikshem-per-njerezit-qe-rrinin-aty/100%Always2020-05-20 09:02
https://a2news.com/2020/05/19/komisioneri-varhelyi-ne-qershor-kuadri-i-negociatave-me-tiranen-dhe-shkupin-raporti-ne-vjeshte/100%Always2020-05-20 09:04
https://a2news.com/2020/05/19/teatri-kombetar-ishte-apo-nuk-ishte-monument-kulture/100%Always2020-05-20 09:08
https://a2news.com/2020/05/19/biznesmeni-francez-vendi-eshte-ne-krize-pse-mos-te-shesim-mona-lizen/100%Always2020-05-20 09:23
https://a2news.com/2020/05/19/shembja-e-teatrit-meta-maska-e-tiranise-ra-perpara-te-gjithe-shqiptareve/100%Always2020-05-20 09:26
https://a2news.com/2020/05/19/vetevendosja-ne-tirane-manifestim-per-te-arrestuarit-e-protestes-per-teatrin-kombetar/100%Always2020-05-20 09:46
https://a2news.com/2020/05/19/koronavirusi-ne-itali-162-viktima-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-20 16:03
https://a2news.com/2020/05/19/bllokohen-19-ton-mbeturina-elektroshkepiake-qe-u-deklaruan-si-funksionale-do-te-silleshin-ne-shqiperi/100%Always2020-05-20 09:48
https://a2news.com/2020/05/19/premier-league-6-lojtare-dhe-pjesetare-te-stafit-dalin-pozitive-ndaj-koronavirusit/100%Always2020-05-20 09:49
https://a2news.com/2020/05/19/basha-rama-peng-i-krimit-dhe-oligarkeve/100%Always2020-05-20 10:09
https://a2news.com/2020/05/19/rama-genjeshtra-vrapon-me-shpejt-se-e-verteta-po-kembet-e-shkurtera-e-lene-ne-mes-te-rruges/100%Always2020-05-20 10:13
https://a2news.com/2020/05/19/kina-kunder-shba-be-mbeshtesim-obsh-dhe-bashkepunimin-nderkombetar/100%Always2020-05-20 10:15
https://a2news.com/2020/05/19/koronavirusi-ne-kosove-kryemyftiu-ternava-nuk-kemi-kushte-per-rihapjen-e-xhamive/100%Always2020-05-20 10:19
https://a2news.com/2020/05/19/bien-rastet-e-covid-19-rifillon-aktiviteti-fetar-do-kete-masa-te-vecanta/100%Always2020-05-20 10:22
https://a2news.com/2020/05/19/klasiket-qe-nuk-njohin-moshe-pasioni-per-makinat-e-vjetra-ne-rruget-e-tiranes/100%Always2020-05-20 10:27
https://a2news.com/2020/05/19/iu-arratis-amerikaneve-pak-dite-me-pare-gjendet-i-vrare-anetari-i-kartelit-te-sinaloas/100%Always2020-05-20 10:28
https://a2news.com/2020/05/19/shifra-pozitive-ne-evrope-nga-covid-19-spanja-lejon-fluturimet-nga-italia/100%Always2020-05-19 14:36
https://a2news.com/2020/05/19/trajneri-i-partizanit-sormani-frike-nga-demtimet-jo-nga-virusi/100%Always2020-05-19 14:34
https://a2news.com/2020/05/19/ilaci-kunder-malaries-trump-une-e-perdor-cdo-dite-mbron-nga-covid-19/100%Always2020-05-19 14:04
https://a2news.com/2020/05/19/lojerat-me-dore-pezull-nuk-ka-vendim-palestrat-e-mbyllura-mbeten-shqetesim/100%Always2020-05-19 14:06
https://a2news.com/2020/05/19/polemika-nga-vllaznia-akuza-nga-kapiteni-lika-rivalet-jane-stervitur-fshehurazi/100%Always2020-05-19 14:08
https://a2news.com/2020/05/19/eurosocialistet-teatri-kombetar-te-mos-perdoret-per-qellime-politike/100%Always2020-05-19 13:47
https://a2news.com/2020/05/19/teatri-dhe-piramida-fati-i-ndryshem-i-dy-godinave-ne-syte-e-kryeministrit/100%Always2020-05-19 12:54
https://a2news.com/2020/05/19/greqia-pret-fluturimin-e-pare-nga-gjermania-testime-per-pasagjeret/100%Always2020-05-19 12:42
https://a2news.com/2020/05/19/20-punonjese-fasonerie-ne-vlore-prej-nje-muaji-ne-kerkim-te-pages-se-luftes/100%Always2020-05-19 12:18
https://a2news.com/2020/05/19/basha-videokonference-me-kryeministrin-e-greqise-do-te-na-vere-ne-dispozicion-strategjine-per-turizmin/100%Always2020-05-19 12:42
https://a2news.com/2020/05/19/shembja-e-teatrit-europa-nostra-leter-ministrave-te-jashtem-europiane/100%Always2020-05-19 12:11
https://a2news.com/2020/05/19/shkaterrohet-grupi-kriminal-shisnin-dokumente-te-falsifikuara/100%Always2020-05-19 14:56
https://a2news.com/2020/05/19/rihapja-pas-pandemise-5-keshilla-nga-mjeku-tritan-kalo/100%Always2020-05-19 12:06
https://a2news.com/2020/05/19/shembja-e-teatrit-veprimet-ne-shkelje-ligjore-dhe-te-rregullores-bashkiake/100%Always2020-05-19 12:04
https://a2news.com/2020/05/19/emerohen-3-anetare-te-rinj-te-spak/100%Always2020-05-19 14:42
https://a2news.com/2020/05/19/pandemia-detyron-shperndarjen-e-parlamentit-ne-kroaci-zgjedhjet-ne-vere/100%Always2020-05-19 15:42
https://a2news.com/2020/05/19/vaksina-kunder-covid-19-kompania-amerikane-testet-e-para-premtuese/100%Always2020-05-19 11:15
https://a2news.com/2020/05/19/rihapen-lokalet-vlore-atmosfere-verore-ne-lungomare/100%Always2020-05-19 11:13
https://a2news.com/2020/05/19/shembja-e-teatrit-kombetar-cupi-qeveria-po-vepron-si-ne-diten-e-fundit-te-saj/100%Always2020-05-19 11:12
https://a2news.com/2020/05/19/protesta-per-teatrin-policia-procedon-serish-artistet-nuk-munguan-incidentet/100%Always2020-05-19 11:10
https://a2news.com/2020/05/19/okb-ne-shqiperi-shmangni-rreziqet-qe-demtojne-unitetin-kombetar/100%Always2020-05-19 11:09
https://a2news.com/2020/05/19/ambasada-amerikane-zbardh-takimin-e-yuri-kim-me-edi-ramen/100%Always2020-05-19 12:45
https://a2news.com/2020/05/19/ofl-kerkon-vertetimin-e-pasurise-nga-3-te-denuar-per-vrasje-dhe-1-trafikant/100%Always2020-05-19 09:48
https://a2news.com/2020/05/19/a-beri-opozita-sa-duhej-per-te-penguar-shembjen-e-teatrit-kadilli-basha-nuk-eshte-supermen/100%Always2020-05-19 10:05
https://a2news.com/2020/05/19/koronavirusi-ne-shqiperi-dita-me-numrin-me-te-ulet-te-te-prekurve-nga-fillimi-i-pandemise/100%Always2020-05-19 10:00
https://a2news.com/2020/05/19/teatri-basha-opozita-serish-ne-proteste-ky-krim-nuk-mund-te-hetohet-me-kete-qeveri-ne-krye/100%Always2020-05-19 14:28
https://a2news.com/2020/05/19/pandemia-e-koronavirusit-stojku-qeveria-mori-masat-e-duhura/100%Always2020-05-19 09:54
https://a2news.com/2020/05/19/bojkoti-i-reformes-zgjedhore-basha-nuk-jemi-fasade/100%Always2020-05-19 09:53
https://a2news.com/2020/05/19/qendrimet-e-opozites-ambasadoret-e-be-ne-zyren-e-kreut-demokrat-basha/100%Always2020-05-19 09:51
https://a2news.com/2020/05/19/shembja-e-teatrit-konservatoret-europiane-aktet-e-qeverise-ne-shkelje-te-vlerave-europiane/100%Always2020-05-19 08:51
https://a2news.com/2020/05/19/mbetet-ne-fuqi-masa-arrest-me-burg-per-jaeld-celen/100%Always2020-05-19 08:50
https://a2news.com/2020/05/19/shembja-e-teatrit-rama-20-vite-te-humbur-per-nje-monument-imagjinar/100%Always2020-05-19 08:21
https://a2news.com/2020/05/19/500-mld-euro-per-te-prekurit-nga-pandemia-dakordesi-mes-gjermanise-dhe-frances/100%Always2020-05-19 10:52
https://a2news.com/2020/05/19/pandemia-mbyll-kampionatin-edhe-ne-skoci-shpallet-kampioni/100%Always2020-05-19 08:17
https://a2news.com/2020/05/19/lufta-kunder-koronavirusit-turqia-ne-izolim-4-ditor/100%Always2020-05-19 08:15
https://a2news.com/2020/05/19/leverkusen-ne-lufte-per-champions-werder-prek-fundin-e-tabeles/100%Always2020-05-19 08:14
https://a2news.com/2020/05/19/trump-leter-obsh-permiresohuni-ose-largohemi-perfundimisht/100%Always2020-05-19 08:13
https://a2news.com/2020/05/18/drejtoresha-e-arsimit-dhe-maturantja-dy-anet-e-medaljes-te-nje-mature-te-vecante/100%Always2020-05-19 08:29
https://a2news.com/2020/05/18/a-do-te-ndikojne-protestat-ne-shtimet-e-rasteve-me-covid-19-tomini-tregon-se-cfare-pritet-te-ndodhe/100%Always2020-05-18 19:40
https://a2news.com/2020/05/18/shembja-e-teatrit-kombetar-kraja-keshilli-bashkiak-shkeli-ligjin/100%Always2020-05-19 09:33
https://a2news.com/2020/05/18/dite-e-shenuar-futbolli-kthehet-ne-fushe-pas-71-ditesh-ekipet-ne-stervitje/100%Always2020-05-19 09:36
https://a2news.com/2020/05/18/kishte-humbur-kontaktet-me-familjen-qe-nga-fillimi-i-majit-policia-e-gjen-te-vdekur/100%Always2020-05-19 09:37
https://a2news.com/2020/05/18/prokuroria-hetime-mbi-dhunen-gjate-protestes-dhe-per-ekspertizen-e-inxhiniereve-mbi-teatrin/100%Always2020-05-19 09:38
https://a2news.com/2020/05/18/duma-do-te-mbeshtesim-dhe-respektojme-vendimet-e-aleances-per-mbrojtjen-e-teatrit/100%Always2020-05-19 10:34
https://a2news.com/2020/05/18/zyrtari-gjerman-ekstremistet-synojne-te-keqperdorin-protestat-kunder-masave-ndaj-covid-19/100%Always2020-05-19 10:36
https://a2news.com/2020/05/18/basha-sot-dite-shprese-nuk-eshte-fundi-i-artit-por-fillimi-i-fundit-te-tiranise/100%Always2020-05-19 10:37
https://a2news.com/2020/05/18/edmond-budina-deshen-ti-benin-varrin-teatrit-bene-varrin-e-tyre-politik/100%Always2020-05-19 10:38
https://a2news.com/2020/05/18/pandemia-ne-rajon-kosova-nis-zbatimin-e-masave-te-reja-rihapet-ekonomia/100%Always2020-05-19 10:41
https://a2news.com/2020/05/18/mbyllet-tubimi-i-aleances-se-teatrit-protesta-e-radhes-te-merkuren/100%Always2020-05-19 10:43
https://a2news.com/2020/05/18/hodhi-shashka-ne-proteste-arrestohet-50-vjecari/100%Always2020-05-18 17:49
https://a2news.com/2020/05/18/per-here-te-pare-nga-2-marsi-ne-itali-ka-me-pak-se-100-viktima/100%Always2020-05-19 10:44
https://a2news.com/2020/05/18/protesta-kunder-shembjes-se-teatrit-kombetar-ne-foto/100%Always2020-05-19 10:45
https://a2news.com/2020/05/18/berisha-shembja-e-teatrit-kushtrim-per-opoziten-mosbindje-civile-deri-ne-rrezimin-e-narkodiktatures/100%Always2020-05-19 10:58
https://a2news.com/2020/05/18/licaj-tek-teatri-jane-edhe-kufomat-politike-te-rames-dhe-veliajt-u-perpoqen-te-vrasin-artin/100%Always2020-05-19 11:02
https://a2news.com/2020/05/18/meta-apel-rinise-mos-u-provokoni-nga-talebanet/100%Always2020-05-19 11:19
https://a2news.com/2020/05/18/protesta-per-teatrin-basha-pritet-me-thirrje-kundershtuese-budina-nuk-ia-mbyllim-deren-askujt/100%Always2020-05-19 11:20
https://a2news.com/2020/05/18/budina-te-hetohet-tentativa-per-vrasje-e-artisteve-qe-ndodheshin-ne-godinen-e-teatrit/100%Always2020-05-19 11:50
https://a2news.com/2020/05/18/rihapen-baret-dhe-restorantet-humbjet-ne-biznesin-e-preferuar-te-shqiptareve/100%Always2020-05-19 11:53
https://a2news.com/2020/05/18/meta-mbeshtes-fuqimisht-nje-hetim-nderkombetar-per-shkaterrimin-e-teatrit-kombetar/100%Always2020-05-19 11:57
https://a2news.com/2020/05/18/nobelisti-i-polemikave-brenga-pertej-endrrave-e-handkes-perkthehet-ne-shqip/100%Always2020-05-19 11:58
https://a2news.com/2020/05/18/pandemia-godet-eksportet-tkurren-me-44-4-ne-prill-renien-me-te-madhe-tekstile/100%Always2020-05-19 11:59
https://a2news.com/2020/05/18/meta-takim-me-4-ambasadore-ne-pallatin-e-brigadave/100%Always2020-05-19 12:02
https://a2news.com/2020/05/18/donald-tusk-denoj-prishjen-e-teatrit-e-papranueshme-dhuna-ndaj-protestuesve/100%Always2020-05-18 14:43
https://a2news.com/2020/05/18/pistoleta-me-uje-te-bekuar-ideja-origjinale-e-priftit-amerikan/100%Always2020-05-18 13:30
https://a2news.com/2020/05/18/makina-bie-ne-liqenin-e-banjes-nxirret-nje-trup-i-pajete/100%Always2020-05-18 13:29
https://a2news.com/2020/05/18/shembja-e-teatrit-ke-keqardhje-qe-nuk-u-ndoq-thirrja-per-dialog/100%Always2020-05-18 12:50
https://a2news.com/2020/05/18/ralf-gjoni-lepuri-fle-te-zgjedhjet-jo-te-teatri-kombetar/100%Always2020-05-18 12:58
https://a2news.com/2020/05/18/mbyllet-spitali-covid-2-manastirliu-shefqet-ndroqi-rikthehet-ne-normalitet/100%Always2020-05-18 12:30
https://a2news.com/2020/05/18/maturantet-ne-rrethe-te-distancuar-dhe-te-perqafuar-prane-shkollave/100%Always2020-05-18 12:21
https://a2news.com/2020/05/18/arrestohet-futbollisti-i-chelsea-t-ftoi-modelen-ne-shtepi-pasi-rezultoi-pozitiv-me-covid-19/100%Always2020-05-18 12:18
https://a2news.com/2020/05/18/solisti-i-scorpions-wind-of-change-nuk-eshte-shkruar-nga-cia/100%Always2020-05-18 12:02
https://a2news.com/2020/05/18/protesta-e-sotme-per-teatrin-blindohet-kryeministria/100%Always2020-05-18 11:41
https://a2news.com/2020/05/18/veliaj-publikon-projektin-e-teatrit-te-ri-ne-pronen-e-vet-6-here-me-i-madh/100%Always2020-05-18 11:40
https://a2news.com/2020/05/18/kopeja-e-qenve-qe-mbron-jeten-e-eger-ne-afriken-e-jugut/100%Always2020-05-18 11:37
https://a2news.com/2020/05/18/del-piero-perfundon-ne-spital-nuk-eshte-me-covid-19/100%Always2020-05-18 11:47
https://a2news.com/2020/05/18/frike-ne-france-70-femije-pozitive-me-koronavirus-mbyllen-disa-shkolla/100%Always2020-05-18 11:35
https://a2news.com/2020/05/18/fluturimi-per-nder-te-personelit-mjekesor-perfundon-me-tragjedi/100%Always2020-05-18 11:16
https://a2news.com/2020/05/18/hajdari-pd-iu-zotua-aleances-per-teatrin-se-do-ta-conte-deri-ne-fund-reformen-zgjedhore/100%Always2020-05-18 10:23
https://a2news.com/2020/05/18/situate-dramatike-ne-brazil-nga-pandemia-sistemi-shendetesor-prane-kolapsit/100%Always2020-05-18 10:11
https://a2news.com/2020/05/18/rikthimi-i-sportit-nisin-stervitjet-ne-grup-lojerat-me-dore-ne-hije/100%Always2020-05-18 09:45
https://a2news.com/2020/05/18/kampionati-turk-stadiumet-hapin-dyert-per-tifozet-ne-muajin-korrik/100%Always2020-05-18 09:55
https://a2news.com/2020/05/18/shembja-e-teatrit-kombetar-teatrot-ne-kosove-anulojne-shfaqjet-ne-shenje-solidariteti/100%Always2020-05-18 09:33
https://a2news.com/2020/05/18/bayern-tregon-menjehere-forcen-3-pike-ndaj-union-berlin-sot-werder-leverkusen/100%Always2020-05-18 09:47
https://a2news.com/2020/05/18/reagimet-nderkombetare-per-teatrin-duhej-dialog-mes-paleve-eshte-koha-per-vetepermbajtje/100%Always2020-05-18 09:46
https://a2news.com/2020/05/18/perleshjet-per-teatrin-ne-faqet-e-para-te-mediave-nderkombetare/100%Always2020-05-18 09:44
https://a2news.com/2020/05/18/koronavirusi-ne-shqiperi-vetem-2-raste-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-18 09:42
https://a2news.com/2020/05/18/topollaj-i-vetmi-qe-votoi-kunder-shembjen-se-teatrit-ka-qene-nje-procedure-e-pershpejtuar/100%Always2020-05-18 09:17
https://a2news.com/2020/05/18/sekuestrohet-nje-sasi-e-madhe-heroine-ne-portin-e-durresit/100%Always2020-05-18 09:13
https://a2news.com/2020/05/18/radhe-kilometrike-nga-elbasani-ne-drejtim-te-tirane/100%Always2020-05-18 09:12
https://a2news.com/2020/05/18/pas-12-javesh-maturantet-rikthehen-ne-shkolle/100%Always2020-05-18 08:46
https://a2news.com/2020/05/18/sot-mbahet-protesta-nga-aleanca-per-teatrin/100%Always2020-05-18 08:44
https://a2news.com/2020/05/18/nje-dite-pas-shembjes-se-teatrit-rama-publikon-projektin-e-ri/100%Always2020-05-18 08:41
https://a2news.com/2020/05/18/ndahet-nga-jeta-ish-ministri-maksim-cikuli/100%Always2020-05-18 08:39
https://a2news.com/2020/05/18/hapen-lokalet-ja-masat-qe-lehtesohen-nga-dita-e-sotme/100%Always2020-05-18 08:38
https://a2news.com/2020/05/17/dy-te-plagosur-ne-mamurras-kapet-22-vjecari-i-dyshuar/100%Always2020-05-17 21:54
https://a2news.com/2020/05/17/raportuesi-i-freedom-house-sot-demokracia-ra-ne-shesh-pres-gjera-me-te-renda-gjate-vitit-2020/100%Always2020-05-18 09:40
https://a2news.com/2020/05/17/dy-molotov-drejt-parlamentit-njera-shperthen-ne-oborrin-e-xhamise-se-namazgjase/100%Always2020-05-18 09:21
https://a2news.com/2020/05/17/basha-neser-ne-proteste-teatrin-e-rindertojme-sic-ishte/100%Always2020-05-18 09:20
https://a2news.com/2020/05/17/kryemadhi-kthehet-ne-seli-pritet-mbledhje-urgjente-e-lsi/100%Always2020-05-18 09:18
https://a2news.com/2020/05/17/blendi-fevziu-po-u-politizua-ceshtja-palet-merren-me-njera-tjetren-dhe-godina-harrohet/100%Always2020-05-17 19:55
https://a2news.com/2020/05/17/ngjela-shembja-do-te-kete-pasoja-ligjore-por-edhe-tek-artistet-ka-munguar-unitet/100%Always2020-05-17 19:48
https://a2news.com/2020/05/17/enno-bozdo-dite-revoltuese-kembana-e-fundit-e-tjetersimit-te-tiranes/100%Always2020-05-17 19:57
https://a2news.com/2020/05/17/salianji-nuk-eshte-shkermoqur-vetem-nje-godine-historike-por-te-drejtat-themelore/100%Always2020-05-17 19:58
https://a2news.com/2020/05/17/aleanca-per-teatrin-neser-ne-16-30-proteste-per-teatrin/100%Always2020-05-17 20:03
https://a2news.com/2020/05/17/nga-neser-zgjatet-fasha-orare-e-levizjes-ne-zonat-e-kuqe/100%Always2020-05-17 16:21
https://a2news.com/2020/05/17/shembja-e-teatrit-krasniqi-dite-e-zeze-per-konceptin-e-shtetit-ne-shqiperi/100%Always2020-05-17 17:35
https://a2news.com/2020/05/17/opozita-ulet-kembekryq-ne-shesh/100%Always2020-05-17 20:17
https://a2news.com/2020/05/17/shembja-e-teatrit-kombetar-reagon-albin-kurti/100%Always2020-05-17 17:35
https://a2news.com/2020/05/17/shembja-e-teatrit-policet-me-maska-dhe-pa-numra-identifikimi/100%Always2020-05-17 17:35
https://a2news.com/2020/05/17/kastriot-cipi-diktatura-ka-filluar-zyrtarisht-ne-15-mars-sot-ka-hequr-masken/100%Always2020-05-17 20:15
https://a2news.com/2020/05/17/shperthen-serish-te-teatri-shoqerime-te-shumta-nga-policia/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/avokati-ledio-braho-spak-u-duhet-te-kishte-kerkuar-pezullimin-e-vendimit-te-prishjes-se-teatrit-kombetar/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/7-8-police-mu-hodhen-ne-shpine-gazetari-alfred-lela-flet-per-a2-pas-shoqerimit-ne-polici/100%Always2020-05-17 15:30
https://a2news.com/2020/05/17/deputeti-permeti-sot-ndihem-i-pafuqishem-kjo-barbari-nuk-ndodh-ne-asnje-vend-te-europes/100%Always2020-05-17 15:28
https://a2news.com/2020/05/17/shembja-e-teatrit-julian-deda-duhet-te-reflektojme-te-mos-rrime-duarkryq-para-padrejtesive/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/edlira-gjoni-ceshtja-nuk-e-ka-emrin-teater-eshte-shperfillja-e-cdo-parimi-demokratik-qe-besojme/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/shembja-e-teatrit-kombetar-reagon-erion-veliaj-nuk-ishte-kurre-monument-kulture/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/strazimiri-dhe-gjata-shembja-e-teatrit-veprim-talebanesh/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/shembja-e-teatrit-edi-rama-i-kthen-pergjigje-edmond-budines/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/avokati-daci-teatri-kemba-e-fundit-e-demokracise/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/ambasadori-gjerman-shembja-e-nxituar-e-teatrit-e-veshtire-per-tu-kuptuar/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/merret-vendimi-basha-do-te-nisim-organizimin-e-protestave/100%Always2020-05-17 14:06
https://a2news.com/2020/05/17/prishja-nisi-kur-kishte-ende-njerez-brenda-edmond-budina-mafiozet-tentuan-te-na-vrisnin/100%Always2020-05-17 13:38
https://a2news.com/2020/05/17/shembja-e-teatrit-operacioni-nen-rrethim-policor-force-dhe-piper-drejt-artisteve/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/shembja-e-teatrit-ambasada-britanike-thellesisht-te-shqetesuar-nga-mundesite-e-humbura-per-dialog/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/shembja-e-teatrit-eurodeputeti-gjerman-denoj-veprimin-e-autoriteteve-dhe-dhunen-policore/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/shembja-e-teatrit-policia-e-shtetit-nuk-ka-pasur-ushtrim-dhune/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/protesta-prane-teatrit-vijojne-shoqerimet-ne-polici/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/shembja-e-teatrit-kombetar-reagon-bashkimi-evropian/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/avokati-i-popullit-per-a2-ne-komisariate-nuk-ishin-marre-masat-e-nevojshme/100%Always2020-05-17 12:48
https://a2news.com/2020/05/17/shkaterrim-dhe-protesta-si-e-gjeti-e-diela-teatrin-kombetar/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/ministria-e-shendetesise-13-raste-te-reja-shkon-ne-946-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-05-17 10:44
https://a2news.com/2020/05/17/tubimet-jane-te-ndaluara-policia-37-persona-te-shoqeruar/100%Always2020-05-17 12:43
https://a2news.com/2020/05/17/a-do-te-kete-protesta-kryemadhi-jep-pergjigjen-nga-selia-e-pd-se/100%Always2020-05-17 12:39
https://a2news.com/2020/05/17/basha-therret-aleatet-pritet-vendim-politik-nga-ana-e-opozites-se-bashkuar/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/protesta-per-teatrin-kombetar-30-persona-te-shoqeruar-ne-polici/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/shembja-e-teatrit-kombetar-basha-rama-i-vuri-kazmen-themeleve-te-shoqerise-sone/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/protesta-per-teatrin-kombetar-ne-foto/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/shembja-e-teatrit-perplasje-fizike-mes-policise-dhe-qytetareve/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/aleanca-per-mbrojtjen-e-teatrit-sot-kulmoi-krimi-institucional/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/prishja-e-teatrit-kombetar-reagon-ashper-presidenti-mafia-urdheroi-shkaterrimin/100%Always2020-05-17 17:36
https://a2news.com/2020/05/17/shembja-e-teatrit-kombetar-reagon-europa-nostra-dite-e-trishte-per-trashegimine-kulturore-dhe-demokracine/100%Always2020-05-17 17:37
https://a2news.com/2020/05/17/rama-tiranen-nuk-e-ndalin-dot/100%Always2020-05-17 10:59
https://a2news.com/2020/05/17/pabesia-ndaj-teatrit-dhe-qytetareve-basha-dhuna-paligjshmeria-pabesia-dhe-hajduteria-nuk-do-te-kene-fund-pa-u-larguar-edi-rama/100%Always2020-05-17 17:37
https://a2news.com/2020/05/17/shembja-e-teatrit-kombetar-konfrontime-mes-qytetareve-dhe-policise/100%Always2020-05-17 17:37
https://a2news.com/2020/05/17/shembet-godina-e-teatrit-kombetar/100%Always2020-05-17 17:37
https://a2news.com/2020/05/16/krijimi-i-abba-votohet-si-kenga-me-e-mire-e-eurovision-eve/100%Always2020-05-16 20:47
https://a2news.com/2020/05/16/covid-19-dhe-kriza-ekonomike-leksioni-i-industrise-se-filmave-per-te-rritur/100%Always2020-05-16 17:57
https://a2news.com/2020/05/16/lajm-i-mire-ne-mes-te-pandemise-vijne-ne-jete-gjashtenjaket/100%Always2020-05-16 20:27
https://a2news.com/2020/05/16/bosi-i-camorra-s-lirohet-dhe-demshperblehet-per-trajtimin-e-keq-ne-burg/100%Always2020-05-16 19:55
https://a2news.com/2020/05/16/koronavirusi-mijera-gjermane-ne-proteste-kunder-masave-shtrenguese/100%Always2020-05-16 19:36
https://a2news.com/2020/05/16/rritet-numri-i-rasteve-te-reja-me-koronavirus-edhe-ne-kosove/100%Always2020-05-16 19:19
https://a2news.com/2020/05/16/rregullat-e-reja-te-plazhit-ne-pandemi-noto-por-mos-merr-rreze-dielli/100%Always2020-05-16 18:59
https://a2news.com/2020/05/16/26-vjet-ne-arrati-arrestohet-ne-france-i-kerkuari-per-gjenocid/100%Always2020-05-16 18:40
https://a2news.com/2020/05/16/virusi-drejt-largimit-franca-dhe-spanja-raportojne-me-pak-se-200-viktima/100%Always2020-05-16 18:04
https://a2news.com/2020/05/16/trump-shkarkon-nje-tjeter-zyrtar-po-hetonte-mike-pompeo-per-abuzim-te-mundshem/100%Always2020-05-16 17:50
https://a2news.com/2020/05/16/europa-po-rihapet-nga-fundjava-kufijte-me-te-depertueshem/100%Always2020-05-16 17:45
https://a2news.com/2020/05/16/po-kultivohet-droge-policia-konfirmon-kryeprokurorin-vetem-ne-kruje-zbulon-41-vende/100%Always2020-05-16 17:26
https://a2news.com/2020/05/16/ushqimi-i-shendetshem-ne-izolim-trendi-i-ri-europian/100%Always2020-05-16 17:21
https://a2news.com/2020/05/16/90-e-shtepise-eshte-holandeze-vetem-tualeti-eshte-belg-pandemia-ne-qytezen-e-ndare-ne-dy-shtete/100%Always2020-05-16 16:55
https://a2news.com/2020/05/16/rikthehet-futbolli-por-nuk-eshte-me-si-me-pare/100%Always2020-05-16 16:24
https://a2news.com/2020/05/16/italia-raporton-numrin-me-te-ulet-te-vdekjeve-ne-2-muajt-e-fundit/100%Always2020-05-16 16:53
https://a2news.com/2020/05/16/vetedorezohet-ne-polici-jaeld-cela/100%Always2020-05-16 16:55
https://a2news.com/2020/05/16/dhuna-e-policise-ndaj-te-miturit-meta-akt-i-rende-demton-imazhin-e-policise-se-shtetit/100%Always2020-05-16 15:54
https://a2news.com/2020/05/16/aksident-ne-qender-te-tiranes-makina-perplas-ciklistin/100%Always2020-05-16 15:46
https://a2news.com/2020/05/16/arrestohen-dy-marokene-vidhnin-tek-ali-demi/100%Always2020-05-16 15:41
https://a2news.com/2020/05/16/prej-200-vitesh-rrezikonin-jeten-mbi-shkemb-me-ne-fund-bashkohen-me-pjesen-tjeter-te-botes/100%Always2020-05-16 15:37
https://a2news.com/2020/05/16/rikthehet-futbolli-covid-19-nuk-e-ka-ndryshuar-haaland/100%Always2020-05-16 15:30
https://a2news.com/2020/05/16/pastrimi-i-liqenit-te-fierzes-autoritetet-lokale-shpresojne-ne-nje-zgjidhje-finale/100%Always2020-05-16 15:02
https://a2news.com/2020/05/16/feste-ne-distance-rave-party-nga-makina-ne-gjermani/100%Always2020-05-16 14:58
https://a2news.com/2020/05/16/dy-akt-ekspertiza-te-ndryshme-shembja-e-pallatit-ne-durres-banoret-protestojne/100%Always2020-05-16 14:50
https://a2news.com/2020/05/16/nga-dreri-perqeshes-te-ariu-kercimtar-fotot-komedi-me-te-bukura-nga-bota-e-kafsheve/100%Always2020-05-16 14:32
https://a2news.com/2020/05/16/dhuna-ndaj-15-vjecarit-pezullohet-nga-detyra-polici-gjobitet-i-riu/100%Always2020-05-16 13:50
https://a2news.com/2020/05/16/masat-per-sezonin-veror-tur-operatoret-bonus-nga-shteti-kush-pushon-ne-vend/100%Always2020-05-16 13:19
https://a2news.com/2020/05/16/trump-dhe-fauci-kur-politika-i-kundervihet-shkences/100%Always2020-05-16 13:07
https://a2news.com/2020/05/16/pista-e-silverstone-do-te-organizoje-2-gara-te-formula-1/100%Always2020-05-16 13:02
https://a2news.com/2020/05/16/vdes-8-vjecari-ne-france-i-prekur-nga-sindroma-e-rralle-qe-lidhet-me-covid-19/100%Always2020-05-16 12:40
https://a2news.com/2020/05/16/legalizimi-i-kanabisit-ne-shqiperi-perfitimet-dhe-rreziqet/100%Always2020-05-16 12:56
https://a2news.com/2020/05/16/greket-i-rikthehen-detit-rihapen-mbi-500-plazhe/100%Always2020-05-16 13:47
https://a2news.com/2020/05/16/teatri-kombetar-klsh-i-kerkon-bashkise-te-pezulloje-vendimin-e-shembjes-se-godines/100%Always2020-05-17 17:37
https://a2news.com/2020/05/16/ditet-e-veshtira-te-toreadoreve-miliona-euro-te-humbura-nga-pezullimi-i-festivaleve-me-dema/100%Always2020-05-16 12:04
https://a2news.com/2020/05/16/pas-bashes-gjobe-dhe-heqje-patente-edhe-per-monika-kryemadhin/100%Always2020-05-16 11:11
https://a2news.com/2020/05/16/pershpejtohet-puna-per-vaksinen-por-trump-eshte-i-vendosur-me-apo-pa-te-shba-do-te-rihapet/100%Always2020-05-16 11:00
https://a2news.com/2020/05/16/si-realizohet-testi-i-imunitetit/100%Always2020-05-16 11:02
https://a2news.com/2020/05/16/ndeshjet-me-dyer-te-mbyllura-klubet-shpalosin-risite-e-atmosferes-artificiale-ne-stadium/100%Always2020-05-16 10:49
https://a2news.com/2020/05/16/pas-dy-muajsh-izolimi-italia-do-te-hape-kufijte/100%Always2020-05-16 10:34
https://a2news.com/2020/05/16/10-raste-te-reja-ne-kosove-te-henen-nis-faza-e-dyte-e-rihapjes/100%Always2020-05-16 10:15
https://a2news.com/2020/05/16/dezhurn-te-teatri-kryemadhi-rezistenca-do-te-jete-e-pernatshme-spak-te-veproje/100%Always2020-05-17 17:37
https://a2news.com/2020/05/16/koronavirusi-ne-shqiperi-konfirmohen-17-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-16 09:41
https://a2news.com/2020/05/16/a2-zbulon-arsyen-pse-nuk-po-zevendesohet-ardian-dvorani/100%Always2020-05-17 10:53
https://a2news.com/2020/05/16/te-bllokuara-nga-koronavirusi-me-mijera-makina-te-reja-ne-pritje-te-nje-bleresi/100%Always2020-05-16 08:01
https://a2news.com/2020/05/16/nga-e-hena-edhe-lombardia-vendos-te-hape-restorantet/100%Always2020-05-16 07:35
https://a2news.com/2020/05/16/policia-kontroll-masiv-per-parandalimin-e-kultivimit-te-bimeve-narkotike-ne-kruje/100%Always2020-05-16 07:23
https://a2news.com/2020/05/16/dhunohen-dy-zyrtare-te-bashkise-kolonje/100%Always2020-05-16 07:27
https://a2news.com/2020/05/16/berberi-77-vjecar-refuzon-mbylljen-e-dyqanin-ketu-derisa-te-vije-jezusi/100%Always2020-05-16 06:57
https://a2news.com/2020/05/15/koronavirusi-bllokon-britaniken-ne-ishullin-me-gjarperinj/100%Always2020-05-16 06:32
https://a2news.com/2020/05/15/kryemadhi-te-teatri-kombetar-drejtesia-te-zgjohet-dhe-te-veproje/100%Always2020-05-17 17:37
https://a2news.com/2020/05/15/ka-nje-kure-kompania-nga-kalifornia-kemi-zbuluar-nje-antitrup-qe-bllokon-100-koronavirusin/100%Always2020-05-15 20:48
https://a2news.com/2020/05/15/nga-kriptomonedhat-te-legalizimi-i-kanabisit-nje-analize-e-detajuar-nga-lutfi-dervishi-dhe-afrim-krasniqi/100%Always2020-05-15 20:45
https://a2news.com/2020/05/15/vendimi-per-te-mbyllur-ora-news-krasniqi-mesazh-force-e-dine-qe-nuk-do-te-funksionoje/100%Always2020-05-15 20:09
https://a2news.com/2020/05/15/vatra-e-re-ne-durres-mbyllet-reparti-i-fasonerise-karantinohen-276-persona/100%Always2020-05-15 19:40
https://a2news.com/2020/05/15/koronavirusi-maqedonia-e-veriut-zgjat-gjendjen-e-jashtezakonshme/100%Always2020-05-15 19:00
https://a2news.com/2020/05/15/karantina-e-britney-spears/100%Always2020-05-15 18:57
https://a2news.com/2020/05/15/basha-sulmon-ramen-infektoi-2-bashki-sepse-nuk-pagoi-fasonet/100%Always2020-05-15 18:42
https://a2news.com/2020/05/15/koronavirusi-detyron-mbretin-te-shoqeroje-vajzen-ne-shkolle/100%Always2020-05-15 18:31
https://a2news.com/2020/05/15/shkarkimet-nga-vetting-raporti-i-klgj-situate-e-pazakonte-ne-gjykata/100%Always2020-05-15 17:56
https://a2news.com/2020/05/15/kundershtohet-protokolli-serie-a-mund-te-shtyhet-serish/100%Always2020-05-15 17:56
https://a2news.com/2020/05/15/kredia-per-bankat-nese-nuk-e-kthejne-bizneseve-iu-merren-aksionet/100%Always2020-05-15 17:31
https://a2news.com/2020/05/15/koronavirusi-futet-ne-kampin-me-te-madh-te-refugjateve-ne-bote/100%Always2020-05-15 19:39
https://a2news.com/2020/05/15/plagosje-me-arme-zjarri-ne-lac/100%Always2020-05-15 17:40
https://a2news.com/2020/05/15/si-do-te-pushojme-kete-vere-rama-sezoni-i-fokusuar-te-shqiptaret/100%Always2020-05-15 16:35
https://a2news.com/2020/05/15/gjobat-dhe-heqja-e-patentes-se-bashes-reagon-edi-rama/100%Always2020-05-15 18:01
https://a2news.com/2020/05/15/serish-mbi-200-viktima-ne-itali-nga-koronavirusi/100%Always2020-05-15 16:37
https://a2news.com/2020/05/15/koronavirusi-ne-shqiperi-rama-nga-e-hena-gjithcka-e-hapur-vec-transportit-publik/100%Always2020-05-15 16:30
https://a2news.com/2020/05/15/grabiten-me-arme-te-ftuarit-ne-feste-ne-kerkim-dy-futbollistet-amerikane/100%Always2020-05-15 15:54
https://a2news.com/2020/05/15/plani-i-uefa-80-e-kampionateve-perfundojne-sezoni-mbyllet-ne-gusht/100%Always2020-05-15 15:31
https://a2news.com/2020/05/15/theu-karantinen-trajneri-i-augsburg-humb-ndeshjen-e-pare-per-nje-paste-dhembesh/100%Always2020-05-15 15:26
https://a2news.com/2020/05/15/nje-lojtar-pozitiv-4-shqiptaret-e-skuadres-daneze-te-parrezikuar/100%Always2020-05-15 15:24
https://a2news.com/2020/05/15/femijet-ne-shkolla-protesta-e-infermiereve-mengjesi-ne-metro-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-05-15 15:23
https://a2news.com/2020/05/15/rikthehet-futbolli-menjehere-derbi-i-nxehte-gjerman/100%Always2020-05-15 15:16
https://a2news.com/2020/05/15/vaksina-kunder-koronavirusit-perplasja-me-qeverine-franceze-sanofi-ndryshon-qendrim/100%Always2020-05-15 15:11
https://a2news.com/2020/05/15/reforma-zgjedhore-murrizi-pa-ndryshim-sistemi-eshte-nje-leter-higjienike/100%Always2020-05-15 15:02
https://a2news.com/2020/05/15/kriza-politike-ne-kosove-thaci-te-ndalet-presioni-ndaj-gjykates-kushtetuese/100%Always2020-05-15 14:59
https://a2news.com/2020/05/15/grumbullimet-te-liqeni-pezullojne-shefin-e-komisariatit/100%Always2020-05-15 14:37
https://a2news.com/2020/05/15/deshiron-te-spostoje-shtepine-300-burra-e-mbajne-peshe/100%Always2020-05-15 14:57
https://a2news.com/2020/05/15/stuhi-gjate-nates-permbytet-milano/100%Always2020-05-15 14:06
https://a2news.com/2020/05/15/burg-per-ata-qe-djegin-flamurin-e-be-se-ne-gjermani/100%Always2020-05-15 14:03
https://a2news.com/2020/05/15/australianet-ne-feste-mund-te-shijojne-birrat-neper-klube/100%Always2020-05-15 17:39
https://a2news.com/2020/05/15/ngerci-me-fasonerite-ne-shkoder-dhjetera-punonjes-kerkojne-pagen-e-luftes/100%Always2020-05-15 13:55
https://a2news.com/2020/05/15/reforma-zgjedhore-keshilli-i-europes-hiqni-reklamat-e-partive-ne-media/100%Always2020-05-15 13:40
https://a2news.com/2020/05/15/korce-mbytja-e-femijes-banoret-bashkia-duhej-ta-rrethonte-basenin-me-uje/100%Always2020-05-15 12:57
https://a2news.com/2020/05/15/negociatat-cakaj-shqiperia-ka-bere-progres-nuk-ka-kthim-pas/100%Always2020-05-15 13:30
https://a2news.com/2020/05/15/plagoset-50-vjecari-ne-vlore-policia-dyshon-per-hakmarrje/100%Always2020-05-15 13:18
https://a2news.com/2020/05/15/kryemadhi-teatrin-do-ta-mbrojme-me-trupat-tane/100%Always2020-05-17 17:37
https://a2news.com/2020/05/15/vendi-i-pare-ne-europe-sllovenia-shpall-fundin-e-pandemise/100%Always2020-05-15 12:26
https://a2news.com/2020/05/15/reforma-zgjedhore-kryemadhi-po-e-zvarrit-ps-ja-pasi-nuk-do-ndeshkimin-e-shitblerjes-se-votes/100%Always2020-05-15 12:22
https://a2news.com/2020/05/15/koalicion-me-ps-ne-ne-zgjedhje-kryemadhi-ka-nje-mesazh-te-forte-per-kryeministrin/100%Always2020-05-15 11:57
https://a2news.com/2020/05/15/korridor-udhetimesh-ne-balltik-rikthehet-levizja-e-lire-mes-letonise-lituanise-dhe-estonise/100%Always2020-05-15 11:07
https://a2news.com/2020/05/15/skuadra-daneze-nje-lojtar-pozitiv-shqiptaret-e-vejle-te-parrezikuar/100%Always2020-05-15 11:55
https://a2news.com/2020/05/15/prishja-e-teatrit-kombetar-komisionerja-e-be-se-duhet-dialog-me-te-gjitha-institucionet/100%Always2020-05-17 17:37
https://a2news.com/2020/05/15/shkoi-te-teatri-kombetar-gjobitet-perseri-basha/100%Always2020-05-17 17:37
https://a2news.com/2020/05/15/basha-mediu-dhe-philips-diskutojne-situaten-ligjore-e-ekonomike/100%Always2020-05-15 11:49
https://a2news.com/2020/05/15/shtohen-rastet-ne-kosove-maqedonia-e-veriut-18-milione-euro-ndihme-per-qytetaret/100%Always2020-05-15 11:44
https://a2news.com/2020/05/15/meta-ne-vend-qe-te-merremi-me-menaxhimin-e-pandemise-po-i-veme-kazmen-teatrit/100%Always2020-05-17 17:37
https://a2news.com/2020/05/15/ofl-ne-korce-e-pogradec-4-te-fortet-qe-duhet-te-deklarojne-pasurine/100%Always2020-05-15 10:29
https://a2news.com/2020/05/15/aleanca-per-mbrojtjen-e-teatrit-kombetar-kallezim-ne-prokurori-ndaj-institutit-te-ndertimit/100%Always2020-05-17 17:37
https://a2news.com/2020/05/15/ministria-e-shendetesise-18-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-15 10:29
https://a2news.com/2020/05/15/7-raste-te-reja-me-covid-19-ne-durres-punonjese-ne-fasoneri/100%Always2020-05-15 09:03
https://a2news.com/2020/05/15/efektet-e-karantinimit-kryeministrja-skoceze-i-pret-dhe-i-lyen-vete-floket/100%Always2020-05-15 09:04
https://a2news.com/2020/05/15/eksperti-i-ekonomise-per-bizneset-lufta-e-vertete-fillon-tani-garancia-sovrane-nuk-eshte-ndihme/100%Always2020-05-15 10:19
https://a2news.com/2020/05/15/shembja-e-teatrit-publikohen-email-et-lidhur-me-votimin/100%Always2020-05-17 17:37
https://a2news.com/2020/05/15/gjoni-ps-pd-lsi-rrotullohen-treshe-ne-krevat/100%Always2020-05-15 07:51
https://a2news.com/2020/05/14/koronavirusi-mjekja-shqiptare-ne-gjermani-ne-valen-e-dyte-te-prekurit-do-te-sherohen-me-shpejte/100%Always2020-05-15 07:26
https://a2news.com/2020/05/14/dezinfektimi-i-metrove-ne-nju-jork-te-pastrehet-ne-rruge-refuzojne-strehezat-per-shkak-te-riskut-te-infektimit/100%Always2020-05-15 07:29
https://a2news.com/2020/05/14/pasojat-e-covid-19-ne-ekonomi-franca-akordon-18-miliarde-euro-per-sektorin-e-turizmit/100%Always2020-05-15 07:32
https://a2news.com/2020/05/14/keshilli-bashkiak-miratoi-vendimin-per-prishjen-e-godines-basha-shkon-te-teatri/100%Always2020-05-17 17:37
https://a2news.com/2020/05/14/miratohet-shembja-e-teatrit-kombetar-nga-bashkia-e-tiranes/100%Always2020-05-17 17:37
https://a2news.com/2020/05/14/gjendet-i-pajete-nje-42-vjecar-ne-pogradec/100%Always2020-05-15 07:36
https://a2news.com/2020/05/14/depolitizimi-i-administrates-zgjedhore-bylykbashi-reagon-ndaj-gjiknurit-sna-duhet-nje-ujk-i-veshur-me-lekuren-e-deles/100%Always2020-05-15 08:03
https://a2news.com/2020/05/14/theu-rregullat-e-koronavirusit-gjobitet-dhe-i-hiqet-patenta-lulzim-bashes/100%Always2020-05-15 08:13
https://a2news.com/2020/05/14/300-mije-te-vdekur-nga-koronavirusi/100%Always2020-05-15 08:15
https://a2news.com/2020/05/14/garancia-sovrane-2-zv-ministrja-ikonomi-zbardh-detajet-e-instrumentit/100%Always2020-05-15 08:17
https://a2news.com/2020/05/14/qeveria-britanike-i-hap-rruge-premier-league-te-rinise-ne-qershor/100%Always2020-05-15 08:20
https://a2news.com/2020/05/14/shkencetari-i-shkarkuar-nga-trump-na-pret-dimri-me-i-erret-nese-ska-plan-kunder-covid-19/100%Always2020-05-15 08:29
https://a2news.com/2020/05/14/11-milione-banore-ne-radhe-per-testin-anti-covid-fushaten-nuk-e-ndal-as-shiu/100%Always2020-05-15 08:30
https://a2news.com/2020/05/14/korridoret-turistike-italia-kercenon-be-me-largim/100%Always2020-05-15 08:34
https://a2news.com/2020/05/14/pandemia-koronavirus-oxfam-vaksina-tu-sigurohet-dhe-me-te-varferve/100%Always2020-05-15 08:35
https://a2news.com/2020/05/14/paralajmerimi-i-be-aplikacionet-e-gjurmimit-mos-te-perdoren-per-pergjim/100%Always2020-05-15 08:36
https://a2news.com/2020/05/14/ufo-apo-mjete-te-perparuara-spiunazhi/100%Always2020-05-15 08:38
https://a2news.com/2020/05/14/maratonisti-stervitja-e-kuajve-falja-ne-makine-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-05-15 08:44
https://a2news.com/2020/05/14/rritet-ndjeshem-numri-i-viktimave-ne-itali/100%Always2020-05-15 12:09
https://a2news.com/2020/05/14/propozimi-i-deputetit-piciri-rroga-e-ligjvenesve-te-ulet-me-30/100%Always2020-05-15 08:46
https://a2news.com/2020/05/14/kalvari-i-hipotekave-merr-fund-rama-dokumenti-i-prones-do-te-merret-pa-levizur-nga-shtepia/100%Always2020-05-15 08:49
https://a2news.com/2020/05/14/shembja-spektakolare-e-dy-kullave-ne-centralin-berthamor-gjerman/100%Always2020-05-15 14:37
https://a2news.com/2020/05/14/arratiset-nje-nga-njerezit-me-besnike-te-el-chapo-guzman/100%Always2020-05-15 08:51
https://a2news.com/2020/05/14/mbytet-i-mituri-ne-nje-shatervan-ne-korce/100%Always2020-05-15 08:52
https://a2news.com/2020/05/14/kine-kampionati-rinis-ne-fund-te-qershorit-alarm-ne-turqi-8-te-infektuar-te-beshiktash/100%Always2020-05-15 08:56
https://a2news.com/2020/05/14/basha-godina-e-teatrit-eshte-vija-e-kuqe-me-kete-regjim/100%Always2020-05-17 17:37
https://a2news.com/2020/05/14/rasti-i-ri-ne-durres-punonjese-ne-fasoneri-testohen-20-kolege/100%Always2020-05-15 09:06
https://a2news.com/2020/05/14/pasojat-e-pandemise-okb-paralajmeron-per-krize-te-semundjeve-mendore/100%Always2020-09-02 13:30
https://a2news.com/2020/05/14/beteja-kunder-covid-19-britania-do-te-zhvilloje-nje-test-per-antitrupat/100%Always2020-05-15 09:17
https://a2news.com/2020/05/14/shba-molle-sherri-mes-qeverise-franceze-dhe-kompanise-farmaceutike/100%Always2020-09-02 13:31
https://a2news.com/2020/05/14/i-liruar-nga-burgu-2-vite-me-pare-shqiptarja-bie-viktime-e-perdhunuesit-serial-ne-greqi/100%Always2020-05-15 09:25
https://a2news.com/2020/05/14/seanca-plenare-debat-ne-parlament-per-teatrin-dhe-reformen-zgjedhore/100%Always2020-05-17 17:38
https://a2news.com/2020/05/14/vendimi-ne-itali-rinisja-e-serise-a-shtyhet-per-daten-13-qershor/100%Always2020-05-14 12:54
https://a2news.com/2020/05/14/shokon-trajtimi-i-emigranteve-ne-kufirin-kroat-i-pikturojne-nje-kryq-ne-koke/100%Always2020-05-14 13:56
https://a2news.com/2020/05/14/zelanda-e-re-zbut-kufizimet-qytetaret-festojne-rikthimin-ne-liri/100%Always2020-05-14 13:55
https://a2news.com/2020/05/14/pandemia-ne-rajon-kosova-me-8-raste-te-reja-maqedonia-e-veriut-zbut-masat/100%Always2020-05-14 13:26
https://a2news.com/2020/05/14/tregu-industrial-te-vetmit-qe-e-popullojne-jane-vete-tregtaret/100%Always2020-05-14 12:01
https://a2news.com/2020/05/14/teatri-prone-e-bashkise-meta-kerkon-ne-kushtetuese-shfuqizimin-e-vendimit/100%Always2020-05-17 17:38
https://a2news.com/2020/05/14/10-me-te-kerkuarit-nga-fbi-kryeson-listen-narkosi-i-fundit/100%Always2020-05-14 11:16
https://a2news.com/2020/05/14/sekuestrimet-e-ofl-ne-durres-drshtrr-hallke-kryesore-e-procesit/100%Always2020-05-14 13:23
https://a2news.com/2020/05/14/momenti-i-duhur-per-rezervime-ekspertet-cmime-te-uleta-dhe-anulim-pa-kosto/100%Always2020-05-14 11:12
https://a2news.com/2020/05/14/vrasja-e-devi-kasmit-spak-jep-pretencen-per-grekun-efthimious/100%Always2020-05-14 15:29
https://a2news.com/2020/05/14/balla-kanabisi-kulture-bujqesore-do-te-perdoret-vetem-per-arsye-mjekesore/100%Always2020-05-14 11:06
https://a2news.com/2020/05/14/perleshje-ne-burgun-e-vlores-plagoset-nje-i-denuar-dhunohen-edhe-disa-gardiane/100%Always2020-05-14 11:05
https://a2news.com/2020/05/14/gjykata-liron-zogun-e-tiranes/100%Always2020-05-14 10:08
https://a2news.com/2020/05/14/burime-rudina-hajdari-shkarkohet-nga-detyra-e-kryetares-se-grupit-demokrat/100%Always2020-05-14 15:37
https://a2news.com/2020/05/14/ferrari-zyrtarizon-pasuesin-e-vettel/100%Always2020-05-14 10:00
https://a2news.com/2020/05/14/trump-kunder-faucit-paralajmerimet-kunder-rihapjes-se-vendit-te-papranueshme/100%Always2020-05-14 10:05
https://a2news.com/2020/05/14/shpjegimi-i-ekspertit-te-cnn-si-ndihmojne-antitrupat-ne-luftimin-e-koronavirusit/100%Always2020-05-14 09:49
https://a2news.com/2020/05/14/sindroma-e-rralle-tek-femijet-ekspertet-ne-shba-dhe-britani-e-lidhur-me-covid-19/100%Always2020-05-14 09:46
https://a2news.com/2020/05/14/alarmi-i-fbi-sulme-kibernetike-nga-kina-per-te-grabitur-vaksinen/100%Always2020-05-14 09:43
https://a2news.com/2020/05/14/https-a2news-com-video-lobimi-ne-shba-apeli-betonon-pushimin-e-hetimit-ndaj-bashes-fbclidiwar1oyr-c8f03stbzpwgzxw89l59qsw20euddvblh1ppav9pfm7aygzob6zi/100%Always2020-05-14 18:55
https://a2news.com/2020/05/14/obsh-virusi-rrezikon-te-mos-largohet-me-zgjidhja-eshte-vaksina/100%Always2020-05-14 09:39
https://a2news.com/2020/05/14/ministria-e-shendetesise-18-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit-shkon-ne-898-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-05-14 09:38
https://a2news.com/2020/05/14/mediu-per-reformen-zgjedhore-ambasadorja-amerikane-ka-propozuar-sistemin-danez-te-vleresohet/100%Always2020-05-14 09:37
https://a2news.com/2020/05/14/teatri-kombetar-propozimi-per-shembjen-e-godines-ekzistuese-votohet-te-premten-ne-keshillin-bashkiak/100%Always2020-05-17 17:38
https://a2news.com/2020/05/14/termeti-i-26-nentorit-ne-qershor-nis-puna-per-rindertimin-e-banesave-te-demtuara/100%Always2020-05-14 09:11
https://a2news.com/2020/05/14/koronavirusi-do-te-vihet-nen-kontroll-pas-4-5-vitesh/100%Always2020-05-14 09:07
https://a2news.com/2020/05/14/legalizimi-i-kanabisit-mjekesor-cfare-mesojme-nga-shembulli-i-maqedonise-se-veriut/100%Always2020-05-14 08:20
https://a2news.com/2020/05/14/salianji-jane-465-mije-fermere-te-harruar-nga-qeveria/100%Always2020-05-14 07:07
https://a2news.com/2020/05/13/mesi-apo-ronaldo-edhe-klopp-ben-zgjedhjen-e-tij/100%Always2020-05-14 08:16
https://a2news.com/2020/05/13/grabitesit-i-hyjne-ne-shtepi-vidhet-dhe-rrihet-ylli-i-tottenham/100%Always2020-05-14 08:15
https://a2news.com/2020/05/13/shulku-per-a2-kampionati-do-te-vijoje-edhe-nese-do-te-dalin-futbolliste-me-covid-19/100%Always2020-05-14 08:12
https://a2news.com/2020/05/13/garancia-sovrane-qeveria-miraton-linjen-e-dyte-ne-shumen-150-milione-dollare/100%Always2020-05-14 10:45
https://a2news.com/2020/05/13/ofl-i-dergon-formularin-e-vetedeklarimit-ibrahim-licit-babai-i-tij-e-refuzon-nuk-eshte-subjekt-i-ligjit/100%Always2020-05-14 08:08
https://a2news.com/2020/05/13/mungesa-e-nje-pakete-per-bujqesine-malaj-40-mije-familje-nuk-kane-ndjere-asnje-ndihme/100%Always2020-05-14 08:04
https://a2news.com/2020/05/13/iniciativat-per-amnistine-fiskale-dhe-kanabisin-mjekesor-malaj-nje-pjese-e-qeverise-jashte-realitetit/100%Always2020-05-14 07:55
https://a2news.com/2020/05/13/paketat-ndihmese-te-qeverise-ish-ministri-malaj-nuk-duhet-te-jene-perjashtuese/100%Always2020-05-14 07:46
https://a2news.com/2020/05/13/gjiknuri-ne-a2-kemi-planin-per-depolitizimin-e-administrates-zgjedhore/100%Always2020-05-13 18:45
https://a2news.com/2020/05/13/jaka-sipermarrja-ska-strukture-per-te-mbajtur-peshen-e-pandemise-presim-nje-pakete-te-trete/100%Always2020-05-14 07:37
https://a2news.com/2020/05/13/fluturimi-i-denje-per-medalje-ari/100%Always2020-05-14 07:32
https://a2news.com/2020/05/13/holyfield-e-pranon-dua-te-ndeshem-me-tyson/100%Always2020-05-14 07:31
https://a2news.com/2020/05/13/policia-i-vendos-letren-teatrit-prone-e-bashkise/100%Always2020-05-17 17:38
https://a2news.com/2020/05/13/koronavirusi-ne-itali-rritet-numri-i-viktimave/100%Always2020-05-14 07:20
https://a2news.com/2020/05/13/lufta-khabib-mcgregor-kalon-ne-rrjetet-sociale/100%Always2020-05-14 07:19
https://a2news.com/2020/05/13/robert-de-niro-kritikon-trump-in-nuk-i-intereson-se-sa-njerez-vdesin-nga-koronavirusi/100%Always2020-05-14 07:18
https://a2news.com/2020/05/13/aksident-me-vdekje-ne-gramsh-mikrobusi-del-nga-rruga/100%Always2020-05-14 07:15
https://a2news.com/2020/05/13/madheshtia-e-shqiponjes-ne-gjueti/100%Always2020-05-14 07:13
https://a2news.com/2020/05/13/edhe-nba-drejt-rikthimit-3-opsione-per-kampionatin/100%Always2020-05-14 07:11
https://a2news.com/2020/05/13/bizneset-ne-krize-kerkojne-likuiditet-dhe-shtyrje-tjeter-te-kredive/100%Always2020-05-14 08:24
https://a2news.com/2020/05/13/rregullat-e-reja-te-bundesliges-jo-me-perqafime-shtrengime-duarsh-apo-peshtyma-ne-fushe/100%Always2020-05-14 08:34
https://a2news.com/2020/05/13/rritja-e-rasteve-ne-kine-ne-nje-province-vendosen-masa-te-reja-kufizuese/100%Always2020-05-14 08:35
https://a2news.com/2020/05/13/te-ndare-nga-koronavirusi-fotot-e-dhimbshme-te-femijeve-qe-luajne-vetem/100%Always2020-05-14 08:36
https://a2news.com/2020/05/13/na-pret-nje-vere-e-nxehte-temperatura-deri-40-grade-ne-ballkan/100%Always2020-05-14 08:38
https://a2news.com/2020/05/13/konstatimi-i-obsh-disa-trajtime-japin-rezultat-per-kurimin-e-pacienteve-me-covid-19/100%Always2020-05-14 08:41
https://a2news.com/2020/05/13/brazili-epiqender-e-re-e-koronavirusit/100%Always2020-05-14 08:44
https://a2news.com/2020/05/13/europianet-do-te-pushojne-ke-kerkon-rikthimin-e-levizjes-se-lire-ne-vere/100%Always2020-05-14 08:49
https://a2news.com/2020/05/13/mungesa-e-mbikalimeve-kuksianet-kalojne-mbi-trafik-ndarese-ne-rrugen-e-kombit/100%Always2020-05-14 08:51
https://a2news.com/2020/05/13/raporti-vjetor-2019-klp-vetingu-po-boshatis-prokurorine/100%Always2020-05-14 08:59
https://a2news.com/2020/05/13/task-forca-kunder-kanabisit-ne-vlore-raportime-te-perjavshme-nga-institucionet/100%Always2020-05-14 09:19
https://a2news.com/2020/05/13/trajtimi-financiar-i-policeve-fishta-nenet-qe-kundershtojme-antikushtetuese/100%Always2020-05-14 09:20
https://a2news.com/2020/05/13/shperthen-hajdari-kur-vjen-puna-te-sistemi-zgjedhor-keta-i-shkelin-syrin-njeri-tjetrit/100%Always2020-05-14 09:23
https://a2news.com/2020/05/13/si-ne-videolojera-makina-e-ndjekur-nga-policia-rrokulliset-dhe-vazhdon-arratine/100%Always2020-05-14 09:25
https://a2news.com/2020/05/13/meta-mbi-raportin-e-berzh-tregon-krizen-e-thelle-strukturore-te-ekonomise-tone/100%Always2020-05-14 09:27
https://a2news.com/2020/05/13/jep-doreheqjen-kryeministri-akuzohet-se-ka-vrare-gruan-e-pare/100%Always2020-05-14 09:29
https://a2news.com/2020/05/13/twitter-do-te-lejoje-disa-nga-punonjesit-e-tij-qe-te-kthehen-ne-pune-kur-te-duan/100%Always2020-05-14 09:30
https://a2news.com/2020/05/13/rinis-pas-debateve-mbledhja-e-keshillit-politik-diskutohet-per-ndryshimin-e-sistemit/100%Always2020-05-14 09:51
https://a2news.com/2020/05/13/rinisja-e-kampionatit-presidentet-e-klubeve-bien-dakord-per-daten/100%Always2020-05-14 09:53
https://a2news.com/2020/05/13/pandemia-ne-rajon-serbia-hap-kufijte-nga-1-qershori/100%Always2020-05-14 09:55
https://a2news.com/2020/05/13/futbollistet-ne-angli-kunder-klubeve-per-tu-stervitur/100%Always2020-05-14 10:04
https://a2news.com/2020/05/13/rifillimi-i-futbollit-fshf-mbledhje-me-presidentet-e-kategorise-superiore/100%Always2020-05-13 09:28
https://a2news.com/2020/05/13/shqiperia-me-e-prekura-berzh-renie-ekonomike-9-per-vitin-2020/100%Always2020-05-14 10:06
https://a2news.com/2020/05/13/mjeket-menduan-se-vdiq-nga-koronavirusi-futbollisti-rrefen-se-vrau-djalin-e-tij-5-vjecar/100%Always2020-05-14 10:15
https://a2news.com/2020/05/13/4-raste-te-reja-me-covid-19-mes-tyre-nje-grua-shtatzene-sherohen-78-e-te-prekurve/100%Always2020-05-14 10:15
https://a2news.com/2020/05/13/zgjedhjet-ne-universitet-koni-kallezon-ne-prokurori-6-persona/100%Always2020-05-14 10:19
https://a2news.com/2020/05/13/shano-legalizimi-shnderron-narkotrafikantet-ne-farmaciste-nderkohe-jane-rishfaqur-listat-e-bukes/100%Always2020-05-14 10:24
https://a2news.com/2020/05/13/reforma-zgjedhore-opozita-deklaratat-e-rames-provokim-per-te-minuar-procesin/100%Always2020-05-14 10:43
https://a2news.com/2020/05/13/gjykata-e-posacme-e-apelit-shtyn-seancen-ndaj-tahirit/100%Always2020-05-14 10:36
https://a2news.com/2020/05/13/legalizimi-i-kanabisit-shehu-ide-per-te-hequr-vemendjen-nga-problemet-e-verteta-te-vendit/100%Always2020-05-14 10:35
https://a2news.com/2020/05/13/perplasja-mes-policise-dhe-qytetareve-lamallari-kundershtite-politike-te-shprehen-pasi-te-kaloje-kjo-situate/100%Always2020-05-14 10:32
https://a2news.com/2020/05/13/basha-ekonomia-pritet-te-tkurret-me-9-prej-ramavirusit/100%Always2020-05-14 10:30
https://a2news.com/2020/05/12/koronavirusi-shtepia-e-bardhe-shtetet-duhet-te-hapen-per-te-shpetuar-jete/100%Always2020-05-14 10:46
https://a2news.com/2020/05/12/pandemia-e-koronavirusit-franca-kalon-spanjen-per-numrin-e-viktimave/100%Always2020-05-15 10:11
https://a2news.com/2020/05/12/u-maskuan-per-tu-zhytur-ne-uje-por-u-zbuluan-nga-policia-dhe-u-gjobiten/100%Always2020-05-14 10:48
https://a2news.com/2020/05/12/miratohet-kerkesa-sportistet-nuk-do-te-tatohen-dy-vite/100%Always2020-05-14 10:50
https://a2news.com/2020/05/12/paralajmerimi-i-obsh-njerezit-nuk-jane-kope-mos-perdorni-imunitetin-e-mases-per-te-luftuar-covid-19/100%Always2020-05-14 10:52
https://a2news.com/2020/05/12/rihapja-e-amerikes-fauci-kunder-trump-kujdes-rrezikohet-nje-tjeter-shperthim-i-virusit/100%Always2020-05-14 10:56
https://a2news.com/2020/05/12/shifra-reale-e-te-vdekurve-ne-britani-eshte-dyfish-me-e-larte/100%Always2020-05-14 10:58
https://a2news.com/2020/05/12/legalizimi-i-kanabisit-mjekesor-civici-ka-perfitime-te-medha-ekonomike-por-a-e-bejme-dot/100%Always2020-05-14 11:00
https://a2news.com/2020/05/12/rikthimi-i-maturanteve-ne-shkolle-shahini-sqaron-rregullat-dhe-masat/100%Always2020-05-14 11:03
https://a2news.com/2020/05/12/legalizimi-i-kanabisit-kokedhima-projekti-im-do-ta-bente-shqiperine-lider-ne-evrope-per-prodhimet-mjekesore/100%Always2020-05-14 11:24
https://a2news.com/2020/05/12/kanabisi-mjekesor-opozita-favorizohen-grupet-kriminale/100%Always2020-05-14 11:29
https://a2news.com/2020/05/12/reforma-zgjedhore-opozita-nuk-do-te-kerkoje-ndryshimin-e-sistemit/100%Always2020-05-14 12:07
https://a2news.com/2020/05/12/aplikimi-per-pasaportat-dhe-kartat-e-identitetit-ja-hapat-e-reja-qe-duhet-te-ndiqni/100%Always2020-05-14 12:09
https://a2news.com/2020/05/12/infektohen-me-covid-19-per-te-dale-nga-burgu/100%Always2020-05-14 12:11
https://a2news.com/2020/05/12/tabaku-per-7-vjet-ramavirusi-ka-gerryer-ekonomine-tani-po-genjen-per-rindertimin/100%Always2020-05-14 12:13
https://a2news.com/2020/05/12/ulet-serish-numri-i-viktimave-ne-itali/100%Always2020-05-14 12:14
https://a2news.com/2020/05/12/po-kuroheshin-nga-covid-19-5-paciente-vdesin-nga-zjarri-ne-spital/100%Always2020-05-14 12:15
https://a2news.com/2020/05/12/topi-prej-bore-fiton-cmimin-e-pare/100%Always2020-05-14 12:17
https://a2news.com/2020/05/12/deti-i-terbuar-iu-merr-jeten-5-serfisteve-ne-holande/100%Always2020-05-14 12:18
https://a2news.com/2020/05/12/basha-takon-aleatet-kryemadhi-mbyllja-e-reformes-na-con-drejt-zgjedhjeve-te-reja/100%Always2020-05-14 12:21
https://a2news.com/2020/05/12/fondet-publike-cocoli-demet-me-te-medha-nga-abuzimet-me-tenderat/100%Always2020-05-14 12:23
https://a2news.com/2020/05/12/raporti-i-pnud-bie-besimi-i-qytetareve-te-qeverisja/100%Always2020-05-15 10:18
https://a2news.com/2020/05/12/brataj-per-rihapjen-efektet-priten-ne-fund-te-majit-zbatoni-masat/100%Always2020-05-14 12:28
https://a2news.com/2020/05/12/qeni-robot-qe-ruan-distancimin-fizik/100%Always2020-05-12 14:52
https://a2news.com/2020/05/12/koronavirusi-i-merr-jeten-edhe-nje-63-vjecareje-ne-kosove/100%Always2020-05-12 14:46
https://a2news.com/2020/05/12/protesta-e-panterave-te-zeza-rihapet-disneyland-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-05-12 14:39
https://a2news.com/2020/05/12/dosja-me-6-te-pandehur-tentatuan-te-cojne-1-ton-droge-ne-greqi-spak-mbyll-hetimin/100%Always2020-05-12 14:32
https://a2news.com/2020/05/12/shqiptaret-ne-siri-a2-pyet-kryeministrin-rama-kemi-regjistrin-e-te-gjithe-personave/100%Always2020-05-12 14:23
https://a2news.com/2020/05/12/tronditet-kremlini-edhe-zedhenesi-i-putin-ne-spital-me-covid-19/100%Always2020-05-12 14:17
https://a2news.com/2020/05/12/koronavirusi-ne-shqiperi-rama-tre-pikat-e-nxehta-qe-duhet-bere-shume-kujdes/100%Always2020-05-12 14:14
https://a2news.com/2020/05/12/projekti-pilot-ne-itali-klasa-ne-palester-nxenesit-kthehen-ne-shkolle/100%Always2020-05-12 13:53
https://a2news.com/2020/05/12/legalizimi-i-kanabisit-mjekesor-rama-trend-boteror-do-ta-kalojme-kete-sesion-parlamentar/100%Always2020-05-12 13:53
https://a2news.com/2020/05/12/teatri-kombetar-rama-ne-jemi-shumica-dhe-e-kemi-marre-kete-vendim/100%Always2020-05-17 17:38
https://a2news.com/2020/05/12/koalicion-me-lsi-rama-nuk-rikthehemi-te-partia-e-presidentit/100%Always2020-05-12 13:38
https://a2news.com/2020/05/12/ylli-i-ajaksit-po-kaloj-covid-19-kurre-nuk-jam-ndjere-me-keq/100%Always2020-05-12 13:22
https://a2news.com/2020/05/12/kritikat-e-bushatit-rama-nuk-kemi-oligarke-me-ardhjen-tone-ne-qeveri-te-pasurit-po-paguajne-me-shume/100%Always2020-05-12 13:20
https://a2news.com/2020/05/12/francezet-me-birra-buze-senes-autoritetet-shperndajne-turmen-ndalohen-pijet-alkoolike/100%Always2020-05-12 12:52
https://a2news.com/2020/05/12/opozita-e-bashkuar-pandemia-e-ekonomise-po-e-con-shqiperine-drejt-kolapsit-ekonomik/100%Always2020-05-12 12:47
https://a2news.com/2020/05/12/rikthehet-debati-politik-lufte-kunder-kanabisit-apo-legalizim-te-tij/100%Always2020-05-12 12:32
https://a2news.com/2020/05/12/serie-a-drejt-rifillimit-stervitje-ekipore-prej-18-majit/100%Always2020-05-12 12:39
https://a2news.com/2020/05/12/italia-do-te-heqe-disa-kufizime-per-autoritetet-ne-gjermani-rreziku-nuk-ka-kaluar/100%Always2020-05-12 12:52
https://a2news.com/2020/05/12/bllokimi-nga-pandemia-fermeret-e-kemi-te-pamundur-te-shesim-prodhimet-tona/100%Always2020-05-12 12:08
https://a2news.com/2020/05/12/protestuesja-e-dhunuar-tregon-per-a2-se-cfare-ndodhi-me-9-maj/100%Always2020-05-12 12:02
https://a2news.com/2020/05/12/200-nxenes-mesim-ne-stadiumin-danez/100%Always2020-05-12 11:44
https://a2news.com/2020/05/12/koronavirusi-prek-futbollin-por-kampionati-vazhdon-ne-bjellorusi/100%Always2020-05-12 11:43
https://a2news.com/2020/05/12/mbi-80-mije-viktima-ne-shba-virusi-ne-shtepine-e-bardhe-stafi-urdherohet-te-mbaje-maska/100%Always2020-05-12 11:12
https://a2news.com/2020/05/12/mbetjet-e-raketes-godasin-token-18-tonelatat-shmangin-qytetet-dhe-perfundojne-ne-oqean/100%Always2020-05-12 10:34
https://a2news.com/2020/05/12/as-ne-pune-dhe-as-te-papune/100%Always2020-05-12 10:32
https://a2news.com/2020/05/12/gruaja-spanjolle-personi-me-i-moshuar-ne-bote-qe-mund-koronavirusin/100%Always2020-05-12 10:28
https://a2news.com/2020/05/12/rama-aplikoni-tek-e-albania-per-karta-identiteti-dhe-pasaporta/100%Always2020-05-12 10:05
https://a2news.com/2020/05/12/zbulohet-numri-i-te-prekurve-me-covid-19-ne-burgjet-e-vendit/100%Always2020-05-12 10:01
https://a2news.com/2020/05/12/basha-takon-bizneset-ne-tirane-pandemia-ekonomike-me-e-rrezikshmja/100%Always2020-05-12 09:47
https://a2news.com/2020/05/12/frika-e-nje-vale-te-dyte-wuhani-do-te-testoje-11-milione-banoret-e-tij-per-covid-19/100%Always2020-05-12 09:38
https://a2news.com/2020/05/12/frike-ne-korene-e-jugut-vater-e-re-infektimi-mbi-100-raste-me-covid-19/100%Always2020-05-12 09:38
https://a2news.com/2020/05/12/elbasani-zone-e-gjelber-rikthehen-xhirot-e-mbremjes-ne-parqe-e-bulevard/100%Always2020-05-12 09:25
https://a2news.com/2020/05/12/ministria-e-shendetesise-4-raste-te-reja-78-e-te-prekurve-jane-sheruar/100%Always2020-05-12 09:11
https://a2news.com/2020/05/12/covid-19-ne-kosove-infektohet-zyrtari-i-ministrise-se-drejtesise/100%Always2020-05-12 09:00
https://a2news.com/2020/05/12/debati-per-kanabisin-sharka-kriminalizim-i-ekonomise-bujqesore/100%Always2020-05-12 08:40
https://a2news.com/2020/05/12/legalizimi-i-kanabisit-toksikologu-ka-disa-veti-nuk-eshte-bime-cudiberese-por-duhet-depenalizuar/100%Always2020-05-12 08:38
https://a2news.com/2020/05/12/kreu-i-shoqates-shqiptare-te-turizmit-duhen-dy-vite-per-rimekembjen/100%Always2020-05-12 08:10
https://a2news.com/2020/05/12/zyrtare-vettel-largohet-nga-ferrari/100%Always2020-05-12 10:50
https://a2news.com/2020/05/11/vijon-te-ulet-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-kosove/100%Always2020-05-11 20:47
https://a2news.com/2020/05/11/legalizimi-i-kanabisit-krasniqi-kerkohet-transparence-ne-prag-te-zgjedhjeve-i-paragjykuar/100%Always2020-05-11 20:25
https://a2news.com/2020/05/11/krasniqi-keshilli-politik-jo-per-qytetarin-por-pergjigje-ndaj-nderkombetareve/100%Always2020-05-11 20:25
https://a2news.com/2020/05/11/akuzat-e-sindikates-nga-stadiumi-i-kamzes-te-anashkalimi-i-kontrates-kolektive/100%Always2020-05-11 19:54
https://a2news.com/2020/05/11/rusia-nis-lehtesimin-putin-prezanton-masat-mbeshtetese-per-familjet-dhe-bizneset/100%Always2020-05-11 19:48
https://a2news.com/2020/05/11/koronavirusi-ne-shtepine-e-bardhe-trump-dhe-pence-ne-krye-te-detyres-pas-rasteve-pozitive-ne-administrate/100%Always2020-05-11 19:40
https://a2news.com/2020/05/11/raporti-vjetori-i-prokurorise-cela-vettingu-na-boshatisi-prokurorite-me-keq-ne-2020/100%Always2020-05-11 19:13
https://a2news.com/2020/05/11/vret-fqinjin-me-thike-arrestohet-autori/100%Always2020-05-11 18:52
https://a2news.com/2020/05/11/rihapja-e-bizneseve-si-ishte-dita-e-pare-e-punes-per-parukerite/100%Always2020-05-11 18:08
https://a2news.com/2020/05/11/protokollet-e-sigurise-ekspertja-e-ekonomise-bizneset-jane-te-papergatitura/100%Always2020-05-11 18:06
https://a2news.com/2020/05/11/mbledhja-e-keshillit-politik-per-reformen-zgjedhore-osbe-mirepresim-dakordesine-e-paleve/100%Always2020-05-12 07:59
https://a2news.com/2020/05/11/europa-lehteson-masat-rriten-shifrat-ditore-merkel-respektoni-rregullat-baze/100%Always2020-05-12 07:49
https://a2news.com/2020/05/11/takimi-me-shoqaten-e-prodhuesve-basha-qeveria-keqmenaxhoi-krizen-qe-solli-pandemia/100%Always2020-05-12 07:47
https://a2news.com/2020/05/11/dita-e-pare-si-zone-e-gjelber-per-korcen-qindra-qytetare-dynden-ne-park/100%Always2020-05-12 07:46
https://a2news.com/2020/05/11/lehtesimi-i-masave-rihapen-dyqanet-ne-qendrat-tregtare/100%Always2020-05-12 07:45
https://a2news.com/2020/05/11/rindertimi-post-termet-qeveria-konference-me-donatoret-perditesim-i-te-dhenave/100%Always2020-05-12 07:42
https://a2news.com/2020/05/11/imazhe-te-reja-mahnitese-te-jupiterit/100%Always2020-05-12 07:40
https://a2news.com/2020/05/11/zyrtarizohet-data-kur-big-et-e-premier-league-rikthehen-ne-fushe/100%Always2020-05-12 07:38
https://a2news.com/2020/05/11/nuk-ia-doli-humb-jeten-mesfushori-i-atalantes/100%Always2020-05-12 07:37
https://a2news.com/2020/05/11/nga-radhet-per-ushqime-ne-shba-te-roboti-qe-ruan-distancen-fotot-me-interesante-te-dites/100%Always2020-05-11 17:10
https://a2news.com/2020/05/11/ne-ndjekje-te-covid-19/100%Always2020-05-12 07:36
https://a2news.com/2020/05/11/edhe-nju-jorku-i-jep-fund-rebelimit-ndaj-masave-shtrenguese/100%Always2020-05-12 07:30
https://a2news.com/2020/05/11/italia-publikon-bilancin-ditor-te-viktimave-nga-covid-19-vijon-ulja-e-rasteve-te-reja/100%Always2020-05-12 07:29
https://a2news.com/2020/05/11/restoranti-i-sigurt-nga-covid-19/100%Always2020-05-12 07:20
https://a2news.com/2020/05/11/zvicra-kthehet-ne-shkolle-ankth-te-prinderit-dhe-gezim-te-femijet/100%Always2020-05-12 07:18
https://a2news.com/2020/05/11/mbi-35-mije-dosje-ne-pritje-gjykata-e-larte-nis-me-gjoba-per-rekurset-e-pabaza/100%Always2020-05-12 07:16
https://a2news.com/2020/05/11/plani-i-motogp-7-nga-12-gara-ne-spanje/100%Always2020-05-12 07:13
https://a2news.com/2020/05/11/196-automjete-te-reja-i-shtohen-flotes-se-policise-se-shtetit/100%Always2020-05-12 07:11
https://a2news.com/2020/05/11/te-zbulosh-virusin-me-smartfon/100%Always2020-05-11 14:14
https://a2news.com/2020/05/11/me-mijera-ne-plazh-edhe-pse-ishte-java-me-numrin-me-te-larte-te-vdekjeve-ne-florida/100%Always2020-05-11 14:12
https://a2news.com/2020/05/11/rihapen-klinikat-dentare-stomatologet-rritje-30-e-tarifave-te-rishikohen-protokollet/100%Always2020-05-11 14:10
https://a2news.com/2020/05/11/500-milione-euro-per-restorantet-ne-austri/100%Always2020-05-11 14:08
https://a2news.com/2020/05/11/bundesliga-stadiumet-bosh-do-ti-kushtojne-klubeve-plot-91-milione-euro/100%Always2020-05-11 13:27
https://a2news.com/2020/05/11/stomatologia-pacientet-mendojne-se-rifilluam-sherbimin-e-plote-por-nuk-na-lejohet-te-perdorim-as-turbinen/100%Always2020-05-11 13:23
https://a2news.com/2020/05/11/manastirliu-rihapje-graduale-e-sistemit-shendetesor-nga-18-maji-fillojne-operacionet-e-planifikuara/100%Always2020-05-11 13:20
https://a2news.com/2020/05/11/fshf-zhvillon-asamblene-online/100%Always2020-05-11 13:17
https://a2news.com/2020/05/11/shkodra-zone-e-kuqe-distancimi-dhe-masat-parandaluese-jane-harruar/100%Always2020-05-11 13:09
https://a2news.com/2020/05/11/rikthehen-autoshkollat-nis-regjistrimi-i-kursanteve-me-18-maj-faza-e-dyte-e-praktikes/100%Always2020-05-11 12:27
https://a2news.com/2020/05/11/sinjale-pozitive-la-liga-pergatit-rinisjen-me-12-qershor/100%Always2020-05-11 12:19
https://a2news.com/2020/05/11/protestojne-tregtaret-ne-korce-duan-hapjen-e-tregut-te-rrobave-te-perdorura/100%Always2020-05-11 12:14
https://a2news.com/2020/05/11/merr-forme-stadiumi-ri-i-partizanit/100%Always2020-05-11 12:07
https://a2news.com/2020/05/11/auditim-per-kryebashkiakun-veliaj-aleanca-per-teatrin-kerkon-hetim-financiar-per-tenderat/100%Always2020-05-17 17:38
https://a2news.com/2020/05/11/rinis-shkolla-ne-disa-vende-si-po-pershtaten-femijet-me-normalitetin-e-ri/100%Always2020-05-11 11:45
https://a2news.com/2020/05/11/koreja-e-jugut-kthen-kufizimet-rikthehet-frika-ne-kine-covid-19-qarkullon-ne-komunitet/100%Always2020-05-11 13:56
https://a2news.com/2020/05/11/kritika-ndaj-planit-te-johnson-inkurajoi-rikthimin-ne-pune-klasa-punetore-ne-rrezik/100%Always2020-05-11 11:28
https://a2news.com/2020/05/11/shkeputja-e-masivit-shkembor-ne-koman-na-ka-shpetuar-vetem-fati/100%Always2020-05-11 11:12
https://a2news.com/2020/05/11/pas-55-vitesh-martese-koronavirusi-ndan-ciftin-shqiptar-qe-misheroi-endrren-amerikane/100%Always2020-05-11 11:35
https://a2news.com/2020/05/11/akuzat-per-tendera-sekrete-ministria-e-shendetesise-dergon-ne-spak-nje-kopje-te-akteve/100%Always2020-05-11 12:30
https://a2news.com/2020/05/11/reforma-zgjedhore-gjiknuri-mund-te-arrijme-marreveshje-para-31-majit/100%Always2020-05-11 11:32
https://a2news.com/2020/05/11/nderron-jete-ish-kreu-i-akademise-se-shkencave-gudar-beqiraj/100%Always2020-05-11 10:28
https://a2news.com/2020/05/11/vlore-benzi-aksidenton-50-vjecaren/100%Always2020-05-11 10:23
https://a2news.com/2020/05/11/vetizolohet-kryeministri-i-kosoves-albin-kurti/100%Always2020-05-11 10:18
https://a2news.com/2020/05/11/parisi-nderon-heronjte-punonjesit-e-vijes-se-pare-pushtojne-kullen-eiffel/100%Always2020-05-11 10:15
https://a2news.com/2020/05/11/me-rekorde-te-theksuara-kriminale-policia-i-sekuestron-mbi-3-milione-euro-pasuri-dy-vellezerve/100%Always2020-05-11 10:13
https://a2news.com/2020/05/11/iranianet-godasin-anijen-e-tyre-19-detare-te-vdekur/100%Always2020-05-11 10:11
https://a2news.com/2020/05/11/prokurimet-per-mbrojtjen-meta-kthen-ligjin-cenon-parime-kushtetuese/100%Always2020-05-11 10:10
https://a2news.com/2020/05/11/gjykata-e-larte-verifikohet-nga-klgj-kandidati-per-zevendesimin-e-xhezair-zaganjorit/100%Always2020-05-11 10:09
https://a2news.com/2020/05/11/4-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/100%Always2020-05-11 09:12
https://a2news.com/2020/05/11/nderron-jete-komediani-i-famshem-amerikan/100%Always2020-05-11 09:11
https://a2news.com/2020/05/11/europianet-nga-sot-me-te-lire-shume-shtete-zbusin-me-tej-kufizimet/100%Always2020-05-11 09:37
https://a2news.com/2020/05/11/koronavirusi-shtohet-dezinformimi-ne-rrjetet-sociale/100%Always2020-05-11 08:45
https://a2news.com/2020/05/11/situata-me-pandemine-ne-rajon-14-raste-te-reja-ne-kosove-frenohen-infektimet-ne-mal-te-zi/100%Always2020-05-11 08:47
https://a2news.com/2020/05/11/pneumologu-pergjegjesia-nga-shteti-tani-kalon-tek-individi-te-lirohen-oraret-per-qytetaret/100%Always2020-05-11 08:54
https://a2news.com/2020/05/11/bozdo-duhet-nje-pakete-e-trete-ku-te-perfshihet-edhe-bujqesia/100%Always2020-05-11 08:36
https://a2news.com/2020/05/11/imunologu-sulcebe-tregon-se-kur-duhet-ta-presim-valen-e-dyte-te-covid-19/100%Always2020-05-11 07:50
https://a2news.com/2020/05/10/shpikesit-e-spray-t-per-goditjet-e-denimit-kerkojne-burg-per-presidentin-e-fifa-s/100%Always2020-05-11 07:18
https://a2news.com/2020/05/10/britani-johnson-njofton-planin-e-kthimit-ne-normalitet/100%Always2020-05-11 07:19
https://a2news.com/2020/05/10/ferri-i-eriksen-i-karantinuar-ne-qendren-sportive-te-interit/100%Always2020-05-11 07:22
https://a2news.com/2020/05/10/brenda-shtepise-ne-malibu-te-matthew-perry-aktorit-te-friends/100%Always2020-05-11 07:23
https://a2news.com/2020/05/10/rikthehet-alarmi-ne-wuhan-rasti-i-pare-me-koronavirus-pas-me-shume-se-nje-muaji/100%Always2020-05-11 07:24
https://a2news.com/2020/05/10/fund-pandeshkueshmerise-xhafaj-me-drejtesine-e-re-duhet-me-shume-guxim/100%Always2020-05-11 07:25
https://a2news.com/2020/05/10/fasha-e-dyte-e-bizneseve-nis-aktivitetin-nga-kjo-e-hene/100%Always2020-05-11 07:28
https://a2news.com/2020/05/10/mclaren-ne-veshtiresi-qeveria-britanike-refuzon-ti-jape-hua-171-milione-euro/100%Always2020-05-11 07:30
https://a2news.com/2020/05/10/skena-qe-zbulon-se-si-do-te-jete-normaliteti-i-ri-i-futbollit/100%Always2020-05-10 16:47
https://a2news.com/2020/05/10/koronavirusi-johnson-johnson-do-te-prodhoje-1-miliard-vaksina/100%Always2020-05-11 07:36
https://a2news.com/2020/05/10/itali-vijon-renia-e-numrit-te-viktimave-vetem-802-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-11 07:39
https://a2news.com/2020/05/10/shpallet-lista-per-drejtues-te-universitetit-te-tiranes-vetem-nje-kandidat-ne-gare/100%Always2020-05-11 07:45
https://a2news.com/2020/05/10/italianet-i-rikthehen-shetitjeve-me-pica-ne-duar/100%Always2020-05-11 07:56
https://a2news.com/2020/05/10/situata-me-covid-19-5-te-prekur-ne-futbollin-spanjoll-dy-raste-te-real-betis/100%Always2020-05-11 08:02
https://a2news.com/2020/05/10/seria-a-pret-miratimin-synohet-rinisja-me-13-qershor/100%Always2020-05-10 14:43
https://a2news.com/2020/05/10/ulet-frika-nga-koronavirusi-parqet-dezinfektohen-ne-fundjave-qytetaret-shijojne-lirine/100%Always2020-05-11 08:06
https://a2news.com/2020/05/10/paralajmerimi-i-korese-se-jugut-koronavirusi-do-te-rikthehet-ne-shtator/100%Always2020-05-11 08:09
https://a2news.com/2020/05/10/vendi-i-pare-ne-bote-qe-rihapet-plotesisht-pas-pandemise/100%Always2020-05-10 14:47
https://a2news.com/2020/05/10/maturantet-ne-durres-mes-masave-ndaj-covid-19-dhe-ankthit-te-provimeve/100%Always2020-05-10 14:46
https://a2news.com/2020/05/10/reforma-zgjedhore-rikthehet-diskutimi-ne-tryezen-politike/100%Always2020-05-10 14:44
https://a2news.com/2020/05/10/trump-i-rikthehet-deklaratave-te-meparshme-koronavirusi-do-te-zhduket-vete/100%Always2020-05-10 14:33
https://a2news.com/2020/05/10/peshkaqeni-i-merr-jeten-serfistit-ne-plazhin-e-mbyllur-nga-autoritetet/100%Always2020-05-10 14:32
https://a2news.com/2020/05/10/sherohet-pas-75-ditesh-modelja-e-prekur-nga-koronavirusi/100%Always2020-05-10 14:30
https://a2news.com/2020/05/10/koronavirusi-ulet-kurba-e-te-prekurve-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-05-10 14:29
https://a2news.com/2020/05/10/akuzat-e-opozites-se-po-digjen-dokumentet-e-tenderave-ministria-e-shendetesise-qesharake/100%Always2020-05-10 13:40
https://a2news.com/2020/05/10/pd-vijon-akuzat-per-zjarrin-ne-ministrine-e-shendetesise-spahia-manastirliu-po-tenton-te-fshehe-vjedhjen/100%Always2020-05-10 13:37
https://a2news.com/2020/05/10/spanja-shenon-numrin-me-te-ulet-te-viktimave-nga-koronavirusi-prej-mesit-te-marsit/100%Always2020-05-10 13:34
https://a2news.com/2020/05/10/vetekarantinohen-3-anetare-te-task-forces-kunder-covid-19-ne-shtepine-e-bardhe/100%Always2020-05-10 13:32
https://a2news.com/2020/05/10/pandemia-e-koronavirusit-te-infektuarit-e-rinj-ne-rusi-ne-nivele-alarmante/100%Always2020-05-10 13:29
https://a2news.com/2020/05/10/raporti-i-inteligjences-gjermane-presidenti-kinez-i-kerkoi-obsh-te-vononte-informacionin/100%Always2020-05-10 13:28
https://a2news.com/2020/05/10/dita-kombetare-e-drejtesise-meta-pa-gjykaten-kushtetuese-drejtesia-nuk-eshte-e-plote/100%Always2020-05-10 13:25
https://a2news.com/2020/05/10/12-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/100%Always2020-05-10 13:22
https://a2news.com/2020/05/10/akuzat-per-tenderat-sekrete-ministria-e-shendetesise-asgje-nuk-eshte-fshehur/100%Always2020-05-10 14:27
https://a2news.com/2020/05/10/digjet-makina-ne-elbasan-shpeton-drejtuesi/100%Always2020-05-10 12:46
https://a2news.com/2020/05/10/spektakel-fishekzjarresh-ne-rusi-ne-75-vjetorin-e-fitores-mbi-nazizmin/100%Always2020-05-10 12:45
https://a2news.com/2020/05/10/johnson-ndryshon-sloganin-kunder-pandemise-nuk-eshte-me-qendroni-ne-shtepi/100%Always2020-05-10 12:39
https://a2news.com/2020/05/10/futbolli-gjerman-pritet-te-nise-me-16-maj-por-nje-klub-futet-ne-karantine/100%Always2020-05-10 12:38
https://a2news.com/2020/05/10/mbi-1500-viktima-ne-shba-koronavirusi-tregon-agresivitetin-dhe-ne-ameriken-latine/100%Always2020-05-10 12:36
https://a2news.com/2020/05/10/riaktivizohet-etna-nuk-ka-karantine-per-vullkanin-sicilian/100%Always2020-05-10 12:34
https://a2news.com/2020/05/10/kryeministri-conte-ngroh-zemrat-e-italianeve-nuk-do-te-jete-nje-vere-karantine-por-pushimesh/100%Always2020-05-10 12:26
https://a2news.com/2020/05/10/pandemia-e-koronavirusit-kina-ben-deklaraten-e-papritur/100%Always2020-05-10 12:24
https://a2news.com/2020/05/10/gjermania-drejt-sherimit-nga-koronavirusi/100%Always2020-05-10 06:36
https://a2news.com/2020/05/10/kina-raporton-numrin-me-te-larte-te-te-infektuarve-prej-28-prillit/100%Always2020-05-10 12:19
https://a2news.com/2020/05/09/39-milione-te-shpetuar-si-i-ruan-evropa-vendet-e-punes-gjate-krizave/100%Always2020-05-10 12:18
https://a2news.com/2020/05/09/in-memoriam-maks-velo-1935-2020/100%Always2020-05-10 12:05
https://a2news.com/2020/05/09/shuhet-princi-i-rrokut-little-richard-autori-i-tutti-frutti/100%Always2020-05-09 20:57
https://a2news.com/2020/05/09/denoncimi-i-sindikates-lojtaret-e-superiores-pa-rroga-edhe-para-koronavirus/100%Always2020-05-09 20:34
https://a2news.com/2020/05/09/rekord-rastesh-me-covid-19-rusia-anulon-kremtimet-e-fitores-mbi-nazizmin/100%Always2020-05-09 20:32
https://a2news.com/2020/05/09/pandemia-ne-rajon-vetem-1-rast-i-ri-ne-kosove-zbutje-te-masave-ne-serbi-dhe-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-05-11 09:41
https://a2news.com/2020/05/09/konflikti-per-teatrin-kombetar-artiste-mblidhen-serish-ne-shesh-veliaj-reagon-nga-bovilla/100%Always2020-05-17 17:38
https://a2news.com/2020/05/09/proteste-ne-sheshin-skenderbej-ne-diten-e-evropes-perplasje-mes-policise-dhe-qytetareve/100%Always2020-05-09 20:27
https://a2news.com/2020/05/09/rifillon-veprimtaria-porti-i-vlores-hapet-serish-per-mallrat/100%Always2020-05-09 16:57
https://a2news.com/2020/05/09/robocop-kunder-covid-19-helmetat-qe-zbulojne-koronavirusin/100%Always2020-05-09 20:24
https://a2news.com/2020/05/09/plaget-e-betejes-se-berlinit-duken-ende-edhe-pas-75-vitesh/100%Always2020-05-09 20:20
https://a2news.com/2020/05/09/itali-bie-numri-i-viktimave-nga-covid-19-ne-7-rajone-asnje-te-vdekur/100%Always2020-05-09 20:19
https://a2news.com/2020/05/09/iftar-ne-rrenoja-fitorja-kunder-nazizmit-ne-moske-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2020-05-09 16:01
https://a2news.com/2020/05/09/celet-sezoni-turistik-vlora-thyen-karantinen-plazhet-gati-te-heqin-maskat-dhe-dorezat/100%Always2020-05-09 18:10
https://a2news.com/2020/05/09/mish-birra-dhe-muzike-por-kete-vit-pa-feste/100%Always2020-05-09 20:18
https://a2news.com/2020/05/09/teatri-kombetar-basha-akt-lufte-artit-qytetarise-dhe-europes/100%Always2020-05-17 17:38
https://a2news.com/2020/05/09/te-jetosh-ne-vetem-9-meter-katror/100%Always2020-05-09 15:30
https://a2news.com/2020/05/09/bashkimi-europian-nuk-jemi-perfshire-ne-propozime-per-legalizimin-e-kanabisit-mjekesor-ne-shqiperi/100%Always2020-05-09 15:24
https://a2news.com/2020/05/09/kur-te-gjithe-flene-ata-zgjohen-per-te-na-sherbyer/100%Always2020-05-09 15:23
https://a2news.com/2020/05/09/ringjallja-e-angela-merkel-kancelarja-gjermane-liderja-boterore-ne-luften-me-covid-19/100%Always2020-05-09 15:20
https://a2news.com/2020/05/09/ministria-e-kultures-shpall-monument-kulture-banesen-e-maks-velos/100%Always2020-05-09 15:12
https://a2news.com/2020/05/09/dybala-stervitja-e-pare-pasi-u-sherua-nga-covid-19/100%Always2020-05-09 15:10
https://a2news.com/2020/05/09/origjina-e-covid-19-natyra-apo-njeriu/100%Always2020-05-11 08:32
https://a2news.com/2020/05/09/pandemi-pasiguri-ne-ushqime-tashme-edhe-permbytje-ne-afrike/100%Always2020-05-09 15:07
https://a2news.com/2020/05/09/ankth-ne-spanje-5-lojtare-rezultojne-pozitive-me-koronavirus/100%Always2020-05-09 15:08
https://a2news.com/2020/05/09/homazh-per-bluzat-e-bardha-ne-kohe-pandemie-ndryshojne-edhe-heronjte/100%Always2020-05-09 19:48
https://a2news.com/2020/05/09/samiti-i-zagrebit-shqiperia-me-prane-apo-me-larg-procesit-te-anetaresimit/100%Always2020-05-09 14:55
https://a2news.com/2020/05/09/kuqeziu-i-malaga-s-keidi-bare-stervitje-me-maske-dhe-doreza/100%Always2020-05-09 14:46
https://a2news.com/2020/05/09/integrimi-rama-thirrje-metes-e-bashes-per-nje-tryeze-te-gjere-percakton-dhe-negociatorin/100%Always2020-05-09 14:56
https://a2news.com/2020/05/09/soreca-takohet-me-ramen-rimekembja-ekonomike-duhet-te-shoqerohet-edhe-me-vazhdimin-e-reformave/100%Always2020-05-09 14:37
https://a2news.com/2020/05/09/basha-jemi-ne-pandemi-ekonomike-qeveria-po-e-shtyn-vendin-drejt-nje-krize-te-thelle/100%Always2020-05-09 14:34
https://a2news.com/2020/05/09/tenton-te-shpetoje-jeten-e-elektricistit-perplas-me-furgon-nje-person/100%Always2020-05-09 14:30
https://a2news.com/2020/05/09/futbolli-shqiptar-pritet-te-rifilloje-me-11-maj-shulku-nuk-do-te-kete-tampone-per-lojtaret/100%Always2020-05-09 14:28
https://a2news.com/2020/05/09/4-milione-te-prekur-me-covid-19-ne-bote-ne-gjermani-rikthehet-frika-dhe-izolimi/100%Always2020-05-09 14:22
https://a2news.com/2020/05/09/koronavirusi-ne-shqiperi-vetem-6-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-09 16:01
https://a2news.com/2020/05/09/burgu-ku-rojet-shihnin-te-gjitha-qelite-nga-cdo-pozicion/100%Always2020-05-09 14:17
https://a2news.com/2020/05/09/meta-procedure-ekstra-ligjore-per-te-prishur-teatrin-tjeter-padi-ne-kushtetuese-nese-ska-reflektim/100%Always2020-05-17 17:39
https://a2news.com/2020/05/09/gati-te-ktheheshin-ne-ushqim-per-njerezit-shpetohen-me-dhjetera-qen-ne-korene-e-jugut/100%Always2020-05-09 14:09
https://a2news.com/2020/05/09/dita-e-evropes-meta-i-dergon-mesazh-urimi-kreut-te-keshillit-evropian/100%Always2020-05-09 14:06
https://a2news.com/2020/05/09/asistentja-personale-e-ivanka-trump-pozitive-me-koronavirus/100%Always2020-05-09 13:48
https://a2news.com/2020/05/09/koronavirusi-futet-ne-burg-mbi-800-te-infektuar-ne-kaliforni/100%Always2020-05-09 13:45
https://a2news.com/2020/05/09/shuhet-roy-horn-ishte-prekur-nga-koronavirusi/100%Always2020-05-09 13:42
https://a2news.com/2020/05/09/brenda-nendeteses-me-te-cilen-te-gjithe-do-te-deshironin-te-zhyteshin/100%Always2020-05-09 13:40
https://a2news.com/2020/05/08/cmenduri-ne-shba-shperthen-moda-e-covid-party-qellimi-eshte-te-infektohesh/100%Always2020-05-11 09:20
https://a2news.com/2020/05/08/the-simpsons-parashikuan-koronavirusin-dhe-grerezat-vrasese/100%Always2020-05-11 09:22
https://a2news.com/2020/05/08/futbollisti-i-se-ardhmes-eshte-vegjetarian/100%Always2020-05-11 09:31
https://a2news.com/2020/05/08/cakaj-kemi-treguar-aftesi-duam-vendin-e-anetarit-te-keshillit-te-sigurimit-ne-2022/100%Always2020-05-11 09:32
https://a2news.com/2020/05/08/ideja-fantastike-e-ekipit-danez-ndeshjet-do-te-luhen-me-tifozet-te-lidhur-ne-zoom/100%Always2020-05-11 09:43
https://a2news.com/2020/05/08/covid-19-hyjne-ne-fuqi-ndryshimet-e-kodit-penal-per-pandemine/100%Always2020-05-11 09:34
https://a2news.com/2020/05/08/beteja-per-teatrin-ministria-e-kultures-ia-kalon-ne-pronesi-bashkise/100%Always2020-05-17 17:39
https://a2news.com/2020/05/08/manastirliu-zbulon-se-kur-mund-te-hapen-cerdhet-dhe-kopshtet/100%Always2020-05-11 09:54
https://a2news.com/2020/05/08/gjenden-pozitive-pjesetare-te-stafit-e-gjithe-shtepia-e-bardhe-me-maska-pervec-trumpit/100%Always2020-05-11 09:55
https://a2news.com/2020/05/08/mjekja-e-familjes-ne-janar-shkurt-dyndje-pacientesh-me-simptoma-te-ngjashme-te-covid-19/100%Always2020-05-11 10:08
https://a2news.com/2020/05/08/studimi-amerikan-zbulon-vitaminen-qe-ndihmon-kunder-koronavirusit/100%Always2020-05-11 10:06
https://a2news.com/2020/05/08/miratohet-testi-qe-ndizet-kur-gjen-koronavirusin-pergjigja-ne-nje-ore-eshte-e-pagabueshme/100%Always2020-05-11 10:05
https://a2news.com/2020/05/08/nese-vettel-largohet-ferrari-e-ka-gati-zevendesuesin/100%Always2020-05-11 10:01
https://a2news.com/2020/05/08/itali-mbi-30-000-viktima-nga-koronavirusi/100%Always2020-05-11 10:00
https://a2news.com/2020/05/08/not-ne-vetizolim-protesta-e-kuzhiniereve-sfilate-mode-ne-librari-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-05-11 09:59
https://a2news.com/2020/05/08/fifa-do-te-lejoje-5-zevendesime/100%Always2020-05-11 09:58
https://a2news.com/2020/05/08/emergjenca-covid-19-obsh-190-mije-persona-mund-te-vdesin-ne-vit-ne-afrike/100%Always2020-05-11 09:57
https://a2news.com/2020/05/08/paralajmerimi-i-okb-guterres-covid-19-po-shkakton-nje-tsunami-ksenofobie/100%Always2020-05-11 09:56
https://a2news.com/2020/05/08/talasemia-ne-pandemi-pacientet-ne-pritje-per-gjak-lutje-per-dhurime/100%Always2020-05-08 14:37
https://a2news.com/2020/05/08/baret-hapen-me-18-maj-si-do-e-pime-kafen/100%Always2020-05-08 14:43
https://a2news.com/2020/05/08/171909/100%Always2020-05-08 15:05
https://a2news.com/2020/05/08/mbi-270-mije-viktima-ne-bote-vijon-trendi-pozitiv-ne-evrope-zbuten-me-tej-kufizimet/100%Always2020-05-08 14:18
https://a2news.com/2020/05/08/ambasadorja-amerikane-pershendet-rifillimin-e-punes-ne-gjykaten-e-larte/100%Always2020-05-08 13:46
https://a2news.com/2020/05/08/rasti-ne-dhjetor-njihuni-me-pacientin-e-pare-te-evropes-me-covid-19/100%Always2020-05-08 13:45
https://a2news.com/2020/05/08/shtyrja-e-zgjedhjeve-ne-universitete-artan-hoxha-vendim-i-duhur-jemi-ne-gjendje-te-jashtezakonshme/100%Always2020-05-08 13:40
https://a2news.com/2020/05/08/trajtimi-financiar-per-policet-lleshaj-jemi-polici-e-plakur-ne-raport-me-popullsine/100%Always2020-05-08 13:35
https://a2news.com/2020/05/08/dosja-e-avdylajve-kalon-ne-gjykim/100%Always2020-05-08 13:07
https://a2news.com/2020/05/08/koronavirusi-facebook-dhe-google-lejojne-punen-nga-shtepia-deri-ne-fund-te-vitit/100%Always2020-05-08 12:43
https://a2news.com/2020/05/08/italia-rikthen-besimtaret-ne-kisha-nga-18-maji/100%Always2020-05-08 12:12
https://a2news.com/2020/05/08/perhapja-e-pandemise-afrika-e-jugut-do-te-liroje-19-mije-te-denuar/100%Always2020-05-08 11:53
https://a2news.com/2020/05/08/shembet-me-shperthim-te-kontrolluar-pallatin-5-katesh/100%Always2020-05-08 11:52
https://a2news.com/2020/05/08/nje-tjeter-viktime-nga-koronavirusi-ne-kosove/100%Always2020-05-08 11:53
https://a2news.com/2020/05/08/nga-java-e-ardhshme-vetem-6-zona-te-kuqe-rama-zgjatet-fasha-orare-ne-zonat-e-gjelbra/100%Always2020-05-08 11:17
https://a2news.com/2020/05/08/transportuesit-kapen-me-droge-dhe-para-ne-vlore/100%Always2020-05-08 11:18
https://a2news.com/2020/05/08/pandemia-ne-rajon-vetem-nje-rast-ne-kosove-ne-serbi-rikthehet-pjeserisht-transporti-publik/100%Always2020-05-08 11:20
https://a2news.com/2020/05/08/anulimi-i-zgjedhjeve-ne-universitete-rektori-koni-pershendet-vendimin-e-ministres/100%Always2020-05-08 11:22
https://a2news.com/2020/05/08/zgjedhjet-ne-universitete-presidenti-pershendet-shtyrjen-nga-ministria-e-arsimit/100%Always2020-05-08 11:24
https://a2news.com/2020/05/08/rastet-e-reja-me-koronavirus-ne-rusi-vijojne-te-shenojne-rekorde/100%Always2020-05-08 11:25
https://a2news.com/2020/05/08/spanje-plazhi-ndahet-me-litare-per-te-frenuar-pandemine/100%Always2020-05-08 11:10
https://a2news.com/2020/05/08/der-spiegel-hakerat-ruse-nderhyne-ne-e-mailin-e-kancelares-merkel/100%Always2020-05-08 10:32
https://a2news.com/2020/05/08/rindertimi-ne-pandemi-durresi-ne-lufte-me-virusin-dhe-demet-e-termetit/100%Always2020-05-08 10:29
https://a2news.com/2020/05/08/brenda-hotelit-gjerman-ku-mbreti-i-tajlandes-kalon-izolimin-me-20-ushtaret-e-haremit/100%Always2020-05-08 10:06
https://a2news.com/2020/05/08/kokaina-nga-kolumbia-refuzohet-kerkesa-e-shoferit-te-kamionit-per-tu-gjykuar-vecmas/100%Always2020-05-08 10:04
https://a2news.com/2020/05/08/studimi-i-ri-koronavirusi-mund-te-perhapet-dhe-permes-seksit/100%Always2020-05-08 09:41
https://a2news.com/2020/05/08/ministria-e-shendetesise-publikon-per-here-te-pare-pergjigjet-e-testeve-serologjike/100%Always2020-05-08 10:48
https://a2news.com/2020/05/08/ministrja-e-arsimit-shtyn-zgjedhjet-ne-universitete/100%Always2020-05-08 09:32
https://a2news.com/2020/05/08/koronavirusi-ne-shqiperi-konfirmohen-8-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-08 09:42
https://a2news.com/2020/05/08/italia-mendon-te-rihape-te-gjitha-dyqanet-me-11-maj/100%Always2020-05-08 09:45
https://a2news.com/2020/05/08/koronavirusi-vijon-te-godase-rende-shba-mbi-2400-viktima-ne-24-ore/100%Always2020-05-08 08:57
https://a2news.com/2020/05/08/stoku-me-35-mije-dosje-gjykata-e-larte-del-nga-letargjia/100%Always2020-05-08 08:53
https://a2news.com/2020/05/08/protesta-kunder-zgjatjes-se-gjendjes-se-jashtezakonshme-pd-rama-nuk-mund-te-marre-peng-shqiptaret/100%Always2020-05-08 08:47
https://a2news.com/2020/05/08/origjina-e-virusit-kina-do-te-pranoje-nje-hetim-nga-obsh/100%Always2020-05-08 08:44
https://a2news.com/2020/05/08/evropa-perkujton-75-vjetorin-e-clirimit-nga-gjermania-naziste/100%Always2020-05-08 08:42
https://a2news.com/2020/05/08/epidemiologu-alimehmeti-dendesia-e-popullsise-faktor-kyc-ne-pandemi/100%Always2020-05-08 07:45
https://a2news.com/2020/05/08/zgjati-vetem-pak-rikthehet-ndotja-e-ajrit-ne-kine/100%Always2020-05-08 07:18
https://a2news.com/2020/05/08/koronavirusi-i-merr-jeten-reperit-te-njohur-britanik/100%Always2020-05-08 07:14
https://a2news.com/2020/05/08/termeti-i-fuqishem-shkakton-viktima-e-te-lenduar-ne-iran/100%Always2020-05-08 11:02
https://a2news.com/2020/05/07/kaos-ne-kampionatin-italian-4-lojtare-pozitive-edhe-tek-sampdoria/100%Always2020-05-08 07:22
https://a2news.com/2020/05/07/shembje-masive-ne-koman-shtepite-shpetojne-mrekullisht/100%Always2020-05-08 07:28
https://a2news.com/2020/05/07/gent-cakaj-ne-a2-samiti-i-zagrebit-integrimi-dhe-kosova/100%Always2020-05-08 07:27
https://a2news.com/2020/05/07/dhune-dhe-mbyllje-ne-kafaze-denimet-me-te-ashpra-per-shkelesit-e-izolimit-ne-bote/100%Always2020-05-08 08:11
https://a2news.com/2020/05/07/pandemia-rrit-shifrat-mbi-33-milione-persona-mbesin-te-papune-ne-shba/100%Always2020-05-08 08:13
https://a2news.com/2020/05/07/bota-post-pandemise-si-do-te-duket-normaliteti-i-ri-e-cfare-do-te-humbasim/100%Always2020-05-11 08:57
https://a2news.com/2020/05/07/zgjedhjet-ne-universitetet-publike-reagon-presidenti/100%Always2020-05-08 09:03
https://a2news.com/2020/05/07/shefi-i-mikrobiologjise-ne-qsut-testet-serologjike-ne-fazen-e-pare-kemi-testuar-440-persona/100%Always2020-05-08 09:07
https://a2news.com/2020/05/07/pd-naftetaret-nuk-kane-marre-pagat-balluku-perfitojne-pagen-e-luftes-prej-40-000-lekesh/100%Always2020-05-08 09:23
https://a2news.com/2020/05/07/serie-a-ngec-tek-tamponet-gjashte-pozitive-tek-fiorentina/100%Always2020-05-08 09:28
https://a2news.com/2020/05/07/detajet-e-hetimit-si-ndihmoi-29-vjecari-atentatoret-e-prokurorit-ndoja/100%Always2020-05-08 09:32
https://a2news.com/2020/05/07/elona-meta-haulbruch-shqiptarja-qe-i-prin-federates-se-mjekeve-shqiptare-ne-evrope-ne-betejen-kunder-koronavirusit/100%Always2020-05-08 11:51
https://a2news.com/2020/05/07/facebook-emeron-gjykaten-e-saj-kushtetuese-cmime-nobel-kryeministra-dhe-profesore-te-njohur/100%Always2020-05-08 12:03
https://a2news.com/2020/05/07/liverpool-gati-per-te-blere-rashicen-me-oferte/100%Always2020-05-08 12:04
https://a2news.com/2020/05/07/koronavirusi-ne-itali-bie-numri-i-viktimave-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-08 12:06
https://a2news.com/2020/05/07/rikthimi-i-futbollit-ministria-e-shendetesise-i-kthen-pergjigje-fshf-se/100%Always2020-05-08 12:14
https://a2news.com/2020/05/07/lind-djali-i-pare-ne-fshatin-ku-per-10-vite-linden-vetem-foshnje-femra/100%Always2020-05-07 15:50
https://a2news.com/2020/05/07/nderron-jete-maks-velo-nje-jete-e-dedikuar-arkitektures-shqiptare/100%Always2020-05-08 12:23
https://a2news.com/2020/05/07/tregu-i-shalqinjve-germimet-ne-rome-gjimnazistet-ne-wuhan-fotot-me-te-mira-te-dites/100%Always2020-05-07 15:41
https://a2news.com/2020/05/07/macet-fushate-online-per-te-ndihmuar-kinemate/100%Always2020-05-08 13:29
https://a2news.com/2020/05/07/ibiza-ne-heshtje-nuk-ka-me-festa-e-muzike-pandemia-godet-turizmin/100%Always2020-05-08 13:34
https://a2news.com/2020/05/07/burrat-me-te-famshem-te-vitit-mesazh-botes-ne-kete-kohe-pandemie/100%Always2020-05-08 13:35
https://a2news.com/2020/05/07/bundesliga-vendos-daten-e-rifillimit/100%Always2020-05-08 13:37
https://a2news.com/2020/05/07/motogp-sezoni-pritet-te-nise-me-19-korrik-ne-jerez/100%Always2020-05-07 14:41
https://a2news.com/2020/05/07/ylli-i-tottenham-drejt-rikthimit-po-perfundon-sherbimin-ushtarak/100%Always2020-05-07 14:29
https://a2news.com/2020/05/07/bllokim-deri-me-31-korrik-kampionati-drejt-mbylljes-ne-belgjike/100%Always2020-05-07 14:29
https://a2news.com/2020/05/07/sa-u-kushtoi-izolimi-familjeve-shqiptare/100%Always2020-05-07 14:39
https://a2news.com/2020/05/07/media-ne-pandemi-informacioni-ne-karantine-por-cfare-ndodh-ne-bote/100%Always2020-05-07 14:37
https://a2news.com/2020/05/07/raportimi-ne-kuvend-institucionet-e-pavarura-japin-dhe-kerkojne-llogari/100%Always2020-05-07 14:27
https://a2news.com/2020/05/07/samiti-i-zagrebit-gjosha-ashtu-si-nxenesit-politika-duhet-te-kishte-punuar-online-per-plotesimin-e-kushteve/100%Always2020-05-07 13:42
https://a2news.com/2020/05/07/shenim-i-redaksise/100%Always2020-05-13 09:23
https://a2news.com/2020/05/07/masakroi-familjen-e-saj-burg-perjete-shqiptares/100%Always2020-05-07 13:31
https://a2news.com/2020/05/07/permbytjet-marrin-mbi-260-jete-ne-afriken-jugore/100%Always2020-05-07 13:27
https://a2news.com/2020/05/07/paralajmerimi-i-okb-pandemia-pasoja-katastrofike-ne-vendet-me-te-varfra/100%Always2020-05-07 13:24
https://a2news.com/2020/05/07/bilanci-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-suedi-shkon-mbi-3000/100%Always2020-05-07 13:20
https://a2news.com/2020/05/07/samiti-i-zagrebit-kodheli-pandemia-nuk-ka-zvogeluar-apo-shtuar-piket-per-shqiperine/100%Always2020-05-07 13:19
https://a2news.com/2020/05/07/italia-kthen-futbollin-serie-a-rigjen-buzeqeshjen-stervitje-pas-60-ditesh/100%Always2020-05-07 13:17
https://a2news.com/2020/05/07/italia-do-iu-jape-leje-qendrimi-600-mije-emigranteve-qe-ndihmuan-gjate-pandemise/100%Always2020-05-07 13:12
https://a2news.com/2020/05/07/gjermania-kthen-femijet-ne-shkolla-ora-e-pare-mesim-per-higjienen-dhe-distancimin-social/100%Always2020-05-07 11:47
https://a2news.com/2020/05/07/nga-ndalimi-i-festimeve-te-denimet-per-peshtyrjen-rregullat-e-futbollit-ne-pandemi/100%Always2020-05-07 11:38
https://a2news.com/2020/05/07/pandemia-e-covid-19-trump-me-e-rende-se-sulmet-ne-pearl-harbor/100%Always2020-05-07 13:50
https://a2news.com/2020/05/07/denohen-me-46-vite-burg-ne-total-24-persona-mashtruan-me-rimbursimin-e-tvsh-se/100%Always2020-05-07 12:58
https://a2news.com/2020/05/07/aksident-ne-qender-te-shkodres-makina-perplas-te-moshuaren/100%Always2020-05-07 11:11
https://a2news.com/2020/05/07/nga-serat-te-konsumatoret-pse-kemi-fruta-dhe-perime-te-shtrenjta-ne-treg/100%Always2020-05-07 11:25
https://a2news.com/2020/05/07/dialogu-me-serbine-thaci-kosova-te-pranohet-si-shtet-i-pavarur-dhe-sovran/100%Always2020-05-07 11:13
https://a2news.com/2020/05/07/operatoret-turistike-te-vlores-kundershtojne-draftin-e-ministrise-se-turizmit/100%Always2020-05-07 10:35
https://a2news.com/2020/05/07/koronavirusi-para-marsit-ne-shqiperi-rama-pyet-ekspertet-ne-komitetin-teknik/100%Always2020-05-07 10:37
https://a2news.com/2020/05/07/rama-mbledh-komitetin-teknik-deri-ne-18-maj-do-hapet-90-e-aktiviteteve-problem-transporti/100%Always2020-05-07 10:17
https://a2news.com/2020/05/07/guvernatori-sjeko-recesioni-i-pashmangshem-shtyhen-serish-kredite/100%Always2020-05-07 10:11
https://a2news.com/2020/05/07/tabaku-sot-po-diskutojme-per-standarde-te-vitit-1991-asnje-arritje-ne-7-vite/100%Always2020-05-07 10:07
https://a2news.com/2020/05/07/bota-ka-heronjte-e-saj-te-rinj-vjen-piktura-e-bansky-ne-situate-pandemie/100%Always2020-05-07 09:41
https://a2news.com/2020/05/07/ndikimi-nga-covid-19-ke-shqiperia-goditje-ne-buxhet-540-milione-euro-te-ardhura/100%Always2020-05-07 09:39
https://a2news.com/2020/05/07/rritet-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-kosove/100%Always2020-05-07 09:23
https://a2news.com/2020/05/07/koronavirusi-ne-shqiperi-10-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-07 09:24
https://a2news.com/2020/05/07/ne-kohe-pandemie-shendetesi-apo-demokraci/100%Always2020-05-07 09:02
https://a2news.com/2020/05/07/tre-viktima-nga-i-njejti-fis-ne-berat-xhaxhai-dhe-dy-nipat-bllokohen-ne-pusin-e-ujit/100%Always2020-05-07 09:22
https://a2news.com/2020/05/07/pandemia-e-koronavirusit-ndalon-festen-e-luleve-ne-shishtavec/100%Always2020-05-07 09:45
https://a2news.com/2020/05/07/hyne-per-te-vjedhur-bagetite-plagosin-me-arme-pronarin/100%Always2020-05-07 08:50
https://a2news.com/2020/05/07/brazili-raporton-numrin-me-te-madh-te-viktimave-ne-vend-nga-nisja-e-pandemise/100%Always2020-05-07 08:21
https://a2news.com/2020/05/07/pandemia-e-koronavirusit-merret-vendimi-per-zgjedhjet-e-se-dieles-ne-poloni/100%Always2020-05-07 08:13
https://a2news.com/2020/05/07/britania-nuk-perdor-pajisjet-mbrojtese-nga-turqia-nuk-permbushin-standardet/100%Always2020-05-07 12:58
https://a2news.com/2020/05/07/liroi-masat-kunder-koronavirusit-rritet-numri-i-te-infektuarve-ne-gjermani/100%Always2020-05-07 07:22
https://a2news.com/2020/05/07/rrjedhja-e-gazit-ju-merr-jeten-9-personave-dhe-intoksikon-banoret-e-zones/100%Always2020-05-07 08:00
https://a2news.com/2020/05/07/vijon-situata-e-rende-ne-shba-mbi-2-mije-viktima-ne-24-ore/100%Always2020-05-07 07:58
https://a2news.com/2020/05/07/amerikani-i-arrestuar-ne-venezuele-pranon-operacionin-per-te-rrezuar-maduron/100%Always2020-05-07 09:13
https://a2news.com/2020/05/07/covid-19-eshte-shperndare-paralelisht-ne-te-gjithe-boten-ne-fund-te-2019-es/100%Always2020-05-07 07:36
https://a2news.com/2020/05/07/serbia-shfuqizon-gjendjen-e-jashtezakonshme/100%Always2020-05-07 08:49
https://a2news.com/2020/05/06/dybala-mund-covid-19-por-ne-torino-ka-nje-tjeter-lojtar-pozitiv/100%Always2020-05-07 08:50
https://a2news.com/2020/05/06/gjermania-hap-te-gjitha-dyqanet-merkel-jemi-te-guximshem-por-duhet-te-bejme-kujdes/100%Always2020-05-07 08:55
https://a2news.com/2020/05/06/perdorimi-i-maskave-veshtiresi-komunikimi-per-personat-me-probleme-te-degjimit/100%Always2020-05-07 09:12
https://a2news.com/2020/05/06/vaksina-kunder-covid-19-bashkepunim-amerikano-gjerman-nis-testimi-tek-njerezit/100%Always2020-05-07 09:17
https://a2news.com/2020/05/06/mbi-30-mije-viktima-ne-britani-qeveria-prezanton-plan-me-3-faza-per-heqjen-e-kufizimeve/100%Always2020-05-07 09:30
https://a2news.com/2020/05/06/rihapja-e-pjesshme-e-shkollave-zv-ministrja-e-arsimit-ka-nje-plan-te-percaktuar-qarte/100%Always2020-05-07 10:47
https://a2news.com/2020/05/06/deklarata-e-zagrebit-von-der-leyen-ballkani-perendimor-i-perket-be-se/100%Always2020-05-07 10:50
https://a2news.com/2020/05/06/akuzat-e-pd-per-tenderin-1-5-milion-euro-spak-merr-ne-pyetje-3-zyrtare-te-mbrojtjes/100%Always2020-05-07 10:52
https://a2news.com/2020/05/06/pakete-ne-ndihme-te-bujqesise-cuci-nuk-ka-arsye-covid-19-nuk-e-ka-destabilizuar-bujqesine/100%Always2020-05-07 10:59
https://a2news.com/2020/05/06/bujqesia-perballe-pandemise-rrapaj-hallkat-e-sektorit-jo-te-koordinuara-konkurrenca-do-te-jete-me-e-forte/100%Always2020-05-07 11:07
https://a2news.com/2020/05/06/reforma-zgjedhore-basha-gati-qe-neser-qeveria-nuk-shprehet-per-propozimet-tona/100%Always2020-05-07 14:01
https://a2news.com/2020/05/06/transporti-i-pasagjereve-rama-njofton-faljen-e-takses-vjetore-te-mjeteve/100%Always2020-05-07 14:03
https://a2news.com/2020/05/06/a-ka-pasur-te-infektuar-qe-ne-janar-ne-vendin-tone-tomini-jep-pergjigjen-per-a2/100%Always2020-05-07 14:04
https://a2news.com/2020/05/06/propozimi-i-futbollit-amerikan-tifozet-ne-stadiume-te-pajisur-me-certifikate-mjekesore/100%Always2020-05-07 14:08
https://a2news.com/2020/05/06/opozita-kerkoi-mbledhjen-sa-me-pare-te-keshillit-politik-vjen-pergjigjja-e-komisionit-te-reformes-zgjedhore/100%Always2020-05-07 14:10
https://a2news.com/2020/05/06/kishte-shpallur-zgjedhjet-ne-ut-shkarkohet-pedagogja-mjalinda-keta/100%Always2020-05-07 14:11
https://a2news.com/2020/05/06/koronavirusi-mbyll-metron-e-nju-jorkut-pas-115-vitesh/100%Always2020-05-07 14:13
https://a2news.com/2020/05/06/itali-rritet-numri-i-viktimave-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-07 14:19
https://a2news.com/2020/05/06/nje-termet-i-fuqishem-godet-indonezine/100%Always2020-05-07 14:20
https://a2news.com/2020/05/06/lojtaret-e-realit-dhe-barces-kthehen-ne-stervitje/100%Always2020-05-07 14:20
https://a2news.com/2020/05/06/letra-e-opozites-te-mblidhet-keshilli-politik-jemi-te-angazhuar-per-zgjedhje-te-lira-e-te-ndershme/100%Always2020-05-07 14:33
https://a2news.com/2020/05/06/zyrtare-merkel-i-hap-driten-jeshile-bundesliges/100%Always2020-05-07 14:17
https://a2news.com/2020/05/06/koronavirusi-pesoi-198-mutacione-shkencetaret-ne-medyshje-lidhur-me-impaktin/100%Always2020-05-07 07:20
https://a2news.com/2020/05/06/atentati-ndaj-prokurorit-ndoja-policia-zbardh-ngjarjen-ne-kerkim-dhe-dy-persona/100%Always2020-05-07 07:18
https://a2news.com/2020/05/06/pushimet-verore-lideret-europiane-sugjerojne-zbutje-te-kufizimeve/100%Always2020-05-07 07:15
https://a2news.com/2020/05/06/protestojne-punonjesit-e-shendetit-ne-durres-kerkojne-shperblimet/100%Always2020-05-06 14:46
https://a2news.com/2020/05/06/si-do-te-udhetojme-kur-te-rikthehen-urbanet/100%Always2020-05-06 14:43
https://a2news.com/2020/05/06/matura-ne-pandemi-12-nxenes-ne-klasa-me-maska-doreza-dhe-distance/100%Always2020-05-06 14:38
https://a2news.com/2020/05/06/covid-19-ne-burgje-zero-transparence-nga-ministria-e-drejtesise/100%Always2020-05-06 14:25
https://a2news.com/2020/05/06/basha-qeveria-po-shkakton-pandemi-ekonomike/100%Always2020-05-06 14:00
https://a2news.com/2020/05/06/gjermania-zbut-me-tej-kufizimet-rritet-numri-i-viktimave-ne-spanje-franca-zgjat-emergjencen/100%Always2020-05-06 13:51
https://a2news.com/2020/05/06/be-ne-recension-te-thelle/100%Always2020-05-06 16:44
https://a2news.com/2020/05/06/reforma-zgjedhore-bylykbashi-keshilli-politik-eshte-rruga-e-vetme-konsensusi-mban-larg-cunat-e-forte-nga-vjedhja/100%Always2020-05-06 13:27
https://a2news.com/2020/05/06/te-armatosur-per-te-mbrojtur-lokalin-e-hapur-arrestohen-nga-sherifi/100%Always2020-05-06 13:18
https://a2news.com/2020/05/06/raporti-i-freedom-house-krasniqi-shume-me-pozitiv-sesa-eshte-gjendja-ne-shqiperi/100%Always2020-05-06 12:32
https://a2news.com/2020/05/06/bota-e-izoluar-nga-koronavirusi-vendet-baltike-krijojne-zonen-e-lire-te-udhetimit/100%Always2020-05-06 12:16
https://a2news.com/2020/05/06/autori-i-raportit-te-freedom-house-per-shqiperine-renia-buron-nga-ndryshimet-kushtetuese-te-vitit-2008/100%Always2020-05-06 13:13
https://a2news.com/2020/05/06/numri-i-viktimave-ne-spanje-rritet-per-here-te-pare-pas-te-shtunes/100%Always2020-05-06 12:21
https://a2news.com/2020/05/06/tryeza-e-reformes-zgjedhore-soreca-e-rendesishme-qe-ka-mbeshtetjen-e-te-gjithe-aktoreve/100%Always2020-05-06 12:34
https://a2news.com/2020/05/06/manastirliu-zgjerohet-fasha-orare-e-vizitave-ne-qendra-shendetesore/100%Always2020-05-06 11:26
https://a2news.com/2020/05/06/nderprerja-e-linjes-vlore-brindizi-proteste-e-drejtuesve-te-kamioneve/100%Always2020-05-06 11:24
https://a2news.com/2020/05/06/kerkohej-nga-drejtesia-shqiptare-ekstradohet-nga-greqia-51-vjecari-nga-korca/100%Always2020-05-06 11:23
https://a2news.com/2020/05/06/tre-kallashnikovet-dhe-pushka-e-grekut-dyshime-se-u-blene-ne-shqiperi/100%Always2020-05-06 11:18
https://a2news.com/2020/05/06/humb-kontaktet-prej-3-ditesh-punonjesi-i-fasonerise-ne-vlore-familjaret-bejne-denoncimin-ne-polici/100%Always2020-05-06 11:16
https://a2news.com/2020/05/06/banoret-e-geshtenjasit-ne-proteste-kundershtojne-vendgrumbullimin-e-mbeturinave/100%Always2020-05-06 10:59
https://a2news.com/2020/05/06/pustec-pandemia-bllokon-edhe-cajin-e-malit/100%Always2020-05-06 10:52
https://a2news.com/2020/05/06/shehu-piku-i-pandemise-ne-shqiperi-ishte-ne-shkurt-kurba-eshte-e-corientuar/100%Always2020-05-06 10:17
https://a2news.com/2020/05/06/reforma-zgjedhore-gjiknuri-hajdari-koha-ta-mbyllim-sdo-mbahet-peng/100%Always2020-05-06 10:20
https://a2news.com/2020/05/06/vritet-ne-menyre-te-mistershme-kerkuesi-qe-raportohet-se-kishte-gjetur-te-dhena-kunder-koronavirusit/100%Always2020-05-06 10:41
https://a2news.com/2020/05/06/raporti-i-freedom-house-basha-qeverise-bashke-me-maskat-e-skaduara-i-ka-rene-edhe-maska-e-demokracise/100%Always2020-05-06 10:03
https://a2news.com/2020/05/06/rreth-dy-muaj-me-covid-19-si-ta-kuptojme-kurben-e-rasteve/100%Always2020-05-06 10:25
https://a2news.com/2020/05/06/del-raporti-si-gripi-spanjoll-ndihmoi-nazistet-te-marrin-pushtetin/100%Always2020-05-06 10:00
https://a2news.com/2020/05/06/plani-i-uefa-champions-luhet-per-tre-jave-cerekfinalet-nisin-me-11-gusht/100%Always2020-05-06 09:58
https://a2news.com/2020/05/06/koronavirusi-ne-shqiperi-konfirmohen-12-raste-te-reja/100%Always2020-05-06 12:22
https://a2news.com/2020/05/06/nuk-eshte-loje-djemte-e-el-chapo-s-izolojne-banoret-e-culiacan-per-shkak-te-covid-19/100%Always2020-05-06 09:05
https://a2news.com/2020/05/06/porosisnin-pica-u-vinte-kokaine-ne-shtepi/100%Always2020-05-06 08:41
https://a2news.com/2020/05/06/vrau-fqinjin-me-mjete-te-forta-pranga-25-vjecarit-ne-vlore/100%Always2020-05-06 08:37
https://a2news.com/2020/05/06/raporti-i-freedom-house-shqeteson-presidentin-meta-te-ringrihemi-ne-trajektoren-e-demokracise/100%Always2020-05-06 08:29
https://a2news.com/2020/05/06/civici-nje-vale-e-dyte-e-koronavirusit-do-te-ishte-shkaterrimtare-per-ekonomike/100%Always2020-05-06 08:16
https://a2news.com/2020/05/06/pandemia-bllokon-edhe-shitjen-e-patates-se-shishtavecit/100%Always2020-05-06 08:12
https://a2news.com/2020/05/06/kompanite-pfizer-dhe-biontech-nisin-testimin-e-vaksines-kunder-covid-19/100%Always2020-05-06 08:06
https://a2news.com/2020/05/06/aksident-prane-milotit-makina-perplas-kalimtarin/100%Always2020-05-06 07:38
https://a2news.com/2020/05/06/plagosen-me-arme-daje-e-nip-vetedorezohet-ne-polici-autori/100%Always2020-05-06 07:39
https://a2news.com/2020/05/06/be-mban-sot-samitin-e-zagrebit/100%Always2020-05-06 07:38
https://a2news.com/2020/05/06/raporti-i-freedom-house-shqiperia-ka-perkeqesim-bie-indeksi-i-demokracise/100%Always2020-05-06 07:35
https://a2news.com/2020/05/06/ne-hubei-hapen-shkollat-prej-32-ditesh-nuk-raportohet-asnje-rast-me-koronavirus/100%Always2020-05-06 07:12
https://a2news.com/2020/05/06/3-muaj-i-vetem-ne-det-te-hapur-per-shkak-te-koronavirusit/100%Always2020-05-06 07:11
https://a2news.com/2020/05/06/shtepia-e-bardhe-po-mendon-te-shperndaje-task-forcen-kunder-koronavirusit/100%Always2020-05-06 07:06
https://a2news.com/2020/05/06/flaket-shkaterrojne-qiellgervishtesen-ne-emiratet-arabe/100%Always2020-05-06 07:02
https://a2news.com/2020/05/05/gjermani-dy-raste-pozitive-te-borussia-monchengladbach/100%Always2020-05-06 07:16
https://a2news.com/2020/05/05/lufthansa-ne-bisedime-me-qeverine-gjermane-per-nje-plan-shpetimi/100%Always2020-05-06 07:22
https://a2news.com/2020/05/05/studimi-puna-nga-shtepia-rrit-produktivitetin/100%Always2020-05-06 07:23
https://a2news.com/2020/05/05/trump-reagon-ndaj-obsh-se-shba-ja-do-te-nxjerre-nje-raport-per-origjinen-e-covid-19/100%Always2020-05-06 07:27
https://a2news.com/2020/05/05/pacienti-zero-i-frances-ne-dhjetor-obsh-u-ben-thirrje-vendeve-qe-te-hetojne-rastet-e-para/100%Always2020-05-06 07:49
https://a2news.com/2020/05/05/a-eshte-gati-fakulteti-per-te-pritur-studentet-apeli-i-forte-i-fuges-te-mos-luhet-me-jeten-e-studenteve/100%Always2020-05-06 08:02
https://a2news.com/2020/05/05/largimi-i-dvoranit-nga-gjykata-e-larte-klgj-kerkon-opinion-nga-usaid-dhe-euralius/100%Always2020-05-06 07:58
https://a2news.com/2020/05/05/covid-19-ne-europe-britania-ka-bilancin-me-te-larte-te-viktimave-ne-europe/100%Always2020-05-05 19:37
https://a2news.com/2020/05/05/radiologu-ne-kruje-per-covid-19-i-kam-te-ngulitura-imazhet-raste-te-tilla-ka-patur-edhe-ne-janar/100%Always2020-05-06 08:22
https://a2news.com/2020/05/05/basha-mbledh-aleatet-diskutohet-per-reformen-zgjedhore/100%Always2020-05-06 08:55
https://a2news.com/2020/05/05/atentati-ndaj-prokurorit-arjan-ndoji-arrestohet-nje-i-dyshuar/100%Always2020-05-06 09:08
https://a2news.com/2020/05/05/sa-femije-jane-prekur-nga-koronavirusi-ne-shqiperi-shefja-e-infektivit-te-pediatrise-zbulon-shifren-per-a2/100%Always2020-05-06 09:10
https://a2news.com/2020/05/05/teksti-i-deklarates-se-zagrebit-nuk-permenden-anetarsime/100%Always2020-05-06 09:13
https://a2news.com/2020/05/05/vala-e-dyte-e-koronavirusit-ne-itali-do-te-jete-edhe-me-e-rende/100%Always2020-05-06 09:15
https://a2news.com/2020/05/05/itali-rritet-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19-ulen-infeksionet/100%Always2020-05-06 09:16
https://a2news.com/2020/05/05/endrra-30-vjecare-liverpool-ankthi-i-pritjes-per-titullin-nderprerja-prej-pandemise-kampionati-ne-rrezik/100%Always2020-05-06 09:32
https://a2news.com/2020/05/05/kura-per-covid-19-ne-izrael-shkencetaret-izolojne-antitrupin-drejt-arritjes-se-terapise/100%Always2020-05-06 09:34
https://a2news.com/2020/05/05/pandemia-ne-rajon-4-raste-te-reja-ne-kosove-shtohen-viktimat-ne-serbi-dhe-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-05-06 09:39
https://a2news.com/2020/05/05/ringritja-e-biznesve-problem-likuiditeti-pritet-paketa-e-trete/100%Always2020-05-06 09:40
https://a2news.com/2020/05/05/ndikimi-nga-pandemia-stabilizohet-tregu-valutor-euro-zbret-ne-123-5-leke/100%Always2020-05-06 09:42
https://a2news.com/2020/05/05/liria-e-medias-ne-shqiperi-borchardt-veterregullimi-opsioni-me-i-mire/100%Always2020-05-05 17:10
https://a2news.com/2020/05/05/kredite-me-probleme-zbriten-ne-82-ne-fund-te-muajit-shkurt/100%Always2020-05-06 09:48
https://a2news.com/2020/05/05/garancia-sovrane-biznesi-po-has-veshtiresi-ne-marrjen-e-kredive/100%Always2020-05-06 10:08
https://a2news.com/2020/05/05/takimi-me-bashen-perfaqesuesit-e-shoqates-se-turizmit-kerkojne-mbeshtetje/100%Always2020-05-05 15:09
https://a2news.com/2020/05/05/operacioni-forca-e-ligjit-bllokohen-12-milione-litra-nafte-ne-pronesi-te-lulzim-berishes/100%Always2020-05-06 10:46
https://a2news.com/2020/05/05/protokolli-i-formula-1-edhe-nese-ka-te-infektuar-nuk-do-te-pezullohet/100%Always2020-05-06 10:49
https://a2news.com/2020/05/05/rikthimi-me-revolucion-ne-angli-ndeshjet-te-reduktohen/100%Always2020-05-05 14:39
https://a2news.com/2020/05/05/deklarata-e-zagrebit-rajoni-e-ka-vendin-ne-be-por-nuk-permenden-afate/100%Always2020-05-05 16:09
https://a2news.com/2020/05/05/2020-viti-i-distancimit-fizik-moszbatimi-rrezikon-perhapjen-bino-sqaron-situaten/100%Always2020-05-05 14:42
https://a2news.com/2020/05/05/si-do-te-ndiheshit-po-te-karantinoheshit-me-31-femijet-tuaj/100%Always2020-05-05 14:22
https://a2news.com/2020/05/05/qytezes-se-84-liqeneve-i-mungojne-10-mije-turiste/100%Always2020-05-05 14:08
https://a2news.com/2020/05/05/zelanda-e-re-nuk-ka-me-raste-me-covid-19-por-kufijte-do-te-qendrojne-te-mbyllura-per-shume-kohe/100%Always2020-05-05 13:46
https://a2news.com/2020/05/05/ishulli-i-qarkullimit-rrugor-shoqata-e-autoshkollave-kerkon-nisjen-e-punes-me-masa-sigurie/100%Always2020-05-05 13:34
https://a2news.com/2020/05/05/kisha-e-mbyllur-nga-pandemia-prifti-iu-ofron-mundesine-besimtareve-te-rrefehen-ne-parking/100%Always2020-05-05 13:20
https://a2news.com/2020/05/05/sporti-ne-stand-by-vendim-vetem-pas-11-majit/100%Always2020-05-05 13:18
https://a2news.com/2020/05/05/berisha-gjithcka-ndodh-ne-kosove-eshte-e-lidhur-me-dosjen-thaci-dhe-lekuren-e-tij/100%Always2020-05-05 16:55
https://a2news.com/2020/05/05/5-vjecari-merr-makinen-e-prinderve-dhe-niset-per-te-blere-nje-lamborghini/100%Always2020-05-05 13:12
https://a2news.com/2020/05/05/mund-te-shkojme-ne-lufte-me-shba-ne-kina-ben-gati-bombarduesin-berthamor/100%Always2020-05-05 13:08
https://a2news.com/2020/05/05/plani-per-rihapjen-e-britanise-se-madhe-personat-obeze-mund-te-punojne-nga-shtepia/100%Always2020-05-05 12:22
https://a2news.com/2020/05/05/shqiperia-ne-izolim-berisha-ne-a2-po-mbillet-masivisht-kanabis/100%Always2020-05-05 12:06
https://a2news.com/2020/05/05/berisha-ne-a2-menaxhimi-i-pandemise-i-papershtatshem-u-manipuluan-shifrat/100%Always2020-05-05 12:03
https://a2news.com/2020/05/05/qendrimi-i-obsh-koronavirusi-ka-origjine-natyrore-kemi-prova-konkrete/100%Always2020-05-05 11:21
https://a2news.com/2020/05/05/rrefimi-ndryshe-koronavirusi-me-shpetoi-jeten/100%Always2020-05-05 11:11
https://a2news.com/2020/05/05/shba-3-trilione-dollare-borxh-per-te-perballuar-krizen/100%Always2020-05-05 10:50
https://a2news.com/2020/05/05/te-humbasesh-jeten-per-nje-maske-fytyre/100%Always2020-05-05 10:36
https://a2news.com/2020/05/05/ke-vendosur-masken-e-gabuar/100%Always2020-05-05 10:20
https://a2news.com/2020/05/05/kosove-vijojne-perplasjet-per-te-riun-e-vetevrare-ne-karantine/100%Always2020-05-05 10:19
https://a2news.com/2020/05/05/koronavirusi-spanja-regjistron-ulje-te-numrit-te-viktimave-per-te-treten-dite-radhazi/100%Always2020-05-05 10:17
https://a2news.com/2020/05/05/sa-e-sigurt-eshte-distanca-qe-ruajme-shikoni-sa-larg-shkojne-sterkalat-kur-kollitemi/100%Always2020-05-05 10:23
https://a2news.com/2020/05/05/airbus-prezanton-nuhatesin-e-ri-te-mjeteve-shperthyese-dhe-te-rrezikshme/100%Always2020-05-05 09:53
https://a2news.com/2020/05/05/pamjet-shqetesuese-te-ekzekutimit-te-liderit-te-nje-bande-motorristesh/100%Always2020-05-05 09:42
https://a2news.com/2020/05/05/bundesliga-ka-nje-date-per-rifillimin/100%Always2020-05-05 09:35
https://a2news.com/2020/05/05/koronavirusi-ne-shqiperi-konfirmohen-17-raste-te-reja/100%Always2020-05-05 09:22
https://a2news.com/2020/05/05/e-moshuara-vdes-nga-koronavirusi-e-njohura-i-vjedh-10-mije-euro-nga-llogaria/100%Always2020-05-05 09:07
https://a2news.com/2020/05/05/dita-e-deshmoreve-ben-bashke-meten-me-ramen-basha-homazhe-me-vete/100%Always2020-05-05 08:45
https://a2news.com/2020/05/05/universiteti-i-bonit-vdekshmeria-nga-covid-19-ne-gjermani-10-here-me-e-ulet-se-shifrat-aktuale/100%Always2020-05-05 08:26
https://a2news.com/2020/05/05/tjeter-i-kerkuar-nga-drejtesia-italiane-arrestohet-ne-vlore/100%Always2020-05-05 07:53
https://a2news.com/2020/05/05/digjet-parkingu-i-mjeteve-te-bllokuara-mbi-100-makina-te-shkaterruara/100%Always2020-05-05 08:05
https://a2news.com/2020/05/05/neymar-gati-te-pergjysmoje-rrogen-per-te-kaluar-te-barca/100%Always2020-05-05 08:04
https://a2news.com/2020/05/05/izraeli-zbulon-antitrupin-qe-lufton-koronavirusin/100%Always2020-05-05 08:03
https://a2news.com/2020/05/05/koronavirusi-shkakton-mbi-250-mije-viktima-ne-mbare-boten/100%Always2020-05-05 08:02
https://a2news.com/2020/05/05/conte-aleatet-e-dinin-per-ndihmat-ruse-italia-nuk-e-ndryshon-politiken/100%Always2020-05-05 08:00
https://a2news.com/2020/05/05/shba-raporton-nivelin-me-te-ulet-te-vdekjeve-nga-koronavirusi-ne-nje-muaj/100%Always2020-05-05 07:08
https://a2news.com/2020/05/05/373-punonjes-te-fabrikes-se-perpunimit-te-mishit-te-derrit-pozitive-me-covid-19-te-gjithe-asimptomatike/100%Always2020-05-05 07:07
https://a2news.com/2020/05/05/doktori-francez-koronavirusi-ka-qarkulluar-qe-ne-dhjetor/100%Always2020-05-05 07:05
https://a2news.com/2020/05/05/rrezohet-avioni-me-pajisje-kunder-koronavirusit-raportohen-viktima/100%Always2020-05-05 07:02
https://a2news.com/2020/05/04/epidemiologu-shqiptar-ne-shba-problemi-me-i-madh-tani-qendron-tek-disiplina/100%Always2020-05-05 07:53
https://a2news.com/2020/05/04/shperthen-bombola-e-gazit-skene-lufte-afer-romes/100%Always2020-05-05 07:50
https://a2news.com/2020/05/04/3-metra-larg-njeri-tjetrit-ne-det-si-shihet-draft-protokolli-nga-operatoret-turistike/100%Always2020-05-05 07:49
https://a2news.com/2020/05/04/e-frikshme-majmuni-akrobat-rremben-femijen-ne-syte-e-te-emes/100%Always2020-05-05 12:52
https://a2news.com/2020/05/04/shahini-universitetet-jane-te-qarte-deri-me-15-maj-sjellin-planet-e-tyre-te-detajuara-per-mbylljen-me-sukses-te-ketij-viti-akademik/100%Always2020-05-05 07:44
https://a2news.com/2020/05/04/10-te-prekur-ne-kampionatet-gjermane-ankth-per-rinisjen/100%Always2020-05-05 07:41
https://a2news.com/2020/05/04/analiza-e-koronavirusit-a2-ne-laboratorin-ku-dalin-pergjigjet-per-covid-19/100%Always2020-05-05 12:57
https://a2news.com/2020/05/04/epidemiologu-ulqinaku-ja-pse-eshte-mire-qe-te-kemi-raste-te-reja-cdo-dite/100%Always2020-05-05 07:28
https://a2news.com/2020/05/04/lehtesimi-i-masave-manastirliu-me-e-rendesishme-se-kurre-te-rrisim-vigjilencen/100%Always2020-05-05 07:25
https://a2news.com/2020/05/04/rezultati-ne-qershor-spitali-britanik-teston-ilacin-e-ri-kunder-covid-19/100%Always2020-05-05 07:21
https://a2news.com/2020/05/04/fluturimet-rinisin-kete-muaj-mbajtja-e-maskave-do-te-jete-e-detyrueshme/100%Always2020-05-05 07:20
https://a2news.com/2020/05/04/itali-195-viktima-ne-24-oret-e-fundit-nga-koronavirusi/100%Always2020-05-05 07:18
https://a2news.com/2020/05/04/ne-afganistan-nuk-duan-tia-dine-per-distancimin-social/100%Always2020-05-05 07:17
https://a2news.com/2020/05/04/pandemia-e-koronavirusit-iniciativa-e-perbashket-7-5-miliarde-euro-per-gjetjen-e-vaksines/100%Always2020-05-05 07:16
https://a2news.com/2020/05/04/ldk-aak-nisma-takim-per-te-harmonizuar-programin-qeverises/100%Always2020-05-05 07:15
https://a2news.com/2020/05/04/samiti-i-zagrebit-a-do-e-shperqendroje-covid-19-europen-nga-integrimi/100%Always2020-05-05 08:10
https://a2news.com/2020/05/04/ndikimi-i-covid-19-renie-ne-xhiro-edhe-per-industrine-ushqimore/100%Always2020-05-05 08:13
https://a2news.com/2020/05/04/pd-i-pergjigjet-socialisteve-bardhi-gati-per-reformen-zgjedhore-nese-ps-ja-ka-vullnet/100%Always2020-05-05 08:15
https://a2news.com/2020/05/04/puna-e-ild-se-vetem-nje-zyre-dhe-nje-inspektor-per-te-mbikqyrur-drejtesine/100%Always2020-05-04 19:39
https://a2news.com/2020/05/04/mberrin-ne-klgj-shkresa-e-dvoranit-zbardhen-argumentet/100%Always2020-05-05 08:17
https://a2news.com/2020/05/04/fshf-leter-qeverise-propozohet-protokolli-sanitar-per-organizimin-e-ndeshjeve-te-futbollit/100%Always2020-05-05 08:22
https://a2news.com/2020/05/04/gazetaret-pastrojne-liqenin-e-fierzes-sensibilizim-per-autoritetet-dhe-qytetaret/100%Always2020-05-04 14:11
https://a2news.com/2020/05/04/nis-stervitjen-ne-skuadra-e-pare-e-futbollit-ne-itali/100%Always2020-05-04 13:50
https://a2news.com/2020/05/04/rihapja-e-ekonomise-ne-maj-nisin-punen-biznese-te-reja-por-xhiroja-ne-krize/100%Always2020-05-04 13:46
https://a2news.com/2020/05/04/vlora-derdhet-ne-rruge-ne-zonen-e-gjelber-rikthehet-trafiku-i-zakonshem/100%Always2020-05-04 13:42
https://a2news.com/2020/05/04/ronaldo-nuk-terhiqet-deri-sa-te-thyeje-rekordin-e-pele/100%Always2020-05-04 13:41
https://a2news.com/2020/05/04/zv-kryeministri-belg-dhe-menyra-si-nuk-duhet-vene-maska/100%Always2020-05-04 13:40
https://a2news.com/2020/05/04/ish-zevendesministeri-i-financave-qeveria-nuk-po-ben-bamiresi-por-ka-detyrim-ligjor-te-ndihmoje/100%Always2020-05-04 13:34
https://a2news.com/2020/05/04/njerezit-te-izoluar-delet-pushtojne-rruget-e-qytetit/100%Always2020-05-04 13:32
https://a2news.com/2020/05/04/mbi-300-mije-britanike-kane-lene-duhanin-per-shkak-te-koronavirusit/100%Always2020-05-04 13:31
https://a2news.com/2020/05/04/efektivi-shkeli-rende-etiken-policia-reagon-pas-videos-virale/100%Always2020-05-04 13:30
https://a2news.com/2020/05/04/milva-ekonomi-ringritja-sfida-me-e-madhe-e-ekonomise-fasonet-te-ndahen-ne-kategori/100%Always2020-05-04 13:28
https://a2news.com/2020/05/04/kushtet-e-mjerueshme-te-emigranteve-ne-nju-jorkun-e-viteve-1800/100%Always2020-05-04 12:18
https://a2news.com/2020/05/04/vdekja-e-te-riut-ne-objektin-e-karantinimit-ministri-kosovar-mendon-doreheqjen/100%Always2020-05-04 12:19
https://a2news.com/2020/05/04/rrezohet-nje-helikopter-i-ministrise-se-brendshme-ne-shkup/100%Always2020-05-04 11:16
https://a2news.com/2020/05/04/koronavirusi-tjeter-bilanc-negativ-per-numrin-e-te-prekurve-ne-rusi/100%Always2020-05-04 11:15
https://a2news.com/2020/05/04/pandemia-ne-shba-trump-mund-te-kemi-100-mije-jete-te-humbura/100%Always2020-05-04 11:13
https://a2news.com/2020/05/04/drite-ne-fund-te-tunelit-per-disa-shtete-ne-evrope/100%Always2020-05-04 11:12
https://a2news.com/2020/05/04/kosova-lehteson-kufizimet-84-te-vdekur-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-05-04 11:10
https://a2news.com/2020/05/04/kurti-u-kerkua-copetim-i-territorit-nevojiten-zgjedhje-te-reja/100%Always2020-05-04 11:07
https://a2news.com/2020/05/04/koronavirusi-rikthehet-pas-3-javesh-ne-durres/100%Always2020-05-04 11:04
https://a2news.com/2020/05/04/klgj-shqyrton-neser-kerkesen-per-mandatin-e-dvoranit/100%Always2020-05-04 11:03
https://a2news.com/2020/05/04/sulmohet-me-thike-cifti-i-bashkeshorteve-ne-maliq/100%Always2020-05-04 11:02
https://a2news.com/2020/05/04/pagesa-40-mije-leke-rama-gjoba-per-subjektet-qe-nuk-aplikojne-per-punonjesit/100%Always2020-05-04 11:00
https://a2news.com/2020/05/04/reforma-zgjedhore-gjiknuri-kerkon-ndihmen-e-shba-per-dialogun-politik/100%Always2020-05-04 10:59
https://a2news.com/2020/05/04/per-here-te-pare-nje-vaksine-anti-covid-funksionon-ne-qelizat-njerezore/100%Always2020-05-04 10:57
https://a2news.com/2020/05/04/koronavirusi-ne-shqiperi-rritet-numri-i-te-prekurve-te-rinj-2-raste-edhe-ne-elbasan/100%Always2020-05-04 10:55
https://a2news.com/2020/05/04/venezuela-shmangem-sulmin-terrorist-te-mbeshtetur-nga-amerikanet/100%Always2020-05-04 10:54
https://a2news.com/2020/05/04/nuk-ka-perjashtim-te-trupit-gjykues-seanca-ndaj-tahirit-ne-apel-me-13-maj/100%Always2020-05-04 10:53
https://a2news.com/2020/05/04/ne-afrike-po-besojne-te-nje-pije-cudiberese-kunder-koronavirusit/100%Always2020-05-04 10:51
https://a2news.com/2020/05/04/35-milione-persona-te-infektuar-dhe-rreth-250-mije-viktima-nga-koronavirusi/100%Always2020-05-04 10:49
https://a2news.com/2020/05/04/masat-per-pandemine-soreca-koha-te-mendojme-per-fundin-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/100%Always2020-05-04 10:48
https://a2news.com/2020/05/04/kur-e-ke-fatin-te-shkruar/100%Always2020-05-04 10:42
https://a2news.com/2020/05/04/artistet-ne-karantine-kumbaro-duhet-mbeshtetje-financiare-per-kulturen/100%Always2020-05-04 10:40
https://a2news.com/2020/05/04/puna-per-vaksinen-trump-i-bindur-se-do-te-arrihet-brenda-vitit/100%Always2020-05-04 10:38
https://a2news.com/2020/05/04/italia-nis-te-hape-dyert-ngadale/100%Always2020-05-04 10:37
https://a2news.com/2020/05/04/nga-sot-zgjerohet-harta-e-zonave-te-gjelbra/100%Always2020-05-04 10:33
https://a2news.com/2020/05/04/pandemia-e-koronavirusit-serbia-do-ti-jape-fund-gjendjes-se-emergjences/100%Always2020-05-04 11:17
https://a2news.com/2020/05/04/koronavirusi-vijon-permiresimi-i-bilancit-ditor-ne-gjermani/100%Always2020-05-04 11:18
https://a2news.com/2020/05/03/covid-19-rusia-me-rritje-te-frikshme-te-infektuarve-ne-indi-shqetesojne-testimet/100%Always2020-05-03 21:09
https://a2news.com/2020/05/03/dy-jave-nga-hapja-e-bareve-makinetat-ne-rruge-nje-kafe-e-shpejte-ne-kohe-pandemie/100%Always2020-05-03 21:02
https://a2news.com/2020/05/03/serie-a-ndez-motoret-por-cr7-nuk-po-kthehet-dot-ne-itali/100%Always2020-05-03 21:00
https://a2news.com/2020/05/03/miti-holandez-dergohet-urgjentisht-ne-spital-e-shpeton-unaza/100%Always2020-05-03 20:56
https://a2news.com/2020/05/03/jo-vetem-pandemi-fermeret-gjermane-goditen-edhe-nga-thatesira/100%Always2020-05-03 20:54
https://a2news.com/2020/05/03/lutjet-e-se-dieles-papa-francesku-vaksina-te-shperndahet-ne-te-gjithe-boten/100%Always2020-05-03 18:27
https://a2news.com/2020/05/03/lajme-te-mira-nga-italia-bie-dukshem-numri-i-viktimave/100%Always2020-05-03 18:21
https://a2news.com/2020/05/03/qeveria-jep-miratimin-serie-a-kthehet-ne-fushe-rinisin-stervitjet/100%Always2020-05-03 18:18
https://a2news.com/2020/05/03/mbi-30-milione-turiste-vendas-per-festen-e-majit-ne-kine-1-8-miliarde-dollare-fitime-ne-dite/100%Always2020-05-03 19:05
https://a2news.com/2020/05/03/futbolli-ne-shqiperi-gati-per-rinisjen-fshf-propozon-protokollin-mjekesor/100%Always2020-05-03 17:41
https://a2news.com/2020/05/03/vaksina-kunder-covid-19-shkencetaret-ne-australi-pershpejtojne-testimet/100%Always2020-05-03 16:39
https://a2news.com/2020/05/03/nis-plazhi-ne-golem/100%Always2020-05-03 14:06
https://a2news.com/2020/05/03/gara-u-shty-formula-1-zbarkon-ne-rruget-e-holandes/100%Always2020-05-03 14:05
https://a2news.com/2020/05/03/turneu-i-tenisit-ne-gjermani-eventi-i-pare-sportiv-ne-epoken-koronavirus/100%Always2020-05-03 14:04
https://a2news.com/2020/05/03/reforma-zgjedhore-ku-ngeci-konsensusi-per-kodin-elektoral/100%Always2020-05-03 14:03
https://a2news.com/2020/05/03/e-diela-e-lirise-qytetaret-mbushin-rruget-dhe-sheshet/100%Always2020-05-03 13:07
https://a2news.com/2020/05/03/nje-viktime-cdo-44-sekonda-nga-koronavirusi-ne-shba/100%Always2020-05-03 13:01
https://a2news.com/2020/05/03/koronavirusi-ne-shqiperi-opozita-skeptike-ndaj-masave-te-autoriteteve/100%Always2020-05-03 12:59
https://a2news.com/2020/05/03/de-bruyne-tremb-city-n-dy-vite-pa-champions-jane-shume/100%Always2020-05-03 12:58
https://a2news.com/2020/05/03/kreativitet-ne-pandemi-video-e-murgeshave-te-santa-rosa-behet-virale/100%Always2020-05-03 12:56
https://a2news.com/2020/05/03/perhapja-e-koronavirusit-inteligjenca-five-eyes-kina-ka-fshehur-provat/100%Always2020-05-03 12:54
https://a2news.com/2020/05/03/iftari-ne-prizren-pa-besimtare-ne-xhami-por-me-besim-dhe-shprese/100%Always2020-05-03 12:53
https://a2news.com/2020/05/03/liria-e-shtypit-meta-paketa-antishpifje-termeti-dhe-koronavirusi-po-thellojne-regresin/100%Always2020-05-03 12:51
https://a2news.com/2020/05/03/rama-kjo-e-diele-e-bukur-do-te-pasohet-nga-lehtesime-te-vazhdueshme-por/100%Always2020-05-03 12:49
https://a2news.com/2020/05/03/basha-shqiperia-beri-hapa-pas-ne-indeksin-e-lirise-se-medias/100%Always2020-05-03 12:48
https://a2news.com/2020/05/03/infektohet-samiti-i-zagrebit-a2-siguron-agjenden-fokusi-te-integrimi-dhe-covid-19/100%Always2020-05-03 12:46
https://a2news.com/2020/05/03/libri-nuk-semuret/100%Always2020-05-03 12:42
https://a2news.com/2020/05/03/pogradec-thyejne-karantinen-dhe-dhunojne-policin/100%Always2020-05-03 12:20
https://a2news.com/2020/05/03/ministria-e-shendetesise-6-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/100%Always2020-05-03 12:17
https://a2news.com/2020/05/03/balluku-nga-neser-ndryshojne-rregullat-per-te-riatdhesuarit/100%Always2020-05-03 12:16
https://a2news.com/2020/05/03/lajm-i-keq-per-maturantet-shahini-nuk-do-te-lejohen-mbremjet-e-matures/100%Always2020-05-03 12:13
https://a2news.com/2020/05/03/ne-6-maj-riatdhesimi-i-fundit-nga-shba-ja/100%Always2020-05-03 09:50
https://a2news.com/2020/05/03/shkencetaret-me-shume-pak-mjete-mbrojtese-gjate-punes-me-lakuriqet-e-nates-laboratori-i-wuhanit-fshin-fotot/100%Always2020-05-03 12:06
https://a2news.com/2020/05/03/boris-johnson-pata-nevoje-per-shume-oksigjen-doktoret-pergatiten-njoftimin-e-vdekjes-time/100%Always2020-05-03 14:06
https://a2news.com/2020/05/02/koronavirusi-dentistet-franceze-dhe-mjeket-gjermane-proteste-nudo-per-mungesen-e-mjeteve-mbrojtese/100%Always2020-05-02 20:53
https://a2news.com/2020/05/02/ulet-numri-i-te-infektuarve-ne-kosove-38-te-sheruar-nga-koronavirusi/100%Always2020-05-02 21:42
https://a2news.com/2020/05/02/ulet-ndjeshem-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-france/100%Always2020-05-02 21:43
https://a2news.com/2020/05/02/imazhet-e-papublikuara-te-pengmarrjes-ne-ambasaden-iraniane-40-vjet-me-pare/100%Always2020-05-02 21:49
https://a2news.com/2020/05/02/fotot-me-qesharake-te-karantines/100%Always2020-05-02 21:47
https://a2news.com/2020/05/02/banoret-u-lejuan-te-dalin-vdekja-shetit-ne-plazhet-e-florida-s/100%Always2020-05-02 21:46
https://a2news.com/2020/05/02/spitali-i-parmes-mbyll-pavionin-per-koronavirusin-gezimi-i-mjekeve-dhe-infermiereve/100%Always2020-05-02 21:45
https://a2news.com/2020/05/02/pezullimi-i-dekretit-shba-vlereson-se-shteti-i-se-drejtes-ne-kosove-funksionon/100%Always2020-05-02 19:45
https://a2news.com/2020/05/02/albin-kurti-kerkon-zgjedhje-te-reja-ne-14-qershor/100%Always2020-05-02 19:43
https://a2news.com/2020/05/02/ligue-1-mund-te-perfundoje-ne-gjykate-lyon-udheheq-grupin-e-te-revoltuarve/100%Always2020-05-02 19:42
https://a2news.com/2020/05/02/dekatlon-ne-karantine-iluzioni-fantastik-i-sportistit-italian/100%Always2020-05-02 19:39
https://a2news.com/2020/05/02/kampionat-ne-vit-kalendarik-fifa-ne-amerike-po-pse-jo-edhe-ne-europe/100%Always2020-05-02 19:38
https://a2news.com/2020/05/02/kriza-e-shtypit-pandemia-i-dha-nje-grusht-gazetave/100%Always2020-05-02 19:36
https://a2news.com/2020/05/02/koronavirusi-shtepia-e-bardhe-ndalon-dr-faucin-te-deshmoje-ne-kongres/100%Always2020-05-02 19:34
https://a2news.com/2020/05/02/si-deshtoi-obsh-ne-menaxhimin-e-pandemise/100%Always2020-05-11 08:58
https://a2news.com/2020/05/02/shkrimtarja-e-harry-potter-dhuron-1-mln-paund-per-dy-organizata-bamiresie/100%Always2020-05-02 18:59
https://a2news.com/2020/05/02/koronavirusi-franca-zgjat-gjendjen-e-jashtezakonshme/100%Always2020-05-02 18:58
https://a2news.com/2020/05/02/kriza-e-koronavirusit-rritet-me-63-importi-i-grurit/100%Always2020-05-02 18:58
https://a2news.com/2020/05/02/rama-publikon-te-dhenat-e-coronavirus-worldometer-jemi-me-te-miret/100%Always2020-05-02 18:55
https://a2news.com/2020/05/02/13-miliarde-banore-dhe-vetem-1000-vdekje-si-e-izoloi-india-koronavirusin/100%Always2020-05-02 19:33
https://a2news.com/2020/05/02/3-metra-larg-njeri-tjetrit-ne-det-publikohet-draft-protokolli-per-pushimet/100%Always2020-05-02 18:54
https://a2news.com/2020/05/02/rikthehet-ankthi-ne-itali-ngrihet-serish-numri-i-viktimave/100%Always2020-05-02 16:42
https://a2news.com/2020/05/02/shqiperia-dhe-greqia-marreveshje-per-punetoret-sezonale-procedurat-qe-do-ndjeke-fermeri-grek/100%Always2020-05-02 18:51
https://a2news.com/2020/05/02/na-ishte-njehere-nje-virus-kina-provokon-shba-me-nje-video-te-animuar/100%Always2020-05-02 18:49
https://a2news.com/2020/05/02/boris-johnson-i-vendos-djalit-emrin-e-doktoreve-qe-e-shpetuan-nga-koronavirusi/100%Always2020-05-02 18:47
https://a2news.com/2020/05/02/rama-publikon-videon-e-gruas-qe-mposhti-koronavirusin-kjo-nuk-eshte-loje-te-behemi-roje-te-shendetit/100%Always2020-05-02 18:43
https://a2news.com/2020/05/02/stuhia-e-eres-rrezikon-jeten-e-dy-punetoreve/100%Always2020-05-02 18:39
https://a2news.com/2020/05/02/dasmoret-e-paftuar-ne-vend-te-familjareve-portrete-te-buzeqeshur/100%Always2020-05-02 18:38
https://a2news.com/2020/05/02/protesta-kunder-izolimit-nga-covid-19-qindra-amerikane-kerkojne-liri/100%Always2020-05-02 18:36
https://a2news.com/2020/05/02/pandemia-ne-rajon-te-dhena-pozitive-nga-kosova-4-viktima-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-05-02 14:08
https://a2news.com/2020/05/02/gjykata-e-le-ne-burg-te-akuzuarin-per-terrorizem-avokati-ne-vendlindje-i-rrezikohet-jeta/100%Always2020-05-02 14:07
https://a2news.com/2020/05/02/protesta-e-te-burgosurve-mjegulla-mbulon-qytetin-ne-pritje-te-iftarit-fotot-me-te-mira-te-javes/100%Always2020-05-02 13:27
https://a2news.com/2020/05/02/ishulli-i-kretes-goditet-nga-nje-termet-i-fuqishem/100%Always2020-05-02 13:33
https://a2news.com/2020/05/02/clirohen-korcaret-dreka-familjare-dhe-lojera-ne-kodrat-e-qytetit/100%Always2020-05-02 13:16
https://a2news.com/2020/05/02/vaksina-e-covid-19-merkel-do-te-kontribuojme-qe-te-jete-per-te-gjithe/100%Always2020-05-02 13:14
https://a2news.com/2020/05/02/kompetencat-e-presidentit-te-kosoves-kurti-kerkon-opinionin-e-venecias/100%Always2020-05-02 13:11
https://a2news.com/2020/05/02/linjat-ajrore-a-eshte-ky-fundi-i-fluturimeve-low-cost/100%Always2020-05-02 13:07
https://a2news.com/2020/05/02/del-ne-shitje-guri-henor-u-gjet-ne-shkretetiren-e-saharase/100%Always2020-05-02 13:04
https://a2news.com/2020/05/02/spektakel-virtual-per-femijet-ne-karantine-protagoniste-jane-kafshet-e-tyre-te-dashura/100%Always2020-05-02 12:29
https://a2news.com/2020/05/02/u-prezantuan-si-police-dhe-grabiten-familjen-ne-tirane-vihen-ne-pranga-3-autoret/100%Always2020-05-02 10:31
https://a2news.com/2020/05/02/spanjollet-rifitojne-lirine-lejohet-aktiviteti-fizik-pas-7-javesh-izolim/100%Always2020-05-02 14:00
https://a2news.com/2020/05/02/shba-aprovon-remdesivir-ilaci-ndihmon-ne-trajtimin-e-pacienteve-me-covid-19/100%Always2020-05-02 10:27
https://a2news.com/2020/05/02/koronavirusi-ne-shqiperi-ulet-serish-numri-i-rasteve-te-reja/100%Always2020-05-02 10:24
https://a2news.com/2020/05/02/presidenti-meta-apel-kunder-armikut-te-dukshem-te-pishave/100%Always2020-05-02 09:05
https://a2news.com/2020/05/02/ne-gojen-e-armikut/100%Always2020-05-02 09:04
https://a2news.com/2020/05/02/dalin-para-gjykates-dy-te-dyshuarit-si-autore-per-4-vrasje-ne-durres/100%Always2020-05-02 09:02
https://a2news.com/2020/05/02/kina-raporton-vetem-nje-rast-te-ri-me-covid-19-asnje-i-vdekur-prej-4-ditesh/100%Always2020-05-02 08:09
https://a2news.com/2020/05/02/arrestohet-ne-tirane-nje-38-vjecar-ne-kerkim-nga-italia-per-trafikim-lendesh-narkotike/100%Always2020-05-02 08:07
https://a2news.com/2020/05/02/i-zhdukur-prej-3-javesh-rishfaqet-ne-publik-kim-jong-un/100%Always2020-05-02 14:17
https://a2news.com/2020/05/02/nga-pensionistet-te-prinderit-me-femije-deri-ne-14-vjec-rregullat-e-reja-per-fundjaven/100%Always2020-05-02 07:59
https://a2news.com/2020/05/01/gati-per-te-rinisur-sezonin-por-te-klubi-gjerman-rezultojne-3-te-prekur-me-koronavirus/100%Always2020-05-01 20:48
https://a2news.com/2020/05/01/fati-i-dvoranit-ne-ked-ne-detyre-7-vjet-pertej-mandatit-klgj-vendos-pas-se-henes/100%Always2020-05-01 21:50
https://a2news.com/2020/05/01/mbyllja-e-parakohshme-e-sezonit-kaos-ne-skoci-me-ligen-e-futbollit/100%Always2020-05-01 21:45
https://a2news.com/2020/05/01/vendimi-i-kushtetueses-per-te-pezulluar-dekretin-e-thacit-reagon-politika-kosovare/100%Always2020-05-01 21:44
https://a2news.com/2020/05/01/papunesia-ish-zevendesministri-i-financave-vuajtja-ka-nisur-per-te-gjithe-sektoret-e-ekonomise/100%Always2020-05-01 20:45
https://a2news.com/2020/05/01/franca-raporton-ulje-te-viktimave-nga-koronavirusi/100%Always2020-05-01 20:42
https://a2news.com/2020/05/01/kreu-i-obsh-ne-mbrojtje-ghebreyesus-bota-kishte-mjaftueshem-kohe-per-te-parandaluar-perhapjen-e-virusit/100%Always2020-05-01 21:53
https://a2news.com/2020/05/01/masakra-ne-kanada-qeveria-do-ndaloje-shitjen-e-armeve-te-sulmit/100%Always2020-05-01 20:40
https://a2news.com/2020/05/01/te-jesh-nene-dhe-te-punosh-ne-kohe-pandemie/100%Always2020-05-01 20:38
https://a2news.com/2020/05/01/shefi-i-virologjise-ne-suedi-nuk-eshte-i-sigurt-per-masat-por-numri-i-viktimave-dhe-te-prekurve-bie/100%Always2020-05-01 20:35
https://a2news.com/2020/05/01/masat-e-reja-lehtesuese-kryeministri-rama-tregon-kur-do-te-hapen-berberet-dhe-lokalet/100%Always2020-05-01 20:33
https://a2news.com/2020/05/01/sociologu-covid-19-do-te-sjelle-nje-ndryshim-thelbesor-te-dramaturgjise-sociale-te-shoqerise/100%Always2020-05-01 20:32
https://a2news.com/2020/05/01/konflikt-mes-dy-familjeve-ne-maliq-plagoset-me-gershere-nje-person/100%Always2020-05-01 18:28
https://a2news.com/2020/05/01/premier-league-kerkon-te-mbylle-sezonin-zgjidhje-fushat-neutral/100%Always2020-05-01 17:53
https://a2news.com/2020/05/01/origjina-e-koronavirusit-obsh-kerkon-te-marre-pjese-ne-hetimet-qe-ka-nisur-kina/100%Always2020-05-01 17:52
https://a2news.com/2020/05/01/pranohet-kerkesa-e-vetevendosjes-gjykata-kushtetuese-pezullon-dekretin-e-thacit/100%Always2020-05-01 17:51
https://a2news.com/2020/05/01/tenisi-sporti-i-pare-qe-do-te-rinise-aktivitetin/100%Always2020-05-01 16:58
https://a2news.com/2020/05/01/bie-serish-nen-300-numri-i-viktimave-ne-itali/100%Always2020-05-01 16:57
https://a2news.com/2020/05/01/parlamenti-evropian-strehon-100-gra-te-pastreha/100%Always2020-05-01 16:56
https://a2news.com/2020/05/01/kostumi-revolucionar-per-jeten-e-nates-pas-pandemise-se-koronavirusit/100%Always2020-05-01 16:55
https://a2news.com/2020/05/01/punesimi-te-te-rinjte-puna-ne-shtet-e-veshtire-preferojne-sektorin-privat/100%Always2020-05-01 16:54
https://a2news.com/2020/05/01/liga-italiane-e-futbollit-ne-nje-ze-duam-te-perfundojme-sezonin/100%Always2020-05-01 16:53
https://a2news.com/2020/05/01/karantina-e-ambasadoreve-si-funksionon-diplomacia-ne-kohen-e-pandemise/100%Always2020-05-01 16:52
https://a2news.com/2020/05/01/kapet-shoferi-grek-mori-1-kuintal-hashash-ne-kufi-me-shqiperine/100%Always2020-05-01 16:35
https://a2news.com/2020/05/01/edhe-4-viktima-te-tjera-nga-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-05-01 16:32
https://a2news.com/2020/05/01/sindikatat-greke-ne-proteste-pavaresisht-masave-kunder-koronavirusit/100%Always2020-05-01 16:30
https://a2news.com/2020/05/01/covid-19-rrit-armaten-e-te-papuneve/100%Always2020-05-01 14:49
https://a2news.com/2020/05/01/covid-19-ka-hyre-ne-janar-mjeket-e-qsut-publikojne-imazhe-te-pranise-se-virusit/100%Always2020-05-01 16:29
https://a2news.com/2020/05/01/presidenti-pershendet-shqiptaret-nga-piramida-e-17-e-kufirit/100%Always2020-05-01 16:25
https://a2news.com/2020/05/01/pozat-me-te-bukura-te-kafsheve-dhe-natyres/100%Always2020-05-01 16:24
https://a2news.com/2020/05/01/emrat-e-qeverise-se-re-ldk-mbledh-kryesine-e-partise-ne-pritje-te-kushtetueses/100%Always2020-05-01 14:02
https://a2news.com/2020/05/01/pandemia-zgjat-deri-ne-24-muaj-bilanci-i-viktimave-ne-shba-mund-te-jete-disa-here-me-i-larte/100%Always2020-05-01 14:09
https://a2news.com/2020/05/01/madonna-habit-serish-do-te-dal-te-marr-pak-ajer-me-covid-19/100%Always2020-05-01 14:01
https://a2news.com/2020/05/01/me-pak-se-300-viktima-ne-nje-dite-ne-spanje-rritet-numri-i-te-sheruarve/100%Always2020-05-01 14:00
https://a2news.com/2020/05/01/perkujtohet-ayrton-senna-26-vite-nga-kthesa-e-mallkuar-ne-san-marino/100%Always2020-05-01 13:59
https://a2news.com/2020/05/01/heroina-te-pandemise-punonjeset-e-shtepise-se-femijes-dalin-pas-50-ditesh/100%Always2020-05-01 13:55
https://a2news.com/2020/05/01/studimi-i-shkencetareve-ne-paris-perhapja-e-covid-19-ne-france-nuk-erdhi-nga-kina/100%Always2020-05-01 12:50
https://a2news.com/2020/05/01/bozdo-ajo-qe-ndodh-me-fasonet-pasqyre-e-perqasjes-se-qeverise-me-covid-19/100%Always2020-05-01 12:28
https://a2news.com/2020/05/01/me-keto-syze-mund-te-shihni-temperaturen-e-njerezve/100%Always2020-05-01 12:26
https://a2news.com/2020/05/01/testimet-serologjike-mikrobiologu-tregon-per-a2-se-pse-jane-te-nevojshme/100%Always2020-05-01 12:23
https://a2news.com/2020/05/01/nuk-e-duam-kampionatin-nuk-jemi-si-interi-presidenti-i-juventusit-shkakton-polemika-per-nje-like/100%Always2020-05-01 11:48
https://a2news.com/2020/05/01/testet-serologjike-a-e-tregojne-vertet-imunitetin-ndaj-virusit/100%Always2020-05-01 11:46
https://a2news.com/2020/05/01/dita-e-punetoreve-sindikata-e-mjekeve-kushtet-duhet-te-permiresohen/100%Always2020-05-01 11:44
https://a2news.com/2020/05/01/korca-pa-covid-19-nderpritet-zinxhiri-i-transmetimit-pas-6-javesh/100%Always2020-05-01 11:43
https://a2news.com/2020/05/01/kampionati-nuk-nis-bundesliga-gjermane-shtyhet-deri-me-16-maj/100%Always2020-05-01 11:40
https://a2news.com/2020/05/01/koronavirusi-ne-shqiperi-9-raste-te-reja-dhe-18-te-sheruar-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-01 15:00
https://a2news.com/2020/05/01/pozon-per-te-festuar-fundin-e-karantines-31-vjecarja-bie-nga-shkembi-dhe-vdes/100%Always2020-05-01 11:36
https://a2news.com/2020/05/01/pandemia-e-covid-19-kreu-i-okb-ka-mungese-lidershipi-boteror/100%Always2020-05-01 11:35
https://a2news.com/2020/05/01/dy-te-arrestuar-per-vrasjen-e-dorian-shkozes-dhe-anxhelo-avdias/100%Always2020-05-01 11:31
https://a2news.com/2020/05/01/vrasja-e-dy-vellezerve-ne-durres-arrestohen-dy-persona/100%Always2020-05-01 12:24
https://a2news.com/2020/05/01/pandemia-ne-rajon-te-dhena-pozitive-ne-kosove-ulen-rastet-e-shtohen-te-sheruarit/100%Always2020-05-01 11:29
https://a2news.com/2020/05/01/video-ne-tiktok-duke-kercyer-me-kufomen-kritika-te-ashpra-per-infermieret/100%Always2020-05-01 11:26
https://a2news.com/2020/05/01/protestuesit-e-armatosur-futen-brenda-parlamentit-ligjvenesit-votojne-kunder-gjendjes-se-emergjences/100%Always2020-05-01 11:25
https://a2news.com/2020/05/01/kerkohej-per-organizate-kriminale-ne-itali-arrestohet-ne-peshkopi-35-vjecari/100%Always2020-05-01 11:21
https://a2news.com/2020/05/01/trump-besoj-se-virusi-eshte-krijuar-ne-nje-laborator-ne-wuhan/100%Always2020-05-01 11:18