XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/2018-e-protestave-babaleve-toyota-ve-dhe-vezeve/60%Daily2018-12-31 17:45
https://a2news.com/video/andi-lila-viti-i-luftetarit-kuqezi/60%Daily2018-12-31 17:40
https://a2news.com/video/viti-2018-rama-jep-llogari-para-gazetareve/60%Daily2018-12-31 17:15
https://a2news.com/video/oret-e-fundit-te-lojerave-te-fatit/60%Daily2018-12-31 16:50
https://a2news.com/video/krim-dhe-vetting-a-do-te-jete-2019-a-viti-i-ndryshimeve-te-medha-apo-zhgenjimeve-te-medha/60%Daily2018-12-31 16:17
https://a2news.com/video/panucci-arena-kombetare-dhe-organizimi-i-boterorit-duka-rrefehet-ne-a2-video/60%Daily2018-12-31 13:03
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-vit-ngjarjet-qe-shenuan-2018-n/60%Daily2018-12-31 12:48
https://a2news.com/video/tirane-makina-e-avokatit-perfshihet-nga-flaket/60%Daily2018-12-31 12:25
https://a2news.com/video/protesta-e-emigranteve-sejko-nje-parti-e-diaspores-nuk-eshte-zgjidhje/60%Daily2018-12-30 16:14
https://a2news.com/video/tronditet-elbasani-vriten-me-arme-3-persona/60%Daily2018-12-30 13:41
https://a2news.com/video/dhuratat-e-fundvitit-shqiptaret-nuk-kursehen/60%Daily2018-12-28 21:36
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-28-12-2018/60%Daily2018-12-28 21:35
https://a2news.com/video/a2-debat-28-12-2018/60%Daily2018-12-28 21:34
https://a2news.com/video/vrasja-ne-laprake-a2-siguron-fotot-e-atentatoreve/60%Daily2018-12-28 17:50
https://a2news.com/video/instat-9-mujori-2018-ekonomia-rritet-me-43/60%Daily2018-12-28 17:05
https://a2news.com/video/shifrat-e-instat-opozita-rritje-ne-leter-nuk-ndihet/60%Daily2018-12-28 16:55
https://a2news.com/video/pse-i-ndryshoi-rama-ministrat-veterane/60%Daily2018-12-28 15:20
https://a2news.com/video/gazmend-bardhi-ndryshimet-tentative-e-deshtuar-qeverise-i-ka-mbaruar-mandati/60%Daily2018-12-28 14:36
https://a2news.com/video/analistet-emerimet-kane-funksion-simbolik-kancelarite-po-kerkojne-cv-ne-e-ministrit-te-jashtem/60%Daily2018-12-28 14:22
https://a2news.com/video/kreu-i-klp-kriteret-ne-favor-dhe-disfavor-te-rizgjedhjes-se-arta-markut-i-ftuari-27-12-2018/60%Daily2019-01-18 15:51
https://a2news.com/video/ambasadori-i-kosoves-beogradi-keqperdor-dialogun-ka-komunikim-me-shume-fytyra/60%Daily2018-12-28 09:31
https://a2news.com/video/oferta-per-studentet-pro-dhe-kunder-a2-debat-27-12-2018/60%Daily2019-01-25 19:30
https://a2news.com/video/demokratet-ne-pritje-per-te-votuar-kryesine-e-re/60%Daily2018-12-27 19:38
https://a2news.com/video/asambleja-e-ps-priten-vendime-te-rendesishme/60%Daily2018-12-27 19:36
https://a2news.com/video/ikja-e-shqiptareve-dhe-strategjia-e-punesimit-ditari-ora-1300-27-12-2018/60%Daily2018-12-27 17:10
https://a2news.com/video/armepushimi-perkthimi-me-i-mire-i-vitit/60%Daily2018-12-27 16:57
https://a2news.com/video/a2-business-27-12-2018/60%Daily2018-12-27 16:01
https://a2news.com/video/vrasja-ne-laprake-policia-ne-kerkim-te-nje-19-vjecari/60%Daily2018-12-27 14:28
https://a2news.com/video/mbreti-i-memeve-ne-a2-sejko-nga-neser-tre-dite-tubim-na-mohuan-lejen-si-te-ishim-ekstremiste/60%Daily2018-12-27 13:29
https://a2news.com/video/ikjet-ne-mjekesi-rakacolli-levizshmeria-fenomen-normal-kemi-punesuar-765-kete-vit/60%Daily2018-12-27 09:29
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-26-12-2018/60%Daily2018-12-26 22:03
https://a2news.com/video/a2-business-week-26-12-2018/60%Daily2019-02-08 17:11
https://a2news.com/video/me-biciklete-rreth-botes-jacky-chen-arrin-ne-tirane/60%Daily2018-12-26 21:45
https://a2news.com/video/cilat-kerkesa-i-plotesohen-studenteve-a2-debat-26-12-2018/60%Daily2019-01-25 19:30
https://a2news.com/video/pse-rebelohen-studentet/60%Daily2019-01-11 10:11
https://a2news.com/video/arbritrat-zgjedhin-me-te-miret-e-vitit/60%Daily2018-12-26 21:30
https://a2news.com/video/bidaj-ne-a2-tani-po-hame-dhjamin-por-do-preken-punetoret/60%Daily2018-12-26 16:53
https://a2news.com/video/tri-shfaqje-teatrale-ne-tri-dite/60%Daily2018-12-26 16:43
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-25-12-2018/60%Daily2018-12-26 15:45
https://a2news.com/video/basha-rama-mashtroi-studentet-eshte-ne-panik/60%Daily2018-12-26 14:32
https://a2news.com/video/pazari-i-fundvitit-tregtaret-ka-me-pak-bleres/60%Daily2018-12-26 13:15
https://a2news.com/video/rama-nuk-preket-buxheti-ligji-i-arsimit-te-larte-nuk-ndryshon/60%Daily2018-12-26 12:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-25-12-2018-2/60%Daily2018-12-26 12:08
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-26-12-2018/60%Daily2018-12-26 12:07
https://a2news.com/video/kreu-i-infermiereve-kemi-me-shume-profesioniste-sesa-nevojiten/60%Daily2018-12-26 10:06
https://a2news.com/video/pedagoget-ultimatum-qeverise-anulo-ligjin/60%Daily2018-12-26 08:58
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-25-12-2018/60%Daily2018-12-25 21:40
https://a2news.com/video/nje-dite-me-babagjyshin-ne-tirane/60%Daily2018-12-25 20:50
https://a2news.com/video/1-5-milione-shqiptare-emigrante/60%Daily2018-12-25 18:57
https://a2news.com/video/paketa-antishpifje-pse-fokusi-te-portalet-a2-debat-25-12-2018/60%Daily2019-01-25 19:30
https://a2news.com/video/nje-shpjegim-me-shifra-si-po-largohen-shqiptaret/60%Daily2018-12-25 17:14
https://a2news.com/video/investimet-ne-ngerc-eksperti-qeveria-mori-parate-ska-dhene-sherbime/60%Daily2018-12-25 16:23
https://a2news.com/video/rokada-e-ministrave-si-do-te-ndryshoje-qeverisja-a2-debat-24-12-2018/60%Daily2019-01-25 19:30
https://a2news.com/video/ferdinand-samarxhi-ne-a2-perandori-ilir-vendosi-krishtlindjet/60%Daily2018-12-25 15:18
https://a2news.com/video/pyetja-pa-takt-e-trump-a-beson-ende-te-babagjyshi/60%Daily2018-12-25 14:28
https://a2news.com/video/largimi-i-mundshem-i-panucci-t-si-ndikon-te-kombetarja/60%Daily2018-12-25 12:27
https://a2news.com/video/8801/60%Daily2018-12-25 12:24
https://a2news.com/video/festat-e-fundvitit-shqiptaret-i-kalojne-ne-shtepi/60%Daily2018-12-25 11:44
https://a2news.com/video/largimi-i-shqiptareve-sulka-qeveria-te-ndryshoje-qasje/60%Daily2018-12-24 17:44
https://a2news.com/video/me-ibrahim-kodren-nga-milano-ne-lugano/60%Daily2018-12-24 17:21
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1200-24-12-2018/60%Daily2018-12-24 15:58
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-24-12-2018/60%Daily2019-01-03 15:12
https://a2news.com/video/largimi-i-te-miturve-nga-shtepite-fenomen-shqetesues/60%Daily2018-12-24 14:20
https://a2news.com/video/trump-ushtaret-kthehen-ne-shtepi-turqia-lufton-isis-ne-siri/60%Daily2018-12-24 13:05
https://a2news.com/video/ekonomia-e-varur-nga-bizneset-shqiptare-pak-ndikim-te-huajt/60%Daily2018-12-24 11:21
https://a2news.com/video/dekani-i-filologjikut-po-shfrytezojme-rezervat-rrezikojme-kolapsin/60%Daily2018-12-24 09:42
https://a2news.com/video/pikat-e-basteve-1-jave-perpara-mbylljes/60%Daily2018-12-24 08:49
https://a2news.com/video/pedagoget-dialog-me-ramen-pas-anulimit-te-ligjit/60%Daily2018-12-23 20:36
https://a2news.com/video/tkz-festojne-pervjetorin-nderohet-cana/60%Daily2018-12-23 17:19
https://a2news.com/video/edi-rama-pret-ne-zyre-efektiven-ina-nuku/60%Daily2018-12-23 16:54
https://a2news.com/video/produktet-ushqimore-eksport-pa-barriera-ne-rajon/60%Daily2018-12-22 13:44
https://a2news.com/video/debimi-i-ambasadorit-iranian-cndodh-te-kampi-ne-manze-ku-jetojne-disidentet/60%Daily2018-12-21 19:13
https://a2news.com/video/studentet-mbyllin-protesten-vijne-ne-janar/60%Daily2018-12-21 16:47
https://a2news.com/video/eksportuesit-kunder-qeverise-per-tvsh-ne-e-inputeve/60%Daily2018-12-21 14:46
https://a2news.com/video/protesta-e-studenteve-me-e-bukura-ne-27-vite/60%Daily2018-12-21 13:23
https://a2news.com/video/ndertuesit-ankohen-per-taksat-e-larta-kostot-te-qytetaret/60%Daily2018-12-21 12:42
https://a2news.com/video/fatmir-mediu-ne-kuvend-per-studentet-mandatet-nuk-na-digjeshin/60%Daily2018-12-21 10:32
https://a2news.com/video/ngrihet-klgj-nis-puna-per-gjykaten-antikorrupsion/60%Daily2018-12-20 18:30
https://a2news.com/video/te-ardhurat-nga-dividendi-ne-renie-vetem-24-milione-leke-me-2018/60%Daily2018-12-20 16:13
https://a2news.com/video/ekskluzive-gjici-zyrtarizon-goditjen-e-madhe-te-kukesit-ne-merkato/60%Daily2018-12-20 13:56
https://a2news.com/video/opozita-ne-kuvend-dhe-ne-proteste-grida-duma-do-jemi-aty-vetem-per-studentet/60%Daily2018-12-20 10:01
https://a2news.com/video/kredi-per-studentet-cocoli-qeveria-te-mbuloje-nje-pjese-te-interesave/60%Daily2018-12-19 16:39
https://a2news.com/video/ushtaraket-te-vishen-police-komisioni-i-sigurise-rrezon-propozimin/60%Daily2018-12-19 15:46
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-bylykbashi-paketa-kalon-ne-komision-rama-sdo-konsensus/60%Daily2018-12-19 14:27
https://a2news.com/video/ekspozite-ne-zvicer-ne-nderim-te-mjeshtrit-shqiptar-te-piktures/60%Daily2018-12-19 12:22
https://a2news.com/video/ish-ambasadori-i-shqiperise-ne-okb-nuk-besoj-se-ka-plan-trump-per-ballkanin/60%Daily2018-12-19 09:21
https://a2news.com/video/meta-do-ta-degjoni-zerin-e-studenteve/60%Daily2018-12-19 08:29
https://a2news.com/video/de-niro-per-cnn-trump-nje-enderr-e-keqe/60%Daily2018-12-18 16:49
https://a2news.com/video/buxheti-per-arsimin-ekspertet-te-ndare-per-5-shin/60%Daily2018-12-18 15:17
https://a2news.com/video/si-u-bind-oketa-te-rikthehet-ne-pd/60%Daily2018-12-18 14:26
https://a2news.com/video/opozita-ne-parlament-balla-rendesi-per-reformen-ne-drejtesi-spaho-rikthehemi-per-studentet/60%Daily2018-12-18 13:44
https://a2news.com/video/ngjela-ne-2019-en-nis-gjyqi-per-ish-zyrtaret-e-korruptuar/60%Daily2018-12-18 10:02
https://a2news.com/video/eksploziv-televizionit-ne-greqi/60%Daily2018-12-17 16:57
https://a2news.com/video/renia-e-eksporteve-ciko-ja-dy-rreziqet-qe-na-kercenojne/60%Daily2018-12-17 16:54
https://a2news.com/video/prezantohet-testamenti-i-sabri-hamitit/60%Daily2018-12-17 16:54
https://a2news.com/video/merr-jete-liga-profesioniste-e-futbollit/60%Daily2018-12-17 16:33
https://a2news.com/video/me-leksione-ne-proteste-studentet-ska-dialog/60%Daily2018-12-16 17:08
https://a2news.com/video/legjenda-krasniqi-pashe-nje-dyluftim-si-rralle-here-uldedaj-do-te-arrije-titullin-e-madh/60%Daily2018-12-16 12:20
https://a2news.com/video/jurgeni-pas-triumfit-tani-pushime-por-dua-te-fitoj-cdo-gjerdan/60%Daily2018-12-16 10:27
https://a2news.com/video/mblidhet-kuvendi-kombetar-i-pd-basha-hap-dyert-per-mendimin-kritik/60%Daily2018-12-15 18:05
https://a2news.com/video/pd-deputetet-dhe-kryetaret-e-bashkive-me-zgjedhje/60%Daily2018-12-15 13:27
https://a2news.com/video/protesta-e-studenteve-policia-u-sekuestron-ngroheset-me-gaz/60%Daily2018-12-15 10:10
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-14-12-2019/60%Daily2018-12-15 08:56
https://a2news.com/video/a2-debat-14-12-2018/60%Daily2018-12-14 22:05
https://a2news.com/video/a2-ne-prishtine-ne-diten-historike-te-kosoves/60%Daily2018-12-14 17:55
https://a2news.com/video/pedagogia-e-gjermanishtes-grupet-jane-plot-bejne-tre-muaj-kurs-dhe-emigrojne-2/60%Daily2018-12-14 17:16
https://a2news.com/video/remitancat-eksperti-para-konsumi-per-familjet-jo-investime/60%Daily2018-12-14 16:47
https://a2news.com/video/moment-i-rendesishem-e-presim-ne-nato/60%Daily2018-12-14 16:43
https://a2news.com/video/cmimi-i-bibliofilise-tregimet-e-mocme-te-kutelit-fitojne-serish-pas-tre-dekadash/60%Daily2018-12-14 15:07
https://a2news.com/video/ben-andoni-ne-a2-ushtria-vendim-historik-por-eshte-ende-hapi-i-pare/60%Daily2018-12-14 14:26
https://a2news.com/video/ambasadori-ceku-kosova-arriti-pavaresine-ushtarake-edhe-serbet-po-e-kuptojne/60%Daily2018-12-14 13:45
https://a2news.com/video/historike-forca-e-sigurise-se-kosoves-shnderrohet-ne-ushtri/60%Daily2018-12-14 13:10
https://a2news.com/video/trajneri-prenga-nis-zyrtarisht-punen-te-laci/60%Daily2018-12-14 12:16
https://a2news.com/video/pedagogia-e-gjermanishtes-grupet-jane-plot-bejne-tre-muaj-kurs-dhe-emigrojne/60%Daily2018-12-14 10:41
https://a2news.com/video/i-ftuari-14-12-2018/60%Daily2018-12-14 09:32
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-13-12-2019/60%Daily2018-12-13 21:12
https://a2news.com/video/a2-debat-13-12-2018/60%Daily2018-12-13 21:03
https://a2news.com/video/ne-konviktet-e-bujqesorit-si-ne-mesjete/60%Daily2018-12-13 18:37
https://a2news.com/video/familjet-shpenzojne-per-ushqim-qytetaret-ne-hall-me-parate/60%Daily2018-12-13 17:07
https://a2news.com/video/shperblimi-i-qeverise-pensionistet-lemosh-po-tallen-me-ne/60%Daily2018-12-13 17:06
https://a2news.com/video/pr-ligji-i-ri-per-rritjen-e-pensionit-te-minatoreve-e-naftetareve/60%Daily2018-12-13 15:42
https://a2news.com/video/civici-duhet-rritur-mbeshtetja-per-arsimit-por-e-veshtire-5-a2-business-13-12-2018/60%Daily2019-02-08 17:10
https://a2news.com/video/protesta-e-jelekeve-te-verdhe-ne-france-shenohet-viktima-e-gjashte/60%Daily2018-12-13 15:05
https://a2news.com/video/alibeaj-klgj-dhe-klp-episodi-i-fundit-i-deshtuar/60%Daily2018-12-13 14:36
https://a2news.com/video/vasilika-hysi-ne-a2-spak-u-dhe-byroja-nuk-jane-shkopi-magjik-duhet-bashkepunim/60%Daily2018-12-13 12:17
https://a2news.com/video/euro-ne-pikiate-parashikim-i-zymte-i-eksperteve/60%Daily2018-12-12 21:47
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-12-12-2019/60%Daily2018-12-12 21:36
https://a2news.com/video/partizani-kukesi-te-kuqte-syte-nga-arratia/60%Daily2018-12-12 20:19
https://a2news.com/video/babagjyshi-sekret-per-femijet-shqiptare/60%Daily2018-12-12 20:00
https://a2news.com/video/6129/60%Daily2018-12-12 14:04
https://a2news.com/video/berisha-protesta-e-studenteve-eshte-nje-revolucion-rama-i-ka-kercenuar-i-ftuari-11-12-2018/60%Daily2019-01-18 15:51
https://a2news.com/video/ditari-ora-19-11-12-2018/60%Daily2018-12-11 21:36
https://a2news.com/video/qytetaret-e-tiranes-ne-mbeshtetje-te-studenteve/60%Daily2018-12-11 20:33
https://a2news.com/video/studentet-ne-diten-e-7-te-protestes/60%Daily2018-12-11 19:17
https://a2news.com/video/5788/60%Daily2018-12-11 12:50
https://a2news.com/video/gjata-ne-a2-procesi-per-klp-moment-i-rende-paligjshmerie/60%Daily2018-12-11 10:25
https://a2news.com/video/kryeministri-kerkon-dialog-studentet-nuk-terhiqen/60%Daily2018-12-10 18:40
https://a2news.com/video/raportet-e-pd-e-ps-per-vetting-ne-politike/60%Daily2018-12-10 17:41
https://a2news.com/video/amnistia-politika-vendos-per-fatin-e-600-te-burgosurve/60%Daily2018-12-10 17:13
https://a2news.com/video/fjalet-e-fundit-te-khashoggit-nuk-marr-dot-fryme/60%Daily2018-12-10 13:09
https://a2news.com/video/sa-kushton-arsimimi-ne-shqiperi/60%Daily2018-12-10 12:40
https://a2news.com/video/fmn-apel-qeverise-rrit-investimet-ne-arsim/60%Daily2018-12-10 11:45
https://a2news.com/video/perplasje-dhe-dhune-mes-studenteve-ne-proteste/60%Daily2018-12-09 16:33
https://a2news.com/video/osbe-luftoni-korrupsionin-reforma-ne-drejtesi-kyce/60%Daily2018-12-09 14:19
https://a2news.com/video/pedagogu-marka-flet-per-a2-news-u-sulmuam-nga-huligane-te-partive-politike/60%Daily2018-12-09 11:27
https://a2news.com/video/studentet-refuzojne-dialogun-me-lindita-nikollen/60%Daily2018-12-08 19:05
https://a2news.com/video/kacifas-policia-shmang-incidentet-ne-bularat/60%Daily2018-12-08 17:11
https://a2news.com/video/prishtina-apo-londra-dua-lipa-rrefehet-ne-cnn/60%Daily2018-12-08 16:44
https://a2news.com/video/opec-ul-prodhimin-e-naftes-cmimet-fillojne-rritjen/60%Daily2018-12-08 15:36
https://a2news.com/video/basha-vetting-ose-rrezohet-kuvendi-studentet-filluan-dhjetorin-e-dyte/60%Daily2018-12-08 15:24
https://a2news.com/video/trazohet-gjirokastra-arrestime-e-incidente-per-kacifas/60%Daily2018-12-08 15:53
https://a2news.com/video/protesta-e-studenteve-albana-vokshi-dhe-milva-ikonomi-ne-debat-7-12-2018/60%Daily2019-01-25 19:30
https://a2news.com/video/shqiptaret-shpenzojne-gjysmen-e-buxheteve-per-ushqim/60%Daily2018-12-08 12:50
https://a2news.com/video/jorida-tabaku-dhe-arbi-mazniku-ne-debat-06-12-2018/60%Daily2019-01-25 19:30
https://a2news.com/video/haradinaj-ne-a2-pas-formimit-te-ushtrise-do-te-aplikojme-per-ne-nato-i-ftuari-07-12-2018/60%Daily2019-01-18 15:51
https://a2news.com/video/meta-ligjet-e-reformes-ne-drejtesi-duhen-ndryshuar-i-ftuari-06-12-2018/60%Daily2019-01-18 15:51
https://a2news.com/video/nisma-e-re-zone-e-lire-ekonomike-ne-tirane/60%Daily2018-12-07 18:30
https://a2news.com/video/zgjidhen-8-anetaret-e-ked-pd-shorti-nuk-eshte-ligjor/60%Daily2018-12-07 16:32
https://a2news.com/video/sa-veshtire-te-besh-biznes-ekspertet-listojne-problematikat-ne-shqiperi/60%Daily2018-12-07 16:30
https://a2news.com/video/mbi-5000-dosje-gjyqtaresh-terhiqen-per-hetim/60%Daily2018-12-07 15:09
https://a2news.com/video/studentet-arrijne-qellimin-terhiqet-qeveria/60%Daily2018-12-06 19:35
https://a2news.com/video/aleatet-e-pd-pa-vetting-ne-politike-digjen-mandatet/60%Daily2018-12-06 19:11
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-euro-2020-verdikti-i-legjendave/60%Daily2018-12-06 16:22
https://a2news.com/video/venecia-manja-e-bylykbashi-perplasen-ne-a2-news/60%Daily2018-12-06 16:19
https://a2news.com/video/cmimet-e-kripura-te-apartamenteve-dhe-qirave/60%Daily2018-12-06 15:57
https://a2news.com/video/fitojne-jelekverdhet-taksa-hiqet-nga-buxheti/60%Daily2018-12-06 15:51
https://a2news.com/video/panucci-ne-lufte-te-bashkuar-arrijme-objektivat/60%Daily2018-12-06 15:37
https://a2news.com/video/a2-news-partner-ekskluziv-i-cnn-ne-shqiperi-nis-transmetimin/60%Daily2018-12-06 15:11