XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/dule-pbdnj-bashkepunim-me-mega-n-ne-zgjedhjet-vendore/60%Daily2019-01-31 22:10
https://a2news.com/video/te-denuarit-qe-do-i-nenshtrohen-sistemit-41-bis/60%Daily2019-01-31 21:23
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-31-01-2019/60%Daily2019-01-31 21:17
https://a2news.com/video/a2-debat-31-01-2019-te-ftuar-elona-gjebrea-dhe-aldo-bumci/60%Daily2019-01-31 20:13
https://a2news.com/video/bularati-dule-pe-kerkoi-informacion-te-detajuar-te-zbardhet-ngjarja/60%Daily2019-01-31 20:09
https://a2news.com/video/i-ftuari-vangjel-dule-si-nisi-ngjarja-e-bularatit/60%Daily2019-01-31 20:01
https://a2news.com/video/dita-jone-31-01-2019/60%Daily2019-01-31 18:26
https://a2news.com/video/dosja-339-perplas-deputetet-e-ps-pd-ne-a2-debat/60%Daily2019-01-31 18:06
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-31-01-2019/60%Daily2019-01-31 18:05
https://a2news.com/video/vorteksi-polar-mbi-liqenin-micigan-pa-koment/60%Daily2019-01-31 16:59
https://a2news.com/video/pedagoget-takim-me-ministren-studentet-ne-pritje/60%Daily2019-01-31 16:22
https://a2news.com/video/anetari-i-kpk-hamitaj-jep-shpjegime-ne-prokurori/60%Daily2019-01-31 16:21
https://a2news.com/video/kuvendi-rrezon-meten-per-bahri-shaqirin/60%Daily2019-01-31 16:15
https://a2news.com/video/kampionati-dhe-kombetarja-sfidat-e-valdet-rames/60%Daily2019-01-31 16:13
https://a2news.com/video/a2-business-30-01-2019-2/60%Daily2019-01-31 21:25
https://a2news.com/video/ceku-taksa-do-te-rrezoje-haradinajn/60%Daily2019-01-31 14:25
https://a2news.com/video/a-e-kalon-dot-atlantikun-debate-rama-berisha-ne-kuvend/60%Daily2019-01-31 14:16
https://a2news.com/video/gallup-popullariteti-i-lidereve-boterore-ne-pikiate/60%Daily2019-01-31 14:01
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-31-01-2019/60%Daily2019-01-31 16:26
https://a2news.com/video/opozita-ne-kosove-qeveria-deshtoi-te-dorehiqet/60%Daily2019-01-31 13:05
https://a2news.com/video/vasili-manja-fyerje-dhe-perplasje-ne-kuvend/60%Daily2019-01-31 12:49
https://a2news.com/video/kina-teston-trenin-me-te-shpejte-nentokesor/60%Daily2019-01-31 11:29
https://a2news.com/video/thellohet-kriza-haradinaj-kunder-thacit-e-veselit/60%Daily2019-01-31 11:17
https://a2news.com/video/paradoksi-sigurojme-makinat-por-jo-jeten-dhe-shendetin/60%Daily2019-01-31 11:11
https://a2news.com/video/shba-shnderrohen-ne-siberi-temperaturat-arrijne-50-grade/60%Daily2019-01-31 11:07
https://a2news.com/video/drejtesia-nis-mesim-ne-gjimnaz-fakulteti-i-bllokuar/60%Daily2019-01-31 11:00
https://a2news.com/video/afrim-krasniqi-politikanet-me-aktive-ne-fund-te-listes-biznesmenet/60%Daily2019-01-31 10:52
https://a2news.com/video/mashtruesi-ne-tirane-rikthehet-loja-e-kontrasteve-ne-arturbina/60%Daily2019-01-31 10:40
https://a2news.com/video/detaje-te-reja-mbi-vrasjen-se-ish-efektivit-te-fnsh/60%Daily2019-01-31 10:30
https://a2news.com/video/gogu-vettingu-44-jane-perjashtuar-nga-sistemi/60%Daily2019-01-31 08:48
https://a2news.com/video/a2-business-week-raporti-i-fmn-beqiraj-i-balancuar-soko-shuplaka-e-dyte-ndaj-qeverise/60%Daily2019-02-08 17:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-30-01-2019/60%Daily2019-01-30 21:24
https://a2news.com/video/a-po-rikthehet-imuniteti-per-deputetet-a2-debat-30-01-2019/60%Daily2019-01-30 20:08
https://a2news.com/video/stadiumi-i-ri-i-kukesit-gjici-zbulon-detajet/60%Daily2019-01-30 16:12
https://a2news.com/video/a2-business-30-01-2019/60%Daily2019-01-30 16:00
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-30-01-2019/60%Daily2019-01-30 15:54
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-30-01-2019/60%Daily2019-01-30 15:48
https://a2news.com/video/tirane-vritet-me-arme-zjarri-ish-efektivi-i-fnsh/60%Daily2019-01-30 14:46
https://a2news.com/video/stadiumi-i-ri-kukesi-gati-te-kthehet-ne-shtepi/60%Daily2019-01-30 14:21
https://a2news.com/video/raporti-i-fmn-si-vleresohet-nga-mazhoranca/60%Daily2019-01-30 14:19
https://a2news.com/video/anetari-i-autoritetit-te-dosjeve-jemi-te-pavarur-por-kerkojme-manualisht-miliona-dokumente/60%Daily2019-01-30 14:10
https://a2news.com/video/dita-jone-30-janar-2019/60%Daily2019-01-30 14:01
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-30-01-2019/60%Daily2019-01-30 13:19
https://a2news.com/video/kushtetuesja-pa-vetting-manja-ngrihet-brenda-marsit/60%Daily2019-01-30 12:42
https://a2news.com/video/hec-et-private-rrisin-prodhimin-garantojne-20-te-energjise/60%Daily2019-01-30 10:50
https://a2news.com/video/pse-iu-kthyen-auditoreve-studentet-e-arteve/60%Daily2019-01-30 10:07
https://a2news.com/video/salianji-doreheqja-jam-perpjekur-te-vendos-nje-standard/60%Daily2019-01-30 09:46
https://a2news.com/video/i-ftuari-29-01-2019/60%Daily2019-01-30 07:45
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-29-01-2019/60%Daily2019-01-29 20:47
https://a2news.com/video/raporti-i-ti-bushka-nuk-bazohet-ne-fakte-boci-korrupsioni-edhe-me-i-larte/60%Daily2019-01-29 20:22
https://a2news.com/video/dosjet-e-sigurimit-sheshi-ja-padia-ime-per-aidssh/60%Daily2019-01-29 20:21
https://a2news.com/video/chicago-si-ne-nje-skene-nga-frozen/60%Daily2019-01-29 20:19
https://a2news.com/video/raporti-ti-naco-mazhoranca-ngadalesoi-reformat/60%Daily2019-01-29 19:40
https://a2news.com/video/raporti-shqiperia-shenon-renie-ne-luften-kunder-kurrupsionit/60%Daily2019-01-29 19:35
https://a2news.com/video/basha-ne-shkoder-nje-popull-i-emancipuar-largon-qeverine-dhe-nuk-largohet-vete/60%Daily2019-01-29 19:32
https://a2news.com/video/kosove-taksa-sjell-percarje-ne-koalicionin-qeverises/60%Daily2019-01-29 19:31
https://a2news.com/video/autoriteti-i-dosjeve-verifikuam-30-sigurimsa/60%Daily2019-01-29 19:25
https://a2news.com/video/antimafia-italiane-parate-e-droges-investohen-ne-shqiperi/60%Daily2019-01-29 16:46
https://a2news.com/video/dita-jone-29-01-2019/60%Daily2019-01-29 16:27
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-29-01-2019/60%Daily2019-01-29 16:26
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-29-01-2019/60%Daily2019-01-29 16:26
https://a2news.com/video/ceko-masa-per-rritjen-e-perdorimit-te-lekut/60%Daily2019-01-29 16:25
https://a2news.com/video/qeveria-vs-presidence-ps-rrezon-shaqirin-per-klsh/60%Daily2019-01-29 14:52
https://a2news.com/video/fytyra-e-vertete-e-venezueles-cnn-sjell-vuajtjet-e-popullit/60%Daily2019-01-29 14:36
https://a2news.com/video/shehu-represioni-ka-futur-qytetaret-ne-nje-guaske-letargjie-duhet-ti-ndihmojme/60%Daily2019-01-29 14:30
https://a2news.com/video/juridiku-pret-ambientet-te-ngujuarit-nuk-levizin/60%Daily2019-01-29 14:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-29-01-2019/60%Daily2019-01-29 11:45
https://a2news.com/video/julian-zyla-pd-duhet-te-fokusohet-tek-ceshtjet-konkrete/60%Daily2019-01-29 10:32
https://a2news.com/video/daci-duhet-nje-mekanizem-per-zevendesimin-e-gjyqtareve-te-shkarkuar-rrezikojme-kolapsin/60%Daily2019-01-29 10:08
https://a2news.com/video/spiderman-ngjit-majen-me-te-larte-ne-filipine/60%Daily2019-01-29 09:44
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-bushatit-braho-socialistet-shkelen-ligjin/60%Daily2019-01-29 09:33
https://a2news.com/video/intervista-e-fundit-e-kumbaros/60%Daily2019-01-29 09:06
https://a2news.com/video/nga-galerite-europiane-ne-shkodren-e-marubit/60%Daily2019-01-29 09:05
https://a2news.com/video/arkiva-e-shqiperise-me-nje-klik-ne-dosjen-tuaj/60%Daily2019-01-29 09:05
https://a2news.com/video/thrilleri-erotik-i-laert-vasilit-2/60%Daily2019-01-29 09:04
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-28-01-2019/60%Daily2019-01-28 21:26
https://a2news.com/video/dita-jone-28-01-2019/60%Daily2019-01-28 20:26
https://a2news.com/video/a2-business-korrigjimi-i-buxhetit-spaho-qeveria-me-optimizem-te-tepruar/60%Daily2019-01-29 08:44
https://a2news.com/video/a2-debat-28-01-2019/60%Daily2019-01-28 20:02
https://a2news.com/video/basha-nga-kavaja-ne-16-shkurt-largojme-te-keqen/60%Daily2019-01-28 19:35
https://a2news.com/video/dita-jone-baro-armepushimi-per-te-mos-harruar-holokaustin/60%Daily2019-01-28 19:22
https://a2news.com/video/thrilleri-erotik-i-laert-vasilit/60%Daily2019-01-28 17:13
https://a2news.com/video/vepra-qe-i-mbijetoi-shekujve-pas-mureve-te-parisit/60%Daily2019-01-28 16:25
https://a2news.com/video/16046/60%Daily2019-01-28 16:07
https://a2news.com/video/ngujimi-te-juridiku-studentet-perplasen-fizikisht/60%Daily2019-01-28 15:54
https://a2news.com/video/sheshi-noka-e-braho-flasin-per-a2-video/60%Daily2019-01-28 15:18
https://a2news.com/video/rumania-be-ftese-te-qarte-shqiperise-per-negociatat/60%Daily2019-01-28 14:59
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-28-01-2019/60%Daily2019-01-28 14:57
https://a2news.com/video/taulant-balla-ceshtja-sheshi-nuk-i-takon-politikes-te-bej-gjyqin-por-drejtesise/60%Daily2019-01-28 14:14
https://a2news.com/video/haradinaj-marreveshja-me-serbine-eshte-e-mundur-ne-vitin-2019/60%Daily2019-01-28 13:42
https://a2news.com/video/fatos-klosi-mbron-ish-bashkepunetoret-e-sigurimit/60%Daily2019-01-28 13:04
https://a2news.com/video/sheshi-nuk-jam-sigurims-politika-po-sulmon-klp/60%Daily2019-01-28 12:34
https://a2news.com/video/mema-halili-perplasje-per-merkaton-e-tiranes/60%Daily2019-01-28 10:47
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-28-01-2019/60%Daily2019-01-28 10:24
https://a2news.com/video/edlira-gjoni-lista-e-bashkepunetoreve-te-sigurimit-lajmi-me-i-pakendshem-i-janarit/60%Daily2019-01-28 09:30
https://a2news.com/video/heritage-foundation-permiresohet-liria-ekonomike-por-administrata-e-korruptuar/60%Daily2019-01-27 14:06
https://a2news.com/video/rama-dergon-meten-ne-kushtetuese-kete-jave/60%Daily2019-01-27 13:47
https://a2news.com/video/pezullohen-punimet-per-hec-in-ne-holte/60%Daily2019-01-26 18:20
https://a2news.com/video/manastirliu-nuk-do-te-kete-rritje-te-tarifave-dentare/60%Daily2019-01-26 14:46
https://a2news.com/video/a-jane-rritur-tarifat-dentare-argumentet-pro-dhe-kunder-vendimit-te-urdhrit-te-stomatologeve/60%Daily2019-01-25 22:33
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-25-01-2019/60%Daily2019-01-25 22:09
https://a2news.com/video/pas-fifty-shades-nje-tjeter-histori-erotike-nga-e-l-james/60%Daily2019-01-25 19:59
https://a2news.com/video/pikturat-qe-lundrojne-mes-erresires-dhe-drites/60%Daily2019-01-25 19:54
https://a2news.com/video/europa-i-kunderpergjigjet-shba-ne-rast-tarifash/60%Daily2019-01-25 19:37
https://a2news.com/video/pedagoget-plotesoni-kerkesat-deri-ne-1-shkurt-ose-nisim-greven/60%Daily2019-01-25 17:44
https://a2news.com/video/stomatologet-tarifat-i-vendos-tregu-jo-urdhri/60%Daily2019-01-25 17:42
https://a2news.com/video/rektori-mynyr-koni-takim-me-studentet-ne-fakultetin-e-drejtesise/60%Daily2019-01-25 17:38
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-25-01-2019/60%Daily2019-01-25 17:37
https://a2news.com/video/gjata-komisioni-i-vettingut-jo-me-dy-standarde/60%Daily2019-01-25 17:10
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-25-01-2019/60%Daily2019-01-25 16:43
https://a2news.com/video/a2-business-25-01-2019/60%Daily2019-01-25 16:25
https://a2news.com/video/cfare-po-ndodh-me-procesin-e-integrimin/60%Daily2019-01-25 14:58
https://a2news.com/video/dita-jone-25-01-2019/60%Daily2019-01-25 14:28
https://a2news.com/video/patozi-vendi-ka-nevoje-per-levizje-te-re-politike/60%Daily2019-01-25 14:23
https://a2news.com/video/balili-mbrojtja-kerkon-gjykim-te-shkurtuar/60%Daily2019-01-25 13:23
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-25-01-2019/60%Daily2019-01-25 11:31
https://a2news.com/video/pedagogu-rezart-prifti-te-thuash-jam-doktor-shkencash-je-barsolete/60%Daily2019-01-25 11:07
https://a2news.com/video/nga-cakaj-zvminister-i-jashtem-te-protesta-e-pd/60%Daily2019-01-25 11:03
https://a2news.com/video/bytyci-politika-ne-kosove-unike-por-jo-presidenti/60%Daily2019-01-25 10:59
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-24-01-2019/60%Daily2019-01-25 08:41
https://a2news.com/video/zv-ministri-i-jashtem-cakaj-asnje-thyerje-e-prioriteteve-te-diplomacise-shqiptare/60%Daily2019-01-25 04:04
https://a2news.com/video/i-ftuari-24-01-2019/60%Daily2019-01-25 00:39
https://a2news.com/video/universitetet-ne-kaos-ministria-hesht/60%Daily2019-01-24 23:41
https://a2news.com/video/nato-investon-51-milione-euro-ne-bazen-e-kucoves/60%Daily2019-01-24 23:02
https://a2news.com/video/diplomacia-e-gent-cakajt-nen-kujdesin-e-edi-rames-a2-debat-24-01-2019/60%Daily2019-01-25 19:29
https://a2news.com/video/dita-jone-24-01-2019/60%Daily2019-01-24 18:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-24-01-2019/60%Daily2019-01-24 18:09
https://a2news.com/video/vota-pro-e-lsi-per-ligjin-e-arsimit-te-larte-rrokaj-nuk-kam-qene-dakord-duhet-rishikuar/60%Daily2019-01-24 16:12
https://a2news.com/video/bashkite-tkurrin-investimet-per-infrastrukture-dhe-transport-a2-business-24-01-2019/60%Daily2019-01-25 16:27
https://a2news.com/video/bylykbashi-5-problemet-reale-te-zgjedhjeve/60%Daily2019-01-24 15:36
https://a2news.com/video/kritikat-per-bahri-shaqirin-meta-me-udheheq-kushtetuta/60%Daily2019-01-24 15:22
https://a2news.com/video/qeveria-kalon-ne-site-kontratat-e-hec-eve/60%Daily2019-01-24 15:21
https://a2news.com/video/vllaznia-per-elite-rikthim-i-trazuar-per-gjoken/60%Daily2019-01-24 15:20
https://a2news.com/video/skenderbeu-partizani-rihap-kampionatin-gega-se-vendos-titullin/60%Daily2019-01-24 15:18
https://a2news.com/video/bashkite-tkurrin-investimet-per-infrastrukture-e-transport/60%Daily2019-01-24 15:15
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-24-01-2019/60%Daily2019-01-24 13:58
https://a2news.com/video/dita-jone-martesat-ne-moshe-te-mitur-kapo-fenomen-i-zonave-te-thella/60%Daily2019-01-24 13:36
https://a2news.com/video/dita-jone-mato-bota-nenujore-po-varferohet-nga-gjuetia-me-dinamit/60%Daily2019-01-24 13:34
https://a2news.com/video/panariti-cakaj-sduhet-ta-pranonte-postin-e-kryediplomatit/60%Daily2019-01-24 13:09
https://a2news.com/video/deklasifikimi-i-diktatorit-si-vjen-enver-hoxha-sot/60%Daily2019-01-24 11:24
https://a2news.com/video/feraj-hierarkia-e-universiteteve-mafie-universitare/60%Daily2019-01-24 11:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-23-01-2019/60%Daily2019-01-24 11:17
https://a2news.com/video/a2-debat-fruthi-dhe-vaksinat-perballin-shkencen-me-fene-23-01-2019/60%Daily2019-01-25 19:29
https://a2news.com/video/a2-business-week-sfidat-e-ministrave-te-rinj-te-ekonomise/60%Daily2019-02-08 17:16
https://a2news.com/video/behen-publike-600mije-dokumente-sekrete-te-enver-hoxhes-dhe-hysni-kapos/60%Daily2019-01-23 21:20
https://a2news.com/video/neser-vijojne-reshjet-ne-juglindje-23-01-2019/60%Daily2019-01-24 08:56
https://a2news.com/video/mjeket-apel-per-fruthin-vaksinohuni/60%Daily2019-01-23 18:58
https://a2news.com/video/qeveria-ndryshon-ligjin-per-ppp-te-a2-business-23-01-2019/60%Daily2019-01-25 16:27
https://a2news.com/video/kokedhima-po-krijohet-nje-pol-i-trete-per-zgjedhjet-i-ftuari-22-01-2019/60%Daily2019-01-23 17:06
https://a2news.com/video/bushati-i-dorezon-detyrat-rames-kryeministri-ia-delegon-gent-cakajt-2/60%Daily2019-01-23 15:06
https://a2news.com/video/dita-jone-23-01-2019/60%Daily2019-01-23 15:05
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-23-01-2019/60%Daily2019-01-23 14:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-23-01-2019/60%Daily2019-01-23 14:00
https://a2news.com/video/tregjet-boterore-rreziku-nuk-ka-kaluar/60%Daily2019-01-23 13:06
https://a2news.com/video/izolimi-nga-acari-12-misione-shpetimi-me-helikopter/60%Daily2019-01-23 12:41
https://a2news.com/video/fruthi-mjeket-apelojne-vaksinimin-e-femijeve/60%Daily2019-01-23 12:39
https://a2news.com/video/shqiperia-e-viteve-90-ne-foto/60%Daily2019-01-23 12:10
https://a2news.com/video/zguri-te-papranueshme-fushatat-luksoze-elektorale/60%Daily2019-01-23 11:48
https://a2news.com/video/bushati-i-dorezon-detyrat-rames-kryeministri-ia-delegon-gent-cakajt/60%Daily2019-01-23 10:46
https://a2news.com/video/fati-i-reformes-zgjedhore-flasin-ps-pd-lsi/60%Daily2019-01-23 10:45
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-22-01-2019/60%Daily2019-01-23 13:59
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-22-01-2019/60%Daily2019-01-22 22:38
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-22-01-2019/60%Daily2019-01-22 22:18
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-22-01-2019/60%Daily2019-01-22 21:42
https://a2news.com/video/protesta-pedagoge-dhe-studente-bashke-kunder-ligjit-a2-debat-22-01-2019/60%Daily2019-01-25 19:30
https://a2news.com/video/femijet-pushtojne-skenat-teatrale/60%Daily2019-01-22 16:13
https://a2news.com/video/prela-ne-vetting-ka-probleme-me-pasurine/60%Daily2019-01-22 16:09
https://a2news.com/video/rruga-tirane-elbasan-i-kushton-shqiptareve-dyfish/60%Daily2019-01-22 16:07
https://a2news.com/video/integrimi-soreca-politika-te-bashkepunoje/60%Daily2019-01-22 15:49
https://a2news.com/video/nje-ligj-per-investimet-e-huaja-ku-calojme/60%Daily2019-01-22 15:29
https://a2news.com/video/porta-e-boshatisur-topin-e-ndalon-balta/60%Daily2019-01-22 14:54
https://a2news.com/video/bujar-nishani-ne-a2-vendi-ne-kolaps-ja-pse-vendosa-te-rikthehem/60%Daily2019-01-22 14:15
https://a2news.com/video/dita-jone-22-01-2019/60%Daily2019-01-22 13:44
https://a2news.com/video/qeveria-kerkon-ngritjen-e-korporates-se-investimeve/60%Daily2019-01-22 13:45
https://a2news.com/video/ekonomia-shpjeguar-me-hokej/60%Daily2019-01-22 12:56
https://a2news.com/video/studentet-te-percare-disa-kerkojne-rifillim-te-mesimit/60%Daily2019-01-22 15:54
https://a2news.com/video/aeronautike-xhonatan-islami-sportisti-i-vitit-2/60%Daily2019-01-22 11:27
https://a2news.com/video/edi-rama-edhe-kryeminister-edhe-kryediplomat-padi-per-meten/60%Daily2019-01-22 10:52
https://a2news.com/video/akses-i-kufizuar-per-personat-me-veshtiresi-ne-levizje/60%Daily2019-01-22 10:39
https://a2news.com/video/gerta-meta-kursi-i-reformes-zgjedhore-ndryshoi-papritur/60%Daily2019-01-22 10:37
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-21-01-2019/60%Daily2019-01-21 23:00
https://a2news.com/video/kryesia-e-re-cfare-ndryshon-ne-drejtimin-e-pd-a2-debat-21-01-2019/60%Daily2019-01-25 19:31
https://a2news.com/video/perse-po-fshihet-komunikata-e-policise/60%Daily2019-01-21 19:44
https://a2news.com/video/8-vjet-nga-protesta-e-21-janarit-perkujtohen-viktimat/60%Daily2019-01-21 19:24
https://a2news.com/video/a-ishte-doreheqja-nje-mesazh-per-bashen-salianji-flet-per-a2/60%Daily2019-01-21 16:22
https://a2news.com/video/pune-ne-gjermani-lehtesime-e-veshtiresi-me-ligjin-e-ri/60%Daily2019-01-21 16:05
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-21-01-2019/60%Daily2019-01-21 15:59
https://a2news.com/video/paketa-fiskale-ne-fuqi-qeveria-nuk-miraton-aktet-nenligjore/60%Daily2019-01-21 15:28
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-21-01-2019/60%Daily2019-01-21 15:19
https://a2news.com/video/spaho-qeveria-tranzitore-zgjidhje-nuk-pretendojme-pushtetin-me-dhune/60%Daily2019-01-21 14:10
https://a2news.com/video/kina-ngadaleson-rritja-me-e-dobet-qe-nga-viti-1990/60%Daily2019-01-21 11:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-21-01-2019/60%Daily2019-01-21 11:11
https://a2news.com/video/bashkite-me-pak-te-ardhura-nga-taksat-e-ndertimeve/60%Daily2019-01-21 11:09
https://a2news.com/video/viruset-e-gripit-pipero-vaksina-e-keshillueshme-per-te-gjithe/60%Daily2019-01-21 10:52
https://a2news.com/video/strukturat-e-reja-ne-pd-dhe-aksioni-per-frymezim/60%Daily2019-01-21 10:41
https://a2news.com/video/21-janari-si-e-kujtojne-deshmitaret/60%Daily2019-01-21 10:40
https://a2news.com/video/kryesia-e-pd-emrat-e-rinj-te-kupoles/60%Daily2019-01-20 18:11
https://a2news.com/video/droga-e-hasit-roli-i-ronit-te-shijakut-ne-trafik/60%Daily2019-01-20 18:05
https://a2news.com/video/keshilli-kombetar-i-pd-qeveri-kalimtare/60%Daily2019-01-20 10:00
https://a2news.com/video/not-me-peshkaqenin/60%Daily2019-01-19 17:28
https://a2news.com/video/letersia-europiane-qe-do-te-vije-ne-shqip/60%Daily2019-01-19 16:50
https://a2news.com/video/nje-thirrje-teatrale-per-te-edukuar-publikun/60%Daily2019-01-19 16:49
https://a2news.com/video/idrizi-kritik-ndaj-vendimit-te-pd-duhet-alternative-qeverisese/60%Daily2019-01-19 14:46
https://a2news.com/video/rama-prezanton-kampusin-e-ri-ligji-i-arsimit-te-larte-duhet-zbatuar/60%Daily2019-01-19 13:33
https://a2news.com/video/bastet-lulezojne-online-ja-si-luhet-nga-shqiperia/60%Daily2019-01-19 13:20
https://a2news.com/video/nderohet-jorgjia-truja-muza-e-muzikes-lirike/60%Daily2019-01-19 10:00
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-18-01-2019/60%Daily2019-01-19 07:42
https://a2news.com/video/qyteti-i-vogel-bullgar-shpallet-kryeqyteti-europian-i-kultures/60%Daily2019-01-18 20:53
https://a2news.com/video/ndalimi-i-kumarit-nje-bast-i-veshtire-me-vesin/60%Daily2019-01-18 19:53
https://a2news.com/video/pd-publikon-emrat-per-garen-e-brendshme-rikthehet-nishani/60%Daily2019-01-18 19:42
https://a2news.com/video/rama-fajeson-pedagoget-shkoni-ne-mesim/60%Daily2019-01-18 19:27
https://a2news.com/video/meta-dekreton-ramen-kryeministri-behet-edhe-minister-i-jashtem/60%Daily2019-01-18 19:14
https://a2news.com/video/ne-burgun-e-balilit-eskobari-i-ballkanit-ndan-qeline-me-te-tjeret/60%Daily2019-01-18 19:06
https://a2news.com/video/rikthehet-santana-me-supernatural-now/60%Daily2019-01-18 18:09
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-18-01-2019/60%Daily2019-01-18 16:46
https://a2news.com/video/mosrimbursimi-i-tvsh-se-penalizon-sipermarresit-shqiptare/60%Daily2019-01-18 16:44
https://a2news.com/video/veseli-rusia-drejt-njohjes-se-kosoves/60%Daily2019-01-18 16:40
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-19-01-2019/60%Daily2019-01-18 17:25
https://a2news.com/video/bozdo-pd-krenare-per-njerezit-qe-e-perfaqesojne/60%Daily2019-01-18 15:54
https://a2news.com/video/cas-zbarkon-ne-tirane-per-klubet-shqiptare/60%Daily2019-01-18 15:01
https://a2news.com/video/malko-basha-nuk-krijoi-fryme-bashkimi/60%Daily2019-01-18 14:23
https://a2news.com/video/dita-jone-18-01-2019/60%Daily2019-01-18 13:57
https://a2news.com/video/ruci-nuk-jam-penduar-per-zgjedhjen-e-metes-si-president/60%Daily2019-01-18 13:16
https://a2news.com/video/pa-para-qytetaret-marrin-kredi-per-shtepi-dhe-konsum/60%Daily2019-01-18 15:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-18-01-2019/60%Daily2019-01-18 12:23
https://a2news.com/video/i-ftuari-17-01-2019/60%Daily2019-01-18 15:43
https://a2news.com/video/dekani-i-drejtesise-ti-kthehemi-mesimit/60%Daily2019-01-18 09:21
https://a2news.com/video/balili-dhe-perplasja-rama-meta-salianji-dhe-peza-ne-a2-debat/60%Daily2019-01-17 21:37
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-17-01-2019/60%Daily2019-01-17 21:36
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-17-01-2019/60%Daily2019-01-17 16:23
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-17-01-2019/60%Daily2019-01-17 16:06
https://a2news.com/video/fasonet-85-milione-euro-me-pak-jo-me-vende-te-reja-pune/60%Daily2019-01-17 16:00
https://a2news.com/video/prag-epidemie-mjekja-duhet-bere-kujdes-me-femijet/60%Daily2019-01-17 15:39
https://a2news.com/video/dita-jone-17-01-2019/60%Daily2019-01-17 14:24
https://a2news.com/video/dashamir-shehi-opozita-duhet-te-luftoje-ne-rruge-dhe-ne-parlament/60%Daily2019-01-17 14:08
https://a2news.com/video/baci-vepra-e-fundit-e-kadarese-laborator-i-marredhenieve-midis-intelektualit-dhe-sunduesit/60%Daily2019-01-17 13:37
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-17-01-2019/60%Daily2019-01-17 14:20
https://a2news.com/video/pjerin-ndreu-polemikat-per-balilin-nje-fortune-ne-nje-gote/60%Daily2019-01-17 10:58
https://a2news.com/video/rritja-ekonomike-4-a-jane-te-lumtur-shqiptaret/60%Daily2019-02-08 17:09
https://a2news.com/video/balili-pikepyetjet-e-dorezimit-ne-polici/60%Daily2019-01-16 21:34
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-prag-te-epidemise-se-gripit/60%Daily2019-01-16 20:16
https://a2news.com/video/nata-e-pare-ne-qeli-balilin-e-vizitojne-familjaret/60%Daily2019-01-16 19:47
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-16-01-2019/60%Daily2019-01-16 17:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-16-01-2019/60%Daily2019-01-16 17:16
https://a2news.com/video/artan-hoxha-balili-u-fsheh-mes-tiranes-ne-nje-banese-me-qira/60%Daily2019-01-16 16:56
https://a2news.com/video/fondet-e-be-per-bujqesine-si-perfitohet/60%Daily2019-01-16 15:46
https://a2news.com/video/dita-jone-16-01-2019/60%Daily2019-01-16 15:41
https://a2news.com/video/dorezimi-i-eskobarit-shqiptar-domethenia-e-nje-negociate/60%Daily2019-01-16 13:49
https://a2news.com/video/gjata-meta-nuk-mund-ta-dekretoje-ramen-minister-antikushtetuese/60%Daily2019-01-16 13:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-16-01-2019/60%Daily2019-01-16 13:31
https://a2news.com/video/nebo-ekspozita-qe-shetit-artin-pertej-galerive/60%Daily2019-01-16 13:26
https://a2news.com/video/i-ftuari-15-01-2019/60%Daily2019-01-18 15:51
https://a2news.com/video/kristo-protesta-ishte-aq-e-bukur-sa-gjithe-u-turren-ta-kapnin/60%Daily2019-01-16 11:53
https://a2news.com/video/gjuha-shqipe-ende-jo-e-barabarte-me-maqedonishten/60%Daily2019-01-16 11:23
https://a2news.com/video/noka-vetedorezim-qesharak-balili-u-sigurua-qe-pronat-e-tij-nuk-do-te-preken/60%Daily2019-01-16 10:46
https://a2news.com/video/cfare-ndodh-me-pronat-e-balilit/60%Daily2019-01-16 09:21
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-15-01-2019/60%Daily2019-01-15 21:21
https://a2news.com/video/ceshtja-balili-me-ahmet-premci-dhe-basir-collaku/60%Daily2019-01-15 20:17
https://a2news.com/video/kandidatura-e-cakajt-limaj-per-a2-eshte-ceshtje-ekskluzive-e-shqiperise/60%Daily2019-01-15 20:15
https://a2news.com/video/ngujim-dhe-mesim-ne-universitete/60%Daily2019-01-15 20:14
https://a2news.com/video/collaku-balili-ka-bere-marreveshje-jo-me-qeverine-shqiptare/60%Daily2019-01-15 17:40
https://a2news.com/video/premci-balilit-iu-plotesuan-te-gjitha-kerkesat-shteti-kapitulloi/60%Daily2019-01-15 17:29
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-15-01-2019/60%Daily2019-01-15 16:20
https://a2news.com/video/barriera-e-kosoves-me-serbine-a-po-perfitojme/60%Daily2019-01-15 15:52
https://a2news.com/video/oshee-redukton-humbjet-fitimi-rritet-ne-4-mld-leke/60%Daily2019-01-15 15:34
https://a2news.com/video/arta-dade-ne-ps-nuk-ka-gare-reale-ka-grupin-parlamentar-me-te-dobet-nder-vite/60%Daily2019-01-15 14:49
https://a2news.com/video/dita-jone-15-01-2019/60%Daily2019-01-15 14:39
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-15-01-2019/60%Daily2019-01-15 14:13
https://a2news.com/video/dietat-e-janarit-sa-funksionojne-ato/60%Daily2019-01-15 13:01
https://a2news.com/video/kociu-ne-administrate-ka-vende-te-lira-aplikoni/60%Daily2019-01-15 12:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-15-01-2019/60%Daily2019-01-15 12:57
https://a2news.com/video/milo-rama-minister-zgjedhja-e-duhur-perditshmerine-mund-ta-mbuloje-cakaj/60%Daily2019-01-15 11:56
https://a2news.com/video/qori-bojkoti-vazhdon-studentet-nuk-kane-asgje-per-te-humbur/60%Daily2019-01-15 10:10
https://a2news.com/video/a2-debat-14-01-2019/60%Daily2019-01-14 21:33
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-14-01-2019/60%Daily2019-01-14 21:26
https://a2news.com/video/studentet-perplasin-deputetin-e-ps-me-analistin-ne-debat/60%Daily2019-01-14 18:22
https://a2news.com/video/dhjetera-studente-smund-te-bllokojne-mesimin-mes-tyre-edhe-militante/60%Daily2019-01-14 17:33
https://a2news.com/video/rritja-ekonomike-eksperti-shpjegon-pesimizmin-e-bb-dhe-fmn/60%Daily2019-02-08 17:11
https://a2news.com/video/msqe0bufx2w/60%Daily2019-01-14 22:35
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-14-01-2019/60%Daily2019-01-14 15:42
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-14-01-2019/60%Daily2019-01-14 15:42
https://a2news.com/video/rama-edhe-minister-i-jashtem-sulm-metes-per-bushatin/60%Daily2019-01-14 14:48
https://a2news.com/video/tronditet-tirana-3-te-vdekur-dhendri-vret-vjehrrin-dhe-vjehrren-me-pas-veten/60%Daily2019-01-14 14:43
https://a2news.com/video/trump-do-ta-shkretoj-turqine-ekonomikisht-nese-sulmon-kurdet/60%Daily2019-01-14 14:35
https://a2news.com/video/te-braktisura-nga-prinderit-2-vogelushe-ne-meshire-te-fatit/60%Daily2019-01-14 14:26
https://a2news.com/video/studentet-ne-ngujim-te-tjeret-duan-mesim/60%Daily2019-01-14 14:09
https://a2news.com/video/dita-jone-14-01-2019/60%Daily2019-01-14 13:31
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-14-01-2019/60%Daily2019-01-14 11:52
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-13-01-2019/60%Daily2019-01-13 18:27
https://a2news.com/video/pd-shteti-nuk-po-ndihmon-banoret-e-dibres/60%Daily2019-01-13 17:44
https://a2news.com/video/helikopteri-cougar-evakuon-8-mesues-dhe-banore-te-tjere-ne-theth/60%Daily2019-01-13 17:39
https://a2news.com/video/https-a2news-com-2019-01-13-studentet-ne-ngujim-nuk-terhiqemi-nga-kerkesat/60%Daily2019-01-14 17:36
https://a2news.com/video/forca-e-ligjit-lleshaj-puna-vijon-se-shpejti-rezultatet/60%Daily2019-01-13 17:16
https://a2news.com/video/basha-paralajmeron-ramen-do-te-kesh-konflikt-civil/60%Daily2019-01-12 20:40
https://a2news.com/video/fakultetit-ekonomik-i-vendoset-dryni-studentet-po-na-mbajne-peng/60%Daily2019-01-12 14:36
https://a2news.com/video/perplasja-meta-rama-per-28-vjecarin-nga-kosova-a2-debat-11-01-2019/60%Daily2019-01-25 19:30
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-11-01-2019-2/60%Daily2019-01-11 23:39
https://a2news.com/video/enver-hyseni-per-here-te-fundit-ne-skene/60%Daily2019-01-11 23:09
https://a2news.com/video/eksportuesit-ne-krize-duam-masa-urgjente-nga-qeveria/60%Daily2019-01-11 21:53
https://a2news.com/video/mediu-problemi-nuk-eshte-cakaj-por-argumentimi-i-rames-per-forcen-e-tij-ndaj-sfidave/60%Daily2019-01-11 21:29
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-11-01-2019/60%Daily2019-01-11 20:50
https://a2news.com/video/drejtesia-politika-larg-duart-nga-75-magjistratet-e-rinj-video/60%Daily2019-01-11 20:02
https://a2news.com/video/ahmet-premci-forca-e-ligjit-nje-operacion-fasade-video/60%Daily2019-01-11 19:42
https://a2news.com/video/cfare-po-ndodh-me-operacionin-forca-e-ligjit/60%Daily2019-01-11 19:30
https://a2news.com/video/cakaj-kush-gaboi-rama-apo-meta/60%Daily2019-01-11 17:25
https://a2news.com/video/studentet-perplasen-me-policine-mesazh-rames-e-pd/60%Daily2019-01-11 16:57
https://a2news.com/video/a2-business-11-01-2019/60%Daily2019-01-11 15:32
https://a2news.com/video/dita-jone-11-01-2019/60%Daily2019-01-11 14:59
https://a2news.com/video/patozi-i-kam-mbyllur-hesapet-me-partine-e-lulit-i-ftuari-10-01-2019/60%Daily2019-01-18 15:50
https://a2news.com/video/parlamenti-nuk-mund-te-rrezoje-refuzimin-e-dekretit-nga-presidenti/60%Daily2019-01-11 14:22
https://a2news.com/video/cakaj-islami-maske-e-rames-problemi-me-i-madh/60%Daily2019-01-11 14:21
https://a2news.com/video/cakaj-manja-vendimi-i-metes-politik/60%Daily2019-01-11 14:21
https://a2news.com/video/qytetaret-ankohen-per-karburantet-cmimi-i-paperballueshem/60%Daily2019-01-11 11:53
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-11-01-2019/60%Daily2019-01-11 11:12
https://a2news.com/video/nga-protesta-ne-bojkot-cfare-kerkojne-studentet-a2-debat-10-01-2019/60%Daily2019-01-25 19:30
https://a2news.com/video/nexhmedin-spahiu-teorite-e-cakajt-per-shkembimin-e-territoreve-do-te-ishin-thike-pas-shpine-per-kosoven/60%Daily2019-01-10 22:36
https://a2news.com/video/klp-ne-qershor-kemi-emrat-per-prokuror-te-pergjithshem/60%Daily2019-01-10 22:28
https://a2news.com/video/brenda-fakulteteve-ku-po-ngujohen-studentet/60%Daily2019-01-10 20:23
https://a2news.com/video/aldo-bumci-qeveria-ka-rene-cakaj-mbeshtetej-ne-teza-sllavo-ruse/60%Daily2019-01-10 19:59
https://a2news.com/video/shba-kine-prane-marreveshjes-qe-shmang-luften-tregtare/60%Daily2019-01-10 17:12
https://a2news.com/video/inflacioni-i-ulet-arbi-agalliu-shqiptaret-te-prirur-drejt-kursimit-pasiguri-per-shpenzimet/60%Daily2019-01-10 16:52
https://a2news.com/video/luljeta-minxhozi-zgjidhet-zv-guvernatore-e-pare-e-bsh/60%Daily2019-01-10 16:43
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-10-01-2019/60%Daily2019-01-10 16:38
https://a2news.com/video/antishpifja-shumefishim-i-gjobave-cipa-refuzojme-plotfuqine-e-ama-s/60%Daily2019-01-10 16:35
https://a2news.com/video/euro-ne-vrull-rikuperon-2-4-leke-ne-2-jave/60%Daily2019-01-10 16:30
https://a2news.com/video/paraqitja-ndaj-basaksehir-optimizem-te-kukesi/60%Daily2019-01-10 14:22
https://a2news.com/video/dita-jone-10-01-2019/60%Daily2019-01-10 13:49
https://a2news.com/video/si-po-ecen-reforma-ne-drejtesi/60%Daily2019-01-10 13:29
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-10-01-2019/60%Daily2019-01-10 12:20
https://a2news.com/video/kembezbathur-ne-park-rikthehet-ne-teater/60%Daily2019-01-10 11:28
https://a2news.com/video/skenderbeu-tirana-test-dhe-syte-nga-merkato/60%Daily2019-01-10 10:56
https://a2news.com/video/zvarritjet-ne-hipoteka-fast-track-per-9-sherbime/60%Daily2019-01-10 10:38
https://a2news.com/video/shqiptaret-po-ikin-sulka-sot-po-iken-pjesa-me-e-shkolluar-bajraba-nuk-ka-perkeqesim-jane-rritur-aspiratat/60%Daily2019-01-10 08:07
https://a2news.com/video/temperaturat-nen-zero-problematika-ne-shkollat-e-tiranes/60%Daily2019-01-09 22:03
https://a2news.com/video/si-ngrohen-femijet-ne-shkollat-e-tiranes-bashkia-kemi-ngrohje-kudo-kraja-gjendje-mesjetare-ku-shkojne-22-milione-euro/60%Daily2019-01-11 10:10
https://a2news.com/video/kush-jane-grabitesit-e-qendres-tregtare-ne-tirane/60%Daily2019-01-09 20:25
https://a2news.com/video/ambasadori-i-be-soreca-cfare-presim-nga-spak/60%Daily2019-01-09 19:16
https://a2news.com/video/shqiptari-i-galerive-evropiane-qe-rikthehet-te-marubi/60%Daily2019-01-09 17:55
https://a2news.com/video/ces-las-vegas-risite-teknologjike-te-ketij-viti/60%Daily2019-01-09 16:44
https://a2news.com/video/a2-business-09-01-2019/60%Daily2019-01-09 16:39
https://a2news.com/video/percahen-studentet-disa-nxjerrin-bankat-jashte-auditoreve/60%Daily2019-01-09 16:09
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-09-01-2019/60%Daily2019-01-09 16:02
https://a2news.com/video/mbledhja-me-ministra-pa-dekret-vasili-percartje/60%Daily2019-01-09 14:40
https://a2news.com/video/dita-jone-09-01-2019/60%Daily2019-01-11 08:46
https://a2news.com/video/studentet-demshperblimi-i-pallatit-ne-vlore-drejtesia-e-re-erinda-ballanca-i-ftuari/60%Daily2019-01-18 15:50
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-09-01-2019/60%Daily2019-01-09 12:44
https://a2news.com/video/edhe-femrat-luanin-sistematikisht-baste-sportive/60%Daily2019-01-09 10:42
https://a2news.com/video/rikthimi-dhe-rivalet-analiza-e-rrumbullakut-gare-dyshe-per-titullin-kampion/60%Daily2019-01-09 10:38
https://a2news.com/video/boci-rama-perpjekje-te-shumefishta-per-te-shkermoqur-protesten/60%Daily2019-01-09 10:36
https://a2news.com/video/problemi-kryesor-i-qeverise-eshte-edi-rama-jo-kabineti-i-tij/60%Daily2019-01-09 10:31
https://a2news.com/video/taksa-e-re-e-prones-tek-fatura-e-ujit/60%Daily2019-01-09 09:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-08-01-2019/60%Daily2019-01-09 07:41
https://a2news.com/video/ne-kamez-ku-perjetohet-dimri-i-te-varferve/60%Daily2019-01-08 23:05
https://a2news.com/video/bushati-opozita-paguhet-kot/60%Daily2019-01-08 19:41
https://a2news.com/video/delegacioni-kosovar-pritet-nga-mogherini-taksa-nuk-hiqet/60%Daily2019-01-08 19:24
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-08-01-2019/60%Daily2019-01-08 16:37
https://a2news.com/video/opozita-ne-kuvend-spaho-e-vendosim-me-aleatet/60%Daily2019-01-08 16:16
https://a2news.com/video/temperaturat-e-uleta-shkurtohen-oret-e-mesimit-ne-shkolla/60%Daily2019-01-08 15:12
https://a2news.com/video/dita-jone-me-blendi-salaj-dhe-aulona-minga-07-01-2019/60%Daily2019-01-08 14:29
https://a2news.com/video/rinis-protesta-edhe-pedagoget-ne-bojkot/60%Daily2019-01-08 10:20
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-07-01-2019/60%Daily2019-01-08 08:07
https://a2news.com/video/strasburgu-2-deri-ne-5-vjet-per-te-marre-drejtesi/60%Daily2019-01-07 22:06
https://a2news.com/video/strasburgu-ndryshon-menyra-e-demshperblimit/60%Daily2019-01-07 21:42
https://a2news.com/video/protesta-studentet-i-vene-zinxhirin-fakultetit-a2-debat-07-01-2019/60%Daily2019-01-25 19:30
https://a2news.com/video/skenderbeu-heroi-i-muzeut-historik-kombetar/60%Daily2019-01-07 20:18
https://a2news.com/video/tabaku-ndryshime-ne-qeveri-por-jo-ndryshim-qeverisjeje/60%Daily2019-01-07 17:21
https://a2news.com/video/studentet-rikthehen-ne-proteste-anulim-ligjit/60%Daily2019-01-07 16:17
https://a2news.com/video/paketa-fiskale-2019-eksperti-nuk-u-degjua-biznesi/60%Daily2019-01-07 16:16
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-7-01-2019/60%Daily2019-01-07 16:10
https://a2news.com/video/tirane-durres-punime-per-shmangien-e-permbytjeve/60%Daily2019-01-07 15:48
https://a2news.com/video/vit-historik-per-arbitrimin-shqiptar-jorgji-ketu-paragjykohemi-dhe-sulmohemi/60%Daily2019-01-07 14:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-07-01-2019/60%Daily2019-01-07 13:21
https://a2news.com/video/shqiperia-merr-5-talente-nga-shkendija/60%Daily2019-01-07 13:06
https://a2news.com/video/zogaj-zgjedhjet-e-parakohshme-nese-opozita-eshte-gati/60%Daily2019-01-07 10:11
https://a2news.com/video/qeveria-mblidhet-ne-elbasan-ministrat-e-shkarkuar-i-dorezojne-stafeten-te-rinjve/60%Daily2019-01-06 17:09
https://a2news.com/video/prezantimi-te-kukesi-rroca-bera-zgjedhjen-e-duhur/60%Daily2019-01-06 16:41
https://a2news.com/video/ikin-7-ministra-nuk-dekretohet-shkarkimi-i-bushatit/60%Daily2019-01-05 20:25
https://a2news.com/video/grezda-ne-a2-glasgow-po-humbe-me-mire-mos-dil-fatmiresisht-luhet-cdo-tre-dite/60%Daily2019-01-05 16:23
https://a2news.com/video/euro-ne-rritje-por-kriza-nuk-ka-perfunduar/60%Daily2019-01-05 15:30
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-04-01-2019/60%Daily2019-01-04 21:30
https://a2news.com/video/pezullohet-konkursi-i-policise-per-graden-komisar/60%Daily2019-01-04 20:51
https://a2news.com/video/mafia-shqiptare-nuk-eshte-mafia/60%Daily2019-01-04 18:14
https://a2news.com/video/mbyllet-autostrada-tirane-durres-punimet-zgjasin-2-jave/60%Daily2019-01-04 14:45
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-04-01-2019/60%Daily2019-01-04 14:33
https://a2news.com/video/makina-perplas-3-kembesore-ne-sarande-nje-e-vdekur/60%Daily2019-01-04 09:51
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-03-01-2019/60%Daily2019-01-03 20:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-03-01-2018/60%Daily2019-01-03 15:09
https://a2news.com/video/viti-i-ri-500-urgjenca-mjekesore-ne-2-dite/60%Daily2019-01-03 13:22
https://a2news.com/video/mbyllen-kazinote-qytetaret-te-ishte-bere-me-pare/60%Daily2019-01-03 09:55
https://a2news.com/video/rama-dhe-punet-e-tij-te-brendshme/60%Daily2019-01-01 18:22
https://a2news.com/video/tranzicioni-2018-2019-si-kuptohen-rama-dhe-veliaj/60%Daily2019-01-01 18:01
https://a2news.com/video/aplikoni-per-karta-identiteti-u-skadojne-14-milione-shqiptareve/60%Daily2019-01-01 17:19
https://a2news.com/video/bebja-e-pare-e-vitit-2019-gezim-dhe-me-shume-para/60%Daily2019-01-01 14:59
https://a2news.com/video/shqiptaret-larg-vendit-edhe-ne-2019-n/60%Daily2019-01-01 13:23
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1000-01-01-2019/60%Daily2019-01-01 11:52
https://a2news.com/video/fishekzjarre-e-festa-madheshtore-viti-i-ri-ne-bote/60%Daily2019-01-01 11:15