XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/droga-ne-shkolla-kush-mban-pergjegjesi/60%Daily2019-02-28 22:52
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-28-02-2019/60%Daily2019-02-28 21:35
https://a2news.com/video/hap-kutite-ose-largohu-shitblerja-e-votes-fenomeni-i-cdo-procesi-zgjedhor/60%Daily2019-02-28 21:14
https://a2news.com/video/kriza-politike-hera-e-fundit-e-nje-parlamenti-njepartiak-ne-vitin-1996/60%Daily2019-02-28 19:36
https://a2news.com/video/ditarik-ora-1300-28-02-2019/60%Daily2019-02-28 21:56
https://a2news.com/video/ekspertet-kerkojne-nje-ent-rregullator-per-cmimet-e-telekomunikacioneve/60%Daily2019-02-28 17:54
https://a2news.com/video/derbi-mema-fitojme-ndaj-te-medhave-gega-tani-derbi-me-pas-kampionati/60%Daily2019-02-28 17:44
https://a2news.com/video/ps-e-vendosur-balla-do-ta-cojme-deri-ne-fund-mandatin/60%Daily2019-02-28 17:43
https://a2news.com/video/deklaratat-e-eurodeputeteve-reagojne-pd-dhe-lsi-nuk-e-shohin-te-verteten/60%Daily2019-02-28 17:42
https://a2news.com/video/basha-nderkombetareve-nuk-do-ta-pranonit-per-vendin-tuaj/60%Daily2019-02-28 17:41
https://a2news.com/video/viktima-e-peste-nga-gripi-humb-jeten-nena-dhe-foshnja-e-saj/60%Daily2019-02-28 17:40
https://a2news.com/video/te-dy-me-te-njejtin-emer-nipi-vret-gjyshin-ne-vlore-me-nxiu-jeten/60%Daily2019-02-28 17:39
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-28-02-2019/60%Daily2019-02-28 17:58
https://a2news.com/video/historia-e-tregut-te-komunikimeve-me-konkurrencen/60%Daily2019-02-28 17:08
https://a2news.com/video/operatoret-celulare-shtrenjtojne-paketat/60%Daily2019-02-28 16:56
https://a2news.com/video/deshton-samiti-trump-kim-ne-hanoi/60%Daily2019-02-28 16:48
https://a2news.com/video/shkodra-mes-gezimeve-dhe-hidherimit-flasin-legjendat/60%Daily2019-02-28 15:54
https://a2news.com/video/kauza-per-largimin-e-rames-bashkon-dulen-me-idrizin/60%Daily2019-02-28 15:41
https://a2news.com/video/taken-filmi-qe-i-dha-jete-fushates-per-turizmin/60%Daily2019-02-28 15:34
https://a2news.com/video/dita-jone-28-02-2019/60%Daily2019-02-28 14:18
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-28-02-2019/60%Daily2019-02-28 14:04
https://a2news.com/video/bogdani-hajdari-standardet-duhet-te-jene-te-njejtat-e-murrizit/60%Daily2019-02-28 10:38
https://a2news.com/video/a-paguajne-me-shume-taksa-qytetaret-e-tiranes-a2-business-week/60%Daily2019-02-28 07:33
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-27-02-2019/60%Daily2019-02-27 21:48
https://a2news.com/video/ne-pritje-te-drejtesise-se-re-prej-3-vitesh/60%Daily2019-02-27 20:04
https://a2news.com/video/protestat-policia-perdori-dy-lloje-gazi-lotsjelles-ndaj-turmes/60%Daily2019-02-27 19:02
https://a2news.com/video/shefi-i-zjarrfikesve-kemi-qene-ne-gatishmeri-gjate-protestes-se-opozites/60%Daily2019-02-27 19:21
https://a2news.com/video/klosi-ajo-qe-me-ndodhi-mua-si-skene-nga-filmi-taken/60%Daily2019-02-27 18:31
https://a2news.com/video/hapen-dosjet-e-komunizmit-kampionet-e-perndjekur-te-sportit/60%Daily2019-02-27 17:56
https://a2news.com/video/siguria-e-ashensoreve-jeta-e-banoreve-ne-doren-e-teknikut-dhe-administratorit/60%Daily2019-02-27 17:41
https://a2news.com/video/kriza-politike-idrizi-zgjidhja-e-vetme-zgjedhjet-e-parakohshme/60%Daily2019-02-27 17:01
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-27-02-2019/60%Daily2019-02-27 16:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-27-02-2019/60%Daily2019-02-27 16:40
https://a2news.com/video/cfare-po-ndodh-me-popullsine-e-shqiperise/60%Daily2019-02-27 16:43
https://a2news.com/video/dita-jone-27-02-2019/60%Daily2019-02-27 16:39
https://a2news.com/video/tregu-i-sigurimeve-me-shume-kontrata-me-pak-para/60%Daily2019-02-27 15:10
https://a2news.com/video/projeksioni-i-instat-popullsia-drejt-tkurrjes-dhe-plakjes/60%Daily2019-02-27 15:07
https://a2news.com/video/turbullohen-bursat-161-miliardere-me-pak-ne-kine/60%Daily2019-02-27 14:53
https://a2news.com/video/takimi-i-dyte-i-lidereve-trump-e-cileson-nje-sukses-kim-i-kaluam-problemet/60%Daily2019-02-27 14:38
https://a2news.com/video/ditet-e-kujteses-e-shkuara-komuniste-permes-dokumentareve-2/60%Daily2019-02-27 14:34
https://a2news.com/video/ditet-e-kujteses-e-shkuara-komuniste-permes-dokumentareve/60%Daily2019-02-27 14:13
https://a2news.com/video/zyla-nga-pikepamja-e-komunikimit-opozita-ka-kaluar-ne-nje-avantazh-viziv/60%Daily2019-02-27 13:06
https://a2news.com/video/fiton-tirana-apo-partizani-ish-lojtaret-ndezin-derbin/60%Daily2019-02-27 12:54
https://a2news.com/video/flet-eksperti-perdorimi-i-gazit-i-justifikuar-policia-te-tregoje-paraprakisht-mjetet-qe-perdor/60%Daily2019-02-27 12:39
https://a2news.com/video/ditari-ora-900-27-02-2019/60%Daily2019-02-27 12:34
https://a2news.com/video/demokratet-rezolute-kunder-trump/60%Daily2019-02-27 12:32
https://a2news.com/video/kriza-para-zgjedhjeve-si-i-pergjigjen-tekniket-deklaratave-te-kryeministrit/60%Daily2019-02-26 19:46
https://a2news.com/video/ejani-mblidhuni-ketu-ketu-basha-thirrje-qytetareve-me-kenge/60%Daily2019-02-26 18:18
https://a2news.com/video/protestuesit-tentojne-te-futen-ne-kuvend-policia-leshon-gaz-lotsjelles/60%Daily2019-02-26 17:39
https://a2news.com/video/ppp-te-tek-ekonomia-mazhoranca-miraton-e-vetme-ndryshimet/60%Daily2019-02-26 17:20
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-26-02-2019/60%Daily2019-02-26 17:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-26-02-2019/60%Daily2019-02-26 17:13
https://a2news.com/video/ppp-te-a-reflektoi-qeveria-rekomandimet-e-fmn/60%Daily2019-02-26 17:09
https://a2news.com/video/protestuesit-qellojne-me-sende-te-forta-ne-drejtim-te-policise/60%Daily2019-02-26 17:01
https://a2news.com/video/protesta-te-parlamenti-digjen-goma/60%Daily2019-02-26 16:50
https://a2news.com/video/nga-aplikacionet-tek-serrat-te-rinjte-qe-ia-dalin-ne-sipermarrje/60%Daily2019-02-26 14:29
https://a2news.com/video/tarifa-jemi-ne-krize-te-shpallen-zgjedhjet-e-jashtezakonshme/60%Daily2019-02-26 13:58
https://a2news.com/video/dita-jone-26-02-2019/60%Daily2019-02-26 12:48
https://a2news.com/video/samiti-i-diaspores-zv-ministri-xhafaj-shqiptaret-jashte-vendit-te-kene-nje-rol-proaktiv/60%Daily2019-02-26 10:49
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-25-02-2019/60%Daily2019-02-25 21:45
https://a2news.com/video/iken-i-ftohti-rriten-temperaturat/60%Daily2019-02-25 20:41
https://a2news.com/video/pranohet-kerkesa-e-balilit-per-gjykim-te-shkurtuar-ulet-1-3-e-denimit/60%Daily2019-02-25 20:38
https://a2news.com/video/opozita-jashte-kuvendit-meta-politika-pergjegjesi-per-vendimet/60%Daily2019-02-25 20:36
https://a2news.com/video/opozita-paralajmeron-sulm-360-grade-ndaj-qeverise/60%Daily2019-02-25 19:42
https://a2news.com/video/ps-debat-me-veten-opozita-nis-javen-me-oponence-jashte-kuvendit/60%Daily2019-02-25 19:40
https://a2news.com/video/djegia-e-debateve-nga-qeveria-boci-vendim-ekstrem-abilekaj-jo-komode-per-ramen/60%Daily2019-02-25 18:06
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-25-02-2019/60%Daily2019-02-25 17:20
https://a2news.com/video/ulen-vizitoret-me-shume-shqiptare-largohen-nga-vendi/60%Daily2019-02-25 17:05
https://a2news.com/video/publikohet-harta-boterore-e-rrjeteve-sociale-facebook-ne-krye/60%Daily2019-02-25 17:01
https://a2news.com/video/spaho-po-ndergjegjesojme-edhe-nderkombetaret/60%Daily2019-02-25 16:31
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-25-02-2019/60%Daily2019-02-25 17:58
https://a2news.com/video/dita-jone-25-02-2019/60%Daily2019-02-25 14:11
https://a2news.com/video/oscar-2019-edicioni-i-surprizave-tensioneve-dhe-i-nje-holliwood-i-paralel/60%Daily2019-02-25 12:58
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-25-02-2019/60%Daily2019-02-25 11:35
https://a2news.com/video/argumentet-dhe-sfidat-e-qeverise-dhe-opozites/60%Daily2019-02-25 10:25
https://a2news.com/video/mjeku-tregon-plaget-te-rriten-masat-e-sigurise-ne-spitale/60%Daily2019-02-24 18:04
https://a2news.com/video/lenia-e-mandateve-shpjegimi-i-rames-jo-si-i-nderkombetareve/60%Daily2019-02-24 17:45
https://a2news.com/video/basket-ne-kushte-ekstreme-sportistet-me-xhupa-gjate-ndeshjes-derbi/60%Daily2019-02-24 14:46
https://a2news.com/video/durres-vritet-45-vjecari-ne-zonen-e-ish-kenetes-2/60%Daily2019-02-24 13:29
https://a2news.com/video/durres-vritet-45-vjecari-ne-zonen-e-ish-kenetes/60%Daily2019-02-24 13:28
https://a2news.com/video/pas-te-merkures-vjen-pranvera/60%Daily2019-02-23 13:59
https://a2news.com/video/qeveria-dhe-institucionet-si-sherbehen-qytetaret/60%Daily2019-02-22 22:27
https://a2news.com/video/arkivat-shqiptare-pa-dokumentet-nuk-zbardhet-e-verteta/60%Daily2019-02-22 22:04
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-22-02-2019/60%Daily2019-02-22 22:00
https://a2news.com/video/bernd-fischer-kujdes-me-dokumentet-qe-publikojme/60%Daily2019-02-22 21:52
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1600-22-02-2019/60%Daily2019-02-22 21:49
https://a2news.com/video/opozite-e-re-ne-kuvend-salianji-i-kqz-se-partite-nen-pragun-e-3-nuk-gezojne-mandatet-e-djegura/60%Daily2019-02-22 20:59
https://a2news.com/video/sondazhi-llamba-e-kuqe-papunesia-emigracioni/60%Daily2019-02-22 17:03
https://a2news.com/video/pas-protestes-studentet-presin-provimet-dhe-plotesimin-e-kerkesave/60%Daily2019-02-22 16:52
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-22-02-2019/60%Daily2019-02-22 15:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-22-02-2019/60%Daily2019-02-22 15:14
https://a2news.com/video/kriza-politike-guvernatori-dhe-ish-ministri-apel-per-qetesi/60%Daily2019-02-22 14:17
https://a2news.com/video/paktit-per-universitetin-rama-mesohuni-shteti-nuk-paguan-gjithcka/60%Daily2019-02-22 13:34
https://a2news.com/video/dita-jone-22-02-2019/60%Daily2019-02-22 13:25
https://a2news.com/video/presioni-dhe-rezistenca-e-pd-tabaku-nderkombetaret-te-informohen/60%Daily2019-02-22 13:15
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-22-02-2019/60%Daily2019-02-22 12:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-21-02-2019/60%Daily2019-02-22 11:05
https://a2news.com/video/shpirti-i-humbur-sjell-problemet-e-shoqerise-shqiptare/60%Daily2019-02-22 10:49
https://a2news.com/video/parlamenti-pa-opozite-cfare-ndodh-pas-21-shkurtit/60%Daily2019-02-22 10:46
https://a2news.com/video/spiropali-opozita-ne-krize-te-thelle-dhuna-vendim-i-lidershipit-te-vjeter/60%Daily2019-02-22 09:17
https://a2news.com/video/aldo-bumci-e-vetmja-shprese-e-shqiperise-eshte-opozita/60%Daily2019-02-21 22:49
https://a2news.com/video/luarasi-opozita-nuk-ka-konsumuar-te-gjitha-instrumentet-demokratike/60%Daily2019-02-21 22:42
https://a2news.com/video/arsyet-e-djegies-se-mandateve-vendim-demokratik-apo-nje-udhe-pa-kthim/60%Daily2019-02-21 21:39
https://a2news.com/video/spak-skadon-afati-ibrahimi-numri-i-kenaqshem-duke-pare-skepticizmin/60%Daily2019-02-21 16:46
https://a2news.com/video/dita-jone-21-02-2019/60%Daily2019-02-21 15:37
https://a2news.com/video/basha-kendon-himnin-kombetar/60%Daily2019-02-21 12:11
https://a2news.com/video/kodra-kjo-eshte-rruga-me-e-veshtire-per-opoziten/60%Daily2019-02-21 10:52
https://a2news.com/video/dita-jone-mertiri-nuk-kemi-parlament-funksional/60%Daily2019-02-21 10:48
https://a2news.com/video/dritan-shano-opozita-eshte-kthyer-ne-popull-te-thjeshte/60%Daily2019-02-21 10:44
https://a2news.com/video/opozita-ne-proteste-basha-udhehiqemi-nga-vlerat-europiane/60%Daily2019-02-21 10:37
https://a2news.com/video/protestuesit-te-largohet-rama-shkaterroi-vendin/60%Daily2019-02-21 10:33
https://a2news.com/video/a2-business-week-20-02-2018/60%Daily2019-02-21 08:54
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-20-02-2019/60%Daily2019-02-21 08:52
https://a2news.com/video/opozita-ne-proteste-telat-me-gjemba-rrethojne-parlamentin/60%Daily2019-02-21 08:05
https://a2news.com/video/policia-strategji-te-njejte-si-me-16-shkurt/60%Daily2019-02-21 00:28
https://a2news.com/video/20-shkurt-1991-cfare-ka-ndryshuar-ne-28-vite/60%Daily2019-02-21 00:13
https://a2news.com/video/djegia-e-mandateve-gazetaret-e-gjykojne-si-akt-i-papritur-dhe-energjik-shkund-elektoratin/60%Daily2019-02-20 22:34
https://a2news.com/video/enver-hoxhaj-taksa-pezullim-i-perkohshem-per-ti-dhene-nje-mundesi-dialogut/60%Daily2019-02-20 20:09
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-20-02-2019/60%Daily2019-02-20 19:27
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-20-02-2019/60%Daily2019-02-20 19:25
https://a2news.com/video/ndryshon-matura-kater-provime-dhe-me-shume-pyetje-ne-teste/60%Daily2019-02-20 17:03
https://a2news.com/video/opozita-pa-mandate-bylykbashi-eshte-instrument-demokracie/60%Daily2019-02-20 19:23
https://a2news.com/video/pse-po-bie-xhiroja-e-biznesit-te-vogel/60%Daily2019-02-20 15:13
https://a2news.com/video/nje-takim-me-balenen-vrasese/60%Daily2019-02-20 14:24
https://a2news.com/video/protesta-policia-me-te-njejten-strategji-si-me-16-shkurt/60%Daily2019-02-20 14:24
https://a2news.com/video/nisje-perfekte-te-osijek-abazaj-me-uruan-edhe-nga-anderlecht/60%Daily2019-02-20 13:42
https://a2news.com/video/vetepunesim-permes-sipermarrjes-vajzat-ia-dalin-ne-biznes-2/60%Daily2019-02-20 13:26
https://a2news.com/video/djegia-e-mandateve-si-ndodh-dhe-cilat-jane-risqet-per-sistemin/60%Daily2019-02-20 13:17
https://a2news.com/video/opozita-pa-mandate-apeli-i-diplomateve-dhe-qendresa-e-bashes/60%Daily2019-02-20 13:14
https://a2news.com/video/protesta-te-parlamenti-plani-b-i-mazhorances-per-opoziten/60%Daily2019-02-20 09:28
https://a2news.com/video/opozita-jashte-parlamentit-cfare-do-te-beje-mazhoranca-2/60%Daily2019-02-20 09:12
https://a2news.com/video/shehi-qeveria-tranzitore-sjell-edhe-integrimin-ne-be/60%Daily2019-02-20 08:23
https://a2news.com/video/dy-protesta-dhe-nje-vendim-ekstrem-po-me-pas/60%Daily2019-02-19 21:48
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-19-02-2019/60%Daily2019-02-19 21:46
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-19-02-2019/60%Daily2019-02-19 20:44
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-19-02-2019/60%Daily2019-02-19 20:43
https://a2news.com/video/pse-po-bien-eksportet/60%Daily2019-02-19 20:43
https://a2news.com/video/gripi-ne-qsut-mjeket-raste-te-renda-ne-pavijone-vaksinohuni/60%Daily2019-02-19 20:32
https://a2news.com/video/opozita-pa-mandate-zgjedhje-te-parakohshme-apo-me-30-qershor/60%Daily2019-02-19 20:29
https://a2news.com/video/21434/60%Daily2019-02-19 19:43
https://a2news.com/video/qytetaret-njerezit-largohen-sepse-nuk-ka-pune-dhe-prodhim/60%Daily2019-02-19 19:40
https://a2news.com/video/pse-emigrojne-shqiptaret-histori-azilantesh/60%Daily2019-02-19 19:12
https://a2news.com/video/dita-jone-19-02-2019/60%Daily2019-02-19 16:15
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-19-02-2019/60%Daily2019-02-19 12:47
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-18-02-2019/60%Daily2019-02-19 12:31
https://a2news.com/video/zgjimi-premiera-boterore-ne-tirane/60%Daily2019-02-19 11:23
https://a2news.com/video/kampionati-i-kubit-terheq-te-rinjte-shqiptare/60%Daily2019-02-19 11:15
https://a2news.com/video/nen-tingujt-e-pianos-se-mario-marianit/60%Daily2019-02-19 11:15
https://a2news.com/video/opozita-djeg-mandatet-interpretime-te-ndryshme-se-kush-i-ze-vendet-e-saj/60%Daily2019-02-19 11:13
https://a2news.com/video/jonila-godole-te-rinjte-duan-te-dine-rreth-diktatures/60%Daily2019-02-19 11:10
https://a2news.com/video/propozimi-per-ndryshime-ne-ligjin-per-koncesionet-e-ppp-takse-per-portalet/60%Daily2019-02-19 11:11
https://a2news.com/video/rikthehet-misugi-dhe-tri-grate/60%Daily2019-02-19 11:00
https://a2news.com/video/aleatet-djegin-mandatet-basha-vendimi-i-paprecedent-ne-historine-e-pluralizmit/60%Daily2019-02-19 09:37
https://a2news.com/video/qytetaret-i-bllokojne-rrugen-rames-ne-lezhe/60%Daily2019-02-19 09:33
https://a2news.com/video/semundja-e-rakitizmit-mungesa-e-vitamines-d-shkakton-deformime-te-femijet/60%Daily2019-02-19 09:00
https://a2news.com/video/thaci-ujdia-te-arrihet-kete-vit-vucic-me-keq-se-ferri/60%Daily2019-02-19 08:57
https://a2news.com/video/mungesa-e-vitamines-d-mjeket-protokoll-te-ri-mjekimi-kryeni-analizen/60%Daily2019-02-19 08:55
https://a2news.com/video/mandatet-per-alibeajn-sintetizimi-i-6-viteve-per-hysenin-opozita-hedh-vickla/60%Daily2019-02-18 20:35
https://a2news.com/video/ppp-te-ekonomia-debate-mes-opozites-dhe-mazhorances/60%Daily2019-02-18 17:20
https://a2news.com/video/ndryshimet-ne-ligjin-e-ppp-ve-a-i-permiresojne-kontratat/60%Daily2019-02-18 17:15
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-18-02-2019/60%Daily2019-02-18 16:33
https://a2news.com/video/dita-jone-18-02-2019/60%Daily2019-02-18 16:30
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-18-02-2019/60%Daily2019-02-18 16:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-15-02-2019-2/60%Daily2019-02-18 15:06
https://a2news.com/video/11-vite-pavaresi-raporti-kosove-serbi-dhe-pozicioni-i-shba/60%Daily2019-02-18 15:05
https://a2news.com/video/djegia-e-mandateve-kume-formula-e-perllogaritjes-con-mandatet-te-ps/60%Daily2019-02-18 15:02
https://a2news.com/video/pavaresia-e-kosoves-rexhep-qosja-interviste-per-a2-cnn/60%Daily2019-02-18 14:56
https://a2news.com/video/pavaresia-e-kosoves-edita-tahiri-interviste-per-a2-cnn/60%Daily2019-02-18 14:51
https://a2news.com/video/pd-djeg-mandatet-votohet-unanimisht-ne-grupin-parlamentar/60%Daily2019-02-18 12:32
https://a2news.com/video/si-te-diplomohesh-online/60%Daily2019-02-18 10:31
https://a2news.com/video/a-do-ti-djege-pd-mandatet-deputetet-flasin-per-a2-cnn/60%Daily2019-02-18 10:25
https://a2news.com/video/djegia-e-mandateve-si-ndikon-te-basha-dhe-rama/60%Daily2019-02-18 10:07
https://a2news.com/video/merita-haklaj-producente-e-a2-cnn-komenton-aktualitetin-politik-ne-vend/60%Daily2019-02-18 09:40
https://a2news.com/video/pd-vendos-sot-do-djege-apo-jo-mandatet/60%Daily2019-02-18 08:34
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-17-02-2019/60%Daily2019-02-18 08:01
https://a2news.com/video/andoni-kosova-larg-parametrave-demokratike/60%Daily2019-02-17 22:58
https://a2news.com/video/kosova-11-vite-pavaresi-festime-dhe-homazhe-ne-te-gjithe-vendin/60%Daily2019-02-17 20:08
https://a2news.com/video/protesta-policia-arreston-10-persona-7-ne-kerkim/60%Daily2019-02-17 19:54
https://a2news.com/video/spahiu-jemi-me-te-pjekur-te-kemi-dy-shtete-eshte-pasuri-shume-e-madhe/60%Daily2019-02-17 17:59
https://a2news.com/video/taksa-100-ndaj-mallrave-serbe-kush-perfitoi/60%Daily2019-02-17 16:50
https://a2news.com/video/edhe-arbereshet-gezojne-per-kosoven-te-bashkuar-jemi-me-te-forte/60%Daily2019-02-17 15:58
https://a2news.com/video/kosova-11-vite-pavaresi-homazhe-nga-rugova-tek-jashari/60%Daily2019-02-17 15:54
https://a2news.com/video/rexhep-qosja-per-a2-cnn-11-vjet-kosove-e-pavarur-por-me-probleme-per-demokracine/60%Daily2019-02-17 15:43
https://a2news.com/video/edita-tahiri-per-a2-cnn-nuk-do-lejojme-prekje-territoresh/60%Daily2019-02-17 15:42
https://a2news.com/video/kufiri-thaci-per-a2-cnn-askush-ska-harta-mbi-tavoline/60%Daily2019-02-17 14:35
https://a2news.com/video/speciale-endrra-e-kosoves-per-integrim-sfidat-qe-frenuan-progresin/60%Daily2019-02-17 14:12
https://a2news.com/video/ngjarje-e-rende-ne-vlore-dy-te-vrare-nje-i-plagosur/60%Daily2019-02-17 22:05
https://a2news.com/video/kosova-11-vjet-shtet-parakalimi-i-ushtrise-ne-sheshin-nene-tereza/60%Daily2019-02-17 12:33
https://a2news.com/video/pamje-permbledhese-nga-protesta-e-opozites-me-16-shkurt/60%Daily2019-02-17 12:05
https://a2news.com/video/11-vite-pavaresi-haradinaj-njohje-reciproke-me-serbine-me-kufijte-ekzistues/60%Daily2019-02-17 11:57
https://a2news.com/video/speciale-dialogu-kosove-serbi-8-vite-negociata-marreveshja-finale-ende-larg/60%Daily2019-02-17 10:24
https://a2news.com/video/nate-me-ndalime-shoqerohen-rreth-40-protestues-reagon-pd/60%Daily2019-02-17 09:40
https://a2news.com/video/pavaresia-e-kosoves-festime-dhe-homazhe-ne-te-gjithe-vendin/60%Daily2019-02-17 09:34
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-16-02-2019/60%Daily2019-02-17 07:26
https://a2news.com/video/eksperti-i-sigurise-policia-i-realizoi-dy-qellimet-e-saj/60%Daily2019-02-16 20:06
https://a2news.com/video/rama-anti-miting-ne-vlore-pellumbi-ps-nuk-ka-nevoje-te-tregoje-forcen/60%Daily2019-02-16 19:37
https://a2news.com/video/gjata-kjo-proteste-vetem-fillimi-i-ndryshimeve-politike/60%Daily2019-02-16 19:25
https://a2news.com/video/strategjia-e-policise-per-mbrojtjen-e-kryeministrise/60%Daily2019-02-16 18:58
https://a2news.com/video/mbyllet-16-shkurti-opozita-serish-proteste-te-enjten/60%Daily2019-02-16 18:25
https://a2news.com/video/tension-te-dera-e-kryeministrise-ka-te-lenduar/60%Daily2019-02-16 11:12
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-15-02-2019/60%Daily2019-02-15 22:05
https://a2news.com/video/dosja-dajti-ne-ngerc-mbetet-vendimi-i-pazbardhur/60%Daily2019-02-15 20:51
https://a2news.com/video/cfare-mendojne-deputetet-per-protesten-e-opozites/60%Daily2019-02-15 20:49
https://a2news.com/video/kadilli-protesta-ne-dore-te-qytetareve-peza-prove-per-opoziten/60%Daily2019-02-15 20:18
https://a2news.com/video/nga-korca-ne-mirdite-rama-cinik-me-bashen/60%Daily2019-02-15 19:52
https://a2news.com/video/si-u-ashpersua-retorika-e-bashes-drejt-16-shkurtit/60%Daily2019-02-15 19:42
https://a2news.com/video/cfare-gjeti-policia-ne-shtepine-e-gjyqtarit-damini-detaje-nga-kontrolli/60%Daily2019-02-15 19:38
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-15-02-2019/60%Daily2019-02-15 18:33
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-15-02-2019/60%Daily2019-02-15 18:32
https://a2news.com/video/gjendja-e-fermereve-shqiptare/60%Daily2019-02-15 16:38
https://a2news.com/video/putin-tregon-aftesite-ne-xhudo/60%Daily2019-02-15 14:39
https://a2news.com/video/dita-jone-15-02-2019/60%Daily2019-02-15 14:23
https://a2news.com/video/para-dhe-municione-ne-shtepine-e-gjyqtarit-skender-damini/60%Daily2019-02-15 14:05
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-15-02-2019/60%Daily2019-02-15 12:51
https://a2news.com/video/duka-pavaresisht-se-cfare-ben-pd-hyme-ne-zgjedhje/60%Daily2019-02-15 11:30
https://a2news.com/video/e-ve-prej-10-vitesh-kunati-e-vrau-per-te-mos-krijuar-lidhje-tjeter/60%Daily2019-02-15 09:51
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-boja-kanabisi-dhe-dajti-sander-lleshaj-ne-a2/60%Daily2019-02-15 09:09
https://a2news.com/video/boja-ndaj-rames-ferhati-e-turpshme-cupi-kryeministri-e-ka-provokuar-vazhdimisht-paloken/60%Daily2019-02-14 21:55
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-14-02-2019/60%Daily2019-02-14 21:13
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-ministri-lleshaj-ka-nje-prirje-per-te-pasur-dhune/60%Daily2019-02-14 19:27
https://a2news.com/video/shen-valentini-festa-qe-pushtoi-tiranen-me-zemra/60%Daily2019-02-14 18:56
https://a2news.com/video/tragjedia-ne-maqedoni-deshmitaret-flasin-per-a2-cnn/60%Daily2019-02-14 18:47
https://a2news.com/video/debatet-boja-maqedonia-e-veriut-gjithcka-qe-ndodhi-ne-kuvend/60%Daily2019-02-14 18:37
https://a2news.com/video/parlamentit-i-del-boja-meme-cizme-miell-veze-dhe-boje/60%Daily2019-02-14 18:29
https://a2news.com/video/dita-jone-14-02-2019/60%Daily2019-02-14 21:11
https://a2news.com/video/a2-business-14-02-2019/60%Daily2019-02-14 17:59
https://a2news.com/video/maqedonia-e-veriut-rritet-bilanci-i-viktimave-shpallen-2-dite-zie-kombetare/60%Daily2019-02-14 15:54
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-14-02-2019/60%Daily2019-02-14 15:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-14-02-2019/60%Daily2019-02-14 15:54
https://a2news.com/video/shqiperia-pa-kanabis-zv-ministrja-e-brendshme-e-ftuar-te-ditari/60%Daily2019-02-14 15:23
https://a2news.com/video/veshtire-te-kursesh-bb-grate-shqiptare-te-parat-per-te-marre-borxh/60%Daily2019-02-14 15:07
https://a2news.com/video/strazimiri-sot-pergjigja-e-duhur-ndaj-arrogances-te-rames/60%Daily2019-02-14 15:02
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-14-02-2019/60%Daily2019-02-14 14:44
https://a2news.com/video/abazaj-te-osijek-do-te-tregoj-se-anderlecht-gaboi/60%Daily2019-02-14 14:21
https://a2news.com/video/ngjela-niveli-i-parlamentit-jo-intelektual-por-reforma-ne-drejtesi-do-ta-pastroje/60%Daily2019-02-14 14:03
https://a2news.com/video/20032/60%Daily2019-02-14 13:18
https://a2news.com/video/avokati-i-arben-frrokut-haga-nuk-i-beson-vendimit-te-gjykates-shqiptare/60%Daily2019-02-14 13:16
https://a2news.com/video/manastirliu-nga-marsi-permiresohet-situata-e-mjekeve-ne-rrethe/60%Daily2019-02-14 11:40
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-politike-apo-ekonomike/60%Daily2019-02-14 09:42
https://a2news.com/video/19928/60%Daily2019-02-13 22:03
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-13-02-2019/60%Daily2019-02-13 21:49
https://a2news.com/video/familjaret-shteti-te-vendose-per-fatin-e-dritan-dajtit/60%Daily2019-02-13 21:05
https://a2news.com/video/avokati-manipulim-provash-duhet-rihetuar/60%Daily2019-02-13 19:43
https://a2news.com/video/si-shpetoi-dajti-nga-burgimi-i-perjetshem/60%Daily2019-02-13 18:51
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-13-02-2019/60%Daily2019-02-13 18:38
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-13-02-2019/60%Daily2019-02-13 18:37
https://a2news.com/video/dita-jone-13-02-2019/60%Daily2019-02-13 18:35
https://a2news.com/video/dajti-rama-sulmon-gjykatesit-te-ligj-dhe-te-korruptuar/60%Daily2019-02-13 18:30
https://a2news.com/video/pse-tatimet-nuk-rimbursojne-tvsh-ne/60%Daily2019-02-13 17:42
https://a2news.com/video/agjenci-shteterore-per-karburantet-shtohet-dhe-nje-tarife/60%Daily2019-02-13 16:56
https://a2news.com/video/16-shkurti-pd-rama-po-tenton-te-bllokoje-protesten/60%Daily2019-02-13 16:55
https://a2news.com/video/institucionet-nderhyrje-estetike-shqiponjes-se-flamurit/60%Daily2019-02-13 16:29
https://a2news.com/video/erkand-qerimaj-i-treti-ne-bote-mes-ngercit-ligjor/60%Daily2019-02-13 15:02
https://a2news.com/video/16-shkurti-basha-pas-gardhit-te-policeve-jane-hajdutet/60%Daily2019-02-13 14:57
https://a2news.com/video/gjonaj-abuzime-me-pronat-masa-per-16-specialiste-te-zrpp-se-durres/60%Daily2019-02-13 14:35
https://a2news.com/video/duka-te-i-ftuari-zbulon-letren-anonime/60%Daily2019-02-13 14:33
https://a2news.com/video/tatimet-6-muaj-vonesa-borxhi-shlyhet-ne-korrik/60%Daily2019-02-13 14:31
https://a2news.com/video/inaugurohet-urgjenca-e-re-te-infektivi-dyfishohen-shtreterit/60%Daily2019-02-13 14:26
https://a2news.com/video/virozat-dhe-fruthi-mjekja-me-pak-raste-se-vjet/60%Daily2019-02-13 14:25
https://a2news.com/video/hasimja-vendi-meriton-politikanet-qe-ka-shqiptaret-kane-qasje-klienteliste/60%Daily2019-02-13 14:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-13-02-2019/60%Daily2019-02-13 12:07
https://a2news.com/video/haradinaj-shperfill-paralajmerimin-taksat-nuk-do-te-hiqen/60%Daily2019-02-13 11:49
https://a2news.com/video/speciale-dymbedhjete-dhoma-per-nje-jete/60%Daily2019-02-13 11:45
https://a2news.com/video/basha-te-shtunen-nis-shembja-e-sistemit-pd-rindez-motoret-e-ekonomise/60%Daily2019-02-13 11:40
https://a2news.com/video/tkurren-depozitat-dhe-kredite-kush-e-rriti-ekonomine-2/60%Daily2019-02-13 11:36
https://a2news.com/video/proteste-ne-shkoder-kunder-skandaleve-seksuale/60%Daily2019-02-13 11:35
https://a2news.com/video/vetepunesim-permes-sipermarrjes-vajzat-ia-dalin-ne-biznes/60%Daily2019-02-13 11:32
https://a2news.com/video/ndoka-opozita-eshte-gati-te-marre-pergjegjesi/60%Daily2019-02-13 09:59
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-sulaj-goditja-e-fundit-per-ramen/60%Daily2019-02-13 09:57
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-rama-basha-pretekste-per-tu-takuar-me-mua/60%Daily2019-02-13 09:43
https://a2news.com/video/e-para-ne-bote-sekretet-e-futbollistes-megi-doci/60%Daily2019-02-13 09:12
https://a2news.com/video/a-do-te-kandidoje-duka-perseri-per-drejtimin-e-fshf/60%Daily2019-02-13 07:29
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-12-02-2019/60%Daily2019-02-12 22:42
https://a2news.com/video/aleatet-e-pd-lista-te-hapura-zgjedhore/60%Daily2019-02-12 22:39
https://a2news.com/video/largimet-nga-puna-qytetaret-te-ndeshkohen-pergjegjesit/60%Daily2019-02-12 22:17
https://a2news.com/video/krimi-ne-familje-kush-po-i-vret-grate/60%Daily2019-02-12 22:12
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-12-02-2019/60%Daily2019-02-12 17:28
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-12-02-2019/60%Daily2019-02-12 17:28
https://a2news.com/video/shella-paguhen-3-paga-per-nje-vend-pune/60%Daily2019-02-12 20:39
https://a2news.com/video/dita-jone-12-02-2019/60%Daily2019-02-12 14:55
https://a2news.com/video/goditen-4-banda-droge-ne-itali-27-te-arrestuar-mes-tyre-21-shqiptare/60%Daily2019-02-12 14:43
https://a2news.com/video/grida-duma-pd-ka-pergjegjesi-te-coje-deri-ne-fund-sakrificen-e-demokrateve/60%Daily2019-02-12 13:34
https://a2news.com/video/mengjes-i-pergjakur-ne-tirane-efektivi-i-gardes-vret-bashkeshorten/60%Daily2019-02-12 13:00
https://a2news.com/video/studentet-e-fakultetit-te-drejtesise-i-kthehen-mesimit/60%Daily2019-02-12 12:51
https://a2news.com/video/ushqimet-qe-na-rrezikojne-me-shume/60%Daily2019-02-12 11:55
https://a2news.com/video/gabimet-dietike-te-shqiptareve-dhe-siguria-ushqimore/60%Daily2019-02-12 11:50
https://a2news.com/video/lleshaj-per-skandalin-e-videos-ne-malesi-te-madhe-kush-eshte-denoncuesi/60%Daily2019-02-12 11:31
https://a2news.com/video/malaj-ligji-per-arsimin-e-larte-eshte-nje-pamflet-i-pazbatueshem/60%Daily2019-02-12 10:54
https://a2news.com/video/polici-ngacmoi-15-vjecaren-nena-e-vajzes-fillimisht-nuk-me-pranuan-denoncimin/60%Daily2019-02-12 10:53
https://a2news.com/video/kemi-ngel-pa-mend-fqinjet-e-gardistit-ne-allias-tregojne/60%Daily2019-02-12 08:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-11-02-2019/60%Daily2019-02-11 22:22
https://a2news.com/video/si-shpetoi-nga-burgimi-i-perjetshem-vrasesi-i-4-policeve/60%Daily2019-02-11 20:55
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-renie-e-ndjeshme-e-temperaturave/60%Daily2019-02-11 19:51
https://a2news.com/video/presidenti-meta-kerkon-hetim-per-ceshtjen-dajti/60%Daily2019-02-11 19:44
https://a2news.com/video/pedagoget-qeveria-do-te-privatizoje-universitetet/60%Daily2019-02-11 19:32
https://a2news.com/video/profili-i-nje-artisti-si-rafet-rudi/60%Daily2019-02-11 16:05
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-11-02-2019/60%Daily2019-02-11 15:50
https://a2news.com/video/a2-business-11-02-2019/60%Daily2019-02-11 16:28
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-11-02-2019/60%Daily2019-02-11 15:38
https://a2news.com/video/mesazhi-frymezues-i-dua-lipes-ne-ceremonine-e-grammy-awards/60%Daily2019-02-11 15:32
https://a2news.com/video/kufijte-e-kosoves-nurellari-shba-nuk-kerkon-heqjen-e-tarifes-por-pezullimin-e-saj/60%Daily2019-02-11 15:20
https://a2news.com/video/ppp-te-e-politikaneve-a-i-kuptojne-shqiptaret/60%Daily2019-02-11 14:40
https://a2news.com/video/kodheli-te-enjten-parlamenti-ratifikon-aderimin-e-shkupit-ne-nato/60%Daily2019-02-11 13:42
https://a2news.com/video/bulizmi-ne-shkolla-dragoti-mosraportimi-i-tij-shume-i-rrezikshem/60%Daily2019-02-11 13:30
https://a2news.com/video/merita-haklaj-producente-e-a2cnn-komenton-ngjarjet-me-te-rendesishme-te-javes/60%Daily2019-02-11 13:12
https://a2news.com/video/si-e-perdorin-internetin-shqiptaret/60%Daily2019-02-11 12:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-11-02-2019/60%Daily2019-02-11 12:05
https://a2news.com/video/fmn-per-ppp-te-a-reflektoi-qeveria/60%Daily2019-02-11 11:19
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-10-02-2019/60%Daily2019-02-10 22:16
https://a2news.com/video/dajti-basha-drejtesi-me-dy-standarde-liron-vrasesit/60%Daily2019-02-10 17:03
https://a2news.com/video/dajti-gjonaj-lleshaj-vendim-kriminal-dhe-afere-korruptive/60%Daily2019-02-10 17:03
https://a2news.com/video/basha-nga-vlora-me-16-shkurt-shembim-sistemin-e-kalbur/60%Daily2019-02-10 15:04
https://a2news.com/video/abuzimi-ne-kavaje-marshim-i-heshtur-nga-qytetaret/60%Daily2019-02-10 11:27
https://a2news.com/video/tenderet-lihet-ne-arrest-shtepie-ish-sekretarja-e-ministrise-se-drejtesise/60%Daily2019-02-10 11:26
https://a2news.com/video/1-miliarde-dollare-metamfetamine-kapet-sasia-rekord-ne-shba/60%Daily2019-02-10 10:43
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-09-02-2019/60%Daily2019-02-09 20:55
https://a2news.com/video/basha-ne-gjirokaster-beteje-pa-kthim-deri-ne-shembjen-e-sistemit/60%Daily2019-02-09 15:56
https://a2news.com/video/policia-ben-analizen-2018-ta-viti-me-i-mire-per-sigurine/60%Daily2019-02-09 15:56
https://a2news.com/video/100-fshatrat-rama-prezanton-projektin-ne-tushemisht/60%Daily2019-02-09 15:55
https://a2news.com/video/dritan-dajti-i-shpeton-burgimit-te-perjetshem/60%Daily2019-02-09 15:54
https://a2news.com/video/kukesi-e-tirana-ne-fushe-me-mendjen-te-partizani/60%Daily2019-02-09 15:52
https://a2news.com/video/spiropali-shfaqi-prinderit-e-vajzes-se-perdhunuar-vlojne-rrjetet-sociale/60%Daily2019-02-09 14:49
https://a2news.com/video/dymbedhjete-dhoma-per-nje-jete/60%Daily2019-02-09 11:05
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-08-02-2019/60%Daily2019-02-09 07:56
https://a2news.com/video/nuk-ka-vendim-per-lirimin-e-auditoreve-fakulteti-i-bllokuar/60%Daily2019-02-08 23:02
https://a2news.com/video/thaci-kerkova-vazhdimin-e-dialogut-shba-tha-jo/60%Daily2019-02-08 22:50
https://a2news.com/video/trefishohen-rastet-e-fruthit-ne-evrope-shqiperia-1466-raste/60%Daily2019-02-08 21:44
https://a2news.com/video/kavaje-pergjegjesite-e-shtetit-dhe-modelet-e-gabuara-te-shoqerise/60%Daily2019-02-08 20:37
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-08-02-2019/60%Daily2019-02-08 18:56
https://a2news.com/video/siguria-ne-plazhe-ministrat-kerkojne-marrjen-e-masave-nga-operatoret/60%Daily2019-02-08 17:45
https://a2news.com/video/milva-ekonomi-ku-punesohen-te-rinjte-shqiptare/60%Daily2019-02-08 17:30
https://a2news.com/video/dita-jone-08-02-2019/60%Daily2019-02-08 17:22
https://a2news.com/video/bonot-alternativa-ende-e-leverdishme-e-investimit/60%Daily2019-02-08 17:04
https://a2news.com/video/deshton-eksperimenti-ne-finlande-te-ardhurat-baze-nuk-siguruan-pune/60%Daily2019-02-08 17:00
https://a2news.com/video/ku-mund-ti-investojme-parate-a2-business-08-02-2019/60%Daily2019-02-08 16:57
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1200-08-02-2019-shareembedemail/60%Daily2019-02-08 18:52
https://a2news.com/video/kosnett-dhe-scott-taksa-te-hiqet-bisedimet-te-rifillojne-2019-viti-i-marreveshjes/60%Daily2019-02-08 16:45
https://a2news.com/video/mesazhet-balluku-vorpsi-si-do-e-largojme-fiqon/60%Daily2019-02-08 14:20
https://a2news.com/video/libri-i-javes-dita-e-mbetur-e-kazuo-ishiguro/60%Daily2019-02-08 13:56
https://a2news.com/video/150-dite-nga-zgjedhjet-lokale-kush-iken-e-kush-vjen/60%Daily2019-02-08 13:30
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-08-02-2019/60%Daily2019-02-08 13:04
https://a2news.com/video/arbana-opinioni-duket-se-eshte-mesuar-me-idene-u-vra-nje-grua/60%Daily2019-02-08 12:40
https://a2news.com/video/ambasadori-i-kosoves-ne-shqiperi-retorika-serbe-mbetet-njolloj-si-para-20-vitesh/60%Daily2019-02-08 15:49
https://a2news.com/video/gjonaj-i-pergjigjet-kryemadhit-une-u-sulmova-per-tu-sulmuar-drejtesia/60%Daily2019-02-08 11:53
https://a2news.com/video/kryemadhi-ministrja-gjonaj-perdor-dy-standarde/60%Daily2019-02-08 11:22
https://a2news.com/video/basha-kuksianeve-zerim-takses-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2019-02-08 11:04
https://a2news.com/video/zguri-nuk-jap-doreheqjen-le-te-me-shkarkoje-parlamenti/60%Daily2019-02-08 09:09
https://a2news.com/video/kriza-ne-itali-ekspertet-apel-qeverise-qe-te-mos-ndihet-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-08 08:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-07-02-2019-2/60%Daily2019-02-08 00:29
https://a2news.com/video/union-per-studentet-sindikate-per-pedagoget/60%Daily2019-02-08 00:14
https://a2news.com/video/metro-sound-nje-perralle-mesdhetare-permes-muzikes/60%Daily2019-02-07 23:13
https://a2news.com/video/skenaret-e-ballkanit-teori-konspiracioni-apo-e-ardhmja-e-afert/60%Daily2019-02-07 20:58
https://a2news.com/video/auditi-i-financave-manjani-dhe-vasili-shkelje-ligjore/60%Daily2019-02-07 18:47
https://a2news.com/video/uefa-konfirmon-nderhyrjet-politike-qeveria-zgjidhi-ceshtjen/60%Daily2019-02-07 18:38
https://a2news.com/video/dita-jone-07-02-2019/60%Daily2019-02-07 18:01
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-07-02-2019/60%Daily2019-02-07 17:33
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-01-02-2019-2/60%Daily2019-02-07 17:18
https://a2news.com/video/tom-ford-prezanton-koleksionin-per-gra-e-burra/60%Daily2019-02-07 16:40
https://a2news.com/video/zjarr-prane-kulles-se-sahatit/60%Daily2019-02-07 16:31
https://a2news.com/video/protesta-ne-rruge-tension-ne-politike-a-eshte-shqiperia-ne-krize/60%Daily2019-02-07 15:51
https://a2news.com/video/negociatat-me-be-pd-nuk-hapen-ps-berlini-i-mbeshtet/60%Daily2019-02-07 15:36
https://a2news.com/video/kryemadhi-gjonaj-presion-gjyqtareve/60%Daily2019-02-07 15:19
https://a2news.com/video/biznesi-italian-ne-shqiperi-mungon-infrastruktura/60%Daily2019-02-07 14:31
https://a2news.com/video/ngadalesohet-rritja-ne-itali-rrezik-per-ekonomine-shqiptare/60%Daily2019-02-07 14:18
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-07-02-2019/60%Daily2019-02-07 13:25
https://a2news.com/video/vokshi-mazhorances-afat-deri-ne-15-shkurt-ne-16-eshte-sovrani-qe-vendos/60%Daily2019-02-07 13:24
https://a2news.com/video/be-5-milione-euro-per-sigurine-ushqimore-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-07 11:18
https://a2news.com/video/festa-e-pare-e-cokollates-made-in-tirana/60%Daily2019-02-07 11:02
https://a2news.com/video/operacionet-plastike-kirurgu-nuk-duhet-te-duken-te-gjithe-njelloj/60%Daily2019-02-07 10:59
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-07-02-2019/60%Daily2019-02-07 09:10
https://a2news.com/video/neser-ulen-temperaturat-ne-mengjes/60%Daily2019-02-06 23:51
https://a2news.com/video/dialogu-serbi-kosove-be-nuk-e-percaktojme-ne-agjenden/60%Daily2019-02-06 23:30
https://a2news.com/video/programi-ekonomik-i-pd-tabaku-70-e-koncesioneve-jane-abuzive/60%Daily2019-02-08 17:17
https://a2news.com/video/drejtesia-pikepyetjet-e-nje-reforme-pa-mbarim/60%Daily2019-02-06 21:05
https://a2news.com/video/trajneri-i-flamurtarit-daja-kritika-per-arbritrat/60%Daily2019-02-06 19:10
https://a2news.com/video/sejko-energjia-ngadalesoi-ritmin-faktor-momental/60%Daily2019-02-06 18:57
https://a2news.com/video/tenderat-ne-ministrine-e-gjyqesise-verifikime-edhe-per-dy-ish-ministra-te-lsi/60%Daily2019-02-06 18:34
https://a2news.com/video/gjendja-ekonomike-me-mire-apo-me-keq-se-nje-vit-me-pare/60%Daily2019-02-06 17:28
https://a2news.com/video/tahiri-shperthen-ne-akuza-ndaj-prokuroreve/60%Daily2019-02-06 17:27
https://a2news.com/video/a-kane-me-pak-para-shqiptaret/60%Daily2019-02-06 17:18
https://a2news.com/video/rikthimi-ne-polici-cili-ligj-do-zbatohet/60%Daily2019-02-06 16:39
https://a2news.com/video/nje-dite-te-cdo-jave-filologjiku-braktis-auditoret/60%Daily2019-02-06 16:38
https://a2news.com/video/spektakel-fishekzjarresh-ne-hong-kong/60%Daily2019-02-06 16:29
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-06-02-2019/60%Daily2019-02-06 16:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-06-02-2019/60%Daily2019-02-06 16:16
https://a2news.com/video/dita-jone-06-02-2019/60%Daily2019-02-06 16:09
https://a2news.com/video/ps-le-ne-pritje-komisionin-hetimor-per-ish-ministrin/60%Daily2019-02-06 15:49
https://a2news.com/video/meta-marreveshja-kosove-serbi-pa-ndryshim-kufijsh/60%Daily2019-02-06 14:29
https://a2news.com/video/shano-ne-parlament-jo-ligjvenes-por-notere-vendi-ne-kolaps/60%Daily2019-02-06 13:58
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-06-02-2019/60%Daily2019-02-06 13:49
https://a2news.com/video/studimi-perdorimi-i-facebook-rrit-depresionin/60%Daily2019-02-06 12:38
https://a2news.com/video/kolumbia-rrit-prodhimin-e-kafese-ndihmuar-nga-el-nino/60%Daily2019-02-06 12:25
https://a2news.com/video/tkurren-depozitat-dhe-kredite-kush-e-rriti-ekonomine/60%Daily2019-02-06 12:02
https://a2news.com/video/hetimet-tahiri-po-kalohet-cdo-limit/60%Daily2019-02-06 11:33
https://a2news.com/video/murati-qeveria-e-rames-me-fytyre-teknike-levizje-taktike/60%Daily2019-02-06 11:16
https://a2news.com/video/e-perjetshmja-ne-tablote-per-femrat-shqiptare/60%Daily2019-02-06 10:57
https://a2news.com/video/trump-ne-fund-te-muajit-takohem-me-kim-jong-un/60%Daily2019-02-06 10:37
https://a2news.com/video/asambleja-e-historise-dhe-filologjise-ne-seance-te-jashtezakonshme/60%Daily2019-02-06 10:19
https://a2news.com/video/nisin-hetimet-per-tenderin-e-byzylykeve-dy-ish-ministra-do-merren-ne-pyetje/60%Daily2019-02-06 09:57
https://a2news.com/video/diskutohet-rregullorja-e-kuvendit-pika-me-e-nxehte-imuniteti/60%Daily2019-02-06 09:53
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-05-02-2019/60%Daily2019-02-06 08:00
https://a2news.com/video/topi-rama-arrogant-jemi-ne-nje-republike-kryeministrore/60%Daily2019-02-06 07:58
https://a2news.com/video/mazhoranca-pranon-dekretin-ndryshon-datat/60%Daily2019-02-05 23:01
https://a2news.com/video/parkingjet-ne-tirane-perse-te-paguajme/60%Daily2019-02-05 21:05
https://a2news.com/video/haradinaj-kritikon-be-trepca-jo-pjese-e-dialogut/60%Daily2019-02-05 18:52
https://a2news.com/video/betohet-basha-nuk-ka-pakt-me-ramen/60%Daily2019-02-05 16:13
https://a2news.com/video/ishp-qytetareve-vaksinohuni-ska-vend-per-panik/60%Daily2019-02-05 15:49
https://a2news.com/video/dita-jone-05-02-2019/60%Daily2019-02-05 15:24
https://a2news.com/video/gjendja-e-sme-ve-eksperti-evidenton-problemet/60%Daily2019-02-05 15:14
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-05-02-2019/60%Daily2019-02-05 15:10
https://a2news.com/video/policia-prane-zbardhjes-se-vrasesve-te-arben-bilalit/60%Daily2019-02-05 14:49
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-05-02-2019/60%Daily2019-02-05 15:11
https://a2news.com/video/fmn-rishikon-ballkanin-ne-rritje-por-serbia-merr-kuroren/60%Daily2019-02-05 14:30
https://a2news.com/video/mesha-e-papes-ne-arabi-katolike-dhe-myslimane-behen-bashke/60%Daily2019-02-05 14:30
https://a2news.com/video/shqiperia-vend-pjeserisht-i-lire-tkurret-demokracia-ne-bote/60%Daily2019-02-05 14:30
https://a2news.com/video/999-e-bizneseve-te-vogla-me-probleme-per-gjetje-tregu/60%Daily2019-02-05 12:44
https://a2news.com/video/andoni-uji-i-pijshem-dhe-energjia-synohen-nga-serbet/60%Daily2019-02-05 12:33
https://a2news.com/video/miratohet-dekreti-i-metes-per-ligjin-e-kadastres-por-ka-serish-perplasje/60%Daily2019-02-05 12:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-05-02-2019/60%Daily2019-02-05 11:49
https://a2news.com/video/te-rinjte-me-sipermarrje-te-reja-biznesi/60%Daily2019-02-05 11:21
https://a2news.com/video/festivali-i-dritave-ndricon-kryeqytetin-danez/60%Daily2019-02-05 10:56
https://a2news.com/video/greva-e-pedagogeve-dy-skenaret-e-mundshem/60%Daily2019-02-05 10:21
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-04-02-2019/60%Daily2019-02-04 21:01
https://a2news.com/video/si-te-mbrohemi-nga-epidemia-e-gripit/60%Daily2019-02-04 21:28
https://a2news.com/video/papa-ne-lindjen-e-mesme-feja-nuk-justifikon-dhunen/60%Daily2019-02-04 19:25
https://a2news.com/video/ermonela-jaho-si-asnjehere-me-pare-traviata-eshte-nje-triumf/60%Daily2019-02-04 16:39
https://a2news.com/video/pedagoget-nuk-arrijne-nje-qendrim-te-perbashket-deshton-mbledhja/60%Daily2019-02-04 15:48
https://a2news.com/video/eksperti-sulka-ja-pse-deshtoi-reforma-e-arsimit-profesional/60%Daily2019-02-04 15:34
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-04-02-2019/60%Daily2019-02-04 15:21
https://a2news.com/video/arsimi-profesional-prioritet-shifrat-nuk-e-tregojne/60%Daily2019-02-04 14:50
https://a2news.com/video/te-rinjte-arsimi-profesional-me-shume-mundesi-punesimi/60%Daily2019-02-04 14:45
https://a2news.com/video/brexit-nissan-braktis-planet-per-prodhimin-ne-angli/60%Daily2019-02-04 14:44
https://a2news.com/video/dita-jone-04-02-2019/60%Daily2019-02-04 14:18
https://a2news.com/video/zaimi-po-synohet-copetimi-i-kosoves-autoret-kane-arsye-personale/60%Daily2019-02-04 13:24
https://a2news.com/video/paloka-nuk-nxisim-21-janar-pushtetin-e-marrim-me-vote/60%Daily2019-02-04 13:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-04-02-2019/60%Daily2019-02-04 16:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-04-02-2019/60%Daily2019-02-04 12:09
https://a2news.com/video/gazetarja-shqiptare-e-cnn-rrefen-emocionet-e-superbowl/60%Daily2019-02-04 10:11
https://a2news.com/video/beteja-e-pedagogeve-per-arsimin-e-larte-sot-nis-greva/60%Daily2019-02-04 09:55
https://a2news.com/video/makineta-per-parkim-opozita-sulmon-veliajn/60%Daily2019-02-03 17:58
https://a2news.com/video/humb-jeten-pacienti-ne-sanatorium-mjeket-nuk-ishte-gripi-i-derrit/60%Daily2019-02-03 17:57
https://a2news.com/video/parkimi-biznesi-miliona-euro-i-bashkise/60%Daily2019-02-03 16:20
https://a2news.com/video/vendparkimet-ne-tirane-qytetaret-shtrenjte-dhe-te-kufizuara/60%Daily2019-02-03 16:17
https://a2news.com/video/viza-amerikane-e-berishes-rama-nuk-e-harron-te-enjten/60%Daily2019-02-03 13:51
https://a2news.com/video/dirigjenti-rafet-rudi-cel-sezonin-ne-tkob/60%Daily2019-02-03 11:55
https://a2news.com/video/pd-proteste-ne-mat-basha-vijon-takimet-ne-mallakaster/60%Daily2019-02-02 19:20
https://a2news.com/video/perplasja-me-studentet-shahini-si-nikolla/60%Daily2019-02-02 15:22
https://a2news.com/video/mot-i-cmendur-ne-australi-zjarr-dhe-permbytje/60%Daily2019-02-02 13:36
https://a2news.com/video/pa-koment-video-e-shembjes-se-diges-ne-brazil/60%Daily2019-02-02 08:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-01-02-2019/60%Daily2019-02-01 22:11
https://a2news.com/video/a2-debat-01-02-2019/60%Daily2019-02-01 20:39
https://a2news.com/video/dita-jone-01-02-2019/60%Daily2019-02-01 18:14
https://a2news.com/video/kompanite-e-huaja-pa-besim-per-te-investuar-ne-shqiperi/60%Daily2019-02-01 17:25
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-01-02-2019/60%Daily2019-02-01 17:20
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-01-02-2019/60%Daily2019-02-01 17:19
https://a2news.com/video/luan-rama-ps-per-te-ardhur-keq-nuk-dihet-ku-fillon-partia-dhe-ku-strukturat-kriminale/60%Daily2019-02-01 16:19
https://a2news.com/video/vrasja-e-bilalit-xhabafti-nuk-kam-lidhje-me-ngjarjen/60%Daily2019-02-01 16:16
https://a2news.com/video/merkato-e-dimrit-riformatohen-ekipet-shqiptare-282-levizje/60%Daily2019-02-01 16:15
https://a2news.com/video/pd-prezanton-programin-ekonomik-te-kthehet-taksa-e-sheshte/60%Daily2019-02-01 14:43
https://a2news.com/video/irani-synonte-shqiperine-facebook-fshin-800-llogari/60%Daily2019-02-01 14:35
https://a2news.com/video/pedagoget-te-zhgenjyer-nga-takimi-me-ministren-na-trajtoi-si-adoleshente/60%Daily2019-02-01 13:21
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-01-02-2019/60%Daily2019-02-01 12:16
https://a2news.com/video/banka-boterore-shqiperia-e-dyta-ne-rajon-per-investimet-e-huaja/60%Daily2019-02-01 11:40
https://a2news.com/video/kriza-per-taksen-kosnett-duhet-udheheqje-e-guximshme/60%Daily2019-02-01 11:09
https://a2news.com/video/peza-bolton-konfirmoi-qe-rama-eshte-i-rendesishem-per-faktorin-shqiptar-ne-rajon/60%Daily2019-02-01 10:09
https://a2news.com/video/i-ftuari-31-02-2019/60%Daily2019-02-01 07:34