XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/ekzekutimet-ne-shkoder-bilanc-i-frikshem-9-te-vrare-ne-9-muaj/60%Daily2019-03-31 13:01
https://a2news.com/video/heshtje-diplomatike-ditmir-bushati-nuk-komenton-shkarkimet-e-cakajt/60%Daily2019-03-31 12:42
https://a2news.com/video/bienalja-e-artit-ne-venezia-shkojne-femijet-e-bulqizes/60%Daily2019-03-31 11:42
https://a2news.com/video/cakaj-per-raportin-e-dash-realist-por-inkurajues/60%Daily2019-03-30 17:17
https://a2news.com/video/zgjidhja-e-krizes-politike-moisiu-dhe-mejdani-te-nderhyje-ilir-meta/60%Daily2019-03-30 15:10
https://a2news.com/video/shkoder-ekzekutohen-me-arme-vellezerit-bilali/60%Daily2019-03-30 14:42
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-29-03-2019/60%Daily2019-03-29 21:59
https://a2news.com/video/kryeprokurori-i-apelit-durres-ne-vetting-probleme-me-pasurite/60%Daily2019-03-29 20:46
https://a2news.com/video/te-dielen-ndryshon-ora-shkon-60-minuta-perpara/60%Daily2019-03-29 21:05
https://a2news.com/video/dako-ne-pikepyetje-rama-u-be-nicja-si-aleksander-moisiu/60%Daily2019-03-29 20:40
https://a2news.com/video/dita-jone-29-03-2019/60%Daily2019-03-29 19:48
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-29-03-2019/60%Daily2019-03-29 17:27
https://a2news.com/video/rama-ironi-e-batuta-me-opoziten/60%Daily2019-03-29 17:06
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-29-03-2019/60%Daily2019-03-29 16:04
https://a2news.com/video/mediu-rama-perdor-rrezikun-rus-si-te-house-of-cards/60%Daily2019-03-29 15:49
https://a2news.com/video/a-do-te-preke-shqiperine-kriza-e-fqinjeve/60%Daily2019-03-29 15:31
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-29-03-2019/60%Daily2019-03-29 14:27
https://a2news.com/video/i-maskuar-e-me-thike-grabit-zyren-e-kembimit-valutor/60%Daily2019-03-29 13:54
https://a2news.com/video/ngadalesohet-ekonomia-instat-rritja-ne-2018-en-arriti-ne-4-06/60%Daily2019-03-29 13:50
https://a2news.com/video/djegie-mandatesh-dhe-7-protesta-po-me-pas/60%Daily2019-03-29 13:27
https://a2news.com/video/kriza-politike-cila-eshte-strategjia-e-mazhorances/60%Daily2019-03-29 12:31
https://a2news.com/video/trump-brexit-dhe-marredheniet-be-kine-bota-ne-nje-jave/60%Daily2019-03-29 12:31
https://a2news.com/video/letersia-bashkekohore-shqipe/60%Daily2019-03-29 12:28
https://a2news.com/video/kodra-nese-meta-behet-pale-me-opoziten-thellon-krizen/60%Daily2019-03-29 12:27
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-28-03-2019/60%Daily2019-03-29 09:01
https://a2news.com/video/gjuha-shqipe-rama-lende-me-detyrim-studiuesit-rishikim-te-gjithe-programeve/60%Daily2019-03-28 22:37
https://a2news.com/video/protesta-boci-sjellje-brutale-e-policise-ndaj-grave-trupe-jeniceresh/60%Daily2019-03-28 22:19
https://a2news.com/video/ekspertet-per-gjuhen-shqipe-jemi-ne-emergjence-kombetare/60%Daily2019-03-28 21:24
https://a2news.com/video/ndikimi-rus-takimi-rama-putin-dhe-kosova-intervista-e-plote-me-ambasadorin-rus/60%Daily2019-03-28 19:56
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-28-03-2019/60%Daily2019-03-28 18:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-28-03-2019/60%Daily2019-03-28 18:20
https://a2news.com/video/zbulohet-ne-izrael-shpella-prej-kripe-me-e-madhja-ne-bote/60%Daily2019-03-28 15:51
https://a2news.com/video/era-ngre-njerezit-ne-ajer-ne-turqi/60%Daily2019-03-28 15:33
https://a2news.com/video/xhafaj-kunder-ndryshimeve-per-vettingun-ne-polici-shcba-nuk-ka-kapacitetet-e-duhura/60%Daily2019-03-28 15:16
https://a2news.com/video/aleatet-e-bashes-gati-per-bojkot-nuk-ka-zgjedhje-me-ramen/60%Daily2019-03-28 14:51
https://a2news.com/video/dita-jone-28-03-2019/60%Daily2019-03-28 14:01
https://a2news.com/video/aligatori-gjigand-kerkon-te-luaje-golf/60%Daily2019-03-28 12:45
https://a2news.com/video/alimadhi-dhe-elezi-zyrtarisht-deputete-borova-seancen-e-ardhshme/60%Daily2019-03-28 12:38
https://a2news.com/video/balla-basha-nje-huligan-nuk-eshte-rastesi-qe-ka-protesta-ne-tirane-podgorice-dhe-beograd/60%Daily2019-03-28 11:49
https://a2news.com/video/shehu-largimet-ne-diplomaci-vala-e-spastrimeve-eshte-koncept-marksist-dhe-autokratik/60%Daily2019-03-28 10:46
https://a2news.com/video/qori-reforma-e-universitetit-pothuajse-asgje-ka-ndryshuar/60%Daily2019-03-28 11:30
https://a2news.com/video/tupja-gjuha-shqipe-ne-universitet-vendim-i-mire-por-kryeministri-eshte-i-pari-qe-po-e-dhunon/60%Daily2019-05-09 09:02
https://a2news.com/video/ekonomia-e-qeverise-dhe-ekonomia-e-shqiptareve/60%Daily2019-03-28 07:43
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-27-03-2019/60%Daily2019-03-28 07:33
https://a2news.com/video/salianji-lufte-qeverise-me-armet-e-prokurorise/60%Daily2019-03-27 22:04
https://a2news.com/video/as-te-paret-as-te-fundit-per-tradhtine/60%Daily2019-03-27 21:42
https://a2news.com/video/pse-eshte-kaq-i-zgjeruar-krimi-te-te-rinjte/60%Daily2019-03-27 20:48
https://a2news.com/video/parlamenti-me-99-deputete-te-enjten-betohen-3-te-rinj/60%Daily2019-03-27 19:23
https://a2news.com/video/e-ardhmja-e-stolit-te-kombetares-duka-konfirmon-kandidatet/60%Daily2019-03-27 18:49
https://a2news.com/video/shuhet-nje-ikone-homazhet-ne-nder-te-legjendes-ali-mema/60%Daily2019-03-27 16:35
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-diplomateve-gent-cakaj-perplaset-me-rudina-hajdarin/60%Daily2019-03-27 16:33
https://a2news.com/video/avokatet-braktisin-gjyqet-te-shokuar-nga-vrasja-e-kolegut-larg-duart-nga-drejtesia/60%Daily2019-03-27 16:20
https://a2news.com/video/rruget-e-vdekjes-zonat-me-problematike/60%Daily2019-03-27 16:02
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-27-03-2019/60%Daily2019-03-27 15:08
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-27-03-2019/60%Daily2019-03-27 15:07
https://a2news.com/video/klodjan-bane-ne-kerkim-per-vrasjen-e-jurgen-kurtit-postat-ku-po-heton-policia/60%Daily2019-03-27 15:00
https://a2news.com/video/nga-parlamenti-ne-auditor-duka-dhe-rrokaj-i-rikthehen-jetes-akademike/60%Daily2019-03-27 14:19
https://a2news.com/video/islami-opsioni-me-i-mundshem-skenari-maqedonas/60%Daily2019-03-27 14:01
https://a2news.com/video/dita-jone-27-03-2019/60%Daily2019-03-27 13:46
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-27-03-2019/60%Daily2019-03-27 13:09
https://a2news.com/video/sa-kushton-nje-mandat-i-djegur-privilegjet-e-ish-deputeteve/60%Daily2019-03-27 09:52
https://a2news.com/video/komedia-8-femrat-ne-arturbina/60%Daily2019-03-27 11:24
https://a2news.com/video/andoni-prishtina-dhe-beogradi-te-zhgenjyera-nga-be-ja-pershkallezohet-aksioni-amerikan/60%Daily2019-03-27 09:34
https://a2news.com/video/artan-fuga-kuvendi-nga-spektakel-ne-tragjedi-jeta-politike-e-ndare/60%Daily2019-06-20 19:42
https://a2news.com/video/prezantimi-i-trajnerit-canaj-vllaznine-e-pranova-pa-kushte/60%Daily2019-03-26 22:07
https://a2news.com/video/e-mail-misterioz-ne-fshb-dyshime-per-trukime-ne-basketbollin-shqiptar/60%Daily2019-03-26 22:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-26-03-2019/60%Daily2019-03-26 21:36
https://a2news.com/video/kongresi-i-ps-sulo-armiqesi-me-opoziten-ekonomi-mesazhi-bashkeqeverisja/60%Daily2019-03-26 21:32
https://a2news.com/video/rama-ashpersim-kodit-penal-denim-kush-godet-mjeket/60%Daily2019-03-26 20:15
https://a2news.com/video/liberalizimi-i-vizave-haradinaj-e-kemi-te-veshtire-tiu-besojme-europianeve/60%Daily2019-03-26 20:15
https://a2news.com/video/shkarkohen-20-diplomate-cakaj-nuk-permbushnin-kushtet-ligjore/60%Daily2019-03-26 20:13
https://a2news.com/video/gara-per-drejtimin-e-tiranes-veliaj-shpalos-projektet-e-rendesishme/60%Daily2019-03-26 20:13
https://a2news.com/video/tahiri-shkon-ne-gjykim-ish-ministri-skam-piken-e-lidhjes-me-kete-ceshtje/60%Daily2019-03-26 18:40
https://a2news.com/video/taksa-te-uleta-per-biznesin-e-vogel-perfitojne-te-medhenjte/60%Daily2019-03-26 17:21
https://a2news.com/video/ekzekutimi-i-avokatit-ceshtja-do-hetohet-nga-krimet-e-renda/60%Daily2019-03-26 17:15
https://a2news.com/video/me-pak-te-huaj-vijne-me-shume-shqiptare-ikin/60%Daily2019-03-26 17:03
https://a2news.com/video/si-reflektohet-pakti-i-qeverise-ne-financat-per-universitetin/60%Daily2019-03-26 16:32
https://a2news.com/video/apple-me-strategji-te-re-debuton-ne-industrine-e-argetimit/60%Daily2019-03-26 16:30
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-26-03-2019/60%Daily2019-03-26 16:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-26-03-2019/60%Daily2019-03-26 16:06
https://a2news.com/video/vrasja-e-kurtit-te-arrestuarit-perdornin-celulare-me-vlere-2-mije-euro/60%Daily2019-03-26 16:02
https://a2news.com/video/dita-jone-26-03-2019/60%Daily2019-03-26 14:11
https://a2news.com/video/bylykbashi-rama-e-ka-fundin-e-keq-jo-vetem-politikisht/60%Daily2019-03-26 14:10
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-26-03-2019/60%Daily2019-03-26 14:09
https://a2news.com/video/hysi-shqiperia-per-here-te-pare-ne-olimpiaden-speciale-pergatitemi-per-2023-in/60%Daily2019-03-26 12:08
https://a2news.com/video/5-vrasje-ne-vend-brenda-pak-diteve/60%Daily2019-03-26 10:57
https://a2news.com/video/pellumbi-jemi-e-vetmja-parti-qe-pranojme-gabimet/60%Daily2019-03-26 10:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-25-03-2019/60%Daily2019-03-25 22:28
https://a2news.com/video/basha-kritika-kryesise-lini-kafenete-zbrisni-ne-terren/60%Daily2019-03-25 20:16
https://a2news.com/video/vrasja-e-avokatit-koleget-bojkotojne-gjyqet-ne-elbasan/60%Daily2019-03-25 20:15
https://a2news.com/video/ish-burgu-ne-shkoder-shnderrohet-ne-muze-te-kujteses-historike/60%Daily2019-03-25 20:11
https://a2news.com/video/pakti-per-universitetin-studentet-sjane-plotesuar-kushtet-protesta-te-vazhdonte/60%Daily2019-03-25 19:35
https://a2news.com/video/vrasjet-mafioze-qe-tronditen-vendin-qefalia-ka-ndikuar-edhe-situata-politike/60%Daily2019-03-25 19:34
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-25-03-2019/60%Daily2019-03-25 16:19
https://a2news.com/video/java-e-parase-te-rinjte-mesojne-per-perdorimin-e-lekut-2/60%Daily2019-03-25 16:14
https://a2news.com/video/sa-kushton-nje-ish-deputet/60%Daily2019-03-25 15:53
https://a2news.com/video/moratorium-politik-domethenia-e-nje-propozimi-per-zgjidhjen-e-krizes/60%Daily2019-03-25 15:28
https://a2news.com/video/lleshaj-ne-komisionin-e-sigurise-vetingu-i-policise-do-te-kryhet-nga-shcba/60%Daily2019-03-25 15:18
https://a2news.com/video/java-e-parase-te-rinjte-mesojne-per-perdorimin-e-lekut/60%Daily2019-03-25 15:16
https://a2news.com/video/statistikat-e-krimit-4-ekzekutime-javen-e-shkuar/60%Daily2019-03-25 15:08
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-25-03-2019/60%Daily2019-03-25 15:07
https://a2news.com/video/vucic-nuk-i-bashkohemi-nato-s-zgjedhje-e-natyrshme/60%Daily2019-03-25 15:02
https://a2news.com/video/trump-i-shpeton-hetimit-kriza-ne-kosove-faktet-nderkombetare-te-dites/60%Daily2019-03-25 14:47
https://a2news.com/video/dita-jone-25-03-2019/60%Daily2019-03-25 14:22
https://a2news.com/video/lumezi-zgjidhja-e-krizes-pas-zgjedhjeve-vendore/60%Daily2019-03-25 12:25
https://a2news.com/video/te-kontrollosh-kompjuterin-me-mendje/60%Daily2019-03-25 14:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-25-03-2019/60%Daily2019-03-25 11:39
https://a2news.com/video/pronat-konflikt-i-hapur-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-25 11:36
https://a2news.com/video/ndryshon-ligji-per-procedurat-tatimore-apelohet-per-kujdes/60%Daily2019-03-25 11:01
https://a2news.com/video/ps-mbledh-grupin-parlamentar-zgjedhjet-e-30-qershorit-ne-fokus/60%Daily2019-03-25 10:43
https://a2news.com/video/pd-mbledh-ish-grupin-parlamentar-diskutohet-strategjia-e-protestes-se-13-prillit/60%Daily2019-03-25 10:33
https://a2news.com/video/basha-ne-prokurori-pd-nuk-ka-shkelur-asnje-ligj/60%Daily2019-03-25 10:07
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-andorra-per-te-harruar-panucci-n/60%Daily2019-03-25 09:50
https://a2news.com/video/gazeta-e-vatikanit-kriza-ne-shqiperi-e-ngjashme-me-vitin-97/60%Daily2019-03-24 13:03
https://a2news.com/video/dosja-babale-gjata-prokuroria-u-vendos-ne-sherbim-te-trafikantit/60%Daily2019-03-24 12:47
https://a2news.com/video/pd-veliaj-plan-per-betonizimin-e-liqenit/60%Daily2019-03-24 12:36
https://a2news.com/video/20-vjet-nga-nderhyrja-e-nato-s-ne-serbi/60%Daily2019-03-24 12:19
https://a2news.com/video/bushi-andorra-nuk-eshte-kundershtar-i-lehte/60%Daily2019-03-24 09:43
https://a2news.com/video/manja-ligjet-me-84-vota-do-ti-vejme-serish-ne-tryeze-nano-nuk-ka-nevoje-per-ftese-pjese-e-ps/60%Daily2019-03-23 19:39
https://a2news.com/video/llatja-bandat-ne-elbasan-secili-do-te-bej-punen-e-vet/60%Daily2019-03-23 16:08
https://a2news.com/video/300-ankesa-kunder-prokuroreve-e-gjyqtareve-por-nuk-ka-kush-i-heton/60%Daily2019-03-23 15:51
https://a2news.com/video/lojtaret-kemi-ende-shanse-duhet-te-permiresohemi/60%Daily2019-03-23 14:13
https://a2news.com/video/veliaj-kerkon-mandatin-e-dyte-bashke-me-ramen-kryeminister-me-te-forte-se-kurre/60%Daily2019-03-23 13:31
https://a2news.com/video/rama-fitoni-nje-bashki-me-shume-se-ne-dhe-bejme-zgjedhje-te-parakohshme-ne-shtator/60%Daily2019-03-23 13:31
https://a2news.com/video/rama-basha-i-ka-tmerr-zgjedhjet-nuk-i-fiton-dot-as-ne-partine-e-tij/60%Daily2019-03-23 12:57
https://a2news.com/video/ftesa-e-ps-nisim-negociatat-me-reformen-zgjedhore/60%Daily2019-03-23 10:33
https://a2news.com/video/ketu-nuk-ka-jelekverdhe-madje-edhe-jeleku-antiplumb-i-berishes-eshte-vjetruar/60%Daily2019-03-23 10:15
https://a2news.com/video/ndryshimi-i-sistemit-elektoral-pd-nuk-eshte-tabu-duhen-garantuar-zgjedhjet/60%Daily2019-03-23 00:17
https://a2news.com/video/dhurohen-dy-apartamente-drejt-mbylljes-konflikti-i-godines-qe-tronditi-opinionin/60%Daily2019-03-23 00:02
https://a2news.com/video/lufta-e-kosoves-permes-imazheve-te-sokol-beqirit/60%Daily2019-03-22 23:48
https://a2news.com/video/celibashi-dhe-kume-te-kthehemi-te-mazhoritari/60%Daily2019-03-22 23:36
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-22-03-2019/60%Daily2019-03-23 14:15
https://a2news.com/video/greqia-vendos-kushte-integrimi-i-shqiperise-ceshtja-came-eshte-pengese/60%Daily2019-03-22 22:55
https://a2news.com/video/shqiperia-po-fundoset-stadiumi-fyen-ne-kor-panuccin/60%Daily2019-03-22 21:39
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-22-03-2019/60%Daily2019-03-22 20:35
https://a2news.com/video/vetingu-ne-klp-vate-stakaj-i-vetem-ne-garen-per-anetar-te-keshillit/60%Daily2019-03-22 20:16
https://a2news.com/video/shqetesimet-e-specialisteve-laboratori-kriminalistik-ne-udhekryq/60%Daily2019-03-22 19:21
https://a2news.com/video/tifozet-kuqezi-pergatiten-perkoreografine/60%Daily2019-03-22 19:28
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-22-03-2019/60%Daily2019-03-22 18:18
https://a2news.com/video/problemet-e-industrise-se-bimeve-mjekesore/60%Daily2019-03-22 17:03
https://a2news.com/video/dita-jone-22-03-2019/60%Daily2019-03-22 16:57
https://a2news.com/video/shtetrrethim-ne-hotelin-e-kombetares-policia-largon-plisat/60%Daily2019-03-22 16:00
https://a2news.com/video/socialistet-ne-kongres-nis-fushata-elektorale-por-pa-opoziten/60%Daily2019-03-22 15:01
https://a2news.com/video/27-vjetori-i-fitores-se-pare-e-gjen-pd-jashte-parlamentit/60%Daily2019-03-22 14:57
https://a2news.com/video/pergatitjet-drejt-fundit-te-shtunen-socialistet-ne-kongres/60%Daily2019-03-22 13:44
https://a2news.com/video/shqiperia-sonte-perballe-turqise-detajet-me-te-fundit-nga-shkodra/60%Daily2019-03-22 13:17
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-nga-sulmi-terrorist-ne-zelande-te-brexit/60%Daily2019-03-22 13:04
https://a2news.com/video/shqiperia-perballet-me-turqine-ne-mbremje-interes-i-ulet-per-bileta/60%Daily2019-03-22 11:48
https://a2news.com/video/nusja-e-re-pikepyetje-mes-pritjes-dhe-tranzicionit/60%Daily2019-03-22 11:37
https://a2news.com/video/kodra-aksioni-i-opozites-rruge-e-gjate/60%Daily2019-03-22 11:24
https://a2news.com/video/bimet-mjekesore-industria-miliona-euro-ne-veshtiresi/60%Daily2019-03-22 11:00
https://a2news.com/video/22-marsi-historia-e-demokracise-shqiptare/60%Daily2019-03-22 10:55
https://a2news.com/video/ferhati-per-tiranen-i-besojme-veliajt-sfida-eshte-ajo-e-perfaqesimit/60%Daily2019-03-22 08:20
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-21-03-2019/60%Daily2019-03-21 23:22
https://a2news.com/video/shqiperia-gati-per-sfiden-me-turqine/60%Daily2019-03-21 21:09
https://a2news.com/video/kriza-vazhdon-palet-nuk-do-te-terhiqen/60%Daily2019-03-21 20:56
https://a2news.com/video/vrasja-ne-shkoder-shoku-i-viktimes-tregon-dinamiken-e-krimit/60%Daily2019-03-21 19:07
https://a2news.com/video/protesta-para-parlamentit-strategjia-e-policise-pa-gaz-lotsjelles/60%Daily2019-03-21 19:01
https://a2news.com/video/shqiperia-duhet-te-sherbeje-si-shembull-per-te-gjitha-vendet-aleate/60%Daily2019-03-21 15:36
https://a2news.com/video/ngjela-qeveri-teknike-me-drejtim-nderkombetar/60%Daily2019-03-21 14:16
https://a2news.com/video/dita-jone-21-03-2019/60%Daily2019-03-21 14:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-21-03-2019/60%Daily2019-03-21 14:12
https://a2news.com/video/ish-presidenti-moisiu-perseritja-e-97-s-do-te-ishte-krim/60%Daily2019-03-21 13:43
https://a2news.com/video/kembekryq-para-parlamentit-vasili-ky-eshte-sheshi-i-popullit/60%Daily2019-03-21 12:11
https://a2news.com/video/bardhi-thirrjet-me-megafon-nxisin-dhunen/60%Daily2019-03-21 12:10
https://a2news.com/video/protestuesit-perleshen-me-policine/60%Daily2019-03-21 11:06
https://a2news.com/video/kriza-politike-rama-basha-dhe-roli-i-ilir-metes/60%Daily2019-03-21 11:00
https://a2news.com/video/noka-rama-nuk-mbijeton-dot-me-dhune-e-tela-me-gjemba/60%Daily2019-03-21 10:03
https://a2news.com/video/u-sulmua-me-boje-reagon-ralf-gjoni-sjellje-rrugacerie-sme-frikesojne/60%Daily2019-03-21 10:02
https://a2news.com/video/problemet-e-biznesit-dhe-marredhenia-me-qeverine-nuk-ka-dialog-qeveria-ka-force-reflektuese/60%Daily2019-03-21 09:22
https://a2news.com/video/mesuesit-nuk-njohin-gjuhen-shqipe-testin-e-zgjidhin-nxenesit/60%Daily2019-03-20 23:23
https://a2news.com/video/doreheqja-e-presidentit-rastet-qe-parashikon-kushtetuta/60%Daily2019-03-20 22:15
https://a2news.com/video/prezantohen-fanellat-e-kombetares-nuk-mungon-simboli-i-shqiponjes/60%Daily2019-03-20 22:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-20-03-2019/60%Daily2019-03-20 21:43
https://a2news.com/video/reforme-ne-drejtesi-apo-kapje-politike-e-sistemit/60%Daily2019-03-20 21:27
https://a2news.com/video/veliaj-protesta-e-opozites-nje-lemze-pa-sens-por-vendi-ka-pare-cudira-me-te-medha/60%Daily2019-03-20 20:36
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-20-03-2019/60%Daily2019-03-20 16:17
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-20-03-2019-2/60%Daily2019-03-20 19:00
https://a2news.com/video/kredia-anemike-ndikimi-tek-ekonomia/60%Daily2019-03-20 16:11
https://a2news.com/video/dita-jone-20-03-2019/60%Daily2019-03-20 15:53
https://a2news.com/video/vrasja-e-jurgen-kurtit-policia-shpall-ne-kerkim-djalin-e-agim-arapit/60%Daily2019-03-20 15:41
https://a2news.com/video/veseli-e-ismajili-kemi-mundesi-te-kualifikohemi/60%Daily2019-03-20 15:39
https://a2news.com/video/qeveria-miraton-koncesionin-e-aeroportit-te-kukesit/60%Daily2019-03-20 15:37
https://a2news.com/video/sadiku-braktis-stervitjen-ne-prag-te-sfides-ndaj-turqise/60%Daily2019-03-20 14:43
https://a2news.com/video/nje-e-treta-e-shqiptareve-punojne-ne-te-zeze/60%Daily2019-03-20 14:37
https://a2news.com/video/meta-i-pergatitur-te-le-mandatin-nuk-lejoj-instalimin-e-nje-junte/60%Daily2019-03-20 14:03
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-20-03-2019/60%Daily2019-03-20 12:18
https://a2news.com/video/banda-e-motociklisteve-haka-per-nder-te-viktimave-te-sulmit-terrorist/60%Daily2019-03-20 12:04
https://a2news.com/video/proteste-dhe-jo-alternative-pd-thote-se-aksioni-eshte-dypalesh/60%Daily2019-03-20 11:57
https://a2news.com/video/te-rinjte-dhe-bizneset-e-suksesshme/60%Daily2019-03-20 11:58
https://a2news.com/video/vrasja-e-jurgen-kurtit-shpallet-ne-kerkim-dervis-arapi/60%Daily2019-03-20 11:48
https://a2news.com/video/si-ndryshon-identiteti-perballe-modernitetit/60%Daily2019-03-20 11:44
https://a2news.com/video/skandali-i-pasaportave-ne-greqi-ndeshkohen-ambasadorja-dhe-konsulli/60%Daily2019-03-20 10:19
https://a2news.com/video/basha-bisha-e-plagosur-e-rrezikshme-ne-momentet-e-fundit/60%Daily2019-03-20 09:29
https://a2news.com/video/ditari-1900-19-03-2019/60%Daily2019-03-20 08:59
https://a2news.com/video/plotesohet-grupi-kuqezi-festa-e-hidhur-e-strakoshes/60%Daily2019-03-19 23:31
https://a2news.com/video/cpo-ndodh-me-gjirokastren-cipa-pamjet-jane-tronditese-kumbaro-traumat-e-vogla-menaxhohen-qyteti-po-kthehet-ne-identitet/60%Daily2019-03-19 22:38
https://a2news.com/video/nis-gara-per-prokurorin-e-pergjithshem-arta-marku-e-vetmja-e-zyrtarizuar-per-postin/60%Daily2019-03-19 21:04
https://a2news.com/video/bardhi-marku-sherbetore-e-qeverise-por-ne-kontestojme-procesin/60%Daily2019-03-19 20:11
https://a2news.com/video/projekti-veliera-nisin-punimet-nen-monitorimin-e-arkeologeve-2/60%Daily2019-03-19 18:06
https://a2news.com/video/vrasja-e-marvi-mihalit-tension-mes-familjareve-ne-sallen-e-gjyqit/60%Daily2019-03-19 16:46
https://a2news.com/video/dita-jone-19-03-2019/60%Daily2019-03-19 16:22
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-19-03-2019/60%Daily2019-03-19 16:21
https://a2news.com/video/borchardt-kunder-bojkotit-te-vendoreve-te-30-qershorit/60%Daily2019-03-19 16:09
https://a2news.com/video/heqja-e-sherbimit-roaming-drejt-marreveshjes-me-te-gjithe-ballkanin/60%Daily2019-03-19 16:09
https://a2news.com/video/cakmaku-i-zgjuar-te-ndihmon-te-lesh-duhanin/60%Daily2019-03-19 16:00
https://a2news.com/video/kombetarja-mes-demtimeve-dhe-perjashtimeve/60%Daily2019-03-19 15:58
https://a2news.com/video/hetimet-per-vrasjen-e-jurgen-kurtit-familjaret-e-agim-arapajt-mohojne-perfshirjen/60%Daily2019-03-19 15:50
https://a2news.com/video/asnje-shenje-per-zgjidhje-cfare-do-te-ndodhe-me-vendoret-2019/60%Daily2019-03-19 14:59
https://a2news.com/video/ruani-femijet-nga-fruthi-mjeket-evitoni-vendet-e-populluara/60%Daily2019-03-19 14:53
https://a2news.com/video/ne-legjislativ-apo-ne-pushtet-lokal-deputetet-e-ps-drejt-bashkive/60%Daily2019-03-19 14:31
https://a2news.com/video/100-dite-para-zgjedhjeve-ps-ne-kerkim-te-61-kandidateve/60%Daily2019-03-19 14:07
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-19-03-2019/60%Daily2019-03-19 13:24
https://a2news.com/video/tirana-me-e-shtrenjta-ne-rajon-per-apartamentet/60%Daily2019-03-19 13:09
https://a2news.com/video/sala-ama-duhet-te-rregulloje-tregun-mediatik/60%Daily2019-03-20 09:42
https://a2news.com/video/nje-muaj-protesta-si-lexohen-lulzim-basha-dhe-edi-rama/60%Daily2019-03-19 11:43
https://a2news.com/video/projekti-veliera-nisin-punimet-nen-monitorimin-e-arkeologeve/60%Daily2019-03-19 11:43
https://a2news.com/video/heqja-e-roaming-me-kosoven-kush-perfiton-me-shume/60%Daily2019-03-19 11:35
https://a2news.com/video/vrasja-e-marvi-mihalit-prinderit-e-viktimes-dhe-te-akuzuarve-perplasen-ne-gjyq/60%Daily2019-03-19 11:25
https://a2news.com/video/detaje-te-reja-nga-vrasja-e-jurgen-kurtit/60%Daily2019-03-19 09:21
https://a2news.com/video/ditari-1900-18-03-2019/60%Daily2019-03-18 22:18
https://a2news.com/video/nje-muaj-protesta-po-vazhduan-protestat-masive-skema-e-nderkombetareve-mund-te-ndryshoje/60%Daily2019-03-18 22:08
https://a2news.com/video/ceshtja-dajti-vendimi-qe-vuri-ne-dyshim-korrupsionin-e-gjyqtareve/60%Daily2019-03-18 20:39
https://a2news.com/video/shpetoi-dajtin-gjyqtarit-te-apelit-nuk-i-kthehen-17-mije-eurot/60%Daily2019-03-18 19:40
https://a2news.com/video/duka-strakosha-humbje-teknike-por-fitoi-disiplina/60%Daily2019-03-18 19:24
https://a2news.com/video/meta-mos-u-fshihni-pas-nderkombetareve/60%Daily2019-03-18 19:05
https://a2news.com/video/cfare-ndodh-pas-nje-muaji-protestash-dhe-djegies-se-mandateve/60%Daily2019-03-18 17:41
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-18-03-2019/60%Daily2019-03-18 15:58
https://a2news.com/video/si-menaxhohen-pasurite-e-sekuestruara/60%Daily2019-03-18 15:53
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-18-03-2019/60%Daily2019-03-18 15:49
https://a2news.com/video/shkoder-arrestimi-i-fajdexhinjve-avokati-aksionet-flluska-sapuni/60%Daily2019-03-18 15:46
https://a2news.com/video/deputetet-kerkojne-verifikime-per-lirimet-ne-polici/60%Daily2019-03-18 15:39
https://a2news.com/video/dita-jone-18-03-2019/60%Daily2019-03-18 15:25
https://a2news.com/video/nga-protesta-ne-feste-mesazhet-e-opozites-dhe-mazhorances/60%Daily2019-03-18 11:55
https://a2news.com/video/projektligji-qeveria-merr-nen-administrim-pasurite-e-sekuestruara/60%Daily2019-03-18 11:55
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-18-03-2019/60%Daily2019-03-18 11:53
https://a2news.com/video/gaba-basha-i-detyruar-te-vazhdoje-rrugen-qe-ka-nisur/60%Daily2019-03-18 10:00
https://a2news.com/video/kriptomonedhat-nje-menyre-e-re-per-te-paguar/60%Daily2019-03-18 09:50
https://a2news.com/video/haklaj-16-marsi-proteste-pa-risi/60%Daily2019-03-18 09:45
https://a2news.com/video/te-eksperimentosh-ne-piano-si-mario-mariani/60%Daily2019-03-17 18:47
https://a2news.com/video/tirana-feston-diten-e-veres-veliaj-falenderon-qytetaret-denoncon-dhunen-e-opozites/60%Daily2019-03-17 14:52
https://a2news.com/video/spektakel-me-motore-ne-sheshin-nene-tereza/60%Daily2019-03-17 14:05
https://a2news.com/video/panucci-euro-2020-ose-dicka-speciale-ose-une-iki/60%Daily2019-03-17 13:49
https://a2news.com/video/vrasja-te-liqeni-zbardhet-dinamika-e-ngjarjes/60%Daily2019-03-17 13:48
https://a2news.com/video/arjon-sulo-protesta-e-16-marsit-paqesore-dhe-masive/60%Daily2019-03-17 09:33
https://a2news.com/video/aleksander-cipa-protestat-pa-mesazh/60%Daily2019-03-17 09:30
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-marshim-rrethim-institucionesh-dhe-gaz-lotsjelles/60%Daily2019-03-17 09:27
https://a2news.com/video/protestuesit-me-gure-policia-i-shperndan-me-gaz-dhe-uje/60%Daily2019-03-16 19:18
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-marshim-dhe-rrethim-institucionesh-e-gaz-lotsjelles/60%Daily2019-03-16 19:02
https://a2news.com/video/opozita-ne-proteste-rama-i-bashkohet-femijeve-me-kenge-ne-berat/60%Daily2019-03-16 18:30
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-analiza-e-ergys-mertirit/60%Daily2019-03-16 18:28
https://a2news.com/video/salianji-nuk-eshte-proteste-per-pushtet-por-ndryshim-te-sistemit/60%Daily2019-03-16 16:53
https://a2news.com/video/erl-murati-dhe-blendi-salaj-komentojne-protesten-e-opozites/60%Daily2019-03-17 12:32
https://a2news.com/video/policia-me-megafon-protestuesit-te-largohen-per-5-minuta/60%Daily2019-03-16 13:32
https://a2news.com/video/tensione-te-parlamenti-protestuesit-me-gure-policia-me-uje-dhe-gaz-lotsjelles/60%Daily2019-03-16 13:01
https://a2news.com/video/lami-dhe-kristo-komentojne-protesten-e-opozites/60%Daily2019-03-16 11:50
https://a2news.com/video/rama-per-protestuesit-rrogetare-te-ndermarrjes-parti/60%Daily2019-03-16 11:33
https://a2news.com/video/dashamir-shehi-presim-masivitet-nga-protesta-qendrojme-me-ore-te-zgjatura/60%Daily2019-03-16 09:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-15-03-2019/60%Daily2019-03-15 21:55
https://a2news.com/video/4-protestat-e-bashes-opozita-rikthehet-para-kryeministrise/60%Daily2019-03-15 20:53
https://a2news.com/video/retorika-e-lulzim-bashes-si-u-zbut-qendrimi-i-kreut-te-opozites-ne-1-muaj/60%Daily2019-03-15 20:54
https://a2news.com/video/26730/60%Daily2019-03-15 20:35
https://a2news.com/video/veliaj-nuk-dal-mbi-kohen-festojme-ne-17-mars/60%Daily2019-03-15 20:15
https://a2news.com/video/koreja-e-veriut-mund-te-rinise-testet-berthamore/60%Daily2019-03-15 17:53
https://a2news.com/video/koplik-nje-i-vdekur-dhe-nje-i-plagosur-ne-aksidentin-rrugor/60%Daily2019-03-15 17:46
https://a2news.com/video/shba-dhe-be-protesta-te-jete-paqesore/60%Daily2019-03-15 18:32
https://a2news.com/video/deputetet-franceze-palet-te-gjejne-zgjidhje/60%Daily2019-03-15 17:36
https://a2news.com/video/basha-deputetet-e-rinj-u-shiten-si-bageti/60%Daily2019-03-15 17:35
https://a2news.com/video/reagimet-e-opozites-ndaj-aksioneve-te-bashkise/60%Daily2019-03-15 17:32
https://a2news.com/video/tenderat-a-ka-konkurrence-mes-kompanive/60%Daily2019-03-15 17:22
https://a2news.com/video/zelande-e-re-shfaqen-live-pamjet-e-sulmit-terrorist-kendonte-kenge-per-karaxhicin/60%Daily2019-03-15 15:30
https://a2news.com/video/braha-ka-frustrim-per-ceshtjet-e-korrupsionit/60%Daily2019-03-15 15:13
https://a2news.com/video/veliaj-ironizon-protesta-e-opozites-mundesi-e-mire-per-turizmin/60%Daily2019-03-15 14:57
https://a2news.com/video/negociatat-cakaj-ska-sinjal-per-shtyrje-vendimi/60%Daily2019-03-15 14:40
https://a2news.com/video/brexit-ne-kaos-ligjvenesit-britanike-pro-shtyrjes-se-divorcit-me-be/60%Daily2019-03-15 14:15
https://a2news.com/video/dita-jone-15-03-2019/60%Daily2019-03-15 14:11
https://a2news.com/video/guret-e-vetmise-i-tom-kuka-libri-muze-i-gjuhes-came/60%Daily2019-03-15 13:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-15-02-2019-3/60%Daily2019-03-15 13:16
https://a2news.com/video/qyteti-i-gurte-hiqet-kalldremi-ne-gjirokaster-bizneset-ankohen/60%Daily2019-03-15 12:26
https://a2news.com/video/dita-e-veres-kaloi-por-te-dielen-pergatituni-per-festime-ne-tirane/60%Daily2019-03-15 11:34
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-nga-tragjedia-e-boeing-tek-venezuela/60%Daily2019-03-15 10:57
https://a2news.com/video/gjermeni-perfaqesimi-i-grave-ne-politike-trendi-pozitiv-por-shifrat-nuk-mjaftojne/60%Daily2019-03-15 10:33
https://a2news.com/video/basha-me-artistet-pushteti-duhet-te-jete-produkt-i-votes-se-lire/60%Daily2019-03-14 22:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-14-03-2019/60%Daily2019-03-14 22:15
https://a2news.com/video/iken-shiu-vranesira-te-pakta/60%Daily2019-03-14 22:12
https://a2news.com/video/te-drejtat-e-njeriut-ne-bote-dash-ne-shqiperi-korrupsion-dhe-blerje-votash/60%Daily2019-03-14 22:10
https://a2news.com/video/djali-tradhtar-i-memes-promovon-politikat-e-reja-familjare-ne-hungari/60%Daily2019-03-14 22:08
https://a2news.com/video/raporti-i-eurostat-mbi-19-mije-shqiptare-kerkuan-azil-ne-shtetet-e-be/60%Daily2019-03-14 22:01
https://a2news.com/video/3-ditet-e-veres-rama-lala-me-14-luli-me-16-lali-me-17-mars/60%Daily2019-03-14 21:42
https://a2news.com/video/nje-pallat-i-ri-molla-e-sherrit-ne-konfliktin-te-petro-nini/60%Daily2019-03-14 21:36
https://a2news.com/video/fatura-e-kripur-shteti-humb-gjyqet-3-1-mld-leke-kosto-ne-3-vjet/60%Daily2019-03-14 21:27
https://a2news.com/video/zyrtare-po-hetohet-mbi-veprimtarine-e-politikaneve-per-blerje-votash/60%Daily2019-03-14 21:22
https://a2news.com/video/pasuria-e-deputeteve-ildkpki-shkel-afatet-per-verifikimin/60%Daily2019-03-14 21:21
https://a2news.com/video/testimi-i-policeve-merren-ne-pyetje-anetaret-e-komisionit/60%Daily2019-03-14 21:09
https://a2news.com/video/drejtesia-dhe-vettingu-neshat-fanaj-gjykata-dhe-prokuroria-antikushtetuese/60%Daily2019-03-14 21:08
https://a2news.com/video/maliqi-pd-nevoje-per-lidership-te-ri-pse-jo-argita/60%Daily2019-03-14 20:29
https://a2news.com/video/konflikti-te-petro-nini-perballja-e-gjate-ligjore-mes-paleve/60%Daily2019-03-14 20:08
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-14-03-2019/60%Daily2019-03-14 15:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-14-03-2019/60%Daily2019-03-14 15:55
https://a2news.com/video/ndryshimet-ne-sistemin-bankar-cfare-pritet/60%Daily2019-03-14 15:48
https://a2news.com/video/dita-jone-14-03-2019/60%Daily2019-03-14 14:56
https://a2news.com/video/kryeprokurori-i-ri-arta-marku-do-garoje-per-nje-mandat-te-plote-7-vjecar/60%Daily2019-03-14 14:34
https://a2news.com/video/bashkurti-moska-po-tenton-zgjerimin-ne-ballkan-por-kriza-jone-eshte-e-brendshme/60%Daily2019-03-14 14:33
https://a2news.com/video/lleshaj-rikthen-te-liruarit-e-saimir-tahirit/60%Daily2019-03-14 13:46
https://a2news.com/video/nga-prishtina-ne-elbasan-per-diten-e-veres/60%Daily2019-03-14 13:42
https://a2news.com/video/dita-e-veres-elbasani-vazhdon-traditen/60%Daily2019-03-14 13:42
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-14-03-2019/60%Daily2019-03-14 12:48
https://a2news.com/video/ferhati-nuk-ka-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2019-03-14 11:23
https://a2news.com/video/duma-pd-ne-krize-nuk-ka-patur-nje-moment-me-te-larte-ne-frymezim-per-strukturat-e-pd/60%Daily2019-03-14 10:32
https://a2news.com/video/protesta-e-peste-ne-nje-muaj-si-po-organizohet-opozita/60%Daily2019-03-14 10:14
https://a2news.com/video/rimbursimi-i-tvsh-se-malaj-jane-manipuluar-shifrat-e-buxhetit-biznesi-po-mbytet/60%Daily2019-03-13 22:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-13-03-2019/60%Daily2019-03-13 22:09
https://a2news.com/video/dita-e-veres-nisin-festimet-ne-qytetin-e-elbasanit/60%Daily2019-03-13 20:32
https://a2news.com/video/dita-e-veres-me-reshje-te-pakta/60%Daily2019-03-13 21:03
https://a2news.com/video/burg-perjete-per-anetarin-e-camorra-s-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-13 20:25
https://a2news.com/video/rama-modeli-schengen-ne-te-gjithe-rajonin-jo-vetem-me-kosoven/60%Daily2019-03-13 20:25
https://a2news.com/video/blofi-i-lleshajt-me-lirimin-e-drejtorit-te-policise-se-tiranes/60%Daily2019-03-13 20:23
https://a2news.com/video/analiza-e-kryeprokurores-politika-ka-tentuar-te-nderhyje/60%Daily2019-03-13 22:13
https://a2news.com/video/ndikimi-rus-alibi-apo-pengese-reale-per-integrimin-ne-be/60%Daily2019-03-13 20:20
https://a2news.com/video/dita-jone-13-03-2019/60%Daily2019-03-13 20:19
https://a2news.com/video/shehu-i-mirekuptoj-nderkombetaret-nuk-prisnim-duartrokitje-por-njerezit-do-ti-bindin/60%Daily2019-03-13 17:28
https://a2news.com/video/konsumi-dhe-gjendja-e-biznesit-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-13 16:50
https://a2news.com/video/strategji-e-re-volkswagen-drejt-makinave-elektrike/60%Daily2019-03-13 16:40
https://a2news.com/video/53-e-ankesave-prane-klsh-per-abuzimet-me-pronat/60%Daily2019-03-13 16:30
https://a2news.com/video/flet-efektivja-e-policise-do-flijohem-ne-shtepi-ndjese-kolegeve-kam-te-drejte/60%Daily2019-03-13 16:24
https://a2news.com/video/tirane-elbasan-nga-14-marsi-me-dy-korsi/60%Daily2019-03-13 16:35
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-13-03-2019/60%Daily2019-03-13 15:58
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-13-03-2019/60%Daily2019-03-13 15:57
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-13-03-2019/60%Daily2019-03-13 12:17
https://a2news.com/video/kadia-opozita-po-hyn-ne-nje-territor-te-cuditshem-huazon-termat-e-se-majtes/60%Daily2019-03-13 11:11
https://a2news.com/video/hidhen-kapsolla-dhe-gure-ne-oborrin-e-parlamentit/60%Daily2019-03-13 10:42
https://a2news.com/video/si-do-te-jete-moti-ne-diten-e-veres/60%Daily2019-03-13 10:27
https://a2news.com/video/pa-koment-hidhen-kapsolla-dhe-gure-brenda-kuvendit-policia-kunderpergjigjet-me-uje/60%Daily2019-03-13 10:21
https://a2news.com/video/sulaj-disa-nga-te-rinjte-nuk-dine-cfare-eshte-kodi-zgjedhor-jo-me-ta-miratojne/60%Daily2019-03-13 09:58
https://a2news.com/video/nga-guidat-turistike-te-marketingu-dimensioni-i-sipermarresve-te-rinj/60%Daily2019-03-13 09:40
https://a2news.com/video/green-economy-dhe-potencialet-per-te-ardhmen/60%Daily2019-03-13 09:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-12-03-2019/60%Daily2019-03-12 21:56
https://a2news.com/video/pipero-te-bashkuar-kunder-dhunes-ndaj-mjekeve/60%Daily2019-03-12 21:16
https://a2news.com/video/osbe-opozita-te-marre-pjese-ne-zgjedhjet-vendore/60%Daily2019-03-12 21:07
https://a2news.com/video/shqiperia-pa-statistika-zyrtare-per-pasurite-e-sekuestruara-ndryshon-ligji/60%Daily2019-03-12 21:05
https://a2news.com/video/perplasja-te-petro-nini-ne-site-veprimet-e-policise/60%Daily2019-03-12 21:03
https://a2news.com/video/mjeket-ne-proteste-duam-siguri-ne-pune-stop-dhunes/60%Daily2019-03-12 20:57
https://a2news.com/video/parashikimi-i-moti-kryesisht-kthjellime-mengjesi-i-ftohte/60%Daily2019-03-12 20:54
https://a2news.com/video/perplasja-te-petro-nini-rama-policia-si-trup-pa-koke-qendrimi-i-lleshajt-dinjitoz/60%Daily2019-03-12 20:42
https://a2news.com/video/tradhtaret-e-lsi-dhe-pd-basha-nga-berati-dolen-ne-krah-te-krimit/60%Daily2019-03-12 20:20
https://a2news.com/video/vasili-virusi-i-parave-te-pista-ka-infektuar-edhe-njerez-qe-nuk-flasin-shqip/60%Daily2019-03-12 20:13
https://a2news.com/video/opozita-ne-proteste-ps-dhe-aleatet-pergatiten-per-30-qershorin/60%Daily2019-03-12 20:11
https://a2news.com/video/ralf-gjoni-deputeti-i-ndryshimeve-kushtetuese/60%Daily2019-03-12 19:47
https://a2news.com/video/dita-jone-12-03-2019/60%Daily2019-03-12 19:30
https://a2news.com/video/pas-akordit-policia-ne-stadium-per-here-te-pare-ne-kete-sezon/60%Daily2019-03-12 18:11
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-12-03-2019/60%Daily2019-03-12 17:04
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-12-03-2019/60%Daily2019-03-12 17:03
https://a2news.com/video/problemet-e-biznesit-te-vogel/60%Daily2019-03-12 15:46
https://a2news.com/video/gjokuta-kush-i-pastron-parate-kryesojne-kompanite-e-ndertimit-dhe-noteret/60%Daily2019-03-12 15:05
https://a2news.com/video/biznesi-i-vogel-ne-veshtiresi-me-pak-investime/60%Daily2019-03-12 14:34
https://a2news.com/video/kredia-e-berzh-9-milione-euro-per-energjine-ne-banesa/60%Daily2019-03-12 14:33
https://a2news.com/video/bello-te-merresh-me-te-ikurit-eshte-humbje-kohe/60%Daily2019-03-12 14:30
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-12-03-2019/60%Daily2019-03-12 12:26
https://a2news.com/video/apple-si-netflix-dhe-amazon-vjen-me-sherbim-video/60%Daily2019-03-12 11:35
https://a2news.com/video/ndryshojne-kartemonedhat-ne-treg-prerja-e-re-10-mije-leke/60%Daily2019-03-12 11:32
https://a2news.com/video/kriza-politike-dhe-gjendja-ekonomike-ne-vend/60%Daily2019-03-12 10:18
https://a2news.com/video/shiu-largon-diten-e-veres-aktivitetet-me-17-mars/60%Daily2019-03-12 10:18
https://a2news.com/video/kalo-dhuna-nuk-i-zgjidh-problemet-e-pacienteve/60%Daily2019-03-12 10:26
https://a2news.com/video/vasilika-hysi-nuk-ka-opozite-te-re-ka-opozite-me-deputete-te-rinj/60%Daily2019-03-12 10:08
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-11-03-2019/60%Daily2019-03-11 21:37
https://a2news.com/video/shqiponja-qe-mund-te-shnderrohet-ne-papagall/60%Daily2019-03-11 20:40
https://a2news.com/video/rikthehet-futbolli-policia-siguron-mbarevajtjen-e-ndeshjeve/60%Daily2019-03-11 20:27
https://a2news.com/video/rikthehet-debora-ne-veri-dhe-verilindje/60%Daily2019-03-11 20:18
https://a2news.com/video/rama-kercenime-dhe-batuta-dhunuesit-3-vjet-burg/60%Daily2019-03-11 20:14
https://a2news.com/video/ishte-ne-protesten-e-5-marsit-tani-kerkon-mandatin-e-flamur-nokes/60%Daily2019-03-11 20:09
https://a2news.com/video/basha-heqja-e-takses-rama-mbi-naften-shton-energjite-ne-ekonomi/60%Daily2019-03-11 20:08
https://a2news.com/video/banoret-perleshen-me-policine-nuk-lejojne-shembjen-e-godines/60%Daily2019-03-11 20:06
https://a2news.com/video/cakaj-jemi-plot-shprese-per-nje-rekomandim-pozitiv/60%Daily2019-03-11 20:04
https://a2news.com/video/protesta-e-familjareve-mbetemi-ne-rruge-pronari-te-zbatoje-kontraten/60%Daily2019-03-11 20:03
https://a2news.com/video/debat-peka-ska-zgjedhje-lokale-para-te-pergjithshmeve-shameti-kjo-qeveri-deri-ne-2021-shin/60%Daily2019-03-11 19:43
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-11-03-2019/60%Daily2019-03-11 16:20
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-11-03-2019/60%Daily2019-03-11 16:19
https://a2news.com/video/si-mund-te-zbutet-varferia/60%Daily2019-03-11 16:12
https://a2news.com/video/turqia-hyn-ne-recesion-per-here-te-pare-ne-1-dekade/60%Daily2019-03-11 15:33
https://a2news.com/video/gjosha-negociatat-me-be-deri-ne-dhjetor-te-2016-es-te-merituara-me-pas-pyesni-cakajn/60%Daily2019-03-11 14:18
https://a2news.com/video/eurostat-1-3-e-ekonomise-shqiptare-shkon-per-buke/60%Daily2019-03-11 14:14
https://a2news.com/video/dita-jone-11-03-2019/60%Daily2019-03-11 14:10
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-11-03-2019/60%Daily2019-03-11 12:25
https://a2news.com/video/ana-e-erret-e-internetit/60%Daily2019-03-11 11:52
https://a2news.com/video/kriza-politike-cfare-pritet-te-ndodhe-kete-jave/60%Daily2019-03-11 11:44
https://a2news.com/video/kellici-evropianet-te-habitur-por-djegia-e-mandateve-eshte-hap-ndergjegjesues/60%Daily2019-03-11 10:46
https://a2news.com/video/spiropali-deputetet-e-opozites-po-pendohen-per-mandatet-protestat-po-zvogelohen/60%Daily2019-03-11 10:27
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-10-03-2019/60%Daily2019-03-10 20:55
https://a2news.com/video/pd-mbledh-kryesine-dhe-kolegjin-e-kryetareve-kryefjale-protesta-e-16-marsit/60%Daily2019-03-10 18:48
https://a2news.com/video/kryemadhi-drejtesia-e-rames-me-dy-standarde-nuk-ka-hapa-pas/60%Daily2019-03-10 18:46
https://a2news.com/video/propozimi-arena-kombetare-te-quhet-panajot-pano/60%Daily2019-03-10 18:45
https://a2news.com/video/sotiraq-filo-kunder-qeverise-kerkon-anulimin-e-ndertimit-te-tec-it-ne-korce/60%Daily2019-03-10 18:44
https://a2news.com/video/tirana-i-kthen-reston-partizanit-ne-volejboll-derbi-bardheblu/60%Daily2019-03-10 18:10
https://a2news.com/video/i-fundit-i-bajrave-arrestohet-ne-tirane-boksieri-i-shkodres/60%Daily2019-03-09 15:32
https://a2news.com/video/dy-prinder-shembullore/60%Daily2019-03-09 15:21
https://a2news.com/video/fuoristrada-del-nga-rruga-per-pak-sa-nuk-perplaset-me-makinen-e-trump/60%Daily2019-03-09 15:01
https://a2news.com/video/basha-takime-ne-paskuqan-konfirmon-dhe-xhelal-mziun/60%Daily2019-03-09 14:50
https://a2news.com/video/risite-per-pronat-verifikim-i-80-te-titujve-dhe-falje-kamatevonesash/60%Daily2019-03-09 13:57
https://a2news.com/video/rama-ne-fier-pd-e-lsi-serish-protesta-ne-qytet/60%Daily2019-03-09 13:46
https://a2news.com/video/projekti-qe-gllaberon-para-326-milione-euro-per-10-vjet/60%Daily2019-03-09 13:28
https://a2news.com/video/rama-ne-fier-opozita-ka-mbetur-rrugeve/60%Daily2019-03-09 11:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-08-03-2019/60%Daily2019-03-08 22:11
https://a2news.com/video/perjashtimi-i-kamzes-mema-kjo-e-prish-garen/60%Daily2019-03-08 21:55
https://a2news.com/video/cuci-zero-tolerance-ndaj-abuzuesve/60%Daily2019-03-08 21:21
https://a2news.com/video/sekretet-per-ushqime-te-sigurta/60%Daily2019-03-08 21:11
https://a2news.com/video/shqiptaret-nuk-besojne-te-siguria-e-ushqimeve-tregtaret-malli-i-paster/60%Daily2019-03-08 20:58
https://a2news.com/video/mijera-ton-ushqime-asgjesohen-ne-vit-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-08 20:44
https://a2news.com/video/manja-basha-i-pabesueshem-me-deklaratat-e-tij/60%Daily2019-03-08 20:22
https://a2news.com/video/prokuroria-perballe-krimit-dhe-lidhjeve-me-politiken/60%Daily2019-03-08 20:14
https://a2news.com/video/grate-vs-burrat-si-konkurrohet/60%Daily2019-03-08 18:13
https://a2news.com/video/8-marsi-qytetaret-shpenzojne-per-lule/60%Daily2019-03-08 17:06
https://a2news.com/video/hendeku-gjinor-grate-me-pak-te-paguara/60%Daily2019-03-08 16:55
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-08-03-2019/60%Daily2019-03-08 16:40
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-08-03-2019/60%Daily2019-03-08 16:39
https://a2news.com/video/dokumenti-ja-asi-nen-menge-qe-kane-prokuroret-per-ceshtjen-tahiri/60%Daily2019-03-08 14:53
https://a2news.com/video/dita-jone-08-03-2019/60%Daily2019-03-08 14:51
https://a2news.com/video/rama-i-pashqetesuar-nen-ritmet-e-tallavase-ne-fier/60%Daily2019-03-08 13:12
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-08-03-2019/60%Daily2019-03-08 11:53
https://a2news.com/video/8-marsi-protesta-te-astiri-mbeshtet-edhe-nga-pd-e-lsi/60%Daily2019-03-08 11:50
https://a2news.com/video/8-marsi-i-gruas-sa-respektohen-te-drejtat-e-saj-ne-shoqerine-tone/60%Daily2019-03-08 11:48
https://a2news.com/video/kodra-protesta-e-opozites-nuk-mendoj-te-jete-fundi-i-rames/60%Daily2019-03-08 11:43
https://a2news.com/video/8-marsi-gjoni-vajzat-shqiptare-kane-shume-vlera/60%Daily2019-03-08 11:13
https://a2news.com/video/tkurren-miliarderet-ne-bote-bezos-ne-krye-te-listes/60%Daily2019-03-08 11:09
https://a2news.com/video/libri-i-javes-doktor-zhivago-boris-pasternak/60%Daily2019-03-08 11:04
https://a2news.com/video/ditari-1900-07-03-2019/60%Daily2019-03-08 08:52
https://a2news.com/video/tahiri-tek-apelin-e-krimeve-te-renda-prokuroret-kerkojne-zgjatjen-e-hetimeve/60%Daily2019-03-08 00:06
https://a2news.com/video/shqiperia-neser-me-rritje-te-metejshme-te-temperaturave/60%Daily2019-03-07 23:59
https://a2news.com/video/kur-sigurimi-i-shtetit-merrej-me-shkence/60%Daily2019-03-07 23:47
https://a2news.com/video/dhuna-ne-futboll-topciu-duhen-ndryshime-ne-kodin-penal/60%Daily2019-03-07 23:27
https://a2news.com/video/idrizi-rama-e-shiti-camerine-basha-i-vetmi-me-marreveshje-te-shkruar/60%Daily2019-03-07 22:49
https://a2news.com/video/opozita-kerkon-shembje-te-sistemit-be-dhe-shba-reforma-po-ps/60%Daily2019-03-07 21:59
https://a2news.com/video/dhuna-ne-stadiume-ligji-i-ngarkon-rendin-policia-jashte-stadiumeve/60%Daily2019-03-07 21:02
https://a2news.com/video/te-drejtat-ne-pune-grate-nuk-respektohen-dhe-ka-dhune/60%Daily2019-03-07 20:57
https://a2news.com/video/dialogu-me-serbine-kuvendi-i-kosoves-miraton-platformen-ne-kuvend/60%Daily2019-03-07 19:08
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-07-03-2019/60%Daily2019-03-07 18:37
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-07-03-2019/60%Daily2019-03-07 18:21
https://a2news.com/video/nje-dekade-dhune-rastet-me-flagrante-te-futbollit-shqiptar/60%Daily2019-03-07 17:30
https://a2news.com/video/pse-shqiptaret-nuk-sigurohen/60%Daily2019-03-07 15:47
https://a2news.com/video/sigurimet-tregu-anemik-me-vetem-35-euro-per-fryme/60%Daily2019-03-07 15:28
https://a2news.com/video/prodhuesit-tvsh-per-ushqimet-te-ulet-ne-6/60%Daily2019-03-07 15:23
https://a2news.com/video/perplasje-ne-seancen-e-jashtezakonshme-ne-kosove/60%Daily2019-03-07 15:17
https://a2news.com/video/ish-gjyqtari-jareci-jeta-e-arbitrave-ne-rrezik/60%Daily2019-03-07 15:16
https://a2news.com/video/dialogu-me-serbine-hale-marreveshja-eshte-e-mundur-qe-kete-vit/60%Daily2019-03-07 15:16
https://a2news.com/video/dita-e-mesuesit-festohet-ndryshe/60%Daily2019-03-07 14:58
https://a2news.com/video/cfare-kartash-te-tjera-mund-te-luhen-pas-djegies-se-mandateve/60%Daily2019-03-07 13:39
https://a2news.com/video/pa-koment-dezertoret-e-isis-ne-rresht/60%Daily2019-03-07 13:11
https://a2news.com/video/dita-jone-07-03-2019/60%Daily2019-03-07 13:01
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-07-03-2019/60%Daily2019-03-07 12:59
https://a2news.com/video/ngerci-politik-cejku-fuqite-per-zgjidhjen-jane-ne-shqiperi-jo-nderkombetaret/60%Daily2019-03-07 12:41
https://a2news.com/video/vazhdon-lufta-shba-huawei-gjigandi-kinez-padit-qeverine-amerikane/60%Daily2019-03-07 11:02
https://a2news.com/video/linjat-low-cost-kapin-tregun-shqiptar-te-fluturimeve/60%Daily2019-03-07 11:00
https://a2news.com/video/zyrtari-i-ke-ne-tirane-takohet-me-lideret-politike/60%Daily2019-03-07 10:08
https://a2news.com/video/anila-hyka-shqiptarja-e-suksesshme-ne-paris/60%Daily2019-03-07 09:18
https://a2news.com/video/biznesi-ne-alarm-sado-te-medha-te-jene-problematikat-kaosi-nuk-zgjidh-problemet/60%Daily2019-03-07 00:14
https://a2news.com/video/ditari-1900-03-03-2019/60%Daily2019-03-07 00:07
https://a2news.com/video/shqiperia-temperaturat-ne-mesdite-mbi-22-grade-celsius/60%Daily2019-03-06 23:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-06-03-2019/60%Daily2019-03-06 21:12
https://a2news.com/video/basha-dhe-rama-me-deklarata-larg-zgjidhjes-se-krizes-cfare-vjen/60%Daily2019-03-06 20:41
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-te-rinjte-gati-ta-votojne/60%Daily2019-03-06 19:39
https://a2news.com/video/basha-nuk-ka-dialog-rezultoi-i-demshem-per-vendin/60%Daily2019-03-06 19:00
https://a2news.com/video/kamza-lojtaret-viktima-te-denimit-mbeten-ne-udhekryq/60%Daily2019-03-06 18:48
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1200-06-03-2019/60%Daily2019-03-06 17:31
https://a2news.com/video/sa-mbeshtetje-ka-bujqesia-shqiptare/60%Daily2019-03-06 17:27
https://a2news.com/video/antigona-tragjedia-antike-ne-realitetin-politik-shqiptar/60%Daily2019-03-06 16:59
https://a2news.com/video/ndryshimet-ne-ligjin-e-duhanit-masa-te-ashpra-per-lokalet-cigaret-jo-ne-markete/60%Daily2019-03-06 15:49
https://a2news.com/video/kine-provinca-vendos-heqjen-e-makinave-me-karburant/60%Daily2019-03-06 15:38
https://a2news.com/video/mungon-prodhimi-vendas-ne-tregje-mall-importi/60%Daily2019-03-06 15:29
https://a2news.com/video/bien-importet-me-pak-kerkese-e-mallra-per-ekonomine/60%Daily2019-03-06 15:25
https://a2news.com/video/majko-situata-e-paparashikueshme-per-reformat-nuk-negociojme-me-deputetet-e-rinj-por-me-lideret-e-partive/60%Daily2019-03-06 14:19
https://a2news.com/video/agron-duka-revolta-nuk-do-te-ndalet-lehte/60%Daily2019-03-06 14:19
https://a2news.com/video/basha-te-shembim-sistemin-jo-vetem-edi-ramen/60%Daily2019-03-06 13:19
https://a2news.com/video/ylli-shehu-ne-opozite-por-mund-te-votoje-per-reformen-zgjedhore/60%Daily2019-03-06 13:08
https://a2news.com/video/boshatiset-shqiperia-tirana-i-vetmi-qark-me-rritje/60%Daily2019-03-06 12:45
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-06-03-2019/60%Daily2019-03-06 12:15
https://a2news.com/video/petro-koci-pd-ne-proteste-nga-viti-1998-zgjedhje-ekstremiste/60%Daily2019-03-06 10:58
https://a2news.com/video/kampionati-ne-rrezik-pezullimi-nurishmi-presim-edhe-nje-jave/60%Daily2019-03-06 10:57
https://a2news.com/video/4-protestat-e-opozites-si-nisi-aksioni-dhe-si-u-pershkallezua-kriza-politike/60%Daily2019-03-06 10:56
https://a2news.com/video/te-rinjte-e-suksesshem-ne-sipermarrje/60%Daily2019-03-06 11:02
https://a2news.com/video/zekthi-kerkesat-e-opozites-te-forta-nuk-diskutohen/60%Daily2019-03-06 10:53
https://a2news.com/video/neser-vijon-prezenca-e-vranesirave-por-pa-reshje/60%Daily2019-03-06 00:57
https://a2news.com/video/55-shades-of-gay-ne-off-broadway-te-nju-jork/60%Daily2019-03-06 00:47
https://a2news.com/video/masat-e-policise-graso-ne-shtylla-dhe-kangjella-ndarese/60%Daily2019-03-06 00:07
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-05-03-2019/60%Daily2019-03-05 23:45
https://a2news.com/video/rama-shpall-opoziten-e-re-me-mbetjet-e-pd-dhe-lsi/60%Daily2019-03-05 22:58
https://a2news.com/video/zgjedhjet-per-pe-macron-zbulon-planin-per-rilindjen-evropiane/60%Daily2019-03-05 22:40
https://a2news.com/video/ku-po-shkon-opozita-po-krijohet-nje-parlament-qesharak-por-fajin-e-ka-sistemi-zgjedhor/60%Daily2019-03-05 22:04
https://a2news.com/video/mediu-deputetet-e-rinj-opozite-fasade-disa-duan-te-hyjne-ne-histori-pavaresisht-sesi/60%Daily2019-03-05 20:54
https://a2news.com/video/ne-prapaskenat-e-metropolit-teatri-i-nje-kryeqyteti-qe-rritet-cdo-dite/60%Daily2019-03-05 16:42
https://a2news.com/video/pranvera-frankofone-vemendja-te-klasiket-e-kinemase-franceze/60%Daily2019-03-05 16:35
https://a2news.com/video/fmn-26-eshte-ekonomia-informale-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-05 16:24
https://a2news.com/video/aksioni-anti-informalitet-a-dha-rezultat/60%Daily2019-03-05 16:23
https://a2news.com/video/himni-mbyll-serish-protesten-basha-gati-per-uraganin-e-pamposhtur-me-16-mars/60%Daily2019-03-05 16:21
https://a2news.com/video/rama-me-opoziten-e-re-cojme-perpara-reformen-zgjedhore/60%Daily2019-03-05 16:21
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-05-03-2019/60%Daily2019-03-05 16:12
https://a2news.com/video/dilaveri-aksioni-anti-informalitet-deshtoi-kur-rama-e-shpalli-te-mbyllur/60%Daily2019-03-05 15:42
https://a2news.com/video/dita-jone-05-03-2019/60%Daily2019-03-05 16:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-04-03-2019/60%Daily2019-03-05 12:07
https://a2news.com/video/petrit-vasili-jemi-ne-neokomunizem-rruga-jone-pa-kthim/60%Daily2019-03-05 10:18
https://a2news.com/video/milva-ekonomi-opozita-njeh-vetem-kaos-kristo-pergjegjshmeri-nga-te-dyja-palet-nuk-vlen-nje-opozite-fiktive/60%Daily2019-03-04 22:22
https://a2news.com/video/kritikat-e-uashingtonit-veseli-qeveria-mund-te-largohet-por-jo-baza-e-shba/60%Daily2019-03-04 18:44
https://a2news.com/video/vendimi-i-kater-ministrive-skenderbeu-cliron-krujen-nga-guroret/60%Daily2019-03-04 18:40
https://a2news.com/video/karnavalet-e-brazilit-gjithmone-spektakel/60%Daily2019-03-04 16:19
https://a2news.com/video/cnn-trump-drejt-procedurave-per-shkarkim/60%Daily2019-03-04 16:11
https://a2news.com/video/cfare-mendojne-qytetaret-per-ndihmen-ekonomike/60%Daily2019-03-04 16:06
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-04-03-2019/60%Daily2019-03-04 15:55
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-04-03-2019/60%Daily2019-03-04 15:53
https://a2news.com/video/ndihma-ekonomike-pampuri-skema-e-re-perjashton-familjet-ne-nevoje/60%Daily2019-03-04 15:31
https://a2news.com/video/zgjedhjet-ne-estoni-per-here-te-pare-nje-grua-kryeministre/60%Daily2019-03-04 15:27
https://a2news.com/video/aleatet-e-pd-ska-dialog-pa-u-larguar-rama/60%Daily2019-03-04 15:21
https://a2news.com/video/protesta-e-5-marsit-te-rinjte-e-lsi-krijojne-maska-kundergaz/60%Daily2019-03-04 15:16
https://a2news.com/video/dita-jone-04-03-2019/60%Daily2019-03-04 14:30
https://a2news.com/video/besnik-baraj-tre-faktoret-qe-cuan-pd-ne-kete-pike/60%Daily2019-03-04 13:58
https://a2news.com/video/pamje-apokaliptike-nga-shba-tornadot-godasin-alabamen/60%Daily2019-03-04 13:41
https://a2news.com/video/volej-partizani-dhe-erzeni-fitues-te-kupes/60%Daily2019-03-04 13:29
https://a2news.com/video/eduard-halimi-gjykatesit-po-punojne-si-per-diten-e-fundit/60%Daily2019-03-04 13:06
https://a2news.com/video/mbi-20-mije-familje-largohen-nga-ndihma-ekonomike/60%Daily2019-03-04 12:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-04-03-2019/60%Daily2019-03-04 12:12
https://a2news.com/video/leja-per-protesta-collaku-situate-e-njejte-me-rrezimin-e-komunizmit-smund-te-presim/60%Daily2019-03-04 11:07
https://a2news.com/video/shulku-policia-nuk-ka-marre-pergjegjesite-qe-i-takojne/60%Daily2019-03-04 10:49
https://a2news.com/video/rikthehen-vranesirat-por-nuk-ka-shi/60%Daily2019-03-04 10:44
https://a2news.com/video/tuzi-ne-feste-fiton-koalicioni-shqiptar-ne-zgjedhjet-historike/60%Daily2019-03-04 10:41
https://a2news.com/video/brace-se-negociojme-demokracine-zgjedhjet-e-ardhshme-ne-2021-shin/60%Daily2019-03-04 09:25
https://a2news.com/video/6gjkpr8vuz4/60%Daily2019-03-04 12:26
https://a2news.com/video/policia-ndalon-protesten-e-5-marsit-opozita-nuk-zmbrapset/60%Daily2019-03-03 14:50
https://a2news.com/video/gjykata-njeh-9-vite-burg-per-safet-bajrin/60%Daily2019-03-03 14:07
https://a2news.com/video/detaje-nga-vrasja-ne-ish-bllok-ervin-mata-tregon-perplasjen-me-arme/60%Daily2019-03-03 14:00
https://a2news.com/video/spektakli-ne-kryeqytet-barazim-ne-fushe-derbi-u-fitua-nga-tifozet/60%Daily2019-03-02 20:01
https://a2news.com/video/diaspora-kenge-dhe-valle-per-samitin-qe-zhvendoset-ne-lezhe/60%Daily2019-03-02 19:29
https://a2news.com/video/samiti-i-diaspores-meta-ngrihuni-mbi-interesat-e-ngushta/60%Daily2019-03-02 19:14
https://a2news.com/video/humbi-garen-per-kreun-e-kmsh-gurra-reagon-ashper-te-kapur-nga-gylenistet/60%Daily2019-03-02 19:07
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-temperatura-te-larta-deri-ne-10-mars/60%Daily2019-03-02 14:06
https://a2news.com/video/deklaratat-pas-derbit-partizani-i-gezohet-pikes-zhgenjim-te-tirana/60%Daily2019-03-02 13:59
https://a2news.com/video/zgjidhet-kreu-i-ri-i-komunitetit-mysliman-ne-shqiperi/60%Daily2019-03-02 13:36
https://a2news.com/video/lideret-ne-samit-gjuha-shqipe-territori-i-kosoves-dhe-vota-e-emigranteve/60%Daily2019-03-02 01:11
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-01-03-2019/60%Daily2019-03-02 01:09
https://a2news.com/video/akademia-e-shkencave-mirepret-akademiket-e-rinj-gjinushi-15-vende-te-lira/60%Daily2019-03-02 00:31
https://a2news.com/video/samiti-i-diaspores-shqiptaret-kerkese-qeverise-ne-duam-te-votojme/60%Daily2019-03-02 00:18
https://a2news.com/video/magjia-e-gramafonit-ne-kalane-e-tiranes/60%Daily2019-03-01 23:40
https://a2news.com/video/me-dimrin-iken-gripi-ulet-numri-i-te-prekurve-nga-ah1n1/60%Daily2019-03-01 23:30
https://a2news.com/video/konfliktet-e-pronesise-shkaku-i-200-gr-tritol-pronarit-te-pasticerive/60%Daily2019-03-01 23:13
https://a2news.com/video/vettingu-ne-polici-lleshaj-ndryshon-ligjin-mijera-police-ne-dore-te-shcba/60%Daily2019-03-01 22:57
https://a2news.com/video/klp-pa-anetare-drejtesia-ne-ngerc-institucional-ikin-te-tjere/60%Daily2019-03-01 22:35
https://a2news.com/video/shqiptaret-bashke-per-te-fituar-tuzin-andoni-akt-pragmatik-heroizem-po-u-perserit/60%Daily2019-03-01 20:42
https://a2news.com/video/brenda-tymnajes-te-fantatics/60%Daily2019-03-01 18:54
https://a2news.com/video/tesla-prezanton-modelin-low-cost-35-mije-dollare/60%Daily2019-03-01 18:48
https://a2news.com/video/shperthen-haradinaj-presidenti-i-ka-bere-deme-te-medha-kosoves/60%Daily2019-03-01 18:04
https://a2news.com/video/rama-ftese-bashes-kur-do-flasim/60%Daily2019-03-01 17:33
https://a2news.com/video/zbresin-ne-11-kredite-e-keqija-ende-problem/60%Daily2019-03-01 16:43
https://a2news.com/video/kaso-asnje-kandidat-i-listes-se-pd-se-ka-refuzuar-dorezimin-e-mandateve-hajdari-jemi-ne-pritje/60%Daily2019-03-01 15:58
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-01-03-2019/60%Daily2019-03-01 15:30
https://a2news.com/video/rreziku-qe-vjen-nga-kredite-e-keqija/60%Daily2019-03-02 07:29
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-01-03-2019/60%Daily2019-03-01 14:58
https://a2news.com/video/boom-lejesh-ndertimi-per-pallate-dhe-hotele/60%Daily2019-03-01 14:17
https://a2news.com/video/dita-jone-01-03-2019/60%Daily2019-03-01 13:32
https://a2news.com/video/pandeli-majko-per-samitin-e-diaspores-do-te-prodhoje-rezultate-konkrete/60%Daily2019-03-01 12:48
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-01-03-2019/60%Daily2019-03-01 12:43
https://a2news.com/video/libri-i-javes-krim-dhe-ndeshkim-i-dostojevskit/60%Daily2019-03-01 12:02
https://a2news.com/video/takimi-trump-kim-brexit-dhe-konflikti-indi-pakistan-bota-ne-nje-jave/60%Daily2019-03-01 11:53
https://a2news.com/video/kodra-problemi-i-bashes-marreveshja-e-17-majit/60%Daily2019-03-01 11:47
https://a2news.com/video/samiti-i-diaspores-majko-rezultate-konkrete-shpenzimet-jo-te-fryra/60%Daily2019-03-01 11:39
https://a2news.com/video/opozita-nen-presionin-e-nderkombetareve/60%Daily2019-03-01 11:37
https://a2news.com/video/milo-basha-i-sponsorizuar-nga-berisha/60%Daily2019-03-01 08:18