XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/dita-jone-30-04-2019/60%Daily2019-04-30 23:36
https://a2news.com/video/ka-nisur-sondazhi-kombetar-i-studenteve/60%Daily2019-04-30 23:01
https://a2news.com/video/ne-prag-te-veres-me-shume-trajtime-bukurie/60%Daily2019-04-30 22:53
https://a2news.com/video/kerkimi-shkencor-dhe-reforma-e-akademise-se-shkencave/60%Daily2019-04-30 22:08
https://a2news.com/video/granoff-ekonomia-shqiptare-po-ecen-me-mire-se-situata-politike/60%Daily2019-04-30 21:24
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-30-04-2019/60%Daily2019-04-30 21:20
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-30-04-2019/60%Daily2019-04-30 21:20
https://a2news.com/video/sa-reflektohet-rritja-ekonomike-te-punesimi/60%Daily2019-04-30 20:47
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-30-04-2019/60%Daily2019-04-30 20:44
https://a2news.com/video/hysi-platforma-e-pd-duket-sikur-nuk-kane-besim-as-te-vetja-e-tyre/60%Daily2019-04-30 17:51
https://a2news.com/video/si-kthehen-lideret-e-rajonit-pas-takimit-ne-berlin/60%Daily2019-04-30 17:42
https://a2news.com/video/grusht-shteti-ne-venezuele-guaido-ka-ardhur-momenti-qe-maduro-te-largohet/60%Daily2019-04-30 16:48
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-pameca-e-lajmeroi-para-3-vitesh-pasigurine-e-portes/60%Daily2019-04-30 16:24
https://a2news.com/video/samiti-i-berlinit-milo-dhe-islami-flasin-per-rezultatin/60%Daily2019-04-30 16:06
https://a2news.com/video/samiti-i-berlinit-si-kthehen-shqiptaret-ne-shqiperi-e-kosove/60%Daily2019-04-30 14:35
https://a2news.com/video/laura-nezha-heroina-e-teatrit-eksperimental/60%Daily2019-04-30 08:57
https://a2news.com/video/kapet-spiuni-rus-eshte-nje-balene/60%Daily2019-04-30 08:29
https://a2news.com/video/vetevendosja-proteston-ne-berlin-ngreme-zerin-kunder-pazareve-te-thacit-dhe-vucic/60%Daily2019-04-29 20:48
https://a2news.com/video/da-vinci-bashkon-italine-e-francen-nisin-aktivitetet-me-rastin-e-500-vjetorit-te-vdekjes/60%Daily2019-04-29 17:56
https://a2news.com/video/ndalohet-burka-myslimanet-ne-sri-lanka-mbeshtesin-vendimin-e-qeverise/60%Daily2019-04-29 15:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-29-04-2019/60%Daily2019-04-29 15:38
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-29-04-2019/60%Daily2019-04-29 15:18
https://a2news.com/video/samiti-i-berlinit-merkel-e-macron-therrasin-lideret-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2019-04-29 15:18
https://a2news.com/video/ekonomia-po-tkurren-burimet-e-rritjes-a2-business-29-04-2019/60%Daily2019-04-29 15:13
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-provat-qe-mberthyen-te-arrestuarit/60%Daily2019-04-29 15:02
https://a2news.com/video/kryeprokurori-i-ri-arta-marku-zyrtarizon-kandidaturen/60%Daily2019-04-29 13:58
https://a2news.com/video/dita-jone-29-04-2019/60%Daily2019-04-30 04:38
https://a2news.com/video/vrasja-e-vellezerve-bilali-te-arrestuarit-nuk-pranojne-akuzen-provat-qe-i-implikojne/60%Daily2019-04-29 13:52
https://a2news.com/video/platforma-e-aleateve-te-pd-mediu-zgjidhje-me-interes-afatgjate-per-vendin/60%Daily2019-04-29 12:10
https://a2news.com/video/aleatet-e-bashes-publikojne-platformen-me-12-pika-per-zgjidhjen-e-krizes/60%Daily2019-04-29 12:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-29-04-2019/60%Daily2019-04-29 12:08
https://a2news.com/video/bsh-analizon-rrezik-nga-kriza-politike-e-klima-e-biznesit/60%Daily2019-04-29 10:01
https://a2news.com/video/ke-per-ekonomine-po-tkurren-burimet-e-rritjes/60%Daily2019-04-29 09:56
https://a2news.com/video/haklaj-bindja-demokratike-nuk-besoj-se-po-futet-te-fitoje-zgjedhjet/60%Daily2019-04-29 09:44
https://a2news.com/video/ne-gare-me-ramen-bindja-demokratike-zyrtarisht-ne-procesin-politik/60%Daily2019-04-29 09:00
https://a2news.com/video/samiti-i-berlinit-bytyci-do-te-ndahen-detyrat-e-shtepise-per-vendet-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2019-04-29 08:55
https://a2news.com/video/engjejt-e-amerikes-nje-veper-provokative/60%Daily2019-04-29 08:49
https://a2news.com/video/vera-po-vjen-festivali-i-aventurave-celi-sezonin-turistik-ne-jug-te-vendit/60%Daily2019-04-29 08:43
https://a2news.com/video/te-gjithe-ne-berlin-merkel-e-macron-therrasin-lideret-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2019-04-29 08:40
https://a2news.com/video/samiti-i-berlinit-rama-takim-koke-me-koke-neser-me-angela-merkel/60%Daily2019-04-28 18:12
https://a2news.com/video/nga-jerusalemi-ne-rusi-pashket-ortodokse-ne-bote/60%Daily2019-04-28 12:15
https://a2news.com/video/6-muaj-nga-vrasja-e-kacifas-familjaret-nuk-e-dime-ende-pse-e-vrane/60%Daily2019-04-28 18:28
https://a2news.com/video/south-outdoor-festival-aktivitetet-e-dites-parashute-dhe-zhytje/60%Daily2019-04-28 08:00
https://a2news.com/video/droni-punetor-shkon-aty-ku-nuk-shkel-dot-njeriu/60%Daily2019-04-27 19:33
https://a2news.com/video/ekspozita-firmato-e-donald-trump/60%Daily2019-04-27 19:22
https://a2news.com/video/rama-me-30-qershor-feste-ne-elbasan-pd-e-lsi-duhet-te-japin-llogari/60%Daily2019-04-27 14:02
https://a2news.com/video/vrasja-e-vellezerve-bilali-lici-dyshohet-se-eshte-larguar-jashte-vendit/60%Daily2019-04-27 14:01
https://a2news.com/video/zgjedhjet-vendore-ps-percakton-nje-pjese-te-kandidateve/60%Daily2019-04-27 13:50
https://a2news.com/video/kapen-me-kokaine-dhe-arme-dy-te-arrestuar-ne-corovode/60%Daily2019-04-27 07:44
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-26-04-2019/60%Daily2019-04-26 20:57
https://a2news.com/video/fundjava-sjell-mot-te-fresket-e-shtuna-pjeserisht-me-shira/60%Daily2019-04-26 19:14
https://a2news.com/video/prag-titullit-starova-perballe-geges-laci-sfidon-partizanin/60%Daily2019-04-26 19:09
https://a2news.com/video/hapet-sezoni-turistik-ne-jug-te-vendit/60%Daily2019-04-26 18:46
https://a2news.com/video/degjesa-per-karten-e-studentit-shperndarja-nis-ne-maj-40-sherbime-me-tarifa-te-reduktuara/60%Daily2019-04-26 18:42
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-kush-eshte-i-madhi-ne-pergjim-detajet-e-reja-nga-i-penduari/60%Daily2019-04-26 18:40
https://a2news.com/video/rama-shkodren-do-e-fitojme-ne-me-30-qershor/60%Daily2019-04-26 17:45
https://a2news.com/video/zgjidhja-e-krizes-politike-meta-takon-aleatet-e-bashes/60%Daily2019-04-27 09:53
https://a2news.com/video/kerkesat-per-azil-shqiptaret-te-paret-ne-bote-per-tu-larguar/60%Daily2019-04-26 16:26
https://a2news.com/video/kriza-politike-deputeti-gjerman-opozita-te-hyje-ne-zgjedhje/60%Daily2019-04-26 16:25
https://a2news.com/video/kryemadhi-mesazh-rames-koha-kur-lsi-drejtohej-me-qetesi-e-dashuri-ka-mbaruar/60%Daily2019-04-26 16:21
https://a2news.com/video/vrasja-e-vellezerve-bilali-policia-arreston-2-persona-ne-kerkim-nje-tjeter/60%Daily2019-04-26 15:50
https://a2news.com/video/lleshaj-per-bllokimet-as-kanuni-se-lejonte-bllokimin-e-udhes-se-madhe/60%Daily2019-04-26 15:39
https://a2news.com/video/basha-mafia-e-farmaceutikes-konkurron-kokainen-me-ne-paga-e-mjekut-1200-euro/60%Daily2019-04-26 15:38
https://a2news.com/video/iljazaj-as-rama-nuk-e-do-opoziten-e-re/60%Daily2019-04-26 15:36
https://a2news.com/video/euro-ne-pikiate-prek-nivelin-me-te-ulet-per-kete-vit/60%Daily2019-04-26 15:31
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-26-04-2019/60%Daily2019-04-26 15:28
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-26-04-2019/60%Daily2019-04-26 15:28
https://a2news.com/video/dita-jone-26-04-2019/60%Daily2019-04-26 12:30
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-26-04-2019/60%Daily2019-04-26 12:29
https://a2news.com/video/sulaj-pas-protestes-se-11-majit-do-te-kete-ndryshime-ne-sistemin-politik/60%Daily2019-04-26 12:33
https://a2news.com/video/skenderi-jemi-demokrate-qe-nuk-e-gjejne-veten-ne-nje-sistem-qe-ka-shkaterruar-modelet/60%Daily2019-04-26 12:07
https://a2news.com/video/dita-e-letersise-baci-sot-lexuesi-me-i-kualifikuar-ne-perzgjedhje/60%Daily2019-04-26 09:58
https://a2news.com/video/nga-tragjedia-ne-sri-lanka-tek-takimi-i-kim-jong-me-putin-nje-jave-lajmesh-nga-bota/60%Daily2019-04-26 09:52
https://a2news.com/video/nga-bindja-demokratike-te-bllokimi-i-rrugeve-java-politike-shqiptare/60%Daily2019-04-26 09:43
https://a2news.com/video/murrizi-kush-jane-3-bajraktaret-qe-kane-marre-peng-kuvendin/60%Daily2019-04-26 15:23
https://a2news.com/video/alfred-peza-5-ceta-militantesh-bllokuan-rruget-e-vendit/60%Daily2019-04-25 18:03
https://a2news.com/video/kryemadhi-zgjedhje-bente-edhe-enver-hoxha-le-te-guxoje-rama/60%Daily2019-04-25 17:38
https://a2news.com/video/basha-nga-miloti-nisi-mosbindja-civile-zgjedhje-me-ramen-nuk-lejojme/60%Daily2019-04-25 17:26
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-25-04-2019/60%Daily2019-04-25 16:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-25-04-2019/60%Daily2019-04-25 16:13
https://a2news.com/video/kineasti-ne-letersi-dhimiter-anagnosti-prezanton-vepren-e-re/60%Daily2019-04-25 15:39
https://a2news.com/video/paloka-nuk-po-bojkotojme-zgjedhjet-i-duam-te-ndershme-ne-parlament-kthehemi-si-shumice/60%Daily2019-04-25 15:40
https://a2news.com/video/4-vite-pas-reformes-bashkite-larg-autonomise-2/60%Daily2019-04-25 15:34
https://a2news.com/video/dita-jone-25-04-2019/60%Daily2019-04-25 15:25
https://a2news.com/video/4-vite-pas-reformes-bashkite-larg-autonomise/60%Daily2019-04-25 14:29
https://a2news.com/video/dvorani-ne-maj-parlamenti-te-votoje-per-gjykaten-kushtetuese/60%Daily2019-04-25 14:15
https://a2news.com/video/ivi-kaso-kriza-eshte-shumedimensionale-duhet-nje-pakt-social-por-pa-ramen/60%Daily2019-04-25 14:12
https://a2news.com/video/37449/60%Daily2019-04-25 14:05
https://a2news.com/video/skifteri-shqiptar-i-wimbledon-shpallet-fajtor-hajduti-qe-terrorizoi-te-pasurit/60%Daily2019-04-25 12:58
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-25-04-2019/60%Daily2019-04-25 12:07
https://a2news.com/video/bizneset-ne-ndihme-te-te-prekurve-te-sindromes-down/60%Daily2019-04-25 11:28
https://a2news.com/video/kokedhima-nje-pakt-kombetar-per-politiken-nuk-jemi-pjese-e-farses-ps-pd/60%Daily2019-04-25 11:54
https://a2news.com/video/bindja-e-ollit-pd-ta-kaloje-fazen-e-te-divorcuarve-perballe-kemi-nje-regjim-autokratik/60%Daily2019-04-25 10:45
https://a2news.com/video/a-duhet-te-reflektoje-qeveria-ndaj-situates-ekonomike/60%Daily2019-04-25 09:13
https://a2news.com/video/dede-zbulon-planin-e-reja-s-per-talentet-kuqezi/60%Daily2019-04-24 21:15
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-24-04-2019/60%Daily2019-04-24 21:08
https://a2news.com/video/siguria-ushqimore-kikia-sdime-se-cfare-hame-kote-ka-raste-qe-i-kemi-evidentuar/60%Daily2019-04-24 20:46
https://a2news.com/video/bode-zbulon-ne-a2-business-week-pse-pranoi-oferten-e-rames/60%Daily2019-04-24 18:40
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-ne-burg-3-te-tjere-nje-pergjim-nxori-zbuluar-calen/60%Daily2019-04-24 21:21
https://a2news.com/video/debati-per-dosjet-e-komunizmit-agron-tufa-padit-5-persona-per-fyerje-dhe-shpifje/60%Daily2019-04-24 16:51
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-bankat-pezullojne-transferimin-e-cash-it/60%Daily2019-04-24 15:50
https://a2news.com/video/pd-kunder-patozit-e-perdor-edi-rama-qe-prej-vitit-2013/60%Daily2019-04-24 15:45
https://a2news.com/video/riktheu-lavdine-ne-basketboll-teuta-largon-trajnerin-bilali/60%Daily2019-04-24 15:29
https://a2news.com/video/shpallet-ne-kerkim-ish-efektivja-per-grabitjen-ne-rinas-prokuroria-zbulon-rolin/60%Daily2019-04-24 20:35
https://a2news.com/video/dita-jone-24-04-2019/60%Daily2019-04-24 15:19
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-24-04-2019/60%Daily2019-04-24 15:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-24-04-2019/60%Daily2019-04-24 15:12
https://a2news.com/video/pasojat-e-grabitjes-se-parave-ne-rinas/60%Daily2019-04-24 15:11
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-24-03-2019/60%Daily2019-04-24 13:09
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-rolet-e-secilit-prej-personave-te-identifikuar/60%Daily2019-04-24 13:07
https://a2news.com/video/kushi-kushtetuta-eshte-e-shenjte-nuk-ka-vend-per-pazare/60%Daily2019-04-24 10:57
https://a2news.com/video/shano-ne-shqiperi-veshtire-te-kete-nje-zelensky-si-ne-ukraine/60%Daily2019-04-24 10:45
https://a2news.com/video/begati-apo-prosperitet-5-fjale-shqiptare-per-tu-mbrojtur/60%Daily2019-05-09 09:03
https://a2news.com/video/nje-konference-per-grate-nga-grate-e-shekullit-xxi/60%Daily2019-04-24 10:22
https://a2news.com/video/daja-nga-kosova-dhe-tani-ishin-me-admir-muratajn-bengasi-jep-detaje-te-reja-nga-grabitja-ne-rinas/60%Daily2019-04-24 09:51
https://a2news.com/video/panairi-me-i-lire-i-vitit-ne-oborrin-e-fakultetit/60%Daily2019-04-24 09:07
https://a2news.com/video/malko-basha-eshte-mat-ti-kthehet-jetes-parlamentare/60%Daily2019-04-24 08:19
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-23-04-2019/60%Daily2019-04-23 21:08
https://a2news.com/video/perse-vjen-bindja-demokratike-patozi-alternative-kunder-regjimit/60%Daily2019-04-23 21:05
https://a2news.com/video/aleatet-e-bashes-nuk-harrojne-patozin/60%Daily2019-04-23 21:03
https://a2news.com/video/kerkojne-miratimin-e-statusit-minatoret-protestojne-para-kryeministrise/60%Daily2019-04-23 20:42
https://a2news.com/video/ekspertet-kritika-per-ecurine-e-reformes-ne-drejtesi/60%Daily2019-04-23 18:48
https://a2news.com/video/dilemat-hazizaj-marku-nje-kandidate-e-djegur-per-kryeprokurore/60%Daily2019-04-23 18:25
https://a2news.com/video/spaho-nga-e-enjtja-bllokojme-akset-kombetare-opozita-si-bojkoton-zgjedhjet-kerkon-kushte/60%Daily2019-04-23 18:19
https://a2news.com/video/thyhet-i-arrestuari-bengasi-tregon-shoket-per-rinasin/60%Daily2019-04-23 18:05
https://a2news.com/video/hajdari-jep-sqarime-para-deputeteve-per-partine-e-patozit/60%Daily2019-04-23 17:51
https://a2news.com/video/nga-kupa-te-mbijetesa-tirana-luan-sezonin-perballe-luftetarit/60%Daily2019-04-23 16:13
https://a2news.com/video/me-syte-nga-kupa-kukesi-sfidon-skenderbeun/60%Daily2019-04-23 15:42
https://a2news.com/video/basha-dhe-aleatet-nje-zeri-ska-zgjedhje-me-ramen/60%Daily2019-04-23 15:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-23-04-2019/60%Daily2019-04-23 15:08
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-23-04-2019/60%Daily2019-04-23 14:30
https://a2news.com/video/qirko-per-a2-cnn-shkrimtarja-e-50-hijet-e-greit-krijon-perceptim-negativ-per-shqiptaret/60%Daily2019-04-23 14:26
https://a2news.com/video/bsh-pesimiste-rritja-ekonomike-nuk-kalon-3-8/60%Daily2019-04-23 14:09
https://a2news.com/video/shameti-nuk-behet-politike-me-ultimatume-zgjidhja-brenda-kornizes-kushtetuese/60%Daily2019-04-23 14:23
https://a2news.com/video/viti-2019-nisi-keq-marsi-i-jep-nje-dore-turizmit/60%Daily2019-04-23 13:49
https://a2news.com/video/ndoka-ne-opozite-ka-marre-maksimumin-e-mundshem-sot-rama-rrezikon-perballjen-popullore/60%Daily2019-04-23 13:46
https://a2news.com/video/bsh-pesimiste-rritja-ekonomike-nuk-kalon-38/60%Daily2019-04-23 13:43
https://a2news.com/video/zbulohet-nga-nasa-supertoka-jashte-sistemit-diellor/60%Daily2019-04-23 13:31
https://a2news.com/video/polanski-padit-akademine-e-cmimeve-oscar/60%Daily2019-04-23 13:29
https://a2news.com/video/sulmi-ne-sri-lanka-hakmarrje-per-atentatet-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-04-23 13:18
https://a2news.com/video/dita-jone-23-04-2019/60%Daily2019-04-23 13:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-23-04-2019/60%Daily2019-04-23 12:16
https://a2news.com/video/abilekaj-bindja-nje-hakmarrje-personale-ndaj-bashes/60%Daily2019-04-23 10:27
https://a2news.com/video/tkurret-kredia-zbret-ne-nivelin-me-te-ulet-te-5-viteve/60%Daily2019-04-23 09:51
https://a2news.com/video/telefoni-nuk-paloset-si-duhet-samsung-terheq-modelin-nga-tregu/60%Daily2019-04-23 09:50
https://a2news.com/video/nje-plan-b-per-perballimin-e-veshtiresive-libri-i-fundit-i-numrit-2-te-facebook/60%Daily2019-04-23 09:32
https://a2news.com/video/pastrimi-i-plazheve-si-pune-vullnetare-te-shtunen-ne-darzeze/60%Daily2019-04-23 09:34
https://a2news.com/video/nga-rritja-e-barres-fiskale-tek-ulja-e-numrit-te-turisteve-ne-2019/60%Daily2019-04-23 09:03
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-22-04-2019/60%Daily2019-04-22 21:01
https://a2news.com/video/termeti-i-fuqishem-derdh-ujin-e-pishines-nga-qiellgervishtesi/60%Daily2019-04-22 19:49
https://a2news.com/video/bllokim-te-zgjedhjeve-voltana-ademi-nuk-duam-perplasje-civile/60%Daily2019-04-22 18:17
https://a2news.com/video/nje-vit-vetting-cfare-ndodhi-ne-sistemin-e-drejtesise/60%Daily2019-04-22 18:09
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-zanafilla-e-lidhjes-mes-admir-muratajt-dhe-klement-cales/60%Daily2019-04-22 17:59
https://a2news.com/video/hajdari-mohon-bindjen-patozi-takohet-me-deputetet-e-pd/60%Daily2019-04-22 17:52
https://a2news.com/video/tritol-makines-se-efektivit-te-rrugores-automjeti-i-shkaterruar-teresisht/60%Daily2019-04-22 15:39
https://a2news.com/video/libri-abone-per-nje-dite-udhetoni-falas/60%Daily2019-04-22 14:55
https://a2news.com/video/gjuetia-nenujore-e-vezeve-gara-e-vecante-e-pashkeve-ne-florida/60%Daily2019-04-22 14:54
https://a2news.com/video/notre-dame-1-jave-pas-zjarrit-dyndje-turistesh-ne-katedralen-ikone-te-parisit/60%Daily2019-04-22 14:51
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-22-04-2019/60%Daily2019-04-22 14:48
https://a2news.com/video/semundjet-tumorale-si-epidemi-5500-raste-ne-vit-mushkeria-dhe-gjiri-me-te-prekurit/60%Daily2019-04-22 14:37
https://a2news.com/video/2019-ta-nis-keq-me-pak-turiste-ne-shqiperi/60%Daily2019-04-22 14:35
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-22-04-2019/60%Daily2019-04-22 14:12
https://a2news.com/video/hashtech-robotet-se-shpejti-ne-shtepite-tona/60%Daily2019-04-22 13:39
https://a2news.com/video/krasniqi-opozita-nuk-ka-strategji-po-bie-peng-e-ngjarjeve/60%Daily2019-04-22 13:31
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-klement-cala-i-denuar-me-5-vite-i-shpetoi-drejtesise/60%Daily2019-04-22 13:19
https://a2news.com/video/dita-jone-22-04-2019/60%Daily2019-04-22 12:54
https://a2news.com/video/parisi-ne-lot-per-notre-dame-premtimet-per-rindertim-rikthejne-shpresen/60%Daily2019-04-22 12:45
https://a2news.com/video/mbetjet-plastike-pushtojne-bregun-e-liqenit-te-fierzes/60%Daily2019-04-22 11:03
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-cala-dhe-bengasi-lidhje-te-vjetra-mes-tyre/60%Daily2019-04-22 10:45
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-22-04-2019/60%Daily2019-04-22 10:39
https://a2news.com/video/haklaj-nuk-dime-ku-u-ndane-basha-me-hajdarin-partite-e-shkeputura-nga-pd-kane-deshtuar/60%Daily2019-04-22 13:27
https://a2news.com/video/biberaj-bindja-demokratike-pa-rol-eshte-fraksion-i-deformuar-ne-sherbim-te-mazhorances/60%Daily2019-04-22 10:14
https://a2news.com/video/2019-ta-nis-keq-me-pak-te-huaj-vijne-ne-shqiperi/60%Daily2019-04-22 09:43
https://a2news.com/video/rekordi-i-borxhit-tatimor-fmn-864-mln-euro-detyrimi-i-bizneseve-te-tatimet/60%Daily2019-04-21 18:56
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-dyshime-per-vrasjen-e-kryegrabitesit-antimafia-ngrin-pasurite/60%Daily2019-04-21 17:33
https://a2news.com/video/lila-reja-zgjedhje-e-duhur-shqiperia-ska-messin-por-dhe-ajo-e-ka-yllin-e-saj/60%Daily2019-04-21 15:59
https://a2news.com/video/emigranti-nga-siria-tregon-tmerret-e-luftes-erdhi-me-3-shoke-ne-tirane/60%Daily2019-04-21 15:54
https://a2news.com/video/delegime-ne-75-procese-klgj-urdheron-shetitjen-e-106-gjyqtareve/60%Daily2019-04-21 15:42
https://a2news.com/video/ku-eshte-reforma-ne-drejtesi-vettingu-vazhdon-organet-e-reja-priten-ne-qershor/60%Daily2019-04-21 15:28
https://a2news.com/video/kafja-e-hidhur-e-avokates-se-te-drejtave-te-njeriut/60%Daily2019-04-21 13:56
https://a2news.com/video/mesazh-rudina-hajdarit-basha-nga-kisha-e-lacit-zoti-te-na-ndricoje-rrugen-e-bashkimit/60%Daily2019-04-21 12:16
https://a2news.com/video/nuk-duam-vetevrasjen-e-kombit-politika-te-reflektoje-2/60%Daily2019-04-20 18:40
https://a2news.com/video/spektakli-i-motoreve-pushton-sheshin-nene-tereza/60%Daily2019-04-20 18:28
https://a2news.com/video/protesta-ne-serbi-mijera-vete-ne-mbeshtetje-te-vucic/60%Daily2019-04-20 14:46
https://a2news.com/video/testohet-siguria-valixhe-e-dyshimte-ne-portin-e-durresit/60%Daily2019-04-20 13:58
https://a2news.com/video/nuk-duam-vetevrasjen-e-kombit-politika-te-reflektoje/60%Daily2019-04-20 13:42
https://a2news.com/video/kosove-familjaret-e-xhihadisteve-kthehen-nga-siria/60%Daily2019-04-20 13:28
https://a2news.com/video/bindja-demokratike-e-rudines-krijohet-partia-e-re/60%Daily2019-04-20 13:22
https://a2news.com/video/5-parti-opozitare-regjistrohen-per-zgjedhjet-e-30-qershorit/60%Daily2019-04-20 12:13
https://a2news.com/video/materazzi-ne-tirane-keni-kombetare-cilesore-reja-pjese-e-gardes-se-vjeter/60%Daily2019-04-20 12:07
https://a2news.com/video/reja-mberrin-ne-rinas-shqiperia-nuk-ishte-ajo-ndaj-turqise/60%Daily2019-04-20 12:07
https://a2news.com/video/skifteret-e-zinj-dhurate-nga-shba-per-ushtrine-shqiptare/60%Daily2019-04-20 09:25
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-fundjave-e-ngrohte-dhe-kryesisht-me-kthjellime/60%Daily2019-04-19 19:06
https://a2news.com/video/nje-shfaqje-teatrale-per-komunikimin/60%Daily2019-04-19 17:34
https://a2news.com/video/tirana-e-partizani-duan-vetem-fitore-edhe-pse-i-bejne-nder-njera-tjetres/60%Daily2019-04-19 17:04
https://a2news.com/video/zemra-vret-shqiptaret-ndikon-stili-i-keq-i-jetes/60%Daily2019-04-19 16:51
https://a2news.com/video/paralajmerimi-i-aleateve-te-pd-trazira-nese-nuk-ka-zgjedhje-te-lira/60%Daily2019-04-19 16:17
https://a2news.com/video/rritet-barra-fiskale-po-paguajne-me-shume-taksa/60%Daily2019-04-19 15:45
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-19-04-2019/60%Daily2019-04-19 15:44
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-19-04-2019/60%Daily2019-04-19 15:44
https://a2news.com/video/dita-jone-19-04-2019/60%Daily2019-04-19 13:51
https://a2news.com/video/dosja-184-gjiknuri-nuk-kam-asnje-lidhje-te-hetohet/60%Daily2019-04-19 18:36
https://a2news.com/video/ne-vlore-besojne-te-europa-luftetari-finalja-e-pare/60%Daily2019-04-19 13:03
https://a2news.com/video/sondazhi-rama-investimet-me-te-medha-ne-30-vjet-per-studentet/60%Daily2019-04-19 12:23
https://a2news.com/video/1-mije-banore-jetojne-mes-pellgut-te-zi-ne-valias/60%Daily2019-04-19 11:53
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-19-04-2019/60%Daily2019-04-19 11:50
https://a2news.com/video/creative-business-cup-sipermarresit-e-rinj-konkurrojne-me-ide/60%Daily2019-04-19 11:46
https://a2news.com/video/pamundesimi-i-zgjedhjeve-andoni-pd-ndryshe-shkruan-dhe-ndryshe-flet/60%Daily2019-04-19 11:28
https://a2news.com/video/lleshaj-ne-vlore-takim-me-prefektin-per-rendin-dhe-sezonin-turistik/60%Daily2019-04-19 10:40
https://a2news.com/video/kush-eshte-klement-cala-i-dyshuar-si-nje-nga-autoret-e-grabitjes-ne-rinas/60%Daily2019-04-19 10:35
https://a2news.com/video/raporti-rritet-barra-fiskale-po-paguajne-me-shume-taksa/60%Daily2019-04-19 09:55
https://a2news.com/video/triest-vendimi-i-holandes-per-vizat-i-perseritur/60%Daily2019-04-19 09:28
https://a2news.com/video/bejdo-nese-zjarri-vazhdonte-edhe-30-minuta-notre-dame-shkaterrohej-totalisht/60%Daily2019-04-19 09:23
https://a2news.com/video/nga-ndikimi-rus-te-baza-e-nato-s-ne-kucove-xhacka-ne-pentagon/60%Daily2019-04-19 09:30
https://a2news.com/video/kodra-hajdari-kishte-mundesi-te-ishte-zeri-ndryshe-ne-pd/60%Daily2019-04-19 08:46
https://a2news.com/video/libri-i-javes-5-qoshet-nga-mario-vargas-llosa/60%Daily2019-04-19 08:42
https://a2news.com/video/sulmi-ndaj-policise-ne-elbasan-oficeret-japin-deshmi-lehtesuese-per-te-pandehurit/60%Daily2019-04-19 08:29
https://a2news.com/video/briken-calja-synimi-im-medalje-ne-lojerat-olimpike/60%Daily2019-04-18 21:38
https://a2news.com/video/berisha-ne-kundersulm-kerkon-leke-nga-rama/60%Daily2019-04-18 21:36
https://a2news.com/video/basha-largimi-i-rames-kusht-i-panegociueshem-do-te-pamundesojme-zhvillimin-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-04-18 21:29
https://a2news.com/video/rama-ftese-pd-se-rrugore-keni-vendin-tuaj-vezhgues-ne-reformen-zgjedhore/60%Daily2019-04-18 21:26
https://a2news.com/video/a-do-te-futet-pd-ne-zgjedhje-spaho-edi-rama-te-lejoje-drejtesine-te-hetoje/60%Daily2019-04-18 20:55
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-18-04-2019/60%Daily2019-04-18 20:13
https://a2news.com/video/liria-e-medias-hoxha-nuk-jane-vrare-gazetare-por-jemi-shume-prane/60%Daily2019-04-18 19:25
https://a2news.com/video/deshmi-te-gjalla-kujtimet-e-nje-jete-ne-nje-ekspozite-si-e-leke-tasit/60%Daily2019-04-18 15:49
https://a2news.com/video/reportere-pa-kufij-sulme-te-pashembullta-ndaj-medias-ne-shqiperi/60%Daily2019-04-18 15:00
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-autoret-harruan-celularin-ne-makine/60%Daily2019-04-18 14:58
https://a2news.com/video/a2-business-18-02-2019/60%Daily2019-04-18 19:28
https://a2news.com/video/dita-e-monumenteve-sot-ne-muze-dhe-parqe-arkeologjike-hyrja-falas/60%Daily2019-04-18 14:05
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-18-04-2019/60%Daily2019-04-18 13:59
https://a2news.com/video/lleshaj-sdo-ta-kisha-votuar-kurre-koncensionarin-e-rinasit/60%Daily2019-04-18 13:56
https://a2news.com/video/dita-jone-18-04-2019/60%Daily2019-04-18 12:43
https://a2news.com/video/vleresimi-i-ambasadorit-te-be-per-hapin-e-opozites-se-re/60%Daily2019-04-18 12:30
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-18-04-2019/60%Daily2019-04-18 11:40
https://a2news.com/video/zgjedhjet-e-30-qershorit-basha-pd-jo-pjese-e-gares-pa-standarde/60%Daily2019-04-18 11:37
https://a2news.com/video/qendresa-qytetare-publikon-raportin-e-shpenzimeve-universitare/60%Daily2019-04-18 09:42
https://a2news.com/video/hyseni-pranimi-i-mandatit-vendim-i-veshtire/60%Daily2019-04-18 09:26
https://a2news.com/video/pellumbi-reforma-zgjedhore-mundesi-per-pd-per-te-treguar-vullnetin-e-mire/60%Daily2019-04-18 09:13
https://a2news.com/video/shperthen-murrizi-ndaj-lleshajt-dyshoj-se-bashkepunetoret-i-keni-ne-aeroport/60%Daily2019-04-18 09:03
https://a2news.com/video/bankat-nen-presionin-e-grabitjeve/60%Daily2019-04-17 20:48
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-17-04-2019/60%Daily2019-04-17 20:12
https://a2news.com/video/holanda-voton-rikthimin-e-vizave-per-shqiperine-cfare-vjen-me-pas/60%Daily2019-04-17 19:04
https://a2news.com/video/bllokimi-i-kushtetueses-juristet-per-a2-cnn-demokracia-ne-rrezik/60%Daily2019-04-17 18:23
https://a2news.com/video/mazhoranca-holanda-nuk-na-rikthen-dot-vizat/60%Daily2019-04-17 17:57
https://a2news.com/video/shembjet-ne-bregun-e-lumit-banoret-perplasen-me-policine-kerkojne-kompensim/60%Daily2019-04-17 16:20
https://a2news.com/video/prefekti-i-shkodres-merren-masa-per-parandalimin-e-zjarreve/60%Daily2019-04-17 16:12
https://a2news.com/video/komuniteti-i-energjise-oshee-te-paguaje-ne-kohe/60%Daily2019-04-17 15:50
https://a2news.com/video/eksportet-gjallerohen-ne-mars-instat-shpjegon-pse/60%Daily2019-04-17 15:47
https://a2news.com/video/eksportet-gjallerohen-ne-mars-bien-fasonet-dhe-energjia/60%Daily2019-04-17 20:00
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-17-04-2019/60%Daily2019-04-17 15:15
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-17-04-2019/60%Daily2019-04-17 15:14
https://a2news.com/video/trishtim-boteror-per-notre-dame-a2cnn-raporton-nga-parisi/60%Daily2019-04-17 13:36
https://a2news.com/video/zjarri-ne-notre-dame-baze-demet-jane-te-medha-nuk-do-te-jete-kurre-sic-ishte/60%Daily2019-04-17 13:29
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-17-04-2019/60%Daily2019-04-17 13:28
https://a2news.com/video/dita-jone-17-04-2019/60%Daily2019-04-17 13:23
https://a2news.com/video/vendimi-i-holandes-soreca-asgje-nuk-ka-ndryshuar-vazhdon-levizja-e-lire/60%Daily2019-04-17 13:21
https://a2news.com/video/tabaku-bizneset-e-vogla-drejt-falimentimit-tirana-po-deformohet-nga-parate-e-krimit/60%Daily2019-04-17 13:41
https://a2news.com/video/mocioni-per-vizat-gjoni-lajm-i-keq-per-holanden-pastaj-per-shqiptaret/60%Daily2019-04-17 10:23
https://a2news.com/video/blindohet-zona-para-katedrales-ne-paris-a2cnn-raporton-nga-kryeqyteti-francez/60%Daily2019-04-17 10:22
https://a2news.com/video/bushati-nuk-ka-zgjedhje-ne-30-qershor-basha-po-prezanton-kandidatet/60%Daily2019-04-17 10:19
https://a2news.com/video/sport-muzike-dhe-aventura-ne-borsh-festivali-i-jugut/60%Daily2019-04-17 09:20
https://a2news.com/video/fjalet-e-gjuhes-shqipe-ne-rrezik-zhdukjeje/60%Daily2019-05-09 09:03
https://a2news.com/video/albi-sorra-vs-david-bauzas-ndeshja-e-boksit-per-titull-boteror/60%Daily2019-04-17 09:07
https://a2news.com/video/zjarri-ne-notre-dame-a2cnn-raporton-nga-parisi/60%Daily2019-04-17 08:51
https://a2news.com/video/rikthehen-fadromat-perplasje-mes-banoreve-dhe-policise-te-bregu-i-lumit/60%Daily2019-04-17 08:03
https://a2news.com/video/historia-ne-skene-ditari-i-ana-frank-serish-ne-teatrin-e-metropolit/60%Daily2019-04-16 22:36
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-16-04-2019/60%Daily2019-04-16 22:19
https://a2news.com/video/a2-cnn-ne-paris-ku-syte-e-gjithe-botes-drejtohen-nga-notre-dame/60%Daily2019-04-16 22:01
https://a2news.com/video/bylykbashi-pse-nuk-terhiqen-kryebashkiaket-demokrate-nga-nje-angazhim-i-4-viteve-me-pare/60%Daily2019-04-16 22:07
https://a2news.com/video/miratohet-mocioni-kunder-shqiperise-holanda-nis-procedurat-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2019-04-16 17:45
https://a2news.com/video/prezantohet-karta-e-studentit-dokumenti-ofron-40-sherbime-publike-dhe-private-ne-tirane/60%Daily2019-04-16 17:11
https://a2news.com/video/boshard-ne-shkoder-po-inkurajojme-palet-te-marrin-pjese-ne-zgjedhje/60%Daily2019-04-16 16:16
https://a2news.com/video/atlantik-batalioni-i-krijuar-ne-shba-rimblidhet-ne-tirane-20-vite-nga-lufta/60%Daily2019-04-16 15:49
https://a2news.com/video/procesi-i-zgjerimit-me-be-ballkani-perendimor-ne-moment-pasigurie-shtohen-skeptiket/60%Daily2019-04-16 15:39
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-16-04-2019/60%Daily2019-04-16 15:34
https://a2news.com/video/katerfishohen-borxhet-e-ujesjellesve/60%Daily2019-04-17 08:53
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-16-04-2019/60%Daily2019-04-16 15:30
https://a2news.com/video/dita-jone-16-04-2019/60%Daily2019-04-17 09:16
https://a2news.com/video/james-bond-me-makine-elektrike-aston-martin-prezanton-modelin-e-pare/60%Daily2019-04-16 15:08
https://a2news.com/video/eksodi-i-shqiptareve-te-kosoves-kukesi-e-perkujton-20-vjetorin-me-aktivitete/60%Daily2019-04-16 14:56
https://a2news.com/video/kriza-politike-dhe-nje-propozim-i-ri-nga-lulzim-basha/60%Daily2019-04-16 14:51
https://a2news.com/video/sekretari-i-pd-zgjidhja-e-krizes-eshte-duke-ardhur-opozita-sben-kthim-mbrapa/60%Daily2019-04-16 14:45
https://a2news.com/video/vellai-i-admir-muratajt-nuk-behem-bashkepunetor-i-prokurorise/60%Daily2019-04-16 14:41
https://a2news.com/video/masat-e-sigurise-ne-rinas-policia-ushtarake-24-ore-patrullime-dhe-kontrolle/60%Daily2019-04-16 14:26
https://a2news.com/video/zgjedhje-ne-vjeshte-biba-e-veshtire-nese-fleta-printohet/60%Daily2019-04-16 14:25
https://a2news.com/video/shqiptaret-mbizoterojne-trafikun-e-kokaines-dhe-heroines/60%Daily2019-04-16 12:50
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-16-04-2019/60%Daily2019-04-16 11:57
https://a2news.com/video/perkeqesohet-situata-me-pak-uje-ne-cezmat-e-shqiptareve/60%Daily2019-04-16 10:20
https://a2news.com/video/zgjedhjet-e-30-qershorit-cili-eshte-edukimi-zgjedhor-te-te-rinjte/60%Daily2019-04-16 10:11
https://a2news.com/video/koha-per-plazh-ne-javen-e-fundit-te-prillit/60%Daily2019-04-16 09:27
https://a2news.com/video/momenti-kur-peizazhi-i-parisit-ndryshoi-pergjithmone/60%Daily2019-04-16 09:27
https://a2news.com/video/beteja-e-titullit-partizani-praktikisht-kampion-rama-shmang-euforine/60%Daily2019-04-16 09:24
https://a2news.com/video/sistemi-bankar-dhe-efektet-e-grabitjes-ne-rinas/60%Daily2019-04-16 09:13
https://a2news.com/video/bogdani-regjistrohemi-ne-vendore-kusht-largimi-i-rames/60%Daily2019-04-16 08:28
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-15-04-2019/60%Daily2019-04-15 23:11
https://a2news.com/video/pezullimi-i-rektorit-te-ut-vendimi-i-paralajmeruar-per-mynyr-konin/60%Daily2019-04-15 22:44
https://a2news.com/video/dekanet-per-shkarkimin-e-konit-i-vonuar/60%Daily2019-04-15 22:09
https://a2news.com/video/pezullimi-i-rektorit-koni-dekanet-e-aprovojne/60%Daily2019-04-15 21:54
https://a2news.com/video/basha-ke-mision-monitorues-per-drejtesine-dhe-zgjedhjet/60%Daily2019-04-15 19:52
https://a2news.com/video/pse-qeveria-nuk-po-arrin-te-shlyeje-borxhet/60%Daily2019-04-15 18:45
https://a2news.com/video/mertiri-rama-nuk-po-qeveris-me-me-partine-socialiste-opozita-i-ka-numrat/60%Daily2019-04-15 17:15
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-nuk-ka-gjurme-biologjike-ne-makinen-e-grabitesve/60%Daily2019-04-15 16:38
https://a2news.com/video/opozita-intensifikon-protestat-nenkryetari-i-pd-spaho-nuk-perjashtohet-greva/60%Daily2019-04-15 15:06
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-15-04-2019/60%Daily2019-04-15 15:05
https://a2news.com/video/trajneri-i-ri-duka-prezanton-edy-rejan-zyrtarizohet-te-marten/60%Daily2019-04-15 14:32
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-15-04-2019/60%Daily2019-04-15 14:25
https://a2news.com/video/cfare-do-te-ndodhe-me-universitetin-e-tiranes-pas-pezullimit-te-konit/60%Daily2019-04-15 12:34
https://a2news.com/video/dita-jone-15-04-2019/60%Daily2019-04-15 12:25
https://a2news.com/video/pd-paditi-lleshin-bardhi-ministri-i-brendshem-mbetje-e-komunizmit/60%Daily2019-04-15 12:10
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-perfundon-ekspertiza-e-mjetit-te-djegur/60%Daily2019-04-15 11:49
https://a2news.com/video/eshte-e-shkruar-ne-yje-astrologet-lexojne-fatin-e-bebes-mbreterore/60%Daily2019-04-15 11:09
https://a2news.com/video/zogu-me-i-rrezikshem-ne-bote-vret-pronarin/60%Daily2019-04-15 11:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-15-04-2019/60%Daily2019-04-15 10:32
https://a2news.com/video/financat-zbardhin-borxhet-ministrite-e-medha-me-detyrime/60%Daily2019-04-15 09:53
https://a2news.com/video/modeli-darpa-per-te-rinjte-shqiptare/60%Daily2019-04-15 08:40
https://a2news.com/video/java-politike-haklaj-opozita-tregoi-vendosmeri-ne-rrugen-qe-ka-nisur/60%Daily2019-04-15 08:40
https://a2news.com/video/pastrohet-kryeministria-dhe-parlamenti-pas-protestes/60%Daily2019-04-15 06:58
https://a2news.com/video/ministrat-gjonaj-dhe-lleshaj-reagojne-per-protesten/60%Daily2019-04-14 19:05
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-si-e-lexoi-kryeministri-tubimin/60%Daily2019-04-14 18:58
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-perplasje-me-policine-gaz-e-uje/60%Daily2019-04-14 18:58
https://a2news.com/video/nje-dite-pas-protestes-ps-e-pd-vijojne-betejen-per-dhunen/60%Daily2019-04-14 18:46
https://a2news.com/video/shkaterrohen-dhomat-e-zhveshjes-pas-ndeshjes-mes-velecikut-dhe-shenkollit/60%Daily2019-04-14 08:08
https://a2news.com/video/tensioni-dhe-perplasjet-ne-fundin-e-ndeshjes-veleciku-shenkolli/60%Daily2019-04-14 08:08
https://a2news.com/video/ministri-lleshaj-viziton-ne-spital-policet-e-plagosur-gjate-protestes/60%Daily2019-04-14 07:36
https://a2news.com/video/basha-mbyll-protesten-duke-kenduar-vete-himnin-kombetar/60%Daily2019-04-13 20:48
https://a2news.com/video/mbyllet-protesta-basha-me-e-madhja-qe-ka-njohur-kombi-shqiptar/60%Daily2019-04-13 20:45
https://a2news.com/video/protestuesit-i-vene-flaken-makines-se-polices/60%Daily2019-04-13 19:41
https://a2news.com/video/protestuesit-hedhin-shashka-policia-me-gaz-lotsjelles-dhe-uje/60%Daily2019-04-13 18:55
https://a2news.com/video/hodhen-gaz-hodhen-gaz-protestuesit-largohen-pasi-policia-hedh-gaz-lotsjelles-te-parlamenti/60%Daily2019-04-13 18:09
https://a2news.com/video/protesutesit-cajne-kordonin-e-policise-ngjiten-te-shkallet-e-kryeministrise/60%Daily2019-04-13 18:55
https://a2news.com/video/protestuesi-i-maskuar-ndez-kapsollat-prane-punonjesve-te-policise/60%Daily2019-04-13 17:31
https://a2news.com/video/gjykata-shfuqizon-vendimin-kunder-bujar-sheshit-akuzohej-si-bashkepunetor-i-sigurimit/60%Daily2019-04-13 15:11
https://a2news.com/video/dosja-babale-pergjimet-nuk-shpetojne-salianjin-dosja-ne-gjyq/60%Daily2019-04-13 15:10
https://a2news.com/video/policia-blindon-kryeministrine/60%Daily2019-04-13 14:52
https://a2news.com/video/mosha-nuk-eshte-nje-faktor-100-vjecarja-kandidon-per-zgjedhjet-lokale-ne-gjermani/60%Daily2019-04-13 13:52
https://a2news.com/video/nga-demtimi-tek-asist-musolli-rrefen-kukesin-objektivi-eshte-kupa/60%Daily2019-04-13 13:36
https://a2news.com/video/saga-opozita-nderkombetaret-be-e-shba-kunder-bojkotit-opozitar/60%Daily2019-04-13 13:15
https://a2news.com/video/zevendesuesit-si-ka-qene-opozitarizmi-i-opozites-se-re/60%Daily2019-04-13 12:53
https://a2news.com/video/bilanci-i-aksionit-opozitar-djegie-te-mandateve-vale-protestash-rama-ik/60%Daily2019-04-13 12:25
https://a2news.com/video/vetevendosje-ne-shqiperi-feraj-ndryshon-situaten-antishqiptare-shqiptaret-po-spastrohen/60%Daily2019-04-13 08:52
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-12-04-2019/60%Daily2019-04-12 20:12
https://a2news.com/video/nje-loje-femijesh-grabitesit-hyjne-e-dalin-te-qete-nga-aeroporti-i-rinasit/60%Daily2019-04-12 19:47
https://a2news.com/video/duka-trajneri-i-kombetares-javen-e-ardhshme/60%Daily2019-04-12 19:44
https://a2news.com/video/sfidat-e-kqz-mes-nje-krize-politike-pa-afat/60%Daily2019-04-12 18:28
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-rrezon-euron-tronditet-kursi/60%Daily2019-04-12 17:38
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-12-04-2019/60%Daily2019-04-12 17:38
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-12-04-2019/60%Daily2019-04-12 17:37
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-rama-e-shmang-me-nje-bilete-avioni/60%Daily2019-04-12 16:45
https://a2news.com/video/hetimi-ndaj-muratajt-prokuroria-sekuestron-llogari-prona-dhe-mjete/60%Daily2019-04-12 16:16
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-marku-hetimi-nuk-eshte-pjese-e-prokurorise-se-pergjithshme/60%Daily2019-04-12 15:53
https://a2news.com/video/shina-treni-ne-shasine-e-furgonit-detaje-nga-organizimi-i-grabitjes-ne-rinas/60%Daily2019-04-12 15:40
https://a2news.com/video/transporti-i-parave-sa-te-mbrojtura-jane-bankat/60%Daily2019-04-12 15:04
https://a2news.com/video/dita-jone-12-04-2019/60%Daily2019-04-12 14:14
https://a2news.com/video/kryeprokurorja-nervoze-per-pyetjet-mbi-grabitjen-e-rinasit-shtyn-mikrofonat-e-gazetareve/60%Daily2019-04-12 14:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-12-04-2019/60%Daily2019-04-12 11:46
https://a2news.com/video/shano-protesta-po-krijon-bindjen-per-nje-fryme-te-re/60%Daily2019-04-12 11:32
https://a2news.com/video/pallati-i-kongreseve-zbukurohet-sot-per-ballon-vjeneze/60%Daily2019-04-12 10:39
https://a2news.com/video/ngjarjet-e-javes-ne-vend-nga-protesta-e-opozites-tek-konflikti-te-bregu-i-lumit/60%Daily2019-04-12 10:08
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-ushtria-rrethon-aeroportin-nene-tereza/60%Daily2019-04-12 09:58
https://a2news.com/video/faktet-e-javes-nga-bota-nga-netanjahu-tek-koalicionet-ekstreme-ne-be/60%Daily2019-04-12 09:53
https://a2news.com/video/baci-ati-i-kycykut-sjell-nje-koncept-teri-per-gjakmarrjen/60%Daily2019-04-12 09:25
https://a2news.com/video/rinasi-kryemadhi-parate-i-kane-marre-bandat-e-rames-do-te-perdoren-per-zgjedhje/60%Daily2019-04-12 08:03
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-11-04-2019/60%Daily2019-04-11 21:08
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-ish-shefi-i-sigurise-se-aviacionit-pergjegjesia-e-autoritetit-civil-dhe-policise/60%Daily2019-04-11 21:06
https://a2news.com/video/ushtria-ne-rinas-kroi-ska-shkelje-te-kushtetutes-daci-ti-japim-rendesi-fa/60%Daily2019-04-11 18:00
https://a2news.com/video/rama-e-veliaj-studentet-ne-maj-marrin-karten-konviktet-rinovohen-ne-vere/60%Daily2019-04-11 15:43
https://a2news.com/video/ironia-e-kryemadhit-qeveria-feston-cdo-vit-pergjigjen-pozitive-te-be/60%Daily2019-04-11 15:18
https://a2news.com/video/teatri-eksperimental-salome-provokon-publikun-dhe-herodin/60%Daily2019-04-11 15:09
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-11-04-2019/60%Daily2019-04-12 15:07
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-11-04-2019/60%Daily2019-04-12 15:05
https://a2news.com/video/dita-jone-11-04-2019/60%Daily2019-04-11 14:01
https://a2news.com/video/duma-cdo-opozite-matet-me-nivelin-e-saj-te-sakrifices/60%Daily2019-04-11 12:45
https://a2news.com/video/borderline-ditari-poetik-i-rinise-te-skender-sherifi/60%Daily2019-04-11 12:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-11-04-2019/60%Daily2019-04-11 11:49
https://a2news.com/video/patozi-vendimi-ekstrem-i-bashes-e-ka-futur-pd%e2%80%90ne-mes-dy-zjarresh/60%Daily2019-04-11 14:29
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-ushtria-merr-ne-dore-sigurine-e-aeroportit-nene-tereza/60%Daily2019-04-11 10:42
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-eksperti-po-te-ishte-rrethuar-banda-mund-te-kishte-marr-peng-avionin/60%Daily2019-04-11 10:13
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-lleshaj-nuk-ka-asgje-per-tu-alarmuar/60%Daily2019-04-11 10:05
https://a2news.com/video/rama-mbajeni-mend-jemi-ne-qe-do-anetaresojme-vendin-ne-be-kurdo-qe-te-jete/60%Daily2019-04-11 10:03
https://a2news.com/video/terre-des-enfants-fotografia-fuqizon-femijet/60%Daily2019-04-11 09:18
https://a2news.com/video/dosjet-e-sigurimit-sula-mund-te-kemi-korrigjime-vendimesh/60%Daily2019-04-10 21:33
https://a2news.com/video/prishjet-per-bulevardin-e-ri-banoret-pa-shtepi-ne-breg-te-lumit/60%Daily2019-04-10 21:27
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-10-04-2019/60%Daily2019-04-10 21:17
https://a2news.com/video/a-ishin-te-siguruara-parate-e-grabitura-ne-rinas-ponari-problemi-eshte-shume-me-i-madh/60%Daily2019-04-10 21:14
https://a2news.com/video/grabitesi-i-vrare-vellai-i-muratajt-admiri-ishte-vegel/60%Daily2019-04-10 21:13
https://a2news.com/video/presidenti-meta-grabitja-ne-aeroport-cenoi-sigurine-kombetare/60%Daily2019-04-10 21:12
https://a2news.com/video/nje-dite-pas-grabitjes-ne-rinas-asnje-mase-sigurie-shtese-ne-aeroport/60%Daily2019-04-10 21:12
https://a2news.com/video/ne-tunelet-ku-fshiheshin-grabitesit-e-miliona-eurove/60%Daily2019-04-10 21:11
https://a2news.com/video/fjalet-e-gjuhes-shqipe-qe-rrezikojne-te-zhduken/60%Daily2019-05-09 09:03
https://a2news.com/video/bumci-zbulon-takimin-me-palmer-ishte-ne-dijeni-te-situates-se-rende-te-vendit/60%Daily2019-04-10 20:04
https://a2news.com/video/ajeti-panucci-nuk-i-kuptoi-dot-shqiptaret/60%Daily2019-04-10 15:30
https://a2news.com/video/protesta-e-13-prillit-basha-grabitje-me-arme-ne-mes-te-dites-protesto/60%Daily2019-04-10 15:18
https://a2news.com/video/problemet-e-industrise-se-bimeve-mjekesore-2/60%Daily2019-04-10 15:08
https://a2news.com/video/sfidat-e-mazhorances-dhe-nje-tjeter-krize-politike/60%Daily2019-04-10 14:54
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-10-04-2019/60%Daily2019-04-10 14:42
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-10-04-2019/60%Daily2019-04-10 14:41
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-bankat-ne-alarm-do-te-reflektohet-ne-cmime/60%Daily2019-04-10 14:32
https://a2news.com/video/dita-jone-10-04-2019/60%Daily2019-04-10 14:16
https://a2news.com/video/promovimi-ne-nju-jork-pasioni-per-skenen-perkthehet-ne-anglisht/60%Daily2019-04-10 14:03
https://a2news.com/video/kush-ishte-admir-murataj-grabitesi-qe-sfidoi-policine-greke-e-shqiptare/60%Daily2019-04-10 13:36
https://a2news.com/video/rikthehet-kompensimi-i-naftes-ne-bujqesi-ministria-shqyrton-skemen/60%Daily2019-04-10 13:20
https://a2news.com/video/vellai-i-admir-muratajt-organizatori-nuk-vritet/60%Daily2019-04-10 12:37
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-10-04-2019/60%Daily2019-04-10 12:36
https://a2news.com/video/zgjedhjet-ne-izrael-netanjahu-pritet-te-siguroje-mandatin-e-peste/60%Daily2019-04-10 12:31
https://a2news.com/video/matura-po-afron-me-risi-nje-provim-me-pak-modaliteti-i-pyetjeve-do-te-ndryshoje/60%Daily2019-04-10 11:39
https://a2news.com/video/cfare-mendojne-deputetet-per-grabitjen-e-rinasit/60%Daily2019-04-10 11:31
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-familjaret-viktima-eshte-admir-murataj/60%Daily2019-04-10 10:36
https://a2news.com/video/vellai-i-admir-muratajt-na-erdhi-si-bombe/60%Daily2019-04-10 10:15
https://a2news.com/video/andi-permeti-deputeti-me-i-ri-duhet-kufizuar-plotfuqia-i-perandoreve-partiake/60%Daily2019-04-10 10:04
https://a2news.com/video/arta-dade-te-largohet-rama-pse-jo-brace-kryeminister/60%Daily2019-04-10 09:58
https://a2news.com/video/brecani-ngjarja-e-rinasit-deshtimi-i-radhes-u-vu-ne-rrezik-siguria-kombetare/60%Daily2019-04-10 09:18
https://a2news.com/video/grabitja-me-arme-ne-rinas-a2-cnn-zbardh-dinamiken-e-ngjarjes/60%Daily2019-04-10 08:30
https://a2news.com/video/policia-nxjerr-me-dhune-banoret-opozita-denoncon-veliaj-ofron-banesa-sociale/60%Daily2019-04-09 21:38
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-09-04-2019/60%Daily2019-04-09 20:51
https://a2news.com/video/vizita-e-palmer-kriza-qe-vazhdon-dhe-mesazhet-per-ramen-dhe-bashen/60%Daily2019-04-09 20:00
https://a2news.com/video/takimi-me-gazetaret-palmer-opozita-ne-zgjedhje-jo-detyre-e-qeverise/60%Daily2019-04-09 19:49
https://a2news.com/video/levizja-vetevendosje-tani-edhe-ne-shqiperi-zaimi-projekti-afatgjate-kishim-shume-kerkesa/60%Daily2019-04-09 19:18
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-09-04-2019/60%Daily2019-04-09 16:29
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-09-04-2019/60%Daily2019-04-09 16:28
https://a2news.com/video/skema-e-zevendesimit-a-ndihmohen-fermeret/60%Daily2019-04-09 16:11
https://a2news.com/video/dinamika-e-grabitjes-se-2-mln-eurove-ne-pisten-e-rinasit-u-vra-nje-nga-autoret/60%Daily2019-04-09 15:08
https://a2news.com/video/dita-jone-09-04-2019/60%Daily2019-04-09 12:18
https://a2news.com/video/palmer-dhe-ballkani-zyrtari-i-larte-amerikan-rol-kyc-ne-rajon/60%Daily2019-04-09 12:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-09-04-2019/60%Daily2019-04-09 11:20
https://a2news.com/video/gjoni-me-amerikanet-po-sillemi-si-femije-te-pabindur/60%Daily2019-04-09 10:18
https://a2news.com/video/demi-rama-po-shkaterron-partine-socialiste-filozofia-e-tij-politike-eshte-anarkia/60%Daily2019-04-09 09:37
https://a2news.com/video/bylykbashi-kemi-rritje-vertikale-ne-sondazhe-zgjedhjet-e-parakohshme-mundesia-e-vetme/60%Daily2019-04-09 09:07
https://a2news.com/video/reforma-ne-drejtesi-shoqeria-civile-ngritja-e-institucioneve-e-vonuar/60%Daily2019-04-09 08:43
https://a2news.com/video/prokuroria-kerkon-denim-me-12-vjet-burg-per-balilin/60%Daily2019-04-09 08:42
https://a2news.com/video/policia-pengon-ish-deputetet-e-pd-te-afrohen-te-bregu-i-lumit/60%Daily2019-04-09 07:15
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-08-04-2019/60%Daily2019-04-08 20:36
https://a2news.com/video/situata-politike-dhe-zgjidhja-e-saj/60%Daily2019-04-08 19:38
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-vranesira-dhe-shi-thuajse-gjate-gjithe-dites-dhe-javes/60%Daily2019-04-08 18:33
https://a2news.com/video/prodhimi-i-qumeshtit-sektori-ne-veshtiresi-per-tu-zhvilluar/60%Daily2019-04-08 16:13
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-08-04-2019/60%Daily2019-04-08 16:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-08-04-2019/60%Daily2019-04-08 16:06
https://a2news.com/video/ekskluzive-kreu-i-ildkpi-ganaj-mbi-20-deputete-fshehen-pasurite/60%Daily2019-04-08 14:35
https://a2news.com/video/skendaj-procesi-ka-pune-voluminoze-por-duhen-balanca-sepse-ka-pasur-standarde-te-dyfishta/60%Daily2019-04-08 14:03
https://a2news.com/video/skema-e-kompensimit-fermeret-shprehen-skeptike/60%Daily2019-04-08 13:58
https://a2news.com/video/dyrmishi-procesi-nuk-po-ecen-me-shpejtesine-e-duhur/60%Daily2019-04-08 14:03
https://a2news.com/video/dita-jone-08-04-2019/60%Daily2019-04-08 13:14
https://a2news.com/video/tragjedi-ne-puke-cifti-humb-jeten-nga-zjarri-ne-banese/60%Daily2019-04-08 12:17
https://a2news.com/video/banoret-qellojne-me-gure-policine-te-bregu-i-lumit/60%Daily2019-04-08 11:25
https://a2news.com/video/tension-te-bregu-i-lumit-banoret-kundershtojne-prishjen-e-banesave/60%Daily2019-04-08 11:15
https://a2news.com/video/propozimet-e-pd-kandidatet-per-deputete-ne-dore-te-anetaresise/60%Daily2019-04-08 10:21
https://a2news.com/video/cdo-te-ndodhe-ne-politike-kete-jave/60%Daily2019-04-08 10:17
https://a2news.com/video/sfidat-e-prinderimit-ne-shqiperi/60%Daily2019-04-08 10:15
https://a2news.com/video/tani-informacioni-mund-te-ruhet-edhe-ne-adn/60%Daily2019-04-08 10:10
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-08-04-2019/60%Daily2019-04-08 10:14
https://a2news.com/video/nje-vit-proteste-per-teatrin-speciale/60%Daily2019-04-08 09:23
https://a2news.com/video/tirana-rrezikon-renien-mema-situata-po-nderlikohet/60%Daily2019-04-07 15:26
https://a2news.com/video/gega-pranon-krizen-pergjegjesia-eshte-e-imja/60%Daily2019-04-07 15:26
https://a2news.com/video/artistet-11-vjecare-kompozojne-per-filarmonine-e-nju-jorkut/60%Daily2019-04-07 15:24
https://a2news.com/video/meta-stop-kokefortesise-partite-te-dialogojne/60%Daily2019-04-07 14:31
https://a2news.com/video/faturat-e-21-janarit-garda-llupos-na-kthe-60-mln-leke/60%Daily2019-04-07 13:57
https://a2news.com/video/tre-muaj-heshtje-per-teatrin-kombetar-bie-vrulli-i-protestes/60%Daily2019-04-07 13:00
https://a2news.com/video/dita-e-shendetit-mamografi-dhe-checkup-falas-ne-kodrat-e-liqenit/60%Daily2019-04-07 12:36
https://a2news.com/video/galeria-70-arti-realist-i-hajdinajt-rikthen-imazhet-historike/60%Daily2019-04-06 15:18
https://a2news.com/video/kursi-i-ri-i-euros-stabilizohet-ne-kuoten-e-125-lekeve/60%Daily2019-04-06 14:59
https://a2news.com/video/vizita-e-palmer-brace-nderkombetaret-na-kane-dhene-te-drejte/60%Daily2019-04-06 13:50
https://a2news.com/video/rrezik-rus-ne-shqiperi-ministri-ne-detyre-gent-cakaj-i-shmanget-pergjigjes/60%Daily2019-04-06 13:44
https://a2news.com/video/agjencia-e-kadastres-brace-prezanton-drejtor-artan-lamen/60%Daily2019-04-06 09:40
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-05-04-2019/60%Daily2019-04-05 20:55
https://a2news.com/video/fundjava-mbetet-me-vranesira-dhe-shira-afatshkurtra-por-temperaturat-rriten/60%Daily2019-04-05 19:40
https://a2news.com/video/do-te-hetojne-politikanet-klp-skualifikon-3-kandidate/60%Daily2019-04-05 19:21
https://a2news.com/video/listat-e-hapura-basha-kerkon-ndryshim-te-sistemit-zgjedhor/60%Daily2019-04-05 18:04
https://a2news.com/video/grupi-anti-rama-a-po-krijohet-nje-fraksion-kunder-kryetarit-ne-ps/60%Daily2019-04-05 17:54
https://a2news.com/video/kategoria-superiore-partizani-nente-finale-per-endrren-kukesi-shpreson/60%Daily2019-04-05 16:16
https://a2news.com/video/semundjet-gjenetike-pese-me-te-perhapurat-ne-vend-mes-tyre-talasemia-e-shurdhesia/60%Daily2019-04-05 15:39
https://a2news.com/video/kompensimi-per-qumeshtin-cfare-mendojne-fermeret/60%Daily2019-04-05 15:37
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-05-04-2019/60%Daily2019-04-05 15:27
https://a2news.com/video/dita-jone-05-04-2019/60%Daily2019-04-05 15:11
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-05-04-2019/60%Daily2019-04-05 14:50
https://a2news.com/video/lufta-per-skajin-verior-te-tokes-cnn-viziton-bazen-ushtarake-ruse-ne-arktik/60%Daily2019-04-05 14:09
https://a2news.com/video/incident-mes-kosoves-e-serbise-ne-tirane/60%Daily2019-04-05 13:14
https://a2news.com/video/riatdhesohen-50-shqiptare-nga-franca-voda-mos-tentoni-azil-hap-i-gabuar/60%Daily2019-04-05 12:54
https://a2news.com/video/hetimi-ndaj-balilit-krimet-e-renda-kerkojne-konfiskim-te-pasurise/60%Daily2019-04-05 12:52
https://a2news.com/video/mbyllet-samiti-i-nato-s-konfirmohet-roli-historik-rusia-sfide-kryesore/60%Daily2019-04-05 12:52
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-05-04-2019/60%Daily2019-04-05 12:51
https://a2news.com/video/alibeaj-vendimi-i-opozites-zgjoi-nga-letargjia-dhe-faktorin-nderkombetar/60%Daily2019-04-05 12:33
https://a2news.com/video/ankimi-ndaj-tatimeve-ndryshojne-procedurat/60%Daily2019-04-05 11:30
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-nga-disfata-e-erdogan-te-nato/60%Daily2019-04-05 10:51
https://a2news.com/video/libri-i-javes-abadoni-engjelli-i-sketerres-ernesto-sabato/60%Daily2019-04-05 10:47
https://a2news.com/video/kodra-opozita-po-ndryshon-formen-e-protestes-permbajtja-e-njejte/60%Daily2019-04-05 10:44
https://a2news.com/video/situata-politike-kushi-smund-ta-leme-vendin-peng-te-problemeve-te-opozites/60%Daily2019-04-05 10:40
https://a2news.com/video/sulmi-te-pragu-i-shtepise-ralf-gjoni-kishte-edhe-dy-prita-te-tjera-nuk-i-fal/60%Daily2019-04-05 08:58
https://a2news.com/video/krimi-ne-shkoder-vllaznia-dhe-rikandidimi-voltana-ademi-ne-i-ftuari-me-endri-xhafon/60%Daily2019-04-04 21:14
https://a2news.com/video/dietat-e-keqija-demtojne-ato-qe-nuk-hame-po-na-vrasin/60%Daily2019-04-04 21:13
https://a2news.com/video/shira-ne-te-gjithe-vendin-gjate-nates-dhe-oreve-te-paradites/60%Daily2019-04-04 20:29
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-04-04-2019/60%Daily2019-04-04 20:28
https://a2news.com/video/dashurite-e-virgjereshes-madalene-vetem-kete-fundjave-ne-tirane/60%Daily2019-04-04 19:47
https://a2news.com/video/perdorimi-i-gabuar-i-gjuhes-shqipe/60%Daily2019-04-04 18:32
https://a2news.com/video/studentet-protestojne-per-punimet-te-ubt-bashkia-do-te-ndertojme-2-shkolla/60%Daily2019-04-04 17:59
https://a2news.com/video/bashkeqeverisja-rama-nis-sondazhet-per-platformen/60%Daily2019-04-04 17:36
https://a2news.com/video/rritja-e-pagave-ne-administrate-qeveria-kujtohet-per-premtimin/60%Daily2019-04-04 17:33
https://a2news.com/video/a2-business-04-04-2019/60%Daily2019-04-04 17:09
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-04-04-2019/60%Daily2019-04-04 14:30
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-04-04-2019/60%Daily2019-04-04 14:30
https://a2news.com/video/shba-i-dhuron-fa-37-mjete-te-blinduara-po-rriteni-si-lider-ne-ballkan/60%Daily2019-04-04 14:03
https://a2news.com/video/xhafaj-oficeret-gjyqesore-seksere-te-prokuroreve/60%Daily2019-04-04 13:50
https://a2news.com/video/ministeriali-i-nato-s-cakaj-takime-me-zyrtare-te-larte-te-kongresit-amerikan/60%Daily2019-04-07 15:27
https://a2news.com/video/gajo-entuziazmi-per-procesin-e-integrimit-evropian-ka-rene/60%Daily2019-04-04 13:02
https://a2news.com/video/dita-jone-04-04-2019/60%Daily2019-04-04 11:19
https://a2news.com/video/kpa-nuk-pranon-konsulenten-ligjore-per-gashin-seanca-ne-23-prill/60%Daily2019-04-04 10:51
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-04-04-2019/60%Daily2019-04-04 10:40
https://a2news.com/video/universiteti-bujqesor-del-ne-proteste-po-ndertohet-te-fidanishtja-jone/60%Daily2019-04-05 10:05
https://a2news.com/video/norm-dhe-ahmed-vjen-ne-teatrin-kombetar/60%Daily2019-04-04 09:16
https://a2news.com/video/kriza-e-bujqesise-po-na-detyroni-ta-braktisim-skemat-jane-qesharake/60%Daily2019-04-04 09:35
https://a2news.com/video/shala-te-perdorim-mekanizma-per-te-mos-pasur-varesi-nga-telefoni/60%Daily2019-04-04 08:32
https://a2news.com/video/a-po-ndikon-kriza-politike-tek-ekonomia/60%Daily2019-04-03 21:21
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-03-04-2019/60%Daily2019-04-03 20:45
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-me-opoziten-jashte-parlamentit-a2-debat-03-04-2019/60%Daily2019-04-03 19:22
https://a2news.com/video/projekti-horizontal-facility-vendet-e-ballkanit-perfitojne-nga-5-milione-euro/60%Daily2019-04-03 18:46
https://a2news.com/video/bushati-kritika-per-arrogancen-e-mazhorances/60%Daily2019-04-03 17:54
https://a2news.com/video/rama-flet-per-opsionin-e-zgjedhjeve-te-parakohshme/60%Daily2019-04-03 17:32
https://a2news.com/video/zgjedhjet-ne-indi-faktet-i-verifikon-whatsapp/60%Daily2019-04-03 16:53
https://a2news.com/video/pse-qeveria-nuk-rimburson-tvsh-ne/60%Daily2019-04-03 16:44
https://a2news.com/video/skema-e-tvsh-fermeret-protestojne-serish-kunder-qeverise/60%Daily2019-04-03 16:34
https://a2news.com/video/shqiptari-zbulon-artisten-2-vjecare-qe-po-mahnit-nju-jorkun/60%Daily2019-04-03 16:27
https://a2news.com/video/nje-nate-me-mona-lizen-endrra-behet-realitet/60%Daily2019-04-03 16:04
https://a2news.com/video/protesta-studentore-e-opozites-ne-mungese-te-bashes/60%Daily2019-04-04 13:14
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-03-04-2019/60%Daily2019-04-03 15:12
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-03-04-2019/60%Daily2019-04-03 15:07
https://a2news.com/video/mosrimbursimi-i-tvsh-fmn-per-te-realizuar-buxhetin/60%Daily2019-04-03 15:01
https://a2news.com/video/hajdari-mazhoranca-i-shtrin-doren-opozites-per-reformen-e-i-shkel-syrin-nderkombetareve/60%Daily2019-04-03 14:12
https://a2news.com/video/patozi-protesta-nga-kombetare-po-shnderrohet-ne-nje-astir-te-dyte/60%Daily2019-04-03 14:04
https://a2news.com/video/70-vjet-nato-cakaj-ne-ministerialin-e-zhvilluar-ne-uashington/60%Daily2019-04-03 13:54
https://a2news.com/video/dita-jone-03-04-2019/60%Daily2019-04-03 13:36
https://a2news.com/video/dublimi-i-gjuhes-shqipe-nga-fjalet-e-huaja/60%Daily2019-05-09 09:04
https://a2news.com/video/pse-spo-ndodh-vettingu-ne-universitet/60%Daily2019-04-03 11:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-03-04-2019/60%Daily2019-04-03 11:33
https://a2news.com/video/lidershipi-buron-nga-karakteri/60%Daily2019-04-03 11:33
https://a2news.com/video/bozdo-ena-eshte-thyer-braimllari-rama-te-mos-beje-show-te-shohe-realitetin/60%Daily2019-04-03 11:28
https://a2news.com/video/momenti-kur-protestuesit-konfliktohen-vokshi-jane-provokatore/60%Daily2019-04-03 10:59
https://a2news.com/video/oketa-rikthimi-ne-pd-hyj-ne-dere-kur-jam-i-mirepritur-ka-patur-reflektime/60%Daily2019-04-03 07:15
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-02-04-2019/60%Daily2019-04-02 22:13
https://a2news.com/video/sfidat-e-nje-femije-autik-ne-shqiperi-prinderit-po-ndergjegjesohen/60%Daily2019-04-02 20:42
https://a2news.com/video/ke-rekomandim-pozitiv-per-shqiperine-por-hahn-duhet-pelqimi-i-te-gjitha-vendeve-be/60%Daily2019-04-02 19:24
https://a2news.com/video/zgjedhjet-lokale-kqz-miraton-emrat-e-socialisteve-per-anetare-te-kzaz-ve/60%Daily2019-04-02 19:07
https://a2news.com/video/homazhet-per-2-prillin-basha-ti-japim-fund-monstres-politike-te-lidhur-me-krimin/60%Daily2019-04-02 18:02
https://a2news.com/video/shoqerohet-ne-polici-ish-deputeti-i-pd-luciano-boci-dalin-pamjet/60%Daily2019-04-02 21:07
https://a2news.com/video/reforma-ne-drejtesi-ambasada-amerikane-presim-me-shume-ndjekje-penale/60%Daily2019-04-02 17:10
https://a2news.com/video/raporti-i-bb-ekonomia-do-ngadalesohet-kriza-politike-rrezik/60%Daily2019-04-02 15:58
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-02-04-2019/60%Daily2019-04-02 16:35
https://a2news.com/video/rama-nuk-ka-negociate-nuk-do-te-perseritet-historia-e-2017-es/60%Daily2019-04-02 15:34
https://a2news.com/video/dita-jone-02-04-2019/60%Daily2019-04-02 15:24
https://a2news.com/video/detajet-e-raportit-te-bankes-boterore-per-shqiperine/60%Daily2019-04-02 15:23
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-02-04-2019/60%Daily2019-04-02 16:34
https://a2news.com/video/betejat-e-prinderve-me-spektrin-e-autizimit-1-ne-60-femije-me-crregullime/60%Daily2019-04-02 14:54
https://a2news.com/video/tramezzani-mesazh-shqiperise-zemra-ime-eshte-aty/60%Daily2019-04-02 23:25
https://a2news.com/video/zjarrfikesit-shpetojne-lopen-duke-e-ngritur-ne-ajer/60%Daily2019-04-02 13:08
https://a2news.com/video/nga-biberoni-me-diamant-te-krevati-prej-floriri-bebja-me-e-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2019-04-02 13:08
https://a2news.com/video/rritja-e-pensioneve-te-moshuarit-ne-kukes-eshte-e-paperfillshme/60%Daily2019-04-02 12:39
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-02-04-2019/60%Daily2019-04-02 12:06
https://a2news.com/video/hoxha-vrasja-ne-shkoder-larje-hesapesh/60%Daily2019-04-02 11:12
https://a2news.com/video/28-vite-nga-2-prilli-91-basha-do-ta-fitojme-kete-beteje/60%Daily2019-04-02 11:09
https://a2news.com/video/levizjet-ne-diplomaci-ish-ambasadori-tarifa-komenton-politikat-e-cakajt/60%Daily2019-04-02 11:07
https://a2news.com/video/ngadalesohet-ekonomia-syte-nga-jashte/60%Daily2019-04-02 11:06
https://a2news.com/video/media-sipas-rames-e-bashes-e-akuzojne-si-siperfaqesore-ndahen-ne-akuzat-mes-tyre/60%Daily2019-04-02 09:14
https://a2news.com/video/kuko-kriminelet-kane-hyre-nga-dera-e-komisariatit-dhe-kane-dale-nga-dera-e-gjykates/60%Daily2019-04-02 09:13
https://a2news.com/video/grabitja-e-kambistit-zbardhet-deshmia-e-njerit-prej-autoreve/60%Daily2019-04-01 21:36
https://a2news.com/video/skepticizmi-holandez-na-rrezikon-vizat-deklarate-per-konsum-te-brendshem-jo-problemet-jane-reale/60%Daily2019-04-01 21:33
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-01-04-2019/60%Daily2019-04-01 21:07
https://a2news.com/video/raporti-per-korrupsionin-gjonaj-do-zhdukim-shitblerjen-e-votes/60%Daily2019-04-01 17:58
https://a2news.com/video/shkoder-ceremonia-per-prefektin-e-ri-kthehet-ne-debat-per-rendin/60%Daily2019-04-01 17:00
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-01-04-2019/60%Daily2019-04-01 16:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-01-04-2019/60%Daily2019-04-01 16:07
https://a2news.com/video/seance-te-merkuren-agjenda-rama-dikton-kuvendin-opozita-ne-proteste/60%Daily2019-04-01 15:35
https://a2news.com/video/ligji-i-ri-si-ndryshon-skema-e-ndihmes-ekonomike/60%Daily2019-04-01 15:02
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-01-04-2019/60%Daily2019-04-01 14:54
https://a2news.com/video/ndryshon-skema-e-ndihmes-ekonomike/60%Daily2019-04-01 14:27
https://a2news.com/video/zuckerberg-me-shume-rregulla-per-internetin/60%Daily2019-04-01 14:26
https://a2news.com/video/pas-aksidentit-tragjik-rinis-puna-per-ndertimin-e-arenes-kombetare/60%Daily2019-04-01 13:52
https://a2news.com/video/pakti-pa-nikollen-cfare-note-i-ve-ish-ministrja-besa-shahinit/60%Daily2019-04-01 13:26
https://a2news.com/video/ekzekutimet-mafioze-dhe-strategjia-te-hane-kokat-e-njeri-tjetrit/60%Daily2019-04-01 13:24
https://a2news.com/video/dita-jone-01-04-2019/60%Daily2019-04-01 12:21
https://a2news.com/video/qerimaj-ngre-shqiperine-ne-piedestal-i-ftuar-ne-dita-jone/60%Daily2019-04-01 12:05
https://a2news.com/video/cfare-pasojash-sjellin-fake-news-ne-bote/60%Daily2019-04-01 12:00
https://a2news.com/video/haklaj-pd-po-pergatit-strategjine-per-kandidatet-e-bashkive/60%Daily2019-04-01 12:09