XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/pas-vetting-ut-denimi-9-muaj-burg-per-ish-gjykatesin/60%Daily2019-05-31 20:04
https://a2news.com/video/a2-cnn-zbardh-vendimet-drejtesia-bujare-me-gjergj-cukalin/60%Daily2019-05-31 20:58
https://a2news.com/video/fundjava-kthjellime-ne-mengjes-e-mbremje-shi-pasdite/60%Daily2019-05-31 18:16
https://a2news.com/video/zgjedhjet-pa-opoziten-si-duhet-te-sillet-media-ne-fushate/60%Daily2019-05-31 17:51
https://a2news.com/video/mungesa-e-pd-lsi-ne-veshtiresi-edhe-bordi-i-monitorimit-te-medias/60%Daily2019-05-31 17:42
https://a2news.com/video/raporti-i-holandes-ne-ke-basha-lajm-i-hidhur-turp-i-rames/60%Daily2019-05-31 17:30
https://a2news.com/video/kombetarja-surprize-ne-shtepine-e-femijes/60%Daily2019-05-31 16:38
https://a2news.com/video/kriza-politike-deputeti-gjerman-dialogoni-jo-lufte-ne-rruge/60%Daily2019-05-31 15:55
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-31-05-2019/60%Daily2019-05-31 15:52
https://a2news.com/video/rikthimi-i-vizave-holanda-zyrtarizon-ne-ke-kerkesen-per-shqiperine/60%Daily2019-05-31 15:41
https://a2news.com/video/ngadalesimi-i-ekonomise-tkurret-kredia-a2-business-31-05-219/60%Daily2019-05-31 15:21
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-30-05-2019-2/60%Daily2019-05-31 15:21
https://a2news.com/video/ndarja-nga-jeta-e-muhamet-likos-parodistet-e-vlores-nuk-i-thone-dot-lamtumire/60%Daily2019-05-31 14:05
https://a2news.com/video/dita-jone-31-05-2019/60%Daily2019-05-31 13:45
https://a2news.com/video/komisioni-europian-dhe-gjermania-reagimi-pozitiv-qe-la-politiken-ne-ekstreme/60%Daily2019-05-31 17:34
https://a2news.com/video/zgjedhjet-e-30-qershorit-pd-lsi-nxitojne-te-dorezojne-listat-e-komisionereve/60%Daily2019-05-31 12:36
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-31-05-2019/60%Daily2019-05-31 12:31
https://a2news.com/video/ngadalesimi-i-ekonomise-tkurret-kredia/60%Daily2019-05-31 12:23
https://a2news.com/video/veliaj-nis-fushaten-me-femijet-opozita-e-dhunshme-me-femijeri-te-deshperuar/60%Daily2019-05-31 12:02
https://a2news.com/video/policia-publikon-pamjet-e-arrestimit-te-gjergj-cukalit/60%Daily2019-05-31 10:43
https://a2news.com/video/shpellari-i-rob-becker-ne-tirane/60%Daily2019-05-31 09:55
https://a2news.com/video/zgjedhjet-europiane-pa-fitues-apo-humbes-te-qarte/60%Daily2019-05-31 09:52
https://a2news.com/video/libri-i-javes-burri-qe-me-do-mua/60%Daily2019-05-31 09:49
https://a2news.com/video/zbardhjet-vrasja-e-ish-policit-ne-pranga-gjergj-cukali/60%Daily2019-05-31 09:39
https://a2news.com/video/bumci-shtyrja-e-zgjedhjeve-nuk-eshte-zgjidhje-te-largohet-rama/60%Daily2019-05-31 09:38
https://a2news.com/video/shperthen-etna-pamje-spektakolare-ne-sicili/60%Daily2019-05-31 09:22
https://a2news.com/video/edhe-kjo-fundjave-mbetet-me-reshje/60%Daily2019-05-31 08:08
https://a2news.com/video/i-ftuari-adi-krasta-nese-do-te-isha-kryeminister-do-ta-kisha-dhene-doreheqjen/60%Daily2019-05-30 21:47
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-30-05-2019/60%Daily2019-05-30 19:58
https://a2news.com/video/mavraj-rikthehet-ne-kombetare-dhe-flet-per-reja-n-duket-si-babai-yne/60%Daily2019-05-30 18:41
https://a2news.com/video/trump-sulmon-muellerin-sduhej-te-hetonte-kishim-konflikt-interesi/60%Daily2019-05-30 17:58
https://a2news.com/video/gjykimi-i-babales-telefonata-e-policise-deshton-seancen/60%Daily2019-05-30 17:52
https://a2news.com/video/basha-anulojme-tenderin-milot-balldren/60%Daily2019-05-30 17:36
https://a2news.com/video/vettingu-ne-polici-procesi-do-zgjase-me-shume-se-2-vite-fillohet-nga-drejtori-i-pergjithshem/60%Daily2019-05-30 16:18
https://a2news.com/video/kultura-shqiptare-ne-beograd-ultranacionalistet-serbe-protestojne-kunder-festivalit/60%Daily2019-05-30 15:55
https://a2news.com/video/thaci-te-realizohet-bashkimi-kombetar/60%Daily2019-05-30 15:40
https://a2news.com/video/wadephul-shqiperia-ska-permbushur-asnje-nga-kushtet-per-hapjen-e-negociatave/60%Daily2019-05-30 15:22
https://a2news.com/video/ministri-cakaj-progres-raporti-vleresoi-arritjet-e-shqiperise-dhe-reformen-ne-drejtesi/60%Daily2019-05-30 15:19
https://a2news.com/video/peticion-kunder-gjinushit-pedagoget-kerkese-presidentit-mos-e-dekreto/60%Daily2019-05-30 15:17
https://a2news.com/video/kush-perfitoi-nga-rritja-ekonomike/60%Daily2019-05-30 15:10
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-30-05-2019/60%Daily2019-05-30 15:04
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-30-05-2019-2/60%Daily2019-05-30 15:00
https://a2news.com/video/hajdari-jeni-njesoj-rama-opozita-destruktive/60%Daily2019-05-30 14:54
https://a2news.com/video/zgjerimi-nuk-eshte-i-modes-apo-ne-nuk-perparojme-2/60%Daily2019-05-30 14:26
https://a2news.com/video/dita-jone-30-05-2019/60%Daily2019-05-30 14:16
https://a2news.com/video/ndryshimet-fiskale-shalsi-veshtiresi-ne-matjen-e-impaktit/60%Daily2019-05-30 13:47
https://a2news.com/video/ndihma-ekonomike-ballanca-e-pamjaftueshme-thjeshtim-kritereve/60%Daily2019-05-30 13:43
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-30-05-2019/60%Daily2019-05-30 12:32
https://a2news.com/video/deshton-mbledhja-e-fundit-e-keshillit-bashkiak-te-durresit-bojkot-nga-opozita-dhe-firo-nga-ps/60%Daily2019-05-30 12:09
https://a2news.com/video/fajdet-ne-korce-per-borxhin-25-milione-leke-i-marrin-4-fishin-e-vleres/60%Daily2019-05-30 11:48
https://a2news.com/video/kam-nderin-te-nderpritem-nga-kujtim-gjuzi-i-rama-batuta-me-deputetin-e-opozites/60%Daily2019-05-30 10:32
https://a2news.com/video/rama-raporti-pasqyre-e-sinqerte-anetaresimi-ende-larg/60%Daily2019-05-30 10:24
https://a2news.com/video/progres-raporti-bushati-koha-per-mirekuptim-politik/60%Daily2019-05-30 10:13
https://a2news.com/video/ethem-qerimaj-feston-me-familjen-85-vjetorin-ne-skene/60%Daily2019-05-30 09:53
https://a2news.com/video/zgjerimi-nuk-eshte-i-modes-apo-ne-nuk-perparojme/60%Daily2019-05-30 09:13
https://a2news.com/video/ambasadori-i-kosoves-ne-tirane-iku-koha-per-serbine-e-madhe-po-kthehet-ne-pengese/60%Daily2019-05-30 09:09
https://a2news.com/video/koncesioni-tirane-durres-dhe-impaktet-ne-ekonomi/60%Daily2019-05-30 08:40
https://a2news.com/video/raporti-drite-e-gjelber-per-celjen-e-negociatave/60%Daily2019-05-30 08:36
https://a2news.com/video/fundjava-kulturore-ne-kryeqytet/60%Daily2019-05-30 08:33
https://a2news.com/video/perdorimi-mediatik-i-femijeve-denohet-ne-bote/60%Daily2019-05-30 08:31
https://a2news.com/video/shalsi-informaliteti-eshte-ende-problem-ne-ekonomi/60%Daily2019-05-29 21:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-29-05-2019/60%Daily2019-05-29 20:36
https://a2news.com/video/kpa-le-ne-fuqi-vendimin-per-shkarkimin-e-rovena-gashit/60%Daily2019-05-29 19:21
https://a2news.com/video/alibia-ish-deputetet-u-dhunuam-nga-police-te-dehur/60%Daily2019-05-29 18:04
https://a2news.com/video/shtyrja-e-zgjedhjeve-rama-asgje-personale-me-meten-por-sjapim-pelqimin/60%Daily2019-05-29 17:58
https://a2news.com/video/basha-be-ja-do-te-na-refuzoje/60%Daily2019-05-29 17:39
https://a2news.com/video/mcallister-zgjedhjet-jane-te-mira-kur-partite-marrin-pjese/60%Daily2019-05-29 17:29
https://a2news.com/video/dita-jone-29-05-2019/60%Daily2019-05-29 15:52
https://a2news.com/video/ditari-1300-29-05-2019/60%Daily2019-05-29 15:32
https://a2news.com/video/raporti-per-kosoven-ska-heqje-vizash-por-porosi-per-heqjen-e-takses/60%Daily2019-05-29 15:21
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-29-05-2019/60%Daily2019-05-29 15:13
https://a2news.com/video/raporti-i-ke-politika-e-polarizuar-opozita-la-kuvendin/60%Daily2019-05-29 15:01
https://a2news.com/video/vleresimi-i-komisionit-europian-per-ekonomine-shqiptare/60%Daily2019-05-29 14:30
https://a2news.com/video/pabarazia-ekonomia-ne-duar-te-tiranes-durresit-dhe-fierit/60%Daily2019-05-29 13:27
https://a2news.com/video/shitjet-online-vetem-57-e-bizneseve-i-perdorin/60%Daily2019-05-29 13:26
https://a2news.com/video/bsh-apel-bankave-kreditoni-ekonomine/60%Daily2019-05-29 13:23
https://a2news.com/video/rekomandimi-per-hapjen-e-negociatave-tabaku-nuk-eshte-lajm-i-ri-2/60%Daily2019-05-29 13:12
https://a2news.com/video/rekomandimi-per-hapjen-e-negociatave-tabaku-nuk-eshte-lajm-i-ri/60%Daily2019-05-29 13:03
https://a2news.com/video/ditari-0900-29-05-2019/60%Daily2019-05-29 11:51
https://a2news.com/video/kukan-zgjedhjet-duhet-te-mbahen-me-30-qershor-2/60%Daily2019-05-29 11:31
https://a2news.com/video/kukan-zgjedhjet-duhet-te-mbahen-me-30-qershor/60%Daily2019-05-29 10:17
https://a2news.com/video/fjalet-shqipe-qe-duhen-shpetuar-acaroj-jo-irritoj/60%Daily2019-05-29 09:26
https://a2news.com/video/progres-raporti-i-ke-vasili-askush-sot-nuk-pret-surpriza/60%Daily2019-05-29 09:04
https://a2news.com/video/media-llogore-politike-apo-pushtet-i-katert/60%Daily2019-05-29 08:57
https://a2news.com/video/dosjet-e-bujshme-te-prokurorise/60%Daily2019-05-29 08:53
https://a2news.com/video/analisti-ben-andoni-aksioni-ne-veri-te-kosoves-i-vonuar/60%Daily2019-05-29 08:45
https://a2news.com/video/i-denuar-me-23-vite-per-vrasje-arrestohet-i-shumekerkuari-ne-dukagjin/60%Daily2019-05-29 08:38
https://a2news.com/video/sot-progres-raporti-i-ke/60%Daily2019-05-29 09:35
https://a2news.com/video/kastriot-islami-rama-po-negocion-jeten-e-tij-te-trete/60%Daily2019-05-28 22:03
https://a2news.com/video/ditari-1900-28-05-2019/60%Daily2019-05-29 11:38
https://a2news.com/video/marreveshja-basha-hedh-poshte-aludimet-per-dakordesi-me-ramen/60%Daily2019-05-28 18:18
https://a2news.com/video/neser-zbardhet-progres-raporti-i-ke-shqiperia-braktis-brukselin/60%Daily2019-05-29 09:37
https://a2news.com/video/ndihma-ekonomike-ekspertet-propozojne-rishikim-te-skemes/60%Daily2019-05-28 18:01
https://a2news.com/video/opozita-denoncon-fshehjen-e-tenderave-duma-e-vasili-qeveria-vjedh-shqiptaret/60%Daily2019-05-28 17:27
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-immediate-response-19-a2-cnn-ndjek-stervitjen-e-nato-s-ne-kroaci/60%Daily2019-05-28 16:03
https://a2news.com/video/momenti-kur-deputetet-demokrate-hyjne-me-force-ne-polici/60%Daily2019-05-28 15:46
https://a2news.com/video/risia-ne-kombetare-mbrojtesi-i-verones-marash-kumbulla-kerkohej-nga-italia/60%Daily2019-05-28 15:51
https://a2news.com/video/burg-per-abuzimet-me-ushqimet-a-mjafton/60%Daily2019-05-28 15:03
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-28-05-2019/60%Daily2019-05-28 14:59
https://a2news.com/video/kater-police-te-plagosur-gjate-operacionit-ne-kosove-arrestohen-serbe-shqiptare-e-boshnjake/60%Daily2019-05-28 14:56
https://a2news.com/video/reja-prezanton-listen-e-lojtareve-objektivi-te-shkojme-ne-europian/60%Daily2019-05-28 14:52
https://a2news.com/video/ushtria-e-kosoves-ne-stervitjen-e-nato-s-ne-kroaci/60%Daily2019-05-28 14:32
https://a2news.com/video/dita-jone-28-05-2019/60%Daily2019-05-28 14:30
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-28-05-2019/60%Daily2019-05-28 14:29
https://a2news.com/video/komuniteti-rom-dhe-egjiptian-rrefimi-i-deputetit-meco-nga-azili-ne-parlament/60%Daily2019-05-28 14:07
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-28-05-2019/60%Daily2019-05-28 11:56
https://a2news.com/video/rrezohet-reja-skeme-per-te-marre-penallti-ndaj-islandes/60%Daily2019-05-28 10:05
https://a2news.com/video/raporti-i-avokatit-te-popullit-qeveria-deshtoi-me-ndihmen-ekonomike/60%Daily2019-05-28 09:49
https://a2news.com/video/cfare-jane-qytetet-miqesore-me-femijet/60%Daily2019-05-28 08:35
https://a2news.com/video/59qwb0zqedy/60%Daily2019-05-28 08:31
https://a2news.com/video/letrat-per-dialog-ndoka-thirrjet-e-rames-antikushtetuese-kryeministri-per-guinness/60%Daily2019-05-28 08:22
https://a2news.com/video/la-sylphide-nje-veper-e-madhe-romantike/60%Daily2019-05-28 08:16
https://a2news.com/video/ditari-1900-27-05-2019/60%Daily2019-05-27 21:31
https://a2news.com/video/letra-e-gjashte-e-rames-per-bashen-java-e-fundit-per-dialog/60%Daily2019-05-27 17:49
https://a2news.com/video/mbyllet-zevendesimi-i-pd-lsi-18-karrige-bosh-kuvendi-me-122-deputete/60%Daily2019-05-27 17:34
https://a2news.com/video/zbardhet-dosja-339-1-12-persona-nen-akuze-ska-hetime-per-zgjedhjet/60%Daily2019-05-27 17:19
https://a2news.com/video/fluks-pacientesh-ne-urgjenca-ndryshimet-e-motit-sjellin-virozat-e-dimrit-ne-pranvere/60%Daily2019-05-27 16:06
https://a2news.com/video/la-sulphide-balerinet-e-tkob-sjellin-perrallen-romantike-ne-arturbina/60%Daily2019-05-27 15:55
https://a2news.com/video/dosjet-339-dhe-184-marku-shume-shpejt-do-te-kemi-vendimmarrje/60%Daily2019-05-27 15:47
https://a2news.com/video/gjetjet-e-vezhguesve-zgjedhore-shkd-presion-ndaj-administrates-se-bashkive/60%Daily2019-05-27 15:22
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-27-05-2019/60%Daily2019-05-27 15:00
https://a2news.com/video/ecuria-e-tap-si-do-te-gazifikohet-shqiperia/60%Daily2019-05-27 14:58
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-27-05-2019/60%Daily2019-05-27 14:51
https://a2news.com/video/parate-e-shqiptareve-ne-gjume-apeli-i-amf/60%Daily2019-05-27 13:49
https://a2news.com/video/dita-jone-27-05-2019/60%Daily2019-05-27 13:34
https://a2news.com/video/bogdani-letrat-e-rames-monolog-bajat-te-reflektoje/60%Daily2019-05-27 12:21
https://a2news.com/video/zgjedhjet-europiane-tkurren-grupet-e-medha/60%Daily2019-05-27 12:18
https://a2news.com/video/ditari-0900-27-05-2019/60%Daily2019-05-27 12:15
https://a2news.com/video/pa-koment-festa-e-partizanit-kryeqyteti-vishet-i-kuq/60%Daily2019-05-27 12:03
https://a2news.com/video/atentat-ne-vlore-vritet-22-vjecari-plagoset-shoku-i-tij/60%Daily2019-05-27 10:08
https://a2news.com/video/maji-mbyllet-me-shi-as-qershori-nuk-do-te-na-prese-me-diell/60%Daily2019-05-27 08:57
https://a2news.com/video/zgjedhjet-europiane-domethenia-e-rezultatit-per-shqiptaret/60%Daily2019-05-27 08:49
https://a2news.com/video/dashamir-shehi-te-kufizohet-mandati-i-kryeministrit-duhet-kod-i-ri-zgjedhor/60%Daily2019-05-27 08:42
https://a2news.com/video/vendoret-haklaj-as-rama-dhe-as-basha-nuk-jane-ne-pozita-te-mira/60%Daily2019-05-27 08:41
https://a2news.com/video/letra-e-peste-rama-bashes-dialogo-zgjedhjet-me-30-qershor-fushata-me-1-qershor/60%Daily2019-05-26 13:34
https://a2news.com/video/fundjava-e-policise-ne-tirane-kapet-droge-e-arme-disa-te-arrestuar/60%Daily2019-05-26 11:01
https://a2news.com/video/kontrollet-e-frontex-ne-kufi-a2-cnn-pjese-e-operacionit-gjate-oreve-te-nates/60%Daily2019-05-26 09:02
https://a2news.com/video/i-denuar-me-7-vite-burg-arrestohet-46-vjecari-ne-mallakaster/60%Daily2019-05-26 08:32
https://a2news.com/video/protesta-e-6-e-opozites-nga-celja-e-iftarit-te-mesazhi-i-bashes/60%Daily2019-05-26 08:21
https://a2news.com/video/basha-rruga-e-shqiperise-kalon-permes-zgjidhjes-europiane/60%Daily2019-05-25 20:28
https://a2news.com/video/protesta-e-gjashte-e-opozites-qetesia-dhe-masat-para-zyres-se-rames/60%Daily2019-05-25 13:39
https://a2news.com/video/energjia-elektrike-prodhimi-3-here-me-i-ulet-importuam-gjysmen-e-nevojave/60%Daily2019-05-25 09:31
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-24-05-2019/60%Daily2019-05-24 21:05
https://a2news.com/video/pakon-ne-shtepi-ta-sjelle-roboti/60%Daily2019-05-24 20:55
https://a2news.com/video/parashikimi-motit-per-fundjaven/60%Daily2019-05-24 19:58
https://a2news.com/video/kriza-politike-ndryshimi-i-dates-se-zgjedhjeve-dhe-roli-i-presidentit-meta/60%Daily2019-05-24 19:48
https://a2news.com/video/basha-e-demarku-me-rejan-me-te-lirshem/60%Daily2019-05-24 19:25
https://a2news.com/video/gjykata-e-larte-mban-peng-31-mije-ceshtje/60%Daily2019-05-24 19:24
https://a2news.com/video/brace-politika-po-lufton-per-te-marr-drejtesine/60%Daily2019-05-24 19:06
https://a2news.com/video/basha-nuk-do-lejojme-nje-tjeter-krim-me-30-qershor/60%Daily2019-05-24 18:29
https://a2news.com/video/shehu-reforma-ne-drejtesi-preu-gjymtyret-e-sistemit/60%Daily2019-05-24 18:08
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-24-05-2019/60%Daily2019-05-24 17:47
https://a2news.com/video/data-e-zgjedhjeve-opsionet-e-presidentit-dhe-nevoja-per-konsensus/60%Daily2019-05-24 17:32
https://a2news.com/video/da-vinci-ne-buckingham-palace/60%Daily2019-05-24 16:12
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-24-05-2019/60%Daily2019-05-24 15:38
https://a2news.com/video/ndertimet-e-para-91-lame-13-mije-objekte-te-paregjistruara/60%Daily2019-05-24 14:27
https://a2news.com/video/a2-business-24-05-2019/60%Daily2019-05-24 15:27
https://a2news.com/video/gjinushi-zgjidhet-si-kryetar-i-akademise-se-shkencave-politika-duhet-te-degjoje-njerezit-e-dijes/60%Daily2019-05-24 13:42
https://a2news.com/video/glover-nuk-kam-vezhguar-kurre-zgjedhje-pa-opoziten/60%Daily2019-05-24 13:39
https://a2news.com/video/deshtimi-i-brexit-theresa-may-jep-doreheqjen/60%Daily2019-05-24 13:14
https://a2news.com/video/kumbaro-deklarata-e-metes-antikushtetuese-afati-i-mandateve-lokale-eshte-i-percaktuar/60%Daily2019-05-24 12:47
https://a2news.com/video/fundjava-vranesira-dhe-reshje-shiu/60%Daily2019-05-24 12:40
https://a2news.com/video/halimi-presidenti-duhet-te-zgjedhe-3-anetaret-e-gjykates-kushtetuese/60%Daily2019-05-24 12:25
https://a2news.com/video/meta-jam-gati-te-rishikoj-daten-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-05-24 12:24
https://a2news.com/video/dita-jone-24-05-2019/60%Daily2019-05-24 12:21
https://a2news.com/video/onm-mbron-vetting-un-dhe-reformen-calavera-disa-kane-frike-sulmet-te-papranueshme/60%Daily2019-05-24 11:52
https://a2news.com/video/ditari-0900-24-05-2019/60%Daily2019-05-24 11:31
https://a2news.com/video/raporti-bashkite-jo-autonome-pak-sherbime-per-qytetaret/60%Daily2019-05-24 09:45
https://a2news.com/video/ngacmimet-e-harvey-wenstein-palet-arrijne-marreveshjen-44-milione/60%Daily2019-05-24 09:15
https://a2news.com/video/letrat-publike-dhe-nje-propozim-i-huaj-per-shtyrjen-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-05-24 08:55
https://a2news.com/video/letra-e-trete-drejtuar-bashes-rama-je-i-trembur-nga-drejtesia-e-re/60%Daily2019-05-24 08:22
https://a2news.com/video/fajdexhiu-gobsek-libri-i-kesaj-jave/60%Daily2019-05-24 07:51
https://a2news.com/video/alfred-peza-krimet-elektorale-me-te-rendat-qe-mund-te-behen/60%Daily2019-05-24 07:45
https://a2news.com/video/letrat-loje-e-rames-per-te-vene-bashen-me-shpatulla-pas-muri/60%Daily2019-05-24 09:57
https://a2news.com/video/deklarata-e-cdu-csu-diplomati-nesho-u-evidentua-kriza-e-thelle-ne-shqiperi/60%Daily2019-05-24 10:38
https://a2news.com/video/ditari-1900-23-05-2019/60%Daily2019-05-23 20:15
https://a2news.com/video/e-premtja-me-shi-ne-zonat-veriore-e-lindore/60%Daily2019-05-23 19:57
https://a2news.com/video/bylisi-kampion-i-kategorise-se-pare-mposht-vllaznine-ne-finale/60%Daily2019-05-23 18:04
https://a2news.com/video/cdu-csu-deklarate-per-krizen-politike-ne-shqiperi-sugjeron-shtyrjen-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-05-23 18:00
https://a2news.com/video/parlamenti-miraton-trajtim-me-te-mire-financiar-per-minatoret-naftetaret-e-metalurget/60%Daily2019-05-23 17:59
https://a2news.com/video/ceshtja-shullazi-te-pandehurit-rebelohen-ne-salle-kerkojne-vetting-per-gjyqtaren/60%Daily2019-05-23 17:57
https://a2news.com/video/reforma-ne-drejtesi-balla-kundershton-meten-hajdari-fajin-e-ka-politika/60%Daily2019-05-23 17:36
https://a2news.com/video/letra-publike-e-bashes-e-kemi-nisur-dialogun-bashkohuni-ne-protesta/60%Daily2019-05-23 17:34
https://a2news.com/video/rama-leter-te-dyte-publike-bashes/60%Daily2019-05-23 17:33
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-23-05-2019/60%Daily2019-05-23 16:16
https://a2news.com/video/ditari-1300-23-05-2019/60%Daily2019-05-23 16:14
https://a2news.com/video/ekonomia-dhe-largimi-i-shqiptareve/60%Daily2019-05-23 15:07
https://a2news.com/video/ndryshimet-ne-mature-me-pak-provime-me-shume-pyetje-dhe-penalitete/60%Daily2019-05-23 15:00
https://a2news.com/video/ndikimi-i-krizes-ne-ekonomi-ekspertet-duhet-zgjidhje-afatgjate/60%Daily2019-05-23 13:47
https://a2news.com/video/taksa-e-prones-ne-tirane-veliaj-me-propozim-te-ri/60%Daily2019-05-23 13:42
https://a2news.com/video/tunele-nentokesore-ne-las-vegas/60%Daily2019-05-23 13:26
https://a2news.com/video/drejtesia-dhe-kriza-politike-krasniqi-reagimet-reflektojne-friken-nga-spak/60%Daily2019-05-23 12:46
https://a2news.com/video/dita-jone-23-05-2019/60%Daily2019-05-23 12:23
https://a2news.com/video/rezoluta-e-iskk-ne-parlament-degjeneron-ne-fyerje-debati/60%Daily2019-05-23 12:05
https://a2news.com/video/ditari-0900-23-05-2019/60%Daily2019-05-23 11:30
https://a2news.com/video/abilekaj-letra-e-rames-veprim-i-vonuar-por-nuk-ishte-ftese-per-dialog/60%Daily2019-05-23 09:44
https://a2news.com/video/pasojat-e-krizes-politike-ne-ekonomi-dhe-turizem/60%Daily2019-05-23 16:18
https://a2news.com/video/zgjedhjet-evropiane-britaniket-dhe-holandezet-votojne-te-paret/60%Daily2019-05-23 09:04
https://a2news.com/video/aktivitetet-kulturore-ne-tirane/60%Daily2019-05-23 08:08
https://a2news.com/video/terheqja-e-kandidateve-te-bindjes-permeti-arsyet-e-tyre-te-turpshme/60%Daily2019-05-23 08:03
https://a2news.com/video/be-75-milione-euro-per-bizneset-e-reja/60%Daily2019-05-23 07:55
https://a2news.com/video/drejtori-i-policise-rrugore-sa-me-shume-gjoba-aq-me-te-kujdesshem-drejtuesit-e-mjeteve/60%Daily2019-05-23 07:18
https://a2news.com/video/studentet-serish-ne-proteste-gure-ministrise-se-arsimit/60%Daily2019-05-22 21:10
https://a2news.com/video/gjykata-e-larte-humbet-nje-tjeter-anetar/60%Daily2019-05-23 07:28
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-22-05-2019/60%Daily2019-05-22 21:07
https://a2news.com/video/rekord-negativ-per-euron-niveli-me-i-ulet-nga-2008/60%Daily2019-05-22 17:38
https://a2news.com/video/shkaqet-e-zhvleresimit-te-euros/60%Daily2019-05-22 16:11
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-22-05-2019/60%Daily2019-05-22 16:10
https://a2news.com/video/siguria-ne-rajon-tre-presidente-kunder-ndryshimit-te-kufijve/60%Daily2019-05-22 15:46
https://a2news.com/video/kriza-politike-meta-pse-sul-dot-bashen-dhe-ramen-ne-dialog/60%Daily2019-05-22 15:19
https://a2news.com/video/pjerin-ndreu-tregon-arsyet-e-kandidimit-ne-lezhe/60%Daily2019-05-22 12:57
https://a2news.com/video/ndocaj-shqiperia-mbahet-peng-hajduti-bertet-kapni-hajdutin/60%Daily2019-05-22 12:56
https://a2news.com/video/dita-jone-22-05-2019/60%Daily2019-05-22 16:11
https://a2news.com/video/frontex-ne-shqiperi-cila-eshte-domethenia-e-misionit-per-kontrollin-e-kufirit/60%Daily2019-05-22 12:17
https://a2news.com/video/voda-marreveshja-me-frontex-in-sugjerim-i-be-se-per-vendet-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2019-05-22 12:11
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-22-05-2019/60%Daily2019-05-22 11:38
https://a2news.com/video/marku-i-transferoi-vettingu-i-shkarkoi-klp-u-zgjat-mandatet/60%Daily2019-05-22 11:01
https://a2news.com/video/meta-po-te-kishte-funksionuar-reforma-nuk-do-te-ishim-pa-gjykate-kushtetuese/60%Daily2019-05-22 10:58
https://a2news.com/video/protesta-e-studenteve-qellohet-me-gure-godina-e-ministrise-se-arsimit/60%Daily2019-05-22 10:43
https://a2news.com/video/fjalet-shqipe-qe-duhen-shpetuar-e-kemi-detyrim-jo-obligim/60%Daily2019-05-22 09:50
https://a2news.com/video/ruci-per-europianet-braktisja-e-zgjedhjeve-eshte-e-pakonceptueshme/60%Daily2019-05-22 09:31
https://a2news.com/video/provokimi-pozitiv-i-shoqerise-me-antikomunizmin/60%Daily2019-05-22 08:59
https://a2news.com/video/modeli-austriak-dhe-politika-shqiptare/60%Daily2019-05-22 08:29
https://a2news.com/video/dosja-339-dako-rrefehet-per-njohjen-me-avdylajt-dhe-mohon-pazaret/60%Daily2019-05-22 07:56
https://a2news.com/video/integrimi-i-shqiptareve-ne-greqi/60%Daily2019-05-22 07:21
https://a2news.com/video/reja-zbulon-shqiperine/60%Daily2019-05-21 20:14
https://a2news.com/video/ditari-1900-21-5-2019/60%Daily2019-05-21 20:08
https://a2news.com/video/akademiket-ne-prag-te-zgjedhjeve-pavaresi-dhe-fonde/60%Daily2019-05-21 18:22
https://a2news.com/video/rudina-hajdari-nga-haga-shpjegova-edhe-situaten-politike-ne-shqiperi/60%Daily2019-05-21 17:49
https://a2news.com/video/balla-nga-haga-per-a2-cnn-qeveria-holandeze-e-bindur-per-shqiperine/60%Daily2019-05-21 17:41
https://a2news.com/video/sfidat-e-marredhenieve-tregtare-shqiperi-kosove/60%Daily2019-05-21 16:05
https://a2news.com/video/frontex-ne-kufirin-shqiptar-avramopoulos-ulni-kerkesat-per-azil/60%Daily2019-05-21 15:35
https://a2news.com/video/ndryshimet-ne-kodin-penal-denim-me-te-ashper-per-dhunuesit-e-mjekeve-dhe-policeve/60%Daily2019-05-21 14:23
https://a2news.com/video/a2-sot-1400-21-05-2019/60%Daily2019-05-21 14:22
https://a2news.com/video/ditari-1300-21-5-2019/60%Daily2019-05-21 14:11
https://a2news.com/video/jurisprudenca-e-strasburgut-autoritetet-tolerance-ne-protesta/60%Daily2019-05-21 13:54
https://a2news.com/video/protesta-e-studenteve-ne-rrethe-jane-te-pavendosur-dhe-te-paqarte/60%Daily2019-05-21 13:47
https://a2news.com/video/procesi-i-integrimit-screening-mbyllet-ne-dhjetor/60%Daily2019-05-21 13:28
https://a2news.com/video/tarifa-e-rruges-se-kombit-bizneset-na-penalizon/60%Daily2019-05-21 12:53
https://a2news.com/video/shumica-e-pronave-te-paregjistruara-ose-me-probleme/60%Daily2019-05-21 12:51
https://a2news.com/video/ervin-bushati-agjenda-e-opozites-ndoshta-e-financuar-nga-forca-qe-nuk-e-duan-be-ne/60%Daily2019-05-21 12:19
https://a2news.com/video/ligji-kunder-abortit-protesta-masive-ne-50-shtete-amerikane/60%Daily2019-05-21 12:31
https://a2news.com/video/dita-jone-21-05-2019/60%Daily2019-05-21 11:57
https://a2news.com/video/vllaznia-flet-kapiteni-lika-festojme-vetem-ne-superiore/60%Daily2019-05-21 10:50
https://a2news.com/video/shkencetaret-amerikane-rritja-e-nivelit-te-detit-rrezikon-metropolet-boterore/60%Daily2019-05-21 10:36
https://a2news.com/video/ditari-0900-21-05-2019/60%Daily2019-05-21 10:30
https://a2news.com/video/kompanite-me-te-medha-europiane-kryeson-nafta/60%Daily2019-05-21 10:23
https://a2news.com/video/hapja-e-negociatave-ruci-dhe-balla-drejt-holandes-skeptike/60%Daily2019-05-21 09:45
https://a2news.com/video/roland-lami-kur-dy-palet-jane-ne-ekstrem-cdo-gje-mund-te-ndodhe/60%Daily2019-05-21 09:29
https://a2news.com/video/albanian-pop-rock-duets-se-shpejti-ne-kryeqytet/60%Daily2019-05-21 08:21
https://a2news.com/video/romeo-gurakuqi-partia-socialiste-operon-me-metoda-tipike-fashiste/60%Daily2019-05-21 08:11
https://a2news.com/video/euro-serish-ne-renie-tirane-durres-me-pagese/60%Daily2019-05-21 07:58
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-21-05-2019/60%Daily2019-05-21 07:21
https://a2news.com/video/kufiri-kosove-serbi-shefi-i-kabinetit-te-thacit-rama-nuk-nderhyri-ne-berlin/60%Daily2019-05-20 18:26
https://a2news.com/video/raporti-kunder-krimit-te-organizuar-shqiperia-pika-hyrese-e-drogave-nga-amerika-latine/60%Daily2019-05-20 18:20
https://a2news.com/video/prokuroria-nis-hetimet-per-fnsh-rrahen-sahit-dollapin/60%Daily2019-05-20 17:54
https://a2news.com/video/prezantohen-rezultatet-e-oficereve-te-sigurise-ne-shkolla/60%Daily2019-05-20 15:47
https://a2news.com/video/gjinushi-kreu-de-facto-i-akademise-se-shkencave-ngrin-funksionet-politike/60%Daily2019-05-20 15:42
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-20-05-2019/60%Daily2019-05-20 15:30
https://a2news.com/video/ditari-1300-20-05-2017/60%Daily2019-05-20 15:28
https://a2news.com/video/kqz-regjistron-bindjen-demokratike-kundershton-kryetari-zguri-dhe-demokratet/60%Daily2019-05-20 14:58
https://a2news.com/video/mazhoranca-procedure-te-pershpejtuar-per-trajtimin-suplementar-te-minatoreve/60%Daily2019-05-20 14:49
https://a2news.com/video/rama-ne-mbledhjen-e-grupit-te-ps-30-qershori-nuk-ndryshon-punoni-me-njerezit/60%Daily2019-05-20 14:16
https://a2news.com/video/musa-ulqini-opozita-pa-kauze-kerkon-pushtet-ne-tavoline/60%Daily2019-05-20 14:11
https://a2news.com/video/kriza-politike-biznesi-i-bashkuar-kerkon-zgjidhje/60%Daily2019-05-20 14:10
https://a2news.com/video/bizneset-po-na-demton-kriza-politike/60%Daily2019-05-20 14:04
https://a2news.com/video/si-ra-policia-ne-gjurmet-e-klement-cales/60%Daily2019-05-20 12:48
https://a2news.com/video/dita-jone-20-05-2019/60%Daily2019-05-20 12:49
https://a2news.com/video/google-kufizon-huawei-bllokohen-perditesimet-e-fundit-ne-smartfonin-kinez/60%Daily2019-05-20 12:44
https://a2news.com/video/transportuesi-krimet-mbyllin-hetimin-per-suedezin/60%Daily2019-05-20 11:58
https://a2news.com/video/klsh-demi-ekonomik-ne-2018-arriti-ne-193-milione-euro/60%Daily2019-05-20 12:45
https://a2news.com/video/paralajmerimi-i-trump-lufta-do-te-ishte-fundi-i-iranit/60%Daily2019-05-20 10:53
https://a2news.com/video/gjata-e-pate-austrine-ta-zgjidhim-edhe-ne-politikisht-qe-te-mos-perserisim-te-kaluaren/60%Daily2019-05-20 09:59
https://a2news.com/video/arben-skenderi-garoj-per-kryebashkiak-sepse-njerezit-duan-alternative/60%Daily2019-05-20 08:41
https://a2news.com/video/sulmet-kibernetike-nje-realitet/60%Daily2019-05-20 08:37
https://a2news.com/video/haklaj-nuk-ka-marreveshje-rama-basha-tentativa-po/60%Daily2019-05-20 08:38
https://a2news.com/video/shtepi-duke-filluar-nga-1000-euro-oferta-nga-pertej-adriatikut/60%Daily2019-05-19 18:14
https://a2news.com/video/bardhylka-kospiri-per-aftesine-e-kufizuar-kemi-shume-pengesa-ndertimet-te-respektojne-standardet/60%Daily2019-05-19 15:31
https://a2news.com/video/speciale-pergjate-rivieres-shqiptare-kerkoni-aventurat-ne-brigjet-e-detit-jon/60%Daily2019-05-19 12:56
https://a2news.com/video/kerkesat-e-eksportuesve-te-bimeve-mjekesore-per-qeverine/60%Daily2019-05-19 08:07
https://a2news.com/video/vendoret-rama-me-kandidatet-ska-shtyrje-nuk-do-cenohet-asnje-votues/60%Daily2019-05-18 18:07
https://a2news.com/video/vlora-hap-sezonin-turistik-me-panair-koncert-dhe-spektakel-fishekzjarresh/60%Daily2019-05-18 10:55
https://a2news.com/video/2-vjetori-rama-basha-a-do-te-rinovohet-kontrata/60%Daily2019-05-18 10:29
https://a2news.com/video/arta-marku-zhgenjen-qeverine/60%Daily2019-05-18 08:43
https://a2news.com/video/ditari-1900-17-05-2017-2/60%Daily2019-05-17 20:05
https://a2news.com/video/eksportuesit-e-bimeve-mjekesore-liste-kerkesash-qeverise/60%Daily2019-05-17 19:54
https://a2news.com/video/fundjave-me-kthjellime-temperaturat-27-grade/60%Daily2019-05-17 19:50
https://a2news.com/video/1-ne-7-persona-me-hipertension-mjeket-kufizoni-kripen-alkoolin-dhe-fast-food-et/60%Daily2019-05-17 18:09
https://a2news.com/video/kukesi-skenderbeu-gjoka-skemi-siguruar-asgje-luajme-per-fitore/60%Daily2019-05-17 17:17
https://a2news.com/video/rotacion-te-partizani-ndaj-teutes-gega-i-jep-hapesire-te-rinjve/60%Daily2019-05-17 17:13
https://a2news.com/video/prokuroria-kerkon-1-vit-e-gjysme-burg-per-ish-anetarin-e-gjykates-se-larte/60%Daily2019-05-17 17:08
https://a2news.com/video/hetimet-per-pastrimin-e-parave-qeveria-e-pakenaqur-me-punen-e-arta-markut/60%Daily2019-05-17 17:06
https://a2news.com/video/bindja-demokratike-i-trembet-marreveshjes-rama-basha-nderkombetaret-te-nderhyjne/60%Daily2019-05-17 16:19
https://a2news.com/video/lleshaj-zgjedhjet-do-te-zhvillohen-askush-nuk-mund-ti-ndaloje/60%Daily2019-05-17 16:00
https://a2news.com/video/pd-anetare-ne-kzaz-kosovrasti-perplaset-me-biben/60%Daily2019-05-17 15:59
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-17-05-2019/60%Daily2019-05-17 15:27
https://a2news.com/video/ditari-1300-17-05-2017/60%Daily2019-05-17 15:26
https://a2news.com/video/dita-jone-17-05-2019/60%Daily2019-05-17 15:23
https://a2news.com/video/vendoret-krasniqi-mund-te-shtyhen-ne-vjeshte-celibashi-vetem-me-ndryshim-ne-kushtetute/60%Daily2019-05-17 14:03
https://a2news.com/video/zgjedhjet-vendore-veliaj-gara-me-30-qershor-pemethyerit-se-pengojne/60%Daily2019-05-17 19:48
https://a2news.com/video/patozi-abedin-oruci-me-probleme-kush-e-thote-nicja-apo-babalja/60%Daily2019-05-17 13:40
https://a2news.com/video/veliaj-ne-a2-cnn-kullat-lejet-e-ndertimit-premtimet-e-mbajtura-dhe-ato-te-mbetura/60%Daily2019-05-17 11:44
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-17-05-2019/60%Daily2019-05-17 11:31
https://a2news.com/video/fondet-e-investimit-tregu-ne-rritje-asetet-arrijne-ne-554-milione-euro/60%Daily2019-05-17 10:15
https://a2news.com/video/politika-shqiptare-nuk-e-zgjidh-dot-krizen-pa-te-huajt/60%Daily2019-05-17 10:03
https://a2news.com/video/lufta-tregtare-shba-kine-gara-per-zgjedhjet-evropiane-bota-ne-nje-jave/60%Daily2019-05-17 09:53
https://a2news.com/video/30-qershori-me-zgjedhje-apo-pa-zgjedhje/60%Daily2019-05-17 09:28
https://a2news.com/video/ftesa-e-gjiknurit-pd-ka-ende-kohe-te-regjistrohet-per-30-qershorin-2/60%Daily2019-05-17 09:15
https://a2news.com/video/libri-i-javes-epistolari-i-zarates-nga-luan-rama/60%Daily2019-05-17 09:03
https://a2news.com/video/ftesa-e-gjiknurit-pd-ka-ende-kohe-te-regjistrohet-per-30-qershorin/60%Daily2019-05-17 08:58
https://a2news.com/video/ditari-1900-17-05-2017/60%Daily2019-05-16 22:48
https://a2news.com/video/shira-ne-mesdite-kthjellim-edhe-vranesira-ne-pjesen-tjeter-te-dites/60%Daily2019-05-16 22:37
https://a2news.com/video/zgjedhjet-opozita-dergon-anetaret-e-saj-ne-kzaz/60%Daily2019-05-16 22:32
https://a2news.com/video/frika-nga-marreveshja-alarmohen-rudina-hajdari-dhe-ralf-gjoni-qeteson-balla/60%Daily2019-05-16 22:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-16-05-2019/60%Daily2019-05-16 20:03
https://a2news.com/video/diabeti-semundja-qe-po-prek-te-rinjte-fishat-e-matjes-se-sheqerit-falas-deri-ne-moshen-25-vjec/60%Daily2019-05-16 15:26
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-16-05-2019/60%Daily2019-05-16 15:22
https://a2news.com/video/di-si-mposhtet-trump-kryebashkiaku-i-nju-jorkut-i-bashkohet-gares-presidenciale/60%Daily2019-05-16 15:09
https://a2news.com/video/dita-jone-16-05-2019/60%Daily2019-05-16 13:32
https://a2news.com/video/mes-dialogut-dhe-protestave-cfare-mund-te-leshojne-palet/60%Daily2019-05-16 12:56
https://a2news.com/video/spaho-edhe-sikur-te-arrihet-marreveshja-zgjedhje-me-30-qershor-nuk-ka/60%Daily2019-05-16 12:19
https://a2news.com/video/gjendja-e-burgjeve-gjonaj-drejtuesit-dalin-nga-konkurset-jo-emerime-politike/60%Daily2019-05-16 11:20
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-16-05-2019/60%Daily2019-05-16 11:20
https://a2news.com/video/hajdari-sulmon-ramen-dhe-bashen-nga-kuvendi/60%Daily2019-05-16 11:13
https://a2news.com/video/spektakel-dritash-per-130-vjetorin-e-kulles-eiffel/60%Daily2019-05-16 10:30
https://a2news.com/video/gjimnazistet-te-orientuar-te-deget-qe-ofrojne-mundesi-punesimi/60%Daily2019-05-16 10:14
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-bienalen-e-venecias-me-driant-zenelin/60%Daily2019-05-16 09:52
https://a2news.com/video/kriza-politike-a-ka-dialog-mes-paleve-apo-zgjidhja-eshte-e-larget/60%Daily2019-05-16 09:46
https://a2news.com/video/kriza-politike-cocoli-sipermarrja-nuk-investon-ne-kete-periudhe/60%Daily2019-05-16 09:45
https://a2news.com/video/betohen-12-deputete-te-rinj-mes-tyre-4-nga-ps/60%Daily2019-05-16 09:01
https://a2news.com/video/trump-firmos-urdher-kunder-huawei/60%Daily2019-05-16 08:46
https://a2news.com/video/dosjet-e-politikaneve-peng-dhe-krimet-mafioze-pa-autor-prioritetet-per-2019/60%Daily2019-05-16 08:28
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-15-05-2019/60%Daily2019-05-16 07:30
https://a2news.com/video/neser-kthjellime-dhe-vranesira-me-shira-te-perkohshem/60%Daily2019-05-15 21:18
https://a2news.com/video/ishp-nxjerr-analizat-uji-nuk-eshte-shkaktar-i-helmimit-ne-bulqize/60%Daily2019-05-15 19:48
https://a2news.com/video/tedi-papavrami-sjell-sonatat-e-bethoven-si-pasqyre-te-jetes-se-tij/60%Daily2019-05-15 18:58
https://a2news.com/video/fadil-kasemi-perjete-ne-burg-apeli-le-ne-fuqi-vendimin/60%Daily2019-05-15 17:35
https://a2news.com/video/prioritet-per-2019-dosjet-e-politikaneve-peng-dhe-krimet-mafioze-pa-autor/60%Daily2019-05-15 16:26
https://a2news.com/video/prag-negociatash-loja-e-diteve-te-fundit-dhe-angazhimi-gjerman-per-zgjidhje/60%Daily2019-05-15 15:21
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-15-05-2019/60%Daily2019-05-15 14:48
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-15-05-2019/60%Daily2019-05-15 14:45
https://a2news.com/video/brexit-serish-ne-parlament-por-gjasat-jane-qe-te-deshtoje/60%Daily2019-05-15 13:04
https://a2news.com/video/prag-dialogu-pozicioni-i-ps-perballe-opozites/60%Daily2019-05-15 12:58
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-fundjava-me-diell/60%Daily2019-05-15 12:54
https://a2news.com/video/piktura-e-monet-vendos-rekord-shitet-per-110-milione-dollare/60%Daily2019-05-15 12:53
https://a2news.com/video/lista-e-personave-ne-kerkim-vijon-te-rritet-sektoret-e-policive-raportim-per-punen/60%Daily2019-05-15 12:45
https://a2news.com/video/dita-jone-15-05-2019/60%Daily2019-05-15 12:31
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-15-05-2019/60%Daily2019-05-15 11:49
https://a2news.com/video/shehi-manipulimi-i-zgjedhjeve-ka-nisur-qe-tani/60%Daily2019-05-15 10:32
https://a2news.com/video/michelle-obama-tregon-jeten-ne-nje-liber/60%Daily2019-05-15 09:53
https://a2news.com/video/aborti-ndeshkohet-me-burg-alabama-miraton-ligjin-me-te-ashper-ne-shba/60%Daily2019-05-15 09:48
https://a2news.com/video/nje-fjale-e-huaj-qe-rrezikon-te-fshije-5-fjale-shqipe-njeheresh/60%Daily2019-05-15 10:51
https://a2news.com/video/furnizimi-i-ujit-me-orare-qytetaret-nuk-pihet/60%Daily2019-05-15 09:46
https://a2news.com/video/skenderi-rivali-i-veliajt-per-tiranen-sfide-e-madhe/60%Daily2019-05-15 09:34
https://a2news.com/video/aksident-tragjik-ne-kavaje-humbin-jeten-3-persona/60%Daily2019-05-15 09:23
https://a2news.com/video/26-vite-pritje-partizani-rigjen-rrugen-e-lavdise/60%Daily2019-05-15 08:44
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-gjykata-la-ne-burg-20-protestues-11-arrest-shtepie/60%Daily2019-05-15 08:41
https://a2news.com/video/seancat-edhe-ne-gjuhen-e-shenjave-rojba-98-e-njerezve-qe-nuk-degjojne-analfabete/60%Daily2019-05-15 10:17
https://a2news.com/video/malaj-palet-kane-rene-dakord-per-zgjedhje-te-parakohshme-po-negociojne-detajet/60%Daily2019-05-14 22:52
https://a2news.com/video/neser-shira-te-paket-nga-mesdita-deri-afer-mbremjes/60%Daily2019-05-15 12:45
https://a2news.com/video/speciale-pergjate-drinit-aty-ku-mbetjet-plastike-infektojne-edhe-gjallesat/60%Daily2019-05-14 22:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-14-05-2019/60%Daily2019-05-14 21:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-14-05-2019/60%Daily2019-05-14 16:51
https://a2news.com/video/basha-te-gatshem-te-perfshihemi-ne-nje-proces-politik-me-ndihmen-e-nderkombetareve/60%Daily2019-05-14 16:37
https://a2news.com/video/si-shpenzohen-fondet-publike-per-tendere/60%Daily2019-05-14 15:19
https://a2news.com/video/trupi-i-major-tanushit-mberrin-te-merkuren-ne-rinas/60%Daily2019-05-14 15:15
https://a2news.com/video/bindja-demokratike-partia-e-patozit-me-25-kandidate-per-kryebashkiake/60%Daily2019-05-14 14:54
https://a2news.com/video/bie-me-03-prodhimi-industrial-i-eurozones/60%Daily2019-05-14 14:27
https://a2news.com/video/shkelesit-e-tendereve-ahmetaj-te-ndeshkohen/60%Daily2019-05-14 14:22
https://a2news.com/video/bashkite-62-miliarde-leke-me-shume-per-tendere-para-zgjedhjeve/60%Daily2019-05-14 14:13
https://a2news.com/video/dita-jone-14-05-2019/60%Daily2019-05-14 14:06
https://a2news.com/video/rama-dako-dhe-sejdini-e-kerkuan-vete-te-mos-kandidohen/60%Daily2019-05-14 11:52
https://a2news.com/video/rama-negociata-me-30-qershorin-nuk-ka/60%Daily2019-05-14 11:49
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-14-05-2019/60%Daily2019-05-14 11:37
https://a2news.com/video/kellici-protesta-e-13-majit-risi-ne-5-pika-kyce-te-se-keqes/60%Daily2019-05-14 09:36
https://a2news.com/video/nje-ne-tre-te-rinj-as-ne-pune-as-ne-shkolle/60%Daily2019-05-14 09:09
https://a2news.com/video/vetem-50-e-te-rinjve-shqiptare-duan-te-votojne/60%Daily2019-05-14 09:09
https://a2news.com/video/ministria-e-brendshme-lamallari-protesta-synon-destabilizim-ajo-klase-ka-arsye-te-forte/60%Daily2019-05-14 08:46
https://a2news.com/video/mbyllet-protesta-e-opozites-basha-kendon-himnin/60%Daily2019-05-13 19:38
https://a2news.com/video/tirana-mes-tymuesve-kunder-rames-dhe-kafeneve-te-mbushura-plot/60%Daily2019-05-13 19:17
https://a2news.com/video/luan-rama-protesta-deri-sa-rama-te-kuptoje-qe-vetem-doreheqja-i-hap-rrugen-dialogut/60%Daily2019-05-13 19:13
https://a2news.com/video/bienalja-e-venecias-shqiperia-perfaqesohet-me-driant-zenelin/60%Daily2019-05-13 18:04
https://a2news.com/video/pasojat-e-tkurrjes-se-popullsise/60%Daily2019-05-13 16:43
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-13-05-2019/60%Daily2019-05-13 16:39
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-13-05-2019/60%Daily2019-05-13 16:35
https://a2news.com/video/gjonaj-prokuroreve-coni-ne-gjyq-zyrtaret-e-korruptuar/60%Daily2019-05-13 15:56
https://a2news.com/video/aksident-ne-rrugen-transballkanike-ne-vlore/60%Daily2019-05-13 14:52
https://a2news.com/video/opozita-ne-marshim-proteste-policia-te-mos-behet-pjese-e-provokimeve/60%Daily2019-05-13 13:46
https://a2news.com/video/tre-muaj-rama-ik-opozita-me-marshim-proteste/60%Daily2019-05-13 13:33
https://a2news.com/video/dita-jone-13-05-2019/60%Daily2019-05-13 13:30
https://a2news.com/video/brenda-zyrave-te-kuvendit-pas-flakeve-te-11-majit/60%Daily2019-05-13 13:13
https://a2news.com/video/mediu-emrat-qe-mund-te-jene-pjese-e-qeverise-tranzitore/60%Daily2019-05-13 12:42
https://a2news.com/video/rusia-gati-te-ndertoje-internetin-e-saj-per-te-pushtuar-boten/60%Daily2019-05-13 11:39
https://a2news.com/video/haklaj-opozita-kusht-drastik-mazhorances/60%Daily2019-05-13 11:32
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-13-05-2019/60%Daily2019-05-13 10:42
https://a2news.com/video/gjirokastra-e-kukesi-po-boshatisen-instat-jep-alarmin/60%Daily2019-05-13 10:21
https://a2news.com/video/lleshaj-duruan-me-ore-punonjesit-e-policise-te-kishin-vepruar-ndryshe-me-dollapin/60%Daily2019-05-13 09:35
https://a2news.com/video/salianji-sdo-nxjerrim-armet-ka-forma-te-shumta-per-te-ndalur-zgjedhjet/60%Daily2019-05-13 08:55
https://a2news.com/video/moti-i-keq-probleme-ne-portin-e-vlores/60%Daily2019-05-13 08:51
https://a2news.com/video/basha-paralajmeroj-ramen-mos-i-kalo-caqet/60%Daily2019-05-12 19:59
https://a2news.com/video/rama-opozita-nuk-kontrollon-veten-populli-nuk-i-beson-asnje-shans-te-rrezohet-nje-qeveri-legjitime/60%Daily2019-05-12 19:58
https://a2news.com/video/nga-e-enjtja-seancat-ne-parlament-edhe-me-gjuhen-e-shenjave/60%Daily2019-05-12 19:20
https://a2news.com/video/partizani-kampion-kapiteni-hoxha-triumfi-ne-derbi-e-ben-me-te-bukur/60%Daily2019-05-12 18:31
https://a2news.com/video/atmosfera-ne-selman-stermasi-pas-triumfit-te-partizanit-ne-kampionat/60%Daily2019-05-12 18:11
https://a2news.com/video/olsi-rama-derbi-ndeshja-e-radhes-kampionati-me-i-rendesishmi/60%Daily2019-05-12 17:55
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-molotov-kryeministrise-dhe-parlamentit/60%Daily2019-05-12 14:17
https://a2news.com/video/zgjedhjet-e-30-qershorit-socialistet-bejne-gati-formacionin-roze/60%Daily2019-05-12 09:38
https://a2news.com/video/perleshje-molotov-fishekzjarre-dhe-gaz-lotsjelles-protesta-e-11-majit/60%Daily2019-05-11 23:44
https://a2news.com/video/mblidhet-kryesia-e-ps-se-dalin-emrat-e-rinj-per-kryebashkiake/60%Daily2019-05-11 20:33
https://a2news.com/video/derbi-partizani-gati-per-feste-tirana-kerkon-piket/60%Daily2019-05-11 16:49
https://a2news.com/video/berisha-me-te-rinjte-e-ppe-rama-solli-kakistokracine-dhe-kanabizimin-e-vendit/60%Daily2019-05-11 16:12
https://a2news.com/video/deputetet-ne-hong-kong-perleshen-per-nje-ligj/60%Daily2019-05-11 15:39
https://a2news.com/video/vorbull-uji-ne-singapor-fenomeni-i-jashtezakonshem-regjistrohet-me-kamera/60%Daily2019-05-11 15:27
https://a2news.com/video/snajpera-mbi-kutite-e-votimit-meta-denon-retoriken-e-kryemadhit/60%Daily2019-05-11 14:24
https://a2news.com/video/libri-i-bamir-topit-ish-presidenti-rrefen-prapaskenat-e-politikes/60%Daily2019-05-11 14:01
https://a2news.com/video/rrezohet-putin-jo-nga-pushteti-por-ne-hokej-ne-akull/60%Daily2019-05-11 12:02
https://a2news.com/video/zgjedhjet-vendore-rama-kemi-vendosur-per-te-gjithe-bashkite-mungojne-detaje/60%Daily2019-05-11 10:24
https://a2news.com/video/te-shtena-me-arme-ne-vlore-nje-person-i-plagosur/60%Daily2019-05-10 21:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-10-05-2019/60%Daily2019-05-10 21:05
https://a2news.com/video/lamtumira-e-fundit-per-deshmoren-e-atdheut-zarife-hasanaj/60%Daily2019-05-10 21:03
https://a2news.com/video/dita-kombetare-e-drejtesise-nderkombetaret-vendi-ka-nevoje-per-brezin-e-ri-te-magjistrateve/60%Daily2019-05-10 21:01
https://a2news.com/video/energjia-fmn-paralajmeron-rrezik-pohon-enti-rregullator-40-me-pak-prodhim/60%Daily2019-05-10 20:06
https://a2news.com/video/gjyqe-si-nurembergu-basha-paralajmeron-nepunesit-civil-hapni-syte/60%Daily2019-05-10 19:50
https://a2news.com/video/kandidatet-e-ps-ne-zgjedhje-rama-takohet-me-secilin-nga-drejtuesit-e-qarqeve/60%Daily2019-05-10 19:33
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-10-05-2019/60%Daily2019-05-10 16:00
https://a2news.com/video/ndikimi-negativ-i-energjise-tek-ekonomia/60%Daily2019-05-10 16:04
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-10-05-2019/60%Daily2019-05-10 15:59
https://a2news.com/video/tkurret-me-tej-popullsia-shqiperia-me-2-86-mln-banore/60%Daily2019-05-10 15:49
https://a2news.com/video/debati-per-shkencat-ps-prezanton-reformen-reagojne-akademiket/60%Daily2019-05-10 15:44
https://a2news.com/video/dita-jone-10-05-2019/60%Daily2019-05-10 13:59
https://a2news.com/video/pellumbi-nese-i-bie-murit-me-koke-do-te-vuash-pasojat/60%Daily2019-05-10 13:44
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-basha-te-vijne-te-majte-e-te-djathte/60%Daily2019-05-10 13:31
https://a2news.com/video/studentet-e-shkodres-i-hedhin-boje-te-zeze-ne-koke-rektorit-te-universitetit/60%Daily2019-05-10 13:08
https://a2news.com/video/librazhd-grabitesit-i-marrin-me-dhune-mbi-1-milion-leke/60%Daily2019-05-10 11:26
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-10-05-2019/60%Daily2019-05-10 11:26
https://a2news.com/video/pergezimet-e-mogherini-t-dhe-realiteti-i-drejtesise-se-re/60%Daily2019-05-10 11:06
https://a2news.com/video/libri-i-javes-terapi-dhe-genjeshtra-nga-irvin-yalom/60%Daily2019-05-10 09:49
https://a2news.com/video/muaji-i-ramazanit-samarxhi-shqiptaret-nje-nder-popujt-me-besimtare-ne-bote/60%Daily2019-05-10 09:40
https://a2news.com/video/negociatat-me-be-kriza-dhe-protestat-politika-ne-nje-jave/60%Daily2019-05-10 09:28
https://a2news.com/video/papa-ne-qytetin-e-nene-terezes-feste-ne-familjen-mbreterore-bota-ne-nje-jave/60%Daily2019-05-10 09:14
https://a2news.com/video/shkullaku-shqiperia-vend-i-falimentuar-ramen-e-shkaterron-nje-pyetje/60%Daily2019-05-09 21:15
https://a2news.com/video/kriza-politike-aksioni-i-opozites-dhe-zgjedhjet-e-30-qershorit/60%Daily2019-05-09 21:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-09-05-2019/60%Daily2019-05-09 21:10
https://a2news.com/video/samiti-i-brdo-brijunit-vendet-e-ballkanit-kerkojne-integrimin-ne-be/60%Daily2019-05-09 16:19
https://a2news.com/video/kodi-penal-per-mjeket-hiqet-denimi-per-mjekim-te-gabuar-5-vjet-burg-dhunuesve/60%Daily2019-05-09 16:17
https://a2news.com/video/cfare-e-pengon-eksportin-e-produkteve-bujqesore/60%Daily2019-05-09 15:50
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-09-05-2019/60%Daily2019-05-09 15:49
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-09-05-2019/60%Daily2019-05-09 15:48
https://a2news.com/video/befasoi-me-pranimin-dhe-refuzimin-e-mandatit-hoxha-ishte-surprize/60%Daily2019-05-09 15:42
https://a2news.com/video/lotaria-amerikane-a-duhet-te-mbaje-pergjegjesi-politika-per-largimin-e-shqiptareve/60%Daily2019-05-09 15:31
https://a2news.com/video/thaci-me-ide-te-reja-te-hiqen-kufijte-e-shqiperise-me-kosoven/60%Daily2019-05-09 15:29
https://a2news.com/video/samiti-i-brdo-brijunit-ne-diten-e-europes-mblidhen-ne-tirane-lideret-e-ballkanit/60%Daily2019-05-09 15:07
https://a2news.com/video/me-intrigon-shifra-cfare-mendojne-politikanet-per-367-mije-aplikimet-per-lotarine-amerikane/60%Daily2019-05-09 13:53
https://a2news.com/video/lleshaj-policise-te-kapen-personat-e-shpallur-ne-kerkim/60%Daily2019-05-09 13:44
https://a2news.com/video/lirohet-klevis-balliu-mbeshtes-banoret-respekt-per-policine-por-eshte-bere-pis-me-kanabis/60%Daily2019-05-09 13:34
https://a2news.com/video/zbardhet-vendimi-pse-u-lirua-ervis-martinaj/60%Daily2019-05-09 13:29
https://a2news.com/video/kush-i-zevendeson-deputetet-qe-lene-ps-per-bashkite/60%Daily2019-05-09 13:03
https://a2news.com/video/shoferet-e-uber-dhe-lyft-nisin-greven/60%Daily2019-05-09 12:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-09-05-2019/60%Daily2019-05-09 12:22
https://a2news.com/video/dita-jone-09-05-2019/60%Daily2019-05-09 12:22
https://a2news.com/video/pesticidet-denoncimi-futen-nga-kina-te-demshme-per-shendetin/60%Daily2019-05-09 12:21
https://a2news.com/video/pollo-mogherini-nuk-eshte-nga-politikanet-qe-i-thone-gjerat-sic-jane/60%Daily2019-05-09 11:28
https://a2news.com/video/ruajtja-e-natyres-pjese-e-integrimit-ne-be/60%Daily2019-05-09 11:18
https://a2news.com/video/seiti-aftesite-e-kufizuara-ne-shqiperi-nuk-ka-sherbime-per-te-rriturit/60%Daily2019-05-09 11:10
https://a2news.com/video/thaci-me-ramen-diskutuam-heqjen-e-kufijve-mos-frikesohuni-nga-vucic-ose-nga-ndonje-injorant/60%Daily2019-05-09 10:50
https://a2news.com/video/rivendosen-shkronjat-ne-fasaden-e-godines-se-teatrit-kombetar/60%Daily2019-05-09 09:49
https://a2news.com/video/fillojne-ne-tirane-punimet-e-samitit-rajonal-i-brdo-brijunit/60%Daily2019-05-09 09:36
https://a2news.com/video/siguria-ushqimore-kush-rrezikon-15-vite-burg/60%Daily2019-05-09 21:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-08-05-2019/60%Daily2019-05-08 20:40
https://a2news.com/video/dialogu-kosove-serbi-rama-mogherini-nuk-ka-asnje-plan-apo-komplot/60%Daily2019-05-08 20:01
https://a2news.com/video/kriza-politike-rama-zgjedhjet-me-30-qershor-krizat-nuk-na-rriten/60%Daily2019-05-08 18:55
https://a2news.com/video/rama-te-shtunen-emer-per-emer-per-kandidatet-e-bashkive/60%Daily2019-05-08 18:54
https://a2news.com/video/rama-i-pergjigjet-haradinajt-sa-pa-dale-facebook-budallain-e-njihte-vetem-shtepia-e-vet/60%Daily2019-05-08 16:25
https://a2news.com/video/mbyllet-reforma-ne-drejtesi-ps-e-vonoi-opozita/60%Daily2019-05-08 16:25
https://a2news.com/video/negociatat-mogherini-i-pergjigjet-a2-cnn-zhgenjim-i-madh-nese-vendimi-do-shtyhej/60%Daily2019-05-08 16:02
https://a2news.com/video/mogherini-nga-tirana-negociatat-te-arritshme-por-sduhet-te-merren-si-te-mireqena/60%Daily2019-05-08 15:58
https://a2news.com/video/gara-per-kreun-e-akuzes-klp-prokurori-i-pergjithshem-do-te-zgjidhet-nga-ekspertiza/60%Daily2019-05-08 15:00
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-08-05-2019/60%Daily2019-05-08 14:15
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-08-05-2019/60%Daily2019-05-08 14:15
https://a2news.com/video/pse-duan-te-largohen-shqiptaret/60%Daily2019-05-08 14:09
https://a2news.com/video/qeveria-kerkese-bankave-te-japin-kredi-per-biznesin/60%Daily2019-05-08 14:04
https://a2news.com/video/te-rinjte-e-opozites-perballe-parlamentit-kandidati-indrit-hoxha-refuzon-mandatin/60%Daily2019-05-08 13:42
https://a2news.com/video/367-mije-shqiptare-me-syte-nga-amerika/60%Daily2019-05-08 13:36
https://a2news.com/video/xhafaj-te-mbajme-larg-ata-brenda-nesh-qe-kane-interesa-klienteliste/60%Daily2019-05-08 13:17
https://a2news.com/video/zogaj-pd-te-shkoje-ne-zgjedhje-pa-marreveshje-sondazhet-i-ka-ne-favor/60%Daily2019-05-08 13:12
https://a2news.com/video/jeta-ne-bulqizen-e-helmuar/60%Daily2019-05-08 12:36
https://a2news.com/video/dita-jone-08-05-2019/60%Daily2019-05-08 12:25
https://a2news.com/video/rudina-konfuze-parlamenti-nje-minute-heshtje-per-efektiven-hasanaj/60%Daily2019-05-08 12:18
https://a2news.com/video/haradinaj-thaci-rama-dhe-vucic-diskutuan-per-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2019-05-08 12:00
https://a2news.com/video/cfare-po-hame-zv-ministri-kote-ka-abuzues-por-produktet-e-rajonit-nuk-jane-me-te-garantuara/60%Daily2019-05-08 11:50
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-08-05-2019/60%Daily2019-05-08 11:12
https://a2news.com/video/pas-raportit-kritik-te-fmn-se-danaj-politika-ka-frenuar-ekonomine-por-shteti-nuk-po-investon-me/60%Daily2019-05-08 10:07
https://a2news.com/video/nga-frymezimi-tek-kureshtja-fjalet-qe-duhen-shpetuar-kete-jave/60%Daily2019-05-09 09:02
https://a2news.com/video/a-dime-te-protestojme-mertiri-nuk-njohim-sferen-publike-mendojme-me-koken-e-partise/60%Daily2019-05-08 09:44
https://a2news.com/video/ku-ruhen-dosjet-e-drejtesise/60%Daily2019-05-08 09:09
https://a2news.com/video/il-trovatore-vepra-qe-ben-bashke-artiste-nderkombetare-ne-pallatin-e-kongreseve/60%Daily2019-05-07 21:29
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-07-06-2019/60%Daily2019-05-07 21:20
https://a2news.com/video/pergjimet-e-krimeve-te-renda-zbulohet-emri-i-prokurorit-te-gjirokastres-sekser-per-mjetin/60%Daily2019-05-07 21:17
https://a2news.com/video/banoret-e-unazes-se-re-perleshen-me-policine-shoqerohet-ish-deputeti-i-pd-2/60%Daily2019-05-07 20:35
https://a2news.com/video/10-vite-burg-per-escobar-in-e-ballkanit-2/60%Daily2019-05-07 20:30
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-opozita-refuzon-ftesen-e-socialisteve-ne-komision/60%Daily2019-05-07 20:29
https://a2news.com/video/a2cnn-vezhgim-ne-bulqize-frika-nga-helmimi-banoret-nuk-konsumojne-ujin-e-pijshem/60%Daily2019-05-07 20:28
https://a2news.com/video/nje-e-pavertete-nga-nje-segment-enverist-tufa-i-pergjigjet-kryeministrit/60%Daily2019-05-07 19:04
https://a2news.com/video/ndryshimet-ne-kodin-penal-per-sigurine-ushqimore-bregasi-mund-te-rrisin-korrupsionin/60%Daily2019-05-07 19:03
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-07-05-2019/60%Daily2019-05-07 15:40
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-07-06-2019/60%Daily2019-05-07 15:39
https://a2news.com/video/speciale-magjia-e-jugut-mbahet-ne-borsh-edicioni-i-trete-i-south-outdoor-festival/60%Daily2019-05-07 15:12
https://a2news.com/video/fmn-kritika-dhe-rekomandime-qeverise/60%Daily2019-05-07 14:39
https://a2news.com/video/holandezet-mbyllin-viziten-deshmuam-vullnet-per-kryerjen-e-reformave/60%Daily2019-05-07 14:37
https://a2news.com/video/helmimi-ne-bulqize-ishp-uji-i-pijshem-nuk-ka-ngarkese-mikrobiologjike/60%Daily2019-05-07 14:34
https://a2news.com/video/sarande-fnsh-ndalon-dhjetera-persona-sekuestrohet-mbi-1-ton-kanabis/60%Daily2019-05-07 14:31
https://a2news.com/video/jo-vetem-siguria-ushqimore-socialistet-ne-veprim-disaplanesh-me-kodin-penal/60%Daily2019-05-07 14:29
https://a2news.com/video/10-vite-burg-per-escobar-in-e-ballkanit/60%Daily2019-05-07 13:48
https://a2news.com/video/dita-jone-07-05-2019/60%Daily2019-05-07 13:19
https://a2news.com/video/banoret-e-unazes-se-re-tentojne-te-futen-ne-komisariat-konfrontohen-me-policine/60%Daily2019-05-07 13:15
https://a2news.com/video/sulstarova-vucic-eshte-persona-non-grata-ne-shqiperi-neser-proteste-e-vetevendosjes/60%Daily2019-05-07 12:21
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-07-06-2019/60%Daily2019-05-07 10:53
https://a2news.com/video/cipa-opozita-me-fjalor-agresiv-por-eshte-institucion-rama-duhet-te-dialogoje/60%Daily2019-05-07 10:39
https://a2news.com/video/historia-e-kopshtit-zoologjik-nje-veper-rreth-komunikimit/60%Daily2019-05-07 10:13
https://a2news.com/video/pse-munguan-kaq-gjate-ne-volejboll-rrefehen-kampionet-e-partizanit/60%Daily2019-05-07 10:12
https://a2news.com/video/banoret-e-unazes-se-re-perleshen-me-policine-shoqerohet-ish-deputeti-i-pd/60%Daily2019-05-07 09:39
https://a2news.com/video/ne-diten-e-drinit-art-kunder-ndotjes-plastike-te-lumit/60%Daily2019-05-06 21:23
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-06-05-2019/60%Daily2019-05-06 21:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-06-05-2019/60%Daily2019-05-06 21:16
https://a2news.com/video/abilekaj-ikja-e-rames-seshte-zgjidhja-magjike-te-rregullohet-sistemi/60%Daily2019-05-06 19:36
https://a2news.com/video/maqedonia-e-veriut-cejku-shqiptaret-deshmuan-se-kane-ne-dore-celesat-e-stabilitetit/60%Daily2019-05-06 19:08
https://a2news.com/video/precedentet-e-bojkotit-vendimi-i-gjykates-kur-pd-u-priste-rrogat-socialisteve/60%Daily2019-05-06 18:08
https://a2news.com/video/bojkoti-parlamentar-topalli-e-ristani-fitojne-me-gjyq-leket-e-rrogave-dhe-dietave/60%Daily2019-05-06 17:49
https://a2news.com/video/fmn-e-shqetesuar-kritika-dhe-rekomandime-per-qeverine/60%Daily2019-05-06 17:12
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-06-05-2019/60%Daily2019-05-06 17:08
https://a2news.com/video/1-milione-specie-rrezikojne-zhdukjen-per-shkak-te-njerezve/60%Daily2019-05-06 15:50
https://a2news.com/video/pd-refuzon-pjesemarrjen-ne-reformen-zgjedhore-bardhi-ne-tryeze-persona-qe-kane-blere-vota/60%Daily2019-05-06 15:49
https://a2news.com/video/shperthejne-municionet-ne-bazen-e-nato-s-ne-letoni-humb-jeten-xhenierja-shqiptare/60%Daily2019-05-06 15:48
https://a2news.com/video/fitorja-e-pendarovskit-qytetaret-ne-maqedonine-e-veriut-te-kenaqur/60%Daily2019-05-06 15:45
https://a2news.com/video/15-vjet-burg-per-cenimin-e-sigurise-ushqimore/60%Daily2019-05-06 15:21
https://a2news.com/video/ktheu-ligjin-per-vetting-un-ne-polici-rrezohet-dekreti-i-presidentit/60%Daily2019-05-06 15:20
https://a2news.com/video/strukture-e-re-policore-per-personat-ne-kerkim/60%Daily2019-05-06 14:48
https://a2news.com/video/nentetarja-humbi-jeten-ne-misionin-e-pare-te-saj-ne-nato/60%Daily2019-05-06 14:00
https://a2news.com/video/studio-boeri-vjen-ne-kryeqytet-tirana-eldorado-per-arkitektet/60%Daily2019-05-06 13:40
https://a2news.com/video/dita-jone-06-05-2019/60%Daily2019-05-06 13:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-06-05-2019/60%Daily2019-05-06 11:07
https://a2news.com/video/mile-qeveria-nuk-merr-pergjegjesite-opozita-po-ben-me-shume-sec-duhet/60%Daily2019-05-06 10:34
https://a2news.com/video/kole-maca-autori-i-harruar-i-fotove-historike/60%Daily2019-05-06 11:05
https://a2news.com/video/nga-konventa-e-lsi-tek-protesta-e-opozites-nje-jave-politike-shqiptare/60%Daily2019-05-06 09:31
https://a2news.com/video/ramazani-i-myslimaneve-besimtaret-nisin-agjerimin-ne-muajin-e-shenjte/60%Daily2019-05-06 08:38
https://a2news.com/video/politika-nderon-e-ndare-deshmoret-meta-reflektim-permes-dialogut-politik/60%Daily2019-05-05 13:23
https://a2news.com/video/deshmoret-e-policise-lleshaj-224-te-rene-zhvillim-politiko-shoqeror-jo-normal/60%Daily2019-05-05 13:21
https://a2news.com/video/rikthehen-permbytjet-ne-vlore-probleme-dhe-me-energjine-elektrike/60%Daily2019-05-05 11:49
https://a2news.com/video/mbrojtja-e-mjedisit-vullnetaret-pastrojne-plazhin-e-darezezes/60%Daily2019-05-05 11:39
https://a2news.com/video/politika-nderon-deshmoret-e-ndare-meta-reflektim-permes-dialogut-politik/60%Daily2019-05-05 09:13
https://a2news.com/video/reshjet-rikthejne-permbytjet-ne-vlore-probleme-dhe-me-energjine-elektrike/60%Daily2019-05-05 07:31
https://a2news.com/video/tifozet-nga-gjermania-nga-spektatore-vip-ne-deshmitare-te-dhunes/60%Daily2019-05-04 20:19
https://a2news.com/video/reagimet-pas-ndeshjes-halili-nuk-ishte-alarmante-kaluam-situate-te-veshtire/60%Daily2019-05-04 19:35
https://a2news.com/video/partizani-nderkohe-fiton-kampionatin-ne-volejboll-pas-38-vjetesh/60%Daily2019-05-04 19:30
https://a2news.com/video/dhune-ne-kategorine-e-dyte-tepelena-akuzon-na-masakruan-ne-sarande/60%Daily2019-05-04 18:35
https://a2news.com/video/platforma-e-pd-per-arsimin-basha-model-gjerman-dhe-dyfishim-buxheti/60%Daily2019-05-04 18:03
https://a2news.com/video/tirana-shenon-plas-sherri-mes-tifozeve-vip-dhe-drejtuesve-te-skenderbeut/60%Daily2019-05-04 15:34
https://a2news.com/video/flet-ish-kryeprokurori-arben-rakipi-drejtesia-e-ndikuar-nga-krimi-dhe-politika/60%Daily2019-05-04 16:03
https://a2news.com/video/vizioni-i-bashes-levizje-kombetare-per-te-dale-nga-tranzicioni/60%Daily2019-05-04 12:51
https://a2news.com/video/konventa-kombetare-e-lsi-kryemadhi-ne-si-snajpere-ne-kutite-e-votimit/60%Daily2019-05-04 20:57
https://a2news.com/video/zhvillimi-i-turizmit-berzh-100-milione-euro-per-shqiperine/60%Daily2019-05-04 12:29
https://a2news.com/video/ditari-1900-03-05-2019/60%Daily2019-05-03 21:21
https://a2news.com/video/raporti-i-ambasades-se-shba-per-lirine-e-medias-gazetaret-nen-presion-dhe-kercenim/60%Daily2019-05-03 18:24
https://a2news.com/video/veseli-kerkon-drejtesi-gjykate-nderkombetare-per-krimet-e-serbeve-ne-kosove/60%Daily2019-05-03 18:00
https://a2news.com/video/raundi-i-dyte-i-presidencialeve-ne-maqedonine-e-veriut-qytetaret-jane-skeptike/60%Daily2019-05-03 16:36
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-03-05-2019/60%Daily2019-05-03 15:38
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-03-05-2019/60%Daily2019-05-03 15:37
https://a2news.com/video/vrau-bashkeshorten-autori-alibi-ne-gjykate-me-tradhtonte/60%Daily2019-05-03 15:34
https://a2news.com/video/ndryshimet-ne-kodin-penal-5-vite-burg-per-dhunen-ne-stadiume/60%Daily2019-05-03 15:24
https://a2news.com/video/dita-jone-03-05-2019/60%Daily2019-05-03 15:10
https://a2news.com/video/sfidat-e-buxhetit-dhe-rritjes-ekonomike/60%Daily2019-05-03 15:08
https://a2news.com/video/sulmi-ndaj-medias-pika-ku-rama-dhe-basha-gjejne-kompromis/60%Daily2019-05-03 13:57
https://a2news.com/video/nishani-ka-nje-beteje-mes-socialisteve-dhe-rilindesve-rama-te-terhiqet/60%Daily2019-05-03 12:33
https://a2news.com/video/veliaj-historine-nuk-e-bejne-ata-qe-djegin-goma/60%Daily2019-05-03 12:17
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-03-05-2019/60%Daily2019-05-03 11:34
https://a2news.com/video/samiti-i-berlinit-kriza-ne-venezuele-dhe-leonardo-da-vinci-bota-ne-nje-jave/60%Daily2019-05-03 10:38
https://a2news.com/video/libri-i-javes-i-keqi-i-vetes-nje-roman-mbi-ikjen-dhe-qendrimin/60%Daily2019-05-03 10:33
https://a2news.com/video/kodra-deklaratat-per-zgjedhjet-kercenuese-shtyrja-e-negociatave-presion-mbi-qeverine/60%Daily2019-05-03 10:29
https://a2news.com/video/opozita-ne-protesta-partia-socialiste-drejt-zgjedhjeve/60%Daily2019-05-03 10:28
https://a2news.com/video/10-detyrat-e-qeverise-tranzitore-basha-duhet-vullnet-politik-dhe-largimi-i-rames/60%Daily2019-05-03 10:12
https://a2news.com/video/proteste-ne-12-qarqe-basha-be-te-mos-na-izoloje-zgjedhje-te-lira/60%Daily2019-05-03 10:09
https://a2news.com/video/perplasjet-pas-berlinit-rama-ramushi-genjeu-haradinaj-thashe-te-verteten/60%Daily2019-05-03 10:01
https://a2news.com/video/buxheti-arkes-se-shtetit-i-mungojne-13-milione-euro/60%Daily2019-05-03 09:48
https://a2news.com/video/patozi-per-vendoret-vejme-piketat-po-kandiduan-kryebashkiaket-e-djathte-i-mbeshtesim/60%Daily2019-05-02 23:11
https://a2news.com/video/basha-mos-na-hiqni-vizat-ne-do-ti-heqim-vizen-rames/60%Daily2019-05-02 23:08
https://a2news.com/video/haradinaj-i-sigurt-kosove-urime-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-05-03 09:34
https://a2news.com/video/rama-i-tregon-burgun-opozites-mos-bllokoni-rruget/60%Daily2019-05-02 15:30
https://a2news.com/video/truproja-qe-u-be-mbretereshe/60%Daily2019-05-02 15:24
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-02-05-2019/60%Daily2019-05-02 15:18
https://a2news.com/video/si-abuzohet-me-sigurine-ushqimore/60%Daily2019-05-02 15:18
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-02-05-2019/60%Daily2019-05-02 15:17
https://a2news.com/video/peza-opozita-perfundoi-si-ojq-patozi-si-berisha/60%Daily2019-05-02 13:17
https://a2news.com/video/dita-jone-02-05-2019/60%Daily2019-05-02 13:17
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-02-05-2019/60%Daily2019-05-02 12:10
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-familjaret-e-dajes-nuk-ka-lidhje-me-ngjarjen/60%Daily2019-05-02 12:09
https://a2news.com/video/fasonet-10-ne-kushte-te-renda-gjika-demtojne-imazhin/60%Daily2019-05-02 12:08
https://a2news.com/video/10-detyra-per-zgjedhje-te-lira-prezantohet-plani-per-qeverine-tranzitore/60%Daily2019-05-02 11:55
https://a2news.com/video/cfare-sjell-e-ardhmja-ne-sherbimet-bankare/60%Daily2019-05-02 10:13
https://a2news.com/video/partizani-dominon-volejbollistet-tregojne-rrugen-drejt-suksesit/60%Daily2019-05-02 10:08
https://a2news.com/video/shtyrja-e-negociatave-ne-shtator-rama-problemi-i-gjermanise-koha-fizike/60%Daily2019-05-02 09:24
https://a2news.com/video/shtyhet-gjyqi-te-krimet-e-renda-nuk-ka-certifikate-vdekje-per-muratajn/60%Daily2019-05-02 08:47
https://a2news.com/video/cfare-do-te-korresh-do-te-mbjellesh-zv-ministrja-sqaron-gafen/60%Daily2019-05-02 07:43
https://a2news.com/video/ditari-1900-01-05-2019/60%Daily2019-05-01 23:41
https://a2news.com/video/semundja-e-hipertensionit-nga-kequshqyerja-dhe-duhanpirja-preken-dhe-te-rinjte/60%Daily2019-05-01 23:16
https://a2news.com/video/fasonet-gjika-une-i-mbroj-nuk-behen-para-dhe-te-del-qumeshti-i-nenes-prandaj-politikanet-nuk-i-duan/60%Daily2019-05-01 21:36
https://a2news.com/video/pse-hesht-ne-1-maj-zeri-i-punetoreve-shqiptare-sindikatat-ne-regres-minimumi-jetik-i-nevojshem-ka-mungese-produktiviteti/60%Daily2019-05-01 21:13
https://a2news.com/video/nis-sezoni-turistik-fillojne-investimet-edhe-ne-jug-te-vendit/60%Daily2019-05-01 15:50
https://a2news.com/video/plani-per-qeverine-tranzitore-dhe-bllokimin-e-rrugeve/60%Daily2019-05-01 15:22
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-gjykata-ve-ne-pikepyetje-deshmine-e-te-penduarit/60%Daily2019-05-01 15:01
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-01-05-2019/60%Daily2019-05-01 14:59
https://a2news.com/video/negociatat-shqiperi-be-nenkryetari-i-cdu-csu-vendimi-ne-shtator/60%Daily2019-05-01 14:58
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-kush-qelloi-mbi-admir-muratajn/60%Daily2019-05-01 14:57
https://a2news.com/video/shqiptaret-me-pagat-me-te-uleta-ne-europe-2/60%Daily2019-05-01 14:43
https://a2news.com/video/25-vjet-pa-legjenden-ayrton-senna/60%Daily2019-05-01 14:31
https://a2news.com/video/maji-me-mot-te-paqendrueshem-temperaturat-surprize/60%Daily2019-05-01 13:55
https://a2news.com/video/dita-jone-01-05-2019/60%Daily2019-05-01 13:32
https://a2news.com/video/rritja-e-pagave-dhe-statusi-minatore-dhe-mesues-protestojne/60%Daily2019-05-01 13:03
https://a2news.com/video/bd-kandidate-ne-cdo-bashki-patozi-nuk-rivalizojme-kandidatet-e-djathte/60%Daily2019-05-01 12:54
https://a2news.com/video/deputetet-holandeze-ne-tirane-raport-para-vendimit-per-celjen-e-negociatave-2/60%Daily2019-05-01 12:47
https://a2news.com/video/shqiptaret-me-pagat-me-te-uleta-ne-europe/60%Daily2019-05-01 11:58
https://a2news.com/video/xhafo-negociatat-nese-hapen-dhurate-per-qeverine-e-goditje-per-opoziten/60%Daily2019-05-01 11:03
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-01-05-2019/60%Daily2019-05-01 10:54
https://a2news.com/video/fjalet-e-gjuhes-shqipe-qe-rrezikojne-te-dalin-nga-perdorimi/60%Daily2019-05-09 09:03
https://a2news.com/video/kriza-politike-milva-ekonomi-po-piqet-momenti-i-dialogut/60%Daily2019-05-01 10:33
https://a2news.com/video/arti-kunder-plastikes-ne-lumin-drin/60%Daily2019-05-01 10:28
https://a2news.com/video/basha-takon-kryemadhin-te-enjten-bllokohen-rruget-ne-12-qarqe/60%Daily2019-05-01 10:02
https://a2news.com/video/volejboll-femra-partizani-kampion-per-te-dytin-vit-radhazi/60%Daily2019-05-01 09:23
https://a2news.com/video/jehona-e-nje-samiti-bashkurti-dy-momentet-pozitive-te-berlinit/60%Daily2019-05-01 09:22
https://a2news.com/video/daja-nga-kosova-meson-masen-e-sigurise-nga-krimet-e-renda/60%Daily2019-05-01 09:22
https://a2news.com/video/120-minuta-bllokim-te-akseve-rrugore-basha-me-11-maj-do-te-tundet-vendi/60%Daily2019-05-01 08:59
https://a2news.com/video/deputetet-holandeze-ne-tirane-raport-para-vendimit-per-celjen-e-negociatave/60%Daily2019-05-01 08:58
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-30-04-2019/60%Daily2019-05-01 07:59
https://a2news.com/video/rezultatet-shqiptare-te-samitit-bumci-rama-deshtoi/60%Daily2019-05-01 07:57