XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/rama-gati-per-paqe-politike-por-jo-pazare/60%Daily2019-06-30 23:16
https://a2news.com/video/basha-ramen-e-refuzuan-edhe-socialistet-perseri-pati-manipulime/60%Daily2019-06-30 22:30
https://a2news.com/video/ne-finiq-votim-kolektiv-delvine-sekretarja-e-kzaz-kandidate-per-keshillin-bashkiak/60%Daily2019-06-30 16:19
https://a2news.com/video/30-qershori-ne-tirane-votime-dhe-protesta-glover-dhe-osbe-ndryshojne-axhenden/60%Daily2019-06-30 14:39
https://a2news.com/video/deshton-votimi-ne-njesine-administrative-te-postribes/60%Daily2019-06-30 14:24
https://a2news.com/video/patozi-1-korriku-ere-e-re-e-stabilitetit-politik/60%Daily2019-06-30 14:03
https://a2news.com/video/30-qershori-ne-kavaje-qytetaret-me-te-shumte-ne-plazh-se-sa-ne-votime/60%Daily2019-06-30 12:54
https://a2news.com/video/procedimi-penal-ademi-kam-zbatuar-vetem-kushtetuten-dhe-dekretin-e-presidentit/60%Daily2019-06-30 11:01
https://a2news.com/video/anetari-i-kqz-sqaron-proceduren-per-qendrat-ku-nuk-ka-nisur-votimi-ne-postribe/60%Daily2019-06-30 10:59
https://a2news.com/video/kqz-pjesemarrja-ne-votime-deri-ne-oren-1100-eshte-rreth-12/60%Daily2019-06-30 10:14
https://a2news.com/video/votime-brenda-dhe-jashte-qv-se-ne-tirane/60%Daily2019-06-30 10:10
https://a2news.com/video/shtyhet-sfida-per-bastionet-politike-ps-ja-i-merr-te-gjitha-pa-gare/60%Daily2019-06-30 08:10
https://a2news.com/video/nje-mandat-me-reformen-administrative-cfare-solli-per-qytetaret-dhe-politiken-harta-e-re/60%Daily2019-06-30 08:08
https://a2news.com/video/cilat-jane-profilet-e-kandidateve-socialiste/60%Daily2019-06-30 07:57
https://a2news.com/video/26-maj-1996-zgjedhjet-qe-duhen-harruar/60%Daily2019-06-30 07:44
https://a2news.com/video/historia-e-perballjeve-lokale-nga-viti-1992/60%Daily2019-06-30 07:31
https://a2news.com/video/cfare-vezhgoi-odihr-deri-sot-diferenca-e-ketij-viti-me-zgjedhjet-vendore-te-2015-s/60%Daily2019-06-30 07:27
https://a2news.com/video/profesioni-kryebashkiak-vendoret-qe-mbreterojne-ne-pushtetin-lokal/60%Daily2019-06-30 07:07
https://a2news.com/video/zgjedhjet-per-tiranen-voton-veliaj-vendosim-te-ardhmen-e-qytetit/60%Daily2019-06-30 07:05
https://a2news.com/video/kqz-e-cunguar-precedenti-i-vitit-2013-si-u-gjet-zgjidhja/60%Daily2019-06-30 07:01
https://a2news.com/video/denoncimet-e-opozites-po-ushtrohet-dhune-e-presion-ndaj-qytetareve/60%Daily2019-06-29 17:36
https://a2news.com/video/arrestohet-kapitenia-e-anijes-qe-shpeton-emigrante-rrezikon-10-vite-burg/60%Daily2019-06-29 15:11
https://a2news.com/video/plazhet-pa-roje-bregdetare-klosi-penalitete-bashkive-dhe-operatoreve-private/60%Daily2019-06-29 10:30
https://a2news.com/video/leje-per-te-votuar-kerkesa-ne-gjykaten-e-tiranes-vetem-13-ne-rrethe/60%Daily2019-06-29 09:40
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-28-06-2019/60%Daily2019-06-28 21:32
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-28-06-2019/60%Daily2019-06-28 21:09
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-28-06-2019/60%Daily2019-06-28 21:00
https://a2news.com/video/nga-1-korriku-ne-ballkan-pa-roaming-a2-business/60%Daily2019-07-09 14:55
https://a2news.com/video/bushati-basha-hedh-zjarrin-dhe-fsheh-doren/60%Daily2019-06-28 19:35
https://a2news.com/video/si-shkojne-kandidatet-e-bindjes-demokratike-ne-zgjedhjet-e-30-qershorit/60%Daily2019-06-28 19:14
https://a2news.com/video/policia-masa-shtese-per-30-qershorin/60%Daily2019-06-28 19:09
https://a2news.com/video/dita-jone-28-06-2019/60%Daily2019-06-28 16:23
https://a2news.com/video/dekretet-qe-perplasen-qeverine-me-presidentin/60%Daily2019-06-28 11:48
https://a2news.com/video/kriza-politike-dhe-tre-dekrete-per-zgjedhjet-vendore/60%Daily2019-06-28 11:46
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-28-06-2019/60%Daily2019-06-28 11:42
https://a2news.com/video/librat-qe-mund-te-lexoni-gjate-veres/60%Daily2019-06-28 11:30
https://a2news.com/video/adoleshenti-hero-shpeton-vogelushen/60%Daily2019-06-28 11:23
https://a2news.com/video/task-forca-e-turizmit-dhe-siguria-ne-plazhet-shqiptare/60%Daily2019-06-28 10:56
https://a2news.com/video/ura-ku-humben-jeten-dy-shqiptare-hidhet-ne-ere-me-1-ton-dinamit/60%Daily2019-06-28 08:41
https://a2news.com/video/nga-tragjedia-e-emigranteve-te-jackson-bota-ne-nje-jave/60%Daily2019-06-28 08:36
https://a2news.com/video/i-nxehti-afrikan-pushton-evropen/60%Daily2019-06-28 08:28
https://a2news.com/video/sulmi-ndaj-kzaz-ne-vaun-e-dejes-14-te-arrestuar-vellai-i-kryebashkiakut-shpallet-ne-kerkim/60%Daily2019-06-28 08:20
https://a2news.com/video/kushtetuesja-rrezon-delegacionin-kosova-mbetet-pa-ekip-negociues-me-serbine/60%Daily2019-06-27 21:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-2100-27-06-2019/60%Daily2019-06-27 21:01
https://a2news.com/video/veliaj-mbyll-fushaten-kryebashkiaku-me-30-qershor-votojme-per-tiranen/60%Daily2019-06-27 20:03
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-27-06-2019/60%Daily2019-06-27 19:35
https://a2news.com/video/edhe-basha-si-rama-kunder-13-tetorit/60%Daily2019-06-27 19:27
https://a2news.com/video/pjetri-jemi-ne-vitin-2019-ka-ikur-koha-e-martireve/60%Daily2019-06-27 18:53
https://a2news.com/video/neser-temperaturat-rriten-deri-ne-38-grade/60%Daily2019-06-27 18:31
https://a2news.com/video/dita-jone-26-06-2019-2/60%Daily2019-06-28 15:58
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-27-06-2019/60%Daily2019-06-27 16:48
https://a2news.com/video/reforma-territoriale-politike-apo-ekonomike-a2-business/60%Daily2019-06-27 15:21
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-27-06-2019/60%Daily2019-06-27 15:02
https://a2news.com/video/meta-zgjedhjet-me-13-tetor-rama-te-mos-krijoje-shtet-paralel/60%Daily2019-06-27 14:59
https://a2news.com/video/bashkite-rrisin-te-ardhurat-fale-ndertimit-rriten-pagat-e-personelit-ne-renie-investimet/60%Daily2019-06-27 14:16
https://a2news.com/video/kriza-politike-malaj-rrezikojme-skenarin-grek/60%Daily2019-06-27 14:11
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-27-06-2019/60%Daily2019-06-27 13:07
https://a2news.com/video/borxhet-11-bashki-nuk-paguajne-kontributet/60%Daily2019-06-27 11:48
https://a2news.com/video/thirrja-e-pd-shkoder-proteste-para-kzaz-nr-2-ne-mbrojtje-te-kushtetutes/60%Daily2019-06-27 11:46
https://a2news.com/video/java-kulturore-ne-vend/60%Daily2019-06-27 09:51
https://a2news.com/video/rivali-i-veliajt-per-tiranen-skenderi-tirana-do-te-ndahet-ne-4-zona/60%Daily2019-06-27 11:43
https://a2news.com/video/vizita-e-inspektorit-nje-veper-me-mesazhe-politike/60%Daily2019-06-27 09:41
https://a2news.com/video/situata-ne-vend-lazaj-semundja-shpertheu-mund-te-kthehemi-20-vite-pas/60%Daily2019-06-27 09:36
https://a2news.com/video/biberaj-vendimi-i-kie-politik-ka-monitoruar-zgjedhje-ne-ukraine-e-gjeorgji/60%Daily2019-06-27 09:28
https://a2news.com/video/tirane-7-zjarre-ne-dite-nga-bombolat-e-gazit/60%Daily2019-06-27 08:53
https://a2news.com/video/kie-anuloi-misionin-vezhgues-malaj-tregohet-i-ashper-me-politikanet-shqiptare/60%Daily2019-06-26 21:55
https://a2news.com/video/ditari-ora-2100-26-06-2019/60%Daily2019-06-26 21:55
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-26-06-2019/60%Daily2019-06-26 20:28
https://a2news.com/video/dita-jone-26-06-2019/60%Daily2019-06-26 18:01
https://a2news.com/video/pse-keshilli-i-evropes-terhoqi-vezhguesit-nga-shqiperia/60%Daily2019-06-26 17:52
https://a2news.com/video/procedimi-ndaj-bashkiakeve-te-opozites-bardhi-qeveria-ben-presion-ne-nuk-sprapsemi/60%Daily2019-06-26 17:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-26-06-2019/60%Daily2019-06-26 16:00
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-metes-ligjet-miratojne-ngritjen-e-komisionit-hetimor/60%Daily2019-06-26 16:00
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-26-06-2019/60%Daily2019-06-26 15:47
https://a2news.com/video/vendimi-i-kie-cakaj-nuk-merremi-me-logjistike-organizatash/60%Daily2019-06-26 15:35
https://a2news.com/video/keshilli-i-europes-anulon-misionin-vezhgues-ne-zgjedhjet-e-30-qershorit/60%Daily2019-06-26 15:26
https://a2news.com/video/42-te-arrestuar-per-trafikimin-e-mbi-15-ton-droge-ne-be-kreu-i-grupit-kapet-ne-shqiperi/60%Daily2019-06-26 15:07
https://a2news.com/video/apple-blen-kompanine-e-makinave-autonome/60%Daily2019-06-26 14:42
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-26-06-2019/60%Daily2019-06-26 14:35
https://a2news.com/video/14-mije-ndermarrje-biznes-me-jashte/60%Daily2019-06-26 14:26
https://a2news.com/video/fasonistet-liste-me-kerkesa-qeverise/60%Daily2019-06-26 14:10
https://a2news.com/video/tragjedi-ne-kufirin-meksike-shba-mbytet-babai-dhe-vajza-23-muajshe/60%Daily2019-06-26 14:05
https://a2news.com/video/kriza-politike-mund-te-kete-ndikim-ne-ekonomi-nese-zgjat-pas-30-qershorit/60%Daily2019-06-26 13:37
https://a2news.com/video/nisma-kunder-30-qershorit-qe-u-be-virale/60%Daily2019-06-26 13:30
https://a2news.com/video/ditari-ora-2100-25-06-2019/60%Daily2019-06-26 12:28
https://a2news.com/video/fjalet-shqipe-qe-rrezikojme-ti-cojme-ne-ekzil/60%Daily2019-06-26 12:27
https://a2news.com/video/prite-dhe-bresheri-plumbash-video-e-atentatit-ne-durres/60%Daily2019-06-26 11:48
https://a2news.com/video/vokshi-rama-manja-e-ahmetaj-te-futen-ne-listen-e-zeze-nga-ambasadat/60%Daily2019-06-26 10:05
https://a2news.com/video/brahimllari-rama-nxit-dhune-te-zgjase-agonine-e-tij/60%Daily2019-06-26 10:04
https://a2news.com/video/mustafaj-me-shqeteson-1-korriku-jo-30-qershori/60%Daily2019-06-26 09:57
https://a2news.com/video/i-gjithe-pushteti-buron-nga-populli-por-ku-shkon/60%Daily2019-06-26 22:41
https://a2news.com/video/basha-thirrje-qytetareve-braktisni-kutite-e-votimit-30-qershori-jo-dite-zgjedhjesh/60%Daily2019-06-26 08:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-25-06-2019/60%Daily2019-06-25 21:22
https://a2news.com/video/30-qershori-nuk-eshte-ushtrim-demokracie-biba-shpjegon-arsyen-pse-duhen-bere-zgjedhjet/60%Daily2019-06-25 20:50
https://a2news.com/video/bylykbashi-socialistet-vetem-mund-te-propozojne-shkarkimin-e-metes/60%Daily2019-06-25 19:53
https://a2news.com/video/katastrofe-humanitare-ne-veri-haradinaj-akuzon-serbet-skenar-i-planifikuar-kemi-deshmi/60%Daily2019-06-25 18:59
https://a2news.com/video/zgjedhjet-e-30-qershorit-kqz-i-beson-numerimin-ps-se-dhe-shoqerise-civile/60%Daily2019-06-25 18:37
https://a2news.com/video/rama-ironi-me-presidentin-dhe-opoziten-ilir-meta-i-ka-zene-vendin-nard-ndokes/60%Daily2019-06-25 16:01
https://a2news.com/video/okb-te-pasurit-mbrohen-nga-uria-dhe-i-nxehti-te-varferit-jo/60%Daily2019-06-25 15:45
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-25-06-2019/60%Daily2019-06-25 15:02
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-25-06-2019/60%Daily2019-06-25 15:01
https://a2news.com/video/buxheti-i-familjeve-shqiptare-shkon-per-ushqim/60%Daily2019-06-25 14:56
https://a2news.com/video/historia-e-artit-shqiptar-ne-kendveshtrimin-e-ermir-hoxhes/60%Daily2019-06-25 15:05
https://a2news.com/video/si-po-perdoren-parate-e-fushates-zgjedhore/60%Daily2019-06-25 14:13
https://a2news.com/video/iluzionet-optike-qe-nuk-kane-dale-asnjehere-nga-moda/60%Daily2019-06-25 13:54
https://a2news.com/video/dita-jone-25-06-2019/60%Daily2019-06-25 13:49
https://a2news.com/video/a-mund-te-realizohen-zgjedhjet-e-30-qershorit-flasin-ekspertet/60%Daily2019-06-25 13:48
https://a2news.com/video/ndryshimi-i-kodit-penal-opozita-ne-parlament-ende-asnje-negociate-me-ne/60%Daily2019-06-25 13:39
https://a2news.com/video/zjarri-perfshin-nje-plazh-te-sicilise-digjen-41-makina/60%Daily2019-06-25 13:28
https://a2news.com/video/130-mjeke-e-infermiere-ne-gatishmeri-te-pushuesve/60%Daily2019-06-25 13:16
https://a2news.com/video/30-qershori-paloka-pervec-administrates-se-kercenuar-askush-nuk-voton/60%Daily2019-06-25 12:54
https://a2news.com/video/peza-shba-paralajmeroi-opoziten-te-nderprese-dhunen/60%Daily2019-06-25 12:54
https://a2news.com/video/vrasesi-i-heshtur-pushton-kete-jave-europen/60%Daily2019-06-25 12:59
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-25-06-2019/60%Daily2019-06-25 12:28
https://a2news.com/video/reja-rrefen-shqiperine-shanset-drejt-euro-2020-dhe-gabimi-i-panuccit/60%Daily2019-06-25 12:20
https://a2news.com/video/fondet-e-fushates-partia-socialiste-arketon-40-milione-leke/60%Daily2019-06-25 09:34
https://a2news.com/video/ps-drejt-30-qershorit-opozita-kembengul-per-largimin-e-rames/60%Daily2019-06-25 09:06
https://a2news.com/video/kolegji-zgjedhor-nje-vendimmarrje-ne-kulmin-e-perplasjes-institucionale/60%Daily2019-06-25 09:37
https://a2news.com/video/arineta-mula-ne-catine-e-botes/60%Daily2019-06-25 08:53
https://a2news.com/video/ministrja-shahini-ne-dita-jone-nga-pergjimet-te-matura-shteterore/60%Daily2019-06-25 08:14
https://a2news.com/video/mbron-dakon-ne-durres-rama-mundi-saliun-u-dashka-te-bleje-vota-kunder-lulit/60%Daily2019-06-25 08:08
https://a2news.com/video/basha-per-30-qershorin-plani-i-rames-per-lufte-mes-shqiptareve-do-te-deshtoje/60%Daily2019-06-25 08:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-2100-24-06-2019/60%Daily2019-06-25 08:02
https://a2news.com/video/meta-vendimi-i-kolegjit-truk-procedurial-ligjerisht-zgjedhje-nuk-ka-2/60%Daily2019-06-25 08:01
https://a2news.com/video/meta-vendimi-i-kolegjit-truk-procedurial-ligjerisht-zgjedhje-nuk-ka/60%Daily2019-06-25 07:39
https://a2news.com/video/meta-ne-presidence-deri-ne-vitin-2022-nga-ketu-ringrihet-republika/60%Daily2019-06-25 06:44
https://a2news.com/video/raporti-i-be-se-per-azilin-bie-numri-i-kerkesave-por-shqiptaret-vijojne-te-largohen/60%Daily2019-06-24 20:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-24-06-2019/60%Daily2019-06-24 20:22
https://a2news.com/video/kume-kolegji-zgjedhor-nuk-merr-vendime-mbi-kushtetutshmerine-e-nje-akti/60%Daily2019-06-24 18:57
https://a2news.com/video/opozita-nuk-njeh-30-qershorin-shehi-perballje-ne-cdo-cep-te-vendit/60%Daily2019-06-24 17:34
https://a2news.com/video/kolegji-zgjedhor-le-ne-fuqi-30-qershorin/60%Daily2019-06-24 17:25
https://a2news.com/video/qendra-e-solidaritetit-ndertesat-e-braktisura-prej-vitesh-qe-do-te-rijetezohen/60%Daily2019-06-24 16:16
https://a2news.com/video/zgjedhjet-e-30-qershorit-policia-angazhon-10-mije-efektive-per-procesin/60%Daily2019-06-24 14:53
https://a2news.com/video/kuvendi-tjeter-hap-drejt-shkarkimit-te-presidentit/60%Daily2019-06-24 14:47
https://a2news.com/video/bashkite-ne-borxhe-para-zgjedhjeve-a2-business-24-06-219/60%Daily2019-07-26 14:16
https://a2news.com/video/zgjedhjet-vendore-ne-prag-bashkite-zhyten-ne-borxhe/60%Daily2019-06-24 14:12
https://a2news.com/video/lufta-tregtare-me-shba-ne-kina-jep-sinjal-pozitiv-bisedimet-po-perparojne/60%Daily2019-06-24 14:08
https://a2news.com/video/bypass-i-i-tepelenes-punime-dhe-trafik-gjate-veres/60%Daily2019-06-24 14:06
https://a2news.com/video/veliaj-tregon-se-ku-do-te-ndertohen-kopshtet-dhe-cerdhet-e-reja-ne-tirane/60%Daily2019-06-24 14:04
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-24-06-2019/60%Daily2019-06-24 13:54
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-24-06-2019/60%Daily2019-06-24 13:51
https://a2news.com/video/rojet-bregdetare-mungojne-ne-90-te-plazheve-te-vlores/60%Daily2019-06-24 13:49
https://a2news.com/video/dita-jone-24-06-2019/60%Daily2019-06-24 13:11
https://a2news.com/video/vendimi-i-kolegjit-zgjedhor-ermonela-felaj-vula-e-fundit-qe-rrezon-zhdekretimin-e-metes/60%Daily2019-06-24 13:05
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-24-06-2019/60%Daily2019-06-24 11:35
https://a2news.com/video/30-qershori-ekuacion-i-zgjidhur-apo-te-panjohurat-jane-shtuar/60%Daily2019-06-24 09:17
https://a2news.com/video/sfidat-e-komunitetit-egjiptian-ne-shqiperi/60%Daily2019-06-24 09:13
https://a2news.com/video/paguaj-gjithcka-me-whatsapp-apo-messenger/60%Daily2019-06-24 09:05
https://a2news.com/video/haklaj-protesta-e-21-qershorit-tregoi-maturine-e-opozites/60%Daily2019-06-24 08:59
https://a2news.com/video/temperaturat-perveluese-mbyllin-qershorin-e-hapin-korrikun/60%Daily2019-06-24 08:51
https://a2news.com/video/revolucion-ne-volejboll-kombetarja-e-femrave-me-projekt-4-vjecar-dhe-trajner-te-ri/60%Daily2019-06-23 14:39
https://a2news.com/video/mes-autorit-dhe-perkthyesit-nje-histori-dashurie-dhe-hakmarrjeje-nga-kleo-lati/60%Daily2019-06-23 13:59
https://a2news.com/video/java-drejt-30-qershorit-kolegji-zgjedhor-vendos-per-dekretin-e-metes/60%Daily2019-06-23 10:34
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-patozi-ishte-epilogu-i-nje-marrezie-politike/60%Daily2019-06-22 17:46
https://a2news.com/video/30-qershorin-e-thote-greqisht-rama-me-eshte-bere-fiksim-do-ta-mesoj-ne-te-gjitha-gjuhet-e-botes/60%Daily2019-06-22 17:17
https://a2news.com/video/kqz-shtyn-vendimin-per-grupet-e-numerimit-te-votave/60%Daily2019-06-22 14:18
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-21-06-2019/60%Daily2019-06-22 14:08
https://a2news.com/video/veliaj-per-protesten-e-opozites-nderhyrja-e-shba-dhe-be-shmangu-incidentet-ne-21-qershor/60%Daily2019-06-22 12:49
https://a2news.com/video/protesta-me-e-qete-e-opozites-basha-shton-kushtet-30-qershori-varri-politik-i-rames/60%Daily2019-06-22 08:50
https://a2news.com/video/rikthimi-i-metes-ne-lsi-kryemadhi-te-futet-ne-gare/60%Daily2019-06-21 18:50
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-21-06-2019/60%Daily2019-06-21 18:44
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-21-06-2019/60%Daily2019-06-21 16:26
https://a2news.com/video/cilat-jane-akset-rrugore-me-problematike-gjate-veres/60%Daily2019-06-21 15:27
https://a2news.com/video/solstici-veror-mijera-vete-grumbullohen-ne-stonehenge/60%Daily2019-06-21 15:11
https://a2news.com/video/gurakuqi-rama-dje-provokues-ka-persekutuar-shkodren-6-vjet/60%Daily2019-06-21 14:33
https://a2news.com/video/dita-jone-21-06-2019/60%Daily2019-06-21 12:57
https://a2news.com/video/opozita-rikthehet-te-kryeministria-me-proteste-kombetare/60%Daily2019-06-21 12:42
https://a2news.com/video/shalsi-i-ashper-me-opoziten-ka-mbetur-ne-dore-te-kalamajve/60%Daily2019-06-21 12:38
https://a2news.com/video/presidenti-i-ri-i-ke-se-lideret-nuk-bien-dakord-macron-kunder-weberit/60%Daily2019-06-21 12:30
https://a2news.com/video/shkoder-ademi-perplaset-me-policine-jane-nen-presion-por-familjet-e-tyre-mund-te-flene-te-qeta/60%Daily2019-06-21 12:26
https://a2news.com/video/delegacioni-nderkombetar-i-gazetareve-liria-e-medias-ne-shqiperi-eshte-perkeqesuar/60%Daily2019-06-21 12:09
https://a2news.com/video/zhdekretimi-i-dates-se-zgjedhjeve-rama-meta-beri-gabim-fatal-eshte-njeri-me-hene/60%Daily2019-06-21 12:08
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-21-06-2019/60%Daily2019-06-21 11:44
https://a2news.com/video/avionet-elektrike-e-ardhmja-e-transportit-ajror/60%Daily2019-06-21 11:37
https://a2news.com/video/analisti-nuk-ka-impenjim-te-nderkombetareve-per-30-qershorin-jemi-ne-dore-te-gravitetit/60%Daily2019-06-21 10:33
https://a2news.com/video/pergjimet-deputetet-e-ps-askush-mos-te-mbrohet-nga-hetimi/60%Daily2019-06-21 09:52
https://a2news.com/video/titujt-e-rinj-ne-shqip-nga-tirana-ne-panairin-e-librit-ne-prishtine/60%Daily2019-06-21 08:43
https://a2news.com/video/donald-trump-nis-zyrtarisht-fushaten-zgjedhore/60%Daily2019-06-21 08:28
https://a2news.com/video/trump-urdheroi-sulme-ushtarake-ndaj-iranit-por-me-pas-u-terhoq/60%Daily2019-06-21 08:25
https://a2news.com/video/loer-kume-fiton-cmimin-kadare-2019/60%Daily2019-06-21 08:22
https://a2news.com/video/kodra-sa-me-shume-afrohet-30-qershori-rritet-tensioni-ne-vend/60%Daily2019-06-21 08:17
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-20-06-2019/60%Daily2019-06-21 06:45
https://a2news.com/video/xhacka-procedurat-per-shkarkimin-e-presidentit-mund-te-mbyllen-javen-tjeter/60%Daily2019-06-21 07:53
https://a2news.com/video/dita-jone-20-06-2019/60%Daily2019-06-20 19:48
https://a2news.com/video/rama-nderpret-ne-mes-fjalimin-e-tij-ne-shkoder-per-shkak-te-ezanit/60%Daily2019-06-20 18:45
https://a2news.com/video/tension-ne-shkoder-mbeshtetesit-e-pd-presin-ramen-me-protesta/60%Daily2019-06-20 17:07
https://a2news.com/video/shembulli-i-keq-i-prinderve-sherr-ne-ndeshjen-e-femijeve/60%Daily2019-06-20 16:44
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-20-06-2019/60%Daily2019-06-20 16:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-20-06-2019/60%Daily2019-06-20 16:13
https://a2news.com/video/blindohet-shkodra-ps-dhe-pd-miting-ne-te-njejten-kohe/60%Daily2019-06-20 16:08
https://a2news.com/video/ps-ja-miting-opozita-proteste-ne-te-njejten-ore-mobilizohet-policia-ne-shkoder/60%Daily2019-06-20 15:04
https://a2news.com/video/ps-miting-ne-shkoder-ademi-per-a2-cnn-aktiviteti-eshte-i-paligjshem/60%Daily2019-06-20 14:58
https://a2news.com/video/bashkite-ne-flake-cfare-ndodh-me-turizmin/60%Daily2019-06-20 14:57
https://a2news.com/video/diplomati-austriak-sistemi-nuk-po-funksionon-eshte-edhe-faji-juaj/60%Daily2019-06-20 14:03
https://a2news.com/video/pushimet-verore-shqiptaret-zgjedhin-atdheun/60%Daily2019-06-20 13:16
https://a2news.com/video/vasili-per-pergjimet-vulgaritet-qe-ka-tronditur-edhe-shqiptarin-me-indiferent/60%Daily2019-06-20 12:43
https://a2news.com/video/india-do-te-kaloje-kinen-si-vendi-me-i-populluar-ne-glob/60%Daily2019-06-20 12:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-20-06-2019/60%Daily2019-06-20 11:57
https://a2news.com/video/pas-pergjimeve-te-bild-kush-mban-pergjegjesi/60%Daily2019-06-20 11:16
https://a2news.com/video/a-do-te-kete-nje-97-tjeter-ne-shqiperi-salianji-paralajmeron-vendi-fuci-baruti/60%Daily2019-06-20 10:16
https://a2news.com/video/situata-ne-kzaz-a-do-te-kete-zgjedhje/60%Daily2019-06-20 09:35
https://a2news.com/video/politikani-shqiptar-i-londres-te-gjithe-anetaret-e-ps-se-qe-permenden-ne-pergjime-duhen-pezulluar/60%Daily2019-06-20 09:03
https://a2news.com/video/pergjimet-e-bild-perfshijne-edhe-messin-e-partise-socialiste/60%Daily2019-06-20 09:01
https://a2news.com/video/policia-lufte-me-gaz-lotsjelles-me-protestuesit-ne-kavaje/60%Daily2019-06-20 08:55
https://a2news.com/video/30-qershori-po-vjen-a-pritet-terheqje-e-dikujt/60%Daily2019-06-20 08:44
https://a2news.com/video/30-qershori-po-vjen-ps-ashperson-ndeshkimet-ne-kodin-penal/60%Daily2019-06-20 08:12
https://a2news.com/video/ku-duan-te-pushojne-shqiptaret/60%Daily2019-06-20 08:09
https://a2news.com/video/carla-bruni-sjell-prekjen-franceze-ne-butrint/60%Daily2019-06-20 07:26
https://a2news.com/video/gure-dhe-gaz-lotsjelles-perplasje-te-ashpra-ne-kavaje/60%Daily2019-06-19 21:12
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-19-06-2019/60%Daily2019-06-19 21:11
https://a2news.com/video/perleshje-ne-kavaje-tentohet-heqja-e-kzaz-nga-shkolla-3-deshmoret-2/60%Daily2019-06-19 19:24
https://a2news.com/video/perleshje-ne-kavaje-tentohet-heqja-e-kzaz-nga-shkolla-3-deshmoret/60%Daily2019-06-19 18:20
https://a2news.com/video/basha-ne-prokurori-jam-ketu-per-skandalet-e-publikuara-nga-bild-asnje-prove-kunder-meje/60%Daily2019-06-19 14:53
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-presidentit-balla-ka-marre-atributet-e-kuvendit-gjoni-shtyjeni-per-pas-zgjedhjeve/60%Daily2019-06-19 14:51
https://a2news.com/video/lleshaj-do-te-shkrijme-disa-struktura-te-policive-bashkiake-u-kthyen-ne-rrezik-publik/60%Daily2019-06-19 14:50
https://a2news.com/video/cfare-po-e-rrezon-euron-a-eshte-ky-fundi/60%Daily2019-06-19 17:59
https://a2news.com/video/fmn-taksa-100-rriti-cmimet-ne-kosove/60%Daily2019-06-19 14:12
https://a2news.com/video/euro-ne-pikiate-ne-nivelin-me-te-ulet-te-11-viteve/60%Daily2019-06-19 14:08
https://a2news.com/video/dita-jone-19-06-2019/60%Daily2019-06-19 13:52
https://a2news.com/video/mos-hezitoni-te-perdorni-fjale-shqipe-ngurroni-te-perdorni-fjale-te-huaja/60%Daily2019-06-19 13:45
https://a2news.com/video/shqiptaret-i-vaksinojne-femijet-por-jane-mosbesues/60%Daily2019-06-19 13:27
https://a2news.com/video/pagesat-e-bizneseve-ne-2021-te-gjitha-ne-rruge-elektronike/60%Daily2019-06-19 12:49
https://a2news.com/video/perplasjet-neper-kzaz-manastirliu-ata-protestues-nuk-perfaqesojne-popullin/60%Daily2019-06-19 12:47
https://a2news.com/video/dule-parlament-ilegjitim-nuk-mund-te-shkarkoje-presidentin/60%Daily2019-06-19 12:45
https://a2news.com/video/krimi-zgjedhor-penalizohet-me-10-vite-izolim/60%Daily2019-06-19 12:27
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-19-06-2019/60%Daily2019-06-19 12:15
https://a2news.com/video/sulmohet-kzaz-ne-kamez/60%Daily2019-06-19 11:50
https://a2news.com/video/perplasjet-ne-kzaz-rama-perpjekje-te-deshperuara/60%Daily2019-06-19 11:33
https://a2news.com/video/perplasja-e-demokrateve-me-policine-ne-bashkite-e-opozites-pa-koment/60%Daily2019-06-19 11:16
https://a2news.com/video/raporti-i-unhcr-70-milione-te-shperngulur-nga-lufterat-ne-bote/60%Daily2019-06-19 10:59
https://a2news.com/video/sulmet-ndaj-kzaz-ve-17-persona-te-arrestuar-ne-shkoder-dhe-tropoje/60%Daily2019-06-19 09:19
https://a2news.com/video/bumci-cfare-zgjedhjesh-mund-te-kete-pas-pergjimeve-te-publikuara/60%Daily2019-06-19 09:17
https://a2news.com/video/pergjimet-gogu-qytetaret-le-ta-ndeshkojne-ps-ne-duke-mos-e-votuar/60%Daily2019-06-19 08:24
https://a2news.com/video/cfare-po-rrezikon-shqiperia-me-30-qershor/60%Daily2019-06-19 08:03
https://a2news.com/video/shkoder-kzaz-se-nr-3-i-vihet-zjarri/60%Daily2019-06-19 07:58
https://a2news.com/video/gjoni-djegia-e-shkolles-ne-shkoder-e-papranueshme/60%Daily2019-06-19 07:55
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-18-06-2019/60%Daily2019-06-18 21:22
https://a2news.com/video/serish-perplasje-ne-shkoder-thyhet-dera-ku-eshte-vendosur-kzaz/60%Daily2019-06-18 18:38
https://a2news.com/video/shtyhet-per-ne-tetor-vendimi-per-hapjen-e-negociatave/60%Daily2019-06-18 17:57
https://a2news.com/video/konflikti-per-kzaz-ne-ne-tropoje-kryetari-i-bashkise-forcat-speciale-po-ushtrojne-terror/60%Daily2019-06-18 17:56
https://a2news.com/video/dita-jone-18-06-2019/60%Daily2019-06-18 17:54
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-18-06-2019/60%Daily2019-06-18 21:21
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-18-06-2019/60%Daily2019-06-18 16:47
https://a2news.com/video/ekonomia-shqiptare-e-varur-nga-te-ardhurat-e-emigranteve/60%Daily2019-06-18 14:44
https://a2news.com/video/milot-balldren-kuvendi-miraton-kontraten-ppp/60%Daily2019-06-18 13:30
https://a2news.com/video/bashkite-dhe-qeveria-keq-me-mbledhjen-e-taksave/60%Daily2019-06-18 13:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-18-06-2019/60%Daily2019-06-18 12:38
https://a2news.com/video/mediu-edi-rama-orkestrues-i-manipulimit-te-zgjedhjeve/60%Daily2019-06-18 12:21
https://a2news.com/video/tension-ne-tropoje-thyhet-me-force-dera-e-kzaz-se/60%Daily2019-06-18 12:02
https://a2news.com/video/elbasan-momenti-kur-zjarrfikesit-shpetojne-vajzen-8-vjecare-nga-pallati-ne-flake/60%Daily2019-06-18 11:23
https://a2news.com/video/rama-ik-edhe-ne-londer-dega-e-pd-se-pret-me-proteste-kryeministrin/60%Daily2019-06-18 11:12
https://a2news.com/video/nuk-degjoj-nuk-shikoj-nuk-flas-ne-teatrin-eksperimental/60%Daily2019-06-18 10:50
https://a2news.com/video/26-e-familjeve-shqiptare-te-varura-nga-remitancat/60%Daily2019-06-18 10:00
https://a2news.com/video/tensionet-shba-iran-pentagoni-1000-trupa-shtese-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2019-06-18 09:51
https://a2news.com/video/basha-tragjike-kur-mesuesit-kthehen-nga-edukatore-ne-hajdute-votash/60%Daily2019-06-18 09:50
https://a2news.com/video/kriza-politike-si-pasqyre-e-dosjeve-hetimore-te-durresit-dhe-dibres/60%Daily2019-06-18 09:16
https://a2news.com/video/bild-zbardh-dosjen-publikohet-telefonata-e-pergjuar-e-edi-rames/60%Daily2019-06-18 08:57
https://a2news.com/video/a2-cnn-tani-edhe-ne-aplikacion-per-celulare/60%Daily2019-06-18 08:52
https://a2news.com/video/ish-anetari-i-kqz-zgjedhjet-e-vitit-2017-kane-qene-me-te-keqijat/60%Daily2019-06-18 08:40
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-17-06-2019/60%Daily2019-06-17 20:38
https://a2news.com/video/audiopergjimet-shitblerja-e-votes-dhe-kercenimet-me-vendin-e-punes/60%Daily2019-06-17 18:07
https://a2news.com/video/bild-ne-pergjime-gjiknuri-ndreu-e-gaci/60%Daily2019-06-17 17:36
https://a2news.com/video/dosja-184-bild-publikon-telefonaten-e-pergjuar-te-edi-rames/60%Daily2019-06-17 17:34
https://a2news.com/video/jo-vetem-energjia-edhe-eksportet-ne-krize/60%Daily2019-06-17 16:24
https://a2news.com/video/bien-eksportet-kriza-shtrihet-pertej-energjise/60%Daily2019-06-18 07:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-17-06-2019/60%Daily2019-06-17 15:31
https://a2news.com/video/mesuesi-me-drejtorin-e-ministrise-se-brendshme-ai-personi-do-200-mije-leke-ka-kater-vota/60%Daily2019-06-17 14:47
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-17-06-2019/60%Daily2019-06-17 14:28
https://a2news.com/video/pergjimet-e-bild-pjerin-ndreu-te-deklaroje-voten-hapur-ose-te-gjeje-vend-e-te-futet/60%Daily2019-06-17 14:01
https://a2news.com/video/dita-jone-17-06-2019/60%Daily2019-06-17 13:59
https://a2news.com/video/kandidati-i-bindjes-demokratike-per-tiranen-askush-smund-te-ndaloje-popullin-te-votoje/60%Daily2019-06-17 12:48
https://a2news.com/video/belgjike-dhe-itali-kapen-dy-bandat-e-shqiptareve-per-klandestine-dhe-droge/60%Daily2019-06-17 12:47
https://a2news.com/video/sekuestrohen-rreth-1-5-mln-euro-pasuri-ne-pronesi-te-admir-muratajt-dhe-familjareve-te-tij/60%Daily2019-06-17 12:39
https://a2news.com/video/basha-ne-rrezik-lleshaj-i-pergjigjet-partise-demokratike/60%Daily2019-06-17 12:27
https://a2news.com/video/perplasje-fizike-ne-shkoder-pd-nuk-lejon-futjen-e-anetareve-te-kzaz/60%Daily2019-06-17 11:52
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-17-06-2019/60%Daily2019-06-17 11:46
https://a2news.com/video/dritan-shano-qeveria-transitore-pa-ramen-eshte-zgjidhje-shqiperia-ka-nevoje-per-qetesi/60%Daily2019-06-17 10:23
https://a2news.com/video/arsimi-profesional-dhe-projekti-i-nje-qendre-te-re-solidariteti/60%Daily2019-06-17 09:43
https://a2news.com/video/progresi-i-teknologjise-po-shkurton-vendet-e-punes/60%Daily2019-06-17 09:28
https://a2news.com/video/risite-e-kesaj-jave-ne-politiken-vendase/60%Daily2019-06-17 09:18
https://a2news.com/video/lobimi-ne-shba-basha-nuk-paraqitet-ne-prokurori/60%Daily2019-06-17 09:06
https://a2news.com/video/ralf-gjoni-shtyrja-e-zgjedhjeve-ka-perkeqesuar-krizen-do-perbente-precedent-ne-rajon/60%Daily2019-06-17 08:53
https://a2news.com/video/protestuesit-qe-shoqerojne-ramen-nga-bllokimi-i-rruges-ne-korce-tek-vendimi-i-gjykates-se-elbasanit/60%Daily2019-06-16 17:24
https://a2news.com/video/ktheheshin-nga-festa-e-ditelindjes-shpejtesia-u-merr-jeten-3-anetareve-te-nje-familjeje/60%Daily2019-06-16 14:20
https://a2news.com/video/shitjet-e-romanit-dalin-pertej-parashikimeve-kongoli-vleresohet-ne-prishtine/60%Daily2019-06-16 13:51
https://a2news.com/video/veliaj-30-qershori-referendum-opozita-protesta-me-iphone-8/60%Daily2019-06-16 13:06
https://a2news.com/video/aksident-tragjik-ne-tirane-3-viktima/60%Daily2019-06-16 11:13
https://a2news.com/video/flaket-shkrumbojne-nje-automjet-ne-vlore-levan/60%Daily2019-06-15 19:26
https://a2news.com/video/zbatimi-i-dekretit-te-presidentit-ademi-asnje-kercenim-nuk-na-ndal/60%Daily2019-06-15 16:50
https://a2news.com/video/kryeministri-ne-fushate-elektorale-keqardhje-qe-pd-lsi-nuk-hyri-ne-zgjedhje/60%Daily2019-06-15 16:49
https://a2news.com/video/serish-bllokim-rruge-mbeshtetes-te-opozites-ne-korce-stop-kalimit-te-rames/60%Daily2019-06-15 16:16
https://a2news.com/video/fatkeqesite-natyrore-qeveria-me-projektligj-te-ri-per-reduktimin-e-rreziqeve/60%Daily2019-06-15 15:13
https://a2news.com/video/rashica-vs-xhaka-prishtina-behet-gati-per-spektaklin/60%Daily2019-06-15 15:07
https://a2news.com/video/bardhi-qytetareve-bashke-para-kryeministrise-ne-21-qershor/60%Daily2019-06-15 14:47
https://a2news.com/video/kush-firmosi-shkarkimin-e-metes-zbardhen-emrat-e-deputeteve-te-ps/60%Daily2019-06-15 14:33
https://a2news.com/video/kriza-politike-palet-ne-matje-force-thellojne-me-tej-ndasite-ne-qendrime/60%Daily2019-06-15 14:32
https://a2news.com/video/grabitja-e-rinasit-ne-pranga-nje-tjeter-i-dyshuar/60%Daily2019-06-15 13:44
https://a2news.com/video/vrasja-e-kreut-te-njesise-kote-arrest-me-burg-per-3-te-arrestuarit/60%Daily2019-06-15 11:18
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-14-06-2019/60%Daily2019-06-14 20:58
https://a2news.com/video/kur-do-behen-zgjedhjet-meta-kerkon-date-opozita-shmanget/60%Daily2019-06-14 17:51
https://a2news.com/video/elbasan-zbardhen-3-ngjarje-te-vjetra-kriminale/60%Daily2019-06-14 17:42
https://a2news.com/video/sondazhi-i-te-rinjve-per-politiken-71-duan-te-ikin-nga-shqiperia-nuk-kane-besim-te-politika/60%Daily2019-06-14 15:07
https://a2news.com/video/meta-dekreti-ne-fuqi-mos-provokoni-destabilitet/60%Daily2019-06-14 14:55
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-14-06-2019/60%Daily2019-06-14 14:52
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-14-06-2019/60%Daily2019-06-14 14:51
https://a2news.com/video/investimet-e-huaja-sa-atraktive-eshte-shqiperia/60%Daily2019-06-14 14:50
https://a2news.com/video/shperndarja-e-parlamentit-presidenti-pyet-ne-kqz-per-numrin-e-deputeteve/60%Daily2019-06-14 14:40
https://a2news.com/video/kqz-con-kutite-e-votimit-ne-kukes-bashkia-lironi-ambientet-e-kzaz/60%Daily2019-06-14 14:22
https://a2news.com/video/deri-ku-do-te-shkojne-rama-basha-dhe-meta/60%Daily2019-06-14 13:33
https://a2news.com/video/a-mund-ta-shperndaje-presidenti-kuvendin-gjata-parlamenti-tashme-ka-rene/60%Daily2019-06-14 13:29
https://a2news.com/video/rezoluta-kaloi-por-a-do-ta-shkarkoje-ps-presidentin/60%Daily2019-06-14 13:26
https://a2news.com/video/basha-i-pandehur-rama-eshte-pastrim-parash-nese-pd-e-mban-ne-ok-jemi/60%Daily2019-06-14 13:18
https://a2news.com/video/kodra-meta-beri-gjene-e-duhur-forcat-politike-mund-te-dialogojne/60%Daily2019-06-14 13:11
https://a2news.com/video/klosi-30-qershori-mund-ta-shkrije-perfundimisht-partine-demokratike/60%Daily2019-06-14 13:04
https://a2news.com/video/dita-jone-14-06-2019/60%Daily2019-06-14 13:00
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-14-06-2019/60%Daily2019-06-14 12:57
https://a2news.com/video/konflikt-politik-dhe-institucional-deri-ku-do-shkojne-rama-basha-dhe-meta/60%Daily2019-06-14 12:55
https://a2news.com/video/kalimet-nga-greqia-mbi-500-emigrante-te-ndaluar-qe-nga-janari/60%Daily2019-06-14 12:21
https://a2news.com/video/i-nxehti-afrikan-perfshin-territorin-e-vendit/60%Daily2019-06-14 10:51
https://a2news.com/video/nis-gara-per-pasuesin-e-may/60%Daily2019-06-14 10:43
https://a2news.com/video/kreu-i-apelit-administrativ-denoncohet-nga-koleget/60%Daily2019-06-13 21:22
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-13-06-2019/60%Daily2019-06-13 20:23
https://a2news.com/video/seanca-per-meten-tela-me-gjemba-dhe-ndalim-qarkullimi-per-qytetaret-2/60%Daily2019-06-13 19:12
https://a2news.com/video/forumi-i-kartes-nderkombetare-te-energjise-balluku-prioritet-diversifikimi/60%Daily2019-06-13 17:43
https://a2news.com/video/bursa-shqiptare-alse-zhvillim-i-pritur-per-ekonomine/60%Daily2019-06-13 15:32
https://a2news.com/video/ekonomia-turke-del-nga-recesioni/60%Daily2019-06-13 15:28
https://a2news.com/video/sigal-uniqa-group-austria-kompania-me-e-madhe-e-sigurimeve-feston-20-vjetorin/60%Daily2019-06-13 15:22
https://a2news.com/video/bursa-alse-2-5-miliarde-leke-transaksione-ne-2018-n/60%Daily2019-06-13 14:28
https://a2news.com/video/cdo-efektiv-policie-do-ti-nenshtrohet-testit-psikologjik/60%Daily2019-06-13 13:49
https://a2news.com/video/oketa-krahason-zgjedhjet-me-ndeshjen-serbi-shqiperi-nuk-luhet-me-keto-kushte/60%Daily2019-06-13 13:19
https://a2news.com/video/dita-jone-13-06-2019/60%Daily2019-06-13 12:56
https://a2news.com/video/pd-dekreti-ankohet-vetem-ne-gjykate-kushtetuese/60%Daily2019-06-13 12:03
https://a2news.com/video/nuk-kaloi-vetting-un-vjerdha-shkarkimi-im-pasi-nuk-lirova-nga-burgu-avdylin/60%Daily2019-06-13 11:54
https://a2news.com/video/aleanca-qytetare-nis-aksionin-me-proteste-ne-rrogozhine/60%Daily2019-06-13 11:47
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-13-06-2019/60%Daily2019-06-13 11:38
https://a2news.com/video/gjoni-meta-bishe-politike-nuk-mund-te-ishte-mbi-palet/60%Daily2019-06-13 11:34
https://a2news.com/video/rama-iliri-eshte-mesuar-keq-e-shqelmon-te-miren/60%Daily2019-06-13 10:51
https://a2news.com/video/kultura-e-dobet-financiare-e-shqiptareve/60%Daily2019-06-13 09:53
https://a2news.com/video/zhbalancimi-i-tregut-con-euron-ne-pikiate/60%Daily2019-06-13 09:38
https://a2news.com/video/oficeret-ne-shkolla-mehmeti-per-sigurine-nderhyrja-duhet-te-jete-shumeplaneshe/60%Daily2019-06-13 09:34
https://a2news.com/video/oficeret-ne-shkolla-garantojne-siguri-per-nxenesit/60%Daily2019-06-13 09:27
https://a2news.com/video/qasja-e-sotme-e-nderkombetareve-ndaj-shqiptareve/60%Daily2019-06-13 09:19
https://a2news.com/video/vasili-ps-ja-rrezikon-shperberjen-per-shkak-te-edi-rames/60%Daily2019-06-13 08:55
https://a2news.com/video/711-e-te-rinjve-shqiptare-planifikojne-te-emigrojne/60%Daily2019-06-13 08:11
https://a2news.com/video/botuesit-shqiptare-prezantojne-titujt-e-rinj-te-veres/60%Daily2019-06-13 08:03
https://a2news.com/video/elbasani-sipas-kandidatit-te-vetem-llatja-eshte-bere-pune-e-mire-por-kemi-probleme-ne-infrastrukture/60%Daily2019-06-13 12:23
https://a2news.com/video/ditari-ora-19-12-06-2019/60%Daily2019-06-12 21:19
https://a2news.com/video/rama-ilir-meta-e-ka-humbur-te-drejten-per-te-qene-president/60%Daily2019-06-12 19:02
https://a2news.com/video/kpk-seance-degjimore-per-prokurorin-e-dosjes-339-1/60%Daily2019-06-12 18:10
https://a2news.com/video/deputetet-gjermane-ne-tirane-per-zgjedhjet-te-respektohet-kushtetuta/60%Daily2019-06-12 17:51
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-12-06-2019/60%Daily2019-06-12 15:25
https://a2news.com/video/clinton-ne-kosove-nderi-me-i-madh-qe-qendrova-krah-jush/60%Daily2019-06-12 15:14
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-12-06-2019/60%Daily2019-06-12 15:01
https://a2news.com/video/matura-shteterore-nxenesit-testi-i-veshtire-opozita-teza-doli/60%Daily2019-06-12 14:55
https://a2news.com/video/dita-jone-12-06-2019/60%Daily2019-06-12 14:34
https://a2news.com/video/a2-business-12-06-2019/60%Daily2019-06-12 14:33
https://a2news.com/video/brace-askush-sdo-guxoje-te-dhunoje-zgjedhjet/60%Daily2019-06-12 18:25
https://a2news.com/video/tufa-dhe-braho-nuk-pajtohen-do-te-perballen-ne-gjyq/60%Daily2019-06-12 13:54
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-12-06-2019/60%Daily2019-06-12 13:45
https://a2news.com/video/patozi-shqiperia-nuk-mund-te-rrije-peng-i-tekave-te-politikaneve/60%Daily2019-06-12 13:39
https://a2news.com/video/negociate-amerikane-ne-prishtine-rama-dhe-meta-shtrengojne-duart-para-palmer/60%Daily2019-06-12 13:24
https://a2news.com/video/presidenti-e-zhdekretoi-daten-e-zgjedhjeve-nuk-e-cdekretoi/60%Daily2019-06-12 11:05
https://a2news.com/video/i-nxehti-sapo-ka-filluar-cfare-sjell-vera-2019-per-shqiptaret/60%Daily2019-06-12 10:44
https://a2news.com/video/fitore-shprese-per-shqiperine-kosova-nuk-eshte-me-befasi/60%Daily2019-06-12 10:37
https://a2news.com/video/basha-ia-dolem-qe-te-ndalojme-procesin-fals-dhe-kriminal-te-30-qershorit/60%Daily2019-06-12 09:54
https://a2news.com/video/hajdari-meta-e-di-mire-qe-ka-shkelur-kushtetuten-ka-kaluar-kompetencat/60%Daily2019-06-12 09:47
https://a2news.com/video/ivi-kaso-rama-po-e-con-vendin-drejt-nje-puci-institucional/60%Daily2019-06-12 09:46
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-11-06-2019/60%Daily2019-06-11 21:35
https://a2news.com/video/pro-apo-kunder-ilir-metes-interpretimet-e-juristeve-per-shfuqizimin-e-dates-se-zgjedhjeve/60%Daily2019-06-11 20:13
https://a2news.com/video/i-ftuari-hapja-e-negociatave-me-be-ne-bregu-kriza-politike-e-ka-renduar-ne-menyre-katastrofike-situaten/60%Daily2019-06-11 19:35
https://a2news.com/video/dorezohen-librat-ne-perdorim-dhjetera-ore-e-goma-per-te-fshire-detyrat-e-femijeve/60%Daily2019-06-11 18:01
https://a2news.com/video/nisma-per-shkarkimin-e-presidentit-meta-presion-dhe-shantazh-ndaj-kreut-te-shtetit/60%Daily2019-06-11 17:27
https://a2news.com/video/konflikti-politik-deputetet-komentojne-luften-presidence-ps-pd/60%Daily2019-06-11 16:17
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-11-06-2019/60%Daily2019-06-11 16:17
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-11-06-2019/60%Daily2019-06-11 16:17
https://a2news.com/video/dita-jone-11-06-2019/60%Daily2019-06-11 16:16
https://a2news.com/video/siguria-rrugore-shkreli-nisme-ne-edukimin-e-brezit-te-ri-per-sinjalistiken/60%Daily2019-06-11 15:38
https://a2news.com/video/taksa-e-plastikes-beqaj-te-ulet-ne-10-leke-kg/60%Daily2019-06-11 15:37
https://a2news.com/video/projekt-rezoluta-e-ps-presidenti-ka-shkelur-paanesine-politike-dekreti-te-konsiderohet-inekzistent/60%Daily2019-06-11 15:22
https://a2news.com/video/nese-ka-amerikan-qe-do-te-monitoroje-votime-le-te-shkoje-ne-korene-e-veriut/60%Daily2019-06-11 14:58
https://a2news.com/video/energjia-guri-i-themelit-per-investimet/60%Daily2019-06-11 14:38
https://a2news.com/video/kodheli-nuk-mund-tia-ndalim-qytetareve-te-drejten-per-te-votuar/60%Daily2019-06-11 13:58
https://a2news.com/video/ps-dhe-pd-te-ndare-por-cfare-kane-ne-dore-institucionet/60%Daily2019-06-11 13:52
https://a2news.com/video/investimet-e-huaja-ne-nivele-te-larta-por-jo-nga-projektet-e-reja/60%Daily2019-06-11 11:37
https://a2news.com/video/banoret-e-fshatit-trevllazer-ne-vlore-ne-proteste-per-rruge-dhe-uje/60%Daily2019-06-11 11:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-11-06-2019/60%Daily2019-06-11 10:49
https://a2news.com/video/sa-e-dobet-eshte-kultura-financiare-ne-shqiperi/60%Daily2019-06-11 10:47
https://a2news.com/video/meta-shfuqizon-zgjedhjet-ps-shfuqizon-meten/60%Daily2019-06-11 10:37
https://a2news.com/video/aventure-e-cmendur-ne-alpet-franceze-ekuiliber-ne-800-metra-lartesi/60%Daily2019-06-11 10:07
https://a2news.com/video/anulimi-i-zgjedhjeve-hysi-argumentet-jo-kushtetues-precedent-i-rrezikshem/60%Daily2019-06-11 09:43
https://a2news.com/video/anulimi-i-30-qershorit-alibeaj-te-pritet-kushtetuesja-ose-dialog-politik/60%Daily2019-06-11 09:42
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-10-06-2019/60%Daily2019-06-10 21:42
https://a2news.com/video/temperaturat-ulen-lehte-me-e-ndjeshme-ne-lindje/60%Daily2019-06-10 19:52
https://a2news.com/video/unaza-e-re-e-tiranes-arrsh-miraton-ndryshimet-ne-projekt/60%Daily2019-06-10 18:40
https://a2news.com/video/aeroporti-i-vlores-dhe-pretendimet-e-turqve/60%Daily2019-06-10 18:20
https://a2news.com/video/tregu-i-punes-rriten-pagat-dhe-punesimi/60%Daily2019-06-10 18:11
https://a2news.com/video/procedura-e-shkarkimit-te-presidentit-nga-kerkesa-te-komisioni-hetimor-deri-ne-votim/60%Daily2019-06-10 18:04
https://a2news.com/video/kqz-e-ndare-zguri-braktis-mbledhjen-biba-dekreti-i-metes-i-pavlefshem/60%Daily2019-06-10 18:03
https://a2news.com/video/hyseni-presidenti-ka-shkelur-ne-menyre-flagrante-kushtetuten/60%Daily2019-06-10 19:00
https://a2news.com/video/kushtet-e-opozites-parlamentare-shkarkojme-meten-ne-kembim-te-reformes-zgjedhore/60%Daily2019-06-10 17:56
https://a2news.com/video/mishi-artificial-japonia-behet-gati-te-zevendesoje-kafshet/60%Daily2019-06-10 16:02
https://a2news.com/video/trafiku-drejt-bregdetit-mitat-tola-zgjidhni-rruge-alternative/60%Daily2019-06-10 16:00
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-10-06-2019/60%Daily2019-06-10 15:35
https://a2news.com/video/reportazhi-i-cnn-dezertueset-koreanoveriore-skllave-seksi-ne-kine/60%Daily2019-06-10 15:12
https://a2news.com/video/inflacioni-i-dobet-cfare-po-e-frenon-konsumin/60%Daily2019-06-10 15:09
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-10-06-2019/60%Daily2019-06-10 15:08
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-10-06-2019-2/60%Daily2019-06-10 15:06
https://a2news.com/video/dita-jone-10-06-2019/60%Daily2019-06-10 15:03
https://a2news.com/video/obeziteti-te-femijet-ministria-e-shendetesise-ndryshim-menuve-ne-kopshte/60%Daily2019-06-10 14:54
https://a2news.com/video/anuloi-zgjedhjet-meta-procesi-zgjedhor-fiktiv-dhe-farse-rrezik-real-per-tension-2/60%Daily2019-06-10 12:55
https://a2news.com/video/ps-te-enjten-nisim-procedurat-per-shkarkimin-e-presidentit/60%Daily2019-06-10 12:53
https://a2news.com/video/vendimi-i-presidentit-ambasadori-i-osbe-ceshtje-e-brendshme-e-shqiperise/60%Daily2019-06-10 12:50
https://a2news.com/video/se-shpejti-pajisjet-shtepiake-do-te-komunikojne-mes-tyre/60%Daily2019-06-10 11:41
https://a2news.com/video/frika-e-brexit-ekonomia-britanike-nen-presion/60%Daily2019-06-10 09:40
https://a2news.com/video/anuloi-zgjedhjet-meta-procesi-zgjedhor-fiktiv-dhe-farse-rrezik-real-per-tension/60%Daily2019-06-10 09:40
https://a2news.com/video/8000-vete-ne-garen-e-varkave-ne-venecia/60%Daily2019-06-10 09:31
https://a2news.com/video/krasniqi-mund-te-kemi-avancim-te-krizes-presidenti-mund-te-ndermarre-akte-ndaj-parlamentit/60%Daily2019-06-10 08:42
https://a2news.com/video/karnavalet-e-korces-ndezin-qytetin/60%Daily2019-06-09 16:41
https://a2news.com/video/thirrje-rama-ik-ne-takimin-elektoral-te-dibres-rama-i-kthen-pergjigje/60%Daily2019-06-09 15:35
https://a2news.com/video/veliaj-vijon-fushaten-zgjedhjet-me-30-qershor-e-kemi-detyrim-kushtetues/60%Daily2019-06-09 12:28
https://a2news.com/video/shfuqizimi-i-30-qershorit-rama-meta-humbi-te-drejten-te-qendroje-ne-ate-zyre/60%Daily2019-06-09 12:24
https://a2news.com/video/protestuesit-e-irrituar-para-parlamentit-bardhi-ne-seli-nuk-ka-zgjedhje/60%Daily2019-06-08 19:21
https://a2news.com/video/dashuri-pa-kushte-tifozet-kuqezi-sfidojne-vikinget/60%Daily2019-06-08 15:29
https://a2news.com/video/rama-nostalgjik-kreu-i-ps-se-kujton-kohen-e-rafting-me-ilir-meten/60%Daily2019-06-08 12:22
https://a2news.com/video/veliaj-nuk-mund-te-sulmohen-institucionet-shteterore/60%Daily2019-06-08 09:47
https://a2news.com/video/meksika-shmang-tarifat-trump-arritem-ujdi-masa-te-forta-ndaj-emigracionit/60%Daily2019-06-08 09:29
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-07-06-2019-2/60%Daily2019-06-07 19:52
https://a2news.com/video/dita-jone-07-07-2019/60%Daily2019-06-07 19:51
https://a2news.com/video/vijon-rritja-e-temperaturave-maksimumi-36-grade-celsius/60%Daily2019-06-07 19:25
https://a2news.com/video/prela-hetimi-i-vecante-i-zgjedhjeve-i-pamundur/60%Daily2019-06-07 17:49
https://a2news.com/video/ekspozita-ne-galery-70-nje-mesazh-artistik-per-ujin-ne-driten-e-fundit-te-perendimit/60%Daily2019-06-07 16:15
https://a2news.com/video/gjermani-bien-ndjeshem-prodhimi-dhe-eksportet/60%Daily2019-06-07 15:58
https://a2news.com/video/diskriminimi-ne-pune-grate-nuk-denoncojne-nga-frika/60%Daily2019-06-07 15:57
https://a2news.com/video/investitoret-e-huaj-klima-per-biznesin-e-renduar/60%Daily2019-06-07 15:54
https://a2news.com/video/pagesat-qe-hasin-investitoret-e-huaj-ne-shqiperi/60%Daily2019-06-07 15:36
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-07-06-2019-2/60%Daily2019-06-07 15:34
https://a2news.com/video/23-dite-para-zgjedhjeve-veliaj-demshperblen-155-familje-te-permbytura-ne-kohen-e-bashes/60%Daily2019-06-07 15:31
https://a2news.com/video/lufta-antikanabis-ago-ka-efektive-te-perfshire-ne-kultivim/60%Daily2019-06-07 15:08
https://a2news.com/video/protesta-dhe-zgjedhjet-rama-mbledh-ne-zyre-rucin-lleshajn-dhe-ballen/60%Daily2019-06-07 14:34
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-07-06-2019/60%Daily2019-06-07 13:48
https://a2news.com/video/projekti-i-bashkise-tirane-ne-3-vjet-30-km-korsi-per-50-mije-perdorues-te-bicikletave/60%Daily2019-06-07 12:25
https://a2news.com/video/negociatat-nuk-hapen-dhe-kriza-politike-vazhdon/60%Daily2019-06-07 12:19
https://a2news.com/video/ne-tre-vjet-askush-nuk-sinjalizoi-raste-korrupsioni/60%Daily2019-06-07 12:15
https://a2news.com/video/juan-rulfo-shkrimtari-magjik-nga-meksika/60%Daily2019-06-07 11:52
https://a2news.com/video/spaho-me-ramen-nuk-ka-dialog-ne-proteste-flasin-qytetaret/60%Daily2019-06-07 11:35
https://a2news.com/video/hapja-e-negociatave-me-shqiperine-angela-merkel-del-kunder/60%Daily2019-06-07 11:21
https://a2news.com/video/kodra-pergjimet-e-bild-ne-momentin-e-duhur-per-opoziten/60%Daily2019-06-07 11:05
https://a2news.com/video/trump-vizite-3-ditore-ne-britanine-e-madhe/60%Daily2019-06-07 07:14
https://a2news.com/video/ndoka-ka-pergjime-edhe-per-ramen-te-gradohet-kush-nxori-dosjen/60%Daily2019-06-07 06:43
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-06-06-2019/60%Daily2019-06-06 21:19
https://a2news.com/video/nard-ndokes-si-mungon-batuta-molotovi-te-jep-adrenaline/60%Daily2019-06-06 19:21
https://a2news.com/video/vettingu-nis-verifikimi-i-prokuroreve-te-spak/60%Daily2019-06-06 18:42
https://a2news.com/video/prokurori-i-shullazit-dhe-ai-i-613-kg-kokaine-dalin-para-kpk/60%Daily2019-06-06 18:39
https://a2news.com/video/kryeministri-rama-ne-cerrik-ps-me-gabime-por-prape-me-e-mira/60%Daily2019-06-06 17:37
https://a2news.com/video/publikimi-i-pergjimeve-nen-hetim-prokurore-dhe-opgj/60%Daily2019-06-06 17:33
https://a2news.com/video/bylykbashi-bild-i-ka-marre-pergjimet-nga-burime-shqiptare-por-jo-nga-opozita/60%Daily2019-06-06 16:49
https://a2news.com/video/tango-dhe-folku-argjentinas-mberrijne-ne-shqiperi-2/60%Daily2019-06-06 16:46
https://a2news.com/video/veteranet-rikrijojne-diten-e-zbarkimit-ne-normandi/60%Daily2019-06-06 15:57
https://a2news.com/video/letersia-shqipe-pertej-kufirit-autoret-shqiptare-te-malit-te-zi-perkthehen-shume-pak/60%Daily2019-06-06 15:52
https://a2news.com/video/mjeket-braktisin-shqiperine-150-largime-cdo-vit-gjermania-shteti-me-i-pelqyer/60%Daily2019-06-06 15:48
https://a2news.com/video/ilir-ndraxhi-per-a2-cnn-mandati-eshte-i-imi-nuk-i-kam-takuar-kurre-avdylajt/60%Daily2019-06-06 15:45
https://a2news.com/video/cameria-nis-perfaqesimin-nderkombetar-nga-futbolli/60%Daily2019-06-06 16:34
https://a2news.com/video/problemet-e-industrise-se-bimeve-mjekesore-3/60%Daily2019-06-06 15:20
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-06-06-2019/60%Daily2019-06-06 15:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-06-06-2019/60%Daily2019-06-06 15:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-06-06-2019/60%Daily2019-06-06 15:11
https://a2news.com/video/dita-jone-06-06-2019/60%Daily2019-06-06 13:46
https://a2news.com/video/zaev-ne-bruksel-gjermania-ka-frike-nga-deklaratat-e-rames/60%Daily2019-06-06 10:44
https://a2news.com/video/kikia-po-shkohet-drejt-sistemit-njepartiak/60%Daily2019-06-06 09:31
https://a2news.com/video/peza-per-pergjimet-e-bild-lalla-dhe-prokuroret-e-ceshtjes-cuan-dosjet-te-opozita/60%Daily2019-06-06 09:15
https://a2news.com/video/kasapi-per-bild-hetimi-i-nisur-ne-2016-duhet-te-kishte-perfunduar/60%Daily2019-06-18 08:54
https://a2news.com/video/tango-dhe-folku-argjentinas-mberrijne-ne-shqiperi/60%Daily2019-06-06 08:44
https://a2news.com/video/pergjimet-arta-marku-prokuroret-pazare-me-dosjet/60%Daily2019-06-06 08:30
https://a2news.com/video/gara-per-durresin-pikat-kryesore-te-programit-te-dy-kandidateve/60%Daily2019-06-06 13:48
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-05-06-2019/60%Daily2019-06-05 20:33
https://a2news.com/video/pergjimet-krasniqi-ne-durres-grupe-te-tjera-me-te-fuqishme-kane-emeruar-dhe-deputete/60%Daily2019-06-05 20:30
https://a2news.com/video/75-vjetori-i-d-day-lideret-perkujtojne-te-renet-e-luftes-se-dyte-boterore/60%Daily2019-06-05 19:47
https://a2news.com/video/veliaj-nis-takimet-elektorale-shqiptaret-do-refuzojne-dhunen-e-pd/60%Daily2019-06-05 18:32
https://a2news.com/video/helikopteri-i-emergjences-rrotullon-te-moshuaren-ne-ajer/60%Daily2019-06-05 16:47
https://a2news.com/video/marredhenia-e-politikes-me-ekonomine/60%Daily2019-06-05 15:46
https://a2news.com/video/cfare-ndodhi-ne-d-day-operacioni-me-i-madh-ushtarak-ne-histori/60%Daily2019-06-05 15:34
https://a2news.com/video/cakaj-largon-20-konsuj-nderi-njofton-se-50-e-pasaportave-diplomatike-do-hiqen/60%Daily2019-06-05 15:28
https://a2news.com/video/presidenti-vlereson-moikom-zeqon-me-dekoraten-kalores-i-urdhrit-te-skenderbeut/60%Daily2019-06-05 15:19
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-05-06-2019/60%Daily2019-06-05 14:56
https://a2news.com/video/studimi-ekonomia-ne-funksion-te-votes-jo-te-besimit/60%Daily2019-06-05 14:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-5-6-2019/60%Daily2019-06-05 13:51
https://a2news.com/video/dialogu-kosove-serbi-palmer-nuk-vendosim-afate-apo-vija-te-kuqe/60%Daily2019-06-05 12:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-05-06-2019/60%Daily2019-06-05 11:54
https://a2news.com/video/dita-jone-05-06-2019/60%Daily2019-06-05 11:46
https://a2news.com/video/shqipja-eshte-nje-gjuhe-e-paperseritshme-jo-unikale-duhet-ta-shpetojme/60%Daily2019-06-05 11:28
https://a2news.com/video/pergjimet-ne-bild-bashkepunimi-i-kryebashkiakut-dako-me-avdylajt-per-blerje-votash/60%Daily2019-06-05 11:26
https://a2news.com/video/pergjimet-e-bild-vasili-shteti-u-eshte-shitur-krimineleve/60%Daily2019-06-05 10:25
https://a2news.com/video/avdylaj-per-zgjedhjet-duhet-ti-japim-nje-10-0-qe-edhe-ai-vete-te-habitet/60%Daily2019-06-05 09:28
https://a2news.com/video/ose-te-na-japin-votat-ose-ke-shpia-biseda-e-avdylajt-me-pergjegjesin-e-ujesjellesit/60%Daily2019-06-05 10:12
https://a2news.com/video/kriza-politike-dhe-rruga-drejt-be-se-pritshmerite-realiste-te-shqiperise-per-vitin-2019/60%Daily2019-06-05 08:36
https://a2news.com/video/brace-nuk-jam-dakord-me-letrat-e-rames-per-bashen/60%Daily2019-06-05 07:50
https://a2news.com/video/a-gezojme-apo-xhelozojme-per-njeri-tjetrin/60%Daily2019-06-05 07:18
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-04-06-2019/60%Daily2019-06-04 20:27
https://a2news.com/video/hoxholli-ne-shqiperi-ka-racizem-islamofob/60%Daily2019-06-04 19:21
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-04-06-2019/60%Daily2019-06-04 15:04
https://a2news.com/video/homazhe-per-parodistin-e-vlores-muhamet-liko-percillet-ne-banesen-e-fundit/60%Daily2019-06-04 15:02
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-04-06-2019/60%Daily2019-06-04 14:56
https://a2news.com/video/dita-jone-04-06-2019/60%Daily2019-06-04 14:38
https://a2news.com/video/flasin-cikalleshi-e-ajeti-na-ka-munguar-atmosfera-e-mire-tani-shenojme-me-shume/60%Daily2019-06-04 14:34
https://a2news.com/video/vonesat-me-tvsh-a-po-rimbursohen-bizneset/60%Daily2019-06-04 14:30
https://a2news.com/video/date-e-re-per-zgjedhjet-ekspertet-komentojne-mundesite-e-presidentit/60%Daily2019-06-04 14:00
https://a2news.com/video/maliqi-zgjedhjet-te-shtyhen-mund-te-kete-viktima/60%Daily2019-06-04 13:33
https://a2news.com/video/ambasadori-italian-do-te-ishte-gabim-shtyrja-e-zgjedhjeve-pa-marreveshje/60%Daily2019-06-04 13:18
https://a2news.com/video/rimbursimi-i-tvsh-bizneset-shlyhen-brenda-qershorit/60%Daily2019-06-04 13:02
https://a2news.com/video/fiter-bajrami-ne-kosove-kreret-fetare-dhe-politikanet-urojne-myslimanet/60%Daily2019-06-04 12:18
https://a2news.com/video/30-vjetori-i-masakres-ne-sheshin-tiananmen-kina-censuron-cnn/60%Daily2019-06-04 12:09
https://a2news.com/video/kultivimi-i-narkotikeve-riaktivizohet-ne-6-qarqe/60%Daily2019-06-04 11:45
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-04-06-2019/60%Daily2019-06-04 11:26
https://a2news.com/video/rritet-tregu-i-sigurimeve-shume-pak-vullnetare/60%Daily2019-06-04 11:24
https://a2news.com/video/besimtaret-shqiptare-kremtojne-fiter-bajramin-2/60%Daily2019-06-04 09:45
https://a2news.com/video/reshje-bore-dhe-ngrice-ne-shtetin-e-diellit/60%Daily2019-06-04 09:03
https://a2news.com/video/cfare-do-te-thote-fiter-bajrami/60%Daily2019-06-04 08:10
https://a2news.com/video/dritan-shano-pd-ja-duhet-te-ndahet-nga-e-shkuara/60%Daily2019-06-04 07:59
https://a2news.com/video/pas-sakrifices-besimtaret-festojne-fiter-bajramin/60%Daily2019-06-04 07:56
https://a2news.com/video/lejet-e-ndertimit-177-milione-euro-projekte-ne-3-muaj/60%Daily2019-06-04 07:42
https://a2news.com/video/besimtaret-shqiptare-kremtojne-fiter-bajramin/60%Daily2019-06-04 07:00
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-03-06-2019/60%Daily2019-06-03 20:36
https://a2news.com/video/qytetaret-indiferente-per-zgjedhjet-e-30-qershorit-nuk-dine-daten-e-as-kandidatet/60%Daily2019-06-03 20:20
https://a2news.com/video/shqiperi-me-dy-sulmues-ndaj-islandes-e-zbulon-balaj/60%Daily2019-06-03 20:06
https://a2news.com/video/pakesohen-reshjet-rritje-e-lehte-e-temperaturave/60%Daily2019-06-03 19:52
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-rama-dy-protestuesit-u-dhunuan-nga-turma/60%Daily2019-06-03 19:39
https://a2news.com/video/speciale-festa-e-kukesit-pas-triumfit-ne-kupe/60%Daily2019-06-03 19:22
https://a2news.com/video/shtepia-ne-udhekryq-vjen-ne-shqip-vepra-e-shkrimtarit-grek-vasilikos/60%Daily2019-06-03 19:13
https://a2news.com/video/mbi-3-5-milione-votues-publikohen-listat-perfundimtare-zgjedhore/60%Daily2019-06-03 19:11
https://a2news.com/video/stoltenberg-nga-anetaresimi-i-maqedonise-se-veriut-ne-nato-perfiton-dhe-rajoni/60%Daily2019-06-03 18:37
https://a2news.com/video/nis-printimi-i-fleteve-te-votimit-ne-31-bashki-vetem-nje-kandidat/60%Daily2019-06-03 18:34
https://a2news.com/video/deklaratat-e-stoltenberg-demokratet-kreu-i-nato-s-nuk-ishte-pro-rames/60%Daily2019-06-03 18:30
https://a2news.com/video/sizmologet-per-lekundjet-ne-korce-zona-ende-aktive/60%Daily2019-06-03 18:03
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-03-06-2019/60%Daily2019-06-03 15:15
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-03-06-2019/60%Daily2019-06-03 14:48
https://a2news.com/video/floqi-ne-cader-banoret-po-ndjejne-veshtiresite-e-mbijeteses/60%Daily2019-06-03 14:47
https://a2news.com/video/delegacioni-franko-gjerman-nuk-zevendesojme-be-ne-dialogun-prishtine-beograd/60%Daily2019-06-03 14:47
https://a2news.com/video/nuk-ka-gare-per-tu-futur-ne-europe-vetem-5-klube-plotesojne-kriteret/60%Daily2019-06-03 14:03
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-balla-dhuna-e-inspiruar-nga-pd-ps-gjithmone-per-dialog/60%Daily2019-06-03 13:52
https://a2news.com/video/ngjela-opoziten-nuk-e-pranon-perendimi-duhet-te-ike/60%Daily2019-06-03 13:50
https://a2news.com/video/protesta-e-opozites-policia-arreston-42-persona/60%Daily2019-06-03 13:31
https://a2news.com/video/akuzat-per-dhune-ndaj-policise-lleshaj-publikon-videon-e-protestuesve-qe-konfliktohen/60%Daily2019-06-03 13:29
https://a2news.com/video/dita-jone-03-06-2019/60%Daily2019-06-03 13:23
https://a2news.com/video/festohet-70-vjetori-arkivat-e-shtetit-te-hapura-per-vizita/60%Daily2019-06-03 12:59
https://a2news.com/video/bumi-i-lejeve-pse-po-ndertohet-kaq-shume/60%Daily2019-06-03 12:48
https://a2news.com/video/sali-berisha-rama-qerohu-politikisht-i-ngordhur/60%Daily2019-06-03 12:47
https://a2news.com/video/arrestimi-i-protestuesve-pd-u-be-me-urdher-te-rames-asnje-prove-ndaj-tyre/60%Daily2019-06-03 12:28
https://a2news.com/video/trump-kritikon-kryebashkiakun-e-londres-eshte-superhumbes/60%Daily2019-06-03 12:12
https://a2news.com/video/duka-fitore-ne-islande-skenderbeu-ne-gare-per-evropen/60%Daily2019-06-03 11:04
https://a2news.com/video/serish-permbytje-ne-disa-lagje-te-durresit/60%Daily2019-06-03 10:41
https://a2news.com/video/tomatina-nje-cmenduri-ne-salce-kolumbiane/60%Daily2019-06-03 10:39
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-03-06-2019/60%Daily2019-06-03 10:32
https://a2news.com/video/lejet-e-ndertimit-per-kulla-e-jo-per-turizem/60%Daily2019-06-03 09:38
https://a2news.com/video/protesta-e-djeshme-eksperti-dhuna-po-perdoret-si-mjet-por-opozita-po-shmang-kostot-e-larta/60%Daily2019-06-03 09:39
https://a2news.com/video/mesazhi-i-stoltenberg-kriza-politike-te-zgjidhet-me-dialog-jo-me-dhune/60%Daily2019-06-03 09:21
https://a2news.com/video/replika-ne-spital-ish-deputeti-demokrat-akuzon-lleshajn-per-dhune/60%Daily2019-06-03 08:27
https://a2news.com/video/ps-cel-fushaten-pd-vijon-protestat/60%Daily2019-06-03 07:48
https://a2news.com/video/basha-koha-per-fjalet-dhe-arsyen-po-mbaron/60%Daily2019-06-03 07:30
https://a2news.com/video/teknologjia-ne-ndihme-te-mjekesise/60%Daily2019-06-03 07:01
https://a2news.com/video/nga-e-enjtja-zyrtarisht-ne-stinen-e-veres/60%Daily2019-06-03 09:37
https://a2news.com/video/termetet-e-njepasnjeshme-ne-korce-deme-materiale-dhe-panik-ne-njerez/60%Daily2019-06-03 06:53
https://a2news.com/video/protestuesi-qe-i-vodhi-vemendjen-bashes/60%Daily2019-06-02 18:06
https://a2news.com/video/opozita-ne-proteste-policia-blindon-zonen-para-kryeministrise/60%Daily2019-06-02 17:17
https://a2news.com/video/stoltenberg-rusia-po-perpiqet-te-perfshihet-ne-proceset-e-brendshme-politike/60%Daily2019-06-02 15:03
https://a2news.com/video/speciale-a2cnn-ne-anijen-luftarake-detare-jeta-pertej-nje-operacioni/60%Daily2019-06-02 14:27
https://a2news.com/video/termetet-ne-korce-nje-pjese-e-banoreve-e-kalojne-naten-ne-makina/60%Daily2019-06-02 12:35
https://a2news.com/video/shqiptaret-kontingjent-krimi-si-jetohet-ne-holanden-skeptike/60%Daily2019-06-01 18:33
https://a2news.com/video/speciale-ne-shtepine-muze-te-ismail-kadarese/60%Daily2019-06-01 15:31
https://a2news.com/video/speciale-partizani-i-vitit-1993-heronjte-e-cerek-shekulli/60%Daily2019-06-01 10:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-31-05-2019/60%Daily2019-06-01 07:32