XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-31-07-2019/100%Always2019-07-31 19:33
https://a2news.com/video/13-tetori-bylykbashi-te-gjitha-partite-ne-zgjedhje-e-mundim-ramen/100%Always2019-07-31 17:27
https://a2news.com/video/pensionet-e-policeve-perfitojne-ata-qe-kane-mbushur-55-vjec-por-me-65-te-pages/100%Always2019-07-31 15:27
https://a2news.com/video/si-eshte-gjendja-e-biznesit-fason-ne-shqiperi/100%Always2019-07-31 15:03
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-31-07-2019/100%Always2019-07-31 15:01
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-31-07-2019/100%Always2019-07-31 15:00
https://a2news.com/video/fatura-online-fiskalizimi-i-biznesit-nis-nga-tetori/100%Always2019-07-31 14:08
https://a2news.com/video/brexit-rrezon-paundin-britanik/100%Always2019-07-31 14:07
https://a2news.com/video/kredia-mbahet-te-individet-biznesi-terheq-kursimet/100%Always2019-07-31 14:06
https://a2news.com/video/samsung-shenon-renie-te-ndjeshme-apple-vazhdon-rritjen/100%Always2019-07-31 14:02
https://a2news.com/video/kur-bien-termetet-sizmologet-ende-nuk-ka-aparatura-qe-mund-ti-parashikojne/100%Always2019-07-31 12:30
https://a2news.com/video/vete-e-kane-fajin-se-vete-i-votojne-milo-apel-shqiptareve-qe-te-heqin-dore-nga-partite-qe-shkaktojne-konflikte/100%Always2019-07-31 12:13
https://a2news.com/video/zgjedhjet-e-parakohshme-thaci-vetem-pas-shterimit-te-mundesive-kushtetuese/100%Always2019-07-31 12:11
https://a2news.com/video/13-tetori-i-metes-vasili-partite-e-institucionet-qe-i-shmangen-do-jene-pergjegjese/100%Always2019-07-31 11:58
https://a2news.com/video/paralajmerimi-i-presidences-nuk-dekretohen-ligje-antikushtetuese/100%Always2019-07-31 11:57
https://a2news.com/video/siguracione-false-nga-bari-policia-po-verifikojme-dhe-po-hetojme-rastet/100%Always2019-07-31 11:22
https://a2news.com/video/hapja-e-negociatave-hahn-pa-dorashka-shkupi-me-prane-se-tirana/100%Always2019-07-31 11:18
https://a2news.com/video/dita-jone-31-07-2019/100%Always2019-07-31 11:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-31-07-2019/100%Always2019-07-31 11:15
https://a2news.com/video/keshillat-bashkiake-si-do-votojne-pds-dhe-bindja-demokratike/100%Always2019-07-31 09:59
https://a2news.com/video/ai-eshte-njeri-me-teka-jo-kapricoz-5-fjale-shqip-per-tu-mbrojtur/100%Always2019-07-31 09:25
https://a2news.com/video/makinat-me-te-mira-te-vitit-2019/100%Always2019-07-31 09:01
https://a2news.com/video/palushi-vendimi-i-dash-it-tregon-qe-dako-eshte-i-korruptuar/100%Always2019-07-31 09:00
https://a2news.com/video/faktet-nga-shba-per-dakon-kriza-dhe-qendresa-per-teatrin/100%Always2019-07-31 08:58
https://a2news.com/video/betohet-kryebashkiak-hyn-ne-zyre-duke-shkallmuar-deren/100%Always2019-07-31 08:31
https://a2news.com/video/rasti-dako-ngjela-amerikanet-kane-prova/100%Always2019-07-31 08:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-30-07-2019/100%Always2019-07-30 20:45
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1600-30-07-2019/100%Always2019-07-31 09:15
https://a2news.com/video/problemet-e-tregut-te-sigurimeve-ne-shqiperi/100%Always2019-07-30 16:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-30-07-2019/100%Always2019-07-30 15:51
https://a2news.com/video/shqiptaret-e-diaspores-kerkojne-librin-shqip-per-femijet-panairi-i-19-i-librit/100%Always2019-07-30 15:47
https://a2news.com/video/zgjedhjet-e-13-tetorit-duka-e-pamundur-te-zhvillohen-duhet-dialog/100%Always2019-07-30 15:41
https://a2news.com/video/termeti-apokaliptik-presidenca-institucionet-kane-per-detyre-te-vleresojne-dhe-te-marrin-masa/100%Always2019-07-30 13:37
https://a2news.com/video/rama-dakord-per-dialog-por-vullneti-i-popullit-nuk-negociohet/100%Always2019-07-30 11:28
https://a2news.com/video/teatri-rama-ceshtje-politike-trualli-mbrapa-teatrit-ferra-mbeturina-dhe-teneqe/100%Always2019-07-30 11:27
https://a2news.com/video/dita-jone-30-07-2019/100%Always2019-07-30 11:15
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-30-07-2019/100%Always2019-07-30 11:12
https://a2news.com/video/dorezimi-i-bashkise-se-kavajes-sakja-ne-zyre-krali-pret-ne-kafene/100%Always2019-07-30 10:07
https://a2news.com/video/sakja-koha-ti-rikthehemi-punes-nuk-e-leshoj-zyren/100%Always2019-07-30 08:52
https://a2news.com/video/collaku-ka-interes-ndertimi-nuk-eshte-ceshtja-te-teatri/100%Always2019-07-30 08:29
https://a2news.com/video/shqiptaret-e-diaspores-kerkojne-librin-shqip-per-femijet/100%Always2019-07-30 08:25
https://a2news.com/video/arti-si-mjet-per-ndryshim-shoqeror/100%Always2019-07-30 07:56
https://a2news.com/video/numri-i-ri-i-revistes-medius-ne-treg/100%Always2019-07-30 07:36
https://a2news.com/video/si-e-ndikoi-politika-ekonomine-kete-vit/100%Always2019-07-30 07:22
https://a2news.com/video/pamjet-spektakolare-te-ndjekjes-se-skafit-me-kokaine-nga-autoritetet-amerikane/100%Always2019-07-30 06:45
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-29-07-2019/100%Always2019-07-29 20:11
https://a2news.com/video/sfidat-ekonomike-te-kryetareve-te-rinj-te-bashkive/100%Always2019-07-29 15:28
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-29-07-2019/100%Always2019-07-29 15:27
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-29-07-2019/100%Always2019-07-29 15:26
https://a2news.com/video/teatri-kombetar-vasili-nderkombetaret-avokate-te-qeverise/100%Always2019-07-29 14:58
https://a2news.com/video/aksioni-kunder-informalitetit-30-zyrtare-te-arrestuar/100%Always2019-07-29 14:15
https://a2news.com/video/kuponi-tatimor-ndjekje-penale-pas-3-shkeljesh/100%Always2019-07-29 14:07
https://a2news.com/video/takim-me-veselin-dhe-limajn-haradinaj-ben-ironi-do-te-flasim-per-ngrohjen-globale/100%Always2019-07-29 13:57
https://a2news.com/video/13-tetori-mediu-pr-regjistrohet-ne-zgjedhje-te-gatshem-te-negociojme-edhe-me-ramen/100%Always2019-07-29 13:47
https://a2news.com/video/gurakuqi-pd-gati-per-13-tetorin-por-me-nje-kusht/100%Always2019-07-29 13:16
https://a2news.com/video/dita-jone-29-07-2019/100%Always2019-07-29 13:13
https://a2news.com/video/zhvleresimi-i-euros-ul-me-2-borxhin/100%Always2019-07-29 12:07
https://a2news.com/video/kryebashkiaku-socialist-nis-punen-policia-blindon-bashkine-e-devollit/100%Always2019-07-29 12:05
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-29-07-2019/100%Always2019-07-29 15:25
https://a2news.com/video/dyshime-per-sulm-kimik-ndaj-liderit-te-opozites-ne-rusi/100%Always2019-07-29 11:37
https://a2news.com/video/teatri-soreca-ceshtje-delikate-te-ndiqet-tenderimi/100%Always2019-07-29 11:36
https://a2news.com/video/shembja-e-teatrit-veliaj-per-a2-cnn-nuk-terhiqemi-teater-dergimi-ne-kushtetuese/100%Always2019-07-29 16:14
https://a2news.com/video/sulm-me-arme-ne-kaliforni-viktima-dhe-te-plagosur/100%Always2019-07-29 10:22
https://a2news.com/video/plazhi-i-kallmit-turizmi-elitar-i-lene-ne-harrese-nga-pushteti-lokal/100%Always2019-07-29 09:30
https://a2news.com/video/robert-budina-po-pergatitet-vale-e-gjere-protestash-per-teatrin/100%Always2019-07-29 09:23
https://a2news.com/video/siguria-ushqimore-kujt-ti-besojme/100%Always2019-07-29 08:15
https://a2news.com/video/shembja-e-teatrit-dhe-manovrat-politike/100%Always2019-07-29 07:24
https://a2news.com/video/shpikjet-me-te-rendesishme-te-shekullit/100%Always2019-07-29 07:10
https://a2news.com/video/perjashtimi-i-opozites-nga-zgjedhjet-lokale-ne-rusi-mbeshtetesit-ne-proteste-antiqeveritare/100%Always2019-07-28 15:40
https://a2news.com/video/sa-prane-qytetit-aq-edhe-i-lene-pas-dore/100%Always2019-07-28 14:45
https://a2news.com/video/shembja-e-teatrit-kombetar-aktoret-guxojne-me-shfaqjen-proteste/100%Always2019-07-28 14:08
https://a2news.com/video/50-mije-e-kishes-se-lacit-gjykata-i-pushon-ceshtjen-tom-doshit-pas-akuzave-per-fshehje-pasurie/100%Always2019-07-28 13:56
https://a2news.com/video/rreziku-nga-dielli-mjeket-mbrohuni-nga-rrezatimi-i-forte-mos-dilni-ne-oret-e-drekes/100%Always2019-07-28 11:57
https://a2news.com/video/bizneset-ankohen-siguria-ushqimore-dhe-procedurat-ne-tendere/100%Always2019-07-28 13:23
https://a2news.com/video/dy-muaj-pas-termetit-banoret-e-floqit-ne-ankth-per-shendetin-dhe-banesat/100%Always2019-07-28 10:44
https://a2news.com/video/jo-emerime-te-perkohshme-klp-ndalon-levizjen-ne-rrethe-te-prokuroreve-te-spak/100%Always2019-07-27 15:14
https://a2news.com/video/ekstradimi-i-bajrit-gjykata-le-ne-qeli-autorin-e-dy-vrasjeve-ne-shkoder/100%Always2019-07-27 12:29
https://a2news.com/video/kqz-shpall-rezultatin-e-zgjedhjeve-zguri-voton-kunder/100%Always2019-07-27 12:27
https://a2news.com/video/vera-e-politikaneve-deputetet-nuk-levizin-nga-shqiperia/100%Always2019-07-27 12:22
https://a2news.com/video/situata-kaotike-agim-canaj-jep-alarmin-futbolli-ne-rrezik-ekzistence/100%Always2019-07-27 12:20
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-26-07-2019/100%Always2019-07-26 20:02
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-ne-fundjave-pritet-ulje-e-temperaturave/100%Always2019-07-26 18:32
https://a2news.com/video/kriza-e-futbollit-rrezikohet-shtyrja-e-kampionatit/100%Always2019-07-26 18:16
https://a2news.com/video/denimi-me-vdekje-rikthehen-ekzekutimet-pas-16-vjetesh-polemika-ne-shba/100%Always2019-07-26 17:58
https://a2news.com/video/veriu-teston-raketa-kim-jong-un-paralajmerim-per-seulin-luftenxites/100%Always2019-07-26 17:54
https://a2news.com/video/be-refuzon-planin-barnier-politikat-e-johnson-per-brexit-te-papranueshme/100%Always2019-07-26 17:53
https://a2news.com/video/devoll-kryebashkiaku-i-ri-hap-deren-me-force-pas-largimit-te-ish-kryetarit/100%Always2019-07-26 17:29
https://a2news.com/video/shkarkohet-zaganjori-bie-ne-veting-edhe-koka-e-gjykates-se-larte/100%Always2019-07-26 17:21
https://a2news.com/video/apple-blen-per-1-miliard-dollare-intel-in/100%Always2019-07-26 16:09
https://a2news.com/video/fotovoltaiket-eksperti-gjerman-industrite-ku-perdoren/100%Always2019-07-26 15:51
https://a2news.com/video/nuk-ka-harmoni-ish-sulmuesi-dosti-ngre-alarmin-per-partizanin/100%Always2019-07-26 15:28
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-26-07-2019/100%Always2019-07-26 15:13
https://a2news.com/video/hahn-flet-per-shqiperine-ne-serbi-negociatat-hapen-ne-tetor/100%Always2019-07-26 15:11
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-26-07-2019/100%Always2019-07-26 14:59
https://a2news.com/video/antiinformalitet-2-aksioni-nga-mungesa-e-te-ardhurave-ne-buxhet/100%Always2019-07-26 14:56
https://a2news.com/video/burgjet-8-objektivat-per-nje-sistem-pa-probleme/100%Always2019-07-26 14:45
https://a2news.com/video/rama-rremon-deklaratat-e-artisteve-duhet-nje-teater-i-ri/100%Always2019-07-26 14:37
https://a2news.com/video/meta-tre-artistet-te-njohin-13-tetorin/100%Always2019-07-26 14:19
https://a2news.com/video/avantazhet-e-perdorimit-te-energjise-diellore-a2-business-26-07-2019/100%Always2019-07-26 14:18
https://a2news.com/video/devoll-betohet-kryetari-i-bashkise-ish-kryetari-nallbati-nuk-liron-zyren/100%Always2019-07-26 14:04
https://a2news.com/video/a-do-te-ulet-opozita-me-ramen-ne-tryeze-vasili-zbulon-gjithcka-ne-a2-cnn/100%Always2019-07-26 14:03
https://a2news.com/video/prec-zogaj-presidenti-nuk-eshte-me-mbi-palet-ka-dale-hapur-kunder-mazhorances/100%Always2019-07-26 13:13
https://a2news.com/video/tkurrja-e-fuqise-punetore-fmn-reforma-urgjente/100%Always2019-07-26 12:59
https://a2news.com/video/dita-jone-25-07-2019/100%Always2019-07-26 12:32
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-26-07-2019/100%Always2019-07-26 11:20
https://a2news.com/video/pakti-per-teatrin-kombetar-pd-organizon-strukturat-per-mbrojtjen-nga-shembja/100%Always2019-07-26 10:37
https://a2news.com/video/nga-doreheqja-e-haradinaj-te-zgjedhja-e-johnson-si-kryeminister-i-britanise-bota-ne-nje-jave/100%Always2019-07-26 10:10
https://a2news.com/video/pupa-alergjite-e-lekures-me-te-shpeshta-gjate-veres/100%Always2019-07-26 10:01
https://a2news.com/video/me-xhymertin-romani-nga-autori-namir-lapardhaja/100%Always2019-07-26 09:50
https://a2news.com/video/deshmia-e-mueller-ne-kongres-demokratet-diskutojne-shkarkimin-e-presidentit-trump/100%Always2019-07-25 20:20
https://a2news.com/video/boris-johnson-premton-epoken-e-arte-kryeministri-britania-vendi-me-i-mire-ne-bote-fale-brexit-it/100%Always2019-07-25 20:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-25-07-2019/100%Always2019-07-25 19:51
https://a2news.com/video/bursat-dhe-tarifat-paketa-lehtesuese-ne-fuqi-edhe-vitin-e-ri-akademik/100%Always2019-07-25 19:45
https://a2news.com/video/pakti-per-teatrin-vokshi-marreveshja-mbron-gjithe-qendren-e-artit-jo-vetem-nje-godine/100%Always2019-07-25 17:43
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-25-07-2019/100%Always2019-07-25 15:36
https://a2news.com/video/rezultatet-ne-terren-anti-informalitetit/100%Always2019-07-25 15:34
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-25-07-2019/100%Always2019-07-25 15:31
https://a2news.com/video/shembja-e-teatrit-veliaj-nuk-mbetemi-peng-i-pakices-projekti-do-te-zbatohet/100%Always2019-07-25 15:26
https://a2news.com/video/meta-takon-gremingerin-i-kerkon-ndermjetesim-per-zgjidhjen-e-krizes/100%Always2019-07-25 15:25
https://a2news.com/video/firmosi-paktin-per-teatrin-basha-akti-i-pare-ne-mbrojtje-te-interesit-publik/100%Always2019-07-25 15:24
https://a2news.com/video/opinioni-i-venecias-halimi-dhe-krasniqi-analizojne-kerkesen-e-kuvendit-per-meten/100%Always2019-07-25 15:20
https://a2news.com/video/shperthen-transformatori-elektrik-prane-autostrades-tirane-durres-1-i-vdekur-2-te-plagosur-2/100%Always2019-07-25 14:53
https://a2news.com/video/ringritja-e-kushtetueses-ked-perzgjedh-4-kandidate-potenciale/100%Always2019-07-25 14:05
https://a2news.com/video/paralajmerimi-per-biznesin-mos-hiqni-shiritat-e-bllokimit/100%Always2019-07-25 13:29
https://a2news.com/video/problematika-e-thethit-banore-autoktone-pa-tapi-po-demtohet-turizmi/100%Always2019-07-25 12:55
https://a2news.com/video/produktet-ushqimore-qytetaret-jane-te-pasigurta/100%Always2019-07-25 12:52
https://a2news.com/video/hahn-ne-shkup-eurokomisioneri-i-bindur-per-celjen-e-negociatave-ne-tetor/100%Always2019-07-25 12:52
https://a2news.com/video/basha-deshmon-per-eurot-ne-toyota-yaris-informacione-te-plota-prokuroreve-belge/100%Always2019-07-25 12:50
https://a2news.com/video/kukesi-prezanton-shpetim-duron-do-luftojme-per-titull/100%Always2019-07-25 12:49
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-25-07-2019/100%Always2019-07-25 12:26
https://a2news.com/video/te-kapet-ritmi-i-30-qershorit-a2-cnn-zbardh-5-fazat-pergatitore-te-zgjedhjeve-ne-ps/100%Always2019-07-25 12:04
https://a2news.com/video/kreu-i-osbe-ne-tirane-greminger-zgjidheni-vete-ngercin-me-dialog/100%Always2019-07-25 12:02
https://a2news.com/video/filmi-i-animuar-macja-nje-film-i-pambaruar/100%Always2019-07-25 11:49
https://a2news.com/video/shperthen-transformatori-elektrik-prane-autostrades-tirane-durres-1-i-vdekur-2-te-plagosur/100%Always2019-07-25 11:46
https://a2news.com/video/licaj-shembja-e-teatrit-kauza-eshte-e-artisteve-jo-e-politikaneve/100%Always2019-07-25 11:40
https://a2news.com/video/ndocaj-manipulimi-i-votave-ceshtje-kombetare/100%Always2019-07-25 11:33
https://a2news.com/video/sa-i-sigurt-eshte-prodhimi-bujqesor-vendas-a2-business-week/100%Always2019-07-25 07:19
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-24-07-2019/100%Always2019-07-25 18:31
https://a2news.com/video/shtrenjtimi-i-cmimeve-ne-turizem-vathi-rritje-atje-ku-nuk-ka-mjaftueshem-akomodime/100%Always2019-07-24 18:44
https://a2news.com/video/deklaratat-para-duelit-partizani-beson-sheriffi-dhe-latifi-jane-te-matur/100%Always2019-07-24 18:33
https://a2news.com/video/boris-johnson-nis-zyrtarisht-detyren-si-kryeminister-i-britanise-se-madhe/100%Always2019-07-24 18:26
https://a2news.com/video/ekskluzive-meta-ne-komisionin-e-venecias-8-pyetjet-e-hetimorit/100%Always2019-07-24 18:19
https://a2news.com/video/meta-do-veme-para-drejtesise-rilindesit-vendas-e-te-huaj-qe-bllokuan-reformen/100%Always2019-07-24 18:16
https://a2news.com/video/basha-me-kryebashkiaket-e-djathte-mziu-qeverisim-deri-ne-vendimin-e-kushtetueses/100%Always2019-07-24 18:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-24-07-2019/100%Always2019-07-24 16:05
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-24-07-2019/100%Always2019-07-24 15:06
https://a2news.com/video/sa-e-shtrenjte-eshte-shqiperia-kete-vere/100%Always2019-07-24 15:05
https://a2news.com/video/proteste-kunder-shembjes-se-teatrit-meta-dergon-ne-kushtetuese-ligjin-rama-smund-ta-marre-peng-asnje-minorance/100%Always2019-07-24 14:00
https://a2news.com/video/bum-cmimesh-ne-bregdet-qytetaret-jane-te-paperballueshme/100%Always2019-07-24 13:59
https://a2news.com/video/elvin-luku-rekomandimet-e-osbe-jane-bere-edhe-nga-ekspertet-shqiptare/100%Always2019-07-24 13:52
https://a2news.com/video/dita-jone-24-07-2019/100%Always2019-07-24 13:30
https://a2news.com/video/teatri-ne-kushtetuese-meta-krim-kushtetues-kombetar-e-kulturor/100%Always2019-07-24 12:47
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-23-07-2019-2/100%Always2019-07-24 12:46
https://a2news.com/video/meta-drejt-kushtetueses-ne-kembe-kunder-prishjes-se-teatrit/100%Always2019-07-24 12:18
https://a2news.com/video/ky-terren-i-deminuar-duhet-cminuar/100%Always2019-07-24 11:45
https://a2news.com/video/portali-mesues-per-shqiperine-gati-per-te-testuar-mesuesit/100%Always2019-07-24 10:54
https://a2news.com/video/kriza-vazhdon-krasniqi-ps-dhe-pd-iu-referohen-britanikeve-por-nuk-bejne-si-ata/100%Always2019-07-24 10:28
https://a2news.com/video/aksidentet-mithat-tola-shkak-kryesor-tejkalimi-i-shpejtesise/100%Always2019-07-24 09:59
https://a2news.com/video/momenti-kur-artiste-aktiviste-dhe-perfaqesues-te-pd-u-futen-brenda-ambienteve-te-teatrit/100%Always2019-07-24 09:05
https://a2news.com/video/arben-malaj-ne-mbrojtje-te-teatrit-ruci-te-mbledhe-menjehere-deputetet/100%Always2019-07-24 08:36
https://a2news.com/video/vokshi-do-ta-mbrojme-me-cdo-kosto-teatrin/100%Always2019-07-24 08:10
https://a2news.com/video/teatri-aktori-licaj-do-vazhdojme-rezistencen/100%Always2019-07-24 08:08
https://a2news.com/video/policia-e-shtetit-rrethon-godinen-e-teatrit-kombetar/100%Always2019-07-24 07:29
https://a2news.com/video/pdk-nuk-e-donte-doreheqjen-e-haradinajt-cndodh-me-taksen-ndaj-serbise-pas-zgjedhjeve/100%Always2019-07-23 21:03
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-e-gjithe-dita-mot-i-kthjellet-dhe-i-nxehte/100%Always2019-07-23 19:48
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-23-07-2019/100%Always2019-07-23 19:44
https://a2news.com/video/dosjet-emergjente-klgj-jep-zgjidhje-per-gjykaten-e-larte/100%Always2019-07-23 18:29
https://a2news.com/video/paloka-njohim-13-tetorin-por-nuk-hyme-ne-zgjedhje-pa-kushte-protestat-nuk-ndalen/100%Always2019-07-23 17:32
https://a2news.com/video/rama-e-shkarkoi-ne-mbledhjen-e-asamblese-reagon-ditmir-bushati/100%Always2019-07-23 17:31
https://a2news.com/video/rama-kush-si-pergjigjet-ritmit-qe-kerkon-30-qershori-del-nga-projekti-i-vitit-2021/100%Always2019-07-23 15:49
https://a2news.com/video/plazhi-i-velipojes-sa-i-pelqyer-aq-edhe-me-probleme/100%Always2019-07-23 15:16
https://a2news.com/video/bum-turistesh-ne-qershor-134-mije-vizita-me-shume/100%Always2019-07-23 15:11
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-23-07-2019/100%Always2019-07-23 14:32
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-23-07-2019/100%Always2019-07-23 14:30
https://a2news.com/video/dosjet-ne-kolaps-zaganjori-5-dosje-ekstradimesh-drejt-deshtimit-duhet-zgjidhje/100%Always2019-07-23 14:18
https://a2news.com/video/si-eshte-klima-e-biznesit-ne-vend/100%Always2019-07-23 14:08
https://a2news.com/video/asambleja-e-ps-klotilda-ferhati-do-te-diskutohet-edhe-riorganizimi-i-partise/100%Always2019-07-23 13:21
https://a2news.com/video/arrestohet-mashtruesja-64-vjecare-prezantohej-si-perfaqesuese-e-unicef/100%Always2019-07-23 13:14
https://a2news.com/video/ligji-i-medias-osbe-leter-rames-reflektoni-ndryshimet-ama-jo-gjykate/100%Always2019-07-23 13:13
https://a2news.com/video/haradinaj-niset-ne-hage-vetem-rama-nuk-me-kontaktoi-pas-doreheqjes/100%Always2019-07-23 12:39
https://a2news.com/video/fillorja-me-libra-te-perdorur-edhe-klasa-e-5-te-tekste-falas-prinderit-mund-ti-blejne-vete/100%Always2019-07-23 12:38
https://a2news.com/video/dita-jone-23-07-2019/100%Always2019-07-24 13:30
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-23-07-2019/100%Always2019-07-23 11:03
https://a2news.com/video/ndryshimet-kushtetuese-drejtesia-pas-3-vitesh-ne-fokusin-e-deputeteve/100%Always2019-07-23 09:59
https://a2news.com/video/pezullimi-nga-qeveria-bashkite-rinisin-tenderimet/100%Always2019-07-23 09:53
https://a2news.com/video/dancing-in-albania-dy-jave-intensive-baleti/100%Always2019-07-23 08:40
https://a2news.com/video/300-euro-nata-ne-bregdetin-shqiptar/100%Always2019-07-23 08:37
https://a2news.com/video/enton-abilekaj-reforma-ne-drejtesi-shpresa-e-fundit/100%Always2019-07-23 08:33
https://a2news.com/video/aldo-bumci-jemi-ne-momentin-me-frymezues-te-pd/100%Always2019-07-23 08:33
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-22-07-2019/100%Always2019-07-22 19:55
https://a2news.com/video/temperaturat-vijojne-ne-rritje-mbi-37-grade-neser-ne-mesdite/100%Always2019-07-22 19:10
https://a2news.com/video/porti-i-vlores-perfundon-terminali-i-pasagjereve-dyfishohen-kapacitetet/100%Always2019-07-22 17:46
https://a2news.com/video/rrezohen-padite-per-30-qershorin-kolegji-zgjedhor-mandaton-keshilltaret-ne-7-bashki/100%Always2019-07-22 17:39
https://a2news.com/video/kumbaro-marreveshja-e-2017-es-krijoi-nje-precedent-jo-te-mire/100%Always2019-07-22 16:05
https://a2news.com/video/elbasan-apeli-i-policise-zbatoni-rregullat-e-qarkullimit/100%Always2019-07-22 15:53
https://a2news.com/video/tatimet-bejne-bilancin-e-anti-informalitetit/100%Always2019-07-22 15:19
https://a2news.com/video/gjendet-pas-me-shume-se-50-vitesh-nendetesja-e-zhdukur/100%Always2019-07-22 15:16
https://a2news.com/video/pranohet-gjykimi-i-shkurtuar-per-ish-ministrin-tahiri-2/100%Always2019-07-22 15:07
https://a2news.com/video/drejtesia-e-re-pas-tre-vitesh-sipas-atyre-qe-e-votuan/100%Always2019-07-22 14:50
https://a2news.com/video/3-vjet-nga-reforma-kushtetuese-organet-e-reja-dhe-te-vjetra-te-drejtesise-ende-jo-funksionale/100%Always2019-07-22 14:49
https://a2news.com/video/bie-kerkesa-per-kredi-lazimi-shkak-pasiguria-nga-kriza-politike/100%Always2019-07-22 14:24
https://a2news.com/video/familja-shet-gjithe-pasurine-per-bitcoin/100%Always2019-07-22 14:18
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-22-07-2019/100%Always2019-07-22 14:12
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-22-07-2019/100%Always2019-07-22 15:41
https://a2news.com/video/informacion-per-klement-calen-askush-nuk-i-do-10-mije-eurot-e-policise/100%Always2019-07-22 13:32
https://a2news.com/video/3-vjet-nga-reforma-kushtetuese-bylykbashi-ka-politikane-qe-nuk-iu-leverdise-kjo-drejtesi/100%Always2019-07-22 13:50
https://a2news.com/video/gjykata-kushtetuese-dvorani-ne-shtator-priten-emerimet-e-reja/100%Always2019-07-22 12:31
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-22-07-2019/100%Always2019-07-22 12:17
https://a2news.com/video/dita-jone-22-07-2019/100%Always2019-07-22 12:13
https://a2news.com/video/pranohet-gjykimi-i-shkurtuar-per-ish-ministrin-tahiri/100%Always2019-07-22 10:44
https://a2news.com/video/frike-se-mos-arratiset-el-chapo-niset-menjehere-te-vuaje-denimin-mes-maleve/100%Always2019-07-22 10:37
https://a2news.com/video/bizneset-frike-per-te-investuar-qytetaret-nuk-shpenzojne/100%Always2019-07-22 10:28
https://a2news.com/video/shkolla-verore-2019-ne-jale/100%Always2019-07-22 09:20
https://a2news.com/video/haklaj-asambleja-e-ps-analize-dhe-percaktim-detyrash-nga-rama/100%Always2019-07-22 09:11
https://a2news.com/video/boci-te-mos-kete-iluzione-opozita-nuk-i-ka-dorezuar-armet/100%Always2019-07-22 08:51
https://a2news.com/video/banditet-me-te-bardha-rrahin-protestuesit-ne-hong-kong/100%Always2019-07-22 08:47
https://a2news.com/video/siguria-ushqimore-cuci-per-a2-cnn-intensifikim-kontrollesh-zbatoni-ligjin/100%Always2019-07-21 15:17
https://a2news.com/video/basha-rama-artist-i-mashtrimit/100%Always2019-07-21 15:15
https://a2news.com/video/zgjedhjet-e-parakohshme-partite-ne-kosove-nisin-pergatitjet/100%Always2019-07-21 13:42
https://a2news.com/video/anti-informaliteti-ne-bregdet-pushuesit-i-mirepritur-por-mungojne-sherbimet/100%Always2019-07-22 09:26
https://a2news.com/video/ikona-bardheblu-bota-e-sportit-ne-vend-nderon-fatmir-frasherin/100%Always2019-07-21 12:32
https://a2news.com/video/investimet-e-huaja-projektet-drejt-perfundimit-civici-duhen-zevendesuar/100%Always2019-07-21 10:56
https://a2news.com/video/pd-zbardh-padine-per-30-qershorin-31-45-vjet-burg/100%Always2019-07-20 20:03
https://a2news.com/video/brace-te-hapen-kutite-13-tetori-dite-vrapi/100%Always2019-07-20 17:47
https://a2news.com/video/kurti-per-haradinajn-e-paralajmeruam-sa-me-afer-gjarprit-aq-me-i-rrezikuar/100%Always2019-07-20 17:14
https://a2news.com/video/rreziku-nga-bombolat-e-gazit-inspektorati-mos-i-mbushni-ne-karburante/100%Always2019-07-20 12:13
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-fundjaven-temperaturat-deri-ne-36-grade/100%Always2019-07-19 18:52
https://a2news.com/video/dorehiqet-kryeministri-i-kosoves-ramush-haradinaj/100%Always2019-07-19 18:48
https://a2news.com/video/e-rende-ne-durres-burri-vret-gruan-me-thike/100%Always2019-07-19 18:44
https://a2news.com/video/zaptimi-i-plazheve-ministrat-paralajmerojne-nderhyrje-me-dore-te-hekurt/100%Always2019-07-19 18:42
https://a2news.com/video/mberrin-maqedonasi-vllaznia-prezanton-trajnerin-e-ri/100%Always2019-07-19 16:51
https://a2news.com/video/bien-eksportet-burimet-e-rritjes-ne-rrezik/100%Always2019-07-19 16:07
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-19-07-2019/100%Always2019-07-19 16:01
https://a2news.com/video/presidentja-e-zgjedhur-e-ke-leyen-mbeshtes-celjen-e-negociatave-me-shqiperine/100%Always2019-07-19 15:58
https://a2news.com/video/30-qershori-rezervon-surpriza-dhe-cudira-4-standardet-e-gjykatave/100%Always2019-07-19 15:57
https://a2news.com/video/akademia-i-kthen-vendimin-metes-gjinushi-nuk-ka-shkelur-ligjin-kerkohet-rishqyrtim/100%Always2019-07-19 15:56
https://a2news.com/video/kandidati-per-prokuror-i-pergjithshem-drejt-konfirmimit/100%Always2019-07-19 15:55
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-19-07-2019/100%Always2019-07-19 15:54
https://a2news.com/video/dita-jone-19-07-2019/100%Always2019-07-19 14:03
https://a2news.com/video/skllavi-modern-shqiptar-interviste-per-cnn/100%Always2019-07-19 13:45
https://a2news.com/video/pallati-merr-flake-spiderman-ia-mbath-nga-ballkoni/100%Always2019-07-19 13:44
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-19-07-2019/100%Always2019-07-19 13:28
https://a2news.com/video/aplikacion-kunder-informalitetit-qeveria-fton-qytetaret/100%Always2019-07-19 13:01
https://a2news.com/video/si-do-te-orientohen-levizjet-e-paleve-politike-drejt-sesionit-te-ri/100%Always2019-07-19 12:52
https://a2news.com/video/basha-ppp-te-rrenuan-ekonomine-pakete-ligjore-per-hetimin-e-koncesioneve/100%Always2019-07-19 12:34
https://a2news.com/video/ringjallet-heminguej-dhjetera-sozi-mblidhen-ne-key-west/100%Always2019-07-19 11:59
https://a2news.com/video/tensionet-shba-iran-trump-njofton-rrezimin-e-nje-droni/100%Always2019-07-19 11:58
https://a2news.com/video/u-perdor-si-imazh-antiduhan-shqiptari-kemben-e-kam-humbur-ne-vitin-97/100%Always2019-07-19 11:09
https://a2news.com/video/refuzimi-i-mandateve-te-kryebashkiakeve-daci-ne-durres-dhe-vore-gjyqtare-te-guximshem/100%Always2019-07-19 09:04
https://a2news.com/video/milan-kundera-shkrimtari-qe-heton-qenien/100%Always2019-07-19 09:02
https://a2news.com/video/ofertat-e-metes-per-zgjidhjen-e-krizes-politike/100%Always2019-07-19 08:59
https://a2news.com/video/nga-vizita-e-macron-ne-serbi-te-komentet-raciste-te-trump-bota-ne-nje-jave/100%Always2019-07-19 08:55
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-rikthehet-i-nxehti-afrikan/100%Always2019-07-19 08:40
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-18-07-2019/100%Always2019-07-18 20:52
https://a2news.com/video/kontratat-koncesionare-debate-ne-parlament-per-ndryshimet-e-ppp/100%Always2019-07-18 20:06
https://a2news.com/video/inva-mula-lajmi-per-ndarjen-me-hetemin-i-pavertete-e-perhapen-per-te-sfumuar-mik-festival/100%Always2019-07-18 20:05
https://a2news.com/video/shqetesimi-per-ppp-parlamenti-miraton-ndryshimet/100%Always2019-07-18 14:21
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-18-07-2019/100%Always2019-07-18 14:18
https://a2news.com/video/kongresi-amerikan-rrezon-rezoluten-kunder-presidentit-trump/100%Always2019-07-18 14:13
https://a2news.com/video/ujdia-me-serbine-haradinaj-taksa-eshte-shteti-pa-te-nuk-ka-njohje-reciproke/100%Always2019-07-18 14:05
https://a2news.com/video/76-te-vdekur-ne-7-muaj-nga-aksidentet-rrugore/100%Always2019-07-18 14:00
https://a2news.com/video/interpelance-per-arsimin-permeti-pse-u-rrit-tani-mesatarja-per-ne-universitet/100%Always2019-07-18 13:55
https://a2news.com/video/pd-parlamenti-noterizon-grabitjen-prej-328-mln-euro/100%Always2019-07-18 13:53
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-18-07-2019/100%Always2019-07-19 07:37
https://a2news.com/video/cfare-lexojme-ne-levizjet-e-metes-rames-dhe-bashes/100%Always2019-07-18 14:50
https://a2news.com/video/kpk-shkarkon-gjyqtarin-mustafaj-mban-ne-detyre-prokuroren-kackini/100%Always2019-07-18 11:46
https://a2news.com/video/demokratet-ne-shba-faceapp-kercenon-sigurine-fbi-te-kryeje-hetime/100%Always2019-07-18 11:14
https://a2news.com/video/dita-jone-18-07-2019/100%Always2019-07-18 14:24
https://a2news.com/video/pendohet-ps-terheq-amendimin-per-krimin-zgjedhor/100%Always2019-07-18 13:12
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-18-07-2019/100%Always2019-07-18 10:56
https://a2news.com/video/shefi-i-nato-s-te-pergatitemi-per-nje-bote-me-me-shume-raketa-ruse/100%Always2019-07-18 10:51
https://a2news.com/video/bypass-i-i-fierit-dhe-vlores-lehtesohet-qarkullimi-drejt-jugut/100%Always2019-07-18 10:40
https://a2news.com/video/infrastruktura-rrugore-akset-ku-do-te-nisin-punimet/100%Always2019-07-18 10:34
https://a2news.com/video/oferta-e-metes-nese-rama-e-ka-ters-13-tetorin-gati-ta-rishikoj/100%Always2019-07-18 10:18
https://a2news.com/video/mbyllet-sesioni-parlamentar-por-jo-kriza/100%Always2019-07-18 08:25
https://a2news.com/video/aksioni-antiinformalitet-dilaveri-fokusi-i-qeverise-i-gabuar/100%Always2019-07-18 07:57
https://a2news.com/video/internimi-nje-film-mbi-te-kaluaren-komuniste/100%Always2019-07-18 07:52
https://a2news.com/video/10-mije-familje-rome-nuk-kane-energji-elektrike/100%Always2019-07-18 07:10
https://a2news.com/video/infrastruktura-rrugore-ku-po-investohet/100%Always2019-07-18 06:26
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-17-07-2019/100%Always2019-07-17 20:30
https://a2news.com/video/me-26-korrik-vendimi-zaganjori-kp-refuzoi-provat-qe-kerkoi/100%Always2019-07-17 18:00
https://a2news.com/video/aplikacioni-rus-i-kthyer-ne-trend-edhe-ne-shqiperi-nga-politikanet-te-sportistet/100%Always2019-07-17 15:47
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-17-07-2019/100%Always2019-07-17 15:38
https://a2news.com/video/ku-do-te-perqendrohet-aksioni-anti-informalitet/100%Always2019-07-17 15:25
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-17-07-2019/100%Always2019-07-17 15:18
https://a2news.com/video/musk-krijon-cipin-qe-lejon-komunikimin-tru-kompjuter/100%Always2019-07-17 14:52
https://a2news.com/video/shkollat-e-larta-apel-maturanteve-orientohuni-nga-tregu-i-punes-dhe-jo-nga-deshirat/100%Always2019-07-17 14:51
https://a2news.com/video/origjinalin-ua-ka-marre-britania-banoret-e-ishullit-te-pashkeve-realizojne-kopjen-identike/100%Always2019-07-17 14:17
https://a2news.com/video/dita-jone-17-07-2019/100%Always2019-07-17 14:32
https://a2news.com/video/brexit-frenon-shitjet-e-makinave-ne-evrope/100%Always2019-07-17 13:01
https://a2news.com/video/eksportet-ne-krize-ne-qershor-u-tkurren-me-4-4/100%Always2019-07-17 12:59
https://a2news.com/video/nis-ne-terren-aksioni-antiinformalitet/100%Always2019-07-17 12:51
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-17-07-2019/100%Always2019-07-17 12:37
https://a2news.com/video/rama-13-tetori-nje-e-diel-si-gjithe-te-tjerat/100%Always2019-07-17 12:30
https://a2news.com/video/ligjet-e-drejtesise-reagon-kshh-kaluan-pa-konsultime-nga-kuvendi/100%Always2019-07-17 12:14
https://a2news.com/video/kur-do-te-jete-funksional-spak-u-ibrahimi-e-zbulon-per-a2-cnn/100%Always2019-07-17 11:57
https://a2news.com/video/15-kandidatet-e-spak-perjashtohen-prela-dhe-hajdarmataj/100%Always2019-07-17 11:35
https://a2news.com/video/shtyhet-per-here-te-trete-gjyqi-ndaj-tij-tahiri-prokuroria-ka-humbur-deshmite-edhe-cerdhet-jane-me-te-organizuara/100%Always2019-07-17 10:27
https://a2news.com/video/kipc-nje-fjale-shqipe-qe-duhet-shpetuar-dhe-perdorur/100%Always2019-07-17 10:08
https://a2news.com/video/gjebrea-opozita-i-eshte-futur-nje-rruge-qe-veshtireson-kompromisin/100%Always2019-07-17 09:12
https://a2news.com/video/sfida-e-veres-per-nje-trup-ne-forme/100%Always2019-07-17 08:04
https://a2news.com/video/mziu-mandati-im-nuk-eshte-per-lufte-se-mbaj-zyren-peng/100%Always2019-07-17 06:31
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-16-07-2019/100%Always2019-07-16 20:39
https://a2news.com/video/studimi-i-krimeve-te-komunizmit-ps-e-ndan-me-ligj-periudha-e-luftes-nuk-preket/100%Always2019-07-16 20:38
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-16-07-2019/100%Always2019-07-16 18:19
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-16-07-2019-2/100%Always2019-07-16 18:19
https://a2news.com/video/makina-del-nga-rruga-ne-aksin-elbasan-peqin-dy-te-plagosur/100%Always2019-07-16 15:58
https://a2news.com/video/shetitje-me-delfinet/100%Always2019-07-16 14:19
https://a2news.com/video/sfidat-dhe-pengesat-e-turizmit-shqiptar-a2-business/100%Always2019-07-16 14:17
https://a2news.com/video/rritet-mesatarja-ne-universitete-mbi-noten-6-5-hyn-ne-shkolle-te-larte-mbi-7-5-ne-mesuesi/100%Always2019-07-16 14:12
https://a2news.com/video/nisme-per-shkarkimin-e-tij-nga-bsh-reagon-arben-malaj/100%Always2019-07-16 13:46
https://a2news.com/video/shperthimi-ne-ish-bllok-ekspertiza-tejngopja-e-ambientit-me-gaz/100%Always2019-07-16 13:38
https://a2news.com/video/koncesioni-i-pompave-te-naftes-mfe-zbulon-kontraten/100%Always2019-07-16 12:53
https://a2news.com/video/korporata-e-investimeve-u-kritikua-nga-fmn-ja-shqyrtimi-i-nismes-shtyhet-per-ne-shtator/100%Always2019-07-16 12:52
https://a2news.com/video/dita-jone-16-07-2019/100%Always2019-07-16 12:45
https://a2news.com/video/haradinaj-i-pergjigjet-macronit-heqja-e-takses-i-vetmi-kompromis-per-njohjen/100%Always2019-07-16 12:28
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-16-07-2019/100%Always2019-07-16 12:06
https://a2news.com/video/shehi-13-tetori-shume-prane-kohe-e-pamjaftueshme-per-zgjedhje/100%Always2019-07-16 11:59
https://a2news.com/video/takim-me-kandilin-gjigant-ne-mes-te-detit/100%Always2019-07-16 11:13
https://a2news.com/video/basha-takon-meten-ne-presidence-diskutuam-per-13-tetorin/100%Always2019-07-16 11:10
https://a2news.com/video/pe-voton-per-presidentin-e-komisionit-leyen-do-jem-armike-e-atyre-qe-kerkojne-te-dobesojne-be-ne/100%Always2019-07-16 11:03
https://a2news.com/video/cmimet-e-shtrenjta-shqiptaret-pushojne-ne-atdhe/100%Always2019-07-16 10:44
https://a2news.com/video/komentet-raciste-ligjveneset-demokrate-i-pergjigjen-trump/100%Always2019-07-16 10:07
https://a2news.com/video/te-ardhurat-ne-rrezik-furtune-te-tatimet-2/100%Always2019-07-16 09:13
https://a2news.com/video/politika-e-veres-rama-kthen-syte-nga-qeverisja-basha-motivon-bazen/100%Always2019-07-16 09:06
https://a2news.com/video/ishin-mercenare-ne-ukraine-nazisteve-italiane-i-gjendet-raketa-ushtarake/100%Always2019-07-16 08:53
https://a2news.com/video/pse-kaq-shume-kryebashkiake-meshkuj-nikolla-sqaron-zgjedhjen-e-partise-socialiste/100%Always2019-07-16 07:57
https://a2news.com/video/danaj-ne-vendi-me-i-papershtatshem-per-te-bere-biznes/100%Always2019-07-16 07:17
https://a2news.com/video/te-ardhurat-ne-rrezik-furtune-te-tatimet/100%Always2019-07-16 07:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-15-07-2019/100%Always2019-07-16 06:28
https://a2news.com/video/shkeljet-e-presidentit-komisioni-hetimor-do-kerkoje-opinionin-e-venecias/100%Always2019-07-15 19:51
https://a2news.com/video/mblidhet-kryesia-e-ps-analize-per-30-qershorin-dhe-zgjedhje-te-brendshme-ne-shtator/100%Always2019-07-15 14:58
https://a2news.com/video/mblidhet-kryesia-e-ps-rama-i-qendrojme-besnike-te-gjitheve-opozita-po-veteshkaterrohet/100%Always2019-07-15 14:56
https://a2news.com/video/shullazi-ne-apel-gjyqi-ne-ngerc-16-seanca-te-deshtuara-radhazi/100%Always2019-07-15 14:54
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-15-07-2019/100%Always2019-07-15 14:50
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-15-07-2019/100%Always2019-07-15 14:49
https://a2news.com/video/human-right-watch-kroacia-te-ndale-dhunen-e-emigranteve-ne-kufi/100%Always2019-07-15 14:10
https://a2news.com/video/shperthen-bombola-me-azot-ne-argjendari-4-te-plagosur-mes-tyre-2-rende/100%Always2019-07-15 14:09
https://a2news.com/video/dita-jone-15-07-2019/100%Always2019-07-15 13:06
https://a2news.com/video/deshton-protesta-per-naften-qytetaret-nuk-fikin-makinat/100%Always2019-07-15 12:56
https://a2news.com/video/rama-lancon-aksionin-e-dyte-antiinformalitet-paralajmeron-bizneset/100%Always2019-07-15 12:54
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-15-07-2019/100%Always2019-07-15 12:53
https://a2news.com/video/pjesemarrja-e-ulet-ne-zgjedhje-kushi-shpjegon-arsyet/100%Always2019-07-15 12:29
https://a2news.com/video/lleshaj-porosi-prefekteve-per-konstituimin-e-organeve-te-reja/100%Always2019-07-15 12:22
https://a2news.com/video/rritja-e-cmimit-te-naftes-pd-qeveria-genjen-qytetaret-do-te-paguajne-dy-here/100%Always2019-07-15 12:06
https://a2news.com/video/vasili-edi-rama-po-rremben-edhe-floririn-e-shqiptareve/100%Always2019-07-15 11:53
https://a2news.com/video/sulmoi-ligjveneset-demokrate-presidenti-amerikan-akuzohet-per-racizem/100%Always2019-07-15 08:40
https://a2news.com/video/dush-para-pishines-per-te-shmangur-infeksionet-e-lekures/100%Always2019-07-15 08:22
https://a2news.com/video/bozdo-pd-po-riorganizohet-per-zgjedhjet-e-parakohshme/100%Always2019-07-15 08:14
https://a2news.com/video/projektligji-antishpifje-dhe-media-e-lire/100%Always2019-07-15 08:01
https://a2news.com/video/kunati-i-biznesmeneve-indiane-arsyet-pse-gjykata-refuzoi-ekstradimin-e-tij/100%Always2019-07-15 07:49
https://a2news.com/video/risite-e-kesaj-jave-ne-politiken-vendase-2/100%Always2019-07-15 07:21
https://a2news.com/video/spak-ne-shtator-sa-i-tremb-politikanet-drejtesia-e-re/100%Always2019-07-14 14:13
https://a2news.com/video/arena-kombetare-magjia-e-impiantit-polifunksional-ne-zemer-te-kryeqytetit/100%Always2019-07-14 12:52
https://a2news.com/video/nje-vrasje-ne-teater-jul-cezari-sic-nuk-e-keni-pare-kurre-me-pare/100%Always2019-07-14 11:52
https://a2news.com/video/gjykata-antikorrupsion-simoni-30-dosje-me-200-te-pandehur-ne-duart-tona/100%Always2019-07-14 11:38
https://a2news.com/video/stuhia-barry-shpallet-gjendja-e-emergjences-ne-luiziana/100%Always2019-07-13 13:07
https://a2news.com/video/procesi-zgjedhor-bardhi-flete-votimi-false-ne-vaun-e-dejes/100%Always2019-07-13 12:53
https://a2news.com/video/pd-me-ramen-te-paret-per-korrupsion-jo-mireqenie/100%Always2019-07-13 12:41
https://a2news.com/video/gara-per-spak-klp-shpall-te-merkuren-emrat-e-prokuroreve-te-perzgjedhur/100%Always2019-07-13 12:34
https://a2news.com/video/hapja-e-kutive-mediu-opozita-e-unifikuar-duhet-transparence/100%Always2019-07-13 11:35
https://a2news.com/video/euro-i-rikthet-renies-shkak-faktoret-sezonale/100%Always2019-07-13 11:23
https://a2news.com/video/denimi-i-skenderbeut-qytetaret-korcare-vendim-sa-fatal-aq-edhe-skandaloz/100%Always2019-07-13 10:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-12-07-2019/100%Always2019-07-12 20:15
https://a2news.com/video/jeni-per-burg-do-ju-kallezojme-penalisht-debat-i-ashper-gjata-skenderi/100%Always2019-07-12 18:25
https://a2news.com/video/pasojat-e-konfliktit-politik-dhe-institucional/100%Always2019-07-12 17:49
https://a2news.com/video/skenderbeu-10-vjet-jashte-europes-cas-merr-vendimin-final/100%Always2019-07-12 15:42
https://a2news.com/video/kryeministri-rama-e-pranon-na-duhen-shume-me-teper-investime-te-huaja/100%Always2019-07-12 15:40
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-13-07-2019/100%Always2019-07-12 15:36
https://a2news.com/video/meta-rrezon-emerimin-e-gjinushit-ne-krye-te-akademise-se-shkencave/100%Always2019-07-12 15:28
https://a2news.com/video/rinumerohen-votat-ne-lezhe-ndocaj-rritet-vetem-me-4-vota/100%Always2019-07-12 15:27
https://a2news.com/video/sa-e-veshtire-eshte-te-besh-biznes-ne-shqiperi/100%Always2019-07-12 15:23
https://a2news.com/video/mbyllen-intervistat-per-22-kandidatet-e-spak-prokuroret-tregojne-per-dosjet-dhe-presionet/100%Always2019-07-12 15:22
https://a2news.com/video/basha-aksioni-vazhdon-prioritet-kriza-ekonomike/100%Always2019-07-12 15:06
https://a2news.com/video/raporti-i-dash-opozita-ekonomia-ne-rrezik-nga-ppp-e-korrupsioni/100%Always2019-07-12 15:03
https://a2news.com/video/dash-jep-alarmin-per-korrupsionin-dhe-ppp/100%Always2019-07-12 17:01
https://a2news.com/video/hapen-varret-ne-vatikan-shtohet-misteri-i-adoleshentes-se-zhdukur/100%Always2019-07-12 14:19
https://a2news.com/video/basha-protestat-vazhdojne-nuk-ka-pazar-ps-pd/100%Always2019-07-12 13:52
https://a2news.com/video/nje-rus-ish-anetar-i-isis-arrestohet-ne-tirane-per-terrorizem/100%Always2019-07-12 13:37
https://a2news.com/video/kultivimi-i-kanabisit-urdhri-i-ministrit-lleshaj-nuk-zbatohet-ne-terren/100%Always2019-07-12 13:36
https://a2news.com/video/dita-jone-12-07-2019/100%Always2019-07-12 13:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-12-07-2019/100%Always2019-07-12 12:37
https://a2news.com/video/nga-mitsotakis-te-komiket-ruse-bota-ne-jave/100%Always2019-07-12 12:03
https://a2news.com/video/cejku-gafa-e-zaev-humoristike-por-thelbi-i-problemit-mbetet/100%Always2019-07-12 11:00
https://a2news.com/video/metamorfoza-nje-roman-ne-dy-kohe/100%Always2019-07-12 10:23
https://a2news.com/video/zjarre-e-stuhi-greqia-pushtohet-nga-moti-i-keq/100%Always2019-07-12 10:10
https://a2news.com/video/kaos-ne-gjykate-vellezerit-rrahin-vrasesin-e-nenes-se-tyre/100%Always2019-07-12 09:20
https://a2news.com/video/aksion-si-ne-filma-roja-bregdetare-kap-nendetesen-me-7-ton-kokaine/100%Always2019-07-12 09:21
https://a2news.com/video/nga-shkarkimi-i-presidentit-te-kerkesa-per-materialet-zgjedhore/100%Always2019-07-12 09:26
https://a2news.com/video/zyra-e-europol-ne-tirane-cfare-perfiton-shqiperia/100%Always2019-07-12 08:51
https://a2news.com/video/momente-tmerri-ne-avion-37-te-lenduar-pas-turbulencave/100%Always2019-07-12 08:37
https://a2news.com/video/alibeaj-bar-do-te-hame-dhe-diktaturen-nuk-e-pranojme/100%Always2019-07-17 07:47
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-fundjaven/100%Always2019-07-12 08:16
https://a2news.com/video/dita-jone-11-07-2019/100%Always2019-07-12 08:05
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-11-07-2019/100%Always2019-07-11 19:51
https://a2news.com/video/pranohet-kerkesa-e-ndocajt-kqz-do-te-hape-11-kuti-ne-bashkine-e-lezhes/100%Always2019-07-11 17:42
https://a2news.com/video/maturantet-drejt-europes-ne-10-dite-2600-aplikime-per-studime-jashte-vendit/100%Always2019-07-11 16:02
https://a2news.com/video/deklaratat-per-ndryshime-kufijsh-thaci-zaev-kerkoi-falje-u-bazua-ne-thashetheme/100%Always2019-07-11 15:57
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-11-07-2019/100%Always2019-07-11 15:46
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-11-07-2019/100%Always2019-07-11 15:12
https://a2news.com/video/tarife-e-re-te-nafta-pritet-rritja-e-cmimit/100%Always2019-07-11 14:34
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-presidentit-meta-do-te-thirret-ne-shtator-ne-komision/100%Always2019-07-11 14:32
https://a2news.com/video/fondet-e-be-se-ekspertet-qeveria-nuk-di-si-ti-marre/100%Always2019-07-11 14:24
https://a2news.com/video/u-fundos-ne-norvegji-ne-1989-nendetesja-berthamore-ruse-leshon-rrezatim-radioaktiv/100%Always2019-07-11 14:11
https://a2news.com/video/celibashi-kerkesa-per-materialet-zgjedhore-legjitime-kqz-duhet-ta-pranoje/100%Always2019-07-11 13:38
https://a2news.com/video/mini-cooper-prezanton-modelin-elektrik/100%Always2019-07-11 13:30
https://a2news.com/video/tarife-e-re-per-karburantet-cmimi-rritet-me-20-leke/100%Always2019-07-11 13:10
https://a2news.com/video/basha-ne-vlore-falenderoj-socialistet-qe-refuzuan-kliken-qe-ka-marr-peng-partine-e-tyre/100%Always2019-07-11 13:09
https://a2news.com/video/steinard-opstad-poeti-norvegjez-flet-shqip/100%Always2019-07-11 12:39
https://a2news.com/video/ne-shqip-bluja-e-trilogjise-se-kerstin-gier/100%Always2019-07-11 12:33
https://a2news.com/video/rrengu-per-zaev-dhe-arsyet-qe-po-mbajne-rajonin-te-trazuar/100%Always2019-07-11 10:47
https://a2news.com/video/artim-shaqiri-50-shanse-partizani-u-la-pershtypje-azereve/100%Always2019-07-11 10:43
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-11-07-2019/100%Always2019-07-11 10:33
https://a2news.com/video/tarifa-deklaratat-e-metes-ndaj-ambasadoreve-ne-momente-deshperimi/100%Always2019-07-11 09:02
https://a2news.com/video/30-qershori-permeti-votuan-njerez-qe-nuk-kane-qene-fare-ne-shqiperi/100%Always2019-07-11 08:49
https://a2news.com/video/akuzohet-per-vrasje-ne-tropoje-arrestohet-ne-dukagjin/100%Always2019-07-11 08:24
https://a2news.com/video/xhepa-nese-vazhdon-kriza-politike-ekonomia-do-vijoje-keq-e-me-keq/100%Always2019-07-11 08:21
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-10-07-2019/100%Always2019-07-10 19:50
https://a2news.com/video/barbie-shkon-ne-hapesire-astronautja-cristofereti-frymezon-kukullen-e-re/100%Always2019-07-10 16:32
https://a2news.com/video/librat-e-gureve-te-cmuar-ne-shqip-bluja-e-triologjise-se-kerstin-gier/100%Always2019-07-10 16:04
https://a2news.com/video/fuga-per-reformen-ne-akademi-synoj-rinovimin-varianti-i-gjinushit-i-deshtuar/100%Always2019-07-10 16:02
https://a2news.com/video/oshee-plan-masash-per-sezonin-veror/100%Always2019-07-10 15:53
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-presidentit-te-enjten-nis-puna-e-komisionit-hetimor/100%Always2019-07-10 15:39
https://a2news.com/video/ankimimi-ne-kpa-prova-te-reja-nga-zaganjori-per-komisionerin-publik/100%Always2019-07-10 15:29
https://a2news.com/video/ngritja-e-gjykates-se-larte-llagami-emerimet-e-reja-ne-shtator/100%Always2019-07-10 15:15
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-10-07-2019/100%Always2019-07-10 15:05
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-10-07-2019-2/100%Always2019-07-10 15:04
https://a2news.com/video/kerkesa-e-pd-per-hapjen-e-kutive-kaso-ska-analogji-me-vitin-2009-kerkesa-jone-legjitime/100%Always2019-07-10 14:59
https://a2news.com/video/bardhi-gjyqtaret-mos-te-vertetojne-mandatet-e-kryebashkiakeve/100%Always2019-07-10 13:42
https://a2news.com/video/vrasja-e-ibrahim-bashes-ne-lazarat-ekstradohet-nga-shba-pjesetari-i-grupit-qe-qelloi-mbi-policine/100%Always2019-07-10 13:12
https://a2news.com/video/deklarata-e-zaev-pd-lsi-qendrimi-i-rames-jo-ne-interes-te-kosoves/100%Always2019-07-10 12:47
https://a2news.com/video/opozita-kerkon-kutite-krasniqi-te-hapen-te-gjitha-materialet-edhe-te-zgjedhjeve-te-shkuara/100%Always2019-07-10 12:40
https://a2news.com/video/dita-jone-10-07-2019/100%Always2019-07-10 12:06
https://a2news.com/video/merkel-dridhet-perseri-hera-e-trete-ne-pak-jave/100%Always2019-07-10 11:48
https://a2news.com/video/moti-i-keq-ne-itali-pushuesit-vrapojne-per-ti-shpetuar-stuhise/100%Always2019-07-10 11:45
https://a2news.com/video/vrasesi-i-denuar-me-burgim-te-perjetshem-arrestohet-ne-durres/100%Always2019-07-10 11:00
https://a2news.com/video/shqipja-ka-nevoje-per-truproje-po-e-demtojne-badigardet/100%Always2019-07-10 10:57
https://a2news.com/video/zaganjori-per-deklarimet-e-pasurise-dokumente-te-reja-ndonjehere-kalohen-caqet-e-mundshme/100%Always2019-07-10 10:55
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-10-07-2019/100%Always2019-07-10 10:38
https://a2news.com/video/pr-ligji-per-mbrojtjen-civile-rama-smund-ti-hapim-gropen-vetes-dhe-te-justifikohemi/100%Always2019-07-10 09:44
https://a2news.com/video/kryetarja-e-klgj-ne-shtator-do-te-kemi-gjykaten-e-larte/100%Always2019-07-10 09:26
https://a2news.com/video/fjalori-i-emrave-te-shpendeve-edhe-ne-shqip/100%Always2019-07-10 09:15
https://a2news.com/video/problematikat-ne-qytetet-bregdetare-rojet-dhe-pastertia-ne-plazhe/100%Always2019-07-10 09:10
https://a2news.com/video/ngjela-shqiperia-me-e-forte-pas-30-qershorit-merite-e-amerikes/100%Always2019-07-10 08:58
https://a2news.com/video/skenderi-me-kane-vjedhur-votat-ne-tirane/100%Always2019-07-10 06:36
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-09-07-2019/100%Always2019-07-10 12:33
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-09-07-2019/100%Always2019-07-09 19:33
https://a2news.com/video/te-djegurit-e-vetting-ut-mbi-10-ankesa-ne-strasburg-nga-ish-gjyqtare-e-prokurore/100%Always2019-07-09 17:19
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-09-07-2019/100%Always2019-07-09 15:17
https://a2news.com/video/pse-ka-rene-besimi-tek-ekonomia/100%Always2019-07-09 15:12
https://a2news.com/video/zogu-i-zi-pertej-dashurise-se-ndaluar-nga-shoqeria/100%Always2019-07-09 15:06
https://a2news.com/video/rikthehet-beteja-e-forte-rama-meta/100%Always2019-07-09 15:03
https://a2news.com/video/cila-eshte-sot-forca-e-rames-bashes-dhe-metes/100%Always2019-07-09 15:00
https://a2news.com/video/franca-mbron-ambientin-eko-takse-ndaj-fluturimeve-nga-viti-2020/100%Always2019-07-09 14:53
https://a2news.com/video/gripi-i-syve-situate-epidemike-nga-plazhi-e-pishinat-keshillohet-higjiene/100%Always2019-07-09 14:18
https://a2news.com/video/pas-30-qershorit-bashke-me-kryetaret-iken-dhe-administrata/100%Always2019-07-09 13:43
https://a2news.com/video/meta-kritikon-bosnjen-te-njohe-kosoven/100%Always2019-07-09 12:40
https://a2news.com/video/dita-jone-09-07-2019/100%Always2019-07-09 12:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-09-07-2019/100%Always2019-07-10 12:34
https://a2news.com/video/bie-besimi-ne-ekonomi-bizneset-dhe-qytetaret-pesimiste/100%Always2019-07-09 10:26
https://a2news.com/video/vrasja-e-gramoz-nakos-gjendet-i-vetevrare-edhe-kunati-i-viktimes/100%Always2019-07-09 09:56
https://a2news.com/video/deti-nuk-ka-porte-vellimi-poetik-nga-aleksander-cipa/100%Always2019-07-09 09:16
https://a2news.com/video/protesta-e-dhjete-e-opozites-basha-rama-nuk-e-theu-dot-vullnetin-e-shqiptareve/100%Always2019-07-09 09:05
https://a2news.com/video/ndryshon-taksa-e-makinave-kush-do-te-paguaje-me-shume/100%Always2019-07-09 09:00
https://a2news.com/video/tritan-shehu-shqiperia-rrezikon-te-perfundoje-ne-despotizem-lindor/100%Always2019-07-09 08:57
https://a2news.com/video/dita-jone-08-07-2019/100%Always2019-07-09 08:22
https://a2news.com/video/kumbaro-marreveshja-e-majit-2017-nuk-duhej-bere/100%Always2019-07-09 08:16
https://a2news.com/video/mbahet-kampionati-boteror-i-qethjes-se-deleve-ne-france/100%Always2019-07-08 20:28
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-kthjellime-e-vranesira-temperaturat-maksimale-35-grade-celsius/100%Always2019-07-08 20:10
https://a2news.com/video/nis-filtrimi-i-kandidateve-te-spak-ibrahimi-besimi-te-procesi-ka-shtyre-prokuroret-te-konkurrojne/100%Always2019-07-08 20:08
https://a2news.com/video/berisha-13-tetori-date-ligjore-per-zgjedhjet/100%Always2019-07-08 20:06
https://a2news.com/video/basha-me-30-qershor-refuzuam-te-keqen-kriza-zgjidhet-me-parime-jo-me-pazare/100%Always2019-07-08 19:43
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-08-07-2019/100%Always2019-07-09 09:03
https://a2news.com/video/bogdani-opozita-ne-parlament-e-blere-nga-kryeministri/100%Always2019-07-08 18:25
https://a2news.com/video/rama-meta-ka-luajtur-deri-ne-fund-me-zjarrin-duhet-hetuar-dhe-ndeshkuar-nga-ky-kuvend/100%Always2019-07-08 18:07
https://a2news.com/video/korrupsioni-sa-paguan-biznesi/100%Always2019-07-09 08:47
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-08-07-2019/100%Always2019-07-08 14:32
https://a2news.com/video/rrjedhja-e-email-eve-trump-kritikon-ambasadorin-britanik/100%Always2019-07-08 14:19
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-08-07-2019/100%Always2019-07-08 14:16
https://a2news.com/video/meta-perserit-propozimin-me-13-tetor-zgjedhje-te-pergjithshme-dhe-per-presidentin/100%Always2019-07-08 14:02
https://a2news.com/video/presidenca-e-radhes-e-be-finlanda-mendon-per-klimen-por-edhe-ballkanin/100%Always2019-07-08 13:59
https://a2news.com/video/kryeministri-i-ri-i-greqise-nis-zyrtarisht-mandatin/100%Always2019-07-08 13:47
https://a2news.com/video/pd-rritja-e-varferise-simbol-i-qeverise-rama/100%Always2019-07-08 13:33
https://a2news.com/video/vota-kunder-presidentit-gjoni-se-kemi-vendosur-surprize-deri-ne-fund/100%Always2019-07-08 13:11
https://a2news.com/video/demokracia-greke-doreheqja-e-tsipras-qe-hapi-rrugen-e-pushtetit-per-mitsotakis/100%Always2019-07-08 12:50
https://a2news.com/video/klosi-ndjehem-mire-qe-opozita-ka-ikur-nga-parlamenti-vendosen-kapitullimin/100%Always2019-07-08 12:57
https://a2news.com/video/biznesi-korrupsioni-lulezon-problem-tatimet-e-doganat/100%Always2019-07-08 12:15
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-java-me-mot-te-fresket-temperaturat-bien-me-6-grade/100%Always2019-07-08 20:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-08-07-2019/100%Always2019-07-08 11:29
https://a2news.com/video/domethenia-e-nje-nisme-procesi-i-berlinit-6-vite-me-pas-dhe-pozicioni-i-shqiperise/100%Always2019-07-08 10:55
https://a2news.com/video/greqia-jo-lypese-apo-nje-fqinj-i-varfer-demokracia-e-re-fiton-zgjedhjet/100%Always2019-07-08 10:23
https://a2news.com/video/rikthehen-protestat-pas-pushimit-ne-30-qershor-opozita-serish-ne-rruge/100%Always2019-07-08 09:22
https://a2news.com/video/arrestohen-3-persona-per-vjedhje-gjendet-nje-kasaforte-ne-lumin-erzen/100%Always2019-07-08 08:40
https://a2news.com/video/paloka-30-qershori-deshiroja-te-bllokoheshin-fizikisht-zgjedhjet-por-sot-kam-mendim-ndryshe/100%Always2019-07-08 08:39
https://a2news.com/video/qytetet-e-se-ardhmes-arabia-me-shume-robote-se-njerez/100%Always2019-07-08 08:06
https://a2news.com/video/samiti-i-ballkanit-perendimor-dhe-e-ardhmja-e-be/100%Always2019-07-08 08:03
https://a2news.com/video/pd-ne-elbasan-2861-vota-fiktive/100%Always2019-07-06 17:39
https://a2news.com/video/zgjedhjet-greke-demokracia-e-re-favorite-lajm-i-keq-per-shqiperine/100%Always2019-07-06 12:11
https://a2news.com/video/sezoni-turistik-lamallari-gjoba-per-bizneset-qe-nuk-respektojne-detyrimet/100%Always2019-07-06 11:50
https://a2news.com/video/serish-termet-ne-kaliforni-ka-te-lenduar-dhe-vatra-zjarri/100%Always2019-07-06 10:49
https://a2news.com/video/a2-cnn-sjell-pamjet-e-djegies-se-kzaz-ne-vaun-e-dejes/100%Always2019-07-06 09:35
https://a2news.com/video/2015-2019-socialistet-tejkalojne-veten-73-mije-vota-me-shume/100%Always2019-07-06 08:22
https://a2news.com/video/fundjava-mbetet-e-nxehte-temperaturat-deri-ne-37-grade-celsius/100%Always2019-07-05 19:43
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-5-7-2019/100%Always2019-07-05 19:41
https://a2news.com/video/kater-klube-te-superiores-rrezikojne-perjashtimin-nga-kampionati/100%Always2019-07-05 18:40
https://a2news.com/video/presidenti-pretendoi-vonese-klgj-gjykata-e-larte-prioritet-kombetar/100%Always2019-07-05 18:41
https://a2news.com/video/shqiperia-duarbosh-nga-samiti-i-ballkanit-perendimor/100%Always2019-07-05 18:22
https://a2news.com/video/celja-e-negociatave-me-be-rama-duhet-te-rrisim-komunikimin-me-francen/100%Always2019-07-05 18:21
https://a2news.com/video/ngritja-e-spak-pyetjet-e-22-prokuroreve-per-ceshtje-konkrete/100%Always2019-07-05 15:36
https://a2news.com/video/polonia-kritikon-be-tirana-dhe-shkupi-plotesuan-kushtet-per-celjen-e-negociatave/100%Always2019-07-05 15:28
https://a2news.com/video/kercenohet-me-jete-klement-zguri-garda-e-merr-ne-mbrojtje-2/100%Always2019-07-05 15:25
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-05-07-2019/100%Always2019-07-05 14:21
https://a2news.com/video/problemet-e-sistemit-tatimor-ne-shqiperi/100%Always2019-07-05 14:15
https://a2news.com/video/dita-jone-05-07-2019/100%Always2019-07-05 13:53
https://a2news.com/video/keshilli-i-larte-gjyqesor-hapet-gara-per-anetaret-jo-gjyqtare-per-gjykaten-e-larte/100%Always2019-07-05 12:45
https://a2news.com/video/projektligji-per-rinine-rrjeti-rinor-nuk-zgjidhet-punesimi-dhe-karta-e-studentit/100%Always2019-07-05 12:44
https://a2news.com/video/temperaturat-e-larta-ne-elbasan-ne-urgjence-80-femije-ne-24-ore/100%Always2019-07-05 12:43
https://a2news.com/video/ndotja-akustike-ne-bregdet-policia-do-te-ndeshkohet-cdo-biznes-qe-nuk-respekton-ligjin/100%Always2019-07-05 12:43
https://a2news.com/video/votat-e-pavlefshme-beqaj-provokim-nga-simpatizantet-e-opozites/100%Always2019-07-05 12:26
https://a2news.com/video/bd-ankimim-ne-kqz-topollaj-ankimimi-per-procesin-zgjedhor-te-30-qershorit/100%Always2019-07-05 12:24
https://a2news.com/video/kercenohet-me-jete-klement-zguri-garda-e-merr-ne-mbrojtje/100%Always2019-07-05 12:12
https://a2news.com/video/pd-kemi-prova-komisioneret-mbushin-kutite/100%Always2019-07-05 11:13
https://a2news.com/video/gafa-e-trump-ne-fjalimin-e-4-korrikut-ushtria-revolucionare-kapi-aeroportet/100%Always2019-07-05 10:42
https://a2news.com/video/makina-qe-nuk-mund-te-perdoret-ne-rruge/100%Always2019-07-05 10:42
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-5-7-2019/100%Always2019-07-05 10:40
https://a2news.com/video/fmn-qeveria-te-rrise-taksat-per-te-perballuar-borxhin/100%Always2019-07-05 09:50
https://a2news.com/video/gjoni-dashuri-perverse-mes-ps-dhe-pd/100%Always2019-07-05 08:22
https://a2news.com/video/valsi-i-lumturise-i-bazuar-mbi-nje-ngjarje-te-vertete/100%Always2019-07-05 08:15
https://a2news.com/video/pas-30-qershorit-korrik-i-nxehte-politik/100%Always2019-07-05 08:13
https://a2news.com/video/lideret-e-rinj-te-be-propozime-te-papritura/100%Always2019-07-05 08:10
https://a2news.com/video/zeneli-presidenti-ka-shkarkuar-veten-qendrimin-per-te-nuk-e-kemi-pjekur-ende/100%Always2019-07-05 06:34
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-07-04-2019/100%Always2019-07-04 20:50
https://a2news.com/video/neser-mot-i-kthjellet-pasditja-sjell-reshje-ne-zonat-malore/100%Always2019-07-04 19:14
https://a2news.com/video/procedurat-per-shkarkimin-e-metes-hyseni-ky-individ-sduhet-te-jete-me-president/100%Always2019-07-04 19:07
https://a2news.com/video/vettingu-ne-polici-hodaj-nuk-ka-parashikime-ligjore-per-policet-qe-shkarkohen/100%Always2019-07-04 18:50
https://a2news.com/video/reforma-nuk-negociohet-shefja-e-onm-calavera-duam-te-shohim-njerez-ne-burg/100%Always2019-07-04 18:35
https://a2news.com/video/kushte-opozitare-murrizi-vota-jone-vetem-pas-ndryshimit-te-sistemit/100%Always2019-07-04 15:38
https://a2news.com/video/basha-nuk-ka-pushim-per-ne-por-as-per-kundershtaret/100%Always2019-07-04 15:34
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-07-04-2019/100%Always2019-07-04 15:06
https://a2news.com/video/si-do-te-jete-ekonomia-e-shqiptareve/100%Always2019-07-04 15:05
https://a2news.com/video/maturantet-me-dobet-ne-gjuhe-shqipe-asnje-10-absolute/100%Always2019-07-04 14:03
https://a2news.com/video/perplasje-me-arme-ne-kavaje-mbetet-i-vrare-kalimtari/100%Always2019-07-04 13:53
https://a2news.com/video/dita-jone-04-07-2019/100%Always2019-07-05 13:25
https://a2news.com/video/porosia-e-komisionerit-hahn-rrisni-ritmin-e-reformave/100%Always2019-07-04 12:47
https://a2news.com/video/barometri-i-ballkanit-shqiperia-me-perceptimin-me-te-larte-te-korrupsionit/100%Always2019-07-04 12:43
https://a2news.com/video/ps-mazhorance-dhe-ne-pushtet-vendor-opozita-ne-shesh/100%Always2019-07-04 12:27
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-04-07-2019/100%Always2019-07-04 12:07
https://a2news.com/video/temperaturat-e-larta-ne-kukes-fluks-femijesh-ne-urgjencen-e-pediatrise/100%Always2019-07-04 10:46
https://a2news.com/video/mazhoranca-kete-vit-jo-shkarkime-ne-administrate/100%Always2019-07-04 10:19
https://a2news.com/video/zjarri-djeg-45-000-fuci-me-uiski/100%Always2019-07-04 10:01
https://a2news.com/video/zv-ministri-i-jashtem-deklarata-e-macron-kunder-zgjerimit-nuk-ka-te-bej-me-shqiperine/100%Always2019-07-04 09:01
https://a2news.com/video/noka-shmangem-gjakderdhjen-ne-30-qershor/100%Always2019-07-04 08:00
https://a2news.com/video/brace-votat-e-pavlefshme-jane-vota-kunder-duhen-lexuar-shume-mire/100%Always2019-07-04 07:51
https://a2news.com/video/be-dhe-bashkepunimi-rajonal-ne-ballkanin-perendimor/100%Always2019-07-04 07:40
https://a2news.com/video/pas-cmimit-ne-ceki-piro-milkani-vleresohet-edhe-nga-ministria-e-kultures/100%Always2019-07-04 07:06
https://a2news.com/video/kushi-ekonomia-u-lekund-nga-protestat-por-ska-krize-dilaveri-ne-renie-a2-business-week/100%Always2019-07-04 06:44
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-03-07-2019/100%Always2019-07-03 20:49
https://a2news.com/video/pasditja-me-rrebeshe-ne-zonat-malore/100%Always2019-07-03 19:46
https://a2news.com/video/dita-kthehet-ne-nate-eklipsi-i-rralle-diellor/100%Always2019-07-03 19:37
https://a2news.com/video/prodhimi-i-energjise-sejko-ngadalesim-i-ekonomise-gjate-gjithe-2019-es/100%Always2019-07-03 19:02
https://a2news.com/video/4-korriku-i-trump-tanke-dhe-avione-luftarake-ne-uashington/100%Always2019-07-03 19:01
https://a2news.com/video/opozita-serish-ne-proteste-me-8-korrik-basha-te-cmontojme-diktaturen/100%Always2019-07-03 18:45
https://a2news.com/video/kryebashkiaket-e-djathte-nuk-lirojme-zyrat/100%Always2019-07-03 17:36
https://a2news.com/video/kqz-pjesemarrja-ne-zgjedhje-229/100%Always2019-07-03 15:16
https://a2news.com/video/komisioni-europian-nuk-ka-rikthim-vizash-per-shqiptaret/100%Always2019-07-03 15:15
https://a2news.com/video/shtyhet-gjyqi-per-saimir-tahirin/100%Always2019-07-03 15:13
https://a2news.com/video/meta-kritika-euralius-mangesite-e-reformes-edhe-pergjegjesi-e-misionit/100%Always2019-07-03 15:12
https://a2news.com/video/kujdes-nga-vapa-mjeket-evitoni-daljet-ne-diell-dhe-alkoolin/100%Always2019-07-03 15:10
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-03-07-2019/100%Always2019-07-03 15:10
https://a2news.com/video/konsumi-i-dobet-per-cfare-shpenzojne-shqiptaret/100%Always2019-07-03 15:09
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-presidentit-balla-vijon-procedura-meta-duhet-te-largohet/100%Always2019-07-03 14:19
https://a2news.com/video/lagarde-kush-eshte-gruaja-e-pare-ne-krye-te-bqe/100%Always2019-07-03 13:04
https://a2news.com/video/perkeqesohet-klima-e-biznesit-shqiperi-kosove/100%Always2019-07-03 12:55
https://a2news.com/video/tregjet-cmimet-te-paperballueshme-per-qytetaret/100%Always2019-07-03 12:49
https://a2news.com/video/jepini-nje-mundesi-fjaleve-shqipe-nuk-jane-nul/100%Always2019-07-03 12:43
https://a2news.com/video/dita-jone-03-07-2019/100%Always2019-07-03 12:27
https://a2news.com/video/soreca-apel-per-dialog-meta-ngacmon-me-pyetje/100%Always2019-07-03 12:22
https://a2news.com/video/tabaku-kqz-ka-kryer-nje-krim-zgjedhor/100%Always2019-07-03 12:17
https://a2news.com/video/nisin-hetimet-per-zgjedhjet-e-30-qershorit/100%Always2019-07-03 11:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-03-07-2019/100%Always2019-07-03 11:52
https://a2news.com/video/abilekaj-mazhoranca-sot-ka-me-shume-pushtet-se-mbeshtetje/100%Always2019-07-03 09:50
https://a2news.com/video/kreret-e-rinj-te-unionit-ursula-von-der-leyen-pasuese-e-juncker/100%Always2019-07-03 09:45
https://a2news.com/video/si-nxirret-xhelal-mziu-nga-zyra-deputetja-socialiste-tregon-menyren-ne-dita-jone/100%Always2019-07-03 07:58
https://a2news.com/video/enno-bozdo-meta-pati-guximin-qe-te-thonte-disa-te-verteta/100%Always2019-07-03 07:54
https://a2news.com/video/rritja-ekonomike-vetem-me-22/100%Always2019-07-03 07:05
https://a2news.com/video/a-eshte-soros-rrezik-per-shqiperine-mediu-ka-prishur-balancat/100%Always2019-07-03 06:20
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-02-07-2019/100%Always2019-07-02 20:32
https://a2news.com/video/dosja-339-nicja-i-shijakut-kerkon-te-lirohet-nga-qelia/100%Always2019-07-02 18:15
https://a2news.com/video/rezultati-i-30-qershorit-ps-merr-60-bashki-fenomen-votat-e-pavlefshme/100%Always2019-07-02 17:56
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-02-07-2019/100%Always2019-07-02 15:38
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-02-07-2019/100%Always2019-07-02 15:38
https://a2news.com/video/parlamenti-europian-punimet-rinisin-mes-protestave/100%Always2019-07-02 15:22
https://a2news.com/video/rritja-22-cfare-po-ndodh-me-ekonomine/100%Always2019-07-02 15:22
https://a2news.com/video/christian-dior-kthehet-tek-e-zeza-prezantohet-koleksioni-i-ri-haute-couture/100%Always2019-07-02 14:13
https://a2news.com/video/mbyllja-e-dyqaneve-nderhyn-qeveria-e-kosoves-dergon-ushqime-ne-mitrovice/100%Always2019-07-02 14:03
https://a2news.com/video/meta-me-propozim-te-ri-zgjedhje-parlamentare-dhe-presidenciale-me-13-tetor/100%Always2019-07-02 13:58
https://a2news.com/video/musa-ulqini-presidenti-sulmoi-aleatet-tane-shba-dhe-be/100%Always2019-07-02 13:02
https://a2news.com/video/pergjysmohet-rritja-ekonomike-ministrja-e-kenaqur/100%Always2019-07-02 13:00
https://a2news.com/video/evropa-dhe-e-ardhmja-valdet-rama-motivon-kukesin/100%Always2019-07-02 12:59
https://a2news.com/video/strazimiri-rama-dhe-drejtuesit-e-policise-presion-votuesve/100%Always2019-07-02 12:40
https://a2news.com/video/dita-jone-02-07-2019/100%Always2019-07-02 12:10
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-02-07-2019/100%Always2019-07-02 11:19
https://a2news.com/video/meta-votimet-socialiste-komplot-i-nje-grupi-te-strukturuar-me-synim-total-state-capture/100%Always2019-07-02 11:16
https://a2news.com/video/meta-2-fjale-per-george-soros/100%Always2019-07-02 11:06
https://a2news.com/video/meta-tregon-mesazhin-e-rames-me-shkroi-se-pas-nuk-do-te-gjeja-me-gjurme-lsi-je/100%Always2019-07-02 10:31
https://a2news.com/video/dekreti-i-presidentit-kume-osbe-ja-u-shpreh-jo-ne-dakordesi-me-sjelljen-e-kqz-se-dhe-kolegjit-zgjedhor/100%Always2019-07-02 09:06
https://a2news.com/video/vendore-2019-ne-a2-cnn/100%Always2019-07-02 08:54
https://a2news.com/video/mbyllen-dyqanet-ne-veri-proteste-kunder-tarifave-prej-100/100%Always2019-07-02 08:38
https://a2news.com/video/politika-shqiptare-pas-30-qershorit/100%Always2019-07-02 07:37
https://a2news.com/video/hashtech-votimi-dhe-qeverisja-elektronike/100%Always2019-07-02 07:27
https://a2news.com/video/kryemadhi-shqiptaret-refuzuan-monizmin-tani-opozita-te-marre-persiper-zgjidhjen-e-krizes/100%Always2019-07-01 21:23
https://a2news.com/video/piramida-4-mije-vjecare-hap-dyert-per-publikun-ne-egjipt/100%Always2019-07-01 21:20
https://a2news.com/video/rama-per-al-jazeera-tangoja-vallezohet-dyshe-opozita-te-reflektoje/100%Always2019-07-01 21:19
https://a2news.com/video/zgjedhje-me-13-tetor-kandidati-i-ps-ne-elbasan-nuk-trembem/100%Always2019-07-01 21:18
https://a2news.com/video/osbe-odihr-perplasja-politike-la-votuesit-pa-mundesi-zgjedhjeje/100%Always2019-07-01 21:14
https://a2news.com/video/leli-nuk-me-intereson-asnje-vote-qe-nuk-e-meritoj/100%Always2019-07-01 21:24
https://a2news.com/video/sotiraq-filo-aritmetika-e-bashes-per-konsum-politik/100%Always2019-07-01 20:41
https://a2news.com/video/me-shume-vota-se-votues-kqz-sqaron-numerimin/100%Always2019-07-01 20:01
https://a2news.com/video/basha-shqiptaret-izoluan-ramen-e-bene-ti-binin-djerse-te-ftohta/100%Always2019-07-01 19:44
https://a2news.com/video/mziu-e-sfidoi-se-nuk-do-te-leshonte-karrigen-i-pergjigjet-rakip-suli/100%Always2019-07-01 19:14
https://a2news.com/video/problemet-e-30-qershorit-kandidatet-me-shume-vota-se-pjesemarresit-ne-votime/100%Always2019-07-01 16:25
https://a2news.com/video/me-shume-vota-se-votues-kandidatja-ne-uren-vajgurore-gabimin-e-ka-kqz/100%Always2019-07-01 15:59
https://a2news.com/video/arrestimi-ne-postribe-flasin-familjaret-e-28-vjecarit/100%Always2019-07-01 12:03
https://a2news.com/video/a-do-ta-leshoje-kamzen-neser-xhelal-mziu-sfidon/100%Always2019-07-01 10:33
https://a2news.com/video/deputetja-socialiste-ishte-sukses-zhvilluam-zgjedhje-me-standarde/100%Always2019-07-01 10:05
https://a2news.com/video/perfundon-numerimi-ne-kavaje-krali-fiton-bindshem/100%Always2019-07-01 08:11