XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/vere-pa-libra-femijet-dikur-miq-me-leximin-sot-te-varur-nga-telefoni/100%Always2019-08-31 12:39
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1600-30-08-2019/100%Always2019-08-31 07:47
https://a2news.com/video/uragani-dorian-kercenon-floriden-trump-beni-kujdes-eshte-nje-perbindesh/100%Always2019-08-30 17:51
https://a2news.com/video/cnn-brenda-ferrit-qe-kercenon-boten/100%Always2019-08-30 17:48
https://a2news.com/video/fiskalizimi-ish-drejtuesi-i-tatimeve-koncesioni-i-radhes/100%Always2019-08-30 15:38
https://a2news.com/video/vonesat-e-vetting-ut-raporti-i-isp-komisioneret-deri-ne-20-muaj-per-nje-vendim/100%Always2019-08-30 15:14
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-30-08-2019/100%Always2019-08-30 15:04
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-30-08-2019/100%Always2019-08-30 14:59
https://a2news.com/video/drejtori-i-burgjeve-prokuroreve-mos-i-lironi-te-burgosurit-para-kohe/100%Always2019-08-30 14:58
https://a2news.com/video/vrases-me-pagese-per-malkon-furgoni-i-vjedhur-ne-lezhe-targat-ne-kruje/100%Always2019-08-30 14:43
https://a2news.com/video/vokshi-13-tetori-e-vetmja-date-e-ligjshme-per-zgjedhjet/100%Always2019-08-30 14:17
https://a2news.com/video/dinjiteti-perballe-totalitarizmit-fushate-e-autoritetit-te-dosjeve-per-mos-te-harruar/100%Always2019-08-30 13:29
https://a2news.com/video/zgjedhjet-vendore-bashkite-leshojne-doren-me-lejet-e-ndertimit/100%Always2019-08-30 12:16
https://a2news.com/video/meta-ne-shtypin-italian-nuk-jam-populist-me-rrezon-vetem-kushtetuesja/100%Always2019-08-30 12:08
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-30-08-2019/100%Always2019-08-30 11:28
https://a2news.com/video/dosjet-ne-pritje-shella-ne-gjykaten-e-larte-efikasiteti-nga-viti-2015-ka-rene-me-99/100%Always2019-08-30 09:44
https://a2news.com/video/ukshini-nje-marreveshje-eshte-e-domosdoshme-por-beogradi-po-perdor-metoda-mercenare/100%Always2019-08-30 08:43
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-29-08-2019/100%Always2019-08-29 19:00
https://a2news.com/video/rizgjimi-i-vullkanit-pamje-spektakolare-nga-stromboli-pa-koment/100%Always2019-08-29 14:51
https://a2news.com/video/fakulteti-i-drejtesise-i-thote-lamtumire-bolonjes/100%Always2019-08-29 14:44
https://a2news.com/video/efekti-domino-i-shkodres-ps-nuk-mbaron-ketu/100%Always2019-08-29 14:38
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-29-08-2019/100%Always2019-08-29 14:32
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-29-08-2019/100%Always2019-08-29 14:29
https://a2news.com/video/shtyhet-me-nje-muaj-afati-i-transmetimeve-analoge/100%Always2019-08-29 14:18
https://a2news.com/video/gjata-koalicioni-opozitar-i-njejti-qendrim-si-me-16-shkurt-asnjeri-nuk-e-do-ramen/100%Always2019-08-29 13:33
https://a2news.com/video/turistet-e-huaj-operatoret-te-shqetesuar-per-kapacitetet-akomoduese/100%Always2019-08-29 12:55
https://a2news.com/video/fruthi-rikthehet-ne-shqiperi-obsh-4-shtete-europiane-jo-me-te-pastra/100%Always2019-08-29 12:54
https://a2news.com/video/deklarimet-online-biznesi-ka-2-jave-kohe-per-verejtjet/100%Always2019-08-29 12:21
https://a2news.com/video/mberrijne-ne-tirane-350-mije-urdheresa-e-fermane-te-perandorise-osmane-per-shqiptaret/100%Always2019-08-29 12:08
https://a2news.com/video/kruje-19-te-arrestuar-per-kultivim-kanabisi-7-te-tjere-shpallen-ne-kerkim/100%Always2019-08-29 10:55
https://a2news.com/video/putin-qeras-erdoganin-me-akullore-kusurin-e-jep-per-zhvillimin-e-aviacionit/100%Always2019-08-29 10:39
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-29-08-2019/100%Always2019-08-29 10:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-28-08-2019/100%Always2019-08-29 09:52
https://a2news.com/video/lumezi-deshtimi-ne-integrimin-me-be-fajtore-eshte-e-gjithe-klasa-politike/100%Always2019-08-29 09:40
https://a2news.com/video/euro-ne-revansh-kapercen-122-leke-ne-rritje-edhe-valutat-e-tjera/100%Always2019-08-29 07:56
https://a2news.com/video/rasti-pjetri-shkarkohen-drejtoret-rajonale-debate-ne-kryesine-e-ps/100%Always2019-08-29 09:17
https://a2news.com/video/gara-e-cmendur-pjesemarresit-sfidojne-gravitetin/100%Always2019-08-28 19:44
https://a2news.com/video/balla-per-shkodren-kemi-kerkuar-falje-nuk-behemi-mburoje-per-askend/100%Always2019-08-28 19:05
https://a2news.com/video/bushati-rasti-i-fundit-ne-shkoder-pika-e-derdhjes-na-takon-te-themi-na-falni/100%Always2019-08-28 18:30
https://a2news.com/video/rizgjohet-vullkani-i-fuqishem-ne-itali/100%Always2019-08-28 18:29
https://a2news.com/video/rama-mbledh-kryesine-e-ps-ne-tirane-u-kerkon-doreheqjen-drejtuesve-rajonale-ne-shkoder/100%Always2019-08-28 17:50
https://a2news.com/video/ekspozita-e-shqiptarise-histori-suksesi-rrefehen-permes-portreteve/100%Always2019-08-28 16:05
https://a2news.com/video/gara-per-anetarin-e-klp-arta-marku-mban-peng-vakancen-vartesi-i-saj-pretendent/100%Always2019-08-28 14:25
https://a2news.com/video/serish-mesim-me-turne-per-nxenesit-e-tiranes/100%Always2019-08-28 13:51
https://a2news.com/video/stuhi-politike-ne-britani-johnson-kerkon-pezullimin-e-parlamentit/100%Always2019-08-28 13:35
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-28-08-2019/100%Always2019-08-28 13:31
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-28-08-2019/100%Always2019-08-28 13:23
https://a2news.com/video/verifikimi-i-kandidateve-analistet-zgjatja-e-afateve-nuk-zgjidh-problemin/100%Always2019-08-28 13:19
https://a2news.com/video/shkak-i-vrasjes-se-santiago-malkos-konfliktet-e-meparshme/100%Always2019-08-28 12:35
https://a2news.com/video/cipa-opozita-po-tregon-se-eshte-e-pajisur-me-mekanizma-hetimi/100%Always2019-08-28 12:07
https://a2news.com/video/pd-kajmaku-perfitoi-26-milione-euro-nga-pushteti-i-rames/100%Always2019-08-28 11:17
https://a2news.com/video/fiskalizimi-i-qeverise-biznesi-i-trembur-jemi-mesuar-me-kase/100%Always2019-08-28 10:38
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-28-08-2019/100%Always2019-08-28 10:36
https://a2news.com/video/koordinimi-i-veriut-rama-mbledh-drejtuesit-kujdes-me-dekriminalizimin/100%Always2019-08-28 10:07
https://a2news.com/video/bytyci-zgjedhjet-ne-kosove-sukses-i-klases-politike-me-e-perparuar-se-ajo-e-shqiperise/100%Always2019-08-28 09:52
https://a2news.com/video/edlira-gjoni-partia-demokratike-ka-gjetur-nje-menyre-te-thjeshte-per-rrezimin-e-rames/100%Always2019-08-28 09:43
https://a2news.com/video/atentati-ne-tirane-zbardhet-dinamika-dhe-konfliktet-e-ish-efektivit-te-vrare/100%Always2019-08-28 07:47
https://a2news.com/video/toka-drejt-krizes-per-ushqim-dhe-uje/100%Always2019-08-27 19:51
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-27-08-2019/100%Always2019-08-27 19:38
https://a2news.com/video/lerda-e-kemi-harruar-kukesin/100%Always2019-08-27 18:54
https://a2news.com/video/kriza-e-opioideve-ne-shba-kompania-farmaceutike-gjobe-572-milione/100%Always2019-08-27 18:29
https://a2news.com/video/sezoni-veror-dhermiu-vizitohet-me-shume-nga-te-huajt/100%Always2019-08-27 16:21
https://a2news.com/video/aksioni-te-karburantet-brace-kontrolle-te-konsumatoret-e-medhenj/100%Always2019-08-27 16:14
https://a2news.com/video/shperthimi-ne-lezhe-rriten-kontrollet-per-parandalimin-e-zjarreve-ne-karburante/100%Always2019-08-27 16:13
https://a2news.com/video/4-fakultete-shpallin-listat-ne-2-shtator-nis-regjistrimi/100%Always2019-08-27 16:01
https://a2news.com/video/hetimet-per-kajmakun-prokuroria-kerkon-bashkepunim-me-pd/100%Always2019-08-27 15:49
https://a2news.com/video/akuzat-per-kajmakun-pd-identiteti-i-sakte-vertetohet-nga-numri-i-pasaportes/100%Always2019-08-27 15:47
https://a2news.com/video/basha-ne-shtator-protestat-edhe-me-te-medha/100%Always2019-08-27 15:45
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-27-08-2019/100%Always2019-08-27 15:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-27-08-2019/100%Always2019-08-27 15:23
https://a2news.com/video/sa-merr-arka-e-shtetit-nga-turizmi-i-ketij-sezoni/100%Always2019-08-27 15:19
https://a2news.com/video/ceshtja-kajmaku-prokuroria-kerkon-shenjat-e-gishterinjve/100%Always2019-08-27 11:58
https://a2news.com/video/kryeministri-rama-takon-grupin-koordinues-te-veriut-ne-lezhe/100%Always2019-08-27 10:49
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-27-08-2019/100%Always2019-08-27 10:11
https://a2news.com/video/nora-malaj-po-pergatitemi-per-zgjedhjet-e-13-tetorit-bashke-me-opoziten/100%Always2019-08-27 09:46
https://a2news.com/video/tirana-mema-ndaj-teutes-testi-i-vertete/100%Always2019-08-26 19:17
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-26-08-2019/100%Always2019-08-26 19:06
https://a2news.com/video/kosove-presidenti-thaci-shpall-daten-e-zgjedhjeve/100%Always2019-08-26 18:15
https://a2news.com/video/veliaj-brenda-mandatit-merr-fund-mesimi-me-dy-turne/100%Always2019-08-26 18:10
https://a2news.com/video/avokati-visha-ata-qe-nuk-kalojne-vetting-un-te-ndiqen-nga-prokuroria/100%Always2019-08-26 15:47
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-26-08-2019/100%Always2019-08-26 15:36
https://a2news.com/video/samiti-i-g7-melania-trump-spikat-nder-zonjat-e-para/100%Always2019-08-26 14:48
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-26-08-2019/100%Always2019-08-26 14:44
https://a2news.com/video/pelegrinazhi-ne-tomor-besimtaret-bektashinj-festojne-festen-e-abaz-aliut/100%Always2019-08-26 14:37
https://a2news.com/video/kriza-energjetike-eksperti-duhej-nje-menaxhim-me-i-mire/100%Always2019-08-26 13:56
https://a2news.com/video/kryebashkiaku-i-vores-pd-greqia-denoi-me-burg-kajmakun-per-falsifikim-parash/100%Always2019-08-26 13:55
https://a2news.com/video/vendimi-i-ishp-femijet-e-pa-vaksinuar-nuk-do-pranohen-ne-shkolla/100%Always2019-08-26 13:17
https://a2news.com/video/garancia-e-pediatres-mjeket-e-familjes-arrijne-ti-menaxhojne-virozat/100%Always2019-08-26 13:01
https://a2news.com/video/parisi-ne-feste-shenohet-75-vjetori-i-clirimit-nga-nazistet/100%Always2019-08-26 11:25
https://a2news.com/video/parku-rinia-ne-elbasan-betonizimi-e-zgjatja-e-punimeve-shqetesojne-banoret/100%Always2019-08-26 11:02
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-26-08-2019/100%Always2019-08-26 10:48
https://a2news.com/video/andoni-albin-kurti-kryeminister-zgjidhje-e-mire-por-duhet-te-njohe-simbolet-e-shtetit-te-tij/100%Always2019-08-26 10:10
https://a2news.com/video/shano-nuk-mund-te-kete-dekriminalizim-ne-politike-duhet-te-jesh-dy-per-te-kercyer-tango/100%Always2019-08-26 09:28
https://a2news.com/video/rusia-teston-dy-predha-nga-nendeteset-berthamore-ne-arktik/100%Always2019-08-25 14:37
https://a2news.com/video/izraeli-sulme-ajrore-ne-siri-parandaluam-sulmin-e-droneve-iraniane/100%Always2019-08-25 13:31
https://a2news.com/video/g7-ne-sfondin-e-percarjeve-trump-pergenjeshtron-mediat-jemi-te-bashkuar/100%Always2019-08-25 13:16
https://a2news.com/video/ishulli-i-sazanit-1-000-turiste-vizitojne-cdo-dite-zonen-bunker/100%Always2019-08-25 13:01
https://a2news.com/video/3-koncesione-ppp-ne-gusht-projektet-per-shkolla-e-porte-jahtesh/100%Always2019-08-25 12:34
https://a2news.com/video/panda-me-e-vjeter-ne-bote-feston-ditelindjen/100%Always2019-08-25 11:42
https://a2news.com/video/takimi-trump-johnson-pas-brexit-marreveshje-e-madhe-tregtare/100%Always2019-08-25 09:43
https://a2news.com/video/zgjedhjet-ne-kosove-kqz-pret-daten-qeveria-vendimet-e-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-08-24 18:26
https://a2news.com/video/600-gr-buke-dhe-uje-me-vajguri-si-mbijetonin-10-vjecaret-e-internuar-ne-tepelenen-e-vitit-1949/100%Always2019-08-24 14:16
https://a2news.com/video/amazona-ne-flake-2500-vatra-zjarri-mbeten-ende-aktive/100%Always2019-08-24 11:31
https://a2news.com/video/brazili-dergon-ushtrine-per-te-luftuar-me-flaket-ne-amazone/100%Always2019-08-24 11:25
https://a2news.com/video/mijera-pushues-nga-kosova-drejt-bregdetit-trafik-dhe-radhe-te-gjata-ne-rrugen-e-kombit/100%Always2019-08-24 11:17
https://a2news.com/video/bolivia-lufton-flaket-ne-amazone-me-avionin-zjarrfikes-gjigant/100%Always2019-08-24 10:32
https://a2news.com/video/pa-koment-makina-me-120-km-h-shoferi-ne-gjume/100%Always2019-08-24 09:59
https://a2news.com/video/lideret-boterore-si-heronjte-e-the-avengers-parodia-mbi-pabarazine-gjinore-pushton-rrjetin/100%Always2019-08-23 21:04
https://a2news.com/video/kine-mbi-1-mije-garues-per-nje-jave-kompeticion-ne-sportet-ekstreme/100%Always2019-08-23 20:31
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-23-08-2019/100%Always2019-08-23 19:48
https://a2news.com/video/fillon-superiorja-ne-elbasan-arena-kukesi-sfidon-serish-partizanin/100%Always2019-08-23 18:14
https://a2news.com/video/ne-kerkim-te-alieneve-2-mln-vete-do-te-mesyjne-bazen-ushtarake-ne-nevada/100%Always2019-08-23 17:56
https://a2news.com/video/tregu-i-karburanteve-qytetaret-ankohen-per-cilesine-dhe-abuzimet/100%Always2019-08-23 14:27
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-23-08-2019/100%Always2019-08-23 13:25
https://a2news.com/video/goditjet-ne-tru-2500-raste-cdo-vit-preken-edhe-te-rinjte/100%Always2019-08-23 13:21
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-23-08-2019/100%Always2019-08-23 13:05
https://a2news.com/video/zjarre-ne-amazone-dhe-siberi-ndikim-i-rende-per-klimen/100%Always2019-08-23 12:19
https://a2news.com/video/zgjedhjet-ne-kosove-si-do-te-pozicionohet-vetevendosja/100%Always2019-08-23 12:11
https://a2news.com/video/skandalet-ne-shkup-zaev-nuk-jam-i-perfshire-kush-shkel-ligjin-mban-pergjegjesi/100%Always2019-08-23 11:41
https://a2news.com/video/zgjedhjet-e-parakohshme-ne-kosove-zyrtarizohet-koalicioni-mes-akr-dhe-nismes/100%Always2019-08-23 11:21
https://a2news.com/video/pd-kajmaku-falsifikoi-formularin-e-dekriminalizimit/100%Always2019-08-26 08:54
https://a2news.com/video/gjata-kajmaku-te-dorehiqet-menjehere/100%Always2019-08-23 10:18
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-23-08-2019/100%Always2019-08-23 09:49
https://a2news.com/video/rrufe-vdekjeprurese-ne-poloni-viktima-e-te-plagosur-ne-malet-tatra/100%Always2019-08-23 09:30
https://a2news.com/video/zjarret-ne-amazone-macron-krize-nderkombetare-shtepia-jone-po-digjet/100%Always2019-08-23 08:40
https://a2news.com/video/zhvendosja-e-dosjes-184-collaku-formule-mafioze-mafia-ka-kapur-prokurorine/100%Always2019-08-23 08:26
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-22-08-2019/100%Always2019-08-22 19:55
https://a2news.com/video/titaniku-vizitohet-pas-15-vitesh-shokohen-ekspertet-po-konsumohet-nga-oqeani/100%Always2019-08-22 16:38
https://a2news.com/video/kajmaku-ne-a2-ata-qe-shpifin-do-te-vihen-para-drejtesise/100%Always2019-08-22 15:01
https://a2news.com/video/divat-italiane-ne-tirane-14-filma-ne-nje-kinema-verore/100%Always2019-08-22 14:50
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-22-08-2019/100%Always2019-08-22 14:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-22-08-2019/100%Always2019-08-22 14:23
https://a2news.com/video/une-jam-kadri-veseli-do-te-jem-kandidat-per-kryeminister/100%Always2019-08-22 14:15
https://a2news.com/video/aksioni-nuk-shpeton-buxhetin-16-mld-leke-me-pak-ne-korrik-nga-tatimet-dhe-doganat/100%Always2019-08-22 12:57
https://a2news.com/video/provimet-e-vjeshtes-4-mije-maturante-mbetes-serish-ne-testim/100%Always2019-08-22 12:51
https://a2news.com/video/dosja-184-ironia-e-cejkut-tani-prokuroria-e-dibres-ta-coje-te-pleqesia/100%Always2019-08-22 12:43
https://a2news.com/video/shperndahet-kuvendi-kosova-drejt-zgjedhjeve-te-parakohshme/100%Always2019-08-22 12:40
https://a2news.com/video/franca-kunder-gjermanise-macron-marreveshja-e-brexit-nuk-rinegociohet/100%Always2019-08-22 09:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-22-08-2019/100%Always2019-08-22 09:38
https://a2news.com/video/kush-vendos-per-shkodren-voltana-ademi-tregon-gjithcka-per-a2/100%Always2019-08-22 09:04
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-21-08-2019/100%Always2019-08-22 06:45
https://a2news.com/video/krimi-elektoral-ne-vitin-2016-dosja-184-kompetence-e-prokurorise-diber/100%Always2019-08-21 17:22
https://a2news.com/video/basha-flet-per-socialistet-ps-shkoder-u-dorezua-te-tom-doshi-dhe-trafikanti-gjoka/100%Always2019-08-21 15:20
https://a2news.com/video/numri-i-larte-i-aksidenteve-ne-shqiperi-eksperti-rrugor-faji-i-menaxhimit-te-keq-te-trafikut/100%Always2019-08-21 15:03
https://a2news.com/video/ngerci-me-bashkine-shkoder-ska-bllokim-por-thesari-nuk-njeh-firmen-e-ademit/100%Always2019-08-21 14:50
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-21-08-2019/100%Always2019-08-21 14:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-21-08-2019/100%Always2019-08-21 14:12
https://a2news.com/video/bylykbashi-shpresoj-qe-qeveria-te-mos-e-kape-edhe-spak-un/100%Always2019-08-21 12:37
https://a2news.com/video/analizat-per-hyrjen-ne-cerdhe-kryhen-ne-poliklinika-per-te-shmangur-fluksin-e-madh/100%Always2019-08-21 12:09
https://a2news.com/video/bllokimi-i-fondeve-per-shkodren-ademi-akt-politik-i-pamoralshem/100%Always2019-08-21 12:07
https://a2news.com/video/kriza-politike-ne-itali-cfare-ndodh-pas-doreheqjes-se-kryeministrit-conte/100%Always2019-08-21 11:56
https://a2news.com/video/refuzoi-te-shiste-groenlanden-trump-anulon-viziten-ne-danimarke/100%Always2019-08-21 09:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-21-08-2019/100%Always2019-08-21 08:54
https://a2news.com/video/pronari-dhunoi-turistet-spanjolle-ikmt-prish-panormen-pa-koment/100%Always2019-08-21 07:15
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-20-08-2019/100%Always2019-08-20 20:24
https://a2news.com/video/nasa-jep-alarmin-akujt-ne-groenlande-po-shkrijne-me-shpejtesi/100%Always2019-08-20 17:46
https://a2news.com/video/sazani-ne-fokusin-e-fotografeve-nderkombetare-hapet-galeria-e-re-ne-bregdet/100%Always2019-08-20 15:45
https://a2news.com/video/punimet-ne-rruge-rendojne-trafikun-policia-rrugore-shmangim-bllokimet-ne-shi-gjate-shtatorit/100%Always2019-08-20 15:43
https://a2news.com/video/doreheqja-e-pjetrit-kqz-ne-pritje-te-njoftimit-nga-keshilli-bashkiak-i-shkodres/100%Always2019-08-20 15:28
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-20-08-2019/100%Always2019-08-20 14:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-20-08-2019/100%Always2019-08-20 14:56
https://a2news.com/video/spak-po-vjen-por-kur-pas-filtrimit-te-pare-15-prokuroret-i-pret-edhe-vetting-u/100%Always2019-08-20 13:23
https://a2news.com/video/palushi-spak-u-duhet-te-ndeshkoje-se-pari-ata-qe-jane-ne-pushtet/100%Always2019-08-20 12:43
https://a2news.com/video/rikthehet-i-nxehti-afrikan-nje-tjeter-vale-godet-vendin-ne-22-dhe-23-gusht/100%Always2019-08-20 11:54
https://a2news.com/video/zjarr-i-paprecedente-mbi-9-mije-te-evakuuar-ne-ishujt-kanarie/100%Always2019-08-20 09:54
https://a2news.com/video/takimi-putin-macron-lideret-perplasen-per-sirine-e-protestat/100%Always2019-08-20 09:32
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-20-08-2019/100%Always2019-08-20 09:28
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-19-08-2019/100%Always2019-08-19 21:23
https://a2news.com/video/te-vishesh-si-kate-middleton-adhuruesja-e-flakte-kopjon-garderoben-e-dukeshes/100%Always2019-08-19 20:14
https://a2news.com/video/shkodra-pas-30-qershorit-keshilli-socialist-kryebashkiakja-demokrate/100%Always2019-08-19 17:36
https://a2news.com/video/renia-e-perdes-se-hekurt-merkel-dhe-orban-kujtojne-eksodin/100%Always2019-08-19 15:54
https://a2news.com/video/peticioni-per-malin-e-tomorit-klosi-se-shpejti-park-kombetar/100%Always2019-08-19 14:56
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-19-08-2019/100%Always2019-08-19 14:45
https://a2news.com/video/tkurren-eksportet-renia-vjetore-26-ndikojne-euro-dhe-energjia/100%Always2019-08-19 13:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-19-08-2019/100%Always2019-08-19 12:57
https://a2news.com/video/ademi-do-te-jem-ne-detyre-deri-ne-nje-gare-te-ndershme/100%Always2019-08-19 12:37
https://a2news.com/video/blerja-e-groenlandes-trump-nuk-dorezohet-pike-strategjike-per-ameriken/100%Always2019-08-19 11:54
https://a2news.com/video/protestuesit-i-hedhin-shishe-plastike-reagimi-i-tom-doshit/100%Always2019-08-19 10:59
https://a2news.com/video/konstituimi-i-keshillit-bashkiak-tensionohet-protesta-e-opozites-ne-shkoder/100%Always2019-08-19 09:45
https://a2news.com/video/dokumentet-sekrete-deme-katastrofike-ne-rastin-e-brexit-it-pa-ujdi/100%Always2019-08-19 09:39
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-19-08-2019/100%Always2019-08-19 08:42
https://a2news.com/video/zjarr-te-liqeni-i-thate-tymi-mbulon-pjese-te-kryeqytetit/100%Always2019-08-18 17:47
https://a2news.com/video/kukullat-ne-rrethe-teatri-i-kukullave-nis-shfaqjet-ne-100-fshatrat/100%Always2019-08-18 15:53
https://a2news.com/video/kokedhima-lihet-ne-burg-xhamin-e-theva-per-tu-mbajtur-jo-per-ti-demtuar/100%Always2019-08-18 14:35
https://a2news.com/video/u-kap-pas-makines-se-turisteve-spanjolle-avokati-i-kokedhimes-jep-versionin-e-ngjarjes/100%Always2019-08-18 11:15
https://a2news.com/video/burg-brenda-burgut-ku-do-te-izolohen-kokat-e-krimit/100%Always2019-08-18 08:52
https://a2news.com/video/kompetencat-e-spak-i-pandryshuar-hetimi-i-zyrtareve-te-larte-shteterore/100%Always2019-08-17 17:15
https://a2news.com/video/taksa-e-prones-haxhimali-mbi-50-e-bashkive-nuk-kane-nisur-ende-zbatimin/100%Always2019-08-17 17:13
https://a2news.com/video/video-sulmi-ndaj-turisteve-spanjolle-pronari-i-lokalit-mbi-furgon/100%Always2019-08-17 13:00
https://a2news.com/video/arrestohet-nje-27-vjecar-ne-tirane-dyshohet-si-autor-i-disa-grabitjeve/100%Always2019-08-17 08:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-16-08-2019/100%Always2019-08-16 21:10
https://a2news.com/video/prokuroria-leter-per-pd-nisem-verifikimin-e-figures-se-valdrin-pjetrit/100%Always2019-08-16 17:45
https://a2news.com/video/meta-per-a2-cnn-jo-dekret-te-ri-per-shkodren-zgjedhjet-me-13-tetor/100%Always2019-08-16 17:26
https://a2news.com/video/sky-diving-ne-moshen-103-vjecare/100%Always2019-08-16 13:58
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-16-08-2019/100%Always2019-08-16 13:50
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-16-08-2019/100%Always2019-08-16 13:23
https://a2news.com/video/spiderman-ngjitet-ne-283-metra-lartesi-mesazh-paqeje-mes-kines-dhe-hong-kongut/100%Always2019-08-16 11:01
https://a2news.com/video/seks-droge-dhe-rock-roll-50-vjet-nga-woodstock/100%Always2019-08-16 10:44
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-16-08-2019/100%Always2019-08-16 10:23
https://a2news.com/video/bogdani-rasti-i-pjetrit-nuk-thellon-krizen-hap-nje-hendek-per-ta-zgjidhur/100%Always2019-08-16 09:01
https://a2news.com/video/dorehiqet-valdrin-pjetri-fatet-e-qytetit-nuk-mund-te-jene-te-lidhura-me-ato-te-nje-individi/100%Always2019-08-15 19:00
https://a2news.com/video/fjetja-e-hyjlindeses-qindra-besimtare-ortodokse-ne-manastirin-e-zvernecit/100%Always2019-08-15 17:03
https://a2news.com/video/skenaret-per-valdrinin-ps-kerkon-ta-largoje-pa-mbajtur-voltanen-ne-zyre/100%Always2019-08-15 17:02
https://a2news.com/video/bankat-leshojne-pe-biznesi-dhe-individet-rrisin-kerkesen-per-kredi/100%Always2019-08-15 17:00
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-15-08-2019/100%Always2019-08-15 15:26
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-15-08-2019/100%Always2019-08-15 15:26
https://a2news.com/video/filmi-i-fundit-i-xhuvanit-nje-thirrje-per-tu-larguar-nga-droga-dhe-krimi/100%Always2019-08-15 12:50
https://a2news.com/video/kerkesa-e-zjarrfikesve-ekipe-vullnetare-per-zjarret-ne-pyje-e-kullota/100%Always2019-08-15 12:49
https://a2news.com/video/bilanci-i-vetting-ut-ne-drejtesi-sa-koka-preu-e-sa-kurseu/100%Always2019-08-15 12:18
https://a2news.com/video/apeli-i-mjekeve-kujdes-me-ushqimet-ne-plazh-dhe-ekspozimin-ne-diell/100%Always2019-08-15 12:10
https://a2news.com/video/muzike-nga-hapesira-astronauti-defren-pushuesit-ne-ibiza/100%Always2019-08-15 10:45
https://a2news.com/video/vijon-beteja-me-flaket-ne-greqi-mitsotakis-koordinim-me-i-madh-europian/100%Always2019-08-15 09:54
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-15-08-2019/100%Always2019-08-15 09:36
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-14-08-2019/100%Always2019-08-14 19:46
https://a2news.com/video/ngerci-i-shkodres-zgjidhja-kalon-nga-tejkalimi-i-krizes-politike/100%Always2019-08-14 17:28
https://a2news.com/video/rrufe-dhe-dallge-stuhi-ne-bregdet/100%Always2019-08-14 16:44
https://a2news.com/video/tirane-parandalohet-vrasja-kapet-28-vjecari-i-denuar-me-20-vjet-burg/100%Always2019-08-14 16:02
https://a2news.com/video/thirrjet-per-doreheqje-zaev-nje-homoseksual-nuk-e-rrezon-dot-qeverine/100%Always2019-08-14 16:00
https://a2news.com/video/aksioni-antiinformalitet-paketa-me-ndryshimet-ligjore-gati-ne-shtator/100%Always2019-08-14 15:58
https://a2news.com/video/gara-e-teknologjise-per-here-te-pare-shqiperia-ne-finale-kunder-dhunes-ndaj-grave/100%Always2019-08-14 15:56
https://a2news.com/video/rama-provokoi-shkodren-basha-kryeministri-po-perpiqet-te-laje-duart/100%Always2019-08-14 14:39
https://a2news.com/video/dekriminalizimi-per-shkodren-prokuroria-kerkon-shenjat-e-gishterinjve-te-kryebashkiakut/100%Always2019-08-14 14:38
https://a2news.com/video/bizneset-ne-krize-nga-tkurrja-e-fuqise-punetore-ekspertet-rrezik-per-ekonomine-e-vendit/100%Always2019-08-14 11:57
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-14-08-2019/100%Always2019-08-14 10:29
https://a2news.com/video/fatos-tarifa-kryesimi-i-osbe-se-nga-shqiperia-me-cakajn-shkon-drejt-deshtimit/100%Always2019-08-14 09:22
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-13-08-2019/100%Always2019-08-13 19:31
https://a2news.com/video/ekzekutimi-i-kryekomisarit-cuku-arrestohet-ne-greqi-bashkepunetori-i-trete-i-vrasjes/100%Always2019-08-13 19:30
https://a2news.com/video/rrezohet-euro-valuta-zbret-serish-nen-kuoten-e-121-lekeve/100%Always2019-08-13 15:47
https://a2news.com/video/trafik-armesh-nga-serbia-ne-shqiperi-arrestohet-kosovari-me-19-pistoleta-e-tritol/100%Always2019-08-13 15:44
https://a2news.com/video/rrefimi-ekskluziv-per-cnn-i-mercenarit-rus-njesia-luftarake-ben-cdo-gje-qe-thote-putin/100%Always2019-08-13 14:45
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-13-08-2019/100%Always2019-08-13 14:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-13-08-2019/100%Always2019-08-13 14:23
https://a2news.com/video/gjykata-kushtetuese-nuk-behet-funksionale-as-ne-shtator/100%Always2019-08-13 14:04
https://a2news.com/video/konstituimi-i-keshillit-ne-lezhe-ish-kryetari-frrokaj-nuk-perplas-qytetaret-ne-protesta/100%Always2019-08-13 13:54
https://a2news.com/video/shano-memoriali-turk-ne-tirane-si-nje-piramide-kufitare-shenje-vasaliteti/100%Always2019-08-13 13:00
https://a2news.com/video/koncesionet-dhe-ppp-ekspertet-rrezikojne-anetaresimin-e-shqiperise-ne-be/100%Always2019-08-13 12:48
https://a2news.com/video/shkrin-ballkani-temperatura-mbi-40-grade-ne-kroaci-bosnje-e-rumani/100%Always2019-08-13 12:24
https://a2news.com/video/kapet-peshkaqeni-ne-radhime-ekspozohet-mbi-tavoline/100%Always2019-08-13 10:57
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-13-08-2018/100%Always2019-08-13 09:37
https://a2news.com/video/tango-maestro-shperthen-pasioni-ne-buenos-aires/100%Always2019-08-13 08:32
https://a2news.com/video/cilesia-e-karburanteve-balluku-masa-ekstreme-deri-ne-mbyllje-per-rafinerite-e-naftes/100%Always2019-08-12 20:03
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-12-08-2019/100%Always2019-08-12 19:36
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-12-08-2019/100%Always2019-08-12 14:43
https://a2news.com/video/e-para-galeri-e-bregdetit-pergjate-jonit-hap-dyert-nje-shtepi-e-vecante-e-artit-vizual/100%Always2019-08-12 19:28
https://a2news.com/video/rekord-boteror-atleti-austriak-qendron-per-mbi-2-ore-ne-kuti-akulli/100%Always2019-08-12 14:10
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-12-08-2019/100%Always2019-08-12 13:43
https://a2news.com/video/tornado-ne-amsterdam-fenomeni-i-rralle-godet-kryeqytetin-e-holandes/100%Always2019-08-12 13:39
https://a2news.com/video/zjarret-ne-greqi-flaket-perfshijne-periferine-e-athines/100%Always2019-08-12 13:39
https://a2news.com/video/vdekja-e-epstein-rrjeti-mbushet-me-teori-konspirative/100%Always2019-08-12 13:20
https://a2news.com/video/ekzekutim-ne-rreshen-armando-gjini-vritet-ne-sy-te-femijeve/100%Always2019-08-12 12:52
https://a2news.com/video/gushti-i-vrasjeve-5-te-vrare-dhe-5-te-plagosur-ne-12-dite/100%Always2019-08-12 12:40
https://a2news.com/video/memoriali-turk-collaku-per-a2-cnn-ftesa-erdhi-nga-ambasada-turke/100%Always2019-08-12 11:44
https://a2news.com/video/rama-mesazh-drejtuesve-te-ps-administratoret-sherbetore-te-komunitetit-jo-te-forte-e-injorante/100%Always2019-08-12 10:28
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-12-08-2019/100%Always2019-08-12 09:25
https://a2news.com/video/fier-gjendet-trupi-i-nje-23-vjecari-pas-vrasjes-eshte-hedhur-ne-nje-kanal/100%Always2019-08-12 09:15
https://a2news.com/video/putin-ben-xhiro-me-motor-me-ujqerit-e-nates/100%Always2019-08-12 08:50
https://a2news.com/video/bajrami-hesht-politikanet-ndersa-veliaj-sqaron-memorialin-turk-ne-tirane/100%Always2019-08-12 06:49
https://a2news.com/video/tajfuni-lekima-28-te-vdekur-e-mbi-1-milione-te-evakuuar-ne-kine/100%Always2019-08-11 13:09
https://a2news.com/video/polemika-ne-shba-dyshime-per-vetevrasjen-e-mikut-te-trump-dhe-clinton/100%Always2019-08-11 12:48
https://a2news.com/video/aksioni-ne-plazhe-haxhimali-strategji-e-gabuar-jo-gjate-sezonit-turistik/100%Always2019-08-11 12:38
https://a2news.com/video/frontex-ndalon-mbi-1-mije-emigrante-ne-kufi-me-greqine/100%Always2019-08-11 12:17
https://a2news.com/video/turistet-e-huaj-ne-tirane-nje-dite-ne-kryeqytetin-me-te-shkuar-joshese/100%Always2019-08-11 11:36
https://a2news.com/video/iken-siguria-e-larte-ne-burgun-e-fushe-krujes-te-denuarit-peticion-mos-na-transferoni/100%Always2019-08-10 16:55
https://a2news.com/video/fundjava-dhe-kurban-bajrami-sjellin-mijera-qytetare-nga-kosova-ne-shqiperi/100%Always2019-08-10 15:32
https://a2news.com/video/linja-brindisi-vlore-ankesa-per-vonesat-ne-itali-dhe-kushte-jo-te-mira-ne-traget/100%Always2019-08-10 15:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-09-08-2019/100%Always2019-08-09 20:27
https://a2news.com/video/reagon-valdrin-pjetri-kreu-i-bashkise-shkoder-nuk-jam-debuar-asnjehere-nga-italia/100%Always2019-08-09 15:23
https://a2news.com/video/basha-hajduti-nuk-ka-shkuar-me-pushime/100%Always2019-08-09 15:03
https://a2news.com/video/zhvleresimi-i-euros-bsh-nderhyrja-e-panevojshme/100%Always2019-08-09 14:36
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-09-08-2019/100%Always2019-08-09 14:36
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-09-08-2019/100%Always2019-08-09 14:35
https://a2news.com/video/kriza-politike-nazarko-presidenti-ka-hyre-si-nje-lloj-aktori-partiak-pd-rrezikon-zhdukjen/100%Always2019-08-09 13:04
https://a2news.com/video/akuzat-e-prokuroreve-italiane-reagon-zevendesministrja-e-brendshme/100%Always2019-08-09 12:20
https://a2news.com/video/kontratat-koncesionere-presidenti-meta-nuk-aprovon-ndryshimet-e-qeverise/100%Always2019-08-09 12:17
https://a2news.com/video/lufte-e-ftohte-dekretesh-presidenti-meta-kthen-rreth-20-ligje-brenda-legjislatures/100%Always2019-08-09 12:15
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-09-08-2019/100%Always2019-08-09 11:03
https://a2news.com/video/hetimet-per-meten-policia-dhe-prokuroria-u-shtuan-krimet-zgjedhore/100%Always2019-08-09 10:56
https://a2news.com/video/akuzat-e-prokuroreve-italiane-zevendesministrja-e-brendshme-te-pabazuara-ne-shifra-zyrtare/100%Always2019-08-09 10:17
https://a2news.com/video/sulaj-ne-vjeshte-do-te-kemi-zhvillime-te-jashtezakonshme-politike/100%Always2019-08-09 09:30
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-08-08-2019/100%Always2019-08-08 20:19
https://a2news.com/video/krimet-ne-vlore-seria-e-atentateve-dhe-shperthimeve-ne-qytetin-bregdetar/100%Always2019-08-08 18:04
https://a2news.com/video/jeta-sekrete-e-peshkaqeneve-nje-robot-i-pergjon-ne-thellesine-e-deteve/100%Always2019-08-08 14:48
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-08-08-2019/100%Always2019-08-08 14:20
https://a2news.com/video/vrasja-e-47-vjecarit-ne-selenice-autori-dyshohet-se-e-ka-telefonuar-vete-viktimen/100%Always2019-08-08 14:01
https://a2news.com/video/haradinaj-kam-degjuar-zera-se-thaci-eshte-ftuar-nga-gjykata-speciale/100%Always2019-08-08 13:10
https://a2news.com/video/shtrenjtohen-ushqimet-instat-rriten-me-2-8-me-shume-ne-korrik/100%Always2019-08-08 13:08
https://a2news.com/video/daja-prezantohet-ne-stol-takaj-jep-alarmin-per-financat/100%Always2019-08-08 12:47
https://a2news.com/video/nard-ndoka-30-qershori-ishte-grusht-shteti-presidenti-ti-drejtohej-nderkombetareve-ose-ushtrise/100%Always2019-08-08 12:35
https://a2news.com/video/pastrimi-i-elbasanit-puna-e-pare-e-kryetarit-te-ri-te-bashkise/100%Always2019-08-08 12:09
https://a2news.com/video/protesta-kunder-trump-presidenti-viziton-qytetet-e-prekura-ngasulmet/100%Always2019-08-08 11:12
https://a2news.com/video/lufta-kunder-informalitetit-ekspertet-jo-aksion-por-nisme-e-vazhdueshme/100%Always2019-08-08 11:00
https://a2news.com/video/pranimi-ne-universitet-rritja-e-mesatares-maturantet-ankohen-tek-avokati-i-popullit/100%Always2019-08-08 10:56
https://a2news.com/video/shqetesimi-per-ppp-institucionet-nderkombetare-apel-qeverise-per-kujdes/100%Always2019-08-08 10:26
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-08-08-2019/100%Always2019-08-08 09:08
https://a2news.com/video/atentat-te-denuarit-per-droge-ekzekutohet-me-5-plumba-47-vjecari-me-dy-emra/100%Always2019-08-08 08:58
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-07-08-2019/100%Always2019-08-07 19:34
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-07-08-2019/100%Always2019-08-07 19:17
https://a2news.com/video/tinguj-buze-detit-netet-e-muzikes-klasike-qe-pushtuan-serish-durresin/100%Always2019-08-07 18:46
https://a2news.com/video/vizita-e-trump-teksasi-dhe-ohio-nuk-mirepresin-presidentin-amerikan/100%Always2019-08-07 18:04
https://a2news.com/video/energjia-frenon-ekonomine-sejko-prodhimi-i-ulet-ngadalesoi-ritmin-e-rritjes/100%Always2019-08-07 17:32
https://a2news.com/video/ndizet-gara-per-naften-ne-mesdhe-turqia-zgjeron-operacionin-e-kerkimit-ne-qipro/100%Always2019-08-07 15:42
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-07-08-2019/100%Always2019-08-07 14:49
https://a2news.com/video/hajduti-bojaxhi-a2-cnn-siguron-videon-grabitjes-se-parave/100%Always2019-08-07 13:33
https://a2news.com/video/10-vite-nga-masakra-perkujtohen-4-efektivet-e-vrare-nga-dritan-dajti/100%Always2019-08-07 13:10
https://a2news.com/video/te-huajt-ne-burgje-shqiptaret-rekord-ne-britanine-e-madhe/100%Always2019-08-07 12:54
https://a2news.com/video/koncensionet-dhe-ppp-meta-kthen-ne-kuvend-nje-tjeter-ligj/100%Always2019-08-07 12:54
https://a2news.com/video/topollaj-partite-opozitare-e-kuptuan-gabimin-e-30-qershorit-por-kerkojne-zgjedhje/100%Always2019-08-07 12:45
https://a2news.com/video/frike-per-sulm-ne-times-square-por-eshte-vetem-zhurme-motociklete/100%Always2019-08-07 10:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-07-08-2019/100%Always2019-08-07 10:22
https://a2news.com/video/rotacioni-ne-bashkine-e-kamzes-mziu-jam-ne-detyre-30-qershori-i-paligjshem/100%Always2019-08-07 09:50
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-06-08-2019/100%Always2019-08-06 20:33
https://a2news.com/video/vlore-gruaja-tenton-te-hidhet-nga-kati-i-shtate-e-shpeton-bashkeshorti/100%Always2019-08-06 17:50
https://a2news.com/video/3-vjet-nga-votimi-i-reformes-vendi-pa-ild-mbi-600-ankesa-ne-pritje/100%Always2019-08-06 17:48
https://a2news.com/video/institucionet-e-drejtesise-se-re-gati-kandidaturat-per-disa-vende-bosh-te-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-08-06 17:35
https://a2news.com/video/rouhani-lufta-me-iranin-nena-e-te-gjitha-luftrave/100%Always2019-08-06 15:14
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-06-08-2019/100%Always2019-08-06 14:57
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-06-08-2019/100%Always2019-08-06 14:25
https://a2news.com/video/skena-eksperimentale-ne-vend-te-pare-galeria-e-fundit/100%Always2019-08-06 14:16
https://a2news.com/video/13-tetori-dhe-kerkesa-per-regjistrim-duka-kqz-e-kapur-kemi-dy-shtete-paralele/100%Always2019-08-06 12:40
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-06-08-2019/100%Always2019-08-06 12:29
https://a2news.com/video/euro-ne-pikiate-zbret-ne-120-leke-i-afrohet-nivelit-me-te-ulet-historik/100%Always2019-08-06 12:25
https://a2news.com/video/saktesohen-ndryshimet-ministria-sqaron-procedurat-per-shtetesine-shqiptare/100%Always2019-08-06 12:19
https://a2news.com/video/krasta-mushkeria-e-qytetit-te-elbasanit-e-lene-ne-harrese-nga-bashkia/100%Always2019-08-06 12:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-05-08-2019/100%Always2019-08-05 19:29
https://a2news.com/video/korriku-muaji-me-i-nxehte-ne-histori/100%Always2019-08-05 16:01
https://a2news.com/video/aksioni-tek-turizmi-ekspertet-skeptike-per-zbatimin-ne-kulmin-e-sezonit-turistik/100%Always2019-08-05 15:37
https://a2news.com/video/paloka-regjistrimi-i-aleateve-jo-percarje-e-opozites/100%Always2019-08-05 15:35
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-05-08-2019/100%Always2019-08-05 14:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-05-08-2019/100%Always2019-08-05 14:40
https://a2news.com/video/pushime-nen-ethet-e-gares-muaji-gusht-i-ngjeshur-me-afate-per-zgjedhjet-e-13-tetorit/100%Always2019-08-05 12:18
https://a2news.com/video/bilanci-kunder-informalitetit-qeveria-do-te-ndryshoje-kodin-e-procedures-tatimore/100%Always2019-08-05 12:12
https://a2news.com/video/atentati-ne-vlore-nderron-jete-nje-nga-te-plagosurit/100%Always2019-08-05 09:40
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-05-08-2019/100%Always2019-08-05 09:19
https://a2news.com/video/71409/100%Always2019-08-04 13:52
https://a2news.com/video/rishfaqet-zonja-e-pare-e-sirise-fitova-betejen-me-kancerin/100%Always2019-08-04 12:09
https://a2news.com/video/kushte-me-te-mira-ne-vlore-por-me-pak-turiste/100%Always2019-08-04 11:50
https://a2news.com/video/zgjedhja-e-kreut-te-prokurorise-ne-gare-jane-tre-prokurore-dhe-nje-avokat/100%Always2019-08-04 10:44
https://a2news.com/video/vasili-zgjedhje-te-tjera-per-shqiptaret-qe-bojkotuan-30-qershorin/100%Always2019-08-04 10:27
https://a2news.com/video/asnje-vendim-per-padite-e-rames-shtyhen-per-ne-vjeshte/100%Always2019-08-04 10:18
https://a2news.com/video/pika-kufitare-e-morinit-radhe-kilometrike-me-kamione-te-tonazhit-te-rende/100%Always2019-08-03 15:41
https://a2news.com/video/moodys-dhe-sp-japin-noten-b-per-shqiperine-risqe-te-shumta-ne-horizont/100%Always2019-08-03 13:54
https://a2news.com/video/aksioni-kunder-informalitetit-brace-asnje-prej-bizneseve-nuk-do-te-tolerohet/100%Always2019-08-03 13:34
https://a2news.com/video/gjykata-shfuqizon-qeverine-jo-zgjerim-te-siperfaqes-se-parkut-guroret-vijojne-punen/100%Always2019-08-03 13:19
https://a2news.com/video/13-tetori-deshton-mbledhja-e-kqz-se-lsi-te-henen-kerkese-per-regjistrim-ne-zgjedhje/100%Always2019-08-03 12:33
https://a2news.com/video/kerkesat-per-azil-shqiperia-serish-problematike-vetem-ne-maj-1917-aplikime/100%Always2019-08-03 12:29
https://a2news.com/video/levizja-e-lire-ne-be-shehu-penalitete-per-40-mije-shqiptare-shkelen-afatet/100%Always2019-08-03 12:22
https://a2news.com/video/artur-metani-per-ild-gjata-eshte-antikushtetuese-kandidatura-e-tij/100%Always2019-08-03 11:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-02-08-2019/100%Always2019-08-02 19:58
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-02-08-2019/100%Always2019-08-02 15:22
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-02-08-2019/100%Always2019-08-02 15:18
https://a2news.com/video/sa-inovative-jane-sipermarrjet-shqiptare/100%Always2019-08-07 11:17
https://a2news.com/video/inovacioni-shqiperia-e-fundit-ne-europe/100%Always2019-08-02 12:27
https://a2news.com/video/rreshqitje-ne-tunelin-e-rruges-se-arbrit-ministria-kerkon-zbatim-te-afateve/100%Always2019-08-02 12:24
https://a2news.com/video/dekretet-per-zgjedhjet-vendore-presidenti-meta-i-kthen-pergjigje-kuvendit/100%Always2019-08-02 12:20
https://a2news.com/video/matthew-palmer-nuk-mbajme-ane-ne-shqiperi-mosmarreveshjet-zgjidhen-brenda-institucioneve/100%Always2019-08-02 12:19
https://a2news.com/video/lufta-tregtare-trump-njofton-tarifa-shtese-ndaj-kines-goditet-apple/100%Always2019-08-02 12:17
https://a2news.com/video/denoncimi-i-bocit-hapesira-rrezikon-te-shnderrohet-ne-lavatrice-gjigante/100%Always2019-08-02 12:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-02-08-2019/100%Always2019-08-02 12:08
https://a2news.com/video/dita-jone-02-08-2019/100%Always2019-08-02 12:06
https://a2news.com/video/dekreti-mbreteror-ne-arabine-saudite-femrat-mund-te-udhetojne-vetem/100%Always2019-08-02 12:04
https://a2news.com/video/karburantet-ne-lupe-brace-kontrolle-pompave-ne-te-gjithe-vendin/100%Always2019-08-02 12:02
https://a2news.com/video/nga-hollywood-ne-tk-arben-bajraktaraj-i-bashkohet-betejes-se-artisteve/100%Always2019-08-02 11:37
https://a2news.com/video/tmerrohen-shoferet-avioni-ben-ulje-te-detyruar-ne-rruge/100%Always2019-08-02 10:40
https://a2news.com/video/kriza-politike-ne-vend-reagimet-dhe-levizjet-qe-vijne-nga-shba/100%Always2019-08-02 09:42
https://a2news.com/video/oret-ne-nje-trio-rrefenjash-jeta-e-tre-grave/100%Always2019-08-02 09:21
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-nga-kriza-politike-ne-rusi-te-presidencialet-ne-shba/100%Always2019-08-02 09:13
https://a2news.com/video/shpenzimet-e-deputeteve-sa-kane-harxhuar-ligjvenesit-4-muajt-e-fundit/100%Always2019-08-02 08:55
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-fundjaven-2/100%Always2019-08-02 07:22
https://a2news.com/video/perplasja-per-bashkite-xhelal-mziu-nuk-le-zyren-deri-ne-zgjedhjet-legjitime/100%Always2019-08-01 20:40
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-01-08-2019/100%Always2019-08-01 20:28
https://a2news.com/video/i-ftuari-siguria-ushqimore-dritan-laci-ende-problem-matrikulimi-i-kafsheve/100%Always2019-08-01 20:01
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1500-01-08-2019/100%Always2019-08-01 15:51
https://a2news.com/video/sekuestrohen-15-milione-euro-ne-pranga-ish-zyrtari-i-aluizni-t/100%Always2019-08-01 14:51
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-01-08-2019/100%Always2019-08-01 14:40
https://a2news.com/video/meta-kushtetuesja-nuk-i-jep-dot-legjitimitet-30-qershorit-kqz-ja-te-kishte-nisur-punen-per-13-tetorin/100%Always2019-08-01 14:26
https://a2news.com/video/26-mije-biznese-debitore-ndaj-tatimeve/100%Always2019-08-01 14:05
https://a2news.com/video/inovacioni-shqiperia-e-fundit-ne-evrope/100%Always2019-08-01 14:04
https://a2news.com/video/vritet-me-arme-zjarri-nje-i-ri-ne-durres/100%Always2019-08-01 13:53
https://a2news.com/video/mbetjet-urbane-ne-bize-banoret-po-na-helmojne-ujerat-dhe-bimet/100%Always2019-08-01 13:37
https://a2news.com/video/aplikimet-ne-universitet-kandidatet-zgjedhin-deget-sipas-notes-mesatare/100%Always2019-08-01 13:33
https://a2news.com/video/dita-jone-01-08-2019/100%Always2019-08-01 13:32
https://a2news.com/video/pezmatimi-i-bushatit-pellumbi-pakenaqesite-normale-nuk-ka-ndryshim-kursi/100%Always2019-08-01 13:28
https://a2news.com/video/si-eshte-gjendja-e-bizneseve-shqiptare/100%Always2019-08-07 12:48
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-01-08-2019/100%Always2019-08-01 12:44
https://a2news.com/video/gerxhani-jemi-te-pergatitur-per-fluks-turistesh/100%Always2019-08-01 13:59
https://a2news.com/video/za-fest-rikthehet-ne-theth-ne-datat-2-4-gusht/100%Always2019-08-01 10:28
https://a2news.com/video/teatri-gogu-asnje-meter-katror-nuk-shkon-te-privati/100%Always2019-08-01 09:45
https://a2news.com/video/krasniqi-e-zbulon-ne-a2-cnn-nderkombetaret-zbarkojne-ne-shtator-palet-do-te-ndryshojne/100%Always2019-08-01 08:53
https://a2news.com/video/fatura-elektronike-taushani-direktive-e-be-per-perafrimin-e-legjislacionit/100%Always2019-08-01 07:42