XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-30-09-2019/100%Always2019-09-30 20:42
https://a2news.com/video/akuzat-per-shperdorim-detyre-mazniku-vetem-e-verteta-i-mund-lajmet-fake/100%Always2019-09-30 19:09
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-be-refuzon-strukturen-e-posacme-propozuar-nga-pd/100%Always2019-09-30 19:03
https://a2news.com/video/opozita-ne-parlament-ndryshimi-i-sistemit-beteja-me-e-drejte-e-dekadave-te-fundit/100%Always2019-09-30 19:02
https://a2news.com/video/seanca-parlamentare-deputetet-diskutojne-per-masat-pas-termetit/100%Always2019-09-30 19:01
https://a2news.com/video/reforma-nga-nderkombetaret-pd-propozimi-u-keqkuptua-vendosin-dy-forcat-kryesore/100%Always2019-09-30 18:59
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-diten-e-neserme/100%Always2019-09-30 18:08
https://a2news.com/video/rritja-e-ekonomise-nuk-kapercen-2-3-ne-3-mujorin-e-dyte/100%Always2019-09-30 15:49
https://a2news.com/video/telefoni-armiku-i-syve-ne-shqiperi-3-ne-10-femije-me-ulje-te-shikimit/100%Always2019-09-30 15:45
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-30-09-2019/100%Always2019-09-30 15:19
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-30-09-2019/100%Always2019-09-30 15:01
https://a2news.com/video/rritja-ekonomike-larg-objektivi-43-per-kete-vit-a2-business-30-09-2019/100%Always2019-09-30 14:57
https://a2news.com/video/hetimi-per-137-kg-kokaine-nje-person-i-katert-ne-dijeni/100%Always2019-09-30 14:32
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-metes-perplasja-politike-zhvendoset-ne-kuvend/100%Always2019-09-30 12:30
https://a2news.com/video/prokuroria-therret-per-te-deshmuar-maznikun-dhe-peleshin/100%Always2019-09-30 12:25
https://a2news.com/video/613-kg-kokaine-nga-kolumbia-pranohet-gjykimi-i-shkurtuar-per-arber-cekajn/100%Always2019-09-30 12:24
https://a2news.com/video/kampi-i-emigranteve-perfshihet-nga-zjarri-viktima-ne-ishullin-lesbos/100%Always2019-09-30 12:22
https://a2news.com/video/spaho-kriza-zgjidhet-vetem-me-zgjedhje-te-ndershme-kemi-nisur-pergatitjet-per-to/100%Always2019-09-30 12:14
https://a2news.com/video/proteste-ne-orikum-banoreve-nuk-i-lejohet-kalimi-nga-baza-e-pashalimanit-gjate-nates/100%Always2019-09-30 11:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-900-30-09-2019/100%Always2019-09-30 10:42
https://a2news.com/video/bloomberg-be-do-te-autorizoje-hapjen-e-negociatave-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/100%Always2019-09-30 10:37
https://a2news.com/video/haradinaj-nga-thaci-vucic-dhe-mogherini-dialogu-per-kosoven-kaloi-te-merkel-dhe-macron/100%Always2019-09-30 09:55
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-metes-zeneli-komisioni-mund-te-dale-me-dy-raporte/100%Always2019-09-30 08:36
https://a2news.com/video/ngjela-shkelja-eshte-e-rende-presidenti-nuk-ka-me-shprese/100%Always2019-09-30 07:54
https://a2news.com/video/nisma-thurje-turneu-i-financuar-100-nga-qytetaret/100%Always2019-09-30 07:52
https://a2news.com/video/haklaj-zgjedhjet-e-reja-sipas-demokrateve-nuk-jane-larg/100%Always2019-09-30 07:26
https://a2news.com/video/ambulancat-ne-trafik-te-semuret-ne-dore-te-shofereve/100%Always2019-09-30 07:13
https://a2news.com/video/risite-teknologjike-kompjuteri-kuantik-nga-google/100%Always2019-09-30 06:59
https://a2news.com/video/do-te-marrim-masa-refik-halili-gjen-fajtoret-e-humbjes-ne-derbi/100%Always2019-09-30 06:49
https://a2news.com/video/pa-koment-lojtaret-e-partizanit-festojne-fitoren-ne-derbi-duke-kenduar-me-tifozet/100%Always2019-09-29 19:35
https://a2news.com/video/tifozet-e-tiranes-dhe-te-partizanit-perleshen-para-nisjes-se-derbit/100%Always2019-09-29 16:43
https://a2news.com/video/procesi-i-30-qershorit-prokuroria-rrezon-mbi-400-kallezime-te-votimeve-ne-kamez/100%Always2019-09-29 12:36
https://a2news.com/video/regjistrimet-ne-universitete-gjysma-e-kuotave-te-paplotesuara-mbyllen-dege-ne-rrethe/100%Always2019-09-29 10:51
https://a2news.com/video/universitetet-ne-rrethe-infermieria-me-e-kerkuara-pak-interes-mesuesia/100%Always2019-09-29 10:50
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-basha-mbledh-kolegjin-e-kryetareve/100%Always2019-09-28 17:36
https://a2news.com/video/fatkeqesite-natyrore-shqiptaret-ulin-sigurimet-per-pronat-e-shendetin/100%Always2019-09-28 13:55
https://a2news.com/video/soreca-palet-politike-duhet-te-ulen-bashke/100%Always2019-09-28 13:48
https://a2news.com/video/raporti-paraprak-i-venecias-anulimi-i-zgjedhjeve-meta-tejkaloi-kompetencat/100%Always2019-09-28 11:14
https://a2news.com/video/zbardhet-vrasja-e-santiago-malkos-8-persona-ne-kerkim/100%Always2019-09-28 11:11
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-27-09-2019/100%Always2019-09-27 21:22
https://a2news.com/video/rikthehet-moti-i-kthjellet-me-temperatura-mbi-30c/100%Always2019-09-27 20:23
https://a2news.com/video/malesi-e-madhe-zbulohen-ne-hot-gjurmet-e-nje-prej-kishave-me-te-vjetra-ne-ballkan/100%Always2019-09-27 19:28
https://a2news.com/video/ringritja-e-gjykates-se-larte-6-kandidate-per-vendin-e-ish-kryetarit-zaganjori/100%Always2019-09-27 18:53
https://a2news.com/video/ranitidina-hiqet-nga-tregu/100%Always2019-09-27 17:55
https://a2news.com/video/klosi-i-pergjigjet-veliajt-ushtari-i-mire-shvejk-ndodhet-kudo-ne-shqiperi/100%Always2019-09-27 15:21
https://a2news.com/video/eurodeputeti-grek-do-drejtoje-komitetin-parlamentar-te-stabilizim-asociimit/100%Always2019-09-27 15:00
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-27-09-2019/100%Always2019-09-27 14:55
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-27-09-2019/100%Always2019-09-27 16:05
https://a2news.com/video/anketa-43-e-te-rinjve-duan-te-emigrojne-te-dytet-ne-rajon/100%Always2019-09-27 14:50
https://a2news.com/video/kapen-137-kg-kokaine-ne-durres-dy-te-arrestuar-dhe-nje-i-shpallur-ne-kerkim/100%Always2019-09-27 14:45
https://a2news.com/video/43-e-te-rinjve-duan-te-emigrojne/100%Always2019-09-27 14:43
https://a2news.com/video/raportimi-i-perjavshem-i-gazetares-alba-prifti-nga-cnn-atlanta-2/100%Always2019-09-27 18:15
https://a2news.com/video/137-kg-kokaine-ne-durres-dy-te-arrestuar/100%Always2019-09-27 13:03
https://a2news.com/video/kushtet-e-bundestagut-kodheli-i-kemi-nisur-jane-thellim-i-reformave/100%Always2019-09-27 12:49
https://a2news.com/video/kellici-jetojme-ne-depresion-emigracioni-si-ne-gjendje-lufte/100%Always2019-09-27 12:50
https://a2news.com/video/vendimi-i-gjermanise-si-udherrefyes-per-daljen-nga-kriza/100%Always2019-09-27 12:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-27-09-2019/100%Always2019-09-27 10:55
https://a2news.com/video/kerkimi-shkencor-takimi-i-14-nderkombetar-i-institutit-alb-shkenca/100%Always2019-09-27 09:13
https://a2news.com/video/muzeu-i-stilit-ethno-vibe-per-te-tretin-vit-ne-korce/100%Always2019-09-27 09:09
https://a2news.com/video/parlamenti-gjerman-voton-pro-celjes-se-negociatave-me-shqiperine/100%Always2019-09-27 09:00
https://a2news.com/video/integrimi-ne-be-dhe-domethenia-e-kushteve-per-shqiperine/100%Always2019-09-27 08:58
https://a2news.com/video/nga-fjalimi-i-greta-thunberg-te-procedurat-e-shkarkimit-per-trump-bota-ne-nje-jave/100%Always2019-09-27 08:53
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-26-09-2019/100%Always2019-09-26 21:01
https://a2news.com/video/bilanci-i-turizmit-vijne-te-huajt-largohen-shqiptaret/100%Always2019-09-26 19:26
https://a2news.com/video/rikthehen-kthjellimet-ne-te-gjithe-vendin/100%Always2019-09-26 18:15
https://a2news.com/video/bilanci-i-turizmit-instat-ne-gusht-numri-i-turisteve-te-huaj-u-rrit-me-6-4/100%Always2019-09-26 17:44
https://a2news.com/video/kompleksi-i-ri-parlamentar-projekti-i-ri-mbi-11-miliarde-leke/100%Always2019-09-26 17:30
https://a2news.com/video/kerkoi-favore-seksuale-prokuroria-kerkon-4-vjet-burg-per-gjyqtarin-e-fierit/100%Always2019-09-26 17:28
https://a2news.com/video/avari-ne-rrjet-veliaj-sulmon-klosin-per-lejet-mjedisore/100%Always2019-09-26 14:36
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-26-09-2019/100%Always2019-09-26 14:22
https://a2news.com/video/cfare-duhet-per-tu-bere-pjese-e-byrose-kombetare-te-hetimit/100%Always2019-09-26 14:19
https://a2news.com/video/derbi-nis-nga-presidentet-demi-e-halili-hedhin-sfiden/100%Always2019-09-26 14:18
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-26-09-2019/100%Always2019-09-26 14:16
https://a2news.com/video/u-propozua-si-komisioner-per-zgjerimin-pe-bllokon-troshanjin/100%Always2019-09-26 14:03
https://a2news.com/video/ndahet-nga-jeta-jacques-chirac-ish-presidenti-i-frances/100%Always2019-09-26 14:01
https://a2news.com/video/ultimatumi-i-demit-per-lerden-nese-nuk-fiton-derbin-do-ta-shkarkoj/100%Always2019-09-26 13:54
https://a2news.com/video/licencimet-dhe-ligji-i-sportit-fshf-mbledh-presidentet-e-klubeve/100%Always2019-09-26 13:51
https://a2news.com/video/rudina-hajdari-ne-shkoder-i-riu-i-nderpret-fjalen-dhe-e-cileson-turp-te-shqiptareve/100%Always2019-09-26 13:16
https://a2news.com/video/veliaj-per-mungesen-e-ujit-avari-ne-rrjet/100%Always2019-09-26 12:59
https://a2news.com/video/vasili-pa-dialog-funksional-ne-shqiperi-negociatat-nuk-hapen-kurre/100%Always2019-09-26 12:39
https://a2news.com/video/rama-kunder-reformes-me-te-huaj-pd-nuk-ka-kuptuar-gje/100%Always2019-09-26 12:08
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-26-09-2019/100%Always2019-09-26 11:46
https://a2news.com/video/pikepyetjet-e-misterit-te-vdekjes-se-boksierit-bullgar/100%Always2019-09-26 11:27
https://a2news.com/video/kaso-nuk-eshte-sistemi-problemi-me-i-madh-i-zgjedhjeve/100%Always2019-09-26 11:23
https://a2news.com/video/babica-e-vlores-pa-uje-banoret-uji-vjen-nje-here-ne-jave-dhe-nuk-eshte-i-pijshem/100%Always2019-09-26 10:34
https://a2news.com/video/reshje-deri-pasdite-e-premtja-i-prin-fundjaves-plote-diell/100%Always2019-09-26 09:12
https://a2news.com/video/grida-duma-luajaliteti-eshte-vlere-por-pd-nuk-duhet-te-perjashtoje-asnje-kontribues/100%Always2019-09-26 11:42
https://a2news.com/video/nga-maratona-e-bostonit-tek-liqeni-artificial-i-tiranes/100%Always2019-09-26 08:40
https://a2news.com/video/sa-te-sigurta-jane-banesat-e-shqiptareve/100%Always2019-09-25 21:17
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-25-09-2019/100%Always2019-09-25 20:20
https://a2news.com/video/gara-per-prokurorin-e-pergjithshem-mbeten-tre-kandidate/100%Always2019-09-25 19:44
https://a2news.com/video/basha-pret-qe-nderkombetaret-te-bindin-opoziten-parlamentare/100%Always2019-09-25 19:42
https://a2news.com/video/cfare-ndodhi-ne-tryezen-e-reformes-zgjedhore/100%Always2019-09-25 19:41
https://a2news.com/video/konsumi-per-ushqim-eurostat-shpenzojme-me-shume-se-vendet-e-tjera/100%Always2019-09-25 18:58
https://a2news.com/video/histori-personale-qytetaret-tregojne-si-e-perdorin-buxhetin-mujor/100%Always2019-09-25 18:44
https://a2news.com/video/rikthehen-reshjet-kryesisht-ne-veri-dhe-ne-zonat-qendrore/100%Always2019-09-25 18:41
https://a2news.com/video/propozimi-i-opozites-cfare-mendojne-ekspertet-e-zgjedhjeve/100%Always2019-09-25 18:37
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-pd-propozon-strukture-te-re-tensionohet-opozita-parlamentare/100%Always2019-09-25 18:19
https://a2news.com/video/pas-termetit-regjistrohen-460-lekundje-ne-5-dite-sizmologu-drejt-qetesimit-te-plote/100%Always2019-09-25 15:40
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-25-09-2019/100%Always2019-09-25 15:29
https://a2news.com/video/varferia-e-thelle-shqiptaret-jetojne-per-tu-ushqyer/100%Always2019-09-25 15:08
https://a2news.com/video/topalli-mesazh-bashes-nese-kritikon-shefin-shpallesh-armike/100%Always2019-09-25 14:29
https://a2news.com/video/tragjedia-e-boksierit-bullgar-familjes-iu-dorezuan-400-euro-dhe-dy-karta-identiteti/100%Always2019-09-25 14:08
https://a2news.com/video/vota-pro-e-cdu-csu-basha-i-lehtesuar-qe-ska-nje-jo-te-prere-kushtet-pergjegjesi-e-rames/100%Always2019-09-25 13:43
https://a2news.com/video/celja-e-negociatave-kryemadhi-rama-le-shqiperine-ne-liste-pritjeje/100%Always2019-09-25 13:30
https://a2news.com/video/po-me-kushte-hyseni-opozita-e-lexoi-dokumentin-si-lajmin-e-termetit-te-parashikuar/100%Always2019-09-25 12:48
https://a2news.com/video/po-e-kushtezuar-zeneli-nuk-duhet-lexuar-si-fitore-e-madhe-por-duhet-pritur-si-lajm-i-mire/100%Always2019-09-25 12:47
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-25-09-2019/100%Always2019-09-25 16:03
https://a2news.com/video/afrohet-procedura-per-shkarkimin-e-trump-presidenti-do-te-shperndaj-biseden-e-plote-me-zelenskyn/100%Always2019-09-25 12:17
https://a2news.com/video/gjiknuri-rendesi-ka-qe-pd-po-interesohet-per-procesin-e-reformes-zgjedhore/100%Always2019-09-25 12:16
https://a2news.com/video/shoku-i-boksierit-te-vdekur-ne-shkoder-trajneri-i-dha-nje-ampule-para-ndeshjes/100%Always2019-09-25 11:27
https://a2news.com/video/hapja-e-negociatave-cdu-csu-voton-pro-me-pas-ka-kushte/100%Always2019-09-25 11:20
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-te-enjten-rikthehen-reshjet/100%Always2019-09-25 11:23
https://a2news.com/video/tryeza-e-osbe-per-reformen-zgjedhore-opozita-prezanton-platformen-dhe-largohet/100%Always2019-09-25 17:56
https://a2news.com/video/propozimi-i-pd-opozita-parlamentare-braktis-mbledhjen-jemi-te-paperfaqesuar/100%Always2019-09-25 10:36
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-25-09-2019/100%Always2019-09-25 10:31
https://a2news.com/video/5-fjale-nga-edmond-tupja/100%Always2019-09-25 09:56
https://a2news.com/video/the-swim-team-te-tregosh-histori-permes-filmit/100%Always2019-09-25 09:36
https://a2news.com/video/shella-nuk-zgjidhet-ceshtja-e-gjykates-kushtetuese-pa-u-zgjidhur-me-pare-ajo-e-gjykates-se-larte/100%Always2019-09-25 09:31
https://a2news.com/video/po-me-kushte-ceku-eshte-nje-po-per-shqiperine-dhe-jo-per-qeverine/100%Always2019-09-25 09:30
https://a2news.com/video/sfidat-e-njerezve-me-aftesi-ndryshe/100%Always2019-09-25 09:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-24-09-2019/100%Always2019-09-25 14:27
https://a2news.com/video/mot-i-kthjellet-dhe-i-fresket-ne-te-gjithe-vendin/100%Always2019-09-24 20:04
https://a2news.com/video/te-vdesesh-per-800-euro-mashtrimi-i-boksierit-bullgar/100%Always2019-09-24 18:11
https://a2news.com/video/reforma-ne-drejtesi-ibrahimi-spak-do-te-ngrihet-edhe-me-me-pak-se-10-anetare/100%Always2019-09-24 18:01
https://a2news.com/video/plotesimi-i-kushtetueses-4-emrat-e-rinj-peng-i-mirekoordinimit-parlament-presidence/100%Always2019-09-24 17:55
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-rikthehet-dialogu-mes-socialisteve-e-demokrateve/100%Always2019-09-24 17:48
https://a2news.com/video/sigurimi-i-prodhimit-fermeret-me-propozim-per-qeverine/100%Always2019-09-24 17:44
https://a2news.com/video/gjykata-vendos-per-zhvarrosjen-e-eshtrave-te-ish-diktatorit-spanjoll-franco/100%Always2019-09-24 14:47
https://a2news.com/video/problemet-ne-bujqesi-fermeret-kane-nje-propozim-per-qeverine/100%Always2019-09-24 14:43
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-24-09-2019/100%Always2019-09-24 14:05
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-24-09-2019/100%Always2019-09-24 14:04
https://a2news.com/video/negociatat-krasniqi-vendimmarrje-e-nivelit-te-larte-po-por/100%Always2019-09-24 12:38
https://a2news.com/video/pas-termetit-gjeologjiku-nen-uje/100%Always2019-09-24 11:17
https://a2news.com/video/braktisja-e-fshatrave-shkollat-pa-nxenes-ne-bestrove-e-kerkove/100%Always2019-09-24 10:58
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-24-09-2019/100%Always2019-09-24 10:51
https://a2news.com/video/balta-pushton-banesat-ne-shkoze-niveli-i-ujit-arrin-deri-ne-40-cm/100%Always2019-09-24 10:04
https://a2news.com/video/pas-termetit-vershoi-shiu-permbytjet-nga-intensiteti-i-larte-i-reshjeve/100%Always2019-09-24 09:27
https://a2news.com/video/ceshtja-babale-alizoti-i-thosha-sali-lushes-te-merrnim-leket-e-ti-ndanim-bashke/100%Always2019-09-24 09:17
https://a2news.com/video/nisma-pranoveten-bukuria-femerore-vjen-ne-forma-te-ndryshme/100%Always2019-09-24 08:43
https://a2news.com/video/dashamir-shehi-opozita-paqe-te-perkohshme-presim-18-tetorin/100%Always2019-09-24 08:39
https://a2news.com/video/tirana-tech-open-novacion-dhe-krijimtari-ne-teknologji/100%Always2019-09-24 07:39
https://a2news.com/video/largimi-i-shqiptareve-ikjet-po-demtojne-tregun-e-punes/100%Always2019-09-24 07:29
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-23-11-2019/100%Always2019-09-23 21:46
https://a2news.com/video/neser-reshje-mesatare-vone-pasdite-moti-permiresohet/100%Always2019-09-23 19:32
https://a2news.com/video/okb-hap-punimet-thunberg-me-keni-grabitur-endrrat/100%Always2019-09-23 19:16
https://a2news.com/video/siguria-e-banesave-ndertuesit-kerkojne-pakete-ligjore/100%Always2019-09-23 18:49
https://a2news.com/video/sigurimi-i-banesave-zbardhet-skema-trekendesh-e-qeverise/100%Always2019-09-23 18:28
https://a2news.com/video/psikiatrja-mekanizmi-i-frikes-eshte-human-perjetimi-i-traumes-normal-deri-ne-4-jave/100%Always2019-09-23 18:30
https://a2news.com/video/dy-dite-para-termetit-nxenesit-u-sterviten-per-rastet-e-emergjencave/100%Always2019-09-23 18:12
https://a2news.com/video/nisin-konstatimet-e-demeve-pas-termetit-kriteret-per-banese-te-re/100%Always2019-09-23 17:51
https://a2news.com/video/demet-nga-termeti-353-banesa-te-demtuara-nga-lekundjet-sizmike-ne-durres/100%Always2019-09-23 17:47
https://a2news.com/video/banoret-e-kombinatit-duam-siguri-te-mos-fleme-me-vdekjen/100%Always2019-09-23 17:33
https://a2news.com/video/ndertime-te-vjetra-apo-te-reja-cilat-jane-me-te-sigurta/100%Always2019-09-23 17:27
https://a2news.com/video/demet-e-termeteve-dhe-sigurimi-i-banesave/100%Always2019-09-23 15:20
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-23-09-2019/100%Always2019-09-23 15:09
https://a2news.com/video/mbipopullimi-turistik-roma-amsterdami-e-barcelona-ne-rrezik/100%Always2019-09-23 15:02
https://a2news.com/video/aleatet-7-kerkesa-per-pd-senat-i-opozites-me-figura-politike/100%Always2019-09-23 14:49
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-23-09-2019/100%Always2019-09-23 14:18
https://a2news.com/video/aksident-tragjik-ne-elbasan-4-te-vdekur/100%Always2019-09-23 13:51
https://a2news.com/video/pse-nuk-u-shpall-gjendja-e-emergjences-klosi-se-vendos-politika-por-ekspertet/100%Always2019-09-23 12:35
https://a2news.com/video/nisin-verifikimet-pas-termetit-balluku-shteti-do-marre-persiper-rikuperimin-e-demeve/100%Always2019-09-23 12:13
https://a2news.com/video/personat-ne-kerkim-gati-lista-me-50-emra-me-rrezikshmeri-te-larte/100%Always2019-09-23 11:49
https://a2news.com/video/takimi-me-lideret-e-ballkanit-mogherini-negociatat-me-shqiperine-ceshtje-kyce-per-be/100%Always2019-09-23 11:15
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-23-09-2019/100%Always2019-09-23 10:49
https://a2news.com/video/celja-e-negociatave-haklaj-pritet-nje-po-ne-tetor-por-me-kushte-te-forta/100%Always2019-09-23 10:44
https://a2news.com/video/inteligjenca-artificiale-fundi-i-njerezimit/100%Always2019-09-23 10:39
https://a2news.com/video/klima-dhe-irani-ceshtjet-kryesore-ne-asamblene-e-okb/100%Always2019-09-23 10:17
https://a2news.com/video/klasiku-amerikan-ne-shqip-te-bukur-dhe-te-mallkuar-si-portreti-i-shoqerive-te-kamura/100%Always2019-09-23 09:42
https://a2news.com/video/a-duhej-shpallur-emergjenca-pas-termeteve-dyrmishi-ka-nje-plan-te-qarte-veprimi/100%Always2019-09-23 09:22
https://a2news.com/video/stina-e-re-politike-hajdari-marreveshja-me-ramen-fundi-politik-i-bashes/100%Always2019-09-23 09:24
https://a2news.com/video/paniku-perfshiu-shqiptaret-sizmologet-nuk-ka-vend-per-panik/100%Always2019-09-23 07:33
https://a2news.com/video/raportojne-kryebashkiaket-sako-dhe-veliaj-para-rames-dhe-grupit-te-ps/100%Always2019-09-22 17:56
https://a2news.com/video/koder-vila-ne-durres-nga-kurore-e-gjelber-tani-rrezikon-katastrofen/100%Always2019-09-22 17:36
https://a2news.com/video/24-ore-pas-termetit-familjet-ne-ndroq-apel-shtetit-per-ndihme/100%Always2019-09-22 14:40
https://a2news.com/video/me-shume-se-300-lekundje-sizmologu-koci-rreziku-kryesor-ka-kaluar/100%Always2019-09-22 14:30
https://a2news.com/video/familja-caushi-ne-qafezeze-ne-cader-dhe-me-kushte-te-veshtira-ekonomike/100%Always2019-09-22 13:41
https://a2news.com/video/si-eshte-durresi-pas-termetit-te-fuqishem/100%Always2019-09-22 11:17
https://a2news.com/video/rama-shpjegon-plasaritjet-nuk-jane-probleme-strukturore-te-nderteses-mos-u-shqetesoni/100%Always2019-09-22 11:00
https://a2news.com/video/termeti-shkund-vendin-oret-e-ankthit-ne-tirane/100%Always2019-09-22 09:24
https://a2news.com/video/termeti-me-i-forte-ne-30-vitet-e-fundit-fatmiresisht-pa-viktima/100%Always2019-09-22 09:19
https://a2news.com/video/termeti-nga-kamerat-e-sigurise-te-lokaleve/100%Always2019-09-21 19:21
https://a2news.com/video/meta-jemi-ne-kushtet-e-nje-vigjilence-te-vazhdueshme-ky-eshte-rajon-problematik/100%Always2019-09-21 17:59
https://a2news.com/video/sizmiologu-ormeni-termeti-me-i-forte-ne-40-vite-60-lekundje-te-lehta-pas-te-pares/100%Always2019-09-21 16:31
https://a2news.com/video/investimet-publike-ne-8-muaj-u-realizuan-vetem-42-e-planit-vjetor/100%Always2019-09-21 13:15
https://a2news.com/video/ndryshon-ligji-per-diplomacine-zevendesministri-xhafaj-kufizojme-nderhyrjet-nga-jashte/100%Always2019-09-21 12:35
https://a2news.com/video/nen-cader-dhe-me-kushte-te-veshtira-ekonomike-familja-ne-qafezeze-apelon-per-ndihme/100%Always2019-09-21 11:49
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-20-09-2019/100%Always2019-09-20 20:35
https://a2news.com/video/ulja-e-popullates-dhe-efektet-negative-ne-ekonomi/100%Always2019-09-20 19:18
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-fundjaven-temperatura-mbi-30-grade/100%Always2019-09-20 19:15
https://a2news.com/video/vitin-e-ardhshem-do-te-zhvillohet-censusi-i-popullsise/100%Always2019-09-20 18:56
https://a2news.com/video/raportimi-i-perjavshem-i-gazetares-alba-prifti-nga-cnn-atlanta/100%Always2019-09-20 18:20
https://a2news.com/video/popullsia-ne-krize-tkurrja-per-shkak-te-emigracionit-dhe-uljes-se-lindshmerise/100%Always2019-09-20 17:40
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-20-09-2019/100%Always2019-09-20 16:38
https://a2news.com/video/sfida-e-titullit-tirana-mat-forcat-perballe-kukesit/100%Always2019-09-20 15:40
https://a2news.com/video/popullsia-ne-krize-emigracion-dhe-infertilitet-a2-business-20-09-2019/100%Always2019-09-20 14:57
https://a2news.com/video/prova-e-adrian-pacit-rrefimi-i-artistit-dhe-njeriut-ne-tranzicion-te-vazhdueshem/100%Always2019-09-20 14:51
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-20-09-2019/100%Always2019-09-20 14:42
https://a2news.com/video/gjykata-marredhenia-me-ish-ministrin-i-krijoi-lehtesi-habilajve/100%Always2019-09-21 09:03
https://a2news.com/video/midhja-dater-gjuetia-pa-kriter-po-rrezikon-zhdukjen-e-saj/100%Always2019-09-20 12:18
https://a2news.com/video/del-ne-treg-celulari-i-pare-i-huawei-pa-google/100%Always2019-09-20 12:06
https://a2news.com/video/tabaku-rasti-tahiri-dite-e-zeze-per-drejtesine/100%Always2019-09-20 12:05
https://a2news.com/video/irani-kercenon-shtetet-e-bashkuara-me-lufte/100%Always2019-09-20 12:03
https://a2news.com/video/mbyllet-keshilli-koordinues-ne-veri-mesi-nuk-ka-shkarkime-politike-duhen-qytetare-aktive/100%Always2019-09-20 11:56
https://a2news.com/video/historiku-i-karrieres-politike-te-saimir-tahirit/100%Always2019-09-20 11:36
https://a2news.com/video/haradinaj-ne-fillim-beogradi-pastaj-miqte-tani-tirana-kosova-duhet-ti-marre-vendimet-vet/100%Always2019-09-20 11:31
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-20-09-2019/100%Always2019-09-20 11:01
https://a2news.com/video/renditja-e-shkollave-me-te-mira-ekspertet-kritika-vleresimit/100%Always2019-09-20 10:58
https://a2news.com/video/tahiri-soreca-duhet-te-shoh-te-plote-vendimin/100%Always2019-09-20 10:41
https://a2news.com/video/dilema-e-prinderve-ne-shkolle-me-turne-apo-me-leke/100%Always2019-09-20 10:32
https://a2news.com/video/vendimi-per-tahirin-gjoni-u-rrezua-miti-i-peshqve-te-medhenj/100%Always2019-09-20 08:56
https://a2news.com/video/rama-nuk-reagon-per-tahirin-vijon-axhenden-qeveritare-ne-veri/100%Always2019-09-20 08:04
https://a2news.com/video/trupi-gjykues-lexon-vendimin-per-saimir-tahirin/100%Always2019-09-19 21:01
https://a2news.com/video/gjykata-vendos-5-vite-burg-tahiri-do-te-beje-vetem-3-vite-sherbim-prove/100%Always2019-09-19 21:17
https://a2news.com/video/reagon-tahiri-pas-vendimit-as-qesh-dot-dhe-as-qaj-dot/100%Always2019-09-19 20:54
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-19-09-2019/100%Always2019-09-19 19:42
https://a2news.com/video/e-premtja-me-reshje-pasditja-sjell-kthjellime/100%Always2019-09-19 18:34
https://a2news.com/video/bizneset-online-historia-e-sipermarreses-se-suksesshme-25-vjecare/100%Always2019-09-19 18:27
https://a2news.com/video/shifrat-zbulojne-evazionin-me-shume-shitje-me-pak-te-ardhura-ne-buxhet/100%Always2019-09-19 18:09
https://a2news.com/video/shitjet-ne-rrjetet-sociale-eksperti-pa-taksa-konkurrence-e-padrejte/100%Always2019-09-19 17:58
https://a2news.com/video/momentet-kryesore-te-perballjes-se-tahirit-me-drejtesine/100%Always2019-09-19 17:56
https://a2news.com/video/dosja-tahiri-shkelqimi-dhe-renia-e-kampionit-te-rames/100%Always2019-09-19 17:28
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-19-09-2019/100%Always2019-09-19 16:56
https://a2news.com/video/gjiknuri-ofron-doreheqjen-pd-refuzon/100%Always2019-09-19 15:15
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-19-09-2019/100%Always2019-09-19 15:28
https://a2news.com/video/rrezohen-dy-dekretet-e-metes-deputetet-serish-kunder-presidentit-me-vote/100%Always2019-09-19 15:09
https://a2news.com/video/shifrat-zyrtare-zbulohet-rritja-e-evazionit-ne-ekonomi/100%Always2019-09-19 15:01
https://a2news.com/video/balla-gjiknuri-eksperti-me-i-mire-per-reformen-zgjedhore/100%Always2019-09-19 12:28
https://a2news.com/video/i-gatshem-te-diskutojme-pozicionin-tim-bardhi-gjiknuri-duhet-te-ishte-ne-burg/100%Always2019-09-19 12:25
https://a2news.com/video/paralajmerimi-i-murrizit-tahiri-mund-te-nxjerre-regjistrime-pas-vendimit/100%Always2019-09-19 12:18
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-19-09-2019/100%Always2019-09-19 12:03
https://a2news.com/video/marina-amerikane-videot-misterioze-me-ufo-jane-reale/100%Always2019-09-19 10:54
https://a2news.com/video/pd-ligjet-e-rames-i-mohojne-pronen-pronareve/100%Always2019-09-19 09:46
https://a2news.com/video/java-e-modes-ne-milano-prada-prezanton-nje-koleksion-per-gra-te-forta/100%Always2019-09-19 09:09
https://a2news.com/video/gjykata-vendos-per-ish-ministrin-saimir-tahiri/100%Always2019-09-19 08:27
https://a2news.com/video/negociatat-palushi-nje-po-me-kushte-eshte-si-nje-dasme-pa-nuse/100%Always2019-09-19 08:19
https://a2news.com/video/korporata-e-investimeve-zhvillim-apo-ppp-a2-business-week/100%Always2019-09-19 06:20
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-18-09-2019/100%Always2019-09-18 19:58
https://a2news.com/video/vetedeklarimi-i-rreme-asnje-dite-burg-per-te-zgjedhurit-qe-fshehen-denimet/100%Always2019-09-18 18:07
https://a2news.com/video/fasonet-japin-alarmin-gjika-krize-nga-euro-dhe-mungesa-e-punetoreve/100%Always2019-09-18 18:06
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-reshje-te-pakta-ne-te-gjithe-vendin/100%Always2019-09-18 18:00
https://a2news.com/video/negociatat-cdu-csu-nente-kushte-per-shqiperine/100%Always2019-09-18 17:58
https://a2news.com/video/eksperti-gjerman-ne-tetor-shqiperia-merr-nje-po-me-kushte/100%Always2019-09-18 17:56
https://a2news.com/video/basha-mbledh-serish-aleatet-kryemadhi-slevizim-asnje-presje-nga-qendrimet-tona/100%Always2019-09-18 17:54
https://a2news.com/video/babani-dorezon-gjurmet-do-te-verifikohen-ne-itali-tani-ia-leme-gjyqit/100%Always2019-09-18 17:52
https://a2news.com/video/cnn-brenda-laboratorit-sekret-te-gjigantit-teknologjik/100%Always2019-09-18 15:32
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-18-09-2019/100%Always2019-09-18 15:18
https://a2news.com/video/prodhimi-dhe-eksportet-ne-renie-te-lire/100%Always2019-09-18 14:43
https://a2news.com/video/rikthehet-reforma-zgjedhore-osbe-dhe-rama-ftojne-pd-ne-tryezen-e-dialogut/100%Always2019-09-18 14:32
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-18-09-2019/100%Always2019-09-18 14:31
https://a2news.com/video/lagjja-skenderbej-ne-elbasan-si-nje-geto-buze-qyteterimit/100%Always2019-09-18 13:44
https://a2news.com/video/patozi-gati-te-bashkepunoj-me-bashen-edhe-me-rilindjen-por-me-nje-kusht/100%Always2019-09-18 12:39
https://a2news.com/video/manja-e-kemi-informacionin-sekret-per-djegien-e-kuvendit/100%Always2019-09-18 12:28
https://a2news.com/video/korce-shkolla-ne-floq-nuk-pret-nxenesit-e-saj-e-zene-nga-te-demtuarit-e-termetit/100%Always2019-09-18 11:40
https://a2news.com/video/babani-per-a2-kam-dhene-gjurmet-ia-leme-ne-dore-gjyqit/100%Always2019-09-18 11:29
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-18-09-2019/100%Always2019-09-18 11:20
https://a2news.com/video/tetori-i-negociatave-mblidhet-keshilli-kombetar-i-integrimit/100%Always2019-09-18 11:03
https://a2news.com/video/takimi-me-johnson-juncker-informon-pe-rreziku-i-brexit-pa-ujdi-eshte-real/100%Always2019-09-18 10:39
https://a2news.com/video/zgjedhjet-ne-izrael-rezultate-teper-te-ngushta-netanjahu-pa-shumice/100%Always2019-09-18 09:38
https://a2news.com/video/shehu-pd-i-qendron-platformes-politike-te-muajit-shkurt/100%Always2019-09-18 09:29
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-17-09-2019/100%Always2019-09-17 19:26
https://a2news.com/video/arka-e-shtetit-te-ardhurat-larg-planit-edhe-ne-gusht/100%Always2019-09-17 18:30
https://a2news.com/video/gropa-ne-buxhet-ekspertet-rendisin-arsyet-teliti-sinjal-per-ekonomine/100%Always2019-09-17 18:28
https://a2news.com/video/darka-e-bashes-me-aleatet-opozita-ne-kerkim-te-unifikimit-te-qendrimeve/100%Always2019-09-17 18:25
https://a2news.com/video/tusk-ne-tirane-te-hapen-negociatat-merita-juaj-nuk-po-ju-bejne-nder/100%Always2019-09-17 17:54
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-17-09-2019/100%Always2019-09-17 18:31
https://a2news.com/video/qeveria-keq-me-buxhetin-gushti-5-6-me-pak-se-plani/100%Always2019-09-17 16:01
https://a2news.com/video/cila-eshte-levizja-e-mazhorances-pas-babanit/100%Always2019-09-17 15:27
https://a2news.com/video/basha-ne-shkoder-kriza-nuk-zgjidhet-duke-pare-nga-qielli-por-nga-brenda/100%Always2019-09-17 15:22
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-17-09-2019/100%Always2019-09-17 15:19
https://a2news.com/video/komisioni-i-venecias-rikthehet-ne-tirane-kete-here-per-ligjin-e-pronave/100%Always2019-09-17 14:27
https://a2news.com/video/masazhi-i-zjarrit-teknika-e-lashte-qe-realizohet-ne-egjipt/100%Always2019-09-17 14:05
https://a2news.com/video/zgjedhje-me-ramen-kryeminister-kryemadhi-femrat-jane-me-sfiduese-absolutisht-nuk-do-te-kete-negociata-te-fshehta/100%Always2019-09-17 13:36
https://a2news.com/video/java-e-modes-ne-londer-burberry-rikthehet-tek-rrenjet-viktoriane/100%Always2019-09-17 13:28
https://a2news.com/video/vettingu-ne-polici-nisja-e-seancave-te-hapura-peng-i-disa-institucioneve/100%Always2019-09-17 12:48
https://a2news.com/video/tusk-ne-shkup-keni-plotesuar-kushtet-te-celen-negociatat/100%Always2019-09-17 12:42
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-17-09-2019/100%Always2019-09-17 10:45
https://a2news.com/video/negociatat-me-kushte-vasili-shqiptaret-nuk-pranojne-me-filmin-e-radhes/100%Always2019-09-17 10:30
https://a2news.com/video/vetting-ne-polici-hodaj-drejt-perfundimit-45-dosjet-e-para/100%Always2019-09-17 10:13
https://a2news.com/video/riparime-te-vonuara-ne-durres-kater-shkolla-nuk-hapin-dyert/100%Always2019-09-17 09:58
https://a2news.com/video/gjermania-e-shqetesuar-maas-vale-e-re-emigracioni-turqia-te-respektoje-detyrimet/100%Always2019-09-17 09:37
https://a2news.com/video/komiteti-i-helsinkit-bilanc-per-vettingun-skendaj-i-rendesishem-roli-i-komisionerit-publik/100%Always2019-09-17 09:16
https://a2news.com/video/me-pak-nxenes-ne-shkolla-ekspertet-tkurrja-per-shkak-te-emigracionit/100%Always2019-09-17 08:31
https://a2news.com/video/rastet-babani-kajmaku-dhe-pjetri-felaj-nuk-ka-gje-per-tu-shqetesuar-apo-per-ta-fryre-situaten/100%Always2019-09-17 08:02
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-16-09-2019/100%Always2019-09-17 11:23
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-vranesirat-rikthehen-ne-zonat-malore/100%Always2019-09-16 19:03
https://a2news.com/video/korporata-e-investimeve-shqiptare-qeveria-reflekton-por-harron-kuvendin/100%Always2019-09-16 18:59
https://a2news.com/video/aeroporti-i-vlores-rama-mund-te-ndertohet-dhe-me-parate-e-buxhetit-do-te-kete-3-funksione/100%Always2019-09-16 18:57
https://a2news.com/video/vrasja-e-santiago-malkos-lihet-ne-burg-i-arrestuari-qe-pengoi-zbulimin-e-te-vertetes/100%Always2019-09-16 18:55
https://a2news.com/video/ka-vjedhur-makina-ne-sicili-reagon-babani-te-shkojne-ne-prokurori/100%Always2019-09-16 18:52
https://a2news.com/video/pd-nxjerr-dokumentin-mark-babani-ka-vjedhur-makina-ne-sicili/100%Always2019-09-16 18:50
https://a2news.com/video/shkolla-nisi-sa-jane-kostot-per-nje-familje/100%Always2019-09-16 18:15
https://a2news.com/video/mbledhja-e-klp-genti-ibrahimi-nuk-ka-spak-pa-vetting/100%Always2019-09-16 18:09
https://a2news.com/video/shkarkimet-me-vetting-avokati-i-shtetit-dergon-dosjen-nikehasani-ne-strasburg/100%Always2019-09-16 18:08
https://a2news.com/video/aeroporti-i-vlores-4-vite-nga-premtimi-i-kryeministrit/100%Always2019-09-16 18:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-16-09-2019/100%Always2019-09-16 15:19
https://a2news.com/video/sa-leke-na-kushton-shkolla/100%Always2019-09-16 15:17
https://a2news.com/video/putin-erdogan-dhe-ruhani-takohen-ne-ankara/100%Always2019-09-16 14:55
https://a2news.com/video/gjermania-e-shqetesuar-vale-e-re-emigracioni-turqia-te-respektoje-detyrimet/100%Always2019-09-16 14:54
https://a2news.com/video/77-vjetori-i-konferences-se-pezes-meta-dhe-socialistet-mesazhe-per-integrimin/100%Always2019-09-16 14:52
https://a2news.com/video/cfare-ka-humbur-shkolla-mesuesja-e-pare-e-petro-ninit-flet-per-arsimin/100%Always2019-09-16 14:49
https://a2news.com/video/rikonstruksioni-i-teatrit-ambientet-e-provave-mirepresin-artistet-e-operes-dhe-baletit/100%Always2019-09-16 14:47
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-16-09-2019/100%Always2019-09-16 14:17
https://a2news.com/video/negociatat-balla-i-kemi-permbushur-detyrat-per-te-marre-po/100%Always2019-09-16 14:08
https://a2news.com/video/shkolla-ne-mengel-te-elbasanit-automjetet-rrezik-per-nxenesit/100%Always2019-09-16 14:07
https://a2news.com/video/grupi-parlamentar-demokrat-padi-ne-prokurori-per-ppp-te/100%Always2019-09-16 13:10
https://a2news.com/video/boci-arsimi-ne-rrenim-ne-kohen-e-pd-se-ana-profesionale-prevalonte-nga-bindjet-politike/100%Always2019-09-16 12:52
https://a2news.com/video/autobotet-shesin-uje-te-pasigurt-dhe-pa-kupon-tatimor/100%Always2019-09-16 12:22
https://a2news.com/video/rreziku-nga-uji-i-boteve-asnje-institucion-nuk-kontrollon-sigurine-e-tij/100%Always2019-09-16 12:13
https://a2news.com/video/lamtumire-pushime-380-mije-nxenes-nisin-mesimin-ne-tirane-me-turne/100%Always2019-09-16 11:29
https://a2news.com/video/sulmi-ndaj-rafinerive-te-naftes-shba-publikon-provat-qe-fajesojne-iranin/100%Always2019-09-16 10:20
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-16-09-2019/100%Always2019-09-16 10:13
https://a2news.com/video/rruga-milot-balldren-grupi-demokrat-kallezim-ne-prokurori/100%Always2019-09-16 10:03
https://a2news.com/video/java-e-modes-ne-londer-beckham-koleksion-per-gruan-ne-levizje/100%Always2019-09-16 09:03
https://a2news.com/video/daci-reforma-ne-drejtesi-ka-ngecje-pasi-mungon-vullneti-politik-per-ngritjen-e-institucioneve/100%Always2019-09-16 08:26
https://a2news.com/video/elbasan-5-miliarde-leke-per-te-shmangur-permbytjet-nga-perroi-i-zaranikes/100%Always2019-09-15 12:32
https://a2news.com/video/kur-lugina-e-presheves-kerkon-te-mireprese-shqiptarine/100%Always2019-09-15 11:44
https://a2news.com/video/punesimet-politike-pampuri-lame-duhet-te-ishte-ne-burg/100%Always2019-09-15 11:39
https://a2news.com/video/tregu-i-telekomunikacionit-akep-hapesire-per-nje-operator-te-katert/100%Always2019-09-15 10:45
https://a2news.com/video/nisja-e-vitit-te-ri-shkollor-ushtaraket-dhurojne-mjete-per-femijet-ne-nevoje/100%Always2019-09-15 10:29
https://a2news.com/video/skuadra-e-re-e-komisionit-evropian-telashe-per-leyen-disa-te-nominuar-jane-ne-hetim/100%Always2019-09-14 14:30
https://a2news.com/video/protesta-ne-shtepine-e-bardhe-aktivistja-suedeze-perballe-trump-per-ndryshimet-klimatike/100%Always2019-09-14 14:07
https://a2news.com/video/deklarimet-online-te-biznesit-eksperti-kasat-do-te-perdoren-si-printera-fiskale/100%Always2019-09-14 13:50
https://a2news.com/video/thirrja-e-veliajt-ne-prag-te-nisjes-se-shkolles-shmangni-trafikun-ecni-ne-kembe/100%Always2019-09-14 13:27
https://a2news.com/video/mes-politikes-dhe-artit-rama-ne-panairin-e-berlinit-shet-punimet-per-3500-euro/100%Always2019-09-14 12:30
https://a2news.com/video/speciale-pamje-dhe-detaje-nga-shtepia-e-re-e-kombetares/100%Always2019-09-14 11:46
https://a2news.com/video/cfare-po-hame-aku-bllokon-mish-pule-me-salmonele-dhe-ushqime-me-myk/100%Always2019-09-14 11:34
https://a2news.com/video/bashkejetesa-e-detyruar-e-banoreve-me-mbetjet-ne-porto-romano/100%Always2019-09-14 10:56
https://a2news.com/video/burg-per-yllin-e-shtepiake-te-deshperuara-pas-skandalit-me-pranimet-ne-universitete/100%Always2019-09-14 10:19
https://a2news.com/video/zjarr-ne-nje-ndertese-ne-fushe-kruje-asfiksohen-4-femije/100%Always2019-09-14 08:59
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-13-09-2019/100%Always2019-09-13 20:50
https://a2news.com/video/mot-i-kthjellet-me-mengjese-te-fresketa-mesdita-e-nxehte/100%Always2019-09-13 20:03
https://a2news.com/video/negociatat-merkel-vendos-bundestagu-ne-fund-te-muajit/100%Always2019-09-13 19:31
https://a2news.com/video/nje-metafore-per-elegancen-jon-kraja-mes-tablove-plot-ngjyra-dhe-skulptures-plastike/100%Always2019-09-13 18:41
https://a2news.com/video/rikthehet-kategoria-superiore-vemendja-te-tirana-skenderbeu/100%Always2019-09-13 18:41
https://a2news.com/video/pergjuesit-ne-shtepine-e-bardhe-izraeli-mohon-me-force-akuzat-jane-plotesisht-false/100%Always2019-09-13 18:10
https://a2news.com/video/greva-paralizon-parisin-qytetaret-kunder-macron-per-reformat-ne-pensione/100%Always2019-09-13 18:05
https://a2news.com/video/lane-femijet-jashte-kufirit-zbulohen-deshmite-e-prinderve-ne-gjyq/100%Always2019-09-13 17:51
https://a2news.com/video/rama-procesi-i-negociatave-kushte-pas-kushtesh/100%Always2019-09-13 17:24
https://a2news.com/video/kartemonedhat-e-reja-ne-treg-nga-30-shtatori/100%Always2019-09-13 16:11
https://a2news.com/video/pd-koncesionet-do-te-ndikojne-ne-rritjen-e-borxhit-publik-me-28/100%Always2019-09-13 15:28
https://a2news.com/video/celja-e-negociatave-gazetari-gjerman-do-te-shtyhen-pengesa-per-shqiperine/100%Always2019-09-13 14:38
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-13-09-2019/100%Always2019-09-13 14:32
https://a2news.com/video/berlin-rama-optimist-merkel-mike-e-vertete/100%Always2019-09-13 14:29
https://a2news.com/video/pakt-rama-basha-aleatet-e-pd-po-marreveshjes-por-te-jete-transparente/100%Always2019-09-13 14:25
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-13-09-2019/100%Always2019-09-13 14:19
https://a2news.com/video/marreveshje-per-hir-te-integrimit-nishani-duhet-nje-platforme-per-rindertimin-e-shtetit/100%Always2019-09-13 12:11
https://a2news.com/video/integrimi-ne-be-soreca-palet-te-ulen-ne-tryezen-e-dialogut/100%Always2019-09-13 11:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-13-09-2019/100%Always2019-09-13 10:08
https://a2news.com/video/ekzekutimi-i-nandit-te-bujtinave-ekstradohet-nga-danimarka-ekzekutori-i-biznesmenit/100%Always2019-09-13 09:47
https://a2news.com/video/eglantina-gjermeni-dialogu-menyra-me-e-mire-per-zgjidhjen-e-krizes/100%Always2019-09-13 08:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-12-09-2019/100%Always2019-09-12 20:13
https://a2news.com/video/kthjellime-ne-ultesiren-perendimore-pasditja-sjell-vranesira-ne-zonat-malore/100%Always2019-09-12 19:30
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-bolton-trump-beri-gabime-ofendoi-kim-jong-un/100%Always2019-09-12 19:26
https://a2news.com/video/koncesionet-basha-deputeteve-votoni-sot-neser-do-tju-ndjekim-kemba-kembes/100%Always2019-09-12 19:23
https://a2news.com/video/nje-17-maj-i-dyte-opozita-i-paraprin-sdo-e-lejojme-majko-duhet-vota-juaj/100%Always2019-09-12 19:11
https://a2news.com/video/politika-kujton-azem-hajdarin/100%Always2019-09-12 19:07
https://a2news.com/video/negociatat-per-anetaresim-ministri-gjerman-maqedonia-e-veriut-ska-asnje-pengese/100%Always2019-09-12 18:35
https://a2news.com/video/operacioni-yellowhammer-britania-seshte-gati-per-brexit-pa-ujdi-parashikohet-kaos/100%Always2019-09-12 18:24
https://a2news.com/video/taksa-e-prones-sa-do-te-paguajne-familjet-dhe-bizneset/100%Always2019-09-13 09:21
https://a2news.com/video/fitore-per-trump-gjykata-e-larte-mbeshtet-kufizimet-per-azilin/100%Always2019-09-12 17:55
https://a2news.com/video/konfliktet-bashki-prefekture-ne-shkoder-punonjesit-e-stadiumit-5-muaj-pa-paga/100%Always2019-09-12 17:45
https://a2news.com/video/procesi-i-vetting-ut-calavera-shpejt-kalojme-kandidatet-per-gjykaten-e-larte-dhe-kushtetuese-2/100%Always2019-09-12 17:33
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-presidentit-a2-meson-si-do-te-orientohet-opinioni-i-venecias/100%Always2019-09-12 17:16
https://a2news.com/video/a2-sot-ora1400-12-09-2019/100%Always2019-09-12 14:46
https://a2news.com/video/java-e-modes-ne-new-york-michael-kors-prezanton-koleksionin-e-ri-2019-2020/100%Always2019-09-12 14:46
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-12-09-2019/100%Always2019-09-13 20:48
https://a2news.com/video/procesi-i-vetting-ut-calavera-shpejt-kalojme-kandidatet-per-gjykaten-e-larte-dhe-kushtetuese/100%Always2019-09-12 14:15
https://a2news.com/video/taksa-e-prones-te-fatura-e-ujit-shtyhet-afati-i-vetedeklarimit-te-baneses/100%Always2019-09-12 13:58
https://a2news.com/video/bizneset-ankohen-se-nuk-gjejne-punetore-ekspertet-arsyeja-e-pare-emigracioni/100%Always2019-09-12 13:37
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-12-09-2019/100%Always2019-09-12 12:04
https://a2news.com/video/ps-pret-pd-dhe-lsi-opozita-ne-parlament-kerkon-ndryshimin-e-sistemit/100%Always2019-09-12 12:01
https://a2news.com/video/marreveshje-politike-shano-do-te-humbte-pd-basha-dhe-shqiptaret/100%Always2019-09-12 08:36
https://a2news.com/video/per-here-te-pare-ne-nje-studio-tatimet-dhe-doganat/100%Always2019-09-11 22:11
https://a2news.com/video/kryesisht-e-kthjellet-pasditja-sjell-reshje-ne-juglindje/100%Always2019-09-11 21:29
https://a2news.com/video/kalaja-e-tiranes-artizanet-rikthejne-traditen-permes-punimeve-me-dore/100%Always2019-09-11 20:17
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-11-09-2019/100%Always2019-09-11 20:14
https://a2news.com/video/rrefehet-rey-manaj-endrra-me-kombetaren-la-liga-dhe-rikthimi-te-interi/100%Always2019-09-11 18:20
https://a2news.com/video/ringritja-e-gjykates-se-larte-klgj-skualifikon-14-kandidate-8-vijojne-garen/100%Always2019-09-11 18:04
https://a2news.com/video/ekskluzive-komisioni-i-venecias-markert-me-13-tetor-nuk-ka-zgjedhje/100%Always2019-09-11 17:21
https://a2news.com/video/kritika-per-von-der-leyen-portofoli-per-emigracionin-ka-mesazh-ksenofob/100%Always2019-09-11 15:42
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-11-09-2019/100%Always2019-09-11 14:50
https://a2news.com/video/te-gjesh-pune-ne-shqiperi/100%Always2019-09-11 14:33
https://a2news.com/video/prokuroria-kerkon-12-vite-burg-per-ish-ministrin-tahiri/100%Always2019-09-11 14:30
https://a2news.com/video/vizat-per-studentet-e-huaj-britania-ndryshon-rregullat-dy-vite-per-te-gjetur-pune/100%Always2019-09-11 14:27
https://a2news.com/video/akuzat-ndaj-kryetareve-te-bashkive-pellumbi-ligji-i-dekriminalizimit-nevoje-per-disa-ndryshime/100%Always2019-09-11 12:50
https://a2news.com/video/injoruan-vendimin-e-gjykates-vlore-policia-zbarkon-ne-zyren-e-kadastres/100%Always2019-09-11 12:40
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-11-09-2019/100%Always2019-09-11 12:11
https://a2news.com/video/politika-ne-bote-brexit-emerimet-ne-ke-dhe-administrata-trump/100%Always2019-09-11 11:17
https://a2news.com/video/vjeshte-gri-me-reshje-temperatura-te-larta-deri-ne-fund-te-shtatorit/100%Always2019-09-11 10:56
https://a2news.com/video/agjencia-e-kadastres-hapet-gara-per-punesimin-e-specialisteve/100%Always2019-09-11 10:30
https://a2news.com/video/euro-2020-duka-nuk-dorezohemi-per-surprize-ne-turqi/100%Always2019-09-11 10:08
https://a2news.com/video/vete-kriza-eshte-ne-krize-kikia-te-reformohet-sistemi-zgjedhor-te-zhduken-listat-e-mbyllura/100%Always2019-09-11 09:35
https://a2news.com/video/protagonistet-e-suksesit-ndaj-islandes-gjysma-e-punes-me-turqine-eshte-si-nje-finale/100%Always2019-09-11 09:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-10-09-2019/100%Always2019-09-10 19:57
https://a2news.com/video/pasditja-sjell-reshje-ne-qender-dhe-ne-zonat-lindore/100%Always2019-09-10 19:48
https://a2news.com/video/tkurrja-e-konsumit-ekspertet-shpjegojne-se-cfare-po-ndodh-me-ekonomine/100%Always2019-09-10 18:11
https://a2news.com/video/vonesat-ne-punimet-e-rrugeve-qeveria-krijon-agjencine-per-shpronesimet/100%Always2019-09-10 17:59
https://a2news.com/video/ujesjellesi-elbasan-kryebashkiaku-nuk-pranon-rritjen-e-cmimit-te-ujit/100%Always2019-09-10 17:42
https://a2news.com/video/ngadale-por-po-zgjohen-aktivizohen-vullkanet-ne-ishullin-verior-disa-jane-gati-te-shperthejne/100%Always2019-09-10 15:58
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-10-09-2019/100%Always2019-09-10 15:01
https://a2news.com/video/pasioni-per-regbi-tirona-klubi-qe-e-mban-gjalle-sportin-e-vecante/100%Always2019-09-10 15:00
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-10-09-2019/100%Always2019-09-10 15:00
https://a2news.com/video/pse-po-tkurret-konsumi/100%Always2019-09-10 14:59
https://a2news.com/video/korca-turistike-cmime-te-lira-per-te-huajt-te-shtrenjta-per-shqiptaret/100%Always2019-09-10 14:27
https://a2news.com/video/tirana-mesim-me-turne-ne-rrethina-mbyllen-24-shkolla/100%Always2019-09-10 14:25
https://a2news.com/video/opinioni-per-presidentin-delegacioni-i-komisionit-te-venecias-takime-ne-tirane/100%Always2019-09-10 14:22
https://a2news.com/video/pd-kerkon-verifikim-kryebashkiaku-babani-i-denuar-ne-itali-e-maqedonine-e-veriut/100%Always2019-09-10 14:06
https://a2news.com/video/bardhi-i-dime-veprat-qe-ka-kryer-babani-po-verifikojme-edhe-socialiste-te-tjere-2/100%Always2019-09-10 13:43
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-10-09-2019/100%Always2019-09-10 13:21
https://a2news.com/video/temperatura-rekord-ne-alaske-shkrijne-akullnajat/100%Always2019-09-10 12:51
https://a2news.com/video/babani-hedh-poshte-akuzat-e-pd-shpifje-skane-lidhje-me-jeten-time/100%Always2019-09-10 11:41
https://a2news.com/video/venecia-dhe-opozita-parlamentare-hajdari-e-gjoni-na-bene-pyetje-politike-per-krizen/100%Always2019-09-10 10:34
https://a2news.com/video/kriza-vazhdon-si-do-ta-kaloje-provimin-e-vjeshtes-politika/100%Always2019-09-10 09:30
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-09-09-2019/100%Always2019-09-09 21:46
https://a2news.com/video/kthjellime-deri-pasdite-kur-reshjet-rikthehen-ne-jug-dhe-lindje/100%Always2019-09-09 18:34
https://a2news.com/video/shtrenjtohen-cmimet-qytetaret-paguajne-me-shume-per-frutat-dhe-perimet/100%Always2019-09-09 17:56
https://a2news.com/video/skemat-qe-vjedhin-shqiptaret-nga-tvsh-tek-fajdet/100%Always2019-09-09 15:05
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-09-09-2019/100%Always2019-09-09 14:47
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-09-09-2019/100%Always2019-09-09 14:37
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-presidentit-meta-para-komisionit-hetimor/100%Always2019-09-10 08:29
https://a2news.com/video/analistet-sfide-politike-meta-fitoi-ne-komision/100%Always2019-09-09 14:12
https://a2news.com/video/vrasja-e-indrit-celajt-shpallen-ne-kerkim-nderkombetar-vellezerit-kusi/100%Always2019-09-09 13:26
https://a2news.com/video/rruga-e-elbasanit-punimet-shkaktojne-trafik-te-renduar-ne-hyrje-te-tiranes/100%Always2019-09-09 13:03
https://a2news.com/video/flaket-qe-perfshijne-pyjet-kreu-i-emergjencave-cako-zjarret-dhe-per-motive-politike/100%Always2019-09-09 13:01
https://a2news.com/video/meta-te-hetimori-mediu-shfaqja-me-e-turpshme-e-kuvendit-te-shqiperise/100%Always2019-09-10 08:27
https://a2news.com/video/mavrajt-i-hiqen-gradat-berisha-largohet-nga-grumbullimi-sinjale-lamtumire/100%Always2019-09-09 12:28
https://a2news.com/video/ministri-i-jashtem-gjerman-tirana-dhe-shkupi-progres-te-celen-negociatat/100%Always2019-09-09 11:49
https://a2news.com/video/meta-kisha-informacione-me-8-qershor-do-te-digjej-kuvendi/100%Always2019-09-09 10:46
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-09-09-2019/100%Always2019-09-09 10:42
https://a2news.com/video/mblidhet-sindikata-e-futbollisteve-problematikat-e-sportit-tashme-kane-nje-ze-te-forte/100%Always2019-09-09 10:09
https://a2news.com/video/hetim-e-dekriminalizim-ps-ne-sulm-ndaj-metes-pd-ndaj-te-zgjedhurve-socialiste/100%Always2019-09-09 08:32
https://a2news.com/video/meta-te-hetimori-ekspertet-e-venecias-3-dite-takime-per-presidentin/100%Always2019-09-08 19:41
https://a2news.com/video/vrojtuesit-e-plazheve-qindra-nderhyrje-dhe-shpetime-jetesh/100%Always2019-09-08 12:13
https://a2news.com/video/jo-me-negociata-paqeje-trump-anulon-bisedimet-sekrete-me-talebanet/100%Always2019-09-08 10:36
https://a2news.com/video/dekriminalizimi-halimi-ligji-shume-i-mire-balla-duhen-ndryshuar-afatet-kohore-per-verifikim/100%Always2019-09-08 10:21
https://a2news.com/video/java-e-modes-ne-nju-jork-ngjyra-dhe-ekstravagance-ne-pasarele/100%Always2019-09-08 09:38
https://a2news.com/video/mashtrimi-me-tvsh-ne-gjykata-liron-9-biznesmene/100%Always2019-09-08 08:18
https://a2news.com/video/johnny-depp-magjeps-venecian-ne-prezantimin-e-filmit-te-ri/100%Always2019-09-07 12:59
https://a2news.com/video/plani-i-rejas-kunder-frances-ekip-mbrojtes-dhe-risi-ne-mesfushe/100%Always2019-09-07 12:57
https://a2news.com/video/kriza-zgjedhjet-dhe-te-ardhurat-mbajne-peng-investimet/100%Always2019-09-07 12:28
https://a2news.com/video/pd-leter-prokurorise-per-kajmakun-ti-nderpritet-mandati/100%Always2019-09-07 12:27
https://a2news.com/video/pd-tjeter-kryebashkiak-i-denuar-per-vjedhje-gati-dosja-e-radhes/100%Always2019-09-07 10:33
https://a2news.com/video/tragjedi-bashkeshortore-ne-librazhd-burri-vret-gruan-dhe-veten/100%Always2019-09-07 09:29
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-06-09-2019/100%Always2019-09-06 19:54
https://a2news.com/video/mashtrimi-me-tvsh-ne-si-funksionon-skema-abuzuese/100%Always2019-09-06 19:51
https://a2news.com/video/euro-2020-shqiperia-gati-per-sfiden-kunder-frances/100%Always2019-09-06 18:12
https://a2news.com/video/fundjava-e-fresket-dhe-me-reshje/100%Always2019-09-06 18:05
https://a2news.com/video/hapja-e-negociatave-me-27-shtator-bundestagu-vendos-per-shqiperine/100%Always2019-09-06 17:43
https://a2news.com/video/a-vuajme-nga-depresioni-1-ne-4-persona-te-rrezikuar-paciente-dhe-adoleshentet/100%Always2019-09-06 16:29
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-06-09-2019/100%Always2019-09-06 14:32
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-06-09-2019/100%Always2019-09-06 14:30
https://a2news.com/video/vellezerit-kusi-nuk-gjenden-apeli-le-ne-burg-babain/100%Always2019-09-06 13:42
https://a2news.com/video/plani-b-i-metes-ne-shahun-me-socialistet/100%Always2019-09-06 13:36
https://a2news.com/video/pd-replike-cakes-sjellje-feminore-fajesimi-i-opozites-per-zgjedhjet/100%Always2019-09-06 12:57
https://a2news.com/video/zogaj-reforma-ne-drejtesi-e-ka-vendosur-politiken-ne-karantine/100%Always2019-09-06 12:27
https://a2news.com/video/mashtrimi-me-tvsh-ekspertet-shpjegojne-se-si-funksionon-skema/100%Always2019-09-06 12:24
https://a2news.com/video/pezullimi-i-parlamentit-gjykata-e-larte-rrezon-padine-kunder-johnson/100%Always2019-09-06 12:12
https://a2news.com/video/ndertimet-pa-leje-nis-aksioni-i-prishjes-ne-bregdetin-e-jugut-te-vendit/100%Always2019-09-06 12:00
https://a2news.com/video/urgjencat-kombetare-kerkojne-shtim-te-mjekeve/100%Always2019-09-06 11:56
https://a2news.com/video/aurora-polare-spektakel-ne-qiellin-e-antarktides/100%Always2019-09-06 10:38
https://a2news.com/video/ligjet-rrezojne-meten-fino-presidenti-e-ka-personale-me-mua/100%Always2019-09-06 10:43
https://a2news.com/video/renia-e-popullsise-ne-europe-orban-zgjidhja-nuk-eshte-emigracioni/100%Always2019-09-06 10:32
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-06-09-2019/100%Always2019-09-06 10:21
https://a2news.com/video/antikomunizmi-gjithcka-po-behet-per-te-mos-harruar/100%Always2019-09-06 08:29
https://a2news.com/video/gjoni-sistemi-zgjedhor-do-te-ndryshoje-do-apo-nuk-do-mazhoranca/100%Always2019-09-06 08:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-09-05-2019-2/100%Always2019-09-06 10:17
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-pasditja-me-reshje-shiu-ne-veri-dhe-lindje/100%Always2019-09-05 18:26
https://a2news.com/video/guinness-njeh-rekordmenet-e-rinj-boterore/100%Always2019-09-05 17:46
https://a2news.com/video/gjeli-fiton-ne-gjykate-mund-te-kendoje-sa-te-doje/100%Always2019-09-05 16:39
https://a2news.com/video/rama-per-raportin-e-osbe-odihr-certifikoi-zgjedhjet-si-legjitime-furtune-ne-nje-gote-e-opozites/100%Always2019-09-05 16:29
https://a2news.com/video/fiskalizimi-ekspertet-japin-alarmin-nuk-ulet-informaliteti/100%Always2019-09-05 16:25
https://a2news.com/video/raporti-i-odihr-basha-30-qershori-grusht-institucional-nuk-mbeti-ligj-pa-u-shkelur/100%Always2019-09-05 16:23
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-05-09-2019/100%Always2019-09-05 16:17
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-09-05-2019-2/100%Always2019-09-05 16:15
https://a2news.com/video/virozat-ne-vjeshte-fluks-i-pazakonte-pacientesh-hapen-3-urgjenca-te-tjera/100%Always2019-09-05 16:12
https://a2news.com/video/analistet-per-odihr-konstatime-qe-nuk-ishin-thene-per-procese-te-meparshme/100%Always2019-09-05 16:10
https://a2news.com/video/raporti-i-osbe-odihr-kryemadhi-ka-rene-sistemi-politik-zgjedhjet-mbyllin-krizen/100%Always2019-09-05 15:52
https://a2news.com/video/shenjtorja-shqiptare-misionarja-qe-i-fali-gjithe-botes-dashurine-e-nje-nene/100%Always2019-09-05 15:51
https://a2news.com/video/makinat-e-atentateve-denoncohen-ne-fushe-kruje-perdoren-dhe-te-trafikuara/100%Always2019-09-05 13:32
https://a2news.com/video/vasili-raporti-i-odihr-i-vuri-damken-nje-procesi-te-turpshem-antiligjor/100%Always2019-09-05 12:25
https://a2news.com/video/raporti-i-osbe-odihr-krasniqi-asnje-nga-palet-nuk-e-lexoi-sic-duhet/100%Always2019-09-05 11:45
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-09-05-2019-2/100%Always2019-09-05 11:14
https://a2news.com/video/krize-ne-britanine-e-madhe-parlamenti-i-thote-jo-zgjedhjeve-te-parakohshme/100%Always2019-09-05 09:53
https://a2news.com/video/odihr-per-30-qershorin-qytetaret-nuk-paten-mundesi-zgjedhjeje-per-dekretin-e-metes-vendos-kushtetuesja/100%Always2019-09-05 09:25
https://a2news.com/video/raporti-i-osbe-odihr-u-cenua-siguria-juridike-mos-beni-zgjedhje-pa-te-gjitha-gjykatat-funksionale/100%Always2019-09-05 09:11
https://a2news.com/video/licaj-kemi-fituar-teatri-nuk-preket-pakti-me-pd-ne-domosdoshmeri-per-te-ardhmen/100%Always2019-09-05 08:16
https://a2news.com/video/raporti-i-odihr-it-ton-mjaft-kritik-per-procesin-e-30-qershorit/100%Always2019-09-05 08:15
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-04-09-2019/100%Always2019-09-04 20:42
https://a2news.com/video/te-rinj-dhe-ambicioze-shqiperia-e-motivuar-para-frances/100%Always2019-09-04 18:17
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-diten-e-enjte/100%Always2019-09-04 18:05
https://a2news.com/video/shperdorim-detyre-prokuroria-verifikon-3-eksponente-te-mazhorances/100%Always2019-09-04 17:44
https://a2news.com/video/mjekesia-ne-krye-te-listes-3-mije-kandidate-ne-gare-per-260-vende/100%Always2019-09-04 15:53
https://a2news.com/video/zyrtari-i-dash-ne-tirane-kostelancik-qeveria-doren-e-shtrire-per-opoziten/100%Always2019-09-04 15:51
https://a2news.com/video/fiskalizimi-qeveria-pranon-se-biznesi-do-kete-kosto/100%Always2019-09-04 15:49
https://a2news.com/video/italia-njeh-patentat-shqiptare-te-marra-pas-2017-s-kushtet-dhe-dokumentet/100%Always2019-09-04 15:36
https://a2news.com/video/pesticidet-manastirliu-ndryshim-ligjit-te-barnave-se-bashku-me-ministrine-e-bujqesise/100%Always2019-09-04 15:35
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-04-09-2019/100%Always2019-09-04 14:40
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-04-09-2019/100%Always2019-09-04 14:39
https://a2news.com/video/aksioni-opozitar-basha-pret-kryemadhin-pd-lsi-hezitojne-per-protestat/100%Always2019-09-04 13:58
https://a2news.com/video/ishujt-bahamas-te-rrenuar-nga-stuhia-imazhet-ajrore-tregojne-demet-e-dorian/100%Always2019-09-04 13:24
https://a2news.com/video/largimi-i-gjiknurit-nga-komisioni-i-reformes-zgjedhore-hyseni-kerkese-nonsens-nga-opozita/100%Always2019-09-04 12:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-04-09-2019/100%Always2019-09-04 10:33
https://a2news.com/video/nesho-amerika-e-harroi-shqiperine-ndryshimi-i-elitave-i-jep-frymemarrje-demokracise/100%Always2019-09-04 08:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-03-09-2019/100%Always2019-09-03 19:52
https://a2news.com/video/komisioni-hetimor-venecia-mund-te-shtyje-hetimin-per-meten/100%Always2019-09-03 19:50
https://a2news.com/video/ligji-per-ppp-eksperti-nuk-reflekton-shqetesimet-e-fmn/100%Always2019-09-03 17:38
https://a2news.com/video/shperndarja-e-teksteve-nxenesit-e-fillores-me-libra-te-rinj-e-te-perdorur/100%Always2019-09-03 17:35
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-03-09-2019/100%Always2019-09-03 16:53
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-03-09-2019/100%Always2019-09-03 16:52
https://a2news.com/video/mazhoranca-rrezon-dekretet-e-metes-per-privatizimet-dhe-koncensionet/100%Always2019-09-03 15:09
https://a2news.com/video/publikimi-i-fotos-se-malkos-verejtje-per-dhjetera-efektive-qe-e-kerkuan-ne-tims/100%Always2019-09-03 14:38
https://a2news.com/video/propozimi-i-veselit-pakt-10-pikesh-kunder-korrupsionit/100%Always2019-09-03 13:43
https://a2news.com/video/kryebashkiaket-me-probleme-pd-do-te-denoncojme-raste-te-tjera/100%Always2019-09-03 13:30
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-ruci-anashkalon-kerkesen-per-largimin-e-gjiknurit/100%Always2019-09-03 13:07
https://a2news.com/video/noka-rama-perfaqeson-vullnetin-e-krimit-opozita-po-pergatit-protestat/100%Always2019-09-03 12:54
https://a2news.com/video/pd-rama-po-i-ofron-kajmakut-mbrojtje-si-organizatat-mafioze/100%Always2019-09-03 12:40
https://a2news.com/video/kaos-ne-britanine-e-madhe-johnson-kercenon-parlamentin-me-zgjedhje/100%Always2019-09-03 12:37
https://a2news.com/video/ngjela-po-u-shkarkua-presidenti-hapen-negociatat-per-anetaresim-ne-be/100%Always2019-09-03 12:12
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-metes-diskutohen-hapat-e-hetimit-parlamentar/100%Always2019-09-03 11:56
https://a2news.com/video/pronesia-e-ish-hotel-vollga-pushohet-hetimi-per-shullazin-dhe-3-gjyqtaret/100%Always2019-09-03 10:42
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-03-09-2019/100%Always2019-09-03 10:04
https://a2news.com/video/meta-i-ktheu-ne-kuvend-shqyrtohen-4-ligje-ne-komisionin-e-ekonomise/100%Always2019-09-03 09:45
https://a2news.com/video/dorian-gjunjezon-bahamas-shkakton-viktima-e-deme-katastrofike/100%Always2019-09-03 09:40
https://a2news.com/video/rasti-pjetri-mazhoranca-korrigjim-nepermjet-reformes-zgjedhore/100%Always2019-09-03 09:22
https://a2news.com/video/feraj-ldk-donte-postin-e-kryeministrit-me-votat-e-vetevendosjes-e-papranueshme/100%Always2019-09-03 09:01
https://a2news.com/video/dekriminalizimi-gjebra-do-te-ashpersojme-masat/100%Always2019-09-03 08:13
https://a2news.com/video/seanca-e-pare-parlamentare-shumica-me-syte-nga-reforma-zgjedhore/100%Always2019-09-02 21:19
https://a2news.com/video/dosja-184-caktohen-prokuroret-e-ceshtjes/100%Always2019-09-02 20:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-02-09-2019/100%Always2019-09-02 20:00
https://a2news.com/video/femije-te-pavaksinuar-gjobe-200-mije-leke/100%Always2019-09-02 19:27
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-pasditja-e-se-martes-me-rrebeshe-shiu/100%Always2019-09-02 18:39
https://a2news.com/video/bumi-i-lejeve-ndertuesit-apelojne-bashkite-per-kujdes/100%Always2019-09-02 15:14
https://a2news.com/video/stuhi-ne-elbasan-veshtiresi-ne-qarkullim/100%Always2019-09-02 14:59
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-02-09-2019/100%Always2019-09-02 14:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-02-09-2019/100%Always2019-09-02 14:14
https://a2news.com/video/dita-e-pare-e-punes-piro-misha-hyn-ne-biblioteken-kombetare-si-drejtor/100%Always2019-09-02 13:56
https://a2news.com/video/tregtaret-ne-korce-protestojne-kunder-vendimeve-e-tarifave-te-bashkise/100%Always2019-09-02 13:37
https://a2news.com/video/france-shqiperi-balaj-dhe-strakosha-e-kaluara-na-sjell-optimizem/100%Always2019-09-02 12:47
https://a2news.com/video/pjetri-dhe-kajmaku-bushati-shpjegon-pse-nuk-ka-filtra-per-keto-raste/100%Always2019-09-02 12:14
https://a2news.com/video/dorian-godet-bahamas-deme-katastrofike-dallge-deri-ne-7-metra-lartesi/100%Always2019-09-02 09:45
https://a2news.com/video/ditari-ora-900-02-09-2019/100%Always2019-09-02 09:43
https://a2news.com/video/speciale-si-mbijetonin-femijet-e-familjeve-te-internuara-ne-tepelene/100%Always2019-09-02 08:48
https://a2news.com/video/shkarkimet-ne-shkoder-gurakuqi-qeveria-po-tenton-te-zhvendose-vemendjen/100%Always2019-09-02 08:32
https://a2news.com/video/monitorimi-largimi-i-opozites-dobesoi-rolin-e-parlamentit/100%Always2019-09-01 10:55
https://a2news.com/video/sesion-i-ri-me-ligje-te-vjetra-parlamenti-nis-punimet-te-henen-me-dekretet-e-metes/100%Always2019-09-01 10:53
https://a2news.com/video/denoncimi-i-pd-tirana-pa-uje-te-pijshem/100%Always2019-09-01 10:29
https://a2news.com/video/i-rremben-armen-policit-plagos-nje-person/100%Always2019-09-01 10:27