XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-31-10-2019/100%Always2019-10-31 21:15
https://a2news.com/video/fjalori-i-gjuhes-shqipe-gjuhetaret-i-vendosin-note-politikes-dhe-shoqerise/100%Always2019-10-31 20:27
https://a2news.com/video/raporti-i-bsh-tkurret-kredia-per-investime-nga-biznesi/100%Always2019-10-31 18:43
https://a2news.com/video/qytetaret-me-muaj-ne-dyert-e-kuvendit-per-te-takuar-deputetet/100%Always2019-10-31 18:30
https://a2news.com/video/vrasja-e-kryekomisarit-rinis-gjyqi-tek-krimet-greqia-liron-dy-te-dyshuarit/100%Always2019-10-31 17:19
https://a2news.com/video/bisede-me-depardieu-shqiperine-e-njoh-nga-koha-e-monstres-milosevic/100%Always2019-10-31 19:28
https://a2news.com/video/propozimet-e-aleateve-te-pd-kqz-me-gjyqtare-numerim-ne-qendrat-e-votimit/100%Always2019-10-31 16:00
https://a2news.com/video/21-janari-feste-kombetare-deputetet-administrata-ben-shume-pushime/100%Always2019-10-31 15:59
https://a2news.com/video/policia-rrugore-vendos-2078-gjoba-ne-48-oret-e-fundit/100%Always2019-10-31 15:47
https://a2news.com/video/kriza-e-buxhetit-prek-ekonomine-reale/100%Always2019-10-31 15:14
https://a2news.com/video/mungon-kajmaku-kryebashkiaku-nuk-shfaqet-ne-zyre-prej-dy-ditesh/100%Always2019-10-31 15:03
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-31-10-2019/100%Always2019-10-31 15:02
https://a2news.com/video/bulevardi-i-vlores-kater-rikonstruksione-dhe-miliarda-leke-ne-8-vite/100%Always2019-10-31 15:05
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-31-10-2019/100%Always2019-10-31 14:57
https://a2news.com/video/hetimet-kunder-trump-dhoma-e-perfaqesuesve-voton-rezoluten/100%Always2019-10-31 13:57
https://a2news.com/video/dhunuesi-i-futbollisteve-te-mitur-ishte-pa-licence-trajneri/100%Always2019-10-31 13:09
https://a2news.com/video/debate-ne-ps-shkoder-dega-kunder-katapultimit-te-drejtoreve-nga-tirana/100%Always2019-10-31 13:05
https://a2news.com/video/halimi-vetting-u-duhet-te-mbaroje-shpejt-qeveria-te-shtoje-anetaret-e-komisionit/100%Always2019-10-31 12:53
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-31-10-2019/100%Always2019-10-31 12:45
https://a2news.com/video/ambasadori-francez-ska-plan-alternativ-per-ballkanin-por-modernizim-procesi/100%Always2019-10-31 11:51
https://a2news.com/video/ofensiva-kunder-al-baghdadit-pentagoni-publikon-pamjet-e-realizuara-me-dron/100%Always2019-10-31 11:34
https://a2news.com/video/festat-zyrtare-21-janari-diskutohet-ne-komisionin-e-ligjeve/100%Always2019-10-31 11:29
https://a2news.com/video/21-janari-feste-kombetare-propozimi-i-murrizit-ndez-debatin-ne-komisionin-e-ligjeve/100%Always2019-10-31 10:35
https://a2news.com/video/itinerari-fishtian-restaurohet-shtepia-e-homerit-shqiptar/100%Always2019-10-31 10:18
https://a2news.com/video/paralajmerimi-i-eksperteve-bota-e-papergatitur-per-ndryshimet-klimatike/100%Always2019-10-31 09:38
https://a2news.com/video/rasti-kajmaku-ulqini-partite-nuk-zevendesojne-dot-prokurorine/100%Always2019-10-31 09:27
https://a2news.com/video/pa-koment-operacioni-i-forcave-speciale-amerikane-ku-mbeti-i-vrare-lideri-i-isis-al-baghdadi/100%Always2019-10-31 08:53
https://a2news.com/video/gjuha-e-thyer-gjuha-qe-thyen/100%Always2019-10-31 08:49
https://a2news.com/video/rikthehet-retro-makinat-historike-ne-shesh/100%Always2019-10-31 08:42
https://a2news.com/video/gerard-depardieu-ekskluzivisht-ne-a2/100%Always2019-10-31 08:33
https://a2news.com/video/taksat-dhe-tatimet-e-reja-ke-do-te-favorizoje-buxheti-2020/100%Always2019-10-30 21:49
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-30-10-2019/100%Always2019-10-30 20:55
https://a2news.com/video/akti-normativ-si-u-riorganizuan-fondet-per-investime/100%Always2019-10-30 20:31
https://a2news.com/video/prokuroria-kerkon-15-vite-burg-per-nje-nga-anetaret-e-grupit-te-habilajve/100%Always2019-10-30 20:27
https://a2news.com/video/droga-e-habilajve-ne-burgjet-shqiptare-ka-mbetur-vetem-magazinieri-i-bandes/100%Always2019-10-30 20:25
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-diten-e-enjte-3/100%Always2019-10-30 20:11
https://a2news.com/video/alarm-fals-per-bombe-ne-ambasaden-ceke-ne-tirane/100%Always2019-10-30 19:18
https://a2news.com/video/basha-kerkon-sa-me-pare-zgjedhje-te-parakohshme-qeveria-nuk-leviz-nga-2021/100%Always2019-10-30 15:39
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-30-10-2019/100%Always2019-10-30 15:23
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-30-10-2019/100%Always2019-10-30 15:22
https://a2news.com/video/investimet-publike-112-mld-leke-larg-planit-sa-e-demton-kjo-ekonomine/100%Always2019-10-30 18:01
https://a2news.com/video/investimet-publike-11-2-mld-leke-larg-planit/100%Always2019-10-30 14:47
https://a2news.com/video/shba-pranon-gjenocidin-armen-erdogan-kaq-poshte-ka-rene-amerika-qe-te-jete-ne-meshire-te-gulen/100%Always2019-10-30 14:38
https://a2news.com/video/perkeqesohet-situata-ne-kaliforni-aktivizohet-alarmi-maksimal-per-zjarret/100%Always2019-10-30 14:26
https://a2news.com/video/i-refuzoi-brukseli-rusia-fton-shkupin-dhe-tiranen-ne-unionin-euroaziatik/100%Always2019-10-30 14:11
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-30-10-2019/100%Always2019-10-30 13:29
https://a2news.com/video/duma-listat-e-hapura-e-bashkojne-partine-ne-fitore/100%Always2019-10-30 14:20
https://a2news.com/video/gati-per-halloween-nis-festa-ne-shba-mijera-kostume-e-kunguj-gati/100%Always2019-10-30 12:00
https://a2news.com/video/yuri-kim-prioritet-reforma-ne-drejtesi-dhe-kriza-politike/100%Always2019-10-30 11:09
https://a2news.com/video/kriza-brexit-britania-shkon-ne-zgjedhje-ne-12-dhjetor/100%Always2019-10-30 11:02
https://a2news.com/video/panairi-me-i-embel-ne-paris-modelet-ngjiten-mbi-pasarele-me-fustane-cokollate/100%Always2019-10-30 10:51
https://a2news.com/video/5-fjale-te-huaja-aspak-sinjifikative-qe-rrezikojne-fjalet-shqipe/100%Always2019-10-30 10:27
https://a2news.com/video/krasniqi-dekriminalizimi-jane-larguar-rreth-500-persona-penalizimi-i-vertete-duhet-te-jete-per-partite/100%Always2019-10-30 10:05
https://a2news.com/video/anjeza-nuk-u-zgjua-romani-me-i-ri-nga-prec-zogaj/100%Always2019-10-30 09:45
https://a2news.com/video/projektrezoluta-per-ndikimin-e-rusise-atasheu-rus-qesharake-dhe-jomiqesore/100%Always2019-10-30 08:00
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-29-10-2019/100%Always2019-10-29 21:06
https://a2news.com/video/trajneri-legjendar-i-boksit-zef-gjoni-mendon-largimin-vllaznia-rrezikon-shkrirjen/100%Always2019-10-29 19:24
https://a2news.com/video/perplasja-per-kopshtin-botanik-15-hektare-per-bashkine-apo-universitetin/100%Always2019-10-29 19:24
https://a2news.com/video/detyrimet-e-prapambetura-fmn-dhe-bb-apel-qeverise-per-shlyerjen-e-tyre/100%Always2019-10-29 18:58
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-29-10-2019/100%Always2019-10-29 16:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-29-10-2019/100%Always2019-10-29 16:00
https://a2news.com/video/detyrimet-e-prapambetura-60-mld-leke-si-po-menaxhohen-financat-publike/100%Always2019-10-29 16:33
https://a2news.com/video/krimet-e-renda-kthejne-dosjen-toyota-yaris/100%Always2019-10-29 15:55
https://a2news.com/video/kuvendi-voton-me-13-nentor-per-dy-anetaret-e-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-10-29 15:53
https://a2news.com/video/kopshti-botanik-gjykata-rrezon-pretendimet-e-bashkise-se-tiranes/100%Always2019-10-29 15:50
https://a2news.com/video/klp-miraton-listen-me-kandidatet-per-prokuror-te-pergjithshem/100%Always2019-10-29 15:42
https://a2news.com/video/buxheti-ne-kolaps-teliti-keqmenaxhim-dhe-rritje-e-informalitetit/100%Always2019-10-29 15:24
https://a2news.com/video/rekord-boteror-zhytet-100-metra-nen-uje-vetem-me-not/100%Always2019-10-29 15:14
https://a2news.com/video/te-ardhurat-ne-buxhet-mungojne-74-miliarde-leke-nga-tatimet-e-doganat/100%Always2019-10-29 15:12
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-duka-palet-te-ulen-ne-tryeze-duhet-ndryshuar-sistemi/100%Always2019-10-29 14:48
https://a2news.com/video/bare-kajmaku-pergjegjesia-eshte-personale-pd-pa-interes-ne-reformen-zgjedhore-por-jemi-te-hapur/100%Always2019-10-29 14:47
https://a2news.com/video/rasti-kajmaku-kqz-nis-procedurat-ps-te-perballet-i-vetem/100%Always2019-10-29 14:37
https://a2news.com/video/qendrimet-e-kajmakut-nga-jorgo-toto-te-mohimi-i-arrestimit-ne-greqi/100%Always2019-10-29 14:29
https://a2news.com/video/aksion-i-policise-te-dogana-e-tiranes-shoqerohen-7-persona-sekuestrohet-1-pistolete/100%Always2019-10-29 13:49
https://a2news.com/video/kercenimet-ndaj-hajdarit-korab-lita-skam-asnje-lidhje-as-nuk-duhet-ta-mendoni/100%Always2019-10-29 13:27
https://a2news.com/video/vdekja-e-al-baghdadit-cnn-rinderton-operacionin-e-ushtrise-amerikane-ne-3d/100%Always2019-10-29 12:49
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-29-10-2019/100%Always2019-10-29 12:29
https://a2news.com/video/nje-tjeter-peshkaqen-bije-ne-rrjetat-e-peshkatareve-ne-adriatik/100%Always2019-10-29 11:31
https://a2news.com/video/kriza-ne-britani-deputetet-refuzojne-zgjedhjet-johnson-sheq-dore/100%Always2019-10-29 11:12
https://a2news.com/video/kikia-rekomandimet-e-osbe-odihr-operacione-plastike-qe-nuk-zgjidhin-gje-ne-thelb/100%Always2019-10-29 10:24
https://a2news.com/video/taksa-e-prones-numer-i-ulet-deklarimesh-pas-30-tetorit-nis-verifikimi/100%Always2019-10-29 09:59
https://a2news.com/video/konferenca-me-stoltenberg-shqiperia-kerkoi-baze-te-nato-s-ne-pashaliman/100%Always2019-10-29 09:57
https://a2news.com/video/strategjia-kunder-parase-cash-dhe-kriptomonedhat/100%Always2019-10-29 09:56
https://a2news.com/video/reforma-ne-drejtesi-kush-e-zvarrit-ngritjen-e-spak-ut/100%Always2019-10-29 09:51
https://a2news.com/video/ekonomia-shqiptare-sulo-sistemi-i-taksave-kufizon-zhvillimin-e-biznesit/100%Always2019-10-29 09:48
https://a2news.com/video/prokuroria-konfirmon-pd-ne-kryebashkiaku-i-vores-i-arrestuar-ne-greqi/100%Always2019-10-28 21:33
https://a2news.com/video/tahiri-dalin-pergjimet-mes-xhaxhait-te-ish-ministrit-dhe-habilajve/100%Always2019-10-28 21:31
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-28-10-2019/100%Always2019-10-28 21:08
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-diten-e-marte-2/100%Always2019-10-28 20:18
https://a2news.com/video/pd-konfirmohet-zyrtarisht-se-agim-kajmaku-i-bashkise-se-vores-eshte-jorgo-toto/100%Always2019-10-28 19:26
https://a2news.com/video/ndikimi-rus-ne-ballkan-serbia-ujdi-ekonomike-dhe-stervitje-ushtarake-me-rusine/100%Always2019-10-28 19:23
https://a2news.com/video/dosja-tahiri-zbardhet-vendimi-i-gjykates-per-ish-ministrin-e-brendshem-3/100%Always2019-10-28 19:07
https://a2news.com/video/shfajesimi-i-ish-ministrit-pikat-e-erreta-te-marredhenies-tahiri-habilaj/100%Always2019-10-28 18:58
https://a2news.com/video/vdekja-e-al-baghdadi-moment-vendimtar-ne-luften-kunder-terrorizmit/100%Always2019-10-28 17:10
https://a2news.com/video/shifrat-e-turizmit-vathi-jo-reale/100%Always2019-10-28 17:08
https://a2news.com/video/sfidat-e-turizmit-topuzi-mungojne-strukturat-akomoduese/100%Always2019-10-28 17:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-28-10-2019/100%Always2019-10-28 17:02
https://a2news.com/video/denoncimi-i-deputetes-hajdari-jam-kercenuar-ne-kuvend-merrni-masa/100%Always2019-10-28 16:23
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-28-10-2019/100%Always2019-10-28 15:43
https://a2news.com/video/ristani-tregon-elementet-qe-duhet-te-rregulloje-partia-demokratike-brenda-vetes/100%Always2019-10-28 13:32
https://a2news.com/video/rruga-shijak-durres-e-braktisur-edhe-pas-ceremonise-per-rindertim/100%Always2019-10-28 13:03
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-28-10-2019/100%Always2019-10-28 12:46
https://a2news.com/video/dosja-tahiri-zbardhet-vendimi-i-gjykates-per-ish-ministrin-e-brendshem/100%Always2019-10-28 12:10
https://a2news.com/video/mos-hapja-e-negociatave-rama-be-goditi-besueshmerine-e-vet/100%Always2019-10-28 11:57
https://a2news.com/video/fillon-puna-per-reformen-zgjedhore-cupi-cdo-propozim-i-osbe-do-te-kete-kendveshtrimin-tone/100%Always2019-10-28 09:58
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-a-do-te-shkojne-ps-dhe-pd-drejt-dialogut/100%Always2019-10-28 09:55
https://a2news.com/video/zgjedhjet-ne-argjentine-opozitari-alberto-fernandez-presidenti-i-ri/100%Always2019-10-28 09:37
https://a2news.com/video/me-kane-kercenuar-ne-zyre-rudina-hajdari-denoncon-nga-foltorja-e-parlamentit/100%Always2019-10-28 09:35
https://a2news.com/video/e-nevojshme-nje-levizje-e-re-politike-ralf-gjoni-zbulon-ne-dita-jone-planet-e-opozites-parlamentare/100%Always2019-10-28 08:54
https://a2news.com/video/rubrika-hashtech-cilat-jane-7-trendet-e-teknologjise-per-vitin-2020/100%Always2019-10-28 08:47
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-qendrimet-opozite-mazhorance-per-reformen-zgjedhore/100%Always2019-10-28 08:42
https://a2news.com/video/survivor-games-crossfit-shpall-kampionet-per-te-katertin-vit/100%Always2019-10-27 19:30
https://a2news.com/video/ne-prag-te-panairit-te-librit-ja-titujt-e-rinj-qe-pritet-te-dalin/100%Always2019-10-27 15:42
https://a2news.com/video/vritet-lideri-i-isis-abu-bakr-al-baghdadi/100%Always2019-10-27 15:15
https://a2news.com/video/durres-nje-person-i-vdekur-prane-portit-policia-aksident-eshte-terhequr-zvarre-nga-furgoni/100%Always2019-10-27 15:13
https://a2news.com/video/ceremonia-per-kacifas-ekstremisti-ndalohet-ne-kufi/100%Always2019-10-27 15:11
https://a2news.com/video/trafiku-i-emigranteve-te-paligjshem-bandat-shqiptare-problem-serioz-ne-britani/100%Always2019-10-27 14:54
https://a2news.com/video/taksa-e-prones-3-dite-afat-per-vetedeklarimin-pagesa-ne-faturen-e-ujit/100%Always2019-10-27 13:37
https://a2news.com/video/negociatat-meta-kohe-reflektimi-pendarovski-u-ndeshkuam/100%Always2019-10-26 16:06
https://a2news.com/video/plazh-ne-vjeshte-pushuesit-ne-vlore-ambienti-i-paster-dhe-i-qete/100%Always2019-10-26 14:38
https://a2news.com/video/fiskalizimi-ekspertet-biznesi-do-te-hase-probleme-rrezikon-gjoba/100%Always2019-10-26 14:24
https://a2news.com/video/qeveria-harton-draftin-per-legalizimin-e-kriptovalutave/100%Always2019-10-26 12:50
https://a2news.com/video/4-te-arrestuar-per-kamionin-e-vdekjes-vijojne-perpjekjet-per-identifikimin-e-39-viktimave/100%Always2019-10-26 12:43
https://a2news.com/video/kurti-nuk-rrezikohet-bashkepunimi-me-ramen-thaci-kritika-brukselit/100%Always2019-10-26 12:40
https://a2news.com/video/perkujtimorja-e-kacifas-gazetaret-shqiptare-nuk-lejohen-te-marrin-pjese/100%Always2019-10-26 12:31
https://a2news.com/video/kryqezimi-i-cerrikut-nyja-me-problematike-ne-elbasan/100%Always2019-10-26 10:53
https://a2news.com/video/kontrollet-e-tatimeve-ibrahimaj-tani-tek-punonjesit-dhe-pagat/100%Always2019-10-26 09:49
https://a2news.com/video/shengeni-ballkanik-kurti-me-shume-ide-sesa-projekt/100%Always2019-10-26 08:43
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-25-10-2019/100%Always2019-10-25 20:37
https://a2news.com/video/4-muaj-antiinformalitet-27-milione-leke-me-shume-nga-ndertimi-dhe-karburantet/100%Always2019-10-25 18:34
https://a2news.com/video/arrestimet-ne-durres-zbardhet-skema-e-grabitjes-se-tokave-ne-bregdet/100%Always2019-10-25 18:31
https://a2news.com/video/moti-freskohet-por-vijon-me-kthjellime/100%Always2019-10-25 18:14
https://a2news.com/video/ahmataj-nis-punen-te-tirana-me-objektiv-titullin/100%Always2019-10-25 17:58
https://a2news.com/video/gara-per-kryeprokurorin-e-pergjithshem-apeli-administrativ-rrezon-padine-e-alushajt/100%Always2019-10-25 17:48
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-pd-e-ps-dakord-ne-distance-per-nderkombetaret/100%Always2019-10-25 17:44
https://a2news.com/video/albin-kurti-ne-tirane-takim-me-ramen-pas-fitores-se-zgjedhjeve-ne-kosove/100%Always2019-10-25 17:34
https://a2news.com/video/raportimi-i-perjavshem-i-gazetares-alba-prifti-nga-cnn-atlanta-6/100%Always2019-10-25 15:31
https://a2news.com/video/dy-nismat-e-tatimeve-fiskalizimi-dhe-antiinformaliteti/100%Always2019-10-25 15:22
https://a2news.com/video/spak-ngrihet-me-8-anetare-kreu-i-klp-nuk-kemi-shkelur-kushtetuten-ta-plotesoje-parlamenti/100%Always2019-10-25 14:52
https://a2news.com/video/refuzimi-i-negociatave-hill-mos-u-merzisni-pervishjuni-punes/100%Always2019-10-25 14:52
https://a2news.com/video/urdhri-i-manastirliut-te-ulet-numri-i-operacioneve-tejkalohen-kostot-e-sterilizimit/100%Always2019-10-25 14:42
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-25-10-2019/100%Always2019-10-25 14:40
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-basha-takon-gremingerin-osbe-jo-thjesht-korriere/100%Always2019-10-25 14:30
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-greminger-ndihmojme-ne-dialog-por-smarrim-vendime/100%Always2019-10-25 14:05
https://a2news.com/video/veliaj-te-mos-kete-asnje-njeri-iluzione-teatri-i-ri-do-te-behet/100%Always2019-10-25 13:54
https://a2news.com/video/basha-kembengul-reforme-per-zgjedhje-te-lira-dhe-te-parakohshme/100%Always2019-10-25 13:48
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-25-10-2019/100%Always2019-10-25 18:05
https://a2news.com/video/largimi-nga-reforma-gjiknuri-oreksi-vjen-duke-ngrene-nuk-sakrifikohem/100%Always2019-10-25 12:38
https://a2news.com/video/durres-27-te-proceduar-zbulohet-grupi-kriminal-i-tjetersimit-te-tokave/100%Always2019-10-25 12:10
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-25-10-2019/100%Always2019-10-25 11:47
https://a2news.com/video/kaso-as-me-naivi-sbeson-se-rama-nuk-blen-me-vota-zgjidhja-jone-serioze/100%Always2019-10-25 10:50
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-nga-fitorja-e-kryeministrit-kanadez-te-aleanca-mes-turqise-dhe-rusise/100%Always2019-10-25 08:37
https://a2news.com/video/shendeti-publik-obeziteti-dhe-semundjet-kardiovaskulare/100%Always2019-10-25 08:28
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-24-10-2019/100%Always2019-10-24 20:17
https://a2news.com/video/moti-vijon-i-kthjellet-por-ulen-lehte-temperaturat-e-ajrit/100%Always2019-10-24 19:56
https://a2news.com/video/osbe-si-ndermjetes-per-kodin-gjiknuri-do-te-perfshijme-dhe-amendamentet-e-pd-se/100%Always2019-10-24 18:51
https://a2news.com/video/doing-business-shqiperia-humbet-19-vende-ekspertet-mungojne-reformat/100%Always2019-10-24 17:48
https://a2news.com/video/kokaina-nga-ekuadori-porositesi-ja-kur-do-te-dorezohem/100%Always2019-10-24 14:57
https://a2news.com/video/perkeqesohet-klima-e-te-berit-biznes-ne-shqiperi/100%Always2019-10-24 14:57
https://a2news.com/video/protesta-e-pak-kundershtojne-ndryshimin-e-ligjit-per-pagesat/100%Always2019-10-24 14:32
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-shoqeria-civile-skeptike-ndaj-propozimeve-te-ps/100%Always2019-10-24 14:29
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-24-10-2019/100%Always2019-10-24 14:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-24-10-2019/100%Always2019-10-24 17:58
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-pd-mbyllem-financimin-e-partive-dhe-administrimin/100%Always2019-10-24 13:54
https://a2news.com/video/pe-miraton-rezoluten-be-vendim-pozitiv-per-negociatat-ne-samitin-e-radhes/100%Always2019-10-24 13:34
https://a2news.com/video/reformat-edlira-gjoni-nuk-eshte-permbushur-asnje/100%Always2019-10-24 12:58
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-shameti-te-gatshem-te-adresojme-sugjerimet-e-opozites-jashte-parlamentit/100%Always2019-10-24 12:47
https://a2news.com/video/noka-ti-besosh-rames-reformen-zgjedhore-eshte-njesoj-si-ti-besosh-ujkut-te-ruaje-delet/100%Always2019-10-24 12:47
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-soreca-borchardt-palet-duhet-te-gjejne-dakordesi/100%Always2019-10-24 12:08
https://a2news.com/video/raporti-i-doing-business-shqiperia-humbet-19-pozicione-nga-viti-i-kaluar/100%Always2019-10-24 12:04
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-24-10-2019/100%Always2019-10-24 13:00
https://a2news.com/video/votat-e-serbeve-ne-kosove-elezi-kqz-ndoqi-procedurat-patem-kontakte-me-policine-dhe-prokurorine/100%Always2019-10-24 11:34
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-brahaj-na-hedhin-hi-syve-drafti-ne-komision-i-dobet/100%Always2019-10-24 14:50
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-gjiknuri-propozimet-e-kthejne-qeverine-ne-gjysme-teknike/100%Always2019-10-24 10:41
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-perfundon-mbledhja-e-pd-bardhi-socialistet-te-pranojne-propozimin-tone/100%Always2019-10-24 10:13
https://a2news.com/video/shba-shpalli-listen-e-zyrtareve-shqiptare-non-grata-likmeta-mesazh-i-qarte-per-politiken/100%Always2019-10-24 09:16
https://a2news.com/video/amendamentet-e-kodit-zgjedhor-anetari-i-kqz-ka-vend-per-ndryshime/100%Always2019-10-24 09:04
https://a2news.com/video/studio-ne-evrope-panairi-me-mundesi-studimi-do-te-celet-ne-tirane/100%Always2019-10-24 09:00
https://a2news.com/video/sopranoja-ermonela-jaho-rikthehet-me-nje-mision/100%Always2019-10-24 08:54
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-punojne-te-gjithe-por-jo-ne-te-njejten-tryeze/100%Always2019-10-24 07:33
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-shumica-dhe-opozita-parlamentare-diskutojne-draftin-e-eksperteve/100%Always2019-10-24 07:33
https://a2news.com/video/beqaj-shqiptaret-konsumojne-kursejne-dhe-udhetojne-me-shume-jashte-vendit/100%Always2019-10-24 08:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-23-10-2019/100%Always2019-10-23 21:05
https://a2news.com/video/moti-i-kthjellet-temperaturat-ulen-rreth-2-grade-ne-pasdite/100%Always2019-10-23 19:16
https://a2news.com/video/kamioni-me-39-viktima-policia-britanike-erdhi-nga-belgjika-me-traget-mallrash/100%Always2019-10-23 18:16
https://a2news.com/video/detyrimet-e-prapambetura-klsh-arrijne-ne-mbi-489-milione-euro/100%Always2019-10-23 17:40
https://a2news.com/video/eurodeputeti-kunder-macronit-pergjegjes-qe-nuk-u-hapen-negociatat/100%Always2019-10-23 17:26
https://a2news.com/video/drejtesia-e-re-avokati-daci-koordinim-per-te-mos-u-koordinuar/100%Always2019-10-23 16:09
https://a2news.com/video/borxhi-tek-tatimet-7-bashki-nuk-paguajne-sigurimet-shoqerore/100%Always2019-10-23 15:59
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-gati-drafti-i-eksperteve-mungon-depolitizimi/100%Always2019-10-23 15:37
https://a2news.com/video/kostot-e-largimeve-te-padrejta-nga-puna/100%Always2019-10-23 15:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-23-10-2019/100%Always2019-10-23 15:07
https://a2news.com/video/drejtori-i-pergjithshem-i-policise-veliu-kemi-zbuluar-nje-celule-terroriste/100%Always2019-10-23 15:07
https://a2news.com/video/mesatarja-7-5-ne-rrezik-jo-vetem-mesuesia/100%Always2019-10-23 14:52
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-refuzimi-i-pd-ndaj-komisionit-irriton-aleatet/100%Always2019-10-23 14:49
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-23-10-2019/100%Always2019-10-23 14:44
https://a2news.com/video/aksidentet-ne-korce-rrugoret-apel-institucioneve-per-sinjalistike/100%Always2019-10-23 13:21
https://a2news.com/video/vaksinimi-ndaj-gripit-kete-vit-shtrihet-edhe-ne-kopshte-e-cerdhe/100%Always2019-10-23 13:20
https://a2news.com/video/dhuro-nje-lule-per-saranden/100%Always2019-10-23 20:32
https://a2news.com/video/komuniteti-p-a-k-perballe-shtetit-mundesite-e-pakta-zemerojne-te-verbrit/100%Always2019-10-23 13:14
https://a2news.com/video/negociatat-mediu-do-te-sjelle-efekte-problematike-ne-ballkan-sidomos-per-shqiptaret/100%Always2019-10-23 12:32
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-diteve-me-diell-i-vjen-fundit/100%Always2019-10-23 11:51
https://a2news.com/video/arti-gjerman-ne-galeri-70-martin-stommer-artisti-qe-pikturon-levizjen-ne-tablo/100%Always2019-10-23 10:19
https://a2news.com/video/mbrojtja-e-te-dhenave-dhe-privatesia-rama-ne-shqiperi-asnje-i-huaj-nuk-preket/100%Always2019-10-23 10:18
https://a2news.com/video/zgjedhjet-ne-kosove-andoni-u-vleresuan-por-jo-shume-ndryshe-nga-shqiperia/100%Always2019-10-23 09:39
https://a2news.com/video/pjellori-jo-fertilitet-5-fjale-shqipe-qe-duhen-ruajtur/100%Always2019-10-23 08:52
https://a2news.com/video/negociatat-kumbaro-macron-i-luajti-kartat-jo-ne-interes-te-be-azilkerkuesit-pretekst/100%Always2019-10-23 08:44
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-22-10-2019/100%Always2019-10-22 20:31
https://a2news.com/video/mbeten-kthjellimet-dhe-temperaturat-e-larta-ne-mesdite/100%Always2019-10-22 20:21
https://a2news.com/video/gjykata-kushtetuese-loje-shahu-presidence-kuvend-me-kandidaturat/100%Always2019-10-23 08:31
https://a2news.com/video/duka-konfirmon-rejan-mbetet-trajneri-kuqezi/100%Always2019-10-22 18:26
https://a2news.com/video/nisma-e-ps-rama-grate-ne-bashkedrejtimin-e-bazes-socialiste/100%Always2019-10-22 18:09
https://a2news.com/video/non-grata-ne-shba-por-doshi-llalla-dhe-dako-te-paprekshem-nga-drejtesia-shqiptare/100%Always2019-10-22 18:03
https://a2news.com/video/paralajmeron-erdogan-rinisim-ofensiven-ne-siri-nese-kurdet-nuk-terhiqen/100%Always2019-10-22 17:31
https://a2news.com/video/zvarritja-e-spak-kreu-i-klp-ankohet-tek-zyrtari-i-dash/100%Always2019-10-22 17:29
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-22-10-2019/100%Always2019-10-22 15:45
https://a2news.com/video/ermonela-jaho-ne-tirane-sopranoja-performon-me-fjongon-roze-kunder-kancerit/100%Always2019-10-22 15:21
https://a2news.com/video/bashkite-te-zhytura-ne-borxhe-detyrimet-arrijne-62-miliarde-leke/100%Always2019-10-22 15:00
https://a2news.com/video/vrasja-e-lazer-arrajt-policia-si-autor-dyshohet-kusheriri-i-viktimes/100%Always2019-10-22 14:49
https://a2news.com/video/buxheti-i-bashkive-apel-qeverise-per-ndarjen-e-fondeve-nga-buxheti/100%Always2019-10-22 14:48
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-22-10-2019/100%Always2019-10-22 14:42
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-22-10-2019/100%Always2019-10-22 14:42
https://a2news.com/video/vishet-arena-kombetare-impianti-ne-punimet-e-fundit/100%Always2019-10-22 14:29
https://a2news.com/video/pushteti-vendor-me-borxhe-qeveria-nxjerr-udhezim-per-zerimin-e-tyre/100%Always2019-10-22 14:17
https://a2news.com/video/tabaku-shqiperia-penalizoi-maqedonine-e-veriut-rama-pergjegjes/100%Always2019-10-22 12:43
https://a2news.com/video/lista-e-zeze-e-amerikaneve-shba-paralajmeron-zyrtare-te-tjere-do-shpallen-non-grata/100%Always2019-10-22 12:20
https://a2news.com/video/tresteniku-mikprites-korce-fshati-qe-ndihmon-emigrantet-nga-lindja-e-mesme/100%Always2019-10-22 12:06
https://a2news.com/video/vucic-per-der-standard-nuk-e-njohim-kosoven-ne-kufijte-aktuale/100%Always2019-10-22 12:04
https://a2news.com/video/der-spiegel-rama-mban-pushtetin-permes-krimit-te-organizuar/100%Always2019-10-22 12:02
https://a2news.com/video/beteja-per-pergjegjesite-e-negociatave-9-kushtet-e-bundestagut-detyra-shtepie/100%Always2019-10-22 11:23
https://a2news.com/video/kush-eshte-fajtori-per-negociatat-nard-ndoka-ta-vendose-populli-me-vote/100%Always2019-10-22 10:21
https://a2news.com/video/cfare-rrezikon-be-ne-ballkanin-perendimor/100%Always2019-10-22 09:34
https://a2news.com/video/zgjedhje-te-parakohshme-hysi-ne-kete-moment-goditje-ndaj-reformes-ne-drejtesi/100%Always2019-10-22 09:29
https://a2news.com/video/vetem-euro-4-nga-1-janari-si-do-te-preke-tregun-e-makinave-vendimi/100%Always2019-10-22 08:08
https://a2news.com/video/dita-kombetare-e-aktivizimit-gjana-40-organizata-marrin-pjese-ne-panair/100%Always2019-10-22 08:04
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-21-10-2019/100%Always2019-10-21 20:16
https://a2news.com/video/kthjellime-dhe-temperatura-28-29c-ne-mesdite/100%Always2019-10-21 19:04
https://a2news.com/video/censura-ndaj-mediave-gazetat-bojkotojne-faqet-e-para-ne-australi/100%Always2019-10-21 18:17
https://a2news.com/video/deshton-mbledhja-e-klp-per-krijimin-e-spak/100%Always2019-10-21 18:04
https://a2news.com/video/mbyllet-gjuha-ruse-fakulteti-apel-ministrise-per-uljen-e-mesatares/100%Always2019-10-21 18:01
https://a2news.com/video/mini-shengeni-ballkanik-kosova-kunder-pa-kontroll-nga-be-sjell-vetem-deme-2/100%Always2019-10-21 17:54
https://a2news.com/video/caktohet-data-e-mbajtjes-se-zgjedhjeve-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2019-10-21 17:42
https://a2news.com/video/euro-godet-fasonet-bien-eksportet/100%Always2019-10-21 15:40
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-21-10-2019/100%Always2019-10-21 15:37
https://a2news.com/video/forcimi-i-euros-ekspertet-tregojne-shkaqet-humbesit-dhe-fituesit/100%Always2019-10-21 14:42
https://a2news.com/video/rama-injoron-kerkesen-e-bashes-vijojme-reformat/100%Always2019-10-21 14:33
https://a2news.com/video/negociatat-basha-kerkon-zgjedhje-te-parakohshme/100%Always2019-10-21 14:32
https://a2news.com/video/euro-ne-1235-leke-qytetaret-me-mire-leku-i-forte/100%Always2019-10-21 14:19
https://a2news.com/video/500-vjetori-i-vdekjes-muzeu-i-luvrit-ekspozite-per-da-vincin/100%Always2019-10-21 14:16
https://a2news.com/video/vere-e-dyte-ne-adriatik-temperaturat-e-larta-rikthejne-pushuesit-ne-plazh/100%Always2019-10-21 14:15
https://a2news.com/video/smartfonet-demtojne-trurin-ne-korene-e-jugut-ngrene-kampe-kunder-varesise/100%Always2019-10-21 14:04
https://a2news.com/video/basketboll-vllaznia-gati-per-debutimin-ne-ligen-ballkanike/100%Always2019-10-21 14:03
https://a2news.com/video/mini-shengeni-ballkanik-kosova-kunder-pa-kontroll-nga-be-sjell-vetem-deme/100%Always2019-10-21 13:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-21-10-2019/100%Always2019-10-21 13:40
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-21-10-2019/100%Always2019-10-21 12:40
https://a2news.com/video/video-ekskluzive-nga-siria-zhvendosja-me-e-madhe-e-trupave-ushtarake-amerikane/100%Always2019-10-21 12:02
https://a2news.com/video/basha-rama-po-mban-peng-shqiperine-te-ndjeke-shembullin-e-zaev/100%Always2019-10-21 10:35
https://a2news.com/video/negociatat-rama-asgje-nuk-ka-ndryshuar-se-shpejti-takohem-me-macron/100%Always2019-10-21 10:34
https://a2news.com/video/golf-ne-catine-e-botes/100%Always2019-10-21 10:26
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-javen-ne-vijim/100%Always2019-10-21 09:51
https://a2news.com/video/negociatat-cipa-zaev-shembull-per-reagimin-shqiperia-pjesa-e-prapambetur-e-medaljes/100%Always2019-10-21 09:29
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-nga-refuzimi-i-negociatave-te-largimi-i-zaev/100%Always2019-10-21 08:33
https://a2news.com/video/bizneset-e-reja-te-teknologjise-ekspertize-nga-mbreteria-e-bashkuar-dhe-izraeli/100%Always2019-10-21 08:29
https://a2news.com/video/percmim-ndaj-zbrazetise-emocionale-te-konsumit/100%Always2019-10-21 08:23
https://a2news.com/video/ballkaniket-ne-shqip-veshtiresi-ne-perkthimin-e-letersise-fqinje/100%Always2019-10-20 20:58
https://a2news.com/video/rama-dhe-basha-do-te-punojne-per-plotesimin-e-9-kushteve-te-bundestagut/100%Always2019-10-20 14:34
https://a2news.com/video/shpetimi-i-dinamos-vjen-nga-italia/100%Always2019-10-20 14:24
https://a2news.com/video/shpopullimi-i-novoseles-banoret-ikin-per-te-siguruar-nje-jete-me-te-mire/100%Always2019-10-20 12:22
https://a2news.com/video/elbasan-te-diplomuarit-kerkojne-profesion-tjeter/100%Always2019-10-20 11:55
https://a2news.com/video/zgjedhjet-ne-kanada-askush-nuk-ka-shumicen-sipas-sondazheve/100%Always2019-10-20 10:53
https://a2news.com/video/tetori-i-librit-muaji-ku-lexohet-me-shume-ne-vendin-tone/100%Always2019-10-20 10:28
https://a2news.com/video/deshtimi-i-negociatave-palet-politike-ndahen-per-pergjegjesite/100%Always2019-10-19 14:31
https://a2news.com/video/shtohen-divorcet-ne-durres-probleme-serioze-edhe-pas-ndarjes-se-ciftit/100%Always2019-10-19 13:10
https://a2news.com/video/gjykata-kushtetuese-mazhoranca-po-presim-te-mbaroje-presidenti/100%Always2019-10-19 12:38
https://a2news.com/video/makinat-e-vjetra-vetem-euro-4-pas-1-janarit-klosi-shtojme-masat/100%Always2019-10-19 12:35
https://a2news.com/video/gjykata-e-vlores-rrethohet-nga-renea-dhe-fnsh-do-te-jepet-masa-per-tesilvan-bashon/100%Always2019-10-19 09:32
https://a2news.com/video/basha-nuk-shkohet-ne-europe-me-toyota-yaris-rama-duhet-te-kishte-dhene-doreheqjen/100%Always2019-10-19 08:23
https://a2news.com/video/punonjes-te-padeklaruar-dhe-paga-jo-reale-drejtoresha-e-tatimeve-keto-biznese-ne-site/100%Always2019-10-19 08:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-18-10-2019/100%Always2019-10-19 07:23
https://a2news.com/video/refuzimi-per-shqiperine-macron-vendosi-veto-negociatat-shtyhen-per-ne-vitin-2020/100%Always2019-10-18 19:12
https://a2news.com/video/raportimi-i-perjavshem-i-gazetares-alba-prifti-nga-cnn-atlanta-5/100%Always2019-10-18 18:56
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-fundjaven-temperaturat-deri-ne-28-grade/100%Always2019-10-18 18:43
https://a2news.com/video/negociatat-e-anetaresimit-keshilli-europian-pa-vendim-i-rikthehemi-ne-2020/100%Always2019-10-18 18:41
https://a2news.com/video/rinia-syte-nga-europa-gjermania-vendi-me-i-kerkuar-zero-shanse-per-azil/100%Always2019-10-18 18:39
https://a2news.com/video/largimi-i-shqiptareve-40-mije-cdo-vit-ekspertet-reforma-urgjente/100%Always2019-10-18 18:38
https://a2news.com/video/nxehet-kampionati-sfide-totale-per-kreun-ne-kategorine-superiore/100%Always2019-10-18 18:36
https://a2news.com/video/rama-edhe-zvicra-po-te-kishte-aplikuar-nuk-jam-i-sigurt-nese-do-ti-hapeshin-negociatat-mbreme/100%Always2019-10-18 18:35
https://a2news.com/video/nis-faza-e-re-e-aksionit-antiinformalitet/100%Always2019-10-18 17:00
https://a2news.com/video/spak-dhe-prokurori-i-pergjithshem-manja-brenda-vitit-ibrahimi-faji-i-vetting-ut/100%Always2019-10-18 16:30
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-18-10-2019/100%Always2019-10-18 15:59
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-18-10-2019/100%Always2019-10-18 14:51
https://a2news.com/video/bumci-deshtimi-per-negociatat-ka-nje-fajtor-te-qarte-kushtet-kane-emrin-edi-rama/100%Always2019-10-18 13:39
https://a2news.com/video/tusk-per-a2-jeni-gati-sot-duhet-ndryshim-ne-disa-kryeqytete-europiane/100%Always2019-10-18 14:33
https://a2news.com/video/durres-lirohet-nga-paraburgimi-drejtori-i-kadastres/100%Always2019-10-18 12:39
https://a2news.com/video/ujdia-e-re-per-brexit-johnson-behet-gati-per-betejen-ne-parlament/100%Always2019-10-18 12:38
https://a2news.com/video/veto-kunder-nesh-eshte-e-lehte-kemi-shume-probleme-krasniqi-politikanet-tane-te-gezuar-qe-nuk-hapen-negociatat/100%Always2019-10-18 11:55
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-18-10-2019/100%Always2019-10-18 11:18
https://a2news.com/video/pd-mungojne-100-milione-qeveria-shkurton-shperblimet-e-pensionisteve/100%Always2019-10-18 10:42
https://a2news.com/video/shperthimi-i-telekomanduar-paralajmerim-per-bylykun/100%Always2019-10-18 10:32
https://a2news.com/video/dorezohet-erdogan-pezullohet-ofensiva-ne-siri/100%Always2019-10-18 10:30
https://a2news.com/video/apeli-konfirmon-denimin-me-10-vite-burg-per-balilin/100%Always2019-10-18 10:15
https://a2news.com/video/hapja-e-negociatave-nuk-ka-vendim-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/100%Always2019-10-18 08:57
https://a2news.com/video/ishte-jo-e-pritshme-ne-be-nuk-hyhet-me-lutje/100%Always2019-10-18 09:39
https://a2news.com/video/korporata-e-investimeve-gjoni-skeme-grabitjeje-e-prones-se-shqiptareve/100%Always2019-10-18 08:06
https://a2news.com/video/ligji-i-ri-i-mbeshtetjes-sociale-kush-perfiton-dhe-kush-humbet-nga-ndryshimet/100%Always2019-10-18 07:41
https://a2news.com/video/jo-shqiperise-dhe-maqedonise-se-veriut-franca-nuk-u-dorezua-perballe-lidereve-te-be/100%Always2019-10-18 07:36
https://a2news.com/video/negociatat-me-be-sot-vendimi-per-shqiperine/100%Always2019-10-18 07:06
https://a2news.com/video/shperthim-tritoli-ne-tirane/100%Always2019-10-18 06:56
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-arrihet-marreveshje-e-re-per-brexit/100%Always2019-10-18 06:52
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-17-10-2019/100%Always2019-10-17 20:18
https://a2news.com/video/negociatat-palet-ne-parlament-per-perplasen-per-nje-jo-te-mundshme/100%Always2019-10-17 19:47
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-diten-e-premte/100%Always2019-10-17 19:37
https://a2news.com/video/refuzimi-i-macron-azilkerkuesit-shqiptare-ne-france-arsye-apo-pretekst-2/100%Always2019-10-17 18:51
https://a2news.com/video/endrra-europiane-kalvari-i-gjate-e-i-mundimshem-i-ballkanit/100%Always2019-10-17 18:08
https://a2news.com/video/lleshaj-shqetesime-totalisht-te-pabaza-nga-franca-dhe-holanda-per-azilin-e-krimin/100%Always2019-10-17 17:58
https://a2news.com/video/refuzimi-i-macron-azilkerkuesit-shqiptare-ne-france-arsye-apo-pretekst/100%Always2019-10-17 17:37
https://a2news.com/video/debat-mes-socialisteve-dhe-ralf-gjonit-nderpritet-seanca-e-kuvendit/100%Always2019-10-17 16:24
https://a2news.com/video/koha-per-politike-e-grida-dumes/100%Always2019-10-17 15:59
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-17-10-2019/100%Always2019-10-17 15:30
https://a2news.com/video/bushi-shuan-polemikat-pas-kosoves-gezohem-edhe-ne-kaceto-edhe-pse-kam-vellane-kundershtar/100%Always2019-10-17 15:22
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-17-10-2019/100%Always2019-10-17 15:22
https://a2news.com/video/fondet-per-bujqesine-fermeret-shqiptare-kane-perfituar-shume-pak-nga-grantet-e-be/100%Always2019-10-17 15:15
https://a2news.com/video/aksioni-ne-shkoze-prishen-banesa-te-tjera-shtohen-te-pastrehet/100%Always2019-10-17 13:10
https://a2news.com/video/leter-per-erdoganin-trump-mos-bej-te-fortin-mos-u-bej-budalla/100%Always2019-10-17 13:09
https://a2news.com/video/cmimi-neustadt-ismail-kadare-nderohet-me-nobelin-amerikan/100%Always2019-10-17 13:02
https://a2news.com/video/bushati-shqiperia-nuk-do-te-ndahet-nga-maqedonia-e-veriut-zvogelimi-i-deres-se-be-duhet-te-na-beje-dyfish-te-pergjegjshem/100%Always2019-10-17 12:57
https://a2news.com/video/arrihet-marreveshja-e-re-per-brexit/100%Always2019-10-17 12:43
https://a2news.com/video/hapja-e-negociatave-merkel-shanset-nuk-jane-te-mira/100%Always2019-10-17 12:42
https://a2news.com/video/balla-per-negociatat-26-vende-te-be-mendojne-se-shqiperia-i-ka-tejkaluar-detyrat-e-shtepise/100%Always2019-10-17 12:41
https://a2news.com/video/jo-ja-nuk-eshte-deshtim-i-qeverise-cejku-i-pergjigjet-ashper-hahnit-nuk-ka-dobi-ti-besh-reklame-nje-zyrtari-kur-produkti-eshte-zero/100%Always2019-10-17 12:26
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-17-10-2019/100%Always2019-10-17 10:41
https://a2news.com/video/erion-kristo-ne-rast-se-ne-integrohemi-partite-politike-disintegrohen/100%Always2019-10-17 08:58
https://a2news.com/video/trazirat-ne-barcelone-presidenti-katalanas-te-ndalet-dhuna/100%Always2019-10-17 08:48
https://a2news.com/video/negociatat-me-be-frasheri-unioni-ka-interes-te-zgjerohet-me-te-tjere-shtete/100%Always2019-10-17 08:22
https://a2news.com/video/pollo-te-dy-socialiste-jane-por-te-pakten-rama-te-kishte-standardin-e-zaevit/100%Always2019-10-17 08:18
https://a2news.com/video/zgjedhja-e-universitetit-minerva-school-nje-mundesi-studimesh/100%Always2019-10-17 07:14
https://a2news.com/video/java-kulturore-seanema-festivali-i-filmit-ne-ulqin/100%Always2019-10-17 07:01
https://a2news.com/video/bode-ekonomia-shqiptare-ka-nje-sfide-shume-te-madhe-civici-produktiviteti-pika-me-e-dobet/100%Always2019-10-16 20:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-16-10-2019/100%Always2019-10-16 20:16
https://a2news.com/video/ethet-e-negociatave-gazetarja-e-a2-sjell-detajet-e-fundit-nga-brukseli/100%Always2019-10-16 19:19
https://a2news.com/video/meta-emeron-besnik-mucin-gjyqtar-te-gjykates-kushtetuese-komisioneri-publik-nuk-justifikon-pasurine/100%Always2019-10-16 19:02
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-diten-e-enjte-2/100%Always2019-10-16 18:58
https://a2news.com/video/gjykata-kushtetuese-cfare-ndodh-nese-vettingu-rrezon-mucin/100%Always2019-10-16 18:52
https://a2news.com/video/franca-shuan-optimizmin-macron-negociatat-pas-reformimit-te-be/100%Always2019-10-16 18:50
https://a2news.com/video/debutuesi-kuqezi-lorenc-trashi-nga-endrra-me-kombetaren-tek-e-ardhmja/100%Always2019-10-16 18:30
https://a2news.com/video/negociatat-rama-nga-brukseli-per-a2-ndarje-nga-maqedonia-sjemi-ne-keto-kushte/100%Always2019-10-16 17:46
https://a2news.com/video/renia-e-ekonomise-ahmetaj-kunder-denaj-per-faktoret-e-ngadalesimit/100%Always2019-10-16 15:37
https://a2news.com/video/ansambli-shkon-ne-itali-kenget-e-vallet-e-jugut-rrugetojne-drejt-otrantos/100%Always2019-10-16 15:34
https://a2news.com/video/futbolli-ne-zi-ndahet-nga-jeta-mico-papadhopulli/100%Always2019-10-16 15:32
https://a2news.com/video/vrasja-e-ivanovic-forcat-speciale-te-kosoves-arrestojne-2-persona-ne-veri/100%Always2019-10-16 15:29
https://a2news.com/video/shembja-e-banesave-tension-ne-shkoze-policia-perplaset-me-banoret-2/100%Always2019-10-16 15:26
https://a2news.com/video/thatesira-oshee-bleu-127-milione-euro-energji-ne-9-muaj/100%Always2019-10-16 15:20
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-16-10-2019/100%Always2019-10-16 15:11
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-16-10-2019/100%Always2019-10-16 20:19
https://a2news.com/video/faktoret-qe-po-rrezojne-ekonomine/100%Always2019-10-16 15:17
https://a2news.com/video/negociatat-mediat-nderkombetare-merkel-takon-macron-shprese-per-kompromis/100%Always2019-10-16 14:47
https://a2news.com/video/prisnin-fundin-e-botes-historia-e-familjes-holandeze-te-izoluar-per-9-vite/100%Always2019-10-16 13:37
https://a2news.com/video/denoncimi-i-pd-durres-klanet-e-rilindjes-po-lajne-hesapet-me-arme/100%Always2019-10-16 13:03
https://a2news.com/video/kriza-brenda-opozites-hajdari-une-kryetare-basha-qendron-pas-sulmit/100%Always2019-10-16 12:56
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-metes-balla-parlamenti-do-te-vijoje-me-procedurat/100%Always2019-10-16 12:43
https://a2news.com/video/paralajmerimi-i-eurokomisionerit-te-celen-negociatat-kujdes-nga-riballkanizimi-i-rajonit/100%Always2019-10-16 12:40
https://a2news.com/video/cfare-kerkojne-nderkombetaret-nga-opozita-kellici-zbulon-detyrat/100%Always2019-10-16 12:29
https://a2news.com/video/ne-be-nuk-eshte-e-veshtire-vetem-te-hysh-por-edhe-te-dalesh-felaj-krahason-hapjen-e-negociatave-me-brexit/100%Always2019-10-16 12:15
https://a2news.com/video/ademi-talentet-shqiptare-nje-dite-me-nje-ngjyre/100%Always2019-10-16 11:58
https://a2news.com/video/kapet-ne-vlore-i-denuari-me-burgim-te-perjetshem-ne-itali-ishte-arratisur-nga-burgu/100%Always2019-10-16 11:54
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-16-10-2019/100%Always2019-10-16 11:42
https://a2news.com/video/tabaku-qeveria-ka-fshehur-610-milione-euro-borxh/100%Always2019-10-16 11:16
https://a2news.com/video/incidenti-ne-grupin-demokrat-rudina-hajdari-duan-te-sabotojne-reformen-zgjedhore/100%Always2019-10-16 11:09
https://a2news.com/video/gara-presidenciale-ne-shba-debat-i-ashper-mes-kandidateve-demokrate/100%Always2019-10-16 10:06
https://a2news.com/video/5-fjale-nga-profesor-tupja-buzedeti-jo-lungomare/100%Always2019-10-16 10:00
https://a2news.com/video/nobeli-per-handke-rama-shije-e-perbuzshme-ne-letersi/100%Always2019-10-16 09:58
https://a2news.com/video/negociatat-e-anetaresimit-meta-dhe-basha-bejne-thirrje-per-pergjigje-pozitive/100%Always2019-10-16 09:46
https://a2news.com/video/levizja-europiane-e-shqiperise-nje-jo-e-be-se-demton-kredibilitetin-e-procesit-te-zgjerimit/100%Always2019-10-16 09:23
https://a2news.com/video/shembja-e-banesave-tension-ne-shkoze-policia-perplaset-me-banoret/100%Always2019-10-16 09:21
https://a2news.com/video/para-dhe-tetraplegjiket-ne-kerkim-te-tokes-se-premtuar/100%Always2019-10-16 07:58
https://a2news.com/video/keshilltarja-e-metes-presidenti-nuk-mund-te-shkarkohet/100%Always2019-10-16 07:51
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-15-10-2019/100%Always2019-10-16 07:19
https://a2news.com/video/personat-me-aftesi-ndryshe-vite-pritjeje-per-nje-vend/100%Always2019-10-16 07:09
https://a2news.com/video/dialog-pa-kushte-conte-qeveria-platforme-dialogu-konstruktiv-me-opoziten/100%Always2019-10-15 19:40
https://a2news.com/video/buxheti-vendor-bashkite-e-vogla-kunder-formules-se-qeverise/100%Always2019-10-15 19:38
https://a2news.com/video/perplasja-france-gjermani-per-bashkimin-europian-shqiperia-ne-mes/100%Always2019-10-15 19:36
https://a2news.com/video/hapja-e-negociatave-ministrat-e-be-pa-marreveshje-per-shqiperine/100%Always2019-10-15 19:35
https://a2news.com/video/kryeministri-ka-ende-shprese-rama-kompromisi-me-francen-jo-i-pamundur/100%Always2019-10-15 19:34
https://a2news.com/video/hapja-e-negociatave-per-shqiperine-nuk-ka-vendim-nga-ministrat-e-jashtem-te-be/100%Always2019-10-15 19:34
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-ulen-temperaturat-e-mesdites/100%Always2019-10-15 19:27
https://a2news.com/video/negociatat-krasniqi-shqiperia-studente-vjeshte-e-papergatitur-qe-kerkon-favore/100%Always2019-10-15 18:46
https://a2news.com/video/dy-perfaqesuese-nje-himn-duet-ne-elbasan-arena/100%Always2019-10-15 17:45
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-15-10-2019/100%Always2019-10-15 16:48
https://a2news.com/video/qeveria-rishikon-buxhetin-harron-detyrimet-a2-bussines-15-10-2019/100%Always2019-10-15 16:39
https://a2news.com/video/a2-pyet-hahn-per-pergjegjesine-nese-vendoset-per-nje-jo-per-shqiperine/100%Always2019-10-15 16:08
https://a2news.com/video/seks-droge-dhe-rockroll-publikohet-autobiografia-e-elton-john/100%Always2019-10-15 15:15
https://a2news.com/video/dyshime-per-kokaine-nga-amerika-e-jugut-kontrollohen-arkat-me-banane-ne-portin-e-durresit/100%Always2019-10-15 14:32
https://a2news.com/video/studimi-amerikan-te-mbash-nje-qen-zgjat-jeten/100%Always2019-10-15 14:19
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-15-10-2019/100%Always2019-10-15 14:15
https://a2news.com/video/dita-nderkombetare-e-shkopit-te-bardhe-10-mije-te-verber-kerkojne-anulimin-e-ligjit/100%Always2019-10-15 14:13
https://a2news.com/video/paloka-gjermania-dha-nje-jo-me-kushte-zgjedhje-te-parakohshme-ne-pranvere/100%Always2019-10-15 12:31
https://a2news.com/video/negociatat-nen-hijen-e-vetos-ministrat-e-jashtem-te-be-mblidhen-ne-luksemburg-2/100%Always2019-10-15 12:18
https://a2news.com/video/negociatat-nen-hijen-e-vetos-ministrat-e-jashtem-te-be-mblidhen-ne-luksemburg/100%Always2019-10-15 11:54
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-15-10-2019/100%Always2019-10-15 11:08
https://a2news.com/video/europiani-u21-shqiperia-dhe-kosova-perballe-per-here-te-pare/100%Always2019-10-15 11:04
https://a2news.com/video/pendarovski-apel-be-se-ndryshuam-emrin-presim-vendimin-pozitiv/100%Always2019-10-15 10:33
https://a2news.com/video/trafiku-i-kokaines-policia-kontrolle-kontejnereve-ne-portin-e-durresit/100%Always2019-10-15 10:14
https://a2news.com/video/te-maskuar-dhe-me-arme-grabisin-te-moshuarit-ne-korce/100%Always2019-10-15 09:48
https://a2news.com/video/keshilltari-i-metes-presidenti-nuk-anuloi-zgjedhje-por-caktoi-date-te-re/100%Always2019-10-15 08:47
https://a2news.com/video/nis-viti-i-ri-akademik-protestat-studentore-ne-prag-te-rifillimit/100%Always2019-10-15 08:09
https://a2news.com/video/nisma-buke-me-vete-iniciativa-per-shendet-te-mire/100%Always2019-10-15 08:05
https://a2news.com/video/verdikti-i-negociatave-shqiperia-ne-axhenden-e-keshillit-te-ministrave-te-jashtem/100%Always2019-10-15 07:50
https://a2news.com/video/huamarrja-a-po-kerkojne-kredi-familjet-dhe-bizneset/100%Always2019-10-15 07:42
https://a2news.com/video/ambasadoret-deshtojne-franca-kunder-hapjes-se-negociatave/100%Always2019-10-15 07:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-14-10-2019/100%Always2019-10-14 20:04
https://a2news.com/video/verdikti-i-negociatave-java-finale-shqiperia-shpreson-per-nje-po/100%Always2019-10-14 18:49
https://a2news.com/video/venecia-publikon-raportin-final-per-presidentin-tejkalim-i-mundshem-kompetencash-por-jo-per-shkarkim/100%Always2019-10-14 18:44
https://a2news.com/video/vettingu-ne-polici-urdhri-i-psikologut-nis-testin-te-gradat-e-larta/100%Always2019-10-14 22:35
https://a2news.com/video/programet-universitare-nuk-perputhen-me-kerkesat-e-tregut-te-punes/100%Always2019-10-14 18:41
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-diten-e-marte/100%Always2019-10-14 18:38
https://a2news.com/video/pastrimi-i-policise-vettingu-u-ndryshua-pas-largimit-te-fatmir-xhafajt/100%Always2019-10-14 18:35
https://a2news.com/video/biznesi-arsimi-plage-per-tregun-e-punes-a2-bussines-14-10-2019/100%Always2019-10-14 16:15
https://a2news.com/video/arta-marku-progres-ne-plotesimin-e-rekomandimeve-te-be/100%Always2019-10-14 15:29
https://a2news.com/video/keshilli-kombetar-i-integrimit-lleshaj-e-marku-perparim-ne-luften-kunder-krimit/100%Always2019-10-14 15:25
https://a2news.com/video/zyrtare-venecia-per-meten-tejkalim-i-mundshem-kompetencash-por-jo-per-shkarkim/100%Always2019-10-14 15:09
https://a2news.com/video/vakancat-ne-gjykaten-kushtetuese-ked-i-dergon-listat-kuvendit/100%Always2019-10-14 15:07
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-14-10-2019/100%Always2019-10-14 15:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-14-10-2019/100%Always2019-10-14 15:05
https://a2news.com/video/tkurrje-te-regjistrimeve-ne-universitetet-e-rretheve-disa-dege-drejt-mbylljes/100%Always2019-10-14 15:04
https://a2news.com/video/bushati-vendimi-i-venecias-duhet-aktualizuar-ne-kontekstin-shqiptar/100%Always2019-10-14 13:43
https://a2news.com/video/tafaj-protestat-e-studenteve-do-ti-bejne-mire-sistemit-arsimor/100%Always2019-10-14 12:16
https://a2news.com/video/hapja-e-negociatave-ambasadorja-e-frances-konsultimet-ende-vazhdojne/100%Always2019-10-14 11:22
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-14-10-2019/100%Always2019-10-14 10:33
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-presidentit-balla-komisioni-hetimor-do-te-vazhdoje-punen/100%Always2019-10-14 10:21
https://a2news.com/video/nis-viti-i-ri-akademik-nisin-edhe-protestat-e-studenteve-para-ministrise-se-arsimit/100%Always2019-10-14 10:06
https://a2news.com/video/perballe-moldavise-reja-ben-ndryshime-ne-formacion/100%Always2019-10-14 09:59
https://a2news.com/video/vrasja-ne-kavaje-jepet-masa-per-oficerin-e-burgjeve-bledar-toci/100%Always2019-10-14 09:19
https://a2news.com/video/kume-venecia-gracke-ne-funksion-te-interesit-politik-te-dites/100%Always2019-10-14 08:53
https://a2news.com/video/ekskluzive-a2-zbardh-draftin-paraprak-te-keshillit-europian/100%Always2019-10-14 08:33
https://a2news.com/video/a-do-te-ngrihet-qender-tregtare-te-kopshti-botanik-mazniku-sqaron-ne-a2-projektin-e-bashkise/100%Always2019-10-14 07:49
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-18-tetori-dhe-negociatat-e-shqiperise-me-bashkimin-evropian/100%Always2019-10-14 07:43
https://a2news.com/video/risite-teknologjike-si-te-shkruajme-ne-kompjuter-permes-mendimit/100%Always2019-10-14 06:59
https://a2news.com/video/maratona-e-tiranes-fituesit-flasin-per-a2/100%Always2019-10-13 14:16
https://a2news.com/video/shengeni-ballkanik-bocka-per-a2-po-prekim-rezultatet-e-para/100%Always2019-10-13 11:34
https://a2news.com/video/starti-i-maratones-se-tiranes/100%Always2019-10-13 07:16
https://a2news.com/video/korporata-e-investimeve-bb-dhe-ekspertet-vendas-kritika-draftit/100%Always2019-10-12 21:06
https://a2news.com/video/hapja-e-negociatave-rama-nuk-jam-optimist-per-javen-e-ardhshme/100%Always2019-10-12 18:10
https://a2news.com/video/seanema-film-festival-produksionet-ballkanike-ne-ulqin/100%Always2019-10-12 15:42
https://a2news.com/video/reforma-per-personat-me-aftesi-te-kufizuar-okb-ligji-ka-probleme-shkelen-te-drejtat/100%Always2019-10-12 14:22
https://a2news.com/video/kosova-fitoi-zgjedhjet-model-dhe-kthesa-drejt-ndryshimit/100%Always2019-10-12 13:24
https://a2news.com/video/titujt-e-tokave-bujqesore-lame-per-a2-rishikojme-projektligjin-me-verejtjet-e-venecias-2/100%Always2019-10-12 13:22
https://a2news.com/video/ofensiva-ne-siri-shba-rrit-presionin-ndaj-turqise-erdogan-nuk-ndalojme/100%Always2019-10-12 11:56
https://a2news.com/video/pasojat-e-termetit-manze-familja-kurti-nen-cader-per-te-shkolluar-femijet/100%Always2019-10-12 10:51
https://a2news.com/video/titujt-e-tokave-bujqesore-lame-per-a2-rishikojme-projektligjin-me-verejtjet-e-venecias/100%Always2019-10-12 13:18
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-11-10-2019/100%Always2019-10-11 21:41
https://a2news.com/video/mot-i-kthjellet-dhe-i-ngrohte-temperaturat-29-30-c/100%Always2019-10-11 19:53
https://a2news.com/video/konferenca-e-bankes-se-shqiperise-diskutohet-ngadalesimi-i-ekonomise-se-vendit/100%Always2019-10-11 18:36
https://a2news.com/video/perzgjedhja-e-kryeprokurorit-ibrahimi-procesi-peng-i-ankimimit-te-vendimit-te-keshillit/100%Always2019-10-11 18:19
https://a2news.com/video/djegia-e-makines-se-lelit-dyshime-per-konfliktet-ne-zonen-e-radhimes/100%Always2019-10-11 18:01
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-11-10-2019/100%Always2019-10-11 15:46
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-11-10-2019/100%Always2019-10-11 15:44
https://a2news.com/video/shtetrrethimi-ne-bagdad-zi-per-20-vjecarin-ikone-e-protestave-anti-qeveritare/100%Always2019-10-11 15:39
https://a2news.com/video/a-do-te-ulet-pagesa-per-personat-me-aftesi-ndryshe/100%Always2019-10-11 15:16
https://a2news.com/video/protestuesit-e-proceduar-gjykata-rrezon-akuzat-per-kulicajn-dhe-27-te-tjere/100%Always2019-10-11 14:47
https://a2news.com/video/kujdes-nga-mikrobet-ka-me-shume-ne-kuzhine-sesa-ne-tualet/100%Always2019-10-11 14:28
https://a2news.com/video/guvernatori-sjeko-flet-per-a2-business-nga-konferenca-e-bsh-kreditimi-rritja-e-ekonomise-te-mini-shengeni/100%Always2019-10-11 14:27
https://a2news.com/video/raportimi-i-perjavshem-i-gazetares-alba-prifti-nga-cnn-atlanta-4/100%Always2019-10-11 14:22
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-11-10-2019/100%Always2019-10-11 12:35
https://a2news.com/video/policia-kontrolle-blic-ne-disa-akse-rrugore-ne-vend/100%Always2019-10-11 11:27
https://a2news.com/video/presidenca-kreu-i-shtetit-respektoi-kushtetuten/100%Always2019-10-11 10:42
https://a2news.com/video/kreu-i-komisionit-te-venecias-keni-shume-konflikte-politike-zgjidhini-me-dialog/100%Always2019-10-11 12:36
https://a2news.com/video/perfundon-takimi-i-komisionit-te-venecias/100%Always2019-10-11 10:29
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-metes-balla-venecia-rikonfirmoi-se-meta-shkeli-kushtetuten/100%Always2019-10-11 10:26
https://a2news.com/video/shendeti-mendor-psikologia-shtohen-rastet-e-personave-te-prekur/100%Always2019-10-11 10:22
https://a2news.com/video/nobeli-i-veshtire-i-letersise-reagimi-i-shqiptareve-kunder-peter-handke/100%Always2019-10-11 09:31
https://a2news.com/video/aksidentet-rrugore-largohen-tregjet-ambulante-prane-aksit-korce-pogradec/100%Always2019-10-11 09:18
https://a2news.com/video/zevendesministri-i-jashtem-e-rendesishme-hapja-e-negociatave-pavaresisht-kushteve/100%Always2019-10-11 09:02
https://a2news.com/video/fjalori-i-paradokseve-libri-me-i-fundit-i-diplomatit-fatos-tarifa/100%Always2019-10-11 08:29
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-ndahen-cmimet-nobel/100%Always2019-10-11 08:23
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-metes-dhe-pronat-opinionet-finale-ne-komisionin-e-venecias/100%Always2019-10-11 08:17
https://a2news.com/video/maratona-e-tiranes-2019-cfare-duhet-te-dini-per-nje-gare-te-suksesshme/100%Always2019-10-11 08:00
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-10-10-2019/100%Always2019-10-10 20:43
https://a2news.com/video/reshjet-ne-oret-e-para-te-dites-me-pas-kthjellime-ne-te-gjithe-vendin/100%Always2019-10-10 19:47
https://a2news.com/video/celja-e-negociatave-reuters-franca-holanda-dhe-danimarka-jane-kunder/100%Always2019-10-10 19:29
https://a2news.com/video/nobeli-per-paqen-2019-301-kandidate-favorite-greta-thunberg-dhe-amal-clooney/100%Always2019-10-10 17:52
https://a2news.com/video/erdogan-kercenon-be-ne-nese-na-pengoni-iu-sjellim-miliona-refugjate/100%Always2019-10-10 17:41
https://a2news.com/video/etiketimi-kck-i-rames-reagojne-gjyqtaret-kercenim-ndaj-pavaresise-se-gjyqesorit/100%Always2019-10-10 17:31
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-10-10-2019/100%Always2019-10-10 16:27
https://a2news.com/video/pse-rama-eshte-skeptik-per-vendimin-e-skeptikeve/100%Always2019-10-10 16:18
https://a2news.com/video/depresioni-tek-shqiptaret-1-ne-4-persona-i-semure-te-rrezikuar-dhe-femijet/100%Always2019-10-10 15:07
https://a2news.com/video/renia-e-ekonomise-skenaret-qe-na-presin/100%Always2019-10-10 14:43
https://a2news.com/video/qeveria-e-re-vv-ldk-kryeministri-del-nga-partia-fituese/100%Always2019-10-10 14:43
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-10-10-2019/100%Always2019-10-10 14:34
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-mazhoranca-ne-ngerc-edhe-me-opoziten-parlamentare/100%Always2019-10-10 14:27
https://a2news.com/video/rama-premtoi-mbi-5-rritje-ekonomike-sot-e-pergjysmuar/100%Always2019-10-10 14:09
https://a2news.com/video/nisma-per-shengenin-ballkanit-nuk-presim-europen-i-ftuar-i-gjithe-ballkani-perendimor/100%Always2019-10-10 14:05
https://a2news.com/video/deshmia-e-gacajt-ne-polici-dyshimet-per-thyerjen-e-arrestit-shtepiak/100%Always2019-10-10 13:45
https://a2news.com/video/sherri-per-xhelozi-ne-kavaje-nje-i-vdekur-plagoset-polici-i-burgjeve/100%Always2019-10-10 12:24
https://a2news.com/video/deputetet-gjermane-holanda-nuk-tha-jo-te-qarte-per-shqiperine-eshte-e-percare/100%Always2019-10-10 12:22
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-10-10-2019/100%Always2019-10-10 12:16
https://a2news.com/video/mini-shengeni-rama-per-a2-nese-serbia-do-te-vendoste-veto-per-kosoven-une-nuk-do-te-isha-ketu/100%Always2019-10-10 11:40
https://a2news.com/video/digjet-makina-e-kryetarit-te-bashkise-se-vlores/100%Always2019-10-10 10:06
https://a2news.com/video/rama-ballkani-perendimor-si-shengeni-brenda-vitit-2021-ska-veto-per-asnje/100%Always2019-10-10 10:00
https://a2news.com/video/ndahen-cmimet-nobel-cfare-pritet-te-ndodhe-kete-fundjave/100%Always2019-10-10 09:47
https://a2news.com/video/teatri-skampa-starton-festivali-nderkombetar-i-teatrit/100%Always2019-10-10 09:40
https://a2news.com/video/shendeti-ne-pune-si-te-kujdesemi-per-veten-gjate-orarit-ne-zyre/100%Always2019-10-10 09:27
https://a2news.com/video/konferenca-per-migracionin-ne-ballkan-mban-punimet-ne-tirane/100%Always2019-10-10 09:17
https://a2news.com/video/heret-apo-vone-qytetaret-e-kosoves-do-te-vetevendosin-edhe-per-simbolet/100%Always2019-10-10 08:56
https://a2news.com/video/banka-boterore-uli-parashikimin-e-rritjes-ekonomike-malaj-jemi-ne-ciklin-e-mbijeteses/100%Always2019-10-09 21:30
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-09-10-2019/100%Always2019-10-10 12:15
https://a2news.com/video/i-uroj-sukses-heronjve-tane-dhe-i-puth-ne-balle-erdogan-urdheron-bombardimet-kunder-kurdeve/100%Always2019-10-09 19:51
https://a2news.com/video/kthjellime-dhe-vranesira-te-shpeshta-reshje-sjell-mbremja-dhe-nata/100%Always2019-10-09 19:27
https://a2news.com/video/debati-per-kopshtin-botanik-koni-per-anulimin-e-vendimit-veliaj-akuza-per-vjedhje/100%Always2019-10-09 19:17
https://a2news.com/video/reforma-nga-ekspertet-dyrmishi-propozimet-tona-rrisin-demokracine-e-partive/100%Always2019-10-09 18:23
https://a2news.com/video/rama-vucic-zaev-hedhin-firmat-per-mini-shengenin-ballkanik-ne-novi-sad/100%Always2019-10-09 18:15
https://a2news.com/video/dosja-babalja-salianji-prokuroria-manipuloi-zerin-e-xhafajt/100%Always2019-10-09 18:06
https://a2news.com/video/hapja-e-negociatave-panariti-problemin-e-shikoj-me-shume-te-franca-sesa-holanda/100%Always2019-10-09 18:04
https://a2news.com/video/i-akuzuar-per-vrasje-dhe-objektiv-i-disa-atentateve-kush-eshte-elvis-gacaj/100%Always2019-10-09 15:38
https://a2news.com/video/celja-e-negociatave-rama-jep-arsyet-e-mosbesimit-te-frances-dhe-holandes/100%Always2019-10-09 15:33
https://a2news.com/video/kthehet-reforma-zgjedhore-ps-fton-opoziten-ne-komision-pd-refuzon/100%Always2019-10-09 15:21
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-09-10-2019/100%Always2019-10-09 15:18
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-09-10-2019/100%Always2019-10-09 15:17
https://a2news.com/video/ekonomia-reale-ne-ngerc-bie-besimi-te-konsumatoret/100%Always2019-10-09 15:16
https://a2news.com/video/deveja-dhe-elefantet-shperthen-e-qeshura-ne-sallen-e-parlamentit-danez/100%Always2019-10-09 15:05
https://a2news.com/video/fjalet-e-huaja-qe-japin-asistence-te-gabuar-ndaj-gjuhes-shqipe/100%Always2019-10-09 14:37
https://a2news.com/video/ekspertet-kriza-politike-po-penalizon-ekonomine/100%Always2019-10-09 13:58
https://a2news.com/video/pd-refuzon-ftesen-bylykbashi-nuk-shkojme-te-reforma-zgjedhore/100%Always2019-10-09 13:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-09-10-2019/100%Always2019-10-09 11:54
https://a2news.com/video/vrasja-e-santiago-malkos-arrestohet-elvis-gacaj/100%Always2019-10-09 11:42
https://a2news.com/video/fitorja-e-vetevendosje-zaimi-kane-nisur-kontaktet-e-nivelit-te-larte-me-ldk-per-koalicionin/100%Always2019-10-09 10:22
https://a2news.com/video/viti-i-ri-akademik-si-rikthehen-studentet-gati-nje-vit-nga-protesta/100%Always2019-10-09 09:58
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-gjiknuri-therret-neser-komisionin-e-posacem/100%Always2019-10-09 09:23
https://a2news.com/video/projekti-leviz-albania-angazhimi-qytetar-llogaridhenia-aksioni/100%Always2019-10-09 09:11
https://a2news.com/video/rama-vucic-zaev-ne-novi-sad-per-mini-shengenin-ballkanik/100%Always2019-10-09 08:46
https://a2news.com/video/negociatat-ministrja-margariti-me-18-tetor-shqiperia-do-te-shperblehet-per-punen-e-bere/100%Always2019-10-09 08:34
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-08-10-2019/100%Always2019-10-08 20:16
https://a2news.com/video/e-gjithe-dita-me-kthjellime-dhe-vranesira-te-lehta/100%Always2019-10-08 18:44
https://a2news.com/video/prapaskenat-klubi-priste-doreheqjen-trajneri-mema-vijon-punen/100%Always2019-10-08 18:01
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-shoqeria-civile-leter-partive-dy-propozime-per-sistemin/100%Always2019-10-08 17:49
https://a2news.com/video/perfundon-numerimi-kqz-vetevendosje-fituese-e-zgjedhjeve-ldk-e-dyta/100%Always2019-10-08 17:35
https://a2news.com/video/kokaina-nga-ekuadori-mediat-greke-e-porositi-nje-biznesmen-grek/100%Always2019-10-08 15:45
https://a2news.com/video/studimi-i-deloitte-per-kompanite-shqiptare-perceptojne-rrezik-te-shtuar/100%Always2019-10-08 15:44
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-08-10-2019/100%Always2019-10-08 15:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-08-10-2019/100%Always2019-10-08 15:18
https://a2news.com/video/pak-aplikues-ne-universitetin-e-durresit-studentet-nga-rrethet-pa-konvikt/100%Always2019-10-08 15:10
https://a2news.com/video/rritja-ekonomike-banka-boterore-ul-parashikimin-ne-29-per-kete-vit-2/100%Always2019-10-08 15:06
https://a2news.com/video/cakaj-jo-nga-holanda-nuk-kam-frike-nga-votat-kunder/100%Always2019-10-08 14:52
https://a2news.com/video/ministrja-denaj-fshehja-e-bilanceve-ngerc-per-kreditimin/100%Always2019-10-08 15:04
https://a2news.com/video/dhuna-ndaj-grave-raporti-22-nuk-tregojne-nga-turpi-dhe-frika/100%Always2019-10-08 13:57
https://a2news.com/video/kadia-kosova-e-deshtuar-nese-kurti-implementon-idete-e-tij/100%Always2019-10-08 13:14
https://a2news.com/video/formacioni-kuqezi-reja-ka-gati-skemen-anti-turqi-roshi-zevendeson-hysajn/100%Always2019-10-08 12:34
https://a2news.com/video/zgjedhjet-ne-kosove-vezhguesit-e-be-vleresojne-procesin-por-jo-ne-veri/100%Always2019-10-08 12:34
https://a2news.com/video/debati-per-azilin-ne-france-kerkesat-nga-vende-kandidate-si-shqiperia-te-papranueshme/100%Always2019-10-08 12:32
https://a2news.com/video/pasuesi-i-mogherinit-marreveshja-mes-kosoves-dhe-serbise-prioritet/100%Always2019-10-08 12:31
https://a2news.com/video/vlore-brindizi-mungon-prej-nje-jave-linja-e-tragetit-mes-dy-vendeve/100%Always2019-10-08 10:54
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-08-10-2019/100%Always2019-10-08 10:50
https://a2news.com/video/leksionet-e-kosoves-doreheqjet-zgjedhjet-e-lira-pranimi-i-humbjes/100%Always2019-10-08 10:10
https://a2news.com/video/zhdukja-e-koranit-hidhen-1-5-milione-rasate-peshku-ne-liqenin-e-ohrit/100%Always2019-10-08 08:48
https://a2news.com/video/jete-ne-kitare-libri-ku-tregohet-historia-e-francesk-radit/100%Always2019-10-08 08:27
https://a2news.com/video/zhvillimet-ekonomike-shqiperi-kosove-mundesite-e-pashfrytezuara/100%Always2019-10-08 08:11
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-07-10-2019/100%Always2019-10-07 21:19
https://a2news.com/video/kthjellime-dhe-vranesira-kalimtare-ne-te-gjithe-vendin/100%Always2019-10-07 18:40
https://a2news.com/video/andoni-kurti-nuk-mund-te-veproje-sic-ka-vepruar-me-pare/100%Always2019-10-07 18:30
https://a2news.com/video/skandali-u-dyshua-per-vrasje-apeli-policia-manipuloi-provat-per-gjergj-cukalin/100%Always2019-10-07 17:53
https://a2news.com/video/ambasadori-gjerman-per-zgjedhje-te-mira-dialog-dhe-depolitizim/100%Always2019-10-07 16:55
https://a2news.com/video/gjici-ultimatum-kukesit-tre-humbje-te-teperta/100%Always2019-10-07 15:43
https://a2news.com/video/futet-vaksina-e-re-e-rotavirusit-manastirliu-perfitojne-30-mije-femije/100%Always2019-10-07 15:28
https://a2news.com/video/nga-ftesa-tek-kualifikimi-flasin-cikalleshi-e-selahi/100%Always2019-10-07 15:23
https://a2news.com/video/komedia-revizori-nje-thirrje-artistike-kunder-korrupsionit/100%Always2019-10-07 15:13
https://a2news.com/video/pas-zgjedhjeve-ne-kosove-opozita-shqiptare-te-ike-rama-per-zgjedhje-te-lira-ne-shqiperi/100%Always2019-10-07 15:02
https://a2news.com/video/tkurren-investimet-private-ne-ekonomi/100%Always2019-10-07 14:58
https://a2news.com/video/kush-eshte-albin-kurti-dhe-ideologjia-e-tij-politike/100%Always2019-10-07 14:42
https://a2news.com/video/rektoret-ankesa-rucit-po-mbyllet-mesuesia-shkenca-pa-fonde-grada-pa-kriter/100%Always2019-10-07 14:40
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-07-10-2019/100%Always2019-10-07 14:38
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-07-10-2019/100%Always2019-10-07 15:15
https://a2news.com/video/korporata-e-investimeve-shqiptare-ministria-e-financave-pa-liste-pronash-e-projektesh/100%Always2019-10-07 14:19
https://a2news.com/video/kosova-zgjodhi-bakija-vendimtare-vota-e-diaspores/100%Always2019-10-07 13:46
https://a2news.com/video/kurti-kryeminister-i-kosoves-milo-tregon-si-ndryshon-raporti-me-tiranen-nderkombetaret-dhe-beogradin/100%Always2019-10-07 13:46
https://a2news.com/video/kastriot-islami-kosova-na-dha-dy-leksione-te-rendesishme-per-demokracine/100%Always2019-10-07 11:18
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-07-10-2019/100%Always2019-10-07 11:17
https://a2news.com/video/kosova-votoi-analiza-e-rezultateve-dhe-saktesia-e-exit-polleve/100%Always2019-10-07 15:13
https://a2news.com/video/zgjedhjet-ne-kosove-tritan-shehu-dhe-redi-shehu-ne-a2/100%Always2019-10-07 10:03
https://a2news.com/video/facebook-sjell-realitetin-virtual/100%Always2019-10-07 09:04
https://a2news.com/video/haklaj-kosova-asnjehere-problem-me-zgjedhjet-harrohen-nje-dite-me-pas/100%Always2019-10-07 09:02
https://a2news.com/video/mandati-ju-kthye-popullit-doreheqja-qe-e-coi-ne-humbjen-kryeministrin-haradinaj/100%Always2019-10-07 08:52
https://a2news.com/video/ne-futboll-muzike-dhe-zgjedhje-kosova-eshte-para-shqiperise/100%Always2019-10-07 08:48
https://a2news.com/video/festa-e-vetevendosjes-ne-prishtine/100%Always2019-10-07 08:44
https://a2news.com/video/albin-kurti-tani-jemi-ne-qeveri-gati-per-bashkepunim-me-ldk/100%Always2019-10-07 08:40
https://a2news.com/video/votat-me-kusht-dhe-te-diaspores-shtyjne-shpalljen-e-rezultatit-perfundimtar-ne-kosove/100%Always2019-10-07 08:28
https://a2news.com/video/krasniqi-ka-rotacion-politik-u-tregua-se-shqiptaret-edhe-mund-te-bejne-zgjedhje-me-standarde/100%Always2019-10-06 20:45
https://a2news.com/video/arti-i-qeramikes-vasillaq-kolevica-i-fundit-i-ketij-zanati-ne-zhdukje/100%Always2019-10-06 17:41
https://a2news.com/video/a-ka-nevoje-kosova-per-figure-femerore-ne-drejtim-collaku-tregon-ne-a2-se-cfare-nevojitet-vertete/100%Always2019-10-06 16:53
https://a2news.com/video/kurora-e-gjelber-ne-sarande-mbi-16-milione-leke-te-shkuara-dem/100%Always2019-10-06 16:51
https://a2news.com/video/bashkurti-me-ekuiliber-ne-adresimin-e-ceshtjeve-prishtina-teper-e-fokusuar-ne-dialogun-me-serbine/100%Always2019-10-06 16:49
https://a2news.com/video/klp-raport-kuvendit-mungese-stafi-e-vakum-ligjor-ne-kryerjen-e-detyrave/100%Always2019-10-06 16:49
https://a2news.com/video/kosova-zgjedh-qytetaret-6-tetori-ndoshta-dita-e-ktheses-se-madhe/100%Always2019-10-06 15:15
https://a2news.com/video/haskuka-blerje-votash-nga-vetevendosja-shpifje-pdk-ka-eksperience-manipulimesh/100%Always2019-10-06 15:14
https://a2news.com/video/ne-mitrovicen-e-veriut-aty-ku-flitet-shqip-shkruhet-serbisht-dhe-votohet-per-kosoven/100%Always2019-10-06 14:48
https://a2news.com/video/kqz-deri-ne-1500-kane-votuar-2947-e-qytetareve/100%Always2019-10-06 14:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-06-10-2019/100%Always2019-10-06 14:16
https://a2news.com/video/kosova-zgjedh-ne-prishtine-votojne-kandidatet-per-kryeminister/100%Always2019-10-06 14:07
https://a2news.com/video/kosova-zgjedh-probleme-ne-mitrovice/100%Always2019-10-06 14:04
https://a2news.com/video/dyshja-serioze-qe-duhet-te-udheheqe-dialogun-me-serbine-bytyci-jep-parashikimin-e-tij-per-koalicionin-paszgjedhor-ne-kosove/100%Always2019-10-06 11:50
https://a2news.com/video/nesho-kosova-ka-kulture-institucionale-duket-qe-nuk-kane-kaluar-30-vitet-e-tranzicionit-tone/100%Always2019-10-06 10:29
https://a2news.com/video/kosova-zgjedh-qytetaret-nga-keto-votime-presim-ndryshim/100%Always2019-10-06 08:27
https://a2news.com/video/perplasjet-per-taksen-sollen-zgjedhjet-e-parakohshme/100%Always2019-10-06 08:10
https://a2news.com/video/kadri-veseli-uroj-qe-qytetaret-ti-japin-perspektive-te-ardhmes-se-tyre/100%Always2019-10-06 08:09
https://a2news.com/video/ldk-thirrje-qytetareve-per-te-votuar/100%Always2019-10-06 07:45
https://a2news.com/video/voton-kryetarja-e-kqz-te-tregojme-kulture-demokratike/100%Always2019-10-06 07:42
https://a2news.com/video/historiku-i-zgjedhjeve-paqendrueshmeria-dhe-koalicionet-e-brishta-te-kosoves/100%Always2019-10-05 18:25
https://a2news.com/video/demet-e-termetit-ne-shijak-pritet-rindertimi-i-banesave/100%Always2019-10-05 18:09
https://a2news.com/video/aksident-ne-kosove-2-te-vdekur-dhe-3-te-plagosur-viktimat-dhe-te-plagosurit-jane-nga-shqiperia/100%Always2019-10-05 18:07
https://a2news.com/video/ndalimi-i-ish-drejtorit-te-kadastres-ne-durres-reagon-brace-prokurori-mashtroi-gjykaten/100%Always2019-10-05 18:04
https://a2news.com/video/investimi-financiar-gjergji-kujdes-nga-produktet-me-risk-te-larte/100%Always2019-10-05 13:46
https://a2news.com/video/be-ndihma-per-termetin-xhacka-godinat-e-shembura-do-te-rindertohen/100%Always2019-10-05 13:18
https://a2news.com/video/speciale-fuqia-e-peizazhit-ne-tablote-e-kolonive-artistike/100%Always2019-10-05 13:15
https://a2news.com/video/jo-apo-po-me-kushte-per-holanden-vendos-parlamenti-franca-ende-pa-qendrim/100%Always2019-10-05 12:17
https://a2news.com/video/breshka-e-rralle-del-e-ngordhur-nga-deti-ne-vlore/100%Always2019-10-05 07:29
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-04-10-2019/100%Always2019-10-04 20:27
https://a2news.com/video/tregti-e-lire-ne-ballkan-cfare-perfitojme-dhe-kush-rrezikohet/100%Always2019-10-04 18:27
https://a2news.com/video/moti-ne-fundjave-kthjellime-dhe-reshje-lokale/100%Always2019-10-04 18:23
https://a2news.com/video/esmeralda-keshi-ne-klp-prokuroret-zevendesojne-anetarin-qe-ngeci-ne-vetting/100%Always2019-10-04 18:18
https://a2news.com/video/korrupsioni-dhe-droga-holanda-shqiperia-nuk-eshte-gati-per-be/100%Always2019-10-04 18:15
https://a2news.com/video/zgjedhjet-ne-kosove-kush-eshte-favorit-per-fitore-me-voten-e-se-dieles/100%Always2019-10-04 17:59
https://a2news.com/video/loja-e-13-vjecares-policia-e-mitura-kishte-inskenuar-rrembimin/100%Always2019-10-04 17:42
https://a2news.com/video/me-9-10-tetor-firmoset-marreveshja-trepaleshe-ukshini-nuk-ka-shengen-pa-kosoven-2/100%Always2019-10-04 18:05
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-04-10-2019/100%Always2019-10-04 17:15
https://a2news.com/video/raportimi-i-perjavshem-i-gazetares-alba-prifti-nga-cnn-atlanta-3/100%Always2019-10-04 16:18
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-04-10-2019/100%Always2019-10-04 14:41
https://a2news.com/video/kursimet-e-shqiptareve-549-ne-valute-te-huaj/100%Always2019-10-04 14:37
https://a2news.com/video/shengeni-ballkanik-nako-propagande-duhet-shume-kohe-per-implementimin/100%Always2019-10-04 14:16
https://a2news.com/video/euro-ndryshon-kurs-ekspertet-forcimi-i-valutes-nga-faktoret-e-brendshem/100%Always2019-10-10 10:20
https://a2news.com/video/tregti-e-lire-me-maqedonine-dhe-serbine-biznesi-kunder-ekspertet-nisma-pozitive/100%Always2019-10-04 14:08
https://a2news.com/video/lihet-ne-burg-drejtori-i-kadastres-se-durresit-brace-akuzon-prokurorin-e-ceshtjes/100%Always2019-10-04 13:58
https://a2news.com/video/me-9-10-tetor-firmoset-marreveshja-trepaleshe-ukshini-nuk-ka-shengen-pa-kosoven/100%Always2019-10-04 13:58
https://a2news.com/video/meta-kritikon-opinionin-e-komisionit-te-venecias-i-dergon-10-pyetje/100%Always2019-10-04 13:52
https://a2news.com/video/zona-e-lire-ekonomike-ne-ballkan-shume-premtime-dhe-pengesa-per-konkretizimin/100%Always2019-10-04 13:41
https://a2news.com/video/tetraplegjiku-ecen-fale-robotit-qe-kontrollon-mendjen/100%Always2019-10-04 13:37
https://a2news.com/video/rama-tregon-se-si-merkeli-bindi-bundestagun-per-po/100%Always2019-10-04 13:09
https://a2news.com/video/tabaku-komisioni-i-venecias-e-mendon-njesoj-si-opozita-ceshtjen-e-pronave/100%Always2019-10-04 13:05
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-04-10-2019/100%Always2019-10-04 11:50
https://a2news.com/video/a-do-te-kemi-nje-qeveri-haradinaj-3-pas-te-dieles/100%Always2019-10-04 12:11
https://a2news.com/video/sulmi-ne-paris-agresori-shfaqi-probleme-psiqike/100%Always2019-10-04 11:08
https://a2news.com/video/akuzat-per-biden-trump-i-kerkon-edhe-kines-te-hetoje/100%Always2019-10-04 09:58
https://a2news.com/video/ahmeti-pres-pjesemarrje-rekord-gara-eshte-totalisht-e-paparashikueshme/100%Always2019-10-04 09:49
https://a2news.com/video/pse-ka-dale-thurja-ne-terren/100%Always2019-10-04 09:20
https://a2news.com/video/vrasje-ne-kryeministri-libri-me-i-fundit-i-shkrimtares-diana-culi/100%Always2019-10-04 07:37
https://a2news.com/video/kcimi-i-tropojes-synon-te-futet-nen-mbrojtjen-e-unesco-s/100%Always2019-10-04 07:31
https://a2news.com/video/politika-kete-jave/100%Always2019-10-04 07:26
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave/100%Always2019-10-04 07:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-03-10-2019/100%Always2019-10-03 21:17
https://a2news.com/video/tentativa-per-shkarkim-meta-pergatitet-per-perpalljen-ne-venecia/100%Always2019-10-03 19:03
https://a2news.com/video/lideret-e-be-leter-vendeve-anetare-te-hapen-negociatat-per-shqiperine/100%Always2019-10-03 19:00
https://a2news.com/video/kushtet-per-negociatat-rama-mund-te-kemi-dhe-te-tjera/100%Always2019-10-03 19:00
https://a2news.com/video/u-shpall-fajtor-per-shperdorim-detyre-tahiri-ankimon-vendimin/100%Always2019-10-03 18:57
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-paraditja-me-reshje-te-dendura/100%Always2019-10-03 18:17
https://a2news.com/video/tregu-pa-orientim-investimi-drejt-bizneseve-te-ngjashme-2/100%Always2019-10-03 18:03
https://a2news.com/video/tregu-pa-orientim-investimi-drejt-bizneseve-te-ngjashme/100%Always2019-10-03 18:01
https://a2news.com/video/venecia-rrezon-pr-ligjin-e-qeverise-vorpsi-sben-asgje-per-te-kompensuar-ish-pronaret/100%Always2019-10-03 17:56
https://a2news.com/video/sondazhi-i-studenteve-52-te-pakenaqur-kritika-universiteteve-ne-tirane/100%Always2019-10-03 14:31
https://a2news.com/video/keni-kursime-alternativat-ku-mund-te-investoni-a2-business-03-10-2019/100%Always2019-10-03 16:01
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-03-10-2019/100%Always2019-10-03 14:20
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-03-10-2019/100%Always2019-10-03 14:19
https://a2news.com/video/ndarja-e-reformes-zgjedhore-hajdari-dhe-gjoni-odihr-dhe-sistemi-votohen-njekohesisht/100%Always2019-10-03 13:52
https://a2news.com/video/limaj-dialogu-me-serbine-kosova-nuk-mund-te-refuzoje-tryezen-sa-here-eshte-ulur-ka-dale-e-fituar/100%Always2019-10-03 13:40
https://a2news.com/video/komisioni-i-venecias-rrezon-projektligjin-e-qeverise-per-tokat-bujqesore/100%Always2019-10-03 13:38
https://a2news.com/video/kendoi-ne-metro-52-vjecarja-e-pastrehe-mbledh-40-mije/100%Always2019-10-03 12:36
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-03-10-2019/100%Always2019-10-03 12:02
https://a2news.com/video/roth-per-shqiperine-nuk-do-te-kete-negociata-te-klasit-te-dyte/100%Always2019-10-03 11:45
https://a2news.com/video/peniani-teston-raketen-analistet-te-alarmuar-por-per-trump-eshte-praktike-standarde/100%Always2019-10-03 09:43
https://a2news.com/video/korce-banoret-e-porodines-nuk-mbajme-mend-te-kemi-patur-uje-ne-cezma/100%Always2019-10-03 08:53
https://a2news.com/video/albin-kurti-pas-fitores-se-vetevendosjes-do-ndryshojne-koordinatat-e-politikes-ne-kosove/100%Always2019-10-03 08:47
https://a2news.com/video/bumci-berlini-i-ka-hapur-dyert-shqiptareve-ndersa-qeverise-i-ka-vene-kushte/100%Always2019-10-03 08:38
https://a2news.com/video/plotesimi-i-gjykates-se-larte-e-lejon-ligji-dublohen-kandidaturat-e-juristeve-te-spikatur/100%Always2019-10-03 08:09
https://a2news.com/video/nderpritet-gara-per-kryeprokurorin-kandidati-i-skualifikuar-padit-klp-ne-ne-apelin-administrativ/100%Always2019-10-03 07:57
https://a2news.com/video/dhuna-ne-stadiume-vendime-te-paprecedenta-per-tifozet/100%Always2019-10-03 07:42
https://a2news.com/video/shqiptaret-me-zemren-me-te-dobet-ne-rajon/100%Always2019-10-03 07:37
https://a2news.com/video/world-vision-20-vite-aktivitet-ne-shqiperi-dhe-kosove/100%Always2019-10-03 07:32
https://a2news.com/video/qendrimi-i-holandes-rutte-per-shqiperine-mungesa-e-perparimit-na-shqeteson/100%Always2019-10-03 07:18
https://a2news.com/video/a-po-e-heqin-nga-puna-neritan-licajn-aktori-zbulon-gjithcka-ne-dita-jone/100%Always2019-10-03 08:12
https://a2news.com/video/a-po-ngadalesohet-zhvillimi-ekonomik-a2-business-week-02-10-2019/100%Always2019-10-03 06:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-02-10-2019/100%Always2019-10-02 20:58
https://a2news.com/video/bankat-per-ppp-sejko-i-pergjigjet-bashes-varet-nga-projektet/100%Always2019-10-02 18:05
https://a2news.com/video/4-ndeshje-pa-tifoze-halili-denimet-jane-te-drejta/100%Always2019-10-02 18:04
https://a2news.com/video/shqiperia-pa-plastike-klosi-nga-1-qershori-2020-denohet-edhe-kush-i-perdor/100%Always2019-10-02 15:43
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-basha-nese-rama-nuk-zbaton-planin-tone-te-hape-krahun-se-e-bejme-ne/100%Always2019-10-02 15:23
https://a2news.com/video/biznesi-me-llogari-bankare-cdo-lek-kalon-ne-site/100%Always2019-10-02 15:21
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-02-10-2019/100%Always2019-10-02 15:06
https://a2news.com/video/zgjedhjet-ne-kosove-osmani-tregon-avantazhet-e-saj-ja-cfare-duhet-te-ndryshoje/100%Always2019-10-02 14:32
https://a2news.com/video/eksperti-i-shendetit-publik-41-e-femijeve-ne-shkollat-9-vjecare-jane-me-skolioze/100%Always2019-10-02 13:40
https://a2news.com/video/shqipja-duhet-te-mbizoteroje-te-mos-prevalojne-fjalet-e-huaja/100%Always2019-10-02 13:18
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-02-10-2019/100%Always2019-10-02 12:33
https://a2news.com/video/rrezohet-amendamenti-i-bushatit-par-reformen-zgjedhore/100%Always2019-10-02 11:40
https://a2news.com/video/vakanca-ne-gjykaten-e-larte-klgj-prezanton-kandidatet-per-zevendesimin-e-zaganjorit/100%Always2019-10-02 11:21
https://a2news.com/video/zgjidhja-e-krizes-politike-basha-mbledh-aleatet-e-pd-rama-te-pranoje-propozimet-e-opozites/100%Always2019-10-02 11:18
https://a2news.com/video/buzhala-6-tetori-do-te-jete-dita-e-ndryshimit-ne-kosove-mbaroi-epoka-e-krahut-te-luftes/100%Always2019-10-02 09:55
https://a2news.com/video/video-e-plagosjes-ku-dyshohet-si-autor-santiago-malko/100%Always2019-10-02 09:42
https://a2news.com/video/kosova-drejt-zgjedhjeve-kush-jane-favoritet-per-fitore-te-dielen/100%Always2019-10-02 09:22
https://a2news.com/video/21-janari-feste-kombetare-ps-paralajmeron-refuzimin-e-propozimit-te-opozites/100%Always2019-10-02 08:46
https://a2news.com/video/shoferet-bllokojne-kembesoret-ne-vijat-e-bardha-flet-eksperti/100%Always2019-10-02 06:50
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-01-10-2019/100%Always2019-10-01 20:27
https://a2news.com/video/rikthehen-reshjet-e-dendura-te-shiut/100%Always2019-10-01 20:23
https://a2news.com/video/aksioni-i-ikmt-ne-radhime-banoret-perplasen-serish-me-policine-dhe-inspektoret/100%Always2019-10-01 18:35
https://a2news.com/video/nga-amerika-latine-ne-portin-e-durresit-si-hyn-kokaina-ne-vendin-tone/100%Always2019-10-01 18:27
https://a2news.com/video/ditmir-bushati-i-vendos-kushte-qeverise-cakton-detyra-dhe-afate-per-negociatat/100%Always2019-10-01 18:19
https://a2news.com/video/kuintalet-e-kokaines-agjencite-partnere-nuk-ia-besojne-policise-shqiptare/100%Always2019-10-01 17:54
https://a2news.com/video/kriza-politike-gjermania-ne-nuk-negociojme-zgjidheni-vete/100%Always2019-10-01 17:51
https://a2news.com/video/ekuador-durres-linja-e-konsoliduar-e-trafikut-te-kokaines/100%Always2019-10-01 17:43
https://a2news.com/video/trafiku-i-137-kg-kokaine-hetimet-2-muaj-per-transportin-e-droges-nga-ekuadori/100%Always2019-10-01 17:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-01-10-2019/100%Always2019-10-01 17:38
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-01-10-2019/100%Always2019-10-01 17:04
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-01-10-2019/100%Always2019-10-01 15:49
https://a2news.com/video/muaji-i-kancerit-te-gjirit-650-raste-te-reja-ne-vit-te-prekur-dhe-3-meshkuj/100%Always2019-10-01 14:45
https://a2news.com/video/ligji-i-ri-biznesi-me-llogari-bankare-cdo-lek-kalon-ne-site/100%Always2019-10-01 14:24
https://a2news.com/video/givenchy-rikthen-nju-jorkun-dhe-parisin-e-viteve-90/100%Always2019-10-01 12:59
https://a2news.com/video/kur-do-te-hapen-realisht-negociatat-shameti-jep-parashikimin-e-tij-ne-a2/100%Always2019-10-01 12:25
https://a2news.com/video/rezoluta-per-integrimin-amendamentet-e-bushatit-diskutohen-ne-komision/100%Always2019-10-01 12:08
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-ambasadori-gjerman-zgjidhja-te-vije-nga-brenda/100%Always2019-10-01 12:07
https://a2news.com/video/tjeter-telefonate-e-trump-i-kerkoi-ndihme-australise-per-hetimet-mbi-rusine/100%Always2019-10-01 10:40
https://a2news.com/video/nga-pasditja-e-neserme-perkeqesim-i-motit-dhe-reshje/100%Always2019-10-01 10:33
https://a2news.com/video/belsh-fermeret-te-detyruar-te-shesin-ne-trotuare/100%Always2019-10-01 09:44
https://a2news.com/video/70-vjet-kine-komuniste-presidenti-jinping-askush-nuk-mund-te-na-ndale/100%Always2019-10-01 09:06
https://a2news.com/video/java-e-modes-ne-paris-hermes-propozon-stil-tradicional-edhe-ne-veren-e-vitit-2020/100%Always2019-10-01 08:44
https://a2news.com/video/zgjidhja-e-krizes-politike-si-lexohet-gjuha-e-socialisteve-dhe-demokrateve/100%Always2019-10-01 08:42
https://a2news.com/video/prezantohet-migjeni-nis-fluturimet-me-italine/100%Always2019-10-01 08:34
https://a2news.com/video/komisioneri-per-zgjerimin-kandidati-trocsanyi-rrezohet/100%Always2019-10-01 08:33
https://a2news.com/video/rezoluta-e-kuvendit-per-be-ne-hapni-negociatat/100%Always2019-10-01 08:14
https://a2news.com/video/debati-me-veliajn-klosi-leja-mjedisore-per-bizneset-e-vogla-te-hiqet-fare/100%Always2019-10-01 07:51
https://a2news.com/video/integrimi-ne-be-tarifa-ne-nuk-jemi-gati/100%Always2019-10-01 07:31
https://a2news.com/video/air-albania-nis-fluturimet/100%Always2019-10-01 06:59