XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/zbrazetia-e-frikshme-e-nje-qyteti/100%Always2019-11-30 20:29
https://a2news.com/video/lamallari-shembja-e-disa-godinave-te-demtuara-e-rrezikshme-ndodhen-ne-zona-te-banuara/100%Always2019-11-30 19:58
https://a2news.com/video/arber-hajdari-nga-fundjave-ndryshe-neser-tryeze-me-qeverine-kemi-mbledhur-1-6-mln-usd/100%Always2019-11-30 19:38
https://a2news.com/video/panik-ne-laknas-familjet-perjetojne-ne-cader-termetin-e-26-nentorit/100%Always2019-11-30 18:29
https://a2news.com/video/ekzekutimi-ne-ndertime-rama-kerkon-burg-7-15-vjet-per-abuzuesit/100%Always2019-11-30 17:28
https://a2news.com/video/termeti-i-26-nentorit-lekundjet-shkaktojne-deme-edhe-ne-kruje/100%Always2019-11-30 16:46
https://a2news.com/video/duam-nje-shtepi-te-ngrohte-ne-kamez-me-te-pastrehet-nga-termeti-i-21-shtatorit/100%Always2019-11-30 16:26
https://a2news.com/video/pensionistja-ne-qender-te-tiranes-edhe-ne-njerez-jemi-askush-nuk-e-ka-pare-shtepine/100%Always2019-11-30 15:53
https://a2news.com/video/pasojat-e-termetit-brace-vihet-ne-veshtiresi-nga-kerkesat-e-banoreve/100%Always2019-11-30 15:47
https://a2news.com/video/psikologet-vlore-vemendje-te-vecante-per-femijet-e-traumatizuar/100%Always2019-11-30 15:45
https://a2news.com/video/pasojat-e-termetit-ne-shkozet-banoret-ne-qiell-te-hapur-presin-ndihme-nga-shteti/100%Always2019-11-30 13:52
https://a2news.com/video/tragjedia-e-26-nentorit-prokuroria-hetime-te-vonuara-per-fajtoret/100%Always2019-11-30 13:25
https://a2news.com/video/sizmologu-tregon-historikun-e-termeteve-ne-durres/100%Always2019-11-30 14:03
https://a2news.com/video/termeti-i-26-nentorit-shtepi-dhe-ndihme-financiare-per-ata-qe-humben-te-afermit/100%Always2019-11-30 12:21
https://a2news.com/video/ministri-cuci-per-a2-ka-nisur-verifikimi-i-demeve-kemi-ekspertizen-me-te-mire/100%Always2019-11-29 21:44
https://a2news.com/video/emergjencat-civile-a2-brenda-ne-kampin-e-italianeve/100%Always2019-11-29 21:44
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-29-11-2019/100%Always2019-11-29 21:16
https://a2news.com/video/thumana-e-shkaterruar-72-oret-e-shpreses-dhe-dhimbjes-mes-rrenojave/100%Always2019-11-29 20:30
https://a2news.com/video/siguria-e-ndertesave-ekspertet-institucion-shteteror-per-certifikimin-e-tyre/100%Always2019-11-29 19:55
https://a2news.com/video/rama-skuadrat-tona-te-shpetimit-dhe-urgjenca-kane-qene-mbreselenese/100%Always2019-11-29 19:53
https://a2news.com/video/durresi-mes-rrenojash-shtepite-e-rrezikuara-qindra-familje-pa-strehe/100%Always2019-11-29 19:52
https://a2news.com/video/instruktorja-e-qenve-tregon-kerkimet-nen-rrenoja/100%Always2019-11-29 18:27
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-29-11-2019/100%Always2019-11-29 17:00
https://a2news.com/video/banesat-e-demtuara-si-do-te-behet-vleresimi/100%Always2019-11-29 16:59
https://a2news.com/video/pasojat-e-termetit-shume-banore-te-tiranes-dhe-durresit-ikin-jashte-vendit/100%Always2019-11-29 16:49
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-29-11-2019/100%Always2019-11-29 15:29
https://a2news.com/video/pa-koment-pasojat-e-termetit-ne-durres-dhe-thumane/100%Always2019-11-29 14:58
https://a2news.com/video/banesat-e-demtuara-si-do-te-veprohet-per-ato-me-kredi/100%Always2019-11-29 14:20
https://a2news.com/video/eksodi-nga-durresi-qindra-persona-strehohen-ne-elbasan-dhe-korce/100%Always2019-11-29 13:49
https://a2news.com/video/durres-banesat-e-boshatisura-pre-e-vjedhjeve-ne-qytet/100%Always2019-11-29 13:45
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-29-11-2019/100%Always2019-11-29 13:40
https://a2news.com/video/lac-disa-banesa-te-demtuara/100%Always2019-11-29 13:22
https://a2news.com/video/cako-7000-eshte-numri-i-personave-te-strehuar/100%Always2019-11-29 13:19
https://a2news.com/video/dyndje-ne-aeroport-shqiptaret-fluturojne-drejt-te-afermve/100%Always2019-11-29 13:12
https://a2news.com/video/reshjet-sot-kryesisht-ne-veri-nga-e-shtuna-pasdite-mot-i-kthjellet/100%Always2019-11-29 13:07
https://a2news.com/video/durres-banoret-ne-radhe-per-te-marre-ndihma/100%Always2019-11-29 12:24
https://a2news.com/video/u-jepet-lamtumira-e-fundit-banoreve-te-thumanes-te-cilet-humben-jeten-nga-termeti/100%Always2019-11-29 12:20
https://a2news.com/video/tragjedia-e-26-nentorit-termeti-qe-tronditi-shqiperine-solidariteti-dhe-perballimi/100%Always2019-11-29 11:26
https://a2news.com/video/gazetari-i-a2-blendi-salaj-raporton-per-cnn-mbi-termetin-qe-goditi-shqiperine-me-26-nentor/100%Always2019-11-29 10:58
https://a2news.com/video/vijojne-operacionet-e-kerkimit-te-mira-mare/100%Always2019-11-29 10:26
https://a2news.com/video/kosova-prane-shqiperise-ne-dhembje/100%Always2019-11-29 08:57
https://a2news.com/video/vijojne-kerkimet-dyshohet-per-nje-person-ne-rrenojat-e-mira-mare/100%Always2019-11-29 08:41
https://a2news.com/video/psikiatrja-ankthi-eshte-normal-duhet-ti-rikthehemi-gjerave-te-perditshme/100%Always2019-11-29 08:12
https://a2news.com/video/mediat-boterore-syte-nga-shqiperia/100%Always2019-11-29 07:31
https://a2news.com/video/kampet-pas-termetit-mungese-organizimi-dhe-abuzime/100%Always2019-11-28 22:52
https://a2news.com/video/termeti-shkaterron-shijakun-dhe-shkozetin/100%Always2019-11-28 22:33
https://a2news.com/video/emergjencat-civile-pa-kapacitete-e-fonde-per-te-perballuar-katastrofat-2/100%Always2019-11-28 22:18
https://a2news.com/video/solidaritet-per-termetin-dhurohen-mbi-26-mln-dollare-nga-fushatat-online/100%Always2019-11-28 22:13
https://a2news.com/video/inxhinieri-ben-thirrje-per-qetesi-jo-cdo-plasaritje-perben-rrezik/100%Always2019-11-28 22:12
https://a2news.com/video/emergjencat-civile-blind-ne-stervitje-show-duarbosh-ne-operacion/100%Always2019-11-28 22:02
https://a2news.com/video/termeti-qe-tronditi-shqiperine-perballimi-dhe-solidariteti/100%Always2019-11-28 21:31
https://a2news.com/video/ndihmat-per-te-prekurit-nga-termeti-plisat-jemi-nje/100%Always2019-11-28 21:26
https://a2news.com/video/hetim-ndaj-pronarit-te-nje-lokali-nderhyri-ne-kolonat-e-pallatit-te-shembur/100%Always2019-11-28 21:09
https://a2news.com/video/eksod-ne-durres-banoret-ne-panik/100%Always2019-11-28 21:06
https://a2news.com/video/momenti-kur-nxirret-i-gjalle-nga-rrenojat-e-hotelit-adriatik-bode/100%Always2019-11-28 19:48
https://a2news.com/video/preza-me-shtepi-te-pabanueshme-ndersa-ne-bubq-te-krujes-nuk-kane-as-cadra/100%Always2019-11-28 18:24
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-28-11-2019/100%Always2019-11-28 18:20
https://a2news.com/video/pallatet-e-demtuara-banoret-rrezikojne-per-te-shpetuar-plackat/100%Always2019-11-28 18:20
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-28-11-2019/100%Always2019-11-28 18:19
https://a2news.com/video/operatoret-turistike-akomodimi-ne-hotele-zgjidhje-afatshkurter/100%Always2019-11-28 18:13
https://a2news.com/video/i-semuri-ben-apel-per-ndihme-kerkon-emrat-e-ilaceve/100%Always2019-11-28 16:35
https://a2news.com/video/meteorologia-e-a2-termeti-dhe-shiu-skane-asnje-lidhje-vijojne-vranesirat/100%Always2019-11-28 15:22
https://a2news.com/video/bashke-ne-dhimbje-sipermarresi-shqiptar-ne-boston-jane-mbledhur-mbi-1-mln-dollare/100%Always2019-11-28 15:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-28-11-2019/100%Always2019-11-28 14:20
https://a2news.com/video/termeti-i-mori-nipin-moisi-preci-refuzon-kampin-nuk-po-me-ndihmon-askush/100%Always2019-11-28 14:01
https://a2news.com/video/familja-shkodra-ne-durres-marlindi-kerkoi-fonde-per-shtepine-e-krisur-me-21-shtator/100%Always2019-11-28 13:47
https://a2news.com/video/frika-nga-termetet-kombinati-kerkon-garanci-per-jeten/100%Always2019-11-28 13:23
https://a2news.com/video/termeti-te-pabanueshem-28-pallate-dhe-qindra-banesa-ne-qarkun-lezhe/100%Always2019-11-28 13:11
https://a2news.com/video/rama-mbledh-qeverine-strehimi-te-spostohet-ne-hotele-jo-palestra/100%Always2019-11-28 13:04
https://a2news.com/video/panik-dhe-kaos-ne-spitalin-e-durresit-nga-lekundjet-e-fundit/100%Always2019-11-28 12:30
https://a2news.com/video/termeti-me-i-fundit-shemb-edhe-nje-pjese-te-pallateve-te-rrenuara-ne-thumane/100%Always2019-11-28 12:15
https://a2news.com/video/termeti-i-jashtezakonshem-vlora-hap-dyert-pret-mbi-300-persona/100%Always2019-11-28 11:29
https://a2news.com/video/durres-godinat-e-demtuara-shtojne-friken-mes-banoreve/100%Always2019-11-28 11:21
https://a2news.com/video/sizmologu-pasgoditjet-jane-normale-dhe-te-parrezikshme-pas-termetit-kryesor/100%Always2019-11-28 10:16
https://a2news.com/video/banoret-e-thumanes-kthehen-neper-banesa-per-te-marre-veshjet-pa-koment/100%Always2019-11-28 09:50
https://a2news.com/video/termeti-godet-shqiperine-qytetaret-mbledhin-ndihma-per-familjet-e-prekura/100%Always2019-11-28 09:12
https://a2news.com/video/studentet-mbledhin-ndihma-per-te-prekurit-nga-termeti/100%Always2019-11-28 07:31
https://a2news.com/video/te-fundit-nga-zona-e-ish-kenetes-ku-vijojne-kerkimet-ne-banesen-e-shkaterruar-te-familjes-lala/100%Always2019-11-28 07:24
https://a2news.com/video/thumana-dy-dite-pas-termetit/100%Always2019-11-28 06:52
https://a2news.com/video/gjendja-e-jashtezakonshme-barre-e-rende-per-qeverine/100%Always2019-11-27 21:47
https://a2news.com/video/ne-mjerim-dhe-te-pastrehe-brenda-cadrave-te-te-prekurve-nga-termeti/100%Always2019-11-27 21:12
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-zi-kombetare-flamuri-ulet-ne-gjysmeshtize-ne-cdo-institucion/100%Always2019-11-27 19:47
https://a2news.com/video/vijon-operacioni-te-ish-keneta-ne-durres-6-persona-ende-nen-rrenoja/100%Always2019-11-27 18:44
https://a2news.com/video/30-viktima-nga-termeti-vazhdojne-kerkimet-ne-rrenoja/100%Always2019-11-27 18:44
https://a2news.com/video/termeti-i-nderpret-fjalen-presidentit-thaci-ne-thumane/100%Always2019-11-27 18:30
https://a2news.com/video/sizmologet-per-tragjedine-ndertimet-pa-cilesi-shteti-te-nxjerre-mesime/100%Always2019-11-27 18:22
https://a2news.com/video/inshallah-jane-gjalle-thirrja-deshperuese-e-djalit-te-familjes-lala/100%Always2019-11-27 16:52
https://a2news.com/video/alarmi-i-inxhinieres-godinat-me-probleme-strukturore-mungon-kodi-i-ndertimit/100%Always2019-11-27 16:40
https://a2news.com/video/zjarrfikesi-i-vlores-shpetuam-dy-jete-nen-rrenoja-na-kerkonin-ajer/100%Always2019-11-27 16:33
https://a2news.com/video/7-pallateve-ne-lac-u-vendoset-shirit-si-te-pabanueshem/100%Always2019-11-27 16:17
https://a2news.com/video/gjendje-e-jashtezakonshme-cila-eshte-historia-dhe-cfare-ndodh-me-shpalljen-e-saj/100%Always2019-11-27 15:36
https://a2news.com/video/gjendja-e-jashtezakonshme-menyrat-e-sigurimit-te-fondeve-per-kompensimin-e-demeve/100%Always2019-11-27 14:57
https://a2news.com/video/fleti-i-mbijetuari-nga-termeti-zjarrfikesi-hero-kur-pashe-projektoret-sikur-me-erdhi-serish-jeta/100%Always2019-11-27 13:48
https://a2news.com/video/termeti-dhe-femijet-psikologet-ne-kampin-e-thumanes/100%Always2019-11-27 13:29
https://a2news.com/video/video-me-dron-thumana-nje-dite-pas-termetit/100%Always2019-11-27 13:23
https://a2news.com/video/kapet-narko-nendetesja-e-pare-qe-kalon-atlantikun-me-121-mln-kokaine-brenda/100%Always2019-11-27 12:36
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-ditet-ne-vijim-priten-vranesira/100%Always2019-11-27 11:59
https://a2news.com/video/sizmologu-nje-termet-i-kesaj-madhesie-nje-here-ne-100-vjet-u-regjistruan-520-pasgoditje/100%Always2019-11-27 11:56
https://a2news.com/video/zjarrfikesi-italian-ka-ende-shprese-ne-akuila-kemi-shpetuar-njerez-pas-72-oresh-nen-rrenoja/100%Always2019-11-27 11:26
https://a2news.com/video/thirrje-per-cadra-dhe-ushqime-banoret-e-thumanes-kerkojne-ndihme-nga-shteti/100%Always2019-11-27 10:49
https://a2news.com/video/vijon-operacioni-te-ish-keneta-ne-durres-6-persona-mendohet-se-jane-bllokuar-nen-germadha/100%Always2019-11-27 10:56
https://a2news.com/video/thumane-6-persona-mendohet-se-kane-mbetur-nen-rrenoja/100%Always2019-11-27 10:29
https://a2news.com/video/durres-mijera-banore-kalojne-jashte-naten-e-pare-probleme-me-ndihmat/100%Always2019-11-27 10:24
https://a2news.com/video/eksperti-opinioni-publik-te-kete-vetedijen-qe-jemi-zone-kritike-te-ndertohet-sipas-rregullave/100%Always2019-11-27 08:34
https://a2news.com/video/te-varfer-dhe-qe-nga-e-marta-edhe-te-pastrehe/100%Always2019-11-26 22:07
https://a2news.com/video/deshmite-nga-banoret-qe-do-te-kalojne-naten-ne-tendat-e-ngritura-ne-stadiumin-e-durresit/100%Always2019-11-26 22:01
https://a2news.com/video/ne-qiell-te-hapur-nga-frika-banoret-bejne-thirrje-per-cadra/100%Always2019-11-26 20:23
https://a2news.com/video/te-prekurit-nga-termeti-qendrat-komunitare-hapur-edhe-gjate-nates/100%Always2019-11-26 20:21
https://a2news.com/video/video-me-dron-demet-ne-bregdetin-e-durresit-dhe-tendat-ne-aneksin-e-stadiumit-pa-koment/100%Always2019-11-26 19:47
https://a2news.com/video/sizmologu-po-shpjegonte-paslekundjet-ato-ndihen-live-ne-studion-e-a2/100%Always2019-11-26 19:39
https://a2news.com/video/sizmiologu-dushi-rreth-260-termete-gjate-dites/100%Always2019-11-26 18:13
https://a2news.com/video/video-me-dron-pasojat-shkaterrimtare-te-termetit-ne-thumane/100%Always2019-11-26 14:04
https://a2news.com/video/godina-4-kateshe-e-shembur-ne-durres-te-bllokuar-5-anetare-te-nje-familje/100%Always2019-11-26 10:09
https://a2news.com/video/pallati-ne-durres-zhytet-nen-toke-nga-termeti/100%Always2019-11-26 09:45
https://a2news.com/video/thumane-shpetohet-nje-grua-qe-ndodhej-poshte-rrenojave/100%Always2019-11-26 06:58
https://a2news.com/video/momenti-i-lekundjes-se-dyte-te-forte-ne-thumane-gjate-raportimit-te-a2/100%Always2019-11-26 06:40
https://a2news.com/video/pamje-te-renda-nga-thumana-dy-pallate-te-shembura-shume-te-bllokuar/100%Always2019-11-26 06:09
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-diten-e-marte-4/100%Always2019-11-25 20:22
https://a2news.com/video/prokuroria-dergon-ne-gjykate-dosjen-339-ngre-tre-akuza-per-arben-ndoken-dhe-te-tjeret/100%Always2019-11-25 20:16
https://a2news.com/video/paketa-anti-kck-ekstra-kompetenca-policia-do-pergjoje-dhe-sekuestroje/100%Always2019-11-25 20:14
https://a2news.com/video/digjet-makina-e-gjyqtarit-ne-shkoder-ta-harrojne-se-me-bejne-presion/100%Always2019-11-25 20:13
https://a2news.com/video/emerohen-8-prokuroret-e-spak-hapet-gara-per-drejtuesin/100%Always2019-11-25 20:12
https://a2news.com/video/meta-referendumi-shpeton-shqiperine-kam-vendosur-te-zbres-ne-shesh/100%Always2019-11-25 20:08
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-25-11-2019/100%Always2019-11-25 17:02
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-25-11-2019/100%Always2019-11-25 16:21
https://a2news.com/video/debati-per-borxhin-mes-klsh-dhe-mfe-a2-business-25-11-2019/100%Always2019-11-25 17:15
https://a2news.com/video/taksa-e-prones-ne-dhjetor-nis-faturimi-per-banoret-e-tiranes/100%Always2019-11-25 16:17
https://a2news.com/video/rama-kush-nuk-voton-paketen-kunder-kck-perjashtohet-nga-grupi-i-ps/100%Always2019-11-25 16:16
https://a2news.com/video/shengeni-ballkanik-shqiptaret-ne-rajon-te-ndare-ne-qendrime/100%Always2019-11-25 16:11
https://a2news.com/video/kallezimet-e-klsh-ekspertet-vetem-1-marrin-zgjidhje-nga-prokuroria/100%Always2019-11-25 15:19
https://a2news.com/video/demi-ekonomik-klsh-arrin-deri-ne-196-milione-euro/100%Always2019-11-25 14:55
https://a2news.com/video/nisma-kunder-kck-vasili-rama-po-i-kundervihet-spak-ut/100%Always2019-11-25 13:24
https://a2news.com/video/2-tituj-per-24-ore-tifozet-e-flamengo-s-pushtojne-rruget-ne-rio/100%Always2019-11-25 15:05
https://a2news.com/video/permbytet-europa-viktima-ne-greqi-itali-dhe-france/100%Always2019-11-25 13:01
https://a2news.com/video/aksidentet-me-pasoja-e-kane-kthyer-ne-ferr-aksin-elbasan-peqin/100%Always2019-11-25 12:57
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-25-11-2019/100%Always2019-11-25 11:00
https://a2news.com/video/endrra-e-nje-nate-vere-premiera-e-regjisores-armela-demaj/100%Always2019-11-25 09:01
https://a2news.com/video/historia-e-hilmi-hysit-letra-e-fundit-e-shkruar-perpara-pushkatimit/100%Always2019-11-25 08:58
https://a2news.com/video/referendumi-i-presidentit-cfare-roli-ka-kqz-ja-anetari-i-saj-jep-pergjigjen-per-a2/100%Always2019-11-25 08:55
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-konflikti-president-mazhorance-nuk-ka-te-sosur/100%Always2019-11-25 08:53
https://a2news.com/video/basha-kck-ja-e-rames-njesi-paralele-me-spak-dhe-bkh/100%Always2019-11-24 19:30
https://a2news.com/video/ngritja-e-spak-klp-do-te-votoje-te-henen-strukturen-me-8-prokurore/100%Always2019-11-24 18:11
https://a2news.com/video/luhatjet-e-temperaturave-shtojne-virozat-mjeket-mos-perdorni-antibiotike/100%Always2019-11-24 18:10
https://a2news.com/video/ndryshim-te-kompetencave-kushtetuese-presidenca-meta-shkon-me-popullin-ne-parlament/100%Always2019-11-24 13:17
https://a2news.com/video/prag-dimri-ne-korce-banoret-cmimi-i-druve-i-paperballueshem/100%Always2019-11-24 11:46
https://a2news.com/video/raportimi-i-perjavshem-i-gazetares-alba-prifti-nga-cnn-atlanta-10/100%Always2019-11-23 18:19
https://a2news.com/video/vucic-flas-me-macron-ne-emer-te-rames-dhe-zaevit/100%Always2019-11-23 15:05
https://a2news.com/video/rriten-kerkesat-per-impiantet-diellore-ekspertet-duhen-stimulime-per-investitoret/100%Always2019-11-23 14:14
https://a2news.com/video/misteri-i-zjarrit-qe-bie-nga-qielli/100%Always2019-11-23 14:10
https://a2news.com/video/deshmi-shkelqimi-dhe-renia-e-bashkimit-sovjetik-pjesa-e-dyte/100%Always2019-11-23 14:08
https://a2news.com/video/llixhat-e-elbasanit-vendi-kurativ-i-rrethuar-me-balte-dhe-plehra/100%Always2019-11-23 13:44
https://a2news.com/video/kongresi-i-cdu-liderja-karrenbauer-kritikeve-me-mbeshtesni-ose-me-shkarkoni/100%Always2019-11-23 13:40
https://a2news.com/video/meta-te-henen-propozoj-ide-konkrete-per-referendumin/100%Always2019-11-23 12:22
https://a2news.com/video/kolumbia-ne-kaos-3-police-te-vrare-dhe-shtetrrethim-ne-bogota/100%Always2019-11-23 10:39
https://a2news.com/video/meta-shqiptaret-te-marrin-ne-dore-fatin-e-tyre-te-mbrojne-republiken-permes-referendumit/100%Always2019-11-23 10:16
https://a2news.com/video/intervista-e-plote-e-zaev-per-a2-asnjehere-nuk-kam-mbeshtetur-ndarjen-e-tiranes-nga-shkupi/100%Always2019-11-22 21:05
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-22-11-2019/100%Always2019-11-22 20:43
https://a2news.com/video/kthjellime-dhe-vranesira-kalimtare-diten-e-shtune-te-dielen-priten-reshje/100%Always2019-11-22 20:01
https://a2news.com/video/papunesia-zbret-ne-11-5-problem-tek-te-rinjte/100%Always2019-11-22 19:12
https://a2news.com/video/muci-iken-nga-kushtetuesja-meta-terhiqet-nga-mbrojtja-pas-vendimit-te-vetting-ut/100%Always2019-11-22 19:01
https://a2news.com/video/zaev-be-pezulloi-modelin-shqiptar-te-vetting-ut-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2019-11-22 18:43
https://a2news.com/video/sfidoi-vetting-un-ndryshimi-i-strategjise-nuk-shpetoi-gjyqtarin-muci/100%Always2019-11-22 18:38
https://a2news.com/video/akuzat-per-korrupsion-netanjahu-perpjekje-per-grusht-shteti-nuk-dorehiqem/100%Always2019-11-22 16:07
https://a2news.com/video/ligji-i-sportit-kontradiktat-me-qeverine-futbolli-rrezikon-bojkotin/100%Always2019-11-22 15:45
https://a2news.com/video/ish-keshilltarja-hill-trump-promovoi-teori-diskretituese-per-ukrainen/100%Always2019-11-22 15:43
https://a2news.com/video/rama-publikon-kosoven-si-pjese-te-serbise-harta-edhe-ne-tekstet-shkollore/100%Always2019-11-22 15:32
https://a2news.com/video/manja-per-mucin-mbajtja-pa-te-drejte-e-nje-titulli-shkon-edhe-ne-suazat-e-nje-vepre-penale/100%Always2019-11-22 15:30
https://a2news.com/video/vala-e-emigrimit-biznesi-ne-krize-per-fuqi-punetore/100%Always2019-11-22 15:27
https://a2news.com/video/listat-emerore-ne-al-hawl-a2-publikon-emrat-e-shqiptareve-brenda-kampit/100%Always2019-11-22 15:22
https://a2news.com/video/sa-realiste-jane-shifrat-e-papunesise/100%Always2019-11-22 15:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-22-11-2019/100%Always2019-11-22 14:50
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-22-11-2019/100%Always2019-11-22 14:33
https://a2news.com/video/rezoluta-e-ppe-per-shqiperine-shehu-te-plotesohen-pikat-ndryshe-vendi-ne-katastrofe/100%Always2019-11-22 13:11
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-22-11-2019/100%Always2019-11-22 13:09
https://a2news.com/video/operacion-spiunazhi-rus-ne-serbi-vucic-putin-nuk-ka-qene-i-informuar/100%Always2019-11-22 11:40
https://a2news.com/video/dje-kpa-e-shkarkoi-nga-detyra-muci-shkon-ne-gjykaten-kushtetuese/100%Always2019-11-22 10:52
https://a2news.com/video/sulmi-i-metes-ndaj-nderkombetareve-lami-lufte-e-veshtire-per-presidentin/100%Always2019-11-22 09:59
https://a2news.com/video/shqiptaret-ne-siri-a2-publikon-listen-e-personave-ne-al-hawl/100%Always2019-11-22 09:16
https://a2news.com/video/joga-ne-kodrat-e-liqenit-ja-pse-eshte-e-dobishme-per-shendetin/100%Always2019-11-22 09:07
https://a2news.com/video/politika-e-javes-nga-padia-e-presidentit-per-kreun-e-ked-te-kritikat-per-nderkombetaret/100%Always2019-11-22 09:01
https://a2news.com/video/rrjedh-ne-kenge-e-ligjerime-etrita-ibrahimi-pergjegjesi-te-interpretosh-veprat-e-babait/100%Always2019-11-22 09:01
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-nga-skandali-seksual-ne-familjen-mbreterore-te-kolonite-izraelite/100%Always2019-11-22 09:00
https://a2news.com/video/zjarr-ne-motor-ulje-e-detyruar-e-avionit-me-347-pasagjere/100%Always2019-11-22 07:51
https://a2news.com/video/kthjellime-ne-gjithe-territorin-vranesira-te-rralla-ne-zonat-perendimore/100%Always2019-11-21 23:05
https://a2news.com/video/motrat-pogradecare-ne-al-hawl-familja-na-thone-se-po-hapin-portat-e-kampit-cdo-te-behet-me-fatin-e-tyre/100%Always2019-11-21 22:39
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-21-11-2019/100%Always2019-11-21 22:35
https://a2news.com/video/udhetimi-i-a2-ne-siri-ne-kerkim-te-femijeve-dhe-grave-shqiptare-te-isis/100%Always2019-11-21 21:34
https://a2news.com/video/rikthimi-i-kosovareve-nga-al-hawl-makolli-jane-rikthyer-4-luftetare-32-gra-dhe-74-femije/100%Always2019-11-21 21:31
https://a2news.com/video/rrezikojne-te-drejtat-e-njeriut-amnesty-international-sulmon-google-dhe-facebook/100%Always2019-11-21 19:16
https://a2news.com/video/tronditet-izraeli-prokuroria-akuzon-kryeministrin-per-korrupsion-dhe-shperdorim-detyre/100%Always2019-11-21 19:07
https://a2news.com/video/rendohet-buxheti-12-miliarde-leke-per-sherbimin-laboratorik/100%Always2019-11-21 18:59
https://a2news.com/video/shkoni-ne-venecia-palmer-telefonon-meten-presidenca-sulmon-nderkombetaret/100%Always2019-11-21 18:53
https://a2news.com/video/muci-kpa-nuk-ka-kompetence-mbi-anetarin-e-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-11-21 18:34
https://a2news.com/video/ngerci-per-gjk-nishani-venecia-i-ka-dhene-rekomandimet-e-saj/100%Always2019-11-21 18:33
https://a2news.com/video/vendimi-per-mucin-klp-pas-vettingut-humbet-edhe-statusin-e-prokurorit/100%Always2019-11-21 18:18
https://a2news.com/video/misteri-ne-fshatin-anglez-prej-5-vitesh-gjenden-para-ne-rruge/100%Always2019-11-21 16:11
https://a2news.com/video/gjeografia-e-tregtise-po-ndryshon-kina-nder-partneret-kryesore-te-shqiperise/100%Always2019-11-21 15:57
https://a2news.com/video/tregtia-e-jashtme-tkurren-eksportet-3-6-me-pak-per-10-mujorin/100%Always2019-11-21 15:52
https://a2news.com/video/para-takimit-me-ldk-kurti-kryeministri-nuk-diskutohet-flasim-per-ministrite/100%Always2019-11-21 15:38
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-21-11-2019/100%Always2019-11-21 15:37
https://a2news.com/video/cfare-po-i-penalizon-eksportet-shqiptare-a2-business-21-11-2019/100%Always2019-11-21 15:33
https://a2news.com/video/meta-kerkon-referendum-amerika-si-shpirt-disa-nderkombetare-palaco-2/100%Always2019-11-21 15:10
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-21-11-2019/100%Always2019-11-21 15:07
https://a2news.com/video/palmer-telefonon-meten-presidenca-sulmon-nderkombetaret/100%Always2019-11-21 15:07
https://a2news.com/video/lirimi-i-capjas-prokuroria-nuk-terhiqet-kemi-prova-per-fajesine/100%Always2019-11-21 15:00
https://a2news.com/video/konflikti-per-kushtetuesen-cilet-jane-argumentet-e-avokatit-te-popullit/100%Always2019-11-21 17:42
https://a2news.com/video/policia-ndjek-per-nje-ore-18-vjecarin-me-makine-ne-tirane/100%Always2019-11-21 14:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-21-11-2019/100%Always2019-11-21 13:20
https://a2news.com/video/vetevendosje-ne-tirane-marshim-me-28-nentor/100%Always2019-11-21 12:22
https://a2news.com/video/kpa-e-shkarkon-besnik-muci-vendimi-nuk-prek-funksion-tim-te-anetarit-te-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-11-21 11:18
https://a2news.com/video/semundjet-moderne-si-te-menaxhojme-neurostresin-pa-ilace/100%Always2019-11-21 10:19
https://a2news.com/video/rrjedh-ne-kenge-e-ligjerime-koncerti-qe-do-te-jehoje-me-muziken-e-feim-ibrahimit-2/100%Always2019-11-21 10:18
https://a2news.com/video/rrjeti-5g-dhe-rreziqet-per-sigurine/100%Always2019-11-21 10:18
https://a2news.com/video/kush-e-ka-fajin-per-kreditimin-anemik-ekspertet-pergjigjen-ne-a2-business-week/100%Always2019-11-20 21:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-20-11-2019/100%Always2019-11-20 21:04
https://a2news.com/video/hetimi-per-shkarkim-ambasadori-i-shba-ne-be-implikon-presidentin-trump/100%Always2019-11-20 19:56
https://a2news.com/video/kthjellime-deri-ne-mesdite-me-pas-reshje-te-izoluara-ne-veriperendim-dhe-jugperendim/100%Always2019-11-20 19:06
https://a2news.com/video/milot-balldren-nga-buxheti-500-milione-leke-fonde-per-3-vitet-e-para/100%Always2019-11-20 18:58
https://a2news.com/video/basha-ne-samitin-e-ppe-shqiperia-sot-ne-udhekryq-ja-vizioni-im-europian/100%Always2019-11-20 18:57
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-20-11-2019/100%Always2019-11-20 16:13
https://a2news.com/video/skema-e-re-e-tatimeve-ekspertet-takse-te-varferve-per-te-mbushur-buxhetin/100%Always2019-11-20 16:09
https://a2news.com/video/skema-e-re-e-tatimeve-do-ti-taksoje-me-shume-te-dypunesuarit/100%Always2019-11-20 15:55
https://a2news.com/video/skema-e-re-sa-do-te-paguajne-te-dypunesuarit/100%Always2019-11-20 15:48
https://a2news.com/video/veliaj-aeroporti-ti-kaloje-tiranes-ligj-i-vecante-per-kryeqytetin/100%Always2019-11-20 15:43
https://a2news.com/video/dekretimi-i-xhaferllarit-balla-te-behet-pjese-e-komisionit-hetimor-per-shkarkimin-e-metes/100%Always2019-11-20 15:22
https://a2news.com/video/berisha-pas-takimit-me-meten-dvorani-mafioz-ked-i-i-shnderruar-ne-shpelle-te-mafies/100%Always2019-11-20 15:20
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-20-11-2019/100%Always2019-11-20 15:05
https://a2news.com/video/spaho-presidenti-ne-te-drejten-e-tij-kreu-i-ked-te-behet-shembull/100%Always2019-11-20 13:18
https://a2news.com/video/vlore-brindizi-tashme-ne-linje-nje-traget-i-ri-me-cmim-me-te-lire/100%Always2019-11-20 13:16
https://a2news.com/video/5-fjale-enkas-nga-profesor-tupja/100%Always2019-11-20 13:17
https://a2news.com/video/nderim-at-gjergj-fishtes-rendesia-e-figures-se-shkrimtarit-dhe-sot/100%Always2019-11-20 13:02
https://a2news.com/video/votimi-per-kryeprokurorin-marku-kerkon-emrat-qe-votuan-per-te/100%Always2019-11-20 13:02
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-20-11-2019/100%Always2019-11-20 12:53
https://a2news.com/video/daci-paralajmeron-zhvillime-te-reja-kushtetuesja-nuk-do-te-ngrihet-tani/100%Always2019-11-20 09:51
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-19-11-2019/100%Always2019-11-19 22:33
https://a2news.com/video/zhduket-sidnej-tymi-i-zjarreve-mbulon-qytetin-australian/100%Always2019-11-19 20:24
https://a2news.com/video/mini-shengeni-ballkanik-haradinaj-zgjerim-i-ndikimit-rus-dhe-kinez-ne-rajon/100%Always2019-11-19 19:58
https://a2news.com/video/kthjellohen-zonat-qendrore-dhe-jugore-mbeten-reshjet-ne-veri/100%Always2019-11-19 19:46
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-pd-kerkon-financim-100-nga-shteti/100%Always2019-11-19 19:43
https://a2news.com/video/ngerci-me-kushtetuesen-meta-paralajmeron-me-shperndarje-te-kuvendit/100%Always2019-11-19 19:32
https://a2news.com/video/kallezimi-per-dvoranin-presidenca-e-shperndan-ne-tre-prokurori-te-ndryshme/100%Always2019-11-19 19:15
https://a2news.com/video/buxheti-i-infrastruktures-balluku-i-reduktuar-rrezikon-edhe-projektet-ekzistuese/100%Always2019-11-19 18:56
https://a2news.com/video/propozimi-i-frances-per-zgjerimin-mbeshtetje-dhe-skepticizem-ne-keshillin-e-ministrave-te-be/100%Always2019-11-19 18:49
https://a2news.com/video/rrjedh-ne-kenge-e-ligjerime-koncerti-qe-do-te-jehoje-me-muziken-e-feim-ibrahimit/100%Always2019-11-19 16:56
https://a2news.com/video/nisma-anti-informalitet-preci-po-zbatohet-vetem-per-te-mbushur-buxhetin/100%Always2019-11-19 17:41
https://a2news.com/video/informaliteti-ne-ekonomi-qeveria-nuk-ka-shifra-sesa-eshte-kjo-dukuri/100%Always2019-11-19 16:33
https://a2news.com/video/vaksina-e-gripit-aplikohet-ne-grupet-e-riskut-refuzojne-skeptiket/100%Always2019-11-19 16:06
https://a2news.com/video/profili-i-ardian-dvoranit-karriera-dhe-perplasjet-me-politiken/100%Always2019-11-19 15:47
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-19-11-2019/100%Always2019-11-19 15:15
https://a2news.com/video/pse-qeverite-nuk-e-masin-dot-informalitetin/100%Always2019-11-19 15:11
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-19-11-2019/100%Always2019-11-19 15:46
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-19-11-2019/100%Always2019-11-19 15:51
https://a2news.com/video/basha-rama-po-ben-grusht-kushtetues-javen-e-ardhshme-konkretizojme-propozimet-per-reformen-zgjedhore/100%Always2019-11-19 11:14
https://a2news.com/video/meta-takon-opoziten-jashteparlamentare-burimet-diskutohet-dhe-shperndarja-e-parlamentit/100%Always2019-11-19 10:40
https://a2news.com/video/te-henen-opozita-draft-per-reformen-zgjedhore-gjiknuri-propozimet-ti-paraqese-ne-komision/100%Always2019-11-19 10:38
https://a2news.com/video/paketa-per-median-nje-votim-kunder-nga-ama-por-kuvendi-vendos/100%Always2019-11-19 10:07
https://a2news.com/video/mbyllet-panairi-i-22-te-i-librit-besnik-mustafaj-zgjidhet-autori-i-vitit/100%Always2019-11-19 10:02
https://a2news.com/video/ndryshime-ne-tatimin-e-te-ardhurave-kush-goditet/100%Always2019-11-19 09:59
https://a2news.com/video/meta-i-mbylli-deren-borchardt-maraku-presidenti-nuk-ka-gje-per-te-humbur/100%Always2019-11-19 09:55
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-18-11-2019/100%Always2019-11-18 21:41
https://a2news.com/video/kthjellime-ne-mengjes-nga-pasditja-reshje-ne-gjithe-territorin/100%Always2019-11-18 19:47
https://a2news.com/video/mijera-vete-ne-shesh-greqia-perkujton-revolten-studentore-te-vitit-1973/100%Always2019-11-18 19:07
https://a2news.com/video/moti-i-keq-ne-europe-austria-shpall-emergjencen-probleme-ne-itali-dhe-spanje/100%Always2019-11-18 18:55
https://a2news.com/video/buxheti-2020-institucionet-e-drejtesise-te-pakenaqura/100%Always2019-11-18 18:41
https://a2news.com/video/kushtetuesja-be-zgjidheni-ne-venecia/100%Always2019-11-18 18:28
https://a2news.com/video/meta-leter-osbe-ambasadori-borchardt-eshte-i-padeshirueshem-ne-presidence/100%Always2019-11-18 18:10
https://a2news.com/video/risqet-qe-i-kanosen-procesit-te-fiskalizimit/100%Always2019-11-18 16:20
https://a2news.com/video/grabitja-ne-rinas-zgjaten-me-3-muaj-hetimet-veselit-i-kerkohet-adn-ja/100%Always2019-11-18 16:01
https://a2news.com/video/bonusi-per-pensionistet-qeveria-ne-dileme-denaj-vendimi-ne-dhjetor/100%Always2019-11-18 19:29
https://a2news.com/video/rrjeti-5g-shba-politikes-shqiptare-kujdes-nga-teknologjia-e-kines/100%Always2019-11-18 15:57
https://a2news.com/video/fiskalizimi-gjoba-progresive-per-bizneset-me-shkelje/100%Always2019-11-18 15:41
https://a2news.com/video/50-familje-nen-pushtetin-e-ujit-sa-here-bie-shi/100%Always2019-11-18 15:30
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-18-11-2019/100%Always2019-11-18 15:15
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-18-11-2019/100%Always2019-11-18 15:12
https://a2news.com/video/krasniqi-loje-politike-per-kontrollin-e-kushtetueses-do-te-marre-2-vendime-te-rendesishme/100%Always2019-11-18 14:50
https://a2news.com/video/liber-ne-miniature-i-shkruar-ne-moshen-14-vjecare-bronte-del-ne-ankand/100%Always2019-11-18 14:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-18-11-2019/100%Always2019-11-18 13:11
https://a2news.com/video/vendi-ku-njerezit-luajne-bixhoz-me-jeten-prej-40-vitesh/100%Always2019-11-18 10:48
https://a2news.com/video/situata-politike-gjoni-ndoshta-me-dashuri-por-pa-qetesi/100%Always2019-11-18 10:42
https://a2news.com/video/shqiptaret-e-kthyer-nga-siria-meta-te-ngrihen-qendra-per-rehabilitimin-e-tyre/100%Always2019-11-18 10:38
https://a2news.com/video/konflikti-president-mazhorance-deputeti-i-bindjes-demokratike-te-dy-palet-jane-ne-shkelje-ligjore/100%Always2019-11-18 10:04
https://a2news.com/video/cfare-fshihet-pas-luftes-per-anetaret-e-kushtetueses/100%Always2019-11-18 09:41
https://a2news.com/video/a2-ne-siri-peripecite-e-udhetimit-drejt-kampit-al-hawl/100%Always2019-11-18 09:25
https://a2news.com/video/speciale-panairi-i-librit-2019-me-pak-vizitore-kete-vit/100%Always2019-11-17 21:10
https://a2news.com/video/basha-nuk-merrem-me-krizen-politike-por-degjoj-hallet-e-shqiptareve/100%Always2019-11-17 16:55
https://a2news.com/video/xhaferllari-apo-vorpsi-xhafaj-sulmon-vitore-tushen/100%Always2019-11-17 16:54
https://a2news.com/video/kush-e-do-me-shume-kushtetuten-paralajmerimet-e-metes-dhe-te-rames-per-22-dhe-25-nentorin/100%Always2019-11-17 15:19
https://a2news.com/video/pergatitjet-e-fundit-perpara-shqiperi-france/100%Always2019-11-17 12:10
https://a2news.com/video/permbytjet-ne-venecia-qytetaret-kerkojne-veprim-kunder-ndryshimeve-klimatike/100%Always2019-11-17 11:37
https://a2news.com/video/ndahen-cmimet-letrare-besnik-mustafaj-eshte-autori-me-i-mire-i-vitit/100%Always2019-11-16 18:53
https://a2news.com/video/revista-time-zbulon-100-yjet-e-se-ardhmes/100%Always2019-11-16 18:50
https://a2news.com/video/shqiperia-punon-token-fshati-vjen-ne-sheshin-skenderbej/100%Always2019-11-16 18:49
https://a2news.com/video/situate-dramatike-ne-vend-presidenti-meta-paralajmeron-vendime-te-rendesishme/100%Always2019-11-16 18:48
https://a2news.com/video/shqiperi-france-arena-kombetare-mirepret-kuqezinjte/100%Always2019-11-16 16:44
https://a2news.com/video/deshmi-shkelqimi-dhe-renia-e-bashkimit-sovjetik/100%Always2019-11-16 16:03
https://a2news.com/video/pas-ores-dhe-telefonit-gati-tualeti-i-mencur/100%Always2019-12-13 17:23
https://a2news.com/video/ngerci-ne-kushtetuese-rama-konflikt-qe-vjen-nga-i-njejti-burim-me-25-nentor-gati-ligji-per-kck-2/100%Always2019-11-16 13:33
https://a2news.com/video/delegatet-e-kongresit-ps-aplikon-votimin-elektronik-per-zgjedhjet-ne-kete-forum/100%Always2019-11-16 13:32
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-15-11-2019/100%Always2019-11-15 21:48
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-fundjaven-4/100%Always2019-11-15 20:26
https://a2news.com/video/meta-do-te-beje-kallezim-penal-kunder-kreut-te-ked-ka-marre-persiper-te-realizoje-nje-akt-mafioz/100%Always2019-11-15 20:56
https://a2news.com/video/rama-meta-ka-humbur-busullen-ne-nuk-e-kemi-betejen-me-te-por-me-kck/100%Always2019-11-15 20:21
https://a2news.com/video/pasurite-e-krimit-kryeprokurori-i-antimafias-sfide-mafiozet-me-kravate/100%Always2019-11-15 20:19
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-15-11-2019/100%Always2019-11-15 17:03
https://a2news.com/video/konventa-e-prodhuesve-shqiptare-dhe-problematikat-qe-has-kjo-industri-a2-business-15-11-2019/100%Always2019-11-16 13:43
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1200-15-11-2019/100%Always2019-11-15 15:00
https://a2news.com/video/gjykata-kushtetuese-njeh-marsida-xhaferllarin-si-anetare-te-saj/100%Always2019-11-15 14:47
https://a2news.com/video/thirrja-e-gjyshes-se-oljades-mbesa-e-plagosur-ka-nevoje-te-kurohet-ne-spitalet-tona/100%Always2019-11-15 14:08
https://a2news.com/video/zhgenjimi-me-andorren-flasin-kuqezinjte-nuk-e-meritonim-fitoren/100%Always2019-11-15 13:49
https://a2news.com/video/raportimi-i-perjavshem-i-gazetares-alba-prifti-nga-cnn-atlanta-9/100%Always2019-11-15 13:41
https://a2news.com/video/ngerci-ne-kushtetuese-meta-kercenon-me-shperndarje-te-kuvendit/100%Always2019-11-15 13:09
https://a2news.com/video/rivleresimi-i-banesave-qeveria-gati-draftin-perfitojne-40-mije-qytetare/100%Always2019-11-15 13:08
https://a2news.com/video/a-e-shperndan-dot-meta-parlamentin-ngjela-mund-ta-nxjerre-dekretin-por-e-pret-burgimi-i-perjetshem/100%Always2019-11-15 13:07
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-15-11-2019/100%Always2019-11-15 11:33
https://a2news.com/video/politika-e-javes-tjeter-konflikt-presidence-mazhorance/100%Always2019-11-15 09:17
https://a2news.com/video/gjykata-kushtetuese-xhaferllari-dhe-vorpsi-dy-betime-te-ndryshme/100%Always2019-11-15 09:09
https://a2news.com/video/panairi-shqiperia-punon-token/100%Always2019-11-15 08:52
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-ndikimi-rus-ne-britani/100%Always2019-11-15 08:11
https://a2news.com/video/perplasja-per-kushtetuesen-xhaferllari-dhe-vorpsi-te-dyja-per-nje-zyre/100%Always2019-11-15 07:39
https://a2news.com/video/gjykata-kushtetuese-a2-siguron-rezoluten-e-kuvendit-kunder-metes-emerimi-i-xhaferllarit-akt-absolutisht-i-pavlefshem-2/100%Always2019-11-14 21:27
https://a2news.com/video/prokurori-i-pergjithshem-olsian-cela-renditet-i-pari-arta-marku-e-dyta/100%Always2019-11-14 21:25
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-diten-e-premte-2/100%Always2019-11-14 21:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-14-11-2019/100%Always2019-11-14 21:07
https://a2news.com/video/buxheti-5-per-arsimin-shahini-nuk-eshte-objektiv-i-qeverise/100%Always2019-11-14 19:59
https://a2news.com/video/buxheti-per-arsimin-denaj-me-shume-fonde-prioritet-arsimi-profesional/100%Always2019-11-14 19:58
https://a2news.com/video/panairi-i-librit-pushtohet-nga-librat-per-femije-dhe-ftesat-per-lexime-ne-stenda/100%Always2019-11-14 19:34
https://a2news.com/video/te-harruar-ne-siri-thirrjet-per-ndihme-dhe-indiferenca-e-shtetit/100%Always2019-11-14 19:21
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-14-11-2019/100%Always2019-11-14 17:01
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-14-11-2019/100%Always2019-11-14 16:47
https://a2news.com/video/buxheti-per-arsimin-a-jane-zbatuar-kerkesat-e-studenteve/100%Always2019-11-14 16:02
https://a2news.com/video/gjykata-kushtetuese-a2-siguron-rezoluten-e-kuvendit-kunder-metes-emerimi-i-xhaferllarit-akt-absolutisht-i-pavlefshem/100%Always2019-11-14 16:04
https://a2news.com/video/kandidati-per-eurokomisioner-negociatat-te-hapen-para-samitit-te-kroacise/100%Always2019-11-14 14:55
https://a2news.com/video/tusk-kritikon-macron-ska-sovranitet-ne-europe-pa-ballkanin/100%Always2019-11-14 14:54
https://a2news.com/video/gjykata-kushtetuese-meta-therret-per-betim-3-anetare/100%Always2019-11-14 14:45
https://a2news.com/video/gjykata-kushtetuese-arta-vorpsi-shmang-meten-betohet-te-noterja/100%Always2019-11-14 14:36
https://a2news.com/video/shkoder-shtohen-rastet-me-diabet-ekzaminohen-3-4-persona-cdo-dite/100%Always2019-11-14 14:07
https://a2news.com/video/permbytjet-apokaliptike-nuk-pengojne-turistet-qe-te-vitizojne-venecian/100%Always2019-11-14 13:53
https://a2news.com/video/vrasja-e-38-vjecarit-ne-vlore-ende-mister-motivet-banoret-te-shokuar/100%Always2019-11-14 13:47
https://a2news.com/video/gjykata-kushtetuese-basha-kjo-qe-po-ndodh-eshte-grusht-institucional/100%Always2019-11-14 13:31
https://a2news.com/video/bylykbashi-betimi-nuk-eshte-ceremonial-kryhet-vetem-para-presidentit-te-republikes/100%Always2019-11-14 13:26
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-14-11-2019/100%Always2019-11-14 11:58
https://a2news.com/video/raportimi-i-a2-nga-siria-majko-bravo-qe-sfiduat-administraten-por-mos-prisni-qe-ministri-te-shkoje-ne-kamp/100%Always2019-11-14 11:07
https://a2news.com/video/ngerci-per-kushtetuesen-peza-presidenti-po-tenton-te-mbijetoje/100%Always2019-11-14 10:00
https://a2news.com/video/cironka-nga-lisa-brennan-jobbs-nje-liber-kujtimesh-familjare/100%Always2019-11-14 09:27
https://a2news.com/video/triumf-nje-film-per-rrugetimin-e-kombetares/100%Always2019-11-14 09:22
https://a2news.com/video/neziri-shteti-te-riadhesoje-femijet-dhe-grate/100%Always2019-11-14 09:10
https://a2news.com/video/luela-myftari-nuk-mungojne-botimet-e-reja-por-bleresit-jane-te-pakte/100%Always2019-11-14 09:22
https://a2news.com/video/ekskluzive-familjaret-e-femijeve-dhe-grave-te-sirise-ne-a2/100%Always2019-11-14 07:33
https://a2news.com/video/buxheti-i-qeverise-apo-i-shqiptareve/100%Always2019-11-14 07:03
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-13-11-2019/100%Always2019-11-13 22:07
https://a2news.com/video/apeli-i-vellait-te-ali-balliut-shteti-ti-ktheje-iku-me-te-shoqen-ne-siri-per-te-takuar-djalin/100%Always2019-11-13 22:02
https://a2news.com/video/riatdhesimi-i-familjareve-te-isis-qeverite-perendimore-te-ndara-frike-nga-radikalizimi/100%Always2019-11-13 22:00
https://a2news.com/video/daja-shquan-mbesen-ne-kamp-shteti-te-shkoje-tu-bleje-pafajesine-femijeve/100%Always2019-11-13 21:30
https://a2news.com/video/6-familjare-ne-siri-pergjerimi-i-elvires-me-ktheni-motrat-e-vogla/100%Always2019-11-13 21:05
https://a2news.com/video/ne-shtepine-e-vogelushit-te-cilin-a2-gjeti-ne-kampin-e-isis/100%Always2019-11-13 20:25
https://a2news.com/video/stervitje-e-fshehte-dhe-skeme-me-dy-sulmues-formacioni-i-mundshem-i-shqiperise/100%Always2019-11-13 17:00
https://a2news.com/video/mini-shengeni-ballkanik-kurti-veprim-i-nxituar-rama-te-priste-krijimin-e-qeverise/100%Always2019-11-13 16:57
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-13-11-2019/100%Always2019-11-13 16:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-13-11-2019/100%Always2019-11-13 16:53
https://a2news.com/video/1-ne-4-automjete-qarkullojne-te-pasiguruara/100%Always2019-11-13 16:48
https://a2news.com/video/bota-proteston-pamje-kaotike-vijne-nga-anekend-globit/100%Always2019-11-13 15:23
https://a2news.com/video/aksidentet-rrugore-ekspertet-shkak-sjellja-e-shofereve-dhe-mungesa-e-sinjalistikes/100%Always2019-11-13 15:08
https://a2news.com/video/ministri-gjerman-per-te-bindur-skeptiket-shqiperia-duhet-te-vazhdoje-pa-ndalur-reformat/100%Always2019-11-13 13:51
https://a2news.com/video/shqiptaret-ne-siri-felaj-mohon-indiferencen-e-shtetit-shish-po-punon/100%Always2019-11-13 13:30
https://a2news.com/video/permbytjet-ne-venecia-guximtari-ben-not-ne-sheshin-san-marco/100%Always2019-11-13 13:15
https://a2news.com/video/volejboll-partizani-dhe-erzeni-debutim-historik-ne-europe/100%Always2019-11-13 13:00
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-13-11-2019/100%Always2019-11-13 11:57
https://a2news.com/video/5-fjale-te-huaja-qe-po-komplikojne-shqipen/100%Always2019-11-13 11:25
https://a2news.com/video/ekskluzive-grate-dhe-femijet-shqiptare-te-isis-a2-ne-kampin-al-hawl/100%Always2019-11-13 10:54
https://a2news.com/video/situate-katastrofike-nga-zjarret-ne-australi-ekspertet-ndikon-ngrohja-globale/100%Always2019-11-13 10:42
https://a2news.com/video/shqiptaret-e-harruar-ne-siri/100%Always2019-11-13 08:49
https://a2news.com/video/celet-panairi-i-librit-shtepite-botuese-prezantojne-titujt-e-rinj/100%Always2019-11-13 08:03
https://a2news.com/video/shqiptaret-ne-siri-eksperti-i-ceshtjeve-te-terrorizmit-autoritetet-te-perballen-me-problemin/100%Always2019-11-12 21:53
https://a2news.com/video/gazetari-i-a2-nga-siria-shqiptaret-ne-seksionin-me-te-radikalizuar-te-kampit/100%Always2019-11-12 21:11
https://a2news.com/video/a2-sjell-deshmite-e-shqiptareve-nga-kampi-al-hawl-na-ktheni-ne-vendin-tone/100%Always2019-11-12 20:42
https://a2news.com/video/macron-ben-bashke-thacin-dhe-vucic-te-vazhdoje-dialogu/100%Always2019-11-12 19:47
https://a2news.com/video/risia-kamberi-ne-kombetare-shqiperia-tregoi-interesin-me-te-madh-mezi-pres-ate-fanelle/100%Always2019-11-12 19:44
https://a2news.com/video/cnn-ne-siri-brenda-zones-se-sigurt-te-krijuar-nga-turqia/100%Always2019-11-12 19:42
https://a2news.com/video/perplasja-tek-astiri-te-plagosur-jane-7-protestues-dhe-5-police/100%Always2019-11-12 19:41
https://a2news.com/video/kreu-i-klp-brenda-14-dhjetorit-shqiperia-behet-me-prokuror-te-pergjithshem-te-ri/100%Always2019-11-12 19:39
https://a2news.com/video/shengeni-ballkanik-veteperjashtimi-i-kosoves-opozitaret-kunder-rames/100%Always2019-11-12 19:38
https://a2news.com/video/kushtetuesja-cfare-ndodh-me-betimin-e-anetareve-te-reja/100%Always2019-11-12 19:36
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-12-11-2019/100%Always2019-11-12 18:54
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-12-11-2019/100%Always2019-11-12 18:53
https://a2news.com/video/si-lirohet-nje-i-burgosur-nga-al-hawl-autoritetet-e-kampit-mjafton-qe-mpj-te-na-kontaktoje/100%Always2019-11-12 18:26
https://a2news.com/video/nuk-e-di-ku-eshte-babi-historia-e-vogelushit-shqiptar-qe-nuk-pati-fatin-e-alvinit/100%Always2019-11-12 17:32
https://a2news.com/video/rreziqet-qe-i-kanosen-ekonomise-shqiptare/100%Always2019-11-12 16:27
https://a2news.com/video/bb-dhe-fmn-apel-qeverise-per-kujdes/100%Always2019-11-12 15:38
https://a2news.com/video/grupi-i-a2-hyn-ne-kampin-al-hawl-humbin-kontaktet/100%Always2019-11-12 15:09
https://a2news.com/video/pa-koment-a2-ne-dyert-e-kampit-al-hawl/100%Always2019-11-12 14:40
https://a2news.com/video/perballja-me-andorren-memushaj-ne-dyshim/100%Always2019-11-12 14:04
https://a2news.com/video/perkeqesimi-i-motit-pezullohet-lundrimi-ne-durres-dhe-vlore/100%Always2019-11-12 13:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-12-11-2019/100%Always2019-11-12 13:35
https://a2news.com/video/kritikat-per-indiference-ndaj-shqiptareve-ne-siri-mesi-reagon-per-a2/100%Always2019-11-12 13:10
https://a2news.com/video/grupi-i-a2-ne-siri-ne-dyert-e-kampit-al-hawl/100%Always2019-11-12 12:16
https://a2news.com/video/mbi-90-e-sherbimeve-online-rama-ne-2020-heqim-letrat-per-aplikimet-ne-sportele/100%Always2019-11-12 11:34
https://a2news.com/video/shqiptaret-ne-siri-mejdini-kane-kerkuar-te-kthehen-por-nuk-jane-degjuar/100%Always2019-11-12 10:16
https://a2news.com/video/a2-ne-siri-mbi-80-shqiptare-te-bllokuar/100%Always2019-11-12 09:26
https://a2news.com/video/panairi-i-librit-5-autoret-qe-nuk-duhen-humbur/100%Always2019-11-12 08:41
https://a2news.com/video/prishja-e-banesave-tek-astiri-banoret-perplasen-me-policine/100%Always2019-11-12 08:38
https://a2news.com/video/hysa-shteti-duhet-te-pergjigjet-per-shqiptaret-ne-siri/100%Always2019-11-12 08:36
https://a2news.com/video/situata-ekonomike-orientimi-i-bizneseve-dhe-orientimi-i-qeverise/100%Always2019-11-12 07:56
https://a2news.com/video/a2-ne-siri-80-shqiptare-te-bllokuar-ne-kampin-e-isis/100%Always2019-11-12 09:28
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-diten-e-marte-3/100%Always2019-11-11 22:21
https://a2news.com/video/kuvendi-votoi-dy-kandidate-te-kushtetueses-pd-pjese-e-pucit-te-rames-kunder-drejtesise/100%Always2019-11-11 22:09
https://a2news.com/video/kuvendi-zgjedh-dy-anetare-te-gjykates-kushtetuese-2/100%Always2019-11-11 22:08
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-11-11-2019/100%Always2019-11-11 21:59
https://a2news.com/video/kampi-burg-i-al-hawl-mbi-80-shqiptare-te-bllokuar-gazetari-i-a2-zbulon-vendndodhjen/100%Always2019-11-11 21:14
https://a2news.com/video/shperthim-prane-hotelit-ku-ndodhej-grupi-i-a2-ne-siri/100%Always2019-11-11 20:30
https://a2news.com/video/prokuroria-e-tiranes-firmos-urdherarrestin-per-agim-kajmakun/100%Always2019-11-11 19:12
https://a2news.com/video/ambasada-e-shba-votimi-i-sotem-i-parlamentit-con-shqiperine-perpara-ne-ringritjen-e-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-11-11 19:11
https://a2news.com/video/panairi-i-varfer-i-librit-me-pak-bleres-e-mbeshtetje-financiare-me-shume-tituj/100%Always2019-11-11 22:03
https://a2news.com/video/grabiten-ne-itali-sillen-ne-shqiperi-grupeve-kriminale-iu-sekuestrohen-196-karta-identiteti-italiane/100%Always2019-11-11 19:09
https://a2news.com/video/kercenimi-ne-kufi-paramilitaret-sllovene-stervitje-kunder-emigranteve/100%Always2019-11-11 19:05
https://a2news.com/video/speciale-ne-gjurmet-e-edward-lear/100%Always2019-11-11 18:00
https://a2news.com/video/arena-kombetare-projekti-thuajse-identik-me-nje-stadium-ne-meksike/100%Always2019-11-11 17:42
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-11-11-2019/100%Always2019-11-11 17:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-11-11-2019/100%Always2019-11-11 17:35
https://a2news.com/video/kompanite-me-dy-bilance-faji-tek-audituesit/100%Always2019-11-11 17:18
https://a2news.com/video/fshehja-e-bilanceve-ekspertet-evazionin-e-bejne-kompanite-e-medha/100%Always2019-11-11 16:12
https://a2news.com/video/kontabilistet-ne-site-nga-2400-auditues-ne-treg-vetem-600-brenda-ligjit/100%Always2019-11-11 16:12
https://a2news.com/video/live-nga-al-hawl-ne-siri-me-reporterin-e-a2-jul-kasapi/100%Always2019-11-11 16:34
https://a2news.com/video/urdherarresti-per-kajmakun-socialistet-lajne-duart-me-ish-kryebashkiakun-e-vores/100%Always2019-11-11 14:40
https://a2news.com/video/ndikimi-rus-shtrihet-edhe-ne-britanine-e-madhe-qeverite-kane-mbyllur-njerin-sy/100%Always2019-11-11 13:51
https://a2news.com/video/kuvendi-zgjedh-dy-anetare-te-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-11-11 13:27
https://a2news.com/video/samiti-i-ohrit-cejku-goditje-pas-shpine-per-kosoven/100%Always2019-11-11 13:00
https://a2news.com/video/a2-ne-kufirin-e-gjelber-korce-hemorragji-e-klandestineve-nga-lindja-e-mesme/100%Always2019-11-11 12:18
https://a2news.com/video/vasili-eshte-shkelur-ligji-per-botimet-ne-fletoren-zyrtare/100%Always2019-11-11 12:08
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-11-11-2019/100%Always2019-11-11 12:07
https://a2news.com/video/merr-jete-arena-kombetare-sulmuesja-tregon-si-eshte-te-shenosh-golin-e-pare-aty/100%Always2019-11-11 11:56
https://a2news.com/video/balla-presidenti-kerkon-te-coje-ne-gjykaten-kushtetuese-bashkejetuesen-e-alibeajt/100%Always2019-11-11 11:14
https://a2news.com/video/vakancat-ne-kushtetuese-manja-presidenti-kerkon-te-bllokoje-procesin/100%Always2019-11-11 10:33
https://a2news.com/video/vakancat-ne-kushtetuese-procedurat-perplasin-opoziten-dhe-shumicen/100%Always2019-11-11 10:15
https://a2news.com/video/kuvend-sot-votohen-kandidaturat-per-dy-vende-ne-gjykaten-kushtetuese/100%Always2019-11-11 10:13
https://a2news.com/video/mospjesemarrja-e-kosoves-ne-samitin-e-ohrit-rama-u-veteperjashtua/100%Always2019-11-11 09:40
https://a2news.com/video/keshilltari-i-presidentit-brenda-te-merkures-mund-te-kemi-4-anetare-te-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-11-11 09:38
https://a2news.com/video/bumci-rama-eshte-i-gatshem-qe-vucicin-ta-beje-liderin-e-madh-dhe-ta-hedhe-kosoven-tutje/100%Always2019-11-11 09:36
https://a2news.com/video/cfare-e-rrezikon-demokracine-ne-epoken-digjitale/100%Always2019-11-11 09:09
https://a2news.com/video/panairi-i-librit-shtepia-botuese-media-print-sjell-botimet-e-reja/100%Always2019-11-11 08:27
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-haklaj-po-ndihet-krisje-mes-politikes-se-kosoves-dhe-shqiperise/100%Always2019-11-11 08:09
https://a2news.com/video/eliminatoret-euro-2020-reja-grumbullon-kamberin-te-mos-nenvleresojme-andorren/100%Always2019-11-10 20:02
https://a2news.com/video/arena-kombetare-hap-dyert-per-tifozet-shperndahen-10-mije-bileta/100%Always2019-11-10 17:50
https://a2news.com/video/mini-shengeni-vucic-nuk-ka-jugosllavi-vetem-te-mira-rama-kosova-u-veteperjashtua/100%Always2019-11-10 17:33
https://a2news.com/video/oher-me-zaev-vucic-rama-edhe-perfaqesues-te-bosnjes-dhe-malit-te-zi/100%Always2019-11-09 19:37
https://a2news.com/video/meta-kthen-ne-kuvend-ligjin-per-korporaten-e-investimeve-shqiptare/100%Always2019-11-09 15:40
https://a2news.com/video/akuza-per-bashen-mungon-firma-e-kole-hysenajt-dosja-ende-ne-prokurori/100%Always2019-11-09 15:34
https://a2news.com/video/diabeti-te-femijet-matje-falas-ne-qendren-toptani-pacientet-ankesa-ndaj-mjekeve/100%Always2019-11-09 13:52
https://a2news.com/video/projekti-lungomare-2%e2%80%b3-prishjet-ne-bregdet-banoret-e-radhimes-vijojne-qendresen/100%Always2019-11-09 13:39
https://a2news.com/video/buxheti-2020-prioritet-arsimi-vijon-zbatimin-pakti-per-universitetin/100%Always2019-11-09 13:25
https://a2news.com/video/deshmi-30-vite-nga-shembja-e-murit-qe-ndante-nje-qytet-nje-shtet-dhe-nje-kontinent/100%Always2019-11-09 12:59
https://a2news.com/video/familja-rome-qe-siguron-jetesen-me-thupren/100%Always2019-11-09 12:24
https://a2news.com/video/speciale-flamurtari-emri-qe-mbahet-lart-nga-legjendat/100%Always2019-11-09 12:09
https://a2news.com/video/negociatat-e-anetaresimit-rama-kerkon-qartesi-nga-be-jemi-pa-busull-ne-mes-te-detit/100%Always2019-11-09 11:50
https://a2news.com/video/veliaj-jemi-ne-nje-situate-kritike-me-e-veshtire-te-qeverisesh-pa-kundershtare/100%Always2019-11-09 11:49
https://a2news.com/video/akuza-per-falsifikim-prokuroria-mbyll-hetimet-per-lulzim-bashen-2/100%Always2019-11-09 09:33
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-08-11-2019/100%Always2019-11-08 20:33
https://a2news.com/video/fundjava-reshje-nga-pasditja-e-se-shtunes-deri-ne-paraditen-e-se-dieles/100%Always2019-11-08 20:01
https://a2news.com/video/dokumenti-per-bashen-ne-gjykate-mungon-firma-e-njerit-prej-prokuroreve/100%Always2019-11-09 11:11
https://a2news.com/video/basha-u-terhoqen-nga-akuzat-e-turpshme-per-parate-ruse/100%Always2019-11-08 18:20
https://a2news.com/video/vetting-u-ne-polici-pasuria-djeg-zyrtarin-e-larte-te-shcba/100%Always2019-11-09 09:41
https://a2news.com/video/raportimi-i-perjavshem-i-gazetares-alba-prifti-nga-cnn-atlanta-8/100%Always2019-11-08 16:55
https://a2news.com/video/merkel-dhe-pompeo-reagojne-pas-kritikave-te-macron-ndaj-nato/100%Always2019-11-08 16:38
https://a2news.com/video/paralajmerimi-i-von-der-leyen-te-mbajme-afer-ballkanin-ose-do-ta-bejne-te-tjeret/100%Always2019-11-08 16:35
https://a2news.com/video/drafti-zgjedhor-revolucionar-ekspertet-zgjedhore-flasin-per-depolitizim-te-administrates/100%Always2019-11-08 16:18
https://a2news.com/video/buxheti-2020-me-pak-investime-per-te-ulur-borxhin/100%Always2019-11-08 16:07
https://a2news.com/video/vlore-pylli-i-sodes-tani-eshte-kthyer-edhe-ne-nje-varreze-makinash/100%Always2019-11-08 16:04
https://a2news.com/video/palmer-palet-ne-shqiperi-te-dialogojne-per-reformen-zgjedhore/100%Always2019-11-08 16:01
https://a2news.com/video/pd-ky-eshte-buxheti-kck-propaganda-nuk-mund-ta-fshehe-kolapsin-ekonomik/100%Always2019-11-08 15:58
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-09-11-2019/100%Always2019-11-08 15:40
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-09-11-2019/100%Always2019-11-08 15:36
https://a2news.com/video/pr-buxheti-2020-denaj-rritje-4-1-por-ulen-investimet-publike/100%Always2019-11-08 15:33
https://a2news.com/video/qielli-behet-portokalli-krijohen-re-e-vetetima-alarm-per-zjarret-ne-australi/100%Always2019-11-08 15:19
https://a2news.com/video/sos-per-mjeke-boshatisen-spitalet-ne-shqiperi-per-pavionet-ne-gjermani/100%Always2019-11-08 14:09
https://a2news.com/video/buxheti-2020-cfare-do-te-thote-per-vendim-ligji-kryesor-financiar-i-shtetit/100%Always2019-11-08 13:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-08-11-2019/100%Always2019-11-08 13:08
https://a2news.com/video/kryetari-i-frpd-thirrje-per-te-rinjte-mbani-shenim-premtimet-tona/100%Always2019-11-08 13:03
https://a2news.com/video/studentet-nje-hap-para-universitetit-per-tregun-e-punes/100%Always2019-11-08 09:50
https://a2news.com/video/cili-model-socialist-deshtoi-ne-shkoder/100%Always2019-11-08 09:24
https://a2news.com/video/nga-deshmite-qe-fundosin-trump-in-te-marreveshjet-per-klimen-e-iranin/100%Always2019-11-08 09:21
https://a2news.com/video/pakti-per-universitetin-vetem-8-3-mendojne-se-cilesia-eshte-rritur/100%Always2019-11-08 09:20
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-07-11-2019/100%Always2019-11-07 20:30
https://a2news.com/video/kthjellime-dhe-reshje-te-pakta-me-te-domethenese-ne-jug/100%Always2019-11-07 20:33
https://a2news.com/video/shira-te-dendur-ne-fund-te-vjeshtes-rrezik-per-permbytje/100%Always2019-11-07 19:46
https://a2news.com/video/punonjesit-ne-greve-lufthansa-anulon-1300-fluturime/100%Always2019-11-07 19:29
https://a2news.com/video/kadri-veseli-thirret-nga-gjykata-e-hages/100%Always2019-11-07 19:00
https://a2news.com/video/atentati-i-shkozetit-nderron-jete-shoferi/100%Always2019-11-07 18:32
https://a2news.com/video/negociatat-e-anetaresimit-macron-poshterimi-i-shqiperise-destabilizonte-rajonin/100%Always2019-11-07 18:24
https://a2news.com/video/basha-per-alvin-berishen-falenderoj-autoritetet-italiane/100%Always2019-11-07 18:16
https://a2news.com/video/kushtetuesja-manja-afatet-jane-kushtetuese-nuk-i-ndryshon-dot-presidenti-2/100%Always2019-11-07 16:07
https://a2news.com/video/vakancat-te-kushtetuesja-meta-pezullon-procesin-e-ka-radhen-kuvendi/100%Always2019-11-07 15:59
https://a2news.com/video/mbyllet-hetimi-per-mucin-vendimi-per-anetarin-e-gjykates-kushtetuese-me-12-nentor/100%Always2019-11-07 15:41
https://a2news.com/video/pengesat-ne-shkembimet-tregtare-shqiperi-kosove/100%Always2019-11-07 15:26
https://a2news.com/video/irlanda-ashperson-masat-dhe-kontrollet-ndaj-shqiptareve/100%Always2019-11-07 15:21
https://a2news.com/video/derbi-i-shqiperise-vllaznia-kerkon-daljen-nga-kriza-perballe-tiranes/100%Always2019-11-07 15:19
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-07-11-2019/100%Always2019-11-07 15:18
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-07-11-2019/100%Always2019-11-07 15:15
https://a2news.com/video/shqetesimet-e-biznesit-plage-taksat-e-larta-korrupsioni-dhe-gjykatat/100%Always2019-11-07 14:21
https://a2news.com/video/zedhenesi-i-kqz-se-ne-kosove-procesi-seshte-mbyllur-presim-ankesat-e-subjekteve/100%Always2019-11-07 14:51
https://a2news.com/video/ngerc-i-ri-me-kushtetuesen-meta-leter-ked-pezulloni-procesin/100%Always2019-11-07 12:41
https://a2news.com/video/kpa-mbyll-hetimet-per-besnik-mucin-vendimi-me-12-nentor/100%Always2019-11-07 12:18
https://a2news.com/video/jeta-kulturore-ne-vend-aktivitetet-teatrale-te-ketij-sezoni/100%Always2019-11-07 11:52
https://a2news.com/video/atentati-ne-durres-fijet-e-erreta-qe-perfshijne-boten-e-krimit-politiken-dhe-drejtesine/100%Always2019-11-07 11:58
https://a2news.com/video/epoka-e-informacionit-forumi-boteror-debaton-sfidat-e-demokracise/100%Always2019-11-07 11:36
https://a2news.com/video/fakte-te-reja-kunder-trump-presidenti-sulmon-demokratet-hetim-i-paligjshem/100%Always2019-11-07 10:33
https://a2news.com/video/permbytjet-perfshijne-durresin-kaos-ne-trafik-dhe-uje-ne-banesa/100%Always2019-11-07 10:32
https://a2news.com/video/topollaj-zgjidhja-nje-sistem-zgjedhor-proporcional-kombetar-me-lista-te-hapura/100%Always2019-11-07 10:19
https://a2news.com/video/vijojne-reshjet-intensive-kryesisht-ne-zonat-jugore/100%Always2019-11-07 09:55
https://a2news.com/video/a-ka-vale-te-re-emigrimi-gjebrea-situata-nuk-eshte-alarmante/100%Always2019-11-06 21:37
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-06-11-2019/100%Always2019-11-06 21:36
https://a2news.com/video/reshje-intensive-ne-gjithe-territorin-ne-veri-deri-ne-100-milimetra/100%Always2019-11-06 20:32
https://a2news.com/video/bushati-per-a2-modeli-yne-deshtoi-krimi-me-influence-politike-ne-shkoder/100%Always2019-11-06 20:32
https://a2news.com/video/lehtesite-fiskale-eksperti-shpjegon-sa-kursejne-sportistet-dhe-sponsoret/100%Always2019-11-06 19:55
https://a2news.com/video/porosite-e-haradinaj-kurti-te-kete-kujdes-me-taksen-lista-serbe-te-jete-ne-qeveri/100%Always2019-11-06 19:07
https://a2news.com/video/atentati-ne-shkozet-redjan-rraja-mohon-perfshirjen-ne-sulmin-me-arme/100%Always2019-11-06 19:00
https://a2news.com/video/ngadalesimi-i-ekonomise-sejko-efekti-negativ-deri-ne-fund-te-vitit/100%Always2019-11-06 18:59
https://a2news.com/video/prokuroria-e-pergjithshme-kemi-nisur-verifikimet-per-arjan-ndojen-qe-ne-daten-5-nentor/100%Always2019-11-06 18:47
https://a2news.com/video/atentati-ndaj-prokurorit-redian-rraja-mohon-akuzen-gjykata-e-le-ne-burg/100%Always2019-11-06 18:38
https://a2news.com/video/pamjet-fantastike-arena-kombetare-duket-gati-per-testin-gjeneral-pa-koment/100%Always2019-11-06 16:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-06-11-2019/100%Always2019-11-07 12:50
https://a2news.com/video/lehtesirat-fiskale-per-sportistet-dhe-sponsoret-gati-miratimi-nga-keshilli-i-ministrave/100%Always2019-11-06 16:17
https://a2news.com/video/fondet-e-bujqesise-pse-nuk-arrijne-ti-perthithin-fermeret/100%Always2019-11-06 15:40
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-06-11-2019/100%Always2019-11-06 15:30
https://a2news.com/video/mazhoranca-rrezon-pr-ligjin-e-beqajt-per-faljen-e-gjobave-te-aku/100%Always2019-11-06 15:29
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-drafti-shkrin-kqz-krijon-komisionerin-shteteror-te-zgjedhjeve/100%Always2019-11-06 15:27
https://a2news.com/video/ndikimi-rus-balla-rezoluta-e-vonuar-bushati-kunder-po-futemi-ne-ujera-te-turbullta/100%Always2019-11-06 15:25
https://a2news.com/video/proteste-ne-universitete-studentet-te-pakenaqur-nga-pakti-nuk-solli-ndryshime/100%Always2019-11-06 15:08
https://a2news.com/video/prezantohet-plani-i-ri-franca-vendos-kuota-per-emigrante-te-kualifikuar/100%Always2019-11-06 15:05
https://a2news.com/video/islami-rama-e-perdor-reformen-zgjedhore-per-diversion-ndaj-opozites/100%Always2019-11-06 14:03
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-06-11-2019/100%Always2019-11-06 13:58
https://a2news.com/video/zgjedhjet-ne-3-shtete-amerikane-shuplake-per-trump-humb-ne-kentucky-dhe-virginia/100%Always2019-11-06 13:03
https://a2news.com/video/marreveshja-per-klimen-macron-dhe-jinping-eshte-e-pakthyeshme/100%Always2019-11-06 13:02
https://a2news.com/video/fjalet-e-huaja-me-te-cilat-abuzohet/100%Always2019-11-06 13:02
https://a2news.com/video/protestuesit-bllokojne-televizionin-shteteror-vucic-largohet-nga-dera-e-pasme/100%Always2019-11-06 12:00
https://a2news.com/video/rrebeshe-shiu-dhe-stuhi-detare-ne-48-oret-ne-vijim/100%Always2019-11-06 11:52
https://a2news.com/video/arti-si-forme-kritike-shoqerore-dhe-politike-ekspozita-e-avni-delvines/100%Always2019-11-06 11:54
https://a2news.com/video/keqperdorimi-i-gjuhes-shqipja-nen-sulme-te-shumanshme/100%Always2019-11-06 10:16
https://a2news.com/video/rrezik-rus-nesho-influenca-e-kines-dhe-turqise-ndoshta-me-e-madhe/100%Always2019-11-06 09:32
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-05-11-2019/100%Always2019-11-07 15:07
https://a2news.com/video/studimi-ne-shba-shtohen-rastet-e-vdekjeve-nga-zemra/100%Always2019-11-05 21:15
https://a2news.com/video/pasdite-fuqizim-i-vranesirave-ne-te-gjithe-territorin-priten-reshje/100%Always2019-11-05 20:37
https://a2news.com/video/vila-ne-periferi-basha-genjeshtrat-perpjekje-e-rames-per-te-hequr-vemendjen-nga-skandalet-e-tij/100%Always2019-11-06 08:24
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-shoqeria-civile-ndryshoni-sistemin/100%Always2019-11-05 18:44
https://a2news.com/video/flet-3-dite-pas-atentatit-prokurori-ndoja-e-verteta-ime-mbi-ngjarjen/100%Always2019-11-05 19:06
https://a2news.com/video/atentati-ne-durres-arrestohet-si-i-dyshuar-redjan-rraja/100%Always2019-11-05 18:13
https://a2news.com/video/hetimet-kunder-trump-publikohen-deshmite-vendimtare/100%Always2019-11-05 17:03
https://a2news.com/video/gjuha-shqipe-ne-shkolla-mesuesit-tekst-dhe-provim-me-vete-i-ndare-nga-leximi/100%Always2019-11-05 16:40
https://a2news.com/video/orikum-aksioni-i-ikmt-banoret-rezistence-njerezore-nese-na-injorojne/100%Always2019-11-05 16:05
https://a2news.com/video/zgjedhorja-paralele-opozita-e-bashkuar-financim-shteteror-per-fushatat/100%Always2019-11-05 16:04
https://a2news.com/video/atentati-ne-durres-rama-do-ti-nxjerrim-uje-te-zi-te-forteve-te-krimit-kck/100%Always2019-11-05 15:58
https://a2news.com/video/siguria-e-rajonit-ruci-europa-stereotipe-te-rrezikshme-ndaj-ballkanit/100%Always2019-11-05 15:47
https://a2news.com/video/modeli-norvegjez-per-ballkanin-mediat-parisi-dhe-berlini-po-pergatisin-oferten/100%Always2019-11-05 15:44
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-05-11-2019/100%Always2019-11-05 15:34
https://a2news.com/video/sigurimi-i-banesave-kompanite-e-sigurimit-te-sigurohet-cdo-projekt-ndertimi/100%Always2019-11-05 15:33
https://a2news.com/video/masat-pas-termetit-kontrolle-ne-ndertesat-para-vitit-1970/100%Always2019-11-05 15:20
https://a2news.com/video/kontrolle-per-sigurine-pas-termetit-cfare-mendojne-ndertuesit/100%Always2019-11-05 15:19
https://a2news.com/video/alibeaj-zgjidhja-e-krizes-politike-kalon-nga-reforma-zgjedhore/100%Always2019-11-05 14:39
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-cuci-po-diskutojme-qe-6-muaj-para-zgjedhjeve-qeveria-te-jete-ne-heshtje/100%Always2019-11-05 13:52
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-05-11-2019/100%Always2019-11-05 13:21
https://a2news.com/video/antikomunizmi-kujtesa-dhe-ballafaqimi-me-te-shkuaren-tone/100%Always2019-11-05 12:31
https://a2news.com/video/automjetet-e-transportit-publik-eksperti-ne-gjendje-te-keqe-kamionet-u-bene-autobuse/100%Always2019-11-05 10:21
https://a2news.com/video/bashkia-transporti-publik-problematik-por-modernizimi-kushton/100%Always2019-11-05 10:17
https://a2news.com/video/transporti-publik-ne-tirane-vonesat-dhe-ajrimi-gangrenat-e-autobuseve/100%Always2019-11-05 10:04
https://a2news.com/video/paketa-fiskale-ndryshimet-prekin-taksat-dhe-ekonomine/100%Always2019-11-05 09:12
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-04-11-2019/100%Always2019-11-04 21:59
https://a2news.com/video/kombetarja-e-femrave-grima-kthehet-ne-detyre-drejton-vajzat-kuqezi-ndaj-skocise/100%Always2019-11-04 21:43
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-04-11-2019/100%Always2019-11-04 21:03
https://a2news.com/video/cfare-e-pengoi-rritjen-ekonomike/100%Always2019-11-04 20:59
https://a2news.com/video/moti-i-keq-ne-rome-shoqerohet-me-permbytje-te-rrezikshme/100%Always2019-11-04 19:40
https://a2news.com/video/paralajmerimi-i-roth-per-be-lenia-e-ballkanit-ne-duart-e-rusise-dhe-kines-eshte-fatale/100%Always2019-11-04 19:35
https://a2news.com/video/neser-kthjellime-ne-zonat-qendrore-dhe-jugore-ne-veri-mbeten-reshjet/100%Always2019-11-04 19:38
https://a2news.com/video/azilkerkuesit-shqiptare-molle-sherri-ne-politiken-irlandeze/100%Always2019-11-04 19:30
https://a2news.com/video/perplasi-efektivin-me-makine-prokuroria-zbut-akuzen-per-suel-celen/100%Always2019-11-04 19:08
https://a2news.com/video/rama-injoron-interpelancen-ia-delegon-spiropalit/100%Always2019-11-04 18:52
https://a2news.com/video/atentati-ne-shkozet-prokuroria-sekuestron-dosjet-e-ndojes/100%Always2019-11-04 18:15
https://a2news.com/video/notre-dame-de-tirane-imazhet-e-avni-delvines-qe-dalin-ne-mbrojtje-te-teatrit-kombetar/100%Always2019-11-04 16:19
https://a2news.com/video/shqipja-urgjence-kombetare-gjuhetaret-qeveria-te-marre-masa-gjuha-po-deformohet/100%Always2019-11-04 15:59
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-04-11-2019/100%Always2019-11-04 15:57
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-04-11-2019/100%Always2019-11-04 16:47
https://a2news.com/video/situata-energjetike-reshjet-permiresojne-prurjet-ne-kaskaden-e-drinit/100%Always2019-11-04 15:05
https://a2news.com/video/reflekton-qeveria-tkurr-me-3-4-rritjen-ekonomike-per-kete-vit/100%Always2019-11-04 15:00
https://a2news.com/video/interpelanca-per-alvinin-permeti-u-shkel-rregullorja-e-kuvendit-keqinterpretim-i-qellimshem-i-ligjit/100%Always2019-11-04 13:46
https://a2news.com/video/shqiperi-france-biletat-ekonomike-shiten-ne-kohe-rekord/100%Always2019-11-04 13:16
https://a2news.com/video/reshjet-permbytin-rruget-dhe-bllokojne-trafikun-ne-tirane-e-durres/100%Always2019-11-04 13:00
https://a2news.com/video/jave-me-reshje-temperaturat-nuk-ndryshojne/100%Always2019-11-04 12:06
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-kajmaku-i-dyti-qe-bie-pas-30-qershorit/100%Always2019-11-04 11:24
https://a2news.com/video/e-albania-teknologjia-shmang-radhet-dhe-stresin/100%Always2019-11-04 11:20
https://a2news.com/video/gjata-reforma-zgjedhore-sbehet-pa-ne-opozita-e-re-si-emigrantet-qe-martohen-per-letra/100%Always2019-11-04 10:50
https://a2news.com/video/listat-e-hapura-salianji-duhet-nje-sistem-proporcional-kombetar/100%Always2019-11-04 10:00
https://a2news.com/video/atentati-ndaj-prokurorit-veliu-mbledh-vartesit-ngjarja-ende-pa-autor/100%Always2019-11-03 18:34
https://a2news.com/video/atentati-ndaj-prokurorit-ndoja-veliu-takon-grupin-hetimor/100%Always2019-11-03 14:19
https://a2news.com/video/kur-perqafimi-eshte-me-para-nene-e-bije-paguhen-per-te-perkedhelur-te-panjohurit/100%Always2019-11-03 12:45
https://a2news.com/video/pushimet-e-shqiptareve-me-pak-udhetime-jashte-vendit-ne-vitin-2018/100%Always2019-11-03 12:29
https://a2news.com/video/durres-mbijetese-ne-kushte-ekstreme-social-ekonomike-per-romet/100%Always2019-11-03 12:08
https://a2news.com/video/zona-e-elbasanit-ku-mbijetohet-vetem-nga-bujaria-e-natyres/100%Always2019-11-03 11:49
https://a2news.com/video/krimi-dhe-ekstradimet-arben-brace-pengese-mungesa-e-marreveshjeve-dypaleshe/100%Always2019-11-03 11:27
https://a2news.com/video/iku-si-qen-ishte-nje-bastard-trump-fyen-rivalin/100%Always2019-11-03 09:57
https://a2news.com/video/bileta-te-blera-me-detyrim-per-kombetaren-revoltohen-tifozet/100%Always2019-11-03 09:38
https://a2news.com/video/propozimet-e-mediut-komitet-kombetar-per-integrimin-dhe-ndryshim-te-sistemit-zgjedhor/100%Always2019-11-02 16:39
https://a2news.com/video/politika-per-ndojen-dhe-drite-hijet-e-karrieres-se-prokurorit-qe-pesoi-atentat/100%Always2019-11-02 16:05
https://a2news.com/video/per-te-pare-francen-duhet-te-shohesh-edhe-andorren/100%Always2019-11-02 15:30
https://a2news.com/video/speciale-nje-jave-per-nje-fjali-negociatat-nga-shpresat-te-refuzimi/100%Always2019-11-02 13:08
https://a2news.com/video/autobusi-me-me-shume-se-80-pasagjere-shoferi-ne-gjendje-te-dehur/100%Always2019-11-02 12:30
https://a2news.com/video/atentati-ndaj-prokurorit-cfare-kane-thene-te-plagosurit-per-prokuroret/100%Always2019-11-02 10:59
https://a2news.com/video/atentati-ne-durres-detajet-e-fundit-dhe-dinamika-e-ngjarjes/100%Always2019-11-02 10:56
https://a2news.com/video/atentati-ne-durres-shoqerohen-mbi-20-persona/100%Always2019-11-02 10:49
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-01-11-2019/100%Always2019-11-01 21:50
https://a2news.com/video/drejtuesja-e-klgj-brenda-nentorit-perfundon-vetting-u-per-8-kandidatet-per-4-vendet-ne-gjykaten-e-larte/100%Always2019-11-01 21:40
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-fundjaven-3/100%Always2019-11-01 21:12
https://a2news.com/video/fjalori-i-gjuhes-shqipe-libri-qe-eshte-harruar-te-blihet-studiuesit-thirrje-rames/100%Always2019-11-01 20:01
https://a2news.com/video/atentati-ne-durres-prokurori-ndoja-ne-gjendje-te-stabilizuar/100%Always2019-11-01 19:27
https://a2news.com/video/atentati-ne-durres-nje-nga-te-plagosurit-te-spitali-i-traumes-forca-te-shumta-policore/100%Always2019-11-01 19:11
https://a2news.com/video/atentati-ne-durres-detaje-nga-dinamika-e-ngjarjes-ku-u-plagos-arjan-ndoja/100%Always2019-11-02 10:54
https://a2news.com/video/fiskalizimi-gati-drafti-final-per-faturimin-elektronik/100%Always2019-11-01 18:13
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-01-11-2019/100%Always2019-11-01 18:08
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-01-11-2019/100%Always2019-11-01 18:07
https://a2news.com/video/atentat-ne-durres-plumba-prokurorit-arjan-ndoja-dhe-dy-personave-te-tjere/100%Always2019-11-01 18:03
https://a2news.com/video/kush-eshte-arjan-ndoja-prokurori-i-perfshire-ne-atentatin-ne-durres/100%Always2019-11-01 16:54
https://a2news.com/video/rasti-kajmaku-rama-ps-smbron-askend-qe-shkel-ligjin-basha-poshterim-per-ps-dhe-shqiptaret/100%Always2019-11-01 14:09
https://a2news.com/video/iken-edhe-kajmaku-digjet-kryebashkiaku-i-dyte-i-ps/100%Always2019-11-01 14:01
https://a2news.com/video/organizim-i-ri-per-bashkite-rama-me-emerimet-e-drejtoreve-merrem-personalisht/100%Always2019-11-01 14:00
https://a2news.com/video/haradinaj-akuzon-thaci-rama-dhe-vucic-punuan-per-ndarjen-e-kosoves/100%Always2019-11-01 13:50
https://a2news.com/video/raportimi-i-perjavshem-i-gazetares-alba-prifti-nga-cnn-atlanta-7/100%Always2019-11-01 13:44
https://a2news.com/video/caka-opozites-i-takon-te-jete-konstruktive-per-reformen-zgjedhore/100%Always2019-11-01 13:20
https://a2news.com/video/ekonomi-rasti-kajmaku-tregon-qe-institucionet-ne-shqiperi-funksionojne/100%Always2019-11-01 12:46
https://a2news.com/video/java-politike-nga-mandati-i-kajmakut-te-ndikimi-rus-ne-zgjedhje/100%Always2019-11-01 12:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-01-11-2019/100%Always2019-11-01 12:12
https://a2news.com/video/parada-per-halloween-bota-pushtohet-nga-krijesat-e-frikshme/100%Always2019-11-01 11:44
https://a2news.com/video/kongresi-zyrtarizon-rregullat-per-procedurat-e-shkarkimit-te-trump/100%Always2019-11-01 11:30
https://a2news.com/video/kashahu-nderkombetaret-pozita-pothuajse-te-njejta-me-pd-modeli-francez-i-anetaresimit-interesant/100%Always2019-11-01 09:49
https://a2news.com/video/parti-e-re-ne-jeten-politike-rezart-prifti-zbulon-te-ardhmen-e-alternatives/100%Always2019-11-01 09:21
https://a2news.com/video/pagjumesia-kronike-dhe-simptoma-e-ores-0200/100%Always2019-11-01 08:46
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-vdes-lideri-i-isis-it/100%Always2019-11-01 07:47
https://a2news.com/video/termet-ne-korce-shkundet-qyteti-juglindor/100%Always2019-11-01 07:35