XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/nderron-viti-nderron-dhe-moti-luhatje-temperaturash-ne-ditet-e-para-te-2020/100%Always2019-12-31 17:17
https://a2news.com/video/ekonomia-shqiptare-veshtiresite-e-vitit-2019-dhe-sfidat-per-2020/100%Always2019-12-31 17:14
https://a2news.com/video/transporti-ajror-ne-shqiperi-sfidat-ambiciet-dhe-pengesat-e-medha/100%Always2019-12-31 16:59
https://a2news.com/video/spak-ndeshkim-dhe-politike/100%Always2019-12-31 16:52
https://a2news.com/video/pse-largohen-shqiptaret-jashte-vendit/100%Always2019-12-31 16:41
https://a2news.com/video/fotot-me-te-mira-te-vitit-2019/100%Always2019-12-31 16:33
https://a2news.com/video/po-sikur-te-gjithe-ne-te-jetonim-ne-mars/100%Always2019-12-31 16:29
https://a2news.com/video/bota-ne-365-dite-nga-protestat-te-brexit-klima-dhe-trump/100%Always2019-12-31 14:03
https://a2news.com/video/eksodi-i-mjekeve-650-ikje-ne-4-vjet-per-page-dhe-jete-me-te-mire/100%Always2019-12-31 13:59
https://a2news.com/video/qendresa-e-rames-i-mbijetoi-molotovit-e-njollosi-dekriminalizimi/100%Always2019-12-31 13:59
https://a2news.com/video/rizgjimi-i-termetit-te-madh-ne-durres/100%Always2019-12-31 13:55
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-2-vite-ne-pritje-te-ndryshimit-te-kodit/100%Always2019-12-31 13:54
https://a2news.com/video/shengeni-ballkanik-bashkepunim-rajonal-konflikt-mes-shqiptareve/100%Always2019-12-31 13:58
https://a2news.com/video/granate-ne-zyre-plagoset-kryebashkiaku-i-lushnjes-fatos-tushe/100%Always2019-12-31 12:41
https://a2news.com/video/ngjarjet-e-kronikes-qe-tronditen-vendin-tone-gjate-vitit-2019/100%Always2019-12-31 12:14
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-vit-ngjarjet-qe-shenuan-vitin-2019/100%Always2019-12-31 11:58
https://a2news.com/video/5-librat-me-te-rendesishem-te-vitit/100%Always2019-12-31 11:52
https://a2news.com/video/ekonomia-ne-2020-sfide-e-hapur-per-te-thithur-investime/100%Always2019-12-31 11:42
https://a2news.com/video/mbremja-e-nderrimit-te-viteve-gatimet-qe-nuk-duhet-ti-mungojne-tryezes/100%Always2019-12-31 11:33
https://a2news.com/video/sporti-ne-nje-vit-ngjarjet-me-te-rendesishme-sportive-te-2019/100%Always2019-12-31 11:26
https://a2news.com/video/nderrimi-i-viteve-blerjet-e-fundit-per-darken-solemne/100%Always2019-12-31 11:23
https://a2news.com/video/atmosfera-festive-e-fundvitit-ne-elbasan/100%Always2019-12-31 11:14
https://a2news.com/video/buxheti-i-bashkise-tirane-civici-me-i-madhi-ne-histori-mbeshtet-projekte-te-rendesishme/100%Always2019-12-31 10:42
https://a2news.com/video/durresi-mbyll-sot-nje-2019-te-veshtire/100%Always2019-12-31 10:17
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-30-12-2019/100%Always2019-12-30 22:12
https://a2news.com/video/masat-e-policise-tarkaj-drejtuesit-e-makinave-te-mos-konsumojne-alkool/100%Always2019-12-30 22:08
https://a2news.com/video/meta-presidenti-i-akteve-te-paprecedenta/100%Always2019-12-31 13:59
https://a2news.com/video/vijon-moti-i-kthjellet-nuk-ka-reshje-gjate-nderrimit-te-viteve/100%Always2019-12-30 19:54
https://a2news.com/video/fiskalizimi-tabaku-koncesion-korruptiv-do-te-mbylle-bizneset/100%Always2019-12-30 19:44
https://a2news.com/video/rama-nuk-kam-enderruar-kurre-te-behem-i-pasur-fitoj-aq-sa-me-mjafton-per-te-jetuar/100%Always2019-12-30 18:51
https://a2news.com/video/2019-vit-i-veshtire-per-pushtetin-vendor-a2-business/100%Always2019-12-30 18:49
https://a2news.com/video/teatri-kombetar-aleanca-per-mbrojtjen-e-teatrit-proteste-para-bashkise/100%Always2019-12-30 16:15
https://a2news.com/video/teatri-kombetar-kushtetuesja-pranon-per-gjykim-kerkesen-e-metes/100%Always2019-12-30 16:13
https://a2news.com/video/komiteti-i-rindertimit-ne-pranvere-nis-ngritja-e-shtepive-dhe-shkollave-te-demtuara/100%Always2019-12-30 16:06
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-30-12-2019/100%Always2019-12-30 14:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-30-12-2019/100%Always2019-12-30 14:33
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-30-12-2019/100%Always2019-12-30 18:42
https://a2news.com/video/spak-eshte-gati-kreu-i-klp-duhen-te-pakten-6-muaj-per-bkh/100%Always2019-12-30 12:20
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-gjate-nderrimit-te-viteve-dhe-ne-ditet-e-para-te-2020-s/100%Always2019-12-30 11:51
https://a2news.com/video/aksi-rrugor-peqin-elbasan-tregtia-ne-rruge-burim-i-rrezikshem-aksidentesh/100%Always2019-12-30 11:48
https://a2news.com/video/rama-jep-afatet-per-rindertimin-numeron-dhe-donacionet/100%Always2019-12-30 16:03
https://a2news.com/video/taksat-e-bashkise-familjet-e-kryeqytetit-do-te-paguajne-me-shume/100%Always2019-12-30 11:43
https://a2news.com/video/nje-pjese-e-politikaneve-duhet-te-largohen-gjakftohte-qe-duan-vetem-pushtet/100%Always2019-12-30 10:19
https://a2news.com/video/keshilla-per-shendetin-rreziku-i-mbingrenies-gjate-vitit-te-ri/100%Always2019-12-30 10:12
https://a2news.com/video/gjoni-levizja-e-re-gati-per-te-garuar-ne-zgjedhjet-e-vitit-2021/100%Always2019-12-30 10:17
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-vit-veprimet-ekstreme-te-opozites-dhe-konflikti-rama-meta/100%Always2019-12-30 10:18
https://a2news.com/video/ballkani-perendimor-dhe-be-tensionet-e-brendshme-dhe-bllokimi-i-integrimit/100%Always2019-12-29 17:58
https://a2news.com/video/atmosfera-e-festave-shfaqje-dhe-dhurata-per-femijet-e-prekur-nga-termeti/100%Always2019-12-29 16:16
https://a2news.com/video/nje-bisede-letrare-per-bukowski-n-autorin-qe-ju-tregon-rrugen-e-lirise/100%Always2019-12-29 15:19
https://a2news.com/video/deshmi-diktatori-i-vrare-per-krishtlindje/100%Always2019-12-29 14:47
https://a2news.com/video/ligji-i-fiskalizimit-biznesi-i-vogel-del-kunder-qeverise/100%Always2019-12-29 14:34
https://a2news.com/video/prag-amnistie-sa-vete-do-te-festojne-ne-qelite-e-burgut/100%Always2019-12-29 12:21
https://a2news.com/video/drama-e-familjes-lika-pa-shtepi-e-pa-perkrahje-te-harruar-ne-lavdar/100%Always2019-12-29 11:53
https://a2news.com/video/rama-me-grate-e-burgosura-lehtesi-per-ato-qe-si-lirojme-dot/100%Always2019-12-28 14:11
https://a2news.com/video/5-pyetjet-e-opozites-per-komisionin-e-venecias/100%Always2019-12-28 14:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-27-12-2019/100%Always2019-12-27 20:30
https://a2news.com/video/dorezimi-i-mandatit-per-qeverine-takimet-e-thacit-deshtojne-kurti-jam-jashte-kosoves/100%Always2019-12-27 19:51
https://a2news.com/video/gjykata-jep-vendimin-berisha-detyrohet-te-demshperbleje-ramen/100%Always2019-12-27 19:48
https://a2news.com/video/ditet-e-fundit-te-vitit-me-temperatura-te-uleta-deri-ne-6-grade-celsius/100%Always2019-12-27 19:45
https://a2news.com/video/pasojat-e-termetit-durres-gjykata-liron-ish-drejtorin-e-kavalishences/100%Always2019-12-27 17:12
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-27-12-2019/100%Always2019-12-27 16:50
https://a2news.com/video/mosperputhja-kerkese-oferte-ne-tregun-e-punes/100%Always2019-12-27 16:49
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-27-12-2019/100%Always2019-12-27 16:49
https://a2news.com/video/kallezimi-i-opozites-per-arta-markun-prokuroria-vendos-pushimin/100%Always2019-12-27 15:29
https://a2news.com/video/konstelacioni-satelitor-astronomet-ngrene-alarmin-mund-te-mos-shohim-yjet/100%Always2019-12-27 15:18
https://a2news.com/video/te-prekurit-nga-termeti-per-bonusin-e-qerase-nuk-kerkohet-kontrata/100%Always2019-12-27 14:36
https://a2news.com/video/sherbimet-online-rama-nga-1-janari-revolucion-zhduk-radhet-per-aplikime/100%Always2019-12-27 14:34
https://a2news.com/video/anulohen-operacionet-ne-shkoder-urdhri-nga-drejtoria-e-spitalit/100%Always2019-12-27 14:06
https://a2news.com/video/patozi-pd-ben-sikur-kerkon-zgjedhje-te-parakohshme-por-nuk-i-do-ato/100%Always2019-12-27 13:31
https://a2news.com/video/pastrimi-i-drejtesise-bilanci-i-21-muajve-vetting/100%Always2019-12-27 13:25
https://a2news.com/video/denoncimi-i-te-verberve-nuk-jepet-pagesa-e-invaliditetit-u-perjashtuam-nga-shperblimi/100%Always2019-12-27 13:02
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-27-12-2019/100%Always2019-12-27 12:46
https://a2news.com/video/leter-dashurie-britanise-timmermans-je-gjithmone-e-mirepritur-te-rikthehesh-ne-be/100%Always2019-12-27 11:51
https://a2news.com/video/pas-3-muajsh-ne-cader-familjes-kurti-do-ti-ndertohet-banesa/100%Always2019-12-27 09:48
https://a2news.com/video/kosova-dhe-debati-per-minishengenin-ballkanik/100%Always2019-12-27 09:40
https://a2news.com/video/keshilli-bashkiak-cfare-parashikoi-buxheti-2020-per-tiranen/100%Always2019-12-27 09:05
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-vit-bilanci-i-opozites-per-2019-n/100%Always2019-12-27 08:29
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-papa-mbron-emigrantet/100%Always2019-12-27 08:19
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-26-12-2019/100%Always2019-12-26 21:30
https://a2news.com/video/rikthehen-vranesirat-temperaturat-ulen-serish/100%Always2019-12-26 21:22
https://a2news.com/video/spak-me-10-prokurore-klp-komandime-te-perkohshme-per-prencin-dhe-maran/100%Always2019-12-26 20:02
https://a2news.com/video/emrat-e-rinj-te-spak-ut-pse-u-perzgjodhen-dritan-prenci-dhe-vladimir-mara/100%Always2019-12-26 20:01
https://a2news.com/video/votimi-surprize-ne-kuvendin-e-kosoves-pezull-marreveshja-me-ldk/100%Always2019-12-26 19:57
https://a2news.com/video/projektet-kryesore-te-bashkise-se-tiranes-per-vitin-2020/100%Always2019-12-26 19:54
https://a2news.com/video/konstituimi-i-kuvendit-kurti-kandidatura-e-konjufces-nuk-ishte-befasi/100%Always2019-12-26 19:26
https://a2news.com/video/konstituohet-kuvendi-i-kosoves-konjufca-zgjidhet-kryeparlamentar-ldk-e-mbeshtet/100%Always2019-12-26 19:24
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-26-12-2019/100%Always2019-12-26 15:26
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-26-12-2019/100%Always2019-12-26 15:20
https://a2news.com/video/mbeshtetja-per-bujqesine-dhe-problemet-qe-hasin-fermeret/100%Always2019-12-26 15:18
https://a2news.com/video/viti-i-ri-lleshaj-qytetareve-policia-ne-kembe-na-informoni-per-cdo-shkelje/100%Always2019-12-26 14:55
https://a2news.com/video/te-pastrehet-nga-termeti-ne-oborrin-e-kishes-se-lacit/100%Always2019-12-26 14:54
https://a2news.com/video/fluks-emigrantesh-ne-portin-e-vlores/100%Always2019-12-26 14:53
https://a2news.com/video/presidenti-dhe-disa-ministri-mosmarreveshjet-mes-vv-dhe-ldk/100%Always2019-12-26 14:03
https://a2news.com/video/specialistet-1-muaj-pas-termetit-nuk-eshte-cliruar-e-gjithe-energjia-por-nuk-ka-rrezik/100%Always2019-12-26 13:45
https://a2news.com/video/dosja-e-ked-prokuroria-e-tiranes-shpall-moskompetencen-e-con-ne-spak/100%Always2019-12-26 13:43
https://a2news.com/video/buxheti-i-tiranes-2020-veliaj-me-i-madhi-ne-1-shekull-nis-me-ndertimin-e-unazes-se-re/100%Always2019-12-26 13:31
https://a2news.com/video/vetevendosja-dhe-ldk-kane-detyrimin-historik-qe-te-arrijne-me-cdo-kusht-marreveshjen-e-bashkeqeverisjes/100%Always2019-12-26 13:20
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-26-12-2019/100%Always2019-12-26 12:34
https://a2news.com/video/mblidhet-pa-marreveshje-per-qeverisje-parlamenti-i-kosoves/100%Always2019-12-26 12:08
https://a2news.com/video/legjenda-roger-federer-promovon-tenisin-ne-shqiperi-program-per-1200-femije/100%Always2019-12-26 12:03
https://a2news.com/video/manze-apeli-per-ndihme-i-familjes-qe-jeton-ne-cader/100%Always2019-12-26 11:11
https://a2news.com/video/termeti-alizoti-nuk-ekziston-ekspertiza-por-vec-shfaqja/100%Always2019-12-26 08:51
https://a2news.com/video/france-punetoret-e-transportit-kunder-macron/100%Always2019-12-26 08:42
https://a2news.com/video/mbremja-letrare-per-bukovskin-dhe-polemikat-per-festivalin/100%Always2019-12-26 08:38
https://a2news.com/video/festat-e-fundvitit-per-cfare-shpenzojme-me-shume/100%Always2019-12-25 21:49
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-25-12-2019/100%Always2019-12-25 21:49
https://a2news.com/video/vijon-moti-i-kthjellet-dhe-i-ftohte/100%Always2019-12-25 19:33
https://a2news.com/video/krishtlindjet-pas-termetit-politika-apelon-per-solidaritet-dhe-bashkim/100%Always2019-12-25 19:08
https://a2news.com/video/interesi-kombetar-paresor-haradinaj-me-ramen-perplasem-per-serbine/100%Always2019-12-25 18:33
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-25-12-2019/100%Always2019-12-25 17:32
https://a2news.com/video/opozita-e-zevendesuesve-funksionale-apo-fasade-parlamentare/100%Always2020-01-02 06:38
https://a2news.com/video/shqiptaret-te-pasigurt-tkurrin-konsumin/100%Always2019-12-25 17:28
https://a2news.com/video/projektligji-per-policine-mbi-55-vjec-perfiton-50-te-pages-neto/100%Always2019-12-25 15:27
https://a2news.com/video/eshte-krishtlindje-por-jo-te-gjithe-festojne/100%Always2019-12-25 14:54
https://a2news.com/video/kupa-nene-tereza-shqiperia-dhe-kosova-projekt-qe-fshin-kufijte-sportive/100%Always2019-12-25 14:08
https://a2news.com/video/hetimet-post-termetit-hazizaj-pergjegjesit-jo-ne-qeli-por-te-marrin-koston-financiare/100%Always2019-12-25 14:03
https://a2news.com/video/telefon-ne-qeli-8-muaj-burg-atentatorit-te-capjes/100%Always2019-12-25 13:53
https://a2news.com/video/mbahen-meshat-e-shenjta-ne-kishat-katolike-e-ortodokse-ne-rrethe/100%Always2019-12-25 13:12
https://a2news.com/video/papa-mbron-emigrantet-ben-thirrje-per-paqe/100%Always2019-12-25 12:47
https://a2news.com/video/krishtlindja-ne-kosove-mesazhe-paqeje-ne-katedralen-e-prishtines/100%Always2019-12-25 12:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-25-12-2019/100%Always2019-12-25 11:56
https://a2news.com/video/kreu-i-kishes-katolike-mos-mekatoni-mbi-tragjedine/100%Always2019-12-25 11:09
https://a2news.com/video/krishtlindje-historia-dhe-mesazhi-qe-na-vjen-nga-kjo-feste/100%Always2019-12-25 10:56
https://a2news.com/video/mos-e-quani-flirtim-ka-nje-fjale-shqip-per-te-5-fjale-nga-profesor-tupja/100%Always2019-12-25 10:24
https://a2news.com/video/festat-e-fundvitit-28-dhjetori-ngjit-artistet-e-tkob-ne-skene/100%Always2019-12-25 09:58
https://a2news.com/video/drejtesia-e-re-dosjet-qe-do-te-hetohen-nga-prokuroret-e-spak/100%Always2019-12-25 09:59
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-24-12-2019/100%Always2019-12-24 21:21
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-ulje-e-lehte-temperaturash-diten-e-neserme/100%Always2019-12-24 20:08
https://a2news.com/video/e-paprecedente-i-akuzuari-per-trafik-droge-padit-prokurorin-e-spak/100%Always2019-12-24 18:39
https://a2news.com/video/mini-shengeni-ballkanik-ashak-rama-ka-fyer-kosoven-konotacion-i-frikshem/100%Always2019-12-24 18:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-24-12-2019/100%Always2019-12-24 16:39
https://a2news.com/video/koncerti-i-fundvitit-tkob-perzgjedh-muzika-vjeneze-jehon-serish-per-festa/100%Always2019-12-24 16:35
https://a2news.com/video/a-eshte-ndjere-rritja-ekonomike-ne-xhepat-e-qytetareve/100%Always2019-12-24 15:52
https://a2news.com/video/debati-per-dosjet-e-komunizmit-pushohet-padia-e-agron-tufes-ndaj-spartak-brahos/100%Always2019-12-24 15:39
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-24-12-2019/100%Always2019-12-24 15:21
https://a2news.com/video/kercenimi-i-korese-se-veriut-inteligjenca-amerikane-kerkon-per-sinjale/100%Always2019-12-24 15:21
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-24-12-2019/100%Always2019-12-24 15:07
https://a2news.com/video/rama-te-gatshem-te-ulemi-me-pd-ne-por-jemi-te-denuar-te-udheheqim/100%Always2019-12-24 15:06
https://a2news.com/video/festat-e-fundvitit-fluks-ne-pikat-kryesore-kufitare-ne-vend/100%Always2019-12-24 14:54
https://a2news.com/video/masat-per-festat-e-fundvitit-policia-kalon-ne-sherbim-te-perforcuar/100%Always2019-12-24 14:47
https://a2news.com/video/gjonaj-lirohen-28-gra-per-te-tjera-ulje-denimi-1-3/100%Always2019-12-24 14:39
https://a2news.com/video/qeveria-3000-leke-shperblim-per-pensionistet-per-vitin-e-ri/100%Always2019-12-24 14:35
https://a2news.com/video/apeli-i-inspektoratit-prinder-mos-blini-lodra-pa-markimin-ce/100%Always2019-12-24 14:07
https://a2news.com/video/dioqeza-shkoder-pult-imzot-massafra-katastrofa-te-sherbeje-per-te-bere-me-mire/100%Always2019-12-24 14:01
https://a2news.com/video/shengeni-ballkanik-ngjela-albin-kurti-mund-ta-rrezoje-ramen-me-nje-rezolute-ne-parlament/100%Always2019-12-24 13:50
https://a2news.com/video/hapja-e-pd-parashikimet-e-gazetareve-per-sfiden-e-lulzim-bashes/100%Always2019-12-24 13:01
https://a2news.com/video/sterilizimi-ne-spak-mjeku-kosto-e-nje-seti-2-4-euro-i-paguajme-koncesionarit-190-euro/100%Always2019-12-24 12:04
https://a2news.com/video/prag-krishtlindjesh-santa-nis-udhetimin-rreth-botes/100%Always2019-12-24 09:17
https://a2news.com/video/situata-ne-familjet-e-prekura-pas-termetit/100%Always2019-12-24 09:00
https://a2news.com/video/festat-e-fundvitit-kuptimi-i-vertete-i-krishtlindjes/100%Always2019-12-24 08:54
https://a2news.com/video/ndalohet-importi-per-makinat-e-perdorura-nga-1-janari-vetem-euro-4/100%Always2019-12-24 08:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-23-12-2019/100%Always2019-12-23 21:45
https://a2news.com/video/shengeni-ballkanik-levizja-e-lire-dhe-terheqja-e-investimeve-te-huaja/100%Always2019-12-23 20:31
https://a2news.com/video/koncesioni-i-sterilizimit-te-dhenat-e-kontrates-dhe-pagesat/100%Always2019-12-23 20:08
https://a2news.com/video/qeveria-do-ta-kaloje-vitin-e-ri-prane-banoreve-te-prekur-nga-termeti/100%Always2019-12-23 20:01
https://a2news.com/video/largohet-shiu-temperaturat-bie-deri-ne-3-grade-celsius/100%Always2019-12-23 19:53
https://a2news.com/video/shkeljet-e-sterilizimit-100-milione-euro-per-10-vjet-tejkalohet-shifra/100%Always2019-12-23 18:53
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-23-12-2019/100%Always2019-12-23 16:39
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-23-12-2019/100%Always2019-12-23 16:38
https://a2news.com/video/fatura-per-depozitat-e-ujit-20-mije-leke-per-cdo-familje-pallatet-e-vjetra-pa-zgjidhje/100%Always2019-12-23 16:01
https://a2news.com/video/shperthimi-ne-vlore-prokuroria-sulmi-ndaj-kulicit-per-shkak-te-detyres/100%Always2019-12-23 16:00
https://a2news.com/video/shengeni-ballkanik-lehtesi-ne-levizjen-e-mallrave-dhe-njerezve-2/100%Always2019-12-23 15:57
https://a2news.com/video/kallezimi-i-pare-ne-spak-kerkohet-hetim-per-koncesionin-e-sterilizimit/100%Always2019-12-23 15:43
https://a2news.com/video/zv-ministri-xhafaj-te-gjithe-perfitojne-nga-mini-shengeni-refuzimi-i-kosoves-eshte-vendim-politik/100%Always2019-12-23 15:34
https://a2news.com/video/festat-problematike-ne-france-vazhdon-kaosi-ne-qarkullim-njerezit-te-bllokuar/100%Always2019-12-23 15:05
https://a2news.com/video/shengeni-ballkanik-lehtesi-ne-levizjen-e-mallrave-dhe-njerezve/100%Always2019-12-23 14:57
https://a2news.com/video/letra-prekese-e-7-vjecares-per-babagjyshin-virale-ne-angli/100%Always2019-12-23 14:48
https://a2news.com/video/mustafa-marreveshje-e-balancuar-jemi-ne-pozita-te-barabarta/100%Always2019-12-23 14:46
https://a2news.com/video/fundviti-ne-elbasan-cmimet-nuk-ndryshojne-por-fuqia-blerese-bie/100%Always2019-12-23 14:37
https://a2news.com/video/tre-artiste-rrefejne-ngjyrat-dhe-dritehijet-e-jetes-ne-24-vepra/100%Always2019-12-23 13:46
https://a2news.com/video/minishengeni-ballkanik-panariti-godet-kosoven-dhe-dialogun-prishtine-beograd/100%Always2019-12-23 13:21
https://a2news.com/video/bilanci-i-qeverise-rama-mbledh-ministrat-ne-golem-raportojne-per-6-mujorin/100%Always2019-12-23 12:46
https://a2news.com/video/vjosa-del-nga-shtrati-situata-drejt-permiresimit/100%Always2019-12-23 12:43
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-23-12-2019/100%Always2019-12-23 12:59
https://a2news.com/video/isis-po-ringrihet-ne-irak-zyrtare-te-inteligjences-jane-shtuar-sulmet/100%Always2019-12-23 11:16
https://a2news.com/video/speciale-historia-e-camerise-ne-foto/100%Always2019-12-23 10:46
https://a2news.com/video/shehu-te-sulmosh-lideret-e-kosoves-ne-krah-te-vucicit-kalon-cdo-cak/100%Always2019-12-23 09:58
https://a2news.com/video/krasniqi-rama-dhe-haradinaj-po-gabojne-jane-duke-demtuar-faktorin-shqiptar/100%Always2019-12-23 09:02
https://a2news.com/video/ndotja-e-ajrit-problem-ne-elbasan-bashkia-te-pafuqishem-per-te-nderhyre/100%Always2019-12-23 08:51
https://a2news.com/video/shqiperia-pas-termetit-ndihme-ligjore-per-qytetaret-ne-nevoje/100%Always2019-12-23 08:18
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-haklaj-nuk-ka-koordinim-shqiperi-kosove/100%Always2019-12-23 08:18
https://a2news.com/video/shengeni-ballkanik-premtimet-per-pikat-kryesore-te-marreveshje/100%Always2019-12-22 19:11
https://a2news.com/video/shengeni-ballkanik-meta-dhe-basha-qendrimet-pas-samitit-te-tiranes/100%Always2019-12-22 15:37
https://a2news.com/video/mbyllja-e-shkollave-devoll-nxenesit-udhetojne-me-parate-e-tyre/100%Always2019-12-22 15:36
https://a2news.com/video/bkh-e-arben-krajes-60-oficere-per-sproven-e-makines-se-te-vertetes/100%Always2019-12-22 14:55
https://a2news.com/video/30-janari-afati-i-fundit-per-heqjen-e-depozitave-te-ujit-banoret-duan-zgjidhje/100%Always2019-12-22 12:20
https://a2news.com/video/santa-klaus-po-vjen-komanda-e-mbrojtjes-ajrore-gati-te-ndjeke-udhetimin/100%Always2019-12-21 18:34
https://a2news.com/video/rama-refuzimi-i-kosoves-i-pakuptueshem-dhe-i-demshem-haradinaj-genjeshtar/100%Always2019-12-21 18:17
https://a2news.com/video/haradinaj-nuk-duam-shengen-me-serbine-lider-nese-rames-i-dhimbsen-kosovaret-tu-heqe-taksen-e-kukesit/100%Always2019-12-21 18:12
https://a2news.com/video/tritoli-ne-vlore-meta-e-klp-denojne-sulmin-ndaj-prokurorit-albert-kulici/100%Always2019-12-21 16:09
https://a2news.com/video/shengeni-ballkanik-edhe-sot-proteste-kunder-vizites-se-vucic-ne-tirane/100%Always2019-12-21 16:03
https://a2news.com/video/deshmi-fundi-i-diktatorit-me-4-klase-shkolle/100%Always2019-12-21 15:18
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-fundjaven-vijojne-reshjet/100%Always2019-12-21 12:18
https://a2news.com/video/irani-berthamor-si-deshtoi-marreveshja-historike/100%Always2019-12-21 11:23
https://a2news.com/video/mini-shengeni-ballkanik-vucic-zaev-dhe-gjukanovic-ne-tirane/100%Always2019-12-21 10:43
https://a2news.com/video/tjeter-proteste-kunder-vizites-se-presidentit-serb/100%Always2019-12-21 10:17
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-20-12-2019/100%Always2019-12-21 07:52
https://a2news.com/video/shengeni-ballkanik-rama-vucic-dhe-zaev-takohen-ne-tirane/100%Always2019-12-20 19:38
https://a2news.com/video/konflikti-per-kushtetuesen-kuvendi-presidenca-tjeter-perplasje-ne-venecia/100%Always2019-12-20 19:01
https://a2news.com/video/ujdia-per-brexit-parlamenti-i-ri-britanik-e-aprovon-brukseli-jemi-gati/100%Always2019-12-20 18:57
https://a2news.com/video/vucic-ne-tirane-vetevendosje-e-pret-me-proteste/100%Always2019-12-20 18:45
https://a2news.com/video/nenshkruhet-marreveshja-me-kompanine-italiane-per-kerkimin-e-naftes/100%Always2019-12-20 18:43
https://a2news.com/video/a-eshte-shqiperia-terheqese-per-investitoret-e-huaj/100%Always2019-12-20 16:26
https://a2news.com/video/2000-termete-ne-pak-jave-sizmologet-kerkojne-investime-ne-matje-te-mos-ndodhe-si-ne-26-nentor/100%Always2019-12-20 16:19
https://a2news.com/video/meta-liria-e-medias-eshte-perkeqesuar-riktheu-gazetaret-ne-proteste/100%Always2019-12-20 16:11
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-20-12-2019/100%Always2019-12-20 15:52
https://a2news.com/video/fjala-e-lire-apeli-amerikan-mos-u-ktheni-kurre-ne-diktature/100%Always2019-12-20 15:50
https://a2news.com/video/spak-nis-punen-kraja-fjalepak-koha-per-pune-jo-per-llafe/100%Always2019-12-20 15:48
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-20-12-2019/100%Always2019-12-20 14:43
https://a2news.com/video/bumci-rama-po-dobeson-faktorin-shqiptar-dhe-fuqizon-vucic/100%Always2019-12-20 14:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-20-12-2019/100%Always2019-12-20 14:08
https://a2news.com/video/gjebrea-shumica-e-shteteve-te-be-jane-me-te-ashper-ndaj-shpifjes-ama-nuk-zevendeson-gjykaten/100%Always2019-12-20 14:05
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-presidentit-komisioni-hetimor-tjeter-kerkese-per-komisionin-e-venecias/100%Always2019-12-20 12:48
https://a2news.com/video/bilanci-i-sesionit-kriza-politike-beteja-rama-meta-dhe-drejtesia/100%Always2019-12-20 12:15
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-kongresi-voton-largimin-e-presidentit-trump/100%Always2019-12-20 12:11
https://a2news.com/video/ligji-per-median-meta-dekreti-vetem-pas-nje-leximi-te-detajuar/100%Always2019-12-20 12:06
https://a2news.com/video/samiti-i-ballkanit-ne-tirane-refuzimi-i-kosoves-dhe-protesta-e-vv/100%Always2019-12-20 11:34
https://a2news.com/video/java-politike-denimi-i-salianjit-dhe-ligji-i-ri-per-mediat/100%Always2019-12-20 11:30
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-19-12-2019/100%Always2019-12-19 21:43
https://a2news.com/video/tregu-i-vlores-kushte-mesjetare-dhe-mungese-higjiene/100%Always2019-12-19 19:59
https://a2news.com/video/reshjet-perfshijne-gjithe-territorin-shfaqet-debora-ne-zonat-malore/100%Always2019-12-19 19:57
https://a2news.com/video/aeroporti-i-vlores-balluku-puna-nis-ne-31-maj-2020/100%Always2019-12-19 19:48
https://a2news.com/video/boeri-pas-termetit-rindertim-me-dru-dhe-celik/100%Always2019-12-19 19:08
https://a2news.com/video/ne-pritje-te-bkh-si-do-te-funksionoje-byroja-kombetare-e-hetimit/100%Always2019-12-19 18:54
https://a2news.com/video/gjykimet-e-antikorrupsionit-gjykata-e-krimeve-te-renda-shnderrohet-ne-gjykate-speciale/100%Always2019-12-19 18:43
https://a2news.com/video/themelimi-i-spak-nga-betimi-te-presidenti-te-shpallja-e-drejtuesit-te-spak/100%Always2019-12-19 18:29
https://a2news.com/video/fatura-e-termetit-si-do-te-sigurohen-fondet-2/100%Always2019-12-19 17:13
https://a2news.com/video/ndryshim-sistemi-milo-rama-basha-sduan-kane-marreveshje-te-heshtur/100%Always2019-12-19 16:57
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-19-12-2019/100%Always2019-12-19 16:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-19-12-2019/100%Always2019-12-19 16:13
https://a2news.com/video/trump-do-te-gjykohet-ne-senat-miratohen-akuzat/100%Always2019-12-19 14:20
https://a2news.com/video/nuk-realizohet-plani-ne-buxhet-mungojne-116-mln-euro-te-ardhura/100%Always2019-12-19 13:57
https://a2news.com/video/fatura-e-termetit-denaj-zbardh-3-burimet-e-financimit-te-saj/100%Always2019-12-19 13:55
https://a2news.com/video/bylykbashi-ne-gjendje-te-jashtezakonshme-ska-zgjedhje-rama-po-shfrytezon-fatkeqesine/100%Always2019-12-19 13:52
https://a2news.com/video/hetimi-ndaj-trump-akuzat-jane-zyrtare-votimi-i-pare-ne-janar/100%Always2019-12-19 13:26
https://a2news.com/video/gjyqi-kunder-trump-si-do-te-procedohet-ne-senat/100%Always2019-12-19 13:26
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-19-12-2019/100%Always2019-12-19 13:18
https://a2news.com/video/paketa-anti-shpifje-dhe-leksionet-ne-gazetari-si-mesohet-kodi-i-etikes/100%Always2019-12-19 12:12
https://a2news.com/video/paketa-anti-shpifje-mimoza-kociu-nuk-ndalemi-do-te-vazhdojme-betejen/100%Always2019-12-19 11:20
https://a2news.com/video/filmi-love-nje-komedi-romantike-nga-tirana/100%Always2019-12-19 10:47
https://a2news.com/video/cirku-kombetar-mbush-60-vjec-por-eshte-ne-gjendje-te-mjerueshme/100%Always2019-12-19 12:12
https://a2news.com/video/rudina-hajdari-ne-dita-jone-nga-reforma-zgjedhore-te-denimi-per-salianjin/100%Always2019-12-19 09:59
https://a2news.com/video/sa-eshte-fatura-e-demeve-nga-termeti-flet-ministrja-e-financave/100%Always2019-12-18 22:29
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-18-12-2019/100%Always2019-12-18 21:50
https://a2news.com/video/kthjellime-te-shkurtra-neser-gjate-nates-rikthehen-reshjet/100%Always2019-12-18 21:31
https://a2news.com/video/paketa-antishpifje-injorohen-kritikat-gazetaret-proteste-para-kuvendit/100%Always2019-12-18 20:43
https://a2news.com/video/kreu-i-ri-i-spak-neser-emri-i-fituesit-dhe-betimi-i-anetareve-te-presidenti/100%Always2019-12-18 19:42
https://a2news.com/video/panik-te-kongresi-i-lushnjes-prinderit-duam-siguri-per-shkollen-pas-termetit/100%Always2019-12-18 18:59
https://a2news.com/video/bisedimet-me-vetevendosjen-mustafa-presidenti-pjese-e-ujdise-ose-shkojme-ne-opozite/100%Always2019-12-18 18:59
https://a2news.com/video/dosja-babale-salianji-denohet-me-1-vit-burg-ish-deputeti-gjyqtari-i-beri-nje-sherbim-ps/100%Always2019-12-18 18:56
https://a2news.com/video/rama-kunder-gazetareve-keta-qe-protestojne-jashte-shkelin-te-drejtat-e-njeriut/100%Always2019-12-18 17:01
https://a2news.com/video/cilet-jane-faktoret-qe-po-frenojne-eksportet/100%Always2019-12-18 15:36
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-18-12-2019/100%Always2019-12-18 15:35
https://a2news.com/video/protesta-e-gazetareve-po-cenohet-liria-e-shprehjes/100%Always2019-12-18 15:31
https://a2news.com/video/1-vit-burg-per-salianjin-3-vite-e-5-muaj-per-babalen/100%Always2019-12-18 15:26
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-18-12-2019/100%Always2019-12-18 14:36
https://a2news.com/video/eksportet-ne-krize-instat-u-tkurren-me-41/100%Always2019-12-18 14:33
https://a2news.com/video/3-elemente-per-te-kuptuar-se-paketa-anti-shpifje-eshte-ne-dem-te-shqiperise/100%Always2019-12-18 14:22
https://a2news.com/video/demet-e-termetit-ne-floq-ka-ende-banesa-te-pariparuara-dhe-te-lena-pergjysme/100%Always2019-12-18 13:22
https://a2news.com/video/skepticizem-per-marreveshje-kurti-te-shohim-nese-ldk-do-te-betonizoje-qendrimet/100%Always2019-12-18 13:21
https://a2news.com/video/aranita-brahaj-paketa-anti-shpifje-synon-kontrollin-e-permbajtjes/100%Always2019-12-18 11:42
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-18-12-2019/100%Always2019-12-18 11:24
https://a2news.com/video/vital-hedh-ne-koshin-e-harreses-disa-fjale-5-fjale-nga-edmond-tupja/100%Always2019-12-18 11:20
https://a2news.com/video/paketa-anti-shpifje-ne-kuvend-proteste-e-gazetareve/100%Always2019-12-18 10:01
https://a2news.com/video/shqiperia-pas-termetit-shano-besimi-i-njerezve-te-qeveria-eshte-tronditur-thelle/100%Always2019-12-18 10:01
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-pd-nuk-mbeshtesim-kqz-me-tre-nivele/100%Always2019-12-18 10:00
https://a2news.com/video/drejtesia-e-re-tre-kandidatet-ne-gare-per-kreun-e-spak-ut/100%Always2019-12-18 09:47
https://a2news.com/video/20-dite-hetime-ekspertet-ndertimet-ne-tirane-pa-projekt-zbatimi/100%Always2019-12-17 19:31
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-opozita-paralajmeron-marreveshje-te-fshehte-pd-ps/100%Always2019-12-17 19:21
https://a2news.com/video/kalari-kam-mbeshtetjen-e-klubit-por-partizani-ka-nevoje-per-trajner-me-eksperience/100%Always2019-12-17 16:44
https://a2news.com/video/johnson-kerkese-ministrave-punojme-24-ore-ne-dite-nuk-keni-pare-gje-akoma/100%Always2019-12-17 16:29
https://a2news.com/video/si-po-menaxhohet-situata-pas-termetit/100%Always2019-12-17 16:23
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-17-12-2019/100%Always2019-12-17 16:18
https://a2news.com/video/rezultatet-e-pisa-specialistet-arsimi-po-degradon-duhen-reforma-te-thella/100%Always2019-12-17 15:58
https://a2news.com/video/rindertimi-pas-termetit-miratohen-aktet-normative-per-menaxhimin-e-situates/100%Always2019-12-17 15:38
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-17-12-2019/100%Always2019-12-17 14:44
https://a2news.com/video/alma-lama-shumicen-e-marreveshjeve-te-mini-shengenit-kosova-dhe-serbia-i-kane/100%Always2019-12-17 14:36
https://a2news.com/video/zgjatja-e-gjendjes-se-emergjences-gjermeni-situata-vazhdon-te-jete-komplekse/100%Always2019-12-17 13:52
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-17-12-2019/100%Always2019-12-17 11:19
https://a2news.com/video/debati-mbi-korporaten-e-investimeve-shfrytezimi-i-tokes-nga-qeveria/100%Always2019-12-17 10:31
https://a2news.com/video/dy-ligjet-per-median-ati-shpifje-apo-anti-fjales-se-lire/100%Always2019-12-17 10:31
https://a2news.com/video/paketa-anti-shpifje-kellici-rama-erdhi-si-pro-perendimor-dhe-po-perfundon-si-satrap-lindor/100%Always2019-12-17 10:17
https://a2news.com/video/soreca-15-mln-euro-nga-be-vetem-hapi-i-pare-konferenca-e-donatoreve-ne-fund-te-janarit/100%Always2019-12-17 10:26
https://a2news.com/video/mot-pergjithesisht-i-kthjellet-ne-te-gjithe-vendin-nuk-ndryshojne-temperaturat/100%Always2019-12-16 20:00
https://a2news.com/video/qeveria-kerkon-zgjatjen-e-gjendjes-se-emergjences-deri-ne-mars/100%Always2019-12-16 19:28
https://a2news.com/video/konsultimi-i-brendshem-i-ldk-mustafa-posti-i-presidentit-ceshtje-parimore-per-ne/100%Always2019-12-16 19:10
https://a2news.com/video/antishpifja-ne-kuvend-me-kundershtimet-e-gazetareve/100%Always2019-12-16 18:33
https://a2news.com/video/shqiperia-rrezohet-ne-pisa-nxenesit-me-zor-kalojne-me-dobet-ne-lexim/100%Always2019-12-16 16:16
https://a2news.com/video/pse-eshte-i-nevojshem-fiskalizimi-dhe-a-do-te-paguaje-me-shume-biznesi/100%Always2019-12-16 15:28
https://a2news.com/video/obama-ne-mbrojtje-te-grave-ne-politike-do-e-ndryshonin-boten-ne-dy-vjet/100%Always2019-12-16 15:13
https://a2news.com/video/basha-qeveria-po-lufton-median-pd-do-anuloje-ligjin/100%Always2019-12-16 15:05
https://a2news.com/video/udhezimi-i-kryeprokurorit-shkrijne-krimet-e-renda-24-dosje-ne-duart-e-spak/100%Always2019-12-16 14:56
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-16-12-2019/100%Always2019-12-16 14:48
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-16-12-2019/100%Always2019-12-16 14:48
https://a2news.com/video/shba-kerkese-penianit-te-rikthehemi-ne-tryezen-e-negociatave/100%Always2019-12-16 14:45
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-16-12-2019/100%Always2019-12-16 14:11
https://a2news.com/video/mohimi-i-masakres-se-recakut-kosova-i-kerkon-rames-anulimin-e-samitit-mini-shengen/100%Always2019-12-16 13:56
https://a2news.com/video/saimir-vishaj-per-here-te-pare-kemi-nje-kryeprokuror-apolitik/100%Always2019-12-16 13:30
https://a2news.com/video/komisioni-i-ekonomise-e-shkarkon-nga-bsh-malaj-gjeja-me-e-lehte-ta-coj-ne-strasburg/100%Always2019-12-16 13:27
https://a2news.com/video/paketa-anti-shpifje-diskutimet-e-fundit-ne-komisione-para-dergimit-ne-seance/100%Always2019-12-16 12:33
https://a2news.com/video/monitorimi-ne-universitete-qiraxhi-220-mije-euro-brenda-vitit-jane-shpenzuar-per-sherbime-makinash/100%Always2019-12-16 12:13
https://a2news.com/video/java-e-re-politike-nga-paketa-anti-shpifje-te-reagimi-i-nderkombetareve/100%Always2019-12-16 12:09
https://a2news.com/video/paketa-anti-shpifje-vije-e-kuqe-basha-nese-kalon-do-ta-zhbejme-sapo-te-jemi-ne-qeveri/100%Always2019-12-16 10:12
https://a2news.com/video/menaxhimi-pas-termetit-dhurata-cupi-ky-shtet-eshte-me-kolona-kartoni/100%Always2019-12-16 12:08
https://a2news.com/video/salianji-qelizat-telefonike-vertetojne-se-agron-xhafaj-babalja-dhe-jetmir-olldashi-jane-takuar/100%Always2019-12-16 08:55
https://a2news.com/video/9-vjet-pa-viza-dy-qeverite-shqiptare-dhe-pretendimet-e-macron/100%Always2019-12-16 08:34
https://a2news.com/video/tragjedia-shtyu-8-dhjetorin-berisha-dhe-basha-sulm-rames-edhe-per-anti-shpifjen/100%Always2019-12-15 21:08
https://a2news.com/video/maratona-e-bamiresise-ne-athine-qytetaret-vrapojne-te-veshur-si-babagjysher/100%Always2019-12-15 20:31
https://a2news.com/video/bisedimet-per-klimen-samiti-i-madridit-perfundon-me-marreveshje/100%Always2019-12-15 18:08
https://a2news.com/video/avokat-falas-avokatet-penaliste-ne-sherbim-te-viktimave-te-termetit/100%Always2019-12-15 17:51
https://a2news.com/video/fermeret-gjelat-e-importit-po-na-demtojne/100%Always2019-12-15 14:54
https://a2news.com/video/rruga-qe-nuk-perfundon-kurre/100%Always2019-12-15 14:40
https://a2news.com/video/termeti-i-26-nentorit-world-vision-me-e-prekur-bashkia-e-kurbinit/100%Always2019-12-15 12:29
https://a2news.com/video/posti-i-presidentit-molle-sherri-mes-ldk-se-dhe-vetevendosjes/100%Always2019-12-15 10:37
https://a2news.com/video/te-zhdukur-ne-komunizem/100%Always2019-12-15 10:05
https://a2news.com/video/jean-todt-pasionin-per-makinat-e-keni-duhet-vetem-te-beni-rruget-me-te-sigurta/100%Always2019-12-14 22:27
https://a2news.com/video/isis-nje-histori-terrori-ngritja-dhe-renia-e-kalifatit-te-tmerrit/100%Always2019-12-14 22:08
https://a2news.com/video/eno-peci-nderohet-me-cmimin-austriak-per-shkence-dhe-art/100%Always2019-12-14 19:46
https://a2news.com/video/akuza-per-zyrtaret-basha-nuk-firmosin-akt-konstatimet/100%Always2019-12-14 19:37
https://a2news.com/video/ecuria-e-sipermarrjes-ekonomia-shqiptare-ngadalesohet-edhe-gjate-veres/100%Always2019-12-14 18:02
https://a2news.com/video/deklaratat-pas-derbit-per-demin-tirana-e-meritoi-fitoren/100%Always2019-12-14 12:54
https://a2news.com/video/festa-bardheblu-pas-triumfit-ne-derbi/100%Always2019-12-14 12:50
https://a2news.com/video/vritet-me-arme-nje-i-ri-ne-peqin-plagoset-nje-tjeter/100%Always2019-12-14 12:47
https://a2news.com/video/termeti-i-26-nentorit-cuci-po-perdorim-teknologjine-ne-vleresimin-e-demeve/100%Always2019-12-14 12:45
https://a2news.com/video/deshmi-hungaria-nga-komunizmi-ne-demokraci/100%Always2019-12-14 12:03
https://a2news.com/video/babagjyshet-dhurojne-spektakel-mes-peshkaqeneve/100%Always2019-12-14 11:32
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-13-12-2019-2/100%Always2019-12-14 10:01
https://a2news.com/video/arben-ahmetaj-emerohet-minister-shteti-per-rindertimin-e-dekreton-edhe-meta/100%Always2019-12-13 19:03
https://a2news.com/video/politika-pas-termetit-rama-premtime-basha-kerkon-pergjegjesite/100%Always2019-12-13 19:02
https://a2news.com/video/inspektori-i-larte-i-drejtesise-ked-dhe-kuvendi-ne-gatishmeri-per-zgjedhje-brenda-vitit/100%Always2019-12-13 19:01
https://a2news.com/video/1-vit-nga-protesta-studentet-asgje-nuk-ndryshoi-parate-per-dieta-e-karburant/100%Always2019-12-13 17:16
https://a2news.com/video/pa-koment-tifozet-e-partizanit-dhe-tiranes-marshojne-drejt-stadiumit-para-derbit/100%Always2019-12-13 17:10
https://a2news.com/video/rindertimi-pas-termetit-13-miliarde-leke-nga-buxheti-i-vitit-2020/100%Always2019-12-13 15:55
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-13-12-2019/100%Always2019-12-13 15:51
https://a2news.com/video/shemben-me-shperthim-te-kontrolluar-godinat-te-bujqesori/100%Always2019-12-13 15:10
https://a2news.com/video/aksion-per-shembjen-e-konvikteve-te-bujqesori/100%Always2019-12-13 15:02
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-13-12-2019/100%Always2019-12-13 15:01
https://a2news.com/video/amnistia-per-te-burgosurit-parlamenti-e-voton-pas-festave-te-fundvitit/100%Always2019-12-13 14:58
https://a2news.com/video/marreveshja-me-ldk-kurti-shpresoj-para-konstituimit-nderkohe-regjistrohet-si-deputet/100%Always2019-12-13 14:08
https://a2news.com/video/si-maten-lekundjet-e-termetit-ne-stacionin-e-linzes-sizmologu-shpjegon-skemen/100%Always2019-12-13 13:03
https://a2news.com/video/termeti-i-26-nentorit-leksionet-qe-na-vijne-nga-tragjedia/100%Always2019-12-13 13:03
https://a2news.com/video/vlore-asgjesohen-2-ton-mish-pule-me-salmonele/100%Always2019-12-13 12:53
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-13-12-2019/100%Always2019-12-13 11:35
https://a2news.com/video/kryesimi-i-osbe-nga-shqiperia-bashkurti-kemi-mangesi-serioze-ne-lidershipin-diplomatik/100%Always2019-12-13 09:48
https://a2news.com/video/britani-triumfi-i-johnson-kemi-mandat-te-fuqishem-per-brexit/100%Always2019-12-13 09:29
https://a2news.com/video/shqiptaret-shpenzojne-31-te-te-ardhurave-per-ushqimet-baze/100%Always2019-12-13 08:49
https://a2news.com/video/letersi-dhe-politike-handke-merr-nobelin-shmang-milloshevicin/100%Always2019-12-13 08:36
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-zgjedhjet-ne-britani-triumfojne-konservatoret/100%Always2019-12-13 07:52
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-12-12-2019-2/100%Always2019-12-12 21:23
https://a2news.com/video/marreveshja-per-qeverisje-ldk-kerkon-garanci-nga-vetevendosje-per-presidentin/100%Always2019-12-12 19:57
https://a2news.com/video/egbo-sfidon-lerden-ne-derbi-vetem-per-fitore/100%Always2019-12-12 19:56
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-termeti-shtyn-draftin-e-opozites-ne-janar/100%Always2019-12-12 19:55
https://a2news.com/video/fiskalizimi-shtyhet-me-1-shtator-nis-nga-biznesi-i-madh-per-te-vegjlit-pa-kosto/100%Always2019-12-12 19:53
https://a2news.com/video/shi-ne-zonat-perendimore-bore-ne-lartesine-mbi-900-metra/100%Always2019-12-12 19:52
https://a2news.com/video/paketa-antishpifje-pedagoget-e-gazetarise-kthim-ne-komunizem/100%Always2019-12-12 19:51
https://a2news.com/video/spitali-i-lacit-pas-termetit-godina-jashte-funksioni-urgjenca-ne-nje-kishe/100%Always2019-12-12 19:50
https://a2news.com/video/spak-u-shkrin-krimet-e-renda-arta-marku-caktohet-ne-prokurorine-e-apelit/100%Always2019-12-12 19:49
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-12-12-2019/100%Always2019-12-12 15:44
https://a2news.com/video/pezullohen-lejet-e-ndertimit-ne-3-qarqe/100%Always2019-12-12 15:26
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-12-12-2019/100%Always2019-12-12 15:18
https://a2news.com/video/a-do-te-kete-ndikim-ne-ekonomi-pezullimi-i-lejeve-te-ndertimit/100%Always2019-12-12 15:13
https://a2news.com/video/amnistia-per-te-burgosurit-ministrja-e-drejtesise-gati-3-kategorite-qe-perfitojne/100%Always2019-12-12 14:51
https://a2news.com/video/durres-fillon-riparimi-i-godinave-te-sigurta/100%Always2019-12-12 14:43
https://a2news.com/video/e-shkuara-e-pakryer/100%Always2019-12-12 13:39
https://a2news.com/video/media-apo-qeveri-problematike/100%Always2019-12-12 13:34
https://a2news.com/video/pasojat-e-termetit-problemet-qe-po-kalojne-te-prekurit-nga-tragjedia/100%Always2019-12-12 13:27
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-12-12-2019/100%Always2019-12-12 13:09
https://a2news.com/video/pas-termetit-shijaku-si-nje-skene-krimi-banoret-ankohen-per-banesat/100%Always2019-12-12 13:07
https://a2news.com/video/spak-betohet-me-19-dhjetor-te-presidenti/100%Always2019-12-12 12:57
https://a2news.com/video/zgjedhjet-ne-britani-qytetaret-zgjedhin-parlamentin-e-ri-dhe-fatin-e-brexit/100%Always2019-12-12 11:04
https://a2news.com/video/sikur-je-tape-o-burre-i-dheut-sherr-ne-komisionin-e-edukimit-mes-leles-dhe-deputeteve/100%Always2019-12-12 10:20
https://a2news.com/video/u-premtua-se-do-te-perfundonte-brenda-mandatit-cfare-po-ndodh-me-reformen-zgjedhore/100%Always2019-12-12 09:48
https://a2news.com/video/paketa-antishpifje-gazetaret-kerkojne-rrezimin/100%Always2019-12-12 08:31
https://a2news.com/video/shqiperia-pas-termetit-ekspertet-shumica-e-shkollave-me-deme-strukturore/100%Always2019-12-12 08:21
https://a2news.com/video/e-shkuara-e-pakryer-qe-na-ndjek/100%Always2019-12-12 08:02
https://a2news.com/video/jemi-ne-situate-katastrofe-pas-termetit-ka-kaos-dhe-jo-seriozitet/100%Always2019-12-12 07:02
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-11-12-2019/100%Always2019-12-11 21:48
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-diten-e-enjte-4/100%Always2019-12-11 20:11
https://a2news.com/video/nxehet-derbi-partizani-e-tirana-sherr-per-tribunat-e-tifozeve/100%Always2019-12-11 20:06
https://a2news.com/video/dvorani-ceshtjet-ligjore-nuk-shtrohen-me-filma-seriale-nese-ndiqem-penalisht-nuk-e-ushtroj-funksionin-ne-ked/100%Always2019-12-11 20:04
https://a2news.com/video/paketa-anti-shpifje-gazetaret-qeveria-po-kontrollon-median/100%Always2019-12-11 19:06
https://a2news.com/video/mblidhen-strukturat-e-pd-post-termeti-nje-nga-deshtimet-me-te-medha-te-rames-ne-menaxhim/100%Always2019-12-11 19:03
https://a2news.com/video/futbollistet-e-skenderbeut-bojkotuan-stervitjen-reagon-takaj/100%Always2019-12-11 18:21
https://a2news.com/video/ndryshimet-ne-ligjet-e-reformes-manja-jo-per-emra-konkrete-dhe-tendence-ndaj-presidentit/100%Always2019-12-11 15:58
https://a2news.com/video/prinderit-vijojne-qendresen-tek-emin-duraku-kerkojne-sigurine-e-shkolles/100%Always2019-12-11 15:38
https://a2news.com/video/rindertimi-pas-termetit-ahmetaj-propozon-lehtesi-te-reja/100%Always2019-12-11 15:29
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-11-12-2019/100%Always2019-12-11 15:22
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-11-12-2019/100%Always2019-12-11 15:22
https://a2news.com/video/fatura-e-termetit-si-do-te-sigurohen-fondet/100%Always2019-12-11 14:57
https://a2news.com/video/pa-koment-11-12-2019-kadri-veselit-pritet-nga-mbeshtetesit-pas-kthimit-nga-gjykata-speciale/100%Always2019-12-11 14:25
https://a2news.com/video/britania-voton-qytetaret-mes-brexit-dhe-europes/100%Always2019-12-11 13:36
https://a2news.com/video/akuzat-zyrtare-per-shkarkim-trump-reagon-ndaj-demokrateve-cmenduri-politike/100%Always2019-12-11 14:06
https://a2news.com/video/analiza-e-dites-rikthim-ne-konfliktin-presidence-mazhorance/100%Always2019-12-11 13:34
https://a2news.com/video/cuci-deri-tani-20-miliarde-leke-ne-dispozicion-te-rindertimit/100%Always2019-12-11 13:25
https://a2news.com/video/zhbllokimi-ligjor-i-ps-halimi-nuk-me-duket-zgjidhje-racionale/100%Always2019-12-11 13:14
https://a2news.com/video/mesimi-ne-durres-prinderit-me-turne-dhe-i-lodhshem-per-femijet/100%Always2019-12-11 12:38
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-11-12-2019/100%Always2019-12-11 12:32
https://a2news.com/video/kreu-i-ked-merret-ne-pyetje-nga-prokuroria-e-tiranes/100%Always2019-12-11 10:01
https://a2news.com/video/avokati-i-salianjit-prokuroria-dhe-gjykata-ne-sherbim-te-edi-rames/100%Always2019-12-11 09:33
https://a2news.com/video/betim-pa-president-deputeti-socialist-ka-karakter-ceremonial/100%Always2019-12-11 09:13
https://a2news.com/video/mos-ia-lini-femijen-babysitter-it-por-dados-5-fjale-nga-profesor-tupja/100%Always2019-12-11 08:49
https://a2news.com/video/16-ditet-e-aktivizmit-kunder-dhunes-me-baze-gjinore/100%Always2019-12-11 08:35
https://a2news.com/video/dosja-babale-kasapi-pd-hap-fals-me-albert-veliun/100%Always2019-12-11 08:07
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-10-12-2019/100%Always2019-12-10 21:37
https://a2news.com/video/padia-per-dvoranin-prokuroria-merr-ne-pyetje-presidentin-meta/100%Always2019-12-10 21:16
https://a2news.com/video/detajet-nga-seanca-ku-u-dha-pretenca-per-dosjen-babale/100%Always2019-12-10 21:09
https://a2news.com/video/ulen-temperaturat-minimalja-4-grade-celsius/100%Always2019-12-10 20:43
https://a2news.com/video/zyrtare-derbi-i-kryeqytetit-do-te-luhet-ne-stadiumin-kombetar/100%Always2019-12-10 20:38
https://a2news.com/video/propozimet-e-mazhorances-per-mekanizmin-zhbllokues-ne-gjykaten-kushtetuese-reagon-presidenti-meta/100%Always2019-12-10 20:34
https://a2news.com/video/gjykata-kushtetuese-ps-gati-zhbllokimin-ligjor-pas-10-ditesh-betim-me-shkrim/100%Always2019-12-10 20:30
https://a2news.com/video/dosja-babale-prokuroria-kerkon-3-vite-sherbim-prove-per-salianjin/100%Always2019-12-10 20:28
https://a2news.com/video/paketa-anti-shpifje-gazetaret-kerkojne-rrezimin-rrezik-per-censure/100%Always2019-12-10 20:24
https://a2news.com/video/qendrat-shendetesore-rama-ndertesa-antisizmike-pritet-kontrata-me-turqit/100%Always2019-12-10 17:20
https://a2news.com/video/meta-poston-spotin-e-pare-ne-mbrojtje-te-kushtetutes-dhe-integritetit-te-gjykates-kushtetuese/100%Always2019-12-10 17:19
https://a2news.com/video/fiskalizimi-perplasje-ne-kuvend-per-kostot-e-sistemit-te-ri/100%Always2019-12-10 16:27
https://a2news.com/video/a-jane-gati-per-fiskalizimin-biznesi-dhe-administrata/100%Always2019-12-10 16:17
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-10-12-2019/100%Always2019-12-10 21:45
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-10-12-2019/100%Always2019-12-10 21:45
https://a2news.com/video/takim-rama-basha-zogaj-vleresoj-me-shume-solidaritetin-si-kundershtare/100%Always2019-12-10 14:14
https://a2news.com/video/pd-durres-prej-dy-javesh-asnje-inspektim-per-banesat-e-demtuara/100%Always2019-12-10 13:58
https://a2news.com/video/derbi-pa-stadium-fshf-partizani-lufte-per-koston-e-impiantit/100%Always2019-12-10 13:23
https://a2news.com/video/demet-nga-termeti-inxhinieret-unifikojne-formularin-kerkojne-kodin-e-nderhyrjes/100%Always2019-12-10 13:21
https://a2news.com/video/dosja-babale-agron-xhafaj-eshte-ne-burg-sot-pretenca-per-salianjin/100%Always2019-12-10 12:44
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-10-12-2019/100%Always2019-12-10 12:40
https://a2news.com/video/rusi-ukraine-takim-pozitiv-ne-paris-arrihet-nje-armepushim-i-ri/100%Always2019-12-10 12:27
https://a2news.com/video/akuzat-per-dvoranin-presidenti-thirret-ne-prokurorine-e-tiranes/100%Always2019-12-10 11:30
https://a2news.com/video/vetting-u-anton-martinaj-seance-degjimore-ne-kpk/100%Always2019-12-10 10:46
https://a2news.com/video/denohet-nena-ne-tirane-postoi-ne-web-foto-intime-te-vajzes-minorene/100%Always2019-12-10 10:34
https://a2news.com/video/aplikimet-per-karta-identiteti-ne-elbasan-radhe-edhe-per-shkaqe-ekonomike/100%Always2019-12-10 10:12
https://a2news.com/video/skendaj-publiku-ka-pritshmeri-te-larte-per-spak-un/100%Always2019-12-10 09:03
https://a2news.com/video/dhuna-ne-familje-nje-fenomen-qe-vijon/100%Always2019-12-10 08:32
https://a2news.com/video/40-e-rinise-duan-te-largohen-pergjithmone/100%Always2019-12-10 08:16
https://a2news.com/video/post-termeti-rishikimi-i-buxhetit-2020-per-shkak-te-26-nentorit/100%Always2019-12-10 08:03
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-09-12-2019/100%Always2019-12-09 21:14
https://a2news.com/video/pd-pas-termetit-pakete-masash-ne-mbeshtetje-te-biznesit/100%Always2019-12-09 19:38
https://a2news.com/video/zv-ministri-i-infrastruktures-nuk-ka-perfunduar-ende-procesi-i-vleresimit-2/100%Always2019-12-09 19:37
https://a2news.com/video/ndertesat-per-shembje-inxhinieret-izraelite-90-mund-te-riparohen/100%Always2019-12-09 19:35
https://a2news.com/video/mesimi-ne-shkollat-e-tiranes-nis-me-probleme/100%Always2019-12-09 19:32
https://a2news.com/video/propozimet-e-pd-ekspertet-populiste-por-te-realizueshme/100%Always2019-12-09 19:15
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-diten-e-marte-5/100%Always2019-12-11 20:10
https://a2news.com/video/fatura-post-termet-rama-20-mld-leke-kujdes-me-inventarin-e-banesave/100%Always2019-12-09 18:43
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-09-12-2019/100%Always2019-12-09 17:54
https://a2news.com/video/a-jane-te-zbatueshme-propozimet-e-pd-per-bizneset-e-prekura-nga-termeti/100%Always2019-12-09 16:37
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-09-12-2019/100%Always2019-12-09 16:34
https://a2news.com/video/reja-punoj-edhe-pa-pagese-te-shqiperia-deshiroj-te-jem-ketu-edhe-10-vjet/100%Always2019-12-09 15:56
https://a2news.com/video/studentet-rinisin-ne-10-dhjetor-ut-nuk-kemi-jete-te-humbura-5-milione-leke-ndihme/100%Always2019-12-09 15:25
https://a2news.com/video/nje-fundjave-ne-qytetin-e-gurte/100%Always2019-12-09 13:48
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-09-12-2019/100%Always2019-12-09 13:45
https://a2news.com/video/shqiperia-reja-nje-histori-qe-vazhdon/100%Always2019-12-09 12:55
https://a2news.com/video/zv-ministri-i-infrastruktures-nuk-ka-perfunduar-ende-procesi-i-vleresimit/100%Always2019-12-09 12:46
https://a2news.com/video/turqia-kerkon-terheqjen-e-cmimit-nobel-per-peter-handke/100%Always2019-12-09 11:53
https://a2news.com/video/shkretetire-mes-gjelberimit-mungesa-e-investimeve-zbras-lavdarin/100%Always2019-12-09 11:51
https://a2news.com/video/neser-eshte-nje-dite-e-re-artistet-behen-bashke-ne-nje-koncert-per-te-prekurit-e-termetit/100%Always2019-12-09 11:10
https://a2news.com/video/banoret-ne-cadra-mes-baltes-basha-kerkon-zhvendosjen-nga-kampi-ne-manze/100%Always2019-12-09 10:54
https://a2news.com/video/ne-8-shkolla-ne-tirane-mesimi-nuk-ka-nisur/100%Always2019-12-09 10:15
https://a2news.com/video/shano-tryeza-e-rames-gjetje-mediatike/100%Always2019-12-09 09:04
https://a2news.com/video/shqiperia-pas-termetit-histori-mbeshtetjeje-njerezore/100%Always2019-12-09 08:55
https://a2news.com/video/testi-pisa-2018-a-duhet-ti-besojme-arsimit-sot/100%Always2019-12-09 08:33
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-termeti-momente-solidariteti-apo-shfaqje-mediatike/100%Always2019-12-09 07:52
https://a2news.com/video/video-kunder-trump-biden-bota-po-qesh-me-te-duhen-lidere-serioze/100%Always2019-12-08 16:48
https://a2news.com/video/demet-nga-termeti-frasheri-procesi-i-vleresimit-po-has-abuzime/100%Always2019-12-08 15:21
https://a2news.com/video/pallati-u-klasifikua-me-deme-te-lehta-banoret-eshte-rrenuar/100%Always2019-12-08 14:56
https://a2news.com/video/kryeministri-rama-falenderon-turqine-nuk-braktisi-nje-mike-ne-nevoje/100%Always2019-12-08 14:55
https://a2news.com/video/akt-konstatimet-vleresimi-i-objekteve-disa-here-vetem-verbal/100%Always2019-12-08 09:44
https://a2news.com/video/deshmi-revolucioni-i-kadifenjte-tranzicioni-i-pushtetit-ne-cekosllovakine-komuniste-2/100%Always2019-12-07 22:13
https://a2news.com/video/sipermarrja-ne-veshtiresi-basha-ne-durres-propozon-5-masa-lehtesuese/100%Always2019-12-07 18:51
https://a2news.com/video/termeti-i-26-nentorit-prokurori-i-pergjithshem-paralajmeron-arrestime/100%Always2019-12-07 18:30
https://a2news.com/video/tortura-brexit-historia-e-trazuar-e-londres-me-bashkimin-europian/100%Always2019-12-14 22:09
https://a2news.com/video/franca-ne-kaos-vijon-greva-kunder-reformes-ne-pensione/100%Always2019-12-07 13:41
https://a2news.com/video/rama-ne-vore-e-tirane-nuk-ju-kemi-harruar/100%Always2019-12-07 13:31
https://a2news.com/video/durresi-piketakimi-i-inxhiniereve-te-ndertimit/100%Always2019-12-07 11:40
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-06-12-2019/100%Always2019-12-06 22:01
https://a2news.com/video/reshje-deri-ne-mengjes-por-fundjava-do-te-kete-mot-te-kthjellet/100%Always2019-12-06 19:40
https://a2news.com/video/malaj-flet-per-a2-konflikti-me-ramen-dhe-menaxhimi-post-termet/100%Always2019-12-06 19:23
https://a2news.com/video/ndergjegjesimi-nga-a2-ndihmohet-familja-e-2-vjecares-xhensila/100%Always2019-12-06 18:39
https://a2news.com/video/basha-me-banoret-ne-durres-qytetaret-lini-menjane-ndasite-politike/100%Always2019-12-06 18:25
https://a2news.com/video/banesat-e-siguruara-fatura-e-demshperblimit-arrin-ne-12-milione-dollare/100%Always2019-12-06 17:21
https://a2news.com/video/perkujtimi-i-holokaustit-kancelarja-merkel-per-here-te-pare-ne-aushvic/100%Always2019-12-06 16:48
https://a2news.com/video/biden-humb-kontrollin-zemerohet-me-qytetarin-je-nje-genjeshtar/100%Always2019-12-06 16:46
https://a2news.com/video/situata-pas-termetit-vasili-qeveria-te-hartoje-urgjent-nje-plan-sanitar/100%Always2019-12-06 16:33
https://a2news.com/video/raportimi-i-perjavshem-i-gazetares-alba-prifti-nga-cnn-atlanta-11/100%Always2019-12-06 16:18
https://a2news.com/video/malaj-per-a2-shkarkimi-nga-banka-e-shqiperise-hakmarrje-e-rames/100%Always2019-12-06 16:11
https://a2news.com/video/1-vit-a2-faleminderit-qe-besoni-dhe-qe-jeni-pjese-e-rrugetimit-te-televizionit-tone/100%Always2019-12-06 15:38
https://a2news.com/video/kryeprokurori-i-ri-olsian-cela-merr-celesat-e-zyres-per-7-vjet-2/100%Always2019-12-06 15:30
https://a2news.com/video/gazetarja-e-cnn-bianca-nobilo-uron-a2-per-1-vjetorin-e-nisjes-se-transmetimit/100%Always2019-12-06 15:27
https://a2news.com/video/basha-takon-banoret-e-nje-pallati-me-285-familje-verifikimet-te-behen-sa-me-shpejt/100%Always2019-12-06 15:25
https://a2news.com/video/tirana-zyrtare-merr-kryesimin-e-osbe-rama-drejtimi-moment-historik-dhe-inspirim/100%Always2019-12-06 15:23
https://a2news.com/video/buxheti-dhe-rindertimi-plani-per-vitin-2020-dhe-cfare-shkon-per-demet-e-tragjedise/100%Always2019-12-07 15:58
https://a2news.com/video/gazetari-i-cnn-cyril-vanier-uron-a2-per-1-vjetorin-e-nisjes-se-transmetimit/100%Always2019-12-06 15:10
https://a2news.com/video/gazetarja-e-cnn-kristie-lu-stout-uron-a2-per-1-vjetorin-e-nisjes-se-transmetimit/100%Always2019-12-06 15:10
https://a2news.com/video/si-do-te-sigurohen-fondet-per-rindertimin-a2-business-06-12-2019/100%Always2019-12-06 15:09
https://a2news.com/video/gazetarja-e-cnn-nima-elbagir-uron-a2-per-1-vjetorin-e-nisjes-se-transmetimit/100%Always2019-12-06 15:09
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-06-12-2019/100%Always2019-12-06 15:05
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-06-12-2019/100%Always2019-12-06 15:05
https://a2news.com/video/kartat-e-identitetit-vlore-radhe-te-gjata-te-qytetareve-per-aplikim/100%Always2019-12-06 13:46
https://a2news.com/video/ndergjegjesimi-nga-a2-ndihmohet-familja-e-xhensiles-2-vjecare/100%Always2019-12-06 13:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-06-12-2019/100%Always2019-12-06 12:20
https://a2news.com/video/ikona-e-cnn-wolf-blitzer-uron-a2-per-1-vjetorin-e-nisjes-se-transmetimit/100%Always2019-12-06 11:32
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-nga-komisioni-europian-te-samiti-i-nato-s/100%Always2019-12-06 11:00
https://a2news.com/video/1-vit-a2-pune-durim-perkushtim/100%Always2019-12-06 10:59
https://a2news.com/video/fatkeqesite-natyrore-mediu-te-krijohet-nje-strukture-rajonale-emergjence/100%Always2019-12-06 10:00
https://a2news.com/video/kryeprokurori-i-ri-olsian-cela-merr-celesat-e-zyres-per-7-vjet/100%Always2019-12-06 10:36
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-05-12-2019/100%Always2019-12-06 09:19
https://a2news.com/video/nga-vota-ne-kuvend-per-kryeprokurorin-te-reagimet-per-te/100%Always2019-12-05 19:52
https://a2news.com/video/e-premtja-rikthen-reshjet-ne-vend-rriten-temperaturat/100%Always2019-12-05 19:48
https://a2news.com/video/kryeprokurori-i-ri-kuvendi-voton-pro-olsian-celes/100%Always2019-12-05 19:45
https://a2news.com/video/hetimet-per-termetin-prokurorite-marrin-lejet-e-ndertimit-pas-viteve-1990-dhe-2000/100%Always2019-12-05 19:43
https://a2news.com/video/basha-ne-fshatrat-e-krujes-kerkon-vleresimin-e-menjehershem-te-demeve/100%Always2019-12-05 19:32
https://a2news.com/video/shorti-kap-arta-markun-dhe-ardian-dvoranin-emrat-e-rinj-te-ked-per-2020/100%Always2019-12-05 19:27
https://a2news.com/video/10-dite-pas-termetit-nis-normalizimi-i-jetes-ne-durres/100%Always2019-12-05 19:22
https://a2news.com/video/fondet-per-rindertimin-kuvendi-kalon-ne-parim-buxhetin-2020/100%Always2019-12-05 18:52
https://a2news.com/video/fatura-e-termetit-nderhyrjet-ne-buxhetin-2020/100%Always2019-12-05 16:30
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-trump-demokratet-do-te-ngreme-akuza-ndaj-presidentit/100%Always2019-12-05 16:11
https://a2news.com/video/u-tall-me-trump-kanadezet-trudeau-te-tregohej-me-diskret/100%Always2019-12-05 16:08
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-05-12-2019/100%Always2019-12-05 14:57
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-05-12-2019/100%Always2019-12-05 14:42
https://a2news.com/video/hidhet-shorti-per-keshillin-e-emerimeve-ne-drejtesi/100%Always2019-12-05 13:28
https://a2news.com/video/ahmetaj-200-milione-dollare-nga-donatoret-per-termetin/100%Always2019-12-05 13:22
https://a2news.com/video/protesta-e-banoreve-durres-prej-10-ditesh-asnje-vleresim-per-pallatin/100%Always2019-12-05 13:06
https://a2news.com/video/fondet-per-rindertimin-tabaku-do-preket-buxheti/100%Always2019-12-05 17:24
https://a2news.com/video/pasoja-nga-termeti-edhe-ne-vlore-pallatet-mbeshteten-te-njeri-tjetri/100%Always2019-12-05 12:46
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-05-12-2019/100%Always2019-12-05 12:20
https://a2news.com/video/ndihma-zvicerane-pas-termetit-strehim-banoreve-rurale-dhe-ekspertize-inxhinierike/100%Always2019-12-05 12:12
https://a2news.com/video/lekundjet-e-termetit-pronari-i-hotelit-demi-i-pacmueshem-shteti-te-ndihmoje/100%Always2019-12-05 11:19
https://a2news.com/video/pallatet-e-thumanes-alija-material-te-dobet-cilesia-e-pare-ishte-per-bunkeret/100%Always2019-12-05 18:58
https://a2news.com/video/gonzales-qeveria-ka-nderhyre-ne-menyre-efektive/100%Always2019-12-05 09:43
https://a2news.com/video/shqiperia-pas-termetit-verzivolli-po-kujdesemi-qe-femijet-ti-rikthehen-normalitetit/100%Always2019-12-05 09:38
https://a2news.com/video/faktoje-al-perball-politikanet-me-te-verteten/100%Always2019-12-05 15:27
https://a2news.com/video/krasniqi-shteti-u-shfaq-i-dobet-diten-kur-shqiptaret-kishin-nevoje-per-te/100%Always2019-12-05 09:16
https://a2news.com/video/rikthehen-vranesirat-dhe-reshjet-por-rriten-temperaturat/100%Always2019-12-04 22:44
https://a2news.com/video/si-do-te-sigurohen-fondet-per-faturen-e-demeve/100%Always2019-12-04 22:37
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-04-12-2019/100%Always2019-12-04 21:26
https://a2news.com/video/ishmi-pas-termetit-banoret-fshati-jashte-hartes-se-inspektoreve/100%Always2019-12-04 19:49
https://a2news.com/video/a-mund-te-ishin-shmangur-pasojat-e-termetit-inxhinieri-nese-jane-konstatuar-demtime-strukturore-njerezit-nuk-duheshin-lejuar-te-banonin-ne-ato-objekte/100%Always2019-12-04 19:15
https://a2news.com/video/2-vjecarja-fle-prej-8-netesh-ne-karroce-gjyshi-kerkon-nje-cader/100%Always2019-12-04 17:00
https://a2news.com/video/fatkeqesite-natyrore-shqiperia-ne-vend-te-137-per-numer-viktimash-nga-1999/100%Always2019-12-04 16:17
https://a2news.com/video/na-e-quajten-te-banueshme-godinen-cifti-i-moshuar-shpetoi-sepse-nuk-mori-parasysh-keshillen-e-eksperteve/100%Always2019-12-04 16:13
https://a2news.com/video/ndikimi-i-termetit-ne-ekonomine-e-vendit/100%Always2019-12-04 15:55
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-04-12-2019/100%Always2019-12-04 15:38
https://a2news.com/video/post-termeti-tafaj-qeveria-te-shtoje-fondet-per-kerkimin-shkencor/100%Always2019-12-04 15:35
https://a2news.com/video/shemben-dy-godina-te-tjera-me-shperthim-te-komanduar/100%Always2019-12-04 15:32
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-04-12-2019/100%Always2019-12-04 15:25
https://a2news.com/video/kompleksi-11-katesh-ne-durres-banoret-pa-strehe-fleme-ne-makina/100%Always2019-12-04 15:24
https://a2news.com/video/ministria-e-arsimit-shtyn-daten-e-rifillimit-te-mesimit-ne-disa-zona/100%Always2019-12-04 14:26
https://a2news.com/video/termeti-i-21-shtatorit-durres-mbi-2-mije-objekte-te-demtuara/100%Always2019-12-04 14:25
https://a2news.com/video/durres-pallati-5-katesh-mes-mijera-godinave-te-harruara/100%Always2019-12-04 14:24
https://a2news.com/video/nga-linku-te-mausi-5-fjale-nga-profesor-tupja/100%Always2019-12-04 14:01
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-04-12-2019/100%Always2019-12-04 13:14
https://a2news.com/video/demet-e-termetit-belsh-9-familje-qe-nga-21-shtatori-nen-cadra/100%Always2019-12-04 14:34
https://a2news.com/video/zgjedhja-e-prokurorit-te-pergjithshem-basha-tregon-prioritetet-e-verteta-te-maxhorances/100%Always2019-12-04 13:04
https://a2news.com/video/raporti-i-demokrateve-prova-derrmuese-kunder-trump/100%Always2019-12-04 13:03
https://a2news.com/video/demet-e-termetit-banoret-e-manzes-ne-lageshtire-e-balte/100%Always2019-12-04 12:57
https://a2news.com/video/ish-kreu-i-institutit-te-ndertimit-ekspertet-ne-terren-nuk-jane-te-specializuar/100%Always2019-12-04 13:18
https://a2news.com/video/shqiptaret-e-amerikes-mbledhin-fonde-per-te-prekurit-nga-termeti/100%Always2019-12-04 10:18
https://a2news.com/video/shqiperia-pas-termetit-kuraje-dhe-perqendrim-per-shpetimin-e-jeteve/100%Always2019-12-04 10:07
https://a2news.com/video/hetimet-e-prokurorive-per-termetin-gati-drafti-i-avokateve/100%Always2019-12-04 09:57
https://a2news.com/video/vijon-moti-i-kthjellet-edhe-ne-fundjave/100%Always2019-12-04 09:45
https://a2news.com/video/dita-boterore-e-personave-me-aftesi-ndryshe-aktivitete-ne-shkoder/100%Always2019-12-04 09:41
https://a2news.com/video/avokati-falas-drafti-per-viktimat-e-termetit-pale-ne-procesin-hetimor/100%Always2019-12-04 10:24
https://a2news.com/video/perplasja-trump-macron-lideret-ballafaqohen-ne-londer/100%Always2019-12-03 21:39
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-03-12-2019/100%Always2019-12-03 21:38
https://a2news.com/video/mot-i-kthjellet-por-ka-renie-te-temperaturave/100%Always2019-12-03 21:32
https://a2news.com/video/drejt-spitaleve-900-persona-3-u-derguan-ne-itali/100%Always2019-12-03 20:01
https://a2news.com/video/te-pastrehe-ne-manez-banoret-ende-ne-cader-dhe-ne-kushte-te-veshtira/100%Always2019-12-03 19:39
https://a2news.com/video/termeti-i-26-nentorit-inxhinierja-hysaj-tregon-ku-gabuam/100%Always2019-12-03 19:23
https://a2news.com/video/basha-ne-ishem-kreu-i-pd-qytetaret-ne-harrese-nga-shteti/100%Always2019-12-03 18:59
https://a2news.com/video/bilanci-i-termetit-mijera-godina-te-shembura-mbi-3200-te-evakuuar/100%Always2019-12-03 18:59
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-03-12-2019/100%Always2019-12-03 16:21
https://a2news.com/video/kreu-i-bashkise-durres-lagjja-e-re-nje-projekt-shume-i-madh-prokuroria-ka-marre-dosjet/100%Always2019-12-03 16:15
https://a2news.com/video/post-termet-ne-bubq-rreth-300-banesa-te-evakuuara-1340-banore-pa-shtepi/100%Always2019-12-03 15:57
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-03-12-2019/100%Always2019-12-03 15:52
https://a2news.com/video/femijet-shqiptare-ne-siri-familjaret-per-afp-jane-te-pafajshem-te-kthehen/100%Always2019-12-03 15:43
https://a2news.com/video/kur-do-te-paguhen-demet-nga-kompanite-e-sigurimit/100%Always2019-12-03 15:42
https://a2news.com/video/demet-ne-banesa-amf-shlyerja-pas-verifikimit-ne-terren/100%Always2019-12-03 15:32
https://a2news.com/video/sizmologet-per-termetin-e-keqja-kaloi-mesohuni-me-pasgoditjet-per-disa-muaj/100%Always2019-12-03 15:05
https://a2news.com/video/plani-i-rindertimit-rama-do-ndertojme-lagje-te-reja-ne-tirane-durres-e-kurbin/100%Always2019-12-03 14:57
https://a2news.com/video/gjoni-nje-familje-nje-strehe-une-e-zgjodha-familjen-time/100%Always2019-12-03 14:12
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-03-12-2019/100%Always2019-12-03 14:09
https://a2news.com/video/pa-koment-shembet-pallati-ne-durres/100%Always2019-12-03 13:45
https://a2news.com/video/atmosfere-festash-ne-kosove-ndricohet-prishtina/100%Always2019-12-03 13:19
https://a2news.com/video/shqiperia-pas-termetit-shabani-nuk-ishte-faji-i-njerezve-po-ri-abuzuesve/100%Always2019-12-03 12:12
https://a2news.com/video/1-mije-familje-pa-shtepi-si-do-te-strehohen-banoret-pas-termetit/100%Always2019-12-03 12:08
https://a2news.com/video/cipa-edhe-ne-gjendje-te-jashtezakonshme-qeveria-ka-pergjegjesi-per-respektimin-e-demokracise/100%Always2019-12-03 12:01
https://a2news.com/video/reshje-debore-ne-veri-te-vendit/100%Always2019-12-03 11:59
https://a2news.com/video/testohet-ne-rumani-sistemi-qe-parashikon-termetet-u-ndertua-nga-izraelitet/100%Always2019-12-03 10:46
https://a2news.com/video/ndertesat-e-demtuara-inxhinierja-demet-nga-shkeljet-jo-nga-termeti/100%Always2019-12-03 09:40
https://a2news.com/video/pasojat-e-termetit-cfare-la-pas-goditja-e-26-nentorit/100%Always2019-12-03 09:11
https://a2news.com/video/shqiperia-pas-termetit-kosmo-mundesi-historike-per-diasporen-per-nje-bashkepunim-afatgjate/100%Always2019-12-03 09:40
https://a2news.com/video/nenkryetarja-e-bashkise-nga-kostot-e-termetit-buxheti-2020-i-tiranes-mund-te-pesoje-ndryshime/100%Always2019-12-02 22:07
https://a2news.com/video/reshjet-do-te-shtrihen-ne-gjithe-vendin-ne-veri-mundesi-debore/100%Always2019-12-02 21:18
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-02-12-2019/100%Always2019-12-02 20:57
https://a2news.com/video/pasojat-e-termetit-inxhinieri-kerkon-falje-live-ne-studion-e-a2/100%Always2019-12-02 20:46
https://a2news.com/video/shqiptaret-nga-maqedonia-e-veriut-marrin-ne-mbrojtje-kalane-e-krujes/100%Always2019-12-02 20:15
https://a2news.com/video/cara-kthehet-ne-thumane-rrefimi-i-zjarrfikesit-qe-kerkonte-familjaret-ne-rrenoja/100%Always2019-12-02 20:21
https://a2news.com/video/pasojat-e-termetit-vijon-prishja-e-godinave-gjate-vijes-bregdetare/100%Always2019-12-02 19:28
https://a2news.com/video/rama-ndertuesit-te-riparojne-ndryshe-i-coj-ne-prokurori-dako-refuzon-te-pergjigjet/100%Always2019-12-02 19:09
https://a2news.com/video/termeti-i-26-nentorit-prokuroria-tiranes-dhe-ajo-e-durresit-nisin-hetimet/100%Always2019-12-02 18:53
https://a2news.com/video/ekipet-shqiptare-jo-te-pajisur-mire-rama-shpetuan-38-persona/100%Always2019-12-02 17:09
https://a2news.com/video/pasojat-e-termetit-ne-kombinat-evakuohen-mbi-100-familje-45-te-tjera-presin-inspektoret/100%Always2019-12-02 16:38
https://a2news.com/video/nderhyrjet-ne-katet-e-para-te-ndertesave-zevendesministri-do-te-konsiderohen-ceshtje-penale/100%Always2019-12-02 15:44
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-02-12-2019/100%Always2019-12-02 15:39
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-02-12-2019/100%Always2019-12-02 15:35
https://a2news.com/video/fondi-per-rindertimin-denaj-opsion-shtyrja-e-investimeve-publike/100%Always2019-12-02 15:26
https://a2news.com/video/ekspertet-vendas-e-te-huaj-struktura-e-11-kateshit-nuk-eshte-prekur-nuk-do-te-shembet/100%Always2019-12-02 15:18
https://a2news.com/video/si-do-te-mbulohet-fatura-e-demeve-nga-termeti-a2-business-02-12-2019/100%Always2019-12-02 15:05
https://a2news.com/video/veliaj-do-te-shemben-shkolla-e-pallate-te-demtuar-rende/100%Always2019-12-02 15:00
https://a2news.com/video/pasojat-e-termetit-qeveria-raporton-bilancin-e-demeve-deri-te-henen/100%Always2019-12-02 14:27
https://a2news.com/video/haradinaj-shqiptareve-te-larguar-nga-termeti-nuk-cojme-asnje-ne-gjermani-jane-mashtrime/100%Always2019-12-02 13:44
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-02-12-2019/100%Always2019-12-02 13:43
https://a2news.com/video/familje-nen-cadra-ne-belsh-banesat-u-demtuan-qe-ne-vitin-2015/100%Always2019-12-02 13:10
https://a2news.com/video/situata-me-termetin-aktivitete-per-femijet-ne-pogradec/100%Always2019-12-02 13:08
https://a2news.com/video/falja-per-ndertuesit-rama-paguani-riparimet-qe-te-mos-shkoni-ne-burg/100%Always2019-12-02 12:55
https://a2news.com/video/situata-nga-termetit-soreca-be-do-te-ndihmoje-shqiperine/100%Always2019-12-02 12:54
https://a2news.com/video/ish-anetari-keshilli-i-rregullimit-te-territorit-i-ka-vene-kapak-abuzimeve-ne-ndertime/100%Always2019-12-02 12:33
https://a2news.com/video/shqiperia-pas-termetit-sizmologu-energjia-me-e-madhe-u-clirua/100%Always2019-12-02 09:54
https://a2news.com/video/te-perjetosh-26-nentorin-nen-petkun-e-gazetarit/100%Always2019-12-02 09:43
https://a2news.com/video/termet-dhe-politike-momente-solidariteti-apo-shfaqje-mediatike/100%Always2019-12-02 09:42
https://a2news.com/video/durres-frika-nga-termeti-qyteti-ne-pritje-te-banoreve/100%Always2019-12-01 22:23
https://a2news.com/video/durresi-pas-tragjedise-nga-doreheqja-e-kryetares-tek-rrafshimi-i-ndertesave/100%Always2019-12-01 22:18
https://a2news.com/video/e-vetme-por-e-pabraktisur-drita-i-shpeton-mbremjeve-te-ftohta-pas-kater-netesh/100%Always2019-12-01 21:38
https://a2news.com/video/termeti-ne-kruje-bashkia-shume-te-pastrehe-nis-vleresimi-i-banesave/100%Always2019-12-02 20:20
https://a2news.com/video/pasojat-ne-kombinat-mbi-100-familje-duhet-te-lene-shtepite-nga-termeti/100%Always2019-12-01 20:03
https://a2news.com/video/ankthi-pas-termetit-psikologja-ti-japim-kuraje-njeri-tjetrit/100%Always2019-12-01 19:37
https://a2news.com/video/anetari-i-shtabit-te-emergjencave-ne-durres-2500-familje-pa-shtepi/100%Always2019-12-01 18:18
https://a2news.com/video/zonat-me-te-prekura-nga-termeti-gjeologu-nuk-duhej-ndertuar-ne-to/100%Always2019-12-01 17:24
https://a2news.com/video/komiteti-kombetar-i-rindertimit-rama-transparence-per-te-gjitha-fondet-e-mbledhura/100%Always2019-12-01 17:14
https://a2news.com/video/lezha-i-reziston-termetit-dhe-strehon-te-prekurit/100%Always2019-12-01 16:37
https://a2news.com/video/kontrollet-e-sigurise-inxhinieri-zvicerian-flet-per-a2/100%Always2019-12-01 15:01
https://a2news.com/video/durres-shembja-e-pallatit-6-katesh-dy-katet-e-para-te-te-cilit-hyne-nen-toke-gjate-termetit/100%Always2019-12-01 13:32
https://a2news.com/video/zevendeskryetarja-e-bashkise-tirane-shpjegon-se-di-duhet-te-veprojne-qytetaret-me-banesa-te-demtuara/100%Always2019-12-01 12:50
https://a2news.com/video/siguria-e-banesave-ne-kruje-mberrijne-grupet-e-vleresimit/100%Always2019-12-01 12:48
https://a2news.com/video/durresi-pas-termetit-qyteti-bregdetar-me-shkelqimin-e-rene/100%Always2019-12-01 11:29
https://a2news.com/video/a-eshte-normale-doreheqja-e-kryebashkiakes-se-durresit-rama-boll-hodhet-helm-i-luajtet-mendsh-njerezit/100%Always2019-12-01 11:28
https://a2news.com/video/bubq-banoret-5-dite-pas-termetit-ende-pa-cadra/100%Always2019-12-01 11:05
https://a2news.com/video/zbrazetia-e-frikshme-e-nje-qyteti-2/100%Always2019-12-01 10:39
https://a2news.com/video/kaos-per-ndihmat-autoritetet-ne-durres-kerkohet-vertetim/100%Always2019-12-01 09:17