XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-31-01-2020/100%Always2020-01-31 21:42
https://a2news.com/video/rindertimi-qeveria-miraton-18-zona-te-reja-zhvillimi/100%Always2020-01-31 20:06
https://a2news.com/video/ligji-per-prokurimet-brahaj-nuk-zgjidh-ngercin-duhet-reforme-e-thelle/100%Always2020-01-31 19:28
https://a2news.com/video/miratohet-paketa-anti-kck-qeveria-prek-pasurine-e-njerezve-te-krimit/100%Always2020-01-31 19:08
https://a2news.com/video/pengmarrja-e-jan-prenges-burg-per-5-te-arrestuarit/100%Always2020-01-31 19:01
https://a2news.com/video/shba-dhe-be-mbeshtetje-reformes-ne-drejtesi/100%Always2020-01-31 18:57
https://a2news.com/video/paketa-anti-kck-krasniqi-krimi-dhe-korrupsioni-nuk-luftohet-me-nisma-te-tilla/100%Always2020-01-31 18:37
https://a2news.com/video/koronavirusi-shqiperia-ne-risk-te-ulet-ishp-do-shtojme-masat-e-kontrollit/100%Always2020-01-31 15:46
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-31-01-2020/100%Always2020-01-31 15:39
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-31-01-2020/100%Always2020-01-31 15:38
https://a2news.com/video/prokurimet-publike-brace-ka-korrupsion-ligji-i-ri-i-jep-fund-abuzimeve/100%Always2020-01-31 14:26
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-noka-ulja-ne-tryeze-fitore-e-madhe-per-opoziten-e-bashkuar/100%Always2020-01-31 14:05
https://a2news.com/video/miratimi-i-paketes-anti-kck-kushi-nuk-mund-te-prisnim-deri-ne-fund-te-vettingut/100%Always2020-01-31 14:04
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-31-01-2020/100%Always2020-01-31 12:26
https://a2news.com/video/hajdari-perballe-kastes-se-vjeter-politike-qe-synon-bllokimin-e-votes-se-lire/100%Always2020-01-31 10:17
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-nga-plani-i-trump-per-lindjen-e-mesme-te-75-vjetori-i-holokaustit/100%Always2020-01-31 09:42
https://a2news.com/video/fish-tank-nje-projekt-fotografik-mbi-universin/100%Always2020-01-31 09:41
https://a2news.com/video/ligji-antishpifje-andi-permeti-ta-vendose-gjykata-dhe-jo-qeveria/100%Always2020-01-31 09:40
https://a2news.com/video/mot-i-kthjellet-ne-te-gjithe-territorin-nga-mesdita-rriten-temperaturat/100%Always2020-01-30 20:58
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-30-01-2020/100%Always2020-01-30 20:35
https://a2news.com/video/paketa-anti-shpifje-njeri-dekret-rrezohet-tjetri-pret-venecian/100%Always2020-01-30 18:52
https://a2news.com/video/shenohet-viktima-e-pare-nga-gripi-ne-shqiperi/100%Always2020-01-30 18:20
https://a2news.com/video/meta-nuk-luhet-me-kufijte-ne-ballkan/100%Always2020-01-30 15:36
https://a2news.com/video/koronavirusi-masat-parandaluese-jo-te-njejta-ne-te-gjitha-doganat/100%Always2020-01-30 15:34
https://a2news.com/video/basha-ironi-me-qeverine-pret-konferencen-e-donatoreve-per-bonuset-e-qirave/100%Always2020-01-30 15:23
https://a2news.com/video/ne-stinen-e-gripit-epidemiologet-do-te-shtohen-te-prekurit-jemi-larg-epidemise/100%Always2020-01-30 14:51
https://a2news.com/video/rrembimi-i-jani-prenges-urdhri-erdhi-nga-burgu-i-sigurise-se-larte-ne-ekuador/100%Always2020-01-30 14:50
https://a2news.com/video/ndertimet-rama-te-kalojme-normat-e-reja-te-kodit-penal-i-gjithe-zinxhiri-pergjegjes/100%Always2020-01-30 14:50
https://a2news.com/video/shpeton-nga-burgu-perjete-arben-frroku-denohet-ne-holande-me-18-vite-burg/100%Always2020-01-30 14:20
https://a2news.com/video/klima-e-biznesit-rama-telashe-per-bizneset-e-krimit/100%Always2020-01-30 13:51
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-30-01-2020/100%Always2020-01-30 12:33
https://a2news.com/video/drejtuesja-e-komitetit-shqiptar-te-helsinkit-nuk-ishte-menduar-se-do-te-ngelnin-kaq-shume-ne-vetting/100%Always2020-01-30 10:41
https://a2news.com/video/kultura-ne-nje-jave-nga-ditelindja-e-kadarese-te-largimi-i-parakohshem-i-ferit/100%Always2020-01-30 10:01
https://a2news.com/video/si-te-mbrohemi-nga-virusi-i-wuhanit/100%Always2020-01-30 09:55
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-29-01-2020/100%Always2020-01-29 21:21
https://a2news.com/video/nga-mesdita-kthjellime-ne-te-gjithe-territorin/100%Always2020-01-29 21:02
https://a2news.com/video/parlamenti-europian-ratifikon-marreveshjen-e-brexit-it/100%Always2020-01-29 20:09
https://a2news.com/video/rama-takim-me-stoltenberg-diskutimet-fokusohen-te-irani-dhe-baza-e-kucoves/100%Always2020-01-29 19:23
https://a2news.com/video/dosja-184-alibeaj-kompetence-e-spak-ut-ia-ngarkon-kushtetuta/100%Always2020-01-29 19:16
https://a2news.com/video/rrembimi-i-jani-prenges-policia-shpall-ne-kerkim-5-persona-te-tjere/100%Always2020-01-29 18:57
https://a2news.com/video/gjykata-e-apelit-korce-vetting-u-ka-lene-ne-detyre-vetem-dy-gjyqtare/100%Always2020-01-29 18:44
https://a2news.com/video/fati-i-dosjes-184-spak-ka-tagrin-ligjor-te-shpalle-moskompetencen/100%Always2020-01-29 18:22
https://a2news.com/video/braktisen-punimet-ne-shetitoren-e-sarandes-bashkia-nuk-jep-sqarime/100%Always2020-01-29 15:41
https://a2news.com/video/vijojne-pasgoditjet-sizmologu-termeti-i-djeshem-jo-lidhje-me-turqine/100%Always2020-01-29 15:29
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-29-01-2020/100%Always2020-01-29 15:18
https://a2news.com/video/shpronesimet-agjencia-per-procedurat-nuk-zgjidh-ngercin-me-cmimet/100%Always2020-01-29 15:17
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-29-01-2020/100%Always2020-01-29 15:15
https://a2news.com/video/greqia-njeh-patentat-shqiptare-parlamenti-ratifikon-marreveshjen/100%Always2020-01-29 15:14
https://a2news.com/video/ankimimi-i-voltana-ademit-avokati-ceshtje-e-legjitimitetit-te-te-gjithe-sistemit-e-mbeshtetur-ne-fakte/100%Always2020-01-29 13:51
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-29-01-2020/100%Always2020-01-29 12:38
https://a2news.com/video/abilekaj-spak-u-e-internoi-dosjen-184-ne-diber-deshtim-total/100%Always2020-01-29 10:17
https://a2news.com/video/nga-nderime-ne-teprime-5-fjale-nga-edmond-tupja/100%Always2020-01-29 09:33
https://a2news.com/video/tirana-e-nones-fevziu-historia-e-menyres-se-si-eshte-formuar-shteti-shqiptar/100%Always2020-01-29 09:15
https://a2news.com/video/ceshtja-basha-apeli-i-paprecedente-per-hetimin-e-dosjes/100%Always2020-01-29 09:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-28-01-2020/100%Always2020-01-29 06:36
https://a2news.com/video/dosja-184-spak-shpall-moskompetencen-per-krimin-elektoral-ne-diber/100%Always2020-01-28 18:24
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-28-01-2020/100%Always2020-01-28 16:28
https://a2news.com/video/kerkoi-ti-shpetoje-burgut-nga-arratia-gjykata-pushon-gjykimin-per-kerkesen-e-kajmakut/100%Always2020-01-28 15:59
https://a2news.com/video/perdorimi-i-euros-civici-nivel-shqetesues-masat-te-pamjaftueshme/100%Always2020-01-28 15:47
https://a2news.com/video/vjen-studentja-nga-wuhani-mberrijne-ne-shqiperi-5-shtetas-nga-kina/100%Always2020-01-28 15:43
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-ekspertet-pa-vullnet-politik-eshte-makijazh/100%Always2020-01-28 15:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-28-01-2020/100%Always2020-01-28 15:37
https://a2news.com/video/moren-peng-dhe-vrane-49-vjecarin-ne-kamez-4-ne-pranga-policia-nuk-ka-gjetur-ende-trupin-e-viktimes/100%Always2020-01-28 15:36
https://a2news.com/video/nga-ambasadorja-e-re-e-shba-te-integrimi-mimi-kodheli-ne-a2/100%Always2020-01-28 13:44
https://a2news.com/video/paralajmeron-zgjedhje-te-reja-veseli-udheheqim-nese-frikacaket-ikin-nga-pergjegjesite/100%Always2020-01-28 13:11
https://a2news.com/video/fermeret-ne-faliment-korce-po-detyrohen-te-presin-pemet-frutore/100%Always2020-01-28 13:09
https://a2news.com/video/dhuna-ne-familje-ashpersimi-i-masave-nuk-frenon-fenomenin-ne-vlore/100%Always2020-01-28 11:37
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-28-01-2020/100%Always2020-01-28 11:33
https://a2news.com/video/drejt-zgjedhjeve-organizimi-i-shqiptareve-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-01-28 10:09
https://a2news.com/video/koronavirusi-shefja-e-sherbimit-infektiv-shqiperia-vend-me-risk-shume-te-vogel/100%Always2020-01-28 09:54
https://a2news.com/video/shqiperia-lind-me-pak-plaket-me-shpejt/100%Always2020-01-28 09:17
https://a2news.com/video/fertilizimi-in-vitro-risite-e-shkences-se-riprodhimit/100%Always2020-01-28 09:15
https://a2news.com/video/kultura-financiare-vetem-2-ne-5-shqiptare-kane-llogari-bankare/100%Always2020-01-28 09:15
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-27-01-2020/100%Always2020-01-27 21:43
https://a2news.com/video/vranesira-te-shpeshta-por-reshjet-jane-te-kufizuara-ne-verilindje/100%Always2020-01-27 21:07
https://a2news.com/video/perfundon-takimi-kurti-mustafa-largohen-ne-heshtje/100%Always2020-01-27 19:21
https://a2news.com/video/vendet-bosh-ne-spak-klp-nis-proceduren-per-dy-prokurore-te-rinj/100%Always2020-01-27 18:54
https://a2news.com/video/fishta-policet-po-mbahen-kundra-ligjit-ne-sherbime-12-oreshe-ende-ne-gatishmeri-pas-termetit/100%Always2020-01-27 16:28
https://a2news.com/video/rama-ne-berlin-merkel-mbeshtesim-shqiperine-ne-kete-situate-te-veshtire/100%Always2020-01-27 15:28
https://a2news.com/video/pjese-e-dosjes-339-gjykata-pushon-ceshtjen-ndaj-arben-cukos/100%Always2020-01-27 15:21
https://a2news.com/video/nga-krimet-elektorale-te-sistemi-miratohet-agjenda-e-reformes-zgjedhore/100%Always2020-01-27 14:54
https://a2news.com/video/koronavirusi-shtohen-masat-dhe-kontrollet-ne-rinas/100%Always2020-01-27 14:28
https://a2news.com/video/lagjja-13-ne-durres-banoret-jemi-lene-ne-harrese-pas-termetit/100%Always2020-01-27 13:46
https://a2news.com/video/2-muaj-nga-termeti-tabaku-shume-vende-po-ndihmojne-shqiperine-vetem-qeveria-jone-spo-e-ben/100%Always2020-01-27 13:34
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-27-01-2020/100%Always2020-01-27 13:20
https://a2news.com/video/historia-e-fatmir-geshtenjes-me-aftesi-ndryshe-por-i-zoti-per-veten-dhe-te-tjeret/100%Always2020-01-27 13:10
https://a2news.com/video/konferenca-e-donatoreve-xhepa-te-nisin-sa-me-pare-procedurat-zgjidhja-me-instrumentet-tona/100%Always2020-01-27 10:11
https://a2news.com/video/cfare-do-te-sjelle-kjo-jave-ne-politiken-shqiptare/100%Always2020-01-27 09:37
https://a2news.com/video/gjirokastra-neritan-licaj-rimisheron-enver-hoxhen/100%Always2020-01-27 09:32
https://a2news.com/video/auditimi-i-klsh-per-cerdhet-disa-sherbime-ekzistojne-vetem-formalisht/100%Always2020-01-27 09:28
https://a2news.com/video/koronavirusi-fiton-terren-shtohen-hipotezat-per-shkaqet/100%Always2020-01-26 17:32
https://a2news.com/video/zbardhet-vendimi-i-lirimit-gjykata-burgu-arriti-te-edukoje-doklen/100%Always2020-01-26 15:15
https://a2news.com/video/aplikimi-per-rindertimin-nis-ne-29-janar-1-muaj-per-dosjet/100%Always2020-01-26 14:28
https://a2news.com/video/xhevdet-feri-portreti-i-paharrueshem-i-kinemase-shqiptare/100%Always2020-01-26 11:39
https://a2news.com/video/firma-u-mori-duhanin-pa-i-paguar-protestojne-fermeret-e-pogradecit/100%Always2020-01-26 10:12
https://a2news.com/video/kategoria-superiore-kukesi-partizani-duel-titulli-ne-arenen-kombetare/100%Always2020-01-25 18:06
https://a2news.com/video/autori-i-vrasjes-ne-astir-vilsoni-me-kercenoi-dhe-me-ofendoi-nga-familja/100%Always2020-01-25 17:27
https://a2news.com/video/kosove-serbi-analistet-flasin-per-rinisjen-e-bisedimeve-per-marreveshje/100%Always2020-01-25 16:58
https://a2news.com/video/prioritet-vetem-ne-leter-financim-anemik-per-bujqesine-dhe-turizmin/100%Always2020-01-25 16:24
https://a2news.com/video/rama-kritika-veliajt-kryeministri-me-shume-investime-ne-surrel/100%Always2020-01-25 16:23
https://a2news.com/video/lufta-e-harruar-15-milione-kunder-superfuqise-ruse/100%Always2020-01-25 12:33
https://a2news.com/video/gjyqi-ndaj-trump-davos-virusi-kinez-dhe-e-ardhmja-e-ciftit-gjysme-mbreteror/100%Always2020-01-25 11:47
https://a2news.com/video/asgjesimi-i-mbetjeve-ne-vullkane-depozitimi-i-tyre-ne-trekendeshin-e-bermudes/100%Always2020-01-25 11:07
https://a2news.com/video/pamje-me-dron-nga-demet-e-medha-te-termetit-ne-turqi/100%Always2020-01-25 10:28
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-24-01-2020/100%Always2020-01-25 09:57
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-fundjaven-6/100%Always2020-01-24 21:16
https://a2news.com/video/fatura-e-termetit-teliti-burimet-brenda-buxhetit-para-borxhit/100%Always2020-01-24 20:57
https://a2news.com/video/perballimi-i-demeve-bushati-opsion-borxh-i-posacem-per-termetin/100%Always2020-01-24 20:56
https://a2news.com/video/spak-kerkon-testin-e-droges-per-kryebashkiakun-e-bulqizes/100%Always2020-01-24 20:21
https://a2news.com/video/video-me-kokaine-balla-neveri-e-denim-maksimal-nese-vertetohet-akuza/100%Always2020-01-24 20:19
https://a2news.com/video/studentet-per-korrupsionin-spak-te-hetoje-shpenzimet-ne-shkollat-e-larta/100%Always2020-01-24 20:18
https://a2news.com/video/10-vite-burg-balili-kerkon-pafajesi-ne-gjykaten-e-larte/100%Always2020-01-24 20:15
https://a2news.com/video/lsi-kunder-borchardt-vasili-percares-nuk-na-ftoi-ne-takim/100%Always2020-01-24 20:12
https://a2news.com/video/largimi-i-shqiptareve-rritet-numri-i-azilanteve-drejt-europes/100%Always2020-01-24 20:09
https://a2news.com/video/ministria-e-shendetesise-shqiperia-rrezik-te-ulet-per-tu-prekur-nga-koronavirusi/100%Always2020-01-24 20:08
https://a2news.com/video/senatoret-argetohen-dhe-i-ze-gjumi-gjate-gjyqit-ndaj-trump/100%Always2020-01-24 16:01
https://a2news.com/video/videoja-e-bulqizes-felaj-kush-thyen-rregullat-e-punes-te-largohet-nga-funksioni/100%Always2020-01-24 15:59
https://a2news.com/video/gara-per-bkh-deri-tani-5-kandidate/100%Always2020-01-24 15:57
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-24-01-2020/100%Always2020-01-24 15:07
https://a2news.com/video/ligji-i-sportit-kushte-qeverise-futbolli-rrezikon-bojkotin/100%Always2020-01-24 14:57
https://a2news.com/video/protesta-ne-sukth-banoret-na-kane-harruar-ne-banesa-te-demtuara/100%Always2020-01-24 14:52
https://a2news.com/video/boci-reforma-zgjedhore-nuk-ka-vlere-pa-zgjedhjet-e-parakohshme/100%Always2020-01-24 13:27
https://a2news.com/video/video-me-kokaine-kryebashkiaku-i-bulqizes-deshmon-ne-spak/100%Always2020-01-24 12:36
https://a2news.com/video/takim-mes-presidenteve-rrezikohet-bojkoti-i-kampionatit/100%Always2020-01-24 12:04
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-24-01-2020/100%Always2020-01-24 11:36
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-ekspertet-e-osbe-takojne-bashkekryetaret-hajdari-dhe-gjiknuri/100%Always2020-01-24 10:58
https://a2news.com/video/teatrin-kombetar-budina-rama-dhe-veliaj-e-kane-humbur-betejen-jemi-frymezim-per-europa-nostra/100%Always2020-01-24 09:53
https://a2news.com/video/si-ka-ndryshuar-nder-vite-perceptimi-i-korrupsionit-ne-shqiperi/100%Always2020-01-24 09:44
https://a2news.com/video/analiza-e-javes-politika-dhe-kryebashkiaket-problematike-te-30-qershorit/100%Always2020-01-24 09:31
https://a2news.com/video/shano-shqiperia-parajsa-e-korrupsionit/100%Always2020-01-24 09:03
https://a2news.com/video/politika-kete-jave-2/100%Always2020-01-24 08:40
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-coronavirus-nje-kercenim-global/100%Always2020-01-24 08:00
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-23-01-2020/100%Always2020-01-23 21:47
https://a2news.com/video/pasditja-e-se-premtes-rikthen-vranesirat/100%Always2020-01-23 20:51
https://a2news.com/video/ngerci-per-kushtetuesen-meta-38-pyetje-per-komisionin-e-venecias/100%Always2020-01-23 20:47
https://a2news.com/video/paketa-antishpifje-shumica-rrezon-edhe-dekretin-e-dyte-te-presidentit/100%Always2020-01-23 20:33
https://a2news.com/video/demi-1-mld-euro-rama-konferenca-e-donatoreve-nuk-mjafton-te-gatshem-per-masa-financiare/100%Always2020-01-23 20:16
https://a2news.com/video/teatri-kombetar-veliaj-shembja-do-te-behet-sapo-te-kene-perfunduar-procedurat/100%Always2020-01-23 20:15
https://a2news.com/video/diplomacia-amerikane-marredheniet-me-tiranen-dhe-sfidat-e-yuri-kim/100%Always2020-01-23 20:14
https://a2news.com/video/video-skandali-me-kokaine-artan-hoxha-kjo-nuk-eshte-nje-ceshtje-politike/100%Always2020-01-23 18:52
https://a2news.com/video/video-me-kokaine-skandali-i-radhes-me-kryebashkiakun-e-zgjedhur-me-30-qershor/100%Always2020-01-23 18:52
https://a2news.com/video/video-me-kokaine-spak-nis-hetimet-per-kryebashkiakun-e-bulqizes/100%Always2020-01-23 18:51
https://a2news.com/video/videoja-me-kokaine-ekspertet-nuk-duhet-te-nise-procedimi-nuk-ka-veper-penale/100%Always2020-01-23 18:38
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-23-01-2020/100%Always2020-01-23 15:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-23-01-2020/100%Always2020-01-23 15:24
https://a2news.com/video/qytetaret-te-pakenaqur-vlore-rritet-me-50-cmimi-i-ujit-te-pijshem/100%Always2020-01-23 15:10
https://a2news.com/video/gjyqi-kunder-trump-demokratet-kunder-deshmise-se-hunter-biden/100%Always2020-01-23 14:18
https://a2news.com/video/endrrat-e-roshit-la-liga-dhe-boterori-2022/100%Always2020-01-23 13:39
https://a2news.com/video/raporti-i-ti-hysi-me-spak-dhe-bkh-lufta-ndaj-korrupsionit-do-te-marre-hov-tjeter/100%Always2020-01-23 13:27
https://a2news.com/video/grenell-ne-kosove-i-derguari-i-posacem-i-shba-takon-lideret-politike/100%Always2020-01-23 13:21
https://a2news.com/video/lufta-kunder-korrupsionit-transparency-international-shqiperia-hapa-prapa/100%Always2020-01-23 13:15
https://a2news.com/video/darzeze-nxenes-e-mesues-bojkotojne-mesimin-per-kushtet-e-transportit/100%Always2020-01-23 11:47
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-23-01-2019-2/100%Always2020-01-23 11:23
https://a2news.com/video/zbardhen-disa-prej-emrave-qe-kane-aplikuar-per-bkh/100%Always2020-01-23 09:22
https://a2news.com/video/deshtoi-pakti-tarifat-nuk-ndryshuan-studentet-kthehen-ne-protesta/100%Always2020-01-23 09:03
https://a2news.com/video/hedda-gabler-e-ibsenit-vjen-ne-tirane/100%Always2020-01-23 08:53
https://a2news.com/video/business-mag-albania-nje-botim-perkushtuar-biznesit/100%Always2020-01-23 08:32
https://a2news.com/video/ndahen-cmimet-letrare/100%Always2020-01-23 07:55
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-22-01-2020/100%Always2020-01-22 21:38
https://a2news.com/video/vijon-moti-i-kthjellet-rritje-e-lehte-e-temperaturave/100%Always2020-01-22 20:53
https://a2news.com/video/a-mund-te-rihapet-dosja-21-janari-flasin-juristet/100%Always2020-01-22 19:57
https://a2news.com/video/parlamenti-hap-dyert-cfare-thone-qytetaret-per-deputetet-e-zones-se-tyre/100%Always2020-01-22 19:53
https://a2news.com/video/lista-e-prioriteteve-te-ambasadores-se-re-amerikane-ne-tirane/100%Always2020-01-22 19:42
https://a2news.com/video/paketa-antishpifje-kie-con-draftin-ne-venecia-ps-rrezon-presidentin/100%Always2020-01-22 18:57
https://a2news.com/video/amnistia-164-te-denuar-pritet-te-lene-qelite/100%Always2020-01-22 17:06
https://a2news.com/video/tarifa-konviktet-fasade-dhe-karta-e-studentit-me-ulje-per-luks-studentet-serish-ne-proteste-2/100%Always2020-01-22 17:04
https://a2news.com/video/a2-sot-22-01-2020/100%Always2020-01-22 15:21
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-22-01-2020/100%Always2020-01-22 15:14
https://a2news.com/video/kosova-e-rrezikuar-nga-serbia-bytyci-rrefen-takimet-qe-caktuan-fatin-e-kosoves/100%Always2020-01-22 15:08
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-mediu-vendimet-jo-mes-pak-njerezve-te-pyetet-keshilli/100%Always2020-01-22 14:57
https://a2news.com/video/per-here-te-pare-greqia-zgjedh-nje-grua-per-president/100%Always2020-01-22 14:46
https://a2news.com/video/fluturimet-prishtine-beograd-ministri-lekaj-nuk-pati-kushtezime-per-taksen/100%Always2020-01-22 13:34
https://a2news.com/video/vetevendosje-dhe-ldk-ende-pa-marreveshje-per-qeverine-ne-kosove/100%Always2020-01-22 13:26
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-22-01-2020/100%Always2020-01-22 12:28
https://a2news.com/video/nis-gjyqi-ndaj-trump-perplasje-mes-paleve-miratohen-rregullat/100%Always2020-01-22 11:52
https://a2news.com/video/alarm-boteror-per-virusin-kinez-shtohen-rastet-jashte-kines-9-viktima-te-konfirmuara/100%Always2020-01-22 11:35
https://a2news.com/video/tarifa-konviktet-fasade-dhe-karta-e-studentit-me-ulje-per-luks-studentet-serish-ne-proteste/100%Always2020-01-22 11:13
https://a2news.com/video/portreti-i-van-gogh-studiuesit-eshte-veper-origjinale-e-piktorit/100%Always2020-01-22 09:50
https://a2news.com/video/vetting-u-ne-maqedoni-komisioneri-i-shtetit-tek-ne-ra-miti-i-antikorrupsionit/100%Always2020-01-22 09:31
https://a2news.com/video/cfare-premton-ulja-e-paleve-ne-nje-tryeze/100%Always2020-01-22 09:14
https://a2news.com/video/nga-ofensiva-te-reputacioni-5-fjale-nga-profesor-tupja/100%Always2020-01-22 09:11
https://a2news.com/video/filmi-the-news-fiton-cmimin-e-pare-ne-australi/100%Always2020-01-22 08:48
https://a2news.com/video/spak-nis-punen-pas-ngritjes-nis-shqyrtimi-i-padive/100%Always2020-01-22 08:17
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-21-01-2020/100%Always2020-01-21 21:31
https://a2news.com/video/dosja-e-21-janarit-drejtesi-dhe-politike-me-jetet-e-humbura-te-protestuesve/100%Always2020-01-21 22:17
https://a2news.com/video/mot-me-diell-por-me-temperatura-te-uleta/100%Always2020-01-21 20:48
https://a2news.com/video/ligji-i-sportit-duka-qeveria-miratoi-vetem-kodin-penal-as-ai-nuk-zbatohet/100%Always2020-01-21 20:30
https://a2news.com/video/dosjet-e-spak-ibrahimi-hetoni-korrupsionin-e-niveleve-te-larta-kraja-e-veshtire-pa-bkh/100%Always2020-01-21 20:31
https://a2news.com/video/100-vjet-parlamentarizem-a-ka-ardhur-ne-permiresim-apo-ulje-niveli-i-parlamentit/100%Always2020-01-21 20:09
https://a2news.com/video/100-vjet-parlamentarizem-historianet-sukseset-e-deshtimet-e-kongresit-te-lushnjes/100%Always2020-01-21 19:53
https://a2news.com/video/ldk-nuk-terhiqet-nga-oferta-kurti-ka-afat-deri-ne-fundjave/100%Always2020-01-21 19:13
https://a2news.com/video/hetimet-e-spak-qeveria-terhiqet-nga-kontrata-e-sterilizimit/100%Always2020-01-21 18:49
https://a2news.com/video/koncesioni-i-sterilizimit-manastirliu-rishikohet-kontrata-nuk-ndikoi-spak/100%Always2020-01-21 18:22
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-21-01-2020/100%Always2020-01-21 16:33
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-21-01-2020/100%Always2020-01-21 15:12
https://a2news.com/video/4-vite-burg-per-4-te-vrare-kalvari-gjyqesor-i-21-janarit/100%Always2020-01-21 14:52
https://a2news.com/video/planet-e-demokrateve-reforme-kushtetuese-dhe-vetting-politikes/100%Always2020-01-21 14:39
https://a2news.com/video/cfare-po-ndodh-mes-ldk-dhe-vetevendosjes/100%Always2020-01-21 13:39
https://a2news.com/video/dior-frymezohet-nga-greqia-e-lashte/100%Always2020-01-21 13:24
https://a2news.com/video/ura-e-telit-ne-drisht-femijet-rrezikojne-jeten-per-te-kaluar/100%Always2020-01-21 13:16
https://a2news.com/video/14-vjet-pa-rugoven-kosova-nderon-presidentin-historik/100%Always2020-01-21 13:01
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-21-01-2020/100%Always2020-01-21 12:31
https://a2news.com/video/homazhet-per-21-janarin-ps-kush-ka-fature-per-te-lare-me-drejtesine-nuk-shpeton/100%Always2020-01-21 12:29
https://a2news.com/video/hetimi-i-korrupsionit-financiar-tryeze-diskutimi-mes-spak-dhe-klp/100%Always2020-01-21 11:55
https://a2news.com/video/perkujtohet-21-janari-ndreu-kush-ka-fature-per-te-lare-nuk-shpeton/100%Always2020-01-21 11:48
https://a2news.com/video/elbasan-familjes-kumria-banesen-ia-prishi-termeti-lutet-per-nje-cader/100%Always2020-01-21 10:31
https://a2news.com/video/demet-e-termetit-ne-durres-banoret-futen-ne-banesa-te-pariparuara/100%Always2020-01-21 09:57
https://a2news.com/video/vrasje-ne-tirane-ekzekutohet-me-arme-28-vjecari-vilson-tafciu/100%Always2020-01-21 09:46
https://a2news.com/video/9-vite-nga-21-janari-vajza-e-ziver-veizit-kam-ende-besim-te-spak/100%Always2020-01-21 09:42
https://a2news.com/video/100-vjet-nga-kongresi-i-lushnjes-cfare-ndodhi-me-parlamentarizmin-tone/100%Always2020-01-21 09:25
https://a2news.com/video/shehi-brenda-opozites-ka-elemente-qe-presin-te-rreshqasim-drejt-vitit-2021/100%Always2020-01-21 09:20
https://a2news.com/video/zhvillimi-i-trurit-te-te-miturve-deri-ne-3-vjec-cfare-duhet-te-dime/100%Always2020-01-21 08:31
https://a2news.com/video/emancipimi-i-turmave-si-krahasohet-shoqeria-shqiptare-me-te-tjerat/100%Always2020-01-21 08:28
https://a2news.com/video/gjoba-te-reja-kodi-i-ri-rrugor-me-penalitete-te-shtuara/100%Always2020-01-21 08:10
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-20-01-2020/100%Always2020-01-20 21:23
https://a2news.com/video/seanca-e-pare-per-2020-n-ndryshon-teknologjia-por-ska-surpriza-ne-votim/100%Always2020-01-20 21:04
https://a2news.com/video/letra-nga-europa-nostra-kerkese-metes-rames-dhe-veliajt-per-ruajtjen-e-godines/100%Always2020-01-20 20:57
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-diten-e-marte-6/100%Always2020-01-20 20:52
https://a2news.com/video/europa-nostra-letra-metes-rames-e-veliajt-per-teatrin-kombetar/100%Always2020-01-20 20:47
https://a2news.com/video/kuvendi-zgjedh-inspektorin-e-larte-te-drejtesise/100%Always2020-01-20 20:46
https://a2news.com/video/energjia-nga-dielli-hapet-gara-per-parkun-fotovoltaik-ne-karavasta/100%Always2020-01-20 19:47
https://a2news.com/video/gjykates-zemergjere-ulje-denimi-per-ish-bashkepunetorin-e-endrit-dokles/100%Always2020-01-20 18:20
https://a2news.com/video/koronavirus-ne-shqiperi-merret-nga-kafshet-obsh-kerkon-rritjen-e-masave/100%Always2020-01-20 18:07
https://a2news.com/video/sesioni-i-ri-parlamentar-sfidat-jane-reforma-zgjedhore-dhe-shkarkimi-i-presidentit/100%Always2020-01-20 16:07
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-20-01-2020/100%Always2020-01-20 15:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-20-01-2020/100%Always2020-01-20 15:54
https://a2news.com/video/negociatat-per-koalicion-replika-ne-distance-mes-vetevendosjes-dhe-ldk-se/100%Always2020-01-20 15:20
https://a2news.com/video/qeveria-e-rene-kosove-kurti-mandatohet-kryeminister-refuzoi-takimin-me-thacin/100%Always2020-01-20 15:13
https://a2news.com/video/balla-duhet-te-forcojme-ligjin-per-financimin-e-partive/100%Always2020-01-20 15:02
https://a2news.com/video/hetimi-per-sterilizimin-koni-deshmon-ne-spak-koncesion-korruptiv/100%Always2020-01-20 14:41
https://a2news.com/video/politika-ne-shqiperi-dhe-kosove-tirana-me-sesion-te-ri-parlamentar-prishtina-pa-qeveri/100%Always2020-01-20 13:21
https://a2news.com/video/parlamenti-2019-nga-djegia-e-mandateve-te-beteja-mes-dy-opozitave/100%Always2020-01-20 13:03
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-20-01-2020/100%Always2020-01-20 12:57
https://a2news.com/video/aeroporti-i-kukesit-pronaret-e-tokes-shpronesimi-me-cmim-qesharak/100%Always2020-01-20 12:53
https://a2news.com/video/korce-te-rinjte-gjithmone-e-me-larg-librave/100%Always2020-01-20 11:04
https://a2news.com/video/vlore-njesia-qender-me-fshatra-te-braktisur/100%Always2020-01-20 10:55
https://a2news.com/video/plagosja-ne-allias-hetuesit-dyshojne-se-grabitesit-mund-te-kene-njohje-me-familjen-laze/100%Always2020-01-20 10:43
https://a2news.com/video/admir-thanza-kpk-dhe-kpa-me-diskriminuan/100%Always2020-01-20 10:14
https://a2news.com/video/gurakuqi-parlamenti-institucion-njepartiak-dhe-sektar/100%Always2020-01-20 09:36
https://a2news.com/video/60-e-shqiptareve-te-pakenaqur-me-punen/100%Always2020-01-20 08:39
https://a2news.com/video/celet-sot-sesioni-parlamentar-shpallet-edhe-kalendari-i-ceremonive-per-100-vjet-parlament/100%Always2020-01-20 08:26
https://a2news.com/video/transporti-rrugor-dpshtrr-me-sherbime-te-reja-per-drejtuesit/100%Always2020-01-20 08:15
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-tryeza-e-reformes-zgjedhore-kush-fiton-dhe-kush-humb/100%Always2020-01-20 07:49
https://a2news.com/video/thaci-te-krijohet-qeveria-walker-kosova-ka-humbur-100-dite/100%Always2020-01-19 18:25
https://a2news.com/video/nje-dite-janari-ne-bubq-gatimi-dhe-fjetja-sfidat-e-cadrave-te-termetit/100%Always2020-01-19 18:12
https://a2news.com/video/hetimet-e-spak-hajdari-dosjet-e-vjetra-te-mbyllura-do-te-rihetohen/100%Always2020-01-19 13:56
https://a2news.com/video/marreveshja-politike-patozi-skeptik-u-ulen-per-te-ndrequr-gabimet-e-veta/100%Always2020-01-19 12:58
https://a2news.com/video/shkolla-e-doktoratures-nje-profesor-vetem-3-udheheqje-po-llogariten-kostot/100%Always2020-01-19 12:44
https://a2news.com/video/ata-vrane-friken-demonstrata-e-pare-antikomuniste-dhe-historite-e-torturave/100%Always2020-01-19 12:21
https://a2news.com/video/kinemaja-dje-elbasani-ka-kinemane-e-re-pas-nje-dekade/100%Always2020-01-18 22:04
https://a2news.com/video/vlore-i-shumekerkuari-arrestohet-pas-shkembimit-te-zjarrit-me-policine/100%Always2020-01-18 15:34
https://a2news.com/video/formimi-i-qeverise-ne-kosove-thaci-kam-nenshkruar-mandatimin-e-kurtit-kryeminister/100%Always2020-01-18 15:34
https://a2news.com/video/demet-nga-termeti-ne-tirane-lihen-ne-burg-ish-kryetaret-e-komunave-farke-dhe-kashar/100%Always2020-01-18 15:32
https://a2news.com/video/siria-boterori-oligarket-dhe-trump-20-vitet-e-putin-ne-pushtet-pjesa-e-dyte/100%Always2020-01-18 15:09
https://a2news.com/video/asgjesimi-i-mbetjeve-ne-diell/100%Always2020-01-18 11:54
https://a2news.com/video/meta-te-evitohen-krizat-qe-i-krijojme-vete/100%Always2020-01-18 11:50
https://a2news.com/video/energjia-elektrike-ne-kolaps-bozdo-arketimet-me-force-per-klientet-e-rames/100%Always2020-01-18 11:39
https://a2news.com/video/vijon-kriza-shba-iran-nis-gjyqi-kunder-trump-dhe-putin-blindon-pushtetin/100%Always2020-01-18 11:17
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-17-01-2020/100%Always2020-01-17 22:08
https://a2news.com/video/fundjava-pjeserisht-e-kthjellet-vranesirat-shtohen-te-shtunen-reshje-ne-zonat-veri-perendimore/100%Always2020-01-17 20:45
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-17-01-2020/100%Always2020-01-17 19:00
https://a2news.com/video/demet-nga-termeti-32-te-arrestuar-para-gjykates-per-masen-e-sigurise/100%Always2020-01-17 18:38
https://a2news.com/video/dekriminalizimi-prokuroria-nis-procedurat-e-verifikimit-per-agron-malajn/100%Always2020-01-17 18:36
https://a2news.com/video/padia-e-rames-kunder-haradinajt-analistet-ne-kosove-e-demshme-per-dy-vendet/100%Always2020-01-17 15:53
https://a2news.com/video/padia-e-rames-per-haradinajn-analistet-ne-tirane-akt-per-te-terhequr-vemendjen/100%Always2020-01-17 15:52
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-17-01-2020/100%Always2020-01-20 12:56
https://a2news.com/video/nis-gjyqi-kunder-trump-betohen-100-senatoret/100%Always2020-01-17 15:46
https://a2news.com/video/eksportet-ne-krize-tkurren-me-3-8-ekspertet-rrezik-per-ekonomine/100%Always2020-01-17 15:26
https://a2news.com/video/integrimi-soreca-ka-ende-detyra-shtepie-ne-mars-presim-rezultate-pozitive/100%Always2020-01-17 15:09
https://a2news.com/video/siguria-rrugore-serish-rritje-te-gjobave-per-perdorim-celulari-ne-timon/100%Always2020-01-17 15:05
https://a2news.com/video/te-dobet-ne-pisa-reformat-deshtuan-masa-urgjente-per-ndryshim/100%Always2020-01-17 15:04
https://a2news.com/video/mblidhet-keshilli-politik-vendos-te-diskutohet-edhe-ndryshimi-i-sistemit-zgjedhor-2/100%Always2020-01-17 14:26
https://a2news.com/video/lajmi-i-javes-marreveshja-politike-per-tu-ulur-per-reformen-zgjedhore/100%Always2020-01-17 14:16
https://a2news.com/video/titulli-pas-vdekjes-fatos-baxhaku-qytetar-nderi-i-elbasanit/100%Always2020-01-17 13:38
https://a2news.com/video/fifa-konfirmon-per-a2-denimin-e-flamurtarit-3-sesione-pa-merkato/100%Always2020-01-17 13:30
https://a2news.com/video/moti-ne-fundjave-rikthehen-vranesirat/100%Always2020-01-17 12:51
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-17-01-2020/100%Always2020-01-17 12:36
https://a2news.com/video/dobet-ne-pisa-mehmeti-tekstet-shkollore-jashte-kontekstit-shqiptar/100%Always2020-01-17 10:49
https://a2news.com/video/precedenti-avokati-kajmaku-nuk-dorezohet-me-kete-hetim-antiligjor/100%Always2020-01-17 10:45
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-nga-doreheqja-e-qeverise-ruse-te-cmimet-oscar/100%Always2020-01-17 09:57
https://a2news.com/video/nexhmije-hoxha-publikon-librin-me-kujtime/100%Always2020-01-17 09:38
https://a2news.com/video/situata-politike-nga-tryeza-per-reformen-zgjedhore-te-vizita-e-varhelyi/100%Always2020-01-17 09:35
https://a2news.com/video/vijon-moti-i-kthjellet-vranesira-te-lehta-dhe-kalimtare/100%Always2020-01-16 22:02
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-16-01-2020/100%Always2020-01-16 21:56
https://a2news.com/video/rezultate-te-dobeta-ne-pisa-2018-shahini-mesuesit-dhe-universitetet-me-programe-te-vjetra/100%Always2020-01-16 21:51
https://a2news.com/video/padia-e-rames-ndaj-haradinaj-marredhenia-e-komplikuar-mes-dy-kryeministrave/100%Always2020-01-16 19:53
https://a2news.com/video/mblidhet-keshilli-politik-vendos-te-diskutohet-edhe-ndryshimi-i-sistemit-zgjedhor/100%Always2020-01-16 18:46
https://a2news.com/video/padia-e-rames-ndaj-haradinajt-opozita-shqiptare-akt-i-turpshem/100%Always2020-01-16 18:36
https://a2news.com/video/operacionet-per-kapjen-e-kajmakut-ish-kryebashkiaku-i-vores-vijon-te-sfidoje-policine/100%Always2020-01-16 18:26
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-16-01-2020/100%Always2020-01-16 17:37
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-16-01-2020/100%Always2020-01-16 16:43
https://a2news.com/video/marredheniet-e-punes-60-e-shqiptareve-te-pakenaqur/100%Always2020-01-16 16:19
https://a2news.com/video/te-permbyturit-nga-fierza-ultimatum-1-muaj-qeverise-per-kompensimin-e-pronave/100%Always2020-01-16 15:48
https://a2news.com/video/zbutet-lufta-tregtare-kina-dhe-shba-nenshkruajne-fazen-e-pare-te-marreveshjes/100%Always2020-01-16 15:32
https://a2news.com/video/hetimet-per-termetin-ndertuesit-arratisen-lene-banoret-pa-shtepi/100%Always2020-01-16 15:23
https://a2news.com/video/impeachment-shkojne-ne-senat-akuzat-kunder-trump/100%Always2020-01-16 15:21
https://a2news.com/video/ndryshimet-politike-ne-rusi-mishustin-zgjidhet-kryeminister-ne-vend-te-medvedev/100%Always2020-01-16 15:13
https://a2news.com/video/arta-marku-ne-ked-deri-ne-fund-te-vitit/100%Always2020-01-16 15:13
https://a2news.com/video/grate-ne-sipermarrje-zhvillohet-samiti-i-biznesit-denaj-rrisim-financimin/100%Always2020-01-16 15:07
https://a2news.com/video/padia-ndaj-haradinajt-kryemadhi-rama-perben-rrezik-per-kombin/100%Always2020-01-16 14:52
https://a2news.com/video/komisioneri-per-zgjerim-duam-qe-shqiperia-te-hape-negociatat-para-samitit-te-zagrebit/100%Always2020-01-16 14:35
https://a2news.com/video/debimi-i-diplomateve-iraniane-sinjal-i-forte-se-dicka-ekstreme-po-gatuhej/100%Always2020-01-16 13:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-16-01-2020/100%Always2020-01-16 12:47
https://a2news.com/video/pediatria-elbasan-virozat-e-stines-100-vizita-ne-urgjence-ne-24-ore/100%Always2020-01-16 12:06
https://a2news.com/video/opozita-parlamentare-ne-tryeze-per-reformen-zgjedhore/100%Always2020-01-16 11:30
https://a2news.com/video/avokati-te-denuarit-perjete-sillen-me-mire-se-kushdo-tjeter-ne-burg/100%Always2020-01-16 11:20
https://a2news.com/video/si-u-realizua-revolta-e-14-janarit-ne-shkoder-flasin-protagonistet/100%Always2020-01-16 10:18
https://a2news.com/video/qendresa-antikomuniste-shkodra-30-vjet-pas-14-janarit-1990/100%Always2020-01-16 10:17
https://a2news.com/video/a-do-te-kete-zgjedhje-te-parakohshme-ne-vitin-2020/100%Always2020-01-16 09:30
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-15-01-2020/100%Always2020-01-15 22:30
https://a2news.com/video/mot-i-kthjellet-shfaqen-vranesira-ne-pasdite/100%Always2020-01-15 21:00
https://a2news.com/video/investimi-ne-prona-vlerat-ne-treg-ne-rritje-edhe-pas-termetit-2/100%Always2020-01-15 20:57
https://a2news.com/video/kasat-fiskale-klsh-deshtimi-pergjegjesi-e-mfe-dhe-bizneseve/100%Always2020-01-15 19:58
https://a2news.com/video/arrestimet-pas-termetit-prokuroria-e-tiranes-31-zyrtare-ne-pranga-vijojne-hetimet/100%Always2020-01-15 19:33
https://a2news.com/video/pas-marreveshjes-me-ramen-basha-informon-strukturat-e-pd-per-detajet/100%Always2020-01-15 18:52
https://a2news.com/video/si-u-arrit-dhe-cfare-synon-marreveshja-politike-negociatoret-flasin-per-a2/100%Always2020-01-15 18:41
https://a2news.com/video/djemte-shembullore-te-burgjeve-te-denuar-per-krime-te-renda-qe-perfituan-ulje-denimi/100%Always2020-01-15 18:39
https://a2news.com/video/basha-pas-reformes-zgjedhje-te-parakohshme-jo-amnisti-per-te-perfshiret-ne-shitblerjen-e-votave/100%Always2020-01-15 18:33
https://a2news.com/video/lirimi-i-endrit-dokles-si-u-therrmua-denimi-me-burgim-te-perjetshem/100%Always2020-01-15 15:59
https://a2news.com/video/marreveshja-politike-basha-mazhorancen-e-detyruan-nderkombetaret/100%Always2020-01-15 15:56
https://a2news.com/video/kenge-volejboll-dhe-shume-buzeqeshje-kim-jong-un-argetohet-me-ushtaret/100%Always2020-01-15 15:49
https://a2news.com/video/korca-zgjohet-nen-pushtetin-e-akullit-5-persona-ne-spital/100%Always2020-01-15 15:06
https://a2news.com/video/meningiti-ne-shqiperi-mjeket-vetem-nje-rast-i-prekur-nuk-ka-vend-per-panik/100%Always2020-01-15 14:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-15-01-2020/100%Always2020-01-16 12:04
https://a2news.com/video/ne-tryeze-me-gjinkurin-bylykbashi-reforma-sipas-rregullave-tona-do-te-behet-jashte-parlamentit/100%Always2020-01-15 13:14
https://a2news.com/video/mungojne-vaksinat-antigrip-ne-elbasan-pensionistet-nuk-kemi-mundesi-ti-blejme/100%Always2020-01-15 13:13
https://a2news.com/video/masakra-e-recakut-kujtohej-21-vjetori-thaci-kerkon-drejtesi/100%Always2020-01-15 13:12
https://a2news.com/video/karnavalet-ne-maqedonine-e-veriut-me-kostume-e-maska-per-te-larguar-fatin-e-keq/100%Always2020-01-15 13:11
https://a2news.com/video/marreveshja-per-reformen-zgjedhore-grupi-demokrat-kundershton-dokumentin/100%Always2020-01-15 11:38
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-15-01-2020/100%Always2020-01-15 11:18
https://a2news.com/video/termeti-i-26-nentorit-pushuesit-te-shqetesuar-pas-lekundjeve-sizmike/100%Always2020-01-15 10:29
https://a2news.com/video/tryeza-per-reformen-zgjedhore-krasniqi-pergjigje-ndaj-spak-ut-palet-behen-bashke-kur-kercenohen/100%Always2020-01-15 10:19
https://a2news.com/video/bilion-dhe-trilion-nuk-ekzistojne-5-fjale-nga-edmond-tupja/100%Always2020-01-15 09:27
https://a2news.com/video/prokuroria-e-posacme-fluks-padish-kraja-kerkon-prokurore-shtese/100%Always2020-01-15 09:19
https://a2news.com/video/67-vjetori-i-krijimit-te-teatrit-aleksander-moisiu-vajza-nga-fshati-shfaqja-e-pare/100%Always2020-01-15 11:10
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-14-01-2020/100%Always2020-01-14 22:26
https://a2news.com/video/vranesira-kalimtare-ne-jug-temperaturat-nuk-ndryshojne/100%Always2020-01-14 20:35
https://a2news.com/video/hetimet-per-bashen-kronologjia-e-shperberjes-se-grupit-te-prokuroreve/100%Always2020-01-14 19:21
https://a2news.com/video/gjykimet-e-nje-dekade-si-i-peshoi-drejtesia-akuzat-ndaj-politikaneve/100%Always2020-01-14 19:17
https://a2news.com/video/pretendimet-e-ps-genjeu-nik-muzin-apo-lulzim-basha/100%Always2020-01-14 18:48
https://a2news.com/video/pasojat-e-termetit-dhjetera-te-arrestuar-per-shembjet-ne-tirane/100%Always2020-01-14 18:55
https://a2news.com/video/marreveshja-politike-cfare-leshuan-palet-per-te-shkuar-drejt-akordit/100%Always2020-01-14 18:33
https://a2news.com/video/marreveshja-per-zgjedhoren-reagojne-shba-be-dhe-osbe-hap-shume-i-rendesishem/100%Always2020-01-14 18:29
https://a2news.com/video/marreveshja-politike-opozita-ne-tryeze-me-socialistet-per-zgjedhjet/100%Always2020-01-14 18:30
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-14-01-2020/100%Always2020-01-14 16:40
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-14-01-2020/100%Always2020-01-14 16:38
https://a2news.com/video/pasojat-e-termetit-ne-tirane-hipoteka-ne-periferi-pallatet-vijojne-te-cilesohen-te-pabanueshme/100%Always2020-01-14 15:51
https://a2news.com/video/basha-marreveshja-nuk-zgjidh-krizen-duhen-zgjedhje/100%Always2020-01-14 15:32
https://a2news.com/video/vetevendosje-propozim-te-ri-per-ldk/100%Always2020-01-14 15:18
https://a2news.com/video/rindertimi-pas-termetit-mbahet-ne-tirane-samiti-nderkombetar-i-turizmit/100%Always2020-01-14 15:13
https://a2news.com/video/vlore-shkolla-avni-rustemi-pa-ngrohje-dhe-me-infrastrukture-te-rrenuar/100%Always2020-01-14 15:01
https://a2news.com/video/zhbllokohen-doktoraturat-ministria-e-arsimit-rihap-aplikimet-e-shpall-zgjedhjet-ne-universitete/100%Always2020-01-14 14:56
https://a2news.com/video/kck-alibeaj-tashme-qe-eshte-krijuar-spak-u-lepuri-fshihet-ne-barkun-e-rames/100%Always2020-01-14 13:41
https://a2news.com/video/investimi-ne-prona-vlerat-ne-treg-ne-rritje-edhe-pas-termetit/100%Always2020-01-14 13:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-14-01-2020/100%Always2020-01-14 13:01
https://a2news.com/video/deportimi-i-mesuesit-turk-a-shkeli-shteti-shqiptar-te-drejtat-e-tij/100%Always2020-01-14 09:16
https://a2news.com/video/14-janar-1990-fillimi-i-fundit-te-diktatures/100%Always2020-01-14 08:15
https://a2news.com/video/tregu-i-fluturimeve-dhe-problemet-me-kompanite-ajrore/100%Always2020-01-14 08:04
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-13-01-2020/100%Always2020-01-13 21:44
https://a2news.com/video/neser-serish-mot-i-kthjellet-temperaturat-deri-ne-16-grade/100%Always2020-01-13 20:21
https://a2news.com/video/avioni-i-rrezuar-nga-irani-trudeau-drejtesi-per-viktimat/100%Always2020-01-13 19:55
https://a2news.com/video/bar-kod-dhe-holograme-e-personalizuar-per-targat-e-reja-te-automjeteve/100%Always2020-01-13 19:33
https://a2news.com/video/frike-ne-filipine-pritet-shperthimi-i-vullkanit-mijera-te-evakuuar/100%Always2020-01-13 19:36
https://a2news.com/video/katapultimi-ne-osbe-bushati-nuk-i-reziston-ofertes-por-ben-paqe-me-ramen/100%Always2020-01-13 18:54
https://a2news.com/video/lobimi-ne-shba-gjykata-e-tiranes-pushon-ceshtjen-ndaj-lulzim-bashes/100%Always2020-01-13 18:20
https://a2news.com/video/paketa-antishpifje-ps-njofton-rrezimin-e-dekreteve-te-metes-gazetaret-kunder/100%Always2020-01-13 15:40
https://a2news.com/video/rama-ofensive-ne-praktike-kunder-kck-dhe-krimit-te-organizuar/100%Always2020-01-13 15:22
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-13-01-2020/100%Always2020-01-13 14:46
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-13-01-2020/100%Always2020-01-13 14:45
https://a2news.com/video/paketa-anti-shpifje-cipa-vazhdojme-betejen-do-ti-drejtohemi-gjykates-kushtetuese/100%Always2020-01-13 14:41
https://a2news.com/video/spitali-i-ri-i-kirurgjise-rama-nuk-do-nderpresim-ppp-te-modelin-e-mallkuar-ne-shendetesi/100%Always2020-01-13 14:03
https://a2news.com/video/hapja-e-negociatave-deutsche-welle-nuk-ka-rregulla-te-reja-shtohen-shpresat/100%Always2020-01-13 13:23
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-13-01-2020/100%Always2020-01-13 12:41
https://a2news.com/video/kurti-i-pergjigjet-thacit-po-finalizojme-marreveshjen-me-ldk/100%Always2020-01-13 11:00
https://a2news.com/video/drama-e-familjes-kullolli-ne-belsh-prej-4-muajsh-ne-cader-dhe-te-semure/100%Always2020-01-13 10:39
https://a2news.com/video/censusi-i-shpendeve-numerim-ne-prespe-dhe-pogradec/100%Always2020-01-13 09:58
https://a2news.com/video/5-ore-ne-30-sekonda-shperthimi-i-vullkanit-ne-filipine/100%Always2020-01-13 09:55
https://a2news.com/video/krasniqi-problem-ne-shqiperi-jo-vetem-sistemi-zgjedhor-por-menyra-se-si-funksionojne-partite-politike/100%Always2020-01-13 09:09
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-nga-ndryshimi-i-sistemit-te-zhvillimet-ne-kosove/100%Always2020-01-13 09:00
https://a2news.com/video/risite-teknologjike-te-vitit-2020-cfare-duhet-te-presim/100%Always2020-01-13 08:58
https://a2news.com/video/sistemi-digjital-i-postes-shqiptare-lehtesi-per-qytetaret/100%Always2020-01-13 08:58
https://a2news.com/video/rrezimi-i-avionit-iranianet-kerkojne-doreheqjen-e-khameneit/100%Always2020-01-12 17:30
https://a2news.com/video/hapesirat-publike-ne-elbasan-tregtaret-ne-trotuar-kembesoret-ne-rruge/100%Always2020-01-12 15:11
https://a2news.com/video/debati-per-masat-e-sigurise-avokatet-spak-gaboi-te-lirohen-te-pandehurit-e-paraburgosur/100%Always2020-01-12 14:47
https://a2news.com/video/abuzimet-me-ndertimet-jepet-masa-e-sigurise-per-policet-dhe-zyrtaret-vendore/100%Always2020-01-12 14:04
https://a2news.com/video/meta-i-kthen-mbrapsht-kuvendit-dy-ligjet-per-median/100%Always2020-01-12 13:11
https://a2news.com/video/spostim-kabinash-elektrike-dhe-kongresi-i-grave-antifashiste-kerkesat-e-deputeteve-per-informacion-ne-2019/100%Always2020-01-12 12:22
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-basha-e-thote-prere-s-ka-me-bisede-ne-nje-tryeze-me-ramen/100%Always2020-01-12 12:00
https://a2news.com/video/nje-vit-burg-per-babalen-salianji-vazhdon-betejen-ne-apel-ankimon-vendimin/100%Always2020-01-11 16:35
https://a2news.com/video/pse-duhet-te-shqetesohemi-per-shiun-acid/100%Always2020-01-11 16:27
https://a2news.com/video/20-vite-ne-pushtet-karriera-politike-e-carit-putin/100%Always2020-01-11 15:36
https://a2news.com/video/tensionet-shba-iran-australia-ne-flake-dhe-megxit/100%Always2020-01-11 14:22
https://a2news.com/video/pd-rikthen-protestat-spaho-mjeti-yne-nese-nuk-ka-zgjedhje-te-parakohshme/100%Always2020-01-11 13:56
https://a2news.com/video/500-apartamente-nga-turqia-ne-zonen-e-lacit-firmoset-marreveshja/100%Always2020-01-11 13:36
https://a2news.com/video/zjarr-ne-spitalin-e-durresit-gjate-nates-evakuohen-rreth-100-paciente/100%Always2020-01-11 13:32
https://a2news.com/video/protesta-ne-postribe-banoret-guroret-po-na-shterojne-ujin/100%Always2020-01-11 13:08
https://a2news.com/video/menaxheri-per-a2-rrahmani-marreveshje-e-mbyllur-me-napolin-roshi-drejt-la-liga-s/100%Always2020-01-11 11:36
https://a2news.com/video/mbi-kale-ne-malin-e-shenjte-duke-shijuar-perendimin-e-diellit-koreja-e-veriut-tregon-fundvitin-e-kim-jong-un/100%Always2020-01-11 10:48
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-10-01-2020/100%Always2020-01-13 12:39
https://a2news.com/video/semundja-e-meningitit-shkaktohet-viktima-e-pare-dyshohet-per-dy-te-tjere/100%Always2020-01-10 21:35
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-fundjaven-5/100%Always2020-01-10 21:15
https://a2news.com/video/konferenca-e-donatoreve-shtyhet-ne-shkurt-ke-ndertojme-shqiperine-pas-termetit/100%Always2020-01-10 19:33
https://a2news.com/video/donacionet-per-termetin-qeveria-dhe-organizatat-mbledhin-mbi-28-mln-euro/100%Always2020-01-10 19:29
https://a2news.com/video/tkurret-konsumi-inflacioni-zbret-ne-1-1-ekspertet-situata-alarmante/100%Always2020-01-10 19:07
https://a2news.com/video/punimet-ne-unazen-e-re-ikmt-shemb-me-tritol-pallatin-6-katesh/100%Always2020-01-10 18:53
https://a2news.com/video/pd-publikon-dokumentin-qerim-ismailaj-i-denuar-me-3-vite-burg-ne-greqi/100%Always2020-01-10 18:41
https://a2news.com/video/ndryshimi-i-sistemit-pd-nuk-e-sheh-prioritet-aleatet-heqin-dore-me-kushte/100%Always2020-01-10 18:41
https://a2news.com/video/vrau-kunaten-policia-arrestoi-erdet-capokun-autorin-e-ngjarjes-ne-paskuqan/100%Always2020-01-10 17:09
https://a2news.com/video/lejuan-ndertime-pa-leje-ne-durres-zbardhen-emrat-e-te-arrestuarve/100%Always2020-01-10 17:08
https://a2news.com/video/rustu-recber-e-kemi-provuar-edhe-ne-dhimbjen-e-termetit-solidarizohemi-me-vellezerit-shqiptare/100%Always2020-01-10 16:22
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-10-01-2020/100%Always2020-01-13 12:27
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-10-01-2020/100%Always2020-01-10 16:08
https://a2news.com/video/sizmologet-e-huaj-shqiperia-te-nxjerre-mesime-harte-te-re-dhe-eurokode/100%Always2020-01-10 15:58
https://a2news.com/video/mes-dhimbjes-dhe-shpreses-de-biasi-hasi-e-skela-ne-bubq-dhe-thumane/100%Always2020-01-10 15:50
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-presidentit-a2-zbardh-pyetjet-finale-per-komisionin-e-venecias/100%Always2020-01-10 15:23
https://a2news.com/video/pellumbi-nuk-ka-nderhyrje-kertushen-e-mbrojti-dako/100%Always2020-01-10 15:12
https://a2news.com/video/legjendat-e-futbollit-vizitojne-zonat-e-prekura-nga-termeti/100%Always2020-01-10 13:30
https://a2news.com/video/kaso-sistemi-zgjedhor-nuk-behet-per-te-futur-parti-ose-individe-ne-parlament/100%Always2020-01-10 13:25
https://a2news.com/video/lagjet-e-reja-post-termet-ministri-turk-vellezerve-shqiptare-u-japim-celesat-ne-korrik/100%Always2020-01-10 13:10
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-10-01-2020/100%Always2020-01-13 12:37
https://a2news.com/video/strakosha-shume-emocionuese-te-luash-per-nje-kauze-te-tille/100%Always2020-01-10 11:40
https://a2news.com/video/shba-dhoma-e-perfaqesuesve-voton-kufizimin-e-fuqise-ushtarake-te-trump-kunder-iranit/100%Always2020-01-10 10:50
https://a2news.com/video/perseritet-shqiperi-greqi-karagounis-e-papadopoulos-ne-tirane-per-bamiresi/100%Always2020-01-10 10:07
https://a2news.com/video/ceshtjet-e-javes-debati-per-sistemin-zgjedhor-dhe-kryesimi-i-osbe-se/100%Always2020-01-10 09:40
https://a2news.com/video/ngjarje-e-rende-ne-paskuqan-34-vjecari-vret-kunaten-me-shkop-druri/100%Always2020-01-10 09:09
https://a2news.com/video/soko-se-kush-shkon-ne-parlament-duhet-ta-vendose-populli-jo-kryetari/100%Always2020-01-10 09:01
https://a2news.com/video/presidenca-e-osbe-se-sfidat-qe-e-presin-shqiperine-ne-vitin-2020/100%Always2020-01-10 08:24
https://a2news.com/video/yjet-historike-zbresin-sonte-ne-arenen-kombetare/100%Always2020-01-10 08:20
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-shba-iran-si-do-te-vijoje-konflikti/100%Always2020-01-10 08:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-09-01-2020/100%Always2020-01-09 21:47
https://a2news.com/video/konflikti-shba-iran-dhe-rreziku-i-mundshem-per-shqiperine/100%Always2020-01-09 19:29
https://a2news.com/video/shkarkimi-nga-prokuroria-sevdari-kundershton-vettingun-ne-strasburg/100%Always2020-01-09 19:06
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-09-01-2020/100%Always2020-01-09 17:30
https://a2news.com/video/prishen-5-objekte-te-unaza-e-re-do-ti-vendoset-tritol-nje-godine-6-kateshe/100%Always2020-01-09 16:15
https://a2news.com/video/a-eshte-shqiperia-e-rrezikuar-nga-irani-rama-nje-sulm-ndaj-nesh-eshte-sulm-ndaj-nato-s-2/100%Always2020-01-09 16:27
https://a2news.com/video/te-prekurit-nga-termeti-strehimi-ne-hotele-drejt-skadimit/100%Always2020-01-09 16:13
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-09-01-2020/100%Always2020-01-09 15:28
https://a2news.com/video/fluks-pacientesh-nga-gripi-qendra-spitalore-e-mbingarkuar-bosh-urgjencat-ne-lagje/100%Always2020-01-09 15:01
https://a2news.com/video/muxhahedinet-arsye-per-sulm-gjenerali-amerikan-qendroni-vigjilente-dhe-ne-kontakt-me-nato/100%Always2020-01-09 14:26
https://a2news.com/video/unaza-e-madhe-ikmt-prish-5-objekte/100%Always2020-01-09 13:27
https://a2news.com/video/gjuraj-pas-pergjigjes-se-iranit-palet-jane-zbutur/100%Always2020-01-09 13:24
https://a2news.com/video/a-eshte-shqiperia-e-rrezikuar-nga-irani-rama-nje-sulm-ndaj-nesh-eshte-sulm-ndaj-nato-s/100%Always2020-01-09 13:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-09-01-2020/100%Always2020-01-09 13:09
https://a2news.com/video/te-strehuarit-ne-hotele-familjet-drejt-largimit-ne-kerkim-te-banesave/100%Always2020-01-09 11:13
https://a2news.com/video/pasojat-e-derbit-ne-prag-te-miqesores-se-yjeveme-stola-te-thyer/100%Always2020-01-09 10:53
https://a2news.com/video/takimi-ne-tirane-ne-fokus-konfliktet-ne-lindjen-e-mesme/100%Always2020-01-09 10:48
https://a2news.com/video/harry-dhe-megan-heqin-dore-nga-statusi-mbreteror-duam-te-jemi-te-pavarur/100%Always2020-01-09 10:36
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-permeti-opozita-vendosi-te-qendroje-ne-krah-te-rames/100%Always2020-01-09 09:26
https://a2news.com/video/e-albania-nga-1-janari-te-gjitha-sherbimet-online/100%Always2020-01-09 08:43
https://a2news.com/video/rendesia-e-numerimit-te-shpendeve-te-ujit/100%Always2020-01-09 08:37
https://a2news.com/video/harresa-institucionale-sander-prosi-nuk-kujtohet-ne-100-vjetorin-e-lindjes/100%Always2020-01-09 08:33
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-08-01-2020/100%Always2020-01-13 12:35
https://a2news.com/video/tensionet-me-iranin-ish-zyrtaret-e-larte-rrezik-per-nje-tjeter-lufte/100%Always2020-01-08 20:31
https://a2news.com/video/vazhdon-kaosi-ne-rinas-qytetaret-te-paqarte-per-fluturimet-me-fly-ernest/100%Always2020-01-08 19:57
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-diten-e-enjte-5/100%Always2020-01-08 19:54
https://a2news.com/video/trafikimi-i-613-kg-kokaine-cekaj-kerkon-perjashtimin-e-prokurorit-te-ceshtjes/100%Always2020-01-08 19:41
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-basha-mbledh-aleatet/100%Always2020-01-08 19:36
https://a2news.com/video/shqiperia-merr-zyrtarisht-te-enjten-kryesimin-e-osbe/100%Always2020-01-08 19:28
https://a2news.com/video/te-prekurit-nga-termeti-kush-e-perfiton-bonusin-e-qirase-dhe-dokumentet-qe-duhen/100%Always2020-01-08 19:08
https://a2news.com/video/konflikti-shba-iran-dhe-rreziku-nga-muxhahedinet-rama-jemi-ne-duar-te-sigurta/100%Always2020-01-08 18:54
https://a2news.com/video/paketa-antishpifje-desir-do-kerkojme-disa-nderhyrje-te-tjera/100%Always2020-01-08 18:52
https://a2news.com/video/trump-per-sulmet-ne-irak-asnje-ushtar-i-lenduar-te-gatshem-per-paqe-me-iranin/100%Always2020-01-08 18:51
https://a2news.com/video/demet-nga-termeti-lame-kompensim-edhe-per-objektet-e-palegalizuara/100%Always2020-01-08 18:49
https://a2news.com/video/kryesimi-i-osbe-rama-kriza-politike-ne-shqiperi-eshte-artificiale/100%Always2020-01-08 18:47
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-08-01-2020/100%Always2020-01-13 12:35
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-08-01-2020/100%Always2020-01-08 15:25
https://a2news.com/video/durres-te-demtuarit-nga-termeti-bashkia-asnje-sdel-nga-hoteli-pa-marre-bonusin-e-qirase/100%Always2020-01-08 15:16
https://a2news.com/video/ulja-e-temperaturave-probleme-me-ngrohjen-ne-shkollat-e-elbasanit/100%Always2020-01-08 14:40
https://a2news.com/video/vetevendosje-nuk-dorezon-emrin-e-albin-kurtit/100%Always2020-01-08 13:39
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-08-01-2020/100%Always2020-01-13 12:33
https://a2news.com/video/613-kg-kokaine-nga-kolumbia-shtyhet-seanca-e-vendimit-per-arber-cekajn/100%Always2020-01-08 13:11
https://a2news.com/video/rama-ne-krye-te-osbe-opozita-shqiperia-probleme-me-zgjedhjet-e-fjalen-e-lire/100%Always2020-01-08 11:56
https://a2news.com/video/irani-nis-sulmin-ndaj-forcave-amerikane-ne-irak/100%Always2020-01-08 10:44
https://a2news.com/video/shabani-te-gjithe-i-kemi-provuar-dhe-situata-ka-mbetur-po-njesoj-duhet-ndryshuar-sistemi/100%Always2020-01-08 09:25
https://a2news.com/video/plagjiatura-me-shkrimin-e-fatos-tarifes/100%Always2020-01-08 09:14
https://a2news.com/video/gjenerali-barbero-jemi-te-pergatitur-per-pergjigjen-e-iranit-ne-lindjen-e-mesme-por-mund-te-godasin-edhe-ne-vende-te-tjera/100%Always2020-01-08 09:14
https://a2news.com/video/hetimet-per-termetin-analizat-laboratorike-nxjerrin-pikat-e-dobeta-te-godinave/100%Always2020-01-08 07:44
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-07-01-2020/100%Always2020-01-13 12:32
https://a2news.com/video/rriten-temperaturat-vranesira-te-lehta-ne-lindje/100%Always2020-01-07 21:26
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-thurja-ne-kuvend-kerkon-ndryshim-sistemi/100%Always2020-01-07 21:24
https://a2news.com/video/hetimet-per-termetin-prokuroria-betoni-dhe-hekuri-jashte-cdo-standardi/100%Always2020-01-07 21:23
https://a2news.com/video/sherbimet-online-rama-me-nje-klikim-nga-shtepia-jo-me-sorollatje/100%Always2020-01-07 21:21
https://a2news.com/video/takimi-kurti-mustafa-pa-rezultat-do-te-takohen-serish-te-merkuren/100%Always2020-01-07 21:05
https://a2news.com/video/post-termet-rama-deri-ne-prill-kemi-nisur-me-ndertimin-e-banesave/100%Always2020-01-07 20:06
https://a2news.com/video/jeta-ne-cadra-i-ftohti-i-paperballueshem-ne-rrezik-shendeti-i-femijeve/100%Always2020-01-07 19:11
https://a2news.com/video/vrasje-ne-rreshen-ekzekutohet-me-arme-47-vjecari-kastriot-reci/100%Always2020-01-07 16:34
https://a2news.com/video/grantet-e-rindertimit-qeveria-dhe-bashkite-nisin-pagesat-kush-perfiton/100%Always2020-01-07 16:22
https://a2news.com/video/buzeqeshi-jetes-ndeshja-e-yjeve-te-premten-ne-stadiumin-e-ri-kombetar/100%Always2020-01-07 16:19
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-07-01-2020/100%Always2020-01-13 12:31
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-07-01-2020/100%Always2020-01-13 12:30
https://a2news.com/video/ne-cadra-qe-pas-26-nentorit-banoret-mes-te-ftohtit-dhe-shqetesimit-per-perfitimin-e-banesave/100%Always2020-01-07 14:44
https://a2news.com/video/pezull-si-blerta-xhomo-tradhtite-e-se-shkuares-dhe-e-nesermja-e-panjohur-ne-telajo/100%Always2020-01-07 14:29
https://a2news.com/video/perplasja-me-presidentin-ked-kerkon-ndryshime-ligjore/100%Always2020-01-07 14:19
https://a2news.com/video/pelenat-e-zgjuar-dhe-roboti-qe-ju-dashuron-risite-e-panairit-te-teknologjise-ne-las-vegas/100%Always2020-01-07 14:05
https://a2news.com/video/spitali-i-kukesit-renia-e-temperaturave-shton-numrin-e-vizitave/100%Always2020-01-07 13:56
https://a2news.com/video/kritika-ndaj-trump-kercenoi-te-sulmonte-zonat-kulturore-ne-iran/100%Always2020-01-07 13:40
https://a2news.com/video/rindertimi-procedurat-qe-duhet-te-ndjekin-te-prekurit-nga-termeti/100%Always2020-01-07 13:32
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-07-01-2020/100%Always2020-01-13 12:29
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-vasili-kryeproblemi-eshte-shitblerja-dhe-kriminalizimi-i-votes/100%Always2020-01-07 13:06
https://a2news.com/video/irani-nderon-soleimanin-ka-dhjetra-te-vrare-te-shtypur-nga-turma/100%Always2020-01-07 12:14
https://a2news.com/video/vrasja-e-gjeneralit-reagimet-ne-shba-iran-dhe-be/100%Always2020-01-07 11:04
https://a2news.com/video/viti-2020-rikthen-ne-skene-revizorin-e-gogolit/100%Always2020-01-07 08:40
https://a2news.com/video/edukimi-seksual-perballe-turpit-nga-seksi/100%Always2020-01-07 08:40
https://a2news.com/video/festat-e-fundvitit-per-cfare-shpenzuan-me-shume-shqiptaret/100%Always2020-01-07 08:02
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-06-01-2020/100%Always2020-01-13 12:29
https://a2news.com/video/takimi-me-kurtin-thaci-pret-vetem-48-ore-per-emrin-e-kryeministrit/100%Always2020-01-06 20:45
https://a2news.com/video/spak-do-rihetoje-dosjen-e-tre-gjyqtareve-te-dritan-dajtit-2/100%Always2020-01-06 20:38
https://a2news.com/video/vijon-renia-e-temperaturave-dhe-moti-i-kthjellet/100%Always2020-01-06 20:28
https://a2news.com/video/situata-pas-termetit-rama-brenda-pak-ditesh-zgjidhje-per-ngrohjen-ne-cadra/100%Always2020-01-06 20:24
https://a2news.com/video/pergatitjet-e-janarit-partizani-kukesi-e-tirana-grumbullohen-ne-antalia/100%Always2020-01-06 20:23
https://a2news.com/video/thaci-i-jep-48-ore-kohe-per-marrjen-e-mandatit-te-kryeministrit-kurti-do-ta-sjellim-propozimin-tone-sa-me-pare/100%Always2020-01-06 20:22
https://a2news.com/video/platforme-per-demet-nga-termeti-ahmetaj-thirrje-qytetareve-aplikoni-menjehere/100%Always2020-01-06 20:20
https://a2news.com/video/spak-do-rihetoje-dosjen-e-tre-gjyqtareve-te-dritan-dajtit/100%Always2020-01-06 20:18
https://a2news.com/video/bilanci-i-stuhise-plagosen-5-persona-17-nderhyrje-nga-zjarrfikesit/100%Always2020-01-06 20:17
https://a2news.com/video/hedhja-e-kryqit-ne-uje-ortodokset-kremtojne-diten-e-ujit-te-bekuar/100%Always2020-01-06 20:16
https://a2news.com/video/stuhia-ne-kryeqytet-deme-ne-biznese-dhe-automjete/100%Always2020-01-06 20:14
https://a2news.com/video/28-seanca-te-deshtuara-indiferenca-e-klgj-zvarrit-procesin-shullazi/100%Always2020-01-06 20:12
https://a2news.com/video/stuhite-e-eres-porja-pjese-e-ciklonit-mesdhetar-pritet-normalizim/100%Always2020-01-06 19:20
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-06-01-2020/100%Always2020-01-06 17:42
https://a2news.com/video/100-vjetori-i-aktorit-sander-prosi-ne-harrese-nga-institucionet-e-kultures/100%Always2020-01-06 16:28
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-06-01-2020/100%Always2020-01-13 12:28
https://a2news.com/video/ne-stinen-e-gripit-ah1n1-ne-qarkullim-epidemia-pritet-ne-shkurt/100%Always2020-01-06 14:36
https://a2news.com/video/analiza-e-dites-shqiptaret-mini-shengeni-dhe-drite-hijet-e-tij/100%Always2020-01-06 13:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-06-01-2020/100%Always2020-01-06 12:53
https://a2news.com/video/shqiptaret-ne-2020-pritshmerite-per-politiken-dhe-shoqerine/100%Always2020-01-06 12:15
https://a2news.com/video/qumeshti-serb-me-i-liri-ne-vend/100%Always2020-01-06 11:49
https://a2news.com/video/post-festa-diete-e-re-per-nje-vit-te-ri/100%Always2020-01-06 08:32
https://a2news.com/video/politika-e-vitit-2020-disa-parashikime/100%Always2020-01-06 08:30
https://a2news.com/video/fatkeqesite-natyrore-termetet-nuk-trembin-shqiptaret-nuk-sigurojne-pronat/100%Always2020-01-05 19:20
https://a2news.com/video/banoret-e-durresit-ne-dileme-mes-hoteleve-dhe-bonusit-te-qirase/100%Always2020-01-05 18:28
https://a2news.com/video/largimi-i-emigranteve-pas-festave-radhe-ne-pikat-kufitare/100%Always2020-01-04 18:14
https://a2news.com/video/kompania-anulon-fluturimet-pas-pezullimit-te-licences-pasagjeret-ne-kaos/100%Always2020-01-04 17:46
https://a2news.com/video/speciale-viti-2019-dhe-filmat-shqiptare-qe-tejkaluan-kufijte/100%Always2020-01-03 22:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-03-01-2020/100%Always2020-01-03 21:27
https://a2news.com/video/shangai-mashtroi-boten-spektakli-me-drone-nuk-u-realizua-per-vitin-e-ri/100%Always2020-01-03 20:58
https://a2news.com/video/erdhi-gripi-ishp-virusi-ne-qarkullim-vaksinohuni-dhe-ruani-higjienen/100%Always2020-01-03 20:39
https://a2news.com/video/ditari-ora-1200-03-01-2020/100%Always2020-01-03 19:24
https://a2news.com/video/largimi-nga-hotelet-banoret-e-thumanes-askush-nuk-ka-komunikuar-me-ne/100%Always2020-01-03 12:02
https://a2news.com/video/vrasja-e-krereve-ushtarake-iraniane-presidenti-rouhani-do-te-hakmerremi-ndaj-amerikes-kriminele/100%Always2020-01-03 12:00
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-02-01-2020/100%Always2020-01-02 21:18
https://a2news.com/video/procesi-i-brexit-divorci-me-be-dhe-raportet-tregtare-2020-sfide-per-britanine/100%Always2020-01-02 21:03
https://a2news.com/video/kryesimi-i-osbe-deutsche-welle-sfidat-e-organizates-detyrime-edhe-per-shqiperine/100%Always2020-01-02 20:01
https://a2news.com/video/kosove-ne-pritje-te-vetevendosjes-te-henen-ldk-mbledh-grupin-parlamentar/100%Always2020-01-02 18:53
https://a2news.com/video/viti-i-ri-ne-kryeqytet-qytetaret-i-rikthehen-normalitetit-bizneset-ulin-qepenat/100%Always2020-01-02 18:37
https://a2news.com/video/granata-ne-zyren-e-kryebashkiakut-mbetet-ne-arrati-atentatori-i-fatos-tushes-ne-lushnje/100%Always2020-01-02 16:08
https://a2news.com/video/ditari-ora-1200-02-01-2020/100%Always2020-01-02 13:53
https://a2news.com/video/ditet-e-para-te-2020-kryeqyteti-i-pergjumur-pas-festes/100%Always2020-01-02 13:00
https://a2news.com/video/shkrumbohet-banesa-ne-vlore/100%Always2020-01-02 12:53
https://a2news.com/video/presidenca-e-keshillit-te-be-zgjerimi-dhe-brexit-dy-prioritetet-kryesore-te-kroacise/100%Always2020-01-02 12:51
https://a2news.com/video/para-dhe-pas-spak-dosjet-e-rendesishme-qe-vulos-viti-2020/100%Always2020-01-02 12:46
https://a2news.com/video/100-persona-te-infektivi-nga-alkooli-plagosje-nga-fishekzjarret/100%Always2020-01-01 16:14
https://a2news.com/video/1-janari-ne-tirane-rruge-te-qeta-por-lokalet-plot/100%Always2020-01-01 16:08
https://a2news.com/video/38-vite-pritje-rikthimi-i-partizanit-ne-fronin-e-volejbollit/100%Always2020-01-01 15:18
https://a2news.com/video/impeachment-trump-nje-president-nen-akuze/100%Always2020-01-01 13:34
https://a2news.com/video/nga-djegia-e-mandateve-te-paraqitja-e-nje-alternative-aksioni-i-opozites-ne-vitin-2019/100%Always2020-01-01 12:26
https://a2news.com/video/festimet-ne-shqiperi-fishekzjarre-dhe-koncerte-ne-nderrimin-e-viteve/100%Always2020-01-01 12:21
https://a2news.com/video/bota-mirepriti-dekaden-e-re-me-festivale-fishekzjarresh/100%Always2020-01-01 12:19
https://a2news.com/video/spektakel-fishekzjarresh-dhe-feste-ne-sheshin-skenderbej/100%Always2020-01-01 12:17
https://a2news.com/video/bebet-e-para-te-vitit-2020-rama-shperndan-bonuset-per-nenat-e-reja/100%Always2020-01-01 11:49
https://a2news.com/video/femija-i-pare-i-vitit-2020-nje-vajze-e-quajtur-emel/100%Always2020-01-01 11:31