XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/koronavirusi-anulon-venecian-manja-kurdo-qe-te-mblidhet-do-te-duhet-ta-presim/100%Always2020-02-29 20:14
https://a2news.com/video/rama-vendos-objektivin-800-000-vota-per-mandatin-e-trete/100%Always2020-02-29 20:04
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-421-persona-te-skeduar-si-te-dyshuar-po-mbahen-ne-monitorim/100%Always2020-02-29 18:56
https://a2news.com/video/75-vjetori-i-luftes-me-te-pergjakshme-ne-histori/100%Always2020-02-29 15:47
https://a2news.com/video/grushti-i-shtetit-meta-te-tjera-prova-qe-kuvendi-genjeu-me-konsultimet/100%Always2020-02-29 15:41
https://a2news.com/video/eurobondi-ne-dyshim-financat-nuk-gjejne-konsulent-per-emetimin/100%Always2020-02-29 14:24
https://a2news.com/video/te-gjithe-golat-e-derbit-tirana-partizani-ne-80-sekonda/100%Always2020-02-29 13:45
https://a2news.com/video/cfare-permbajne-ndryshimet-ne-statutin-e-partise-socialiste-alket-hyseni-jep-detaje/100%Always2020-02-29 14:12
https://a2news.com/video/ekonomia-ne-krize-italia-perpiqet-te-rikthehet-ne-normalitet/100%Always2020-02-29 11:36
https://a2news.com/video/emergjenca-koronavirus-gara-per-presidencen-ne-shba-dhe-skandali-weinstein/100%Always2020-02-29 10:54
https://a2news.com/video/kongresi-i-ps-linda-rama-del-ne-skenen-politike-flet-per-femijet/100%Always2020-02-29 09:19
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-28-02-2020/100%Always2020-02-28 21:18
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-fundjaven-e-shtuna-me-kthjellime-te-dielen-rikthehen-reshjet/100%Always2020-02-28 20:47
https://a2news.com/video/skadon-afati-i-aplikimit-banoret-e-lagjes-se-braktisur-ne-kombinat-presin-rindertimin/100%Always2020-02-28 20:28
https://a2news.com/video/elektronika-ne-zgjedhje-pd-ps-bien-dakord-per-identifikimin-dhe-votimin/100%Always2020-02-28 20:08
https://a2news.com/video/kongresi-i-ps-gazetarja-elona-gjylmi-sjell-detaje/100%Always2020-02-28 19:44
https://a2news.com/video/kongresi-i-ps-rama-linda-me-opozitare-se-basha/100%Always2020-02-28 19:37
https://a2news.com/video/propozimet-e-pd-se-per-reformen-zgjedhore-gjiknuri-jemi-dakord-ne-parim/100%Always2020-02-28 19:06
https://a2news.com/video/koronavirusi-anulon-komisionin-e-venecias/100%Always2020-02-28 18:58
https://a2news.com/video/rama-rindertimi-nis-me-familjet-me-te-prekura-dhe-me-me-pak-te-ardhura/100%Always2020-02-28 16:24
https://a2news.com/video/akuza-te-paqarta-kthehet-ne-prokurori-nje-pjese-e-dosjes-339/100%Always2020-02-28 16:17
https://a2news.com/video/dosja-e-lazaratit-dvorani-flet-per-a2-skam-kontakte-me-henri-cilin/100%Always2020-02-28 15:35
https://a2news.com/video/manastriliu-ende-asnje-rast-me-koronavirus-ne-shqiperi-shtohen-masat-ne-spitale/100%Always2020-02-28 14:37
https://a2news.com/video/efekti-i-koronavirusit-bursat-ne-pikiate/100%Always2020-02-28 13:38
https://a2news.com/video/kongresi-i-ps-mes-statutit-termetit-dhe-integrimit/100%Always2020-02-28 13:29
https://a2news.com/video/kaso-jemi-afer-marreveshjes-per-votimin-elektronik/100%Always2020-02-28 13:00
https://a2news.com/video/arrestohet-analisti-dhe-botuesi-henri-cili-akuzohet-per-ndikim-te-paligjshem-te-gjyqtareve/100%Always2020-02-28 11:29
https://a2news.com/video/taksa-dhe-dialogu-prishtine-beograd-te-pakenaqur-shba-dhe-opozita-ne-kosove/100%Always2020-02-28 11:13
https://a2news.com/video/arrestohet-henri-cili/100%Always2020-02-28 10:45
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-hajdari-propozimet-e-pd-te-ashpra-nuk-mund-te-plotesohen-kerkesat-e-vetem-njeres-pale/100%Always2020-02-28 10:15
https://a2news.com/video/tango-ne-prill-poezite-e-reja-te-shendit-nga-adriatike-lami/100%Always2020-02-28 09:50
https://a2news.com/video/kurti-heq-pjeserisht-taksen-shba-nuk-e-mbeshtet-mase-gjysmake/100%Always2020-02-28 09:32
https://a2news.com/video/start-up-program-mbeshtetje-per-bizneset-e-reja/100%Always2020-02-28 09:01
https://a2news.com/video/si-te-ruhemi-nga-koronavirusi-mjeku-kardiolog-keshillon-pacientet-kronike/100%Always2020-02-28 08:51
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-perhapja-e-koronavirusit-ne-itali/100%Always2020-02-28 08:46
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-27-02-2020/100%Always2020-02-28 08:15
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-neser-do-te-vijojne-reshjet-e-shiut/100%Always2020-02-27 19:06
https://a2news.com/video/kurti-me-15-mars-do-te-hiqet-tarifa-per-lenden-e-pare-nga-serbia-dhe-bosnja-e-hercegovina/100%Always2020-02-27 18:51
https://a2news.com/video/plotesimi-i-gjykates-se-larte-klgj-interviston-tre-kandidate-nuk-ka-gare-mes-tyre/100%Always2020-02-27 18:41
https://a2news.com/video/padite-e-presidentit-spak-bashkon-ceshtjet-reagon-gjonaj/100%Always2020-02-27 18:22
https://a2news.com/video/anketimi-drejtesi-e-korruptuar-dhe-modernizim-policise/100%Always2020-02-27 16:30
https://a2news.com/video/blindohet-derbi-tifozet-me-karta-identiteti-ne-stadium-ndalohet-mbulimi-i-fytyres/100%Always2020-02-27 16:20
https://a2news.com/video/rritja-e-gjobave-sulce-jo-efektive-per-te-mbushur-arken-e-shtetit/100%Always2020-02-27 16:16
https://a2news.com/video/skenaret-per-koronavirusin-karantina-ne-durres-800-mjeke-e-infermiere-te-trajnuar/100%Always2020-02-27 15:38
https://a2news.com/video/rritet-bilanci-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-itali-mbi-500-te-prekur/100%Always2020-02-27 15:14
https://a2news.com/video/meta-takon-ambasadoret-sqaron-arsyet-e-manifestimit-te-2-marsit/100%Always2020-02-27 15:12
https://a2news.com/video/nga-testi-i-idiotit-te-gjobat-e-renda-per-mosvendosje-rripi-ndryshimet-e-parashikuara-ne-kodin-rrugor/100%Always2020-02-27 15:10
https://a2news.com/video/ndryshimet-e-kodit-rrugor-lleshaj-aksidentet-vrasesit-kryesore-pas-semundjeve-te-renda/100%Always2020-02-27 15:05
https://a2news.com/video/prerja-e-geshtenjave-ne-pogradec-ngrihet-task-force-per-mbrojtjen-e-pyjeve/100%Always2020-02-27 15:04
https://a2news.com/video/marreveshja-per-fsk-xhambazi-thaci-duhet-te-shpjegohet-para-qytetareve/100%Always2020-02-27 14:03
https://a2news.com/video/pse-i-vrasim-grate-gezim-tushi-meshkujt-kane-koncept-te-gabuar-per-burrerine-grate-kane-evoluar/100%Always2020-02-27 13:51
https://a2news.com/video/historia-e-48-vjecarit-ne-allias-invalidi-qe-jeton-prej-9-vitesh-pa-energji-elektrike/100%Always2020-02-27 12:51
https://a2news.com/video/rrjeti-elektrik-i-amortizuar-dajc-mungojne-investimet-prej-disa-dekadash/100%Always2020-02-27 12:39
https://a2news.com/video/kamionet-ne-morine-radhe-dhe-pritje-disa-oreshe-ne-dogane/100%Always2020-02-27 11:46
https://a2news.com/video/aplikimet-per-rindertimin-fluks-ne-sportele-edhe-dy-dite-afat/100%Always2020-02-27 11:15
https://a2news.com/video/teatri-kombetar-soko-dhe-licaj-po-gjejne-forma-si-te-terhiqen/100%Always2020-02-27 14:03
https://a2news.com/video/dashnoret-poshte-danubit-nje-liber-mbi-forcen-e-dashurise-dhe-urrejtjes/100%Always2020-02-27 09:35
https://a2news.com/video/rreziku-nga-koronavirusi-dhe-paniku/100%Always2020-02-27 09:34
https://a2news.com/video/ngjarjet-kulturore-dhe-artistike-te-kesaj-jave/100%Always2020-02-27 09:32
https://a2news.com/video/terhiqet-kompania-private-bashkia-tirane-teatri-i-ri-kombetar-do-te-ndertohet-nga-shteti-si-investim-publik/100%Always2020-02-26 21:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-26-02-2020/100%Always2020-02-26 20:48
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-neser-pritet-ulje-e-temperaturave/100%Always2020-02-26 19:33
https://a2news.com/video/derbi-i-17-vjecareve-tirana-shkaterron-partizanin-ne-finalen-e-kupes/100%Always2020-02-26 19:26
https://a2news.com/video/3-vrasje-ne-pak-ore-autoret-e-krimeve-jane-bashkeshorte-te-viktimave-te-tyre/100%Always2020-02-26 19:12
https://a2news.com/video/zv-ministrja-e-shendetesise-nuk-duhet-te-kete-panik-sic-nuk-ka-panik-per-gripin/100%Always2020-02-26 19:06
https://a2news.com/video/tronditet-mirdita-dhe-durresi-3-viktima-brenda-pak-oresh/100%Always2020-02-26 19:03
https://a2news.com/video/rama-ne-moske-sa-me-shpejt-serbia-ta-njohe-kosoven-do-te-jete-mire-per-te-gjithe/100%Always2020-02-26 17:24
https://a2news.com/video/teatri-kombetar-budina-levizje-politike-do-te-vazhdojme-protesten/100%Always2020-02-26 16:01
https://a2news.com/video/koronavirusi-tritan-shehu-qeveria-shqiptare-eshte-e-vonuar-40-dite-per-dhenien-e-alarmit/100%Always2020-02-26 14:10
https://a2news.com/video/masat-kunder-koronavirusit-paniku-dhe-abuzimi-rriten-cmimet-ne-farmaci/100%Always2020-02-26 12:52
https://a2news.com/video/1-mld-nga-donatoret-xhepa-borxhi-do-te-pengoje-marrjen-e-kredive/100%Always2020-02-26 10:49
https://a2news.com/video/koronavirusi-nuk-e-ndal-politiken-ps-3-dite-kongres-dhe-meta-tubim/100%Always2020-02-26 10:48
https://a2news.com/video/rindertimi-ne-mirdite-perfundojne-aplikimet-online-jane-me-shume-nga-akt-konstatimet/100%Always2020-02-26 09:38
https://a2news.com/video/nga-tema-te-leternjoftimi-5-fjale-nga-profesor-tupja/100%Always2020-02-26 09:21
https://a2news.com/video/miss-julie-nje-trekendesh-dashurie/100%Always2020-02-26 09:13
https://a2news.com/video/operacioni-forca-e-ligjit-pyetjet-qe-permban-formulari-qe-i-drejtohet-subjekteve/100%Always2020-02-26 09:02
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-25-02-2020/100%Always2020-02-25 20:56
https://a2news.com/video/uefa-development-beqiri-prova-me-talentet-u-16-bie-pas-penalltive/100%Always2020-02-25 19:51
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-reshje-ne-veri-dhe-vranesira-ne-pjesen-tjeter-te-vendit/100%Always2020-02-25 19:17
https://a2news.com/video/mjekja-infeksioniste-nuk-ka-vend-per-panik-maskat-duhen-mbajtur-vetem-nga-te-semuret/100%Always2020-02-25 18:55
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-itali-eksperti-ndikim-minimal-ne-ekonomine-tone/100%Always2020-02-25 20:22
https://a2news.com/video/atentati-ndaj-prokurorit-redjan-rraja-kerkon-liri-ne-gjykaten-e-larte/100%Always2020-02-25 15:49
https://a2news.com/video/vizita-e-rames-ne-rusi-mustafaj-te-kerkohet-njohja-e-pavaresise-se-kosoves/100%Always2020-02-25 15:47
https://a2news.com/video/pa-koment-milano-ne-gjume-rruget-dhe-metrote-te-boshatisura/100%Always2020-02-26 16:39
https://a2news.com/video/pd-mes-sheshit-te-metes-dhe-tryezes-se-dialogut/100%Always2020-02-25 15:14
https://a2news.com/video/kontrollet-ne-kufi-per-koronavirusin-udhetaret-apelojne-per-te-shmangur-panikun/100%Always2020-02-25 14:52
https://a2news.com/video/koronavirusi-ekspertet-situata-nen-kontroll-ruani-higjienen/100%Always2020-02-25 13:54
https://a2news.com/video/1-15-mld-euro-per-termetin-pritet-nisja-e-rindertimit/100%Always2020-02-25 13:23
https://a2news.com/video/rreziku-nga-koronavirusi-situata-ne-shkollat-e-tiranes/100%Always2020-02-25 12:53
https://a2news.com/video/situata-nga-koronavirusi-ne-itali-flet-doktori-shqiptar-ne-piemonte/100%Always2020-02-25 11:21
https://a2news.com/video/shefja-e-epidemiologjise-besim-te-plote-te-sistemi-shendetesor-kemi-kaluar-epidemi-te-tjera/100%Always2020-02-25 11:17
https://a2news.com/video/koronavirusi-prane-por-nuk-ka-vend-per-panik/100%Always2020-02-25 09:30
https://a2news.com/video/siguria-rrugore-gati-paketa-e-re-e-masave-ja-cfare-do-te-perfshije/100%Always2020-02-25 09:21
https://a2news.com/video/nga-wuhani-ne-tirane-silva-doci-tregon-historine-e-pazakonte/100%Always2020-02-25 09:04
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-24-02-2020/100%Always2020-02-24 22:07
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-rritje-e-lehte-temperaturash/100%Always2020-02-24 20:26
https://a2news.com/video/paketa-anti-kck-pasurite-e-sekuestruara-ligjet-miratojne-ndryshimet/100%Always2020-02-24 20:07
https://a2news.com/video/meta-padi-gjonajt-ne-spak/100%Always2020-02-24 19:53
https://a2news.com/video/koronavirusi-basha-koha-te-flasin-mjeket-larg-propagandes/100%Always2020-02-24 19:37
https://a2news.com/video/investimet-ne-rajon-rama-duam-autostraden-qe-lidh-ballkanin-me-be/100%Always2020-02-24 20:27
https://a2news.com/video/koronavirusi-epidemia-qe-po-frikeson-boten-shqiperia-ne-gatishmeri/100%Always2020-02-24 18:47
https://a2news.com/video/20-mije-euro-kosto-per-tiranen-priten-cmime-te-kripura-per-derbin/100%Always2020-02-24 14:46
https://a2news.com/video/ambasadori-i-ri-i-kosoves-ne-tirane-politika-te-heqe-pengesat-mes-dy-vendeve/100%Always2020-02-24 14:18
https://a2news.com/video/masat-ne-aeroportin-e-rinasit-mjeke-dhe-police-kufitare-kontrolle-per-koronavirusin/100%Always2020-02-24 13:16
https://a2news.com/video/dhjetera-breshka-te-ngordhura-ne-vlore-shkak-trafiku-detar-dhe-ngrohja-globale/100%Always2020-02-24 11:46
https://a2news.com/video/frika-e-koronavirusit-ndikim-tek-turizmi-boteror-preket-dhe-shqiperia/100%Always2020-02-24 11:43
https://a2news.com/video/covid-19-kakavija-pa-mjek-pikat-e-tjera-kufitare-dyfishojne-personelin-mjekesor/100%Always2020-02-24 11:25
https://a2news.com/video/nga-londra-ne-mynih-ermonela-jaho-duartrokitet-serish-per-magjine-e-verdit/100%Always2020-02-24 11:06
https://a2news.com/video/situata-nga-koronavirusi-ne-itali-flet-mjekja-shqiptare/100%Always2020-02-24 10:53
https://a2news.com/video/koronavirusi-mjeku-i-infektivit-ska-vend-per-panik-gripi-stinor-me-i-rrezikshem/100%Always2020-02-24 10:09
https://a2news.com/video/bullizmi-fenomeni-serioz-qe-po-lendon-femijet/100%Always2020-02-24 10:02
https://a2news.com/video/ralf-gjoni-shqiperia-prane-hapjes-se-negociatave-mjaft-me-lojerat-politike/100%Always2020-02-24 09:56
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-pd-dhe-konflikti-presidence-shumice/100%Always2020-02-24 09:43
https://a2news.com/video/basha-mbeshtet-meten-opozita-kerkon-reforme-zgjedhore-dhe-zgjedhje-te-lira/100%Always2020-02-23 19:21
https://a2news.com/video/cfare-po-ndodh-ne-kine-cnn-brenda-spitalit-karantine-ne-wuhan/100%Always2020-02-23 15:51
https://a2news.com/video/shkaterruan-stolat-e-stadiumit-arrestohen-3-persona/100%Always2020-02-23 14:13
https://a2news.com/video/koronavirusi-bino-nuk-ka-vend-per-panik-kujdesuni-per-higjienen-personale/100%Always2020-02-23 13:29
https://a2news.com/video/kriza-president-mazhorance-reforma-zgjedhore-dhe-paketa-anti-kck-intervista-e-plote-e-isabel-santos-per-a2/100%Always2020-02-23 12:42
https://a2news.com/video/reporterja-per-shqiperine-santos-po-monitorojme-kck-ne-nese-shkel-te-drejtat-do-te-nderhyjme/100%Always2020-02-23 11:29
https://a2news.com/video/burgu-i-femijeve/100%Always2020-02-23 12:16
https://a2news.com/video/nje-gjeneral-i-vrare-sulme-me-raketa-dhe-nje-avion-me-176-civile-i-rrezuar-kapitulli-me-i-fundit-i-krizes-shba-iran/100%Always2020-02-22 18:24
https://a2news.com/video/mungojne-hotelet-belshi-mbetet-destinacion-turistik-njeditor/100%Always2020-02-22 16:40
https://a2news.com/video/500-mije-karta-identiteti-qe-skaduan-vjet-jane-ende-ne-qarkullim/100%Always2020-02-22 16:26
https://a2news.com/video/shkelja-e-privatesise-rritet-numri-i-ankesave-per-cenim-te-te-dhenave-personale/100%Always2020-02-22 15:39
https://a2news.com/video/operacioni-forca-e-ligjit-gjykata-merr-ne-dore-fatin-e-sekuestrimit-te-pronave/100%Always2020-02-22 14:56
https://a2news.com/video/raporti-i-moneyval-shqiperia-ne-listen-gri-te-pastrimit-te-parave/100%Always2020-02-22 14:54
https://a2news.com/video/hetimet-per-anijen-prokuroria-ska-materiale-me-mbetje-radioaktive/100%Always2020-02-22 14:16
https://a2news.com/video/poligrafi-ylli-pango-ngre-pikepyetje-per-testin-e-se-vertetes/100%Always2020-02-22 13:04
https://a2news.com/video/nese-do-te-ndalonit-se-fjeturi/100%Always2020-02-22 12:42
https://a2news.com/video/kronologjia-e-nje-epidemie-plani-i-ri-per-emigracionin-ne-britani-dhe-zgjedhjet-ne-shba/100%Always2020-02-22 12:10
https://a2news.com/video/speciale-izmir-smajlaj-kampioni-fluturues-qe-stervitet-ne-kushte-ekstreme/100%Always2020-02-22 11:34
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-21-02-2020/100%Always2020-02-22 08:38
https://a2news.com/video/reshje-te-izoluara-debore-ne-fundjave/100%Always2020-02-21 19:38
https://a2news.com/video/testimi-per-kreun-e-bkh-ylli-pango-poligrafi-jo-gjithmone-detektor-i-se-vertetes/100%Always2020-02-21 19:02
https://a2news.com/video/gjuetari-i-genjeshtrave-si-funksionon-poligrafi-makina-e-se-vertetes/100%Always2020-02-21 18:57
https://a2news.com/video/perfundojne-testet-per-kryetarin-e-bkh-ne-gare-8-kandidate/100%Always2020-02-21 18:45
https://a2news.com/video/shendetesia-sipas-pd-basha-rrisim-pagat-anulojme-koncesionet/100%Always2020-02-21 17:24
https://a2news.com/video/meta-etilda-gjonaj-te-jape-doreheqjen-do-te-kallezohet-ne-spak/100%Always2020-02-21 17:15
https://a2news.com/video/dita-e-gjuhes-amtare-shqipja-perballe-presioneve-te-kohes/100%Always2020-02-21 16:46
https://a2news.com/video/konkurrenca-dhe-inovacioni-ballkani-perendimor-platforme-per-teknologjine/100%Always2020-02-21 15:23
https://a2news.com/video/paralajmerimi-i-infermiereve-pas-5-vitesh-injeksionet-do-ti-beni-vete/100%Always2020-02-21 14:53
https://a2news.com/video/spak-kerkon-sekuestro-per-pasurite-e-lulzim-berishes-dhe-rrembyesve-te-jan-prenges/100%Always2020-02-21 13:36
https://a2news.com/video/lojerat-e-fatit-115-te-arrestuar-ne-te-gjithe-vendin/100%Always2020-02-21 13:26
https://a2news.com/video/hetimet-ne-gjermani-shqyrtohen-lidhjet-e-autorit-me-ekstremin-e-djathte/100%Always2020-02-21 13:03
https://a2news.com/video/inteligjenca-amerikane-rusia-po-nderhyn-per-rizgjedhjen-e-trump-ne-shba/100%Always2020-02-21 09:58
https://a2news.com/video/eksodi-i-mjekeve-qeveria-oferte-per-kthimin/100%Always2020-02-21 09:54
https://a2news.com/video/bllokohen-mbetje-te-rrezikshme-ne-vlore-erdhen-nga-italia-ne-pranga-6-persona/100%Always2020-02-21 09:35
https://a2news.com/video/grevat-ne-ballsh-e-pocem-grevistet-apel-ambasadoreve-shteti-nuk-na-degjon/100%Always2020-02-21 09:09
https://a2news.com/video/rindertoi-pas-termetit-banori-ne-ishem-gjobitet-dhe-procedohet-penalisht/100%Always2020-02-21 09:00
https://a2news.com/video/ceno-numri-i-mjekeve-shqiptare-ne-gjermani-eshte-shume-i-madh/100%Always2020-02-21 08:54
https://a2news.com/video/fundjave-me-boks-nderkombetar-ne-tirane/100%Always2020-02-21 08:44
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-2/100%Always2020-02-21 08:31
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-20-02-2020/100%Always2020-02-20 21:45
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-renie-e-lehte-e-temperaturave/100%Always2020-02-20 19:26
https://a2news.com/video/zhurma-e-ofl-qytetaret-trokasin-tek-avokatet-a-prekem-une/100%Always2020-02-20 19:17
https://a2news.com/video/biznesi-pas-termetit-turizmi-dhe-prodhimi-2020-vit-kritik/100%Always2020-02-20 19:09
https://a2news.com/video/gjiknuri-nuk-me-duket-normale-qe-te-bllokohet-vetting-u-per-kolegjin-zgjedhor/100%Always2020-02-20 19:05
https://a2news.com/video/kapja-kushtetuese-presidenti-meta-publikon-shkeljet-dhe-i-dergon-ne-spak/100%Always2020-02-20 18:59
https://a2news.com/video/presidenti-meta-con-ne-spak-ministrine-e-drejtesise/100%Always2020-02-20 18:53
https://a2news.com/video/rrezimi-i-bustit-te-enver-hoxhes-frpd-perkujton-me-proteste-29-vjetorin/100%Always2020-02-20 15:39
https://a2news.com/video/akti-normativ-anti-kck-koci-te-drejtat-nuk-mund-te-jene-atribut-i-gjykimit-te-policise/100%Always2020-02-20 15:36
https://a2news.com/video/forca-e-ligjit-spak-sekuestron-objektet-e-para-ne-shkoder/100%Always2020-02-20 15:26
https://a2news.com/video/eksodi-i-mjekeve-3-mije-punojne-ne-europe-qeveria-oferte-per-kthimin/100%Always2020-02-20 15:02
https://a2news.com/video/virusi-covid-19-vdesin-dy-pasagjere-te-anijes-me-turiste/100%Always2020-02-20 13:47
https://a2news.com/video/shtyhet-serish-seanca-ndaj-emiliano-shullazit-nderhyn-klgj/100%Always2020-02-20 11:49
https://a2news.com/video/richard-grenell-emerohet-nga-trump-drejtor-i-zbulimit-kombetar/100%Always2020-02-20 11:08
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-pd-propozon-formulen-dhe-perberjen-e-kolegjit-zgjedhor/100%Always2020-02-20 10:31
https://a2news.com/video/nuk-hapet-cd-me-bisedat-ne-whatsapp-shtyhet-seanca-per-arber-cekajn/100%Always2020-02-20 10:20
https://a2news.com/video/kellici-sot-proteste-e-te-rinjve-per-te-treguar-se-cdo-diktator-e-ka-nje-cikel-dhe-rrezohet/100%Always2020-02-20 09:38
https://a2news.com/video/skendaj-nisma-anti-kck-cenon-disa-parime-te-shtetit-te-se-drejtes/100%Always2020-02-20 09:26
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-bienalen-e-venecias/100%Always2020-02-20 08:47
https://a2news.com/video/beselidhja-e-metes-salianji-zbulon-ne-dita-jone-qendrimin-e-partise-demokratike/100%Always2020-02-20 08:47
https://a2news.com/video/ditet-e-kujteses-kthim-ne-histori/100%Always2020-02-20 08:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-19-02-2020/100%Always2020-02-19 20:44
https://a2news.com/video/rikthehen-reshjet-temperaturat-ulen-me-2-3-c/100%Always2020-02-19 20:21
https://a2news.com/video/komunikimi-tek-te-rinjte-trajnim-1-mije-nxenesve-nxitje-mendimit-kritik/100%Always2020-02-19 19:11
https://a2news.com/video/mesazhet-e-presidentit-vetem-fjale-apo-dhe-aksion/100%Always2020-02-19 19:23
https://a2news.com/video/5-muaj-pas-vendimit-dosja-tahiri-mberrin-ne-apelin-e-gjykates-se-posacme/100%Always2020-02-19 18:50
https://a2news.com/video/meta-gjysmeparlamenti-i-deledeputeteve-dhunon-popullin-beselidhje-me-2-mars/100%Always2020-02-19 15:26
https://a2news.com/video/a2-zbardh-kontraten-elektronika-e-re-ne-kuvend-kushtoi-mbi-60-milione-leke/100%Always2020-02-19 14:50
https://a2news.com/video/heqja-e-tarifes-ndaj-serbise-kurti-reciprociteti-mbrojtje-per-prodhuesit-tane/100%Always2020-02-19 14:43
https://a2news.com/video/teknologjia-po-vret-gjuhen-maturantet-probleme-me-shqipen-6-4-nota-mesatare/100%Always2020-02-19 14:39
https://a2news.com/video/paketa-anti-kck-miratohet-ne-komisionin-e-sigurise-akti-normativ/100%Always2020-02-19 13:32
https://a2news.com/video/makineri-propagande-shba-per-disa-media-te-kines-jane-misione-te-huaja/100%Always2020-02-19 13:23
https://a2news.com/video/grevistet-ne-pocem-dhe-ballsh-te-vendosur-deri-ne-veteflijim/100%Always2020-02-19 12:41
https://a2news.com/video/nje-iron-man-i-vertete-njeriu-fluturues-me-240-km-h/100%Always2020-02-19 10:44
https://a2news.com/video/persekutimi-i-cameve-dosjet-sejko-dhe-beteja-per-te-zbardhur-te-vertetat/100%Always2020-02-19 10:25
https://a2news.com/video/plani-i-per-emigracionin-britania-me-sistem-pikesh-punesohen-me-te-aftet/100%Always2020-02-19 09:43
https://a2news.com/video/konferenca-e-donatoreve-vasili-ndihma-nuk-iu-dha-qeverise/100%Always2020-02-19 09:33
https://a2news.com/video/kopshti-me-dallendyshe-5-te-cmendurit-shpirterore-te-autorit-kico-londo/100%Always2020-02-19 09:30
https://a2news.com/video/nga-kontrovers-te-posedim-5-fjale-nga-profesor-tupja/100%Always2020-02-19 08:34
https://a2news.com/video/negociatat-e-anetaresimit-bregu-duhet-po-por-ka-ende-skepticizem/100%Always2020-02-19 08:10
https://a2news.com/video/kreu-i-bkh-8-kandidatet-perballen-me-makinen-e-se-vertetes/100%Always2020-02-19 08:02
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-18-02-2020/100%Always2020-02-18 21:23
https://a2news.com/video/ish-kryebashkiaku-i-vores-ceshtja-e-agim-kajmakut-kalon-per-gjykim/100%Always2020-02-18 19:37
https://a2news.com/video/e-merkura-rikthen-reshjet-e-shiut-ne-vend/100%Always2020-02-18 19:26
https://a2news.com/video/grusht-shteti-nga-rilindja-basha-takon-meten-dakord-me-presidentin/100%Always2020-02-18 18:45
https://a2news.com/video/mbeshtetja-e-donatoreve-ekspertet-ndikim-pozitiv-rindertimi-sfide-e-mundesi/100%Always2020-02-18 18:23
https://a2news.com/video/agim-kajmaku-is-back-policia-vijon-kerkimet-por-pa-gjurmuar-telefonin/100%Always2020-02-18 16:15
https://a2news.com/video/arratisja-e-kajmakut-leshoi-prokuren-tek-noteri-para-urdherarrestit-nga-prokuroria/100%Always2020-02-18 16:11
https://a2news.com/video/grip-me-temperatura-ekstreme-mjeket-respektoni-dozat-dhe-oraret-ruani-qetesine/100%Always2020-02-18 15:06
https://a2news.com/video/turizmi-ne-valbone-sipermarresit-na-legalizoni-investimet-qe-kemi-bere/100%Always2020-02-18 15:02
https://a2news.com/video/guxholli-per-donatoret-dje-ishte-dite-e-suksesshme-por-80-eshte-kredi-veshtire-per-ne-ta-shlyejme/100%Always2020-02-18 14:56
https://a2news.com/video/e-quajti-konference-kreditoresh-shano-efektet-nuk-do-te-ndihen-kete-vit/100%Always2020-02-18 14:09
https://a2news.com/video/ndryshimet-klimatike-njeriu-me-i-pasur-ne-bote-ofron-10-miliarde-dollare-per-kauzen/100%Always2020-02-18 12:54
https://a2news.com/video/meta-dvorani-abuzoi-me-detyren-po-i-ruan-vetes-vendin-e-fundit-ne-gjykaten-kushtetuese/100%Always2020-02-18 10:32
https://a2news.com/video/konferenca-e-donatoreve-mblidhen-115-miliarde-euro/100%Always2020-02-18 10:29
https://a2news.com/video/majlinda-bregu-prekes-solidariteti-per-shqiperine-por-duhet-nje-qender-rajonale-te-emergjencave-civile/100%Always2020-02-18 10:11
https://a2news.com/video/kompanite-telefonike-rrisin-cmimet-e-paketave-mujore-reagimi-i-forte-i-konsumatoreve/100%Always2020-02-18 09:49
https://a2news.com/video/konferenca-e-donatoreve-civici-pertej-euforise-kujdes-nga-problemet-tona-te-zakonshme-me-menaxhimin/100%Always2020-02-18 09:49
https://a2news.com/video/bushati-ps-kerkon-nje-mandat-te-trete-115-mld-per-termetin-nje-moment-prove/100%Always2020-02-18 09:49
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-17-02-2020/100%Always2020-02-17 21:22
https://a2news.com/video/12-vite-nga-pavaresia-cilat-jane-sfidat-e-kosoves/100%Always2020-02-17 21:21
https://a2news.com/video/donacionet-dhe-mbikeqyrja-soko-te-huajt-nuk-kane-besim-te-ne/100%Always2020-02-17 21:09
https://a2news.com/video/ku-do-te-shkojne-fondet-e-siguruara-ne-konferencen-e-donatoreve/100%Always2020-02-17 20:58
https://a2news.com/video/konferenca-e-donatoreve-si-u-mblodhen-mbi-1-miliarde-euro/100%Always2020-02-17 20:45
https://a2news.com/video/rexhep-qosja-interviste-per-a2-nga-qeveria-e-re-te-marredheniet-tirane-prishtine/100%Always2020-02-18 16:17
https://a2news.com/video/rikthehen-vranesirat-ne-vend-temperaturat-rriten-lehte/100%Always2020-02-17 20:03
https://a2news.com/video/brnabic-per-a2-serbia-kontribut-2-mln-euro-nga-zemra-per-shqiperine/100%Always2020-02-17 19:50
https://a2news.com/video/konferenca-e-donatoreve-palmer-krenar-per-kontributin-e-shba/100%Always2020-02-17 19:48
https://a2news.com/video/video-e-grabitjes-se-argjendarise-ne-elbasan/100%Always2020-02-17 19:34
https://a2news.com/video/kredite-e-buta-mundesi-strehimi-dhe-per-te-demtuarit-e-termetit/100%Always2020-02-17 17:16
https://a2news.com/video/liber-me-ilustrime-historia-e-trishte-e-sabiha-kasimatit-rrefyer-per-nxenesit/100%Always2020-02-17 16:23
https://a2news.com/video/akuzat-e-presidentit-ulsi-manja-dvorani-qendron-ne-ked-meta-te-shkoje-ne-kushtetuese/100%Always2020-02-17 16:17
https://a2news.com/video/pavaresia-e-kosoves-fluks-i-larte-ne-morine-qytetaret-te-hiqet-kufiri/100%Always2020-02-17 15:23
https://a2news.com/video/nesho-politika-e-re-ne-prishtine-e-zhveshur-nga-e-kaluara-por-me-nje-kujtese-pozitive/100%Always2020-02-17 14:39
https://a2news.com/video/fatura-e-termetit-ekspertet-vleresojne-rruget-e-financimit/100%Always2020-02-17 13:36
https://a2news.com/video/kostot-e-rindertimit-shqiperise-i-duhen-mbi-1-miliard-euro/100%Always2020-02-17 13:25
https://a2news.com/video/fatura-e-termetit-si-do-te-sigurohen-fondet-per-perballimin-e-kostove/100%Always2020-02-17 13:24
https://a2news.com/video/demet-e-termetit-ahmetaj-per-a2-shpresojme-ne-nje-magji-50-te-fatures/100%Always2020-02-17 13:22
https://a2news.com/video/be-qasje-e-re-ndaj-zgjerimit-ne-ballkanin-perendimor/100%Always2020-02-17 12:56
https://a2news.com/video/kosova-feston-pavaresine-me-aktivitete-e-homazhe/100%Always2020-02-17 12:50
https://a2news.com/video/kuvendi-shenon-12-vjetorin-e-pavaresise-me-flamurin-e-uck/100%Always2020-02-17 12:48
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-reforma-zgjedhore-pd-ps-dhe-te-vegjlit/100%Always2020-02-17 11:58
https://a2news.com/video/naftetaret-paralajmerojme-greve-urie-ne-ballsh/100%Always2020-02-17 11:20
https://a2news.com/video/bytyci-zhvillimet-e-ketij-viti-rikthejne-kosoven-ne-nje-ritem-te-ri/100%Always2020-02-17 10:26
https://a2news.com/video/ngjela-udheheqesit-e-kosoves-nuk-e-dine-qe-jane-fitues-te-luftes-kurti-po-i-meson-rames-patriotizmin/100%Always2020-02-17 10:11
https://a2news.com/video/rama-ne-bruksel-fatura-e-termetit-dhe-procesi-i-negociatave/100%Always2020-02-17 09:57
https://a2news.com/video/kequshqyerja-nje-fenomen-qe-na-prek-te-gjitheve/100%Always2020-02-17 09:14
https://a2news.com/video/administratori-i-vllaznise-kercenohet-me-200-grame-tritol/100%Always2020-02-16 20:16
https://a2news.com/video/konferenca-e-donatoreve-shqiperia-shkon-me-nje-fature-1-miliarde-euro/100%Always2020-02-16 19:32
https://a2news.com/video/speciale-radio-pasion-pa-kushte/100%Always2020-02-16 18:13
https://a2news.com/video/grate-ne-parlament-ps-pd-te-ndara-edhe-per-kuotat-gjinore/100%Always2020-02-16 12:17
https://a2news.com/video/paketa-anti-kck-avokati-i-popullit-mund-ta-ankimojme-ne-kushtetuese/100%Always2020-02-16 09:43
https://a2news.com/video/konferenca-per-sigurine-presidenti-gjerman-rendi-boteror-rrezikohet-nga-shba-kina-e-rusia/100%Always2020-02-15 20:31
https://a2news.com/video/macron-hapja-e-negociatave-ne-varesi-te-rekomandimit-te-komisionit-europian/100%Always2020-02-15 20:24
https://a2news.com/video/5-sekonda-pa-oksigjen-ne-bote/100%Always2020-02-15 16:30
https://a2news.com/video/planet-ambicioze-te-qeverise-se-re-hoti-sukseset-e-para-ne-gjysmen-e-mandatit/100%Always2020-02-15 16:21
https://a2news.com/video/industria-automotive-civici-shans-i-mire-per-thithjen-e-investimeve-te-huaja/100%Always2020-02-15 14:40
https://a2news.com/video/paketa-anti-kck-meta-u-miratua-ne-pabesi-grusht-shteti/100%Always2020-02-15 14:27
https://a2news.com/video/shtohen-perdoruesit-e-heroines-ne-korce/100%Always2020-02-15 11:38
https://a2news.com/video/kurti-nervozon-vucic-serbia-duhet-te-clirohet-nga-kosova/100%Always2020-02-15 11:34
https://a2news.com/video/bashke-per-shqiperine-mbi-100-shtete-ne-bruksel-per-donacionet-per-termetin/100%Always2020-02-15 11:25
https://a2news.com/video/rimekembja-nga-termeti-ne-bubq-do-te-ndertohen-2-pallate-dhe-141-shtepi/100%Always2020-02-15 11:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-14-02-2020/100%Always2020-02-14 21:38
https://a2news.com/video/kthjellohet-moti-gjate-fundjaves-temperaturat-ne-renie/100%Always2020-02-14 20:33
https://a2news.com/video/pasurite-e-sekuestruara-lamallari-agjenci-per-rikuperimin-e-aseteve/100%Always2020-02-14 20:05
https://a2news.com/video/shtrenjtimi-i-paketave-celulare-cfare-ndodhi-ne-te-vertete/100%Always2020-02-14 19:15
https://a2news.com/video/reforma-territoriale-ps-e-pd-rikthejne-debatin-me-mesazhe-te-ndersjella/100%Always2020-02-14 19:02
https://a2news.com/video/operacioni-forca-e-ligjit-spak-pas-verifikimit-kerkesat-e-para-ne-gjykate/100%Always2020-02-14 18:40
https://a2news.com/video/shtrenjtimi-i-paketave-celulare-konkurrenca-pezullon-rritjen-hap-hetimin/100%Always2020-02-14 18:29
https://a2news.com/video/nje-dekade-antimafia-shume-sekuestro-dhe-pak-konfiskime/100%Always2020-02-14 18:24
https://a2news.com/video/basha-pret-venecian-shqiperia-ne-krize-kushtetuese/100%Always2020-02-14 16:12
https://a2news.com/video/heroi-5-vjecar-shpeton-motren-dhe-qenin-nga-zjarri/100%Always2020-02-14 16:09
https://a2news.com/video/rinia-po-iken-emigrantet-nga-lindja-synojne-shqiperine/100%Always2020-02-14 16:00
https://a2news.com/video/ligji-per-te-huajt-xhafaj-sektoret-ku-kemi-nevoje-per-punonjes-nga-jashte/100%Always2020-02-14 15:53
https://a2news.com/video/ministrja-boshnjake-e-kosoves-do-mundohem-te-justifikoj-besimin-e-kurtit/100%Always2020-02-14 14:33
https://a2news.com/video/ndarje-e-re-administrative-fino-korrigjime-po-nese-pd-pranon-4-rajonet/100%Always2020-02-14 13:26
https://a2news.com/video/shishtaveci-i-braktisur-natyra-nuk-mjafton-per-te-terhequr-turiste/100%Always2020-02-14 11:56
https://a2news.com/video/analiza-e-javes-ne-kosove-sfidat-e-kurtit-dhe-perballja-me-presionin-amerikan/100%Always2020-02-14 10:44
https://a2news.com/video/politika-e-javes-nga-zgjedhjet-e-brendshme-te-ps-te-reforma-ne-drejtesi/100%Always2020-02-14 10:31
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-nga-koronavirusi-te-zgjedhjet-ne-shba/100%Always2020-02-14 10:19
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-shabani-do-te-votohet-mekanizmi-i-qytetareve/100%Always2020-02-14 10:18
https://a2news.com/video/trefishohen-te-moshuarit-pas-10-vitesh-mosha-mesatare-42-vjec/100%Always2020-02-14 10:17
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-13-02-2020/100%Always2020-02-13 22:27
https://a2news.com/video/reshje-mesatare-ne-te-gjithe-territorin-lokalisht-intensive-ne-veri/100%Always2020-02-13 19:29
https://a2news.com/video/improvizohet-klasa-e-pare-deputetet-e-kosoves-te-mesojne-alfabetin/100%Always2020-02-13 19:00
https://a2news.com/video/ps-nuk-pranon-qeveri-kujdestare-balla-s-ka-marreveshje-politike-me-pd/100%Always2020-02-13 18:39
https://a2news.com/video/goditja-nga-termeti-bsh-do-te-lehtesoje-politiken-monetare/100%Always2020-02-13 16:21
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-pd-qeveria-kujdestare-jo-bashkeqeverisje-me-ps/100%Always2020-02-13 15:58
https://a2news.com/video/me-para-dhe-arme-prane-selise-se-ps-gjykata-jep-arrest-me-burg-per-vladimir-gjuten/100%Always2020-02-13 15:40
https://a2news.com/video/ngjarjet-kriminale-ne-vitin-2019-perkeqesuan-situaten-e-rendit-publik-ne-vlore/100%Always2020-02-13 14:04
https://a2news.com/video/dy-persona-te-tjere-ne-rrjeten-e-operacionit-forca-e-ligjit/100%Always2020-02-13 13:52
https://a2news.com/video/qeveri-kujdestare-pellumbi-nuk-jemi-ne-kushtet-e-maqedonise-se-veriut/100%Always2020-02-13 13:39
https://a2news.com/video/kercenimi-koronavirus-obsh-vaksina-ende-e-larget-ne-rrezik-shendeti-dhe-ekonomia/100%Always2020-02-13 12:18
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-krize-popullsie-tusha-duhet-reforme-e-thelle/100%Always2020-02-13 11:55
https://a2news.com/video/5-vite-nga-reforma-territoriale-bozdo-pranohet-gjeresisht-se-ka-sjelle-probleme/100%Always2020-02-13 10:09
https://a2news.com/video/kercenimet-per-femijet-ne-internet-cfare-eshte-friendly-wi-fi/100%Always2020-02-13 09:28
https://a2news.com/video/ditet-e-kujteses-represioni-dhe-stalinizmi-ne-shqiperi/100%Always2020-02-13 09:24
https://a2news.com/video/post-termeti-demet-ne-objektet-e-trashegimise-kulturore/100%Always2020-02-13 09:20
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-12-02-2020/100%Always2020-02-12 22:03
https://a2news.com/video/neser-pasdite-rikthehen-vranesirat-dhe-reshjet/100%Always2020-02-12 21:26
https://a2news.com/video/ligji-antimafia-disa-prej-subjekteve-te-ofl-u-kontrolluan-me-pare/100%Always2020-02-12 19:05
https://a2news.com/video/ofl-spektakel-politik-apo-goditje-reale-ndaj-krimit/100%Always2020-02-12 19:04
https://a2news.com/video/deshmia-e-vellait-zbuloi-motivin-e-pengmarrjes-se-jan-prenges/100%Always2020-02-12 18:41
https://a2news.com/video/paketa-kunder-kck-rama-fut-thiken-ne-zemer-te-krimit-te-organizuar/100%Always2020-02-12 18:17
https://a2news.com/video/pd-3-paketa-per-ndarjen-e-politikes-nga-krimi-ps-ato-qe-nuk-jane-arritur-me-lufte-nuk-mund-ti-marresh-ne-tavoline/100%Always2020-02-12 17:21
https://a2news.com/video/elbasan-2-mjeke-per-200-vizita-ne-24-ore/100%Always2020-02-12 15:32
https://a2news.com/video/dritan-dajti-merr-formularin-e-ofl-per-te-deklaruar-pasurine/100%Always2020-02-12 15:30
https://a2news.com/video/10-magjistrate-te-rinj-marrin-detyren-e-prokurorit/100%Always2020-02-12 15:29
https://a2news.com/video/mungojne-profesionistet-ne-anijet-e-peshkimit-punojne-shtetas-te-huaj/100%Always2020-02-12 14:41
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-a2-zbardh-propozimet-per-hetimin-e-krimit-zgjedhor/100%Always2020-02-12 17:08
https://a2news.com/video/pergjysmohen-lindjet-reduktohen-familjet-e-medha/100%Always2020-02-12 13:21
https://a2news.com/video/rama-mbledh-komitetin-e-rindertimit-shume-shpejt-hapet-procedura-e-gares-nderkombetare/100%Always2020-02-12 13:21
https://a2news.com/video/shqiperia-po-thinjet-trefishohen-te-moshuarit-pas-10-vitesh-mosha-mesatare-42-vjec/100%Always2020-02-12 13:20
https://a2news.com/video/ligjet-anti-kck-alibeaj-projekti-antikushtetues-pergjimet-jane-abuzive/100%Always2020-02-12 13:19
https://a2news.com/video/nje-robot-ne-times-square-per-koronavirusin/100%Always2020-02-12 12:49
https://a2news.com/video/shano-shqiperia-dhe-kosova-skane-nevoje-per-77-marreveshje-por-vetem-nje/100%Always2020-02-12 11:52
https://a2news.com/video/nga-luleshqerra-te-karikatori-5-fjale-nga-profesor-tupja/100%Always2020-02-12 10:28
https://a2news.com/video/medius-majtas-apo-djathtas-a-po-zhduken-kufijte/100%Always2020-02-12 10:08
https://a2news.com/video/operacioni-forca-e-ligjit-bashkepunim-apo-dublim-i-spak-e-bkh/100%Always2020-02-12 10:02
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-11-02-2020/100%Always2020-02-11 21:49
https://a2news.com/video/shtohen-vranesirat-shira-te-dobeta-kryesisht-ne-qender-dhe-veri/100%Always2020-02-11 19:57
https://a2news.com/video/takimi-ne-tirane-rama-dhe-kurti-nuk-i-fshehin-dot-tensionet/100%Always2020-02-11 19:31
https://a2news.com/video/ekspertet-e-odihr-ne-tirane-nisin-takimet-per-reformen-zgjedhore/100%Always2020-02-11 19:26
https://a2news.com/video/rrezohet-urdhri-i-ministrise-se-financave-per-duty-free-gjyqtari-do-ta-kuptoni-ku-fle-lepuri/100%Always2020-02-11 19:20
https://a2news.com/video/mbasi-ke-qene-ne-tirane-ska-kontinent-qe-ta-mbush-syrin/100%Always2020-02-11 17:34
https://a2news.com/video/dosjet-e-ofl-spak-vlereson-15-rastet-e-para-ka-afat-15-dite-per-te-vendosur/100%Always2020-02-11 15:33
https://a2news.com/video/pasurite-e-krimit-sindikata-qendra-clodhjeje-per-policet-e-burgjeve/100%Always2020-02-11 15:02
https://a2news.com/video/demet-nga-termeti-707-milione-leke-per-monumentet-e-kultures/100%Always2020-02-11 14:55
https://a2news.com/video/pasurohet-flora-e-vendit-certifikohet-epimeda-e-alpeve-shqiptare/100%Always2020-02-11 14:44
https://a2news.com/video/fondet-per-termetin-meka-propozon-obligacionet-e-perhershme/100%Always2020-02-11 14:20
https://a2news.com/video/kina-ne-diten-e-dyte-te-punes-panik-pas-1016-viktimave-nga-koronavirusi/100%Always2020-02-11 14:17
https://a2news.com/video/zjarr-ne-barakat-e-komunitetit-rom-ne-shkoder-nje-i-vdekur/100%Always2020-02-11 14:14
https://a2news.com/video/nis-misioni-prane-diellit-sonde-ne-500-grade-celsius/100%Always2020-02-11 14:08
https://a2news.com/video/andoni-albin-kurti-u-prit-me-zymtesi-ne-shqiperi/100%Always2020-02-11 13:34
https://a2news.com/video/hidhet-shorteu-toptani-shopping-center-dhuron-2-udhetime/100%Always2020-02-11 13:32
https://a2news.com/video/stuhia-ciara-dobesohet-ska-rrezik-per-shqiperine/100%Always2020-02-18 19:25
https://a2news.com/video/tregu-i-fluturimeve-shtohen-destinacionet-dhe-konkurrenca-mes-linjave/100%Always2020-02-11 10:34
https://a2news.com/video/studentet-praktika-ne-administrate-dhe-biznese/100%Always2020-02-11 10:21
https://a2news.com/video/afrim-krasniqi-ja-skenaret-qe-do-te-zgjidhnin-krizen-politike/100%Always2020-02-11 09:43
https://a2news.com/video/shehi-jemi-ne-udhe-pa-krye-edhe-dreqi-do-te-ishte-alternative/100%Always2020-02-11 09:22
https://a2news.com/video/100-vjetori-i-tiranes-pritja-festive-e-bashkise-dhe-organizimi-mes-polemikave/100%Always2020-02-11 12:01
https://a2news.com/video/dita-e-neserme-do-te-kete-mot-te-kthjellet-rriten-ndjeshem-temperaturat/100%Always2020-02-10 22:19
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-10-02-2020/100%Always2020-02-10 21:48
https://a2news.com/video/paketa-antishpifje-delegacioni-faktmbledhes-i-venecias-nis-takimet/100%Always2020-02-10 16:45
https://a2news.com/video/klima-e-investimeve-dhoma-amerikane-e-tregtise-reforme-urgjente/100%Always2020-02-10 16:02
https://a2news.com/video/ofl-dorezon-formularin-per-kumbarin-e-shkodres-dhe-trafikantin-bandes-se-bananeve/100%Always2020-02-10 15:48
https://a2news.com/video/jemi-ne-prag-te-epidemise-se-gripit-mbi-25-mije-te-prekur-ne-jave/100%Always2020-02-10 15:31
https://a2news.com/video/paketa-anti-kck-pritshmerite-e-eksperteve-te-sigurise/100%Always2020-02-10 14:41
https://a2news.com/video/soreca-prezanton-sondazhin-dhe-metodologjine-97-e-shqiptareve-duan-be-ne/100%Always2020-02-10 13:58
https://a2news.com/video/garda-ndalon-me-arme-dhe-para-vladimir-gjuten/100%Always2020-02-10 13:52
https://a2news.com/video/ne-elbasan-mungon-sinjalistika-shefi-i-rrugores-po-rrezikohet-jeta-e-njerezve/100%Always2020-02-10 13:50
https://a2news.com/video/draftet-e-kodit-penal-dhe-procedures-penale-3-7-vite-burg-per-te-fortet-qe-nuk-lirojne-pasurine/100%Always2020-02-10 13:49
https://a2news.com/video/zhupa-ne-100-vjetor-tirana-e-vjedhur-dhe-e-keqmenaxhuar/100%Always2020-02-10 11:14
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-negociatat-kete-vit-po-zgjedhjet/100%Always2020-02-10 10:39
https://a2news.com/video/patrullimet-e-frontex-mbi-10-mije-emigrante-te-ndaluar-ne-kufi-me-greqine/100%Always2020-02-10 10:29
https://a2news.com/video/lamallari-pas-forces-se-ligjit-nisme-kunder-evazionit-fiskal/100%Always2020-02-10 10:32
https://a2news.com/video/vlore-trajtim-psikologjik-per-burrat-dhunues/100%Always2020-02-09 20:01
https://a2news.com/video/ne-sarande-mungojne-investimet-peshku-tregtohet-i-pakontrolluar-ne-varka/100%Always2020-02-09 18:31
https://a2news.com/video/proteste-ne-durres-banoret-e-lagjes-n-5-nuk-eshte-bere-vleresimi-i-duhur/100%Always2020-02-09 15:53
https://a2news.com/video/prona-e-trafikantit-qender-per-grate-e-trafikuara/100%Always2020-02-09 15:14
https://a2news.com/video/koronavirusi-kina-censuron-qytetaret-dhe-mediat/100%Always2020-02-09 14:52
https://a2news.com/video/metodologjia-e-zgjerimit-ish-ministrat-e-jashtem-tregojne-si-preket-shqiperia/100%Always2020-02-09 14:23
https://a2news.com/video/fnsh-ne-aksion-vijon-operacioni-per-sekuestrimin-e-autoveturave-luksoze/100%Always2020-02-09 13:52
https://a2news.com/video/robert-bisha-rrefimtari-i-historive-permes-pianos/100%Always2020-02-09 12:05
https://a2news.com/video/venecia-ne-tirane-opinion-per-antishpifjen-dhe-gjykaten-kushtetuese/100%Always2020-02-09 11:54
https://a2news.com/video/fotot-e-vitit-2019-ekspozohet-ne-tirane-puna-e-fotoreportereve-me-te-mire-ne-bote/100%Always2020-02-08 18:14
https://a2news.com/video/900-ankesa-per-inspektorin-e-larte-i-drejtesise-prioriteti-im-lirimi-i-te-burgosurve-para-kohe/100%Always2020-02-08 16:35
https://a2news.com/video/borxhe-dhe-mungese-investimesh-klsh-hekurudha-shqiptare-drejt-falimentit/100%Always2020-02-08 15:31
https://a2news.com/video/post-brexit-shfajesimi-i-trump-shkencetaret-ende-larg-kures-per-koronavirusin/100%Always2020-02-08 15:12
https://a2news.com/video/ofl-bllokon-makinat-e-blinduara-te-landi-muharremit-dashamir-gjokes-dhe-durim-bamit/100%Always2020-02-08 14:02
https://a2news.com/video/soreca-reformat-ndihmojne-ne-celjen-e-negociatave-kete-pranvere/100%Always2020-02-08 13:59
https://a2news.com/video/kapaciteti-i-plote-i-trurit-tone/100%Always2020-02-08 11:43
https://a2news.com/video/akti-normativ-ofl-ngjela-i-ngjashem-me-ligjet-e-komunizmit/100%Always2020-02-07 20:21
https://a2news.com/video/legjitimiteti-i-ofl-juristet-akti-normativ-anti-kushtetues-dublon-spak/100%Always2020-02-07 19:34
https://a2news.com/video/rriten-temperaturat-ne-fundjave-mot-i-kthjellet-ne-te-gjithe-territorin-e-vendit/100%Always2020-02-07 19:33
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-07-02-2020/100%Always2020-02-07 17:58
https://a2news.com/video/partite-e-vogla-opozitare-bashke-si-grupim-politik-per-tu-mbrojtur-nga-pd-lsi/100%Always2020-02-07 15:57
https://a2news.com/video/rritet-inflacioni-arrin-ne-15-prej-shtrenjtimit-te-ushqimeve-dhe-qirave/100%Always2020-02-07 15:32
https://a2news.com/video/nuk-ka-te-prekur-nga-koronavirusi-ne-shqiperi-negative-5-te-dyshuar/100%Always2020-02-07 15:30
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-07-02-2020/100%Always2020-02-07 15:18
https://a2news.com/video/projekti-per-ligjin-e-policise-hajdarmataj-ndryshime-qe-prekin-te-drejtat-e-njeriut/100%Always2020-02-07 14:45
https://a2news.com/video/qeveria-e-re-ne-kosove-rikthehet-debati-per-dialogun-me-serbine/100%Always2020-02-07 14:08
https://a2news.com/video/dritehijet-e-aktit-normativ-dhe-operacioni-forca-e-ligjit/100%Always2020-02-07 14:04
https://a2news.com/video/isufaj-dhe-rivali-i-aldo-bares-shenjestrohen-nga-policia-e-shtetit/100%Always2020-02-07 13:23
https://a2news.com/video/fitorja-ne-senat-trump-sulmon-ashper-demokratet/100%Always2020-02-07 13:15
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-07-02-2020/100%Always2020-02-07 12:46
https://a2news.com/video/fundjava-me-mot-te-kthjellet-rriten-dukshem-temperaturat-gjate-javes/100%Always2020-02-07 12:21
https://a2news.com/video/post-termeti/100%Always2020-02-07 10:31
https://a2news.com/video/biberaj-kie-tha-qarte-se-zgjedhjet-e-qershorit-duhet-te-perseriten/100%Always2020-02-07 09:47
https://a2news.com/video/bashkia-e-vores-do-te-drejtohet-nga-hekuran-brahimaj/100%Always2020-02-07 09:44
https://a2news.com/video/konflikti-per-duty-free-ne-rinas-terheq-vemendjen-e-diplomateve-amerikane/100%Always2020-02-07 08:45
https://a2news.com/video/politika-kete-jave-hollesite-e-aktit-normativ-anti-kck/100%Always2020-02-07 08:28
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-brexit-hyn-ne-fazen-e-fundit/100%Always2020-02-07 08:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-06-02-2020/100%Always2020-02-06 21:24
https://a2news.com/video/moti-i-kthjellet-dhe-i-ftohte-termometri-shenon-deri-9c/100%Always2020-02-06 20:06
https://a2news.com/video/ligjet-anti-kck-pergjimet-qeveria-i-jep-dore-te-lire-policise/100%Always2020-02-06 18:24
https://a2news.com/video/kategoria-superiore-vllaznia-tirana-ndezin-motoret-per-derbin-e-shqiperise/100%Always2020-02-06 16:14
https://a2news.com/video/reforma-ne-drejtesi-debat-brenda-mazhorances-per-kompetencat-e-ild/100%Always2020-02-06 15:38
https://a2news.com/video/korce-rruget-rurale-te-kalueshme-me-zinxhire/100%Always2020-02-06 15:29
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-06-02-2020/100%Always2020-02-06 15:22
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-06-02-2020/100%Always2020-02-06 15:22
https://a2news.com/video/ofl-kerkon-vertetimin-e-pasurise-nga-plarent-dervishaj-dhe-suel-cela/100%Always2020-02-06 14:58
https://a2news.com/video/rendohet-bilanci-foshnja-e-porsalindur-diagnostikohet-me-koronavirus/100%Always2020-02-06 14:55
https://a2news.com/video/socialistet-i-binden-rames-balla-kck-nuk-ndryshon-me-shume-se-40-grupe-kriminale/100%Always2020-02-06 14:47
https://a2news.com/video/senida-mesi-metodologjia-e-re-integrimit-europian-nuk-eshte-rrezik-por-incentiv-per-shqiperine/100%Always2020-02-06 14:46
https://a2news.com/video/rivleresimi-i-banesave-lame-aplikimi-online-nis-nga-7-shkurti/100%Always2020-02-06 14:34
https://a2news.com/video/stuhi-bore-ne-kukes-shume-fshatra-pa-energji-nderpritet-edhe-mesimi/100%Always2020-02-06 14:25
https://a2news.com/video/nisma-anti-kck-duma-nje-turp-institucional-po-hyjme-ne-vitin-e-tete-te-qeverisjes-nuk-ka-asnje-ndeshkim/100%Always2020-02-06 13:49
https://a2news.com/video/skena-nga-nje-ekzekutim-galaksia-e-howard-barker-ne-arturbina/100%Always2020-02-06 14:10
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-06-02-2020/100%Always2020-02-06 13:02
https://a2news.com/video/debat-ne-komision-xhafaj-paaftesine-tone-ia-faturojme-ligjit/100%Always2020-02-06 12:59
https://a2news.com/video/kur-lindi-forca-e-ligjit-goditja-e-lidhjeve-krim-politike-dhe-entuziazmi-per-peshq/100%Always2020-02-06 12:51
https://a2news.com/video/senati-voton-kunder-shkarkimit-te-trump/100%Always2020-02-06 11:24
https://a2news.com/video/zbardhen-detajet-e-takimit-te-kryeministrit-rama-me-sekretarin-amerikan-te-shtetit-pompeo/100%Always2020-02-06 11:20
https://a2news.com/video/teliti-konferenca-e-donatoreve-do-te-jete-nje-deshtim-i-plote/100%Always2020-02-06 11:20
https://a2news.com/video/fatura-e-termetit-985-milione-euro-durresi-dhe-tirana-jane-bashkite-me-te-prekura/100%Always2020-02-06 11:20
https://a2news.com/video/ajri-i-tiranes-pluhurat-dhe-gazrat-ne-nivele-shqetesuese/100%Always2020-02-06 10:36
https://a2news.com/video/metodologjia-e-re-e-zgjerimit-a2-siguron-qendrimin-e-vendeve-te-uleta/100%Always2020-02-06 10:33
https://a2news.com/video/gjepali-metodologjia-e-be-po-mbetem-me-logjiken-e-ketyre-20-viteve-do-te-na-penalizoje/100%Always2020-02-06 10:27
https://a2news.com/video/vijon-bora-ne-zonat-malore-temperaturat-minimale-arrijne-deri-7c/100%Always2020-02-05 20:51
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-05-02-2020/100%Always2020-02-05 20:47
https://a2news.com/video/dialogu-me-serbine-kurti-reciprociteti-i-plote-zevendeson-taksen-100/100%Always2020-02-05 19:14
https://a2news.com/video/rindertimi-pas-termetit-mungojne-punetoret-shqiptare-priten-mijera-te-huaj/100%Always2020-02-05 18:43
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-05-02-2020/100%Always2020-02-05 18:23
https://a2news.com/video/perballimi-i-demeve-preci-nuk-perjashtohet-mundesia-per-rritje-taksash/100%Always2020-02-05 18:21
https://a2news.com/video/anti-kck-pa-drejtesine-ild-kompetenca-shtese-pezullon-gjyqtare-e-prokurore/100%Always2020-02-05 15:54
https://a2news.com/video/ligjet-e-paketes-anti-kck-pasuria-e-krimit-kalon-ne-duart-e-lleshajt/100%Always2020-02-05 15:47
https://a2news.com/video/fatura-e-shkollave-95-milione-euro-rimekembja-pas-termetit/100%Always2020-02-05 15:41
https://a2news.com/video/justifikimi-i-pasurise-zbardhet-formulari-i-kerkesave-per-te-shenjestruarit-e-ofl/100%Always2020-02-05 15:34
https://a2news.com/video/parandalimi-i-tumoreve-bashkimi-europian-do-te-taksoje-alkoolin-dhe-duhanin/100%Always2020-02-05 15:00
https://a2news.com/video/prezantohet-metodologjia-e-re-e-zgjerimit-varhelyi-do-te-vezhgojme-ecurine-e-shqiperise/100%Always2020-02-05 14:50
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-05-02-2020/100%Always2020-02-05 14:47
https://a2news.com/video/jehona-e-dekriminalizimit-zeri-i-qytetareve-per-5-kryebashkiaket-me-probleme/100%Always2020-02-05 19:20
https://a2news.com/video/perseritja-e-zgjedhjeve-ne-bashkite-pa-kryetare-politika-fshihet-pas-procedurave/100%Always2020-02-05 14:34
https://a2news.com/video/spahiu-kurti-do-te-sjelle-risi-pozitive-mundesi-dialogu-me-serioz-me-beogradin/100%Always2020-02-05 14:32
https://a2news.com/video/termeti-raporti-i-vleresimeve-rreth-1-miliard-euro-per-rindertimin/100%Always2020-02-05 13:52
https://a2news.com/video/ofl-dergon-formularet-per-3-subjekte-te-tjera/100%Always2020-02-05 13:44
https://a2news.com/video/nisma-anti-kck-ferhati-ashpersim-i-luftes-kunder-krimit-te-organizuar/100%Always2020-02-05 13:18
https://a2news.com/video/situata-ne-vend-debora-zbardh-shumicen-e-vendit-por-pa-probleme/100%Always2020-02-05 13:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-05-02-2020/100%Always2020-02-05 12:09
https://a2news.com/video/kryetarja-e-dhomes-se-perfaqesuesve-gris-fjalimin-e-donald-trump/100%Always2020-02-05 10:17
https://a2news.com/video/nisma-anti-kck-soko-dublim-i-ligjit-antimafia-dhe-spak/100%Always2020-02-05 09:35
https://a2news.com/video/bien-temperaturat-veshtiresi-ne-qarkullim-ne-disa-akse-ne-korce/100%Always2020-02-05 09:12
https://a2news.com/video/puccini-in-love-ngjitet-ne-skenen-e-teatrit-te-operas-dhe-baletit/100%Always2020-02-05 09:05
https://a2news.com/video/world-press-photo-foundation-vjen-ne-tirane/100%Always2020-02-05 08:40
https://a2news.com/video/ka-nje-fjale-shqip-per-konseguence-5-fjale-nga-edmond-tupja/100%Always2020-02-05 08:30
https://a2news.com/video/operacioni-forca-e-ligjit-bashkepunimi-me-spak-dhe-bkh/100%Always2020-02-05 07:58
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-04-02-2020/100%Always2020-02-04 21:18
https://a2news.com/video/stuhi-dhe-bore-ne-pjesen-me-te-madhe-te-vendit-ulen-ndjeshem-temperaturat/100%Always2020-02-04 19:15
https://a2news.com/video/koronavirusi-kinez-eksperti-amerikan-u-krijua-ne-laborator-arme-biologjike/100%Always2020-02-04 19:10
https://a2news.com/video/takimet-e-kryedemokratit-basha-shume-i-inkurajuar-qellimi-im-dalja-nga-kriza/100%Always2020-02-04 18:21
https://a2news.com/video/gati-makinat-e-se-vertetes-te-policise-ambasadorja-kim-fillojne-kontrollet-e-kandidateve-per-drejtor-te-bkh/100%Always2020-02-04 18:19
https://a2news.com/video/beteja-e-lul-berishes-me-drejtesine-per-pasurite/100%Always2020-02-04 18:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-04-02-2020/100%Always2020-02-04 17:26
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-04-02-2020/100%Always2020-02-04 17:26
https://a2news.com/video/ofl-vijon-aksionin-ne-shkoder-urdher-sekuestrimi-per-pasurite-e-6-shtetasve/100%Always2020-02-04 17:22
https://a2news.com/video/shqiperia-dhe-holokausti-shpetimi-i-hebrenjve-nga-persekutimi-nazist/100%Always2020-02-04 15:47
https://a2news.com/video/forca-e-ligjit-formulari-i-pasurise-u-dergohet-te-forteve-te-durresit-dhe-elbasanit/100%Always2020-02-04 15:41
https://a2news.com/video/negociatat-e-anetaresimit-franca-drejt-heqjes-se-bllokades-ndaj-shqiperise/100%Always2020-02-04 15:22
https://a2news.com/video/zgjedhjet-paraprake-ne-ajoua-probleme-me-teknologjine-nuk-ka-ende-fitues/100%Always2020-02-04 15:06
https://a2news.com/video/lufta-kunder-informalitetit-denaj-jo-me-aksione-me-fiskalizimin-marrin-fund-abuzimet/100%Always2020-02-04 14:57
https://a2news.com/video/pollo-delegacioni-i-pe-i-kenaqur-me-opoziten-pas-reformes-zgjedhore-te-perdoret-formula-maqedonase/100%Always2020-02-04 13:56
https://a2news.com/video/portet-e-peshkimit-tek-privatet-me-kontrata-1-euro/100%Always2020-02-04 13:34
https://a2news.com/video/nisma-anti-kck-peza-cdo-dite-do-te-kete-goditje-te-te-paprekshmeve/100%Always2020-02-04 13:05
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-04-02-2020/100%Always2020-02-04 12:42
https://a2news.com/video/formularet-per-lulzim-berishen-dhe-ardian-capjan/100%Always2020-02-04 12:23
https://a2news.com/video/aksidenti-i-trefishte-i-ndjekur-nga-policia-i-dyshuari-rezistoi-nga-korca-ne-elbasan/100%Always2020-02-04 10:36
https://a2news.com/video/ndjekje-si-ne-filma-ne-elbasan/100%Always2020-02-04 09:31
https://a2news.com/video/negociatat-e-anetaresimit-a-jane-levizjet-e-qeverise-ne-funksion-te-vendimit-te-brukselit-ne-mars/100%Always2020-02-04 09:28
https://a2news.com/video/operacioni-forca-e-ligjit-braho-u-veprua-me-akt-normativ-per-te-shmangur-presidentin/100%Always2020-02-04 08:57
https://a2news.com/video/java-kunder-diskriminimit-ne-shqiperi/100%Always2020-02-04 08:45
https://a2news.com/video/ndikimi-ekonomik-i-koronavirusit/100%Always2020-02-04 08:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-03-02-2020/100%Always2020-02-03 20:58
https://a2news.com/video/votohet-qeveria-kurti-opozita-bojkoton-seancen/100%Always2020-02-03 19:49
https://a2news.com/video/sassoli-procesi-i-anetaresimit-duhet-te-rifilloje/100%Always2020-02-03 19:47
https://a2news.com/video/kosova-me-qeveri-te-re-me-66-vota-pro-kuvendi-mbeshtet-kabinetin-kurti/100%Always2020-02-03 19:39
https://a2news.com/video/koalicioni-qeverises-analistet-ne-kosove-e-shohin-jetegjate/100%Always2020-02-03 19:28
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-neser-ere-deri-ne-100-km-h-dhe-bore/100%Always2020-02-03 19:26
https://a2news.com/video/paketa-anti-kck-debat-ne-parlament-mes-mazhorances-e-opozites/100%Always2020-02-03 18:56
https://a2news.com/video/paketa-anti-kck-juristet-ka-probleme-cenohen-te-drejtat-e-njeriut/100%Always2020-02-03 18:33
https://a2news.com/video/sekuestro-e-pare-e-ofl-pronat-e-altin-hajrit/100%Always2020-02-03 18:33
https://a2news.com/video/qytetaret-e-kosoves-albin-kurti-do-te-sjelle-ndryshime/100%Always2020-02-03 16:18
https://a2news.com/video/koronavirusi-mjeket-ruani-higjienen-shmangni-vendet-e-mbipopulluara/100%Always2020-02-03 16:17
https://a2news.com/video/borxhi-i-bashkive-haxhimali-shqetesues-termeti-ndikim-tek-te-ardhurat/100%Always2020-02-03 16:06
https://a2news.com/video/operacioni-anti-kck-njoftohen-subjektet-e-para-per-burimin-e-pasurise/100%Always2020-02-03 15:51
https://a2news.com/video/a2-sot-ora-1400-03-02-2020/100%Always2020-02-03 15:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-1300-03-02-2020/100%Always2020-02-03 15:33
https://a2news.com/video/ne-bardhoc-ku-ne-mungese-te-ujit-te-pijshem-qindra-familje-shfrytezojne-kroin-e-fshatit/100%Always2020-02-03 15:18
https://a2news.com/video/nisma-anti-kck-strazimiri-jane-mijera-kryekomisare-te-cilet-mund-te-pergjojne-kedo-ne-vend/100%Always2020-02-03 14:01
https://a2news.com/video/zv-ministrja-e-brendshme-ofl-do-te-beje-goditjen-e-pare-brenda-pak-oreve/100%Always2020-02-03 13:29
https://a2news.com/video/albin-kurti-paraqet-kabinetin-dhe-programin-qeveritar/100%Always2020-02-03 13:08
https://a2news.com/video/nurellari-vonesa-e-qeverise-ne-kosove-thjesht-ceshtje-karrigesh-jo-parimore/100%Always2020-02-03 11:52
https://a2news.com/video/261-viktima-nga-virusi-kinez-hong-kongu-ne-proteste-te-mbyllen-kufijte/100%Always2020-02-03 11:51
https://a2news.com/video/ditari-ora-0900-03-02-2020/100%Always2020-02-03 11:51
https://a2news.com/video/dosja-184-ps-ligji-eshte-i-qarte-per-kompetencat-e-spak/100%Always2020-02-03 11:20
https://a2news.com/video/ping-pongu-me-184-hazizaj-ne-kompetencat-e-spak-edhe-krimi-elektoral/100%Always2020-02-03 09:40
https://a2news.com/video/kosova-me-qeveri-te-re-vetevendosje-dhe-ldk-nenshkruajne-marreveshjen/100%Always2020-02-03 09:13
https://a2news.com/video/shqiptaret-largohen-vijne-emigrantet/100%Always2020-02-03 09:02
https://a2news.com/video/a-jemi-te-rrezikuar-nga-koronavirusi-zv-ministrja-e-shendetesise-ruhuni-me-shume-nga-gripi/100%Always2020-02-03 08:54
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-ambasadorja-e-re-amerikane-vjen-me-mesazhe/100%Always2020-02-03 08:39
https://a2news.com/video/anti-kck-prezantohet-ne-repartin-renea-rama-gati-per-perballje-ekstreme-me-krimin-e-organizuar/100%Always2020-02-02 22:10
https://a2news.com/video/paketa-anti-kck-shba-dhe-be-masat-e-reja-te-ndiqen-permes-spak/100%Always2020-02-02 22:09
https://a2news.com/video/piktori-taso-dua-qe-historine-e-pogradecit-ta-them-me-penel/100%Always2020-02-02 12:33
https://a2news.com/video/hijet-qe-mbeten-pas-matilda-makocit/100%Always2020-02-02 12:05
https://a2news.com/video/ligji-special-anti-kck-policia-anashkalon-prokurorine-dhe-gjykaten/100%Always2020-02-01 13:11
https://a2news.com/video/finalizohet-divorci-marreveshja-tregtare-me-be-sfida-e-radhes/100%Always2020-02-01 13:09
https://a2news.com/video/britania-e-madhe-shkeputet-zyrtarisht-nga-be/100%Always2020-02-01 12:51
https://a2news.com/video/zbrazen-hotelet-ne-lezhe-te-prekurit-nga-termeti-apel-per-bonusin-e-qirase/100%Always2020-02-01 12:31
https://a2news.com/video/sp-skanon-ekonomine-vleresimi-b-rreziqet-informaliteti-dhe-ppp/100%Always2020-02-01 12:22
https://a2news.com/video/holokausti-historia-e-nje-krimi-qe-ndryshoi-pergjithmone-boten/100%Always2020-02-01 12:19
https://a2news.com/video/perzgjedhur-produkti-i-vitit-marka-prestigjioze-vjen-ne-shqiperi/100%Always2020-02-01 12:11
https://a2news.com/video/perkujtohet-holokausti-plani-i-paqes-i-trump-dhe-perhapja-e-koronavirusit/100%Always2020-02-01 11:00
https://a2news.com/video/njeriu-i-fundit-ne-toke/100%Always2020-02-01 10:50